FlashForward: Przebłysk Jutra

Joseph Fiennes – Mark Benford | John Cho – Demetri Noh | Jack Davenport – Lloyd Simcoe | Zachary Knighton – Bryce Varley | Dominic Monaghan – Simon Campos | Peyton List – Nicole Kirby | Brían F. O’Byrne – Aaron Stark

flashforwardflashforward 2


FlashForward: Przebłysk Jutra (ang. FlashForward) to amerykański serial łączący w sobie cechy dramatu, serialu przygodowego i science-fiction wyprodukowany przez ABC Studios i emitowany w stacji ABC od 24 września 2009 roku. Serial powstał na bazie powieści z 1999 roku pod tym samym tytułem, napisanej przez Roberta J. Sawyera, jednego z twórców serii. Od 14 listopada 2009 serial emitowany był w Polsce przez telewizję AXN pod tytułem FlashForward – Przebłysk Jutra. Ze względu na niską oglądalność, emisję serialu zakończono 27 maja 2010, wraz z końcem pierwszego sezonu.

Produkcja
Serial pierwotnie miał być realizowany i emitowany przez stację HBO, jednakże ostatecznie trafił do stacji ABC i Fox. Stworzyło to problem dla jednego z producentów, Brannona Bragi, który był również producentem serialu 24 godziny w 20th Century Fox. Ostatecznie Braga został współproducentem FlashForward pozostając producentem 24 godzin. 8 maja 2009 podpisano ze stacją ABC kontrakt na trzynaście odcinków pierwszego sezonu. Natomiast 12 października 2009 podpisano umowę, na podstawie której serial otrzymał pełny sezon, czyli dwadzieścia dwa odcinki. W maju 2010 roku pojawiły się plotki na temat anulowania serialu ze względu na niezadowalającą oglądalność, oscylującą w granicach 4-5 milionów widzów. Informację tą potwierdziło 13 maja przedstawicielstwo stacji ABC podczas Upfronts, na których stacje ogłaszały ramówki na sezon 2010/2011.
Fabuła

Głównym tematem serialu jest tytułowy flashforward. W dniu 6 października 2009 cała ludzkość na 2 minuty i 17 sekund traci przytomność, a każdy doznaje wizji swojej przyszłości z 29 kwietnia 2010. Akcja serii ma miejsce głównie w Los Angeles, gdzie agent FBI Mark Benford, wraz z zespołem, pracuje nad rozwikłaniem zagadki. Agenci tworzą globalny serwis internetowy, na którym każdy może opisać co widział w swojej wizji. Okazuje się, że poszczególne wizje pokrywają się ze sobą, a przyszłość zaczyna się urzeczywistniać.
Podobieństwa między serialem a książką

Mimo, że obydwa tytuły oparte są na tym samym pomyśle, a autor powieści Futurospekcja brał czynny udział przy produkcji serialu, podobieństwa między nimi są niewielkie. Zarówno książkę, jak i produkcję telewizyjną, poza globalnym przebłyskiem przyszłości łączy osoba Lloyda Simcoe, naukowca, który w obydwu tytułach nieświadomie przyczynił się do tytułowego przebłysku. Obie postaci łączy jednak wyłącznie imię, nazwisko i udział w przełomowym eksperymencie fizycznym. Ponadto na historii asystenta książkowego doktora Simocoe, Theo Procopidesa, częściowo oparto w serialu postać agenta FBI Demetirego Noha. Jednakże pozostali bohaterowie, rozwój wydarzeń oraz wyjaśnienie tajemnicy są różne. Podczas gdy fabuła serialu jest nastawiona na rozbudowaną tajemnicę, a samo zdarzenie jest spowodowane ingerencją pewnej organizacji, akcja powieści obraca się przede wokół reakcji poszczególnych postaci na zaistniałą sytuację, a sam przebłysk spowodował eksperyment w Wielkim Zderzaczu Hadronów, który pokrył się w czasie z emisją kosmicznych cząstek.

