Cougar Town: Miasto kocic

Courteney Cox – Jules Cobb | Christa Miller – Ellie Torres | Busy Philipps – Laurie Keller | Brian Van Holt – Bobby Cobb | Dan Byrd – Travis Cobb | Ian Gomez – Andy Torres | Josh Hopkins – Grayson Ellis

cougar-town-miasto-kociccougar-town-miasto-kocic 2


Cougar Town: Miasto kocic – amerykański serial komediowy, emitowany przez stację ABC. Ukazuje on perypetie czterdziestoletniej rozwódki, wychowującej siedemnastoletniego syna. Kiedy myśli, że w nic w jej życiu się nie wydarzy, za namową młodszej koleżanki zaczyna się umawiać z mężczyznami[1]. Pilot serialu został wyemitowany po, również wówczas debiutującym, serialu Współczesna rodzina.

Pomysłodawcą serialu jest Bill Lawrence (twórca Scrubs) i Kevin Biegel. Produkowany jest on przez Coquette Productions we współpracy z ABC Studios. Serial nagrywany jest w Culver Studios w Culver City, w Kalifornii. Oglądalność pierwszego odcinka wynosiła 11,28 milionów[2] widzów, co było dobrym wynikiem.

W styczniu 2011 ABC złożyło zamówienie na trzecią serię[3][4]. Obecnie zarówno w USA (ABC) jak i w Polsce (Fox Life) zakończono jej emisję.

10 maja ogłoszono, że stacja kablowa TBS odkupiła serial oraz, że będzie kontynuować jego emisję począwszy od czwartej serii. Stacja wykupiła także prawa do powtórek trzech pierwszych serii[5][6].

Bohaterowie / Obsada

Courteney Cox jako Jules Cobb, świeżo rozwiedziona samotna matka wychowująca siedemnastoletniego syna odkrywająca prawdę o randkowaniu i starzeniu się. Jules całą swą młodość poświęciła na wychowanie syna, dopiero teraz może nadrobić stracony czas i znów poczuć się jak “dwudziestka” ponownie szukając miłości. Mieszka w małym miasteczku na Florydzie i jest odnoszącym sukcesy agentem nieruchomości [7].
Christa Miller jako Ellie Torres, sąsiadka i przyjaciółka Jules, żona Andy’iego Torresa, ma synka Stana. Sarkastyczna, niepokorna, często bywa zazdrosna o asystentkę i przyjaciółkę Jules, Laurie. Uwielbia plotkować. Uważa, że nowy styl życia Jules staje pomiędzy ich przyjaźnią. [8]
Busy Philipps jako Laurie Keller, młodszy współpracownik i przyjaciółka Jules. Jest bardzo rozrywkowa i uwielbia imprezować. Często namawia Jules na całonocne imprezy i to ona wprowadziła ją do świata randek. To o nią zazdrosna jest Ellie. Obie uważają się za najlepsze przyjaciółki Jules. Lubi spędzać czas ze swoim chłopakiem z którym często zrywa. [9]
Brian Van Holt jako Bobby Cobb, bezrobotny, mieszkający na łodzi były mąż Jules. Większą część małżeństwa spędził w trasie koncertowej z nieodnoszącym sukcesów zespole. W weekendy opiekuje się synem Travisem. Czasem dorabia sobie kosząc trawę w szkole syna lub uczy gry w golfa. Do Jules zwraca się “J-Bird”. [10]
Dan Byrd jako Travis Cobb, siedemnastoletni syn Jules i Bobby’iego. Kocha oboje rodziców ale wciąż czuje się przez nich upokarzany zaczynając od dwuznacznych reklam biura matki poprzez koszenie trawy w jego szkole przez ojca. Ten pomaga mu zrozumieć, że nie ważne jest co mówią inni. [11]
Ian Gomez jako Andy Torres, sąsiad Jules, mąż Ellie. Jest oddanym mężem i kochającym ojcem Stana. Uwielbia kawę i spędzać czas z byłym mężem Jules, Bobbym. [12]
Josh Hopkins jako Grayson Ellis, jest barmanem, sąsiadem Jules. Uwielbia umawiać się z młodszymi od siebie dziewczynami i chwalić się nimi przed Jules. Jest podobnie jak Jules czterdziestolatkiem, niedawno po rozwodzie, ale w przeciwieństwie do niej podoba mu się życie jako singiel i nie chce się w nic angażować na stałe. Pomimo to niechcący wyznał Bobby’iemu, że chciał mieć dzieci, ale jego była żona nie chciała mieć dzieci z nim. [13]

Inne postacie

Carolyn Hennesy jako Barbara Coman, pracuje w tym samym biurze nieruchomości co Jules, jest od niej starsza (w trzecim odcinku wyznała, że ma 48 lat) i uwielbia spotykać się z dużo młodszymi mężczyznami.
Nick Zano jako Josh, pierwszy po rozwodzie chłopak Jules.
Rachael Harris jako Shanna, “nemesis” Jules.
Alan Ruck jako Frank, mąż Shanny, który zakochał się z Jules.
Yolanda Adams jako Yolanda Woods,

Oglądalność
Podsumowanie sezonu
Sezon     Odcinki     Emisja (USA)     Oglądalnośc
(w milionach)
Premiera sezonu     Finał sezonu
1     24     23 września 2009     19 maja 2010     7.34 (średnia)
2     22     22 września 2010     25 maja 2011     7.34 (średnia)
3     15     14 lutego 2012     29 maja 2012     5.19 (średnia)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1: 2009–2010

