Bracia i siostry

Sally Field – Nora Walker | Calista Flockhart – Katherine “Kitty” Walker McCallister | Dave Annable – Justin Walker | Rachel Griffiths – Sarah Walker | Matthew Rhys – Kevin Walker | Balthazar Getty – Thomas “Tommy” Walker | Sarah Jane Morris – Julia Walker | Emily VanCamp – Rebecca Harper

bracia-i-siostrybracia-i-siostry 2


Bracia i siostry (tytuł oryginalny Brothers & Sisters) – amerykański serial telewizyjny, którego akcja krąży wokół rodziny i rodzeństwa Walkerów oraz ich życia w Los Angeles. Serial zdobył nagrodę m.in. Emmy i jest dobrze oceniany przez widzów oraz krytykę.

Pilotażowy odcinek został wyemitowany przez amerykańską stację telewizyjną ABC 24 września 2006 r. W obsadzie znajduje się dwukrotna zdobywczyni Oskara Sally Field, oraz zwyciężczynie Złotego Globu Calista Flockhart i Rachel Griffiths, nominowana także do Oskara i 4 Nagród Emmy. W 2007 Field otrzymała za rolę w Braciach i Siostrach nagrodę Emmy w kategorii “Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym”.

W Polsce serial emitowany jest przez stację Fox Life i TVP1.

Obsada
Aktor Rola w serialu
Sally Field Nora Walker zd. Holden

Sally Field wygrał Primetime Emmy Award dla najlepszego aktorka – serialu za rolę w serii. Ona również zdobyła Screen Actors Guild Award za najlepszą rolę aktorka w serialu dramatycznym , nominowany do dwóch innych nagród Emmy i trzy nominacje do Złotych Globów.

Nora jest matriarch z rodziny Walker. Ma pięcioro dzieci: Sarah , Kitty , Tommy , Kevin i Justin . Ma brata, Saula . Miała trudne relacje z matką, (Ida Sezon 1 Odcinek 13). Ma trzech synów-in-Law Robert McCallister, Scotty Wandell i Luc Laurent. Nora też ma siedem wnuków: Sary dzieci Paige i Cooper, Tommy bliźniacy William (zmarłego) i Elizabeth, Kitty adoptowany syn Evan i Kevina adoptowana córka Olivia i Kevina syn Daniel.
Sezon 1

W pierwszym odcinku mąż Nory, William, zmarł na atak serca . Później dowiedział się o romansie swojej długiej i nieślubne córki z jego kochanką, Holly. Nora powoli uczy się zaakceptować tę tajną córkę, a tymczasem zajmuje się bóle i radości z własnej pięciorga dzieci i nowo odkryte pasierbica, Rebecca Harper . Ona także zaczyna się krótki romans z poręcznym niejaki David Morton. Jednak ich związek kończy się, kiedy Nora odkrywa, że ​​jest zbyt wcześnie, po śmierci Williama być przejściem.
Sezon 2

Drugi sezon widzi Nora powoli przeszedł ze śmierci Wilhelma i zaczęła spotykać się ponownie. W odcinku Separation Anxiety Nora dano szansę odejścia z Pasadeny, ale jej miłość do niej pięcioro dzieci, a zwłaszcza jej związek z Kitty, jest tak potężny, że Nora był gotów porzucić resztę życia na pobyt w ich pobliżu. Zaczyna bieżąco politycznego przyjaciela o imieniu Kitty Isaac Marshall (grany przez Danny Glover ), który jest wdowcem z pięciorga dzieci własne. Choć wydawałoby się zakochać, ich związek kończy się jego pracy jako konsultant polityczny, nie pozwala mu na drodze zbyt wiele. Ona musi wówczas do czynienia z opadem, że Rebecca nie jest córką Williama i że miał inną kochankę i mieli syna imieniem Ryan Lafferty.
Sezon 3

Trzeci sezon znajdzie Nora organizowanie sprzedaży garażu w celu zebrania pieniędzy, której potrzebuje, aby rozpocząć jej miłość. Justin był zaniepokojony sprzedaży, ponieważ wszystko, co należało do Williama jest oddawane. Ona również sztuczki z dziećmi o odbudowie domu dla miłości. Saul postanawia zatrudnić oryginalnego architekta Ojai Żywności, Roger Grant (grana przez Nigel Havers ), który jest architektem w celu ponownego skonstruowania klinika charytatywną. On i Nora mają krótki romans, ale ona się kończy, kiedy dowiaduje się, że Roger jest żonaty, mimo go mówiąc, że on i jego żona akcji otwarte małżeństwo. Nora mówi mu, że jeśli ona nie może mieć wszystko od niego, a następnie, że nie chce z nim być. Potem postanawia rozwieść się z żoną, by być z Norą, ale ona mówi mu, że nie może ponosić odpowiedzialności za coś takiego i nie oddala żony tylko dlatego, że to, co chciała.
Sezon 4

W czwartym sezonie, Nora pomaga jej córka, Kitty, radzić sobie z jej rak. Ona ma wszystko, czego można utrzymać rodzinę razem przez taki czas ciężkiej i jest zasmucony, gdy dowiaduje się, że Tommy i Julia są rozwód. Ona i Holly boksować się, jak starają się planować ślub Justin i Rebeki. Nora i Saul również otrzymać z ich wizytą konserwatywnej matce, Ida. Jako Nora stara się pomóc Kitty przez jej raka spotyka onkologa, który został wolontariatu w klinice o nazwie Simon Craig. Fakt, że jest młodszy denerwuje Norę, ale w końcu zacząć na bieżąco po pewnym niezręczności. Jednak Kevin i Sara discover Simon został pozwany dwa razy i może w rzeczywistości nie był to jego licencja cofnięta. Po Nora daje Szymonowi dużą sumę pieniędzy na jego klinice, on pozornie traci zainteresowanie nią w dniu ślubu Justin i Rebeki, nazywa ją i mówi jej, że nie jest w stanie uczestniczyć. Potem ucieka i znika na 6 tygodni z jej pieniędzy. Sarah przekonuje ją, że jest kon-artysta.