Obsada
Główna

Joseph Fiennes – Mark Benford

– rozmyślać i introwertyczny agenta w lokalnym biurze FBI w Los Angeles, FlashForward przewodników Marka śledztwo w ​​sprawie wydarzeń z 06 października. Olivia Benford mąż i ojciec Charlie Benford, on jest alkoholikiem odzyskania. W jego FlashForward, widzi sam pracuje na dochodzeniu Mojżeszowego gdy zamaskowani uzbrojeni ludzie wchodzą do jego biura. On również widzi siebie picie, którym próbuje ukryć ten fakt przed żoną. W ostatnim odcinku, to nie wiadomo, czy Mark przeżył eksplozję budynku. Począwszy od sezonu 1, Mark pojawił się we wszystkich 22 odcinkach.
John Cho – Demetri Noh

– Mark Benford w gorącokrwisty i impulsywny partnerem w FBI. Nie miał flashforward i obawy, że oznacza on umrze, zwłaszcza po tym, jak odbiera telefon informujący go, że zostanie zamordowany w dniu 15 marca 2010 roku. Jego najlepszym przyjacielem jest Janis Hawk, kolega agent FBI, który chodził do szkoły razem z nim. Demetri końcu śpi z Janis, aby pomóc jej począć dziecko, mimo że jest zaręczony z Zoey, prawnika, którzy uwierzyli jej flashforward było o ślubie, dopóki nie uświadomił sobie, że być może jego pogrzeb. Po znalezieniu na to, zrzuca Zoey Demetri. Demetri przetrwa 15 marca, data on miał zostały zabite, dzięki Mark. Począwszy od sezonu 1, Demetri wystąpił we wszystkich 22 odcinkach.
Jack Davenport – Lloyd Simcoe

– akademicki na Uniwersytecie Stanforda . Lloyd separacji żona i matka jego syna zmarł podczas zamroczenia. Ma syna z autyzmem, Dylana, który wie wszystko o Olivia i którego Charlie tajemniczo przyznaje. Jego partner badawczy jest Simon Campos i Lloyd zaczyna wierzyć, że są one odpowiedzialne za zamroczenia, ale według wujka Szymona Teddy’ego, tylko wzmocnieniem go, powodując jego wpływ na cały świat. Jest życzliwy i zawsze stara się zrobić dobry uczynek. Począwszy od sezonu 1, Lloyd pojawiła się w 17 odcinkach.
Zachary Knighton – Bryce Varley

– chirurgiczne intern sprawozdawczości dr Olivia Benford. Był o krok od popełnienia samobójstwa z powodu rozpoznania stadium 4 komórek raka nerki (rak nerki) gdy blackout wystąpił. Po zaniku doświadcza odnowioną wolę do życia, i widzi swoją wizję jako dar. Jego flashforward pokazuje mu żywy i dobrze w restauracji sushi, i spełniających dość młoda Japonka. Jednak w przypadku braku początkowo zlokalizować ją w Japonii, Bryce postanawia kontynuować romans z Nicole Kirby zamiast. W korekty kursu , Bryce dowiaduje się, że jego nowotwór jest w remisji. Począwszy od sezonu 1, Bryce pojawiła się w 16 odcinkach.
Dominic Monaghan – Simon Campos

– fizyk kwantowy i partner badania Stanford akademickiego Lloyd Simcoe, który nie wierzy, że jest odpowiedzialny za zamroczenia. Powiedział ludziom, że w jego flashforward widzi sam walczy, a potem zabicie człowieka, który był w rzeczywistości kłamstwem, jak on już zabił tego człowieka. W Objawieniu Zero (Part 2) , dowiadujemy się, że jest on rzeczywiście “Suspect Zero”; dostał pierścień przez spiskowców, które utrzymywały go obudzić podczas zamroczenia. Jego wujek jest środku człowieka w transakcji, a młodsza siostra Simona zostaje porwany przez ludzi, którzy chcą kontrolować zaciemnienia. Wujek Szymona wcześniej zabił ojca Szymona, i po tym, również zabija profesora Simona, Simon zabija go. Począwszy od sezonu 1, Simon pojawił się w 15 odcinkach.
Peyton List – Nicole Kirby

– 19-letni student i opiekun Charliego Benforda. Była przyjaciółką z dzieciństwa córki Aarona Starka, Tracy. Nicole flashforward pokazuje jej odbywają się pod wodą przez nieznajomego. On później ujawniła się ratowanie Nicole od utonięcia, a nie utonięcie ją. Potrafi mówić japońskim . Ona zaprzyjaźnia Bryce Varley i ostatecznie ma romantyczny romans z nim, dopóki nie odkryje, Keiko Arahida szuka dla niego. Począwszy od sezonu 1, Nicole pojawiła się w 14 odcinkach.
Brían F. O’Byrne – Aaron Stark

– alkoholik odzyskania, jest Mark Benford w AA sponsor i bliski przyjaciel. Jego córka, Tracy, został przypuszczalnie zabity w akcji w Afganistanie , ale jego flashforward pokazał jego córka żyje. W darze, wraca do domu, aby znaleźć Tracy w swoim salonie. Agenci wojskowego wykonawcy Jerycha później Tracy porwać z domu i w ogrodzie rozwidlone ścieżki, Agent Wedeck zapewnia mu pomoc w dotarciu do Afganistanu, aby znaleźć Tracy. Począwszy od sezonu 1, Aaron pojawił się w 17 odcinkach.
Courtney B. Vance – Stanford Wedeck

