Żar młodości

Peter Bergman – Jack Abbott | Eric Braeden – Victor Newman | Tracey E. Bregman – Lauren Fenmore Baldwin | Sharon Case – Sharon Newman | Jessica Collins – Avery Bailey Clark | Jeanne Cooper – Katherine Chancellor | Doug Davidson – Paul Williams | Melody Thomas Scott – Nikki Abbot

The Young and the Restless Pictures
zar-mlodoscizar-mlodosci 2zar-mlodosci 3


Żar młodości (ang. The Young and The Restless, w skrócie Y&R, dosł. „Młodzi i niespokojni”) – amerykańska opera mydlana, którego akcja rozgrywa się w Genoa City, w stanie Wisconsin (nazwa zaczerpnięta z kurortu wypoczynkowego, w którym corocznie bywali twórcy opery mydlanej William J. Bell i Lee Phillip Bell). Po raz pierwszy Y&R wyemitowano w stacji CBS 26 marca 1973 roku Serial ten zastąpił inne soap opery – Where the Heart Is oraz Love Is a Many Splendored Thing. Y&R doczekało się już ponad 10 tys. odcinków.

W Polsce serial emitowany był w telewizji Polsat od 2 września 1996 do 31 sierpnia 1999 roku od poniedziałku do piątku o godz. 10.00 i 00.05. Stacja wyemitowała 780 odcinków z lat 1992-1995. 1 września 2008 roku serial powrócił na antenę telewizji Polsat. Był emitowany o godzinie 6 rano. Pokazywane były odcinki z 2001 roku. Jako pierwszy wyemitowano odcinek 7091. 19 czerwca 2009 stacja zawiesiła emisję bez podania przyczyny ani planowej daty wznowienia emisji. Z zakupionych 780 odcinków (wyprodukowanych 2001-2003) wyemitowano 203 odcinki.

Od drugiej połowy 1988 roku produkcja ta zajmuje pierwsze miejsce pod względem oglądalności wśród oper mydlanych z pasma daytime.

Produkcja i scenariusz

Sukces “Żaru młodości” związany jest z grupą scenarzystów i producentów, którzy, w większości, pozostali niezmienieni od lat 80., wraz z nadzorującym wszystko Williamem J. Bellem, który, wprawdzie zrezygnował z pisania scenariusza w 1998 r. (po 25 latach), ale mimo wszystko pozostawał ściśle związany z serialem jako producent wykonawczy i konsultant aż do swej śmierci w 2005 r.

Równie istotną kwestią jest obsada głównych ról, która poza kilkoma wyjątkami, nie uległa zmianie od momentu wprowadzenia postaci do serialu. Pozwala to widzom przez lata śledzić nie tylko losy postaci pojawiających się w każdym odcinku, lecz także odtwarzających je aktorów i aktorek.
Historia

Scenarzyści osadzili akcję serialu w świecie perfum, w którym rywalizują dwie firmy – Newman Enterprises i Jabot Cosmetics. Żar młodości w pierwszych kilkudziesięciu odcinkach skupiony był wokół rodzin Fosterów i Brooksów.

William i Elizabeth Foster mieli trójkę dzieci: Snappera, Grega i Jill. Stuart i Jennifer Brooksowie – cztery córki: Leslie, Chris, Peggy, i Lauralee (zwaną Lorie). Już na wstępie zarysowała się walka klas, gdyż Brooksowie należeli do miejscowej elity, tymczasem Fosterowie – byli biedni. Młodzi aktorzy byli w tamtych latach obiektami drwin ze strony widzów, którzy kpili z serialu nazywając go “The Young and the Chestless”. Natomiast Leslie i Lorie walczyły między sobą o względy Brada Elliotta a później Lance’a Prentissa. Trójkąt ten jednak szybko przerodził się w kwadrat gdy na horyzoncie pojawił się brat Lance’a – Lucas.

Jeden z pierwszych naprawdę długich wątków telenoweli dotyczył rywalizacji pomiędzy Katherine Chancellor (Jeanne Cooper) a Jill Foster (Jess Walton). W 1973 r. Jill (wówczas grana przez Brendę Dickson) zatrudniła się jako osobista sekretarka Kay i pomagała jej rodzinie płacić rachunki. Kay była a silną matroną uwięzioną w nieudanym małżeństwie z Phillipem Chancellorem (Donnelly Rhodes). Jill i Phillip zakochali się w sobie. Akurat gdy Phillip i Kay byli na najlepszej drodze do uzyskania rozwodu, Kay miała wypadek samochodowy (przez lata zastanawiano się czy był on zamierzony). W końcu jednak Phillip, na łożu śmierci, poślubił Jill i zapisał w spadku jej i ich dziecku Phillipowi III całą fortunę. Naturalnie Kay podważała tę decyzję i wygrała sprawę z Jill w sądzie. Rozgoryczona Jill została jędzą; gdy tylko Kay zakochała się w Dereku Thurstonie, Jill natychmiast zaangażowała się w rozdzielenie tych dwojga. Następnie wyszła za mąż za magnata – Johna Abbotta (Jerry Douglas), podczas gdy Kay załamała się i wpadła w alkoholizm oraz w … lifting twarzy. Lata później, po dwóch rozwodach z Johnem oraz po tragicznej śmierci syna w wypadku samochodowym wróciła do sądu i sędzia przyznał jej prawo do połowy majątku Chancellorów. Rozpoczęła się kolejna bitwa między dwiema kobietami gdy drugi syn Jill – Billy zaczął umawiać się na randki z wnuczką Kay – Mackenzie. W 2003 r. Jill odkryła szokującą prawdę, że Katherine “Kay” Chancellor jest jej rodzoną matką i w porę powiedziała Billy’emu i Mackenzie, że nie powinni konsumować swojego związku. W 2004 r. ojciec Jill – Arthur (David Hedison) na krótko odwiedził Genoa City i stał się kolejnym powodem spięć między matką i córką, jako że Kay znów zaczęła zmagać się ze swą słabością do alkoholu.

Chociaż Lorie Brooks była kimś więcej niż tylko złą dziewczyną, która dręczyła niewinną siostrę Leslie, została zwyciężczynią w walce o prawo do opieki nad dzieckiem Leslie, pokonała też jej psychotyczną macochę – Vanessę, która posunęła się do samobójstwa, by wrobić Lorie w morderstwo. Lorie zachowywała się i reagowała zgodnie ze swoją neurotyczną naturą; można rzec, że była dzieckiem w kobiecym ciele. Niegrzeczna i współczująca zarazem, była wzorem dla wielu kolejnych postaci kobiecych w “Żarze”. Większość rodziny Fosterów i Brooksów doczekało się kilku odtwórców do lat 80. Wtedy Bell zdecydował się rozszerzyć jeden odcinek do godziny. Wielu aktorów w tym czasie zrezygnowało ze swych ról, gdyż twierdzili, że nie wytrzymają pracy na planie godzinnych odcinków. Bell powiedział sobie, że zaczeka jeszcze na odejście jednej osoby z obsady a następnie zreorganizuje cały serial. Gdy Jaime Lyn Bauer zrezygnowała w 1982 r. Bell wykorzystał szansę, aby wyrzucić ze scenariusza wszystkich członków rodziny Brooksów i Fosterów z wyjątkiem Jill. Stopniowo akcja zaczęła skupiać się na rodzinach Williamsów, Newmanów i Abbottów oraz i na ich imponujących firmach: Newman Enterprises i Jabot Cosmetics. Rodzina Williamsów nie wytrzymała długo w serialu jednak dwie pozostałe rodziny na stałe wpisały się w “Żar młodości”. Y&R jest jedynym serialem w historii, w którym wyeliminowano całą oryginalną obsadę i praktycznie stworzono serial od nowa.

W tym samym czasie, gdy Bell usuwał postacie z lat 70., do Genoa City przybył Eric Braeden jako złowrogi magnat Victor Newman, który był niesamowicie zazdrosny o swą żonę Julię (Meg Bennett). Bell zobaczył to “coś” w grze Braedena i ponieważ nie było wtedy wielu silnych, męskich postaci, wywindował go do statusu gwiazdy serialu. Niedługo potem. Victor udał się do klubu ze striptizem i spotkał zuchwałą i niewinną Nikki Reed (graną przez Melody Thomas Scott). Nikki była częścią wielu podrzędnych epizodów (zabicie ojca–gwałciciela, zarażenie chorobą weneryczną przez Paula Williamsa, dołączenie do sekty). W końcu wyszła za Victora na urządzonym z przepychem ślubie w 1984 roku ale ich związek pełen miłości i nienawiści cierpiał wielokrotnie przez rozwody i romanse. Zamieszany w tę sytuację był każdy od Abbottów przez ślepą farmerkę z Kansas aż do ginekologów. Po ponad dekadzie bez siebie połączyli się znów w 1998 r. Obecnie nie są już razem.

Żar młodości jest jedną z niewielu telenoweli, które zwycięsko zintegrowały czarnoskórych aktorów z pozostałą obsadą. W połowie lat 80. napisano wątek młodego murzyna mającego obalić szefa mafii, ale postaci tych pozbyto się po kilku latach. Introdukcja rodziny Wintersów i sióstr Barber na początku lat 90. udała się całkiem dobrze dzięki licznym dialogom i sytuacjom integrującym nowe postaci z resztą obsady. Nowe postaci zostały wymyślone tuż po tym jak Pokolenia (Generations) zostały ostro skrytykowane za obsadzenie wszystkich ról przez czarnoskórych Amerykanów. Seriale z ugruntowaną pozycją tak jak Żar młodości były natomiast często krytykowane za nieporuszanie problemów mniejszości (np. siostry Barber były związane z jedynymi dwoma czarnoskórymi mężczyznami w serialu; pokojówka Abbottów, Mamie Johnson grana przez Margeurite Ray i Veronikę Redd. Inna postać (Nathan Hastings) została przez scenarzystów rozwiedziona z jedną z sióstr Barber – Olivią, zanim zmarła wskutek postrzału i zmarła w 1996.

Krytycy nie byli jednak zachwyceni serialem, nawet gdy zatrudniono więcej afroamerykanów, gdyż postaci przez nich odtwarzane “mieszały się we własnym sosie”. W przypadku bliźniaków Winters: Neila (Kristoff St. John) i Malcolma (Shemar Moore) oraz sióstr Barber: Olivii (Tonya Lee Williams) i Drucilli (Victoria Rowell), akcja polegała zazwyczaj na odbijaniu sobie nawzajem partnerów prowadząc do niekończącego się czworokąta miłości pomiędzy czwórką postaci. Późniejsze wątki udowodniły, że ten wybór polegający na przypuszczeniu, że związki międzyrasowe byłyby zbyt kontrowersyjne były w istocie słuszne. Romans Neila Wintersa i Victorii Newman pod koniec lat 90. został wycięty przez decydentów CBS, którzy zaczęli otrzymywać wrogie listy od telewidzów z Południa Stanów Zjednoczonych. W 2004 r. romans pomiędzy Phyllis Abbott (Michelle Stafford) a chemikiem Damonem Porterem (Keith Hamilton Cobb) został napisany pomimo obaw, że międzyrasowe związki wywołają burzę podobną do tej sprzed kilku lat.

Podczas gdy inne seriale w latach 80. i 90. poruszały różnorakie tematy socjalne, Żar konsekwentnie ich unikał. Aborcja, bezdomność czy AIDS stanowiły jedynie sposób na wzbogacenie fabuły, w żadnym razie nie skupiano się na sposobach radzenia sobie z tymi problemami lub unikania ich. Na przykład w latach 80., gdy Ashley Abbott (Eileen Davidson) usunęła dziecko Victora, każdy widz szukający prawdziwej historii na temat plusów i minusów tego rozwiązania był rozczarowany. Ashley posunęła się do aborcji ze względu na śmiertelnie chorą wtedy żonę Victora – Nikki. Kobieta nie chciała jej zadawać dodatkowego bólu. Gdy Victor poznał prawdę nieomal rozerwał ją na strzępy, wywołał u niej załamanie nerwowe a następnie zamknął w zakładzie dla obłąkanych. Ostatecznie skończyło się na tym, że Ashley poślubiła swego psychiatrę.

Jedynym gorącym tematem, którego Żar młodości nie mógł przełknąć był wątek homoseksualny. W latach siedemdziesiątych samotna Kay Chancellor zaprzyjaźniła się z otyłą i nieszczęśliwą gospodynią domową – Joann Curtis. Kay zdecydowała się przyjąć ją pod swój dach i pomóc jej podnieść swą samoocenę. Syn Kay Brock zastanawiał się, co też obie kobiety robią całymi dniami razem, gdy Kay zaprosiła przyjaciółkę na wakacje na Hawajach. Natychmiast notowania serialu dramatycznie spadły. Gdy Bell pozbył się postaci Joann i jej związku z Kay Żar wrócił na swą pozycję sprzed tego nieakceptowanego wątku.

Dość kontrowersyjnym elementem serialu jest również córka Bella – Lauralee. Zadebiutowała w serialu w 1983 r. jako Christine – kuzynka fotografa Joego Blaira. Z czasem, jak Lauralee dorastała stawała się coraz ważniejszym elementem obsady aż do 1988 r. gdy aż czterech bohaterów serialu było w niej zakochanych. Wieloletni ulubieniec telewidzów Terry Lester (Jack Abbott) opuścił obsadę w 1989 r. i częściowo winił za to właśnie Lauralee Bell. Twierdził, że jej postać stanowiła coraz większą część serialu powodując tym samym zepchnięcie na dalszy plan resztę bohaterów. Ostatecznie Christine poślubiła rockmana Danny’ego Romalottiego (Michael Damian) a lata potem Paula Williamsa (Doug Davidson). W 1996 r. scenarzyści zasugerowali widowni romans między Christine a starszym od niej o wiele Victorem. Negatywna reakcja ze strony widowni znów spowodowała jednak zakończenie tego epizodu. Później Christine zaangażowała się w związek z Michaelem Baldwinem (Christian LeBlanc), który już wcześniej był nią zainteresowany. To doprowadziło do kontrowersyjnego zakończenia, gdzie Paul wściekły na nowa miłość ex-żony zgwałcił Christine. Wielu fanów serialu nie mogło uwierzyć, że Paul mógłby się posunąć do takiej podłości i było niezadowolonych ze scen określanych po prostu jako “ostry seks”. Od 2003 r., małżeństwo i dzieci Lauralee Bell, jak również jej sukces w branży odzieżowej zmniejszyły jej udział w serialu i utorowały drogę dla innych postaci.

Podczas gdy poważne zmiany w obsadzie skazały na zagładę takie seriale jak Ryan’s Hope oraz Love is a Many Splendored Thing, wielu uważa, że casting do Żaru młodości jest najlepszy w swoim rodzaju. Większość istotnych bohaterów jest granych przez te same osoby dekadami. Jeżeli opuścili serial, zastępstwa były często popularne i wniosły nową jakość do postaci, tak jak Peter Bergman w roli Jacka Abbotta, Susan Walters w roli Diane Jenkins, Jess Walton w roli Jill Foster Abbott lub Judith Chapman jako Gloria Abbott. Gdy Y&R popełnia jakiś błąd w obsadzaniu roli (np. Sarah Aldrich jako czasowe zastępstwo dla Heather Tom w roli Victorii Newman). Pomyłka została szybko naprawiona, gdy Tom wróciła na plan. (Tom opuściła serial ostatecznie w 2005 r. i została zastąpiona przez gwiazdę serialu Wszystkie moje dzieci – Amelię Heinle).

Przez te wszystkie lata Żar zmaga się ze stopniowym zmniejszaniem się liczby publiczności. Mimo to przyszłość serialu jest na razie jasna. W 2005 r. CBS przedłużyło kontrakt tej opery mydlanej na kolejne 5 lat.
Klany w Genoa City
Rodzina Newmanów

Victor Newman (grany przez Erica Braedena) – bogaty, potężny przemysłowiec. Założyciel, właściciel i prezes zarządu w Newman Enterprises. Był mężem Nikki Reed, Julii Martin, Leanny Randolph, Ashley Abbott, Hope Wilson, Diane Jenkins i Sabriny Costelany. Ojciec Victorii, Nicholasa, Adama i Abby. Victor po postrzeleniu przez szaloną Patty Williams, potrzebował nowego serca. Otrzymał przeszczep serca zmarłej Colleen Carlton. W styczniu 2010 roku wrócił do miasta, by znów przejąć władzę nad swoją firmą. W 2012 roku poślubił Sharon Collins.
Nicholas Newman (obecnie Joshua Morrow, wcześniej m.in.: Griffin Ledner i John Nelson-Alden) – syn Victora i Nikki, ojciec Noah i Summer, adoptował Cassie Newman. CEO Newman Enterprises. Obecnie jest żonaty z Phyllis Summers. Wcześniej był też mężem Sharon Collins. Sharon urodziła mu niedawno córkę – Faith, Nick jest jednak mylnie przekonany, że dziewczynka urodziła się martwa. Poprzez intrygi jego brata – Adama dziecko trafiło pod opiekę Ashley Abbott.
Phyllis Newman z domu Summers (oryginalnie i obecnie grana przez Michelle Stafford, a od 1997 do 1999 roku przez Sandrę Nelson) – Ex-żona Jacka Abbotta; była też żoną Danny’ego Romalotti, matka Daniela Romalotti Jr. Obecnie jest żoną Nicka Newmana, z którym ma córkę − Summer.
Victoria Nicole Newman Abbott (grana niegdyś przez Heather Tom i Sarah Aldrich, a obecnie przez Amelię Heinle) – córka Victora i Nikki. Była żoną Ryana McNeila, Cole’a Howarda (miała z nim córkę − Eve), Brada Carltona i J.T. Hellstroma (ma z nim syna – Reeda), którego zdradziła z Deaconem Sharpe’em. Obecnie pracuje jako dyrektor wykonawczy w Newman Fundation i właścicielka Newman Art Gallery. Czasowo przebywała w pracy w Dubaju. Jej obecnym mężem jest Billy Abbott.
Victor Adam Newman (niegdyś Chris Engen, a obecnie Michael Muhney) − znany także jako Adam Wilson. Syn Victora Newmana i Hope Wilson. Nienawidzi ojca, bezwzględnie się na nim mści terroryzując jego żonę − Ashley. Przez którki czas był w więzieniu, gdzie niemal całkowicie stracił wzrok. Spotykał się z Heather Stevens, jednak ta odeszła od niego gdy dowiedziała się, że zdradził ją z… mężczyzną − Rafe Torresem, którego chciał wykorzystać do innych celów. Chciał odwieść od siebie podejrzenia Rafe o terroryzowanie Ashley. Adam romansował z Sharon Collins, rywalizuje ze swoim bratem – Nickiem na gruncie prywatnym i zawodowym. Wcześniej potajemnie doprowadził do tego, że Ashley, która poroniła dziecko, jako własne otrzymała dziecko Sharon i Nicka, którzy błędnie sądzą, że ich dziecko zmarło. Od 2009 do 2010 roku był mężem Sharon. Obecnie pracuje w McCall Unlimited.
Sharon Newman z domu Collins (przedtem Monica Potter i Heidi Mark, a obecnie Sharon Case) – matka Cassie i Noah. Była żona Jacka i Nicka Newmana. Modelka. Jest kleptomanką, przebywała w zakładzie dla obłąkanych, gdzie urodziła Nickowi córkę Faith. Przez intrygę Adama Wilsona jej dziecko uznano za zmarłe, wychowywała je jako swoje Ashley Abbott. Sharon spotykała się z bratem Nicholasa – Adamem. W 2009 zostali małżeństwem, rozstali się w 2010. W 2012 kobieta poślubiła Victora Newmana.
Abigail Rachel “Abby” Newman (obenie Marcy Faith Behrens, dawniej m.in.: Hayley Erin i Darcy Rose Byrnes) − córka Ashley i Victora, adoptowana przez Brada Carltona. Nastolatka. Obecnie przeżywa okres dojrzewania w postaci buntu przeciwko rodzinie.
Noah Newman (Kevin Schmidt) − szesnastoletni syn Nicka i Sharon. Spotyka się z Eden Gerick.

Rodzina Abbottów

John “Jack” Abbott II (przedtem w tej roli Terry Lester, a teraz Peter Bergman) – syn Johna i Diny. Dawny CEO w Jabot Cosmetics. Największy rywal Victora. Ex-mąż Patty williams – siostry Paula, niemal został zamordowany, gdy wyszedł na jaw jego romans z byłą macochą – Jill. Był także mężem Lindsay Wells, Nikki Newman, Luan Volien i Phyllis Summers i Sharon Collins. Ojciec Keemo i Kyle’a. Ponownie zmagał się z Patty Williams, kiedy ta wróciła do miasta i znów pragnęła go zdobyć. Po zamknięciu Patty w szpitalu psychiatrycznym, spotykał się z jej lekarką – Emily Peterson. W 2012 roku ponownie poślubił Nikki.
Nicole “Nikki” Abbott z domu Reed (niegdyś grana przez Ericę Hope, a obecnie przez Melody Thomas Scott) – jedyna prawdziwa miłość Victora, matka jego dzieci – Nicholasa i Victorii. Siostra Ceseya, niegdyś związana z Paulem Williamsem. Była żoną Grega Fostera (brata Jill), Kevina Bancrofta, Tony’ego DiSalvo (zabitego przez Paula), Jacka Abbotta, Joshuy Landersa, Davida Chowa i Deacona Sharpe’a. Po rozstaniu z Paulem zaginęła bez wieści. Ashley Abbott mylnie sądziła, że potrąciła ją samochodem. Okazało się jednak, że po miesiącach nieobecności Nikki wróciła cała i zdrowa. Po rozstaniu z Deaconem Sharpe’m ponownie została żoną Jacka Abbotta. [2]
Traci Abbott Connolly (Beth Maitland) – przyrodnia siostra Ashley oraz Billy’ego, siostra Jacka. najpierw wyszła za Danny’ego, potem Brada, a następnie za Steve’a Connolly’ego. Miała problem z nadwagą. Matka Colleen Carlton. Opuściła miasto w 1996 r. i wyjechała do Nowego Jorku. Okazjonalnie pojawia się w serialu.
Jill Abbott Fenmore (dawniej Brenda Dickson, Bond Gideon i Deborah Adair, obecnie Jess Walton) – ex-macocha Jacka i Ashley. Wychowała się jako córka Liz Foster, tymczasem była przez nią adoptowana. Przez pewien czas sądzono, że jest córką swojej wieloletniej rywalki – Katherine Chancellor, ale w 2009 roku okazało się, że nie są ze sobą spokrewnione. Była żona Brocka Reynoldsa, Phillipa Chancellora II, Dereka Thurstona, Stuarta Brooksa, Johna Abbotta i Rexa Sterlinga. Matka Cane’a Ashby i Billy’ego Abbotta. Romansowała z potężnym biznesmenem Tuckerem McCallem, wraz z Paulem Williamsem poszukiwała biologicznej córki Katherine. Gdy dowiedziała się, że Tucker jest synem Kay, była na niego wściekła. Ostatecznie para rozstała się. Kiedy wyszło na jaw, że Jill jest córką Neila Fenmore’a, kobieta przyjęła jego nazwisko.
William “Billy” Foster Abbott (przedtem w tej roli David Tom, Ryan Brown i Scott Seymour, a obecnie Billy Miller) – jedyny syn Johna i Jill, przez krótki czas mąż swej rzekomej kuzynki – Mackenzie Browning (nie skonsumowali związku). Opuścił Genoa City z nieznanych przyczyn. Do miasta powrócił we wrześniu 2008 roku. Był mężem Chloe Mitchell, z którą ma córkę Cordelię. W 2009 roku wyszło na jaw, że nie jest spokrewniony z Mackenzie. Wtedy zdał sobie sprawę, że kocha Mackenzie i wrócił do niej. Para jednak rozstała się, gdyż nie mógł zaakceptować, że ukochana jako surogatka ma urodzić dziecko Cane’owi i Lily Ashbym. Obecnie Billy prowadzi gazetę “Restless Style”. Jest mężem Victorii Newman.
Chloe Abbott (Elizabeth Hendrickson) − córka pokojówki Katherine Chancellor − Esther Valentine. Pracuje jako redaktor w piśmie Resless Style. Była żona Cane’a Ashby’ego, z którym rzekomo była w ciąży. Ojcem dziecka okazał się jednak być Billy Abbott. Urodziła mu córkę − Delię, została jego żoną. Obecnie jednak rozwiedli się, ale Chloe przez długi czas starała się zdobyć miłość Billy’ego wzbudzając w nim zazdrość przez flirt z Chance’em Chancellorem. Ostatecznie Chloe zakochała się w Chance’ie. Niedawno wyznała, że nic już nie czuje do Billy’ego i jest on dla niej jedynie ojcem jej dziecka.

Rodzina Chancellorów

Katherine “Kay” Chancellor Murphy (oryginalnie i obecnie grana przez Jeanne Cooper, tymczasowo zastępowały ją Gisele MacKenzie i Michael Learned) – największa rywalka Jill Foster, przez pewien czas sądziła, że jest jej matką, ale w 2009 roku wyszło na jaw, że nie są ze sobą spokrewnione. Była żona Gary’ego Reynoldsa, Phillipa Chancellora II, Dereka Thurstona, Rexa Sterlinga. Obecnie jej mężem jest Patrick Murphy. Matka Brocka Reynoldsa. Tucker McCall podstępnie przejął jej firmę. Wyjawił, że jest jej synem, którego w młodości porzuciła i od lat planował na niej zemstę.
Patrick Murphy (Michael Fairman) − mąż Katherine, zaprzyjaźnił się z nią, gdy była zaginiona i bezdomna. Prowadzi sklep wędkarski.
Tucker McCall (wcześniej w tej roli William Russ, obecnie Stephen Nichols) – miliarder, biznesmen, który przybywa do Genoa City w grudniu 2009 roku. Właściciel i CEO firmy McCall Unlimited. Chce nabyć udziały w firmie Katherine Chancellor. Potajemnie romansuje z Jill Abbott. Tucker podstępnie przejmuje kontrolę nad Chancellor Industries i wyjawia Katherine, że jest jej synem, którego ona w młodości porzuciła. Wyznaje także, że od lat planował zemstę na biologicznej matce. Zamierza doprowadzić firmę Katherine do upadku. Najpierw postanawia wystawić na sprzedaż firmę Jabot Cosmetics, należącą dawniej do Katherine. W międzyczasie zrywa z Jill.
Phillip Chancellor III (Thom Bierdz) – syn Jill i Phillipa II. Zmarł w wypadku spowodowanym przez siebie, krótko po ślubie z Niną. W 2007 roku okazuje się, że Phillip nie był biologicznym synem Phillipa II i Jill. Prawdziwym synem tej pary okazuje się być Ethan “Cane” Ashby. Z Niną ma syna − Phillipa IV. W 2009 roku okazuje się, że nadal żyje i to on wychowywał w Australii Cane’a pod fałszywym imieniem “Langley”. Powraca do Genoa City, gdzie jednoczy się z rodziną i synem − Phillipem IV. Wyjawia także, że sfingował swoją śmierć, bo chciał ukryć przed rodziną fakt, że jest homoseksualistą. W listopadzie 2009 roku wyjeżdża do Australii by zająć się tam barem, który prowadzi. Na początku 2010 roku powróci do serialu.
Nina Webster (grana przez Tricię Cast) – samotna nastoletnia matka, była żona Phillipa III, który zmarł w wypadku samochodowym. Była też żoną Davida Kimble’a i Ryana McNeila. Najlepsza przyjaciółka, później przeciwniczka i znów przyjaciółka Christine. Matka syna Phillipa III – Phillipa Chancellora IV. Razem z synem opuściła Genoa City w lutym 2001 i wyjechała do Los Angeles. Do miasta powraca jednak w roku 2009 i odkrywa, że jej pierwszy mąż − Phillip nadal żyje. Obecnie spotyka się z Paulem Williamsem.
Chance Chancellor (niegdyś Penn Badgley, obecnie John Driscoll) – właściwie Phillip Chancellor IV, syn Phillipa III i Niny. W 2009 roku powraca do Genoa City po służbie wojskowej w Iraku. Odnawia kontakt z biologicznym ojcem − Phillipem III i flirtuje z Chloe Mitchell. Obecnie pracuje jako policyjny detektyw. W jednym z odcinków zostaje dźgnięty nożem. Wychodzi jednak z opresji, ale ktoś nadal czyha na jego życie.

Rodzina Wintersów i Barberów

Neil Winters (Kristoff St. John) – brat Malcolma, CEO Chancellor Industries, jest alkoholikiem. Dwukrotnie żonaty z Drucillą Barber. Był też mężem Karen Taylor i Sofia Dupre (mają syna – Mosesa), wychowuje córkę Dru – Lily, a także adoptowanego syna − Devona. Do niedawna spotykał się z Tyrą Hamilton i Ashley Abbott.
Malcolm Winters (wcześniej Shemar Moore, od 2009 roku Darius McCrary) – brat Neila, fotograf, pracownik Newman Enterprises. Został uznany za zmarłego po zaginięciu w Afryce, ale po dwóch latach został odnaleziony. Zakochany w Olivii ale spał też z Dru. W 2005 r. odkrył, że jest ojcem Lily. W tym samym roku wyjechał z Genoa City. W grudniu 2009 roku powraca do Genoa City by zobaczyć się z bratem i zjednoczyć z chorą na raka biologiczną córką.
Lily Winters (Christel Khalil) – przez wiele lat uważana za córkę Neila i Dru, tymczasem została poczęta przez Malcolma i Dru. Jej niezdrowy związek z poznanym przez internet Kevinem Fisherem, przyprawił ją o chorobę weneryczną. Lily opuściła Genoa City we wrześniu 2005, gdy Drucilla i Neil wysłali ją do szkoły w New Hampshire. Dziewczyna powróciła jednak do miasta w lutym 2006 roku. Była żoną Daniela Romalotti Jr. Obecnie jest żoną Cane’a Ashby’ego i zmaga się z rakiem. Mackenzie Browning urodziła im bliźnięta- Charlesa i Matildę. Lily zawodowo pracuje jako modelka dla pisma Restless Style.
Cane Ashby (Daniel Goddard) − rzekomy syn Jill i Phillipa Chancellora II. Przyjeżdża do Genoa City na początku 2007 roku. Wiceprezes Chancellor Industries. Był żonaty z Amber Moore i Chloe Mitchell. Obecnie jest mężem Lily Winters. Wychodzi na jaw, że nie jest biologicznym synem Jill i Phillipa II. Dawniej pracował jako barman w Australii gdzie poznał ukrywającego się przed rodziną Phillipa III − prawdziwego syna Jill i Phillipa II. Zostali przyjaciółmi i Phillip nakłonił go by przywdział jego tożsamość i znalazł szczęście u boku jego rodziny. Sekret wyszedł jednak na jaw. Obecnie jednak nadal jest mężem Lily, wspiera ją w walce z rakiem. Mackenzie Browning urodziła im bliźnięta – Charlesa i Matildę.
Devon Hamilton (Bryton McClure) – adoptowany syn Neila i Drucilli. Jest studentem. Zmagał się z zapaleniem opon mózgowych. Przez chorobę stracił słuch. Odyskał jednak niemal całkowitą sprawność po otrzymaniu implantu ślimakowego. Pracuje w Newman Enterprises. Do niedawna spotykał się z Roxanne, ale ta zerwała z nim, gdy zobaczyła go całującego się z Tyrą Hamilton − jego rzekomą ciotką. Obecnie znów jest związany z Roxanne, która wybaczyła mu zdradę.
Olivia Barber Winters (Tonya Lee Williams) – lekarka, została żoną Malcolma, po tym jak jej pierwszy mąż – Nathan zmarł. Jest siostrą Drucilli i przez lata podkochiwała się w jej mężu – Neilu. Przez kilka lat pracowała w Afryce. Obecnie znów mieszka i pracuje w Genoa City, wspiera także rodzinę Wintersów. Jest kuzynką Justina Barbera – postaci z Mody na sukces.

Rodzina Williamsów

Paul Williams (Doug Davidson) – ex-mąż April Stevens, Isabelli Braña, Christine Blair i Lauren Fenmore, prywatny detektyw. Był też chłopakiem i narzeczonym Nikki Newman. Jest bratem Patty, Todda i Stevena Williamsów. Syn Carla i Mary Williamsów. Ojciec Heather Stevens Lynch i Ricardo Carla Williamsa. Ojciec chrzestny Daniela Romalotti, Jr. Obecnie pomaga Jill w odnalezieniu biologicznej córki Katherine Chancellor. By ukryć to przed Katherine udaje nowego mężczyznę Jill. Spotyka się z Niną Webster.
Patty Williams (dawniej grana przez Tammy Taylor, Lilibet Stern i Andreę Evans, obecnie przez Stacy Haiduk} – córka Carla i Mary Williamsów. Ex-żona Jacka Abbotta. Nieomal zabiła go, gdy dowiedziała się, że miał romans z Jill (ex-macochą). Wyjechała z Genoa City w 1984 roku. Powróciła jednak w roku 2009 ze zmienioną po operacji plastycznej twarzą pod fałszywym nazwiskiem Mary Jane Benson. Chce zemścić się na Victorze Newmanie i zdobyć Jacka. Posuwa się przy tym do licznych zbrodni i intryg. Gdy każdy poznaje jej prawdziwą tożsamość, zaczyna uciekać przed policją. Porywa i więzi Colleen Carlton, później zostaje schwytana i umieszczona na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym. Patty wydaje się, że żyje w latach 80. i nadal jest żoną Jacka. Gdy dowiaduje się, że jej lekarka – Emily spotyka się z Jackiem wpada w gniew.porywa emily
Heather Stevens (Vail Bloom) − córka Paula Williamsa i April Stevens. Pracuje jako prokurator okręgowy pomocniczy. Spotykała się z Adamem Wilsonem, zerwała z nim gdy odkryła, że zdradził ją z mężczyzną − prawnikiem Rafe Torresem. Wcześniej flirtowała też z Cane’em Ashbym i Danielem Romalotti Jr. Spędza także noc z Billym Abbottem w zamian za przekazanie mu informacji do artykułu na temat Adama Wilsona.
Todd Williams (Corbin Bernsen) − przez wiele lat był tylko wspominany w serialu jako najstarszy z rodzeństwa Williamsów. Ksiądz, brat Paula, Patty i Stevena. Po raz pierwszy pojawił się w 2003 roku. Pojawia się gościnnie udzielając ślubu bohaterom. W 2009 spowiada Mary Jane Benson, która ukrywa swoją prawdziwą tożsamość i tak naprawdę jest Patty Williams.

Rodzina Baldwinów i Fisherów

Gloria Bardwell (dawniej Joan Van Ark, a teraz Judith Chapman) – matka Kevina (ojcem jest Tom Fisher) i Michaela (ojcem jest Lowell “River” Baldwin). Była żona Toma Fishera, Johna Abbotta i Williama Bardwella. Była także dwukrotnie żoną brata bliźniaka Williama – Jeffreya Bardwella. Zawodowo zajmojowała się prowadzeniem fundacji charytatywnej. Obecnie pomaga synowi w prowadzeniu kawiarni “Crimson Lights”. Wraz z mężem omal nie straciła całego majątku poprzez nieudane interesy. Obecnie planuje zakup Jabot Cosmetics.
Jeffrey Bardwell (Ted Shackelford) − były prawnik, brat bliźniak zmarłego męża Glorii − Williama. Zostaje mężem Glorii. Wraz z Glorią omal nie stracił całego majątku poprzez swoje nieudane interesy. Obecnie wraz z byłą już żoną planuje zakup Jabot Cosmetics.
Michael Baldwin (Christian LeBlanc) – prawnik i ex-kochanek Christine, Phyllis, Victorii i Isabelli. Były mąż Hilary Lancaster. Syn Glorii Bardwell i Lowella “Rivera” Baldwina. Przyrodni brat Kevina Fishera. Obecnie jest żonaty z Lauren Fenmore Baldwin. Ma z nią syna − Fenmore’a. W najnowszych odcinkach Michael angażuje się w sprawę niesłusznie oskarżonego o morderstwo Daniela Romalottiego.
Lauren Fenmore Baldwin (grana przez Tracey E. Bregman, tymczasowo w 1991 roku zastępowała ją Caryn Richman) – córka Neila Fenmore’a i Joanny Manning. Właścicielka sieci sklepów “Fenmore Department”, dawna rywalka Traci. Miała romans z Dannym i Bradem. Miała również męża – Scotta Graingera (przyrodniego brata Christine), który zmarł na początku lat 90. Była także żoną Paula Williamsa. Obecnie jej mężem jest Michael Baldwin. Jest matką Scotta Graingera Jr. i Fenmore’a Baldwina. Arcy-nemezis Sheili Carter, którą zabiła w 2007 roku. Bliska przyjaciółka rodziny Forresterów z “Mody na sukces”. Przeżywała kłopoty zdrowotne, ktoś czyhał także na jej życie próbując ją straszyć m.in. poprzez przesłanie jej w paczce żywego szczura. Wrogiem kobiety była Sarah Smythe – siostra Sheili Carter. Lauren udało się ją zabić.
Eden Baldwin (wcześniej w tej roli Erin Sanders i Vanessa Marano, obecnie Jessica Heap) − młodsza przyrodnia siostra Michaela. Córka Lowella “Rivera” Baldwina. Jest nastolatką. Spotyka się z Noah Newmanem. Jest nieufna wobec pracownicy Lauren – Daisy. Ona i Noah omal nie giną w pożarze domu Sharon Newman, spowodowanym przez Daisy. Ktoś chcąc się pozbyć jej z miasta, wysyła ją do ciotki do Paryża.
Kevin Fisher (Greg Rikaart) – brat przyrodni Michaela Baldwina, Rydera Callahana i Daisy Carter. Wzniecił wiele pożarów w mieście i prawie zabił wnuczkę Johna Abbotta – Colleen. Uczęszcza na terapię aby uporać się ze swoją przeszłością. Był mężem Jany Hawkes. W 2012 r. poślubił Angelinę Veneziano. Jego obecną żona jest Chloe Mitchell. Prowadzi kawiarnię “Crimson Lights” i pracuje w Chancellor Industries. Jako jedyny wierzył w dobre intencje Rydera. Zerwał z nim jednak kontakty, gdy ten odmówił mu wyznania prawdy na temat wrobienia Daniela Romalottiego w morderstwo.
Ryder Callahan (Wilson Bethel) − przyrodni brat Kevina, brat bliźniak Daisy, syn Toma Fishera i Sheili Carter. Zajmuje się handlem dziełami sztuki, jest pomocnikiem Deacona Sharpe’a. Obecnie pracuje w lokalu Kevina. Nikt oprócz brata nie wierzy w jego dobre intencje. Ma niejasne powiązania ze sprawą wrobienia Daniela Romalottiego w morderstwo. Ostatecznie Kevin zrywa z nim kontakty, po tym gdy ten nie chce mu wyjawić swojego udziału w sprawie Daniela.
Daisy Carter Romalotti (Yvonne Zima) – koleżanka ze szkoły Abby Carlton. Pracowała w butiku Lauren Fenmore Baldwin. Okazuje się być siostrą bliźniaczką Rydera i przyrodnią siostrą Kevina. Wychodzi na jaw, że jest córką Sheili Carter i Toma Fishera. Wraz z bratem wypełniała plan ich ciotki – Sarah Smythe, by zemścić się na Lauren za śmierć matki. Spowodowała pożar w domu Sharon Newman, w którym omal nie giną Noah Newman i jego dziewczyna – Eden. Podstępem zgwałciła Daniela Romalottiego, zaszła z nim w ciążę i urodziła córkę – Lucy. Para została małżeństwem w 2012 roku. Wszystko wskazuje na to, że 22 czerwca 2012 roku Daisy została zamordowana przez Ricky’ego Williamsa.[3]

Inni

Daniel Romalotti (dawniej w tej roli Cam Gigandet, obecnie Michael Graziadei) − syn Phyllis Newman i Danny’ego Romalotti. Tak naprawdę jednak jego biologicznym ojcem jest Brian Hamilton. Muzyk, fotograf, malarz, artysta. Brał udział w wypadku samochodowym Cassie Newman, w wyniku którego dziewczyna zmarła. Romansował z Lily Winters, był także jej mężem wbrew sprzeciwom swojej rodziny i rodziny dziewczyny. Był także zaręczony z Amber Moore. W 2009 roku został wrobiony w morderstwo przez Deacona Sharpe’a − dawnego przyjaciela Amber, który postanowił walczyć o jej miłość i pozbyć się rywala. Daniel został mężem Amber, ale nie był gotowy na bycie ojcem, więc żona opuściła go i wyjechała z Genoa City. Ponownie niesłusznie został aresztowany za morderstwo. Jego rodzina i przyjaciele starali się udowodnić jego niewinność przed sądem. Ostatecznie zarzuty przeciwko niemu zostają wycofane. Został zgwałcony przez Daisy Carter, która urodziła mu córkę Lucy. Para wzięła ślub w 2012 roku.
Roxanne (Tatyana Ali) – dziewczyna Devona Hamiltona. Rozstaje się z nim po tym gdy przyłapuje go na zdradzie z Tyrą Hamilton. Ostatecznie jednak do siebie wracają.
Rafe Torres (Yani Gellman) − były prawnik Adama Wilsona. Przyjaciel Billy’ego Abbotta. Gej, wykorzystany przez swojego klienta − Adama. Spędzili razem jedną noc. Adam próbował przekonać Rafe do tego, że nie jest zamieszany w terroryzowanie Ashley Abbott uwodząc go. Prawnik jednak po czasie przejrzał go i obecnie już się razem nie spotykają.
Esther Valentine (Kate Linder) − emerytowana gosposia w domu Katherine Chancellor. Była żona Normana Petersona i Rogera Wilkesa. Matka Kate Tiny Valentine/Chloe Mitchell, babcia Cordelii Katherine Valentine Abbott. Zajmuje się także doradctwem do spraw uzależnienia od alkoholu.

