Słoneczny patrol

David Hasselhoff – Mitch Buchannon | Parker Stevenson – Craig Pomeroy | Shawn Weatherly – Jill Riley | Billy Warlock – Eddie Kramer | Erika Eleniak – Shauni McClain Kramer | Brandon Call – Hobie Buchannon | Pamela Anderson – Casey Jean “C.J.” Parker | David Charvet – Matt Brody | Jason Brooks – Sean Monroe | Krista Allen – Jenna Avid | Jeremy Jackson – Hobie Buchannon

sloneczny-patrolsloneczny-patrol 2sloneczny-patrol 3sloneczny-patrol 4
sloneczny-patrol-eddie-shauni


Słoneczny patrol (tytuł oryg. Baywatch) to amerykański serial przygodowy, realizowany w latach 1989–2001. W początkowej fazie cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza w USA i Niemczech. Emitowany wielokrotnie także w Polsce, przez kilka różnych stacji telewizyjnych – po raz pierwszy latem 1994 r. w TVP 1, a następnie w Polsacie , TV 4 i Universal Channel.

Serial opowiada o przygodach – prywatnych i zawodowych – grupy ratowników z Los Angeles. W latach 1995–1997 powstawał jego spin-off zatytułowany Nocny patrol (oryg. Baywatch Nights). Zarówno w trakcie realizacji, jak i po jej zakończeniu, powstało kilka filmów telewizyjnych o przygodach kalifornijskich ratowników. Na sezon 1998-’99 tytuł serialu zmieniono na Baywatch Hawaii i tam też przeniesiono akcję.

Pierwszy odcinek
Oryginalny tytuł “Panic at Malibu Pier”. Mitch otrzymuje stanowisko, niezrównoważona nastolatka (Mädchen Amick) spada z mola i staje się zazdrosna o ratownika. W późniejszych odcinkach częściowo zmieniła się obsada – aktorzy (Richard Jaeckel, Nancy Valen) grają inne role natomiast Gina Hecht została zastąpiona przez Holly Gagnier w roli Giny Pomeroy.

Obsada
David Hasselhoff – Mitch Buchannon

Przed Sezon 1

Mitch był najmłodszy syn Al i Irene Buchannon. Miał starszego brata i dwie Buzz dogadywali się całkiem dobrze mimo bardzo różnych osobowości. Choć Buzz był beztroski brat, który zrobił to, co chciał, Mitch był bardziej odpowiedzialny.

Mitch nie miał dobrych relacji z ojcem. Czuł jego ojciec go nie kochała i był rozczarowany w nim. Wynikało to z chęci Ala że Mitch by pójść w jego ślady i zostać architektem. Przez chwilę Mitch poszedł wraz z ojca wniosków i architektury nawet studiował w college’u, ale to nie było dla niego, a on postanowił zostać pełnoetatowym ratownik zamiast coś marzył robi, ponieważ był chłopcem. [1 ]

W liceum Mitch spotkał Gayle i dwa zaczął dzień. W końcu za mąż i urodziła syna, Hobie Buchannon . Chociaż dwa kochali ostatecznie rozwiedli. Gayle czułem Mitch był zbyt zainwestował w jego pracy i nie mogła poradzić. Mitch nie chce zerwać a on nadal kochać Gayle za rok później.

Wkrótce po jego rozwodzie z Gayle, Mitch wszedł w związek z Stephanie Holden . Dwa szybko stał się poważnym, ale Stephanie lewo Mitch. Nie zdawał sobie sprawy, że aż rok później wyszła za mąż w tym czasie i wróciła do męża do pracy rzeczy. [2]

Mitch był również Navy SEAL, który osoby przeszkolone w walce wręcz. On skorzystał z tego szkolenia w swojej pracy jako ratownik w razie potrzeby, na przykład rozbrojenie bomby.
Sezony 9/1

Jako seria rozpoczęła Gayle i Mitch byli trudności wypracowania porozumienia opiekę nad Hobie. Gayle Hobie chciał przyjść z nią żyć w pełnym wymiarze czasu w Ohio. Mitch został zdewastowany przez to, ale po realizacji ile Hobie chciała zostać jego ojciec zgodził się Gayle niech pobyt w Kalifornii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Parker Stevenson – Craig Pomeroy
Shawn Weatherly – Jill Riley

Jej postać była najbardziej doświadczona kobieta ratownik na służbie trenowała Shauni McClain , jak stać się lepszym ratownik i był szanowany przez wszystkich swoich przyjaciół na Baywatch. Zmarła z tętniakiem spowodowanych przez atak rekina podczas “Derby Shark”, 18. odcinek serii.

Shawn Weatherly się w 19 (w tym odcinków pilota) pierwszego sezonu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Billy Warlock – Eddie Kramer

Eddie rozpoczął życie na Baywatch jako nastolatek z skomplikowanym tle. Będąc sierotą, uczył się od najmłodszych lat, by się bronić – teorię, że dostał go w kłopoty kilka razy, podczas gdy w pierwszym roku na Baywatch . W ciągu pierwszego roku wykazuje oznaki, że lubi, aby zachować siebie pasują i lubi polu. To pomaga mu w niektórych sytuacjach, ale także utrudnia jego postępy w ciągu Baywatch . Eddie jest bezdomna w tym czasie i jest wspomagany przez kolegę Lifeguard Craig Pomeroy ( Parker Stevenson ). Eddie udało się zabezpieczyć miejsce jego kierunku początku swojej drugiej kadencji. Przez lata wyruszył na bardzo znanej relacji z Shauni McClain ( Erika Eleniak ). Dwa spadnie do szaleństwa w miłości, w końcu ożenić się nawzajem i przeprowadzce do Australii na początku swojej trzeciej kadencji. To było na ekranie prawdziwy związek, który zwrócił na okres.

Warlock Eddie Kramer Billy odtwarzane w 44 odcinków w porach pierwszego i drugiego, a także, jak w pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu. W sezonie 2 Billy został przeniesiony z regularnie członkiem obsady do wspierania ołów, który jest gdzie miał pozostać aż do wyjazdu w 1992 roku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Erika Eleniak – Shauni McClain Kramer

Shauni był kompletnym żółtodziobem, kiedy zaczęła się jako ratownik z Baywatch, bać ludzi tonących i zamrażanie, gdy ludzie potrzebowali CPR. Została ona umieszczona pod skrzydła doświadczonego ratownika Jill Riley , Jill dał Shauni zaufanie jej umiejętności i pomógł jej stać się lepszym ratownik. Wkrótce dwa stał najlepszymi przyjaciółmi. W swoim czasie na Baywatch ona zakochała się w końcu za mąż za kolegę Eddie Kramer ( Warlock Billy ). Obaj zostawili Baywatch, aby rozpocząć nowe życie razem w Australii na początku sezonu 3. Ich stosunek na ekranie się rzeczywistym przez okres czasu.

Erika Eleniak się w 44 odcinków pierwszego i drugiego okresów i pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu. Eleniak było serialu kobieta prowadzi od 1989 do 1992 roku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Brandon Call – Hobie Buchannon

Hobie był syn ratownik Mitch Buchannon . W Baywatch: Hawaiian Wedding, Hobie tworzy romantyczny związek z jego długoletnich zgniotu Quinn Letnich .

Jego rodzice są rozwiedzeni i jego mama, Gayle pojawia się w pilota, jedno i cztery epizody w dwóch części odcinka, począwszy od sezonu 1-5.

Według David Hasselhoff , rola Hobie Buchannon prawie udał się Leonardo DiCaprio .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Pamela Anderson – Casey Jean “C.J.” Parker

David Hasselhoff , producentem wykonawczym i gwiazdą Baywatch , oferowane Pamela Anderson roli CJ Parker, ratownik . Pamela natychmiast przyciąga do roli z powodu ” myślenia New Age “, która dzieliła z charakterem – w tym interes w kryształach, medytacji i interpretacja snów. Na przykład: w Baywatch: Hawaiian Wedding filmu reunion, CJ odkrywa jej największym zainteresowanie jest w medytacji .

Charakter CJ Parker pojawiła się również w reklamach DirecTV .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
David Charvet – Matt Brody

Matt rozpoczął długoterminowej relacji z Letniej Quinn (w tej roli Nicole Eggert ) w czwartym sezonie, a wykonywał podobną relację z CJ Parker (grana przez Pamela Anderson ) w sezonie piątym i szóstym.

W 1995 roku został zmuszony do rezygnacji z powodu fałszywych pozwu złożonego przez molestowanie seksualne Neely Capshaw .

David Charvet grał w 16 odcinków trzeciego sezonu, 16 czwartego sezonu, 17 odcinków piątego sezonu, w 4 odcinkach szóstego sezonu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jason Brooks – Sean Monroe

Sean jest dedykowany ratownik, który myśli, że czyni różnicę w świecie jako ratownik. Mitch wybrać mu być za Baywatch Hawaii. Pomimo emocjonalnej siły Seana, ma własne demony. On myśli, że sam odpowiada za śmierć jego syna, co doprowadziło do rozwodu z żoną.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Krista Allen – Jenna Avid

Jenna uosabia femme fatale . Ona jest bardzo egoistyczny charakter i mogą być szczególnie mściwy, zwłaszcza Seana , którego ona Drwiny całej serii. Ale w końcu, dwa zaczyna się zakochać, i podłączyć po ich pierwszej randce.

Krista Allen grał w ostatnich pięciu odcinków dziesiątego sezonu, a we wszystkich 22 odcinków sezonu jedenastego sezonu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Gena Lee Nolin – Neely Capshaw

Neely, początkowo grana przez Heather Campbell, została wprowadzona w postaci jednorazowej w piątym finale sezonu, “Wet and Wild”, młody ratownik rekrut, który próbował zrobić romantyczny zaliczek wobec kolegi ratownika Matt Brody ( David Charvet ), który zwrócił ją na dół, gdyż był już randki CJ Parker ( Pamela Anderson ). Ukąszony przez odrzucenie zarówno Matta i jego późniejszych ocenianie jej picie na służbie podczas wykonywania ratowniczych (znalazł się zapach alkoholu w jej oddechu, ponieważ wykonywane CPR na dziecko) i raportowanie jej za naruszenia, mściwy Neely szukał zemsty fałszywie oskarżając Matta z molestowaniem seksualnym i, po tym jak został zawieszony do czasu rozpoczęcia dochodzenia, składając zakaz zbliżania się przeciwko niemu (z powodu incydentu między Mattem i Neely ówczesny chłopak, stunt performer Danger Johnny, kiedy Matt próbował skonfrontować Neely o jej rękę w zawieszenie) i grożąc pozwać go do sądu, Baywatch i hrabstwa Los Angeles . Matt, starając się oczyścić swoje imię, a następnie łączą się z CJ narazić dwulicowość Neely, kiedy CJ, pod pretekstem konieczności walki z Mattem, spotkał się z Neely w kawiarni, aby omówić sprawę i potajemnie taśmie Neely ujawnienia prawdy o niej plan zemsty Matt (także Neely mówi CJ kłamać na jego temat, jak to robiła, to przyznaje, że nie miał molestować seksualnie ją). Matt przybył na chwile scen później on i CJ ujawnił nagranie obciążające, a później przeniósł ją do urzędników powiatowych, którzy następnie opalanych Neely z Baywatch za swoje czyny i wyczyszczone Matt wszystkich opłat i wrócił go do służby. [1]
W roku Nolin Gena Lee

Neely powrócił jako regularny charakter (teraz grana przez Nolina) począwszy od szóstego premierze sezonu, “Trapped Beneath the Sea, Part I”. Jej powrót do pokazu zostało wyjaśnione przez Neely wynajęte przez niechętne Stephanie Holden ( Alexandra Paul ) na podstawie zamówień od powiatu, który zdecydował o przywróceniu Neely do jej obowiązków ratowników, w zamian za jej upuszczenie pozew ona wcześniej zgłoszonych wobec powiatu , wynikające z wydarzeń “Wet and Wild”.

Nolin dalej grać Neely przez trzy sezony (1995-1998). Podczas swojego pierwszego pełnego sezonu jako stałego charakteru, Neely był serialu rezydenta bad girl, będąc w stałym konflikcie z jej współpracowników, a jej szef, Mitch Buchannon ( David Hasselhoff ), prawie tak często, jak wyszła ratowania życia w czasie pracy , w jednym na początku incydentu, dostała się w bójkę z CJ, który był zdenerwowany rehiring Neely i obwinia ją o Matt pozostawiając Baywatch, aby przenieść się do Francji. [2]

Podczas siódmego sezonu, jednak pisarze Baywatch dał jej makeover osobowości jak ją zreformować i przekształcić w dobry charakter, ruch, który nie współgra z niektórymi z serialu fanów, którzy lubili się bad-girl krawędź, która Neely pierwotnie miał. Neely również pojawiła się jedynie w kilku odcinkach tego sezonu z powodu rzeczywistych ciąży Nolina, która później doprowadziła pisarzy aby postać matki, jak również. Brak Neely był wyjaśnił później poprzez jej odzyskania od wypadku na nartach, a gdy był przekonany do powrotu do pracy i uzyskać jej recertyfikacji ratownik po Mitch i Donna ( Donna D’Errico ) poznać jej zapisaniem starszej ofiary ataku serca z CPR po nieudana kradzież apteka w odcinku “Homecoming”, błagała off robi niezbędne badanie krwi, co prowadzi do odkrycia, że stał się uzależniony od środków przeciwbólowych w czasie jej powrotu do zdrowia. [3]

Podczas ósmego sezonu, trzeci i ostatni sezon kreację przez Nolina, Neely się romans z Mitchem i pobrali w kończącym sezon trzech odcinkach, “Bon Voyage” i “White Thunder at Glacier Bay, część I & II ”
Post-Nolin wizerunek

Neely została przekształcona po odejściu Nolina się z wystawy w filmie własnej serii, Sheena z Jennifer Campbell przejęciem roli. Do tego czasu jednak, znak został zdegradowany do powracającej roli, występując w zaledwie czterech epizodów w dziewiątym sezonie. Postać była jeszcze raz retooled do jej “Bad Girl” korzeni, jak okazało się, że ona leżała na długi czas o oddzieleniu od swojego dziecka, ojca, w rzeczywistości, człowiek nie miał pojęcia, Neely była w ciąży. Wykazano, że zdesperowany Neely uwiódł Mitcha do małżeństwa ją o stabilności (ich małżeństwo nigdy nie było technicznie prawne), ale nadal pracował na plaży. Neely staje się bardziej conniving, nawet co wydaje się jak Mitch uderzył ją i próbuje koronki Alex Ryker lekarstwa ‘s, powodując jej prawie mają zajęcia. Zdając sobie sprawę, jak niebezpieczne Neely jest Alex (z całym zespołem Baywatch w holowania) konfrontuje ją na plaży, odpala ją, a potem uderza Neely się. Jej ostateczny wygląd w serii był w odcinku “Rage Wave”, w dniu 3 maja 1999 roku. Jennifer Campbell poprzedni ukazał się na Baywatch w trzecim sezonie jako jeden z interesów Matt Brody miłości.

