CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mac Taylor – Gary Sinise | Josephine (Jo) Danville – Sela Ward | Danny Messer – Carmine Giovinazzo | Sheldon Hawkes – Hill Harper | Don Flack – Eddie Cahill | Lindsay Monroe – Anna Belknap | Sid Hammerback – Robert Joy | Adam Ross – Aaron John Buckley | Stella Bonasera – Melina Kanakaredes

csi-kryminalne-zagadki-nowego-jorku


CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (ang. CSI: NY) – serial telewizyjny o policjantach z laboratorium kryminalistycznego w Nowym Jorku.

Opis
Serial jest spin offem popularnych w Stanach seriali CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas i CSI: Kryminalne zagadki Miami. Opowiada on o pracy policjantów z Nowego Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (w tej roli Gary Sinise), szef laboratorium kryminalistycznego. Wraz z pozostałymi członkami laboratorium, opierając się na znalezionych na miejscu zbrodni dowodach, prowadzi dochodzenia w sprawach kryminalnych, od porwań do morderstw.
Postacie
Główne postacie

Detektyw Mac Taylor – w tej roli Gary Sinise (sezon 1 – obecnie), były żołnierz Piechoty Morskiej, aktualnie szef laboratorium. Wdowiec, jego żona zginęła w trakcie zamachu na World Trade Center. Wyznaje zasadę, że “wszystko jest połączone”. W 3 serii jest w związku z panią koroner Peyton Driscoll. Ukrywa to jednak, bo nie jest jeszcze gotowy do poważnych postanowień. Na początku serii 4 jest prześladowany przez człowieka, który dzwoni do niego zawsze o godzinie 3:33 rano. W trakcie sezonu odkrywa, że prześladowcą jest brat jego przyjaciela z dzieciństwa, który obwiniał Maca za śmierć członka jego rodziny. W finale serii 4 zostaje wzięty jako zakładnik po napadzie na bank. W najnowszych odcinkach staje się podejrzanym FBI w sprawie kradzieży dowodu, który w niewłaściwych rękach może zniszczyć kariery osób na wysokich stanowiskach w mieście. W odcinku 5×23 (Greater Good) zostaje ojcem chrzestnym dziecka Danny’ego i Lindsay. W 6 serii Mac poznaje sympatyczną lekarkę – Aubrey. Wszystko zmierza ku temu, by Mac i Aubrey byli razem. Jednak pod koniec 6 serii wraca Peyton i burzy spokój Maca. Producenci zapowiadają, że sugestie widzów zdecydują o tym, którą z kobiet wybierze det. Taylor.

Detektyw Josephine (Jo) Danville – w tej roli Sela Ward, przybyła do Nowego Jorku z Virginii. Wcześniej pracowała w FBI. Specjalizuje się w dowodach DNA. Jej filozoficzny punkt widzenia to : ,, wszyscy są niewinni, aż nauka udowodni, że jest inaczej “. Posiada wielkie doświadczenie w sprawach psychologii. Ma syna w studenckim wieku, Tylera, z jej poprzedniego małżeństwa, w którym jej mężem był agent FBI, Russ Josephson – grany przez aktora #PATRZ David James Elliott (pojawia się w kilku odcinakach SCI : NY). Wychowuje również (już samotnie) córkę – Ellie, którą adoptowała zaraz pod rozwodzie z agentem FBI. Jej postać pojawia się w siódmej serii serialu.

Detektyw Danny Messer – w tej roli Carmine Giovinazzo, został osobiście wybrany do tej pracy przez Maca i jest również uważany za jedną z najbardziej skomplikowanych postaci w serialu. Z powodu swojego gwałtownego charakteru dość często wpada w kłopoty. Jego brat jest gangsterem. Zadurzony w Lindsay Monroe, która niestety odrzuca go, tłumacząc swą decyzję faktem ’nie łączenia pracy i uczuć’, oraz tym, że musi ‘zakończyć pewną sprawę, o której myślała, że ma już ją za sobą’. Okazuje się, że tą sprawą jest proces w Montanie, a ona jest jedynym świadkiem masakry z dzieciństwa. Po procesie, w finale sezonu 3, Danny spędza z nią noc, a następnie zastępuje ją na jej zmianie, przez co zostaje wzięty jako zakładnik przez gangsterów. W serii 4, po śmierci syna sąsiadki, odrzuca Lindsay (odcinki 11-16, seria 4); zdaje sobie jednak sprawę z tego błędu i chce, aby ona do niego wróciła (odcinek 19, “Personal Foul”). W sezonie 5 dowiaduje się, że zostanie ojcem (odcinek 9, “The Box”) oraz oświadcza się Lindsay, która odpowiada mu: nie, argumentując, że jest to niewłaściwy moment (odcinek 10, “The Triangle”). W odcinku 17 serii piątej (“Green Piece”) mówi Lindsay, że zmieni się, jeśli będzie tego chciała – i ponownie prosi ją o rękę. On i Lindsay pobierają się. W odcinku 19 serii 5 Danny stara się wybrać odpowiednie imię dla dziecka (m. in. Louie, Clemenza, Alfonse, Kurt, Cosmo) jest bowiem przekonany, że urodzi mu się syn. Na koniec odcinka Lindsay przekazuje mu szokującą dla niego wiadomość – badania wykazały, że ich dziecko to dziewczynka. W odcinku 5×22 (Yahrzeit) zostaje zawieszony na 2 tygodnie po tym, jak pobił podejrzanego (neo-nazistę), który groził w jego obecności Hawkesowi. W odcinku 5×23 (Greater Good) Lindsay rodzi zdrową dziewczynkę. Danny traci czucie w nogach po akcji w ostatnim odcinku 5 sezonu. W szóstym jeździ na wózku, ale tylko do 5 odcinka 6 serii. Do końca chodzi na własnych nogach. W 6 serii na nowo wypływa sprawa Shane’a Caseya, którą prowadził Danny. Mężczyzna ucieka z więzienia i prześladuje Danny’ego i jego rodzinę. W finale sezonu próbuje zabić Danny’ego, jednak spada w przepaść. Jak się okazuje w scenie finałowej – Casey nie zginął. Pojawia sie w mieszkaniu Messerów i burzy tam ich spokój.

Dr. Sheldon Hawkes – w tej roli Hill Harper, niezwykle zdolny lekarz pracujący jako koroner (seria 1) współpracujący z CSI. W serii 2 złożył podanie i został przyjęty do pracy w laboratorium. Jako genialne dziecko studia skończył w wieku 18 lat. W serii 3 oskarżony o morderstwo (odcinek 11, “Raising Shane”), ze wszystkich zarzutów został jednak oczyszczony. W sezonie 5 zostaje poproszony przez dawnego przyjaciela o zmodyfikowanie dowodów, które mogłyby obciążyć jego ojca. Kiedy Sheldon odmawia, jego przyjaciel wynajmuje kilku mężczyzn, aby dotkliwie pobili śledczego (odcinek 4). Kilka odcinków później, podczas śledztwa odkrywa powiązanie pomiędzy zabójcą a gwałcicielem jego byłej dziewczyny, przez co zostaje przez Maca odsunięty od sprawy (odcinek 12, “Help”). W odcinku “Yahrzeit” dowiaduje się, że jego wuj Frank – który zawsze był dla niego przykładem – zmarł. Chce wyjechać na pogrzeb, wraca do laboratorium po tym, jak zostaje poinformowany o opóźnieniu samolotu. Razem z Dannym udaje się na przesłuchanie podejrzanego, który mu grozi. W szóstym sezonie pracuje jako wolontariusz w CP. W odcinku 6×06 przechodzi załamanie nerwowe, ponieważ odmówił pomocy lekko rannemu mężczyźnie, a ten zmarł. W finale tego odcinka jego przyjaciele dowiadują się o kłopotach, jakie spadły na głowę Sheldona w ostatnim czasie. Mac proponuje mu mieszkanie, dopóki sam nie stanie na nogi. W odcinku 6×19 ma być świadkiem egzekucji mordercy swojej siostry, Mai. Podczas wykonania wyroku ginie strażnik i wszystkie cele zostają otwarte. Jedyną osobą, której w tej chwili Sheldon może zaufać jest zabójca Mai. Na domiar złego obaj zostają zamknięci w celi Shane’a Caseya, który wykorzystując zadymę, ma zamiar uciec z więzienia przy pomocy odznaki Danny’ego.

Detektyw Don Flack – w tej roli Eddie Cahill (sezon 1 – obecnie), pracuje w wydziale zabójstw i współpracuje z CSI. Nie ma wiele cierpliwości do podejrzanych. Przyjaźni się z Dannym Messerem, pomaga mu gdy jego brat wpada w kłopoty. W finale sezonu 2 zostaje poważnie ranny podczas wybuchu bomby (odcinek 24, “Charge Of This Post”). W serii 5 widzowie poznają jego siostrę, Samanthę – ma ona problemy z alkoholem. Flack jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że może ona być podejrzaną w sprawie napadu na bank i uprowadzeniu Maca (odcinek 1 serii 5, “Veritas”). W odcinku 13 zostaje oskarżony o użycie siły wobec świadka, który umarł podczas przesłuchania (5×13, “Rush to Judgement”). W serii 5 on i detektyw Jessica Angell są parą. Po śmierci Jessiki Don załamuje się. Jego depresja trwa długo (połowa 6 seoznu), jednak z pomocą przyjaciół udaje mu się wrócić do normalnego życia.

Detektyw Lindsay Monroe – w tej roli Anna Belknap (sezon 2 – obecnie), do ekipy z NY dołączyła w 2 serii w odcinku “Zoo York”. Pochodzi z Bozeman w Montanie. Zdolna, pracowita, swoją pracę traktuje niezwykle poważnie. Przyjaźni się z Dannym Messerem, jednak odrzuca detektywa, gdy ten próbuje pogłębić łączące ich relacje. W 3 serii dowiadujemy się o jej kłopotach z matką. W odcinku “Silent Night” Lindsay mówi Stelli, że zamordowano kilkoro jej przyjaciół i ona była jedyną osobą, która przeżyła tę masakrę. Po procesie pozwala Danny’emu zbliżyć się do siebie, jednak w serii 4 zostaje przez niego odrzucona. Później jednak, kiedy ten przeprasza ją i chce, by do niego wróciła, zgadza się i przyjmuje przeprosiny. Według producentów serialu, to właśnie w odcinku 19 serii 4 poczęli oni swoje dziecko (pomimo, że nie zostało to pokazane). W serii 5 wyjawia Danny’emu fakt, że jest z nim w ciąży. Gdy ten się jej oświadcza, ona mu odmawia, co argumentuje niewłaściwym momentem. W odcinku 17 serii 5 Danny przekonuje ją, że to z nią chce spędzić resztę życia i ponownie oświadcza się. Biorą ze sobą ślub. W odcinku 19 dowiadujemy się że ich dziecko to dziewczynka, co jest szokiem dla Danny’ego, który spodziewał się syna. W odcinku 5×23 (“Greater Good”) Lindsay rodzi zdrową dziewczynkę. Lindsay wraz z Dannym i Lucy cieszą się szczęściem rodzinnym. Niestety, w finale 6 sezonu Shane Casey brutalnie wkracza do ich mieszkania, do pokoju dziecka. 7 sezon przyniesie odpowiedź na pytanie – kto strzelił. Czy to Shane zaatakował jednego z Messerów, czy Lindsay broniła rodziny.

Koroner Sid Hammerback – w tej roli Robert Joy (sezon 2-4 – występy gościnne; sezon 5 – obecnie) koroner na dziennej zmianie w biurze patologa, przybywa w zastępstwie dr Sheldona Hawkesa. Wiadomo, że jest rozwiedziony i ma dwie córki. Jego babcia pochodzi z Litwy, o czym dowiadujemy się pod koniec 5 sezonu. Omal nie umiera podczas sekcji, kiedy to został napromieniowany talem-201 (sezon 5, odcinek 2). W późniejszym odcinku jest załamany, kiedy dochodzi do aresztowania koronera nocnej zmiany, Marty’ego Pino, którego był zmuszony zwolnić (początek serii 2).

