Gliniarze z Melbourne

Lawson Blake – Rodger Corser | Kerry Vincent – Catherine McClements | Brendan “Josh” Joshua – Callan Mulvey | Leon Broznic – Samuel Johnson | Dominic “Dom” Wales – Josef Ber | Michael Sandrelli – Ashley Zukerman | Stella Dagostino – Nicole da Silva

gliniarze-z-melbournegliniarze-z-melbourne 2


Gliniarze z Melbourne (ang. Rush, 2008) – australijski serial akcji nadawany przez stację Network Ten od 2 września 2008 r. W Polsce premiera nastąpiła w stacji AXN 18 lutego 2009 r. a następnie emitowany jest w TV 4 od 2 września 2009.

Opis fabuły
Serial opowiada o pracy i życiu członków elitarnej jednostki reagowania taktycznego TR (Tactic Response) – grupy doskonale wyszkolonych młodych policjantów, pracujących przez 24 godziny na dobę jako mobilny oddział antykryzysowy, który pojawia się w rejonie zagrożenia w ciągu 10 minut.

Bohaterowie

Senior Sergeant Lawson Blake (Rodger Corser)
Inspector Kerry Vincent (Catherine McClements)
Sergeant Brendan “Josh” Joshua (Callan Mulvey)
Intelligence Officer Leon Broznic (Samuel Johnson)
Sergeant Dominic “Dom” Wales (Josef Ber)
Constable Michael Sandrelli (Ashley Zukerman )
Constable Stella Dagostino (Nicole da Silva )
Senior Constable Grace Barry (Claire van der Boom)
Senior Constable Shannon Henry (Jolene Anderson)
Constable Elliot Ryan (Luke Arnold)
Senior Sergeant Charlie Lewis (Antony Starr)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Seria 1(sezon) (2008)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Australijskich widzów [3]
(W mln)     Rank [3]
(Tygodniowo)     Data premiery w ABC
1     1     “Seria 1 Odcinek 1”     Andrew Prowse     Christopher Lee     1.161     37     02 września 2008
Po uratowaniu dwójkę dzieci, wściekłość Josha przelewa na ich ojca, który być może próbował ich zabić. Nowy inspektor kwestionuje stanowisko Josha w zespole.
2     2     “Seria 1 Odcinek 2”     Geoff Bennett     Alice Bell     0.912     63     09 września 2008
Grace Lawson i spróbuj porozmawiać-down z problemami nastolatek, kiedy grozi samobójstwo, uwięziony na dachu z młodego chłopaka. Była później okaże się, że zabił jej chłopaka ojca. Niedoświadczenie Grace szybko ujawniło, kiedy stara się naprawić sytuację, która kończy się w młodej kobiety skoków do jej śmierci.
3     3     “Seria 1 Odcinek 3”     Geoff Bennett     Justin Monjo     1.014     51     16 września 2008
TRG nazywa się do owalu sportowej, gdzie ciężko uzbrojony bandyta strzela Stella, który jest zapisany przez jej kamizelki kevlar. Gdy wnioski bandyta się spotkać starszego oficera, Lawson podchodzi do niego i stwierdza, że ​​był rzeczywiście były bronie-master, który zamierza na samobójstwo-by-policjanta. Sytuacja kończy się wtedy, gdy po próbując uniknąć fotografowania go Lawson jest zmuszony strzelać i zabić człowieka, gdy wyciąga pistolet na niego.
4     4     “Seria 1 Odcinek 4”     Erin Biały     John O’Brien i Christopher Lee     0.883     70     23 września 2008
Karnego w areszcie ucieka z więziennej furgonetki on jest tranported, i sprawia, że ​​zuchwały przerwę na wolności. W ten sposób on ataki Grace i bierze zakładników kobieta. Potem wymusza Josh zawiózł go po mieście, zanim gra trochę rosyjską ruletkę. Jednak Josh jest zapisywany i karnego zostaje aresztowany.
5     5     “Seria 1 Odcinek 5”     Erin Biały     Alice Bell     0.871     62     30 września 2008
Kiedy zespół TR przechwytuje znanego dealera narkotyków, odkrywają, że kradzież ma się odbyć, które następnie zamienia się w oblężeniu, kiedy złodzieje biorą zakładników. Jeden ze złoczyńców, wpada do piwnicy pod barze, a później umiera. Dom idzie próbować przekonać rabusiów do zatrzymania, ale właściciel baru zostaje postrzelony przez pistolet włóczni. W końcu, jedną z przestępców rezygnuje a druga jest zatrzymany.