Neely zwrócony w 2003 gościnnie Baywatch: Hawaiian Wedding , po raz kolejny wcielił się Nolina. W filmie Neely, który uważała się wdową, kiedy Mitch został uznany za zmarłego po wybuchu łodzi na Hawajach w dziesiątym finale sezonu “maszyna do zabijania”, dowiaduje się, że Mitch żyje i zamierza poślubić Allison Ford ( Alexandra Paul ), która jest sobowtór zmarłego teraz-Mitcha jednorazową dziewczyny Stephanie Holden. Odkrycie, że Allison jest potajemnie w lidze ze starym wrogiem Mitcha, Mason Sato ( Cary-Hiroyuki Tagawa ), Neely zespoły z resztą starej załogi Baywatch spróbować zatrzymać ślub, jak również ożywić swój związek z Mitchem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Nicole Eggert – Roberta “Summer” Quinn

Sezon 3

Summer i matka Jackie Quinn przeniósł się do Kalifornii, aby uciec obraźliwy Jackie byłego chłopaka. Jeździli po całym kraju w ich przyczepy i ustawić siebie w miejscowym parku przyczepy. Summer była gwiazdą sportu w swoim rodzinnym mieście zdobywając wiele nagród do pływania. Pomimo jej silnych umiejętności pływackich była zdenerwowana wypróbowanie do szkoły ze względu na jej debiutanckim niedoświadczenie na plaży. Dzień była logując się do tryouts matki były chłopak odnalazł ją i konfrontacji jej. Kiedy zaczął się z nią fizyczny Matt Brody wkroczył i zatrzymał go. To był początek długiej przyjaźni między nimi. Kiedy Lato był zdenerwowany na skacząc molo Matt pomógł jej przezwyciężyć swoje lęki. Umiejętność pracy w zespole oraz doprowadził je do zostać przydzielony do pracy w Baywatch.

Summer spotkał lokalny surfer o imieniu Jimmy Slade i natychmiast stał smitten z nim. Pomimo swojej popularności z wielu innych dziewczyn, dwie w końcu zaczął dzień.

Nicole Eggert pojawił się latem w 16 epizodach w trzecim sezonie.
Sezon 4

Kiedy udał się na Hawaje Slade się na profesjonalnym torze surfowanie ledwo napisał lub zadzwonił do niej. To sfrustrowany Lato i wzięła go na znak, że nie były już randek. Kiedy Matt zaczął wykazywać zainteresowanie jej romantycznie lata czuł się winny z powodu bliskiej przyjaźni Matta z Slade. Nie wiedziała, jak wybrać między nimi, gdy Slade wrócił i chciał rozpocząć randki ponownie. To spowodowało jej dużo stresu i zaczęła rozwijać zaburzenia jedzenia. Dzięki pomocy CJ Parker Lato pokonał jej bulimia. Slade również zatrzymany Lato naciska, raz widział jak blisko ona i Matt stał.

Summer i Matt zaczął się poważnie, a nawet mówił o zamieszkamy razem, ale w przerwie między sezonów 4 i 5 dwa zerwaliśmy. Lato znaleziono rozstanie się być bardzo bolesne i zdecydowała się wrócić do Pittsburgh i uczestniczyć w kolegium tam.

Nicole Eggert pojawił się latem w 16 odcinków w czwartym sezonie.
Film Reunion

Summer wrócił na Baywatch: Hawaiian Wedding filmu gdzie tworzą związek z synem Mitcha Hobie pomimo 8 lat różnicy wieku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jeremy Jackson – Hobie Buchannon
Yasmine Bleeth – Caroline Holden

Sezon 4

Caroline zadebiutowała na Baywatch w Sezon 4, Odcinek 7 “Część Tentacles 2”. Przyjechała do Baywatch ogłosić jej siostrą, Stephanie Holden , że była zaręczona z ekologiem nazwie Frank Randall. Jej radość nie trwała długo jednak, gdy starano się o życiu Franka. Po Frank odzyskuje dwa ożenił. Frank był niewierny ją wiele razy, ale nie miał odwagi go opuścić.
Sezon 5

Caroline wróciła do Baywatch w sezonie 5 premiera z wiadomością, że była rozwodzi Frank w końcu po tym, jak po raz kolejny zdradził ją. Wyraziła zainteresowanie coraz ratownik ponownie, coś, czego nie zrobił od czasów liceum. Caroline wspólne mieszkanie z siostrą i innymi ratownik, CJ Parker . Caroline opracował romantyczny zainteresowanie kolegi ratownika, Logan Fowler .

Podobnie jak w innych ratowników, Caroline był silny, odważny, i piękne. Ona i kolega ratownik CJ Parker byli najlepszymi przyjaciółmi.
Sezon 7

W sezonie 7, Logan proponuje do niej, a ona przyjęła, tylko zerwać swoje zaręczyny kilka dni później. Na weselu siostry zdecydowały się zostać przyjaciółmi. Caroline planuje wielkie wesele dla Stephanie i Toma, ale opt para za niewielką wesele i ślub na plaży. Caroline jest ten, kto złapie bukiet Stephanie. Jednak tragedia uderza kiedy Stephanie jest zabity na swojej podróży poślubnej. Caroline słyszy o śmierci swojej siostry od Mitcha. Caroline opłakuje Stephanie cały sezon i idzie tak daleko, aby wierzyć, że bezpański pies posiada reinkarnacji duszy zmarłej siostry. Caroline wyjechała do Nowego Jorku, po zakończeniu sezonu 7, ale pojawiał się gościnnie w sezonie 8.
Sezon 8

Wróciła w “Lifeguard poufne”, znalezienie JD Dariusza śpiące w łóżku (optował spać w starym pokoju Stephanie, ale to było poza granice dla każdego). Pojechała do Nowego Jorku na przesłuchanie do części w nadziei telewizora telenoweli zatytułowanej Shannona, które jej nie dostać. Caroline wraca do pracy po sześciu miesiącach, Taylor stawia ją na plaży Matki pełnym małych dzieci najczęściej. Na swoim pierwszym plecy dzień, Caroline spoty rekin w wodzie i szybko mówi wszystkim, by się wydostać. Jednak operator idzie do rekina się bliżej przyjrzeć. Taylor idzie do wody, żeby go uratować, że jest trafiony w głowę i znokautowany. Rekin idzie do Taylor, ale Caroline ratuje ją i kamerzystę z rekina zbliża. Caroline i JD spędzać więcej czasu razem, a skończyć się żeglować razem. Jednak są one w łodzi wywróceniu i JD wąsko ratuje Caroline od masztu spada. Incydent przywraca wspomnienia śmierci Stephanie i ze łzami w oczach Caroline pociesza JD To dzień sekretarki wiadomość maszyny od castingu do Nadziei Shannona mówi Caroline, że ona ma rolę. JD próbuje przekonać mamę, ale ona decyduje się odejść, mówiąc mu, że jest to jej marzeniem.
Baywatch TV filmy

Caroline pojawił się w 1995 wykonane dla telewizji film Baywatch filmu: Forbidden Paradise , który był film o postaciach z popularnej serii Baywatch wakacjach na Hawajach . Została dodatkowo opisywany w 09 marca 1996 epizodu Baywatch Nights zatytułowany “Opiekun”.

Pojawiła się także w 2003 wykonane dla telewizji film Baywatch: Hawaiian Wedding , które służyły jako zjazd do obsady.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
David Chokachi – Cody Madison
Jaason Simmons – Logan Fowler

Sezon 5

Pierwsze pojawienie się Logana był w sezonie 5 premierze. Dopiero niedawno przybył do Kalifornii z Tasmanii w ramach programu wymiany ratownik. Miał reputację jako top ratownik w Australii, ale natychmiast zaczął powodować problemy raz przybył na Baywatch. On nie działa dobrze w zespole lub wypełniać rozkazy swoich przełożonych, to spowodowało, że sprzeczne z wielu swoich kolegów ratowników, w tym Matt Brody i CJ Parker .

Poznał Caroline Holden i dwóch rozpoczął do tej pory. Ta relacja wkrótce zakończony chociaż z powodu niewierności Logana. On zaczął widzieć bogatą starszą wdowę o imieniu Kathleen Huntington, za plecami Caroline. Kiedy Caroline dowiedziała była wściekła i zerwała z Logan. Mimo że nie jest już razem dwa wciąż żywić uczucia do siebie. Choć nadal dbał o Caroline, Logan zakończył się ślubie Kathleen dostać greencard aby mógł pozostać w Ameryce i na Baywatch.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Carmen Electra – Lani McKenzie
Mitzi Kapture – Alexis “Alex” Ryker
Marliece Andrada – Skylar Bergman
Kelly Packard – April Giminski
Alexandra Paul – por. Stephanie Holden
Brook Burns – Jessie Owens
Traci Bingham – Jordan Tate
Donna D’Errico – Donna Marco
Michael Newman – Mike “Newmie” Newman
Michael Bergin – Jack “J.D.” Darius

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1 (1989-1990) na NBC

Oryginalna seria uruchomić na NBC, który został odwołany po jednym sezonie. Seria kontynuowana w konsorcjum.
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
1 “Panic at Malibu Pier” 23 kwietnia 1989 101

W pilotażu, Mitch został właśnie awansowany na porucznika. Mitch i jego była żona Gayle mieć argument o tym, co jest najlepsze dla ich Hobie syna. Eddie Kramer jest top debiutant w klasie Rookie of ’89 i Shauni McClain jest jednym z ostatnich, aby się zakwalifikować. Shauni zaczyna się jako straszny ratownika, ale doświadczona Jill uczy ją, jak stać się dobrym ratownik.

Aby dopingować Hobie up, Mitch i jego stary przyjaciel Al ratownik, Hobie wziąć na rejs połowowy. Wtedy coś się dzieje, a łódź zatapia pod powierzchnią. Mitch i Al muszą uratować ludzi na łodzi. Strajk Disaster podczas końcowej ratunek, gdy Al zostaje uwięziona wewnątrz wraku i umiera. Baywatch organizuje pogrzeb na morzu dla Al, z Mitch trzyma mowę.

Tymczasem Craig ratuje dziewczynę o imieniu Laurie. Ona jest szalona i wynika Craig po całym dniu. Kiedy Craig ma się zamknąć swoją wieżę, że jest zaskoczony, Laurie w wieży. Tylko gdy inny ratownik podchodzi do wieży, Laurie zabiera jej ubranie i Craig nie wie, w co wierzyć. Później na imprezie Mitcha, Laurie mówi Gina, że ​​ona i Craig uprawiała seks ze sobą. Później, gdy Craig i Gina stwierdza Laurie w wieży, że został pobity przez kogoś. Laurie twierdzi, że jej ojciec jest winowajca. Dlatego, Craig i Gina pozwala jej spędzić noc w ich domu.

Następnego ranka Craig płaci pani Harris wizytę i dowiaduje się, że ojciec Laurie nie żyje od dziesięciu lat. Laurie właśnie został zwolniony ze szpitala i Craig nagle, że Gina może być w niebezpieczeństwie. Craig stwierdza, Gina i Laurie pod molo, gdzie Laurie próbuje zabić Gina nożem. Ale Craig potrafi rozmawiać ją z niego.

Trevor Cole z Australii pracuje jako ratownik w lokalnym klubie plażowym. Trevor myśli, że jest najlepszy i Mitch natychmiast nie lubi go. Podczas ratowania, Trevor ratuje kobietę zamiast dwóch chłopców, którzy byli bliżej niego. Po tym incydencie, Mitch czyni całkowicie jasne dla Trevora, że ​​na plaży Mitcha, można śledzić jego zasady. Mimo że Mitch nie lubi go, stara się naśladować go wspinaczki fajkę wykorzystując tylko ręce i nogi.

Uwagi

Richard Jaeckel który gra Al Gibsonem w tym odcinku, później zagrał porucznika Ben Edwards latach 1991-1994. Gina Hecht odgrywa Gina Pomeroy w pilotażu, ale Holly Gagnier przejmuje rolę w kolejnych odcinkach. Nancy Valen grający Hallie w pilota, później stał się regularnym członkiem obsady w 1996 jako kapitan Samantha Thomas.

Brian Austin Green z “Beverly Hills 90210” ma małą rolę jako chłopiec na plaży, w tym odcinku. John Sherrod ma małą rolę jako Ratownik Owen w tym odcinku. Kellie Martin gra Chelsea Carol, Hobie dziewczyna jest zainteresowany

Znaków wymienione jako nieznane są (1) Przerażona matka, (2) Kobieta Lifeguard, (3) Peter Kelly, (4) James, ratownik.