Technik Laboratoryjny Adam Ross – w tej roli Aaron John Buckley (sezon 2-4 – występy gościnne; sezon 5 – obecnie) pochodzi z Phoenix w Arizona, teraz mieszka w Nowym Jorku. W odcinku 13 serii 3 dowiadujemy się, że nienawidzi niskich temperatur oraz śniegu. Randkował z jedną z Suicide Girls. Jego ojciec znęcał się nad nim fizycznie i psychicznie, dlatego czasem zachowuje się nieporadnie wobec Maca lub Stelli, którzy są dla niego autorytetami. Pod koniec serii 3 jest załamany, kiedy Mac jest na niego wściekły za udostępnienie Wydziałowi Wewnętrznemu dowodów przeciwko Taylorowi, zanim skonsultował to z nim. W serii 4 flirtuje z koleżanką z laboratorium, Kendall Novak. W serii 5 grozi mu utrata pracy wskutek cięć budżetowych w laboratorium (odcinek 6 seria 5). W 5 serii 23 odcinek, zszokowany zawozi Lindsay, której odeszły wody do szpitala.

Detektyw Stella Bonasera – w tej roli Melina Kanakaredes, sierota mająca grecko-włoskie korzenie, jest całkowicie oddana swojej pracy. Przyjaźni się z detektywem Taylorem. Na końcu 2 serii napadł na nią chłopak, którego odrzuciła (odcinek 21, “All Access”), Stella w obronie własnej zabija go. W 3 serii stara się dojść do siebie po tych przeżyciach. W serii 5 prowadzi śledztwo na własną rękę w sprawie nielegalnego przemytu monet z czasów Filipa II do USA, czym ryzykuje własną karierę (odcinek 11 serii 5, “Forbidden Fruit”). W odcinku 5×24 (“Grounds For Deception”) oddaje wściekłemu Macowi swoją odznakę (po tym, jak dowiedział się o jej prywatnym śledztwie w sprawie przemytu greckich monet) i wyjeżdża do Grecji, aby tam dowiedzieć się prawdy. W 1 odcinku 7 serii z listu do Lindsay dowiadujemy się, że Stella rozpoczęła pracę w Nowym Orleanie jako szefowa laboratorium. Występowała w seriach: 1-6.

Inne

Peyton Driscoll, grana przez Claire Forlani piękna pani koroner. W 3 serii związana z Mac’iem Taylorem. Po napadzie terrorystów z IRA na laboratorium nowojorskie (3×24, “Snow Day”) Mac wyjeżdża z nią do Londynu na 10 dni. Peyton miała bowiem przemawiać na konferencji patologów, a przy okazji chciała odwiedzić swoją rodzinę. W serii 4 przysyła Macowi list, w którym pisze, iż Londyn to jej dom i nie chce wracać do USA, dlatego powinni się rozstać (związek na odległość nie ma wg niej sensu). Peyton wraca do NY pod koniec 6 sezonu.

Detektyw Aiden Burn, grana przez Vanessę Ferlito, pochodzi z Brooklynu i posiada dużą zdolność do dostosowywania się do sytuacji. Zwolniona w serii 2. za narażanie reputacji laboratorium (rozważała podrzucenie dowodów w sprawie, którą prowadziła). W odcinku Heroes (II seria) została zamordowana, jej ciało zostało spalone w skradzionym aucie.

Detektyw Jessica Angell, grana przez Emmanuelle Vaugier. W CSI zadebiutowała w pierwszym odcinku 3. serii “People with Money”. Zastępowała det. Dona Flacka gdy ten dochodził do zdrowia po operacji. Od serii 5 spotyka się z Donem Flackiem. W odcinku 5×13 (“Rush To Judgement”) dowiadujemy się, że ma 4 starszych braci. W finale sezonu 5 (Pay Up) zostaje zamordowana podczas porwania świadka.

Ciekawostki
“Kryminalne zagadki Miami” oraz “Kryminalne zagadki Nowego Jorku” zostały połączone dwoma wspólnymi epizodami nadanymi przez telewizję CBS 7 i 9 listopada 2005 roku. Odcinki opowiadały historię katastrofy lotniczej i seryjnego mordercy, który jest poszukiwany przez ekipy obydwu seriali.
“Kryminalne zagadki Nowego Jorku” są zdecydowanie bardziej krwawe niż “Kryminalne zagadki Miami”. Początkowo były też kręcone w “mocnym niebieskim świetle” co powodowało, że serial wydawał się mroczniejszy. Jednak po interwencji prezesa CBS, zostało to zmienione.
Serial jest kręcony w Los Angeles w Kalifornii oraz w Nowym Jorku.
Imię i nazwisko Stelli Bonasery powstało z połączenia Stelli Kowalski z “Tramwaju zwanego pożądaniem” i postaci Salvatora Corsitto, Amerigo Bonasery z “Ojca Chrzestnego”.
Nazwisko Maca Taylora jest takie samo jak porucznika Dana Taylora w filmie Forrest Gump, który również był grany przez Gary’ego Sinise.
W odcinku zatytułowanym “Grand Murder at Central Station” (2. sezon, 2. odcinek) – Carmine Giovinazzo (wcielający się w postać det. Danny’ego Messera), wystąpił tu również jako spiker, którego głos słyszymy na samym początku epizodu.
Claire – żona Maca Taylora – zginęła 11 września 2001, podczas ataków na World Trade Center. Jej twarz pojawia się na fotografii pod koniec 10 epizodu w sezonie 3.
Odcinek pt. “All Access” (2. sezon, 21. odcinek) jest pierwszym, którego wprowadzenie (tuż przed początkowymi napisami) kończy się bez udziału ekipy CSI, badającej miejsce zbrodni.
Służbowa broń, którą posługuje się detektyw Mac Taylor, to Glock 17.
W 15 odcinku 6 serii wykorzystano zdjęcia z wypadku Roberta Kubicy w Grand Prix Kanady w 2007 roku.

Muzyka
Piosenkę tytułową serialu wykonuje zespół The Who, a piosenka nazywa się “Baba O’Riley”
Nelly Furtado – Maneater
Nelly Furtado – All Good Things (Come to an End)
Nicole Scherzinger – Whatever U Like
The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow
Train – Hey, Soul Sister!
Train – Calling all Angels
Maroon 5 – Goodnight

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Od 6 marca 2009 na AXN emitowana będzie 5. seria serialu. Po raz ostatni na antenie telewizji Polsat serial zagościł 27 sierpnia 2008 roku, w trakcie powtórek 2. sezonu. Emisja z nieznanych przyczyn została wstrzymana. Dalsza część 2. serii w Polsacie jest emitowana od 8 stycznia 2009 roku. Obecnie (2011) piąty sezon emitowany jest na antenie TV4 Edycja 6. sezonu rozpoczęła się 23 września 2009 w Stanach Zjednoczonych. Obecnie seria emitowana jest na Polsacie w czwartek o 20:00 i we wtorek po wieczornym filmie (powtórki piątego sezonu) oraz w AXN. Edycja 7. sezonu rozpoczęła się 24 września 2010 w Stanach Zjednoczonych. Premiera 7 sezonu w Polsce rozpocznie się 3 marca na AXN. 8 sezon rozpocznie się 23 września w Stanach Zjednoczonych.

Pilot

Odcinek pilotażowy jest odcinkiem z serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
00         MIA/NYC NonStop     17 maja 2004
Po powrocie z imprezy młoda dziewczyna odnajduję ciała swoich rodziców. Dowody wskazują, że morderca przebywa w Nowym Jorku. Horatio Caine jedzie tam i poznaje szefów tamtejszego laboratorium Maca Taylora i Stelle Bonasere oraz ich zespół. Tu trafił się podobny przypadek. Mężczyzna i kobieta nie żyją, a ich syn ledwo uchodzi z życiem. Sprawa staje się coraz bardziej zagadkowa, gdy chłopak za namową swojego adwokata odmawia zeznań. Detektywi podejrzewają, że może on mieć związek ze sprawą.

Numer odcinka CSI: Kryminalne zagadki Miami

Sezon 1.

