Świat według Bundych

Ed O’Neill – Al Bundy | David Faustino – Bud Bundy | Christina Applegate – Kelly Bundy | Katey Sagal – Peggy Bundy | Amanda Bearse – Marcy Rhoades-D’Arcy | Ted McGinley – Jefferson D’Arcy | David Garrison – Steve Rhoades | Buck/Lucky The Dog – Buck/Lucky Bundy

swiat-wedlug-bundychswiat-wedlug-bundych 2swiat-wedlug-bundych 3


Świat według Bundych (ang. Married… with Children) – amerykański serial komediowy, opowiadający o losach chicagowskiej rodziny nieudaczników o nazwisku Bundy. Serial powstawał dla amerykańskiej telewizji FOX w latach 1987 – 1997. Światowa premiera serialu – 5 kwietnia 1987, polska premiera – 2 września 1996.

Historia
Świat według Bundych jest obecnie jednym z najdłuższych komediowych seriali telewizyjnych, liczącym łącznie dwieście sześćdziesiąt trzy odcinki i kilka odcinków specjalnych. Przez wiele lat w rodzimej Ameryce wzbudzał kontrowersje, znalazł w niej jednak rzesze fanów, podobnie zresztą jak i na całym świecie, także w Polsce. Jest drugim po Słonecznym patrolu, najdłużej emitowanym serialem, któremu nie udało się zdobyć nagrody Emmy.

Fabuła
Serial w krzywym zwierciadle przedstawia życie typowej amerykańskiej rodziny. Jej głową i jedynym żywicielem jest wiecznie sfrustrowany sprzedawca butów, Al Bundy. Kocha swojego starego dodge’a, wolny czas spędza siedząc na kanapie, oglądając telewizję i pijąc piwo lub na posiedzeniach w toalecie. Jego małżonką jest Peggy, która całymi dniami przesiaduje przed telewizorem, oglądając The Oprah Winfrey Show, i The Phil Donahue Show zajadając się popcornem i czekoladkami, paląc przy tym papierosa za papierosem. O jej podejściu do typowo domowych zajęć świadczą zadawane przez nią pytania, np. o odkurzacz – Jak się nazywa to coś, co ciągniesz po dywanie, a ono buczy? Tytułowymi dziećmi są nastoletni Bud oraz Kelly, którzy nie przepadają za sobą i nie przepuszczą żadnej okazji, aby sobie dokuczyć czy donieść na siebie. Kelly i Bud dojrzewają w trakcie trwania serialu, przez co trochę się zmieniają: Bud z wrednego kilkunastolatka przeistacza się w nastoletniego macho, którego nie chce żadna dziewczyna, a Kelly z każdą serią staje się coraz mniej inteligentna. Wiecznie niedocenianym członkiem rodziny jest pies Buck, który jednak żyje swoim życiem i sam troszczy się o siebie. W trakcie wszystkich dziesięciu lat trwania serialu Bundym towarzyszy dwójka sąsiadów: Marcy, najpierw ze swoim pierwszym mężem, Steve’em Rhoadesem, a następnie z Jeffersonem d’Arcym. Marcy lubi przebywać z Peggy, jest za to na bakier z Alem, natomiast Al utrzymuje dobre stosunki z mężami Marcy, szczególnie Jeffersonem – Steve raczej nie darzył Bundych tak bezwzględną sympatią.
Serial przedstawia typowe przykłady z życia zwykłej rodziny, jak np. wakacje, brak pieniędzy, problemy dzieci w szkole, jednak jako że Bundy do zwykłych rodzin nie należą, trafia im się wiele zwariowanych przeżyć, np. parokrotnie chciano ich zamordować. Dość nietypowe są też ich sposoby zdobywania jedzenia i pieniędzy czy stosunek, z jakim odnoszą się do siebie poszczególni członkowie rodziny – nie jest on wzorcem do naśladowania, pełen jest zgryźliwości, docinania sobie i obrażania nawzajem, jednak każdy Bundy wie, że mimo wszystko może liczyć na rodzinę.

Aktor | Rola | Lata | Sezony | Episodów
Ed O’Neill Al Bundy 1987-1997 1–11 259
David Faustino Bud Bundy 1987-1997 1–11 257
Christina Applegate Kelly Bundy 1987-1997 1–11 255
Katey Sagal Peggy Bundy 1987-1997 1–11 246
Amanda Bearse Marcy Rhoades-D’Arcy 1987-1997 1–11 236
Buck/Lucky The Dog1 Buck/Lucky Bundy 1987-1995, 1995-1997 1-10, 10-11 197
Ted McGinley Jefferson D’Arcy 1990-1997 5-11 163
David Garrison Steve Rhoades 1987-1990, 1992, 1993, 1995 1-4, 6, 7, 93 71

Postacie
Rodzina Bundych
Twórcy utrzymują, że nazwisko Bundy pochodzi od ich ulubionego zapaśnika King Konga Bundy’ego. Niektórzy fani serialu błędnie uważają, że pochodzi ono od nazwiska seryjnego mordercy Teda Bundy’ego. King Kong dwukrotnie wystąpił w serialu – jako wieśniak i wujek Peggy Irwin oraz jako on sam.

Al Bundy
Al Bundy (ur. 11 lipca 1948) – główna postać serialu, głowa rodziny Bundych. Nieudacznik i pechowiec, na którym skupiają się różne nieszczęścia. Od wielu lat pracuje jako sprzedawca butów. Jego zawód przedstawiany jest w serialu jako wyjątkowo niewdzięczny, słabo opłacany i poniżający. Bardzo często wspomina o swoich osiągnięciach sportowych z młodości, kiedy był jednym z najlepszych sportowców i jako jedyny w historii swojej szkoły zdobył cztery przyłożenia w jednym meczu, dzięki czemu jego drużyna wygrała ważny mecz. Ma wstręt do osób z nadwagą, za każdym razem gdy spotka “grubą babę”, próbuje ją obrażać. W latach swej świetności grał w koszulce z numerem 33. Jego hobby jest gra w kręgle, w które zresztą jest bardzo dobry. Uwielbia chodzić do baru ze striptizem. Jest wyjątkowo przywiązany do swojego samochodu, Dodge’a. Jego ulubionym serialem jest “Tata Psychopata” (ang.”Psycho Dad”). Zagorzały fan futbolu amerykańskiego, zaś o piłce nożnej mówi, że to “gra dla bab”. Nienawidzi swojej sąsiadki Marcy D’Arcy, którą nazywa kurczakiem i porównuje ją do małego chłopca z sąsiedztwa. Zagrał go Ed O’Neill.

Peggy Bundy
Margaret “Peggy” Bundy z domu Wanker (ur. 12 kwietnia 1948) – jest bardzo leniwą żoną Ala. Nigdy nie gotuje, nie sprząta, nie myśli nawet o żadnej pracy. Nie potrafi używać odkurzacza, mimo to określa się jako gospodyni domowa. Mimo wszystko, w kilku odcinkach pracowała – w sklepie z zegarami, czy w fast-foodzie. Całymi dniami przesiaduje przed telewizorem, jedząc przeróżne słodycze. Swoją kanapę stawia ponad dzieci oraz męża. W jednym z odcinków chłopak Kelly spalił kanapę Peggy, zostawiając na niej zapalone cygaro. Następnie Kelly wymienia łóżko Peggy i Al’a na taką samą kanapę. Jej ulubionymi programami są talk-show The Oprah Winfrey Show oraz The Phil Donahue Show. Mimo to, czasem jest w stanie wskrzesać z siebie matczyne uczucia – choćby przy opiece nad Śiódmym. Pochodzi z wiejskiego hrabstwa Wanker, gdzie wszyscy są ze sobą spokrewnieni. Postać grana przez Katey Sagal.

Kelly Bundy
Kelly Bundy – pierwsze dziecko Ala i Peggy, starsza siostra Buda. Urodziła się 27 listopada[1] 1968 roku, bądź około 19 lutego[2]. Kluseczka (ang. Pumpkin, dosł. dynia), jak nazywa ją Al, jest stereotypową głupią blondynką, z każdą serią coraz mniej inteligentną. Ukończyła szkołę średnią w Chicago, prawdopodobnie dzięki romansom z nauczycielami. Niektóre zachowania mogła odziedziczyć po Peggy, w dzieciństwie była osobą uzdolnioną intelektualnie. Jej matka stwierdziła, że nie pasuje do rodziny. Wypadek jakiego doznała podczas jazdy samochodem Dodge, doprowadził jednak do utraty pokładów wiedzowych. Pracowała m.in. jako Robakator, kelnerka i modelka. W 10. sezonie grająca ją aktorka nosiła perukę, ponieważ miała wówczas krótkie rude włosy[3]. Postać grana przez Christinę Applegate.

Bud Bundy
Budrick “Bud” Franklin Bundy – (ur. 22 stycznia 1973) drugie dziecko Ala i Peggy, młodszy brat Kelly. Imię Bud otrzymał po piwie Budweiser, które często nazywane jest właśnie Bud. Od połowy 8-mej serii jest agentem Kelly. Ma obsesję na punkcie kobiet i seksu. Chcąc podrywać dziewczyny, używa wielu alter ego, zaś najbardziej znanym z nich jest Wielki Mistrz B (ang. Grandmaster B). Jest tym inteligentniejszym dzieckiem Bundych. W 1996 roku ukończył college. Zagrał go David Faustino.

Buck
Buck (prawdziwe imię Michael; trener Steven Ritt) to pies rodziny Bundych, Briard. Głosu użycza mu Kevin Curran, a w odcinkach specjalnych Cheech Marin. Zdechł w wieku dwunastu lat[4] (w 1996 roku Michael przeszedł na emeryturę, zdechł dziewięć miesięcy po tym, jak Bucka uśmiercono w serialu).

Lucky
Lucky to drugi pies rodziny Bundych, spaniel, reinkarnacja Bucka.

Siódmy
Siódmy (ang. Seven) – najprawdopodobniej siedmioletnie dziecko, adoptowane przez rodzinę Bundych po ucieczce jego rodziców, kuzynów Peggy – Zemusa i Idy-Mae. Postać usunięto po osiemnastu odcinkach, ponieważ nie podobała się widzom. Nigdy jednak nie wyjaśniono, co stało się z Siódmym. W ósmym sezonie na kartonie mleka zauważyć można było zdjęcie Siódmego podpisane zaginiony. Nazywał się Siódmy, ponieważ był siódmym dzieckiem kuzynostwa Peggy, jak również dlatego, iż występował w siódmym sezonie.

Sąsiedzi
Marcy Rhoades (później- D’Arcy)
Marcy D’Arcy (do 12. odcinka 5. sezonu Rhoades) – sąsiadka Bundych. Jest najlepszą przyjaciółką Peggy. Nienawidzi Ala, który nazywa ją kurczakiem. Od drugiej serii pracuje jako menedżer Kyoto National Bank, największego banku w Japonii. jednakże w wyniku działań Ala bądź też prowadzenia z nim interesów kilka razy została zdegradowana do pracy w okienku lub do roli tzw. “bipera”. Jej ulubioną marką samochodu jest Mercedes. Jest feministką. Generalnie dużo zarabia, głównie w późniejszych sezonach. W ostatnim sezonie serialu dowiadujemy się iż ma kuzynkę o imieniu Mandy, tak bardzo do niej podobną, że brano je za siostry bliźniaczki. Mandy jest lesbijką, choć Marcy o tym nie wiedziała (prawdopodobnie jest to nawiązanie do aktorki, która zadeklarowała że jest lesbijką), zazdrościła jej natomiast popularności i talentu do nawiązywania kontaktów z innymi ludzmi. Mieszka na Jeopardy Lane 9766. Grana przez Amandę Bearse.

Steve Rhoades
Steven “Steve” Bartholomew Rhoades – pierwszy mąż Marcy. Był bankierem, pracował jednak na niższym stanowisku niż jego żona (kiedy Marcy awansowała, on zajął jej wcześniejsze stanowisko). W szkole grywał na akordeonie i saksofonie oraz stepował. Uwielbia swój samochód – mercedesa, do którego nie dopuszcza żony. Jest maminsynkiem. Jego matka mieszka w Cincinnati. Opuścił Marcy, aby zostać strażnikiem w parku narodowym Yosemite. W późniejszych sezonach zagrał gościnnie w czterech odcinkach, będąc w szczególności szoferem oraz dziekanem. Postać została zagrana przez Davida Garrisona.

Jefferson D’Arcy
Jefferson Milhouse D’Arcy – drugi mąż Marcy. Jego dokładny wiek nie jest znany, aczkolwiek wiadomo, że jest młodszy od Steve’a. Poślubił Marcy na imprezie bankowców, nie wiedząc z kim się żeni. Zaczęli się poznawać właściwie dopiero od następnego dnia po ślubie. W kolejnych odcinkach okazuje się, że jest z Marcy głównie dla pieniędzy. Jest bardzo leniwy, podobnie jak Peggy, brzydzi się pracą, jednak czasem zdobywa zatrudnienie – jako pracownik stacji z myjnią, szofer czy aktor. Jest przyjacielem Ala i należy do jego organizacji Antybaby. Kiedyś, w ramach prezentu rocznicowego, po pomyśle podsuniętym mu w klubie ze striptizem, chciał wytatuować sobie na pośladku “Kocham Marcy”, jednak nie udało mu się to – osobnik, u którego wykonywał tatuaż naprzód zgubił “C”, potem zaś dodał złą literę. W efekcie tatuaż musiał zostać usunięty w szpitalu, wraz z inną niedogodnością, o którą doprawiła go wściekła Marcy. Wcześniej siedział w więzieniu, był również agentem CIA. Jego pseudonim to “Bycze oko”. Znał osobiście Fidela Castro, u którego załatwił Alowi pompę paliwową do dodge’a. W odcinku “Kids! Wadaya Gonna Do ?, wychodzi na jaw, że marzy o zostaniu gwiazdą filmów porno. Jeffersona gra Ted McGinley, który wcześniej zagrał męża Peggy w odcinku, w którym anioł stróż, pokazywał Alowi, jak wyglądałby świat, gdyby się nie urodził.

Inni
Klub NO MA’AM (skrót od “National Organization of Men Against Amazonian Masterhood”). Celem jest walka z kobietami panującymi w całym społeczeństwie. Zagorzałymi członkami klubu są Al, Jefferson, Bob Rooney, Griff, Ike i Officer Dan.

Bob Rooney jest rzeźnikem i mężem Louise. Aktor wcielający się w jego postać to E.E.Bell. Jeden z grubszych członków Antybab. Przeczytał dużo pism o elektronice, więc pomagał Alowi przy zagadce przełącznika – utknął jednak w ścianie.

Griff jest rozwiedziony, żona pozostawiła sobie jego nazwisko. Griff często wspomina o byłej żonie, która po rozwodzie nie dość, że pozbawiła go znacznej części majątku, ale jeszcze musi on teraz płacić na nią alimenty. Griff pracuje razem z Alem w sklepie z damskimi butami. W jednym z odcinków okazuje się, że jest tak biedny, że nie stać go na skarpetki i musi malować sobie stopy na czarno. Zakochał się również w głosie teściowej Ala, która pracowała wówczas w seks-linii. Dzięki Alowi wygrał możliwość niesienia pochodni olimpijskiej. Pewnego razu, gdy koledzy chcieli mu zrobić żart z okazji rocznicy jego członkostwa w Antybabach, wylądował na krześle elektrycznym oskarżony o ludożerstwo. Na krótką chwilę przed egzekucją został jednak odratowany. Griff’a gra Harold Sylvester.

Ike jest mężem Frannie. Ike’a gra Tom McCleister. Należy do NO MA’AM, należy również do najlepszych przyjaciół Ala – pomagał między innymi w montowaniu anteny satelitarnej, i pilnował grilla na dachu.

Oficer Dan gra go Dan Tullis Jr., który wcześniej wcielał się w serialu w rolę innych stróżów prawa. Należał do klubu NO MA’AM. Leniwy policjant, lubiący jeść pączki. Jednak nie waha sięgać po broń. Jest fanem psychotaty.

Luke Ventura jest współpracownikiem Ala w pierwszych odcinkach. Uwielbia podrywać kobiety. Jego sąsiadkami były stewardessy. Po latach pojawił się w czasopiśmie obuwniczym, czym wzbudził zazdrość Ala.

Gary jest szefową Ala. Przez krótki moment była partnerką Bud’a. To wielka businesswoman, zajęła 401 miejsce na liście 400 najbogatszych czasopisma Forbes. Gra ją Janet Carroll. Zatrudnia nielegalnie dzieci w fabryce butów. Spotykała się przez krótki okres z Budem.

Amber jest młodą, nieco zbuntowaną siostrzenicą Marcy. Przez kilka odcinków partnerka Buda. Nie wiadomo jak się skończył ich związek. W jej rolę wcieliła się Juliet Tablak.

Ephraim Wanker jest ojcem Peggy. Jego żona jest matką Peg. Gra go Tim Conway. Często popija z piersiówki. Pokłócił się ze swoją żoną, ale dzięki staraniom Peg oraz Ala wrócili do siebie. Obecny przy powtarzanych przysięgach ślubnych Ala i Peg – trzymał zięcia na muszcze śrutówki.

Matka Peg nie była nigdy pokazana, lecz słychać jej głos w kilku odcinkach. Jest bardzo gruba, tak że mąż musi ją wozić w specjalnej przyczepie, co jest również obiektem drwin Ala. Jako jedyna w całym serialu zwraca się do swej córki nie “Peggy” czy “Peg”, ale “Margaret”. W jednym z odcinków zarabiała odbierając seks telefony. Głos tej postaci podkładała Kathleen Freeman.