Simon wraca i daje Nora historię o jego bycie chorym i nie mogąc się ruszyć przez sześć tygodni. Udaje mu się przekonać ją, by “wziąć” go z powrotem. Jednak Sarah i inne Walkera pozostaje niezdecydowany o ich związku. Po jakimś bardziej kopania Sarah odkrywa, że ​​podczas gdy Simon był “chory”, był faktycznie w Boca romansuje inną wdowę. Zanim Sarah może powiedzieć Nora to, ona odmawia słyszeć więcej plotek. Kiedy Simon przychodzi jedno popołudnie zobaczyć Norę, ona zaskakuje zarówno Simon i Sarah i ujawnia, że ​​wie wszystko i jak Simon próbuje wymyślić jakiś pretekst, przyjeżdża policja i Simon jest dokładnie w pułapce. Jest później objawił przez Saula, że ​​Szymon poszedł do więzienia.
Sezon 5

W początku piątego sezonu Nora martwi o swoje dzieci, ale nie angażują się, w wyniku czego Saula mówiąc jej, że ona straciła głos i natychmiast ustawia swoje dzieci prosto. Okazuje się, że pracuje w kwiaciarni (jednak Kitty wierzy i wszyscy przekonuje, że ona jest lesbijką prowadząc Nora powiedzieć: “Co ty mówisz? Nie jestem lesbijką, jestem kwiaciarni!”) Ale zrezygnował z pracy i staje się gospodarzem radiowego show o nazwie “Call Mama podając matczyne porady dla ludzi. Nora zaczyna również związek z psychologiem radiowej o nazwie Karl. Jednakże, on walczy z jak blisko Nora jest ze swoimi dziećmi i kończy ich związek. Ona również próbuje przekonać Holly zostać z nią w Pasadenie, zamiast przenieść się do Nowego Jorku z Dawidem. Holly jest początkowo zadowolony ale postanawia przenieść po Nora stara się gotować i pobiegać z nią, a kończy się w ruchu. Nora uzyskać szokującą wiadomość, że jej matka zmarła Ida Holden, ona załamuje się i oparła się na jej ostatniej miłości Nick Brody siły.

Później stwierdzono, że miała romans z Nickiem Brody, który jest rzeczywiście biologicznym ojcem Sary. Początkowo Sarah nie chce mieć nic z Brodów. Chociaż zły na początku, w dniu jej ślubu Sarah łączy się z Brodów i daje jej rodzice jej błogosławieństwo. Nora kończy serię patrząc na jej nowej rodziny rozszerzonej – Bardzo zadowolony z jej życia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Calista Flockhart Katherine “Kitty” Walker McCallister

Kitty Walker to druga najstarsza z rodziny Walker, chociaż ona jest pierwszym dzieckiem Williama i Nory (jako Sarah Walker nie była Williama, biologicznie). Kitty podzielała konserwatywne przekonania jej ojca, Williama i brata, Tommy’ego . Jako republikanin , Kitty zawsze w konflikt z matką, Nora , która jest bardziej liberalny . Mimo, że się kochają, ich związek jest nieco skomplikowana.

Jednym z powodów ich niezrozumienia właśnie dzięki młodszym bratem Justinem . Kitty popierali jego decyzję o wstąpieniu do wojska, podczas gdy Nora była całkowicie przeciwna, zwłaszcza po Justin został wysłany do Afganistanu . Od tego momentu, aż do powrotu Kitty do Los Angeles dwa ledwo mówił do siebie. Aż wróciła do wizyty na jej urodziny, Kitty, nie był w domu od kilku lat. Ona mieszka w Nowym Jorku , i był świadkiem upadku Twin Towers podczas ataków z 11 września .
Sezon 1

Kitty porzuciła pracę w Nowym Jorku, jako gospodarza radiowego po jej zaoferował możliwość bycia częścią politycznego show (Red, White and Blue) w Los Angeles , pomimo faktu, że jej wtedy narzeczony, Jonathan, nie chciał jej. Niezdolne do pracy rzeczy, oni zerwali.
Po nagłej śmierci ojca, Kitty odkryła wraz z resztą rodziny Walker, że jej ojciec został oszukuje matkę i że sprzeniewierzył pieniądze z firmy emerytalnego funduszu, oddanie przedsiębiorstwa rodzinnego na ryzyko. Czując się zdradzony i wrażliwe, Kitty spał z cohost Warren Salter, dalsze komplikowania rzeczy z Jonathanem, który chciał pogodzić się z nią. Wkrótce potem, ostatecznie zdecydował, że będzie najlepiej, jeśli zerwał stałe. Jonathan wrócił do Nowego Jorku. Kitty miała możliwość kontynuować romans z Warren, ale był niezdecydowany, jak był już związany z jego młodego asystenta, Amber. Warren w końcu zapytałem Kitty, i że przyjęty pod warunkiem, że określone rzeczy prosto z Amber. Gdy Kitty odkryła, że ​​nie zrobił tego, zdała sobie sprawę, że nie mają wspólną przyszłość.

Gdy Kitty brat Justin został powołany do walki w Iraku , poprosiła jednego z jej gości, senator Robert McCallister za jego pomoc, ale on odmówił. Po kolejnej nieudanej próbie, aby go zmienić zdanie, Kitty przeprosił przed swoją publicznością. Mimo że przyznała, że ​​popełnił błąd, że nie pożałujesz i zdecydował się opuścić show. Robert był jednak pod wrażeniem jej szczerości. Po wielu perswazji od Roberta, Kitty został jego dyrektorem komunikacji. Mimo że było oczywiste, że przyciągała do siebie, był małomówny Kitty na początku, chcąc podjąć “szybko człowiek”. Dwie z nich jednak zaczęła spotykać się zaraz po. Niedawno po helikopter kampanii, że ona i Robert zaplanowano na lot rozbił, Kitty McCallister zapytał ją poślubić. Później, Senator proponowana i Kitty akceptowane.
Sezon 2

W sezonie 2, Kitty nadal planuje jej ślub z Robertem, ale kiedy odkrywa, że ​​jest w ciąży, ślub jest pogłębiany zapisać senatorem od skandalu z posiadania dziecka z nieprawego łoża. Gdy Kitty ostatecznie miscarries jej dziecko, ślub odkładać. Po Kitty i Robert poślubić, a ich głównym celem jest mieć kolejne dziecko, po zapłodnieniu in vitro nie powiedzie się, para postanawia zajrzeć na przyjęciu . Kitty również objawił pisało powiedzieć wszystkie książki o kampanii z Robertem i wzywa w starym przyjacielem, Isaac Marshalla (w tej roli Danny Glover ), aby pomóc w prasie i wizerunku Roberta politycznej. Kiedy brat Kevin poślubia Scotty na koniec sezonu, to Kitty, który przeprowadza ceremonię.
Sezon 3

W sezonie 3, Kitty i Robert są małżeństwem i rozpoczęcie procesu adopcyjnego. Prosi Sarę napisać rekomendację dla niej i Roberta. Jednak Sarah pyta Norę to zrobić jak ona nie ma czasu. Kitty, podejrzane pytania Sarah o list i dowiaduje się, że Nora napisał to, co prowadzi do niewielkiego rozłamu między nimi. Sarah następnie pisze list.