Odcinki sezonu 1 były emitowane w innej kolejności niż numery w serii.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
1     Mrugnięcie     Blink     22 września 2004     5 kwietnia 2007
Zespół kryminologów odnajduje trzy młode kobiety brutalnie zabite. Jedna z nich pozostaje przy życiu, a jedyny sposób w jaki się komunikuje jest mruganie oczami. Zdjęcia znalezione na jednym z miejsc zbrodni prowadzą do pewnej pary, która sponsorowała pobyt w USA jednej z dziewczyn oraz do jej chłopaka.
2     Twory nocy     Creatures of the Night     29 września 2004     12 kwietnia 2007
Ćpun Jordy Thompkins został zastrzelony w ciemnej alejce, lecz pocisk z ciała denata gdzieś zniknął. Taylor i Hawkes odkrywają, że mógł go zjeść szczur, który doprowadza ich do napadu, która miał miejsce wcześniej. Tymczasem Stella i Flack próbują schwytać gwałciciela Robin Prescott. Napad miał miejsce w Central Parku, a jedyne co kryminolodzy mają to liść peonii oraz nic nie pamiętającą ofiarę.
3     Amerykańscy marzyciele     American Dreamers     6 października 2004     19 kwietnia 2007
Głupi żart dla turystów przeradza się w makrabyczne znalezisko, które prowadzi do rozwiązania sprawy sprzed kilkunastu lat. Okazuje się, że znaleziony szkielet i znajdujące się przy nim prawdopodobne rzeczy osobiste ofiary należą do innej osoby. Detektywi docierają do ośrodka dla bezdomnych, w którym jeden z pracowników ukrywa pewien sekret.
4     Wielki mistrz     Grand Master     27 października 2004     26 kwietnia 2007
Podczas konkursu DJ-ów ginie zwycięzca. Został zadźgany dziwnym narzędziem. Wkrótce jednak okazuje się, że miejsce zbrodni tak naprawdę było nieco oddalone w kierunku, którego mało kto się spodziewał. Stella i Danny prowadzą sprawę dotyczą tajemniczej, nieomalże samobójczej śmierci lub wypadku pewnej projektantki mody – Deborah Gayle. Sekcja zwłok wykazuje, że denatkę otruto tetrodotoksyną – trucizną pochodzącą z egzotycznej ryby.
5     Jeden człowiek na milę     A Man A Mile     3 listopada 2004     10 maja 2007
Stella i Aiden prowadzą śledztwo zabójstwo młodej, bogatej dziewczyny. Mac i Danny próbują ustalić czy śmierć górnika w tunelu drążonego wodociągu była wypadkiem, czy morderstwem.
6     Człowiek z zewnątrz     Outside Man     10 listopada 2004     17 maja 2007
Terrell Davenport i Octavia Figueroa to jedyne osoby, które przeżyły brutalne morderstwo w małej kawiarence. Danny i Aiden prowadzą trudne dochodzenie, z mnóstwem śladów, tropów i dowodów. Mac i Stella szukają mężczyzny, którego amputowana noga została odnaleziona na śmietniku. Co więcej, kończyna nie nadawała się do tego zabiegu.
7     Deszcz     Rain     17 listopada 2004     24 maja 2007
Podczas napadu na bank w Chinatown ma miejsce tajemniczy pożar. Giną dwie osoby. Cały zespół prowadzi dochodzenie i wpadają na trop nie tylko napadu, ale także morderstwa, oszustwa i porwania.
8     Trzy pokolenia wystarczą     Three Generations Are Enough     24 listopada 2004     31 maja 2007
Danny i Mac próbują odnaleźć właściciela aktówki pozostawionej na parkiecie giełdy. Należy ona do Luke’a Suttona, który zniknął bez śladu pozostawiając po sobie bardzo tajemnicze wskazówki. Stella i Flack badają akt samobójczej śmierci Triny Rolston. Wkrótce okaże się, że było to morderstwo, a obie sprawy zamienią się w jedną.
9     Posterunkowy Blue     Officer Blue     1 grudnia 2004     7 czerwca 2007
Konny policjant Valasquez ginie podczas służby w Central Parku. Mac szukając pocisku odnajduje go w karku konia. Jego usunięcie oznacza śmierć zwierzęcia, czemu przeciwne jest biuro prokuratora. W tym samym czasie Aiden prowadzi sprawę zabójstwa młodego mężczyzny, Lenny’ego Starksa, którego czaszka została zmiażdżona. Trop prowadzi do małej pizzerii, gdzie regularnie prowadzi się nielegalne zakłady bukmacherskie.
10     Dobranoc, mamo     Night, Mother     15 grudnia 2004     14 czerwca 2007
Uliczny koszykarz jest świadkiem popełnianego morderstwa przez ubraną jedynie w pidżamę kobietę. Mac wkrótce zdaje sobie sprawę, że kobieta jest lunatykiem i chyba raczej próbowała ofiarę ocalić niż ją zabić. Danny i Aiden prowadzą sprawę dotyczącą brutalnej śmierci kieszonkowca. Pieniądze, które miał przy sobie doprowadzają śledczych do kolejnych dwóch złodziejaszków, którzy mogli mieć z tym coś wspólnego, lecz bardzo trudno ustalić jaki mogli mieć motyw.
11     –     Tri-Borough     5 stycznia 2005     21 czerwca 2007
Mac i Stella próbują ustalić kto chciał upodobnić umyślne porażenie prądem do wypadku, Danny wyjaśnia sprawę morderstwa właściciela galerii, a Aiden śmierci budowlańca.
12     –     Recycling     12 stycznia 2005     28 czerwca 2007
Mac, Aiden i Flack próbują wyjaśnić śmierć Elaine Curtis, którą znaleziono podczas wystawy psów z wbitym w klatkę piersiową drutem do szycia. Stella i Danny chwytają sprawę wypadku rowerzysty-kuriera.
13     Tanglewood     Tanglewood     26 stycznia 2005     5 lipca 2007
Mac i Stella prowadzą dochodzenie dotyczące śmierci Paula Montenassiego, za którym najprawdopodobniej stoi gang Tanglewood. W tym samym czasie Danny i Aiden szukają sprawcy wypadku samochodowego, w którym zginęła kobieta. Z racji natłoku zdarzeń, Aiden zostaje przydzielona do jeszcze jednej sprawy – zabójstwa sklepikarza. Wkrótce jej sprawa okazuje się być również powiązana z gangiem.
14     Krew, pot i łzy     Blood, Sweat & Tears     9 lutego 2005     12 lipca 2007
Ciało młodego akrobaty zostaje odnalezione w skrzyni nad brzegiem Oceanu. Mac i Stella prowadzą dochodzenie, które doprowadza ich do trupy cyrkowców. W tym czasie Danny i Flack próbują ustalić kto jest mordercą pewnej kobiety, która zamieszkiwała mieszkanie nienależące do niej.
15     Dopóki śmierć nas nie rozłączy     Til Death Do We Part     16 lutego 2005     19 lipca 2007
Mac i Danny prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Hannah Bloom, która zmarła podczas swojego ślubu. Stella, Flack i Aiden próbują ustalić kto przyczynił się do śmierci Ricka Amadoriego, który aby uwolnić się z kajdanek przypiętych do ściany odgryzł własną rękę.
16     Cisza     Hush     23 lutego 2005     26 lipca 2007
Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie odnalezionych zwłok Paddy’ego Dolana. Ciało zostało zmiażdżone przez kontener, a ekipa pracowników doków wcale nie ułatwia śledztwa, który wskazuje, że nie był to wypadek, lecz zabójstwo z zimną krwią. Aiden i Danny próbują ustalić przyczyny tajemniczej śmierci kobiety, którą nagą znaleziono pod drzewem, w które wjechał samochód. Początkowo wydaje się, że została potrącona, lecz kluczem do wyjaśnienia zagadki jest dziwny przedmiot przymocowany do przedniego zderzaka samochodu.
17     Upadek     The Fall     2 marca 2005     2 sierpnia 2007
Podczas napadu na sklep zostaje zastrzelony sklepikarz. Sprawcami są członkowie młodocianego gangu. Śledczy badają miejsce zbrodni, lecz wkrótce okazuje się, że ktoś manipulował dowodami w sprawie. Danny i Aiden sprawdzają kto stoi za śmiercią wpływowego producenta filmowego, który wypadł z okna swojego mieszkania.
18     Komisja Dove’a     The Dove Comission     23 marca 2005     9 sierpnia 2007
Podczas bankietu na 65. piętrze wieżowca od snajperskiego strzału ginie jeden z autorów słynnego raportu Dove’a oraz przypadkowa kobieta. Wydarzenia mają miejsce na dzień przed publikacją dokumentu. Mac i Stella próbują ustalić kto jest zabójcą, lecz szybko dochodzą do wniosków, że raczej nie szukają snajpera. W tym czasie Danny i Aiden pracują nad drugą sprawą – brutalnego morderstwa taksówkarza.
19     Przestępstwo i wykroczenie     Crime & Misdemeanor     13 kwietnia 2005     16 sierpnia 2007
W pralni, z jednego z hotelowych worków wypada ciało młodej kobiety. Po znalezionych śladach Mac i Stella wpadają na trop czterech dyplomatów z ONZ, którzy mogą coś w tej sprawie wiedzieć. W tym czasie Danny i Aiden próbują ustalić kto przyczynił się do śmierci bezdomnego przebranego za człowieka udającego żywą statuę. Sprawa okazuje się zwykłym wykroczeniem, lecz Danny, wbrew zaleceniom Maca postanawia ustalić osobę, która przyłożyła do tego swoją rękę.
20     Podaż i popyt     Supply & Demand     27 kwietnia 2005     23 sierpnia 2007[1]
Brutalne pobicie i morderstwo studenta doprowadza śledczych do wniosków, że były to porachunki dilerów narkotyków. Dalsze badania wskazują, że w sprawie chodzi o czystą heroinę, tak więc albo student nie miał z tym żadnego związku, albo był importerem. Sprawa nabiera innego obrotu, gdy zamieszana we wszystko zaczyna być koleżanka ofiary, która zniknęła.
21     Na służbie     On the Job     4 maja 2005     30 sierpnia 2007[2]
Podczas oględzin miejsca zbrodni Danny zostaje zaatakowany przez podejrzanego i rusza za nim w pogoń. Na stacji metra rozpoczyna się strzelanina, w której ginie tajny oficer policji. Wszystkie dowody świadczą, że to Danny go zastrzelił, co wiąże się z rozpoczęciem wewnętrznego śledztwa przeciwko jego osobie. W tym czasie Stella próbuje ustalić kto jest zabójcą niani, której ciało znaleziono w toalecie, w Central Parku.
22     MiotaczThe Closer     The Closer     11 maja 2005     7 września 2007
Śledczy próbują odnaleźć zabójcę zamordowanego fana bostońskiej drużyny, który został znaleziony martwy na stadionowym parkingu. Kwestia jego śmierci jest dosyć zagadkowa i nie są to porachunki rozżalonych kibiców. W tym czasie Stella i Mac badają ofiarę wypadku – dziewczyna została potrącona przez ciężarówkę. Pomimo, że był to zwykły wypadek, wszystko wskazuje na to, że została ona niejako sprowokowana do ucieczki w samej bieliźnie oraz posiada na ciele wyraźne ślady walki. Całość robi się bardziej zagadkowa, gdy śmierć fana z tą kobietą zdają się łączyć. Podczas śledztwa Mac otrzymuje tajemniczy telefon od Quinna Sullivana, przeciwko któremu zeznawał niedawno w sądzie. Mężczyzna nadal ustaje przy swojej niewinności, a Mac postanawia ponownie przyjrzeć się dowodom.
23     To, co widzisz jest tym, co widzisz     What You See is What You See     18 maja 2005     13 września 2007
Mac jest świadkiem strzelaniny w kawiarni, do której przychodzi jeść śniadanie. Ginie mężczyzna i ranna zostaje kelnerka. Sprawa wydaje się prosta, lecz z czasem okazuje się, że zamieszane są w to także inne służby stojące wyżej niż policja.
Sezon 2.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
24     Lato w mieście     Summer in the city     28 września 2005
Stella i Danny badają okoliczności śmierci projektanta biżuterii, który został odnaleziony martwy w staniku swojego autorstwa wartym 8 milionów dolarów. Aiden w tym czasie powraca do sprawy gwałtu sprzed półtora roku. Gwałciciel powrócił, lecz nadal, mimo tego, że wiadomo kto jest sprawcą, nie można mu niczego udowodnić. Hawkes, przeniesiony do pracy w terenie, pomaga Macowi ustalić powody śmierci mężczyzny, który wspinając się na wieżowiec spadł.
25     Wielkie Morderstwo na Stacji Central     Grand Murder at Central Station     5 października 2005
Na dworcu Grand Central młody mężczyzna zostaje śmiertelnie poparzony substancją żrącą. Sheldon usiłuje go reanimować, ale bez powodzenia. Mac zabezpiecza na miejscu zbrodni kilka interesujących dowodów, ale najwięcej do śledztwa wnoszą dłonie denata. Ofiarą okazuje się wzięty chirurg plastyczny, który jednak ostatnio popełnił kilka błędów w sztuce i trwale zniekształcił twarze paru osób. Ewentualni podejrzani mają alibi. Dopiero Sheldon wpada na właściwy trop, oglądając teledysk Jennifer Lopez.
26     Nowojorskie zoo     Zoo York     12 października 2005
Mac i Danny badają sprawę tajemniczej śmierci mężczyzny do połowy zjedzonego przez tygrysa w Central Park Zoo. Pomaga im Lindsay Monroe, nowy nabytek w ekipie. Stella i Hawkes rozwiązują w tym czasie zagadkę morderstwa młodej dziewczyny znalezionej na karuzeli.
27     Złączeni wojownicy     Corporate Warriors     19 października 2005     4 sierpnia 2008
Wyglądający na pijanego mężczyzna wpada na stoiska z jedzeniem podczas pewnej uroczystości. Zostaje pobity przez mężczyzn, którzy myśleli, że ten chce ukraść figurę św. Januarego i umiera. Tymczasem na ławce w Central Parku zostaje znaleziony mężczyzna, któremu odcięto głowę…
28     Taniec z rybami     Dancing with the Fishes     26 października 2005     5 sierpnia 2008
Młoda kobieta spada z wiaduktu na jadący samochód. Mac i Stella badają okoliczności jej śmierci. Okazuje się, że była tancerką i regularnie grała w Totolotka obstawiając te same liczby. Tymczasem przy śmietniku znalezione zostaje ciało mężczyzny śmierdzącego rybami.
29     Młoda Krew     Young Blood     2 listopada 2005     6 sierpnia 2008
Znaleziono postrzelonego mężczyznę w windzie. Była z nim młoda dziewczyna jednak uciekła z miejsca zabójstwa. W Central Parku utonął mężczyzna. Miał związane ręce i nogi. Hawkes i Stella próbują rozwikłać zagadkę jego śmierci.
30     Pogoń na Manhattanie     Manhattan Manhunt     9 listopada 2005     11 sierpnia 2008
Kontynuacja odcinka Felony Flight z serii CSI: Miami. Henry Darius prowadzi swoją zakładniczkę Alexę Endecott do jej apartamentu aby ta otworzyła mu swój sejf. Kiedy okazuje się, że jest pusty, Darius zabija Alexę i znajomych jej siostry bawiących się w salonie. Siostra Alexy wyznaje, że była w kuchni podczas zabójstwa i cudem uniknęła śmierci…
31     Złe bicie     Bad Beat     16 listopada 2005     12 sierpnia 2008
Zamordowano mężczyznę. Okazuje się że grał on w pokera i jeden z graczy oszukiwał, doszło do bójki. Trwa również śledztwo w sprawie śmierci pogodynki.
32     City of the Dolls     Miasto lalek     23 listopada 2005     13 sierpnia 2008
