Melrose Place

Linden Ashby – Brett Cooper | Josie Bissett – Jane Andrews | Thomas Calabro – Michael Mancini | Marcia Cross – Kimberly Shaw | David Charvet – Craig Field | Kristin Davis – Brooke Armstrong | Rob Estes – Kyle McBride | Anne Marie Johnson – Alycia Barnett | Brooke Langton – Samantha Reilly | Laura Leighton – Sydney Andrews | Heather Locklear – Amanda Woodward

melrose-placemelrose-place 2


Melrose Place – 226-odcinkowa, amerykańska opera mydlana, premierowo nadawana w latach 1992–1999 przez TV FOX, stworzona przez Darrena Stara i wytwórnię Aarona Spellinga, twórcy takich hitów jak: Dynastia, Beverly Hills, 90210, Savannah, czy Czarodziejki.

Serial opowiada o życiu młodych osób z ekskluzywnej kalifornijskiej dzielnicy, Melrose, marzących o karierze i uczuciach. Melrose Place miało być spin-offem Beverly Hills, 90210, jednak szybko zaczęło żyć własnym życiem i uniezależniło się.

Melrose Place doczekało się w latach 1994-1995 swojego spin-offu w postaci serialu Modelki, skupiającym się na domu mody prowadzonym przez Hilary Michaels, matkę Amandy Woodward z Melrose Place.

W 2009 roku stacja THE CW zrealizowała spin-off serialu pod starą nazwą “Melrose Place”, w którym pojawią się nowi bohaterowie oraz zagoszczą stare twarze. Z pierwotnego składu nie zabraknie: Sydney Andrews, Jane Andrews, Michaela Mancini oraz Jo Reynolds[1][2]. Serial był krytykowany i zakończył się po jednym sezonie.

Obsada i ekipa realizacyjna
Obsada główna

Linden Ashby – Brett Cooper – 1997-1998
Josie Bissett – Jane Andrews – 1992–1997 i 1998–1999

Kiedy seria zaczyna, ona jest żoną doktora Michaela Mancini i pracuje w butiku odzieżowym na Melrose Avenue. W Los Angeles. Jane i Michael stanowią tym samym budynku kuratorów, a także posiadające oddzielne kariery. Głównym punktem działka dla Jane i Michaela w pierwszym sezonie jest ich niezdolność do znalezienia czasu na znalezienie czasu, by być razem i zarządzać ich napiętych harmonogramów pracy.

Jako seria postępuje, Jane i Michała raz szczęśliwy związek zaczyna się rozpadać, gdy Michael zdradza Jane z kolegą dr Kimberly Shaw . Jane następnie oddala Michaela. Jane młodsza siostra Sydney Andrews przenosi się do swojego mieszkania i zaczyna mieć romans z Michaelem za plecami Jane. W końcu Jane pozostawia Melrose Place i wraca do swojego rodzinnego Chicago. W końcu wraca do Los Angeles w ostatnim sezonie serialu.
Melrose Place (2009)

Jane pojawia się w 2009 uzupełniającym serii jako nowego właściciela w Melrose budynku mieszkalnego. Jej postać w serii follow-up stał się podstępny, przebiegły, podstępny, a wręcz niemoralny i zły człowiek, podobnie jak wszystkie inne znaki. W następstwie swojej siostry śmierci Jane spotyka Ella Simms ust Katie Cassidy ), ale w rzeczywistości grozi pokazać policji obciążających e-maile Ella wysłany Sydney chyba publicysta sprawia, że jej klient nosić jeden z projektów Jane, mając nadzieję na powrót po niej boutique spłonął rok temu (w ogniu podpalenie, co oznacza, ale nigdy w pełni nie wyjaśnia, że ​​Jane mogła ustawić ogień do swojego butiku do zbierania płatności ubezpieczenia pożaru). Violet Foster (Ashlee Simpson-Wentz) ujawnia się jako nieślubne córki w Sydney i Jane pozornie akceptuje Violet, ale od razu zdradza Violet bez wyraźnego powodu, przechylając się na policję o przeszłości Violet (kradzież pieniędzy od swoich rodziców zastępczych, aby szukać matki) . Jane również wraca na jej słowa do Ella i informuje policję o karalność Elli e-mail.
Recepcja

Korbi Ghosh z Zap2it opisuje Jane jako “pierwsza dama pierwszej serii – i chyba jedyny, który dość dużo prowadzonym jej poczytalność od początku do końca – Jane jest słodki i tak jest pani, która gra ją”. [1 ]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Thomas Calabro – Michael Mancini – 1992–1999

Prezentowane początkowo jako uczciwego i oddanego męża o karierze napędzany nastawienie, Michael stał się zupełnie inny charakter w ciągu cyklu, zamieniła się w notorycznego kobieciarza i intrygant.

Podczas pierwszego sezonu, Michael zaczyna jako bardzo poświęconej mąż Jane, a pokaz kroniki swoje problemy jako para. Pod koniec pierwszego sezonu, Michael ma romans z kolegą, Kimberly Shaw, powodując Jane złożyć wniosek o rozwód i kopnąć go z mieszkania. Michael następnie przenosi na plaży domu z Kimberly, ale znów ma romans z jego ex-szwagierka Sydney Andrews , siostra Jane młodszy. Kimberly zrywa z Michaelem, ale na krótko wrócić razem, kiedy prosi ją o rękę. Ona zgadza się szczęśliwie, ale ich rozkosz jest bardzo krótki, gdyż dostać się do poważnego wypadku samochodowego. Michael jest kontuzjowany źle, ale Kimberly pozostaje śpiączkę i jest zabierane z powrotem do domu przez swoją matkę, która później twierdzi, że Kimberly później zmarł jej urazów. Tymczasem Sydney szantażuje Michael w ślubie jej i ich małżeństwo jest głównie jedna jednostronna. Michael później poślubia jego kolega Kimberly Shaw , w sezonie 7 rozpoczyna współpracę z Polish Lexi , która zrywa z nim po jego propozycją małżeństwa.

W spin-off/revival wystawy, Michael jest wykazać, że ożenił się z kobietą o imieniu Vanessa i ma syna o imieniu David, jeden z głównych bohaterów. On jest nadal bardzo niewierny człowiek, zdradza żonę zarówno z Sydney (przed śmiercią) i jej córki, Violet Foster.

Michael Mancini wyróżnia jest jedyną postacią, która była obecna w stosunku do pierwszego serialu całego nakładu.

Dr Mancini pojawił się ponownie. Tym razem jako wyalienowanego ojciec David Breck (grany przez Shaun Sipos ). Chociaż nie jest mieszkańcem Melrose Place kompleksu nadal ma powiązania kilku mieszkańców.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Marcia Cross – Kimberly Shaw – 1992–1993 i 1994–1997

Sezon 1

Kimberly pierwszy pojawił się w pierwszym sezonie jako lekarka mieszkająca w Wilshire Memorial, kolega Michael Mancini , a dwie postacie z “Melrose Place” były tylko stażyści w tym czasie. Była uważana za jedną z najlepszych lekarzy nowych tam na dobrej drodze do świetlanej przyszłości. Początkowo pomagała Michael z cokolwiek problemy miał dzieje, te małżeńskie lub osobiste problemy jako lekarz. Dwa zaprzyjaźnili i ona towarzyszy Michaelowi do Melrose Place Christmas party, gdzie poznała pozostałych mieszkańców. Później, Alison wyprowadziła się z jej mieszkania i Billy potrzebował nowego współlokatora. Michael zasugerował, Kimberly i tak poszła szukać w apartamencie. Jednak, widząc Billy i Alison na problemy, postanawia, że ​​nie chce współlokatora, ponieważ oznacza, angażuje się w dniu narodów do życia dziennie. Kimberly szybko spostrzega się o uczucia do Michała i wkrótce dowiaduje się, że on czuje to samo. Zaczynają mieć romans i wkrótce złapany przez Alison. Żona Michała, Jane, wkrótce dowiaduje się i konfrontuje Michaela. On zaprzecza, ale dwa są następnie złapany na gorącym uczynku przez Jane sama. Michael zgadza się zatrzymać widząc Kimberly uratować swoje małżeństwo, ale nie mogę zaprzeczyć swoje uczucia do Kimberly. Kimberly początkowo próbuje zakończyć sprawę jak ona myśli, że jest moralnie złe, ale ona też nie może zaprzeczyć jej uczucia. W obliczu Jane, Kimberly odkrywa romans nie kończy i tak plików Jane rozwodu.
Sezon 2

Kimberly i Michael poruszać się razem po dowiaduje dom plaża do wynajęcia. Choć bardzo szczęśliwi razem na początku siostra Jane, Sydney, wkrótce powoduje problemy jak ona sprawia, że ​​jej intencje Michała bardzo jasne. Wkrótce uwodzi pijanego Michaela. Michael opowiada Sydney to była pomyłka, ale pada ofiarą swoich osiągnięć jeszcze raz i zostaje złapany przez Kimberly. Michael przeprasza i prosi Kimberly mu wybaczyć. Ona odmawia i próbuje iść dalej bez niego. W końcu przekonuje ją, by poszła na randkę, gdzie proponuje małżeństwo. Ona odrzuca jego propozycję początkowo ale zmienia zdanie w drodze do domu. Świętują pocałunkiem ale pijany Michael traci panowanie nad samochodem i cierpią straszny wypadek samochodowy. Kimberly wsuwa w śpiączkę, a smutku Michael jest sparaliżowany od pasa w dół. Matka Kimberly, Marion Shaw przychodzi do podjęcia Kimberly powrotem do Cleveland, Ohio, aby być blisko swojej rodziny po co jasne, że wini Michaela za cały bałagan i zniszczenia życia Kimberlys. Kilka tygodni później informuje pracowników Wilshire że Kimberly zmarł. Michael miał Matt zmienić swoje raporty alkoholu we krwi poziomu aby uniknąć kary więzienia. Sydney wkrótce odkrywa, to i ostatecznie szantażuje Michaela do małżeństwa. Kilka tygodni później, jaskinie Michael i zdecyduje się większość swojego życia z Sydney, przyjmując porażki. Podczas całowania na balkonie Beach House, są one oczywiście śledzony. jest szybko odkrył, że Kimberly jest ich oglądanie. Następnej nocy, Michael budzi się w środku burzy i sprawdza się hałas w kuchni. On jest zaskoczony, aby zobaczyć Kimberly. Ona odkrywa, że ​​była w śpiączce przez wiele miesięcy, a matka kłamała do szpitala, aby zachować Michael z nią. Michael wyjaśnia swoją wyjątkową sytuację z Sydney ale Kimberly mówi, że ona będzie dbać o rzeczy. Kimberly wygląda inaczej po powrocie: silniejsze, wściekły i zdeterminowany. Z Michaelem już pod groźbą oskarżenia o zabójstwo, on oddala Sydney i planuje ślub z Kimberly po raz kolejny. Kimberly wkrótce odkrywa, że ​​planuje zemścić się na Michała za to, co zrobił. W łazience jedną noc, ona ujawnia ogromną bliznę paskudny pod spodem perukę ona teraz nosi powoduje straszne migreny. Kimberly pozwala Sydney w jej planie zabicia Michaela i Działka one razem, w jaki sposób to osiągnąć. Po jeden nieudanej próbie, Kimberly kradnie samochód Jane i przebiera się za Jane i biegnie Michaela dół.
Sezon 3

Michael przeżywa ponownie i cierpi amnezję. Jane zostaje aresztowany, ale szybko usunięte, a dowody wskazują na Sydney. Kimberly wykorzystuje to na jej korzyść i ramek Sydney. Sydney zostaje aresztowany i oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Matt zaczyna podejrzewać, Kimberly zbrodni i Sydney informuje wszystkich o tym, ale Kimberly jest wyczyszczone. Michael dostaje swoją pamięć z powrotem i zdaje sobie sprawę, Kimberly próbował go zabić. On daje jej ultimatum: “Albo kochasz mnie lub zabij mnie, ale uzupełnić swój cholerny umysł”. Postanawia ona kocha go za dużo i dwie zacząć żyć swoje życie jak zwykle ponownie. Po podróży do Las Vegas, oni uciekać, ale Kimberly następnie dowiaduje się, że jest bezpłodna w wyniku wypadku. Starają się przyjąć, ale koszt i czas jest zbyt dużo dla Kimberly. Po wysłuchaniu zagadnień Jo z własnej ciąży, Kimberly oferuje jej rozwiązanie …. fałszywy śmierć dziecka Jo by mogła przenieść się do Nowego Jorku i podnieść się dzieckiem, zamiast dać go do woźniców jako sędzia rozkazał. Kimberly dostarcza niemowlę następnie wypełnia formalności, by ukazać, że dziecko Jo wciąż rodzi. Jo pobyty w szpitalu, aby przejść wraz z historią. Kimberly idzie do domu i stara się karmić piersią dziecka. Kiedy Jo przychodzi do zbierania syna, Kimberly, pielęgnowanie dziecka, mówi jej, że wciąż rodzą się i zamyka drzwi. Jo connot skontaktować się z policją, jak była o popełnienie przestępstwa w jej próbie utrzymania dziecka.

Po wielu próbach, aby uzyskać swoje dziecko z powrotem, Jo w końcu robi to po poinformowaniu Wilshires szef sztabu, Peter Burns z tego incydentu. Piotr mówi Michael powrotu dziecka lub on i Kimberly będą zwalniani. Choć Kimberly jest w pracy na Boże Narodzenie, Michael wraca dziecko do Jo. Rozwścieczony Kimberly próbuje utopić się w oceanie, ale Michael ratuje ją. Kimberly informuje woźniców swoich wnuków samopoczucia, starając się uzyskać zwrotu na Jo. Kimberly wraca do swoich planów legalnie adoptować dziecko, ale jej obsesja posiadania dziecka napędza Michaela daleko i zaczyna romans z rakiem dotkniętej Amandę. Kimberly próby kończą się tym, grożąc zarówno Amanda i Michael wydaje się działać, ale Michael nadal zobaczyć Amandę. Odnajduje Kimberly ze łzami w oczach w kraju, gdzie mówi mu, że zna wszystkie jego wady i ona jest jedyną osobą, która pozwoli mu być wiernym sobie. Wszystko pyta jest to, że nie opuszcza jej. Michael zapewnia Kimberly nigdy nie będzie. Lekarze w Wilshire muszą przejść ocenę psychologii, gdzie okazuje się, że Kimberly jest tykająca bomba, bez progu radzenia sobie ze stresem.

Aby temu zapobiec na giełdę, ona Matt zaatakował, tak że można zmienić swoje wyniki, bardziej odpowiednie do jej potrzeb. Michael mówi Kimberly chce je przenieść z dala od swoich problemów w LA i tak posyła Kimberly się do San Diego spojrzeć na niektórych domach. Choć odszedł, on trzyma Amandę w swoim domu. Kimberly przybywa do domu wcześnie, by odkryć. W szpitalu, Kimberly otrzyma czek na 100.000 dolarów z rady po Michael wniósł powództwo powołując się na niebezpiecznych drogach jak przyczyna jego wypadku z Kimberly więcej niż rok temu. Ona informuje Michael że otrzymał pieniądze i umieścić go w swoim wspólnym koncie. Kimberly zostaje ogłuszony, gdy przedstawiane z papierów rozwodowych w pracy. Ona spotyka Michaela i wyjawia, że ​​zamierza wziąć pieniądze i być z Amandą. Kimberly idzie do domu tej nocy i zostawia Michaelowi notatkę samobójczą i bierze garść tabletek. Michael odnajduje ją i wybierze 911, ale szybko odkłada słuchawkę jak śmierć Kimberlys ułoży się dobrze dla niego. Jednak Sydney przybywa, zmuszając Michael, aby wykonać połączenie. Podczas gdy dowiaduje notatkę samobójczą i zabiera go. Kimberly mówi Sydney, że będzie ona płacić Sydney 50.000 dolarów, aby zamienić kilka tabletek, aby wyglądać jak Michael próbował ją zabić i znaleźć notatkę samobójczą. Sydney zgadza się, ale Michael potem płaci jej inny 50.000 dolarów dla Suicide Note. Michael mówi Kimberly pokaże go do lekarza pokładzie chyba wychodzi na miasto. Kimberly zgadza się, ale informuje, Sydney, że będzie płacić za jej zwiedzenia. Kimberly uczęszcza obozie “Nie więcej ofiar”, popularny obóz dla maltretowanych kobiet, aby znaleźć wewnętrzną i zewnętrzną siłę. Chociaż nie, ona halucynacje Jane, Sydney, Amanda i Jo drwiny jej za zbrodnie przeciwko ich wszystkich.

Kimberly uświadamia sobie, co musi teraz zrobić, aby szukać zemsty na swoich wrogów. Otrzymuje wczesnego cieniowanie po złamaniu ramienia sierżanta za obozu. Wraca do pracy i Michael przechodzi przez jego zagrożenia i informuje szef sztabu jej Suicide Note. Szef sztabu uważa, że ​​Michael robi to dla własnej przyjemności, niż do ochrony szpitala i mówi im zachowywać się profesjonalnie w pracy. Kimberly informuje Amandę, że chce stworzyć rozejm przed Michaelem (jako Amanda czuje Michael zaczął nękać ją). Amanda zgadza się i zaczyna terroryzować tak Kimberly Amandę, co jej zdaniem jest Michael. Kimberly idzie do plaży domu, kąkol odróżniają go i rani się i wzywa policję. Wydaje się im, że zaatakował ją i zostaje aresztowany. Kimberly idzie do domu jedna noc, ale szybko dostrzega odbicie demonicznego człowieka w lustrze. Ona upada mówi się, że nie jest szalony. Michael zostaje zwolniony za kaucją, przygotowane przez Piotra. Michael ma Sydney śledzić Kimberly ale Sydney wierzy Kimberly zmienił i nie jest do żadnych problemów aż do Sydney znajdzie kolaż zdjęć sobie, Michael Matt i Amanda z oczy wyciąć i krwi rozmazane na całym nich w motelu Kimberly. Policja nie może nic zrobić chociaż. Kimberly pyta Piotra, dlaczego wyskoczył Michael wyszedł z więzienia, a on pyta ją na randkę. Mają kilka dat w tym jeden na funkcję szpitala. Kimberly widzi demoniczny obraz jeszcze raz i mówi jej, by zniszczyć swoich wrogów.

Sydney podsłuchuje Kimberly powiedzieć ona zabić je wszystkie. Kimberly następnie realizuje Peter ma jeszcze uczucia do Amandy. Jest to ostatnia kropla dla Kimberly, jak traci kogoś ona troszczy się o do Amandy po raz kolejny. Kimberly postanawia wysadzić Melrose Place we wszystkich wrogów wewnątrz. Sydney próbuje ją powstrzymać, ale Kimberly łapie ją. Tej nocy każdy przybywa na Melrose Place oprócz Matta. Michael i Sydney uda się wbić Kimberly się i próbować oczyścić budynek, ale Kimberly odzyskuje przytomność i opowiada wszystkim, że “to nie jest, jak to wygląda …. jest gorzej”.
Sezon 4

Ona naciska detonator i wybucha budowlanych. Zaskakująco tylko jedna osoba ginie podczas gdy wszyscy inni podtrzymać obrażenia. Kimberly zostaje przeniesiony na oddziale psychiatrycznym szpitala w trudnych nadzoru. Wraz z Piotrem jak jej lekarz, ona nic nie pamięta z zeszłego tygodnia, nie mogli uwierzyć mogła zrobić coś tak okropnego. Udaje jej się uciec do jej pokoju i próbuje skoczyć z dachu szpitala, mówiąc, że ma po co żyć. Peter mówi jej, że dba o nią i przekonuje ją, by zejść. Potem mówi jej, ona musi powoływać szaleństwo, aby uniknąć dożywocie. Ona odmawia, ale szybko zgadza się na fałszywej testu szaleństwa jak z leczeniem będzie ona prawdopodobnie zostać zwolniona. Ona nie przejdzie testu insanity do ich przerażeniem. Jednak na rozprawie sądowej, Michael i Sydney przyjechać i Kimberly widzi Henry znów jej demoniczną refleksji, a on mówi jej, aby je zniszczyć raz na zawsze. Ona rzuca się na Michaela i Sydney, ale zostanie on usunięty do swojej celi. Dopiero wtedy sędzia ogłasza jej szalony.

