Przystanek Alaska

Rob Morrow – dr Joel Fleischman | Janine Turner – Maggie O’Connell | Barry Corbin – Maurice Minnifield | John Corbett – Chris Stevens | Darren E. Burrows – Ed Chigliak | John Cullum – Holling Vincoeur | Cynthia Geary – Shelly Tambo | Elaine Miles – Marilyn Whirlwind | Peg Phillips – Ruth-Anne Miller

przystanek-alaska


Przystanek Alaska (tytuł oryginalny Northern Exposure) – amerykański serial telewizyjny, wyświetlany w USA w latach 1990-1995, autorstwa Joshuy Branda i Johna Falseya. Powstało 6 serii (sezonów) serialu; łącznie 110 odcinków.
Akcja serialu rozgrywa się w liczącym 839 mieszkańców fikcyjnym miasteczku Cicely na Alasce. Głównym bohaterem jest młody lekarz dr Joel Fleischman, który przybywa na Alaskę aby odpracować studia medyczne. Jego nowoczesne nowojorskie spojrzenie na świat zderza się z naturalnym, swobodnym sposobem życia mieszkańców Cicely.
Film operuje absurdalnym humorem, obficie występują motywy oniryczne.
W epizodach wystąpili m.in.: Adam Ant, David Hemmings, Peter Bogdanovich.
Serial w połowie lat 90. emitowała TVP2, a następnie TVN i TVN 7, od 4 listopada 2008 r. serial był emitowany przez stację Comedy Central, a od 14 stycznia 2012 r. do 19 maja 2012 r. przez stację TVP Seriale.

Obsada
Rob Morrow – dr Joel Fleischman
Janine Turner – Maggie O’Connell
Barry Corbin – Maurice Minnifield
John Corbett – Chris Stevens
Darren E. Burrows – Ed Chigliak
John Cullum – Holling Vincoeur
Cynthia Geary – Shelly Tambo
Elaine Miles – Marilyn Whirlwind
Peg Phillips – Ruth-Anne Miller
Paul Provenza – dr Phillip Capra (1994-1995)
Teri Polo – Michelle Schowdoski Capra (1994-1995)
William J. White – kucharz Dave (1991-1995)
Anthony Edwards – Mike Monroe
Adam Arkin – Adam
James L. Dunn – Hayden Keyes
Earl Quewezance – Eugene
Richard Cummings Jr. – Bernard Stevens
Diane Delano – policjantka Barbara Semanski
Graham Greene – Leonard Quinhagak
Floyd Red Crow Westerman – Ten Który Czeka

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 1 (1990)

Sezon 2 (1991)

Sezon 3 (1991-1992)

Sezon 4 (1992-1993)

Sezon 5 (1993-1994)

Sezon 6 (1994-1995)

Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
1 1 “Pilot” Joshua Brand Joshua Brand i John Falsey 12 lipca 1990
Dr Joel Fleischman przybywa Alaski i poinformował, że zamiast pracować w nowoczesnym szpitalu w Anchorage , będzie on jedynym lekarzem w zdalnym “wsi” Cicely na Alasce “Rivière”. Jest wielce niezadowolony tym niespodziewanym rozwojem i próbuje rozpaczliwie wydostać się z niego. Wiele z głównej obsady są wprowadzone.
2 2 “Mózgi, know-how i wrodzona inteligencja” Peter O’Fallon Stuart Stevens 19 lipca 1990
Ed dostaje dr Fleischman porozmawiać z jego szamanem wuja ( Frank Salsedo ). Mężczyzna jest ciężko chory, ale odmawia poszukiwania konwencjonalnego leczenia z obawy przed utratą twarzy swoich pacjentów. Maggie berates Joel nie jest w stanie naprawić swoją toaletę, nazywając go bezradni. Joel postanawia spróbować naprawić swój prysznic, gdy gorąca woda przestaje działać. Maggie boli ją kolano i odwiedza Dr. Fleischman, ale daje jej ciężko na “bycie bezradnym”. Chris jest zwolniony z (i pokonać przez Maurice at) stację radiową po rozmowie z poeta Walt Whitman “s homoseksualizmu w powietrzu. Joel sprawia, że połączenie domu do Maggie (i sprawia, że się z nią) po rozmowę z wujkiem Anku.
3 3 “Soapy Sanderson” Steve Cragg Karen Hall z opowiadania Karen Hall i Jerry Stahl 26 lipca 1990
Stary pustelnik umiera, pozostawiając jego kraj wspólnie z Maggie i Joel, którzy mają diametralnie różne poglądy na temat tego, co z nim zrobić. Chce stworzyć przyrody , podczas gdy on został poproszony przez bogatych tubylców, którzy chcą kupić go użyć jako schronienia podatkowego .
4 4 “Marzenia, schematach i wprowadzenie zieleni” Dan Lerner Sean Clark 02 sierpnia 1990
Shelly ciążę i wesele jest umieszczony, ale Holling ma głęboko zakorzenionego strachu – zarówno jego ojciec i dziadek żył ponad sto lat, podczas gdy ich żony umarł młodo, zostawiając ich w spokoju i żałobie przez ponad sześćdziesiąt lat każdy. Holling ślubował, aby uniknąć ich losu. Tymczasem Maurycy i Fleischman żywić japońskiego inwestora zainteresowanego budowę ośrodka (z polem golfowym) w Cicely.
5 5 “The Russian Flu” David Carson David Assael 09 sierpnia 1990
Joel Fleischman narzeczoną doktora za Elaine ( Jessica Lundy ) przyjeżdża z wizytą, tylko po to by całe miasto zejść z grypą , rujnując ich razem. W ich delirium, Mieszczanie winić Rosjan i ostatecznie bezradni lekarza. Marilyn bierze na siebie przepisać cuchnący natywną lekarstwo, które leczy wszystkich, ale nie powiem Fleischman, co w niej jest. W drugim z dwóch sekwencji sennych, hołd przywiązuje się do Twin Peaks słynnego wodospadu otwarcia sceny i innych znaków powtarzających się i catchphrases serii.
6 6 “Sex, kłamstwa i kasety Ed” Sandy Smolan Joshua Brand i John Falsey 16 sierpnia 1990
Shelly okazuje się nie być w ciąży; to wszystko w głowie. Aby jeszcze bardziej skomplikować jej relacje z Holling, jej dwadzieścia-letni hockey player mąż Wayne ( Brandon Douglas ) pokazuje się, patrząc na rozwód, aby mógł poślubić swojego najlepszego przyjaciela. Jak oni się reacquainted, zaczynają namyślić. Rick ( Grant Goodeve ) odwiedza Dr. Fleischman dla fizycznego, ale znajdzie wzrost na piersi Ricka. Pamiętając o tych dziwnych, przedwczesnej śmierci innych chłopaków wszystko Maggie, staje się martwi. Okazuje się, że to fałszywy alarm, ale Maggie nie znosi przekonanie Ricka w “O’Connell Curse”. Ed ma kłopoty zbieranie obiektu za scenariusz. Wyobraża sobie, innych mieszkańców scenami z Poszukiwacze zaginionej Arki i Midnight Cowboy przed ostatecznym podjęciem porady dr Fleischman i pisanie o tym, co wie – mieszkańcy Cicely. Tytuł odcinka jest to starcie z Steven Soderbergh filmu Seks, kłamstwa i kasety wideo .
7 7 “To Kodiak Moment” max Tash Steve Wasserman i Jessica Klein 23 sierpnia 1990
Maurice otrzymuje wiadomość, że jego brat Malcolm zmarł, pozostawiając mu ostatni z Minnifields. On przekonuje Chris zostać jego dziedzicem i stara się ukształtować go na swój obraz. Ed informuje Holling, że Jessie, niedźwiedź, że prawie go zabił, został zwrócony. Holling, Ed i Shelly próbować śledzić ją w dół, ale sidetracked. Fleischman musi nauczyć rozrodczym klasę w innej społeczności. On czartery samolotu Maggie wziąć go tam; w czasie, jaki spędzają razem w powietrzu oraz w klasie, zaczynają obligacji. Tytuł odcinka jest to starcie z Eastman Kodak firmy hasłem “moment Kodak”.
8 8 “Aurora Borealis: Bajka dla dorosłych” Fred Gerber Kevin Murphy 30 sierpnia 1990
The Northern Lights i księżyc wywołanej przez nich przyczyną marzy zintensyfikować wśród mieszkańców. Dr Fleischman słyszy o “Adama” ( Adam Arkin ), lokalnej wersji Bigfoot potwora. Gdy jego samochód zepsuje jedną noc na samotnej drodze po wywołaniu domu, spotyka tajemniczą istotę, która okazuje się być dziwne, wrogi pustelnik mieszka głęboko w lesie. Jednak nikt w Cicely mu wierzy. Bernard ( Richard Cummings Jr. ) zjawia. On sprzedał swoje mieszkanie w Portland , kupił motocykl i pojechał na północ, nie bardzo wiedząc dlaczego. On i Chris znaleźć się dziwnie w zgodzie, a nawet dzielą to samo marzenie. W końcu dowiedzieć się, że mają one tego samego ojca i tę samą urodziny. Zadowolony, Bernard wraca do Portland. Joel niesie ze sobą Ed i Maggie do lasu, aby udowodnić, że Adam jest prawdziwe.

