Punkt krytyczny

Enrico Colantoni – Srż. Gregory Parker | Hugh Dillon – Ed Lane | Ona Grauer – Kate Travers | Gabriel Hogan – Roland Cray | Michael Cram – Kevin ‘Wordy’ Wordsworth | Sergio Di Zio – Michaelangelo ‘Spike’ Scarlatti | Adam Brazier – Steve ‘Shakes’ Bonnyman | David Paetkau – Sam Braddock | Amy Jo Johnson – Julianna ‘Jules’ Callaghan

punkt-krytycznypunkt-krytyczny 2


Punkt krytyczny (Flashpoint, 2007-2009)– kanadyjski serial telewizyjny nadawany przez stację CBS od 11 lipca 2008 r. W Polsce nadawany w nScreen oraz przez stację Hallmark od 16 marca 2009 r.

Opis fabuły

Serial opisuje codzienne życie i wydarzenia elitarnej jednostki policyjnej. SRU (Strategic Response Unit) ma za zadanie ratować ludzkie życie, często przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Prawie codziennie igrają z życiem.

Obsada

Enrico Colantoni jako Srż. Gregory Parker

Oprócz bycia sierżant zespołu i lider, jest negocjator kryzys. Jako takie, że woli, aby sytuacje będą rozstrzygane w drodze dialogu, a nie siły śmiertelnych. Nauczył się sztuki negocjacji, gdy był w stanie przetrwać ciężkie życie pod jego ścisłym ojca. [2] On jest rozwiedziony z żoną i stał obcy jedynego syna, bo spędził zbyt wiele czasu z SRU lat temu. Począwszy od odcinka 11 właśnie widział swojego syna po ośmiu latach [2], żałując, że nie zrobił tego wcześniej. [3] Greg dba nie tylko dla jego zespołu, ale dla życia niewinnych i tych pacjentów, którzy są o popełnić błąd, że zrujnuje to inaczej dobre życie. Często stawia winę za nieudanej próbie ratowania życia wyłącznie na siebie, coś, Ed często przypomina mu.Powracającym tematem dla Grega, że jest on zawsze przypomina swoje drużyny do “utrzymania pokoju” podczas każdej operacji SRU-LED.
Hugh Dillon jako Ed Lane

Weteran zespołu strategicznego Response Unit, jest taktyczna zespołu lidera w tej dziedzinie. [4] drugorzędną rolę Eda ma działać jako negocjatora kryzysowego w bezpośrednim kontakcie z przedmiotu (ów). Choć został przeszkolony w użyciu śmiertelnej siły, Ed ciągle kłopoty z tym, że czasami potrzebuje go używać w celu ratowania życia innych osób. [4] [5]
Ma problemy z żoną piętnastu lat, Sophie i syn Clarka ze względu na charakter swojej pracy [6], oraz fakt, że jest on silnie przywiązani do swoich kolegów SRU. Na przykład, kiedyś celowo pominięte w rocznicę jego teściów do pracy. Od sezonu 4, ma on również córkę Isabelle. [7] [8]
Ona Grauer jako Kate Travers
Gabriel Hogan jako Roland Cray

Jeden ze starszych członków zespołu SRU, został przeniesiony do innej jednostki po tym, jak został przyjęty do promocji jako sierżant w odcinku pilotażowym. [7]
Michael Cram jako Kevin ‘Wordy’ Wordsworth

Inne żonaty operator w SRU wraz z Ed, Wordy jest zespół taktyka wejścia i CQB ekspertów i mniej zabójcze bronie specjalistyczne [18] oprócz Lewisa. Jest też często za zdobywanie wizualna wewnątrz obszaru operacji przez kilka rodzaju gadżetów nadzoru. Ma trzy młode córki. Ujawniono w Sezon 1, Odcinek 4: “Pytanie o Flowers”, że jego żona, Shelley, był kiedyś w toksycznym małżeństwie, a on jest bardzo opiekuńczy wobec niej i zdecydowanie przeciwko przemocy domowej. Opuścił zespół po ujawnieniu, że cierpi on na chorobę Parkinsona. Wordy obecnie detektyw za broń i gangi.
Sergio Di Zio jako Michaelangelo ‘Spike’ Scarlatti

Spike jest w drużynie jako rozbiórek i taktycznego tech eksperta, [14], próbuje dowiedzieć się od starszych weteranów SRU natomiast w tym samym czasie pracuje się udanym operator SRU. [14] Jest on zwykle za hi-tech Intela z van i on działa anty-materiały wybuchowe robota, który nazywa “Babycakes”. On jest ciągle szczęśliwy i optymistycznie młody człowiek, który jest zawsze chętny do pomocy innym i jest głęboko poruszony jego pracy. Mieszka z matką i ojcem i jest bardzo zadowolony jest niewiarygodnie w kontakcie z jego włoskiego dziedzictwa i mówi językiem biegle. Był nazywany “Spike”, bo jego zazwyczaj włosy “spiczasty”.

On i Lou byli najlepszymi przyjaciółmi i często sparowane na polu, ale nawet się na wycieczkę do przyjemności Ocho Rios razem. Spike próbował uratować życie Lou, kiedy nadepnął na minę, ale nie powiodło się. Śmierć Lou miał ogromne negatywne skutki dla Spike’a, jak widać w kilku odcinkach po jego śmierci.

W finale 3 Season ‘Lines winy “, okazuje się, że ojciec Spike’a jest chory i umiera bez nadziei na przetrwanie. Jego Ojciec jest wściekły i zawstydzony, że jego syn jest w SRU i nie będzie mówić lub próbować w związku z nim, aż zostanie zamknięty. W “Shockwave” (4×07) podczas próby rozbrojenia bomby, które niszczą olbrzymią część centrum Toronto, dostaje telefon od swojej Matki. Ona jest w szpitalu ze swoim Ojcem – wziął z kolei na gorsze i nie oczekuje się, aby żyć w nocy. Chociaż strasznie skonfliktowany, Spike postanawia zatrzymać się na wezwanie i udaje się rozbroić bombę z ogromnej sekund przed czasem. Po uściskach z jego zespołu, Spike pędzi do szpitala i jest witany przez jego matkę, która wybucha płaczem na jego widok. On siedzi przy łóżku Ojca i słucha go, bo w końcu wyznaje: “. Michaelangelo, boję się” do którego Spike chwyta rękę i odpowiada: “To jest w porządku, jestem tutaj Jesteśmy tutaj.”.. Rolka kredytów i Ojciec jest uznawany zmarło.

Spike jest w szoku, gdy Greg kończy w środku finale sezonu 4, mówiąc: “Chłopaki, to się właśnie stało?” z pomieszczenia kontrolnego wynika niedowierzanie. Jest szczęśliwa, gdy Greg decyduje się pozostać w drużynie, gdy jest bardzo lojalny i nienawidzi, aby zobaczyć zespół zostały rozbite. Jest to udowodnione w ‘dobrego obywatela “, gdy Greg konfrontuje Spike o gałęzi rządu federalnego pochodzących z nim porozmawiać o rekrutacji Spike. On chciał przez kilka różnych agencji i, jak wskazuje Wordy w “Lines winy” “Can podnieść i opuścić, kiedy tylko chce.”. Jednak Spike postanawia pozostać zespół pokazuje, że mimo pozostawienia by awansować swoją karierę, on pozostaje wierny do SRU i Team One.