Później Robert mówi Kitty, że słyszał pogłoski, że ktoś w jego administracji napisał książkę o swojej nieudanej kampanii prezydenckiej. Okazuje się, że Kitty napisał książkę i przypadkowo zostawia ją z domu jej matki. Nora i Justin czytać książkę i powiedzieć innym. Czytali książki i widzę, że Kitty jest mówienie o nich negatywnie. Kitty i Robert następnie je mieć całego dla zwykłego obiadu Walker dla pracownika socjalnego. Obiad idzie strasznie, Nora wylewa wodę na pracownika socjalnego, który opuszcza. Nora i Kitty, a następnie dostać się do argumentu. Robert, ku zaskoczeniu wszystkich, stoi do Nory i broni Kitty. Wyjaśnia, że ​​użyła jej rodzinę, by opisać pewne aspekty dotyczące typowego wyborcę. Robert, który jest lekko zły o książki, czyta i mówi jej, że jest genialny. Jednakże, jeśli Kitty publikuje go, będzie musiała zrezygnować jako jego dyrektor Communications. W odcinku “Bakersfield”, Kitty jest zdenerwowany, bo Robert powiedział jej, że idzie się do Waszyngtonu, ale w rzeczywistości, udał się do Iraku, aby zobaczyć skutki wojny. Ona początkowo bolało, obawiając się, że zawsze stawiał swoją karierę przed swoją rodziną. Podczas gdy Robert jest z dala, Kitty odbiera telefon od agencji adopcyjnej z wiadomością, że kobieta, która jest w szóstym miesiącu ciąży chciałby je mieć swoje dziecko. Kiedy wzywa Roberta z wiadomością, jego rozradowany reakcja przekonuje ja mu wybaczyć.

Gdy Robert wraca do Stanów, oni się na spotkanie z matką urodzeń w szpitalu pracuje w. Ona jest chirurgiem mózgu, który najwyraźniej nie miał czasu dla dziecka. Po rozmowie, wszystko wydawało się iść dobrze i obie strony były podekscytowane. To było aż Kitty postanowił wrócić do szpitala i pytanie Trish (matką), gdyby był w 100% pewny, że ona przejść z przyjęcia, i Trish został obrażony, że Kitty nie wątpi jej. Ona ostatecznie powiedziała Kitty że znajdzie inny zestaw rodziców adopcyjnych. Kitty była zdruzgotana, że ​​miała szansę zawiedli i Robert był zdenerwowany z Kitty do powrotu do szpitala bez konsultacji z nim. W późniejszym odcinku, Trish zadzwonił Robert i Kitty przepraszając za “wariować”, gdy Kitty wypytywał ją, i podziękował jej za dając jej szansę przemyśleć swoją decyzję, która pozostała taka sama. Powiedziała im, że jeśli mogą jej zaufać ponownie, ona będzie szczęśliwa, aby dać im dziecko. Chociaż Robert był sceptyczny, Kitty była zachwycona.

Po Robert cierpi na atak serca, jej i małżeństwo Roberta zaczyna się pogarszać, gdy zapada w głęboką depresję i potajemnie uruchamia plany kandydować na gubernatora Kalifornii i, Kitty jest pozostawione do czynienia z powrotem Roberta i ich synek, Evan. Potem spotyka niejakiego Alec, który jest samotnym ojcem i dwa powoli obligacji i stać się zalotnie. Kiedy Robert w końcu odkrywa rzeczy zaskoczy go z depresji, ale staje się zdenerwowany z Kitty. Podczas pobytu w Meksyku zwiedzając Tommy’ego, pyta ją, czy go kocha i na początku nie wie, ale goni go, aby znaleźć się zbyt późno, jak jego chopper już zdjęty.
Sezon 4

W sezonie 4, wiadomo, że Kitty zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego, który przyniesie rodziny bliżej niż kiedykolwiek. Zaczyna chemioterapii, a następnie uważa zatrzymanie go w miejsce ziołowych i myślenia pozytywnego. Odkrywa, wypadanie włosów z leczenia i goli głowę. Ona, Robert i Evan wszystkie poruszają się w trakcie leczenia z Nora Kitty więc ona może pomóc z Evanem w osłabionym stanie Kitty. Choć rak jest pozornie straszne wieści wydaje przynieść Kitty i Robert bliżej i naprawy ich związku. W dniu ślubu Kitty Justin i Rebecca dowiaduje się, że chemioterapia nie pracował i że w rzeczywistości jej rak rozprzestrzenił. Niemniej jednak, że celowo zaniedbuje powiedzieć Robercie i jej rodziny, bo nie chcę psuć okazji. Podczas uroczystości, jak ona czyta wiersz ee Cummings , Kitty mdleje i jej rodzina rusza jej na pomoc. Justin odkrywa, że ​​ona nie oddycha i zaczyna usta-usta. Kitty jest reanimowany w szpitalu, gdzie jej lekarz ujawnia, że ​​jej rak rzeczywiście zaawansowany i rozprzestrzeniania i sugeruje niebezpieczną przeszczep szpiku kostnego, który Kitty sprzyja ale Nora nie.