Uwaga: w roku 1997, TV Guide rankingu to numer odcinka 65 na ” swoich 100 najlepszych odcinków wszech czasów” listy . [1]

Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
9 1 “Goodbye to All That” Stuart Margolin Robin Zielony 08 kwietnia 1991
Joel odbiera Dear John Letter z narzeczoną Elaine, kiedy poślubiła emerytowany sędzia federalny. Gdy Holling instaluje anteny satelitarnej w barze jako prezent dla Shelly, ona uzależnia się od oglądania programów telewizyjnych z całego świata i zakupu oferty z sieciami domu. W końcu załamuje się i haves A “konfesjonał” z Chrisem.
10 2 “The Big Kiss” Sandy Smolan Henry Bromell 15 kwietnia 1991
Kiedy Ed chce dowiedzieć się więcej o swoich rodzicach, otrzymuje pomoc od One-który-Waits ( Floyd Red Crow “” Westerman ), 256-letni indyjski ducha. Tymczasem piękna kobieta (Jessika Cardinahl) przejazdu przez miasto kradnie głos Chrisa. One-Który-Waits mówi Chris (przez DE), że jedynym sposobem, aby dostać się z powrotem jego głos jest spać z miasta najpiękniejszej kobiety – i Chris (i resztą miasta) uważa Maggie jest jeden.
11 3 “Wszystko marność” Nick Marck Andrew Schneider i Diane Frolov 22 kwietnia 1991
Holling Shelly włącza się, gdy on stoi poczet pijanego roughneck a następnie postanawia dostać obrzezanie po stosunku z nią być “bardziej w stylu”. Gdy nieznajomy mężczyzna umiera w poczekalni dr Fleischman za, mieszkańcy starają się ustalić jego tożsamość i przywiązują się do niego, nie chcąc dać mu do koronera państwowej. Maggie jest zawstydzona, gdy jej tata przyjeżdża z wizytą zaskoczenia i dostaje więcej, niż przewidywano, kiedy prosi Joel Charade jak jej lekarz chłopakiem.
12 4 “What I Did for Love” Steve Robman Ellen Herman 29 kwietnia 1991
Maggie ma jakieś surrealistyczne sny, które zapowiadają śmierć Joela powinien skorzystać z lotu on zarezerwowany do Nowego Jorku za wakacje. Jego zastępca przybywa wcześniej i jest tak uroczy, energiczny i inteligentny, że reszta miasteczka zakochuje się w nim, ale Joel jest zazdrosny i uważa, że jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Maggie ma duchowe przewodnictwo od Chris pewności co do tego, czy nie mówić o swoich marzeniach Joel. W końcu całe miasto się dowie, a spotkanie odbyło się w miasto, które Joel podano zaimprowizowany pogrzeb zanim opuści, tak że może on być dla niego. Joel następnie ma swój własny surrealistyczne sny zapowiedź katastrofy ucieczce w marzenia, w którym Maggie figur. Tymczasem Maurice odwiedza żonatym “astronautów groupie” z którą ma roczny romans, a Chris przygotowuje się do rocznicy Cicely i odkrywa, że miasto zostało założone przez lesbijek para, Roslyn i Cicely, uciekając ciasnota w Montanie w początku 1900.
13 5 “Przerwa wiosenna” Rob Thompson David Assael 06 maja 1991
Wiosna nadchodzi i Maggie i Joel znaleźć ich marzenia atakowane przez siebie; Officer Barbara Semanski ( Diane Delano ) urzeka Maurice; i pozostali mieszkańcy Cicely mają swoje roczne atak gorączki wiosnę, doświadcza różnego rodzaju dziwnych uczuć, skradzionych radiotelefonów i chęć do Holling kłótnie i “pewne uszkodzenia”. Ed staje się “detektywa”, aby rozwiązać sprawę skradzionych dóbr.
14 6 “Wojna i pokój” Bill D’Elia Robin Zielony i Henry Bromell 13 maja 1991
Rosyjska śpiewaczka operowa i międzynarodowa sława ( Elya Baskin ) sprawia, że jego roczną wyprawę do Cicely odwiedzić i przynieść prezenty dla mieszczan, którzy witają ich przyjaciela z otwartymi ramionami. Jego wizyta ponownie otwiera stare rany Maurice, który ma zamiar innym trudnym szachowej grze. Ed traci dziewictwo Light Feather Duncan (Dana Andersen), który jest podekscytowany jedynie przez swoich kwiecistych listów, które Chris pisze dla niego (w sposób Cyrano de Bergerac ). Holling jest nawiedzany przez sny, które pozbawiają go ze snu. Maurice Nikolai wyzwania na pojedynek. Całe miasto kroków wyjścia z sytuacji, aby zastanowić się nad wojną (pierwszy War Gulf ) – i idzie dalej.
15 7 “Wolny taniec” David Carson Diane Frolov i Andrew Schneider 20 maja 1991
Satelitarnej pogrąża z orbity i wpada Maggie chłopakiem Rickiem, zabijając go natychmiast i łącząc się z nim. Niezadowolony żona Maggie próbuje przekonać do tej pory jej męża, aby mógł cierpieć z “przekleństwem”. Pogrzeb Ricka ożywiają gdy jego trumna, wraz z występami dla urządzeń telemetrycznych, zostanie wyrzucona do kościoła. Dwóch mężczyzn, Ron i Erick są zainteresowani zakupem domu od Maurice. Jak Maurice zamknąć interes i zaprosić ich do swojego domu, dowiaduje się, że są parą i obiektów do ich homoseksualnego stylu życia. Jednak on jest rozdarty, gdy błędnie interpretują jego wrogość i podnieść swoją ofertę, aby dopasować swoje zawyżone ceny wywoławczej.
Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
16 1 “Wyboista droga do miłości” Nick Marck Martin Sage i Sybill Adelman 23 września 1991
Adam prosi o wizytę domową od dr Fleischman dla jego żony Ewy ( Valerie Mahaffey ), A hipochondryk z długiej listy dolegliwości. Pomnik odsłonięto Rick jest z okazji kolizji z satelity z Maggie lewej do czynienia z niektóre z jego wad.
17 2 “Tylko ty” Bill D’Elia Ellen Herman 30 września 1991
Chris przeżywa jeden z jego odcinków, gdzie wszystkie kobiety w szerokim promieniu fizycznie przyciąga do niego (bo jego Feromony ), ale rozwija zakochanej w jednej kobiety ( Caitlin Clarke ), które nie są dotknięte jego zapach. urazy Maurycego nad Shelly pozostawiając go Holling zwrotów; Okazuje się, że wszyscy trzej dyrektorzy mają zupełnie inne wspomnienia z pierwszego spotkania z Holling Shelly jak Joel słyszy wszystkie ich wersje. Maggie martwi się starzeje i wpływu wieku na jej ciele, kiedy widzi dr Irere i dowiaduje się, że ona zaczęła się stać dalekowzroczny .
18 3 “Oy, Wilderness” Miles Watkins Robin Zielony 07 października 1991
Podczas powrotu z podających szczepień w odległej wiosce, Joel i Maggie są skręcane na pustyni, kiedy samolot Maggie rozwija problemy z silnikiem. Najlepszy przyjaciel Shelly, Cindy ( Christine Elise ) przybywa do miasta, aby powiedzieć, że Shelly którą poślubił Wayne Jones, mąż Shelly i zapytać Shelly sfinalizować swój rozwód . Joel jest zmuszany do jedzenia uszczelnienia tran, aby przetrwać, podczas gdy Maggie poluje uspokoić narzekania Fleischman użytkownika. Joel naprawia silnik O’Connell do jej zaskoczenia.
19 4 “Zwierzęta R Us” Nick Marck Robin Zielony 14 października 1991
Ed filmy społeczność Cicely gdy Maggie zaczyna wierzyć, że bezpański pies jest jej reinkarnacji chłopakiem. Maurice uruchamia farmę strusi z Marylin.
20 5 “Jules et Joel” Jim Hayman Stuart Stevens 28 października 1991
Halloween jest obchodzone w Cicely jako zręczny brata bliźniaka Fleischman Jules przybywa w mieście poprzez taksówki taksówki z Nowego Jorku. Bracia przełączać tożsamości Jules (jak Joel) wykonuje się z praktyką medyczną i dąży Maggie, a Joel (jak Jules) wpada w kłopoty z prawem i uderza się zaimprowizowany psychoanaliza sesji swojego życia ze starca .
21 6 “The Body w pytaniu” David Carson Henry Bromell 04 listopada 1991
Zamrożone ciało znajduje się wraz z pamiętnika , który twierdzi, że Napoleon przybył na Alaskę ze zmarłym, a nie walki z bitwy pod Waterloo . Fleischman uzyskać wizytę Eliasza , a niewiara Joela powoli staje się osłabione, zaczyna się martwić, że jego pobyt w Cicely zmienia go.
22 7 “Korzenie” Sandy Smolan Dennis Koenig Jordan Budde 11 listopada 1991
Fleischman za ex-narzeczoną Elaine pojawia się po śmierci męża, uwalniając mieszane uczucia w Maggie. Przybycie brata Chrisa Bernard, kojarzy się marzenia o Afryce w Chrisa, który deklaruje się być “osobą o kolorze”. Adam sprawia, że kolejny występ.
23 8 “A-Hunting We Will Go” Bill D’Elia Craig Volk 18 listopada 1991