Obecnie niewystępujący

Ashley Abbott (oryginalnie grana przez Eileen Davidson, odtwarzana również przez Brendę Epperson Doumani i Shari Shattuck) – przyrodnia siostra Jacka, Billy’ego i Traci, chemiczka, zasiada w radzie i kierownictwie “Jabot”, matka Abby. Urodziła też martwego syna, Roberta, od tego czasu nie może mieć dzieci. Ashley była żoną Stevena Lassitera, Victora Newmana, Blade’a Bladesona, Cole’a Howarda, Brada Carltona i Tuckera McCalla. Na początku 2007 roku wyjechała z Genoa City. Przez ponad rok postać ta występowała w innej amerykańskiej operze mydlanej − Moda na sukces. Do Genoa City powróciła we wrześniu 2008 roku. Boryka się z problemami psychicznymi. Nienawidzący Victora jego syn − Adam doprowadził Ashley do obłędu udając jej przyjaciela. Nastraszył ją w wyniku czego spadła ze schodów i straciła dziecko, które miała urodzić Victorowi. Dzięki Adamowi żyła w przekonaniu, że zmarła żona Victora − Sabrina żyje i ją prześladuje. Niedawno oszalała Ashley potrąciła samochodem Nikki Newman. Okazało się jednak, że Nikki wyszła cało z sytuacji, a jej śmierć była tylko jedną z halucynacji Ashley wywołanych silną depresją. Niebawem Ashley doszła do “właściwego” stanu psychicznego. Zastając męża wyznającego miłość Nikki zażądała rozwodu. Ashley mieszkała z Abby w domu Victora. Przez intrygę Adama wychowywała Faith – córkę Sharon i Nicka jako własne dziecko. Spotykała się z Neilem Wintersem. W 2012 roku wyjechała do Nowego Jorku i zniknęła z serialu.[4]
John Abbott (niedyś Brett Halsey, a obecnie Jerry Douglas) – senior rodu Abbottów, współwłaściciel “Jabot”. Były mąż Diny Mergeron, Jill Foster, Jessici Blair i Glorii Bardwell. Ojciec Jacka, Traci i Billy’ego, w świetle prawa także ojciec Ashley. Zmarł w 2006 roku na udar mózg, w więzieniu za zabójstwo Toma Fishera. Okazjonalnie jednak nadal pojawia się w serialu jako duch.
Mackenzie Browning Hellstrom (niegdyś Ashley Bashioum, Kelly Kruger i Rachel Kimsey, potem Clementine Ford) – wnuczka Katherine, córka Brocka i Amandy Browning. Była żona Billy’ego Abbotta. Po latach wrócili do siebie i skonsumowali swój zwiazek. Zajmowała się też prowadzeniem Jimmy’s Bar. Przyczyną ostatecznego rozstania pary był fakt że, mężczyzna nie mógł zaakceptować, że postanowiła ona być surogatka dla dziecka swoich przyjaciół – Cane’a i Lily Ashby’ch. Mac urodziła im bliźnięta – Charlesa i Matildę. Jej obecnym mężem jest Jeffrey Todd Hellstrom, z którym ma syna Dylana. Małżonkowie przenieśli się do Waszyngtonu D.C.
Steve Connolly (Greg Wrangler)- mąż Traci Abbott, wydawca. Razem mieszkają w Nowym Jorku.
Jana Hawkes (Emily O’Brien) − była żona Kevina. Współwłaścicielka jego kawiarni “Crimson Lights”. Zabójczyni Carmen Mesty − specjalistki od Public Relations. Przez pewien czas przebywała za to w więzieniu. Okazało się jednak, że miała guza mózgu, który był odpowiedzialny za jej zachowanie. Po wyjściu na wolność wyszła za mąż za Kevina. Rozwiedli się w 2010 roku. Przeżyła przez Daisy Carter i Rydera Callahana. Zmarła z powodu tętniaka w 2011 roku.
Jeffrey Todd “J.T.” Hellstrom (Thad Luckinbill) – ex-chłopak Brittany Hodges i Colleen Carlton. Muzyk, pracował jako detektyw z Paulem Williamsem. Był mężem Victorii Newman, z którą ma syna − Reeda. Pracował u Tuckera McCalla. W 2010 roku poślubił Mackenzie Browning. Mają syna -Dylana. Oboje wyjechali do Waszyngtonu, D.C.
Drucilla Barber Winters (Victoria Rowell) – żona Neila i siostra Olivii. Niespokojna jako nastolatka, nauczyła się czytać dzięki Nathanowi Hastingsowi. Później związała się z modą i została zatrudniona w “Jabot”. Malcolm i Dru spali ze sobą jednej nocy i owocem tego romansu jest Lily. Ginie w 2007 roku po upadku z klifu.
Ryan McNeil (grany od 1991 do 2001 r. przez Scotta Reevesa) – jedyna prawdziwa miłość Victorii. Był w środku miłosnego trójkąta pomiędzy Victorią i Niną, a później między Victorią i Tricią (Sabryn Genet). Zmarł po tym jak postrzeliła go Tricia na ślubie z Victorią.
Cassie Newman (Camryn Grimes) – córka Sharon i Franka Barritta, adoptowana przez byłego męża Sharon – Nicka. Zmarła z powodu zapalenia mózgu spowodowanego wypadkiem samochodowym.
Nathan Hastings (Nathan Purdee od 1985 do 1992) – ex-mąż Olivii, zarażony wirusem HIV, zmarł krótko po rozstaniu z Olivią.
Nathan ‘Nate’ Hastings, Jr. (Bryant Jones) – syn Olivii i Nathana.
Phillip Chancellor II (John Considine i Donnelly Rhodes) – mąż Katherine, miał romans z Jill. Ożenił się z nią na łożu śmierci.
Brock Reynolds (Beau Kayzer) – dawno niewidziany syn Katherine. Były mąż Jill, ojciec Mackenzie Browning.
Bradley “Brad” Carlton (grany przez Dona Diamonta, w 1993 r. tymczasowo zastępował go Russell Todd)[5] – jeden z kierowników “Jabot”, były mąż Lisy Mansfield, Traci Abbott, Cassandry Rawlins, Ashley Abbott i Victorii Newman, ojciec Colleen Carlton, adoptował też Abby – córkę Ashley. Gardził Victorem Newmanem. Zginął zamarzając w jeziorze po uratowaniu tonacego Noah Newmana.
Colleen Carlton (grana przez Lyndsay Fonseca, Adrianne Leon i Tammin Sursok) – córka Brada Carltona i Traci Abbott Connolly. Wielka miłość J.T. Hellstroma, była także z Adrianem Korbelem i Danielem Romalotti. Pracowała jako kelnerka w lokalu Crimson Lights, zasiadała też w zarządzie Newman Enterprises, była twarzą Jabot Cosmetics. W 2001 roku zostaje relegowana ze szkoły w Nowym Jorku za palenie marihuany i przybywa do Genoa City, gdzie mieszka z dziadkiem i chodzi do miejscowej szkoły. Zaprzyjaźnia się z Lily Winters i J.T. Hellstromem. Ówczesny chłopak Lily – Kevin Fisher próbował ją zabić, po tym gdy ta wyjawiła, że uprawiał seks z nieletnią. Po jakimś czasie jednak Kevin i Colleen zostali przyjaciółmi i Carlton wybaczyła mu dawne złe czyny. Studiowała historię sztuki, nawiązała też romans z profesorem Adrianem Korbelem. Kiedy Adrian przespał się z Amber Moore, ta spróbowała związać się z Danielem – byłym chłopakiem Amber. Związek jednak nie przetrwał długo. W 2009 roku została porwana przez szaloną Patty Williams. Kiedy Patty ukąsił jadowity pająk, Colleen popłynęła łódką po pomoc. Wypadła jednak z łodzi i niemal utonęła. Wyłowił ją Jack Abbott. Dziewczyna przebywała jednak zbyt długo pod wodą i jej mózg umarł. Matka zgodziła się odłączył ją od aparatury podtrzymującej życie. Serce Colleen oddano potrzebującemu przeszczepu po postrzeleniu przez Patty – Victorowi Newmanowi.
Gina Roma (Patty Weaver) – starsza siostra Danny’ego. Żona Clinta Radisona. Była dziewczyna Neila Fenmore’a – ojca Lauren oraz Johna Abbotta. Pracuje jako manager w Genoa City Athletic Club.
Mary Williams (Carolyn Conwell) – mieszająca się we wszystko i zaborcza matka Paula. Ex-żona Carla Williamsa. Nienawidzi Lauren i nie przepada za Christine. Wybitnie gardzi Isabellą Braña oraz Cassandrą Rawlins.
Christine Blair (Lauralee Bell) – prawniczka i była modelka. Była żona Danny’ego Romalotti i Paula Williamsa. Przez krótki czas zaangażowana w związek z Michaelem Baldwinem.
Danny Romalotti (Michael Damian) – Dawna gwiazda rocka. Były mąż Traci Abbott, Christine Blair i Phyllis Summers. Z Phyllis ma adoptowanego syna − Daniela. Obecnie przebywa poza Genoa City. Nadal jest piosenkarzem.
Lynne Bassett (Laura Bryan Birn) – sekretarka Paula, bardzo oddana swemu szefowi.
Sheila Carter (Kimberlin Brown, Michelle Stafford) – żądna władzy i miłości kobieta, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Prawie spaliła swoją matkę i Lauren Fenmore w pożarze na początku lat 90. Przez wiele lat ukrywała się w Los Angeles, gdzie stała się wrogiem numer 1 rodziny Forresterów z “Mody na sukces”. W 2005 r. wróciła do Genoa City, żeby zemścić się na Lauren za lata spędzone w więzieniu. W 2006 roku dokonała operacji plastycznej twarzy, przez co bardzo upodobniła się do Phyllis Summers. Została zabita przez Lauren w 2007 roku.
Bobby Marsino (John Enos) – wychowywał się z ciotką i wujem, po tym jak jego rodzina się rozpadła, był zaszokowany gdy dowiedział się, że Nikki przez przypadek zabiła jego brata wiele lat temu. Był żonaty z Brittany i miał syna – Joshuę. Został zamordowany w 2005 roku.
Brittany Hodges (Lauren Woodland) – dawna przyjaciółka J.T., była żona Bobby’ego, matka Joshuy, córka Fredericka i Anity (John Martin i Mitzi Kapture). W 2005 roku wyjechała z synem do Nowego Jorku.
Sabrina Costelana Newman (Raya Meddine) − przyjaciółka Victorii. Znała się na sztuce. Była żoną Victora. Zmarła w szpitalu na skutek obrażeń jakich doznała w wypadku samochodowym. Obecnie pojawia się w serialu jako duch.
Malcolm Winters (wcześniej Shemar Moore, od 2009 roku Darius McCrary) – brat Neila, fotograf, pracownik Newman Enterprises. Został uznany za zmarłego po zaginięciu w Afryce, ale po dwóch latach został odnaleziony. Zakochany w Olivii ale spał też z Dru. W 2005 r. odkrył, że jest ojcem Lily. W tym samym roku wyjechał z Genoa City. W grudniu 2009 roku powrócił do Genoa City by zobaczyć się z bratem i zjednoczyć z chorą na raka biologiczną córką. Wyjechał w 2011 roku.
Cameron Kirsten (Linden Ashby) – Odnoszący sukcesy biznesmen z ciemną stroną. Terroryzował Sharon Newman od 2003 do 2004 r.
Tom Fisher (Roscoe Born) – Ex-mąż Glorii Abbott. Ojciec Kevina Fishera i Rydera Callahana. Zginął w 2006 roku zastrzelony przez Johna Abbotta.
Tyra Hamilton (Eva Marcille) − rzekoma siostra Yolandy Hamilton − matki Devona. Pracuje jako manager w klubie “Indigo”. Nawiązuje romans z Neilem.
Ana Hamilton (Jamia Simone Nash) − córka Yolandy Hamilton i siostra Devona.
Amber Moore (Adrienne Frantz) – piosenkarka i światowej sławy projektantka mody wypromowana przez Forresterów, niegdyś bliska przyjaciółka rodziny Forresterów (chociaż na początku Forresterowie uważali ją za podłą intrygantkę i swojego wroga nr 1) i była żona Ricka Forrestera z “Mody na sukces”, a także Cane’a Ashby’ego. Obecnie skłócona z rodziną Forresterów, przez co wyjechała z Los Angeles do Genoa City. W Genoa City pracuje jako recepcjonistka w “Restless Style”. Obecnie spotyka się z Danielem Romalotti. Młodzi, po licznych perypetiach (m.in. wrobieniem Daniela w sfałszowanie drogocennego obrazu i walce z przebiegłym Deaconem Sharpe’em) biorą ślub. Amber odnalazła swojego przybranego syna zwanego “małym D”. Kobieta rozstaje się z mężem, gdy okazuje się, że nie jest on gotowy na bycie ojcem i wraca do Los Angeles. Jej bohaterka znów pojawia się w “Modzie na sukces”.
Emily Peterson (Stacy Haiduk) – psychiatra, zajmowała się terapią chorej psychicznie Patty Williams. Patty zrobiła sobie operację plastyczną twarzy na wzór twarzy Emily, przez wyglądają niemal identycznie. Emily spotykała się z Jackiem Abbottem i była jego narzeczoną. Ostatecznie wyjechała do Chicago.
Sarah Smythe (Tracey E. Bregman) – przeciwniczka Lauren Fenmore, na której mściła sie za śmierć swojej siostry – Sheili Carter. Ostatecznie zginęła z ręki swojej rywalki.
Deacon Sharpe (Sean Kanan) − postać występująca dawniej w operze mydlanej “Moda na sukces”. Ojciec Hope Logan. Znajomy Amber z przeszłości, biologiczny ojciec dziecka jej kuzynki − Becky. Starał się zdobyć serce Amber, ta jednak wolała Ricka Forrestera. Jeden z wrogów rodziny Forresterów z “Mody na sukces”. Obecnie jest handlarzem dzieł sztuki. Znów wkracza w życie Amber próbując ją zdobyć i zmusić do małżeństwa z nim. Próbuje zdobyć drogocenny obraz na zlecenie swojej tajemniczej szefowej. W tym celu próbuje wrobić narzeczonego Amber, artystę – Daniela Romalottiego w sfałszowanie obrazu i morderstwo. Ostatecznie jednak nie udaje mu się to. Za wszelką cenę stara się chronić syna – Erica/małego D, który jest w niebezpieczeństwie ze strony szefowej Deacona. Nadal czyha jednak na szczęście Amber i Daniela. Phyllis namawia go do porwania Amber i wywiezienia jej z miasta. Deacon nie podejrzewając, że kobieta planuje w ten sposób doprowadzić do jego aresztowania, porywa dziewczynę i chce ją zabrać do ich syna – małego D. Zostaje jednak aresztowany przez policję pod zarzutem porwania. Bierze ślub z Nikki Newman. Szybko rozstają się. Obecnie przebywa w więzieniu w Genoa City. Odwiedza go Bill Spencer Jr – niedoszły teść jego córki Hope. Bill proponuje mu wyjście z więzienia w zamian za to, że potem spotka się z Hope.

Piosenka tytułowa

Motyw do serialu znany jako: “Nadia’s Theme” stał się ikoną serialu. Praktycznie od początku serialu pozostała bez zmian. Melodia napisana przez Barry’ego De Vorzon i Perry’ego Botkina Jr. pochodząca z filmu Bless the Beasts and the Children. Botkin następnie zaadaptował fragment utworu na motyw do Żaru młodości. Kilka lat później został on wykorzystowany jako podkład muzyczny do występów Nadii Comăneci w trakcie olimpiady w 1976 r. co zaowocowało nadaniem alternatywnego tytułu “Nadia’s Theme”. Jego część wykorzystano też w piosence Mary J. Blige pt. No More Drama. W singlu, Blige określa się jako “young and restless”, czyli młoda i niespokojna.
Crossovery (związki z innymi serialami)

Bellowie stworzyli serial The Bold and the Beautiful (Moda na sukces) w 1987 r. a w 1992 r. popularna postać Żaru – przebiegła i wredna Sheila Carter (w tej roli wielokrotnie nagradzana Kimberlin Brown) przeniosła się do Los Angeles i została postacią Mody na sukces. Bill Bell poczuł, że postać Sheili popełniła zbyt wiele przestępstw, żeby dłużej pozostać w Genoa City, tak więc zaaranżował jej śmierć i przeniósł do Los Angeles. Tam poślubiła Erica Forrestera (John McCook, który de facto był pierwszym odtwórcą roli Lance’a Prentissa) i w dalszym ciągu obawiała się, by jej tożsamość nie wyszła na jaw dzięki jej odwiecznej przeciwniczce – Lauren Fenmore (Tracey E. Bregman), której związki z branżą odzieżową pozwalały na bliski kontakt z Forresterami. Umierający mąż Lauren – Scott Grainger (Peter Barton) także pojawił się w Modzie na sukces aby przebaczyć Sheili jej występki. Powyższe skrzyżowania akcji obu seriali okazały się udane i przysporzyły B&B ponad milion widzów. Postać Sheili pojawiała się w Modzie od 1992 do 1998 r. a następnie w 2002 i 2003, natomiast postać Lauren od 1995 do 1999 r. Obecnie Tracey Bregman znów gra swoją rolę w “Żarze młodości”.

W 1995 r. Jeanne Cooper, Heather Tom, Melody Thomas Scott, J. Eddie Peck, Kristoff St. John, Eric Braeden, i Doug Davidson zagrali samych siebie w znanym serialu kryminalnym Diagnoza: Morderstwo (Diagnosis: Murder). W jednym odcinku, Dr Amanda Bentley (grana przez Victorię Rowell) wygrała małą rolę na planie Y&R i pomogła rozwikłać morderstwo. Jako że Rowell również występuje w Żarze jako Drucilla, powodowało to mnóstwo śmiesznych nieporozumień, przede wszystkim w scenie, w której Amanda Bentley “spotyka” Victorię Rowell.

W 1997 r., rodzina z sitcomu pt. Pomoc domowa (“The Nanny”) podróżuje do LA i spotyka kilku członków obsady, m.in. Melody Thomas Scott, Petera Bergmana i Joshuę Morrowa, oraz gwiazdę Mody na sukces Hunter Tylo. Eric Braeden pojawił się także w jednym z odcinków pierwszego sezony Niani jako krytyk teatralny.

W 1999 r., Victor Newman spotkał w LA żądną mężczyzny Brooke Logan (Katherine Kelly Lang), pomógł jej uczynić zazdrosnym jej wówczas ex-męża Ridge’a Forrestera (Ronn Moss). W drodze powrotnej Brooke pojawiła się w “Żarze” w scenach z Jackiem Abbottem.

W 2001 r., wybrani członkowie serialu wystąpili w sitcomie pt. Diabli nadali.

W 2005 r., Michael Baldwin (Christian LeBlanc) wystąpił w kilku scenach serialu As the World Turns.

W 2005 r., Eric Forrester (John McCook) na krótko pojawił się w “Żarze”.

W 2005 r., Katherine Chancellor (Jeanne Cooper) na krótko przeniosła się do “Mody”, aby pomóc Stephanie Forrester (Susan Flannery) w odzyskaniu kontroli nad “Forrester Creations”.

W 2006 r. Amber Moore (postać z Mody na sukces grana przez Adrienne Frantz) przeniosła się w 2007 roku do Genoa City. W 2010 roku wróciła do Los Angeles.

W latach 2007 − 2008 Eileen Davidson odtwarzająca rolę Ashley Abbott należała do głównej obsady “Mody na sukces”, gdzie nawiązała romanse z Rickiem Forresterem, Ridge’em Forresterem i Stormem Loganem. Od końca 2008 do 2012 r. znów była częścią głównej obsady “Żaru młodości”.

W 2007 roku Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) z “Mody na sukces” pojawiła się w scenie rozmowy telefoniczej z Cane’em Ashbym (Daniel Goddard) − ówczesnym mężem Amber Moore.

W 2008 roku Felicia Forrester (Lesli Kay) z “Mody na sukces” na krótko przeniosła się do Genoa City by pomóc w pracy nad magazynem “Restless Style”. Nawiązała przy tym flirt z Nicholasem Newmanem (Joshua Morrow).

Od 2009 roku Deacon Sharpe (Sean Kanan) − w latach 2000-2005 postać występująca w “Modzie na sukces” − występuje gościnnie w “Żarze młodości”. Jako handlarz dziełami sztuki za pomocą nieczystych zagrywek próbuje zdobyć dawną miłość − Amber Moore.

W 2011 roku Olivia Barber Winters (Tonya Lee Williams) pojawiła się na ślubie Justina Barbera i Donny Logan w “Modzie na sukces”. Olivia jest kuzynką Justina.

W 2011 roku, w Żarze młodości pojawiła się Ramona (Ramona Bruland), prezenterka telewizyjna. W tym samym roku, a także w 2012, Ramona pojawiła się w Modzie na sukces, knując z Billem Spencerem Juniorem.
Obsada
Główna obsada
Aktor Rola Status
Peter Bergman Jack Abbott (#2) 1989-

Wprowadzony jako playboy znany, wiele z historii bohatera w serialu kręci się wokół jego długotrwałego konfliktu z rywalem biznesmen Victor Newman i jego romanse z Nikki Newman , Diane Jenkins , Phyllis Summers i Sharon Newman .

Bergman otrzymała szesnaście Emmy nominacje dla części Jack Abbott, a wygrał trzy razy, w 1991, 1992 i 2002.

1980

Jack Abbott urodził się 29 czerwca 1951 [uwaga 1], jest synem założyciela żabot Cosmetics John Abbott i Dina Mergeron . Jest weteranem wojny Wietnamu i po wojnie, poszedł do pracy w żabot. Na początku 1980 roku rozpoczyna pracę u boku Jill Foster , który jest pochodzącym ojca. Jednak po John chce zakończyć związek, ona wpada w ramiona Jacka. Ale wkrótce, John szybko odkrył, Jill i Jackowi. Jill próbuje wyjaśnić, ale John nie jest zadowolony. Próbuje wrócić do Jacka, który chce zakończyć związek, jak również. Jill kończy się złożeniem molestowania seksualnego pozew przeciwko Jackowi, w którym kończy się płaci jej $ 10.000. By 1982, Jill i John zjednoczyć i wziąć ślub wbrew woli Jacka i wrogiem Jill w Katherine Kanclerza .

Wkrótce potem, Jack poślubia Patty Williams w celu przekonania ojca, aby go prezydent żabot. Jednak Jack nadal wygłupiać. Tym razem z żabot Modela Diane Jenkins . Diane wykorzystuje swoją moc, aby przenieść ją do góry modelu w żabot i stale grozi powiedzieć Patty o ich romansie, jeśli nie dostać to, co chce. Diane także konkurs z Victor Newmana była żona Julia Newman . Julia chce zostać top model żabot jako dobrze, a gdy Jack wybiera Julia na Diane, Diane organizuje mieć Patty chodzić na niej i Jack kochać. Powoduje to, że ją do poronienia ich dziecko, ale ona zamierza na kolejnej próby. Kiedy później słyszy go ufając w swoją macochą, Jill Abbott , że on nie chce być ojcem i tylko mąż Patty, aby uzyskać jego ojca do promowania go na prezydenta, Patty zabija go i traci pamięć o tym incydencie. Kiedy ona odzyskuje pamięć o nim, on zrezygnuje z oskarżenia, uznając, że sprowadził na siebie.

Po Diane mąż Andy Richards , Jack zwraca się mieć romans z jego macochy Jill Abbott . Tym razem jednak, jego ex-dziewczyna, Lindsey Wells , robi zdjęcia i spotkania szantażuje go do poślubienia jej przez 1985. Po dostaje zdjęcia z nią, pokazuje, że małżeństwo jest nieważne. Lindsay z kolei sprzedaje zdjęcia ona ma do wroga Jill Katherine Chancellor , który następnie dokona jednego z nich do układanki i wysyła ją po kawałku do Jana . Rzuca Jacka z Abbott Mansion wreszcie rozwodzi Jill. Jill ostatecznie zostanie znaleziony zastrzelony pod prysznicem i Jack jest jednym z głównych podejrzanych, obok ojca i Katherine. Jak się okazuje, był to masseaur nazwie Sven od hotelu Genoa City, który zastrzelił Jill. Niezależnie, Jack początkowo przyznał się do zbrodni, aby zapobiec jego romans z Jill publiczności nadchodzący. Tymczasem prawda później wychodzi i Jack jest oczyszczony ze wszystkich zarzutów i jest w stanie połączyć się ponownie z ojcem.

Pod koniec 1980 roku, Jack i Victor Newman wynajem Leanna Miłość napisać biografię na Victora. Jack chce, aby jego wersja książki będzie powiedzieć-wszystkie uprawnione Ruthless: Victor Story Newman. Nieświadomie do Jacka, Leanna dodaje rozdział wykorzystującą romans między Victor i Jacka siostra Ashley Abbott . W tym czasie, Victor i Nikki Newmana małżeństwo się rozpadało, i wierzył, że była za publikację. Victor opuści ją i udowodnić w prasie, że nie rozwieść Nikki być z Ashley, poślubia Leanna, ale to było nieważne, ponieważ jego rozwód z Nikki nie było ostateczne. Victor, jednak pozostaje z Leanna aż prawda wyjdzie. Victor wraca do Nikki, ale także przechodzi do pomszczenia degradacji zdobywając panowanie nad Cosmetics żabot, które Jack niedawno przekonał ojca, by spółki publicznej. Z Victorem teraz kontrolę, strzelił Jack i zastąpił go Brad Carlton . W odpowiedzi, Jack złośliwie poślubia Nikki po Victor i Nikki miał inny wypadnięciem.
1990

Wczesnym Jack i małżeństwa Nikki nie było problemów. Nikki szybko rozwinął poważne przeciwbólowego i problemów alkoholowych. Ponadto, Nikki urodziła STILLBORN John Abbott III, po kłótni z Victora. Jack i Nikki Victor obwinia za śmierć. Jednak Victor oferuje Jackowi szansę odzyskać kontrolę żabot. Jeśli wyjeżdża Nikki, to może dostać żabot powrotem. Jack podąża za, ale nie odzyska pełną kontrolę z powodu drobnego luki prawnej. Jak dla Nikki, Victor wreszcie jest w stanie poradzić sobie z głowy problemy z alkoholem na i byli w stanie połączyć się ponownie. W 1994 Jack i Nikki Abbott byli rozwiedzeni, a mimo to nadal są bardzo bliskimi przyjaciółmi.

W 1995 roku, Jack spotyka i żeni się z Luan Volien , kobietę miał romans z podczas wojny w Wietnamie. Mają syna, który został poczęty razem podczas wojny o nazwie Keemo Volien . Luan umiera od śmiertelnej choroby i Keemo opuszcza wkrótce po jej śmierci. Podczas żałoby jego straty, Jack staje się związany z Mari Jo Mason , ale disowns ją odkrywszy, że jest tym, który zastrzelony Victor.

Kilka lat po ostatniej próbie, Jack wykreślono ponownie Brad Carlton przejąć Newman Przedsiębiorstwa natomiast Victor był przetrzymywany w niewoli w Nowym Meksyku. Tym razem udało mu się w jego przejęciu przez zmianę liczby w arkuszu kalkulacyjnym i wysiewu Radę Dyrektorów, aby uzyskać głosy potrzebne. Kiedy Victor wrócił, Jack uczynił go umowa powrotu żabot do Abbotts w zamian za Newman. Niestety dla Jacka, Victor zobaczył, co on naprawdę chciał, i upped ante-żabot należy zakupić zamknąć interes i Brash & Sassy zostanie z Newman. Opatów ociera się gotówki za transakcję, ale zabrakło w czasie terminie. Jack musiał golonka pod do Wiktora, i zaakceptować kredyt na pozostałą część. Victor kupił wszystkie kredyty Abbott i miał się odwrócić sytuację i żabot kontroli po raz kolejny. Ale Victor odnowione zaangażowanie z siostrą Jacka Ashley Abbott stworzył go z powrotem na wzywając wszystkich kredytów-na chwilę. Tymczasem żabot był pit Glo przez żabot przed Brash & Sassy i Victor wciąż wykreślane zemsty Jacka i Brad.

Około 1997, Diane Jenkins wrócił do Genoa City, a ona i Jack rozpoczyna kolejny romans. Szybko stał się zaangażowany, ale Ashley Abbott próbuje popchnąć Diane dalej. Jednak Victor zatrudnia Diane zaprojektowanie nowego budynku i nagle wydaje się romansuje ją. Diane kończy się zerwaniem zaręczyny z Jackiem i kończy się małżeństwo Victor. Jej nowe małżeństwo z Victorem ostatecznie stoi jego upadku, gdy Nikki Landers zostaje postrzelony przez męża byłej żony. Victor przekonuje Diane aby rozwód w ten sposób mógł poślubić Nikki na łożu śmierci, a gdy ona umrze, on i Diane będzie ponownie wyszła za mąż. Jednak życie Nikki i Victor zostaje z nią, co Diane, aby powrócić do Jacka. Jednak gdy dowiaduje się, że Jack jest tylko przy użyciu jej w jego wojnie przeciwko Victor, że opuszcza go ponownie.
Po roku 2000

Pomimo rozwodu Diane od Wiktora, ona pozostała przywiązany do Wiktora, i ukradła spermę Victora zamierzają zapłodnić się z jego dzieckiem. Po serii kradzieży przez Nikki i Ashley przed odzyskaniem go, A Twist of Fate, Diane kończy się w ciąży z synem Jackiem przez własnego darowizny banku spermy. Jednak Diane nie wie jeszcze, tylko Nikki.

W 2001 roku, Jack romanse Newman Enterprises pracownik Phyllis Romalotti . Żenią, ale powrót Diane po konfrontacji Nikki z nią odnośnie Kyle jest syn Jacka, rzucił małżeństwo z Phyllis kryzys. Jack and Diane Phyllis walczyć o opiekę, z Diane ostatecznie wygraną. Jednak Diane próbuje użyć Kyle wrócić Jack i przenosi się do domku przy basenie thAbbott firmy. Zarówno Diane i Phyllis angażują się w meczach przeciwko siebie, ale żadna nie była tak zła jak w ogień.

Wieczorem w dniu ślubu, Abbott basen dom spłonął, a policja nazwał to podpalenie. Diane powiedziała, że ​​śpi nasenne i ledwo udało się uciec. Phyllis powiedziała wyszła Jack i Kyle na ślubie z powodu rozmowy, że ona była potrzebna w Newman. Była później widziałem zatrzymując się w rezydencji przez Isabella Abbott znajomego Diane o czasie pożaru. Phyllis powiedziała, że ​​aby zmienić suknię po usiadła na pióra. Dowodów zebranych przeciwko Phyllis, i ona został oskarżony o podpalenie i usiłowanie morderstwa. Ale ostatecznie przekonało Phyllis Jackowi, że Diane ustawić ją tak, aby mogła go mieć, a oni uwięzieni Diane do takiej długości, że Jack wziął Diane do łóżka. Phyllis został uniewinniony, a potem okazało się, że uwagę, że Diane napisana zapłacić bum zadzwonić Phyllis od ślubu. Diane kończy się utraty prawa do opieki, ale Jack później wręcza Kyle’a koniec.

Kilka miesięcy później, kosmetyczne Wars rozpoczął, a napięcia były wysokie, jak prawie wszyscy jego kolega był wrogiem. Victor Newman i jego żona Nikki pracował żabot. Jack był żabot i jego żona Phyllis pracował Newman. Winters Neil pracował dla Newmana i wówczas narzeczona Drucilla fryzjer pracował żabot. Również wpływ miały Victoria Newman i Nicholas Newman , którego rodzice byli po przeciwnych stronach. Wynik tej wysokiej wojny poziomu skończył prowadzi do ten lepszy kryzysu finansowego w żabot, Nick zwrotnym w jego ojca do FBI o jego podstępnych sztuczek, i co najważniejsze koniec małżeństwa Jacka do Phyllis, kiedy decyduje się bronić Victora i Newman przeciwko na Abbotts. Oprócz zmian żabot, Jack został wyrzucony z firmy w wyniku pozwu. Jack po raz kolejny, a nawet bezrobotni playboy romansował Jill Foster Abbott ponownie.

Ojciec Jacka szybko zaczyna romansuje młodszego Gloria Fisher i po rejsie, pobrali. Kiedy Jack i Ashley słyszy o tym, że oskarżony Gloria bycia Gold Digger. Jack kończy się przyjmowanie Gloria, ale Ashley nie daje widok Ashley kończy się przynosząc Victor pomóc żabot, ale John był bardzo rozgniewany, aby usłyszeć ten i usunięte Ashley z CEO żabot. Jack trafia do coraz CEO Chancellor Industries. I John kończy się wyjeżdża do więzienia za zamordowanie byłego męża Glorii Tom Fisher . Z Jana w więzieniu, a nie na dwór, by ją chronić, Gloria zmęczony drodze Jack i Ashley traktował ją i obiecał dostać nawet. Udało jej się zdobyć nowego produktu Ashley rozwijającego się w laboratorium i zagrożona to czyszczących, aby problemem dla nich. Gloria nawet poprosił o próbki, następnie użył go na siebie, coraz większych oparzeń twarzy, aby pokazać wszystkim, że krem ​​Ashley było zagrożenia. Niestety próbki zostały już rozdzielone, aby wybrać osoby, a kobieta zakończyła się umiera po użyciu kremu. Przyczyną śmierci był nieco podejrzanie, ale mąż został spłacony przez żabot uniknąć pozwu. Reputacja żabot został dodatkowo zniszczony, i Katherine strzelił Jack wyniku. Gloria następnie zaprosił Kevina żyć w majątku firmy Abbott, ingratiated się do Kay i Jill, i znalazł pracę w żabot jako konsultant mody, a następnie udało się Kevin zatrudniony jako Dyrektor ds. Internetu do zastąpienia Phyllis.

Podczas pobytu w więzieniu, John zaczął się w bójki z osadzonymi i posiadający czary gdzie wierzył, że jego pierwsza żona Dina właśnie opuściła go. Jack, Ashley, i Gloria były świadome, a Jack dostał pozwolenie dla lekarza Johna, aby spojrzeć na niego, a okazało się, że John jest ponad-leczniczych. Wcześniej został rozwiązany, Jack skorzystał z tej okazji, aby Janowi ręcznie napisać nowy testament wycinanie “swoje złe żony”, którą Jan uważałem Dina. Sześć miesięcy po jego uwięzienia, John miał być wydany na początku z powodu złego stanu heath kiedy miał zawał i został przewieziony do GC Memorial w poważnym stanie. Lekarze się rodzina świadoma, że ​​John nigdy nie wyjdzie z jego stanu wegetatywnego i podpisał DNR. Po wielu sprzeczek między Glorią i Jacka, Gloria postanowiła wykorzystać swoją władzę w DNR aby John umrzeć. Billy Abbott i Traci Abbott Connolly wrócił pożegnać ojca, tak jak stary przyjaciel Kay i ex-żona Jill. Jack i Ashley, którzy chcieli małą rodzinę tylko pomnik usługi dla Jana, uchylił Gloria, który chciał ogromną luksusową pogrzeb. Jak feud między nimi zwiększone, Jack upewnił się, że Gloria miał zły czas tak, że brakowało żałobną, gdzie każde z dzieci Johna, Kay i Jill, wygłosił serdeczne pochwała. Gloria, Michael Baldwin , Lauren Fenmore Baldwin i Kevin Fisher przybył, aby znaleźć go, tak orzekł własne usługi dla Jana, w tym pochwała Glorii.

Rybaków były radosne i Abbotts byli przerażeni odkryć John woli opuścił Gloria 50% swojego majątku mld dolarów, a reszta, w tym Abbott rezydencji do podziału między jego dzieci. Ale kiedy wszyscy przyjechaliśmy w sądzie testament, kapelan więzienny przewrócił odręczny będzie mu dano na przechowanie przez Jana, który podzielił majątek między tylko jego dzieci. Stwierdzono również, że narażone adwokat Johna nigdy obejść dokonaniem małżeństwo między Janem i Gloria prawnych. Potem Gloria przybył na Abbott Mansion znaleźć swoje rzeczy w worki na śmieci na ganku i zamki zmienionych, z Jack gloating za drzwiami ze szkła. Następnego dnia, gdy John patrzył w przebraniu wyrzutów sumienia Jacka, sędzia zdecydował w końcu, że odręczny będzie stawał, więc Gloria został wycięty. Zakładając, że Jack był jakoś za nim, Gloria był wściekły. Ona i Kevin przeniósł się z Michaelem i Lauren. Jill i Kay promowany Glorię do Wiceprezesa kreatywnym dla żabot, dodatkowo irytujące że Abbotts. Gloria został poproszony do stawienia się jako sędzia na reality show Wybiegu Extreme, a Jack znaleźć sposoby, aby utrzymać ją w serialu i dalej sullying reputację Abbott.

Jack był prawnie w stanie własnym żabot, więc złożył ofertę przez firmę o nazwie House of Kim, który Katherine przyjęta. Co gorsza, Jack finansowane go za pomocą kredytu z Victor Newman.

Jack zaczyna dating Nicka byłą żonę Sharon , aw marcu 2007 roku prosi ją o rękę. Sharon przyjmuje wniosek i żenią się 23 kwietnia. Sharon była zachwycona z sposób Jack traktował swojego syna Noah Newman . Ale Brad Carlton , który Sharon miała romans z, gdy była jeszcze żoną Nicka nie jest gotowa to zaakceptować i bezskutecznie próbuje złamać parę up.

W 2006 r., po serii traumatycznych zdarzeń, w tym jego wypierane z żabot na skutek pozwu, śmierci ojca i jego dowiedziawszy się Phyllis i romans Nicka, Jack staje się bardzo gorzka i działki przeciwko kilku osobom, które skrzywdzili go, w tym przyjaciela rodziny Katherine, Jill – który wyrzucił go z żabot – i jego macochy Gloria – którą obwiniane za ojca przekonaniem morderstwa i uwięzienia, jak również jego wieloletni Victor przeciwnika.

