Kumple

Anthony “Tony” Stonem – Nicholas Hoult | Michelle Richardson – April Pearson | Sidney “Sid” Jenkins – Mike Bailey | Elizabeth “Effy” Stonem – Kaya Scodelario | Pandora Moon – Lisa Backwell | Thomas Tomone – Merveille Lukeba | Francesca “Franky” Fitzgerald – Dakota Blue Richards | Aloysius “Alo” Creevey – Will Merrick | Richard “Rich” Hardbeck – Alexander Arnold

kumple
kumple 2


Kumple (ang. Skins) – brytyjski serial opowiadający o życiu grupy nastolatków z Bristolu. Premiera pierwszej serii miała miejsce 25 stycznia 2007 roku na antenie kanału E4. Tytuł serialu pochodzi od słowa skins, które w slangu brytyjskim oznacza bletkę – bibułkę do skręcania jointów bądź papierosów.

Polska premiera serialu miała miejsce 2 lipca 2007 roku na antenie BBC Entertainment. Druga seria emitowana była od 13 maja 2008 roku. Serial nadawany jest z polskim lektorem.

Serial porusza wiele kontrowersyjnych kwestii, we wszystkie zaś zaangażowani są nastolatkowie. Bohaterowie wychowują się w dysfunkcyjnych rodzinach, piją alkohol, palą papierosy,idą do łóżka z niewłaściwymi osobami, przeklinają, nie potrafią odnaleźć siebie. Twórcami Kumpli są Bryan Elsley i jego syn Jamie Brittain. Po dwóch seriach wymieniono całą główną obsadę, tak więc serie trzecia i czwarta opowiadają o nowym „pokoleniu” nastolatków, borykającym się z innymi problemami niż ich poprzednicy. Cechą rozpoznawczą serialu jest zatrudnianie nieznanych bądź mało znanych młodych aktorów oraz scenarzystów.

Seria doczekała się amerykańskiego remake’u, emitowanego na antenie tamtejszego MTV od 17 stycznia 2011 roku. W Polsce swoją premierę miał 15 maja 2011 na kanale MTV Polska.

Produkcja serialu
Scenariusz

Scenariusze poszczególnych odcinków pisane są przez młode osoby, których średni wiek to 21 lat. Współproducent serii w jednym z wywiadów przyznał: Chodzi przede wszystkim o scenariusz (…) Chcemy pokazać naszym widzom, że nie są sami. Zawsze ktoś ominie spotkanie dla scenarzystów, ponieważ zajęty jest przygotowaniami do egzaminów[1].
Zdjęcia

Zdjęcia do serialu powstają w Bristolu, sceny rozgrywające się w Roundview College kręcone są w Henbury School, która zastąpiła wcześniejszą Filton College i John Cabot Academy. Wiele scen kręconych jest także w okolicach College Green[2]. Niektóre ujęcia do poszczególnych odcinków powstały na półwyspie Gower, w Nowym Jorku i w University of Exeter[potrzebne źródło]. Całość serialu kręcona jest w standardzie high definition przy użyciu kamer Sony HDW-750P w seriach pierwszej i drugiej, które później zastąpione zostały przez HDW-F900R[3]. Serial montowany jest w BBC Studios and Post Production w Bristolu przy użyciu oprogramowania Autodesk Lustre and Autodesk Smoke[4].

W kwietniu 2008 roku, po zakończeniu emisji drugiej serii, ogłoszono, że oryginalna obsada, z wyjątkiem Kayi Scodelario i Lisy Backwell, zostanie zastąpiona w serii trzeciej[5]. Twórca serialu, Bryan Elsley, powiedział wtedy: Wymiana obsady to ryzykowne przedsięwzięcie, ale postanowiliśmy to zrobić. Co prawda przedstawiciele stacji mieli pewne obiekcje, jednak ostatecznie pozwolili nam działać po swojemu. Podczas konferencji zorganizowanej przez magazyn „Broadcast” potwierdził również, że powtórzony zostanie model z dwóch pierwszych serii: W pierwszej serii przedstawiamy dzieciaki, w drugiej poznajemy je dokładniej, badamy ich psychikę, po czym pozwalamy im odejść. Jamie Brittain dodał, że nowi bohaterowie będą bardzo różnili się od poprzednich, jednakże nadal zauważalne będą pomiędzy nimi podobieństwa. Na zorganizowane w Bristolu przesłuchania do drugiej i trzeciej serii zgłosiło się około półtora tysiąca osób w wieku od szesnastu do osiemnastu lat, przez kolejne dwa dni castingi odbywały się również w Londynie[6].

Bohaterowie
Pierwsza generacja

Anthony “Tony” Stonem – pewny siebie chłopak, uwielbiany przez wszystkich. Umawia się z Michelle, jednak często ją zdradza m.in. z Abigail. Jest starszym bratem Effy.

Tony był serii “centralną postacią w serii pierwszej i drugiej, od 2007-2008. W pierwszej serii, postać uznaje antihero , aw niektórych aspektach jego działania są bardzo wrogo ze względu na jego psychopatycznych skłonności. Jednakże zmienia się to w drugim cyklu po staje ofiarą krwiaka , a w wyniku, staje się bardziej podatna. Hoult, wraz z innymi aktorami w roli głównej z dwóch pierwszych serii, odszedł show po drugim sezonie. Charakter został następnie alluded w odcinkach serii trzeciej i czwartej, która skupionego wokół siostry Tony’ego Effy , granego przez Kaya Scodelario . W 2011 adaptacji północnoamerykańskim pokazu, Tony jest odtwarzana przez aktora Jamesa Newmana , a postać nazwisko zmienia się na Snydera.

Charakterystyka
Hoult i Kaya Scodelario na scenie w Skins Party 2007

Tony wydaje się być bardzo przystojny, popularny i naukowo utalentowany młody człowiek, z typowym angielskim klasy średniej tle. On gra okrutnych gier z jego rodziny i przyjaciół, zwłaszcza tych najbliżej niego, jego dziewczyna Michelle ( kwiecień Pearson ) i najlepszy przyjaciel Sid ( Mike Bailey ). W “Sid” , on pokazuje swoją miłość do “kontroli i manipulacji” i zamiłowanie do nieprzewidywalności wszechświata porównując życie otaczających go do funkcji cząstek subatomowych . W Unseen Skins odcinku ” The Cat & The Duck “, Michelle charakteryzuje Tony jak jak lód”, zimne i przejrzyste “. [1]

Seksualne Tony’ego są podobno ogromne. W ” Michelle “, Jal Fazer ( Larissa Wilson ) jest w stanie przypomnieć sobie długą listę swoich podbojów. Michelle później wkłada do Abigail magazynowy ( Georgina Moffat ), że “pieprzy wszystkich … tym chłopców”. W “Maxxie i Anwar”, Tony próbuje ustną schadzki z jego gejowskiego znajomego Maxxie ( Mitch Hewer ). Tony nie określa orientacji seksualnej, ale mówi do Maxxie, że po prostu chce “spróbować czegoś nowego”. W lekcji psychologii, on utożsamia seks z władzy i jego żądzy jak jest przedstawiana w swojej prezentacji. Aspekt jego podświadomości (przedstawiana jako dyrektora kolegium) odnosi się do niego jako ” polysexual “, w serii dwa w” Tony “odcinka. Bryan Elsley charakteryzuje próbę Tony’ego uwieść Maxxie jako badanie bohatera seksualnego płynności , w jednym sezonie amerykańskiej adaptacji postać Maxxie to otrzymuje lesbijek Tea znaków ( Sofia Czarny D’Elia ), a jej seksualne płynność zastąpiono Tony . [2] W brytyjskiej serii, Tony pasuje do starszego telewizora i archetyp filmową “narcystyczne, kontroli i stereotypowo ‘zły’ bi socjopatycznego”. [3]

Tony’ego nawyki czytania dają wgląd w jego osobowości. W ” Tony “, książka, którą czyta się w łazience to La Nausée przez Jean-Paula Sartre’a , powieści o egzystencjalizmu i określenia siebie. W “Sid”, jest on pokazany odczyt Friedrich Nietzsche ‘s To rzekł Zaratustra , książkę, która podważa istniejące wartości moralne. W ” Maxxie i Anwar “czyta Jeanette Winterson ‘s Oranges Are Not the Only Fruit , książka o młodej dziewczynie walczącej ze swoim homoseksualizmem. W “Tony” odcinek serii 2, jest on widziany czytanie Ayn Rand ‘s Atlas zbuntowany , siedząc w pociągu.
Historia postaci
Seria 1

W odcinku “Tony”, próbuje pomóc w jego najlepszym przyjacielem Sid stracić dziewictwo przed ukończeniem 17 z obawy związane są z postrzeganej przegrany. Po chwilę sugerując Sid może stracić do Michelle, później ujawnia się odnosił do Cassie ( Hannah Murray ). Każe Sid nabycia jakiś chwast od lokalnego dealera narkotyków Madison Twatter, a ostatecznie kończy się jazdy skradziony samochód wraz z przyjaciółmi do portu, gdzie leki są tracone.

Tony również rozpoczyna zalotny relacji z lokalną bogata dziewczyna Abigail, która rozwija się w ” Jal “, gdy jest on zauważył ją całować przez Jal, a później w” Sid “, gdzie używa jej zerwać z Michelle, twierdząc, że robi to dla Sid, aby dać mu szansę na prowadzenie swojej sympatii, tylko wrócić z nią, starając się emocjonalnie uszkodzić Sid i Michelle. W “Maxxie i Anwar”, na wycieczce szkolnej do Rosji on agresywnie i wytrwale próbuje wykonać seks oralny z jego gejowskiego znajomego Maxxie , tylko, że jest zły na niego. Michelle to świadkowie i jest w szoku, i wierząc, on może być w szafie , sond go do wyjawienia tajemnic może być w nich.

W ” Michelle “, epizod rozpoczyna się Michelle oglądając go jak on nadal zachowuje się zalotnie wokół Maxxie. Rozwścieczony, Michelle podchodzi do, ciosów iw następstwie wysypisk go po tym nie powiedzieć jej o swoim spotkaniu z Maxxie, i dowiaduje się o różnych innych sprawach. On jest następnie pobity przez Sid a później uderzył innego dziewczyny w lekcji psychologii jako kara za incydent. Po Michelle zaczyna związek z bratem Abigail, Josh Tony następnie systemy ją odzyskać. Bierze seksualnych zdjęcia Abigail, a następnie przesyła je do telefonu Josha, skąd wysyła je do Michelle, aby uczynić go, że on jest tak szalony jak jego siostra. Tony próbuje uzgodnienie, ale wciąż zmienia go.

W ” Effy “, Tony przychodzi pogodzić się z destrukcyjnym charakterem jego machinacje w obliczu pogoni odnaleźć swoją siostrę, Effy Stonem i otrzymuje straszną propozycję: on musi mieć seks z jego nieświadomości siostry, jeśli chce ją odzyskać od niej porywaczy. To przeraża go do łez, tyle Josh powiedzieć mu jego lekcji zostały wyciągnięte i pozwólcie mu chodzić. Jego przyjaźń z Sid jest potwierdzona jako Sid jest tylko jeden tam na niego w jego kryzysu.

Później, w finale serii , Tony spłaca swój dług do Sid, usuwając go ze szpitala psychiatrycznego i biorąc Sid znaleźć Cassie. Po opuszczeniu Sid na Anwar ( Dev Patel imprezę) ‘s, próbuje zadzwonić Michelle, ale traci sygnał, uciekania się do stojącego w środku drogi, aby dostać sygnał z powrotem. Przyznaje się do Michelle, że tak naprawdę nie kocha jej, ale jest przerwana kiedy zostaje przejechany przez autobus. Michelle pozostaje wpatrzony w jej telefonie, gdzie indziej, Effy trzyma ciało krwawienia w szoku, a odcinek kończy się statusem Tony’ego niejasne.
The Lost Weeks

Okazuje się, w Sida ” Zaginionego Weeks “video że Tony został pozostawiony w śpiączce po wypadku. To jest po filmie Tony’ego, w którym budzi się ze śpiączki podczas słuchania taśmy gangu informując niegrzeczny i szokujące historie spróbować zaszokować go do świadomości.
Seria 2

W “Tony i Maxxie”, pierwszy odcinek serii 2, Tony pojawi się fizycznie i psychicznie, zmienić jego wypadku, po cierpi na krwiaka . Okazał się, że stracił większość swojego charakterystycznego humoru i pewności, że był obecny w serii 1. W rozmowie z mamą Maxxie to stwierdza on, że “jestem głupi teraz” i na autobusie trzyma rękę Maxxie jest dla bezpieczeństwa po autobusie napędza przeszłości. Utraciwszy zdolność do pisania m.in. niepełnosprawnych, w końcu udaje się mazać jego nazwisko przez “tańczy” sobie drogę, kierując się wskazówkami z Maxxie.

W “Szkic”, Tony zaczyna pokazywać oznaki swojej poprzedniej sympatii dla Michelle, ale skutki jego wypadku utrzymać relację z pracy. Ich krótki seksualnego objawia Tony i publiczność, że zostało wydane impotentem w wyniku wypadku. Później – on aktywnie szuka jej po szkolnej sztuce, kiedy Michelle nie pojawia się jako skutek Sketch ( Aimee Ffion-Edwards ) po zatrutej ją. Mówi Michelle, że on myśli, że powiedział jej, że ją kocha noc jego wypadku jednak konkluzja pozostaje na nieco dwuznacznym nocie dotyczącej tego, czy był zgadywania.

W “Sid”, Tony jest postrzegany bardziej poprawiły, jednak jego język ma tendencję do pomieszane. Na końcu odcinka powodzeniem uczy trzymać papierosa. Pomaga Sid pogodzić się ze śmiercią ojca, nawet zamykając powieki. Para rozpocząć emocjonalnym uścisku w klubie, który symbolizuje ich zniszczonego przyjaźń i ból dwa są zarówno cierpienie.
Dancing Hoult na scenie w Skins Party 2007

W “Michelle”, Michelle wytrwa z Tonym i próbuje go uwieść mimo protestów pani Stonem, matka Tony’ego. Jednak Michelle próby nie powiodą się z Tony ciągle wykazujący widoczną seksualne trudności, Michelle denerwuje, że Tony nie jest jeszcze “lepiej dla niej” – i odchodzi, podkreślając, że potrzebuje więcej czasu. Tony postanawia nie towarzyszy reszta grupy na wakacje urodziny Michelle, ale nadal dostaje jej prezent. Po Michelle miała seks z Sid na plaży ona stwierdzi, że prezent urodzinowy jest jej zegarek, który miał na sobie w chwili jego wypadku, z notą Tony czytanie “Mówiłeś, że potrzebuje trochę czasu.”

W “Chris”, Tony rozpoczął nauki pływania ponownie. On jest postrzegany w basenie z ojcem z grupy początkujących basenie. On mówi do Chrisa ( Joe Dempsie ) później ogłaszając, że będzie on “Pobierz wszystko z powrotem” i to jest w tym Michelle – i pokazuje widoczny wstręt kiedy dowiedzieć Sid i Michelle stały para.

W “Tony”, Tony jest pokazany próbuje powrócić do swego życia, co przekłada się chodzić do klubów i biorąc narkotyki. Po Cassie daje Tony An tabletkę ecstasy, Tony konfrontuje Sid i Michelle (którzy są teraz w pełni rozwiniętej relacji seksualnej) wyrażając sarkazm na jak szczęśliwy, że jest dla nich. Zaraz po tym – zaczyna źle reagują od narkotyków i ma atak paniki w toaletach. Tajemnicza dziewczyna podchodzi do niego i ujawnia szczegóły na temat życia Tony’ego mimo jej jako obcy. W pociągu jeździć aż do dni otwartych uczelni – Tony zostaje najechany przez człowieka, który ma widoczne straszliwe poparzenia. Mężczyzna mówi Tony historię, jak doszedł do być oszpecona. Później Tony uczęszcza otwarty dzień na uniwersytecie, gdzie jest w wywiadu grupowego z tym samym (teraz bez szwanku) człowieka, którego spotkał w pociągu. Tajemnicza dziewczyna jest również na posiedzeniu i werbalnie atakuje szefa uczelni. Po wyrzuceniu z wywiadu, Tony i dziewczyna rozpocząć wiele wykroczeń w ciągu całego dnia. Powoli staje się jasne, do widza, że ​​dziewczyna może być wytworem wyobraźni Tony’ego – na przykład, gdy dziewczyna zachęca (i skutecznie uczy) Tony, jak pływać, on znalazł się sam w basenie. Jednak, gdy przesłuchiwany, dlaczego znalazł się w basenie, a Tony stara się wyjaśnić o dziewczynie, on ma za zadanie “nie idź z nią.” Później Tony spełnia dwa wyuzdana współlokatorów z dziewczyną, którzy dali dziewczynie tatuaż. Później Tony i dziewczyna wytrawny i Tony odzyskuje seksualnego libido . Na końcu tego odcinka, jest pokazany Tony odzyskała większość jego inteligencję i pewności. Potem idzie powiedzieć Sid i Michelle, że kocha ich obu i ogłasza swoją dezaprobatę seksualnej relacji. W swoich końcowych scenach, tattoo, że dziewczyna była zaznaczona na plecach widać na Tony’ego, implikacja jest, że dziewczyna była wytworem podświadomości Tony’ego, ergo wyrazem jego niechęci lub natury wewnętrznej.

W ostatnim odcinku Tony otrzyma lepsze stopnie niż wszystkich jego przyjaciół w A-levels, 3 A i B. On również pomaga Sid ukraść trumnę Chrisa i później zwrócić. Tony jest również pozycja w Cardiff Uni i widzi się Sid, który opuszcza się znaleźć Cassie w Nowym Jorku. W Sid liści, Tony nie jest w stanie powstrzymać łez. Pod koniec odcinka, Tony i Michelle omówić ich związek i nie wiadomo, czy będą kontynuować to przez University.
Seria 3

Na początku serii 3, Effy została przeniesiona do pokoju Tony’ego i wyraził kołdra podpisu do Oxfam. Katie wspomina Tony i jego popularność w jednym z jej pierwszych rozmów z Effy mówi: “Czyż nie masz brata, który był naprawdę fajny i udał psychicznego, moi przyjaciele ochotę go”. W odcinku Effy, ona jest w telefonie próbuje dostać karetkę do lasu, a wiele osób uważa, że ​​to Tony mówiła do. W pamiętniku wideo Effy (która ma miejsce po wydarzeniach z jej odcinka), Effy błaga Tony’ego o pomoc, również prosząc go, by nie krzyczeć na nią ponownie. Ona również błaga go, by nie “zrobić coś” do gotowania, co sugeruje, Tony dokonał zagrożeń.
Seria 4

W serii 4, obraz Tony’ego jest jednym ze zdjęć znajdujących się w ścianie Effy, pokazano być podłączony do obrazu Freddiego wraz z innymi członkami rodziny, Effy jest. W “Effy”, gdzie Effy odbierającym leczenie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie incydent Tony został przejechany pojawi się głęboko uszkodzić ją.
Seria 7

Chociaż wielu uważa Tony może powrócić w sezonie siedem, to nie będzie. Kaya Scodelario powróci jako Effy Stonem wraz z innymi Skórki pokoleń dla specjalnej serii końcowego. Seria będzie składać się trzy filmy podzielone na 6 części. Będą dwa odcinki na pokolenie. Historia w serii jest trzymany ściśle w tajemnicy teraz, ale jest thought.It nie jest jasne, na tym etapie, co inni członkowie obsady powróci choć Kathryn Prescott , która gra Emily Fitch wyraził silne pragnienie powrotu do serii w ostatnie wywiady i Hannah Murray , znany lepiej jako Cassie Ainsworth anorexic znaków wykazało również zainteresowanie.
Analiza

Writer Russell T Davies uznał, że Tony należy do tej samej co jego pierwowzór postaci wcześniejszego Stuart Alan Jones, na Queer as Folk w bycie unlikable charakter, z którym widzowie nie połączy, “bo nie ma prawie żadnego uznania. Tony nie jest wiarygodne.” W przeciwieństwie do postaci Daviesa, thrust Tony’ego narracja jest jednym kierunku wniesieniu dół, cierpieć, i pokazać publiczności, że zachowanie Tony’ego jest źle; to zrobić, “Musieli kosić go w finale, aby nam się!” [ 4]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Michelle Richardson – dziewczyna Tony’ego, wychowywana przez matkę, która szuka partnera na stałe. Michelle i Tony przeżywali wiele wzlotów i upadków (Michelle związała się na pewien okres czasu z Sidem), ale i tak zawsze do siebie wracali.

Charakterystyka

Michelle jest przedstawiana jako początkowo głównie zainteresowana służąc jej chłopak Tony Stonem ‘s potrzeb oraz w “shaggable patrząc”, który ona wprowadza, jak jej podstawowej funkcji, w ​​porównaniu z Jal Fazer “zainteresowania s na klarnecie. Jest bardzo pewny siebie w swoim wyglądzie; na stronie Skins w Myspace stylu “o mnie” sekcji, ona protestuje, że jej zdjęcia nie zostały Photoshopped , i że jest “to wspaniały w prawdziwym życiu”. [1] Jest dobrze wie, że przyjaciel Tony’ego, Sid jest w niej zakochany, a czasem zastanawia się, czy będzie on lepszy niż chłopak Tony. Ona jest często zły na Tony’ego mu nazywając ją “szczypie” w odniesieniu do jej sutki i protestują, że jej piersi są nierówne.

Mimo braku zainteresowań naukowych, jest bardzo utalentowany lingwista. [2] Stwierdzono, że jest bardzo utalentowana z językami i wydaje się biegle francuski i hiszpański. Ponadto, w pierwszym odcinku serii pierwszej, ona wydaje się zrozumieć włoski, gdy jest używany przy niej. Jest również zasugerował w ostatnim odcinku serii 2, że jej najstarszy / najdłuższy znany przyjaciel Chris Miles , kiedy mówi, poznała go, kiedy miała 7. Jednak na stronie internetowej Skins stwierdza ona, że ​​ona i jej najlepsza przyjaciółka Jal były w tej samej klasie, ponieważ były one 4.

Na Michelle MySpace stronie mówi, że jej ulubione muzycy Stevie Nicks , Brzoskwinie i Eminem , ale nie lubi Keane i James Blunt . Jej ulubione filmy to Mean Girls , New Groove Imperatora i The Last Seduction , a jej ulubione programy telewizyjne są One Tree Hill , Scrubs i Extreme Makeover , podając ostatnią przynosi ją do łez. [3]

Michelle była jedną z pierwszych postaci z oryginalnej koncepcji Jamie Brittain ds. show. On stwierdził w wywiadzie, że jej nazwa została pierwotnie Annie. Ona, Sid i Tony byli bohaterowie powieści Brittain w pisał jako nastolatek, ale nie skończył. Jamie Brittain powiedział, że podczas gdy jego oryginalna fabuła nie była wystarczająco silna, wierzył, że znaki były wystarczająco silne, aby przeprowadzić w serii telewizyjnej.
Historia postaci
Seria 1

W pierwszym odcinku Michelle przekonała jednego z jej najlepszych przyjaciół, Cassie Ainsworth , wziąć dziewictwo znajomemu Sida, na prośbę swojego chłopaka Tony’ego. W ” Jal “zaczyna się martwić o zainteresowanie Tony’ego w eleganckiej dziewczyny magazynowy Abigail , w ” Chris “ona narzeka, że czuje się Tony, który kocha, nigdy nie kochać ją w sposób Sid robi. W ” Sid “, jako eksperyment, pocałunki Tony Abigail na koncercie przed oczami Michelle aby skłonić ją do gniewnie zerwać z nim, zwłaszcza gdy” łapie “go pieszczoty Abigail backstage. Po krótkim biegu w przypadku niektórych Chav dziewczyn gdzie ona atakowani, emocjonalnych i zdenerwowany, mówi Sid wierzy, że jest w jej upokorzenia i staje się na niego zła, jak również. Tony wzywa Sid spróbować strzelić z Michelle na odbicie , i tak jak Michelle wydaje się znaleźć pociechę w nim, Tony pojawia się i zmusza do oglądania, jak Sid bierze Michelle powrotem tam, potwierdzając jego władzę nad ich obu.

W ” Maxxie i Anwar “ona i jej najlepsza przyjaciółka próba Jal się ponownie podczas wycieczki szkolnej w Rosji , wyjście do baru i się bardzo pijany . Wierząc, że jest nieprzytomny, Tony próbuje uwieść Maxxie Oliver choć Michelle jest w tym samym pokoju. Niemniej jednak, że jest całkowicie przytomny, a świadkowie wszystko do Maxxie nagle zatrzymuje się, tuż przed Tony stara się iść dalej drogą płciową. Następnego dnia do domu samolotem, Michelle nie konfrontuje Tony od razu, ale raczej stara się mu powiedzieć jej najpierw subtelnie sondowania go, ale on nie przyzna.

Michelle końcu zrywa z Tony na początku następnego odcinka ” Michelle “. Gdy pytania Jal jeśli Tony oszukany “znowu”, Michelle jest ranny, gdy dowiaduje się, że wiedział o Jal przeszłości niewierność Tony’ego (które obejmuje Abigail, który Tony obiecał nigdy oszukany z), i nigdy nie powiedziałem. Maxxie również pochodzi z Michelle, gdzie przeprasza i prosi ją, by nie mów nikomu, co się stało w Rosji. Chociaż Michelle staje się przygnębiony i nawet złapany przez Angie picia w pomieszczeniu dostaw szkoły, ona jest nieugięta nie widząc Tony, i został ignorując jego poszukiwaniach ją odzyskać. Tymczasem w domu, ona staje się niezwykle poirytowany matki najnowszej mąż Malcolm , czując, że używa jej matkę, oprócz swoich niegrzecznych zachowań.