6     6     “Seria 1 Odcinek 6”     Andrew Prowse     Tim Alexander & Christopher Lee     0.833     70     07 października 2008
Josh, Grace i Michael zbadać kiedy alarm będzie wysiąść na wysokim poziomie zabezpieczeń laboratorium. Nabywcy uważają, że prawa zwierząt działacze grupa nazywająca siebie “Wolność od tortur” uwolnił niemal wszystkich zwierząt badawczych z ich klatkach. Michael zostaje ugryziony przez małpę, który później znalazł się mieć opryszczki.
7     7     “Seria 1 Odcinek 7”     Andrew Prowse     Shelley Birse     0.927     62     14 października 2008
Michael znajduje oczyszczony z opryszczki. Zespół pojawi się w dużej imprezie podmiejskiej i dowiedzieć grupa nastolatków ukradli broń od ochroniarza. Stella i Michael potem pod przykrywką, aby spróbować odzyskać skradzioną broń. Michael zapisuje wysokiego chłopaka w szkole z ich ciężko pobity przez dzieci z rywalem liceum.
8     8     “Seria 1 Odcinek 8”     Geoff Bennett     Tony McNamara & Christopher Lee     0.969     50     21 października 2008
Kiedy polityk córka i jej przyjaciel szkoły są więzione, zespół został poproszony do prowadzenia tajnej operacji, aby dziewczyny z powrotem bezpiecznie. Po to się nie uda, zespół odkrywa córka i jej przyjaciel ustawić okup up, zanim muszą być zapisywane z pozycji leżącej kon-artysty.
9     9     “Seria 1 Odcinek 9”     Geoff Bennett     Kylie Needham     0.941     50     28 października 2008
Lawson jest częścią dużej prędkości pościgu z udziałem grupy carjackers, Kerry jest naciągnięta za jazdę po pijanemu, a Josh, Grace i Michael biorą udział w śmiertelnym wypadku samochodowym.
10     10     “Seria 1 Odcinek 10”     Emma Freeman     Alice Bell     0.886     55     04 listopada 2008
TR jest powołany do multimedialnego centrum, gdzie mężczyzna zamknął się w pokoju i zasadził wiele farb bomby w całym budynku. Michael jest trafiony, ale nie ranny. Dom odkrywa gdzie bomby są naprawdę, a on i Grace są zarówno w szpitalu po eksplozji.
11     11     “Seria 1 Odcinek 11”     Emma Freeman     Justin Monjo     0.883     57     11 listopada 2008
Deal Lawson i Stella z samobójczą ex-piłkarz, Michael i Josh burgulars chase poprzez serię skomplikowanych tuneli i Kerry jest zajęty w szpitalu gdzie Dom i Grace powrotem. Grace niestety umiera nagle, podczas gdy Connor spotyka Josha po Grace objawił mu ona zdradza go z Joshem.
12     12     “Seria 1 Odcinek 12”     Andrew Prowse     Christopher Lee     0.898     56     18 listopada 2008
Po paskudnym sporu krajowego, zespół TR By patrzeć na człowieka, który hospitalizowanych żonę po kłótni. Zespół odkrywa, że ​​ma pistolet, jak i jego syna. Lawson ma za zadanie wywołanie go z dachu.
13     13     “Seria 1 Odcinek 13”     Andrew Prowse     Christoper Lee     0.846     61     25 listopada 2008
TR jest odpowiedzialna za ochronę jest rysunek Underworld, który zeznając w sądzie. Maniak jest używany, z aktorem, grając mężczyznę, ale to idzie w dół po aktor zostaje zastrzelony. Kilka kolejnych prób zostały dokonane, i Kerry wyjdzie z unikalnym sposobem ochrony człowieka. Josh bierze człowieka za siebie, ale później jest opanowany przez ludzi próbujących zabić postać podziemia. Po wyjściu, TR pokazuje się, a mężczyźni są aresztowani. Epizod kończy Michael całuje Stellę, jak ona śpi, Kerry i Lawson o rozmowę na temat raportu o TR, że Kerry napisał.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 2 (2009)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Australijskich widzów [2]
(W mln)     Pozycja [2]
(Tygodniowo)     Data premiery w ABC
14     1     “Seria 2 Odcinek 1”     Daniel Nettheim     Adam Todd     1.167     25     16 lipca 2009
Kiedy pojemnik nielegalnej broni jest podzielony, wyścigi TR uratować życie ochroniarza i spróbować znaleźć ludzie odpowiedzialni.
