Jerycho

Skeet Ulrich – Jake Green | Gerald McRaney – Johnston Green | Kenneth Mitchell – Eric Green | Pamela Reed – Gail Green | Ashley Scott – Emily Sullivan | Sprague Grayden – Heather Lisinski | Lennie James – Robert Hawkins | Michael Gaston – Gray Anderson

jerychojerycho 2jerycho 3


Jerycho (oryg. Jericho) – amerykański serial o postnuklearnej rzeczywistości, emitowany przez telewizję CBS od 26 września 2006 do 25 marca 2008.

Serial zasłynął dzięki akcji telewidzów, domagających się wznowienia zawieszonej produkcji programu po 1. sezonie. Protesty poskutkowały, jednak na krótko: drugi sezon trwał 7 odcinków i z powodu malejącej oglądalności produkcja serialu została zakończona. Emisja pierwszej serii serialu rozpoczęła się w Polsce 10 grudnia 2006 na antenie stacji AXN. Na TV 4 serial emitowany był od 21 marca 2008. Drugi sezon (7 odcinków) emitowany był przez TV 4 od 9 lipca 2008.

Opis fabuły
Świat stanął w obliczu wojny nuklearnej. W Stanach Zjednoczonych wybuchło ponad dwadzieścia głowic atomowych. W chaosie jaki zapanował, mieszkańcy małego miasteczka Jericho w Kansas starają się nie tylko przetrwać, ale i utrzymać dotychczasowy styl życia.

Akcja Ocal Jericho
16 maja 2007 stacja CBS oficjalnie ogłosiła zakończenie serii. Grupy fanów na całym świecie rozpoczęły zbieranie podpisów pod petycją namawiającą CBS do wydłużenia emisji o kolejny sezon. Dodatkowo, w nawiązaniu do słów wypowiedzianych przez Jake’a w ostatnim odcinku (nuts) fani postanowili zalać siedzibę stacji olbrzymią ilością orzeszków ziemnych[1]. Akcja ta nie przyniosła spodziewanego odzewu ze strony producenta po czym fani wystosowali kolejny apel. Tym razem poprosili wszystkich akcjonariuszy CBS o sprzedanie akcji firmy[2].

6 czerwca 2007 roku dyrektor CBS Nina Tassler, w odpowiedzi na akcję o dotąd niespotykanej skali “Save Jericho” (Ratujmy Jericho), ogłosiła oficjalnie, iż zostanie wyemitowanych następnych 7 odcinków. Pierwsze trzy odcinki nowej serii w wyniku przecieku dostały się do sieci BitTorrent na początku stycznia 2008[3]. Oficjalna emisja drugiej serii serialu rozpoczęła się na antenie stacji CBS 12 lutego 2008.

Komiksy
Akcja nie przyniosła skutku. Serial zakończono na drugim sezonie. Jednak scenarzyści wspólnie z rysownikami stworzyli sześcioczęściową serię komiksową, będąca sezonem trzecim. W USA seria została opublikowana przez wydawnictwo Devil’s Due Publishing. Sezon 3 nosi podtytuł Civil War (Wojna domowa) i opowiada dalsze losy Jake’a Greena i Roberta Hawkinsa. Wracają do Stanów Sprzymierzonych uwolnić Johna Smitha, który zna słabości rządu w Cheyenne i jest jedyną osobą, która może pomóc go obalić.

Obsada
Skeet Ulrich – Jake Green

jest najstarszym synem zielonej rodziny i główny bohater serii. Jake był niegdyś członkiem grupy Jonah Prowse z dnia survivalists, a po nieudanej pracy rozboju, w którym Chris Sullivan (syn Jonasza i bratem dziewczyną Jake’a, Emily Sullivan) zginął, Jake uciekł Jericho. Pięć lat później, Jake wrócił do Jerycha na zapłacenie szacunek dziadka zmarłego niedawno i domagać się pieniędzy, jego dziadek opuścił go. Ze względu na problemy w ich związku, jego ojciec nie chciał oddać pieniędzy, a Jake opuszcza miasto ponownie, kiedy był świadkiem zniszczenia Denver.

Jake początkowo był bohaterem, ale jego checkered przeszłości pomógł w czasie próby Jericho. On przejął coraz ludzi do bezpieczeństwa, aw końcu ludzie przyszli patrzeć na niego jako lidera. Z biegiem czasu, on i jego ojciec naprawy wzajemnych stosunków. Z błogosławieństwem ojca, Jake umieścić razem Jericho Rangers, aby pomóc utrzymać Jericho sejf. Jake często pozostawił Jerycho na dostawy lub informacji i na innych misjach-w tym ratowaniu brata z New Bern, szkolenie Rangers w umiejętności broń i bronić miasto przed Ravenwood, prywatnej firmy wojskowej, i New Bern wojskiem. Mimo że jest impulsywny, jest także inteligentne, często pochodzących z pomysłów, które pomagają na miasto.

W sezonie 2, z garrisoning i rekonstrukcji Jerycha przez Allied Zjednoczonych (ASA) Armii, obszar jego dowódca wojskowy i głównym administratorem, Major Edward Beck. ujmuje rolę Jake’a jako “faceta”-jeden inni śledzić i słuchać w ogniu konfliktu-i mianował go szeryfie. Jake i reszta Jerycha świadkami dominacji ASA i Jennings & Rall (J & R) na miasto i kraj w ogóle, ze Jake wiedzieć z pierwszej ręki, jak niebezpieczne J & R było, gdy przyszło do kontaktów biznesowych. Będąc uprzednio celowo mylące i niejasne o swojej przeszłości, Jake przyszedł czysty do Erica i wyjaśnił, co robił w czasie jego nieobecności: Jake służył w wojsku i marynarce wojennej, jak i prywatnego kontrahenta wojskowy Ravenwood w Iraku i Afganistanie, która wyjaśnia, jak Jake okazały się dokładne z rewolwerem na odległość i lotnik kwalifikacjach. Zostawił służby J & R i ślubował nigdy nie wrócić po tym wzięła udział w masakrze w Iraku z innymi żołnierzami Ravenwood, a jego paszport jest oznaczony za brak współpracy w tajnej misji przeciwko Ravenwood. Incydent nadal go prześladować, jak on zabił kilka niewinnych cywilów, w tym dziecko.