Wiosną 2007, Jack wybiega przeciwko Nikki w wyścigu dla opuszczonego siedzibą w Wisconsin State Senatu . Phyllis i Sharon używać niania cam złapać Nikki całując David Chow na taśmie, puść nagranie w Internecie. Jack ostatecznie wygra wybory. Ma skalisty karierę jako senatora, a ostatecznie w grudniu 2007 roku rezygnuje z powodu różnych zdarzeń, które doprowadziły do senatorskich etyki słuchowych tym publicznego wydania Wiktora z prywatnej rozmowy pomiędzy Jackiem i Ji Min Kim .

Po tym jak Jack rezygnuje z Senatu i Nick został zwolniony z pracy w Newman Enterprises, zaczynają nowy Internet i czasopisma druku z Sharon i Phyllis. Projekt nazywa Restless Style. Wyniki podwyższonego ryzyka w walkach wśród czwórki i naraża na temat różnych osób w Genoa City.

Jack potajemnie współpracuje z Glorią przejąć żabot. Nick wykupuje akcje Jacka z Restless Style po uzyskaniu linii kredytowej z jego Victor ojca. Jack pracuje z Adamem Newmana zemścić się na Wiktora, ale nie jest on. Adam trafia do więzienia, ale Jack chroni się przed narażeniem. Jego umowa z Glorią przechodzi i Abbotts odzyskać kontrolę w żabot.

Jack ma romans z Mary Jane Benson po Sharon oddala go. Sharon mówi mu, że jest w ciąży z dzieckiem, które może być jego, jego brat Billy , albo Nicka. Prosi ją, aby przejść z powrotem do rezydencji z Nim, aby mogli wspólnie wychować dziecko bez znaczenia, kto jest ojcem. Choć wściekły z Billym na seks z Sharon, Jack proponuje i chce założyć rodzinę z nią tak. Lecz tej samej nocy dowiaduje się, że Nick lewo Phyllis się z Sharon ponownie. W chwili dając sobie komfort Phyllis i Jack spać razem. One-night-stand, który jest świadkiem w zawrotnym Mary Jane. Później zaczyna Niezaangażowane stosunki seksualne z Mary Jane. Po obejrzeniu Nicka i Phyllis “razem”, Sharon idzie do Jacka i powiedzieć mu, że jest wiara ojca, nawet jeśli wie, że dziecko jest Nicka. Podczas kłótni pomoc Jacka jej Sharon mówi Jackowi, że Nick jest nie ojciec jego. Phyllis podejrzewa, że ​​Nick jest ojcem i konfrontuje Jacka który zaprzecza to dla dobra Phyllis ‘. Nick idzie odwiedzić Szarona na oddziale psychiatrycznym i podsłuchuje Sharon wyznać jej mama, że ​​dziecko Nicka i przysięga jej tajemnicy. Jest później ujawnił, że Mary Jane to alias Patty Williams, który chce zemścić się na Jacka z pomocą Victor Newman. Ona ostatecznie kończy się w oddziale psychiatrycznym, ale ucieka z pomocą Adama Newmana, który mówi jej, aby przejść do Kanady być zakonnicą i nigdy nie wrócić do Genoa City.
2010s

Dzięki Tucker McCall , Jack staje się co-CEO żabot, który sprawia, że Jack szczęśliwy, bo próbował odzyskać tę pozycję przez lata. Tymczasem Jack śpi z Skye Newman zapewnienia trzyma oko na nią i Adamem Newmana . Jednak Jack planuje potajemnie walczyć Victor ponownie używając Abby Newmana złożyć pozew przeciwko Victor. W pozwie, Abby chce łączną kwotę w jej funduszy powierniczych i oskarża Victor nieprawidłowej pieniądze. Pozew szybko rośnie, gdy siostra Abby i nowa bratowa Jacka Victoria Abbott jest na pokładzie. Ostatecznie, nawet Nick Newman dołącza pozew, a dzieci otrzymały 500 milionów dolarów każdy. W wyniku tej decyzji, Victor został zmuszony do upubliczniania Newman Enterprises.

W tym samym czasie Jack i Phyllis wznowić ich 9-letni związek. Ale ta relacja jest ponownie zagrożony, gdy Diane Jenkins i Jacka syn Kyle wrócić do Genoa City. Mimo to Jack nadal żonglować spędzać czas z Kyle i Phyllis, chociaż Diane chce grać w domu z Jackiem, jak ona zawsze. Jednak Diane kończy mających sprawy z Tucker McCall , który romansuje Ashley i Nicholas Newman . Nick trafia chce zakończyć ich związek i Diane kończy się przeprowadzka z Victorem jak w domu architekta. Mają seks i Victor chciał kontynuować związek. Jednak, gdy Jack odkrył, Diane i Kyle w Ranch Newman, ostrzegł Diane nie używać Victor przeciwko niemu. Ostatecznie, Diane i Victor ożenić.

Obok zaangażowania Jacka w pozwie Newman rodziny, Jack wszedł także partnerstwo z Victor do likwidacji Funduszu Newman kierowany przez Adama Newmana i jego żony, Skye . Jednak ta współpraca nie kiedy Victor nagle wyciąga wszystkie swoje pieniądze, nie mówiąc Jackowi, pozostawiając Jack stracić wszystkie swoje pieniądze i innych inwestorów są rozdawane są podobne sytuacja. Jack jest bardzo zły przez przebiegłego ruchu Victor, ale potem, Skye Newman skończył znikają a wielu było przekonanych, że Adam ją zabił. Sharon próbował znaleźć Skye na Hawajach, i dwie osoby miały w konfrontacji na wulkan, gdzie Skye przypadkowo spadł widok Sharon wróciła do Genoa City z zarzutami morderstwa. Sharon ostatecznie został uznany za winnego, mimo Phyllis i próba Jacka udowodnić swoją niewinność i zaangażowanie Victora w próbie ramki Adama za zabicie Skye. Sharon uniknął więzienia dzięki Adamowi i Phyllis i Nick zaczął szukać dla niej. Na poszukiwaniu, zaczęli romans, a gdy dowiedział się o tym, że Jack zakończyć jego romans z Phyllis.

Jako Jack zaczyna szukać magazynowy Newman, dowiedział się, że Tucker McCall kupił Adama Newmana opcji na akcje w ostatnim czasie. Tucker chciał nawet kupić Abby zapasów, ale ona z kolei sprzedał do Jacka na złość. Abby wiedziała wcześniejszej afery Tuckera z Diane Jenkins i chciał trzymać go z dala od Ashley. W wyniku programu brudnej że ukrytym Diane i Tucker romans, pijany Abby podbiegł Tucker, który był w śpiączce. Z Tuckerem w śpiączce, jego matka Katherine Chancellor strzelił Ashley jako prezes żabot i przyznał do Jacka. Jack również romansował Genevieve Atkinson , który właśnie tak się stało wynajął Patty Williams jako jej gospodyni pod pseudonimem Myrna Murdocka. Genevieve skończył posiadania nieznaną firmę, znaną jako FMN, który przebitym Jacka w niedawnej sprzedaży piękna natury z Newman Enterprises. Noc Jack i Genevieve mieli ślub, pisała jack Szanowni list Jana , zauważając, jak nie była lojalna. Patty ukradł list, ukradł sukienkę Genevieve, a pojawia się na ceremonii. Jako Jack odkrywa jej twarz, on zakłada to Emily, i Patty jest rozwścieczony tym, ona pokazuje, że ona jest Patty przed wykonaniem Jacka w żołądku. Ona skończyło się do więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Fotografowanie stało się dość poważny, a jego serce rzeczywiście zatrzymany podczas zabiegu, a on znalazł się w łodzi wiosłowej otoczona mgłą i gwiazd z jego zmarłego ojca Jana . Jack postanowił wiosłować z powrotem do domu i przeżył operację, ale została sparaliżowana, tak jak on był, kiedy Patty zastrzelił go, zanim w 1983 roku. W całym zabiegu, Nikki Newman było wspieranie Abbotts i Nikki się bardzo blisko z Jackiem przez jego odzyskanie. Jack rozpoczął rehabilitację, nie mogli uwierzyć, że nigdy nie będzie już chodzić. Kiedy spostrzegł każdy terapeuta nazwie “Sarge”, który był bezlitosny z jego pacjentów, Jack publicznie upomniał go za to, że bez serca. Ale kiedy zobaczył człowiek uzyskać wyniki, wynajął go dla siebie.

Po Genevieve zatrudniony Victoria Abbott jako prezes piękno przyrody, odwiedziła Jacka, aby powiedzieć mu, że przepraszam, ale nadal bardzo go kocham. Jack gorzko zapytał, dlaczego ona go zdradziła. Genevieve powiedziała, że ​​chce, aby nigdy nie być tylko ktoś Pani ponownie i chciałem coś mogła kontrolować. Jack odpowiedział, że poparli ją, że jej kolejna firma, aby uruchomić, lecz ona ukradli jedną firmę Jack chciał. Wtedy nie ufała jego miłość wystarczy, aby nawet powiedzieć mu potem. Genevieve błagał go o przebaczenie jej teraz. Jack odpowiedział, że miał nadzieję, że piękno natury byłoby zachować jej ciepło w nocy i poprosił, aby wyjść. Później Jack wynajął Avery’ego złożyć pozew zdobycia piękno przyrody z Genevieve bo miała wcześniejszej wiedzy o swojej ofercie, który zapewnił ją o wygranej. Jednak Genevieve zaoferował sprzedaż piękno przyrody do Jacka, czy on jej wybaczyć i się z nią ożenić, i zgodził się Jack. Potem dostał oferty z Victor, Victoria, i Tucker i rozkoszował się myśl, że ona i Jack jadą, aby przezwyciężyć wszystkie. Wiedząc, że Jack był tylko małżeństwo jej się pięknem natury, Nikki błagała go, by nie być jak Victor i być jak jego ojca Jana. Jack powiedział, że jeśli Nikki będzie ożenić go zamiast tego, ale Nikki wciąż zakochany w Victor. Więc Jack umówił Genevieve w Las Vegas. Jednak Nikki wreszcie dość Victor jak próbowała powstrzymać Jacka od poślubienia Genevieve oraz Victor próbował zaoferować Genevieve dyrektora naczelnego piękno przyrody, czy ona sprzedawana do niego. Genevieve skończyło się sprzedażą do Wiktora, ale prawdziwa własność piękno przyrody pozostaje pod znakiem zapytania.

Ostatecznie, Nikki i Jack zbliżył mimo gniewu Kyle’a Abbotta na temat ich wzajemnych relacji. W dniu 3 sierpnia 2012 roku, Jack i Nikki ożenił się ponownie w rezydencji Abbott przed przyjaciółmi i rodziną i nawet dostał błogosławieństwo Kyle’a. Jednak dzień był pełen kłopotów, jak uciekła Victor z Sharon. Przed ceremonią Nikki, Victor próbował zatrzymać Nikki, ale Sharon weszła i zamiast Victor właśnie ogłosił swój nowy małżeństwo z nią. Jednak później tego dnia Victor zniknął jak Victoria, Nick, Abby, a nawet potajemnie Nikki zaczęła go szukać. Ostatecznie, Nikki postanowiła opuścić miasto Genua znaleźć Victor, jak Sharon przejęła kontrolę Newman Enterprises jako CEO. Ceny akcji spadły Newman, a Jack zaczął starania, aby kupić akcje Newman.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Eric Braeden Victor Newman 1980-

Eric Braeden odegrała rolę od początku. [1] Victor był pierwotnie przeznaczony do krótkoterminowy charakter, jako część fabuły sześć miesięcy, ale rozwinął się w głównego bohatera. [2] Braeden zdobył Daytime Emmy Award w 1998 dla wiodącego aktora w serialu dramatycznym za rolę.

W 2009 roku, Braeden doświadczyłem wiele problemów negocjacyjnych umów, [3], co prowadzi do krótkiego wyjazdu.
Eric Braeden (na zdjęciu) stał się kluczową częścią serii

Kontrakt podpisał w 2007 r. miał trwać do listopada 2010 roku, jednak on nagrany swoje ostatnie sceny na 23 września 2009 r. (powrót później). [4] W sytuacji pokazu cięcia jego kontrakt, Braeden stwierdził podczas wywiadu: “Kiedy podpisać trzyletni kontrakt, jestem zobowiązany do spełnienia tej transakcji. Producenci jednak nie może przyjść do mnie po pół roku i powiedzieć: “Zmieniliśmy nasze umysły.” Gdzie w świecie biznesu czy tego rodzaju umowy istnieją? Czy winić ludzi za chęć, aby wycisnąć jak najwięcej z nas jak tylko mogą? Nie. Pytanie jest, kiedy nie można wycisnąć za dużo? ” [4] Mimo to w trakcie negocjacji kontraktowych, Braeden odmówił powiedzieć, że odszedł w pełni, ale może to być długi czas, aż wrócił. [4] W 2010 r. obchodził 30 lat Braeden w serialu. [5]

Wiele z jego historii w serialu kręci się wokół jego długotrwałego konfliktu z rywalem biznesmena Jacka Abbotta (portretował pierwotnie przez Terry Lester , a od 1989 roku przez Petera Bergmana ), jego charakter bezwzględny, wielu małżeństw, a trójkąt niesławnego udziałem Victora i ex- żony Ashley Abbott i Nikki Reed . [6] [7]
”     Victor jest kochający i opiekuńczy wobec rodziny i bliskich, ale jeśli przekroczył lub jeśli Victor czuje, że nie jest życie do jednego pełnego potencjału, to może bardziej niż żyć do przymiotnika, że ​​wielu używanej do opisywania go bezwzględny. – Oficjalny opis strona [8]     ”
historie
fabuła

Victor Newman urodził Christian Miller w dniu 7 marca 1947 roku w Buffalo w stanie Nowy Jork . Był umieścić w sierocińcu przez to matka, Cora Miller. Opuścił sierociniec i zaczęła pracować sobie drogę do zwycięstwa, stając się jednym z największych na świecie potentatów najbardziej zamożnych. Zmienił nazwisko na “Victor Newman”, stojącej na Zwycięskiej i Victor Newman sytuacji dla nowych-man, jak był zupełnie nowy człowiek. [8]
1980

W latach 1970, Victor i Julia Newman są małżeństwem. Tylko trzy lata później, w 1980, Victor przenosi się do Genoa City z żoną (Meg Bennett), aby pomóc Katherine Chancellor ( Jeanne Cooper ) uruchomić Chancellor Industries. Podczas gdy on pracuje, trzyma Julię w odosobnieniu na ranczo domu Katherine sprzedał go. Victor ostatecznie buduje swoją własną firmę, Newman Enterprises, do światowego koncernu, który czyni go multibillionaire. Victor ma wiele spraw w tym czasie, w tym z Eve Howard i Lorie Brooks . Tęsknota za przyjemności, Julia staje się dobrymi przyjaciółmi z syna Katarzyny Brock Reynolds . Jednak nic się nie dzieje seksualnej w tej relacji, jak chciała pozostać wierna Victor. Jednak, gdy Brock złapał Wiktora i Lorie całuje, próbował wznowić jego romansu z Julią, ale w końcu opuściła miasto z powodu niezdolności Julii do końca jej małżeństwo do Victora. Myśląc, że to przekona Victor jej miłości do niego, Julia powiedziała mu, że chce mieć dziecko. Victor odpowiedział o wazektomii bez mówienia jej. Julia później się o pracę modelki z fotografem, Michael Scott, który przyciąga do niej. Choć Victor jest z miasta, Eve Howard grozi Julii, że ma zamiar spróbować dostać Victor do siebie. Zasmucony i zdezorientowany, Julia śpi z Michaelem. Kiedy Victor powraca, stara się odeprzeć Ewę i ostatecznie akceptuje syna, Cole Howard , a jego syn, tak długo, jak ona wychodzi Genoa City. Co do Julii, ona zachodzi w ciążę, a zazdrosny Victor jest przekonany, że Michael Scott był ojciec.

W odwecie, Victor więzi Michael w schronie na ranczu Newman, ale Julia odnajduje go tam i uwalnia go. Próbując uciec razem, Victor dzieje się na parze i pięści między Victor i Michaelem wynika. W nieszczęśliwym wypadku, Julia zostaje złapany w krzyżowy ogień i cierpi straszny upadek prowadzący do jej poronienia. Egzamin z badań krwi wykaże, że Victor był w istocie ojcem biologicznym przed Julia i Michael opuścić miasto. Julia później kończy się w Paryżu, a Victor odwraca jego uwagę do usuwania powłok Nikki Reed i gazety spółki spadkobiercy Lorie Brooks.

Krótki czas wcześniej, Victor przejął kontrolę Prentiss Industries, należąca do Prentiss rodziny. Lucas Prentiss był były Lorie Brooks brother-in-law i chciał jego rodziny firmę powrotem. By 1982, Lorie Brooks skończył intrygi z Lucasem, aby uzyskać kontrolę nad Industries Prentiss ponownie. Ich plan wezwał Lorie uwodzi Wiktora do małżeństwa, a potem tuż przed ślubem przekonać go do podpisania przez jej kontrolujące akcje giełdowych w Prentiss. Udało się. Przed ceremonią, Victor wręczył Lorie dokumentu dało jej kontrolę Industries Prentiss. Wkrótce potem, Victor szukał Lorie który nagle zniknął. Zamiast tego, znalazł list od Lorie, z jej pierścionek zaręczynowy, informując go, że nie jest zainteresowany poślubienie go. Zasmucony Victor odwrócił się do Nikki Reed i zaczęli romans.

Na początku swojego romansu z Nikki , ona zachodzi w ciążę, a ojcostwo dziecka jest kwestionowane to, czy jest zwycięzcy lub mąż Nikki Kevin Bancroft. Nikki kończy się jej małżeństwo z Kevinem i zaczyna romans z oszustem Rick Daros. Rick próbował wiele razy zabić Nikki, ale za każdym razem Paul Williams , Andy Richards i Victor save Nikki w sam raz. Dziecko kończy się zwycięzcy i imię dziewczyna, Victoria Nicole Newman .

Około 1983 roku, Eve Howard wraca do Genoa City ze swoim nowym kochankiem, Max Siebalt. Początkowo Eve wróciła upewnić Victor zapewnienie ich dziecka, Cole . Jednak gdy dowiaduje się, że Victor umieścić Cole w jego woli, ona i Max zaczyna program sposób na wstrzymanie pieniędzy Victor teraz. Eve jest w stanie przekonać Victora zatrudnić ją jako asystent. W Paryżu, w końcu Julia Newman ma wiatr z tego programu i zwraca spróbować chronić Victor. Eve zaczęła zatrucie pokarmowe Victora, i został złapany w ostatniej chwili. Victor próbuje systemu przed Ewą do spowiedzi. Victor planuje małżeństwo Ewę i na dzień swojego ślubu, Victor “umiera” pozostawiając Nikki głęboko zasmucony. Później, Eve i Max są później w szoku, widząc, że Victor jest żywy i jest ona wysłana do sanatorium. Wreszcie, Victor jest w stanie być z Nikki i żenią się 13 kwietnia 1984 roku, tuż przed Eve próbowała nożem Nikki przed ceremonią. [9] rok później, Eve i Rick Daros, człowiek, który wielokrotnie próbował zabić Nikki, wróci, a Victor i Nikki są na wakacjach. Rick, jednak miał amnezję i zapomnieć próbował zabić Nikki. Niemniej jednak udało im się ukraść pieniądze z Victor, a później uciec do Europy razem.

Victor i Nikki małżeństwo wydawało się być bardzo oryginalny. W rzeczywistości, Nikki zorganizował dla Wiktora by spotkać się z matką po raz pierwszy, od kiedy był małym chłopcem. Jednak, że pojednanie było krótkie, a jego matka, Cora Miller, zmarł wkrótce potem. Wkrótce po tym, Victor rozpoczął romans z Jacka Abbotta siostrą Ashley Abbott . Zaczęło się Ashley poznał prawdę o jej rodzicach, będąc Dina Mergeron i Brent Davis, córka, nie John Abbott . To spowodowało jej być niezwykle traumatycznym, a skończyła się w barze w środku pustkowia bez pamięci. Victor przyszedł jej szukać iw końcu ją znalazł. Kiedy przyniósł ją do Genoa City, zaczęli ich romans.

Nikki próbowała walczyć Ashley, a nawet ma romans z Jackiem tylko do Victor złość. Nikki zorganizowali nawet na brata Victora, Matt Miller, uwieść Ashley, ale to okazało się zbyt mało i zbyt późno; Victor chciał być z Ashley. Jednak, gdy Nikki ma raka, Victor wrócił do Nikki i Ashley przerwana dziecko poczęła się z Victorem, który powoduje, żeby miała załamanie nerwowe. Ostatecznie, Nikki poszedł do umorzenia, pozwalając Victor wrócić do Ashley, ale teraz miała przeniósł się ze swoim psychiatrą, Steven Lassiter. Na szczęście dla Victor, Steven został później zastrzelony przez jednego ze swoich pacjentów.

Victor i Jack Abbott wynajem Leanna “Love” Randolph napisać biografię Victor sam. Jack chce, aby jego wersja książki będzie powiedzieć-wszystkie uprawnione Ruthless: Victor Story Newman. Nieświadomie do Jacka, Leanna dodaje rozdział wykorzystującą romans między Victor i Ashley. W tym czasie małżeństwo Victor i Nikki rozpadała, i wierzył, że była za publikację. Victor opuści ją i udowodnić w prasie, że nie rozwieść Nikki być z Ashley, poślubia Leanna, ale to było nieważne, ponieważ jego rozwód z Nikki nie było ostateczne. Pomimo, że Victor zostaje z Leanna do objawienia. Victor wraca do Nikki i mają kolejne dziecko razem, Nicholas Newman . Victor również przechodzi do pomszczenia degradacji zdobywając panowanie nad rodzinną firmę Jacka, kosmetyki żabot, który Jack niedawno przekonał ojca, by spółki publicznej. Z Victorem teraz kontrolę, strzelił Jack i zastąpił go Brad Carlton . W odpowiedzi, Jack złośliwie poślubia Nikki po Victor i Nikki miał inny wypadnięciem.
1990

Do teraz, Victor ożenił Ashley Abbott i Leanna poszedł na krajowej sławy z powodu “I Hate Campaign Men” i talk show, w ciągu dnia. Powrót na froncie biznesowym, Victor zaproponował powrót żabot w zamian za Jack zgadzając się zakończyć swoje małżeństwo z Nikki Abbott . Jack zgodził się, ale z powodu luki prawnej, Jack nie odzyskał pełną kontrolę, więc przebywał z Nikki. W jednym punkcie, Victor i Jack miał taką konfrontację dotyczącą Nikki, że Victor miał atak serca. Jack opuścił słynny Victor sam w biurze, ale skończyło się na przetrwanie. Nikki jednak do czynienia z wielu innych poważnych problemów w tym czasie. Była teraz poważny problem alkoholowy i niedawno urodziła John Abbott III, martwe, które zarówno Jack i Nikki obwiniać Victor. Również grożąc Jack i małżeństwo Nikki była Victoria nadzieję zobaczyć jej rodziców razem. Jednak Jack skończył ratowania życia Victorii, kiedy prawie utonął w basenie Mansion Abbott. Jednak Ashley wiedział, że prawdziwa miłość Victora była Nikki i nic nie zmieni. Ashley i Victor postanowił rozwieść się przez 1993.

Z singla Victor ponownie zaczął romansuje Jill Abbott . Trochę nie Victor wie, ale romans z Jill Victor był jej sposób na irytujących Jacka i Ashley Abbott brakło jej nie w pobliżu żabot i ich ojciec John Abbott . Jednak, Jill szybko odkrył, że Victor nie miał realnego zamiar utrzymać ich związek będzie, zwłaszcza, gdy Nikki Abbott końcu zdecydowała się na rozwód Jacka. Jednak Jill była w ciąży, ale pomyślałem, że to John Abbott. I to było dokładnie tak, ale John pozostał podejrzany.

Mary Jo Mason był strzelcem. Victor był świadom wielu przewrotnych rzeczy Mary Jo był do i groził powiedzieć Jackowi, którego miała obsesję. Mary Jo była niestabilna i strzelił Victor by powstrzymać go przed rujnuje jej plany. Mary Jo został wysłany do więzienia dla psychicznie szalony.

Po prawie dekadzie, Eve Howard wrócił do Genoa City nadzieję, że Victor jest zainteresowany tworzą relacje z synem Cole Howard . Początkowo niezainteresowany, to on później zmienić zdanie. Eve później przyniósł Cole do Genoa City, a kiedy buduje się relację z Victoria , nie znając prawdy o Wiktora. Ewa opuściła miasto ponownie tak jak Victor do Kansas, gdzie spotkał się ślepą kobietę o imieniu Nadzieja Adams . Się żenić i mieć syna o imieniu Victor Adam Newman, Jr . Jednak już w Genoa City, wszyscy myśleli, Victor zginął od jego skradziony samochód został znaleziony z martwym ciałem, które zostało spalone nie do poznania. Walka o władzę zaczęła się Newman Enterprises, podczas gdy Cole zaczął pocieszać zrozpaczony Nikki i Victoria . Kiedy Cole napisał do Ewy, że wpadł w miłości z córką Victora Newmana i oni brali ślub, Eve ułożone opuścić rejs była na, i spieszyć do Genoa City. Zakończyła się ona wpada w śpiączkę po trochę komarów ją na przejażdżkę samolotem pleców.

Słysząc o tym, jak Jack po raz kolejny stać się CEO żabot i Brad Carlton był za Newmanem, Victor wrócił do Genoa City z nadzieją. Odkryli również, Victoria i Cole żonaty, zmuszając Victor powiedzieć Cole, że był jego ojciec i małżeństwo zostało unieważnione. Jednak, gdy Ewa zmarła, prawda wyszła na jaw, że ojciec Cole’a był rzeczywiście Marvin Oakley, były kochanek Ewy. Dzięki tej nowości, Victoria and Cole ponownie i próbowali mieć dziecko. Córka, Ewa Nicole Howard, zmarł kilka dni po narodzinach. Z Victor wrócił do swoich operacji biznesowych, Hope trudno zatrzymać się w Genoa City, a ona i Victor rozwiedli. Skończyła ślubie Cliff Wilson powrotem w Kansas, gdzie przyjęła Victora Juniora i dziecko dorastał nie wiedząc, że Victor był jego ojciec.

Z nadzieja odeszła, Victor próbował rozpocząć romans z Nikki ponownie, ale Victor nie udało się i wpadła w ręce Brad Carlton , który w tym czasie pracował w Newman Enterprises. Victor próbował rozmawiać Nikki z relacji, a nawet udało się promować Brad w Newman, a nie dające awans do Winters Neil . Noc z Bradem i wesela Nikki, Victor został postrzelony i Nikki pobiegł do jego boku. Jack, Jill i Brad uznano za podejrzanych, ale wszystkie były wyczyszczone, z psychicznie niestabilnie Mary Jo Manson jest winny. Rzuciła Victor ponieważ obawiała Victor znalazł faksu przedstawiający wszystkie swoje grzechy. Po tym jak strzał, Victor wrócił do Kansas pocieszyć niedawno owdowiałą Nadzieja Wilson i Nikki zakończył rzeczy.

Tankowanie feud z Jackiem, Victor poślubia dziewczynę swojego byłego rywala, Diane Jenkins ( Alex Donnelley ). Diane chce mieć dziecko z Victor, ale zazdrość Nikki wybucha iskrzenia feud z Diane. Nikki stara się przekonać Victor mieć wazektomii , to metoda, która uniemożliwia mu rozmnażanie, powodując ogromne problemy między nimi. Kiedy Nikki jest śmiertelnie ranny przez męża żona Veronica Landers i postrzega się w stanie krytycznym, Victor rozwody Diane i powtórnego zamążpójścia Nikki na łożu śmierci, który zamierza ożenić Diane po śmierci Nikki. Jednak Nikki niezwykle przeżywa pozostawiając Diane trosce o jej związku z Victor, który łamie go z nią. Jednak ponowne małżeństwo Victor i Nikki jest nieważne co mieli innego ślubu. Jednak prawda była taka, że Victor i Diane nadal żonaty, prowadząc tym samym do gorzkiej walce rozwodowej, w której Diane zatrudnia Michaela Baldwina ją reprezentować i nawet idzie Leanna Miłości serialu sporządzić wsparcia publicznego. Ostatecznie ugoda rozwodowa powstał który obejmował siedzibę na Newman Zarządu. Dokonywanie spraw nawet gorzej, Jack Abbott i Brad Carlton mogli przejąć Newman Enterprise CEO. Zły i pokonał Victor skończyło się chodzenie do ich biura, wcześniej jego, i zniszczyć nowo wisiał portret Jacka i Brad. Victor był w końcu w stanie odzyskać kontrolę.

Z Nikki i Victor znowu razem, ona ma nadzieję, że trzeciego dziecka z Victorem, ale odmówił i dostał wazektomii, plemniki przechowywanie w banku spermy do przyszłego prawdopodobieństwa. Victor zakończoną kolejny romans tak jak Nikki z Brad Carlton , kończąc swoje nadzieje w innym małżeństwie.
Po roku 2000

Pomimo Diane rozwodu z Victor, ona pozostała przywiązany do Wiktora, i ukradła spermę zamierzają zapłodnić się z jego dzieckiem. Po serii kradzieży przez Nikki i Ashley przed odzyskaniem go, A Twist of Fate, Diane kończy się ciąży z Jack Abbott syna przez jego oddawania banku spermy. Jednak Diane nie wie jeszcze, tylko Nikki. Ostatecznie Diane poznaje prawdę a Jack i jego nowa żona Phyllis Abbott skończyło się pozwania do aresztu Kyle. Podobnie, Ashley kończy się trzymać z plemników Victora i impregnuje się. Jednak, gdy Abby rodzi, idzie na pięć lat myśląc, że Brad Carlton jest jej ojcem.

Do 2002 r., stara narzeczona Wiktora Lorie Brooks powrócił do miasta, jak jej wkrótce były mąż Max Hollister groził przejąć Julii Newman Marcina firmę projektową. Victor przyszedł do pomocy Julii i był w stanie zmusić Max sprzedać firmę Julii do niego. Victor obiecał Julii, że jej firma może działać w Newman Enterprises i mogła pozostać u władzy. Max jednak chciał zemścić. Skończył kontaktując Miłość Leanna i pojawił się na jej serialu sugeruje, że Victor był widząc jego ex-żony ponownie. W tym czasie, Victor i Nikki zjednoczonego ponownie i rzeczywiście przygotowują się ożenić.

Gdy Lorie chciał Max podpisać papiery rozwodowe, zmusił jej dłoń w nowym systemie przed Victor. Planował posiadania Lorie uwieść Victora w pokoju hotelowym, a Nikki była w hotelu na lunch. Pokój Victora i Lorie to będzie filmowana i postrzegane przez Nikki. Jak Victor i Lorie rozmawialiśmy, Lorie zdecydowała, że ​​nie zaszkodzi Victor i dlatego nigdy nie odwróciła się w aparacie. Max skończyło się denerwować i pociągnął Nikki do pokoju w hotelu tak jak Victor i Lorie było przytulanie. Zarówno Victor i Nikki zorientowali, że to set up i zaczął walczyć z Lorie. Gdy Victor lewej, Lorie i Max walczył i poczuła straszny ból dla Victora. Obaj zostawili jak Victor i Nikki wyszła ponownie za mąż.
Victor i Nikki Newman (na zdjęciu) podczas swojego trzeciego małżeństwa.

Victor zostaje zdiagnozowany płata skroniowego padaczki z urazem głowy po ratowanie Nikki od próby porwania samochodów. Jack uczy jego zdrowia i wykorzystuje go do czasu. Będąc w separacji od lat, niewidzialna formy przyjaźń między nimi i jeden Victor nawet gra się po ustabilizowaniu się jego stan. Ostatecznie Victor czuje się zdradzona przez Jack ponownie, ale tym razem jest on osobiście obrażony z powodu ich przyjaźni. Victor odkrywa prawdę, informując Jack wiedząc, że nie, Jim Min Kim ( Eric Steinberg ), posiada Kosmetyki żabot. Te oferty dotyczące żabot i nowe rekolekcje NVP firma, zaczął się katastrofalny wpływ na jego małżeństwo z Nikki Newman jak wzięła się karierę zawodową z jej własną. Do 2007 r., Nikki skończył bieg na miejsce Senatu państwa przed Jack Abbott . Co ciekawe, Victor Jack wspierany w wyborach, a nawet zatrudnił David Chow być menedżer Jacka kampania. Jako menedżer, David wydała skandaliczny film z Nikki powodując jego wypowiedzenia z kampanii. Jednak Nikki odebrał Dawidowi do pracy dla niej. Nikki i David skończył stając blisko i mieli romans i w odwecie Nikki dzielą pocałunek, który Victor widział. Nikki zakończył się przegraną, ale nadal jej romans z Davidem. Niemniej jednak, że próbował zakończyć rzeczy później, ale nie mogli zatrzymać siebie.

Urlop z Genoa City widzi Victora przez umierającej Nadziei Adams , jak ona cierpi jej ostatnie chwile walki z rakiem trzustki . Zanim ona przechodzi, Nadzieja daje jej syn oświecenia Victor jest jego biologicznym ojcem, że rozwikłanie podniosła go Cliff Wilson , który ona uczyniła go powierzyć jak jego ojciec i miał jego nazwisko zmienione z Newman do Wilson wszystko po rozwiodła Victor. Staje się to w ramach silnej woli Victora po Nadzieja umiera, że ​​jego syn Adam dołącza do niego w Newman Enterprises.

Po latach walki kwestii, ale najnowszych romansie Nikki z David Chow i pozew biznesu, Victor i Nikki rozwiodła się w 2008 roku. Adam przybywa do Genoa City wypełnienie pustki jak syna i prawa ręka na jego tatą w Newman Enterprises jako Victor Nick są obecnie walczy. Victor stwierdza romans z Sabrina Costelana , przyjaciela Victoria od Florencji . Victoria nie pochwala związku i jest dalej rozgniewała ich planu do zawarcia małżeństwa. Podobnie jest Nick, ale bardziej w odniesieniu do kontroli Wiktora sposobów w biznesie. Victor dzierży jego władzy dla korporacji biegów pozycję Victorii Spółki i uprawniających go do Adama, który zwiększa jej gorycz Adama w mieście, wystarczy, że zdecyduje się zrezygnować z ojca firmy. Adam przenosi się do jej biura i akceptuje ofertę Victora zamieszkania na ranczu Newman. Nie długo później, Eskalacja napięcia w rodzinie raz Victora Adama ręce panowania pełnej spółki kosmetycznej linii.

Victor ożenił ciężarną Costelana Sabrina w czerwcu 2008 r., ale po prostu nieśmiały Dwa miesiące później, Sabrina i jej nienarodzone dziecko ginie w wyniku wypadku samochodowego, który również twierdzi David Chow . Jej śmierć wywołuje emocjonalną spiralę dla Victor szukając avengement jej śmierci z Walterem Palin , który umieszczony tragedii. Victor wyrusza na Meksyku do ukrycia uciekających Walter w bezpiecznym miejscu, a idzie na przejażdżkę łodzią z Walterem, gdzie konfrontuje go. Victor powstrzymuje się od zabicia go, ale zostawia go na śmierć jako łódź zdjęty w czasie trwania burzy. Nikki stara się dotrzeć do Wiktora wraz z jego dziećmi, ale wszystkie spotkał się z odrzuceniem. Victor także zrzuty Adam z jego firmy po odkryciu jego prymitywne sposoby podczas nieobecności. Nikki, wiedząc, Ashley będzie w stanie dotrzeć do Wiktora, a ona nie może, kontakty niej. Szukane Ashley na niego w Paryżu i prowadzi go od jego samobójczej depresji i dwa romantycznie zjednoczyć.

Za zabójstwo Walter, Victor jest zatrzymany podczas jego powrotu do Genoa City. Jednak Jack i Adam opublikował fałszywy pamiętnik błędnie uważa się, że należał do Wiktora, kucie spowiedź do morderstwa. W związku z tym, Victor jest oczyszczany z przestępstwa, ale tylko Adam zostaje aresztowany za uczestnictwo w dystrybucji dziennika podczas gdy Jack zapewnił on głęboko okrył uniknąć oskarżenia. Dzięki Adam uwięziony, Victor realizuje zemstę Jacka ciągu zyskuje kontrolny w żabot i powoduje problemy wśród rodzeństwa Abbott pomimo Ashley boli też. Później zrzeka swoich akcji spółki do Jill Foster Abbott w transakcji za jej zgodą do ekshumacji Marge Cotrooke w organizmie którego Jill, w tym czasie, uważa za jej domniemana matka, Katherine Chancellor. Mimo, że poroniła, Ashley psychologicznie dokonane, zdecyduje się nazwać swoje dziecko z Victorem, Hope Newman.

Victor zaczyna interakcji z obandażowaną kobiety. Jej stan jest wynikiem operacji plastycznych przypominać Dr Emily Peterson , że finanse Victor w jego fortel, by mieć ją przeniknąć żabot Kosmetyki, w tym już blisko z wrogiem, Jack, w jego trwającej zemsty. Po jej przejściu, ona wprowadza się do rodziny Abbott jako Mary Jane Benson i jest zatrudniony w Public Relations w żabot. Partnerstwo Victora firma z Maryją dilapidates kiedy Maryja staje się niestabilne i niebezpieczne w jej czuły pogoni Jacka monitowania Victor do chętnie chcą płacić ją z dala od miasta Genua.

W lipcu 2009 roku ponownie wyszła za mąż Victor Ashley Abbott w małej ceremonii w Ranch Newman. Jest stopniowo ujawniło, że Maryja jest rzeczywiście pierwsza żona Jacka, Patty Williams . Miesięcy później, Victora pies Zapato podejrzewa się ofiarą zatrucia przez Maryję, kto jest złośliwy wobec rodziny Newman. Po zbadaniu przez weterynarza, Zapato zmarł. Tej nocy, Victor jest informowany przez Nikki jej odwołany ślub z Paulem Williamsem , odnosząc ją silne uczucie dożywotnią dla Victor choć sceptycznie zjazd, ale uważa go za męża mimo jego innych małżeństw i dzieci, zanim opuściła miasto po psychicznie niestabilny Ashley Newman podbiegł jej myśląc, że to Sabrina. Później Victor konfrontacji Patty w odniesieniu do swoich niemoralnych perpetrations a to kończy się krytyczne, gdy Victor zostaje postrzelony i cierpi niewydolność serca. Victor uratował przeszczep serca od Colleen Carlton , który umiera z mózgu stanu martwy po wpadnięciu do jeziora, próbując uciec z Patty. Kiedy Nikki słyszałem, wróciła i Victor twierdził, jego wieczną miłość do niej. Niestety Ashley podsłuchał i rozwiedziony Victor. Victor skończyło się do Europy z Nikki odzyskać.
2010s

Victor wrócił i obiecał odzyskać kontrolę nad firmą, która Adama niszczy. Victor teraz całkowicie gardzi Adama. Adam kończy się znaleźć “martwy”, a Victoria i Nick zostali aresztowani. W celu ochrony swoich dzieci, Victor wziął winę na siebie. Victor został zwolniony, ale Nick był później nowy podejrzany. Nie było jednak rosnąca ilość dowodów na to, że Adam zginął Richard Hightower upozorować własną śmierć. Aby pomóc Nickowi, Victor udał się do Kanady, gdzie znaleźć Adama zaprzyjaźnił Meggie McClaine i kończy się prawie ginie, Victor powraca później bez Adama. On i Sharon podróży do Brazylii i tam znaleźć Adama, który doprowadza się z powrotem do domu i aresztowany. Kiedy jego małżeństwo z Ashley jest ponad, że jest zaręczony z Nikki, ale Meggie mieszka z nimi też o jej ochronę, a ona stała się również osobista asystentka Nikki. Nikki zaczęła pić, i okazało się, że Meggie było sabotowanie aby poślubiła Wiktora, jak ona ma historię mężczyzn ślubie i zabijanie ich dla ich pieniędzy. Victor ożenił Meggie jednak odwrócił ją do środka Myślenie Victor przeniósł dalej od niej, Nikki spał z Deacon Sharpe , który faktycznie pomaga Meggie kolec jej drinki, który był nieznany wtedy. Nikki poszedł na odwyk i nadal jej stosunki seksualne z Deacon, natomiast Victor pretensję jej za to. Później Victor dzieci (Nick, Victoria, Abby) miał pozew przeciwko nim na ich maltretować, ironicznie Adam nie był oprócz tego. Sędzia orzekł na korzyść Abby, Victoria, a Nick, dając im 500 milionów dolarów każdy. Victor później wykonywał swoją ex-żona, Diane (teraz grana przez Maurę Zachodzie ). W tym samym czasie była z Victor, spała z synem Nick też. Kiedy Nikki i Victor uzgodnione do końca rzeczy dobry, i Diane uciekła. Poruszała się na ranczo z synem, Kyle. Jednak on miał romans z Nikki, on sporządził dokumenty stwierdzenie nieważności Diane, ale podarł je, gdy zobaczył Nikki z diakonem.

