Pełna chata

John Stamos – wujek Jesse | Bob Saget – Danny Tanner | Dave Coulier – Joey | Candace Cameron – DJ Tanner | Jodie Sweetin – Stephanie Tanner | Mary-Kate i Ashley Olsen – Michelle Tanner | Lori Loughlin – Becky | Andrea Barber – Kimmie Gibbler

pelna-chata


Pełna chata (org. Full House) to amerykański telewizyjny serial komediowy (sitcom), realizowany w latach 1987-1995. W ciągu tych ośmiu lat, powstały 192 odcinki. Polska premiera miała miejsce 27 czerwca 1992 roku w TVP 2. Serial był później kilkakrotnie powtarzany, zarówno przez TVP, jak i inne stacje (m.in. TVN oraz RTL 7). Od 6 czerwca 2011 roku serial emitowany jest w TV Puls [1].

Fabuła
Po wiadomości reporter Danny’ego Tannera żona ginie w wypadku samochodowym przez pijanego kierowcę , on rekrutuje jego brat -in-law Jesse Katsopolis (exterminator gracz muzyk rockowy ) i ekscentryczne najlepszy przyjaciel Joey Gladstone (komik ), w celu zwiększenia jego trzy córki , DJ, Stephanie i Michelle , w swoim domu w San Francisco . W czasie, trzech mężczyzn , jak i obligacji dzieci i zbliżyć się do jednego inny. Danny ( w sezonie 2 ) staje się współgospodarzem lokalnym programie telewizyjnym poranku , San Francisco, i współpracę z Rebecca Donaldson . Kiedy Jesse spotyka Rebekę , że w końcu się zakochać . W sezonie czwartym , Jesse i Rebecca ożenić . Następnie (w sezonie 5 ) , mają podwójne synów, Nicky i Alex Katsopolis . W całej serii , Jesse stara się zdecydować , co chce zrobić ze swoim życiem . W drugim sezonie , że partnerzy się z Joey w branży reklamowej . W sezonie pięć , postanawia w pełni kontynuować karierę muzyczną . Joey posiada również kilka różnych miejsc pracy oprócz stand-up comedy i branży reklamowej z Jessego . On ma przerwę , gdy gospodarz miejscowych dzieci show w telewizji Danny’ego odchodzi na emeryturę , a on tworzy charakter ” Ranger Joe . ” Dodatkowo (w sezonie 6 ) , D. J. dostaje stały chłopaka o imieniu Steve , cho ćdwa rozbić w sezonie siedem. Oni zjednoczyć w finale serialu .

Casting
Najpierw producentów wybór grać charakter Danny Tanner był Bob Saget . Jednak Saget nie mógł pracować w show ze względu na jego zaangażowanie jako na powietrzu współpracownik Program CBSMorning . Producenci zamiast wynajęty aktor John Posey jako Danny. Posey tylko grał go w unaired pilota ( to jest wliczone w Season 1 DVD).

Pierwotna nazwa John Stamos ” charakter “, Jesse Cochran , “został zmieniony po sezonie jednym z ” Jesse Katsopolis ” . Zmiana nazwisk było spowodowane Stamos chcących swoją postać , aby lepiej odzwierciedlać jego greckiej dziedzictwo.

Mary -Kate i Ashley Olsen prawie opuścił show po pierwszym sezonie , ponieważ ich prawdziwe życie matka zaniepokojona im brakuje na o “normalne” dzieciństwo. Po znacznym podwyższeniu wynagrodzenia z producentów serialu , zgodziła się pozwolić im kontynuować. [ Potrzebne źródło ] W celu wykonania prawa pracy dzieci , bliźniaki Ashley i Mary -Kate oddano do przemian w tapings . Dziewczyny były wspólnie zapisane jako “Mary Kate Ashley Olsen ” w dwóch z siedmiu sezonów , bo producenci nie chcą widzowie wiedzieli, żepostać grana przez Michelle bliźniąt .

Wszystkie sześć oryginalnych członków obsady pozostał z show poprzez całym okresie ośmiu lat . Podczas pokazu perspektywie pięciu głównych bohaterów zostały dodane do głównej obsady. Andrea Barber ( najlepszy przyjaciel DJ’a Kimmy Gibbler ) miał stałą rolę w sezonach jednym z czterech, ale powstałregularny w sezonie piątym. Lori Loughlin ( Rebecca Donaldson [ później Katsopolis ] ) pierwotnie ukazał się jako powtarzające znaku w sześciu odcinków w drugim sezonie jako Danny współgospodarzem na “Wake Up, San Francisco “, jednak producenci postanowili napisać jej postać w serialu i dać jej stałe rolę w trzecim sezonie .

Sezon pięć zadebiutowała znaków Nicky i Alex Katsopolis , którzy byli bliźniaczych synów Jessego i Rebeki . W ” wersje dzieci” były grane przez Daniela i Kevina Renteria . Początek w sezonie szóstym , Blake i Dylan Tuomy – Wilhoit grał Nicky i Alex jako maluchów do reszty serii .

Ostatni znak dodał Steve (w tej roli Scott Weinger ) , który jest chłopakiem DJ w sezonach sześć i siedem . Wrócił w finale serialu jako starszy datą DJ balu .

Comet ,pies rodzinny , grał golden retriever o imieniu Buddy . Buddy później pojawiła się w oryginalnej Air Bud (1997 ) przed śmiercią na raka płuc w wieku dziewięciu lat .

Filmowanie

Serial został stworzony przez Jeff Franklin i producentem wykonawczym Franklin, wraz z Thomasem L. Millera i Roberta L. Boyett . Serial został wyprodukowany przez Jeff Franklin Productions i Miller – Boyett produkcji, w ​​połączeniu z Lorimar – Telepictures ( 1987/88 ) , Lorimar Telewizji ( 1988/93 ) , a następnie przez Warner Bros ( 1993/95 ) .

Chociażseria została założona w San Francisco,sitcomu sam był nagrany w Warner Brothers Studios w Los Angeles. Tylko epizod rzeczywiście zostały nagrane w San Francisco był “Excellent Adventure Comet ” ,pierwszy odcinek sezonu ósmego. Było też kilka odcinków , gdzieobsada będzie strzelać w innych miejscach , przede wszystkim na Hawajach w trzecim sezonie premiera “Wyspy Tanner ” , i w Walt Disney World na odcinkach “Dom spotyka Mysz ” ( część 1 i 2) w koniec sezonu szóstego.

Seria doświadczonych wysokie obroty z jego pracowników do pisania w całym jego przebiegu ,pierwszy sezon w szczególności miał co najmniej trzy zmiany kadrowe pisemnego z Lenny Ripps (który pozostał z pokazu dopóki sezon trzy zakończony ) i Russell Marcus raziejedynym pisarzem przetrwałe zmiany przez cały sezon . Pokaż twórca i producent wykonawczy Jeff Franklin był jedynym pisarzem , aby pozostać z serii w trakcie całego sezonu perspektywie ośmiu (choć wszystkie epizody , że Franklin napisał i skierowane były w ciągu pierwszych pięciu sezonów ) . Marc Warren i Dennis Rinsler dołączył serię w drugim sezonie , a także pozostał z serialu aż do jego 1995 odwołania , przejmując jako pisarze głowy by sezonie pięć i producentów wykonawczych przez szóstego sezonu.

Piosenka przewodnia i kolejność otwarcia
Melodia przewodnia
Serialu piosenkę ” Everywhere You Look ” , zostało przeprowadzone przez Jesse Frederick , Frederick współautorem piosenki z Bennett Salvay i twórcę serii Jeff Franklin . Instrumentalna wersja piosenkę wykorzystano w napisy końcowe , aotwarcie kredytów w niektórych wczesnych seriach dystrybucyjnymi , choćpiosenka była prawie zawsze obcięta do chóru dla transmisji . Seasons jeden do pięciu używane dłuższą wersję piosenki przewodniej . Jednak w konsorcjalnych airings linia ” pominięcia stare znajome znajomych , ale czeka właśnie na zakręcie ” zastąpiły linie zaczynające się od ” Jak dostałem dostarczone tutaj ktoś mi powiedzieć, proszę … ” ( Po ABC Family nabył serię w 2003 roku, stał się pierwszym outlet telewizji wietrzyć długie wersje motywu od serii ” ABC biegu, zawarte w niektórych odcinków z pierwszych pięciu sezonów ) .

INTRO
Na początku , sześć oryginalnych postaci zostały pokazane albo w domu, albo w różnych ujęć w San Francisco . Począwszy od czwartego sezonu , otwarcie kredytów dla dorosłych były również kręcone w San Francisco , a takżeostatni strzał z kredytów otwarcia wystawy , która oferuje do obsady o piknik w Alamo Square przed rzędem Painted Ladies w zachodniej dzielnicy Dodatek San Francisco. Wbrew powszechnemu przekonaniu ,red- doored Victorian gdzie Garbarze żyć nie jest jednym z tych domów . Adres Tanner domu został wymieniony w ” Blast From The Past “, jak się jest na 1882 Girard Street w San Francisco. Rzeczywista lokalizacja domu używane do zdjęć plenerowych w tej serii to 1709 Broderick ul . Dopiero w okresie ośmiu że czołówka zostały zmienione na wyposażone całą obsadę w różnych miejscach na całym San Francisco. Od pory roku jednym z pięciu, wybierz strzałów z napisów początkowych były widoczne w napisach końcowych , jak również przejście na nieruchomych ujęć scen odcinka począwszy od szóstego sezonu .

Rola Michelle została zaksięgowana jako odtwarzane przez ” Mary- Kate Ashley Olsen ” z sezonów 06:58 (duo tylko kredytu na napisy końcowe w sezonie jeden , jak ” Mary- Kate Olsen i Ashley Fuller Olsen ” , choć w konsorcjalnych powtórek , są również zapisane w czołówce jakbyły ), ponieważ producenci serialu widzowie nie chcą wiedzieć, że Michelle zagrał bliźniaków . Nazwa Ashley powstał pojawiać się jako drugie imię Mary- Kate w tytułach (rola Michelle grał przez bliźniaków , ponieważ stan Kalifornia Ustawa reguluje liczbę godzin pracy dla małego dziecka , dlatego to jest wspólne dla roli jednego dziecka w produkcja TV lub filmów do odtwarzania przez bliźniaków ) . W sezonie osiem , z całych ujęć kredytowych pracy przebudowana po raz ostatni ,bliźniaczki Olsen zostały teraz zwrócić szczególną rozliczeń w odpowiedzi na popularności , że zarobił jako odrębne wykonawców na przestrzeni lat. Pojawiające się ostatnio w kredyty , były zapisywane jako ” i Mary -Kate i Ashley Olsen , jak Michelle ” . Odpowiednio , Mary -Kate jestpodwójne pojawiające się w kadrze , aledziewczyna w malarstwie jest Ashley . Począwszy od trzeciego sezonu , Lori Loughlin znalazł się w czołówce , jednak to było tylko w epizodach , że pojawiły się w. z sezonu cztery począwszy , została wyróżniona w czołówce każdego odcinka. Dopiero w sezonie pięć że Andrea Barber został dodany do czołówki , mimo jej stałą rolę w serialu od pierwszego sezonu. Długo otwarcie została wycięta podczas Koncert rozpoczął regularną rotację po zakończeniu wietrzenia pierwszy bieg .

Nadawanie

Full House emitowany w piątki od 22 września 1987 do sierpnia 1991 r., który rozciągał serialu pierwsze cztery sezony , a później stał sięsztandarowym programem nowo uruchomionej bloku ABC TGIF . Podczas 1987/88 sezonu , jednak show nie przenieść się do wtorku na krótko , a następnie emitowany dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki na kilka miesięcy , by pomócseries budować publiczność . Pozostał w piątki na stałe na kolejne trzy sezony , jak pokazują ratingi stał się bardziej poważny . Spektakl został przeniesiony na wtorek w sezonie pięć , i pozostał tam aż do jego zakończenia w 1995 roku. Podczas gdy jeden sezon nie był zbyt udany , głównie dlatego, że był to nowy serial umieszczone w 8/7c przedziale czasu ( najczęściej seria studiów rozpocząć w chronionych szczelin czasowych poprzedzonych sukcesem lead- in ) ,pokaż szybko stał się popularny w sezonie drugim , jak został umieszczony bezpośrednio po ustalonej uderzeniem pokazać Perfect Strangers . Od sezonu trzy r. był w gronie najlepszych Nielsen ocenach ” 30 wystawach (wzrost ocen co pozwoliłoseries wrócić do piątku w 8/7c ) . [2] Według czwartego sezonu , to wskoczył do pierwszej dwudziestki i pozostał tam dopóki sezon siedem (w tym 5 i 6 sezonów zdobywając swoje szczytowe miejsca w pierwszej dziesiątce ) . [3]

Zwrotnice z innych programów
W ” Hangin z panem jednym sezonie Cooper odcinku” Wiszące z Michelle ” , ma Cooper jako nauczyciel zastępczego dla klasy Michelle. Obejmuje on Michelle, wujka Jessego Aarona i Denise .

W sezonie czwartym , byłocrossover ds. Rodziny zwanych ” Stephanie pobiera Oprawiona ” , w którym Steve Urkel odwiedza swojego kuzyna w San Francisco , a on daje rady Jessego i Stephanie .

Jesse i Rippers zjednoczona tylko na jedna noc na 19 lipca 2013 odcinek Late Night with Jimmy Fallon . Obejmowały one “Forever “, ” Little Sister “, ” Hippy Hippy stabilizator” i ” Gdziekolwiek spojrzeć Theme ( Full House) . ”

Oceny
W 1995 roku , pomimo tego, pokaż nadal oceniane w top 25 , ABC ogłosiła, że ​​anuluje show po sezonie osiem z powodu rosnących kosztów produkcji. Nowy WB sieć chciała odebrać show, ale John Stamos ogłosił, że sezon osiem będzie jego ostatnia (był przede wszystkim zdenerwowany Ful ucieczce z jednego z ” wielkiej czwórki ” sieci do sieci, która jeszcze nie otrzymała pełnej krajowych dystrybucja) . [ potrzebne źródło ] w końcu , inni aktorzy ogłosił , że były też gotowy, aby przejść do innych projektów , a tym samym zakończenie serialu osiem lat bieg. Godzinny finał obejrzało 24,3 milionów widzów , ranking nr 7 na tydzień i przyciąga 14,6 ocena gospodarstw domowych i 25 -procentowy udział w oglądalności .

US syndication
Obecnie , Warner Bros Television Distribution obsługuje krajowe i międzynarodowe prawa syndykacji do serii . Od czasu 1995 finał , Full House zyskał jeszcze większą popularność wśród nowych pokoleń widzów rodzinnych poprzez powtórek konsorcjalnych . Latem 1991 roku , powtórki pierwszych sezonów rozpoczął nadawanie w codziennym taśmy dziennego w NBC . [4] Od września 1991 roku Warner Bros Television Distribution krajowy fulla rozpoczął dystrybucję na transmisji w sieci konsorcjum off- i została rozpowszechniona na różne lokalne stacje ogólnopolskie do 2003 roku . Stacje zawarte KBHK -TV, w San Francisco, Kalifornia, WPIX w Nowym Jorku , Nowy Jork, KTLA w Los Angeles, Kalifornia, WGN -TV w Chicago, Illinois, WGBS w Filadelfii KTVT w Dallas , Texas, WLVI w Bostonie , Massachusetts, WGNX w Atlancie , Georgia, WTTG w Waszyngtonie, KTXH w Houston, Texas, WXON w Detroit, Michigan, KSTW w Seattle , Washington, WTOG w Tampa, Floryda, KMSP – TV w Minneapolis , Minnesota, WBFS w telewizji Miami, Florida, KSHB – TV w Kansas City , Missouri, WVTV w Milwaukee, Wisconsin, KWGN – TV w Denver, Colorado i KPLR – TV w St Louis w stanie Missouri . W roku 1998 , Atlanta- Kabel superstation TBS bazie ( który jest teraztradycyjny kanał kablowy , z października 2007 r. ) oraz z siedzibą w Chicago WGN superstation uzyskuje prawa kablowe do serii i wyemitowany pokazu każdy dzień tygodnia, aż do 2002 , kiedyzostał usunięty z pokaz harmonogramy obu sieciach .

We wrześniu 2003 roku , ABC Family nabył szereg , w wyniku , Rodzina ABC jako pierwsza sieć od ABC do powietrza pierwotnego rozszerzoną wersję piosenkę , wyróżniona w wybranych epizodów pierwszych pięciu sezonów ; kredyty zamknięcia jednak są usuwane i zazwyczaj gram na 30 sekund, w końcowej scenie , choć w dolnej części ekranu . W innym programie i porządkowania kabli biegnie ( jak również większość innych odcinków na antenie ABC Family ) ,skrócona wersja głównego tematu z alternatywnych tekstów jest stosowany do wszystkich odcinków pierwszych pięciu sezonów , jednak otwarcie kredytów dla finałowej trójki sezony są pokazane tak, jak pierwotnie wyemitowany . W maju 2012 roku,seria została zastąpiona w swoim przedziale czasowym . Pokaż powrócił we wrześniu 2012 roku , nadawanie w południe do 2 szczeliny czasowej pm .

Nick at Nite nabyte serię w 2003 roku , a jej antenie od października 6 tego roku do 10 kwietnia 2009 , kilka miesięcy później, w dniu 31 sierpnia 2009 roku i przeniósł się do siostrzanego kanału z N i nadal na tym kanale po jego 28 września 2009 przemianować jak nastolatek Nicka , pozostającego w kanale aż do 24 października 2010 . Następnego dnia, 25 października 2010,seria wróciła do Nicka w Nite po braku jednego roku , emitowanego w godzinę prowadzącej do początku dnia emisji Nickelodeon . Wkrótce potem jednak, że został usunięty z Nickiem w Nite ponownie , powracając do TeenNick do września 2012 roku, w którym został następnie przeniesiony z powrotem do Nicka w Nite .

Zjazdy
Podczas ostatnim sezonie Boba SAGET jako gospodarz Ameryki Funniest Video Home , siedmiu pełnoprawnych członków obsady domu ( w tym Saget siebie) spotyka się na odcinku , który wyemitowany w dniu 9 maja 1997 roku. Mary -Kate i Ashley Olsen nie uczestniczyć . [5]

W grudniu 2008 roku historii wiadomości , [6] stwierdzono, że John Stamos planuje film Reunion. [ 7 ] Sprawozdania wskazują jednak, że ten pomysł został szybko wycofany, ponieważ większość obsady nie był zainteresowany . [8]

W 2009 Stamos ogłosił, żefilm fabularny na podstawie serialu jest nadal . Stamos powiedział The New York Daily News “, pracuję na pomysł filmu , ale to nie będzie nam grać z nami . , Że nie jestem w 100% pewien, ale to prawdopodobnie odbędzie się w pierwszych kilku lat . ” Stamos ma Steve Carell i Tracy Morgan pamiętać o roli Danny i Joey odpowiednio . [9]

W 2012 roku, osiem pełnoprawnych członków obsady Dom spotyka się w Los Angeles na swoje 25-lecie . Publicyści do Mary-Kate i Ashley Olsen powiedział , że “nie byli w stanie uczestniczyć , zważywszy ich harmonogramy pracy “. [10]

W lipcu 2013 r.,przy Jesse ( Stamos ) i Rippers zjednoczona w Late Night with Jimmy Fallon wykonując wiązankę , kończąc piosenkę Full Domu . Bob Saget i Lori Loughlin w epizodycznych rolach .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Obsada

John Stamos – Jesse Katsopolis
( nazwisko w jeden sezon był Cochran , ale zmieniono ponoć z powodu John Stamos chce jego charakter , aby lepiej odzwierciedlać jego greckim ) jest Danny’ego brother -in -law , Pam młodszy brat , a także mąż Rebecca Donaldson i ojca dla bliźniaków Nicky i Alex . Nie podobało mu się jego nazwiskiem , ” Hermes ” , więc kiedy był młody , zmienił nazwisko na Jessego , myśląc, że trzeba mieć ” fajną nazwę ‘jest w w – tłumie. Postaci Jessego faktycznie pochodzi od brata bliźniaka Elvisa Presleya , Jesse , który zmarł w chwili urodzenia . W przeciwieństwie do Danny’ego , Jesse jest przedstawiana jako nieodpowiedzialne większość czasu , ale od czasu do czasuodpowiedzialny dorosły , kiedyosoba dorosła jest potrzebne. (Np. gdy odkrywa kolega Stephanie jest ofiarą znęcania się nad dziećmi [ w odcinku ” Silence is Not Złoty ” [ 6,17 ] ) . Jesse objawia się jako wysokiej porzucaniu szkoły , choć w poprzedniej działce o wysokim zjeździe absolwentów , nie wspomina na sobie czapkę na studiach , bo nie chcesz bałagan włosy . Jesse pierwszy przenosi się do domu , praktycznie bez doświadczenia w opiece nad małymi dziećmi lub dzieci , ale zaczyna się uczyć. W pierwszym sezonie , Jesse pracuje dla firmy exterminating swego ojca Nicka przed wyjazdem do kontynuowania pracy w reklamie, często pracuje z Joey . Później pracuje Joey jako współ- gospodarzami show o nazwie popołudnie Renegades Rush Hour . Dalej wzdłuż tej serii, Jesse staje sięnowym właścicielem klubu Smash . Choć okazał sięfanem sportu , a takżedobrym graczem w poprzednich sezonach , okazuje się, że w kolejnych sezonach Jesse znienawidzonych wszystkie sporty (szczególnie koszykówka) i byłkiepski gracz . Jesse pasją jest muzyka, i stara się ” to wielki hit ” ze swoim zespołem , Jesse i glebogryzarki ( w poprzedniej części serii ) . Jednak jego zwiększenie zakresu odpowiedzialności do jego rodziny , pracę radia, a właściciel klubu , prowadzić jego członkowie zespołu kopnąć go z zespołem (w sezonie Eight premiera “Excellent Adventure Comet ” ) , który następnie prowadzi go do rozpoczęcia nowej pracy . Jest też obsesję na punkcie jego włosów i Elvis Presley . Jego najbardziej znana fraza ” Have Mercy !