Adam Brazier jako Steve ‘Shakes’ Bonnyman
David Paetkau jako Sam Braddock

Dawny Mistrz Kapral i ex-specjalny siły operacyjne of Canada ‘s Joint Task Force 2 . [11] Pracę urządzenia SRU, zastępując promowanej Rolanda Rolie ‘Cray, po tym jak brał udział w afgańskiej operacji bojowych . [7] Ze względu Jego doświadczenia w Afganistanie, Sam wierzył, że śmiertelna siła była rozwiązaniem zamiast negocjacji w celu rozwiązania sytuacji, [12] , które niektórzy z jego kolegów sprzeciwił się. [3] [11] Jego transfer do Team One jest odbierany na ogół dobrze, jednak , i po treningu i wskazówek staje się cennym członkiem zespołu, wychodzi za napoje i żartował z resztą zespołu. Jest on również nazywany “Samtastic” przez Spike, po tym jak jego pierwszy asy praktyce fotografowania, który był prowadzony przez Jules. Jego główną rolą jest jako snajper w zespole, choć spędza trochę czasu w taktycznym lidera natomiast Ed wyjdzie z kontuzji. ​​[ 11] Stwierdzono, w odcinku “dopuszczalne ryzyko”, że ma młodszą siostrę którą w wieku dziewięciu lat, był świadkiem uderzenia przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę. Zabiła natychmiast, które przyniosło mu bardzo opiekuńczy wobec członków swojego zespołu, szczególnie Jules. w sezonie 2 finału Behind Blue Line , po temat, który połączony z Sam zostaje zastrzelony, mówi, że jest rzucenie SRU, ale jego teamates pokazać mu, że się myli i przekonać go do pozostania w zespole One.

On przyciąga do Jules od początku, a czasami jawi się jako nadopiekuńcza, częściowo z powodu jego uczucia, a częściowo z powodu jej płci (chociaż on nie jest seksistowskie i ceni swoje umiejętności, jego doświadczenie oglądania jego die siostra był szczególnie opiekuńczy kobiet). [13] W Sezon 1 Odcinek 10, pocałował Jules, a oferowane do kierowania jej do domu po tym, jak zdała sobie sprawę, obwiniała się za wydarzenia dnia. Po tym odcinku, Sam i Jules są w związku, które zachowania w tajemnicy, ponieważ nie są dozwolone na bieżąco, ponieważ są one w tej samej drużynie. Kiedy Jules zostaje postrzelony, Sam jest zdewastowany, a kiedy łotrzyk snajper Ed bierze zakładników, Sam jest tym, który sprawia, że ​​zabić strzał. On pędzi do szpitala, gdzie on trzyma ją za rękę i krzyczy mówiąc, powinien on już chroniony ją. Kiedy Jules powraca do zespołu po wystrzeleniu, ona zrywa z nim, mówiąc, że “nie może utrzymać złamania zasad zawsze”. Sam rozumie, i niestety zgadza się zakończyć związek, ale nawet po zerwaniu, to jest postrzegany flirtuje z nią na różne okazje. On jest niesamowicie chroni ją i zawsze chce ją chronić. W sezonie 3 finale, on i Jules są kwestionowane przez dr Toth (psychologiczne egzaminator ze specjalnością w psychologii zespołu) o ich związku, co skłania ich do sobie sprawę, że wciąż coś do siebie. W sezonie 4 premiery, Jules pojawia się w jego mieszkaniu, a on mówi jej, że ich miłość “nie zniknie” i całują się namiętnie. Pod koniec sezonu 4 premiery, dr Toth czyni stan zespołu probacji, że utrzymanie ich związek ściśle zawodowe. Przez sezon 4, są w tajnym związku, oni trzymają ukryte przed resztą Team One. W odcinku “The Cost of Doing Business” (4×10) Greg Parker dowiaduje się o ich związku, a na koniec odcinka, on pozwala im utrzymać związek w tajemnicy przewidzianej ich postawa nie zmienia w pracy. W “Priorytetu Życia” (4×17), praca dynamiczna pomiędzy Jules i Sam skierowana jest ponownie, gdy Jules jest zamknięty w pokoju z uzbrojonym przedmiotu jako przestrzeń zamknięta szybko napełnia Anthrax . Sam ma szansę wnieść rannego zakładnika lub Jules do bezpieczeństwa i, wybierając obserwować Priority Code życie, ratuje zakładnika. Tymczasem, bez wiedzy reszty zespołu, Greg Parker został zawieszony przez dr Toth ukrywania relacji Jules i Sama. Greg i dr Toth obejrzeć kod jest obserwowany przez kanał wideo, a później dr Toth mówi Sam będzie rozmawiać komandora Holleran i spróbować, aby umożliwić im pobyt na Team One razem. Pod koniec sezonu 4 otrzymują wiadomość, że oboje mogą przebywać na Team One razem będąc w związku.

Amy Jo Johnson jako Julianna ‘Jules’ Callaghan

Zanim dołączył do zespołu Leah, Jules była jedyną kobietą i znaku na zewnątrz sali kobiecej przebieralni czytać “Jules”, a nie “kobiety”. W późniejszych odcinkach drugiego sezonu, jak również w wybranych epizodów, Jules często działa jako zbieracza wywiadu obok sierż. Parker. Rola ta jest konieczna w czasach, w których przedmiot (y) muszą być odpowiednio wyprofilowane, aby zespół, aby dokonać właściwego wyboru taktyczny. Ona jest również backup negocjator, a wraz z Ed i Sam, ona jest wyszkolony snajper. [9] Przed jej transferu do SRU, Jules służył jako oficer z Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej . [10] Jules ma 4 braci.

Jules został zastrzelony przez snajpera w trakcie sezonu jeden finał i był w szpitalu przez kilka tygodni / odcinków w drugim sezonie. Podczas jej okres zwrotu, była krótko zastąpiony na Team One przez Constable Donna Sabine grana przez Jessica Steen , który po powrocie Jules przeniósł się do innego zespołu w SRU, które doprowadziły ją do stać się liderem zespołu 3.

Sam został przyciągać Jules Odkąd jego rekrutacji do jednostki SRU i dnia dwa z nich w ciągu kilku odcinków, wzmacnianiu silną poczucie ochronną do siebie. Zerwała z nim, tak aby mogły one zarówno pobyt z “rodziny” (Team SRU 1), wiedząc, że jeśli ich związek był kiedykolwiek wystawiony jeden z nich będzie musiał przenieść. W szczególności, Jules nie podoba mi się pomysł skradanie wokół za plecami swoich przyjaciół i kolegów z drużyny. [10] W sezonie 4 premiery, okazało się, że Jules i Sam byli wracać razem, ponieważ zdali sobie sprawę ich miłość do siebie nawzajem “nie zniknie” i pocałował w mieszkaniu Sama. Objawienie to zostało spowodowane przez ich intensywnego przesłuchania na temat ich relacji z dr Toth, który wykonywał psychologiczne oceny w sezonie 3 finał. Pod koniec sezonu 4 premiery, dr Toth czyni stan zespołu probacji, że utrzymanie ich związek ściśle zawodowe. Przez sezon 4, są w tajnym związku, oni trzymają ukryte przed resztą Team One. W odcinku “The Cost of Doing Business” (4×10) Greg Parker dowiaduje się o ich związku, a na koniec odcinka, on pozwala im utrzymać związek w tajemnicy przewidzianej ich postawa nie zmienia w pracy. W “Priorytetu Życia” (4×17), praca dynamiczna pomiędzy Jules i Sam skierowana jest ponownie, gdy Jules jest zamknięty w pokoju z zbrojnego temat, jak ograniczać laboratorium szybko napełnia Anthrax . Sam ma szansę wnieść rannego zakładnika lub Jules do bezpieczeństwa i, wybierając obserwować Priority Code życie, ratuje zakładnika. Tymczasem, bez wiedzy reszty zespołu, Greg Parker został zawieszony przez dr Toth ukrywania relacji Jules i Sama. Greg i dr Toth obejrzeć kod jest obserwowany przez kanał wideo, a później dr Toth mówi Sam będzie rozmawiać komandora Holleran i spróbować, aby umożliwić im pobyt na Team One razem. Pod koniec sezonu 4 otrzymują wiadomość, że oboje mogą przebywać na Team One razem będąc w związku.