Robert staje zły Kitty do przechowywania jej zaawansowanego raka od niego, ale pogodzić i prosi ją, aby odnowić swoje śluby, gdy Kitty wybiera przeszczep szpiku kostnego w ciągu więcej chemio-terapii. Jednakże, wszystkie są testowane rodzeństwa Walker i okazuje się, że żaden z nich nie pasuje. W desperacji Nora zamienia się Ryan i prosi go o przetestowanie i okazuje się, że jest mecz, ale nie chce oddać swój szpik jak on obwinia Walkers (w miejscu William) dla matki samobójstwa. Nora stara się mu powiedzieć, że jest zły na William jak dobrze, ale że musi iść dalej. Jednak wydaje się, że wyjeżdża z miasta, aby uciec jego sabotowanie wina w Ojai. Tak jak każdy zaczyna tracić nadzieję, Ryan powraca po sortowaniu przez co Nora powiedziała i ofiarowuje mu szpik jego przyrodnią siostrą. Historia następnie przeskakuje trzy tygodnie później, jak Robert posiada konferencję prasową, okazuje się, że przeszczep okazał się sukcesem i Robert przyznaje, jego oferta na gubernatora i Ryan pozornie sprawia zadośćuczynić z rodziną Walker.

Kitty, ponieważ rozpoczyna się w siedzibie Senatu Roberta po zdecydował się ustąpić. Robert jest teraz związany z grupą, próbując zebrać dowody w Stanton, politykiem. Po łapie się do Roberta, że ​​grozi wykoleić kampanię Kitty on powinien iść do przodu z jego informacji. W finale sezonu, rodzina Walker jest zaangażowany w masowe wypadku drogowego. Robert jest ciężko ranny, ale namawia Justina, który jest studentem med, aby pomóc innym, podczas gdy on czeka na karetkę. Kitty zostaje z Robertem w samochód i błaga go, aby przeżyć.
Sezon 5

Rok później, Kitty ma tendencję do Roberta, który był w stanie śpiączki wegetatywnej od wypadku. Każe on może odzyskać, ignorując resztę rodziny na wątpliwości. Ona propozycję pracy przy jego miejsce w RNC, ale ona odmawia, jak to by ją z dala od niego. Ona obwinia Justin, co się stało, mówiąc Justin powinien raczej do Roberta na miejscu wypadku, ale odpowiedzi Justin Robert chciał, żeby pomóc Holly. Rozmowa z Norą sprawia Kitty zrealizować Robert nigdy nie obudzi się i ostatecznie decyduje się na wyłączenie jego podtrzymywania życia. Żałobie męża, postanawia, że ​​będzie dobrze, jak ona przygotowuje się do przejść ze swojego życia.

W końcu wynajmuje dom w Ojai do “odnaleźć się” ponownie. Spotyka mężczyznę, Jack, i szybko rozwijać swoje stosunki w romantyczny jeden. Kitty martwi się na wstępie, że ich związek nie będzie działać z powodu ich różnych osobowości. Jack odkrywa, że ​​wykorzystywane do pracy w mieście i chciałbym wrócić tam, jeśli dostał się z Kitty. Po tym jednak, że zaczyna się bardzo zaangażowany w swoją pracę i sprawia, że ​​plany, aby przenieść się do innego kraju. Kitty mówi, że nie mogę iść, bo jej rodzina i jej syna. Kiedy zdają sobie sprawę, że ich życie jest w różnych punktach, kończą ich związek.

Wkrótce po tym, Kitty jest oferowana pracę jako wykładowca na Uniwersytecie Waxley, którą akceptuje. Choć tam, młody student graduation nazwie Seth prosi ją. Chociaż niezdecydowany z powodu ich różnica wieku, Kitty zgadza się z nim. Ich związek idzie dobrze, dopóki nie dowiaduje się, jego matka jest Dean w Waxley i martwi ona może stracić pracę. Okazuje się, że ona uważa, że ​​jej syn nie jest wystarczająco dobre dla Kitty, która tylko sprawia Kitty bardziej pewny jej uczuć. Kiedy Kitty zostawia dla DC, mówi jej rodzinę ona będzie dla spotkań biznesowych i przerw rzeczy off z Sethem. Jest później ujawnił, że były pewne komplikacje z jej szpiku i jej rak był na ryzyko powrotu. Po poświęca wszystko jasne, ona wraca do domu i prosi Setha o kolejną szansę, który uzgodnił. Następnie wycieczka do Bostonu razem. Kitty wraca do wspierania Sarę, gdy dowiaduje się, że Brody jest jej ojcem. Na dzień ślubu Sary, ona pokazuje, że jest w ciąży z dzieckiem Setha.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Dave Annable Justin Walker

Justin jest najmłodszym dzieckiem Nora i William Walker, często czuje się chroniony przez jego rodziców i rodzeństwa. Kiedy Justin był w jego wczesnych nastolatków, przyjaciel rodziny nazwany Tucker Booth wprowadził go do narkotyków. Po 11 września, kiedy Kitty wrócił z Nowego Jorku, aby zostać z rodziną, ona zwierza się Justin jej doświadczeń i obaw wynikających z tego katastroficznego zdarzenia. To było z tych powodów, że został zmuszony do wojska. Kiedy wrócił z Afganistanu, cierpiał na zespół stresu pourazowego, co prowadzi do jego uzależnienia od narkotyków. Nora obwiniany Kitty zachęcania Justin dołączyć do armii , prowadząc do ich wyobcowania.
Czarna Owca

Justin spędził większość swego czasu się wysoko na północ ze swoimi kumplami i spędzać trochę czasu na robienie czegoś innego w swojej młodości. Najbliższy rzeczą w jego życiu na związek był z innym uzależnionym bezcelowego narkotyków nazwie Fawn. William, jego ojciec, chciał się go praca w Ojai Foods (firma rodzinna), a w tym czasie Justin zobaczył ojca rozmawia z tajemniczą kobietą – Holly Harper – na spółce. Po śmierci ojca, Justin zobaczył ją ponownie co krótki występ na pogrzebie. On odnalazł ją i zapytał ją, jak ona znała jego ojca, Holly powiedziała mu, że byli kochankami od lat. Co gorsza, woli Ojca zastrzec, że wszelkie pieniądze dla Justin pójdzie do zasiłku, z Kitty kierującego zasiłku. Justin został upokorzony, nie pojawił się na jego pracę w restauracji, i nie było słychać aż do następnego dnia, kiedy Nora dostał telefon, że został odebrany przez policję. Nora, Kevin, i Kitty mam go z więzienia, ale zjeżył na Nora mówi mu, jak rozczarowany William będzie w nim.