Joel jest w szoku, gdy Maggie pokazuje się ze wspaniałym jelenia ona postrzelony. Po jej berates go nie wiedząc, co on mówi, decyduje się iść na polowanie z Holling i Chris. Tymczasem, Ed martwi Ruth-Anne po jej uszkodzenia i dowiedzieć się, że ona po prostu obrócić 75, ku swojej irytacji. Ed rzuca opóźniło niespodzianka przyjęcie dla Ruth-Anne w cegle z przystawki od myśliwych.
24 9 “Zejdź na ziemię” Michael Katleman Diane Frolov i Andrew Schneider 09 grudzień 1991
Cyrkowej trupy przychodzi do Cicely i cichego “Latającego Man” ( Bill Irwin ) wykonuje ochota Marilyn. Shelly pozostawia Holling po zauważa, że ma “nadmiernie duży” stopy. Dr Fleischman studiuje jego książki medyczne z pomocą Eda.
25 10 “Seul Mates” Jack Bender Diane Frolov i Andrew Schneider 16 grudnia 1991
Miasto obchodzi święta z Raven korowód , a Maggie Dreads wraca do domu na święta i jest zwolniony (a zasmucić), gdy jej rodzice wziąć Karaibskie wakacje. Joel dostaje swoją pierwszą choinkę , sosny Shelly na Mszy Bożego Narodzenia i Maurice spotyka swoją koreańską syn James (utworu) i jego rodziny po raz pierwszy. O’Connell pomaga Fleischman w uroczystość Bożego Narodzenia i Holling ustawia się msza za Shelly. Tytuł odcinka jest grą terminu ” bratnia dusza “.
26 11 “Dateline: Cicely” Michael Fresco Jeff Melvoin 06 stycznia 1992
Maurice wychodzi na kończynie, aby zwiększyć zainteresowanie jego gazety zatrudniając Adama jako felietonista . Jeden z jego artykułów twierdzi, że niektóre drzewa mają głosy. Maggie ich słucha, ale Joel jest sceptyczny. Aby ułatwić długów podatkowych Holling za Chris stał się partnerem w cegle, gdzie ustawia się wprowadzania zmian, które podrażniają Holling.
27 12 “Nasza Tribe” Lee Shallet David Assael 13 stycznia 1992
Joel niechętnie przechodzi przemianę kulturową po otrzymaniu kozę jako dar z wdzięcznością sołtysa (Rosetta Pintado) do utwardzania ją i który kładzie nacisk na “przyjęcie” go do swojego plemienia. Tajemnicza Holling Shelly wysyła z powrotem do domu, do Saskatoon za wizytę i wyłącza cegły, rzekomo w celu wosk podłogi, podczas gdy Maggie próbuje znaleźć swoją tajemnicę.
28 13 “Rzeczy wyginąć” Dean Parisot Robin Zielony z opowiadania Mitchell Burgess 20 stycznia 1992
Badania w samokontroli przynosi na kryzys wieku średniego dla Holling (jego wujek Charlie ginie) i otwiera kolejne drzwi do Eda, kiedy filmy Ira Wingfeather (Bryson G. Liberty) czyni kaczka flety . Co pozostawia uczucie Joel kulturowo Pojedynczo (on ma problem ze znalezieniem innych Żydów na Alasce). Maurice odbywa podróż drogi z Fleischman go rozweselić.
29 14 “Burning Down the House” Rob Thompson Robin Zielony 03 lutego 1992
Maggie otrzymuje podwójną dawkę żywiołowej, kiedy jej matka wizyty ( Bibi Besch ) przypadkowo podpala swój dom po ogłoszeniu ona rozwodzie ojciec Maggie. Tymczasem Chris szuka “prawo” krowę dla jego trebusza w ramach swojego nowego kawałka sztuki performance . W końcu, on rzuca spalony pianinie Maggie zamian. [3]
30 15 “O demokracji w Ameryce” Michael Katleman Jeff Melvoin 24 lutego 1992
Mayoral spoczywa Holling jest ukąszony przez wiadomością, że ma on groźnym przeciwnikiem, stary przyjacielu Edna ( Rita Taggart ), który dostał ” pszczoły w jej czapeczkę ” na obietnicy, że nigdy nie trzymał. Wybory stwierdza również Shelly testowania afrodyzjak władzy, Chris woskowanie patriotyczne, Ed przewiduje jego pierwszego głosowania, a Joel i Maggie twierdzą politykę partyjną.
31 16 “Three Amigos” Matthew Nodella Mitchell Burgess i Robin Zielony 02 marzec 1992
Śmierć chropowaty towarzysza polowania wysyła Holling, Maurice, a wdowa mężczyzny ( Joanna Cassidy ) na pustynię, aby dobrze na obietnicy go pochować mil od cywilizacji w raju o nazwie No-Name punkt. Chris czyta z Zew krwi i odzwierciedla Holling Maurice przygodę.
32 17 “Lost and Found” Steve Robman Diane Frolov i Andrew Schneider 09 marca 1992
Joel odkrywa jego kabinie jest nawiedzony , Ewa martwi się, że ona cierpi na choroby egzotyczne i Maurice jest rozczarowany, gdy jego CO i stary przyjaciel ( Noble Willingham ) z Korei okazuje się być mniej niż idealne.
33 18 “Moja matka, moja siostra” Rob Thompson Kate Boutilier i Mitchell Burgess 16 marca 1992
Matka Shelly, Tammy ( Wendy Schaal ) spada niespodziewanie ze swoim nowym 24-letniego męża US Army ( Sean O’Bryan ). A dziecko porzucone w poczekalni Joela jest tymczasowo przyjęta przez mieszczan, a Adam przeżywa te same bóle jak żoną ciąży.
34 19 “Wake Up Call” Nick Marck Diane Frolov i Andrew Schneider 23 marca 1992
Nadejście wiosny przynosi miłość Maggie, nową skórkę do Shelly, a Joel przypomina o znaczeniu mieszania współczucia z jego wiedzy naukowej. Maggie spotyka mężczyznę ( Andreas Wisniewski ), który przychodzi, by jej pomóc. Dr Fleischman zgadza się być zasłonięta przez kuzyna Marilyn Leonard ( Graham Greene ), który przychodzi, aby dowiedzieć się trochę zachodnią praktykę lekarską dla swoich klientów rośnie. Podczas Holling obchodzi wiosny z wolnymi potrawy z jajek na cegle.
35 20 “Ostateczna granica” Tom Moore Jeffrey Vlaming 27 kwietnia 1992
Ku przerażeniu Holling za Ed odkrywa, że Jesse Niedźwiedź zmarł. Japońscy turyści infiltracji Cicely wykonać rytuał na zakwasie Inn. Pakiet , który podróżował po świecie przybywa Cicely skierowana do nieznanej osoby. Ron i Erick (Doug Ballard i Don McManus) otworzy swoje nowe łóżko i śniadanie wizyty japońskiej pary z Maurycym w zazdrości sukcesu, dopóki goście uznają Maurice jako astronauta amerykański.
36 21 “Stało się to w Juneau” Michael Katleman David Assael 04 maja 1992
Atrakcja rozgrzać między Fleischman i O’Connell, gdy są zmuszeni dzielić pokój w hotelu w Juneau . Chris i jego brat Bernard, po raz pierwszy nie są idealnie zsynchronizowane ze sobą. Joel uczęszcza do konferencji lekarzy w Juneau nadzieję spotkać “pojedyncze kobiet lekarzy” uprawiać seks. Choć Maggie zamierza widząc musical. Dr Fleischman próbuje bezskutecznie do haka z kobietą, dopóki nie jest łupem po przez lekarza ( Beth Broderick ), który nie weźmie nie na odpowiedź. On ukrywa całą noc stara się jej unikać, a kończy się w swoim pokoju. Podczas oglądania telewizji, Maggie wchodzi do pokoju z lekarza z nią. Później w nocy wraca bez lekarza i postanawia zatrzymać się z Joelem, ponieważ korzystają Champagne decydują się na seks i zgadza się spotkać z powrotem w jej stronę pokoju. Gdy Joel odnajduje ją śpiącą, a on wraca do swej stronie pokoju. W godzinach porannych ona zakłada, spała z Joelem, ale zgadzają się, by nie wspomnieć o tym nigdy.
37 22 “Nasz ślub” Nick Marck Diane Frolov i Andrew Schneider 11 maj, 1992
Kiedy Ewa zajdzie w ciążę, ona i Adam decydują się na ślub dla dobra dziecka. Maggie Joel unika jak ognia, kiedy pozwala jej nadal wierzyć, że spali razem w Juneau (ona nie pamięta, że zasnęła, zanim coś poważnego się stało). Gdy Joel końcu wyznaje prawdę, że jest zaskoczony jej reakcją. Oficer Semanski służy Maurice z oficjalnej skargi od swojego sąsiada (Ralph P. Martin).
38 23 “Cicely” Rob Thompson Diane Frolov i Andrew Schneider 18 maj, 1992
Joel trafi, ale nie poważnie zranić, A 108-letni mężczyzna o imieniu Ned Svenborg ( Roberts Blossom ) z jego pickupa późnym wieczorem. W retrospekcjach , człowiek mówi obecnych mieszkańców historię założycieli Cicely, w dwóch lesbijek, Cicely ( Yvonne Suhor ) i Roslyn ( Jo Anderson ). W 1908 roku te “free-myślenia” kobiety wjechał ówczesnego bezimiennego miasta przygranicznego uciec konserwatyzm Montana. Dzięki uprzejmości i godności, zdają sobie sprawę z utopijnego marzenia, przekształcając miasto do paryskich kolonii -Style artystów, wraz z salonu literackiego, teatru, tańca, oraz znanego poza odwiedzającego do “Paryżem Północy”. Ostatecznie miasto nosi nazwę jednej z kobiet.

