Happy Endings

Eliza Coupe – Jane Kerkovich Williams | Elisha Cuthbert – Alex Kerkovich | Zachary Knighton – Dave Rose | Adam Pally – Max Blum | Damon Wayans Jr. – Brad Williams | Casey Wilson – Penny Hartz

happy-endings


Happy Endings (2011) – amerykański serial telewizyjny stworzony przez Davida Caspe`a, nadawany przez stację ABC od 13 kwietnia 2011 roku. W Polsce nadawany na kanale Comedy Central Polska od 28 listopada 2011 roku.

Opis fabuły
Serial opowiada o grupie przyjaciół mieszkających w Chicago. W dzień ślubu Alex (Elisha Cuthbert) i Dave’a (Zachary Knighton), panna młoda zostawia ukochanego przed ołtarzem. Problemem, z którym nie mogą sobie poradzić, są ich wspólni znajomi.

Obsada
Eliza Coupe jako Jane Kerkovich Williams

Aleksa kontrola starsza siostra. Ona jest żoną Brada i chciał założyć rodzinę i żyć “perfect podmiejskiego życia”, przed ich wystraszyć nad Alex i Dave break-up. Ona jest bardzo konkurencyjny i zawsze lubi być odpowiedzialny za wszystko. Jest perfekcjonistą z natury i obecnie służy jako szef właściciel domu stowarzyszenia, choć przeszedł lesbijskiej fazy na studiach i podarował jej jajko roku pierwszaków żeby mogła iść do Cabo San Lucas i strony. Ona i jej mąż są bardzo czuły w miejscu publicznym, co często sprawia, że ​​ich przyjaciele niewygodne
Elisha Cuthbert jako Alex Kerkovich

Jane ditzy młodsza siostra i Dave ex-narzeczoną, którzy zostawili go na ołtarzu w dniu ich ślubu. Alex wciąż ma jakiś żal o odejściu Dave’a na ich ślubie i czuje się winny. Ona lubi chodzić na podwójnych dat i “Dziewczyny nocy się” wraz z jej najlepszą Penny znajomego. Prowadzi jej własny butik odzież damska nazwie Xela (“Alex” do tyłu) w centrum Chicago, chociaż jej nie ma sklepu typowo rzeczywistych klientów. W drugim sezonie, ona porusza się z Penny po przypadkowo rujnuje jej mieszkanie z uszkodzeniem dymu. Alex jest najmłodsza w grupie przyjaciół i ze względu na jej ditziness często pojęcia i łatwo gubi się podczas rozmów grupy. Ona często zjada dużo, czasem zaskakując gang, chociaż ona wciąż w formie.
Zachary Knighton jako Dave Rose

Nowo single i depresji po opuszczeniu przez swoją byłą narzeczoną Alex w dniu ich ślubu. Wciąż próbuje dowiedzieć się jego życie po ślubie, Dave po swoje marzenia o wyjściu z pracy biurowej i jest teraz na własny rachunek z własnej działalności transporcie żywności. Po jego rozpadzie z Alex, obecnie mieszka na kanapie Maxa. W drugim sezonie, on twierdził, że przeniósł się z ich rozpadzie i nadal przyjaźni się z Alex, a oba próba pory innym ludziom. Dave często wychodzi z jego sposób, aby udowodnić, że jest “cool guy” z grupy, jak to jest często żartów swoich przyjaciół i wyśmiewana przez swoich wyborów mody, takich jak jego miłość do v-neck koszulki.
Adam Pally jako Max Blum

Dave i Brada najlepszy przyjaciel od czasów studiów. Jest sarkastyczny i cieszy siedzą jego mieszkaniu gier wideo. On jest gejem. Choć tylko wychodzi do rodziców w sezonie jeden (ep 4 – “Mein Coming Out”), po roku posiadania Penny pozować swoją dziewczyną. On przychodzi do akcji jego mieszkanie z Dave nowo pojedynczym. Max jest minister z bezwyznaniowy chrześcijańskiego kościoła (choć on sam jest Żydem) licencję na nabożeństwo wesela, chociaż technicznie nie licencje po ślubie zrobił Brad i Jane. Max jest singlem i bezrobotnych, jednak w sezonie drugim kupuje vintage Limousine i próbuje uruchomić swój własny serwis z jazdy limuzyną.