Seria
epizod     Sezon
epizod     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Widzowie w USA
(W mln)
1     1     ” Pilot ”     Bill Lawrence     Kevin Biegel & Bill Lawrence     23 września 2009     11,28 [12]
Jules jest kobietą po czterdziestce, która wynosi pięć miesięcy w jej małżeństwie i jest zmuszony przez swoich najlepszych przyjaciół na uzyskanie “z powrotem tam” choć znajdzie randek, aby nie być w jej stylu. Ale z nastoletnim synem, który byłby szczęśliwszy, gdyby była do ukrywania się w domu, ona mówi mu, że czuje, że to jest “może mieć życie.” Teraz po czterdziestce, ona znalazła się chętny do życia randki scenę, że zapomniał. Laurie jest Jules ‘młodszy współpracownik, który pragnie pokazać jej, jak wyjść i dobrze się bawić. Ellie jest sarkastyczny sąsiad Jules ‘, jest żonaty i treść jej średni ale sympatyczny mąż Andy. Jest też rodzina Jules “, jej były mąż Bobby i jej syn Travis, który będzie testować cierpliwość, a jej nowy sąsiad Grayson Fortysomething rozwiedziony, który nie wierzy, że Jules może znowu aktualny.
2     2     “Into Great Open Wide”     Chris Koch     Bill Lawrence     30 września 2009     9,25 [13]
Jules próbuje partii twardym jak dwudziestki i kończy się patrząc jak łącznej głupiec, gdy nawet jej najlepsza przyjaciółka Ellie, powiedział jej, żeby tego nie robić.
3     3     “Nie Do Me Like That”     Gail Mancuso     Kevin Biegel     07 października 2009     7,84 [14]
Rodzina i przyjaciele Jules ‘awarię 10. bieżąco z jej nowym chłopakiem, Josh. Ellie i Laurie pomocy Jules sobie sprawę, że to jest ok, aby być samolubnym raz na jakiś czas, gdy Jules ma katastrofalny doświadczenie w łóżku z Josh. Tymczasem Jules zostawili Travisa z ojcem Bobby’ego, który ma być odpowiedzialny i radzić sobie z jego synem.
4     4     “I nie wycofam się”     Michael Spiller     Chrissy Peitroch & Jessica Goldstein     14 października 2009     7,99 [15]
Grayson mówi Jules przypadkowo, że jest gorąco i próbuje przekonać go, aby przyznać, że jest sexy zbyt. Chociaż, ona dostaje zdenerwowany, że Grayson nie myśli, że jest atrakcyjna. Bobby i Travis spróbować znaleźć wspólną płaszczyznę, a Ellie jest zdenerwowany, że bycie matką zmienił co myślicie o niej. Po żenujące się przed Grayson, Jules próbuje dostać się na niego i odkrywa słabości Graysona, który ujawnił, że chce mieć dzieci, ale żona nie chce mieć dzieci z nim.
5     5     “You Wreck Me”     Jamie Babbit     Linda Videtti Figueiredo     21 października 2009     7,31 [16]
Po rekord Bobby’ego golfowe jest rozbita, czuje się jak złamany człowiek. Tymczasem po Travis dowiaduje się o Jules i relacji Josh, Josh wzywa Jules wykonywania ich pierwszy publiczny pocałunek. Mimo tego żałuje po Jules oddala swoją technikę kissing.
6     6     “Woman in Love (to nie ja)”     Ken Whittingham     Ryan Koh     28 października 2009     7,54 [17]
Gdy Josh mówi Jules, że jest w niej zakochany, wie, że nadszedł czas, aby przełamać się rzeczy z nim. Niestety dla Julesa, ona nie jest najlepsza w kończącym relacje bez ranienia uczuć ludzi, ale na szczęście, że ma ekspertyzy przyjaciółmi Laurie i Ellie, aby zobaczyć ją. Tymczasem Bobby, Grayson i Andy uderzył powiązań z pieniędzmi i dumy na linii.
7     7     “Nie Come Around Here No More”     Sanjay Shah     Sanjay Shah     04 listopada 2009     6,86 [18]
Jules zawsze wydaje się być z przyjaciółmi, jej ex lub jej syna. Pewnej nocy, gdy każdy jest zajęty, niechętnie bierze datę z starszy mężczyzna, po prostu wyjść z domu, więc Grayson czyni ją postawić, że nie może spędzić cały dzień sama.
8     8     “Dwóch rewolwerowców”     Phil Traill     Mary Fitzpatrick     18 listopada 2009     7,91 [19]

Jules przekonuje Ellie i Laurie odejść z nią przez dzikiego weekendu. Tymczasem Grayson czuwa nad Travis, gdy Jules jest z dala.
Uwaga: Brian Van Holt jest nieobecna w tym odcinku.
9     9     ” Here Comes My Girl ”     Lee Shallat-Chemel     Sam Laybourne     25 listopada 2009     5,54 [20]
Plan Jules “na romantyczną kolację dla dwojga panewce na Święto Dziękczynienia. Travis popisuje swoją dziewczynę Kylie wszystkim. Jules daje rady i Kylie Travis na kontroli urodzeń. Bobby i Grayson bond nad wspólnym interesem.
10     10     “Man Mystery”     John Putch     Scenariusz przez: Christine Pietrosh & Jessica Goldstein
Historia wymyślona przez: Kevin Biegel     09 grudnia 2009     7,00 [21]
Zamożny człowiek, Jeff ( Scott Foley ) ma ukryty motyw w poszukiwaniu drogich domu, Ellie testuje jej zaufanie Andy pozostawiając swoje dziecko z nim na dzień.
11     11     “Rhino Skin”     Millicent Shelton     Kate Purdy     06 stycznia 2010     7,88 [22]
Pomimo obawiając najbrzydszą i najbardziej nieubłagany dermatologa w mieście, dr Amy Evans ( Lisa Kudrow ), Jules i Ellie są gotowi znosić ostrą kpiny i gniew na spotkanie z najlepszymi w branży. Ale gdy Jules dowiaduje dr Evans widzi Bobby, ona zdecydowany stanąć do niej i go chronić. Tymczasem, Travis dostaje porady od Andy o kobietach.
12     12     “Scare Easy”     Chris Koch     Kevin Biegel     13 stycznia 2010     7,26 [23]
Maniaków Jules, kiedy rzeczy się rozgrzać z chłopakiem, Jeff. Tymczasem Laurie stara seks przekierowania z niczego znajomego i Andy wycieki fasoli o swoim wielkim sekrecie.
13     13     “Stop Przeciąganie Moje Serce Around”     Michael McDonald     Mara Brock Akil     20 stycznia 2010     7,53 [24]

