Moda na sukces

Susan Flannery – Stephanie Forrester | Texas Battle – Marcus Barber Forrester | Scott Clifton – Liam Spencer | Don Diamont – Bill Spencer, Jr. | Katherine Kelly Lang – Brooke Logan Forrester | John McCook – Eric Forrester | Ronn Moss – Ridge Forrester | Hunter Tylo – Dr. Taylor Hayes

moda-na-sukcesmoda-na-sukces 2moda-na-sukces 3


Moda na sukces (ang. The Bold and the Beautiful, w skrócie B&B, dosł. Śmiali i piękni) – amerykańska opera mydlana, stworzona przez Lee Phillip Bell i Williama Josepha Bella. Zadebiutowała w CBS 23 marca 1987 roku, zastępując serial Capitol. Premiera w Polsce odbyła się 5 września 1994 roku w TVP1; obecnie ta opera mydlana jest zawieszona na okres wakacji. Moda na sukces doczekała się emisji w prawie 100 krajach. Z tego powodu została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa[4]. Według danych z 2008 roku serial jest oglądany przez 26,2 mln ludzi na całym świecie[5] (znaczna część z Włoch, gdzie znany jest jako Beautiful i z Francji, gdzie jest emitowany jako Top modèles i Amour, gloire et beauté). Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce.

Fabuła
Historia rodziny Forresterów

Stephanie Douglas, kobieta o silnej woli, wywodząca się z bogatej rodziny, spotkała swojego przyszłego męża Erica Forrestera, który chciał zostać projektantem mody, na Northwestern University w Chicago, w stanie Illinois. Kiedy kobieta zaszła w ciażę, mężczyzna ożenił sie z nią, choć myślał o ślubie z Elizabeth Henderson. Państwo Forrester przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie założyli “Dom mody Forrester” (Forrester Creations) oparty na talencie Erica i finansowany przez Stephanie. W trakcie zdobywania międzynarodowego prestiżu, sławy i bogactwa małżeństwu udało się wychować czwórkę dzieci w ciepłej, domowej atmosferze – najstarszego syna Ridge’a, jego brata Thorne’a i dwie młodsze siostry, Kristen i Felicję. Po latach, kiedy wszystkie dzieci były już dorosłe, odkryto, że biologicznym ojcem Ridge’a jest Massimo Marone. Stephanie i Eric mieli też córkę, Angelę. Dziewczynka zmarła w wieku 14 lat, a pani Douglas powiedziała mężowi, że Angela zmarła przy narodzinach.
Początek i rozwój serialu

Pierwsze odcinki serialu skupiały się na ślubie Ridge’a i Caroline Spencer, córki bogatego, bardzo wpływowego biznesmena Billa Spencera. W tym czasie Ridge był już projektantem mody i wiceprezesem Forrester Creations. Wszystkie media, od wielkich stacji telewizyjnych po tabloidy, nazywały to wydarzenie “ślubem roku w świecie mody”. Tysiące kobiet widząc zdjęcia Ridge’a zastanawiały się, kim jest kobieta, która skradła serce niedawnemu playboyowi, który deklarował, że nie spędzi reszty życia u boku jednej kobiety.

Jedną z tych kobiet była studentka chemii – Brooke Logan, wywodząca się z klasy robotniczej, mieszkająca z samotną matką Beth i rodzeństwem: Stormem, Donną i Katie w typowym amerykańskim domu w Dolinie San Fernando w Los Angeles. Ironiczne zrządzenie losu sprawiło, że kobieta okazała się tą samą osobą, z którą Eric chciał się ożenić. Życie Brooke szybko stało się kluczowym elementem fabuły serialu. Jej romans z Ridge’em był głównym wątkiem pierwszego roku emisji Mody na sukces. Od czasu do czasu Ridge i Brooke wiązali się ze sobą tylko po to, by po pewnym czasie ponownie rozstać się z powodu zaistniałych okoliczności, a Ridge niezmiennie odnajdywał spokój (zwykle kończący się ślubem) u boku kolejnej miłości jego życia, dr Taylor Hayes. Dodatkowo rywalizacja pomiędzy matką Ridge’a – Stephanie i Brooke była kluczowa dla serialu od samego początku. Po jednym z rozstań z Ridge’em, Brooke związała się z jego ojcem Erikiem, który nieco wcześniej rozwiódł się ze Stephanie. Brooke urodziła mu dwójkę dzieci. Po pewnym czasie również to małżeństwo zakończyło się rozwodem, a Eric wrócił do Stephanie. Podobnie Brooke i Ridge powrócili do schematu związek-rozstanie, przeplatanego licznymi romansami Brooke z innymi mężczyznami, w tym członkami rodziny Forresterów i powrotami Ridge’a do Taylor. W 2006 roku ostatecznie rozpadło się małżeństwo pani Hayes i Forrestera, który uświadomił sobie, ze tak naprawdę kocha Brooke i w 2009 roku ponownie został mężem Logan. Taylor szukała pocieszenia w ramionach przyrodnich braci Ridge’a – Thorne’a Forrestera i Dominicka Marone, a także ojca rywalki – Stephena Logana oraz jej syna – Ricka. Ostatecznie w 2010 roku Taylor poślubiła Whipple’a “Whipa” Jonesa III. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2011 roku. Obecnie Taylor związana jest z młodszym bratem Ridge’a – Thorne’em.
Wątki poboczne

Przez wiele lat dom mody Spectra Fashions, kierowany przez Sally Spectrę, był głównym rywalem Forresterów. Sally, niezwykła postać z oburzającymi strojami i sporą czerwoną fryzurą, uczestniczyła zarówno w komicznych jak i tragicznych wątkach, z pomocą głupiutkiej recepcjonistki Darli Einstein, projektanta Clarke’a Garrisona, syna CJ-a oraz krawca, Saula Feinberga. Mimo że na początku Sally i Stephanie Forrester były śmiertelnymi wrogami, po latach zaczęły się przyjaźnić. Sally zaczęła nawet pracować w Forrester Creations, po tym, jak ostatecznie postanowiła zamknąć swoją firmę. Ostatecznie wyjechała z kraju do Saint-Tropez, a swoją firmę sprzedała Jackie i Nickowi.

Córka Sally – Macy Alexander, piosenkarka, przeszła w życiu wiele m.in. walczyła z alkoholizmem. Rzekomo zginęła w wypadku samochodowym, ale wybuch wyrzucił ją z samochodu. Odnalazła ojca, Adama, i wraz z nim, ukrywała się. Gdy została odnaleziona we Włoszech, wróciła do Los Angeles i ponownie związała się z Thorne’em. Jednak pijany mężczyzna przespał się z Darlą, która zaszła w ciążę. Żona nie wybaczyła mu zdrady, spoliczkowała go i podjęła decyzję o rozwodzie. Po pewnym czasie zaprzyjaźniła się z mężczyzną, który również walczył z alkoholizmem – Deaconem Sharpem, z którym ostatecznie wzięła ślub. Kilka tygodni później córka Sally Spectry została ranna w nocnym klubie, gdzie występowała jako piosenkarka. Zapadła w śpiączkę i zostało zasugerowane, że rodzina postanowiła odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie.

W ostatnich latach rodzina Spectry i jej przyjaciele zostali wyparci przez wprowadzenie do serialu Massima Marone wraz z jego bliskimi. Marone, miliarder zajmujący się żeglugą, wychowywał się i spotykał w czasie studiów ze Stephanie. Spędzili ze sobą tylko jedną noc, niedługo przed tym, gdy Stephanie pierwszy raz przespała się z Erikiem. Po ponad czterdziestu latach testy wykazały, że Massimo jest biologicznym ojcem Ridge’a. Jakiś czas później w serialu pojawiła się Jacqueline Payne, była kochanka Massima i wyznała, że jej syn – Dominick “Nick” Payne, jeden z kapitanów Marone Industries również jest jego synem. W przeciwieństwie do Ridge’a, Nick nie był biznesmenem i zmienił swoje nazwisko na Marone.
Czołówka i temat muzyczny

Temat muzyczny Mody na sukces, “High Upon This Love”, został napisany przez Jacka Allocco i Davida Kurtza. Partia saksofonu była wykonywana przez Erica Marienthala. Wersja wokalna utworu, wykonywana przez Dionne Warwick, w okresie od listopada 1998 do lipca 1999 występowała w napisach końcowych opery mydlanej.

Pierwsza czołówka serialu pojawiała się od 1987 do 1995 roku i trwała ok. 30 sekund. Stworzona przez Wayne’a Fitzgeralda, składała się ze zdjęć ówczesnej obsady, modelek oraz projektów. Zakończenie stanowiło ujęcie rozwijającej się różowej rolki materiału, z dodanym napisem The Bold and the Beautiful, pisanym majuskułą czcionki Huxley Vertical, losowo się pojawiającym i układającym się w logo serialu[6].

Muzyka została przedłużona w 1995 roku i trwała 42 sekundy, a w 2000 roku uległa przeróbce. Na przestrzeni lat zmieniały się zdjęcia bohaterów serialu, prócz ujęć czwórki aktorów – Johna McCooka, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang i Ronna Mossa – występujących od początku istnienia serialu, których ujęcia pozostawiano niezmienione.

2 lipca 2004 roku do serialu wprowadzono zupełnie nową czołówkę, wraz z nowym logo serialu – monogramem B&B na czerwonym tle. W Polsce czołówka ta ukazała się pierwszy raz 4 grudnia 2008. Zamiast zdjęć, wykorzystano w niej nagrane ujęcia głównych postaci, wraz z ich serialowym imieniem, oraz (od 2005) z dodanym nazwiskiem aktora. Postacie występujące gościnnie, nie zostawały dodawane do czołówki. Większość członków obsady występuje w czołówce w ciemnym ubraniu. Istnieją cztery wersje nowej czołówki – pełnej długości, wersja skrócona z postaciami, oraz dwie bez ujęć aktorów. Pierwsze trzy z nich rozpoczyna się okładką magazynu o modzie, która przemienia się w ujęcia z sesji zdjęciowej. Czwarta wersja jest najkrótszą i została wprowadzona w grudniu 2005. Wraz z wprowadzeniem nowej wersji czołówki zmieniono towarzyszący jej utwór muzyczny. W odcinku 6000., pojawiło się samo logo serialu. Był to specjalny odcinek, poświęcony osobom, które wygrały walkę z rakiem.

Podczas gali z okazji 6000. odcinka, zaprezentowano kolejną wersję czołówki. Zmianie uległ zarówno towarzyszący temat muzyczny, jak i zamysł czołówki, która ukazuje wybieg podczas pokazu mody, wokół którego znajdują się postacie[7]. Istnieją również dwie krótsze wersje tej czołówki. W pierwszej z nich są pokazane postacie, natomiast w drugiej, nie ma ich. W odcinku 6186., wyemitowanym w USA 31 października 2011 roku, w czołówce pojawiły się latające nietoperze. Miało to nawiązać do obchodzonego w tym dniu Halloween. W odcinku 6216., pojawiło się samo logo serialu. Był to specjalny odcinek, poświęcony porzuconym dzieciom. W 6286. odcinku, pojawia się samo logo serialu, które przybiera srebrny kolor. W logo wpisana jest liczba 25, a poniżej napis “Srebrna rocznica”. Był to odcinek przygotowany na obchody 25-lecia serialu.

Czołówka Mody na sukces jest obecnie jedną z trzech (obok tych z Żaru młodości i General Hospital), w których pokazywane są imiona postaci.

W czołówce emitowanej obecnie na TVP1 występują postacie w następującej kolejności: Stephanie Douglas Forrester, Eric Forrester, Brooke Logan Forrester, Ridge Forrester, Taylor Hayes, Bridget Forrester Marone, Dominick Marone, Donna Logan Forrester, Bill Spencer Jr, Katie Logan, Rick Forrester, Steffy Forrester, Marcus Forrester, Thomas Forrester, Felicia Forrester, Thorne Forrester, Pamela Douglas, Whip Jones, Owen Knight i Jacqueline Marone Knight[8].

W czołówce emitowanej obecnie na CBS występują postacie w następującej kolejności: Ridge Forrester, Brooke Logan, Stephanie Douglas Forrester, Eric Forrester, Katie Logan Spencer, Donna Logan, Hope Logan, Taylor Hayes, Steffy Forrester, Thomas Forrester, Bill Spencer Jr, Liam Spencer, Caroline Spencer, Thorne Forrester, Oliver Jones, Marcus Forrester, Justin Barber, Pamela Douglas, Dayzee Leigh Forrester, Amber Moore, Rick Forrester.

W krótszej wersji, Taylor, Steffy i Thomas występują po Ericu i przed Katie.
Napisy końcowe

Pierwsza wersja napisów końcowych pojawiła się od 1987 do 1992 roku; prezentowane były one na czarnym tle. W 1992 roku czarne tło zastąpiono zmieniającymi się w każdym odcinku krajobrazami Los Angeles. W 2000 muzyka została skrócona, oraz pojawiła się krótsza wersja (bez wymienionych aktorów odgrywających postacie). Wraz ze zmianą tematu muzycznego czołówki w 2004, zmianie uległ też utwór muzyczny w napisach końcowych. Pojawienie się nowej wersji czołówki w 2011 także wiązało się z lekką modyfikacją napisów końcowych – umieszczono nowy logotyp serialu i dodano dłuższą wersję tematu muzycznego z czołówki.
Realizacja

Realizacja Mody na sukces opiera się na tradycyjnym i typowym dla opery mydlanej sposobie kręcenia scen w studiu, z wykorzystaniem specjalnie stworzonej scenografii. Odpowiada ona głównie takim miejscom, jak posiadłość Forresterów czy siedziba Domu mody Forrester.

Aby przedstawić miejsce wydarzeń w serialu, pokazywane są ujęcia różnych budynków w Los Angeles, na przestrzeni lat pełnią one jednak różne funkcje. W 2001 roku budynek, który był pokazywany jako miejsce pracy Taylor, od 2003 do 2006 był pokazywany jako “Marone Industries”. W 2009 roku znów ukazano go jako miejsce pracy Taylor. W 2007 roku budynek, który był pokazywany jako “Forrester Originals”, od 2009 do 2010 roku był pokazywany jako “Spencer Publications”.

W ostatnich latach, podobnie jak w zakończonym już Guiding Light, pojawia się coraz więcej ujęć nagrywanych poza studiem. Postacie odwiedzają fikcyjną plażę Bikini, w rzeczywistości będącą jedną z plaż w Kalifornii. Coraz więcej jest także scen wokół siedziby Domu mody Forrester, kręconych w różnych miejscach studia CBS.

Moda na sukces była jedną z oper mydlanych, które najpóźniej przeszły ze standardowej na wysoką rozdzielczość obrazu. 7 września 2011 wyemitowano pierwszy odcinek wyprodukowany w HD.
Moda na sukces w kulturze masowej

Moda na sukces jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce, przez co często jest obiektem żartów. W różnego typu programach i artykułach pojawiają się nawiązania do serialu. Piętnowane są cechy charakterystyczne dla opery mydlanej, takie jak wolna akcja i niski poziom aktorstwa (patrz: sekcja Krytyka), a tytuł często wykorzystuje się w porównaniach i jest synonimem czegoś nudnego[9] i niekończącego się[10].

W serialach takich jak Sześć stóp pod ziemią, Sąsiedzi czy Niania bohaterowie rozmawiają o wydarzeniach z serialu bądź go oglądają. Najlepszym jednak przykładem wykorzystania tego motywu jest parodia emitowana na kanale TVN pt. Grzeszni i bogaci, piętnująca cechy tej opery mydlanej[11]. W serialu pojawiły się znane z Mody na sukces imiona i nazwiska, takie jak Forrester, Tejlor czy Rik. Serial był produkowany w oparciu o francuską wersję pt. Le cœur a ses raisons (po polsku: serce ma swoje racje).

Alan Basski w swym utworze pt. “Życie jest piękne” wspomina o Modzie na sukces, śpiewając[12]:

Kasia Cichopek będzie płaska jak deska,
Na pudelku zamiast plotek zaczną pisać o pieskach,
Będzie pasta do zębów w kostkach, cukier w tubce,
Prędzej przestaną puszczać Modę na sukces.

— Alan Basski

, Życie jest piękne

Wśród wielu żartów na temat Chucka Norrisa można znaleźć także jeden na temat Mody na sukces: Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków Mody na sukces'[13].

Jedno z pytań w Milionerach miało treść: Kto potrafi trzasnąć drzwiami obrotowymi i wie, ile odcinków ma “Moda na sukces”? Odpowiedzią był Chuck Norris.

W Momencie prawdy, produkcji stacji Polsat, jedno z pytań zadanych graczowi było: Czy kiedykolwiek śniłeś, aby stać się jednym z bohaterów Mody na sukces? Gracz odpowiedział: Tak.
Krytyka

Opera mydlana skupia się na losach głównych postaci: Stephanie, Erica, Brooke, Ridge’a, Taylor oraz Thorne’a. Serial krytykowany jest jednak za mało rozwinięte wątki poboczne i zbytnie skupianie się na wąskiej grupie głównych postaci. W innych amerykańskich operach mydlanych rzadkością jest opowiadanie przez kilkanaście odcinków o tym samym wątku, co często zdarza się w Modzie na sukces.
Wątki

Krytyce poddawany jest też fakt zbyt szybkich zmian w fabule dotyczących związków postaci. Jednocześnie, wielu znanych krytyków, m.in. Carolyn Hinsey, wielokrotnie wspomina o nagłych zatrzymaniach rozwoju akcji i niespodziewanych zakończeniach wątków (tak jak to miało miejsce w 2003, w wątku romansu pomiędzy Bridget a Ridge’em).

W serialu pojawiają się też wątki, które nie są możliwe w rzeczywistości. Często powracają zmarłe postacie. W 1994 i 2002 uznano za zmarłą Taylor Forrester (w 1994, samolot Taylor rozbił się; w 2002, została postrzelona przez Sheilę); postać jednak powróciła kolejno w 1995 (gdy okazało się, że Taylor została uratowana przez księcia Omara Rashida po katastrofie samolotu, w wyniku której straciła pamięć) i 2005 (gdy wyszło na jaw, że Taylor nie umarła, a zapadła w śpiączkę; jej ciało wykradł książę Omar, w trumnie pozostawiając plastikową kukłę). Kolejnym przykładem takiego surrealistycznego powrotu jest wątek Macy Alexander, o której domniemano, że w 2000 zginęła w wyniku eksplozji samochodu; w 2003 okazało się, że wybuch wyrzucił ją z samochodu i dzięki temu przeżyła. W tym samym roku zginęła również główna postać Mody na sukces – Ridge Forrester. Za zmarłego uznano go po wpadnięciu do rozpalonego pieca; kilka odcinków później okazało się jednak, że Ridge nie zginął, gdyż nie wpadł do pieca, tylko do komory na popiół i przez kilka dni był nieprzytomny. W 2005 roku, Felicia Forrester wróciła do rodzinnego miasta z wiadomością, że nastąpił nawrót raka okrężnicy i umiera. Zmarła w ramionach matki. Jak się później okazało, Felicia odzyskała przytomność w karetce i przeżyła, dzięki interwencji Stephanie. Kiedy w 1990 zmarła pierwsza żona Ridge’a, William Bell chciał, aby w 1994 roku wróciła ze świata zmarłych. Aktorka nie zgodziła się. Na ten sam pomysł wpadł Brad Bell, ale Johnson znów odmówiła.
Zmiany w obsadzie

Zmiany w obsadzie są stałym elementem serialu. W 25-letniej historii serialu wiele postaci było odgrywanych przez dwóch lub więcej aktorów, co często wywoływało sprzeciw odbiorców. Już w 1987 roku z obsady zniknęła Judith Baldwin – pierwsza odtwórczyni roli Beth Logan; zastąpiła ją Nancy Burnett. W roli seniorki rodu Loganów gościnnie wystąpiła też Marla Adams, a od 2008 do 2010 roku rolę Elizabeth grała Robin Riker. Kolejnym przykładem jest zmiana aktorki grającej postać Bridget Forrester, ze zdobywczyni Emmy, Jennifer Finnigan, na mniej znaną Emily Harrison. Zmiana ta nie była akceptowana przez widzów, więc postać ta szybko przestała występować często i aktorka występowała gościnnie. Błąd ten postanowiono naprawić, i rolę przejęła była gwiazda Żaru młodości, Ashley Jones, która pozostała w obsadzie do listopada 2010 roku, a powróciła gościnnie w październiku 2011 oraz w lutym 2012.

W Modzie na sukces było jednak wiele udanych zmian w obsadzie, np. przejęcie roli Thorne’a Forrestera przez Winsora Harmona, Felicii Forrester przez Lesli Kay, Stephena Logana przez Patricka Duffy i Kristen Forrester przez Tracy Melchior. Z kolei zmiana aktora grającego postać Ricka Forrestera, z Justina Torkildsena na aktora z Days of our Lives, Kyle’a Lowdera w 2007, wywołała mieszane uczucia. Lowder w styczniu 2011 odszedł z obsady, a od września 2011 rolę Ricka ponownie odgrywa Jacob Young (wcześniej w latach: 1997-1999). Kolejną wartą odnotowania zmianą było zastąpienie w 2007 Nancy Sloan, trzykrotną zdobywczynią Emmy, Heather Tom w roli Katie Logan, młodszej siostry Brooke i Donny. Heather Tom pierwszy raz pojawiła się w 2007 roku; gra w serialu do dziś.

W serialu można odnieść wrażenie, że dzieci starzeją się szybciej od swoich rodziców, ponieważ aktorzy dziecięcy, po upływie pewnego czasu, są zastępowani innymi, starszymi; natomiast dorośli aktorzy zasadniczo się nie zmieniają. Zjawisko to jest nazywane SORAS. Oglądając serial można odnieść wrażenie, że czas płynie szybciej niż w rzeczywistości. Najlepszym przykładem jest postać Hope Logan, która w serialu narodziła się w 2002 roku, a od 2010 jest już odgrywana przez pełnoletnią aktorkę, Kimberly Matulę.
Krytyka niemal kazirodczych związków postaci

Stosunkowo mała obsada zmusiła twórców do stworzenia związków pomiędzy członkami rodzin połączonych powinowactwem. Dodatkowo, wiele wątków dotyczyło walk o partnera pomiędzy rodzeństwem lub dzieckiem i rodzicem. Postacie te nie są jednak spokrewnione biologicznie, gdyż w 2001 okazało się, że ojcem Ridge’a Forrestera jest Massimo Marone, a nie jak wcześniej uznawano, Eric Forrester.

Przykładami tego typu związków są:

Związki Erica Forrestera z Elizabeth Logan (przed emisją serialu; 1987–1988) i jej córkami – Brooke (1990–1993, 2005) i Donną (2007–2010).
Związek pomiędzy Ridge’em Forresterem, a Bridget Forrester (2003), która w chwili jej narodzin (1992) była uznana za jego córkę; potem udowodniono, że jej ojcem jest Eric Forrester (1996). Przez lata, uważano Bridget i Ridge’a za przyrodnie rodzeństwo. Bridget była też jego pasierbicą, kiedy Ridge był w związku małżeńskim z Brooke Logan.
Związek pomiędzy Rickiem Forresterem, a bliźniaczymi córkami Ridge’a – Phoebe (2007) i Steffy Forrester (2009) oraz ich matką, Taylor Hamilton (2008); Rick kochał byłą żonę Ridge’a, ale z Phoebe i Steffy związał się, by się na nim zemścić.
Związki Brooke Logan z trzema pokoleniami rodziny Forresterów oraz jej romanse ze swoimi zięciami, Deaconem (2002) i Nickiem (2003, 2004, 2006–2007).
Związek Brooke Logan z jej dawnym pasierbem oraz szwagrem, Thorne’em Forresterem (2000–2001); Thorne był ojczymem dla swojego przyrodniego rodzeństwa – Bridget i Ricka. Oboje są dziećmi Brooke i Erica, a Eric jest też ojcem Thorne’a.

Postać Brooke Logan najbardziej jest znana z licznych romansów i związków z kilkoma członkami tej samej rodziny:

Dwukrotne małżeństwo z Erykiem Forresterem (1991–1993, 2005), ojczymem Ridge’a (wtedy uważany był za jego ojca). Owocem tego związku jest dwójka dzieci – Bridget (ur. 1992) i Rick (ur. 1990). Brooke uwiodła Erica, gdy ten związany był z jej matką – Beth Logan. Brooke zdradziła też Erica z jego synem, Ridge’em. Poprzez tą zdradę, nie wiedziano, kto jest ojcem Bridget. Brooke flirtowała też z Erikiem, gdy on był mężem Stephanie, a Brooke jej przyjaciółką. Logan wzięła drugi ślub z Erikiem, by ukryć, że kocha swojego kolejnego zięcia.
Związek z Ridge’em Forresterem, który doprowadził do kilku małżeństw (1994–1995, 1998, 2003, 2004–2005, 2009–2011); jego owocem jest Ridge Forrester Jr (ur. 2004). Brooke zdradziła Ridge’a z jego bratem przyrodnim, Nickiem Marone. Było to zaraz po domniemanej śmierci Ridge’a (2003). Poprzez tą zdradę, nie wiedziano, kto jest ojcem RJ-a. Małżeństwa Brooke i Ridge’a, zwykle zostały zawierane po tym, jak Taylor została uznawana za zmarłą i poprzez rozstanie Taylor z Ridge’em.
Małżeństwo z Nickiem Marone, przyrodnim bratem Ridge’a (2006–2007). Po jego zakończeniu, Dominick poślubił jej córkę, Bridget. Brooke jednak ciągle kochała swojego zięcia i odebrała go córce. Kiedy wrócili do siebie, Brooke tęskniła za Ridge’em i porzuciła Nicka dla niego. Kiedy Ridge wybrał Ashley Abbott, Brooke chciała wrócić do Nicka i rozbiła jego małżeństwo z Taylor. Oboje mają syna – Jacka Hamiltona Marone’a, którego urodziła Taylor Hayes. Brooke ponownie porzuciła Nicka, dla Ridge’a.
Małżeństwo z Thorne’em Forresterem (2001), przyrodnim bratem Ridge’a. Brooke rozbiła jego małżeństwo z Macy Alexander. Mężczyzna porzucił Logan gdy zrozumiał, że ona nadal kocha Ridge’a.[14].
Brooke miała romans z Deaconem Sharpem (2001–2002). Romans był długotrwały i Brooke utrzymywała go w tajemnicy, gdyż Deacon był mężem jej córki, Bridget. Brooke ma z nim dziecko, Hope Logan.
Brooke przypadkowo uprawiała seks z Oliverem (2010), pierwszym chłopakiem swojej drugiej córki Hope. Pomyliła go z Ridge’em.[15]
Brooke kilkakrotnie całowała się z synem Ridge’a – Thomasem Forresterem (2010–2011). Kiedy utknęli oboje na bezludnej wyspie, spożyli znalezione tam jagody, które wywołały u nich halucynacje. Fakt ten postanowiła wykorzystać Stephanie, namawiając Thomasa aby wmówił Logan, że spali ze sobą, gdyż oboje, nago leżeli w łóżku z kwiatów.
Małżeństwo z Whipem Jonesem (2002). Związek bez miłości. Brooke chciała ukryć, że jest w ciąży z własnym zięciem.
Małżeństwo z Grantem Chambersem (1997). Związek bez miłości. Brooke chciała bezskutecznie zemścić się na Ridge’u, który wybrał Taylor. Miała też nadzieję, że Forrester przerwie jej ślub.
Brooke porzuciła dla Ridge’a swojego pierwszego narzeczonego, Dave’a (1987).
Brooke miała romans i zaręczyła się z Jamesem Warwickiem (1994). Porzuciła go dla Ridge’a, w dniu ślubu.
Brooke miała romans ze swoim prawnikiem, Connorem Davisem (1993). Chciała bezskutecznie wzbudzić zazdrość w Ridge’u. Porzuciła dla niego Connora.
Brooke miała romans z Pierce’em Petersonem (1998). Nie kochali się. Ona chciała zapomnieć o Ridge’u, on o Taylor. Brooke próbowała bezskutecznie wzbudzić tym związkiem zazdrość w Ridge’u.
Brooke flirtowała i całowała się z Dante Damiano (2005). Chciała ukryć fakt, że kocha się w swoim kolejnym zięciu.
Brooke flirtowała i całowała się z Victorem Newmanem (1999), by wzbudzić zazdrość w Ridge’u.
Brooke flirtowała z Giovannim (2000), fotografem FC, by zapomnieć o Thornie.

Postać Taylor Hamilton była związana z Forresterami i Loganami:

Taylor była podrywana przez Erica Forrestera (1995). Taylor odrzuciła go, gdyż nie chciała ranić swojej przyjaciółki, bowiem Stephanie chciała wrócić do męża.
Taylor całowała się z Hectorem Ramirezem (2005). Odrzucała go, bo kochała Ridge’a.
Taylor była podrywana przez Pierce’a Petersona (1999). Odrzucała go, bo kochała Ridge’a.
Taylor była podrywana przez Dante Damiano (2005). Odrzucała go, bo kochała Ridge’a.
Długotrwałe małżeństwo z Ridge’em Forresterem (1992–1995, 1998–2006), któremu urodziła trójkę dzieci: Thomasa, Steffy i Phoebe. Ich małżeństwo było najdłuższym związkiem dla każdego z nich.
Taylor była także zaręczona z przyrodnim bratem Ridge’a, Thorne’em Forresterem (2006); Rozstali się, gdyż ich związku nie akceptowała córka Thorne’a. Obecnie znów są razem.
Małżeństwo z przyrodnim bratem Ridge’a, Nickiem Marone (2007–2008). Pragnęła dać mu dziecko, ale jedyną metodą było in vitro. Kobieta urodziła mu dziecko, Jacka, ale jego biologiczną matką jest Brooke, której jajeczka zostały użyte do zabiegu. Nick porzucił Taylor dla Brooke.
Małżeństwo z Whipem Jonesem (2010–2011). Poznali się przez internet. Małżeństwo było udane i szczęśliwe. Zakończyło się rozwodem, gdyż Whip był zazdrosny o relację między Taylor a Ridge’em.
Taylor była zaręczona z Rickiem Forresterem (2008); zerwała jednak z nim, gdyż jej córka kochała Ricka, a Taylor nadal kochała Ridge’a.
Małżeństwo z księciem Omarem Rashidem (1994–1995). Mężczyzna, dwukrotnie uratował ją od śmierci. Rozstała się z nim, kiedy jej ojciec miał zawał i musiała opuścić pałac męża. Oboje, nigdy nie spali ze sobą.
Taylor rozstała się ze swoim pierwszym mężem, Blake’em Hayesem, gdyż on był chory psychicznie. Kobieta była już rozwiedziona przed rozpoczęciem akcji serialu.
Taylor kochała się z Jamesem Warwickiem (1994). Oboje myśleli, że umrą, gdyż zostali uwięzieni w domku w górach, przez trzęsienie ziemi, a James nie chciał umierać jako prawiczek. Taylor napisała o całym zdarzeniu w liście, ale później została uznana za zmarłą w katastrofie lotniczej. List przechwycili Stephanie i Jack. W 2006 roku Taylor wyznała Ridge’owi, że dawno temu spędziła noc z Warwickiem.
Taylor spędziła noc ze Stephenem Loganem (2006). Mężczyzna uwiódł ją, by zdobyć 2% w FC. Oboje doszli do wniosku, że ich związek nie będzie miał sensu.
Taylor była zaręczona ze Stormem Loganem (1991). Znali się jeszcze z czasów szkoły. Oboje, nigdy nie spali ze sobą.

Śluby w serialu

Jak w większości wątków, szybkie zmiany charakteryzują też sferę uczuć postaci. Śluby są dość częstym wydarzeniem w życiu bohaterów Mody na sukces.
Rok     Para     Stan     Zakończenie małżeństwa
1962     Stephanie Douglas i Eric Forrester     Małżeństwo (przed rozpoczęciem akcji serialu)     1990 (Rozwód)
1987     Caroline Spencer i Ridge Forrester     Przerwany (Caroline zemdlała, gdy dowiedziała się o zdradzie Ridge’a)
1988     Kristen Forrester i Clarke Garrison     Małżeństwo     1989 (Rozwód; Clarke miał dziecko z Margo)
1988     Caroline Spencer i Thorne Forrester     Małżeństwo     1989 (Rozwód; Caroline odkryła intrygę Thorne’a i Brooke)
1989     Margo Lynley i Bill Spencer Sr     Małżeństwo (Margo była w ciąży)     1991 (Rozwód)
1990     Macy Alexander i Thorne Forrester     Małżeństwo     1993 (Rozwód)
1990     Caroline Spencer i Ridge Forrester     Małżeństwo     1990 (Śmierć Caroline)
1991     Brooke Logan i Eric Forrester     Małżeństwo     1993 (Rozwód)
1991     Sally Spectra i Clarke Garrison     Małżeństwo     1993 (Rozwód)
1992     Taylor Hamilton i Ridge Forrester     Małżeństwo (Brooke przybyła za późno)     1994 (Rzekoma śmierć Taylor); 1995 (Rozwód)
1993     Sheila Carter i Eric Forrester     Przerwany (Sheila uciekła)
1993     Sheila Carter i Eric Forrester     Małżeństwo     1995 (Rozwód)
1994     Karen Spencer i Connor Davis     Przerwany (Przez Karen)
1994     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo (Plaża Malibu)     1995 (Unieważnienie; Ridge wciąż był mężem Taylor)
1994     Taylor Hamilton i Omar Rashid     Małżeństwo     1995 (Unieważnienie; Taylor wciąż była żoną Ridge’a)
1995     Macy Alexander i Thorne Forrester     Przerwany (Thorne został aresztowany)
1995     Macy Alexander i Thorne Forrester     Małżeństwo     1997 (Rozwód)
1997     Stephanie Douglas i Eric Forrester     Przerwany (Przez pastora; poniekąd, winę ponosi Sally)
1997     Brooke Logan i Grant Chambers     Małżeństwo (Ridge się spóźnił)     1997 (Małżeństwo było nieważne)
1997     Maggie Forrester i James Warwick     Małżeństwo (Mimo przerwania przez Sheilę)     1997 (Unieważnienie)
1997     Sheila Carter i James Warwick     Małżeństwo     1998 (Rozwód)
1998     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo     1998 (Unieważnienie; Brooke nie powiedziała o ciąży Taylor)
1998     Macy Alexander i Grant Chambers     Małżeństwo     1998 (Śmierć Granta)
1998     Taylor Hamilton i Ridge Forrester     Małżeństwo (2001; 2005 – odnowienie przysięgi)     2002 (Rzekoma śmierć Taylor); 2006 (Rozwód)
1999     Stephanie Douglas i Eric Forrester     Małżeństwo (Ślub w szpitalu); (2003 – odnowienie przysięgi)     2005 (Rozwód)
1999     Ambrosia Moore i Rick Forrester     Małżeństwo (1999 – odnowienie przysięgi)     2000 (Rozwód)
1999     Macy Alexander i Thorne Forrester     Przerwany (Przez Thorne’a)
2000     Macy Alexander i Thorne Forrester     Małżeństwo (Amsterdam; poza ekranem)     2000 (Rzekoma śmierć Macy); 2003 (Rozwód)
2000     Rebecca Moore i CJ Garrison     Małżeństwo     2000 (Śmierć Becky)
2000     Ambrosia Moore i CJ Garrison     Przerwany (Przez Ricka i Deacona)
2001     Brooke Logan i Thorne Forrester     Małżeństwo     2001 (Rozwód)
2001     Ambrosia Moore i Rick Forrester     Małżeństwo (Mimo przerwania przez Deacona)     2003 (Rozwód)
2001     Bridget Forrester i Deacon Sharpe     Małżeństwo (Las Vegas); (2001 – odnowienie przysięgi)     2002 (Rozwód)
2001     Kristen Forrester i Antonio Dominguez     Małżeństwo     Nadal
2002     Brooke Logan i Whip Jones     Małżeństwo     2002 (Rozwód)
2003     Macy Alexander i Lorenzo Barelli     Małżeństwo     2003 (Unieważnienie; Macy wciąż była żoną Thorne’a)
2003     Brooke Logan i Ridge Forrester     Przerwany (Brooke uciekła)
2003     Macy Alexander i Deacon Sharpe     Małżeństwo (Mimo przerwania przez Brooke i Amber)     2003 (Śmierć Macy)
2003     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo (Puerto Vista)     2004 (Rozwód)
2003     Jacqueline Payne i Massimo Marone     Małżeństwo     2004 (Rozwód)
2004     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo     2005 (Unieważnienie; Taylor wciąż żyła)
2004     Darla Einstein i Thorne Forrester     Małżeństwo     2006 (Śmierć Darli)
2004     Brooke Logan i Nick Marone     Przerwany (Przez Ridge’a i FBI)
2005     Bridget Forrester i Dominick Marone     Przerwany (Ridge został ranny)
2005     Gabriela Moreno i Thomas Forrester     Małżeństwo (Las Vegas)     2005 (Unieważnienie)
2005     Bridget Forrester i Dominick Marone     Przerwany (Las Vegas; Bridget przypomniała sobie ślub z Deaconem)
2005     Bridget Forrester i Dominick Marone     Przerwany (Stephanie przyznała, że symulowała atak serca)
2005     Bridget Forrester i Dominick Marone     Małżeństwo     2006 (Rozwód)
2005     Brooke Logan i Eric Forrester     Małżeństwo (Las Vegas; poza ekranem)     2005 (Rozwód)
2005     Stephanie Douglas i Eric Forrester     Małżeństwo     2008 (Rozwód)
2006     Brooke Logan i Ridge Forrester     Przerwany (Nick porwał Brooke)
2006     Felicia Forrester i Dante Damiano     Przerwany (Przez Felicię)
2006     Brooke Logan i Nick Marone     Małżeństwo (2006 – odnowienie przysięgi)     2007 (Rozwód)
2007     Taylor Hamilton i Nick Marone     Małżeństwo (Mimo starań Brooke)     2008 (Rozwód)
2007     Donna Logan i Thorne Forrester     Przerwany (Przez Thorne’a)
2008     Donna Logan i Eric Forrester     Małżeństwo (Mimo obecności Stephanie)     2010 (Rozwód)
2008     Bridget Forrester i Nick Marone     Małżeństwo (Udzielone przez Katie)     2008 (Rozwód)
2009     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo (Plaża Malibu)     2009 (Ślub był nieważny)
2009     Katie Logan i Nick Marone     Przerwany (Przez Jackie i Bridget)
2009     Bridget Forrester i Nick Marone     Małżeństwo     2010 (Rozwód)
2009     Jacqueline Payne i Owen Knight     Małżeństwo (Hawaje; Nick się spóźnił); (2011 – odnowienie przysięgi)     Nadal
2009     Taylor Hamilton i Ridge Forrester     Przerwany (Przez Brooke)
2009     Brooke Logan i Ridge Forrester     Małżeństwo (Korygacja błędu w licencji małżeńskiej)     2011 (Rozwód)
2009     Katie Logan i Bill Spencer Jr     Małżeństwo (2011 – odnowienie przysięgi małżeńskiej)     Nadal
2010     Taylor Hamilton i Whip Jones     Małżeństwo (Mimo przerwania przez Ridge’a)     2011 (Rozwód)
2011     Donna Logan i Justin Barber     Małżeństwo     2011 (Rozwód)
2011     Taylor Hamilton i Ridge Forrester     Przerwany (Przez Stephanie)
2011     Steffy Forrester i Liam Spencer     Małżeństwo     2012 (Rozwód)
2012     Hope Logan i Liam Spencer     Przerwany (Przez Ridge’a; Steffy nie zgodziła się na unieważnienie)
2012     Stephanie Douglas i Eric Forrester     Małżeństwo (Udzielone przez Gladys Pope)     Nadal
2012     Hope Logan i Liam Spencer     Małżeństwo (Włochy)     2012 (Małżeństwo nieważne w USA)
2012     Dayzee Leigh i Marcus Forrester     Małżeństwo     Nadal
2012     Hope Logan i Liam Spencer     Przerwany (Przez Hope)
Oglądalność na przestrzeni lat

Od swojego debiutu w 1987 roku do sezonu 1988-1989 serial zajmował 8 miejsce pod względem oglądalności (wśród oper mydlanych z pasma daytime). W sezonie 1989-1990 i 1991-1992 serial zajmował już 6 pozycję. W latach 1992-1993 Moda na sukces wskoczyła na trzecie miejsce. W latach 1993-1994 i 1994-1995 zajmowała czwartą pozycję. Od okresu 1995-1996 do okresu 1998-1999 Moda na sukces zajmowała trzecie miejsce. Od sezonu 1999-2000 aż do dziś jest na drugim miejscu pod względem liczby widzów. Serial ma najstarszą widownię spośród amerykańskich oper mydlanych z pasma daytime[16].