Miranda Veracruz de la Hoya Cardinal – reporterka lokalnej telewizji, często występująca przy wystąpieniach antybab. Niezadowolona ze swej pracy, co często okazuje na wizji. Grana przez Terese Parente.

Obsada i ekipa
W role Ala i Peggy wcielają się Ed O’Neill i Katey Sagal, jednak pierwotnie zaproponowane zostały one Roseanne Barr i Samowi Kinisonowi, którzy odrzucili je, nie zdając sobie sprawy, że tracą rolę w części amerykańskiej i światowej kultury. Role Kelly i Buda powierzone zostały Davidowi Faustino i Christinie Applegate, dla których były one przepustką do większej kariery. W rolach Marcy i jej mężów obsadzono Amandę Bearse, Davida Garrisona (Steve) oraz Teda McGinley’ego (Jefferson). Buckowi, który czasami miał spore znaczenie dla akcji któregoś z odcinków, głosu użyczał Kevin Curran.

reżyserowie: Amanda Bearse, Zane Buzby, Gerry Cohen, Linda Day, Brian Levant, John Sgueglia, Tony Singletary
scenarzyści: Ron Leavitt, Michael G. Moye, Bob Fisher, Al Aidekman, Amanda Bearse, Kevin Curran, Katherine Green, Donald R. Beck, Stacie Lipp, Steve Bing, Calvin Brown Jr., Paul Corrigan, Glenn Eichler, David Faustino, Pat Allee, Peter Gaffney, Tracy Gamble, Steve Granat, Terry Maloney Haley, Chip Johannessen, Jim Keily, Mindy Morgenstern, Jim O’Doherty, J. Stanford Parker, Bill Prady, Arthur Silver, Vida Spears, Nancy Steen, Marcy Vosburgh, Kim Weiskopf
zdjęcia Thomas W. Markle
muzyka: Michael Andreas, Shawn K. Clement
scenografia: Don Roberts, Richard Improta, Bernard Vyzga, Laura Richarz

Kontrowersje w Stanach Zjednoczonych
Serial od samego początku wzbudzał sporo kontrowersji w rodzimych Stanach Zjednoczonych. Jedną z najbardziej znanych historii jest przypadek gospodyni domowej z Bloomfield Hills w stanie Michigan, Terry Rakolty. Oburzyła się ona, kiedy oglądając z dziećmi 6. odcinek 3. serii, ujrzała starszego mężczyznę ubranego w podwiązki, homoseksualistę oraz rozebraną dziewczynę trzymającą się za piersi. Rakolta rozpoczęła listowną krucjatę, nawołując do zbojkotowania serialu oraz zdjęcia go z anteny. Nieugięta kobieta wystąpiła w kilku talk-show, sprawa została nagłośniona w kilku gazetach i stacjach telewizyjnych; 2 marca 1989 roku sprawa trafiła nawet na pierwszą stronę The New York Times. Rakolta założyła organizację Amerykanie dla Odpowiedzialnej Telewizji, walczącą o tradycyjne wartości w amerykańskiej tv, co przyczyniło się do wzrostu oglądalności programu, zaś magazyn Hustler ogłosił Rakoltę “dupkiem miesiąca”. Od tego czasu producenci serialu posyłali jej co roku na Gwiazdkę kosz owoców, a bohaterka została dwukrotnie wspomniana w serialu: w epizodzie 04×14 spiker telewizyjny wspomina o mieście Bloomfield Hills w Michigan, mówiąc o dziwce; a w epizodzie 09×09 Marcy wspomina o kobiecie z Michigan. Mimo wszystko, epizod 03×10 (I’ll See You in Court!, tł. Zobaczymy się w sądzie), w którym nawiązuje się do Rakolty, nie został pierwotnie wyemitowany w Stanach. Oficjalnie obejrzeli go widzowie na całym świecie, gdzie sprawa nie budziła kontrowersji. Oficjalna premiera w Stanach miała miejsce 18 czerwca 2002 roku (trzynaście lat, pięć miesięcy i dwanaście dni od czasu ukończenia jego montażu), ale mimo wszystko telewizja Fox usunęła z niego kilka linijek tekstu i w takiej też postaci odcinek jest emitowany w Stanach do dnia dzisiejszego[5]

Ciekawostki
Cały serial liczy 263 odcinki (nie wliczając w to odcinków specjalnych).
Piosenkę tytułową (Love and Marriage) wykonuje Frank Sinatra.
W niektórych odcinkach serialu adres domu Bundych to 9764 Jeopardy Lane, Chicago, Illinois, w innych – 9674 Jeopardy Lane.
Ed O’Neil (Al Bundy) jest jedynym aktorem, który wystąpił we wszystkich 263 epizodach serialu, w tym pilocie oraz tzw. zagubionych odcinkach.
Po zamachach terrorystycznych na World Trade Center, epizod 08×18 (Get Outta Dodge) został obcięty. Pojawia się w nim scena, w której dwójka Arabów z bombą zegarową staje u drzwi Bundych, chcąc za czterdzieści dolarów odkupić Dodge’a Ala i pytających, jak dotrzeć do Sears Tower.
Peggy Bundy w serialu urodziła się 12 kwietnia, tak samo jak w rzeczywistości Ed O’Neill.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Odcinki
Sezon 1 (1987)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 1 “Pilot” Linda Day Ron Leavitt i Michael G. Moye 05 kwietnia 1987 1.01
Down-on-his-luck sprzedawcą butów o nazwie Al Bundy jest zmuszony do wyboru między udający się do gry w koszykówkę lub łączenia jego leniwa żona, PEG, w realizacji ich nowych sąsiadów, Steve i Marcy Rhoades.
Uwaga:. Dnia 22 kwietnia 2012, Fox ponownie wyemitowany premierę serii na cześć 25-lecia [3]
2 2 “Thinergy” Linda Day Ron Leavitt i Michael G. Moye 12 kwietnia 1987 1.02
Zainspirowany książką diety z Marcy do poprawy ich życia seksualnego, Peg decyduje cała rodzina powinna być jedzenie zdrowsze i uruchamia je na diecie. Al mówi Steve’owi, że jego życie jest piekłem, bo z niego i pyta go, czy naprawdę go nienawidzi Marcy, że wiele, a on przyznaje, że ma, ale książka została faktycznie oznaczało, aby pomóc ich życie intymne. Al faktycznie mówi “kocham cię” do Peg na końcu odcinka.
3 3 “Ale ja nie zastrzelił zastępcę” Linda Day Ron Burla 19 kwietnia 1987 1.03
Po Rhoades są pozbawione, Steve i Marcy kupić psa wartownika przy Al kupuje broń.
4 4 “Whose Room Is It Anyway” Zane Buzby Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 26 kwietnia 1987 1.04
Steve i Marcy plan na dodanie kolejnego miejsca do ich domu z ich zwrot podatku, ale robi się bałagan, gdy Al i Steve chcesz pokój do gry w bilard w, a Peg i Marcy chcą korzystać z sali do ćwiczeń.
5 5 “Have You Driven Forda Lately?” Linda Day Richard Gurman & Katherine Zielona 03 maja 1987 1.05
Steve i Al spędzić czas przywrócenia 1965 Mustang, który irytuje swoje żony.
6 6 “Szesnaście lat i co otrzymasz” Dzień Linda Katherine Green & Richard Gurman 10 maja 1987 1.06
Al nie jest w stanie kupić prezent dla Peg na ich 16-ty rocznicę ślubu, a potem dowiaduje się, że jego karta kredytowa została maxed przez Peg i Kelly, którzy używali go kupić prezenty dla niego i płacić za ich pokrywane kolację i rozrywki.
7 7 “Married … bez dzieci” Linda Day Ralph R. Farquhar 17 maja 1987 1.07
Choć wakacje Al i Peg w motelu, że Rhoades zająć Bundy “piekło podnoszenia nastoletnich dzieci, Bud i Kelly.
8 8 “Poker Game” Brian Levant Ron Leavitt i Michael G. Moye 24 maja 1987 1.08
Al Steve zaprasza do gry w pokera z jego najlepszych przyjaciół, ale Steve kończy tracąc wypłaty do Al.
Uwaga: Christina Applegate, David Faustino nie pojawiają się w tym odcinku.
9 9 “Peggy Sue Got Work” Linda Dzień Ellen L. Fogle 31 maja 1987 1.09
Peg podejmuje pracę w sklepie z zegarem w centrum handlowym przy Al nie kupią jej magnetowidu. Zarówno Peg i Al są niezadowoleni z sytuacji i spłacić swoich dzieci, aby sugerować, że Peg powinien zamknąć.
10 10 “Al traci Cherry” Smith Arlando Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 07 czerwca 1987 1.10
Al ucieka z domu po walce z Peg i pozostaje z jego najlepszego przyjaciela, Luke’a, który ma gorącą, blond dziewczyny.
11 11 “Koszmar z ulicy Ala” Linda Day Michael G. Moye 14 czerwca 1987 1.11
Maniaków Marcy, gdy zaczyna o erotyczne sny o Al po burzliwej dyskusji na temat kobiet vs mężczyzn.
12 12 “Gdzie jest szef” Linda Day Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 21 czerwca 1987 1.12
Al grozi znaleźć inną pracę, chyba że wystąpią pewne zrozumienie i kredytu za jego pracę.
13 13 “Johnny B. Gone” Linda Dzień Katherine Green & Richard Gurman 28 czerwca 1987 1.13
Al i Peggy opóźnienie przejścia do zamknięcia ich ulubionego stawu hamburger kiedy Bud i Kelly potrzebne im do rozwiązania własnych problemów. Tymczasem Steve i Marcy przygotować imprezę dla swoich szefów.

Sezon 2 (1987/88)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 14 “Poppy jest przez drzewo (Part 1)” Linda Day Ron Leavitt i Michael G. Moye 27 września 1987 2.01
Część pierwsza z dwóch. Bundy wakacje w Dumpwater na Florydzie, gdzie morderca AX jest na wolności.
2 15 “Poppy przez drzewo (Part 2)” Linda Day Ron Leavitt i Michael G. Moye 27 września 1987 2.02
Konkluzja. Peggy zostaje porwana przez mordercę siekierą działa luzem w Dumpwater, Floryda.
3 16 “If I Were Rich Man” Linda Day Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 04 października 1987 2.03
Po milion dolarów jest za zaginionego od banku Steve’a, Peggy i dzieci zakładają, że Al ukradł pieniądze, aby mogli być bogaci.
4 17 “Buck Can Do It” Dzień Linda Ron Leavitt i Michael G. Moye 11 października 1987 2.04
Kiedy przeboje wiadomości z psów z sąsiedztwa z zajściem w ciążę przez Buck (który wychodzi przez dziurę w płocie, że Al nie chciało się naprawić), Peg i Marcy stwierdzić, że Buck należy wykastrowane (zwłaszcza po bliźniego Pittman grozi pozwać bo Buck impregnowane swojego pudla), a nawet Bud jest zupełnie OK z nim. Al ma sekundy myśli po tym sen, gdzie chodzenie, mówienie i picia piwa Buck (grany przez Derek McGrath) jest wściekły na Al na nie robi wystarczająco dużo, by powstrzymać go przed wykastrowane zostały. Kiedy dwie obłąkane killers pukanie do drzwi (jeden w masce skórzanej wielding łańcuchową, a druga w masce hokejowej z maczetą) i Buck nie atakują ich uratować Al, uświadamia sobie, co musi zrobić: rozpraszać PEG mówiąc jej, że jest w nastroju na “to”.
Uwaga: Christina Applegate nie pojawi się w tym odcinku.
5 18 “Girls Just Wanna Have Fun (Part 1)” Linda Day Tracy Gamble & Richard Vaczy 18 października 1987 2.05
Część pierwsza z dwóch. Po kłótni ze Stevem na ogling w sexy repairwoman, Marcy idzie z Peg do męskiego klubu ze striptizem, gdzie Marcy traci obrączka spodnie jednego z tancerzy.
6 19 “Girls Just Wanna Have Fun (Part 2)” Linda Day Tracy Gamble & Richard Vaczy 18 października 1987 2.06
Konkluzja. Choć Al odkrywa, że ​​Peg został spędzać czas (i jego pieniądze) w męskim klubie ze striptizem, Marcy stara się nie mówić Steve gdzie jej obrączka jest, aż do męskiej tancerz był z Marcy dochodzi do ich drzwi, aby ją z powrotem.
7 20 “Komu bije dzwon” Linda Day Richard Gurman & Katherine Zielona 25 października 1987 2.07
Bundy walka z usługi telefonicznej nie mając po Al odmawia zapłaty na telefon do Kanady. Al jest wściekły o świetle przestępczości zainstalowanej w sąsiedztwie, które jaśnieje na twarzy w nocy.
8 21 “Born to Walk” Linda Day John Vorhaus 01 listopada 1987 2.08
Kelly przechodzi jej kierowcy podczas przeprowadzania testu Al nie jego. Tymczasem Steve dostaje się do zakładów na wyścigi konne.
9 22 “Aleja the Dolls” Linda Day Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 8 listopada 1987 2.09
Al i jego rodzina (z niechętnym pomocą Steve’a i Marcy) miska przed Peggy wysokiej rywala szkoły i jej rodziny.
10 23 “na ostrzu noża” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 15 listopada 1987 2.10
Kiedy Steve odmawia ogolić brodę i Marcy nie chce się z nim kochać, Steve porusza się z Al i Peggy. On gotuje i sprząta, więc Al nie chce mu się cofnąć. Peg jest zazdrosny i chce, żeby się cofnąć. Więc, Al i Peg rozpocząć manipulując nimi. Wreszcie, Steve jest zbyt napalony i goli.
11 24 “Jak się pisze Revenge?” Linda R. Day Ralph Farquhar 22 listopada 1987 2.11
Al stara się rekrutować Kelly na jego drużyny baseballowej zastąpić Peg, ale Kelly jest zakochana w chłopcu, który chce, żeby zrobić sobie tatuaż. Jego ojciec okazuje się być ex Peg jest.
Uwaga: David Garrison i Amanda Bearse nie pojawiają się w tym odcinku.
12 25 “Earth Angel” Linda Day Ellen L. Fogle 06 grudnia 1987 2.12
Ładny blond aspirujący artysta pozostaje z Bundy i sprawia, że ​​życie dla wszystkich (z wyjątkiem Marcy) lepszego. Wreszcie Marcy pozbywa się jej.
13 26 “You Better Watch Out” Dzień Linda Katherine Green & Richard Gurman 20 grudnia 1987 2.13
Boże Narodzenie w centrum handlowym kaskaderów Lakeside Chicago idzie na opak, kiedy człowiek gra: Santa crash-ląduje na podwórku Bundy “i umiera. Al musi poradzić sobie z tłumem dzieciaków, którzy wciąż wierzą w Świętego Mikołaja. Michael goście Faustino.
14 27 “Guys and Dolls” Linda Day Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 10 stycznia 1988 2.14
Aby ograniczyć destrukcyjne zachowania BUD po Bud dostaje w kłopoty za pomocą obrazu Kelly w bikini na projekt szkoły, Steve i Al dostać Bud podjąć baseball karty zbierania jako hobby, ale ludzie się wciągnąć w to i sprzedać Lalka Barbie jest Marcy collectible, aby uzyskać pieniądze dla niektórych rzadkich kart baseballowych.
15 28 “Zbuduj lepszą pułapkę na myszy”, Linda Day Michael G. Moye & Ron Leavitt & J. Stanford Parker 24 stycznia 1988 2.15
Mysz działa luzem w Bundy domu, co skłoniło Peg zmierzyć strach dzieciństwa myszy i Al zniszczyć dom w jego próba, aby złapać szkodnika.
16 29 “Master Możliwości” Linda Day Ron Leavitt i Michael G. Moye 07 lutego 1988 2.16
Kiedy Al dostaje pakiet “Yodelin” Andy “rekordów, które nie kazał, Marcy mówi, że jeśli Al dostaje coś w mailu, że nie celu, może on legalnie zatrzymać. Korzystając z tej wiedzy, Al otrzymuje kartę kredytową w mailu wystawiony do Buck pies rodzinny, i zaczyna korzystać z karty pod nazwą Buck.
Uwaga: Christina Applegate nie pojawi się w tym odcinku.
17 30 “Peggy Loves Al, Yeah, Yeah, Yeah” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 14 lutego 1988 2.17
W Walentynki, Bud czeka jego pierwszy Valentine (którą uważa za sztuczka gotowane przez Kelly), Kelly musi wybrać jedną walentynkę z wielu chłopców, którzy są przyciągane do niej Steve planuje podjąć Marcy na Hawaje, Marcy zamierza wyskoczyć z ciasta gołym i Al Peg chce powiedzieć “kocham cię” do niej.
18 31 “The Great Escape” Linda Day Ellen L. Fogle 21 lutego 1988 2.18
Kelly jest uziemiony na uzyskanie słabe stopnie w szkole i muszą pozostać z rodziną w sklepie obuwniczym, gdy dom jest fumigacji na termity, skłaniając Kelly planować ucieczkę, by mogła go zobaczyć koncert.
Uwaga: David Garrison i Amanda Bearse nie pojawiają się w tym odcinku.
19 32 “Impo-Dent” Gerry Cohen Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 28 lutego 1988 2.19
Choć Steve jest daleko, Marcy napędza Steve’a nowy Mercedes (bez jego zgody) i wywala go. Kiedy Steve dowiaduje się, staje się bezsilny i nie spełnia Marcy w łóżku. Złowrogi plan między Al i Steve rozwija później.
20 33 “Just Married … with Children” Linda Day Ellen L. Fogle 06 marca 1988 2.20

Al i Peg pozować Steve i Marcy Rhoades dostać się na sadystyczną teleturnieju o nazwie Jak cię kocham, ale znaleźć się stoi poczet Steve’a i Marcy (którzy są na teleturnieju jak Al i Peg Bundy).
Uwaga: Ed O’Neill żona Catherine Rusoff wygląda jak Mona, żona z drugiej Al para i twarzy Peg w teleturnieju.
21 34 “Ojcze Lode” Linda Day Jerry Perzigian 13 marca 1988 2.21
Al stara się trzymać swoich wygranych torze w tajemnicy, a Peg zaczyna robić pieniądze z portfela, Ala.
22 35 “Wszystko w rodzinie” Linda Day Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 1 maja 1988 2.22
Al ma koszmar, kiedy Peg informuje go, że jej insane krewni odwiedzają.