Janaya Stephens jako Sophie Lane

Żona Ed Lane, oni są małżeństwem od siedemnastu lat.
Jonathan Potts jako Major Holleran
Tom Barnett jako Blair Kowalski
Tyler Stentiford jako Clark
Shane Daly jako Gary Kurlansky
Mike Turner jako Oficer Neville
Danijel Mandic jako Petar Tomasic

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Spis odcinków
Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
31.08.2008 01 Skorpion Scorpio
07.09.2008 02 Pierwszy w kolejce First In Line
14.09.2008 03 Strzelanina w centrum handlowym Attention Shoppers
21.09.2008 04 Orzeł dwa Eagle Two
28.09.2008 05 Przemoc w rodzinie He Knows His Brother
05.10.2008 06 Element zaskoczenia The Element of Surprise
12.10.2008 07 Kim jest George? Who’s George?
19.10.2008 08 Prośba o kwiaty Asking for Flowers
26.10.2008 09 Nigdy nie całuj dziewczyny Never Kissed a Girl
02.11.2008 10 Dom pułapka Planets Aligned
09.11.2008 11 Stodoła, w której straszy Haunting the Barn
16.11.2008 12 Cofnąć czas Backwards Day
23.11.2008 13 Demony przeszłości Between Heartbeats
SERIA DRUGA
06.08.2009 14 Business as Usual
13.08.2009 15 The Fortress
20.08.2009 16 Clean Hands
27.08.2009 17 Aisle 13
03.09.2009 18 The Perfect Family
10.09.2009 19 Remote Control
17.09.2009 20 Perfect Storm
24.09.2009 21 Last Dance
01.10.2009 22 Exit Wounds
08.10.2009 23 One Wrong Move
15.10.2009 24 Never Let You Down
22.10.2009 25 Just a Man
29.10.2009 26 Custody
05.11.2009 27 Coming to You Live
12.11.2009 28 The Farm
19.11.2009 29 You Think You Know Someone
26.11.2009 30 The Good Citizen
03.12.2009 31 Behind the Blue Line
SERIA TRZECIA
SERIA CZWARTA