Odcinek o rekordowo niskiej oglądalności (USA; niepowtórkowy) został wyemitowany 15 kwietnia 2010 roku. Przed telewizorami zgromadziło się wówczas 2.691.000 widzów[17].
Związek z Żarem młodości

Bellowie, twórcy serialu Moda na sukces, w 1973 roku, stworzyli serial The Young and The Restless, w Polsce znany jako Żar młodości. Dość częstym zjawiskiem, jest pojawianie się tych samych postaci w obu serialach (ang. crossover). Skrzyżowania akcji obu seriali okazały się udane i przysporzyły Modzie… ponad milion widzów. Oto przykłady crossoverów:
Aktor     Postać     Lata w B&B     Lata w Y&R     Opis wątku
Kimberlin Brown     Sheila Carter     1992–1998, 2002, 2003     1990–1992, 2005–2006     Jedna z barwniejszych postaci Mody na sukces; w 1992 roku Bell zaaranżował śmierć Sheili w Geona City i przeniósł ją do Los Angeles, gdzie wdawała się w związki z wieloma mężczyznami (była żoną Erica Forrestera i Jamesa Warwicka), wielokrotnie popełniała przestępstwa, nieomal przyczyniła się do śmierci Taylor , Ridge’a i Stephanie oraz zmagała się ze swoją odwieczną przeciwniczką z Geona City, Lauren Fenmore, bliską znajomą Forresterów, która zastrzeliła Sheilę w 2007 roku.
Marilyn Alex     Molly Carter     1992, 1993, 1997-1998     1991-1993, 1995     Matka Sheili Carter. Przyjechała do L.A., aby odwiedzić córkę, którą wcześniej uznawała za zmarłą w pożarze, a która teraz jest związana z Ericiem. Powróciła do Geona City, aby przeprosić Lauren Fenmore w imieniu córki. Pojawiła się ponownie w L.A., gdy Sheila była związana z Jamesem Warwickiem.
John McCook     Eric Forrester     1987-     1993, 1995, 2005, 2008     W 1993 roku, zadzwonił do Lauren Fenmore, aby zaprosić ją do Los Angeles. W 1995 roku, zadzwonił do Sheili, by poinformować ją o przyjeździe Fenmore. W 2005 roku, najpierw pojawił się w Y&R, aby ostrzec Michaela Baldwina przed Sheilą, a potem zjawił się na ślubie Lauren. W 2008 roku, rozmawiał z Ashley i Jackiem.
Don Diamont     Brad Carlton     1993     1985–1996, 1998–2009     Brad przyjechał do L.A. w 1993 roku, aby ukraść Sheili zdjęcia, kompromitujące jego i Lauren. Zmarł w 2009. Ten sam aktor, od 2009 roku, w Modzie… gra inną postać – Billa Spencera Jr.
Susan Flannery     Stephanie Douglas Forrester     1987-     1993     Stephanie pojawiła się w Geona City, aby poinformować Lauren o ślubie Erica i Sheili.
Tracey E. Bregman     Lauren Fenmore     1993, 1995–1999, 2002, 2004, 2007     1983–1995, 2000, 2001–     Zakochała się w Ericu Forresterze, Ridge’u Forresterze oraz Jamesie Warwicku. W 2002 pojawiła się, gdy pomagała Sally i Ridge’owi. W 2004, Massimo Marone zażądał od Lauren, aby potwierdziła, że widziała się z jego żoną, Jackie. Lauren skłamała, że tak, a w rzeczywistości, Jackie zdradzała męża z Deaconem Sharpe’em. Lauren rozmawiała również z Ericiem. Powróciła również w 2007, aby ostrzec Forresterów przed Jackie i Nickiem. Lauren toczyła też wiele walk ze swoją odwieczną rywalką – Sheilą Carter, którą zastrzeliła w 2007 roku, w Żarze….
Peter Barton     Dr Scott Grainger     1993     1987–1993     Umierający, ówczesny mąż Lauren Fenmore. Spotkał się z Sheilą podczas jej podróży poślubnej z Ericiem i przebaczył jej wszystkie występki.
Ian Buchanan     Dr James Warwick     1993-1998, 2004, 2008, 2009, 2011     1995     W 1995 roku, James pojawił się w Y&R, dzwoniąc do Lauren.
Katherine Kelly Lang     Brooke Logan     1987–     1998, 2007     W 1998 roku rozmawiała z Jackiem Abbottem, Victorem Newmanem oraz Bradem Carltonem, a później rozmawiała przez telefon z Cane’em Ashbym − ówczesnym, fałszywym mężem Amber Moore.
Peter Bergman     Jack Abbott     1998     1989-     Rozmawiał z Brooke, Ridge’em i Erikiem, na temat “Sypialni Brooke”. Jack Abbott jest bratem Ashley Abbott, która również jest postacią Żaru…, i która zagrała też w Modzie….
Eric Braeden     Victor Newman     1999     1980–     Flirtuje z Brooke Logan, która chciała wzbudzić tym zazdrość w Ridge’u Forresterze.
Aaron Lustig     Dr Tim Reid     2001     1996–1997, 2012     Lekarz. Przeniósł się do L.A., gdzie współpracował z Morgan, porywając Taylor Forrester.
Susan Seaforth Hayes     Joanna Manning     2003     1984-1989, 2005, 2006, 2010     Matka Lauren Fenmore. Pojawiła się w L.A., w rozmowie ze swoją przyjaciółką, Jackie Payne.
Jeanne Cooper     Katherine Chancellor     2005     1973–     Pojawiła się w Modzie…, aby pomóc Stephanie Forrester w odzyskaniu kontroli nad Forrester Creations.
Adrienne Frantz     Amber Moore     1997–2005, 2010–     2006–2010     Intrygantka i była żona Ricka Forrestera; przeniosła się do Geona City. Do Los Angeles, a tym samym do Mody na sukces, wróciła w 2010 roku.
Eileen Davidson     Ashley Abbott     2007–2008     1982–1989, 1999–2007, 2008–2012     Była związana z Rickiem Forresterem, Ridge’em Forresterem i Stormem Loganem. W 2008 roku Ashley powróciła do Żaru…. W 2012 roku wyjechała do Nowego Jorku i zniknęła z ekranu.
Beth Maitland     Tracy Abbott     2007     1982–1996, 1999, 2001–2003, 2006–     Siostra Ashley. Kobiety rozmawiały przez telefon.
Darcy Rose Byrnes     Abby Carlton     2007-2008     2003-2007, 2008     Córka Ashley Abbott. Przeniosła się z matką do L.A.
Lauralee Bell     Christine Blair     2007     1983–2006, 2010, 2011     Była adwokatką, broniącą Ridge’a w sprawie śmierci Shane’a. Aktorka jest córką twórców obydwu soap oper.
Lesli Kay     Felicia Forrester     2005–2009, 2010, 2011     2008     Pomagała w pracy nad magazynem “Restless Style”. Nawiązała flirt z Nicholasem Newmanem.
Sean Kanan     Deacon Sharpe     2000–2005, 2012–     2009–2012     Jako handlarz dziełami sztuki, za pomocą nieczystych zagrywek, próbował zdobyć dawną miłość − Amber Moore. Ożenił się z Nikki Newman, ale szybko się rozstali. W maju 2012, Deacon powróci do Los Angeles, a tym samym do Mody na sukces.
Tonya Lee Williams     Olivia Barber Winters     2011     1990–2005, 2007–     Pojawiła się na ślubie Justina Barbera i Donny Logan. Olivia jest kuzynką Justina.
Ramona Bruland     Ramona     2011, 2012     2011     Prezenterka telewizyjna. Knuła z Billem Spencerem Juniorem przeciwko Hope Logan.

Wielu aktorów serialu Moda na sukces, zagrało w Żarze młodości całkiem inne postacie.
Aktor     Postać w B&B     Postać w Y&R
John McCook     Eric Forrester (1987–)     Lance Prentiss (1976–1980)
Darlene Conley     Sally Spectra (1988–2006)     Rose DeVille (1979–1980, 1986–1987, 2000)
Greg Wrangler     Ron Deacon (1987)     Steve Connolly (1992–1994, 2001, 2009)
Peter Brown     Blake Hayes (1991–1992)     Robert Laurence (1981–1982, 1989–1991)
Katherine Kelly Lang     Brooke Logan (1987–)     Gretchen (1981)
Jim Storm     Bill Spencer Sr (1987–1994, 1997, 2000, 2003, 2009)     Neil Fenmore (1983–1986)
Marla Adams     Beth Logan (1991)     Dina Mergeron (1983–1986, 1991, 1996, 2008)
Andrea Evans     Tawny Moore (1999–2000, 2010–2011)     Patty Williams (1983–1984)
Lauren Koslow     Margo Lynley (1987–1992, 2002)     Lindsey Wells Abbott (1984–1986)
Don Diamont     Bill Spencer Jr (2009–)     Bradley Carlton (1985–1996, 1998–2009)
Barbara Crampton     Maggie Forrester (1995–1998)     Leanna Randolph (1987–1993, 1998–2002, 2006–2007)
Shari Shattuck     Heather Thomson (1992)     Ashley Abbott (1996–1999)
Heather Tom     Katie Logan Spencer (2007–)     Victoria Newman (1991–2003)
Ashley Jones     Bridget Forrester (2004–2010, 2011, 2012)     Megan Dennison Viscardi (1997–2001)
Jennifer Gareis     Donna Logan (2006–)     Grace Turner (1997–2002, 2004)
Tracy Melchior     Kristen Forrester Dominguez (2001–2003, 2004, 2005, 2006, 2008)     Veronica Martin Landers (1997)
Gladys Jimenez     Carmen Arena (2000–2001)     Ramona Caceres (1999–2000, 2002)
Rick Hearst     Whip Jones (2002, 2009–2011)     Matt Clark (2000–2001)
Robert Pine     Stephen Logan (1988, 1994, 1996, 1997, 2000, 2001)     Jim (2008)
Moda na sukces poza Stanami Zjednoczonymi

Moda na sukces jest najpopularniejszą amerykańską operą mydlaną na świecie, oglądaną przez około 26,2 miliony widzów w 140 krajach[5][18]:

Stany Zjednoczone Wielka Brytania Australia Nowa Zelandia Kanada Holandia Angielski – The Bold and the Beautiful (nazwa ta jest używana w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie oraz Holandii)
Egipt Arabski – الجريء و الجميلات
Bułgaria Bułgarski – Дързост и красота
Czechy Czeski – Báječní a bohatí
Dania Duński – Glamooour
Estonia Estoński – Vaprad ja ilusad
Finlandia Fiński – Kauniit ja rohkeat
Francja Francuski – Top Models / Top Modèles / Amour, Gloire et Beauté
Grecja Grecki – Τóλμn και Γoητεíα
Izrael Hebrajski – היפים והאמיצים
Hiszpania Hiszpański – Belleza y poder
Islandia Islandzki – Glæstar Vonir
Andora Kataloński – Bellesa i poder
Litwa Litewski – Žavūs ir drąsūs
Łotwa Łotewski – Hameleonu rotaļas
Niemcy Niemiecki – Reich und Schön
Norwegia Norweski – Glamour
Iran Perski – جسور و زیبا
Portugalia Portugalski – Malha de Intrigas
Rosja Rosyjski – Дерзкие и красивые
Rumunia Rumuński – Dragoste si putere
Serbia Serbski – Одважни и лепи
Szwecja Szwedzki – Glamour
Turcja Turecki – Cesur ve Güzel
Węgry Węgierski – Gazdagok és szépek
Włochy Włoski – Beautiful

Ilość odcinków w niektórych krajach

Szwajcaria 6239
Włochy 6186
Belgia 6029
Francja 5873
Holandia 5732
Polska 5665
Moda na sukces w Polsce

Moda na sukces rozpoczęła emisję w Polsce 5 września 1994 w TVP1, na koniec polskiego daytime’u, w godzinach popołudniowych. Emisja rozpoczęła się od 216 odcinka, ponieważ uznano, iż fabuła z pierwszych odcinków zbytnio odbiega od realiów polskiej rzeczywistości. Mimo to odcinki były numerowane od 1. – numery według polskiej numeracji były niższe o 215 niż w numeracji oryginalnej. Dopiero przy okazji emisji odcinka 5000. (co miało miejsce 12 maja 2010) numeracja została skorygowana[19][20].

Ponieważ TVP1 rozpoczęło emisję 6 lat po premierze odcinków w Stanach Zjednoczonych, fabuła odcinków w Polsce i USA nie pokrywała się. W pierwszych latach polskiej emisji opery mydlanej pokazywanych było ok. 120 odcinków rocznie, co przy tempie produkcji w USA (ok. 250 odcinków rocznie) powodowało zwiększanie się różnicy czasowej pomiędzy wydarzeniami z odcinków emitowanych na CBS i TVP. Kilka lat później zdecydowano się pokazywać Modę na sukces równie często jak miało to miejsce w Stanach Zjednoczonych – do grudnia 2005 serial był więc emitowany 5 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Przez kolejne lata, do czerwca 2011, TVP zaczęło pokazywać dwa odcinki dziennie, często również w soboty (ok. 450 odcinków rocznie), co spowodowało zmniejszenie się różnicy do 2 lat i 5 miesięcy (ok. 600 odcinków). Aby zapobiec sytuacji z Niemiec, gdzie serial przestał być nadawany z powodu zbyt małej różnicy pomiędzy wydarzeniami z odcinków emitowanych na CBS i ZDF[21], od września 2011 serial ponownie zaczął być pokazywany w TVP1 pięć razy w tygodniu; obecnie różnica wynosi 2 lata i 10 miesięcy (726 odcinków) – w Polsce pokazywane są teraz odcinki z października 2009[22].

Przez niemal 15 lat Moda na sukces była nadawana na TVP1 o godzinie 16:00, co przez lata stanowiło stały element jej ramówki[23]. W 2009 zaczęła się jednak zmieniać godzina emisji serialu – najpierw były to drobne zmiany (na 16:05 i 15:55), lecz w 2010 przeniesiono godzinę emisji na 14:30, co spowodowało znaczny spadek oglądalności[24]. Po raz pierwszy w historii, serial został też zdjęty na okres wakacji w 2011, co było dowodem na to, że Moda na sukces nie jest już tak ważnym elementem ramówki i straciła swoją pozycję z lat 90. W marcu 2012 roku, serial całkowicie przeniesiono z pasma godzin popołudniowych, na godz. 11:00. Zmiana jeszcze bardziej pogorszyła sytuację, gdyż serial oglądało średnio 600 tys. osób[25]. Chociaż w wakacje 2012, planowano przywrócić emisję serialu na godz. 15:20, ostatecznie, ponownie postanowiono zdjąć serial na okres wakacji.

Od 12 maja 2009 roku, odcinki Mody na sukces można oglądać również w internecie, na stronie TVP[26].

Tłumaczami serialu na język polski dla TVP1 są obecnie:

Anna Jeziorska,
Barbara Okólska.

Wcześniej tłumaczyli także:

Jadwiga Cichocka,
Tomasz Magier,
Piotr Andrzej Majewski,
Beata Pacak,
Agnieszka Sobkowska,
Anna Wojtaś.

Lektorem od samego początku nadawania serialu w TVP jest Stanisław Olejniczak.
Obsada

Dla ujednolicenia, lata występowania bohaterów serialu dotyczą odcinków premierowych, nadawanych w stacji CBS. Kolejność postaci, według napisów końcowych serialu.
Emisja w Polsce (październik 2009)
Główna obsada
Aktor     Rola     Lata występowania
Texas Battle     Marcus Forrester     2008–
Brandon Beemer     Owen Knight     2008–2012
Drew Tyler Bell     Thomas Forrester (#2)     2004−2007, 2008, 2009−2010
Don Diamont     Bill Spencer Jr     2009–
Lesley-Anne Down     Jacqueline Marone Knight     2003–2012
Susan Flannery     Stephanie Douglas Forrester     1987–
Jennifer Gareis     Donna Logan Forrester (#2)     2006–
Winsor Harmon     Thorne Forrester (#3)     1996–
Rick Hearst     Whip Jones     2002, 2009−2011
Ashley Jones     Bridget Forrester Marone (#5)     2004–2010, 2011, 2012
Lesli Kay     Felicia Forrester (#2)     2005–2009, 2010, 2011
Katherine Kelly Lang     Brooke Logan Forrester (#1)     1987–
Kyle Lowder     Rick Forrester (#4)     2007–2010, 2011
John McCook     Eric Forrester     1987–
Alley Mills     Pamela Douglas     2006–2007, 2008–
Ronn Moss     Ridge Forrester (#1)     1987–
Aaron D. Spears     Justin Barber     2009−
Heather Tom     Katie Logan (#2)     2007–
Hunter Tylo     Dr Taylor Hayes (#1)     1990–2002, 2004, 2005–
Jack Wagner     Dominick Marone     2003–2012
Jacqueline MacInnes Wood     Steffy Forrester (#2)     2008–

Występujący gościnnie
Aktor     Rola
Edward & James Nigbor     Jack Marone
Andrew Collins     Jarrett Maxwell
Patrick Duffy     Stephen Logan (#2)
Bryan Genesse     Rocco Carner
Robin Riker     Beth Logan (#4)
Stephanie Wang     Madison
Przyszłe zmiany w obsadzie
Aktor     Rola     Status     Odcinek
Jim Storm     Bill Spencer Sr     powróci gościnnie 4 września     5667
Bryan Genesse     Rocco Carner     odejdzie 20 września     5679
Jacqueline Hahn     Dr Bonnie Caspary     powróci 25 września     5682
Sarah Joy Brown     Sandy Sommers     pojawi się 1 października     5686
Jim J. Bullock     Serge     powróci 3 października     5688
Sean Whalen     Carl Ferret     powróci gościnnie 5 października     5690
Joanna Johnson     Karen Spencer     powróci gościnnie 8 października     5691
Betty White     Ann Douglas     powróci 12 października     5695
Yvette Freeman     Dr Daphne Lewis     pojawi się 16 i 17 października     5697 i 5698
Betty White     Ann Douglas     odejdzie 17 października     5698
Lesli Kay     Felicia Forrester (#2)     odejdzie 18 października     5699
Sean Whalen     Carl Ferret     powróci gościnnie 22 października     5701
Jim J. Bullock     Serge     odejdzie 9 listopada     5714
Dan Martin     Por. Brad Baker     powróci 19 listopada     5720
Dean Cochran     Troy Scott     powróci gościnnie 21 listopada     5722
Kimberly Matula     Hope Logan (#2)     pojawi się 29 listopada     5728
Emisja w USA
Główna obsada
Aktor     Rola     Lata występowania
Texas Battle     Marcus Forrester 2008–

Po raz pierwszy pojawił w dniu 14 maja 2008 roku. We wczesnych stadiach jego fabule, okazało był zaginiony syn Donna Logan ( Jennifer Gareis ) i jego ojcem, Justin Barber ( Aaron D. Spears ) została wprowadzona do serialu po Marcus. Miał kontakty z Steffy Forrester i spłodził Amber Moore dziecka w 2011 roku.

Do roli, bitwa została nominowana w 2009 i 2010 roku do nagrody NAACP Image © w kategorii “Najlepszy aktor w serialu dramatycznym” Daytime za rolę Marcusa. [1] Jest on opisany jako “Smooth, łagodny, i oh tak uroczy, nigdy człowiek damska, Marcus Forrester nie dokona omdlenie kobiety “. [2]
historie

Marcus pierwszy wprowadzono udział w pogrzebie burze Logan . Po przybyciu, zaczyna pracę w Forrester Creations . On okazuje się być synem Donna Logan i Justin Barber , ale on został przyjęty przez Eric Forrester podczas małżeństwa Donny do Erica. On jest w separacji od swoich przybranych rodziców, Waltons. Marcus wyjaśnił, że były dobre Waltons do niego, ale on nigdy nie czuł, że związane z nimi emocjonalnie. Mówiąc, że “po prostu chcę, żeby był szczęśliwy” oni puścić ich praw rodzicielskich, co pozwoliło mu zostać przyjęte przez zamożnego Eric Forrester.

Eric daje Marcus stanowisko w Forrester Creations do działu wysyłek, praca z wnuczką Erica Steffy . Steffy i Marcus tam kliknąć i rozpocząć dzień. Donna ostrzega Marcusa być ostrożnym z Steffy. Niestabilna Pam Douglas (Steffy Wielki ciocia) przekonuje Steffy szpiegować Marcus, który robi. Kiedy Steffy dowiaduje się prawdy o Marcus jest dziecko Donny, jest zły na niego nie mówiąc jej. Później Marcus został szefem transportu w firmie, stając się szef Steffy, utrudniając ich związek po jego matka Donna wystrzelił całą rodzinę Steffy jest.

Mimo że szef Steffy, on jest wciąż zakochany w swojej matki przyrodniego wnuczki. Marcus ostatecznie wised do conniving Owena i manipulacji jego matki, że w końcu mieliśmy do konfrontacji z nim. Po udostępnieniu jego obawy ze swoją ciotką, Brooke Logan , i po rozmowie o tym z matką, Donna wreszcie niech Owen odejść, zdając sobie sprawę, że działał pod wpływem impulsu, wspomagana i podżegał przez Owena. Owen wrócił do San Diego, i Marek, z okazji, zabrał Steffy i grał wagary od pracy do zabawy na plaży. Jednak bez wiedzy Marcus, Owen wciąż przebywał w Los Angeles, a przekonanym Donna nie podpisywał dokumentów do podjęcia Eric off respiratora. Owen przekonany Marcusa że Ridge został chce zrobić w Erica, a Marcus przed nim. Ridge przyznał co zrobił źle, ale on również powiedział Marcus z dala od Steffy, swoją córkę. Marcus próbował zerwać z nią, ale ona nadal odczuwalne w nim zakochana. Mieli wspaniały czas w Bikini Beach.

Marcus jednak później przypomniał sobie, że Eric dano butelkę ginu z Owenem i miał podejrzenia, że ​​coś zostało w nim umieszczone. Przekonał Bridget, że coś było strasznie źle, i poprosił ją, aby zrobić test toksycznych na jej ojca. Bridget zrobił, i był wstrząśnięty, aby odkryć, że na próbce krwi, które zostały wykonane, gdy Eric przyszedł do szpitala, że ​​istnieje wysoki poziom trucizny w tej próbce. Kiedy ujawniła wyniki do Owena, Donna i Marcus, który był wystarczający dowód dla niego oskarżać Owena zatrucia Eric uzyskać na Donnę i Forrester fortuny. Ostatecznie okazało się, że Pamela sama była zatruta Eric ze skażonym Bar Lemon, a dzięki zdolności dochodzeniowych Marcusa, to pozwoliło Ridge ustawali w swojej opinii z Marcusem, i pozwolił Steffy nadal widząc go, który overjoys ją. Jednak Marcus staje przypadkowa ofiara demencją Pamela, kiedy nakazuje mu, aby odebrać przesyłkę, a on zostaje zaatakowany przez olbrzymiego kobrę, która była przeznaczona dla jego matki. Marcus nadal swój związek z Steffy po odzyskaniu z jego ukąszenia kobry. Steffy zrywa z nim po powzięciu przyciąga do Ricka. To atrakcja, wynikiem śmierci jej siostry Phoebe, spowodował niemal każdy znak na pokazać bólu intensywne.

Marcus późniejszych terminach Dayzee Leigh, młoda kobieta, która pracuje z bezdomnymi. Jednak związek nie wyjdzie, a później staje Dayzee zaangażowany starszego brata Thomasa Steffy Forrester. Ona i Thomas kończy się rozdzielanie i spotyka Dayzee z Marcus. Amber Moore rodzi dziewczynkę. Kiedy test DNA wykazuje, że Marcus jest ojcem, a nie Liam Spencer lub Oliver Jones, okazuje się, że on i Amber miał krótki romans skutkujące jej ciąży. One nazwę ich córka Ambrosia Barber-Forrester i jej pseudonim Rosie. Amber próbuje mieć związek z Marcusem w końcu nie dzieje z powodu jego romansu z Dayzee obudził. W dniu 21 marca 2012 roku, Marcus proponuje Dayzee, a ona przyjmuje. W dniu 24 lipca 2012 roku, Marcus i Dayzee poślubić.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Scott Clifton     Liam Spencer 2010–

Praca Scott Clifton on The Bold and the Beautiful wliczone nieujawniania tajemnicy swego bohatera ojcostwa. Wprowadzenie Liam Cooper dla widzów rozpoczęła się jego dążeniu do odkrycia prawdziwej tożsamości swojego biologicznego ojca, który potencjalnie zawartych kilka znaków ołowiu. Zadawane przez reżysera gdyby chciał poznać sekret, lub dowiedzieć się prawdy, gdy Liam robi, Clifton zgodził się usłyszeć prawdę natychmiast. On wstrzymana swą wiedzę z odlewu kolegów i backstage załogi przez kilka miesięcy, jak fabuła rozgrywa.

W czasach, Clifton żałował, że jego postać nie będzie syn niektórych ojców. ” Winsor [Harmon] grał te sceny tak subtelnie i słodko, że mimo, że nie wiedział, co się wydarzy, oglądałem Winsor myślenie “Boga, Chciałbym być jego syn.” Jednak, Clifton pochwalił fabułę i bronił wybór kto ostatecznie został ojcem Liama, Bill Spencer Jr , grana przez Don Diamont . Fikcyjny ojciec / syn duet konsekwentnie starły się, co doprowadziło do zwiększenia potencjału opowiadania. [1]

Już dziura działka objawił Clifton przez fanów serialu. Wcześnie, Liam poznaje rodziny Forrester po przybyciu w Los Angeles. Ale później okazało się, że on wierzył jeden z Forresters może być jego ojciec, jeszcze zanim wyjechał. [1]

Z bohatera objawionym historii, Clifton wie niewiele. Jego interpretacja postaci jest to, że jest on z Midwest. Uważa on również, że choć matka Liama ​​jest martwy, ma salon ojczyma, który ma być jeszcze wprowadzone. [1]
historie

Po śmierci swojej matki Kelly Hopkins, Liam Cooper opuszcza dom i przenosi się do Los Angeles, aby odnaleźć swojego biologicznego ojca, którego nigdy nie spotkał, a jego jedyną wskazówką jest fakt, że jego ojciec kiedyś pracował w prestiżowym domu mody, Forrester Creations . Tymczasem Liam dostaje ofertę pracy jako technik komputerowych w Spencer Publications. Kiedy Liam jest pomoc Steffy Forrester z niektórych problemów z komputerem, on błędnie nagrywa rozmowę telefoniczną między Steffy i jej ojciec, Ridge ujawniając, że Ridge żona Brooke Logan spałem z córką Hope chłopakiem. Justin Barber prawą ręką Billa Spencera Jr dostaje ręce na nagrywanie i odtwarzanie go na cały świat, aby usłyszeć. Jak Liam skarcił przez Forresters, są w szoku, gdy odkrywa Liam mógł być syn Ridge. Hope, lituje się na Liama ​​i tworzą więź dużo ku przerażeniu jej chłopaka, Oliver Jones .

Bill następnie pożary Liama ​​z publikacji Spencer kiedy Forresters decydują się pozwać go do sądu, a później natrafia na zdjęcie Liam pozostawia w jego biurze, matki Liama ​​Kelly Hopkins, jego dawny płomień college. Katie , żona Billa pokazuje mu dowody, że Bill może być jego ojciec , pomimo dezaprobaty Billa. Jest później dowiedziałem się, że Thorne Forrester może być również ojciec Liama, ponieważ był również zaangażowany z matką Liama. Podczas gdy oni czekać na wyniki DNA, Liam i Thorne tworzą wiązanie i Liam pokazuje niezadowolenie, gdy dowiaduje się Bill jest jego ojcem. Poprzez zachęcanie Hope & Katie, Liam i Bill wkrótce nawiązać bliską więź.

Nadzieję, że wkrótce zrzuca Oliver i zaczyna spotykać się Liam. Ona i Liam akcje specjalne połączenie, częściowo dlatego, że również dorastał nie znając jej ojca. Oliver ostrzega Liam, że nie da się mieć nadzieję, że łatwo. Jednak nowy związek Liama ​​i Hope na szybko na wyzwania podczas kopania złota Amber Moore Liam prowadzi do uznania, że spałem razem. Liam jest czysty do nadziei, a ona jest w stanie mu wybaczyć. Tymczasem Amber matka Tawny łapówki laborant naprawić wyniki test na ojcostwo, aby wszyscy wierzą Liam jest ojcem jej nienarodzonego wnuka. Liam i Hope zaczyna rozejścia co daje Oliver kolejną szansę z nadzieją. Mimo postępu wielu bursztynu, Liam pozostaje zaangażowana w Hope. W dniu 20 czerwca 2011 roku, okazuje się, że ani Liam, ani domniemany ojciec, Oliver jest ojcem dziecka. Liam i Hope w końcu są w stanie cieszyć się ich związek bez ingerencji ze strony Amber.

W sierpniu 2011, Liam spichlerze uwagę Steffy Forrester , ojca kochanka byłego po ratuje ją od utonięcia w jej wannie i się pocałować. Jednak Liam nie odwzajemnić Steffy uczucia i proponuje Nadzieja na imprezie startu mody na 22 sierpnia, pozostawiając Steffy kruszyć. Jednak Ridge jest podejrzane intencje Liama ​​i pyta go, dlaczego wydaje się tak chętnie poślubić Hope. Ridge pozwala także Liam wie, że Steffy mogły rozwinąć uczucia do niego. W nocy, kiedy Liam i Hope wreszcie planowany kochać, nagle zmienia zdanie i decyduje się czekać, aż faktycznie mąż.

Steffy, która rozwinęła uczucia do Liama, sprawia, że ​​jego misja się mieć go tylko dla siebie, mimo niego i Nadzieja zaangażowane. Steffy dostaje wsparcie od Billa, który nie lubi się Nadzieja mimo jej jako siostrzenica Katie. Kiedy Liam zwierza Steffy swoją frustrację na Nadzieję decydując poczekać do ich ślubu, aby miłość, dwa zacząć rozwijać uczucia do siebie jak Steffy było tam dla niego przez jego związek z nadzieją jako znajomego, Nadzieja przyłapuje ich na gorącym uczynku całowania i zrywa zaręczyn. Liam następnie proponuje Steffy, którzy radośnie akceptuje całując go, a potem kochać. Liam, jednak zaczyna się zastanawiać, czy podjął właściwą decyzję, gdy zamierzył Steffy, ojciec zachęca go, aby przejść na wypad ze Steffy w Aspen. Na 11 października 2011 Liam i Steffy oficjalnie ślub. Jednak ich małżeństwo staje w obliczu problemu zarówno jako Katie, macochy Liama, i Brooke nie obsługują zarówno małżeństwo i wierzę, że Steffy miał inne powody, aby poślubić Liam. Brooke nawet nie podejrzewa, że ​​Steffy współpracował z Billem dokonania małżeństwo stało. Na 04 listopada 2011 Steffy zwierza się jej matka Taylora o niej wiedząc o nadzieję, że nie będąc w Aspen i mówi Liam o nim. Mimo że Taylor jest zaskoczony, aby dowiedzieć się szokujące wieści, wciąż wspiera córkę. Kiedy Steffy mówi Liam, jest rozgniewany, co ona mówi mu. Aby uratować ich małżeństwo, Steffy mówi mu, że jedynym powodem, że nie powiedziała mu o Nadzieja jest w Aspen dlatego, że go kocha i chce chronić swoje małżeństwo i ich w ogóle. Liam wybacza Steffy i pozostaje jej mężem.

Jednak podczas wakacji w Cabo San Lucas, Meksyk, Liam orientuje się, że nadzieja jest z Thomasem w tym samym ośrodku, jak on i Steffy. Liam staje się jeszcze bardziej zły, gdy uświadamia sobie, że Steffy wiedział cały czas, że Thomas i nadzieja były tam i nie mów mu. Liam postanawia przejść po Hope, który jedzie z Thomasem na ATV. Liam dostaje się na jednym z jego własnej i goni je na plaży. Kiedy nadzieja widzi go, mówi Thomas przestać, co robi. Liam następnie biegnie do nadziei i całuje ją. Nadzieja jest oszołomiony, aby zobaczyć Liama ​​tam, ale Thomas jest wściekły, przypominając Liama, że ​​jest żonaty do Steffy. Liam, jednak nie obchodzi i ma wspinaczkę Nadzieję na tył jego ATV, i gaśnie z Thomasem za nimi. W drodze powrotnej, jednak znaleźć Steffy znokautował, został ranny, gdy rozbił swojego quada, a ona próbuje dostać się do Liama, aby uniemożliwić mu dotarcie do Hope. W szpitalu, Liam zachęca Steffy, aby otworzyć oczy.