Bob Saget – Danny Tanner
pozostaje z trzema małymi córkami podnieść po jego żona , Pam, umiera w wypadku samochodowym spowodowanym przez pijanego kierowcę . Na początku serii, pracuje jako sportowym dla kanału 8 News. On został wybrany ( w drugim sezonie ) będziewspółgospodarzem dla nowej stacji talk show poranku , San Francisco, z Rebeccą Donaldson . Podczas Rebecca jest na urlopie macierzyńskim , Danny kończy się zakochuje się jej współgospodarzem wymiany , Vicky Larson . Dwie z nich zaczynają randki a później zaręczył się . Jednak Vicky skończyło się jej wymarzoną pracę kotwienia News Network w Chicago, alezwiązek na odległość nie działa dla żadnego z nich , a więc zerwać. Dużo humoru okolic postać Danny’ego pochodzi z jego obsesji na punkcie sprzątania i czystości. Danny często można znaleźć czyszczenia do czyszczenia dobra , czasem sprzątanie swych produktów czyszczących . Mówimotto rodzina jest “czysty jest dobry , brud jest złe ” . Danny widoki wiosenne porządki jak Boże Narodzenie . Jego ekscentryczność i ogólnie ” tata unhip ” osobowość są również cele dla humoru. Jestwykwalifikowanych basen, gracz dart i gitarzysta . Podobnie jak większość innych znaków , to na ogół nie znoszę Gibbler Kimmy . Danny również ma jeden brat i jedna siostra wraz z rodzicami rozwodzie .

Dave Coulier – Joey Gladstone
jest najlepszym przyjacielem z dzieciństwa Danny Tanner i dorosłość najlepszym przyjacielem Jesse’ego Katsopolis . Joey przeniósł się z Dannym na krótko po śmierci żony Danny’ego , Pam , aby pomóc podnieść DJ , Stephanie i Michelle . Joey pracuje jako komik , którego działanie zwykle obejmuje imitacje głosy postaci z kreskówki , takie jak Popeye , Bullwinkle , Pepe LePew i wiele innych. Joey początkowo spał we wnęce w salonie Danny’ego . Jednak po narzekać , że nie jest w stanie znaleźć prywatność , Danny rekonstruuje jego podziemny garaż na sypialnię dla niego.

Chociaż nie było pewne napięcie między Joey’a i Jesse , kiedy pierwszy raz przenieść się z tych garbarze, szybko stają się dobrymi przyjaciółmi do punktu, w którym Jesse prosi Joey być jego najlepszy człowiek na jego ślubie . Jesse również podkreśla jego dzieci nazywają Joey , ” wujek Joey ” , jako znak szacunku Joey zwykle zajmuje się z dnia na dzień podniesienie dzieci , wykonując prace domowe , takie jak przygotowywanie posiłków , prowadzenie dzieci do spotkań szkolnych i zajęć pozalekcyjnych , biorąc zależy od Michelle jako dziecko , i pomagając dzieciom w odrabianiu zadań domowych . Joey kupuje D.J. jej pierwszy samochód na jej 16. urodziny . Joey zajmował różne miejsca pracy , oprócz swojej pracy jakokomik . Na chwilę, Joey i Jesse uruchomić działalność reklamową , reklama JJ . Oni komponować jingle dla produktów i bezpośrednich reklamach telewizyjnych i radiowych . Są także partnerzy w udanym popołudniowej audycji o nazwie ” Rush Hour Renegades ” na FM KFLH 95 . Joey najbardziej udanych zadanie zostało ukazywania ” Ranger Joe “, na wystawiedzieci popołudniowych TV odmiany . Pomagier Ranger Joe jest jego mądry krakingu świstak marionetka marionetka ” Pan Świstak ” (pierwszy zobaczyć w ” The Legend of Ranger Joe” , a ostatnio widziany w ” Michelle Rides Again” ) .

Candace Cameron – Donna Jo “D.J.” Tanner
Danny i Pam jest najstarszym dzieckiem. D.J. uczęszcza Frasier Street, Elementary , Van Atta Junior High i Bayview High School (poprzez serialu całego biegu ) . D.J. jest zazwyczajsiostra, która działanajbardziej praktyczne , a często daje rady jej młodszych sióstr. Dzieli pokój z Stephanie na początku , później , aby przełączyć się z Michelle ( w sezonie pięć ) ze względów ochrony prywatności. Mimo, że czasami Bickers z jej sióstr , ona głęboko troszczy się o nich . Jak D.J. poszedł do szkoły średniej, zaczęła radzić sobie z bardziej poważnych problemów , takich jak okres dojrzewania i randki . Ona ma swój pierwszy poważny związek z Stevem Hale ( wprowadzony w sezonie pięciu ) , który później staje sięprawdziwe urządzenie w jej życiu ( ioficjalne rozpoczęcie członkiem obsady w sezonie szóstym ) , gdy ich znaków powrotu z latem za granicą w Hiszpanii. Ich związek trwa do momentu rozbicia w sezonie siódmym , gdy zdają sobie sprawę, żenamiętność w związku nie ma, ale postanawiają pozostać przyjaciółmi. D.J. ma on- i off- relacje (w ostatnim sezonie serialu ) z gitarzystą Viper (nowy dodatek do zespołu Jessego ) i bogaty dzieciak Nelson , ale oba związki nie trwają . W finale serii , Steve pokazuje się w Tanner domu wziąć DJ jej bal maturalny i się pocałować . Jej najlepszy przyjaciel całym show był sąsiad Kimmy Gibbler , który byłcałkowitym przeciwieństwem DJ w każdy sposób .

Jodie Sweetin – Stephanie Tanner
jest sarkastyczny dziecko middle of Danny i Pam, młodsza siostra DJ, a starsza siostra Michelle. Jej matka zmarła, gdy miała pięć lat. Jej slogany to: “Jak niegrzeczny”, “Cóż, pin róża na nos” i “Hot dog” (na początku roku)!. Była duża chłopczycą w sezonach cztery i pięć. Stephanie kocha szpiegowanie życia DJ czytając jej pamiętnik i podsłuchiwanie jej rozmów telefonicznych i jest ogólnie najbardziej wysportowany i nosiest z dziewczyn Tanner. Jej najlepszymi przyjaciółmi w szkole są Gia Mahan i Mickey. Z trzech sióstr, Stephanie zajmuje się najtrudniejszych kwestii, takich jak palenie tytoniu, “make-out” partii, jazda radości i świadkami nadużywania dziecka (przyjaciela), jak również śmierci matki, gdy miała zaledwie pięć. W jej wczesnych lat, ona jest bardzo sentymentalny o panu Bear, wypchanych zwierząt, że jej matka dała jej po Michelle urodziła. Ona i Jesse są najbardziej ściernych, jeśli chodzi o, jak czują się Kimmy Gibbler.

Mary-Kate i Ashley Olsen – Michelle Tanner
Zadebiutowała w serialu pilota ” ! Nasz pierwszy Show “, który wyemitowany w 1987 roku i trwa do 1995 dwuczęściowym finale serii , ” Michelle Rides Again “. [1 ] Michelle była pierwsza rola bliźniaczki Olsen ” , oni były niemowlęta , gdy rozpoczął pracę w serialu .

charakter

Michelle Tanner jest przedstawiana jakonajmłodsza z rodziny Tanner w Full House, znany ciąg przedwczesnego catchphrases i osobowość bardzo ujmujący . Wychowany przez ojca , wuja ( Jesse ) , i przyjaciel ( Joey ) po jej przedwczesnej śmierci matki , Michelle zadebiutował podczas jej bohatera dzieciństwa , dojrzewania w całej progresji serii . Ona jest przedstawiony jako nieco złośliwy, chociaż jej stan jako najmłodsza córka rodziny pozostawia wiele jej występki niezdyscyplinowany i oszczędza ją od kary , ku rozczarowaniu swoich starszych sióstr. Michelle jest bardzo zabawny , jakomałe dziecko , jednak wiele koniec epizody z jej realizacjiniezbędna moralne . Nigdy wcześniej nie oddziaływały zmarłego matka , Michelle czasami tęskni za matką jej własne , a działki epizod otoczyły jej pragnienie matki i jej plany próba zdobycia jednego z jej ojcem Danny remarrying . Jestulubieńcem wuja Jessego i cieszy jego firmę i figlarny drażni . Ona jest zbity z tropu na wieść o zamiarze przeniesienia Jessego z domu Tanner po ślubie z Rebecca Donaldson . Posiada skłonność do programu , gdy spotkał się z nowym pragnieniem jako akcesorium do komedii z serii, ale w końcu zdaje sobie sprawę z błędów swoich sposobów przez epizodzie zawarcia i ona głęboko uwielbia swoją rodzinę .

Od sezonach sześciu do ośmiu, MichelleHoney Bee ( spin -off z harcerek ) . Jej siostry D.J. i Stephanie były pszczoły przed nią . Wiadomo, że D.J. sprzedał 725 słoików miodu w swoim czasie , jak pszczoła miód . Nie wiadomo , ile Michelle sprzedawane .
przyjaźnie

W trzecim sezonie , kiedy Michelle wchodzi przedszkole , spotyka chłopca o imieniu Aaron , który tego dnia , jest w stanie nosić koronę udostępniania bo przyniósł swoje zabawki w. W tym dniu,nauczyciel wzywa dzieci do czytania dywan historii czas i Michelle opowiada klasy ptaka przyjść na czas kampanii . Następnie otwiera klatkę , aw konsekwencjiptak leci przez otwarte okno. Michelle jest smutne i desperacko stara się uzyskać ptaka z powrotem , ale na koniec , Danny dostaje jej nowy ptaka do jej klasy . Kiedy wprowadza go w wszystkie dzieci uwielbiają go, a Aron pozwala Michelle nosić koronę udostępniania na wniesienie ptaka byćpet class ;dwa w końcu stają się przyjaciółmi i pobyt przyjaciół w całej serii . Ponadto, z sezonu pięć do szóstego sezonu , że jest przyjacielem chłopca o imieniu Teddy . Te dwa cieszyć się robi wiele rzeczy razem, okazuje się, że lubi rozsianych nawzajem I jest . Kiedydwa są w pierwszej klasie , Teddy ma przenieść się do Teksasu. Michelle, zasmucony wiadomością , więzi go w swoim pokoju nakłanianiu go do myślenia, że uczył go, jak skok liny. On w końcu rozwiązał i daje jej swój specjalny zabawkę , a ona daje mu swój specjalny wypchanego kota , ” Pinky “. Później ,dwa , że będą pisać do siebie . Teddy powraca w sezonie siedem.

W tym samym odcinku , Michelle sprawia nowego przyjaciela o imieniu Denise , która następnie znajduje się w starej siedzibie Teddy’ego i uczy się, jak przejść T -tych. Są przyjaciółmi od reszty wystawy. Ona , na początku, nie chce nowego najlepszego przyjaciela , ale robi się jak Denise. Michelle też sprawia, że ​​wielu innych przyjaciół w całej serii .

W sezonie siedem , Michelle , Teddy i Denise dostać do wielkiego walki , gdy ojciec Michelle przychodzi do klasy na Dzień Wolontariatu dominującej. Daje zadanie śledzenia swojego najlepszego przyjaciela , co Michelle uwierzyć , że można mieć tylko jednego najlepszego przyjaciela. Trzy , a następnie mieć problemy z podjęciem decyzji , kto do śledzenia , co pozwala Michelle do skorzystania z tej sytuacji. Mówi, że będzie wybrać ten , który daje jej najlepsze rzeczy , ale nie powiedziała tego w słowa. Trzy ostatecznie tworzą w końcu po Michelle kilofy Cometpsa jak jej najlepsza przyjaciółka .
Cometpies

W trzecim sezonie ,rodzina Tanner zadecyduje , że potrzebne psa , więc w odcinku siódmym , zatytułowany ” I oni nazywają to Puppy Love “, że przyjęcie psa i nazwij go Comet . Michelle rośnie duża więź z komety . W sezonie szóstym , kiedy wujek Jesse jest na tournee w Tokio , Michelle postanawia wykopać dół do Tokio i pyta Comet kopać. W sezonie osiem , Comet ucieka , co Michelle spojrzeć wokół San Francisco , aby go odnaleźć (jedyny odcinek , który został faktycznie nakręcony w San Francisco) . [2] W końcu , Comet wraca do domu .
kredytowanie

Reżyserzy i producenci Ful nie chciał , aby ludzie wiedzieli , że Michelle grał przez zestaw bliźniąt , więc dziewczyny były zapisane jako Mary- Kate Ashley Olsen dla większości serialu metę. Dopiero w ostatnim sezonie , że zostały one zapisane Mary-Kate i Ashley Olsen . Pomimo faktu , że Olsens są bliźniąt dwujajowych , ich fizyczne występy były jednak na tyle podobne , tak że niewiele może powiedzieć różnica między nimi nad przebiegiem pokazu metę. W jeden sezon , Mary -Kate była używana częściej ze względu na fakt, Ashley płakała , kiedy został wprowadzony na zestaw do sceny . Większość ludzi myśli , że są identyczne ze względu na piosenki , któreduet złożony , który został zatytułowany ” bliźnięta jednojajowe “. [3]

Recepcja

W 1989 roku siostry Olsen zdobył młody nagrody Artysta jako najlepszy młody aktor / aktorka poniżej pięciu lat, za ich kreację Michelle. [4] W następnym roku , były one również przyznane nagrody dla Młodych Artystów za ich pracę na fulla , w kategorii Wybitny występ aktorki na dziewięć lat. [5] również wygrał młody nagrody Artysta za wyjątkowe wyniki przez młoda aktorka poniżej dziesięciu w roku 1991.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Andrea Barber – Kimmy Gibbler
to najlepszy przyjaciel DJ’a i irytujące garbarzy ” sąsiad . Ona znana jest jej stóp szczególnie śmierdzący , a także znany jest uzależniony od zakupów. Kimmy i D.J. tymczasowo zakończony ich przyjaźń wiele razy podczas pokazu biegu, ale zawsze kończy się co się i przebaczając sobie nawzajem. Większość rodziny Tanner nie może jej znieść (Danny , Stephanie i Jesse są szczególnie denerwują niej, z Stephanie co często szturcha na jej brak inteligencji i innych dziwadeł nietypowych ) . Ona jest często zaliczana dozłym uczniem w szkole, i kopiowane lekcji djów w większości wczesnych porach roku. Kimmy jestprzedmiotem powtarzanego knebel w serii , w zakresie jej straszny zapach stóp , który staje się widoczny dla innych ludzi głównie po jej usuwa jej buty ; Kimmy również dowiaduje się o tym w scenie w sezonie siódmym odcinku “Apartament” , w którym przypadkowo łapie jednego z jej buty w poszukiwaniu swojego telefonu , gdy Danny nazywa ją , aby dowiedzieć się gdzie przebywa DJ ( który zasnął na kanapie jej chłopak Steve podczas oglądania filmu w jego mieszkaniu ) .

W odcinku było tootwarcie klubu Smash , Jesse i Kimmy się zamknięty w szafie, po Jesse łamie klamkę i Kimmy wreszcie mówi Jesse , jak bardzo to boli , gdy on i garbarzy odebrać na niej. W końcu próbuje zatrzymać zbieranie na nią i opowiada garbarzy , aby spróbować zatrzymać zbieranie na nią, ale w późniejszych odcinkach kończy się to zrobić jeszcze raz, ale nigdy nie wydaje się nic go już .

Kimmy jedyny poważny związek był z chłopcem o imieniu Duane (wprowadzone w sezonie 8 ) , który jest bardzo air- headed i tylko był znany powiedzieć “cokolwiek ” . Jak na ironię , był pokazany mieć zamiłowanie do dzieł Szekspira , jak zacytował wiersz z sonetu 18-ci Szekspira , namiętnie . Podczas swojego ostatniego roku szkoły średniej , Kimmy krótko uważa małżeństwo Duane w Reno , bo dostałem odrzucony ze wszystkich kolegiów ona zastosowanie , i obawia się, że DJ pójdzie do szkoły i zapomnieć o niej . Ale D.J. mówi jej, że ona zawsze będzie jej najlepszym przyjacielem nie wiem co. W finale serii , próbuje znaleźć D.J. randka na balu , a kończy się zaskakując ją jej były chłopak Steve zamiast .

Lori Loughlin – Rebecca “Becky” Donaldson-Katsopolis
jest sarkastyczny , praktyczne, ale bardzo kochający i wykształcona kobieta, która staje siężona Jessego . Becky urodziła się w Walentynki , Nebraska i zdecydowała się na dziennikarstwo w ​​karierze , podczas gdy w liceum. Ona nie chciała się przyznać jej uczucia do Jessego na początku, ale w końcu zakochuje się w nim. Prawie uciekać w Lake Tahoe na koniec drugiego sezonu , ale wycofał się , gdy Becky sobie sprawę, że ona i Jesse nie był naprawdę gotowy na ślub . Oni w końcu wziąć ślub (w sezonie cztery ) na Walentynki . Becky , wraz z życiem z garbarze, pomaga przekształcić Jesse , mimo że wciąż dokucza mu o swojej obsesji na punkcie jego włosów i miłości Elvis . Jest teżrysunek matka dziewczynek w czasach , najbardziej widocznym udzielanie porad DJ jak ona staje sięnastolatkiem. Becky rodzi bliźniaków Mikołaja i Aleksandra na piąte urodziny Michelle. Ona i Jesse imię Alexander po nauczyciela, który zainspirował ją do stać siędziennikarzem i Nicholas po ojcem Jessego . Becky jestwspółgospodarzem Wake Up , San Francisco i jest oferowany roli producenta tego show ( w sezonie osiem ) .

Scott Weinger – Steve Hale
On dołącza do obsady jako oficjalnego członka w sezonie szóstym, choć pojawił się w sezonie pięć odcinków, gdzie zaczyna DJ do kina. Steve jest dwa lata starszy od D.J. i członkiem gwiazdą wysokiej drużynie zapaśniczej szkolnego. Zostaje przyjęty do szkoły partyjnej na Florydzie, ale decyduje się na lokalnej uczelni aby poprawić swoje oceny i kontynuować swój związek z DJ Idą na bal Steve’a gdzie wybierany jest Prom Król. On i D.J. rozpadają się pod koniec sezonu siedem po sobie sprawę, ich związek nie był tak namiętny jak kiedyś, ale pozostać przyjaciółmi. Jego ostatni występ jako zwykły znak w sezonie siódmym finale “Dom Divided”, w którym robi krótki występ. On znika z serialu i nigdy nie widziałem ani nie wspomniano, dopóki robi krótką scenę na końcu finał serii następujących lat do wzięcia DJ jej bal maturalny.

Blake and Dylan Tuomy-Wilhoit – Nicholas “Nicky” and Alexander “Alex” Katsopolis
Nicholas i Alexander Katsopolis, (grana przez Blake & Dylan Tuomy-Wilhoit) są bliźniacze synów Jessego i Becky Katsopolis. Dzielą urodziny z Michelle, jak pokazano w “Happy Birthday, Babies”. Oni mają blond włosy i są zabawni maluchy, z niewielkimi różnic między nimi. Nicky jest bardziej cichy i słodki, a Alex jest bardziej szczery i złośliwy. Często powtarzam sobie, jak zwykle robią regularne bliźniaki. Kiedy bliźniaki rodzą się w “Happy Birthday, Babies”, zarówno Jesse i Becky dostać wybrać nazwę dla bliźniaków. Alex pochodzi od nauczycielki Becky szkolnym który zainspirował jej iść do dziennikarstwa, a Jesse wybrał imię Nicky po ojcu za udzielenie mu wielką włosy.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista epizodów (sezonów)

Sezon 1 (1987/88)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
1 1 “Nasz pierwszy Show” Joel Zwick Jeff Franklin 22 września 1987

Trzy miesiące po wypadku samochodowym, zabija swoją żonę, Pam, Danny Tanner rekrutuje swojego brata-in-law, Jesse i jego przyjaciel od dzieciństwa, Joey, aby przejść i pomóc podnieść swoje trzy córki, Stephanie, DJ i dziecko Michelle. Jesse i Joey pierwszy dzień jako “ojców” obejmuje zmianę pieluchy i radzenia sobie z DJ chce swój własny pokój, a nie dzielenia jednego z Stephanie.
Uwaga: unaired pilot został zastrzelony z John Posey jako Danny Tanner, ponieważ Bob Saget (najpierw producentów wybór do tej roli) był niedostępny. Pilot z Posey znajduje się na całego sezonu pierwszego i komplety DVD Series.
2 2 “Nasz Very First Night” Joel Zwick Jeff Franklin 25 września 1987
Jesse ma zostać z dziewczynami. Leżą do Jessego, mówiąc mu, że mogą zatrzymać się późno. Jesse ma próbę zespołu, więc zaprasza zespół na.
3 3 “Pierwszy dzień szkoły” Richard Correll Lenny Ripps 02 października 1987

Stephanie boi się iść do przedszkola , więc Danny, Joey i Jesse wraz z nią do jej pierwszego dnia w szkole. DJ jest również niezadowolony szkole, kiedy jej najlepsza przyjaciółka Gibbler Kimmy jest umieszczony w oddzielnej klasie od niej.
Uwaga: Jest to pierwsze pojawienie Kimmy Gibbler.
4 4 “Powrót z babcią” Joel Zwick Russell Marcus 09 października 1987