Piotr początkowo myśli, że to jest dobre działanie, aż uświadamia sobie, że naprawdę jest szalony. Kimberly ujawnia swoje wizje Henryka Piotra i postanawia zadzwonić Marion Shaw, aby zobaczyć, czy ona nic nie wie. Marion przychodzi do Los Angeles z planami zaczęły Kimberly powrotem do Cleveland po raz kolejny, ale szybko wyznaje, że wie, kim jest Henry. Kiedy Kimberly było 7, jej ojciec wyjechał w interesach. Marion była w kuchni podejmowania tort na urodziny Kimberlys. Henry, ich Gardner, przyszedł i wkrótce zaczął gwałcić Marion. Kimberly to zobaczył, wziął nóż i zabił Henry. Z tego przełomu, Kimberly otrzymuje leczenie i wkrótce wypuścić w areszcie Piotra. Ona otrzymuje pas monitorowania, zapewniając, że jest tylko na Piotra lub instytucji psychicznego. Ona ma prawo przejść na Melrose Place pocztowy imprezę bomba przeprosić wszystkich i idź do pralni, gdzie zasadzone znacznie jej bomb. Michael i Sydney wynająć aktora, który wygląda jak Henry dręczyć Kimberly. To działa. Idzie jej okolice. Piotr mówi, ona będzie ponownie zinstytucjonalizowane, czy ona nadal twierdzą, że Henry nawiedza ją.

Kimberly wkrótce odkrywa, że ​​”Henry” jest Plan Real i Michael i Sydney prowadzić ją do szaleństwa. Z tym, Kimberly czuje, że jest wyleczony. Mówi Piotr chce, aby jej urządzenie monitorujące ma, ale ma kłopoty coraz to zatwierdzone. Kimberly łamie ją za nadgarstek, aby go usunąć tak, aby mogła rozpocząć pracę jako gospodarz radiowego. Ostatecznie urządzenie jest prawnie usunięte i przenosi Kimberly do Melrose Place. Czując się samotny, Kimberly zaczyna ciąg jeden do jednego. Obsesję fanem radia wkrótce molestuje Kimberly i porywa ją, ale ona wyrywa się na wolność i zabiera go do policji, w którym jest uwięziony. Kimberly postanawia wrócić do pracy w Wilshire, gdzie rozpoczyna pracę jako psychiatra. Warszawa staje się pacjent z jej, gdzie regularnie omawia Michaela. Kimberly pomaga Sydney z jej związku z Michaelem choć nadal wierzy, że jest szalony i chce go zabić. Wkrótce zaczyna flirtować z nim i ostatecznie Michael zmiękcza do niej, wierząc, że ona się nie zmieniło. Stają się przyjaciółmi ponownie i wskazywać na powrót razem.

Ona idzie do niego po wstrzyknięciu jeden dzień, ale on wstrzykuje ją serum prawdy, aby dowiedzieć się sekret Sydney. On też pyta, czy chce go zabić, a ona mówi: nie, ona go kocha. Kiedy w pełni sumienie ponownie, Kimberly mówi Michaelowi, że jako zrujnowany żadnego zaufania ona przywrócona w nim i nie chce mieć nic z nim. Porywacz Kimberly, Vic, ucieka z więzienia i bierze zakładników jej jeszcze raz. Michael udaje się ją uratować jednak i jej zaufanie w Nim zostanie przywrócony. Michael pyta ją przenieść z powrotem do domu na plaży z nim, wyznając swą miłość do niej. Kimberly mówi, że są złe dla siebie, ale zgadza się. Kimberly następnie otrzymuje papiery rozwodowe jak dwa nigdy sfinalizowana ich rozwodu pierwotnie. Ona widzi to jako znak, ale Michael rozdziela go, prosząc ją o rękę jeszcze raz. Odnawiają swoje śluby przed ich Melrose Place znajomymi na plaży. Niezwykle szczęśliwy po raz kolejny, po powrocie z podróży poślubnej, Kimberly ma retrospekcje, w wypadku samochodowym.

Ona budzi się raz dni, aby zobaczyć kupę zrobić żelazka, że ​​nie pamięta robi. Kilka dni później, że jest na imprezie Tupperware, ubrany zdrową odzież i nazywając siebie Betsy. Po Kimberly i Michael seks na kanapie “Betsy” rzuca ją na plażę i ustawia go opuszczają. Kimberly uświadamia sobie, że ma wielu zaburzeń osobowości. Boi się powiedzieć Michaela ze strachu opuści ją, Kimberly również ma zastrzeżenia mówiące Piotra jak ona nie chce wracać do szpitala psychiatrycznego. Ona rozwija inną tożsamość, Rita. Jako rzeczy wymykają się spod kontroli, Kimberly wyznaje jej sekret do Piotra. On zgadza się jej pomóc, ale zanim potrafi “Betsy” przejmuje i porywa Peter. Betsy nie chce Peter zniszczyć ją tak ona zabiera go do szpitala psychiatrycznego poza miastem, że Betsy niedawno zostały wprowadzone do spraw, układu złożonego przez Kimberlys połączeń jako lekarz. Betsy uważa to za spłacić do Piotra o Kimberly w an miesięcy instytucji wcześniej. Ona próbuje lobotomize go. Zanim możliwe, Amanda i Michael przyjechać szuka Piotra i Kimberly. Betsy ma je w zamknięciu z Piotrem, ujawniając wszystkie one mają lobotomies. Michael próbuje porozmawiać z Kimberly, mówiąc jej, że przeszły zbyt wiele, aby być razem i że ją kocha.

Kimberly udaje się przebić przez Betsy z tego, ale uporządkowany uważa Michael ma pranie mózgu Betsy. Zmaga się z Michaelem i interweniuje Kimberly, co powoduje jej upadki nad relingiem, nieświadomości. W Wilshire, ona jest w śpiączce i płaskie linie.
Sezon 5

Ona stabilizuje, ale nadal jest w śpiączce. Peter zostaje oskarżony o morderstwo. Kimberly jest jego jedynym alibi, jak była z nim noc zabójstwa, kiedy powiedziała mu ze swoich problemów psychicznych. Kimberly przychodzi, ale nie jest w stanie przywołać jej kolację z Piotrem. Amanda grozi, że zabije ją, czy nie przychodzi dzięki dla Piotra. Kimberly ucieka, bo boi się, że nie może pomóc Piotrowi. Wraca i idzie do sądu i mówi, że nie pamiętam jej kolację z Piotrem, ale ona nie pamięta kelnera, którzy tam gwarantujący Piotra. Peter jest wyczyszczone. Kimberly stoi przed komisja lekarska na podstawie jej / Betsy działa psychiatrycznym. Kimberly państwa jest oczywiste, że jest niezdolny do wykonywania zawodu lekarza i zdecyduje, że jest ona najlepiej oddaje jej lekarza licencji. Kimberly potem idzie do pracy dla Piotra i Michaela jako recepcjonistka, aż się znaleźć zastępstwo. Kimberly mówi Michael ona poszła seks i proponuje inne sposoby im być intymne.

Michael jest rozczarowany, ale idzie w parze z tym dla Kimberly. Jak tygodnie mijają, on staje się sfrustrowany i spotyka piękną kobietę, Megan na plaży. Ona oferuje mu nieskrępowany seks i idzie do domu, ale potem spada jak kocha Kimberly zbyt wiele. W końcu nie mogę się oprzeć jednak. Kimberly dowiaduje się od swojego lekarza, że ​​ma guza mózgu i otrzymuje trzy miesiące życia. Postanawia nie mówić Michaelowi, gdyż nie mógł znieść, aby usłyszeć wiadomości i boi się, że nie może żyć bez niej. Wkrótce okazuje się, że Kimberly i Megan są przyjaciółmi. Kimberly mówi Megan ona umiera i chce, żeby być z Michaelem, po tym jak umiera. Kimberly postanawia, że ​​zamiast powiedzieć Michael z jej guza, będzie prowadzić go z dala i w Megans ramiona tak, że będzie miał kogoś po Kimberly już nie ma.

Kimberly pierwotnie zatrudniony Megan, prostytutkę, aby usługi Michała aż do jej popęd płciowy wrócił. Megan chce powiedzieć Michaelowi ale Kimberly odmawia. Zamiast tego, że “łapie” go oszukuje i twierdzi, że chce rozwodu. Zamykają rozwodu i Kimberly przekonuje Megan poślubić Michaela. Kimberly chce opuścić Michaela z pieniędzmi ubezpieczeń na życie, ale nie może dostać każdy, jak ona jest tak blisko śmierci. Postanawia popełnić samobójstwo, ukrywając go w wypadku tak, aby mogła go zostawić z przypadkowym pieniędzy śmierci. Mówi Megan tego, ale Megan próbuje ją powstrzymać. Aby to zrobić, Megan mówi Michael guza Kimberly i wszystkie jej plany. Udaje im się zatrzymać Kimberly ale Michael jest zdruzgotany, aby dowiedzieć się ona umiera. Michael opowiada Piotr czuje się odpowiedzialny z powodu wypadku samochodowym trzy lata wcześniej. On odmawia opuszczenia Kimberly w jej ostatnich tygodniach. Kimberly ostatecznie akceptuje i postanawia dokonać większość swojego czasu z Michaelem.

Megan zaczyna czuć się zaniedbany jak Michael spędza cały swój czas z Kimberly. Kimberly prosi Michaela na jedną ostatnią noc razem i mają seks. Megan odkrywa to i próbuje uruchomić Kimberly dół, ale ona nie może. Kimberly dowiaduje się jej guz jest w remisji, a ona uważa, że ​​z powodu miłości Michaels i opieki nad nią. W efekcie stara się zerwać Michael i Megan wrócić Michael na dobre. Ona nie mówi Michael jej remisji, ale kiedy odkrywa, że ​​czuje się zdradzony i mówi, że chce mieć nic wspólnego z nią. Kimberly upada i okazuje się, że ma tętniaka i chirurgia będzie prawdopodobnie prowadzić do paraliżu. Kimberly mówi, że odbywa się walki i chce iść spokojnie. Megan wynajmuje pełną pielęgniarkę czasu dla Kimberly, ale Michael wierzy, Kimberly jest udaje mu się go z powrotem.

Idzie do domu na plaży i jest wstrząśnięty, aby zobaczyć Kimberly ledwo wisi do życia. Nazywa Marion i każe jej przyjść do Los Angeles na raz. Marion po raz kolejny zdecyduje się wziąć Kimberly powrotem do Ohio. Michael mówi, że to zbyt niebezpieczne, aby przenieść ją i oskarża Marion zagrozić Kimberlys życie, bo go nienawidzi. Marion przyznaje, że nienawidzi Michaela bo czuje Michael wykonane Kimberly chory, ale ona zamierza Kimberly lepiej. Kimberly ma Michael i Megan ciągu na pożegnanie kolacji, ale walka między Marion i Michaelem uniemożliwia pożegnanie. Następnego dnia, Marion jest obecnie i tak Kimberly prosi Megan przyjechać ją odebrać tak, aby mogła pożegnać się Michel.

Kimberly mówi, że zawsze kochał Michael musi mu powiedzieć tak. Jednak Marion przyjeżdża i mówi Megan off do przenoszenia Kimberly. Protesty Kimberly, twierdząc, ona musi zobaczyć Michaela. Jednak ona zapada się i umiera w jej ramionach matki. Megan informuje Michaela śmierci Kimberlys. Michael mówi, że nie czują się winni i muszą one przejść jedną z ich życia. Tej nocy, idzie na stację kolejową i odnajduje Marion konieczności trumnę Kimberly załadowane na pociąg. Mówi jej, dbał bardzo głęboko do Kimberly i nigdy nie zamierzałem jej skrzywdzić. Ona daje Michaelowi chwilę spokoju. Trumna jest otwarta i Michael żegna, mówi Kimberly, że zawsze ją kochał i nigdy nie będzie o niej zapomnieć. On całuje ją. Pociąg odjeżdża i Michael wybucha ze łzami w oczach, miłość swojego życia teraz odszedł na zawsze.
After Life

Po śmierci Kimberly, Michael i Megan discover Kimberly opuścił dom na plaży do nich. Megan czuje się nieswojo przeniesienie do domu Michała i Kimberly wspólnego, ale on przekonuje ją. Megan ma sen, w którym ona widzi Kimberly. Kimberly mówi Megan musi uważać, że Michael nie pozwala jego ambicją zniszczyć ją tak jak to ma wszystkie inne jego żony. Ona daje rady Megan na tym, co uczyniłoby Michael szczęśliwy, a następnie ujawnia istnieje możliwość ona będzie anioł Megan opiekun. Z tym, Kimberly nigdy nie widział.

Kilka miesięcy po jej śmierci, Brett “Coop” Cooper odwiedza grób Kimberlys, stwierdzając, będzie on zemścić się na Michała za to, co zrobił Kimberly. Coop rozpoczyna pracę w Wilshire. Jest szybko ujawnił, że rok temu, kiedy Kimberly była w śpiączce w Ohio i gdy Michael myślał, że ona nie żyje, Coop zakochał się w Kimberly. Kiedy się obudziła, dwa utworzyli romansu aż Kimberly wróciła do Los Angeles, by zemścić się na Michała. Coop uważa Kimberly miłość swojego życia. Marion wkrótce następuje Coop do Los Angeles, aby pomóc zemścić się na Michała. Nieświadomy nic z tego na tym etapie, Michael znajduje Kimberly laboratorium płaszcz w miejsce własnej, sukienka Kimberly ślub przybywa na jego drzwi i zastaje jej pomieszczenie został opróżniony z niczym, ale zdjęć Michała i Kimberly, rozbił się na ziemi. Michael wtedy widzi cień kobiety w domu na plaży, a ona próbuje go zastrzelić. Michael jest przekonany, Kimberly jest wciąż żywa. Choć Megan drwi z tego, Michael przypomina Megan że Kimberly zrobiła to wcześniej. Jest szybko ujawniły, że Marion jest odpowiedzialny za to wszystko. Michael mówi jej, że jest przepraszam za wszystkie krzywdy kazał Kimberly, ale że On naprawdę kochał ją. Ona wraca do domu szukać psychicznego pomoc. Kilka miesięcy później, Coop wciąż obwinia za śmierć Michaela Kimberly i opuszcza Los Angeles.

W ostatnim odcinku serii, w końcowej scenie, Piotr i Amanda dyskutować posiadania dzieci. Piotr mówi, będą mieli Billy’ego oraz Alison, Sydney, itp. Amanda mówi: “Tylko obiecaj mi nie będzie Kimberlys”. Piotr obiecuje.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
David Charvet – Craig Field – 1996–1998
Kristin Davis – Brooke Armstrong – 1995–1996
Rob Estes – Kyle McBride – 1996–1999
Anne Marie Johnson – Alycia Barnett – 1995-1996
Brooke Langton – Samantha Reilly – 1996–1998
Laura Leighton – Sydney Andrews – 1993–1997

Początkowo przedstawiany jako easy-going młoda kobieta z wątpliwych priorytetów, Sydney będzie stopniowo się jednym z serii “znaków najbardziej wieloaspektowy. Podczas jej wprowadzenia w sezonach pierwszym i drugim, Sydney jest skłonny do podejmowania pochopnych i nieodpowiedzialnych decyzji, takich jak angażowania się swojej siostry ex, i ma pędzel z prawem. Choć często pojawia się beztroski i indywidualny, że wyświetla wrażliwą stronę, gdy znosisz konsekwencje swoich działań, a jednocześnie dzieląc pocieszających chwile z innymi. Później podczas drugiego sezonu, Sydney ujawnia oportunistyczne naturę podczas jej pierwszego programu szantażu. Po tej historii, postać słynęłyby o figlarny i nieskrępowanym stronę. [2]

Przez dobrą ofertę trzeciego sezonu, Sydney jest częściej przedstawiane jako ofiary, poddawani dużo złego traktowania i stresu. Kontynuując przetrwać, odkrywa nieoczekiwane wsparcie od ludzi, a później próbuje pomóc innym w trakcie chaotycznego wydarzenia. Serii “Czwarty sezon zwraca znak jej sposób sprytny i podstępny, choć ona jest przedstawiona raczej jako komediową ulgi w okresie dość poważnych fabułę i nadal wyświetlać współczującą stronę. W piątym sezonie, po latach romantycznych interesów, ona wydaje się w końcu uzyskać spełniający ale krótkotrwały związek. Potem jest ona pozornie zabity po uderzeniu przez samochód, ale pojawia żywcem w spin-off. W drugim szeregu, Sydney objawia się mieć córkę Violet.