Bill tymczasem manipuluje lekarza i prosi go, by powiedzieć, że Steffy ma zakrzep krwi w mózgu i wszelkie wiadomości lub stres, które mogą zdenerwować będzie ją wyzwolić zakrzepów krwi. Liam mówi nadzieję, że nie mogą być razem z powodu Bloodclot Steffy jest. Hope, rozstrój uczucie {} mówi, że rozumie. Jednak on i nadzieja zjednoczenia po dowiaduje się od Katie o ojca planu utrzymania go Steffy jak również przełączanych wyników MRI w Cabo. Pomimo Bill przypominając mu, że Steffy jest jego żoną, Liam dołożył swój umysł i pozwala Steffy wie, że nawet jeśli wie, że nie miał nic wspólnego z przełączaniem MRI z ojcem, ich małżeństwo się skończyło. Steffy, jednak śluby, aby nie dać się na niego, a ich małżeństwa. Bill stara się porozmawiać z Liamem i przypomina mu, że jest żonaty. Liam, jest jednak nadal zła na ojca za to, co zrobił i ostrzega go, by się wycofać, pozwalając Bill wie, że może to zająć dużo czasu, zanim kiedykolwiek odpuszcza mu za to co zrobił. Liam ma wówczas Steffy i nadzieja z nim spotkać w jego miejscu niech wie, kto zdecydował się być. Liam łamie serce Steffy o niej wybierając się z nadzieją. Po Steffy liści, Liam idzie na zewnątrz, gdzie jest nadzieja i pokazuje jej lewą rękę, która nie ma obrączkę na jej temat. Jednak, gdy prezentuje Steffy z papierami o stwierdzenie nieważności do podpisania, aby mógł poślubić Hope, Steffy sprawia Liam poczucie winy za to, przypominając mu, że może się pomylić wybierając Nadzieja nad nią. 13 lutego 2012 Liam uświadamia sobie, że Steffy nie podpisał dokumenty o unieważnienie aktu nadal, zmuszając Nadzieja i Liam czekać 6 miesięcy zanim będzie on mógł się ożenić. Jednak nadzieja chce czekać, aż pan żonaty kochać. Liam ma retrospekcje niego i Steffy razem. Mimo, że jest zobowiązana do Hope, Steffy wiem to jest Liam wciąż ją kocha. Steffy zaprasza Liama ​​do domu. Liam początkowo odmawia, lecz zaproszenie Steffy informuje go, że nikomu nie powie w tym nadziei, Liam wychodzi. Na 19 marca 2012 Steffy przybywa biurze Liama ​​i mówi mu, że ona idzie do Aspen na mały wypad z wszystko, dramatu, Liam mówi, że nie może obraz nie mający ją w swoim życiu, że jest, jak jego najlepszy przyjaciel, gdy ich rozmowa była nad, Steffy ze łzami w oczach szepcze do Liama ​​”Nie zapomnij o mnie” i dać mu buziaka na pożegnanie i wychodzi. Kilka tygodni później Nadzieja i Liam zostały dostrzeżone całuje w restauracji z Marcusem i Dayzee, ktoś zrobił zdjęcie z nich i pisał to wszystko przez internet dla wszystkich, aby zobaczyć, nazywając ją hipocrite do spania z żonatym mężczyzną (Liam). W ciągu tego czasu Nadziei trwa do terapii i biorąc axinety pigułki do łagodzenia jej stres bez Liam wiedząc. Tygodni później Liam znajduje się w biurze Steffy w serwisie dzieł Forrester patrząc na niego i zdjęciem Steffy ślub z osiki nikogo innego Steffy sama, która właśnie wróciła z osiki i mówi Liam tęskniła go i wie, że jej brakowało też i obejmują one między sobą. Po rozmowie z Hope i Steffy w nadziei, Biuro Zarządu trwa jeden telefon Steffy liści, Liam podąża za nią do windy i Steffy prosi go, będzie dobrze z nim, po prostu odpowiedział Liam powiedzieć “Cieszę się, że twoje plecy”, po rozmowy z siebie Steffy szepcze do ucha Liama ​​mówiąc “Cha, cha, cha” i wchodzi do windy i liście. Kilka dni później, podczas rozmowy z Billem i Katie w Spencer Publications, dostaje telefon od Nadziei prośbą może dołączyć do niej Caroline, Thomas i Rick na Stephanies pobliskiego domu basen on akceptuje i wychodzi.

Po rozmowie z nadzieją i innych, później Liam anonse coś całkiem w porządku z nadziei, bo jest dziwnie podczas rozmowy z nietrzeźwym i Liam brzmiące loopy pyta ją, co jej się stało, ale ona mówi, że jest w porządku. Później w ciągu dnia, Steffy wychodzi poza szuka wszystkich złapał ją sama o retrospekcje niej i Liam, Liam nagle pojawia się za nią, a obejmują one wzajemnie. W maju 2,2012 Po przybyciu w Aspen z Hope i Steffy, Liam i Hope przejść w górach na nartach aż Nadzieja idzie zbyt szybko i zderza się Steffy (który był sking również) zarówno kobiety, jak upadł na górze, po, że apoligizes nadziei i nadal sking dół góry. Tymczasem Liam przybywa dół sking górskiego szuka nadziei, dopóki nie widzi osoby na piętrze, a następnie wiedząc, że to Steffy i Liam przychodzi jej z pomocą i stara się jej pomóc na nogi, ale kolano Steffy została brusied od upadku nadziei następnie Liam powiedział: “Im nie zostawię cię tu samego Steffy” oni przytulić i mieć retrospekcje wspomnień w Aspen razem. Później Nadzieja jest w dolnej części gór sking czeka na Liama. Jak paremedics przyjechać do Steffy, pytają Liama, kim jest, a on wstrząsy Steffy, odpowiadając, że jest jej mężem. On pozostaje z Steffy i idzie z nią do szpitala, chcąc mieć pewność, że jest w porządku. Tymczasem nadzieja wraca do domu i czeka na Liama, nie wiem, gdzie on jest.

Po Liam słyszy, że Steffy jest w porządku, wraca do domu i konfrontuje nadzieję o jej kolizji z Steffy, dając jej znać, że Steffy został ranny. HE jest zaniepokojony Nadziei i pytania jej używania narkotyków. Nadzieja przeprasza i mówi Liam wrócić do Steffy i pozostanie z nią, a ona jest w szpitalu. Zgadza się i wraca do szpitala. Steffy pyta Liama ​​wziąć ją do hotelu, ale on twierdzi, że pobyt w domku Spencer z nim i Hope. Ona akceptuje. Kiedy wróci, On widzi, że nadzieja opuściła wrócić do Los Angeles. Liam zabiera Steffy z tyłu domu, w którym siedzą poza recanting ich skaliste relacji. Ręce Steffy Liam podpisane papiery nieważności, stunning go. Oboje śpiewają Boba Hope Dzięki za wspomnienia i śmiać się. Jak Steffy zaczyna płakać, Liam wstaje i łzy papiery o stwierdzenie nieważności się, rozrzucając je w pobliskiej rzece. Podnosi Steffy na nogi i się pocałować. Gdy wrócę do Los Angeles, Liam wyznaje Bill rozdarł się papiery nieważności. Bill popycha Liam zerwać z nadzieją, ale opór. Nadzieja pozwala Liam wie, że porusza się do skierowania jej życie. Liam jest zdenerwowany, ale zgadza się. Nadzieję, wspomina również, że Brooke planuje wielkie wesele we Włoszech dla nich. Liam wydaje zaskoczony. Później, że Bill noc, Katie i Caroline przyjść na kolację. Bill popycha do Liam zadzwonić Steffy teraz Nadzieja opuściła. Liam próbuje zignorować Bill jako Katie grzankami weselach. Po liściach wszystkich, Liam patrząc na zdjęcia zarówno Steffy i nadziei na jego telefon, gdy jest pukanie do drzwi. To Steffy (Jadąc z obiadu po prostu mieliśmy z Ridge, Brooke, i mam nadzieję). Ona niech Liam wie wie Nadzieja wyprowadzce o planach ślubnych, i że nie będzie to powiedzieć o dokumentach o stwierdzenie nieważności. Liam zaprasza ją do domu, ale ona odmawia, chyba że ona wraca do domu, jak jego żona. Oni się pocałować, a ona wychodzi.

Następnego dnia, Liam jest w swoim biurze, gdy nadzieja przybywa. Całuje go i pyta go, czy Steffy podszedł. Steffy jest w drzwiach i odpowiedzi Mam nadzieję, mówiąc, że w rzeczywistości znaleźć Liama, ale nie było zaangażowane uwodzenie. Liam jest oszołomiony interakcji między dwiema kobietami, ponieważ są one tak serdeczny, jak mogą one być. Steffy przedstawia Liama ​​i nadzieja, że ​​jej kolano było w porządku, a Liam jest zwolniony za nią. Nadzieja przeprasza ponownie i oferuje pomoc Steffy jeśli może. Panie odejść. Później Steffy dowiaduje się od Stephanie, że Brooke podsłuchał ich prywatną rozmowę o dokumentach o stwierdzenie nieważności. Steffy niezwłocznie wzywa Liam go ostrzec o Brooke. On odpowiada: “Może to i lepiej.” I rozłącza się, pozostawiając Steffy zastanawiając się, co on oznacza. W tym momencie, Brooke puka do drzwi i wchodzi w pytając Liama ​​o dokumentach o stwierdzenie nieważności. Liam wreszcie wytchnienia mówi rozdarł je, ponieważ to było najlepsze, co dla niego, a nie żałował jego małżeństwo z Steffy. Oświadczył, że chce jego małżeństwo zakończy się rozwodem. On wyraża swoje zaniepokojenie z Brooke o to, co chce się w rodzinie, a pytania, jeśli nadzieja może obsłużyć “prawdziwy stres”. Brooke zapewnia go, że jej córka jest silna i poradzi sobie ciśnienie. Kiedy Brooke pyta go, czy jest zobowiązana do Hope, waha się, ale w końcu mówi, że tak. Prosi Brooke, aby nie powiedzieć nadzieję, że on zerwane papiery stwierdzenie nieważności, ponieważ wie, że nadzieja jest krucha teraz i nie chce, aby spowodować, żeby się stało. Brooke zgadza się zachować tajemnicę.

Mimo sprzeciwu Billa i zakłóceń w ich stałym związku, jak i Steffy, a Liam Nadzieja wreszcie ożenić się we Włoszech w dniu 26 czerwca 2012 roku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Don Diamont     Bill Spencer Jr 2009–

Po Don Diamont został zwolniony z Young and the Restless , The Bold and the Beautiful ‘s producent wykonawczy i scenarzysta głowy, Bradley Bell , wynajęty Diamont grać młodego Billa Spencera, Bell postać stworzona specjalnie dla aktora. [2] ” To zabawne, jak jedne drzwi zamyka i otwiera się inny, “Diamont powiedział. “Miałem wiele emocji przywiązane do Y & R. Moje całe dorosłe życie był tam, w tym relacji tyle. Nie wiedziałem, że tak wielki charakter i sytuacja w pracy była dosłownie za rogiem”. [3] Choć nie wspomniano w serii, jest synem bohatera z Bold and the Beautiful ‘s na początku roku, Bill Spencer , który prowadził Spencer Publications. Z odejściem Billa z serii w roku 1994, że biznes nie był już opisywany w serialu wątków. Dodanie młodego Billa wskrzesza biznesu, co sprawia, głęboki wpływ na życie innych znaków. “Jesteśmy przynosząc kolejne potężne obecność na wystawie przez uzyskiwanie Publikacje Spencer będzie ponownie”, Bell powiedział. “Mamy zamiar pokazać, jak magazyny mody wpływ na świat mody”. [4]

Diamont opisał nowy charakter miałby ukazania jako “bez cenzury” i “diabelskie”. [2] “Bill jest bigwig publishing, więc jest bardzo silny, ale nie dorastają ze srebrną łyżką,” powiedział. “W rzeczywistości, był w separacji z ojcem przez długi czas, ale kilka lat temu, stworzyli związek. To nie było dokładnie to, tulić jednym, ale to nadal związek, i połączone na działalności”. [2 ] Był przeciwieństwem Brad Carlton , postać grał na Żar młodości. “To nie jest tak, że bierzesz faksymile Brad i podłączając go do tego pokazu,” Diamont powiedział. “Ten facet nie może być większy wylot z Bradem. Ubiera Bill i myśli zupełnie inaczej. On jest bezwzględny i skręcone”. [2] Bill jest ” Richard Branson -owskiej biznesmen “, który mówi zdanie bez względu na konsekwencje. [3]

historie

Po tym jak jego ojciec umiera, Bill Spencer otrzymuje 50 procent własności Spencer Publications i nazywa się co- CEO z siostrą, Karen. On wynajmuje ojca bliskiego przyjaciela, Stephanie Forrester , promować Jackie M Designs pisząc skandaliczne codziennie blog / webcast pt Logan Chronicles. To sprawia, że Spencer Publications dużo pieniędzy i daje Stephanie jej zemścić się na jej byłym mężem, Erikiem , a jego nowa żona, Donna Logan .

Bill zaczyna spotykać Katie Logan , ale jej siostry, Brooke i Donna, załóżmy, Bill jest tylko przy użyciu jej i przeciwstawić ich relacji, ale w końcu, Bill dostaje to, czego chce. Żeni Katie, a on przejmuje Forrester Creations . Te ostatnie problemy Katie, ale on mówi jej, że robi najlepsze dla firmy przez jej zakup i spłaty zadłużenia. Katie odkrywa prawdziwe motywacje Billa kiedy dowiaduje DVD, w którym ojciec Billa obiecuje swoje pół syn Spencer Publications pod warunkiem, że Bill użyć firmę pomścić Stephanie (którą ujawnia się jego prawdziwa miłość), miażdżąc Eric i odbierając mu firmą.

Nazwiska Bill Katie CEO, ku niechęci z Forresters. Bill i Katie zarówno sprawiają, że wiadomo, że to oni za, który prawie powoduje tronu, Ridge Forrester , i Eric zamknąć firmę. Tymczasem córka Ridge, Steffy , jest przyciągany do Billa i sprawia, że kilka prób, by uwieść go od żony. Steffy nawet znajdzie sposób szantażować Bill do sprzedaży Forrester Creations powrotem do jej rodziny przez prawie uwodzi Bill i biorąc pierścień Katie z komodzie w sypialni. Bill zgadza się sprzedać Forrester Creations , aby Eric i Ridge ale Steffy i stan dokumentu, że spółka zostanie sprzedana do Eric, Stephanie, Ridge i Taylor. Bill mówi Katie, że jest sprzedaż Forrester Creations Katie nie zrozumieć jego motywację do jego sprzedaży, ale on ma firmę z powrotem tak. Pomaga Donna wygrać procent akcji w spółce w ramach ugody rozwodowej z jej Erica i kupuje od niej.

Bill jest wstrząśnięty, aby dowiedzieć się, dzięki badaniu krwi, że jest ojcem byłego pracownika Publikacji Spencer imieniem Liam Cooper , którego matka, Kelly Hopkins, Bill dnia, kiedy był w college’u. Zarówno Katie i dziewczyna Liama, Nadzieja Logan (siostrzenica Katie), zachęcać Bill poznać syna. Bill i Liam wkrótce blisko.

Przebiegły intrygant, Amber Moore , który spowodował już nie koniec kłopotów dla Logans i Forresters, udaje spać z wyeliminowane Liam na imprezie, a następnie twierdzi, że jest w ciąży z jego dzieckiem. Siły Bill Amber dostać test na ojcostwo, który rzekomo dowodzi Liam jest ojcem. Bill jest wściekły i grozi zemsty. Kończy dostarczając ją z mieszkania, ale znajdzie doskonałą okazję do pozbycia się jej, kiedy ona spada ponad poręczy. On nic nie robi, jak ona zawiesza się życia, ale Steffy przybywa na czas i ratuje ją. Bill jest w końcu jej pozbyć, a nie przez jego machinacje, ale poprzez objawienie, że jej córka nie jest Liam ale syna Donny, Marcus Forrester .

Małżeństwo Billa do Katie jest ponadto napięte jak słyszy go ufając w Steffy jego zamiar zabić Amber, jego mordercze myśli jest mniej szokujące niż jego wybór powiernika. Ich małżeństwo nadal swoje wzloty i upadki, aż dowiaduje się, że Katie Bill ma zamiar ją zostawić dla Steffy. Wstrząs powoduje jej ataku serca, co prowadzi Bill sobie sprawę, jak bardzo on troszczy się o nią. Bill następnie zdecyduje się na pobyt z Katie i kończy romans z Steffy, mówiąc jej, że nie mają przyszłości razem i że musi iść dalej ze swoim życiem i znaleźć kogoś innego, chcąc by była szczęśliwa. Steffy ślubów jednak, aby nie dać się na niego. Kiedy ona go w wątpliwość, czy będzie szczęśliwy bez niej, odnajduje się nie stanie odpowiedzieć na jej pytanie. Hurt i zdradzony, Steffy mówi mu odejść. Z bólu jest jego oczy, niechętnie robi, pyta.

Kiedy Liam zatrzymuje mieszkanie Steffy do zasnąć zapasowy klucz, że Bill miał, Liam jest zszokowany i przerażony, aby znaleźć ją zanurzony w jej wannie. Po odzyskaniu przytomności, Steffy mówi mu, jak wdzięczny jest ona mu za uratowanie jej, ale korzysta z doświadczenia, aby dalej antagonizować Hope. Bill, z drugiej strony, dzięki za uratowanie jego syna jej i mówi Liam z dala od Steffy od Steffy i on ma jeszcze połączenia, ponieważ wspólne głębokie uczucia, a każdy Steffy zainteresowanie pokazuje mu to z powodu tego, co wydarzyło się między Steffy i Bill. Liam zostaje zaangażowany do nadziei i próby ratowania syna reputację jako kobieciarz lub potencjalnego kobieciarz on i Steffy działki razem zniszczyć Liama ​​i zaangażowania Hope. Bill dotyczy także Justin, że myśli Steffy jest lepszym kobieta dla syna i chce poślubić jego syn Steffy Forrester. Widzi Nadzieja jako dziecko i tease manipulacji ponieważ chce trzymać jej szlachetnego dziewictwa i chce jego syn czekać aż oni żonaty o współżycie. Chce jego syna z prawdziwym kobiety seksualnej i nieskrępowany, i widzi, że w Steffy.

Dzięki Steffy, Bill dostaje to, czego chce; Nadzieja zrywa zaręczynach do Liama ​​po obejrzeniu go i Steffy całować, a on kończy proponuje Steffy, którzy radośnie akceptuje. Bill zachęca związek i nawet mówi im wyjechać z miasta na romantyczny wypad. Bill jest bardziej zadowolony i szczęśliwy, gdy dowiaduje się, że w dniu 11 października 2011 Liam i Steffy ożenić. Katie, jednak nie obsługuje małżeństwo i jest bardzo podejrzliwy, bo wierzy, że Steffy ma inne motywy poślubić Liam. Katie śluby, aby go i nadzieja wraz z powrotem, co ona robi, kiedy dowiaduje się, że Bill i Steffy spiskowali utrzymać Liama ​​i nadzieja apart. Mówi wszystko, Liam, co się w nim wysadzenie jego ojca i Steffy. Następnie spotyka się z nadziei pomimo sprzeciwu Billa. Bill później uświadamia sobie, co on był głupcem i śluby robić co tylko może, aby utrzymać swoją rodzinę razem pomimo nienawiści Liama ​​nim i gniewu i rozczarowania Katie w nim. Później w 2012, Bill jest szczęśliwy, aby dowiedzieć się, że jego siostra Karen wróciła do Los Angeles, tym razem przynosząc córkę Caroline, początkujący projektant mody, z nią. Mimo, że jest szczęśliwy, że jego siostra i siostrzenica w mieście, Bill nadal próbować i upewnij się, że Liam nie kończy się z nadzieją. Bill także dostaje szoku, gdy Katie mówi mu, że jest w ciąży. W obawie o jej zdrowie, Bill stara się przekonać Katie do aborcji, ale ona odmawia. W końcu przychodzi zaakceptować ciążę po realizacji, ile to znaczy dla swojej żony. Bill jest jeszcze w szoku, aby dowiedzieć się od Karen, że jest gejem, ale mimo 1-te myślenia, że ​​żartowałem, uświadamia sobie, że jest poważna i mówi jej, że w przeciwieństwie do swojego ojca, kocha i akceptuje ją za to kim jest, co Karen bardzo docenia .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Susan Flannery     Stephanie Douglas Forrester 1987–

Rola Stephanie została pierwotnie stworzona dla aktorki Susan Seaforth Hayes ( Julie , z dni ) sław. Ale po Hayes ją odrzucił, producenci skontaktował dawnych dni Hayes ‘zagra Susan Flannery , a ona ostatecznie wygrała rolę. Hayes, jednakże, pojawia się w 2003 jako Joanny Manning ( Lauren Fenmore matki) w jednym odcinku. Stephanie został rozegrany od początku serialu w 1987 roku przez Flannery, który oprócz grania Stephanie, wyreżyserował także kilka odcinków serialu. [3]

We wrześniu 2007, Flannery zapytał pokaz na medycznej urlopu, jak ona cierpi na fibromialgię . [4]

Począwszy od 2012, Flannery jest jednym z czterech (z John McCook jako Eric Forrester , Katherine Kelly Lang jako Brooke Logan i Ron Moss jako Ridge Forrester są inni) z oryginalnych członków obsady wciąż znajdujących się w serii. [3]

W dniu 11 sierpnia 2012 roku, ogłoszono, że po 25 latach Ronn Moss odejdą Bold and the Beautiful, łamiąc w ten sposób trzon cztery, pozostawiając tylko Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, i John McCook jako jedyny z pozostałych znaków powstania serialu. [5]
Rozwój
Fabuła Rak
było wiele spekulacji, że Susan Flannery (na zdjęciu) zostanie zabity off show po jej działce raka.

“Chciałem stworzyć największy szczyt możliwą Stephanie do pokonania. To Najistotniejszym, najbardziej intymny i trudna ona kiedykolwiek musiał zmagać się i musiał podzielić się z Brooke jest torturą. To jest historia o wysoce kobiety funkcjonującej że będzie zagłębić się głęboko w kwestii własnej wartości i odmowy. Jednak nie będzie to chorobliwe i przygnębiające. Stephanie jest zdeterminowana, aby strony w prawo w grobie. To będzie cholernie dużo zabawy, aby obejrzeć. ”
Producent wykonawczy i szef pisarz Brad Bell , podczas wywiadu dla TV Guide o fabule [6]

Podczas konfrontacji z Brooke, Stephanie upadł. W dniu 24 września 2010 roku, po złowieniu do szpitala, Stephanie zdiagnozowano raka płuc stadium 4 . Brooke stała się jedyną osobą, która zna tego sekretu,. Zamiast “radość”, że jej nemesis i arcy-rywalem może być wkrótce z obrazu, stała się powiernikiem i motywatorem do Stephanie [6] Początkowo Stephanie odmawia leczenia. Głowa pisarz i producent wykonawczy The Bold and the Beautiful, Brad Bell powiedział, że to dlatego, że czuła, że jej rodzina i firma rodzinna (Forrester Creations) już nie potrzebowaliśmy. Bell powiedział również, że “Ona raczej umrzeć, niż być w centrum uwagi”. [6] Na pytanie o rozwój fabuły, Flannery powiedział, że rada ofiarowała pisarza głowy Brad Bell -przetrwały przez raka jelita grubego była sama- dla Stephanie, aby zachować jej poczucie humoru podczas raka. [7] Stephanie następnie stworzył goofy goni ;. Bell powiedział, że to było wszystko, oprócz jej zaprzeczenie, chcąc skupić się na czymś innym niż jej raka [6]

W drugim poziomie do historii, Stephanie spotyka młode kobiety, Dayzee Leigh (Kristolyn Lloyd), który daje jej nowe życie, i przekonuje ją do poddania się leczeniu. [6] [8] Dayzee mieszkał na Skid Row w Los Angeles ; Stephanie chciała przetrwać jej raka opowiadać się za ubóstwo po naukę o nim więcej. Stephanie od tamtej przezwyciężyć raka. Wcześniej było wiele spekulacji, że Flannery została opuszczeniu show, i że Stephanie będzie zabita. [7] W rozmowie z TV Guide , w lutym 2011, wyjaśniła:
”     Kiedy słowo pierwszy dostał się w CBS, dużo ludzi przyszedł z Żar młodości – który strzela po drugiej stronie hali od nas – i mówili: “Susan, są naprawdę opuszczeniu show Czy orzechy Brad?” I powiedziałem: “Cóż, nigdy nie wiesz co się wydarzy w tym biznesie!     ”

Fabuła nie tylko do wzrostu świadomości na temat raka, ale również do wzrostu świadomości na temat misji Unii Ratunkowego poprzez charakter Dayzee się. [6] [7]
historie

Stephanie Douglas Forrester był matriarch dynastii mody Forrester i matka czworga dzieci: Ridge , Thorne , Kristen i Felicia . Stephanie była świadoma, że jej mąż, Eric Forrester , zaczął patrzeć na inne kobiety. Stephanie podejrzewa Margo Lynley, ale okazało się większe konkurenta Beth Logan . W college’u, Eric dnia Beth dopóki Stephanie ogłosiła że jest w ciąży, co skłoniło Eric poślubić Stephanie. Ale Eric znaleziono Beth catering przyjęcie na jedną noc i ponownie z nią. Stephanie zdecydował się romans z żigolakiem Clarke Garrison , którego Stephanie wynajął do daty Kristen. Stephanie również mieszał w życiu miłości Ridge po tym jak wykazał zainteresowanie córki Beth, Brooke Logan .

Eric był zaniepokojony nieobecnością tajemniczych Stephanie. Pewnego dnia po Stephanie i znalazł ją odwiedzają w stanie śpiączki, uszkodzenia mózgu dziewczynkę: to Angela, córka Stephanie powiedziała, że ​​zmarł w chwili urodzenia. Stephanie i Eric rosły bliżej raz Eric dostał ponad jego początkowej złości, ale okazało się, że prawdziwym Angela zmarła, więc jej lekarz zatrudniony aktorki do odegrania Angela utrzymać się pieniędzy od Forresters. “Angela” w końcu uciekł. Tymczasem Thorne poślubił Caroline Spencer , ale Ridge zagrał dowcip i zakradł się do łóżka Tipsy Caroline, gdzie Caroline kochał się Ridge, myśląc, że Thorne. Po podsłuchać dyskusję o tym, Thorne strzał Ridge pod wpływem środków przeciwbólowych i alkoholu. Stephanie okłamała chronić Thorne, informując policję Myślała zastrzelił Prowler.

Kiedy Eric był gotowy do wyjazdu do Beth Stephanie, Stephanie wytropił Stephen Logan , Beth separacji męża. Stephanie zapewnił anonimowy cynk do córki Beth dotyczące pobytu Stefana, ostatecznie zgrupowanie rodziny Logan. Stephanie również przekonany, Bill Spencer, Sr , który kochał Stephanie, aby dać Stephen pracę w zagranicznym biurze Billa. W Logans wyjechał do Paryża, z wyjątkiem Brooke, który zyskał wroga w Stephanie przez Ridge prowadzącej, a następnie przyjmując propozycję Erica małżeństwa.

Stephanie utknęły rozwód, ale dał się jako Brooke miał dostarczyć dziecko Erica, Rick Forrester . Stephanie krótko zaintrygowany jej młodego, przystojnego instruktora tenisa, Jake MacLaine . Caroline zmarł na białaczkę, ale lekarz Caroline, Taylor Hayes , radził przed Stephanie czeka na Erica. Jako Stephanie wyjeżdża w podróż, miała niewielki skok, który dał jej amnezję, a ona wędrował z domu bez identyfikacji. Samochód Stephanie zepsuł w niebezpiecznej części Los Angeles , ale ona została podjęta przez bezdomnych Ruthanne Owens. Stephanie mieszka na ulicach jako “Liz” na miesiąc, nawet przyciągnąć uwagę bezdomnych profesor Banków Adam.

Sally Spectra , który prowadził i Spectra Fashions miał zwyczaj strącenie projekty Forrester, już dawno próbował zdobyć szacunek i przyjaźń Stephanie, bezskutecznie. Ale kiedy Stephanie zaginęła, Sally krążyły ulotki, próbując ją odnaleźć. Adam widział jeden z lotników Sally i wysłał do domu Stephanie rodzina nie mogła sobie przypomnieć. Pamięć Stephanie wróciła, ale udawała, inaczej jako fortel odzyskać Erica i pozbyć się Brooke. Stephanie Forrester miał laboratorium uzbrojone w kamery, które złowionych Ridge i Brooke kochać. Ale Stephanie wykazał łagodniejszą stronę do Ruthanne gdy położyła Ruthanne się w rezydencji i Ruthanne zjednoczonego z rodziną dawno zaginionego.

Eric przeniósł się z pielęgniarką Sheila Carter po rozwiódł Brooke, która chciała być z Ridge. Stephanie i Eric dostał ponad ich niechęci i odnowił swoją przyjaźń, dając nadzieję, Stephanie, choć Stephanie zaczęła ojca Randki Taylor, Jack Hamilton. Jack ukrył fakt, że był ścigany przez przestępców ponad długów hazardowych. Stephanie zostawili Jacka kiedy gangsterzy zagrożone Felicia. Jack niechcenia dnia Sally, ale ponowne połączenie z Stephanie, więc Sally skłamał, że była w ciąży. Jack proponuje Sally, ale wkrótce Stephanie złowiony i strzelił Sally jej zwiedzenia.

Stephanie wykreślono z Forresters zachować Brooke uzyskanie własności zmarszczek wzorze przekonania, które Brooke został zatrudniony do tworzenia. Kiedy Brooke odkryła taktyka, Brooke i Stephanie uderzył siebie w spotkaniu, gdzie Brooke miała kontrolę Forrester Creations . Brooke zatrudniony Sheila jak jej współpracy i miał Sheila kopnięcie Stephanie z jej biura. Eric zaczął widząc prawdziwe Sheila, i zatrzymaliśmy się z Stephanie jak odzyskać od wazektomii. Stephanie spotkał Sally ponownie kiedy Spectra rogaty w sprawie daniny Forrestera do Amerykańskiego Instytutu Filmowego z Charlton Heston , a później, kiedy Stephanie udziałem widm Wielki seans Diva i została wciągnięta na scenę z Sally.

Nastoletnia siostrzenica Eric, Jessica Forrester, przyjechała do Stephanie i natychmiast polubił Forrester intern Dylan Shaw. Po Stephanie dowiedziała Jessica i Dylan kochali, Stephanie miała Dylan aresztowany i oskarżony o gwałt, co prowadzi do długiego procesu. Jessica i Dylan próbował uciec, ale po Dylan Jessica przyniósł do domu, Stephanie ma opłaty spadły mówiąc sądowi, że Dylan nie działał odpowiedzialnie. Gdy prawda o występków kryminalnych Sheili w Genoa City, Wisconsin wyszło na jaw, Sheila zaokrągleniu do Forresters na muszce, ale Brooke nie był skłonny do podjęcia kulę Sheila chciała wprowadzić do Stephanie. Sheila próbowała popełnić samobójstwo i została zinstytucjonalizowana, a Stephanie pracował z nemezis Sheili, Lauren Fenmore , aby utrzymać Sheila z czym zwolniony.

Sally znów uciekają się do kradzieży projekty Forrester, więc Eric romansował Sally, by ją wyciągnąć je z nadchodzącego Spectra pokazano. Stephanie nie został ranny, aby zobaczyć Eric nadchodzi Sally, ale zachwycony, kiedy dowiedział się o skutecznego planu Erica. Stephanie konfrontacji Sally o fałszywej wniosku Erica, gloating jak ona rozbiła szyby w pierścionek zaręczynowy Sally.

Stephanie, która została zniszczona podczas Taylor zginął w katastrofie lotniczej, był oburzony, gdy Taylor wrócił i wyjaśnił poślubiła księcia Omara Maroka podczas dotkniętej amnezją w jego pałacu. Ale Stephanie wkrótce z powrotem do próby zastąpienia w życiu Brooke Ridge, nawet zatrzymując Ridge i Taylor w windzie. Kiedy list utwardzonych twierdząc Brooke ustalił test na ojcostwo do powiedzenia Ridge był ojcem jej córki, Bridget, Stephanie nakazał Brooke z kraju. Stephanie wniósł o areszcie Ricka i Bridget. Pomścić Brooke, która oddaliła się w ataku z “krótkiej reaktywnej psychozy” Sheila otrzymuje Stephanie suplementy wapnia z rtęcią, tworząc wrażenie, że Stephanie powoli traci zmysły. Sheila drażnił Stephanie w szpitalu, ale Stephanie wróci po Sally i Brooke zebrali za nią.

Eric i Lauren rozpoczął krótki romans, ale Lauren wycofał się z szacunku dla Stephanie. Sally znaleźć film z Eric i Lauren w łóżku i posadzone jeszcze z niej ministra Biblii na ślubie Erica i Stephanie. Stephanie odpowiedział wpychając Lauren w błocie, a potem do basenu. Stephanie się jeszcze z Sally popychając ją w Lake Como we Włoszech . Stephanie prowadził akcję ratowania w Grenlandii , gdy samolot Erica i Lauren rozbił tam. Stephanie i Lauren współpracę z Maggie Warwick Gaslight Sheila po Sheila uwieść męża Maggie, James Warwick , i miał dziecko.

James opuścił Sheila i zaprzyjaźnił się z Stephanie. Sheila łamane parole grożąc zabić wnuka Stephanie, Thomasa , i próbuje utopić w basenie Stephanie Forrester. Sheila został aresztowany, ale uciekł i Sheila Stephanie postrzelony w ramię. Ciężarna dziewczyna Ricka, Amber Moore , rzucili Sheila i zapisane Stephanie z uboju. Stephanie odzyskane i kontynuował badgering Brooke, który próbował zwabić Ridge od Taylora. Stephanie i bielizna platerowane Brooke dostał się do publicznej bijatyka na łóżku jak Brooke odsłonięto jej sexy nowy “Sypialnie Brooke” linii.

Stephanie stracił ją, gdy jej drugi syn, Thorne , zaangażował się Brooke. Stephanie terroryzował Brooke w Big Bear z kabiny pogrzebaczem ogień przed nabijania ją i próbował udusić. Ale Thorne proponuje Brooke i Stephanie miał wylew. W szpitalu, Stephanie ponownie próbował dusić Brooke. Skok wykonany Eric przewartościowania swoje uczucia do Stephanie, a on ożenił się ponownie Stephanie przy jej łóżku. Brooke próbował dokonać inwazji ze Stephanie, przykutą do wózka poprzez masowanie Stephanie stopy. Brooke i Thorne ex-żona, Macy Alexander , walczyli nad Thorne i wsiedli do wypadku samochodowego, w którym zginęła Macy w wybuchu. Matka Macy, Sally, narażone na ciągłe zaangażowanie Thorne z Brooke na pogrzebie Macy i Stephanie doznał sekund udar. Stephanie złagodniała wobec Brooke nieco, gdy Brooke dała Stephanie album fotograficzny dokumentujący życie Stephanie.

Lat wcześniej, Stephanie zmusiła nastoletni Morgan DeWitt baby ABORT Ridge. Morgan wrócił i zaprzyjaźnił żonę Ridge, Taylor, w programie, aby ponownie prowadziła dziecko Ridge. Morgan sfałszował serię e-maili między Ridge i Taylor by się wydawać, że Taylor dał Ridge “uprawnienia” do zapładniania Morgan. Po Taylor dowiedział i Morgan stracił dziecko, Morgan porwał córkę Taylor, Steffy Forrester , i uwięziony Taylor. Morgan uciekł po Taylor i Ridge resuced Steffy, ale pokazał się jako klaun dla Forrester kiddie partii. Morgan wpadł do basenu i Stephanie zostawił ją utopić, ale później Morgan próbował utopić Stephanie w jej wannie. Stephanie przeżył, a później naprawione ogrodzenie z córką, Kristen , po Kristen zaangażował z HIV-pozytywnych Antonio Dominguez .

Massimo Marone , stary płomień Stephanie, wrócił do romansu Stephanie, która nie była zainteresowana. Ale kiedy Ridge utraty krwi w wypadku, okazało się, że Ridge i Erica typy krwi nie pasuje, i Massimo został ujawniony jako ojciec Ridge. Stephanie ukrywała prawdę przed Eric i Ridge. Tymczasem Brooke, która nie może mieć Ridge, miał romans z Deacon Sharpe, jej córki męża. Stephanie była oburzona, ale później, Stephanie próbowała pomóc Brooke włączyć od nowa i nawet pomógł dostarczyć Nadzieja dziecka w Big Bear z kabiny Bridget.

Stephanie i Massimo zapisane Amber po Sheila porwał Amber, aby zrobić miejsce dla córki Sheili, Erica Lovejoy . Ale kiedy Taylor zmarła w sprzeczkę z Sheila, Stephanie została zdewastowana, a reperkusje wliczone Ridge rozważa związek z jego “ex-siostrą” Bridget, która zmusiła do kwestii ojcostwa Ridge. Stephanie w końcu powiedział, że Eric był ojciec Massimo Ridge i Eric wyszedł na nią. Stephanie ostrzega Jackie Marone z dala od Erica, chociaż Stephanie zachęca syna Jackie, Nick Marone , aby być z Brooke, i ułożone na Nicka i Brooke do pozostawionych na wyspie razem. Po Sally i Stephanie, który zaprzyjaźnił się, utopił swoje smutki, soused Sally dała Stephanie rozlazły fryzjera. Na Boże Narodzenie, Stephanie dała Sally medalion z obu ich zdjęcia wewnątrz.