W wyniku jej rozstaniu z Jeffem, Jules zwraca się do Bobby’ego jakiegoś pocieszenia. Tymczasem Laurie odkrywa wspólny wątek pomiędzy Jules i Grayson, i Travis ‘plany na noc z dziewczyną Kylie nie idą zgodnie z planem.
Uwaga: W trakcie sceny, gdy Travis stara Jules dla wygody, epizod Scrubs , również stworzonej przez Billa Lawrence , jest pokazany na ekranie telewizora w salonie.
14     14     “All The Wrong Reasons”     Michael Spiller     Peter Saji     03 luty 2010     6,26 [25]
Gorące instruktor tenisa dostaje między Ellie i Jules, Laurie odwraca się do Travisa jest jej sumienie, a Andy i Grayson spróbować komfortu Bobby’ego który pielęgniarstwa świeży zawód miłosny na jego byłą żonę.
15     15     “Gdy Kid Goes Bad”     Michael McDonald     Linda Videtti Figueiredo     10 lutego 2010     6,40 [26]
Kiedy wszyscy czyni plany na Walentynki, Jules wygląda Grayson dla firmy, by dowiedzieć się, że nie lubi wakacji. Tymczasem Bobby i Jules są w impasie nad najmu Travis iść na imprezę, Ellie jest zdecydowany triumf jak Alpha Dog nad Grayson, i Laurie spotyka ojca Smitha.
16     16     “Co ty robisz w moim życiu?”     Gail Mancuso     Jessica Goldstein & Chrissy Pietrosh     03 marca 2010     5,35 [27]
Laurie potrzebuje współpracy osoby podpisującej kupić swoje pierwsze mieszkanie i znajdzie ją mniej niż gwiazdy, matka bumelant (gość wystąpili Beverly D’Angelo jako Sheila) nie pomoże. Tymczasem Bobby okradzionych przez kobietę i Travis przychodzi Barb w pomocy po jej ostatniej procedury chirurgii kosmetycznej.
17     17     “Liczymy na was”     Gail Mancuso     Melody Derloshon     10 marca 2010     6,10 [28]
Jules jest zdecydowany udowodnić Grayson że kobiety i mężczyźni mogą być przyjaciółmi, bez żadnych seksualnych podtekstów. Tymczasem, z zachętą Jules ‘, Andy kupuje motocykl od Laurie – ku przerażeniu Ellie – i Travis dołącza Bobby na man-podróży dla niektórych “noodling”, tylko być przerażeni jego odkrycia co noodling rzeczywistości.
18     18     “Turn Around ten samochód”     John Putch     Kate Purdy     24 marca 2010     6,28 [29]
Sara ( Sheryl Crow ) jest przekonany, rep wino który ustawia jej zabytków na Grayson, ale jest on wystarczająco silny, aby być jej mężczyzną? Tymczasem, gdy Ellie mówi Jules, że nie można zmienić przeszłości, w pewnym wieku, Jules jest zdeterminowany, aby udowodnić jej źle rezygnując wina na miesiąc, a nowy pies Bobby’ego stwarza jakąś niechcianą konkurencję dla Andy’ego.
19     19     “Człowiek Wszystko”     Michael McDonald     Sam Laybourne     31 marca 2010     6,01 [30]