15     2     “Seria 2 Odcinek 2”     Kim Farrant     Alice Bell     1.145     31     23 lipca 2009
Grupa studentów są zwabiony do życia muły narkotyków i ras TR aby je zatrzymać. Jako określenie Lawsona, aby zapisać je nasila, Kerry ostrzega go, że ryzykuje utraty federalne śledztwo.
16     3     “Seria 2 Odcinek 3”     Daniel Nettheim     Christopher Lee     1.147     30     30 lipca 2009
Kiedy TR jest powołany do krajowego sporu Lawson łączy się z małego chłopca walczącego dbać o jego pijanego ojca, Michael odkrywa, że ​​jest bohaterem, nie wszystko wydaje się, pomimo tego, a on i Stella skończyć seks w szatni . A wiara Shannona jest testowany przez spotkania z lokalną prostytutką.
17     4     “Seria 2 Odcinek 4”     Michael Pattinson     Adam Todd & Andrew Prowse     1.228     19     06 sierpnia 2009
Kiedy sędzia sądu rodzinnego jest zakładnikiem przez niezadowolonych ojca TR desperacko stara dla pokojowego rozwiązania. Ponieważ sytuacja eskaluje, Shannon jest w wyścigu, aby porozmawiać go przed Josh jest zmuszony go zastrzelić. Lawson próbuje złapać zabójcę są hamowane przez Burnsa Jacinta dziennikarskich.
18     5     “Seria 2 Odcinek 5”     Grant Brown     Adam Todd     1.206     37     13 sierpnia 2009
Podczas rutynowej ekstrakcji komórek Dom i Stella są uwikłane w oblężeniu więzienia. Kerry patrzy na jej telefon podczas jazdy, i tak szybko, jak ona patrzy rowerzysta uderza w bok jej samochodu, idzie latające nad stroną, a później umiera. Kiedy przesłuchiwany przez incydent, Kerry pomija część o sprawdzenie jej telefon na krótko przed rowerzysta wpadł na nią.
19     6     “Seria 2 Odcinek 6”     Grant Brown     Justin Monjo     1.115     34     20 sierpnia 2009
Kiedy ex-editor powoduje zakłócenia na Federation Square, TR odkrywa link do serii napadów na karcie. Po wielkiej nocy, Kerry znajdzie się w mieszkaniu Leona, z tatuażem na plecach i głowę pełną żalu.
20     7     “Seria 2 Odcinek 7”     Daniel Nettheim     Kris Mrksa     1.320     12     27 sierpnia 2009
Dwóch nastolatków licząc na rozgłos internet wysadzić serię stacji płatny parking. Kerry Boyd dzwoni podczas urlopu “w hotelu w Melbourne, którzy chcą z nim porozmawiać, ale nie dobrze.
21     8     “Seria 2 Odcinek 8”     Stuart McDonald     Michelle Offen     1.036     39     03 września 2009
Powołany do oblężenia w mieście na obrzeżach Melbourne, TR znaleźć mężczyzna został postrzelony i uprowadzone dziecko. Oni podróż w gęstym buszu, aby uratować chłopca tylko odkryć, że nie chce być uratowany, i jest gotów zastrzelić każdego, kto próbuje.
22     9     “Seria 2 Odcinek 9”     Grant Brown     Samantha Winston     1.136     27     10 września 2009
Przyszłość Stelli w TR jest zagrożone, kiedy angażuje się w nielegalnym wyścigu samochodowym ze swoją dziewczyną. Kerry twarze śledztwo do rowerzysty ona przypadkowo trafiony. Później, Boyd odwiedza Kerry w domu ofiarę biesiadną i Dom znajduje twórcze rozwiązania nietypowej sytuacji.