Kiedy babcia Tanner odwiedza Tanner domu i widzi, jak brudny jest to, że zachęca Joey i Jesse matek przyjść również. Matki chłopaków “grożą poruszać się w chyba house dostaje czyste.
Uwaga: To jest Alice Hirson ‘s ostatni występ w show jako Claire Tanner, jest ona później zastąpiony przez Doris Roberts w trzecim sezonie odcinek “Granny Tanny”. Jessego matka Irene najpierw grany przez Rhoda Gemignani zanim zastąpił go aktorka Yvonne Wildera .
5 5 “Cruise Sea” Tom Trbovich Story przez: Lenny Ripps
Teleplay przez: Russell Marcus & Jeff Franklin 16 października 1987
Male-klejenie rejs połowowy zamienia się w rejs partii z udziałem trzech kobiet, z których każda pochodzi jeden z chłopaków.
6 6 “Home tatusia” Howard burza Joan Brooker i Nancy Eddo 30 października 1987
Danny czeka rozpaczliwie Michelle powiedzieć, Da-Da, ale kiedy w końcu robi, to jest Jesse i Joey. Obawiając się, że jego długie godziny pracy są negatywnego wpływu jego związek z jego dzieci, Danny ma dziewczyny na ciąg ojciec-córka wycieczki. Tymczasem Jesse niechętnie zgadza się na lekcje Joey, jak być cool. Proces okazuje się być bardziej męczący, że oczekują, po Joey pożycza motocykl Jessego i nie wracać aż do następnego dnia.
7 7 “Knock Yourself Out” Joel Zwick Jeff Franklin 06 listopad 1987
Mes Danny swój tryout w boksie spiker kiedy ujawnia prywatnych informacji o bokser ( Ernie Hudson ). Tymczasem Joey i Jesse są KO’d przez wadze koguciej: Michelle.
8 8 “Dziewczyna Jessego” Jeff Franklin & Don Van Atta Jeff Franklin 13 listopada 1987
Z ostrą burzy utrzymując wszyscy spać w nocy, gdy dzieci są ciekawi, dlaczego Jesse wygląda gotowy do ataku Joey z kijem baseballowym. Tak zaczyna się opowieść flashback z wcześniej tego dnia, gdy uczeń Jessego przepiękny gitara kończy się blokadą usta Joey. W ciągu tego szalonego dnia, Joey trafia do ponownego uchwalenia Czarnoksiężnik z krainy Oz rozpoznawać Stephanie i Michelle się noworodek niespodziewane mediator w Jesse i Joey ostatni klaps.
9 9 “The Miracle of Thanksgiving” Peter Baldwin Jeff Franklin & Russell Marcus 20 listopada 1987
Kiedy jego pierwszy Thanksgiving bez jego żony Pam przybywa, Danny ustala, aby dzień wyjątkowy dla jego córek. Kiedy babcia nie jest w stanie sprawić, że ludzie są inspirowane, aby zarezerwować stolik w restauracji, ale DJ i Stephanie zachęcają je mieć tradycyjne uroczystości w domu. Wyniki obejmować mrożone Turcji, rozbite ciasto z dyni, i wiele łez, ale największym wyzwaniem wszystko jest z pewnym członka rodziny, który nie jest jeszcze pogodzić się ze śmiercią Pam.
10 10 “Place Joey’ego” Don Barnhart Story przez: Russell Marcus
Teleplay przez: Jeff Franklin & Lenny Ripps 04 grudnia 1987
Joey był zawsze dobry sport, o życiu w małej niszy w salonie, ale musi ćwiczyć, a on po prostu nie może wydawać się znaleźć miejsce, z wyjątkiem garażu. DJ zaczyna dostrzegać, jak bardzo Joey potrzebuje własnego pokoju. Potem Joey dostaje się udać na wycieczkę komedii na dwa tygodnie, więc rodzina uważa, że ​​to idealny czas, aby Joey własne miejsce. Od Joey nie ma, Jesse musi dbać o wszystko Joey musiał. Gdy Joey wraca odkrywa, że ​​uczynił go jego własny pokój w garażu, który obejmuje jego stare rzeczy z domu jego matki.
11. 11. “Big Three-O” Howard burza Gene Braunstein & Bob Perlow 11 grudnia 1987
W jego 30 urodziny podejść, Danny wyjaśnia się Jesse i Joey, że nienawidzi niespodzianek i nie chce przyjęcia, ale jako Jesse, Joey, a dzieciaki planują ekstrawagancki bash, decyzja faceci ‘zakupić jakieś nowe pokrowce na siedzenia ukochany samochód Danny’ego kończy się tworząc zupełną klęskę i “Bullet” kończy się w San Francisco Bay . Jesse i Joey chce to nadrobić i kupić mu nowy samochód, który wygląda jak kula, ale jak są one o kupić, Joey i Jesse walczyć nieznanego rozmówcę, aby dostać samochód Danny’ego.
12. 12. “Nasz pierwszy Promo” Richard Correll Story przez: Russell Marcus & Ron Morgrove
Teleplay przez: Lenny Ripps & Silver Aurthur 18 grudnia 1987

Stacja, gdzie Danny dzieła jest filmowanie promos pokazujące członków swojego zespołu wiadomości w domu, co oznacza, ekipa filmowa będzie przychodzić do domu. Wszystko wydaje się być na miejscu, kiedy kobieta imieniem Ronnie pojawia się w domu dla kręcenia, ale Danny jest zakłopotany, gdy jej metody wytwarzania pikantny telewizyjne to ubieranie Jesse się jako angielski pokojówka, posiadające doskonałe francuskie dziewczyny, zastępując Michelle z Sweet Baby unknown przyjęła trzy-letni, a całkowite usunięcie Joey z obrazka, więc Danny musi opowiedzieć Ronnie off i pokazać widzom prawdziwą rodzinę Tanner. Jak to wszystko się dzieje, Jesse i Joey starają się zlokalizować źródło dziwnych odgłosów zwierząt w domu, który okazuje się być fretka .
Uwaga: To chronologicznie epizod jest przed “Place Joey’a”. Belita Moreno gościnnie jak Ronnie.
13. 13. “Sisterly Miłość” Lee Shallat Lenny Ripps 08 stycznia 1988

DJ zaczyna się jak działa po w sztuce i przesłuchań dla zbóż handlowych . Na jej przesłuchanie, Stephanie przychodzi i gra z jej płatki, a ludzie tam zajmujące przesłuchań ją obserwować i jak ją natychmiast dzwoni jej urocza i dać Stephanie część zamiast DJ, który prowadzi do jakiegoś rywalizacji między rodzeństwem z powrotem w domu, kiedy DJ oskarża Stephanie o kradzież jej część.
Uwaga: To jest pierwszy raz, Stephanie mówi “! Jak Rude”
14. 14. “Half Love Story” Howard burza Jeff Franklin & Russell Marcus 15 stycznia 1988
Na stacji TV, Jesse spotyka Danny’ego współpracownik Robin Winslow, który jest także stary przyjaciel Danny’ego, a Jesse wykorzystuje bystrość Michelle dostać randkę z Robin. Gdy Jesse wraca do domu tego samego dnia, Robin jest również tam. Wtedy Jill, inna kobieta Jesse używane bystrość Michelle uzyskać datę z, pokazuje się. To jest, gdy coś staje się skomplikowane, bo Robin jest teraz niechętnie pory Jesse. Robin jest gotów założyć się, że Jesse nie miał związek z kobietą ostatnie żadnych więcej niż trzy lub cztery miesiące, bo Robin dnia typ Jessego przed i skończyło się zraniony przez szybkie rozbicie każdym razem, a ona nie chce Aby tak się stało ponownie. Jesse i Robin zostali przyjaciółmi.
15 15 “A Ospa w naszym domu” Joel Zwick Lenny Ripps 29 stycznia 1988
Kiedy Stephanie łapie ospę , to szybko rozprzestrzenia się na Jessego, który myślał, że już złapał go jako dziecko, i Joey, który wcześniej spędził całe swoje życie wierząc, że jest rzeczywiście odporny na ospę (pomimo później, w “Viva Las Joey “, jego ojciec powiedział Joey dostał je w wieku lat 3). Z ważnego koncertu sportscasting gdzie dostaje się do rozmowy z Golden State Warriors i może grać w gry i dziecko, które nie powinny dostać ospę, on naprawdę potrzebuje opiekunki. Po prostu, kiedy Danny ma zamiar zrezygnować, DJ wraca do domu z pidżama party , że planuje uczestniczyć i babysits rodzinę.
16. 16. “Ale poważnie, Folks” Joel Zwick Russell Marcus 05 luty 1988
Jako DJ działa energicznie na jej lekcje gry na gitarze z Jessego, Joey chętnie preps na nadchodzącym koncercie w miejscowym klubie. Cała rodzina wychodzi go wspierać, ale z niektórych talent harcerzy Obecnie Joey stoi publicznego upokorzenia po Phyllis Diller przejmuje jego gniazda, a świnie show. W rezultacie, Joey postanawia położyć kres jego komediowych karierze. W ślad za tym objawieniem, czyni nocny decyzję umieścić na fantazyjny kostium, zmienić jego nazwę na Joe, i stać się poważnym biznesmenem. Teraz, kiedy jest chodzić z teczką i nazywając siebie komiks awaria, DJ, który zmaga się z jej lekcje muzyki, następuje prowadzenie Joey’a i kończy pracę (tylko w jej przypadku jest to gitara). Teraz, że jego zachowanie jest wpływ dzieci kocha, będzie Joey motywację do ponownego przeanalizowania jego wcześniejszych wyborów?
17 17 “Danny’ego Very First Date” Joel Zwick Jeff Franklin 12 lutego 1988
Danny rozwija natychmiastowy sentyment do Linda, piękne lider Stephanie oddział pszczół. Kiedy ona pyta go na randkę, tylko rzeczy stojących mu na drodze są jego dwie starsze córki, które nie są zbyt zadowoleni decyzji Danny’ego do teraz ponownie. Chcę się szanować uczucia swoich dzieci na romans, bardzo rozczarowany Danny zwraca datę off, ale po tym trochę porozmawiać z Jesse i Joey, dziewczyny konfrontacji Danny’ego bezpośrednio z prawdą o ich błąd i gniewu. Tymczasem Jesse i Joey próbują połączyć kryty plac zabaw w salonie dla dziecka Michelle, którą kończy się nie podoba.
18 18 “Tylko jeden z chłopaków” Lee Shallat Lenny Ripps 04 marca 1988
Kiedy Danny 17-letni siostrzeniec Steve ( Kirk Cameron , Candace jest własny brat) przychodzi na wizyty, DJ jest szczególnie podekscytowany spotykać się z nim ponownie. Niestety, podczas gdy DJ absolutnie uwielbia swojego starszego kuzyna, że jest rozczarowany, aby stwierdzić, że nie tylko jest on uprawia się wiele w ostatnich latach, ale zamiast łyżwach z nią, jak za starych dobrych czasów, jest bardziej zainteresowany w tym typowy facet stuff z Dannym, Jesse i Joey. DJ nie wie, że Steve staje się młody człowiek i lubi robić rzeczy, że starsi faceci, który sprawia, DJ zazdrosny. DJ odkrywa po raz pierwszy, że nie jest łatwo czuć się opuszczony. Jednak, jak sytuacja się pogorszy, DJ postanawia, że ​​nadszedł czas, aby być jednym z nich.
19 19 “Siedem Miesiąc Itch” (Part 1) Lee Shallat Jeff Franklin 11 marca 1988

Fakt, że Danny i Joey i dziewczyny idą do Disneylandu w Anaheim zachwyca Jesse, który czekał, aby spędzić romantyczny weekend w spokoju ze swoją dziewczyną Samanthą. Ale, kiedy Danny, Joey, a dziewczęta wrócić do domu, ponieważ samolot nie może wystartować w mgle, rujnuje Jesse plany. Jesse skarży się, że ma zerowy prywatność w tym domu. To także wpływa na Stephanie, która chce iść do Disneylandu. Następnego ranka, Danny i Joey odkryj notatkę na pustym łóżku Jessego z informacją, że opuścił się na własną rękę na chwilę, i nie wiadomo, kiedy (i czy) wróci.
Uwaga: To jest pierwszy odcinek, w którym zarówno Mary-Kate i Ashley Olsen pojawiają się w tym samym odcinku.
20 20 “Siedem Miesiąc Itch” (część 2) Russ Petranto Story przez: Rob Edwards & Russell Marcus
Teleplay przez: Kim Weiskopf & Lenny Ripps 18 marca 1988
Budząc się znaleźć Jesse poszedł jest szokiem dla wszystkich, ale robi się nawet messier jak Danny i Joey starają się jak najlepiej ukryć prawdę od dzieci. Po zmuszając Danny przyznać, że Jesse jest o przeniesieniu się, DJ przekazuje wiadomości wraz z jej młodszych sióstr, a ponieważ dorośli twierdzą, że nie mogą nic zrobić w sytuacji, dziewczęta łączą siły, aby ich z powrotem do domu wuja, gdzie należy. Tak nazywają kabinę, gdzie Jesse przebywa, i powiedzieć mu, że Michelle jest kaszel, a on jest jedynym, który może dać jej lekarstwo na kaszel. I choć Jesse jest dość twardy facet, jego małe siostrzenice są bardzo znane z jego słynnym miejscu słaby.
21 21 “Mad Money” Jeff Franklin Rob Edwards 29 kwietnia 1988

Joey’ego matka Mindy znalazła starą 5000 dolarów obligacji oszczędności w swoim sejfie, a oszczędności obligacji ma nazwę Joey’a na nim. Gdy Joey otrzymuje pieniądze, zaczyna spędzać go w lewo i prawo. W tym samym czasie, Danny stara się zebrać 11-letniego długu od Joey’a – który rozpoczął się w dniu 12 marca 1977 roku w Palm Springs – car Joey’ego zepsuł jeszcze raz, i Danny lent Joey jego ostatnie 800 dolarów, aby naprawić samochód , a teraz, że Joey przyszedł na dość pieniędzy, Danny prosi Joey’ego, aby dać mu pieniądze, chcąc dać do niego, bo chciał tylko Joey dać mu to, aby pokazać, że rozwinęła się jednak Joey chce mu zachować to, co prowadzi do waśni pomiędzy Danny i Joey. Tymczasem Jesse pracuje jako Elvis Presley odtwórca, aby zarobić dodatkowe pieniądze dla siebie i glebogryzarki, aby nagrać demo, ale nie chce, by rodzina wie, że pracuje jako odtwórca Elvisa. Ale w końcu dowiedzieć się, i przejść do jednego z pokazów, a Jesse nie tylko daje niesamowite osiągi, on również ma do domu Marilyn Monroe sobowtóra.
Uwaga: Od tego odcinka do końca sezonu, John Stamos nosi cefal perukę, ze względu na cięcia włosy.
22. 22. “Dzień DJ Tannera Off” Joel Zwick Kim Weiskopf & Michael S. Baser 06 maja 1988
Gdy DJ dowiaduje się, że jej ulubiony piosenkarz, Stacey Q , będzie w lokalnym centrum handlowym, aby dać się autografy, i wiedząc, że będzie to oznaczać spotkanie z nią osobiście, że jest gotów zrobić wszystko, bez względu na to, czego potrzeba, aby to się stało . Problemem jest to, że transfery są zaplanowane w godzinach szkolnych, więc DJ postanawia potajemnie pominąć dzień szkoły, aby uzyskać autograf. DJ ma Jesse wspominając, jak kiedyś w tajemnicy i skutecznie pomijane dzień ze szkoły, a DJ ciągnie ten sam trick na Jesse i Joey. DJ i szef Kimmy do centrum handlowego i stać w kolejce, aby dostać autograf, ale nigdy nie spodziewałem się Joey i Michelle, aby pokazać się, bo nie wiedział, że Joey miał plany, aby uzyskać autograf dla DJ i jej niespodziankę z nim po szkole . Następnie, DJ dostaje odpadł, a Jesse i Joey musi zdecydować, jak ją ukarać i blok Danny’ego z nauki tego, aby mogli zobaczyć Danny’ego są one odpowiedzialne, tylko do Stephanie wysadzić swoją obudowę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2 (1988/89)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
23 1 “Cutting It Close” Joel Zwick Jeff Franklin 14 października 1988

Choć Stephanie odgrywa niby gra ” fryzjera “z Jesse, że nieumyślnie kotlety off kawałkiem włosy Jessego, więc Jesse musi iść do fryzjera Alejandro, jego rzeczywisty, do naprawienia szkody. Na swojej drodze powrotnej do domu, Jesse nie dostrzega znak drogowy z napisem “poważne uszkodzenie opon”. W rezultacie, Jesse przypadkowo niszczy motocykla, i traktuje się w ciągu dwóch kawałków ramion. Stephanie obwinia siebie za to, i sposób Jesse działa w wyniku wypadku nie pomaga Stephanie poczujesz się lepiej.
Uwaga: Stephanie faktycznie nie strzyc John Stamos ‘, ona wycina cefal perukę zamiast.
24 2 “Tanner vs Gibbler” John Bowab Lenny Ripps 21 października 1988

Jest to 12. urodziny Kimmy, a DJ zaplanował przyjęcie urodzinowe niespodziankę dla Kimmy. Kiedy Stephanie wymyka się i wspomina imprezę do Kimmy, Kimmy postanawia sprowadzić jej nowych przyjaciół Nina i Melissa, dwie starsze dziewczynki, na imprezę z nią. Po przybyciu, wszystkie Nina i Melissa chcesz zrobić, to zaprosić grono przyjaciół na do kosza w domu, więc kiedy DJ rozpoczyna Nina i Melissa obecnie, Kimmy porzuca partię i idzie do centrum handlowego z Niną i Melissa, a to zaczyna feud pomiędzy DJ i Kimmy. Z pomocą Jesse i Joey, DJ i Kimmy zakończyć spór, jak Kimmy zdaje sobie sprawę, że DJ nie chce jej się zapomnieć, kim są jej prawdziwi przyjaciele. Tymczasem Danny zostaje usunięty z pracy jako sportowym w telewizji, bo stacja potrzebuje nowej pary współgospodarzami dla ich porannego Wake Up, San Francisco. Danny jest wymieniony jako jeden z gospodarzy, a jego współgospodarzem jest Rebecca “Becky” Donaldson, który przeniósł się do San Francisco z jej rodzinnym Valentine, Nebraska .
Uwaga: Jest to pierwszy występ od Lori Loughlin jako Rebecca (Becky) Donaldson.
25 3 “To nie moja praca jest” Joel Zwick Jeff Franklin 28 października 1988

Jesse dokonał jego pierwszej sprzedaży na jingle reklamowe . W rezultacie, Jesse mówi ojcu, Nick Katsopolis, że chce opuścić szkodników exterminator biznes, który jest prowadzony przez Nicka, a Nick jest poważnie rozczarowany tym – tak rozczarowany, że Nick traci nerwy z Jessego i mówi, że jest z rodziny. Jesse i jego matka Irene udaje się porozmawiać trochę rozumu do Nicka, który zdaje sobie sprawę, że Jesse ma sen o co to w branży muzycznej, a Nick i Jesse pracy rzeczy. Tymczasem Stephanie boi się iść do dentysty , aby ząb wypełniony, a ona jeszcze bardziej nerwowy, gdy ona faktycznie siedzi na krześle, które znajduje się w sali egzaminacyjnej. Joey, który zabrał ją do dentysty, pomaga jej pokonać strach.
Uwaga: nazwisko Jesse zostaje zmieniony na “Katsopolis” od tego dnia.
26 4 “DJ B. Pierwsza jazda” Lee Shalatt Bob Fraser & Rob Dames 04 listopada 1988
Jak Danny i Becky strzelać epizod obudzić, San Francisco na lokalnym poziomie (wraz z Danny dojenie rzeczywistą kozę ), obligacje DJ bezpośrednio z rakiety, słodkie i delikatne , koń , który wydaje się być w potrzebie kochającego właściciela. Zdając sobie sprawę, że jej ojciec nie chciał przyjąć tego rodzaju przyjaciel rodziny, DJ łączy siły z Kimmy potajemnie zarobić pieniądze i Rocket zakupu. Wszystko idzie dobrze, aż Kimmy nie jest w stanie zapłacić jej część pieniędzy w ostatniej chwili, i jak kryją wiele DJ’ów się głębiej w kłamstwa, może wkrótce być w stercie kłopoty z ojcem.
27 5 “Jingle Piekło” Peter Baldwin Marc Warren & Dennis Rinsler 11 listopada 1988
Gdy Jesse zaczyna cierpieć z pisarza bloku , Joey staje się mało prawdopodobne źródło inspiracji, jak Jesse przygotowuje swój najnowszy komercyjny jingle. Po sobie sprawę, że on i Joey może działać całkiem dobrze razem, Jesse przekonuje swojego kumpla, by stać się jego partnerem w branży reklamowej, co działa dobrze, aż Joey oddala Jesse dokonując głupie decyzje. Z powrotem w domu, DJ i siostrzane kłótnie Stephanie stworzyć nadmiar hałasu w domu Tannera i Danny poświęca swój czas na nocnika Michelle.
28 6 “Plaża Boy Bingo” Steve Zuckerman Marc Warren & Dennis Rinsler 18 listopada 1988