Nastolatek potyka się o martwe ciało w sklepie pełnym lalek. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna był właścicielem szpitala dla lalek, gdzie oprócz sprzedaży i kupna zajmował się ich naprawą. Stella i Hawks zajmują się sprawą morderstwa kelnerki w ekskluzywnym apartamencie. Podczas sekcji wychodzi na jaw, że dziewczyna miała raka.
33     Śmierć na torze     Jamalot     30 listopada 2005     18 sierpnia 2008
Grupa dochodzeniowa prowadzi śledztwo w sprawie śmierci wrotkarki. Podejrzenie pada zarówno na zawodniczki z innego klubu sportowego, jak i zazdrosne koleżanki z własnej grupy. W tym samym czasie Danny i Sheldon prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci zdolnego pisarza, którego zwłoki zostały pokryte tekstem z jego ostatniej powieści. Policjanci podejrzewają, że morderca może cierpieć na rzadkie zaburzenie psychiczne.
34     W pułapce     Trapped     14 grudnia 2005     19 sierpnia 2008
Danny i Stella znajdują innowacyjny sposób na przeprowadzenie dochodzenia na miejscu zbrodni. Danny zostaje uwięziony w pomieszczeniu, z którego nie znając kodu nie może się wydostać. Aby go stamtąd uwolnić konieczne będzie przebicie się przez tytanowe drzwi. W tym czasie Mac, Dr Hawkes i Lindsay prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci egzotycznej tancerki.
35     Wasted     Zatracony     18 stycznia 2006     20 sierpnia 2008
Mac, Danny i Dr Hawkes prowadzą śledztwo w sprawie śmierci modelki, która upadła nagle na wybiegu podczas pokazu kostiumów kąpielowych. Policjanci podejrzewają, że przyczyną śmierci może być farba, którą pokryta była modelka. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy zostaje odnalezione ciało kolejnej modelki. W tym samym czasie Stella, Lindsay i detektyw Falck przesłuchują śmiertelnie chorego pacjenta, który przyznaje się do zamordowania swojego lekarza.
36     Ryzyko     Risk     25 stycznia 2006     25 sierpnia 2008
W drodze do domu po ciężkim dniu pracy Danny odnajduje w metrze ciało Randy Williamsa. Mac i Lindsay próbują ustalić przyczyny jego śmierci. Po szczegółowym przebadaniu ciała pojawiają się nowe podejrzenia. Q.T. Jammer, najbardziej znany giełdowiec na Manhattanie wisi z okna swojego biura. Stella i Flack zastanawiają się, co mogło go tak przygnębić, że się powiesił.
37     Napalony na Ciebie     Stuck on You     1 lutego 2006     26 sierpnia 2008
Mac, detektyw Flack i doktor Hawkes prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa, do którego doszło podczas imprezy urządzonej przez wiodącego życie playboya milionera. Stella, która była na obecna na przyjęciu w charakterze gościa, przyłącza się do śledztwa. Policjanci starają się ustalić, czy celem zabójcy był milioner, czy też świeżo poznana przez niego modelka. Lindsay i Danny zajmują się sprawą śmierci Gideona Eppa, promotora muzycznego, który został znaleziony martwy z klejem na twarz przed sklepem Damona Runyona. Gideon zajmował się rozwieszaniem plakatów, kiedy zginął.
38     Koszt gry     Fare Game     1 marca 2006     27 sierpnia 2008
Mac, Stella i detektyw Flack odkrywają nową, niebezpieczną grę, w której biorą udział przedstawiciele różnych grup społecznych Nowego Jorku. Tymczasem Dany, Sheldon i detektyw Maka prowadząc śledztwo morderstwa kobiety, trafiają do grupy dziwnych smakoszy. Ich kuchnia składa się z takich potraw, jak: karaluchy, smażone tarantule i żywe ośmiornice.
39     Zimny Łowca     Cool Hunter     8 marca 2006     8 stycznia 2009
W jednym z budynków zostają odnalezione zwłoki kobiety. Okazuje się, że jest to szósta niewyjaśniona śmierć, do której doszło w tym miejscu w ciągu ostatnich 10 lat. Podejrzenie pada na lekarza, który zarzeka się, że nie miał z ofiarami nic wspólnego. Tymczasem Stella i Hawkes prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci młodego chłopaka. Okazuje się, że ma to związek z modą.
40     Nekrofilia Amerykańska     Necrophilia Americana     22 marca 2006
Młody chłopiec jest świadkiem śmierci pracownika muzeum, decyduje się jednak nikomu o tym nie mówić. Zagadkę jej śmierci starają się wyjaśnić Stella, Mac i Lindsay. Danny i Flack zajmują się śmiercią Jima Morrisa, który został znaleziony martwy na budowie, a pracuje jako broker.
41     Żyj lub pozwól umrzeć     Live or Let Die     29 marca 2006
Dwóch mężczyzn przebranych za lekarzy porywa w nocy helikopter z dachu Hope Memorial Hospital. Kiedy helikopter zostaje odnaleziony okazuje się, że znikła z niego medyczna lodówka z ludzką wątrobą wewnątrz. Mac i Hawkes znajdują na podnośniku nożycowym zwłoki stażysty z helikoptera, Ryana Elliota. Lindsay i Stella prowadzą śledztwo w sprawie śmierci Lillian Stanwick, która została znaleziona martwa w tunelu z szyją przebitą szprychą od koła.
42     Supermen     Super Men     12 kwietnia 2006
Przebrany w kostium supermana pacjent szpitala psychiatrycznego zostaje znaleziony martwy. Mac i Stella starają się prześledzić wszystkie jego kroki sprzed śmierci, aby znaleźć ślady i poszlaki, które mogłyby umożliwić im schwytanie mordercy. Tymczasem Danny i Lindsay odnajdują w luksusowym hotelu zwłoki kolejnego supermana – tym razem jest nim popularny sportowiec Tyrell Mann.
43     Cicho i głęboko     Run Silent, Run Deep     19 kwietnia 2006
Mac otrzymuje drogą telefoniczną wiadomość od anonimowego informatora, który twierdzi, że na terenie stadionu zostały zakopane zwłoki. Odnalezione na miejscu dowody wskazują na jednego z policjantów CSI. Detektywi starają się rozwikłać sprawę i udowodnić, że ich człowiek jest niewinny. Tymczasem Stella i Danny rozpoczynają dochodzenie w sprawie bankiera, który został zamordowany w luksusowym hotelowym apartamencie.
44     Wolny dostęp     All Access     26 kwietnia 2006
Grupa policjantów z CSI prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa kierowcy limuzyny na koncercie Kid Rock’a. Kierowca został znaleziony martwy w swoim samochodzie przez jedną z wielbicielek Kida. Podczas śledztwa policjanci odkrywają, że tego samego dnia stracił pracę poprzedni kierowca Kida – Blake Mathers. W tym samym czasie Mac znajduje nieprzytomną Stellę w jej mieszkaniu. Obok niej leży jej chłopak, który okazuje się być martwy.
45     Dom Złodziejstwa     Stealing Home     3 maja 2006
Danny i Lindsey prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci przebranej za syrenkę młodej kobiety, której zwłoki leżały wśród wodorostów. Okazuje się, że kobieta została zabita zanim wrzucono ją do wody. W tym czasie Mac i Stella prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, który przed śmiercią żył w oficjalnym trójkącie z dwiema kobietami.
46     Bohaterowie     Heroes     10 maja 2006     15 stycznia 2009
W Central Parku zostaje znalezione ciało młodego żołnierza Marines. Detektywi prowadzą też śledztwo w sprawie śmierci młodej dziewczyny, która spłonęła w samochodzie. W toku dochodzenia okazuje się, że jest to Aiden. Śledczy wiedzą, że sprawcą jest DJ Pratt – gwałciciel, którego chciała złapać Aiden. Muszą to jeszcze udowodnić.
47     Koszt przesyłki     Charge Of This Post     3 maja 2006     22 stycznia 2009
Pracownik ochrony pewnego biurowca zmarł od rany kłutej. Na miejscu zbrodni Mac i Flack znajdują podejrzaną paczkę. W środku jest bomba. Chwilę później dochodzi do potężnej eksplozji. Danny i Sheldon wraz z ekipą ratunkową przeczesują gruzowisko, pozostali śledczy prowadzą akcję na zewnątrz. Nie ma pewności, że zagrożenie minęło. Udaje się ustalić źródło, z którego pochodził ładunek wybuchowy. Do detonacji posłużył telefon komórkowy, którym dzwoniono z agencji rządowej. Powstaje też profil zamachowca.
Sezon 3.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery     Polska premiera
48     Ludzie z kasą     People with money     20 września 2006     29 stycznia 2009
Na moście brooklyńskim znaleziono ciało młodego mężczyzny, który w wyjątkowo efektowny sposób złożył komuś propozycję małżeństwa. Jego narzeczona pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin w mieście, ale ostatnio wyraźnie oddalili się od siebie. Pamiątką po zabójcy okazuje się breloczek ze Statuą Wolności, na którym odkryto odciski palców kobiety, która kilka godzin wcześniej popełniła samobójstwo, skacząc z tego samego miejsca. Ekipa z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznym staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Danny, Hawkes i detektyw Angell zajmują się sprawą śmierci Vanessa May, atrakcyjnej i młodej dziewczyny, która została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Ofiara jest tylko w bieliźnie, na ciele ma ślady po pobiciu, a na obie ręce założone poduszki.
49     To nie to na co wygląda     Not What It Looks Like     27 września 2006     5 lutego 2009
Trzy dziwnie ubrane dziewczyny okradają jubilera, a potem znikają bez śladu. Przypadkowo ginie człowiek. Dowody zabezpieczone na miejscu zbrodni wprowadzają interesujący wątek. Okazuje się, że kobiety wiedziały o tunelu nieznanym dyrekcji sklepu. Detektywi trafiają na ślad złodziejek. Niestety, do jednej docierają za późno znajdują ją martwą. Tymczasem w innym miejscu Nowego Jorku, w domu przeznaczonym do rozbiórki odkryto zmumifikowane zwłoki młodej kobiety. Trop prowadzi do ratusza.
50     Miłość oziębła     Love Run Cold     4 października 2006     12 lutego 2009
Podczas imprezy promującej nowy gatunek wódki ginie modelka nosząca przydomek “Królowa Lodu”. Tymczasem na trasie nowojorskiego maratonu w Central Parku jeden z biegaczy umiera, pchnięty na krawężnik. Okazuje się, że przyczyną jego śmierci było zatrucie. Śledczych zastanawia, skąd na jego twarzy rana po odmrożeniu w najgorętszym dniu roku.
51     Powiesić do wyschnięcia     Hung Out to Dry     11 października 2006     19 lutego 2009
Podczas studenckiej imprezy para niedoszłych kochanków odkrywa pozbawione głowy ciało koleżanki. Ewentualni świadkowie tej zbrodni są zbyt pijani, by cokolwiek pamiętać. Wkrótce podobnie okaleczone zwłoki policja znajduje w pobliskim parku tym razem zginął młody mężczyzna. Mac słusznie domyśla się, że kluczem do rozwiązania zagadki może być rozszyfrowanie mrocznych znaków, pozostawionych bezpośrednio na zwłokach obu ofiar oraz jako nadruk na T-shirtach, w które morderca ubrał ofiary przed śmiercią. Śledczy docierają do wytwórcy koszulek.
52     Edyp     Oedipus Hex     18 października 2006     26 lutego 2009
Nastoletnia fanka muzyki punkrockowej została zamordowana w zaułku Queens, w pobliżu klubu, w którym wraz z przyjaciółkami spędzała ostatnio większość czasu po ucieczce z domu. Uwagę śledczych przykuwa zrobiony na jej piersi tatuaż z wyznaniem miłości. Tymczasem na miejskim boisku do koszykówki w pojedynku dla pieniędzy zmierzyli się wschodząca gwiazda NBA i gracz z ulicy, który pokonał zawodowca. Mac i Stella krok po kroku starają się rozwiązać zagadkę jego śmierci kilka godzin później.
53     Otwarte i zamknięte     Open and Shut     25 października 2006     5 marca 2009
Ekipa CSI zjawia się w hotelu, gdzie dokonano zabójstwa jednej z pracownic. Nagle padają strzały w pobliskim apartamentowcu. Pewna kobieta strzela w swoim mieszkaniu do napastnika, który chwilę wcześniej zabił młotkiem jej męża. W toku śledztwa wychodzą na jaw zaskakujące fakty.
54     Morderca śpiewa bluesa     Murder sings the Blues     1 listopada 2006     12 marca 2009
W pociągu w niewyjaśnionych okolicznościach ginie dziewczyna. Nie ma żadnych śladów narzędzia zbrodni, mimo to całe jej ciało pokrywa krew. Okazuje się, że kilka godzin wcześniej w tym samym pociągu odbyła się nietypowa impreza. Druga sprawa dotyczy śmierci ekstrawaganckiego młodego mężczyzny, którego martwego w basenie znalazła jego nowa pracownica.
55     Konsekwencje     Consequences     8 listopada 2006     19 marca 2009
Śledztwo dotyczy śmierci zawodowego gracza paintballa, który zginął w hangarze. Wkrótce okazuje się, że mógł on być niewygodnym świadkiem w przemycie czarnej heroiny. Tymczasem Stella ma dziwne przeczucie, że ktoś ją obserwuje…
56     Tu pan jest, Panie Azrael     And here is to you, Mrs Azrael     15 listopada 2006     26 marca 2009
Mac i jego ekipa prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa w szpitalu. Ofiarą jest młoda dziewczyna, która została przywieziona w bardzo ciężkim stanie z licznymi poparzeniami i paraliżem dolnych części ciała. Ślady wskazują na uduszenie jednak niełatwo będzie odkryć komu zależało na śmierci poszkodowanej.
57     Słodka szesnastka     Sweet 16     22 listopada 2006     2 kwietnia 2009
CSI prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci spadochroniarza. Zajdują jeszcze jedną ofiarę. Zajmują się też sprawą zabójstwa mężczyzny na przyjęciu urodzinowym jego córki.
58     Wschodząca szarość     Raising Shane     29 listopada 2006     9 kwietnia 2009
Tuż przed zamknięciem, do baru wpada zamaskowany mężczyzna z bronią. Żąda pieniędzy a potem strzela do kelnerki. Jedynym świadkiem jest ochroniarz który zeznaje, że napastnik to afroamerykanin w zielonej bluzie z kapturem i dresowych spodniach. Chwilę później 6 przecznic dalej patrol aresztuje dr. Howkesa. Dowody jednoznacznie wskazują na Sheldona – proch na rękawie bluzy i pieniądze w kieszeni. Jednak przyjaciele z CSI wierzą w jego niewinność i próbują jej dowieść. Tymczasem Stella i Danny prowadzą śledztwo w sprawie śmierci czarnoskórego mężczyzny znalezionego w jednej z kabin lokalu ze striptizem „Zerkający Tom”.
59     Cicha Noc     Silent Night     13 grudnia 2006
W nocy we własnym domu zostaje zastrzelona 19-letnia Allison Mitchum. W domu była z nią matka, Gina Mitchum i niemowlę o imieniu Elizabeth. Gina nic nie słyszała, ponieważ – jak cała rodzina – jest głucha.