– kierownik biura terenowego FBI Los Angeles. Nadzoruje zespół Mark Benford i jego dochodzenia 6 października. Jego flashforward pokazuje go na WC i czyta gazetę. Począwszy od sezonu 1, Stan wystąpił we wszystkich 22 odcinkach
Sonya Walger – Olivia Benford

– żona Marka i sukcesy chirurg w głównym szpitalu. Nadzoruje Dr Bryce Varley. W jej FlashForward, ona romans z dr Lloyd Simcoe, choć nigdy nie spotkał go przed zamroczenia. Spotykają się, kiedy traktuje jego autystycznego syna, Dylana. Począwszy od sezonu 1, Olivia pojawiła się w 21 odcinkach.
Christine Woods – Janis Hawk

– pracuje w biurze w Los Angeles w terenie w ramach zespołu Marka Benforda. W jej wzroku była w czwartym miesiącu ciąży i posiadające USG , który dowiaduje trudno w to uwierzyć, bo jest jedno i lesbijek. Ona jest za czuwanie nad Simonem później w serii. W Ofierze Queen, okazało się, że ona jest kret raportowanie do osób odpowiedzialnych za zamroczenia. W Goodbye Yellow Brick Road , dowiadujemy się, że w rzeczywistości jest podwójnym agentem dla FBI i CIA na prośbę agenta Vogel. Począwszy od sezonu 1, Janis pojawił się w 19 odcinkach.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Drugoplanowa

Shohreh Aghdashloo – Nhadra Udaya
James Callis – Gabriel McDow
Genevieve Cortese – Tracy Stark
Michael Ealy – Marshall Vogel
Annabeth Gish – Lita
Barry Shabaka Henley – Shelly Vreede
Neil Jackson – Lucas Hellinger
Alex Kingston – Fiona Banks
Michael Massee – Dyson Frost
Rachel Roberts – Alda Hertzog
Amy Rosoff – Marcie Turoff
Yuko Takeuchi – Keiko Arahida
Gabrielle Union – Zoey Andata
Lee Thompson Young – Al Gough
Lennon Wynn – Charlie Benford
Ryan Wynott – Dylan Simcoe

Odcinki
Pierwszy i jedyny sezon serialu miał swoją premierę w czwartek 24 września 2009. Od tamtej pory każdy kolejny odcinek był emitowany w czwartki podczas prime time. Natomiast 14 listopada tego samego roku jego emisję rozpoczął polski AXN. Każdy kolejny odcinek emitowany był w soboty o godzinie 22:00. Emisja pierwszej części pierwszego sezonu zakończyła się 3 grudnia 2009 po emisji dziesiątego odcinka. Emisję drugiej części sezonu rozpoczęto 18 marca 2010. Emisja pierwszego sezonu i zarazem całego serialu, zakończyła się 27 maja w USA a 12 czerwca w Polsce.