Danny jest zachwycony, kiedy Beach Boys są ukazać się w jego talk show, a także z grupy muzycznej jako ponadczasowy, jak ten, nie jest to trudne dla całego domu Tannera, aby dostać się w duchu. Każdy jest rozczarowany, aby dowiedzieć się, że faceci muszą zrezygnować z wizyty gości, ale kiedy DJ bierze udział w konkursie telefonicznej radiowej, jest nagle szczęśliwym zwycięzcą chłopców biletów Brzeg koncertowych para. Niestety, z pięciu chętnych członków rodziny i tylko jednego biletu dodatkowego, stres wybierając kogoś może być za dużo dla tego 11-latka do obsługi-tak DJ daje się jej bilet i mówi Jesse i Danny iść. Oba wygrał `t go zaakceptować, a nie będzie DJ. Tak więc podczas gdy oni kłócą kto pójdzie na koncert, Stephanie odbiera telefon i okazuje się być jednym z Beach Boys, którzy zapraszają całą rodzinę do stawienia się na scenie z nimi, które szczęśliwie zaakceptować.
Uwaga: koncert w rzeczywistości odbywa się w Los Angeles Memorial Coliseum .
29 7 “Joey Gets Tough” Jeff Franklin Lenny Ripps 25 listopada 1988
Podczas gdy Danny i Jesse są, Joey jest w lewo za dziewczynami. DJ i Stephanie chcą zatrzymać się późno, aby mogli obejrzeć Tiffany koncert w telewizji. Kiedy Danny wraca do domu i widzi, że są do późna oglądać koncert, Danny mówi Joey, że gdy Joey jest sam w domu z dziewczynami, że musi ich przestrzegać zasad domu, więc na następny dzień, DJ wraca do domu z karate klasy godzin późno, nie mówiąc Joey, że była ze znajomymi, uprawiania na nadchodzącym turnieju karate, a Joey działka DJ na weekend, kiedy turniej odbędzie się. DJ staje się wściekły, gniewnie przypomina Joey, że nie jest jej ojcem, a następnie wybiega z sypialni, że ona i Stephanie zajmują. Ale następnego dnia, ona staje się jeszcze bardziej zły, kiedy Danny i reszta jej stronach rodzinnych Joey’a. Później Joey wyjaśnia, że ​​po jej karate klasy w godzinach, gdy nie wiedział, gdzie DJ był, był śmiertelnie przerażony. DJ zgadza się, że powinna była zadzwonił i powiedział Joey, że chce przyjechać do domu później niż zwykle, i Joey zgadza niech DJ rywalizować w turnieju karate, ale ona jest nadal uziemione następny weekend. Tymczasem Jesse i The Rippers planują pojawić się na Wake Up, San Francisco, gdzie ich wygląd jest pomieszane przez szefa Danny’ego, panie Strowbridge, który chce Danny śpiewać zamiast Jessego.
30 8 “Triple Date” Peter Baldwin Jeff Franklin 09 grudnia 1988
Danny ma nową dziewczynę o imieniu Denise, i on zaprasza Denise i jej dwaj przyjaciele Zoey i Cheryl na obiad, więc obaj mogą dostać miły posiłek. Okazuje się, że Denise jest kobietą, że Jesse raz dnia, że ​​nawet nazwany jej pies za nim, i to Danny zastanawiając się, czy nie mógłby być kobietą w San Francisco, że Jesse nie datowane. Zoey Joey nie lubi żartów, ale Joey i Cheryl dogadać się ze sobą dobrze. Danny jest w depresji, bo Denise nadal jest zawieszony na Jessego, a ona nie może się jej myśli od niego, bo myśli, że ona i Jesse mają szansę wrócić do siebie, aż w końcu rozmowa z Jesse ma Denise zbliża się do jej zmysły. Tymczasem Stephanie powoduje DJ przypadkowo upuścić Danny’ego obrączkę w błoto w zlewie. Przy odrobinie pracy, Zoey i faceci pomóc DJ i Stephanie dostać pierścionek, że ich łazienka jest zalany.
31 9 “Nasz pierwszy Show Boże Narodzenie” John Bowab Kim Weiskopf 16 grudnia 1988
Rodzina jest w locie do Kolorado , aby spędzić Boże Narodzenie w niektórych krewnych, a to jest błąd który Danny spędził planowania miesięcy – ale w drodze do Colorado, blizzard zmusza awaryjnego lądowania na nieznanym lotnisku . Rodzina jest zmuszona do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w sali odbioru bagażu, gdzie każdy myśli, że Boże Narodzenie jest zniszczony tym razem. Wśród rzeczy, które się tu: Jessego ojciec Nick próbuje Jesse całować Becky pod jemiołą, DJ jest zdenerwowany, że dary, które rodziny przyprowadził na locie z nich brakuje, a Michelle boi Lionela ( Sorrell Xięga ), człowiek, który się jej krzyk w samolocie z powodu jego peruka . Jesse, coraz tak sfrustrowani kwaśny postawy każdego z nas, przemawia do ludzi w sali odbioru bagażu o prawdziwym znaczeniu Bożego Narodzenia. Następnie Święty Mikołaj pojawia się i pokazuje rodzinę, gdzie są brakujące prezenty, a okazuje się, że Lionel jest Święty Mikołaj.
32. 10 “Middle Age Szalony” Peter Baldwin Lawrence E. Hartstein & Richard H. Rossner 06 stycznia 1989
Stephanie wie, że nie jest łatwo być środkowym dzieckiem. Sposób wszystko idzie, Stephanie uważa, że ​​DJ i Michelle są coraz wszystkie uwagi. Jesse i Joey pracuje na jingle, aż zaczną pomagać DJ z projektem naukowym , po ich zignorował prośbę Stephanie dla nich, aby oglądać ją złamać hula-hoop rekord. Danny próbuje taśmy wideo Michelle Wake Up, San Francisco, ignorując prośbę Stephanie dla niego, aby oglądać ją złamać hula-hoop zapis, że chce Jesse i Joey oglądać jej przerwę. Stephanie ma już dość, a ona uważa, że ​​tylko w ten sposób, że ona wydostać się z tej sytuacji jest to, czy ona nie mieszka w domu już, więc ona decyduje, że chce wyjść za swojego przyjaciela Harry’ego. Następnie chłopaki opamiętają i uświadomić sobie, jak źle zrobili wrażenie Stephanie.
33. 11. “A Little Romance” John Bowab Bob Fraser & Rob Dames 13 stycznia 1989
Po ciężkiej pracy, aby zorganizować korzyści charytatywną, Becky ma tylko jedna rzecz do zrobienia-znaleźć kilka kwalifikujące kawalerów , którzy zgodzą się być zlicytowane w terminach do obchodów. Na szczęście są trzej mężczyźni w samym Tanner domu, który po prostu może się przekonać do udziału! Wieczór jest sukces, a nawet udaje się uruchomić stosunkowo płynnie – to jest do ekstremalnych popularność Jessego z pań prosi zaskakującą reakcję Becky. Tymczasem, dla dziewczyny 6.-klasy, nie jest chyba nic bardziej ekscytującego niż mieć chłopaka po raz pierwszy, ale kiedy DJ zarabia schorzeń przystojny kolega Michael Montfort, może ona być również skierował się do nieuniknionego bólu złamanego serca.
34. 12. “Zamglony W” Joel Zwick Kim Weiskopf 20 stycznia 1989
Jesse i Joey byli całą noc pracuje nad swoim najnowszym jingle, który jest na “Casa De Naleśniki”. Gdy DJ i Kimmy nieświadomie usunąć piosenkę z taśmy nagranej w przez rejestrowanie ich wersję ” The Loco-Motion “na to, co wydawało im się puste taśmy, Jesse traci nerwy i krzyczy na DJ i Kimmy. Po realizacji swój błąd, Jesse kupuje dj bęben ustawiony jako przeprosiny. Później, Jessego ojciec Nick przedstawia się i mówi Jesse, że on i Jessego matka Irene zostały argumentując, i Irene powiedział Nick iść pobyt u Jessego na razie, ale grube zewnątrz mgła zmusiła Irene na pobyt w domu Tannera oraz . Mgła jest również zapobieganie rozczarowany Joey i jego dziewczyna Cheryl z wyjazdem na urlop na nartach. Później, Jesse pomaga Nick i Irene rzeczy załatać, a to sprawia, że ​​Jesse sobie sprawę, że powinien on rozmawiał z DJ o krzyczeć na nią i Kimmy do kasowania taśmy zamiast próbować kupić jej przebaczenie kupując perkusję dla niej. Danny umożliwia DJ utrzymać zestaw perkusyjny, ale mówi jej “kije mam iść!”.
35. 13. “Pracujących matek” Peter Balwin Jeff Franklin 03 luty 1989
To było oczywiste od początku, że Jesse i Joey miał szczególny talent jako partnerów reklamowych, ale są zmuszeni do pracy dodatkowy dysk, gdy ich szef wymaga ostrego, inteligentnego komercyjny pomysł, że jeśli im się to udaje, może wylądować je w pełnym wymiarze czasu pracy . Danny bierze na siebie większą odpowiedzialność z dziećmi, jak Jesse i Joey poświęcamy coraz więcej czasu do tego ważnego zadania, a gdy ich szef podchodzi do nich po raz kolejny z ekscytującą ofertą, jest bardziej zagrożona niż pierwotnie przewidywano.
36. 14. “Little Shop of Swetry” Peter Baldwin Lenny Ripps 10 lutego 1989
Kiedy trzy dziewczyny Tanner otrzyma Walentynki prezenty od facetów, nikt nie jest bardziej podekscytowany niż DJ, który otrzymuje piękny nowy sweter. Kiedy mała wpadka w łez szkolnych to na strzępy, wyścigi DJ do Centrum z Stephanie i Kimmy do szybkiej wymiany, tylko odkryć, że jej oszczędności nie bardzo pasuje pozycji za drogie ceny. Zdesperowany, by pomóc siostrze, Stephanie ma “Kup teraz, zapłać później” koncepcja trochę zbyt dosłownie i idzie prosto z magazynu z niezapłaconej sweter. W obawie o perspektywą pójścia do więzienia, DJ i Stephanie wyjdzie z prawdą, a Jesse planuje się poważnie z Becky.
37. 15 “Pal Joey” John Bowab Marc Warren & Dennis Rinsler 17 lutego 1989
Nieco ponad półtora roku temu, gdy Jesse i Joey przeniósł się do domu, Jesse i Joey nie dokładnie dogadać się ze sobą bardzo dobrze na początku, ale od tego czasu stały się one dobrymi przyjaciółmi. Jednak, to co Danny czuje pominięty, ponieważ ostatnio, Joey został biorąc Danny’ego za pewnik. Kiedy Danny konfrontuje Joey, pamiętają dzień stali się przyjaciółmi już w 5 klasie w dniu 23 lutego 1968 roku, kiedy chroniony siebie od tyrana nazwie Sheldon. Kiedy Danny i szef Joey do szkoły, w której to się stało 21 lat temu, dosłownie odkopać zastaw podpisali, który był zastaw na zawsze zostaniemy przyjaciółmi. Joey przeprasza za podjęcie ich przyjaźń za pewnik, a potem on i Danny wezwanie Jesse do szkoły więc Jesse może dodać swoje nazwisko do zastawu. Tymczasem Stephanie przyjaciel Harry podkochuje się DJ, co Stephanie oskarżać DJ o kradzież swojego przyjaciela.
38. 16. “Baby Love” Peter Baldwin Jeff Franklin 24 lutego 1989
Rodzina Rebeki odwiedza od Valentine, Nebraska . Michelle zakochuje Howie, jej trzy-letni siostrzeniec, ale ona jest załamana i nie chce spać, kiedy jest czas na Howie iść do domu. Jesse pomaga ją rozweselić. Tymczasem Stephanie ma twardą noc po obejrzeniu The Wolf Man z DJ i Kimmy.
39. 17 “El Problema Grande de DJ” Bill Foster Bob Fraser & Rob Dames 10 marca 1989
Choć DJ najnowsza karta raport jest musujące z jest, szokujące D w języku hiszpańskim wystarczy wysłać Danny’ego do jej instruktora języka obcego na małą konferencję. Naciśnięty przez DJ dostać grade zmienił, Danny znalazł się w trudnej sytuacji, gdy Senorita Mosley widocznie ma hots dla niego. Wtedy, gdy są w domu s DJ `korepetycje DJ, zaczynają całować dokładny czas DJ` s cała klasa wejść przez drzwi do kuchni. Zakłopotany DJ burze aż do jej pokoju w złości i frustracji. Tymczasem, kiedy boss Jesse i Joey’a potrzebuje uroczego malucha strzelać marshmallow handlowej, wiedzą perfect dzieciak pasowały: mały słodki Michelle. Jesse i Joey są ekstatyczne, gdy słyszą, że Michelle będzie w stanie zrobić handlowych. Ale gdy Jesse overfeeds ją marshmallows jak praktyce, już nie chce jeść pianek, gdy przychodzi czas na komercyjnych.
40 18 “Do widzenia panie Miś” Jack Shea Kim Weiskopf i Jeff Franklin 24 marca 1989

Czas na roczne wiosenne porządki , które stało się jednym z czasów ulubionych Danny’ego roku. Podczas rzeczy, Jesse uczy się “trochę przyczyna, duży wpływ” oznacza, kiedy przypadkowo łamie uchwyt szuflady w kuchni, a kończy się na konieczności remontu kuchni w całej sieci szaf i szuflad, ponieważ złamanym uchwytem Wzornictwo zostało przerwane . Więc kupuje wszystkie nowe. Ale wtedy śruby są zbyt duże i ma wiercić większe otwory do nich pasuje. Niestety pęknięcia szuflady i dostaje nowy projekt, który nie wychodzi bardzo dobrze z konstrukcji szafy, która jest w kuchni, więc Jesse kupuje szafki pasujących. Tymczasem Stephanie jest szalony. Wydaje się, że Pan Miś, wypchane zabawki, które matka dziewczynek, Pam Tanner dał Stephanie na dzień Pam Michelle przyniosła noworodka do domu ze szpitala, nie brakuje. Podświadomie, Stephanie nie chce stracić pana Niedźwiedzia, ponieważ był darem od Pam i przypomina Stephanie z nią. Rodzina pomaga Stephanie szukać pana Bear, ale bezskutecznie. Stephanie to podejrzewa, że ​​Joey może nieumyślnie podana panie odpaść, ale okazuje się, że Michelle nie wiadomo, gdzie Pan Miś jest cały czas, bo Michelle ukrył Pan Niedźwiedź. Jak rodzina jest pamiętanie Pam przez oglądania filmów domu Pam przybyciu do domu ze szpitala z dzieckiem Michelle dwa lata temu.
Uwaga: Jest to tylko wygląd Pam Katsopolis Tanner w serialu. Była grana przez Christie Houser. Także, to dowiedziałem się, że Pam zmarł obrażeń doznanych w wypadku samochodowym . (W sezonie 8 jest “pod presją”, okazuje się, że wypadek został spowodowany przez pijanego kierowcę .
41. 19 “Blast From the Past” Tom Rickard Lenny Ripps 07 kwietnia 1989
Na studiach, Joey miał dziewczynę imieniem Patty Fogerty, który zakończył się opuszczeniem go przez niejakiego Michael Winchester. Ten lewy Joey zdewastowany, bo chciał poślubić Patty i spędzić resztę życia z nią. Teraz, rok później, Patty tropi sypialni liczby Joey’a telefon i dzwoni do niego. Joey zaprasza Patty na do domu, a Danny nie podoba się to ani trochę, bo nie chcą widzieć Joey znów zraniony przez Patty, który wyjaśnia, że ​​zostawiła Joey’a dla Michaela Winchester, bo chciała więcej romansu w niej życie i gdy pomyślała Joey było zabawne, nie sądziła, Joey był poważnie ustatkować i mieć prawdziwy związek. Rzeczy, realizujące się zmieniły, Joey i Patty decyduje się na rozpoczęcie ich związek na całkowicie czyste. Tymczasem Kimmy wykorzystuje Stephanie i DJ jako króliki doświadczalne dla magiczna sztuczka z udziałem pary maga kajdanek , które należą do brata Kimmy jest Garth, który jest w Las Vegas . Kimmy nie trick i DJ i Stephanie są teraz skuty do siebie i Kimmy zdaje sobie sprawę, że nie wie, jak załatwić sprawę, co jest potrzebne, aby je usunąć. Jeszcze większym problemem jest to, że Garth ma klucz, który otwiera kajdanki. Ale w końcu okazuje się, że Jesse nie wie jak odblokować kajdanki, bo miał pewne, kiedy był dzieckiem.
42. 20 “Jestem tu dla Ciebie, Babe” Jack Shea Kim Weiskopf 14 kwietnia 1989
To 26 roku życia Jessego, i wydaje się, że każdy stara się wciągnąć go w każdym kierunku w tym samym czasie. On planuje trenera DJ i zespół Kimmy w piłkę nożną w grze na 15:30, on i Joey robi jingle dla kredytu dentysty handlowych, harmonogramy Danny Jesse do wykonania w klubie Smash przed krytyka muzycznego Sam Battersby, Stephanie potrzebuje Jesse upiec 100 swoich specjalnych ciasteczek do sprzedaży piec szkoły i Michelle potrzebuje Jesse naprawić jej jack-in-the-box zabawka. Trenerzy Jesse drużyny piłkarskiej do wygranej, to Rebecca pokazuje się w domu i pyta Jesse iść z nią na ślub ciotki byłego son-in-law jutra, to Danny pyta Jesse naprawić swój samochód. Jesse myśli, że może obsługiwać wszystko, dopóki on i rodzina Smash iść do klubu i Jesse odkrywa, że ​​Rozpruwacze są w innym klubie, bo skończyło się zarezerwowane dla dwóch koncertach w tej samej nocy. Tak, Jesse jest zmuszony do korzystania z rodziny jako swoich prowizorycznych kolegów z zespołu, ponieważ Jesse zawsze chciał wykonać przed Sam Battersby. Jesse zdaje sobie sprawę, że wszystkie rzeczy, zobowiązał się do tego dnia to za dużo, a rodzina zgadza się, decydując się dać Jesse bardzo potrzebne przerwę od tego wszystkiego.
43. 21 “Luck Be a Lady” (Part 1) Bill Foster Story przez: Bob Fraser & Rob Dames
Teleplay przez: Marc Warren & Dennis Rinsler 28 kwietnia 1989
Rodzina jedzie do Lake Tahoe , gdzie Danny i Becky będzie robić specjalny epizod Wake Up, San Francisco. Joey dostaje szczęście, na automacie wygrywając 100.000 dolarów, ale nie dostać pieniędzy, bo taśma wideo pokazuje DJ pociągnięcie urządzenia dźwignię następnie oddawanie z powrotem na drugą stronę z czerwonym liny aksamitu dzielącej automat to z tabeli, gdzie Stephanie i DJ były natomiast powrót podejrzewający Joey’a została obrócona. Joey nie wiedziałem, że to DJ i Stephanie, który pociągnął za dźwignię, tak, oczywiście, że jest zaskoczony. Jesse jest zazdrosny, ponieważ Becky nie może się jej myśli od gwiazdy filmowej Todd Masters (Steve Bond), który zgodnie z planem ma być gościem specjalnym odcinku Wake Up, San Francisco. Jesse sprawia, że ​​swoją misję, aby Becky tak zazdrosny więc Becky będzie wiedział, jak ona robi wrażenie Jesse, a potem mieć argument w swoim pokoju hotelowym. Kiedy się uspokoi, Jesse prosi Becky go poślubić, a Becky przyjmuje wniosek.
44. 22. “Luck Be a Lady” (część 2) Bill Foster Story przez: Bob Fraser & Rob Dames
Teleplay przez: Lawrence E. HARTSTEIN & Richard H. Rossner 05 maj 1989
Jesse i Becky chcą się pobrać jak najszybciej – w ciągu jednej godziny, nie mówiąc nikomu, aż ślub się skończy, ale to, co nie wiedzą jest to, że DJ i Stephanie postanowili grać detektywa i badania Jesse i Rebecca. Przy odrobinie pracy, DJ i Stephanie discover Becky i Jesse plany się ożenić, i mówią Danny i Joey o nim. Danny i Joey próbują mówić Jesse obecnie przechodzi z wesela tak nagle, ale Jesse nie chce słuchać. Podczas ceremonii, zanim będą mogły być wymawiane mąż i żona, Becky ma zimne stopy i pozostawia Jesse przy ołtarzu, niszczące Jesse. Później, po Jesse mówi Becky, jak bardzo zraniła go, zostawiając go na ołtarzu, Becky przeprasza i wyjaśnia, że ​​istnieje wiele rzeczy, aby myśleć i mówić o przed mogą planować ślub.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3 (1989/90)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
45 1 “Tanner Island” Bill Foster Jeff Franklin 22 września 1989
Aby uczcić dwuletnią rocznicę dnia, kiedy Jesse i Joey przeniósł się, niespodzianek Danny rodziny (i Becky) ze specjalną podróż do Hawajów . Wszyscy czekamy na wylegiwaniu się na słońcu i świetnie się bawią, ale Danny’ego zaplanowane Schowek of Fun stawia trochę przepustnicę na rzeczy. Joey jest zdeterminowana, aby połączyć się z pięknym hula tancerz, że spełnia on w pierwszym dniu, a Becky nie jest zbyt zadowolony, gdy jej Elvis-obsesję chłopak zachowuje się jak kompletny wannabe całej wakacje. Tarcie rodzina osiąga nowy poziom, kiedy każdy dostaje linka na wyspie, ponieważ nie wiążą liny tuż przy łodzi ( Gilligan Wyspa -style), a także z dorosłymi walki praktycznie w każdej minucie dnia, gdy dzieci mogą potrzebować zrobić trochę odwrócenie ról z dorosłymi.
46. 2 “Powrót do szkoły Blues” Bill Foster Jeff Franklin 29 września 1989
W nowy rok szkolny zaczyna, drugi równiarka Stephanie jest nerwowy o byciu bez jej starszej siostry, która jest teraz kierowany do gimnazjum . Niestety dla DJ, gatunek 7-ty powoduje więcej niż kilka problemów. Oddzielony od swojej najlepszej przyjaciółki i zmuszony zjeść lunch sam w budce telefonicznej , po tym jak odkrywa, że jest ubrana jak nauczyciel że każdy nienawidzi, ona i Kimmy wymyślić plan, aby dopasować się do popularnych dziewczyn, ale ich metody dokładnie nie latać oraz z Dannym, Joey i Jesse. Tymczasem, aby zaimponować klienta, Joey i Jesse babrać w jakiś golf -sport, który nie do końca się naturalnie do Jessego.
47. 3 “Breaking Up Is Hard to Do (w 22 minut)” Bill Foster Jeff Franklin 06 października 1989
Po znosić szorstki jazdę konną wycieczkę z Becky, sfrustrowany Jesse odmawia udziału w jakichkolwiek przyszłych wizyt w stajni. Wściekły, że nie jest gotów wziąć udział w więcej rzeczy, które lubi, Becky pokona nawet pomijając próbę Jessego muzyki, a kiedy dwa dostać w gorącą dyskusję, wygląda ich związek może być niezdatny. Na wieść o ich rozstaniu, DJ – który stworzył silną więź z Becky – sprzymierza się z Stephanie, aby uzyskać dorośli razem. Tymczasem Stephanie jest zachwycona, kiedy w końcu traci ząb, a po umieszczeniu go pod poduszką dla Tooth Fairy , budzi się do 20 dolarów rachunek na jej łóżku. Również faceci próbują uczyć Michelle jak akcje po złym dniu gry.
48. 4 “Nerd for a Day” Bill Foster Lenny Ripps 13 października 1989