W szkole dostaje szansę skonfrontowania Abigail, i wprowadza się do brata, Abi, Josh . Tony później próbuje porozmawiać z Michelle, a ona prosi go, by “udowodnić”, że kocha ją całkowicie, ale on nie jest przekonujące. Michelle, a następnie zwraca się do Sida na odbicie, bo dobrze wie, że on jest w niej zakochany od wielu lat. Odkrywa, że Sid, o dziwo, przyszedł ją kochać jak tylko przyjaciel , więc bierze go zobaczyć Cassie – prawdziwą miłość Sida – który wrócił na odwyk po samobójczej próbie. W klinice odwykowej, ona wpada Josh jeszcze raz, który prosi ją na randkę.

Michelle stwierdza, że ​​ona naprawdę cieszy się razem z Joshem, i jest w stanie mieć równe z nim rozmowy, w przeciwieństwie do Tony’ego, który opisuje, jak trudno jest rozmawiać. Dowiaduje się, że matka Josha, psychiatra , medicates go, ale inaczej ich związek rozwija się ładnie. Tymczasem Tony został szpiegostwo na niej, a ostatecznie sabotuje jej i Josha związek rozwija wysyłając Blady zdjęcia Abigail z telefonu Josha do Michelle. Michelle znajduje pocieszenie w Jal, ale jest jednocześnie zrozpaczony i oburzony Josh-zastanawianie zdjęcia były związane z jego chorobą psychiczną. Później, po pomoc, aby naprawić jej matkę i ojczyma wydrążony związek, Tony robi inną daremna próba odzyskania Michelle jak jego dziewczyna, pomimo nieco lepszej próbę wyjaśnienia, że ​​ją kocha, jednak Michelle go odrzuca.

W finale serii , Michelle krótko odwiedza siostrę Tony’ego Effy Stonem , który został niedawno brał udział w incydencie zaaranżowana przez Josh wrócić na Tony’ego dla wydarzeń w odcinku “Michelle”. Chociaż Effy nie mówi , Michelle pyta ją, dlaczego Tony ją skrzywdzić, ale Effy naprawdę nie wie. Michelle pokazuje Effy trochę uczucia przed wyjazdem. Później w odcinku Michelle uczęszcza z Jal znajomego Anwar Kharral ‘s 17-gi urodziny . Tony jest także, wraz z Effy, ale żaden z nich faktycznie do środka. Effy wywołuje Tony “wanker” ranienie Michelle, a on w końcu nazywa ją na swoim telefonie, aby wyznać swoją miłość do niej. Michelle słucha przez telefon podczas gdy płacz, i tak jak Tony przechodzi przez ulicę, jest on potrącony przez autobus. Michelle widać przypuszczalnie karetkę dzwoniąc pod koniec odcinka.
Seria 2

W drugiej serii dowiadujemy się, że Michelle nie miała kontaktu z Tonym w okresie sześciu miesięcy po jego wypadku. Zamiast tego został picia w barach, flirtuje z mężczyznami, i zapewne seks także. To jasne, że jest zdezorientowany, jak podejść do sytuacji z Tonym, choć jest świadomy, że to, co ona robi, to jest w błędzie. Oprócz jej problemy z Tony, jej związek z Sid jest napięte, przykładem tego są widoczne, gdy Sid łapie Michelle taniec z dwoma facetami i snogging w klubie, do którego ucieka do winy i został upokorzony widział. Później w odcinku, dzięki emocjonalnej spowiedzi do sid, dowiadujemy się, że Michelle poszła widział Tony tylko raz od wypadku.

Szkoła w końcu odezwie i Michelle jest teraz w jej ostatnim roku college’u . W Unseen Skins odcinku, Maxxie Michelle zachęca do zarejestrowania się w szkolnej sztuce (Osama! Musical). Chociaż Michelle spada z powodu tremy , ona w końcu przesłuchania gdzie pokazuje ona ma talent do śpiewu i ostatecznie dostaje główną rolę obok Maxxie. Podczas sceny całuje podczas prób pomiędzy Maxxie, Sketch – Maxxie jego prześladowca – stawia życie Michelle na niebezpieczeństwo, kiedy celowo krople ciężkie światło sceny z zazdrości.

Później w stroju pozyskiwania funduszy dla partii Dramatu , Michelle nosi strój wzorowany na Leia , tylko się znieważony przez Abigail, który jest również w stroju Leii. Co gorsza przyszła na imprezę z Tonym, który jest ubrany jak Luke Skywalker . Michelle jest ranny, że Tony przebrany “za” Abigail, chociaż sam Tony jest niejasne okoliczności jego strój, nie mówiąc o jego związek z Abigail. Michelle ma Tony’ego do prywatnego obszaru, gdzie konfrontuje Tony, dlaczego wziął Abigail do partii. Dowiadujemy się, że Abigail została Tony przekonuje, że jest jego dziewczyną, nie, Michelle. Po nieudanej próbie zarówno na uwiedzenie Tony’ego i jest głęboko zraniony, że Tony nie pamięta jej, Michelle przychodzi do realizacji, że Tony nie jest już tym samym człowiekiem.

Gdy słowo staje wokół że szkic został zaatakowany przez swojego nauczyciela dramatycznym Bruce (false Sketch historia składa się), Michelle pokazuje dobroć i współczucie, kiedy próbuje zaprzyjaźnić ją i zaprasza ją, aby usiąść z nią podczas lunchu. Michelle dowiaduje naszkicować jego prawdziwej natury tylko kiedy daje jej tabletki, które sprawiają jej chorych, powodując jej spadek ze szkoły grać kilka chwil przed koncertem (i następnie spełniając rolę).

W odcinku 4 Michelle po raz kolejny pyta Tony ile pamięta jednak, że nie pamiętam zbyt wiele, jeśli coś o ich związku w ogóle. Gdy Michelle próbuje uwieść Tony’ego, Tony opracowała zaburzenia erekcji , co frustruje Michelle i prosi ją, by uderzyć go, obwiniając go o jego wypadku i stanu późniejszego. Mimo, że przeprasza, mówi Tony nie może czekać na niego i obaj oficjalnie zakończyć ich związek. Przed opuszczeniem Tony daje jej wczesny prezent urodzinowy, a Michelle zaprasza go wzdłuż jej wyprawy urodziny, do których on odmawia.

Tymczasem dowiadujemy się, że jej matka zakończyła swój związek z Malcolmem i niedawno poślubiła jednego z jej klientów, Ted. Mają również przeniósł się z nim do jego nowo wyremontowany dom, który nie lubi ekskluzywnych Michelle znacznie. Co gorsza, Ted ma zepsute córkę Scarlett – którzy są alarmująco zbyt blisko do Michelle-Kto decyduje, że ona poruszać się w, jak również.

W szkole, Scarlett wygrywa Michelle przyjaciół z jej uroku i seksapilu. Kiedy zaprasza się na biwak, oferuje korzystanie z jej samochodu, Michelle czuje zirytowany. Na wycieczce czuje się samotny i zirytowany z obecności Scarlett tam i znajduje pocieszenie zarówno Sid i Maxxie. Później tego wieczoru, kiedy łapie Scarlett próbuje uwieść Sid i ostatecznie postanawia skonfrontować ją. Jednak dowiaduje się, że Scarlett nie jest tak wiele złej osoby, a ona udaje, że jest, i idzie po Sid zamiast.

W intensywnym chwili Sid wyraża żal z Michelle na jego niedawno zmarłego ojca, a dwa z nich całować i kochać się po raz pierwszy ze sobą na plażę. Zdecydują się utrzymać ich związek prywatnych, czując, że nie jesteś gotowy, aby powiedzieć swoim przyjaciołom, a wolą spędzać więcej czasu ze sobą. Jednak po powrocie do domu Sida gdzie namiętnie próbują uprawiać seks w sypialni Sida, są one przerywane przez Cassie Sida dziewczyny, która została obserwując cały czas z łóżka Sida.

Cassie jawnie ogłasza gangu Michelle i relacji Sida nowego, ku zaskoczeniu wszystkich. Tony udaje, że nie obchodzi mnie, jednak Jal jest rozgniewany, że Michelle nie powiedział jej, ponieważ ona jest jej najlepszą przyjaciółką. Michelle i Sid pozostanie, nawet jeśli przepraszająco razem jednak.

To nie jest aż jednej nocy w klubie, na końcu odcinka “Tony”, Tony konfrontuje Michelle i Sid w boksie łazience podczas seksu. Tony, który jest już gotowy, mówi Michelle, że oni być razem, w przeciwieństwie do niej i Sid, który ma być z Cassie. Sid przyznaje, że nie jest w miłości z Michelle już, zostawiając Michelle zarówno w szoku zmiany Sida serca i determinacji Tony’ego nagłym.

W “Effy”, Tony spędza odcinek próbuje dotrzeć Michelle, która ignorując jego wielu rozmów telefonicznych i wiadomości tekstowych. Jest oczywiste, że ona nie chce mieć nic z nim, zwłaszcza po tym, jak zrujnowany jej związek, a nawet wysyła zegarek dostał ją na urodziny do niego. Jednak Effy dostaje zegarek ustalona, ​​z wygrawerowanym napisem “na zawsze”, i wysyła go z powrotem do Michelle, wreszcie zmiękczania Michelle wystarczy odpowiedzieć na zaproszenie Tony’ego telefonu. Na samym końcu odcinka, ona odbiera telefon, z jedynie “Ja też cię kocham” przed powieszeniem go ponownie.

W kolejnych dwóch odcinków prowadzących do finału dowiemy się, że Michelle i Tony próbuje wziąć ich związek “wolno” i “nie zrobić czegoś z niego”. Ona martwi się o ich związku, co z egzaminem zakłócanie i czas Jal z dnia potrzebują od czasu śmierci przyjaciela Chrisa, utrzymując je od siebie. Choć głosi nadal zły o sytuacji, ona i Tony wydaje prawdziwie szczęśliwi, jeśli nie nieco zakłopotany w obecności kolegów. Tony widać przynosząc jej kwiaty, spacery ją do klasy, a noszenie jej książki-ich związek postępuje.

Jednak w finale serii, Michelle odbiera jej A-levels: 2 jako i 1 b, a ona ma w planach dalsze studia na York , natomiast Tony planów na udział Cardiff . Istnieje napięcie między nimi, ponieważ wewnętrznie walczyć jak będą radzić sobie z ich związku, co z planami na zamiar rozdzielić uczelni. W ostatnich chwilach serii “finale, Michelle i Tony odzwierciedlają ich relacji w prywatnej chwili, pozostawiając publiczność wątpliwe, czy oni będą kontynuować ich związek lub pożegnać na zawsze.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Sidney “Sid” Jenkins – prawiczek, bardzo chce stracić dziewictwo. Początkowo kocha Michelle, jednak z czasem zakochuje się w Cassie, z którą zaczyna związek na odległość (dziewczyna przeprowadza się do Szkocji). Sid podziwia swojego najlepszego przyjaciela, Tony’ego, choć pod koniec pierwszego sezonu jego podziw przestaje być ślepym uwielbieniem. Jest przy przyjacielu przez długi czas po wypadku.

W pierwszej serii, Sid jest przedstawiana jako miły facet stereotypu, pechowy dziewicy , który jest nerwowy wokół dziewczyn, i ma niskie poczucie własnej wartości . Tony Stonem (jego najlepszy przyjaciel) jest jego wzorem , którego często spogląda w górę. Jednakże, w drugiej serii, Sid jest bardziej niezawodne i po wypadku Tony’ego staje się bardziej pewny siebie we własnej skórze, co prowadzi go mieć stosunków seksualnych zarówno z Cassie Ainsworth i Michelle Richardson , jak i na stojąco dla siebie częściej.

Charakterystyka

Sid jest początkowo przedstawiana jako dziewica, która ma zakochanej w jego najlepszy przyjaciel Tony Stonem dziewczyną ‘s, Michelle Richardson choć potem uświadamia sobie, że jego prawdziwe uczucia są dla Cassie Ainsworth . Manipulowane przez Tony, jest on często pecha, utratę drogiego ilość chwastów , coraz pobity przez Jal Fazer jest braci, coraz mocz przez psa i osoby bezdomnej. Jest on również w pierwszej nieświadomy machinacji jego najlepszy przyjaciel, który, świadomy adoracji dozgonnej Sida z Michelle, eksploatuje go do swojego rozbawienia. Mimo to, wydaje się, przynajmniej w poprzednich odcinkach, aby hołdować Tony, odpowiadając na pytanie: “Czy to wszystko zrobić, Sid, obijać się z Tonym? z “prawie”.

Postać Sida ogólnie miało być miły facet, w przeciwieństwie do egoistycznych egotyzmu Tony’ego. On jest bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół, w tym Tony i Anwar Kharral , którzy często nadużywać jego lojalność i spowodować mu wiele trudności. Miła postawa Sida facet jest szybki, aby wygrać uczuciach Cassie, ale Sid jest nieświadomy, co prowadzi do jego rani jej uczucia przy wielu okazjach. Sid jest bardzo inteligentny, ale underachieves w szkole, bo jest łatwo się rozprasza. W obliczu braku jego zajęć jednak Sid jest w stanie napisać całą rozprawę historię w jedną noc. Jego charakterystyka jest często przez jego wybór ubrań, w tym intensywnie żółtą “Mega pies” T-shirt, który zawiera przycisk, który po naciśnięciu tworzy “mega pies” catchphrase z naszytą na głośnik. [1]

Mike Bailey, aktorem, który wciela się Sid, przyznaje znak i sukces Skins wywarły duży wpływ na jego życie, a zwłaszcza charakter Sid, który jest powszechnie uważany za publiczności ulubioną postacią. [2] W rozmowie z Sky , Mike mówi:
”     To na pewno sprawili, że moje życie nieco inaczej, wiesz, idąc ulicą jest trochę inną rzeczą w dzisiejszych czasach. Ale to było miło mieć ludzie przychodzą do ciebie i mówią “Bardzo podoba mi się show” i wszystko. Otrzymasz sporadyczne twat zbliża się do Ciebie.     ”

[3]

Można wywnioskować z łagodnym sposobie Sid akceptuje manipulowanie Tony, i gniew jego szkockiego Mark ojca, że ​​Sid jest słaby, a jego samoocena jest z pewnością niska. Jednak w sytuacjach, kiedy jest to najbardziej potrzebne, pokazuje niezwykłą siłę charakteru, zwłaszcza w odcinku ” Sid “. Gdy ojciec Sida nie zapobiega jego matkę opuszczającą, Sid wybucha gniewem, i chociaż jego matka nigdy nie wraca na stałe, to demonstracja siły poprawia relację Sida z ojcem w dłuższej perspektywie. Także Sid idzie na “misji miłości” wyznawać swoją miłość do Cassie w ostatnim odcinku pierwszej serii, a później w drugiej serii, gdzie przeszukuje dla niej w Nowym Jorku .

Graffiti przez Sid jest postrzegana w szafce w pierwszym odcinku serii trzech, jak i jego znaku towarowego czapka oraz kwestia “azjatyckich Fun Fanny”. “Asian Fun Fanny” pojawia się ponownie w czasie epizodu serialu pięć Alo to, aby pokazać, że pozornie Sid nie został zapomniany.
Historia postaci
Seria 1

W ” Tony “On jest obiecanym przez Tony’ego, że będzie on stracić dziewictwo Cassie przed odwraca siedemnaście. On również traci konopi Abigail Free Party ‘s, wprowadzenie narkotyków dilera Madison Twatter doktorat się go znaleźć. Sid sosny dla Michelle, nieświadoma obecności Cassie. W ” Cassie “, Cassie jest myśleć Sid ją kocha i wysyła jej wiadomości mówiąc do jedzenia, ale później uświadamia sobie, że to wszystko w głowie. Madison Twatter staje się substytutem nauczyciel w szkole Sida. W ” Jal “, Madison narożniki Sid i Jal, o pobić Sid, rozbija klarnecie JAL jako ostrzeżenie. Jal bracia, myśląc, że jest to problem, pobili Sid przed gonić Madison i jego współpracownika.

W ” Sid “, Cassie prosi go na randkę, tylko dla niego, aby być uziemione i anulować. Gdy później oferowane przez Tony szansę zobaczyć Michelle, on bierze. Po pobiciu przez Chav dziewczyn, odnajduje Cassie czeka w domu, zdenerwowany, on stał ją. Ona stara się być pozytywne, ale jest ranny i zazdrosna, że ​​Michelle ma swoją miłość bez wypracowywania. Po Tony sprawia Sid uwierzyć może on Michelle, bierze ją na jego oczach, potwierdzając jego władzę nad ich obu. Cassie, oszalały przez Sida anulowaniu ich daty trwa przedawkowania tabletek w połączeniu z wódką, a kończy się w szpitalu, w towarzystwie Jal Fazer, która wprowadza winę prostopadle Sid.

W ” Maxxie i Anwar “, pomaga Anwar wyzwolić dziewczynę z tego, co uważają za jej nadużycie ojciec, choć okazuje się być jej mężem. On także widzi obraz narysowany przez Cassie Maxxie Oliver , zauważając, jak piękny on się jej wygląd. ” Michelle “to odcinek, w którym Sid realizuje naprawdę chce Cassie. Po zbiórkach Michelle próbuje się z nim kochać, uświadamia sobie, że jego miłość do niej jest na poziomie, gdzie ona może być tylko jego przyjaciółką. Są to zarówno go znaleźć Cassie w jej klinice odwykowej, aby jej powiedzieć. Po Sid wyznaje, że lubi ją, ona ujawnia jej nowego chłopaka, również w klinice.

W ” Effy “Sid jest przeciągany przez Tony, aby pomóc mu odnaleźć jego zaginionego siostrę, Effy Stonem . Ostatecznie, Sid i Tony dojść do rękoczynów, wyśmiewania nawzajem postrzeganych wad charakteru: Tony widzi Sid jak chce go naśladować, natomiast Tony Sid widzi jako coś, że nigdy nie ma się stać. Później, Sid widzi Cassie, zgadza się z nią spotkać, a dwie w końcu pocałować. Ich spotkanie jest przerwana przez telefon od Michelle, co skłania go, aby spróbować znaleźć Tony’ego i Effy, który może być w niebezpieczeństwie. Po bierze Tony i Effy do szpitala, on jest tym, do obrony Tony, który zalicza do swego najlepszego przyjaciela, przed oskarżeniami rodziców.

Sid spędza początek pierwszym finale serii zastanawiasz Cassie i próbuje napisać list wyjaśniający, jak bardzo ją kocha. Sid pospiesznie ubiera się w ubrania i niedopasowania do kliniki odwykowej pędzi Cassie, tuż po zostawia w taksówce. W klinice, pielęgniarka blokuje Sid w wyściełanej pokoju, wywodząc, że Sid potrzebuje ich pomocy. Tony przychodzi mu z pomocą i Sid zostaje zwolniony z kliniki i dwa następnie szukać Cassie. Pod koniec odcinka, to ujawnione po Sid Lewica Anwar jest on spotkanie z Cassie, który siedzi na ławce z widokiem na Bristol . Siada obok niej, gdzie następnie, trzymając się za ręce.
Seria 2

W drugiej serii, relacje Sida z Cassie pogarsza i zaczyna dystansować od Tony’ego, który obudził się ze śpiączki i powoli wychodzi z uszkodzeniem mózgu wyrządzone przez jego wypadku. W “Tony i Maxxie”, Sid odmawia odwiedzić Tony’ego, który staje się sfrustrowany z powodu braku kontaktu z jego byłego najlepszego przyjaciela. W ” Zagubionych Weeks “, epizody internetowe, okazuje się, że Sid był tym, który uczęszczał do Tony’ego w szpitalu po wypadku, czytanie całych powieści głośno śpiączce Tony i wiadomości, nawet zapis, aby pomóc” obudzić “go.

Sid również boryka się z nie jest w stanie zobaczyć Cassie. Sid odkrywa, że ​​stracił dziewictwo z Cassie, zanim przeniósł się do Szkocji, ale jest brak kontaktu między nimi, który Sid za złe.

W ” Sid “, on źle interpretuje bliskość Cassie z jej przyjaciel gej szkockiego i gniewnie oskarża ją o oszustwo na niego, później zniszczenia laptopa on używany do komunikacji z nią. W tym samym odcinku, wizyta rodziny udowadnia zbyt wiele dla taty Sida do podejmowania i umiera, jego ciało odkrył Sid rano. Nadal w szoku, Sid idzie do szkoły jak zwykle, ale w końcu załamuje się przed chwilę Tony na koncercie. Dwa kończy się powrotem do domu Sida razem do czynienia z sytuacją, która wydaje się załatać ich uszkodzonego przyjaźń. Pod koniec odcinka, Sid jest postrzegana w pociągu, prawdopodobnie kierowany do Szkocji, aby zobaczyć Cassie. W tym samym czasie, przy Cassie widać pociąg w przeciwnym kierunku, prawdopodobnie odwiedzić Sid Bristol.

W ” Michelle “, zrozpaczony Sid kończy się seks ze swoją wieloletnią zgniatanie Michelle – który również zrezygnował Tony – podczas wyprawy. Sid i Michelle są szybko złapał całuje w sypialni Sida przez Cassie, który wrócił ze Szkocji, aby zobaczyć Sida.

W ” Chris “, Cassie gniewnie konfrontacji Sid i Michelle przed swoimi przyjaciółmi po uruchomieniu na dwoje w klubie. To wystawia nowy związek Sid i Michelle do Tony’ego, który wydaje się skrzywdzony przez niego. Sid próbuje wyjaśnić rzeczy, ale Cassie policzkuje go, mówiąc mu, że nie może robić, co chce, mimo że jego ojciec nie żyje.

W ” Tony “, Sid idzie z Michelle próbować zadośćuczynić z Tonym, ale okaże się to trudne, jak Tony ukrywa pod łóżkiem. Po powrocie z przesłuchania uniwersyteckim, Tony stwierdza Sid i Michelle seks w toalecie w klubie, gdzie on mówi im, że kocha je obie, a nawet pocałunki Sid, mówiąc, że go kocha, mimo że jest “bezużyteczny skurwiel”. Tony opowiada również Sida, że ​​ani nie kocha ani nie należy z Michelle, że należy z Cassie.

W ” Effy “, Sid musi zrobić zajęć Effy dzieł sztuki w zamian za nią” uporządkowanie jego Fucking telenoweli “. Kiedy się zakończy, po opisaniu wzruszenie jako “Hopeless” w jej CW, widzi zdjęcia Cassie całując innego chłopca, który Effy wziął i dołączone do niego. Przerażona, Sid idzie do domu Cassie i wreszcie konfrontuje ją. Dwa pogodzić.

W finale serii dwa , Sid zostaje poproszony przez ojca Chrisa, że gang nie może uczestniczyć w pogrzebie, więc on i Tony ukraść trumnę Chrisa. Wracają, kiedy popyt Jal i Michelle, że tak się stało. Sid jest odpuszczony przez Tony i otrzymał bilet do Nowego Jorku, by odnaleźć Cassie. Tony przytula go i mówi mu stracić czapkę ponieważ “sprawia, że ​​wyglądasz retarded” i że zawsze “kochała go [sid] best”. Przybywa w Nowym Jorku z fotografią Cassie i ostatecznie przechodzi obok restauracji, gdzie ona pracuje. On odwrócił głowę twarzą do okna, w którym będzie on niewątpliwie zobaczyć ją stojącą przy epizod kończy.
Seria 3

W pierwszym odcinku serii 3, JJ, Freddie i Cook otwarta szafka Sida, zawierający jego czapka i “Asian Fun Fanny” Magazine, jak również swoje imię napisane w środku. Kucharz nawet przyznaje Sid, mówiąc “Nie wiem, kim jest ten facet Sid jest, ale ma wspaniały smak w rany.”

Wszystkie posiadłości Sida w szafce są następnie podpalony przez Cooka w ramach dare wymyślone przez Effy.
Seria 5

W szóstym odcinku serii 5, “Asian Fun Fanny” pojawia się ponownie, jakby pokazując, że Sid nie został zapomniany.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Cassandra “Cassie” Ainsworth – leczy się z zaburzeń odżywiania. Zakochuje się w Sidzie. Ostatecznie stają się parą, po czym Cassie przeprowadza się do Szkocji. Cassie żyje we własnym świecie, prowadzi bardzo koczowniczy tryb życia.
Christopher “Chris” Miles – jego matka wyjeżdża, zostawiając go samego, wskutek czego musi zamieszkać w akademiku. Zakochany w nauczycielce psychologii, Angie, która nie radzi sobie z sytuacją, ale odwzajemnia jego zainteresowanie. Ostatecznie wyrzucony ze szkoły, akademika oraz – później także – pracy. Związany z Jal, która zachodzi w ciążę. Chris umiera na chorobę dziedziczną, tą samą na którą zmarł jego brat.
Jalander “Jal” Fazer – dziewczyna utalentowana muzycznie, gra na klarnecie. Przyjaciółka Michelle. Mieszka z ojcem, który jest muzykiem, oraz z braćmi. W drugim sezonie chodzi z Chrisem i zachodzi z nim w ciążę. Poddaje się aborcji po śmierci Chrisa.
Maxxie Oliver – przystojny homoseksualista. W drugiej serii serialu pewna dziewczyna ma obsesję na punkcie Maxxiego. Jego najlepszym przyjacielem jest Anwar. Interesuje się tańcem. Po wypadku Tony’ego opiekuje się nim najbardziej z całej paczki. W drugiej serii poznaje chłopaka, Jamesa, i wyjeżdża do Londynu z nim oraz Anwarem.
Anwar Kharral – jest muzułmaninem, ale niezbyt rygorystycznie podchodzi do zasad tej religii. W drugiej serii serialu spotyka się ze Sketch.
Elizabeth “Effy” Stonem – siostra Tony’ego, którego bardzo kocha. Ciągle imprezuje. Przyjaźni się z Pandorą Moon.
Sketch (Lucy) – pojawia się dopiero w drugim sezonie. Ma obsesję na punkcie Maxxiego i wykorzystuje jego przyjaciół by znaleźć się bliżej niego. Ma niepełnosprawną matkę, którą się opiekuje.
Abigail Stock – córka właścicielki kliniki psychiatrycznej, w której leczy się Cassie. Tony zdradza z nią Michelle.
Josh Stock – brat Abigail. Krótko umawiał się z Michelle. Podał Effy dużą dawkę heroiny, przez co skończyła w szpitalu.
Madison “Mad” Twatter – diler narkotyków. Zmusza Sida do kupienia większej ilości zioła, potem zastrasza chłopaka. Leczy się z zaburzeń psychicznych w tej samej klinice co Cassie. Ostatecznie porachunki Sida z Twatterem kończy ojciec Jal.
taksówkarz Alan – pracuje jako taksówkarz w klinice, w której leczy się Cassie. Z dziewczyną łączy go przyjaźń – Cassie ufa mu. Jest to postać epizodyczna, pojawia się tylko w drugim odcinku.
Simon – chłopak Cassie, występujący tylko w pierwszym sezonie w odcinku “Michelle”. Oboje są pacjentami kliniki.