# Tytuł Reżyseria Scenariusz Original lotniczych widzów amerykańskich data
(W mln)
Część 1
1 “No More Good Days” David S. Goyer Scenariusz i Story Telewizja przez: David S. Goyer i Brannon Braga 24 września 2009 12.47 [6]
Seria otwiera na pozornie zwykłego dnia, 6 października 2009 r., która szybko staje się niezwykły, gdy o godzinie 11:00 czasu pacyficznego, jak każdy w Los Angeles z czarnych na dwie minuty i 17 sekund. Wkrótce okazuje się, że awarie są na całym świecie, a towarzyszyły “FlashForward”, gdzie każdy widział, co może być jego lub jej życie w dniu 29 kwietnia 2010 roku, około sześć miesięcy w przyszłość. Agent FBI Mark Benford i zespół agentów w Los Angeles rozpocznie zbieranie wskazówek co do tego, co może się wydarzyć, ponieważ walka pogodzić się z własnymi wizjami, lub w przypadku Demetri Noh jest, brak jednego. Tymczasem żona Marka Olivia, i córka Charlie, każdy ma niepokojące wizje przyszłości, z którymi muszą sobie poradzić. Jako epizod zamyka, FBI Agent Janis Hawk sprawia wstrząsającego odkrycia: obraz z CCTV w Detroit człowieka w czerni, idąc przez stadion, podczas gdy wszyscy wokół niego jest nieprzytomny.
2 “White to Play” David S. Goyer Scenariusz: David S. Goyer i Marc Guggenheim
Historia wymyślona przez: Brannon Braga, David S. Goyer 01 października 2009 10.75 [7]
FBI rozpoczyna zdobycie istotnych wskazówek na temat zamroczenia poprzez stworzenie strony internetowej o nazwie MOSAIC która prowadzi Mark i Demetri zbadanie możliwego prowadzenie w stanie Utah, w końcu do wniosku, że istnieją co najmniej dwie osoby awake podczas zamroczenia. Tymczasem Olivia spotyka Lloyda Simcoe, mężczyzna z jej FlashForward, który jest ojcem autystycznego chłopca poszkodowanej, Dylana, że ​​leczy się w szpitalu. Informacje z FlashForward Charliego ujawnia nazwę “D. Gibbons” za klucz.
3 “137 Sekunden” Michael Rymer Scenariusz: David S. Goyer i Marc Guggenheim 08 października 2009 9.05 [8]
Mark i Janis podróż do Monachium, aby porozmawiać z uwięzionej nazistowskiego zbrodniarza wojennego starszych, który twierdzi, że posiada wiedzę o tym, dlaczego blackout trwał dokładnie 137 sekund, a on ma tylko jeden warunek: że być uwolniony i zezwolono na powrót do Stanów Zjednoczonych Państwa, w których kiedyś mieszkali. Jego informacje nie prowadzi Mark zrealizować coś bardzo ważnego na temat awarii oraz napiwków anonimowo od tajemniczej kobiety prowadzi Demetri uwierzyć, że jego brak flashforward oznacza umrze przed 29 kwietnia, które zgodnie z jego źródłem będzie 15 marca. Mark odkrywa, że ​​podobna awaria już się stało w 1991 roku w Somalii udziałem śmierć tysięcy wron. Tymczasem przyjaciel Marka i AA sponsor, Aaron Stark, stara się jego była żona zgody na ekshumację szczątków ich córki i mają dalsze badania DNA, aby potwierdzić, czy to naprawdę ich córka, kiedy jego wizja pokazuje swoją córkę, że żyje. Gdzie indziej, Demetri Noh jego narzeczona, Zoey, zarządza, aby powrócić z Seattle teraz, że loty zostały przywrócone, ale nie mówi jej o swoim braku wizji przyszłości. Również żona Stanford Wedeck jest, Felicia, zwierza się Olivia o jej flashforward o podniesienie chłopca nie ich syn podczas mszy żałobnej za agentów FBI, którzy zginęli w czasie zaniku napięcia.
4 “Black Swan” Michael Rymer Lisa Zwerling & Scott Gimple 15 października 2009 9.07 [9]
Olivia stara się przyjąć propozycję Bryce, że u pacjenta flashforward posiada klucz do prawidłowej diagnozy i leczenia. Olivia nadal ignoruje Lloyd Simcoe kiedy okazuje się mieć połączenie do “Simon”, który posiada klucz do zamroczenia. Tymczasem Demetri oskarża znak oczekiwania na przyszłość widział w jego flashforward się spełnić bez incydentów, podczas gdy Mark czuje Demetri jest pozwalając mu strach co widział otoczyć jego życie. Alda Hertzog terrorysta podejrzany, że Mark i Demetri aresztowany, twierdzi, że nie wie, co spowodowało utratę przytomności, ale ujawnia informacje, które mogą się zdarzyć ponownie. Również Benfords babysitter, Nicole, wraca do miasta i zwierza w pierwszym księdzem, a następnie o jej niepokojącej Oznacz wizji.