23     10     “Seria 2 Odcinek 10”     Daniel Nettheim     David Caesar & Adam Todd     1.107     30     10 września 2009
Na nowej dzień, TR reaguje na podejrzane samochodem odpadzie opancerzony van. Michael sprzeciwia standardowej procedury operacyjnej, biorąc na rabusiów pojedynkę. Gdy rabusie odkryć ich działanie zagrożone, Michael odnajduje swoje życie na niebezpieczeństwo. Stanie przeszkoda, Michael wyznaje swoje prawdziwe uczucia do Stella.But jest kruszony, kiedy powala go z powrotem.
24     11     “Seria 2 Odcinek 11”     Kate Dennis     Todd Winston & Andrew Prowse     1.050     37     17 września 2009
Josh jest złowionych w środku wojny pomiędzy ex-SAS żołnierza i majora śledztwie. Lawson próbuje chronić Hiacyntę kiedy historia jest ona dochodzenie stawia jej życie na niebezpieczeństwo.
25     12     “Seria 2 Odcinek 12”     Grant Brown     Christopher Lee     1.008     43     24 września 2009
Kiedy dziecko zostaje porwana, wyścigi TR znaleźć porywaczy przed dziecka dziadka, znana postać karnych, znajdzie je pierwszy.
26     13     “Seria 2 Odcinek 13”     Daniel Nettheim     Christopher Lee i Alice Bell     0.944     44     01 października 2009
Kiedy Shannon jest “zaatakowany” przez taksówkarza, Josh bierze to na siebie, aby znaleźć sterownik i go zapłacić. TR reaguje na zakłócenia w danej Swinger imprezie tylko odkryć gatecrasher jest niepełnosprawna kobieta.
27     14     “Seria 2 Odcinek 14”     Kim Farrant     Adam Todd & Meaghan Rodriguez     0.871     53     08 października 2009
TR wydobywa tajny agent, Jessica North, od konsorcjum narkotyków. Kiedy ucieka, Lawson dowiaduje się, że ona jest w ciąży do znanego przestępcy. Następnie wyścig śledzić ją, zanim jej chłopak odkrywa, że ​​jest policjantem.
28     15     “Seria 2 Odcinek 15”     Grant Brown     Michelle Offen & Samantha Winston     0.909     57     15 października 2009
Wyścigi TR do ratowania życia niezliczonych studentów kiedy dwa niezadowolonych nastolatków iść w szał z kuszy, po czym wyciągnął z ich pokoju i powiesił na drzewach. Josh odkrywa mały pociąg do Shannon, podczas gdy w jego klas zarządzania gniewu.
29     16     “Seria 2 Odcinek 16”     Daniel Nettheim     Alice Bell & Christopher Lee     0.975     48     22 października 2009
Stella sprawia krytyczny błąd w trakcie negocjacji z uzbrojonym mężczyzną, który stawia jej dziewczynę na ryzyko. Ale kiedy człowiek cytuje plakat nad łóżkiem Stelli, to jeszcze gorzej. Michael jest zmuszony wydać na świat dziecko road-side, z pomocą Leon. Josh i Shannon wytyczenia dwóch nieszczęsnych oszustów jak zaplanować rozboju.
30     17     “Seria 2 Odcinek 17”     Kim Farrant     Rene Zandveld     0.890     53     29 października 2009
Josh i Michael zderzenie gdy ma do czynienia z człowiekiem, który uważa, urojenia, że ​​jest detektywem wydziału narkotykowego. Lawson, Dom i Shannon przechwycić rozmowę z kobietą, mówiąc, że zabije jej męża. Ale kiedy ona wije się w śpiączce, jej kochanek / student próbuje dokończyć robotę. Leon przechodzi małą fazie – gdzie ubiera się w koszulę i krawat, a nielegalnie dostęp do numerów jego ex-dziewczyny “telefon – bo Nina go rzuciła.
31     18     “Seria 2 Odcinek 18”     Grant Brown     Justin Monjo     0.826     68     05 listopada 2009
Lawson i Josh się do rękoczynów, kiedy Lawson dostaje dość Josh przynosząc jego życie osobiste do pracy. TR śledzi zbiegłego przestępcę, który Josh zdaniem został niesłusznie uwięziony. Lawson próbuje zlokalizować pary staruszków, którzy widzieli zabicie narkotyki i zostawiło notatki samobójstwo ich dzieci.