Wpływ bohatera jest powszechnie poważane. W swojej biografii artykułu o Leighton, Yahoo! etykiety Sydney “niechętnie ukochany” charakter. [3] Podczas sprawozdań z oryginalnej serii w roku 1994, Rolling Stone , [4] Entertainment Weekly , w [5] i Ludzie [6] Magazyn wszystkie biorące Leighton na ich okładkach. Dodatkowo, ona zdobyła Złoty Glob nominację za rolę w 1995 roku. [7]

Sydney przychodzi do Los Angeles w pierwszym sezonie, aby odwiedzić swoją starszą siostrą Jane Mancini ( Josie Bissett ) w Melrose Place kompleksie apartamentów. Sydney ma burzliwy związek z Michaelem Jane męża ( Thomas Calabro ), i ostatecznie powraca do Chicago po tym, jak i Jane nie są w stanie wypracować ich różnice. [8]

Po Jane zostawia Michaela na jego cudzołóstwo z Kimberly Shaw ( Marcia Cross ), Sydney powróci w drugim sezonie, żyjąc z Jane i oferując jej komfort. [9] Wkrótce Sydney wyświetla tajny pociąg w kierunku Michała. Bardzo potrzebuje pieniędzy, ona tymczasowo staje się prostytutka i zaczyna romans z Michaelem, który jak się później szantażuje do małżeństwa, kiedy okazuje się, że był odpowiedzialny za śmierć Kimberly poprzez jazdę pod wpływem alkoholu. [10] [3] małżeństwo z Michaelem pomyślnie aż do Kimberly pojawia żyje. Wypchnięty z domu, Sydney wkrótce zaczyna spiskuje śmierci Michaela z Kimberly. Kimberly używa Sydney jako Patsy w planie, bez ogródek mówi jej, że ma zamiar zamienić ją na policję, jeśli nie ucieka LA, i Sydney został zatrzymany, gdy nie robi – nawet po Matt dowiedział Kimberly była responsbile dla niemal śmiertelny hit i uruchomić atak na Michała, Sydney przyzna się do winy i dostaje wyrok w zawieszeniu za to, z prawdą pozostałego albo ukryte lub zablokowane przez Michała. [11]

W trzecim sezonie, a Jane później uwolniony z powodu pytań o jej zdrowie psychiczne i wysłany do szpitala psychiatrycznego, [12] Sydney pracuje jako kelnerka i księgowy kolegom najemców Jake Hanson ( Grant Show ), z dwóch w końcu zaczyna się krótki romantyczny związek. [13] Później, Sydney dowiaduje się, że niestabilny Kimberly planuje wyruszyć eksplozji w kompleksie apartamentów, a ona i Michael udaje się ostrzec innych najemców w czasie. [14] [15]

W sezonie czwartym, Sydney odzyskuje od wybuchu i spotyka z Michaelem, ale szybko realizuje romans z Jane i kończy swój związek z Sydney. Podstępny charakter Sydney zaczyna reemerge i [16] choć nadal wyświetlać współczującą stronę. [17] Sydney ostatecznie przechodzi do randki Bobby Parezi ust John Enos III ), [18] Amanda Woodward ( Heather Locklear ), dawny brat-w- Ustawa, która później umiera. Po Jane zostaje brutalnie wykorzystywane przez jej ex-chłopaka Richard Hart ust Patrick Muldoon ), Jane zamierza strzelać mu w zemście, a Sydney próbuje odwieść ją od przechodzi z nim. Wobec Ryszarda, Jane waha się pociągnąć za spust, robi tak tylko wówczas, gdy zaliczki na nią. Potem uświadamia sobie, że Sydney potajemnie usunięty kule ze swojego pistoletu. Jako Richard trieds pokonać Jane, Sydney puka go nieprzytomnego z łopatą. [2] Myślenie jest martwy, to go pogrzebać, bo czołga się z jego grobu, aby upatrzyły ich sobie, a później zostanie zabity w strzelaninę z policją. Jane później wraca do Chicago, siostry uznając ich więź i rozstanie na dobrych warunkach. [19]

Sydney znajduje szczęście z Craig Field David Charvet ). [20] Razem uzurpować Amanda i wyrobić sobie własną agencję reklamową, Sky High, najazdy większość jej pracowników i skutecznie położyć kres D & D. On-i off para jest małżeństwem w piątym finale sezonu, ale na weselu Sydney jest uderzony przez samochód, napędzany siłą jej jednorazowy partner Samantha Reilly ( Brooke Langton ) ojciec pienisty. Sydney jest pozornie zabity, a zrozpaczony Craig później popełnia samobójstwo. [21]
Melrose Place (2009)
Sydney okazuje się być żywcem w 2009 roku serii, jej śmierć sfałszowane pomoc Michała. Ona jest teraz gospodyni z 4616 Melrose Place, a centralną postacią w życiu jej obecnych najemców. [22] W scenach otwierających pilota, Sydney zostaje znaleziony zamordowany, pływający w basenie. Kilka z budynku mieszkańców stają się podejrzani, ich backstories z Sydney ujawnił w retrospekcji. [23] Okazuje się w retrospekcji jak Michael pomógł Sydney podrobić jej śmierci (które miały miejsce w czasie oryginalnej serii poza ekran). Sydney wierzył, że ktoś z jej przeszłości był jeden, który prowadził ją w dół (to było w rzeczywistości Samantha i jej ojciec). Wierząc, że jej mąż był zagrożony, Sydney przekonany Michaela jej pomóc. Zniknęła, a potem wrócił i zrobił czas udaje jej śmierci. Z powodu obrażeń doznała w wypadku, Sydney opracowali paskudny lek i problemem alkoholowym.

Sydney jest wykazać, że miał krótkie intymnych relacji z Michaelem, poznanie syna Dawida i Auggie Kirkpatrick. Ona okazuje się być matką nowej siedziby Violet Foster ( Ashlee Simpson-Wentz ). [24] Początkowo odrzucając Violet i twierdząc, że nigdy nie urodziła dziecka, Sydney później mówi Violet chce poznać ją tylko do być zamordowany wkrótce po. Śmierć Sydney przynosi Jane do miasta jako nowego właściciela budynku. Groźby użycia dowodów z Sydney do wplątać Ella w morderstwie, Jane szantażuje Ella na zdobycie klienta gwiazd nosić Jane wzorów. Powrót Amanda Woodward do Los Angeles, jest także podłączony do Sydney, który został sprzedaży skradzionych obrazów do Amandy, ale trzymał jeden dla siebie i ukrył go przed śmiercią. W odcinku 12 okazuje się, że Michael żona Vanessa odwiedził Sydney skonfrontować ją o romans z Michaelem. Sydney drwiny o Vanessie i Michała syna Noego rzeczywiście ojcem Dawida jechał Vanessa do ataku i ostatecznie zabić Sydney. Podejrzewając Vanessa, David pozostawia Noego z Violet zachować Vanessa od opuszczenia miasta z synem; konfrontacji matki mordercy, Violet walczy pistolet-toting Vanessa do basenu i tonie jej.

W odcinku 18, ona pojawia się jako duch w wyobraźni Amandy.
Recepcja

W swoim artykule na temat biograficznego Leighton, Yahoo! stanowi, że dała znak “ekspresyjne ruchy twarzy, ognistą intensywność i zaskakująco sympatyczny jakość”. Artykuł mówi dalej, że “mimo wszystkich swych występków, Sydney niezmiennie stał sympatyczny, gdy pokaz w zdradziecki fala obróciła się przeciwko niej”. [3] W oryginale seria zyskała popularność, show otrzymała uwagi od Rolling Stone, [4] Entertainment Weekly , [5] i ludzie [6] magazyn z Leighton opisywany jest na każdej okładce. W 1995 roku aktorka otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w Melrose Place. [7] Ogłaszając jej powrotu do 2009 spin-off, The Hollywood Reporter uznawane Sydney jako “jednego z bohaterów najbardziej popularnych” od oryginału pokazać. [25] Kiedy kontynuacja serii premierę, Entertainment Weekly umieszczony portret Leighton’a w Sydney jako numer jeden na ich tygodnik “Must listy”, nazywając ją “sam Sucze i Unhinged inicjatora my adorował”. [26]

Amy Amatangelo z Zap2it skrytykował decyzję, aby zabić znak w 2009 roku serii, nazywając ją błąd. [27] Alan Sepinwall z NJ.com zwany ruch “złą drogę do korzystania z jednego z bardziej pamiętnych Vixens z lat 90. Melrose. ” [28] W 2009 roku wywiadzie, producent Todd Slavkin twierdził, że wystawa nie wykluczył możliwości przywracając Sydney, stwierdzając: “My nigdy nie zamknąć drzwi oficjalnie”. [29]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Amy Locane – Sandy Harling – 1992–1993
Heather Locklear – Amanda Woodward – 1993–1999

Amanda Woodward jest córką Palmer Woodward i Hillary Michaels. Ona również ma przyrodniego brata, David Michaels.

Po swoich doświadczeniach z zaniedbywaniem i wykorzystywaniem krajowej, Amanda opracowany twardą skorupę i czasami Testy naturę. Jednak ona zachowuje miły i współczujący stronę, która ma istotne znaczenie w jej rozwoju postaci.
Melrose Place

Amanda Woodward został wprowadzony jako dyrektor reklamy w D & D, który ostatecznie stał się bezpośrednim przełożonym Alison Parker. Choć kobiety na pierwszy raz dostałem po ich związek staje się napięta po Amanda zaczęła współlokatora randki Alison Billy-rozwojowy, który przyniósł Alison poczucie niezręczności. Chorych uczucia w końcu zaczął się ujawniać bardziej złośliwy stronę do osobowości Amandy, który przeszedł do pracy. Billy był stopniowo wyciągnąć od Amandy, a później zaczęła widząc Alison. Chociaż Amanda wkrótce z powrotem na dobrej stopie ze pary, ona wtedy oszołomiony ich swym komunikacie, że była kupowanie ich kompleks apartamentów i przesuwając w
Przeszłość

Został on ostatecznie ujawnił, że ojciec Amandy Palmer Woodward, był często nieobecny w całym jej młodszych lat. Miał jednak jeszcze udało się stworzyć dość bliską więź z Amandą w czasie. Palmera łamanie prawa działania w okresie dorosłości Amandy ostatecznie okazał się lepszy od niego, co kosztowało go życie. W następstwie tych wydarzeń, Amanda dotarł do kostnicy, aby zapłacić jej hołd. Amanda jest absolwentem California Institute of the Arts przed rozpoczęciem pracy w D & D.
Dobre uczynki

Kiedy Amandy najemca Jo obliczu opłat za zabicie karne były chłopak w samoobronie, Amanda zaskoczył wszystkich, wspierając ją w sądzie. Amanda później próbowali zrobić dobry uczynek, gdy jej obcy matkę, Hillary Michaels, pokazał się z bezwartościowego narzeczonym młodszej o nazwie Chaz, który próbował zmusić się na Amandy, jednak Hillary oskarżony Amanda kłamstwa i przygotowywała się do przejęcia D & D, tak aby mogła odrzucić Amandę z pracy i zainstalować Chaz w jej miejsce. Amanda później rozmawiał z Chaz, który smugly powiedział jej, że jej kariera się skończyła, ale (unbeknowst do niego) także podsłuchiwane przez Hillary, kiedy powiedział Hillary był za stary na niego, a on planował zostawić ją raz miał pracę i pieniądze przyciągnąć młodszych kobiet. Hillary wtedy do córki boku, zerwał z Chaz i narażony go za oszustwa. Amanda była wdzięczna, ale dosadnie powiedział jej mamie, że nie było szans mogą oni mieć bliski związek w przyszłości; Hillary smutkiem przyjęła to, i rozeszli się na szacunku względem.
W Parezis

Amandy karnych i obraźliwych mąż, Jack Parezi, w końcu odkrył, że miała podrobić jej śmierć mu uciec. Podczas zjazdu, został powitany przez odważniejszych, kobietę niż ta, w którą nadużył bardziej uparte i poczekał na czas przed dokonaniem poważne posunięcie. Po tym jak Jack ostatecznie próbował zmusić się na nią, Amanda udało się wywalczyć go przed uruchomieniem. Choć goni ją, Jack potknął się i spadł z balkonu. Później zmarł, co skłoniło jego ojca, aby wysłać Jacka brata Bobby’ego na misję zemsty. Bobby zamiast rozwinięte uczucia Amanda i odmówił zrobić jej żadnej krzywdy, które ostatecznie doprowadziły ją za darmo z rodziną.
Melrose Place (2009 Version)

Locklear wróciła jako Amanda w serialu 10 odcinek “Cahuenga”. Podobnie jak w przypadku oryginalnego serialu, była reklamowana jako “gwiazdą gościa specjalnego.” W serialu ostatnim odcinku “Wilshire”, została aresztowana za jej zaangażowanie w kradzieży sztuki, który był częściowo odpowiedzialny za zamordowanie Sydney Andrews , ale ostatnia scena kręcona była w oczekiwaniu serialu odnowienia, czego nie zrobiono.

Podczas jej przebiegu na Melrose Place, nie wspomniano, co się stało z jej zbiegłego byłego męża, doktora Peter Burns .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jamie Luner – Lexi Sterling – 1997–1999

Lexi Sterling jest córką bardzo bogatego człowieka, który często kontrolowane jej życie i wybrała mężczyznę, którego miała poślubić. Ona i jej mąż przeniósł się do Coop Los Angeles , ale szybko się rozwiedli.
Melrose Place

Lexi Sterling został wprowadzony jako atrakcyjną kobietę, która niewoli uwagę Petera Burn s, dwa pierwsze chciałem spędzić razem noc, ale Lexi spadła. Następnego dnia Peter rozpoznaje Lexi, a ona i Coop dyskutowali o ich rozwodzie, Lexi daje Piotrowi wiadomość, mówiąc mu przyjść do swego hotelu. Po pierwszym pojawieniu Lexi firmy, dwie oficjalnie stała para, choć postanowił poczekać trochę czasu, zanim opowiadać swoich przyjaciół i Coop o ich związku. Lexi jest po raz pierwszy przedstawieni jako ładne, piękne kobiety, niezależne i lubiany, ale po jej rozpadzie z Piotrem, spowodowane przez jego uczucia do byłej żony Amanda Woodward, zaczyna pokazujący ukryte, manipulujący, okrutny i oversexed stronę z siebie. Ona uwodzi terapeuty Piotra, który mówi jej o tym, jak Peter upozorował porwanie Amandy i bezskutecznie próbuje szantażować go. Kiedy Amanda ma problemy finanse, Lexi kupuje Melrose Place budynku. W sezonie siedem zaczyna pokazując głębokie zainteresowanie dla Kyle McBride młodszy brat Ryan McBride. Dwa spać razem dwa razy, ale on zaczyna odrzucając ją po tym jak zakochuje się w byłej żony Michała Megan Lewis. Ona również często próbuje ukraść Amandy klientów i zaczyna związek z Michałem. Raz, próbując ukraść jeden z klientów Amandy, ofiarowuje się do niego, on zakłada, narkotyki i umiera. Prosi Michała o pomoc i dwóch pokryć jego śmierci. Związek między nimi rośnie i w odcinku finale prosi ją o rękę, ale ona nie akceptuje mówiąc, że ona go zdradzić i złamać mu serce wkrótce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Alyssa Milano – Jennifer Mancini – 1997–1998
Patrick Muldoon – Richard Hart – 1995–1996
John Haymes Newton – Ryan McBride – 1998-1999
Lisa Rinna – Taylor Davis – 1996–1998
Kelly Rutherford – Megan Lewis – 1996–1999
Doug Savant – Matt Fielding – 1992–1997

Matt był otwarcie gejem pracę jako pracownik socjalny w Los Angeles. Początkowo Matt nie był przedmiotem toczących się wątków, która to sytuacja nie ulegnie znacznej zmianie, aż seria stała się seryjny dramat w swoim drugim sezonie. Matt Fielding pojawił się jako zwykły znak od 1992 do 1997 roku, kiedy został zabity poza ekranem w wypadku samochodowym.

W przeciwieństwie do promiscuous zachowań seksualnych i problemów w związkach, który kierował historie dla Melrose ‘s prostych znaków, Matta fabuła tendencję do na tematy takie jak gej bashingu dyskryminacji i pracy. Matt czasem stał się romans z innym mężczyzną, ale charakter nigdy nie został pokazany w żadnej sytuacjach seksualnych. Jeden planowane wystąpienie całuje Matta innym mężczyzną był edytowany usunąć pocałunek, z reakcji strzał z innego podstawionego charakteru. Nadawca Fox i twórca serii Darren Star obawiali luz z konserwatyzmem społecznym i reklamodawców powinien Matt wykonywać żadnej zachowań seksualnych. Krytycy zakwestionował tę decyzję w całej kadencji Matta w serialu.

Chociaż Matt został zabity, Savant wyraził zainteresowanie powrotem do 2009 odrodzenia serii , ale producenci nie byli zainteresowani.

Matt Fielding jest pracownik socjalny w Halfway LA Domu dla młodzieży, jedno z grupą przyjaciół, którzy mieszkają razem w tym samym Hollywood Zachodnim kompleksie apartamentów. Krótko po tym gejem dolać przez trzy osoby, Matt zostaje zwolniony z pracy na pół domu do bycia gejem. On pozywa do centrum i akceptuje 10.000 dolarów ugody, którą ofiarowuje do gejów Legal Defense Fund.

Michael Mancini ( Thomas Calabro ) pomaga Matt dostać pracę jako pracownik socjalny w Wilshire Memorial Hospital, sprzyjają czyni Matt spłacać przez fałszowanie wyników alkoholu Michała krwi testu poziomu w wyniku wypadku samochodowego Michała, w którym Kimberly Shaw ( Marcia Cross ) jest krytycznie ranny i uznany za martwego. [1] Pracując w Wilshire Pamięci Matt spotyka Katya Petrova ( Beata Poźniak ), rosyjski lekarz, który wyraża romantyczne zainteresowanie nim. Matt nie odwzajemnia jej uczucia, ale one zawrzeć małżeństwa zielonej karty tak, że Katia i jej córka Nikki ( Mara Wilson ) mogą przebywać w Stanach Zjednoczonych. [2] Katia i jej córka wrócić do Rosji i tak kilka miesięcy później.

Matt spotyka Jeffrey Lindley ust Jason Beghe ) i zamknął porucznik Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych . Matt zachęca go do wyjść , co prowadzi do Jeffrey tych przenoszonych na Wschodnim Wybrzeżu. Jeffrey wraca później i on i Matt wznowić ich związek. [3] Kilka dni później, Jeffrey wyjawia, że pozytywny wynik testu na HIV . [4] Po początkowo walczy, Matt postanawia zobowiązać się do związku. Jeffrey jednak uzna, że są one lepiej po prostu być przyjaciółmi. [3]

Kiedy Matt jest gejem dolać po raz drugi, gejem detektyw, John Rawlings ( Tom Schanley ), jest przypisana do sprawy i zaczyna się obsesyjne, ostatecznie biorąc Matt i fotografa przyjaciel Jo Reynolds ( Daphne Zuniga ) zakładników. [5]

Po zakończeniu jego relacji z Jeffrey, Matt staje się związany z Dr Paul Graham David Beecroft ) żonaty z tworzyw sztucznych chirurga. Paweł twierdzi, że on i jego żona są rozwodzi i kocha Matta, zapraszając go do swojego miejsca. Matt idzie tylko znaleźć alarm na, ślady walki i żona Pawła umarłych. Jest on aresztowany i oszołomiony, kiedy policja mówią, że doniesienia o nękanie i prześladowanie Matt parę przez jakiś czas. Kiedy Paweł wybucha w roku gniewnie oskarża Matta o zamordowanie swojej ukochanej żony i Matt uświadamia sobie, Paweł oprawione go do zbrodni. Matt jedzie do Pawła, aby powiedzieć, że wciąż go kocha, ale Paweł wyjaśnia, że ​​nadal wierzy się prosto i nienawidził być z Mattem po prostu dać sobie sposobem, aby zabić swoją żonę. Matt sztuczki Pawła do myślenia, że ​​ma dowód na podstęp, Paweł trzymając go na muszce, gdy policja pękła i strzelać Pawła. Przed śmiercią Paweł wyznaje ustawienie Matt się, czyszcząc go. [6] zwolnieni z opłat za morderstwo, Matt po raz kolejny wychodzi dyskryminację, jeżeli szef sztabu odpala go od jego społecznej pracy pracy w szpitalu. Matt wygrał swoją sprawę po lekarza homofobicznej wybuchu przy złożeniu. [7] Zaczyna randki Movie Star Alan Ross ( Lonnie Schuyler ). Odmowa Alana wyjść prowadzi Matt podjąć z Davidem Eriksona, człowiek, który zastąpił go w szpitalu pracownika socjalnego. Matt i Alan zerwać gdy Dawid mówi Alan, że on i Matt miał seks i Alan poślubia zamknął aktora lesbijką. [8]

W lewo w bólu po ataku zapalenia opon mózgowych, Matt zaczyna nadużywać leków przeciwbólowych na receptę. Kiedy jego uzależnienie od narkotyków staje się znany, że wchodzi w zakład rehabilitacji i staje się romans z odwyku reżyserem Danem Hathaway ( Greg Evigan ) Matt zrywa z nim, ponieważ Dan jest fizycznie i emocjonalnie nadużycie. [8]

Matta siostrzenica Chelsea ( Katie Wright ) przychodzi żyć z nim po jej ojciec umiera, ale matka Denise ( Nancy Lee Grahn ) wniósł pozew do opieki. Matt traci opiekę, ale Chelsea kończy się żyć z nim tak, kiedy Denise postanawia, że będzie lepiej z nim. [9] dwa przeprowadzka do San Francisco , gdzie Matt podejmuje pracę pracy z AIDS pacjentów. [10]

O rok później słowo dociera do kompleksu apartamentowego, że Matt został zabity w wypadku samochodowym. Wraz z jego śmiercią a powierzchnie dziennik, w którym Matt nagrał tajemnice powiedział mu przez kilku mieszkańców kompleksu. [11]
Rozwój i krytyka

Melrose Place została skrytykowana za niewystarczająco wyposażone Matta i jego życie miłość w równie widocznym miejscu tak jak inne znaki. W 90 minut premierze serialu, Matt dostał 90 sekund czasu ekranowego i nie wydaje się bardziej regularnie aż do epizodu czwartego, kiedy zaczął służyć jako “serialu sumienia”, działając jako powiernik do serialu heteroseksualnych postaci. [12] Kilka miesięcy po premierze serialu, sieć ogłosiła pierwszy łuk Matta historię, gay bashing łuku. W odpowiedzi Narodowy Gay and Lesbian Task Force przedstawiciel Robert Bray powiedział charakteru “Jestem wciąż czeka na facet mieć tożsamości gejowskiej … wciąż czekamy na coś, coś nam powiedzieć, że jest gejem. ” [13] Series twórca Darren Star , sam otwarcie gejem, uznał krytykę. “Sądzę, że ponieważ [Matt] jest gejem, ludzie są zdecydowanie bardziej wrażliwe na fakt, że nie jesteśmy zwiedzania go. Mam wrażenie od samego początku był, niech stworzenie tej postaci najpierw jako osoba, która jest sympatyczny, część tej grupy, której Seksualność nie jest problemem “. [13] Mimo zrozumienia, że ten aspekt charakteru nie może pozostać niezabudowane na zawsze, Star wyraził nadzieję, że ludzie stali się bardziej zaznajomieni z postacią, że opór zarówno wśród widzów i reklamodawców do Matt o życie seksualne zmniejszą.