Damon Wayans Jr. jako Brad Williams

mąż Jane, która ma cokolwiek mówi. Pracuje dla dużej firmy Chicago inwestycyjnego i jest najlepszym przyjacielem Dave i Max. Brad i Jane po raz pierwszy wprowadzono do siebie przez Dave’a, kiedy byli w college’u. Pomimo nieco spięty biznesmen w ciągu dnia, nadal lubi się bawić i brać udział we wszystkich przygodach szalonych gang popadły, szczególnie Maxa i Dave’a. Jane i Brad często bardzo czuły na siebie w miejscach publicznych, czasami tak bardzo, że skrada resztę z grupy. On jest znacznie zniewieściały, który próbuje ukryć się wokół jego kolegów, ale jest otwarta na temat z Jane, ponieważ ona uważa za seksualnie podniecające. Pod koniec drugiego sezonu, jego dział został wycięty, a on jest teraz bezrobotny.
Casey Wilson jako Penny Hartz

Sprawozdanie grupy desperacko single przyjaciel, który stale martwi się, że ona nigdy nie znaleźć odpowiedniego faceta. Ona ciągle spotykać, choć większość z niej chłopaków nigdy nie trwało długo, bo zwykle udaje się prowadzić je z jej maniakalnego zachowania. Ona znana Dave, Alex i Jane od dzieciństwa. Max był jej “gay BFF” od uczelni, choć na krótko, zanim zorientowała datowany był gejem. Ona wykazała sporadyczne zainteresowanie Dave po jej psychiatra przekonuje ją, że ma nierozwiązane uczucia dla niego. Penny jest sukcesy businesswoman, która pracuje w public relations i dumna ze jest najbardziej modne osoba w jej biurze. Pomimo jej pechowym lovelife, zawsze stara się zachować optymizm, często stwierdzając, że jest to “Rok Penny”, rok w którym wszystko w jej życiu zaczyna iść w prawo, a ona w końcu spotkać mężczyznę swoich marzeń. Ona jest znana z unikalnych sposobów wymawiania pewnych słów (takich jak jej ulubiony zwrot “-mah-Zing”) i ma zwyczaj stale skrótu (“abbreevs”, jak nazywa je) rzeczy, ku niezadowoleniu jej przyjaciele.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1 (2011)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod     Widzowie w USA
(W mln)
1     1     “Pilot”     Anthony Russo & Joe Russo     David Caspe     13 kwietnia 2011     HE101     7,30 [4]
Alex nagle opuszcza Dave’a przy ołtarzu w dniu ich ślubu, kładąc swoją grupę przyjaciół (Brad, Jane, Penny i Max) w niezręcznej sytuacji konieczności wyboru stron. Wszystkie te problemy są do głowy na urodzinach Penny tygodnie następujące.
2     2     “Girlfriend Quicksand”     Jeff Melman     Josh Bycel     13 kwietnia 2011     HE105     5,70 [4]
Dave ma jedną noc z dziewczyną poznał w barze. Czujesz się źle po prostu wieje ją, decyduje się zadzwonić do niej następnego dnia rano. Ale rzeczy nie udać, gdyby znalazł się w nowy związek, a dziewczyna wciąż dusi go. Tymczasem Jane próbuje pomóc Alex znaleźć nowego współlokatora, a Penny postanawia znaleźć sobie bardziej stereotypowego gejowskiego przyjaciela do spędzania czasu z.
3     3     “Twoje pary Przyjaciele i sąsiedzi”     Fred Savage     Josh Bycel     20 kwietnia 2011     HE109     4,59 [5]
Jane przekonuje Brad spróbować zaprzyjaźnić się bardziej wyrafinowane małżeństwo ( Brett Gelman i Danielle Schneider ), Dave Max i spróbować dowiedzieć się, dlaczego coś jest znika z ich mieszkania, Penny zachęca Alex rozpocząć randki ponownie po stwierdzeniu, że Dave był robi to samo.