Jules i Sara zaiskrzy, ale gdy Grayson jest zbyt uprzejmy dla swojej nowej dziewczynie, Jules ostrzega go, by się wycofać, zanim Sara obrywa. Tymczasem doskonały nowy Jules ‘łazienka – w komplecie z “toalety rozmawia” – staje się główną atrakcją w jej domu, a Grayson znajdzie inspirację do nowej piosenki z niewielką pomocą Sary.
Uwaga: W przeciwieństwie do innych odcinków serialu, które są po nazwie Tom Petty piosenek, epizod ten został nazwany na cześć piosenki śpiewanej przez Graysona i jego dziewczyna Sara ( Sheryl Crow ) w trakcie epizodu.
20     20     “Wake Up Time”     John Putch     Michael McDonald     14 kwietnia 2010     5,80 [31]
Jules jest zachwycony na szansę zadbać o Travisa po jego pierwszy wielki rozpad, ale gdy Jules odkrywa prawdę o rozpadzie, ona dochodzi do niepożądanego realizacji o sobie. Tymczasem Sara uważa, Jules czy grozi jej związek z Grayson i odwraca się do Ellie dla orientacji, a szukane Andy jakiegokolwiek podobieństwa między nim a synem Stan.
21     21     “Letting You Go”     Michael McDonald     Mara Brock Akil     28 kwietnia 2010     6,49 [32]
Jules ma mieszane uczucia, gdy Travis zostaje przyjęty do jego dwóch kolegiach wyboru, teraz musi zdecydować między szkołami w Kalifornii lub w jednym zaledwie 20 minut od domu. Jak Jules zmaga się z myślą Travis odchodzą, Grayson jest tam dla niej. Tymczasem Laurie uważa jej uczucia do Smitha, kiedy wróci ze szkoły prawniczej, i Andy tęskni za wolnością zrobić, co chce w domu, wolny od reguł Ellie.
22     22     “Feel wiele lepiej”     John Putch     Sanjay Shah     05 maja 2010     5,93 [33]
Jules i Grayson rozważyć pojęcie FWB, przyjaciół z korzyści. Tymczasem Andy zatrudnia nianię dla Ellie, i korzyści z planów Travis niekonwencjonalnych Bobby’ego, aby dodatkowe środki pieniężne.
23     23     “Podział”     Bill Lawrence     Bill Lawrence & Kevin Biegel     12 maja 2010     6,23 [34]
Jules zachęca Travisa przedstawić przemówienie dyplomowy. Pomimo ostrzeżenia Graysona, ciekawy Jules czyta przemówienie bez zgody i zostaje zmiażdżony, kiedy stwierdzi, że nie został potwierdzony. Tymczasem Ellie nietypowo robi coś miłego dla Laurie, a Bobby próbuje powstrzymać od żenujące Travisa na jego wielki dzień.
24     24     “Finding Out”     Michael McDonald     Ryan Koh     19 maja 2010     6,14 [35]
Jules i Grayson wylęgają skomplikowany plan przełamania nowinę Bobby oni randki i Travis widzi gniew naprawdę wściekły kobieta po raz pierwszy, gdy zapomina o swojej doniosłej siedem miesięcy radość z Kylie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2: 2010–2011

Seria
epizod     Sezon
epizod     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Widzowie w USA
(W mln)
25     1     ” All Mixed Up ”     Bill Lawrence     Kevin Biegel & Bill Lawrence     22 września 2010     8,32 [18]

Gang tworzy nową grę o nazwie Movie Mash-up, w którym mieszają się tytuły filmów, a zwycięzca bierze wino i Jules czuje źle, bo ona nie jest bardzo dobry w grze. W międzyczasie, Jules został widząc wielki kurczyć nazwie Glenn ( Jennifer Aniston ), która często raczy Jules opowieściami o własnego syna, Gabriela, który tworzy pewną więź między nimi. Kiedy Glenn mówi Jules, że nie jest źle, aby dać Grayson trochę wolnego czasu bez niej, Jules postanawia uruchomić w Glenn poza jej biurze. Jednak, kiedy Glenn widzi Jules najbliższych, stara się przyśpieszyć wyjazd, ale pługi do zaparkowanego samochodu. Ellie zaczyna podejrzewać, że Glenn może nie być tak dobry, jak Jules, że gdy zauważa, że ​​Glenn nie zostawiła notatkę od osoby samochodem. Jules nie wierzy, to, aż uświadamia sobie, że Gabriel jest pies Glenna nie, jej syn, który jest na tyle do końca ich dobre relacje. Bobby był trudny okres czynienia z Jules i randki Graysona, a on wyjmuje swoją złość rysując na twarz reklamową Jules ‘. Tymczasem Laurie i Travis postawić zakład, kto może spać dłużej. Ona oszukuje, a później opowiada Travis, że ona za nim tęsknić.
Otwieranie napisów sekwencji: (Still)
26     2     “Let Yourself Go”     Michael McDonald     Kevin Biegel     29 września 2010     6,97 [19]

Jules nie jest gotowa pozwolić Travis pójść do college’u, więc planuje cały tydzień im spędzić każdą minutę razem. Niemniej jednak, że jest zdenerwowany, kiedy mówi, że ona podduszanie go. Ona jest jeszcze bardziej zdenerwowany, kiedy decyduje się iść na studia wcześniej niż planowano. Jules później dowiaduje się, że nie jest jedynym, który będzie brakowało Travisa, jak cały gang będzie brakowało go również. 20 minut przed jeździ na studia, on daje na ładne pożegnanie Jules, że pragnie, wraz z znaczącym spojrzeniem. Laurie uczy Bobby’ego jak korzystać z Internetu, co później mówi, że może to on email Travisa, kiedy jest z dala. Andy concocts plan aby Ellie porozmawiać o jej syna, ale raz, Stan zaczyna mówić, że nie może się zatrzymać.
Otwieranie napisów sekwencji: Witamy
27     3     “Makin ‘Some Noise”     John Putch     Sam Laybourne     06 października 2010     7,10 [20]

Grayson staje się nowym obiektem Jules ‘ciągłej uwagi; Travis prosi Bobby’ego o radę, w jaki sposób może on przedefiniować siebie na uczelni; Ellie nowa niania nagle staje się zbyt przyjaźni się z nią, i Laurie może mieć coś wspólnego z tym.
Otwieranie napisów sekwencji: Badly zatytułowane
28     4     “Obrażenia zrobiłeś”     John Putch     Chrissy Pietrosh & Jessica Goldstein     13 października 2010     7,23 [21]

Kiedy Grayson mówi Jules o nim i Laurie spania razem raz w przeszłości, Jules postanawia zabrać ją gniew na Laurie. Tymczasem Laurie wyznaje jej miłość do Kowalskiego, ale jego reakcja nie jest to, co ona oczekuje, Bobby ma obsesję widząc performer ulica połknąć miecz, a Andy dostaje Travis wątpić nabożeństwo Kylie.
Otwieranie napisów sekwencji: Not What Is Show
29     5     “Keeping Me Alive”     Michael McDonald     Sanjay Shah     20 października 2010     7,38 [22]