Mimo wielu problemów, Justin umorzenia cechy. Ale miał swoje poważne problemy. On nadal zażywasz leki przeciwbólowe, takie jak oksykodon i Vicodin, za jego post zaburzeń stresu traumatycznego, niemal kosztowało go innej pracy (jako boy hotelowy). Jego szef był młoda kobieta o imieniu Tyler, którego znał od niechcenia w liceum. Zaczęli się spotykać.

Również, gdy Justin brat Tommy okazało był bezpłodny i zapytał Kevin być dawcą nasienia, jego żona Julia, Kevin początkowo odmówił, więc Justin powiedział, że będzie dawcą. Tommy powiedział, że nie chce się być Justin dawcą, ponieważ nie był on niezawodny i używane leki. Justin został ranny, ale w końcu Tommy zmienił zdanie. Zarówno Kevin i Justin byli dawcy, i zgodzili się, że nigdy nie dowiedzieć się, kto jest ojcem.
Wykorzystanie Irak & Drug

W tym momencie, rzeczy patrząc na Justina. Niestety, dostał rozkaz, aby przejść do Iraku. On był tak zdruzgotany wiadomością, że nawrót, źle, a przedawkował. On również zniszczony jego związek z Tyler, jak widziała go Fawn na wysokim narkotyków i powiedział mu, że nie chce zajmować się jego zachowanie (nie wiedziała o jego życie miał udać się do Iraku). Z pomocą Kevina, Justin otrzymał ułaskawienie przez sześć miesięcy, tak długo, jak poszedł na odwyk.

Ostatecznie jednak, przyszedł czas na powrót do Justin służbie czynnej. Justin chciał wysłać do Iraku, nie pozwalając jego rodzina wiedzą, więc wsunął się od swojej siostry, Kitty, Przyjęcie zaręczynowe informując tylko Rebecca. Rebecca powiedziała Kitty i Nora i rzucili się na lotnisko na tym pełnym łez pożegnania.

Kilka miesięcy później Justin wrócił z Iraku z powodu kontuzji nogi. Cierpiał na ogromnym bólu, ale odmówił przyjęcia lekarstwa z powodu jego historii, jako narkomana. W końcu, po silnej presji, Nora przekonał go, aby rozpocząć przyjmowanie leków przeciwbólowych, do którego uzależnił się po raz kolejny.
Powrót Tyler

Jego były szef i dziewczyna, Tyler, powrócił po Justin oczyścić nałogu narkotykowego. Podbiegł do niej, kiedy była ze swoim nowym chłopakiem o Walentynki kolację. Przeprosił ją o jego wcześniejsze zachowanie, a ona zdecydowała się dać ich związek jeszcze raz. Byli szczęśliwi razem krótko, ale szybko zdecydował, że do czasu zajmował się wszystkimi jego problemami, nie powinien stawiać inną osobę przez co miał do czynienia.
Rebecca

Justin dowiedział się, że ma przyrodnią siostrę, Rebecca Harper , produkt Williama i Holly. Większość Walkers wahali się, jak radzić sobie z tym nowym związku, ale Justin poszedł ją odwiedzić, gdy tylko dowiedział się o jej istnieniu. Pomógł jej omijać narkotyków i żarliwie bronił jej, gdy powiedziała mąż Sary wykonane przepustkę na nią.

Justin później miał pojęcia, że ​​Rebecca nie może być w rzeczywistości jego siostra. Zrobiła test na ojcostwo i powiedział mu, że to jego siostra, jego zwolnienia. Ta ulga była krótkotrwała jednak, jak zaczął się rozwijać, co może być nazywane “nieodpowiednie” uczucia do niej – o romantycznej naturze. Powiedział jego brat Kevin o tym i Kevin kazał mu trzymać się z dala od niej, co zrobił. Ale w końcu powiedział jej swoje uczucia, a ona “odbiło”. Dzień później przeprosił do niej. Potem objawił mu, że nie był w rzeczywistości jego przyrodnią siostrą, ale córka David Caplan. Stał się bardzo zły na nią o tym i od razu powiedział matce, a w rezultacie, reszta rodziny Walker. W sezonie 2 finału sezonu, zrobili krzywdy i zapytał, czy mogą zacząć od nowa. Później spotkali się na wzgórzu, i powiedziała mu, że uważa wszystkich szaleństwo miał doprowadzić ją do siebie i dzielili swój pierwszy pocałunek. W sezonie 4 Justin strzela swoją próbę ślubu nad stresem szkoły medycznej i staje się ojcem. Jest świadkiem jest mały chłopiec potrącony przez samochód i dochodzi do chłopca pomocy. On zdaje sobie sprawę, jak bardzo chce być mężem i ojcem, a później mówi, rozstrój Rebekę, co się stało i wyznaje swoją miłość do niej. Ona mówi, że wesele jest z powrotem na to jednak zostaje przerwana, gdy zapada Kitty, Kitty jest w porządku, po dostaniu się do przeszczepu szpiku kostnego od Ryana, ale Rebecca miscarries dziecka, wprowadzenie opłat na ich związku. Później Rebecca i uciekać Justin w czasie po czasie część 2 (odcinek 4×19). Zapisywania Robert.
Szkoła Medyczna

Justin, po sytuacji serca Roberta, powiedziała Rebecca, że ​​chce zostać lekarzem. W kolejnych odcinkach zobaczymy go ubiegania serii uczelni, a on nawet dostałem list polecający od Roberta. Później widzimy, że został przyjęty. Pauza w ciąży dostaje swoje midfinals wysłane do niego i odkrywa, że ​​jest na akademickim zawieszeniu. Rebecca później Justin pomaga uświadomić sobie, że powodem, że ma tak wiele problemów w szkole, mogą być spowodowane przez dysleksji .
Homecoming

Na początku sezonu 5, Justin wraca z wojska do stwierdzenia, że ​​Rebecca wyprowadził się i ukazuje Drzewców że rozwiedzionych bo Justin wrócił do wojska obwiniał się za nie oszczędzając Robercie, pozostawiając Rebecca do czynienia z problemami jej Matka na własną rękę. One później dojść do porozumienia. Justin i Rebecca kochać siebie, ale idzie się do Nowego Jorku, po oferowane zadania fotografii. Justin również zaczyna umawiać się z pielęgniarką, Annie i rozpoczyna pracę jako sanitariusz. Jednak po przeprowadzeniu postępowania na nadmuchanie mężczyzny płuco, aby utrzymać go od śmierci Justin odkrywa, że ​​może to doprowadzić go do zawieszenia. Ale ex chłopak Annie Dr Rick bails go i Justin ma w walce z nim podczas gry w baseball personelu i zrywa z Annie, mówiąc jej, że nie, że ona jest na dr Ricka.

