Dwóch i pół

Charlie Sheen – Charles “Charlie” Francis Harper | Jon Cryer – Alan Jerome Harper | Angus T. Jones – Jacob David “Jake” Harper | Ashton Kutcher – Walden Schmidt | Marin Hinkle – Judith | Holland Taylor – Evelyn Harper | Melanie Lynskey – Rose | Conchata Ferrell – Berta | April Bowlby – Kandi

dwoch-i-poldwoch-i-pol 2


Dwóch i pół (ang. Two and a Half Men) – amerykański sitcom, emitowany przez telewizję CBS od 22 września 2003 roku.

Za produkcję serialu odpowiedzialni są Chuck Lorre i Lee Aronsohn. Do tej pory powstało dziewięć pełnych serii Dwóch i pół’. Serial osiągnął niespodziewanie duży sukces komercyjny, ciesząc się zainteresowaniem wśród wszystkich grup wiekowych. Każdy sezon w Stanach Zjednoczonych oglądało średnio 15 milionów ludzi, co zawsze dawało sitcomowi miejsce w pierwszej 20 aktualnie oglądanych programów. W Polsce nowe odcinki Dwóch i pół przyciągają przed ekrany ok. 300 tysięcy widzów, dając tym samym serialowi drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych programów emitowanych przez telewizję TVN 7.

Od 17 sierpnia 2010 roku serial emitowany jest w Comedy Central (od pierwszego sezonu) oraz od 27 czerwca 2011 w TVN (czwarty sezon).

Fabuła

Serial koncentruje się wokół postaci Charliego Harpera, przystojnego mężczyzny z dużym powodzeniem u kobiet. Beztroskie życie Charliego zmienia się, gdy zamieszkuje z nim jego brat Alan ze swoim synem Jake’iem.
9. seria

W 9. serii, której realizacja rozpoczęła się latem 2011, Charliego Sheena (z powodu problemów osobistych) zastąpił Ashton Kutcher[1]. Sheen za jeden odcinek otrzymywał 1.2 miliona dolarów, Kutcher otrzymuje 700 000 dolarów[2].
Bohaterowie

Charlie Sheen, jako Charles “Charlie” Francis Harper, hedonista i egoista (wielokrotnie wypowiada kwestię, że najbardziej kocha siebie samego), zamożny, wielbiciel kobiet, niezdolny do stałego związku, utrzymuje się z pisania dżingli. Po upadku rynku, na którym Charlie odnosił sukcesy, przez przypadek (dzięki byłemu mężowi swojej wybranki) zajął się tworzeniem muzyki dla dzieci. Ma bardzo dobry kontakt z synem Alana – Jakiem (którego uczy na przykład gier hazardowych). Na początku dziewiątej serii dowiadujemy się, iż Charlie nie żyje (Spowodowane odejściem aktora)[3].

Chociaż postać została zabita po zakończeniu ósmego sezonu , charakter został reprised na jednym odcinku dziewiątego sezonu przez Kathy Bates . [2]

Po wypędzeniu go z Juilliard School , Charlie przeniósł się do Los Angeles z zamiarem zostania kompozytor filmowy. Jednak spotkał komercyjnego producenta, który słuchał pracy Charliego, a tym samym, Charlie rozpoczął pisanie kariery dżingle dla życia. Jego najbardziej znany skład jest Maple piosenka Loops. Charlie następnie stał się udany kompozytor i wokalista muzyki dla dzieci, z aliasem “Wafle Charlie”, kiedy firma jingle wyschły. Postać Charliego Harpera jest luźno oparty na Charlie Sheen , aktor, który wcielił się w postać przez pierwsze osiem sezonów serialu.

Charlie szczyci się na jego kawaler / Lifestyle playboya w Malibu [3] i jeździ mercedesem , a Ferrari i wykorzystywane do własnych Jaguara . [4] Jego styl życia składa się z mieszkania w dwupiętrowym domu przy plaży, pijąc nadmiernie, paląc cygara, Stała kobieciarza, hazardu, i zazwyczaj na sobie koszulki i spodenki do gry w kręgle. Charlie śpi ciągle, i zachowuje pełnoetatowej gospodyni Berta . Money “spada na kolanach”, jak on żyje życiem rozpusty beztroską. Posiada szeroką gamę fobii tym tremy, zaangażowanie, jego matka, pająki, ptaki duże, zarazki, zmian i ciężkiej pracy. Charlie zmarł w wyniku uderzenia przez pociąg podczas gdy w Paryżu.

Historia

Kiedy Charlie matka Evelyn była w ciąży z nim (na 7 i pół miesiąca), jego rodzice myśleli, że to będzie dziewczynka, bo USG nie wykazały żadnych oznak penisa. [5] Zgodnie z Evelyn, Charlie był zawsze ” mała królowa dramatu “, kiedy dorastał. [6] Po śmierci ojca zatrucia pokarmowego, Charlie i jego brat Alan miał trzy stepdads. Pierwsze, Harry Luther Gorsky, opuścił Charliego i matka Alana dla młodej kobiety (Charlie odnosi się do Harry’ego jako “małego tyrana”), drugi był nerwowy gej z Teksasu , który nazwał go i Alan “Buckaroos”, a trzeci był “Carpet King”, gruby facet, którego Charlie lubi najbardziej, bo miał córkę “z wdzięcznością”. [7] Dobrze mu w latach 40, Charlie uwierzyli “Król Carpet” własnością firmy wykładziny aż jego matka wyjaśniła, że zwierzę Nazwa faktycznie seksualne slang zamiast zawodu.

Kiedy Charlie był młody, wstydził się jego młodszy brat Alan, Alan i kiedy miał swój pierwszy dzień w szkole, Charlie powiedział wszystkim w szkole, że Alan był jego ogolone małpy (później wyjaśnił, że zrobił to dlatego, że zawsze chciała mieć ogoloną małpę). Dał również jego brat pełnoetatowych wedgies i denerwują go, gdy tylko mógł. Charlie wypił dużo, gdy był nastolatkiem, i ciągle uciekał, jednak jego matka nie przeszkadza, bo zawsze wracał. [6] Charlie ciągle opłakuje Alana i obecność Jake’a w swoim domu, ale ogólnie wydaje się szczęśliwy, że są w pobliżu, dlatego są tylko ludzie, którzy znali go przez długi czas i pozostać w swoim codziennym życiu. Kiedy Alan był zaskoczony Charlie nie miał ich mama, numer telefonu komórkowego w swojej liście kontaktów, Charlie powiedział mu: “Jeśli nie możesz jeść, walić, czy postawić na niego, to nie jest w moim telefonie.” Na późniejszym epizod okazuje się Charlie dostaje matki numer. W rzeczywistości, on ma go na adres szybkiego wybierania, że ​​uzna za właściwe dla niej, “666”.

Charlie i Alan mają napięte stosunki z matką i często starają się unikać jej za wszelką cenę. Niewiele wiadomo na temat ich ojca Franciszka, z wyjątkiem, gdy Charlie patrzy, mówi, że był straszny syn.

Dedykacja Charliego na pobyt jedno wydaje się czymś dowiedział dorasta, obserwując złą drogę jego ojciec był traktowany przez matkę (ojciec zmarł z zatrucia pokarmowego, chociaż Charlie mówi, że popełnił samobójstwo, aby uciec od Evelyn), także widząc brata Alan zdominowany przez swoją byłą żoną Judith.

Charlie jest często egoistyczna do Alana. W jednym z odcinków zrobił Alan iść na randkę, mimo bycia chorym na grypę, a jedynie, w celu zapewnienia mu (Charlie) okazję do zemsty “seks”. W kolejnym odcinku, gdy Alan zdenerwował w księgarni i chciał przegapić filmu, że idą zobaczyć Charlie odpowiedział: “Więc mam przegapić filmu tylko dlatego, że miała załamanie nerwowe. Nie sądzisz, że to jest trochę samolubna, Alan? ” Ponadto po drugiej rozwód Alana Alan mówi Charliemu, że musi mu mówić do tłumu, do której Charlie ripostuje: “Każdy zna Charliego?” On dodatkowo czerpie radość z pocierając swój sukces w twarz Alana i dalszego komplikowania Alana sytuacje po prostu dla zabawy. Jest szczególnie paskudny o sytuacji Alana z Judith, zwłaszcza, że ​​przekupił i powiedział Alan nie poślubić ją w pierwszej kolejności.

Choć Charlie kocha jego bratanek Jake, a na początku show, używany go do dat, często żartuje obchodami widocznym brakiem Jake’a o mądrość, i często mówi, że jest przeznaczone do progiem lub smażyć, gotować. Niemniej jednak często pokazuje, że ostatecznie Charlie kocha Jake’a.

Pomimo swojej egoistycznej postawy, Charlie może być opieka w czasie. Choć Charlie często karci Alana za bycie “gąbka”, Charlie nadal zapewniała dwa z trzech jego sypialni do Alana, bez czynszu, i pozornie udostępnia wszystkie swoje posiłki, nawet jeśli dwa zjeść razem. W wielu przypadkach, on wstał, aby Jake dla Alana kiedy Jake zaczął badmouthing go [Alan]. On troszczy się również wiele dla Jake’a, choć ma kłopoty dopuszczający go. W odcinku “Ate hamburgery, Noszenie Kapelusze” Jake dostaje obrażenia i Charlie wychodzi z jego sposób, aby upewnić się, że jest wszystko w porządku. W odcinku “Mooch w Boo” Jake i jego sąsiadem, ładna dziewczyna o imieniu Celeste, zniknie razem i Celeste ex-piłkarz tata przyszedł szukać. Kiedy znaleziono całując Charlie powiedział później do ojca (Jerome, grany przez Michael Clarke Duncan ), że podejmie bicie przeznaczony do Jake’a zamiast. Choć Charlie wie, że nowa siostra Jake’a Milly mogłaby być jego siostrzenica, mówi Alan nie angażować, bo najprawdopodobniej będą powodować dalsze nienawiść i pogardę między Alanem i Judith i zrujnować życie Milly jest.

Charlie ogląda dużo sportu w telewizji, głównie piłka nożna, koszykówka i baseball. Ma małe zainteresowanie sportem per se. Raczej, Charlie jest częstym hazardzistą. Patrzy sportów mieć oko na swoich inwestycjach. Dwa z jego ulubionych seriali Dharma i Greg i Becker , ale wyjawił w “Fart Jokes”, “pie”, i “Celeste”, który nie lubi Sex and the City oraz w “Celeste”, powiedział Alan że [Alan ] gejem do oglądania go.

Pomimo jego persona zamożnej i światowe mądry, Charlie może być niezwykle naiwnym o codziennych sprawach. W “ostatnia szansa, aby zobaczyć te tatuaże,” Alan zauważa, że ​​Charlie nie bardzo rozumiem w jaki sposób strony internetowe i prace Internetu. W “Nie stać mnie na hieny,” Charlie pojawi się nie mieć zrozumienia, jak dbać o własne koszty utrzymania, bo powierza księgowego z zarządzaniem jego przepływ gotówki i zapłacić rachunki. Kiedy jego księgowy aresztowany przez władze, Charlie nie jest nawet świadoma problemu, dopóki nie otrzyma zawiadomienia z banku, że jego rachunki są przestępca, jego karty kredytowe są maxed i jego samochód jest w niebezpieczeństwie bycia odzyskane. On jest dwa razy wykazano nie (lub że podświadomie zablokowane wszystkie) świadomości Edypa : po pierwsze, gdy Rose musi wyjaśnić mu zajrzeć pod “Oed …” kiedy pobiera słownik zrozumieć jej diagnozę jego kompleksu Edypa ; [8] i ponownie rok później, gdy Rose przedstawia Charliego kopię Sofoklesa ” Król Edyp w swojej relacji z Evelyn sobowtór Lydii, a on wyświetla wypowiem ignorancję działki. [9] Jak obsługiwać swoją pralkę czyścić ubranie jest tajemnicą dla niego, a on uważa, że urządzenie będzie dzwonić go, gdy cykl się zakończył. [10]
Śmierć

Charlie Harper zmarł w Paryżu, po uderzeniu przez pociąg. Sezon 9 premiera wyróżniona w pogrzebie jednego z koszulek towarowych Charliego kręgielnia oraz spodenki cargo parę zwisających jego zamkniętej trumnie. Rose wyjaśnił, że oświadczył się jej w Paryżu i przez kilka następnych dni był zadowolony, ale kiedy wróciła z zakupów jednego dnia, znalazła go prysznica z inną kobietą. Następnego dnia spadł Paris Metro platformy i została uderzona przez pociąg, jego ciało eksploduje “jak balon pełen mięsa”. (To jest implikowane przez Rose i sugerowane przez Berta, że Rose był odpowiedzialny za śmierć Charliego z oświadczeniem “Never przekroczenia szaloną kobietę”). [11]
Postmortem
Charlie duch (jak grana przez Kathy Bates )

Po jego śmierci, Charlie został często wymieniane przez jego przeżywającej (choć bardzo niewiele) bliskich. Jednakże, to wydaje się być w lekceważący sposób. Został on wymieniony w każdym odcinku do “Jeden fałszywy ruch, Zimbabwe”, ale nie było już mowy, a następnie aż do “Why We Gave Up Women”.

W “tych fantazyjnych WC Japońska”, Charlie pojawi się zachowali prywatny dziennik. Trzymał ją w sejfie w banku, a po jego śmierci, bank kontaktuje matkę o tym. Ona daje dziennik do Alana, który staje się zafascynowany tym, jak zapisy dają wgląd do całej nowej strony Charliego, że nigdy nie widziałem wcześniej. Okazuje się, że Charlie postulował o różnych przyczyn jego śmierci, w tym niewydolność wątroby i pchany z przodu autobusu, i że kwestionowali jego protekcjonalny zachowanie wobec kobiet. Okazuje się, że po raz pierwszy spotkał swoją Charlie Jake siostrzeńca, on wierzył, że mają przed sobą świetlaną przyszłość przed sobą, ale skrycie myślałem, że nie był biologicznym synem Alana. Jest to również do zrozumienia, że ​​mimo całej krytyki i nadużyć, tak naprawdę idola swojego brata i go brakowało, kiedy przeniósł się z Lyndsey jednak wiedział, w tym samym czasie, że będzie z powrotem “niedługo”.

W “Dziękuję za Intercourse” Walden redecorates dom i dlatego przekazuje fortepian Charliego do sierocińca. Alan zdaje sobie sprawę, że wciąż boleje nad śmiercią Charliego i zaczyna zachowywać się jak Charlie z tego powodu. Jake i Walden niepokoi dziwne zachowanie Alana i Walden następnie przynosi Alan / Charlie do szpitala psychiatrycznego po oszukiwanie go w przekonaniu, że jadą na wycieczkę do Las Vegas .

Charlie ponownie napisane do serii w odcinku “Dlaczego zrezygnowaliśmy kobiet”, grana przez Kathy Bates . Choć Alan jest hospitalizowany na łagodnym ataku serca, on budzi się dziwna kobieta siedzi w nogach łóżka. Ona przedstawia się jako Charlie. Nadal nie jest przekonany, Alan pyta jej pytania, że ​​tylko prawdziwy Charlie mógł odpowiedzieć, a ona robi to poprawnie. Charlie przechodzi do wyjaśnienia, że teraz żyje w piekle , i, jako część jego kary, musi żyć wieczność w ciele dużego, starsza kobieta, choć z parę jąder (jednak nie uważa swoją nową formę wszystkich źle, jak on jest w stanie po omacku ​​swoje piersi). Charlie radzi Alan włączyć swoje życie i stać się samodzielną raz. Po spotkaniu, Alan postanawia wynająć mieszkanie, które jest bardzo niskiej jakości. Następnej nocy, Charlie pojawia się Alan, i przyznaje, że nie obchodzi mnie, czy Alan zmienił, ale był szczęśliwy, że chociaż on nie żyje, była w stanie wyciągnąć go z jego domu. Później, po podróbki Alan sekund atak serca, w szpitalu, Charlie wydaje się Jake, próbując schować kim jest adresowanie go po swojej starej nazwy zwierząt “Head Tater”, ale Jake nie rozumie. Zirytowany, Charlie wraca do piekła, eskortowany przez dwóch seksownych kobiet, gdzie tęsknie narzeka nie mając penisa więcej.

Według Chuck Lorre , serialu producenci byli pod wrażeniem wydajności Bates, że rozważa wprowadzenie jej z powrotem w powracającej roli w “demonicznego Alana przewodnika duchowego “. [12]
Miłość życia

Życie Charliego miłość jest powracającym tematem w jego charakterze. On jest alkoholikiem kobieciarz , który zaangażował się w dziesięcioleciach często jedną noc stoiska , prostytutki , seks dorywczo , a “relacje” na krótki okres, w przeciwieństwie jaskrawym niemożności jego brata Alana zbierał wiele kobiet uwagę. Nawet Charlie zwykle nie wywołuje żadnego z jego przyjaciółek ponownie po miał seks z nich, istnieje kilka relacji w serialu, która trwała dłużej niż jedną noc, w szczególności jego sąsiad Rose, który nadal mu łodygi po spędziliśmy noc razem, i Jake’a balet nauczyciel Mia, której Charlie był rzeczywiście kocha, i prawie ślub w Las Vegas . On zwykle datowane dużo młodsze kobiety, ale wychodząc w sezonie 5, wykonującą relacje, które były zmiana tempa dla niego. Rozpoczął współpracę z szanowanego sędziego odgrywanej przez Ming-Na , a później ze znacznie starszej samotnej matki / Autor ( Susan Blakely ), ale później rzuciła go z obu kobiet. W sezonie 6, Charlie proponuje swoją dziewczyną Chelsea ( Jennifer Bini Taylor , który również zagrał trzy inne role w poprzednich sezonach) tylko po to żeby ją do powrotu jego miłość do niej. Pod koniec sezonu 8 udaje się on z Rose na romantyczny pobyt w Paryżu, co ostatecznie doprowadziło do jego śmierci.
Znani interesy miłości (w kolejności występowania)
Rose

Charlie i Rose ( Melanie Lynskey ) spędził jedną noc razem krótko przed wydarzeniami sportretowanych w spektaklu, po to, Rose staje się coraz bardziej obsesję na niego. Ona zazwyczaj spędza czas w jego domu na plaży, kiedy Charlie i Alan nie ma, a gdy wracają oni zazwyczaj znaleźć niespodzianki, takie jak szafy, które są przyklejone na kłódkę. Rose pokazuje jej obsesję Charlie na wiele sposobów: w przypadku podjęcia z pizzy Charliego chłopiec Gordon, ona obnosił go Charlie w widocznym, ale bezużyteczny celu uczynienia ostatni zazdrosny, ona następnie próbował kształtować Gordona do Charliego, ubierając go w krótkich spodenkach i koszulki bowling projektant jak te Charlie zazwyczaj nosi, i pouczając go próbuje naśladować Charliego pozach, ona nazwał wszystkie jej pięć fretek Charlie. [13] Ojciec Róży (grana przez rzeczywistych Sheen ojca Marcina ) stał podobnie obsesją Charliego matka Evelyn, Charlie i Evelyn szukać pomocy “Expert” (czyli Rose), aby pozbyć się go. Charlie jest zwykle oczarowana Rose, ale nie jest zainteresowana w związku z nią, nawet jeśli Berta myśli są dobre para razem. Kiedy Rose postanowił pójść do Londynu Charlie wierzył, że ona tylko udaje, aby zabrać go w związek z nią, po naprawdę odszedł, Charlie uświadomił sobie, że popełnił straszny błąd, pozwalając, by Rose iść. [14] Następnie udał się do Londynu na spotkanie z nią, ale szybko wrócił do domu, gdy Rose zaczął mówić o jego przeniesienie tam i założenie rodziny razem. Rose powróciła do Malibu i nadal łodygi Charlie. W “The Devil Lube,” nie ma szans na przyszłość relacji między nimi, w tym odcinku Charlie zwraca uwagę, że nie widzi Rose w chwilę, ale ona nie może powiedzieć to samo. Jednak w “Cyclops Above Exalted” Rose, po ręcznym złożeniu przez Chelsea, a teraz przeniósł się z Charlie i Alan jest stalking, ewentualnie stalking zarówno braci. W “Gumby z Pokey” (jej jedyny występ w sezonie 7), nadal jest zauważyć, jak stalkera Charliego, co oznacza, że ​​jest ona albo zrobić stalking Alan i powrót do Charliego, czy podchody obu braci. Gordon jest nieświadomy krótkiej relacji Róży z Alanem. [15], w sezonie 8 w “Crazy Suka Gazette” Rose ponownie stalking Charlie. Tym razem stało się zbyt wiele nowych Charliego dziewczyną Michelle, który jest przekonany, że Charlie kocha Rose. Rose mówi Charliemu, że ona wychodzi za faceta o nazwie “Manfred Quinn”, który wydaje się być zweryfikowane, gdy Charlie i Alan chodzić do kościoła i peer przez okno drzwi, aby zobaczyć ślub w toku. Dwa spacerem, z Charlie zmieszany i najwyraźniej załamany. Pod koniec odcinka, okazuje się, że, z wyjątkiem kapłana i Rose, wszystkie inne personel są manekiny (stąd nazwa domniemanego oczyszczenie Rose: Manfred “Manny” Quinn). Później w sezonie 8, Charlie Rose mówi, że ją kocha i zaczynają romans z Charlie nawet biorąc ją na romantyczny wypad do Paryża, mimo faktu, że nadal myśli, że jest naprawdę ślub. Zakłada się, że Rose ma coś wspólnego ze śmiercią Charliego w Paryżu po okazuje się, złapała go romans. Charlie zaproponował jej również w Paryżu, który został wymieniony przez Rose na pogrzebie Charliego i Rose powiedziała, że ​​tak do wniosku.
Bill

Bill ( Chris O’Donnell ) była poprzednia dziewczyna Charliego pojawia się w jednym odcinku sezonu, “An Old Płomień z Nowej Wick”. Bill ponieważ miał seksualnych przeniesieniu operację i była wcześniej żyjąc jako Jill. Komentarzy Charlie podczas epizodu, że podczas gdy związek był namiętny seks z Billem było “trochę dziwne”. Jako epizod postępuje, Bill zaczyna dating Charliego matka Evelyn (ona jest początkowo nieświadomi historii Billa). Gdy Bill tożsamość objawia się do niej, postanawia kontynuować widząc Bill.
Lisa