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1 (2008-2009)
Nr # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny kanadyjski data produkcji powietrza
Kod kanadyjscy widzowie
(W mln)
1 1 “Skorpion” David Frazee Stephanie Morgenstern & Mark Ellis 11 lipca 2008 101 1,11 [12]
Podobnie jak One Team ma zamiar iść na imprezę emerytalnego są powołani na razie człowiek posiadający zakładnika kobieta. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że mężczyzna nie mówi po angielsku. Starają się rozumieć z człowiekiem poprzez tłumacza, ale człowiek nie wydają się chce ruszyć. Nie wiadomo, co człowiek chce, a gdy oni myślą, że jest zagrożeniem dla wszystkich, postanowili go zastrzelić. Tuż przed są w stanie go zastrzelić, mężczyzna przybiega do człowieka, krzycząc “dada”. Syn mówi do ojca, i stara się go uspokoić, ale to nie działa, a oni zmuszeni są go zastrzelić. Kiedy zatrudnić “Scorpio” synowie biegnie przed ojcem, ale jego ojciec został zastrzelony tak. Kobieta trzymał zakładnika odchodzi ze łzami w oczach, nie wiedząc dlaczego człowiek trzymał ją w niewolę.
2 2 “First in Line” David Frazee Stephanie Morgenstern & Mark Ellis 18 lipca 2008 102 0,908 [13]
Dziewczyna umiera rozpaczliwie potrzebuje przeszczepu serca. Kiedy jej ojciec (gościnnie Henry Czerny, zdobywca nagrody Gemini do tej roli) otrzymuje powiadomienie, że serce dawcy jest dostępna, tylko odkryć serce będzie mieć do kogoś innego ze względu na mix-up, bierze zakładnika skrzydle szpitalnym, wymagający, że jego córka otrzyma przeszczepu. Lead negotiatior Greg Parker musi skonfrontować własne uczucia mówić mężczyzna, zanim serce jest nieodwracalnie uszkodzony.
3 3 “element zaskoczenia” David Frazee Stephanie Morgenstern & Mark Ellis 24 lipca 2008 106 1,086 [14]
Grupa tajnych funkcjonariuszy narkotyków wymagają pomocy w SRU, aby pomóc aresztować główną dealerem narkotyków. Sytuacja komplikuje się, kiedy ex-junkie przybywa dealera mieszkaniu i tajny funkcjonariusz został postrzelony.
4 4 “Pytanie na kwiaty” Clark Johnson Tassie Cameron 31 lipca 2008 108 1,216 [15]
Gdy policjant jest przetrzymywany jako zakładnik przez rozwścieczony członka rodziny, zespół ma odłożyć swoje uczucia, aby opanować sytuację. Jednak tabele obrócić, gdy nie może być zakładnikiem, który zespół myśli.
5 5 “Kim jest George?” Holly Dale Adam Barken 07 sierpnia 2008 107 1,300 [16]
Niesławny rabusia znany jako Robber poniedziałek rano bierze zakładników w banku miasta kiedy policja powiadamiani o jego skoku. Team One dowiadują się, że nie jest on Robber poniedziałek rano, ale były pracownik, który został zwolniony. W stanie zapewnić żonie opiekę jej wyniszczające Alzheimera wymaganiom, szuka zemsty na osobie, która go wyrzucili. Gościnnie Nicholas Campbell nominowana do nagrody Gemini do tej roli.
6 6 Shoppers “Uwaga” Holly Dale Tracey Forbes 14 sierpnia 2008 103 1,186 [17]
Tasha Redford (gościnnie Sarah Gadon, nominowany do nagrody Gemini do tej roli) jest niewygodne 16-latek z przewlekle alkoholu matką a celem kampanii zastraszania przez gang lokalnego ołowiu dziewczyn Brianna Tulley (gościnnie Kristin Fairlie) po tym, jak skarżył się próbę gwałtu. Kiedy Brianna zadaje błędne i upokarzające “uglying-up” na Tasha w lokalnym centrum handlowym, ona przypadkowo zabija jednego z członków gangu. SRU nazywa i Jules pościgów Tasha do zewnętrznej wieży reklamowej, gdzie musi ona mówić Tasha dół.
7 7 “Wie, że jego brat” Surjik Stephen Adam Barken 21 sierpnia 2008 105 1,177 [18]
Nastolatek ucieka szkoły wojskowej, aby zapisać swojego młodszego brata z ich nadużyciami ojca, ale gdy ojciec kończy postrzelony, ojca reputacja jako renomowanego prawnika może przerzucić winę na swego syna. Nastolatek używa taktyki przetrwania nabyte w szkole wojskowej w celu obejścia SRU i Parker musi dotrzeć do jego brata przed jego coraz bardziej niebezpieczne, metody kogoś zabić.
8 8 “Never Kissed a Girl” Charles Binamé Esta Spalding 11 września 2008 109 1,289 [19]
Młody mężczyzna o imieniu Michael Jamison (gościnnie Mpho Koaho, nominowany do nagrody Gemini do tej roli) posiada Ed i zakładnikiem Officer Court i żąda, aby zobaczyć główną prokurator, którzy wysyłają go do więzienia za gwałt i zabójstwo, zbrodnię, której nie popełnić. SRU próbuje bezpiecznie ratować swojego kolegę i aresztować Michaela bez strat, patrząc na prokuratora rekordu przekonanie, odkrywając, że wyciekły informacje o głośnych sprawach do więźniów w celu zabezpieczenia przekonań.
9 9 “Planets Aligned” Kelly Makin Tracey Forbes 18 września 2008 110 1,456 [20]
Zespół Jeden nazywa się prowadzić poszukiwania i ratowania młoda dziewczyna porwana z domu. W czasie pracy dowiadują się, że jeden z porywaczy jest nastolatka (gościnnie Tatiana Maslany, zdobywca nagrody Gemini do tej roli), który zaginął się osiem lat wcześniej i został indoktrynacji jej porywacza nie ufa policji.
10 10 [21], “Eagle Two” Stephen Surjik Tassie Cameron 09 styczeń 2009 104 1,269 [22]
SRU jest przypisany do ochrony szczegółowo dla VIP i jego żony na forum biznesu, kiedy bomba jest wyłączony. Zdają sobie sprawę, że bomba jest roztargnienie wyruszył przez grupę chilijskich protestujących, aby mogły porwać żonę VIP. Porwanie zamienia się w przerażenie, gdy żona jest znaleziony żywy w zdalnie sterowaną bombę kołnierz wokół szyi, z popytem Chilijczyków, że przyzna się do zbrodni VIP w kopalni w Ameryce Południowej. Colm Feore i Wendy Crewson gość stars.Sam i Jules akcji ich pierwszy pocałunek.
11 11 [21] “Backwards Day” Eric Canuel Esta Spalding 16 stycznia 2009 112 1.741 [23]
Zrozpaczona żona (gościnnie Kristin Booth, nominowana do nagrody Gemini do tej roli) posiada kobieta podejrzewa, ma romans z jej mężem w knifepoint zakładnika w małżonków podmiejskiego domu. Kobieta przysięga, że ​​nie jest związany z męża, ale żona nie chce jej uwierzyć i domaga powiedziała jej wszystko. Tension montuje w zespole, również, gdy zamówienia Ed Parker, aby uruchomić punkt dowodzenia z ciężarówki, zamiast być na polu, bo wierzy wyczerpanie Eda powoduje go stracić ostrość. Misja staje się bardziej trudne, jednak, gdy przyznaje, że jest zakładnikiem w ciąży z jej Captor to męża dziecko.
12 12 [21] “Haunting The Barn” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 23 stycznia 2009 111 1.279 [24]