Później Justin spotyka Zach, ex-marine, żyjących na ulicy i bierze na siebie pomaga mu uporządkować swoje życie, pozwalając mu zostać w domu i się mu pracę w restauracji Scotty’ego. Wkrótce staje się jasne po spędzać czas stara się pomóc wszystkim innym, że Justin musi skoncentrować się na uporządkowanie sobie życia i Zach wysunie dziękując Justina za to, co zrobił. Kiedy i Luc sprawdzić rezerwacje w hotelu dla znajomych Luca odwiedzić dla jego Bachelor Party wstrząsami Justin w swojej starej miłości Tyler. Justin pyta, czy chciałaby, aby spotkać się i mimo, że jest niezdecydowany w pierwszym Tyler mówi, że jest żonaty, ale w separacji. Justin otwiera o swoim rozwodzie i dwóch się pocałować.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Rachel Griffiths Sarah Walker

Sarah jest członkiem rodziny Walker, ale nie znaleźć William Walker nie jest jej biologicznym ojcem, aż sezon 5. Businesswoman w rodzinnym biznesie, a matka z dwójką małych dzieci, Sarah często stara się zrównoważyć swoje życie osobiste z obowiązku bycia matką i żoną. Jako najstarsza z rodziny, jest bardzo blisko ze wszystkimi jej pół rodzeństwo, choć miała problemy w pracy z bratem Tommym na Foods Ojai ponieważ jego konkurencyjności, zwłaszcza, kiedy została ogłoszona w ojca woli jako Prezes Ojai. Urodziła się 26 października 1967. Nora pomyślał, że ojciec Sary był jej mąż William Walker, aż odkryła niedawno, że biologiczny ojciec Sary jest jej dawny płomień Nick Brody.

Sarah uczestniczyła w Wharton School i posiada tytuł Master of Business Administration .

Ona również jest liberalny -minded demokrata .
Sezon 1

Sarah była w szoku ojca nagłej śmierci. Była pierwszą później odkryć, że był malwersantem , o skradzione pieniądze z zakładowego funduszu emerytalnego. W jego woli , jej ojciec William wyznaczony jej jako spółki nowego prezydenta, brata stanowisko Tommy poczuł, że powinien być jego. Sarah próbowała jej najlepiej, aby utrzymać firmę rodzinną powierzchni.

W tym samym czasie ma do czynienia z jej życia osobistego, odkryła, że ​​jej ojciec miał długi romans z kochanką Holly Harper, który przyniósł córkę Rebeccę. W tym momencie tylko ona i jej bracia, Kevin i Tommy wiedział o niej. Na szczęście, Sarah, Tommy i Kevin później odkryto, że ich ojciec kupił ziemię warte miliony dolarów, firma została zapisana. Niestety, William miał ostatnią niespodziankę dla niej: uczynił Holly jednym z głównych akcjonariuszy jego firmy. Ku niezadowoleniu Sary, Holly postanowiła, że ​​chce być integralną częścią firmy zamiast sprzedawać udziały. Stworzyło to napięcia w firmie do Holly postanowiła pozostawić do tworzenia własnej winnicy. Ku zaskoczeniu Sary, jej brat Tommy postanowił rzucić, jak również i został partnerem Holly biznes.

Relacje Sary z mężem Joe również napięte ze względu na jej jako businesswoman i fakt, że Joe jest gospodynią domową , między innymi. To doprowadziło ich do terapii w celu ponownego połączenia, które ostatecznie nie udało. Ich córka Paige później zdiagnozowano cukrzycę .

To właśnie w tym czasie, że Holly córka Rebecca wróciła do miasta. Holly nigdy nie powiedział jej, że William może być jej ojcem. Wściekły z Holly o wszystkich rzeczach, zrobiła jej rodziny, zwłaszcza matki, która była w szoku na wieść, że jej mąż miał nieślubne córki, Sarah mówiła Rebecca dotyczące prawdy o swoim ojcostwie.

Przez pewien czas, Nora był wściekły na Sarę za utrzymanie prawdy o Rebecca od niej, ale ostatecznie udało im się pracować rzeczy.

Rebecca później zwierzył brata Sary Justin, mówiąc mu, że Joe ją pocałował podczas lekcji gitary. Justin konfrontacji Joe, stwierdzając, że Joe musi powiedzieć Sarze o zdarzeniu czy Justin będzie. Zamiast tego, Joe wziął Sarę na romantyczny weekend na plaży. Po powrocie, Joe powiedział Justin nie mówić nic Sarah. Jednak bez zgody Rebecca, Holly poszła do urzędu i powiedziała Sarah, co Joe zrobił. Spowodowało to ogromny argument, między Sarah i Joe, w którym momencie Joe wybiegł. Później wrócił i przeprosił, ale było jasne, że ich związek został dodatkowo uszkodzony.
Sezon 2

W “Home Front”, premierowym sezonie, Sarah ma seks z Joe, a słysząc, że Justin może być martwy, zdaje sobie sprawę, że chce ją odzyskać męża. Jednak Joe mówi jej, że jest już pewien, że chce rozwodu. Sarah też jest zdenerwowany w tym odcinku ze względu na jej postrzeganie, że nie ma nikogo w rodzinie, aby porozmawiać o jej małżeństwie upadającego. W następnym odcinku Rebecca wyznaje, że pocałowała Joe powrotem. Joe i Sarah spotykają się w kawiarni i wyznaje, że zaczął na bieżąco swoją byłą żonę, Paula.

Podczas wypracowali swój rozwód, Joe i Sarah wspólne prawo do opieki nad dziećmi. Joe powalony przez Sarah niespodziewanie ogłosił, że chce pełną opiekę. Joe miał prawnika, który był ekspertem w tej dziedzinie i bez wiedzy Sarze, że już skontaktowała większości swoich znajomych, aby go wesprzeć. Sędzia przyznał mu pełną tymczasowego zatrzymania. Ich córka nie miała również do przewrotu, i uciekł. Wkrótce znalazł ją w domu Nory. Joe obwiniany Sarę, ale zorientował się, co robi układ do swoich dzieci, i zgodził się na powrót do wspólnego areszcie.