Miesięcy wcześniej, Victor zaszokowało wszystkich, że Newman Enterprises pójdzie publicznej, uzyskując Victor 1,5 miliardów dolarów do poszczególnych dzieci. Dzień z IPO, Diane Jenkins i Adam Newman stworzył system, które sprawiają, że wydaje się jakby Victor zmarł, a ceny akcji spadły. Diane została później znaleziona martwa w jeziorze, zamordowany. Victor był podejrzany jednak nie został oskarżony. Kiedy wrócił z odwyku Nikki po miesiącach powiedziała, że ​​zabiła Victora Diane pomimo rozmytych pamięci o nocy. Victor, chcąc ją chronić powiedział policji, że zabił Diane i Adam powiedział, że świadkiem. Victor zaproponował i ożenił Szarona, który poparł go bardzo, gdy był w więzieniu. Okazało się, że w rzeczywistości zabił Nikki Diane w samoobronie, a więc wszystkie oskarżenia przeciwko wszystkich byłych podejrzanych śmierci Diane wycofano.

Z Adamem obecnie CEO Newman Enterprises chciał sprzedać piękno przyrody, ale to nie udało, gdy Victor dał Sharon jego pełnomocnika i miała głos przeciw. Victor powiedział jej do głosowania za sprzedaży w celu pułapkę Adamowi za insider tradingu ale Sharon w ostatniej chwili realizowane planu Victora i poinformował Adam. Adam i Sharon rozpoczęli romans ponownie i Victor miał swój ślub z Sharon unieważniona. Piękno Natury został sprzedany do firmy o nazwie FMN, który okazuje się być własnością Genevieve Atkinson . Victor próbował kupić ją od FMN ale odmówiła. Victor po Genevieve do Paryża, gdzie próbuje go odzyskać. Victor w końcu nabiera piękna natury z powrotem z Genevieve i ogłasza go w partii za jego wnuk, John Abbott , z obecnością Genevieve.

W przeddzień ślubu Nikki i Jack Abbot, Victor i uciekać Sharon. Sugeruje on, że nowożeńców przejechać na swoich koniach. Sharon i Victor się podzielić podczas jazdy. Sharon wraca do stajni, aby znaleźć konia Victora wciąż w pełnym zestawie. Jego losy są obecnie nieznane.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Tracey E. Bregman Lauren Fenmore Baldwin 1983–1995, 2000, 2001–

Obecnie, Lauren jest żoną adwokata Michaela Baldwina . Ona również została żoną Paul Williams i Scott Grainger, s. W ciągu roku Lauren stał się solą w oku kilku z jej romantycznych rywali, w tym Traci Abbott i adwokat Christine Blair . Jednak znaczna część historii Lauren na obu serii toczy się wokół jej długotrwałego konfliktu z Sheila Carter , niezrównoważony psychicznie były pielęgniarki, który próbował ją zabić w wielu okazjach. Jednak Lauren zakończył się śmiercią kobiety w jej przekonaniu jest Sheila po operacji plastycznej w 2007 roku, a ludzie twierdzą, że są potomkami Sheila i krewni nadal dręczyć Lauren i jej rodzinę, aż do dnia dzisiejszego.

Bregman pierwotnie czytać do roli Patty Williams , lecz producenci stworzył postać Lauren tylko dla niej, a ona nie miała nawet na przesłuchanie do niego. Bregman że rola będzie krótki, ale po sześciu miesiącach producenci zaproponował jej kontrakt, a ona przyjęta. [2]

Na Young and the Restless , Bregman pierwszy pojawił się jako Lauren na umowie 1983/95, wracając na chwilę od 15 czerwca do 26, 2000. W 2001 roku, Bregman miał być Gościnnie tylko przez krótki okres w okresie letnim, ale zdecydowaliśmy się na pobyt na powtarzające statusu. Wróciła w dniu 24 sierpnia 2001 roku.

On The Bold and the Beautiful , Bregman raz pierwszy wystąpił crossover 1992/94 przed przystąpieniem do pokazu na podstawie umowy w 1995 roku. Jej ostatni airdate jako Lauren był 16 sierpnia 1999 roku. Zrobiła kilka wystąpień gości na wystawie później: 5 lipca 2002 r., od 17 maja do 20, 2004, oraz w dniu 19 stycznia i 22, 2007.
historie
1983/95

Lauren Fenmore było jedno dziecko podniesione przez jej ojca Neila Fenmore (James Storm) po jej rodzice mieli rozwodu. Podczas swoich nastoletnich lat, Lauren była dzika karta, śpiewając wraz z Dannym Romalotti ( Michael Damian ) i Traci Abbott ( Beth Maitland ), który był jej konkurentem dla wielu lat. Lauren prawie zawsze udało się uzyskać przewagę poprzez intrygi przeciwko trudnej Traci, tylko do jej systemów rykoszetem w końcu. Lauren że znalazła idealnego mężczyzny w Paul Williams ( Doug Davidson ), którego zakończył się żeni, i ich szczęście nie może być dotknięta przez stałe zakłócanie przez matkę Pawła Maryi ( Carolyn Conwell ).

Małżeństwo Lauren Pawła zakończył się, gdy prześladowca nazwie Shawn Garrett poszedł za nią i wydaje się jak Lauren zdradza Pawła. Lauren dowiedziała się, że jest w ciąży, tylko stracić swoje dziecko, kiedy Shawn pochowano w grobie. Paweł i jego kolega Andy Richards ( Steven Ford ) uratował Lauren i dowiedziałem się, że straciła swoje dziecko. Jednakże, kilka zjednoczona przez krótki czas, dopóki Lauren wysłał nagie zdjęcie Paul do magazynu. Ojciec Lauren zmarł i ona została jako właściciel Fenmore Departamentu sklepach.
Obsesja Sheili Carter ze Scottem Grainger doprowadziły do ​​lat rywalizacji między nią a Lauren.

Lauren zakochała się w doktora Scott Grainger ( Peter Barton ) i pobrali. Pielęgniarka o imieniu Sheila Carter ( Kimberlin Brown ) spadły na męża Lauren i wykreślane ukraść go z Lauren. Sheila odurzony Scott i kochali się do niego, kończąc w ciąży w tym samym, że Lauren dowiedziała się, że również w ciąży. Po kilku miesiącach, Scott dowiedział się, że Sheila nosiła jego dziecko więc zostawił Lauren. Sheila straciła dziecko, kupił dziecko na czarnym rynku i włączeniu go z Lauren. Lauren został zmiażdżony, gdy dziecko uważała jej umarł. Sheila matka Molly (Marilyn Alex) dowiedział się o przełączniku niemowlęcym ale udar mózgu, po którym Sheila miała zinstytucjonalizowane. Lauren w końcu dowiedział się prawdy od Molly.

Sheila próbę zabójstwa Lauren ale przypadkowo podpalił kabinie byli widok Lauren i Molly się go w czasie, ale Sheila najwyraźniej nie, a ona że nie żyje. Scott i Lauren szczęśliwie zjednoczona i zaczęła normalne życie z dzieckiem. Okazało się, że Lauren Sheila była w Los Angeles na ślub Erica Forrestera ( John McCook ), i zastanawiał się, czy ona powinna porozmawiać z nim o przeszłości Sheili. Scott zachorował z choroby tajemnicy i wiedział, że nie ma zbyt wiele czasu, by żyć. Zrobił Lauren obiecuję spróbować pracy rzeczy z Sheilą, który był w końcu normalnie. Lauren postanowił opuścić Genoa City do Los Angeles.
1995/99

W Los Angeles, Lauren zaczął pracować dla Sally Spectra ( Darlene Conley ) po Eric chciał ją zatrudnić w Forrester Creations. Lauren miała liczbę relacji, w ​​tym krótki flirt z Ridge Forrester ( Ron Moss ) i James Warwick ( Ian Buchanan ). Lauren zaczęła związek z Erikiem, który nieustannie testowany przez jego była żona Stephanie Douglas Forrester ( Susan Flannery ), przyjaciel Lauren. Lauren zerwała z Erikiem aby zrobić miejsce dla Erica i Stephanie, ale kiedy były one o nie wyszła ponownie za mąż, romans Sally narażone Lauren z Erica. Eric i Lauren zaczęła spotykać się ponownie, jednak ich związek zakończył się po chwili.
2001 –

Lauren krótko odwiedził Genoa City wiele razy, ale powrócił na dobre w 2001 roku, kiedy zaczęła współpracę z żabot. Prowadząc udane butik, Lauren miał dużo do czynienia w życiu osobistym też. Nauczyła się, że Isabella Brana Williams ( Eva Longoria ) wiózł dziecko Pawła, ale postanowił nic nie mówić po Isabella poprosił ją. Lauren ponownie spotkał się z Pawłem na krótki okres przed Paul dowiedział się, że Isabella nosiła jego dziecko, a przez krótki czas później, gdy Isabella została wywiezione do azylu i Paweł nie był w stanie pracować rzeczy z Christine Blair ( Lauralee Bell ) Jego ex żona. Młody mężczyzna o imieniu Kevin Fisher ( Greg Rikaart ) został opętany Lauren i ucieszył, kiedy zdecydowała się iść na bal z nim, tylko uczyć się później, że Lauren próbowała zmusić go do przyznania się do przestępstw, które popełnił. Kevin przetrzymywana Lauren, ale próbował się zabić tylko nie rozmawiał z nim przez jego pół bratem Michaelem Baldwinem ( Christian LeBlanc ). Lauren żal Kevin i ona dofinansowywane go z więzienia, który doprowadził do Kevina ujawniającego wszystkiego o sobie do Lauren. Michael i Lauren zbliżyliśmy dyskutując Kevina i ich problemy i Michael ostatecznie zaproponowany.

Lauren przyjęła wniosku Michała i zaczęli swoje przygotowania małżeństwa, podczas gdy Kevin i Michael pracował na coraz Lauren syn Scott ( Blair Redford ) do Genoa City. Co Lauren nie wiedziała, że ​​Sheila mieszka blisko Scott, udając kobietę, która dała mu pomysł na jego książki. Michael chciał się upewnić, że Lauren była bezpieczna, a on zabrał ją do azylu, aby zobaczyć Sheila uwięziony, nie zdając sobie sprawy, że to jakaś inna kobieta, która miała operację plastyczną, aby wyglądać Sheila. Sheila przyszedł do Genoa City i zaczął dręczyć Lauren w przebraniu. Próbowała dostać Lauren skoczyć z dachu po drugging ją, ale został zatrzymany przez Michała. Kevina ojciec Tom Fisher ( Roscoe Born ) zaangażował się w spisek Sheila i miał jej pomóc jej kolejnego planu.

Michael i Lauren wyszła za mąż i wyjechała do swojego miesiąca miodowego na piękny jacht. Lauren odkryła, po przeczytaniu książki Scotty, to streszczenie było zupełnie to samo, co jej się stało z Sheilą, jako Sheila ukazała się Lauren. Tom wysadzili jacht, pozostawiając każdemu, że Lauren umarł, podczas gdy w rzeczywistości był więziony zarówno Tom Lauren i Sheila. Toma ex żona Gloria Abbott ( Judith Chapman ) przekonał Tom pozwolić Lauren darmo, ale Tom został zabity przez męża Glorii John Abbott ( Jerry Douglas ), zanim zdążył cokolwiek powiedzieć. Sheila i Lauren zostali sami walczyć o swoje życie. Lauren został uratowany przez Pawła, podczas pobytu Sheila były im znane.

Lauren zaszłam w ciążę, ale martwiłem się o bezpieczeństwo dziecka, kiedy mówi się, że ryzykowne ciąży. Dowiedziała się o Michała, zajmująca się matki stałych działek, ale poszedł do pracy, gdy konfrontując go o to. Ona przedwcześnie wydana chłopca, który para później nazwie Fenmore Baldwin . W tym samym czasie, Paul znaleziono Sheila w mieście po tym operację plastyczną, aby jej wygląd Phyllis Summers ( Michelle Stafford ). Trzymał ją jeńca więc nie zaszkodzi nikomu, a Lauren ostatecznie okazało i konfrontowane Sheila, gdy zobaczył ją w klatce. Sheila udało się uciec i porwać Phyllis, ale został zamordowany przez Lauren, który miał trudności próbując zrozumieć co kobiety strzelać ponieważ oba wyglądały tak samo.

Od tego czasu, Lauren została opiekę Fenmore i jej biznesu, jednocześnie mając do czynienia z problemami spowodowanymi przez rodzinę Michaela, zwłaszcza po jego ojciec Rzeka Baldwin ( Michael Gross ), wrócił do swojego życia. Lauren, tymczasem przeprosił Traci wszystkie szkody zrobiła, aw końcu zostali przyjaciółmi. Dbając o jej rodzinie, Lauren zaczęła kłopoty z siostrą Michała Eden Gerick ( Vanessa Marano ), który obecnie mieszka w Michael i Lauren.

W marcu 2010 roku Paul i Lauren shared pocałunek na pasku Jimmy’ego natomiast Lauren był odurzony. Później Michael odkrył to, ale jej uwierzył, gdy powiedziała mu, że nie była świadoma tego, co robi, że została. Dni później, Lauren został złapany przez kobietę podających się za Sheila Carter siostry, Sarah Smythe , wraz z bliźniąt, kim rzekomo być Sheili dawno zaginionych dzieci, bliźniacze Ryder Callahan i Daisy Sanders . Sarah przetrzymywana Lauren, i zamknął ją w celi z Jana, (którego Sarah już porwany). Sarah następnie próbował odbyć Lauren, jako zemsty za zabicie Sheila. Micheal, że coś było nie tak z “laurent”, a Sara już dość i planowali zabić Micheal. Fenmore, Lauren i syn Micheal, również, że coś było nie tak z jego matką, kiedy Sarah zabił pająka, coś Lauren nigdy nie odważyłby się zrobić. Tymczasem Ryder czuł się winny porwania Lauren, i ustawić ją i Jana darmo. Byli przetrzymywani w starym parku rozrywki, a Sara złapał ich na karuzeli, uzbrojony w pistolet. Lauren udało się uciec, a potem zabił Sarę w domu lustra. Lauren miała ataki paniki regualarly i złamała wiele luster, bo jej refleksja przypomniał jej Sarah.

Okazuje się, że w czerwcu 2010 r. Jill Foster Abbott ( Jess Walton ) jest ojcowska Lauren przyrodnia siostra, ku rozgoryczeniu Lauren. Lauren staje się jeszcze bardziej zdenerwowany, kiedy Jill zmienia jej nazwisko na Fenmore. Pomimo prób Jill do poznania Lauren & Bond z nią, jak jej siostra, Lauren jest bardzo zły i nie chce być zaakceptowanie Jill jak jej siostry, która mogłaby doprowadzić do waśni, które Jill nie chce.

Lauren rośnie feud z Jill jeszcze gorzej, kiedy Jill złoży pozew z prośbą o części majątku jej i zmarłego ojca Lauren Neil Fenmore. Lauren jest całkowicie zbulwersowany działania i sprawia, że ​​jej niesmak, co Jill zrobił bardzo jasne Michael mimo jego wysiłków, aby uzyskać zarówno kobiet przynajmniej porozmawiać jak cywilizowani ludzie. W październiku 2010 Daisy Carter wraca w ciąży z dzieckiem Daniela, który ma każdy, w tym Jill i Lauren, szoku. Na 05 listopada 2010 Daisy zapytała iść do szpitala na badania ojcostwa, które Phyllis zgodził się, bo chciał wiedzieć, czy to dziecko jest jej wnukiem, ale Lauren postanowił przeciw. Na 22 grudnia 2010 Jill Fenmore ( Jess Walton ) przyszedł do mieszkania Lauren i rozmawiali jak normalni sióstr. Jill nawet czyta syna Lauren Fenn story jak normalna ciotka będzie. Lauren jest wzruszony gestem rodzaju. Jill i Lauren nawet znaleźć wspólny grunt w biznesie, jest fakt, że zarówno kobiety, jak udało biznesmeni. Na 13 czerwca 2011 Jill mówi Lauren o wszystkich gówno Colin zrobił jej i Lily . Jill, Malcolm Winters , Sofia Dupre Winters , Lily, Neil Winters , Daniel Romalotti , Olivia Winters , Katherine i Lauren są jedynymi, którzy wiedzą o Cane, Colin, i Genevieve. W dniu 5 lipca 2011, Lauren wpadł jej siostra-in-law Eden Baldwin w Crimson Lights.

Jesienią 2011, Victor Newman zaproponował Lauren usiąść na Newman Zarządu. Lauren działał jako przewodniczącego w wielu spotkaniach.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Sharon Case Sharon Newman (#3) 1994-

Wprowadzony przez zmarłego Williama J. Bella jako ukochanej dla Nicholasa Newmana ( Joshua Morrow ), postać się jej ekranowy debiut podczas epizodu, który wyemitowany 28 marca 1994. Jej oryginalny zarys historia została napisana przez Bell. Charakter został opisany jako “młoda dziewczyna z biednej części miasta” Na pierwszy, pochodzący z Madison w stanie Wisconsin . Rola została po raz pierwszy wcielił się Monica Potter na krótki okres czasu, a następnie przez Heidi Mark . Sprawa następnie przejął rolę i nadal przedstawiać Sharon dziś. Podczas jej relacji z Mikołaja, para przetrwała kilka wyzwań, w tym niewierności na obu częściach. Mają jednak uznano supercouple w świecie opery mydlanej. W 1997 roku, Sharon urodziła ich pierwsze dziecko razem, Noah . Zyskały także opiekę dziewczynka Szarona, Cassie ( Camryn Grimes ), która dała do adopcji rok temu. W 2003 r., w sprawie doświadczyłem krótkie intensywne negocjacje i jej los na mydło pozostało pytanie. W tym czasie bohater opuścił miasto. Po powrocie, że w obliczu problemów z Cameron Kirsten ( Linden Ashby ), jej miłość romans podczas jej nieobecności, który wrócił do miasta i próbował ją zgwałcić. W 2005 r. Mikołaj i Sharon porażka Cassie w tragicznym wypadku samochodowym. Po śmierci ich dziecka, Nick zamknął się na Sharon i miał romans z Phyllis Summers ( Michelle Stafford ). Para rozwiedli raz Phyllis skończyło się w ciąży. Fabuła była chwalona przez krytyków jednak skończyło się uderzeniem w nerw z fanami pary. Trójkąt miłosny rozwinięte między Nickiem, Sharon i Phyllis była chwalona przez krytyków i został uznany za najlepszy trójkąt miłosny przez Soap Opera Digest .

Pomimo jej małżeństwo Jacka Abbotta ( Peter Bergman ), Nick i Sharon w końcu ulegli pasji i poczęła trzeciego dziecka, Faith Newman . Faith wierzono żyje miesięcy po jej urodzeniu, aw rzeczywistości, zmanipulowana Adam Newman ( Michael Muhney ) ukradli ją i przedstawił ją do Ashley Abbott ( Eileen Davidson ), którego był spowodowany stracić dziecko. Sharon zaczął związek z Adamem, które przerodziły się w małżeństwie. Ich związek został opisany jako “ciemny” i zmienił dynamikę postaci. W 2011, Sharon został uznany za zmarłego po ucieczce z więzienia, gdzie został skazany po ich fałszywie oskarżony o zamordowanie Skye Newman (Laura Stone). Później wrócił do domu, a jej nazwa została wyczyszczona. Charakter zajęto kilka emocjonalnie trudne historie w tym gwałtu , porwanie, niewierności i kleptomania . Niedawno były szef pisarz Maria Arena Bell został obciążony odpowiedzialnością za “zniszczenia” charakteru i jej sposoby nieparzystych. Mimo zbrodni i błędów, postać opisana jest jako centralny bohaterki na Żar młodości. Za rolę Sharon Case zdobył wiele nagród, przede Daytime Emmy Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej . W 1999 r. wśród pięciu innych kandydatów Daytime Emmy i zdobył dwa Soap Opera Digest Award wygrywa dodatkowo.

Oryginalny szkic Sharon Collinsa postać została napisana przez Williama J. Bella. Monica Potter portretował Szarona w ramach dwóch miesięcy. [1] Po wyjściu Pottera, rola została przekształcona z Heidi Mark. [2] Po krótkim czasie, bohater został ponownie przekształcenie, tym razem z aktorką Sharon Case, który pierwszy wyemitowany w sierpniu 1994 roku. [3] Sprawa pracował wcześniej na kilku innych operach mydlanych, takich jak General Hospital i jako Obrotów Świata. [4] Po czym wrzucony do roli, sprawa stała się trzecią aktorką trzymać rolę Sharon Collins w dwa miesiące. [5] Sprawa ujawniona w 2001, że tylko oczekuje się być na mydło do maksymalnie sześciu miesięcy tylko. [6]

W 2003 roku, na krótko opuszczony Case rolę Sharon powodu negocjacji umowy i był poza ekranem od 17 lutego do 1 maja 2003 roku. [7] W dniu 3 kwietnia 2003 r., został ogłoszony przez Daily Times, że sprawa nie udało się osiągnąć deal z mydłem, aby kontynuować swoją kreację Sharon. [8] Podczas jej nieobecności, mydło wybrał mieć charakter uciec z Genoa City, zamiast zabić ją wyłączyć lub przekształcenie aktorka.
Charakteryzacja i wizerunek

Postać Sharon jest opisany jako “drogę od młodej dziewczyny z biednej części miasta do dojrzałej żony i matki i sukcesy businesswoman” od jej powstania w 1994 roku [9] Sharon Case stwierdził, że:. “Sharon ma wiele różnych stron do niej. Czasami ona jest szalona. Czasem jest genialny “. [10] Sprawa wyraziła jej przyjemność w doprowadzeniu fabułę do życia. Mówiąc o Sharon, ona powiedziała: “To jest stres, który powoduje jej robić dziwne rzeczy i panika Są naprawdę ekstremalnych warunkach, w których ludzie mogą nieujawnienia lub robią rzeczy, w przeciwieństwie do siebie, albo świrować nawet może oślepnąć, tymczasowo… “[11] Szarona błędy zjeść ją żywcem i że ona nie robi dobrze w tajemnicy. [12] Sharon został opisany jako” niebezpieczne “i” czuje, że nigdy nie był wystarczająco dobry, aby mieć szczęśliwy związek z mężczyzną “w . początek, który przyszedł daleko mimo wpadek po drodze [12] W wywiadzie Oscala Star-Banner w 2001 r., w sprawie, powiedział:
“” No chyba [Sharon] jest trochę zajęty w tym roku. I nie przeszkadza wszystkie wzloty i upadki, bo dostać się do pracy i kocham aktorstwo. Sharon przechodzi przez wiele emocji w tygodniu. W poniedziałek może ona być w romantycznym nastroju i stworzenia swego wspaniałą kolację dla Nicka. środę, mogła być pocieszające, przyjaciela, który przechodzi przez trudny czas, a następnie w piątek jeden z jej dzieci może być chory i boi się, że to koniec świat. Ale to wszystko jest zabawne. I kiedy ona jest zajęta, więc jestem, więc to wszystko jest dobre “[12]”

Sprawa nosi własną linię biżuterii, “Pomp”, natomiast w roli [13]. [14] W wywiadzie dla TV Guide Kanadzie, mówiła o swojej postaci pracy, a także, że ona myśli, że byłoby wspaniale, gdyby Sharon projektant mody. “Mam wiele wspaniałych artykułów na Y & R, więc to nie jest tak, że jestem nieszczęśliwy lub myślisz, że potrzebujesz więcej historii, ale jeśli Y & R chciał iść w tym kierunku, z nią, w zakresie kariery, myślę, że to ma sens. Ale trzeba być ostrożnym, aby nie umieścić swoją postać w pracy, która ląduje ich na wyspie, z dala od innych znaków. Sharon kiedyś rzecznik pięknem natury, więc coś w tym kierunku ma sens “. [ 14]

W wielu sytuacjach w ciągu roku, Sharon była eksponowana oznaki Kleptomania, czyli zaburzenie kontroli impulsów, który powoduje, że ludzie kradną rzeczy. Podczas jej 2009 fabuły, w której stała się emocjonalnie niestabilny po kilku burzliwych wydarzeń, zaczęła coś ukraść z ludzi i sklepów. [15] W końcu, w ciąży Sharon była sprawdzana w szpitalu psychiatrycznym. [16] W wywiadzie dla TV Guide Kanadzie w sprawie odpowiedzi na pytania o bohatera niestabilnych sposobów i szaleństwa stwierdzając:. “To wszystko ma sens, a ja z zadowoleniem przyjęła wyzwanie Nieważne jak Maria Arena Bell pisze fabułę, to wszystko do mnie, aby zdecydować, jak funkcjonalny Sharon wydaje się ludzi. I dostać się do wielu debatach z naszych dyrektorów, jak grać historię “. [17] W innym wywiadzie Michael Fairman powiedział” Sharon działa tak dziwaczne! “[11] Sharon ukradł sklepie Lauren Fenmore znowu w 2010 r. po nie była pewna o jej związku z Nickiem. W 2012 roku, po raz kolejny, Sharon kradnie naszyjnik od domu towarowego po podsłuchanie Nikki i Victor, kim była w relacji z, rozmawiając o niej. [18]
Fabuła

Sharon urodziła się w dniu 17 września 1975 r., a dorastała w Madison, Wisconsin z matką, Doris Collins. Doris podniesiony Szarona na własną rękę po porzucony przez ojca Sharon. Doris jest przykuty do wózka inwalidzkiego, po tym jak został ranny goni zbuntowanego nastolatka Sharon, reszta życia Szarona w domu by w końcu stać się Doris pełnoetatowy kariery. Sharon najlepszym przyjacielem był Grace Turner. Została zapłodniona przez jej wysokiego chłopaka w szkole, Frank Barritt. Urodziła dziewczynkę i dał go do adopcji z kobietą o imieniu Alice Johnson, Frank chce nic z nią. [9]
Rozwój
Powiązania z Nicholasem Newmanem i niewierności
Dalsze informacje: Nicholas Newman i Sharon Collins

Postać ma i na i poza romans z Nicholas “Nick” Newman-który jest uważany miłość jej życia, ponieważ ona przybyła Genoa City. Parowanie są powszechnie uważane wybitny supercouple w sferze oper mydlanych [19] [20] Sharon został początkowo wprowadzony jako krótkoterminowych interesów miłości do Nicka, jednak ona opracowana z cyklicznego charakteru w jeden w pełnym wymiarze godzin. Coraz stałe zainteresowanie miłość do roli Nicka. Byli krótko małżeństwem w 1995 roku, który został uznany za nieważny. Para ślub w lutym 1996 roku, a rozwiedli się dziesięć lat później w 2006 roku. Oni nadal są romantycznie związana. Parowanie z Nickiem i Sharon była silna, zyskując wielu fanów od ich pierwotnego wprowadzenia. Są popularnie zwane przez Shick kufer do Sharon i Nick na forach internetowych i czasopism telenoweli.
Joshua Morrow i sprawa Sharon jako Nick i Sharon. Parowanie uważa telenowela supercouple.

Podczas swoich pierwszych dni jak dwoje szaleńczo zakochany, para często marzył o zjechania i eloping, jednak Sharon odmówił ze względu na wysoki status społeczny Nicka rodzinę a Nick było zamknięcie pragnienie osób z dala od swojej rodziny [21]. pierwszą poważną przeszkodą stanęli jak para była Sharon były chłopak z Madison, Matt Clark, usiłując narazić Szarona przeszłości miała wcześniej uprawiała seks z jej liceum lover-Frank Barritt i urodziła dziecko, które jak się później oddał do adopcji. [22] Matt ostatecznie narażone jej jednak Nick nie wierzę o przeszłości Szarona w pierwszym, sprawdzające Sharon jako jego “dziewiczym” dziewczyną. [23] parowanie ostatecznie zjednoczone, a ożenił się w 1996 roku. Ich pierwsze dziecko, Noah, urodził ekranie w dniu 3 marca 1997 roku. Ich pierwszy numer jako małżeństwo było kiedy Sharon najlepszym przyjacielem, Grace Turner (grana przez Gareis Jennifer podczas tej fabuły) zakochał się w Nicka, i chciał go tylko dla siebie. [24] Podczas gdy Nick zapewniam Grace, miał tylko profesjonalny związek z nią, w końcu spał z nią. [24] [25] Grace i Nick zarówno żałował tego, co zrobił, i Sharon i Nick ostatecznie uzgodnione podczas bitwy areszcie Cassie, córki Sharon. “To był długi czas nadchodzi dla Sharon i Nick”, powiedział wtedy Y & R Kay głowa pisarz Alden. “W ciągu ostatnich kilku miesięcy, nie było dużo stop-and-go – i wiadomości mieszanych. -. Między nimi, ale teraz te uczucia mają dla siebie na pewno są jasne” [26] Sharon wierzył była głupia jak Nicka siostra Wiktoria Newman (wówczas grana przez Heather Tom) wcześniej ostrzegł ją o łaski. [24] [25] Sharon i Nick przyznano opiekę Cassie, Nick i Cassie przyjęty został jej prawnym ojcem. “Nick przyjął Cassie, jak jego córka. Kocha ją tak bardzo jak kocha Noemu. Ona jest niesamowita dziecko i Nick jest szalony o niej”, powiedział Morrow. [27] W marcu 2002 roku, Sharon sama miała romans z Diego Guittierez, który zostawił ją poczuciem winy. [28] W maju 2005 r., Cassie zginął tragicznie w wypadku samochodowym, w którym próbował kierowania jej pijany załamywać Daniel Romalotti (Michael Graziadei), do domu po imprezie.

Pomimo wcześniejszych wydarzeń, nie było aż do roku 2006, kiedy małżeństwo Sharon i Nicka rozpadło się, w wyniku afery Nicka z matką Daniela Phyllis Summers. Rzucił między dwoma kobietami, a ostatecznie decydując się być z Phyllis, która zaszła w ciążę ze swoim dzieckiem. Uznano to za “Best Love Triangle” przez Soap Opera Digest. [29] dalszego zasilania Szarona do Nicka podczas jego trzech lat małżeństwa Phyllis wywołała rywalizację między kobietami. Po powrocie do Nicka z amnezją po czym zakłada zmarłych w 2007 roku po katastrofie lotniczej, pocałował Sharon podczas Phyllis został skazany na karę więzienia za szantażowanie Sharon i Brad Carlton (Don Diamont). Phyllis dowiedziała się o pocałunku i zakłada się, że Nick powróci do Sharon i jej rodziny, jednak Nick odzyskała pamięć i wróciła do Phyllis i ich córeczka, Summer Newman. [30] Pocałunek Nick i Sharon została później wykorzystana do reszty Genui Miasto przez tabloidy,. skończyło się faktycznie wzmocnienie małżeństwa Sharon Jacka Abbott-kto wierzył, że zlekceważyli Sharon, i poprowadził ją do znalezienia pociechy z powrotem w ramionach Nicka [31] Ze względu na urazy Phyllis ‘Sharon napisała artykuł do ich magazynu, Style niespokojnych. [32] W artykule opisała Szarona jako “potrzebujących”, nawet nazywając ją “gumę do żucia twit kręcenie włosy”. [32] Reakcja Nicka była wściekłość na Phyllis, wściekły na nią, dla berating matkę swoich dzieci. [32] “On [Nick] Freaks. Napisała ten zjadliwy rzeczy. Ale Nick mówi, że to nie jest odpowiedni dla jej iść po matkę swego syna takiego,” Michelle Stafford powiedział w wywiadzie [32]. Pomimo polegania Nicka na fakt jego umocowaniu obecnie jest o byciu niekomfortowo “matka jego dzieci” zostały napisane w negatywnym świetle jego obecnej żony, w głębi duszy to było oczywiste dla publiczności jeszcze był w miłości z Sharon. [32]

“Młoda miłość nie okazała się trwała miłość do Nicka i Sharon, którego sprawy i tragicznej śmierci córki, Cassie w wypadku samochodowym, doprowadziło do końca ich małżeństwa wielokrotnych. Nick jest już żonaty z Phyllis (który zaczął romans ze po śmierci Cassie), ale nie może utrzymać nos z biznesu Szarona, ku rozgoryczeniu Phyllis ‘i Nick / Sharon reunion zawsze jest możliwość ”
-Kim Potts z HufflePost TV na Sharon i Nicka “Happily Ever After”, 2010 [19]

W 2009 roku Sharon doświadczyła jednego z jej największych wątków jeszcze. Omawiając spisek, w którym Nick i Sharon zjednoczenia i kolejne dziecko, sprawa waży w sprawie sytuacji, mówiąc: “Sharon chce Nickowi bardziej niż ktokolwiek inny, ale tylko pod pewnymi warunkami Tylko jeśli zrobił z Phyllis i miłości z Sharon.. Następnie Sharon chce być z Nim “[33] W tym samym wywiadzie dla The Daily News, pytany o ciągle zmienia zdanie, czy się z Sharon i Phyllis, sprawa wyjaśniła:”.. To rzuca wszystko na przejażdżkę ponownie Sharon jest, jak, “Teraz, to co?” Ona ma podjąć decyzję jeszcze raz, bo ma nowych informacji “[33] Również w wadze na fabule, Joshua Morrow powiedział TV Guide Magazine:”. Fani chciał to przez długi czas […] jest będzie bardzo brudny podróż się te dwa znów razem jako stały para, ale jestem pewien, że to się stało […] coraz nago z Sharon ponownie jest ekscytujące …… byłem na Y & R do 15 lat i większość tego czasu był z nią …… więc czuję się jak dzieciak ponownie “[34] January 26-30, 2009 oceny dla Young and the Restless wzrosła, a mydła uzyskał średnio 400.000 widzów w przededniu Nick i Sharon Reunion. Ta zwiększyła się do ratingów Nielson mydło (zjazd Don Diamont jako Brad Carlton był równie dobro dla tego, jednak) [35] W 2011 r., pytany przez Michaela Fairman gdyby. “OK w zamknięciu …. wielkie pytanie: Czy” Shick “(Sharon i Nick) wreszcie skończy?” Case powiedział: “Nie sądzę” Phick “lub” Shick “są nad i” Phick “wciąż dzieje się teraz. Nie sądzę” Shick “kiedykolwiek się skończy.” Shick “nie jest w tej chwili, bo mamy “Shadam” “. [36] relacje pogorszyły jednak krytyków i fanów zakładam nie przyjdzie do końca. W ostatnich wydarzeń Nick konsekwentnie kwestionował Sharon lepszy osąd nad jej relacji z intryg Adama i ma umocowanie w głowie, że Sharon jest zawsze na drodze do samozniszczenia. [37] On również nieustannie oskarża ją o oddanie jej związek z nią inna miłość, Adam, zanim jej dzieci Noego i wyznania. [38] W 2011, Nick rozpoczął współpracę z adwokata Szarona Avery Bailey Clark (Jessica Collins), który pomaga jej się uwolnić z więzienia jednak odmawia reprezentowania Szarona przed Nickiem podczas bitwa areszt dla Faith Newman ze względu na jej romantyczną uwikłania z Nickiem. [39] On powiedział Avery nie jest już romantycznie połączony Sharon nawet Phyllis dla tej sprawy, [40], mimo to łamie go z Avery i wraca do Phyllis , a on staje się wściekły, kiedy jego ojciec Victor proponuje Sharon, matka jego dzieci. Na liście “Greatest mydlane Supercouples opera” przez Kim Potts z Huffington Post, Nick i Sharon umieszczano 16-cie. [19]
Powiązania z Victor i Newmans
Eric Braeden (na zdjęciu) przedstawia Victora. Początkowo działał jako ojca i koc bezpieczeństwa do niej, ale on poślubił ją dwa razy w ciągu ostatniego roku.

Od jej powstania, fabuła Sharon zawsze była spleciona z rodziną Nicka, rodzina Newman. Ona została otwarta do rodziny z otwartymi ramionami przez jego patriarcha, Victor Newman (Eric Braeden) podczas odepchnął jego macierz, Nikki Newman (Melody Thomas Scott). Sharon miał więź z Victor od początku i przeglądać go jak ojca, mimo udostępniania pocałunek z nim tylko raz w 2003 roku. [41] [42] To wywołało problemy z nią i Nickiem, który pozwolił jej opuścić miasto (gdy sprawa była w Kontrakt negocjuje). Poparł ją mocno przez jej problemy prawne, w 2011, kiedy został skazany za morderstwo (un-słusznie), że nawet zapłaciła kaucję na początku. [43] Ponadto, Victor zapłacił za drogiego zabiegu jej matka Doris w 1994 roku jako Collins nie mógł sobie na to pozwolić. [44] Ona lubi na ciepło i zimno (głównie negatywne) relacje z Nikki, który zawsze kwestionował jej (pomimo prostytutką i striptizerką na początku swej kariery sama), aw pewnym momencie nawet przekupić jej odejście z ranczo, do którego Sharon odrzucona. [45]

“Sharon ma zamiar zrobić coś nie żona Victor Newman nigdy nie był w stanie zrobić – stać prezes Newman Enterprises z Victorem brakuje, Sharon jest w posiadaniu jego ręki przez pełnomocnika Dzięki pomocy Tucker, głosy planszowe. przyszłym tygodniu wybiera Szarona do góry miejscu Newmana. Oczywiście potomstwo Newman nie będzie zbyt szczęśliwy z tego powodu. ”
-Jillian Bowe z Daytime Confidential. 16 sierpnia 2012 [46]

Dynamika między Victor i Szarona związek ojciec-córka, które zostało sfałszowane było nadzorowane, gdy Victor oświadczył na Szarona na Sylwestra w 2011 roku, do którego początkowo odmówił, ale uznał ją za jej długim okresie dobrobytu i jej córki, wiara [47]. Sharon i Victor ślub w ceremonii Jailhouse jak w czasie, Victor był w więzieniu za zamordowanie Diane Jenkins. Nikki szedł tak szybko, jak były one widoczne mężem i żoną. [48] Rozwiedli się dzień później. “Ona myśli Wiktora, w taki sposób, jak ojca, ale nie całkiem. Gdy była młodsza, uważali go za to, a następnie, gdy dorastała, że ​​widziała go mniej jak ojciec i bardziej jak bohatera,” powiedział Case . na jej związek z Victor [49] Sprawa stwierdził również, że Sharon wzrosło oprócz rodu Newman, a Victor zawsze chroniła ją [49] Ona powiedziała: “. Sharon uwielbia to uczucie koc bezpieczeństwa, że ​​ktoś zamierza złapać – ktoś tam będzie złapać ją, czy kiedykolwiek spadnie – i to jest Victor “[49].