“Baywatch: Panic at Malibu Pier” pierwotnie wyemitowany w dwóch godzin filmu na NBC. Kiedy “Baywatch: Panic at Malibu Pier” nagłaśniane, to została oceniona numer sześć w dziesięciu najlepszych programów tego tygodnia.
Muzyka: “Look Out dowolnym oknie” i “The Show Goes On” w wykonaniu Bruce Hornsby & The Range, “Slave to Love” w wykonaniu Bryana Ferry, “Dirty Dancing” w wykonaniu Diany DeWitt.
2 “W Deep” z 22 września 1989 102
Zamiast chodzić do szkoły letniej, Hobie postanawia pojechać na narty zasilania z dwoma przyjaciółmi, których brawura prowadzi do tragicznego wypadku. Brak Eddiego środków finansowych objawia się, gdy Craig znajduje go spać w jednej z wież ratownik.
3 “Heat Wave”, 29 września 1989 103
Dwóch chłopców utknąć w dużej drenażu, który jest gwałtownie napełniania z przypływu i Mitch prowadzi grupę ich uratować, zanim będzie za późno. Tymczasem Craig, pod naciskiem swoich szefów kancelarii, musi podjąć decyzję, czy chce być prawnikiem lub ratownik na przyszłość.
4 “Second Wave” 13 października 1989 104
Stary znajomy Eddie przychodzi do LA, ale szybko staje się jasne, że Eddie nie przyjmuje tej wizyty. Trevor pochodzi bogatą kobietę, która jest dla niego garstka do czynienia i Mitch martwi nadchodzących obowiązkowych testów, że wszyscy, łącznie z nim porucznicy, muszą podjąć.
5 “List w butelce”, 20 października 1989 105
Mitch ex-żona planuje przenieść się do Ohio i chce wziąć z nią Hobie. Zdenerwowany na warcholstwo, że wynika, Hobie startuje z przyjacielem i biegnie do piratów na pobliskiej wyspie. Sprzeczka Eddie i Shauni po Shauni przypadkowo rani Eddie.
6 “The Sky is Falling” 27 października 1989 106
Gayle i Mitch nadal walczyć na planie Gayle do podjęcia Hobie z nią. Samolot rozbija się w wodzie w pobliżu plaży z pasażerów, po ich uratował, patrząc odzyskać walizkę skradzionych pieniędzy, które mieli ze sobą. Kapitan Thorpe postanawia przyłączyć Eddie i Shaunie ich wieży, aby ich uczyć. Thorpe później zatrzyma złodziei pieniędzy w sposób, który imponuje Eddie.
7 “Drowning Pool” 03 listopada 1989 107
Człowiek znajduje utonęła przy plaży i Jill podejrzewa foul play jest powód. Zaczyna widzieć syna ofiary i podczas dochodzenia odkrywa człowieka kuzyn był odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Człowiek, który pomógł Jill przynieść ofiarę na brzeg zdecyduje, że chce być ratownikiem, a także, mimo że nie jest kwalifikowany.
8 “Szkoła Rookie” 10 listopada 1989 108
Kobieta kradnie książkę z potężnego człowieka i ukrywa się z nim za pomocą Eddiego. Craig i Gina kontemplować o dzieci, kiedy są małżeństwem, ale po namyśle, po spełnieniu kilku, podczas gdy na romantyczny weekend. Trevor odkrywa, że ​​jego konkurent najmocniej wśród debiutantów jest domieszkowany.
9 “Statek wycieczkowy” 24 listopada 1989 109
Eddie nie chce nowego chłopaka Shauni się lub sposób traktuje ją, kiedy nie wszystko idzie tak jak on chce. Hobie również dostaje w kłopoty z dziewczyną, która lubi go. Tymczasem człowiek, który organizuje duże imprezy na statku staje się problemem dla ratowników na Baywatch.
10 “Kretyn z mielizny” 01 grudzień 1989 110
Otwiera nowy hotel w pobliżu plaży i ciąg morderstw wystąpić w tym samym czasie, który przekonuje Craig dwa mogą być podłączone. Tymczasem Eddie marzenia jak dostaje dentystycznych pracy powoduje go do działania nerwowy wokół żona Craiga. Na plaży znajduje się silnie Shauni adorowany.
11 “Shelter Me” 08 grudnia 1989 111
Zbliża się tropikalny sztorm ma ratowników Baywatch przygotowujących się do jej skutków, ale obecność dwóch poszukiwanych przestępców spowodować nieprzewidziane wydarzenia. Eddie i reszta Shauni. Hobie i dziewczyna ma strony burzy.
12 “The Reunion” 15 grudnia 1989 112
Mitch uczęszcza jego wysoki zjeździe absolwentów i spotyka kolegę, który pobudza stare uczucia. Eddie, sfrustrowani nie mając samochodu, kupuje jeden na bardzo niską cenę z kumplem, ale szybko odkrywa, dlaczego koszt był tak nisko.
13 “Armored Car” 05 styczeń 1990 113
Proam turniej siatkówki plażowej jest przetrzymywany i Trevor próbuje przekonać Jill być jego partnerem konkursu. Ich głównym rywalem w konkursie jest Jill były partner, który cementuje determinację Jill do konkurowania. Tymczasem wystawa nastawiona na zjednać zainteresowanie zapisywania lokalnego molo prowadzi do Shauni & Eddie staje uwięziony pod wodą w zamkniętej ciężarówce opancerzonym po części załamuje molo.
14 “Court Home” 12 stycznia 1990 114
Nowy ratownik dotrze Baywatch i wzbudza różne emocje w obecnym pracownikom. Jill i Shauni iść do kanapek sprzedaży biznesu, ale znaleźć konkurencję być sztywniejsze niż oczekiwano.
15 “We Need a Vacation” 26 stycznia 1990 115
Craig dołącza Cort i Eddiego na wycieczkę do Meksyku na długi urlop przeterminowanych ale rzeczy kolei zupełnie inaczej od nich oczekiwać. Tymczasem Mitch ma nieoczekiwany houseguest i Hobie zakochuje się w Shaunie.
16 “Muddy Waters” 02 lutego 1990 116
Cort i Eddie do miejscowej wody im zaparkować uczyć nastolatków na temat obowiązków ratowników, ale jeden z nich szybko nie znosi obecność Eddiego. Powrót na Baywatch, Hobie dowiaduje się, że rodzice jego kolegów w szkole podejmuje niechętnie patrzy lifeguarding jako zawód i Shauni wpada w kłopoty przez jej zdjęcia w pinup magazynu.
17 “Oczy węża” 09 lutego 1990 117
Nielegalne kasyno na morzu powoduje problemy Cort i kilku jego kolegów ratowników. Hobie myśli, że jego angielski klasa będzie wiatr, kiedy Mitch zaczyna celownik swojego nauczyciela, ale szybko uczy się inaczej.
18 “Eclipse” 23 lutego 1990 118
Eddie uważa, widzi ducha przez wodę i ma innych wierząc, że traci rozum. Hobie dowiaduje się, że przyjaciel pet będzie uśpić dla domniemanego ataku i postanawia pomóc w obu z nich.
19 “Shark Derby” 02 marca 1990 119
Lokalnym właścicielem firmy organizuje rekina derby ale zdarzenie szybko wymkną się one spod kontroli i prowadzi Jill biec do wody, by uratować chłopca, ale potem zostaje zaatakowana przez rekina. Ona jest zapisywany przez Mitcha ale później umiera od tętniaka krwi.
20 “The Big Race” 16 marca 1990 120
Cort wejdzie wyścig wygrać nagrody pieniężne i spełniają zastawu czyni w ujęciu rocznym. Tymczasem Shauni trosk na wydarzenia ostatnich kilku tygodni i obraduje jej przyszłość.
21 “Old Friends” 30 marca 1990 121
Mitch, Craig i Garner iść na handgliding podróży, że wynikami w serii wypadków na wszystkich trzech. Tymczasem Cort ktoś widzi, że on myślał zmarł rok temu.
22 “The End?” 06 kwietnia 1990 122
Trzęsienie ziemi wstrząsa siedzibę Baywatch i powoduje wiele problemów dla ratowników i dla jednego, zmieniając życie decyzja jest.
Sezon 2 (1991-1992) w konsorcjum

Po odwołaniu na NBC, sezon dwa (i wszystkie kolejne sezony) kontynuowano w konsorcjum.
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
23 “Bay Nightmare, Part I” 23 września 1991 201
Podwodny fotograf zaatakowany i więcej niż kilka osób uważa potwór morski jest odpowiedzialny. Praca Shauni jako ratownik prowadzi do konfliktu z grupą mieszkańców i jej ojciec.
24 “Nightmare Bay, Część II” 23 września 1991 202
Z histerii nad “potwora morskiego”, Mitch i jego koledzy ratownicy są zdeterminowani, aby dotrzeć do sedna tajemnicy. Ojciec Shauni się ma przemiany serca po tym, jak dowiaduje się więcej o tym, co robi.
25 “The One That Got Away” 30 września 1991 203
Rybaka sztuczki nowy ratownik Megan do ratowania go, aby ją zaatakować. Kiedy on nadal ją łodyga, Mitch musi znaleźć sposób, by go powstrzymać. Tymczasem kiedy Shauni cierpi wypalenia ratownik, Eddie zabiera ją na romantyczny wypad weekendowy, która szybko zamienia namiętny.
26 “Money, Honey” 07 października 1991 204
Mitch jest oferowana główną rolę w filmie akcji, gdy gwiazda jest kontuzjowany, ale ryzyko utraty jego rolę, kiedy odrzuca miłosne zaloty filmu producenta. Tymczasem Shauni próbuje zdobyć pieniądze, aby utrzymać organizację ratownictwa zwierząt z zamykaniem.
27 “Wspaniali bracia Buchannon” 14 października 1991 205
Mitcha brat Buzzy przychodzi na wizytę, z nieznanego mu syna, Kyle’a, który okazuje się zły wpływ na Hobie. Kiedy Kyle nielegalnie surfuje w pobliżu San Dimas skazanego Pier on koliduje z zanurzonego palowania, i wysłana pod wodą, nieprzytomny.
28 “Point of Attack” 21 października 1991 206
Cort wraca do Baywatch, pomagając Eddiego w programie sporty wodne przeznaczone dla młodzieży śródmiejskich. Kiedy Eddie zajmuje przywódca gangu pod swoje skrzydła, gdyby znalazł się w konflikcie z ojcem (chłopcy Danny Trejo), który zachęcał syna działalności gangu.
29 “Sandcastles” 28 października 1991 207
Hobie staje zakochany w bezdomnej dziewczyny, której matka zniknęła.
30 “Thin or Die” 04 listopada 1991 208
Eddie uczy nadwagi dziewczynę, która kochała go z daleka znaczenie samooceny, a Mitch i Hobie przyjąć psa, który jest jedynym świadkiem właściciela porwania. (Guest Starring Lisa Rina)
31 “Trophy, Part I” 11 listopada 1991 209
Życie Eddiego jest rozdarty przez oskarżenia o gwałt, a Mitch dotyczy gniewu paraplegic ratownik byłej.
32 “Trophy, Część II” 18 listopada 1991 210
Postawione zarzuty gwałtu, Eddie jest zawieszony Baywatch, a oskarżyciel próbuje się zabić. Mitch oszczędza paraplegic życie w śmiałym ratunek paralotni.
33 “If Looks Could Kill” 25 listopada 1991 211
Mitch zakochuje się w pięknej kobiecie, którą uratował, nie śni, że jest właściwie morderczyni.
34 “Reunion” 27 stycznia 1992 212
Mitch uczęszcza jego wysoki zjeździe absolwentów, ożywiając stare płomień ex-żona Gail, a Eddie gra ojca na dzień.
35 “Wojna nerwów” 03 lutego 1992 213
Ex-con i mistrz sztuk walki Mason Sato (Cary-Hiroyuki Tagawa), terroryzuje Mitcha, Kaye i Hobie.
36 “Big poniedziałek” 10 lutego 1992 214
Kaye Morgan wprowadza głuchego dziewczynę do języka migowego, a Mitch spotyka przerażającą pamięć dzieciństwa i Hobie strach przed falami.
37 “Sea of ​​Flames” 17 lutego 1992 215
Załoga Baywatch crack Seaborne gangu narkotykowego, a Ben odnajduje miłość z gwiazdą starzenia filmu.
38 “Teraz Sit Right Back i usłyszysz opowieści” 24 lutego 1992 216
Rutynowe rescue wysyła Eddiego na przygodę MADCAP do “Wyspa Gilligana”.
39 “The Chamber” 02 marca 1992 217
Mitch ratuje nurka uwięzione 90 metrów pod powierzchnią oceanu, ale prawie umrze odczuwa skutki choroby dekompresyjnej.
40 “Sharks Cove” 20 kwietnia 1992 218
Piękne Olympic nadzieję zniknie po dzikim ataku rekina i Eddiego brat Bobby przyjeżdża z wizytą na weekend.
41 “Lost Treasure of Wieża 12” 27 kwietnia 1992 219
Dwóch złodziei tracą łup pod wieżą ratownik i Shauni jest zmieciony z nóg przez ekscentrycznego poety plaży.
42 “The Big Spill” 04 maja 1992 220
Toksyczne odpady, corporate chciwość i określa środowiskowe problemy pisowni dla ratowników Baywatch.
43 “Game of Chance” 11 maja 1992 221
Harvey i Mitch kontynuowania i przechwycić rozgoryczonego hazardzistą gracz wysokiej mórz pirata. Tymczasem Eddie zmaga się z dezaprobatą rodziny Shauni firmy. Podczas gdy Eddie idzie od strony siostry zaręczynowy Shauni jest, Kim (Shauni starsza siostra) dostaje rękę tkwi w pompie basenie i na szczęście Eddie ratuje ją.
44 “Summer of ’85”, 18 maja 1992 222
Po siedmiu latach, pierwsza miłość Eddie pojawia się w Los Angeles, komplikując swoje życie z Shauni i wikłania go w sieć kłamstw oraz nierozwiązanego morderstwa.
Sezon 3 (1992-1993)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
45 “River of No Return, Part I” 14 września 1992 301
Pamela Anderson (jako CJ Parker) sprawia, że ​​jej pierwszy występ w tym odcinku dwóch części. Eddie i Shauni problemy w ich związku; Mitch dowiaduje się, że jego wuj może znaleźć Złotego Buta, wokalista szuka pracy w LA
46 “River of No Return, Part II” 21 września 1992 302
Drew pędy na tratwie, a Shauni jest wzięty jako zakładnik, ona jest zepchnięty z klifu i na szczęście Eddie i Mitch ją uratować, dowiaduje się, że ona nie jest w ciąży i jest zdenerwowany, to Eddie proponuje do niej. Mitch schodzi przy pomocy liny i znajdzie złoty but; Jed przybywa na przyczepie; Eddie poślubia Shauni i oboje ruch do Australii.
47 “Tequila Bay” 28 września 1992 303
Kobieta z przeszłością Mitcha staje się jednym z jego kolegów ratowników i wzbudza wspomnienia Mitch, Matt musi zmagać się z surferów, którzy chcą przejąć część plaży.
48 “Rookie of the Year” 05 października 1992 304
Ratownicy rywalizują ze sobą w celu ustalenia, kto jest najlepszy, Stephanie i CJ poruszać się w siebie, ale robi się skomplikowane dla obu z nich.
49 “Ciśnienie Pier” 12 października 1992 305
Hobie tka sieć kłamstw (Głównie z powodu Mitcha i siebie), aby zaimponować dziewczynie (Juliet Sorcey) Lato upokorzony, kiedy ona błędy się bezceremonialny zaproszenie od Jimmy Slade na randkę. Jest wygląd Elizabeth Berkley jako Courtney Bremmer.
50 “Showdown at Malibu Beach High” 19 października 1992 306
Łańcuchy miłości między Courtney (Elizabeth Berkley), Slade i lato są ciasno; CJ przyjmuje stanowisko w Malibu Beach wysoki; opony Garner pracy.
51 “Punkt Doom” 26 października 1992 307
Matt prowadzi swój motocykl na klifach nad Malibu i wyzwania Hudson; Mitch trenuje pokonać Stephanie z Garner jako jego trener.
52 “Princess of Tides”, 02 listopada 1992 308
CJ jest prawie przejechał w wyścigu, powodując Mitch i Newmie skończyć; Lewiston jest zaręczony z księżniczką; Katarzyny ochroniarz Roland porywa ją.
53 “Maskarada”, 09 listopada 1992 309
Mitch i Stephanie przykrywką jako dwa zamożne osoby powstrzymać morderczych piratów od przejęcia Baywatch
54 “Ratownicy nie potrafią skakać”, 16 listopada 1992 310
Mitch i Stephanie odkryj martwego człowieka na niektóre skały; CJ spotyka para na ich podróży poślubnej nazwie Dennis i Arlene; Dennis zwodzi CJ i Arlene.
55 “Dead of Summer” 23 listopada 1992 311
Gubernator trzyma przemówienie na molo, trzy źli planują uderzenie na molo na kawałki z łodzi. Garner spełnia swojej siostry starej Wendi znajomego ponownie.
56 “A Matter of Life and Death”, 04 stycznia 1993 312
Mitch rodzice odwiedza, Al, ojciec Mitcha, chce go przejąć jego firma architektoniczna, Lato musi powiedzieć o swoich strasznych Jackie koszmarami.
57 “Island of Romance” 11 stycznia 1993 313
CJ i Stephanie przejść do Catalina ich weekendu kobiety, ale podróż nie idzie zgodnie z planem; Hobie i Mitch postanawiają zatrudnić gosposię.
58 “Obcy wśród nas” 18 stycznia 1993 314
Przemytnikiem diamentów szuka łup ukrył w jednej z desek surfingowych Slade’a, grupa szuka dodatkowych ziemian napędza ratownicy szalony.
59 “Wakacje, Part I” 25 stycznia 1993 315
Guido mówi Mitch że zaczął nową firmę o nazwie Windows przez Guido; Captain nazwie Rolf Angstrom odwiedza siedzibę; dealer narkotyków ucieka.
60 “Wakacje, Część II” 01 lutego 1993 316
Stephanie jest strzał z łodzi wycieczkowych przez narkotykami kobiety i skoki Mitch w ją uratować. Walczą o przetrwać w wodzie; Matt i CJ wygrać duże w kasynie; Lato dostaje zmartwiony, kiedy nie może znaleźć Mitcha.
61 “Tower” 08 lutego 1993 317
Morderca ucieka z więzienia, Kilmer i Stephanie jazdy do wieży, gdzie Summer Kilmer zajmuje im zakładnika; Hobie sprawia peryskop dla jego klasy nauki.
62 “Tyczenie w Surfrider Beach” 15 lutego 1993 318
Aktorka, która działa od dwóch oszustów, jest zapisywany przez Mitcha. Postanawia pomóc jej uchwycić je, Guido próbuje przekonać matkę, że jest odwiedzana ratownik.
63 “Shattered, Part I” 19 kwietnia 1993 319
Trzy nastolatki są uwięzione na niektórych skał z ogromnymi falami wokół nich; Mitch wkrótce sparaliżowany od klifów; Riddick jest przesyłana do Los Angeles, aby zabić Jasona.
64 “Shattered, Część II” 26 kwietnia 1993 320
Eddie musi walczyć z gangsterami, a Mitch przechodzi rehabilitację.
65 “Kicks” 03 maj 1993 321
Matt konkuruje w kickboxingu z Mitchem, jak jego trener, Mitch spotyka Michaela Branson znów CJ ma szansę stać się modelką.
66 “Fatal Exchange” 10 maja 1993 322
Dziwne wydarzenia odbywają się w Baywatch po przybyciu nowego ratownika