Jake potajemnie współpracował z Robert Hawkins, którą ostatecznie widział jako znajomego, aby otrzymać ostatnią bombę atomową przed atakami września do Niezależnej Republiki Teksasu, odsłaniając spisek za atakami. Czyniąc to jednak, Jake i Hawkins nieumyślnie rozpoczęły II wojny secesyjnej.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Gerald McRaney – Johnston Green

Gail mąż i ojciec Eric i Jake, były sierżant w US Army Rangers i, podobnie jak jego ojciec przed nim, długoletni burmistrz Jerycha. Zaniedbał część swoich obowiązków rodzinnych, aby “lepiej służyć miasto”, z pogwałceniem obietnicy Gail.Silny człowiek, Johnston wiedział, co było dobre i złe i był dumny ze swojego miasta. On też nie był w dobrych stosunkach z jego najstarszy syn, Jake. Po atakach, bierze inicjatywę w organizowaniu działań pomocowych, a później, Johnston kierować obywateli Jericho w walce o przetrwanie. Jego decyzje są często niepopularne (prowadzące do wyborczej porażki przez Gray Anderson), ale zwykle potwierdzone przez wydarzenia. W sezonie 1 finale Johnston umiera z raną postrzałową w nowej wojnie Berno.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kenneth Mitchell – Eric Green

Jake jest młodszy brat. W czasie ataków września, Eric jest wiceburmistrz, starając się naśladować ojca, pomagając Johnston Zielona uruchomić miasto od tła, często będąc Johnstona oczy i uszy na temat miasta. Nieszczęśliwie żonaty kwietnia Green, on jest zakochany w Mary Bailey, właścicielem Tavern Baileya.

Po atakach, Eric wciela się w rolę zastępcy szeryfa, jak i jego urząd oryginału. Eric chce być z Maryi, ale zdarzenia po bomby trzymać go z boku w pierwszym. Ostatecznie, Eric ujawnia kwietnia, że ​​jest on romans z Maryi, postanawia opuścić kwietnia z miłości do Maryi. Później odkrywa, że w kwietniu było planowane o rozwód przed atakami, ale zmieniła zdanie po atakach, i że jest w ciąży z dzieckiem. Po jego ojciec próbuje porozmawiać z Eric, Eric postanawia, że może nigdy nie kochał kwietnia w ogóle, ale chce tam być dla dziecka.

Zarówno kwietnia i dziecko umierają z wczesnego porodu skomplikowane. Eric czuje wielką winę i idzie do New Bern do pracy na budowie turbin wiatrowych, aby uciec od swoich problemów. Gdy nie wraca z New Bern z innymi pracownikami, Jake i Robert Hawkins przejść do zbadania, i znaleźć Erica w więzieniu. Jake jest aresztowany, oba uratowany przez Roberta i Johnston. Odzyskiwanie nieco, Eric później walczy wraz z zamontowanym Jericho Rangers w Nowym War Berno.

W sezonie 2, Eric i Jake nadal opłakiwać śmierci ojca w czasie wojny, z trwogą Erica tak poważne, że prawie napędza mu dostać się zabić przez AS Army, ale ze wsparciem Jake’a i doradztwa, Eric odzyskuje. Z szarym Anderson dala w Cheyenne, Eric staje Burmistrz stanowiąc, i tak prowadzi Jericho Rangers na rajdzie, aby odzyskać jego brat, Jake, który był przetrzymywany i torturowany przez majora Beck podczas AS Armii blokowania Jerycha.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Pamela Reed – Gail Green

Była pielęgniarką, żonaty Johnston Green, jest matką Erica i Jake. Gail walczy, aby utrzymać rodzinę razem, mimo że wie, Johnston i Jake nie dogadują.Silna kobieta, Gail pokazuje jej opiekuńcze i macierzyńskie naturę w wiele sposobów. Po atakach września, Gail wykonuje reanimacja usta w usta na Victor Miller, człowiek umiera z powodu zatrucia promieniowaniem; wznawia pracy jako pielęgniarka w pełnym wymiarze. Gail jest także tym, Jake włącza się najbardziej w rodzinie, a ona pomaga mu dając mu rady, która pomaga Jake i Johnston pogodzenia różnic.

W sezonie 2, po śmierci Johnston, Gail zasmuca w odosobnieniu, a ostatecznie pozostawia Jericho. Jednak w sezonie 2 finału, Gail, wreszcie znaleźć spokój, zwraca się do Jerycha podczas wojskowej zablokowania i pomaga Rangers Jericho odszukaj Jake, tak aby mógł być uratowany z niewoli majora Becka.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ashley Scott – Emily Sullivan

jest córką Jonah Prowse i mieszka w Jericho całe życie. Ona i Jake Green kiedyś byli zaangażowani, ale miał wypadanie spowodowane udziałem Jake’a z ojcem, Mitch Cafferty i jej brat Chris Sullivan w trakcie nieudanego napadu zbrojnego, które powoduje śmierć Chrisa. Emily prawie nienawidzi Jake’a na jakiś czas, i jest silniej separacji od ojca.

W chwili eksplozji, Emily, jak Heather Lisinski, jest nauczycielem w szkole (którego uczniowie m.in. Dale Turner). Zanim jej ojciec zostaje wygnany z Jerycha, on i Emily mają serca do serca rozmowę, prowadząc do częściowego pojednania.

Trójkąt miłosny rozwija się między Emily, Jake i Heather. Kiedy Heather wyjeżdża do New Bern, Emily zaczyna bliżej z Jake’iem, rozwój ten jest przerwany przez nieoczekiwany powrót narzeczonego Roger Hammond, ale wkrótce wygnany z Jerycha.

Emily pomaga Jericho Rangers i pomaga Jake pracy poprzez jego smutku w śmierci ojca.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Sprague Grayden – Heather Lisinski

jest nauczyciel w szkole, który wychował się w New Bern, jest ona opisana jako chłopczycą, którego główne zainteresowania to nauka i mechanika. Po atakach września, Heather nadal jako nauczyciel w szkole, i zakochuje się w Jake Green po obejrzeniu go uratować dziecko od śmierci.Mocne “połączenie” pomiędzy nimi trwa chwilę, choć ostatecznie nie spotykają. Heather wraca do New Bern do pracy na turbinach wiatrowych Jericho potrzebuje władzy, ale jest prawie zabił tam i zostaje w Camp Liberty, Nebraska: obóz wojskowy nowej Allied Zjednoczonych Ameryki.

W sezonie 2, Heather informuje ASA do New Bern wojny i major Beck i jego batalion są wysyłane do zakończenia konfliktu. Heather bezpiecznie wraca do Jerycha, a mając pod wrażeniem pułkownika Roberta Hoffmana, dowódcę obozu Liberty, staje się współdziałanie w Major Beck, nowy wojskowy nadzorca obszaru obejmującego zarówno Jerycho i New Bern. Później, Heather jest informowany przez Jake i Hawkins o prawdzie ataków września, jak również co do zamiarów rządu Cheyenne, ponieważ muszą powierzyć ją niebezpiecznego zadania, które może uratować kraj. Ufając Jake’a, Heather pomaga im utrzymać tajemnicę do ostatniej bomby. Kiedy Beck poznaje to, ona oskarża go o tchórzostwo w ​​oślepiając się do prawdy o nowym rządem; Beck następnie boki z Jericho przeciwko ASA.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Lennie James – Robert Hawkins

był przez większość sezonu 1, enigma kompletne, z nikim pewny, czy był dobrym czy złym. Miał tajemnice nie chciał akcji, nawet z rodziną. Jego historia była obcy go z żoną i dziećmi, ale, prawdę mówiąc, są one jedynymi mu zależy, kiedy uświadomił sobie, że ataki września przybywało, pierwszą jego myślą było, aby je dla bezpieczeństwa.