Gdy Jesse dowiaduje się, że Stephanie została łączenia jej kolegów kolegów w drwi z innego dziecka, bierze się odpowiedzialność za zachęcanie młodego siostrzenicę przeprosić i zmienić swoje zachowanie. Ona idzie wraz z nim do przestrzegania jej wujek, ale kiedy Walter Berman (aka “Duckface”) uważa, że ​​Stephanie może mieć romantyczne uczucia do niego, ona nie znosi zaangażowanie Jessego w sytuacji, aż jeden mały incydent uczy Stephanie, jak bardzo to boli być celem dokuczanie. Tymczasem DJ wybiera Michelle, jak jej temat na wyjątkowy zadania szkoły, a Jesse tymczasowo wkracza do Becky jako Danny współgospodarzem na Wake Up, San Francisco.
Uwaga: Ten odcinek mija ostateczny wygląd Nathan Nishiguchi jako Harry Takayama.
49. 5 “Granny Tanny” Bill Foster Marc Warren & Dennis Rinsler 20 października 1989

Kiedy matka Danny’ego ( Doris Roberts ) przyjeżdża na dłuższy wizyty, rodzina zdaje sobie sprawę, że jako rozwódka z niezależnymi dzieci, niedawno emerytalny Claire opuścił jej poczucie sensu. Aby pomóc jej w tym trudnym czasie, Danny przekonuje wszystkich, aby działać tak, jakby nie może funkcjonować bez babci. Pozostawiając kilka brudnych naczyń w zlewie i pozwalając Claire wyłowić nowe łóżko dla Michelle wydają stosunkowo nieszkodliwe, ale trochę Plan panewce, gdy Claire postanawia, że ​​powinna przejść na stałe. Czy jej cenne chłopczyk odwagę skonfrontowania jej z prawdą o jego głupich zachowań? Tymczasem Michelle jest początkowo zachwycona wychodzi z jej łóżeczka i ma zupełnie nową “duże łóżko dziewczyna”, ale kiedy się boi, Jesse kończy się o spać z nią przez pierwszą noc.
Uwaga: W tym epizodzie, matka Danny’ego odgrywa innej aktorki z “Matki Pokaż pierwszy” i “Powrót babci.” Rola Claire Tanner pierwotnie grana przez Alice Hirson .
50 6 “Star Search” Bill Foster Kim Weiskopf 03 listopada 1989

Po obejrzeniu pamiętnego taśmę z jego uczelni dni Joey przypomina trochę transakcji zrobił z siebie kilka lat temu, gdyby nie stała się sukcesem komik w ciągu dziesięciu lat, to on spadnie to wszystko i spróbować czegoś nowego. Z jego własny realizowanego terminie zaledwie dwa tygodnie, Joey idzie pełną siłę z jego uprawiania, a wraz z kochającym wsparciu rodziny, ląduje miejscu na nadchodzącym odcinku Star Search . Joey jest przeciwko jedne z najlepszych talentów w tej dziedzinie, ale z jego własny unikatowy umiejętności, uda mu się wytrzymać presję i zdjąć zwycięstwo?
Specjalne gościnnie: Ed McMahon jak siebie samego
51. 7 “I oni nazywają to Puppy Love” Bill Foster Rob Dames 10 listopada 1989

To było oczywiste, na chwilę, że rodzina Tanner mógł użyć dobrego psa , ale kiedy Ohio -natywny golden retriever pokazuje się na podwórku, Joey i dzieci starają się ukryć “Mini” z Dannym i Jesse. Sekret jest w końcu uwolniona , oczywiście, ale rodzina stoi jeszcze większy problem, gdy dowiadują się, że Minnie spodziewa się szczeniąt . Tymczasem Jesse ma problemy z utrzymaniem koncentruje się na studia za odnowienie licencji, i po Minnie rodzi, jej właściciel przyjeżdża w celu dostosowania ich wszystkich do domu, ale nie przed podjęciem specjalną ofertę na Tanners.
Uwaga: Ten odcinek przedstawia Comet, pies rodzinny.
52 8 “Sąd Rozwód” Jeff Franklin Marc Warren & Dennis Rinsler 17 listopada 1989

Niezgoda rodziny zazwyczaj nie ma dużej podaży w domu Tanner, ale problem zaczyna się, gdy DJ i Stephanie, która nie została zbyt dobrze dogadują ostatnio toczą się nad kwestiami ochrony prywatności w ich wspólnej sypialni. Sfrustrowany, że jej starsza siostra nie doceniają jej, Stephanie impulsywnie porusza się z małych Michelle-decyzji, że siedem-letnich wkrótce żalu. Oczywiście, dzieci nie są jedynymi, w sprzeczności z sobą; Danny, Jesse i Joey iść na żywo powietrzu obudzić, San Francisco, wyzwanie siebie do footrace i określono, aby udowodnić, kto jest najbardziej silny fizycznie. Po wyścigu chłopcy próbują sądu zabaw pośredniczyć sytuację między Stephanie i DJ
Uwaga: odcinek odbywa się podczas Halloween , ale pierwotnie wyemitowany w listopadzie.
53. 9 “Dr Dare Rides Again” Bill Foster Rob Dames 24 listopada 1989

Gdy jeden z kumpli byłych Jessego spada niespodziewanie, to nostalgiczna podróż pamięci pasa w dół, ponieważ powspominać swoich lekkomyślnych dni z przeszłości. Początkowo, to wszystko jest w dobrej zabawy, gdy Pete dokucza Jesse o “dzieje od dr Dare do Dr Seuss “, ale Jesse – kto strzela jako młody i chce udowodnić, że nadal jest w kontakcie z jego starego ducha dzikiej – prawie zagrożenia wszystko kiedy on planuje próbować niebezpieczny wyczyn motocyklowych. Tymczasem Michelle nie jest zbyt szczęśliwy, gdy okrążenia Comet się jej lody.
Gościnnie: Scott Baio
54. 10 “Greatest Urodzony na Ziemi” Bill Foster Jeff Franklin 01 grudnia 1989
Z Michelle trzyletni urodziny szybko zbliża, cała rodzina jest zachwycona planowania jej cyrk partii wszystko oprócz Jessego, czyli, kto nigdy nie był bardzo lubią klaunów. Suknie DJ się jako trener lwa, z komety, jak jej temat, a Stephanie chętnie próbuje poprawić swoje żonglowania umiejętności. Odsłon Disaster, gdy Jesse ma Stephanie i Michelle z nim na stacji benzynowej w godzinach porannych wielki dzień, a jak morzu trzy-latków pokazać się w Tanner domu oczekuje rozrywki, Jesse – który jest zamknięty w brudnym gazie Stacja z jego dwie siostrzenice młodych – musi pochodzić z niektórych kreatywnych rozwiązań, aby rozweselić dziewczynę urodziny.
55 11. “Wstrząsy wtórne” Bill Foster Jeff Franklin i Lenny Ripps 08 grudnia 1989

W wyniku przerażającego trzęsienia ziemi , Danny jest początkowo skłonny zaprzeczyć nadmiernego clinginess Stephanie. To wszystko wydaje się stosunkowo nieszkodliwe dla niego na początku, ale Danny wreszcie uznaje powagę sytuacji, gdy jego zrozpaczona córka nawet nie chce go puścić na obiad w interesach na kilka godzin. Nie można uzyskać Stephanie podzielić swoje uczucia z nim, Danny niechętnie zgadza się, że nie jest to coś, co ojciec może obsłużyć sam. Tymczasem DJ – który budzi się pewnego ranka z zit na nosie – nerwowo oczekuje jej roli w szkolnej sztuce.
Gościnnie: Nancy Dussault
56. 12. “Joey & Stacey i … Oh, Yeah, Jesse” Bill Foster Doug McIntyre 15 grudnia 1989
Jesse concocts pomysł na komercyjnych i zespołów się z Joey rozbić go do swojego klienta, ale jest szybko odrzucone. Gdy jeden z wokalistów w handlowych zapasowych zauważa, jak Jesse przejmuje i strzela w dół każdej próbie, że Joey czyni zaoferować swój wkład, ona zachęca Joey się odważniejsze i stać się słyszalny. Joey szybko tworzy romantyczny związek ze Stacy i jej wsparcie prosi go, aby wprowadzić swój pomysł bez konsultacji komercyjnych Jesse pierwszy. Furious podczas prezentacji Joey’a jest chłeptał przez ich klienta, zazdrosny Jesse trafia do ogromnej walce z Joey-wydarzeń, które mogłyby stać się zniszczyć ich przyjaźń. Z powrotem w domu, Stephanie jest zdruzgotany, kiedy żuje Comet up ukochanego pana Bear, i obserwując jej dwie siostry krok w celu naprawienia szkody, Jesse właśnie może być zmotywowani do posprzątać bałagan, że dokonał.
57. 13. “No More Mr Dumb Guy” Bill Foster Marc Warren & Dennis Rinsler 05 stycznia 1990
Jesse zostaje zaproszony przez Becky do literatury wieczorku , ale on odmawia, wierząc, że jego brak formalnego wykształcenia nie będzie służyć mu zbyt dobrze wśród innych gości. Później, gdy Jesse czuje się zagrożony przez przystojnego i najwyraźniej zalotne byłego profesora z Becky, że pojawia się w przypadku, z nastawieniem, że tylko może zniszczyć jego związek z jego dziewczyną. Powrót na Tanner domu, Danny jest zachwycony, gdy współpracownik łaskawie przyjmuje jego zaproszenie na randkę kolacja i DJ i Stephanie żałował doprowadzeniu ich siostrzyczkę do słownej działalności obrażać.
58. 14. “Niepowodzenia w WiFi” Bill Foster Shari Scharfer & Julie Strassman 12 stycznia 1990
Marzą ci się mieć swój własny linii telefonicznej zainstalowane w jej sypialni, DJ proponuje, że nie niektóre opiekunki aby zapłacić za to-plan, że Danny jest gotów rozważyć. Spędzenie wieczoru z Brianem 8-letniego nie wydaje się zbyt trudne na początku, ale dostaje głową utknął między barierki schodów. Powrót na Tanner domu, Stephanie doświadcza własnych nieszczęść opiekę nad dziećmi, gdy jest ona umieszczona za Michelle i niewinny card-playing sesja z kilkoma kumplami dostaje Jesse w jakiejś gorącej wody z Becky i Danny bezskutecznie jako “facet” na noc .
59. 15 “Lust w pył” Tom Rickard Bobby Fine & Gigi Vorgan 26 stycznia 1990
Piękna młoda Stephanie instruktor tańca wydaje się idealnym meczu o wolnym Danny, ale dlatego, że ma reputację znalezienie wielu powodów, by nie postawić się tam, jego córki wziąć na siebie zorganizować trochę datę w domu. Rzeczywiście, po iskry pomiędzy nimi przy stole obiad, Danny i Karen spędzić wspaniały dzień razem, ale jest tylko jedna rzecz, o tej dziewczynie, że może wysłać Danny działa tak szybko, jak tylko może. Tymczasem Jesse jest żałośnie późno na ważne próby, ponieważ brakuje mu klucze i notorycznie sprytne Michelle jest napiętnowany jako sprawcy.
60 16. “Bye, Bye Birdie” Jeff Franklin Lenny Ripps 02 luty 1990
Michelle jest zbyt chętny do snu w nocy przed jej pierwszy dzień w przedszkolu , a kiedy w końcu pojawia się w klasie następnego dnia rano, jej szczęście jest zgnieciony, kiedy uczestniczy w niefortunnym incydencie z ptakiem klasy. Czując, że nikt nie lubi jej, Michelle uparcie odmawia wrócić-idea, że ​​Jesse akceptuje, ponieważ on rozumie, co to znaczy być wyrzutkiem w szkole. Po Danny wyjaśnia, że ​​nie jest to możliwe, to dorośli muszą opracować plan, aby ułatwić młodych plecy Michelle do przedszkola, które kiedyś podekscytowany jej. Tymczasem Stephanie staje się w jakiejś gorącej wody, gdy jej ostatnie próby odczytu djów dziennik rykoszetem marnie.
61 17 “13 Candles” Bill Foster Kim Weiskopf 09 lutego 1990
Kiedy jej milestone 13-lat urodziny przybywa, DJ obchodzi, wspaniały chłopak-dziewczyna imprezę w domu. Przyjazny i przystojny Kevin Gwin jest obecny, ale gdy DJ jest zbyt nieśmiały, aby z nim porozmawiać, Kimmy spiskuje z resztą gości, aby zorganizować dla Kevina zamknąć usta dziewczyny urodziny. Po plan obraca, dzięki ojcu podsłuch, wujem i Joey, DJ pozostawia uczucie upokorzony. Kto będzie krok w jej pocieszyć w przypadku braku jej matka?
62. 18 “Egghead Pan” Bill Foster Rob Dames 16 lutego 1990

Joey pragnie udowodnić sobie jako nowej gwiazdy edukacyjnej wystawie dzieci pana Egghead, ale to, co wydaje się nie rozumieć, że praca wymaga trochę więcej niż tylko sympatię dzieci. Z drugiego stopnia Stephanie klasa służąc jako widzów na pokaz wykonywania badań, które określą kwalifikowalności Joey’a na stanowisko, eksperyment się nie uda i pozostawia Stephanie ze złamanym nosem, dzień przed ona jest zaplanowane, aby jej dzień Obrazek Klasa! Tymczasem, podczas gdy Stephanie lamentuje nad nieuchronnym drażni, że będzie ona spotkać w szkole, Danny i DJ musi wykorzystać wszystkie sztuczki w książce o apelację jazdy bilet, że otrzymane w czasie podróży.
Uwaga: Ten odcinek jest podobny do sezonu czwartego epizodu The Brady Bunch “Temat Czy nosy”.
63. 19 “Ci, lepiej nie Days” Bill Foster Marc Warren & Dennis Rinsler 23 lutego 1990

Ostatnie dziewcząt ataki chciwością to jedno, ale kiedy przestać mówić “dziękuję” w ogóle, nowa gra jest wymyślone, aby dać im nauczkę. Każdy przechodzi ról dnia, dając DJ i Stephanie możliwość działania jako “rodziców” do Danny’ego, Jesse i Joey. Gdy plan panewce, faceci nerwowo wyobrazić ich długoterminową przyszłość jako Kids ‘osobistych niewolników.
Uwaga: Adult Michelle gra Jayne Modean , Dave Coulier za to prawdziwe życie żony.
64 20 “Kochanie, Broke the House” Bill Foster Kim Weiskopf 09 marca 1990
Stephanie wspina się nowiutkim Joey’a samochodu i kończy się awarii go przez ścianę w kuchni. Przerażony w twarz każdemu, postanawia, że skręcanie w Meksyku może być najlepszym rozwiązaniem. Tymczasem, jak każdy przeżywa bardzo różne reakcje do kuchni w najnowszej trochę dekoracji, Jesse dostaje walkę zazdrości jako Becky planuje randkę z smooth-talking piłkarskiego stadninie.
65 21 “Just Say No Way” Jeff Franklin Jeff Franklin 30 marca 1990
Po tygodniach planowania i organizowania szkole tańca, DJ jest rozczarowany, aby dowiedzieć się, że zaplanowane zespół nie może wykonać. Po przekonać Jesse pożyczać swoje muzyczne talenty na wieczór, DJ preps się do wielkiego wydarzenia, zadając jej największy zgniatać, Kevin Quinn, być jej escort (z niewielką pomocą niechcianych od Stephanie). Flary kłopot tańca kiedy Kevin wydaje się niewygodne i Jesse spełnia wątpliwą zapasowy zespół, który DJ zorganizował dla niego. Jesse chce być dobrym sportem na początku, ale nic nie może zapobiec tej dawnej “złego chłopca” z wysadzenie kiedy łapie młodego siostrzenicę z piwem w ręce, że jej myślenia była picia, kiedy naprawdę nie było. Ona ma tylko 13 lat, ale może być DJ naprawdę zmierza w takim kierunku niebezpiecznym? Z powrotem w domu, Joey przedstawia Michelle z taśmy nagrania popularnego piosenki dziecięcej ” Dziecko Beluga “- decyzja, że żyje żałować. Powrót do szkoły, Kevin mówi Jesse DJ i Danny’ego, że nie pił, i że to rzeczywiście on, Sam i Paul. Starała się je zatrzymać. Jesse potem przeprasza DJ fałszywie oskarżając ją o picie.
66 22. “Trzech mężczyzn i kolejne dziecko” Bill Foster Lenny Ripps 13 kwietnia 1990
Danny zgadza się zrobić kilka sąsiadom przysługę opiekunka dzieckiem syna Tony’ego na dzień, ale kiedy Danny jest zbyt zajęty, aby opiekować się dzieckiem, pyta Jesse wkroczyć i pomóc. Cudem Jesse rozgrzewają się do Tony’ego i rozpoczyna wiązanie się z nim, ale trochę Michelle nie jest zbyt chętny do dzielenia się uwagę jej zaślepiony wuja. Obawia się, że Jesse nie kocha jej już, zdezorientowany trzy-latek ma drastyczne środki, aby upewnić się, że wszystkie oczy skupić się na niej. Tymczasem pomoc DJ wniosków Joey’a w ukończeniu trudne zadanie matematyczne, ale kiedy nie wydaje się to zrozumieć siebie, on ucieka się do telefonowanie w po pomoc z bardzo mało prawdopodobne źródło: Sklep Nut.
67. 23 “Reunion Braterstwo” Bill Foster David Ketchum & Tony DiMarco 27 kwietnia 1990
Jak Danny i Joey przygotowuje na spotkanie 10-lat z ich dawnego braterstwa kolegium, ubierają się na imprezę. Ale zamiast normalnych ubrań, ubierają się w kolczyki, opatrunków fantazyjnych i wyroby pończosznicze, nawet kobiece! Oh, rzeczy, kilku mężczyzn będzie zrobić, aby uzyskać zemsty na bractwie , że ukradł ich braterstwa maskotkę dziesięć lat temu! DJ i Kimmy oglądać wiadomości dla gazetki szkolnej, ale Kimmy zmiany kanału do Top 10 Countdown Video. Dziewczyny pochodzą z planu doprowadzenia na górze telewizora, aby mogli obejrzeć dwa koncerty w tym samym czasie. Kimmy kończy się łamanie płatnej telewizji Tannera i nie może mieć kontaktu z DJ-em na trzy tygodnie. Podczas próby kradzieży powrotem swoje maskotki braterstwo, Danny i Joey skończyć w więzieniu, co oznacza, DJ ma przyjść i ratować je. Z nikim się oglądać Michelle i Stephanie, DJ zatrudnia bardzo mało prawdopodobne źródło oglądać dziewczyny. Tymczasem Michelle uczy się gry w pasztecik-ciasto .
68 24 “Nasz pierwszy Telethon” Bill Foster Lenny Ripps i Shari Scharfer & Julie Strassman 04 maja 1990
Special “kochamy nasze dzieci” Telethon cechy Danny jako gospodarz, a reszta boisk do rodziny w ciągu następnych 24 godzin sukces poprzez podnoszenie 1.000.000 dolarów na fundusz. Jesse i jego zespół wykonać, Joey wykonuje swoje umiejętności komediowe, a urocze dziewczyny Tanner zdobyć serce telemaratonu z ich śpiewu i tańca. Jak darowizny pieniężnej stopniowo wzrastać, trafiają na trudności w trakcie pokazu, kiedy Danny nagle zasypia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 4 (1990/91)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
69 1 “Greek Week” Joel Zwick Jeff Franklin 21 września 1990

Jesse grecki dziadkowie przychodzą do San Francisco , aby świętować pięćdziesiątą rocznicę ślubu, ale wszystko idzie dość szalona, ​​gdy zarówno Jesse i DJ “ożenić” do innych użytkowników. Podczas rocznicy, Jesse i DJ zrzucić ich małżonków i Jesse proponuje Becky, który mówi, że tak.
Uwaga: Mary-Kate i Ashley Olsen gra Michelle i Melina w tym odcinku. Jest to drugi raz, że dwa są pokazane na ekranie razem w serii. (Są one również postrzegane razem w sezonie 1 odcinek “Słomiany wdowiec miesiąc (część 1), w sezonie 5 odcinku” The Devil Wykonane Me Do It “, a w finale serialu” Rides Michelle Ponownie, Część 2 “.)
70 2 “Zbrodnie i postawa Michelle” Joel Zwick Scott Spencer Gordon 28 września 1990
Michelle zaczyna wykorzystując leniency Danny’ego, który kończy się Michelle otrzymaniu jej pierwsza kara za złe zachowanie, a DJ i Stephanie karani za coś Michelle zrobił. Tymczasem Jesse próby kupowania drogiego pierścionek zaręczynowy dla Becky prowadzi go sprzedać wartościowy przedmiot.
71 3 “Człowiek IQ” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 5 października 1990
Jesse wybiera się gwiazda w reklamie Kolonii, ale czuje się, że nie jest traktowany sprawiedliwie, kiedy jego szafa jest usuwany. Po serii katastrof, Joey i Jesse rzucić pracy dla Malatesta i tworzą własne firmy, z pożyczki z Dannym. Tymczasem Danny i Becky znaleźć się jako zamienniki Connie Chung w Dniu Kariery, kiedy DJ i Kimmy dowiedzieć zostali oszukani przez fałszywy.
72 4 “Party Slumber” Joel Zwick Martie Cooka 12 października 1990
Wolontariusze Joey wziąć Stephanie do jej pierwszego matka-córka imprezie sleepover po Becky nie jest w stanie zabrać ją ze względu na jej samochód uszkodzi. Danny przechodzi przez niektórych starych wspomnień, jak Jesse i Joey przenieść swoje produkcje na strych, a Danny próbuje puścić swoje cenne przedmioty.
73 5 “Good News, Bad News” Joel Zwick Ellen Guylas 19 października 1990
DJ jest promowany do redakcji gazety i Kimmy uprawiać sport, ale po Kimmy śrub się jej pierwsze zadanie, dwóch przejść do gorzkiego gazecie i argumenty ustne. Dwa subplots się Danny i Becky argumentując podczas promo dla Wake Up, San Francisco i Stephanie próbuje uniknąć Michelle podczas gry w “cień”.
74 6 “Pinch w mgnieniu oka” Joel Zwick Charles A. Pratt, Jr 26 października 1990
Jesse towarzyszy Michelle do przedszkola , tylko wyciągnąć ją po kłótni z nauczycielem i Michelle szczypanie innego ucznia po tym, szczypał ją. Tymczasem Stephanie obawia się najgorszego po przeczytaniu jej horoskop od średniej szkolnej gazetki i Joey dostaje nadzienie .
75 7 “Viva Las Joey” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 02 listopada 1990