Sezon 4 (1993-1994)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
67 “Race Against Time, Part I” 20 września 1993 401
Hobie, zimny Gayle i Ken, narzeczony Gayle jest, uwięzione wewnątrz samolotu Kena kiedy się zawiesi w oceanie.
68 “Race Against Time, Part II” 20 września 1993 402
Hobie, Gayle i Ken się uratowany z rozbitego samolotu, ojciec Matta zabiera motocykl Matta; Jackie ma problemy z remontem jej Summer Place.
69 “Lover Cove” 27 września 1993 403
Hobie zakochuje się z dziewczyną w młodszych ratowników, którzy nie wiemy o nim, ma mniej niż rok, aby żyć; Mitch i Jackie mają kilka przerwanych dat; Matt i Lato odkrywają, że się kochają.
70 “Blindside” 04 października 1993 404
Cort wraca do Baywatch ale CJ martwi się, że jest coś nie tak z jego oczami, Hobie pomaga człowieka, który jest w lewo, aby żyć w klatce jak jest atrakcją. Specjalna gościnnie: były Los Angeles Dodgers Steve Garvey jako Dr Corey.
71 “Skyrider” 11 października 1993 405
Matt i Slade ma konfrontacji na falach w okresie letnim i decydują się mieć ogromny konkurs skoków na bungee, Garner i Mitch kieszonkowcy Chase.
72 “Tentacles, Part I” 18 października 1993 406
Matt i Slade rywalizują o letnich uczuciach przez surfing. Mitch spotyka kobietę, która rozpaczliwie potrzebuje pomocy dla swojego chłopaka. Tymczasem Lato, Matt i Slade wszyscy pójdziemy do underwater jaskini w poszukiwaniu surfingowych Matta kiedy Lato rozebrana i prawie zabity przez ośmiornicy. CJ próbuje pomóc Lato przezwyciężyć zaburzenia odżywiania.
73 “Tentacles, Część II” 25 października 1993 407
Siostra Stephanie, Caroline, przybywa Baywatch z ekscytujące wiadomości, ale jej radość jest zrujnowanych przez kataklizm. Mitch znajdzie się na łasce przeciwnika rannego, ale niebezpieczne.
74 “Zanurzenie” 01 listopad 1993 408

Mitch musi podjąć trudną decyzję, kiedy musi wybrać, które chłopiec do ratowania się z oceanu, a chłopiec nie zbawia 1-szy kończy się w śpiączce.
Uwaga – gościnnie Donny Most jako Roger Clark.
75 “Ironman Buchannon” 08 listopad 1993 409
Mitch próbuje pokazać jeszcze może konkurować z młodszymi mężczyznami, biorąc udział w konkursie Ironman, późne godziny Matt zrobić letni podejrzany. Stojąc w dla zmęczonego Matt, Summer Quinn straciła przytomność próby ratunku.
76 “Tower of Power”, 15 listopada 1993 410
Lokalny gang powoduje problemy dla nowego ratownik na Baywatch. CJ zaprzyjaźnia lokalny magik-Escape artystę, który stara się jej zaimponować niebezpiecznej stunt.
77 “Child Inside” 22 listopada 1993 411
Baywatch jest gospodarzem olimpiady specjalne i długoletni przyjaciel Mitch przybywa, aby pomóc nadzorować imprezę. Istnieje specjalny występ gimnastyczka wielkiej Mary Lou Retton.
78 “Second Time Around” 17 stycznia 1994 412
Matt ratuje kobietę po wypadku narciarskim odrzutowych i uświadamia sobie, że ją zna od wcześniej. Sprawy się komplikują, jak Matt błaga kobieta z nim, aby pomóc jej odeprzeć odrzuconego zalotnika z jej przeszłości.
79 “Knights Red” 24 stycznia 1994 413
Reunion starszych ratowników wzbudza bolesne wspomnienia dla Bena. Duża szansa Jackie zaimponować lokalnej władzy wykonawczej muzyki mogą zostać uszkodzone przez problemy, które są nieoczekiwane.
80 “Coronado Del Soul, Part I” 31 stycznia 1994 414
Cztery ratownicy Baywatch udać się do San Diego, by zademonstrować sposób użycia skarabeuszy do ratowników w tym zakresie. Jednakże, hotel oni zatrzymać się ma legendy duch nawiedza swoje korytarze; pokona odcinek na dwie części.
81 “Coronado Del Soul, Część II” 07 lutego 1994 415
Stephanie, z pomocą Coast Guard, szuka gorączkowo na Mitcha zaginionego i Buzz. Lato i inni ratownicy odkryć prawdę kryjącą się za ducha opowieści w hotelu.
82 “Mirror, Mirror”, 14 lutego 1994 416
Obłąkany, kobieta (Carrie-Anne Moss) cierpi z wielu zaburzeń osobowości staje się obsesją Mitch i bierze go jako zakładnika.
83 “Manifest Falcon” 21 lutego 1994 417
Kobieta w biegu ze śmiertelnym człowiekiem znajdzie komfort i ochronę, kiedy poznaje Mitcha, Matt pcha na barce, ale Lato stoi firmy wobec idei.
84 “Rescue Bay” 28 lutego 1994 418
Kiedy w TV producent Marka Don odwiedza plażę, jest zachwycony, aby odkryć, że działania, które odbywają się na plaży są idealne dla serialu. Nazywa serialu “” Rescue Bay “”.
85 “Western ekspozycji” 25 kwietnia 1994 419
Słynny muzyk lokalne wyszukiwania dla żony i syna w Los Angeles i na znalezienie ich obiecuje zrobić mniej wycieczek; zgniatać Hobie, chce, aby włączyć go do Mitcha. Musical gościnnie: Martina McBride jako Sadie Jennings.
86 “The Life You Save”, 02 maja 1994 420
Gdy gang Baywatch dowiedzieć się, że ich miejsca pracy są zagrożone z powodu cięć budżetowych, wszyscy decydują się dobrowolnie jako cywilnych ratowników. W tym samym czasie na plaży, para nazywa Dawid i Julia jest o romantyczny czas.
87 “Trading Places” 09 maja 1994 421
Kiedy człowiek jest postrzegany dryfujących w oceanie, Matt i Stephanie są powołani, by go uratować. Ale jak zbliżamy się do ofiary, a Waves śmigłowca Straży ich od ofiary, a oni go ratować zamiast.
88 “Guys & Dolls” 16 maja 1994 422
Matt ratuje kobietę z oceanu i próbuje ją reacquainted umierającego z ojcem, ale ona odmawia, Stephanie zakochuje się jej partnerem Straży Przybrzeżnej.
Sezon 5 (1994-1995)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
89 “Livin ‘na linii uskoku, Part I” 26 września 1994 501
Badanie geologiczne zespół przybywa do Los Angeles w celu złożenia w podwodny sejsmometr winy Malibu. Stephanie zgadza się być ich oficer bezpieczeństwa, bo ona jest w miłości z drużyny lidera Reily Ferguson. Reily jest oceanograf ekspertem i wolnym nurkiem. Okazuje się, że Lato opuścił Baywatch się zapisać na Penn State University.
90 “Livin ‘na linii uskoku, Część II” 03 października 1994 502
Wielkie trzęsienie ziemi było 7,2 w skali Richtera. Choć Stephanie ratowania Max i Tom na powierzchni, Riley jest uwięziony pod wodą w niektórych skałach, Jackie jest w tarapatach, jak jej trailer ma się udać z klifu i Mitch ratuje Hobie w garażu tuż przed wielkim ciężki silnik łodzi jest około spadać na niego.
91 “Aftershock” 10 października 1994 503
Mitch spotyka z Gayle na litość Hobie, ale ona zmienia zdanie, gdy Mitch opuszcza wesele dla ratowania, Matt był zalecany do Medal of Valor.
92 “Baja Uruchom” 17 października 1994 504
Cort wraca do Los Angeles, po roku w Meksyku; Mitch i Cort udział w Baja metę; Caroline Logan wybiera się Matt, a Matt szybko zakochuje CJ
93 “Air Buchannon” 24 października 1994 505
Mitch i Stephanie cieszyć się 24-godziny razem i przesunięcie w czasie pobytu na służbie mają głęboki serca do serca o możliwości datowania ponownie.
94 “Krótki niedowidzący” 31 października 1994 506
Logan zdobywa tytuł “Rookie of the Year”, po ukończeniu szkoły, rekrut, ojciec Hobie przyjaciel, krasnolud, prawie tonie, starając się uratować dziewczynę.
95 “Ktoś Baywatch Over You” 07 listopada 1994 507

Cyniczny, kobieta idzie tajny agent FBI jako ratownik w wieży Mitcha złapać zbiegłego skazańca.
Uwaga – gościnnie Kathleen Kinmont
96 “KGAS, Groove Yard Solid Gold” 14 listopada 1994 508
Entuzjaści Treasure stada do plaży, kiedy DJ radiowy ogłasza konkurs na ukryty skarb, a Matt i CJ zaangażować się w uroczystości.
97 “Red Wind” 21 listopada 1994 509
Caroline jest powołany do ratowania człowieka, który twierdzi, że widział swoją córkę utonięcia w oceanie; mężczyzny narzeczona zachowuje się podobasz Mitch po ratunek 11 lat temu.
98 “Ja, Spike” 28 listopada 1994 510
Zespoły Matt się z profesjonalista na mecz siatkówki; Garner stoi jego obawy śpiewu przed publicznością; CJ wyraża swoją pogardę dla wiertniczym.
99 “Cicha noc, Baywatch, Part I” 05 grudnia 1994 511
Ponieważ zbliża się Boże Narodzenie, Mitch i Tracy się zakochać. Mitch i Hobie niech porażka chłopiec pozostał z nimi w czasie wakacji, tylko odkryć, że jest oszustem. CJ uważa ksiądz opracował romantyczne uczucia do niej. Matt podejrzewa, że ​​grupa wakacjach mało ludzi naprawdę Mikołaja elfy.
100 “Cicha noc, Baywatch, Część II” 12 grudnia 1994 512
Na Boże Narodzenie, Mitch próbuje zjednoczyć Joey z matką; zmartwienia CJ że ksiądz opuszcza kościół dla niej i Matt bada, czy Mikołaja elfy naprawdę wakacji w Baywatch.
101 “Rubber Ducky” 30 stycznia 1995 513
Logan i Gator podjąć Matt i Barnett w gumowym Ducky konkursu; Mitch i Tracy się romans, ale ona trzyma osobistą tajemnicę od niego.
102 “Homecoming” 06 lutego 1995 514
Stephanie zastanawia się, czy podróżować po świecie ze swoim chłopakiem Riley. Statek jest widziany od brzegu i jest to kobieta o imieniu Coral. Spotykają ją i wszystko idzie dobrze. Stephanie konfrontuje Coral po obejrzeniu jej wybuchowe obciążenia na jej łódź. Obie zaczynają walczyć. Po krótkiej szarpaniny, Coral jest zbyt silny jak ona obezwładnia Stephanie i puka ją nieprzytomną. Ona wiąże się bezradne ciało Stephanie. Czy ona udaje jej zły plan?
103 “Chwytaj dzień” 13 lutego 1995 515
Mitch dowiaduje się, że Tracy jest śmiertelnie chora i stara się najlepiej jak krótki czas razem, Logan i Caroline skonfrontować dwa lekkomyślnych kierowców.
104 “A Little Help From My Friends” 20 lutego 1995 516
Hobie szuka porady od stacji radiowej, w jaki sposób na złagodzenie bólu ojca nad utratą Tracy; Caroline ratuje ofiarę, która cierpi na AIDS.
105 “Dzień Ojca” 27 lutego 1995 517
Logan ma powtarzające retrospekcje traumatycznego zdarzenia z dzieciństwa, po jego ojciec umiera, Mitch dowiaduje się, że jego ojciec doceniłem jego pracę jako ratownik.
106 “Fire with Fire” 24 kwietnia 1995 518
Andy Jamieson, w niepełnym wymiarze czasu szeryf i stary przyjaciel Mitcha przybywa Baywatch chcąc wypełnić trochę czasu, w niepełnym wymiarze czasu ratownik. Ale Mitch pochwala sposoby Andy na man-Obsługa dwóch wojujących włóczęgów, które nękają plażowiczów. Tymczasem Logan mówi Caroline, że on unieważnienia małżeństwa z dziedziczką i prosi o pomoc Stephanie niechętnie zdobyć zieloną szybka karta.
107 “Deep Trouble” 01 maja 1995 519
John D. Cort, wraca do Baywatch, bezdomnych i przygnębiony, ale znajdzie cel dla życia, gdy potencjalnego dawcy młodej ofiary białaczki jest za zaginione.
108 “Ziemia obiecana” 08 maja 1995 520
Mitch jest kontuzjowany jak próbuje wyśledzić siostra dziewczyny, którą uratował tylko dowiedzieć się, że kobieta, którą uratował jest w ciąży i nie mogę wrócić do Chin w obawie przed utratą dziecka.
109 “The Runaways”, 15 maja 1995 521
Kaye wynajmuje Molly, młoda Angielka panhandling na plaży, jako kelnerka śpiewu przy piaszczystej Cafe Cay do pobudzenia działalności gospodarczej. Oprócz chce być sławny piosenkarz, Molly ma również młody nastolatek runaway dziewczynę pod swoje skrzydła, jak również jej zazdrosny i zaborczy narzeczony z Anglii shadowing ją. Tymczasem Brytyjczycy śmiałek kaskader Richard Branson przybywa ustanowił nowy rekord świata przez narciarza wodnego zza sterowca i Mitch i Matt obsłużyć bezpieczeństwo imprezy. Również Stephanie zaczyna się dostać na nerwy Caroline ponownie, gdy Stephanie stara się utrzymać w ryzach Caroline od popełniania błędów, jak debiutant. Little Stars Richard gości.
“Wild Wet N ‘” 110 22 maj 1995 522
Nowy ratownik nazwie Neely Capshaw została przeniesiona do Baywatch z Huntington. Zapyta, czy może pracować z Mattem, aby mógł trenować ją w podstawowych procedur. W swojej wieży, Neely przychodzi do Matta, ale on odrzuca jej powiedzieć jej o swoim stosunku do CJ Później, kiedy Matt przyjeżdża do wieży Neely jest ona nigdzie nie było widać, więc Matt jest siła uratować dziewczynkę w kłopoty.
Sezon 6 (1995-1996)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
111 “Trapped Beneath the Sea, Part I” 25 września 1995 601
Mitch i jego załoga w obliczu rozpaczliwej sytuacji, kiedy stare zderza Kopalni z morskiej platformie wiertniczej, powodując wybuch i opadają na dno oceanu.
112 “Trapped Beneath the Sea, Część II” 02 października 1995 602
Mitch i firma musi walczyć drogę z zawalonego platformie wiertniczej, która ma zatopiony na dnie morza, podczas gdy ekipy ratunkowe próbują podnieść ją na powierzchnię.
113 “Hot Stuff” 09 października 1995 603
Ratownicy muszą uratować życie niewidomej dziewczyny uwięzionej w pożarze w lesie.
114 “Na fali”, 16 października 1995 604
Surfer zachoruje po surfowanie w wodzie zanieczyszczonej przez E. coli i to do zespołu Baywatch, aby rozwiązać problem.
115 “To wszystko jest Season” 23 października 1995 605
Mitcha wizyt matka i okaże się, że ma chorobę Alzheimera; Cody trenuje na olimpiadę.
116 “Leap of Faith” 30 października 1995 606
CJ wraca z jej podróży do Francji i wraz z resztą zespołu, trenują Niektóre mniejsze ratowników.
117 “Face of Fear” 06 listopad 1995 607
Hobie i jego przyjaciele prawie utonąć podczas surfowania w niebezpiecznej części plaży; Caroline poznaje byłego dżokeja, który udaje, że jest niewidomy.
118 “Hit and Run” 13 listopada 1995 608
Z centrali, Caroline widzi, że miejscowi surferzy są coraz terytorialnej ponownie. Gdy Mitch zmuszony do ratunku, miejscowi i ofiary znajomym kończy się w walce, ale Logan zrywa się do walki. Logan nadal prowadzi swoje przedsięwzięcie z strój kąpielowy Aussie i ma ważne spotkanie z dużym producentem odzieżowym.
119 “Dom jest tam gdzie ciepło jest” 20 listopada 1995 609
Matt Brody wraca do Baywatch spróbować uzupełnić swoją utraconą więź z CJ Ale sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy to grupa bezwzględnych nowoczesnych piratów dzień wziąć zakładnika para milionera i umieścić je pod wodą na wraku zatopionej platformy wiertniczej z kajdanek i powietrza przez sześć godzin. Gdy prędkość Matt i Neely przez ich motorówki Scarab, piraci wziąć je jako zakładników, jak również. Tymczasem przeszłość Joey’a może zagrozić jej przyjęcie do Mitcha kiedy zawodowym przestępcą beatnik, nazwany Trapper, rekrutuje Joey chce popełnić pracę włamaniem jako rewanż za matki ostatnich oszustw przeciwko niemu.
120 “Sweet Dreams” 27 listopada 1995 610
Po znalezieniu opuszczonego dziecka w jego wieży, Logan błędnie zakłada, że ​​jest ojcem i postanawia wychować go. Cody bierze udział w próbach do olimpijskiej drużyny pływackiej.
121 “Incydent” 15 stycznia 1996 611
Caroline obwinia siebie po tonie ofiar po ratunek nocnej. Zachęceni przez Neely, Caroline zajmuje spacer po dzikiej stronie.
122 “Piękna i Bestia” 29 stycznia 1996 612
Po pływacy zostają zaatakowani przez żywego aligatora w drenażu burzy, Mitch, Logan i Cody Polowanie na potwora. CJ, Caroline i Neely konkurować stać modelem osłona Inside Sports magazynu.
123 “Desperate Encounter” 05 lutego 1996 613
Podczas wakacji w Meksyku, Mitch i jego nową dziewczyną świadka usiłowanie morderstwa, a następnie są ścigany przez zabójców. Country i Western piosenkarz Jesse Lee Harris pomaga Logan i ratownicy Baywatch zebrać pieniądze, aby zapisać ranczo że ratuje zagrożone konie.
124 “Baywatch Angels” 12 lutego 1996 614
Kiedy Logan terroryzowani przez szaleńca, Caroline marzenia, że ​​detektywi z serialu Aniołki Charliego, przybyć Baywatch mu pomóc. We śnie, Caroline jest Kelly Garrett, CJ jest Jill Monroe i Stephanie jest Sabrina.
125 “Bash At the Beach” 19 lutego 1996 615