Hawkins przeniósł się do Jerycha, z żoną, Darcy i jego dwoje dzieci, Alison i Samuel, na trzy dni przed atakami. Zapłacił gotówką za “Thompson House”, co prowadzi do dużo plotek wokół miasta o jego tle. Hawkins twierdził, że były policjant z St Louis, Missouri, i wyjaśnia, jego wiedza i doświadczenie pochodzi od otrzymania szkolenia z Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego po 11 września 2001, ataki. W prawdzie, rodzina mieszka w Waszyngtonie, gdy opanowany, Hawkins stwierdził, że działa pod przykrywką dla FBI, aby dowiedzieć się więcej o “podejrzanych kontaktów w tej dziedzinie”, który może być łączony z ataków.

Nieznany do reszty miasta, Hawkins jest głęboko zaangażowane w tajnych działaniach. Należą tajnej komunikacji z nieznanych osób przez zablokowanego komputera laptopa, monitorowanie wiadomości krótkofalowej oraz magazynowania dużej beczce nieoznakowanym zawierającego 20-kiloton (kt) urządzenia jądrowe, że został przydzielony do dostarczenia do Columbus, Ohio, i detonacji. On później skontaktował się jego współpracowników, którzy wiedzą, że on leży do nich.

Chociaż jego rodzina początkowo nie znał prawdę, utrzymać niski profil i stale ćwiczyć swoją historyjkę, ale ostatecznie odsłania prawdę do nich i do Jake’a, że ​​jest głęboko pokrycie CIA tajnych oficer operacyjny i środek rząd USA którzy wzięli udział w projekcie Red Bell, zadaniowy wysłana aby odzyskać ładunek skradzionych rosyjskich głowic i powstrzymać bombardowania. Mimo że nie udało mu się, że miał jeszcze jedną z bomb, które mogłyby być użyte do wykrycia spisku, który rozpoczął to wszystko. Hawkins udowodni swoją lojalność do Jerycha nad przebiegiem Sezon 1.

W sezonie 2, Hawkins i Jericho to wzrost ASA i jego dominację nad krajem. Widząc ASA próbował zdominować kraj i pogrzebać prawdę za atakami, Hawkins i Jake połączyły siły, aby dostarczyć bomby do Niezależnej Republiki Teksasu i wystawiać spisek, a w ten sposób rozpoczęły II wojny secesyjnej.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Erik Knudsen – Dale Turner
Michael Gaston – Gray Anderson

jest właścicielem kopalni soli Jericho i główny rywal burmistrza Johnston Greena politycznej. Po atakach września, Gray jest wśród tych, którzy udają się na zwiad do kraju. Kiedy Gray wraca, będąc świadkiem zamieszania, Dewastacja, i okrucieństw w następstwie ataków, zdobywa znaczny szacunek widząc pierwszej ręki niebezpieczeństwa poza miastem. Szary przynosi ze sobą wiadomość, że Nowy Jork przetrwał ale Waszyngton, DC, nie ma, ani nie ma Lawrence. Ostatecznie, Gray wygrywa wybory jako Mayor, pokonując Johnston, a jedną z jego pierwszych priorytetów jest znalezienie nowego źródła energii, co prowadzi do budowy mocy wytwórczych elektrowni wiatrowej. Szary jest przedstawiana jako bardziej biznesmen niż lidera wspólnoty i jest postrzegane pękać pod ciśnieniem, pozostawiając innym (Johnston, Eric, Jake itp.) do podjęcia inicjatywy, na przykład, gdy Gray jest blisko kapitulacji podczas wczesnych etapów z New Bern wojny Jericho Rangers przejęcie i obronić miasto przed inwazją.

W sezonie 2, Gray szybko próbuje zyskać przychylność aliantów Zjednoczonych Ameryki, na garrisoning o batalionie Armii ASA w mieście, które Szary widział był bardziej pozytywnym, niż inni. Ostatecznie został zaproszony przez prezydenta Johna ASA Tomarchio do politycznego konferencji w Cheyenne. Choć nieswojo w nowym systemie, Gray zaakceptuje zaproszenie, pozostawiając Eric Zielony zająć jego miejsce jako pełniący obowiązki burmistrza i obiecując, aby uzyskać odpowiedzi z ASA. W sezonie 2 finału, Gray kontaktuje Jake Green i Robert Hawkins, aby uzyskać wystarczająco dostępu do systemu ASA znaleźć bombę, i Gray, rozczarowani z nowym rządem i przeciwstawiając swoje plany w kraju, wraca do Jerycha. Po przyjeździe dowiaduje się i widzi z pierwszej ręki, jak Jericho poniósł pod kratami majora Becka. Kiedy major Beck i jego siły odrzucić przywództwa Cheyenne i bok z miastem, Szary podnosi flagę Johnston Greena Gadsden i mówi Rangers że chodziło o czas, że głos Johnstona została ponownie przesłuchana; miasto potrzebował która oczekuje przyjścia Drugiego Amerykanina Civil War.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Brad Beyer – Stanley Richmond
Shoshannah Stern – Bonnie Richmond
Alicia Coppola – Mimi Clark

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1 (2006-2007)
#     Tytuł     Premiera w USA
1     Pilot

20 września 2006
Jake Green wraca po 5 latach do rodzinnego Jericho po pieniądze dziadka i zaraz ma w planach wyjazd do San Diego. W międzyczasie, w oddali, ze strony Denver, widać wielki grzyb atomowy. W mieście zaczyna być niespokojnie, nikt nie wie co się stało, wszyscy martwią się o wycieczkę szkolną, która nie zdążyła wrócić do miasta. Nad sytuacją stara się panować burmistrz Johnston Green, ojciec Jake’a. Okazuje się, że bomba wybuchła także w Atlancie, a może i w innych miastach. Jake zderza się z innym samochodem, jednak wychodzi z wypadku żywy, pomaga wycieczce szkolnej w powrocie do miasta.
2     Fallout