32     19     “Seria 2 Odcinek 19”     Daniel Nettheim     Steve Rodgers     0.948     42     12 listopada 2009
Lawson próbuje uratować Caleba z życia przestępstwa tylko do odkrycia, że ​​to już za późno. Życie Doma domu eksploduje, gdy depresja Sandrine zagraża szkodzić ich dziecko. Bramkarzem w Goldfingers grozi menedżer kiedy jest zabronione tańczyć w godzinach pracy.
33     20     “Seria 2 Odcinek 20”     John Hartley     Christopher Lee     0.830     N /     19 listopada 2009
To urodziny Kerry’ego, który prowadzi zespół do zakładu na który będzie miał “gorący seks inspektor” (jak opisane przez kaca Michaela) z nią. Leon bada serię napadów Video Store, tylko złapać się w jednej osobie. Lawson i Josh chase trójka rabusiów bankowych poprzez mecz Footy na MCG.
34     21     “Seria 2 Odcinek 21”     Grant Brown     Samantha Winston     0.989     N /     26 listopada 2009
Zespół pomaga w usuwaniu nieletnich dziewczynek od wspólnoty, gdzie dowiadują się, że zostały one seksualnie.
35     22     “Seria 2 Odcinek 22”     Daniel Nettheim     Adam Todd     0.977     N /     26 listopada 2009
Zasilanie Melbourne woda wyłączone po jest zanieczyszczony przez kobietę, która wierzy, że fluor w wodzie zabił jej męża. Jako zespół poczekać na raport balistycznego wejść, starć Stella z Lawson.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 3 (2010)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Australijskich widzów
(W mln)     Pozycja
(Tygodniowo)     Data premiery w ABC
36     1     “Seria 3 Odcinek 1”     Andrew Prowse     Adam Todd     1070 [1]     25 [2]     22 lipca 2010
Tactical Response Team zbadania ataku na helikopter policji i wielu bombardowania samochodowych, jednak dopiero po pewnym czasie, zdają sobie sprawę, że to wszystko jest częścią chytrym planie okraść zasobów pieniężnych zakwaterowanie, nauczenie się tego, zespoły prowadzenia sprawy.
37     2     “Seria 3 Odcinek 2”     Daina Reid     Adam Todd     0836 [3]     61 [4]     29 lipca 2010
Po mężczyzna zostaje zastrzelony, TR Prace dochodzenie ostrzega zespoły do ​​zamachowca, który przeniknął biurowiec, jednak z licznych ofiar, zarówno z policji i ratowników podobne, ponieważ walka, aby znaleźć motyw do strzelaniny. Tymczasem Christian, Michael i Josh gonić kobietę.
38     3     “Seria 3 Odcinek 3”     Daniel Nettheim     Samantha Winston     0983 [5]     42 [6]     05 sierpnia 2010
Nieustannie przypominają Lawsona przypadku gdy złodzieje pieniędzy mu uciec i jego zespół bez przyłapania grozi rozerwać taktycznych operacji reagowania i pomocy TR2 z aresztowaniem znanego importera illegeal.
39     4     “Seria 3 Odcinek 4”     Sian Davies     Alice Bell     1002 [7]     41 [8]     12 sierpnia 2010
Tactical Response odkrywa cywilnych zaangażowanych w oszustwa loterii bilet z gangu Andrew Kronin, która powoduje, Dom do złamania w dół i rozpocząć strzelanie spree po Lawson odmawia pomocy cywilnej.
40     5     “Seria 3 Odcinek 5”     Andrew Prowse     Jeff Truman     1005 [9]     38 [10]     19 sierpnia 2010
Christian jest podekscytowany do ochrony jednego z jego ulubionym dzieciństwo Idola, podczas gdy on jest z wizytą do Australii. Jednak on i zespoły stają się zaniepokojony, po staje się oczywiste, premier jest kierowane przez zamachowca, a Dom jest odrzucony przez Lawson po on o swojej pracy z powrotem.
41     6     “Seria 3 Odcinek 6”     Daniel Nettheim     Jessica Redenbach     0798 [11]     72 [12]     26 sierpnia 2010
TR próbują wyśledzić i aresztować niedawno upadły kilka w biegu i Stella stara się radzić sobie z potencjalnie samobójczych właściciela baru, który niedawno nakręcił patrona.