Członkowie obsady który grał postacie w retrospekcji: Rob Morrow jako “Franz Kafka”; Barry Cobin jako “Mace MOBREY”; Janine Turner jako “Mary O’Keefe”; John Cullum jako “Abe”; Darren E. Burrows jako “Młody Ned Svenborg”; John Corbett jako “zestaw”; Cynthia Geary jako “Sally”; Elaine Miles jako “Marilyn”; i PEG Philips jako “Rhoda”.

Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
39 1 “Przejścia Północno” Dean Parisot Robin Zielony 28 września 1992
Z okazji jej 30. urodzin, Maggie spędza kemping w weekend sam, z radą Eda, do zastanowienia się nad swoim życiem i oczyścić swoją duszę. Marilyn pyta Chrisa, aby pomóc jej nauczyć się jeździć, ale nie lubić jego metody nauczania. Maurice wędrówek nieskończoność do magnetofonu o jego przeszłości, próbując pisać swoje pamiętniki , prawo mieszczan do swoich granicach. Fleischman przychodzi z pomocą O’Connell kiedy ona stoi jej śmierci byłych chłopaków.

Lista ostatnich chłopaków Maggie: Grant Goodeve jako “Rick Pederson”; Patrick Warburton jako “Glenn”; Ted Henning jako “Dawida”; Will Plunkett jako “Bruce”; i Garrett Bennett jako “Steve Escandon”.