Hulk Hogan i praca zespołowa Baywatch, aby zebrać pieniądze na utrzymanie centrum rekreacji młodzieży otwarte. Randy Savage i Ric Flair zmierzą się w meczu wrestling na miłości, Stephanie odkrywa, że ​​opracował raka skóry.

Tytuł odcinka pochodzi z WCW Bash at the Beach 1995 PPV.
Randy Savage i Ric Flair Czy Face Off na tym PPV w “Meczu Ratownik”.

126 “Freefall” 26 lutego 1996 616
Mitch jest zaangażowany w sky-surfingu incydentu, który wzbudza złe wspomnienia; CJ tworzy związek z piłkarzem.
127 “Sail Away” 18 marca 1996 617
Stephanie ma jej kolegów ratowników Baywatch do udziału w regatach żeglarskiego. Mitch wygląda wcześniej przyjąć Joey’a ale nieprzewidziane komplikacje grożą pędzić swoje nadzieje.
128 “Lost and Found” 25 marca 1996 618
Mitch i Caroline pomaga zjednoczyć wietnamski uchodźca z jej amerykańskiego ojca. CJ i Cody pomocy wózka inwalidzkiego komik spełnić swoje marzenie o kąpieli w oceanie.
129 “Forbidden Paradise, Part I” 22 kwietnia 1996 619
Mitch, Stephanie, Matt, CJ, Cody, i Caroline podróży na Hawaje, aby trenować z hawajskich ratowników.
130 “Forbidden Paradise, Część II” 29 kwietnia 1996 620
Podczas gdy na Hawajach, Mitch i Matt są zapisywane przez wyspiarzy, Stephanie znajduje miłość i Logan proponuje Caroline.
131 “Last Wave” 06 maja 1996 621
Kaye jest zjednoczona ze swoim ex, ale katastrofy. Stephanie ma traktowanie jej raka skóry. Caroline złapać Logan i Neely razem.
132 “Go for the Gold” 13 maja 1996 622
Choć Stephanie jest kształcenie Cody’ego w podwodnych poszukiwawczo-ratowniczych technik, Cody znajdzie hiszpańskiego medalion. On medalion oceniany, a właściciel sklepu oferuje Cody 3500 dolarów za to. Ale on nie akceptuje i jest przekonany, że znajdzie więcej złota na dnie oceanu.

Sezon 7 (1996-1997)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
133 “Fever Shark” 23 września 1996 701
Logan chce zostać reżyserem, a on napisał skrypt o nazwie Shark Fever. On sprawia, że ​​film o nim i Caroline gwiazd w nim. W filmie, Caroline ma być zaatakowany przez rekina i rekin jest napędzany Newmie. Ale rekin nie będzie działać. Logan dostaje rozczarowani i prosi kapitana na łodzi, jeśli tylko może stateczny rekin.
134 “Konkurs” 30 września 1996 702
Mitch sędziowie beachside konkurs piękności, ale jest kuszony przez dwóch zawodników, którzy obaj walczą o swój głos. Caroline nauczyciel działając stawia jej związek z Loganem w niebezpieczeństwie. Logan projektuje nowy pojazd ratunkowy.
135 “Liquid Assets” 07 października 1996 703
CJ zaprzyjaźnia się bezdomnego, który następnie umiera i zostawia jej majątek w testamencie. Hobie pomaga aspirujących Manny ratownik dokonać Junior ratownik.
136 “Windswept” 14 października 1996 704
Mitch to nagroda w aukcji kawalerskim, ale rzeczy nie udać, gdy on i jego data zakończenia się linka na bezludnej wyspie. Cody konkuruje z jego drużyny hokejowej wałka, aby wygrać mistrzostwa.
137 “Scorcher” 21 października 1996 705
Heatwave poprzedza wizytę na plaży przez prezydenta Stanów Zjednoczonych, a Mitch napotka nieudolny agenta Secret Service. Cody twarze audytu przez IRS. Caroline uważa, nikt nie pamiętał o jej urodzinach.
138 “Blast Beach” 28 października 1996 706
Mitch i gang Baywatch rywalizować Jenny McCarthy i MTV VJ on w grach charytatywnych, aby zebrać pieniądze dla Olimpiad Specjalnych.
139: “Zgadnij kto przyjdzie na obiad” 04 listopada 1996 707
Matka CJ płaci jej wizytę, podczas gdy na metę z przestępcami
140 “Niech rozpocznie się gra”, 11 listopada 1996 708
Międzynarodowy Konkurs Ironman odbywa się Baywatch i Neely wyrusza walkę płci, kiedy decyduje się wziąć udział w konkursie.
141 “Buried” 18 listopada 1996 709
Trzęsienie ziemi wzbudza Mitcha i innych ratowników do uwięzionych w tunelu, który zapada w trakcie sesji treningowej ratownik; przeszłości Donny stwarzać w Playboyu może wpłynąć na jej przyszłość z Baywatch
142 “Search and Rescue” 13 stycznia 1997 710

Ratownicy muszą uratować życie osób na molo, że się zapali, człowiek, który myśli, że jest wampirem powoduje problemy dla Mitcha, Cody prosi CJ namalować jego portret
.
143 “Heal the Bay” 27 stycznia 1997 711
Po Mitch zachoruje po pływaniu na wodach zanieczyszczonych, Cody, Caroline i CJ zbadać przyczynę.
144 “Bachelor of the Month” 03 lutego 1997 712
Stephanie i Tom zaplanować ślub
145 “Chance of a Lifetime” 10 lutego 1997 713
Katastrofy na Stephanie i miesiąc miodowy Toma. Ale jeszcze gorzej, gdy łódź tonie i Stephanie realizuje jest dzieckiem brakuje dowiaduje Trisha w kabinie i ryzykuje swoje życie, a następnie żagiel z upadkiem statku i ląduje na Stephanie zgniatania jej, ona umiera i że posiadają pogrzeb dla niej Baywatch i Mitch trzyma mowę.
146 “Talk Show” 17 lutego 1997 714
Mitch ratuje życie gospodarza talk show, który potem zaprasza go do stawienia się na jej koncert. CJ jest przekonany, że bezpański pies znaleziony przez nią i Caroline posiada reincarted duszę zmarłego Stephanie.
147 “Life-Guardian” 24 lutego 1997 715
Podczas ratowania Niektórzy młodzi, Caroline otrzymuje pomoc od chłopca, który w tajemniczy sposób znika; Neely ma niespodziewaną wizytę z jej byłym mężem.
148 “Matters of the Heart” 03 marzec 1997 716
Manny próbuje pomóc młody chłopak odwrócił problemami życia wokół, Mitch i Samantha ujawniają ich związek.
149 “Rendezvous” 07 kwietnia 1997 717
Cody ma spotkanie z syreną, dwie nastolatki tworzą pakt samobójczy po ich rodzice pochwalają ich związku.
150 “Hot Water” 14 kwietnia 1997 718
Sam, Neely i Caroline zbadania wojskowy odrzutowiec zawierający wywala wirusa do oceanu; CJ, Cody i Newmie próby zamknięcia nagą plażę.
151 “Trial By Fire” 21 kwietnia 1997 719
Caroline jest pozwany przez matkę ofiary nieudanej ratunek. Pragnienie CJ do macierzyństwa napotyka na trudności, kiedy się zorientował, Cody nie jest gotowy do tego typu zobowiązania.
152 “Baywatch w Sea World” 28 kwietnia 1997 720
Gang jedzie do Sea World w San Diego na otwarcie wystawy Baywatch kaskaderskich.
153 “Golden Girls” 05 maja 1997 721
Neely spróbować, aby pomóc w depresji Bodyboarder nazwie Jamie; Newmie spotyka piękną kobietę, która nie mówi po angielsku.
154 “Nevermore”, 12 maja 1997 722
CJ dowiaduje się, że ma cichego wielbiciela
Sezon 8 (1997-1998)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
155 “Summer Rookie” 22 września 1997 801
To nowy rok na plaży, jak hopefuls Lifeguard spróbować dołączyć do drużyny Baywatch. Lani jest nawiedzany przez człowieka z jej przeszłości, którzy nie chcą, żeby zacząć nowe życie bez niego.
156 “Next Generation” 27 września 1997 802
Rookies Lifeguard konkurować do zespołu Baywatch, a Mitch dokonuje wyboru o przyjęciu pracy kapitana.
157 “Wybór” 06 października 1997 803
Weteran ratownik Jack ‘JD’ Darius pokazuje się, aby spróbować na otwartej pozycji porucznika, ale wspomnienia z nieudanej ratunek wciąż nawiedzają go.
158 “Memorial Day”, 13 października 1997 804
Dwie stare codgers spróbować dać ich stary kumpel Navy “usprawiedliwiony” pochówku na morzu. Rozkwita romans między Cody i Lani.
159 “Charlie” 20 października 1997 805
Kwietnia brat Charlie i jej matka Paige żyje z nią w małym mieszkaniu. Jest to bardzo trudne dla kwiecień, aby zobaczyć Charlie tak chory i że każdy jest bycie miłym do niego z politowaniem. Każdy został poinformowany, że Charlie ma rzadką formę raka i że jest coraz leczenia za to w UCLA. Później kwietnia mówi Mitch że Charlie nie jest traktowany, po prostu użyć go do badań.
160 “Lifeguard Confidential” 27 października 1997 806
Caroline Holden wraca do Baywatch i iskry między nią i JD podczas sleaze-ball reporter “Riptide” Roger Pelton (Shadoe Stevens) dręczy ratowników z insider czerpaków. Stoły są szybko okazało, gdy jego filmowy przypada na rekiny oceanu i jego umywalki Copter.
161 “Out of the Blue” 03 listopad 1997 807
Caroline jest rozdarty, kiedy musi dokonać wyboru między JD i jej marzenie bycia aktorką. Jordan spotyka matkę urodzeń.
162 “Węgorz Nino” 10 listopada 1997 808
Santa Ana wiatry cios atmosferę tajemniczości do Baywatch, a także śmiertelnie stworzenie, które jest niepokojący spokój oceanu. Życie kwietnia miłość jest motania jak ona musi wybrać pomiędzy Manny i Hobie.
163 “Homecoming” 17 listopada 1997 809
Neely wraca z wypadku na nartach uzależnionego od środków przeciwbólowych. Craig Pomeroy wraca do Baywatch bronić starego Indiańska próbuje umrzeć na ziemi swego plemienia, teraz na plaży publicznej.
164 “Missing” 24 listopada 1997 810
Cody łamie przepisy i opuszcza wieżę pięć minut wcześniej. W ciągu tych kilku minut szlachetnych nastolatka znika w kipieli. Pełna skala misji poszukiwawczo-ratownicza jest wszczęte.
165 “przejęta” 01 grudnia 1997 811
Caroline jest przejęta przez młodego złodzieja i zmusił na dzikim pościgu całej plaży. Mitch konfrontuje Neely o swoim uzależnieniu od leków przeciwbólowych – i uczy się szokujący sekret.
166 “No Way Out” 26 stycznia 1998 812
Podczas nurkowania, kwiecień i Craig są ciągnięte przez elektrowni rury wlotowej i do komory i musi walczyć o swoje życie, aby uniknąć wciągnąć śmiercionośnych turbin.
167 “Countdown” 02 lutego 1998 813
Cody jest pozostawiona na śmierć w zatopionej łodzi po tym, jak Mitch wytropić i są wychwytywane przez przemytników
168 “Surf City” 09 lutego 1998 814
Kiedy Manny zrywa z kwietnia, romans nagrzewa między nią i Craig.
169 “na maksa”, 16 lutego 1998 815
Gdy Cody i JD starać się dodatkowe pieniądze zbierając jezowce, katastrofy i Lani traci słuch podczas ratowania. Po dobrany spotkanie z piękną kobietą, Mitch ma najszersze pierwszą datę jego życia.
170 “Noc delfin” 23 lutego 1998 816
Mitch pomaga stary kumpel Garner Ellerbee wytropić handlarzy narkotyków.
171 “Full Throttle” 02 marca 1998 817
Cody sprawia dziką zakład z niektórych lokalnych Hotshots.
172 “Kwarantanna” 20 kwietnia 1998 818
Komik Jeff stars Altman gości jak irytujące sprzedawcę materiałów medycznych jeżdżącego ratownicy szalony, gdy są poddane kwarantannie w centrali.
173 “Diabolique”, 27 kwietnia 1998 819
Nowa niania dla dziecka Neely jest rozwinięciem śmiertelną obsesję na Mitcha.
174 “Bon Voyage”, 04 maja 1998 820
Piękne triki Jewel Thief Hobie do prosząc ją do niego dołączyć i innych ratowników na rejs na Alaskę.
175 “White Thunder at Glacier Bay, Part I” 11 maja 1998 821
Na rejs na Alaskę, szczotki ze śmiercią potęguje rosnąca zależność między Mitch i Neely.
176 “White Thunder at Glacier Bay, Część II” 18 maja 1998 822
Na rejs na Alaskę, Mitch i Neely sobie sprawę, że są w miłości.
Sezon 9 (1998-1999)
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
177 “Crash, Part I” 21 września 1998 901
W teaserze, Mitch zbliża wieżę podczas rozmowy z Craigiem przez radio. Okazuje się, że wieża 14 przemyciu bardzo blisko linii brzegowej. W wyniku burzy wieży ramp został przeniesiony z wieży. Tymczasem Boeing 747 samolot odrzutowy startuje jako El Nino strajków. To dostaje uderzył piorun i awarii do oceanu.
178 “Crash, Część II” 28 września 1998 902
Mitch odbiera telefon w domu o katastrofie lotniczej. Później dowiaduje się, że Craig jest lot Cody i kwietniowej. Kiedy ratownicy przybywają na miejsce, Mitch jest zwolniony, gdy dowiaduje Cody żyje w wodzie. Tymczasem w przedziale pierwszej klasy, Francine zaczyna skurcze. Jeśli to nie wystarczy, od kwietnia do uchwyt, maniaków Hans się i jest przekonany, że on umrze.
179 “Rekiny, kłamstwa i kasety wideo”, 05 października 1998 903