Lisa ( Denise Richards ) był ulubionym Charliego była dziewczyna. Ona pojawiła się w jednym sezonie 1 i jeden sezon 2 odcinek. W “Merry Dziękczynienia,” Charlie zaproponował do niej, ale ona zdecydowała się poślubić innego mężczyznę. W “Tak, prałat,” Charlie musiał udowodnić, że jest on dobry z dziećmi, kiedy dowiedział się, że mieliśmy jeden (grana przez Richards i Sheen rzeczywistych pierwszej córki Sama). Warto zauważyć, że był nieobecny na pogrzebie Charliego.
Delores Pasternak

Panna Delores Pasternak ( Missi Pyle , również Alicia Witt w sezonie 6) było Jake’a piątej klasy nauczycielem. Charlie oczarował ją uratować Jake’a od zawieszenia do przewracania ją, ale ona okazała się apodyktyczny / school-marm typ jazdy Charlie zerwać z nią, po którym miała zapaść, że dostał ją wystrzelono z nauczania i zdementowane przez nią rodzina, zostawiając ją zostać tancerzem bikini. Po uruchomieniu na siebie cztery lata później (patrz “pasek Jock w piekle”), Charlie czuje się winna tego i zatrudnia ją jako prywatny nauczyciel Jake’a, prowadząc je do wznowienia ich romantyczny związek. Niemniej jednak, że szybko powróci do swej religii ja i Charlie zrywa z nią ponownie. Zagrała na pogrzebie Charliego, gdzie mowa zrobił herbatę używając jej majtki.
Isabella

Isabella ( Jodi Lyn O’Keefe ) był Charlie Goth dziewczyna znana przynieść mroczną atmosferę z nią. Ona i kilka jej koleżanek “pomazać” Charlie jako króla w ceremonii, “klejenie” je do życia. Okazuje się, że ona wie, Evelyn z Pilates klasie, i nie wiedział, że Isabella Charlie i Alan są Evelyn synów. Isabella była na pogrzebie Charliego, gdzie wspomina, że Charlie dał jej opryszczka .
Kandi

Charlie miał krótkie relacje z Kandi ( kwiecień Bowlby ), po czym wyszła za jego brata, Alan . Kandi jest przedstawiany jako gorący i młody (pół wieku Alan i Charlie), z ” głupią blondynką “stereotyp, nawet jeśli ona jest ruda.
Mia

Mia ( Emmanuelle Vaugier ) jest nauczycielką baletu, którą Charlie miał się podobasz, i został zatrudniony na krótki czas. Charlie postanowił nie żenić Mia po nalegała, że Alan i Jake musi wyprowadzić się z domu, tylko dowiedzieć się, że Alan ożenił Kandi i wyprowadziła. Charlie później seksualnie lekkomyślny i przygnębiony, bo dowiedział się, że Mia zamierza poślubić kogoś innego. Charlie Alan winić za zniszczenie wszystkiego, ale później uświadamia sobie, że on po prostu szuka pretekstu, aby wydostać się z tego małżeństwa. Połączyli się ponownie osobiście na koniec sezonu 6 jest “Baseball był lepszy ze sterydami,” w wyniku czego cliffhanger na finał sezonu. W sezonie 7 premiera “818-jklpuzo”, Mia wydaje w świetle znacznie mniej korzystnej sytuacji. Mia pyta Charliego o pomoc w karierę muzyczną, ale w rzeczywistości wydaje się, że chce go z powrotem. W tym czasie, Charlie zaczął związek z Chelsea, a teraz jest rozdarta pomiędzy dwoma. Podczas gdy w studiu nagraniowym taśmę demo, Mia pyta Charliego za seks po ujawnieniu, że jest straszna piosenkarka. Charlie mówi Mia nie mogła śpiewać, i wybiera Chelsea. Kiedy Charlie ucieka on wyłącza mikrofon Mia, tak że nie słyszy jej krzyk i przysięgam na niego. Mia była na pogrzebie Charliego, żądając, aby zobaczyć ciało.
Lydia

Wkrótce po tym, odwołał swój ślub z Mia, Charlie zaczęła spotykać rude agent nieruchomości o nazwie Lydia ( Katherine LaNasa ). Alan, Jake, Rose i Berta nie lubię jej i to jasno do Charliego, ale kiedy poznała jego matkę, Evelyn, cztery sobie sprawę, że i Evelyn są dokładnie takie same w charakterze. Bobby, kelner w restauracji Charlie i Evelyn faworyta, był pierwszym, do uznania podobieństwa Lidii do Evelyn. Kiedy Lydia zaczęła uwypukleń Berta wokół, Berta zagrożone rzucić chyba Charlie z nią zerwał. Lydia tymczasem zagrożone zerwać z Charlie chyba strzelił Berta. W końcu Charlie zerwała z Lydii, a Berta tylko wrócę, jeśli Charlie przyznał się do uzależnienia seksualnego i uczęszczał odwyk. Na pogrzebie Charliego, Lydia wspomina, że ​​Charlie jest kochany lanie.
Myra

Myra ( Judy Greer ) jest siostrą Herba Melnick (mąż Judith po Alan). Ona związana z Charlie nad ich nienawiści Judith. Judith nie chce dwóch randek, i zabrać ją do frustracji na Alana. Judith nie chce Charlie przyjeżdżają do jej domu, albo, więc Charlie zaprosił Myra do jego domu. Mimo, że miał być spanie w pokoju Jake’a, Myra spał z Charlie, Alan i Jake pozostawiając je usłyszeć i dowiedzieć się prawdy. Kiedy Charlie chciał realizować związek, był załamany, aby dowiedzieć się, że była zaangażowana i będzie musiał przejechać ją na lotnisko po ślubie, i że nigdy nie zobaczyć ją ponownie. Greer kolejny pojawi się w sezonie 9 jako Walden ex-żona.
Linda Harris

Na początku piątego sezonu, Charlie dnia sędzia Linda Harris ( Ming-Na ), profesor z własnego życia. Ich związek zakończył się w połowie tego samego sezonu, po Linda stwierdziła, że ​​nie może “być podłączony publicznie facetem jak [Charlie]”, po tym jak publicznie upokorzony ją (pod wpływem matki “leków”) na imprezie orzekł na jej cześć. Losowe utwory, które Charlie śpiewał do syna Brandon gdy opieka nad dzieckiem, w istocie założył show-biz persona, “Wafle Charlie”.
Courtney Leopold / Sylvia Fishman

Charlie również spadł na jego przyszłej przyrodniej siostry, “Courtney” ( Jenny McCarthy ), w sezonie 5, i po uzgodnieniu zatrzymać widząc jej ze względu na ich stosunek do siebie, on nadaje jej znaczną sumę pieniędzy i proponuje chwile zanim staną się one krok rodzeństwo. Ona również zmuszony Charlie kupić samochód od niej więc sekret ich związku nie dostać się do ojca i Evelyn. Charlie jest złamane serce, aby dowiedzieć się, że jest ona rzeczywiście artysta con nazwie Sylvia, ale on najwyraźniej zachowuje uczucia dla niej, mówiąc jej, że będzie on “czekać” dla niej (aby wydostać się z więzienia). Ona pojawia się w sezon 8 na “ał, ał, nie zatrzymuj się” (jak Courtney) po zwolnieniu z więzienia, a Charlie natychmiast zakochuje się w niej ponownie, nawet wyznając swoją miłość do niej. [16] Courtney i Charlie rozbić dwa odcinki później w “Diddlers Chocolate lub My Puppy Dead”, kiedy uświadamiają sobie, że po prostu stracił swoje uczucia dla siebie i, w bardzo rzadkich przypadkach, o Charlie, one częścią wzajemnie i na dobrych warunkach. Mimo zaskakująco trzyma dużo niechęci wobec niego na jego pogrzebie w sezonie 9 otwieracz. W sezon 9 odcinek “Dziewięć Magic Fingers”, Courtney zaczyna spotykać Walden Schmidt ( Ashton Kutcher ), ale ich związek jest krótkotrwały jak Alan i Bridget, jego żona Walden, skutecznie przekonać Walden, że Courtney jest po prostu oszustem.
Angie

Pod koniec sezonu 5, Charlie spotkał starszą kobietę ( Susan Blakely ) o nazwie Angie, który był także autorem relacji poradnika, że jest zainteresowany w czytaniu. Angie została opisana jako postać matki z Charliem, bardziej niż nawet własnej matce, Evelyn. Kiedy Angie wprowadził go do swojego dorosłego syna Jeremiego i jego narzeczona Tricia, Charlie uświadomił sobie, że z dnia Tricia wcześniej w swoim życiu. Po Tricia ujawnił, że wciąż miała uczucia do Charliego, Tricia rzucił Jeremy, i Angie stała się, jak Alan opisuje, “średnia drunk”, którzy werbalnie zaatakował na Charliego i wściekle z nim zerwałam.
Melissa

W sezonie 6 odcinku (“Flavin ‘i Mavin'”), Charlie jest zły, że musi jechać Alana do pracy, dopóki nie spotyka odważny młody recepcjonista Alana, Melissa ( Kelly Stables ). Alan prosi Charliego, by nie trafić na nią, jak będzie to prawdopodobnie źle skończyć i komplikować swoje stosunki w pracy, lecz Charlie ignoruje go. Charlie śpi z Melissa, staje się zły, kiedy ona ciągle zawiesza się wokół jego domu. Melissa staje się mściwy, kiedy uświadamia sobie, że Charlie nie jest poważnie o ich związku. Jak Alan podejrzewa, nie związek powoduje Melissa domagać się podwyżki i ubezpieczenia zdrowotnego. (Melissa później pory Alan w kilku odcinkach sezonów 6, 7 i 8, stając się trzecią koleżanek ex-Charliego później pory Alan.)
Chelsea

Chelsea Christine Melini ( Jennifer Bini Taylor ) zaczyna spotykać się Charliemu w sezonie 6, i jest pierwszą kobietą, której wyznał swoją miłość bez monitowania. Mówi to prawie przez przypadek, ale twierdzi, że myśli. Początkowo Chelsea była jeszcze jedna z trybun jedną noc Charliego, ale szybko przekształciła się w związek. Związek przychodzi rutynę z Chelsea chce zerwać, ale po pewnym doradztwa pary, dwóch pozostał sobą. Charlie proponuje jej, pierścień i wszystko, tylko po to żeby jej powiedzieć: “Kocham cię” z powrotem do niego, i do połowy sezonu 7, byli narzeczonymi. Kiedy przeniósł się do Chelsea Harper domku na plaży, Charlie wynajęła jej wolne mieszkanie dostać tylko raz. Chelsea ma kota o nazwie “Sir Lancelot”, który prawie nigdy nie widziałem na aparacie (dwa wyjątki są w “Mmm, ryby. Yum.” I “Tinkle jak księżniczka”) i stanął na stale, głównie przez Charlie ale raz przez Alan. Chelsea dobrze się z Evelyn, ku niezadowoleniu Charliego, i mieliśmy bardzo skalisty związek z jej siostrzeniec-to-jest Jake, aż Charlie zmusił ich do pracy swoje problemy. Charlie miał film telefonu jednego z ich imprez kochania, ale kiedy okazało się, Chelsea, ona skasowana VIDEO siebie. Dwa ostatecznie zerwała z powodu zazdrości Charliego wobec jej przyjaźni z adwokata Alana, Brad. Charlie następnie wykonane gorsza wymioty na dziecko publicznie przepraszając jednocześnie do niej, a następnie spał z najlepszą przyjaciółką Chelsea, (Gail Tricia Helfer ). Ostatni występ Chelsea był w pierwszym odcinku Sezon 9, kiedy ogłoszone na pogrzeb Charliego, które dał jej chlamydia , Gail, który również uczestniczył, powiedział Charlie dał jej pochwy brodawki.
Betsy

Betsy ( Katy Mixon ) po raz pierwszy spotkał się Harper braci dzień Charlie i Chelsea ustawić datę ich ślubu. Panikę na zbliżającym koniec jego życia kawalerskiego, Charlie odkrywa, że ​​stracił przytomność pijany w łóżku z Betsy i Alan wkrótce po spotkaniu w barze Pawłowa. Z małą pamiątkę nocnych imprez, Alan i Charlie wyszła z domu przed świtem. Miga tylko pamiętając o sobie, jego brat, i Betsy wygłupiać nagi, wkrótce po Alan wykonał striptiz w przebraniu, Charlie poszedł do swojej matki o radę. Aby pomóc wytrzeć niepokojące wspomnienia z umysłu Charliego, Evelyn powiedziała mu czasu, że zdradził jej trzeciego męża z folkiem cyrkowej, w tym za klauna, Strongman, pani brodatego, akrobaci, i karły, w jednym upodlony nocy. Traumatycznym opowieści Evelyn, kilka wspomnień z Charliego nocy zostały teraz zastąpione z obrazami matki orgii cyrkowej. Kiedy Charlie i Betsy spotykają się ponownie, natychmiast uciekł do Las Vegas i mieć “szybki numerek” ślub. Ale małżeństwo wkrótce unieważniony gdy okazuje się, że Betsy jest żonaty.
Michelle

Michelle (Liz Vassey) jest dermatologiem Charliego. W “Twanging Twoja Clanger magii” spotkali kiedy Charlie był już znamię usunięte z jego tyłu. Poszli do kina i Charlie był zaskoczony, aby dowiedzieć się, że ona jest starsza od niego. Po Alan mówi mu, że chyba będzie martwy na dziesięć lat do czasu odwraca 70, udał się do Michelle i powiedział jej, że był zainteresowany bycia w relacji z nią. Potem spotkał Michelle 20-letnia córka, która doprowadziła go do krótko myśleć o seksie z córką. Ale po stwierdzeniu, że ona myśli, że “starsi ludzie” (o wiele młodsza niż Charlie) są złe uprawiać seks, wraca do Michelle. W “The Crazy Suka Gazette”, Michelle i Charlie poszedł na randkę, gdzie zjedliśmy obiad z Evelyn i Alan, powodując kilka wstydliwych szczegółów dotyczących przeszłości Charliego wypaść. Gdy dotarli do domu Charliego, Charlie wprowadził Michelle do Berta i powiedziała Michelle o jego poprzednich dziewczyn i innych ohydnych szczegółów swojego życia. Ku zaskoczeniu Charliego, Michelle nadal chce z nim być. Później tej nocy, jednak sąsiad Charliego / Stalker Rose pojawił się na jego pokładzie. Michelle był zdenerwowany z Charliem, bo nie wspomniała Rose w żadnej z jego spowiedzi. Ani nie mówiąc już o tym, że ona ciągle prześladował go. W następnym tygodniu, Charlie poszedł do domu Michelle z kwiatami i błagał ją, by dać mu jeszcze jedną szansę. Michelle zerwała z Charliem i tak przekonany, że nadal ma uczucia dla Rose. Na pogrzebie Charliego, Michelle bazuje na uwadze Lidii o nim, dodając, że lubi być lanie podczas noszenia Michelle majtki.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jon Cryer, jako Alan Jerome Harper, dwukrotnie rozwiedziony brat Charliego, lekarz chiropraktyk, uważa się za wiecznego pechowca, w dzieciństwie był dręczony przez brata, ma jednego syna, Jake’a.

Alan jest kręgarz , nieszczęsny ojciec Jake’a Harpera , przyjaciela współlokator i najlepsze Walden Schmidt i żyjący młodszy brat Charlie Harper . Może on także być ojcem Milly Melnick. Jest deuteragonist z sezonu 1-8 potem ostatecznie główny bohater z sezonu 9.

Według Eric Tannenbaum, producent wykonawczy serialu, Alan Harper jest luźno oparty na jego prawdziwego życia przyjaciela Stephena Deane.

Relacje

Głównym tematem serialu jest Alan i kontrastujące swoich braci zdolności i brata jego sukces w randki. Alan jest bardzo niewygodne, jeśli chodzi o kobiety, a on miał kilka długoterminowych relacji źle skończyć. To sprawia, że ​​jest skrajnym przeciwieństwem swojego brata Charliego, który można dostać każdą dziewczynę, którą chce, ale rzadko widzi kobiet po śpi z nimi (choć miał też kilka dłuższych relacji zawrzeć w sposób raczej nieszczęśliwym). Gospodyni Charliego, Berta, opisany Alan jako “jedynego człowieka, który może prowadzić jakąkolwiek kobietę z domu Charliego”. Teoria ta została potwierdzona kiedy Charlie boi się jego pociąg do pięknej Chelsea znajomego Gail, i fałszywie powiedział Alan miał szansę się z nią, po Alan flirtował z Gail, uciekła z domu z przerażeniem i pokusa Charliego było.

Jako dziecko Alan był często ofiarami przemocy, a nie otrzymał pomocy od Charliego, ponieważ jego brat uczestniczył w dużo. Niewiele wiadomo na temat jego relacji z ojcem, ponieważ umarł od zatrucia pokarmowego, kiedy byli młodzi, po Evelyn służył mu zepsutej ryby, które były przechowywane w szufladzie.

Alan kiedyś żoną Judith (Marin Hinkle), matką ich syna Jake’a, po ich rozwodzie Alan utknął z płacenia jej $ 3875 miesięcznie alimentów [1], zmuszając Alan zamieszkać z bratem Charliem na początku serii . Judith mieszkał luksusowe życie na alimenty Alana aż wyszła dr Herb Melnick (Ryan Stiles), pediatra Jake’a (znany też jako Greg Melnick wcześniejszych epizodów). Alan był tak uszczęśliwiony na koniec jego obowiązku alimentacyjnego, że miał dużą kontrolę tekturowe dla niej dla ostatniej płatności. Po ślubie, miał tylko płacić alimenty, które Judith nie potrzebują, ale chętnie bierze z Alanem, aby utrzymać go nieszczęśliwym.

Druga żona Alana Kandi (April Bowlby) był jednym z byłych koleżanek Charliego. [2] Była tak niewiarygodnie głupie zrobiła Jake wygląda intelektualnej. W rozwodzie otrzymała kondominium Kupili z wygranej w kasynie po ich zaimprowizowanym ślub w Las Vegas.

Alan udał się do California State University w Long Beach, ale nie udało się dostać do szkoły medycznej. Studiował medycynę w chiropraktyka Guadalajara prawie bez umiejętności języka hiszpańskiego. Alan chciał być lekarzem, ale nie mógł sobie pozwolić na przyzwoite szkoły medycznej, i Evelyn nie pomogło mu, bo nie myślę, że było warto. Podczas gdy jest on często żartowali z za nie jest “prawdziwy” [medyczny] lekarz, robi posiadać stopień doktora, który prawnie pozwala mu być nazywany “Doktor” w obu ustawieniach akademickich i medycznych.

Mimo, że kocha swojego brata i syna, Alan nie znosi Charliego nieco, głównie dlatego, że wszystko (pieniądze, kobiety) po prostu wydaje się wchodzić na kolana Charliego, a Alan ciężko pracował całe swoje życie tylko pozostać porażką i jeszcze czerpać takie nagrody. (Zauważa Alan na początku sezonu 8, że tylko jedna z kontroli miesięcznych Charliego fotografii piosenek w swoich dzieci jest więcej niż robi w roku.) Chociaż on i jego brat mają czasami napięte stosunki, pozostają lojalni wobec siebie z Charlie stanie dopingować Alan, gdy go potrzebuje, czy Alan konieczności kontrolowania darmowe sposoby Charliego wydatków gdy niszczy swoje finanse. Ma niewielkie zaufanie Jake’a, głównie z powodu chłopca leniwej postawy brak motywacji, ale on nie kocha jego syna.

Alan także dostaje trochę współczucia, nawet gdy on miał straszne nieszczęścia spotka go. Gdy spadł z dachu podczas mocowania anteny satelitarnej i został poważnie ranny, dostał trochę współczucia od Charliego, Judyty, czy Evelyn. On również miał cierpieć męki spowodowane zachowaniem Charliego. On również dostał żadnej sympatii po drugim rozwodzie.

Ogólnie miły facet, Alan wykazywał złe zachowanie i podstępne motywy. Kiedy Charlie zamierzał par i poradnictwa z Chelsea, on fed Charlie kilka fałszywych informacji z rozmów z nią, a Charlie skończyło się patrząc jak głupiec. On również ukryte pieniądze od Charliego i raz Wstrzymaliśmy mówi Chelsea nie był Charlie kiedy przytuliła się obok niego na kanapie (pomyślała Charlie zasnął tam, ale Charlie zmusił Alan porzucić pokój i spać w sala TV zamiast). Alan uderzył niski punkt, kiedy jego wyżej deska pomysł pozyskania pieniędzy z całą swoją “Rodzina i przyjaciele” w celu finansowania kampanii reklamowej dla swojej klinice brnąc chiropraktyka powoli zamieniła się w schemacie Ponziego. To zachęciło go do niech jego ciemną stronę out, choć skończyło się dając każdemu z powrotem swój pierwotny inwestycji i powrót do punktu wyjścia.

Ze względu na jego taniość, charakter neurotyczny i nieudolnych umiejętności społecznych, wiele znaleźć Alan irytujące, nawet nieznośny – zwłaszcza Charlie, Evelyn, i Berta, który nazywa go “Zippy”. Na jego 40. urodziny, zamiast mówić miłe rzeczy o nim, każdy wskazał wszystkie swoje błędy. Ponadto, wydaje się, że Jake trochę szacunku dla niego, chociaż Jake nie jest szczególnie szanować Charlie lub Judyty albo, i na ogół nie jest niegrzeczny, gdy mówi do swojego taty. Choć Evelyn wezwał mu dobre dziecko, dodała, że ​​Charlie nie zaszło, że bardzo wysoko. Ona też kiedyś poważnie zasugerował mu zaakceptować jakiś czas więzienia po opłacie szturmowym, ponieważ chciała, aby zaoszczędzić pieniądze zamiast je wynająć prawnika. Pozostawia to Alan ze znajomymi niewielu (jeśli występują).

Jest to również do zrozumienia, że ​​w uniwersum serii, że sam Bóg ma niechęć do Alan, na przykład, gdy Charlie powiedział Alan przypomniał mu Hioba, Alan krzyczy do nieba, że ​​nie straci się wiary tylko zacząć padać kilka sekund później.