W 1994 odcinku “Til Death Do Us Part”, Matt jest przyciągany do Rob ( Ty Miller ) znajomego bliźniego Billy’ego Campbella ( Andrew Shue ), która zwraca jego zainteresowanie. Jak nakręcony, epizod zawiera pocałunek między dwoma mężczyznami. Jako antenie, ruch Matt i Rob do siebie w zwolnionym tempie, a tuż przed ich usta spotykają się scena przenosi się reakcji strzał szoku Billy ich oglądanie z jego mieszkania przed cięciem z powrotem do ludzi dzielących. Fox, która wcześniej może dwie kobiety całować w 1990 odcinku 21 Jump Street , [14] nakazał zmianę. [1] Gay and Lesbian Alliance Against Defamation , LGBT organizacja watchdog media, wyjął pełną reklamę strony w Różnorodność tygodnie przed odcinek został wyemitowany, wzywając Fox nie do edycji pocałunek. [15] szefowie Fox byli świadomi kontrowersji, które otacza ” Strangers “, 1989 odcinków serialu telewizyjnego trzydziestokilkulatków które wykazało dwóch mężczyzn w łóżku razem po mając seks. Dwa nie miały fizycznego kontaktu ze sobą, ale pięć z serialu regularnych sponsorów jeszcze wyciągnął z tego odcinka, co kosztowało sieć około 1,5 milionów dolar w przychodach reklamowych. [16] Fox Entertainment Group prezes Sandy Grushow twierdzili, że sieć będzie stracił milion dolarów przychodów reklamowych. “Nasze wskaźniki nie są tak wysokie jak kilka innych sieci spacerem. Nie mogliśmy sobie pozwolić na finansowe hit”. [17] W przeciwieństwie do GLAAD cytowane ” Nie pytaj, nie mów “, krytycznie i finansowo udany epizod serii Rosanne który obejmował pocałunek dwóch kobiet. [15]

W grudniu 1994 LGBT interes magazyn rzecznik umieścić Matt Fielding na jej okładce, pytając: “Dlaczego nie może to człowiek uzyskać określone?” Wewnątrz, gwiazda potwierdziła trudności w rozwijaniu Matta seksualne i romantyczne życie. “Charakter telewizji i reklamy telewizyjnej jest taka, że ​​nie możemy pozwolić Matt mieć realne fizyczne relacje na ekranie jak inne znaki. Idziemy na jaj w kategoriach opowiadając o jego charakterze. Musimy więc znaleźć sposoby sugerując rzeczy o swoim życiu miłości poprzez tworzenie wykresów dla niego “. [1] Co-producentem wykonawczym Aaron Spelling , który w obliczu podobnych walk przez gejów powszechności w produkcjach takich jak dynastii i bicie serca , zgodził się, mówiąc: “Nie już dozwolone przez Dział sprzedaży robić rzeczy, które chcemy wykonać. Aby nie być w stanie wykazać dwie osoby całować-to 1994, dla Chrystusa “. [1] Aktor Doug Savant wyrażali frustrację z ograniczeń wprowadzonych na roli, mówiąc: “Choć chciałbym postać Matta mieć więcej zębów, to z pewnością dobry, etyczne facet. Ktoś musi nosić biały kapelusz w pokazie i może równie dobrze być gejem charakter “. [1] Niemniej jednak Savant był wdzięczny za możliwości, rola zapewniono go. “To był niesamowicie ciekawy wyjazd grania postaci geja. To otworzyło mi oczy na wiele rzeczy …. Fakt, że byłem w stanie coś zmienić w życiu niektórych ludzi sprawia, że wszystko się opłaca.” [1]
Powrót

Według żony Savant i Melrose Place zagra Laura Leighton , Savant był zainteresowany w dyskusji na temat możliwości powrotu do roli w 2009 roku ożywienie serii . Jednakże, mając już przyniósł Leighton’a znaków Sydney Andrews z martwych do nowego serialu, producenci zainteresowana robi to samo z drugą postać. [18]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Grant Show – Jake Hanson – 1992–1997

Jake Hanson mieszka w Ellensburg, Waszyngton , zanim przeniósł się do Melrose Place w Los Angeles . Był uważany bad-boy typ rowerzysta. Otworzył swój własny sklep z pomocą Jo Reynolds , który można uznać za swoją wielką miłość. Dwa miał ponownie znowu romansów. Jo zakończyła się spotykać Jess Hanson, Jake’a poza kontrolą starszego brata. W środku tej relacji, Jo został pobity przez Jess i pozostawiony na pewną śmierć w dłuższej perspektywie. Jake przyszedł próbował rozmawiać z Jo, ale Jess tylko wynajął ludzi do zabicia brata. Rezultatem było to, że kończąc Jake skończył zabicie swego brata. Jake miał liczne kontakty z Melrose Place mieszkańców, w tym większość kobiet bywalców (Sandy, Jo, Amanda, Sydney, Jane, Alison). Jego sklep rower znalazł się pali, a później kupił strzelców, który pozostał w gangu Melrose w hangout.

Allison i Jake rzeczywiście wyszła za mąż i po poronienia próby adoptowania dziecka. Jednak dziecko usługi dział czuł, że ojciec, który jest właścicielem baru i matkę, która była były alkoholik nie były bezpiecznym miejscem do powierzenia dziecka i są one odrzucane. Alison, która nie ma żadnego interesu w byciu matką, mimo że wcześniej poroniła dziecko Jake’a i głupcy Jake do myślenia, że ​​spadł z wozu tak, że on spotyka się z matką swojego dziecka dawno zaginionego, a oni opuścić miasto oddzielnie.

Choć dobroduszny, Jake, jak większość członków rodziny Hanson, także wykazano trudne strony. Był czasami skłonność do nawiązania walki fizycznej, zwykle w obronie innych. Kilka chwil w całej serii ukazują go z powodzeniem na stojąco dla ludzi.

Okazało podczas Melrose Place pierwszego sezonu, który miał romantyczną historię z zadziornej Sandy Harling, z dwóch ostatecznie decydując, że były one lepiej jako przyjaciele. Po odejściu Sandy, Jake został w końcu w połączeniu z wrażliwym twardej dziewczyny Jo Reynolds. Odkrył też na początku serii, że miał syna imieniem David z ex-dziewczyną Colleen Pattersona. Zarówno Colleen i David wydaje się ponownie w późniejszych punktach.
W Beverly Hills 90210

Jake był stolarz zatrudniony do pomocy Mel i Jackie na ich ślub. Staje się zainteresowanie miłość Kelly Taylor ust dwóch odwiedzić zarówno Beverly Hills, 90210 oraz Melrose Place w nadziei na powiązanie dwa koncerty razem). Podczas gdy ich atrakcją był otwarcie wzajemne Początkowo Jake ostatecznie opór, ponieważ Kelly nie był jeszcze z liceum.

Okazuje się, że Dylan i Jake przejść drogę powrotną. W rzeczywistości, Dylan twierdzi, że Jake nauczył go do surfowania, a także w jaki sposób podnieść dziewczyny.
Miłość Życie
Sprawa między Jake i Sydney

Jake jest znany jako kobieciarz, kiedy związał się z niemal każdego mieszkańca kobiecą Melrose. Miał romans z upalnego Amanda Woodward . Miał kontakty z Sydney Andrews , bohatersko pomagać i bronić jej, i miał kolejne relacje z Jane Mancini i Alison Parker. Jo, jednak stał się kobietą był głównie połączone, choć oni ostatecznie pozostać przyjaciółmi.
ostateczny wygląd

Po sprzedaży Shooters, Jake opuścił serię w piątym sezonie w następstwie zjednoczenia z jego byłą dziewczyną, Colleen, odchodząc żyć z nią i ich synem. W nowym cyklu wykazano, że Michael miał plik na niego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Andrew Shue – Billy Campbell – 1992–1998
Rena Sofer – Eve Cleary – 1998–1999
Courtney Thorne-Smith – Alison Parker – 1992–1997
Hunter Tylo – Taylor Davis – po wygranym castingu, wyrzucona z obsady
Jack Wagner – Peter Burns – 1994–1999
Vanessa Williams – Rhonda Blair – 1992–1993
Daphne Zuniga – Jo Reynolds – 1992–1996

Przybycie na Melrose Place i relacje z Jake (1992-1993)

Jobeth “Jo” Reynolds przychodzi do Melrose Place kompleks apartamentów z Nowego Jorku do ucieczki jej burzliwe małżeństwo Charles Reynolds. Boi ekspozycji, jest początkowo niechętny do sąsiadów i niezdecydowanych, aby nikogo do jej osobistego życia. Jo spełnia jej mecz w szorstkim “Bad Boy” Jake Hanson , a dwa rozpocząć burzliwy romans. Zarówno w swojej pasji i uporu, walczą i zjednoczyć wielokrotnie. Jo jest zagrożony, gdy złożona zostanie kupiony przez agresywnego Amanda Woodward, który ma oczywisty pociąg do Jake’a. Po kolejnej serii walk i błędnej komunikacji, Jo traci Jake’a do conniving Amanda.
Reed Carter, zatrzymanie do walki morderstwo, ciąży i opieki (1993-1995)

Nowa miłość wszedł w jej życie, kiedy Jo uczestniczył wysoki zjeździe absolwentów, a wpadł na starego znajomego z liceum o nazwie Reed Carter. Wkrótce Jake był odległym wspomnieniem jak zaczęła pozornie wielki romans z Reed. Jednak, jak odkryła, że Reed potajemnie czynienia leków . Zanim zdążyła nawet mrugnąć, Reed porwał ją, trzymając ją w niewoli łodzi zwykł dzielić interesy z Jake i Amanda.

Na tej łodzi, beat Reed, zgwałcona i ostatecznie próbował zabić Jo. W samoobronie, Jo zabity Reed. Ale jej kłopoty z woźniców były dalekie od zakończenia. Jo natychmiast próbował za śmierć Reeda i prawie stracił wszystko w sądzie. Po osiedleniu się okazało jest nie winny, nowe kłopoty nękane Jo. Dowiedziała się kilka miesięcy później była w ciąży przez Reeda i chciał uzyskać aborcji . Z pomocą Jake, który zaczyna zdawać sobie sprawę z uczucia wciąż miał dla niej, ona ma przez całą ciążę.

Kilka miesięcy przed Jo spowodowane było dostarczyć, Reed rodzice przybyli na Melrose Place. Carters chciał zemścić się na niej za “zabicie ich syna”, chociaż wiedzieli, Jo strzału Reed w samoobronie. Jo nic nie będzie ich zaspokojenia. Próbowała powiedzieć im ona rozstrzygać poza sądem, ale Carters pozwał ją do aresztu swojego wnuka. Adwokat w woźniców To przekonanie sądu, że Jo nie pasuje matka. W przerażającej obrotem spraw, Jo stracił prawo do opieki nad dzieckiem do woźniców, zanim został nawet narodzić. Ona również zakończyła swoją przyjaźń z Allison, który miał zeznawać w jej imieniu, ale pokazała się wysoko na cholewkami w sądzie dzień miała zeznawać.

Jo zaczął powoli umiera w środku, przeżywa depresję, a nie uczucie pracę ukochanego pracy fotograficznej dłużej, kiedy Kimberly Shaw pokazał. Shaw wykazał promyk nadziei przetrwały: Była pomoże Jo fałszować własne dziecko na śmierć, tak, że Jo może się ukryć z powrotem w Nowym Jorku i podnieść swoje dziecko tam, a Carters nigdy nie wiadomo. Oni nawet ustawić go z przełączanych dokumentacji szpitalnej, które deklarują dziecko Jo żyje. Przez miesięcy poprzedzających termin, Kimberly i Jo udało się oszukać woźniców, wierząc ich wnuczka nie żyje.

Kiedy chłopiec dziecko, którego Jo nazwie Austin, urodził się, Kimberly doznał jeden z jej imbecilic katar i postanowił ukraść dziecko Jo i zachować ją dla siebie. Od tygodni Jo walczył aby udowodnić jej syn był w niebezpieczeństwie, i żyje, mimo tego, co zapisy urodzeń stwierdził. Gdy badanie krwi zostało wykonane przez Michaela Mancini , Jo został okazuje się być matką dziecka. Po skrajnym naciskiem dr Peter Burns, następnie szef sztabu Wilshire Memorial Hospital, Michael został zmuszony przyznać i ustawić Kimberly do pracy w dzień Bożego Narodzenia, a gdy jej nie było, dał dziecku Austina z powrotem do matki Jo, Boże Narodzenie idealny przedstawić.

Niedługo po tym, co znów stał brzydki dla Jo. Kimberly wezwał woźniców, mówiąc im, ich wnuk był bardzo żywy i że wie gdzie jest. Jo, z drugiej strony, był szczęśliwy i wykonane Jake ojcem chrzestnym Austin, kiedy nieoczekiwany niania przyszedł do 4616 Melrose Place. Wszystko wydawało się idealne, to niania było wspaniałe i zajął doskonałą opiekę Austin – dopóki nie ukradł go i okazało się, że pracowała dla Carters dostać Austina z powrotem cały czas. Jake pomógł Jo szukać syna, chociaż cała nadzieja wydawało się stracone. Dwa zostały ostatecznie stanie śledzić woźniców w dół w ich domu nad jeziorem, a Jake przysiągł Jo chciał dostać Austina z powrotem do niej. Dwa refound miłość kiedyś mieli, choć krótko. Po śledzenia woźniców w dół, Jo panikę widząc swoje dziecko w ramiona i próbował podjąć stanowczą decyzję, aby jej syna z powrotem, ale w innym przełomie przerażających wydarzeń, była zastrzelony przez woźniców podczas próby ucieczki w ramionach Jake’a. Zabrany do szpitala, Jo pokryte przez kilka dni, kiedy pani Carter zagroził Jo w środku nocy, mówiąc jej, z dala od nich. Ale Jo nie dzieje się bez walki. Wzięła woźniców z powrotem do sądu, i oświadczył, że jeśli ona nie mogła podnieść swoje dziecko, chciała, żeby zostać podniesiony kupować rodziny, którzy mogli.

Carters stracił trochę Austina, i nigdy nie zobaczymy go ponownie. Jo, z drugiej strony, będzie mógł zobaczyć Austina ponownie, gdy miał osiemnaście. W momencie emocjonalnego i sympatyczny, Jo wolno było ostatnią chwilę ze swoim synem, aby pożegnać. Stamtąd, Jo osiadł, i wziął go łatwo, trzyma się swojej pracy i pobyt z dala od związków. Ona i Jake wydawał się być coraz wzdłuż dobrze i ufała mu w końcu zrobił dla niej.

Później, Jo wraz z Jake i Jane Mancini padł ofiarą wandalizmu . Rikki, który przeniósł się do 4616 Melrose z Sidney, kosza swój motocykl i popełnił inne ustawy do jej mieszkania, w tym kradzież swoich kamer. Jednak to nie powstrzymało jej kariery.

Podczas gdy w centrum miasta w szorstką stroną miasta robić zdjęcia do wielkiej historii na temat życia nocnego, tam była świadkiem gwałtownej akt brutalności policji , która doprowadziła do powstania dużej ilości pytań ze strony policji, wobec których jedna z ich zespołu popełnił czynu. Jo współpracował, tylko spełnia surowe “sprawiedliwość”, kiedy oficer, który dopuścił się aktu przemocy zniszczył cały jej mieszkania na strzępy, i nie zostaw ją w spokoju o utrzymanie jej usta zamknięte. Poszła więc Matt Fielding , bliski przyjaciel i kolega rezydentem Melrose Place. Odwrócił zdjęcia w, powodując wiele konsternację od policjanta, który był mordercą. Doprowadziło to do policjanta holdingu Jo i Matt na muszce, inna sytuacja represjonowani, ale Jo była silna znowu, i dostał broń od policjanta i stwierdził: “To, czego nie wiedziałem, że jestem zmęczony byciem ofiarą!”
Zjednoczony z Jake (1996)

Ze względu na wszystko, co Jake zrobił dla niej, ona zdecydowała, że ​​jej kolej, by zrobić coś dla niego, towarzysząc mu na pogrzeb swojej matki (który był pokazany na jeden sezon.) Tam pomógł dużo Jake’a z traumą incydent i zapoznała się z burzliwego związku, który leżał między nim a bratem Jess. Ona i Jake nawet spali razem na nowo, ale tylko raz. Po przejechaniu domu z Jake, Jo powalony przez kilka tygodni.

Ale rzeczy ogrzewana ponownie, gdy Jess Hansen przeprowadził się do Los Angeles ze złowrogim porządku obrad. Jo, jest życzliwy i wrażliwy człowiek w głębi serca czułem jego ból, kiedy Jake wyłączyć go z jego mieszkania przy Melrose Place , więc Jo pożyczył mu kanapie i wkrótce stał pociąg do niego. Ich atrakcją był piorun relacji, seks w sposób alei za kratkami, seks na regały, a przez cały czas, bała się powiedzieć Jake’a, ponieważ mogłoby to zaszkodzić ich związek.

Jake ostatecznie znaleźliśmy się, a chcąc chronić Jo. On i jego brat miał feud, że skończyła się, gdy jego brat wynajął ludzi do zabicia go. Jo nic nie wiedział o tym. Kontynuowała ją romans z Jess, ale bacznie obserwować Jake. Jess stał się irracjonalny i nie pozwól jej spędzić czas z przyjaciółmi, powodując jej podkreślić związek. W końcu, kiedy Jess zaproponowane do niej, ona miała powiedzieć Jess mogą one potrzebne poświęcić trochę czasu, by naprawdę pomyśleć o ich związku. To nie dobrze. Jess bić ją, a ona nie była w stanie walczyć go, a on zostawił ją na śmierć. Kiedy Jake dowiedziałem się, wiedział, że Jo nie był winien żadnego z jego problemów, a Jess chciał ukraść Jo od niego cały czas, a zakończył się zabicie swego brata, dla Jo.

Jo był w psychicznego szoku po tym wszystkim. Oprócz bicia i Melrose Place jest rozerwany na kawałki przez Kimberly Shaw, niestabilny lekarza, który porwał dziecko, była sama i boi. Więc ona i Jake się zmienia i związał się ponownie. Ona i Jake jadą bardzo dobrze, ale jej przyjaźń z Jane nie było. Jo wiedział, że Jane była tylko małżeństwo Richard Hart, bardzo udany projektanta, dla pieniędzy. Jo powiedział wszystko, Richard, szkodząc relacji zarówno Jane z relacji Richarda i Jo z Jane.