Sezon 3 (1988/89)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 36 “myślał mógł” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 06 listopada 1988 3.01
Podczas przenoszenia starych pudełek ze strychu, Al spotyka kopii “The Little Engine, który mógłby”, które nie zostały zwrócone do lokalnej biblioteki (kierowany przez złego, kobieta redheaded nazwie DeGroot Pani) od 1957 roku.
2 37 “Idę Sweatland” Cohen Gerry Wick Pamela & Susan Cridland & Carl Studebaker 20 listopada 1988 3.02
Peggy staje się obsesją Elvisa Presleya, gdy widzi człowieka, który wygląda jak na króla w centrum handlowym i widzi swój obraz w pocie plamę na jednej z koszulek Ala.
3 38 “Poke High” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 27 listopada 1988 3.03
Al stara się zachować lokalną wysoki chłopak w szkole od zerwania jego rekord nożnej podczas Kelly próbuje uzyskać datę z nim w trakcie gry.
4 39 “Pokaż Camping”
“A Piece Okres” Gerry Cohen Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 11 grudnia 1988 3.04
Chłopaki tylko rejs rybacki z Al, Bud i Steve kwaśnieje kiedy Steve zaprasza Marcy, który następnie zaprasza Peg i Kelly na wycieczkę – i robi się gorzej, gdy wszystkie trzy kobiety mają swoje okresy jednocześnie.
5 40 “zrzut My Own” Gerry Cohen Michael G. Moye & Ron Leavitt 08 styczeń 1989 3.05
Al realizuje swoje marzenie, aby zbudować swoją własną łazienkę w garażu.
6 41 “Jej Puchary plynie Over” Gerry Cohen Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 15 stycznia 1989 3.06
Peg staje wciśnięty na jej urodziny, kiedy jej ulubiony biustonosz jest przerwać. Al i Steve odkrywa, że ​​Peggy ulubiony stanik jest nadal sprzedawany w sklepie z bielizną nazwie Francine stanu Wisconsin.
7 42 “Bald and the Beautiful” John Sgueglia Jules Dennis & Richard Mueller 29 stycznia 1989 3.07
Steve uważa, że ​​będzie łysy po znalezieniu wycinek gazety dla anty-łysienia wyleczenia danego mu przez Marcy.
8 43 “Gypsy Cried” Gerry Cohen Richard Gurman 05 lutego 1989 3.09
Steve i Marcy zatrudnić psychiczny, który przepowiada pomyślność dla Al, PEG i Steve’a – i kara dla Marcy.
9 44 “Requiem for a Dead Barber” James E. Ron Leavitt Hornbeck & Michael G. Moye 12 lutego 1989 3.10
Ulubiony fryzjer Al umiera, co skłoniło go do wyjazdu do salonu i ryzyko utraty jego męskość.
10 45 “Do zobaczenia w sądzie” Gerry Cohen & Jeanne Jeanne Barucha Romano 18 czerwca 2002 3.08
Iskra się ich małżeństwo Zmniejszający, Al i Peg iść do obskurnego motelu, gdzie jednym z filmów porno, które oglądają filmy nadzór jest Steve i Marcy seks.
11 46 “Eatin ‘Out” Gerry Cohen Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 19 lutego 1989 3.11
Po otrzymaniu umiarkowanie duża gratka, Bundy iść zjeść w eleganckiej restauracji – i problem zaczyna się, gdy zapomni przynieść pieniądze z nimi.
12 47 “Moja mama, mama” Gerry Cohen Lesa Kite & Cindy Begel & Jan Rosenbloom [21] 26 lutego 1989 3.12
Peg ucieka do działania jak prawdziwy mama kiedy Kelly podnosi ją do stawienia się na Dzień Rodziców Polk jest wysoki. Tymczasem Al uczy BUD wartość dolara poprzez wprowadzenie go do pracy w sklepie obuwniczym.
13 48 “Nie umiem tańczyć, nie pytaj mnie” Gerry Cohen Robert Ulin & Gabrielle Doładowanie [22] 19 marca 1989 3.13
Po dostaniu się na klub Polk wysokiej tańca w kłopoty podczas wycieczkę, Kelly jest zmuszony do przyłączenia się i wykonać kran na pokazie talentów w szkole. Tymczasem Al uzna, że ​​jest to spisek wśród kobiet, gdy jego skarpetki skończyć brakuje.
14 49 “Three Job, No Family dochodowy” Gerry Cohen Richard Gurman 19 marca 1989 3.14
Kiedy pieniądze staje się mocniej niż zwykle na Bundy domu, znaki Peg Al przygotowuje się do pracy jako make-up sprzedawcę, ale kiedy Peg słyszy Hioba profity, ona podpisuje się do pracy zamiast, i (pozornie) okazuje się być lepiej sprzedawca niż Al.
15 50 “The Harder They Fall” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 26 marca 1989 3.15
Podczas jazdy ze Stevem do sklepu wideo, Peg koziołki wyłączyć sterownik i dostaje Steve’a w kłopoty, co skłoniło Bundy zatrzymać się w “Domu Rhoades go chronić – i skorzystać z ich sąsiadów gościnności.
16 51 “Married … z Prom Queen (Part 1)” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 09 kwiecień 1989 3.16
Część pierwsza z dwóch. Peggy szanse na bycie królową balu w jej wysokim zjeździe absolwentów są skazane, gdy jej dawny rywal, Connie Bender (“Bring przyjaciela, to nie będzie obrażać ją”), przybywa. Tymczasem Al spotyka swojego dawnego rywala w liceum i nie ustaje w walce, że ostatnio miał następujące stopniowania.
17 52 “Married … z Prom Queen (Part 2)” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 23 kwietnia 1989 3.17
Konkluzja. Peggy rekruci Bud i Kelly pomoc w takielunku bal Wybory Królowej tak Peg może wygrać. Tymczasem kwadraty Al off z liceum Jacka rywala w walce na parkingu.
18 53 “Dom To Peg Lost” Gerry Cohen Steve Granat & Mel Sherer 30 kwietnia 1989 3.18
Chociaż Rhoades na urlopowy wyjazd, Bundy są wezwani do domu-siedzieć na nich, prowadząc do domu Rhoades “wyciągane przez człowieka szukającego Roadhouse. Tymczasem Kelly ma pidżama party z jej najlepszych przyjaciół, co prowadzi do chaosu, kiedy odkrywa, że ​​Kelly Bud spała z chłopakiem jej najlepszych przyjaciół.
19 54 “dateless Amigo” Gerry Cohen Sara V. Finney & Vida Spears 07 maja 1989 3.20
Al wyjdzie z nowego wynalazku o nazwie Lights butami i używa Kelly jako jego świnki morskiej. Tymczasem Bud, próbując udowodnić swoim przyjaciołom, że może dostać dziewczynę, używa manekin Department Store, jak jego datą.
20 55 “Pokaż Computer” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 14 maja 1989 3.19
Wbrew woli Ala, Peg i Marcy zakup komputera domowego do Bundy domu.
21 56 “Życie jest Beach” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 21 maja 1989 3.21
Bundy spędzić dzień na plaży. Michael goście Faustino.
22 57 “Oto Lookin ‘at You, Kid” Gerry Cohen & Jeanne Jeanne Baruch Romano & Len O’Neill 27 sierpnia 1989 3.22
Kobiety stają się sąsiedzkie cele o Peeping Tom – z wyjątkiem Peg, który bierze to za znak, że nie jest atrakcyjna już. Tymczasem Al Bud przekonuje do pomocy Kelly z jej badań.

Sezon 4 (1989/90)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 58 “Hot Off the Grill” Gerry Cohen Michael G. Moye & Ron Leavitt i Gabrielle Topping 03 września 1989 4.01
Al ma grilla Święto Pracy, w którym staje się on budzi widok PEG faktycznie wykonują prace domowe, a Steve i Marcy przynieść popiołów ciotki Marcy jest Steve, którego nienawidził.
2 59 “Umarli nie robią aerobik” Gerry Cohen Katherine Zieloną 10 września 1989 4.02
Peggy wygrywa szansę skorzystania z Jimem Jupiter, lokalny instruktor aerobiku z własnym programie telewizyjnym, na dwa tygodnie, ale kończy się śmiercią Jima wprowadzając go do świata palenie, jedzenie fast foodów, i oglądania telewizji.
3 60 “Buck Saves the Day” Gerry Cohen Marcy Vosburgh & Sandy Sprung 24 września 1989 4.03
Aby zarobić pieniądze na koncert, Bud wynajmuje Al jako zawodowy drwal który zabiera dzieci z sąsiedztwa (i Steve i Bud) na wyprawy. Oni wszyscy mają nędzne czas i umieścić wszystkie swoje nadzieje na Buck aby je zapisać. Tymczasem Kelly zarabia na tym samym koncercie strzyża Peggy przyjaciół w pokera. Michael goście Faustino.
4 61 “Tooth or Consequences” Gerry Cohen Sheldon Krasner & David Saling & Will Rogers [23] 01 października 1989 4.04
Al dostaje ból zęba i idzie do dentysty, który jest gorzki nad żoną rozwód go.
5 62 “On nie jest dużo, ale to Mine” Gerry Cohen Lisa Rosenthal 08 październik 1989 4.05
Peg myśli nowego klienta w salonie fryzjerskim może być romans z Al. Wkrótce staje się zazdrosny i zachowuje się dziwnie.
6 63 “Fair Exchange” Gerry Cohen Al Aidekman 29 października 1989 4.06
Bundy może święto na 500 dolarów miesięcznie otrzymują za hosting francuskiej zagranicznej wymianie studenckiej. Ale piękna francuska dziewczyna, Yvette (Milla Jovovich), wkrótce zamienia życie społeczne Kelly w głód, co skłania do podjęcia działań Kelly dostać własne życie społeczne powrotem.
7 64 “Rozpaczliwie poszukując Miss października” Gerry Cohen Arthur Silver & Steve Bing 05 listopada 1989 4.07
Kiedy Al rozpoznaje Kobieta klienta w sklepie obuwniczym w październiku panny Playboy Magazine, Al idzie szukasz jego starych spraw Playboy, tylko dowiedzieć się, że Peg sprzedał je kupić Good Luck Charm nazwie Tubra. Wreszcie czyni ją uzyskać wszystkie Playboys powrotem.
8 65 “976-SHOE” Gerry Cohen Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 12 listopada 1989 4.08
Al prosi Steve’a dla kredytu 50.000 dolarów, aby mógł finansować własne buty pomocy hotline. Aby wygrać wycieczkę Hawaii, Steve sankcjonuje to i kończy się ostrzeżenia ze strony szefa. Aby zapisać swoją pracę, Marcy daje Al pożyczkę spłacić Steve’a, ale Al wydaje, że zbyt. Kosztuje Steve’owi pracę w banku i Marcy gets zdegradowany.
9 66 “Oh, What a Feeling” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 19 listopada 1989 4.09
Al postanawia dostać nowy samochód, ale dowiaduje się, że Peggy cały swój zapisany-up pieniędzy, a on musi kupić stary, używany samochód. Po wielu próbach, że kończy się ze swoim starym samochodem, przebudowany.
Uwaga: David Garrison i Amanda Bearse nie pojawiają się w tym odcinku.
10 67 “At the Zoo” Gerry Cohen Katherine Zielona 26 listopada 1989 4.10
Steve zaczyna spędzać czas przy Peg, Kelly i Bud do zoo zamiast szukać pracy, co nie współgra z niedawno obniżonego Marcy.
11 68 “To Bundyful Life (Part 1)” Gerry Cohen Michael G. Moye & Ron Leavitt 17 grudnia 1989 4.11
Część pierwsza z dwóch. Al obiecuje jego rodzina wspaniałe Boże Narodzenie, gdy wykaże, że włożył pieniądze w błoto na koncie Narodzenia klub, ale nie rozumiem, kiedy bank zamykany jest wcześnie na imprezę.
12 69 “To Bundyful Life (Part 2)” Gerry Cohen Michael G. Moye & Ron Leavitt 17 grudnia 1989 4.12

Konkluzja. Po Peg i dzieci wypuszczać Al na obiad świąteczny w Denny tych, Al tkwi w domu ustalającego światełka świąteczne (które prawie prądem go) i spełnia głośny, nieznośnym anioł stróż (Sam Kinison), który pokazuje, Al co życie byłoby jak gdyby nigdy Al urodził.
Uwaga: David Garrison i Amanda Bearse nie pojawiają się w tym odcinku.
13 70 “Kto będzie Stop the Rain” Gerry Cohen Kevin Curran 07 styczeń 1990 4.13
Podczas burzy, Al próbuje naprawić dach i antena TV. Tymczasem Marcy jest zdenerwowany, gdy Steve dostaje nową pracę w sklepie zoologicznym, a ona kończy się coraz ugryziony przez jednego z jego “zwierzętami”.
14 71 “Problem Taxing” Gerry Cohen Paul Diament 14 stycznia 1990 4.14
Al ma do czynienia z audytu po jakiejś “kreatywnej księgowości”, wykonanej przez Peg, i działek do sprzedaży Peggy włosy do desperackiej kobiety w celu zapłaty należnej pieniędzy podatkowych.
15 72 “Rock and Girl Roll” Linda Day Ellen L. Fogle 04 lutego 1990 4.15
Na sugestię Marcy jest, Al prosi wszystkich, by zarobić na swoje własne pieniądze. Kelly dostaje pracę jako tancerz w zespole rockowym w teledysku. Bud staje się jej pełnomocnik. Tymczasem Peg próbuje znaleźć sposoby, aby zarobić własne pieniądze otwierając własne tollbooth.
16 73 “Musisz wiedzieć, kiedy Hold Them (Part 1)” Gerry Cohen Sioux Doanham 11 lutego 1990 4.16
Część pierwsza z dwóch. Marcy pozostaje na Bundy “po Steve zostawia ją realizować swoje marzenie bycia leśniczy i Peg trwa Marcy do Las Vegas, aby ją pocieszyć – ale nie przed sprzedażą telewizji Al i maxing swoje karty kredytowej zapłacić za podróż.
17 74 “Musisz wiedzieć, kiedy Hold Them (Part 2)” Gerry Cohen Kevin Curran 18 lutego 1990 4.17
Konkluzja. Al, Kelly, Bud i track down Marcy i Peg w Vegas, którzy desperacko próbują zebrać pieniądze do domu – i podpisać Al się w meczu zapasach.
18 75 “What Goes Around Comes Around” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 25 lutego 1990 4.18
Bud stara się zadośćuczynić z kobietą (w tej roli zapisanych przez Bell Tiffani-Amber Thiessen), którzy upokorzony go w szóstej klasie. Tymczasem Al przygotowuje przemówienie dla dużej szkoły tańca, ostrzegając nastolatków o niebezpieczeństwach związanych z małżeństwem.
19 76 “Peggy Turns 300” Tony Singletary Katherine Zielona 25 marca 1990 4.19
Al planuje specjalny wieczór na urodziny Peg jest przez podejmowanie ją do Bowlarama gdzie ma nadzieję w końcu pokonać rywala Arch w wysoki wynik gry, ale Peg miski doskonałe gry i niszczy Ala samoocena.
20 77 “Peggy Made Little Lamb” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 15 kwietnia 1990 4.20
Podczas przechodzenia przez jej wysokie pamiątek szkolnych, Peg dowiaduje się, że ona nigdy nie przeszedł Home Economics klasy w liceum i muszą uzupełnić utraconą kredytu idąc do domu Kelly klasy Economics. Peg wkrótce poproszony o jagnięcinę do jej finału.
21 78 “Raingirl” Gerry Cohen Kevin Curran 29 kwietnia 1990 4.21
Kelly dostaje pracę jako dziewczyna pogody na lokalnym dziennik. Ona otrzymała 250.000 dolarów-a-roku kontrakt, ale traci go, gdy nie jest w stanie odczytać teleprompter.
22 79 “agonii” Gerry Cohen Defeet Diane Burroughs & Joey Gutierrez 06 maja 1990 4.22
Marcy myśli, że uprawiała seks z Bud po obudzeniu się obok niego na kanapie, dzięki systemu przez Kelly, która wykreśla go jako zemsty, ponieważ Marcy nazwał ją imbecylem (idiota). Tymczasem Al, który ostatnio został wariować na nogach, zostanie wybrana jako sędzia w dziwnym konkursie piękności.
23 80 “Yard Sale” Gerry Cohen Sandy Sprung & Marcy Vosburgh 13 maja 1990 4.23
Kiedy Al odkrywa, że ​​Peg został wydawać pieniądze na stare śmieci od sprzedaży stoczni, Bundy masz własnego. Trudno im się przyciągnąć klientów i pochodzą z kilku pomysłów.