4     4     “Mein Coming Out”     Jeff Melman     Gail Lerner     20 kwietnia 2011     HE108     3,86 [5]
Maxa rodzice ( Alan Rachins i Caroline Aaron ) odwiedza i jego przyjaciele starają się go przekonać, by w końcu wyjść do nich, ale boi się jak zareagują, na randce w ciemno, Penny spotyka mężczyznę swoich marzeń, a później odkrywa, że ​​dzieje się mieć raczej niesławny nazwisko.
5     5     “Like Father, Like Gun”     Tristram Shapeero     Daniel Libman & Matthew Libman     27 kwietnia 2011     HE112     5,17 [6]
Po strachu zdrowia, spięty ojciec Brada ( Damon Wayans ) ma teraz nowe życie i po prostu chce się bawić, co Brad mający trudny czas do czynienia z, Penny zaczyna bieżąco atrakcyjny włoski, ale ona może mówić tylko jego język, kiedy jest pijany, Dave i Max bawić się w swoim mieszkaniu z pistoletami Nerf dart.
6     6     “Of Mice & Jazz-Kwon-Do”     Troy Miller     Rob Kerkovich & Todd Waldman     04 maja 2011     HE107     3,88 [7]
Dave pomaga Alex z problemem myszy; Penny żałuje zapraszając nadmiernie konkurencji Jane do jej samoobrony klasy; Brad próbuje ustawić max z facetem zna od biura.
7     7     “Dave of the Dead”     Randall Einhorn     Leila Strachan     04 maja 2011     HE104     3,26 [7]
Dave mówi o wyjściu z pracy biurowej, aby rozpocząć swoją restaurację, Max i Jane konkurować w serii wyzwań w celu ustalenia, kto by przetrwać apokalipsę zombie, Penny ma kłopoty z utrzymaniem się z jej nowym chłopakiem hipster.
8     8     “Dziewczyna z Davidem Tattoo”     Jay Chandrasekhar     Prentice Penny     11 maja 2011     HE111     4,18 [8]
Dave i Alex żałuje swoich pary tatuaże i zdecydujesz się je usunąć; Jane czuje Max brakuje na doskonały dnia; Brad i Penny spróbować uczynić to prawo z kelnera przypadkowo wypalił.
9     9     “Masz Male”     Matt Shakman     Leila Strachan     11 maja 2011     HE110     3,46 [8]
Drużyny Alex z innymi właścicieli małych firm do walki sklep kawy łańcucha, który porusza się w okolicy, ale rzeczy się komplikuje, gdy Max dowiaduje się, że spotyka się ze sklepem na właściciela ( Max Greenfield ), Dave jest zachwycony, kiedy jego ulubiona szkoła nauczyciel Alan ( Rob Huebel ) jest z powrotem w mieście. Ale kiedy Penny idzie na randkę z Alanem, zdaje sobie sprawę, że nie jest tak doskonałe, jak się wydaje, ale trzyma informacje w tajemnicy, aby uniknąć rozczarowujące Dave’a, Brad i Jane postawić zakład, aby zobaczyć, kto może dostać pracę, używając ich urok lub jest przygotowany.
10     10     “Walka Bo”
“Będę tam dla Ciebie” [9]     Joe Russo     David Caspe     18 maja 2011     HE102     3,70 [10]
Ciąg Alex z “noce dziewcząt out” zaczynają się na nerwy Penny; Max przekonuje Dave wyśledzić i walki człowieka, który zrujnował mu ślub, Jane i Brad spróbuj mieć noc na mieście.
11     11     “Pedaler Barefoot”     Anthony Russo     Gail Lerner     18 maja 2011     HE103     3,10 [10]
Wycieczka koncert idzie krzywo z powodu ciągłych kłótni Alex i Dave, Jane dostaje stopniowo pijany w nocy, Penny jest zdeterminowana, aby dostać za kulisy, aby pogodzić się z zespołu wokalisty ( Nick Thune ) kim dnia rok wcześniej.