42     7     “Seria 3 Odcinek 7”     Daina Reid     Adam Todd     0668 [13]     83 [14]     02 września 2010
Tactical Response kolei ich niepodzielną uwagę do rozboju Andrew Kronin i jego bandy, jednak Shannon znalazła się zakładnikiem przez Andrew bez jego wiedzy, że jest policjantem.
43     8     “Seria 3 Odcinek 8”     Grant Brown     Samantha Winston     0788 [15]     62 [16]     09 wrzesień 2010
Tactical Response zauważyć runaway relentlessy pociągiem podróżuje przez liczne stacje wzdłuż przebiegu katastrofy z innym pociągiem. Lawson deski pociąg, nieświadomy Andrew Kronin przestępca on realizuje, jest również na pokładzie.
44     9     “Seria 3 Odcinek 9”     Andrew Prowse     Louise Fox     0776 [17]     65 [18]     16 września 2010
Dawny użytkownik lek pomaga Tactical Response aresztować gang, jednak an wyprysków sytuacja zakładników po byłym chłopakiem użytkowników narkotyków zrywa z nim, w międzyczasie, Kerry odkrywa jej syna Jakuba, ma problem z narkotykami. Tymczasem Josh jest rannych, gdy realizowane przez wynajętego zabójcę.
45     10     “Seria 3 Odcinek 10”     Daniel Nettheim     Sam Carroll     0800 [19]     60 [20]     23 września 2010
Na pierwszy dzień Shannona jako sierżant, jej pewność siebie jest ranny po młodociany przestępca kradnie samochód TR02, jednak jednocześnie wykonujących karne, odkrywa, że ​​jest łatwo uniknąć. Tragedia i Stella odkrywa, że ​​jest w ciąży.
46     11     “Seria 3 Odcinek 11”     Michael Pattinson     John Ridley     0861 [21]     52 [22]     30 września 2010
Tactical Response Team angażuje się w zatrzymanie dziwną sytuację zakładników, w międzyczasie, Audrey odkrywa Michael spał ze Stellą w następstwie jej poronienie.
47     12     “Seria 3 Odcinek 12”     Andrew Prowse     Samantha Winston     0774 [23]     61 [24]     21 października 2010
Hacker cyber zdoła zdjąć komunikacji, przedsiębiorstwa i banki na miasto, niosąc Josh i Tash razem jak wyścig z czasem, aby uratować życie źle pokrzywdzoną kobietę. Jako atak staje się bardziej zabójcze, Leon i Audrey umieścić swoje zmysły razem powstrzymać Faceless hakera.
48     13     “Seria 3 Odcinek 13”     John Hartley     Jessica Redenbach     0689 [23]     75 [24]     21 października 2010
Po Andrew Kronin etapami bezczelnej ucieczki, Michael walczy z demonami przeszłości, jak TR dopaść uzbrojonym bandytą i mordercą. Nagrywanie zemsty Michael pomógł Lawson pogodzić się ze swoimi uczuciami.
49     14     “Seria 3 Odcinek 14”     Ben Chessell     Adam Todd     0687 [25]     74 [26]     28 października 2010
TR mają trudne zadanie, gdy grupa osób poszukujących afgańskich azyl przejąć kontrolę nad centrum Półwyspu Frankston i w rezultacie, po kilku zakładników, w tym syna ministra ds. imigracji.
50     15     “Seria 3 Odcinek 15”     Sian Davies     Alice Bell & Todd Boland     0773 [27]     60 [28]     04 listopada 2010
Większość członków TR iść do buszu na rutynowe ćwiczenia treningu. Nieznany Lawson i Josha jednak wkrótce znaleźć się na łasce Oliver Ginsberg, który sfałszowane lesie z śmiercionośnych pułapek. Kiedy odkrywają, że Ginsberg jest w drodze powrotnej do miasta z van pełen materiałów wybuchowych, zdają sobie sprawę, że najgorsze jeszcze przed nami.
51     16     “Seria 3 Odcinek 16”     David Caesar     Leon Ford     0708 [29]     69 [30]     11 listopada 2010
Lawson i Dom musi znaleźć się współpraca ponownie TR i Saperzy spróbować znaleźć i rozbroić ładunki wybuchowe Oliver Ginsberg zasadził pod miastem. Dom ginie w wybuchu.