Alan jest również postrzegane jako żałosne kiedy próbuje prace budowlane samochodów modelu i lalek, ponieważ podkreśla jak anemiczne jego życie społeczne jest.

Alan jeździ 2001 Volvo V70 kombi, prowadzi własną klinikę chiropraktyka opieki w San Fernando Valley, i dostaje zirytowany kiedy ludzie zwrócić uwagę, że nie jest “prawdziwym” lekarzem. Mieszka w pokoju gościnnym domu Charliego, za które nie zapłacił czynszu podczas swoich pierwszych 5 lat, 2 miesiące i 11 dni tam, ponieważ wszystkie jego pieniądze poszedł w kierunku alimentów i opieki Jake’a. Kiedy Evelyn powiedziała, że ​​płacić za naukę w szkołach wyższych Jake’a, Alan nie miał motywacji do pracy i czuł bezprzedmiotowe. Potem zgodził się płacić czynsz Charlie co miesiąc, jeśli kwota, którą zarabiają mu powiedzieć w domu działalności był zbyt wysoki dla niego. Alan miał również znosić wszelkie niedogodności Charlie rzuca mu drogę, a fakt, że Charlie naprawdę chce mu się wyprowadzić na stałe. Alan czasami marzył o zabicie Charliego we śnie.

Alan jest również straszne kłamcą, jak udowodniono w kilku odcinkach, gdzie w pośpiechu tworzy kłamstwo wydostać się coś robić, a Charlie zawsze prosi o więcej szczegółów go torturować i narażać kłamstwo.
Judith
Główny artykuł: Lista Two and a Half Men znaków # Judith Harper

Judith jest pierwsza żona Alana i matka Jake’a. Ona jest powszechnie przedstawiany jako pozbawiony humoru, gorzki, i hipokryzja. Judith powiedział Alan, że powodem były oddzielenie było dlatego, że nie działa, ale potem powiedział Alan, że zdał sobie sprawę, że była lesbijką, tylko zmienić jej umysł ponownie później. Choć widzi siebie jako samotnego cierpienia i długi, Judith jest faktycznie dość okrutny, złośliwy, mściwy, irracjonalne, nieprzyjazny i samolubny. Według Alana, Judith była cienka, przestraszony, potrzebujących i neurotyczny bałagan z dziwnym zaburzenia jedzenia, gdy ją poznał, i żył w cieniu swego bardziej atrakcyjną siostrą popularnej. To może wyjaśniać, dlaczego wyrósł taki gorzki, zły, osoby hate-strzykawce.

Alan i Judith spełnione nastolatków i poślubił młodą, choć Charlie i “wszyscy” doradzono Alan przeciwko poślubieniu Judith. Stracił dziewictwo z nią w trakcie piosenek Aerosmith (z odcinka “Kto to jest VOD Kanockers?”). Podczas separacji, Alan rozpaczliwie próbował pogodzić się z Judith, nie zdając sobie sprawy, że prawdziwym powodem, że wołała go i prosząc go, aby spieszyć się po prostu, aby utrzymać go wykonując prace domowe zawsze robił wokół ich domu. Judith wyraźnie depises go i wykonuje każdą szansę, aby jego życie nieszczęśliwy, choć czasem jest to jasne, że Alan i Judith nadal coś do siebie. Kiedyś powiedział: “Ja nie lubił, kiedy się pobraliśmy, odrzuciłam Cię, gdy rozwiedli, ale dopiero zaczął nienawidzić cię kiedy zaczęła sypiać z dziewczyną pół twój wiek.” Judith również żal Alan po drugim rozwodzie do Kandi, chociaż ona jasno, że nie da mu żadnych podziałów na alimenty, nawet jeśli musiał zapłacić, że do Kandi również. (Ona również zorganizowali dla prawnika, który zdziesiątkowana Alan ich ugody rozwodowej do reprezentowania Kandi, choć okazało się, że straty finansowe Alana nastąpiło przed Kandi zostawili go.) W sezonie 5 odcinku, Alan zaczyna umawiać się z rozwiedzioną kobietę, która jest z nim zaprzyjaźnić i Judith, ale trzyma mając wizje Judith i Herb stosunku seksualnego, prowadząc swoją datę powiedzieć, że on nie jest od Judith. Alan i Judith próbował randki ponownie w 3 sezonu, który był po rozwodzie, ale ich próby intymności zawsze przerwał Jake zbliżają i Alan ma do ukrycia. Potem, gdy wreszcie miał trochę czasu sam na sam nieprzerwany, Alan zdenerwował bo Judith nauczył kilka “nowych ruchów”. Jak oni walczą o to, Jake podejścia i Alan wyskakuje drugiej story okna i ląduje w cierniowej buszu. W domu, w końcu zdaje sobie sprawę, że on i Judith nie należą do siebie.

Przed rozwodem, Alan naprawdę myślał i Judith byli w drodze do pojednania, dopóki nie było podawane papiery rozwodowe w mailu.

Jeden raz (choć to może być przeznaczone jako żart dla publiczności), to było zdecydowanie sugerował, że Jake nie może być syn Andrzeja, gdyż wykazuje duże podobieństwo do trzech długich znajomości czasowych Judith i Alan, którzy wszystko w dead- Zlecenia (exterminator, man woda i listonosz). Chociaż to chyba żart, zważywszy na stosunek Judith Alan, to nie jest mało prawdopodobny scenariusz. Jednak zważywszy na ostatnie nieszczęścia Jake’a z dziewczynami, wydaje przeznaczone mieć ojca szczęścia.

Alan nawet próbował zaprzyjaźnić się z Judith, jednak to było bardzo trudno mu być szczęśliwym dla kobiety, która zrujnowany jego życie.

Judith oskarżył Alan bycia controlling, ale to oczywiste, że ona dominuje małżeństwo natomiast Alan stawali na głowie, starając się uczynić ją szczęśliwą. Jej relacje z rodzicami i siostrą nie są o wiele lepsze, jej matka jest alkoholiczką i długoletni recepta oprawca pigułka, ona nazywa się oboje rodzice “trucizna”, a ona twierdzi, ze jej siostra ciągle. Judith ma niewielką tolerancję dla ludzi, których nie lubi, była okrutna dla swego przyszłego szwagierka, “Co ty tutaj robisz”, a jej pierwsze słowa, gdy Alan przychodzi do jej domu, albo są lub “Przysięgam na Boga, jesteś bezwartościowy.”

W trakcie postępowania rozwodowego, Alan prawie stracił wszystkie swoje posiadłości po Charlie spał z jego pełnomocnika (Heather Locklear), a następnie z nią zerwał, zmuszając go do ognia ją wcześniej osada może zostać sfinalizowana. Kiedy Judith wynajmuje ją, ona robi wszystko, co w jej mocy, by zniszczyć Alan w osadzie (dlaczego Alan był związany z warunkami rażąco niesprawiedliwe, że adwokat zadane na nim z powodu zachowania Charliego nigdy nie wyjaśniono). Nawet po rozwodzie, Alan jest ciągle na łasce Judith powodu jej potężnego prawnika. Judith pobiera ożenił się ponownie w “Smooth jak lalka Ken” do dr Herb Melnick, pediatra Jake’a. [3] Od tego dnia, Alan może być płacenie alimentów do swojej drugiej żony, Kandi ulgi, gdyż nie było trochę czasu, zanim ożenił się ponownie, że Judith musiał zapłacić go zarówno Judith i Kandi. Możliwe jest, Alan nie płaci alimentów Kandi bo teraz sprawia o wiele więcej pieniędzy niż on, a ona podpisała papiery rozwodowe, bo chciała chronić swoje zarobki z Alanem.

Choć Judith obwinia Alan i Charlie na wiele niedociągnięć Jake’a, sama wydaje się mieć trochę wiary w Niego i znacznie mniej cierpliwości, jak ona ma szansę, że może na wyrzucenie go z Alanem w domu Charliego.

W sezonie 6, Judith rzuciła Herb z ich domu, a potem spał z Alanem, ale ich pojednanie skończyła się, gdy Alan zrealizowane Judith był taki sam zły, irracjonalne osoba, która rozwiodła się z nim. Judith powiedział później, że ona i Alan Herb spodziewaliśmy się dziecka, pozostawiając przerażony Alan myśleć mógł być biologicznym ojcem. Jego obawy były łagodzić, gdy stwierdził, że Judith Herb był ojciec i groził, że zabije Alan jeśli ujawnił ich romans. Judith nie podoba się fakt, że jej córka wygląda jak Alan, Alan, ale wydaje się, aby cieszyć się, wskazując go do niej.

Pomimo mówiąc kocha Herb, Judith zdaje się traktować go w ten sam sposób Ona traktuje Alan okrutne i niesprawiedliwe. Judith rodzice wolą Alana do Herb chociaż Herb jest “prawdziwy” lekarz – ale też preferuje Alan nad Judith. Herb i Alan są wielkimi przyjaciółmi, ale Judith dezaprobatą, więc Herb musi leżeć do niej, aby spędzać czas z Alan i / lub Charlie. W trakcie pokazu, wzajemna nienawiść Alan i Judith wzrasta do tego stopnia, że ​​jeden zrobi wszystko denerwować innych. Kiedy nie mógł sobie pozwolić na miły prezent urodzinowy dla jego dziewczyny Lyndsey, Alan ukradł kolczyki z domu Judith, że dalszy zdobyć dla niej, gdy byli małżeństwem, a po dostaniu się z tego, postanowił ukraść ładny naszyjnik z Judith, jak również .
Kandi
Główny artykuł: Lista Two and a Half Men znaków # Kandi

Sekund żona Alana Kandi (April Bowlby) był jednym z byłych koleżanek Charliego, których Charlie początkowo dnia jako backup w przypadku gdyby coś poszło nie tak między nim a jego dziewczyną Mia. [2] Gdy Kandi szukał Charlie, który był teraz bardziej poważnie o Mia poznała Alana i zakochali się w sobie. Pobrali się w Las Vegas, na krótko przed Alan wygrał $ 500.000. Rozwiedli się później, bo Alan początkowo nie chciał dzieci. [4]

Kiedy Alan zmienił zdanie i zdecydował, że chce mieć dzieci z Kandi, nie oficjalnie podpisali papiery rozwodowe. Kandi potem usłyszał, że ma główną rolę na Stiffs seriali i powiedział, że “nikt nie chce zobaczyć w ciąży” fornesic “detektywa” [4] przed podpisaniem dokumentów, które zakończyły swoje małżeństwo. Ich małżeństwo nigdy nie zostało pokazane w odcinkach, wywnioskować, że trwał tylko między końcem trzeciego sezonu i na początku czwartego. Wcześnie w sezonie 4 Alan zauważył, że po ich kupił kondominium, Kandi roztrwonił swoje pozostałe wygrane Vegas na odzież i obuwie. Alan krótko wspomniano Kandi w odcinku 5 sezonu 4 kiedy mówi Charliemu, że płaci alimenty do dwóch byłych żon. Ona nie widziałem ani nie wspomniano w Seasons 5-9. Kiedy Alan ma okazję, aby porozmawiać o swoich dwóch rozwodach z Charliem w Sezon 7 jest “Captain Terry’ego Spray-On Hair”, on tylko wspomniał swoje życie z Judith. Ponieważ Charlie jest zdenerwowany o nauce nie były zadowalające Chelsea jak myślał, że był, i prosi o radę Alana ponieważ Alan jest ekspertem w niespełniających kobiet, można wywnioskować, że Alan przynajmniej miał bardzo szczęśliwe życie seksualne z Kandi .
Melisa
Główny artykuł: Lista Two and a Half Men znaków # Melissa

Melissa (Kelly Stables) jest byłym recepcjonistka Alana. Służył jako jego recepcjonistka przez większość sezonu 6 i jest potwierdzenie ich dziarski postawę. Zanim ona dnia Alan, ona z dnia Charlie w “Flavin And The Mavin”, który zakończył się katastrofalnie z jej prowadzenia ze złością i szybki w ciężkiej burzy na drodze do biura Alana i zmuszeni dać jej podwyżkę i ubezpieczenia zdrowotnego Alan. Po odzyskaniu od jej podziału, Melissa zaczyna spadać do Alana, ale jest również wprowadzone do matki (Carol Kane), co komplikuje rzeczy — szczególnie po Melissa przyłapuje ich razem w łóżku w “David Copperfield Slipped Me A Roofie”.

Od tego czasu, Melissa pracuje w szpitalu, gdzie urodziła się w Judith “Baseball był lepszy o sterydach”, aby spróbować zapomnieć o nim. Jednak, jej uczucia do powrotu Alana podczas Judith rodzi, i zakończyć, że w szafie magazynowej. W sezonie 7 premierze “818-jklpuzo,” wydaje się, że Melissa przeniesiony do domu na plaży Harfiarzy “, kiedy Charlie przypomina Alana, jest szybkie zaprzeczać. W “bita aż do trzeciego pokolenia”, Chelsea siły Charlie pozwolić Melissa pobyt. Kiedy Alan i Melissa wykorzystać hojność Charliego, Charlie zostaje na noc w hotelu. Alan jest szybkie do niego dołączyć, gdy Chelsea i Melissa nie słuchać jego poleceń. Alan i Charlie zwrócić się do Evelyn, która ujawnia, że ​​Melissa i Charlie spali ze sobą, dzięki czemu Chelsea i Melissa zakończyć ich przyjaźń, a Melissa wyprowadza się, obiecując, nigdy nie wrócimy do domu Charliego ponownie.

W odcinku “Tester przeczyszczające, inseminatora Horse,” Melissa jest zmęczony taniość Alana i brak własnego miejsca, więc Alan próbuje zarobić jako asystent Evelyn. Wykazując szczególnie ładny dom, Evelyn informuje Alan, że para, która własne miejsce mają domy w całym kraju i prawdopodobnie nawet nie pamiętam tego. Alan szybko Melissa zaprasza do domu tej nocy, mówiąc jej, że wynajęła go, ale on twierdzi, że seks na plaży ręcznik na podłodze w salonie. Nieuchronnie oni wylewać wina na podłodze i Alan robi zamieszanie, bo nie miały tam być. Następnie są one zmuszone do ucieczki w bieliźnie, kiedy Evelyn przybywa z potencjalnych nabywców, a gdy policjanci je złapać, Melissa porzuca Alan sobie z nimi radzić. Zakłada się, że ten incydent złamał je; słowami Alana: “Można powiedzieć, że po cenach dumpingowych Melissa, i zdecydowała, że ​​nie chce mnie więcej widzieć tak długo, jak żyje.”

Alan odeszli w innych terminach, w tym jeden z rażąco nadwagą kobiety, którą zabiera do gry LA Dodgers, drugi zakończył się on nudny jego datę, a następnie wbicie się z niegrzeczny jerk który skutecznie się jej iść z nim. Blisko końca sezon 7, on zaczyna spotykać Lyndsey (Courtney Thorne-Smith), rozwiedziona matka z najlepszego przyjaciela Jake’a. Godziny po przeprowadzce z Lyndsey jednak stłuczki Alan do Melissa w sklepie monopolowym i dwa kreska powrotem do swojego starego sypialni w domu Charliego. [5] Alan mówi Charliemu, że nadal chce się żyć z Lyndsey, ale że on i Melissa mają “tyle chemii” chce zachować Melissę na boku. Po kilku dniach intensywnego seksu z Melissą, który ma tendencję do opuszczenia Alan stanie wykonać z Lyndsey, Melissa odkrywa, że ​​Alan jest dwa terminy i zostawia go ponownie. [6]
Lyndsey MacElroy
Główny artykuł: Lista Two and a Half Men znaków # Lyndsey McElroy

Blisko siódmego koniec sezonu, Alan spotyka przystojny rozwiedziona matka nazwie Lyndsey MacElroy (Courtney Thorne-Smith). Mieszka po drugiej stronie ulicy od Judith i Herb, mężczyźni sąsiedzkie są szczęśliwie świadomość, że był kiedyś opisywany w miękkim rdzeniem filmu pornograficznego [7] Dzięki Herb, Charlie jest również bardzo zadowoleni z filmu, chociaż Alan pozostaje nieświadomy.. Jej syn Eldridge (Graham Patrick Martin) jest kolega i przyjaciel Jake’a i wydaje się być jego intelektualna równe. Lyndsey i Alan mają co najmniej dwa Alan-Harper stylu seksualnych: jeden w łazience w lokalnym barze, a inne w hotelu, gdzie ona cierpi przez zły miesiączki. Okresie przejściowym pomiędzy porami 7 i 8, stosunek ich znacznie rośnie. Alan przenosi się z Lyndsey w jej nalegań, chociaż on jest niechętny stracić wolność, a Jake za złe traci (wuja) weekendowy dom na plaży, po Charliego wielokrotne próby, aby Alan “niewygodne” po mówi “Mój związek z Lyndsey jest dobra droga ona jest. ” Ale Charlie chce, aby przenieść się więc jego pierwsza próba wystaje papuga nazwie “Bird Larry” w jego pokoju. Następnego ranka Alan twierdzi ptak próbował recircumcise go. (Gryzie penisy i Charlie to zrobił, bo Alan ma oddawać mocz w nocy i ptaków poszedł za nim) Następnego dnia Alan bierze prysznic, a Charlie ma za nim do pełzania go, ale raz tyrady o tym, jak wściekły Judith ona byłoby, gdyby Alan stał się jej nowym sąsiadem, Alan postanawia “Więc ruszam z Lyndsey”. [8] Lyndsey wydaje się być bardzo trudne do proszę seksualnie, i Alan stwierdza jego cunnilingus umiejętności są zazwyczaj niewystarczające, aby doprowadzić ją do orgazmu [8]. Pod koniec “pudding Wypełnione Kaktus”, awaria Alana ugasić zmarłego dziadka Lyndsey’S fajkę tytoniu powoduje go spalić jej dom – po raz drugi w tej serii, że beztroska Alana spowodował pożar, po zdarzeń losowych z Świeca w “That Special Tug”. Zmusza to para i ich synowie, aby wrócić do domu Charliego, [6], pozostawiając Lyndsey przepełnione obrzydzenia i niechęci wobec Alana. [9] Chcąc odzyskać pijanego i bolesne Alan z zwęglone szczątki ich domu, Lyndsey spotyka się z nią ex-mąż, ojciec Eldridge jest, Chris MacElroy (Judd Nelson). Chris przekonuje ją, aby dołączyli do niego na kawę i porozmawiać o dawanie ich związek raz spróbować [9] Ale w odcinku “Good Time w Afryce Centralnej,” Alan dostaje połączenie z Lyndsey: ona i Chris byli w stanie pogodzić, więc chce na bieżąco Alan ponownie. Ten zarabia Alan jego własna zawoalowana groźba-making-Stalker w Chrisa. Następnie Lyndsey zaczęła się przyjaźni z Charliem, więc Alan zazdrośnie zaczęły szpiegostwo na nich i wydawało się, że zniszczył ich związek na nowo, chociaż przedwczesny koniec sezonu 8 zostawili ta historia nierozwiązane. (Dopiero później ujawnił, że porzucił Sezon 8 fabuła byłaby Charlie budzi się w łóżku z mężczyzną, który był przyjacielem Lyndsey tych, sugerując, że może ona nie wróciła.) Lyndsey pojawił się w sezonie 9, oraz z dnia Alan o kilka więcej epizody, aż ona zerwała z nim po naukę, że dalszy imprezowali, a wysoka z grupą dziewcząt w bikini. Lindsey najwyraźniej innego chłopaka, bardzo młody, przystojny i udany facet o imieniu Dylan. Jednak ona zerwała z nim i pogodzić z Alan, mówiąc mu, że Alan nie dba o swój wygląd lub funkcji organizmu i nie będzie w stanie znaleźć nikogo innego tak. Alan powiedział, że on i Jake Lyndsey mieć absolutnie żadnych zamiarów ślub. Lyndsey i Zoey (dziewczyna Walden Europejskiej) początkowo miał bardzo silną nienawiść do siebie, ale później, kiedy przyjaciele Walden i Alan byli w obliczu kryzysu w ogromnej ulewy, aby uciec od napięcia w domu.
Zły Luck i nieszczęść

Innym powracającym tematem jest to, że Alan jest stale dotknięty strasznym szczęścia i nieszczęść ekstremalnych, głównie spowodowane przez siebie i / lub zachowania Charliego. To jest powodem dla jego neurotycznej osobowości. Jego nieszczęście zazwyczaj kręci się wokół kobiet i pieniędzy. Biedny szczęścia Alana została doprowadzona do skrajności w “głowę Froda”, gdzie znalazł się Jake impregnowane swoją dziewczynę, miał Walden ujawnić Herb, że Alan jest ojcem Millie córka Judyty, dowiedziałem się, że Walden zaczął randki Alana eksdziewczyna Lyndsey gdy był w klinice zdrowia psychicznego, uderzony z IRS audytu, został poinformowany przez Walden, że musiał się wyprowadzić z powodu niezręczności nim przebywanie Lyndsey, nie na próbie samobójczej, i został zastrzelony przez Herb at magazyn gdzie Walden i Lyndsey przeniósł wszystkie swoje rzeczy. Podczas końcowych scenach wykazało, że wszystkie z tych wydarzeń stało się w śnie, Alan zdecydował później, że w każdej dziedzinie życia, szczęście nie było w karty dla niego. Ostatecznie w “Why We Gave Up Women”, Alan miał atak serca, gdy powiedział Walden nie może ruszać widok
Możliwa drugie dziecko

W sezonie 6, tak jak to zrobiła z Alanem, Judith kopnął Herb out, który zachwycony Alan ponieważ przez lata ona obwiniać wszystko źle z ich małżeństwa na niego. Alan udał się zobaczyć Judith, która zaczęła płakać, ponieważ Herb przeniósł się (choć w rzeczywistości kopnęła go) i Alan (zrozumiałe) z wielką radością w pławiąc się w jej nędzy, wiele w drodze, że cieszył się. Jednak starając się ją pocieszyć, Alan i Judith likwidacji seksu. Choć wydawało się, mogą załatać rzeczy, ich wzajemna pogarda dla siebie wyszła na jaw ponownie i Judith kopnął Alan i zabrał Herb powrotem. Sześć tygodni później Judith i Herb ogłoszone zostały o dziecko, pozostawiając przerażony Alan rozważać fakt, że może być ojcem. Alan próbował rozmawiać Judith o tym, ale ona okrutnie i irracjonalnie zaprzeczył, że kiedykolwiek uprawiali seks, i powiedziała, że ​​zabije Alan jeśli kiedykolwiek powiedział Herb, pozostawiając Alana na straty, co z tym zrobić. Judith urodziła dziewczynkę o imieniu Milly (z Charlie na jej stronie). Mimo to pozostaje niepotwierdzona, wydaje się jasne dla większości ludzi (Charlie, Berta, a nawet Jake), ale nie Herb, że Alan jest w rzeczywistości ojcem z powodu podobieństwa Milly do niego. Z powodu nienawiści Judith z Alan, ona nie chce niech ma coś z nią. Alana matka Evelyn nie wie Milly mogłaby być jej wnuczka, ani Alan chcę, żeby wiedziała, jak będzie ona najprawdopodobniej spróbować trzymać nos do i jeszcze bardziej skomplikować sprawę. Charlie mówi Alan nie angażować, bo najprawdopodobniej będą powodować dalsze nienawiść i niezadowolenie między nim i Judith i zrujnować życie Milly jest.