28 września 2006
Nad miasto zbliża się radioaktywna chmura. Wszyscy mieszkańcy mają schować się w piwnicach lub dwóch schronach – pod ratuszem i pod szpitalem. Okazuje się, że schron pod szpitalem nie nadaje się do użytku, więc Jake przenosi wszystkich stamtąd do kopalni soli. W międzyczasie Emily spotyka dwóch zbiegów przebranych za policjantów. Jedzie z nimi po benzynę na farmę Richmondów, gdzie odkrywa ich tożsamość. Wzywa pomoc przez radio, słyszy to Jake i śpieszy z pomocą. Po dotarciu na miejsce ratuje Emily i Bonnie Richmond oraz 2 uwięzionych policjantów. Po zastrzeleniu przez Emily jednego ze zbiegów, w ostatniej chwili zamykają się w schronie burzowym.
3     Four Horsemen

4 października 2006
Do schronu przyjeżdża Stanley – brat Bonnie, cały przemoczony. Informuje Jake’a o tym, że na drodze widział 5 czołgów, jednak nie rozpoznał do kogo mogły należeć. Deszcz ustaje, ludzie wychodzą ze schronów. Okazuje się, że Stanley mimo zamoknięcia nie został skażony. Jake zarządza żeby kilka osób pojechało w 4 różne strony i spróbowało zdobyć jakieś informacje (Gray nazywa ich żartobliwie Czterej Jeźdźcy Apokalipsy). W drodze do Witchita, Jake znajduje na autostradzie opuszczony samolot oraz wrak rozbitego innego samolotu. Wyciąga z niego “czarną skrzynkę” i wiezie do domu w celu odsłuchania. Dowiaduje się z niej, że pasażerowie żyją i że w czasie eksplozji w powietrzu było wiele samolotów, które nie miały gdzie wylądować. Na końcu odcinka Dale znajduje zagubiony pociąg z dostawą towaru do sklepu Grace.
4     Walls of Jericho

11 października 2006
W aptece Jake znajduje człowieka umierającego na chorobę popromienną, zostaje on zawieziony do szpitala. W domu Hawkins uczy swoją rodzinę ich nowej tożsamości. W szpitalu i barze kończy się paliwo do generatorów. Eric próbuje zdobyć paliwo od mieszkańców, Jake wpada na pomysł aby wypompować je ze zbiorników na stacji benzynowej. Od znalezionego chorego dowiadują się, że za miastem jest jeszcze 20 innych osób, jednak gdy do nich dociera ratunek, wszyscy uciekinierzy z Denver już nie żyją.
5     Federal Response

18 października 2006
W mieście zostaje przywrócony prąd. W całym mieście zaczynają dzwonić telefony, w których odzywa się powtarzająca się wiadomość od Sekretarza Bezpieczeństwa Krajowego, aby zachować spokój i pozostać w mieście. W telewizji bez przerwy wyświetlany jest komunikat EMERGENCY ALERT SYSTEM PLEASE STAND BY. Z powodu przeciążenia w sieci elektrycznej w bibliotece wybucha pożar, chwilę później także w południowej części miasta oraz w okolicy domu Erica. Jake przypadkiem odkrywa, że Hawkins coś kombinuje. Pożary zostają ugaszone, jednak domy Erica i Dale’a zostają doszczętnie spalone. Eric i April wprowadzają się do rodziców, a Dale’owi próbuje pomóc Skylar. Odcinek kończy się ujęciem 2 pocisków wzbijających się w powietrze gdzieś w okolicy Jericho.
6     9:02

25 października 2006
Impuls elektromagnetyczny niszczy wszystkie urządzenia elektryczne. Jedynie laptop Hawkinsa, zaprojektowany na taką ewentualność, wychodzi z tego bez szwanku. Jake spotyka w barze starego przyjaciela Mitchella, który stał się jego wrogiem. Dochodzi między nimi do kłótni. Później, gdy Jake z matką zajmują się końmi na farmie, Mitchell kradnie konie i o mało nie tratuje Gail. Jake odnajduje jego kryjówkę, jednak Mitchell ucieka. W końcu Dale pokazuje, gdzie mógł się ukryć, i Jake wspólnie z Erikiem zamykają go w więzieniu. Kukurydza Stanleya zostaje zaatakowana przez szkodniki, Gracie chce wysokiej ceny za pestycydy. Urzędniczka rządowa Mimi postanawia mu pomóc i płaci chuliganom za kradzież pestycydów. Jednak uczciwy Stanley oddaje Gracie jej własność. Na końcu odcinka całe miasto przychodzi pomóc Stanleyowi w żniwach.
7     Long Live the Mayor

1 listopada 2006
‘Kiedy mieszkańcy przygotowują się do Halloween, do miasteczka wraca Grey Anderson, który był na wyprawie po jakiekolwiek informacje, na temat sytuacji USA. Wraca z niezbyt optymistycznymi wiadomościami. Waszyngton, jak i prawie wszystkie największe miasta USA został zniszczony. Z większych miast, nadal istnieje tylko Nowy Jork, którego policja znalazła vany z bombami atomowymi, kilka minut przed planowanym wybuchem. W międzyczasie do miasteczka przyjeżdża Jonah Prowse, który kiedyś przyjaźnił sie Jakem. Jest przywódcą grupy facetów o ciemnej przeszłości, prowadzących nieczyste interesy za miastem. Okazuje się, że Jonah jest także ojcem Emily. Jonah mówi, że chce wpłacić kaucje za Mitchella, który nadal siedzi w więzieniu za kradzież koni Greenów. Umowa staje na tym, że Mitchell wyjdzie z więzienia, ale w zamian za jedzenie, które ukradł z pociągu i gdzieś ukrył oraz obietnicę, że żaden z ludzi Jonah nie zbliży się do miasteczka. Lecz kiedy rada miasteczka nie zgadza sie na warunki, jakie wynegocjował Jake, Johan wysyła dwóch ludzi do Jericho, którzy wyciągają Mitcha z więzienia. W międzyczasie, kiedy mieszkańcy przygotowują halloweenowe dekoracje, Emily mówi Heather trochę więcej nt. jej byłego związku z Jakem. Kiedy Heather przyznaje, że czuje coś do Jake’a, Emily ostrzega ją, że jest wiele rzeczy o Jake’u, których ona nie wie. Stan burmistrza Greena jest coraz gorszy. Antybiotyki, które są dostępne w Jericho już na niego nie działają i April mówi, że jeśli w ciągu ok. 12 godzin nie dostanie innego antybiotyku – Cipro, burmistrz najprawdopodobniej umrze. Jake i Eric decydują się więc, że pojadą do Rogue River, gdzie znajduje się najbliższy duży szpital.
8     Rouge River