Druga generacja

Elizabeth “Effy” Stonem – siostra Tony’ego z pierwszej generacji, imprezowiczka, która w głębi serca jest bardzo zagubiona i samotna. Miesza w życiu Freddiego, Cooka i JJa. Będąc w związku z Freddiem próbuje popełnić samobójstwo. Bardzo kocha Freddiego i Cooka. Nie wie kogo wybrać. Przyjaźni się z Pandą.

Ona jest tylko główny bohater, aby pojawić się w więcej niż dwóch serii. Pojawia się w pierwszym wszystkich czterech serii. Kaya Scodelario było wliczone w Entertainment Weekly ‘s 2009 “Lato musi wymienić”, został nazwany “Summer Must Bad Girl” za rolę Effy. Ona została włączona AfterEllen.com ‘s Top 50 ulubionych bohaterek telewizyjnych. [1]

Charakterystyka
Scodelario & Nicholas Hoult na scenie w Skins Party 2007

Effy jest Tony Stonem ‘s tearaway siostra i jeden z niewielu ludzi, o których on naprawdę obchodzi. Effy zwykle jeździ do imprezy z własnej grupy przyjaciół więc odchodzących Tony niezaangażowane w większość swego życia społecznego, choć on i pomógł jej na więcej niż jednej okazji do oszukiwania rodziców swego nieznanego pobytu. Oficjalna strona internetowa charakteryzuje ją poprzez umieszczenie podstawowej obsady jako “cukier i przyprawy i wszystko nice” w porównaniu z “młodszą siostrę Tony’ego i jej sposobach cieniu”. [2] Effy rzadko mówi w pierwszej serii, znakowanie ósmy odcinek ” Effy ” jako pierwsza, na której opisuje ona, co czuje w stosunku do innych, w którym ubolewa:
”     Czasami myślę, że urodził się w tył … wiesz, wyjdzie z mamą sposób niewłaściwy. Słyszę słowa przejść obok mnie do tyłu. Ludzie powinni Kocham, nienawidzę, a ludzie, nienawidzę … ”     ”

Tony sarkastycznie komentarzy, że bierze udział w sponsorowanym ciszy, [3] , a pytany przez Michelle dlaczego nigdy nie mówi, po prostu nie odpowiada. Na jej blogu wyjawia, że jej rodzice mieli ją zobaczyć radca mowy u źródła, jednak incydent okaże się nieskuteczne. [4] Po awarii zagrażającej życiu Tony’ego w finale pierwszej serii, Effy zaczyna mówić ponownie. Po wyrażeniu swoich uczuć mizantropii do Tony’ego, jednak jej brat obłudnie komentuje jej, że “nie oszukasz [go]”, co sugeruje, że jest ona bardziej narażona niż jej wynikiem izolacjonizmu strzeżonym i oczywiste może prowadzić innych do wiary. Ona również okazuje się być spostrzegawczy i przebiegli, bo niemal w pojedynkę naprawia zarówno Tony i Michelle i Sid i romantyczne relacje Cassie, zadanie, które wydawało się w zasadzie beznadziejna.

W trzeciej serii, dla których Effy stał główny bohater, rozwinęła się w coś z femme fatale , a rebeliantów z College Roundview . Pomimo zwykłym spokojem Effy, ona szybko staje się “Off the Rails”, po podziale jej rodziców i miłosny trójkąt utworzony przez siebie między kolegów Freddie McClair i James Cook po bliskich przyjaciół przed ich rywalizacji Effy pchnął je od siebie. Z dwóch, ona kocha Freddiego więcej, ale boi się do czynienia z prawdziwą miłością, więc zamiast tego idzie po Cook. Jej matka, Anthea Stonem, uzasadnia zachowanie Effy do JJ Jones , mówiąc o Effy, że “pokazano jej karty, przeraża ją na śmierć.” Stan Effy jest także zaostrzenie przez nieobecność Tony’ego, bo okazała się stabilizacja siły w życiu, jak również pokazane w blogu przez Effy zamieszczonych na oficjalnej stronie Skins. W jej tytułowego epizodu w trzecim sezonie, Effy jest przedstawiona na jej stan najbardziej niestabilnych, ona pojawia się całkowicie wycofać się ze świata, uczestniczy w bezmyślny seks z Cookiem i trwa nietypowo nieco uwagi na jej wygląd, pojawiając się zmęczony i zmęczony. Czynniki te wskazywać na rozwój depresji, Effy, która będzie się zniżał do pełnoobjawowej psychozy w następnej serii. [5]

W czwartej serii, wraca do Bristol po dala w Wenecji na lato. Ona i Freddie zaczynają swój związek ponownie zdecydowała, że ​​go kocha, a tym samym puszczając gotować dobre. Ona zaczyna mieć epizody maniakalne i urojenia objawy i uświadamia sobie, że Effy Freddie opracował depresji psychotycznych . Ona próbuje popełnić samobójstwo, ale Freddie, przewidując to, ratuje ją, a ona zabrana do szpitala, a później zinstytucjonalizowane. Anthea mówi Freddiemu, że oboje muszą być tam odbudować Effy, ale Freddie mówi jej, że tylko ona będzie przy niej, jakby puszczając Effy. Choć pogodzić, kiedy odejdzie leczenie w jej centric odcinka okazuje się, że jest nadużywane przez jej obsesyjnym psychiatra i jego niekonwencjonalnych metod hipnotycznych do leczenia jej, dr Foster próbuje nawiązać Effy “zapomnieć” swoich przyjaciół. Na miejscu wypadku, Tony’ego, Effy cierpi inny podział, w ruchu, próbuje popełnić samobójstwo po raz kolejny. Kiedy Freddie konfrontuje Dr Foster o leczeniu Effy jest, lekarz zabija go. W finale czwartego sezonu, Effy jest znowu z leczenia, a tajemnicze zniknięcie nawet po Freddiego jest bezpieczny w tym, że ją kocha.

Effy jest jedną z niewielu postaci w serialu, który złamał czwartej ściany , które wyglądały prosto w kamerę i komentowania lub smirking w niektórych odcinkach. Na swojej oficjalnej stronie Skins, Effy twierdzi, że jest spokrewniony z 18 wieku francuski arystokrata nazwie Cecile Delacroix, który został ścięty w czasie Rewolucji Francuskiej . Ona również mówi, że jej ulubiony zapach jest benzyna , i opisuje osobliwy talent jest w stanie podnieść obiekty palcach. Jej ulubionym filmem jest ET . [6] Jej najlepszym przyjacielem jest dziwne dziewczyna Pandora Księżyc , który mimo dzielących ich różnic, “daje indywidualny i fajne Effy serce”. [7]
Historia postaci
Seria 1

W “Tony”, Effy widać rano krótko szedł do domu na początku odcinka, najwyraźniej z imprezy w nocy przed. Jej brat Tony rozprasza jej ojca, tak że można przemycić z powrotem do domu, rutynowych Oboje są wyraźnie znać.

W “Effy”, Tony zostaje zmuszony do dbania o kogoś innego niż sam raz, kiedy Effy – jednym z niewielu ludzi, którym zależy na – znika w ciągu nocy z imprezy z chłopcem o imieniu Spencer (grany przez Toma Payne ). Po uwzględnieniu różnych leków, Spencer prowadzi Effy na imprezę, gdzie Josh Stock wstrzykuje ją skradzionych czystych farmaceutycznych . Kiedy Effy przedawkowanie, Josh mówi Tony’emu, że będzie tylko niech weźmie ją do szpitala, jeśli Tony ma seks ze swoją siostrą, która nieprzytomnej Josh żąda w odwecie za Tony intrygi przeciwko jego związek z Michelle. Po Tony prosi o przebaczenie, Josh pozwala im odejść, a Tony wpada do szpitala z Effy i Sid Jenkins , gdzie Effy jest opowiedziana, że będzie w porządku.

W finale serii dowiadujemy się, że Effy rodzice przenieśli ją do prywatnej szkoły w następstwie jej odcinka narkotyków. Więcej warstwach jej charakteru pojawiają się ona wyśmiewa Tony werbalnie jako Wanker jego leczenia ex-dziewczyną Michelle , który przyjechał do niej wcześniej, starając się zrozumieć, Tony. Ona świadkami jak Tony potrącony przez autobus, i wrzaski w przerażeniu, płacząc cicho jak finał odbywa.
Seria 2

W drugiej serii dowiadujemy się, że Effy zostało rozpoczęte otwarcie mówić, co najmniej wśród jej rodziny i zapewne między innymi, jak również. Ona również nadal strony, jak widać w pierwszym odcinku drugiej serii, mimo wydarzeń “Effy” serii ostatniego, gdzie zarówno ona i Tony zostały wprowadzone przez traumatyczne doświadczenia.

W szóstym odcinku “Tony”, staje się jasne, że ona jest patrząc po Tonym od jego wypadku, gdzie jest postrzegany pocieszając go z koszmarów, czytając mu greckie mity. Ona również mówi Michelle i Sid, ale jest dość nieprzyjazny z obu z nich.

W tej serii ‘odcinku Effy-centric, okazuje się, że ojciec Effy i Tony jest w podróży służbowej w Francji , podczas gdy ich matka pozostaje w domu każdego dnia, w depresji i przyjmowania leków Tony’ego. Effy natomiast podjął się roli rodzicielskiej figury nieco, gdzie postrzegany jest mycie i suszenie jej i Tony ubrania (choć nieudolnie), a oglądając po matce.

W Art School Effy nauczyciel powołuje Effy do zadania pomaga nowa dziewczyna Pandora, i wyjaśnia, że ​​musi zrobić dobrze na jej zajęciach GCSE Art albo ona będzie wydalony. Chociaż Effy wyraźnie sprzeciwia się pierwszej, ona pozwala Pandora za nią dookoła, a nawet zabiera ją do domu z nią. Z powrotem w domu Tony’ego otrzyma paczkę z Michelle, która jest faktycznie zegarek dał jej na urodziny, co skłoniło go do dalszego się sfrustrowany z Sid. Sid wyjaśnia Effy swoje problemy, w którym zgadza się, że w zamian za robi jej zajęć Art. GCSE, ona obiecuje rozwiązać Sida walczących przedsiębiorstw społecznych, a konkretnie o jego miłość do wyalienowanej Cassie Ainsworth .

Effy, z Pandory w holowania, podnosi trawę na Cassie, gdzie pyta o jej związek z Sid, ale inaczej nie sondować temat. Effy jest później widoczne biorąc leki do klubu, gdzie sprzedaje je, a także jest postrzegane przez Tony sprzedaje zegarek Michelle, co skłoniło go do rozgniewany z nią. Okazuje się później, że Effy nie sprzedawać, ale zamiast tego zostanie naprawione i odesłane do Michelle z napisem “na zawsze” wyrytym w niej, zmiękczanie Michelle wystarczy mówić do Tony ponownie. Jak dla Sid, Effy wysyła poznał jej nazwie Jake Cassie – wiedząc szanse, że będą spać razem – i wykonuje serię zdjęć przez okno. Ona rozsiewa wokół postaci zdjęć śpiącego Sida, co skłoniło go, by w końcu zmierzyć się Cassie, gdzie dwa później nadrobić.

W szkole, Effy nie używa grafiki Sida który stworzył dla niej (ona pozwala Pandora używać), ale tłumaczy jej, że jej nauczyciel zajęć Art GCSE jest koncepcyjne, w którym użyła szereg emocji – odnosząc się do jej niedawne doświadczenia pomagają inni naprawić swoje relacje. Pod koniec odcinka, ojciec Effy przybywa do domu w czystym domu, a jego żona w eleganckim stanie, wszystko prawdopodobnie wykonane przez Effy.

W finale drugiej serii, “wszyscy”, Effy widać w końcowym ujęciu przed kredytów, uśmiechając się do kamery i uśmiecha się, leżąc pod kołdrę Tony’ego, zapowiadając jej obecność jako głównego bohatera w trzeciej serii.
Seria 3

W pierwszym odcinku serii, Effy przyciąga wzrok najlepszych przyjaciół Freddiego , Cooka i JJ na jej pierwszy dzień w Roundview College . Kiedy Freddie próbuje zaangażować się w rozmowy z Effy, zalotnie sugerując ewentualnie więcej niż przyjaźń, ona ostrzega go, że jego najlepszy Cooka przyjaciele i JJ chcą same, które prawdopodobnie będzie komplikować . Jednak po jego nalegań, ona następnie proponuje wyzwanie, dając mu listę wszystkich rzeczy, które nie powinieneś robić w szkole – takie jak wąchanie kleju, paleniem chwastów, podpalenie, porno i sex w szkole – i mówi, że ten, kto uzupełnia listę najpierw uzyskać możliwość “poznania” ją. Do końca Cook dzień jest tylko jeden, aby ukończyć wyzwanie Effy się, z wyjątkami od seksu i narkotyków w szkole. Effy wymówki się z klasy, co skłoniło Cooka do naśladowania, w którym zapalić spliff i dwóch seksu w biurze pielęgniarki szkolnej.

W następnym odcinku ” Kucharz “, Effy poznaje jej nowych kolegów lepiej podczas odprawiania urodziny Cooka, a w trzecim odcinku” Tomasza “, jej podejrzenie, że jej matka ma romans jest potwierdzona, kiedy łapie post-stosunki płciowe z jej ojca szefem. W następnym odcinku ” Pandora “, ojciec zostawia ją i jej matkę, więc Effy radzi przez zaśmiecone zmierzasz dziewczyny tylko Pandory pidżama party , pomimo przepisów wcześniejszych Pandory, że picie, narkotyki i chłopcy nie będą tolerowane. Kiedy Effy powraca rano, prawdopodobnie przeprosić lub pocieszyć Pandora za swoje czyny, odkrywa, że ​​Pandora i Cook spaliśmy razem. Choć Effy konfrontuje ją natychmiast, Pandora wykorzystuje okazję stanąć za siebie i mówi Effy ona nie kładzie dostatecznego wysiłku w ich przyjaźni (ma, jak dotąd, wykazały się być nieco samolubny), dla których Effy nie kłócić.

W ” Freddie “, sugestia Effy odrzuca Freddiego, że oni” być razem dobrze “, twierdząc, że ona po prostu złamać mu serce. Później Freddie wyraża swoje uczucia do niej w większej głębokości, gdzie dwa akcji namiętny pocałunek, jednak Effy powraca gotować. W ” Naomi “, choć jest oczywiste, napięcie między Effy i Freddie, ona i Pandora wydaje się być na lepszych warunkach z innymi. W ” JJ “, JJ, Freddie i wspólny przyjaciel kucharza, który został zachęcony przez Emily, gniewnie konfrontuje Effy za udział w niszczeniu niegdyś silna przyjaźń on, Freddie i Cook udostępniane. Effy, widząc wpływ Miała, to przepraszali, i, choć nie może zagwarantować, że będzie ona zatrzymać, wyraża uczucia, że ​​chciałaby zostać jego przyjacielem, po tym jak przyznał, że ją kocha też, i jest trochę boli, gdy ona odmawia. Naomi później zauważa, że ​​Effy jest w miłości z Freddiem, choć Effy słabo zaprzecza.

W jej centralnym odcinku okaże się, że Effy ma “wyjechał z szyn” podane przez nią w poprzednim odcinku. Chociaż ona jest gotowa zerwać z gotowania – co robi, nie informując go – i skonfrontować Freddiego z jej uczuciami, jest ona zniechęcać nowych relacji Freddiego z Katie. Gdy grupa trafia na kemping w rejonie lasu zwanych End Gobblers, nieproszony Cooka pokazuje się i gorzko odsłania tajemnice, w tym, że on i Pandora najwyraźniej spał razem za plecami Effy jest. Pod wpływem grzybków , Effy ucieka od polany, gdzie się znajdują camping i do lasu, gdzie zostaje zaatakowany przez zazdrosnego i niepewny Katie, która szpilki ją i pluje na nią przed przystąpieniem ją dusić, skłaniając Effy podnieść rock i strajk Katie w samoobronie. Potem, Effy jest pocieszeni, gdy ona i Freddie seks po raz pierwszy, jednak następnego ranka, kiedy Katie uczy się, że brakuje, Effy staje się bardzo niespokojny. Ostatecznie, Katie jest znaleziony po telefon Effy robi (niektórzy mówią, aby jej brat Tony) i zabrany do szpitala, gdzie Freddie – między innymi – dowiedzieć się, co się stało i obrócić przeciwko Effy za porzucenie Katie w lesie i powodując jej potrzebują dziewięć szwów w jej głowie. Effy czerń out, tylko śpi w samochodzie napędzanym przez Cooka, który nie wie, gdzie są i gdzie idą, tylko, że dwa z nich będą razem. Należy zauważyć, że występuje w pełnia epizodów centralnych Effy, zarówno w okresie 3 i 4, to jest oczywiste, połączenie w ciemnym stanie Effy ducha i jej depresji.

To dowiedziałem się, że w finale Cooka został przynosząc Effy z “małym, gównianym mieście po drugim” za tydzień, a Effy staje się coraz bardziej niezadowoleni z tej wędrówki pozornie bezcelowe. Cook, jednak mówi jej, że jest to miasto, gdzie jego ojciec mieszka. Podczas Cook jest zawartość do końca ich podróż tutaj, Effy rośnie martwiłem Cooka, gdy widzi, jak jego ojciec manipuluje nim, co skłoniło ją do wywołania Freddiego o pomoc – i mówi mu, że kocha go na krótko przed rozłączeniem. Kiedy Freddie i JJ przyjechać, decydują że losy relacji chłopców z Effy powinni decydować miasteczku wyścigu. JJ, kto wygra wyścig, nadzorujące i wnioskuje, aby rozwiązać swoje problemy raz na zawsze, zmuszając zarówno chłopcy przyznać, że każda miłość Effy i mówi jej, że musi wybierać między nimi. Chociaż Effy nic nie mówi, jej “spojrzenie mówi wszystko” [8] , gdy jej spojrzenie zwleka ponad Freddiego, co skłoniło do opuszczenia Cooka w furii. Kiedy Freddie i Effy są sami, tworzą i uprawiają seks. Poniższy Effy rano, Freddie, Cook i JJ rozpocząć podróż do domu.
Seria 4

W lecie, Effy idzie z matką do Włoch , rozbijając z Freddiem z powodu poczucia winy, że czuje się z bólu spowodowanego Katie i gotować i nie skontaktuje się z nikim. W “Thomas”, Effy nie przyjść na pierwszy dzień w szkole i inni zakładają, że jest jeszcze we Włoszech. Okazuje się, na końcu pierwszego odcinka, że ​​ona jest naprawdę w Anglii, i że jest z Pandorą w jej domu pocieszając ją po Thomas pokazuje się, który próbował wrócić z nią po oszukany po niej.

W “Emily”, Effy powraca do studia, siada obok Freddiego, a ona pokazuje, że to on myślała o wszystkim latem. Potem przytula Gotuj while zegarków Freddie. Później na imprezie, Effy jest taniec z Freddiem i całuje go. Kucharz widzi to i bije na kolegi party-goer Shankey JJ i headbutts nie wiedząc, kim jest ranny. Effy i Freddie go zobaczyć walkę i wyjść.

W następnym odcinku “Cook”, Effy i Freddie całować znowu i są nadzorowane przez Cooka, który stał wydalony i ostatecznie aresztowany, gdy przyznaje się do sprzedaży narkotyków, które prowadzą do samobójstwa. Effy przychodzi do gotować w więzieniu i mówi mu, że kocha Freddiego. Effy przyznaje, że miłość jest “headfuck”, ale że jest to przyjemność jednak, który zdaje się rozumieć Cooka.

W odcinku Freddiego, matka Effy to poszła na dłuższy urlop, pozostawiając Effy sam. Dlatego Freddie i Effy tam, narkotyki, ciężkie imprezy i seks. Ostatecznie, Effy zaczyna działając chaotycznie, wycinanie zdjęć śmierci i wklejanie ich do swojej matki ścianie sypialni natomiast wspomnieć “stworzeń” Jadąc do niej. Postanawia rzucić “pożegnalne”, co przeraża większość z gangu. Freddie łamie drzwi Effy w dół i widzi jej ukrywanie pod łóżkiem, wyraźnie wstrząśnięty. Ona mówi mu, że jest tylko jeden może zaufać.

Po Freddie czyści partię obecnie, Cook pozostaje. Jednak, gdy widząc go, Effy zaczyna świrować, wrzeszcząc na niego odejść i na Freddiego, aby go. Freddie zaczyna myśleć, że Effy rozwija psychozy [9] , a także epizodów maniakalnych , coś matka również obsługiwane. Pyta dziadka o radę, a Freddie próbuje jej pomóc. Podczas stosowania Effy do spokojnej dziedzinie, mówi, że istoty są tak dla niej i że ona kiedyś silniejszy (więc w stanie z nimi walczyć off), ale jest z Freddiem zrobił jej wrażliwe i “słaby” do nich. Widzi grupę osób chodzących do nich i panikuje, uważając je za potwory mówiła o Freddiego. Freddie przeraża ich. Na jej nalegań, Freddy napędza Effy dom, w którym widzi, jej matka mówi do policjanta. Nie chcąc rezygnować z Effy jeszcze Freddie odwraca się i zaczyna się Effy gdzieś indziej.

Na drodze, po prostu działają na paradzie Sądu. Ilość osób w demoniczne stroje poszukujących zaczyna freak Effy się. Ona obwinia Freddiego i ucieka. Freddie próbuje śledzić, lecz traci ją z oczu. Katie, która tańczy na pływaka, widzi zrozpaczoną Effy i ratuje ją i nazywa Freddie ciągu dbać o nią. Freddie i Katie zabrać ją do odwiedzenia jego dziadka.

Podczas rozmowy Freddie do dziadka, Katie i Effy czekać w hali. Wkrótce Katie wchodzi do pokoju, niespokojny, ponieważ Effy nie wyjdzie z łazienki. Freddie, zrozpaczony raz uświadamia sobie Effy został sam, biegnie do łazienki poszła do. Kopiąc drzwi, widzi Effy leżącego na podłodze nieprzytomny z nadgarstków obcinane. Ona zabrana do szpitala, aby być traktowane. W szpitalu, Effy mówi Freddiemu odejść. Później Freddie rozmawia mama Effy się Anthea. Ona mówi, że Effy potrzebuje zarówno z nich. Freddie odpowiada, że ​​ona będzie musiała dbać o Effy sam, i ucieka. Freddie wraca do domu Effy’S, rozdarć wszystkich jej “śmierci” zdjęcia ze ściany, i spala je w ognisku na zewnątrz. Kucharz pokazuje się i mówi Freddiemu, by nie rezygnować z Effy.

Od próby samobójczej Effy, ona została przyjęta do szpitala psychiatrycznego, pod nadzorem i poradnictwa jej psychiatrę Johna T. Foster. Jak ona może opuścić, choć z warunkami od Jana, postanawia odwiedzić Freddie, w którym potwierdza, że ​​tylko miłość do niego, i “to wszystko”. Jednak na imprezie uroczystości, gdzie wszystkie inne znaki są świętuje A poziomy, Effy nagle stwierdza, że ​​jest gotowy i jest pożegnanie wszyscy – łącznie Freddie.

Biegiem przez Effy Odcinek kondycję pogarsza się do tego stopnia, że ​​całkowicie zapomina, kim jest przekształcenie się w zupełnie nową osobę i kto jej przyjaciele. Kucharz zauważa to i po krótkiej scenie ściga Effy domaga się z powrotem do Freddiego. Jako Kucharz robi więc zauważa torbę, sugerując w kierunku najbliższej ucieczki Freddiego, dwie rozmowy i Cook pozostawia sugerując że jest wykończony goni Effy. Effy znów jest zinstytucjonalizowana, choć odmówił wrócić pod nadzorem Jana, jak okaże się, że został przy użyciu metod hipnotycznych powoduje Effy zapomnieć wszystko o jej przeszłości i życia. Po krótkiej bójki z Freddie, John wychodzi pośpiesznie i Effy stwierdza, że ​​zasługuje na coś lepszego niż Freddie niej. Freddie odrzuca jej komentarz i zasypia trzymając rękę Freddiego i mówi mu, że kocha go w kółko.

Następnego ranka John zaprasza Freddiego do domu, gdzie Freddie ponownie domaga John zostawić Effy sam. Kiedy Freddie próbuje odejść, drzwi są zamknięte, a John, potrząsając kij baseballowy, ujawnia, że ​​chce Effy dla siebie, tłumacząc, “ona naprawdę cię kocha, wiesz.” Słyszymy Freddie próby rozsądku Jana jak zaczyna bić go bezlitośnie. Po kilku krzyczy i splatting krew do okna doradca kontynuuje bicie teraz cichy Freddiego.