W sierpniu 2012 roku, Victor i Sharon pobrali się po raz drugi w tym roku. Victor zniknął wkrótce po tym. [50] Po przeczytaniu ich umowy przedślubne, Sharon zdaje sobie sprawę, że musi być jego żoną przez co najmniej osiem dni, aby odejść z żadnego z jego pieniędzy. [51] Nikki wysyła Sharon fałszywy tekst z telefonu Victora , mówiąc jej, że małżeństwo się skończyło. [51] Wściekły, Sharon spalił umowy przedślubne i postanowił przejąć Newman Enterprises w razie jego nieobecności. [52] Była następnie głosowali jako Chief Executive Officer firmy, po czym potajemnie pomagał . by Tucker McCall (Stephen Nichols), zyskuje pełną władzę nad jego ręki [46] Mówiąc o tym, jak z MSN fabuła powinna zakończyć się w sprawie, powiedział: “Mam nadzieję, że scenarzyści nie pójdą typowy sposób, w którym Victor zawsze wygrywa i sieje spustoszenie na wszystkich, jak w przeszłości. Widzieliśmy już, że milion razy “. [10] Sprawa stwierdził również, że autorzy mogli zrobić tę fabułę” milion innych sposobów “bez” poślubienia go [Victor] “. [10 ]

Powiązania z Adamem Newmana
Michael Muhney (na zdjęciu) gra kontrowersyjny miłość Sharon procentowej Adam Newman

W 2009 roku Sharon urodziła córka, Wiary, jednak Adam Newman, Victora najmłodszy syn ukradł dziecko i dał Ashley Abbott powodu go powodując jej stracić początkowe dziecko, jak ona cierpiała histeryczną ciąży. Adam bonded z Sharon z poczucia winy, ale zakochali się w sobie i pobrali. Prawda została ujawniona jednak od Sharon nie była w stanie oprzeć się haczyk, który czerpie ją do Adama. Ona nadal do niego wrócić. . Pod koniec 2010 roku, miasto było przed Sharon i jej związku z karnego Adama [53] On Sharon rzeczywiście wybaczając mężczyznę, który ukradł jej dziecko od niej zaraz po urodzeniu (i nadal coś do niego) Sprawa, powiedział: ” Cóż, wiem, że to jest naprawdę trudne pigułka do przełknięcia. Ale nie było wiele rzeczywistych sytuacji, w których ludzie, którzy są w miłości odpuszczać sobie na wiele różnych rzeczy. Jedyne co mogę porównać to do tego, że Nick jest bardzo zakochany w Phyllis niezależnie od jej wad. A ona jest dmuchane ludzie się i pobiegła sobie ludzi. Sharon nie popełnił żadnego przestępstwa. Wygląda więc na to, że wybraliśmy ludzi zakochać, którzy nie byli tak perfect! “[54], porównując ją do relacji Nicka i Phyllis ‘. W grudniu 2010, po tej pary reunion, Jamey Giddens z Daytime Confidential poinformował, że oceny zyskał przez 115.000 widzów na tydzień z dnia 29 listopada-3 grudnia [55].

W 2011, po fabułę, gdy Sharon uciekł z więzienia, [56] i uciekli Genui po skazana na życie w więzieniu, kiedy zapytał, czy była jeszcze “Shadam” fan, Case stwierdził: “Oczywiście parowanie trwało! nas wszystkich zaskoczyć. A to, co miałem na myśli z tą fabułą, bo tempa i witalności, że “Shadam” ma “. [36] Aktorka już wcześniej wyraziła wspieranie ekranowej romansu między nimi. [36 ] Sharon miał związek z mężczyzną o imieniu Sam Gibson ukrywając od Genoa City, nawet Adam wierzył jej śmierć. Gdy wróciła, Adam poczuł zdradzony i oszukali ją na weselu Jailhouse w którym objawił swoją odrazę i nie chce być z nią. [57] Po Adama wady zostały ujawnione, relacja Szarona z nim kosztowała ją ważne przyjaźnie, podobnie jak jej były mąż Jack, który sugeruje, że Sharon ufa Adamowi, mężczyzna, który porwał jej dziecko i przekazał go jako jego siostra Ashley miesięcy, więcej niż ona mu ufa (Jack). [37] rozpadzie ich przyjaźni zasmucony Sharon, która wybrała wolność Adama nad niczym w 2010 fałszywej Skye fabuły śmierci; opuściła Mansion Abbott we łzach, gdy Jack wystrzelonych ją za to [37].

Jest oczywiste, że Victor kocha jego córka-in-law (Sharon) więcej niż własnego syna Adama, którą on już wielokrotnie korygowana stojący przez Sharon mimo jej wad. [58] Jej związek z Adamem zyskał znaczny następujących, ale również zauważyć, ilość negatywnych opinii, z “Shick” (Sharon i Nick) fanów, którzy raczej Adam z obrazu i powrót Sharon do Nicka, jej prawdziwej miłości. Wizerunek Sharon i Adam został również postrzegane jako “pokazano nam wiele odcieni miłości. W tym przypadku, najczęściej ciemny”. [59] To było ogłoszone w drodze emisji Soap Opera Digest, że Adam i Sharon będzie kochać noc zanim zakaz zbliżania Szarona przed Adamem (który Nick zmusił ją mieć) jest aktywne. [60] Mimo to, Adam obiecał walczyć zamówienia, i nie dać się Sharon. [61] Jae ‘Jones z Yahoo! powiedział, że wszystko Sharon nie zawsze prowadzi ją z powrotem do niego, Adam. [62] W dniu 5 marca 2012 roku, Sharon rzucił Adam po poznaniu jego role w uwolnieniu Patty Williams od lat a psych ward temu. [63] Sharon mówi Adamowi, że podczas gdy ona uważa, że ​​zmienił Jego drogi, nie może postawić jej córki życie na ten temat. [63] [64]
Cameron Kirsten fabuła

W 2003 roku, podczas gdy z dala od swojej rodziny Sharon był bliski popełnienia samobójstwa. [65] To właśnie w tym okresie, że poznała Cameron Kirsten (Linden Ashby). Miała z nim kochać, ale on ją potem nadużywane-pokonując ją wysłodki powodując jej z dala od Genoa City aż jej rany zagoiły. Mówiąc o fabule, Case Sharon powiedział w wywiadzie: “życie Sharon rodzina rozpadła Opuściła miasto popełnić samobójstwo myślę wypiła się w kompletny Supor Tej nocy, cała sprawa się stało z Cameron…”. [65 ] Kilka miesięcy później, Sharon wróciła do domu, ale jej największym przerażeniu, Cameron poszedł za nią. Był w mieście, aby robić interesy z Nickiem. [66] Cameron chciał kontynuować romans z Sharon, więc zwabił ją do swego pokoju w hotelu, grożąc narażać jej oszukuje Nicka jeśli nie pojawiają się lub nie, jak mu się podoba [66]. Gdy przybyła do motelu, Cameron próbował zgwałcić i bił ją. Rzuciła butelką w głowę, “zabija” go [66]. Sharon wierzyła, że ​​zamordowali go, więc rzuciła ciało w sojusznika. Cameron obudził godzin później do byłego Szarona najlepszego przyjaciela, który pomógł mu Grace odzyskać – Cameron obiecał zemścić się na Sharon. Sharon nie wierzył, że był mordercą i nie powiedzieć policji, wyrok stwierdził:… “Teraz ona głębiej i zabijając go jeszcze gorzej Nie powiedziała policji Chciała uratować swoją rodzinę – nie zniszczyć wszystko z tych błędów zrobiła były wynikiem jej staramy się robić to, co trzeba “. [65]

Sharon powiedział jej gehenna do matki-in-law, Nikki-który przyjął ją z powrotem do rodziny. Nikki wspierana Szarona do kanalizacji, gdzie wierzyli Camerona “ciało” leżał, a oni znaleźć ciało tam. Powrót w Genoa City, detektyw Weber (Sherman Augustus) uważa, że ​​Sharon jest odpowiedzialny za zniknięcia Cameron, Grace też, wskazał palcem na Sharon. [66] Sharon nadal prześladowany przez “ducha” Camerona (który był naprawdę go w ciele, makijażu jej przestraszyć). [66] Później na lunchu w restauracji na Dzień Matki, Nikki i Sharon są zszokowani, kiedy widzą Cameron, żyje działając normalne. Sharon konfrontuje go, a on mówi, że nic się nie stało między nimi. Nikki, Sharon i widzowie wszystko kwestionować jej stan psychiczny Tutaj jednak to prawda, że ​​wszystko, co się stało [67] Wkrótce wszystko zostało ujawnione,. Cameron był więziony i Sharon wrócić do swojego normalnego życia. Od tego, czy jej “zabicie” człowieka, a nie powiedzieć policji wciąż się jej heroina i romantyczny ołowiu, Case stwierdził: “Ona jest Twoja romantyczna terminy nie powinny być tylko prosty romantyczny ołowiu Sharon, że przez długi czas… Była w tej historii miłosnej z Nickiem i nic tak naprawdę się z nią stało. Możesz nosić tylko, że tak daleko. Trzeba mieć ludzi, którzy robią złe rzeczy (lub) co rodzaj historii idziesz mieć? “[65]
Opłaty morderstwo i fałszywy śmierci
Sean Patrick Flannery (na zdjęciu) grał Sam Gibson procentowej Szarona miłość, kiedy ona była w biegu w Nowym Meksyku.

“Czy Nick i Adam mogli wybaczyć Sharon pozwolił im uwierzyć, że nie żyje? Prawdopodobnie nie. Co złego Noego? Pewnie wróci do miasta teraz, nie mogąc wybaczyć mu mamę. Sharon zrobił kilka naprawdę niewybaczalne rzeczy to czas, ale to po prostu może się okazać najbardziej przebiegły ze wszystkich. Niektórzy mówią, że zrobił to, co myślała, że ​​miał do czynienia. Chociaż wydawało się, że to było łatwe, to nigdy nie jest to łatwe, aby odejść od ludzi, których kochasz ”
-Jae ‘Jones z Yahoo! w sprawie tego, czy bliskich Szarona wybaczy ją udaje jej śmierci [62]

W 2011, Sharon został oskarżony o zamordowanie Skye Newman, [68] ex żona Adama, aby uniknąć wydatków na całe życie w więzieniu, uciekła stan i udał się do Nowego Meksyku, gdzie przebywała przez kilka miesięcy, aż się na karę, aresztowany po raz kolejny ale później zwolniona. Podczas swojego czasu z dala, Genoa City został skłonni uwierzyć, że zginął w wypadku samochodowym, [69], pozostawiając swoją rodzinę i bliskich, zdewastowany. Pseudonim “Sheri Coleman” został stworzony przez Sharon jako fałszywej tożsamości dla niej czas w biegu [70] Po powrocie;. Bohatera sanity został przesłuchany jako spędziła czas z dala od swoich dzieci. Przed Sharon ucieka i prowadzi wszystkich do uwierzyć, że nie żyje, Telenowele CBS w głębi poinformował, że Sharon mogłaby popełnić samobójstwo. [71] W tym samym roku, szef pisarka Maria Bell Arena poświęcona 4th odcinka lipca do Szarona do “przypomnij widzów co znak został przez “[72] Bell stwierdził, że odcinek będzie:”. rzucić więcej światła na Sharon i wszystkie czynniki, które spowodowały jej się w tej sytuacji, dlaczego ona działała tak, jak ona ma i dlaczego jej nie ma w dołem [LOW] samooceny. ” Case powiedział, że: “Staram się pokazać, dlaczego Sharon jest w miejscu, że jest w […] Wszystko, co buduje się tam, gdzie ona jest dzisiaj”. [72] The fabuła badane podczas epizodu obejmowała się z człowieka który porwał jej dziecko, będzie w biegu po skazani są morderstwa i pozwalając jej bliscy uważają, że ona nie żyje. [72] fabuła co Sharon opuściła rodzinę uwierzyć, że nie żyje, było krytykowane przez większość, postrzegane jako samolubne. [62] W 2009 r., w sprawie wcześniej oświadczyła, że ​​jej fabuła marzeniem zawsze było mieć Pan i pani Smith z Bradem fabułę Carlton (Don Diamont) [36] Po Sharon udaliśmy się na metę, Case, powiedział:. “I zawsze chciałem zrób to “Pan i Pani Smith”, fabułę. Kiedy Sharon uciekł z więzienia i stał się uciekinierem, poszedłem, “To jest to! To jest moja szansa!” [11] Sprawa również powiedział, że miała dobry czas z Fabuła: “. miałem tyle zabawy, bo podobało mi się że była coraz bardziej agresywna, a następnie zaatakowała tego strażnika więziennego i skoczył z okna i ruszył w samochodzie” [73] Ta fabuła również widział Genoa City więcej przed Adam niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ wierzył, że osoba, która doprowadziła ją do biegu. [74]

Chociaż wyrok stwierdził, że: “Przez cały ten lekkomyślność, I rodzaju wyobrazić, że lekkomyślność nadal gdy była zbiegiem”, nazwała ten zakręt z historii “naprawdę piękne” poprzez jej związek z Samem, Piper i zwierząt w stodoła ukryła dala w. [73] Sprawa nie wierzyli, że Sharon i Adam w końcu spotkać się podczas biegu i stworzyć “Bonnie i Clyde”, fabułę. [73]
Fabuła
1994-2003

W 1994 roku Sharon przybywa Genoa City i zaczyna uczestniczyć w lokalnym liceum. Przed wyjazdem do miasta, że ​​Bad Boy dnia Matt Clark (Eddie Cibrian). Spotyka Nicholas Newman, który był dating przyjaciela ze szkoły Sharon Amy Wilson (Julianne Morris), natychmiast podłączony i zaczął dzień. Później Matt przychodzi do Genoa City z Madison, zdecydowany odzyskać Sharon. Nick kończy się wygraną serce Sharon z Mattem. Matt podszedł Nick i Sharon, a on wdał się w bójkę z Nickiem, pozwalając Nick jest posiniaczona. Ogarnięty złością i wrogością, Matt postanawia dostać nawet z Sharon, zatrzymując ją w swoim samochodzie i gwałci ją, Sharon trzyma to w tajemnicy.

Kiedy Nick i Sharon wieńczy królowa i król ich wysokiej szkoły tańca, niż Matt i Amy, Matt mści. Dowiaduje się, że Sharon urodziła i wykorzystane te informacje do opracowania Nicka od Sharon z obrzydzeniem. Nick i Sharon zaangażowany, i wierzył, że była dziewicą. Później dowiedział się prawdy, a dwie rozeszły się, ale ostatecznie zostały połączone. Podczas tych wydarzeń, Nicka matka Nikki Abbott (Melody Thomas Scott) zdecydowanie sprzeciwiły się Sharon, nazywając ją gold-digger.

Nick i Sharon włączona ponownie i Sharon wspólne prawdy o jej gwałt. Później Matt znaleziono strzał w kałuży krwi. Nick podejrzewa się winowajcą, i Matt powiedział policji Nick go zastrzelił. Próby Nicka zaczął i był więziony (krótko przed, oni uciekli jednak małżeństwo było nieważne). Później ujawniono, Amy była osoba strzał Matta po zgwałcił ją, jak ona cierpiała emocjonalnej traumy, kiedy Victor odnalazł ją. Matt uciekł z miasta, Nick został wyczyszczony i Nick i Sharon miał właściwego ślubu. Sharon i Nick mieli swoje pierwsze dziecko, Noah Newman (Kevin Schmidt), który prawie umarł przy urodzeniu. Później Szarona najlepszy przyjaciel Grace Turner przybyciu do miasta, i pomógł Sharon utworu miastu swoje długie zaginione dziecko, Cassie (Camryn Grimes). Grace sprawiło, że swoją misję, aby znaleźć Cassie jak myślała Noah nie będzie to zrobić, jednak kiedy nie Grace postanowiła podnieść Cassie sama z chłopakiem Tony’ego (Nick Scotti Viscardi; Jay Bontatibus), jednak Sharon dowiedział się prawdy, a Nick i Sharon udało się zdobyć opiekę Cassie i stać się rodziną. Później, Nick śpi z Grace dwa razy (raz jako wypadkowe). Pomimo trudności, oni przez to. Matt powraca pod pseudonimami Carter Mills. Bawi się z Sharon i próbuje ją zgwałcić, i uda. W końcu prawda o jego tożsamości wychodzi i kończy się martwy jazdy klifu.

Sharon kończy się w ciąży, a nie wiadomo, czy został on stworzony przez Matta gwałcąc ją, albo jeśli to było dziecko Nicka. Podczas kłótni z Nickiem, Nick odjeżdża i wycieczki Sharon i upadki. Ona rodzi martwe dziecko dziewczyna, a ojcostwo zmarłego dziecka była w rzeczywistości Nicka. Sharon znajdzie pociechę w Diego (Diego Serrano Guittierez, później Greg Vaughan), który był dating Nicka siostra Wiktoria Newman (Heather Tom, obecnie Amelia Heinle) w czasie. Mieli seks po Sharon mis-przerwał sytuację i założyć Nick spał z Grace po raz trzeci. Sharon przyznał to Nick, który początkowo był zły, ale później przyjęła to ich małżeństwo i dał szansę. Później, Nick złapał Sharon całuje ojca, Victor. Po pocałunku z Victorem strugane, Sharon opuścił Genoa City, pozostawiając swoje dzieci za siebie wstydzić. Z dala, Sharon poznałam kogoś imieniem Cameron Kirsten która miała romans z-i on nadużył jej.
2003 –

Po powrocie do miasta z powrotem do swojej rodziny przyjmującej, Sharon stanęła przez nią przeszedł, kiedy Cameron również przyszedł do Genoa City. Sharon “zabity” go jednak pokazał się żyje i później wytropił i osadzony w więzieniu. Sharon córka Cassie zginął w wypadku samochodowym, pozostając w szpitalu dzień przed śmiercią. Daniel Romalotti (Michael Graziadei) został na krótko uważana driving-choć było Cassie który jechał przez nieletnich. Nick z trudem radzą sobie i pchnął swoją rodzinę z dala, co prowadzi do w romans z matką Daniela, Phyllis Summers. Phyllis zaszła w ciążę ze swoim dzieckiem, a Nick i Sharon rozwiedziony. W tym samym czasie, Sharon miała romans z Bradem Carlton (Don Diamont), który poślubił Victoria.

Sharon później poślubiła Jacka Abbotta, który rywalizować rodzinę Newman. Phyllis dowiaduje się o niej i romans Brada i szantażuje Sharon z informacji. Prowadzi to do walki blisko urwiska, Sharon i jej najlepsze Winters Drucilla znajomym (Victoria Rowell) spadł z klifu. Sharon został znaleziony martwy, ale odżyła podczas Drucilla nigdy nie znaleziono. Miesięcy później w czasie Nick i Sharon byli przyjaciele, Newman Jet poszliśmy i Sharon i Nick byli zmarłego, jak były one zarówno zaplanowane podróżować razem. Sharon wróciła do domu żywy, które nie podjęło lotu, a Nick nie został odnaleziony dopiero wrócił miesiąc później. Nick myślał, że nadal żoną Sharon natomiast miał amnezję, a on nawet dzielili pocałunek z Sharon, ale wrócił do Phyllis. Nick, Phyllis, Jack i Sharon rozwinął firmę o nazwie Restless Style razem, czasopismo. Spółka spowodowała starć i nie wyszło; Jack i Sharon lewo. W październiku tego samego roku, Nick i Sharon spotkali się w Paryżu i pocałował, które Phyllis świadkiem. Jack i Sharon złożyła pozew o rozwód z powodu kłamstwa Jacka.

Sharon i Nick kochali w domku Abbott po Nick znalazł list Sharon napisał do niego, później doświadczył kleptomania, zaburzenie, które sprawia, że ​​nie do powstrzymania chęć kradzieży przedmiotów. Miała romans z Billy Billy Abbott (Miller), a seks z Nickiem ponownie, w wyniku ciąży. Nick i Sharon zjednoczona, nazywania ich nienarodzonego Wiarę córkę; Nick wrócił do Phyllis po Sharon okłamał go (mówiąc mu Jack był ojciec) i Lato został otruty. Sharon trafia do szpitala psychiatrycznego, i mówi Nickowi, że jest ojcem. Ashley Abbott (Eileen Davidson), siostra Jacka, był w tym samym oddziale, o histerycznym ciąży (ten został wywołany przez Adama, który gaz zapaliła ją). Sharon urodziła, a Adam ukradł jej wiarę dziecka i przedstawiła go Ashley jako własne. Wierzyła, jej dziecko zmarło. Sharon stała się blisko Adama, a pobrali się, jednak jak się później dowiedział się prawdy i zostawiła go. Adam uciekł z kraju, a w trakcie 2010 i była uważana za krótko żyje (on upozorował własną śmierć), ale wrócił tuż po. Sharon strzał Adam, gdy była w kabinie Abbott, myśląc, że intruz próbuje włamać Nick i Sharon ponownie podłączony, i zostały połączone w listopadzie, jednak zakończyła się ona śpi z Adamem, a Nick opuścił ją. Sharon i Adam zostały połączone, a straciła opiekę Wiary do Nicka.

Pod koniec 2010 roku, Adam był przekonany o zamordowanie byłej żony, Skye Newman (Laura Stone). Sharon wyjazd na Hawaje, i spotkała się z bardzo dużą Skye żywcem na wycieczkę wulkanu. Po walkach, Skye przypadkowo wpadł do wulkanu i zmarł. Adam został uwolniony, ale Sharon został niesłusznie skazany za morderstwo i po badaniu, uciekła Genoa City i uciekł do Meksyku. Tam poznała weterynarz Sam Gibson (Sean Patrick Flanery), który zabrał ją do środka Kiedy to się dzieje, wszyscy w Genoa City myśli Sharon był martwy po jej carjacked, a kobieta, która ukradła jej samochód (nosił jej pierścionek i miała ID na jej) rozbił się i zmarł. Sharon postanowiła nie kontaktować się nikogo. Ona związana z nim, zwierzęta i Piper, młoda dziewczyna tam. Ona miała seks z Samem, jednak wróciła do Genoa City po złowieniu i został skazany za życia, szokując swoich bliskich. Ona w końcu został uwolniony, gdy pełna prawda wyszła na jaw, że jest niewinny, z pomocą swojego adwokata Avery Bailey Clark (Jessica Collins), który jest siostrą Phyllis ‘. Adam odrzucił Sharon po znalezieniu się, że spała z Samem. Po krótkim małżeństwie z Victor, Sharon odzyskała opiekę Wiary. Wróciła do Adama znowu, aż dumpingu go po naukę swoją rolę w ucieczce Patty z psychiatrycznym oddziale. Sharon odzyskał kontrolę nad swoim życiem biznesowym, kiedy został zatrudniony przez Victora jako współ-czele nowego działu kosmetycznego z Newman Enterprises. Ona po raz kolejny zaangażował się Victor-tym razem romantycznie. Adam przeniósł się z Chelsea Lawson (Melissa Claire Egan) i Nick ponownie ożenił Phyllis. Pomimo jej szczęścia z Victor, Sharon nie może wstrząsnąć jej uczucia do Adama, który jest teraz w związku małżeńskim z Chelsea. Ona uciekła z Victorem.
Recepcja

Mimo zbrodni i błędów, postać opisana jest jako centralny bohaterki na Żar młodości, który przetrwał wiele wyzwań, aby tam, gdzie jest dziś. [75] W 2009, Luke Kerr z www Confidential Daytime zapytał “Czy Sharon Collins Newman Abbott Perfect Woman? ” wskazując, że wszystkie jej interesy miłość Jacka, Brad i Mikołaja “wszystko wydaje się, że tak”. [76] Jednakże, w ostatnich latach, wiele z nich zakwestionował bohatera fabułę. Jillian Bowe, również z Daytime poufne, mocno krytykowane serialu head-pisarka Maria Arena Bell za nie życia do jej zobowiązanie się do [77] Bowe zadał pytanie “make Sharon w” kobiet silnych. “:” Czy przekształcenie Sharon w promiscuous, kleptomanic wychodzącej, który nigdy nie uzna za co jej seksualnych propozycji będzie oznaczać dla jej dzieci, naprawdę się jej silniejszy mAb [Maria Arena Bell] oczy? zaczynam widzieć podobieństwo między tym, co zostało zrobione do tej postaci i demontaż Młoda i podczas tej kadencji obecnego reżimu Restless jako całość. Chyba moje pytanie jest, można coś zrobić, aby naprawić albo w tym miejscu? ” Bowe stwierdził, że Szarona “ukochany” charakter jest “całkowicie zamordowany przez jedno nieprzemyślane fabuły i / lub romansu po drugim”. [77] Innym pisarzem na stronie internetowej napisał: “niegdyś ukochana postać Sharon Newman mógł być . królewsku zamordowany w ostatnich latach, ale sprawa ciągle podając jeden Wonky fabułę po drugim jej najlepszych starań “[78] Tommy Garrett Canyon Aktualności napisał, że:” Maria Bell wie, że wytrawny aktorka Sharon Case odgrywa skonsumowania bohaterka Sharon Newman z zimną krwią “. [79] 2011 Daytime Emmy “Final Push” zasugerował, że sprawa osiągi potrzebne więcej uwagi Emmy, wraz z innymi. [80] Giddens Jamey dziennych poufnym Sharon opisany jako mydło opery “bałaganem najnowszych”. [71]

Sprawa otrzymała nominacje do nagrody Emmy Daytime w latach 1996 i 1997 dla najlepszego młodego aktorki w serialu dramatycznym. [81] Była nominowana do nagrody Soap Opera Digest za “Ulubiony Hottie” w 1998 telenowela Digest Awards. [82] W 1999 r., została nominowana (po raz pierwszy w tej kategorii) za wybitne aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym i wygrał nagrodę. [81] [83] Dodatkowo, sprawa została nominowana w 2000 i 2004 do tej samej nagrody. W 2003 roku otrzymała nominację do Soap Opera Digest Award dla “najlepszego aktorka drugoplanowa”. Cassie 2005 Fabuła śmierć (i Sharon i Nicholas radzenia sobie jako rodzice potem) zdobył pokazu Daytime Emmy Award dla najlepszego serialu Drużyna piśmie. Śmierć Cassie Newman jest oceniane numer czterdzieści jeden na liście “100 momentów w historii Soap najbardziej pamiętnych”, uznaną przez mydła Hunks. [84] Sharon została uznana na Daytime Confidential jest “Daytime Confidential 100 Hot” na numer trzydzieści sześć w 2009 r., dziewięć w 2010 i dziewiętnaście w 2011 roku. [85] [86]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jessica Collins Avery Bailey Clark 2011–

Jej odlew został ogłoszony w dniu 24 czerwca 2011 roku. Okazało się, że zostanie zatrudniony przez Victora Newmana (Eric Braeden) w fabule z procesu Sharon. [43] Collins wcześniej sukces Soap rola Dinah Lee Mayberry na kochający. Przed debiutem w serialu, znak został opisany jako “Avery jest wysokiej mocy adwokat – który będzie reprezentował oskarżonego morderczyni Sharon Newman. Kto wynajmuje Avery? Wąsy! (I wiemy, jak dużo lubi gorące blondynki!) “. [44]

Historia
Avery został zatrudniony przez Victora pomóc Szarona, który został niesłusznie skazany za zamordowanie Skye Lockhart. Avery nawet udawał, że flirt z ex Szarona, Adam Newman (Michael Muhney), aby dotrzeć do prawdy, aby znaleźć dowody. Avery był w stanie stworzyć próbę dla Sharon, który mógłby być jej drzwi do wolności. Jej przyjazd do Genoa City również wydawał się przeszkadzać Phyllis, jak poznała Avery’ego, kiedy badał ją w Internecie. Pobiegli do siebie, okazało się, że była Phyllis młodsza siostra. Sharon była początkowo zamiar przyznać się do winy, kiedy są oferowane tylko 18 miesięcy (a następnie wolność), jeśli to zrobiła, ale Avery zadbał jej dzieci były w sali sądowej, żeby nie skłamać i powiedzieć, że popełnił morderstwo whens nie zrobiła , i to zadziałało. Miesięcy później Sharon został uwolniony. Avery tworzy przyjaźń z Nicholas Newman (Joshua Morrow), który nie był tylko ex mąż Sharon dziesięciu lat, ale związany z Phyllis w czasie. Gdy Nick opuścił Phyllis, on i Avery został zaangażowany. Aby dostać się do Phyllis, Avery zgodził się Daisy Carter (osoba psychotyczne którzy urodziła wnuczkę Phyllis “, któremu udało się uzyskać Phyllis pełną opiekę) prawnik i pozwoliły również Daisy, aby spędzić czas z córką, Lucy Abbott Summers . Pomimo tego, rozumowanie Avery był bardziej osobisty, bo nie mają pełnej wiedzy o potencjale Daisy. Sharon został później uwolniony iść i być z rodziną. Avery i Nick nadal zobaczyć siebie, jednakże Avery opuścił Nick wiedząc, że był zakochany w Phyllis (lub Sharon), oraz Nick miał seks z Phyllis. Avery reprezentowane Nick, kiedy był na zarzucie Szarona do sądu w celu uzyskania wspólną opiekę nad córką, Wiary. Ostatnio jej ujawniły ich ojciec umiera, ona nadal zachęca Phyllis go zobaczyć. Jednakże, wciąż odmawia. Z czystej złośliwości, Avery teraz śluby zmniejszyć karę Daisy więzienia i uzyskać jej opiekę Lucy, mimo, jak niebezpieczny Daisy naprawdę jest.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jeanne Cooper Katherine Chancellor 1973-

Charakter Katherine Chancellor został wprowadzony jesienią 1973 roku, kilka miesięcy po Żar młodości premierę że marzec. Pokaż współtwórcą, William J. Bell, był rozczarowany mało ocen, a zatem zatrudniony weteran aktorka, Jeanne Cooper, jako szybkie rozwiązania, aby dodać pewne kontrowersje do programu. [1] Singer Gisele MacKenzie krótko zastąpić Coopera dla sześciu epizody w sierpniu 1986 roku. [2] W październiku 2011 roku ogłoszono, że Cooper wziął lekarskie urlopu. Start 01 listopada 2011, rola grana przez aktorkę tymczasowo Michael nauczył. [3] Cooper powróciła do roli wyjściowej 23 grudnia 2011 [4]. Cooper wraz z zagra Christian LeBlanc (Michael Baldwin) pojawił się na ostatni odcinek Guiding Light. [5] Cooper pojawia się również jako Katherine na Bold and the Beautiful dwóch epizodów, które na antenie 31 października i 1 listopada 2005, odpowiednio. [6] [7]

W 2005 roku Cooper został odznaczony Daytime Emmy Award za całokształt osiągnięć. [8] W 2008 roku, po kilku latach nominacji, Cooper otrzymał Daytime Emmy za Najlepsza aktorka. [8] W 1989 roku Cooper zdobył Editor Soap Opera Digest’S Nagrodę wraz z nagrodą dla najlepszego aktorka. [8]
Charakteryzacja

“Za każdym razem idę do pracy, nawet po 39 lat, przypuszczam, że ktoś ogląda po raz pierwszy. Starałem się przedstawić humorystyczną stronę Katherine, ale nigdy nie przedstawiał ją jako głupi. Jednak kilka ostatnich miesięcy, ona była całkiem głupi. Kiedy Katherine miała poślubić Amber i Daniel, pomyślałem: “Co do cholery, ja to zrobię.” Ona stała się on-line minister. To było zabawne. Ale potem stał się minister Y & R na chwilę! Końcu zadzwonił do Y & R i powiedział: “Zabawa jest fajna, ale Katherine nie jest ministrem!”
-Jeanne Cooper w 2012 wywiadzie [9]

Katherine jest matriarch z Genoa City i charakter podstawowy w serii. Jako jeden z głównych bohaterów na najwyższym dziennym telenoweli, Katherine był alkoholikiem, spędził lata feud z tą samą kobietą, którą później została skłonni uwierzyć została jej córka, ukrył fakt, że włączeniu powiedziała kobieta dziecko w chwili urodzenia, wszystkie podczas działania wielonarodowej konglomeratu Chancellor Industries. Katherine jest w rankingu na 10 miejscu na dziesięciu najlepszych bohaterek dziennych liście Telewizji za jej słynnej historii. [10] Większość jej historii w serialu kręci się wokół jej długi związek withJill Foster Abbott. Ich związek jest jednym z najdłuższych na każdej amerykańskiej Młodzież Rodzina telenoweli. [11] Ponadto, Katherine opracował przyjaźnie z Nikki Newman, Johna Abbott, Sr, a także bliskie stosunki biznesowe i długoletni przyjaźni z Victor Newman. Na pytanie, dlaczego postać Katherine była ukochana przez wiele lat, Cooper powiedział:
“Długoletni fan powiedział mi, że stało się tak przywiązani do Kay, ponieważ z całej ceny, wciąż miała te same problemy, oni zrobili – to jest po prostu ładniejsze, aby przejść przez to wszystko z pieniędzy! To był taki mądry na Y & R, aby uruchomić ją jak pijany, bo dał jej taką gamę cech osobowości, aby wyrazić w ciągu roku. To jest dokładnie to, czego się wyrażając – człowieka z wszelkiego rodzaju uczuć … czasami zupełnie bezsensowne rzeczy. [12] ”
Fabuła

Katherine Shepard, znany przez tych najbliżej niej “Kay” i jej dłuższym okresie, Esther Valentine] (Kate Linder) i przyjaciel Kevin Fisher (Greg Rikaart) jako “pani C” rodzi się w dniu 25 października 1928 roku w mieście Genua Mr Shepard i jego żona, której nazwisko panieńskie jest Clarke. [13] W liceum, Katherine rozwija całe życie przyjaźnie z Johnem Abbott i jego żony przyszłego, Dina, a kolega o imieniu Suzanne, którego Ashley Abbott była nazwa po. Większość z tych pierwszych przyjaźni trwała przez lata. Prosto z liceum, Katherine poślubia swoją ukochaną wysokiej szkole, bogatych Gary Reynolds, i mają syna, Brock. Jednak małżeństwo jest skalista jako Kay jest alkoholikiem i ma sprawy z kilku stabilnych chłopców. Kiedy Gary i Brock za granicą, Katherine ma romans z najlepszym przyjacielem Gary’ego i sędziego lokalnego, Arthur Hendricks. Katherine rodzi dziecko i oddaje go do swojej koleżanki, Charlotte Ramsey, aby umieścić dziecko do adopcji. Jako młoda kobieta, Katherine następnie spotkał Neil Fenmore i mieli córkę Jill Foster Abbott .. Ich związek zakończył się Kay złamał się rzeczy z Neilem., Po Kay zerwała z Neilem, Katherine poślubia współlokatora Gary’ego kolegium, bogaty przemysłowiec, Phillip Chancellor II.

Katherine idzie się zamożny filarem społeczności Genoa City i przywódczyni rodu kanclerz. Począwszy od 2011, Katherine jest 51% właścicielem kanclerz Industries. W listopadzie 2008 r., wartość netto Katherine oszacowano na między $ 1B $ 1.5b. Ona jest powszechnie uważany grande dame i matriarch z Genoa City. Jej syn Brock pieszczotliwie nazywa ją “Księżna”.

Ona ma chrześniaczka Wiktoria Newman, wnuczki teściowa Chloe Mitchell i jej córka-in-law Ashley Abbott.
Fabuła
1970

Kiedy serial miał swoją premierę, była żoną przystojnego, bogatego szefa kanclerz Chancellor Industries, Philip II, i żyli w luksusowym Estate kanclerz. Jej były mąż, Gary Reynolds, i Phillip byli kumple college’u, przyjaciele dopóki Gary zmarła, Kay i Phillip wzrosła blisko i ostatecznie poślubił.

Po wielu latach małżeństwa z kochającej Phillip, Katherine stał się alkoholikiem i nałogowym palaczem i zaczął seks z stabilnych chłopców. Ona obwinia go na nudę, Phillipa godziny długie, jej wygląd blaknięcie i jej wyobcowania z jej synem, Brock Reynoldsa. Phillip próbował przekonać ją, że niszczy samą siebie, jak również ich małżeństwo. Zasugerował, że znajdzie coś, aby zająć jej czas i chciał odejść. Katherine odpowiedziała z próby samobójczej. Wkrótce po tym, Katherine polubił swego ubogiego i niewinna młoda manicurzystki, Jill Foster, więc Kay wynajął płatnego Jill, jak jej towarzysz, pokojówka, i salon fryzjerski.

Jednak Jill miała romans z Filipem (Donnelly Rhodes). Katherine, jednak miał inne zamiary. Ona zorganizowała dla syna, Brock, który przyciągnął do Jill, zaproponować. Jill zaakceptowane, a Brock ślub im się. Zanim skonsumowane małżeństwo, Jill dowiedziała się, że była w ciąży i powiedział Phillip. Phillip ucieszył i zapytał Kay o rozwód, który wysłał ją z powrotem do butelki. Katherine podpisał dokumenty w pijackim letargu, wykreślając rozliczenia nieruchomości, ponieważ bez niego, nic nie chciała, nawet nieruchomości. Phillip poleciał do Republiki Dominikańskiej na szybki rozwód, a Jill złamał wiadomości do Brocka, który zgodził się wycofać się z małżeństwa, która nie była prawnym tak.

Po powrocie Phillipa, Katherine spotkał go na lotnisku i zaproponował odwieźć go do domu. Kay dokonał ostatniej szansy starań, aby przekonać Phillip zmienić swoje zdanie na temat ich małżeństwa. Ale kiedy odwrócił ją, uderzyła akcelerator podczas zaokrąglania krzywa, a samochód popłynął z klifu. Kay poważne obrażenia, a Phillip był w stanie krytycznym. Jill zawisł na jego łóżku. Phillip poprosił kapelana szpitalnego poślubić je, a wkrótce potem, Phillip zmarł. Tak rozpoczęła kształcenie feud między Jill Foster i Kay Chancellor-Jill oskarżając o zamordowanie jej Kay prawdziwą miłość i Jill Kay oskarżając o kradzież jej.

Jill wydał syna, którego nazwała Philip kanclerz III. Katherine chciał kupić go od Jill za milion dolarów, ale zamiast tego, Jill pozwany za pół osiedla Phillipa. Kay zatrudniony prokuratora Mitchella Sherman mieć małżeństwo Jill uchylił, co uniemożliwia jakąkolwiek dziedziczenia, z uwagi na fakt, że papiery rozwodowe została podpisana, kiedy był pijany. W odwecie, Jill zasadził alkoholu wokół osiedla więc Kay pójdzie z wagonu, a także próbował jechać Kay szaleństwa.

Pod koniec 1970 roku, Katherine zakochała się i nabrać fryzjer Derek Thurston do poślubienia jej. Ale Derek był bardzo zakochany w Jill. Pomimo tego, Derek wziął Kay na jej ofertę. Gdyby mieszkał z nią przez lata, ona utworzenie 100.000 dolarów fundusz powierniczy dla syna Jill i ustawić Dereka w swoim salonie. Następnie Dereka żona Suzanne Lynch przybył w mieście, nastawionych na uzyskanie Dereka powrotem. Zaprzyjaźniła Kay, i dał jej cukierka splecione z leków, które kierowały Kay do sanatorium. Współlokator Kay szału i ogień zestaw do pokoju. Kay uciekł, ale The Roommate ciało zostało zidentyfikowane jako Kay, bo miała na sobie pierścień Kay. Derek znalazł się bez obu żon, dziedziczy majątek kanclerz i bezpłatny poślubić Jill. Ale Kay pojawił się na ślubie – bardzo żywy! Kay odzyskał swój majątek i Derek, i mianował go szefem kanclerz Industries. Poszli na rejs, miał walczyć, Kay wyskoczył za burtę i został uratowany przez Felipe Ramirez, który trzymał ją w niewolę. Zakochali się w sobie, a on niech luźne, aby powrócić do swojego świata, w którym rozwiodła Dereka.
1980

W 1984 roku Katherine otrzymała face lift. Jeanne Cooper, który grał Katherine, miał rzeczywisty jeden i sfilmowana jej prawdziwe życie, lifting twarzy w telewizji, jakby Katherine uzyskanie jednego, jak również. Po zabiegu rzeczywistym życiu, bandaże zostały usunięte, gdy aparat toczył i rozegrał się jak odcinek serialu. Była służącą Katherine Chancellor i przyjaciel, Liz Foster Brooks, była przy niej po zabiegu, aby pomóc jej odzyskać, mimo córki Katherine i Liz w lenno.

Wkrótce po tym, Katherine próbował zniszczyć małżeństwo Jill do starego znajomego Katherine John Abbott, próbując wykorzystać romans Jill z synem Jana, Jack Abbott. Ostatecznie Katherine dostaliśmy zdjęcia z dwóch z nich i pokazał zdjęcia do Jana, który zakończył się na cierpienia udar. Wkrótce po tym, John i Jill rozwiedziony, Jill został zastrzelony. Katherine, John i Jack Abbott były podejrzane o zabójstwo, ale jak się okazało, morderca był masażysta, Sven.