40 2 “Midnight Sun” Michael Katleman Michael Katleman 05 października 1992
Joel jest “lekki loony”, a wraz z jego ogromnej ilości nadmiaru energii, trenerów Cicely kwarków w swoim dorocznym meczu koszykówki przeciwko Sleetmute. Starego przyjaciela (Jim Haynie) krople do odwiedzenia Ruth-Anne i stroje miasto z jego kolekcji modnych zespołach. Maurice werbuje dr Fleischman uczyć jego New York koszykówki wiedzę kwarków. Gillis przybywa do miasta, aby handlować najnowszą modę i poprosić Ruth-Anne ważną kwestię. Fleischman, w przypadku braku snu, przychodzi na O’Connell.
41 3 “Nic nie jest doskonałe” Nick Marck Diane Frolov i Andrew Schneider 12 października 1992
Chris zabija psa z jego samochodu i szybko zakochuje się w jego właściciel, Pi Bożej ( Wendel Meldrum ). Maurice kupuje bardzo drogie Augsburg zegar i jego dostawa przychodzi wysoko wykwalifikowany specjalista ( Mark Pellegrino ), aby go zainstalować. Ed sprawia, że szybko przyjaciół z Rolf Hauser. Chris trzyma zabijając zwierzęta Amy, więc poświęca coś kocha. Holling i Shelly zostaje zaproszony na kolację w Maurice świętować swój nowy zegar, ale jest zirytowany, kiedy jego nowy zegarek utrzymuje niedokładne czasu.
42 4 “Heroes” Charles Braverman Jeff Vlaming 19 października 1992
Chris musi zdecydować, co zrobić z jego zmarłego przyjaciela Tooley ( Mickey Jones ) po tym, wysyła jego szczątki do Chrisa. [5] gwiazda Heavy Metal Rock Brad Bonner ( Adam Ant ) błędnie przybywa Cicely zamiast Sycylii i wkrótce Ed dokumentuje jego przygody w mieście. Shelly nie może pomóc zapamiętanie ponad Brad z Holling czując się nieswojo o tym.
43 5 “Puszczać bańki” Rob Thompson Mark B. Perry 02 listopada 1992
Zainteresowanie budzi Maggie po tajemniczy nowy mieszkaniec, Mike Monroe ( Anthony Edwards ) poddaje kwarantannie się w Cicely, z osobistym zdaniem Joela nim podejrzanej. Ruth-Anne musi również poradzić sobie z nowym dodatkiem do wspólnoty – jej materialistycznej syna Mateusza ( Joel Polis ), który daje swoją karierę jako bankier inwestycyjny w Atlancie w poszukiwaniu prostszy życia. Z pomocą Maggie (i Maurice), Mike wprowadza się do miasta.
44 6 “Samemu” Joan Tewkesbury Sy Rosen i Christian Williams 09 listopad 1992
The Flying Man powraca do Cicely (wraz z Mummenschanz ) woo Marilyn. Ed znajdzie pierścień, który należał kiedyś do Federico Felliniego . Maurice ma Mike przepisać swoją wolę , aby to jego niedawno odkryto koreański syn Duk wygrał. Maggie nie jest jej zwykle samo jak ona spędza więcej czasu z Mike, gdy Ed czuje się zmienia ze względu na ring.
45 7 “The Bad Seed” Randall Miller Mitchell Burgess 16 listopada 1992
Wszyscy są w szoku, gdy nieznana córka Holling za bezprawne ( Valerie Perrine ) przyjeżdża do miasta – zwłaszcza Holling który uważał, że był sterylny . Maggie pomaga Marilyn w jej poszukiwaniu swojego wymarzonego domu. Ed jest podekscytowany swoim dorocznym wizycie Princess, a dźwig wziął pod swoje skrzydła, gdy został porzucony jako niemowlę. Holling nie podoba się wpływ Jackie wywiera na Shelly. Pani Whirlwind (Armenia Miles) umieszcza jej dom się w sprzedaży od Marilyn wyprowadziła się.
46 8 “Święto Dziękczynienia” Michael Fresco David Assael 23 listopada 1992
Cicely przygotowuje się do corocznego Dnia Zmarłych parady i Thanksgiving Day święto. Joel odkrywa zawdzięcza stanu Alaska piąty rok służby i podejmuje działania przeciwko niemu. Na miejskich Rdzenni Amerykanie świętują Dzień Dziękczynienia z pomidorami. Dr Fleischman marsze w Dniu miasta Dead parady i gospodarz Brick święto Dziękczynienia.
47 9 “Robić co należy” Nick Marck Diane Frolov i Andrew Schneider 30 listopada 1992
Ex-członek KGB ( David Hemmings ) wizyty Cicely sprzedać Maurice (który nadal pracuje na swoich wspomnieniach) jego oficjalną rosyjską dokumentacji . Młody inspektor ochrony zdrowia ( John Hawkes ) Badania cegła po raz pierwszy od ponad trzydziestu lat. Maggie sprawia ślub siebie żyć każdego dnia tak, jakby to była jej ostatnia, będąc ładne . Joel, czując się sam i jak wyrzutek , dowiaduje się o wygnaniu Żyd Viktor. Holling konfiguruje “Data” między Shelly i Jason. Chris powiedzieć Maurice informacje nie lubi.
48 10 “Zbrodnia i kara” Rob Thompson Jeff Melvoin 14 grudnia 1992
Obok Chrisa końcu dogania niego, kiedy jest zatrzymany za złamanie warunkowego zwolnienia , w stanie Wirginia Zachodnia wiele lat wcześniej, z miasteczka Cicely w jego obronie. Sędzia wizyty ( Anne Haney ) przewodniczyć rozprawie dla Chrisa ekstradycji i zaprzyjaźnia się z Ruth-Anne. Chris zastrzega sobie prawo do i zgadza się wrócić do Wirginii Zachodniej do “zmierzyć się z muzyką”, ku zagubienia Bernarda. Maurice rekrutuje Mike bronić Chris, z pomocą Maggie. Chris słyszy myśli ludów Town ‘o nim. Sędzia Percy podejmuje decyzję w sprawie losu Chrisa.
49 11 “Survival of the Species” Dean Parisot Denise Dobbs 04 stycznia 1993
Ed staje proekologicznego po koszmarnym śnie. Maggie odkrywa starożytny indyjski relikwie w swoim podwórku. Chris zaprzyjaźnia się z młodą delikwenta ( Edan brutto ) i uczy go o życiu i miłości na drodze. Po Maggie zwraca uwagę na jej znalezisk, Maurice przejmuje swoim podworku z Ron i Erick prowadzi się archeologia wykopaliska. Mike pomaga Ed ze swoim dążeniu do udokumentowania gatunków warzyw na przyszłość. Holling daje Brad pracę w Brick zapłacić swoją drogę, a jest uderzony z Shelly. Maggie odzyskuje swoje podwórko z innymi kobietami społeczności.
50 12 “Revelations” Daniel Attias Diane Frolov i Andrew Schneider 11 stycznia 1993
Chris ma swój urlop w klasztorze . Ruth-Anne płaci Maurice pozostałą kwotę należną jej sklepu. Joel staje się niezwykle niecierpliwić, kiedy nie ma pacjentów. Chris jest witany przez brata Tymoteusza ( Stephen root ) w klasztorze, a Chris opisuje swój niekonwencjonalny styl religijny. Maurice kładzie nacisk na zdobywanie powrotem przewagę nad Ruth-Anne. Bernard wypełnia dla Chrisa na KBRH podczas jego odmłodzenia. Chris ma erotyczne sny o brata Szymona (Elizabeth Juviler) nie wiedząc, “jego” prawdziwej tajemnicy. Dr Fleischman zaczepia Bernarda do egzaminu lekarskiego.
51 13 “Duety” Wygraj Phelps Geoffrey Neigher 18 stycznia 1993