12     12     “Redemption Shershow”     Lee Shallat-Chemel     Todd Linden, Steve Basilone,
Annie Mebane & Sierra Teller Ornelas     25 maja 2011     HE113     4,02 [11]
Została zaproszona na ślub starego Shershow znajomego ( TJ Miller ) tworzy nieoczekiwane konsekwencje i uczucia wśród grupy. Brad i Jane odkryć niepokojące wiadomości na temat ich stanu cywilnego; Alex pełni funkcję skrzydłowego Dave’a na weselu; Penny udaje, że zaręczył się Derrick; Shershow narzeczony ( Diane Raphael czerwca ) uważa, że Alex jest “jinx ślub”.
13     13     “Dlaczego nie słyszysz mnie?”     Lee Shallat-Chemel     Prentice Penny     24 sierpnia 2011     HE106     2,98 [12]
Rywalizacja Alex i Jane rodzeństwo nagrzewa; Dave robi sex tape z Lacrosse trenera; Penny ma nowego asystenta w pracy; Max i Brad znaleźć nową obsesję.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2 (2011–2012)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod     Widzowie w USA
(W mln)
14     1     “Blax, Snake, Home”     Anthony Russo     Josh Bycel     28 września 2011     201 [7]     7,25 [8]
Gang razem z okazji pierwszej rocznicy Alex i Dave braku ślubu, co prowadzi Alex i Dave zdecydować, że powinny one być ze sobą szczerzy, Penny kupuje nowy mieszkanie i oświadcza, że ​​jest to “Rok Penny” – lat, gdzie wszystko zacznie dzieje jej drogę. Po jej optymizm przebicia przy ustaleniu jej nowy dom ma “klątwę panna”, gang próbuje ją rozweselić na jej dom-ocieplenia strony; Max próbuje dowiedzieć się, dlaczego Brad nie był wychodzić z nim ostatnio.
15     2     “Kroki Baby”     Tristram Shapeero     Gail Lerner     05 października 2011     202 [9]     6,70 [10]
Alex i Penny zaprzyjaźnić grupa zasmarkany nastoletnich dziewcząt, po sklep Alex staje się ich nową Hangout gdy uwalnia linię slogan Koszulki dla niemowląt; wyszukiwania Jane dla obecnie 11-letniej dziewczyny, ona myśli, że to wynika z jajkiem ofiarowała w kolegium; Max rozpoczyna pracę na ciężarówki żywności Dave’a.
16     3     “Yesandwitch”     Joe Russo     Leila Strachan     12 października 2011     203 [11]     7,29 [12]
Penny mama Dana ( Megan Mullally ) przybywa do miasta na koncert śpiewając na wystawie łodzi. Jednak Penny dowiaduje się, że jej mama jest inspirująca optymistyczna postawa ukrywa złe wieści, co prowadzi Penny zdecydować, aby dać jej mama na ziemię; Max gra przewodnika do niektórych turystów w nowej limuzynie z pomocą Brada i Jane; Dave odnajduje się, że jest 1/16th Navajo i Alex staje się obsesją nowego gadżetu ćwiczeń o nazwie “necksercizer”.
17     4     “Sekrety i Limuzyny”     Anthony Russo     Hilary Winston     19 października 2011     204 [13]     6,81 [14]
Jane przekonuje Penny do tablicy wizji wizualizacji ścieżki do swoich marzeń, choć nie wszystko poszło zgodnie z planem; Brad ma twardy czas imponującą jego poczucia humoru szefa ( Larry Wilmore ), aż trzepie na limuzynie Maxa; Dave zachowuje Jego Nowa dziewczyna ( Noureen Dewulf ) sekret z gangu, ale Alex dowie.
18     5     “Spooky Endings”     Fred Savage     Daniel Libman & Matthew Libman     26 października 2011     205 [15]     8,33 [16]
Penny, dyrektor Max, Dave i Alex na Halloween magazynu partii, gdzie ich stroje nie mają wpływu ich oczekiwano. Tymczasem Jane i Brad spędzają dom Halloween siedzi kilku przyjaciół na przedmieściach.