Wkrótce potem Jake rozwija w sobie uczucia dla swego nowego kelnerka, Shelley. Po znalezieniu Jake’a na stole bilardowym z Shelley, Jo nazwał go kończy z Jake’a na dobre, i pobiegł w objęcia Ryszarda, który chętnie przyjął ją. Dla większości z czwartego sezonu, Jo grał drugie skrzypce Richard, pomagając mu w jego firmie “Mackenzie Wzorów Hart”. Wiele razy została przyłapana w środku publicznych waśnie między Jane i Richarda, a Jake wpadnie w nich dobrze, ale to nie przyniesie je z powrotem razem, coś, co wielu fanów chciałoby zobaczyć.
Wyjazd (1996)

Jo później po cenach dumpingowych Richarda, a następnie umieścić swoje życie zawieszone, próbuje dowiedzieć się, co robić dalej. Jake oferowany komfort, ale nie swoją miłość. Mogła powiedzieć, że chce jednak, ale dwa były przez zbyt wiele, a ich miłość, nie może uratować im ten czas. Kiedy mieszkałem na “automatycznego pilota” na kilka tygodni, przyjaciel Sydney, Laurie, by przyszedł do 4616 Melrose Place, z synem Tyler, aby zatrzymać. Sydney nie był bardzo zainteresowany w tym znajomym już, i Jo, jest wspaniały i miły sercu osoba była, niech pozostanie z nią. Kiedy mały chłopiec pokazał siniaki, Jo była zainteresowana i zadbał Matt Fielding, czy coś o tym, wchodząc do swojego mentora, dr O’Malley. O’Malley pomógł chłopca i wszystko było dobrze z jej relacji. O’Malley został w tych kilku dni, przyciągać Headstrong Jo i tak dużo, że miał Matt ustawić ją z dr Malley Dominick O ‘.

Początkowo, Jo nie dbał o Dominika. Kiedy zdrowie Matta był w niebezpieczeństwie, Dominick wyszła, a Jo sobie sprawę, że był wielkim człowiekiem. Korzystali szczęśliwy związek i potem zaproponowała Jo. W pierwszej chwili był zaskoczony, wierząc, że był przez zbyt wielu złych relacji iść z nimi na poważnie. Powiedział jej, że nie miał, i że jeśli nie będą razem, to nigdy nie będzie mógł zobaczyć ją jeszcze raz, bo szedł do Bośni , by pomóc rannym żołnierzom. Jo nigdy nie było bardziej rozdarty w swoim życiu, a pierwszy raz, wiedziała, czym jest prawdziwa miłość, i że naprawdę kochał Dominick O’Malley tak jak on równie ją kochał. Jo w końcu zgodził się opuścić LA z Dominika.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Obsada gościnna – w porządku alfabetycznym

Deborah Adair – Lucy Cabot – 1992–1993
Tony Denison – Jim Reilly – 1997
Anthony Tyler Quinn – Rory Blake – 1997-1998
John Enos III – Bobby Parezi – 1995–1996
Jennie Garth – Kelly Taylor – 1992
Dan Gauthier – Jeff Baylor – 1998
Linda Gray – Hillary Michaels – 1994
Stacy Haiduk – Colleen Patterson – 1997
Brian Austin Green – David Silver – 1992
John Marshall Jones – Terrence Haggard – 1992-1993
William Remington Moses – Keith Gray – 1992-1993
Perry King – Hayley Armstrong – 1995
Jeffrey Nordling – Eric Baines – 1997
Alexandra Paul – Terry O’Brien – 1999
Jonathan Penner – Noel Walker – 1993
Scott Plank – Nick Reardon – 1997–1998
Beata Poźniak – Katya Petrova – 1993
Antonio Sabato Jr. – Jack Parezi – 1995
Tori Spelling – Donna Martin – 1992
Mark L. Taylor – Louis Visconti – 1997–1999
Wayne Tippit – Palmer Woodward – 1993–1994
Susan Walters – Christine Denton – 1998
Steve Wilder – Alex Bastian – 1998
Katie Wright – Chelsea Fielding – 1997
Dey Young – Dr Irene Shulman – 1996–1999
Ian Ziering – Steve Sanders – 1992

Ekipa realizacyjna

Darren Star – pomysł serialu
Tim Truman, Eddie Arkin – muzyka
Darren Star, Charles Pratt Jr., Frank South, James Kahn, Carol Mendelsohn, Dee Johnson – scenariusz
Peg McClellan, Cameron Birnie, Deborah Siegel, Denise Wingate – scenografia
Charles Correll, Chip Chalmers, Jefferson Kibbee, Richard Lang – reżyseria
Aaron Spelling, E. Duke Vincent, Livia Hanich, Antoinette Stella, Kenneth Miller, Gail Patterson – produkcja

Występ tytułowych bohaterów
Aktor Rola Występ gościnny Występ w czołówce ilość odcinków serialu
Linden Ashby Brett Cooper sezon – sezon 6 035 z 226 – #19
Josie Bissett Jane Andrews sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5, 7 172 z 226 – #04
Thomas Calabro Michael Mancini sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 118 z 226 – #01
Marcia Cross Kimberly Shaw sezon 1, 2, 3 sezon 4, 5 114 z 226 – #10
David Charvet Craig Field sezon 5 sezon 6 045 z 226 – #17
Kristin Davis Brooke Amstrong sezon 3 sezon 4 030 z 226 – #22
John Enos III Bobby Parezi sezon 4 sezon – 019 z 226 – #25
Rob Estes Kyle McBride sezon – sezon 5, 6, 7 100 z 226 – #12
Anne Marie Johnson Alycia Barnett sezon 4 sezon – 014 z 226 – #26
Brooke Langton Samantha Reilly sezon – sezon 5, 6 068 z 226 – #14
Laura Leighton Sydney Andrews sezon 1, 2 sezon 3, 4, 5 126 z 226 – #09
Amy Locane Sandy Harling sezon – sezon 1 013 z 226 – #27
Heather Locklear Amanda Woodward sezon 1 sezon 2, 3, 4, 5, 6, 7 199 z 226 – #03
Jamie Luner Lexi Starling sezon – sezon 6, 7 058 z 226 – #16
Alyssa Milano Jennifer Mancini sezon 5 sezon 6 040 z 226 – #18
Patrick Muldoon Richard Hart sezon 3, 4, 5 sezon – 035 z 226 – #19
John Haymes Newton Ryan McBride sezon – sezon 7 027 z 226 – #23
Lisa Rinna Taylor Davis sezon – sezon 5, 6 066 z 226 – #15
Kelly Rutherford Megan Lewis sezon 5 sezon 6, 7 090 z 226 – #13
Antonio Sabato Jr. Jack Parezi sezon 4 sezon – 007 z 226 – #28
Doug Savant Matt Fielding sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5 162 z 226 – #05
Grant Show Jke Hanson sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5 157 z 226 – #07
Andrew Shue Billy Campbell sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5, 6 200 z 226 – #02
Rena Sofer Eve Clearly sezon 7 sezon – 025 z 226 – #24
Courtney Thorne-Smith Alison Parker sezon – sezon 1, 2, 3, 4, 5 158 z 226 – #06
Hunter Tylo Taylor Davis sezon – sezon – 000 z 226 – #29
Jack Wagner Peter Burns sezon 3 sezon 4, 5, 6, 7 139 z 226 – #08
Vanessa Williams Rhonda Blair sezon – sezon 1 032 z 226 – #21
Daphne Zuniga Jo Reynolds sezon – sezon 1, 2, 3, 4 110 z 226 – #11
Melrose Place w Polsce

Emisja:

Pierwsza emisja: TVN, lata 1998-2001, środy około 21;30, wyemitowano wszystkie siedem sezonów.

Druga emisja: TVN 7, lata 2001-2002, poniedziałek-piątek o 19;05 i 9;40, wyemitowano wszystkie siedem sezonów.

Trzecia emisja: TV 4, rok 2008, poniedziałek-sobota o 15;00 i 08;30, wyemitowano pierwszy sezon.

Czwarta emisja: fani od momentu zakończenia emisji pierwszego sezonu przez TV4, wciąż wysyłają maile do stacji telewizyjnych z prośbami o przywrócenie serialu do ramówki.

Strona internetowa:

Od 2008 roku działa forum dla polskojęzycznych fanów Melrose Place: [1].
Spin-off
Emisja

Emisja Melrose Place, począwszy od jesieni 2009, odbywała się w każdy wtorek o 21;00 w THE CW. W związku z niskimi wynikami oglądalności, które wciąż spadały, emisja zakończyła się wiosną 2010 na 1 sezonie, w którego skład weszło 18 odcinków.
Zwiastun

Melrose Place – amerykański serial młodzieżowy stworzony przez stację THE CW, będący spin-offem hitu lat 90tych autorstwa TV FOX o tym samym tytule. Serial opowiada o losach młodych i ambitnych osób z ekskluzywnej kalifornijskiej dzielnicy, Melrose, w których życie wkradają się: miłość nienawiść, namiętność, intryga, zdrada, zemsta i śmierć.
Zarys wątków

Głównym wątkiem w pierwszej części sezonu [odcinki 01-12] jest wyjaśnianie śmierci Sydney Andrews, którą martwą i zakrwawioną znaleziono w basenie kompleksu Melrose Place – wydarzenie to otwiera serial. Podejrzenie o zbrodnię pada na wszystkich mieszkańców, z którymi miała ona coś wspólnego. Wkrótce pojawią się także jej siostra, Jane Andrews, eks-mąż Jane i Sydney, Michael Mancini oraz szefowa Elli, Amanda Woodward, którzy także wyglądają na zamieszanych w sprawę.

Głównym wątkiem w drugiej części sezonu [odcinki 13-18] jest poszukiwanie drogocennego obrazu Amandy, którego ta wręczyła Sydney. Amanda w związku z tym wprowadza się do Melrose Place odziedziczonego przez Jane, ponieważ podejrzewa, że właśnie w tym budynku jest ukryte dzieło.

Pozostałe wątki opierają się na przeplatającym się wzajemnie życiu mieszkańców kompleksu Melrose Place, wśród których są: Ella Simms (agentka reklamowa, pewna siebie i dążąca do celu za wszelką cenę), Caleb Brewer (szef agencji reklamowej, gej niebojący się podrywać facetów), Violet Foster (kelnerka, dziewczyna ze wsi rzucająca się w miejski wir szaleństwa), Auggie Kirkaptrick (kucharz, alkoholik próbujący żyć w abstynencji), Lauren Yung (studentka medycyny, przez brak pieniędzy na czesne dorabiająca jako prostytutka), David Breck (bezrobotny, bogaty chłopak z trudnym dzieciństwem), Riley Richmond (nauczycielka pierwszoklasistów, zmagająca się z problemami narzeczeństwa z Jonahem) oraz Jonah Miller (początkujący twórca filmowy, żyjący swoją pasją i próbujący zaistnieć w branży).

W życie młodych mieszkańców są zamieszani także jego starzy mieszkańcy: Sydney Andrews (właścicielka Melrose Place, która szybko zbudowała rodzinny klimat w budynku i równie szybko go zburzyła), Jane Andrews (właścicielka butiku, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąc sukces w branży mody), Michael Mancini (lekarz medycyny, przewrotny i podstępny zawsze stawiający na swoim), Jo Reynolds (fotograf, jedyna uczciwa osoba wśród wachlarzu ciemnych charakterów) oraz Amanda Woodward (właścicielka agencji reklamowej, dla której interes jest cenniejszy niż życie i wszelkie wartości).
Rozwiązanie wątków

Okazuje się, że Sydney została zamordowana przez Vanessę, żonę Michaela, która była zazdrosna o romans Sydney i Michaela – owdowiały Michael próbuje znów po latach wrócić do Jane, ale ta go odsyła. Natomiast obraz poszukiwany przez Amandę znajduje przez przypadek Ella w jednym z mieszkań Melrose Place – ostatecznie Amanda zostaje aresztowana za sprzedaż obrazu, a Ella tryumfuje.
Ekipa realizacyjna

Darren Star – pomysł pierwowzoru serialu
Darren Schwimmer, Todd Slavkin – pomysł pierwowzoru serialu
Alfred Sole – scenografia
Darren Schwimmer, Todd Slavkin, Darren Star – scenariusz
Davis Guggenheim, Greg Beeman – reżyseria
Darren Schwimmer, Todd Slavkin, Greg Beeman – produkcja

Obsada główna – w porządku alfabetycznym

Katie Cassidy – Ella Simms – 2009–2010
Colin Egglesfield – Auggie Kirkpatrick – 2009
Stephanie Jacobsen – Lauren Yung – 2009–2010
Jessica Lucas – Riley Richmond – 2009–2010
Michael Rady – Jonah Miller – 2009–2010
Ashlee Simpson-Wentz – Violet Foster – 2009
Shaun Sipos – David Breck – 2009–2010
Victor Webster – Caleb Brewer – 2009
Nick Zano – Drew Pragin – 2010

Obsada pozostała – w porządku alfabetycznym

Kevin Alejandro – Anton V – 2009
Brooke Burns – Vanessa Mancini – 2009
Billy Campbell – Ben Brinkley – 2010
Kelly Carlson – Wendi Mattison – 2009–2010
Jenna Dewan – Kednra Wilson – 2009
Bill English – Owen Anderson – 2010
Adam Kaufman – Toby – 2009
Nail Matter – Rick – 2009
Melissa Ordway – Morgan McKellan – 2010
Nicholas Gonzalez – Detective James Rodriguez – 2009

Obsada gościnna [z pierwowzoru spin-offu] – w porządku alfabetycznym

Josie Bissett – Jane Andrews – 2009–2010
Thomas Calabro – Michael Mancini – 2009–2010
Laura Leighton – Sydney Andrews – 2009–2010
Heather Locklear – Amanda Woodward – 2009–2010
Daphne Zuniga – Jo Reynolds – 2009–2010

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezony.

Sezon pierwszy: 1992-1993
Podczas pierwszego sezonu show był dość poważny dramat seryjny z wątków low-key, a koncentruje się na jak młodzi ludzie przychodzą do Los Angeles, aby zrealizować swoje marzenia. [1]

Seria została wprowadzona z cross-over historii z Beverly Hills 90210 z udziałem Kelly Taylor Jennie Garth) realizuje Melrose Place rezydenta Jake Hanson (Grant Show), A walczy robotnika ręczne i bad-boy biker. Jake pojawił się w ostatnich dwóch odcinków Beverly Hills 90210 z drugiego sezonu, a Kelly pojawiła się w pierwszych trzech odcinkach Melrose Place; Jake ostatecznie zrywa potencjalnego romansu ponieważ zarówno różnice wieku i jego niezdolność do popełnienia do niej. Tori Spelling pojawił się także w pierwszych dwóch odcinkach Melrose Place jako jej Beverly Hills 90210 znaków Donna Martin i Brian Austin Green pojawił się także w pierwszych trzech epizodów, jak David Silver, podobnie jak Ian Ziering jako Steve Sanders.

Michael Mancini (Thomas Calabro) i Jane Andrews (Josie Bissett) były pierwotnie stabilna para w budynku mieszkalnym, z Michael pracuje jako kurator budowlanego i sympatyczny i szanowany lekarz w Wilshire Memorial Hospital, i Jane pracuje jako początkujący projektant mody . Ich sąsiedzi byli współlokatorami Alison Parker [2] (Courtney Thorne-Smith) i Billy Campbell (Andrew Shue). Alison była recepcjonistka w reklamy D & D, lokalnej firmy reklamowej, Billy walczy pisarza, który wiąże koniec z końcem, pracując jako nauczyciel tańca, taksówkarz, pisarz dla lokalnej gazety i sprzedawcą mebli przed lądowaniem na stałym stanowisku pisania w magazynie Escapade pod koniec sezonu. 1. Alison i Billy później rozpoczął się romans. Matt Fielding (Doug Savant), był gejem pracownik socjalny, który nie miał życia miłosnego w pierwszym sezonie, a jego jedyną zauważalną fabuła w pierwszym sezonie był seksualny pozew dyskryminacja on złożony przeciwko pracodawcy w Halfway House, gdzie zgłosił się na ochotnika.

Inne oryginalne członkowie obsady byli Rhonda Blair (Vanessa A. Williams), instruktor aerobiku, a jej współlokator, blond, początkujący Southern Belle starlet Sandy Louise Harling (Amy Locane), który moonlighted jako kelnerka w barze o nazwie Shooters, które posłużyły jako na grupy hang-out miejsca. Ten ostatni został napisany po 13 odcinków, kiedy uprawnienia-że-decyduje nie byli zainteresowani tym, aby stale zająć jej Pursuits aktorskie. Rhonda został usunięty po pierwszym sezonie, kiedy zaręczyła się do bogatego przedsiębiorcy restaurację o nazwie Terrence Haggard (John Marshall Jones).

Na początku serialu metę fotograf Jo Reynolds (Daphne Zuniga) przyjechał z Nowego Jorku, aby uciec jej alkoholowy byłego męża. Trudny Jo była zgodna z Jake’a, a dwa będą cieszyć się na nowo, od-znowu romans, utrzymywał się przez cały, czy są one romans w momencie, czy nie.

Producenci stanęli przeciętnych ocen i próbował zreorganizować serię w pierwszym sezonie. Nastąpiło to w formie pierwszego sezonu przybycia dynastii i TJ Hooker absolwentka Heather Locklear jako uparty, bezwzględny i stanowczy Amanda Woodward, który pracował jako ambitnego dyrektora artystycznego na reklamy D & D i stała się powierniczką Alison po tym jak otrzymał awans. Początkowo pomyślany jako gość wysokim profilu, Locklear została zachowana w serialu na stałe, ale dotrzymała “Special Star Guest” rozliczeń w całym serialu całego nakładu. Amanda wkrótce rywalizował z Alison dla uczuć Billego i został wiceprezesem do reklamy D & D i miał sprawy z kilku męskich mieszkańców. Jej zjadliwy jedno-wkładki, i sexy “power dressing” szafę przyczynili się do Melrose winnej przyjemności dla wielu milionów widzów na całym świecie. Spektakl stał się mniejszy epizodycznej serii, a bardziej z opery mydlanej z obecnymi, przeplatane, opowiadań mrocznych, zaczynających się od romansu Michaela Mancini, dzięki jego samotna, ale bezwstydni, współpracownika Kimberly Shaw (Marcia Cross) i romans Alison jest z Żonaty mężczyzna, który ją pokochał, ale zakończył się związek, który następnie ostatecznie śledzi jej początek w sezonie jednego finału. Pierwszy sezon zakończył się z Alison i Billy przychodzi razem jako para, a Michael rozszczepianie Jane nawet gdy Jane w końcu odkrył swoją niewierność z Kimberly, a odkrycie, że Amanda poroniła dziecko Billy’ego i zakupiła kompleks apartamentów, wniesiona przez miłość trójkąt pomiędzy jej, Billy i Alison.
Sezon drugi: 1993-1994
Sezon 2 okładka DVD

Jako drugi sezon rozpoczął, Jane rozwiedli Michaela, który później się zaangażowany do Kimberly, a następnie miał romans z niedojrzałym i nieodpowiedzialnym młodsza siostra Jane Sydney (Laura Leighton). Sydney został przedstawiony jako się dość intrygant chaotycznej, często przechytrzył i dwukrotnie przekreślony przez innych, zmuszając ją do nierozważnego pracy, takich jak prostytutka, a później do zdejmowania. [3] Pracując w Shooters jako kelnerka, Sydney został wprowadzony przez współpracownika do Lauren Ethridge ust Kristian Alfonso), znany madam Hollywood, który zwerbował Sydney do jej pierścień call girl. Dyskomfort z powodu pracy, Sydney zamknąć, ale wkrótce został aresztowany za nagabywanie. Michael wyskoczył ją z więzienia i wykorzystała ten szkodliwy informacji do szantażowania Sydney zerwać Jane i jej najnowszy zainteresowanie miłość, jej rozwód adwokat Robert Wilson (Steven Eckholdt).