Sezon 5 (1990/91)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 81 “Będziemy za słońcem” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 23 września 1990 5.01
Al Bundy ma na dysku Labor Day, który przychodzi do natychmiastowego zakończenia, gdy utkniesz w korku.
2 82 “Al … z Kelly” Gerry Cohen Stacie Lipp & Gabrielle Doładowanie [24] 30 września 1990 5.02
Al i Kelly Fałszywy zachorowania, aby wydostać się z konieczności odwiedzania matki w PEG. Z Peg ma, Al zaczyna fantazjować o dwóch blondynka kobiet walczących nad nim (jedna z nich odgrywa Pamela Anderson) – ale robi się lepki, gdy Kelly rzeczywiście zstąpił z zimna i potrzebuje ojca do opieki nad nią.
3 83 “Sue Casa, Jego Casa” Gerry Cohen Kevin Curran 07 październik 1990 5.03
Po Al odmawia uzyskać ubezpieczenia dla swojego samochodu, Bud i Kelly uzyskać w wypadku z człowiekiem w Mercedes. Właściciel Mercedes pozywa je za milion dolarów i licznik pozywa je przez jillion dolarów, wykorzystując fałszywe urazów i zeznań Marcy jest.
4 84 “nienaturalny” Gerry Cohen Katherine Zieloną 14 października 1990 5.04
Al jest zastąpione przez bardziej profesjonalny gracz softball podczas gry mistrzostw. Gdy nowy zawodnik jest kontuzjowany, Al przejmuje.
5 85 “Show Dance” Gerry Cohen Arthur Srebrny 21 października 1990 5.05
Peg poznaje przystojnego mężczyznę w klubie tanecznym, a Al spotyka przystojnego mężczyzny męża (grany przez aktora głosowego Simpsons Dan Castellaneta). Nieświadomy, że przystojny mężczyzna jest homoseksualistą, Peg flirtuje z nim. Jego kucharze mąż miły posiłek dla Al.
6 86 “Kelly odbija się” Gerry Cohen Al Aidekman 28 października 1990 5.06
Przesłuchania Kelly jako spokesmodel nowego Allante z “Bounce Bundy”, ale jej pomysł został skradziony przez jednego z jej rywali (Tia Carrere). Tymczasem Peg odmawia domowych aż Al uświadamia sobie, że jej potrzebuje.
7 87 “Married … z cudzoziemców” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 04 listopada 1990 5.07
Po ciężkim urazie głowy, Al zaczyna widzieć cudzoziemców ukraść jego skarpetki, których potrzebują do paliwa statki powstrzymać kosmiczną katastrofę. Nieświadomą pomoc Ala oszczędza wiele światów przed zagładą … w tym Ziemi.
8 88 “Wabbit Season” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 11 listopada 1990 5.08
Po cierpi załamanie nerwowe w pracy, Al wpada ogrodnictwo do łagodzenia jego stres, ale należy liczyć się z królika kradzież marchewki.
9 89 “Do Ya Think Jestem Sexy” Gerry Cohen Kevin Curran 18 listopada 1990 5.09
Al staje się obsesją jego wygląd po kobiety sąsiedzkie zacząć podziwiać jego umiejętności złota rączka.
10 90 “One Down, Two to Go” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 25 listopada 1990 5.10
Kelly porusza się po Al rozpoczyna się jeden z jej chłopaków.
11 91 “A Baby Makes Money” Gerry Cohen Art Everett 16 grudnia 1990 5.11
Po śmierci stymie Bundy, Al i Peg zacząć uprawiać seks, aby mogli być pierwszy dziedziczyć pieniądze utrudnieniem jest rodząc dziecko Bundy urodził się w związku małżeńskim. Ale Peg ma inne plany.
12 92 “Married … z który” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 6 stycznia 1991 5.12
Po szalonej nocy w konwencji bankiera, Marcy budzi się i odkrywa, że ​​jest żonaty z obcym mężczyzną nazwie Jefferson D’Arcy (Ted McGinley) z ciemną przeszłością. Al oferuje zorganizować kolejne małżeństwo dla nich.
13 93 “Ojciec chrzestny” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 03 luty 1991 5.13
Al odkrywa, że ​​Kelly spotyka starszego człowieka, ale kiedy starszy mężczyzna okazuje się być podłączone do lokalnego rządu, Al korzysta z sytuacji, będąc sąsiedztwo Godfather.
14 94 “I kto to Barking” Gerry Cohen Katherine Zieloną 10 lutego 1991 5.14
Buck pies (głos Cheech Marin w tym odcinku), ucieka i bierze do domu psa, który Biała kobieta działki, aby zastąpić go jako przyjaciel rodziny. Tymczasem Al szuka swego ulubionego kucharza sernik. BB King sprawia, epizodycznie, muzyk ulicy.
15 95 “Człowiek w Castle” Gerry Cohen Stacie Lipp 17 lutego 1991 5.15
Peg wydaje pieniądze na jedzenie, naukę do dekorowania wnętrza klasy, gdzie jeden z jej projektów jest upiększyć łazienkę Ala. Al mści Peg na swój własny sposób.
16 96 “All Night Bezpieczeństwo Dude” Gerry Cohen Glen Eichler & Peter Gaffney 24 lutego 1991 5.16
Al dostaje pracę jako ochroniarz w szkole, ale zostaje zwolniony, gdy ukochany trofeum koszykówka kradzież przy Al był w łazience. Wtedy jego do Al dostać trofeum powrotem.
17 97 “Oldies But Young Uns” Gerry Cohen Bill Prady 17 marca 1991 5.17
Al staje się obsesyjnie próbując przypomnieć sobie piosenkę. Tymczasem Kelly daty Vinnie (Matt LeBlanc), który okazuje się być synem starego przyjaciela Ala liceum, Charlie.
18 98 “Lovers Weenie Tot & Other Strangers” Gerry Cohen Kevin Curran 24 marca 1991 5.18
Kelly rywalizuje o szansę na spokesmodel ulubionej firmy Ala żywności, Weenie Tots. Bud jest w depresji, że nie mógł iść na spotkanie z prezydentem, bo Al daje swoje ostatnie 100 dolarów dolarów Kelly o jej nowej sukni.
19 99 “Dzieci! Wadaya Gonna Do?” Linda Day Ellen L. Fogle 07 kwietnia 1991 5.19
Podczas Marcy, Jefferson, Al i Peg mają wieczór filmowy w domu, D’Arcy, Kelly jest oszukany przez Bud opiekować się dzieckiem grupę hałaśliwych dzieci podczas Bud idzie na koncert.
20 100 “Top of the Heap” Gerry Cohen Ron Leavitt i Arthur Srebrnej 07 kwietnia 1991 5.20

W 100. odcinku (co tylko oferuje Al Bundy w małej scenie), Al przyjaciel Charlie (Joseph Bologna) i jego syn Vinnie dimwitted (Matt LeBlanc), spróbuj dopasować się snobów w towarzystwie wysokiej klasy.
Jest to odcinek pilotażowy dla spin-off serii Top sterty.
21 101 “You Better Shop Around (Part 1)” Linda Day JD Brangato & Michael Ferris 14 kwietnia 1991 5.21
Część pierwsza z dwóch. Podczas upałów, Al kupuje klimatyzatora który złamie miasta władzę. Z sąsiadami zły, Bundy przejść do lokalnego sklepu spożywczego, gdzie stają się zwycięzcami zakupach. Model Bobbie gwiazdek Brown gości jak stereotypowy niemych patrona blondynka supermarket, o nazwie “Krakersy” Zgodnie z kredytów.
22 102 “You Better Shop Around (Part 2)” Dzień Linda Stacie Lipp 21 kwietnia 1991 5.22
Konkluzja. Al i Peg rywalizować Marcy i Jefferson w zakupy w supermarkecie, a Bud i Kelly Jerry Mathers nękać o Leave It to Beaver sławy.
23 103 “Route 666 (Part 1)” Gerry Cohen Katherine Zielona 28 kwietnia 1991 5.23
Część pierwsza z dwóch. Podczas gdy na wycieczkę do Los Angeles, samochód Bundy “załamuje się w tył, Nowym Meksyku miasta, gdzie stary poszukiwacz (John Byner) daje Al mapy do kopalni złota.
24 104 “Route 666 (Part 2)” Gerry Cohen Ralph R. Farquhar 05 maj 1991 5.24
Konkluzja. Po rope w Marcy i Jefferson, Bundy iść na wyprawę kopać złota, ale ich chciwość i szaleństwo powoli zaczyna oderwać je od siebie … , a potem dowiedzieć się, że kopalnia złota jest rzeczywiście lokalna atrakcja turystyczna załadowany złoto głupców.
25 105 “Buck stadninie” Gerry Cohen Chip Johannessen & John Rinker 19 maja 1991 5.25
Pociągi Al Buck psa do współpracy z suk dla pieniędzy. Tymczasem Bud zaczyna ubierać się w paniczykowaty ubrania przyciągają kobiety.

Sezon 6 (1991/92)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 106 “Ona uwzględniając My Baby (Part 1)” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 08 września 1991 6.01
Część pierwsza z dwóch. Marcy i Peg ogłosić, że są w ciąży. Jefferson jest szczęśliwy i chce uruchomić zajęciach dla Marcy. Tymczasem Al jest zdruzgotany i tak są Bud i Kelly.
2 107 “Ona uwzględniając My Baby (Part 2)” Gerry Cohen Kevin Curran 15 września 1991 6.02
Konkluzja. Al i Jefferson uciec od swoich żon, gdy nie może już ciąży.
3 108 “Jeśli Al Had a Hammer” Gerry Cohen Kevin Curran 22 września 1991 6.03

Al buduje prywatny pokój dla siebie, używając Bundy młotek. Kiedy traci je do kilka kobiet w ciąży, drze go. Tymczasem Bud wyjdzie z cwana, hip-hop alter-ego o nazwie “Grandmaster B”, gdy dołącza do Junior College.
Uwaga: Ed O’Neill żona Catherine Rusoff pojawia się jako jedna z kobiet w ciąży.
4 109 “Cheese, Cues and Blood” Gerry Cohen Brian Scully & Allan Davis [26] 29 września 1991 6.04
Al zaczyna podejrzewać, że Kelly jest sprzedaż jej ciało do seksu (z Jefferson, jak jej alfons) kiedy zaczyna zarabiać dużo pieniędzy. Ale kiedy odkrywa, że ​​Al Kelly i Jefferson są zakładami basen gry na pieniądze w miejscowej hali basenowej, Al sprzedaje swoją krew, aby dostać się na niego.
5 110 “Szukasz biurku w niewłaściwych miejscach” Gerry Cohen Stacie Lipp 06 października 1991 6.05
Szalony tags Marcy Ustalić wzdłuż znaleźć swoje zabawki z dzieciństwa – w tym różowym biurku – które zostały zlicytowane bo Jefferson nie płacić za urządzenia pamięci masowej. Tymczasem Al, Kelly i Bud mają “Nienawidzimy Baby” spotkanie.
6 111 “Buck Ma ból brzucha” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 13 października 1991 6.06
Peg wraca ze swoją rodziną po Al, Kelly i Bud ją zignorować ponieważ patrząc po Buck, który stracił apetyt. Jefferson ma ciążę sympatii i Marcy lubi to.
7 112 “If I Could See Me Now” Amanda Bearse Gabrielle Doładowanie 27 października 1991 6.07

Po powodując zbyt wielu wypadków samochodowych, Al daje i kupuje okulary. Ale jego wizja sprawia, że ​​nowo odkryte zobaczyć, jak jego życie jest żałosne. Więc on zrywa je i wraca do starej wizji.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku. Tylko jej głos jest słyszalny.
8 113 “Bożymi Shoes” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 03 listopada 1991 6.08

Al wypada przez okno sypialni po obejrzeniu 2500 dolarów malowanie Peg. Gdy wraca do przytomności, Al mówi do swoich dzieci, że widział Boga buty i, z pomocą Jeffersona i pieniędzy Marcy jest, postanawia sprzedać Bożych buty do mas.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku.
9 114 “Kelly Czy Hollywood (Part 1)” Gerry Cohen Larry Jacobson 10 listopada 1991 6.09

Część pierwsza z dwóch. Al w końcu dostaje telewizję kablową w domu i na zegarki Marcy dostępności publicznej telewizji kablowej kanału telewizyjnego. Kelly następnie uruchamia własny talk-show na kanale dostępu publicznego, który pobiera zabierani przez głównych sieci Hollywood.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku.
10 115 “Kelly Czy Hollywood (Part 2)” Gerry Cohen Larry Jacobson 17 listopada 1991 6.10

Konkluzja. Al, Kelly i Bud podróży do Hollywood, gdzie spotyka się z Kelly producent wykonawczy (granego przez byłego SNL szarego członka Jon Lovitz), który jest zainteresowany w jej show. Kierownictwo Hollywood skończyć zmieniając go drastycznie i pobiera anulowane.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku.
11 116 “Al Bundy, butów Dick” Gerry Cohen Larry Jacobson 24 listopada 1991 6.11
W tym odcinku Al prowadzi podwójne życie jako detektyw który wrobiony w morderstwo bogatego ojca kobiety. Rozwiązując sprawę, wygrywa $ 50.000. Budzi się i zdaje sobie sprawę, że to był sen. On zdaje sobie sprawę, że jego żona jest w ciąży była również jego sen.
12 117 “So This Is How Sinatra Felt” Gerry Cohen Stacie Lipp 01 grudnia 1991 6.12
Peg obawia się, że “buta groupie” (Jessica Hahn) można uwodzi Al. Przysyła Kelly i Bud do szpiegowania na niego. Al jest wybrać pomiędzy Peg i groupie.
13 118 “I Have Nothing” Kto Gerry Cohen Katherine Zielony 22 grudnia 1991 6.13
Al odkrywa, że ​​naprawdę nie ma posiadłości jego, i decyduje się na powrót jedną z rzeczy, które naprawdę oznaczało wiele dla niego – jego gra piłka mistrzostw, że dał się raz chudy cheerleaderki, który chce Al seksu.
14 119 “Tajemnica Wyspy Czaszki” Gerry Cohen Kevin Curran 05 stycznia 1992 6.14
Bud pochodzi gorącą dziewczynę, która interesuje tylko śmiałków. Tymczasem Al, Marcy i Jefferson zagrać w grę planszową relacji.
15 120 “Just Shoe It” Gerry Cohen Lisa Chernin 19 stycznia 1992 6.15
Al wygrywa szansę zaistnieć w sneaker handlowych featuring znanych gwiazd sportu, takich jak piłkarz Steve Carlton, piłkarz ED “Too Tall” Jones i bokser Sugar Ray Leonard.
16 121 “Rites of Passage” Gerry Cohen Ilunga Adell 09 lutego 1992 6.16
Podczas Peggy, Marcy i Jefferson planują dziecka urodziny dla 18 urodziny Buda, Al Bud zajmuje się jego ulubionym klubie ze striptizem: Pasek Nudie.
17 122 “Jajko i ja” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 16 lutego 1992 6.17
Steve Rhoades powróci, aby odzyskać swoją żonę, ale jest w szoku, aby dowiedzieć się, że Marcy ponownie zawarł związek małżeński. Bundy spierać, czy przyjaźń jest ważniejsza niż pieniądze, gdy dowiadują się, że Steve jest w biegu przez policję za kradzież rzadki jajko od parku narodowego.
18 123 “My Dinner With Anthrax” Gerry Cohen Larry Jacobson 23 lutego 1992 6.18
Bud i Kelly sztuczka Al i Peg na wyjazd na wakacje na Florydzie dla ich 20-lecia, gdy Bud i Kelly wygra szansę na thrash metalowej kapeli Anthrax na co ich domu. Wakacje okazuje się oszustwem timeshare z Edd Byrnes jako jeden z lokatorów (która mieszka tam tylko dlatego, że zaoferowano mu za darmo). Robi się z powrotem do domu, gdy interesujący wyżebrać członkowie band w lodówce i PEG zdania “pakietu” (tajemnica, że ​​nikt nigdy nie chce spróbować) i zacząć halucynacje.
19 124 “Psychic Avengers” Amanda Bearse Calvin Brown Jr 01 marca 1992 6.19

Bundy i Jefferson angażują się w psychicznej oszustwa infolinii.
Uwaga: Amanda Bearse nie pojawi się w tym odcinku.
20 125 “iloraz inteligencji Hi” Gerry Cohen Steve Crider 22 marca 1992 6.20
Kelly zostaje zaproszony na przyjęcie do intelektualistów, która okazuje się być stroną, gdzie intelektualiści przynieść idiotów jak daty, aby wygrać konkurs. Tymczasem Al i Jefferson próbować zbudować ławkę narzędzia – z katastrofalnymi skutkami.
21 126 “Zwierzęta Nauczyciel” Gerry Cohen Katherine Zielona 05 kwietnia 1992 6.21
Bud stara się udowodnić innym, że jego nauczyciel zastępczy ma w nim zakochana. Tymczasem Peg jest chory na grypę i partii Al wywala dzieci w Chuck E. Cheese znajduje dostać darmowe jedzenie.
22 127 “The Girl Goodbye” Gerry Cohen Stacie Lipp 19 kwietnia 1992 6.22
Choć Al jest na wyimaginowanej podróży dookoła świata, Kelly dostaje pracę w muzeum historii telewizji – i staje się bug-zabijanie osobowość telewizyjna znana jako Verminator natomiast Jefferson jest nękany przez dzieci, które myślą, że uznają go z Happy Days i The Love Boat.
23 128 “Pokaż Gas Station” Gerry Cohen Ron Leavitt i Michael G. Moye 26 kwietnia 1992 6.23
, Podczas gdy obecnie na dysku na “Bundy niedziela Funday”, Al kończy się na stacji benzynowej, aby zapłacić za Peg przekąski i dzieci kupić.
24 129 “England Show (Part 1)” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 3 maja 1992 6.24
Część pierwsza trzech. W 17 wieku, a przekleństwa czarownica Brytyjska Town Called Dolny Uncton być wiecznie spowity w ciemności po obelgi Bundy przodków niej, i tylko w ten sposób przekleństwo zostać zniesione jest zabić wszystkich żywych krewnych Bundy, kusząc je do Anglii. W obecnych czasach, Bundy wygraj wycieczkę do Anglii.
25 130 “Pokaż Anglia (Part 2)”
“Tracę” Spółki Money “Gerry Cohen Stacie Lipp 10 maja 1992 6.25
Część druga z trzech. Chociaż Bundy cieszyć się angielskiego wakacjami (i skorzystać z ich przewodnikiem pieniędzy), ludzie z Dolnego i Górnego Uncton (ten ostatni z nich korzystać Dolny Uncton jako atrakcja turystyczna i chcesz, aby przekleństwo stałe) Działka do zabójstwa Al i Bud. Tymczasem wybuchła i stracił Marcy i koniec Jefferson w londyńskim klubie S & M, które błędem teatrze.
26 131 “Pokaż Anglia (Part 3)”
“Jesteśmy Spędzanie tak szybko, jak potrafisz” Gerry Cohen Kevin Curran 17 maja 1992 6.26
Konkluzja. Al kwestionuje głowę Górnym Uncton na mecz jousting oszczędzić życie żołnierzy Bundy. Kiedy Al wygrywa, przekleństwo jest podnoszony i powrót do domu z wyjątkiem Bundy Al, który zostaje uwięziony za kradzież ręczników.