19     6     “Lying Around”     Fred Savage     Prentice Penny     02 listopada 2011     206 [17]     7,62 [18]
Brad odkrywa, że ​​siostra Jane sorority przychodzi na wizytę, więc leży i mówi, że ma pracę wycofać się z miasta, kiedy jest faktycznie na “staycation” w osobliwej hotelu w mieście; Penny staje się zazdrosny, gdy Alex pochodzi jej byłego chłopak Liam ( Josh Casaubon ), natomiast Alex uważa, że jego daty są nieco ponad-the-top; Max pomaga Dave Film telewizji komercyjnych do “Steak Me Tonight Home” transporcie żywności.
20     7     “Wojna Code”     Rob Greenberg     Josh Bycel     16 listopada 2011     208 [19]     6,94 [20]
Po liceum Maxa dziewczyna Angie ( Riki Lindhome ), dziewczyna, którą dnia, zanim uświadomił sobie, że jest gejem, powraca do miasta, Penny (który był dziewczyną Maxa w college’u) zaczyna czuć zazdrosny, ale stara się zaprzyjaźnić ją. Tymczasem Alex zaczyna rozwijać niezwykłe podkochuje się Max. Kiedy Dave zaczyna spotykać Angie, Max staje się zły i deklaruje “wojnę kodu”; Jane odkrywa, że Brad ma “żonę pracy”, więc ustawia jej zabytków na Steven ( Hayes MacArthur ), kierownik zasobów ludzkich w jej miejscu pracy, z zamiarem czyniąc go jej “mąż praca”.
21     8     “Full Dress Trybunał”     Victor Nelli jr     Sierra Teller Ornelas     23 listopada 2011     207 [21]     7,11 [22]
Jane jest w szoku, gdy próba Aleksa zaprojektować strój na imprezę charytatywną dla niej okazuje się dobrze wyglądać, aż uświadamia sobie, Alex tylko używany inny strój i udawał, że to jeden zrobiła; Penny pomaga Max opiekować swoją siostrzenicę i siostrzeńca, ale ona staje się konkurencyjna do uczuć dzieci, po realizacji, że lubią Max lepiej niż ona, Dave i Brad nie dość zdobyć przyjaźń ich nadzieję na wyjście z Drew ( Rob Riggle ) ich mailmana dziwne.
22     9     “Grinches Be Crazy”     Jeff Melman     Hilary Winston     07 grudnia 2011     209 [23]     6,38 [24]
Max zgadza się, aby ubierać się jak Santa na imprezie charytatywnej Penny, Jane i Brad przypadkowo wyrażają gospodynię ( Jamie Denbo ) koperta nadziewane pieniędzy na ich wielki wypad Narodzenia do Turks i Caicos , zamiast 200 dolarów końcówki Narodzenia mieli zaplanowane – i schemat sposób uzyskać Cash Back, Dave cashes wszystkich kuponów domowe Alex dokonanych, i dał mu w prezencie z przeszłości Christmases.
23     10     “Shrink, Dare, jej daty i jej brat”     Jeff Melman     Gail Lerner     04 stycznia 2012     211 [25]     7,48 [26]
Dave dziwnie reaguje, gdy jego terapeuta ( Ken Marino ) zaczyna spotykać się Penny, Jane i Max walczyć własności sweter; Brad i Alex mają twardy czas próbuje związać się ze sobą aż do odkrycia ich wzajemną miłość do komedii romantycznych.
24     11     “Meet papugi”     Jay Chandrasekhar     Prentice Penny     11 stycznia 2012     214 [27]     6,68 [28]
Ojciec Dave ( Michael McKean ) przychodzi do miasta, aby wprowadzić swoją nową dziewczynę, która okazuje się być matka Penny, Dana. Penny nie może być bardziej zadowoleni, że jej matka ma nowego człowieka w swoim życiu, a raczej dziecinnie Dave reaguje na wiadomość, Alex postanawia przyjąć papugę zwierzę, które okazuje się być nie tak uroczy, wyrzucając nonstop rasistowskich i homofobicznych retoryki; Alex wstępuje Brad i pomocy Maxa, bo jest przekonany, chińskiej restauracji obok jest przykrywką dla burdelu.