W odcinku finale serii 4 widzimy Effy w szpitalu, a także odzyskanie raz. Ona jest zaniepokojony nagłym odejściem Freddiego i uważa, że ​​jej stan się przestraszył go. Po widziała w szpitalu z Pandora i Katie, Cook odnajduje ją, teraz ze szpitala, w szopie Freddiego. Dzieli swoje obawy i jej poczucie odrzucenia z nim. On daje jej notes Freddiego w którym Freddie deklaruje swoją miłość do niej na każdej stronie. Historia Effy kończy się jej pociechy zostały w poznaniu uczuć Freddiego dla niej i świętuje swoje urodziny z całego gangu w jego szopie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
James Cook – agresywny i porywczy, dzięki swojemu charakterowi wchodzi z konflikt z prawem i trafia do więzienia, z którego ucieka. Zakochany w Effy, oddany swoim przyjaciołom.

W trzeciej serii jest on uważany za bardzo anty-bohaterski . Jego działania często powodują problemy i tworzyć zamieszanie, wpływając tych wokół niego. Jednak w czwartej serii zaczyna zmieniać swoje sposoby, po rozmowie ze swoim adwokatem i gdy zaczyna zdawać sobie sprawę z konsekwencji swoich działań, zwłaszcza świadkami jego młodszego brata początek pójść w jego ślady.

Charakterystyka

Cook jest towarzyski, seksualnie wyuzdana, a pod wieloma względami, autodestrukcyjne młody człowiek, który wydaje się pochodzić z trudnej sytuacji rodzinnej. Pasuje w charakteryzacji z Byronic bohatera . Jest impulsowy 17 lat na początku serii. Uwielbia się dobrze bawić i jest ciągle duszą każdej imprezie. Kucharz pokazuje wielkie zainteresowanie pań, i cały jego imprezowania czasami wymykają się spod kontroli, prowadząc go w kłopoty. Uwielbia pić i używać narkotyków, ale czy nie jest on uzależniony pozostaje niejednoznaczna widzów. W całej serii, jest on najlepszym przyjacielem zarówno Freddie i JJ, chociaż czasami, jego stosunki seksualne z Effy Stonem napędza przepaść między nimi.
Historia postaci
Seria 3

W “każdy”, Cook, Freddie i JJ spotkać Effy się rano, zanim zaczną studia, natychmiast, spada na nią. Podczas apelu pierwszy dzień, Cook flirtuje z Naomi, która ignoruje jego próby. Effy ustawia gotować i Freddie wyzwanie: kto łamie zasady college’u dostaje do “poznał ją lepiej”. Kucharz łamie zasady, do tego stopnia, pożar. Jego nagrodą jest seks z Effy w gabinecie pielęgniarki.

W “Cook”, Cook zaprasza gang wuja pubie, aby uczcić jego siedemnaste urodziny który wierzy będzie dziki, drink-opalane zdarzenie, ale obraca. Dziewczyny decydują się opuścić po Pandora rzuca. Kucharz przekonuje ich, inaczej, obiecujące leki. Freddie dostaje telefon od siostry, Karen, która jest na przyjęciu zaręczynowym jej przyjaciel Kayleigh jest. Gotuj rund gang i udać się tam nieproszony. Gotuj flirtuje z Kayleigh i rozpoczyna rozdawanie narkotyków do swoich przyjaciół. Kończy rozgniewał Johnny White, ojciec Kayleigh i Bristol baron narkotykowy. Kucharz zostaje pobity i reszta bandy zostawić z nim. Kucharz następnie przeciąga JJ do burdelu, po kłótni z Freddie. Tam znaleźć Johnny White. Gotuj odzywek i rani go. Johnny śluby zabić Cooka następnym razem widzi go.

W “Pandora”, Cook wywala stronę Pandory i ma seks z Effy w szafie. Podczas gdy oni seks spadły z powrotem do Pandory sąsiad sali., Gdzie natknęli się na film z mamą Pandory seks z sąsiadem obok drzwi. Następnie Pandora wychodzi z łazienki zdenerwowany, przez które Cooka punkt jest jedyną osobą w domu. Kiedy Pandora wyraża niezadowolenie, że nigdy nie ma wspólnego działania chciała tę noc – gra Twister i dowiedzieć się o seksualności człowieka z jej przyjaciół – Cook oferuje do gry z jej z litości. Następnie oferuje się na seks z nią, i spędzają razem noc. Effy odwiedza Pandora rano i widzi Cooka akcji pocałunek z nią, jak wyjdzie. Po kłótni, Pandora wyzywająco mówi Effy że Cook, ze względu na jego rozwiązłości i impulsywne, zachowania cielesnego, nie należy do nikogo.

W “Freddie”, Freddie dostaje zmęczeni życiem w cieniu Cooka coraz lekkomyślny. Choć Freddie ujawnia swoje prawdziwe uczucia do Effy, którą odwzajemnia, ona wraca do gotowania, bo boi się miłości.

W “Naomi”, Cook próbuje ponownie przekonać Naomi na seks z nim. Ona mówi mu żartobliwie, że ma większe szanse na wygraną w wyborach prezydenta ciała ucznia. On widzi to jako wyzwanie, i rejestruje jako kandydata. Ona rozpoczyna swoją własną kampanię do rywala Cook, zwłaszcza gdy jego kampania okazuje się więcej o co spektakl niż jakiekolwiek rzeczywiste plany. Jednak, ich koledzy wolą Cook. Naomi jest podwójnie upokorzony przed formularza podczas Cooka wyśmiewa ją i Emily później upomina się o nią, i gotować dowcipy o Emily jest jej “dziewczyną”. Naomi później świadkowie jej nauczyciele takielunek głosów zapobiec Cook z wygranej i odkrywa to do formy po ona jest ogłoszony zwycięzcą wyborów. W pierwszym akcie prezydenta, Cook zaczyna zamieszki. W chaosie wywiązała, Naomi przebacza Cook i zaczyna się z nim kochać, zanim zdała sobie sprawę, że “nie jest w porządku.” Cook nie czyni żadnych prób, aby zmusić ją, jak sam mówi, że jest “mądry”, wystarczy mieć powód, aby nie po drodze. Wychodzi z niej i Gotuj teraz dzielenie na lepsze zrozumienie siebie.

W “JJ” JJ widzi swoją matkę, Celia, przytłoczony wszystkich jego spraw i obwinia siebie. Nazywa Gotuj mu powiedzieć, jak się czuje, ale Cook jest zajęty seks z dziewczyną, która zakłada, JJ jest Effy. Jednak, gdy JJ, zachęcani przez Emily, idzie do konfrontacji Effy, pokazuje to, że nie widziała gotować w dzień. JJ następnie odwiedza gotować i odkrywa, że ​​dziewczyna mu seks z był z Pandory. Udając, że nie widziałem tego, potem konfrontuje gotować około rujnuje swoją przyjaźń z Freddiem i eksploduje w gwałtownej wściekłości, gdy uświadamia sobie, Cook jest obojętna na jego uczuć. Poruszony tym, Cook dać JJ przytulić i mówi mu, że go kocha i prowadzi z nim JJ kupić narkotyki. Są one prawie aresztowany i po uruchomieniu od policji, naciski JJ Gotować do podejmowania swoich leków na receptę, wiedząc, że są przeznaczone zarówno do osób, zrelaksować się i stają się bardziej uczciwa. Oni spotykać z przyjaciółmi w klubie. JJ i Cook przyjechać i Thomas Tomone ( Merveille Lukeba ) umożliwia ich do klubu, ogłaszając, że Emily jest już w środku. Kucharz dostaje się do walki na parkiecie i porusza Freddie w pomoc, gdy odkrywa, że ​​JJ dał Gotuj jego leków na receptę. Cook, pod wpływem narkotyków JJ, jest zmuszany do mówienia prawdy i wyznaje, że Effy kocha Freddiego. Cook mówi, że kocha Effy, ale wie, jego uczucia nie są odwzajemnione, i dlatego jest on sypia z Pandory.

W “Effy”, Cook wywala gangu camping trip, w złości ujawnia wiele tajemnic grupy, w tym fakt, że on i Pandora nadal śpi razem – co powoduje Thomas zerwać z nią. Po Effy jest wyrzucony z grupy, postanawia zabrać ją w podróż, aby uciec od tego wszystkiego.

W “finale”, Cook i Effy są dobrowolnym wygnaniu z gangu, poszli na pobyt z ojcem Cooka. Występują one przez JJ i Freddie, którzy starają się doprowadzić je z powrotem, ale szybko sobie sprawę, że Cooka zaczyna zakochać się z Effy. Cook, Freddie i JJ uczestniczyć w miastach roczny steeple chase, nagrodą dla nich pod koniec obecnej Effy, chociaż ojca kucharza w łodzi jest również częścią zakładu z innym mężczyzną wchodzącego w pościg. Ani Cooka ani Freddie Zwycięstwo, zwycięzca w rzeczywistości jest JJ, w wyniku utraty łodzi i Effy. Jednak JJ wybiera naciskać Effy dokonać wyboru pomiędzy trzema chłopców; jej wzrok plącze się Freddiem, powodując Cooka umieścić w przypływie wściekłości. Pod koniec odcinka, Cook jedzie do ojca łodzi nadzieję wyjechać z nim jego ojciec mówi mu, że nigdy nie chciał mu pierwsze miejsce, ale Cook, łkając, wciąż gniewnie odmawia przekazania kluczy. Jego ojciec, zdenerwowany, wyciąga flary i grozi spalić twarz Cooka off, nie dbając, czy mieszka gotować lub matryce, na które odpowiedzi Cook, “ja nie, albo”. Freddie przychodzi i puka nieprzytomnego Cooka ojca, zanim będzie mógł zrobić krzywdy gotować. Freddie pyta Cook, powiedzieć, że to jest w porządku dla niego, aby być z Effy, Cook mówi, że nie może tego zrobić, bo ją kocha, i jest mi przykro. JJ i Effy przyjazd, następnie mieszczaństwa nadzieję zastrzeżenia taty kucharza w łodzi. Ale Cook, JJ, Freddie i Effy szybko odpłynąć. Tata kucharska budzi do nich ustawienie żagli, a na sobie sprawę, że jego jacht jest bezpieczny okrzyki “Jestem gotować!” w sposób w antagonistycznym Cook i jego przyjaciół. Kucharz potem krzyczy na ojca: “Nie, jestem kucharzem!” i popycha go do łodzi. Ponieważ odpłynąć w kierunku Bristolu, odcinek kończy Freddie zapytał: “I co teraz zrobimy?”
Seria 4

W “Tomasza”, gang, bez Effy, świadkiem samobójstwa nastolatka, Sophia, po wzięła narkotyki. Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie śmierci. Thomas czuje się winny śmierci Zofii i podejrzani Cook sprzedał jej narkotyki przed śmiercią. Tomasz odwraca się do religii i staje się przyciągać do córki pastora swojego kościoła, Andrea, i ostatecznie śpi z nią. W szkole Thomas zostaje wydalony i przyznaje się do oszukiwania na Pandorze, który wybiega. Przygnębiony, Thomas upija i Cook ataki, prowadzi to do przyznania, że ​​Naomi Naomi Cooka dał leki, które Naomi później dał Sophia.

W “Emily”, Emily dowiaduje się, że Naomi czynienia proszek Gotuj w noc samobójstwa i sprzedawane niektóre do Zofii zapłacić za okulary motocyklowych kupiła ją. Kucharz widzi Effy i Freddie całował na imprezie i bierze swój gniew na kolegę party-goer, poważnie go bić i kończy się przypadkowo headbutting JJ również.

W “Cook”, Cook jest w więzieniu, oskarżony o ciężkie uszkodzenie ciała za pobicie Shanky Jenkins na imprezie domowej. Duncan, pomoc prawna Cook, doradza mu przyznać się do winy, ale nie gotować podnosi winnych zamiast. Jest zwolniony z więzienia z elektronicznym tagów wysłany mieszkać z matką,, Ruth artysta znany. W domu, gotować więzi ze swoim młodszym bratem, który uwielbia Paddy go, ale starcia z matką i wiecznie pijany próżno. Cook jest wydalony z uczelni. Odwiedza Naomi, która poinformuje go, muszą radzić sobie z ich winy przez Sophia. Później Duncan mówi Gotować nie ma sprawy i że powinien dorosnąć. Kucharz odwiedza matki wystawę sztuki i jest w szoku, aby dowiedzieć się, że ma krótkie stosunki seksualne z Freddie. Freddie przyznaje Ruth dał mu loda na 15 stron Cooka urodzinowy i podnosi do Gotuj przestać zachowywać się. Kucharz podnosi z matką, opuszcza dom i kradnie samochód Paddy Rutha, zaśmiecać ją. Kucharz ma moment wglądu, gdy widzi jego brat działając jak on. Odnajduje Naomi i ma serce do serca, łączenia się, w jaki sposób zarówno kogoś miłości. Potem wraca do pomocy prawnej Duncan i ma załamanie. Potem opowiada policji sprzedał Sophia z MDMA, biorąc Flak dla Naomi. Wizyt Effy Gotuj w więzieniu i mówi mu, że kocha Freddiego. Gotować przyzna się do winy na rozprawie i jest uwięziony.

W “Freddie”, Po Freddie czyści partię obecnie, Cook pozostaje, po podobno uciekł z więzienia przed początkiem odcinka, mówiąc, że nie może trzymać unieruchomiony “milion mnie znajduje się już”. Jednak, gdy widząc go, Effy zaczyna świrować, wrzeszcząc na niego wyjść. Później Freddie próbuje podążać pstry Effy, którzy uciekli od niego, ale traci ją z oczu w dużym tłumie, jednak wpada Cook i prosi go o pomoc.

W “Effy” Biegnie do Cook i po argument, Cook mówi jej, że będzie powtórzyć ostatnie dwa lata na nowo, i że nadal ją kocha. Effy mówi mu, aby wkurzyć i liści. Następnego dnia rano, że jest w parku, i Cook siedzi na ławce obok niej. Jak mówią, Cook podaje, że Freddie nazywa go o niej (i nazywa ją “EF”). Effy wygląda mylić, pytając, kto “Ef” jest. Kucharz myśli, że żartuje i mówi, że on jest w błędzie i że nie jest Ef. Effy uśmiecha się i mówi mu, że on ma rację. Szukam mylić, Cook pyta ją, co ma na imię, na co ona odpowiada: “Elizabeth”. Kucharz następnie przywraca się jako James. Bierze ją na imprezę, i rozmawiają. Effy wspomina, że ​​zwykle nie iść na randkę z kimś, po prostu spotkałem. Kucharz idzie wraz z nim, nie mówiąc jej, że już spełnione. Potem mówi mu, że chce zrobić coś złego, i Cook odpowiedzi, że ona jest, trafiłeś w odpowiednie osoby. Jak idą ulicą, to kończy się na ulicy, gdzie Tony uderzony przez autobus. Pamięć Effy zaczyna dostać biegał, i zaczyna pamiętać. Cook, nie rozumiejąc, że Effy naprawdę nie pamiętam go, mówi jej, że wygra (myśląc, że to gra). Effy jest zdezorientowany, ale Kucharz mówi jej, że nie spotkali się z dnia, i uprawiali seks. Effy próbuje zaprzeczyć, ale Cooka wywołuje rzeczy tylko ktoś się do niej nie wiem. Effy końcu jej brat pamięta uderzenia, ale ona zaczyna świrować. Ona nie wie, co się z nią dzieje, nie wiedząc, jeśli coś lub nie stało. Kucharz klepie ją “obudzić” ją i Effy chce go zrobić to ponownie. Po naciśnięciu Cook, ona ucieka, ze mu ją gonić. Podbiega do autostrady i dostaje prawie potrącony przez samochód. Kucharz ratuje ją i całuje go. Effy wszystko pamięta i mówi, żeby ją gotować do Freddiego. Kucharz przynosi Effy do Freddiego i rozmawiają o relacjach pomiędzy wszystkich trzech z nich, twierdzą one, gdy uświadamia Cooka Freddie planuje na wyjeździe. Zostawia mówi Freddiemu nie spieprz tego.

W “Wszyscy”, Karen i Cook zaczynają się zaniepokojony pobytu Freddiego. Karen daje notebook Cooka Freddiego mówiąc “John Foster chce skrzywdzić jej” Effy walki z chorobami. Następnie policja dom rajdu Noemi po ex-dziewczyną Arsia Cooka mówi policja jest on ukrywa. Kucharz ucieka i trafia do Freddiego budka gdzie spotyka Effy, który został zwolniony ze szpitala psychiatrycznego. Reszta bandy spotykają się tam i decydują się wydać przyjęcie z okazji urodzin Freddiego choć tam nie ma. Kucharz głowic poza krótko gdzie dostrzega postać obserwując dom Freddiego. Postanawia podążać. Tymczasem Thomas i Pandora tworzą wraz z Emily i Naomi. Gotuj przerw w do piwnicy Jana gdzie znajduje Freddiego ubrania poplamione krwi i buty. Gotować następnie pozornie słyszy upiorny głos Freddiego ostrzegając go, aby “wyjść” przed Foster powrotów, to zjawy Gotować do włączania światła, tak jak Foster przybywa ze swoim kijem baseballowym. John uderza go w brzuch niemal przewracając go na ziemię i werbalnie szydzi go. Kucharz wstaje śmiejąc się i przyznaje, że jest przestępcą i nie ma sensu lub kontrolę impulsów, potem mówi Janowi, że on wie, że zabił Freddiego. Ponieważ sezon się kończy, rozpoczyna się on w Foster, krzycząc “Jestem gotować!”
Seria 7

RISE SKINS: Cook ma pracę dostarczania leków do biesiadników Manchester. Kiedy został poproszony o pomoc swojego pracodawcy dziewczyna znaleźć dom i stwierdza, że ​​jest nieodparcie przyciąga do niej, wyrusza pociągiem wydarzeń, które doprowadzą go do świata dzikiej zemsty i konfrontacji z jego własnej przeszłości przemocy.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Freddie McClair – skromny i nieśmiały chłopak, najlepszy kumpel Cooka i JJ’a, chłopak Effy. Często jest pokrzywdzony przez ojca, rozpieszczoną siostrę oraz porywcze i egoistyczne wyczyny Cooka. Jego matka popełniła samobójstwo, dlatego po próbie samobójczej Effy stara się jej za wszelką cenę pomóc. Zostaje zamordowany przez psychoterapeutę Effy.

W trzeciej serii, że jest zaangażowany w trójkąt miłosny z Effy Stonem i jego najlepszy przyjaciel James Cook . Powoduje to, że konflikt między nim i gotować, jak również ich inne najlepszego przyjaciela JJ . W czwartej serii kontynuuje swój związek z Effy i próbuje pomóc jej przez jej depresji .

Charakterystyka

Freddie jest wyluzowany i rozsądny charakter, który cieszy deskorolce i palenia chwastów . Jego najlepsi przyjaciele są Cook i JJ, którzy nazywają siebie ” Trzej muszkieterowie “, ponieważ ich bliskiej przyjaźni. Freddie troszczy się głęboko zarówno jego przyjaciół, pomagając JJ przez jego problemów społecznych ze względu na jego zespołem Aspergera i próbuje kontrolować dzikie zachowanie Cooka z różnym powodzeniem.

Freddie ma starszą siostrę Karen McClair kim dba o głęboko, ale nie znosi, jak używa śmierci matki jako dźwigni w celu zdobycia sympatii i popularność w konkursie talentów. Jego stosunki z ojcem również napięte jak wierzy Karen dostaje preferencyjnego traktowania nad nim. Jednak w czwartej serii staje się bliżej z jego rodziny, jak i Karen, które rozwiązano ich różnice.

Freddie jest przedstawiana jako wrażliwego charakteru, który zakochuje się w Effy Stonem. W serii trzech jego przyjaźń z Cookiem pogarsza. Dziki obraz Cook stał się nie do zniesienia i zaostrza zaniepokojenie Freddiego dla niego, jak i gotować w końcu śpi z Effy i chluby o tym do Freddiego. Jednak Effy wybiera Freddiego w serii finale i Freddie jest gotów pogodzić się z Cook, wykazujące jego zdolność do przebaczenia.
Historia postaci
Seria 3

W “każdy”, Freddie zaczyna swój pierwszy dzień na uczelni i pobici przez Effy, a tym samym konkuruje o jej uwagę przed jego najlepszy Cooka przyjaciółmi i JJ. Effy proponuje kto łamie zasady uczelni najpierw pobiera się na seks z nią, które uzupełnia Cooka. W “Cook”, Freddie dostaje telefon od Karen przerywającej wycieczka Cooka urodzinowy tylko odkryć chce narkotyki. Freddie odkrywa, że ​​znajduje się na zaręczyny i gang tam tylko do gotowania, aby spowodować kłopoty. Freddie przyznaje, że nie może zająć się nim już choć Gotuj godzi się z nim w odcinku, na koniec.

W “Freddie”, patrzy Karen w finale z talentów , ale jest zniesmaczony tym, jak ona wykorzystuje śmierci matki na dalsze jej postępy w konkursie. W domu Effy przychodzi i mówi do Freddiego w jego szopie, podczas gdy palenie trawki . Jednak Cook i JJ przyjechać tylko Gotuj domagać Effy zostawić po ona odrzuca jego propozycję seksu. Później Freddie zwraca jej bransoletkę i podpowiedzi w związku, ale ona odrzuca go, twierdząc, że ona “złamać mu serce”. Później w odcinku, Freddie szuka Effy w parku , w którym akcje namiętny pocałunek w wodzie. Freddie wyznaje, że ją kocha. Niemniej jednak, koniec odcinka pokazuje Gotować około Effy jest gdzie Freddie je widzi w jej sypialni przez okno. Effy pojawia emocji jak Freddie odchodzi.

W ” JJ “, JJ, Freddie i przyjaciel Cooka wzajemnej, jest motywowane Emily skonfrontować Freddiego o ruiny ich niegdyś silnej przyjaźni z Cookiem. Tam odkrywa, że ​​Freddie rozwinęła stosunki z Katie Fitch, siostra Emily twin, i przypadkowo odkrywa homoseksualizm Emily do niej. W spotkaniu, że ma wynikający z JJ, Freddie informuje go, że musi wybrać między nim lub gotować, co denerwuje JJ. Kucharz później zabiera niektóre leki na receptę JJ, która zmusza go do powiedzenia prawdy. Na tym kończy się Cooka groggily przyznając się do Freddiego, że kocha Effy w nocnym klubie po angażowania się w walkę. Freddie odkrywa Effy nie kocha plecy Cooka, który daje mu trochę nadziei.

W “Effy”, Freddie kontynuuje swój związek z Katie Fitch do zazdrości Effy jest. Podczas wyprawy większość gangu uczestniczyć, Freddie rośnie daleko od Katie, flirtuje z Effy po jej pozornym odrzuceniu Cook. Katie konfrontuje zachowanie Effy, lecz z powodu zużycia Effy z dnia grzybki (i kolejne bad trip), ona puka Katie z kamieniem po roku został wciśnięty. Effy wędruje z powrotem na kemping, jest ona zbyt przestraszony, aby powiedzieć innym, Katie i przechodzi do seksu z Freddie. Katie jest w końcu odnaleziony i zabrany do szpitala, gdzie ujawnia Effy hit i zostawił ją (chociaż wygodnie pominięty, dlaczego to zrobiła). Mimo to brzydzi Freddie i zhańbiony Effy opuszcza Bristol z Cookiem.

W ” Katie i Emily “, Freddie i JJ uruchomić w Fitch bliźniąt w sklepie ubrania. Rozmowy Freddie do Katie i przeprasza za swoje zachowanie na kemping, Katie siły Freddie zabrać ją do balu i wolontariusze Emily iść z JJ. Freddie żartuje, że JJ chciałbym wrócić z Emily po dwóch uprawiali seks. To powoduje problemy dla Fitches i relacji Emily z Naomi.

W finale serii, Freddie dostaje telefon od Effy który stwierdza swą troskę o Cook i jak jego ojciec manipuluje nim. Ona mówi Freddiemu, gdzie są, kto bierze JJ z nim i jedzie tam. Gospodarz miasta roczny wyścig który chłopcy wprowadzić, podając Winner Takes Effy. JJ niespodziewanie wygrywa wyścig używając jego inteligencję i korzysta z okazji, aby przejąć i Effy popytu wybiera jednego z nich. Podczas gdy ona nic nie mówi, jej spojrzenie, które przeciąga się Freddie Angers Cook, który odchodzi. Kucharz dostaje w kłótni z ojcem, który grozi spalić twarz Cooka off. Freddie przybywa wbić Gotuj Senior out, pomagając swojemu przyjacielowi. Cztery promocje powrót do Bristolu, gdzie problem pozostaje nierozwiązany mimo pozornie Freddie tymczasowo łatanie jego różnic z Cookiem.
Seria 4

W “Thomas”, samobójstwo Zofii pogrąża gang do nieufności. Freddie jednak nie ma wpływu na to, że jest mieszkanie o odmowie Effy do wrócić na studia, i został z kontaktu z nią przez jakiś czas.

W ” Emily “, powraca Effy do college’u i mówi do Freddiego. Dyskutują gdzie Effy przedtem zostawia, stwierdzając, że brakowało Freddie najbardziej. Freddie jest wątpliwe, kiedy widzi jej Cooka tulenie. Kiedy Emily pytania Freddie czy można jej zaufać, nie uda mu się odpowiedzieć. Później w Domu Partii , Freddie i Effy całować co czujny Cooka chłostać się na kolegę party-goer out gniewu i zazdrości. Oni natychmiast opuścić.