W podłe i złośliwy historie zaczęły się nagrzewać, gdy pijany Michael rozbił swój samochód, wysyłając do niego i Kimberly upadki w dół wąwozu. Zły, Kimberly matka martwi przysłał wiadomość, że jej krytycznie ranny córka zmarła w placówce medycznej w Ohio. Michael wymykał potencjalnych opłat zabójstwo gdy Matt sfałszował wyniki Michaela alkoholu we krwi badania w szpitalu. Warszawa używane tę informację do szantażu Michaela na poślubienie jej, pomimo protestów jej siostra Jane, co doprowadziło do Catfight w Melrose Place jako Jane puli odkrywa Sydney kradzież suknię ślubną rodziny. Sydney plany zostały udaremnione szantażował Michaela kiedy Kimberly później pojawił się, żyje i dobrze, ujawniając, że jej matka kłamała, aby utrzymać Michael z dala. Kimberly zwracane jako bardziej bezlitosny, jednostki niestabilnej, z jej poczytalności zaszkodzić operacji mózgu i jej wypadku. Ona odzyskane Michaela jako jej własne, a wreszcie ujawnił swoje pragnienie zemsty na nim, zabijając go. W jednej z serii “momentach najbardziej znanych, Kimberly zdejmuje perukę przed lustrem przedstawić makabryczne blizny pozostawione z pijanym wypadku samochodowym.

Później w serii, Sydney przejął pierścienia połączeń dziewczyna Lauren Ethridge, kiedy Lauren był w więzieniu oskarżani. Kiedy Lauren został zwolniony, ona wyparła Sydney i zażądał wszystkich zysków ze swojej agencji towarzyskiej, a ona został uwięziony. Sydney został zmuszony do podjęcia pracy jako striptizerka, aby uzyskać pieniądze, a później jako prostytutka ulicy, na spłatę Lauren. Sydney został zaatakowany i pobity na ulicy przez niektórych Streetwalkers niskiej życia i skończył w szpitalu, gdzie intrygi i manipulacji Kimberly zatrudnionych ją w ramach jej programu zabić Michaela, którego ona winę za wypadek samochodowy, który pozostawił ją fizycznie i emocjonalnie okaleczony.

Na początku sezonu, Matt stracił pracę po połowie dom pracował w zamknięty. Michael następnie zorganizował Matt pracować w szpitalu, Wilshire Pamięci, w zakresie usług społecznych. Nie Matt spotkali i zaprzyjaźnili się rosyjski imigrant z lekarzem nazwie Katya Petrova (Beata Poźniak). Katya pokazał romantyczną zainteresowanie Matt na początku, ale Matt nie odwzajemnia jej uczucia. Matt powiedział Katya, że ​​był gejem i dwie zostali bliskimi przyjaciółmi, a kiedy Katya groziło wywiezieniem Matt zaproponował ją poślubić. Widziała lepszą okazję do jej pięć-letniej córki Nikki (Mara Wilson) w Ameryce i czy Matt żonaty Katya, ona i jej córka mogła pozostać w Ameryce. Matt zgodził się na transakcję, ale uznał, że jego “małżeństwo” z kobietą utrudnia jego życie intymne. Kiedy Katia podróżował do Rosji, aby odwiedzić rodzinę, ona postanowiła zawiesić i że jej córka przesyłane z powrotem do niej, uwalniając w ten sposób emocjonalny Matta z ich aranżacji. Później, w sezonie, Matt stał się romans z Jeffrey Lindley (Jason Beghe) i zamknął US Navy oficera, którego wybór pozostaje prywatny nie nie odpowiadał także z Mattem, który był szczerze o swojej seksualności. Matt przekonał Jeffrey aby “wyjść” na temat jego orientacji seksualnej, a wkrótce pożałował, kiedy Jeffrey został zwolniony z miastem usług i lewo wkrótce potem z tego powodu.

Jake kupił walczącą warsztat motocyklowy, który wkrótce spłonął w pożarze, który został przypadkowo uruchomiony przez Amanda. Jake nigdy nie dowiedziała się, że Amanda była pośrednio odpowiedzialni za ogień, ale wynik widziałem go kończąc swój romans z Jo jako zakończenie działalności ich relacji pogorszyły romantyczny koniec. Jake następnie stał się romans z Amandą i miała ojca, Palmer Woodward (Wayne Tippit), oferują Jake praca jako mechanik. Jake szybko odkrył, że Palmer był zamieszany w oszustwa sprzedaży powielane samochodów jako oryginalne i został zmuszony przez FBI do pomocy w ich aresztowaniu Palmer.

Jo stał się romans z rzekomo niewinnego ex-con i byłego liceum płomienia Reed Carter (James Wilder), który pracował na statkach, gdzie potajemnie przemycanych narkotyków. Odkrycie Jo jego zapas doprowadziły Reed porwać i torturować ją na łodzi na środku Oceanu Spokojnego. Jo zabity Reed zemsty, a później dowiedziałem się, że była w ciąży z jego dzieckiem.

Co do Alison i Billy, ich romans przez cały sezon miał różne wzloty i upadki. Alison spotkał i miał związek z Stevem McMillian (Parker Stevenson), uroczym przedsiębiorcy, który stał się nowym klientem Reklama D & D po Amanda stał wiceprezes spółki. Alison próbował stworzyć Jo ze Stevem, aby utrzymać jej zainteresowanie Steve stłumione, ale trudno było zachować swoje romantyczne uczucia do niego do siebie. Ostatecznie Steve opuścił miasto pracy w Europie, a Alison i Billy pogodzić. W międzyczasie Billy wzrosły w szeregach firmy magazynu Escapade pracował dla i podjął pracę w Nowym Jorku, które wprowadzają dodatkowe obciążenie dla jego relacji z Alison, ale wrócił do Los Angeles, aby zaproponować Alison.

Pod koniec sezonu, natomiast do czynienia z jej trudnego romansu z Jake i stara się uruchomić Reklama D & D pod jej postawę agresywną i złośliwy, Amanda miał nieprzyjemne spotkanie z jej długo w separacji matki Hilary Michaels (Linda Gray), który był prezesem z najwyższej linii agencji modelek o nazwie Models Włączone (co doprowadzi do spin-off serii Models Inc.) Jo zapoznał się z jednym z modeli z firmy Hilarego, imieniem Sarah Owens (Cassidy Rae), którego ona pomogła wydostać się z toksycznym związku. Hilary poprosił Amandę zatrudnić jej urocze (ale bardzo kombinuje) Chas narzeczonego (Jeff Kaake) w D & D. Zrobił seksualne zaliczek Amanda, co spowodowało jej wypalania go. Wygląda to tak, Amanda miały korzystać z niego, Chas użył zwolnienia złożyć pozew przeciwko Amanda i jej towarzystwie. Hilary w końcu poznał prawdę o intencjach Chas i był wykonany sędziego na rozprawie świadoma swego odkrycia – skutecznie kończąc sprawę na korzyść Amandy – ale ten ostatni nie może wybaczyć matce, Hilary i lewo, aby rozpocząć spin-off w Melrose – Modele Inc

Alison i Billy zaręczył i planuje ślub ustawiony w budynku dziedzińca. W dniu ślubu, jednak, jak ojciec Alison była przytulając ją przeżyła retrospekcje z dzieciństwa i zdał sobie sprawę, że jej koszmary ścigany jest były w pamięci fakt swego ojca molestował ją jako dziecko. Alison uciekł przez okno tuż przed ceremonią i uciekł z wesela i Billy i zrobiła jej drogę do San Francisco, aby zobaczyć jej siostra Meredith, który był także nadużywane przez ich ojca. Sezon opakowane z psychotycznym Kimberly, ubrany w krótkie blond perukę, bieganie Michaela w dół z samochodem Jane and Jane coraz aresztowany za przestępstwa.

Sezon trzeci: 1994-1995
Do początku wysokooktanową sezonu trzeciego, seria stała się jeszcze bardziej mroczna i Downbeat bardziej złośliwy wątków i bohaterów cynicznych. Sceptycyzm, chciwość, zazdrość, podejrzliwość, wymuszanie, niewierność i zdrada m.in. stał Wspólnym tematem wszystkich opowiadań, a także każdy nowy znak, który wprowadza okazał się łotrem psychotyczne pewnego rodzaju, co dodatkowo zwiększyło liczbę widzów jak Melrose Place stał się Dark “guilty pleasure” ze wszystkimi jej postaciami, albo za czarne charaktery, jak i poszkodowanych.

W otwarciem sezonu, Jane, a potem Sydney, są obwiniane za trafienie Michała i od nieszczęśliwych wypadków biegu, pozostawiając go z amnezji i Kimberly, prawdziwym winowajcą, całkowicie uciec z przestępstwa. Choć Michael w końcu odzyskuje pamięć i realizuje Kimberly była jego próba zabójca, para pogodzić i wkrótce poślubić w impulsywne ślub w Las Vegas.

Jo w ciąży dostaje uwikłany w walki areszcie z rodzicami zimnych i mściwy Reeda, którzy chcą przejąć wnuka od kobiety, która “zamordowanego” ich syna. Kimberly wydaje się pomóc Jo spiskują udawać dziecka śmierci tak, że Jo może uciec i żyć w anonimowości ze swoim dzieckiem, ale, po niedawno dowiedziałem się, że nie jest w stanie ponosić własne dzieci, Kimberly rzeczywiście kradnie dziecko z Jo i zaczyna podnieść mu się. Gdy Jo zgłasza je do szefa Wilshire szpitala personelu, bezwzględny i conniving Dr Peter Burns (Jack Wagner), relents Michael i zwraca dziecka. Rozwścieczony, Kimberly informuje woźniców (reed rodzice), że dziecko Jo jest żywy, a Carters zatrudnić nianię ukraść dziecko z Jo. Po śledzenie ich i coraz postrzelony w plecy dla swoich kłopotach, Jo ostatecznie zdecyduje się dać jej syna do adopcji.

Matt nadal pracuje na usługi społeczne w Wilshire Hospital. Na krótko wrócił razem ze swoim byłym kochankiem, Jeffrey Lindley, który objawił mu, że został zwolniony z Marynarki Wojennej USA, kiedy odkrył, że był nosicielem wirusa HIV. Matt wkrótce pogodzić się z Jeffrey chcą żyć przez resztę życia jako całości, jak mógł, i rozpadł się w połowie sezonu. Później, w sezonie, Matt związał się z lekarzem, Paul Graham (David Beecroft), nowy chirurg w szpitalu, który jest w ukryciu … i jeszcze ożenił się z kobietą. Ale w szokujący finał sezonu, Paweł kończy się zamordowanie swojej żony i starannie ustawić Matta się jako sprawcy.

W tym sezonie, Sydney przekształcona z bycia uwodzicielski i przebiegły vixen do ofiary, do której jedno złe zdarzenie po drugim stało. Ona nigdy nie była w stanie oczyścić się do zamachu na Michaela na koniec sezonu 2 i każdy traktuje ją z wrogości i podejrzliwości w czasie trwania serii. Po wysłaniu pierwszy więzieniu, a potem do szpitala psychiatrycznego przez Jane, która błędnie uważa się, że Sydney był szalony, wyszła wydana przez Jane w programie wydania pracy, zgodnie z nią. Ale Sydney skończył zdobycia niechcianą uwagę Chrisa Marchette, australijski biznesmen związany z Jane. Chris był również zboczeniec i socjopatą, który stworzył seksualne przechodzi w Sydney, nawet atakują ją w Shooters jedna noc, a zawsze zaprzeczał któregokolwiek z jego popełnienie przestępstwa do Jane i inni. Chris ostatecznie sprzeniewierzył większość pieniędzy firmy Jane i uciekł z kraju po trwonienie wszystkie pieniądze przez hazardu w Las Vegas z Sydney jako zakładnika.

Sydney powrócił do pracy jako kelnerka na strzelców, gdzie rosły bliżej Jake. Jednak ich związek rozpadł się, kiedy Jake odkrył, że Sydney spał z Chrisem mimo że tylko zrobił to, aby uchronić go od ataku dokonanego przez jednego z posse Chrisa zbirów. Pech Sydney kontynuował, kiedy reklamowane współlokatora do opłacenia jej czynszu, a młoda kobieta o imieniu Rikki (Traci Lords) przeniósł się w Rikki, jednak okazała się inna conniving socjopatą, którzy manipulowali Melrose gang do myślenia Sydney niszczył ich mienie i posiadłości i zachęca do przyłączenia się do Sydney kult prowadzony przez Martina Abbott (Remy Zada). Jako Sydney sobie sprawę z skrętki charakter kultu, poprosiła, aby odejść, ale została porwana i ostatecznie uwolniony przez Jane i Jake. Sfrustrowani romansu powstającej między nimi dwoma, Sydney powrócił do swoich intryg sposobów, by z powodzeniem łamiąc dwa up. Wkrótce potem, Sydney wróciłem zarówno Michała i Kimberly o wyłudzanie pieniędzy od nich nad ich małżeńskich problemów i używał go przejąć kontrolę nad branży projektowania Jane. Jane zagrał Sydney w swojej własnej grze, jednak skutecznie wyparła ją z działalności w chytry oszustwa własnym. Ale jak sezon trzy zbliżała się do końca, biznes Jane poszedł do wykluczenia, prowadząc ją do kolejnego ruchu zawodowego – MacKenzie Designs Hart, gdzie szybko związał się z współwłaściciel Richard Hart (Patrick Muldoon).

Jake kupił łódź zmarłego Reed Cartera, tylko o jego zniszczeniu, kiedy uciekinier ojciec Amandy Palmer, powrócił wykreślenie go zamordować za utratę swój biznes, a wynajęcie zabójcy umowy o nazwie Bretania (Kathy Ireland), aby zrobić czynu. Jednak Bretania miała swój własny plan – zabić Palmer i uciec z wszystkich pieniędzy Palmera dla siebie i Jake. Kiedy ten ostatni odmówił, Brittany wybuchła łódź, pozornie zabicie Jake’a. Jednak w następnym odcinku okazało się, że Jake skoczył za burtę realizacji planu, a później został uratowany na morzu. Następne przedsięwzięcie Jake’a kupowałem lokalną hangout, strzelanki, z 50.000 dolarów FBI przyznało mu za pomoc w ich przypadku Woodward Palmer, który najwyraźniej doprowadziło do off-screen aresztowania Bretanii i odzyskiwania nieuczciwie zdobyty pieniędzy Palmera.

Pod koniec sezonu, Jake godzi z Jo na krótko przed ponownym połączeniem z jego auto mechanik przyrodniego brata, Jess (Dan Cortese), kiedy ich matka zmarła w jego stanu rodzinnego miasta Waszyngton. Jess po Jake’a z powrotem do Los Angeles i od razu wyruszyć na przenikać życie Jake’a, najpierw angażuje się z Jo i ustawienie Jake’a do zastrzelony w rozboju na Shooters tak Jess może przejąć biznesu Jake’a dla siebie. Choć Jo początkowo nie wierzą twierdzenie Jake’a, że ​​Jess ułożone strzelaninie, kiedy ona sama wątpliwość Jess o tym, jak mógł sobie pozwolić, aby kupić pierścionek zaręczynowy i zaproponuje do niej Jess zareagował gwałtownie, która doprowadziła do dwóch braci walczy i spada poza krawędź Plac budowy w trzecim sezonie Cliffhanger.

Niechęć do małżeństwa Alison Billy po objawieniu o ojca doprowadziła do Billy’ego kończąc związek natomiast Alison opuszczone do alkoholizmu. Wyświetlanie swoją troskę o Alison, Billy załatwił jej iść na odwyk po jej alkoholizm zstąpił do szokujących poziomów. Billy też rozpoczął pracę w D & D w trzecim sezonie jako copywriter. Amanda zaangażował się Wilshire Pamięci szef sztabu Peter Burns, który pomagał Amanda przejąć D & D poprzez zakup akcji zapasów, co spowodowało Prezesa D & D Bruce Teller (Stanley Kamel) wypierane i popełnia samobójstwo, co doprowadziło do Amanda biorąc jego miejsce. Ale potem, Peter potajemnie spiskował, by zdjąć Amandę na prezydenta D & D więc jego dawna dziewczyna, Caitlin (Jasmine Guy) mógłby zająć jej miejsce. On nawet posunął się do próby zabicia Amandę na stole operacyjnym w fałszywej ataku wyrostka robaczkowego aż Michael przyszedł jej na ratunek i Piotr został aresztowany.

Amanda później odkryła, że ​​cierpi na chłoniaka, powodując jej stracić pracę jako prezes D & D, z Alison służąc jako jej upragnieniem wymiany. Ale Alison, nie mogąc sobie poradzić z tą nagłą zmianą ruchu kariery, nie mógł poradzić sobie z pracą i stał się czarnym charakterem, kiedy rozwinął ten sam agresywny, Take-no-więźniów, asertywnej postawy, które ona pretensję w Amandy. Michael zaczął spadać do Amandy służąc jednocześnie jako swojego lekarza i mieli krótki romans-enraging coraz bardziej niestabilny Kimberly. Amanda odrzucone Michaela postępy raz jej zdrowia został przywrócony, a ona kładzie swoje energie z powrotem do odzyskiwania swój status w D & D, połączenia sił z upstart i conniving intern Brooke Armstrong (Kristin Davis) do obalenia przytłoczony Alison jako prezydent. Brooke zaangażował się z Billym, ale Alison z drogi w fortel, który wysłał ją do pracy w Hongkongu. Po pomoc Amanda wyrugować Alison z D & D, Brooke (nic dziwnego) rozpoczął spiskowanie w celu obalenia Amanda też tak Brooke mogła przejąć D & D wszystkim dla siebie. Brooke wychodzi za mąż za Billy’ego w finale sezonu, mimo Alison przerywa ceremonię błagać Billy na kolejną szansę.

Kimberly, po doręczeniu papierach rozwodowych, wykreślona zemstę Michael po raz kolejny najpierw ustawiając go za napaść ją. Michael wyskoczył z więzienia przez Petera Burns (po odbyciu krótkiego więzienia do zamachu na Amandy), który potrzebował Michała i pomoc Kimberly w poświadczeniu lekarskiej w fiasku Amanda, aby go zachować swoją medyczną licencję. Peter uwieść Kimberly w romans, by ją przyjąć jego boku. Gdy komisja lekarska pozwala Peter go, jego prawdziwe motywy stają się widoczne dla Kimberly, w końcu popychając ją na krawędzi, a popychany przez demonicznych wizji w jej umyśle, rośliny cztery fire bomby w kompleks apartamentów w emocjonującym trzecim sezonie Cliffhanger zniszczyć Cały budynek mieszkalny i wszyscy w nim. Uwaga: z powodu zamachu w Oklahoma City, który wystąpił kwietnia 1995, jeden miesiąc przed Cliffhanger maja rzeczywisty zamach nie miało miejsca na ekranie (w Ameryce) aż do początku czwartego sezonu.
Sezon czwarty: 1995-1996
Sezon 4 okładka DVD

Picking up gdzie trzecim sezonie skończył, Kimberly wyrusza straszny i spektakularna seria wybuchów, które niszczą połowę Melrose kompleks apartamentów. Potencjalny nowy Jane szef i żona Richarda Harta zostanie zabity i Alison czasowo traci wzrok. W tym sezonie, Peter i Michael dostał, tworząc swoją własną prywatną praktykę, zwanego Mancini-Burns, przy Wilshire Urzędów szpitalnych.