25     12     “Makin ‘Zmiany!”     Michael Patrick Jann     Gil Ozeri & Jackie Clarke     18 stycznia 2012     212 [29]     6,05 [30]
Jane przekonuje Penny powstrzymać zmianę siebie za każdego faceta ona pochodzi, i zamiast zmienić faceta do potrzeb jej potrzeby. Pierwszy eksperyment Penny jest Jeff ( Ryan Hansen ), próżniak, który jest 30 dzieje 20. Tymczasem, kiedy Brad podsłuchuje chwalenie Jane Penny o tym, jak ona wykonana całkowicie go po spotkaniu, on rebeliantów, i zaczyna chodzić, mówić i ubierać się tak jak jego college-era siebie. I Alex i etap Max “między-V-ntion”, aby zatrzymać Dave’a z jego obsesji v-szyjnej T-shirty.
26     13     “Maxssacre The St Walentynki”     Joe Russo     Daniel Libman & Matthew Libman     08 lutego 2012     213 [31]     6,70 [32]
Penny ma nowego chłopaka chce zrzucić, ale decyduje ona powinna przestrzegać “okno rozpad” i powiesić go ze sobą dopiero po Walentynki; Dave boi jego nowa dziewczyna przygotowuje się do tego samego do niego Alex, ekspert , wszystko idzie Walentynki szukasz strony w podejrzanie części miasta, i Brada nadzieje na doskonały wieczór dla Jane są przerywane, gdy dentysty idzie strasznie źle. Ale oni nie mają nic na Max, który bierze kilka z jego limuzyny tylko, że jeden z pasażerów jest Grant ( James Wolk ), chłopak zerwał z rok temu.
27     14     “Wszyscy kochają Grant”     Kyle Newacheck     Leila Strachan     15 lutego 2012     215 [33]     5,44 [34]
Gdy cały gang, z wyjątkiem Dave’a, zakochuje się w Grant, Max zastanawia się, czy on naprawdę jest wystarczająco dobre do chwili obecnej “perfect” faceta. Tymczasem Dave określa udowodnić, że jest chłodniej sposób niż nowego chłopaka Maxa, i Penny próbuje uzyskać gang rozpoznać ją i nowy chłopak Sean ( David Clayton Rogers ) jako idealne pary dla par randkowych.
28     15     “Butterfly Effect”
“Smackdown Wiosna” [35]     Victor Nelli jr     Jonathan Groff & Sierra Teller Ornelas     22 lutego 2012     216 [36]     5,45 [37]
Odcinek zaczyna się Alex, Dave i Penny gra kryty basesball w apartamencie Dave’a. Wkrótce potem zakończyć grę i przedyskutować, jak chcą to była wiosna. Mówią o tym, jak początek wiosny jest zwiastunem Brad i rocznego Jane “SmackDown wiosna”, roczna walka między Bradem i Jane, że wiosna sygnały nadchodzi i że Max może wyjść z hibernacji (w całym Max odcinka działa bardziej jak niedźwiedź , w tym atakowanie mięso wiszące, warcząc, jedzenia z kosza na śmieci może i jazda unicyle). Brad i Jane przyjechać i wydawać zaczną walkę, ale nie.
29     16     “Cocktails & Dreams”     Rob Greenberg     David Caspe , Matthew Libman & Daniel Libman     29 lutego 2012     217 [38]     5,94 [39]
Dave dostaje pozwolenia na alkohol do jego ciężarówki żywności, co nowe, speakeasy stylu, hot spot, gang unika Dave’a, bo jego podpis drink daje im sny erotyczne o nim. Po drodze, popularność Dave’a z jego samochodu ma na głowie, prowadząc do jego podejmowania głupich decyzji, w ​​tym organizuje przyjęcie urodzinowe dla i tworząc dziwną przyjaźń z Colinem Hanksem . Pod koniec odcinka, Alex, po wypiciu jednego z napojów Dave’a, budzi się w łóżku z nim.
30     17     “The Way Kerkovich”     Steven Sprung     Todd Linden     07 marca 2012     218 [40]     4,49 [41]
Pomóż spanikowany Alex wstępuje Jane przekonać Dave’a, że ​​coś mu jest pewne nigdy się nie za pomocą “The Way”, Kerkovich starożytny pamięci wycierając Serbski techniki przekazywane poprzez rodzinę Kerkovich. Tymczasem Penny i Max są zdeterminowani, aby w końcu bić irytująco idealną parę (Morgan Walsh i Brice Williams) w rocznym “Run Rosalita w” zamiatacz ulic polować.