Joey przeprowadza się w Las Vegas , ale – nieoczekiwanie – staje twarzą w twarz ze swoim ścisłym, nieznanego ojca, pułkownika Gladstone.
Gościnnie: Wayne Newton (którego Joey otwiera się w Vegas)
76 8 “Shape Up” Joel Zwick Jeff Franklin 9 listopada 1990
DJ próbuje schudnąć na przyjęciu basen Kimmy, ale jej wybór wykonywania rutynowych obejmuje żadnego jedzenia przez kilka dni, co stawia ją w niebezpiecznym ryzykiem i Stephanie w złym położeniu.
77 9 “One Last Kiss” Joel Zwick Leslie Ray & David Steven Simon 16 listopada 1990
Jesse uczęszcza jego dziesięcioletni liceum spotkanie, ale spotyka się z jego dawna dziewczyna, (Carrie Erika Eleniak ) – mimo, że jest zaręczony z Becky. W sub-działki, Stephanie organizuje przyjęcie urodzinowe dla Comet.
78 10 “Terror w Tanner Town” Joel Zwick Boyd Hale 23 listopada 1990
Rusty, syn dziewczyną Danny’ego, Cindy, ciągnie kilka wybryków na garbarze, takich jak Danny zaczyna swoje zielone włosy z szamponu, Jesse wycieki sól , Joey wycieki mleka, Danny o obrus schowany w spodniach i pociągnięcie kolacja ze stołu, dając DJ i gumę Stephanie, że blackens zęby, Rusty Comet karmienie pieczonego zad a DJ i Stephanie myją go powiązać Rebeki i Jesse i DJ i Stephanie drzwi pokoju, naklejamy na taśmie Joey’a, co upadek Danny’ego do kałuży błota, podczas gdy on i Rusty grają w piłkę nożną, a coraz oko Michelle pomalowane na czarno z patrząc na jego kalejdoskopie . Danny dowiaduje się, że on robił wszystko, ponieważ jego rodzice są rozwiedzeni i chce jego rodzice wrócić razem. W końcu siostry ściągnął doskonały dowcip na nim zemsty: kiedy otwiera szafę drzwi Michelle rozpoczyna rozpylanie bitą śmietaną i DJ i Stephanie przyłączyć
79 11. “Tajemniczego wielbiciela” Joel Zwick Ellen Guylas 07 grudnia 1990
Podczas pikniku garbarzy “rodziny, Rusty – intryguje gustu DJ Ricky, gazeciarz – rodzaje miłości notatki dla DJ jako żart i mówi Michelle dać go do siostry i powiedzieć, że jest z gazeciarz. Jednak Michelle błędnie podaje go do Stephanie i mówi, że to z Rusty. Dzięki reakcji łańcuchowej, dziewczyna Danny’ego, Cindy uważa, że ​​Joey ją kocha, Joey uważa Cindy go kocha, Becky uważa, że ​​Danny ją kocha, Kimmy uważa, że ​​Jesse ją kocha, Jesse uważa, że ​​albo Danny i Joey jest zakochany w Becky, Danny i Joey oboje uważają, że Becky ich kocha, i, o ironio zwieść swoim wybryku, Rusty uważa, że ​​DJ go kocha. Wreszcie Michelle mówi, że Rusty wpisane notatki, i wszyscy go gonić. Ten odcinek został domniemanych być parodia tajemniczego wielbiciela , 1985 film, w którym Lori Loughlin , który gra Becky, zagrała.
80 12. “Danny in Charge” Joel Zwick Story przez: Stacey Hur
Teleplay przez: Boyd Hale & Scott Spencer Gordon 14 grudnia 1990

Podczas gdy Jesse i Joey są poza miastem, Danny próbuje stać się “Superdad” i spędzać czas z córkami “wszystko sam”, ale problemy zapewnienia gdy stwierdzi, że ma 2 wydarzenia w tym samym czasie. Stephanie chce, żeby przyszedł do jej nauki targach i DJ chce mu przyjść do swojego festiwalu teatralnego. Tymczasem Jesse i próba Joey sfilmować lisa w dziczy na reklamie.
Uwaga: Becky nie jest w tym odcinku, choć jest scena, w której Danny mówi do niej telefon.
81 13. “Happy New Year” Joel Zwick Jeff Franklin 28 grudnia 1990
Danny i Jesse skonfigurować Joey z dnia na Sylwestra , ale staje się tak oczarowany jej, że chce uciekać . Tymczasem Rusty przekonuje Stephanie, że ma zamiar ją pocałować o północy, ale kiedy o północy przychodzi i Rusty ujawnia był tylko żart, Stephanie kończy całując go.
82 14. “Dziewczyna Pracy” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 04 stycznia 1991
Danny umożliwia DJ dostać swoją pierwszą pracę, by zarobić na nowe trampki ona naprawdę chce, tak długo, jak ona może zachować swoje oceny w górę. Ale DJ jest w tarapatach, gdy dostaje “F” na jej próby nauki i Kimmy zmienia to wyglądać jak “A” Tymczasem Michelle napędza wszystkich do szaleństwa z tydzień uprzejmości w przedszkolu. Ponadto, Becky i Jesse próbował uzgodnić miejsca na ich ślub, zanim ostatecznie decydując się na ślub w San Francisco, dzięki sugestii Joey’a.
83 15 “Ol ‘Brown Eyes” Joel Zwick Ellen Guylas & Boyd Hale 11 stycznia 1991

Danny chce śpiewać z zespołem Jesse’ego w szkole DJ fundraiser udowodnić DJ, że może on być “hip i cool”, ale DJ jest całkowicie upokorzony przez myśl. Tymczasem Michelle ukrywa pierścień Jessego, gdy nikt inny nie chce grać “na gorąco i na zimno” z nią, a jej gra z Joey idzie na opak, gdy pierścień nie ma.
Uwaga: Po scenie otwarcia tego odcinka, włosy Danny’ego wydaje się być stylizowany nieco inaczej niż wcześniej.
84 16. “Stephanie pobiera Oprawiona” Joel Zwick Doug McIntyre 25 stycznia 1991

Stephanie musi dostać swoją pierwszą parę okularów , co czuła się “jak geek”. Również, gdy kuzyn Julie, Steve Urkel jest w San Francisco na wielkie targi nauki, Julie i DJ denerwuj się z nim, a on spotyka Danny’ego i Jesse, którzy są również podrażniona przez niego później, spotyka Michelle, kto stwierdzi, ma wiele wspólnego z nim o pieniądze. Kiedy Stephanie spotyka Steve’a, który pomaga jej się z jej dylemat szklanki. Biorąc jego rad, ona pożycza wszystkie śmieszne okulary Joey, ale nauczyciel konfiskuje je. Tymczasem Michelle dowiaduje się, jak korzystać z Skarbonka. Jesse jest zdezorientowany o kogo wybrać dla swojego najlepszego człowieka – Joey i Danny.
Specjalne gościnnie: Jaleel Biały w zwrotnicy wygląd, jak jego rodzina się liczy charakter, Steve Urkel
85 17 “Rybka zwana Martin” Joel Zwick Leslie Ray & David Steven Simon 01 lutego 1991
Michelle wygrywa złotą rybkę na karnawał, ale potem daje mu jego pierwszy – i ostatni – do kąpieli, i umiera. Później Danny daje jej duże akwarium, ale martwi się, że zabije kolejną niewinną rybę. W poletko, Becky uczy rodzinę (i niechętnie Jesse) square dancing dla ich nadchodzącego ślubu.
86 18 “Wesele” (Part 1) Joel Zwick Jeff Franklin 08 lutego 1991

Dni Jesse i Becky ślub przybywa, ale rodzina Becky sprawia Jesse się bać o utratę jego życia. Więc starając się mieć “ostatnią przygodę” jako jednego człowieka, Jesse idzie skoki spadochronowe , które kończy się mu utknięcie w drzewo.
Uwaga: aktorka Lori Loughlin wykorzystuje tę samą suknię ślubną nosiła na swój pierwszy ślub w tym odcinku dwóch części.
87 19 “Wesele” (część 2) Joel Zwick Jeff Franklin 15 lutego 1991

Becky poręczeń Jesse z więzienia w “Kraju Tomato”, a wesele – w końcu – rozpoczyna.
Uwaga: miejscowy szeryf gra Kin Shriner , były John Stamos w Hospital General zagra.
88 20 “Dom Fuller” Joel Zwick Leslie Ray & David Steven Simon 22 lutego 1991
Teraz żonaty, Jesse wyprowadza się z domu przez garbarzy “, tylko uświadomić sobie, że tęskni za rodziną bardzo dużo, zwłaszcza Michelle; Becky pojawia się z roztworu. W sub-działki, Stephanie stara się dowiedzieć się frakcje .
89 21 “Hole-in-the-Wall Gang” Joel Zwick Craig Heller & Guy Schulman 01 marca 1991
DJ i Stephanie przypadkowo umieścić dziurę w ścianie sypialni Danny’ego podczas walki. Tymczasem Jesse próbuje zrobić make-shift mieszkanie na poddaszu dla niego i Becky.
90 22. “Stephanie Odtwarza pole” Joel Zwick Mark Fink 08 marca 1991
Stephanie staje się nowa gwiazda dzban dla Danny’ego : Little League Baseball zespołu, ale jej “chłopak”, który znajduje się na ich rywalem zespołu, próbuje przekupić ją do rzucania mu “Easy przechodnie”. Po drodze, Michelle jest zablokowany z pokoju wujka Jessego, gdy jest się z Becky.
91 23 “Joey Goes Hollywood” Joel Zwick Leslie Ray & David Steven Simon 29 marca 1991
Przesłuchania Joey dla serialu telewizyjnego, Na fali, w którym zagrali Frankie Avalon i Annette Funicello . Również Stephanie chce zmienić jej imię po ciągłe drwiny i Michelle pracuje się na rachunek telefoniczny poprzez wywołanie Tokio, Japonia .
92 24 “Girls Just Wanna Have Fun” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 01 kwietnia 1991
DJ ma Becky pokrycie dla niej, a ona wymyka się, aby zobaczyć chłopca lubi. Tymczasem, z powrotem w domu Tannera, Stephanie uczy Michelle lekcję o fibbing i Danny pokazuje swoje umiejętności bilard, gdy Jesse dostaje stół bilardowy .
93 25 “Absolwenci” Joel Zwick Ellen Guylas 26 kwietnia 1991
Czując, że jego młodość jest ulotne, Danny stara się być znowu młody by “wychodzić” ze studenta. DJ sprawia przemówienie dla swojego młodszego studiach duży i Jesse pomaga w przedszkolu piosenki Michelle ukończenia szkoły. Stephanie czuje się pominięty, ponieważ (słownie Danny’ego), że jest “tylko” przejście z trzeciej do czwartej klasy, i chce ona mogła mieć czapkę / gown jak DJ i Michelle do wchodzenia w “górnej podstawowych”.
94 26 “Rock the Cradle” Joel Zwick Boyd Hale 03 maja 1991
Zespół Jesse, Jesse i Rippers, będzie w trasie, ale plany zmienić, gdy Jesse i rodzina okazuje się, że Becky jest w ciąży .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 5 (1991/92)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
95 1 “Double Trouble” Joel Zwick Jeff Franklin 17 września 1991
Jesse wraca do domu z jego trasy koncertowej zespołu latem, aby dowiedzieć się, że Becky jest o bliźniaki . Tymczasem Michelle boi i stracił na jej pierwszy dzień w przedszkolu , więc idzie do drugiej szkoły i płaci Stephanie wizytę.
96 2 “Swatka Michelle” Joel Zwick Ellen Guylas 24 września 1991
Michelle źle chce matkę, ale jej wybór okazuje się być jej nauczyciel przedszkola ( czerwiec Lockhart ), który jest dwa razy starszy od Danny’ego. Tymczasem DJ i Kimmy miejsc handlowych na jedną noc dla szkolnego projektu, ku przerażeniu garbarzy.
97 3 “Take My Sister, Please” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 1 października 1991
DJ nie chce dzielić się z sypialni z Stephanie i (dzięki przedwczesnej obelgę) ani nie Michelle, więc porusza Stephanie do łazienki na piętrze. Tymczasem Danny i Joey wchodzą na Becky porodu instruktora i Jesse zostaje podawana nad pragnienia Becky żywności podczas jej ciąży .
98 4 “O gdzie, gdzie ma My Little Girl Gone?” Joel Zwick Mark Fink 08 październik 1991
Danny zaczyna czuć, że DJ jest z wyłączeniem go z jej życia społecznego , więc zaczyna węszyć i odkrywa tajemnicę jej. Tymczasem od Michelle i Stephanie są teraz dzielić się z sypialni, Stephanie chce Michelle zdjąć wszystkie jej “rzeczy dla dzieci”. Joey i Jesse się zamknięty w piwnicy .
99 5 “Król i ja” Joel Zwick David Pollock & Elias Davis 15 października 1991
Jesse przeskakuje rodzinny piknik do pracy na pisanie piosenek, ale kończy się żałować. Człowiek, który wygląda jak Elvis Presley staje Jessego sumienie , doradztwo go na znaczenie rodziny i doradzanie mu udać się do pikniku.
100 6 “Legend of Ranger Joe” Joel Zwick Boyd Hale 22 października 1991

Joey jest oferowana pracę jako gospodarz programu dla dzieci telewizji, zatytułowany “Ranger Pokaż Joe” w smudze szczęścia, ale wkrótce on jest blisko jej utraty po tulenie jego poprzednik Ranger Roy ( Barney Martin ), który może “deal t z (z powodu ostrej fizycznej paranoi ). Becky i DJ są ciekawi, dlaczego Jesse chce dobrych nazw dla bliźniaków i Stephanie próbuje pozbyć się butów Michelle wodociągowej.
Uwaga: prawdziwe imię Jessego objawia się w tym odcinku. Jego prawdziwe nazwisko to Hermes Katsopolis, ale prosił matkę, aby zmienić Jessego po dokuczał jest w przedszkolu.
101 7 “Wolontariat” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 29 października 1991
Wolontariusze DJ w miejscowym domu opieki , i zaprzyjaźnia się z człowiekiem o imieniu Eddie ( Whitman Mayo ) z chorobą Alzheimera . Tymczasem Jesse stara się udowodnić Becky może obsługiwać pad Lamaze, Stephanie i Kimmy spierają się, który z psami rodzinnymi jest mądrzejszy, i decydują się trzymać psa pokaż sąsiedztwa w podwórku do decydowania.
102 8 “Taniec Trzeba” Joel Zwick Stacey Hur 05 listopada 1991
Stephanie zdecyduje się tańczyć w pełnym wymiarze godzin, ale nie zdaje sobie sprawy, że jest ważnym zobowiązaniem, że Stephanie nie może być gotowy do. Becky ma jej baby shower, które Michelle przypadkowo rozlewa fasole na po Uncle łapówek Jesse ją lodami.
103 9 “Happy Birthday, Babies” (Part 1) Jeff Franklin Jeff Franklin 12 listopada 1991
Jak Michelle czeka na swojego piątego urodziny (z Flintstones tematu), aby rozpocząć, cała rodzina patrzy na wszystkich dobrych czasów z życia Michelle. Michelle denerwuje się jednak, kiedy zdaje sobie sprawę, jej książka dziecko skończy.
104 10 “Happy Birthday, Babies” (część 2) Joel Zwick Jeff Franklin 12 listopada 1991

Michelle urodziny przyjęcie przerwania przez Becky będzie w pracy , a Jesse ma zapalenie wyrostka robaczkowego . W końcu, ona rodzi bliźniaków: Nicholas i Alexander (Nicky i Alex).
Uwaga: Jest to pierwszy występ od Mikołaja (Nicky) i Alexander (Alex).
105 11. “Nicky i / lub Alexander” Joel Zwick Ellen Guylas 19 listopada 1991
Powrót do domu ze szpitala, Jesse nie może powiedzieć jego bliźniaka synów, Nicky i Alex, poza. Tymczasem Danny lubi swoją nową, tymczasową współgospodarzem, Vicky Larson ( Gail Edwards ).
106 12. “Bachelor of the Month” Joel Zwick Tom Burkhard 26 listopada 1991
Danny jest wybrany jako “Bachelor Bay Area of ​​the Month”, ku dezaprobaty Michelle – i Vicky. Jesse i Becky zajmują się stresów bliźniąt.
107 13. “Easy Rider” Joel Zwick Story przez: Martie Cooka
Teleplay przez: Jeff Schimmel 3 grudnia 1991
Joey uczy Michelle, jak jeździć na rowerze bez kółek , a nie powiedzie się w pierwszej próbie, ale przekonuje ją, aby spróbować ponownie. Tymczasem Danny zaczyna dostać kameralny z Vicki i Jesse i Becky przygotować się do pierwszego bliźniaków męska podróż samochodem do nad-całuje ciotki Idy.
108 14. “Sisters in Crime” Joel Zwick Boyd Hale 17 grudnia 1991

Chociaż opieka nad dziećmi siostry, DJ postanawia zabrać je do kina z nią, kiedy jej zgniatanie ( Scott Weinger ) spada o niespodziewanie. Jednak, Stephanie i Michelle użyć wszystkie pieniądze na przekąski, pozostawiając nie tyle pieniędzy, by za nie zapłacić. DJ przekonuje Kimmy, który pracuje w teatrze, aby przemycić je, ale są one złowione przez kierownika. Czy Kimmy stracić pracę i Danny dowiedzieć?
Uwaga: To znaczy pierwszy występ Scotta Weinger jest na pokaz, jak Steve, zanim stanie się regularnym w sezonie szóstym. W tym odcinku jego postać nazywa nazwisko jest Peters (później Hale).
109 15 “Zagraj to jeszcze raz, Jesse” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 07 stycznia 1992
Dzięki Becky wraca do pracy, Jesse staje się “Mamo Pan”, a także stara się realizować rekordową ofertę. Tymczasem okazje Danny z Vicki wyjazdem i Stephanie przypadkowo plamy DJ sweter , którą opowiedział jej nie nosić.
110 16. “Kruszywo” Joel Zwick Diana “Jennie” Ayers & Susan Sebastian 14 stycznia 1992
Ulubiony piosenkarz Stephanie, Tommy Page , śpiewa specjalną piosenkę na jej dziesiąte urodziny. Prowadzi to do Stephanie rozwijających głównych zakochanej w nim, a następnie po DJ całując go.
111 17 “Spellbound” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 28 stycznia 1992
Stephanie jest przekonana, że będzie ona zdobyć jej szkoły Spelling Bee , tylko się pobity przez rywala kolega w pierwszej rundzie, która sprawia, że jej stracić wszystkie jej pewności siebie. Słowo straciła na to “Mnemonic”. W poletko, Michelle chce nauczyć się czytać.
112 18 “Too Much Monkey Business” Joel Zwick David Pollock 11 lutego 1992
Siostra Danny’ego, Wendy, zatrzymuje się na wizytę – z jej domowych małpa, która lubi Jesse i odgrywa hide-and-seek z Joey. Tymczasem Joey zakochuje się w Wendy i Danny nie jest bardzo zadowolony, a Stephanie i Michelle się martwić o przesyłce dla Wendy: głowa tiki (który okazuje się być niczym więcej niż bank).
113 19 “Diabeł Me Do It” Joel Zwick Story przez: Nicolas Paris ścienne i Jane
Teleplay przez: Elias Davis 18 lutego 1992

Sumienie Michelle dostaje najlepsze z nią po jej mishandles sprzęt muzyczny Jessego. Wściekły na Jessego za “Wujek plotkarz”, ona następnie ucieka do domu, jej przyjaciel Teddy’ego. Teddy starsza siostra gra sióstr rzeczywistych Tahj Mowry w Tia i Tamera Mowry . Poletko jest DJ stara się Stephanie i Kimmy stać się przyjaciółmi.
Uwaga: Bliźniaczki Olsen są zarówno w tym odcinku; Ashley jako zły Michelle i Mary Kate jako dobry Michelle.
114 20 “Wożąc panią DJ” Joel Zwick Mark Fink 25 lutego 1992
DJ dostaje jej ucznia zezwolenia , tylko napinać od nauki jazdy z “spięty” Danny i “wyluzowany” wujka Jesse. Tymczasem Michelle stara się zemścić na Stephanie po omal nie przeraża ją na śmierć, i udaje się z niewielką pomocą Joey’a.
115 21 “Twoje, moje i nasze” Bill Petty Stacey Hur 03 marca 1992
Jesse i Rebecca wyobrazić, jak swoje unikatowe techniki rodzicielskie mogą wpływać bliźniaków w przyszłości. Tymczasem Danny i Joey wziąć dziewczyny się do “nocy rodzinnej zabawy” po walce dziewczyny, która zamienia się w katastrofę.
116 22. “Kłopoty z Danny” Joel Zwick Ellen Guylas & David Pollock 17 marca 1992
Rodzina staje się rozdrażniony, kiedy Danny staje się zbyt obsesję na “Dzień wiosenne porządki”, zwłaszcza z Michelle na pokładzie. Tymczasem Jesse nie wierzy, Becky, kiedy mówi, że bliźnięta są indeksowania.
117 23 “Five jest Crowd” Joel Zwick Ellen Guylas 31 marca 1992
DJ idzie na randkę z heavy-metalu członka zespołu do Drive-In . To powoduje, Danny, Jesse i Joey iść “ratowanie” ją. Tymczasem Kimmy opieka nad dziećmi prowadzi do jakiegoś żywienia i klęsk zmieniających.
118 24 “Dziewczyny będą chłopcami” Joel Zwick Tom Burkhard & Stacey Hur 28 kwietnia 1992
Michelle postanawia, że ​​lepiej jest być chłopcem po jej najlepsza przyjaciółka, Teddy, jest zaczepiani przez spotykać się z dziewczynami. Tymczasem Jesse staje Ranger Joe pomocnik drwala Jess i DJ grozi wrócić na Stephanie za jej stałe ciekawskimi.
119 25 “Video Captain” (Part 1) Joel Zwick Mark Fink & Boyd Hale 05 maja 1992
Jesse rejestruje “Forever” z The Beach Boys , a na końcu dostaje kontrakt. DJ stara się przekonać swojego ojca, aby pozwolił jej uczestniczyć w programie studiów latem w Barcelonie, w Hiszpanii . Michelle próbuje nauczyć się gotować.
120 26 “Video Captain” (część 2) Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 12 maja 1992