Sezon 7 (1992/93)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
—- Special: “Backstage z Bundy” —- 06 września 1992 –
1 132 “Magnificent Seven” Gerry Cohen Arthur Srebrny 13 września 1992 7.01
PEG jest kuzyni (grany przez Lindę Blair i Goldthwait Bobcat) odwiedzić i skończyć pozostawiając syna, siedem (Shane Sweet).
2 133 “TRA-Something Something Czary Tramp” Gerry Cohen Ron Leavitt & Ellen L. Fogle 20 września 1992 7.02
Po Kelly dostaje porzucił w środku pustkowia przez jej terminie (grany przez Corey Feldman), spotyka się z innymi dziewczynami, które zostały porzuciła ich terminy są włóczęgi. Tymczasem Al i Peg spróbuj rozmawiać ożywić ich zanikającą małżeństwo i Bud pochodzi dziewczynę z odry.
3 134 “Każdy Bundy ma urodziny” Gerry Cohen Richard Gurman 27 września 1992 7.03
Bundy spróbować świętować urodziny Seven w parku, ale muszą zmierzyć się przeciwko snobistycznych bogatej rodziny, którzy wynajętym w parku, aby mieć przyjęcie urodzinowe dla ich syna.
4 135 “Al On the Rocks” Gerry Cohen Andrew Smith 4 października 1992 7.04
Peg coddles chorą Siedem i kopie wszystkich z domu, który może być dla niego zagrożeniem. Aby zapłacić przez siedem rachunków za doktora, Al zostaje barmanem w barze topless – gdzie barman jest tym, który znajduje się topless.
5 136 “What I Did For Love” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 11 października 1992 7.05
Peg kupuje mnóstwo seksownych sukienkach, aby zachęcić Al (który po prostu chce na kolację stek). Tymczasem Bud jest loitering wokół kobiet w sklepie z bielizną i Kelly daje PEG porady.
6 137 “Szansa Frat” Gerry Cohen Larry Jacobson 25 października 1992 7.06
Bud rozpoczyna braterstwa z jego przyjaciół, aby mogli zdobyć z kobietami, z niewielkim sukcesem. Marcy jest zdenerwowany, że Jefferson chce iść do swojego dawnego braterstwa kolegium, więc Al, Peggy, Marcy i Jefferson spróbować znaleźć film do oglądania.
7 138 “Wine Party Chicago” Gerry Cohen Stacie Lipp 01 listopada 1992 7.07
Bundy dostać polityczne podczas protestów przeciwko Al dwóch procent podatku od piwa.
8 139 “Kelly Nie Live Here Anymore” Amanda Bearse Gabrielle Doładowanie 08 listopada 1992 7.08
Kelly dostaje pracę jako kelnerka, która szkodzi jadalnią PEG, który wzbudził jej córkę, aby przez w życiu na nią patrzy, zamiast pracować. Pomimo początkowych problemów w, Kelly zaczyna robić zadanie dobrze. Michael goście Faustino.
9 140 “Rock of Ages” Gerry Cohen Al Aidekman 15 listopada 1992 7.09

Bundy przemycić na pierwszej sekcji klasy samolotu, jak gwiazdy rocka i spełniają wiele innych znanych gwiazd rocka.
Stars gości: Spencer Davis, Richie Havens, Robby Krieger, Mark Lindsay, Peter Noone i Jan Sebastian.
10 141 “Śmierć komiwojażera” Gerry Cohen butów Stacie Lipp 22 listopada 1992 7.10
Al kupuje działkę cmentarz obok jego ulubionego zachodniej gwiazdy. Peg postanawia dostać działkę w pobliżu niego, ale gdy robi się zbyt drogie, znajdzie lepsze rozwiązanie. Seven przeniósł się z Marcy i Jefferson.
11 142 “Old College Try” Gerry Cohen Dianne Burroughsa, Joey Gutierrez & P. ​​Sharon 13 grudnia 1992 7.11
Bud otrzymuje 25.000 dolarów dotacji na studia i przygotowuje się do wyprowadzki. Al i Peggy odkryć pieniądze, wierząc, że jest to błąd banku na ich korzyść, natychmiast wyciągnąć go i spędzić go tak szybko, jak to możliwe.
12 143 “Christmas” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 20 grudnia 1992 7.12
Podczas gdy w barze Al wspomina o swoich ostatnich Christmases z rodziną. Kiedy zmuszony jest dostać prezenty bierze się wiele miejsc pracy w niepełnym wymiarze czasu. Ale kończy się dając im prezenty od promienia barze.
13 144 “Pokaż Wedding” Gerry Cohen Arthur Srebrny 10 stycznia 1993 7.13
Podczas przygotowań do podróży do względnego ślub, Bud ma seks z oblubienicy (Joey Lauren Adams) – którego pan młody jest duży, zły człowiek (Cousin Jimmy, który pojawi się w odcinku 25 w tym sezonie), Kelly spędza czas z druhen oraz Al niecierpliwie czeka na Peg znalezienia odpowiedniej strój ślubny.
14 145: “To nie ma nic lepszego niż to” Sam W. Orender Michael G. Moye 24 stycznia 1993 7.14
Peggy i Marcy zniszczyć Al podróż połowowego poprzez ciągłe walki ze sobą. Tymczasem Jefferson i dzieci wydają pieniądze Marcy w sprawie żywności, masaż dla kobiet.
15 146 “na kołach” Heels Gerry Cohen Stacie Lipp 07 lutego 1993 7.15
Al martwi się o bezpieczeństwo, gdy Kelly Kelly kupuje motocykl dla siebie. Wolontariusze bud dla wszystkich dziewcząt szkoły artystycznej pozować nago. Peg uwielbia jazdę na nim, ponieważ przyjemności jej. Marzenia Al przygód na motocyklu, ale kończy się w wypadku.
16 147 “Pan Puste Pants” Gerry Cohen George Tricker 14 lutego 1993 7.16
Peggy staje się znana z kreskówek Al nazwie “Mr Puste Pants”. Kiedy Al zostaje wybrany do Centerfold z Playgirl, dostaje zazdrosny.
17 148 “nie można przegapić” Bearse Amanda Joel Valentincic & Scott Zimbler 21 lutego 1993 7.17
Bud znajduje się na randki gry w stylu teleturnieju, którego gospodarzem (Bill Maher), aby wygrać sympatię dziewczyny (Dubay Chantel), którzy raczej dotychczasowych serialu kawałek niż Bud. Tymczasem Al i Peg walka w bitwie testamentów, kto będzie zasnąć pierwszy, a Kelly uważa, że ​​jest to spisek przeciwko niej, kiedy myli jeden dzień na inny.
18 149 “Peggy i piraci” Gerry Cohen Richard Gurman 28 lutego 1993 7.18
Peggy opowiada Siedem historii o miłości i krwi na pełnym morzu (z Bundy, D’Arcys Marcy i ex-mąż Steve jak piratów).
19 150 “Go For Old” Gerry Cohen Stacie Lipp 14 marca 1993 7.19
Kiedy Al jest błędne dla seniorów, udaje mu się dostać starszego kartę rabatową, która natychmiast zaczyna nadużyć. Potem wchodzi do współzawodnictwa sportowego dla seniorów.
20 151 “Un-Alful Wejście” Amanda Bearse Larry Jacobson 28 marca 1993 7.20
Włamywacz (Randall “Tex” Cobb) włamuje się do domu Bundy, tylko się pieścił przez Al, którzy go za błędy Peggy w ciemności. Obiekty przeciwwłamaniowe i zagraża Al, który realizuje swój błąd i atakuje włamywacza, podporządkowywaniu go. Al jest krótko bohaterem sąsiedztwo, ale wkrótce znajdzie się na końcu odbiorczym włamywacz osobistej pozew szkody.
21 152 “Pokaż Movie” Gerry Cohen Ellen L. Fogle 11 kwietnia 1993 7.21
Program Ala się wszyscy z robienia czegoś na urodziny Kelly panewce, kiedy zdecyduje się przerwać randkę z chłopakiem i pójść do kina z rodziną.
22 153 “‘Til Death Do Us Part” Gerry Cohen Stacie Lipp 25 kwietnia 1993 7.22
Brak Ala świadczenia w sypialni czyni go pośmiewiskiem miasta, więc Al ustawia swój umysł na powrót do formy. Wreszcie skały Świat PEG jest.
23 154 “Time Tis się zapach róż” Gerry Cohen Kevin Curran 02 maja 1993 7.23
Al planuje przejście na wcześniejszą emeryturę, ale Peggy spędza zbyt wiele pieniędzy na zakupy i musi dostać pracę w homeplate buty sportowe. Próbuje go kupić, ale nie dzięki Peg. Kupuje kupon z resztą pieniędzy ($ 6,000), ale traci i kończy się w jego poprzedniej pracy.
24 155 “Old Insurance Dodge” Gerry Cohen Larry Jacobson 09 maja 1993 7.24
Al stara się oszustwa firmę ubezpieczeniową, gdy Dodge jest skradziony. On pożycza samochody od dealerów do “check it out” i prowadzi wokół fajnych samochodów na chwilę. Wreszcie, gdy pieniądze ubezpieczenie okazuje się, skradziony samochód występuje również.
25 156 “Reperkusje druhny” Gerry Cohen Arthur Srebrny 16 maja 1993 7.25
Po wydarzeniach z “The Show Wedding” kuzyn Buda zwraca się dowiedzieć, kto spał z żoną przed ślubem. Al Bud daje kilka rad i Kelly grozi powiedzieć kuzyn BUD prawdę.
26 157 “The Proposition” Gerry Cohen Arthur Srebrny 23 maja 1993 7.26
Stara przyjaciółka Ala (grany przez Koło Bieli Vanna Fortune) chce kupić od Peggy Al za $ 500.000. To sprawia, że ​​Peg sobie sprawę ile ona naprawdę kocha swojego męża.
—- Special: “Dzień z życia” —- 07 czerwca 1993

Sezon 8 (1993/94)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 158 “Tisket, Tasket, Can Peg Zrób Basket?” Tony Singletary Kim Weiskopf 05 września 1993 8.01
Kiedy Al i Peggy iść na mecz koszykówki, Peggy przełączniki fotele z Al i jej miejsce wybrano na 10.000 dolarów konkursie rzutu wolnego.
2 159 “Hood ‘n Boyz” Tony Singletary Michael G. Moye 12 września 1993 8.02
Al i Peg idź do wielkiego miasta na drugą podróż poślubną, gdzie Al jest wezwany, aby pomóc jego ofertę dziewczynę z dzieciństwa młodego faceta twardego i jego bandy.
3 160 “Proud to Be Your Bud” Tony Singletary Stacie Lipp 19 września 1993 8.03
Bud buduje portal w piwnicy, który przyzywa swoje prawdziwe ja, który mówi mu, ile przegrany on jest. Tymczasem reszta rodziny Bundy martwić, że Bud może być obłąkany, z wyjątkiem Al, kto walczy z systemem poczty głosowej dostać części do swojego Dodge.
4 161 “Luck of Bundy” Tony Singletary Richard Gurman 26 września 1993 8.04
Al martwi się, że jego i jego rodziny nagle ciąg szczęścia mogą zostać odwrócone, bo nic dobrego nie może kiedykolwiek się od bycia Bundy. Wreszcie wszystko idzie źle i Al jest szczęśliwa.
5 162 “Bankowość na Marcy” Tony Singletary Stacie Lipp 03 października 1993 8.05
Marcy działa poprzez jej strachu przed wystąpieniami publicznymi, wyobrażając sobie siebie seks. Tymczasem Al interesuje się filmy rap.
Uwaga: W amerykańskim konsorcjum na TBS, ten odcinek jest oceniane TV-14 na sugestywny dialogu (D) i obraźliwego języka (L). To jest tylko mąż … Z odcinka dzieci miały zawartość wstecznie za zbyt silny dla swojej zwykłej TV-PG rankingu.
6 163 “No Chicken, Nie Sprawdź” Tony Singletary Ralph R. Farquhar 10 października 1993 8.06
Kelly i Bud kupić nowy samochód, ale w końcu o to, gdy do akcji Bud pochodzi zagranicznej wymiany studentów podczas Kelly pochodzi komercyjnych aktora. Tymczasem Al ubezpiecza samochodu jako pojazdu rolniczego, w celu zebrania w razie wypadku, musi być kurczak w samochodzie.
7 164 “Take My Wife, Please” Singletary Tony Peter Gaulke & Eddie Feldmann & Brad Yuen [27] 24 października 1993 8.07
W tym odcinku Halloween, Al chce, że nie żyje, i jest odwiedzana przez Grim Reaper z twarzą bardzo znajomo. On może uniknąć śmierci tylko wówczas, gdy członek rodziny chciał był około do połowy nocy. Tymczasem, Peg, Bud, Kelly i Jefferson podszywać Village People na imprezie dla kobiet w okresie menopauzy. Wykonują one same piosenki w kółko.
8 165 “Scared Single” Sam W. Orender Katherine Zielona 07 listopada 1993 8.08
Al stara się pomóc młody wysoki piłkarz szkoła zachować od ślub – dopóki nie spotyka jego żona, która nie jest coś jak Peg. Tymczasem Kelly zostaje ukąszony przez chrząszcze w Verminator reklamie i idzie szalony.
9 166 “NO proszę pani” Tony Singletary Larry Jacobson 14 listopada 1993 8.09
Po kobiet ze względu na ich własne noc kręgle i Bar Nudie zostaje zamieniona w kawiarni dla kobiet, Al organizuje grupę o nazwie NO pani (National Organization of Men Against amazońskiej Masterhood) i zmierzyć się z gospodarza talk show (grana przez real- Życie gospodarz talk show Jerry Springer) znany jako “męską feministką”.
10 167 “Tańczący z Weezie” Tony Singletary Richard Gurman 21 listopada 1993 8.10
Al i Jefferson wymknąć spektaklu reunion Jeffersons, aby przejść do nowego sportowego baru, w którym kończy się w walce na bar.
11 168 “Zmiana na złotówki” Amanda Bearse Kim Weiskopf 28 listopada 1993 8.11
Buck ucieka z domu i trafia do funta psa, gdzie on będzie stawić czoła coraz zagazowanych jeśli Bundy nie pobierzemy go. Bundy’ego nie zauważają go być poszedł do ostatniej minuty.
12 169 “A Little Off the Top” Sam W. Orender Michael G. Moye 12 grudnia 1993 8.12
Al cierpi bad back i zabrany do szpitala, gdzie zamiast okrągłego nacięcia, dostaje obrzezania. Rodzina próbuje wszystko, aby trzymać go z dala od wzbudził kupujemy. Tymczasem Marcy ma wielki czas drwi z Al.
13 170 “The Worst Noel” Amanda Bearse Larry Jacobson 19 grudnia 1993 8.13
W Wigilię Bożego Narodzenia, Kelly i Bud walka dostać jukebox do domu bez Al i Peg (którzy spędzają cały epizod kłócą co obejrzeć w telewizji), widząc ich.
14 171 “Sofa So Good” Amanda Bearse Doug McIntyre 16 stycznia 1994 8.15
Choć Al i Peg nieobecności na spotkaniu rodzinnym, Kelly ruiny chłopak Peggy kanapa, co skłoniło dwa znaleźć nową, identycznie wyglądającą kanapę przed Al i Peg domu. Kelly musi dokonać trudnego umowę z kanapą-maker go zastąpić.
15 172 “Kochanie, wysadzili Myself” Sam W. Orender Wayne Kline 23 stycznia 1994 8.14
Peg dostaje zdjęcie buduaru siebie traktowanych jako prezent urodzinowy dla Al, który pobiera wdmuchiwanego do rozmiaru tablicy i pisał obok sklepu obuwniczego, gdzie Al staje się zazdrosny o wszystkich ludzi, którzy znajdują Peg atrakcyjne. Wreszcie zwraca się do grupy kobiet Marcy o pomoc. Bud i Kelly starał się znaleźć idealny prezent urodzinowy dla Al i kończy się kupowanie rzeczy już ma, i nienawidzi.
16 173 “How Green Was My Apple” Gerry Cohen Katherine Zielona 06 lutego 1994 8.16
Bundy i D’Arcys walczyć posiadaniu jabłoni, a potem wszystko wokół ich domu. Gary Coleman, Danny Bonaduce i Dave Madden gościnnie.
17 174 “Valentine Day Massacre” Gerry Cohen Cindy Begel 13 lutego 1994 8.18
Bud poznaje starego Walentego, które Kelly zapomniał mu powiedzieć o. Ona jest teraz sławny piosenkarz i Bud stara się ją poznać. Tymczasem sklepy Al na prezenty Walentynki dać Peggy.
18 175 “Get Outta Dodge” Sam W. Orender Mark Driscoll 20 lutego 1994 8.17
Peg siły Al sprzedać Dodge i on umieszcza reklamę. Firma Dodge oferuje nowy Dodge Viper za Dodge jeśli pozwala filmowi ludzie wideo z Dodge przekraczających jednego miliona mil. Kelly próbuje znaleźć Waldo, a Bud stara się z dziewczyną.
19 176 “Field of Screams” Gerry Cohen Al Aidekman 27 lutego 1994 8.19
Al protestuje przeciwko zniszczeniu dziedzinie Wysokiego Polk nożnej. Tymczasem Buck i Bud są biorące udział w reklamie, gdzie Verminator dostają piaskowane eksperymentalnym sprayu, który prowadzi do rosnących piersi i Bud Buck zmieniających się różnych zwierząt.
20 177 “D’Arcy Files” Gerry Cohen Ilunga Adell 20 marca 1994 8.20
Al jest oferowana 50.000 dolarów dolarów, aby ujawnić tożsamość Jefferson, który okazuje się być szpiegiem.
21 178 “Nooner or Nothing” Gerry Cohen Nancy Neufeld Callaway 10 kwietnia 1994 8.21
W ramach konkursu radiowego, kobiety proszone są, aby ich mąż robić żenujące rzeczy. Peg stara się śpiewać Al Wind Beneath My Wings, nazwać jej piersi, a potem wrócić do domu, aby mogli mieć “wikt: Nooner”. Ona nie we wszystkim. Tymczasem, Bud i Kelly czekać w długiej kolejce po bilety na koncerty i trzymać się z powrotem, jak ludzie wykorzystują ich słabości.
22 179 “Ride Scare” W. Sam Orender Nancy Neufeld Callaway 24 kwietnia 1994 8.22