Pod koniec 1980, Jill i Katherine walczyli syn Jill, Philip kanclerz III, który był wtedy nastolatkiem. Philip miał burzliwą przeszłość. Kilka lat wcześniej, Jill był zmuszony wysłać go do szkoły z internatem. Teraz Filip zwrócił się do picia. Walczył jego alkoholizmu z pomocą zarówno Katherine i Jill, wraz z Christine Blair (Lauralee Bell). Jego picie doprowadziło go do zaangażowania się w jedną noc z Niną Webster (Tricia CAST). Nina zaszła w ciążę z dzieckiem Phillipa. Phillip później zginął w wypadku samochodowym, podczas gdy on jechał pod wpływem alkoholu.

Wkrótce po tym, Jill zatrudnił con człowieka imieniem Brian Romalotti (ojciec Danny’ego Romalotti i Gina Roma), którego ona przebrana za zamożnego człowieka i przechrzczony “Rex Sterling” do romansu Katherine. Plan Jill obróciła, choć i Katherine i Rex w końcu zakochał się naprawdę.
1990

Lat później, były celi Rexa, Clint Radison, znaleziono kobietę o imieniu Marge Catrooke pracy przy barze; Marge był sobowtór Kay. On i jego kohorty, Morey i Lil, który zaczął pracować dla Katherine jako Houseman Roberta i pokojówki Shirley, wyszkolony Marge przejść do Kay, następnie utrzymuje Kay i jej “Ditsy” pokojówka Esther Zniewolony Valentine. Tymczasem Rex znalazł się coraz bardziej zdumiony żony niezwykłego zachowania. Nie jest już w stanie tolerować jej nowe dziwactwa i chamskie zachowanie, Rex wyprowadził się i zamieszkał z Jill. Jill przekonał go o rozwód z Katarzyną i poślubić ją.
Katherine i Rex Sterling (na zdjęciu) podczas pierwszego małżeństwa.

Marge sprzedawane Chancellor Industries, a ponieważ Rex nie było, Clint był wolny zlikwidować resztę aktywów Katarzyny. Ale jej syn, Brock, zrobił zwrot niespodzianka z jego misji w Indiach. Brock, z pomocą Mitchell Sherman, odkrył podstęp, i uratował Kay i Esther. Marge poznałem Kay, i Kay także próbował pomóc Marge uciec. Clint i jego kohorty poszedł do więzienia, ale Marge została wydana jako niewinnej dupe, dzięki interwencji Katarzyny.

Katherine została zdewastowana, aby dowiedzieć się, że w czasie jej nieobecności, Rex poślubił Jill. Z pomocą jej adwokat Mitchella, Katherine podkreślić, że małżeństwo nie było zgodne z prawem, ponieważ papiery rozwodowe zostały podpisane przez Marge nie, Katherine. Katherine zgodziła się małżeństwo Rexa do Jill, ile czekać sześć miesięcy przed prawnie remarrying. Rex i Kay wyszła ponownie za mąż po Rex udawał, że umiera na atak serca.

Później, Estera odpowiedziała prywatnego ogłoszenia w gazecie i spotkał con man Norman Peterson. Starając się mu zaimponować, pozowała jak damy dworu, a Katherine i Rex udał się wraz z nim i przebrany za służby. Norman przymuszany Esther do przekonania Katherine Esther w celu włączenia jej woli i za niego wyszła. Katherine i Rex byli podejrzliwi, więc zorganizowali fałszywy ślub. Następnie, nie chcąc czekać na Katherine umrzeć, by być bogatym, Norman włamał się do sejfu nieruchomości i Rex go złapał. Zaskoczona, Norman zastrzelony Rex, pozostawiając Kay zdewastowany. Norman został aresztowany za morderstwo, a Estera przebaczenie i ponownie nazwany w woli Katarzyny.

Po latach udręki z Katherine, Jill odwrócił tabele na niej w lipcu 1998 roku, kiedy odkryła list napisany przez teraz-zmarły Phillip, nazewnictwa Jill jako jedynego właściciela majątku kanclerza. Jill eksmitowany Katherine, który następnie znalazł lukę prawną, które doprowadziły w Katherine i Jill są zmuszeni żyć w posiadłości razem.

Nieustanna walka życia z Jill pojechaliśmy Katherine blisko butelki ponownie. Zamiast succumb, uciekła w nocy, rozważał samobójstwo na moście, a zakończył się porażka na ulicach, a jej portfel skradziony, zimno i samotnie. Bezdomna dziewczyna, znany tylko jako Mac, uratowany Kay i zabrał ją do sarkofagu Genoa City. Katherine zaprzyjaźnił Mac. Mac wreszcie zaufanym Kay wystarczy zaufać jej list Niosła obok jej serca pismo od ojca, którego nigdy nie poznał, napisany do jej matki. O dziwo, ojciec okazał się syn Kay, Brock, i zorientował się, że Mac Kay była jej wnuczka. Matka Maca, Amanda i Brock był w miłości i pracy w Indiach.

2000s

Kay postanowił wytropić syna w Indiach, aby mógł spotkać się z córką, że nigdy nie wiedział, że ma, ale wróciła z wyszukiwania bez niego. Wkrótce potem, Kay otrzymał telefon, że Brock został uznany za zmarłego. Następnie Brock pokazał, i zostały połączone po wielu latach. Mackenzie powrócił do posiadłości, aby uzyskać jej rzeczy, chcąc opuścić miasto, podobnie jak jej ojciec wszedł i on i jego matka zostały ostatecznie zjednoczone. Jill miała natychmiastową niechęć do Mac. Mac i Brock mieszkał w posiadłości kanclerza, powoli uczy się ufać i kochać. Jakby chciał być ojcem dla Mac, potrzeba Brocka, aby pomóc ludziom wysłał go na ochotnika w Luizjanie, budowanie domów dla biednych.

Boi się, że matka Maca, Amanda Browning, by pokazać się w Genoa City i weź ją, Katherine petycje i otrzymał pieczę prawną nad Mac. Kiedy Amanda stawił się, Mac odrzuciły ją i wysłał ją. Ale Amanda uciekła z ojczymem Mac, Ralph też, i mieszkał w schronisku dla bezdomnych w tym samym gdzie Mac i jej ojciec, Brock, byli wolontariusze. Z pomocą jej chłopak Billy Abbotta, Mac i jej matka akceptowane siebie w ich życiu ponownie. Kay poprosił Amandę, aby przejść do majątku, a Amanda zgodził. Potem ojczym Maca, Ralph Hunnicutt, pokazała się w Genoa City i rozpoczął prześladowanie jej, a on zmuszony Amandę do pomagając mu ukraść z Estate kanclerz. Po serii przerażających wydarzeń, Ralph i Amanda opuścił miasto i Billy Abbott i Mac rosnąć bliżej siebie.
Katherine kanclerz i jej byłego wroga Jill Foster Abbott, circa 1992.

Katherine i Jill byli przerażeni, gdy w 2003 roku, są one błędnie wmawia się, że są matka i córka. Podczas gdy jej ówczesny mąż, Gary Reynolds, spędzał czas za granicą z ich synem Brock, Katherine miała romans z najlepszym przyjacielem Gary’ego, lokalnego sędziego nazwie Arthur Hendricks. Krótko przed Gary wrócił, Katherine urodziła dziecko i przekazał ją do przyjaciela szkoły imieniem Charlotte Ramsey, z instrukcjami, aby dać dziecko do adopcji. Niestety, Charlotte była w stanie odrzucić dziecko się zgodnie z planem, i był zmuszony dać jej własną nazwę jako matki dziecka urodzenia. Wiele lat później, kobieta Jill zawsze traktowane jako jej matka, Liz Foster, odkrył, że ma guza mózgu. Obawiając się, że jej czas na Ziemi, była ograniczona, Liz zdecydowała się powiedzieć Jill że został przyjęty. Liz przeżył, ale sekret lewo Jill motania. Po długich poszukiwaniach, odkryła nazwisko Charlotte Ramseya na jej świadectwie urodzenia. Katherine była w szoku, gdy zobaczyła Charlotte powrotem w Genoa City Krótki czas później, ale nadal nie poskładać jej związek z Jill. John Abbott, również dawny kolega szkolny, uznawane Charlotte. Ostatecznie Katherine podstępem do ujawnienia, że ​​Charlotte miała aborcję, która opuściła ją w stanie przewozić dzieci, gdy była młodsza. Z prawdą o swojej bezpłodności o do powierzchni, Charlotte poszła do Estate kanclerz i konfrontowane Katherine w dniu 20 maja 2003 roku. Charlotte następnie powiedział Kay, że Jill jest jej biologicznym córki. [14]

Objawienie o Jill spowodowane Katherine mieć ogromny skok, który opuścił ją niemal katatonii na dłuższą chwilę. Mimo to, nie było jeszcze większy smutek załączony do niniejszej nowo objawionym związku rodzinnego. Co ciekawe, Jill syn Billy Abbott i Katherine wnuczka Mackenzie Browning została randki, ale niby matka-córka, połączenie między Katherine i Jill oznaczałoby, że Mackenzie i Billy byli kuzynami. Bez ich wiedzy, młoda para, był żonaty, a sparaliżowany Katherine nie mogła nic zrobić, ale uważaj. Przerażony Jill i John próbował zatrzymać ślub, ale było już za późno. W końcu udało się wziąć Jill nowożeńcy o szokującej wiadomości zanim małżeństwo zostało skonsumowane. Załamany, Billy i Mackenzie miał ich związek unieważnił, a dwa osobno opuścił miasto. Jill pomógł jej matka odzyskać i ostatecznie rozwiązany dwa ich różnice.

Pomimo kilku przeszkód po drodze, dwóch byłych wrogów zaczęli tworzyć prawdziwe więzi matka-córka. Niemniej jednak, ich feud było kilkudziesięciu lat, a to się okaże, czy Katherine i Jill nadal będzie serdeczny-ostatnie wydarzenia spowodowały ich głęboko zakorzenionej wrogości do siebie, aby wydobyć na powierzchnię. Katherine zaczął mieć niepokojące koszmary z udziałem dziecka. Wkrótce ustalono, że były one rzeczywiście fragmenty stłumionej pamięci. Ostatecznie Katherine przypomnieć, że rok temu, nie mogąc pogodzić się z faktem, że Jill urodziła dziecko z jej zmarłego męża Phillip-ona porwał dziecko i dał mu do kobiety o imieniu Violet Montgomery, którego spotkała w Violet bar.n było umieszczenie dziecka w innej rodziny. Kobieta następnie dał Katherine innego dziecka, że ​​Jill podniesiony syna, Phillip Chancellor III.

Podczas Jill stanowczo odmówił uwierzyć w pierwszym, badania DNA Phillipa pozostaje potwierdził, że nie był biologicznym synem Jill. To wtedy ujawnił, że prawdziwym synem Jill było w rzeczywistości, nowy-w-mieście Cane Ashby, który niedawno ożenił się Amber Moore. Cane ostatecznie zakończył swój związek z Amber, po tym jak odkrył, że miała sfałszować ich ślub (z pomocą swojej przyjaciółki Alison Stewart z Oakdale, Illinois).

Katherine, jednak tworzy więź z Bursztynem po pułapkę z nią pod Wyczyść wraku Springs w październiku 2007. Widzi wiele sobie w młodej kobiety, często oferuje jej rady i oprzeć się na ramieniu, gdy inni zwracają się przeciwko niej. Katherine znów wściekły z Jill na wieść, że jej córka planuje na eloping z Ji Min Kim. Podała Ji Min łapówki nie poślubić córkę, ale Ji Min odrzucona. Został zamordowany, zanim mógł poślubić Jill i badania wykazały, że David Chow zamordował go spłacić część swoich długów hazardowych (związane z tłumu).

W 2005 roku, podczas jedzenia lunch w Café Russe w Los Angeles, Katherine podszedł Massimo Marone. Massimo wprowadził ją do znajomego Stephanie Douglas Forrester, córki starego znajomego biznesu (John Douglas) należącego do Katherine. Okazało się, że Katherine była rzeczywista właścicielem Forrester Creations, przez Stephanie Douglas Trust, które jej córka stowarzyszonej starał się odzyskać od swojego męża (wyalienowanej Eric Forrester). Z błogosławieństwem Katarzyny, Stephanie osiągnąć swój cel, pozostawiając wielki dame z Genoa City skupić się na jej licznych innych aktywów. (31 października – 1 listopada 2005 r.)

W dniu 25 stycznia 2008 roku, Katherine upadł podczas rozmowy z Amber. Była następnie zbadane w jej domu przez lekarza i poinformował w dniu 30 stycznia 2008 r., że miała mini-udar. Po tym przerażającym doświadczeniem, Katherine zamieszczenia pomoc Amber na piśmie swoje wspomnienia-perspektywa co może być przerażające dla wielu mieszkańców Genui. Rok później, 22 stycznia 2009, natomiast wciąż próbuje odzyskać swoją prawdziwą tożsamość jako Katherine, Katherine Bursztyn towarzyszył do lekarza urzędu do oceny, w tym testowany na chorobę Alzheimera.

Po jej ocena Katherine nadal się zaniki pamięci. Oparła próbach uzyskania diagnozy tego, co dokładnie się z nią dzieje. Ona również została stara się pomóc jej sobowtór przyjaciel Marge Cotrooke, przestać pić i wprowadź odwyk. Pewnego wieczoru Katherine były jazdy Marge do kliniki odwykowej, a następnie wsiada do poważnego wypadku samochodowego w czasie silnej burzy. Niedługo potem zgon, ale jej rodzina i przyjaciele nie wiedzą, że to Marge, którzy zginęli, a Kay jeszcze żyje, leży w pobliżu rzeki. Kay został uratowany przez znajomego Marge Patrick Murphy, który myślał, Kay Marge, i zabrać do swojego domu na kółkach.

Pod koniec grudnia 2008 r., w końcu odzyskał Katherine wystarczająco wspomnienia realizować była Katarzyna Kanclerz nie, Marge Cotrooke. Przekonała Murphy zabrać ją do rezydencji kanclerza. Robił, i minuta po przybyła, Jill też przyjechał i oczywiście był w szoku, widząc ją. Po szoku opadły, jednak Jill był przekonany, że Katarzyna była Marge, widząc, jak Jill pamiętać Marge od lat temu. Katherine, mając wciąż mało pamięci, nie można obalić teorię, Jill, i został aresztowany za wkroczenie i oszustw. Ona już przypomniał incydent z Gloria Abbott Bardwell po napotkaniu ją w więzieniu. Katherine zaniedbał test DNA, które udowodniły swoją tożsamość (co podważa, czy jest ona rzeczywiście biologiczna matka Jill).

W końcu, ona ma więcej niż tylko Amber i Murphy wierząc w jej prawdziwej tożsamości, ona również Nikki Newman, który w końcu wierzy jej. Katherine lewo Genoa City po raz kolejny, gdy drugie testy DNA przyszedł ponownie mówiąc, że i Jill nie są matka i córka. Katherine powróciła do Murphy’ego, gdzie pogodzić, dopiero później być odwiedzane przez Nikki i Paul Williams wierząc, że jest Katherine nie ważne co wyniki badania DNA państwa. Z pomocą Nikki ona okazała Victor Newman, że jest Katherine, jak również. Wkrótce potem przedstawił Katherine Murphy z pierścionek zaręczynowy i zaproponował Katherine powrotem w barze, gdzie Katherine przyjęta.

W zamian za akcje, które Victor żabot zakupionych od Glorii, Jill pozwala zwłoki pochowano w grobie Katarzyny być ekshumowane, i poddaje się trzeciego badania DNA. Ostatecznie DNA Jill pasuje ani ciało, ani Katherine (którego Jill uważa za Marge). Zatem twierdzenie Katarzyny o jej prawdziwej tożsamości jest szczególnie nasilony, i to jest udowodnione niezbicie, że Katherine i Jill nie biologiczna matka i córka po wszystkim. Po ostatecznej parę badań DNA między Katherine i jej syna Brockiem są spotkania, nawet Jill może zaprzeczyć prawdzie dłużej. Ona goryczą odrzuca Katherine uwertury uczuć, a argument wynikający reignites waśni między kobietami w pełni sił. Kilka tygodni później w dniu 1 maja 2009 r., a Katherine Murphy są małżeństwem, z Brock odprawiających ceremonię.

Wkrótce potem (po ślubie z Lily Winters), Cane wspomina rok wcześniej rozmowę telefoniczną z człowiekiem w zakresie ich wspólny plan con Jill i Katherine. Człowiek nosi zaskakujące podobieństwo do rzekomo zmarłego kanclerza Filipa III. W dniu 10 czerwca 2009 roku, okazuje się, że Phillip jest rzeczywiście inny pan, i że jest on nadal bardzo żywe (nieznane do wszystkich z wyjątkiem Cane). Dowiedziawszy się, że syn nie jest Cane Jill, a Phillip Chancellor III żyje i wraca do Genoa City, cierpi kolejny łagodny udar. Jednakże, Jill i Katherine nadal utrzymywało, ale były później w stanie zrobić trochę spokoju ze sobą.

W dniu 13 listopada 2009 roku, stała się Katherine Chancellor Reverend Katherine Chancellor. Ona stała się święcenia line minister tak, że będzie w stanie pełnić ślub między jej ukochanego przyjaciela Amber Moore i długoletnim chłopakiem Amber Daniel Romalotti.

Katherine postanowiła upubliczniania Chancellor Industries i do innych, by właścicielem firmy, ale nie większość, bo nadal chce być prezesem i większościowym właścicielem oczywiście. Pierwszy się akcjonariuszem był Tucker McCall. On wooed Katherine do najmu go stać udziałowcem w spółce.

2010s

Na Boże Narodzenie, Jill dał Katherine prezent, który miał nazwę swojego prawdziwego dziecka. Katherine nie chciała otworzyć okno, bo pomyślała Jill jako jej prawdziwą córką. Po Jill błagał ją, wreszcie otworzył okno, aby znaleźć JoJo nazwisko i poleciał, gdzie jej córka żyje, Oklahoma. Gdy ją znalazłem była pijana i łowcą nagród. Katherine i Jill przyleciał z JoJo i ona spowodowała kłopoty z czasu, gdy przyjechaliśmy. W styczniu 2010 r. okazało się, że została wysłana przez JoJo Tucker McCall do oszustwa Katherine. W dniu 15 stycznia 2010 roku, odbyło Katherine spotkaniu akcjonariuszy. Tucker był tylko jeden, aby pokazać się i zaskoczony Neil, i JT Objawił Katherine, że kupił wszystkie akcje od pozostałych akcjonariuszy, co oznaczało, że był właścicielem kanclerz Industries. Myślała, że ​​to jej przyjaciel i sojusznik, ale teraz nie było ani, dopóki nie ujawnił, że oczywiście, że nie było ani, ale był jej syn, który szokuje i zaskakuje ją, jak każdy inny. Później w roku, Katherine obserwowała z wielkim smutkiem, jak Jill próbowała więzi z jej nowo odkrytej siostra Lauren Fenmore Baldwin po odkryciu, że jej ojciec był Neil Fenmore narodziny. Po dożynek, Murphy został zaatakowany przez Meggie McClaine, kobieta spiskuje przeciwko gołąbków Victor i Nikki Newman, i idzie w złym stanem medycznym, gdzie może poruszać się tylko oczy. Meggie wie Murphy, jak ona została żoną syna Murphy’ego lat temu. Ostatecznie systemy Meggie aby poślubiła Wiktora a następnie zabić tak samo jak to, co zrobiła z synem Murphy’ego. Jednakże, używając Alfabet Morse’a, Murphy jest w stanie powiedzieć wszystko o Ronan Molloy Meggie Meggie pomimo gróźb skierowanych przeciwko Katherine. Ronan i Murphy inform Victor o Meggie, która jest w stanie ustawić się Meggie. Podobnie jak Meggie myśli, że Victor jest umierający, on wskoczy z niego i Murphy i Ronan przyjść aresztować Meggie.

W lutym, Kay odkrył, że Jill zamierza poślubić Australian biznesmen Colin Atkinson. Jednak Colin ukrywa fakt, że jest on rzeczywiście biologicznym ojcem Cane Ashby, i że jest głową rodziny mafijnej w Australii, który wrócił przynieść Cane powrotem do owczarni. Kay, obawiając się, że coś się o Colin, jasno do Jill, że była wobec małżeństwa. Noc z małżeństwa, Cane został zestrzelony przez jednego z oprawców Colina. Cane najwyraźniej próbował zatrzymać ślub, ale to okazało się zbyt późno. Katherine był zdruzgotany utratą trzcinowego, i kochał Cane niezależnie od swoich wad i przeszłości podejrzanie. Po śmierci, Colin pocieszeni Jill, a także przeniósł się do Estate kanclerz z nią.

W tym samym czasie, Victoria Abbott, Abby Newman, i Nick Newmana były owijania ich pozew przeciwko ich Victor ojca. Katherine, którzy przeważnie stał na uboczu, był wstrząśnięty, aby dowiedzieć się, że jej syn Tucker McCall planował korzyści z przypadku. Od razu jasne, że była przeciw sprawy i Tuckera zamiarów biznesowych. W rzeczywistości, ona przysiągł zniszczyć firmę Tuckera, a nawet odesłanie jej ofertę mieć ślub Tuckera i Ashley Abbott w jej domu. Po pozew i ogłoszenie Victora podejmowania Newman przedsiębiorstw publicznych, ona piaskowane Victoria, Nick, i Abby, a także obiecał pomóc Victor w każdy możliwy sposób.

Z relacji Tucker i Katarzyny w zamieszanie, gdy przygotowywał się do małżeństwa Ashley Abbott w maju 2011. Jednakże, w związku z brudną programu przez Abby Newmana do ukrytym Tucker i Diane Newmanem romans, Tucker pobiegł przez pijanego Abby. Jednakże, aby chronić Abby, Ashley bierze winę na siebie i przełącza się miejscami z Abby, zanim przyjechała policja. Ashley jest w porządku, i Abby szybko wyzdrowieje. Jednak Tucker jest poważnie ranny i jest w śpiączce. Kiedy Jack nazywa Katherine z wiadomością, ona i Murphy spieszyć do szpitala. Przebywała z Tucker, a później dowiaduje się, że Tucker miał DNR. Wbrew woli Katherine i Ashley, jego rurka do oddychania jest usuwana, ale zadziwiająco wziął oddech sam. Jako prawnicy zaczynają angażowania dotyczących zagadnień biznesowych, Katherine weszła w sprzeczności z prawej strony kobiety Tuckera, zimy Sofia, jak również, Jack, który się lęka, że ​​żabot mogą być zagrożone teraz. Jednak prawnik informuje Katherine przed Sofia i Victor, że jest ona obecnie za McCall Unlimited, zważywszy na obecne okoliczności. Ponadto uczy $ 20 milionów euro przeznaczonych na syna, że ​​wcześniej szukał, ale nie powiodło się. Katherine zdumiał się nauczyć tego nowego wnuka, a to zbiegło się z utratą Kanclerza Chance’a przesunięcia do wojska. Na imprezie możliwy, Kay zatrudniony Paul Williams zajrzeć do syna Tuckera. W dniu 21 czerwca 2011, Katherine stała prababcia z narodzinami nowego dziecka wnuczki Mackenzie, Dylan Hellstrom.

Jako działanie CEO McCall Unlimited, Katherine natychmiast kładzie kres kupowania Newman Enterprise magazynowych, co było kluczem Plan pod Tucker. Sofia Winters czuje, że Katherine jest demontaż wszystkich planów Tuckera, ale twierdził, że Katherine Tucker wiedział, co jej pomysły gdzie i że umieścić ją na czele, więc ona powinna szanować jej plany. Katherine później zasugerował, że Sofia wziąć urlop, po tym jak obraził ją. Ponadto, jako Ashley Abbott został aresztowany za próbę morderstwa na Tuckera, Katherine teraz czuje się niepewnie o niewinności Ashleya i umieścić stosowny nakaz dla Tucker, który utrzymuje Ashley hotelu. Raz, Ashley zakrada się, aby zobaczyć go, Katherine strzela ją jako CEO żabot. Wkrótce Jack Abbott i Victor Newman zarówno rozpocząć szykuje się do walki o stanowisko prezesa w żabot. Oboje skonfrontować Katherine o tym, ze Jack chcąc chronić spuściznę ojca, natomiast zasugerował, że Victor Victoria CEO. Jednak Victoria spadła i Victor złożyć ofertę kupna żabot od Katherine, która zaczęła się poważnie zastanowić. Jednak duch Johna Abbotta skończył zaproponował Jackowi za żabot i po serdecznym chwili Jack miał z Katherine, zrobiła mu CEO.

Ostatecznie Tucker obudził się i zapytał dlaczego Abby próbował go zabić. Ashley skończyło się tłumacząc, że ona przypadkowo prowadził go, a gdy przyszedł do DA pytanie Tucker, wyjaśnił, że nie pamiętam zbyt wiele, zawarte który jechał. Wkrótce potem Tucker zapytał Ashley poślubić go natychmiast. Katherine chodził tak jak pobrali. Myślała małżeństwo było nierozważne, a on i Katherine szybko zaczął walczyć, kiedy podszedł niektórych zmian zrobiła, kiedy był w śpiączce. Tucker skończył pytając Ashley przejąć ponieważ czuł, że nie nadawał się już do przejęcia. Katherine skończył wizyty Victora o teorii Tuckera o Abby, ale Victor nigdy nie przyszedł czysty dotyczące prawdy, pozostawiając Katherine zirytowany. Katherine również wizyty Jacka, i ogłosił, że poprze ją w nowej walce Tucker.

Katherine skończyło się wyzwanie zdolność Tuckera do uruchomienia McCall Unlimited, a po jej dowód niekompetencji Tuckera, Katherine kontynuowano do prowadzenia firmy, dopóki nie udowodni mu kompetencji. Następnie ogłosił, że Katherine ona zakwestionować ważność małżeństwa Tuckera w Ashley Abbott. Oboje są przeciwni, ale Ashley i Tucker skończył oddzielając powodu prawdy o romansie Tuckera z Diane Jenkins.

W sierpniu 2011, Kay nadal szukają długi Tuckera syna zaginionego, z pomocą Paula Williamsa, dowiaduje się, że jest to Devon Hamilton, Neila adoptowany syn. Kiedy Tucker odrzuca ją ponownie i odpala Devon z jego wytwórni, ona wynajmuje wnuka jako szef jej nowej wytwórni, ale postanawia zachować tajemnicę tak. 8 września, Kay postanawia dodać Devon jej woli i pytania Jill dlaczego. Jill w końcu wymyśli Devon to syn Tuckera. Później Paweł konfrontuje Kay i obiecuje, że on powie Devon prawdę, jeśli nie to zrobić sama. Kay wyjaśnia, że ​​nie chce, Tucker zepsuć Devon. Na 3 października 2011 Tucker wygrywa powrotem żabot i Katherine ma wylew i trafił do szpitala. Tucker włącza stację miasta Genua Policji gdzie Abby została aresztowana za to, że kierowca w wypadku, w którym Tucker został trafiony. Po pewnych obietnic Tucker zgłaszających DA okładce magazynu “Style” niespokojnych z powodu jego ciągłego nękania Tucker i jego rodziny, zarzuty Abby są odrzucane. Tucker wychodzi i idzie do żabot, on siedzi na biurko Jacka gdy Jack przychodzi i dyskutują nawzajem winnych sumienia. Wiadomości udaru Kay dostaje się szybko i wszyscy jej przyjaciele przychodzą do niej, czekając na lekarzy, aby dać im więcej informacji o jej stanie. W dniu 5 października 2011 roku, Katherine budzi się po cierpi na udar mózgu i tam był przy jej boku Jill. Tucker dowie Devon i mówi mu teraz Devon odmawia komunikacji z Katherine. Wciąż próbuje ponownie połączyć się z nim, a także zaprasza Harmonia przyjść pobyt w majątku kanclerza. Katherine później uczęszcza wesele Kevin & Chloe, ale gdy Kevin wzywa go, zostawia z powodu chłodu. I Billy & Victoria ślub, ale ona nie jest w stanie uczestniczyć.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Doug Davidson Paul Williams 1978-

Paweł urodził się w 1960 roku. [3]
Historia

Kiedy Paweł, syn policyjnego detektywa Carl Williams (grany przez Bretta Hadley) i gospodyni domowa Mary Williams ( Carolyn Conwell ) został wprowadzony w 1978 roku, zaczął spotykać Ścinacz Nikki Reed (wówczas grana przez Nadziei Erica, teraz Melody Thomas Scott ), w wyniku jego zarażenia się chorobą weneryczną . Pomimo tego, Nikki i Paul zostali dobrymi przyjaciółmi i byli zaręczeni. Udał się do romansu prostytutki Cindy Lake, jak również kwiecień Stevens (Cynthia Eilbacher), który matkowała swoją córkę, Heather ( Eden Riegel ), przed ślubem Lauren Fenmore ( Tracey Bregman ) i otwierając prywatną agencję dochodzeń Andy Richards ( Steven Ford ). Paweł wybrał karierę po spędzeniu lat jako tajny funkcjonariusz policji w tłum , aby usunąć jego ojca oskarżeń o wykroczenia.

Paweł i Lauren rozwiedziony, a Paweł związał się z Cassandry Rawlins ( Nina Arvesen ), nie wiedząc, że ona rzeczywiście żoną swojego przyjaciela George (Jonathan Farwell). Kiedy George został zamordowany, Paul był głównym podejrzanym. On upozorował własne samobójstwo przed udaniem się do ukrycia, ale w końcu został oczyszczony i on połączył się z Cassandra. Ich radość była krótkotrwała, jak Cassandra zginął w wypadku samochodowym.

Paul krótko dnia swoją nową sekretarkę, Lynne ( Laura Bryan Birn ), przed ślubem adwokat Christine Blair ( Lauralee Bell ). Podczas gdy Paweł chciał dzieci, Christine zdecydowała skupić się na swojej pracy, to ostatecznie doprowadziło do końca ich małżeństwa. W niezwykle kontrowersyjnej skręcie fabuły, Paul zmusił się na szczycie pod koniec 2002 roku Christine, prowadząc widzów do dyskusji, czy mu zgwałcił ją, albo jeżeli to był tylko “ostry seks”.

Następnie Paweł żonaty psychotyczny Isabella Brana ( Eva Longoria ), matka jego nienarodzonego syna Ricardo, pomimo nadal ma uczucia do Christine. Isabella zaczęła rosnąć paranoikiem z Christine, Christine kadrowania dla jej własnego zabójstwa, przed próbuje utopić Christine w wanną. Isabella jest teraz w szpitalu psychiatrycznym, a Ricardo uczęszcza do szkoły z internatem .

W 2004, Paul Williams Investigations musiała zamknąć, a Paweł został partnerem w Baldwin, Blair and Associates, wraz z Michaelem ( Christian LeBlanc ) i Christine. On również zatrudniony początkujący PI JT Hellstrom ( Thad Luckinbill ) jako praktykant. Paul dnia detektyw Maggie Sullivan ( Tammy Lauren ) w 2007 roku.

Paweł i JT intensywnie badane David Chow . Dowiedzieli się wiele o swojej przeszłości i przechowywać go na oku, aby upewnić się Nikki przebywał z krzywdą. Victor Newman otrzymał również informacje / przedstawiła informacje na temat Pawła Chow, aby upewnić się matka jego dzieci mieszkaliśmy z niebezpieczeństwa. Dochodzenie to zakończyło gdy Chow zginął w ciężkim wypadku samochodowym, ustanowionego przez mafię .

Pod koniec listopada 2008 roku, Paul wszedł w nowy związek z jego pierwszą miłością, Nikki. Po David Chow incydent Nikki nie chce żyć ze swoimi dziećmi lub w domu kupiła z Dawidem, więc Paul zaprosił ją do życia z nim. Po wysadzić z Victor, Nikki poszedł do domu do Pawła, aby dać upust swojej frustracji, a skończyło się w łóżku. Oni trzymali to w tajemnicy, i starając się to powoli, ale Michael Baldwin odkrył ich związek na początku 2009 roku. W maju 2009 roku, Nikki przyjęła wniosku Pawła małżeństwa. Paul był ciekaw nowej kobiety w mieście, Mary Jane Benson, i zaczął jej śledztwo, ponieważ czuje, że nie spotkałem wcześniej. On nie wie, że Mary Jane jest faktycznie jego siostra Patty Williams . W sierpniu 2009, Nikki zdecydował, że nie może wyjść za niego i że jej przykro, który zostawił go załamany.

W marcu 2010 roku Paul i Lauren akcji pocałunek na pasku Jimmy’ego po pijanemu.

W dniu 23 marca 2010 roku, Michael rezygnuje adwokat Pawła i Paweł powiedział, aby uzyskać nową prawnika. To dlatego, że jego adwokat, Michael Baldwin, okazało się, że Paweł całował Lauren Fenmore, żona Michała. Lauren była odurzona przez Daisy gdy pocałunek wystąpił.

Paul jest teraz randki Nina Webster , najlepszy przyjaciel jego byłej żony Christine Blair. Christine krótko wrócił do Genoa City. W tym czasie Paweł i Nina szukali skradzionego syna Niny, nie wiedząc, że Christine zna prawdę o tym, gdzie on jest i że jest w mieście Genua. Na premierze Gloria Fisher i Jeffrey Bardwell jest klub nocny , Gloworm (wcześniej Neila Wintersa “klub nocny.) Paul i Christine shared buziaka na pamiątkę to jest ich rocznica ślubu. Nina widzi to i niestety odchodzi. Następnego dnia, kiedy Nina widzi dwa z nich wierzy, że dwa z nich uprawiali seks. Dwa z nich głęboko przeprasza ją i zapewnić ją, że nie ma seksu. Jednak Paul i Christine później znowu całować prawie do punktu ich seks. Christine nagle pozostawia Paul goni za nią. Nina widzi goni Paul po Christine. Paul wyznać Nina o tym. Nina jest tak wściekły, że uderza Paula na jego twarzy i burzy z pokoju. Paweł później błaga o przebaczenie Niny i przypomina jej, że nadal jest zobowiązana do znalezienia swojego syna.

Kiedy syn Niny, kanclerz Chance, przypadkowo “zabity” przez jego przyrodniego brata, Ronan Malloy (syn Niny, który został skradziony z nią po urodzeniu), Paweł pociesza ją.

Paweł nie wie, że Nina, wraz z Filipem, Ronan, i Christine, wie, że szansa jest nadal żywy i ma wejść do programu ochrony świadków.

Kiedy jego syn Ricky przybywa do miasta, Paul próbuje nawiązać więź z synem, ale później uświadamia sobie, że Ricky jest Isabella psychotycznych, jak jego matka była, gdy dowiaduje Ricky o gotowy zabić nieprzytomnego Eden Baldwina nożem. Paul ma broń na niego, mówi Ricky przestać. Ricky jednak szydzi ojca i śmie mu go zastrzelić, a nawet posuwa się do winy Pawła na jak odwrócił się. Ricky wyznaje zabicie jego ex-dziewczyna Rachel do opuszczenia go, człowiek o imieniu Craig Hunt, który miał informacje na temat odpowiedzialności Ricky śmierci Racheli i Daisy Carter . Kiedy Ricky idzie nożem Eden nożem, Paweł strzela z pistoletu na syna, trafiając go w ramię. Wpływ powoduje Ricky się potykać z okna i spadł na jego śmierci.

Paul, mimo przytłoczony przez smutek, zmienia się w policję i mówi Ronan Malloy, co się stało w pokoju Ricky. On jest w szoku, gdy Ronan mówi mu, że policja nie znalazła nóż na miejscu zbrodni i że Eden nie pamięta, co się stało, pozostawiając Paul jeszcze bardziej zdenerwowany. Były szef Ricky, Avery Clark, postanawia zabrać Pawła jako klienci. Pomimo jego niepewności, czy Paweł mówi prawdę, Ronan nie pozwala Nina zobaczyć Pawła. Ona daje mu swoje poparcie. Christine również zatrzymuje dać Pawłowi swoje poparcie, jak również, wiedząc, że nie będzie robić coś, extreme, chyba był dobry powód. Paweł jest bardzo wdzięczny.

Pomimo miłości i wsparcia otrzymuje od swoich przyjaciół, a także Heather, żal Pawła o tym, co się robi najlepiej, a on kończy się informacją zarówno Christine i Heather, że zamierza przyznać się do winy, które opuszczają zarówno kobiety jak ogłuszony.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Melissa Claire Egan Chelsea Lawson 2011–

Według Entertainment Weekly raportów Bach został podpisany do odgrywania roli Anita, “The kombinuje matkę Chelsea”. [55] [57] charakter Anita pierwszy wyemitowany w dniu 7 lutego 2012 roku. [58] [59]

Zaczęła przyklejając się do roli w dniu 9 stycznia 2012 [57] Oficjalna strona pod teaser dla fabuły Anity:. “Bringing więcej dramaturgii już Testy sytuacji pomiędzy Billym, Victoria i ciąży Chelsea niespodzianka, Bach zagra Anitę i dołączyć do niej córka na dążeniu do spiskują przeciwko Billy Abbott “. [60]

historia
Anita przybyciu do miasta szukając córki Chelsea, do których co roku wydaje się być bardzo niezadowolony, dowiedzieć się, że jest w ciąży z dzieckiem Billy Abbotta. Okazuje się później, że został przywieziony do miasta przez Victora Newmana do miasta, tak aby mogła powodować problemy w małżeństwie Billy’ego do córki Victorii Newman. Anita widzi Jeffreya Bardwell w lokalnym klubie, Gloworm i uznaje go, choć nie znam jej z powodu utraty pamięci. Ona objawia Chelsea znalazła ojca i że jest to nikt inny jak Jeffrey, który jest później potwierdzone przez badania DNA. Jednak Jeffrey mówi Chelsea, że jej ojciec jest jego zmarły brat, William Bardwell. Później, Anita nazywa Jeffrey dziękując mu na podróż dookoła świata, znaczenie zapłacił jej opuścić miasto aż bałagan ojcostwo jest skończona. Podczas tej rozmowy Anita przypomina Jeffrey, że są one nadal oficjalnie żonaty. Cztery miesiące później, Anita wróciła do Genoa City na wieść Chelsea zajmuje Adam Newman. Chelsea nadal wierzył, że Jeffrey był jej ojciec, więc Anita ujawniła, że mężczyzna miał spała z kształcie serca znamię. Żona Jeffreya, Gloria Bardwell, wtedy zrozumiałem, że Jeffrey był ojcem fakt Chelsea. Anita mówi również Jeffreya, że jeśli on nie wysyłaj jej kontroli, ona pokazać ich akt małżeństwa do Chelsea i Gloria.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Genie Francis Genevieve Atkinson 2011-

Przed debiutem w serialu, ogłoszono jej postać będzie matką Cane Ashby (Daniel Goddard), który został uznany za zmarłego poza jego tata ślub w zeszłym miesiącu, a teraz pojawia się jako duch w serialu. [37] Ona rozpoczął filmowanie w kwietniu. [37] Pierwsze zdjęcie spojrzenie Franciszka na planie ujawniono 5 maja. [38]

Francis wyraziła gratefuleness w CBS i Young and the Restless pozwolił jej na kolejną zmianę na mydło. Podczas wywiadu z Michaelem Fairman, stwierdziła,

“Byłem bardzo wdzięczny, że ktoś taki jak producent wykonawczy Y & R i pisarz głowy, Maria Arena Bell powiedział:” Cóż, jestem zainteresowany i będę pisać dla niej. “I rzeczywiście, CBS naprawdę przyjęli mnie w bardzo miły sposób. Dali mi mnóstwo prasy. Pracowali ciężko na stworzenie postaci. Nie mogłem prosić o więcej od nich. I naprawdę nie ma. Jestem im bardzo wdzięczny na próby wznowienia mnie na mydło! “[39 ]

Ona również, że kocha pracę z Tristan Rogers (Colin) i Daniel Goddard (Cane), jej ekranie ex-mąż i syn. [39] Franciszek mówił o swoim niezadowoleniu z General Hospital i ABC dodatkowo za nie oddając ją z powrotem w jej rola ikony w tym samym wywiadzie. [39] Francis jest bardziej zadowolony grając Genevieve niż powrotu do General Hospital jako Laura. Francis był najwyraźniej “zmęczony grając ofiarę na każdym kroku, że chce żadnego nowego charakteru aby być silnym i mieć możliwość rozwoju”. [40] Zgodnie z Yahoo!, Francis wziął krótką przerwę od show skupić się na inna rola w tej nocie. [40] W maju 2012 roku, Franciszek otrzymał nominację do nagrody Emmy Daytime w kategorii aktorka drugoplanowa za rolę Genevieve.