5 “Gimme Some Truth” Bobby Roth Scenariusz przez: Dawn Prestwich & Nicole Yorkin
Historia wymyślona przez: Barbara Nance 22 października 2009 9.88 [10]
Mark, Demetri, Gough i ich przełożony, Stanford Wedeck, nazywane są w Waszyngtonie zeznawać w Senackiej Komisji Wywiadu kwestionowanie śledztwo Mozaika blackout i szczegółach flashforward Marka. Wedeck gra ostro z prezydentem Stanów Zjednoczonych, Dave Segovia, aby pozwolił mu kontynuować finansowanie MOSAIC Projektu, jak również starć z wojującego senatora Joyce Clemente, który przystanie osobistą urazę Wedeck. Powrót w Los Angeles, Olivia otrzymuje anonimowy tekst, mówiąc jej, że Mark pił w jego FlashForward. Janis spełnia i idzie na randkę z pewnym Maya, którego ona zwierza się o jej FlashForward. Na koniec, Mark, Weddeck, Demetri & Co i Janis są atakowane jednocześnie przez nieznanych sprawców.
6 “Scary Monsters and Super Creeps” Bobby Roth Seth Hoffman i Quinton Peeples 29 października 2009 8.97 [11]
Ponieważ Halloween zbliża, Mark, Demetri i powrót Wedeck do Los Angeles w poszukiwaniu związku między atakiem, dokonanej na nich i oddzielny atak na Janis. Lloyd panikuje kiedy jego autystyczny syn, Dylan, wychodzi ze szpitala i trafia do domu Marka i Olivii, twierdząc, że mieszka tam co powoduje dalszy riff między Markiem i Olivia nad jej FlashForward. Podczas Wedeck prowadzi nocne czuwanie dla krytycznie rannych Janis w szpitalu, Demetri i Agent Gough próbują wyśledzić wskazówek do tożsamości ich tajemniczych zabójców z jedyną wskazówką Bycie “niebieskiej ręki” odcisk na jednym z martwych zamachowców. Elsewhere, złowrogi kolega Lloyd, Simon, Los Angeles przybywa z wiadomością, że ich eksperyment może spowodował zaciemnienie.
7 “The Gift” Nick Gomez Lisa Zwerling & Ian Goldberg 05 listopada 2009 8.57 [12]
Mark, Demetri i Wedeck połączyć siły z wizyty agenta MI6 Fiona Banks zbadać tajemniczą “klubie Blue Hand”, który może być podłączony do swoich niedoszłych zabójców, jak również ciąg ostatnich samobójstw związanych z podejrzanym apokaliptycznym kultem. Demetri wreszcie mówi Zoey, że nie miał FlashForward, który wydał go obawiają się, że umrze. Tymczasem Nicole zaczyna wolontariat w szpitalu, gdzie pomaga zrozumieć jego flashforward Bryce po wyznaje w niej o terminalu stanu zdrowia jego. Gough popełnia samobójstwo, aby zapobiec jego flashforward od marzeń. Elsewhere, Aaron otrzymuje niespodziewaną wizytę od dawnego kumpla armii jego zmarłej córki, który twierdzi, że Tracy nie żyje. Ale w końcu, Aaron wraca do domu, aby znaleźć swoją córkę Tracy żyje i siedzi w swoim salonie.
8 “Karty do gry z” Coyote Nick Gomez Marc Guggenheim & Barbara Nance 12 listopada 2009 8.28 [13]
Mark przecina jego romantyczny wypad z Olivia skrócie kiedy wskazówka prowadzi do odkrycia zabójcy tatuażem widziana w jego FlashForward. Tymczasem, Janis wraca do pracy po jej ataku, ale pytania jej przyszłość jako agent FBI. Simon i próba Lloyd rozstrzygnąć istotną debatę na grze w pokera. Elsewhere, Aaron dowiaduje się prawdy o śmiertelnym wypadku córki Tracy oraz o tajemniczej grupy wojskowej wykonawcy, nazwie Jericho, polując ją.
9 “Believe” Michael Nankin Nicole Yorkin & Dawn Prestwich 19 listopada 2009 7.98 [14]
Po ciąg retrospekcji ukazujących diagnozę Bryce’a raka i myśli samobójcze, Bryce podróżuje do Japonii, aby wyszukać tajemniczej kobiety japoński, Keiko, którego widział w jego FlashForward, podczas gdy życie Keiko jest szczegółowo w czasach przed i po niej właścicielem FlashForward. Powrót w Los Angeles, Aaron staje zaniepokojony dziwnym zachowaniem Tracy i picia nadmiernej od jej powrocie z Afganistanu, a jego przyjaźń z Markiem napotyka na trudności, kiedy Mark próbuje wytropić osoby odpowiedzialnej za wysyłanie SMS-ów Olivia o tym, jak był pijany w jego FlashForward. Ponadto, Demetri i współpracownicy agenci starają się znaleźć tajemniczy rozmówcy kobieta, która uprzedzony go o zbliżającej się śmierci.