W “Cook” okazuje się, że matka kucharska, Ruth, dał Freddie się loda na 15 stron Cooka urodziny. Freddie ujawnia to, gdy idzie do Cooka został zaniepokojony jego ostatnim zachowaniu, i czując smutek Cooka wydalony z uczelni. Po Cook jest aresztowany, Effy odwiedza go w więzieniu, i informuje go, że kocha Freddiego. W dniu jego rozprawy , Freddie, Effy i JJ go odwiedzić i czekają zawarcia próbną tylko odkryć Cooka jest przetrzymywany w areszcie .

W “Freddie”, Effy i Freddie żyć hedonistyczny styl życia, z dala od rodziny. Edukacja Freddiego i interakcji z innymi jego przyjaciółmi cierpią w wyniku. Freddie jest przekonany, aby zobaczyć psychologa szkolnego , które okażą się nieskuteczne. Jednak, Freddie Anonse Effy się tendencje psychotyczne i po rozmowie z jego dziadka Norman, Freddie ma motywację do nią opiekował i nie popełniać błędów jego ojciec z matką zmarłego Freddiego. Wycieczka na zewnątrz z Effy zaczyna się dobrze, ale w końcu Effy jest przestraszony i traci Freddiego w paradzie ulicznej. Zaskakujące jest to Katie, część parady, kto odnotuje Effy i mimo swojej przeszłości, ona pomaga Effy znaleźć Freddiego. Biorą Effy do Normana, ale po lewej jest sam, próby Effy samobójstwo cięcia jej nadgarstki, tylko Freddie ją odnaleźć i zabrać ją do szpitala. Tam spotyka Anthea, mama Effy, i mówi jej, Effy potrzebuje matki, nie jego. Cook, teraz uciekł z aresztu, nie przekonuje Freddie zrezygnować z Effy.

W “Effy” Effy powraca do domu ze szpitala z nowym planem i nową osobowością zastrzeżone. Odwiedza Freddiego i rozmawiają o jej psychiatra dr Foster, który usuwa złe wspomnienia Effy i zabrania Effy z widząc Freddiego jako część leczenia. Freddie jest zrozumiałe zdenerwowany Effy miał złe wspomnienia z nim. Później gang ogłosić swoje -Poziom wyników. Effy deklaruje wyniki są ważne dla niej i liśćmi. Kiedy Freddie obok widzi ją i oni twierdzą, Effy na zmiany osobowości w psychologicznej pracy dr Foster czyni ją zapomnieć wszystkim ona kochała. Jednak po tym, jak rozmawia z Cook (który ratuje jej życie w procesie) zdaje sobie sprawę, kim jest, i idzie do Freddiego i mówi mu, aby powiedzieć Dr Foster zostawić ją w spokoju. Freddie zlecenia Dr Foster opuścić Effy, a następnie pozostaje z Effy na noc. To jest ostatni raz widzi Freddiego.
Śmierć

Freddie otrzymuje telefon od dr Foster, w rezultacie idzie zmierzyć się z lekarzem osobiście. Freddie nie mówi nikomu o swojej decyzji. Kiedy osiągnie dom doktora Fostera, on żąda Foster zostawia Effy sam. Lekarz udaje umowę i obiecuje ją zostawić. Jednak, gdy Freddie idzie opuścić odnajduje drzwi są zamknięte. Dr Foster podchodzi do niego i informuje Freddiego że Effy oznacza o wiele więcej do niego i wpływy zamordować Freddiego kijem baseballowym.

W finale serii, Cook odkrywa zaniepokojenie Freddiego o Dr Foster i idzie do lekarza z powrotem do domu. Gotuj przerw w do piwnicy Jana gdzie znajduje Freddiego ubrania poplamione krwi i buty. Gotować następnie pozornie słyszy upiorny głos Freddiego ostrzegając go opuścić przed Foster przychodzi, to zjawy Gotuj i on włącza światło przed Foster przybywa ze swoim kijem baseballowym. John uderza go w brzuch niemal przewracając go na ziemię z jego bat i werbalnie szydzi go. Kucharz wstaje śmiejąc się i przyznaje, że jest przestępcą i nie ma sensu, ale potem mówi Janowi, że on wie, że zabił Freddiego. Potem krzyczy “Jestem gotować!” i uruchamia się na Johna, jak kończy sezon.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jonah Jeremiah “JJ” Jones – przyjaciel Cooka i Freddiego, lubi sztuczki magiczne. Leczy się psychiatrycznie ze względu na napady agresji i wczesne stadium autyzmu. Z początku zakochany w Effy, później wiąże się z Larą Lloyd, starszą od siebie dziewczyną z dziewięciomiesięcznym dzieckiem.
Pandora “Panda” Moon – przyjaciółka Effy z pierwszej generacji. Mocno zakręcona i nieco dziecinna. Dzięki Effy poznaje świat alkoholu, narkotyków i seksu. Związana z Thomasem, wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, do Harvardu ze względu na stypendium historyczne, które zdobywa.
Emily Fitch – siostra bliźniaczka Katie, lesbijka zakochana w Naomi. Żyje w cieniu siostry. Rodzina nie akceptuje jej orientacji seksualnej. Emily wiąże się z Naomi, szczerze ją kocha. Po zakończeniu szkoły przenosi się z Naomi do Meksyku.
Katie Fitch – siostra bliźniaczka Emily. Gwiazda w rodzinie, imprezowiczka, przez pewien czas związana z Freddiem. Gdy zaczyna pracę w firmie swojej mamy, dowiaduje się, że jest bezpłodna.
Naomi Campbell – dziewczyna Emily, przez długi czas broni się przed swoją orientacją seksualną. Od zawsze podoba jej się Emily jednak próbuje to zmienić. Przez pewien czas w ich związku Emily jest na nią zła że ta nie powiedziała jej o swojej wcześniejszej dziewczynie.
Thomas – przyjeżdża do Anglii z Kongo, aby wieść lepsze życie. Dołącza do niego matka i dwójka młodszego rodzeństwa. Jest szantażowany przez gangi żądające haraczu. Związany z Pandorą, wydalony ze szkoły, dostaje jednak stypendium sportowe w Harvardzie.

Trzecia generacja

Francesca “Franky” Fitzgerald – postrzegana jako outsiderka, wychowywana przez parę homoseksualistów. Przenosi się z Oksfordu do Bristolu trzy tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego. Jest inteligentną i twórczą dziewczyną. Pod koniec sezonu okazuje się, że jest zakochana w Mattym.

Charakterystyka

Przed rozpoczęciem serii, Franky mieszkał w Oxfordzie z jej nowych ojców adopcyjnych, gdzie była regularnie prześladowane. W szczególności, bully nazwie Rydze wziął zdjęcia Franky w bieliźnie, pokryte jajkiem i mąką, i zamieścił je w Internecie. W odwecie, jej przyjaciel Dean miał zasadzkę tyranem i zagroził spalić ją żywcem, jeśli nie z dala od Franky. W rezultacie, Dean został uwięziony i Franky’ego ojcowie postanowili przenieść się gdzieś indziej i dostać nowy początek. [2]

W serii pięciu, Franky, został opisany jako “androgynicznym i super-inteligentny” dziewczyna, która działa “dziwne”. [3]

Richards stwierdził, że jej postać nie jest gejem, [4] , a także stwierdził, że Franky jest “outsider”, i że ona nie chce być postrzegany jako mężczyzna, kobieta, gej czy hetero. [5]

W serii sześciu, ona rzuca jej androgyniczny wygląd i oryginalny charakter i obejmuje swoją kobiecą stronę i rozwija się zupełnie nowy charakter. Okazuje się, że ona teraz sukienki w stylu bardziej sexy i odkrywcze. Jej osobowość również przesuwa się z byt spokojny i nieco nieśmiały jak ona teraz wydaje się być bardziej uparty i tępe, jak również jest bardzo zalotny wśród mężczyzn.
Seria 5

W ” Franky “wprowadza Franky (Dakota Blue Richards), jak nieśmiałe, pojedyncze młodzieży androgynicznym. Przybywa w Bristolu po przeprowadzce z Oxford i jest opowiedziana przez jej ojców próbować poznawać w. Wkrótce okaże się, że nie jest to łatwe zadanie, jak Franky przybywa Roundview College na skutery motorowe po ścigany przez bandę młodych . Rzeczy nie wiele lepiej, kiedy jest nosić jakieś brudne, odzież używana do lekcji sportowych. Mini McGuinness ( Freya Mavor ), queen bee szkoły, natychmiast zarzuca androgynicznym sensie Franky stroju, ze względu na jej obsesji modą. Obaj następnie dostać się do walki na boisku. W porze lunchu, ona podeszła Alo Creevey ( Will Merrick ) i Rich Hardbeck ( Alex Arnold ), dwóch kolegów wyrzutków, którzy mają nadzieję się zaprzyjaźnić. Dwa są ścigani wyłączona Mini i jej przyjaciół, Liv Malone ( Laya Lewis ) i Krew Grace ( Jessica Sula ) i jest zapraszany na odpoczynek później. Choć w pierwszej chwili odmawia, ona w końcu się zgadza. Trzy trochę miauczenie-miauczenie i zabawy w lokalnym centrum handlowym. Wracają do domu, poznać Franky’ego dwa ojców, Geoff i Jeff (Gareth Farr i John Sessions). Tam odkrywają, poprzez kilka zdjęć na “Friendlook”, że był represjonowany Franky bezlitośnie w Oxfordzie. Następnego dnia, po Franky ma argument z Mini i nazywa ją “bulimią Barbie,” Mini ma chłopaka, Nick Levan ( Sean Teale ), zamieścić zdjęcia znalazła się na ścianach szkoły, powodując Franky uciekać , płacze. Ona idzie do śmietnika palić skręta i wyjąć jej frustrację strzelając starą lodówkę. Tam zostaje najechany przez Matty ( Sebastian De Souza ), starszy brat Nicka, który mówi jej, że jest piękna. Potem odkrywa, Grace, który zainteresował się nią od początku, w swoim pokoju. Upoważniona przez tych dwóch spotkań, ona stawia Mini na imprezie, i apeluje do Grace i Liv, że naprawdę ją lubię. Kiedy nie ustnie odpowiedzieć, ona wychodzi z frustracji. Grace z kolei przekonuje Alo i Rich iść po Franky, a trzy uprowadzić ją i zabrać ją do basenu. Tam zjednoczyć jako gang własnych.

W ” Rich “, Franky zostaje najechany przez Rich Hardbeck aby pomóc mu zrozumieć dziewczyny. Ona nie jest w stanie pomóc, a ona twierdzi, że nie wie dużo o dziewczynach, ale nie polecam Rich rozmowy do Grace zamiast.

W Mini , Franky zostaje zwerbowany przez Grace do pomocy z pokazu mody MINI. Ale Mini odrzuca ją i postanawia remont pokazu siebie. Jednak, kiedy Mini cierpi załamaniu, Franky idee są stosowane zamiast, do owacji na stojąco. Franky podejścia Mini poza rave ona jest na później, i wyjaśnia, że ​​prawdziwy powód jest znajomość z Liv i łaski. Upoważnione przez to, zwroty Mini do rave z Franky. W tłumie, Franky widzi Matty ponownie.

W ” Liv “, Franky, to pierwsza z gangu zgodzić się być przyjacielem MINI po Prosi je jej wybaczyć, i spędza większość chwastów palenia epizodu. Ostatecznie, przechodzi się z nim, i budzi się, kiedy Liv kopnął je. Liv prosi ją zostawić, jak również, ale przed opuszczeniem, ona pokazuje film z Liv, kiedy i Mini były dzieci, aby pokazać swoje czasy zabawa kiedyś mieć z Mini. Przenosi ją do łez.

W ” Nick “, jest ona zjednoczona z Matty, po raz pierwszy od ich wcześniejszego spotkania. Gdy sugeruje, że dziewczyna się Alo, a Matty zgadza, ona strzela mu gniewne spojrzenie. Ona spotyka Nicka po on ma walczyć z ojcem, i informuje go, że nie jest “pełna dick”. To spotkanie inspiruje go porzucił drużyny rugby i skonfrontować jego ojca.

W ” Alo “Franky zostaje najechany przez Mini na kanapie w jego partii ALO. Mini sugeruje, że Franky jest w miłości z Matty, choć Franky stanowczo zaprzecza, i zachęca ją do kontynuowania go (“Liv’d zrobić ci to w mgnieniu oka”). Franky chłodno liści, i dostaje się w bójkę z nieznajomym na imprezie. Podczas gdy Nick, ponieważ jego poprzedniego spotkania z Franky, gniewnie upomina się o nią i stawia przybysza, Liv idzie na zewnątrz i pociesza ją. Po raz pierwszy w serii, seksualność Franky’ego jest podnoszony, choć Franky odmawia mówić o tym, co Liv wierzyć Franky jest niepewny. Później, na przyjęciu Nicka i Matty ych, wędruje na górę, aby odkryć Liv i Matty, seks w sypialni, i pozostawia w powodzi łez. Matty widzi to, ale nie mówi Liv.

W ” Grace “, Franky jest w roli Violi / Cesario produkcji Grace z Trzech Króli . Podczas próby szczególnie emocjonalne sceny z Matty, Liv widzi napięcie między nimi i stawia dwa do dwóch, oraz szybko zmusza go zamknąć, częściowo z obawy przed utratą Matty, a częściowo z obawy, że może zranić Franky emocjonalnie. Kiedy Grace stara się Liv powrotem, zapraszając ją na noc dla dziewcząt, przynoszą do seksualności Franky znowu. Tym razem jednak, Franky daje odpowiedź, że ona jest pansexual (tzn. że jest “do ludzi”). Nadal podejrzliwy, Liv pyta ją kim jest zakochany, powodując jej się chwiać. To napięcie gorzej, gdy Matty, widząc, że nieatrakcyjne Franky mężczyzna flirtuje ze jest zbyt do przodu, podejść i przeraża go, tuż przed Liv. Następnego dnia Grace przekonuje Mini (który stoi na Liv) i Franky całować jako część gry, Alo szokującej i bogaty. Już napięta atmosfera między Liv, Franky i Matty jest gorzej, gdy Liv, całując Franky w ich miejscu, widzi Matty z szoku patrzeć na jego twarz. W konfrontacji z nim związanej, Liv pyta Matty czy kocha Franky, a on nie udzielić odpowiedzi. Angry, robi to dla niego jasne, że musi wybrać między nią i Franky i Franky, świadkami konfrontacji, pozostawia się w łzy.

W ” Everyone “, Mini, który wydaje się rozwinęły w sobie coś z zakochaną w Franky, został opiekę Franky od jej konfrontacji z Liv i Matty, i gniewnie ostrzega Matty z dala od Franky. Ona również zachęca Franky, że “zasługuje na coś lepszego.” Ale rzeczy nie zaczniesz dobrze kiedy Franky spada na górze Matty po alo w van psuje. Co gorsza, ona decyduje wyruszyć z Liv i Matty, kiedy Alo Umiejętności nawigacyjne okazać błędne. Trzy wziąć kokainę, a jednocześnie wysoki, iść do pobliskiej wsi, włamać się do kościoła. Tam, Liv zaczyna uwodzić Franky tuż przed Matty, mając nadzieję, że reagują podobnie do tego, jak zareagował wcześniej. Ale mocno potrząsa głową na nią i opuszczają kościół. Następnie mieć argument w lesie, a jednocześnie Matty i Liv mieć argument, Franky odchodzi. Matty, decydując, że woli być z Franky niż z Liv, idzie za nią, ku przerażeniu Liv. Łapie się z nią i się całują i zaczynają się kochać. Ale w tej chwili, Franky ma atak paniki, rzuca go i łzy się przez las, z przerażeniem Matty w pościg. Odkrywa, co stało się Liv i mini kiedy mija ich. Boi się, że Franky zaszkodzi sobie, trzy pościg i Franky, słysząc je nazywają ją przypadkowo wycieczki i przewraca się z boku na klifie. Liv udaje się przeciągnąć ją z powrotem w górę, a oni ją pocieszyć. To tutaj, że Franky ujawnia początki swej natury, i że został oddany do adopcji w wieku sześciu lat. Ona godzi się z Matty później w namiocie Grace.
Seria 6

Podczas pobytu na wakacjach w Maroku z grupą, relacja Frankie i Matty stoi przed problemami. Po kłótni ona strony z handlarzem narkotyków imieniem Luke. Spotyka się z nim w stronę plaży, a ona jedzie na przejażdżkę z nim. Przyjaciel Łukasza mówi Matty, że ma do przemytu narkotyków, jeśli chce zobaczyć Frankie ponownie. Matty decyduje się ścigać samochodem Łukasza z gracją i Liv jako pasażerów, ale on zawiesza. Grace ginie w wypadku i Matty idzie w biegu. Później mówi mu, by nigdy nie wrócić.

Franky jest nadal walczą do czynienia ze śmiercią Grace i ma wizje niej. Jej przybrani ojcowie ‘próbują jej pomóc, ale ona buntuje. Ona pomija swój pierwszy egzamin, aby zobaczyć Luke, zabiera ją zobaczyć walkę, gdzie łączy się, aby pozbyć się złości. Zaczynają mieć ostry seks, który lubi. Ona potem cheats w egzaminie i jest zawieszony. Potem odwiedza Łukasza do seksu bardziej agresywnego. Podczas kłótni z Jeffem, upada na dół i złamań czaszki. Nick później przyznaje, że jest zakochany w Franky i próbuje ją zatrzymać jej spiralę. Potem odwiedza psychologa i odkrywa, że ​​czuje się odpowiedzialny za śmierć Grace. Ona idzie do Luke ponownie, który uderza ją, aby włączyć ją. Później w hali basenowej wybucha bójka. Nick przyjeżdża myśląc, że pomaga. Luke, a następnie bije Nick, którą początkowo wysiada na, ale gdy okazuje się bardziej brutalne dostaje Luke przestać. Po więcej seksu z Łukasza, Franky uświadamia sobie, że ma zły wpływ i opuszcza go. Następnie oddziela jej problemów z Jeffem.

Franky idzie do Nicka, że ​​uścisk który myli Nicka. Frankie odkrywa, że ​​Mini jest w ciąży i próbuje skłonić ją, aby powiedzieć alo prawdę. Franky i Nick spędzają wieczór razem, ale gdy dają sobą znaczący Słuchaj, ona każe mu odejść. Franky nie jest zadowolony, kiedy przybywa do domu Nicka znaleźć mu jedną noc nazwie Carli. Nick mówi, że Franky Matty chce wrócić do Anglii i potrzebuje do zgromadzenia środków pieniężnych przemycić go w niewykryte. Po kłótni z Nickiem, mówi Franky rzeczywistej skali swoich uczuć, ale nie może poradzić sobie z sytuacją. Franky idzie do Nicka i mają seks. Franky odbiera połączenie za pomocą Matty, ale rozłącza się. Franky przekonuje Mini uciekać, bo ona nie chce dziecka do przyjęcia. Mini realizuje ona ma wrócić do domu, z rozpaczliwą Franky przywiązanie do niej. Franky jedzie do Birmingham i znajduje swoją starszą siostrę, Clara, który mówi jej, że ich matka nie żyje. Franky powraca do Bristolu i Mini mówi jej, że będzie musiała zmierzyć się Nick i Matty. Więc Franky przyznaje, że kocha ich obu, i że nie może ona mieć związek z nimi.

Franky jest następnie odwiedza siostrę, która przyznaje, że okłamał ją o śmierci matki i zabiera ją do szpitala psychiatrycznego, gdzie wprowadzane są do kobiety jaskrawo ubrana w zamiłowanie do malarstwa. Franky oczy napełniają się łzami, kiedy zdaje sobie sprawę, że to jej matka.
Seria 7

Jest możliwe, wróci, choć jest obecnie potwierdzone.
Recepcja

Lucy Doyle z telewizji internetowej Ogłoszenia na pudełku porównaniu jej początkową rolę w serii do tego z Lindsay Lohan znak ‘s, Cady w Mean Girls . [6]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Aloysius “Alo” Creevey – wieczny optymista, Mieszka na wsi, kocha swoje auto i psa. Jest najlepszym przyjacielem Richa Hardbecka. W szóstym sezonie zakochuje się z wzajemnością w Mini, która zachodzi z nim w ciążę.

Charakterystyka

Alo mieszka na farmie na obrzeżach Bristolu z jego dominującego matki, Katarzyny hen-pecked ojciec, Owen oraz ich rozbieżnej parobek, Dewi, która aprobuje jego stylem życia. Choć nazywają go “Alojzy”, on jest często określana przez skróconej wersji jego imię, “Alo”, choć Mini czule mu przezwiska “chłopiec Farm”. Ma obsesję na punkcie pornografii, twierdząc, że może on “chyba obywatelstwo jakiegokolwiek domowe porno bez włączania dźwięku w górę”, a jest w posiadaniu jakiegoś starożytnego pornografii wiktoriańskiej. On opisuje swoje upodobania “mój furgonetki, moja chwastów, mój pies”. [2] On jest najlepszym przyjacielem Rich Hardbeck.

Merrick stwierdził w wywiadzie, że początkowo w castingu do części Rich, ale że był “położyć się na ludzi dziwaczny przyszłości.” On skomentował naiwności Alo to wielokrotnie w wywiadach, mówiąc: “On blokuje obecnie wszystkie traumy życia i myśli, że może być wolny i szczęśliwy przez cały czas i że nie musi brać odpowiedzialności” [3] , oraz że w drugim odcinku centric, “omal wszystko idzie z coraz źle i podejmowania wszystkich błędnych decyzji do ewentualnie zrozumienia rzeczy mają”. [4]

Choć początkowo przedstawiana jako sfrustrowany, sex-obsesję dziewicy w piątej serii, szósta seria Alo to widzi go walcząc z “on-off-ponownie, ponownie” relacji z Mini, po tym, jak zdecydował się na jego dziewictwo w odcinku otwierającym. Dwa w końcu mieć dziecko ze sobą, które nazwać Grace, po ich zmarłego przyjaciela.
Fabuła
Seria 5

W Franky , Alo i Rich Franky świadka dramatycznej wejście Roundview College, na skutery motorowe, i natychmiast ją zobaczyć jako kolegę wyrzutka. One później zbliżyć się do niej w porze lunchu, ale szybko gonił się przez Mini, który ma nadzieję zawrzeć pokój z Franky po walce mieli na boisku hokejowym. Następnego dnia, kiedy postów Nick żenujące zdjęcia Franky na ścianach szkół, Alo i Rich próba ją ostrzec, ale są nieskuteczne, a ona jest upokorzony. Później, próbują dostać się do urodziny Mini, ale są szybko outmatched przez strażnika przy drzwiach, i wyrzucony. Mimo to, dwa spiskują z Grace porwać Franky, kogo wziąć na basen w furgonetce ALO (która uzyskał on uprawnienia do kierowania w okresie letnim), gdzie jako grupa obligacji własnych.

W Rich , Alo staje się sfrustrowany Rich stale się między nim, a dziewczyny i próbuje przekonać go, aby znaleźć dziewczynę. Chociaż Rich drwi tej idei, Alo wkrótce tropi potencjalne zainteresowanie miłości do Rich – kobieta metalhead który pracuje w bibliotece. Widząc, że potrzebuje pomocy w nauce, jak współdziałać z dziewczyn, Alo szuka pomocy łaski, który wie więcej o dziewcząt niż Franky. Później, gdy dziewczyna w bibliotece okazuje się być tak płytkie jak dziewczyny Rich pogardza, i odrzuca prośbę Grace do tej pory go Alo remonstrates go w samochodzie, a dwie dostać się do argumentu, przed Rich burz off. Dwa pogodzić później, Rich uświadamia sobie, że musi być otwarty na dziewczyny chciałby na bieżąco.

W Liv , Alo i jego przyjaciele są zaproszeni do domu na Liv przez Mini, który ma nadzieję zadośćuczynić z nimi. Po zaakceptowaniu ich przeprosiny, Alo wycofa duży worek chwastów i oświadcza, że ​​nikt nie będzie wychodzić z domu, dopóki nie został wędzone. On i grupa spędza większość odcinka w domu wysokiej Liv, zanim kopnął zostały przez gniewnego Liv po walce z Mini.

W Nicka , desperacja Alo, aby znaleźć dziewczynę wzrosła, a gang są postrzegane próbuje myśleć o dziewczynie mógł datę. Nick proponuje on aktualne Franky, który powoduje dyskomfort wśród grupy, nie tylko dlatego, że Matty zgadza się, ku przerażeniu Franky jest.

W Alo , apodyktyczny matka Alo i hen-pecked ojciec są wprowadzone. Wykazano, że są one często okrutne dla niego (choć jego ojciec robi to tylko dlatego, że boi się jego żona), zabraniające mu wyjść i impreza z przyjaciółmi dopóki on miał ciągnika jazdy lekcję. Dodatkowo, jest on często mówił przez matkę jak rozczarowani, że jest w nim, które często niszczy swoje dobre duchy. Jego ojciec potajemnie pozwala mu na początku, ale kiedy jego matka się dowie, że informuje go, że mają zamiar wyciągnąć go ze szkoły, aby zmusić go do zamka w dół na farmie. Pomimo wysiłków gangu przekonać go do przeciwstawienia się im, że jest w stanie to zrobić. Później, Alo przypadkowo zabija krowę rodzinnemu spuszczając spliff na kanistrze propan. Zmusza to matka skonfiskować wszystkie jego posiadłości, w tym jego furgonetki i pies (ku jego przerażeniu) i ona i ojciec je zdjąć do sprzedaży, pomimo swoich zarzutów.