Danny i Stella zajmują się przypadkiem 16-letniej Mackenzie Wade, która przyjechała do miasta na zawody łyżwiarskie i została znaleziona martwa obok lodowiska, jednak ślady wskazują, że zginęła na lodzie.
60     Obsesja     Obsession     17 stycznia 2007
Kilku chłopców grających w baseball – w mieszkaniu, do którego wpadła im przez okno piłka – zauważają na podłodze martwego mężczyznę. Biegną na policję by zgłosić, że przez przypadek mogli kogoś zabić. Mac i Stella zbierają dowody w pokoju. Jest tam taśma i sznur, jednak na dłoniach i nogach mężczyzny nie ma śladów wiązania.

W parku zostaje znaleziony Bruce Abbott ubrany w same bokserki, mimo zimy. Dojechał tu w wózku sklepowym i ma rozbitą głowę. Ofiara brała udział w dziwacznym wyścigu o nazwie Idiotrun. Sid ustala, że Bruce został zabity prawą stopą przez kobietę.
61     Gra kłamstw     The Lying Game     24 stycznia 2007
W męskiej ubikacji w hotelu zostają znalezione zwłoki kobiety, która okazuje się transseksualistą. Okazuje się, że ofiara to Quentin Conrad. Tego samego wieczoru ofiara krzyczała i wyzywała kongresmana Garth’a, który 8 lat wcześniej był podejrzany o gwałt siostry Quentin’a.

W piaskarce w soli zostają znalezione zwłoki Roberta Gallagher, prezesa “Sweet Extreme Inc.”. W soli obok zwłok Danny znalazł piłeczkę golfową z napisem “Za jednym uderzeniem 6/14/06.” Tego dnia na kursie golfowym panna Haines zaliczyła dołek za jednym uderzeniem. Lindsay wyjeżdża na jakiś czas do Montany. Kilka miesięcy temu miała telefon z biura prokuratora, że zatrzymano podejrzanego o zabicie 4 dziewczynek (koleżanek Lindsay) 10 lat temu. Lindsay jako jedyna przeżyła tą masakrę i jest jedynym świadkiem.
62     Kilka zagrzebanych kości     Some Buried Bones     7 lutego 2007
W tajemniczym labiryncie śledczy znajdują ciało chłopaka. Trop prowadzi do tajnej organizacji o nazwie “Królowie i Cienie”, działającej na jego uczelni. Mac przy pomocy Reeda stara się rozwiązać zagadkę jego śmierci. Tymczasem Stella i Danny ścigają nieuchwytną złodziejkę, która może być morderczynią ochroniarza jednego ze sklepów z odzieżą.
63     Serce ze szkła     Heart of Glass     14 lutego 2007
W mieszkaniu w wannie zostaje znaleziona martwa kobieta. Wygląda to tak jakby się poślizgnęła i uderzyła głową o wannę. Nie ma jej dokumentów tylko karta kredytowa na nazwisko Diane Langston. Stella, Mac i Flack zajmują się śmiercią Emery Gable, 25 lat, który był producentem muzycznym. On i jego siostra Kennedy zostali zaatakowani przez nieznaną kobietę. W czasie zbierania szkła z miejsca zbrodni, Stella rani się jednym z zakrwawionych kawałków. Okazuje się, że ofiara była zarażona wirusem HIV.
64     Wjazd     The Ride In     21 lutego 2007
Danny, Mac i Flack zajmują się sprawą Noaha Hublera. Mężczyzna został zastrzelony w swoim domu. Całe ściany są pokryte cytatami z Biblii, Koranu, Nostrodamusa i innych. Za domem stoi olbrzymia arka. Stella i Hawkes zajmują się sprawą śmierci mężczyzny przebranego w gigantyczny kostium papierosa.
65     Hokus-pokus     Sleight Out of Hand     28 lutego 2007     10 maja 2009
Nowojorski iluzjonista, Luke Blade, pragnie powtórzyć sławne wyczyny Houdiniego. Podczas pierwszego pokazu na oczach widzów pozwolił się przepiłować. W tym samym czasie ktoś w pobliżu, naśladując jego sztuczkę, brutalnie morduje młodą kobietę. Na miejscu zbrodni śledczy zabezpieczają odcisk palca mężczyzny, który był już karany za nękanie ofiary. Drugi wyczyn Blade’a okazuje się równie makabryczną igraszką ze śmiercią. W czasie występu ginie w płomieniach asystent iluzjonisty.

W miedzyczasie Lindsay zezenaje na procesie w Montanie.
66     Otępienie wina i karalucha     A Daze of Wine and Roaches     21 marca 2007     14 maja 2009
Podczas balu charytatywnego na terytorium ONZ wydanego przez nastoletnią spadkobierczynię fortuny dochodzi do morderstwa młodej kobiety. Pozwoliła zaprowadzić się na gilotynę, ale nie to ją zabiło. Gdy Mac, Stella i Sheldon prowadzą śledztwo w sprawie, Danny i Lindsay próbują rozwiązać zagadkę zamordowania mistrza kuchni, który zginął w otoczeniu butelek najdroższych win.
67     Jakie schematy mogą nadejść     What Schemes May Come     11 kwietnia 2007     17 maja 2009
Śledczy zostają wezwani do miejskiego parku, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny w zbroi. Niebawem w luksusowym apartamencie odkryto ciało mężczyzny. Znaleziono również ciało kobiety, której DNA zabezpieczono przy dwóch poprzednich przypadkach. Tymczasem tego samego dnia ktoś napadł na patologa i ukradł ciało mężczyzny, który został znaleziony martwy na ulicy. Denat wkrótce potem ożył.
68     Kiedyś niedoskonały     Past Imperfect     25 kwietnia 2007     21 maja 2009
Pod mostem odkryto zwłoki młodej kobiety z charakterystycznymi śladami, które dowodzą, że bardzo cierpiała, zanim zginęła. Jedno okaleczenie uświadamia policjantom, że kobieta padła ofiarą seryjnego mordercy, Claya Dobsona, który niedawno został zwolniony z więzienia. Tymczasem na policję zgłasza się młody mężczyzna, który twierdzi, że został otruty. Badania potwierdzają, że w jego organizmie znajduje się śmiertelna dawka rycyny.
69     Zimna odsłona     Cold Reveal     2 maja 2007
Do kościoła przez otwór w dachu wpadł młody mężczyzna, ubrany na biało i z wielkimi skrzydłami. Okazuje się jednak, że to nie upadek na kościelną posadzkę był przyczyną śmierci. Tymczasem skuty kajdankami seryjny morderca zginął, spadając z dachu wieżowca. Mac jest podejrzewany o zabójstwo aresztanta. Wydział wewnętrzny policji zamierza jego kosztem urządzić pokazowy proces. U Stelli zjawia się detektyw z wydziału zabójstw z Filadelfii informując ją, że jej DNA odkryto na resztkach ubrania kobiety, która przed 10 laty padła ofiarą zbrodni.
70     …przychodzi     …Comes Around     9 maja 2007
Młody mężczyzna, który następnego dnia miał się ożenić, zostaje znaleziony martwy w pobliżu miejsca, gdzie jego narzeczona świętowała wieczór panieński. Z ułożenia zwłok wynika, że sprawcą był ktoś porywczy i o mocnych rękach. Okazuje się, że podczas wieczoru panieńskiego w klubie widziano tenisistę McEnroe’a, flirtującego z niedoszłą panną młodą. Tymczasem okazuje się, że seryjny morderca, Clay Dobson, sam skoczył z dachu wieżowca, Podczas przesłuchania wszystko wydaje się świadczyć przeciw Taylorowi.
71     Burzliwy dzień     Snow Day     16 maja 2007
Podczas akcji NYPD w magazynie zostaje przejęte 900 kg kokainy. Zostają one przetransportowane do laboratorium. Wkrótce w budynku zostaje wywołany alarm, wskutek czego wszyscy (z wyjątkiem Maca, Stelli i Sheldona) zostają ewakuowani. Wkrótce okazuje się, że alarm był fałszywy, a firma wezwana do zatrzymania wycieku gazu w CSI to gangsterzy, którym policja odebrała narkotyki. Tymczasem Danny (który spędził poprzednią noc z Lindsay i wziął jej zmianę) i Adam pojechali do magazynu. Zostali zakładnikami gangsterów, którzy za wszelką cenę chcą odzyskać narkotyki…
Sezon 4.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
72     Czy teraz mnie słyszysz?     Can You Hear Me Now?     26 września 2007     6 marca 2008
Popełniono zabójstwo na Statule Wolności. Zabójca chce coś detektywom przekazać, a ofiar jest coraz więcej…
73     Głębia     The Deep     3 października 2007     13 marca 2008
Podczas regat New York/ New Jersey zostaje przypadkowo znalezione ciało nurka. Okazuje się, że był nauczycielem pływania, a jego partner też zaginął. Trop prowadzi do fałszywego skarbu i.. dwóch uczniów, chodzących do szkólki w której pracowali zabici.
74     Umiera się tylko raz     You Only Die Once     10 października 2007     20 marca 2008
Na ekskluzywnych obywatelów napada ,,Gang przyjaciół agenta 007″. Wkrótce zostaje znalezione ciało jednego z gangu.
75     Koniec czasu     Time’s Up     17 października 2007     27 marca 2008
Przez ulice Nowego Yorku biegnie mężczyzna bez ubrania. Ma tylko dziwny hełm na głowie. Wpada na posterunek i krzyczy, że zabił Kevina Murraya w Akademiku Chelsea o 9.45. Mężczyzna szepcze coś Macowi i umiera. Flack znajduje Kevina w akademiku. Chłopak ma się dobrze i nie zna martwego mężczyzny. Stella i Danny zajmują się śmiercią młodej dziewczyny w lokalu, która przed śmiercią miała jakby orgazm i głośno przy tym krzyczała, po czym tak zastygła i zmarła.
76     Do króliczej nory     Down The Rabbit Hole     24 października 2007     3 kwietnia 2008
Zostaje znalezione ciało Cheryl Miller przebranej za avatara Venus z ,,Second Life’u”. Mac wkracza w świat avatarów by odnaleźć zabójce. Są kolejne ofiary…
77     Bu!     Boo     31 października 2007     10 kwietnia 2008
Pierwsza sprawa ma miejsce w pewnym starym domu w Amityville. Zamordowano małżeństwo oraz ich synów a ich córka zaginęła. Dochodzenie odkrywa mroczne tajemnice domu. Druga zagadka obejmuje mężczyznę przebranego za zombie, który ginie na ulicy. Okazuje się, że wydostał się z trumny a jego “śmierć” była skutkiem przyjęcia trucizny. Znaleziona w jego trumnie lalka doprowadza Maca i Stellę do tajemniczej Josephine de la Croix, na której powiekach Taylor zauważa prześladujące go namalowane cyfry: 333.
78     Złagodzone wyroki     Commuted Sentences     7 listopada 2007     17 kwietnia 2008
Ciało Mitchella Bentleya III zostaje znalezione przed mieszkaniem kobiety, która oskarzayła go niedawno o gwałt. Tymczasem Lindsay, Danny i Hawkes prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety znalezionej na schodach muzeum.
79     Huczne zabójstwol     Buzzkil     14 listopada 2007     24 kwietnia 2008
Zabita zostaje pewna modelka pracująca na “żywym billboardzie”. Śledztwo dowodzi, że to nie ona była celem, zginęła przypadkiem. Nasi bohaterowie prowadzą również dochodzenie w sprawie zabójstwa mężczyzny oraz postrzelenia kobiety podczas napadu na bar, w którym pracowali.
80     Jedno wesele i pogrzeb     One Wedding and a Funeral     21 listopada 2007     1 maja 2008