Rozwód Sary do Joe staje się ostateczna w odcinku “kompromisów”, kiedy podpisuje papiery rozwodowe po spożywane po kilka strzałów tequili podczas nocy karaoke Out with Kevin – za namową przyjaciół Scotty’ego. Potem, poprzednio zalotnie relacja pogłębia między Sarah i Graham Finch, specjalista w pracy z rynków azjatyckich Ojai Foods.

Saul prawie stracił rodzinny biznes, przechodząc za plecami Sary na ofertę, że nie chcesz zrobić. Sarah udaje się do jej rodzeństwem Kevin pomocy prawnej, ale gdy to się nie powiedzie podchodzą Tommy i Holly, którzy zdecydują, że ich jedynym wyborem jest połączenie tych dwóch firm. Sarah nie podoba mi się pomysł, ale to był jedyny sposób na uratowanie Ojai Foods. To również skutek w nią i Tommy współprzewodniczących. Sarah nazywa to wychodzi z niej i rzucać Grahama / związku wiedząc, że ich przyjemność i zły interes prawie zabił rodzinnego biznesu.

Po realizacji Rebecca nie była jej przyrodnia siostra. Sarah pokazał jej zdjęcie, które doprowadziły Walkers w szaloną podróż. Ku zaskoczeniu Sary, Rebecca powiedziała, że ​​dziecko na zdjęciu nie była ona. Ona powiedziała: “Nigdy nie miałem policzki jak ten.” Następnie na ślubie Kevina ona proponuje, że mogą jeszcze kolejny siostrzany tam. Każdy mówi, żeby po prostu wyciąć, ponieważ miał dość dramat. Sarah nie chce odpuścić, jak jej ojca hasło było wszystkie swoje dzieci inicjały, KTKJ i R. Sarah chciał wiedzieć, kto był i R, który był dla dziecka na zdjęciu. Potem w nocy, gdy Kevin i Scotty wrócił do domu Kevina przypomnieć jedną noc z ojcem, kiedy zobaczył zdjęcie i poprosił swego ojca, który był dla dziecka. Odpowiedź ojca było to, że dziecko z bardzo dobrym przyjacielem jego (Kobieta), który właśnie umarł i że dziecko było na imię Ryan. Kevin połączone kropki i realizowane Ryan R. Szybko pobiegł do Sary jej powiedzieć. Następnego dnia widzimy je opowiadać Norę usiąść ponieważ mają wielkie wydarzenia dla niej.
Sezon 3

W sezonie 3, Sarah i Saul decydują się opuścić Foods Ojai po nie mogą już dalej współpracować z Holly. Ona staje CFO w zielonej żywności firmy uruchamiania o nazwie ‘Greenatopia “. Daje to jej byłego Graham powrotem do swojego życia na krótko po tym, oferuje do inwestowania w spółki, czy ona zgadza się wziąć ołów, który odwraca się. Po kurortów Tommy nielegalnej działalności, starając się usunąć Holly z rodzinnego biznesu i ucieka do Meksyku, Sarah wraca do Ojai. Po tym ona musi nauczyć się współpracować z Holly.
Sezon 4

Sarah wyjeżdża do Francji w premierze sezonu po lecie straszliwej internetowych randek. Chociaż spotyka Luc Laurent, którego ona ma romans z, to jednak zostaje przerwana, kiedy odkrywa, Kitty ma raka i musi wrócić do domu. Luc następująco ją z powrotem do USA i choć starają się zachować ich romans żyje wkrótce sobie sprawę, że ich różne style życia nie pasują do siebie i pozostawia Luc. Wkrótce po Sarah spotyka Roy, samotny ojciec jednego z kolegów Paige. Wyruszają na krótki związek, ale to kończy się, kiedy Sarah otrzymuje tekst z Luc. Po Luc wraca do USA on i Sarah napotykają więcej problemów jak on stara się zdobyć zieloną kartę i od jej syna, który walczy Coop zaakceptować Luc jako część rodziny.

Po próbuje zapisać Foods Ojai przez odkrywanie tajemnic otaczających jezioro ‘Narrow’; powierzchnia gruntów zakupionych przez jej ojca, Sarah, wraz z resztą rodziny, decyduje, że musi sprzedać firmę. Sarah bierze to szczególnie trudne, jak ona widzi to jako osobistą porażkę. Ona i Nora znaleźć oryginalne plany, które szczegółowo, że William planuje na budowę domu dla Nora na Narrow Lake. Później okazuje się, że ziemia została siedzi na miliardów dolarów, że wodonośnej może dostarczyć większość z Kalifornii, a reszta ich życia.
Sezon 5

Sarah i Luc zaręczył się i planujemy ślub w maju 2011. Sarah postanawia również, że chce wrócić do biznesu i kupuje firmę, która jest w kontroli stacji radiowej, że Nora pracuje w. Jej brat, Tommy wraca do domu i oznajmia, że on jest zaręczony z kobietą o imieniu Rose. Rose rozpoczyna kopanie w przeszłości Walkera i odkrywa, że ​​William nie może być biologicznym ojcem Sary, inny człowiek, Nick Brody, może być. Jednak kiedy przychodzi do Brody Pasadena , mówi, że to nie jest możliwe, żeby być jej ojcem i Rose i Tommy opuścić wkrótce potem. Justin wkrótce odkrywa, że ​​Brody kłamał o jego grupę krwi, ma on taki sam jak William, więc mógł być ojciec Sary. Brody czyni obietnicę Justin nie powiedzieć Norę, ale robi. Nora i Justin zakradać próbuje DNA do testowania, czy Brody czy William jest ojciec Sary. Oni się wyniki, które ujawniają, że Brody jest ojcem Sary. Sarah chce mieć nic do czynienia z Brodów i nadal widzi William Walker, jak jej ojciec. Jej wujek, Saul chce ją i Luc do podpisania pre-nup, ale ona nie robi, bo wie, że ona jest poślubienie właściwy człowiek tym razem. Sara również chce sprzedać swój dom, więc Luc może mieć więcej miejsca dla jego pracy artystycznej, ale Luc przekonuje ją, by nie, ponieważ wierzy, że to jest ich dom. Sarah i Luc poślubić natomiast Sarah spotyka swoją przyrodnią siostrę Lori z Nickiem Brody spaceru ją do ołtarza. Brody wyznaje Norze , że ma cztery inne dzieci, a Sara nie jest w szoku na wieść, ale zadowolony i prosi rodziców do tańca.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Matthew Rhys Kevin Walker