Z jego duma boli, Bobby postanawia zrezygnować z otrzymywania alimentów od Jules. Jednak gdy dowiaduje się o rzeczach, że został się zrezygnować, postanawia zatrudnić go do pracy z nią. Laurie i Smith zerwać. Ellie uważa, że ​​jest najmądrzejszą osobą w gangu.
Otwieranie napisów sekwencji: 100% Cougar darmowe
30     6     “Nie wiem, jak to jest”     Michael McDonald     Blake McCormick     27 października 2010     8,16 [23]

Ojciec Jules ‘, Chick (gościnnie Ken Jenkins ), jest w mieście na Halloween wizyty. Po Grayson dowiaduje się, że Laska kocha Halloween, zaprasza ojca Juliusza “na kostium bash w jego pubie. Kiedy wychodzi, Jules mówi, że jej ojciec jest świetny w tłumie, ale ona czuje, że ma emocjonalny dystans, gdy to tylko dwa z nich sam. Chociaż istnieją tylko dwa z nich w starym pokoju Travisa, Jules stara się Chick spędzić trochę czasu z nią, ale kłóci się z nim. Poczucie winy za to, że niegrzeczne z jej ojcem, postanawia ubierać się jak księżniczka, bo wie, że ojciec kocha kostiumy, i uważa, że ​​to sprawi, że ich więź. Wierząc, że nie pojawi się w pubie Graysona, ona staje się w depresji, podobnie jak mężczyzna ubrany jak niedźwiedź za nią. Kiedy opuszcza pub, człowiek za kostium niedźwiedzia objawia się być jej ojcem, Chick, który obejmuje ją. Mówi jej, że przypomina mu matkę, a zarówno jej brakować. Ellie i Andy próbuje umieścić Stana na szczycie listy na dobre przedszkole, i na szczęście dla nich, dyrektor przedszkola jest ktoś, kto gra w golfa z Bobby. Bobby mówi, że będzie poza przyjemnością się im pomóc, ale Ellie już cofnął swój tytuł jako awaryjne Stana opiekuna prawnego po Jules i on się rozwiedli. Kiedy dowiaduje się, że później Bobby zadzwonił dyrektor moment Ellie prosił o łaskę, postanawia przemyśleć swoją poprzednią decyzję, teraz wiedząc, że Bobby będzie zrobić wszystko, aby pomóc Stan. Tymczasem Laurie stara się pokazać, jak dobry Travisa Halloween może być. Na kostium bash w pubie Graysona, Grayson idzie ubrany jak książę (do księżniczki Jules ‘); Ellie i Laurie idź ubrana jak siebie; Andy idzie jak Burt Reynolds , Bobby idzie jak Windy Guy oraz Travis później pokazuje się ubrana jak Andy.
Otwieranie napisów sekwencji: Tytuły są trudne
31     7     “Fooled Again (I to nie podoba)”     John Putch     Peter Saji & Melody Derloshon     03 listopada 2010     7,43 [24]

W próbie obalenia Ellie w konkursie urodzinowym prezencie Jules “, zespoły Laurie się z Grayson sabotować Ellie. Andy proponuje nocy tańczy na urodziny Jules ‘, ale kiedy jego pomysł został odrzucony, Jules natychmiast czuje się winny i postanawia związać się z nim. Tymczasem, Travis wprowadza Bobby’ego do Pot Neti , ze wszystkimi jego konsekwencjami.
Otwieranie napisów sekwencja: Modern
32     8     “Little Girl” Blues     Michael McDonald     Kate Purdy     17 listopada 2010     7,05 [25]

Travis przyprowadza do domu swoją nową dziewczynę, grad studentów Kirsten ( Collette Wolfe ), aby sprostać Jules. Jednak Jules czuje tam zagrożone raz Ellie zauważa, że ​​każda dziewczyna Travis przynosi do domu z uczelni może być jego przyszła żona, jak to stało się z Jules i Bobby. Laurie staje Jules ‘”Cobb-Stopper”, aby zapobiec Jules z szydząc Kirsten, a także daje Kirsten trochę porad na temat jak ona sobie z Jules. Rzeczy skręcić na gorsze po Kirsten mówi, że ona i Travis spędzi Święto Dziękczynienia na rodziców, a maniacy Jules zewnątrz. Kiedy Kirsten wstaje przed Jules, ona przypadkowo łamie “Big Joe”, ulubioną szkła Jules “wino. Kirsten jest wściekły, że Travis nie jest poparcie jej. Więc Jules dać mu trochę porad na temat sposobów radzenia sobie z jego relacji, zadośćuczynienia z Kirsten, jak również. Grayson nienawidzi, że jego dom jest nowym miejscem dla gangu, aby pogodzić. On idzie po poradę do Ellie, i postanawia rzucić śmierdzącą “Possum w swoim domu, co sprawia, że ​​urlop gangu. Tymczasem, Travis jest zdenerwowany jego drugi raz z Kirsten, bo pierwszy raz był zbyt wysoki z powodu leku brał i bierze informacje od ojca, Bobby, aby mu pomóc.
Otwieranie napisów sekwencji: Jest Okay To Watch Called audycję
33     9     “Gdy nadejdzie czas”     Bruce Leddy     Mary Fitzgerald     24 listopada 2010     6,62 [26]

Jules postanawia zorganizować romantyczną Dziękczynienia do Grayson powiedzieć “Kocham cię” do niej, Ellie i zespół Laurie do podejmowania wszelkich optymizmu z Andy; gang ujawnia, że ​​trudno jest zrozumieć, co Bobby mówi, przez większość czasu, postawienia go w dół.