Stephanie i Brooke związana krótko po Ridge było, że się żyje. Później, gdy uciekł do Spectra Thorne, Stephanie przeprosiła za które zawsze odgrywały ulubionych z Ridge. Stephanie zaniepokojony kiedy Ridge twierdził, że widział Taylor, ale Taylor był rzeczywiście żyje, został Spirited od szpitala przez księcia Omara, który uzdrowił Taylor w swoim pałacu i trzymał jej więźnia. Stephanie opłacił lekarza i fałszywy atak serca manipulować Ridge do powrotu do Taylora. Sztuczka działa, ale kiedy Brooke odkryte to, cała rodzina Forrester odwrócili się od Stephanie.

Stephanie miał opuścić Los Angeles, kiedy znalazła papiery w sejfie Erica że powiedział Stephanie była prawdziwym właścicielem Forrester Creations . Kiedy okazało się, że Eric wiedział o tym od lat, Stephanie kneed Eric w pachwinie, zwolnił go, a zainstalowane Thorne jako prezydent. Tymczasem Bridget został ranny, kiedy przeniósł się z Brooke Bridget byłym mężem, Nickiem. Stephanie odpowiedział dając prezent Brooke owiniętą pistolet, z którym, aby strzelać się. Zamiast Brooke wystrzelił na Stephanie, ale chybił. Stephanie był oszołomiony, gdy Eric Brooke ponownie wyszła za mąż, aby utrzymać ją z dala od Nicka. Ale Eric i Stephanie zwróciła się i ożenił się ponownie ze względu na ich córkę, Felicia, który miał raka. Felicia “umarł”, ale Stephanie potajemnie zmuszony nieprzytomnej Felicia mieć chemioterapię wbrew woli Felicia, a leczenie było skuteczne.

Po Ridge miał atak serca, Stephanie nietypowo zachęcać być z Brooke Ridge, nawet gifting Brooke z 50% udziałem w Forrester. Gdy wściekły Taylor oskarżony Stephanie posiadania kazirodcze uczucia wobec Ridge, Stephanie uderzył Taylor. Stephanie nawet próbował sabotować ślub Brooke do Nicka przez umieszczenie nagie zdjęcia z linii sypialni Brooke na billboardzie w zwykłym widoku. Ale kiedy pijana Taylor przypadkowo zabił żonę Thorne’S, Darla Einstein , w czasie jazdy pijany, Stephanie składa się z Taylor i pomógł przekonać ją, aby nie iść na policję lub wyznać Thorne. Gdy prawda wyszła na jaw, Stephanie prawie zarzut utrudniania pracy wymiarowi sprawiedliwości, aż dała świadectwo, że zeznał, że Darla rzeczywiście wpadł na drodze samochodu Taylora.

Stephanie dostał się w kłótnię z Jackie, która zakończyła się Jackie przewrócenie barierki. Pomścić swoją matkę, Nick odbyło Stephanie w tym samym poręczy, ale Stephanie odnaleźli pistolet i strzelił tuż nad głową Nicka jako ostrzeżenie. Stephanie zakwestionował jej gniewny, kontrolowanie zachowań i udał się do leczenia z Taylor, gdzie odkryte nadużycie Stephanie dzieciństwa z rąk ojca. Ponieważ matka Stephanie, Ann Douglas ( Betty White ), zawsze zaprzeczał nadużyciom, Stephanie powiedziała Ann jej rodzina nie żyje. Taylor zachęca Stephanie skonfrontować Ann w Chicago. Z Eric u boku, Stephanie nazwie Ann na dywanie, ale Ann Stephanie przesadzam oskarżył ojca dyscypliny. Stephanie umyła ręce matki i oniemiał, gdy Eric wniesiona Ann się do Los Angeles z siostrą Stephanie, Pamela Douglas . Ann przyznała, że ​​nie zatrzymał się do nadużywania, bo bała się męża, ale Stephanie nie była w stanie wybaczyć Ann aż córeczka Thorne’a to, Aleksandrii, zawarte w Ann kolęd rodziny.

Nick przejął Forrester, więc kiedy dowiedziałam Stephanie Jackie kiedyś zwrócił sztuczek karmić Nicka, Stephanie zaprezentował jeden z byłych klientów Jackie w Forrester Fashion Show podważać Nicka. Eric rozpoczął nową firmę, która Brooke, Ridge i Stephanie obsługiwane, co prowadzi do Stephanie nieśmiało przyznać, że nie kocha Brooke. Ale Stephanie starli się z Ann, która domagała własne mieszkanie, a także z Pam, który miał ją na oku Erica. Gdy Shane McGrath, świadek na procesie Taylora, zabił się przed Ridge, Stephanie pomogła Ridge obejmuje zdarzenia i zrzucić winę na Nicka, który został aresztowany. Brooke dowiedziała się, że Stephanie ochrony Ridge, który zgarnął karany obejmującą na wówczas nastoletni Rick, który zastrzelił Granta Chambersa. Stephanie zakrztusił Brooke z kabla telefonicznego i orzekł Brooke w Big Niedźwiedzia ze strzelbą na bieżąco z Brooke dzwoni na policję, zanim w końcu ustąpił.

Po Brooke dwie młodsze dzieci, w Hope i RJ , przypadkowo sam całą noc ogień i zestaw do salonu, dla dzieci Protective Services sprowadzono i Stephanie pomogła Ridge zabrać dzieci z dala od Brooke. Stephanie rekrutowani Andy Johnson odwrócić Brooke z przypadku aresztu, nawet mówiąc mu, gdzie znaleźć zapasowy klucz Brooke domu. Ale Stephanie była przerażona, kiedy Andy niech się i zgwałcił Brooke. Donna Logan , siostra Brooke, chciałem wrócić na Stephanie przez uwodzi Thorne’a. Donna ma Thorne do ołtarza, ale druga siostra Brooke, Katie Logan , zatrzymał ślub mówiąc Thorne że Donna nie kocha go. Nick zaoferował sprzedaż Forrester powrót do Erica, czy Eric rozwiódł Stephanie, więc Eric spełnione i wkrótce zajął się z Donną samego. Nick groził, że zabije, jeśli Stephanie Stephanie kiedykolwiek skrzywdzić Brooke ponownie. Ojciec Brooke, Stephen Logan, niemal rzucił Stephanie off balkonu hotelu próbuje pomścić Brooke. Ale po pokazie mody, Stephanie został zastrzelony. Wiele z nich zostało oskarżonych, a Stephen został aresztowany, ale brat Brooke, Burza Logan , pociągnął za spust. Stephanie dowiedziała i powiedziała Donna, że ​​ona wysłać do więzienia Burza chyba Donna opuścił Eric, Stephanie, ale nie mógł przez to przejść. Eric miał atak serca i zapadła w śpiączkę po tym jak został otruty przez Pam. Stephanie i Donna oskarża siebie, ale winowajcą była Pam, którzy dopiero próbują osłabić Eric tak byłby seksualnie niepożądane Donna. Pam pojechał jej leki na choroby dwubiegunowej i był na misji w celu uzupełnienia nie chroni Stephanie od ojca jak dzieci, tak daleko, próbuje zabić Donnę.

Rick dręczony Ridge by córek Randki Ridge, Steffy i Phoebe . Stephanie zażądał aresztowania Ricka po Phoebe zginął w wypadku samochodowym podczas Rick jechał. Eric zmęczony negatywności Stephanie i wystrzelił ją, ale Nick zaproponował Stephanie pozycja w Jackie M. Stephanie był zaskoczony, aby zobaczyć, jak pracowała z jej byłych wrogów. Stephanie zatrzasnął Logans w jadowitego webcast. Ale kiedy Bill Spencer Jr próbował szantażować Eric do kontroli Forrester, Stephanie nagrała rozmowę i okazało się, że szantaż okolice na Billa. Stephanie miał mini-udar mózgu, że starała się ukryć przed koleżankami w Jackie M.

Ann przybył z wizytą i ogłosił, że umiera na raka trzustki. Pam i Stephanie cieniowana głowy nad odmowy Anny do szpitala, kiedy Ann miała epizod i Pam wezwała pogotowie. Ale później Stephanie i Pam Ann wybuchła z jej szpitalnego pokoju i zabrał ją do jej ulubionym miejscu, Paradise Cove. Ann zmarła spokojnie po zadośćuczynienia zarówno z jej córek.

Po Steffy wyrwał kontrolę Forrester od Billa o prawie uwodzi go, Steffy rozstali akcji tej firmy, między Ridge, Eric, Stephanie i Taylor. Stephanie poczuli się zmuszeni do opuszczenia Jackie M i powrócić do Forrester. Eric let Stephanie Forrester zatrzymać się w rezydencji, gdzie spotkał matkę Donny, Beth, który cierpi na późniejszych etapach choroby Alzheimera . Stephanie i Beth pokłócił się na basenie Forrester, która zaowocowała Beth utonięcia po Stephanie odeszła. Donna chciała Stephanie aresztowany, konflikt, który zakończył małżeństwo Donna i Eric Eric i wysłał z powrotem do Stephanie. Stephen próbował pomścić Beth przez uwodzi Pam do schodzili jej leki. Stephen umieścić broń w rękę i pchnął Pam Pam, aby strzelać do Stephanie, ale Stephanie dostał broń od Pam i strzał Stefana zamiast.

Stephanie spadła podczas kłótni z Brooke, a w szpitalu, odkryli Stephanie miała raka płuc Stage IV. Stephanie odmówić traktowania i nakazał Brooke nie powiedzieć rodzinie, zamiast podejmowania Brooke na dążeniu do wypełnienia listy Stephanie łyżki. Stephanie stracił szalik Ann na roller coaster i poszli Dayzee Leigh, który go znalazł, do Skid Row. Stephanie był tak zainspirowany ubogich Dayzee pozytywnego nastawienia, że ​​Stephanie zaakceptowanej traktowanie jej raka, obiecał pomóc bezdomnym, i nawet pokój z Brooke. Stephanie kupił Cafe Insomnia z CJ Garrison , przemianował ją Dayzee, i dał go Dayzee do pracy jako miejsca, które zapewniają miejsca pracy dla bezdomnych.

Stephanie zorganizował interwencji by Nick przestać palić cygara po spot został znaleziony w jego płucach. Własny rokowanie Stephanie rak wciąż nieprzewidywalna, więc gdy możliwość pojawiła że Brooke może mieć seks z synem Ridge, Thomas, na bezludnej wyspie, podczas gdy wskoczył na psychodelicznych jagód, Stephanie powiedział Thomas, że ona da mu jej 25% udziałów w Forrester jeśli powiedział, że faktycznie miał seks z Brooke, co Stephanie wiedziała doprowadziłaby Ridge z powrotem do Taylora. Udało się, ale na ślubie Taylor, Stephanie przyszła czysta i Taylor odwrócił się plecami do Stephanie. Stephanie próbował odpokutować poprzez Taylor powiernikiem magazynie Tomasza, który ostatecznie dał Taylor i jej dzieci kontrolnego spółki. Brooke wykonane Stephanie zapłacić za zniszczenie małżeństwa Brooke przez goading Stephanie śpiewać do niej w piano barze.

Eric i Stephanie uderzył się w impasie, gdy Eric chciał być kameralny, ale Stephanie odmówił, mówiąc, jej rak i starość czuła się nieatrakcyjna. Eric i Jackie byli kuszeni, aby ożywić ich dawnego związku, ale nie zdecydował się z szacunku dla Stephanie. Kiedy przyjaciel Dayzee się, Beverly, stał stażysta w Forrester i został fałszywie oskarżony o kradzież projektów Forrester, Stephanie stanął przed bus Beverly’ego przeprosić Beverly. Stephanie spotkał kolegów pasażerów Beverly’ego w domu dla młodych dorosłych, którzy w wieku z systemu opieki zastępczej, i przyznał, że ona w ciąży i po ślubie dostał Eric (nie wiedząc, niosła dziecko Massimo Europejskiej), aby uciec od jej nadużycia ojca.

Kiedy Liam Cooper piqué między Steffy i Hope, Stephanie była po stronie Steffy jest. Eric szukał sposobu, aby uczcić 50 lat z Stephanie, więc gdy stary przyjaciel Sally, Gladys Pope ( Phyllis Diller ), przybył jako ogrodnik, który może również wykonywać małżeństwa, Stephanie wyszła ponownie za mąż Eric zaimprowizowany i bardzo nieformalne ceremonii w Forrester rezydencji .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jennifer Gareis     Donna Logan (#2)     2006–

Donna Logan był zaniepokojony jej młodsza siostra Katie, którzy mieli niskie poczucie własnej wartości z powodu nadmiernego trądziku, i przekonał kolegę Donny, Rocco Carner do chwili jej. Rocco ciągnęło do Donny, ale była już zaangażowana z Markiem Mallory i przebywał z nim. Kiedy Donna zrealizowane Mark nie był tuż za nią, kopnął go z jej życia, ale ona i Rocco nie byli w stanie uczynić sprawy w ich związku. Donna został zatrudniony do modelu dla Tommy Bayland, który skierował ją do agencji Nick Preston, który przekonał Donna pozować nago dla magazynu w Europie. Bill Spencer Sr zobaczyłem zdjęcia i opublikował je w gazecie USA, prowadząc Donna połączyć siły z Nickiem i Rocco podjąć nagie zdjęcia Bill publikować w swoich magazynach. Donna w końcu przyznał się do tego, co zrobiła dla Billa i zapytał Bill przenieść jej ojciec Stefan, który pracował dla firmy Billa, z powrotem do Los Angeles z Paryża, ale Stephanie Forrester przeciwny tej idei. Po nieudanym związku z Thorne Forrester, Donna opuścił Los Angeles do San Francisco, i wrócił na specjalne okazje. W 2001 roku wrócił do Los Angeles z całą rodziną, ale w tej okazji postać grali Mary Sheldon. [1]

Donna wróciła do Los Angeles w 2006 roku, i od razu próbuje przekonać swoją siostrę Brooke, która teraz poślubiła Nicka Marone, podjąć Ridge z powrotem, przypominając jej, jak długo walczył, aby utrzymać go. Kiedy Donna nie udało się przekonać siostrę, aby powrócić do Ridge, poszła za nim sama. To w końcu nie powiodło się, gdy zdała sobie sprawę, że Brooke i Ridge zawsze być podłączone.

Ona sprzymierzył się z Nickiem, zwłaszcza po świadkami kłótni pomiędzy Stephanie i matką Nicka, Jackie, która zakończyła się jej iść na balkon i do szpitala w stanie śpiączki. W rzeczywistości, Donna był tym, który powiedział, że jego matka Nicka obrażenia nie były przypadkiem, prowadząc tym samym do Nick zamawiania Stephanie zrezygnować Forrester Creations lub pójść do więzienia. Pracowała z Nickiem, który umówił jej swój nowy model głowy i twarzy firmy. Donna jest sprzymierzenie się z Jackie przekonać zakazaną kochanków Ricka i Phoebe nadal widzieć siebie, wiedząc, że związek może potencjalnie poróżnić Ridge i Brooke, Brooke jazdy z powrotem do Nicka.

Jedna noc, Donna, po przemyśleniu, że Brooke przybył do domu, wyjechał na lotnisko, nieświadomie pozostawiając jej siostrzeńca i siostrzenicę, RJ i nadziei, sam w domu, co skłoniło Stephanie zadzwonić Child Protective Services, który ostatecznie zabrał z dala od dzieci Brooke i umieścili je tymczasowo w areszcie Ridge. Donna poprzysiągł zemstę na Stephanie, i zaczął widzieć Thorne Forrester. Wydawało się, że miłość Thorne, ale widziała jej związek z nim jako sposób na uzyskanie nawet Stephanie za wszystkie nadużycia zadane rodziny Logan w ciągu roku. Jednak niedawno wrócił Katie, podsłuchałem Donna powiedzieć Jackie prawdziwy powód dlaczego była ślubie Thorne’a, głównie zemścić się na Stephanie. Katie powiedział Thorne prawdę, i że spowodował go zatrzymać ślub i wściekłością zerwał zaręczyny. Donna jest wściekła na Katie teraz, i wyparł ją jak siostrę.

Donna od rozpoczął romans z Eric Forrester. Z jej pomocą i zachętą, Eric namówił Nick sprzedać swoją firmę ponownie, Nick się zgodził, ale pod warunkiem, że Eric rozwód Stephanie, stan, do którego Eric zgodził. Związek Donny z Eric zdobył jej gniew nie tylko rodziny Erica (syn Thorne i córka Felicia w szczególności), ale także Jackie, który widzi, jak konkurs na uczucia Erica, który spowodował tarcia w ich przyjaźni, a także jej siostra Katie . Eric, po wielu myśli, wybrał Donnę na Stephanie, głównie ze względu na jej udział w gwałcie Brooke, ale również dlatego, że naprawdę ją kochał. Podczas pierwszego mody Forrester od Eric wrócił do szefa domu mody, była planowana nosić suknię showstopper, ale Felicia i Thorne, podpuszczony przez ich matki, zamknął ją w łaźni parowej w Forrester, pozwalając Stephanie ukraść chwilę w słońcu. Jake Maclaine, który niedawno powrócił do Forrester, usłyszał jej krzyki i uratował ją, a potem jej rodzina pocieszali ją, jako że do konfrontacji Stephanie czeka na jej zdradzieckich działań. Chwilę później, Stephanie został zastrzelony przez nieznanego sprawcę. Donna była za jej brata, Storm, zwłaszcza gdy okazało się, że strzelił Stephanie, a nie jej ojciec. Stephanie używane burza wolności jako szantaż, aby spróbować zerwać Eric i Donna, ale nie powiodło się. Stephanie, przekonany przez Katie, w końcu ustąpił i nie za Storma z jej zdjęć. Stephanie nalegał Eric uczęszczają Anniversary Party, i niezależnie od wyboru zrobił, nawet jeśli zdecyduje Donna, ona uszanować jego decyzję.

Jednak Donna ma jeszcze bardziej niebezpiecznego wroga w twarz, a mianowicie, że Pamela Douglas, Stephanie unhinged młodszą siostrę, który gardził Donna od pierwszej chwili, że spotkała ją. Miała Doberman Pinczer nazwie Tiny, zniszczyć jeden z jej stringi i sicced go na nią, goni ją na dziedziniec. Noc Erica i strony Stephanie, Pam grozi Donnie z zabiciem, jeśli odważyła się spróbować zostać Pani Eric Forrester. Donna i Pam się śmiertelnymi wrogami, jak szalona Pani Douglas twierdził, że Stephanie zachowałyby Eric jak jej mąż, i jako takie, zaczął grać paskudne figle na Donnę, takich jak manipulowanie jej pasków wybielających, szampon, garbowanie booth, etc . Ten brzęczały Donnę i ona konfrontacji Pam, którzy tylko uznał za zbyt zabawne. Donna był smutny, kiedy odkryła, że ​​Pam nie przejdzie jednego z Viagry Erica z uspokajający. Następnie, Donna był dręczony Tiny, Pam Doberman Pinczer, więc karmiła pies Pam paski cytrynowe. Jednak Tiny poznał swoją przedwczesny koniec z tego powodu (on rzeczywiście umarł rozszerzonej serca, tak więc Lemon barów nie ma żadnego połączenia do śmierci Tiny jest), i to nie tylko irytuje Pam, ale ma zapalenie podgrzewaną spór między nią a Donna. W maju 2008 roku, Donna mąż Eric Eric mimo konieczności zimne stopy i reigniting swoje uczucia do Stephanie.

Newlywed Donna ma teraz dwa nowe zmartwienia: Eric dzieci chcą zmusić ją z Forrester Creations, i to wyszło na jaw, że w wieku lat 16, Donna zaszła w ciążę i urodziła chłopca, któremu dała do adopcji. Dziecko otrzymało imię Marcus Walton. Po osiągnięciu dorosłości, Marcus niedawno przybył do Los Angeles, aby wytropić “Donna Logan” wymieniony w akcie urodzenia. Eric jest tak zatrute przez Pam i uderzył na atak serca. Donna zwolniony Ridge, Felicia i Thorne. Mówi prasie, że Thorne i Felicia Forrester były zdewastowane, co się stało z ich ojcem i że Ridge zostanie również ustąpię. To rozgniewało trzy i obiecał zemstę wobec Donny. Felicia szyderczo nazywa ją “Prima Donna”. Pomimo Brooke błagając, że ona i Ridge mogą współpracować, ona przeciwstawił jej siostrę, biorąc conniving porady Owena na niej i mówi, że Ridge, Thorne i Felicia nie będzie mile widziana na Forrester, zamiast polegania na Ricka, Owen i Marcus do obsługi biznesu . Ostatecznie jednak, Marcus wyczuł, że Donna jest manipulowany przez Owena. W końcu stanął przed nim na jego taktyki, a on powalony Marcus, mówiąc, że on był w niej zakochany. Donna delikatnie odrzuciły jego zaloty, mówiąc, że była zakochana w swoim mężu. Kiedy Eric budzi się ze śpiączki, odnajduje Donna i Owen razem i postanawia opuścić żonę. W końcu odkrywa, że ​​Donna zawsze była i pozostaje jej wierny.

We wrześniu 2009 roku, Justin, wiceprezes Spencer Publications, została wezwana przez szefa i powiernika Bill Spencer Jr do siebie w Los Angeles, w ofercie Billa zmagać walczących Forrester Creations z Forrester klanu. Wkrótce po przejęciu, sącząc koktajl z Billem i Katie Logan, Bill poinformował Justina, że ​​jego przyjaciel, Donna, byłoby połączenie ich, a Justin był wstrząśnięty, aby zobaczyć, że Bill miał na myśli Donna Logan, stary płomień z jego szkoła która zniknęła z jego życia tajemniczą lat temu. Po niezręcznej wieczór razem, Donna zwierzyła się Katie, że Justin był w separacji ojciec jej syna, Marcusa, który podzielił bliskie stosunki z nowym mężem Donny Eric Forrester. Po dywagacje nad decyzją, czy nie powiedzieć Justina o Marcus, Donna postanowiła milczeć w tej sprawie, ale Justin szybko nauczyli of African-American syna Donny, a po intensywnej konfrontacji z Donna, dowiedziałem się, że był on również ojciec. W listopadzie 2009 roku, Justin zażądał Donna niech wie, syn jego, i Donna niechętnie się zgodził. Justin okaże się jeszcze w miłości z Donną, ale pozostaje z mężem Erikiem.

W 2010 r., matka zmarła Donny przez utonięcie w basenie domu Forrester. Donna oskarżony o śmierci matki Stephanie, ale ona, przy wsparciu Eric, powiedział, że to był wypadek. Donna czuje się zdradzona przez męża, który nie popiera, a po sobie sprawę, że wciąż kochasz Erica i Stephanie, Eric rozwiedziony. Justin wrócił do pomocy Billa odważną próbą podjęcia z powrotem część Forrester Creations przez czerpanie Donna i Eric Forrester nieszczęść małżeńskich po podejrzanej utonięcia matki Donny, Beth Logan. W imieniu Spencer Publications, Justin napisał wykaz wymagań w imieniu Donny, które obejmowały 12,5% 25% udziałem Erica z Forrester Creations, który później dostał się dzięki Bill. Po dostarczeniu listu do Billa, Justin pociesza Donnę i przypomniał jej, że nadal zainteresowany ożywiając jego związek z nią. Ona nie zdecydował jeszcze, czy to, co chce teraz w tej chwili ze względu na jej rozwodu z Erica.

Donna i Justin ożywić ich związek po wielu latach i porozmawiać o wielu rzeczach. Donna nawet dostaje łzami w oczach, kiedy mówi o Marcus i dlaczego dając go do adopcji była najlepsza decyzja dla wszystkich zainteresowanych. Justin jest zrozumienie jej. Na 02 lutego 2011 Donna poślubia Justina. Po stała babka do Rosie Barber Forrester, córki jej syna Marcusa i Amber Moore. Na 29 listopada 2011 Donna i Justin ogłosił swoją decyzję, aby zakończyć swoje małżeństwo. Para ujawniają oni czują, że są bardziej przyjaciółmi niż mężem i żoną.

Po rozwodzie, Donna zaczyna związek z Nickiem Marone i rywalizacja z Pam życiorysów. Donna opuścił Nick, kiedy odkryła, że ​​współpraca Nicka z Pam na ukraść projekt Forrester Creations.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Linsey Godfrey     Caroline Spencer 2012–

W dniu 7 lutego 2012 jest ogłoszono, że Joanna Johnson będzie reprise roli Karen Spencer i przybędzie wraz z nią, nigdy wcześniej nie słyszałem-of-a-widział córkę Caroline, imiennik zmarłego bliźniacza siostra Caroline Spencer . Ogłoszono, że aktorka Linsey Godfrey został wrzucony do nowej roli. Godfrey, jest znana z ról w kilku serialach telewizyjnych, takich jak NCIS , One Tree Hill , i Czarodzieje z Waverly Place . [1] [2] [3] [4] charakter, natomiast nieznane widzów, będzie uznane i znane tych na ekranie.

Podczas wyświetlania podglądu jej Daytime alter-ego, Godfrey stwierdził: “Ona jest powrotem do oryginału Caroline. […] To jest jej ciotka. Została nazwana po niej przez Karen. Ona jest bardzo silna, bardzo wyrafinowane. To wspaniała postać. Ona dużo zabawy. ” [5]

W kwietniu 2012 roku ogłoszono, że kryształ Chappell wejdzie do obsady serii jak druga matka Caroline, w serii “pierwszego fabuły kiedykolwiek lesbijek. [6] [7] [8] [9]
Fabuła

W marcu 2012 roku, Karen Spencer ( Joanna Johnson ) wrócił do miasta z wycieczki niespodzianka dla jej córki, Caroline do Los Angeles na rozmowę w Forrester Creations . [10] [11] [12] Brooke Logan Forrester ( Katherine Kelly Lang ) i Ridge Forrester ( Ronn Moss ) plan używać przybycie Caroline jako collaborater dla Ricka Forrestera ( Jacob Młoda ) i jego nowej linii, podczas gdy Brooke ma ukrytych motywów ją wykorzystać jako rozrywkę dla Ricka z Amber Moore ( Adrienne Frantz ). [10] [11] [12] [13] Po przyjeździe, zarówno Brooke i Ridge oferują umowę próbną z Caroline, wywołując zaniepokojenie z Karen nad ich intencji, zwłaszcza tych z Brooke. [11] [13] Caroline przyjmuje pracę, jak również Rick. [10] [11] [13] W przyjemnej strony Osiedla Forrester, Caroline jest wprowadzony dla wszystkich w firmie. Ona jednak, biorąc pod uwagę bardzo nieuczciwego powitanie i opiekać przez Amber. Później przyznał, że czuje się tak, jakby miał szczególne pokrewieństwo z ciotką Caroline (Johnson) i ogłosiła swoją decyzję o wniesieniu Caroline Spencer Cancer Foundation, Fundusz Badawczy ona biegnie do ciotki, do Los Angeles. [14] [15 ]

A partia, Ridge przynosi Caroline do pensjonatu, gdzie przebywał z Caroline, gdzie wspólna kilka wspomnień o Caroline w tym uroku bransoletki dał do niej. [14] [16] Potem objawił Ridge wstążkę raka Wsiadła cześć Caroline, znajdującego się z tyłu szyi. [14] [16] Jak Caroline zaczyna rosnąć głębsze połączenie z Rickiem, Amber zaczyna manipulować nią, wierząc, że cieszy ubieranie w przebraniu. Łapie go w zdjęcia na sobie sukienki, szminki i chodzenia po wybiegu Forrester Obcasy pięć cali. To nadal prowadzić ją z Rickiem, wierząc, że gra ją i nie jest zgodne z prawdą o jego prawdziwych intencji. Ona zaczyna się rozwijać stosunki z Thomas Forrester ( Adam Gregory ), jak jej związek nasila się z nim, że wprowadza go do Karen i jej partnerem życiowym, Danielle ( Kryształ Chappell ). Oni również współpracować w celu swobodnego Marcus Barber Forrester ( Bitwa Texas ) z opłat oskarżając go o prowadzenie na jego przyjaciela, Anthony’ego noc przed jego ślub Dayzee Leigh (Kristolyn Lloyd).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Adam Gregory     Thomas Forrester (#3)     2010–

W latach 1998 i 2001, których charakter Thomas grał różnych dziecięcych aktorów. Od 15 stycznia 2002 r. do 4 sierpnia 2003 (na podstawie stałych), dziecko aktor Patrick Dorn był pierwszym nie-twin duet aktorów dziecko grać Thomas. [1] Od 2004 do 2005 r., Drew Tyler Bell zaczął grać Tomasza [2 ] na umowie. Przeniósł się do cyklicznego charakteru od 2005 do 2009, i był na podstawie umowy z 2009 do 2010. Zdobył Daytime Emmy Award dla najlepszego młodego aktora w serialu dramatycznym w 2008 roku. W 2010 roku ogłoszono, że Bell zostały usunięte z części, i że Adam Gregory miał przejąć tę rolę. [3] Gregory był na kontrakcie od września 2010 roku. Gregory stwierdziła, że cieszy się praca z obsady i ekipy. [4]

Charakter
Znak jest opisany “Jako niezwykle atrakcyjny i urokliwy spadkobiercy Forrester Creations” i “to szeroko otwartymi oczami prodigy jest wizjonerem i słynny projektant w tworzeniu, w pełni świadoma, że ​​oczy świata mody, jak również każda dziewczyna w miasto, są wstrząśnięci jego każdy ruch “. [5] Nie było krótkie spekulacje, że charakter miał gejem, [6], to jednak nigdy nie była fabuła. Bell stwierdził, że ta nowa Thomas będzie dokładna replika jak jego ojciec Ridge Forrester było, kiedy był młody playboy na początku serialu. [ potrzebne źródło ]

Bohatera tło
Thomas jest synem Ridge Forrester ( Ronn Moss ) i Taylor Hamilton Forrester ( Hunter Tylo ). Ma dwie bliźniacze siostry, Phoebe ( MacKenzie Mauzy ) i Steffy ( Jacqueline MacInnes Wood ) i przyrodni brat, RJ Forrester od ojca małżeństwo z Brooke Logan Forrester ( Katherine Kelly Lang ). Thomas został nazwany po wyspie, gdzie Ridge proponuje Taylor w 1992 “Saint-Thomas”.

Jest najstarszym wnukiem Massimo Marone i Stephanie Douglas Forrester . W 2011 roku mówiło się, że Thomas urodził się w 1987 wich byłoby obecnie jest 25 lat od 2012 roku.
znak fabułę
Koncepcja, narodziny i dzieciństwo

Kiedy dr Taylor Forrester , matka Tomasza, odkryta ciąży, próbowała powiedzieć Ridge Forrester (jego ojciec) w radosnym nastroju. Jednak gdy go zobaczyła ich uwieść uwodzicielskiej Brooke Logan znów omal nie straciła dziecko z powodu stresu. Tak, że Ridge może być szczęśliwy z Brooke, Taylor powiedział wszystkim (i Brooke była na to kłamstwo, jak również), że Thorne Forrester , brat Ridge, był ojciec. Krótko po urodzeniu Tomasza Taylor zobaczył niepowtarzalną więź między Ridge i jej dziecka i zrozumiał, że Ridge nie był zakochany w tym czasie do Brooke, więc wyznała Ridge, że był ojcem. Ona wyjaśniła powody poszła wraz z oszustwa. Wściekły z Brooke, Ridge ucieszył i zadeklarował swą miłość do Taylora i zaproponował jej i następnie pobrać. Krótko po Thomas, Taylor i Ridge mieli bliźniaki, Steffy i Phoebe Nareszcie, Taylor i Ridge mieli dziecko, że zawsze chciał. Dzieciństwo Tomasza nie była łatwa, w młodym wieku, jego siostra Steffy wydawało się być martwy, jednak został porwany. Także jego matka, Taylor został uznany za zmarłego w 2002 roku po wystrzeleniu przez Sheila Carter broniąc Brooke. Po śmierci Taylor, ku przerażeniu wczesnego Tomasza i jego sióstr, Brooke przejął rodzica dla dzieci i Ridge małżeńskiego.
2004-09

Thomas, w wieku nastolatka teraz (dzięki telenoweli starzenia) związał się z intern Caitlin Ramirez , która była dziewicą. Ich związek nie wyszło, gdy przyszedł do niego Rick, Thomas później uwieść Amber Moore w związek. Rodzina była wściekła na samą myśl o ich związku, ze względu na lukę wiek, a także fakt, że Amber uwiódł Rick Forrester (oni dwukrotnie żonaty i miał dziecko i podniósł martwego dziecka razem). Po wielu skandalu podczas procesu ich związku z udziałem Ridge i Brooke, ale przerwano go.

W następnym roku, jego matka Taylor odkrył rzeczywiście żyje. Brooke wyprowadziła się z domu, jej małżeństwo z Ridge został również uznany za nieważny, a rodzina była zjednoczona. Thomas i Cailtin zjednoczona później, jednak ich związek został rozszarpany ponownie silnej przyjaźni Tomasza z nielegalnych imigrantów Gabriela “Gaby” Moreno ( Workman Shanelle ). W celu pomocy Gaby pozostać w kraju, Thomas poślubił. Kiedy Ridge i Taylor dowiedzieliśmy, zostały one podzielone przez nią. Ridge chciał unieważnił małżeństwo zaraz, gdy Taylor bardziej akceptują relacji. Pozwoliła para przenieść do Forrester rezydencji, tak długo jak nie ma seks w domu rodzinnym. Mimo to, dali do pokus i uprawiali seks, później poddany przez Phoebe, która znalazła otoki prezerwatyw. Taylor był wściekły, i wyznał częściowo fałszywy związek do wydziału imigracyjnego. Gorzka rywalizacja Taylor i Gaby dobiegła końca, gdy okazało się, że Taylor poszedł do ogromnych starań, aby utrzymać ją w kraju, i udało się. Gaby sobie sprawę, że Taylor miał rację na temat małżeństwa i zgodził się go zakończyć. Po jego i małżeństwo Gaby została uchylona, ​​Gaby opuścił miasto. Ridge i Taylor również ich małżeństwo rozpadło się po spania Taylora z mężczyzną o imieniu James Warwick została ujawniona. Taylor staje pijący, i przypadkowo zabija Darla Forrester podczas jazdy. Thomas wyjechał do college’u , powracając regularnie na imprezy rodzinne. Później wspomniał, że Thomas pracował w Forrester International, w firmie rodzinnej.
2009 –

Thomas wrócił w 2009 roku. Wraz z rodziną, był głęboko zmiażdżony przez śmierć swojej siostry, Phoebe Forrester , i oskarżył Rick (kto prowadził samochód, który ją zabił). Był wściekły, kiedy Steffy i Rick byli zaangażowani ze sobą. Kiedy życie Ricka był zagrożony, poszukiwanie prawdy nastąpiło. Okazało się, że Thomas (chcąc zemścić się na Rick) był osobą, która wysadziła samochód Ricka i zaczął pożar w jego domu. Jego rodzice nie spuszczał próby przestępstw przeciwko życiu Ricka tajnym, chroniąc ich syna. Rick w końcu dowie. Początkowo chce Thomas iść do więzienia, ale trzyma się jak żaden z członków rodziny Forrester próbowała oskarżyć go o śmierć Phoebe. Rick prosi Steffy, że dostać w zamian. Rodzina zgadza się na to, ale nieszczęśliwy. Thomas rozpoczął doradztwo z Jamesem Warwick. Później nienawiść Ridge z Rickiem (który jest kobieta kocha, syn Brooke) prawie niszczy ich związek. Również, że lata, on i Steffy manipulowane Brooke (udając Ridge w SMS), aby utrzymać ślub między Taylor i Ridge od rozpada. Taylor i Ridge krótko zjednoczona, ale wrócił do Brooke po. Wyjeżdża do Paryża, Francji , aby kontynuować pracę w Forrester International.

Thomas wraca z Forrester Międzynarodowego za granicą w Paryżu, we Francji i jest nieświadomy kompletnych zmian, które miały miejsce po opuścił Kalifornię. Kiedy Thomas dowiaduje się, że Taylor dał jej 25 akcji procent w firmie (który otrzymała wcześniej tego roku, kiedy Steffy ponownie wręczył magazynowych do Ridge, Taylor, Stephanie i Eric), był bardzo zły, jak był starsze dziecko. Aby utrzymać Thomas swobodnie, został mianowany wiceprezesem firmy. Thomas bije na matkę Taylora za stworzenie potwora z Steffy podając jej wszystkie jego ręki i oskarża Steffy zostania tyranem. Thomas sprzeczne spółki życzenia pozwolić Brooke zostawić go na chwilę (jak ona niedawno skandal, który widział ją mieć seks z córką Nadzieja Logan ‘s chłopak Oliver ), po prostu na złość Taylor i Steffy. Uważa on również, skandal ucichnie jak uczyniła to przed w przeszłości, ale przynosząc Brooke ponownie w czołówce tylko spowodować skandal, aby stały się bardziej koncentrowała tematu w mediach.