10 “A561984” Michael Nankin David S. Goyer & Scott M. Gimple 03 grudnia 2009 [nb 2] 7,07 [17]
Defying Wedeck rozkazy, Mark i podróże Demetri do Hong Kongu aby znaleźć tajemniczą kobietę, Nhadra Udaya, który nazywał Demetri dotyczące jego flashforward a kiedy nie znajdziesz jej, ona ujawnia niepokojący fakt, że Mark będzie tym, który będzie strzelać i zabijać Demetri . Tymczasem Lloyd i Simon ogłosić publicznie, że mogą one być przyczyną globalnego zamroczenia. Choć Simon przychodzi do centrali FBI do współpracy z Wedeck i Janis o pewnych faktach dotyczących sprawy, Lloyd kończy porwany przez nieznanych sprawców w prawo w szpitalu z Olivia jako świadek. Również Zoey odkrywa prawdziwe znaczenie jej FlashForward, że nie jest o niej i wesele Demetri, ale z jego pogrzebu.
Część 2
11 “Zero Objawienie (Part 1)” John Polson Seth Hoffman & Marc Guggenheim 18 marca 2010 6.61 [18]
Choć Mark jest zawieszony przez FBI za nieuprawnioną wycieczki do Hong Kongu, Demetri nabiera nowego partnera, agenta CIA Marshall Vogel, w jego poszukiwaniu Lloyd. Janis stara się Simon współpracować z FBI w poszukiwaniu Lloyd, ale to tylko powoduje Szymona dostać uprowadzane również. Zarówno Lloyd i Szymon są w niewoli zacienionym pośrednika, imieniem Ted Flosso Lloyd, który chce ujawnić wszystkie swoje badania na temat awarii. Tymczasem terapia pomaga Mark pamiętam najważniejsze szczegóły w jego flashforward które pozwolą mu odnaleźć i uratować zarówno Lloyd i Simon. Ponadto, Nicole mówi do mówca motywacyjny, aby pomóc jej przywrócić jej wiarę i pomóc jej zrozumieć jej przerażający FlashForward po wyznaje w Bryce o łowienie spojrzenie człowieka, który tonął ją w ich wizji.
12 “Revelation Zero (Part 2)” Constantine Makris
& John Polson Quinton Peeples 18 marca 2010 6.49 [18]
Rola Simona jako “Suspect Zero” w flashforwards objawia się jako on i Janis pracować do likwidacji swoich przeciwników jako bardziej szczegółowe informacje na temat globalnego zaciemnienia oraz połączenia Szymona do Flosso i D. Gibbons objawia podczas wizyty rodziny w Toronto .
13 “Blowback” Constantine Makris Lisa Zwerling & Barbara Nance 25 marca 2010 6.17 [19]
Pytania Mark Lloyd o rozmowie telefonicznej z ich flashforwards i wyjawia więcej o swojej pracy i fakty na temat tajemniczej D. Gibbons. Kiedy Tracy zostaje porwany z domu, Aaron nieustannie poszukuje dyrektora naczelnego tajemniczej jednostki wojskowej Jericho, którzy są po jego córki. Tymczasem Zoey rozpaczliwie próbuje zapobiec Demetri jest przeznaczone przyszłość żądając dostępu do plików mozaika jako daty jego rzekomej śmierci zbliża się powoduje dalszy riff pomiędzy nią i Demetri.
14 “Better Angels” Constantine Makris Scott M. Gimple & Ian Goldberg 01 kwietnia 2010 5.04 [20]
Zespół MOSAIC z Janis, Demetri, Vogel i Szymon przybyć opuszczonej wioski w Somalii do zbadania tajemniczej wieży, gdzie są przetrzymywani jako zakładnicy przez grupę lokalnej somalijskiej milicji, której lider, Abdi, był świadkiem w 1991 blackout wieś. Oni także taśmy z wywiadu z wieśniaków i wiadomość dla Demetri z blackout mastermind D. Gibbons, aka: Dyson Frost. Powrót w Ameryce, Charlie wreszcie przyznaje się do Marka i Olivia, że ​​w jej FlashForward, usłyszała mężczyznę rozmawiającego z innym o śmierci Marka. Ponadto, w końcu mówi Nicole Bryce jego sekret, że ma raka.
15 “Queen Sacrifice” Bobby Roth Byron Balasco i Timothy J. Lea 08 kwietnia 2010 5.42 [21]
Mark wyprowadza się z domu, aby chronić swoją rodzinę przed Dyson Frost i spisku. Vogel i Mark umieścić całe biuro FBI do zablokowania w celu znalezienia wycieku w FBI podłączony do spiskowców blackout. Gdy znajdą mola, Simon później odkrywa drugą: Janis. Tymczasem Keiko kontynuuje swoje poszukiwania Bryce, i dostaje pracę jako mechanik, ale później zostaje aresztowany za to, że nielegalny imigrant, a Bryce nadal zmagają się z własnymi uczuciami romantyczne Nicole.