8 listopada 2006
Gorączka u burmistrza nie ustępuje. April daje mu 12 godziny jeśli nie otrzyma odpowiedniego leku. Jake i Eric jadą do Rogue River aby tam zdobyć potrzebny antybiotyk. Miasto jest opuszczone. FEMA przeniosła ludzi do obozowiska ze względu na skażenie wód opadem radioaktywnym. W szpitalu znajdują wielu zastrzelonych pacjentów, lekarza i jednego rannego najemnika z oddziałów Ravenwood, który opowiada im co się stało. Gdy Jack i Eric chcą odjechać, pod szpital zajeżdża oddział Ravenwood i zaczyna się walka. Do domu Hawkinsa przychodzi Gray z policją, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest nowy mieszkaniec Jericho. Wychodzi na jaw, że Hawkins jest tajnym agentem rządowym, który wiedział, że dojdzie do zamachów.
9     Crossroads

14 listopada 2006
Do Jericho przyjeżdża oddział Ravenwood żeby ograbić miasto, jednak zostaje zatrzymany przez blokadę na moście. Dowódca daje mieszkańcom 4 godziny na wycofanie się. Gray i Hawkins postanawiają zburzyć most, żeby tamci się nie przedostali. Eric nie chce się na to zgodzić i dostaje od chorego ojca polecenie, aby zrobił wszystko co może, by powstrzymać wysadzenie mostu. Po 4 godzinach Ravenwood wracają i znowu trafiają na blokadę i Jake’a podłączonego do materiałów wybuchowych. Pertraktują, w międzyczasie przyjeżdża Eric wraz z bandą Jonah. Dzięki temu Ravenwood wycofują się, jednak mieszkańcy nie mogą czuć się bezpieczni. W międzyczasie Emily przeżywa trudne chwile, ponieważ miała w ten dzień wziąć ślub ze swoim zaginionym narzeczonym. Heather stara się zająć jej jakoś czas, żeby się nie załamała. Eric wyznaje April, że kocha Mary.
10     Red Flag

22 listopada 2006
Jake, Stanley i paru mężczyzn z Jericho szkolą się do obrony w razie kolejnego najazdu Ravenwood. W pewnym momencie na niebie pojawiają się dwa myśliwce i dwa samoloty transportowe, które dokonują zrzutu zaopatrzenia dla miasta. Okazuje się, że żywność, medykamenty, benzynę oraz inne rzeczy są chińskiego pochodzenia a w każdym kartonie znajduje się ulotka o treści “Nie walczcie. Chiny są waszymi przyjaciółmi”. Wywiązuje się dyskusja między burmistrzem, Jake’iem, Grayem i Hawkinsem czy żywność nie jest zatruta. Na pole Stanleya spada generator prądu, który zabiera banda Jonah. Johnston Green zbiera ludzi aby go odzyskać. Gdy rozmowa z Jonah nie przynosi efektu, szykują się aby generator odebrać siłą. W tym samym czasie Emily wkrada się na teren Jonah i wykrada ciężarówkę na której znajduje się załadowany generator. Gracie w obecności burmistrza zrywa układ z Jonah. Na końcu odcinka zostaje zamordowana we własnym sklepie.
11     Vox Populi

29 listopada 2006
Wszyscy w Jericho są wstrząśnięci morderstwem, które wydarzyło się po raz pierwszy od 30 lat. Na miejsce zbrodni przyjeżdża Mitchell i mówi wszystkim, że Gracie zabił Jonah. Grey postanawia go jak najszybciej złapać, natomiast burmistrz tłumaczy, aby zbyt wcześniej nie wydawać wyroku. Jonah chowa się w domu swojej córki, Emily. Jest ranny w rękę. Mówi, że zranił go Mitchell. Wieczorem postanawia uciec z miasta, ale łapią go ludzie Greya. Dzięki temu wygrywa on wybory na stanowisko burmistrza Jericho. Dale dowiaduje się, że Gracie zapisała mu sklep w testamencie. Przychodzi do niego Mitchell i grozi, że zrobi z nim to samo co z Gracie jeśli nie będzie mu oddawał połowy dziennego utargu. Dale opowiada o tym Greyowi jednak ten nie daje temu wiary. Do miasta docierają pasażerowie jednego w samolotów, które wylądowały na pustkowiu tuż po atakach. Jest wśród nich Roger, narzeczony Emily. Hawkins otrzymuje wiadomość, że ludzie z którymi współpracuje przestali wierzyć w jego informacje i zamierzają wkrótce się z nim spotkać. Dale idzie do obozowiska Mitchella i do niego strzela.
12     The Day Before

21 lutego 2007
W odcinku ukazane są retrospekcje sięgające 36 godzin przed wybuchem bomb. Robert Hawkins, mieszkający ze swoją dziewczyną Sarah, otrzymuje wiadomość o rozpoczęciu misji. Spotyka się z grupą mężczyzn, którym przydzielone zostają ciężarówki z bombami, a osoba organizująca to, mówi im, że to właśnie oni są osobami, które zmienią świat. Hawkins postanawia mimo rozkazów porwać swoją żoną Darcy i dzieci oraz wywieźć ich do Jericho mówiąc, że od teraz wszystko się zmieni, a on jedynie chce ich ochronić. Na miejscu okazuje się, że Robert miał rację. W międzyczasie, Jake Green próbuje znaleźć pracę, jednak jego przeszłość nie okazuje się w tym pomocna. W końcu, jego przyjaciel, proponuje mu dużą i dobrze płatną akcję dostarczenia ładunku dla Ravenwood. Jake odmawia przypominając mu, ile niewinnych ludzi musiało zginąć, kiedy ostatni raz przeprowadzali taką operację. Kiedy w końcu decydują się wyjechać, przyjaciel Jake’a zostaje postrzelony przez kogoś z Ravenwood. Wtedy Jake decyduje się pojechać do swojego rodzinnego miasteczka Jericho. W Jericho trwają przygotowania do wyborów burmistrza. Urzędujący burmistrz – Johnston Green jest namawiamy przez swoją żoną, aby wycofać się z tego wyścigu. Narzeczony Emily – Roger, namawia ją, aby przenieśli się do Chicago, gdzie dostał świetną propozycję pracy. Jednak Emily, która szczerze pragnie zostać w Jericho daje mu ultimatum – Chicago albo ona. Załamana sytuacją dostaje jednak wiadomość od Rogera, który oznajmia jej, że nie poszedł na rozmowę o pracę i jak najszybciej wraca do Jericho. Akcja odcinka powraca do 8 tygodni po wybuchach. Robert oznajmia Darcy, że musi coś zrobić, a ona ma zostać w domu i nikomu nie otwierać. Okazuje się też, że wśród ludzi, którzy przybyli do Jericho znajduje się nie tylko Roger, ale również Sarah.
13     Black Jack