Mitch i Cody świadkami katastrofy obejmującą parasailer i łodzi. Kiedy idą na ratunek, są one po raz kolejny pobity przez Bayguard, nowa spółka, która specjalizuje się w ratowników prywatyzacji. Kiedy ratownicza została zakończona, Mitch jest wprowadzony do Alex Ryker. Jest CEO Bayguard. Alex mówi, że Mitch planuje dzieje się przed nim umowy, ponieważ umowa powiatu Baywatch jest wkrótce wygaśnie. Następnego dnia, gdy Mitch idzie do szefa urzędu, jest on zaskoczony Alex tam. Okazuje się, że ona pokazuje Głównego kasetę wideo z niektórych niesamowite Bayguard się ratuje. Ona wykazała również Głównego taśmę prezentujący drużynę Baywatch Slacking off. Mitch natychmiast obiektów, ale dyrektor uważa, że ​​propozycja Aleksa rozpatrzenie Warrantów. Po spotkaniu z szefem, Mitch mówi jego ratowników zacząć zachowywać się jak profesjonaliści, w przeciwnym razie nie będzie żadnych miejsc pracy pozostało do końca tygodnia. Tymczasem, gdy kwietnia widzi mężczyznę o zawał serca, ona wzywa do tworzenia kopii zapasowych i idzie do wody. Ale Arnold, jeden z Bayguards, przetrzymuje ją. To denerwuje Mitcha który przynosi kwietnia Bayguard do przeprosin od Alex. Kiedy Mitch i kwietnia przyjedzie do Bayguard, widzą Arnold spłatę kaskadera. Że kaskader okazuje się parasailer który prawie utonął. Potem uświadamia sobie, że Mitch ratownicza była fałszywa. Po tym, podróbki Cody spierać z Mitchem i rozpoczyna pracę w Bayguard zamiast. Alex chce go jako swojego nowego porucznika. Później Cody zbliża Bayguard mobilnego wózka wieży i wchodzi do środka. Stamtąd rozmawia Mitch na jego telefon komórkowy, a za pomocą komputera Bayguard najlepszych okrążenia, dowiaduje się, że prawie wszystkie z ratowników na Bayguard są na kontraktach krótkoterminowych. Gdy lato zaczyna, Alex będzie pozostawiony sam na sam z kilkoma wannabees chroniących plażę. Ale Arnold przyjeżdża do ciężarówki i Cody jest busted. Alex dostaje rozstroju o tym, ale kiedy kwietnia mówi, że chłopiec o imieniu Teddy cukrzycowa brakuje Baywatch i Bayguard muszą pracować razem jako zespół. Okazuje się, że Teddy jest uwięziony w drenażu burzy. Mitch i Alex udaje się go.
Później, Mitch jest szczęśliwy słysząc, że Alex zrezygnował z Bayguard. Ale szczęście wkrótce zamienia się w gniew, gdy dowiaduje się, że dyrektor zatrudnił Alex być nowy administracyjny Baywatch konsultantem. Tymczasem Bridget spotyka Paolo Tomali na plaży. Ona nie wie, kim on jest, ale kwiecień mówi jej, że jest on jednym z najlepszych projektantów strojów kąpielowych. Bridget postanawia wzorem dla niego, gdy ona ma na sobie kwietniowej kąpielowych. Bu w końcu Bridget postanawia zatrzymać się Baywatch. Chce być ratownikiem, a nie model.
180 “Quest Dolphin” 12 października 1998 904

Kiedy Mitch i Cody uratował małą dziewczynkę, to wszystko okaże się tylko kolejnym ćwiczeniem dla niektórych dzieci. Czyniąc to, są one obserwowane przez Timmy bratanek Alex. Timmy jest lekko autystyczny chłopiec, który nie mówi. Timmy kocha delfiny i dlatego, że jego mama Valerie bierze go na Hawajach, gdzie może odwiedzić Dolphin Quest. Dolphin Quest jest organizacją, która specjalizuje się w udzielaniu małymi dziećmi niezwykłe doświadczenie pływanie z delfinami. Kiedy Valerie przyjeżdża do plaży i mówi Alex, że nie można uciec od pracy, Mitch przekonuje Alex podjąć Timmy tam. Cody dołącza do nich, bo ma zamiar wziąć udział w wyścigu wysięgnika. W Dolphin Lagoon, Alex i Cody chcą Timmy pływać z delfinami wraz z innymi dziećmi. Ale okazuje się, że Timmy boi się wody. Gdy Cody i Alex odwracają się do niego plecami, nagle znika. Nabywcy uważają go artysty imieniem Wyland który okazuje się jak delfiny. Później, gdy Cody jest uruchomiony w dół plaży, spotyka Kali Lani McKenzie, siostrę jego. Mówi mu, że wyścig został przesunięty wysięgnik z powodu burzy. Teraz Cody nie ma żadnych planów, więc Kali postanawia dać mu wycieczkę dookoła wyspy. Kiedy chłopiec spada z klifu i kończy się w jaskini, Cody i Kali muszą współpracować, aby go uratować. Po powrocie do plaży, Alex idzie im pomóc, a zapomina o Timmy na kilka sekund.
Tymczasem Timmy widzi dziewczyna uzyskiwanie znokautowany zimno przez surfera. On jest w stanie doprowadzić ją do brzegu i przeprowadzić resuscytację przed Cody i Alex przyjeżdżają. Przed wyjazdem na Hawaje, Timmy odbiera obraz z Wyland i on również ma okazję zobaczyć ciężarną delfina urodzeniu dziecka. Przed Cody opuszcza, on żegna się Kali i chociaż przyciąga do siebie, decydują się umieścić swoje uczucia na bok. Po powrocie do Los Angeles ponownie, Timmy pokazuje obraz Wyland oddał go jego matce. Timmy wypowiada słowo “mama” do niej, kiedy dotyka malarstwo i następnie matki serce.
181 “The Natural” 19 października 1998 905

Odcinek zaczyna się ktoś ratowania surfer w kłopoty. Kiedy ratownicza została zakończona, phantom ratownik nigdzie nie widziałem. Minut później, JD przyjeżdża ciężarówka ratownik, a on jest w stanie zobaczyć utworów w piasku widać wyraźnie, że ktoś się na ratunek. On mówi Cody, Sheryl i Bridget o tym incydencie. Później, podczas apelu, Mitch jest zaskoczony, aby dowiedzieć się, że Alex zatrudnił nową osobę konserwacji, dziewczyna o imieniu Jessie Owens. Każdy lubi ją na początku, zwłaszcza Cody i JD. Choć Cody i JD są na patrolu, są zaskoczeni Jessie skoki z molo. Są przekonani, że próbuje popełnić samobójstwo. Jednak wkrótce dowiedzieć się, że Jessie chce stać stuntwoman. Skoki przy molo było tylko jedną z wielu sztuczek, ona została w pracy. Później okazuje się, że Jessie jest phantom ratownik kiedy ratuje dziewczynkę o imieniu Beth, a następnie znika w tajemniczych okolicznościach po raz kolejny. To nie potrwa długo, aż wszyscy dowiaduje się, że Jessie okazuje się być złym człowiekiem konserwacji. Po kilku incydentach, Alex nie ma innego wyboru, niż ją zwolnić. Ubrania ratownik skurczyła się do wielkości noworodków, i mnóstwo baniek mydlanych zacząć bulgotać z pralki i na podłogę i przedpokoju. Ona przypadkowo upuścił butelkę detergent piorący do pralki. Kiedy Alex rozmawia z Jessie, zauważa pewne blizny na ramieniu. Co ciekawe jest to, że Beth, dziewczynka Jessie uratowani, gdyby ten sam rodzaj blizn. Później Jessie jest zmuszony dokonać innego ratunku, kiedy przyszła facet braterstwo nazwie Sean prawie umiera na plaży. Kiedy dwie jego przyszłych kolegów braterstwa pochować go na szyi, zaczyna tonie do dziury. Mitch, Alex, JD i Cody pomagają Jessie podczas ratowania. Kiedy wszyscy widzieli dla siebie to, co wielki ratownik Jessie jest, dostaje okazję dołączyć szkołę rekrut, który ma rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Pewnego dnia Alex zbliża Mitcha i mówi mu, że chce wyjść zza biurka. Mitch wie, że jest ratownik i ratownik kwalifikowany, ale mimo to pozwala jej pobyt w centrali.
Ku zaskoczeniu Mitcha, Ed Symes jest powrotem (8.18 “Quarantine”). Ed oferuje Mitch jakieś darmowe medycznych, jeśli pozwala mu jeździć w samochodzie rozmowy z nim. Aby uzyskać jeszcze z Aleksem, Mitch pozwala jej iść z nim, jak również. Po tym wszystkim, ona nie chce się wychodzić z biura. Ed trzyma przeszkadza Alex cały czas. Kiedy Sheryl nazywa je z jej wieży o człowieku, z możliwym atakiem serca, doprowadzają do jej wieży. Tam okazuje się, że człowiek ma tylko skurcze z treningu zbyt energiczne. Ed, który chce być bohaterem, pędzi ku nim z defibrylatorem. Próbując uratować jogger, Mitch jest zszokowany zamiast. To naprawdę denerwuje go i dostać nawet z Ed, ​​on i Alex poprosić go, aby zademonstrować na temblaku / nosze ofiarę. Kiedy Ed jest całkowicie związana i bezradna, Mitch i Alex zostawić go na plaży.
182 “Drop Zone” 26 października 1998 906

Podczas Mitch i Newmie idą na plażę, Mitch mówi Newmie o konfrontacji Miał z gangiem. Mówi Newmie że mówił je z wróci ponownie. Wtedy nagle wieża Mitcha eksploduje. To jest ostrzeżenie z gangu. Tymczasem kwietnia spełnia dwa turystów z Salt Lake City na plaży. Są one nazwane Sherri i Vica. Sherri chce malować podczas Vic idzie popływać. Gdy pęcznieje otrzymujesz złe kwietnia ostrzega Vic, ale zapewnia ją, że jest dobrym pływakiem. Chwilę później jednak, Vic zostaje zamieciony pod falami wzrostu. Kwietnia próbuje ratować Vic ale fale są zbyt duże. Po kwietniu resurfaces, Vic nigdzie nie widziałem. Wielu ratowników dotrzeć na plażę, aby wyszukać Vic, ale nie są w stanie go nigdzie znaleźć. Mitch żałuje Sherri i obiecuje jej, aby kontynuować wyszukiwanie następnego ranka. Mitch postanawia eskortować Sherri wróciła do hotelu i mówi mu, że jest w ciąży. Później w siedzibie przy kwietnia próbuje komfortu Sherri, ona stawia kwietnia i obwinia ją za śmierć ofiary. Gdy ciało Vic wreszcie odzyskuje, Sherri wie na pewno, że jest martwy.
Kiedy Jessie i Alex chodzić przez grupę skazanych pracujących na Chain Gang, Jessie wciąż wpatrując się w jeden z nich o nazwie Deke. Kiedy Jessie i Alex odszedł, Deke partnerem Garcia podróbki na ból brzucha. Kiedy ochroniarz podchodzi Garcia, Deke powala go na ziemię i dwie skazani są w stanie uciec. Deke postanawia ukryć się w wieży, Jessie. Okazuje się, że Deke jest jej były chłopak i teraz chce Jessie do naśladowania Go, do Meksyku. Ona sprawia, że ​​uważam, że jest to, co chce, jak również. Ale to wszystko okazuje się być pułapką, bo Jessie zwróciła uwagę Coast Guard. Deke próbuje uciec przez wspinanie się po klifie następnie Newmie. Kiedy Deke niemal spada, jest on uratowany przez helikopter Straży Przybrzeżnej i wrócił do więzienia. Jessie mówi Mitch i Alex o swoim życiu z Deke. Rozumieją ją i pozwala jej zostać w szkole rekrut.
183 “Hot Summer Night”, 02 listopada 1998 907

Kiedy Mitch i Hobie chodzą na plażę po ciężkim dniu, to zauważysz dziwny zapach w tunelu. Kiedy weszły do ​​tunelu, Mitch natychmiast rozpoznaje zapach. Niektórzy pracownicy przypadkowo uszkodzony linii gazowej. Jeden z pracowników spadnie papierosa do tunelu i Mitch i Hobie mieć problemów, zanim eksploduje. Później, w przystani, Hobie spotyka przyjaciela Brada, Josie i Randy. Ponieważ są one w żadnym stanie do jazdy, Hobie napędza ojca Brada w łodzi. Podczas ich prowadzenia, Josie ciągnie przepustnicę na pełnej prędkości. Hobie traci kontrolę i jest to tylko kwestia czasu, zanim łódź przewraca. Hobie udaje się uratować każdy z pomocą Jessie i kwietnia Josie kończy się w śpiączce i Brad mówi ojcu, że Josie Hobie spowodował wypadek. Hobie kończy się w więzieniu ze względu na niebezpieczną jazdę. Jego kaucja jest na $ 300 000. Mitch płaci mu kaucję za pomocą czynu do jego domu wraz z pieniędzmi w kwietniu jako zabezpieczenia. Kiedy spotyka Hobie ojca Josie w szpitalu, grozi pozwać Hobie. Następnego dnia, Mitch ma dać Hobie złe wieści, że jest chwilowo off spisie ratownik. Hobie puciekł i czuje się jak każdy porzucił go. Mitch ma Hobie do szpitala, aby spotkać się Josie, który przyszedł z jej śpiączki. Josie mówi ojciec prawdę, że wyjęła przepustnicę. Po znalezieniu się o prawdę, ojciec Josie przeprasza Hobie.
Tymczasem Jessie jest trochę przerażony o wzięcie odpowiedzialności wieży. Ona boi się, że straci kogoś podobnego kwietnia zrobił (9.6 “Drop Zone”). Kiedy ona jest w jej wieży, Jessie ma okropny koszmar, że pilnuje się na plażę, a potem każdy zaczyna utonięcia i dzwoniąc do niej. Później tego samego dnia, gdy ona i kwietniu mają podnieść sieć duchów, są zmuszeni do ratunku, a nie, gdy nurek został złapany w sieci. Ale Jessie jest zamrożone ze strachu. Po ratownicza została zakończona, Jessie, informuje, że ma zamiar zakończyć Baywatch. Ale Mitch mówi ją z niego i postanawia zostać.
184 “Swept Away” 09 listopada 1998 908
Mitch spotyka młodego chłopca, który jest fizycznie nadużywane w domu. Jessie i J.D. rozwijać uczucia do siebie. Alex staje się zawodnik na Jeopardy!. Jeopardy! Gospodarz Alex gość Trebek wciela się sam.
185 “Swimmer” 16 listopada 1998 909
Jessie wynajmuje lekarza instruktora dostaw, jako jej instruktora kaskaderskich.
186 “Przyjaciele na zawsze” 23 listopada 1998 910
187 “The Edge”, 14 grudnia 1998 911
188 “Big Blue” 11 stycznia 1999 912
189 “Come Fly With Me”, 18 stycznia 1999 913
190 “Boys Will Be Boys” 01 luty 1999 914