Jess zmarł jesienią na placu budowy, pozostawiając Jake boryka się z poczuciem winy. Jake później spotkał i shacked się z Shelly Hanson (Hudson Leick), Jess “ex-żona, która przybyła do miasta dla Jess To pogrzeb, a Jake dał Shelly pracę w Shooters. Ale jak się spodziewano, Shelly (tak jak Jess wcześniej) miał plan i planowali ukraść wszystkie pieniądze Jake’a i pogrążą go finansowo zemsty za to, co widziała, jak Jake zabicie byłego męża. Program Shelly w prawie pracy, dopóki Jake wised do niej i po jej próbowali zamordować go, stonowane ją i został aresztowany.

Matt w końcu został uniewinniony w żony Pawła w morderstwie gdy Paweł przyznał się do zbrodni przed śmiercią po postrzelony przez policję. Ale Matt stracił pracę z powodu prawnej zdarzenia, w którym Michael podszedł Matt i przekonał go, aby pozwać swojego byłego szefa, Calvin Hobbs (Francis McCarthy), Wilshire szefem sztabu, który przejął z powrotem w trzecim sezonie jako zastąpienie Piotra. Z pomocą gejów / lesbijek obrony lidze, Matt przeszedł i wygrał proces sądowy, a także dużą sumę pieniędzy. Matt później wykorzystane te pieniądze w swojej osadzie, aby zapisać się szkoły medycznej i wziął inną pracę tyłu w Wilshire szpitalu jako stażysta.

Kimberly została uznana za szalony przez sąd bombardowania i zamknięty w domu wariatów. Piotr zwraca szczególną uwagę na nią, odsłaniając do Sydney, że jego koncern wynika ze wspomnień siostry teraz już zmarłym, którzy ponieśli podobne problemy psychiczne. Kimberly odkrywa, że ​​jest namówił do działań brutalnych i morderczych wizjami człowieka o imieniu Henry, a matka Kimberly przyznaje, że Henry był kiedyś ich rodziny ogrodnik, którego Kimberly, potem dziecko, zasztyletowany, kiedy szedł na niego próbuje zgwałcić jej matka. Kimberly jest uwalniany areszcie ochronnym Piotra, ale staje się samotny, kiedy zaczyna poświęcać swój czas na nowo rozpalić swój romans z Amandą.

Alison ostatecznie odzyskała wzrok, dostała stary plecami pracy w D & D Advertising, a zaangażował się i ożenił się z Brooke ojca Hayley (Perry King), a wkrótce zarówno Brooke i Hayley ingerować małżeństw nawzajem. Hayley w końcu odkrył, że jest finansowo zrujnowany i podczas podróży z Alison, że tonie po upadku ze swojego jachtu, kiedy był pijany. Małżeństwo Brooke i Billy jest skalisty od początku z powodu zazdrości i jej okrucieństwa nad Alison, i Billy grozi ją opuścić, gdy odkrywa, kłamała na temat ciąży i poronienia. Oni pogodzić gdy Brooke próbuje popełnić samobójstwo, ale Billy opuszcza ponownie na dobre, kiedy nie może pogodzić się z maniakalną i psotny zachowania Brooke dłużej. Brooke umiera po przypadkowo spada pijany w Melrose Place basenu, głowę spada na skale, a ona topi nieprzytomny w wodzie. Billy jest nawiedzany przez jej śmierci i stara się zachować jej “pamięci” przy życiu przez naśladowanie jej osobowość w swoim życiu zawodowym, stając się bezlitosny, złośliwy i mściwy.

Amanda odkrywa ona sfałszował jej własne roku śmierć temu w Miami ucieczki jej gwałtowne męża Jacka (Antonio Sabato Parezi Jr), biznesmen z przyłączami mafii, który teraz śledzi ją w LA i ginie w wypadku, po próbie odzyskania Amandę jako jego . Krótko po tym, Amanda spotyka się ze swoim dawnym miłości pierwszej, Jacka brat Bobby (John Enos III), a wysypiska Petera dla niego. Peter wkrótce angażuje się Alycia Barnett (Anne-Marie Johnson), który był prawnikiem Matta w sytuacji Pawła i dwie także spiskowali do ruiny Bobby aby Alycia może przejąć kontrolę nad kablowej Bobby’ego telewizyjnego imperium spółki, a potajemnie, więc Piotr mógł wygrać Amanda powrotem. Bobby odkrywa dwulicowość, a podczas ataku Alycia w biurze Piotra, ona przypadkowo powala go na wieżowiec okna do jego śmierci. Piotr został aresztowany za zbrodnię, a prawdziwy zabójca, Alycia, zmarł, gdy jej samochód gwałtownie koliduje ciężarówkę podczas gdy próbowała opuścić miasto.

Kimberly i Michael pogodzić się i za mąż, ale jej zdrowie psychiczne zaczyna się rozkładać po raz kolejny, a ona rozwija wielu zaburzeń osobowości, często powracając do osobowości danego ’50s ery gospodyni o imieniu Betsy Jones, który miał tendencję do stawania gwałtownie złość. Podczas jazdy z Piotrem na posterunek policji, aby dać jej oświadczenie, jego alibi na noc Bobby zmarł, Kimberly wsuwa z powrotem do Betsy trybie i porywa Piotra i zabiera go do szpitala psychiatrycznego, gdzie blokuje go w akcie zemsty za wcześniej zadeklarowała, że ​​jej szaleństwo.

Po przełamaniu się z Jake, Jo zaangażował się Richard Hart, tworząc przepaść pomiędzy nią i Jane. Jane udawał uwieść Michała, aby Richard zazdrosny, irytujące Sydney, który próbował sabotować Jane przez wybijanie jej drinka z recepty pigułki, przypadkowo powoduje jej cierpieć udar, pozostawiając Jane sparaliżowany po jednej stronie. Jake staje się sprzymierzeńcem w tym czasie, a on i Jane zaczęła relację jako Jane odzyskuje. Ale w podróży służbowej do Nowego Jorku, Richard bije Jane górę iw złości niespodziewanie zrywa z Jake i wyrusza na zemścić się na Richarda.

Jeśli chodzi o Matta, pomiędzy medycznych klas szkolnych i internowania w Wilshire, poznał i rozpoczął romans z Alanem Ross (Lonnie Schuyler), w aktora Hollywood film, który zamknął. Wybór Alana pozostać prywatna o ich romansie nie pasował dobrze z Mattem out-and-dumny, zwłaszcza po Alan rozpoczął okłamywanie społeczeństwa na temat jego orientacji seksualnej, ponieważ czuł, że ujawnienie jego homoseksualizmu spowoduje, żeby być na czarnej liście w filmie Hollywood przemysł. Sfrustrowany, Matt rozpoczął romans z innym mężczyzną o imieniu David (Rob Youngblood), który przyjął starą pracę Matta w zakresie usług społecznych na Wilshire Hospital, za plecami Alana. Matt ostatecznie zerwał z Alanem po tym jak odmówił wyjścia z ukrycia o ich romansie, a Matt później zerwał z Dawidem nad jego winy nad oszukuje Alana. Następnie Matt zaczął brać tabletki lek przeciwbólowy, kiedy nabawił się zapalenia opon mózgowych od pacjenta, jak i sezon dobiegł końca, on spokojnie się narkoman w kradzież tabletki z szafki medycyny szpitala do radzenia sobie z wszystkich niepowodzeń był stojących w życiu .

Pod koniec sezonu, Jo rozpoczął współpracę z jednym z medycznego Matta szkolnych profesorów, Dominick O’Malley (Brad Johnson), który pomógł jej opiekę nad chorą Matt, a także pomógł Jo z jednym z starych przyjaciół Sydney szkolnych, który był w oblubieńcza przypadek nadużyć. Kiedy dr O’Malley powiedział Jo, że jedzie do Bośni jako część systemu Lekarze Bez Granic programu, zaprosił ją do niego dołączyć, a ona zgodziła. A jak sezon opakowane, Amanda i Michael wyruszyć na ratunek Piotra z “Betsy” w szpitalu psychiatrycznym; Kimberly wskoczy z powrotem do rzeczywistości przed tumbling off rusztowania i wchodzących w śpiączkę, pozostawiając Piotra znów w więzieniu i bez alibi za zabójstwo Bobby’ego. Billy postanowił wrócić wraz z Alison i szuka pomocy Jake’a do zjednoczenia ich, ale Jake i Alison rozwijać uczucia do siebie zamiast i rozpocząć relację własnych.

W sezonie na ostatnim odcinku, Jane odkrywa, że ​​Sydney był odpowiedzialny za jej mózgu i szantażuje ją pomaga jej morderstwo Richarda. Sydney pozornie zabija Richard z łopatą i dwie siostry pochować jego ciało na polu. Ostatnia scena pokazuje, że Richard jest bardzo żywy jak jego ręka strzela z ziemi jak dwie siostry przyspieszyć daleko w samochodzie ….

Sezon piąty: 1996-1997

Plik: MelrosePlace S5V1 final.jpg piątego sezonu wydawało się, że był moment, w którym serialu szczyt. Detektyw odkrywa Amanda, teraz ożenił się do Piotra i uwięziony za zabójstwo Bobby’ego, że Piotr nie jest tak naprawdę, kto się podaje. Jane i Sydney próbują walczyć martwić prawdy objawionej jest z tego, co stało się z Richardem. Richard wstaje z grobu i zaczyna nękać i groźba dwóch sióstr, nie pozwalając im znać, że jeszcze żyje. Jake i Alison rozpocząć Secret Love-romans za plecami Billego. Kimberly nie pamiętam jej kolację z Piotrem, a jego proces znajduje się zaledwie kilka dni z dala. W tym samym czasie dwa nowe znaki zostały wprowadzone, Taylor McBride (Lisa Rinna) atrakcyjne i sprytne żony Kyle McBride (Rob Estes), właściciel restauracji w Bostonie. Taylor dowiedział się o aresztowaniu Piotra, i udał się do Los Angeles i Melrose w poszukiwaniu odpowiedzi, gdzie wynajętych wolne mieszkanie Jo, i przekonał Kyle dołączyć do niej i przenieść swoją restaurację LA Nieznany Kyle Taylor wydawał się mieć sekret z udziałem Piotra, i IT starć z Amandą wcześnie, którzy natychmiast podejrzewa coś o Taylor.

Richard nadal łodygi Jane i Sydney podczas gdy Samantha Reilly (Brooke Langton), artysta i nowy współlokator Jane kogo ona zatrudnia w swoim nowym sklepie boutique, zaczął podejrzewać, że coś jest nie tak. Richard jest ostatecznie zabity przez policjanta po próbuje strzelać Jane i Sydney w wiejskim sklepie. Policja niech Jane i Sydney odejść z pieniędzmi Richard ukradł z Jane.

Kimberly zaczęła pamiętam obiad i kelner znajduje którzy czekali na nią i Piotra. Peter jest uwalniana jako Taylor zaczęła rosnąć jeszcze bliżej niego. Peter zaczyna pić mocno i spędzić czas w restauracji Kyle’a i Kyle’a. Alison odrzucił propozycję Billy’ego jako Jake i Alison zbliżył. Billy w końcu znienawidzony obu z nich. Jane uczy relacji Jake i Alison i zaczyna działać na jej ból serca, rzucając cegłę przez okno sypialni Jake i Alison, Alison cięcie opon, a następnie uzyskanie krępowania zamówienie przed Jake. Tymczasem Taylor objawił Piotrowi, że jest Taylor Davis, młodsza siostra jego zmarłej żony pierwszego, Beth. Amanda zaczęła tracić luku Piotra jako jego zainteresowania dla Taylor zintensyfikowane.

Megan Lewis (Kelly Rutherford) jest kolejną nową postać, która spełnia Michaela na plaży podczas rankiem biega i szybko zaczyna mieć z nim romans. Michael jest odporny na początku, ale w końcu zgadza się z nim jako Kimberly nie może uprawiać seksu ze względu na rozkaz swojego psychiatry. Michael wkrótce odkrywa, że ​​Megan jest prostytutka, i zażądał, aby mógł być jedynym człowiekiem w jej życiu.

Amanda spotkał się nowy współpracownik w pracy, Craig Field (David Charvet), którego ojciec (Michael Des Barres) jest bezwzględny szef Amandy. Craig dowiedział się, że ma kontrolę nad firmą z woli matki i zaczyna się dokonać rzeczy szorstki dla Amandy. W końcu ojciec Craiga umiera na atak serca po Amanda dowiaduje się, że jego ojciec był zaangażowany w zabójstwo dziadka Craiga.

Michael stwierdza, Megan i Kimberly rozmawia ze sobą i dowiadujemy się, że Megan i Kimberly pracowali razem przez cały czas. Kimberly wynajął Megan spać z Michaelem. Michael sprawia, że ​​Megan zrezygnować z bycia prostytutka i zapewnia ją, że będzie płacić za jej koszty utrzymania. Kimberly dowiaduje się, że ma guza mózgu terminala, a ona ma tylko trzy miesiące pozostały do ​​życia.

Jane uczy ona została przyjęta po próbuje odnaleźć się po tym wszystkim, co wydarzyło się między nią a Jake i Alison. Wkrótce Jane spotyka swoją matkę, Sherri (Donna Mills). Po obrabowany, Jane opuszcza swoją działalność mieszkanie do Sydney, a następnie pozostawia Melrose Place. Wychodzi Jane serii w Odcinek 15: “Ucieczka z Los Angeles”

Alison dowiaduje się, że jest w ciąży z dzieckiem Jake’a, co prowadzi do problemów w życiu. Alison nie jest nawet pewien, czy chce dziecko i po krótkim epizodzie powrotu do D & D, Jake i Alison uderzył w szorstką plaster i Alison wkrótce miscarries i dowiaduje się, że ona nigdy nie może mieć dziecko. Pomimo tego Alison i Jake ożenić.

Stosowanie Matta lek w końcu stała się publicznie wiadoma, które doprowadziły go do wprowadzania programu kuracji odwykowej I wkrótce rozpoczął współpracę z dr Dan Hathaway (Greg Evigan), w otwarcie gejem reżysera rehabilitacji. Się Matt i Dana i otwarty romans początkowo przyjemne, ale szybko okazało się ciemne Dan okazuje się być fizycznie obraźliwych i władcze, co doprowadziło Matt zerwać z nim.

Taylor i Kyle nadal mają kłopoty w małżeństwie po przybyciu do Melrose. Kyle kończy się o jedną noc stoiska z Sydney. Sydney, nadal działa firmę Jane, ma związek z milionera nazwie Carter Gallavan (Chad Lowe), który kończy się po tym jak dowiaduje się o jej powolną miłości Kyle. Krótko Kiedy skończysz, oszusta podróbki artysty wypadków w sklepie w Sydney, pozostawiając ją próbując udowodnić prawdę. Po zakończeniu procesu, Sydney zostaje z niczym i staje con sama artystka.

Michael i Kimberly rozwód jak ona popycha go i Megan razem. Mówi Megan ona planuje zabicie siebie, co prowadzi do wypadku samochodowym rani zarówno Kimberly i Michael. Michael przeżywa po marzenia Megan pociągnięcie go do nieba i Kimberly pociągnięcie go do piekła. Michael obiecuje Kimberly spędzi swoje ostatnie dni z nią i ostatecznie kończy się na seks z nią.

Billy i Samantha tworzą związek po Samantha ma krótką relację z Craig. Ona i Billy w końcu przenieść się razem i wydają się być na dobrej drodze w kierunku małżeństwa aż skazaniec ojciec Samanthy pojawia się, który uciekł z więzienia.

Jake spotyka się i zaczyna spędzać więcej czasu ze swoim synem i byłą dziewczyną po jej mąż ich zostawił. Alison widzi, że to, co Jake naprawdę potrzebuje rodzina, coś, co nie jest w stanie zapewnić. Podróbki Alison powrocie do alkoholu tak Jake mógł opuścić ją. Jake spotyka się z synem, a Alison pozostawia Melrose Place sam (po wyjściu z serii), kierując się do Atlanty, a Jake (także wychodzenia z serii) sprzedaje strzelców kreskowych i przenosi Upstate do Ojai żyć ze swoją byłą dziewczyną i ich syn.

Peter ostatecznie kończy się spać z Taylor i zaczynają romans. Kyle i Amanda uczyć się z tej sprawy i obaj plik o rozwód. Peter zaczyna się Taylor wyglądają i działają jak zmarłej żony. Taylor zaczyna się denerwować i nie myśleć mogła już tego znieść.

Ojciec Samanthy żąda pieniędzy od Billy’ego i Samem i wychodzi na metę. Policja kranu Sam i telefon Billy’ego, aby dowiedzieć się co stało się z jej ojcem.

Michael i Megan wreszcie wyszła za mąż, co czyni ten swój czwarty małżeństwo serii.

Michael Taylor odurzony Piotra przekonać go, że ma padaczkę wściekłość. Michael oszukuje Piotr z szefem Sztabu pozycji przez oszukiwanie Piotra do podpisania umowy. Peter szybko poznaje prawdę i rzuca Michaelowi przez okno, rozcinaniu Michaela ręce chirurga, a potem próbuje wcisnąć Taylor od latarni morskiej, dopóki nie ujawnia mu, że jest w ciąży w dosłownym klifu wisi odcinku końcowym.

Praca w Sydney jako con-artysty nagrzewa się ona działki, by zdjąć Amandę. Sydney spada w dół na spiralne schody i podróbek obrażeń podczas imprezy w D & D. Craig podróbki troska o Sydney zapisać D & D od pozwu, ale prawdziwy związek szybko się rozwija.

Guz Kimberly mózg przechodzi w remisji i próbuje działkę zerwać Michaela i Megan, ale wkrótce umiera (zamykając serię) z kryzysu tętniaka w jej ramionach matki. Amanda traci przyczepność na D & D po Craig i Sydney uruchomienie nowej działalności reklamowej. Craig zamierza Sydney, a ona przyjmuje.

W połowie sezonu, Michael młodsza siostra Jennifer (Alyssa Milano), pojawił się i zaczął powodować kłopoty nie tylko pomiędzy Michałem i Megan, ale wszyscy. Jennifer okazuje się być młoda kobieta, że ​​Kyle miał romans z w Bostonie kilka lat wcześniej, a ona wkrótce próbował zerwać małżeństwo Kyle Taylora, a później jego rosnącą romans z Amandą.

Pod koniec sezonu, zbuntowany nastolatek Matta siostrzenica, Chelsea (Katie Wright), przeniósł się z nim po śmierci ojca. Ale Chelsea obcy matka, Denise (Nancy Lee Grahn), przybył do miasta chcąc opiekę, która doprowadziła do innej sprawie sądu. Po bitwie sali sądowej, Matt uzyskała ostatecznie pieczę nad jego siostrzenicy.

W ostatnim odcinku sezonu, Sydney i Craig ożenił, a Kyle opuścił w połowie wesela znalezienia Amandę, która planuje przeprowadzce do Nowego Jorku, aby rozpocząć od nowa. Amanda i Kyle razem i zaczynają się kochać. Podczas pracy jako kasjerka w sklepie spożywczym, Samantha zostaje wzięty jako zakładnik przez jej ojca, a zakończył się w wysokiej pościgu prędkości z policją.