Alo, pieczenie z wściekłości, w końcu uderza punktu kulminacyjnego, i postanawia się zemścić, niszcząc jedno jego rodzina kocha – rolniczy. Od razu zwraca jego przyjaciele nad na walce jaj i mąki, skutecznie niszcząc całe gospodarstwa produktów. Następnie organizuje zaimprowizowany partii, która trashes na gospodarstwo. Po powrocie rodziny, jednocześnie borykając się z tłumu nastolatków opuszczających i są przerażeni, aby znaleźć gospodarstwo całkowicie zniszczony. Pijany Alo gniewnie bije w nich, zwłaszcza jego ojciec, aby umożliwić jego matka, aby wybrać się na niego, nazywając go “gormless i stare”. Jednak szok jest zbyt wiele dla jego ojca, a on wali, zawału serca. Jego matka jest naprawdę przerażona i mówi Alo wezwać karetkę. Zdając ojca może umrzeć, Alo jest zdruzgotany i udręczone poczucie winy. Przyznaje się do Mini na imprezie w domu Nicka, a ona pociesza go, zanim się i tańczyć z nim. On nie jest w stanie uzyskać pomoc od Rich, ale zapewnił jego parobkiem rodziny, że ojciec jest w porządku, i że faktycznie nie sprzedają Alo dobytek. Kiedy Alo wraca do domu, otrzymuje zwykle ostrą odpowiedź od matki, ale raz, upomina się o siebie, i zobowiązuje się do niej, że będzie dorastać i się starać, ale to, że nie będzie w stanie to zrobić, chyba że robi wysiłek, jak również, przynosząc ją we łzach. Później, Alo godzi się z ojcem.

Na każdego , Alo zadaniem jest jazda gang do kościoła w Somerset, gdzie Rich i Grace zamierza poślubić. Chaotyczne, jak zawsze, Alo zaniedbuje wnieść odpowiednią mapę i gubią się w lesie. co gorsza, van zepsuje, i nie ma sygnału telefonu. Grace i Rich hitch jazdy z para starszych idzie do miasta, gdzie zamierzają się pobrać, i Liv, Matty i Franky iść na własną rękę, tak jak Mini, kiedy staje się sfrustrowany złego planowania ALO jest. Bond Alo i Nick na drinka i Alo ratuje Nicka z sidła królika. Oni w końcu zrobić to do Kościoła, ale nie wcześniej ojciec Grace, Blood David, przybywa, ale poprzez wpływ Nicka, że ​​zgadza się dać im dostać się na niego.
Seria 6

Na każdego , Alo dołącza do gangu na wakacje w Maroku. Po obrażeń sobie skacząc do pustego basenu, kradnie iPhone na imprezie bogatego brytyjskiego dealera narkotyków imieniem Luke. Mini, świeże z prysznicem po końcu znaleźć sposób, aby włączyć wodę na, wchodzi do jego pokoju, a znajdzie go próbuje pobrać app pornografii na telefon ukradł. Mini sugeruje spróbować seksu w życiu, jak i Alo szydzi, nagle całuje go namiętnie i mówi mu, że ma zamiar wziąć swoje dziewictwo, ale sprawia mu przysiąc tajemnicy, pod groźbą śmierci. Obaj następnie uprawiać seks. Choć miał być jednorazowym wydarzeniem, dwie formy znajomi-z-korzyści związek.

W Rich , Alo próbuje pomóc Rich zająć jego myśli od śpiączki Grace, którą jej ojciec zabronił mu widzenie, tworząc zespół z nim. Jednak Rich nie jest w stanie zająć jego myśli od Grace, i rozpada się na domu Bloods. Dni później, Alo zapuka z workiem chwastów, a dwa squat w domu wraz z workiem chwastów. Jednak temperament Richa jest postrzępiony gdy Mini pojawia się seks z Alo. Po dwa mają argument o tym, Rich sprawia ostrą komentarz o Alo do twarzy, zmuszając dwóch do zaangażowania się w walce na pięści. Ostatecznie, aby zebrać pieniądze, aby uzyskać gang do Francji, Alo organizuje koncert dom dla swojego zespołu, który jedzie w dół dobrze, ale ostatecznie nie powiedzie się, gdy krew wraca do domu i ze łzami w oczach informuje Rich że Grace zmarł dzień wcześniej.

W “Alex” Alo jest uderzony w twarz przez Alex, którzy rozwijali kostką mówiące mu “bić się z następną osobą, aby wejść do pokoju”, tak jak Alo wszedł do stołówki. On jest jeszcze bardziej zdezorientowany, gdy Alex natychmiast przeprasza za to. Alo nie natychmiast przebaczyć Alex za ciosem, ale stopniowo nagrzewa się do niego.

W Mini , Alo jest seks z Mini w toalecie nocnego klubu, kiedy przypadkowo krzyczy, że ją kocha, niecodzienna ją. Kiedy pojawia się w jej domu, żeby przepraszać, ona mówi mu, że standoffishly może albo mieć seks z nią, albo odejść. W konfrontacji z matki nowego chłopaka, jednak nalega, że ​​pobyt, i spać na podłodze. Niemniej jednak, że zapomina powiedzieć mu, że jest w ciąży z jego dzieckiem. Później w odcinku, staje się zazdrosny, gdy widzi Mini flirtuje z jej ojcem, asystent Grzegorza, w funkcji pracy, a dwa mają konfrontację, prowadząc do Alo walk z asystentem Grzegorza i coraz wyrzucony. Mini pojawia się w jego gospodarstwie do pogodzenia się z nim, ale chłodno informuje ją, że ma dość jak ona traktuje go i szczotki jej.

W Alo , Alo próbuje uzyskać nad Mini. Ostatecznie prowadzi relacje z Champion mak, dziewczyna, która flirtowała z nim w klubie. Następnego dnia, dwa iść do pobliskiego lasu na piknik razem. Tam dwa forma relacji, a po jej namawia go do tańca z nią do Martin Solveig ‘s ” Witaj w bieliźnie, dwa zlecić górę płciowy. Jednakże w trakcie aktu, Alo Anonse kilka dziecinnych zabawek i plakatów wykładania ścian i mebli, a potem spostrzega mundurki wiszące na szafie. Po uznaniu herb na płaszczu, staje przerażony, zatrzymuje seks na raz i domaga się, aby wiedzieć, jak stary jest Poppy. Kiedy odkrywa, że ​​jest w prawie czternaście lat, on jest przerażony, że jest obecnie technicznie pedofilem , szczególnie po realizacji Poppy jest zbyt niedojrzały, aby zdawać sobie sprawę z konsekwencji prawnych tego. On ledwo ucieka Poppy do domu, unikając jej kłótliwy rodziców. Później Alo próbuje zerwać z maku, ale tylko w jej czternaste urodziny, powodując maksymalny ból i upokorzenie dla niej. W odwecie, Poppy idzie na policję. Alo jest aresztowany w połowie egzaminu szkolnego i oskarżony o gwałt i zawieszono ze szkoły. Rich później bails go, ale nikt nie jest sympatyczny dla niego, głównie z powodu jego niezdolności do powiedzenia, co trzeba.

Alo spróbuje wywołać Poppy negocjować z nią, ale zostaje złapany przez jej agresywnego ojca, który gniewnie grozi mu przez telefon. On ucieka z domu i żyje szorstki w pobliskim placu zabaw (teoretyzowanie, że będzie to ostatnie miejsce, władze będzie wyglądać). Uświadomienie sobie, że Mini jest źródłem jego kłopotów, staje do konfrontacji z nią. Mini sugeruje, że uprawiał seks z Poppy, bo była sama psychiczne wieku jak on, i nakazuje mu odejść, ale udaje mu się dotrzeć do niej, mówiąc jej, że jej nie lubi, jak ona się zachowuje. Alo nadal żyje szorstka i zastanawia ucieka przed znaleziony przez Dewi, jego parobek rodziny, który daje mu jedzenie i informuje go, że jego rodzina martwi się o niego. On daje mu pieniądze, jeśli nie chce uciekać, ale Alo postanawia zostać, dorastają i rozwiązać swoje problemy. Idzie do domu Poppy aby spotkać się z rodziną, i twierdzi, że Poppy skłamał policji, żeby się na Alo do zerwania z nią. Jej rodzice natychmiast rozpocząć argumentując, i Alo, widząc, że jest to główny problemów Poppy, wycisza je, przed Poppy obala kłamstwa i przyznając, że miał seks bez jego wiedzy na temat jej życia. On szybko pobity przez ojca i wyrzucony. Następnego dnia, Mini przychodzi do swojego gospodarstwa, planuje powiedzieć mu o ciąży. Zanim zdąży to zrobić, jednak, Alo odbiera z maku, który informuje go, że jej rodzice rozstali się, a matka zmusiła ojca do spadku opłat przeciwko niemu, grożąc zgłosić go za pobicie Alo up. Dwuskładnikowa na dobrych warunkach, ale gdy Alo kończy rozmowę, dowiaduje Mini wyszedł.

W Mini i Franky , po Mini rzucili się do szpitala, Alo wchodzi do pokoju w szpitalu, a na końcu dowiaduje się, że Mini jest w ciąży z jego dzieckiem. On jest zdruzgotany, że był ostatnim, który wie i rozkłada się w łzy w poczekalni szpitala, a Liv próbuje go pocieszyć. Alo początkowo nie chce dziecka, ale z biegiem czasu, stopniowo nagrzewa się do idei bycia ojcem. Na koniec, Mini powraca do swojego gospodarstwa, a dwie się pocałować, a na końcu tworzą związek. Jednak ich radość nie trwa, kiedy Mini odkryje krew spływała jej nogę i zdaje sobie sprawę, że jest w pracy.

W finale , Alo jest dbanie o Mini, który jest w szpitalu. Udaje mu się dostać do lekarza, aby dać jej pozwolenie na wyjście dla końca roku imprezę. Następnego dnia rano, Mini nagle cierpi skurcze, i ruszył z powrotem do szpitala, gdzie rodzi się dziewczynka, z Alo i Liv jej boku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Richard “Rich” Hardbeck – metalowiec , który nie może znaleźć swojej drugiej połówki. Jest nieśmiały wobec dziewczyn. Zakochuje się z wzajemnością Grace.

jest zapalonym metalhead i najlepszym przyjacielem Alo. Jego smak w Heavy metal czasami powoduje konsternację pomiędzy przyjaciółmi. Rich jest bardzo uparty co typem dziewczyny, chce i jest w dużej mierze nie chcą kompromisu, co powoduje problemy, gdy zaczyna czuć pociąg do Grace. Dodatkowo, jego poczucie sukienka, jak Franky tych, rysuje niechętnie patrzy z mini, co powoduje go za jeden z “wyrzutków” z serialu. Jednak zaczyna dating łasce iw epizodzie ALO w dwóch skonsumowania ich związku. Zmusza to do przyjęcia Mini go jako część grupy. Później w serii Rich proponuje Łaska chronić ją od dominującego ojca, ale szybko decydują się po prostu zatrzymać chłopaka i dziewczynę. W serii 6, on ma dużo kłopotów radzenia sobie ze śmiercią Grace aż do finału serii, gdzie uczy się puścić.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Minerva “Mini” McGuinness – przyjaźni się z Grace i Liv. Uważa się za najlepszą z paczki. Mieszka z matką. Ojciec się nią nie interesuje. Panicznie boi się stracić dziewictwo. Na początku sezonu nie może zaakceptować Franky lecz potem zostają koleżankami. Przez pewien czas związana z Nikiem, W szóstym sezonie zakochuje się w Alo i zachodzi z nim w ciążę.
Olivia “Liv” Malone – przyjaciółka Mini i Grace. Po kryjomu kochała się z Nikiem, ówczesnym chłopakiem Mini. W jednym z odcinków poznaje Mattiego, brata Nicka. Zakochuje się w nim i są parą, lecz nie może zaakceptować tego że chłopak czuje coś do Franky. Ma skłonności do nadużywania alkoholu i agresji. Mieszka z wiecznie nieobecną matką i młodszą siostrą. Jej starsza siostra jest w więzieniu.
Grace Blood pseudonim Grace Violet – jej ojciec jest dyrektorem szkoły w Roundview. Związana z Richem. Na początku szóstego sezonu, w czasie wakacji w Maroko ginie w wypadku samochodowym. Przyjaciółka Mini, Liv i Franky.
Nicholas “Nick” Levan – chłopak Mini lecz zerwał z nią dla Liv. Najpopularniejszy chłopak w szkole. Jest strasznie zagubiony po powrocie do domu jego brata Mattiego.W szóstym sezonie zagościła w jego sercu Franky lecz ta nie jest w stanie go pokochać.
Matthew “Matty” Levan – brat Nicka. Ma napięte stosunki z rodziną jednak postanawia do niej wrócić. Początkowo chłopak Liv, potem zakochany we Franky. W szóstym sezonie znika po wypadku. Cała paczka obwinia go o śmierć Grace.
Alexander “Alex” Henley – pojawia się dopiero w szóstym sezonie. Jest homoseksualistą. Opiekuje się swoją babcią, która wkrótce umiera. Zaprzyjaźnia się z Liv.
Luke – zły chłopak, który zakochuje się w Franky. Wprowadza ją na złą ścieżkę bijatyk i brudnych pieniędzy. Spowodował wypadek w Maroku. Ostatecznie Franky od niego odchodzi.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Seria (sezon) 1

Seria
Odcinek numer
Tytuł numer Ciekawa postać (s) Reżyseria Wpisany przez brytyjskich widzów
(Miliony) Data premiery w ABC
1 1 “Tony” Gay Tony Stonem Paul Bryan Elsley 1.54 25 stycznia 2007

Tony czyni plany Sid stracić dziewictwo na imprezie Abigail. Jednak Sid kończy kupowanie 3 uncje leków zamiast 1, które muszą jakoś spłacić. Na imprezie, Sid zostaje rozmawiając z Cassie, ale ona szybko przedawkowuje nasenne. Windykacji w drodze do szpitala, ale gang udało się rozbić taty Abigail na samochód w porcie. [3]
Uwaga: Pierwsze występy Tony’ego, Chris, Sid, Cassie, Michelle, Jal, Anwar, Maxxie, Abigail i Effy.
2 2 “Cassie” Cassie Ainsworth Paul Gay Bryan Elsley 0,977 01 luty 2007

Rodzina i przyjaciele Cassie są zbyt pochłonięty własnymi światami zauważyć, że ona nie jest jedzenie. Ale jest ktoś, kogo to obchodzi. [4]
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Kenneth. Abigail i Effy są nieobecne w tym odcinku.
3 3 “Jal” Jal Fazer Adam Smith Bryan Elsley 0.91 08 lutego 2007

Jal próbuje znaleźć czas na próby dla Young Musician of the Year, ale jest ciągle przerywane. Tymczasem Sid dostał swoje własne problemy. [5]
Uwaga: Kenneth jest nieobecny w tym odcinku.
4 4 “Chris” Chris Miles Adam Smith Jack Thorne 0.709 15 lutego 2007

Happy-go-lucky partia zwierząt Chris budzi się na kacu i notatka z jego mama mówi ona odeszła i zostawiła go £ 1000. Chris postanawia wydać pieniądze na nic innego, ale ogromna impreza! [6]
Nieobecna: Abigail, Effy i Kenneth są nieobecni z tego odcinka
5 5 “Sid” Sid Jenkins Minkie Spiro Jamie Brittain 0.889 22 lutego 2007

Sid jest w tarapatach. Poważnych tarapatach. Jego zajęć nie stanęła na wysokości, jest tak sfrustrowany seksualnie, jak zawsze, a on nie może dostać swojego najlepszego przyjaciela, dziewczynę, Michelle, z jego głowy. [7]
Uwaga: Effy i Kenneth są nieobecni z tego odcinka
6 6 “Maxxie i Anwar” Maxxie Oliver i Chris Clough Anwar Kharral Simon Amstell & Ben Schiffer 0.808 01 marca 2007

Maxxie i Anwar przyjaźń jest testowany, gdy udają się na szkolną wycieczkę do Rosji. Jednak sprawy zaczynają iść bardzo złe dla grupy [8]
Uwaga: Cassie, Abigail i Effy są nieobecne w tym odcinku.
7 7 “Michelle” Michelle Richardson Minkie Spiro Bryan Elsley 0.799 08 marca 2007
Czas się skończył dla Tony’ego, Michelle dość. Kiedy rycerz shining pojawia się na horyzoncie z obietnicą szczęśliwego zakończenia, ona skacze w prawo, ale Tony nie o to, aby pozwolić jej odejść tak łatwo. [9]
8 8 “Effy” Effy Stonem Adam Smith Jack Thorne 0.756 15 marca 2007

Czy nikt nie zauważył, że nigdy mało Effy Tony’ego siostra wypowiada słowo i wymyka się z domu w nocy? Tony ma. Tony nie dba o nikogo ani niczego, z wyjątkiem jego młodsza siostra. [10]
Uwaga: Maxxie, Abigail i Kenneth są nieobecne w tym odcinku.
9 9 “Każdy” Każdy Adam Smith Bryan Elsley 0.797 22 marca 2007

To urodziny Anwar, ale nikt nie jest w nastroju do świętowania. Wyniki muszą być uregulowane. I rozliczane są, z pewnymi nieoczekiwanych konsekwencji jeszcze niebezpiecznie wspaniałych. [11]
Uwaga: Abigail jest nieobecne w tym odcinku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 2

#     Tytuł     Ciekawa postać (s)     Oryginalny airdate     # Odcinek
1     “Tony and Maxxie”     Tony Stonem i Maxxie Oliver     11 lutego 2008     10
Sześć miesięcy później, Tony wciąż wychodzi z ran odniesionych w ostatniej serii. Cierpi krwiaka prowadzące do trudności w uczeniu się, amnezja , brak umiejętności motorycznych i zmiany osobowości. Jego matka staje się przygnębiony i Effy działa jako swego opiekuna. Maxxie walczy z homofobicznych młodzieży na jego majątku i jego tata zgody zostać tancerzem. Sid nie może znieść widząc Tony jak on jest, i jego dziewczyna Cassie przenosi się do Szkocji. Gang uczestniczyć rave i tam Tony panikuje i stwierdza Michelle i Sid rozmawia o nim. Twierdzi on zapamiętać wszystko zapomniał podczas urazu. To do Maxxie pomóc Tony. [3]
2     “Szkic”     Szkic     18 lutego 2008     11

Szkic jest młodym opiekunem jej niepełnosprawnej matki, ale ona jest opętany z Maxxie. Jej programy, aby go pokochać niej są niebezpieczne dla Kolegium produkcji “Osama: Musical” i prowadzi ją do kłamać nauczyciel dramatu molestował ją tak dostaje rolę w sztuce. Szkic zaprzyjaźnia Michelle po obejrzeniu jej nie uwodzić niepewny Tony, który teraz również cierpi z powodu zaburzeń erekcji . Leki Szkic Michelle zająć jej udział w grze jako ukochanej Maxxie jest. Dwa pocałunek na scenie, jak napisane, ale stwierdza, Maxxie czuł nic do szkicu. Ona uderza go i wybucha płaczem na scenie. Na przekór nim, dostaje się w stosunki seksualne z jego najlepszym Anwara przyjaciela. [4]
Uwaga: Pierwsze pojawienie się szkic. Cassie i Effy są nieobecne w tym odcinku.
3     “Sid”     Sid Jenkins     25 lutego 2008     12

Sid jest w rozpaczy. Jego najlepszym przyjacielem i rola modelu Tony jest cieniem dawnego siebie i Cassie osiedlił się w Szkocji. Jego tata apodyktyczny ojciec i nieprzyjemne rodzina odwiedza. Tata Sida namawia matkę Sid do działania jak oni nadal są razem jako pokaz dla rodziny odwiedzają. Sid zrywa z Cassie na nieporozumieniu. Tata Sida jest gnębiony przez ojca i brata, dopóki nie wstaje do nich, nakazując im odejść. Żałuje okrutny do Sid, zdając sobie sprawę, że to, jak jego ojciec zawsze traktował go. Umiera o widocznej atak serca, że ​​noc i Sid odkrywa jego ciało następnego dnia rano. Sid nie może pogodzić się z nim i pozostawia go tam, gdzie siedzi. Sid nie jest w stanie powiedzieć, kto w szkole, staje się indywidualny. Tony podchodzi do niego, ludzie mówią, powiedział mu, że były najlepszymi przyjaciółkami. Oni uczestniczyć w Crystal Castles koncert gdzie Sid otwiera Tony’emu o swoich problemach. Tony i Sid wrócić do domu Sida, gdzie jego ojciec ciało nadal jest w fotelu. Sid pyta, czy to (śmierci ojca i jego rozpad) jest prawdziwe. Sid wzywa swoją matkę, która przychodzi do domu. [5]
Uwaga: Effy i Kenneth są nieobecne w tym odcinku. Ostateczny wygląd Abigail.
4     “Michelle”     Michelle Richardson     03 marca 2008     13

Gang, bar Tony, spędzić wakacje na urodziny Michelle, wraz z nowym Michelle przyrodnia siostra . Po emocjonalnej rozmowie z Sidem o śmierci ojca, Michelle śpi z nim na plaży do nieświadomości reszty grupy. Później otwiera jej obecne tylko z grupy, zegarek z Tony, uwaga wewnątrz powiedział “chciał trochę czasu, happy birthday”. Anwar spotyka się z rysunkiem obok kempingu, ale Maxxie i Michelle złapać ich seks. Grupa niechętnie akceptuje ich związku. Michelle i Sid wrócić do swego domu, z rodziną, aby uprawiać seks. Ale Cassie siedzi na łóżku Sida, w oczekiwaniu na jego powrót i łapie go z Michelle. [6]
Uwaga: Effy i Kenneth są nieobecne w tym odcinku.
5     “Chris”     Chris Miles     10 marca 2008     14

Chris zostaje wydalony z uczelni i stara Jal o poradę. Dwa zawrzeć pakt, Chris musi zacząć szukać kariery podczas Jal ma do powiedzenia “tak” na ​​rzeczy, powracając z jej konserwatywnym osobowości. Tony uczy się pływać i mówi Chris on jest uzyskiwanie wszystko. Po serii nieudanych pracy, Chris staje agent nieruchomości . Jego nowy znaleziony zaufania i sukces prowadzi go i Jal się para. Oni squat w domu Chris odkrył dzięki swojej pracy. Cassie również wkracza Cassie leży Chris mówi mu Jal opuściła go. Cheats Chris Jal z Angie. Rozstali się i Chris traci pracę. Jal odkrywa, że ​​jest w ciąży z dzieckiem Chrisa. Chris wyjaśnia Jal o jego samotności i jak Jal odwrócił swoje życie i wrócić razem. [7]
Uwaga: Effy jest nieobecny w tym odcinku.
6     “Tony”     Tony Stonem     17 marca 2008     15

W klubie, Michelle i Sid ujawniają są parą. Cassie stwierdza Tony i ona powinna być para, aby wrócić do nich. Tony śmieje się ten pomysł. Tony bierze ecstasy i elementy jego starej powierzchni osobowości. Konfrontuje Sid i Michelle o ich związku przed wymiotami w toaletach. Spotyka dziewczynę, która później widzi w Open University dni. Ona jest prowokacyjne i otwartości, pomaga przezwyciężyć niektóre fizyczne Tony problemów on walczył z. Ona dostaje tatuaż i wtedy seks w akademiku . Potem, Tony udaje się do klubu nocnego ponownie przerywa Sid i Michelle seks w toalecie. Mówi im, ich związek jest w porządku i liści. Zarówno Sid i Michelle mieć wątpliwości co do ich relacji. Odcinek jest wizualną metaforę psychologii Junga . Dziewczyna Tony spotyka może być częścią jego podświadomości , wskazany tatuażu wyszła znajdującego się na nim. [8]
Uwaga: Ten odcinek został również w reżyserii Harry Enfield .
7     “Effy”     Effy Stonem     24 marca 2008     16

Effy staje się dominująca w domu z tatą od hotelu, a matki depresji. Tony jest pogodzić się z jego osobowości. W prywatnej szkole Effy jest ona za zadanie ukończeniu zajęć sztuki i mentoring nową dziewczynę, Pandora Moon. Stają się dobrymi przyjaciółmi. Sid i Michelle zerwać. Sid chce wrócić do Cassie, ale ona uciekła się do rozwiązłości . Sid ma zajęć Effy dzieł sztuki w zamian za Effy się je razem. Ujawniając swoje wewnętrzne emocje, Sid uzupełnia zajęć. Effy kupuje marihuanę i sprzedaje go w klubie z Pandorą i Tony. Nabywcy uważają, Jake’a, który ma za zadanie uwiedzenie Cassie. Idzie cały jej i całują, fotografie Effy to i postów na zdjęciach w Sid. Konfrontuje Cassie i dwóch kłócić. Sid stwierdza, że ​​nie było tam dla niego, gdy jego ojciec zmarł. Wyznaje, że zawsze ją kochał i wrócić razem. Michelle mówi Tony go kocha. [9]
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Pandory. Jal, Anwar, Maxxie, Kenneth i Sketch są nieobecni z tego odcinka.
8     “Jal”     Jal Fazer     31 marca 2008     17

Jal usiłuje powiedzieć Chrisowi że jest w ciąży, ale uważa posiadanie aborcji . Egzaminy zbliża. Jal tata, chce się skupić na Jal egzaminów i zrzucić Chrisa. Tymczasem Chris wynajął dom z Cassie i chce Jal przenieść cala Michelle jest uwikłana w hiszpańskiej wersji tak Jal mówi jej, że jest w ciąży w języku hiszpańskim. Michelle nie rozumie i zamiast odchodzi z chłopakiem, Tonym. Jal mówi jej rodzinę, że jest w ciąży. Jej ojciec żąda ona działa szybko. Matka Jal czyni zwrot niespodzianka pouczania Jal do aborcji. Cassie dowie Jal jest w ciąży i proponuje, mówi Chris. Jal uczęszcza jej przesłuchanie muzyki. Ona idzie do Chris ‘wyznać jej ciążę, ale Cassie jest tam i informuje Jal że Chris został rzucili się do szpitala. Pielęgniarka mówi Jal Chris idzie na operację, ponieważ nie ma skrzepów krwi w jego mózgu. [10]
Uwaga: Effy i Pandora są nieobecne w tym odcinku.
9     “Cassie”     Cassie Ainsworth     07 kwietnia 2008     18