W sezonie 7 to “Mmm, ryby. Yum.”, Alan zajął Milly (i jej nietrzeźwy babcia), a Judith i Herb wziął “romantyczny wypad.” Po tym epizodzie, Milly nie wspomniano przez Alana, Charlie i Jake do sezonu 8, kiedy Herb mówi, że “po prostu umieścić Milly spać”. Alan nie widziano myśląc o możliwości Milly jest jego córka, ani też nie zadać pytania o nią do Judith i Herb.

Temat ewentualnego córka jest zrewidowana w sezonie 9. W “Giant Cat Holding churro” Alan i Lyndsey powiedzieć sobie swoje sekrety, z tego jedna jest z nich. Cztery odcinki później, podczas “głowę Froda”, zauważa, że ​​dziecko Walden Judith i Herb wygląda jak Alan, z Herb uzgadnianie i patrząc zaskoczony. Herb później spotyka Alana i mówi, że zrobił test DNA, który udowodnił, że on (Herb) nie był ojcem, a Alan był. Herb następnie strzela Alan, co powoduje, Alan obudzić się w szpitalu realizująca całość był sen i pamiętaj, że Herb pozostaje nieświadoma ewentualnego rodzicielstwa Milly jest w prawdziwym życiu.

Charlie śmierć i przyjaźń z Walden Schmidt

Na pogrzebie Charliego, Alan jest jedyną osobą, która stara się powiedzieć coś pozytywnego o zmarłej. Alan, Evelyn i Berta okazują się być tylko ludzie, zasmucony z powodu śmierci Charliego, choć Evelyn ciągle wspomina, jak ona zamierza na zarabianie pieniędzy na sprzedaży jego domu. Alan oczekuje się dostać do domu, jak to było w lewo do niego woli Charliego. Ma nadzieję, sprzedaży domu dostanie go “tidy sum”. Jednak nadal na temat, że nic nie idzie dobrze dla Alan, Evelyn informuje go, że po opłaceniu kosztów zamknięcia, Charliego trzy hipoteki i jej Komisji, że będzie “szczęście break even”.

W chwili subtelnie sentymentalnej, Alan niestety przemawia do popiołów Charliego i mówi mu, jak bardzo go kocha i będzie rzeczywiście go brakuje. On również dziękuje mu za umożliwienie mu i Jake poruszać się z nim, gdy nie mieli dokąd pójść. Jednak Alan przypadek wylewa prochy po przestraszony przez oczach Walden Schmidt, który podglądający przez okno. Symbolicznie jako popiół spada na podłogę Walden wyłania się z popiołów Charliego.

Po tej Alan słucha Walden rozmawia z jego byłą żoną Bridget Schmidt (Judy Greer) na telefon, gdy okazuje się, że jest złamane serce i próbował utopić się nad nią, ale woda była zbyt zimna. Alan dowiaduje się, że Walden jest miliarderem i figury, że może on (słownie Charliego) “gąbka” od niego, więc bierze Walden na drinka.

W barze, Walden ujawnia, że ​​zrobił 1,3 miliardów dolarów po sprzedaży jego stronie internetowej Microsoft. On i Alan odebrać dwie dziewczyny i zabrać je do domu, ale obie dziewczyny kończy się seks z Walden. Następnego dnia rano, Walden mówi Alan zamierza kupić dom i kończy się robić. Po Alan niechętnie wraca się z matką, samotny Walden spada o domu podrzucić książkę Alan tyłu i dwa w końcu wychodzi. Alan kończy się pobyt w starym domu Charliego z Walden i obejmuje na nim, kiedy Bridget zatrzymuje podczas Walden flirtuje z dziewczyną. Wdzięczny Walden pozwala Alan pobyt w domu tymczasowo, chociaż Alan zamierza ona być trwała. Jednak, gdy Sylvia (Jenny McCarthy), były płomień Charliego i nemezis do Evelyn, próbuje con Walden z jego pieniędzy, świadomego Alan połączeń Bridget i zarządza, aby odsłonić jej Walden jako socjopatyczny banitą. Z tego powodu, Walden mówi Alan chce go do pozostania w domu, jak on oglądał jego plecy dwa razy, ich przyjaźń znacząco rośnie w późniejszych odcinkach, kiedy Walden początkowo uważa, przeniósł się do Nowego Jorku, pozostaje w Beach House w Mailibu bo jak Walden stwierdza: “Jak mogłem zostawić moim najlepszym przyjacielem.”

Później, piano Walden przekazuje Charliego do szkoły muzycznej, powodując Alan mieć emocjonalnego i psychicznego załamać. W końcu uświadamia sobie, jak bardzo tęskni Charlie i jego dzikie, dziwaczne historie, podczas próby przetworzenia swój żal Alan mówi do nieba mówiąc, że dałem wszystko by być jak jego brat, nawet na jeden dzień, a jego podział pogarsza, gdy idzie tak daleko, aby uwierzyć, że jest tak naprawdę Charlie przyjmując jego maniery i ubieranie jak on. Walden następnie miał Alan zobowiązała się do “obiektu”, tak relaksacji jego przyjaciel mógł odzyskać zdrowie psychiczne.

Kiedy Walden pierwszy zaczął spotykać Zoey, zdjął obrączkę ogromnie kosztowne i dał go Alan, natomiast okazało się najpierw, że złamał-jak-zawsze Alan miał zastawiła pierścionek zapłacić swoich długów, Alan trzymał pierścień i oddał go z powrotem do Walden, kiedy została wezwana, tylko patrzeć z przerażeniem, jak Walden rzucił pierścień do oceanu. Walden powiedział Alan dawał pieniądze, ale Alan postanawia, że ​​będzie on nadal żyć w domu i utrzymywać iluzję, że nie bierze pieniędzy od Walden będzie trzymać niektóre z jego godności nienaruszone. Alan powiedział również, że remont Walden w budynku zakończył żadnych prawdziwych więzi Alan miał do niej od kiedy Charlie był żywy, ale wydaje się, że Alan będzie tam w każdym razie, ze względu na połączenie Walden lubić go i nie jest nigdzie indziej na niego się udać.

Na Boże Narodzenie, Alan był sam na pierwsze wakacje bez swojego brata. Jake wywiesili z Eldridge i Evelyn miał orgię z dwoma mężczyznami, zamiast spędzać czas z Alanem i pamiętając Charlie. Kiedy Walden był zdenerwowany po naukę, że jego przybrany brat (gorilla) został odesłany, gdy był chłopcem, Alan pociesza go mówiąc, zna uczucie utraty brata.
Reunion z Charliem

W odcinku “Dlaczego zrezygnowaliśmy kobiet”, Charlie i Alan są wreszcie zjednoczona, kiedy wróci do odwiedzenia Alan w szpitalu, leczony na łagodny atak serca. Jednak jego dusza zostaje uwięziona w ciele kobiety (Kathy Bates). Początkowo Alan jest bardzo obrażany myśląc, że obca kobieta, ubrana w ubrania Charliego, i zachowuje się dokładnie tak, jak zmarły gra okrutny żart. Wtedy kobieta prawidłowo odpowiada na pytania, że ​​tylko prawdziwy Charlie mógł zrobić. Ostatecznie przekonując go, Charlie wyjaśnia, że ​​jego dusza teraz żyje w piekle, jak i jego wiecznej kary musi mieć postać kobiety, w większości z powodu jego postępowania kobieciarza trakcie jego trwania. Choć nie może znaleźć jego nowe ciało zbyt straszne, ponieważ może on po omacku ​​swoje piersi, on jest zdegustowany faktem, że już nie ma penisa i jąder ma przymocowane do jego pochwy.

Charlie twierdzi, że jego prawdziwym powodem wraca było zachęcenie Alan wreszcie być samodzielny i przestać być darmo pobiera wszystkich w jego życiu, głównie Lyndsey i Walden (którego nazywa “Ten nowy facet”).

Po Alan wyjdzie z domu na plaży i znajduje obskurne mieszkanie, Charlie przewrotnie pokazuje, że mógł obchodzi co Alan robi, chciał tylko, by w końcu dostać się go z domu.

Charlie stara się później objawić się Jake, ale Jake nie może podnieść się na wskazówki upuści. Podrażniona, Charlie wraca do piekła.
Taniość

Głównym punktem humoru sprawie Alana w serii jest to, że jest notorycznie tanie. Wiele z obelgami Charliego i zakpił na Alana były zazwyczaj odniesienia do jego niesamowitej niechęci do podejmowania najmniejszego wydatków. Dostaje obcięcia włosów na uczelni fryzjera, zakrada deviled jaj do filmów (co Charlie opisał zapach jako “wielkim polu tyłek”), i nieustannie stara się uniknąć kontroli w restauracji idąc do łazienki, kiedy nadejdzie, prowadząc Charlie to nazwać “małym tania drań pokój”. W jednym z odcinków Charlie dołączył do niego w toalecie, aby upewnić się wraca i płaci mu połowę kontroli; Alan procrastinates na tak długo, że ich panie i kontrolne były odbierane przez Geraldo Rivera. Dowiaduje się, że w tym samym odcinku, że Alan stała scrounging była wynikiem jego zapisywania każdą wolną dolara miał dla swojej samotnej przyszłości jako “Old Alan”, i zgromadził ponad 5000 dolarów w gotówce.

W późniejszych sezonach jego skrajny ucisk staje się jeszcze bardziej oczywista, pomimo tego, że jego sytuacja finansowa wydaje się poprawiły na papierze (już nie płaci alimentów, Evelyn obiecał, że będzie obejmować wszystkie koszty, jeśli Jake cudem dostał się na studia, a on pozostaje czynsz wolny zamieszkania w domku na plaży), a żarty na temat jego skąpstwa stają się coraz częstsze. W sezonie 7, gdy Alan płaci za posiłek dla siebie, Jake i Charlie, Charlie jest tak zaskoczony, że fotografuje zdarzenia na swoim iPhone i komentarzy na temat otwarcia portfela Alana po raz pierwszy.

W jednym z odcinków, przy filmach, zamówienia Alan 25 dolarów warte jedzenia dla Jake’a, tylko powiedzieć Charliemu, że “zapomniał” jego portfel. To prowadzi do kłótni, gdy Charlie twierdzi, że Alan powiedział, że płacić za parking, który nie jest w stanie zrobić, bo nie ma jego portfel. Po linii buduje z powodu ich kłótni, Charlie zgadza się zapłacić rachunek, jak tylko Charlie wydobywa jego portfel, zamówienia Alan bajgiel-dog “robić to nawet 30”.. W sezonie 9, Alan robi dokładnie to samo Walden, kiedy idą do kina.

Gdy Melissa odmawia powrotu do domu Charliego po Chelsea nazywa ją tramp do spania z Charliem, kurortów Alan do Dogging jak on odmawia zapłaty za hotel. Melissa pozostawia gniewnie do domu pieszo, komentując, że to nie było daleko za Alan nie chciał marnować benzyny. (Alan ujawniła w “I Found wąsy”, że paliwo się z 3 dolary warte gazu na raz.)

W odcinku “Pie Hole, Herb” Charlie pożyczył 38 dolarów od Alana. Alan tak bardzo chce się każdy grosz, że tył ucieka się do kradzieży benzyny z samochodu Charliego. Ale ponieważ nie było wystarczająco dużo gazu w zbiorniku, Alan zauważa, że ​​Charlie nadal zawdzięcza mu 24 dolarów i 78 centów.

W “Box Sir Lancelota Miot” Charlie łapówki Alan najpierw z 20 dolarów, aby go zamknąć temat jego relacji z Chelsea, kiedy jeszcze nie zostawi, Charlie dał mu czterdzieści dolarów, do którego Alan początkowo trwało, ale kilka sekund później dał zwrot aż Charlie powiedział, że tylko dał z powrotem dwadzieścia banknot zamiast czterdziestu.

W sezonie ósmym odcinku “Skunk, Dog Crap i Ketchup”, kiedy Charlie i Lyndsey były o nocnej rozmowy Lindsey stwierdził, że Alan był zbyt tanie zapłacić za prostytutki.

Innym powodem, dla taniości Alana, że ​​jego chiroparactic praktyka nie była konsekwentnie udane, mieszanie okresy, gdy ma on dużą ilość pacjentów z czasów, kiedy nie ma żadnego z nich. Kiedy dowiedziałem się, że Alan stary przyjaciel i kolega żyjący w tym samym rejonie miał kwitnącej jednoosobową klinikę chiropraktyka, postanowił naśladować go przez zbieranie pieniędzy na kampanię reklamową, ale skończyło się na uruchomienie systemu Ponzi, gdzie wszystkie jego nieuczciwie zyski poszedł w kierunku luksusowych przedmiotów dla siebie.

Jeśli Alan widzi, że coś jest w ofercie za darmo jest on zazwyczaj bardzo szybkie, aby być zainteresowany. Gdy ojciec Chelsea zajmuje Charlie na drinka i woła, że ​​kupuje w zasięgu głosu Alana on dołącza do nich, mimo że nie zostały zaproszone na początku. On także prosi Charliego płacić za napoje w jego imieniu, gdy próbuje oczarować kobietę.

W sezonie 5 “Nasza biegów Skóra jest w pokoju Gości,” epizod zaczyna się Alan i Jake wraca do domu z zakupów odzieżowych, ujawniając, że Alan kupuje ubrania Jake, które są zbyt duże dla niego, mówiąc, że będzie rosnąć w nich (wierząc że z Jake rośnie tak bardzo, regularne ubrania to strata pieniędzy). Później w odcinku, Alan i Charlie mają walki, w wyniku Alan i Jake wyprowadzają. Kiedy pytają Evelyn, czy mogą przenieść czasowo, Jake zaczyna mówić, że Alan był zbyt tani jak na hotel, przed przerwaniu przez Alana.

W sezonie 8 jest “Lookin ‘dla japońskich Subs,” Jake próbuje stworzyć efekt wulkan w ustach przez połknięcie cukierki Mentos po wypiciu puszki dietetyczną colę. Przyjaciel Jake’a, Eldridge, wskazuje, że picie nie jest oficjalna marka Coca-Cola, z Jake odpowiedzi: “Tak, mój tata zrobił zakupy.”

W sezon 9 to “Dziękuję Ci za Intercourse”, kiedy Alan zaczyna zachowywać się jak Charlie mówi Jake podjąć swoją dziewczynę na kolację, jak jego leczenia, ale tylko daje Jake dolara. Potem w tym odcinku, Jake mówi, że jego Walden Alan zachowuje się tak jak Charlie, że jedyną rzeczą, na lewo od niego jest jego taniość.

W sezonie dziewiątym odcinku “Fishbowl Pełne szklane oczy,” Walden daje Alan swoją obrączkę wykonaną z rodu, i Alan idzie do lombardu, aby zobaczyć, jak wiele jest warta. Alan nie sprzedaje go, mimo że był wart co najmniej dziewięć cyfr, gdy zwraca się do urzędnika, jeśli jego cena była telefon aplikanci numer, z szacunku dla jego przyjaźni z Walden. Kiedy Walden rzuca go w oceanie, Alan czeka na Walden wrócić wewnątrz domu i pływać w oceanie, patrząc na to.

W sezonie 9 jest “Why We Gave Up Women”, kiedy wygląda na to, Alan doznał łagodnego ataku serca, jest on zabrany do szpitala. Kiedy Walden mówi recepcjonistka w szpitalu, że chce Alan mieć najlepszą opiekę możliwe i że będzie on (Walden) przykryć, recepcjonistka mówi Walden, “Będziesz musiał. Ten facet ma najgorsze ubezpieczenie mam kiedykolwiek widziałem. Ma 500.000 dolarów odliczeniu “.

Jeden z najgorszych momentów Alana z taniość dzieje podczas odcinka “Dlaczego zrezygnowaliśmy kobiet”. Jak był zawał serca, a Walden spadł sto dolarów, podczołgał się do niego jako on miał zawał.
Seksualność

Chociaż jest on potwierdzony heteroseksualne został domniemanych wiele razy w całej serii, że Alan może być biseksualistą.

W “Schowany, nagrane i Gorgeous,” Alan zaczął myśleć o byciu gejem sam po spotkaniu geja imieniem Greg w jego niepełnych grupy wsparcia. Po spełnieniu tego człowieka kilka razy, Alan dostał gratulacje od większości swoich bliskich na końcu “coming out”. Alan znalazł się myśląc, że to może być powodem, że jest tak wiele nieudanych kobiece relacje. Alan postanawia pocałować Grega aby sprawdzić, czy jest gejem. Kiedy próbował pocałować Grega jednak Greg powiedział mu, że Alan nie był gejem, a on powiedział, że wie, gejów … i że nawet gdyby był “, który nie jesteś” Chciałbym oświadczyć, znowu, nie znajdzie Alan atrakcyjne w ogóle, ale stwierdza, Charlie “dość”. Alan zazdrośnie powiedział Greg się wydostać z samochodu i odjechał. Choć ulgę, że nie jest gejem, Alan wspomniał, że uważał, że “Byłem pozwalając wielu ludzi w dół.” [10]

W sezon 7, odcinek 5 “Dla dobra dziecka”, kiedy pijany Alan i Charlie czyta książkę pomocy relacji i dostać się do sekcji, w której muszą wymienieniu rzeczy mają one wspólnego. Alan mówi, że zarówno walka homoseksualna panika, ale wściekły spojrzenie z Charlie mówi, że tylko Alan robi.

Podczas pakowania Alana rzeczy w sezonie 8, odcinek 2: “Butelka wina i Jackhammer,” Charlie śpiewa zmodyfikowaną wersję “Happy Days Are Here Again”, w którą wstawia wiersza “Jestem pozbyć queer ponownie “, chociaż może to być tylko prosty przypadek klasycznego wyzwisk.

W sezonie 8, odcinek 12, “Diddlers czekoladą lub My Puppy Dead”, Charlie i Alan zdecydować jeść żeberka razem i obejrzeć film. Alan mówi, że oni nie muszą oglądać film, bo nagrał Glee, co Charlie, aby oskarżyć go o bycie homoseksualistą.

W Sezon 9, Odcinek 6, Walden i Alan pocałunek (udając gejem) i Walden sprawia komentarz: “On twierdzi, że jest prosta, ale jego usta otwarte nieco, kiedy pocałowałam go.”

Mimo, że jest bardziej sumienny niż Charlie dotyczących seksu, Alan nie wyświetla jakieś seksualne odchylenie. Jego fetyszem ciąża objawia się w Sezon 4 Odcinek “stałe zagrożenie dla jego nieformowanych Head,” w czasie ciąży córka Berta jest Naomi (Sara Rue) wizyty i dostarcza. W tym samym odcinku, mówi Charliemu, że najlepszy sex on i Judith kiedyś było, kiedy była w ciąży z Jake’a. W sezonie 6 odcinku “Ona Still Be Dead w połowie”, wyznaje, że lubi stopy (patrz Fetysz stóp).
Masturbacja

W całej serii, Alan ma historię masturbacji. W sezon 7 odcinek 5 “dla dobra dziecka”, Alan mówi Charliemu, że masturbuje się gniewnie, gdy ma problemy ze snem. W jednym z odcinków Charlie mówi, że złapał Alan seks z próżni, lecz Alan cytuje ją jako “przypadek”. Charlie mówi, że wypadki się zdarzają raz, a on złapał Alan więcej niż raz. W sezon 8 odcinek 6 “Twanging Twoja magia Clanger”, Alan obserwował filmy porno w sypialni nago, gdy Charlie wszedł i został natychmiast obrzydziło. Później Charlie stwierdza Alan oglądania filmów ponownie nago, tym razem w jego salonie. Alan wreszcie mówi Charliemu, że został masturbacji, bo chciał wykorzystać swoje recepty pigułki akcesorium seksualne zanim minął (ukłon reputacji Alana za bycie tanie). Następnego dnia, Charlie wrócił do domu od dnia, z Michelle i Alan był w samochodzie słuchając muzyki Mariachi podczas masturbacji. Później tej nocy, Alan udał się do kina i masturbował, co doprowadziło do aresztowania narażania się publicznie, a Charlie na raz miał moralne wyżyny kiedy niesmakiem zignorował jego brata telefon prosi się wyskoczył z więzienia. W “Upokorzenie jest Visual Medium”, pytany przez Charliego, jak on radzi sobie z brakiem seksu On odpowiada “podjęcia hobby, ciężko pracować i szarpać go jak małpa w drzewo mango.” Używa również Viagra, które jego syn Jake przypadkowo wziął w Sezon 3 Odcinek 16: “Ergo, Booty Call”. W odcinku 14 sezonu 8, “Lookin ‘dla japońskich Subs,” Charlie twierdzi, że Alan rzucił plecy próbując przyjemności sobie. W odcinku otwierającym sezon 9, w sezonie 8 rano, kiedy Michelle zapytała Charliemu o hałas usłyszała on odpowiedział, że był Alan masturbacji i próbuje zasnąć, jest to również wspomniane w odcinku “Nice to Meet You, Walden Schmidt “Alan przyznał, że” masturbował się i krzyknął do snu “, a Walden był seks z dwoma kobietami w starej sypialni Charliego. W “Powoli i w okrężnym”, gdy matka Walden próbowała przekupić Alana z seksem do głosowania Walden z prensidentship swojej firmy, Alan stwierdza “że nie będzie działać, ja masturbował trzy razy, zanim się tu dostałem.” To dowiedziałem się w odcinku “Powoli i w okrężnym”, który może wykonywać automatyczne fellatio.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Angus T. Jones, jako Jacob David “Jake” Harper, syn Alana, często leniwy i sarkastyczny, pozornie niezbyt bystry, wykazuje się jednak często zaskakującą inteligencją.