Historia
Genevieve przybył w Genoa City szuka zemsty na rzekomej śmierci laski. Prawda o rzekomej śmierci Cane została zaprezentowana 31 maja. W rzeczywistości, brat Caleb laski Atkinson był jeden strzał w kościele i był Cane żyje cały ten czas. To wszystko było tajemniczo część przebiegłego planu Genevieve Zemsta przeciwko jej mąż Colin Atkinson, który wierzy Genevieve zabił swoją córkę, Samantha.

Genevieve doprowadziły Colina do jej domu, gdzie stworzyć sanktuarium dla Samanthy do Colin czuć jeszcze bardziej winny. Potem udał się do próby pchania Colin poza jej balkonem, który próbował porwać swoim wnukom Charlie i Mattie Ashby. Żona Colina, Jill Abbott, uratował go od upadku i był hospitalizowany po tym, w którym ujawnił, że Genvieve i Colin wciąż prawnie małżeństwem, więc unieważnienia małżeństwa z Jill. Potem Colin zostanie wysłany do więzienia. Później Genevieve próbuje więzi z Charlie i Mattie jednak Cane żona Lily Winters czyni to niemożliwe, jak Lily uważa Genevieve jest niebezpieczne, po tym wszystkim, co wydarzyło się z kłamstwem Colina. Wkrótce po jej małżeństwo z Colinem prawnie kończy. Ona rozpoczyna flirt z Jackiem Abbott, co ostatecznie prowadzi do związku. Jack również wynajmuje ją na Cosmetics żabot.

Colin planuje wrócić na Genevieve po ona blokuje go w jej piwnicy, podczas gdy ona udaliśmy się w podróż służbową do żabot. Colin planuje eksplozję w swoim domu w nadziei, że ją zabija i Gloria Bardwell, którego miał również pretensje. Jednakże plan idzie na opak i Lily kończy się ofiarą eksplozji jak i skryte gosposia Genevieve jest Myrna (który kończy się szaleństwo Patty Williams). Z pomocą trzciny cukrowej i Ronan Malloy, Colin jest aresztowany za próbę morderstwa. On deportowany i osadzony w więzieniu w Australii. Tymczasem Genevieve nadal jej związek z Jackiem, co rozwściecza “Myrna” jako Patty jest Jack ex-żona. Aby jej skryte publicznie, Patty twierdzi Genevieve, że jest bardzo nieśmiały i nie lubi publicznej ekspozycji. Po ich związek staje się poważny, Jack proponuje Genevieve 16 grudnia, jak Patty patrzył z przerażeniem. Genevieve akceptowane. Na jego ślub z Ashley Abbott, staje się oczywiste, że Tucker McCall i Genevieve znali przed przybyciem do Genoa City. Później ujawniono, że byli młodzi kochankowie przed Genevieve wyjechał do Australii i spotkał Colin.

Kiedy Victor Newman zamienia się w za zamordowanie Diane Jenkins, jego syn Adam przejmuje Newman Enterprises i postanawia sprzedać piękno przyrody najwyższą cenę, planuję zadzwonić Tucker i powiedzieć mu, jak bardzo do składania ofert, aby wygrać. On jednak nie poinformuje Tucker, jest uwieść przez Sharon Newman. W ten sposób oferta Genevieve jest, jako szef własnej FMN firmy, jest najwyższa, a ona staje się nowym właścicielem piękno przyrody, rosnące podejrzenia Jacka co do źródła wszelkiej jej pieniędzy. Później jej syn Cane czyta artykuł FMN, który oznacza Forget Me Not. Posiadanie migotanie podejrzliwości i pamięci, kieruje do jego matki, pustym domu, aby znaleźć “Forget Me Not” wygrawerowany na złotej puli, która zawiera jego siostry Samanthy prochy.

Genevieve następnie uświadamia, godzin przed ślubem, że może już nie wyjść za Jacka, kiedy nie był lojalny wobec niego. Pisze mu Szanowni list Jana i pyta mężczyznę dostawy dostarczenia go do kościoła, w którym zostały one rzekomo poślubić, jednak Patty powala go, zanim będzie mógł dostarczyć list do Jacka. Patty potem ubiera się w sukni ślubnej Genevieve, która ukradła z jej domu, i idzie do ołtarza do ołtarza z jej twarz pokryta. Gdy Jack odkrywa jej twarz, on zakłada to Emily, Jack ex-narzeczoną, która jest identyczna z Patty. Patty jest rozwścieczony tym, i odkrywa, że ​​jest Patty przed wykonaniem Jacka w żołądku.

Później Genevieve dowiaduje się od Pawła, brata Patty, że “Myrna” był w rzeczywistości Patty cały ten czas. Genevieve potem pędzi do szpitala, gdzie Nikki ujawnia publicznie, że FMN jest firma Genevieve i ma właściwości piękno przyrody. Jack, który właśnie otrzymał wiadomość, był sparaliżowany, konfrontacji i zerwała z Genevieve. Victor zaoferował swoje poparcie dla Genevieve, która czuła się bardzo samotna. Genevieve później jedzie do Francji, gdzie ze smutkiem obserwuje z daleka jak trzcina, która zdecydowała się ciąć matkę z jego życia i jego rodziny, żeni Lily w pięknej uroczystości. Jill widzi oglądania Genevieve. Ashley oferuje starą pracę Cane Genevieve jest w Departamencie żabot gospodarczego, a Genevieve wynajmuje Victoria Abbott jako CEO piękno przyrody. Po zwolnieniu ze szpitala, Jack nadal odmawia przebaczenia Genevieve i próbuje pozwać ją na własność piękno przyrody.

Aby uniknąć pozwu, Genevieve zgadza się podpisać na własność piękno przyrody do Jacka pod jednym warunkiem: ich związek daje drugą szansę. Następnego dnia, Genevieve mówi, że najlepiej byłoby dla nich poślubić. Jack zgadza się poślubić Genevieve tak może on uzyskać piękno przyrody. Genevieve, który myślał Jack wciąż ją kochał, podsłuchał Jack podano Nikki Newman, że nie kocha lub jak Genevieve, co oznacza, że ​​jest on po prostu ją poślubić ze względu na piękno przyrody. To sprowadza Genevieve do łez, a potem stawia Jacka o tym, co usłyszał. Mówi jej, że naprawdę ją kocha, i uciekł do Las Vegas, aby wziąć ślub. Nikki była przeciwna idei i następnie Jacka do Vegas, gdzie całowali w windzie. Jednak Jack stwierdził, że nadal chce poślubić Genevieve i wyszedł. Minut przed ślubu Jacka mówi Genevieve, że nie może się z nią ożenić, upokorzenia i krępujące ją. Jack potem biegnie do Nikki i śpią razem.

Genevieve spotkania Victor, którzy poszli Nikki do Vegas, aby poprosić o drugą szansę. Genevieve i Victor na romantyczny wieczór, a ona zgadza się sprzedawać piękno natury z powrotem do Wiktora, i kończy się seks. Wracają do Genoa City i iść do domu Wiktorii spełnić jej nowy syn Jan, jednak Victor tylko poszliśmy do napawać się pięknem natury, jak jest teraz jego ponownie, co rozwścieczyło innych gości, zmuszając Nikki i Jack do ujawnienia ich romans publicznie.

Wkrótce po tych wszystkich wydarzeniach SEC rozpoczyna śledztwo Genevieve na to, gdzie dostała się wystarczające środki na zakup piękno przyrody na pierwszym miejscu. Ona prosi Tuckera kłamać i powiedzieć im, że dał jej pieniądze na zakup piękno przyrody, którego nie chce zrobić. SEC kwestionuje również Cane gdzie jego matki fundusze pochodzą. Genevieve wkrótce pokazuje Tucker obrazu z nich od dziesięcioleci wcześniej, kiedy byli młodsi, i Tucker ujawnia, że ​​mieli romans tuż przed uciekła do Australii i żonatym Colin. SEC skończył zajęcia wszystkich aktywów (w tym Genevieve w jej majątku, który zakończył się w ramach własności Adam Newman) za wyjątkiem tajnym koncie szwajcarskim banku.

Jej fundusze powoli odsączone, jednak i ona nie mógł ze względu na dostęp do wielu zapór. Nie można iść na policję, poprosiła Kevin Fisher, znany hakerskich zdolności, aby dowiedzieć się, kto kradł z niej. Podejrzewała, że ​​to Colin, ale po dostaniu Cane zaangażowany, dwa były w stanie wydedukować, że nie był winowajcą. Obawiając się, że będzie w stanie zapłacić mu, miała Kevin zatrzymać jego hackingu, ale Cane potem miał go wznowić. Stos frankach szwajcarskich skończyło się na drzwiach laski, podejrzewa się, że z konta użytkownika Genevieve. Po jej pokój w GCAC został splądrowany, Genevieve został oskarżony przez Cane bycia za całą sytuację, ale tropy wskazują, że może to być jej uwierzył-zmarła córka Samantha, kto może być za nim cały czas.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Daniel Goddard Cane Ashby 2007-

Były szef pisarz i producent wykonawczy Lynn Marie Latham stworzony Cane w 2007 fabuły ustanowienie go jako syna postaci starszych, Jill Abbott i Phillip Chancellor II . [3] Maria Bell Arena później przepisał jego fabuła w 2009 r. [4], i stworzył nowy rodzina wokół niego, rzucając telenoweli weterani Tristan Rogers i Genie Francis przedstawiać postacie rodziców. [5] [6] [7]

Wkrótce po debiutujących, Cane stał się popularnym liderem człowiek, chwalony przez fanów i krytyków. [3] [8] bohatera romansu z Lily Winters również zyskał wielu zwolenników. [9] [10]

W 2007 roku, Daniel Goddard zadebiutował Młoda i jak Cane Ashby, australijski barmana w poszukiwaniu swojej rodziny urodzeń Restless. [3] [11] Goddard początkowo udział w przesłuchaniu do roli w As the World Turns jako Brad Snyder ( Austin Peck ) . Choć nie został obsadzony w części, Barbara Bloom , wiceprezes dziennych CBS, zalecana Goddard do Młodych i pisarza głowy niespokojnych ‘s i producent wykonawczy Lynn Marie Latham . Po przetestowaniu za część trzcinowego Latham i reżyser obsady Karen Rea, Goddard otrzymał rolę. [1] [12] Australijski aktor castingu z amerykańskim akcentem, ale gdy show dowiedzieliśmy się o jego australijskiej tle, które wpłynęły fabuła laski . [13] “Pojęcie Cane było, że rozdawane w chwili narodzin” Goddard powiedział. “Więc on mógł być z Mongolii. To po prostu wypracowane na szczęście dla mnie, że jestem odpowiednią osobą do tego zadania”. [13] Ponieważ producenci nie mogli zrozumieć aktora prawdziwy australijski akcent, Goddard “amerykanizacji” go podczas ukazywania charakter. [3]

W 2011, Goddard został zwolniony z serii charakter Cane została zabita w 02 lutego odcinka. [14] [15] Były pogłoski, że Maria Arena Bell pozbył się charakteru, ponieważ został on stworzony przez jej poprzednika, Latham . Pokaż zaprzeczył temu. [14] Soap Opera Weekly zgłoszone kolejne plotki dotyczące wypalania, mówiąc, napięcie między aktorem a jego współpracowników gwiazd spowodowało wypalania Goddard się. [15] śmierć Cane wywołała “wielki krzyk” z widzów. [15] Fani kampanię na aktora zamian wysyłając e-maile i rozmowy telefoniczne do CBS i Sony. [16] [17] [18] [19] W ramach kampanii, grupa widzów zapłacił za samolot latać nad CBS Studios z komunikat “Y & R fani chcą Daniel Goddard jak trzcina Ashby”. [17] [19] samolot przeleciał nad budynkiem na około godzinę. [17] “Kiedy rozpoczęły kampanię przynieść Cane powrotem, napisałem na moim Facebooku strony, że nigdy nie spodziewał “, Goddard powiedział. “Mam największych fanów. Brak IFS, Andach czy buts temat. Jeden z moich fanów ukuty Rodzina Goddard jego fanów i to co to jest, GFF”. [16] Seria wynajęte Goddard, ujawniając się w fabule, że laski śmierć została sfałszowane i jego brat bliźniak, Caleb, był tym, który zmarł. [18]
Pisanie i wizerunek

Goddard opisane Cane jako “typowy australijski, robotniczej faceta, który wydobywa się opale, podniesiony kozy, a następnie udał się do podróży i przygód do sortowania odnaleźć siebie”. [20] Litera początkowa historia umieszczona w nim zainteresowania miłosnej Adrienne Frantz ‘s Amber Moore i syn Jill Foster Abbott i kanclerza Filipa II , Phillip Chancellor III . [1] [10]

William J. Bell stworzył Phillip kanclerz III w 1976 roku. Od tej chwili przebywał część serialu wątków aż postać została zabita w 1989 roku. [11] [21] W 2007 r., były szef pisarz Lynn Marie Latham przepisał narodzin charakteru poprzez udowodnienie, że Katherine Chancellor ( Jeanne Cooper ), wróg Jill i żona Phillipa II, włączone swoje dziecko z innym, godzin po jego narodzinach. Znak został sprowadzony do pokazu jak dorosły nazwie Cane Ashby. [3]

Cane debiuty jak australijski w poszukiwaniu jego rodzonej matki bez znajomości jego prawdziwego ojcostwa. [13] W tym czasie, Goddard nie chce znać prawdziwe motywy jego charakter, bo nie chce, że ma wpływ na jego wydajność. [ 3] Po ujawniają, że Jill jest matką Cane przyszedł do światła, jego poglądy zmieniły. “Teraz, z zadowoleniem przyjmuję informację, ponieważ dodaje więcej koloru do mojego wizerunku,” powiedział. [3] początkowy brak informacji przekazanych do gry Cane trudne, ponieważ nie było ilość niejasności, czy był dobry, zły, lub w między charakterem. Goddard dwuznaczność pogłębił się, gdy przeczytałem scenariusz, wedle którego test DNA wykonane dla Jill i trzciny negatywne. “Nigdy wcześniej nie poszedł do Lynn zapytać, co się dzieje”, Goddard powiedział. “Ale ja poszedłem do niej wtedy i powiedział:” Mogę grać coś trzeba, ale po prostu odpowiedzieć na to jedno pytanie-naprawdę jestem syn Jill? A ona powiedziała: “Tak, jesteś”. [22] Drugi test później odzwierciedlenie tego. Choć kwestia macierzyństwa została wyjaśniona, więcej niejasności co do zamiarów Cane pojawił jako bohater otrzymał telefon od swojego wuja Langley że napomknął kierunku Cane intrygi przeciwko Jill i Katherine. [10] [22] [23] pierwotnej intencji wezwania było wykazanie, że Cane chciał co należą się mu po uzyskaniu od hotelu. [22] [23] Autorzy zmienił kierunki po popularność znaku wzrosła. [22] [24] Goddard powiedział, że czuł telefon został rozwiązany w ciągu historia kiedy Cane wysłał pieniądze do wuja w ramach dbania o niego. [25]

Pisarze szczegółowy Cane jako inteligentny, wierny, i moralne Survivalist z krawędzią. [22] [23] wykazali, że krawędź podczas postaci reakcji na zdradę Amber. [22] Po tym związek zakończył się, pisarze zaplanowane na parowanie Cane z Michelle Stafford ‘s Phyllis Summers . Scena antenie między postaciami w tym samym odcinku jak trzcina i Amber zerwać. Popularność Phyllis z Nicholas Newman zatrzymał plany parowania. [10] [22] Cane zamiast tego napisał do romansu z Christel Khalil ‘s Winters Lily . [26] Widzowie czuł charakter stracił część swojej edginess gdy w połączeniu z ona. “Mogę powiedzieć, jako aktor, że Cane stracił pewną ilość krawędzi, pewna kwota jego dynamicznym” Goddard powiedział. “Ale w tym samym czasie, to zostały zastąpione poziom współczucia, zrozumienia, tolerancji, romans, i miłości … wszystkie rzeczy, które w ciągu dnia jest naprawdę w swoim rdzeniu”. [22]

Goddard porównaniu romans między Lily i trzcinowego Kochanka Lady Chatterley ponieważ oba znaki rozwijać i uczyć się z tej relacji. [25] W historie przeznaczone dla nich było kontrowersji z przerwą w bohatera wieku, poronienia, a czworokąt z Chloe Mitchell i Billy Abbott . Wewnątrz łuku historia czworokąta, sztuczki Chloe Cane do myślenia, że ​​poczęte dziecko razem. Aby prace historia, pisarze oskryptowane Cane jako mniej inteligentne, strategia używali wcześniej w fabule Bursztynu. Aby zachować charakter patrząc zły, Goddard powiedział zrobił działając wybory uzasadnić Cane działań. [13] Pomimo osłabienia bohatera wywiadu, powiedział Goddard lubił historię powodu oryginalności fabuły. Trójkąty miłosne i kwestionował ojcostwo zdarzają się regularnie w operach mydlanych, ale czuł, że głowa pisarza Maria Arena Bell udało się konwencje te świeże i nowe. [13] [27]

W roku 2008, Bell objął pisarz głowy Żar młodości. Fabuła ona ponowne dokonanie oceny ryzyka był Cane telefon otrzymał od Langley. W jej zmienionej wersji tej historii, Langley jest naprawdę Phillip Chancellor III, grana przez Thom Bierdz . Pokaż przechowywane tajemnicy wokół skręcie przez skradanie Bierdz w na fotografowanie i poprosił, że nie powie nikomu o jego powrocie. [4] Goddard powiedział Mydła W Głębokość lubił twista historia bo to dodaje kolejny wymiar trzcinowego. “Ta zmiana pozwoli innym metamorfoza zacząć, kolejny rozwój i ewolucję Cane …” powiedział. “Cane zawsze trójwymiarowy charakter, ale teraz pojawi się czwarty wymiar, bo w końcu dowiedzieć się, gdzie on idzie i kim on jest”. [28]
historie

W styczniu 2007 r., Cane był barmanem w Indigo, Neila Wintersa nocnego “w Genoa City, w stanie Wisconsin . Australijski narodowy, Cane pozostał w Stanach Zjednoczonych poza upływem jego wizy, i był strach przed deportacją.

Wkrótce potem związał się z Amber Moore , który pierwszy użył go, aby Adrian Korbel zazdrosny. Później okazało się, że Cane próbował odnaleźć swoją matką. Został adoptowany przez kobietę o imieniu Violet Montgomery, który zmarł wkrótce po, a następnie był wychowywany przez brata Violet, Langley Ashby, który mieszkał w Canberra , Australia . W tym samym czasie, Amber też próbuje wyśledzić Jill Abbotta utraconego syna, Phillip Chancellor III, który faktycznie był włączony z innym dzieckiem przez Katherine Chancellor wkrótce po urodzeniu w 1975 roku. Uświadomiła sobie, że syn może być trzcinowy Jill i próbowała wykorzystać, że poślubiając go. Amber i Cane pojechał do Las Vegas, gdzie ona ma go pijany i oszukał go do myślenia, że ​​wyszła za mąż. Okazało się, że w lutym 2007 Amber podejrzenia trzcinowego syn Jill były prawidłowe. Jill i Cane shared zapłakaną Reunion. Dodatkowo, objawienie, że Cane był prawdziwym Phillip Chancellor III zapobiec jego deportacji; ponieważ urodził się w Genoa City, był urodzonych obywatelem USA.

Cane i Amber przyzwyczaiłem do bycia w związku małżeńskim, i ostatecznie przeniósł się na majątku kanclerza. Kay również oferowane stanowisko kierownicze do trzciny w dziale budowlanym kanclerz Industries, którą z radością przyjął. Później Cane coś podejrzewać na jego małżeństwo z bursztynu. Uświadomił sobie, że jego podpis na świadectwie ślubu nie wygląda jak jego własna, choć twierdził, że Amber była spowodowana, jak pijany był tej nocy. Po skontaktowaniu byłego Amber Mother-in-law, Brooke Logan , i pytania o jej historii z bursztynem, w końcu zdał sobie sprawę z prawdy: małżeństwo było nieważne. Cane chciał mieć nic wspólnego z bursztynem, a on twierdził, że tylko ona kiedykolwiek chciał go dla pieniędzy kanclerza. Zanim poprosisz ją do podpisania dokumentów utraty ważności małżeństwa, Cane seks z bursztynu, a następnie odrzucił ją z nadzieją, że czuła jego ból. Amber, tymczasem rzeczywiście zakochała się w Cane w trakcie małżeństwa, a ona została zdewastowana w jego odrzucenia.

We wrześniu 2007 roku, Cane shared pocałunek z niedawno rozwiedzionych Winters Lily , a on również rozpoczął flirt z ADA Heather Stevens . Cane i Heather wzajemnie postanowił być tylko przyjaciółmi, powołując się żadnej chemii jako powód. Cane nie czujesz chemii z Lily, choć i on chce romantycznie realizować ją. Gdy dowiedział się, jak wiele młodsza była w porównaniu z nim, postanowił przed romansuje ją. Dwa nadal uwagę na siebie, aż postanowili nie pozwolić ich różnica wieku jest dla nich problemem. Cane i Lily zaczęła spotykać, mimo ojca Lily, dezaprobatę Neila Wintersa. Cane planuje przenieść się do mieszkania, kiedy dowiedział się, że Lily zamierza się wyprowadzić z domu, jak również. Cane chciałem zapytać Lily poruszać się wraz z nim, ale był sceptyczny zatwierdzenia Neila. W tym czasie, Lily zaszła w ciążę z dzieckiem trzcinowego, ale ona poroniła na początku. Cane i Lily nadal zobaczyć siebie, a każdy z nich wyznaje swoją miłość do siebie na kilka razy. Były one popełnione w związku i zaczął mieszkać razem w domu, który kupił dla nich Cane. W sierpniu 2008, Cane zaproponowała Lily, dając jej Fortune Cookie z wewnątrz pierścienia, i Lily akceptowane.

Cane spędził wieczór pijąc ze starym znajomym z Australii, i skończył upić i przechodzącą w Chloe Mitchell samochodu. Chloe skorzystał z sytuacji przez oszukiwanie Cane do przypuszczeń, że uprawiali seks. Mimo że była w ciąży przed Chloe ciągnąc ją system, test DNA wykazał, że Cane nie została wykluczona jako ojca jej dziecka, ku jej radości i trzciny i horroru Lily. Po tym objawieniu, Lily wyprowadziła się z domu.

Na początku października Cane spotkał swojego przyrodniego brata, Billy Abbott , który powrócił do Genoa City do pracy w swojej rodziny firmy, żabot, utrzymując kontakt z Domu Kim, gdzie pracował za granicą, za pośrednictwem satelity. Ponieważ Cane mogło ojcem dziecka Chloe, Lily wezwał Cane poślubić Chloe być dla swojego dziecka. We wrześniu 2008 r. okazało się, że Chloe kłamał jej tożsamości przez cały czas. Jej prawdziwe imię Kate Valentine, a ona była w rzeczywistości córką długoletniego pokojówka Katherine Kanclerza, Esther Valentine . Objawienie to rozwścieczyło trzcinowego, który zdawał sobie sprawę, że Chloe okłamał go od początku całej fiaskiem. Jill wezwał Cane rozważyć uzyskanie dobrego prawnika z ostatecznym celem uzyskania skargę kasacyjną od Chloe.

Cane zaczęła rosnąć bliżej Chloe nad perspektywą ich posiadania dziecka. Po walce pomiędzy Chloe i Lily, która w wyniku Chloe spada z drabiny, on jasno do Lily, że Chloe i dziecko było jego priorytetem. Lily zgodziła się, że to było, gdzie jego priorytety powinny być, a ona powiedziała zarówno Cane i Chloe, że będzie trzymać się z daleka. Podczas Chloe był w szpitalu z powodu upadku z drabiny, Billy dowiedział się, że jest ojcem jej dziecka, nie Cane. Billy postanowił pozwolić Cane podnieść jego dziecko, bo nie sądzę, że był materiał ojciec. Lily potem zaintrygowało mężczyzny tajemniczego internetowym o nazwie Sonny, który po prostu stało się Billy.

Billy również później przejął żabot w wyniku zamachu stanu prowadził jego brat Jack Abbott , a on wyrzucony z Cane. Lily zakochała się Billy, i mieli romans. Billy przesłuchiwany Chloe temat ojcostwa dziecka, a on oblicza, że ​​dziecko było jego od czasu ich pierwszego spotkania. Jednak trzymał to w tajemnicy do wszystkich z wyjątkiem jego brata Jacka. Chciał, Lily, i postanowił zapomnieć Chloe i niech Cane podnieść swoje dziecko, ponieważ był lepszym człowiekiem. Cane i Chloe się bardziej z rodziny omawiamy dziecka w przedszkolu. Jednak Cane nie był świadomy, że Chloe marzył o Billy i ich dziecka na bieżąco.

Cane odkrył, że Lily i Billy był w drodze na spotkanie o Dniu Walentynki w górach. Był zdenerwowany i zaczął wspominać nad jego i romans Lily miłości. Zaczął panikować, a on wpadł do kabiny, aby je zatrzymać i powiedzieć Lily, że ją kocha. Chloe przybył kabinie tak jak Billy powiedział, że Lily spłodził dziecko Chloe. Następnie, Chloe zaczęła rodzić, a Billy i Lily pomógł jej odebrać poród. Cane przyjechał i wyznawali swoją miłość do Lily jak dziecko urodziło. Dostała imię Cordelia Katherine Valentine Ashby lub Delia za krótki.

Cane planuje pobyt w rodzinie, że stworzył z Chloe, mimo swej miłości do Lily. Lily pchnął Billy i Chloe Cane powiedzieć prawdę. Chloe w końcu stało, ale Cane postanowił walczyć o opiekę Delia, który twierdził, jak jego własne, zagrażając zarówno Chloe i Billy, co do ich praw rodzicielskich i kwalifikacji. Cane zapytała Lily o rękę, a ona przyjęta, ale ciągle mają walczyć Billy’ego do ojcowskich praw do Delii.

Pod namową Lily, Cane postanowiła odrzucić pozew ojcowskiego. Oświadczył, jego miłość do Lily znowu, i wzięli ślub. Po ślubie, Cane przypomnieć jego telefon rok wcześniej rozmowy z człowiekiem, o nazwie “Langley”, w odniesieniu do ich wspólny plan con Jill i Katherine. Mężczyzna nosił wstrząsające podobieństwo do rzekomo zmarłego Phillip kanclerz III . W dniu 10 czerwca 2009 r., okazało się, że “Langley” to rzeczywiście Phillip, i że był nadal bardzo żywe, nieznane do wszystkich z wyjątkiem trzcinowego. Dlatego Cane nie był naprawdę syn Jill. [29]

Nina Webster Kanclerz , która była żona Phillipa w momencie jego rzekomej śmierci, rozpoczął badania tła na Cane, jako część jej wysiłków na rzecz adaptacji wspomnień Katherine do scenariusza. Jej podejrzenia o Cane nadal rosnąć, a ona w końcu nakazał ekshumację ciała Phillipa do testów genetycznych. Kiedy okazało się, że trumna Phillip jest pusta, i, w rzeczywistości, nigdy nie zawierały w ogóle ciało, Nina zażądał Cane przedstawia badania DNA, aby sprawdzić swój status biologiczny syn Jill. Dowiedziawszy się popytu Niny, Cane przywrócony fiolkę krwi oznaczonego “Langley” z karuzeli fiolek że ukrył w zamrażarce do użytku w testach DNA. [30]

W dniu 2 lipca 2009 r., detektyw Paul Williams wyjawił, że krew Niny przyznany za badania, aby potwierdzić tożsamość Cane miała komórki krwi, które pękają, co oznacza, że było to w jednym czasie zamrożone. Podczas konfrontacji, Cane wykazało, że nie był w rzeczywistości Phillip Chancellor III. Każdy był wściekły, z wyjątkiem Katherine, który po prostu chciał wiedzieć dlaczego on oszukał wszystkich. Na pytanie, dlaczego to zrobił, prawdziwy Phillip pojawił się przed Cane odpowiedzieć na pytanie. Lily i Cane następnie włamali się po Lily dowiedziała się, że kłamał o byciu Cane syn Jill i udawanie, że ojcem dziecka Chloe, aby kontynuować podstęp.

Lily została następnie raka jajnika. Jej macica wyjęto podczas operacji w celu usunięcia raka, ale lekarz nie był w stanie zebrać dwa jej jaj. Lily zjednoczona z Cane podczas kontynuowania leczenia raka. Postanowili kontynuować swój plan w założeniu rodziny, a one realizowane opcje surogat. Mackenzie Browning , przyjaciółka Lily, zgodziła się działać jako ich surogat, i zaszła w ciążę z bliźniakami Lily i laski. Wkrótce potem został aresztowany Cane przez urzędnika imigracyjnego, który planował deportować go teraz, że wiadomość była, że ​​on nie był Phillip Chancellor III.

Mimo wszystko to, Cane było do narodzin jego i Lily bliźniaków, Charliego i Mattie , która urodziła się 25 czerwca 2010 roku. On także pozostaje zdecydowana pomóc Lily przezwyciężyć raka, więc mogą być zarówno tam dla siebie i swoich dzieci. Cane ucieszył, gdy Traci Abbott Connolly , Colleen Carlton matka zgodziła się być matką chrzestną bliźniaków. Lily i Colleen byli najlepszymi przyjaciółmi, a Colleen miał śmiertelnie utonął kilka tygodni wcześniej, pozostawiając Lily obok siebie. Cane stała skała dla Lily, kiedy pokonał ją nowotwór. Wkrótce zaczęli życia szczęśliwego życia z bliźniakami.

Tygodni do umorzenia Lily, Cane zaczął być szantażowany przez rodzinę zbrodni odwrócił w podczas pobytu w Australii. Cane sprzeniewierzył pieniądze z Tucker McCall w spółce z niechętnej pomocy Sofia Dupre , Malcolm Winters narzeczoną. Malcolm był biologicznym ojcem Lily, chociaż jego brat Neil, podniósł Lily jak własną córkę. Ponadto ojciec Cane narodziny, Colin Atkinson przybył do miasta, aby pomóc Blake’a, prowadząc Cane szantażował osoby. Wkrótce, Colin, nie mówiąc nikomu, że był ojcem laski, romansował Jill Abbott Fenmore . Mimo braku Jill i laski z krwi lub stosunku prawnego, Cane Colin nie chce iść nigdzie blisko niej. Szybko, Colin i Jill zaręczył, a w tym samym czasie, Tucker odkrył defraudacji i strzelił zarówno Cane i Sofii z jego firmy. Lily konfrontacji Cane o tym co się dzieje, a on przyszedł do niej czyste, z wyjątkiem prawdy o Colin jest jego ojcem. Próbował przekonać ją i dzieci, aby przejść miasto z nim, ale stanowczo odmówił Lily, mówiąc, że Cane potrzebne by przyznać się do swoich problemów. Lily, a następnie wyrzucił go z domu.

Wieczorem, że Jill i Colin miał być ślub, Cane został zastrzelony przez Blake’a w klatce piersiowej po ich zaangażowania się w walki na schodach kościoła. Cane był tam, aby spróbować zatrzymać Jill z małżeństwa ojca. Colin pierwotnie nakazał Blake, aby upewnić się, że Cane nie koliduje z wesela, ale Blake wziął sprawy w swoje ręce. Następnie, Blake spadła ze schodów kościoła, a on złamał własną szyję. Cane żyje na kilka chwil, a potem jednak zgon przez sanitariusz z Jill, Colin i Lily wszystko płakać nad swoim ciałem.

Po śmierci laski, małżeństwo Colin i Jill wydawało się dzieje grzywny. Colin przyznał się do Jill, że jego córka i siostra laski, Samantha, został również zastrzelony tyłu śmierci w Australii. Pomyślał, że ta myśl pomoże konsoli Jill nad śmiercią laski. Colin był również pocieszające jest zrozpaczoną Lily. Co ciekawe, Lily zaangażował się w szereg tajemniczych wydarzeń, które zdają się wiązać trzcinowego. Na przykład, po jej byłym mężem, Daniel Romalotti Jr odwiedziłem, i Lily pocałowała go na pożegnanie, Lily dostał wiadomość tekstową sugerujące, że to było za wcześnie, żeby się całować innych mężczyzn. Lily następnie znaleźć wiadomość napisana na kondensację jej okno. Wiele z tych momentów doprowadziły Lily wierzyć w życie pozagrobowe, w którym została Cane przekazującego coś do niej. Jej ciotka, Olivia Winters , jej ojciec, Neil Winters , Daniel, wszystkie je kilka razy, że Lily należy do psychiatry, a Lily niechętnie się zgodził.

Jednak wkrótce Lily zobaczyła Cane ponownie, ale tym razem po zniknął, nie było rzeczywiste ślady pozostawione na ziemi. Zaczęła widzieć Cane częściej, a 18 maja 2011 roku, oczy bliźniaków po Cane w pokoju. Zaczęła sobie sprawę, że może nie być Cane wytworem jej wyobraźni. W dniu 23 maja 2011 roku, okazało się, że znak nie był rzeczywiście Cane, ale bliźniak Cane brat Caleb Atkinson , a on spiskuje, by pomóc ojcu, Colin, podejmują bliźniaki od Lily i wziąć je do Australii, aby podnieść je jako Atkinsons. Jednakże, plan Caleb i Colin wydawało się iść w złym kierunku, co skończyło się Lily przyznając jej ojcu, że ona traci rozum, a ona przyznała się do szpitala psychiatrycznego.

Następnie matka Caleba i trzciny i Colin ex-żona, Genevieve Atkinson , przyszedł do Genoa City, aby pomóc w planach Kaleba. Jednak okazało się, że Caleb był rzeczywiście przed planami Ojca, jak zwierzył się matce o tym, co się dzieje. To wtedy ujawnił, że Caleb był rzeczywiście prawdziwy Cane. Już w lutym, Caleb Atkinson przyszedł do Genoa City pomóc Colina. Cane nocy został zastrzelony, to rzeczywiście Caleb, którzy zginęli. Cane był teraz żyje i dobrze i udając Caleb, a jednocześnie stara się chronić Lily i bliźniaki z Colinem. Noc, że Colin próbował umieścić swój plan w czyn, Cane sabotował go i uratował swoje dzieci i Lily. Ostatecznie znalazł się Colin wiszące z balkonu domu Genevieve, a Genevieve nie wahał się popychać go, pozostawiając go ciężko ranny. Kiedy dowiedziałem się, że Lily Cane był naprawdę żywy i kłamie o jego śmierci cały czas, nie mogła mu wybaczyć i nie pozwolił go blisko bliźniaków.

Cane kilkakrotnie próbował odzyskać Lily, tłumacząc jej, że jego ojciec był niebezpiecznym człowiekiem, a on tylko skłamał o swojej śmierci, aby chronić swoją rodzinę. Nadal, Lily nie rozumiem jego rozumowania, a ona nadal go odepchnąć od niej. Gdy dowiedziałem się o Jill programu Colina i że był naprawdę ojciec Cane, ona stała się bardzo zdenerwowany z dwóch mężczyzn Atkinson. Co gorsza, okazało się, że Jill Genevieve i Colin nigdy nie były prawnie rozwiedziona, co oznacza, że ​​jej małżeństwo z nim było nieważne.

Cane zdecydował się pozostać w Genoa City, aby dodatkowo chronić Lily, choć nie chcę, żeby tak długo, jak jego rodzice byli jeszcze w mieście. Colin został aresztowany za próbę porwania swoich wnuków, ale dano mu immunitet dyplomatyczny i było swobodnie wędrować Genoa City po tym jak został zwolniony ze szpitala. Również Genevieve kupił majątek McMillan z Gloria Bardwell , pokazując Cane i Colin, że nie miał żadnych planów pozostawiając sobie. Cane dostał starą pracę z powrotem jako barman w barze Jimmy’ego, a on miał nieszczęście być w pracy, podczas gdy Lily przyszła ze swoim byłym mężem, Daniel Romalotti, a 7 lipca 2011 roku, dwa pocałował jak Cane patrzył. Jill zaczęła do ogrzania się do trzciny cukrowej, który przeprosił jej kilka razy na uczynienie jej uwierzyć, że nie żyje. Pocieszał ją nad jej cierpieniem na Colina.

Po sobie sprawę, że nikt nie chciał go już blisko nich, zrozpaczona Cane postanowił przenieść się z powrotem do domu do Australii, ponieważ to było to, co myślał, że wszyscy chcieli. Kiedy dowiedziałem się, że Lily Cane planuje na wyjściu, zaczęła mieć wątpliwości. Po kilku jej przyjaciół powiedział, że jej bliźnięta potrzebne ich ojciec, Lily znaleziony Cane na lotnisku, z bliźniakami w holowania, a czteroosobowa rodzina zjednoczona. Still, Lily jasno do trzciny, że wciąż nie chce być związany z nim, a ona tylko dając mu szansę w imieniu swoich dzieci. Gdy Daniel dowiedział się, że Lily rozmawiała Cane znowu, tattled ją do jej ojca, który rozgniewał Lily, powodując jej chłostać się na Daniela i powiedzieć mu się trzymać z dala od niej. Więcej i więcej, Lily rozgrzana Cane, pozwalając mu przyjść do domu, aby tam odwiedzić dzieci i iść na wycieczki rodzinne z nimi.

Tak jak wszystko zaczęło się trochę lepiej z Lily i bliźniaków, Cane okazało się, że Katherine Chancellor doznał wylewu i został hospitalizowany. Katherine była jak babcia do trzciny, a on odwiedzał ją, gdy była nieprzytomna w szpitalu, nadal być system wsparcia dla Jill, choć miała niedawno ponownie połączony z Colinem po tym, złożyła pozew o rozwód z Genevieve. Jak Cane opuszczał szpital, widział kogoś, kto wyglądał jak Billy Abbott zdejmując maskę chirurgiczną i opuszczeniu szpitala w innej windy. Cane następnie Billy sobowtór powrotem do przyczepy, i odkrył, że to było naprawdę Billy. Kilka miesięcy wcześniej, Billy opuścił miasto, aby przejść do Hong Kongu po obu jego dzieci, Delia i Lucy Abbott , zostały mu odebrane w oddzielnych bitwach powierniczych, a on i jego żona, Victoria Newman Abbott , napotykają kolejne małżeńskie kłótnie. Kiedy Delia zdiagnozowano białaczkę, Victor Newman znaleziono Billy’ego w więzieniu w Hong Kongu i przywrócił go do Genoa City, aby zobaczyć, czy był mecz szpiku kostnego dla jego córki. Po zgadzając się przyjąć pomoc Victora, Billy zawarł pakt z nim musiał zachować jego powrót w tajemnicy, musiał opuścić jak najszybciej skończył pomagając jego córkę, a on nie mógł przejść obok jego żony i córki Victor, Victoria , nigdy. Dlatego Cane było pierwszym, który nieumyślnie odkryj powrót Billy’ego.

Lily postanowiła popchnąć Cane z jej życia, kiedy zaczął zakradać ponownie. Próbował wyjaśnić, ale ona po prostu kazał mu się zgubić. Dalej do października 2011 r., okazuje się, że Cane pracował z Ronan Malloy spróbować zdjąć Colina. Po kilku tygodniach skradanie się i utrzymując wszystko od innych mieszkańców Genoa City, Cane i Ronan wreszcie udowodnić, że Colin próbował zabić Genevieve. W końcu założył bombę w jej domu z planami określonymi ją, gdy była w nim. Jednak bomba wybuchła, a ona nie ma w domu, a jedyną osobą, która nie został ranny był rzekomy jego gosposia Genevieve, Myrna Murdock (naprawdę Patty Williams pod alias).