Tymczasem ślub Craiga i Sydney kończy się przed kościołem, podczas gdy Samantha i jej ojciec mają wypadek samochodowy z policyjnego pościgu. One rozbijają się przez pobliskiego przystanku autobusowego i kosić Sydney w dół, pozostawiając Craig płakać nad krwawym zwłok Sydney. Exit Sydney z pokazu zaznaczone Trzecim głównym zjazdem w tym jednym odcinku samym, a piąta w sezonie.
Sezon szósty: 1997-1998

Do początku szóstego sezonu, pojawiły się oznaki, że seria zaczęła słabnąć, ponieważ liczba systematycznie spada i długoterminowe fani obserwował coraz mniej, ponieważ ludzie uważali, że każdy sezon był dość dużo powtarza, ponieważ wszystkie melodramatyczne, a średnia -uduchowionych mroczne historie stają się coraz bardziej absurdalne i męczące z jego znaków uciec raz po raz z kłamstwa, oszustwa, kradzież, wymuszenie, morderstwo, zdrada, niewierność, a nawet. Kilka z tych samych plotlines z poprzednich sezonów zostały wykorzystane; przyjaciele zdradzał przyjaciół, współmałżonków niewierności ze sobą, oszuści kradną od innych oszustów, mordercy zabijanie innych morderców i uciec z nim, itp. Nowe widzowie szybko odwrócił się jak najbardziej odczuwalne niewiele lub brak zainteresowania oglądania serialu, w którym wszystkie znaki są tylko czarne charaktery. Przez większość pierwszej połowy sezonu, Heather Locklear jest prawdziwe życie ciąża była ukryta od widzów z większości scen Amandy pokazano jej tylko od klatki piersiowej w górę lub ukryte rekwizyty Usytuowany naprzeciwko niej.

Picking up dni po śmierci w Sydney, Craig obwinia Samantha i trzyma jej odpowiada, ale później przeprasza niej. Po rekomendacji Michała, Matt dostaje propozycję nowej pracy pracuje dla kliniki AIDS i przenosi się do San Francisco ze swoją siostrzenicą Chelsea. Przed wyjazdem, uwagi Matt że chciał pożegnać się z każdego, ale “nikt w domu”. Wychodzi Matt serię w pierwszym odcinku sezonu, znakowanie czwarty duży zjazd z pokazu w ciągu zaledwie dwóch odcinkach.

Dwa nowe znaki wprowadzane są do ożywienia serii: gwałtowne usposobienie i mściwy Dr Brett To Coop “Cooper (Linden Ashby) i jego uwodzicielski ex-żona, bogata dziedziczka snobistyczny nazwie Lexi Sterling (Jamie Luner). Centralnym punktem sezonu jest trudne relacje pomiędzy Kyle i Amandę, który wraca do swoich paskudnych sposobów po utworzeniu własną agencję reklamową, Amanda Woodward reklamową. Z Jake Hanson poszedł po sprzedaży swoich strzelców kreskowe, Kyle, przy finansowym wsparciu Amandy, otworzył nowy bar o nazwie Jazz Club górze, który szybko stał się grupy nowe miejsce hangout. Amanda i Kyle ex-żona, Taylor, nadal pozostają wrogami przez cały sezon, gdyż obaj złośliwie próbował spowodować poważne szkody psychiczne i fizyczne ze sobą nad swoimi uczuciami do Kyle.

Po zdobyć romantycznie razem z Amandą osobistego i zawodowego, Kyle ignoruje ostrzeżenia z Jennifer, Michaela, a nawet Taylor, że Amanda nie jest godny zaufania i niezdolny do namiętnych uczuć. Kiedy szósty sezon zaczyna, jeden z mentorów starych Amandy z agencji reklamowej w Nowym Jorku, o nazwie Eric Baines (Jeffrey Nordling), przybywa do Los Angeles na wizytę i zamiast być przyjazny, użył przekupstwa, zastraszania i sztuczek (jak przypadku wszystkie znaki serii) do próby zamknięcia nowej agencji reklamowej Amandy w trosce o szantażu ją do uprawiania seksu z nim. Kiedy Amanda odmówił, Eric poszedł po obu firm Kyle poprzez zakup mieszkań na budowę zarówno restauracja i klub jazzowy, aby zamknąć je w dół, unieważniania tylko wtedy, gdy Amanda będzie miała jedną noc seksu z nim. W trosce o dobre samopoczucie Kyle, Amanda zdecydowała się przyjąć propozycję Eryka, ale jak jest jej zwyczaju, trzymała Niemoralna propozycja Eryka w tajemnicy. Kiedy Kyle dowiedział się, on gniewnie zaatakowany Eric w swoim hotelowym apartamencie tylko kiedy Amanda planuje ich noc, i groził mu śmiercią, jeśli nie cofnął się. Eric następnie podpisał z powrotem na własność klubu agencja, restauracji i jazz do nich i opuścił miasto wkrótce oszczędzając Kyle i Amandy przedsiębiorczością. Ale Kyle stał się wściekły z Amandą, że nie tylko ona przechowywana Eric propozycję ją do siebie, ale poważnie rozważyć przechodzi z nim.

Tymczasem Jennifer próbuje nawiązać romans z Craigiem, ale on nie wydaje się naprawdę zainteresowany rozpoczęciem nowego love story po tragicznej śmierci Sydney. Jennifer w końcu postanowił zrezygnować z Craigiem ale rewiduje i akceptuje ją, ale do tej pory Craig było jasne, że ich związek będzie tylko koncentrować się na seks i nic więcej. Później, Craig wchodzi partnerstwo biznesowe z Michaelem nad wynalazku obejmujący mechaniczny rękawiczki … pomysł, który Michael kradnie z Cooperem i uważa za swój własny. Nic dziwnego, że Michael zdradza Craig za pomocą Jennifer zerwać z nim tak Michael mogłoby zmniejszyć Craiga się jako partner, ponieważ z jego nienasyconej chciwości, Michael chce, aby wszystkie zyski ze sprzedaży rękawiczki tzw Mancini Rękawica “dla siebie, i nie Jennifer z nim również.

Później, Craig atakuje Jennifer po Michael ruin niego, ale ona jest wspomagane przez Billy’ego w walce o jej życie po Billy powodzeniem niszczy nową firmę Craiga reklamową. Craig ucieka, kradnie samochód Jennifer i popełnia samobójstwo, nie mogąc pogodzić się z cierpieniem utraty Sydney.

Peter zakończył romans z Taylor po naukę, że współpracował z Michaelem, w poprzednim sezonie, oszukać go do myślenia, miał rodzaj rzadkiego padaczki do wysunięcia go na szefa sztabu przy Wilshire Hospital. Później Taylor próbował odzyskać Kyle grając na swojej niepewności i jego niestabilnej relacji z Amandą, ale większość jej sztuczek zostały udaremnione raz po raz. Jedna z działek najbardziej dziwaczne było, kiedy Taylor udawał, że była w ciąży z dzieckiem Kyle’a z krótkim schadzki w jego trudnych czasach z Amandą i poszła tak daleko, aby zapytać Michaela do impregnacji ją do jej historia wiarygodne. Taylor w końcu nie zajść w ciążę (ze względu na prawdziwej ciąży Lisa Rinna, która, w przeciwieństwie Heather Locklear-tych nie była ukryta od widzów), ale potem miał przemianę serca i zamiast ujawnił prawdę o swojej ciąży i starał się mieć romans z Michaelem, człowieka, który impregnowane ją.

Na początku sezonu, Billy i Samantha Zaręczyliśmy się i pyta, Craig być jego drużbą, normalnie bo nawet Billy i Craig są rywale w pracy, są najlepszymi przyjaciółmi w życiu. Jak wszystkie wesela w serii, nie gładko i para ma mieć tarcie spada-out po jeden z starych przyjaciół Samanthy, Connie (Megan Ward), przybywa do miasta i tworzy. Na szczęście, Billy i rzeczy Samantha pozszywać i ożenić, ale nie jest to długo zanim rozpocznie zdradza ją z Jennifer. Pomimo swojego romansu, Billy jest zaangażowana w swoją pracę małżeństwa. Ale wkrótce, Samantha poznaje i zaczyna romans z jej własna z Jeffem Baylor (Dan Gauthier), w drobne gracza League Baseball.

W połowie sezonu, Kyle ma do czynienia z powrotem Christine, jego byłego partnera Gulf War, który miał martwy po śmierci w działania w Iraku. Zaczyna bliską przyjaźń z nią, ale że wkurza się zazdrosna i zaborcza Amanda off, który jest rozdrażniony tą sytuacją. Ta historia ma swój punkt zwrotny, kiedy Christine próbuje popełnić samobójstwo przed ślubem Kyle i Amandy. Kyle porzuca Amandę i zapisuje Christine od śmierci. Christine, wpływa, że ​​jest internowany w psychiatrycznego medycznej obszarze Wilshire Hospital, jest manipulowany przez Nicka, który również jest byłym partnerem wojna Kyle i zazdrosny Taylor. Po jej wysyła kolejny list samobójczy do Amandy, wściekły Amanda pojawia się na sali Christine i grozi jej do naprawdę zabić ją, czy pójdzie na tej drodze.

Nękani przez sytuację, Christine postanawia uciec do szpitala do łączenia Kyle i Amanda na powiedzieć jej całą prawdę, że Nick i Taylor manipulować nią. Ale Nick kończy Christine off w push głową o samochód Kyle’a. Taylor i Nick w panice podejmuje decyzję obojętne ciało Christine na kolei.

Kyle i Amanda, po ceremonii ślubnej, otrzymasz list z rozpaczliwym Christine i ruszyli na kolei dla ją uratować. Ale za późno, Christine zostaje ostatecznie kosić dół i rozbita przez pędzącego pociągu.

Amanda, wykazując bardzo rzadką postać winy nad “Samobójstwo” Christine, zrywa z Kyle. W końcu poślubia zły i okrutny biznesmena o imieniu Rory Blake (Anthony Tyler Quinn), ale Kyle wydaje się zepsuć ceremonię, bo odkrywa, że ​​Taylor i Nick manipulować strony ‘Christine’ do pracy dla nich i że prawdziwy Christine jest naprawdę martwy. Kobieta widział kosić dół przez pociąg był oszustem. “Christine” była dziewczyną Nicka i (jak wszystkie Melrose Place plotlines), to wszystko kolejna zła plan przebiegły Taylora do ruiny małżeństwo Kyle’a. Rory, po próbie zabicia Amandę za jej pieniądze, walczy z Kyle i ostatecznie zabił w samoobronie przez Kyle. Po tym, Kyle i Amanda stała się zjednoczona i ponownie ożenić się po raz kolejny.

Przez większość sezonu, Peter spotyka i zaczyna romans z Lexi byłej żony Coopera, która prosi go o pomoc do zaangażowania większej liczby świadczeń alimentacyjnych od byłego męża, którego ona objawia, że ​​miał krótki romans z końca Kimberly Shaw gdy ona odbić się w latach Ohio wcześniej. Lexi również walczył z osobistymi demonami jej własne, które obejmowały uzależnieniem od tabletek przeciwdepresyjnych i prawie umarł z przedawkowania, ale został znaleziony i uratowany przez Piotra. Pod koniec serii, po ojciec Lexi s (który potępiał Peter randki swoją córkę) zmarło z powodu nagłego skoku podczas kłótni z Piotrem, Lexi niesprawiedliwie oskarżył Piotra, w którym zerwała się i wrócił razem z Cooperem, który próbował pomóc Lexi uruchomienia jej zmarłego ojca firmę biznesu, który przewidywalnie związanego z brudnymi umów handlowych z udziałem w rynku obrotu akcji poufnych, oszustwa papierów wartościowych, łapownictwa i defraudacji. Cooper zmuszeni Lexi ponownie poślubić go ponownie, aby chronić ją przed ściganiem przez jej zmarłego ojca ofert biznesowych, podczas gdy on miał swój własny program jak zwykle ją zabić, aby nie tylko szukać zemsty przeciwko niej dokonywania jego życie nieszczęśliwy, ale się ręce na jej ojca pieniądze tylko dla siebie.

Tymczasem Michael stoi na poczet Coopera, który próbuje zniszczyć karierę i życie, ponieważ Michael Cooper obwinia za śmierć Kimberly. Megan rozwiedli Michael nad nim manipuluje ją pomagając mu zdetronizować Peter jak szpitalu szefem sztabu w poprzednim sezonie. Megan następnie rozpoczyna współpracę z Cooper, wroga Michała najgorsze. Dzięki Coopera kombinuje, Michael zostaje zwolniony z Wilshire szpitalu i zmniejsza się otworzyć małą izbę chorych w biednej dzielnicy Los Angeles. Ale on mści się na Megan i Coopera po rujnuje swój plan, aby przejść do Filadelfii. Michael ostatecznie godzi się z Piotrem po żyli w trudnej sytuacji podczas południu rybackiej i ratuje życie Piotra. W końcu pobiera część Burns / Mancini praktyce, a swoją pracę jako lekarz w Wilshire.

Później, w sezonie, Michael jedzie do swojej wysokiej zjeździe absolwentów i spotyka ze swoim pierwszym ex-żony Jane, która podąża go z powrotem do Los Angeles i Melrose Place … z porządku obrad, jak zwykle.

Samantha i Jeff się razem i próbować zerwać Billy i Jennifer wysyłając fałszywy faks od zmarłego Alison w Atlancie. Jennifer jest załamana, bo obawia się, że wciąż ma uczucia do niej. Ostatecznie, Jennifer i Billy pogodzić po Jane przekonuje Michała, aby pomóc im rozwiązać ich problemy i osiedlili się w Rzymie, Włochy razem, a Jeff przenosi się na Florydę, aby zrobić radiową pracę DJ, a do końca sezonu, Samantha dołącza do niego, a także i zaczyna nowe życie z Jeffem Baylor, z dala od Billy’ego.

Postacie z Samantha, Jennifer, Billy, Taylor, i odejść Coop z serii do końca sezonu. Również w ciąży Taylor rodzi syna Michała w sezonie końcowego, ona nazywa go Michael Junior McBride, a ona zgadza się dzielić obowiązki macierzyństwa z Jane powraca. Ale bez wyraźnego powodu, zrewidowanie Taylor i wraca do Bostonu sam, utrzymując dziecko dla siebie i decydując się na podniesienie go najlepiej, jak Michael i Jane nigdy nie było.

Także w sezonie końcowego, po kojca nieudanej próbie zabójstwa na życie Lexi na pokładzie łodzi rybackiej, aby mógł dziedziczyć wszystkie jej ojca pieniądze, które zostało przekazane z pomocą Megan który dowiedział się o swoim planie, jak i jego pozorne ponowne małżeństwo z Lexi, opuszcza miasto podjąć ofertę pracy z człowiekiem, który wcześniej próbował con Megan do seksu, znając jej mroczną przeszłość jako prostytutka. Pomimo spadających notowaniach, pokaz przedłużono na siódmym sezonie, która będzie również jego ostatni.
Sezon siódmy: 1998-1999

Nowe postacie były pośpiesznie wcielony do serii o jego ostatnim sezonie, w tym młodszego brata Kyle’a Ryan McBride (John Haymes Newton), która objawia się mieć młodego życia córkę w klasztorze w Nowym Jorku po śmierci swojej matki. Nowością jest także Eve Cleary (Rena Sofer), stary przyjaciel szkoły Amandy. Obaj gracze mieli trudności zyskuje zwolenników w tym okresie niestabilności szarego. Ogólnie seria wydawała w stanie obsłużyć dużą liczbę zmian obsady w tak krótkim czasie, a jego popularność nigdy nie odzyskać. Amanda i Michael pozostał znaki prowadzące do końca serii.

Jako siódmy i ostatni sezon zaczął, mieszkańcy dowiedzieli się, że Matt, który odszedł rok wcześniej do kariery dostarczonych przez Michała, zginął w wypadku samochodowym w drodze na obiad koncertowej w restauracji Kyle’a. Mieszkańcy również dowiedziałem się, że Matt trzymał dziennik wszystkich tajemnic podzielili się z nim, a każdy z nich planował dostać w swoje ręce. To był siłą napędową historii na ten sezon. Jednym z najbardziej znanych opowieści było to, że z ukrytej relacji między Amanda i Eve Cleary. Były wysokie cheerleaders szkolne razem mieszkający w Dallas w Teksasie, aż brzydki spotkanie skończyło się w śmierci chłopaka Ewy, w wyniku której Ewy spędzając 15 lat w więzieniu. Kyle w końcu dowiaduje się o ich tajnej przeszłości i niechętnie zgadza się zachować prawdę od Piotra, mąż Ewy nowy.

Amanda i Kyle cieszyć poślubionych błogości, a nawet próbować zajść w ciążę, ale rzeczy się skruszy kiedy Piotr przypadkowo dał Kyle złe wyniki badań, które wskazują, że jest bezpłodny i nie spłodzili dziecka. Kyle postanawia w alkoholizm i Amanda schodzi do depresji po nastrojowym zachowaniu Kyle’a. Oni zjednoczyć po Kyle przechodzi rehabilitację. Amanda zgadza się na sprzedaż budynku w celu zapłaty za ich wymarzony dom, ale w końcu ich małżeństwo dobiega końca.

Josie Bissett powrócił do serii jako Jane w 1998 roku w związku z przejściem do powstrzymania serii “spiralę i fabuły koncentruje się na nowo rozpalić jej związku z Michałem. Okazuje się, spała z bieżącego klienta z Amandy dni przed ślubem z Michaelem, co prowadzi do jego nieufność do niej teraz, gdy zdecydujesz się ożenić ponownie. Oni ślub wymiana śluby ponownie, tylko do końca się wyobcowani i na drogę do brzydkiego rozwodu ciągu kilku godzin. Dwa zjednoczona w Boże Narodzenie, ale nie ostatni.

Megan i Ryan rozpocząć związek, który doprowadził do ich ślub w sezonie końcowy.

Również w tym sezonie charakter Lexi firmy przeszła transformację z bogatej, zepsute tatusia dziewczyny w poprzednim sezonie, do intryg super-suka, który udało się zakup Melrose miejsca zabudowy z Amandą i rozpoczął nową agencji reklamowej Sterling-Conway reklamową który z powodzeniem prowadził firmę Amandy z rynku.

Ostatecznie pokaz powiązaniu cierpliwość Jane z Kyle (aktorzy byli prawdziwi małżonkowie) i wrócił do sprzęgania Amanda i Piotra, pomimo faktu, że Piotr był jeszcze żonaty z Ewą. Lexi również stał seksualnych z Michaelem, ale zerwał się koniec sezonu, po tym jak odrzuca jego propozycję małżeństwa ze względu na świadomość, że nie może być naprawdę zaangażowany i monogamiczne do drugiej.

Na początku 1999 roku, FOX zdecydowała, że ​​erozja wskaźniki, jak również bardzo wysokie koszty produkcji oznaczało show musiała zostać odwołana. W ostatnim odcinku, Amanda i Peter obliczu kontroli montażu, kiedy badano za kradzież pieniędzy ze szpitala, a ona miała do czynienia z objawieniem, że Ewa nie zabił jej chłopaka 15 lat temu, Amanda rzeczywiście zrobił. Postanowili uciekać z kraju i fani byli zaszokowani, kiedy ich kryjówka eksplodował, zabijając ich obu. Eve, który został oznaki szaleństwa, wreszcie pęknięty w ich nabożeństwie żałobnym rzucając Piotra prochy na Lexi. Ewa następnie znalazła się z powrotem w więzieniu. Michael stał Wilshire szpitala szefem sztabu. Kyle i Jane dowiedziała się ona o dziecko Michała i anonimowa koperta pokazuje się z wnętrza medalion Amandy. Amanda i Peter są następnie ślub na tropikalnej plaży, i cieszyć się ich sukcesu w udaje własną śmierć i płacenie Michaelowi 1 milion dolarów na pokrycie go. W zamknięciu zastrzelony Amanda i Peter chodzić razem na plaży do piosenki “czas zamykania.”

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 90 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...