Pod koniec 2010 (Thomas jest teraz gra Adam Gregory ), Thomas rozwija własną linię mody, “tabu”. Polega ona na siebie i Brooke jako głównych pracowników publicznych promocyjnych. Aby stworzyć zamieszanie (jak doradza Whip Jones , męża Taylora), całuje Brooke na scenie po pokazie mody. Powoduje to ogromny szum, ale również sprawia, że ​​jedna z linii Taboo najbardziej udanych linii Forrester Kreacji (dopasowanie się do Linii Sypialnia Brooke). Powiedział, że twierdził, że przyciągnęła widzów, którzy zmęczony tego samego starego. Taylor jednak (wiedząc rekord Brooke kół jest związany z każdym człowiekiem Forrester wyjątkiem Thomas) jest bardzo zły. Thomas nie chce przeprosić za Ridge całuje swoją macochę i mówi Taylor i Ridge to tylko ruch obiekt zachować dziennikarzom zainteresowanym ponieważ “Nadzieja dla Przyszłości” (przez : Hope Logan ) przychodzi bardzo blisko outshining projekty swoich mężczyzn. Jednak Thomas faktycznie ma w sobie pociąg do Brooke. Taylor zarzuca Brooke próbować zbliżyć się do Thomasa. Podczas podróży na Jett do Paryża, Thomas całuje Brooke gdy śpi. Ridge prawie odcina Taboo line (pomimo sukcesów) jednak utrzymuje ją.

Thomas i Brooke w końcu w katastrofie lotniczej, gdy udają się do promowania Taboo linia nadzoruje. Kończy się linka, ich ciała wyrzucane na brzeg. Cała rodzina, podkreślając, i iść na antagonizowania wyszukiwanie morzami dla nich. Brooke pochłania trujące jagody na wyspie po poszły dwa do trzech dni bez jedzenia i daje trochę do Tomasza. To spowodowało, że sen dziwne i wyobrazić sobie w dziwnym świecie marzeń. Ridge przychodzi na ratunek Brooke i jego syna. Zarówno Thomas i Brooke dziwnego, co się stało na wyspie, ponieważ doświadczył dziwne odczucia po zjedzeniu jagód (one ewentualnie uznać, że uprawiali seks). Stephanie (zawsze chcą pozbyć się Brooke z rodziny) mówi Thomas okłamywać wszystkich i powiedzieć, że on i Brooke uprawiała seks na wyspie, tak że Ridge zostawi Brooke dla Taylora. Jak Taylor i Ridge są o ślub, Stephanie i Thomas ujawnić całą prawdę (co jadł Thomas żyje). Tomasza dziewczyna Dayzee (który zachęcał go do mówienia prawdy, wiedząc o skandalu) zostawiła go po tym. Cała rodzina trudno mu wybaczyć, ale Taylor robi i obwinia Stephanie za incydent. Ridge i Brooke nie przebaczycie Tomasza za to, i przenieść go do Departamentu Żeglugi Forrester Creations . Thomas później zaczyna związek z Nadziei (jego przybrana przyrodnia siostra). Wcześniej była w relacji z Liam Spencer , który teraz poślubił młodszą siostrą Steffy. Dzielą buziaka i zacząć dzień, a on proponuje Nadzieja w Meksyku , ale odwraca go. Po stwierdzeniu, że Thomas był zachęcany do tej pory ją Steffy, aby utrzymać z dala od Liama ​​Nadzieja, Nadzieja zrywa z Thomas, pozostawiając go boli, bo naprawdę chciałam być z Hope. Przyjmując, że nadzieja była jeszcze bardzo zakochany w Liama, oddał prowadzenia jej. Jednak on odbił się wkrótce po, kiedy poznaje nową projektant Forrester Creations, Caroline Spencer , którego Brooke wynajął, aby ustawić ją z Rickiem. Jednak Thomas przyciąga uwagę Caroline, i idą na randkę. Oni nawet pocałować podczas ich tańca. Thomas i Caroline zbliżyć, a kiedy wprowadza go do matki Karen i jej partner Danielle, Thomas jest początkowo zaskoczeni sytuacją rodzinną Caroline ale akceptuje to i wspiera go, co Caroline docenia i nadal ich związek.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Katherine Kelly Lang     Brooke Logan (#1)     1987–

Duża ilość wątków na Bold and the Beautiful nie obracał się wokół Brooke. Charyzma charakteru jak grana przez Katherine Kelly Lang wywołał kontrowersje i krytykę wraz z uwielbienia.

Z biegiem lat, ona stała się kobieta biznesu pracy w Forrester Creations dla dzieci i czworo dzieci: Rick , Bridget , Nadzieja , RJ i Jack . Jej charakter jest opisany jako “pojawił się jako pokazu najistotniejszego bohaterki, zawsze i na wieki zawirowań symbolem prawdziwej miłości i przeznaczeniu panującej”. [1] Ponadto, charakter miał długoletni antagonistów w formach Stephanie Forrester i Stephenem Taylor Hayes .

Katherine Kelly Lang wprowadził postać w 1987 roku i nadal gra postać dziś. W 1987 roku został na krótko zastąpiony Katarzyny Hickland podczas Lang był na zwolnieniu lekarskim [ potrzebne cytowania ]. W 1997 roku, Sandra Ferguson wypełniona dla małej ilości czasu w trakcie urlopu macierzyńskiego Langa [ potrzebne źródło ]. W 2012, Lang ogłosił, że podpisał dwuletni kontrakt z serii, zapewniając jej pobyt w 2014 roku. [2]
Recepcja

Światowy sukces Bold and the Beautiful oznaczało światową kontrowersje wśród fanów tego najbardziej kontrowersyjnych postaci. Jak daleko od USA jako Kenii , ludzie gorączkowo kocham tę kobietę, hipnotyzujący i kobiety chwalą ją za indepencdence. ” [3] Ponadto, wiele linii Brooke historię i bezprzewodowych podniósł brwi z krytyków.
Rozwój postaci

Lang, która jest znana z gotowy uśmiech i sposób angażowania, przyznał czasami nazywając Ronn Moss (Ridge) jego nick, grzbiet, “Czasami po prostu nazwać go Ridge z przyzwyczajenia”, wyznała. [4] Lang na trwające Działki i nici w stosunkach powiedział “Ridge i Brooke zawsze będą podłączone, [ale] serce dramacie jest to, co się dzieje, gdy prawdziwa miłość thawarted.”. [5]

Podczas wywiadu z Ktosia w dniu 29 stycznia 2008 roku, aktorka Katherine Kelly Lang został zapytany: “Co ci się podoba twoja postać Brooke Logan?”, [6] Lang stwierdził: “Podoba mi się to, że nie poddaje się, bez względu na depresję może ona być ani złe rzeczy, które może ona przechodzić, zawsze odbija się “, pokazuje trwałą odporność w obrębie znaku. Powiedziała także, “Myślę, że ma prawdziwą znajomość rzeczy, mimo że nadal nie ma jej życie miłosne pod kontrolą, ale miejmy nadzieję, że spotkają się za”, a na końcu drogi, że chce jej charakter być “Happy”. [7]

W połowie 2010, Taylora (nemesis Brooke) córka Steffy Forrester rozpoczął chodzenie po Nadzieja Logan (Brooke teraz nastoletnie córka) to chłopaków. . Ten ponownie zapalić obsługuje oba Taylor i rywalizacja Brooke i rozpoczęła nową rywalizację generacji Bradley Bell stwierdził w tej sprawie “To ekscytujące, aby zobaczyć Brooke i Taylor w rolach bardziej matki Brooke ma córkę. – jakimś cudem – który jest słodki i virgin Ona jest tylko kochanie,… Taylor ma córkę, która jest problemem Ona wie, jak manipulować ludzi, a ona jest bardzo seksualne [Jak Brooke] ” [8] Na bohatera acidental niewierności z córki (Hope) chłopakiem Oliverem Jones Lang powiedział o swojej postaci “Była podekscytowana i wysoki na jej hormony” podczas wywiadu z Michaelem Fairman. [9] Jednakże, niezależnie od większości tabloidów raportów dotyczących tej postaci, ze względu na kilka przepisuje dla tej postaci na tarło konkurencja między Taylor i Brooke fanów większość Commentary’S są stronniczości. Zgodnie z 2011 w Dank nagród przepisuje z bohaterki opowieści odnotowano http://soapcentral.com/bb/content/scoop/twoscoops/2012/120102.php . Brooke była rzekomo spała z kilkoma mężczyznami w czasie nadzieją było dziecko, które było innacurate. W czasie Brooke dzieje się między dwojgiem byłych mężów, Nick Marone i Ridge Forrester. Głównym celem Bella jest stworzenie dramat i dramat pochodzi torturowanie kobieta Brooke Logan, który w tym roku 2011 znajduje się na liście jako bohaterki najbardziej torturowany.
historie
fabuła

Brooke studiował chemię podczas jej pierwszych dni w szkole. Brooke jest córką Beth i Stephen Logan , starsza siostra z Donna Logan (obecnie grana przez Jennifer Gareis ) i Katie Spencer ( Heather Tom ), a młodsza siostra burzy Logan (grany przez Williama DeVry w chwili jego śmierci, 2008). Pracowała dla jej rodziny, którzy często wyżywienie rodziny służył bogate filary Wspólnoty (w tym rodziny Forrester).
Fabuła

Brooke i Ridge spełnione, gdy poprosiła matkę, aby pomóc zaspokoić imprezę Forrester, by mogła spotkać się Ridge. Wpadła tam w miłości z przystojnym playboya Ridge , który był zaręczony z Caroline Spencer. Po stwierdzeniu, że Ridge spędził noc z Alex, Caroline upadła na weselu i zerwała z Ridge. Caroline została zgwałcona wkrótce po tym i Brooke zakradł się do szpitala, by się z nią spotkać i zaprzyjaźnić się ją, żeby mogła dostać się do kręgu bogatych i zamożnych. Brooke był tak oczarowany Ridge że zerwała swoje zaręczyny do Dawida, oficer policji, bo nawet jej brat wiedział, że ona nigdy nie będzie szczęśliwy na policjanta do wynagrodzenia. Ukrywanie Ridge list napisał do Caroline rozlewając jego serce do niej i powiedzieć jej, że ją kocha, Brooke spiskował z Thorne zachować Ridge i Caroline apart. Caroline zaręczył Thorne i Brooke uwiodła Ridge, ciążę. Kiedy Ridge dowiedział się, zaproponował ale jak Ridge i Caroline ukrywał swoje prawdziwe uczucia do siebie. Gdy Brooke straciła dziecko w tragicznym poronieniem, Ridge zerwała stosunki z nią i zaczął gonić Caroline ponownie. Caroline zerwała z Thorne po przyjęciu nadal była zakochana w Ridge i szybko za mąż. Devistated Brooke odwróciła się do Eryka na komfort, a zakończył się w ciąży z Rickiem, więc Eric ją poślubił. Ridge spotkał i zakochał się w Taylor Hayes, lekarza, który dbał o Caroline przed żoną i w dniu ich ślubu, Brooke zabrakło, aby znaleźć je myśląc, że była w ciąży z dzieckiem Ridge, gdy w rzeczywistości była w ciąży z drugim dzieckiem Eric, Bridget.

Brooke później miał krótki małżeństwo z mężczyzną o imieniu Grant Chambers w 1995 r. po jej próbami szantażu Ridge do opuszczenia Taylora dla niej nie i położyła Grant za spółkę. W 1998 roku Taylor ciążę z dzieckiem Ridge, jednak powiedziała wszystkim, że dziecko należy do Thorne po obejrzeniu tego, co uważała pijany Ridge w łóżku z Brooke. W rzeczywistości, Brooke oszukali pijanego Ridge do jej łóżka i Ridge skarcił ją, mówiąc, że nie może tego zrobić Taylor. Brooke później zainteresował się Thorne i przezwyciężyć przeszkody, z nim i jego żoną, a następnie Macy. Macy zginął w śmiertelnym wypadku samochodowym, który Brooke przeżył. Thorne i Brooke rozeszły i odwróciła jej uwagę z powrotem do Ridge, który wciąż mężem Taylor. Brooke później został oszukany przez rodzinę Forrester w podróży do Paryża , aby utrzymać z dala od szczęśliwie żonaty Taylor i Ridge (który miał od miał bliźniaki, Steffy i Phoebe . Po wróciła, Brooke miała romans z mężem jej córki Bridget Deacon Sharpe ( Sean Kanan ). Bridget (grana przez Jennifer Finnigan w czasie) był zdegustowany tym, a później Brooke urodziła córkę o imieniu Nadzieja Logan w wyniku skandalicznej sprawy. krótko w czasie ciąży, poślubiła Forrester współpracownik Whip Jones zatuszować jej romans.

Kiedy Taylor zmarł postrzelony przez psychotically obłąkanego pielęgniarka Sheila Carter , Ridge i Brooke trafiły z powrotem do siebie. Sheila wróciła a później zajmował Ridge, Brooke i marynarz, który przybył do Los Angeles, Nick Marone ( Jack Wagner ) zakładnika dla okupu. Ridge był krótko zmarłego po wpadnięciu do ognia, i Brooke spała z Nickiem podczas żałoby. Ridge i Brooke wróciła później zaszła w ciążę i urodziła RJ (Ridge Junior) Forrester. Dziecko początkowo uważano za dziecko Nicka, ale później okazało się Ridge. Kiedy Taylor powrócił z martwych W 2005 roku, Stephanie Forrester upozorował atak serca i poprosiła o jej umierający chcą być Ridge i reunion Taylora. Brooke przeniósł z życia Ridge, i rozpoczął współpracę z Nickiem w 2006 roku. Ona w obliczu komplikacji jak Nick był również w na-again, off-ponownie relacji z córką Brygidy (teraz grana przez Ashley Jones ). Ona i Nick rozwód ze względu na fatalny ciąży Bridget (dziecko urodziło się martwe). W 2007 roku, Brooke próbował zakłócać stosunków Ridge z Ashley Abbott (Z Young and the Restless ). Opuściła miasto po czym praktycznie wypchnięty przez Stephanie, która poparła związek Ashley i Ridge.

Brooke zaczęła iść po Nicka ponownie. Kiedy Taylor i Nick (teraz razem) postanowiła mieć dziecko, musieli dawcy jaj. Po dziecko Jack urodził, okazało się, że Brooke została biologiczną matką dziecka i jajka były jej przez wymieszać. Taylor miał emocjonalne załamanie i odzyskane, i postanowił podzielić się Jackowi z Brooke tak, że dziecko może mieć biologiczne połączenie. W 2009, Taylor i Brooke zaczęła walczyć o uczucia Ridge po raz kolejny po relacji Taylora z dużo młodszym synem Brooke Rickiem. Taylor i Ridge za mąż, jednak wrócił do Brooke tuż po. W 2010 roku, Brooke powtarza historię, jak ona kiedyś zrobić z Deacon i Bridget, kiedy przypadkowo uprawiał seks z Hope ówczesnym chłopakiem, Oliver Jones , i jak Bridget, Hope wybaczyła jej. W 2011 roku, Brooke i Thomas, podczas podróży służbowej do promowania linii Taboo mężczyzn Thomas ‘męska w Forrester Creations , skończyło się uwięzieni na wyspie. Podczas linka, Brooke i Thomas spożycia trujących jagód jako środek przetrwania. Jagody sadzone na pomysł, że Brooke i Thomas spał razem. Kiedy wrócili bezpiecznie do domu, Stephanie współpracę z Thomas razem wymyślić kłamstwo, że on i Brooke uprawiała seks na wyspie, w celu rozbicia jej małżeństwa z Ridge. Pozwoliło to Ridge i Taylor prawie ożenić, dopóki Stephanie objawił prawdę, pozwalając Ridge aby pogodzić się z Brooke.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kristolyn Lloyd     Dayzee Leigh Forrester 2010–

Po raz pierwszy pojawił się w dniu 7 października 2010 roku. Pierwotnie stałą rolę, Lloyd został awansowany do roli kontraktu krótko po zaczęła z serii. Postać została wprowadzona w biednych młodych kobiet, pracy i życia na ulicach Skid Row w Los Angeles. Wkrótce zaczęła się przyjaźń z serialu matriarch Stephanie Forrester ( Susan Flannery ), co doprowadziło do jej o lepsze życie. Od tego czasu, Dayzee wykorzystał jej nowy znaleziono władzę w rodzinie Forrester się zwolennikiem ubóstwa. Ona też miała romanse z Thomas Forrester ( Adam Gregory ) i Marcus Barber Forrester ( Texas Battle ), którego jest małżonkiem.

Aktorka Kristolyn Lloyd pierwszy pojawił się w roli “Dayzee” 7 października 2010 roku. [1] Lloyd wcześniej grał role sceniczne dla produkcji takich jak Romeo i Julia i As You Like It . Ona ostatnio miała części w produkcji wysokiej musicali Rent i lakier do włosów . Lloyd również pojawił się w medycznym serialu Ostry dyżur . [2] To było ogłoszone w dniu 28 października 2010 roku, że Lloyd został przeniesiony do statusu zamówienia, zgodnie z Soap Opera Digest . [1] [3] Mówiąc o zamówienia, twórca Bradley P. Bell stwierdził: “. Kristolyn to utalentowany młody aktor i jestem szczęśliwy, że mam ją jako stałego członka rodziny B & B Kiedy ruszył w opowiadający o losie bezdomnych, uświadomiłem sobie, że charakter “Dayzee” miała tak wiele do zaoferowania i trzeba trzymać się, aby upewnić się, że wszyscy zachowali swoją “nową zestaw kieliszków” na ” [1]
Charakterystyka i rozwój
Susan Flannery (na zdjęciu) odgrywa kontrola-Freak Stephanie, których Dayzee przekonany do poszukiwania leczenia dla jej raka.

We wrześniu 2010, central “control-freak” matriarch postać Stephanie Forrester ( Susan Flannery ) zdiagnozowano raka płuc stadium 4 i początkowo odmówił leczenia. [4] Dayzee został wprowadzony, aby pokazać jej “nowe najmu” na życie, i był jednym z najważniejszych ludzi, którzy przekonali ją na leczenie. [1] znak został opisany jako-które ewoluowały od niczego do znacznej ilości bogactwa “Po rezydenta najbardziej ubogiej dzielnicy Los Angeles Skid Row, Dayzee nadal służy jako anioł stróż dla społeczności kiedyś zwanym domu “. [5] Romantycznie i optymistycznie, Dayzee może być zalotne i pozwala każdemu ona spotyka się oglądać świat z “zestawu nowych okularów”. [5] W Późny 2011, przyjaciel Dayzee na który jest również z nieuprzywilejowanego tle została wprowadzona do serialu. Beverly (Gina Rodriguez) był pierwszym non-core znak że Dayzee że oddziaływały. [6] W dniu 11 listopada 2011 roku specjalny odcinek poświęcony wojennych weteranów antenie, to prowadził Dayzee który zaszczycił ich w jej kawiarni. [7 ]

Dayzee stoi Stephanie od momentu rozpoczęcia ich przyjaźni. Nawet wtedy, gdy Stephanie planował zerwać Brooke Logan ( Katherine Kelly Lang ) i Ridge Forrester ( Ron Moss ), Dayzee pchnął ją do tego, co trzeba. Są one uważane za przyjaciółmi na całe życie. [5] pierwszy poważny Dayzee interes miłość Thomas Forrester ( Adam Gregory ). Chociaż była słaba czarna dziewczyna, był bogaty biały człowiek. Relacja jest zatwierdzony przez wszystkich, z wyjątkiem Steffy Forrester ( Jacqueline MacInnes Wood ) siostra Tomasza. Według Akash Nikolas z Daytime Confidential , pokaz był “taniec wokół kwestii wyścigu.” Steffy nie pomyślał, że Dayzee był piękny, wykształcony lub wystarczająco zaawansowana dla jej brata. [8] Nikolas nazywa pokaż się, że nie będzie dalej w kwestii rasy, pisząc:
”     A teraz … co to jest, jeśli nie kod dla rasizmu? Steffy łatwo można powiedzieć, że chce jej brat do tej pory białą dziewczynę i konflikt będzie to samo. Ale show jest zbyt nieśmiały, aby przejść tam, więc zamiast tego, niejasne wyścig i płaszcz go w konflikcie klasowym. I nikt nie zwraca na nią Steffy a nawet sugeruje, że wyścig może być sprawa, która jest jeszcze bardziej absurdalne. Pokaż chce, aby go (wink wink) bez faktycznie uznając rasę i rasizmowi. Akash-Nikolas z Daytime Confidential na serialu gra z kwestii rasizmu. [8]     ”

Nie było wiadomo, czy Thomas rzeczywiście miał uczucia Dayzee lub jeśli używał jej, aby uzyskać nad swoją macochę, Brooke, któremu wcześniej przyciągać. [9] para rozdzielić. Wkrótce Dayzee jest zakochany w Marcus Forrester ( Texas Battle ) “. natychmiastowe połączenie” oni wcześniej flirtował zanim miała związek z Thomasem, po czując [10] . Było to widoczne na ekranie [5]
fabuła
Skid Row w Los Angeles , to jest, gdzie historia Dayzee zaczęła.

Dayzee mieszka w Los Angeles całe jej życie, mimo że nie występują bogate lub rozrzutny strony rodziny Forrester zostały widok matka Dayzee to doznał narkomanii i praktycznie mieszkał na odwyku, a ona jest już martwa. Dayzee miał bardzo szorstki dzieciństwa i młodzieńczych lat. Żyła bez dobrego odżywiania dla dużych ilości czasu, żyjąc na ulicy. [11]
historie

Dayzee raz pierwszy zaobserwowano, co znalazła szalik bogatych Stephanie Forrester. Odmówiła go oddać do niej, kiedy Stephanie warknął i groził jej z rozbitej butelki, jeśli przyszła bliżej. To wtedy widać, że wzięła szalik pielęgnować dziecko z niemowląt w Skid Row . Dziewczynka była Dayzee jest tymczasowo Foster Child, gdyż jego prawdziwa matka była w centrum rehabilitacji. Choć gorzkie wobec Stephanie na początku, Dayzee zaczął otwierać się do niej o to, co to było, jak mieszka się w jej warunkach, na słabe części Los Angeles. Stała się bardzo zaniepokojony po Dayzee był wykształcony ją o ubóstwie. Stephanie otwiera swoje serce Dayzee, i mówi o jej ówczesnym etapie 4 z diagnozą raka płuc. Dwa zaprzyjaźnił się ze sobą. Stephanie, zainspirowany siłą Dayzee jest surowcem sytuacjach, zabrał ją do domu, do życia w pensjonacie przez Forrester rezydencji. Spotkała lokalnych filary i osobistości z LA w tym wszystkie rodziny Stephanie, który lubił ją. Stephanie, która była pierwotnie nie dzieje się na leczenie i umrzeć w spokoju, ale chce żyć, aby pomóc tym mniej szczęścia było zachętą do jej na leczenie, zanim było za późno.

Stephanie kupiło CJ Garrison kawiarnia ‘s nazwie Insomnia i dał Dayzee jako gest przyjaźni. Dayzee posiadał duży otwór na bezsenność i zatrudnił ludzi z ulicy do pracy i zarabiać pieniądze dla siebie. Ona też stała Praktykant w Skid Row w misji ratunkowej Unii i zaczął dawać pieniądze walczy ludzi. Stephanie sama mocno zaangażował się w pracy z niekorzystnej sytuacji. Oprócz tych wątków, Dayzee był “pod wrażeniem” z Thomas Forrester, który chciał, żeby była jego dziewczyną. Pomimo ciągłych odmów z Dayzee, Thomas (wnuka Stephanie) przechowywane stara się być romantyczny z nią, a to w końcu udało. Ich związek zakończył się po jego strony (co Stephanie miała orkiestracji) w rozbijaniu Ridge Forrester i Brooke Logan, aby mógł połączyć się z jego drugiej miłości Dr Taylor Hayes Forrester ( Hunter Tylo ). Dayzee powiedziała mu, że zniesmaczony sytuacją, i rzucił Thomas. Następnie rozpoczęła współpracę z przybranego syna Forrester, Marcus Forrester. Marcus niedawno dziecko z Amber Moore ( Adrienne Frantz ), który też chciał być z Marcusem jednak zrezygnował z Marcus wybiera Dayzee zamiast. Marcus i Dayzee od tego czasu mąż.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kimberly Matula     Hope Logan Spencer (#2)     2010–

Większość jej fabuły jako młody dorosły nie obracał się wokół relacji z Oliver Jones , Thomas Forrester i Liam Spencer i rywalizacji (ponownego tworzenia rywalizacji między matką i dr Taylor Hayes ) ze Steffy Forrester .

W latach 2002 i 2009 r., znak grał aktorek dziecięcych, pojawił się jako młoda dziewczyna około 5 lat do roku 2007. W dniu 4 grudnia 2009 roku ogłoszono, że nadzieja miało być dramatycznie wieku i grana przez Kim Matula . Matula podpisany jako postać umowy. Matula zaczęła taping Bold and the Beautiful w dniu 19 listopada 2009 roku. Jej pierwszy airdate był 11 stycznia 2010.
Charakterystyka

Młody bohater dorosły Nadziei jest opisany jako “polarnym przeciwieństwem tego, co jej matka Brooke kiedyś, Nadzieja nie ukrywa swoich tradycyjnych i zastrzeżone poglądów na seksie i małżeństwie”. [2] Matula określił nadzieję jako “szczęścia w miłości “. [3] Porównania zostały sporządzone w Hope i młodsza Taylor Hayes , który walczył z Brooke Logan lat ponad Ridge, a Steffy (córka Taylora) jest w porównaniu do młodszych Brooke, którzy nigdy nie zrezygnował.

Na dramatyczne zmiany ze znakiem wieku i fabuła, pisarz Bradley Bell stwierdził: “Starzenie charakter” Nadziei “dla nastolatka pozwala na sprowadzenie nowej generacji” Logans “na czele, a także grać w szerszy zakres “Forrester” vs opowieść “Logan”. “Hope” obecność w Forrester Creations, jak również w “Brooke” i “Ridge ‘Home, iskry intensywną konkurencję między” nadzieja “i jej przyrodnia siostra” Steffy “, jak również tworzy nowy konflikt między długoletnich rywali “Brooke” i “Taylor”, jak każda kobieta jest zdeterminowana, by chronić własną córkę “. [4]
historie
Hope Conception

Nadzieja została poczęta podczas romansu Brooke Logan ( Katherine Kelly Lang ) i Deacon Sharpe ( Sean Kanan ). Na Deacon czasie ożenił się Hope pół-siostra Bridget Forrester . Nadzieja urodził się w 2002 w tym samym miejscu Bridget był, w Big Cabin Bear. Ojcostwa Nadzieja nigdy nie zostało ujawnione do niej wiele lat później, kiedy ona się jako nastolatek. Deacon wypisali na swoich ojcowskich praw, w 2 – 7, gdy RJ i Hope zostały zaczerpnięte z Brooke, kiedy został okazały się niezdatne matka przez Usług Socjalnych, zgłaszanych przez Stephanie Forrester ( Susan Flannery ). Nick Marone ( Jack Wagner ) był również ojcem dla Nadziei jako dziecko, kiedy był w związku małżeńskim z Brooke.
2010 –

Po znaku była dramatycznie wieku ( SORASed ). Nadzieja jest niemal zgwałcona przez fotografa o imieniu Graham Derros. Nick i Aggie Jones ją ocalić od gwałtu. W liceum (zbliża stopniowanie wkrótce), poznała chłopca Oliver Jones , DJ. Dzielą atrakcji, a on jest pierwszym poważnym Hope chłopak. Natychmiast asertywne Steffy trwa zainteresowanie Oliver i chce zwabić go od Hope. Ona kończy cykl imprez w celu poniżenia Hope. Na pokazie mody w Forrester, ona manipuluje znak przy “P” Litery i “e” z nazwy Hope aby stworzyć znak, który czyta “Ho Logana”. Wtedy w Hope partii ukończenia (z tematem maski), jej matka ma seks z Oliver myśli jej jej Ridge mąż, jest to ujawnione przez film, który Steffy razem wziętych (jednak później ujawnił film został naruszony przez Liam Spencer , który pracował dla Spencer Publications – którzy są przeciwko Forrester Creations ). Mimo nierozwiązanych uczuć i nigdy nie dostaję szansę z Oliver ponownie, Hope wybacza jej matkę.

Spotkanie Liam Cooper , który bardzo szybko okazuje się być synem Billa Spencera Jr , Hope ciągnęło do niego i po raz kolejny wziął udział w Steffy jedną z nadziei na chłopaków. Ich związek rozwija się pomimo Oliver stara się odzyskać Nadzieję poprzez jej zazdrosny będąc w związku z Amber Moore . Ich związek napotyka trudności, gdy później Amber spada w ciąży, a Liam jest uważany za ojca podczas całej ciąży. Kiedy dziecko rodzi się okazuje się nie być dziecko Liama ​​lub Olivera. Oliver próbował również odebrać dziewictwo Hope, będąc tam na długo przed Liam przyszedł.

Liam i nadzieja zaangażowany, jednak chce to wykorzystać jako sposób na promowanie jej linię mody, więc ich ślub został zaplanowany na miesiąc naprzód. Niezadowolony z Nadziei chce czekać do skonsumowania ich związku po ślubie, Liam staje bliżej Steffy po uratował ją przed utonięciem. Nadzieja skupia się bardziej na pracy niż Liama. Zaniedbane, całuje Steffy. Po świadkami pocałunek, Hope zdejmuje pierścionek zaręczynowy i zostawia w domu Liama. Załamany, Liam ma pierścień i proponuje Steffy, który akceptuje. Liam i Steffy podróż do Aspen , gdzie są małżeństwem. Steffy i Bill spiskowali zachować Hope-który przybył do Aspen, aby Liam back-z dala od nich. Mam nadzieję, że później rozpoczyna flirt z jej przyrodniego brata, Thomas Forrester . Dzielą buziaka mimo uczuć nierozwiązanych Hope dla Liama. Podczas wakacji w Meksyku , Thomas proponuje Nadzieja i odwraca go.

Thomas dostaje Nadzieja pijany. Liam i Steffy przebywają w tym samym miejscu, a raz Liam dowie, idzie po Tomasza i nadzieja na dirt-bike pościgu. Steffy zostaje ranny, po tym jak spadła z roweru próbuje dostać się do Liama. Liam ostatecznie śledzi Nadzieja na dół i się całują. Steffy, jednak ma wypadek i jest w szpitalu ze względu na jest nieprzytomny przed upadkiem z roweru. Po jej przebudzenia, Liam wyznaje swoją miłość do Nadziei i mówi jej, że chce ją zostawić. Ale Bill opłaca się MRI tech, aby przełączyć Steffy na skany z innym pacjentem, co Liam, aby wierzyć, że jeśli Steffy denerwuje w każdym razie, zakrzep może eksplodować, powodując jej mieć zawał i śmierć. Po otrzymaniu takiej informacji, Liam postanowił zawiesić z żoną, a ona odzyskuje, pozostawiając Nadzieja zdewastowany. Katie, która jest podejrzana o jej synowa w nagłych objawień zdrowia, decyduje się na własne badania. Bierze MRI do swojego lekarza, który odkrywa, że ​​skany są z kimś, kto ma zakrzep krwi, ale nie był Steffy. Katie następnie konfrontuje Bill i obiecuje, że powie Liam prawdę. Bill, czując się zagrożony, zamki Katie się w wieży, aby powstrzymać ją od rujnuje jego plany. Bill następnie idzie do Steffy i Liam i odkrywa, że ​​Steffy jest zakrzep rozpuściła się. Liam, ulgę i szczęśliwy Steffy nie ma pojęcia, co się dzieje, aż Katie przybywa. Po uwolniła się z wieży, mówi Liam, że Bill i Steffy próbował trzymać go z dala od nadziei.

Liam, uczucie wypatroszony i zdradzony, natychmiast opuszcza znaleźć Hope. Odnajduje ją na dachu, gdzie zaproponowane do niej i mówi jej, że jest jeden, że kocha i że jest, kim chce być. Kiedy później skonfrontować Bill z tego, co wiedzą i czego chcą od niego, Bill odmawia się, przypominając, że Liam Steffy jest jego żoną i że nie obsługuje jego próbę zjednoczenia z nadzieją. Liam, jednak nie uwzględnia, że ​​w odpowiedzi, co się zdecydować, że jego małżeństwo z Steffy jest skończona. Pomimo jej błagania, że ​​mogą przejść przez ten trudny okres, Liam kończy swój związek z Steffy i wybiera się z Hope. Po zostawia, Liam idzie na zewnątrz, gdzie jest nadzieja i ujawnia jego lewą rękę, która nie ma obrączkę na jej temat. Dwa plan na ślubie natychmiast na Walentynki, jednak Steffy nie podpisał dokumenty o unieważnienie aktu, decydując, że chce rozwieść się z nim. Nadzieja konfrontuje Steffy, żądając jej podpisać papiery nieważności. Ona odmawia, i podpisuje urzędowe papiery rozwodowe, co Liam i Hope odczekać pół roku, aby móc poślubić. Jednak Liam i nadzieja spędzają pierwszą noc razem, co powoduje ich seks. Po Liam wychodzi do pracy następnego dnia rano, Brooke przychodzi odwiedzić swoją córkę. Nadzieja ujawnia, co się stało ostatniej nocy, brzmiący bardzo szczęśliwy. Brooke czuje się dumny z córki, ale jest zdezorientowany, gdy Nadzieja wybucha płaczem. Z powodu złej prasy i jej niepewność własnych, Hope zaczyna zobaczyć terapeuta, który określa, anty-lęk leki dla niej. Niestety, nadzieja staje się uzależniony od leków, i zaczyna jej wpływ na relacje z ludźmi, że kocha, zwłaszcza Liam. Nadzieja przychodzi czyste wszystko po dwóch incydentów. Pierwszy był kiedy Nadzieja przytomność w basenie w Forrester House. Drugi był kiedy Liam i Hope, gdzie w Aspen, jak również Steffy i ona zderzył się z nią, podczas gdy oni, gdzie na nartach. Po Liam dowiaduje się o sekcjach terapii, leków i wypadek z Steffy on stunded i Steffy ma nadzieję, że będzie to w końcu zakończyć związek między nadzieją i jej męża, ale nie całkowitym przeciwieństwem. Nadzieja zaczyna zajmować się sprawami, że ona całkowicie ignorowane. Najbardziej dominującym jest jej biologicznym ojcem, Deacon Sharpe . W mgle tego całego małżeństwa Liama ​​do jej przyrodnia siostra wreszcie kończy, z nadzieją, że jeszcze unawhare Steffy podpisała papiery annullement w Aspen i Liama ​​wyrwała je twierdząc, że chciał, aby jego małżeństwo kończy się rozwodem. Ridge podkreślał również, że nie może zaprojektować Hope suknię ślubną samopoczucia był niewygodny w wiadomości wysłanej do córki, Steffy. Nadzieja jest jednak szczęśliwy, że Eric zaprojektować ale wkrótce staje się konflikt o kwestii Ridge spaceru ją do ołtarza, gdy był tak przeciwko projektowaniu sukni. Nadzieja wyznaje matce, że chce, aby jej prawdziwy ojciec, diakon chodzić ją do ołtarza. Ona jest przeciwko Nadziei Deacon kontaktowym zupełnie tak jak Eric i Ridge, gdy Brooke informuje ich.

Liam i Hope Do Italty wreszcie wziąć ślub i mieć ich ślub. Nadzieja trys dotrzeć do Steffy i rozwiązać napięcia, który był z nimi przez długi czas, oferując jej stanąć w ślubie i być jednym z jej bridesmaides. Steffy nie jest pewny, ale w pierwszym decyduje się umieścić to wszystko za nich i akceptuje. Nadzieję, postanawia również, że nie chce chodzić Ridge ją do ołtarza głównie z powodu jego konfliktu przepisów, nad strój jak Steffy. Bill Spencer, ojciec Liama ​​nadal jest niezgodne reguardless ślubu z tym, że zgodził się na Liama ​​drużbą na ślubie. Nieznany do wszystkich, ale asystent Billa Alison, Bill i Justin poleciał do Genoa City dostać Hope zniechęconą ojca, Deacon Sharpe z więzienia jako ostatnia próba zapewnienia Liam nie ożeni Hope. Plan się nie powiedzie, a Liam i Hope w końcu mąż.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
John McCook     Eric Forrester 1987–

Eric i jego żona Stephanie , są współtwórcami z Los Angeles na bazie domu mody, Forrester Creations , z Eric jako głównego projektanta. Mają pięcioro dzieci: Ridge , Thorne , Kristen , Felicia i Angela . Dwa różne retcons Zabrano dwóch swoich dzieci. W microcephalic widzowie Angela spotkać (i Eric sam spełnia) w 1988 r. okazuje się oszustem, który zastąpił prawdziwą Angela, kiedy zmarła w roku wypadek przed. 2001 wynika, że fabuła prawdziwym ojcem jego rzekomej pierworodnych, Ridge jest magnat okrętowy, Massimo Marone .