W Central Parku odbywa się luksusowe przyjęcie weselne, ale nagle dochodzi do rodzinnej sprzeczki.Po niej panna młoda znajduje swojego wybranka Bertta Dohhna, martwego. Na miejsce zbrodni przybywa ekipa CSI, która dochodzi do wniosku, że Brett zginął wcześniej, a jego ciało zostało przeniesione do parku. Tymczasem Stella dostaje paczkę, w której znajdują się kawałki układanki. Na niektórych z nich są ślady krwi. Mac jest przekonany, że ta sprawa jest ściśle powiązana z jego prześladowcą, który ma obsesję na punkcie liczb 333.
81     Coś o bohaterach     The Thing About Heroes     28 listopada 2007     8 maja 2008

Stella, Danny i Lindsay pracują nad sprawą morderstwa, którego dokonano w metrze. Nagle pociąg rusza z miejsca. Danny’emu udaje się go zatrzymać. Stella oznajmia, że zarówno morderstwo, jak i przejażdżka zostały zaaranżowane przez “rozmówcę nr 333”, który prześladuje Maca od miesięcy. Mac przebywa w Chicago, gdzie przeszukuje Tribune Building i próbuje dowiedzieć się, dlaczego prześladowca nr 333 skierował go właśnie tam. Na miejscu znajduje częściowo zmumifikowane zwłoki zwisające z sufitu w opuszczonym biurze.
82     Dziecięca zabawa     Child’s Play     12 grudnia 2007     15 maja 2008
Trwa dochodzenie w sprawie mężczyzny, któremu wybuchło w ustach cygaro. Danny udaje się na poświęcenie roweru ze swoim małym sąsiadem, Rubbenem. Podczas powrotu dochodzi do strzelaniny w sklepie. Jedną z ofiar jest Rubben.
83     I żyli niedługo i szczęśliwie     Happily Never After     9 stycznia 2008     22 maja 2008
Znaleziono ciało Fiony Chisolm, właścicielki hotelu, która była znienawidzona przez wszystkich swoich pracowników. Zagadkę jej śmierci próbują rozwiązać Stella i Lindsay z pomocą Sida. Udaje im się ustalić, że serce Fiony zamarzło, prawdopodobnie za sprawą ciekłego azotu. Pozostaje pytanie, kto ją zabił, a ludzi życzących jej śmierci jest całe mnóstwo.

Znaleziono także zwłoki młodej dziewczyny, która podczas hamowania spadła z dachu autobusu. Na klatce piersiowej miała napisane ‘Wendy’. Jej śmierć wiąże się prawdopodobnie z serią włamań do przedszkoli. Danny, Mac i det. Angell znajdują w jednym z nich ukrytą ksiązkę: ‘Piotruś Pan’. Czy wyjaśnienie śmierci Wendy znajduje się właśnie w niej?
84     Wszystko zostaje w rodzinie     All in the Family     23 stycznia 2008     29 maja 2008
Młoda kobieta, Emily Miller, została zastrzelona podczas kupowania kwiatów. W jej ciele, wraz z kulą, tkwi czyjś ząb. Mac szybko znajduje na dachu jednego z budynków broń, z której ją zastrzelono. Lindsay ustala, że broń jest wadliwa i mogła się sama odpalić, przy zrzuceniu z wysokości. Parę przecznic od miejsca śmierci Emily policjanci znajdują w mieszkaniu zwłoki sędziego. Został on brutalnie pobity. Co więcej, nie ma jednego zęba, a na twarzy ma ślady po broni, z której zastrzelono dziewczynę. Oskarżenie pada na córkę sędziego, Madison, która miała żal do ojca o to, że po rozwodzie rodziców nie pozwolił mieszkać jej z matką.

Danny nie przychodzi do pracy. Lindsay go kryje. Prosi Dona, by sprawdził, co się z nim dzieje. Okazuje się, że Riki, matka Rubena, ukradła Danny’emu broń, by wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, przez którego zginął jej syn. Danny próbuje ją powstrzymać.
85     Zabawa z zapałkamiP     laying With Matches     6 lutego 2008     30 sierpnia 2008
Straż pożarna jest w drodze do pożaru budynku na 49., gdy w przednią szybę samochodu uderza płonący człowiek. Jest ubrany w błyszczący skafander. W pierwszej automatycznej toalecie w Nowym Jorku zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Ma na rękach dość głębokie rany obronne. Pod jednym paznokciem ofiary zostaje znaleziona odrobina krwi. KRew należy do Setha Riggina, który odsiaduje dożywocie w Five Points. Chce on wykorzystać fakt, że zbrodnię popełniła osoba z takim samym DNA jak on i zamierza to przedstawić w sądzie apelacyjnym.
86     Poszukiwana żywa lub martwa     DOA For A Day     2 kwietnia 2008     4 września 2008
W mieście rozbrzmiewają policyjne komunikaty w sprawie morderczyni, która zabiła sędziego Daniela McHenry’ego i kongresmana Philipa Devane’a. Ktoś informuje policję, że podejrzana X ukrywa się w pustostanie na obrzeżach miasta. Detektywi postanawiają ją zatrzymać. Gdy przybywają na miejsce, znajdują ciało młodej kobiety o charakterystycznym typie urody. Mac potwierdza, że to podejrzana X. Podczas sekcji wychodzi na jaw, że nie tylko była ona torturowana, ale też odurzana narkotykami, a jej twarz została poddana operacji plastycznej.
87     Po sąsiedzku     Right Next Door     9 kwietnia 2008     11 września 2008
W bloku u Stelli wybucha pożar. CSI znajduje spalone zwłoki w mieszkaniu Seana – sąsiada Stelli. Okazuje się, że to nie on lecz jego sprzątaczka. Sean staje się głównym podejrzanym. Autopsja wykazuje że ofiara była jego sprzątaczką i nie żyła już w trakcie pożaru. Umarław wyniku wypadku samochodowego i miała pękniętą śledzionę. W trakcie śledztwa wychodzi też na jaw, że sąsiadka Stelli porwała dwójkę dzieci które mieszkają z nia od 3 lat a pożar spowodował chłopiec przez nią porwany aby wreszcie wrócić do domu.
88     Jak woda na morderstwo     Like Water for Murder     16 kwietnia 2008     18 września 2008
Na brzegu oceanu śledczy znajdują ciało młodej kobiety. Obok niej leży martwy rekin. Dziewczyna została martwa wrzucona do wody i zaatakowana przez niego, po czym rekin również zginął od trucizny z ciała. Niedługo potem pojawia się kolejna ofiara. Detektywi podejrzewają, że w NY zaczął grasować seryjny morderca. Starają się powiązać sprawę z dawnym morderstwem dokonanym w Jersey. Sprawy te łączy brezent, w które owijane są ofiary, i dziwne nacięcia na karkach.
89     Wyznania     Admissions     30 kwietnia 2008     25 września 2008
Podczas balu na zakończenie nauki w prywatnej szkole średniej ktoś śmiertelnie pobił szkolnego doradcę. Zarejestrowane skonfiskowanymi telefonami komórkowymi zdjęcia służą do stworzenia trójwymiarowego obrazu miejsca zbrodni. Licealiści nie kryją, że mają swobodny dostęp do alkoholu i narkotyków. Wytwórnia używek zostaje odkryta w szkolnym laboratorium, a pralnia okazuje się wejściem do nielegalnego kasyna. Mac kontynuuje śledztwo w sprawie seryjnego mordercy, który truje ofiary tlenkiem węgla.
90     Faul osobistyl     Personal Fou     7 maja 2008     2 października 2008
Danny i Flack są na meczu koszykówki. W trakcie przerwy odbywa się losowanie miejsca widza, który wykona rzut z połowy boiska i jeśli trafi to wygra milion dolarów. Zostaje wylosowane miejsce, na którym siedzi Dugan Scott. Uszczęśliwiony chłopak zbiega na dół, całują go cheerleaderki, a potem wykonuje rzut. Trafia do kosza, a po chwili upada. Pomimo reanimacji, umiera. Danny stwierdza, że Dugan został otruty. Taksówkarz morderca zabija kolejną kobietę. Jej zwłoki zostają znalezione w fontannie przy Brill Park. Jest zawinięta w brezent, nie ma dokumentów i ma znaki na karku. Reed chce umieścić na swoim blogu kolejną informację o Taksówkarzu, jednak Mac nic mu nie chce powiedzieć, więc Reed sam wymyśla profil mordercy. Reed dostaje sms’a, że jeśli chce wiedzieć więcej o Taksiarzu to ma się spotkać z nadawcą sms’a na roku Hudson i Franklin o 22-giej. Zmoknięty Reed wsiada do taksówki.
91     Taxi     Taxi     14 maja 2008     9 października 2008
Zabito taksówkarza Jamesa Chameidesa, oficera policji z Jersey. Możliwe, że zginął przez podanie fałszywej informacji przez Reeda Garretta- syna Claire, żony Maca. Według niej James miał być taksówkarzem-mordercą, który od pewnego czasu grasuje w Nowym Jorku. Mac stara się wyciągnąć od Reeda, kto jest jego informatorem, jednak ten odmawia. Mac wraca do laboratorium. Tymczasem prawdziwy morderca porywa Reeda i zabija kolejną osobę. Śledczy muszą znaleźć go, zanim będzie za późno, i złapać prawdziwego zabójcę Chameidesa. Trop prowadzi do opuszczonego browaru.
92     Zakładnik     Hostage     21 maja 2008     16 października 2008
Tajemniczy mężczyzna nazywający siebie “Joe”, napada na bank. Na miejscu znajduje jednak ciało. Postanawia zatrzymać ludzi wewnątrz jako zakładników i żąda śledczego kryminalistyka, który udowodni, że to nie on jest zabójcą. Mac decyduje się wejść do środka. Wewnątrz odkrywa, że “Joe” został zmuszony do napadu, aby zebrać krytyczne dowody. Decyduje się mu pomóc. Aranżuje sytuację, w której rzekomo jako zakładnik opuszcza z napastnikiem placówkę. Kiedy odjeżdżają poza zasięg policji okazuje się, że wszystko, co powiedział “Joe”, jest kłamstwem i prawdopodobnie chce pozbyć się Maca. Obaj odjeżdżają w nieznanym kierunku…
Sezon 5.