Danny Rangford, weteran SRU (gościnnie Ron Lea, nominowana do nagrody Gemini do tej roli), zamyka się w pokoju, w siedzibie SRU popełnić samobójstwo. Ed nazywa się rozmawiać Danny’ego w dół, gdy okaże się, że jest byłym nauczycielem Eda. Teraz wycofał się z czynnej służby, Danny czuje się winny z powodu śmierci młodego chłopca prawie dwadzieścia lat wcześniej.
13 13 [21], “Between Heartbeats” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern & Tassie Cameron 13 lutego 2009 113 1,292 [25]
Miasto jest zakładnikiem przez strzelca wyborowego, który przejmuje kontrolę nad ratuszem i SRU jest wywoływana w celu zakończenia odsunięcia. Team One dowiadują się, że strzelec jest celowo brakuje swoje cele i że ma urazę Ed Lane. Uczą się, że strzelec jest Petar Tomasic, syn człowieka Ed strzelił Pierwszy York Plaza w “Skorpiona” i wojna wyszkolony snajper w imieniu własnym. Kiedy Tomasic pędy Jules, Ed ryzykuje życie, aby go złapać. Stand-off kończy Jules walczą o jej życiu i Tomasic zostały nakręcony przez Sama.
Sezon 2 (2009)
Nr # Tytuł Reżyseria Wpisany przez Canadian USA Data powietrze data produkcji
Kod kanadyjscy widzowie
(W mln)
14 1 “Business as Usual” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 27 lutego 2009 27 lutego 2009 201 1,339 [26]
Trzech mężczyzn (Hugh Thompson, nominowana do nagrody Gemini do tej roli, Greg Spottiswood i Piotr MacNeill), którzy niedawno stracili swoje domy do foreclosures bankowych podjąć prezes ich zakładnikiem społeczeństwa hipotecznych. Podczas wyszukiwania Ed i Sam dla zawodnika, Parker próbuje zagadać Trzeci mężczyzna, który oblał się benzyną i grozi poświęcać się na żywo w telewizji, jeśli jego żądania nie zostaną spełnione. Sytuacja jest rozwiązany pokojowo, z wszystkich trzech mężczyzn stojących w dół. Tymczasem, Parker musi znaleźć zastępstwo dla Jules, a ona wychodzi z jej rany postrzałowej, ostatecznie zdecydował się na Donny (Jessica Steen Sabine).
15 2 “Twierdza” Eric Canuel Ian Weir 06 marca 2009 06 marca 2009 202 1,367 [27]
Dwoje dzieci, ich rosyjski niania i sąsiad są zakładnikami, kiedy chodzić na grupę złodziei w domu dziecka. SRU przychodzi do negocjacji, ale odsunięcie nasila kiedy Mischa, przywódca złodziei, zabija jednego z zakładników, gdy czuje SRU nie biorą go poważnie. Sytuację rozwiązano z dwóch złodziei stojących w dół, ale SRU pozostaje bez wyboru, ale na śmiertelnej siły wobec Miszy. Gościnnie Ona Grauer została nominowana do nagrody Gemini do tej roli.
16 3 “Czyste ręce” David Frazee Adam Barken 13 marca 2009 13 marca 2009 203 1,350 [28]
Team One, którego zadaniem jest ochrona seryjnego mordercy, który przyznał się do zbrodni, a teraz wraca do Kanady. Partia jest atakowana i Sam jest wzięty jako zakładnik przez ofiarę ojciec chce wziąć prawo w swoje ręce. Aby negocjować uwolnienie Sama, Parker sprawia połączenie opuszczenia mordercę w ręce agenta tranzytowego, który szuka zemsty własnym. Donna jest zmuszony strzelać do środka, zanim ona może zabić jej cel. Kari Matchett i Peter stars Outerbridge gości.
17 4 “Aisle 13” Stephen James Hurst Surjik 3 kwietnia 2009 03 kwietnia 2009 204 1.346 [29]
Dwie nastolatki znajdują się w zakładników, gdy ich próby rabunku supermarkecie idzie źle. Parker jest w stanie dotrzeć do jednego z chłopców do końca sytuację pokojowo. Dewshane Williams i Jesse Wheeler gościnnie.
18 5 “The Perfect Family” Eric Canuel Adam Barken & John Callaghan 10 kwietnia 2009 10 kwietnia 2009 205 1.339 [30]
Młoda kobieta daje jej syna do adopcji, ale kiedy jej chłopak wejdzie ponownie w jej życie, ale postanawia, że ​​chcą dziecko z powrotem i porwać go z rodziny adopcyjnej i zażądać adwokata, aby znaleźć sposób, aby zakończyć przyjęcie. Uświadomienie sobie, że ona nie może opiekować się dzieckiem, młodego zespołu kontaktów kobieta One i próbuje zakończyć sytuację siebie. Uznając, młodego człowieka na ból nie posiadające własnej rodziny, Parker rozpoczyna negocjacje, ale jest umieścić w miejscu, w którym może on uratować albo dziecko lub ojciec. On jest w stanie powrócić do jej dziecka rodzinie adopcyjnej, ale młody człowiek przechodzi do jego śmierci. Gościnnie Laurence Leboeuf została nominowana do nagrody Gemini do tej roli.
19 6 “Remote Control” Charles Biname Russ Cochrane 24 kwietnia 2009 24 kwietnia 2009 206 1.277 [31]
Młody mężczyzna (Ryan Kennedy) jest przekonany przez swego przyrodniego brata, aby wykorzystać swoją pozycję, w elektronicznym banku do końca jego przyrodni brat zadłużenia hazardu. Jednakże, gdy tylko transakcja zostanie zakończona, jego przyrodni brat ujawnia, że ​​meksykański gang porwał młodego człowieka ciężarną żonę i żąda 500.000 dolarów w zamian za jej życie. Team One pozwala stand-off grać się wystarczająco długo, aby odnaleźć i uratować gang kobietę z jej oprawców.
20 7 “Perfect Storm” Holly Dale Tassie Cameron 01 maja 2009 01 maj 2009 207 1,365 [32]
Student (Calum Worthy) przynosi broń do szkoły, do przeprowadzania ataków zemsty kilka zbirów, którzy upokorzył go na oczach całej szkoły. Sytuacja komplikuje się, kiedy miejscowy policjant na miejscu zdarzenia uważa chłopiec zabił swojego syna, i idzie szukać zemsty własnego. Parker prowadzi w SRU wysiłki uspokoić chłopca i rozładować sytuację z pomocą studenta blisko chłopca. Ale tak jak stand-off końcach, zrozpaczony ojciec przyjeżdża na miejscu zdarzenia i zabija chłopca. Chłopiec przeżywa natomiast ojciec zostaje aresztowany. Alexia Szybka gościnnie.
21 8 “Last Dance” Charles Biname Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 08 maja 2009 08 maja 2009 208 1,149 [33]
Kiedy Laura, kobieta (Kathleen Munroe) dowiaduje się, że ma chorobę mózgu, postanawia zakończyć swoje życie. Jej narzeczony Nawet (Luke Kirby), obiecuje jej jedną noc, gdzie będą robić, co chce, przed podaniem śmiertelne przedawkowanie morfiny. Po przeskakiwania na rachunku w restauracji i okradanie lombardzie, biorą zakładników na wesele, gdzie planujemy samobójstwie po ostatnim tańcem. Team One przekonuje ich do ustąpienia, obiecując, że będą oni mogli spędzać czas razem przed Laura umiera.
22 9 “Mroczna dzielnica” David Frazee Russ Cochrane 15 maja 2009 15 maja 2009 209 1,223 [34]