Fabuła udziałem Stephanie i jej kolegium dzień rywal Beth Logan , nieco zmieniła na przestrzeni lat. Eric i Beth byli w miłości, ale pijany jedną noc ze Stephanie dostaje jej ciąży, i ostatecznie wygrywa Eric z Beth. 2001 Retcon dodał Massimo, pierwszy chłopak Stephanie College, do mieszanki. Spała z Massimo raz, a następnie spotkał się Eric i przypuszczała, że ​​Eric był ojcem aż ponad 40 lat później badania krwi wykazały, że było to niemożliwe dla Eric być ojcem Ridge.

Fabuła z Forrester Creations sprawia Eric jeden z talentem i Stephanie jeden z poczuciem gospodarczej. Jest ojciec Stephanie, John Douglas, który pomimo dezaprobaty ich małżeństwa, Eric pożyczki 50.000 dolarów, aby rozpocząć swoją działalność, co świadczy ogromny sukces, zarówno w prestiż i zyski. Ale te zyski są zjedzone przez znacznie mniej prestiżowego rywala, mody Spectra, co sprawia, knock-off mody zbyt podobne do wzorów Forrester. Spectra była częścią fabuła od początku, ale nie było aż do początku 1989 roku, że widzowie w końcu spotkał się skandaliczne i ekstrawagancki Sally Spectra , który założył i prowadzi firmę.
Fabuła
1987 –

Kiedy widzowie pierwszy spotkać żonę Eric, Stephanie, (w drugim odcinku) ich małżeństwo jest już w kłopoty. Eric oświadcza małżeństwa “przestarzały”, a Stephanie obwinia swoich nieszczęść na jego asystent, Margo Lynley , z którym błędnie podejrzewa on romans. Później, Stephanie nieumyślnie przynosi rzeczywiste “inne kobiety” w jego życiu, kiedy dokonuje złego wyboru z cateringiem dla swojej partii. Jeden z pracowników jest jego stary płomień college, Beth Henderson , teraz Beth Logan. Po spotkania, dwa z nich wznowić romans z trzydzieści lat wcześniej. Inny pracownik jest córką Beth, Brooke , który później okazuje się jeszcze bardziej poważny rywal uczuć Erica.

Eric w końcu opuszcza żonę Beth, ale to, co przynosi go z powrotem do domu, Forrester (jeśli nie bed Stephanie) jest objawieniem, że ma 24-letnią córkę, nigdy nie wiedziałem: microcephalic Angela. Stephanie udawał ona miała poronienie oszczędzić Eric ból wiedząc, że jego córka została tak poważnie wyłączony. Stephanie zatrudnił lekarza dać Angela ’round-the-clock ostrożność w tajnym domu, nie domyślając się, że Angela będzie żył aż do dorosłości. Ale co Retcon daje, Retcon może odbiera. Okazuje się, lekarz, Todd Powell, miał przypadkowo zabił prawdziwymi roku Angela wcześniej. Córka Eric spotyka jest doskonale funkcjonalne oszustem.

Inne pilne sprawy-w tym tajemnicy, potrąconego nawet z częściowo Amnesiac Thorne sam, że Thorne strzał Ridge w tył głowy utrzymania domu Erica na chwilę. Stephanie i machinacje, które wprowadzą Beth zniechęconą plecami męża w mieście, utrzymania go z tego łóżka. Ale potem jego syn, Ridge, wybiera dziedziczką wydawniczej, Caroline Spencer , nad narzeczoną, Brooke. To pozwala Brooke i go odebrać, gdzie on i jej matka została przerwana.

Eric oferuje komfort na zrozpaczona i psychicznie, którzy obserwowanych Brooke Ridge, człowiek kocha, zostaw ją Caroline po straciła dziecko niosła, że ​​to Ridge. Ze względu na spanie Eric z narkotycznego Brooke w ciążę z dzieckiem Erica i po odkryciu, że była w ciąży przez wypadek postanawia mieć romans z Erikiem. Decydując się porzucić dziecko, ona wyjeżdża z miasta. Trzymają ich romans cicho przez jakiś czas, bo Eric był w środku rozwodu i było straszne, co Stephanie może zrobić. Stephanie kończy się dowiedzieć, ponieważ zagadnienia Eric dokumentach do niej i mówi jej, że ślub Brooke. Ten oszołomiony Stephanie, którzy nie mieli pojęcia, jej mąż i Brooke były nawet zaangażowany od pracowała wraz z Caroline, aby upewnić się Ridge ożeni Caroline. Niestety, jej plan obróciła i Eric człowieka była oddzielona od chwili mąż Brooke, jej syna ex-narzeczoną. Eric poślubia Brooke ze względu na ciążę i jego próba wyeliminowania jego syna brutalnego traktowania jej. Brooke jest traktowane jako znak, że widzowie sickens niekoniecznie ze względu na jej rzeczy, ale przede wszystkim ze względu na niesamowitą zdolność musi ona z rzekomo dostawanie się w kłopoty przez “po jej serce” i będzie po podjętych lub zaangażowanych mężczyzn Wierzy naprawdę ją kocham. Brooke idzie mieć kolejne dziecko przez Eric po myśli to dziecko Ridge powodu cudzołóstwa z Ridge na podłodze laboratorium, obchodzi wynalazek wiary. Eric pozostaje bardzo czuły z Brooke i bardzo opiekuńczy.

W roku 2001, magnat okrętowy, Massimo Marone , przybywa do miasta i matki woos Ridge, Stephanie. Ridge sprzeciwia się jego wysiłki, a podczas kłótni z podgrzewanym niego odcina rękę głęboko. Prowadzi to do wizyty w szpitalu i lekarza odkrycia, ujawnione Stephanie, że rodzaje krwi Eric i Ridge uniemożliwiają im być ojciec i syn. Stephanie odkrywa, że Massimo jest ojcem Ridge, poczęty podczas podróży do Jeziora Genewskiego, w ich dzień w college’u. Prawda w końcu wychodzi zarówno Eric i Ridge, i na pierwszy stawia dodatkowe obciążenie na już napiętych relacji między ojcem i synem. Jednak mimo wysiłków synów prawdziwych Erica, Thorne i Rick-którzy wykorzystują brak Ridge biologicznego remisu do Eric-on nadal sprzyjać Ridge nad resztą swoich dzieci.

W 2005 roku, niedługo po rozwodzie ponownie Stephanie, Eric wraca do Brooke i poślubić. Dwoje staje się co-CEO Forrester Creations i ogień Stephanie. Ale potem Stephanie odkrywa zaufanie, które jej ojciec ustanowienia dla niej 40 lat wcześniej, a które Eric ukrywane, co jej jedynym właścicielem spółki. Ona przejmuje, strzela je jako prezesów ale rehire je jako projektantów, wysyłanych do urzędu piwnicy. Małżeństwo nie trwa tak: Brooke kończy się powrotem z Ridge, i wiatry Eric się z powrotem z Stephanie.

Małżeństwo Erica Stephanie jest napięta, gdy dowiaduje się, że jej machinacje doprowadziły do ​​wyniku nie miała wykresie: rzepaku z Brooke. Prowadzi to okrężną drogą, do siostry Eric i Brooke, Donna , stając tajne kochanków. Różne działki przez różne strony wyciągnąć Erica od żony do kochanki iz powrotem. Nick, który jest obecnie właścicielem Forrester, sprawia, że ​​się rozwodzi Stephanie warunek sprzedaży spółki z powrotem do Erica. Podczas pokazu mody Forrester, Stephanie przekonuje Thorne i Felicia zablokować Donna w łaźni parowej, a ona nosi suknię showstopper, chcąc zniszczyć show i zrobić Donna wyglądać odpowiedzialny. Stephanie przygotowuje bardziej przebiegły działki po jej zostaje postrzelony i odkrywa, kto zastrzelił ją: brat Donny, Burza . Ona ukrywa się swoją wiedzą z policją pod warunkiem, że Donna zostawił Eric. Stephanie systemów oraz schematy wykonane w jej imieniu, w końcu nie. Ona i papiery rozwodowe Eric znak na 02 maja 2008 odcinek; Eric i Donna poślubić od odcinka 09. maja.

W lipcu 2008 roku, Eric ma atak serca podczas seksu z Donną i zapada w śpiączkę. Donna ma jego pełnomocnictwa, a tym samym jej aktorstwo CEO w Forrester Creations. Jako prezes, Donna daje promocje do Rick, Marcus Walton (jej nowo odnaleziony syn) i tajemniczy Owen skoczkiem , a ona strzela Ridge, Thorne i Felicia. Wkrótce okazuje się, że Eric został celowo otruty chlorku potasu, który prawdopodobnie w gin pijał tuż przed jego atakiem. Każdy jest podejrzany, w tym Owen Knight, który-z nieodwzajemnionej miłości do Donna-wyznaje zbrodnię podjęcia podejrzenia od niej. Ale okazuje się, że siostra Stephanie, Pamela , zatruty Eric dając mu chlorek potasu-sznurowany pasek z cytryny. Jej intencją było tylko do osłabienia go i tym samym zdyskredytować Donna (pomszczenie Stephanie) w tym procesie.

Eric w końcu odzyskuje, ale programy do rozbicia jego małżeństwa nadal w szybkim tempie. Donna daje jej amunicji wroga pozwalając Owen ją pocałować. Właśnie wtedy, Eric-kogo uważała za utracone na zawsze-jest traktor do pokoju i widzi je. W końcu wybacza jej, ale Thorne wynajmuje Donna i Owen lookalikes aby się przed tajnym aparacie (który podejrzanie Eric sam zainstalowany) w gabinecie Owena. Prawda w końcu wychodzi, i Eric i Donna pozostać razem.

W pewnym momencie, że Ridge Eric utracone na zawsze, zbyt. On nawet usłyszał głos Erica, prosząc syna go puścić. Ridge słucha tej halucynacji wywołanej smutek i wyciąga wtyczkę na maszynie oddechowej Erica. Po powrocie do zdrowia, Eric dowiaduje tej pozornej zdrady, która umożliwia jego młodszy syn, Rick (który, w przeciwieństwie do Ridge, jest biologicznie związany Eric), aby wykorzystać tę przepaść. Ostatecznie, Eric strzela Ridge i powołuje Ricka jako prezes spółki. Później, Eric ma przemiany serca i stopnie w dół jako CEO, aby mógł dać zadanie do Ridge. Animozje między Rick i Ridge osiąga nowe szczyty, gdy Rick przypadkowo rozbija swój samochód i zabija swojego jedynego pasażera: córkę Ridge (przez jego byłą żonę, Taylor ), Phoebe . Rick udaje się wykorzystać nawet tę sytuację jako środek wyzysku litość Erica. Ale nadal nie jest w stanie uzyskać jego drogę, która prowadzi do niego potajemnie kradnąc projekty Forrester i dając im do rywala Forrester: Jackie M. Designs. Eric w końcu wybacza synowi i odporna wysiłków ze Stephanie i inni w rodzinie ścigania go za zbrodnię.

Sprzedaż w Forrester są złe. Publiczna nienawidzi małżeństwa między Eric i Donna. Firma wygląda gorzej, gdy Eric pożary Stephanie, który kończy pracę w Jackie M. i jeszcze gorzej, Thorne i Felicia QUIT i Brooke bierze urlop. A potem Pam sabotuje ostatni Showcase prysznica Donna-noszenie showstopper suknia-z miodem, zarówno odniesienie do Brian De Palma ‘s 1976 filmie Carrie (w której tytułowy bohater jest obsypany krwi) i Eric i Donna dobrze znany zwyczaj używania miodu w trakcie gry seksualnej. Wszystko to, wraz użytku Erica nielegalnych imigrantów jako pracowników, daje potentata wydawniczego, Bill Spencer (Retcon-Stworzone syn starszej Billa Spencera , postać, która głównie się 1987/94), szansa na przejęcie spółki. Różne wysiłki Billa nie, aż Forresters są 30 minut późno na ich kredytu bankowego. Presja Bill bankier do wykluczenia i sprzedać mu firmę. The Forresters są wściekli, ale Eric śluby wygrać firmę powrotem. Jednak to córka Ridge, Steffy , która jest w stanie szantażować Bill do sprzedaży spółki z powrotem do klanu. Eric, Stephanie, Ridge i Taylor (matka Steffy Europejskiej) skończy jako równy współwłaścicielami firmy.

Obiekty Eric gdy Donna gospodarze talk-show o nazwie The Catwalk, której właścicielem jest Spencer Publications. Szczególnie niedopuszczalne jest, jak blisko to doprowadza ją do pracownika Spencer, Justin Barber , Donny były chłopak i ojciec jej syna, Marcusa. Ich małżeństwo jest bardziej napięte po Stephanie nieumyślnie powoduje matki Donny, Beth, utopić w basenie Forrester basenie. Donna chce oskarżenia i Eric nie pozwoli jej. Donna uświadamia jak silne są więzi między Eric i jego byłą żoną, a to realizacja prowadzi do ich rozwodu. Kiedy Stephanie okazuje się mieć etap-cztery raka, miłości Erica za jej pęcherzyków na powierzchni, a dwa zjednoczenia.

Syn Ridge, Thomas (Taylor), chce mieć swoje piętno na branży mody z nowej linii o nazwie Taboo, którą promuje poprzez skandal: zaskakuje Brooke na drogi startowej z pocałunkiem. Jego celem jest wykorzystanie opinii publicznej fascynacji jego macocha jest pseudo-kazirodcze romanse (z Ridge, Nick, Thorne i Eric), ale martwi się, że Taylor Thomas jest naprawdę przyciąga do Brooke. Eric wspiera linię, która prowadzi do starcia z Ridge, który gwałtownie obiektów do niej. W pewnym momencie, Eric wyznaje Ridge że czuje Taboo jest payback: Thomas robi ojcu co Ridge zrobił jego. Eric jednak zniżki fakt, że Brooke była pierwszej skiby jest kochanie, narzeczona i prawie matka jego dzieci, po tym jak miał trzy poronienia, a nie widzi, że on nie powinien dnia jeden z jego syna byłych narzeczonych, a tym bardziej z nią ożenić.

Relacja między Eric i Stephanie wpada w kryzys, gdy Eric prosi swojego partnera, aby mieć fizyczne podejście, ponieważ czuje, brak uczuć, ale Stephanie odmawia. Eric zbliża ponownie Jackie i się z nią dzieli dużo pocałunków. Ridge dowiaduje się, co się dzieje między Eric i Jackie i ostrzega ojciec do końca nic nie bolało ponownie Stephanie. Eric decydują się szanowała wybór Stephanie, a on z nią. Dwa ponownie odnaleźć swoje szczęście.

Na 09 marca 2012 Eric i Stephanie ożenić w obecności Gladys Papieża.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Alley Mills     Pamela Douglas 2006–2007, 2008–

Pam Douglas i jej siostra, Stephanie , byli wychowywani przez Jana i Ann Douglas na przedmieściach Chicago . Stephanie mąż Eric Forrester i przeniósł się do Los Angeles , rzadko wspominając swoją siostrę i mówi wszystkim, że jej rodzice nie żyją. W rzeczywistości, John nadużyła Stephanie jako dziecko, które Ann zignorowała. Podczas kontroli zachowania Stephanie wysiadła rękę szukała leczenia Taylor Hayes , który zasugerował, że Stephanie przejść do Chicago i skonfrontować Ann. Z Eric u boku, Stephanie znaleziono Pam opiekę owdowiałej Ann, który był jeszcze w zaprzeczeniu. Mousy Pam w końcu odezwał się i potwierdził nadużyć, przyznając, była zbyt przerażona jak dziecko, aby pomóc jej starszą siostrę.

Stephanie pozostawała w sprzeczności z jej rodziną, aż Eric zaprosił Pam i Ann do Los Angeles, na Boże Narodzenie. Po Ann wrócił do Chicago , Pam pozostał w domu Forrester gość i wziął połysk Eric aktywne zniechęcanie Jackie Marone zainteresowanie jest. Ale Pam, którzy mieli długo przechowywane urazę o Stephanie mieszka się w życie, podczas gdy Pam utknął opiekę matki, zaczął oznaki instablity. Kiedy Pam poszła jej leki na choroby afektywnej dwubiegunowej , Ann obawiali się, że Pam strzelił Stephanie, choć burza Logan pociągnął za spust.

Małżeństwo Stephanie do Erica rozpadł i Eric przeniósł się z Donna Logan . Pam uwięziony Donna w solarium i odwrócił włosy Donny i zielone zęby. Pam także zastąpione Erica Viagra z pigułek nasennych. Ale Pam figle dostał bardziej poważne kiedy Pam zastraszyć Donnę z “Tiny”, jej Doberman giganta i groził, że zabije Donnę kilkakrotnie. Eric i Stephanie zerwała Donny obawy Pam. “Tiny”, zmarł po zjedzeniu cytryny bar Donna rzucił odwrócić jego uwagę. Dowiedzieć się, że pies rzeczywiście zmarł od zmniejszonej dawki leku serca zrobił nic, aby stłumić nienawiść Pam z Donną.

Po Donna i Eric byli małżeństwem, Eric miał atak serca w łóżku i zapadł w śpiączkę. Donna, który został przypatrując Owen Rycerza , został oskarżony o wybijanie butelkę ginu. Ale Eric rzeczywiście zachorował po Pam obdarowali go splecione bar cytryna, tylko nadzieję na osłabienie go i go seksualnie niepożądane Donna więc Eric wrócę do Stephanie. Pam zwabił Donnę do Big Bear, kabiny, gdzie odbyło Donnę na muszce, oblał ją z miodem, i niech niedźwiedzia w ją zaatakować. Pam uciekła po Owen zapisane Donna.

Paka przybył dla Donny w Forrester, ale syn, Marcus Walton, otworzył ją i został ugryziony przez węża. Wkrótce potem matka Donny, Beth Logan, został potrącony przez samochód. Pam wróciła i obiecał zabić rodziny Donny, a nawet Eric, jeśli Donna nie zostawił Eric. Donna przestrzegane, ale zwierzyła się Owen, który powiedział Eric i Stephanie. Razem, namówił Pam z ukrycia przez leżącego że Ann była śmiertelnie chora. Stephanie delikatnie ale Pam przyznać, że zrobił wszystko, aby się na nie chroni Stephanie od ojca. Okazało się, że Pam rozwinął masę blizn na jej mózgu po upadku ze schodów prowadzących z ojcem jako dziewczyna. Donna szydził, że guz nie mógł się Pam gwałtowne, ale po operacji, Pam nie ma pamięci, co zrobiła, i starał się zadośćuczynić z Donną przed ich przeniesieniem do zakładu w Chicago.

Pam wróciła do uzupełniającym w Los Angeles i został zaangażowany do projektowania bikini dla nowej linii Forrester surfowania. Ale Pam został aresztowany pod zarzutem wysadzenie samochodu Ricka Forrestera i podpalili jego dom. (Prawdziwym winowajcą był Thomas Forrester .) fascynacja Pam z gry pokazują cena jest odpowiednia doprowadziła ją do podjęcia błąd pisarski w Ridge Forrester licencji małżeńskiej ‘s, unieważnienia małżeństwa z Brooke Logan . Później, Pam i Donna skończyło się na cena jest prawo razem i rzeczywiście dobrze się bawili. Ale kiedy Donna wzorowany linii ROYALTY w showstopper, Pam nie mógł oprzeć dumpingowe litrów miodu na Donnę.

Pam lewo Forrester i dołączył Stephanie, który uciekł do Jackie M. Jackie zaprzyjaźnionym Pam, którzy wpisują się w Jackie M. “banda wyrzutków”. Później Pam obsługiwane Stephanie przez mini-udar, i znaleźć krótki sława co-hosting Dyskusja pokaz mody na wybiegu z Donna, zabawne publiczność jej “taniec kota.” Ann się tajemniczą podróż z Chicago i ogłosił, że umiera. Stephanie i Pam cieniowana głowy gdy Pam Ann zabrał do szpitala wbrew woli Anny, więc siostry Douglas zakradł się i złamał Ann z jej pokoju. Pam i Ann mieli okazję, aby rozwiązać swoje problemy przed Ann zmarł spokojnie w Paradise Cove.

Pam wróciła do Forrester Creations ze Stephanie i znaleźć anty-Logan sojusznika w Steffy Forrester . Wspólnie sabotował Hope Logan dla przyszłej pokaz, takielunek znak do odczytania “ho” na przyszłość. Ojciec Donny, Stephen Logan , Stephanie obwinia za jej nieumyślnego udział w śmierci tonącego żony, Beth Logan , więc Stephen romansował i deflowered naiwne Pam, przekonując ją, by przerywać jej leki dwubiegunowej. Stephanie sprzeciwił randki Pam Pam Szczepana i zaciągnął do kabiny Big Bear. Stephen przyjechał i włożył pistolet w dłoni Pam, przypominając Pam jak bardzo za złe Stephanie. Pam niemal postrzelony Stephanie, ale wycofał się, przepraszając do Stefana za próbę zabicia Donny w tym samym domku i pyta Stephanie, co “te biedne dziewczyny Logan” nigdy nie zasłużyłem nienawiść Stephanie. Stephanie ma pistolet z Pam i strzał Stephen, który potem podkreślił, że jego uczucia do Pam były prawdziwe. Pam i Stephen szybko zostały zaangażowane, a nawet plany ślubne.

Miesięcy później, Stephen niewytłumaczalny porzuciła Pam i pobiegł do Teksasu. Pam cytowane brak Stephanie wsparcia, ale ten sam dzień, Pam zaskoczony syna Jackie, Nick Marone , w sali M Jackie parowej. Z Jackie M w kłopoty finansowe, Jackie przekonany Pam ukraść projekty Forrester, obiecujący Nick by odwdzięczyć się romansu. Nick skrzywił się na początku, ale stworzyła prawdziwą więź z Pam. Po Forresters widziałem projekty na wybiegu Jackie M. i obwiniać Beverly, nowy stażysta, Pam chciał zamienić się w.

Pam umieścić proszek świąd nightie Donny gdy Nick wykazało zainteresowanie Donna. Pam roped Nick na pojawiające się na Zróbmy Deal , a kiedy Donna zobaczyła je razem na pokazie, zdała sobie sprawę, Pam ukradli projekty i poszedł prosto do Stephanie. Pam przyznał się i został zwolniony z pracy recepcjonistka. Ale po Stephanie przebaczył Pam i wynajęte ją jednocześnie Brooke wynajętym Donnę na stanowisko, Pam i Donna zostały zmuszone do akcji obowiązki recepcjonisty, i biurko.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ronn Moss     Ridge Forrester (#1)     1987–

Ridge (obecnie) jest opisane przez: “Obecnie CEO i motorem Forrester Creations Imperium, to jowialny projektant spędził całe swoje życie wierząc, że był synem Erica, tylko później dowiedzieć się, że on nie jest Forrester w ogóle, lecz syn żeglugi potentata Massimo Marone i pół brata na żeglarza, Nick. o. Tomaszowi, Steffy i RJ, i ojczymem do nadziei, jednorazowy konflikt kochanek ostatecznie osiadła z Brooke, prawdziwą miłością jego życia “. [ 2]

John N. Goudas od Gettysburg Times biorące kolumnę Ridge dniu 10 stycznia 1990 roku. [3] . = “Musisz oddać go do Ridge Forrester”, napisał “Ten przystojny diabeł na Bold and beautiful. W miłości z dwoma kobiety, Caroline i Brooke , grał w grę zyskać na 3 lata, i dostałem od niej. W grudniu (1989) pisarzy ostatecznie wyjaśniona Ridge sumienia i ostatecznie podjął decyzję na korzyść Caroline, nieszczęśliwa żona swojego brata Thorne “unbenknownest że po latach termoil Brooke nie wyjdzie, jak jego prawdziwej miłości (nawet po kolejnych kobiet, Taylor Forrester , miał życie z Ridge). Ronn Moss powiedział na jego charakter (w bardzo wczesnych stadiach) “Ridge rozwija się od show rozpoczął. On jest mniej przebiegły, i więcej szacunku niż inne. Poza tym, miał problem, co było rzadkością, że był zakochany w dwóch pań . ” [3]

Connie Passalacqua od The Rock Hill Herald powiedział na początku serialu (lipiec 1987): “Nawet najbardziej zatwardziali feministka by mdleją na widok Ronn Moss, Ridge Forrester”. Napisała “Ridge wykazano pod różnymi kątami, opalając swoje ripply umięśnione bod przy basenie Forrester pływania”, komentując bohatera zestawów i dotykając się na piękno i dobre wygląda serialu oddanych, urzeczywistniającym tytuł Bold and Beautiful na jej bardzo najlepsze. [4]

W sierpniu 2012 r. ogłoszono, że Moss postanowiła opuścić Bold and the Beautiful, po 25 latach bycia w serialu. [5] [6] [7] [8] On zakończyć serię 14 września 2012 roku. [9] W przypadku zbliżania się o możliwości przekształcenia po wyjściu Moss “, producent wykonawczy serii Bradley Bell wyznał: “Mogę iść trochę młodszy ale musimy być wierni wieku, które zostało ustanowione. mam na myśli ludzi, w zakresie przekształcenia. – Niektórzy ludzie bardzo ciekawe ” [10] Bell ujawniło również, że postać powróci w pewnym momencie w przyszłości, czy to był Moss przedstawiając rolę, czy nie. Objawił: [10]
”     Teraz mogę tylko powiedzieć jedno: Ridge nie będzie martwy lub zmarłego. Będzie on nie tylko być na zdjęciu. Nie chcę robić domniemaną śmierć, bo nie chcę, historię, która podąża za wszystko o Ridge. To będzie historia Brooke. Ridge jest kluczową częścią serialu i będzie z powrotem w kwestią czasu … i chyba nie aż tak dużo czasu. Będę nadal pisać dla tej postaci. Patrzę na to w dwóch fazach, naprawdę. Nie będzie czas bez Ridge, czyli tam, gdzie jakieś nowe, ciekawe aleje dla Brooke będzie wchodzić w grę. Ale w pewnym momencie będzie to konieczne dla Ridge powrotu do serialu. Kto będzie grać rolę w tym miejscu się okaże.     ”
znak fabułę

Ridge Forrester jest synem Erica i Stephanie Forrester [1] (do 2001 roku zmiany fabuły jego ojcostwa), najstarszy z pięciorga dzieci Forrester: Thorne , Kristen , Felicia i Angela . [11] On jest początkowo przedstawiana jako aroganckiego playboya którzy w pełni cieszy się jego status uprzywilejowanych syna. Jednak, tak jak Eric, Ridge jest utalentowanym projektantem i wkrótce staje się centralną częścią rodzinnej firmy, dom mody Forrester Creations . On pochodzi z dziedziczką dziewicze, Caroline Spencer . Zakochują się w sobie i ustalić datę ślubu, ale tuż przed ślubem, Caroline odkrywa Ridge miał ostatnio romans minuty i upadł na weselu. Ona wyszła za mąż za jego brata Thorne i Ridge odważył się romans z Brooke Logan . Caroline i Ridge nadal kochali, jednak i Caroline w końcu opuścił Thorne i poszedł do Ridge, i byli małżeństwem. Caroline zmarła po zdiagnozowano białaczkę.

Caroline życzeń umierających jest Ridge być z Brooke, ale on zamiast romanse następnie poślubia onkologa Caroline, Taylor Hayes . [12] Taylor natychmiast zderza się z Brooke, która systemy od początku być z Ridge. Przez czas Taylor zmarłego w katastrofie lotniczej, Brooke jest zaręczony stowarzyszonej Taylora, James Warwick . Ridge początkowo zachęca ich związek, ale kończy się zawiesza ich ślub. On i Brooke wkrótce poślubić zamiast. Kiedy Taylor okazuje się żywy, Ridge wybiera początkowo zostać z Brooke ze względu na dzieci, ale wraca do swojej prawdziwej żony (jego małżeństwo z Brooke jest nieważny). To wprawia w ruch gorzką rywalizację między Brooke i Taylor. W celu uczynienia Ridge zazdrosny, Brooke grozi uciekać z Grantem czy Ridge nie zgadza się ożenić ją. Kiedy Ridge odmawia, ona przechodzi ze ślubem. Ona również daje Grant kontrolę Forrester Creations. Gdy jej syn Rick strzela Grant, Ridge bierze winę na siebie i w oczekiwaniu na wyrok, on wylewa swoje serce Taylor wyznając, że to ona, że ​​zawsze kochał. Kiedy Ridge jest zwolniony, Taylor jest w ciąży, jednak kiedy idzie mu powiedzieć, że jest w ciąży, ona łapie Brooke i Ridge w łóżku, ona decyduje się powiedzieć wszystkim Thorne jest ojcem. Taylor nie wie, że Brooke zainscenizował sceny, coraz Ridge pijany z jego koszuli, a on nadal nie chciał się z nią kochać. Prawda o Thomas Forrester w rzeczywistości będącego synem Ridge wychodzi i wraca do Taylor. W 1999 roku, identyczne córki bliźniaczki, Steffy i Phoebe . [13]

Kilka Próby podważenia jego szczęście w małżeństwie. Jego stary kochanek, Morgan DeWitt , sztuczki go na uzyskanie jej w ciąży. Fizyczna konfrontacja z Taylora prowadzi do Morgan miscarrying, co z kolei prowadzi do jej Steffy porwania, udając śmierci dziecka i przechodzącą dziewczynę off jako własne. Morgan w końcu ma zarówno Taylor i dziecko w niewoli, ale Ridge zdoła uratować ich obu. Taylor zostaje zabity przez ex żony Erica, Sheila Carter . Ridge dowiaduje się również, że nie jest synem Erica, ale syn Massimo Marone (nawet Stephanie nie wiedział), przyjaciel Stephanie najlepiej. Ridge wraca do Brooke. Kiedy Ridge, Brooke i serii przybysz Nick Marone zostają porwane przez Sheila, Ridge wpada piecu ogień, i uznany za martwego. Brooke sypia z Nickiem żałoby po śmierci Ridge jednak Ridge jest faktycznie żyje, dzień powracający później. Ona rodzi RJ Forrester, dziecko Ridge (pierwotnie uważano za dziecko Nicka ujawnił później jako Ridge). Brooke rzuca między Nickiem (który ona teraz kocha) i grzbiet. Wybiera Nick w końcu.

Brooke wraca do Ridge, jednak zostawia ją dla Taylora, który powrócił z martwych. W rzeczywistości, ona została porwana przez księcia Omara , aby odzyskać od swoich ran. Stephanie upozorował atak serca i przekonał Taylor Ridge do małżeństwa, jak jej “śmierci” życzenia. Kiedy jej kłamstwa były narażone, Ridge nadal przechodzi ze ślubem. Taylor Ridge mówi prawdę o jej spanie z Jamesem Warwick wiele lat temu, w czasie poważnego emocjonalnego gdzie zarówno myśl umierali, więc wraca do Brooke Ridge, jednak ona go odrzuca, wybierając Nick zamiast. Kiedy Nick i Brooke poślubić, Ridge cierpi z powodu ataku serca. Brooke wraca do Los Angeles po opuszczeniu wspierać Ridge, pozostaje jednak z Nickiem. Ridge dnia siostry Brooke, Donna , mając nadzieję, Brooke będzie zazdrosny.

Po Bridget i Nick spać razem, Brooke Ridge chce z powrotem, jednak on odrzuca ją, że ma na oku nowego chemik Originals Forrester, Ashley Abbott (postać, która była dobrze osadzona rok wcześniej Young and the Restless ). Mają krótką relację, i angażować jednak łamie ją, by być z Brooke ponownie po Brooke zostaje zgwałcona i oprze na Ridge. Kiedy niejaki Shane McGrath umiera, Ridge jest obwiniany (pomimo nie zabijając go). On jest aresztowany i zwolniony. Rick kończy się w związku z Taylor, jednak Taylor łamie ją, jak ona nadal kocha Ridge. Powoduje to walka na pięści między Ridge i Rick. Rick spada z budynku i kończy się sparaliżowany. W 2009 roku, Ridge i Taylor stać blisko ponownie po ich córka Phoebe ginie w wypadku samochodowym, w samochodzie, które Rick jazdy. Chronić swoją córkę, Steffy Rick po ona interesuje się nim również. Steffy i Rick zerwać. Taylor Ridge daje tabletki na stres, jednak zaczyna się bez wiedzy przedawkowania Taylora, a dwa z nich seks. Zostawia Brooke i poślubił Taylor. Małżeństwo krótko, z nim wiedząc, że chce być z Brooke, a spotyka się z nią. W 2010 roku, Brooke przypadkowo śpi z Oliver Jones , Nadzieja Logan jest nastoletni chłopak. Przebacza Ridge ją i nie reaguje w ogóle. W 2011 roku, Brooke i Ridge syn Thomas postanowił promować swój Forrester Creations linię o nazwie “Taboo”, jednak kończy się w katastrofie lotniczej, a uwięzieni na wyspie. Wracają i Taylor pochłania trujące jagody, które są wnoszone do tyłu, zakłada się, że wywoła seksualnego niepokoju gdy spożywane. Thomas i Stephanie kłamać i powiedzieć wszystkim, że Thomas i Brooke uprawiała seks na wyspie. Ridge wrócił do Taylor, a prawie poślubił ją z tego powodu. Prawda wyszła na jaw, a on wrócił do Brooke i zasadniczo wydziedziczył syna, Thomasa. Zostawił Taylor załamana i ona jest teraz dating Thorne. Również Ridge jest oszołomiony, gdy dowiaduje się, że jego córka poślubiła Steffy Hope narzeczona Liam Spencer w Aspen. Mimo wątpliwości, co może on mieć o małżeństwie, Ridge popiera decyzję córki do małżeństwa Liam podczas Brooke nie. Kiedy Liam kończy małżeństwo Steffy i ponownie spotyka się z Hope, Ridge wyraża jego osobiste obawy podczas Brooke jest szczęśliwa, że ​​jej córka jest w końcu z tym mężczyzną, którego kocha.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Heather Tom     Katie Logan Spencer (#2)     2007–

Była grana przez aktorki Nancy Sloan w roli kontraktu od 1987 do 1989 r. był powtarzające 1994/96, i nadal czyni występów gościnnych w 2000, 2001, 2003 i 2004. W 2007 roku, rolą Katie została przekształcona z Heather Tom , który stworzył ją na ekranie debiut 30 sierpnia 2007 roku. [1] Tom wcześniej orzekł role Young and the Restless ( Victoria Newman ) i One Life to Live ( Kelly Cramer ). W 2008 roku, Tom podpisał umowę z serii, aby zapewnić jej pobyt, aż kiedyś w 2011. [2] W dniu 30 kwietnia 2008 roku, Heather Tom został nominowany do Daytime Emmy za wybitne aktorki drugoplanowej za rolę Katie.

“Każdy człowiek jest we Włoszech, z wyjątkiem mnie! Właśnie obudziłam się i był już gotowy, aby przejść do jogi [..] To jest bardzo ekscytujące”, dodaje. “Tak jakby zastanawiali się, czy chcę iść do [Najlepsza aktorka] kategoria tym roku, ale cieszę się, że nie. Robiłem dzień od 22 lat i nadszedł czas. Co do cholery, będę grać wielkie dziewczyny! ”
-. Tom na jej reakcję po wysłuchaniu jej nominację do znakomita aktorka w serialu dramatycznym [3]

W czerwcu 2011, Tom zdobył za rolę Katie Daytime Emmy Award za wybitne aktorki drugoplanowej . Tom później zdobył Daytime Emmy za Najlepsza aktorka za rolę Katie w czerwcu 2012 r., stając się pierwszą aktorką zarówno wspieranie i Lead nominację aktorka. [4]
historie
Wczesne historie

Katie jest najmłodszym dzieckiem Stephen ( Patrick Duffy ) i Beth Logan ( Robin Riker ). Ma troje rodzeństwa: Storm ( William Devry ), Brooke ( Katherine Kelly Lang ) i Donna ( Jennifer Gareis ).

W swoich młodzieńczych lat, Katie cierpiała straszny trądzik – iw efekcie, bardzo niskie poczucie własnej wartości – jako nastolatek. Głównie z życia w cieniu Brooke i Donna, to ma również Katie nieco zazdrosny. Czując jej żal, Donna (grał w tym czasie przez Carrie Mitchumem) przekonał swojego przyjaciela Rocco Carner (Bryan Genesse) pójść na randkę z nią. Katie zaczęła rozwijać uczucia do Rocco, i był zdruzgotany, kiedy złapała go całuje Donnę. Jednak Katie i Rocco nadal aktualne, a kiedy Katie znalazła pierścionek zaręczynowy w kieszeni Rocco jeden dzień, była zachwycona, aby myśleć, że to dla niej. Ona została zdewastowana, aby dowiedzieć się, że rzeczywiście kupił pierścionek dla Donny, więc zaczęła interesować się jej kolega Kurt.

Wiele do Brooke i Storm (grał w tym czasie przez Ethan Wayne ) rozczarowanie, Katie i Donna zdołał wytropić i pogodzić się z ojcem długo nieobecny, Stephen (grał w tym czasie przez Roberta Pine ). On i Beth zjednoczona i przeniósł się do Paryża . Katie usunęła się na tle, a czasem powrócił do opiekować Brooke dzieci i imprez rodzinnych.
2007 –

W sierpniu 2007 roku, Katie wróciła do Los Angeles, aby wziąć udział nadchodzącym ślubie Donny do Thorne Forrester ( Winsor Harmon ). Katie stała się podejrzane o motywach Donny na ślubie Thorne’a, zważywszy, że Donna gardzi Thorne matkę Stephanie ( Susan Flannery ) i zrobi wszystko, aby zemścić się na swojej matki-in-law być.