Duchowym przewodnikiem Eda, One-Który-Waits, prowadzi go do swojego biologicznego ojca ( Gordon Tootoosis ). Maggie i Mike dzielić swój pierwszy pocałunek. Niewidomy podróżowania stroiciel fortepianów ( Kevin Conway ) odwiedza cegły, aby dostosować jego starożytny pionowej. One-Który-Waits informuje, Ed, że znalazł ojca Eda i jego nazwa jest Pete, i dołącza do ekipy budowlanej Pete’a stwierdzić ten fakt. Arlen Briscoe ma Holling biegają mu się zapasy, aby naprawić piano baru. Ed nadal opóźniać konfrontacji Pete o jego pochodzenie, podczas gdy coraz go poznać. Marilyn testuje stałą pianinie Arlen, ale znajdzie jedną wadę. W ciągu ostatniej doby w pracy, Ed końcu wyjdzie z prawdą, z Pete w-szoku i przyznając, że jest on ojcem Eda.
52 14 “Grosse Pointe, 48230” Michael Katleman Mitchell Burgess i Robin Zielony 01 lutego 1993
Maggie łapówki Joel do towarzyszących jej babci (Barbara Townsend) urodzinowe w Grosse Pointe, Michigan i dowiaduje się czegoś nowego o swoim życiu. Fleischman jest proszona przez O’Connell uczestniczyć w 80. Grammy partię jej urodziny, i wisi Detroit Pistons courtside miejsc iść z nią. Joel przywołać, że Mike jest jej chłopak i powinien ją przejść, zauważa, że toksyczne powietrze Detroit zabije Mike.Przybywają w Grosse Pointe, a Joel zwraca uwagę, że “ci ludzie są naprawdę wygodne jest w górnej części ludności”. Oni są witani przez matkę Maggie Jane i Fleischman szybko spotyka brata Maggie Jeffy ( Dylan Baker ). Joel spełnia także długie cierpienie żony Jeffy za Stephie ( Lisa Waltz ). Joel powoli spotkać innych gości, a później komentarze Maggie, że “że ci ludzie chyba nigdy nie spotkał Żyda przed”. Grammy zablokował się w górnej części schodów łazience, dużo pogardy Jane. Matka Maggie dostaje ją, aby spróbować dostać Grammy zewnątrz. Fleischman spełnia także Maggie ex-chłopaka Jed (D. David Morin). Później grać jeden na jeden koszykówki na podwórku domu i Jed cierpi na atak serca. Stephie ogranicza Joela o opuszczeniu Jeffy. Grammy w końcu wychodzi z łazienki po głębokich rozmów z Maggie. Jak O’Connell i Fleischman pozostawić do gry w Auburn Hills komentuje, że Maggie musi być jedna osoba silna, bo pochodzi z rodziny takiego.
53 15 “Learning Curve” Michael Vittes Jeff Vlaming 8 lutego 1993
Ku rozpaczy Joela, Marilyn jedzie na wakacje od siebie w Seattle ; Holling próbuje zarobić na maturę ; nauczyciel regionalnej ( Jo Anderson ), który był w US Air Force, spędza dwa tygodnie w Cicely i prawie staje się wzorem do naśladowania dla Maggie.
54 16 “Ill Wind” Rob Thompson Jeff Melvoin 15 lutego 1993
Drastyczne napięcie pomiędzy Maggie i Joel sprowadza się aż wreszcie uprawiać seks; Maurice jest niezadowolony, gdy Chris ratuje mu życie; Ed jest zaintrygowany śmierci.
55 17 “Amores Pracy zagubiona” Joe Napolitano Jeff Melvoin 22 lutego 1993
Maggie zapomina seks z Joelem; Ed napotyka na zaaranżowane małżeństwo ; rzadkim ptakiem (a Siberian Sikora ) widać co skłania Holling i Ruth-Anne w poszukiwaniu ptaków i fotografię niego.
56 18 “Northern Lights” Bill D’Elia Diane Frolov i Andrew Schneider 01 marca 1993
Maurice zaprzyjaźnia pierwszy bezdomnego Cicely jest; Joel idzie na strajk , kiedy jego urlop jest zabroniony; Ruth-Anne, Chris i Holling wykonują różne rytuały zimowych.
57 19 “Family Feud” Adam Arkin David Assael 08 marca 1993
Gdy Leonard jest proszony o rzeźbione totem dla Whirlwind rodziny, rodziny Feud pochodzący z incydentu w 1934 roku zostaje wskrzeszony, dzieląc klany Tlingit w Cicely.
58 20 “Stęskniony za krajem” Nick Marck Jeff Vlaming 15 marca 1993
Kiedy Mike dostaje wyniki badań wykazujące, że jest całkowicie zdrowy, czuje się zobowiązany do opuszczenia Cicely i Maggie za kontynuować swoją krucjatę na środowisko. Z miasta wspierając go i Maggie czując się zdradzona.
59 21 “The Big Feast” Rob Thompson Mitchell Burgess i Robin Zielony 22 marca 1993
Aby uczcić 25. rocznicę Minnifield Communications, Maurice planuje niezwykle skomplikowaną imprezę; Adam i Ewa powrót do Cicely z ich nowego dziecka; i Shelly próbuje ukrywa zniszczenie jednego szlachetnych win Maurycego.
60 22 “Kadisz dla wuja Manny” Michael Lange Jeff Melvoin 03 maj 1993
Gdy umiera wuj Joela, odkrywa, że ważne obligacje w trudnych czasach niekoniecznie są ze wspólnej religii, lecz poczucie wspólnoty.
61 23 “Mud and Blood” Jim Charleston Diane Frolov i Andrew Schneider Maj 10, 1993
Na przyjście wiosny, Maggie i Holling znaleźć afirmacji życia w ciąży Shelly. Maurice kupuje świnię truflowe z Chrisem biorąc prywatnego sympatię do niego.
62 24 “Sypiając z wrogiem” Frank Prinzi Mitchell Burgess i Robin Zielony Maj 17, 1993
Duk Won ubiega się o zatwierdzenie swojego narzeczonego ; Ed dubs film w Tlingit ; Holling chce więcej seksu.
63 25 “Stare Drzewo” Michael Fresco Diane Frolov i Robin Zielony Maj 24, 1993
Gdy stare drzewo uważane za Cicely zabytkowy wydaje się umiera, Joel jest powołany do don drzewo lekarzem kapelusz ‘s i daje jego rokowania; Joel rani sobie za każdym razem Maggie jest dla niego miła; Shelly zaczyna śpiewać zamiast mówić.
Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
64 1 “Trzy Lekarze” Daniel Attias Diane Frolov i Andrew Schneider 20 września 1993
Całe miasto w Smoły kiedy Joel jest dotknięty przez “Glacier dropsy”; Ed jest zdezorientowany, gdy jest on wezwany do bycia szamanem ; ku jej rozczarowaniu, Shelly końcu przestanie śpiewać.
65 2 “Tajemnica Starego Curio Shop” Michael Fresco Rogers Turrentine 27 września 1993
Kiedy świat przypomina Maurice od jego wieku, że progi się w wir o zawał serca ; Maggie przeżywa fantazje dzieciństwa bycia Nancy Drew , detektywa extraordinaire; Joel jest wstrząśnięty, aby znaleźć ślady jidysz w języku i historii w Cicely.
66 3 “Szczęki życia” Jim Charleston Mitchell Burgess i Robin Zielony 04 października 1993
Maurice jest dręczony przez replikę woskiem samego siebie; Chris odkrywa, że może żyć na tyle długo, młodzieńczy niedyskrecji dogonić niego; dentalmobile przychodzi do Cicely. (Joel jest poza miastem i nie pojawiają się w tym odcinku).
67 4 “Altered Egos” John David Coles Jeff Melvoin 11 października 1993
Chris jest zaniepokojony, że dziewczyna Bernarda, który jest również Chris ‘ex-kochanka, nie można ich odróżnić w łóżku; Joel ma obsesję, że on stracił przewagę w Nowym Jorku; Marilyn podsłuchuje za pośrednictwem dokumentacji medycznej dr Fleischman, aby wybrać zdrowego człowieka.