Młody chłopak, Mattie (Jahmil francuski), zostaje zastrzelony po świadkami zabijania lokalnego gangu. Jego brat Derek (KC Collins) zabiera go do szpitala, ale gang je realizować, chcąc zabijać żadnych świadków zbrodni. SRU dotrzeć na-scenie i musi zatrzymać Dereka i gang od zabijania się nawzajem. Derek podporządkowuje, ale jest przekonany, że Mattie jest więcej członków gangu, patrząc na niego, a oni tylko się wycofać jeśli zabije je w pierwszej kolejności.
23 10 “Jeden zły ruch” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern & James Hurst 25 września 2009 04 czerwca 2010 210 1,882 [35]
Szereg zagrożeń bombowych są przez grupy ekstremistów ekolog. Team One mają tylko dziewięćdziesiąt minut, aby zakończyć zagrożenie, i dotrzeć do ocalałych członków grupy nieaktywnych ekstremistycznej o pomoc. Podczas Spike rozbraja jedną bombę, Lou przypadkowo kroki na minie zbliżając sekund. Podczas SRU zlokalizować bombowiec – okazuje się być córką oryginalnych ekstremistów – Spike próbuje uratować swojego przyjaciela. Lou przekonuje Spike opuścić przed podjęciem jego waga od kopalni, wiedząc, że Spike tylko zagrażają sobie. Lou ginie w eksplozji, a jeden zespół musi poradzić sobie ze stratą jednego z nich.
24 11 “Never Let You Down” Ken James Hurst Girotti & Shelley Scarrow 02 października 2009 11 czerwca 2010 211 1,575 [36]
Jednostka SRU musi uratować młodą kobietę (Joanna Douglas) z urojenia mężczyzny (Brian Markinson) który nalega, że ​​jest jego zaginionej córki. Jules przekonuje go, by pozwolił jej odejść. Jeden zespół najnowszy rekrut, Leah Kerns (Olunike Adeliyi), został oddelegowany do SRU w obliczu śmierci Lou.
25 12 “Just a Man” Holly Dale Riley Adams 09 października 2009 09 lipca 2010 212 1,342 [37]
Riot więzienie zaczyna podczas rozprawy, jeżeli parole Anton Burrows (Roger R. Cross), człowiek skazany za zabójstwo znów odmówiono zwolnienia warunkowego po oświadczeniu jego córki (ofiary Sarena Parmar) i żony. Burrows bierze ich jako zakładników, aby chronić je od innych więźniów w czasie zamieszek. Jak SRU próbuje rozładować sytuację, Ed jest przekonany, że Burrows – przyjaciel z czasów przed wstąpieniem Team One – czyli zakładników krzywdy. Spike odkrywa, że ​​zamieszki nie jest próba włamania, ale powstanie przez jedną więziennego gangu przeciwko drugiej. Burrows chroni kobiety w całej zamieszek, a oni obiecują mu będą mówić w jego imieniu, na jego kolejnej rozprawy zwolnienia.
26 13 “Nadzór” Paul A. Kaufman Bob Carney 16 października 2009 25 czerwca 2010 213 1,642 [38]
Po wygraniu opiekę swoich dzieci w sądzie, mężczyzna (Alan Van Sprang) wykonuje żony zakładnika prawnika i pozostawia Team One szukają odpowiedzi. Jules odkrywa, że ​​dzieci zostały porwane i ich matka (Kathleen Robertson) jest świadoma ich zniknięcia. Zakończenie stand-off w kancelarii adwokackiej, SRU sobie sprawę, że matka spiskował z chłopakiem i jej adwokat asystent wystawić rodzicielskiego uprowadzenia i uciec do Irlandii.
27 14 “Jadąc do żyjesz” Charles Biname Ian Weir 23 października 2009 02 lipca 2010 214 1,560 [39]
Gospodarz talk-show radiowy (gościnnie Michael Riley, zdobywca nagrody Gemini do tej roli) jest ścigany przez SRU kiedy bierze zakładnika i grozi polityka zabić człowieka żyć powietrzem, jeśli nie przyzna się do bycia mordercą. Gospodarz talk-show uważa, że ​​jego zakładnikiem używane jego rodziny pieniądze zatuszować pijany wypadek jazdy, który pozostawił młody człowiek żyje. Polityk przyznaje, że wystawiając się na miejsce zbrodni, ale tylko w celu ochrony realnej kierowcy, młodego człowieka dziewczynę.
28 15 “The Farm” Eric Canuel Story: Ian Weir
Scenariusz: Melissa R. Byer & Treena Hancock 30 października 2009 18 czerwca 2010 215 1,871 [40]
Policja aresztuje kobietę do napadu na wsi sklep spożywczy. SRU, jednak został jej wydany, gdy mówi im uciekła z małej społeczności znany jako The Farm po wysłuchaniu plany usiłowania popełnienia morderstwa na swoich mieszkańców. Ed i Jules wchodzi gospodarstwo rolne i odkryć, że jest to kult, ale Ed zostaje schwytany przez ich lidera, Charles. Dowiaduje się, że ma raka i Charles planuje wytworzenie gazu trującego, aby zabić wszystkich mieszkańców w gospodarstwie, ponieważ wierzy, że nie może chronić je od świata zewnętrznego raz umiera. SRU ratować mieszkańców, ale Karol popełnia samobójstwo.
29 16 “You Think You Know Someone” David Frazee Adam Barken 06 listopad 2009 30 lipca 2010 216 1,816 [41]
Parker jest zwabiony w pułapkę po miano dala na nieujawnioną osobistego biznesu. Ed prowadzi jeden zespół go wyśledzić, znalezienie Meth Lab na nabrzeżu. Parker porywacze żądają, że ujawnienia tajemnicy ze swego czasu jako detektyw wydziału zabójstw, albo zabiją go. Secret Parkera dotyczy ośmioletni dziewczynę o imieniu Hayley, którego matka zmarła podczas strzelaniny kiedy Parker i jego kolegów był nakaz jej domu. Parker porywacze są przekonani, że on zastrzelił matkę Hayley, a następnie pokryta prawdę i został opiekę Hayley z poczucia winy, ale Team One dowiadują się, że Hayley przypadkowo zastrzelił własną matkę, a jego troska o niej pomogła mu odzyskać jego alkoholizmu .
30 17 “dobry obywatel” Tim Southam Peter Mitchell 13 listopada 2009 23 lipca 2010 217 1,771 [42]
Robert Cooper, antynarkotyki adwokat, bierze prawo w swoje ręce, gdy jego brat przedawkowuje kokainy. Team One śledzić ślad rannych handlarzy narkotyków, aby spróbować zatrzymać Cooper, zanim kogoś zabije. Idą za nim do Steele braci, dwóch bogatych mężczyzn, którzy zaczęli narkotyków czynienia gdy zostały odcięte przez ich rodziny. Cooper podporządkowuje się SRU i Steele bracia są w areszcie. Tymczasem Wordie i zderzenie Leah gdy komentarzy Leah, że okolica jest zły, nieświadomy, że Wordie dorastał w nim.
31 18 “Behind Blue Line” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 20 listopada 2009 09 lipiec 2010 218 1,589 [43]
Team One są powołani do hokejowej arenie, że planowane jest do rozbiórki, kiedy zdjęcia są wypalane w środku. Temat jest Darren Kovacs, były żołnierz cierpi winy renty po jego przyjaciele zginęli w Afganistanie. Kovacs wrócił do areny, ponieważ jest to jedyne miejsce, czuje się komfortowo. Sam wykorzystuje swoje doświadczenia w wojnie i spróbować porozmawiać Kovacs w dół, ale bierze zakładnika Kovacs Spike, pozostawiając Ed nie ma wyboru, ale go zastrzelić. Sam jest rozdarty pomiędzy jego przekonania, że ​​mógłby on mówił Kovacs w dół i jego wspólnych doświadczeń w Afganistanie, co doprowadziło go do kwestionowania jego miejsce w zespole.