16 “człowiek niech nie rozdziela” Bobby Roth Seth Hoffman & Quinton Peeples 15 kwietnia 2010 4.98 [22]
Oliva i Lloyd zbliżyć w trosce o ich dzieci najlepszych interesów. Mark i Demetri śledztwo w sprawie morderstwa popełnionego przez Frost pomocą Marka skradziony pistolet. Z datą, że Demetri ma umrzeć zbliża się on i Zoey decydują się przenieść swój ślub do następnego dnia, ale Demetri zostaje porwana przez Dyson Frost, godziny przed ceremonią. Historia Demetri w tle ujawnia się z jego pierwszych dni w FBI i jego spotkanie i zaangażowanie do Zoey. Tymczasem, Janis objawia Demetri że jest w ciąży po ich jedną noc stać razem w Somalii. Również Wedeck zapewnia pomoc do Aarona, aby mógł dostać się do Afganistanu, aby odnaleźć córkę.
17 “Ogród rozwidlone ścieżki” Nick Gomez David S. Goyer & Lisa Zwerling 22 kwietnia 2010 5.53 [23]
Dyson Frost posiada Demetri niewoli w opuszczonym magazynie, podczas gdy planuje się spotkanie z Markiem. Kiedy Mark Frost i wreszcie spotkać się twarzą w twarz, Frost zostaje zabity przez spiskowców tuż po ujawniając pewne ewentualnie istotne informacje o nadchodzącej awarii sekund. Tymczasem Olivia w końcu odkrywa, że ​​Dyson był tym, który wysłał jej wiadomość tekstową, wyjaśniające, że Mark pił w jego pamięci flash do przodu. Również Alda Hertzog chce uderzyć ofertę powiedzieć informacje o miejscu pobytu Demetri Zoey, ale Alda ma naturalnie ma porządek sama. Część historii tle Alda pokazuje jej zatrudnienie w konspiracji blackout i jej pierwsze spotkanie z Dyson Frost.
18 “Goodbye Yellow Brick Road” Nick Gomez Nicole Yorkin & Dawn Prestwich 29 kwietnia 2010 5.17 [24]
Historia tło Janis objawia, że ​​jest podwójnym agentem zarówno dla konspiracji blackout i CIA, przekazując informacje na jej Carlene kontaktów i podejmowania wskazówek od Vogel, który jest jej obsługi. Mark stara się studiować tajemnicze plany, że Dyson Frost pozostawione o QED pierścieni, a Janis zarządza ukraść plany i musi pokryć swoje utwory przed Mark lub ktokolwiek inny, odkrywa jej tajemnicę. Tymczasem infiltruje Aaron afgańskiego wsi i znajduje człowieka od jego flashforward i niemal traci życie w procesie. Gabriel McDow, uczony, przychodzi do Olivii z kluczowych informacji na temat eksperymentów Dyson Frost i prowadzi ją i agenta Shelly Vreede do zamknięto w szpitalu psychiatrycznym, gdzie Frosta Flash forward eksperymenty były prowadzone.
19 “Korekta Course” Leslie Libman Robert J. Sawyer 06 maja 2010 4.77 [25]
Demetri i MI6 Fiona Banks agent próbują wyśledzić mordercę, jak pojawiają się pytania na temat wszechświata kurs korekcji się, kiedy ludzie, którzy myśleli, że ich losy są uciekł znaleziony martwy. Tymczasem Mark niechętnie zgadza się pomóc Simon odnaleźć swoją siostrę porwana, Annabelle, ale odkrywa, że ​​jest zatajając prawdę o jej prawdziwych okolicznościach jak on planuje ukraść pierścień QED z FBI skarbcu oddać konspiratorów. Wedeck i reszta z FBI w końcu odkryć tożsamość Zero Suspect. Elsewhere, Nicole poznaje pobytu Keiko, Japonka w terminową rzutowej Bryce’a, ale z trudem, czy udostępnić tej informacji, ze względu na jej rosnące uczucia do niego, a Bryce otrzymuje dobre wieści, że jego nowotwór jest w remisji.
20 “Negocjacje” Leslie Libman Scenariusz przez: Byron Balasco i Quinton Peeples
Historia wymyślona przez: Debbie Ezer 13 maja 2010 4.75 [26]