Spędza większość swojego wolnego czasu grając w gry wideo, jedzenie, oglądanie telewizji, granie na gitarze, spanie, a uzyskanie wysokiej jego najlepszego przyjaciela Eldridge. Jest również doskonały pokerzysta i dość dobrą kucharką, ale jest bardzo niewykształcony i uparty, co w połączeniu z jego nadmiernego wzdęcia , jest częstym tematem dowcipów o nim. Mimo swej pozornej brak inteligencji, jest czasami bardzo spostrzegawczy. On wyraźnie kocha ojca i wujka, ale często jest agresywny w stosunku do nich. Styl Jake’a, osobowość i postawa zmienia się postępuje seryjnej, z bardziej adorable, mało chłopiec uroku w pierwszym sezonie do A kaustycznej nastolatek w późniejszych sezonach. Po śmierci Charliego, Jake początkowo nie wykazuje żadnych emocji, ale jest później ujawniła, że ​​podobnie jak Alan, że poważnie go i nadal strzela smuci jego odejście (choć nie tak źle, jak Alan). On przechodzi powiedzieć ojcu, że najważniejszą rzeczą Charlie nauczył go, że gdy jest on wuja wiek chce wyjść za mąż i mieć rodzinę, bo Charlie wydawał się bardzo samotny. Posiada również zdolność do przyciągania kobiet starszych, i szczęście, aby uprawiać seks z jednym (czego dowodem jest sezon 9 odcinek “Not In My Mouth”). Jake i Eldridge zdecydujesz się dołączyć do armii po ich szkołę średnią.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ashton Kutcher, jako Walden Schmidt, millioner, który zostaje rzucony. W pierwszym odcinku dziewiątej serii o mało nie popełnia samobójstwa[4]. Wykupuje dom Charliego po jego śmierci i zamieszkuje z Jake’iem i Alanem.

Kiedy Charlie umiera i opuszcza dom, aby Alan, Alan stawia dom na rynku, bo nie jest w stanie dokonać płatności na trzech hipotek. Guest stars John Stamos, Jenna Elfman i Thomas Gibson zobaczyć dom, ale nie kupić. Choć Alan mówi do popiołów Charliego i próbuje zdecydować, gdzie rozłożył je, Walden pojawia się znikąd na tylnym pokładzie, straszenia Alana i zmuszając go do spadku popiół na podłodze w salonie. Raz wewnątrz, wyjawia, że ​​on próbował utopić w oceanie, po niedawno rozwiedziony z żoną Bridget, grana przez Judy Greer. On i Alan bond w barze Pawłowa, gdzie mówi Alan, że zrobił mu 1,3 miliarda dolarów fortunę sprzedając swoje strony Microsoft. Po podniesieniu dwie kobiety i sprowadzając je z powrotem do domu, w którym śpi z nimi, postanawia kupić dom. [3] Jego żona opisuje go jako emocjonalnie niedojrzałe, co denerwuje go, więc z pomocą Alana, wraca do Jego dwór skonfrontować swoją żonę w nadziei pogodzenia. Jednakże, jest on odesłany po leczeniu za pomocą energii elektrycznej, którą otrzymał podczas wspinaczki przednie bramy posiadłości. Walden dostaje drugą szansę, kiedy Bridget później zdecyduje, że była zbyt surowa i że zasługuje na szansę, aby udowodnić, że nie jest tak dziecinne, jak był, to szansa jest szybko zniszczony przez walki żywności między Walden i dziewczynka w środku Plantation Soup. Walden ostatecznie zaprasza Alan zatrzymać życie w domu mieszka się przez 8 lat z nim jako Walden chce ktoś wokół może ufać, a one stały się najlepszymi przyjaciółmi. On często chodzi po domu nago i często boso. Jeździ Fisker Karma, [4] i pyta Evelyn przebudować dom [5] za pomocą energii słonecznej i energii wiatru. [6] Walden jest teraz randki brytyjskiego kobieta imieniem Zoey (Sophie Winkleman), którą poznał w supermarkecie. Bridget przychodzi później chcąc Walden powrotem, ale on odmawia jej, chcąc Zoey zamiast. Później widać stalking mu gdzie ona biegnie do Rose, która mówi, że może ona pomóc w Walden cierpieć. Bridget niechętnie idzie z nią. Walden został wprowadzony z brodą i długimi włosami tłustymi, ale kiedy zaczęły się poważne z Zoey, postanowił wyciąć włosy i golić. Walden również dojrzewa wiele by spędzać czas z Alan i randki Zoey. Choć nadal lubi Alan, dowiaduje się, że Alan jest Freeloader

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Marin Hinkle, jako Judith, pierwsza eks-żona Alana.

Alan oszukuje, mściwy, zimny hearted, pochłonięty i humourless żona. Ona wydaje się gardzić Alan i podejmuje wszelkie szanse by go upokorzyć. Była pierwszą kobietą, Alan kiedykolwiek spał z, ale ich małżeństwo było zimno: zgodnie z nią, tylko razem była kiedykolwiek szczęśliwy będąc seksualne było, kiedy była w ciąży z Jake’a. W pilotażu, kłamała mu o realizacji była homoseksualna jako pretekst, aby zakończyć małżeństwo, w kolejnym odcinku złapał ją zbierając wiele ludzi. Ona nie ukrywa mieszka luksusowo z alimentów Alana, skoro ona nie uznał pracy od kiedy rozwiodła się z nim. Ona ma od ożenił się ponownie z dr Herbert “herb” Melnick (Ryan Stiles), pediatra Jake’a, związek, który przyniósł radość Alan ponieważ oznaczało, że nie muszą już płacić alimenty. W sezonie 6, rzuciła Herb z domu i krótko zjednoczona z Alanem przed pogodzenia z Herb i został później ujawniła, że była w ciąży z córką, którą ona w końcu o nazwie Millie. Alan miał nadzieję, że był ojcem, ale Judith powiedziała, że ​​go zabije, jeśli stwierdzono, że spał z nią, a po roku urodziła w szóstym finale sezonu, dziecka pokrewieństwa pozostał niepewny, jak Judith był zarówno z Herb i Alan około czas Millie został poczęty. Jake i Berta opisać Millie jak patrząc nic jak Judith lub ziela, ale więcej jak wersja dziewczyny Alana, sugerując, Alan jest prawdopodobne biologicznym ojcem. W sezonach 7 i 9, Judith wykonane bardzo kilka występów, ale znalazł się w niemal każdym odcinku w sezonie 8.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Holland Taylor, jako Evelyn Harper, arystokratyczna i egoistyczna matka Charliego i Alana, babcia Jake’a.

W pierwszym sezonie, że jest 58 lat. Wyraża powierzchowne sentyment do swoich synów i wnuka, ale ona rzadko dorównuje jej samooceny pojęcia bytu poświęcony i niezrozumiany matriarch. Jej synowie i wnuk ogólnie zrewanżować i wychodzą z siebie, aby uniknąć interakcji z nią w większości przypadków. Jej szerokie życie seksualne jest powracającym gag całej serii.Rodzina często odnosi się do niej jako “diabła” (lub, jak ujął to Charlie, “matka unholy z nas”), a Charlie ma jej numer na szybkiego wybierania w jego telefonie komórkowym jako “666”. Raz, że pojawił się w drzwiach w czarnym płaszczu z niosąc kosę. Kiedy Alan zapytał, kto to był, Charlie odpowiedział “To Śmierć”, na co odpowiedział, Alan, “Cześć, mamo!” Został on domyślnie w jednym przypadku, że ona dosłownie jest czarownicą (który bał się innych czarownic). Zamożny, z luksusowym domu, ona jest żoną wiele razy i sprzedażą nieruchomości. Kiedy Charlie zmarł niespodziewanie, była zrozpaczona po jego śmierci. Na jego pogrzebie, jednak ona ciągle wspomina swój zamiar sprzedać swój dom. Ponieważ, Evelyn rozpoczął lesbijski romans z matką dziewczyny Alana, Lyndsey. Jej związek ma nieco lepsi od upływu Charliego, bo przyznał, że jest teraz jedynym synem ona w lewo. Kiedy Alan prawie zmarł na atak serca, bała się o swoje życie, ponieważ nie tylko nie chciała stracić kolejne dziecko, jej “dobry syn” był już zmarłego. Rzadko pojawiał się podczas sezonu 9, ale było widoczne w ostatnich kilku odcinków sezonu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Melanie Lynskey, jako Rose, sąsiadka braci, magister psychologii (z dyplomem ze Stanford), multimilionerka, kiedy po jednej spędzonej z Charlim nocy została przez niego odtrącona, zaczęła go obserwować i nachodzić (występowała w odcinkach 1-84 oraz w epizodach 100, 108, 110, 112, 126 i 136).

zamożny sąsiad i prześladowca Charliego, Rose, jeden z trybun jedną noc Charliego, którzy nie pozwolą mu zapomnieć o niej, jak robi i innych swych seksualnych podbojów. Rose stwierdza, że ​​ona jest “granica kwestionowane”, podczas gdy Charlie i Alan odnoszą się do niej jako stalkera Charliego. W pilota, powiedziała, że ​​Alan zakrada się do pokoju Charliego, podczas gdy on śpi i próbuje na bieliźnie. Wysyłka nieproszony, ona wchodzi i wychodzi z domu Charliego wspinając się na pokład podwórku, zamiast drzwi. Ona został złapany przez Charlie i Alan jak patrzyła ich śpiących na kilka razy. Chociaż dobro wśród głównej obsady w CBS prasowych w sezonie 3-4, została zapisana jako powtarzające się w gwiazdy na ekranie kredytów. [8] Po sezonie 4, wyjechała do Londynu i pojawił się w programie rzadko. Później wraca do Malibu w Sezon 5, choć nie mieszkają już obok Charliego, stąd jej rzadsze pozory. Twierdzi, że został odesłany z Anglii po “incydencie w Pałacu Buckingham.” W sezonie 6, stała się znajomość z Chelsea Charliego narzeczoną i udał się na randkę w ciemno z Alanem, dwa zaczęła spotykać przed Rose przejawiali taką samą zazdrość i zaborczość wobec Alana, że ​​była stosowana do Charliego, aż do rzeczy klejenia do swoich regionów Nether . Rose stalking Alan, ale zostały stalking zarówno Alan i Charlie. Mimo, że jest trochę psychicznie unhinged i obsesję Charlie Rose wyrażone, że “ma tytuł licencjata na Uniwersytecie Princeton (które ukończyła w ciągu 2 lat) i magisterium z psychologii behawioralnej na Uniwersytecie Stanforda.” W całej serii, Rose wniosła swoją wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej wobec różnych sytuacji, które powstają. Jej rodzina jest zaangażowana w bankowości i oleju, co czyni je, a pośrednio jej, niezwykle bogaty. Martin Sheen, który jest Charlie Sheen prawdziwe życie ojciec zrobił guest-wygląd w serialu równie-zaburzonym ojca Róży którzy podobnie obsesję na Evelyn po spaniu z nią raz. Rose ma również pięć fretek wszystko nazwie “Charlie”, jak zostało objawione w Season 2 “The Salmon Under My Sweter”. Jej jedyny występ w sezonie 7 był w “Gumby z Pokey”, kiedy Charlie zaczyna mieć halucynacje (po przyjęciu leku marihuanę). Kobiety w przeszłości przesłuchać dlaczego znęcano je, a potem wychodzi na pokład, by odkryć Róża, w przeciwieństwie do innych kobiet, Rose jest naprawdę. Zrobiła kilka występów w sezonie 8, po inscenizacji jej ślub, co sprawia, Charlie sobie sprawę, że prawdopodobnie ją kocha. W ostatnim odcinku Sezon 8, Charlie wyjeżdża do Paryża wraz z nią. W sezonie 9, ujawnia, że ​​Rose i Charlie zaręczyli się w Paryżu. Jest domniemanych może ona mieć coś wspólnego ze śmiercią Charliego po powrocie do hotelu w Paryżu, aby znaleźć mu kąpieli z inną kobietą. Ona pojawia się ponownie w końcu “What A Lovely Landing Strip” łapania Walden ex-żona Bridget szpiegostwo na Walden i jego dziewczyną nową, ona potem mówi jej, że może jej pomóc w podejmowaniu Walden cierpieć. Choć musi jeszcze dokonać innego wyglądu, robi krótką scenę poprzez materiałami archiwalnymi w retrospekcjach montage w odcinku “Oh Look, Al-Kaidy”.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Conchata Ferrell, jako Berta, tęga i sarkastyczna opiekunka domu braci.

Chociaż uszczypliwy gospodyni sposób mogą być postrzegane jako sarkastyczny, Alan i Charlie nadal traktować ją z dużym szacunkiem, częściowo z obawy, i to jest oczywiste, że gospodarstwo domowe nie może prawidłowo funkcjonować bez niej. Berta próbował jej najlepiej nie pozwolić przytłaczający stres swojej pracy, aby dostać się do jej głowy: kiedy Alan (ogólnie schludny osoba) przeniósł się ona zamknąć i Charlie był tak zdenerwowany, że Alan musiał osobiście błagać ją, aby powrócić i obiecał, że zrobi swoją czyszczenie. Jednakże fakt, że sypialnia Jake może być mylone z dump (w różnych okresach, w tym martwych ryb w szafie, resztki jedzenia międzylądowań w jego polu zabawek i nosa śluzu pod łóżkiem), że jego sedes jest często opryskuje moczem i że jego bielizna jest brudna często prowadzi do gniewu na jej części. Jej ulubiona linia po mini katastrofy pojawia się w domu jest, “Nie jestem czyszczenia że up!” Ma siostrę o imieniu Daisy, graną przez Camryn Manheim, z którą nie zgadza się dogadać. Ona także ma trzy córki i szereg wnuczek, którego przyznaje to “kiepski i łatwy” i którego ona czasami niesie ze sobą do pracy. Godnym uwagi przykładem był kiedy przyniosła swoją nastoletnią wnuczkę Prudence, grany przez Megan Fox. Służyła w więzieniu i pracował jako fryzjer więzienia. Ona używa, i nawiązuje do, narkotyków (prawnych i nie tylko), jest do zrozumienia, że ​​ona cieszy się wiele jointa w godzinach pracy, i może produkować idealny daną okazję. Bierze leki przeciwlękowe (Valium zwłaszcza) w jej kawy do zmniejszenia jej gwałtowne tendencje. Ona była groupie z Grateful Dead, i zasugerował, że ona miała lesbijek doświadczenie podczas tam. Chociaż został on zasugerował kilka razy przed śmiercią Charliego, że zmienił swoją wolę tak, że ona odziedziczy dom na plaży zamiast Alan, który okazał się nie być prawdą, chociaż Berta jeszcze powstał, aby przenieść, bo dom miał hipotek załączony, że Alan nie miał szans płacenia. Często nazywa Alan “Zippy”. Ona, wraz z Alanem i Evelyn, przedstawiani są jako jedyni ludzie, zasmucony z powodu śmierci Charliego. Po Walden kupuje dom, prosi ją, aby być live-in housekeeper. Ale umowa jest krótkotrwałe, gdy dowiaduje się, że Alan będzie się poruszać z powrotem, tylko staje się to bardziej prawdopodobne, gdy widzi Walden Berta zaprosić żarłoczny pensjonat nad wcześniej.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
April Bowlby, jako Kandi, młoda, druga eks-żona Alana.

Początkowo Charlie wspaniały, ale tępy dziewczyna aż Charlie zerwała z nią, aby mógł bieżąco Mia. Kiedy Judith (który później stał się powiernikiem Kandi) początkowo próbował zakończyć związek Kandi jest z Alan, Kandi matka Mandi (Gail O’Grady), którzy również mieli krótki romans z Charlie w tym czasie, się para były randki ponownie. W tym czasie na krótko dnia Judith Kandi ojciec Andi (Kevin Sorbo) prowadzi ciekawy dowcip Jake powiedział ojcu o Kandi możliwość może być jego macocha, przyrodnia siostra i stepcousin wszystkie na raz. Kandi i Alan miał powierzchowne relacji opartej głównie na seksie, ale w końcu ślub w Las Vegas, gdzie również wygrał pół miliona dolarów. Po zaledwie czterech miesiącach małżeństwa, a wydatki prawie wszystkie ich wygrane, Kandi kopnął Alana z ich kondominium, który później okazuje się być, ponieważ Alan nie chce mieć kolejne dziecko z nią. Kandi wkrótce zaoferowano rolę (jako sexy eksperta medycyny sądowej) na CSI typu serialu, zatytułowany Stiffs. W tym samym czasie, Alan widzi, że Jake jest praktycznie dorosły i wraca do Kandi zgodzić się mieć dziecko z nią. Jednak chwile przed próbują wyobrazić, Kandi wreszcie podpisuje papiery rozwodowe, w celu zapewnienia, że Alan nie miałby żadnego roszczenia na jej nowo odnalezionym Lucre telewizji, i znika z życia Alana. Bowlby że pojawił się również inny charakter nazwie Kimber wcześniej w serii przed rozpoczęciem gry Kandi. Kandi nie obserwowano lub wymienione w sezonach 5, 6 lub 7, chociaż Alan, Charlie i Jake wszyscy wspomniał, że Alan “był dwukrotnie żonaty.” Chociaż dobro wśród głównej obsady w czwartym sezonie, CBS prasowe zapowiadane ją jako cyklicznego charakteru.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ryan Stiles, jako dr Herb Melnick, drugi mąż Judith.

Judith goofy, train-hobbysta, mąż i ojczym pediatra Jake’a. Po raz pierwszy pojawił się jako dzień Judyty w sezonie 2 jest “Enjoy Those Balls Czosnek”, ale ze względu na niespójność fabuły, był początkowo określany jako “Greg Melnick.” Niezbyt szczęśliwie żonaty spięty Judith, jest wyluzowany i dostaje wraz z Harper braci, którego styl życia wydaje się on zazdroszczę czasem-jak imprezowanie Charliego i fakt, że Alan poślubił Kandi i później pochodzi sąsiedztwo MILF (i Była miękka-core aktorka porn) Lyndsey McElroy. [9] on i inni ludzie w sąsiedztwie Judith podobnie ubóstwiać Lyndsey ex-mąż Chris na wielokrotnie uwodzi opiekunki. [10] On stwierdził, że lubi spędzać czas z Harfiarzy, a nazywa Charlie “trochę loosie-goosie z ługu i panie, ale wszystko-w-all good fella” (która nie zawiodła Judith). W sezonie 6 finale Judith rodzi córkę, kogo wymienić Millie Melnick. Jednakże, Herb nie wie, że Judith miała krótki romans z Alanem w czasach Millie został poczęty, i pozostaje w ciemności o tym, że Alan mógłby być jego biologicznym ojcem Millie. Jedynka przez większość swojego życia, zioła hobby centrum na ogrodnictwie, [11] jego duży układ model pociągu, [12] i “przypadkowo” wpadając Lyndsey codziennie rano. [10] Seksualnie, jest on szczególnie biegłe w cunnilingus. [11]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Miley Cyrus, jako , dziewczyna J. Harpera.

Tylko Sheen, Cryer i Jones pojawili się we wszystkich odcinkach. Gościnnie w serialu wystąpili: Jenna Elfman jako Frankie, Emmanuelle Vaugier jako Mia, Jane Lynch jako Dr. Freeman, Jeri Ryan jako Sherri, Martin Sheen jako ojciec Rose, Denise Richards jako Lisa, Richard Lewis jako Stan, Brooke Shields jako Danielle, Teri Hatcher jako Liz, Judy Greer jako Myra, Heather Locklear jako Laura Lane, Jenny McCarthy jako Courtney, Megan Fox jako Prudence, Robert Wagner jako Teddy, Enrique Iglesias jako Fernando Złota Rączka, Camryn Manheim jako Daisy, Michael Clarke Duncan jako sąsiad Charliego oraz Emilio Estevez jako Andy. Sean Penn, Elvis Costello, Harry Dean Stanton, Steven Tyler, James Earl Jones i Eddie Van Halen zagrali w Dwóch i pół samych siebie.

Opis serialu
Plaża w Malibu

Charlie jest czterdziestoletnim kawalerem, który nie narzeka na brak powodzenia, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mieszka w dużym, położonym tuż nad oceanem, domu w Malibu. Ma opinię hedonistycznego, szowinistycznego kobieciarza. Akcja serialu rozpoczyna się w momencie rozwodu Alana z pierwszą żoną. Traci on wtedy swój dom na jej rzecz i zamieszkuje u dawno niewidzianego brata, Charliego. Alan jest w połowie odpowiedzialny za opiekę nad synem, dlatego Jake (mający 10 lat w chwili rozpoczęcia emisji), głównie na czas weekendów, wprowadza się do domu swojego ojca oraz wujka.

Rose była samotną sąsiadką braci, która odkąd spędziła wspólną noc z Charliem pragnęła być jak najbliżej niego. Pojawiła się w sporej ilości odcinków, jednak zazwyczaj były to krótkie sceny. Najczęściej pełniła funkcję terapeutki Alana i Charliego, między którymi nierzadko dochodziło do konfliktów na różnym tle. W miarę rozwoju akcji serialu, udział Rose zmniejszał się stopniowo, do tego momentu, że zniknęła z jego obsady.

Ważną rolę w serialu odgrywa postać Berty, sarkastycznej, mającej cięty język pomocy domowej. Jako jedna z nielicznych potrafi skutecznie ukrócić zapędy Alana, Charliego, a nawet nieposkromionego Jake’a.