28 lutego 2007
W Jericho powoli kończą się zapasy oleju napędowego. Na spotkaniu mieszkańców, podczas którego wszyscy próbują wymyślić jakieś rozwiązanie, Heather wpada na pomysł zbudowania wiatraków mogących zapewnić prąd całemu miasteczku. Problemem jest jednak brak odpowiednich części. Jedynym rozwiązaniem jest podróż do wskazanego przez Rogera miejsca, zwanego Black Jack. Jest to strzeżony teren handlu, na którym można kupić, sprzedać lub wymienić najpotrzebniejsze towary. Na wyjazd tam decyduje się Jake, jego ojciec, Heather oraz Dale, który zadecydował, że nie sprzeda sklepu odziedziczonego po Gracie, a spróbuje go prowadzić. Black Jack okazuje się strasznym miejscem, w którym za najmniejsze przewinienie ludzie są wieszani, a zdobycie potrzebnych rzeczy jest zadaniem co najmniej karkołomnym. Heather wpada tam przypadkiem na swojego dawnego znajomego – Teda, który pomaga im znaleźć potrzebną część. Kiedy jednak Jake dobija interesu, Dale odkrywa na zapleczu makabryczne miejsce. Kiedy więc, Johnston oświadcza, że z takim człowiekiem nie będą prowadzić interesów, a w namiocie robi się zamieszanie, Dale wykorzystuje okazję i kradnie część do wiatraka. Nie uchodzi z nią jednak daleko, a Jake, Johnston, Heather i on zmuszeni są uciekać, w czym pomagają im znajomi Teda. Po szczęśliwej ucieczce, Heather decyduje się pojechać do Teda, gdzie będą próbować stworzyć potrzebne im części, aby Jericho mogło nadal cieszyć się prądem. W międzyczasie, Hawkins przyprowadza do domu Sarah, wraz z którą planują co zrobić z tajemniczym Starcem i informacjami, o których wiedzą.
14     Heart of Winter

7 marca 2007
W Jericho kończą się zapasy paliwa oraz jedzenia, a nadchodząca zima coraz bardziej niepokoi mieszkańców. Jake, Stanley i Mimi wyruszają na polowanie, które jednak nie kończy się tak, jak to sobie zaplanowali. Czarny jeep taranuje ich samochód powodując wypadek, w którym Stanley skręca kostkę, a noga Jake’a jest zaklinowana pod samochodem. Dodatkowo, na miejsce wypadku wracają ludzie z tajemniczego jeepa, którzy kradną wszystko, co znajduje się w samochodzie Stanleya. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest wyprawa Mimi do Jericho. Po dramatycznych momentach, Mimi w końcu udaje się sprowadzić pomoc dla Jake’a. W międzyczasie Hawkins i Sarah wyruszają do Starca, gdzie zastają jego martwe ciało oraz zdemolowany dom. Hawkins zaczyna domyślać się, że wszystko, co zastali w domu Starca jest sfingowane; postanawia więc przenieść się ze swoją rodziną w bezpieczniejsze miejsce.
15     Semper Fidelis

14 marca 2007
Do Jericha przybywa oddział Marines, który ogłasza zwycięstwo USA w wojnie. Początkowo ludzie są oszołomieni ze szczęścia, ale wkrótce okazuje się, że nie wszystko jest takie jakby się mogło wydawać. Podczas kolacji zorganizowanej z okazji przybycia Marines, Johnston odkrywa, że prawdziwi Marines zachowują się inaczej. Hawkins odkrywa korespondencję Sarah na temat zlokalizowania przesyłki, w której jest posiadaniu. Sarah grożąc rodzinie Hawkinsa zmusza go do sprowadzenia ukrytego przez niego ładunku, który okazuję się być głowicą atomową. Wywiązuje się strzelanina, w której Sarah zostaje zabita przez córkę Hawkinsa. Marines okazują się oszustami kradnącymi zapasy z miast znajdujących się na ich drodze, po zdemaskowaniu zostają wydaleni z Jericho.
16     Winter’s End

28 marca 2007
W szpitalu nagle mdleje April, która później zaczyna przedwcześnie rodzić dziecko. Na ratunek zostaje wezwany lekarz z Rouge River – Kenchy, który mimo okropnych warunków, a także braku przez pewien czas prądu, próbuje uratować April, gdyż jak się okazuje, dla dziecka nie ma już szans. Jednak mimo wysiłków, April umiera. Do Hawkinsa, który zaciera ślady po zabójstwie Sary, przychodzi Jimmy, który musi przeprowadzić rozmowy ze wszystkimi osobami, które przybyły do Jericho. Dowiedziawszy się o problemach Darcy i Roberta, udaje się do schroniska, w którym przebywa rodzina Hawkinsa, aby porozmawiać o Sarze, a także zaproponować im mieszkanie u siebie w domu. Dale i Skylar próbują odzyskać jedzenie, jakie winien im jest pewien mieszkaniec Jericho, z którym wcześniej Gracie zawarła umowę. Do Jericho przybywa w końcu wiatrak, który ma produkować energię potrzebną do zasilania miasteczka. Grey chce kupić ich więcej, gdyż jeden wiatrak niewiele zdziała, jednak cena, jaką ludzie z New Bern żądają za wiatraki jest bardzo wysoka.
17     One Man’s Terrorist

4 kwietnia 2007
Mieszkańcy Jericho dowiadują się o czołgu schowanym w stodole Stanleya i o tym że do miasta nie przybędą oddziały Marines. Ze względu na coraz mniejsze zapasy żywności burmistrz Grey postanawia, że wszyscy którzy przybyli do miasteczka po wybuchach, a nie mają tu rodziny muszą opuścić Jericho i udać się do obozu uchodźców. Sprzeciwia się temu Roger, który wdaje się z Greyem w szamotaninę, wskutek której burmistrz zostaje postrzelony. Roger barykaduje się w jego biurze i w zamian za wpuszczenie lekarza żąda zapewnienia, że wszyscy mogą pozostać w miasteczku. Tymczasem Hawkins podając się za Sarah umawia się z “kupcami” na przekazanie im bomby, jednakże wcale nie ma zamiaru przekazać im bomby i w umówione miejsce udaje się w całkowicie innym celu. Po informacjach usłyszanych w radiu Jimmy zaczyna mieć podejrzenia co do tożsamości Hawkinsa.
18     A.K.A

11 kwietnia 2007
Jimmy i Jake włamują się do domu Hawkinsa. To co tam znajdują zdaje się przeczyć jego zapewnieniom co do tego, że jest agentem FBI. Jake skuwa Hawkinsa i żąda wyjaśnień. Ten opowiada mu kim jest, dla kogo pracował, jak poznał Sarah i dlaczego przyjechał właśnie do Jericho. Aby ostatecznie potwierdzić, że nie kłamie, pokazuje Jake’owi ukrytą w szopie bombę. Mimi odkrywa, że Sean nocował u Bonnie, co staje się powodem kolejnej scysji między nimi dwiema. Emily wraca do szkoły, ale tylko Allison uczestniczy w jej zajęciach, które stają się okazją, aby opowiedzieć o problemach w porozumieniu z matką.
19     Casus Belli