Al jest zmuszony przejazdy przez Marcy i jej grupa w zielonej inicjatywy (Cleaner Greener Chicago). Jego tanie przejazdy, składający się z niego i trzech plus-wielkości modeli, został wybrany do promowania kampanię oczyszczenia Chicago. Bud czyni do listy dziekana z powodu dobrych ocen i nikt nie docenia go tak samo, jak dopingować Kelly kiedy dostaje podwyżkę.
Uwaga-W 2005, TV grunty ten epizod w jego ramach, w ‘100 momentów w historii telewizji najbardziej nieoczekiwane “, stawiają go na numer 23.
23 180 “Legenda Ironhead Haynesa” Gerry Cohen Katherine Zielona 01 maj 1994 8.23
Al jest zagrożona, że ​​straci miejsce parkingowe jeśliby znieważa inną kobiet. Po ulewnych off Marcy w próbach, w końcu kończy się obraźliwe tłuszczu kobietę. Traci cennego miejsca parkingowe, co prowadzi do “NO proszę pani”, starając się, aby znaleźć guru, Ironhead Haynes i zasięgnąć jego rady. Bud, Kelly & Peggy stalowa pełna lodówka z pogrzebu i ukryć go z Al w garażu. Waylon Jennings gości gwiazdek.
24 181 “Assault i baterii” Sam W. Orender David Castro 08 maja 1994 8.24
W tym specjalnym odcinku 3D, Al, który ma nadzieję wrócić do domu na czas, aby oglądać John Wayne w “Hondo”, zostaje uwięziona w sklepie w centrum handlowym podczas próby wymiany baterii, gdy komputery w dół i zablokować wszystko w dół, w tym drzwi. Peggy, która jest na zewnątrz, idzie na zakupy. Potem halucynacje, że on, jego rodzina i Arcys D’są w starym zachód. W końcu, w przypływie gniewu i frustracji, chwyta się kasa i rzuca ją w nietłukące okna, ale to po prostu odbija się i uderza go w głowę, przewracając go na zimno. Wtedy budzi się w domu, w czasie, aby usłyszeć, że następnym razem “Hondo” będzie transmitowany jest 18 lutego 2011. Tymczasem Kelly i Bud urodziny świętować Bucka po znalezieniu swoją metrykę na kanapie, który Buck nienawidzi.
25 182 “Al Goes Deep” Amanda Bearse Garry Bowren & Laurie Lee-Goss 15 maja 1994 8.25
Al przekonuje Jefferson postawić na mecz piłki nożnej do makijażu dla pieniędzy podatników refundacji Marcy to spędził na jego ubraniu. Ale gwiazdą drużyny zaczyna spotykać Kelly, i to przerywa naukę. Bierze pomocy Kelly, ale ona kończy raniąc go. Wreszcie Al gra rozpoczyna się. Peggy idzie strasznie źle, gdy stara się, aby jej własne Bonbon.
26 183 “Kelly coś wie” Amanda Bearse Al Aidekman 22 maja 1994 8.26
Przesłuchania Al być na sportowych ciekawostek pokazać wygrać 10.000 dolarów, kiedy jego TV psuje. Ale kiedy producent odrzuca go za brak osobowości, Al trenuje tępy Kelly się zawodnik.

Sezon 9 (1994/95)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 184 “Shoeway do nieba” Gerry Cohen Nancy Steen & Carl Studebaker [28] 04 września 1994 9.01

Peggy została przeniesiona do Wanker County po jej mama cierpi na atak serca. Po znalezieniu pudełko starych butów, Al i Jefferson włączyć sklepie obuwniczym w 1970 tematyce sklepu retro obuwia, które jest bardzo skuteczne w pierwszym. Tymczasem Kelly zostaje ukąszony kilka razy podczas kręcenia Verminator handlowych, których skutki działa jako serum prawdy, co jej ujawnić, co naprawdę myśli o sobie i swojej rodzinie.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu porodu. Tylko jej głos jest słyszany przez telefon.
2 185 “Wożąc pana Boondy” Gerry Cohen Donald Beck 11 września 1994 9.02

Bud potrzebuje 700 dolarów na podróż do Milwaukee z Bractwa, które Al odmawia. Aby zdobyć to, Bud podejmuje pracę jako egzaminator jazdy. Ze względu na Peggy zaniedbania kierowcy Ala licencja wygasła, a on ma podjąć ponownie test-z pomocą Jeffersona. Bud wykonuje testy Ala, i daje mu ciężko w rewanżu za Al odmawiając mu 700 dolarów. Kelly jest zła, że ​​musi zrobić handlowych w bikini. Ona protestuje, traci pracę i kończy się w banku Marcy trzyma się tablicy w bikini.
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd.
3 186 “Kelly Breaks Out” Gerry Cohen Larry Jacobson 18 września 1994 9.03

Kelly dostaje udział jako sexy rzeczniczka piwo handlowej, ale panikuje kiedy dostaje pryszcz i domowej roboty pryszcz krem ​​z Wanker czyni ją łysy i daje jej brodę. Tymczasem Marcy protestuje załogę składającą piwo komercyjnych za bycie seksistowskie. Al i taśmy Jefferson porządkowe Avengers z Emma Peel z Home Shopping Network.
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd.
4 187 “Naughty But Niece” Gerry Cohen David Castro 25 września 1994 9.04

Bud potrzebuje trochę czasu na naukę do egzaminu stypendialnego, więc idzie do sklepu obuwniczego Ala a następnie z powrotem w domu. Marcy i Jefferson ogłosić nadejście siostrzenica Marcy to, Amber (Juliet Tablak). Bud opłaca każdemu zostawić na studia, ale kończy się spanie z Amber.
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd.
5 188 “Business Sucks (Part 1)” Gerry Cohen Richard Gurman 02 październik 1994 9.05
Część pierwsza z dwóch. NO pani przeciw-protesty przeciwko Marcy i firmy przy Al zażegnuje klienta na karmienie dziecka. Peg utknie w pociągu podczas jej podróży do domu i wreszcie wraca do domu, aby znaleźć Al na nowości. Kelly staje wink wink-dziewczyna w nowej reklamie.
6 189 “Business Still Sucks (Part 2)” Gerry Cohen Stacie Lipp 09 października 1994 9.06
Konkluzja. Al jest zmuszony do rezygnacji, gdy uświadamia sobie, że prawo to jest z Marcy i gang. Aby uniknąć dalszych problemów, Al zamienia sklepu do magazynu dla mężczyzn obuwia. Gary, właściciel, planuje odwiedzić sklep, więc maluje buty mężczyzn i przekazuje go jako obuwia damskiego. Ona dostaje pomysł i zamienia ją w sklepie na buty damskie, karmienia piersią i żłobek.
7 190 “Dial B For Virgin” Amanda Bearse Wayne Kline 16 października 1994 9.07
Bud jest umieszczany za catering infolinii serwisu do dziewic, którzy czują pokusę seksu zanim będziesz gotowa. Kończy się w dziewicy domu rozmawiać ją z seksu, zostaje włączony przez nią i śpi z mamą. Tymczasem Al i Peg problemów decydując jaki film wypożyczyć w wypożyczalni wideo, a Al wpada Marcy w dorosłej części, gdzie twierdzi, że zamierza usunąć filmy ona wynajmu, a następnie zwrócić je. Jednym z filmów, umieszczone w widocznym miejscu w pobliżu lady jest niderlandzki.
8 191 “Sleepless in Chicago” Katherine Katherine Zielona Zielona 23 października 1994 9.08
Kelly staje brunette robić publiczne oświadczenie i należy traktować poważnie. Jefferson dostaje lalkę Barbie pielęgniarki i Al dostaje pierwszy numer Big Uns na aukcji. Później sprawę Barbie jest wart $ 50.000. Al Jefferson musi leżeć w łóżku obok Marcy natomiast Jefferson stara się brać cenne lalki Barbie jest Marcy i sprzedawać je. Peg obawia się, że Al brakuje.
9 192 “No Pot do Pease W” Gerry Cohen John Glenn Houston 06 listopad 1994 9.09

W tym odcinku siebie więzy, Kelly rozbija jej rodziny i sąsiadów dziwactwa i przywary jako nowego lokalu dla sitcomie Fox. Po obejrzeniu go, wszyscy (z wyjątkiem Al, który jest jedyną osobą, która cieszy się w sitcomie) protesty, że producenci skopiowane własnej
stylu życia. Bundy przejść do pokazu studiu w Los Angeles, by próbować dostać go powietrza.
10 193 “Dud Bowl” Gerry Cohen Kim Weiskopf 13 listopada 1994 9.10
Kiedy Al i chłopaki mają wake dla byłego liceum piłkarskiej drużyny, grupa chłopaków z konkurencyjnego liceum apeluje do rozstrzygnięcia ostatecznego mistrza Chicago miasto. Gości występy Bubba Smith (Colts), Lawrence Taylor (NY Giants) i Ken Stabler (Raiders).
11 194 “Man For No Seasons” Amanda Bearse Kim Weiskopf 27 listopada 1994 9.11
Jeżeli krajowy league baseball idzie na strajk z powodu braku porozumienia między graczami a właścicielami, NO pani organizuje własną ligę sponsorowaną przez barów nudie. Są one bardzo skuteczne, ale w końcu też strajk. Ten odcinek jest podjęcia strajku, który zakończył się w 1994 r. Sezon MLB bardzo wcześnie.
12 195 “I Want My Psycho Dad (Part 1)” Gerry Cohen Barry Złota 11 grudnia 1994 9.12
Część pierwsza z dwóch. Al i jego kumple NO pani protestować ich lokalnej stacji telewizyjnej, gdy ulubiony show Ala TV, Psycho Dad, zostanie anulowane. Kiedy nikt nie troszczy się w Chicago, zamierzają udać się do Waszyngtonu
13 196 “I Want My Psycho Dad (Part 2)”
“Second Blood” Gerry Cohen David Castro 18 grudnia 1994 9.13
Konkluzja. Al i NO pani wziąć sprawę mieć Psycho Tata wróci na powietrzu do Waszyngtonu kłamią swoim żonom, ale Peg i Marcy je znaleźć. Poprzez połączenie Jeffersona skierują Senatu, ale zakaz Psycho Tata nie jest podniesiona. Impreza dla dzieci ciężko z powrotem do domu i to czyni w krajowym nowości.
14 197 “Naked and the Dead, ale głównie Naked” Sam W. Orender Michael G. Moye 08 stycznia 1995 9.14
Peggy i jej przyjaciół dołącz do mężczyzn na wizytę w barze nudie aby dowiedzieć się, dlaczego ludzie spędzają tak dużo czasu. Tymczasem Kelly dostaje udział w reklamie odchudzania.
15 198 “Kelly wykonuje zdjęcie” Amanda Bearse Al Aidekman 15 stycznia 1995 9.15
Kelly zostaje przeszkolony w łucznictwie wylądować rolę w komercyjnych. Bud pomaga Kelly z jej pracy, aby zaimponować Amber i się jej z nim spać ponownie. Tymczasem Al ubiera się jak sowa odstraszyć prawdziwą sowę poza okno jego sypialni.
16 199 “Get Outta Dodge Hell” Gerry Cohen Larry Jacobson 05 luty 1995 9.16
W drodze do Wanker County, Bundy zatrzymać w myjni, gdzie Al nie może znaleźć swojego samochodu i Marcy, który uczynił Jefferson dostać pracę tam, wpada Steve ponownie, który udaje, że jest duży-shot biznesmen ale okazuje z jest kierowca zamiast. Dodge jest w końcu znajduje i odkrywa się czerwony po wszystkim brązowy kurz zmywane i Al nagle przypomina, że ​​on był w rzeczywistości kupić czerwony a nie brązowy samochód. A wewnątrz bagażnika to kwestia BIG “Uns-ze starym obrazem Al i jego rodziny wykonane poza domem, że ukrył wewnątrz na przechowanie (wydaje się, że Al naprawdę kocha swoją rodzinę, po wszystkich). Michael goście Faustino.
—- Special: “Best of Bundy” —- 05 luty 1995 –
George Plimpton gospodarzem specjalnego 200-gi epizod Married … Z dziećmi wyposażonych klipy z ostatnich odcinków i spojrzeć na rzeczywiste Married … Z dzieci ustawione.
17 200 “25 lat i co otrzymasz?” Sam W. Orender Donald Beck 12 lutego 1995 9.17
Buck grzebie 25. rocznicę ślubu obecnego że Al kupić za Peggy na podwórku, a Al, Bud i Kelly spędzić godziny kopania w nadziei na znalezienie go. Marcy kupuje cały dzień pakiet masażu dla Peg jako dar i Peg spędza wszystkie Ala prezent pieniędzy w sklepie kosmetycznym. Ponieważ obie nie dostać prezenty, udają, że obaj zapomnieli, że jej swoją rocznicę.
18 201 “Ship Happens (Part 1)” Gerry Cohen Michele J. Wolff 19 lutego 1995 9.18
Część pierwsza z dwóch. Po Peggy wygrywa konkurs magazynu, Bundy i D’Arcys popłynąć w rejs, który okazuje się być jednym catering dla grubych kobiet w dzień i szczupłych, kobiety sexy w nocy. Peggy ma złe włosy tam robić i zatrzymuje Al czerpanie Slim, bikini kobiet. Tymczasem Wolfman Jack (występujący jako siebie) pozostaje na Bundy domu.
19 202 “Ship Happens (Part 2)” Gerry Cohen Katherine Zielona 26 lutego 1995 9.19
Konkluzja. Bundy, D’Arcys, gruba kobieta i komik-dawny SNL cast member Gilbert Gottfried są utracone na morzu po pochłaniacze statku. Gilbert bawi ich i wreszcie Al idzie na pomoc. Reszta się uratowała szybko i Al pojawia się dwa dni później. Tymczasem media Hounds dzieci na opowieści.
20 203 “Something This Way Comes Larry” Amanda Bearse Alison Taylor 12 marca 1995 9.20
Al jest podekscytowany, kiedy Kelly wynajmuje Larry Storch jako jej aktorskiej trener i gwiazda w sztuce razem. Al i Griff ubierać się jak wilki i próbować sprzedawać więcej butów. Larry przychodzi do sklepu, aby sprostać AL i zostanie trafiony przez Gary, który wcześniej opisuje swoje trudne przeszłość z Larrym. Al kroki, by zagrać rolę Larry’ego w spektaklu pomóc Kelly.
21 204 “i bingo Czy jej gra-O” Gerry Cohen Laurie Lee-Goss & Garry Bowren 26 marca 1995 9.21
Peggy ma Marcy wraz z nią do konkursu bingo na złej stronie miasta. Tymczasem Al i jego NIE pani buddies smak piwa nowych testów, kiedy ich stary rzecznik marki je wyłączy. Peggy wygrywa 10.000 dolarów, ale kończy się to wszystko wydawać do domu taksówką.
22 205 “User Friendly” Sam W. Orender Russell Marcus 09 kwietnia 1995 9.22
Bud przeżywa seks cyber z bursztynem w laboratorium komputerowym. Tymczasem Al odkrywa tajemniczą włącznika światła, który wydaje się nie mieć zastosowania w domu. Z Jefferson i Bob Rooney, on łzy w dół całego domu.
23 206 “Pump Fiction” Gerry Cohen Kim Weiskopf & David Castro 30 kwietnia 1995 9.23
Al i Kelly zrobić krótki film o buty (Sheos), i skończyć się 10.000 dolarów, aby wyprodukować kolejną (dzień z życia komiwojażera butów). Al dokona jednego z mnóstwem modeli bikini i aktorów przystojny, mimo protestów Marcy jest.
—- Special: “My Favorite Married” —- 30 kwietnia 1995 –
W specjalnym odcinku, obsada Married … Z dziećmi (Ed O’Neill, Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate, David Garrison, Amanda Bearse i Ted McGinley) omawiają swoje ulubione momenty z pokazu.
24 207 “Radio Free Trumaine” Gerry Cohen Richard Gurman i Stacie Lipp 07 maja 1995 9.24
W tym spin-off, które funkcje pilota (Bud, Steve i Marcy Rhoades), dwa okropne DJs radiowe college są wydalane przez Rhoades Steve podczas wywiadu po sugerując dostał nową pracę poprzez szantaż, ponieważ był szofer tylko dwa miesiące przed (w odcinku “Get Outta Dodge Piekło”). Marcy przybywa do stacji radiowej szuka kwietniu (Keri Russell), nowy pracownik banku, który jest romantycznie uwikłany zarówno Bud i gigantycznej rosyjskiej gwiazdy koszykówki. Postanawia zaprotestować przeciwko Steve i nakłonić go zwolnić.
25 208 “Shoeless Al” Amanda Bearse Ron Leavitt 14 maja 1995 9.25
Al ma pani zespół wygrywa kręgielnię z Bud jako swojego pomocnika. Obok Al noc zostaje okradziony i lewo z butami. On uderza w centrum handlowym z fałszywych pozew, twierdząc, że został on szoku i nie może być w pobliżu buty już. Przynieść wiarygodność na pozew, nie może nosić buty na tydzień. Ale z finałów bowling, że tydzień, musi wybrać między pozwie i kręgle.
26 209 “studia licencjackie” Amanda Bearse Fran E. Käufer 21 maja 1995 9.26
Kelly ma cichego wielbiciela, który wysyła żywność, perfumy i kwiaty. Wszystkie ale Bud są podekscytowani. On (Robby Bennett) okazuje się być 12-latek, który chce ją zabrać do Junior Prom. Chłopak okazuje się być synem faceta, który jest właścicielem firmy, dla których dżinsy Kelly pracuje. Bud zakrada się jako DJ i gra slow piosenki do pomszczenia wypalania, ale w końcu ratuje ją.