Sezon 5 posiada 25 odcinków ze względu na skróconą serię 4, która w związku ze strajkiem scenarzystów miała ich 21.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
93     Prawda     Veritas     24 września 2008     6 marca 2009
Odcinek rozpoczyna się w momencie zakończenia finału sezon 4. Mac budzi się w tonącym samochodzie, nie mając pojęcia co się stało. Na siedzeniu obok znajdują się zwłoki. Mac nie potrafi sobie przypomnieć, jak do tego doszło. Ofiarą jest najprawdopodobniej partner Joego, który zamordował kolegę, próbując dowiedzieć się, gdzie ukrył pieniądze z napadu. Razem z drużyną Mac próbuje złapać tajemniczego Joe.
94     Książka, od której nie można się oderwać     Page Turner     1 października 2008     13 marca 2009
Kobieta umiera podczas koncertu Maroon 5. Podczas sekcji okazuje się, że przyczyną śmierci było napromieniowanie nieznanym pierwiastkiem. Patolog Sid Hammerback trafia do szpitala, a drużyna musi odkryć, czym jest zabójcza substancja, zanim Sid umrze. Trop prowadzi śledczych do tajemniczej książki.
95     Turbulencje     Turbulence     8 października 2008     20 marca 2009
Mac w trakcie wyjazdu do Waszyngtonu odkrywa, że na pokładzie samolotu został zamordowany pasażer. Drużyna musi odkryć, kto jest zabójcą, zanim maszyna wyląduje i wszyscy podejrzani rozejdą się.
96     Seks, kłamstwa i silikon     Sex, Lies and Silicone     22 października 2008     27 marca 2009
Kiedy zostaje zamordowana pani konsultant “od naprawiania spraw”, drużyna CSI wkracza w świat korupcji, brudnej polityki i silikonowych lalek.
97     Cena życia     The Cost Of Living     29 października 2008     3 kwietnia 2009
Kiedy zostaje zamordowany archeolog, CSI odkrywa, że na aukcji internetowej można wystawić na sprzedaż wszystko – nawet własne życie. Stella wpada na trop sprawy przemytu monet z Grecji.
98     Dość     Enough     5 listopada 2008     10 kwietnia 2009
Zostają zamordowani trzej podejrzani w sprawie o zabójstwo i CSI musi odkryć, jaki był prawdziwy motyw osób, które ich zabiły.
99     Martwy w środkue     Dead Insid     12 listopada 2008     17 kwietnia 2009
Kiedy zostaje zamordowany mężczyzna, CSI dowiaduje się, że motywem zbrodni mogła być internetowa znajomość denata z nieznajomą, Lolą57.
100     Nazywam się Mac Taylor     My Name is Mac Taylor     19 listopada 2008     24 kwietnia 2009
W ciągu tygodnia, zostają znalezione ciała dwóch mężczyzn. Łączy ich nazwisko: Mac Taylor. CSI musi dotrzeć do pozostałych Maców, nim zrobi to zabójca.
101     Pudełko     The Box     26 listopada 2008     1 maja 2009
Na wysypisku śmieci w zmiażdżonym samochodzie zostaje odnalezione ciało dziewczyny. Badanie zwłok wykazuje, że była w ciąży, lecz dziecko zostało usunięte przed śmiercią. W międzyczasie, Lindsay wyjawia Danny’emu, że jest z nim w ciąży.
102     Trójkąt     The Triangle     10 grudnia 2008     8 maja 2009
W pobliżu Empire State Building umiera strażnik, który pilnował pieniędzy podczas ich transportu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przyczyną śmierci był wybuch rozrusznika serca, spowodowany… olbrzymią ilością mikrofal. Śledztwo prowadzi detektywów do miejskiej legendy o nowojorskim Trójkącie, w którym zachodzą różne dziwne zjawiska…
103     Zakazany owoc     Forbidden Fruit     17 grudnia 2008     15 maja 2009
Zostaje odnalezione ciało kobiety, która wypiła olbrzymią ilość żrącej substancji, nie będąc tego świadoma.
104     Pomocy     Help     14 stycznia 2009     22 maja 2009
Kiedy zostają znalezione dwie zabite dziewczyny, detektywi odkrywają, że obie zostały zgwałcone przez tego samego nieznanego mężczyznę, który kilka lat wcześniej zaatakował byłą dziewczynę dr Sheldona Hawkesa.
105     Przedwczesny osąd     Rush to Judgement     21 stycznia 2009     29 maja 2009
Podczas przesłuchania prowadzonego przez det. Flacka umiera podejrzany. Niestety, obrażenia na ciele denata wskazują, że doszło do nadużycia siły. Mac nie wierzy, że Don mógłby kogoś zabić i nakazuje Sidowi ustalenie prawdziwej przyczyny zgonu. W międzyczasie, trwa śledztwo w sprawie Vince’a Nelsona, którego ciało zostało pocięte na kawałki piłą łańcuchową.
106     Tu jej nie ma     She’s Not There     11 lutego 2009     5 czerwca 2009
Kiedy na ulicy Nowego Jorku zostaje znaleziony zabity Rosjanin z tajemniczym listem od córki z prośbą o pomoc, niepozorna sprawa przekształca się w wielką akcję NYPD, kiedy dowody kierują ekipę CSI do zorganizowanej grupy przestępczej handlującej kobietami.
107     Impreza skończona     The Party’s Over     18 lutego 2009     12 czerwca 2009
Na przyjęciu, w trakcie którego magnat prasowy Robert Dunbrook (w tej roli Craig T. Nelson) przekazuje milionową dotację na Muzeum Manhattańskie, zostaje zamordowany zastępca burmistrza. Ze względu na napięcia pomiędzy tymi obiema osobistościami, to Dunbrook jest głównym podejrzanym. Okazuje się jednak – co jest szokiem dla CSI – że to 13-letni syn polityka mógł stać za tą zbrodnią.
108     Niedobry uczynek     No Good deed     25 lutego 2009     19 czerwca 2009
Podczas rozmowy Maca i Stelli, do jej kawy wpada ludzkie oko wypuszczone przez sępa. CSI muszą jak najszybciej zlokalizować ciało, zanim zostanie ono rozszarpane i zjedzone przez ptactwo…
109     Zielony fragment     Green Piece     11 marca 2009     26 czerwca 2009
Podczas gry w ulicznego hokeja Adam jest świadkiem wybuchu bomby w vanie, zaparkowanym naprzeciw jednego z domów. Okazuje się, że za zamachem może stać organizacja ekologiczna, a motywem mógł być nielegalny eksport e-odpadów do wioski Guiyu w Chinach.
110     Gdzie nie ma już odwrotu     Point of No Return     18 marca 2009     3 lipca 2009
Zostaje odnaleziona młoda kobieta. CSI odkrywają, iż jest to żona byłego patologa, Marty’ego Pino (sezon 2). On sam był zaś zamieszany w sprzedaż narkotyków do produkcji których wykorzystywał swoją wiedzę wyniesioną z laboratorium kryminalnego oraz… ludzkie organy.
111     Komunikacja zerwana     Communication Breakdown     25 marca 2009     10 lipca 2009
W pędzącym pociągu zostaje zabity wódz plemienia Montikanów. Niestety, następuje brak komunikacji pomiędzy śledczymi a świadkami, którzy są obcokrajowcami i nie znają angielskiego. W trakcie sekcji okazuje się jednak, że ofiara nie zginęła od postrzału, lecz umarła na sepsę. Została ona spowodowana przez fiszbin, który poprzebijał mu jelita. Ktoś umyślnie podał mu go w jedzeniu…
112     Zdobycz     Prey     8 kwietnia 2009     17 lipca 2009
Kiedy zostaje zabity nauczyciel śpiewu, ekipa odkrywa związek pomiędzy ofiarą a kobietą, która 6 miesięcy wcześniej popełniła samobójstwo w Providence. Okazuje się, że denat nagabywał kobiety, które pobierały u niego nauki. W końcu jedna nie wytrzymała i wzięła sprawy w swoje ręce…
113     Przeszłość, teraźniejszość i morderstwo     The Past, Present and Murder     15 kwietnia 2009     24 lipca 2009
Robert Dunbrook wypycha z 20. piętra przez okno mężczyznę, który zaatakował go w jego biurze. Po wykonaniu telefonu do syna wydawca ze zdziwieniem odkrywa, że ciało zniknęło. Podczas śledztwa ponownie wypływa sprawa pendrive’a Ann Steele (5×04). Mac podejrzewa, że to Dunbrook może stać za jego kradzieżą…
114     Yahrzeit     Yahrzeit     29 kwietnia 2009     31 lipca 2009
Kiedy w domu aukcyjnym zostaje zabity jeden z pracowników ekipa odkrywa, że był on neonazistą. Dowody w sprawie prowadzą śledczych do żyjących ofiar Holokaustu, żyjących w trakcie wojny w Oświęcimiu i Buchenwaldzie.
115     Wyższa racja     Greater Good     6 maja 2009     7 sierpnia 2009
Mac informuje byłego skazańca, iż ten spędził w więzieniu 18 miesięcy za czyn, którego nie popełnił. Ten z kolei uważa, że dług został spłacony i sprawy nie ma sensu rozgrzebywać. Taylor próbuje dowiedzieć się, kogo chroni skazaniec. Lindsay zaczyna rodzić, a jedyna osoba, która znajduje się w pobliżu, to Adam…
116     Zawieszona za oszustwo     Grounds for Deception     13 maja 2009     14 sierpnia 2009
Stella prowadzi dochodzenie w sprawie przemytu greckich monet. Mac dowiaduje się o tym – jest wściekły. Bonasera oddaje mu swoją odznakę i aby rozwikłać zagadkę, wyjeżdża tam, gdzie wszystko się zaczęło – do Grecji…
117     Nadpłata     Pay Up     20 maja 2009     14 sierpnia 2009
Detektyw Flack spotyka się ze swoim informatorem, gdy przez telefon dowiaduje się o strzelaninie, w której poważnie ranna została jego dziewczyna. Detektyw Jessica Angell towarzyszyła grupie nowojorskich policjantów, przewożących z więzienia do sądu oskarżonego o dwa morderstwa, Connora Dunbrooka – syna potentata medialnego. Gdy eskorta zatrzymała się na chwilę w barze, do środka wpadła ciężarówka. Kilku niezidentyfikowanych mężczyzn ostrzelało funkcjonariuszy policji i uprowadziło aresztanta. Don Flack pierwszy zjawia się na miejscu i osobiście odwozi ukochaną na ostry dyżur. Rozpoczyna się operacja – walka o życie Angel… Przyjaciele chcieliby być przy niej w tej trudnej chwili, ale bardziej przydadzą się, gdy zajmą się śledztwem i wyjaśnią tę sprawę. A nikt nie organizuje takiej akcji bez pozostawienia śladów. Mac Taylor jest przekonany, że to magnat prasowy Robert Dunbrook jest odpowiedzialny za tę masakrę, bo nie chciał dopuścić, by syn zeznawał przeciw niemu. Sheldon odkrywa, że ten z napastników, który postrzelił ich przyjaciółkę, sam też został ranny – ale jego dane zostały utajnione. Odnaleziono również auto, którym sprawcy uciekli – opancerzone drzwi, kuloodporne opony. Ich przeciwnikami są zawodowcy. Amerykańscy komandosi? Dzięki podsłuchowi Stella i Adam ustalają, że Dunbrook jedzie na lotnisko, gdzie umówił się na przekazanie okupu. To zdecydowany zwrot w tym dochodzeniu, ale gdy śledczy dołączają do niego, sprawa przybiera fatalny obrót. Jeśli nawet miliarder upozorował porwanie syna, eksperci z nowojorskiego CSI muszą znaleźć coś, co pozwoli zidentyfikować porywaczy i wskazać ich kryjówkę. Czy jako dowód w sprawie wystarczy włos zainfekowanego nietoperza? I gdy już wydaje się, że Mac i jego drużyna rozwiązali najtrudniejszą zagadkę kryminalną, w finale tego odcinka zaskakuje ich coś tak nieprzewidywalnego, szokującego…
Sezon 6.

Sezon 6 rozpoczął się na antenie CBS 23 września 2009 roku. Najnowszy sezon składa się z 25 odcinków. W serii 6 pojawia się nowa postać regularna – Haylen Becall (w tej roli wystąpi Sarah Carter), która jest sprzątaczem miejsca zbrodni i marzy o pracy w laboratorium CSI.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
118     Epilog     Epilogue     23 września 2009     4 marca 2010
Mija miesiąc od strzelaniny w barze. Każdy członek ekipy CSI radzi sobie z tym wydarzeniem inaczej. Mac poświęca ten czas rozpaczliwie próbując dotrzeć do sprawcy. Adam i Stella spotykają się ze sobą na jedną noc, Don Flack zaczyna pić i umawiać się z przypadkowymi dziewczynami. Hawkes pracuje po godzinach i nie sypia od wielu dni, a Danny jeździ na wózku inwalidzkim i okłamuje Lindsay o wynikach od lekarza i możliwości powrotu do zdrowia. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót kiedy do Messera dzwoni nieznajoma dziewczyna, która mówi, że posiada informacje o strzelaninie…
119     Czarna Lista     Blacklist     30 września 2009     11 marca 2010
Mężczyzna umierający na raka postanawia zemścić się na osobach, które doprowadziły go do tego stanu poprzez nie udzielenie mu pomocy. Sprawa staje się osobista dla Maca, kiedy morderca wspomina o jego ojcu…
120     Dł. Geograficzna 40° 47′ N/Sz. Geograficzna 40° 47′ N     LAT 40° 47′ N/LONG 73° 58’W     7 października 2009     18 marca 2010
Ekipa CSI stawia czoła seryjnemu zabójcy, który upozorował samobójstwa dwóch osób. Zostawia jednak śledczym pewne wskazówki – przy zwłokach podrzucone są zepsute kompasy, a miejsca zbrodni znajdują się na północnym i południowym krańcu miasta…
121     Śmiertelny Rachunek     Dead Reckoning     14 października 2009     23 września 2010
Ekipa prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, którego żona dźgnęła nożem kilkanaście razy. DNA z rękojeści wskazuje jednak, że za zbrodnią może stać ktoś inny. Dziwne jest to, że podejrzana uparcie twierdzi, iż działała w pojedynkę.
122     Wojenne blizny     Battle Scars     21 października 2009     30 września 2010
Zamordowany zostaje tancerz, a jego dziewczyna ledwo uchodzi z życiem. Na miejscu zbrodni śledczy odnajdują torbę z olbrzymią ilością pieniędzy…
123     Przeszedłem przez to samo     It Happened To Me     4 listopada 2009     7 października 2010
Hawkes, pracując jako wolontariusz w Central Parku, odmawia pomocy lekko rannemu mężczyźnie. Następnego dnia okazuje się, że poszkodowany zmarł. Hawkesa dopadają wyrzuty sumienia.
124     Opuść broń     Hammer Down     11 listopada 2009     14 października 2010
Do Nowego Jorku przylatuje dr Ray Langston. Razem z ekipą CSI NY pracuje przy sprawie handlu ludźmi.