Craig wraca do Baywatch po spędzeniu trzy tygodnie w Waszyngtonie Zarówno Mitch i kwiecień zauważysz zmianę w nim. Craig wydaje się bardziej przygnębiony niż zwykle. Podczas ratowania, Mitch ratuje kobietę, a Craig jest zablokowany z mężczyzną, 300-funt. Craig jest prawie straciła przytomność przez człowieka, ale Mitch przybywa w samą porę, w celu dostosowania ich zarówno z powrotem do bezpieczeństwa. Mitch jest zaniepokojony zdrowia Craiga po ratunek. On mówi, że Craig rozwodów może być trudne, a jeśli on potrzebuje kogoś do rozmowy, Mitch zawsze będzie tam, aby słuchać. Craig po prostu mówi, że wszystko jest w porządku. Mitch i kwiecień decyduje, że musi porozmawiać z Craigiem. Dlatego planuje biorąc go paddle boarding. Tuż przed zamiar iść na ich zarządów, Craig wyznaje Mitcha, że ​​ma raka. Gdy Mitch konfrontuje go, mówi Mitch, że ma rzadki rodzaj nowotworu o nazwie chłoniak. Lekarze odkryli, że wczesne i Craig może żyć jeszcze przez dziesięć lat. Kiedy już wiosłował out, zostały złowione we mgle. Podczas gdy oni czekają na mgła zniknie, Craig zaczyna jeść batonika, który miał zapisany w schowku jego kombinezonie. Oczywiście Mitch chce zobaczyć i kończy się utratą w oceanie. Craig mówi Mitch, że zamierza zerwać z kwietnia. On nie chce jej skończyć bez chłopaka, kiedy umiera. Ale Mitch mówi mu to. Później pojawia się rekin i puka Craiga od jego pokładzie. Craig straciła przytomność, a gdy Mitch został odstraszył rekina, jest on zmuszony do ratowania Craiga. Gdy Mitch słyszy seagull, wiedzą, że są blisko brzegu. Kończy się w San Clemente, wyspie wojskowych dla praktyki docelowej. Są aresztowany przez wojsko i wrócił do domu. Craig postanawia dać swoje relacje z kwietnia kolejną szansę. Tymczasem Cody i JD dostać się do bitwy o ego. Zarówno JD i Cody próbują postawić żagiel w ich łodzi. Ale obaj nie i Jessie jest tym, który kończy się to robić. JD działa dodatkowo w lokalnym klubie Razem Bally Fitness. Gdy Cody przybywa, zaczyna szkolenie dziewcząt za darmo. To denerwuje JD, który uważa, że ​​Cody jest kradzież prawo pieniądze z kieszeni. Dwa z nich decyduje się również konkurs churro. Cody planuje wprowadzenie Oceanside Pre-Olympic triathlon. JD mówi mu, że on może zrobić to samo. Wtedy Jessie decyduje się uczestniczyć, jak również. Cody i JD trzyma rujnując wyścig o siebie przez cały czas. I w końcu, gdy już ranny się, Jessie bije je na mecie.
Tymczasem Manny wrócił za swoje dziesięć dni na plaży. On idzie do szkoły w Stanford. Manny chce rozmawiać z kwietnia, ale unika go przez cały czas. Ona boi się powiedzieć prawdę o Manny niej i Craig. Kiedy Manny końcu dostaje mówić do kwietnia, mówi jej, że jest zaręczony z kimś innym. Poznał ją w Stanford. Kwiecień jest szczęśliwy dla niego i wyznaje, że ona też jest w miłości z kimś innym. Decydują się pozostać przyjaciółmi.
191 “Grand Prix” 08 lutego 1999 915
192 “Baywatch Down Under, Part I” 15 lutego 1999 916
Mitch, Alex, April, Jessie, Cody i Jake Barnes z Zuma Beach uczestniczą w wielkim ratunek. Samochód znalazł się w Bolonii Creek. Gdy kierowca został sprowadzony do bezpieczeństwa, Mitch anonse, że Jake nie brakuje. Jake jest uwięziona pod zwalonym drzewem.
193 “Baywatch Down Under, Część II” 22 lutego 1999 917
Terry wychodzi z domu rano i zostawia wiadomość dla Jake’a. On idzie do stacji dokującej gdzie jachtu Clare jest. Bierze jego pies Spencer z nim i żagle od hotelu. Jake uważa notatkę i Allie i Jessie mówi, że potrzebuje kilku wskazówek o tym, gdzie ukrywa się Terry.
194 “Dance woda” 22 marca 1999 918
195 “Double Jeopardy” 26 kwietnia 1999 919
196 “Rage Wave” 03 maja 1999 920
197 “Dziewczyny Galaxy” 10 maja 1999 921
Newmie i Alex spędzają dużo czasu razem jazda SeaDoos, będzie nurkowanie i takie tam. Newmie jest przekonany, że Alex ma hots dla niego i planuje zrobić ruch na niej. Mówi Mitcha o tym, ale Mitch mówi mu, że to nie może być prawda.
198 “Zamki na piasku” 17 maja 1999 922
Alex rano robi jej poranny trening prowadzony na plaży, gdzie znajdzie duży piękny zamek z piasku na plaży przed jej wieży dostaje ciekawy i próbuje dowiedzieć się, kto poczynił te piękne zamki z piasku. Kilka dni później, ona biegnie w dół do jej wieży, aby odnaleźć chłopca budowanie zamku z piasku poza jej wieży. On widzi Alex i ucieka, ona goni go i odkrywa coś osobistego o jego wyglądzie.

Sezon 10 (1999-2000), jak Baywatch Hawaii
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
199 “Aloha, Baywatch” 20 września 1999 1001
Mitch czuje, że musi “odnaleźć siebie”, więc jedzie na Hawaje, aby mieć trochę wolnego. Podczas pobytu na plaży na Hawajach, Mitch ratuje rodzinę w kłopoty, ale ledwo czyni. Potem uświadamia sobie, że byłby on zapisany je wszystkie o wiele bardziej skuteczna, gdyby wiedział więcej na temat prądów i te wody w ogóle. Wyrusza rozpocząć Baywatch Hawaii, międzynarodowy obóz szkoleniowy dla ratowników. Ma się wybrać najlepsze z najlepszych, i zrobić doskonały zespół zaczynać. Tymczasem Jessie uświadamia sobie, że ma jakąś konkurencję dla JD po spotyka Kekoa.
200 “Mahalo, Hawaii” 27 września 1999 1002
Zespół porusza się w Baywatch i poznaje, a one wszystkie wprowadzone do nowej rutyny treningowej. Sean czyni je skoczyć ogromne urwisko jako starcie, ale żaden z nich się boi,. Później napotykają problemy z osobistych różnic między członkami zespołu; JD jest maniakiem organizacja podczas Kekoa i Jessie są już walki. Mitch oszczędza Hina, były ofiary, z wtórnym utonięcia. Później, Mitch i Sean planuje ćwiczenia zespołu, który zamierza umieścić korporacyjnych wszystkich ratowników umiejętności na próbę.
201 “Weak Link” 04 października 1999 1003
Świt Masterton, specjalista w organizmie człowieka, dołącza do zespołu, ale pozostali członkowie nie są pewni swoich umiejętności. Kiedy zaczną się z ćwiczeń fizycznych prowadzą przez Dawn sama, ona czarne, i inni członkowie zespołu mają ją ratować. Dawn i JD później dyskutować, jak powinny one obsługiwać swój mały sekret, że znają siebie z przed, i postanawia zachować to w tajemnicy. Świt zarządza sikać Jessie off z rozpoczęciem, że Jessie nie ma szans w walce z nią, jeśli chodzi o JD Mitch i Tanner łączy Allie na przejażdżkę helikopterem, ale kończy się dość szybko, gdy zauważają możliwą ofiarą macha do nich z brzegu pobliskiej . Później, Tanner spotyka dziewczynę, która chce się nauczyć go jeździć fale na pokładzie. Potem dowiaduje się, że ona jest naprawdę chora i chce do końca jej życia. JD ma jeździć łodzi “America Cup” i sprawia, że ​​do zespołu, ale on zwraca się je w dół. W końcu Sean chce obniżyć Świtu z zespołu, ale Mitch odmawia, więc daje jej podwodny wyzwanie ona przechodzi doskonale.
202 “Shark Island” 11 października 1999 1004
Mitch i Tanner wizyta Shark Island i tajemniczy człowiek, który stracił syna pojawia się przed Tanner. Tymczasem zespół ratownik wykonuje wielki błąd, gdy pomoc Coast Guard w ratunek, który prowadzi do nowego rodzaju szkoleń dla zespołu. Allie spełnia Nick Montgomery, pływak ratowanie pracy dla Coast Guard i znajduje go dość atrakcyjna. Flirtuje Kekoa dużo z JD, co wkurza Jessie całkowicie wyłączony. Później, Sean mówi Jessie o jego przypisanie do nagich kąpieli, a ona decyduje się spróbować. Po chwili zawodnik pobliżu dostaje w kłopoty, i Jessie musi go uratować. W końcu wrócą do nowego szkolenia obejmującego Coast Guard. Jason jest wybrany do noszenia zaciemnione okulary pływać ponieważ Sean znajdzie go samodzielności. Następnie zostaje umieszczony na klifie, nie wiedząc, gdzie jest. Przez przypadek, Sean, który ukrywa się w pobliżu Jason się upewnić, że jest bezpieczny, dostaje kamieniem w głowę i potrzebuje ratunku Coast Guard. Jason musi wziąć z okularów do pływania i mu pomóc, nawet jeśli wie, że może stracić pracę w ten sposób.
203 “Team Strike” 18 października 1999 1005
Zespoły Baywatch się z Coast Guard na wyszukiwanie grupy dzieci w wodzie. Wszyscy mają szukać w jaskiniach wszystkie one, ale wciąż nie może znaleźć wszystkie dzieci. Allie jest filmowanie jaskinie z kamerą z czujnikiem podczerwieni, aby zobaczyć, co mają. Gdy zapada noc, jest jeszcze dwoje dzieci brakuje, ale po obejrzeniu całego filmu z aparatu, widzą, co ich zdaniem jest ręcznie w jednej z jaskiń. Wtedy decydują się wyjść w nocy w poszukiwaniu tych ostatnich, ale wkrótce odkrywa, że ​​ofiary zostały zniesione do innej jaskini przez podwodnego kanału.
204 “Niedziela w Kauai” 25 października 1999 1006
Zespół Baywatch idzie na weekendowy wypad do Waimea Valley. Jessie i Kekoa wciąż walczy o JD, coś kocha. Po pewnym czasie, decydują, że powinni przestać być dziecinna i rozpocząć porządkowanie rzeczy, którą zarządzać. Udając brodzik, Jessie i Kekoa musi uratować mężczyznę uwięzionego w wodospadzie, pracując razem. Jason i JD zamiar sprawdzić dziewczyny, ale nie mam tyle sukcesów. Tymczasem, Allie i szukaj Sean do skarbu, ale kończy się w jakimś cmentarzu.
205 “Ryzyko to Death” 01 listopada 1999 1007
Nowe centrum szkoleniowe jest wreszcie gotowy na wejście na pokład. Indywidualność Jason staje się problemem, gdy wykonuje sposób ryzykowny pickup jet ski, więc Sean chce odwołać go z zespołu. Po rozmowie z innymi ratownikami, Sean postanawia, że ​​będzie próbował dowiedzieć się Jason0.1 trochę zarządzania ryzykiem, w zasadzie umiejętność zapobiegania wypadkom – na piasku. Jason uczy się i robi swoją pracę perfekcyjnie, ale trzech facetów nie słuchaj go, a jeden z nich łamie kark. Tymczasem, Dawn jest irytujące, że dziewczyny z zespołu, jak zawsze wydaje się mieć swoje powody do zguby dla innych dziewczyn w jakiś dziwny sposób, tym razem połączenie Nicka i Allie w prywatnym helikopterem. Nagle Kowalski łodzi bez załogi, a potem dowiaduje się, że kobieta w ciąży zaczyna rodzić po wypadnięciem za burtę.
206 “Ojciec Pana Młodego” 08 listopad 1999 1008
Hobie nagle ślub i Mitch musi zatrzymać ślub. Tymczasem, zauważa, że ​​Sean Kekoa waha dużo jak ona boi się zaangażować do zespołu, i domaga się, dowiaduje się, dlaczego przed dostaje ktoś zabił. Ona myśli, że to dlatego, że jest tak bardzo boi się porażki, coś, czego już od dawna. Pan Tanaka, jej ojciec chciał mieć syna, ale on ją ma, a nie, tak że zawsze starał się być najlepszym sportowcem – a ona się udało. To znaczy, dopóki nie dołączył Baywatch byli wszyscy ludzie są najwyższej wyszkoleni, co prowadzi do jej decyzji pozostawienia Baywatch ponieważ ona nie myśli ona może coś zmienić, że idzie to głęboko. Zanim wszystko jest rozliczane z Kekoa decydując się opuścić zespół, ratownicy musieli dokonać trudnego ratunek dla ofiary uwięzione w podwodnej jaskini. Kekoa nie opuścił zespół jeszcze, więc pomaga się najlepiej jak potrafi. Podczas wykonywania CRP ona rozbija całkowicie zanim ofiara budzi się i zdaje sobie sprawę, jak wiele z różnicy zrobili tego dnia. W końcu, to znaczy, że Kekoa przezwycięża strach awarii i na szczęście dla Mitcha, jest on w stanie zatrzymać Hobie ślub jest miejsce.
207 “Hunt” 15 listopada 1999 1009
Jessie i Jason zauważyć rekina pochodzący sposób blisko brzegu na swoim zegarku. Kiedy jesteśmy w stanie przestraszyć ją z jet ski, oni nurkują, aby zobaczyć, że płetwy rekina zostały wycięte prosto. Oboje czują się emocjonalnie wpływa to, i Jessie wyrusza na osobistą misję, aby zatrzymać rekina łódź polowania w okolicy. Jason czuje, że ma emocjonalny związek z rekina, więc decyduje się odwiedzić jedną z prawdziwych mężczyzn hawajskich dowiedzieć się, co on przeżywa. Kiedy Jessie próbuje zatrzymać ludzi rekiny polujące, rzucają mnóstwo rekinów przynęty na nią po rujnuje jej jet ski. Zespół ratownik przychodzi zapisać Jessie i Jason okazuje się sam jako prawdziwy kama’aina – osoby należącej w hawajskiej rodziny.
208 “Gold From the Deep” z 22 listopada 1999 1010
Zespół staje się opętany żądzą pieniędzy zatopionego skarbu. Ich argument o tym, kto należy do skarbu unfound ustawia Sean off, on myśli, że psujesz zespół. Jason przekonuje Sean zezwalają na ich polowanie skarbu odnosząc się do niego jako ćwiczenia nurkowania i uda. Coast Guard ratowania pływak Nick pomaga Allie znaleźć obszary, to jest bardziej prawdopodobne, że będą one znaleźć statek, ale ostrzega ją, że jest to bardzo mało prawdopodobne, że będą one w stanie znaleźć niczego. Sean konfrontuje Świtu z jej braku zaangażowania do zespołu, i wyrazić swoją wolę, żeby wyjść z linii bocznej i do gry. Później są one w stanie zlokalizować zatopiony statek i nurkować w dół, ale szukanie staje się niebezpieczna, gdy Jason powoduje torpedo wstrząsnąć luźne w miejscu.
209 “Bent”, 06 grudnia 1999 1011
Eksperymentalny okręt podwodny i jego pasażerów kończy się w wyniszczającej tragedii dla Allie, który znajduje i traci miłość zbyt szybko. Ona w końcu uczy się ufać Nick, pływak ratownicza pracuje w US Coast Guard, człowiek, którego już w dwa tygodnie. Nick ma jakieś ogromne ryzyko, gdy próbuje uratować pasażerów w łodzi podwodnej, co niestety prowadzi do niego coraz ciężka przypadku zakrętów. On nigdy nie obudzi, i Allie jest zdruzgotany. Mitch organizuje żałobnej ratownik dla Nicka. Nick nie był ratownikiem, ale umarł jako jeden.
210 “linii najmniejszego oporu”, 13 grudnia 1999 1012
Jason przeżywa sukces podczas ćwiczeniem z często ratowników, w stanie znaleźć “po linii najmniejszego oporu” – będąc pod wodą zamiast pływanie z głową nad wodą. JD wynalazki spłacić, bo wykonuje brawurowo podwodny ratunku. Jessie i Allie zostać rodzicami na dni po ich spotkać chłopaka, który stracił mamę. Również, Dawn dotyczy bolesnej pamięci o życiu i śmierci z wyboru jej przeszłości, jak pozew przychodzi jej drogę. Sean obiecuje naprawić bałagan, ona jest, i że jest w stanie to zrobić bardzo łatwo. Oni wszyscy mogą wiedzieć, że JD i Dawn znali z przeszłości, co czyni relacje między JD i Jessie jeszcze bardziej skomplikowana.
211 “Liquid Visions” 17 stycznia 2000 1013
Świt ratuje mężczyznę, podwodne przez ponad 20 minut, i próbuje dowiedzieć się swoją magiczną tajemnicę. Lekarze stwierdzili, że jego ciało “stłumione”, Dawn coś wie trochę o sprzed. Tymczasem, Jessie, i Kekoa Allie spędzić noc dla dziewcząt się po spędzeniu dzień na zakupy – wszystko dlatego, że czują, że wszystko trzeba rozweselić. Kekoa nie wydaje się znaleźć odpowiedniego faceta, Allie brakuje Nick (który zmarł w S10E11 “Bent”) i Jessie potrzebuje dni off. Żaden z nich nie mógłby się spodziewać, że wszystko kończy się ratowania off z boku statku, podczas gdy jesteśmy w bieliźnie. Później, Sean pokazuje zainteresowanie tajemnicy człowieka, który przeżył 20 minut pod wodą, i Dawn postanawia pokazać mu specjalną technikę Emerger nauczyła się w Indiach, dając im dziwne podwodne doświadczenie Sean znajdzie dość przerażające. W ratunku na końcu odcinka, Dawn zostaje uwięziona pod wodą, i stara się, aby jej własne bocznik ciała. Po kilku minutach pod wodą, Sean jest w stanie dostać ją i dokonać jej serce się ponownie po wykonaniu RKO.
212 “Linie na piasku” 31 stycznia 2000 1014
Sean i Jason Jenna spotkanie po raz pierwszy, w flirtu i niewinności, jak Sean wylewa mnóstwo golenie lodu na jej piersi. Oni sobie sprawę, że Jenna plany dla zespołu będzie faktycznie życie na stacji trudniejsze. Później, działaczy ekologicznych rozpoczyna protest przeciw promieniotwórczości w powietrzu, uwagi pragnienia ze strony władz publicznych. Jessie i JD znajdzie się sam na plaży oni mają oglądać przez cały dzień, widząc w tym szansę, aby omówić swoje osobiste problemy ze sobą. Po ich zakończeniu ich zegarek, JD jest ustawiony jako sędzia na konkursie piękności – do frustracji Jessie.
213 “Hero” 07 lutego 2000 1015
Ratuje zespół dokłada się im zapomnieć o swoich osobistych problemach. Sean i Kekoa rozpocząć romantyczny flirt, która prowadzi do konfrontacji Sean i ratownicy kobiet. Gdy to się dzieje, Jason przypadkowo sprawia, że ​​jego drogę do obsady filmu i stwierdza, że ​​głównym aktorka jest dość atrakcyjna.
214 “Tide Thunder” 14 lutego 2000 1016
Jason powraca do plaży, gdzie ratownicy stracili życie, i walczy wspomnienia, które nawiedzają go. Podwodny labirynt pozostawia Jessie walczą o jej życie.
215 “Breath of Life” 21 lutego 2000 1017
Sean wysyła Jasona podnieść kajak od niektórych przyjaciół z nim. Okazuje się, że Sean chciał Jason zbudować kajak KOA drewna, więc Jason dowiaduje starożytną hawajską tradycję od mądrego starca i jego wnuczką. Na początku jego wnuczka znosi Jasona, ale Jason uczy się szanować ich tradycje, zmiany nastroju, i zaczynają romantyczny flirt. Gdy to się dzieje, Jenna randki Seana, kończąc na kolacji. W środku, Jenna zaczyna mówić Seana do dając jej więcej praw, jeśli chodzi o centrum szkoleniowego, co sprawia, Sean uruchomieniu zły.
216 “Big Heat Island” 13 marca 2000 1018
Sean i Jenna, nawet po pracy razem w śmiałej ratunek, wciąż walczą o kontrolę nad zespołem. Allie i Jason aby podwójne ratunku.
217 “Maui Xterra” 2000 1019
Z pomocą Dawn, Jessie przygotowuje się psychicznie i fizycznie do konkursu swojego życia.
218 “Baywatch O’Hana” 2000 1020
Sean i Jenna zaplanować romantyczny wypad w Maui, ale kończy się na ratunek, które stawia życie Jenny na ryzyko.
219 “Ostatnia Rescue” 2000 1021
Jessie wykazuje psychiczną więź z dziadkiem, ale emocjonalne zrozumienie między on i Mitch ratuje go z kończącym jego życie.
220 “Killing Machine” 2000 1022
Mitch wychodzi się ze starym weterynarza Navy SEAL, który zamierza zbombardować w imię eko-terrorrism. Podczas Mitch jest nurkowanie jest on rzekomo zabity przez atak bombowy, ale potem przetrwa.
Sezon 11 (2000-2001), jak Baywatch Hawaii