Sezon 10 (1995/96)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 210 “Zgadnij, kto przyjdzie na śniadanie, lunch i kolację” Gerry Cohen Russell Marcus 17 września 1995 10.01
Al jest podekscytowany, kiedy Bud postanawia przenieść po dostaje zakłopotany przez rodziców, podczas gdy on jest z dziewczyną. On jest nieco rozczarowany, kiedy Bud wraca się do piwnicy, i przerażona, gdy matka Peg przychodzi żyć z nimi po dzielenie się z jego ojcem Peg. Idzie do Wanker County przekonać ojca PEG do załatać z żoną.
2 211 “Pokój butów z widokiem” Gerry Cohen Richard Gurman & Stacie Lipp 24 września 1995 10.02
Bud traci pracę jako inspektor jazdy i dostaje koncert jako cyklu uczeń komina. Al proponuje studio aerobiku dla open partii obok Gary’ego jako nowy pomysł na biznes po skargach Kelly o jej dojazdy do jej klasy aerobiku. Kładzie peep otwory w ścianie patrzenia na dobrych kobiet wygląda, ale jest przerażona, aby dowiedzieć się, że kobiety, które często są w studio aerobiku tłuszcz. Większość z nich przychodzi do sklepu obuwniczego i uczynić go bardziej zły. Marcy przyczynia się do ich problemów, wysyłając więcej tłuszczu dziewczyny do klasy aerobiku.
3 212 “Requiem For a Dead Briard” Gerry Cohen Michael G. Moye 01 października 1995 10.03
Kelly jest łamane się nad śmiercią Buck i rodzina musi ją rozweselić, co próbują zrobić, oferując inne zwierzęta, z których wszystkie zostały zestrzelone oprócz papuga nazywa Tweety, które matka Peg się później posiłki (które mylą go kurczak). Tymczasem Buck poszedł do “nieba zwierząt”, gdzie jego przewodnikiem, maskotka kurczak przypadkowo wysłany tam przez błąd komputera, wyjaśnia, co się z nim stanie. Z pomocą swojego adwokata myszy, Buck próbuje bronić faktu, że on rzeczywiście był dobry psiak, ale kotów sędzia uważa inaczej. Dwie historie powiązać gdy Bundy zaprosić na “medium” (Ojciec Guido Sarducci), aby porozmawiać z Buck (który tylko udaje, że nie) i Bucka, a jego kara jest reinkarnacji jako szczeniak, który pojawia się na stoliku na Bundy’ego . Ten epizod mija wygląd Lucky. Ben Stein goście jak maskotki kurczaka, który został zastrzelony sześć razy w twarz przez zirytowanego fana, który go nie lubił udawać, łysą głową było jajko.
4 213 “Wielebny Al” Gerry Cohen Kim Weiskopf 08 października 1995 10.04
Gdy wzrasta podatkowe piwa, NO pani nie może stać piwo. Aby zarobić trochę pieniędzy i uzyskać zwolnioną, NO pani staje się kościół, z Al jako wielebny. Peg kupuje prezenty dla siebie na urodziny, i prosi dzieci, aby dać jej. Marcy naraża je, ale ludzie z całego kraju wspierać go i wysłać mu 10 dolarów każdy. Posiadają funkcję, aby zebrać więcej pieniędzy i adres Al wszystkich. On wtedy traci wszystko, gdy jego news Peg zaloty wychodzi.
5 214 “Jak Bleen Was My Kelly” Amanda Bearse Daniel O’Keefe 15 października 1995 10.05
W celu przygotowania się do swojej roli jako Marie Curie w zrobionym dla telewizji film, Kelly stawia jako naukowiec na dotację z Crayola wymyślić nowy kolor nazywa “Bleen” i miesza się bio-niebezpieczne chemikalia w ramach jej okładka, którą przynosi do domu, aby ukryć w prysznic Ala, gdzie myśli, że będzie bezpieczny. Al, jednak, podobnie dzieje się przy jego dwumiesięcznik prysznic i używa go, wierząc, że to regularne szampon, ale kończy się energicznie ponownie rosnące włosy. To niefortunne, efektem ubocznym jest to, że to sprawia, że ​​jego i innych członków NO pani którzy testują ją bardziej uprzejmy dla swoich kobiet, więc Al prosi Kelly zrobić antidotum. Ona wraca do laboratorium i eksperymentów na Bud aż ją znajdzie. Peg próbuje znaleźć osobę, która sprawia, że ​​mniej pieniędzy niż Al korzystania z komputera i znajduje się.
6 215 “słaba płeć” Amanda Bearse Dvora Inwood 22 października 1995 10.06
Al kpi Marcy i Peg do podjęcia samoobrony klasy, ale potencjalny złodziej będzie po portfelu Ala, Peg uderza go i staje się bohaterem. Al czuje sissy i próbuje ustawić walkę bar. Ale Peg uderza pierwszy i ruiny go ponownie. Bud próbuje kręcić, ale zostaje złapany z olbrzymka. Kelly widzi głupiego człowieka, który później staje się natomiast proponuje świnia Ala doświadczalnym.
7 216 “Flight of the Bumblebee” Gerry Cohen Calvin Brown Jr 29 października 1995 10.07
Aby zarobić na jego przynależność do NO pani, Bud musi zrobić zdjęcie sobie z zapaśnika King Kong Bundy. Z pomocą Kelly dostaje blisko King Kong ubrani jak pszczoła. Ale z powodu głupoty Kelly’ego, że kończy się w ringu walki. Tymczasem, NO pani ogląda mecz z żonami i żony są włączone przez przemoc. Wreszcie Al i Bud kończy się w szpitalu.
8 217 “Blond i Blonder” Gerry Cohen Stacie Lipp & Richard Gurman 05 listopada 1995 10.08
Kelly i jej najlepsi przyjaciele spotykają się w domu i Bundy Reminisce jak myśli mieli frajerów. Bud również dostaje dokuczał dużo, ale dziewczyna z szelkami ma hots dla niego. Ale na ich 5 lat reunion liceum, konkurują one o bogatej nerd, Eric, którego Kelly dokuczał w szkole średniej. Bud & Eric się razem i się zemścić. Tymczasem, bank Marcy się trzyma “Broń dla zabawek” napędu i Bundy i D’arcys skończyć gry Twister. Jefferson kończy dmuchanie Mr Potato-Head z kominkiem utworów.
9 218 “Two That Got Away” Amanda Bearse Al Aidekman 19 listopada 1995 10.09
Lodge Al i Jefferson rybacki zostaje zabrany przez Shannon Tweed i Jefferson działek zemsty. Ale kiedy zdają sobie sprawę, że nieświadomie wziął nagie zdjęcie Shannon Tweed & jakiś facet, starają się zrobić małą fortunę. Kelly i Bud spróbować dostać się na szczęście na udział w reklamie karmy dla psów.
10 219 “Dud Bowl II” Gerry Cohen Kim Weiskopf 26 listopada 1995 10.10
Marcy stara się zrobić z siebie wszystko żeby zatrzymać ją bankowi przeznacza tablicy wyników w Polk wysokiej do Al przez coraz Terry Bradshaw uzurpować sobie honor. Al sprawia plan sabotowania zdarzenia z pomocą Bud & Jeffersona. Kelly postanawia pomóc Al mówiąc do Terry’ego, a on zgadza się jej pomóc.
—- Special: “Al Bundy Sportowy Spectacular” – Paul Wales 26 listopada 1995 –
Roy Firestone gospodarze epizod pokaż CLIP Married … Z dziećmi wyposażonych serialu największe sportowe chwile.
11 220 “Bearly Men” Gerry Cohen Russell Marcus 03 grudzień 1995 10.11
Aby pozbyć się matki Peg, Al stara się udowodnić się do ojca Peg, a potem przekonać go, aby przyjść i zabrać ją. Na sugestię Buda he & Bud idzie niedźwiedzia polowanie z tatą i się Peg porzucił tam. Przypadkowo strącić niedźwiedzia i przynieś tacie PEG do Chicago przy założeniu, że nie żyje. Niedźwiedź ucieka i naloty Marcy i samochód Jeffersona. Więc tata zostawił mamę Peg jest PEG na tyle, aby znaleźć niedźwiedzia. Al & Bud pomóc.
12 221 “Love Conquers Al” Gerry Cohen Paul Corrighn & Brad Walsh 10 grudnia 1995 10.12
Na Jefferson i Marcy jest sugestia, Al, Peggy i jej rodzicami iść do małżeństwa rekolekcyjnym / woda parku dostać rodziców razem. Peg jego ojciec ucieka z cudzą żoną na światową trasę koncertową. Tymczasem Kelly pochodzi z Hispanic człowieka, który nie będzie wystawionej, a Bud pochodzi mężczyzny seksualnie podekscytowany kuzyna.
13 222 “Nie mogę uwierzyć, że to masło” Sam W. Orender Scott Zimbler & Joel Valentincic 17 grudnia 1995 10.13
Kelly & Bud zdecydujesz się zarabiać własne pieniądze, prezent świąteczny. Al znajomi dostać uzależniony nazywając kobietę o imieniu Masło na 1-900 linii seks telefonu, ale Al dowiaduje się, że kobieta jest matką Peg jest. Z pieniędzy zarabia, kupuje wszystkie miły obiad świąteczny. Więc Al postanawia zachować to w tajemnicy z nie proszę pani, ale kiedy Griff zakochuje się w niej, Al sprawia plan.
14 223 “Hood, Bud i Kelly (Part 1)” Gerry Cohen Davora Inwood 07 stycznia 1996 10.14
Część pierwsza z dwóch. Kiedy Kelly dawcą jej agenta, pączek, ultimatum, stara się pozyskać nowych klientów. Gdy to zawiedzie, Bud pożycza pieniądze od mafii dla wideo ćwiczeń Kelly’ego. Ale kiedy ma spór z męską w filmie mob mówi zabiją Bud jeśli film nie jest gotowy. Peggy przekonuje Al dostać anteny satelitarnej. Al i Jefferson spróbować zainstalować sami.
15 224 “Hood, Bud i Kelly (Part 2)” Gerry Cohen Daniel O’Keefe 14 stycznia 1996 10.15
Konkluzja. Bud stara jego najlepszy film, aby strzelać, ale utrzymuje niepowodzeniem. Wreszcie gra zarówno muzykę i uda się w film. Peggy i Marcy zarabiać stawiania zakładów, na którym mąż spadną gdzie. Wreszcie ludzie decydują się po prostu zatrzymać się i ukryć przed swoimi żonami.
16 225 “Dziewczyna Kalendarz” Amanda Bearse Fran E. Käufer 04 lutego 1996 10.16

Al Bud przekonuje do kalendarza z pięknymi kobietami dla swojego projektu szkolnego, aby wygrać rywalizację. Wszystko idzie dobrze, dopóki jego model jest wywiad w telewizji, gdzie przyznaje, że nie tylko jest Bud świetnie całuje, ale to, że projekt modelowania zwiększył jej poczucie własnej wartości, a teraz, że ma coś ważnego do powiedzenia, że ​​Bud jest przekonany, będzie wniosek małżeństwa . Choć każdy patrzy na rozmowę w domu, Bud klęka na kolana przed telewizorem i mówi tak, tuż przed mówi prawdę o tym, kim naprawdę jest: kobieta, która urodziła się jako mężczyzna.
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd z powodu jej ciąży.
17 226 “Agony i Extra C” Sam W. Orender Jimmy Alack & Jim Kelley 11 lutego 1996 10.17

Bud i Kelly wizyta Jefferson w szpitalu, który opowiada im historię. Dla jego rocznicy, Marcy chce aby być z dala od Al, ale idzie do nudie pasek z nimi zobaczyć meksykańskich chłopców. Dostaje tam opóźnione i oparte na striptizerkę sugestią postanawia zrobić sobie tatuaż z pijanego faceta w barze nudie, ale kończy się błędnie (“Kocham Kasię”).
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd z powodu jej ciąży.
18 227 “Spring Break (Part 1)” Gerry Cohen Kim Weiskopf 18 lutego 1996 10.18

Część pierwsza z dwóch. Podczas przerwy wiosennej, Kelly i przyjaciele uwieść Bud i przyjaciół z ich biletów lotniczych i rezerwacji hotelu w Fort Lauderdale. Al, Jefferson i Griff iść do Fort Lauderdale ocenić konkurs bikini. Kiedy Marcy widzi Jefferson i Al na Spring Break TV Special, ona wyrusza do Fort Lauderdale z Bud i przyjaciół.
Uwaga: Katey Sagal sprawia krótki wygląd z powodu jej ciąży.
19 228 “Spring Break (Part 2)” Gerry Cohen Calvin Brown Jr 25 lutego 1996 10.19

Konkluzja. Kiedy Al odkrywa, że ​​konkurs bikini Jefferson sądzi ma 100.000 dolarów nagrody, ma Kelly wchodzi, a on i Griff być sędziami odebrać Kelly. Kiedy Marcy, Bud, i przyjaciele, po wielu czkawka w końcu dotrzeć w Fort Lauderdale i zrujnować wszystko.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu jej ciąży.
20 229 “Turning Japanese” Sam W. Orender Fran E. Käufer 17 marca 1996 10.20

Marcy ma szansę awansować, ale ma jej zaimponować japońskiego szefa (Pat Morita). On ustawia oczy na Dodge’a Ala. Marcy próbuje przekonać Al sprzedać swój Dodge oferując dużo pieniędzy i biorąc go do paska nudie, gdzie spotyka jej szef też.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu ciąży / porodu.
21 230 “Al Goes to the Dogs” Sam W. Orender Laurie Lee-Goss & Garry Bowren 24 marca 1996 10.21

Po zrobieniu szczęście się codziennie o 3:00 rano, Al postanawia zbudować dom psa. Marcy nazywa inspektor budowlany kłopoty go. Kelly próbuje uwieść Carlosa zmieniając jej wygląd. Wreszcie z pieniędzy Carlosa & Pomoc Al dostaje domu psa z wszystkimi uprawnieniami nienaruszone.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu ciąży / porodu.
22 231 “Wrogowie” Gerry Cohen Richard Gurman & Nicole Eggert & Russell Marcus 14 kwietnia 1996 10.22

W tym odcinku spinoff (który oferuje Kelly w głównej roli i reszta rodziny Bundy w roli drugoplanowej), Kelly sięga człowieka, który jest tylko przy użyciu jej wrócić do swojej byłej dziewczyny. Tom, deliveryman który mieszka z dziewczyną, Shanon jego siostra i jej chłopak, z pracy sexy facetem. Ten epizod skupia się na konflikcie między Shanon & Tom.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu porodu
23 232 “Bud Hits książki” Sam W. Stacie Lipp Orender 28 kwietnia 1996 10.23

Seks staje na drodze do jego studiowania Bud finałów, a on ryzykuje wydalony, kiedy zostanie złapany masturbating w bibliotece szkolnej. Marcy przychodzi mu na ratunek, broniąc go.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu porodu
24 233 “Pocałunek kobiety kawa” Sam W. Orender Todd Newman 05 maja 1996 10.24

Kelly dostaje handlowych, w przypadku mężczyzn ołów jest zwolniony. Jefferson przechyli się i stają się bardzo popularne. Do dalszych działań handlowych, mają się całować. Al & Marcy się bardzo zły i przejdź do zestawu, gdy odkrywają, że scena została zmieniona po stosunku płciowym. Jefferson opuszcza z powodu pewnych różnic twórczych i Al & Marcy ich zastąpić.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu porodu
25 234 “Torch Duet Song” Gerry Cohen Donelle Q. Buck 19 maja 1996 10.25

Al pomaga Griff wygraj wycieczkę do Atlanty igrzysk olimpijskich pomagając mu odpowiedzieć na pytania w sportowym quizie radiowym, z którego jest on zakazany. Jako podziękowania, Griff zgadza się zezwolić Al trzymać znicz olimpijski, aż dziewczyna przychodzi. Sławą i zdjęciem oraz Big Uns, Al staje się bardzo zazdrosna i wyrzuca pochodnię do fontanny centrum handlowego.
Uwaga: Katey Sagal nie pojawi się w tym odcinku z powodu porodu
26 235 “Dowcip jest na Al” Gerry Cohen Calvin Brown Jr 26 maja 1996 10.26
Członkowie NO pani zacząć grać kawały na siebie. Ziemie Griff w więzieniu, zostaje osądzony i następnie ukarany za to, że kanibal. Jefferson i Al na zmianę i oszukać siebie. Kiedy stary “przyjaciel” Peggy pochodzi uwieść Al pomścić Peggy, on myśli, że to wszystko skomplikowane żart zrobić przez Jeffersona i gra dalej. Wreszcie trafia do uprawiał ślub, ale Peggy dociera na czas przerwania. Tymczasem Kelly trzyma usuwanie wszystkich wiadomości na telefonie.