Guest Star: Scrubs regularne Zach Braff pojawia się dwa razy, jak on sam w telefonie (w aplikacji telefonu).
Otwieranie napisów sekwencji: Niestety, dajemy Ci
34     10     “Same Old You”     Michael McDonald     Ryan Koh     08 grudnia 2010     6,44 [27]

Jules próbuje pomóc Bobby zdobyć jego zaufanie back; Ellie odnajduje zabawną tajemnicę Graysona, Kirsten rośnie zazdrosny o związku między Travisem i Laurie.
Otwieranie napisów sekwencji: All I Want For Christmas Is New Title
35     11     “No Reason to Cry”     Gail Mancuso     Gregg Mettler     5 stycznia 2011     6,57 [28]

Jules zaczyna kwestionować swój związek z Grayson, Kirsten rzuca Bobby’ego od jego gry w golfa; Ellie jest zdenerwowany, że Andy używane osobistego dowcip Laurie.
Otwieranie napisów sekwencji: noworoczne: Embrace Nasz Głupi tytuł i stracić sześć funtów [title] (We Love it!)
36     12     “A Thing About You”     Gail Mancuso     Mary Fitzgerald & Kate Purdy     12 stycznia 2011
19 stycznia 2011     5,68 [29]

Gdy Laurie staje gość Jules ‘dom, mówi Jules, że nie trzeba zmieniać tak, jak ona jest dla ludzi wokół niej, Bobby jest zazdrosny, gdy Travis skręca Grayson o radę romansuje kobietę.
Otwieranie napisów sekwencji: Start własne to
37     13     “Lost Children”     Michael McDonald     Ryan Koh & Sam Laybourne     26 stycznia 2011     5,03 [30]

Jules wymyśla twórczej typu hide-and-seek gry kiedy Travis nie może naprawić telewizor w czasie dla gangu wieczór filmowy; gang spotyka nowego przyjaciela Bobby’ego.
Otwieranie napisów sekwencji: Nie musimy robić tego żartu Forever?
38     14     “Cry to Me”     Bruce Leddy     Melody Deloshon     02 lutego 2011     6,51 [31]

W Walentynki, Jules chce, że Grayson będzie akcja jego uczucia z nią Andy “daty” Bobby oraz pomoc Travis zapytać Laurie kupić ładny prezent dla Kirsten.
Otwieranie napisów sekwencji: (See You Soon) [title] (Stay In Touch @ VDoozer, @ KBiegel lub CougarTownRoom @)
39     15     “Mury”     Bill Lawrence     Sean Lavery     18 kwietnia 2011     7,88 [32]

Kiedy Jules zaczyna mieszać się w życie Travisa, Ellie mówi jej, żeby się wycofał, Bobby i Laurie chciał narażać świat ich Penny gra może; Grayson dowiaduje się o przyjaźń z Andym.

Otwieranie napisów sekwencji: Jesteśmy z powrotem! [Title] (Hi Fani tańca, Proszę nadal będzie tam …)
Alternatywny tytuł: Welcome to (uwaga: ta pojawiła się w międzynarodowych audycji tylko)
40     16     “Baby to Rock ‘N’ Roller”     Michael McDonald     Peter Saji     20 kwietnia 2011     6,18 [33]

Jules próbuje pokazać Ellie o dziecko było trudniejsze w jej dwudziestych; Andy staje się skrzydłowym Laurie; Bobbie próbuje obudzić się wcześniej.
Otwieranie napisów sekwencji: Welcome To Cul-De-Sac Załogi [przekreślone] Cougar City [przekreślone], Cougar Town (wystaje z niego)
41     17     “Jesteś Gonna Get It”     Michael McDonald     Michael McDonald     27 kwietnia 2011     5,62 [34]

Jules stoi strach publicznego humilation kiedy zdecyduje się na pracy charytatywnej; niespodzianek Laurie każdy z jej sprytu w grze ciekawostki.

Otwieranie napisów sekwencji: Witamy [tytuł], (po @ TheLarmy teraz i podziękować nam później)
Alternatywny tytuł: Welcome to (uwaga: ta pojawiła się w międzynarodowych audycji tylko)
42     18     “Lonesome Sundown”     Bruce Leddy     Sanjay Shah & Blake McCormick     04 maja 2011     5,49 [35]

Chociaż zdaje sobie sprawę, co może być Travis jeden z największych decyzji w swoim życiu, Jules bierze krok do tyłu. Tymczasem Grayson stara się brać interes w Travisa, a gang ustanawia “Rada” w celu określenia wzajemnie karę w próbie zatrzymania biorąc siebie za pewnik.
Otwieranie napisów sekwencji: Niestety, nadal warować na tytuł
43     19     “Damaged by Love”     Michael McDonald     Aaron Ho     11 maja 2011     6,02 [36]

Kiedy Travis cierpi jego pierwszy prawdziwie złamane serce, Jules i Bobby są na straty, w jaki sposób mu pomóc. Tymczasem Grayson stoi do Jules kiedy próbuje mu powiedzieć, co robić, i zwraca się do Laurie Ellie wsparcia kiedy Andy jest nadmiernie flirty sister-in-law ( Nia Vardalos ) jest odwiedzić.
Otwieranie napisów sekwencji: Udajemy się nazywać Czas Wina
44     20     “Free Fallin ‘”     Michael McDonald     Gregg Mettler     18 maja 2011     5,23 [37]