Ten sezon oznaczał ostatni sezon serii, drugi sezon Baywatch Hawaii. Jedyne filarami z sezonu 10 były Sean Monroe, JD, Jason i Kekoa. Głównej obsadzie tego sezonu wyróżniona nowej obsady ratowników rekrut, zastępując większość głównych aktorów z poprzedniego sezonu. Mitch Bucannon nie powróci w tym sezonie po jego rzekomej śmierci na końcu “maszyna do zabijania”, ostatni odcinek ostatniego sezonu.
Kolejność Tytuł Wydanie Original airdate Numer odcinka
221 “Soul Survivor”, 02 października 2000 1101
Nowa grupa rekrutów przybył do przeszkolenia w nowym Centrum Szkoleniowym ratownik. Dokonywanie rzeczy gorsze jest Jenna, który powrócił do nadzorowania LTC, czyniąc życie jeszcze trudniejsze dla Seana. Dodawanie do problemów jest Cliff Seana przyjaciel, który ma kłopoty z jego własnej.
222 “Nóż w sercu” 09 października 2000 1102
Związek Seana z JD zaczyna się bardziej skomplikowane, jak JD zaczyna czuć urażony o byciu w drużynie. Dokonywanie rzeczy jeszcze gorsze jest Kekoa ex-chłopaka, który powrócił ją odzyskać. Życie w Kekoa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy ona grozi pozew od ojca nastolatka, który naraziło życie małżonków, którzy pływania na plaży.
223 “Bad Boyz” 16 października 2000 1103
Leigh staje zazdrosny, gdy Sean zostaje przyciągnęło nowym sponsorem drużyny
224 “Dangerous Games” 23 października 2000 1104
Leigh spada na ćpuna adrenaliny, którzy mogą umieścić swoje życie na ryzyko
225 “Stone Cold” 30 października 2000 1105
226 “Broken Promises” 06 listopada 2000 1106
227 “Dream Girl” 13 listopada 2000 1107
Zack zagraża JD i Kekoa podczas ratunek i jest umieszczony na zawieszeniu. Sprawy komplikuje Jenna, która pojawia się i bierze w posiadanie i dwóch Scarab Jet narty. Podczas gdy Zack jest na zawieszeniu, spotyka tajemniczą kobietę, która ma go na nową ścieżkę. Wreszcie Kekoa, po realizacji, jak blisko JD przyszedł stracił życie podczas ratowania Zacka, zaczyna rozumieć, ona zakochuje się w JD.
228 “Cage” 20 listopada 2000 1108
229 “Ben” 27 listopada 2000 1109
230 “Ties That Bind” 04 grudzień 2000 1110
231 “Black Widow”, 11 grudnia 2000 1111
Millionairess jest na wakacjach na Hawajach z mężem umiera podczas pływania. Sprawy komplikuje nowy szef policji, który daje Sean więcej problemów. Jak Sean próbuje rozwikłać tajemnicę morderstwa, ona oskarża go o molestowanie ją na plaży i zwraca gniew nowego szefa policji.
232 “The Ex-Files” 29 stycznia 2001 1112
Podczas ratowania, lekkomyślne zachowanie Jenny stawia jej życie na niebezpieczeństwo i że z Zackiem, który ratuje ją, w zamian. Ze względu na ratunek, Zack jest w niebezpieczeństwie utraty jego przesłuchanie z powodu ratowania która wzbudza uczucia skruchy ze strony Jenny. Sean odkrywa, że ​​ratowanie był fałszywy alarm i odkrywa, że ​​to jego własny syn radny McKenne’a kto dzwoni w fałszywych alarmów, które umieszczone Jennę i Zack się w niebezpieczeństwie, w pierwszej kolejności. Pat Morita (The Karate Kid) sprawia, że ​​pojawił się gościnnie jako ojca Kekoa jest.
233 “Stalker”, 05 lutego 2001 1113
Carrie, jeden z rekrutów, który stał się stałym członkiem Baywatch Hawaii, pomaga uratować parę nurków. Po ratunek, jeden z nurków staje zauroczony Carrie i zaczyna ją prześladuje. Sean staje się podejrzliwy wobec tego obcego i szybko staje się jasne, jak zaczyna pojawiać się wszędzie, Carrie. Po Sean, Jason i Zack ratuje Carrie z prześladowcą, zdaje sobie sprawę, że ona już nie jest bezpieczne i że ona nie wyciąć być ratownik. Incydent zostawił ją wstrząśnięty jak zostawia Baywatch Hawaii na dobre.
234 “Ojcze Faust” 12 lutego 2001 1114
Wizyta Kekoa ojciec jej plażę. Podczas swojej wizyty, on uratował młodszego ratownika. W tym samym czasie, inny urlopowicz skarży do Seana, że ​​jego złoty zegarek został skradziony. Ponieważ te dwa incydenty seryjnej, Sean jest serwowane z dwóch spraw sądowych i ograniczone z konieczności kontaktu z plaż lub ratowników. W następstwie, ojciec w Kekoa, który złożył jeden z pozwów, cierpi poważny udar po Kekoa konfrontuje go o chodzenie po centrum tylko rozbić jej małżeństwo JD
235 “A Good Man in a Storm” 19 lutego 2001 1115
Jest huragan nadchodzi, a ratownicy w kwartałach Baywatch głowie wszystkie są przygotowania do najgorszego. W środku tego bałaganu, Jenna wysyła fałszywe ratowania Seanowi bo potrzebuje jazdy z powrotem do centrali. To stawia je zarówno w niebezpiecznej sytuacji, jak burza się zbliża, gdy jesteś z dala od innych ratowników. Przypadkowo rozbić ich Scarab i znaleźć schronienie w starym bunkrze wojskowym. Drzewo spada nad wejściem, co uniemożliwia im się wydostać, a później to zaczyna przeciekać woda do małego bunkra. Sean udaje się znaleźć drenażu, ale woda nie spływa z tą samą prędkością to płynącej w. Oboje uświadamiają sobie, że będziemy się tam utopić, a akcje wielu osobistych doświadczeń z innymi. Powrót w HQ, Zack jest sam ze swoją muzyką i Jasona pączki. Nagle, turysta podchodzi. Później dowiaduje się, że jest niezależny dziennikarz nazwie Ivy, szukając jakiś wielki news, aby dostać się w telewizji. Ona jest tak zdesperowany, że ona będzie je zarówno w niebezpieczeństwie.
236: “Mój Ojcze, Hero” 26 lutego 2001 1116
Sean i Jenna uratować mężczyznę, który dostał głową rozbił przeciwko skały podczas surfowania. Przyjaciel ofiary zaczyna romantyczny flirt z Jenna. Pracuje z finansami, a Jenna chce, aby jej pomóc z niektórych inwestycji. W międzyczasie Jason i JD spędza trochę czasu z Derekiem, przyjaciela z dzieciństwa JD Wkrótce okazuje się, że on ma wiele osobistych kłopotów, i że zamierza umieścić JD w sytuacji zagrażającej życiu. Później Jenna zostaje odurzony przez jej nowego romansu. Próbuje uruchomić na jej pieniądze, a Jenna kontakty Sean wsparcie.
237 “Boiling Point” 09 kwietnia 2001 1117
Jason, JD, Kekoa i Zack są wysyłane do Kauai iść na wycieczkę z Britt, córka jednego z jego sponsorów Baywatch. W międzyczasie, Sean i Brian dokonać ratowania Matt, chłopak wszystko nowe do windsurfingu. Następnie, nowy system komputerowy, w HQ psuje. Sean miał pokazać ten system do sponsora przyjeżdżają tego dnia, więc jest dość zestresowany. Matt pojawia się później i oferuje swoją pomoc, aby naprawić komputery, a on jest w stanie to zrobić tuż przed sponsorem pokazuje. W Kauai, JD i kłótnie są Kekoa o zegarka JD dostał od Jessie. Zdecydują się stanąć na nizinnych rozwikłać swoje problemy podczas Jason i Zack prowadzi Britt dalej. Oboje argumentując za uwagę Britt jest.
238 “Powrót Jessie” 16 kwietnia 2001 1118
Jessie wraca do Baywatch Hawaii z wiadomością, że ona weszła do wyścigu w Triathlon Ironman. Dokonywanie rzeczy gorsze jest to, że odkrywa, że ​​JD i Kekoa widzą siebie i komplikuje fakt, że chce wrócić razem z nim.
239 “Trapped” 23 kwietnia 2001 1119
240 “Dead Reckoning”, 30 kwietnia 2001 1120
241 “Makapu’u Lighthouse” 07 maja 2001 1121
242 “Rescue Me” 14 maja 2001 1122
Ostatni odcinek serii. Leigh jest ślub jak Sean rozważa ofertę pracy w Australii ich ratowników. On też jeszcze do czynienia z jego uczucia do Leigh, jak stara się wybierać między nimi.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 594 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...