Sezon 3 (2010-2011)
Nr # Tytuł Reżyseria Wpisany przez Canadian USA Data powietrze data produkcji
Kod kanadyjscy widzowie
(W mln)
32 1 “Unconditional Love” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 16 lipca 2010 16 lipca 2010 301 1,334 [44]
Planowany nalot na zbiegłego więźnia widzi człowiek brać nastoletniego chłopca i zakładnika dziecka za drive-w motelu. Team One raid pokój i koniec stand-off, ale nastolatek niespodziewanie znika. Odkrywanie ukrytego klapę prowadzącą do kanalizacji i pamięci podręcznej informacji sugerujący nastolatek jest seryjny morderca, Ed prowadzi Sam i Wordie w celu powstrzymania chłopca zanim kogoś zabije. Jednakże, Parker i Jules odkryć więcej informacji o chłopcu, który sugeruje, że nie jest psychopatą, ale ma zespół Aspergera. Tymczasem, nie ściera się Ed ze swoim młodszym bratem, Royem który zignorował rozkaz Eda podejść do sytuacji, ale jego partner zginął.
33 2 “Severed Ties” Holly Dale Treena Hancock & Melissa R. Byer 06 sierpnia 2010 06 sierpnia 2010 302 1,452 [45]
Dwoje dzieci są porywane przez kobietę wielding nóż (Kelly Rowan) bez wyraźnego motywu. SRU dowiedzieć się, że został niedawno zwolniony z więzienia i zamierza odzyskać swoje dzieci, które zostały wprowadzone w rodzinie zastępczej, kiedy został skazany. Jednak dziewczyny były prawnie przyjęte, gdy była w więzieniu, a ona nie ma rościć sobie prawa do bycia ich matką. Kiedy jedna z dziewcząt ma reakcję alergiczną, kobieta bierze zakładników w aptece, żądając traktują córkę i że SRU pozwolić jej odejść z córkami. Parker odwołuje się do jej matki instynkty zakończyć oblężenie.
34 3 “Follow the Leader”, David James Hurst Frazee 13 sierpnia 2010 13 sierpnia 2010 303 1,267 [46]
Team One są cynk do białej grupy rasistów, którzy planują falę zamachów przeciwko imigrantom w całym mieście. Są one w stanie pojąć większość członków, ale trzy bombowce i ucieczka SRU musi znaleźć je przed ich bomby zdetonowane. Jeden zostaje złapany, zanim będzie mógł posadzić swoje bomby, ale jego wychwytywanie informuje swojego przyjaciela, który ogłasza, że ​​zamierza do detonacji bombę na zajęty budynek biurowy. Podczas gdy Sam i Jules spróbuj porozmawiać go, Ed i rozwlekły pościg lider zespołu, który podłożył bombę trzeci i ostatni z dziewczyną człowieka, który zaalarmował policję. Sam i Jules przekonać do rezygnacji z bombowca chwil przed jego detonuje bombę, a Ed rozbraja trzecią bombę. Lider jest w areszcie, ale młodzi ludzie odrzucają jego nauki.
35 4 “Whatever It Takes” Holly Dale Grame Manson 20 sierpnia 2010 20 sierpnia 2010 304 1,558 [47]
SRU odpowiedzieć na uprowadzenie licealista, Carlton, ale ucieka gdy tylko został uratowany. On zauważył na dachu swojej szkoły dzień następny, grożąc skakać. Parker podchodzi do niego i SRU dowiedzieć o niepokojącym kultury milczenia i nadużyć w chłopca drużyny koszykówki. Zrozpaczona, że ​​porwanie opuścił jego przyjaciel samobójcze, sekundy koszykarz bierze zakładnika trener jak zemsta. Po rozmowie Carlton out off skoków SRU pozyskanie jego pomocy, aby powstrzymać swojego przyjaciela.
36 5 “The Other Lane” Erik Canuel Bobby Theodore 03 wrzesień 2010 03 wrzesień 2010 306 1,508 [48]
Kiedy zespół odpowiada na “strzały” call, odkrywają brata Eda, Roy, jest głęboko zaangażowany bronią dealera. Zawieszeni w służbie i podejrzanych o kradzież 100.000 dolarów od szafki dowodu, Roy przeniknął ramion dealera operacji jako nabywca, aby udowodnić, że jest dobrym oficerem i zemścić się na człowieku, który sprzedał broń, która zabiła swojego partnera w “bezwarunkowej miłości” . Roy prowadzi ED oraz SRU do serca operacji dealerskich, ale jest zmuszony złamać jego pokrywę zapisać Jules. Handlarz bronią strzela Roy, zanim został postrzelony z kolei przez Sama. Roy przeżyje jak on miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Ed napomina swego brata za to, że głupie, ale też pokazuje mu poszanowania jego inicjatywy.
37 6 “Skoki w Mroku” Kelly Makin Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 10 września 2010 10 września 2010 308 1,607 [49]
Alexis, grade-school dziewczyna, która zbudowała relacje z 911 operatora w trakcie serii fałszywych alarmów wydaje się być zagrożone z prawdziwym porwaniem, że widzi swoją szansę matki. Gdy więcej strzałów są zwalniani przed zmontowanym policji oraz SRU, Team One dowiaduje się, że dziewczyna i jej rodzina są federalne chronionych świadków po Alexis widział jej przyjaciela zamordowanego przez trzech skorumpowanych policjantów, którzy są teraz w pogoń. Kiedy jej matka jest w szpitalu i jej ojca, biorąc jedną z uszkodzonego zakładnika oficerów Alexis wierzy, że jest sam na świecie. Tęsknota za przyjaciół sama i chce, by w końcu przestać działać, jest ona w obliczu jednego z oficerów na placu zabaw, zanim został zastrzelony przez Greg Parker. Tymczasem Greg syn Dean przychodzi do stacji.
38 7 “Dopuszczalne ryzyko” David Frazee Pam Davis 17 września 2010 17 września 2010 309 1,800 [50]
Team One stają się przedmiotem dochodzenia do ich obsługi strasznym Killing Spree w stronę biznesu odbyła się w muzeum miasta. W obliczu krytyki biorąc trzydzieści siedem minut, aby doprowadzić sytuację pod kontrolą (gdy podobne sytuacje zostały zawarte w ciągu piętnastu minut), zespół opowiadać swoje działania. Początkowo podejrzenie było przypadkowe zabójstwo, coraz więcej dowodów wynika, że ​​zabójstwa są kierowane. Sprawca jest zrozpaczona kobieta na śmierci męża z reakcją alergiczną na środek wiążący w leku złożonym przez przedsiębiorstwa gospodarzem imprezy. Gdy jej na siłę firma zmienić leku z pozwu nie powiedzie, postanawia się zemścić, zabijając wszystkich zaangażowanych w sprawę. Tymczasem Ed odkrywa, że ​​agent śledztwo jest na polowania na czarownice, jak ona obwinia Parker dla jej partnera śmierci, kiedy dołączył do SRU.
39 8 “Collateral Damage” Kelly Makin Aaron Brindle 04 stycznia 2011 06 maja 2011 305 1,595 [51]
Po tym jak jego żona zeznania w jego imieniu, w jego procesie o morderstwo swojej córki nie idzie zgodnie z planem Frank McCormick (Jonathan Scarfe) znajdzie się w więźnia transportu van z współwięźnia, który ma ucieczki planowano. Jeden zespół początkowo koncentruje się na prokuratora jako prawdopodobny cel Franka zemsty. W desperackiej próbie przywrócenia żony (Cara Pifko) do niego zaufanie, Frank używa jego ucieczkę i spróbować udowodnić, dowody przedstawione na jego procesie jest uszkodzony. Po zdobyciu drugiego więźnia i jego zespół wspólnikiem One zmienić swoją uwagę na żony Franka jako najbardziej prawdopodobny cel, co z kolei prowadzi ich do Franka wziąwszy zakładników koroner (Barbara Eve Harris), który przeprowadził sekcję zwłok jego córki. Jako odsunięcie kończy Ed dostaje wiadomość, że jego żona jest w drodze do szpitala z powodu powikłań ciąży. Okazuje się, że jego córka zmarła na rzadką chorobę, a nie nie był wstrząśnięty śmiercią.
40 9 “Thicker Than Blood” David Frazee Andrea Stevens 11 stycznia 2011 13 maja 2011 307 1,524 [52]
Co wygląda jak człowiek pragnie wycofać dużą sumę pieniędzy z własnego konta zmienia się w napadzie na bank. Team One odkrywa, że ​​człowiek, którego tożsamość została skradziona przez rabusia bankowego została porwana i okup od 40000 dolarów jest wymagana przed dawstwo szpiku kostnego będzie zrobić, aby uratować życie dziecka z białaczką.
41 10 “Terror” Erik Canuel Melissa R. Byer & Treena Hancock 18 stycznia 2011 03 czerwca 2011 311 1,396 [53]
ON OFF dzień Jules “, człowiek z pistoletem trzyma zakładnika patronów w restauracji. Podejrzany jest przekonany, że nie jest terrorystą bomba zaraz zgaśnie i wymaga obecności właściciela restauracji (która jest z pochodzenia arabskiego), który jest oskarżony o ołów terrorystą. Wywiady SRU właściciela, który przyznaje dotacje na cele charytatywne, która została później odkryta być przykrywką dla prania pieniędzy, terroryzmem, jednak federalny dochodzeniu stwierdzono, że właściciel nie był podłączony do żadnej terrorystów. SRU stwierdza również, że podejrzany jest schizofrenikiem, który w połączeniu z niedawnym pokrycia wiadomości terroryzmu potęguje jego podejrzeń.
42 11 “No Promises” Charles Binamé Russ Cochrane 25 stycznia 2011 20 maja 2011 310 1,584 [54]
Kiedy samochód policyjny transportowania więźniów wywala z autobusu więźniom uciec do autobusu z nieświadomości oficerskiego pistoletu. Kiedy policjant reagowania na katastrofy zostaje postrzelony, SRU jest powołany do sceny. Gdy kierowca samochodu zaangażowany w katastrofie jest identyfikowany jako sierż. MacCoy z 52 dywizji Spike jest zdesperowany, by ratować swojego mentora. Z autobusu na ogień więźniów i sierż. MacCoy uciekać. Dopóki raport policjanta Carjacking kobietę otrzymaniu Spike wierzy sierż. MacCoy jest zakładnikiem. Kiedy okazuje się, że wyciągnął rangę dostać przeniesienie więźnia i że nalegał na to robić bez partnera Spike ma trudno jest przyjąć, że jego dawny mentor i oficer szkoleniowy związany z korupcją, handlarzy narkotyków i próbę wykonania gangu ponieważ był tak oddany do dbania o jego niedawno zmarłej żony i córki niespokojnym.
43 12 “Zrobię wszystko” Helen Shaver Pamela Davis & Bobby Theodore 01 lutego 2011 10 czerwca 2011 [55] 312 1,342 [56]
Jackie (Rachel Blanchard) został złapany dane karty kredytowej odtłuszczających, a obecnie pracuje jako znicza na (Tim Rozon) chłopakiem Aleksandra Carsona klonowania kart kredytowych pracy wysokich dopuszczalnych dużych wydających w całym mieście. Kiedy Jackie informuje, że w osobie spotkanie między chłopakiem i Mark Griffin, wielkim graczem w kradzieży danych, kto chce kupić operację, wydarzy się tej nocy w klubie Carsona detektywa Wesołej Danner (Natalie Brown) od przestępstw finansowych dział współpracuje z Team One zamknąć je. Carson najlepszy przyjaciel Tom (Richard Chevolleau) przypadkowo ruiny jednego zespołu plan zawierać biust, kiedy otwiera drzwi do wnętrza pokoju, w którym sprawa spada. W zamieszaniu ucieczki Carson i Jackie, zmuszając Tom poszedł z nimi. Podczas oczekiwania na dostawę pieniędzy z jego off-site pytania Carson biurowych, który powiedział policji o spotkaniu. Kiedy Tom oskarża Jackie bycia kapusiem wybucha bójka i Carson pędy Tom. Team One dogania Carson i Jackie na lotnisku, gdy mieli uciec na samolot, który już został wyczarterowany jako lotu powrotnego dla pana Griffina. Cały czas boryka się z Ed ultimatum od żony.
44 13 “Linie błędu” (Część 1) David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 06 lutego 2011 17 czerwca 2011 [57] 313 1,317 [56]
Team One musi dowiedzieć się, kto ma go w dla nich, kiedy wojskowy psycholog (Victor Garber), z reputacji jako “łamacz zespołu wnoszone jest do prowadzenia swoich rutynowych ocen psych. Tymczasem, jeden członek zespołu życie jest na linii po przypadku złych wyników pomiaru czasu w ich rozstrzelano ponad pół tuzina razy z dala od zespołu.
Sezon 4 (2011)