Evelyn, jest wielokrotnie rozwiedzioną, egoistyczną, biseksualną i rozwiązłą matką braci. Regularnie uprawia sport, a także dba o linię i wygląd. Alan i Charlie odpowiedzialność za wszystkie swe niepowodzenia zrzucają właśnie na nią, robiąc to jednocześnie w przepełniony humorem sposób. Evelyn, mimo pozorów oraz licznych manipulacji, kocha swoich synów i wnuka.

Jednym z głównych wątków serialu jest konflikt osobowości dwóch diametralnie różniących się od siebie braci: Charliego, wolnego strzelca, prowadzącego swobodne, beztroskie życie i Alana, poukładanego i pedantycznego lekarza. Alan okazuje niekiedy przejawy zazdrości wobec pozbawionego zmartwień życia Charliego, stara się nawet wpływać na jego decyzje. W wyniku tego, często dochodzi do kłótni między braćmi, które mają charakter bardziej humorystyczny. Każdy sezon serialu zawiera chociaż jeden odcinek, w którym dochodzi do poważnego konfliktu między Alanem i Charliem. Pod koniec tych epizodów spory zostają jednak zawsze zażegnane.

Spora dawka humoru Dwóch i pół wzięła się z prawdziwego życia Chucka Lorre’a, jego twórcy i producenta. W wywiadzie dla magazynu Entertainment Weekly Holland Taylor powiedziała, że tworząc postać Evelyn Lorre użył własnych relacji z matką.
Wydania DVD

W Europie na DVD zostały wydane trzy pierwsze sezony serialu. W Azji i Australii ukazały się z kolei tylko jego dwie pierwsze serie. Warner Home Video. wydała pierwszą serię sitcomu w Ameryce Północnej 11 września 2007 roku, a jego druga seria ukazała się tam nakładem Warner Bros. 8 stycznia 2008 roku. Mimo iż trzeci sezon ukazał się na DVD w Niemczech 7 grudnia 2007 roku, to w Wielkiej Brytanii miał on swoją premierę dopiero 19 maja 2008 roku.
Nazwa DVD Liczba
odcinków Region 1 Region 2 Region 4
Seria 1 24 11 września 2007 12 września 2005 15 lutego 2006
Seria 2 24 8 stycznia 2008 28 sierpnia 2006 6 września 2006
Seria 3 24 13 maja 2008 19 maja 2008 23 lipca 2008
Seria 4 24 23 września 2008 6 października 2008 8 października 2008
Seria 5 19 12 maja 2009 13 kwietnia 2009 1 lipca 2009[5]
Seria 6 24 1 września 2009 19 października 2009[6] 3 marca 2010
Seria 7 22 21 września 2010 TBA 13 października 2010
Dodatki

Seria 1

Two Adults, One Kid, No Grown−Ups: − Poza kamerą z obsadą i ekipą realizacyjną.
Na planie z Angusem T. Jonesem.
Niepublikowane sceny i żarty.

Seria 2

2½ Days in the Life of 2½: − Widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda dzień na planie członków obsady − Charliego Sheena, Jona Cryera, i Angusa T. Jonesa.
The Serious Business of Writing Comedy: − Wesołe spojrzenie na to, jak naprawdę powstaje program komediowy.
Niepublikowane sceny i żarty.

Seria 3

Niepublikowane sceny i żarty.

Seria 4

Two men talking about Two and a Half Men – wypowiedzi twórców na temat serialu.
Odcinek “Tucked, Taped and Gorgeous” z komentarzami twórców.
Odcinek “Mr. McGlue’s Feedbag” z komentarzami Charliego Sheena, Jona Cryera, i Angusa T. Jonesa.
Niepublikowane sceny i żarty.

Seria 5[7]

“Two and a Half Men” at 100 – kulisy produkcji setnego odcinka.
The Lore of Chuck Lorre: Must Pause TV – kulisy pracy Chucka Lorre nad serialem.
Dying Is Easy, Comedy Is Hard – chronologia połączenia fabuły Dwóch i pół z CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Bonusowy odcinek CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas – “Two and a Half Deaths”

Seria 6

Growing Up Harper − rozwój postaci Jake’a Harpera oraz aktora wcielającego się w jego rolę, Angusa T. Jonesa
The Women of “Two and a Half Men” − wywiady z damską częścią obsady
Niepublikowane sceny i żarty.

Amerykańska widownia

Średnia widownia każdego sezonu Dwóch i pół w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce każdy premierowy odcinek gromadzi przed telewizorami około 300 tysięcy widzów.
Seria Emisja Premierowy odcinek
sezonu Ostatni odcinek
sezonu Lata
wyświetlania Ranking Widownia
(w milionach)
1[8] Poniedziałki, 21:30 22 września 2003 24 maja 2004 2003-2004 #15 15.3
2[9] Poniedziałki, 21:30 20 września 2004 23 maja 2005 2004-2005 #11 16.5
3[10] Poniedziałki, 21:00 19 września 2005 22 maja 2006 2005-2006 #17 15.1
4[11] Poniedziałki, 21:00 18 września 2006 14 maja 2007 2006-2007 #19 14.4
5[12] Poniedziałki, 21:00 24 września 2007 19 maja 2008 2007-2008 #17 13.9
6[13] Poniedziałki, 21:00 22 września 2008 18 maja 2009 2008-2009 #10 15.1
7[14] Poniedziałki, 21:00 21 września 2009 24 maja 2010 2009-2010 #13 14.2
Międzynarodowa emisja
Kraj Stacja telewizyjna
Australia Nine Network
Austria ORF 1
Belgia KANAALTWEE
Brazylia Warner Channel, później SBT
Holandia RTL5
Kostaryka Repretel
Niemcy Pro Sieben, Kabel Eins, TNT Serie
Norwegia TV 3
Nowa Zelandia TV2
Polska TVN 7, Comedy Central, TVN
Sri Lanka MTV
Turcja CNBC-E
Wenezuela Warner Channel
Wielka Brytania Paramount Comedy 1

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Seria 1(sezon): 2003-2004
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1     Pilot

22 września 2003

101
Życie Charliego wywraca się do góry nogami, gdy zamieszkuje z nim jego brat Alan ze swoim synem Jakem.
2     Big Flappy Bastards

29 września 2003

102
Charlie uczy się, jak opiekować się Jakem, podczas gdy Alan próbuje nakłonić byłą żonę, Judith, do powrotu.
3     Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell

6 października 2003

103
Alan obawia się, że traci syna i wychodzi upić się z Charliem. Wspólnie dochodzą do wniosku, iż powodem ich nieszczęść jest ich matka. Jadą taksówką by ją odwiedzić oraz powiedzieć jej, iż zmarnowała im życie.
4     If I Can’t Write My Chocolate Song I’m Going to Take a Nap

13 października 2003

104
Alan ma problemy z Bertą, pomocą domową, a Charlie próbuje załagodzić sytuację.
5     The Last Thing You Want Is to Wind Up with a Hump

20 października 2003

105
Po nocy spędzonej w Las Vegas, Charlie postanawia dotrzymać obietnicy złożonej Jake’owi i zjawia się na jego meczu. W trakcie niego, umawia się z matką jednego z dzieci na randkę, podczas której sprawia pozory zainteresowanego stałym związkiem. Z kolei Alan ustala spotkanie z Glorią (matką jednego z dzieci), by stworzyć krótki opis meczu. Gloria jednak błędnie odczytuje jego intencje, uważając spotkanie za randkę. Wieczór Alana i Glorii próbuje popsuć Brooke, kolejna matka jednego z graczy.
6     Did You Check With the Captain of the Flying Monkeys?

27 października 2003

106
Charlie umawia się z córką nowego mężczyzny swojej matki.
7     If They Do Go Either Way, They’re Usually Fake

3 listopada 2003

107
Judith zaczyna martwić się o Jake’a, gdy ten rysuje wytatuowane pośladki przyjaciółki Charliego, która spacerowała po jego domu nago.
8     Twenty-Five Little Pre-pubers Without a Snoot-ful

10 listopada 2003

108
Alan namawia Charliego do dołączenia do niego i Judith w poprowadzeniu Jake’a i jego szkolnych kolegów do zwycięstwa w dorocznym konkursie muzycznym w jego szkole. Pomimo początkowej niechęci Charliemu podoba się praca z dziećmi.
9     Phase One, Complete

17 listopada 2003

109
Charlie próbuje poderwać kolejną kobietę, a Alan z Rose grają wspólnie w scrabble.
10     Merry Thanksgiving

24 listopada 2003

110
Charlie, chcąc udowodnić, że jest człowiekiem rodzinnym zaprasza Lisę na obiad w Święto Dziękczynienia. Aby stworzyć pozory prawdziwej rodziny zaprasza również Judith z jej rodzicami oraz swoją matkę. Zjawia się również Rose.
11     Alan Harper, Frontier Chiropractor

15 grudnia 2003

111
Bracia przez przypadek spotykają Judith i jej nowego chłopaka. Widząc, że Judith zmieniła się zewnętrznie oraz to, że Alan już do niej nie pasuje, Charlie postanawia pomóc Alanowi w gruntownej zmianie wizerunku – wybierają się na zakupy do miasta.
12     Camel Filters + Pheromones

5 stycznia 2004

112
Berta przyprowadza do pomocy w domu swoją 16-letnią wnuczkę Prudence (w tej roli Megan Fox), która wywiera na Alanie i Charliem imponujące wrażenie.
13     Sara Like Puny Alan

12 stycznia 2004

113
Charliemu udaje się w końcu umówić na podwójną randkę z sąsiadkami. Okazuje się jednak, że Alan zaraził się od Jake’a i jest chory. Zabiegi Charliego, mające na celu wyleczenie Alana, sprawiają, że i on łapie przeziębienie, jednak nawet to nie zmienia jego planów, co do randki.
14     I Can’t Afford Hyenas

2 lutego 2004

114
Charlie przez swoją rozrzutność popada w kłopoty finansowe. Jego księgowy – Stan – tłumaczy mu, iż musi zmienić styl życia. Charlie zaczyna oszczędzać, ostatecznie jednak nie mogąc wytrzymać bez drogich imprez pożycza pieniądze od Rose.
15     Round One to the Hot Crazy Chick (1)

9 lutego 2004

115
Charlie i Alan spotykają kobietę niszczącą samochód na parkingu. Okazuje się nią wysoka blondynka – Frankie, kobieta nie ma się gdzie zatrzymać więc Charlie proponuje jej przenocowanie. Okazuje się, iż Frankie ma siedmioletnią córkę Joane.
16     That Was Saliva, Alan (2)

16 lutego 2004

116
Alan przekonuje się do Frankie, wspólnie z nią i dziećmi udają się na piknik.
17     Ate The Hamburgers, Wearing The Hats

23 lutego 2004

117
Charlie grając z Jake’em w koszykówkę przypadkowo rozbija mu głowę. Zabiera chłopca na pogotowie.
18     An Old Flame With a New Wick

1 marca 2004

118
Charlie spotyka się z dziewczyną, której nie widział od 5 lat. Okazuje się, iż jest ona teraz mężczyzną.
19     I Remember the Coatroom, I Just Don’t Remember You

22 marca 2004

119
Siostra Judith, Liz, podrywa Alana na przyjęciu urodzinowym Jake’a – co doprowadza do furii Judith.
20     Hey, I Can Pee Outside in the Dark

19 kwietnia 2004

120
Judith wie, że Jake przeżywał trudny okres po rozwodzie rodziców, dlatego teraz zamęcza wszystkich swoją grą na gitarze. Wpada na pomysł wysłania go do terapeuty. Początkowo Alan nie jest temu przychylny, jednak po namyśle stwierdza, że nie jest to złe wyjście.
21     No Sniffing, No Wowing

3 maja 2004

121
Charlie naraża rozwód Alana na niepowodzenie, poprzez noc spędzoną z Laurą, jego prawniczką.
22     My Doctor has a Cow Puppet

10 maja 2004

122
Charlie zaczyna martwić się o Alana, który lunatykuje. Jake odwiedza terapeutę.
23     Just Like Buffalo

17 maja 2004

123
Charlie próbuje namówić Judith (będącą pod wpływem kółka wsparcia), żeby Jake mógł nadal spędzać weekendy z Alanem.
24     Can You Feel My Finger?

24 maja 2004

124
Charlie otrzymuje telefon od kobiety, z którą spędził noc. Przez moment Charlie obawia się, iż dziewczyna może być w ciąży. Doświadczenie to przekonuje go do poddanie się zabiegowi sterylizacji.
Seria 2: 2004-2005
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (25)     Back Off Mary Poppins

20 września 2004

201
Alan dowiaduje się, że Charlie należy do prestiżowej grupy mężczyzn i namawia go, by pozwolił i jemu do niej dołączyć.
2 (26)     Enjoy Those Garlic Balls

27 września 2004

202
Judith umawia się z pediatrą Jake’a. Alan nie jest zadowolony z tego powodu, dopóki Charlie nie informuje go, że jeśli Judith ponownie się ożeni, Alan nie będzie musiał płacić więcej alimentów.
3 (27)     A Bag Full of Jawea

4 października 2004

203
Charlie chce uchronić Jake’a od zawieszenia w szkole, dlatego próbuje umówić się z jego nauczycielką, co jednak kończy się niepowodzeniem.
4 (28)     Go Get Mommy’s Bra

11 października 2004

204
Jake jest bardzo zafascynowany nowym chłopakiem matki, którym jest Dr Melnick, niepokojący Alana. Evelyn pożycza samochód Charliego i próbuje sprzedać dom, jednak jej plany ulegają zmianie, gdy Charlie znajduje na tylnym siedzeniu swojego samochodu biustonosz matki.
5 (29)     Bad News from the Clinic

18 października 2004

205
Charlie zostaje pokonany przez kobietę, a jego duma zostaje poważnie urażona.
6 (30)     The Price of Healthy Gums Is Eternal Vigilance

25 października 2004

206
Alan obawia się, że posiada swoją ciemną stronę, co zostaje szybko zdementowane przez Charliego.
7 (31)     A Kosher Slaughterhouse Out in Fontana

8 listopada 2004

207
Charlie i Alan zatrudniają siostrę Berty, by przygotowała przyjęcie dla ich matki. Podczas przygotowań do uroczystości pojawiają się problemy.
8 (32)     Frankenstein and the Horny Villagers

15 listopada 2004

208
Alan spotyka w sklepie kobietę, Nancy, która okazuje się jego ideałem. Alan oddaje się jej w pełni, przez co opieka nad Jakem spada na Charliego. Alan podejmuje nawet decyzję, by poprosić Nancy o rękę.
9 (33)     Yes, Monsignor

22 listopada 2004

209
Charlie spotyka swoją dawną dziewczynę, Lisę, która, jak się okazuje, rozstała się z mężem i ma z nim dziecko. Charlie postanawia udowodnić, że jest odpowiedzialny i nie przeszkadza mu dziecko. W tym czasie Jake próbuje wytłumaczyć Alanowi, dlaczego ma złe oceny w szkole.
10 (34)     The Salmon Under My Sweater

29 listopada 2004

210
Charlie dostaje zlecenie napisania tytułowej piosenki do filmu rysunkowego. Próbuje on przekonać do pomocy w jej stworzeniu Jake’a, który jest fanem komiksu, na podstawie którego powstaje film. Z kolei Alan dowiaduje się znacznie więcej o Rose, kiedy spędza z nią więcej czasu.
11 (35)     Last Chance to See Those Tattoos

13 grudnia 2004

211
Charlie dowiaduje się, że w Internecie powstała specjalna, poświęcona jemu strona. Nie jest on zadowolony z tego powodu, ponieważ przedstawia go w bardzo niepochlebny sposób. Mężczyzna postanawia poprawić sobie notowania na owej witrynie i osobiście przeprasza porzucone przez siebie dziewczyny.
12 (36)     A Lungful of Alan

3 stycznia 2005

212
Alan jest zazdrosny o Charliego, kiedy ich szkolna koleżanka, obecnie piękna kobieta, wydaje się być bardziej zainteresowana jego bratem niż nim.
13 (37)     Zejdz z Moich Wlosów a.k.a. Get Off My Hair

14 stycznia 2005

213
W wyniku trzęsienia ziemi dom Judith ulega zniszczeniu, a ona sama nie ma gdzie mieszkać. Alan proponuje jej, by na jakiś czas wprowadziła się do niego i Charliego, nie pytając brata wcześniej o zdanie. Charlie nie jest z tego zadowolony, ale ostatecznie akceptuje Judith u siebie. Alana ogarnia zazdrość, gdy Judith wybiera się na randkę i prosi Charliego o załatwienie mu jakiegoś spotkania, by pokazać byłej żonie, iż on również chodzi na randki. Charlie zawiera przelotną znajomość z pewną Polką.
14 (38)     Those Big Pink Things with Coconut

31 stycznia 2005

214
Bracia obrażają się na swoją matkę, po tym jak skrytykowała sposób wychowywania Jake’a przez Alana. Evelyn udaje się do szpitala gdzie symuluje ciężką chorobę.
15 (39)     Smell the Umbrella Stand

7 lutego 2005

215
Alan zaczyna się martwić o medyczne procedury z jakimi się mierzy, w wyniku czego decyduje się wyjechać z Charliem i Jakiem do Vegas.
16 (40)     Can You Eat Human Flesh With Wooden Teeth?

14 lutego 2005

216
Judith decyduje się wyjechać na wakacje, podczas których Alan i Charlie muszą zająć się Jakem.
17 (41)     Woo-Hoo, A Hernia-Exam!

21 lutego 2005

217
Alan odwozi Charliego z silnym bólem pleców do szpitala, gdzie lekarzem okazuje się jego była dziewczyna. W tym samym czasie, w domu, Berta próbuje nauczyć Jake’a sprzątać po sobie.
18 (42)     It Was Mame, Mom

7 marca 2005

218
Charlie zostaje zaproszony na przyjęcie organizowane przez geja, Erica. By zyskać nowe zlecenie, prosi Alana o to, by udawał jego partnera. Evelyn wykorzystuje sytuację i wymusza na Charliem udział w dorocznym maratonie.
19 (43)     A Low, Guttural Tongue-Flapping Noise

21 marca 2005

219
Charlie i Alan spotykają w kawiarni byłą dziewczynę Charliego, Sherri. Alan okazuje duże zainteresowanie jej osobą, a nawet zaprasza ją na randkę. Jedyną przeszkodą okazuje się to, że w głębi nie może on się pogodzić z tym, że Sherri była z jego bratem.
20 (44)     I Always Wanted a Shaved Monkey

18 kwietnia 2005

220
Rose próbuje pomóc braciom okazać swoje prawdziwe myśli i uczucia, kiedy Alan i Charlie wyładowują na sobie własne frustracje.
21 (45)     A Sympathetic Crotch to Cry On

2 maja 2005

221
Evelyn dowiaduje się o śmierci jej drugiego męża, Harry’ego. Cała rodzina udaje się na pogrzeb.
22 (46)     That Old Hose Bag Is My Mother

9 maja 2005

222
Evelyn pożycza Alanowi pieniądze na nowy samochód. Auto staje się przyczyną kłopotów Alana.
23 (47)     Squab, Squab, Squab, Squab, Squab

16 maja 2005

223
Kiedy Evelyn dowiaduje się, że Jake spędza czas ze swoimi dziadkami, postanawia nie być gorsza i naciska na Alana, by pozwolił spędzić mu jedną noc u babci. W obawie, że Evelyn zniszczy życie Jake’a, tak jak zniszczyła ich życia, Alan i Charlie myślą, czy pozwolić matce zająć się nim. Ostatecznie odwożą go jednak do babci, a sami udają się do baru, gdzie starają się nie myśleć o Jake’u i matce.
24 (48)     Does This Smell Funny to You?