18 kwietnia 2007
Ludzie z New Bern przywożą do Jericho wiatraki, jednak kilku mieszkańców Jericho, m.in. Eric, nie wraca zgodnie z planem. Jake z Hawkinsem postanawiają przeniknąć do New Bern w poszukiwaniu brata Jake’a. Okazuje się, że Eric odkrył fabrykę broni, a New Bern zamierzają zaatakować Jericho, aby zdobyć jedzenie. Jake odkrywa plany New Bern, jednak zostaje złapany i trafia do więzienia, gdzie spotyka swojego brata.
20     One If by Land

20 kwietnia 2007
Dale zawiera umowę z New Bern w sprawie przejęcia kopalni soli. Gray nie godzi się na to i wywiązuję się strzelanina, w której ginie kilka osób. Johnston odwiedza New Bern, po tym jak dowiaduje się, że jego synowie zostali tam aresztowani. W międzyczasie Hawkins, organizując próbę odbicia Jake’a i Erica z więzienia, wysadza fabrykę broni. Dzięki powstałemu zamieszaniu Johnston, Hawkins, Jake i Eric uciekają z New Bern.
21     Coalition of the Willing

2 maja 2007
New Bern żąda od Jericho 7 farm, jednak po odmowie rozpoczyna ostrzeliwanie miasta z moździerzy. Burmistrz Gray, wbrew opinii Johnstona, Jake’a i Erica, wydaje rozkaz natychmiastowego ataku na ostrzeliwujące miasto moździerze, w wyniku czego ginie kilku ludzi z Jericho, a cel nie zostaje osiągnięty. Emily prosi Jonah o pomoc, który ze swoją ekipą pomaga zniszczyć dobrze chronione stanowisko moździerzowe. Jonah, wbrew umowie z Emily, zabiera całą przechwyconą od New Bern broń. W wyniku straty kilkudziestu ludzi, New Bern wypowiada wojnę Jericho. Hawkins udostępnia broń ze swojego arsenału mieszkańcom miasta i przekonanym przez Dale’a uchodźcom, którzy postanawiają przyłączyć się do obrony Jericho.
22     Why We Fight

9 maja 2007
Mieszkańcy Jericho przygotowują się do odparcia ataku armii New Bern. Postanawiają bronić się na terenie farmy Stanleya. Uznaną za zmarłą Heather zostaje znaleziona ranna na drodze przez Marines. Odzyskuje przytomność w obozie wojskowym. Nad obozem powiewa zmodyfikowana flaga USA – z pionowym układem biało-czerwonych pasów i gwiazdami na planie koła. Heather informuje dowódcę obozu o napiętej sytuacji między Jericho a New Bern. Valente wysyła wojsko do Jericho pod pozorem poszukiwania terrorystów. Mieszkańcom Jericho udaje się odeprzeć pierwszy atak New Bern, dzięki temu, że Hawkins nawiązuje połączenie z wojskowym satelitą i posiada bieżące informacje o siłach oraz ruchach nieprzyjaciela. Podczas walki ginie Johnston Green. Hawkins zauważa pociąg z New Bern zbliżający się do Jericho. Liczna armia New Bern ponownie atakuje Jericho. Nad głową Hawkinsa, który próbuje zatrzymać pociąg, przelatuje grupa śmigłowców kierujących się w stronę Jericho.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2 (2008)