Chris zostaje wypisane ze szpitala i wraca do zdrowia, a Cassie siedzi jej egzamin filozofii. Potem gotuje Sid posiłek dla Cassie, aby uczcić koniec egzaminów, ale niemądrze zaprasza Tony i Michelle, a także Jal. Ze względu na Michelle i Rift Cassie, posiłek jest katastrofa, a wyniki w Michelle mówią Jal jest najgorzej, niechcący ujawniając ciąży Jal do Chrisa, który jest zrozpaczony. Cassie widzi poza Chrisa matki i zaprasza ją, ale ona odchodzi, płacze jak ona pamięta, co stało się z bratem Chrisa. Cassie słyszy Chris płacze w swojej sypialni, a później zachoruje ponownie, zapomina imię Jal i ma ciśnienie krwi budować na membranie, umiera w ramionach Cassie. Załamany ucieka Cassie do Nowego Jorku , bezdomnych, bez grosza i jej stanu psychicznego tak zła, jak zawsze. Na szczęście, jest ona podjęta przez kelnera rodzaju z Iowa , imieniem Adam ( Stephen Michael Kane ), z którą rozwija przyjaźń platoniczną. Cassie idzie do łóżka na jedną noc w mieszkaniu Adama, a budzi się zielone jabłko i kartkę od Adama, mówiąc, że “poszedł” za chwilę. Zostało to zinterpretowane na różne sposoby: wiele osób uważa, że ​​Adam zabija się z powodu śmierci dziewczyny w jego obrazach, inni uważają, że on ucieka, aby znaleźć tę samą dziewczynę. W każdym razie, to pozostawia zrozpaczony Cassie i odcinek kończy Cassie bieganie po ulicach Nowego Jorku . [11]
Uwaga: Ostateczny wygląd Chris. Effy i Pandora są nieobecne w tym odcinku.
10     “Końcowe Goodbyes”     Wszyscy     14 kwietnia 2008     19

Jest to dzień z szczebla wyników i pogrzebu Chrisa. Gang zadecydować o udostępnieniu wyników po pogrzebie. Ojciec Chrisa odwiedza Sida mu powiedzieć, że nie są zaproszeni na pogrzeb. Sid informuje Tony’ego tego. Decydują się ukraść trumnę i zrobić gang powiedzieć ostatecznych pożegnań, a następnie zwrócić. Jal przyznaje się Michelle miała aborcję. Jal błaga Sid i Tony wrócić trumnę. Gang zbiegają się na wzgórzu z widokiem na cmentarz i Jal sprawia emocjonalne przemówienie. Czytali swoje wyniki do siebie, że noc. Maxxie i jego chłopak wyjechać do Londynu i podjąć Anwara z nimi pozostawiając zdewastowany szkic. Tony i Michelle emocjonalnie zdecydowały się razem na uniwersytecie. Tony Sid kupuje bilety do Nowego Jorku, gdzie idzie odnaleźć Cassie. On ostatnio pokazano poza baru gdzie pracuje Cassie, ich plecami do siebie. Seria kończy się w łóżku Effy Tony’ego pod jego kołdrę sugestywnie uśmiecha się do kamery, łamanie czwartej ściany . [12]
Uwaga: Pandora jest nieobecny z tego odcinka. Ostateczne występy Tony, Sid, Jal, Michelle, Maxxie, Anwar, Cassie, Kenneth i Sketch.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 3

#     Tytuł     Ciekawa postać (s)     Oryginalny airdate     # Odcinek
1     “Wszyscy”     Wszyscy     22 stycznia 2009     20

Odcinek zaczyna się Freddie skateboardingu przez Bristol i spotyka się ze swoim najlepszym Cooka kolegów i JJ przed kolegium. . Ich świat zderza się z Effy, a kucharz jest zaintrygowany, jednak zarówno Freddie i JJ są równie pobici bliźniacze siostry, Katie i Emily, przygotować się do pierwszego dnia, jak zwykle, Katie idzie całej jej siostra Emily. Raz na dobę college, Effy i Katie się nawzajem natychmiast, podczas gdy Effy najlepszego partnera Pandora mówi Effy chce stracić dziewictwo “asap”. Kwestia college liczba reguł, aby zatrzymać złe zachowanie. Kucharz próbuje oczarować dziewczynę siedzącą obok niego, ale zamiast nakręca ją. Naomi nie cierpi głupców i trawy gotować. Effy kwestie smitten Freddie, JJ i gotować z wyzwaniem, które należy wypełnić do końca dnia. Zwycięzca będzie dostać się do “know jej” lepiej. Katie spełnia Effy i wyznaje, że nie ochotę jej brat Tony, jak wszyscy inni, a potem zrobił ostrzegł ją z Naomi, kim ona wierzy jest lesbijką . Kucharz łamie zasady, a jego nagroda jest seks z Effy w gabinecie pielęgniarki.
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Effy, Pandora (jako głównych bohaterów), Cook, Freddie, JJ, Katie, Emily i Naomi.
2     “Cook”     James Cook     29 stycznia 2009     21
Kucharz zaprasza gang do wuja Keitha pubie , aby uczcić jego siedemnaste urodziny, które w jego ocenie będzie drink napędzanych wydarzenie. Rzeczywistość jest taka, że ​​gang wciąż próbują wzmocnić przyjaźnie. Dziewczyny decydują się opuścić po Pandora rzuca. Kucharz przekonuje ich, inaczej, obiecujące leki. Freddie dostaje telefon od swojej siostry Karen, która jest na jej przyjaciela, Kayleigh, Przyjęcie zaręczynowe. Gotuj rund gang i udać się tam nieproszony. Gotuj flirtuje z Kayleigh. Gotuj zdobędzie leków niektóre gangu zabrać. Gotuj UPS tempo z jego wybryki, rozgniewał Johnny White, ojciec Kayleigh i Bristol baron narkotykowy. Kucharz zostaje pobity i impreza zamienia się w zamieszki, więc gang decydują się opuścić. Kucharz następnie przeciąga JJ do burdelu , po kłótni z Freddie. Tam znaleźć Johnny White. Gotuj odzywek i rani go i prawie uderza JJ w procesie. Johnny śluby zabić Cooka następnym razem widzi go. Kucharz następnie idzie do Freddie dyskutować, co się stało.
3     “Thomas”     Thomas Tomone     05 lutego 2009     22

Thomas przyjeżdża sam w Wielkiej Brytanii z Konga . Jego rodzina mają przystąpić do niego w ciągu kilku dni. Odnajduje porzucił mieszkanie w posiadłości, ale niewiele on wie, że lokalny gangster Johnny White jest jego nowy właściciel . Thomas potem spotyka Pandora i Effy na przystanku autobusowym. Oni wrócić do Effy jest gdzie odkrywa jej mama ma romans. Johnny Biały Thomas płaci wizytę i pieniądze wymagania. Pandora zaprasza Tomasza do ciotki Elżbiety na herbatę i bułeczki. Wkrótce odkrywa herbaty jest produkowana z chwastów i oferuje go sprzedać, aby uzyskać pieniądze na opłacenie Johnny’ego. Gang postanawiają pomóc Thomas sprzedając trawkę na imprezie, które okazuje się być Johnny Whites murawy. Po ucieczce, gang daje pieniądze, które zrobiłem do Tomasza, ale Johnny i jego kumple kolei. Johnny odwraca się i zauważa Cook, on podchodzi do niego i przypomina mu zagrożenia uczynił (zabije Cooka, gdy zobaczył go po raz kolejny) i strzępach łańcuch z szyi Cooka że Cooka wziął z Johnnym w poprzednim odcinku. Zanim Johnny może pokonać Cook, Thomas wkracza i wyzywa go zamiast. Thomas wygrywa wyzwanie przez jedzenie chilli. Gang zdecydować do świętowania, ale mama Tomasza odwraca się i przerażony przez stronę, która następnie wysyła go do domu. Epizod kończy Pandora pocieszony przez ciotki Elżbiety.
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Thomas.
4     ” Pandora ”     Pandora Księżyc     12 lutego 2009     23
Pandora budzi się w łóżku Effy do odkryć Anthea czuwa nad nimi. Podczas gdy oni jedzą śniadanie, boss Jima podkręca i Jim w końcu dowiaduje się o żona ma romans ze swoim przełożonym . Effy ucieka i jest po Pandorze, który mówi jej, ona ma przyjęcie urodzinowe, które następnie wpadają na Katie i jej chłopak. Effy i Katie iść do domu Pandory gdzie mama Pandory przewiduje brak chłopców lub dozwolony alkohol. Katie następnie miesza MDMA do ciastek, które oni robią. Naomi i Emily przyjeżdżają i mają serce do serca. Każdy udaje, że się bawimy, chyba Effy. Mama Effy i Pandory zjeść ciasteczka, która kończy się mama Pandory niesiony do swojej sypialni do spania to. Cook i JJ podkręcić tak Kucharz postanawia przełamać się i kończy się coraz zamknięty w szafie. Pandora i Effy skończyć o argument pozostawiając Katie w środku. Emily i Naomi pocałunek który jest postrzegany przez JJ, a później przez Katie. Katie chłopak i reszta Bristol Rover kolei. Effy idzie mama Pandory sali przeprosić, ale kończy się seks z Cookiem. Freddie podkręca ratowanie “zablokowane na” JJ i sprawia Effy żal pozostawiając Pandora. Pandora wtedy kończy się seks z Cookiem po każdy wyszedł. Obok Effy rano nadzoruje Gotuj zostawiając dom Pandory i uświadamia sobie, że spali razem więc Pandora mówi Effy kilka prawd. Thomas potem odwraca się.
5     “Freddie”     Freddie Mclair     19 lutego 2009     24

Freddie siostra Karen jest w poszukiwaniu następnego konkursu Sexxbomb i Freddie uważa, że ​​to nie w porządku, że ona, wykorzystując fakt, ich matka nie żyje, aby wygrać. Następnie stwierdza, Effy w swoim ogrodzie chcą zobaczyć jego szopę . Cook i JJ włącz się mówić o Anwara, psują atmosferę . W college’u Naomi uświadamia sobie, że Freddie kocha Effy. JJ mówi Freddiemu, że Cooka chce go w quizie jego wuj Keitha pub ale Freddie mówi JJ, że już dość Cook i głowic Effy tych. Jest świadkiem jej rodzice rozdzielanie i następnie Effy go odrzuca. Freddie wraca do domu, aby dowiedzieć się jego szopa to zamienia się w studio tańca dla Karen. W pubie quizu Freddie dowiaduje się, że Cooka spał z siostrą. Freddie stawia Karen, ale kończy się coraz pobity przez ojca. Potem postanawia powiedzieć Effy jak się czuje. Freddie następnie zaczyna wspierać siostrę w konkursie, ale traci, bo Cook, rozgniewany, że wzięła szopy Freddiego do wykorzystania, jak w praktyce, skłonił wszyscy wuja pubie głosować przeciwko niej. Freddie idzie do Effy, ale odkrywa, że ​​jest z Cookiem.
Uwaga: Thomas jest nieobecny w tym odcinku.
6     ” Naomi ”     Naomi Campbell     26 lutego 2009     25
Naomi budzi się z losową osoby stóp w jej ustach. Na uczelni, Emily czeka Naomi Naomi ale unika jej. Szef Roundview informuje wszystkich przetrzymują wybory na prezydenta studentów. Kucharz następnie kwestionuje ją, jeśli wygra wybory, że ma z nim spać. Naomi wraca do domu, aby znaleźć Emily na nią czeka. Następnego ranka Naomi budzi się w łóżku z Emily i Naomi pozostawia bez mówienia jej. Na uczelni Freddie mówi Naomi, że on i Cook nie są już przyjaciółmi i przyznaje, że kocha Effy. Noemi nauczyciel Kieran następnie całuje ją, ale ona go odrzuca. Naomi i Emily iść na przejażdżkę rowerem, a kończy się o seks, ale następnego ranka Naomi zostawia ją ponownie i stwierdza Kieran w łóżku z mamą. Kucharz wygra wybory. Naomi i Cook akcji pocałunek i nic więcej. Mama Noemi kopie wszystkich z domu i rozmawia z nią o miłości. Naomi, a następnie idzie do Emily i kończy się trzymając się za ręce przez klapy dla kotów.
7     ” JJ ”     Jonah Jeremiah “JJ” Jones     05 marca 2009     26
JJ trzyma miejsce szaleje. Wyjaśnia to do swojego lekarza, który przepisuje mu więcej pigułek i nie bardzo dobre rady. Spotyka Emily, która jest również na lekarzy i przyznaje ona ma doradztwo , jak również. Emily przypomina mu tylko prosić o rzeczy, których pragnie i oferuje mu pomoc. Więc idą odwiedzić Freddiego tylko odkryć go i Katie spanie razem. JJ następnie mówi Gotuj jak czuje się przez telefon, ale podsłuchuje go seks. Myślenie to jest Effy, JJ idzie ją zobaczyć, i dowiaduje się, Effy nie widział gotować dzień. JJ następnie widzi Pandora opuścić pokój w akademiku kucharzy. Po ucieczce z policji w nalotu narkotyków, JJ oferuje ugotować jakieś pigułki. Na jednym z klubu Tomasza nocy Naomi uświadamia sobie, że kocha Effy Freddie. Freddie ratuje Cook z pobity wstawania i Cook ukazuje kto Effy naprawdę kocha. Emily oferuje więc spać z JJ, jak kiedyś w ofercie dożywotniej. W JJ breakfast zegarków mama go i Emily mówić o nocy i zdaje sobie sprawę, że będzie ok, po wszystkim.
8     “Effy”     Effy Stonem     12 marca 2009     27
Martwy wewnątrz Effy jest. Nie czuje już nic, nawet gdy ona i Cooka jest seks. Ona również straciła królowa pszczół status Katie. Effy próbuje zdobyć jej uwagę mamusie ale ona nie słucha. Effy idzie do Freddie tylko znaleźć Katie z nim w jego szopie . Katie opowiada jej o imprezie na koniec Gobbler i prosi ją do jazdy, ale kucharza nie zaproszony. Kucharz pojawia się w Effy do dowiedzieć się, że nie jest tam i że on po cenach dumpingowych. Na stacji benzynowej gang napotkać pewne kłusowników , którzy je przestraszyć. Gang osiedlić się na End Gobbler i zacząć cieszyć się, z wyjątkiem Pandora. Effy dostrzega i stara się pomóc i pokazuje gangu Niektóre grzyby ona odbierane i wkrótce uwaga z powrotem na nią. Katie ostrzega Effy z dala od Freddiego. Kucharz następnie zawiesza imprezę i mówi wszystkim, że spał z Pandory i że Effy kocha Freddiego i nie go, więc Katie ucieka. Effy zaczyna mieć złą podróż i ucieka do lasu i stwierdza Katie którzy zadzieraj z głową jak zamówienia zemsty ją z dala od Freddiego. Katie następnie atakuje ją tak Effy uderza ją w głowę kamieniem w obronie. Effy odchodzi i śpi z Freddiem. Rano gang nie może znaleźć Katie. W domu Effy dostaje telefon od Freddiego informujący ją, że Katie została znaleziona. Effy idzie do szpitala tylko być unikany przez wszystkich za to, co zrobiła. Effy wtedy budzi się w skradzionym samochodzie, który Cook jazdy z Bristolu .
9     ” Katie i Emily ”     Katie i Emily Fitch     19 marca 2009     28

Katie nie będzie wychodzić z domu tak, Emily ma udawać jej usiąść Katie egzaminy. Naomi mówi Emily, że dzieje się na Cypr w okresie letnim tylko do pracy rzeczy. Emily pyta Naomi, aby przejść do piłki miłości z nią, ale Naomi mówi nie. Thomas znajdzie Broken Hearted Emily na przystanku i okazuje się być prawdziwym przyjacielem. Po powrocie do domu Emily mówi jej rodzina, że jest gejem , ale przekazać go jako żart, więc Emily mówi Katie kilka prawd. Naomi pojawia się w Katie i Emily to następnego dnia rano i ich mama każe jej opuścić Emily sama. Katie i Emily zakupy na sukienki na bal miłości. Zderzać się z Freddiem i JJ. Katie dowiaduje się, Emily spała z JJ i postanawia powiedzieć Naomi i ostrzega ją, by nie przyjść do piłki miłości. Naomi decyduje się pójść na bal miłość po wszystkim. Katie i walka Naomi który podsłuchał przez Emily. Emily i Katie, a następnie zacząć walczyć jak Emily jest o stempla Katie ona zatrzymuje się i mówi jej, i całą piłkę, że kocha Naomi. Emily następnie bierze dłoń Naomi i spacerem. Thomas i Pandora również zdecydować, aby rozpocząć nowy.
Uwaga: Effy i Cook są nieobecne w tym odcinku.
10     “Finale”     Effy Stonem , James Cook i Freddie Mclair     26 marca 2009     29

Effy i Cook są w samo narzuconego emigracji od reszty gangu. Effy ma dosyć prowadzenia ale Cooka ujawnia oni przybyli, gdzie jego życie taty. Cook i jego tata zdecydują się świętować w pubie. Tymczasem w Bristol, stłuczki Anthea do JJ i rozmawiają o Effy. Effy nazywa Freddie. Freddie i JJ kolei i Gotuj kwestionuje ich w wyścigu. Ktokolwiek wygra dostaje zachować Effy. JJ kończy się wygraną w wyścigu, więc dostaje je wszystkie w pokoju, aby uporządkować którzy Effy naprawdę kocha. Jej oczy relaks na Freddie tak Gotuj z burz. Effy i Freddie następnie kończy się seks. Kucharz pyta ojca czy może on opuścić miasto z nim na jego łodzi, ale jego tata kończy mu grozić. Freddie trafia tatę Cooka nad głową, zanim skrzywdził Cook. Freddie pyta gotować jego zgody, aby być z Effy, ale kucharz będzie i nie wyjaśnia, że ​​wciąż ją kocha. Effy, Cook, Freddie i JJ zdecydować do prowadzenia łodzi z powrotem do Bristolu . Tata kucharska obudzi i Cook popycha go do łodzi. Seria kończy się Freddie pytanie “Co mamy teraz zrobić?”
Uwaga: Pandora, Thomas, Katie, Emily i Naomi są nieobecne w tym odcinku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 4

#     Tytuł     Ciekawa postać (s)     Oryginalny airdate     # Odcinek
1     “Thomas”     Thomas Tomone     28 stycznia 2010     30
Odcinek zaczyna się od bandy, minus Effy, świetnie się bawili w nocy klub Tomasza aż dziewczyna imieniem Sophia popełnia samobójstwo , skacząc z balkonu w klubie, podczas gdy wysoko na leki , pozostawiając uczucie Thomas winny. Podejrzewa, że ​​Cooka sprzedał Sophia narkotyki. Podczas przesłuchania w kolegium , Thomas następująco Gotować do toalety, gdy pochodzą one do rękoczynów, po Cooka antagonizuje Thomas o Pandorze. Thomas przechodzi oszukiwać na Pandorze. On również wydalony z uczelni z powodu jego zaangażowania w śmierci Zofii. Thomas upija, plamienie Cook i Naomi. Kucharz zaczyna wiatr go znowu, prowadząc Thomas rozpocząć walkę z nim. Naomi przyznaje się do sprzedaży narkotyków dziewczyna. Thomas następnie idzie cały do ​​domu Pandory, próbując ją odzyskać, ale został odrzucony, zgodnie z radą Effy, która jest w domu.
2     “Emily”     Emily Fitch     4 lutego 2010     31
Naomi kłamie, nie wiedząc Sophia podczas przesłuchania policyjnego i Emily staje się podejrzliwy. Naomi przyznaje, że sprzedał Sophia narkotyki. Emily odwiedza rodzinę Zofii, odkrywając, że Zofia była gejem i poznał Naomi. Emily konfrontuje Naomi ponownie i przyznaje wiedziała Sophia ale zaprzecza śpi z nią. Badają Zofii Army Cadet szafkę, która jest sanktuarium na Naomi. Emily twierdzi, ze swoją rodziną na temat swojej seksualności i porusza się z Naomi. Na imprezie, Cook bije losowy Party-goer po obejrzeniu Freddiego i całując Effy. Emily Sophia wzywa brata Matta który przynosi pudełko na dachu klubu. Interweniuje Naomi błaga Emily nie otworzyć pudełko. Robi i wewnątrz jest ręcznie rysowane historia, jak Sophia spał z Naomi. Opowiada o tym, jak oboje rozumieliśmy. Okazuje się, że Zofia kocha Naomi, ale był załamany, gdy Naomi nadal swój związek z Emily. Emily powraca później do Noemi epizod kończy, jak ona wchodzi do domu.
3     “Cook”     James Cook     11 lut 2010     32

Cook jest w więzieniu, oskarżony o GBH za pobicie Shanky Jenkinson na imprezie domowej. Duncan, pomoc prawna kucharska, mówi mu, aby przyznać się do winy, ale nie gotować podnosi winnych zamiast. Jest zwolniony z tagiem elektronicznej i przesłane do życia z matką Ruth, artysta amator. W domu, gotować więzi ze swoim młodszym bratem, który uwielbia Paddy go, ale starcia z matką wiecznie pijany. Gdy podchodzi gotować w na studia on wydalony na miejscu dla jego pędzla z prawem. Odwiedza Naomi, który mówi mu, muszą radzić sobie z ich winy przez Sophia. Duncan mówi Gotować nie ma sprawy i że powinien dorosnąć. Kucharz reaguje mówiąc, że jest bezużyteczny prawnik zaśmiecać jego biuro. Kucharz odwiedza matki wystawę sztuki i dowiaduje się, że spała z Freddiem, ale Freddie mówi mu inaczej, że miała tylko wykonywane seks oralny. Kucharz podnosi z matką, opuszcza dom i kradnie samochód Paddy Rutha, zaśmiecać ją. Kucharz ma moment wglądu, gdy widzi jego brat działając jak on. Odnajduje Naomi i mówią, w jaki sposób łączenia się zarówno kimś miłości. Opowiada policji sprzedał Sophia z MDMA, biorąc Flak dla Naomi, Cook przyznaje się do winy na rozprawie i jest uwięziony.
Uwaga: Thomas i Katie są nieobecne w tym odcinku.
4     “Katie”     Katie Fitch     18 lutego 2010     33

Katie ma pracę jako wedding planner. Ich klient Brandy, stereotypowy WAG . Katie odwiedza lekarza, myśląc, że jest w ciąży, tylko do odkrycia, że przeżywa przedwczesną menopauzę i jest bezpłodna. Jej rodzina jest w stanie upadłości od złego wydatkowania jej ojciec Roba. Katie idzie na wieczór panieński Brandy, ale dostaje się do walki, jest blokowana, a dostaje jej i jej matka zwolniony. Domu Fitch jest odzyskane i zmuszeni są do poruszania się z Naomi i Emily, których związek jest napięte, choć Emily, pamiętając chamstwa Jenny do niej, chciałbym nic wspólnego z nimi. Na BBQ Party, Emily upija i wysokie i czyni się z inną dziewczyną, co Naomi przyznać do grupy spała z Sophia i sprzedał jej narkotyki. Katie jest w wannę i Thomas przypadkowo blokuje je w środku. Zaczynają się całować, o uprawianie seksu, ale Katie zepsuje, mówi Thomas o swoim stanie. Zgadzają się być przyjaciółmi. Katie konsole Emily i Fitches wrócić do swojego domu, początek rodzina ponownie zjednoczyć.
Uwaga: Cook i Pandora są nieobecne w tym odcinku.
5     “Freddie”     Freddie Mclair     25 lutego 2010     34

Freddie i Effy żyć hedonistyczny styl życia w domu z Anthea Stonem ma. Edukacja Freddiego cierpi i gdy mówi Effy to, ich zdaniem, a on wychodzi. Freddie powraca zobaczyć Effy wycinki prasowe spornych o śmierci na ścianie. Freddie się martwi Effy na zachowania psychotyczne . Mówi do dziadka, Norman i staje się zdeterminowany, by nie zrobić błędów z Effy, że dostrzegł jego ojciec ze swoją zmarłą matką. Freddie ma Effy zewnątrz, starając się ją pocieszyć, ale ona staje się przestraszona. W drodze do domu, Freddie błędnie jeździ ich wynajętego rikszą na festiwalu ulicy gdzie Effy panikuje. Katie odnajduje ją i zabrać ją do domu opieki Normana. Przekonuje, że Effy Freddie potrzebuje klinicznej pomocy. Jednak Katie odkrywa, że ​​Effy jest zamknęła się w łazience. Uświadomienie, że jest ryzyko próby samobójstwa, Freddie łamie się, by odkryć, że Effy obniżyła jej nadgarstki. Kiedy Freddie idzie do Effy w szpitalu, ona mówi mu odejść. Pali sadzonki w domu Stonem, Cook nagle pojawia się, najwyraźniej po złamaniu z więzienia. Przekonuje Freddie nie rezygnować z Effy.
Uwaga: Emily i Naomi są nieobecni z tego odcinka
6     “JJ”     Jonah Jeremiah “JJ” Jones     04 marca 2010     35