Wytwórnia kończy się całkowicie rujnuje piosenkę Jesse, ku niechęci Jessego, a on opuszcza sesję nagraniową, tylko być inspirowane przez Michelle. Tymczasem Kimmy próbuje dostać się do Hiszpanii (na które musi przejść swój ostatni egzamin i przebiegu) z DJ i Michelle próbuje uzyskać ant ferma .
Gościnnie: Brian Robbins i Martha Quinn
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 6 (1992/93)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
121 1 “Come Fly With Me” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 22 września 1992

Rodzina czeka na powrót DJ-ów ze swojej podróży do Hiszpanii. DJ mówi jej rodzinę, że ma niespodziankę dla nich, tylko okazuje się być jej nowy chłopak, który jest problemem dla Danny’ego. Stephanie i Michelle nie są rozbawieni Steve i po nudnym lecie, decydują się zabawić przez nielegalnie skradanie się na samolot do Nowej Zelandii.
Uwaga: To jest pierwszy odcinek Nicky i Alex są odtwarzane przez Blake i Dylan Tuomy-Wilhoit.
122 2 “The Long Goodbye” Joel Zwick Ellen Guylas 29 września 1992
Michelle stara się “porwać” jej najlepszego przyjaciela, Teddy ( Tahj Mowry ), gdy dowiaduje się, że przenosi się do Teksasu . Tymczasem Vicky dostaje nową pracę w Chicago, a Danny jest podejmowaniu ważnych decyzji, w jaki sposób będą one utrzymać związek na odległość.
123 3 “Droga do Tokio” Joel Zwick Ken Hecht 06 października 1992
Piosenka Jessego “Forever” jest # 1 na muzyce wykresów-w Japonii, ale przyjemności gwiazdorstwa Jesse’ego wpływa Becky w sposób negatywny, a Jesse dostaje propozycję lat-długą trasę przez Pacyfik. Tymczasem DJ stara się pomóc Kimmy na prezydenta studentów.
124 4 “Radio Days” Richard Correll Tom Burkhard 13 października 1992
Jesse i Joey są oferowane miejsca pracy, jak Radio popołudniowych DJ-ów , ale gdy Joey robi sobie żarty Jessego, zaczynają kłócić się ze sobą. Tymczasem Joey zajmuje się żona pana Strowbridge jako partnera, a opowiadanie Stephanie ma znaków, które są ściśle związane z DJ i Steve.
125 5 “Lovers and Other Tanners” Joel Zwick Jay Abramowitz 20 października 1992
DJ zapomina wszystkie swoje priorytety, kiedy jej związek z Steve zaczyna się rozwijać, powodując Danny zabronić ich widywać. Tymczasem Jesse i Joey ich debiut radiowy pokaż Rush Hour Renegades, chociaż Jesse sprowadza się z zimnym prawa przed koncertem.
126 6 “Wychowywać Jesse” Joel Zwick Tom Burkhard 27 października 1992
Jesse objawia rodzinie, że zrezygnował z liceum, co czyni go chciał wrócić po odmowie pomocy DJ i Kimmy z ich “pobyt w szkole” kampanii. Tymczasem Michelle próbuje dowiedzieć się, jak związać swoje buty.
127 7 “Kłopoty w Twin Town” Joel Zwick Ellen Guylas 10 listopada 1992
Bogaci kuzyni Becky, Dick i Donna Donaldson, odwiedza ich dwoma córkami, i zamierzamy wprowadzić je w lokalnym “Twins Najlepsze” konkurs. Bliźniacy są bachory, a Dick i Donna nie przestaną obrażać Jesse, który skłania Jesse wejść Nicky i Alex do konkursu, aby mógł ich pokonać.
128 8 “Gra jest Thing” Joel Zwick Tom Amundsen 17 listopada 1992

Gra Jesse i Joey bezpośredniego Michelle, ” Yankee Doodle “, a Michelle naprawdę chce grać główną rolę Yankee Doodle, ponieważ zarówno jej siostry grał rolę, gdy byli w jej wieku. Jesse i Joey wybierz ją, ale ostatnią osobą do przesłuchania jest wyraźnie lepiej niż Michelle, więc Jesse i Joey odebrać je i Michelle jest wściekły. Tymczasem Danny stara się spędzać czas z DJ-em, bo czuje, że traci ją.
Uwaga: Jest to pierwsze pojawienie Blake McIver Ewing jako Derek Boyd.
129 9 “Nice Guys Finish First” Joel Zwick Jamie Tatham & Chuck Tatham 24 listopada 1992
Joey chce grać w charytatywnej hokej gry, ale stary znajomy wraca do łatwego Joey’a o złej pamięci, że Joey wolałby zapomnieć. Tymczasem Michelle jest przestraszony przez Goatboy i opowieści Muttman i staje się bardziej bać, gdy Joey zaczyna działających agresywnie.
130 10 “Nie jestem DJ-em” Richard Correll Sarit Katz & Gloria Ketterer 01 grudnia 1992

Stephanie chce źle, aby uzyskać jej uszy przebite po obejrzeniu dwóch z rówieśnikami z przekłutych uszu, ale Danny myśli, że nie jest jeszcze gotowa, bo DJ nie dostać jej uszy przebite do rozpoczęcia gimnazjum . Masz dość bycia babied i robi wszystko sam jako DJ było, Stephanie robi duży błąd pozwalając Kimmy przebijają uszy i się zarazić. Tymczasem, Nicky i Alex się ich pierwsze strzyżenie w zakładzie fryzjerskim Joey’a wujka Jaspera.
Uwaga: Wraz z jego zwykłej roli Joey’a, Dave Coulier pojawia się w podwójnej roli wujka Jaspera.
131 11. “Projektowanie” Mothers Joel Zwick Sarit Katz & Gloria Ketterer 8 grudnia 1992
Vicky matka ponownie ozdobił Stephanie i Michelle room, ale Danny nie jest gotowy zmienić swoje sposoby lub jego otoczenie. Tymczasem Jesse i Joey się nowy szef, który przeraża ich.
132 12. “Bardzo Tanner Boże Narodzenie” Joel Zwick Jay Abramowitz 15 grudnia 1992
W Garbarze świętować Boże Narodzenie , tylko dla DJ, aby dowiedzieć się, że Steve ma zamiar przenieść się do Florydy na studiach , po ukończeniu studiów. Tymczasem Becky strzela o Biały Christmases w Nebrasce, a Jesse ma Stephanie i Michelle do schroniska dla bezdomnych , aby pokazać im prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia.
133 13. “Gra Dating” Joel Zwick Jerry Winnick 05 stycznia 1993
Stephanie “wychodzi” z przyjacielem, myśląc, że jest to rzeczywista data. Okazuje się, że to spotkanie towarzyskie z chłopca drużyny baseballowej, a Stephanie jest zakłopotany, bo ubrani. Tymczasem Joey ma zakochanej w swoim szefem na stacji radiowych, więc Jesse ustanawia datę dla nich.
134 14. “Blues Birthday” John Tracy Mark Fink 19 stycznia 1993
Zajęta przez świętuje swoje sześć miesięcy z Steve, DJ zapomina o 16 lat Kimmy, więc w ostatniej chwili strona jest wymyślone z pomocą rodziny. Czy Kimmy sobie z tego sprawy?
135 15 “Be True to Twoje Przedszkole” Joel Zwick Tom Amundsen 26 stycznia 1993
Jesse leży na wniosku o bliźniaków, aby dostać się do ekskluzywnego przedszkola, ale musi myśleć szybko, gdy szkoła mówi, że są zainteresowani. Kimmy ma swoje prawo jazdy, a dziewczyny w końcu się zamknięty z brata samochodem, “Wild Thing”.
136 16. “The Heartbreak Kid” Joel Zwick Cathy Jung 09 lutego 1993
Steve daje Michelle a Walentynki cookies, co prowadzi do jej wierzyć, że Steve chce się z nią ożenić. Jednak po słodkie uroczystości udawanym, Michelle odkrywa, że ​​nie jest prawdziwe, co denerwuje ją. Tymczasem Jesse próbuje dowiedzieć się, jak korzystać z komputera i Danny i Joey powspominać stare płomienia.
137 17 “Milczenie nie jest złotem” Joel Zwick Ken Hecht 16 lutego 1993
Stephanie jest w parze z jej nemesis na projekt szkoły. On przychodzi do jej domu do pracy nad nią i Stephanie dowiaduje się, że jego ojciec fizycznie nadużywa go, ale ona jest zobowiązane do zachowania tajemnicy. Następnego dnia, nie ma go w szkole, a Stephanie martwi. Po szkole, Stephanie w końcu daje się i mówi Jesse, który nazywa miasto i chłopiec oddany do domu dziecka z dala od ojca. Stephanie czuje się winny w pierwszym o chłopcu są oddzielone od jego ojca, ale zdaje sobie sprawę, że mówienie dorosłego było słuszne, i zaczyna docenia jej własnego ojca.
138 18 “Proszę, nie dotykaj Dinosaur” John Tracy Jamie Tatham & Chuck Tatham 23 lutego 1993
Danny i trip Jesse przyzwoitki Michelle klasy do muzeum , ale Jesse nie jest w stanie utrzymać dyscyplinę w swojej grupie dzieci, co prowadzi do tragicznych wydarzeń. Tymczasem Stephanie przypadkowo daje jedną z cennych Joey’a karty baseball do Steve’a.
139 19 “Podziemne Blues Graduation” John Tracy Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Tom Burkhard 02 marca 1993
Na drodze do jego szkołę średnią, Jesse i rodziny utknąć w metrze . Ponownie, Kimmy babysits bliźniaków, z katastrofalnymi skutkami ponownie, angażując farby palec.
140 20 “Auto Prezent Wielki” John Tracy Ellen Guylas 16 marca 1993
Joey dostaje DJ w 1977 Pontiac Firebird jej Sweet Sixteen (urodziny) , ale później okazuje się, że Joey nie dostał różowy poślizgu widać, że kupił samochód, co policjant uważa, że ukradł go.
141 21 “Room for One More?” Tom Rickard Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Stacey Hur 06 kwietnia 1993
Jesse stara się udowodnić, Becky, że mogą mieć kolejne dziecko, mimo ich zajęty życia i obowiązków dbanie o Nicky i Alex. Ale okazuje się być katastrofą, gdy Stephanie i Michelle do opieki sąsiada świni, Nicky ma katar, Joey dostaje Rollerblade urazy i Becky dostaje nową pracę w weekend.
142 22. “Prom Night” Joel Zwick Adrienne Armstrong & Martie Cooka 04 maja 1993

DJ i Steve iść na bal , gdzie Steve i jego ex-dziewczyna jest ogłoszony jako “króla” i “królową” z balu. Tymczasem Danny czuje się onieśmielony, gdy dowiaduje się, Vicki jest starszy i silniejszy od niego.
Uwaga: Gdy Steve i Rachel taniec, piosenka w tle to ” I Will Always Love You “przez Whitney Houston .
143 23 “Dom spotyka Mysz” (Part 1) Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 11 maja 1993
Gdy Jesse jest wysyłany do Walt Disney World , on przynosi Becky ich rocznicy, jednak Garbarze dostać się do zbyt. Chociaż nie, Joey trafia do Hollywood Disney Studios i zwraca animację siebie, która budzi się do życia. Jesse musi pracować, a nie spędzać czas z Becky. Danny wciąż stara się zaproponować do Vicky. A DJ, Kimmy, Stephanie i Michelle znaleźć pociąg , w którym pierwszą osobą, aby “genie pojawiać” przez tarcie “magiczną lampę” dostaje trzy życzenia. Michelle tnie przed Stephanie i dostaje trzy życzenia. Używa jej pierwszy na jeździć niczego bez linii. Następnie pojechać karuzelę ponad sześć razy i Michelle nie pozwala im jeździć niczego innego. Gdy Michelle podsłuchuje rozmowę inne dziewczyny ‘o tym, jak apodyktyczny ona coraz, ucieka. Tymczasem DJ widzi Steve wszystkich (w tym Księcia z Bajki, Piotrusia Pana , Robin Hood , Bert i Aladdin , który wyraził także Scott Weinger).
144 24 “Dom spotyka Mysz” (część 2) Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 18 maja 1993
Michelle wykorzystuje swoją drugą chcą mieć tea party. Jesse i Joey zrobić ich pod wodą raportu w dzwonu nurkowego. Jednak Joey boi się wrócić, gdy widzi rekina, co powoduje Jesse przegapić swój piknik z Becky. Ku irytacji Stephanie, Michelle po ucieczce dostaje w kłopoty, ale nadal ma mieć jej tea party. Kiedy go zobaczyć Indiana Jones stunt, Danny ujawnia, że znalazł się un-przerwanie sposób zaproponować Vicky. Po koncercie, Stephanie prosi, aby wrócić do hotelu, bo “nie czuje się dobrze”. Stephanie mówi również pod nosem, że jej dzień nie był tak duży jak Michelle i Michelle słucha tego. Choć DJ i Kimmy są w hotelu, widzą Steve tam odprawie, i mówi, że nie mógł znieść, aby być z dala od DJ Michelle robi to, co trzeba i używa jej trzeci chce dać Stephanie ją “Księżniczka Dnia” tytuł. Cała rodzina, a następnie jeździć na głównej pływaka z Myszką Miki. Wszyscy oni następnie przejść do koncertu Jessego i poświęca ” marzenie Listy Your Heart Makes “do Becky. Jak fajerwerki iść do nieba, czytamy “Vicky, wyjdziesz za mnie?” i Vicky mówi, że tak.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 7 (1993/94)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
145 1 “To była ciemna i burzowa noc” John Tracy Marc Warren & Dennis Rinsler 14 września 1993
DJ, Stephanie i Michelle niepokojem powrotu do miejsca ich letniego obozu , ale są zaskoczeni, jak wszystko okaże. Tymczasem, Nicky i Alex nie będzie spać w swoich łóżkach, preferując Jesse i łóżko Becky.
146 2 “Apartament” John Tracy Tom Burkhard 21 września 1993
Steve przenosi się do własnego mieszkania , a DJ jest podekscytowany jak dużo prywatności ona i Steve może się tam, ale martwi szpiedzy Danny na nich przez okno, kiedy DJ rozkłada godzinę policyjną. Tymczasem Michelle nie może znaleźć się hobby na Dzień Hobby w szkole, więc zaczyna zbieranie liści z podwórka, ku przerażeniu Stephanie. Jesse i Joey próbują utorować podjazd – z katastrofalnymi skutkami.
147 3 “Wrong-Way Tanner” John Tracy Jamie Tatham & Chuck Tatham 28 września 1993
Podczas gry w piłkę nożną gra, Michelle przypadkowo zdobywa zwycięską bramkę dla drużyny przeciwnej. Jej zespół ma na nią zły, co pozostawia Michelle uczucie straszne i nigdy nie chce grać w piłkę jeszcze raz. Tymczasem Stephanie jest nagrywał też na video jej rodzinę do szkolnego projektu, ale łapie wszystkie z nich w kłopotliwych chwil.
148 4 “Tough Love” Joel Zwick Ellen Guylas 05 października 1993
Jesse i Becky, z pewnych wskazówek od reszty rodziny, uświadomić sobie, że bliźniaki nie są na tyle zdyscyplinowany, kiedy wędrować bez celu po domu i kończy się zniszczeniem projektu Michelle nauki. Łapówki Danny dziewczyny udawać jak gotowanie Vicki.
149 5 “Fast Friends” John Tracy Bob Sand 12 października 1993
Stephanie idzie do gimnazjum, szkoły i stara się poznać nowych przyjaciół, dzięki nowym planie redistricting. Jednak grupa spotyka stara zachęcając ją palić papierosy . Tymczasem DJ, Kimmy, a Steve join Jesse i Joey na specjalnym segmencie swojej audycji radiowej, której Jesse i Joey spierają się o segmentu tytułu.
150 6 “Klub Smash: The Next Generation” John Tracy Carolyn Omine 19 października 1993
Jesse dziedziczy “Klubu Smash”, ale potrzebuje kredytu, bo miejsce musi być wniesiona do kodu. Podczas wywiadu, Jesse używa DJ, Stephanie i Michelle, aby pomóc mu przejść inspekcji kodu. Tymczasem Michelle ma dwóch nowych pomocników: Nicky i Alex.
151 7 “Lęk wysokości” John Tracy Tom Amundsen 26 października 1993
Danny Michelle zapomina, jak szybko rośnie, i mimowolnie traktuje ją jak dziecko. Michelle wścieka się na Danny’ego, a on zgadza się pozwolić jej dorosnąć i być “duża dziewczynka”, mimo że tak bardzo boli. Tymczasem Jesse stara się na podejmowaniu decyzji o wznowienie Klubu Smash.
152 8 “Another otwarcia, Another No Show” Joel Zwick Story przez: Elias Davis
Teleplay przez: Tom Burkhard 02 listopada 1993
Jesse oficjalnie otwiera “Klubu Smash”, ale przypadkowo zostaje zamknięty w szafie magazynowej z Kimmy i inne nieszczęścia zapewnić. Dzieci stają się kelnerzy i Danny jest w większości hiper od picia zbyt dużo kawy.
153 9 “Dzień Rhino” James O’Keefe Adam I. Lapidus 09 listopada 1993
Michelle zostaje “oszukany”, gdy włada Rigby Rhino doll, że kończy się miniaturowy plastikowy postać, a ona, Stephanie, Joey, a jej protest przyjaciele na pokaz Rigby. Tymczasem DJ i Steve zmierzyć swoje własne problemy, kiedy przygotowuje się do opery , w tym włosy i skupienia.
154 10 “Gra Prying” John Tracy Ellen Guylas 16 listopada 1993
DJ jest wściekły, kiedy Stephanie idzie zbyt daleko w inwazji jej prywatność. Danny, Jesse i Joey próbują sprzedać nowy produkt do natryskiwania na włosy na długo oczekiwany film , ale dowiedzieć się, że został już wykonany.
155 11. “Złodzieje rowerów” John Tracy Chuck Tatham & Jamie Tatham 23 listopada 1993
Michelle traci jej rower i zakłada się, że ktoś go ukradł. Jesse, Joey i Danny każde spojrzenie go na rowerze, ale nieumyślnie ukraść trzy rowery, które wyglądają jak Michelle. Sąsiedztwo “łapacze przestępczości” (Kimmy i pani Carruthers) zacząć badać, natomiast rodzina beznadziejnie próbuje ukryć skradzione rowery.
156 12. “Support Your Local tatę” James O’Keefe Bob Sand 30 listopada 1993
Jesse i Becky dołączyć do lokalnej grupy wsparcia , gdy Nicky i Alex nie będzie wchodzić w interakcje z innymi dziećmi w ich Playgroup, tylko siebie. Tymczasem Stephanie i Michelle użyć sekret DJ do szantażu ją na korzystanie z jej ubrania z jej szafy.
157 13. “Barwy” John Tracy Marc Warren & Dennis Rinsler 14 grudnia 1993

Joey dostaje pracę jako gospodarz lokalnego teleturnieju , para idealna. On ma rodzinę, aby zrobić pierwszy pokaz z nim, z DJ i Steve jako para randki, Jesse i Becky, jak małżeństwo, a Danny i Vicky jako narzeczonych. Vicky nie może zrobić, więc Danny musi sparować się ze starej kobiety o imieniu Estelle. Reżyser spektaklu mówi Joey zawstydzić zawodników, i robi wiele do rodziny fanów. Na koniec pokazu, Vicky pokazuje się i mówi Danny, że dostała pracę jako kotwicy sieci w Nowym Jorku. Danny mówi jej, że nie może podjąć związek na odległość, a dwa zerwać zaręczyny i zerwać, mimo, że wciąż coś do siebie. Z powrotem w domu, Stephanie ma problemy z uzyskaniem Nicky i Alex w piżamie w łóżku.
Uwaga: Ten odcinek mija ostateczny wygląd Vicky ( Gail Edwards )
158 14. “Czy to prawda, O Stephanie?” Joel Zwick Carolyn Omine 04 stycznia 1994

Gia ( Marla Sokoloff ) i Stephanie oba mają zakochanej w nowym chłopcem w szkole. Kiedy Stephanie prosi go na randkę, Gia jest wściekły i próbuje uczynić jej życie nieszczęśliwy, jeśli nie zrezygnować. Stephanie i jej przyjaciel próba Mickey zemsty przeciw Gia, a następnie dowiedzieć się, że nie jest to właściwa droga.
Uwaga: Niektóre z serialu nazwisk członków załogi jako nauczycieli GIA jest, jak widać na jej blown-up karty raportu .
159 15 “Test” John Tracy Dan Chasin & Linda Lane 11 stycznia 1994

DJ jest zdenerwowany biorąc nadchodzące SAT test. Noc przed badaniem podaje, DJ ma koszmar o teście będzie wszystko w porządku. Tymczasem Michelle idzie za burtę z gwizdkiem zgłoszenie “naruszenie bezpieczeństwa”.
Uwaga: sequel został wyprodukowany w okresie ośmiu, zatytułowany ” Taking the Plunge “. Vanna Białe gościnnie.
160 16. “Funny Valentine Joey’ego” John Tracy Adam I. Lapidus 25 stycznia 1994
Dziewczyna Joey’a, Roxy ( Felicia Michaels ), spotyka się z rodziną po raz pierwszy, ale to sprawia, że zabawy z nich podczas swojego stand-up rutyny komedia, która przenosi prawo garbarzy. Tymczasem, po znalezieniu papugi ogromnego właściciela sklepu, dziewczyny dostać kredyt sklepie, ale co oni dostać?
161 17 “Last Dance” John Tracy Tom Amundsen 08 lutego 1994
Dziadek Jessego, Papouli, przychodzi odwiedzić rodzinę Tanner. Podczas wizyty, silny związek opiera się między nim i Michelle. Obiecuje, Michelle, że dla pokazać i powiedzieć w szkole, on przyjdzie i zrobić z nią zatańczyć. Niestety, Papouli umiera w nocy podczas snu. Każdy jest żałoba, ale szczególnie Michelle i Jesse, ze względu na ich silny związek z Papouli. Jesse kończy się chodzić do szkoły z Michelle i wykonując taniec na koncert i powiedz. Dwa subplots: DJ i Kimmy się w bójkę na okulary przeciwsłoneczne, a Danny spełnia długoletniego marzenia jego i Joey’a poprzez zakup łodzi.
162 18 “Kissing Cousins” John Tracy Tom Burkhard 15 lutego 1994