68 5 “Rzeka nie działa Through It” Nick Marck Jeff Melvoin 25 października 1993
Maggie jest Homecoming Królowa na wniosek Cicely szkoły starszy Kevin Wilkins ( Jack Black ); Maurice niechętnie przyznaje się do porażki gospodarczej; Ruth-Anne jest zbadane .
69 6 “Birds of a Feather” Mark Horowitz Mitchell Burgess i Robin Zielony 01 listopada 1993
Kiedy rodzice Joela wędrówkę do Cicely, że kończy się czas poszukiwania duszy wszystkich trzech; Holling szokuje wszystkich, kiedy odkrywa, że jest znudzony sportu.
70 7 “Rosebud” Michael Fresco Barbara Hall 08 listopada 1993
Maurice pozyskuje wiedzę Eda zorganizować festiwal filmowy w Cicely; Joel jest zmuszony do przyłączenia Cicely za dział OSP .
71 8 “Ulecz samego siebie” Michael Katleman Diane Frolov i Andrew Schneider 15 listopada 1993
Ed drażnił przez Green Man; Holling Shelly szokuje kiedy jest uciążliwy podczas porodu klasy; Maggie zdobywa tygodniowy Pralka plotek-fest, kiedy kupuje własną pralkę i suszarkę.
72 9 “Kubek Joe” Michael Lange Mitchell Burgess i Robin Zielony 22 listopada 1993
Holling i Ruth-Anne odkrywają, że ich dziadkowie znali – a jeden zjadł drugiego; Chris próbuje stać się licencjonowanym pilotem ; Joel odkrywa, że Marilyn jest supersleuth .
73 10 “Pierwszy śnieg” Daniel Attias Diane Frolov i Andrew Schneider 13 grudnia 1993
Joel jest traumatycznym naturalnej śmierci starszego pacjenta i przyjaciela; Maurice jest zdruzgotany, gdy Shelly leży około kiedykolwiek go kochać; Maggie ma dręczące poczucie, że czegoś brakuje, kiedy świerczyny się jej dom na zimę hibernacji .
74 11 “Baby Blues” Jim Charleston Barbara Hall 03 stycznia 1994
Shelly jest nerwowy o porodzie; Ed odkrywa morderczy Showbiz; Maggie i Joel lubię dzieci.
75 12 “Mr Sandman” Michael Fresco David Chase i Diane Frolov 10 stycznia 1994
Kiedy Aurora Borealis idzie bzika, każdy w Cicely jest zamiana sny; Holling rozwija się ciężka psychosomatycznych niechęć do jedzenia; Maurice zajmuje się jego fetyszem dla obuwia damskiego .
76 13 “Mite Makes Right” Michael Vittes Diane Frolov i Andrew Schneider 17 stycznia 1994
Maggie staje się obsesją roztocza ; Maurice dostaje więcej niż się spodziewali, gdy inwestuje w rzadkiej Stradivarius skrzypce; Chris osiąga impasu artystyczną nad rzeźbą.
77 14 “Grom z jasnego nieba” Michael Lange Jeff Melvoin 24 stycznia 1994
Maurice i Adam (gościnnie Adam Arkin) spieraja wynajętego pomoc dla fajerwerków wyświetlaczu; Joel wychowawców pacjenta w sztuce konwersacji; Ed jest uderzony przez piorun .
78 15 “Cześć, kocham cię” Michael Fresco Mitchell Burgess i Robin Zielony 31 stycznia 1994
Shelly końcu rodzi po napotkaniu zaznajomieni młoda dziewczyna (gościnnie Kaley Cuoco ) w pralni; Ruth-Anne i Walt (gościnnie Moultrie Patten) są skręcane z dnia na dzień; Maggie i Joel stają się mniej konkurencyjne.
79 16 “Gościnność Północnej” oz Scott Barbara Hall 28 lutego 1994
Maggie uczy Joel lekcję społecznej etykiety ; Chris jest wstrząśnięty, gdy słuchacz KBHR obwinia go w jego nocie samobójstwa ; Shelly trwa Randi do Kanady , aby zobaczyć swoje korzenie.
80 17 “Una Volta w L’Inverno” Michael Vittes Jeff Melvoin 07 marca 1994
Joel i Maggie są zmuszeni do szukania schronienia w chacie lotnisku podczas śnieżycy; Ruth-Anne studiuje włoski z Shelly jak jej nieprawdopodobnym opiekuna; Walt (gościnnie Moultrie Patten) uzależnia się specjalnym daszkiem światła , aby pomóc jego depresję spowodowaną przez krótkie dni na obszarach północnych .
81 18 “Fish Story” Bill D’Elia Jeff Melvoin 14 marca 1994
Joel ma nieziemskiego wrażenia, gdy Maggie chce przygotować paschalną obiad dla niego; Ruth-Anne opuszcza pomieszczenie na otwartej drodze; Holling zajmuje paint-by-numerów .
82 19 “Dar Maggie” Patrick McKee Mitchell Burgess i Robin Zielony 28 marca 1994
Maurice dowiaduje się o give-and-take przyjaźni; Joel jest w depresji, kiedy nie ma nikogo, kto by “sklep rozmawiać” z; Chris uczy lekcję życia od dobrotliwego jelenia.
83 20 “Skrzydło a Prayer” Lorraine Senna Mitchell Burgess i Robin Zielony 11 kwietnia 1994
Ed rozprzestrzenia plotki o życiu miłosnym Ruth-Anne; Maggie buduje domowego zestawu samolotu ; Holling Shelly i chrzcił Randi.
84 21 “Czuję Move ziemi” Michael Fresco Jed Seidel 02 maja 1994
Ron i Erick (gościnnie Doug Ballard i Don R. McManus) ślub po ośmiu latach; Maggie rozwija ciężkie nudności , że ona myśli, że jest spowodowane przez Joela.
85 22 “Gran Prix” Michael Lange Barbara Hall 09 maja 1994
Maurice przynosi światowej sławy sportu wózku wyścigów do Cicely; Ed walczy Zewnętrzna Validation (gościnnie Ben Reed), aby pomóc pacjentowi; Ted (gościnnie Tim Sampson) dowiaduje się o samotności bogactwa.
86 23 “Więzy krwi” Tom Moore Mitchell Burgess i Robin Zielony Maj 16, 1994
Maggie dziecko płci męskiej przyjaciel z Grosse Pointe przybywa Cicely; Joel traci zaufanie podczas corocznej napędu krwi ; Ed myśli, że wreszcie znalazł swoją matkę.
87 24 “Kochankowie i Szaleńcy” James Hayman Jeff Melvoin Maj 23, 1994
Joel odkrywa doskonale zachowany mamut włochaty ; Maurice łamie skrzypka koncertowej Cal Ingraham (w tej roli Simon Templeman ), spośród za wariatów dla prywatnej wydajności dla Barbary Semanski ( Diane Delano ); Chris dostaje brutalne przebudzenie gdy jego wysokiej szkolne wizyty zgniotu.
Seria
#
Epizod
#
Tytuł W reżyserii Scenariusz oryginalny Airdate
88 1 “Obiad na wpół do ósmej” Michael Fresco Diane Frolov i Andrew Schneider 19 września 1994
Joel doświadcza alternatywną rzeczywistość w Manhattanie po przypadkowym picia jedną z kreacji lecznicze Eda. Po obejrzeniu tego, co życie będzie jak jak lekarz żonaty z bardziej udanych prawnika (w tej roli Cynthia Geary / Shelly Tambo), Joel dochodzi do wniosku, że życie w Cicely nie jest wcale tak źle.
89 2 “Oko obserwatora” Jim Charleston Mitchell Burgess i Robin Zielony 26 września 1994
Ed naraża oszustwa ubezpieczeniowego udziałem Hayden Keyes, a Maggie ma namysł po podarowanie rodzinną pamiątkę na charytatywnej aukcji .
90 3 “Shofar, So Good” James Hayman Jeff Melvoin 03 października 1994