W dniu ślubu, Katie podsłuchał Donna powierzając jej przyjaciółka Jackie ( Lesley-Anne Down ), że nie było naprawdę w miłości z Thorne. Katie Thorne informowany o tym, a on odwołał ślub. Donna zdementowane Katie za jej zdradę, podczas gdy Katie wydaje się zaprzyjaźnił się z wdzięcznym Stephanie. Według Stephanie, ona jest “tylko przyzwoity Logan na drzewie.” Żyjąc w cieniu swoich starszych sióstr od wielu lat, podjęła Katie bardziej głos rozsądku wobec sióstr, Donna w szczególności. Ostatnio Katie stała się członkiem zespołu, Forrester Creations, pracując w swoim dziale Public Relations, miał doświadczenie PR jednocześnie z dala od Los Angeles. Ostatnio, Katie i Jake Maclaine odkrył sfilmowane dowody, które mogą wykazać, że jej ojciec, Stephen, może strzał Stephanie Forrester na pokazie mody. Ta sytuacja ma napięte stosunki między nią a jej ojcem. Jednak ona i Brooke później odkrył, że to nie był Stephen, ale ich brat, Storm, który zastrzelił Stephanie. Pomimo szokujących objawienia, Stephen nalegał, by winę za Storm, aby złagodzić stres wszystko wydawało się, że butelkowane up. Katie była oszołomiona, ale zaoferował jej wsparcie Storm. Kiedy Stephanie planowane powiedzieć policji o Burzy fotografowania jej, że to Katie, który ostatecznie przekonał panią Forrester nie zrobić tak, czego nie zrobił, a burza w końcu został oczyszczony z zarzutów.

Katie potem zobaczyłem, że Brooke była na skraju rujnuje jej zaręczyny z Brooke Ridge gdy odkrył, że była biologiczną matką Nicka i Taylor dzieckiem Jacka. Katie chciała Brooke wreszcie zobowiązują się do życia z Ridge tak przekonała córkę Brooke Bridget ożywić swój związek z Nickiem. Jednakże, podczas gdy opiekunka dziecka Jack, Katie znalazła się przyciągać do Nicka. Kiedyś powiedziała Bridget, oskarżył ją o bycie nieszkodliwe zgniatać i pozwolić jej odejść. Walcząc z bronią, że jej brat miał Burza, pistolet wypadł, raniąc Katie. Katie była pierwotnie na serce i płuca, aż maszyna Burza popełnił samobójstwo, aby mógł pozwolić Katie mają serce. Po defibrylacji Katie zdobyłem serce zaczęło bić, a ona żyje dzięki brata sercu.

Jednak ciało Katie zaczęła odrzucając serce nie długo po, jej rokowanie wyglądała ponuro. Zaczęła biorąc lek zapobiegający odrzucaniu, ale mimo, że zdała sobie sprawę, że śmierć dla niej byłoby nieuniknione. Jej rodzina pomógł założyć piękny noc prom dla niej (jej strój był oryginalny Forrester, które zostały wniesione przez przyjaciela Erica, matka Nicka, Jackie ), w którym Nick i Katie miło spędziliśmy czas. Stephanie również usiadł z Katie , pomagając jej przez jej sytuacji, ponieważ ona zawsze zdobyć się na dobrze z nią. Pomimo całej najlepszej pomocy medycznej, stan Katie nadal pogarszać. Dopóki siostrzenica Katie, Bridget, odkrył fajną terapii genowej, które zostały wykonane w Sztokholmie , który być może pomoże. Z pomocnikiem z lekarzem, Bridget umieścić terapii do pracy, i był zadowolony, że był udany. Terapia złamała gorączkę, a mimo to nadal oznaczało Katie miała zająć jej anty-odrzucenie leków, kryzys wydawał zdać.

Katie nadal coś do Nicka, ale odsunął się tak, że Bridget i Nick mógłby poślubić. Ona urzędował na ich ślubie w dniu 14 lipca. W piątek, 01 sierpnia, podczas rutynowo check-up, Katie dowiaduje się, że jest w ciąży. Ona i Nick postanowili, aby ich dziecko. We wrześniu, Nick powiedział Bridget ciąży Katie. Bridget natychmiast opuścił Nick i ich małżeństwo mówi mężowi i ciotkę, że jest ona “w końcu wolne od was obu.” Katie straciła dziecko i koncentruje się obecnie na syna Nicka, Jack. Jednakże, w rodzaju ironię, gdzie siostry Brooke i Donna zawsze mieli swój udział w kłopoty i antagonizmy ze Stephanie Forrester, Katie ma ten sam rodzaj antagonistycznego związku z Jackie Marone , matka narzeczonego, Nick. Jackie nie ukrywa jej pragną, że Nick i Bridget wrócić razem i wznowić swoje małżeństwo, bo zawsze lubił Bridget i myśli, że będzie lepiej dla Nicka, a zatem stwierdza Katie powinna być mniejsza niż odpowiednia dla jej syna. Z tego powodu, dwie miały swój udział w kłótni i sprzeczek. Od tego czasu, Katie i Nick złamał się i Nick połączył się z Bridget .

Romantyczne życie Katie nie zachować spokój na długo, jak ona zaczęła spotykać Bad Boy Bill Spencer krótko po nieudanym epizodzie w romansuje siostrę, Donna. Romans z Katie i Bill był bardzo nieoczekiwane, i wysoko w przeciwieństwie, z powodu pragnienia Spencera kradzieży Forrester Creations z Forresters-i Logans. Po podpinania się z Billem, Katie został mianowany nowym CEO Forrester Creations, który był nowo nabytych podział Spencer Publications. Billa ku Jej motywy były niejasne dla Katie, zwłaszcza po tym, jak zobaczyłem, że na DVD zostało dokonane przez ojca Billa, Billa Spencera Sr, że zostawił swojego syna, prosząc Bill, Jr, by zdjąć Eric Forrester, Donna i Brooke Logan, po tym, co zrobili do kobiety, którą naprawdę kochał, Stephanie Forrester. Katie następnie dostał słowo Billa, że ​​nie był przy użyciu lub romansuje ją realizować ojca wendettę przeciwko Forresters. Potem ożenił się w starej dzielnicy Katie, z ich najbliższymi obok nich. Billa siostra Karen, matka i ojciec Katie Beth i Stephen, byli ci, którzy byli szczególnie tam na uroczystości.

W sierpniu 2010 roku, okaże się, że Bill mógłby spłodził syna, Liam Cooper . Kiedy Bill strzela Liama, i stwierdza, zdjęcie starego płomienia, Katie w zamian ponownie zatrudnia Liama ​​i ujawnia mógłby być Billa zaginiony syn. Kiedy to potwierdzone przez badania DNA, że Liam jest w rzeczywistości, syn Billa, Katie i jej siostrzenica Nadzieja pomaga Liam akceptowane rolę Billa bycia ojcem, mimo Liam chce Thorne Forrester jest jego biologicznym ojcem. Bill później zaczyna romans z Steffy . W lipcu 2011, Katie postanowili zaskoczyć Bill z wizytą niespodzianka od siostry Karen , a także ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Bill przybył do domku na plaży, z zamiarem opuszczenia Katie do Steffy . On jednak trwa przy odnowieniu przysięgi małżeńskiej i łamie się rzeczy ze Steffy. Katie jest następnie konfrontacji Taylora, który nalega, że ​​Steffy jest w miłości z Billem, który powoduje, żeby miała bóle w klatce piersiowej. Po kłótni z Billa, Katie cierpi na atak serca. Bill w końcu decyduje się na pozostanie przy boku Katie, wierząc w ich małżeństwie. Steffy ponownie weszła życie Katie rodziny ponownie, gdy wyszła za mąż Liam. Katie nie obsługuje małżeństwo, ponieważ w jej przekonaniu, że Steffy że oszukali Liama ​​do całej sprawy. Katie Podejrzenia okazały się prawdziwe i bardziej, gdy dowiaduje się, że Bill spiskował z Steffy do małżeństwa z Liamem się w celu utrzymania go i Nadzieja apart. Po Steffy jest rannych w wypadku ATV w Cabo, Bill stara desperacki ruch i opłaca się do lekarza, aby to brzmiało jak Steffy ma zakrzepów krwi, które mogłoby spowodować pęknięcie, jeśli ona jest zdenerwowana. Katie, jednak wygląda na to sama i stwierdza, że ​​nie było MRI wyniki sfałszowane, nie było skrzepów krwi. Katie konfrontuje Bill o tym. W celu utrzymania jej spokój, on zamyka ją w wieży. Udaje jej się wydostać i wreszcie mówi Liam, czego się dowiedzieliśmy, w wyniku czego jego dołączeniu do Hope. Po konfrontacji Bill o swoich systemach i mówi mu, czego chcą od niego, on odmawia poparcia zjazd Liama ​​i Hope, przypominając synowi, że jest żonaty z Steffy. Katie, a szczęśliwa, że ​​jej pasierb jest wreszcie z kobietą, którą naprawdę kocha, jest wściekła na męża z powodu jego ciągłego wspierania małżeństwa, opartej na kłamstwie. Ona nawet sprzymierza się z Rickiem, aby spróbować i dostać Steffy podpisać papiery o stwierdzenie nieważności po wielu próbach zrobienia więc nie udało. Który kończy się wysadzeniem w twarze Rick i Katie po Steffy podpisuje papiery z napisem “przegrany” na jej temat. Dezaprobata Billa z Liamem i nadzieja bycia razem nadal jest problemem dla niego i Katie. Jednak Bill dostaje szoku, gdy Katie mówi mu, że jest w ciąży. W obawie o jej zdrowie, Bill stara się przekonać Katie na aborcję, ale ona odmawia. Zdając sobie sprawę z tego, co oznacza dla niej ciąża, Bill przychodzi i zgadza się wspierać swoją żonę i jej decyzji o przeprowadzeniu ich dziecko do terminu porodu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Hunter Tylo     Dr Taylor Hayes (#1)     1990–2002, 2004, 2005–

Charakter uczynił ją na ekranie zadebiutował w dniu 6 czerwca 1990 roku. Tylo odszedł z serialu w 1996 roku, by powrócić miesiące później. W 2002 roku, postać została zabita i Tylo został zwolniony z serialu. Po dokonaniu pojawienie się w 2004, Taylor powrócił do życia w dniu 9 maja 2005 r., i pozostał w serialu regularnie od roku. Ona jest Psychiatra W Los Angeles , przeplatają się w medycznych i osobistych wierszy historia w serialu.

Znany także jako Taylor Ashford i Hamiltona podczas jej pierwszych dni, postać została wprowadzona przez Williama J. Bella . Była pierwotnie charakter uboczny pomóc Ridge Forrester i Caroline Spencer podczas jej walki (i śmierć) podczas walki z białaczką. Niemniej jednak, że związał się z Ridge, a nad nią lata w serialu walczył z Brooke Logan na jego uczuciach. Poślubiła Ridge i razem mieli troje dzieci, syn Thomas oraz bliźniaczki Steffy i Phoebe Forrester (zmarł w 2008). Oni doświadczyli wielu wyzwaniom w pojedynkę i zostały dwukrotnie żonaty. Postać przetrwała wiele przeszkód siebie. Zakłada ona żyje W 1990 i ponownie w październiku 2002 r.; a ona okazuje się być żywcem po wystrzeleniu przez Sheila Carter , został wychodzenie z jej rany podczas uprowadzony przez Omar Rashid . Bohatera innych znaczących historie m.in. małżeństwo z Nickiem Marone i Whip Jones i związek z młodszym Ricka Forrestera . Ma bliską przyjaźń z serialu wiodących Kobieta (matka jej ex-in-law) Stephanie Forrester , i miał 2-lat stałego rywalizację z Brooke Logan , choć dwa znane są serdeczne czasami. Taylor jest opisany jako krańcowo przeciwnym Brooke.

Miłosny trójkąt między Taylor, Ridge i Brooke jest jednym z najbardziej znanych trójkątów miłosnych w dziejach opery mydlane. Tylo zdobył liczne nominacje i nagrody za rolę.

Na znak, William Bell stwierdził: “On stworzył psychiatra Taylor Ashford Hamilton w 1990 roku, nie tylko jako romantyczny pani lidera, ale również jako postać, która może ułatwić problemów społecznych”. [1] Na początku pokazu, nazwa Taylora maiden została Ashford, jednak została zmieniona na Hamiltona (Ashford było nazwisko jej matki). Podczas serii, ona jest najbardziej znany jako Taylor Hayes czy Forrester. Postać stała się popularna wśród widzów, zdobywając dwa Soap Opera Digest Nominacje (zarówno “Female Hottie”) i był ulubieńcem fanów aż do jej 2002 “śmierć”.

William J. Bell stworzył i wprowadził postać na pokaz, trzy lata po jego powstania. Hunter Tylo został zatrudniony grać Taylor, z jej pierwszej randce powietrza jest 06 czerwca 1990. Wcześniej miał pecha smugowe z oper mydlanych, zostały wystrzelone z All My Children w 1988 (ze względu na przyjaźń, zagra Michael Tylo ) oraz dni naszego życia w 1990 roku. [2] Sherilyn Wolter krótko zastąpiony Tylö do niewielka ilość czasu w 1990 roku. Tylo prawie opuścił serię jako Taylor w 1996 roku. [3] W tym samym roku Tylo zostawił Bold and the Beautiful realizować miejsce na Melrose Place . Zostawiła pokaz oficjalnie w maju 1996 roku. [4] Jednakże, z powodu ciąży, została zwolniona z roli i pozwał Aaron Spelling nieuczciwej wypalania ze względu na ciążę. Jej rola została następnie przez innego Daytime aktorka Lisa Rinna . Tylo wygrała swoją sprawę. [5] Po powrocie do Bold i ogłoszony w lipcu 1996 Piękne [4] (zaledwie miesiąc zaledwie po jej ogłoszenia wyjścia) Bradley Bell stwierdził: “Jestem przekonany, że talent Myśliwski i zdolność nadal będzie aktywów do show “, [4] przyjmując ciężarną plecy Tylö na planie z otwartymi ramionami.

W 2001 r. przeszedł Tylo długich negocjacji umowy i Bradley Bell był gotów napisać Taylor, jednak spadł jej postać i jej fabułę do backburner skupić się na innych wątków związanych z Brooke-Deacon-Bridget miłosny trójkąt, zamiast niej. [6 ] W październiku 2002 r., okazało się, że głowa-writer Bradley Bell podjęła decyzję, aby zabić Taylora i Tylo była opuścić Bold and the Beautiful. Tylo wydał oświadczenie na swojej stronie internetowej:

“Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że Brad postanowił zabić postać Taylor czuje postać jest zbyt dobry i ma zbyt dużo integralności wzięcia ją inne ścieżki. -. Słowem rozegrał się nie będę komentarz na ten temat dalej, nie będę robić wywiady na jej temat. Podpiszę się teraz i życzymy wiele miłości. Wszyscy są świetne, i bardzo szczególne dla mnie! Love, myśliwy ” [6]

Wcześniej, Ron Moss (Ridge) powiedział, że autorzy rozważają parowania Brooke i Ridge wraz z powrotem, i pozwolić mu wymknąć, że Taylor mógłby opuścić, aby zrobić miejsce na to. [6] Jej ostatnia data powietrze było 30 października 2002.

W marcu 2004 roku Tylo pojawił się gościnnie jako duch Taylor, aby spotkać się ze swoim mężem, Ridge, Brooke i inni w tym Jacqueline Payne Marone . [7] W 2005 r. potwierdził, że pokazują znak może być “wraca z wielkiego poza” , sugerując, że dwa bardzo znaczące postacie mógłby wrócić. Został on spekulowali, że albo Macy czy Taylor będzie postacie powracające. [8] Tylo mówiono, że jest “having fun zaskakując ją odlewu kolegów”, z jej ponownym na planie. [8]
Charakterystyka i rozwój
Wiele historii Taylora toczy się wokół jej związku z Ridge, która jest przedstawiana przez Ronn Moss (na zdjęciu).
”     Zawsze uderzył z niedostępnego Ridge, to freudowska Doc zawsze wydaje przegrywają z Brooke. Mimo pecha w miłości, Taylor jest tak wyrafinowany i inteligentny jak one zawsze w stanie analizować problemy innych, a czasem nawet jej własne.     ”

– Bold and the Beautiful ‘s urzędowy opis strona Taylora [9]

Znak jest również opisany jako “psychiatra, którego życie zostało powiązane z życiem i uwielbia z Forrester i Marone rodzin”. [10] SOAPnet opisuje Taylor jako przeciwieństwo Brooke, jednak przedstawia gdzie idzie źle: “W przeciwieństwie Brooke Taylor jest mniej prawdopodobne, aby korzystać z seksu dla samolubnych celów Ona po prostu szuka miłości w niewłaściwych miejscach. – a ona z pewnością doznał za to […] jak jej rywal Brooke uważa, Ridge miłość jej życia (W przeciwieństwie do Brooke. , Ona miała troje dzieci z facetem) “. [11] W 2000 r., podczas gdy Ridge był oszukali w związek z Morgan DeWitt , pytany, jak Taylor będzie w końcu udało się dowiedzieć prawdy o ciąży, Tylo ważył w sprawie sytuacji: “I tylko szkoda, że Taylor dostanie wskazówkę, okres Szkoda, że jej psychiatryczne ekspertyza będzie kopać już mam na myśli, że jest opóźniony!.”, wskazując, że postać może być roztargniony do psychiatry. [ 12] W tym samym wywiadzie, Tylo poszedł na powiedzieć:. “Myślę, że [Taylor] dostał dyplom z pola Jack Cracker czy coś Bo wiesz – I powtarzają do producenta i dyrektorów, wiesz, że jest psychiatrą, nie sądzisz, że może ona nie ma pojęcia? “. [12]

W 2008 roku, w trakcie fabuły, który widział Taylor zaangażować z dużo młodszym Rick Forrester , zapytany w wywiadzie dla “W bieżącym” B & B “, fabuła, Taylor jest zaangażowany w jej pierwszym mężczyzną młodszego / starszego romans kobiety z Ricka Forrestera. Jak ? czujesz na ten temat A jak myślisz o walce z tego typu relacji na ekranie “, Tylo stwierdził:” Możesz być 30 i datą 20-latków, jak długo masz ponad 18, to jest to, co jest ważne “, powiedział także,” Kyle ( Kyle Lowder ) jest urocze! ” i lubiła pracować z nim na fabułę. [13] W wywiadzie udzielonym w 2011, Hunter skomentował jej charakteru i gdzie chciałaby jej bohatera historie iść w nadchodzącym roku. Ona powiedziała: “Chciałbym zobaczyć Taylor wreszcie mieli go z Brooke i Hope i tej rzeczy cały i przyśpieszą i umieścić Thorne w fotelu prezesa i przejąć i niech pochodzą z własnej linii. Następnie niech każdy okazuje się, że on [Thorne] jest bardziej utalentowany niż wszyscy! ” [14] stwierdził jej Tylo ulubioną scenę strzelać była walka błoto z Brooke Logan ( Katherine Kelly Lang ), który miał miejsce w 2009 roku. [15] Taylor pojawił się na Herald- Dziennik w artykule dla “gwiazd z 9 życie: śmierć nie jest na zawsze w Mydła” po jej katastrofie lotniczej w 1994 r.; powodując jej zakładanego śmierci jednak wróciliśmy później dowiedzieć się, jej mąż ożenił Ridge swojego byłego płomienia (Brooke). [16 ]
historie
fabuła

Litera historia nie została mocno koncentruje się na. Była znana z play-związek, który poszedł nie ma gdzie z Burzy Logan kiedy zostały liceum razem, jak widać w jednym z epizodów 1-ci Taylora, gdy spotkali się w kawiarni / restauracji po roku od siebie. Pokazali małe zainteresowanie sobą, jednak Taylor był bardziej zaangażowany w Ridge. Ojciec Taylora (który pojawił się w kilku odcinkach serialu zawartego po powrocie Taylora w 2005) jest Jack Hamilton ( Chris Robinson ), to po raz pierwszy zaobserwowano w jej 1992 ślub z Ridge. [17] Jest bardzo opiekuńcza córki. Jej matką jest Sharon Ashford Hamilton. Niewiele wiadomo o niej. Tylo wyraził, że chce mieć fabułę z udziałem swojej matki, jednak nigdy nie było możliwe ze względu na niewidzialnej postaci śmierci. Taylor był także w toksycznym związku z Blake Hayes (granego przez Petera Browna , kiedy pojawił się między 1991-92). [ potrzebne źródło ]
1990-2002

Taylor zaczyna doradztwo Ridge Forrester ( Ronn Moss ) i Caroline Spencer Forrester ( Joanna Johnson ) po Caroline rozpoznaje (i umiera) z białaczką . Wkrótce po jej śmierci, zamiast wrócić do Brooke Logan ( Katherine Kelly Lang ), jego kochanka i wyłączanie, bierze udział w Taylor. Taylor dnia krótko w Storm Logan ( Brian Patrick Clarke ), stary kolega szkolny. Burza zaproponowała Taylor [18] W Boże Narodzenie 1990 roku, jednak odwróciła go w dół. Taylor początkowo odrzucił Ridge, jednak oni zobowiązali się do związku. Taylor rozpoczyna bliską przyjaźń z Stephanie Forrester ( Susan Flannery ), matki Ridge ochronnych. Ich związek napotyka pewne problemy, takie jak jej były mąż Blake Hayes ( Peter Brown ) próbuje odzyskać Taylor. Dwa sposoby część kiedy Taylor wierzy, że wszystkie Ridge chce jest Brooke. Ona wyjeżdża z miasta, aby przejść do St Thomas Island. Ridge śledzi ją i zarządza do romansu ją ponownie i ich zaangażowania i poślubić wkrótce po, mimo myśli wtedy, że Ridge spłodził córkę Brooke Bridget Forrester ( Agnes Bruckner ), to później pojawia się jako fałszywe.

Choć uwięziony i walczą o przetrwanie z hipotermii, Taylor śpi z jej dziewiczej mentora od szkoły medycznej James Warwick ( Ian Buchanan ). Aby zapobiec żyć z poczuciem winy, Taylor napisał notatkę do Ridge szczegółowo jej niewierności przed wyjazdem na wycieczkę za granicą do pracy. Jej samolot rozbił się i Taylor został uznany za zmarłego przez wszystkich. Stephanie usuwać notatki, kiedy okazało się, że tak nikt nie będzie wiedział, w tajemnicy Taylora. Ridge wraca do Brooke po jej rzekomej śmierci. Taylor okazuje się być żywe i cierpiące na amnezję, został uratowany przez księcia Omara Rashida ( Kabir Bedi ), w Maroku. Taylor odzyskuje pamięć i powraca do Kalifornii. Ona początkowo opuszcza, ale zwraca, gdy jej ojciec ma atak serca. Jej przyjaciele i rodzina się ona żyje, a Ridge, obecnie żoną Brooke, musi wybrać między dwoma kobietami. Taylor także krótko miał mały romans z ojcem Ridge Erica Forrestera ( John McCook ), ale skończyło się z powodu jej przyjaźni z Stephanie.

Taylor odkrywa, że jest w ciąży z dzieckiem Ridge, ale błędnie sądzić, że Ridge chce być z Brooke, Ridge pozwala przyrodni brat Thorne Forrester ( Winsor Harmon ), aby twierdzić, że jest on ojcem zamiast. Kiedy Taylor rodzi Thomas Forrester , Ridge odkrywa prawdę, a on i Taylor ożenić ponownie. W następnym roku, Taylor w ciążę z bliźniakami, ale ciąża jest zagrożona, kiedy jest narażona na gruźlicę . Jako antybiotyki mogą mieć negatywny wpływ na dzieci, ona odmawia leczenia, i rodzi Steffy i Phoebe przed odzyskaniem. Później Ridge ex Morgan DeWitt ( Sarah Buxton ) ingerować Happy życiu rodziny przez uzyskanie sama impregnowane dziecka Ridge (Wcześniej dnia Ridge w liceum i zaszła w ciążę, jednak Stephanie zmusiły ją do wiadomości aborcji i chciała pocieszenie poprzez odtworzenie Dziecko z Ridge). Podczas walki z Taylor, Morgan spadł z balkonu w swoim Bel Air Mansion i dziecko umiera. Podczas rodzinnych wakacji, Steffy zostaje porwany przez Morgan. Szukając zemsty, zmieniła nazwę Steffy do Stacy i prowadził Forresters uwierzyć, że Steffy zmarł podczas urlopu. Prawda wyszła na jaw, została uwięziona za swoje zbrodnie, (po porwaniu zarówno Steffy i Taylor).

W 2002 roku Taylor zaprzyjaźnia jej siostra-w-prawo Amber Forrester ( Adrienne Frantz ). Amber Taylor porusza się w jej domu, a pomaga jej walczyć z uzależnieniem od leków przeciwbólowych. Wcześniej osadzeni Sheila Carter ( Kimberlin Brown ), by teraz obłąkanych przestępców, porywa Amber który udaremnił jeden z jej wielu spisków przeciwko rodziny Forrester. Kiedy odkrywa, że ​​Taylor Shelia jest wolny, ona próbuje ostrzec Eric, a podczas walki Taylor zostaje postrzelony przez Sheila podczas osłonowego Brooke. Po przeżyciu operacji awaryjnych, Taylor poddaje się jej rany i umiera w ramionach Ridge.
2005 –

W maju 2005 r., podczas pierwszej ceremonii ślubnej dla Bridget Forrester ( Ashley Jones ) i Nick Marone ( Jack Wagner ), Taylor pokazuje się, a później okazuje się być żywe. Ona została porwana przez księcia Omara ponownie odzyskać jej rany. Dowiaduje się, że Brooke i Ridge są małżeństwem i mają dziecko, jak również. Ridge jest rozdarty między dwiema kobietami, i wybiera się z Taylor po podróbki Stephanie atak serca i przekonuje Taylor i Ridge się żenić. Prawda wychodzi o kłamstwie Stephanie i Taylor zaczyna wątpić w jej małżeństwo i gdy Ridge jest oddalony całuje strażak Hector Ramirez ( Lorenzo Lamas . Taylor zdecyduje się czyste o wszystkich swoich błędach, i mówi Ridge o pocałunku i ona też mówi Ridge o jej snu z roku James temu, ich małżeństwo się kończy. Taylor staje się alkoholikiem, topiąc w jej depresji. Później próbuje uratować jej nici córkę (który został zatrzymany na Pacific Coast Highway z oponą), ona przypadkowo podbiega żona Thorne w Darla Forrester ( Schae Harrison ), który pomaga Phoebe. Darla umiera z jej ran. Taylor zaczyna się więź z Thorne i jego córki Aleksandrii i ona zaczyna związek z nim. Kiedy Taylor mówi Thorne prawdę ona jest aresztowany jednak uwolniony później ze względu na przypadkowej śmierci Darla jest.

Taylor zbliża się do żeglarza Nick Marone . Spadek para w miłości, są małżeństwem, a także poszukiwać IVF . Korzystanie dawcy jaja, Taylor wchodzi w ciążę i rodzi się przedwcześnie. Kiedy szpik jest potrzebne aby zapisać dziecko, Bridget odkrywa, że Brooke (również Nicka była żona) jest biologiczną matką dziecka Taylor powodu medycznego wymieszać. Jack Taylor hands over do Brooke, niezdolne do opieki nad biologicznym dziecka Brooke. Dużo młodsza Rick Forrester ( Kyle Lowder ) i Taylor rozpocząć związek. Są zaangażowane, ale Taylor opuszcza go, wciąż zakochany w Ridge. Rick atakuje Ridge, i podczas walki Rick spada z dachu Forrester Creations . Taylora córka Phoebe wraca do miasta. Ona jest rozgniewany relacji Rick i Taylor. Podczas kłótni z Rickiem, Phoebe dostaje w wypadku samochodowym i umiera. Taylor obwinia siebie, a później Steffy (teraz grana przez Jacqueline MacInnes Wood ) wykonuje zainteresowanie Rick, i zaangażowania. Gdy Brooke (matka Ricka) przyjęła to, Ridge opuścił miasto z Taylor i wziął Steffy z nimi powinny być zabezpieczone przed niebezpieczeństwem, a próby były czynione są Ricks życia (później okazuje się być Thomas). Ridge i Taylor później seks po Ridge bierze tabletki na jego niepokój (który Taylor dał mu jednak on sam przedawkował). Zostawia Brooke i poślubia Taylor, jednak wkrótce potem wraca do Brooke. Taylor zaczyna związek z Whip Jones ( Rick Hearst ) i oni są małżeństwem.

Znaki Taylor ponad jej akcji Forrester Creations spółki do Steffy, który został zwolniony z Forrester Creations. Później Taylor jest wściekła, kiedy jej syn całuje Brooke na wybiegu mody. Brooke i Thomas zostały złowione w katastrofie Jet i kończy się linka, ale powrót do domu bezpiecznie. Aby dać Ridge i Taylor kolejną szansę na miłość, Stephanie przekonuje Thomas powiedzieć wszystkim, że on i Brooke uprawiała seks na wyspie (co oznaczało Ridge zostawi Brooke i wrócić do Taylor natychmiast). Poszli naprzód w kłamstwo i Ridge wrócił do Taylor z tego powodu, jednak zanim mogły poślubić nieunikniona prawda została ujawniona. Taylor później zaczyna romansuje Thorne.
Recepcja

Za rolę Taylora, Hunter Tylo była nominowana do “Ulubione Hottest Gwiazdy Kobieta” w 1995 telenowela Digest Awards jednak Kristina Wagner z General Hospital wygrał. [19] Tylo został ponownie nominowany do tej samej nagrody to 1999 telenowela Digest Awards (Days of Our Lives gwiazdkowym Kristian Alfonso wygrał w tym roku). [20] Tylo zdobył nagrodę Telvis “Foreign Female Performer TV ( fiński : Ulkomainen naisesiintyjä) “(nagroda telewizji wykończenie) za swoją pracę na wystawie w 2002 r., [21 ] W tym samym roku odszedł. W ciągu roku, Taylor i Brooke Logan ( Katherine Kelly Lang ) nie walczył o uczucia Ridge. Taylor i Ridge w 1992 ślub w rankingu 18 (z 20) na “Top 20 Wesela najbardziej pamiętnych mydlanej All Time” (Jednak małżeństwo Ridge do Brooke W 1994 zajęła 6). [22] Związek Taylor i Ridge i małżeństw w ciągu roku zyskały zwolenników, często nazywając je tonerem jako super-para, (jak w T aylor i grzbiet). Ta nazwa stosowane są często na forach internetowych i na forach internetowych. Miłosny trójkąt między Taylor, Ridge i Brooke jest powszechnie znany i od początku lat dziewięćdziesiątych został za jeden z gatunków największe miłosnych trójkątach aktualne. [23]

John N.Goudas z The Gadsden Times napisał w 20 lipca 1991 papieru: “Weź tegorocznych miłosny trójkąt pomiędzy Ridge, Brooke i dr Taylor Hayes Ridge tylko odtwarzanie z Taylor, czy ma na myśli, kiedy mówi Brooke, że. on i Taylor będzie ślub? “, [24] nieświadomi dwie dekady trójkąta miłosnego nadchodzącego długiego między znakami, które będą utworzone z tego roku na. Udał się do powiedzenia “nowicjusz Hunter Tylo , nowy od czerwca 90 ‘jako dr Taylor Hayes, jest to dziwne kobiety w pęczku, bucking bliski dziać trio. Taylor jest piękna i wystarczająco silne, aby podejmować własne wymagania w Ridge. Nie ma wątpliwości, że jest uzależniony od Ridge, jednak Taylor nie ożeni, chyba obiecuje nigdy ją zostawić dla Brooke. Takiej obietnicy jest dla ptaków, ale Taylor chce ubezpieczenia. ” Goudas powiedział również, że Tylo była zbyt piękna, aby odtworzyć część opłacanej z góry Taylor z mózgami i dyscypliny, który miał na celu być polarne przeciwstawne cechy temu z Brooke, druga połowa trójkąta miłosnego. “Nie widzimy Dr Taylor Hayes nie dużo ćwiczyć, czy kiedykolwiek podejmowania rund szpitala. Czas emisji oznacza czas z Ridge lub ex Mąż Blake’a , “powiedział na charakter potem dość nowy. [24]

Podczas 2007-08 Nick , Taylor i Brooke scenariuszu; Taylor dowiedział się, że jej dziecko Jack był w rzeczywistości, biologiczne dziecko Brooke po dawcy jaj miesza się z Brooke, co (kto złożył jej jaj wyłącznie do badań naukowych dla jej córka Bridget Marone ) w Brooke konieczności zapisywania dziecka życia poprzez szpik kostny po jego urodzeniu. Taylor obawiać po tym jej dziecko będzie uwagę na Brooke dorastania. [25] Fabuła otrzymał głównie negatywne opinie. Darren Lomas z Daytime Confidential powiedział: “Jak każdy fan The Bold and the Beautiful wie, Taylor (Hunter Tylo) i Brooke (Katherine Kelly Lang) wojen trwał prawie dwie dekady Nawet gdy Taylor drzemał brud, wentylator. fora dyskusyjne wciąż brzęczały z Taylor i Brooke fanów biorąc swipes na siebie “. [26] Po mini ankieta odbyło się z 4 opcji (Taylor kończy się Rick Forrester , Taylor kończy się Ridge i Nicka z Brooke, i inne), Opcja “Taylor kończy się Ridge. Nick i Brooke zjednoczyć i podnieść Jack”, wygrał z czterdzieści osiem procent głosów. [26] Z biegiem lat, rywalizacja między Brooke i Taylor nie dobiegła końca. W 2010 roku, Brooke i Taylor odtworzył 1983 staw Lily walkę kota między Krystle Carrington i Alexis Colby z serialu Dynastia i zastrzelił walkę kota Basen w CBS Studio TV miasta Koi Pond. [27] Były one postrzegane jako “Queens of Soap szarpanina Opera “. [27] W przeciwieństwie do oryginalnego 1983 Pond Dynasty walce Cat między Krystle i Alexis, Tylö i Lang nakręcono wszystkie sceny samych. [27] scena walki został dobrze przyjęty na jego humorystyczny perspektywy.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jacqueline MacInnes Wood     Steffy Forrester (#2)     2008–

Przed 2004 r. Steffy był przedstawiany przez różnych aktorek dziecięcych. Od stycznia do marca 2004 r., rola była przedstawiana przez dwóch aktorek Chandlera i Jordan Mella. W kwietniu 2004 r., obie role były przekształcenie prowadzące Steffy produkt o SORASing i był przedstawiany przez bliźniaków Keaton i Kylie Rae Tyndall – Kylie portretował rolę Steffy, a Keaton zagrał jej na ekranie bliźniaczą siostrę Phoebe Forrester . Tyndall bliźnięta pozostał z mydłem aż do kwietnia 2005 roku, kiedy oba były przekształcenie ponownie, tym razem z dwoma siostrami, Addison i Alex Hoover. Addison portretował siostra Phoebe, natomiast Alex zająć rolę Steffy. Dziewczyny pozostał z mydła w statusie zamówienia aż do listopada 2005 roku, kiedy zostały one zdegradowane do cyklicznego wzrostu. [1] Bliźniacy odszedł rolę po usunięciu ich umowach.

W czerwcu 2006 r. siostra Steffy Phoebe było przekształcenie z byłym Guiding Light aktorka MacKenzie Mauzy . [2] Stało się to po raz pierwszy bliźniacy nie miały być przedstawiana przez bliźniaczek, z rolą Steffy pozostania uncasted.

W 2008 roku, seria przekształcenie Steffy Forrester z aktorką kanadyjskiej Jacqueline MacInnes Wood . Przy odlewaniu Wood, Phoebe i Steffy zostały retconned do braterskich bliźniaczek. Miesięcy po przyjeździe Wooda, Mauzy ogłosiła decyzję o opuszczeniu dziennych dramat na szansę pojawić się na Broadwayu. [3]

Wood pozostał z mydłem pomimo jej ekranowym umierających bliźniaka. W 2010 roku ogłoszono, że będzie brać krótką przerwę od kreację Steffy sfilmować piątą ratę w Final Destination serii filmowej, Oszukać przeznaczenie 5 . [4] Mimo urlopu, Drewno wstępnie podklejone kilka scen z góry za Jej planowana nieobecność.

W 2012, Wood otrzymał rolę w The CW pilota Strzałka prowadzi do spekulacji jej decyzji opuszczenia mydło nazywała domu po czterech latach. [5] Wood później stwierdziła, że nie miał intencji pozostawienia jej dzienną domu Jacqueline MacInnes drewno nominowani do nagrody młodszej aktorki do tej roli w 2012 roku. [6]
Fabuła
1999-2005

Steffy urodził się 21 września 1999 r. (później SORAS-ed do 1989) wraz z siostrą bliźniaczką Phoebe Forrester . Jej matka, Taylor Hayes Forrester prawie umarła rodząc jej i jej siostry. Jej ojcem jest Ridge Forrester . Steffy została nazwana po swojej babci Stephanie Forrester . Ich matka cierpiała na gruźlicę w czasie ciąży, ale przeżył skomplikowaną dostawę.