Kiedy dowiaduje się, że Travis Jules spadła z college’u, ona daje mu dwie możliwości: albo wrócić do college’u, a ona będzie płacić swoje wydatki uczelni, lub wyjść z domu. Penny Bobby’ego gra może pobiera zabierani przez spółkę, a on zaproponował ofertę firmy.
Otwieranie napisów sekwencji: powinniśmy mieć na żywo Cougars
45/46     21/22     “Something Good Coming, Parts 1 & 2”     Michael McDonald (Part 1)
Bill Lawrence (Part 2)     Jessica Goldstein & Chrissy Pietrosh (Part 1)
Bill Lawrence & Kevin Biegel (Part 2)     25 maja 2011     5,01 [38]

Gang jedzie do Hawajów przynieść do domu Travis, ale również używa go jako sposób, aby cieszyć się wakacjami, Grayson chce mieć dzieci, ale Jules ma inne zdanie w tej sprawie; Jules wreszcie wita Toma do gangu.

Gościnnie: Danny Pudi czyni scenę w tym odcinku, jak jego charakter Abed ze Wspólnoty jako część “rozjazd” cameo dokonanej przez dwóch wystawach. Ponadto, Sam Lloyd ponownie wciela się postać Ted Buckland z Scrubs .

Otwieranie napisów sekwencji: My nigdy nie przestać szyderczy tytuł …
Alternatywny tytuł: Brukowce mówi cast date siebie na [nazwa] … ale tak nie jest. (Uwaga: ta pojawiła się w międzynarodowych audycji części 2 tylko)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3: 2012

Seria
epizod     Sezon
epizod     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Widzowie w USA
(W mln)
47     1     “Nie jest miłość Strange”     Bill Lawrence     Bill Lawrence     14 lutego 2012     4,88 [16]

Jules wścieka gdy Grayson mówi, że jest przewidywalne, a gdy jej samochód pokryty jest papier toaletowy i wyglądać jak rekin przez grupę nastolatków, postanawia udowodnić mu źle, WC tapetowanie ich domu. Grayson, jednak, uprzedzając jej działania, wykorzystuje okazję do odegrania swoją dowcip na niej, z zamiarem zaproponowania do niej. Tymczasem Ellie martwi zachowanie Stana po serii niszczycielskich smugi.
Otwieranie napisów sekwencji: Tak. To wciąż o nazwie [nazwa] nie jesteśmy szczęśliwi albo.
48     2     “Umysł i sercem swoim”     John Putch     Chrissy Pietrosh & Jessica Goldstein     21 lutego 2012     4,49 [17]

Aby uniknąć zranienia niczyich uczuć, Jules zwraca Laurie i Ellie za swoich współpracowników pokojówki honoru. Chick (Ken Jenkins) postanawia zabawić kiedy Grayson prosi go o rękę Jules “w małżeństwie. Aby pokazać, że jest w porządku z ich małżeństwa, Bobby instaluje zip-line z domu Graysona Jules ‘.
Otwieranie napisów sekwencji: Tytuły podobało nam lepiej niż [tytuł]: Stan Sunshine, Wiek Picie, Cougar Miasto, Mid-Life.
49     3     “Touch Lover”     Michael McDonald     Michael McDonald     28 lutego 2012     4,30 [18]

Jules spędza cały swój czas na planach ślubnych aż wypadku Travis ląduje w szpitalu. Tam grupa odkrywa po raz pierwszy, że sąsiad Tom ( Bob Clendenin ) jest neurochirurgiem . Tymczasem nowa gra zamienia niebezpieczne.
Otwieranie napisów sekwencji: Witamy [title] To nie jest nieco na Simpsona Tablica (3x).
50     4     “Full Moon Fever”     Courteney Cox     Sanjay Shah     06 marca 2012     4,33 [19]

Bobby zakochuje nauczyciela photography Travisa, Angie (gościnnie Sarah Chalke ), Laurie zaczyna nowy związek z żołnierza poprzez twitter ; banda dzieciaków jest terroryzuje Cul-de-Sac.

Otwieranie napisów sekwencji: Witamy [title] Twoje imię nie jest świetne.
Uwaga: Ten odcinek oznacza Courteney Cox debiut reżyserski.
51     5     “One Town Story”     Bill Lawrence     Kevin Biegel     13 marca 2012     4,17 [20]

Gang tworzy idealną randkę pomóc Bobby’ego w romansuje Angie. Tymczasem, jest to festiwal Krab w Gulfhaven, wypełniając miasto po brzegi z Quebecu .

Otwieranie napisów sekwencji: Witamy [title] Nie, to nie tylko Scrubs na Florydzie z dużo wina.
Uwaga: ostatnia scena z odcinka służy jako mini-zjazd dla Scrubs wyposażonych Ken Jenkins , Robert Maschio , Zach Braff , Sarah Chalke , Sam Lloyd i jego bezwartościowych Chłopi , jak również stałych bywalców serii Courteney Cox i Christa Miller-Lawrence.
52     6     “Something Big”     Michael McDonald     Gregg Mettler     20 marca 2012     4,38 [21]

Grayson biegnie do starego płomienia i odkrywa, że ​​jest ojcem jej dziecka, Bobby uczy Ellie się surfować, Laurie stara się spędzić trochę czasu z jakością Travisa.
Otwieranie napisów sekwencji: Wiesz co będzie chłodniej niż to bitowa karta tytułu? Nowy tytuł.
53     7     “You Can Still Change Your Mind”     John Putch     Blake McCormick     10 kwietnia 2012     4,81 [22]