Czwarty sezon Flashpoint premierę w dniu 8 lipca 2011 roku. W USA show będzie przenieść się do telewizji CBS Ion po “Shockwave”. [58]
Nr # Tytuł Reżyseria Wpisany przez Canadian USA Data powietrze data produkcji
Kod kanadyjscy widzowie
(W mln)
45 1 “Personal Effects” (część 2) Kelly Makin Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 08 lipca 2011 08 lipca 2011 401 1,369 [59]
Team One wyścigów znaleźć strzelca Eda, a jego żona ma problemy z dostarczaniem ich dziecka. Sprawcą okazuje się być mężczyzna żonaty z żoną wojskowego pod przymusem ze strony grup narkotyków z siedzibą w Toronto, którzy zamierzają na przemytników narkotyków poprzez kanałów wojskowych z Afganistanu. Team One ściąga ryzykowne posunięcie, aby uchwycić winowajcę. Następnie dr Toth (Victor Garber) czyści jeden zespół do służby, ale pozostają pod kuratora.
46 2 “Good Cop” John Fawcett Michael MacLennan 15 lipca 2011 15 lipca 2011 402 1,508 [60]
Team One ma chronić policjanta, który był odpowiedzialny za strzelanie nastolatka przypadkowo i został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Ale ojciec chłopca podburza tłum, domagając się sprawiedliwości dla śmierci syna. Ale impreza szybko zamienia się w przemoc i chęć zemsty.
47 3 “Run, Jaime, Run” Kelly Makin Ian Weir 22 lipca 2011 22 lipca 2011 403 1,537 [61]
Zespół idzie po firmowej rabusia którzy strumieni jego rozbojów w Internecie i ma tysiące zwolenników. Jednak rabuś planuje dokonanie “finał”, nie wiedząc, że on jest oszukany przez pasierb filantropem, udając nastolatkę, do zabicia jego niedbały ojca.
48 4 “Through a Glass Darkly” John Fawcett Andrew Wreggitt 29 lipca 2011 29 lipca 2011 404 1,430 [62]
Strategic Response Unit jest wywoływana, gdy matka i córka są nagle porwana, a jedyną wskazówką, że mają może narazić mroczny sekret rodzinny.
49 5 “Better Man” David Frazee Michael MacLennan 05 sierpnia 2011 05 sierpnia 2011 405 1,254 [63]
Podczas popiersia narkotyków, jeden z członków Team One zmaga się z tajemnicą, która może zagrozić ich kariery. Sytuacja pogarsza się, kiedy oficer przykrywką w kartelu narkotyków staje się zbyt emocjonalnie związany z liderem kartelu dziewczyną i nie chce pomocy od Team One.
50 6 “A Day in the Life” Jim Donovan Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 12 sierpnia 2011 12 sierpnia 2011 406 1,406 [64]
Rekrutujemy nowy, Raf (Clé Bennett), zastępuje Wordy na tradycyjnie jednym z najtrudniejszych dni w roku dla zakładnika i sytuacji samobójczych – Walentynki. And One Team ma do podziału dyfundować trzy przypadki: samobójczego wdowca; mama gospodarstwa córki kierownika zakładnika klubu ze striptizem, a niedawno opalanej bandyta, który jest obsesyjnie zakochany w jego szefem. Greg kieruje oszczędność ostatniej ofiary później pokazuje dorozumianej romantyczne zainteresowanie nim.
51 7 “Shockwave” David Frazee Larry Bambrick 19 sierpnia 2011 19 sierpnia 2011 407 1,313 [65]
Spike musi opuścić swego umierającego ojca bedside pomóc Team One rozbroić ich największego zagrożenia bombowego jeszcze. Ale dwa mniejsze bomby zgaśnie, zatrzymując Spike, RAF, Sam i sześć innych cywilów pod ziemią. Spike następnie odkrywa złożoną bombę chemiczną zdecydowany produkować większy wybuch. Okazuje się, winowajcą jest jeden z cywilów uwięzionych pod ziemią, postanowił zemścić się po badania i rozwój firmy pracował przez ramie mu za sprzedanie tajemnic firmowych, kiedy ich akcje spadły. Spike jest w stanie dowiedzieć się intuicyjnie, że kod dezaktywacji bomba bombowiec w imię matki przekształcony numerów.
52 8 “Grounded” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 19 września 2011 [66] [67] 18 października 2011 [68] 412 1,536 [69]
Team One jest wywoływana, gdy grupa uzbrojonych porywaczy zmusić odrzutowiec pasażerski do lądowania. Jako Parker próbuje negocjować z przestępcami bardziej zdesperowanych, reszta Team One stoją niemal niewykonalne zadanie – jak do szturmu na samolot bez ktoś zabity. Za pomocą odważnego pasażera Holly McCord (Melanie Scrofano), zespół wyścigów znaleźć rozwiązanie, zanim porywacz Sandra Moore (Joanne Boland) realizuje swoje śmiertelne zagrożenie.
53 9 “War Within” David Frazee Daniel Godwin & Michael MacLennan 27 września 2011 13 grudnia 2011 408 1.349 [70]
Team One odpowiada na paniki 911 rozmowy: zamaskowany bandyta grozi grupę nastolatków w Don Valley wąwozu i uprowadzony Joe Stanick (Łk Bilyk). Ale okazuje się, to bandyta nie był obcy dla młodzieży. Joe był autorem żartu wirusowego wideo, że “outed” kolegą, Ryan Bell (Tom Stevens), powodując poniżenie w szkole, i wybuchowy konfrontacji z rodzicami. Teraz, Ryan prowadzi podróż rozpaczliwej i przemocy, chcąc odzyskać akceptację rodziców. Ed staje wrażliwy interwencji samobójczy, który uderza nieco zbyt blisko do domu … i Parker, zainspirowany walki Ryana, gromadzi swoją odwagę mówić prawdę, do kobiety, którą kocha.
54 10 “The Cost of Doing Business” David Frazee Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 04 październik 2011 25 październik 2011 409 1,309 [71]
Kiedy kropla okup pójdzie źle, Team One jest wciągane do niebezpiecznego świata “porwania ekspresowe” oraz koszmar kobiety nawiedzana przez brutalne doświadczenia niewoli. Tymczasem Greg dowiaduje się o Sama i Jules “potajemnie odnowionej relacji.
55 11 “Wild Card” Brett Sullivan Karen Walton 11 października 2011 01 listopada 2011 410 1,263 [72]
Hazard-addict matka (Camille Sullivan) pod przymusem od lichwiarza, który winien pieniądze do lokalnego szefa mafii, Harvey Micks, zmuszony jest grać swoje życie dalej.
56 12 “New Life” Kelly Makin Adam Barken 01 listopada 2011 08 listopada 2011 411 1,293 [73]
Po strzelaninie na ślub Donny Sabine, Team One spekuluje, że ataki są odwetem dokonane przez lokalną rodziną przestępstwa, w sprawie byłego Logans Donny zespołu Undercover. Ale w rzeczywistości, że są kierowane Logans członków ich rodzin po ich imiona są przypadkowo przeciekły przez byłego partnera Donny. Gorzej, matriarch Logan każe jej partner ją zabić nowo poślubionych męża.
57 13 “A Call to Arms” Erik Canuel Alex Levine 08 listopada 2011 22 listopada 2011 413 1,215 [74]
Chinatown gang nazywany Golden Dragons porywa wdowcem zmusić córkę dać się nazwy poszczególnych właścicieli sklepów narastać dowodów na ich rakiety wymuszenie.
58 14 “Game Day” Kelly Makin Aubrey Nealon 15 listopada 2011 29 listopada 2011 415 1,191 [75]
Team One wyścigach Fletcher Stadium, gdzie uzbrojeni w nóż bandyta podjął zakładnika. Kiedy ochroniarz próbuje być bohaterem, sytuacja odwraca krwawe. Jak się okazuje, straż, Gill Collins (Aaron Douglas), ujawnił się być ex-policjantem, który wystąpił o SRU, założyli rabunku, próbując stać się bohaterem. Z tego planu nie, bierze zakładnika Greg, obwiniając go za jego upadku z łaski.
59 15 “Blue on Blue” Stefan Pleszczynski Adama Barken 22 listopada 2011 06 grudnia 2011 416 1.229 [76]
Spike reaguje na wezwanie pomocy od siostry Sam i nagle znalazł się na muszce orzekł jej przestępczej byłym chłopakiem. Tymczasem Team One odpowiada na strzały w zajezdni metra, gdzie dwaj mężczyźni złamali w okraść go.
60 16 “Team Player” Kelly Makin Michael MacLennan 28 listopada 2011 10 stycznia 2012 414 1.452 [77]
Team One sposób ułatwia wybuchową konflikt w szpitalu psychiatrycznym o wysokim poziomie bezpieczeństwa, okazuje się, że młody pacjent, Charlie (gościnnie Rossif Sutherland) uciekł, nastawionych na konfrontację swojego byłego najlepszego przyjaciela o ukrytej tajemnicy. Jak się okazuje, Charlie, który został hospitalizowany przypadkowo popychając kolegę na śmierć za zastraszanie go, wziął spadek dla jego przyjaciela, który był prawdziwym winowajcą. A teraz jego przyjaciel jest gotowy, aby przenieść się z miasta bez kasowania jego imię.
61 17 “Priority of Life” David Frazee Mark Ellis, Stephanie Morgenstern & Alex Levine 06 grudnia 2011 17 stycznia 2012 417 1.317 [78]
Laboratorium wypełnione śmiertelnymi próbek wąglika jest podzielony i zakładnicy są podejmowane. Tymczasem Parker jest proszony o dymisji lub nadrukiem zawieszenie do utrzymania Sam i związek Jules ‘tajny. Victor Garber powraca jako Dr Toth.
62 18 “Slow Burn” Makin Kelly Mark Ellis & Stephanie Morgenstern 13 grudnia 2011 24 stycznia 2012 418 1.208 [79]
W sezonie cztery finale Team One wyścigi do szpitala, kiedy Ogień Captain Simon Griggs (gościnnie Dylan Neal) przerywa usiłowanie zabójstwa źle spalonego strażaka. Kiedy corner podejrzanego, zespół dowiaduje się, że jest za serię śmiertelnych pożarów w sąsiedztwie. Tymczasem ogień kapitan Simon Griggs jest zmuszony do podjęcia przerażające wybór – taki, który popycha go do krawędzi zemsty i samobójstwa. Parker, zmagając się z jego własnej decyzji o swojej przyszłości na Team One, muszą przekonać ten załamany człowiek żyć.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 98 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...