52     17     “Seria 3 Odcinek 17”     Andrew Prowse     Jeff Truman     0707 [31]     63 [32]     18 listopada 2010
Kerry jest w szoku, gdy odbiera telefon, mówiąc, że jej syn James został aresztowany po angażowania się w stoush podczas tyłu lotu z Wietnamu. Tymczasem Lawson odmawia leczenia gdy zostaje potrącony przez samochód po zapisaniu czyjeś życie.
53     18     “Seria 3 Odcinek 18”     Robert Connolly     Sam Carroll     0670 [33]     70 [34]     25 listopada 2010
Tactical Response Team zajmuje nowo narodzonych dzieci z dala od rodziny, przestępczości, w celu ochrony dzieci przed krzywdą, choć po rodzina zabija policjanta, Kerry określa zniszczyć syndykat zbrodni.
54     19     “Seria 3 Odcinek 19”     Sian Davies     John Ridley     0687 [33]     66 [34]     25 listopada 2010
Po żołnierz ucieka jego confinements z Żandarmerii Wojskowej, wyszukiwania zespół TR dla podejrzanego wokół koszar, choć Christian wkrótce znalazł się zakładnikiem żołnierza, próbując uratować oficera strzału iw obliczu ultimatum.
55     20     “Seria 3 Odcinek 20”     Grant Brown     Alice Bell & Leon Ford     0936 [35]     22 [36]     02 grudnia 2010
Lawson i jego zespół muszą pilnować lekkomyślnego życie prywatne bezpieczeństwa, aby rozwiązać sprawę porwania bez innej fotografowania zdarzenia i śpi z Shannon Lawson, choć Shannon odkrywa, że ​​były filmowane i Michael widział taśmę.
56     21     “Seria 3 Odcinek 21”     Andrew Prowse     Jessica Redenbach & Adam Todd     0821 [37]     29 [38]     09 grudnia 2010
Informator z przeszłości Josha próbuje go wrobić w zbrodnię, której nie popełnił, choć wyrusza reakcji łańcuchowej, które zagraża życiu samego siebie, swoich przyjaciół, Tash i jej córka.
57     22     “Seria 3 Odcinek 22”     Ben Chessell     Samantha Winston     0910 [39]     16 [40]     16 grudnia 2010
Po licznych połączeń alarmowych i brak komunikacji z Baleen Island, podróży urządzenie jest do zbadania, choć zespół osobiście wstrząsnęły po Kowalski Michał z włócznią-gun rany. Shannon stwierdza, łódź do transportu Michała, choć znalazła się walczyć z nieuczciwymi oficera podczas gdy Michael wisi do życia z Stella u jego boku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 4 (2011)

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Australijskich widzów (mln)     Rank (raz w tygodniu)     Data premiery w ABC
58     1     “Seria 4, Odcinek 1”     Andrew Prowse     Christopher Lee     0,778 [3]     38 [4]     01 września 2011
Z zabójstwie wiktoriańskiej Ministra Policji, do Zadań Specjalnych jest skonfigurowana, zwany Cicero, który obejmuje tr i innych sił, a Kerry jest proszony do głowy to. Jest zmuszona przez nowego ministra, Anna Vargas, do podjęcia na człowieka imieniem Charlie Lewis i aby go przełożony najbardziej oficer, nawet nad Lawson. To powoduje napięcia między Lawson i Kerry. Tymczasem Charlie nie traci czasu na rzucanie jego ciężar wokół, strzelając Michaela na miejscu. Stella, Josh Lawson i wszystkie próby, aby mu robotę, ale okazuje się, że Kerry był tym, który chciał, żeby poszedł w pierwszej kolejności.
59     2     “Seria 4, Odcinek 2”     Daina Reid     Samantha Winston     0.719 [5]     49 [6]     01 września 2011
Shannon zostaje zaatakowany na ulicy w nocy, i zaczyna krachu, której ukoronowaniem jej najmu dziewczyna Hitman wynajęty do zabicia ministra, który TR musi wiedzieć, który nakazał uderzenie, na wolność, ponieważ jest ona w ciąży. Leon wynajmuje swoją siostrzenicę, bursztyn, jako swojego nowego asystenta, który po prostu potrzebuje pracy dla pieniędzy.