W dniu Jom Kippur , Joel dostaje wigilijna leczenie i odchodzi tym lepiej dla niego; Ed pomaga Holling sobie wybaczyć, że nie jest tam dla swojej pierwszej córki; Maurice posiada roczną polowanie na lisa , chcąc zaimponować atrakcyjną angielskiego arystokraty gościa, ale fox ucieka wcześniej.
91 4 “Litera” Jim Charleston Meredith Stiehm 10 października 1994
Maggie robi trochę soul-poszukiwania po czyta stary list napisany przez swojego 15-letniego ja do niej jako osoba dorosła; Joel zaczyna wąchać kwiaty życiowych, kiedy ma raka przestraszyć; Shelly dowiaduje się, że jej przeznaczeniem nie jest kształtowana przez łańcuszka ; Cicely dostaje nowego fryzjera, który jest wrogi Chris.
92 5 “Szata” Lorraine Senna Sam Egan 17 października 1994
Joel rozkoszuje możliwość przeprowadzenia badania lekarskie w związku z Johns Hopkins School of Medicine (nadal ukąszony, że go odrzuciła lat temu) wstępu, ale Ed niszczy go; Shelly jest kuszony ofertą przez diabła (w przebraniu spa sprzedawca), aby spełnić swoje najdziksze marzenia; Chris używa manekina brzuchomówca zaoferować proste opinie, w przeciwieństwie do swoich mniej jednoznaczne odpowiedzi, i staje się rozdrażniony, kiedy ludzie wolą manekina do niego.
93 6 “Zarya” Jim Charleston Diane Frolov i Andrew Schneider 31 października 1994
Ed wykorzystuje techniki opowiadania o starej opowieści o tajnych negocjacji między księżnej Anastazji (Tushka Bergen) i Włodzimierza Lenina ( Christopher Neame ) w Cicely leczyć ból Marilyn w jej nodze.
94 7 “Pełna pozycji pionowej” oz Scott Mitchell Burgess i Robin Zielony 07 listopada 1994
Joel i Maggie są wyłączone z Rosji przez tydzień przygody, czy też nie; Joel proponuje Maggie; Maurice próbuje kształtować jego młodą kuzynkę do spadkobiercy pozornej; Chris próbuje dostać się do środka elektrycznej .
95 8 “W górę rzeki” Michael Fresco Diane Frolov i Andrew Schneider 14 listopada 1994
Joel osiada w rodzinnej wsi po wiosłowaniu w górę rzeki na wizytę domową; Chris dostaje lekcję życia, kiedy przebudowie jego przyczepę; Ruth-Anne zmaga się z jej realizacji, że jest szaleńczo zakochany w Walt.
96 9 “Synowie Tundra” Michael Vittes Diane Frolov i Andrew Schneider 28 listopada 1994
Cicely wita nowego lekarza i jego żonę, Phil i Michelle Capra, ich ekscentryczne stylu życia; Holling rozpaczliwie chce przyłączyć się do prestiżowych synami Tundra klubu męskiej ; Ed widzi przyszłość po zjedzeniu magicznego pstrąga ; Joel sprawia krótki występ w poszukiwaniu nowego nóż myśliwski.
97 10 “Realpolitik” Victor Löbl Sam Egan 19 grudnia 1994
Maggie zostaje wybrany burmistrzem Cicely i Chris ma nieoczekiwaną reakcję na jej nowych okoliczności; Phil odgrywa metafizyczny golfa z Joelem; Próba Marilyn w hodowli psów jest flop.
98 11 “The Great Mushroom” James Hayman Diane Frolov i Andrew Schneider 04 stycznia 1995
Maggie wędrówki do wioski Manonash odwiedzić Joel, który boi jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie. (Nazwa wioski “Manonash” oznacza annhiliation w [tym] umysłu i jest z indyjskiego nauczyciela duchowego nowych nauk o życiu Meher Baby ).
99 12 “Mi Casa, Su Casa” Daniel Attias Mitchell Burgess i Robin Zielony 11 stycznia 1995
Marilyn jedzie do Manonash dla potlaczu i pytania koncepcji Joela siebie; Maurice pozostawia Ed do housesit kiedy gaśnie na polowaniu; Shelly i Holling zakupy do swojego pierwszego domu.
100 13 “Rogi” Michael Fresco Jeff Melvoin 18 stycznia 1995
Ostatnio przedsięwzięciem Maurycego, butelkowane Cicely wody , powoduje pewne nietypowe ról płci skutków zwrotnych; Joel dowiaduje się, że jest on wolny od swojej umowy i może opuścić Alaskę; mental hospital uciekinier i skrzypek Cal Ingraham jest wciśnięty bez publiczności.
101 14 “The Curse mamusi” Michael Lange Mitchell Burgess i Robin Zielony 01 lutego 1995
Walt stara pracuje dla Ruth-Anne i kończy się przeprowadzka z nią; po śmierci chłopaka matki, Maggie jest przekonany, że to rodzina przekleństwem ; Nowa przyjaźń Holling jest z Phil Maurice kipią z zazdrości.
102 15 “Poszukiwanie” Michael Vittes Diane Frolov i Andrew Schneider 08 lutego 1995
Joel i Maggie wyruszyć w poszukiwaniu mitycznego Jeweled Miasto Północy; Chris pozywa dr Capra za błąd w sztuce lekarskiej ; Michelle jest przypisany napisać recenzję żywności cegły.
103 16 “szczęśliwców” Janet Greek Diane Frolov i Andrew Schneider 15 lutego 1995
Phil i Michelle mają straszną świadomość, że są one utknąć w miejscu nienawidzą; Maggie i Chris przywrócić Roslyn i Cicely w Ford Model T na paradzie Fundatorów; Maurice idzie na spree zakupów dla Holling and Shelly córeczki Miranda.
104 17 “Absolwent” James Hayman Sam Egan 08 marca 1995
Maggie poznaje surowe realia prowadzenia działalności gospodarczej; Chris ją stopień magistra w dziedzinie literatury porównawczej ; Mroczny sekret Holling objawia (on już wysyłanie pieniędzy przez 25 lat w celu wsparcia Patrick Dulac i matkę).
105 18 “Małe Włochy” Stephen Cragg Jeff Melvoin 15 marca 1995
Phil odkrywa Cicely ma włoską okolicę i zostaje złapany w wendety między dwoma rodzinami; Maggie odgrywa małżeństwo doradcy dla Holling i Shelly; Ruth-Anne jest przesłuchiwany w National Public Radio pokazują wszystko pod uwagę .
106 19 “Kulki” Scott Paulin Jeff Melvoin 04 czerwca 1995
Phil i Michelle mają problemy małżeńskie; Cicely ma zespół League Bowling ; Lester Haines oferuje finansowanie filmu Eda, jeśli Ed nie widzi Heather.
107 20 “Buss Stop” Daniel Attias Mitchell Burgess i Robin Zielony 24 czerwca 1995
Michelle kieruje mieszczan w przystanku autobusowego i prawie ma załamanie nerwowe.
108 21 “Mała Niedźwiedzica” Patrick McKee Sam Egan 12 lipca 1995
Ed staje się zastępczym rodzicem do niedźwiadek ; Chris używa świadomego śnienia w celu zbadania jego rosnącą miłość do Maggie; Maurice jest zaniepokojony populacja maleje.
109 22 “Zatańczmy” Michael Vittes Sam Egan 19 lipca 1995
Jako oficer Semanski Maurice podjąć Cal z powrotem do szpitala, Barbara zaczyna spadać do Cal; Marilyn uczy Cotillion ; Phila maniery nie są dobre, więc uczęszcza Cotillion.
110 23 “Tranquility Base (Nasze Miasto)” Michael Fresco Mitchell Burgess , Robin Zielony i Jeff Melvoin 26 lipca 1995
pary Cicely za zbiegają się Maurycego Summer Lodge “Tranquility Base”.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 196 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...