JJ jest w miłości z Lara Lloyd, kolega pracownika w cukierniczego sklepu, ale brakuje mu odwagi, by poprosić ją. Thomas dostaje JJ poprosić ją, a ona przyjmuje. Odwiedza Lary mieszkanie i odkrywa, że ​​jest samotna matka z małym dzieckiem. Lary były chłopak, Liam, spacery i grozi JJ, mówiąc mu opuścić Lara i jego dziecko w spokoju. Data idzie katastrofalnie w wyniku, a Lara wychodzi. JJ odnajduje ją i mają seks na Lary. JJ wraca do domu, ale jego matka zabiera go do kliniki, aby uzyskać więcej leków . JJ pozwala Lara Meet Naomi i Emily. Upstairs, Emily mówi JJ że Lara używa go, aby wrócić na jej ex. JJ wskoczy na Emily i sprawia, że ​​uwagi na temat jej własnej relacji, zmniejszając ją do łez. Rodzina JJ również pomyśleć Lara jest dziwka i ona odchodzi, urażony. JJ staje się zły i bije Liama, gdy widzi, jak rozmawiał do Lary, która następnie powołuje się ich związek. Przeprasza JJ do Liama, który mówi JJ kocha swoje dziecko i JJ dbać Lara. JJ serenady Lara z Ukelele wersji ‘True’ przez Spandau Ballet , a ona zabiera go z powrotem.
Uwaga: Effy, Katie i Pandora są nieobecne w tym odcinku.
7     “Effy”     Effy Stonem     11 marca 2010     36

Effy była w szpitalu psychiatrycznym , ale z pomocą Anthea i jej doradca John Foster, dowiaduje wolę się silniejszy i powrót do domu. Jej życie jest podyktowane rutyny i samokontroli. Anthea całkowicie wyczyszczone z jej pokoju, tak, że nie ma dowodów na starym Effy pozostałego. Pojawia się szczęśliwy, jasny i pełen nadziei na przyszłość. Jednak Anthea i Freddie się martwić o jej doradcy metod kiedy zaczyna odrzucać jej tożsamości, jej przyjaciele i jej złe wspomnienia. Ona nawraca, gdy ona i Ugotuj przejść obok sceny Tony wypadku ‘s i wraca do szpitala. Effy jest zdenerwowany, gdy Foster przybywa i Freddie grozi mu, mówiąc mu, aby nie przebywać. Foster następnie zaprasza Freddiego do domu, w którym przyznaje się do korzystania z metod niezwykłe w przypadku Effy i do posiadania uczuć do niej. Jednakże, jak Freddie ma zamiar opuścić, odnajduje drzwi są zamknięte. Foster następnie unosi kij baseballowy i brutalnie bije Freddiego do śmierci.
Uwaga: Ostateczny wygląd Freddiego.
8     “Wszyscy”     Wszyscy     18 marca 2010     37

Karen i Cook martwi pobytu Freddiego. Karen daje notebook Cooka Freddiego, który sugeruje, że John Foster chce skrzywdzić Effy. Dom policja rajdu Noemi po jednym stoisku Cooka noc mówi im, gdzie jest. Gotuj ucieka i ucieka do Freddiego budka gdzie spotyka Effy. Reszta bandy spotykają się tam i rzucać przyjęcie urodzinowe dla Freddiego w jego nieobecności. Naomi przyznaje jej miłość do Emily, która z kolei zajmuje jej plecy. Kucharz głowic poza krótko gdzie dostrzega postać obserwując dom Freddiego i następuje to przy założeniu, że jest John Foster. Thomas i Pandora także makijaż. Gotuj przerw w do piwnicy Jana gdzie znajduje Freddiego zakrwawione ubranie. Foster wkrótce przybędzie z kijem baseballowym i powala go na ziemię, mówiąc mu, że jest “nic”. Podwyżki Cook, śmieje się i przyznaje, że jest przestępcą i nie ma sensu. Potem mówi Janowi, że on wie, że zabił Freddiego. On nagle ataki i huśtawki na Fostera jak odcinek się kończy, pozostawiając ich losy nieznane.
Uwaga: Ostateczny wygląd Effy, Pandora, Thomas Cook, JJ, Katie, Emily i Naomi.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 5

Seria
liczba     Tytuł     Ciekawa postać (s)     Data premiery w ABC     Epizod
liczba
1     ” Franky ”     Franky Fitzgerald     27 stycznia 2011     38

Franky zaczyna Roundview i jest zdeterminowana, aby nie być samotnikiem. Wszystko wydaje się iść dobrze, dopóki ona przypadkowo kwestionuje stanowisko Mini jako Queen Bee, a gdy nie spełnia oczekiwań MINI, ona wypluł. Franky następnie spotyka Matty, który rozumie i wzmacnia ją, dając jej siłę, aby wstać z Mini. Grace podziwia Franky, a nowy gang jest utworzona z Alo, Richa i Grace. Franky odnalazł przyjaciół, ale w ten sposób rozpoczął wojnę z Mini. [2]
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Franky, Rich, Alo, Mini, Liv, Grace, Nick i Matty.
2     ” Rich ”     Rich Hardbeck     03 lutego 2011     39

Rich używa jego smak w ekstremalnej muzyki utrzymać świat, a zwłaszcza dziewczęta, w zatoce. Ale kiedy Alo stwierdza Rich idealną kobietę, jest on zmuszony do łączenia się z Grace, aby dowiedzieć się, jak podrywa dziewczyny. Grace musi się nauczyć sposobów metalu w celu podszycia się pod metalową laskę, ale Rich nie ułatwiają, odmawiając uwierzyć dziewczyna nurt mógł go zrozumieć. Ostatecznie Rich docenia znaczenie kompromisu i pozwala Grace do swojego świata, ale złamane serce nie jest daleko … [3]
Uwaga: Matty jest nieobecny w tym odcinku.
3     ” Mini ”     Mini McGuinness     10 lutego 2011     40
Mini czuje zagrożony, gdy Grace przynosi Franky na charytatywny pokaz mody – ona kończy się wyrzucenie ich obu. Wbrew pozorom, związek MINI z Nickiem jest skalista. Podczas Mini stara się utrzymać kontrolę, Liv działa w sposób najgorszy z możliwych. [4]
4     ” Liv ”     Liv Malone     17 lutego 2011     41
Mini zaprzyjaźnia gang w celu wyizolowania Liv, który ciągle o scenę z Nickiem. Liv następnie haki z facetem zwanym Matty i spędzić trochę czasu na uciekającą rzeczywistość, znalezienie się w kostium emporium gdzie Liv jest atakowany. Matty uderza właściciela sklepu nad głową, kradnie taśmy nadzoru i pieniądze z kasy i ucieka. Matty i Liv uprawiać seks na dachu klubu i tyłu głowy, aby jej miejsce, obiecując zostawiam dni razem. Po przybyciu do domu Liv, odkrywają, że Matty i Nick są braćmi. To ujawnia romans Liv przed Mini, zmieniając ich przyjaźń na zawsze. [5]
5     ” Nick ”     Nick Levan     24 lutego 2011     42
Nick jest gwiazdą szkoły – na powierzchni wydaje się mieć wszystko. Ale to jest nawrót Matty niespokojne go i jak patrzy Matty poślizg wysiłku na nowe przyjaźnie, stare rany ponownie otwarty. Nick zdaje sobie sprawę, że wszystko, co wydawało mu się chce – zatwierdzenie jego ojca i sukces rugby. – Niszczy go [6]
6     ” Alo ”     Alo Creevey     03 marca 2011     43
Dość swojego nudnego życia na Creevey Farm, Alo idzie do miasta, aby poważnie partii i próbować uzyskać określone. Tymczasem jego rodzice, dość jego zachowania, należy usunąć go z uczelni, starając się zmusić go do zamka w dół na farmie. Ale rebelianci Alo i gospodarze innych firm ruiny gospodarstwa. Ma nadzieję, że będzie to pokazać rodzicom, że nie można utrzymać go uwięziony tam, ale gdy jego ojciec jest w szpitalu w końcu widzi, że czas dorosnąć. [7]
7     ” Grace ”     Krew Grace     10 marca 2011     44
Grace zawsze wierzył w bajki i zakończeniach szczęśliwy, ale jest zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością, kiedy Rich spotyka ojca, który natychmiast odrzuci i grozi wysłać ją do Kolegium Mayberry ds. Młodych Dam jeśli jej spadku ocen. Grace musi zdać egzamin, jej dramat, ale z jej relacji, w zgiełku i cały gang w sprzeczności w jej produkcji Twelfth Night, to nie patrząc prawdopodobne. Kiedy Grace udaje się ściągnąć ją, jej ojciec wraca na Jego słowo, wysyłając ją do Mayberry’S anyway. Jednak Rich ratuje ją, wspinając się do jej pokoju i proponuje – jej własne prawdziwe życie Romeo ! [8]
8     ” Wszyscy ”     Wszyscy     17 marca 2011     45
To dzień o bogatej i ślub Grace, i gang ciągną razem dla szczęśliwej pary. Ale z chaotyczne Alo jako najlepszy człowiek, nie jest zaskoczeniem, że wpadniesz w kłopoty i oddzielać się w dziczy Somerset. Zrobią go do kościoła na czas? I nadal będą przyjaciółmi do końca? [9]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 6

Nr w
Seria     Nr w
Sezon     Tytuł     Ciekawa postać (s)     Reżyseria     Wpisany przez     Brytyjskich widzów
(W mln)     Data premiery w ABC
1     46     ” Wszyscy ”     Wszyscy     Jack Clough     Bryan Elsley     1,032 [4]     23 stycznia 2012
Powrót gang w stylu palenie się przez wakacje w Maroku, ale co zaczyna się jako hedonistyczny podróż zamienia się w piekło. Do czasu ich powrotu do Bristolu, wszystko się zmieniło … [5] [6]
2     47     ” Rich ”     Rich Hardbeck     Sam Donovan     Daniel Lovett     0.655 [4]     30 stycznia 2012

Profesor David Krew zbanował Rich z wizyty w szpitalu Grace i Richa jest cierpieniem. Alo stara się trzymać go z dala od kłopotów w praktyce zespołu, ale Rich jest zaangażowana w jego miłość, a on stoi na zewnątrz szpitala, czekając na wezwanie Grace. W końcu przychodzi połączenie i Rich znajdzie sposób przeszłości bezpieczeństwa i włamuje się do pokoju Grace. Kochankowie są połączone, ale mają problem jak krew porusza Grace do innego szpitala, w Szwajcarii. Rich idzie do domu Grace odwołać się do krwi profesora, ale stwierdza, że ​​już nie ma. Rich przenosi do domu, śpi w pokoju Grace aż Alo śledzi go i zobowiązuje się pomóc w jego najlepszym przyjacielem, ale Alo ma inne rzeczy na głowie i pęknięcia zaczynają się rozwijać w przyjaźni chłopców. Wchodzi do Liv wnieść złamania grupy znowu razem. [7] [8]
Uwaga: Matty jest nieobecny w tym odcinku.
3     48     ” Alex ”     Alex Henley     Sam Donovan     Jack Lothian     0.720 [4]     07 lutego 2012

To pierwszy dzień Alex Henley w college’u, ale on nie jest zaniepokojony montażu lub nowych przyjaciół. Alex przeżywa swoje życie przez rolki matrycy, co odpowiada list rzeczy do zrobienia. Alex mieszka z jego starszej babci, która traci zmysły. Ojciec Aleksa opuścił go z pracy, przygotowania jej do przeniesienia się do domu opieki. Jego babcia odrzuca ideę i pokazuje wielką pogardę, a nawet niechęć do jej syna, a ona jest bardzo wyraźnie lubiący Alex. Kiedy Alex przyjeżdża do szkoły, szybko wpada w oko z Liv. Alex stemple Alo w twarz, ze względu na jego matrycy i toczenia niefortunny harmonogram ALO jest. Liv i Nick świadkiem tego i są zdezorientowani zachowaniem Aleksa, bo natychmiast jest bardzo przepraszali do Alo przed śpieszył się. Liv pojawi się zarówno zafascynowany i rozbawiony sytuacją. Liv konfrontuje Mini o jej odległym zachowań i dwa twierdzą jako Mini znów pcha Liv dalej. Alex patrzy argument ale Liv zauważy go, że stawia go o “problemie”. Alex odpowiada, że ​​nie ma problemu, a jeśli mieszkasz przez Die “wszystko jest przypadkowe.” Liv pyta go, co jego die mówi mu wtedy zrobić i po walcowaniu, on przechodzi ją pocałować. Chociaż ona policzkuje go do pocałunku, a dwie w końcu wprowadzić się. Liv wraca do domu Alex, gdzie spotyka swoją babcię i znajduje się dotknięty przez akcje Alex związek z nią i historie dziadka Alexa, który również mieszkał na losowym szczęścia. Liv liści i Alex czyta babcią aż zaśnie, a potem idzie na spotkanie w pubie Liv z resztą grupy. Gang jest ostrożny i niejasno wrogi Alex, szczególnie Alo który wciąż drażliwy na cios. Alex prosi Nicka o łasce, który mówi mu, żeby zostawił ją w spokoju. Rozstrój Mini aktualizujący kilka strzałów, wywołuje inne nudne, i zaczyna tańczyć z chłopakiem w pubie. Ona ogląda niewygodnej Alo których komentarze Alex O Mini i Alo razie para, ale jest “poprawione” przez Liv. Alex wpada z pubu, aby odebrać telefon, że okazuje się być jego ojcem. Alex jest po przez Liv i dwóch rów pub i Alex bierze Liv iść karty gry i hazard. Alex wygrywa ogromne pieniądze, ale wyraźnie oszukał a dwa weź pieniądze i uciekaj. Alex dzwoni i mówi Liv, że musi wrócić do domu. Po liściach Liv, Alex przechodzi do seksu z chłopakiem, a okazuje się, że jego bohater jest gejem. Później Alex wykonuje różne zadania dla babki, nieustannie dręczony przez ojca. Zakłada się, że ma on fascynacji morza (prawdopodobnie, że jego dziadek zaginął na morzu). On i Liv nadal robić jako die mówi i przełamać i wejść do domu, który okazuje się być strasznie niechlujnie. Dwa decydują się zadzierać głowy właścicieli i czyste miejsce. Liv przychodzi do Alex i zaczyna jej coś powiedzieć, tylko być przerwane przez właściciela domu i dwie ucieczki z miejsca zbrodni. Alex i Liv wrócić do domu Alex, gdzie znaleźć jego ojciec przyjechał i gniewnie pakowania babki Aleksa rzeczy. Jego ojciec mówi Alex, aby zakończyć i liści. Alex jest zła, ale jego babcia przekonuje go z nią tańczyć i Alex, Liv i jego taniec babci. Na uczelni jest on ogłosił, że nie będzie nabożeństwo żałobne dla Grace. Liv jest oburzony, że ludzie, którzy nie wiedzą, Grace opłakują ją i zdecydowanie twierdzi, że nie przyjaciele uczestniczyć usługę. Mini i Liv kłócić i Liv śpieszy się płakać. Ona jest po Alex, ale kiedy próbuje ją pocieszyć, ona go całuje. Alex zatrzymuje ją i mówi jej, że jest gejem. Liv staje się jeszcze bardziej zrozpaczony i Alex próbuje wytłumaczyć, że on nigdy nie miał przyjaciół przed. Liv krzyczy na niego, że nie jesteśmy przyjaciółmi i Mini przybywa dodać, że “nie potrzebujemy cię.” Zranić Alex biegnie do domu i odkrywa, że ​​jego babcia popełniła samobójstwo, biorąc tabletki nasenne. Liv, Mini i Franky kończy się udział usług Grace pamiątkową, ale zdegustowany wyświetlaczu płytkiej i over-the-top i koniec rozbijania rzeczy i krzyczeć na innych uczniów. Liv następnie wybiega z płaczem w college’u. Ona odbiera telefon od Alex, który przeprasza i prosi, aby go do niej. Bierze całą grupę na żaglówce na “stronie”. Podczas gdy na łodzi, on zachęca Liv rozmawiać Mini, którą próbuje zrobić, ale po raz kolejny wpycha Mini Liv dalej. Mini następnie odkrywa trumnę z martwych wewnątrz Aleksa babcia. Gang pytanie Alex o ciele i wyjaśnia, że ​​nie chciała iść tam, gdzie inni chcieli ją i powołuje się na innych, by wspomóc ją pochować na morzu. Alex czyta list od dziadka do babci i chłopcy przesuń trumnę do oceanu i gang staje się bardzo emocjonalny, ich uczucia Grace wytryskującej. Franky zostawia wiadomość na telefon Matty każe mu się nie wrócić. Alex i Liv akcji kolejny pocałunek, ale jest platoniczne i postanawiają zostać przyjaciółmi. Następnie rzucić kostką i ląduje na sześciu, “uciec”. Śmiejąc się, Alex i Liv wyskoczyć z łodzi. Odcinek kończy obaj pływając tonący Die i do dna morza. [9] [10]
Uwaga: Pierwsze pojawienie się Alex. Rich, Matty i Grace są nieobecni z tego odcinka.
4     49     ” Franky ”     Franky Fitzgerald     Ian Barnes     Sean Buckley     0.741 [4]     13 lutego 2012

Franky jest w złym miejscu – to tydzień jej próbnych egzaminów, a ona jest w stanie skupić się na studiach. Jej przyjaciele unikają jej, wsparcie rodziców sprawia, że ​​czuje głuchy i jej izolacji czuje napędzany wobec Łukasza. To zła wiadomość, ale czuje się, jakby to jedyna osoba, która rozumie ją i ona jest pod wpływem alkoholu przez niego. Wciągnąć w niebezpiecznym świecie Łukasza dowiaduje ujście swojej złości i frustracji. Nagrywanie więzi z rodziną i przyjaciółmi, Franky jest więcej kłopotów, niż kiedykolwiek wcześniej. Ale pomoc jest w nieprawdopodobnych form, a z mroku nową przyjaźń rodzi się. [11] [12]
Uwaga: Matty wydaje przez telefon. Rich jest nieobecny z tego odcinka.
5     50     ” Mini ”     Mini McGuinness     Ian Barnes     Jess Brittain     0.661 [4]     20 lutego 2012

MINI nienawidzi jej mama Pervy nowa żyć w chłopaka, a na domiar złego, Alo złamał zasady ich “No Strings Attached” tajnego związku i zadeklarował swoją miłość do niej. Mini czuje uwięziony, straciła kontrolę nad swoim życiem i musi odejść. Ignorując rady z jej mamą i Liv, ona szuka schronienia z tatą. Grzegorz nigdy nie było wokół tego wiele, ale obiecuje, że będzie inny. On wymiata Mini do jego świata glamour i dorosłym, gdzie czuje się milion mil od swoich problemów, ale Mini ma większy problem, że nie może uciec od i ostatecznie będzie musiał zmierzyć się na własną rękę. [13] [ 14]
Uwaga: Matty i Grace są nieobecne w tym odcinku.
6     51     ” Nick ”     Nick Levan     Jack Clough     Geoff Bussetil     0,574 [4]     27 lutego 2012

Nick jest beznadziejnie zakochany w Franky, ale jest to ulica jednokierunkowa. On nie ma wyboru, jak tylko zaakceptować Franky jak jego przyjaciel i nic więcej, a jego miłość do niej rośnie z każdym dniem. Następnie Matty zetknie – wciąż jest zakochany w Franky i potrzebuje pomocy Nicka, żeby go z Maroka iz powrotem do Bristolu. Zawsze wierny, Nick próbuje umieścić swoje uczucia do Franky bok i zgadza się pomóc bratu. Rozdarty między miłością do Franky, jego lojalność wobec Matty i jego strach przed konfrontacją, życie Nicka zaczyna się kręcić wściekle spod kontroli, dopóki nie ma wyboru, ale do przyspieszenia i odkryć to, co jest naprawdę zdolny. [15] [16]
Uwaga: Grace jest nieobecny z tego odcinka.
7     52     ” Alo ”     Alo Creevey [17]     Benjamin Caron     Laura Hunter     0.588 [4]     05 marca 2012

Alo wciąż nie ma pojęcia, że ​​Mini jest bilansowej jego dziecko. Fed próbować wrócić do ciekawego czasach używali mieć, próbuje dostać się na Mini, zaczepiając się z nową dziewczyną, Poppy Champion. Jest idealny dla Alo i Mini wkrótce odległym wspomnieniem. Franky na próby, aby go zobaczyć upadek sensu w próżnię, ale dziecinne wybory Alo wrócił go prześladować i on wkrótce się z jego głębi. W wielu kłopotów i z nikim się zwrócić, chłopiec, który uparcie odmawiał dorosnąć może wreszcie skończy się czas … [18] [19]
Uwaga: Matty i Grace są nieobecne w tym odcinku.
8     53     ” Liv ”     Liv Malone     Benjamin Caron     Ben Bond & Bryan Elsley     0.486 [4]     12 marca 2012
Liv jest zabawa ze swoim nowym najlepszym przyjacielem Alex odkąd przybył do Bristolu. Ale potem znika na brudną weekendu tylko kiedy Liv potrzebuje go najbardziej. Ona dociera do swoich przyjaciół, ale uważa, że ​​jest wyłączona z ich życia. Z nikim się zwrócić w jej godzinie potrzeby, Liv jest zmuszony zmierzyć się z wyborów ona wykonane i nie jest tak silna, jak sądziła. [20] [21]
9     54     ” Mini i Franky ”     Mini McGuinness i Franky Fitzgerald     Ian Barnes     Jess Brittain     0.494 [4]     19 marca 2012

Mini i Franky są nadal zaszył się w sypialni, Mini, ale z Matty tyłu w Bristolu i MINI rosnącą skaczę niemowlęcym, czas szybko ucieka do dziewczyn. Rzeczy przychodzą do głowy, gdy MINI heath skręca na gorsze, pozostawiając ich izolacji i pod presją rodziny i przyjaciół. [22] [23]
Uwaga: głos Grace słychać w tym odcinku.
10     55     ” Finale ”     Wszyscy     Benjamin Caron     Georgia Lester     0,574 [4]     26 marca 2012

To koniec pewnej ery. Wyniki egzaminu są i Alex rzuca matkę wszystkich stron odchodzących. Everyone przyszłość wisi na włosku, jak Franky stara się skonfrontować swoją przeszłość. Grupa nadal jest w kawałkach po śmierci Grace … a czas ucieka im, aby to prawo. [24] [25]
Uwaga: Ostateczny wygląd Franky, Rich, Alo, Mini, Liv, Nick, Matty, Alex, i Grace.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 7

W dniu 8 marca 2012 r., Channel 4 potwierdził, że Skins dobiegnie końca po 1/7 serii, wyposażony w znaki z wszystkich trzech generacji w serii sześciu epizodów. Końcowy seria ma być transmitowany na początku 2013 roku, z Channel 4 obiecując “obchody tej serii prawdziwie kultowego”. [60]

Jamie Brittain, który przerwał występ po serii 5, powrócił jako część personelu do pisania. Jamie Brittain ujawnił poprzez Twitter, że filmowanie rozpocznie się pod koniec października. [61]

E4 i Pictures Company ogłasza powrót jego wielokrotnie nagradzany dramat dla nastolatków Skins nowej serii. Seria siedmiu będzie oznaczać odejście w wielkim stylu z byłym gwiazdkowych Hannah Murray ( Game of Thrones ), Jack O’Connell (300: Rise of an Empire) i Kaya Scodelario (Wuthering Heights) Wracając do ról, które ukształtowały ich kariery w trzech poszczególnych kondygnacji , każda transmisja w dwóch częściach, po jednej godziny.

Trzy historie będą miały różne tytuły: “Skins czysty” (Cassie), “Rise Skins” (Cook) i “Pożar Skins” (Effy). Lily Loveless (Naomi) i Kat Prescott (Emily) pojawi się także w rolach gościnnych. Wpisany przez twórców serii Bryan i Jamie Brittain Elsley z Jess Brittain, Season 7 przechodzi do nowego terytorium, bardziej dorosły, bardziej bezkompromisowy. Każde dwa Fabuła część na znaki teraz w ich wczesnych latach dwudziestych, impreza skończona i zaczynasz jako młodych dorosłych, stara się znaleźć kierunek i skupić się w bezlitosny czas.

Skins współtwórca Bryan Elsley powiedział: “trzy będą grać swoje charakterystyczne postaci, jak wyłaniają się do dorosłości, a wprowadzają nowe ambitne historie o młodych dorosłych, zmagają się z życiem w Wielkiej Brytanii Camerona, aby skoncentrować się żywy i zabawny.” C4 uruchomienie edytora Sophie Gardiner dodał: “Skins pokazują, że określone pokolenie. To pokolenie dorasta. “C4 ogłosiły Skins ugnie się po siódmej serii, być nagłaśniane następnej wiosny. Ale insider wyciągnął nadzieję pokaż może jeszcze powrócić w innym miejscu. Źródło powiedział: “Jeśli to robi dobrze to może wrócić, może nie na E4, ale na innej platformie”. [62]

“Skins Pure” Bryan Elsley

Cassie (Hannah Murray) jest zagubiony, samotny i niewidzialny w Londynie, starając się nadać sens życiu. Powoli uświadamia sobie, że ktoś za nią. Cassie zwraca się w kierunku nieznanego. Dziwne i przejmujące przyjaźń jest wyrzeźbione z wzajemnej samotności, ale może przeżyć ekspozycję na rzeczywistym świecie?

“Rise Skins” Jamie Brittain

Cook (Jack O’Connell) ma pracę dostarczania leków do Revellers Manchester. Kiedy został poproszony o pomoc swojego pracodawcy dziewczyna znaleźć dom i stwierdza, że ​​jest nieodparcie przyciąga do niej, wyrusza pociągiem wydarzeń, które doprowadzą go do świata dzikiej zemsty i konfrontacji z jego własnej przeszłości przemocy.

“Fire Skins” przez Jess Brittain

Effy (Kaya Scodelario) ma martwy pracę końcową jako recepcjonistka w wiodącej londyńskiej Hedge Fund. Ale jak ona się potyka całej kluczowej informacji finansowych odnoszących się do transakcji oraz niespokojnej wyrusza na romans z jej bogatego szefa, dowiaduje się, że ona odgryzł więcej niż ona może żuć. Jej współlokatorka Naomi (Lily Loveless) próbuje powstrzymać Effy z rujnuje jej życie, ale Effy nie może być osiągnięty, dopóki tragedia. [63]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 232 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...