Sezon 11 (1996/97)
Nr w
No sezon
Tytuł serii Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
1 236 “Twisted” Gerry Cohen Richard Gurman 29 września 1996 11.01
Przestraszyć kobietę do seksu z nim, Bud symuluje tornado – które okazuje zbyt realne, gdy rzeczywiste tornado zmierza do Chicago. Marcy zabiera ich przywódcą i Bundy i D’przemieszczający Arcys do piwnicy domu Bundy. Kelly wychodzi szukać Lucky.
2 237 “Dzieci” Corns Amanda Bearse Matthew Berry & Eric Abrams 06 październik 1996 11.02
Al i Griff szantaż Gary, z powodu złej promocji konkursu, gdy znaleźć buty ze sklepu obuwniczego są wykonane przez dzieci w ciężkich warunkach. Oni liny w Jefferson i pomoc Buda. Tymczasem Peggy wygrywa mikrofalową i rekrutuje Kelly pomóc jej ukryć przed Al.
3 238 “Kelly Muszę Habit” Amanda Bearse Laurie Lee-Goss & Garry Bowren 13 października 1996 11.03
Pokaz otwiera Al i Jefferson oglądania COPS gdy nazbyt znajomo piosenka zapala się. Al Jefferson pyta: “Czy uważasz, że nadal jest na pokaz w powietrzu?” Al uważa, że ​​to klasyk, ale nie lubię głupich sąsiadów. Tymczasem Kelly musi powstrzymać się od seksu, aby uzyskać udział jako zakonnica w komercyjnych na dodatkową oliwą z oliwek, a Al stawia jako policjanta i pojawia się z Danem oficer policjanci pokazują telewizyjne i odbiera połączenie bez niego do 9766 Jeopardy Lane, gdzie włamanie jest w toku w D’Arcy zamieszkania.
4 239 “Requiem Dla Chevyweight (Part 1)” Gerry Cohen Steve Faber & Bob Fisher 10 listopada 1996 11.04
Część pierwsza z dwóch. Ala Dodge rozpylania więc rozpoczyna wysyła resztę rodziny znaleźć pompę paliwową do niej. W retrospekcji do roku 1970, gdzie Al wspomina o tym, jak Dodge zawsze był częścią rodziny, jego rozmowy z ojcem, noc Kelly został poczęty, wspomina pewien incydent, kiedy japoński samochód przecina je i musi slam na hamulce, aby uniknąć uderzenia, i młoda Kelly, który zawsze ma głowę w książce i dowiedział się rzeczy, których rodzice nie mają pojęcia o tym, uderza głową i nagle staje trzpiotka. Peg sugeruje, że Kelly dać baby BUD jeden z jej wózki gumy do zabawy, które ani myśli Peg ani Al będzie negatywny wpływ na niego w przyszłości.
5 240 “Requiem Dla Chevyweight (Part 2)” Amanda Bearse Russell Marcus 17 listopada 1996 11.05
Część druga z dwóch. Al grzebie Dodge na podwórku i ma pogrzeb nim (wraz z jego kumplem Ike grając na dudach) i wynajmuje nowy samochód sportowy, Testica 2000, który okazuje się być cytryny. Tymczasem, Peg, Kelly i Bud wykopać Dodge więc mogą sprzedać silnik do kolektora za 10.000 dolarów, ale ex-CIA operative Jefferson sprawia szybką podróż na Kubę, aby poprosić o przysługę swojego starego wroga, Fidel Castro: ponieważ istnieje tak wiele starych samochodów tam ze względu na embarga handlowego, może jeden z nich ma pompę paliwa, które mogą zmieścić się w Dodge.
6 241 “Bundy Thanksgiving” Amanda Bearse Vince Cheung & Bob montanio 24 listopada 1996 11.06
Kiedy Jefferson nie może znaleźć indyka na Marcy gotować, Bud, Jefferson i PEG iść po pet indyka Kelly’ego więc mogą go zabić i ugotować na Święto Dziękczynienia. Próbując uratować Hank, indyków, rzucając go z okna tak, że odlatuje, umiera i staje się ich obiad. Tymczasem Al i Griff przejść do czarnej dzielnicy znaleźć ulubiony ekspres Ala, kołowy i kończy się w jej pogrzebie. Kradnie ciasto z pogrzebu. NFL na osobowości Fox James Brown, Terry Bradshaw, Jimmy Johnson, Howie Długi gościnnie.
7 242 “The Juggs opuściły budynek” Gerry Cohen Vince Cheung & Ben montanio 01 grudnia 1996 11.07
Peg chce iść do Branson, Missouri, a Bundy skończyć tam bez pieniędzy łańcuchowym ich samochodu do autobusu. Nagroda dla lokalnego konkursu talentów wynosi $ 500, więc Peg i Kelly wprowadzić jako duet śpiewający nazywany “Juggs”, a okaże się wystarczająco utalentowany, aby wygrać nie tylko pieniądze, ale touring koncert z Tammy Wynette za rok – aż wszystkie udaje się wkręcić, a ona strzela im. Tymczasem Jefferson i Marcy zgadzają karmić szczęście natomiast Bundy minęły i zaczynają czuć się trochę miłosne, ale nie możesz się zdecydować na to, co gra sypialnia grać. Starają nowy: ubierać się jak one i Al Peg i trochę role-playing, która prowadzi do gorącego czasu w sypialni Ala i Peg-tych.
8 243 “God Help Ye Merry Bundymen” Amanda Bearse Steve Faber & Bob Fisher 22 grudnia 1996 11.08
Gary zatrudnia dwóch młodych chłopców, aby pomóc Al i Griff sprzedaży świątecznej. Są z nich skorzystać i uczynić je wykonać wszystkie prace. Kiedy chłopcy są szkoleni, Gary pożary Al i Griff i kończy się podjęciem prac służebnych, w centrum handlowym. Kiedy nowi chłopcy opuścić, Al i Griff dostać pracę z powrotem. Aby wygrać konkurs dekoracji, Marcy ma naturalnej wielkości rzeźby Matki Boskiej i Józefa, które zostanie porwana przez Kelly i Bud. Kiedy próbują dostać okup od D’arcys, to idzie strasznie źle. Peg dostanie się do wypieku chleba imbirowego i piecze całą okolicę, który staje się jej pierwszą nagrodę w konkursie dekoracji.
9 244 “przestępstwa przeciwko otyłości” Amanda Bearse Russell Marcus 29 grudnia 1996 11.09
W dniu jego urodzin, kiedy obraża Al grube kobiety na drodze do pokoju Jiggly, jest on postawiony przed sądem w sklepie obuwniczym przez grupę grubych kobiet, którzy oskarżają go o naruszone zostały wobec osób otyłych. Tymczasem próba Bud i Kelly o odcień Dodge’a okna jako prezent urodzinowy do Al. Peg piecze mu ciastko i zjada go.
10 245 “Stepford Peg” Amanda Bearse Valerie Ahern & Christian McLaughlin 05 stycznia 1997 11.10
Peggy zrazy na opakowaniu batonika i uderza głową w stół, dając jej amnezję. Bez pamięci, jak ona kiedyś, Al brainwashes Peg do działania jak idealna gospodyni. Nawet wtedy, gdy Marcy próbuje powiedzieć jej prawdę, Peg nie wierzy jej. Kiedy próbują uprawiać seks, jej pamięć wraca i czyni go uprawiać seks ponownie jako kary.
11 246 “Bud na boku” Sam W. Orender Valerie Ahern & Christian McLaughlin 12 stycznia 1997 11.11
Al mówi Bud aby obniżyć swoje standardy w znalezieniu kobiety, gdy nie można uzyskać datę. Al i Griff zdjąć uniknąć tłumacząc Gary dlaczego sprzedaż spadła o 500% i ciągle proszą o pokój przerwy. Bud zatrzymuje i Gary znajdzie go za atrakcyjnego. Al, Peg i Kelly później złapać Gary próbuje wymknąć z pokoju Buda, ku przerażeniu Ala. Ale wszystko jest w porządku, kiedy postanawia zbudować im pokój przerwę w sklepie obuwniczym i zainstalować duży telewizor i lodówka zaopatrzona w piwo. Ale po jakimś czasie, Bud nie lubi być traktowany jak kawałek mięsa, który istnieje jedynie w celu zaspokojenia pragnień zmysłowych Gary’ego.
12 247 “Grime i kara” Sam W. Orender Steve Faber & Bob Fisher 19 stycznia 1997 11.12
Kelly ma klasę ulepszeń i Al korzysta z niej, prosząc ją do działania {praca} jak on. Bud pyta Al naprawy piwnicy po Al rozpoczyna ładowanie go wypożyczyć. Kiedy Al odmawia, Bud nazywa inspektora zdrowia, który sprawia, że ​​Al żyje w piwnicy po to uznane za niezdatne do zamieszkania. Bud następnie pobiera Marcy, Kelly i Peg torturować go tak, że naprawy piwnicy.
13 248 “T * R * A * S * H” Amanda Bearse Terry Maloney & Mindy Morgenstern & Todd Newman & David Faustino [29] 26 stycznia 1997 11.13
Szukam regularnych posiłków, Al i Griff wojska przy pomocy Jeffersona. Marcy czyni Kelly i Bud zbierać wszystkie śmieci rzucali w jej podwórku. Po treningu, Al i Griff kończy sprzątanie śmieci z powodu strajku z Jeffersonem ich przywódcą.
14 249 “Breaking Up Is Easy uwagi (Part 1)” Mark K. Samuels Eric Abrams & Matthew Berry 23 lutego 1997 11.14
Część pierwsza trzech. Bud ma Kelly nowy koncert aktorskich, gdzie musi walczyć z Heather, jej nemezis. Kończy się wyzwaniem sobą mecz bokserski. Po wielu szkoleń ona bije Heather. Kiedy Al-Peggy luźne źle w “Know Your Board Game małżonek” przeciw Marcy-Jefferson i Griff-jego dziewczyna, postanawiają zobaczyć doradca małżeństwa na sugestię Marcy-Jeffersona. Walczą i zerwać.
15 250 “Breaking Up Is Easy uwagi (Part 2)” Gerry Cohen Russell Marcus 23 lutego 1997 11.15
Część druga z trzech. Al wychodzi z domu i do mieszkania w pobliżu lotniska. On zaprasza Griff & Jefferson nad i świętuje. Peg-serce jest złamane, a dzieci starają się ją pocieszyć. Marcy i reszta dzielnicy świętuje z fajerwerkami i parady. Dziewczyny i chłopaki do tej samej baru do pick-up chłopaki / dziewczyny. Peg kończy się znalezieniem sobie człowieka, który dzieci kochają.
16 251 “Breaking Up Is Easy uwagi (Part 3)” Gerry Cohen Russell Marcus 02 marca 1997 11.16
Część trzecia trzech. Al utrzymuje skreślając z kobietami. Bud i Kelly zerwać Peg i jej nowy chłopak po odkryciu, że on będzie postawić całą rodzinę do pracy. Peg przyznaje, że tęskni Al i idzie się z nim spotkać. Wychodzą razem i make-up.
17 252 “Live Nude Peg” Amanda Bearse Matthew Berry & Eric Abrams 09 marca 1997 11.17
Peggy pozach jak pokój Jiggly jest striptizerką w poszukiwaniu talentów oszukać Al i wygrywa. Ale ona ma, aby zachować jej tożsamość w tajemnicy, ponieważ Al kocha Peggy persona Ścinacz więcej niż siebie. Bud siły Kelly na wadze dla utraty wagi handlowej, która przechodzi wszystkim jej tyłek.
18 253 “Babe in Toyland” Gerry Cohen Valerie Ahern & Christian McLaughlin 16 marca 1997 11.18
Kelly przejmuje dla hosta dla gburowaty dziecięcej pokazać po prawdziwy gospodarz idzie szalony na planie. Ona bawi dzieci z lalka, która wygląda jak Bud. Ona umniejsza wszystkie pozostałe znaki w serialu i Bud pożarów. Wreszcie Bud dostaje ją wystrzelił przez uzyskanie starego gospodarza powrotem. Tymczasem Al i Peg eksperyment z spanie w oddzielnych łóżkach, najpierw pojedyncze łóżka i łóżka piętrowe.
19 254 “Birthday Boy Toy” Gerry Cohen Terry Maloney & Mindy Morgenstern 30 marca 1997 11.19
Al odcina Peggy z zakupów. Jefferson jest bardzo niebezpieczny o jego wygląd i odwraca się do Peggy o pomoc. Peggy haki go do zakupów. Kiedy Marcy obiekty, dostaje pracę jako trener do ćwiczeń, gdzie wszystkie dziewczyny OGLE go. Marcy zmusza go do rezygnacji. Bud kieruje reklamie Shoes Gary z Kelly i Al. Po złych wyników, Griff zastępuje Al i Al próbuje sabotować strzelać.
20 255 “Lez Be Friends” Gerry Cohen Pamela Eells 10 kwietnia 1997 11.20
Kuzyn Marcy jest, Mandy (Amanda Bearse w podwójnej roli) przybywa do miasta i zaprzyjaźnia Al. Marcy jest bardzo zazdrosny o jej kuzyn prosi Al trzymać ją z dala od Jefferson. Później Mandy odkrywa, że ​​jest lesbijką do Al, a następnie do Marcy, co czyni ją bardzo zły. Al potrafi pocieszyć Marcy do przyjęcia Mandy.
21 256 “Damn Bundy” Richard Correll Ben montanio & Vince Cheung 27 kwietnia 1997 11.22
Al tworzy pakt z diabłem (Robert Englund), aby zagrać z Chicago Bears wziąć je do Super Bowl, w zamian za jego duszę. Kiedy Al nalega na nie po jego opuszczeniu cel zostanie osiągnięty, Diabeł wysyła go do piekła, gdzie spotyka całą swoją rodzinę, która jest teraz martwy. W jego życiu jest dokładnie tak, jak na ziemi, wyzywa The Devil na mecz do powrotu na Ziemię.
22 257 “Chicago Shoe Exchange” Mark K. Samuels Matthew Berry & Eric Abrams 04 maj 1997 11.21
Al i Griff włączyć sklepie obuwniczym w sklepie barterowej, po liściach Gary, aby mogli się fotele do masażu. Wreszcie są one zmuszone do odwrócenia ich pracy, gdy Gary zwraca. Tymczasem Kelly bierze lekcje masażu i testuje je na Bud, który jedzie bardzo źle.
23 258 “Desperate Half-Hour” (Part 1) Gerry Cohen Valerie Ahern & Christian McLaughlin 09 czerwca 1997 11.23
Część pierwsza z dwóch. Buda pen-pal z więzienia (Tricia cast) i jej chłopak (Chip Esten) wizytę w gospodarstwie Bundy i wziąć zakładnika rodzinnego. Marcy i Jefferson ubierz na rejs i odwiedzić Bundy pocierać ją widok Kelly kończy się zakochać się w więźnia chłopakiem, Lonnie. Tymczasem Al i plan Griff oglądać pay-per-view film 3D w domu, ale kończy się jako zakładnik też.
24 259 “Jak poślubić Moron” (część 2) Gerry Cohen Ben montanio & Vince Cheung 09 czerwca 1997 11.24
Finał serii. Po Lonnie jest zwolniony z więzienia, proponuje, aby Kelly. Kiedy uświadamia sobie, że Al Lonnie jest synem Tots, że się zgadza. Z godziny przed ślubem Kelly, Al Kelly dowiaduje się, że nowa beau jest żądza dla innych kobiet. On jest w dylemat, ale ostatecznie kończy się łamanie ślubu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 691 times, 2 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...