60     3     “Seria 4, Odcinek 3”     Daina Reid     Christopher Lee     0,631 [7]     64 [8]     08 września 2011
Kerry jest wściekły, że Shannon dozwolone Lexi uciec i nakazuje ją do wzięcia udziału w sesji doradczej. Co zakopane kwestie zostaną odkryte? [9]
61     4     “Seria 4, Odcinek 4”     John Hartley     Adam Todd     0,660 [10]     57 [11]     15 września 2011
Sprzeczne porządki w drużynie przynieść Simmering napięć do wrzenia. Najlepiej pasuje Lawson i Josh są przeciwko nowym bossem Charlie i ich Kerry przełożonego. Stella, Christian i Charlie pomaga uratować życie dziennikarza, którego raportowanie ma ją w kłopoty. [12]
62     5     “Seria 4, Odcinek 5”     Geoff Bennett     Ben Chessell     0,753 [13]     51 [14]     22 września 2011
Tactical Response przejęcie ochrony Kerry’ego po jej otrzymaniu zagrożenie śmierci. Headstrong Kerry jest lekceważąco własnego bezpieczeństwa, ale gdy zagrożenia są kierowane do jej syna, jej gniew na sprawców nie może być zawarte. Mimo prób ukrycia swego syna, wciąż udaje się go namierzyć i zabrać go, pozostawiając jej zrozpaczony. [15]
63     6     “Seria 4, Odcinek 6”     Ben Chessell     Christopher Lee, Vanessa Bates & Michael Boland     0,665 [16]     60 [17]     29 września 2011
Michael Sandrelli został zajęty od opalane z TR. Dzięki kadrze głowic honcho Kerry, jest teraz pod przykrywką, a jego zadaniem jest obniżenie rodzinę importerów kokainy.
64     7     “Seria 4, Odcinek 7”     Grant Brown     Adam Todd     0,660 [18]     65 [19]     06 października 2011
To wyścig z czasem, jak Kerry walczy politycznej biurokracji, podczas gdy pozostali członkowie TR zrobić wszystko, aby mogli dostać jeden z ich drużyny z powrotem bezpiecznie.
65     8     “Seria 4, Odcinek 8”     Daina Reid     Keith Thompson     0,651 [20]     70 [21]     13 października 2011
Starszy posterunkowy Michael Sandrelli pozostaje na oddziale intensywnej terapii, podczas gdy TR pozostawiono pozbierać. Tymczasem, Shannon pozwala jej emocjonalny gardę.
66     9     “Seria 4, Odcinek 9”     Darren Ashton     Tim Dylan Lee & Michael Boland     0,617 [22]         20 października 2011
Tragedia w taktycznym zespołu reagowania, pozostawiając je próbując zmierzyć dni. Ci lewo są zmuszeni skoncentrować się na wykonywanej pracy.
67     10     “Seria 4, Odcinek 10”     Ben Chessell     Leon Ford     0,573         27 października 2011
Zespół przeprowadzi człowieka, którego zdaniem jest odpowiedzialny za śmierć Michaela i zniknięcie Josha. Ale bliżej dostać się do niego, tym szybciej on ucieka.
68     11     “Seria 4, Odcinek 11”     Grant Brown     Samantha Winston     0,677         03 listopada 2011
Przejechali winy najmu inny członek TR umrzeć na zegarek, Josh poszedł pod ziemią, pracuje nad własnym porządku obrad i pozostawiając grupę zadaniową do pozbierać.
69     12     “Seria 4, Odcinek 12”     Adrian Wills     Michael Boland & Jonathan Gavin     0,730         10 listopada 2011
Lawson i TR są na tropie “Kukułka”, rosyjski planowania zbiegiem uwolnić terrorysta-jak chaos w całej Melbourne miasto. Również rzeczy trochę romantyczny dla Shannon i Lawson.
70     13     “Seria 4, Odcinek 13”     Andrew Prowse     Adam Todd     0,512         17 listopada 2011
Lawson, Christian i Shannon są wysyłane do Fidżi ekstradycji znanego uciekiniera z powrotem do kraju, aby mógł rozbroić brudną bombę znaleziono w centrum Melbourne.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 85 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...