W lutym 2001 roku, Ridge i Taylor miała bliźniaki i ich starszy brat Thomas Forrester do Saint Thomas , gdzie odnowili ślub śluby. Później rodzina, wraz z opiekunką Katarzyną, wziął się na wycieczkę łodzią, a dwa-latek spadł za burtę podczas Steffy sztormowej pogody i został zjedzony przez rekiny domniemanie. Jednak Steffy okazało się tydzień później w Morgan DeWitt domu ‘s. Morgan, stary płomień Ridge, który bardzo chciał, aby jego dziecko, porwał ją i trzymał jej niewoli. Taylor wzrosła podejrzliwy Morgan i był wstrząśnięty, aby zwiedzić Steffy w jej domu. Jak Taylor miał zabrać ją do domu córkę, Morgan wrócił i trzymał je zarówno niewoli. Ridge ostatecznie uratował żonę i dziecko przez prowadził swój samochód przez domu Morgana, jak była o strzelać Taylor. Morgan został ostatecznie zobowiązała się do zakładu psychiatrycznego .

Problemy rodzinne nadal spirali kiedy Taylor został uznany za zmarłego po wystrzeleniu przez Sheila Carter ( Kimberlin Brown ), Steffy i jej rodzeństwo chciał Bridget Forrester z nimi żyć i wychowywać je. Zamiast Ridge ślub Brooke Logan na wszystkie rywala czasie ich matka Taylora i bliźniacy wywieziono do szkoły z internatem. Nowy dodatek, RJ Forrester dodano do ich rodziny, gdy Brooke i Ridge mieli swoje pierwsze dziecko razem zanim Ridge i Brooke żonaty. Lata później, Taylor okazuje się żywy i Ridge i Taylor odnowiono śluby. W następnym roku, rozstali się z powodu Taylor ujawniając prawdę o jej spania z mężczyzną o imieniu James w 1993 roku. Steffy opuścił miasto do szkoły w Anglii .
2008-10

Po powrocie do Los Angeles ze szkoły z internatem, Steffy zaczyna pracę w Forrester Creations, gdzie spotyka Marcus Walton . Przez kopanie wokół w przeszłości Marcusa, Steffy dowiaduje się, że Marcus jest w rzeczywistości synem Donna Logan , szokujące wszyscy z jej odkrycia. Marcus i Steffy początek znajomości, jednak związek staje się skomplikowane, jak matka Marcusa, Donna strzela wszystkich krewnych Steffy jest z Forrester Creations. Steffy i Marcus rozstali się wkrótce potem. W bolesny razie siostra Steffy jest, Phoebe Forrester , ginie w wypadku samochodowym, w wyniku kłótni z Phoebe byłym chłopakiem, Rick Forrester . Powodem argumentu Ricka i Phoebe była o zaangażowaniu Ricka z Phoebe i matki Steffy jest, Taylor. Wkrótce po śmierci Phoebe, Steffy ma romantyczną zainteresowanie Ricka. Stają się one bardzo blisko i ostatecznie się zaręczyć, pomimo niepokoju wśród członków ich rodzin. Gdy okaże się, że Rick jest śledzony, rodzina Steffy w wisks ją z dala od niego, aby ją chronić. Rick i Steffy podzielone po Ridge udowodni wszystkim, że Rick był tylko przy Steffy żeby się na nim [Ridge] z powodu przeszłości urazy.

Steffy pomaga jej rodzina wygrać Forrester Creations powrotem z kontrolą Bill Spencer Jr udając uwieść Bill. Jej wysiłki są skuteczne, jak ona manipuluje i minusy Bill, naciska go do powrotu firmy do pełnej własności Forresters-Ridge, Eric, Stephanie, Taylor-(REST) ​​dalsze zapewnienie, że żaden z Logan sisters-Brooke, Donna i Katie- będzie miał żadnego udziału w spółce.

Steffy ponownie tworzy konkurencyjny scenariusz Brooke i Taylor przeszedł w roku przed przez ustawienie jej projekty na chłopaków Hope Logana. 1-sze podbój Steffy jest Hope (wtedy) chłopak, Oliver , jednak Steffy nie w jej próbach randki go. W rezultacie, że staje się bardziej w kierunku zazdrośni nadzieją i Logan rodziny. Steffy ma krótkotrwałą zmianę serca i stara się zadośćuczynić z Hope poprzez film z Hope strony podziałki i piłka Masquerade. Choć szlachetny próba ofiarę biesiadną, jej wysiłki tylko podsycił feud pomiędzy dwoma dziewczynami i ich rodzin.

Wideo Steffy dokonane hołd dla brooke został później zmodyfikowany przez Liam Spencer i spowodował ogromne zamieszanie i zdenerwowanie wśród członków rodziny i naciśnij with.the. Stając ciekawy przez jakiś tajnych szatkowanie, Liam odkrył, że nadzieja jest matką, Brooke, i mam nadzieję, chłopak, Oliver, miał stosunek seksualny w maskarady partii, czego dowodem było złowionych na taśmie że Steffy wykonane dla Brooke. Nieznany Steffy czy kogokolwiek innego, justin złośliwie wyciekł film. Liam i podstępne manewr Justina zamieszany Steffy, który był odpowiedzialny za pokaz mody w produkcji. Brooke i spotkanie Olivera okazał się wszystkim, którzy wzięli udział w pokazie mody, w tym rodziny i przyjaciół z Forresters, jak również wielkich nazwisk w branży mody, a następnie naciśnij przycisk. (Zarówno Oliver i Brooke była nieświadoma siebie prawdziwej tożsamości noc partii, każdy myśli inny być Ridge i nadziei; czynniki prowadzące do błędnych tożsamości było wiele: zarówno na sobie ubranie maskowy i maski, głośna muzyka grała w tle, i Brooke miała na znaczną naszyjnik że Oliver dał do Hope. Brooke znalazł naszyjnik i niewinnie nosił go na imprezę w intencji oddania go Nadzieję, kiedy zobaczyła ją.)

Konsekwencje wieść o romansie Brooke i Olivera były ogromne; Steffy został zwolniony z Forrester Creations, ponieważ Ridge wierzyła wyciekły wideo na złość dla Brooke. Po tym, jak został zwolniony, Taylor podpisał na jej 25% akcji do Steffy i była natychmiast sprowadzony do spółki; To rozgniewało Thomas, którzy wierzyli, powinien był otrzymać magazynowych jako najstarszy. Jest później ujawnił, że prawdziwym winowajcą w przecieka film był w rzeczywistości Liam Spencer . Steffy przebacza Liam dla implicating ją i staje się przyciągać do niego. Steffy nie z Liamem w tym czasie i postanawia uciec od wszystkich zaniepokojonych jetting dala do Paryż, Francja na dłuższy przelot europejskiego biznesu.
2011 –

Steffy wraca z Paryża w 2011 i ma swoje zabytki na nowego człowieka Bill Spencer. Ona nadal więź z Billem Spencer Jr , ojciec Liama. Ponadto, ona zapisuje ciąży Amber przed upadkiem z klifu. Przed zapisaniem Amber pobiegła do wstrząsnęły Billa pozostawiając scenę zaraz po Amber wpadła na krawędzi. Po zapisaniu jej, konfrontuje Bill w jego biurze, wierząc, że był przyczyną wypadku Amber. Po długim burę od Steffy, Bill przyznaje, że miał zamiar popychanie Amber na krawędzi, ale spada gałąź drzewa miał go ubiegł. Steffy uspokaja go i mówi mu z jego niebezpiecznych myśli o Amber. Ona zgadza się nie mówić Bill niczyich brudny sekret, tak długo, jak obiecuje nigdy czegoś takiego ponownie. Jednak jego żona Katie dowiaduje się i szaleje. Jak Steffy i Bill dalej z ich romansu, pomimo zaniedbania Billa żony. Kiedy Katie cierpi na atak serca, Bill zrywa romans i śluby, aby wznowić jego małżeństwo, łamiąc serce Steffy jest. Steffy jest uwaga i uczucia niedługo się do Liama, Nadzieja Logan ‘s narzeczonym. Po zapisaniu ją od utonięcia, Steffy zaczyna rozwijać uczucia do następcy Spencer, kontynuując romans Liama ​​za plecami Hope.

Dzięki Bill, Steffy nadal romans Liam od Nadziei w ramiona. Kiedy Nadzieja połowy Liam i Steffy całować, ona zrywa zaręczyny. Załamany, Liam natychmiast wyznaje swoją miłość do Steffy i parę zaręczył się. Podczas podróży do Aspen, Colorado , Steffy i Liam poślubić-top góra. Kiedy para wróciła do Los Angeles, Liam i Hope nadal walczył swoje uczucia dla siebie, jednak z pomocą Billa i jej brat Thomas, Steffy jest w stanie zachować nadzieję w pewnej odległości od Liama. Podczas podróży do Cabo San Lucas, Meksyk dla Forrester Creations i Spencer Publications, Steffy próbuje zachować Liam zabytków od Hope, który jest w tej samej podróży z Thomasem. Kiedy Liam przyciąga wzrok nadziei, on wyścigi po niej, ze Steffy po prawej w tyle. Gonić Liam ma katastrofalny wpływ na Steffy, który kończy się w wypadku na rowerze drogowym. W szpitalu, w otoczeniu rodziny, Steffy jest informowany, że istnieje niewielki skrzep w mózgu, że jeśli wybuchnie, może to spowodować udar. Liam, w wyniku, postanawia pozostać z żoną i nie wrócić do Hope.

Kiedy okazuje się, że Bill ustaliła MRI, który powiedział Steffy stwierdzono zakrzep krwi, Katie pokazuje wszystko do Liama, który wyznaje, że choć kocha Steffy, nie mógł jej wybaczyć, ani jego ojciec za ich zdradę. Kiedy Liam wraca do Hope i żąda stwierdzenia nieważności ze Steffy, ona odmawia, ale akceptuje rozwód, dać Liam sześć miesięcy zdecyduje, czy rozwód jest co on naprawdę chce. Kiedy Steffy powraca do Aspen uciec dramat jej zbliżającym się rozwodzie, ona otrzymuje kolejną szkodę na stokach narciarskich. Widząc miłość Liama ​​ma nadziei, że podpisze papiery nieważności, uwalniając Liama ​​z ich małżeństwa. Jednak łzy Liam dokumentach się. Mimo to, Liam kontynuuje z rozwodem. Gdy już sfinalizowana, Liam i Hope, wraz z Ridge i Brooke, Bill i Steffy się, podróżować do Włoch na ślub. Jednak Steffy ma zimne stopy i wyznaje, że nie może uczestniczyć w ślubie.

Kiedy Nadzieja z płatków, Liam oprze na Steffy i wyznaje swoją miłość po raz kolejny do niej. Przed parą może pozostawić na ich wyjazd do Turcji , Nadzieja sprawia, że jej droga do pakietu Liama, wyjaśnia, co się stało i pary decydują się kontynuować z ich decyzji do zawarcia małżeństwa, pozostawiając Steffy załamany. Po odkryciu systemu Billa z niosąc nadzieję ojciec Deacon Sharpe do miasta, staje się wściekły z zauroczenia Billa grać z relacji Steffy jest z Liamem i zaprzysiągł od niego i odmawia udziału w dalszych manipulacji może on mieć.

Kiedy Steffy wraca do domu, ona walczy z tajemnicą o niej i ostatni raz Liama ​​razem, ujawniając, że miała go po raz kolejny, ale stracił go.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jacob Young     Rick Forrester (#2)     1997–1999, 2011–

Rola zostało zapoczątkowane przez dzieci aktor Jeremy Snider, który pozostał w roli od 1991 do stycznia 1995 roku. Charakter został w wieku do nastolatek z Steve Hartman z odgrywania roli na podstawie stałych od grudnia 1995 do grudnia 1997 roku.

W grudniu 1997 r. Jacob Młoda przejął rolę i pozostał w niej aż do jesieni 1999. Za rolę Ricka (Mimo krótką metę) otrzymał Daytime Emmy nominacja w 1999 dla “Outstanding młodszego aktora w serialu dramatycznym” . Jego portret zadebiutował na uznanie fanów i krytyczne. [2]

Po odejściu Younga, rola była przekształcona w Justin Torkildsen . Torkildsen posiadaczem rekordu jest najdłuższy aktor przedstawiać Rick; pełnił rolę od jesieni 1999 do listopada 2006 roku. dni naszego życia aktor Kyle Lowder , który kiedyś portretowanej Brady Blacka , przejął rolę jesienią 2007, zastępując Torkildsen . Lowder pozostał z serii aż do stycznia 2011, kiedy potwierdził, że on i Bell zgodził się go wypuścić z braku kreatywnego kierunku i fabułą do znaku.

We wrześniu 2011 r. stwierdzono, że pierwotny dorosły aktor Jakub Młoda będzie reprise roli Ricka po 12 latach. Ponieważ odejście pensjonatu Młoda dalej przedstawiać Szczęście Spencer na General Hospital , i stał się najbardziej uznane JR Chandler na All My Children , aż w końcu szeregowych, we wrześniu 2011 roku. Młoda pierwszy rozpoczął nadawanie 26 września. Choć pierwotnie przeznaczony do 13-tygodni zaangażowanie, Young zgodziła się przedłużyć pobyt. On dalej potwierdzone w wywiadach, że nie poszedł na planowanej wersji online AMC powodu niepewności może potencjalnie mieć job-mądry.

Znak jest opisany jako “Męski i szorstki z hojnym sercem”. [3]
historie
Wczesne

Rick urodził się Brooke Logan i Eric Forrester w roku 1990. Miał trudną dzieciństwo. Był zastraszany w szkole i cierpiał z powodu spraw stosunków z Brooke Ridge Forrester (który gardził przez całe życie). Siostra Ricka, Bridget Forrester urodził krótki czas po nim. Jak ona, że ​​uciekł z domu na okazję.
1997-2006

Kiedy matka Ricka zaręczył się niejakiego Grant Chambers, był bardzo nieszczęśliwy. Strzelił Grant, ale ze względu na nie przeszkadzał przez zdarzenie, że psychologicznie blokowane pamięć. Ridge został początkowo skazany za zbrodnię, chociaż rok później prawda w końcu został ujawniony. Kiedy był młody, nastolatek, Brooke zatrudniła opiekunkę dla Bridget i Rick (wtedy gra Jacoba Younga ), o nazwie Amber Moore ( Adrienne Frantz ). Mieli romans, a mąż, gdy Amber zaszła w ciążę. Jej dziecko (Eric Forrester III) urodziło się martwe, i było wiadomo, czy Rick lub czarny człowiek (którego Amber też spał z) o nazwie Raymond był ojciec. Jednak Amber próbował przekazać poza jej kuzynki dziecko jako Ricka. W końcu ją leżącą była odsłonięta i Rick opuścił ją. Później rywalizowali ze niejakiego CJ bursztynu (i Mały Eric, nazwa dała dziecko Becky, która była jej prawnym dziecka) to schorzenie. On także przestał Amber i CJ od ślubu. Amber ponownie później ujawniła, że ​​była w ciąży ponownie.

Rick również stał w pobliżu dziewczyny o imieniu Erica (później okazuje się być córką karnego Sheila Carter z Żar młodości ), jednak nigdy Erica (mając większy w nim zakochana) dostał do prowadzenia relacji z nim, rozgniewał matkę . Erica była mało Erica niania na krótki okres czasu. Zrobiła próbę go uwieść, choć jednak nie udało, jak Rick był zbyt skupiony na ciężarną Amber. W późniejszych latach (po odejściu Amber) miał nieudany związek z Caitlin Ramirez . W 2006 roku wyjechał do Los Angeles Forrester Creations biznesu.
2007-11

Po powrocie, Rick zakochał się w córce Ridge Phoebe Forrester . Rick zdradza Phoebe, ponieważ nie chciała się z nim kochać, z Ashley Abbott w czasie podróży służbowej. Zerwali, gdy jego niewierność została narażona. Rick próbował odzyskać Ashley, ale ona zaangażować się Ridge. Później staje się zaangażowany Ridge ex-żona i matka Phoebe, Dr Taylor Hayes . Kiedy Taylor rzuciła go z powodu jej uczuć do nierozwiązanych Ridge, poszedł walczyć Ridge, kończąc wyrzucony budynku i sparaliżowany. Później, Phoebe i Rick kończy się argumentując, podczas gdy on prowadzi samochód na próbny obiad na ślub Ridge i Brooke, że kończy się w wypadku samochodowym, który zabija Phoebe. Po jej śmierci, zaczął się stosunki z siostrą Phoebe Steffy Forrester . W tym czasie był także śledzony (później okazuje się Thomas Forrester , brat Steffy jest). Steffy opuściła go, gdy okazało się, że tylko był z Phoebe, Taylor i Steffy z zemsty za Ridge który budził w ciągu swojego życia. Fabuła Ricka było cicho. Przebywał w Paryżu. W 2010, Amber wrócił i flirtował z Rickiem. Był zaintrygowany Jacqueline Payne Marone . Rick wooed Jackie (ożeniony Owena Knighta ), nawet posuwając się do zaproponowania, ale Jackie pozostała wierna mężowi.
2011 –

Po spędzeniu wiele czasu w Paryżu, Rick wrócił do Los Angeles jesienią 2011 i natychmiast wziął niechęć siostry Nadziei ‘s narzeczony, Liam Spencer , którego małżeństwo z ex-narzeczoną Ricka Steffy Forrester niedawno zakończył. Rick następnie znalazł się obiektem uczuć żona Amber Moore i szybko wznawia jego związek z nią po tym, jak go karmi projekty dla nowej linii Forrester na etykiecie jako jego własne. Brooke później zatrudnia nową projektanta Caroline Spencer , do pracy z Rickiem. Kiedy Amber odkrywa, ona staje się denerwował przez zatrudniania i ze strachu i zazdrości, robi wszystko, co możliwe, aby upewnić się, Rick i Caroline nie być zaangażowani w charakterze zawodowym lub osobistym. W ramach swojego programu, zaczyna go ustawić, aby pojawić się na Caroline, że Rick jest krzyż kredens. Kiedy Caroline zwierza Nadziei o swoich podejrzeniach dotyczących Ricka, Hope podejrzewa, że ​​Amber może mieć coś z tym zrobić. Kiedy Rick uświadamia sobie, co zrobiła Amber, on zrywa ich związek i sprawia, że ​​wiadomo, Caroline, że nie crossdress, kładąc umysł Caroline swobodnie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Występujący gościnnie
Aktor     Rola
Marcel & Oliver Ballesteros     Logan Knight
Crystal Chappell     Danielle
Andrew Collins     Jarrett Maxwell
Adrienne Frantz     Amber Moore
Frank & Morgan Gingerich     Jack Marone
Teodora Glücksburg     Alison Montgomery
Winsor Harmon     Thorne Forrester (#3)
Jack Horan     R.J. Forrester
Joanna Johnson     Karen Spencer
Ginger & Tigerlily Siler     Rosey Forrester
Hillary B. Smith     Dr Stacy Barton
Aaron D. Spears     Justin Barber
Stephanie Wang     Madison

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista aktorów serialu

Bohaterowie obecnie niewystępujący
Aktor     Rola     Status
Judith Baldwin     Elizabeth “Beth” Henderson Logan (#1)     1987
Catherine Hickland     Brooke Logan (#2)     1987
John Castellanos     Jeff Talon     1987
Greg Wrangler     Ron Deacon     1987
Stephen Shortridge     Dave Reed     1987
Michael Philip     Mark Mallory     1987
Rosemarie Thomas     Alex Simpson     1987
Cal Bartlett     Todd Powell †     1988–1989
Judith Borne     Deveney Dixon vel. Angela Forrester     1988–1989
Clayton Norcross     Thorne Forrester (#1)     1987–1989
Tim Choate †     Tommy Bayland     1987–1989, 1990
Sherilyn Wolter     Taylor Hayes (#2)     1990
John Brandon     Ben Maclaine     1990
Tippi Hedren     Helen Maclaine     1990
Jeff Conaway †     Mick Savage     1989-1990
Jane Rogers     Julie Delorean     1991
Marla Adams     Elizabeth “Beth” Henderson Logan (#3)     1991
Brian Patrick Clarke     Stephen Jr ” Storm” Logan (#2)     1990–1991
Rod Loomis     Adam Banks     1991–1992
Lane Davies     Ridge Forrester (#2)     1992
Peter Brown     Blake Hayes     1991–1992
Michael Watson     Zachary “Zach” Hamilton     1992
Don Diamont     Bradley “Brad” Carlton †     1993
John Burke     Fred     1993
Peter Barton     Scott Grainger Sr. †     1993
Michael Fox †     Saul Feinberg †     1989–1993
Michelle Davison †     Ruthanne Owens     1991–1993
Teri Ann Linn     Kristen Forrester (#1)     1987–1990, 1992, 1994
Monika Schnarre     Ivana Richards Vanderveld †     1994
Michael Sabatino     Anthony Armando     1993–1995
Ellen Wheeler     Sarah     1995
Jerry Penacoli     Christian Kramer     1996
Brent Jasmer     Sly Donovan †     1992–1996
Maitland Ward     Jessica Forrester     1994–1996
Lark Voorhies     Jasmine Malone     1995–1996
Kin Shriner     Brian Carey     1995–1996
Jeff Trachta     Thorne Forrester (#2)     1989–1996
George Alvarez     Enrique Alvarez     1996–1997
Lilly Melgar     Claudia Cortéz     1996–1997
Ivonne Coll     Alicia Cortéz     1996–1997
Lindsay Price     Michael Lai     1995–1997
Landry Allbright     Bridget Forrester (#1)     1995–1997
Steven Hartman     Eric “Rick” Forrester II (#1)     1995–1997
Sandra Ferguson     Brooke Logan (#3)     1997
Kyle Sabihy     CJ Garrison (#1)     1995–1997
Dylan Neal     Dylan Shaw     1994–1997
Tristan Rogers     Hunter Jones     1997
Scott Layne     Vince     1996, 1997
Usher     Raymond King (#1)     1998
Ali Landry     Amur †     1998
Anthony Addabbo     Johnny Carrera     1998
Anthony Addabbo     Tony “Rush” Carrera †     1997, 1998
Marilyn Alex     Molly Carter     1992–1993, 1998
James Doohan †     Damon Warwick †     1993, 1996, 1997, 1998
Charles Grant     Grant Chambers †     1996–1998
Barbara Crampton     Margaret “Maggie” Forrester     1995–1998
Dionne Warwick     Dionne Warwick     1998
Paul Satterfield     Pierce Peterson     1998–1999
Eric Braeden     Victor Newman     1999
Rianna Loving     Jane     1998, 1999
Agnes Bruckner     Bridget Forrester (#2)     1997–1999
Karim Prince     Raymond King (#2)     1998–1999
Marissa Tait     Rebecca “Becky” Moore Garrison †     1999–2000
Lesley Woods †     Helen Logan †[1]     1987–1989, 2001
Ashley Lyn Cafagna-Tesoro     Kimberly Fairchild     1998–2001
Joanna Johnson     Caroline Spencer Forrester †     1987–1990, 2001
Aaron Lustig     Dr Tim Reid     2001
Carrie Mitchum     Donna Logan (#1)     1987–1991, 1994, 1996, 1997, 2001
Nancy Burnett     Elizabeth “Beth” Henderson Logan (#2)     1987–1989, 1994, 1996, 1997, 1998, 2001
Robert Pine     Stephen Logan (#1)     1988, 1994, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001
Erik Estrada     Eduardo Dominguez     2001
Rosana DeSoto     Liliana Dominguez     2001
Tasia Valenza     Suzanne     1999–2000, 2001
Gladys Jimenez     Carmen Arena     2000–2001
Adam Huss     Lance †     2002
Matt Borlenghi     Ziggy Deadmarsh     2002
Courtnee Draper     Margaret “Mary” Warwick vel. Erica Lovejoy     2002
Mary Kay Wulf     Joy Jones     2002
Paulo Benedeti     Antonio Dominguez     2001–2002
Lauren Koslow     Margo Lynley     1987–1992, 2002
Fabio Lanzoni     Fabio     1993, 2002
Kevin Symons     Edward Bradley     2003
Michael Swan     Adam Alexander     1998–2000, 2001, 2002–2003
Luigi Amodeo     Lorenzo Barelli     2002–2003
Adrienne Frantz     April Knight     2003
Nadine Velasquez     Anna     2003
Jordi Caballero     Toro †     2003
Kimberlin Brown     Sheila Carter †     1992–1998, 2002, 2003
Tamara Davies     Tricia Quick     2003
Patrick Allan Dorn     Thomas Forrester (#1)     2002–2003
Ethan Wayne     Stephen Jr. “Storm” Logan (#1)     1987–1988, 1994, 1997, 1998, 2001, 2003
Susan Seaforth Hayes     Joanna Manning     2003
Bobbie Eakes     Macy Alexander Sharpe †     1989–2000, 2001, 2002–2003
Joan McMurtrey     Dr Michelle Paxson †     2000-2001, 2001, 2002, 2003-2004
Sandra Vidal     Sofia Alonso     2001–2002, 2003, 2004
Jennifer Finnigan     Bridget Forrester (#3)     2000–2004
Emily Harrison     Bridget Forrester (#4)     2004
Nancy Sloan     Katherine “Katie” Logan (#1)     1987–1989, 1991, 1994–2000, 2001, 2003, 2004
Brian Gaskill     Oscar Marone     2003–2004
Angelica Bridges     Paige     2004
Colleen Dion-Scotti     Felicia Forrester (#1)     1990–1992, 1997, 2004
Linda Gray     Priscilla Kelly     2004, 2005
Sydney Penny     Samantha Kelly     2003-2005
Joseph Campanella     Jonathan Young     1996, 1997, 1999, 2000–2004, 2005
Jeanne Cooper     Katherine Chancellor     2005
Scott Thompson Baker     Connor Davis     1993–1995, 1997, 2000–2002, 2005
Shanelle Workman     Gabriela Moreno     2005
Emma Bering     Renèe     2005
Sarah Buxton     Morgan DeWitt     2000–2001, 2005
Daniel Smith     Zende Forrester Dominguez     2001–2002, 2005
Chris Warren     Jimmy Ramirez     2004–2005
Kabir Bedi     Omar Rashid     1994–1995, 2005
Chris Robinson     Jack Hamilton     1992–1993, 1996–2001, 2002, 2005
Michael Dietz     Mark Maclaine     2002–2003, 2004, 2005
Reggie DeMorto     Bob     2004, 2005
Sean Kanan     Deacon Sharpe     2000–2005
Connor Carmody     Eric Sharpe (#2)     2003–2005
Faith Christopher     Faith     2004, 2005
Shari Headley     Heather Engle     2004–2005
Kayla Ewell     Caitlin Ramirez     2004–2005
Jim Davidson     Johnny Berlanti     2005
Mario Lopez     Christian Ramirez     2006
Lorenzo Lamas     Hector Ramirez     2004–2006
Vince Melocchi     Chuck     2003, 2005, 2006
Ben Hogestyn     Harry Jackson     2006
Maeve Quinlan     Megan Conley     1995–2006
Joseph Mascolo     Massimo Marone     2001–2006
Darlene Conley †     Sally Spectra     1988–2006
Jonathan Levit     Robert     2006
Morris Everett     Raymond     2006
Kipp Shiotani     Kevin Namura     2004, 2005–2006
Angela Little     Chrissy     2006
Antonio Sabato Sr.     Aldo Damiano     2006
Renee Pietrangelo     Anabella Damiano     2006
Alberto Brosio     Carlos Damiano     2006
Irina Maleeva     Filomena Damiano     2006
Vito D’Ambrosio     Luigi Damiano     2006
Antonio Sabato Jr     Dante Damiano     2005–2006
Addison Hoover     Phoebe Forrester (#1)     2005–2006
Alex Hoover     Steffy Forrester (#1)     2005–2006
Justin Torkildsen     Eric “Rick” Forrester II (#3)     1999–2005, 2006
Dax Griffin     Shane McGrath †     2006–2007
Kevin Dobson     Devin Owens     2006, 2007
Loren Lester     Eli Donovan     2006–2007
Roark Critchlow     Arthur Harrison     2007
Gilles Marini     Jean-Claude     2007
Tonya Kinzinger     Yvette Saint Julienne     2007
Lil’ Keesha     Lil’ Keesha     2007
Beth Maitland     Tracy Abbott Connelly     2007
Lauralee Bell     Christine Blair     2007
Tracey E. Bregman     Lauren Fenmore Baldwin     1992–1999, 2002, 2007
Darcy Rose Byrnes     Abigail “Abby” Carlton     2007
Schae Harrison     Darla Einstein Forrester †     1989–2006, 2007
Debbi Morgan     Jennifer Tartato     2006, 2007
Hal Linden     Jerry Kramer     2006–2007
Erin Cummings     Ann Lloyd     2007
Constantine Maroulis     Constantine Parros     2007
Paul Ganus     Andy Johnson †     2007
Louisette Geiss     Eileen Simpson     2007
Natasha Alam     Ava     2004–2005, 2006–2007
Corie Vickers     Beth     2007
Kevin E. West     Digby     2007
Rob Brownstein     Hillard Friedman     2007, 2008
Tracy Lindsey Melchior     Kristen Forrester Dominguez (#2)     2001–2003, 2004, 2005, 2006, 2008
Andrew Ableson     Raphael     2003, 2008
William deVry     Stephen “Storm” Logan (#3) †     2006–2008
Shannon Burke Bradley     Catherine     1996–2006, 2008
Eileen Davidson     Ashley Abbott     2007–2008
MacKenzie Mauzy     Phoebe Forrester (#2) †     2006–2008
Rebecca Street     Gale Moses     2008
Rachel Pace     Hope Logan (#1)     2004–2008
Amanda Pace     Hope Logan (#1)     2004–2008
Andrew Scotto     Dominick Forrester     2006, 2008
Jacob Scotto     Dominick Forrester     2006, 2008
Cynthia Kirchner     Grace     2008–2009
Francois Giroday     Fabrice Dufau     2009
Drew Carey     Drew Carey     2009
Bettina Adger     Arielle     2009
Tom Schmid     Wielebny Daniels     2003, 2004–2005, 2006, 2009
Kipp Shiotani     Chaika     2009
Victor Alfieri     Giovanni Lorenzano     1999–2000, 2004, 2009
Melissa Rivers     Melissa Rivers     2009
Jim J. Bullock     Serge     2005, 2009
Alan Thicke     Rich Ginger     2006, 2007, 2009
Morgan Fairchild     Dorothy Bright     2009
Lisa Canning     Lisa     2009
Daniel McVicar     Clarke Garrison     1987–1993, 1996–2007, 2009
Brandon Beemer     Casper Knight     2009
Harley Graham     Alexandria Forrester     2006–2007, 2008, 2009
Nick D’Avirro     Michael Galey     2009
Robin Karfo     Dr Lisa Brauer     2003, 2007, 2008, 2009
Nancy Bell     Marsha Caron     2007, 2009
Jim Storm     Bill Spencer Sr. †     1987–1994, 1997, 2000, 2003, 2009
Bryan Genesse     Rocco Carner     1987–1988, 1989, 2009
Anthony Wemyss     Carlos Emerson     2009
Erin Moran     Kelly DeMartin     2009
Barry Livingston     Mike DeMartin     2009
Betty White     Ann Douglas †     2006–2007, 2008, 2009
CeCe Tsou     Brio     2006, 2007, 2009, 2010
Justin Baldoni     Graham Darros     2010
Robin Riker     Elizabeth “Beth” Henderson Logan (#4) †     2008–2010
Drew Tyler Bell     Thomas Forrester (#2)     2004–2006, 2007, 2008, 2009–2010
Daddy Yankee     Daddy Yankee     2010
Ken Hanes     Mike Guthrie     1993–1999, 2010
Daniel Ross     Clyde     2010
Nate Witty     Zev     2009–2010
Rachel Montez Collins     Lori     2010
Jason Castro     Jason Castro     2010
Tony Okungbowa     Anthony Dempsey     2010
Reginald VelJohnson     Ed     2010
Mick Cain     Clarke “CJ” Garrison (#2)     1998–2003, 2004, 2007, 2010
Rodney Saulsberry     Anthony     2010–2011
Lelani Lloreta Zackary     Leilani     2010–2011
Anthony M. Ortega     Tony     2010–2011
Sarah Joy Brown     Agnes Jones     2009–2011
Kyle Lowder     Rick Forrester (#4)     2007–2010, 2011
Tonya Lee Williams     Olivia Barber Winters     2011
Kathleen Mary Carthy     Judy     2011
Alan Pietruszewski     Andy †     2006, 2007, 2009, 2011
T.J. Storm     Manasa     2011
Wesley John     Waisea     2011
John Burke     Harlan     2011
Jaime Taite     Hillary     2009, 2010, 2011
Lauriane Gilliéron     Marie     2011
Ciarra Hanna     Summer     2010–2011
Meeghan Holaway     Gloria Schiller     2005, 2008, 2009, 2011
Ian Buchanan     James Warwick     1993–1999, 2004, 2008, 2009, 2011
Jacqueline Hahn     Dr Bonnie Caspary     2005–2006, 2008, 2009, 2010, 2011
Andrea Evans     Tawny Moore     1999–2000, 2010–2011
Rick Hearst     Whip Jones     2002, 2009–2011
Sean Whalen     Carl Ferret     2007, 2008, 2009, 2011
Terry Pheto     Dr. Mailaika Maponya     2011
Beau Davidson     Beau Davidson     2010, 2011
Gina Rodriguez     Beverley     2011-2012
Wayne Brady     Wayne Brady     2012
A. Martinez     Ramon Montgomery     2011, 2012
Ashley Jones     Bridget Forrester (#5)     2004-2010, 2011, 2012
Brandon Beemer     Owen Knight     2008–2012
Lesley-Anne Down     Jacqueline Marone Knight     2003-2012
Jack Wagner     Dominick Marone     2003-2012
Phyllis Diller †     Gladys Pope     1995, 1999, 2000, 2003, 2004, 2012
Rodney Saulsberry     Anthony     2010–2011, 2012
Lesli Kay     Felicia Forrester (#2)     2005–2009, 2010, 2011, 2012
Zack Conroy     Oliver Jones     2010–2012
Oliver Sharpe     Oliver Sharpe     2011, 2012
Ramona Bruland     Ramona     2011, 2012
Jake Pavelka     Kyle     2011, 2012
Nafessa Williams     Margo Ivey     2012
Luca Calvani     Ojciec Fontana     2012
Todd McKee     Jake Maclaine     1990–1992, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012
Dan Martin     Brad Baker     1997, 1998, 2001, 2002, 2003, 2004, 2006-2009, 2009-2010, 2011, 2012
Mykel Shannon Jenkins     Charlie Baker     2007, 2008, 2009, 2010, 2012
Zmarli aktorzy
Aktor     Rola     Data śmierci     Wiek
Christopher Cazenove     Christopher Cazenove     7.04.2010     66 lat
Jeff Conaway     Mick Savage     27.05.2011     60 lat
Tim Choate     Tommy Bayland     24.09.2004     49 lat
Darlene Conley     Sally Spectra     14.01.2007     72 lata
Michelle Davison     Ruthanne Owens     2.04.2006     42 lata
Phyllis Diller     Gladys Pope     20.08.2012     95 lat
James Doohan     Damon Warwick     20.07.2005     85 lat
Michael Fox     Saul Feinberg     1.06.1996     75 lat
Charlton Heston     Charlton Heston     05.04.2008     84 lata
Lesley Woods     Helen Logan     2.08.2003     92 lata
Oryginalna obsada
Aktor     Rola     Status
Judith Baldwin     Elizabeth “Beth” Henderson Logan (#1)     1987
Susan Flannery     Stephanie Douglas Forrester     1987–
Bryan Genesse     Rocco Carner     1987–1989, 2009
Joanna Johnson     Caroline Spencer     1987–1990, 2001
Lauren Koslow     Margo Lynley     1987–1992, 2002
Katherine Kelly Lang     Brooke Logan     1987–
Teri Ann Linn     Kristen Forrester (#1)     1987–1990, 1992, 1994
John McCook     Eric Forrester     1987–
Carrie Mitchum     Donna Logan (#1)     1987–1991, 1994, 1996, 1997, 2001
Ronn Moss     Ridge Forrester     1987–
Clayton Norcross     Thorne Forrester (#1)     1987–1989
Stephen Shortridge     Dave Reed     1987
Nancy Sloan     Katie Logan (#1)     1987–1989, 1991, 1994–2000, 2001, 2003, 2004
Jim Storm     Bill Spencer Sr.     1987–1994, 1997, 2000, 2003, 2009
Ethan Wayne     Storm Logan (#1)     1987–1989, 1994, 1997, 1998, 2001, 2003

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 405 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...