31     18     “Party of Six”     Fred Goss     Lon Zimmet & Dan Rubin     14 marca 2012     219 [42]     5,27 [43]
Po latach pecha świętuje urodziny Penny, gang zaczyna wierzyć dzień jest przeklęty.
32     19     “You Snooze, You Bruise”     Jay Chandrasekhar     Leila Strachan     21 marca 2012     210 [44]     4,10 [45]
Dave czuje się prześladowana w siłowni przez Corey ( Bobby Moynihan ) i byłych trenerów Bully Alex go, w jaki sposób walczyć. Tymczasem mieszkańcy w Brad i condo Jane mają dość Jane zbyt kontrolowania jako prezes stowarzyszenia ich właścicieli domu “, i wzrosnąć do zaskarżenia jej do pracy. Ale kiedy Penny mówi Jane “spać na nim”, zanim zrobi coś wysypki, jej wyniki i doradztwa w zupełnie nowej, nagle chłód Jane.
33     20     “Big White Lies”     Gail Mancuso     Gail Lerner     28 marca 2012     220 [46]     4,13 [47]
Rzeczy wymknąć się spod kontroli po Penny opowiada niewinne kłamstwo, aby uniknąć drażnienia przyjaciela z dzieciństwa ( Mary Elizabeth Ellis ), Dave i Maxa samotny i zazdrosny właściciel ( Ben Falcone ) zakochuje się w Alex.
34     21     “Cztery wesela i pogrzeb
(Minus trzy wesela i jeden pogrzeb) ”     Rob Greenberg     Leila Strachan & Josh Bycel     04 kwietnia 2012     222 [48]     3,67 [49]
Gang znaleźć się w jeszcze innym wesele, tym razem zaślubiny Derrick ( Stephen Guarino ) i Eric (Nate Smith). Czy będzie “dramat”, by zacytować Derrick? Oczywiście, jak Brad stara się powiedzieć coś ważnego Jane, Jane próbuje znaleźć sposób, aby pomóc Eric ukryć fakt, że drogie, odbiór musi być skalowany w dół, a Max próbuje znaleźć odwagę, by przeprowadzić ze swoim starym Madonny all-męskiej pokrycie zespół. Tymczasem dateless Penny jest smutny, że jest w innym ślub samodzielnie, dopóki nie spotyka uroczy facet ( Brian Austin Green ), poprzez Skype.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod     Widzowie w USA
(W mln)
36     1         TBA     David Caspe [21]     23 października 2012     301
Dave i Alex zaczęli celownik znów Brad triki Jane do myślenia, że ​​jest w domu w ciągu dnia, podczas gdy w rzeczywistości, że ma nową pracę, a Penny ma paskudny upadek, który ląduje ją w pełnej ciała obsady, która działa obecnie ładnie dla Max, jako fizjoterapeuta Penny, Kent, jest bardzo podatna na flirtach Maxa. [22] [23]
37     2     “TBA”     TBA     TBA     30 października 2012     302
Max próbuje udowodnić, Brad, że nie trzeba wydawać dużej ilości pieniędzy, aby cieszyć się jego sobota, Dave i Alex kierowania ich agenta nieruchomości ( Rachael Harris ) Crazy a oni szukać nowego mieszkania oraz Jane nalega na pomoc Penny kupić nowy samochód, po które niedawno sprzedał swój samochód . [24]
TBA     TBA     “Kickball 2: Kickening”     Gail Lerner     Jackie Clarke & Gil Ozeri     17 maja 2012
2013 (US)     221 [25]
Znaki Alex wszyscy się do udziału w Northside klasycznym Kickball turnieju. Max wybiera się jako menedżer i walczy, aby uzyskać jego graczy do zera, gdy historia Dave’a zamrożenia podczas gry resurfaces, Penny chce tylko spotkać fajnych facetów i znaki Jane na kolejny zespół.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 24 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...