Po powrocie z pogrzebu Papouli w Grecji, Jesse przywraca jego Stavros kuzyn, który kończy się korzystając z hojności garbarzy “i życzliwości. Jak Stavros przeprasza, on twierdzi, że jego wioska została zniszczona w wypadku, do którego rodzina inscenizuje maraton tańca w klubie Smash. Jednak faktycznie kłamał i planuje iść do Orlando na Florydzie , która wyjdzie na jaw na nakłonieniu Rebecca go do ujawnienia jego plan na klubowej system PA.
Uwaga: Wraz z jego zwykłej roli Jessego, John Stamos pojawia się w podwójnej roli: Stavros.
163 19 “Love on the Rocks” Tom Rickard Ellen Guylas 01 marca 1994
Czując, że jej związek z Steve rozeszły, DJ bada wszystkie inne opcje, zanim ostatecznie zerwanie z nim. Tymczasem Joey odgrywa pre- kwiecień Fool Day dowcip na rodziny i starają się dostać na niego z własnej żart z udziałem loterię.
164 20 “Michelle la Carte” John Tracy Cathy Jung 15 marca 1994
Michelle postanawia wprowadzić Derby Box Soap . Ona i Becky rozpocząć pracę w samochodzie, że Michelle będzie jeździć, ale Michelle kończy pracę po fellow racer naśmiewa się z nią za to, że “racer dziewczyna” i mówią dziewczyny nie są dobre z samochodów. Subplots m.in. DJ stara się radzić sobie z jej niedawnym rozstaniu i Stephanie nauczania Joey baletu .
165 21 “Bądź swoim najlepszym przyjacielem” Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Tom Amundsen & Ellen Guylas 05 kwietnia 1994
Michelle jest przypisany projekt narysować kontury jej najlepszą przyjaciółką na papierze, ale Teddy wraca do San Francisco , pozostawiając Michelle wybierać między Denise (nowy) i Teddy (stary) z ich posiadłości. Tymczasem Jesse czuje się opuszczony, gdy Joey i jego dziewczyna, Roxy, wieprz mikrofon na Jessego i pokaz Joey’a radiowej.
166 22. “Date with Fate” Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Bob Sand & Chuck Tatham & Jamie Tatham 03 maja 1994
DJ i Danny go w różne randki w ciemno, ale w końcu sam ze sobą w tej samej restauracji. Jesse przygotowuje na Dzień Matki , ale bliźniacy świętować dzień wcześniej, ku jego wielkiemu rozczarowaniu.
167 23 “Too Little Richarda Too Late” John Tracy Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Elias Davis 10 maja 1994
Joey postanawia kandydować na PTA prezydenta, aby pomóc uratować klasę Michelle sztuki, ale uważa, że trudno jest konkurować z szerokiej kampanii pani Carruthers “promocja, tylko do wuja Denise, Mały Richard przyjść pomóc.
168 24 “Dom podzielony” Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Tom Burkhard & Adam I. Lapidus i Carolyn Omine 17 maja 1994

Milionerem ( Keene Curtis ), który mieszkał w Tanner domu dorasta chce kupić od Danny’ego, oferując dwa razy tyle pieniędzy, ile dom jest wart. Wszyscy zgadzają się, i jest podekscytowany ruchu i zaczyna nowe życie, z wyjątkiem małej Michelle, a ona się przed niczym, aby pobyt w “jedynego domu, ona kiedykolwiek mieszkał w”.
Uwaga: Jest to ostatni występ Scott Weinger jak Steve, aż do finału serii. Ten odcinek jest ostatnim z kredytu produkcji i dystrybutor voice-over przez Dave Coulier dla konsorcjalnych powtórkach.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 8 (1994/95)
Nie w
seria Nie w
sezon Tytuł Reżyseria: Wpisany przez Data premiery w ABC
169 1 “Excellent Adventure komety” Joel Zwick Marc Warren & Dennis Rinsler 27 września 1994

Michelle ma Comet na spacer, ale on dostaje luźne i spędza dzień w roamingu na całym San Francisco . Rodzina gorączkowo szuka dla niego. Tymczasem Jesse zostaje wyrzucony Jessego i glebogryzarki z powodu problemów na zobowiązania.
Uwaga: Jest to tylko część serii, który został faktycznie nakręcony w San Francisco.
170 2 “Breaking Away” Joel Zwick Tom Amundsen 04 października 1994
Pamiętasz, jak Danny poczuł, kiedy Michelle zaczęła przedszkola? Teraz to jest Jesse i kolej Becky denerwować, gdy Nicky i Alex początku przedszkola. Tymczasem Gia ( Marla Sokoloff ) zaczyna naprawdę wpływać Stephanie i Stephanie zamienia się w plucha. Michelle jest zły i próbuje wyjść z niej i sypialni Stephanie.
171 3 “Making Out jest trudne do zrobienia” Joel Zwick Carolyn Omine 11 października 1994

Stephanie idzie na imprezę w mieszkaniu Gia, ale okazuje się być bez nadzoru make-out stroną. Tymczasem Barry Williams zastępuje Jesse jako wokalista z Rippers i Jesse wyobraża sobie swoją przyszłość bez muzyki, kiedy decyduje się rzucić śpiewanie.
Uwaga: część, gdzie Danny i Claire mówi, Danny personifikuje Marge Simpson z The Simpsons . Carolyn Omine , pisarzem dla tego odcinka stanie się rzeczywiste pisarza The Simpsons pięć lat po tym odcinek wyemitowany.
172 4 “I Got a Secret” Joel Zwick Ellen Guylas 18 października 1994
Michelle dołącza do tajnego klubu i wszyscy przysięgę na nie mów o tym nikomu, a każdy, kto mówi, zostaje wyrzucony z klubu. Gdy zdecydujesz się, jak zostać liderem klubu muszą uzyskać specjalne zabawki. Gdy Michelle prosi Danny’ego o pieniądze, że nie będzie nic, dopóki nie powie mu, dlaczego ona chce trochę. Następnie opowiada mu o tajnym klubie. Kiedy mają się spotkanie klubu, Danny przypadkowo wyjawia, że ​​wie o klubie i Michelle zostaje wyrzucony. Danny, Jesse i Joey określone znaleźć zabawki, które mogłyby dostać ją z powrotem w klubie. Gdy sklep otwiera, są w stanie dostać się do zabawki ze względu na to, jak to jest popularne. Ale znaleźć kupca ulicy i kupić od niego. Gdy Michelle wraca do klubu, okazuje się, że zabawki, które kupili od handlowca ulicy jest knock-off, a nie prawdziwa. W poletko, po DJ i Nelsona break-up, Kimmy ma pęknięcia w Nelson, pozostawiając DJ zazdrosny. Tymczasem Becky i Jesse zrobić list o swoich byłych kochanków.
173 5 “To Joey, With Love” Joel Zwick Jamie Tatham & Chuck Tatham 25 października 1994
Joey jest substytutem nauczyciel klasy Michelle. Oczywiście Michelle uważa, że ​​będzie najlepszym nauczycielem, ale kiedy ona popycha go do zabawy robi jej wysłany do gabinetu dyrektora. Tymczasem Jesse przesłuchań gitarzystów , w tym Danny, na miejscu, w swoim nowym zespole. Danny okazuje się być bardzo dobre, i obawia się, Jesse, że będzie musiał umieścić Danny’ego w zespole, dopóki nie zostanie powalony przez przesłuchanie przez Viper, młody buntownik, który uderzył z DJ.
174 6 “You Pet, kupił ją” Joel Zwick Greg Fields 01 listopada 1994
Michelle sprawia, że ​​221 dolarów lemoniady sprzedaży dla pracowników budowlanych na dzień unseasonably gorąco, a kiedy Kimmy idzie z nią do cukierni wydać swoje pieniądze, dostaje sidetracked i kończy się na zakup osła (którego ona nazywa Shorty) w zoo, a nie, powodując wiele problemów wśród rodziny, takie jak reakcje alergiczne DJ do Shorty, z jej starszych zdjęć dzień następny, jej stałe braying w nocy, niszcząc cenne zdjęcie jednego z przodków Danny’ego i rozbiórka lekcji Stephanie. Każdy lubi pomysł Becky z darowizny Shorty do zoo dla dzieci. Tymczasem Jesse próbuje śpiewać trzy towarzystwo piosenkę, ale staje się coraz niektóre teksty błędnych, aż w końcu, rodzina pomaga mu.
175 7 “On the Road Again” Tom Rickard Ellen Guylas 08 listopada 1994
Jesse rusza w drogę ze swoim nowym zespołem, tylko dowiedzieć się, że nie jest tak efektowne jak kiedyś, że to było. DJ ma kameralny z zespołu Jesse’ego gitarzysta, Viper, który doprowadza do furii Danny’ego i Jesse i Jesse rzuca Viper z zespołem (“Znasz zasady, nie randki moją rodzinę!”), Ale w końcu pozwala mu się ponownie po tym, pomaga mu się w napiętej sytuacji z udziałem jego przeszłości i polka .
176 8 “Danger Claire and Present” Joel Zwick Tom Amundsen 22 listopada 1994
Mama Danny i Gia za rozpocząć randki, które Stephanie i Gia znaleźć świetne, ale Michelle nie znajdzie tak wielkie. Na dzień Danny i Claire w klubie Smash, Michelle ma drastycznych zmian w stylu. DJ odkrywa Viper jest analfabetą, co prowadzi do napięć między nimi.
177 9 “Wild jazdy Stephanie” John Tracy Adam I. Lapidus 29 listopada 1994
Stephanie i Gia pójść na joy-ride z parą dużych chłopców szkół, że spotkał się w centrum handlowym, którzy jeżdżą bardzo nierozważnie. Tymczasem, kiedy Michelle prosi o pomoc na gry wideo , Jesse, Joey, Danny i Becky obsesję na punkcie przejściu gry. Później, Gia zachęca Stephanie, aby przejść do innego joy-ride, ale DJ zatrzymuje Stephanie od iść, ostrzegając ją i grożąc powiedzieć Danny’emu jeśli idzie. Stephanie jest zły na nią, ale później uświadamia sobie, że DJ uratował jej życie, gdy dowiedział się Gia i chłopcy byli w złym wypadku samochodowym.
178 10 “Under the Influence” John Tracy Adam I. Lapidus 06 grudnia 1994

DJ i Kimmy pójść do college’u braterstwa imprezie, gdzie Kimmy upija. Po opuszczeniu strony, dyskutują nad tym, co się naprawdę stało i Kimmy wścieka się na DJ dla “psują” jej noc, ale zdaje sobie sprawę, że DJ dbał tylko tyle, bo jej mama została zabita przez pijanego kierowcę. W poletko, bliźniacy zaczynają nienawidzić Michelle po rani ich uczucia przez krzyczy na nich.
Uwaga: W tym odcinku, to dowiedziałem się, że oficjalna przyczyna Pam śmierci był wypadek samochodowy z udziałem pijanego kierowcy . (To już nauczyłem się w drugim sezonie w “Do widzenia, panie Niedźwiedzia”, ​​że Pam ulegli obrażeń doznanych w wypadku samochodowym, ale nie ma informacji, w jaki sposób doszło do wypadku okazało się, dopóki tego odcinka.)
179 11. “Zatrzymanie Ye Panowie Wesołych” John Tracy Carolyn Omine 13 grudnia 1994
Jesse i Michelle zostają zablokowane w sklepie z zabawkami w Wigilię, kiedy próbuje do niej wrócić prezent na złym humorze właściciela ( Mickey Rooney ). Bliźniaki zaczynają obawiać Świętego Mikołaja. Właściciel następnie sukienki jak Święty Mikołaj i przychodzi do domu przez garbarzy “, po tym, co sobie miły człowiek jest.
180 12. “Wybór DJ” John Tracy Mark Fink 03 stycznia 1995
Nelson i Viper walczyć o to, kto zasługuje na chłopaka DJ’a po Viper zrywa z nią. Rodzina wraz z resztą dzielnicy wspólnie pomagają odbudować zdewastowany miejscowym parku. Gość specjalny Frankie Valli .
181 13. “Producent” James O’Keefe Diana Darby 10 stycznia 1995
Becky jest promowany do producenta “Wake Up, San Francisco”, co Danny zazdrosny. DJ i Stephanie postawić zakład na jak długo mogą iść bez fast foodów, a Jesse stara się kontrolować bliźniaków, którzy działają się w restauracji. Joey dowiaduje się, że jego ulubione ciasteczka, Vanilla łasice, nie są już wykonane, co czyni go bardzo rozczarowany.
182 14. “Super Bowl Fun Day” Joel Zwick Jamie Tatham & Chuck Tatham 25 stycznia 1995
Joey i Jesse wcześniej zgodził się Michelle i jej przyjaciół do muzeum nauki w tym samym dniu, jak Super Bowl XXIX , więc idą do baru sportowego, a następnie muszą przynieść członków bar sportowy do ich domu po kilku wpadek . Danny i Becky są na specjalne zlecenia na wielkiej gry w Miami . Tymczasem DJ ma wywiad stypendialny.
183 15 “My Left i Right Foot” Tom Rickard Ellen Guylas 31 stycznia 1995
Po dokuczał jest przez siostry i Kimmy podczas zakupów na buty, Michelle uważa, że ​​jej stopy są za duże. Z pomocą jej przyjaciółka Lisy, Michelle próbuje je zmniejszyć poprzez owinięcie ich w folię termokurczliwą i moczenie ich w wodzie wypełnionej kostkami lodu . Kiedy Danny dowiaduje się, wraz z DJ, Stephanie i Joey, mówi DJ i Stephanie, że dokuczanie jest nie tylko szkodliwe, ale także może naprawdę cios rzeczy nieproporcjonalne dla małego dziecka. DJ i Stephanie przeprosić Michelle. Jesse odkrywa zły śpiew Becky, gdy dołącza do niego, Joey i Danny w śpiewie chłopcom piosenkę na dobranoc, ( Dom Puchatka przez Kenny Loggins ).
184 16. “Air Jesse” Joel Zwick Laurie Parres 07 lutego 1995
Jesse zgadza się wziąć udział w charytatywnym koszykówki gry, ale najwyraźniej nie ma żadnych umiejętności lub wiedzy o koszykówce. Kareem Abdul-Jabbar jest arbitrem gwiazda w grze. Jesse, nieświadomie, dostaje lekcję koszykówki od niego. Becky zajmuje się złym sweter, że Stephanie wykonane.
185 17 “Dateless w San Francisco” Joel Zwick Greg Fields 14 lutego 1995
W ramach przygotowań do partii Walentynki w szkole, i Michelle próba Teddy aby być chłopak i dziewczyna. Joey również zostanie wysłana słodycze i kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Jesse i Becky staram się mieć dzień na romantyczny Walentynki i Danny stara się mieć dobre bieżąco z Claire, jak również.
186 18 “We Got the Beat” John Tracy Marc Warren & Dennis Rinsler 21 lutego 1995
Stephanie, Gia, ich przyjaciel Melissa ze szkoły, a Kimmy założyć zespół, z Jessego jako trenera. Ale oni są bardziej związane z wyglądem niż próby, a ich wydajność jest przerażająca. Danny i Joey próbują wykorzystać domową djów na szybkie wzbogacenie się.
187 19 “Biorąc Plunge” John Tracy Tom Amundsen 28 lutego 1995

Kimmy gaśnie w Reno, w stanie Nevada , aby wziąć ślub z chłopakiem, po włączeniu zaczyna Duane przez każdego College w Kalifornii, a rodzina myśli, że jest DJ ślubie Nelsona, bo nie dostać się do Stanford , gdzie zawsze chciał , aby przejść do, i zostawiła notatkę mówiąc im, gdzie poszła, ale głodny Comet żuć go i to, co pozostało to, co wydaje się DJ mówiąc, że się żeni do Nelson w Reno, ale to, co ona rzeczywiście napisał, że Kimmy brał ślub i że ona była z Nelson na jej drodze do Reno. Oni również znaleźć puste przypadku biżuterii, którą uważałem za ring, ale tak naprawdę tylko wynajmowane kolczyki, że Nelson nabyli dla DJ nosić. Danny i Jesse spieszyć do Reno zatrzymać domniemanego ślubu, tylko dowiedzieć się prawdy. Kimmy nie zdecyduje się pobrać. Tymczasem Joey spotyka się z królową Anglii , ale gdy próbuje zdjęcia Michelle, jest błędne, jako zabójcy i rozwiązane przez ochroniarzy.
Uwaga: odcinek służy również jako sequel do odcinka ” testowym “.
188 20 “Up on the Roof” John Tracy Story przez: David Valliere
Teleplay przez: Matt Miller & Barrie Nedler 14 marca 1995
Jesse i Kimmy porozmawiać DJ na ciągnięcie “klasycznego” starszy dowcip: podnoszenia przez głównego samochód na dach szkoły. Jesse jednak zdecyduje się wziąć na siebie winę, kiedy zostanie złapany w samochodzie po próbie kaptur, bo padał deszcz, ale DJ postanawia przyznaj się. Głównym jednak wydaje zły na początku, ale potem przyznaje się do DJ swój mały sekret: że faktycznie lubi widzieć, kto może pociągnąć najlepszy dowcip na niego. Gotowanie Michelle i Becky powoduje złe trawienie dla Tanners.
189 21 “Leap of Faith” Joel Zwick Chuck Tatham & Jamie Tatham 21 marca 1995
Gości na Wake Up, San Francisco przekonuje Becky iść bungee jumping , wiele dezaprobaty Jessego. Tymczasem Michelle chce być bardziej jak DJ i Stephanie, i uczestniczyć w Counting Crows koncert, więc DJ i Stephanie drażnić ją tworzących historię, że ma “choroba Smedrick za”.
190 22. “All Stood Up” Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Carolyn Omine & Adam I. Lapidus 04 kwietnia 1995
Stephanie prosi chłopaka w szkole, że ona ma się podobasz, Ryan ( Andrew Keegan ), aby przejść do tańca z nią, a on się zgadza. Ale w nocy z tańca, Ryan nie pojawi się, a Danny próbuje przejąć sytuacji, ale to tylko sprawia, że ​​gorzej. Michelle próbuje Beat DJ na coś, ostatecznie wygrywając w stanie zawieszenia . Kimmy zaburza próby Jessego, aby obniżyć swoje ciśnienie krwi .
191 23 “Michelle Rides Again” (Part 1) Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Adam I. Lapidus 23 maja 1995
Michelle wchodzi koń konkurencji jazdy i staje się przyjaciółmi z innego zawodnika, Elizabeth. Ale kiedy Danny i matka Elżbiety zbyt duże ciśnienie na każdym z ich dzieci, aby wygrać, Michelle i Elizabeth zgaśnie jazdy dla zabawy, a nie przechodzi z konkurencją. Gdy Michelle próbuje dostać konia skakać przez dziennik, koń wpada w panikę i Michelle wyrzucony, uderzając głową i jest nieprzytomny. Tymczasem Kimmy próbuje znaleźć DJ datę balu, Stephanie próbuje opowiadać o grze, a Jesse i Joey rozważyć dodanie do swojej agendy już zajęty.
192 24 “Michelle Rides Again” (część 2) Joel Zwick Story przez: Marc Warren & Dennis Rinsler
Teleplay przez: Carolyn Omine 23 maja 1995

Michelle ma amnezję po swoim wypadku i nie pamięta, kim jest ani kim jest jej rodzina. Każdy próbuje różnych rzeczy, aby Michelle pamiętać, kim ona jest, ale nic nie działa. Stephanie partnerem zabaw, Andrew, całuje ją po znalezieniu się, że ma w nim zakochana i Kimmy zorganizował jej chłopaka kuzyna, aby być data DJ prom. Pod koniec, Michelle ma ją w pamięci i wszyscy szczęśliwi, aby się tego dowiedzieć. Michelle nie ma pamięci o wypadku i pyta, dlaczego wszyscy są tak szczęśliwi. DJ wyjaśnia, że ​​uderzyła głową po upadku z konia i Becky mówi, że Michelle nie pamiętał nic o kim ona lub ktokolwiek inny. Michelle mówi wszystkim, że nigdy nie może o nich zapomnieć, ponieważ są jej rodzina, która Danny jest szczęśliwy usłyszeć. Kimmy przyjeżdża i mówi DJ, że jej termin nie mógł zrobić. DJ jest rozczarowany, że będzie ona przegap bal, ale Kimmy mówi jej, że znalazł inną datę dla niej i Steve idzie w drzwiach. DJ chętnie się z nim zobaczyć i przytulić i powiedzieć sobie, że zostały odebrane i się pocałować. Rodzina wita Steve i Michelle pyta Jesse, jak z nim była. Jesse mówi jej, że był całkiem z niego i że to było jak część jej brakowało więc wtedy część wszystkich z nich było, ale to, że ma przez to. Joey mówi, że to się tak jak zawsze i Danny odbiera Michelle i mówi: “Tak jak zawsze będzie” jako epizod kończy.
Uwaga: Scott Weinger ponownie wciela się w rolę Steve’a. Podczas punktów kończących głównymi członkowie obsady mają swoje ostateczne wezwanie kurtyny i kłaniać się do oklasków publiczności. Słowa “Nasze podziękowania, Our Love” pojawi się na ekranie. Chłopiec i dziewczynka dając Mary-Kate i kwiaty Ashley są ich starszy brat Trent, a młodsza siostra i aktorka Elizabeth . W audycji pierwszym biegu, to dwuczęściowy epizod wyemitowany jako specjalny godzinny. Final łuk nie jest widoczny w konsorcjum, ani na wydaniu DVD, jednak jest ona dostępna do oglądania na YouTube.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 266 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...