# # Tytuł [25] Reżyseria [30] Napisany przez [30] Przeglądarki (mln) [7] Data premiery w ABC [25] Kod Morse’a [2]
23 1 “Rekonstrukcja” Steve Boyum Carol Barbee & Jonathan E. Steinberg 7,09 12 lutego 2008 JESTEŚMY BAAACK
Nowy rząd z siedzibą w Cheyenne, Wyoming, “Allied Zjednoczone” (ASA)-rozpoczyna odbudowę obszaru. Major Beck, dowódca wojskowy w regionie, oświadcza, że ​​Jericho-New Bern feud się skończy i oferuje amnestię dla wszystkich w przekonaniu, że kary tylko wzmocniłoby feud. On także powołuje Heather Lisinski być ambasadorem między dwoma miastami. Wzburzone deklaracji Becka, Jake Eric, a kilka z działki Rangers zabić Constantino. Jednak Hawkins porzuca plan i Beck ostrzega Jake nie próbować niczego. Kiedy Eric postanawia iść do przodu tak, Jake próbuje go zatrzymać, oferując wiarygodny historię Becka uratować brata życie. Jake następnie akceptuje ofertę od Becka stać Sheriff of Jericho. Tymczasem Robert i Darcy Hawkins spotkać się z nowo przybyłych członków zespołu Roberta, Chavez, który informuje ich, że były Stany Zjednoczone Ameryki został podzielony na trzy części: ASA, złożony z byłych państw zachodnich, Stany Zjednoczone Ameryka, zreformowane z landów wschodnich, granica między nich jest Mississippi River. Ponadto, niezależnie Texas teraz ponownie. Stanley i Mimi dostać zaręczeni.
24 2 “Condor” Christopher Leitch Matthew Federman & Stephen Scaia 5.86 19 lutego 2008 J & R RAN wagonu
Jericho przygotowuje wizytą prezydenta ASA, John Tomarchio, ale obywatele są nieswojo po Jericho podaje rewizjonistyczne podręczników historii i Gray Anderson jest proszony do reprezentowania regionu na niewybieralnych Konwentu Konstytucyjnego. Szary zgadza się pójść do Konwencji, ale obiecuje poprosi trudne pytania tam. On również instaluje Eric jako Działając Mayor. Reporter California przybywa i wyjaśnia, że ​​ASA Jake mówi, co publikują gazety i często zaciera złe wieści. Jake mówi reporterowi, że ma wieści o atakach, ale reporter okazuje się martwy wkrótce potem. Chavez, Robert, i Darcy potajemnie pobrać kilka Presidential plików, ale Chavez jest narażony i schwytany podczas próby ucieczki. Jake wymyka Chavez klucz i ucieka z aresztu wojskowego. Uniwersalne hasło Hawkinsa można otworzyć wszystkie pliki z wyjątkiem folderu o nazwie Boxcar projektu; ani on, ani Chavez nigdy nie słyszał. Chavez wyjeżdża do Teksasu, aby sprawdzić, czy może on uzyskać rząd Texas słuchać Hawkinsa. Valente informuje Beck że Ravenwood przyjedzie nadzorować dnia na dzień zarządzanie Jerycha.
25 3 “Jennings & Rall” John Peters Joy Gregory 6.90 26 lutego 2008 NUMERU wie wszystko
Dale powraca z wyprawy handlowe z informacji, że groźna choroba znana jako “wirus Hudson River” jest “przeskoczył” Missisipi. Goetz z Ravenwood przechwytuje szczepionki na wirusa Hudson River i nakazuje ich zniszczenie, środki w Jennings & Rall (J & R), spółka cywilna działa z rządem i właściciel Ravenwood, są bezsilni, aby go zatrzymać. Po rozmowach z Heather innego miasta nękanego przez wirusa, Jake mówi Dale jak hijack J & R wózka transportowego. Choć Goetz jest podejrzliwy i tortur doktora Kenchy próby uzyskania informacji, przyjazny J & R pracownik fałszywie informuje go, że szczepionki zostały zniszczone, co pozwala się potajemnie miasto zaszczepiono. Tymczasem, aby chronić swoją tożsamość, Hawkins mówi Beck, że jest agentem FBI, lojalny wobec Stanów Zjednoczonych Ameryki, który również szuka Sary. On mówi Beck kilka prawd o Sarze, po kategorycznie zaprzecza ich Valente, Beck zgadza się opuścić Hawkins do jego dochodzenia. Hawkins dekoduje numer telefonu i po rozmowie z innym członkiem jego zespołu jest powołany na bezpiecznym telefonem przez nieznaną osobę, która twierdzi, że chce mu pomóc.
26 4 “Nadzór” Steve Gomer Robert Levine 5.67 4 marca 2008 DROGO DEATH
Dale jest przemyt nadal imporcie towarów na podstawie przepisów obcisłych J & R. Goetz czasowo zamyka sklep Dale po informator mówi, że Dale jest głównym przemytnikiem i aresztuje go. Jednak Jake dostaje Beck o stwierdzenie, że Dale jest informator terror i Beck uwalnia go. Mimi stwierdza, że ​​niektóre środki mogą być przywłaszczone z zapas J & R i zgłasza go do swojego przełożonego, który mówi Goetz. Goetz domaga Mimi wnieść w jej prywatnej księgi które Mimi godzi się zrobić, ale przybywa w jej domu z uzbrojonym życie dzień później, że tak. Kiedy Ravenwood domaga szukać domu Bonnie próbuje pokryć dla Mimi i strzela kilku pracowników Ravenwood przed zabiciem siebie. Tymczasem “John Smith” mówi Hawkins że Beck ma radiologicznej skanowanie obszaru i potrzebuje go ukraść. On i Jake są zmuszeni prosić Heather go ukraść z jego biura, które niechętnie robi. Beck zostaje zakłócony, kiedy uznaje Valente z filmu o spotkanie w celu wymiany pakietu.
27 5 “Rozwiązanie dla Przyczyna” Guy Bee Fresco Rob 5.84 11 marca 2008 THO jest ciemno
Goetz i jego zespół dowiadują się, że Mimi Clark jest wciąż żywa i otaczają centrum medyczne, podczas gdy Beck dotyczy powstania w New Bern. Goetz zaczyna biorąc zakładników zmusić Rangers wyjść, ale to tylko alarmy Hawkins do sytuacji. Mimi budzi i Hawkins “John Smith” dać mu adres e-mail jednego z szefów firmy Goetz. Jake rozpoznaje informatora Goetz i posiada go i przechwycony Ravenwood agenta przekierowania Goetz do skrzyżowania w pobliżu farmy Stanleya. Jest szefem Goetz przybywa i odpala go. Po tym, jak opuszcza Rangers, a także kilka osób z New Bern, który został śledzenia Goetz, przyjazd i zabić wszystkich pracowników z wyjątkiem Ravenwood Goetza w bitwie jako Beck twierdził, że nic się z nim w odwecie. Jake chce włączyć Goetz przez Becka ale Constantino nakazał że Goetz zostać zabity. Chociaż Jake i Russell, brat Heather z New Bern, twierdzą Stanley pędy Goetz i Becka odnajduje ciało Goetz w wiszące na zewnątrz wejścia do New Bern.
28 6 “wywrotową” Scott Peters Carol Barbee, Matthew Federman & Stephen Scaia 5.73 18 marca 2008 KNOW nasza flaga
Major Beck aresztowania Jake i stawia go w odosobnieniu, mając nadzieję, że będzie on zrezygnować z Rangers “, a zwłaszcza położenie Stanleya. Rangers zasadzki konwój wojskowy w odwecie i żądają natychmiastowego uwolnienia Jake’a; Beck oświadcza Rangers być w otwartym powstania. Normalne obywatele Jerycha a następnie rozpocząć wojny partyzanckiej przeciwko wojsku. Matka Jake otrzymuje zezwolenie odwiedzić Jake’a, po wizycie, ona daje Rangers wystarczającej ilości informacji na ich znaleźć i bezpłatnie Jake. Tymczasem Chavez mówi Hawkins dostarczyć bombę do Teksasu, John Smith pyta go czekać kilka dni. Hawkins zgadza się na planie Smitha ale zaczyna do Teksasu natychmiast powodując Smith zdradził Hawkins do Becka. Hawkins ucieka próbę Becka podczas chwytania, ale jest zmuszony do rezygnacji z laptopa i bomby. John Smith, który okazuje się być mózgiem ataków nuklearnych, mówi, że planuje na użyciu bomby Hawkinsa zniszczyć Cheyenne i Jennings & Rall.
29 7 “Patriots i tyranów” Seith Mann Jonathan E. Steinberg & Dan Stolz 6.02 25 marca 2008 jest nadal
Jake i Hawkins spotkać się z jednym z kolegów z drużyny Hawkinsa, Cheung, w Cheyenne. Planują wykorzystać bombę, która jest potajemnie transportowany w karetce przez rząd ASA. Jednak John Smith jest obecny na scenie, on zabija Cheung i rany Hawkins przed ucieczką. Hawkins ma Jake jeździć wózkiem do ambasady Texan, gdzie otrzyma azyl polityczny. Tymczasem Beck otrzymuje rozkazy dążyły do ​​jego stłumienia. Heather berates Beck o to i on aresztowań jej. Eric zgadza się spotkać z Constantino jego ruchu oporu, ale później znajdzie Constantino taktyka odrażające i odrzuca go. Po patrząc przez dowodów na laptop Hawkinsa, Beck odmawia przyjęcia zamówienia od kierownictwa ASA i podróżuje do gospodarstwa, gdzie Bonnie Richmond jest pochowany i udziela amnestii do Jerycha. Texan ambasador pomaga Hawkins i Jake się uciec i zapewnia im płaszczyźnie, która niesie bombę. [3] W trakcie lotu są nękani przez F-15 Eagles z ASA ale dwa Texan F-16 Fighting Falcon je zestrzelić. Lądują w Teksasie, gdzie bomba jest testowany. [4] Szary Anderson, który powrócił na Jake’a i rozkaz Hawkinsa, podnosi Johnston Greena “Nie depcz po mnie” flaga Gadsden.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 79 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...