28 kwietnia, dzień przed wszystkimi w przyszłości zostaną ujawnione, Olivia przynosi Gabrielowi do biura FBI, gdzie Mark i agenci cenną pamiątką żeby dowiedzieć się, co on wie. Janis jest zmuszony do reakcji, kiedy to nakazał zabić Marka jej obsługi spiskowca, więc postanawia dać im Gabriel wie, że Mark jest już na tajemnicę Janis “. Tymczasem Demetri w sprzeczności do tego, czy podróżować z Zoey na Hawaje na ślubie. Teraz uciekinier, Simon spotyka dobroczyńcą, nazwie Hellinger. Hellinger i Lita są dwa z kilku przywódców spisku, którzy chcą mu pomóc im utworzyć kolejne zaciemnienie. W Afganistanie, Aaron i Kahmir zamontować próbę ratowania zapisania Tracy ze związku Jericho. Również Wedeck konfrontuje prezydenta Segovia nad tajnym Jericho misji w Afganistanie.
21 “Countdown” John Polson Lisa Zwerling & Seth Hoffman 20 maja 2010 5.26 [27]
W dniu 29 kwietnia, dnia wszyscy na futures nastąpi, Mark przesłuchuje niewoli Lucas Hellinger informacji o następnym Blackout, ale Hellinger odmawia ujawnienia wszelkich informacji i dalszych gra na poczytalności pogarszającą Marka nad tym, co się wydarzy. Tymczasem Simon domaga Janis pomóc mu uchwalać zemsty na konspiracji blackout. Demetri zrywa z Zoey, a ona wyjeżdża na Hawaje bez niego. W Afganistanie, Aaron odkrywa prawdziwy powód dlaczego Jericho chce Tracy zmarłych, która obejmuje projekt blackout Jericho uchwalona dwa lata wcześniej w Afganistanie. Lloyd wymyśli równaniu w jego FlashForward, podczas debaty Demetri pomagając Janis Simon i przebicia do NLAP. Ponadto, Nicole musi brzemienną w skutkach decyzję w jej relacji z Bryce, kiedy zwierza mu się, że wie, że Keiko jest w Los Angeles.
22 “Future Shock” John Polson Timothy J. Lea & Scott M. Gimple 27 maja 2010 4.96 [28]
Świat w końcu dogania wydarzeń widzianych w Flash Forward, czyniąc ich kontekst i znaczenie wreszcie jasne. Większość napastników błyskowych marzeń, choć z małymi zmianami tu i tam. Mark spada wagon i Wedeck jest zmuszony do ratowania go z więzienia, gdy budynek FBI otrzymuje zagrożenia bombowego. Tymczasem, Bryce próbuje znaleźć Keiko przed ona deportowana z powrotem do Japonii. Olivia ma Charliego z jej z miasta, kiedy Lloyd i jego syn im powiedzieć, że muszą wrócić do utrzymania wagi losu zrównoważone. W Afganistanie, Aaron i walka Kahmir zachować Tracy żył z jej ran. Również Simon i Demetri przemycić do laboratorium NLAP aby spróbować powstrzymać spiskowców od przynosząc kolejne zaciemnienie. Po przejechaniu przez Szymona i Demetri, Janis zostaje przewieziony do szpitala, gdy ciąża komplikuje ustawić cala Nicole spełnia także jej los z udziałem w wypadku samochodowym jej utonięcia. Łańcuch zdarzeń trwa zaskakujących zwrotów, aby to osiągnąć. Linie historia kilku bohaterów uwięzionych w siedzibie FBI przeciwko kilku zabójców spiskowych tuż po znalezieniu się kiedy następny blackout będzie zakończone w Mark … zaledwie kilka minut, gdy wszyscy w przyszłości będzie, ale nie wie, jak daleko w przyszłość, następny będzie … lub z własnym losem.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Oglądalność
Premierowy odcinek serialu miał najwyższą oglądalność w swoim bloku czasowym. Również wyemitowana następnego dnia powtórka osiągnęła pod tym względem drugie miejsce wyprzedzając aż trzy premiery nowych sezonów seriali.[2] Jednakże z każdym kolejnym odcinkiem oglądalność systematycznie spadała z małymi wyjątkami. Wielu widzów przestało oglądać serial po pierwszych odcinkach, gdyż nie byli zadowoleni rozwojem i tempem akcji. Twórcy zapowiedzieli jednak, że od jedenastego odcinka serial wskoczy na właściwy tor. Jednakże pomimo dobrej opinii wśród fanów, druga połowa sezonu w Stanach Zjednoczonych cieszyła się niską oglądalnością, która utrzymywała się w granicach 5 milionów. Ze względu na niezadowalające wyniki oglądalności, stacja ABC anulowała drugi sezon serialu.

Ciekawostki
Po odcinku dziewiątym, który ukazał się 19 listopada, nastąpiła dwutygodniowa przerwa, po której 3 grudnia miał być wyemitowany odcinek dziesiąty. Co ciekawe widzowie w Australii mogli obejrzeć go już 30 listopada, czyli aż trzy dni przed premierą w USA.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 61 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...