23 maja 2005

224
Charlie spędza noc z młodą żoną starszego mężczyzny, nie zdając sobie z tego sprawy. Jake w szkole prezentuje opis weekendu spędzonego u wujka i ojca.
Seria 3: 2005-2006
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (49)     Weekend in Bangkok with Two Olympic Gymnasts

19 września 2005

301
Po upadku Alana z dachu Charlie musi zająć się Jakem.
2 (50)     Principal Gallagher’s Lesbian Lover

26 września 2005

302
Alan zostaje wezwany do szkoły syna, ponieważ jego Jake narysował obraźliwy rysunek koleżanki z klasy. W tym czasie Charlie musi zająć się gabinetem brata, z którego robi dobrze prosperujący dom publiczny.
3 (51)     Carpet Burns and a Bite Mark

3 października 2005

303
Charlie odkrywa, że Alan i Judith znowu zaczęli się spotykać.
4 (52)     Your Dismissive Attitude Toward Boobs

10 października 2005

304
Berta zostaje dłużej w domu braci i przeprowadza gruntowne porządki.
5 (53)     We Called It Mr. Pinky

17 października 2005

305
Charlie dochodzi do wniosku, że nie potrafi pozostać w dłuższym związku z kobietą z powodu stosunków z matką. Jake prosi Charliego o radę dotyczącą jednej z jego szkolnych koleżanek. Alan jest zazdrosny, że syn nie szuka pomocy u niego, tylko u wujka.
6 (54)     Hi, Mr. Horned One

24 października 2005

306
Ignorując ostrzeżenia Alana, Charlie dalej umawia się z Gail, dopóki ta nie rzuca na niego uroku.
7 (55)     Sleep Tight, Puddin’ Pop

7 listopada 2005

307
Charlie budzi się u boku Rose, tuż po jej przyjęciu urodzinowym. Jej ojciec, grany przez Martina Sheena, odwiedza Charliego i pyta o jego zamiary wobec Rose. Niespodziewanie spotyka Evelyn, z którą się umawia.
8 (56)     That Voodoo That I Do Do

14 listopada 2005

308
Charlie namawia Jake’a na lekcje baletu, by mógł zbliżyć się do jego nauczycielki.
9 (57)     Madame and Her Special Friend

21 listopada 2005

309
Jedna z sąsiadek Charliego próbuje uwieść i przekupić Alana. Staje się on tym samym obiektem żartów Charliego.
10 (58)     Something Salted and Twisted

28 listopada 2005

310
Charlie pomaga Alanowi z jego obsesją zdobywania aprobaty w oczach wszystkich kobiet.
11 (59)     Santa’s Village of the Damned

19 grudnia 2005

311
Alan umawia się z kobietą z kompleksem Marthy Stewart.
12 (60)     That Special Tug

9 stycznia 2006

312
Charlie odwiedza terapeutę, by dowiedzieć się, jak sobie radzić z problemami emocjonalnymi Alana.
13 (61)     Humiliation is a Visual Medium

23 stycznia 2006

313
Charlie odnajduje się w związku, który nie bazuje wyłącznie na seksie.
14 (62)     Love Isn’t Blind, It’s Retarded

6 lutego 2006

314
Charlie aranżuje romantyczną randkę z Mią, by wreszcie skonsumować związek. Alan zaczyna się spotykać z jedną z byłych dziewczyn brata.
15 (63)     My Tongue is Meat

27 lutego 2006

315
Charlie ma kłopoty z utrzymaniem zdrowego, sportowego stylu życia Mii. Zaczyna za jej plecami pić piwo, palić cygara i jeść hamburgery. Gdy Mia się o tym dowiaduje, Charlie rozważa, czy rzeczywiście ją kocha, czy jest to tylko kolejne zauroczenie.
16 (64)     Ergo, The Booty Call

6 marca 2006

316
Alan zastanawia się, czy przyprowadzić swoją młodszą dziewczynę na przyjęcie urodzinowe Jake’a, na którym będą jego eksżona i matka. Rose próbuje upodobnić swojego chłopaka do Charliego.
17 (65)     The Unfortunate Little Schnauser

13 marca 2006

317
Charlie jest nominowany do prestiżowej nagrody, jednak zamierza zbojkotować przyjęcie, ponieważ zawsze wygrywa jego przeciwnik. Reszta rodziny wszystkimi sposobami próbuje wpłynąć na zmianę jego decyzji. Rose ma problemy w związku i szuka pomocy u Charliego.
18 (66)     The Spit-Covered Cobbler

20 marca 2006

318
Alan ma problemy finansowe odkąd zaczął płacić rachunki swojej dziewczyny. Z tego powodu Charlie próbuje przekonać brata, by z nią zerwał. Murem za Charliem staje Judith, ponieważ Alan spóźnia się z płaceniem jej alimentów.
19 (67)     Golly Moses, She’s A Muffin

10 kwietnia 2006

319
Charlie jest zaskoczony tym, że od trzech tygodni mieszka z nimi Kandi. Alan poświęca jej dużo czasu, ucząc ją życia codziennego.
20 (68)     Always a Bridesmaid, Never a Burro

24 kwietnia 2006

320
Alan próbuje odzyskać Kandi, podczas gdy Charlie umawia się z jej matką, Mandi.
21 (69)     And the Plot Moistens

1 maja 2006

321
Alan i Judith odbywają spotkanie z nauczycielem Jake’a na temat braku zainteresowań chłopca. Charlie pomaga Jake’owi w przygotowaniu audycji do szkolnego musicalu.
22 (70)     Just Once With Aunt Sophie

8 maja 2006

322
Koleżanka zaprasza Jake’a na przyjęcie. Charlie i Alan udzielają mu pomocnych rad, co owocuje nostalgicznym nastrojem, gdy zaczynają sobie przypominać swoje pierwsze imprezy.
23 (71)     Arguments for the Quickie

15 maja 2006

323
Mia wraca do miasta i zaprasza Charliego na swój występ. Charlie początkowo się waha, jednak ostatecznie udaje się na niego.
24 (72)     That Pistol-Packin’ Hermaphrodite

22 maja 2006

324
Charlie i Mia przygotowują swoje przyjęcie weselne. Wszystko zaczyna się rozpadać, gdy dochodzi do spotkania dwóch rodzin. W drodze kompromisu zdecydowały one o małej ceremonii w Las Vegas, która i tak nie doszła do skutku.
Seria 4: 2006-2007
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (73)     Working for Caligula

18 września 2006

401
Charlie powraca do dawnego stylu życia po wyprowadzce z jego domu Alana.
2 (74)     Who’s Vod Kanockers

25 września 2006

402
Charlie w końcu wyjawia prawdę Alanowi, dlaczego nie ożenił się z Mią. Sąsiadem braci zostaje Steven Tyler. Mężczyzna hałasuje, przygotowując się do tournée, co denerwuje Charliego.
3 (75)     The Sea is a Harsh Mistress

2 października 2006

403
Charlie próbuje surfować, by zaimponować Dottie, pięknej kobiecie, którą właśnie poznał. Po tym, jak o mało nie utonął, jest przekonany, że widział swojego ojca.
4 (76)     A Pot Smoking Monkey

9 października 2006

404
Alan i Kandi przechodzą poważny kryzys.
5 (77)     A Live Woman of Proven Fertility

16 października 2006

405
Alan jest zadowolony z wizji ponownego małżeństwa Judith, ponieważ nie musiałby wtedy płacić alimentów. Alan prosi Charliego by przekonał Jake’a do nowego ojczyma.
6 (78)     Apologies for the Frivolity

23 października 2006

406
Charlie umawia się z kobietą, której osobowość i życie nie różnią się niczym od stylu bycia jego matki.
7 (79)     Repeated Blows to his Unformed Head

6 listopada 2006

407
Córka Berty, Naomi, jest w ciąży. Alan postanawia się zająć ciężarną zaś Charlie i Berta jadą do potencjalnego ojca dziecka.
8 (80)     Release the Dogs

13 listopada 2006

408
Alan cierpi na bezsenność. Odwiedza psychiatrę, który za przyczynę bezsenności uznaje zazdrość wobec Charliego.
9 (81)     Corey’s Been Dead For an Hour

20 listopada 2006

409
Jake po raz pierwszy w życiu zostaje sam w domu, podczas gdy Alan i Charlie idą na podwójną randkę.
10 (82)     Kissing Abraham Lincoln

27 listopada 2006

410
Berta i Lydia nie mogą dojść do porozumienia. Kandi robi wszystko, by Alan nie sprzedał ich mieszkania.
11 (83)     Walnuts and Demerol

11 grudnia 2006

411
Przyjaciele i rodzina Charliego psują jego plany na spędzenie romantycznego Bożego Narodzenia. Kiedy Evelyn dowiaduje się, z kim miał się spotkać jej syn, obmyśla kolejny plan.
12 (84)     Castrating Sheep in Montana

8 stycznia 2007

412
Alan związuje się z córką Berty, Naomi, która niedawno urodziła córkę. Evelyn ogłasza synowi, że wyrzeka się go dopóki niespodziewanie nie zjawi się chłopak Naomi, zmuszając parę do zerwania.
13 (85)     Don’t Worry, Speed Racer

22 stycznia 2007

413
Evelyn, bez zgody Charliego, oferuje jego dom na sprzedaż Japończykowi, Hiroshi. Charlie przyłapuje matkę z Hiroshim nagich za kanapą w jej domu.
14 (86)     That’s Summer Sausage, Not Salami

5 lutego 2007

414
Charlie umawia Alana z ich nową sąsiadką, o którą później robi się zazdrosny.
15 (87)     My Damn Stalker

12 lutego 2007

415
Rose przeprowadza się do Londynu, a Charlie dziwi się swojej reakcji na tę wiadomość. Alan oszukuje kobietę poznaną w internecie.
16 (88)     Young People Have Phlegm Too

19 lutego 2007

416
Młoda dziewczyna Charliego zabiera go do nowego klubu. Zaprasza ona również Alana, by poznał jedną z jej przyjaciółek. Bracia są bardzo zdziwieni postrzeganiem ich przez ludzi w klubie jako starych.
17 (89)     I Merely Slept With a Commie

26 lutego 2007

417
Evelyn żali się synom, że na pogrzebie jej przyjaciółki nie panowała atmosfera żałobna. Alan i Charlie mówią matce, iż na jej pogrzebie również może brakować tej atmosfery. Evelyn wszelkimi sposobami próbuje wyprowadzić ich z błędu.
18 (90)     It Never Rains in Hooterville

19 marca 2007

418
Alan próbuje pogłębić więź z synem, gdy uświadamia sobie, że kończy się już okres jego dzieciństwa.
19 (91)     Smooth as a Ken Doll

9 kwietnia 2007

419
Charlie podrywa Myrę, dowcipną siostrę narzeczonego Judith, Herba.
20 (92)     Aunt Myra Doesn’t Pee a Lot

16 kwietnia 2007

420
Alan oczekuje ślubu Judith, podczas gdy Charlie i Myra kontynuują swój romans.
21 (93)     Tucked, Taped and Gorgeous

23 kwietnia 2007

421
Alan i Charlie testują swoją orientację seksualną, po tym, jak Alan zaprzyjaźnia się z gejem.
22 (94)     Mr. McGlue’s Feedbag

30 kwietnia 2007

422
Jake czuje się szczęśliwy po odwiedzeniu z Charliem toru wyścigowego.
23 (95)     Anteaters. They’re Just Crazy-lookin

7 maja 2007

423
Charlie zatrudnia robotnika (w tej roli Enrique Iglesias) do naprawy tarasu.
24 (96)     Prostitutes and Gelato

14 maja 2007

424
Charlie i Alan zostają zaproszeni przez nowego chłopaka matki – Teddy’ego – do Las Vegas jego prywatnym samolotem.
Seria 5: 2007-2008
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (97)     Large Birds, Spiders and Mom

24 września 2007

501
Jake rozpoczyna naukę w szkole średniej, zaś Alan i Charlie starają się go przygotować radzić sobie w nowych sytuacjach.
2 (98)     Media Room Slash Dungeon

1 października 2007

502
Charlie idzie z mamą na przyjęcie. Alan ma problemy z niezrównoważoną kochanką.
3 (99)     Dum Diddy Dum Diddy Doo

1 października 2007

503
Alan namawia Charliego, by ten związał się w końcu z dojrzałą kobietą, sugeruje mu randkę z panią sędzią (Ming-Na). Kobieta bardzo przypada Charliemu do gustu.
4 (100)     City of Great Racks

15 października 2007

504
Charlie cały czas spotyka się z Lindą, mimo to wydaje mu się, iż wszędzie widzi Rose.
5 (101)     Putting Swim Fins on a Cat

22 października 2007

505
Charlie zajmuje się 4-letnim dzieckiem Lindy.
6 (102)     Help Daddy Find His Toenail

29 października 2007

506
Charlie przez przypadek bierze leki psychotropowe, przez co psuje Lindzie ważną uroczystość. Po tym wydarzeniu kobieta zrywa z nim. Jake wymyka się na koncert.
7 (103)     The Leather Gear is in the Guest Room

5 listopada 2007

507
Alan przynosi do domu wazę, która nie podoba się Charliemu. Dochodzi do ostrej kłótni między braćmi po której Alan i Jake wyprowadzają się do Evelyn.
8 (104)     Is There a Mrs. Waffles?

12 listopada 2007

508
Charlie rozpoczyna karierę jako autor piosenek dla dzieci. Odnosi w tej branży spore sukcesy i zdobywa popularność wśród dzieci i ich matek.
9 (105)     Shoes, Hats, Pickle Jar Lids (aka Tight’s Good)

19 listopada 2007

509
Charliemu bardzo przypada do gustu córka Teddiego – Courtney (Jenny McCarthy).
10 (106)     Kinda Like Necrophilia

19 listopada 2007

510
Alan dowiaduje się, iż w przeszłości Charlie odbił mu dziewczynę. Chce się zemścić na bracie w ten sam sposób.
11 (107)     Meander to Your Dander

17 marca 2008

511
Charlie uczy Alana jak zerwać z dziewczyną.
12 (108)     A Little Clammy and None Too Fresh

24 marca 2008

512
Rose wraca z Anglii, postanawia się “troskliwie” zająć chorym Charliem.
13 (109)     The Soil is Moist

31 marca 2008

513
Alan umawia się z przyjaciółką jego eksżony. Ta z kolei wyjawia mu tajemnice o seksualnym życiu Judith.
14 (110)     Winky-Dink Time

14 kwietnia 2008

514
Charlie spotyka w kawiarni kobietę, którą poznał wcześniej, nie może jednak przypomnieć sobie jej imienia, zaś Jake zakochuje się w córce tej kobiety.
15 (111)     Rough Night in Hump Junction (aka His Ugly Bundle)

21 kwietnia 2008

515
Charlie zaczyna się masowo umawiać z kobietami. Powoduje to szereg problemów.
16 (112)     Look At Me, Mommy, I’m Pretty

28 kwietnia 2008

516
Alan planuje wesele Evelyn i Teddiego. Charlie chce się zbliżyć do Courtney.
17 (113)     Fish In A Drawer

5 maja 2008

517
W trakcie wesela umiera Teddy. Ekipa z serialu CSI przeprowadza wnikliwe śledztwo.
18 (114)     If My Hole Could Talk

12 maja 2008

518
Charlie poznaje autorkę książek o samopomocy. Pomimo, iż kobieta jest od niego sporo starsza zaczyna się z nią umawiać.
19 (115)     Waiting For The Right Snapper

19 maja 2008

519
Przyszła synowa kobiety, z którą spotyka się Charlie okazuje się być jego dawną sympatią.
Seria 6: 2008-2009
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (116)     Taterhead Is Our Love Child

22 września 2008

601
Charlie obawia się, iż 8-letni syn jego dawnej dziewczyny, może być jego dzieckiem.
2 (117)     Pie Hole, Herb

29 września 2008

602
Charlie wyrzuca Alana z domu, ponieważ ten domagał się od niego zwrotu zaległych 38$. Alan postanawia zatrzymać się u Judith. Kobieta wysyła Herba by porozmawiał z Charliem.
3 (118)     Damn You, Eggs Benedict

6 października 2008

603
Alan próbuje umawiać się jednocześnie z dwoma kobietami, a Jake upija się z kolegą piwem. Zarówno ojciec jak i syn odczuwają negatywne skutki swoich poczynań, Charlie zaś, dalej korzysta z życia bez ograniczeń.
4 (119)     The Flavin’ and the Mavin

13 października 2008

604
Charlie po odwiezieniu Alana do pracy, poznaje jego recepcjonistkę, z którą rozpoczyna romans. Fakt ten martwi Alana, obawa się on, że “zapłaci cenę” za poczynania starszego brata.
5 (120)     A Jock Strap in Hell

20 października 2008

605
Podczas wizyty w aptece, bracia i Jake spotykają panią Pasternak. Okazuje się, iż kobieta przez Charliego straciła pracę nauczycielki i zarabia na życie jako striptizerka.
6 (121)     It’s Always Nazi Week

3 listopada 2008

606
Pierwsza część dwuodcinkowego wątku. Doktor Herb Melnick po długotrwałych kłótniach z Judith wyprowadza się z domu, jego miejsce zajmuje Alan, a on sam próbuje prowadzić tryb życia Charliego.
7 (122)     Best H.O. Money Can Buy

10 listopada 2008

607
Druga część dwuodcinkowego wątku. Charlie straszy Jake’a szkołą wojskową, chłopak całkowicie podporządkowuje się wujkowi i wykonuje przeróżne prace domowe. Alan dalej spotyka się z Judith, nie jest jednak pewien czy chce wrócić do byłej żony. Herbowi przestaje się podobać życie singla.
8 (123)     Pinocchio’s Mouth

17 listopada 2008

608
Chelsea, dziewczyna z którą spotyka się Charlie wymaga od niego by spędził z nią noc w jej domu. Jake dostaje 2. tygodniowy szlaban i nie może korzystać z telewizji i innych elektronicznych urządzeń. Alan stara się dopilnować by syn przestrzegał jego zakazów.
9 (124)     The Mooch at the Boo

24 listopada 2008

609
Alan jedzie Mercedesem Charliego do mechanika. Poznaje kobietę, z którą udaje się na szybką randkę do pustego domu swojej matki (Evelyn przebywa na egzotycznych wakacjach). W międzyczasie Charlie i Jake idą poznać nowych sąsiadów – byłego gracza NFL – Jerome (w tej roli Michael Clarke Duncan) oraz jego córkę – Celeste (Tinashe Kachingwe). Jake zabiera dziewczynę na spacer, powodując niepokój u jej ojca.
10 (125)     He Smelled the Ham, He Got Excited

8 grudnia 2008

610
Evelyn obiecuje zapłacić za studia Jake’a. Deklaracja ta wywołuje zdziwienie u braci, zaczynają oni doszukiwać się złych intencji ich matki.
11 (126)     The Devil’s Lube

15 grudnia 2008

611
Prowadzący rozrywkowy tryb życia, przyjaciel Charliego – Andy (w tej roli Emilio Estevez) umiera. Charlie zaczyna poważnie zastanawiać się nad swoim życiem i myśleć o śmierci. Obdarowuje rodzinę prezentami. Podczas pogrzebu Andy’ego Charlie ma wizję, w której widzi siebie w trumnie oraz ludzi, którzy przyszli go pożegnać. Podczas tego “pogrzebu” przemawia James Earl Jones, a Alan tryska humorem. Po pogrzebie Andy’ego, Charlie decyduje się porozmawiać poważnie z Rose, kiedy jednak dowiaduje się od lekarza, iż jest w pełni zdrowy wraca do starego trybu życia.
12 (127)     Thank God for Scoliosis

12 stycznia 2009

612
Alan ma wątpliwości czy powinien angażować się w związek ze swoją recepcjonistką Mellisą. Poznaje również jej matkę – Shelly (w tej roli Carol Kane). Charlie zabiera Jake’a do baru.
13 (128)     I Think You Offended Don

19 stycznia 2009

613
Alan podejrzewa, że może być ojcem dziecka Judith. Charlie namawia Jake’a do zwierzeń.
14 (129)     David Copperfield Slipped Me a Roofie

2 lutego 2009

614
Melissa namawia rodzinę Alana, by wyprawili mu urodziny z okazji ukończenia 40 lat. Przyjęcie dochodzi do skutku, ale Alan czuje się urażony wypowiedziami członków swojej familii.
15 (130)     I’d Like to Start with the Cat

9 lutego 2009

615
Chelsea jest niezadowolona, ponieważ jej związek z Charliem jest zbyt rutynowy. Oboje udają się do poradni małżeńskiej doktor Lindy Freeman.
16 (131)     She’ll Still Be Dead at Halftime

3 marca 2009

616
Chelsea wyjeżdża na pogrzeb swojej byłej teściowej. Do Charliego przychodzi pijana dziewczyna – Wanda. Alan, Jake i Charlie muszą ją odwieźć do domu nim wróci Chelsea.
17 (132)     The ‘Ocu’ or the ‘Pado’?

10 marca 2009

617
Charlie wyznaje miłość Chelsea, ta jednak nie odwzajemnia mu się. W związku z tym Charlie postanawia się oświadczyć by wymusić na niej wyznanie miłości.
18 (133)     My Son’s Enormous Head

17 marca 2009

618
Chelsea jest przeziębiona, a Charlie troskliwie się nią opiekuje. Bracia jadą do jej domu by nakarmić jej kota i wymienić mu piasek w kuwecie.
19 (134)     The Two Finger Rule

31 marca 2009

619
Charlie kłóci się z Chelsea, gdy ta znajduje w jego telefonie nagie zdjęcia. Alan nie może porozumieć się z Melissą, po tym jak przespał się z jej matką. Herb awanturuje się z Judith. Cała trójka spotyka się i upija w domu Charliego, dołącza do nich również Jerome oraz Gordon. Charliemu nie podobają się tematy rozmów pozostałej czwórki i udaje się do Chelsea by się z nią pogodzić.
20 (135)     Hello, I’m Alan Cousteau

13 kwietnia 2009

620
Chelsea poznaje Evelyn. Ku niezadowoleniu Charliego, obie kobiety świetnie się ze sobą dogadują.
21 (136)     Above Exalted Cyclops

27 kwietnia 2009

621
Chelsea organizuje randkę w ciemno dla Alana. Nieznajomą okazuje się być Rose. Alan, Rose i Charlie udają przed Chelsea, że się nie znają.
22 (137)     Sir Lancelot’s Litter Box

4 maja 2009

622
Chelsea chce wprowadzić się do Charliego i zrezygnować z wynajmowanego mieszkania. Charlie po namyśle zgadza się na to, ale na wszelki wypadek w tajemnicy przed narzeczoną wynajmuje opuszczone przez nią lokum.
23 (138)     Good Morning, Mrs. Butterworth

11 maja 2009

623
Alan ma nowe hobby – bawi się pacynką. Charlie odkrywa, że może wykorzystać brata w swoim związku z Chelsea.
24 (139)     Baseball Was Better With Steroids

18 maja 2009

624
Z Nowego Jorku wraca Mia (Emmanuelle Vaugier). Kobieta pyta Alana o Charliego. Judith zaczyna rodzić, Herb, Alan i Charlie udają się do szpitala. Charlie asystuje przy porodzie. Okazuje się, że w szpitalu pracuje Melissa.
Seria 7: 2009-2010
#     Tytuł     Premiera w USA     Kod
1 (140)     818-jklpuzo

21 września 2009

3X5501
Charlie pomaga Mia w jej karierze muzycznej. Z tego powodu ma rozterki emocjonalne, które konsultuje z doktor Freeman. Gościnnie w tym odcinku występuje Eddie Van Halen.
2 (141)     Whipped Unto the Third Generation

28 września 2009

3X5502
Chelsea przekonuje Charliego, by ten pozwolił wprowadzić się Melissie. Kiedy jednak Melissa organizuje przyjęcie dla swoich przyjaciół w domu Charliego, przenosi się on do hotelu. Gdy Alan mówi o tym, że gdy nie ma Charliego w domu to on w nim rządzi, dziewczyny go z niego wyrzucają. Alan prosi Charliego, by on też trochę pobył w hotelu. Po pewnym czasie proszą matkę o skłócenie dziewczyn.
3 (142)     Mmm, Fish. Yum

5 października 2009

3X5503
Alan wraz z matką Judith – Lenore (w tej roli Annie Potts) zajmuje się dzieckiem byłej żony. Charlie zabiera Jake’a do miasta, wyjeżdżając z garażu najeżdża na kota. Początkowo myślą, że rozjechali kota żony Charliego, i Jake zaczął go lekko szantażować, ale ona znajduje swojego. Po chwili okazuje się, że rozjechali kota napakowanego sąsiada. Jake z powrotem zaczyna szantażować Charliego.
4 (143)     Laxative Tester, Horse Inseminator

12 października 2009

3X5504
Alan pracuje jako asystent Evelyn. Charlie rozwiązuje problem złych relacji Jake’a i Chelsea.
5 (144)     For The Sake Of The Child

19 października 2009

3X5506
Jake zniechęcony zachowaniem ojca i wujka postanawia nie przyjeżdżać do nich w weekend. Alan i Charlie starają się poprawić swoje wzajemne relacje by przekonać chłopaka do powrotu.
6 (145)     Give Me Your Thumb

2 listopada 2009

3X5505
Alan zostaje wyrzucony z domu Charliego po tym jak sugeruje Chelsea operację zmniejszenia biustu.
7 (146)     Untainted By Filth

9 listopada 2009

3X5507
Evelyn oświadcza, że zorganizuje Charliemu i Chelsea wesele w ekskluzywnym hotelu w czerwcu. Charlie i Alan wychodzą do baru, ich eskapada ma zaskakujący finał.
8 (147)     Gorp. Fnark. Schmegle.