Odcinek powiązany jest z CSI Miami i CSI Las Vegas.
125     Kukułcze gniazdo     Cuckoo’s Nest     18 listopada 2009     21 października 2010
Na moście w Nowym Jorku zostaje znalezione ciało, a obok niego busola. Śledczy podejrzewają, że to kolejna ofiara Kompasowego Zabójcy.
126     Manhattanhenge     Manhattanhenge     25 listopada 2009     28 października 2010
Manhattanenge, czyli przesilenie manhattańskie, ma miejsce dwa razy do roku. Zachodzące słońce znajduje się wtedy dokładnie na linii wschodnio-zachodnich arterii miasta. Ten fenomen odgrywa ważną rolę w sprawie, której podejmują się bohaterowie. Danny i Flack pracują razem po raz pierwszy od strzelaniny. Życie właściciela sklepu jest zagrożone. Mac odnajduje kluczowy dowód, który pomoże mu namierzyć seryjnego mordercę.
127     Dom śmierci     Death House     9 grudnia 2009
W opuszczonym przed 90 laty apartamencie na Manhattanie ekipa śledcza odkrywa zmumifikowane zwłoki. Policję wezwał mężczyzna, utrzymujący, że jest na miejscu i ktoś próbuje go zabić, lecz po dzwoniącym nie ma śladu.
128     Drugie Szanse     Second Chances     16 grudnia 2009
CSI odkrywa intrygę ubezpieczeniową, gdy bezdomny, któremu udało się odmienić los zostaje znaleziony martwy. Wkrótce okazuje się, że wystawiono na jego nazwisko polisę na życie wartą dwa miliony dolarów. Jeszcze trudniejsza okazuje się zagadka śmierci drugiej osoby, która padła ofiarą kradzieży tożsamości.
129     Wymiar niesprawiedliwości     Criminal Justice     13 stycznia 2010
Mężczyzna oskarżony o morderstwo nastolatki zostaje zwolniony za kaucją, gdy Stella odkrywa nowe dowody w sprawie. Mac zostaje wplątany w życie prywatne przyjaciela.
130     Niebrzydki faul     Flag on the Play     20 stycznia 2010
CSI bada okoliczności śmierci gwiazdy drużyny futbolu amerykańskiego, w której krwi odkryto śladową obecność lidokainy. Jej trener był w przeszłości zamieszany w doping, w drużynie panowała ostra konkurencja. W sprawie pojawiają się wątki chirurgii plastycznej. Ekipa śledcza musi rozwikłać skomplikowaną sieć powiązań i sprzecznych interesów.
131     Karminowa miłość     Sanguine Love     3 lutego 2010
W parku zostaje odnalezione ciało młodej kobiety z odgryzionym uchem. Śledztwo naprowadza zespół na trop kultu wampirów, do którego należała ofiara. W trakcie dochodzenia głównym podejrzanym staje się przywódca sekty, w którego mieszkaniu detektywi odnajdują narzędzie zbrodni. Jednak zdjęcia wykonane przez ofiarę zmuszają zespół do dalszych poszukiwań.
132     Formuła     The Formula     10 lutego 2010
W trakcie rajdu pokazowego na ulicach Manhattanu umiera legenda wyścigów samochodowych, a wszystkie poszlaki skłaniają śledczych ku przeświadczeniu, że mordercy należy szukać w otoczeniu pasjonatów Formuły 1. Przełomem w śledztwie okazuje się zapis z kamery przemysłowej, który naprowadza detektywów na trop sprawców wypadku. Kolejne poszlaki zmuszają jednak detektywów do zmiany zdania i kierują ich uwagę na kogoś innego.
133     Zasady nieoznaczoności     Uncertainty Rules     3 marca 2010
Podczas 21. urodzin Jamesa dochodzi do brutalnego morderstwa jego najlepszych przyjaciół, on sam z powodu narkotyków nic nie pamięta. Złapany podczas bieganie z zakrwawioną siekierą po ulicy zostaje posądzony o zabójstwo. W mieszkaniu ekipa znajduję cztery ciała – dwóch przyjaciół Jamesa – Marka Turnera i Daniela Vaughna, ale także dwóch dziewczyn – Jackie i Lacey. Po rozmowie z Sarą – dziewczyną Jamesa – okazuje się, że obie dziewczyny nie pasują do całej sytuacji. Okazuję się, że w całą sprawę zamieszany jest Rufus Knox – dla którego dziewczyny sprzedawały prochy w nocnym klubie…
134     Żyła złota     Pot of Gold     10 marca 2010
W przeddzień obchodów uroczystości z okazji Dnia Patryka dochodzi do dwóch brutalnych morderstw. Jedną z ofiar jest dziennikarz śledczy Michael Paley, który pisze o lokalnym światku przestępczym przenikając do wnętrza kryminalnych organizacji. Dopasowując kolejne elementy układanki zespół wpada na trop firmy, która zajmuje się produkcją sztabek złota dla Departamentu Skarbu Stanów Zjednoczonych. Mac ma wreszcie okazje poznać tożsamość kobiety, z którą prowadził od dłuższego czasu niecodzienną korespondencję.
135     Spoczywaj w pokoju Marina Garito     Rest In Peace, Marina Garito     7 kwietnia 2010
Sid nie ma wątpliwości, że śmierć kobiety, której brat bliźniak zaginął 15 lat temu, to samobójstwo, lecz Stella za wszelką cenę chce mu udowodnić, że jest w błędzie.
136     Odkupienie     Redemption     14 kwietnia 2010
Hawkes zostaje zamknięty w więziennej celi w wyniku działań znajomego ekipy detektywów. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest więzień czekający na wyrok śmierci za morderstwo na jego siostrze.
137     Historie z małego ekranu     Tales from the Undercard     5 maja 2010
Gdy na terenie budowy zostaje odnalezione ciało boksera, zespół śledczych wpada na trop ukrywającej się ligi, która organizuje nielegalne walki.
138     Oryginalni podejrzani     Unusual Suspects     12 maja 2010
W strzelaninie na ulicy ranny zostaje nastolatek. Młodszy brat ofiary był świadkiem przestępstwa, ale nie jest w stanie dostarczyć policji precyzyjnego opisu całego zajścia. Wkrótce sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.
139     Punkt widzenia     Point of View     19 maja 2010
Gdy Mac odzyskuje siły po doznanym urazie, staje się świadkiem tajemniczej wymiany teczek, która prowadzi do morderstwa. Nieoczekiwanie to zdarzenie doprowadza do kontaktu z byłą dziewczyną, Peyton Driscoll.
140     Wakacyjna ucieczka     Vacation getaway     26 maja 2010
Shane Casey zostaje pojmany przez funkcjonariuszy policji, lecz wkrótce udaje mu się odzyskać wolność. Uciekinier pozostawia za sobą poszlaki dla pracowników laboratorium kryminalistycznego, zaszyfrowane w banknocie. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym jego celem może być Danny i jego rodzina którzy nie wiadomo gdzie przebywają na wakacjach. Rozpoczyna się walka z czasem.
Sezon 7.

Sezon 7 rozpoczął się na antenie CBS 24 września 2010 roku. Najnowszy sezon składa się z 22 odcinków. W serii 7 pojawia się nowa postać regularna – Jo Danville (w tej roli wystąpi Sela Ward), która jest nowym śledczym w zespole Maca Taylora, na miejsce Stelli Bonasery.
#     Polski tytuł     Tytuł     Data premiery w USA     Data premiery w Polsce
141     34. Piętro     The 34th Floor     24 września 2010
Lindsay w obronię swojej rodziny wymierza śmiertelny strzał dla Shane Casey’a. Następnie czas wydarzeń przenosi się 5 miesięcy później. Lindsay zostaje odznacza Krzyżem Pola Walki, lecz także zmaga się z traumatycznym przeżyciem. Do Nowego Jorku przylatuje Jo Danville z Virginii, ma ona zastąpić Stellę. W budynku w którym znajduję się laboratorium kryminalistyczne zostaje popełnione morderstwo młodej dziewczyny. Jo stara się zaimponować zespołowi swoją wiedzą i umiejętnościami.
142     Unfriendly Chat     “Nieprzyjazna Pogawędka”     1 października 2010
Adam surfując po portalu lookinatyou.com jest świadkiem morderstwa dziewczyny. Śledczy znajdują ofiarę w Nowym Jorku i szukają sprawcy. Nie wiedzą jednak, że Adam, który wszystko widział, jest w niebezpieczeństwie…
143     Cokolwiek zrobisz…     Damned If You Do     8 października 2010
Po telefonie na numer ratunkowym w mieszkaniu policjanci znajdują dwójkę ludzi brutalnie pobitych. Mężczyzna jest martwy, natomiast kobieta nie. Mac próbując dowiedzieć się, co zaszło dochodzi do wniosku, że syn pary dokonał tej próby morderstwa rodziców, jednak chłopak nie przyznaje się do winy, sprawa komplikuje się znacznie bardziej gdy kobieta po przebudzeniu, kategorycznie przeczy iż jej syn był sprawcą, mimo że to ona właśnie wcześniej go wskazała. (tytuł odcinka zaczerpnięto ze znanego angielskiego frazeologizmu – ‘niech cię szlag, cokolwiek byś zrobił’.)
144     Krew za krew     Sangre Por Sangre     15 października 2010
145     Prosto z nieba     Out of the Sky     22 października 2010
146     Utrata kolejki     Do Not Pass Go     29 października 2010
W samochodzie na dachu budynku znaleziono zwłoki. Mac z zespołem muszą znaleźć zabójcę który manipuluje rodzicami ofiary.
147     Kryjówka     Hide Sight     5 listopada 2010
Snajper strzela z dachu z użyciem eksplodujących pocisków.
148     Sparaliżowany ze strachu     Scared Stiff     12 listopada 2010
149     Usprawiedliwionyd     Justifie     19 listopada 2010
150     Zakupy na zabój     Shop Till You Drop     3 grudnia 2010
151     Dlaczego to robimy?     To What End?     7 stycznia 2011
Mężczyzna przebrany za klauna zabija właściciela piekarni. Pojawia się były mąż Jo.
152     –     Holding Cell     14 stycznia 2011
153     –     Party Down     4 lutego 2011
154     –     Smooth Criminal     11 lutego 2011
155     –     Vigilante     18 lutego 2011
156     –     The Untouchable     25 lutego 2011
157     –     Do or Die     11 marca 2011
158     –     Identity Crisis     1 kwietnia 2011
159     –     Food for Thought     8 kwietnia 2011
160     –     Nothing For Something     29 kwietnia 2011
161     –     Life Sentence     6 maja 2011
162     –     Exit Strategy     13 maja 2011
Sezon 8.
Lp.     Tytuł     Tłumaczenie tytułu     Data premiery     Polska premiera     Scenarzysta     Reżyser     Nr w serii
163     Indelible         23 września 2011         Zachary Reiter i John Dove     Frederick E.O. Toye     #8,01
164     Keep It Real         30 września 2011         Bill Haynes     Alex Zakrzewski     #8,02
165     Cavallino Rampante         7 października 2011         Adam Targum     Nathan Hope     #8,03
166     Officer Involved         14 października 2011         Christopher Silber     Skipp Sudduth     #8,04
167     Air Apparent         21 października 2011         Aaron Rahsaan Thomas     Anthony Hemingway     #8,05
168     Get Me Out of Here!         4 listopada 2011         Trey Callaway     Scott White     #8,06
169     Crushed         11 listopada 2011         Kim Clements     Duane Clark     #8,07
170     Crossroads         18 listopada 2011         John Dove     Jeff Thomas     #8,08
171     Means to an End         2 grudnia 2011         Zachary Reiter i Christopher Silber     Marshall Adams     #8,09
172     Clean Sweep         6 stycznia 2012         Adam Targum     David Von Ancken     #8,10
173     Who’s There?         13 stycznia 2012         Bill Haynes     Vikki Williams     #8,11
174     Brooklyn ‘Til I Die         3 lutego 2012         Aaron Rahsaan Thomas     Eric Laneuville     #8,12
175     The Ripple Effect         10 lutego 2012         Trey Callaway     Oz Scott     #8,13
176     Flash Pop         30 marca 2012         Pam Veasey     Jerry Levine     #8,14
177     Kill Screen         6 kwietnia 2012         Tim Dragga i Adam Scott Weissman     Allison Liddi-Brown     #8,15
178     Sláinte         27 kwietnia 2012                 #8,16
179     Unwrapped         4 maja 2012                 #8,17
180             11 maja 2012                 #8,18

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 329 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...