Po wybuchu bomby w domu Genevieve jest, Lily zdał sobie sprawę, że wszyscy wokół laski skradanie było zamknąć człowieka, który usiłował porwać ich dzieci wcześniej tego czerwca. Lily przebaczył mu za wszystko, co zrobił i niech go z powrotem do niej i życia bliźniąt.

Od tego czasu, Cane udał się w podróż do Birmy , by pomóc Billy. Tam został zmuszony pomóc Jill i Victoria , jak dostał się w kłopoty, podczas gdy rozpaczliwie szuka Billy’ego. W drodze do domu, Cane objawił Jill, że Billy był żywy i bezpieczny.

Po dołączeniu do Lily i ponownie zdobywając jej zaufanie, Cane zapytała Lily o rękę podczas spaceru w parku. Lily radośnie przyjęty. Para ślub we Francji w oczach ich rodzin, przyjaciół i dzieci.
Recepcja

Cane Ashby w 2007 debiut miał pozytywne i negatywne opinie. Soap Opera Digest pochwalił historię jako “nitowania opowieści”. [31] TV Guide Kanady Nelson Branco znaleziono historia nierealne, ale pochwalił dodanie Goddard i trzciny do serii. “Kilka brwi pojawiły się, kiedy Young and the Restless postanowił napisać historię na nowo poprzez wprowadzenie Daniel Goddard grać Jill” prawdziwego “syna, Phillip Chancellor” Branco powiedział. “Ale jak romantyczny zbójeckich Cane Ashby, utalentowany debiutant uwiódł nas do zawieszania nasza niewiara-for now!” [3] Wkrótce bohatera wstępie Cane i Goddard stał się popularny wśród widzów i zyskał uznanie krytyków. [8] [32] On także stał się częścią pomyślnym powiązaniu z Lily Winters, [9], która uzyskała “bardzo wokalne i lojalnych fanów”. [10]

W 2009 roku, fabuła Maria Arena Bell Altered laski, ujawniając, że tak naprawdę nie jest Cane syn Jill i został wysłany przez prawdziwego Phillip kanclerz III zająć się rodziną. Soap Opera Weekly Janet Di Lauro pochwalił zmiana. “Ta historia również tchnie nowe życie w Cane, który staje się coraz bardziej nudny jak wybielony, pompatyczny czyniący dobrze,” powiedziała. “Nagle, on ma swoją przewagę z powrotem”. [33] Soap Opera Digest dał, historii kciuki i kciuki w dół, ponieważ, mimo że to był ekscytujący twist, stało się zbyt ściśle z innymi zamiana rodziny kanclerz Cofanie matka i córka Związek pomiędzy Jill i Katherine. [31] Pismo później nazwany historia “Most Niedorzeczne Plot Twist” z 2009, bo przepisać “był sposób zsynchronizowany z Y & R zwykle podejścia do autentycznej opowieści”. [34]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Michael Graziadei Daniel Romalotti (#2) 2004-

Daniel jest synem Phyllis Summers ( Michelle Stafford ) i Danny Romalotti ( Michael Damian ), jednak później ujawnił, że fabuła biologicznym ojcem Daniela jest niejaki Brian Hamilton . Główne historie Daniela obejmowały historię miłości i małżeństwa z Lily Winters ( Christel Khalil ), do którego ich rodzice odrzucona, jak również w związku małżeńskim do Amber Moore ( Adrienne Frantz ). Niedawno Daniel spłodził dziecko nazwie Lucy po matce, Daisy Carter ( Yvonne Zima ), zgwałcił Daniel. Inne historie to jego silną przyjaźń z Kevin Fisher ( Greg Rikaart ), śmierć Cassie Newman ( Camryn Grimes ) i krótkotrwałe romanse z Abby Newman ( Marcy Rylan ) i Eden Baldwin ( Jessica Heap ).

Po raz pierwszy postać grana przez bliźniaków Desiree i koło Hannah 1994/96, po czym Michael McElroy przejął stałą rolę 1996/97. Chase MacKenzie Bebak portretował Daniela 1997/98, a następnie przez Roland Gibbons, który miał krótki przejazd aż postać została wypisana.
Cam Gigandet ‘s (na zdjęciu) wizerunek Daniela był krótkotrwały, po był puścić wkrótce po jego przyjeździe.

Następnie postać została szybko wieku , z Cam Gigandet przyjmując rolę w dniu 10 marca 2004 roku. [1] aktor został zwolniony po zaledwie kilku dniach, a on ostatnio nagłaśniane jako Daniel w dniu 6 maja 2004 roku. Zadaniem było przekształcenie z Owen Beckman, ale aktor był również zwolniony wkrótce po lądowaniu rolę, w przeciwieństwie do Gigandet, Beckman sceny zostały usunięte, gdy Michael Graziadei został obsadzony w roli, [2] . który zadebiutował na 10 maja 2004 [ 3] W maju 2009 Grazidei podpisał nowy kontrakt z Young and the Restless, [4], wspierając swoją kreację Daniela do najbliższej przyszłości.
historie

Daniel urodził się poza ekranem w dniu 17 sierpnia 1993 r., w 2011, jego rok urodzenia został skorygowany do 1987. Daniel po raz pierwszy przybył do Genoa City w 2004 roku, po powrocie z internatu mieszkać z matką, Phyllis Summers . Bo ona nie zgłosiła go jako dziecko, Daniel pretensję Phyllis, jak jej chłopak, chemik Damon Porter . Daniel następnie zaprzyjaźnił Kevin Fisher , który był zdesperowany, aby odzyskać szacunek po wykonaniu kilka nie tak miłe uczynki. Daniel zgodził się mu pomóc w zamian za zahaczanie go z Mackenzie Browning . Dwa miał Lowlife nazwie Alex przyjść na Winters Lily zbyt silne, aby Kevin mógł ją uratować i że chciałaby go. Alex poszedł za daleko i wsunął jej narkotyk gwałtu i usiłował zgwałcić. Jednak Kevin nie dotrze na czas na “SAVE” ją. Kiedy Alex przechowywane grożąc Daniela i Kevina, Phyllis dowiedział, a ona i Damon boi Alex wystarczy wyciągnąć go z miasta. Daniel zdecydował się dać Phyllis szansę.
Michael Graziadei i Christel Khalil jako Daniel Romalotti i Lily Winters

Daniel miał romans z Lily Winters w roku 2005, po tym jak brał udział w wypadku z Cassie Newman , powodując jej śmierć. Cierpienie utrata pamięci po wypadku, Daniel nie mógł sobie przypomnieć, że czternaście-letnia Cassie jechał w pechowej próbować jechać pijany Daniel domu sama. Daniel i Lily, a następnie uciekł do Los Angeles, by uciec kołowego zarzuty zabójstwa, a romans Romeo i Julia w stylu rozłożeniu. Uciekinierzy zostali złapani, a Daniel został wkrótce zwolniony. Wściekłe rodzice Lily, Neil i Dru Winters , szybko wysłali ją do szkoły z internatem, pozostawiając Daniel zdewastowany. Lily powrócił w lutym 2006 roku, a one zjednoczone i uciekła w Las Vegas. Później Alex wrócił do szantażu Daniel i Kevin. Daniel zdecydował się przyjść czyste do Lily, która następnie opowiedziała rodzicom. Jednak ona postanowiła mu wybaczyć tak jak rodzicom.

Na początku 2007 roku, Daniel zaczął flirt z conniving Amber Forrester , którego Lily nie wiedziała. Następnie zaczął jej pomagać w jego misji, aby utrzymać jej nowego męża, Cane Ashby , tak, że mogła dostać ręce na nowo znalezione rodziny pieniądze. Powiedzieć dziękuję, Amber dał Danielowi przepustkę, aby obejrzeć film o niej na stronie internetowej dla dorosłych, który ostatecznie doprowadził do Daniel staje się uzależniony od pornografii. Po Lily zorientowali się, że Amber była osoba, która miała jej zdjęcie nagich piersi na telefon Daniela, uświadomiła sobie, że nie może ufać jej mąż dłużej, a następnie kopnął go. Kiedy dowiedziałem się o Neil niedawnym zachowaniem Daniela, wystrzelił go z pracy w Newman Enterprises. Daniel następnie przeniósł się z Kevinem i bursztynu.

Daniel, Amber i Kevin znalazł książęcy sumę pieniędzy (700.000 dolarów za dokładne) należącej do Plum, jednego z Beaus Amber z jej Strangers By dzień noc. Znaleźli pieniądze obok martwego ciała Plum i postanowił utrzymać to wszystko w tajemnicy. Następnie otrzymała wizytę Jana Bonacheck który twierdził, że szuka Plum i jego pieniądze, bo Plum ukradli go z jego kumplem wojny, Carson McDonald. Okazało Bonacheck był łobuz członek FBI, który chciał pieniędzy dla siebie, a nawet porwał Amber, trzciny cukrowej i Carson. Gdy zostali uratowani, Daniel, Kevin i Amber aresztowano.

Jednak brat Kevina i prawnik, Michael Baldwin , miał im zarzutami spadła. Wszystko to zamieszanie spowodowane Daniel i Lily do końca ich małżeństwa. Lily następnie rozpoczął związek z trzciny cukrowej, podczas gdy Daniel wkrótce zaczął flirt z ADA Heather Stevens po zaczęła pokazać jej bardziej wrażliwą stronę, która była wielka sprawa, uznając, że ona próbowała ścigać go, Kevin i Amber. Ona również udało się wysłać matkę do więzienia za wymuszenie, choć został zwolniony po dwóch miesiącach. Po Daniel rzucił Heather imprezę ją rozweselić pośród jej spraw sądowych, a on i pijany Amber uprawiali seks.

Ponieważ spotkanie żyli razem niezręcznie, Amber wyprowadziła. Jednak te dwa nie były w stanie zatrzymać się z dala od siebie, i mieli znowu seks, który zakończył się z Daniel odkrywa, że ​​Amber trzymał część skradzionych pieniędzy, które dostał od Plum. Chociaż starała się go przekonać i Kevin go zatrzymać, postanowili spalić. Daniel następnie dostaliśmy Amber pracę w jego mama, Nicholas Newman , Jack Abbott i Sharon Newman “nowego magazynu Restless Style. Chociaż na imprezie z okazji premiery pisma, Amber pomogły przekonać Daniela naprawić przepaść między nim a jego ojcem, Danny Romalotti, który przyszedł, aby wykonać na imprezy. On i Amber zaczął rzeczywisty związek. Ojciec Daniel zaproponował mu pracę w jego tournee jako asystent fotografa, który Daniel przyjął.

Daniel wrócił do domu w dniu 10 lipca 2008 roku, a on dowiedział się od swojej dziewczyny, Amber, że jego matka, Phyllis Summers Newman , próbował złamać je poprzez Amber, że Daniel został zdradza. Wkrótce potem poinformował go, że spała z Adrianem Korbel poza niedoskonałości, po czym on ze złością i nagle zerwała z nią i wyszła z mieszkania, ku jej dewastacji. Walczył, aby uzyskać nad rozpadem poprzez daty odbicia z Colleen Carlton . W dniu 15 października 2008 roku, Amber i Daniel wrócił razem. Na początku 2009 roku, Daniel zaczął malarstwo i rysunek z bursztynem u boku jako projektant mody. W połowie 2009, Daniel został wezwany do złożenia fałszywych kopii ‘Terroni, “a on płaci pewną sumę pieniędzy za to. Później, uważa się, że on i Jana Hawkes , żona Kevina, zabił człowieka, który poprosił go, aby to zrobić w alejce. Daniel zdołał utrzymać się z więzienia na tyle długo, aby sprostać Deacon Sharpe , Amber ex-kochanka i ojca dziecka przysposobionego Amber, Eric Sharpe, kiedy była w Los Angeles. Wtedy Daniel został osadzony w więzieniu, pozostawiając Amber, żeby go z więzienia siebie. Podczas gdy Daniel był w więzieniu, otrzymał telefon od Deacona, twierdząc, że Michael, adwokat Daniel. Na drugim końcu, usłyszał Amber i Deacon seks. Kiedy Amber odwiedził go później, krzyczał na nią, pytając ją, dlaczego to zrobił i co on ma teraz zrobić, że zamierza się jej oświadczyć. Amber i Daniel rezultacie rozpadła. Daniel wkrótce zwolniony z powodu, że na DVD Deacon przesyłane ADA Heather Stevensa.

W dniu 14 września 2009 roku, Daniel zaproponował Amber, nazywając ją swoją “bratnią duszę”. Dwa miesiące później, on i Amber w końcu mąż. Para zignorował fakt, że termin był piątek 13, który często wiąże się z pecha. Ich małżeństwo zaczęło się rozpadać na obsesji Amber swego przybranego syna, Eric Forrester Sharpe i Daisy Callahan osobistego obsesji Daniela. Daisy była córka Sheila Carter i Toma Fishera , co jej Kevina pół-siostra. Ona pod wpływem narkotyków i miał seks z ledwo świadomej Daniela, który myślał, że seks z żoną, Amber, a jej ciotka Sarah Smythe , udając Lauren Fenmore , próbował zabić Phyllis na innym systemie z Patty Williams , który udając Dr Emily Peterson Abbott . Amber potem uświadomił sobie, że Daniel nie zdradził ją. Jednak jej strach o bezpieczeństwo Erica doprowadził do jej porzucenia go, a zatem kończy swoje małżeństwo. Amber lewo Genui z Eric w tym wątku, a załamany Daniel w końcu dali się na ich małżeństwo. Daniel postanowił nie rezygnować z jego przyjaźni z Jana Hawkes tylko dlatego, że ona i Kevin byli rozwód. Jana został dotknięty słowami Daniela niepieniężnym.

Wkrótce potem, Daniel zaczął flirt z teraz dorosły, Abby Newmana . W październiku 2010 roku potężna burza nawiedziła Genoa City, Daniel postanowił pomóc zaniepokojone spojrzenie Abby dla matki, Ashley Abbott . Gdy burza się zbyt wiele, dwa schroniła w Crimson Lights. Daisy wrócił do miasta, w ciąży z córką Daniela. Phyllis nie wierzyli, że ciąża była możliwa i kazała test na ojcostwo. Stwierdzono, że Daniel był ojciec, jednak nie brał wiadomości dobrze. On ostatecznie zgodził się Daisy z nim, aż dziecko się urodziło, co spowodowało tarcia między nim i Kevina, który zamierza zostać opiekunem dziecka gdy się urodziła, jest fakt, że dziecko będzie jego siostrzenica.

Na Sylwestra, Daniel szukał Daisy, kiedy poszła do pracy i uciekł z Jana, który miał być jazdy ją do szpitala. On ostatecznie znalazł ją na poboczu drogi, zatrzymał się w drodze do Kanady i rodzić. Pomógł jej dostarczenia ich córeczkę. Jak Daniel trzymał córkę, Daisy wzięła latarkę i uderzył Daniela nad głowę. Później został znaleziony i zabrany do szpitala na obrażeń zadanych przez Daisy. Kilka dni później, Daniel został zwolniony i przyniósł do domu.

Tymczasem Abby został wysłany na odwyk przez rodziców, Victor Newman i Ashley Abbott , aby dla niej, aby zachować jej usta zamknięte o prawdzie na temat Tucker McCall wypadek ‘s. Po powrocie do Genoa City z odwyku, Abby próbował ponownie połączyć się z Daniela, ponieważ obydwoje złapali się w swoim życiu i wzrósł apart. Diane Jenkins zorganizował dla paparazzi przyjść do GloWorm, gdzie Daniel i Abby rozmawiali. Daniel myślał, że Abby ustawić całą rzecz się jako chwyt reklamowy dla jej alter ego, “dziedziczka Naked”. Powiedział jej, że to, co się skończyło, bo nie chcemy mieć do czynienia z jej stałej potrzebie uwagi. W lutym 2011, Daniel dowiedział się od testu DNA, który Billy i Victoria Abbott córka baby ‘s, Lucy Abbott , był jego biologicznym dzieckiem. Daisy zostawiła dziecko w bezpiecznym domu po zapukała Danielowi się. Para, która znalazła dziecko dał Primrose DeVille w zamian za pieniądze. Wiesiołek pracował na czarnym rynku, sprzedając porzuconych dzieci dla par, którzy mogą sobie pozwolić, aby przejść proces adopcyjny. Kiedy okazało się, że Victoria nie mogła mieć więcej dzieci, Billy postanowił przyjąć dziewczynkę z Primrose dla niej, i zapłacił 2 miliony dolarów za ich córkę, Lucy. Widząc Lucy, Daniel wiedział, że to jego córka, która została potwierdzona po badaniu DNA. Daniel nie był pewien, czy będzie on pozwolił jej zostać podniesiona przez Billy’ego i Victoria lub czy on złożyć wniosek o areszcie niej. Zdecydował w końcu, że to lepiej dla Lucy mieć Billy’ego i Victoria, jak jej rodzice, bo widział, jak bardzo, że ją kocham. Zrobił jednak zaufać jego przyjaciela i była żona, Lily Ashby , ponieważ oboje stracił kogoś, że kochał się w drodze. Jako, że Lily straciła męża, Cane Ashby , który upozorował własną śmierć, aby chronić Lily i ich bliźniaki, a Daniel stracił córkę, choć wybór był sam.

W maju 2011, Lucy i Delia Abbott , córka Billy’ego z jego byłą żoną Chloe Mitchell , zostały porwane przez niani Łucji, Jana Hawkes . Daniel przyszedł czysty zarówno Billy i Victoria bycia biologicznym ojcem Lucy. Daniel następnie podpisana dala mu prawa rodzicielskie, mimo sprzeciwów wściekły i oburzony Phyllis, który chciał opiekę Lucy sama, teraz, że wiedziała, że ​​Billy ma dziecko poza czarnym rynku. Daniel próbował powód z matką, że robi to, co trzeba i że Lucy była z rodzicami, że ją kocham. Phyllis, jednak nie chciał słuchać Daniela i obiecała walczyć o opiekę nad wnuczką. W dniu 17 czerwca 2011, Daisy otrzymała opiekę Lucy z sędzią unieważnienie przyjęcie przez Abbotta. Daniel był wściekły na matkę za to, co zrobiła, a on wyparł ją. W dniu 7 lipca 2011 roku, Daniel pocałował Lily w barze Jimmy’ego, nie wiedząc, że Cane patrzył. W dniu 18 sierpnia 2011, Lily pomogły Daniel świętować jego urodziny z bratem, Devon Winters , Noah Newman i jego przyjaciel, a Hunter i Kevin jego “siostra” ( Michael Baldwin siostra pół ‘s, który Kevin traktuje jak siostrę), Eden Baldwin , w barze Jimmy’ego. Lily wziął Daniela z powrotem do Athletic Bilbao, gdzie wynajął pokój dla dwóch z nich, co oczywiste, że chce kontynuować romans z nim. Gdy byli na wpół naga i co się na łóżku, Lily zaczęła migać z powrotem do swojego życia z trzciny, i powiedziała Danielowi, że nie może się z nim kochać, a ona wyszła.

Następnego dnia udaliśmy się do Lily mieszkaniu Daniela przeprosić prowadzi go do przekonania, że ​​chciała coś, czego naprawdę nie był pewien, że chciała. Podczas szczerej rozmowy, dwa złapali się w tej chwili i kochali. Daniel powiedział jej, że nie spodziewałem się, ale to po prostu czułem się dobrze, a ona zgodziła się z nim. Jednak Daniel zranił początkujący związek z Lily, kiedy powiedział jej ojciec, Neil, że Lily pozwalając Cane do odwiedzenia swoich dzieci. Neil następnie skrytykował Lily za umożliwienie Cane powrotem do swojego życia. Rozgniewany, że Daniel będzie plotkować na jej ojcu, powiedziała mu, że chce mu się trzymać z dala od niej. Cane i Lily później zjednoczyć, ku przerażeniu Daniela. W dniu 8 listopada 2011 Daniel dowiaduje się od Daisy, że Avery Clark jest jego ciotka. Nieszczęśliwa z powodu decyzji Lily na pobyt z Cane mimo jego ostrzeżeń, Daniel skręca Eden Baldwin, który jest nieszczęśliwy przez jej byłego chłopaka Noah Newman nie chce z nią być już, jak płakać na ramieniu. Obaj rozmawiają o swoich relacjach, złamanych i ich przyjaźń staje się czymś więcej.

Daniel, a następnie stwierdza, sam będąc źródłem komfortu i wsparcia dla Chloe Mitchell po Kevin zmuszony jest zostawić ją na ołtarzu, nie dzięki gangster córki imieniem Angelina, która ma ogromny podkochuje się Kevin. Daniel nadal ramię Chloe płakać, gdy dowiaduje się, że Kevin jest nie tylko z powrotem w mieście, ale także żona Angelina. Chloe idzie do partii odbędzie się w ich cześć w Gloworm i uderza Kevin w twarz, zostawiając go zdewastowany. Potem opuszcza z Danielem. Daniel, z pomocą Angeliny, dostać Kevina i Chloe wraz z powrotem i ogląda je poślubić w dniu 27 marca 2012 roku.

Daniel, a następnie znalazł się w trudnej sytuacji, kiedy odkrywa, że ​​Daisy chce opiekę nad Lucy. Phyllis wyrównuje idzie w miarę zatrudniania Ricky Williams zbliżyć się do Daisy tak, że wszelkie informacje, dostaje od niej mogą być wykorzystane przeciwko niej w rozprawie opieki. Świadczy to jednak nie do pracy jako Daisy wygrywa areszcie Lucy i Daniel jest zmuszony odczekać pół roku zanim będzie mógł spróbować ponownie. Bojąc się o bezpieczeństwo córki, Daniel proponuje Daisy, który przyjmuje, i uciekać dwóch. Małżeństwo okazuje się nieszczęśliwy jako Daisy chętnie wreszcie mieć to, co chce, podczas gdy Daniel jest tylko jej mężem na miłość Lucy. Głęboko zraniony przez męża niechęci do kochania jej i matki nienawiść do niej, Daisy postanawia współpracować z Ricky Williams, żeby go jej pomóc i miasto urlopu Lucy. Jednak, gdy pojawia się Daisy brakuje, Daniel jest głównym podejrzanym, pomimo faktu, że Ricky jest jedno ustawienie go.

Daniel, mimo jego złej woli wobec Daisy, ubolewa, że ​​umarła na miłość Lucy. Zmuszony jest pogodzić się z faktem, że jego matka próbowała zabić Pawła i Christine w 1994 roku. I na górze to wszystko, zaczął rozwijać nowe uczucia do Heather, chociaż robi się skomplikowana, jak ona prowadzi sprawę przeciwko Phyllis. Daniel i Heather skończyło się całować kilka razy, co rozgniewało Phyllis, nazywając Daniel zdrajcą rodziny. Aby uspokoić opinię publiczną, Daniel i Heather zgodził się rozpocząć randki prywatnie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Stacy Haiduk Patty Williams 2009–2010, 2011–

Wiele historii Patty obraca się wokół jej romans z Jackiem Abbott , jak również jej szaleństwa w ostatnich latach.

Rola Patty Williams zostało zapoczątkowane przez aktorkę Tammy Taylor w 1980 roku. Taylor opuścił rolę wkrótce po i został zastąpiony przez Lilibet Stern, który pozostał w roli aż do czerwca 1983 roku. [3] Po odejściu Sterna, rola została przekształcona z aktorką Andrea Evans , który wcielił się w rolę od lipca 1983 do października 1984 roku. [ 4]

W 2009 roku stwierdzono, że charakter Patty wróci do Żar młodości po tym niewidzialny przez 25 lat, grana przez byłego All My Children aktorka Stacy Hajduk , który zadebiutował 10 lutego 2009 roku. [1] znak był Uważa się, że Mary Jane Benson na początku i dopiero później, że znak został objawiony jako Patty Williams, [5] w tym czasie Tammy Barr portretował Patty w retrospekcjach. [6] Ponadto, począwszy od października 2009 roku, Hajduk portretował podwójną rolę jako Patty i Emily Peterson . W czerwcu 2010 r. odnotowano, że Hajduk był odejść z Young and the Restless, [7], [8] i udał się na 6 sierpnia. Jednak w 2011 roku ogłoszono, że Hajduk było reprise roli, [9] i powrócił w dniu 24 października 2011 roku. [10] Jednakże, w lutym 2012 roku ogłoszono, że Hajduk znów opuścić Young and the Restless, z jej ostatniego pojawienia się na 5 marca. [11] Na pytanie fana, Hajduk stwierdził: “Nie jestem pewien, co Y & R robi. jestem nieco rozczarowany, więc nie wiem, co ci powiedzieć. Oni po prostu didn ‘t chcesz napisać do mnie, myślę, że “. [12]
historie
1980/84

W 1980 roku, Patty zakochuje się w żabot spadkobiercy Jacka Abbotta , [13] wiele dezaprobaty rodziców. [14] [15] zazdrosny Jill Foster potem wyznaje Patty, że ona i Jack były tajne kochanków. Wściekły Jack pożary Jill z żabot. Patty następnie akceptuje datę z Dannym Romalotti .
Patty i Jack Abbott (na zdjęciu) na ich ślubie w 1982 roku.

Patty ostatecznie zostawia Danny’ego i angażuje się z Jackiem ponownie. Ojciec Patty, Carl, próbuje zerwać związek, a Jack odwet poślubiając Patty w czerwcu 1982 roku. [13] [14] Patty szybko staje się podejrzliwy, że Jack jest tylko zainteresowany nią seksu. Jack tymczasem zaczyna widzieć Diane Jenkins za plecami Patty. Kiedy Patty łapie Jacka i Diane razem w biurze, ona jest tak traumatyczne, że ona potyka zakładu w holu i miscarries . [13] [14] Kiedy Patty odzyskuje ona mówi Jackowi, że chce innego dziecka. [14] Później podsłuchuje Jack telling Jill swoich planach mają wazektomii , i że tylko mąż Patty tak, że jego ojciec, John Abbott, Sr , uczyni go prezydentem żabot. To wysyła Patty na krawędzi i nie dotrze do biura Jacka z naładowaną bronią się zabić przed Jackiem. [14] Jack wyznaje Patty, że był okrutny dla niej i prosi ją, by nie strzelać się, ale strzelać go. Patty Jack strzela trzy razy. [13] [14]

Patty tymczasowo traci pamięć o strzelaninie. [13] Jack przeżywa i jest sparaliżowany w szpitalu przez jakiś czas. [14] Patty ojciec Carl jest detektywem za znalezienie napastnika Jacka i przekonuje się, Jill to uczynił. Tylko Jack wie, że Patty go zastrzelił. Po prawda wychodzi, Jack odmawia oskarżenia i próby pogodzenia się z nią. [14] Patty postanawia rozwieść się za nim. [13] [14] Potem angażuje ponownie z Dannym. Jednak wkrótce poślubia Danny ciąży Traci Abbott , mimo, że nie jest ojcem, aby dać dziecku nazwisko. Traci mówi Patty, że małżeństwo jest tylko tymczasowe, aż dziecko się urodzi, a oni się na rozwód. Jak ciąża rozwija, Traci zaczyna zakochać się w Danny’ego i kiedy Patty konfrontuje ją, przypadkowo powoduje Traci spadać w dół po schodach i poronienia. Nie widząc przyszłość z Dannym, który obwinia ją, Patty opuszcza miasto.
2009-10

Patty wraca do miasta w 2009 roku po 25-letniej nieobecności, działający pod pseudonimem Mary Jane Benson. Sceny retrospekcji w snach Mary Jane Bensons młodej Patty ujawniają, że jest ona rzeczywiście Patty Williams. Victor Newman opłacone Patty poddać operacji plastycznej, aby wyglądać jak jej psychiatrę, Emily Peterson , w celu infiltracji żabot i zbliżyć się do Jacka. Plan Victora panewce jak Patty staje się niestabilny i popełnia szereg nielegalnych działań w jej dążeniu do Jacka. Patty idzie do ukrywania po spowodowaniu letni Newman mieć reakcję alergiczną na orzeszki ziemne w próbie utrzymania Phyllis Newman od Jacka. Będąc w ukryciu, Patty bierze Carlton Colleen zakładnika. Starając się uciec, Colleen trafia do łódki, a wiersze z dala, tylko wpaść do wody. Victor i Jack corner Patty w lesie i próby zapisania Colleen. Patty pędy Victor zanim przyjęła go do szpitala psychiatrycznego. Colleen ostatecznie umiera.

Emily Peterson przybywa Genoa City traktować Patty. Jack jest początkowo wrogo do niej ze względu na jej podobieństwo do Patty, ale w końcu się zakochać i planują się pobrać. Kiedy odkrywa to Patty, Patty odwet przez pukanie Emily się i zajmuje jej miejsce na ślubie, pozostawiając Emily w swojej celi w szpitalu psychiatrycznym. Patty walczy o utrzymanie innych od odkrycia prawdy o przełączniku, ale jej chaotyczne zachowanie sprawia, że ​​Jack i Phyllis podejrzane. Jack odkrywa prawdę po znalezieniu pamiętnik Patty. Aby nadążyć za fasadę, znów włącza się miejscami z Emily, tuż przed Jack trafia do szpitala psychiatrycznego. Podstęp się nie powiedzie, a Jack próbuje pogodzić się z Emily.

W 2010 r., przebiegły syn Victor Adam Newman Wierzono być zabity, ale w końcu okazało się, że mężczyzna, który spłonął w pożarze był Richard Hightower, który miał DNA Adama z powodu przeszczepu od niego. Po Adam jest głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo w Hightower, to uważa się, że to rzeczywiście był Patty zabił Hightower, wierząc, że jest Adam. Ma żywe wspomnienia z nocy i pamięta szczegółów, w jaki sposób ona nożem Richarda. Patty był również odpowiedzialny za przeciek gazu na balu Masquerade i wybuchu, który miał miejsce tuż po. Dzięki swoim pamiętniku, Patty sobie sprawę, że nie zabiła Richarda Hightower, jednak Adam wkradł do szpitala psychiatrycznego, aby po raz kolejny bałagan z umysłu Patty w tworzeniu jej, że ona zabiła Richarda Hightower i przełączane notatki w swoim dzienniku, podczas gdy Patty była śpi. Kiedy Patty obudził, Adam przekonał ją, że był Hightower i doprowadził ją z psychiatrycznym przez otwory wentylacyjne i wysłał ją do Kanady, aby zostać zakonnicą i przekonał ją, by nigdy nie powrócić do Genoa City. W dniu 6 sierpnia 2010 roku, Patty nazywa Paweł, mówiąc, że nie zamierza wrócić do Genoa City i że ona go kocha. Paweł później poinformował Emily i Jacka, że wezwał go i prześledzić wywołanie gdzieś w Ameryce Południowej . Patty był ostatnio widziany z czerwone włosy flirtować z mężczyzną o imieniu Alejandro, i zasugerowała, że ​​nazywają ją Mary Jane i go Jack.
2011-12

W sierpniu 2011, gość tajemnica pojawia poza Abbott rezydencji, gdzie Diane Jenkins próbuje uwieść Jacka. Tajemnicza osoba została podobno to Nikki Newman , jak zniknęła z odwyku. Diane zostaje zamordowany zaledwie godziny później w październiku osób tajemnicą jest wysyłanie wiadomości tekstowych z telefonu do detektywa Ronan Malloy do konfrontacji podejrzanych w zabójstwie Diane.

Podczas wybuchu w domu Genowefy Atkinson , jej gosposia Myrna Murdock znajduje się z oparzeń w twarz. Kobieta jest później z tatuażem Kot na jej nodze. Jako Jack wydaje się być dobrymi przyjaciółmi z Genevieve, całując ją w policzek, Myrna widać zdenerwowany. Tymczasem Genevieve czuje straszny nad tym, co się stało z Myrna i obiecuje zająć się nią. Chociaż mając twarz obandażowaną, Jack próbuje porozmawiać Myrna, ale nie chciała mu odpowiedzieć. Jak później odsłania twarz do Genevieve to widać, że w rzeczywistości jest Myrna Patty.

Jest później ujawnił, że Patty nakręcił film do taunt do 9 podejrzanych w sprawie zabójstwa Diane, jak również indywidualnie torturowanie Ashley Abbott i Nick Newman przez nazywanie ich i odtwarzanie nagrań zrobiła ich konfrontacji z Diane w parku.

Patty pozostawały pod pseudonimem Myrna Murdocka, pracując dla Genevieve, którzy przez ten punkt jest randki Jack. Patty próbuje złamać ich kilka razy, takich jak zatruwanie posiłek na Święto Dziękczynienia. Kiedy Jack zaproponował Genevieve i ona przyjęta, Patty później udał balistycznych i zerwał koc, że Jack i Genevieve uprawiała seks na kawałki. Była później widać szycia poduszkę z napisem “Alkohol nie dostać pijany, barmani zrobić.” Potem rzuciła się do pobliskiej kominkiem. Następnie jest on ujawnił, że być może Patty naszyta wszystkie poduszki, które pozostały w pokoju Diane w City Genoa Athletic Club noc jej morderstwa.

Na Sylwestra , Patty wkradł się do Gloworm do szpiegowania na Jacka i Genevieve. Później ona zatruwa ich kieliszki szampana, a Jack zaczyna czuć się bardzo zmęczony. Genevieve przynosi go do domu na odpoczynek, gdzie “Myrna”, a następnie tworzy przekierowania powoduje Genevieve opuścić. Chociaż odszedł, Patty dostaje się do łóżka z Jackiem i zaczyna z nim rozmawiać. Kiedy Jack budzi się, Patty nie ma, a jej kot leży obok niego. On myśli, że całe doświadczenie było jak marzenie.

Patty nadal próbować odwrócić Genevieve od Jacka, dokonując rzeczy, opowiadając jej alarm dom trzyma będzie wyłączony. W rezultacie, Genevieve poszedł na pobyt z Jackiem i chciał “Myrna”, aby przyjść z nią, choć była w stanie przekonać Genevieve, że będzie w porządku w domu. Genevieve ma Ronan zbadania dziwnych zdarzeń w jej domu i on prosi o rozmowę z “Myrna”, jednak w dalszym ciągu przekazywać Patty go jeden raz, publikując stronę wydarte z pamiętnika Diane na jego przedniej szybie, aby utrzymać go z przesłuchania jej. Krótko po Patty brat Paweł przybywa do domu Genowefy na pytanie “Myrna”, jednak ona już uciekła z domu, zostawiając laptopa używała podczas pracy dla Genevieve. Paweł później odkrywa zdjęcia z aparatu bezpieczeństwa Ashley popychanie Diane do ziemi na laptopie “Myrna” ‘s, co prowadzi do poszukiwania dla niej.

Po ukrywa się w szopie na ranczu Newman na chwilę, Patty idzie do miasta Genua Athletic Club i pozy jak Emily. Próbuje przekonać Jack nie żenić Genevieve, ale gdy Jack próbuje niech się poznaliście, Patty szybko ucieka. Następnego dnia, Tucker McCall odkrywa Patty w Crimson Lights, znowu zakładając, że jest Emily. Patty nadal stanowi jako Emily i idzie do domu Jacka, aby porozmawiać z nim, godziny przed jego ślubem z Genevieve. Ona próbuje zdobyć go z powrotem mówiąc, że ich szczęście została udaremniona przez Patty, jednak Jack zamienia ją w dół ładnie i zostawia. Patty staje się bardzo pogarsza potem, i wraca do szopy i wyciąga pistolet, prawdopodobnie strzelać Genevieve. Jednak Adam odnajduje ją w szopie i stara się ją przekonać, aby nie strzelać Genevieve, lub ktokolwiek inny, choć rzuca kwasem w twarz przed uderzając go w głowę kawałkiem drewna, uciekając jak Adam pozostaje nieprzytomny. Patty przyjeżdża do domu Genowefy, aby znaleźć jej napisanie listu Dear John Jacka. Jak Patty ukrywa się w jej domu, patrzy układ, Genevieve list w kopercie z różnych innych rzeczy, które Jack dał Genevieve człowiekowi dostawy może więc dostarczyć go do kościoła, w którym mają zamiar poślubić. Patty następnie kradnie sukienkę Genevieve ślub i przybędzie w kościele próbuje przekonać mężczyzna dostawy ona jest osobisty asystent Jacka, jednak on nie wierzy jej i puka go nieprzytomnego. Teraz ubrany w strój Genevieve jest, Patty podchodzi do ołtarza do ołtarza z jej twarz pokryta, jak i Jack odkrywa jej twarz, on myśli, że to Emily, choć Patty staje rozwścieczony tym faktem i odkrywa, że ​​jest Patty przed Jackiem fotografowania w żołądek.

Jednocześnie to wszystko, Deacon Sharpe ukazuje Pawła i Ronan, że rozmawiał z kobietą, że szukasz, a także mówienie im, że miała obsesję na punkcie kotów, prowadzi Paul sobie sprawę, że “Myrna” jest Patty, a ona jest zaangażowany w morderstwo Diane. Patty postanowił ukryć w kościele jej brata Todda gdzie spotyka siostrzeńca Ricky Williams , który obiecał ją chronić. Jednak to wszystko to oszustwo, Ricky po prostu robi to, aby napisać artykuł dla niespokojnych Style na Patty i Jackiem. Krótko po Ronan i Paweł je znaleźć, i Patty jest odstawiony na komisariat i został uwięziony. Wkrótce po tym, jest ona przeniesiona do wysokiego poziomu zabezpieczeń w więzieniu za usiłowanie zabójstwa . Patty powrócił na krótko, gdy Paweł odwiedził ją zapytać ją, kto pomógł jej wyjść z psychicznego obiektu w 2010, ona powiedziała mu, że to Adam. W tym samym czasie, Patty powiedział Pawłowi, że była o stłumioną pamięć fotografowania Jacka który przyniósł ją do łez, ale Paweł pocieszał ją i powiedział jej, że to był tylko sen.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jessica Heap Eden Baldwin 2011–
Amelia Heinle Victoria Newman Abbott (#3) 2005-
Elizabeth Hendrickson Chloe Fisher (#2) 2008-
Christel Khalil Lily Ashby (#1) 2002–2005, 2006-
Christian LeBlanc Michael Baldwin 1991–1993, 1997-
Kate Linder Esther Valentine 1982-
Billy Miller Billy Abbott (#4) 2008-
Julia Pace Mitchell Sofia Winters 2010-
Debbi Morgan Harmony Hamilton 2011–
Joshua Morrow Nicholas Newman 1994-
Michael Muhney Adam Newman (#2) 2009-
Stephen Nichols Tucker McCall (#2) 2010-
Peter Porte Ricardo Williams 2011–
Greg Rikaart Kevin Fisher 2003-
Marcy Rylan Abby Newman (#3) 2010-
Melody Thomas Scott Nikki Abbott (#2) 1979-
Kristoff St. John Neil Winters 1991-
Michelle Stafford Phyllis Summers Newman (#1) 1994–1997, 2000-
Jess Walton Jill Abbott Fenmore (#4) 1987-
Darnell Williams Sarge 2012-
Gościnnie występują
Aktor Rola Status
Tatyana Ali Roxanne 2007, 2008, 2009-2010, 2011-
Catherine Bach Anita Lawson 2012–
Samantha Bailey Summer Newman 2009–
Tricia Cast Nina Webster 1986–2001, 2008, 2009–
Judith Chapman Gloria Fisher Bardwell 2005–
Diana DeGarmo Angelina Veneziano 2011–
Michael Fairman Patrick Murphy 2008-
Yani Gellman Rafe Torres 2008–
Bryton James Devon Winters 2004-
Beth Maitland Traci Abbott Connelly 1982–1996, 1999, 2001–2002, 2006, 2007–
Evan Parke Spencer Walsh 2010–
Sophie Pollono Cordelia Abbott 2011–
Garrett Ryan Kyle Jenkins Abbott 2010–
Ted Shackelford Jeffrey Bardwell (#1) 2007-
Robbie Tucker Fenmore Baldwin 2009-
Tonya Lee Williams Olivia Barber Winters 1990-2005, 2007, 2008, 2009, 2010-
Yvonne Zima Daisy Carter Romalotti 2009–2010, 2010–2011, 2011–

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 465 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...