Bobby chce przejąć jego związek z Angie na wyższy poziom; Travis chce być fotografem na ślubie Jules i Graysona.
Otwieranie napisów sekwencji: Poważnie, spędzamy więcej czasu wymyślanie tych kart tytułowych niż odrabiam show.
54     8     “Ways to Be Wicked”     Bruce Leddy     Sam Laybourne     17 kwietnia 2012     4,45 [23]

Ellie otrzymuje wizytę matki ( Susan Blakely ), którego uważa się za socjopatą , Grayson próbuje pomóc Laurie z jej działalności ciasto; Bobby i Chick pomoc Travis i jego przyjaciele wymyślić plan kradzieży Kolegium cougar posąg .
Otwieranie napisów sekwencji: Uważaj. Title [title] niemal sens w tym tygodniu!
55     9     “Money, zostaje królem”     Michael McDonald     Ryan Koh     24 kwietnia 2012     4,89 [24]

Jules i Grayson musi dokonać pewnych poświęceń za wypłacanie ich ślub, nowy biznes Laurie robi dobrze, co zmusza ją do jakieś poważne decyzje.
Otwieranie napisów sekwencji: Ona małżeństwa mężczyźnie jej wieku, więc dlaczego jest o nazwie [nazwa].
56     10     “Southern Accents”     Bruce Leddy     Kate Purdy     01 maja 2012     4,77 [25]

Walka Jules ‘w Holly przejmującego się gorzej po odkrywa, że ​​Holly i Travis made-out; Andy chce uruchomić kampanię się burmistrz miasta, aby zmienić prawo, które pozwoli Jules i Grayson ich ślub na plaży, a Laurie próbuje przekonać Bobby’ego że jest społecznie nieudolny po niezręcznej chwili w jej działalności ciasto.
Otwieranie napisów sekwencji: Hej, czy ty i twoi znajomi obejrzeć show o nazwie “Trials świnia”? Obejrzeć odcinek, wracaj do nas # pigtrials.
57     11     “Down South”     John Putch     Mary Fitzgerald     08 maja 2012     4,63 [26]

Kiedy uderza huragan w mieście, Jules rzuca “partię Hurricane”; Travis chce zrobić sztukę dla Laurie po naukę, że niedawno złamał się z chłopakiem żołnierza.
Otwieranie napisów sekwencji: “Nie wiedziałem, że to z powrotem albo.” – Abed
58     12     “One Square”     Courteney Cox     Peter Saji     15 maja 2012     3,31 [27]

Jules i Grayson boją się popełniać tych samych błędów z ich wcześniejszych relacji, Ellie i Laurie walczyć, kto jest najseksowniejszą między nimi; Bobby wchodzi “białą koszulę wyzwanie” z Jules.
Otwieranie napisów sekwencji: “Witamy w Cougarton Abbey”
59     13     “Będziemy It All Work Out”     John Putch     Melody Derloshon     15 maja 2012     3,22 [27]

Jules zaczyna pytania Ellie umiejętności rodzicielskich; Grayson pomaga praktyki Andy na corocznej imprezie z kandydatów ubiegających się o burmistrza, Bobby i Laurie pomóc Travisa walczy pisemnie ślub Jules ‘śluby.
Otwieranie napisów sekwencji: “Witamy w [title] Czy jesteśmy jeszcze w telewizji.?”
60     14     “My Life”     John Putch     Kevin Biegel     29 maja 2012     3,42 [28]

W pierwszej części, gniew nad traci prywatność powoduje Grayson powiedzieć Laurie że Jules tylko zaprosił ją do współpracy jest jej druhna z litości. Jako kara za Julesa, gang zaczyna powtarzać ten sam dzień w kółko aż Jules przeprasza. Bobby, Andy i walka Travis odzyskać radość z “Penny Can”. Wciąż sześć miesięcy przed planowanym wielkim weselu, Grayson prosi Jules do “uciec” z nim i wziąć ślub w Napa Valley .
Otwieranie napisów sekwencji: “. Witamy [title] Mam nadzieję, że to tylko finał sezonu.”
61     15     “Your World”     John Putch     Bill Lawrence     29 maja 2012     3,42 [28]

W drugiej części, Ellie znalazła się przyciągać pomocny concierge hotelu Napa nazwie Daniel ( David Arquette ), która sprawia, że Andy zazdrosny. Travis jest zmuszony do czynienia z jego uczucia do Laurie, gdy jej chłopak Wade armia pokazuje się na weselu. Jules zwraca się do ślubu, bo córka Graysona nie może tam być. Powrót na Florydzie, Jules i Grayson mieć szybki ślub na plaży ze swoim ojcem, Chicka, służąc jako ministra. Jak ślub plaży jest z naruszeniem lokalnych zarządzenia, przyjeżdża policja go zatrzymać (z jednym z oficerów odgrywaną przez serialu współtwórcą i producentem wykonawczym Bill Lawrence). Gang nadal podążać dalej ślub na plaży, do Jules i Grayson są w stanie odjechać na koniu piskląt jako szczęśliwie małżeństwem.

Ten odcinek emitowany w tym samym dniu, co w poprzednim odcinku, to tytuł Sekwencja jest sam.
Uwaga: Jest to ostatni odcinek Cougar Town do powietrza na ABC .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 4: 2013

W dniu 10 maja 2012 roku ogłoszono, że to Cougar Town przesunie się z ABC do TBS , począwszy od czwartego sezonu. Stacja będzie również wyemitowany powtórzeń transmisje ABC. [11] Alexandra Wentworth został odlany w powracającej roli nowej dziewczyny Toma. [70]

(Visited 30 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...