16 listopada 2009

3X5508
Gail (w tej roli Tricia Helfer), koleżanka Chelsea jest w złej kondycji psychicznej po rozstaniu się ze swoim chłopakiem. Chelsea proponuje jej by zamieszkała w domu Charliego na kilka dni.
9 (148)     Captain Terry’s Spray-On Hair.

23 listopada 2009

3X5509
Charlie martwi się problemami łóżkowymi z Chelsea. Alan eksperymentuje ze specyfikami na porost włosów.
10 (149)     That’s Why They Call It Ball Room

7 grudnia 2009

3X5510
Evelyn sugeruje synowi intercyzę przed małżeństwem z Chelsea. Ta z kolei zmusza przyszłego męża do lekcji tańca. Kiedy Charlie prosi o intercyzę, kobieta wyjawia mu, iż jest posiadaczką trzech nieruchomości.
11 (150)     Warning, It’s Dirty

14 grudnia 2009

3X5511
Rodzina Harperów przygotowuje się do wigilii. Charlie namawia Jake’a by pod nieobecność Celeste poderwał dziewczynę na plaży. Evelyn przyprowadza na wigilię producenta telewizyjnego (w tej roli Carl Reiner). Chelsea obraża się na Charliego, po tym jak Jake przez jego rady wpada w tarapaty.
12 (151)     Fart Jokes, Pie And Celeste

11 stycznia 2010

3X5512
Chelsea wyjeżdża na kilka dni. Jake stara się odzyskać Celeste. Alan postanawia spędzać czas z Herbem.
13 (152)     Yay, No Polyps!

18 stycznia 2010

3X5513
Charlie planuje zabieg kolonoskopii po to by odwlec wyjazd do rodziców Chelsea (w roli ojca – Stacy Keach, matki – Meagen Fay). Tymczasem oni przyjeżdżają do Los Angeles.
14 (153)     Crude And Uncalled For

1 lutego 2010

3X5514
Początek dwuodcinkowego wątku. Alan spędza noc w areszcie po bójce w barze. Po namowach Chelsea Charlie i Evelyn opłacają mu adwokata. Prawnik wydostaje Alana z kłopotów i prosi o wsparcie dla fundacji charytatywnej co imponuje Chelsea.
15 (154)     Aye, Aye, Captain

8 lutego 2010

3X5515
Charlie jest zazdrosny o prawnika, z którym Chelsea spędziła ostatni wieczór – przez co wystawia swój związek na próbę.
16 (155)     Tinkle Like a Princess

1 marca 2010

3X5516
Chelsea wyprowadza się od Charliego do ojca i jego przyjaciela (w tej roli John Amos). Charlie chcąc odreagować stresy związane z rozstaniem udaje się do kościoła, gdzie poznaje nową dziewczynę.
17 (156)     I Found Your Moustache

8 marca 2010

3X5517
Alan zabiera Charliego do kina, na seans przychodzi również Chelsea z Bradem. Charlie postanawia ją śledzić. Kobieta nieoczekiwanie odwiedza dom Charliego i zostaje na noc.
18 (157)     Ixnay on the Oggie Day

22 marca 2010

3X5518
Pacjentka Alana proponuje mu dodatkowe sesje masażu w jej mieszkaniu. Charlie spotyka się z Gail. Chelsea przestaje odpowiadać Brad.
19 (158)     Keith Moon Is Vomiting in His Grave

12 kwietnia 2010

3X5519
Jake przyprowadza do domu Charliego swojego kolegę Eldridge’a. Alan poznaje matkę chłopaka.
20 (159)     I Called Him Magoo

10 maja 2010

3X5520
Alan spotyka się matką Eldridge’a – zaprasza ją również do hotelu. W międzyczasie Charlie wynajmuje prostytutkę, której zleca udawanie Chelsea.
21 (160)     Gumby with a Pokey

17 maja 2010

3X5521
Alan i Jake jadą do Sacramento po spadek po dziadku Judith – jest nim zabytkowy zegar. Charlie i Berta palą razem marihuanę.
22 (161)     This Is Not Gonna End Well

24 maja 2010

3X5522
Charlie traci prawo jazdy po tym jak każe przejechać Jake’owi na czerwonym świetle. Alan zostaje zaproszony na urodziny Chelsea, Charlie wysyła Jake’a by wręczył w jego imieniu prezent.
Seria 8: 2010-2011
#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz     Kod
1 (162)     Three Girls and a Guy Named Bud
Trzy dziewczyny i facet zwany pączkiem

20 września 2010

13 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre , Lee Aronsohn & Susan Beavers

3X6451
Alan kontynuuje związek z matką Eldridge’a ukrywając to przed synem. Charlie po problemach z mocniejszymi alkoholami postanawia pić tylko piwo i wino.

Odniesienie do tytułu: Charlie na widok trzech dziewczyn wychodzących z pokoju Jake’a.
2 (163)     A Bottle of Wine and a Jackhammer
Butelka wina i Jackhammer

27 września 2010

14 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre i Lee Aronsohn

3X6452
Lyndsey proponuje Alanowi przeprowadzkę do jej domu. Charlie próbuje zmusić brata by ten przyjął tę propozycję.
3 (164)     A Pudding-Filled Cactus
Kaktusowy deser

4 października 2010

14 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre , Lee Aronsohn & David Richardson

3X6453
Alan po przeprowadzce korzysta z domu Charliego by spotykać się z Melissą.
4 (165)     Hookers, Hookers, Hookers
Kobiety lekkich obyczajów

11 października 2010

15 września 2011

James Widdoes

Don Foster , Eddie Gorodetsky & Susan Beavers

3X6454
Lyndsey i Eldridge wprowadzają się do Malibu. Charlie wymyka się wieczorem z domu i jedzie do spalonego domu Lyndsey, w którym spotyka jej byłego męża.
5 (166)     The Immortal Mr. Billy Joel
Nieśmiertelny Billy Joel

18 października 2010

15 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre , Lee Aronsohn & Don Foster

3X6455
Charlie wyjeżdża na weekend by przeprowadzić kilka operacji plastycznych. Alan postanawia udawać brata.
6 (167)     Twanging Your Magic Clanger
Brzdękać twój magiczny clanger

25 października 2010

16 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre , Lee Aronsohn & Don Foster

3X6456
Charlie spotyka się z Michelle, nie odpowiada mu jednak wiek kobiety.
7 (168)     The Crazy Bitch Gazette
Walnięta gazeta

1 listopada 2010

16 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre , Lee Aronsohn

3X6457
Charlie przedstawia Michelle swoją rodzinę oraz Bertę. Rose ogłasza, że wychodzi za mąż.
8 (169)     Springtime on a Stick
Wiosna na patyku

8 listopada 2010

19 września 2011

James Widdoes

Eddie Gorodetsky , Jim Patterson

3X6458
Po tym jak pijany Charlie rujnuje randkę Jake’a, chłopak postanawia się zemścić. Zaprasza Evelyn do domu Charliego by wraz z synami mogła świętować swoje urodziny. Alan i Charlie postanawiają zaprosić lokalnego farmaceutę (narkomana) Russella by dotrzymał towarzystwa ich matce podczas wieczornej kolacji.
9 (170)     A Good Time In Central Africa
Dobre czasy w Afryce środkowej

15 listopada 2010

19 września 2011

James Widdoes

Don Reo

3X6459
Kiedy Berta wyjeżdża do rodziny, zastępuje ją hiszpańskojęzyczna Esmeralda. Charliemu podoba się to w jaki sposób nowa gospodyni dba o jego dom. Alan jest zastraszany przez byłego męża Lyndsey – Chrisa, po tym jak znów zaczyna się z nią spotykać.
10 (171)     Oww don’t stop
Nie przestawaj

22 listopada 2010

20 września 2011

James Widdoes

Lee Aronsohn
Chuck Lorre

3X6460
Courtney (w tej roli Jenny McCarthy) powraca do Charliego po wyjściu z więzienia. Alan próbuje odwieść brata od spotkań z tą kobietą.
11 (172)     Dead From the Waist Down
Martwy od pasa w dół

6 grudnia 2010

20 września 2011

James Widdoes

Susan Beavers
David Richardson
Don Reo

3X6461
Alan nie mogąc pogodzić się z tym, że jego brata stać na kupowanie drogich prezentów Courtney, postanawia zdobyć pieniądze by obdarować Lyndsey.
12 (173)     Chocolate Diddlers or My Puppy’s Dead

13 grudnia 2010

21 września 2011

James Widdoes

Chuck Lorre

3X6462
Charlie rozstaje się z Courtney i popada w depresję. Umawia się na wizytę u doktor Freeman.
13 (174)     Skunk, Dog Crap and Ketchup
Skunks, Psia Kupa i Keczup

3 stycznia 2011

21 września 2011

James Widdoes

Alissa Neubauer

3X6463
Charlie dobrze dogaduje się z Lyndey, co budzi zazdrość u Alana.
14 (175)     Lookin’ for Japanese Subs
Szukając japońskich łodzi podwodnych

17 stycznia 2011

22 września 2011

James Widdoes

Jim Patterson
Susan Beavers
Susan Beavers

3X6464
Charlie szpieguje Rose. Jake i Eldridge tworzą kaskederskie filmy.
15 (176)     Three Hookers and a Philly Cheesesteak
Trzy prostytutki i Philly Cheesesteak

7 lutego 2011

22 września 2011

James Widdoes

Eddie Gorodetsky
Jim Patterson

3X6465
Alan wyłudza pieniądze od Charliego, matki, Judith i Berty obiecując im lukratywną inwestycję. Gordon próbuje powiedzieć Charliemu, że Rose oszukuje go twierdząc, że wyszła za mąż.
16 (177)     That Darn Priest
Ten przeklęty ksiądz

14 lutego 2011

23 września 2011

James Widdoes

David Richardson
Don Reo
Susan Beavers

3X6466
Alan ma wyrzuty sumienia po tym jak oszukał rodzinę. Charlie zabiera Rose na wycieczkę do paryskiego Disneylandu.

Odniesienie do tytułu: Alan o księdzu, który go spowiadał.
Seria 9: 2011-2012

W tej serii dużo się zmienia. Z powodu kłótni Charliego Sheena i Chucka Lorrego wyrzucono Sheena i zastąpiono go Ashtonem Kutcherem. Ashton Kutcher ma teraz główną rolę milionera Waldena Schmidta[3].
#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz     Kod
1 (178)     Nice to Meet You, Walden Schmidt
Dobrze Cię poznać Waldemarze Schmidt

19 września 2011

16 lutego 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Charlie umiera wpadając pod pociąg. Na jego pogrzebie obecne są wszystkie jego dziewczyny. Jego matka próbuje sprzedać jego dom, choć nawet Dharma i Greg nie są nim zafascynowani. Gdy prochy Charliego przechodzą w ręce Alan’a, ten przez przypadek wysypuje je koło fortepianu zauważając w drzwiach Waldena Schmidt’a, który o mało nie popełnia samobójstwa skokiem w wodę. W pierwszy ranek w domu Charliego milioner wstaje nago i decyduje o kupnie domu.

Notatka: W tym odcinku jest stara czołówka. Odniesienie do tytułu: Alan wita Waldena, po tym, jak nie udało mu się utopić.
2 (179)     Pepole Who Love Peepholes
Ludzie, którzy uwielbiają Judaszów.

26 września 2011

23 lutego 2012

James Widdoes

Chuck Lorre

?
Walden chce za wszelką cenę odzyskać Bridget, by nie doszło do rozwodu.

Notatka: Ciąg dalszy pierwszego odcinka. W tym odcinku występuje Judy Greer jako Bridget, kobieta, która rzuciła milionera.
3 (180)     Big Girls Don’t Throw Food
Duże dziewczyny nie rzucają jedzeniem.

3 października 2011

1 marca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre

?
Alan przygotowuje Waldena na randkę z Bridget (Judy Greer). Ta mu zarzuca, że się z nim rozwodzi, bo jest zbyt dziecinny. Tymczasem Jake postanawia naśladować Waldena i rezygnuje ze szkoły.

Odniesienie do tytułu: Walden robi wojnę na żarcie z młodą dziewczynką, po tym, jak Bridget zarzuca mu, że jest zbyt dziecinny.
4 (181)     Nine Magic Fingers
Dziewięć magicznych palców.

10 października 2011

8 marca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Starając się pomóc pozbyć Waldena z jego depresji, Alan zachęca go, aby pójść do baru spotkać kobiety. Noc okazuje się być sukcesem, Walden wraca do domu z uczącą się artystką Courtney. Alan stara się pogodzić z Lyndsey.

Odniesienie do tytułu: Berta opowiada o jednym ze swych chłopów, który nie miał jednego palca u ręki, a umiał nimi czynić cuda.
5 (182)     A Giant Cat Holding Churro
Gigantyczny kot trzymający churro.

17 października 2011

15 marca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Alan jest wstrząśnięty, gdy się dowiedział, że Lindsey była w porno Soft-Core. Obiecują sobie od tej pory wszystko wyznawać. Walden chce podjąć się pieczenia ciastek i w ten sposób on i Berta na haju palą je.
6 (183)     The Squad and Hover
Drużyna i wiszenie

24 października 2011

22 marca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Zdesperowany Walden idzie do dr Freeman.
7 (184)     Those Fancy Japanese Toilets
Te zabawne Japońskie Toalety

31 października 2011

29 marca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden zatrudnia Evelyn, aby pomogła mu zmienić wystrój jego dom. Alan jest zmartwiony, że nic dobrego nie wyniknie z jego życia. Alan czyta w dzienniku Charliego, że Evelyn znalazła jego tajną depozytową skrytkę.
8 (185)     Thank You For the Intercourse
Dziękuje za stosunek płciowy

7 listopada 2011

5 kwietnia 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden pozbywa się starego fortepianu Charliego, co wywołuje smutek Alana po stracie brata. Alan zaczyna się ubierać i mieć przypadkowy seks tak jak Charlie. Zaczyna także śpiewać jingle Charliego.

Odniesienie do tytułu: Walden dziękuje za stosunek płciowy dziewczynie, którą uwiódł.
9 (186)     Frodo’s Headshots
Strzał w głowę Froda

14 listopada 2011

12 kwietnia 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Alan ma zamiar wyjechać z zakładu psychiatrycznego (przez miesiąc był pacjentem). Jake przychodzi po niego i mówi mu, że Walden sypia z Lindsey. Lindsey się wprowadza i Alan musi się wyprowadzić. Otrzymał wezwanie do zasiadania w ławie przysięgłych. Herb właśnie się dowiedział, że Alan jest ojcem dziecka Judith. Alan trafia do magazynu przy lotnisku. Herb go zabija. Alan budzi się i zdaje sobie sprawę, że to wszystko było snem. Jest szczęśliwy, że wciąż jest w szpitalu psychiatrycznym.
10 (187)     A Fishbowl Full of Glass Eyes
Rybia micha pełna szklanych oczu

21 listopada 2011

19 kwietnia 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden rozpoczyna randki z piękną brytyjską kobietą imieniem Zoey i daje Alanowi jego bardzo cenną obrączkę, bo chce iść do przodu. Po pewnym czasie jednak każe mu ją zwrócić. Chcąc przejść, Walden rzuca pierścień do morza. Alan biegnie do wody, aby spróbować odzyskać pierścień. Jake chce, by Walden go adoptował.
11 (188)     A Lovely Landing Strip
Ładne lądowisko

5 grudnia 2011

26 kwietnia 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden nadal umawia się z Zoey i postanowia, że potrzebuje nowego startu i podpisuje swoje papiery rozwodowe. Wkrótce potem Bridget pojawia się w domu Waldena i mówi mu, że nie może przejść z rozwodem, ponieważ ona nadal go kocha i chce go z powrotem. Walden jest rozdarty. Alan i Jake mówią Waldenowi, że Bridget jest częścią jego przeszłości i Zoey posuwa się na naprzód. Walden nie bierze Bridget z powrotem, a ona staje się wzgardzoną kobietą (podobnie jak Judith).
12 (189)     One False Move, Zimbabwe!
Jeden błędny ruch, Bzzzyt!

12 grudnia 2011

3 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden zaprasza przygnębionego i samotnego Alana, by spędził Boże Narodzenie z nim i jego matką, Robin. Alan jest wyraźnie oczarowany, kiedy poznaje Robin po raz pierwszy. Walden Wspomina o swoim dzieciństwie i przypomina swego wyimaginowanego przyjaciela, goryla o imieniu Magilla. Robin mówi mu, że Magilla była prawdziwa i dorastała z nim, ale goryl stał się zbyt duży, aby z nimi żyć. Walden jest zdenerwowany faktem, że był częścią projektu naukowego i jego brat był gorylem. Jake i Eldridge okłamują swoich rodziców, gdzie będą w czasie świąt.

Odniesienie do tytułu: Reakcja Waldena na wieść, że był częścią projektu naukowego.
13 (190)     Slowly and in a Circular Fashion
Wolno i w okrągłej modzie

2 stycznia 2012

3 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Robin próbuje uwieść bardzo podatnego Alana, by Walden przegrał rozprawę rozwodową.

Odniesienie do tytułu: Matka Waldena, Robin, robi przyjemność w kroku dla Alana, by go uwieść.
14 (191)     A Possum on Chemo
Possum na Chemię

16 stycznia 2012

10 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Zoey namawia Waldena, by zciąć włosy i brodę. Lindsey umawia się z bardzo przystojnym miliarderem. To sprawia, że ​​Alan jest jeszcze bardziej przygnębiony. Później Lindsey pojawia się w domu Alana i chce go z powrotem.
15 (192)     The Duchess of Dull-in-Sack
Księżna Tępaka w Worku

6 lutego 2012

10 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden i Zoey mają kłopoty z ich życiem seksualnym. Zoey wydaje się bardziej spięta w łóżku. Mając nadzieję, że ją rozluźni, Walden daje Zoey jeden ze specjalnych ciastek Berty.
16 (193)     Sips, Sonnets and Sodomy
Łyknięcia, sonety i sodoma

13 lutego 2012

17 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Do Alana wprowadza się Lindsey. Problem tkwi w tym, że nie może się dogadać z dziewczyną Waldena, Zoey. Póki co mężczyźni nie robią z tego afery, do czasu, aż kobiety ich nie wmieszały do kłótni.
17 (194)     Not In My Mouth!
Nie w moich ustach!

20 lutego 2012

17 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Dochodzi do silnych turbulencji prywatnego odrzutowca Waldena. Wystraszony o życie wyznaje miłość Zoey. Ta jest rozkojarzona wyjazdem służbowym do Londynu i mu nie odpowiada. Walden, zrozpaczony próbuje zacząć nowe życie, podrywając inną w windzie. Wtedy zaczynają się kłopoty. Tymczasem Lindsey za dużo pije, przez co wymiotuje na Alana (zapycha mu kibel) i Waldena w odrzutowcu i na okno odrzutowca, a Jake zajmuje się poderwaną dziewczyną Waldena w windzie.

Odniesienie do tytułu: Lindsey wymiotuje podczas pocałunku dla Alana do jamy ustnej.
18 (195)     The War Against Gingivitis
Bitwa na dziąsła

27 lutego 2012

24 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Do Waldena przychodzi Billy Stanhope z ofertą stworzenia nowej, wartej miliony gry komputerowej, mimo sprzeczek za dawnych lat.
19 (196)     Palmdale, Ech
Kotlina palmowa, Eh

19 marca 2012

24 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Walden tęskni za Zoey, która wciąż jest w Londynie. Spędza wieczór z Jakiem i Eldrigem. Tymczasem Alan towarzyszy Lindsey w spotkaniu z jej matką.
20 (197)     Grandma’s Pie
Babcine ciasto

9 kwietnia 2012

31 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Zoey wraca z Londynu. Walden mówi jej, że założył firmę z Billy’m Stanhopem i jego byłą żoną, Bridget. Jest załamana i podejrzewa, że znów ich coś może łączyć. Tymczasem matka Alana i matka Lindsey kontynują związek.
21 (198)     Mr. Hose Says ‘Yes’
Pan Wąż mówi ‘Tak’

16 kwietnia 2012

31 maja 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Zoey wprowadza się z córką do Waldena kosztem Alana, który wprowadza się do Lindsey. Ta mu każe robić za nią wszystkie obowiązki domowe, kosztem jego zdrowia. Tymczasem Zoey każe Waldenowi opiekować się jej córką.
22 (199)     Why We Gave Up Women
Dlaczego zrezygnowaliśmy z kobietami

30 kwietnia 2012

7 czerwca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Alan dostaje zawału na wieść, że ma się na stałe wyprowadzić. We śnie odwiedza go Charlie w postaci starej kobiety. Potem dostaje drugi zawał. Odwiedza go w szpitalu Walden.
23 (200)     The Straw In My Donut Hole
Słoma w dziurze mojej oponki

7 maja 2012

7 czerwca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Alan wraca do domu po dwóch zawałach. Wszyscy się nim opiekują. Zoey zaczyna być podejrzliwa.
24 (201)     Oh Look! Al-Qaeda!
O, popatrz! Al-Kaida!

14 maja 2012

14 czerwca 2012

James Widdoes

Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eddie Gorodetsky i Jim Patterson

?
Jake i Eldridge kończą liceum i zatrudniają się u Waldena w firmie. Zostają zwolnieni po pierwszym dniu za ściąganie pornosów z internetu, itp. Zapisują się do armii ku przygodzie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 150 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...