Kevin, 39-letniego [2], urodzony 18 kwietnia 1971 – prawnik, był czwartym dzieckiem Williama i Nory Walker (rodzeństwo są, w kolejności urodzenia, Sarah, Kitty, Tommy, Kevin i Justin). Pierwszy stosunek seksualny Kevina doświadczenie było z dziewczyną, Sarah Gimble, ale przez najbliższe lata miał seks z chłopcem, Tucker Booth, w jego rodzinnym ranczo domu (Tucker wziął również dziewictwo Sary i był pierwszą osobą, do zrobienia leków z Justinem, ale Kevin prawdopodobnie wiedział nic z tego). Kiedy Kevin było liceum, zaczął widząc chłopca o imieniu Danny G. McCullough. Siostra Danny’ego dowiedział o związku i powiedział Kitty. Kevin przysiągł Kitty do tajemnicy, ale w tym roku Boże Narodzenie powiedziała pozostałe rodzeństwo. Kevin następnie powiedział matce, a ona szybko dołączył PFLAG . Lata później, Kevin wyrazi trochę goryczy, w jaki sposób to się rozwinął, mówiąc, że nie czuł się jak “na wymianie studenckiej w jego własnym domu.” Mówi też, podkochuje miał na kolegów studentów Matthew Brown, przyłączył wszystko Brown dołączyły od przyszłych rolników Ameryki (Brown najwyraźniej wyrosła dynia wygrywa nagrody) do zespołu golfowego. Kevin ostatecznie został prawnikiem, ale nie udało się uczynić partnera. On był z jego rodziny, jak również prawnej świata, ale zmagał się z romantycznych związkach. Kilka lat przed rozpoczęciem serialu, Kevin był w związku z innym mężczyzną, który zakończył się z dość żalu, że Kevin trzymane w ramce zdjęcie dwóch z nich w jego biurze. Kevin oznaczał również, że w jego przeszłości, że miał problemy wierność w związku, i spał z innymi wokół przypadkowych ludzi w czasie.
Kevin i Scotty

Wraz z resztą rodziny Walker, świat Kevina był wstrząśnięty, gdy jego ojciec zmarł nagle i William został objawiony jako malwersanta i cudzołożnikiem. Duże obciążenie często umieścić na ramionach Kevina, jak był wykonawcą majątku ojca i jego rodzeństwo również przyszedł do niego po poradę prawną, kiedy okazało się że William sprzeniewierzył pieniądze z funduszu emerytalnego przedsiębiorstwa. Kevin, wykorzystywane do tej roli, zaproponował kilka skarg, i wydawało się niezainteresowany w romantycznym związku.

Podczas pracy w sprawie, Kevin wywiad kluczowy świadek, Scotty Wandell ( Luke Macfarlane ). Scotty, który był bardziej ekstrawagancki niż Kevin, szybko wyprowadzonych homoseksualizm Kevina i oskarżył go wstydzić i próbuje “pass” dla heteroseksualnych. Kevin irytował insynuacjami Scotty, ale po Sarah zaprosił do domu Scotta Walkera na imprezę w basenie, Kevin zaczął niech jego gardę. Zrobił bieżąco z Scotty, ale musiał zrezygnować, gdy jego matka Nora guilted go w towarzyszącym jej do turnieju golfowego. Ona zmieniła zdanie w trakcie turnieju i poszli do kina, a nie, gdzie wpadł Scotty i męskie ręce trzyma towarzyszących. Później Kevin konfrontacji matkę do korzystania go, nie pozwalając mu żyć własnym życiem.

Wkrótce po ich run-in w kinie, Scotty spadła biura Kevina i zapewnił go, inny człowiek był tylko przyjacielem. Kevin i Scotty udaliśmy się na ich pierwszej randce i łączone podczas rozmowy o ich pochodzeniu. Kiedy Scotty impulsywnie pocałowała Kevina podczas posiłku, Kevin był odkładać. Po opuszczeniu restauracji i Kevin pozostał odległy, Scotty konfrontacji Kevina o jego wstydu publicznego okazywania uczuć, odkładając Kevina za “homofobię zinternalizowanej”. Kevin nalegał on był w porządku ze sobą i będą się sprzeciwiać publicznym pocałunkiem nawet gdyby był prosty. Data zakończenia źle się, ale następny dzień, Scotty spadła mieszkania Kevina przeprosić osądzania i powiedzieć Kevin ile dostał się do Scotty. Kevin wyraził ulgę, że Scotty nie była doskonała i pocałowała go przed sąsiadem. Po żartobliwie trzaskając drzwiami w twarz, Kevin wyciągnął Scotty w mieszkaniu w celu ich dalszej współpracy.

Kiedy Scotty był w stanie dostać się z pracy do udziału w charytatywnej korzyści z Kevinem, Kevin zaproponował płacić pensję Scotty na czas chciał przegapić. Scotty zjeżył na myśl jest “kupiony” przez Kevin, i czułem, że został się czuć gorszy ze względu na jego status społeczny. Przypadkowo, Scotty okazało się kelner w korzyści. Kiedy pijany Kevin przeprosił nim, pocałował i wykonane, ale boss Scotty wyrzucił go na oddanie swojego życia prywatnego przed pracą. Kevin zagroził szefowi o pozwie antydyskryminacyjnego chyba zgodził rehire Scotty, z większą pensją. Kevin i Scotty wykonane.

Kiedy Kevin dowiedział ranczo dom rodzinny miał być sprzedany, on i Scotty postanowił udać się na wizytę weekendu, nie zdając sobie resztę jego rodziny miał ten sam pomysł. Podczas weekendu, Kevina brat Tommy, który niedawno odkrył jego sterylności, zapytał Kevin jego nasienia w celu spłodzenia dziecka z Julią Tommy’ego żona. Kevin odwrócił go. Kiedy Sara dowiedziała się gniewnie konfrontacji Kevina przy stole i zapytał Scotty o jego opinię. Kevin bezmyślnie rzucił, że Scotty nie była rodzina i on powinien “shut up”. Szybko przeprosił, ale boli Scotty poszedł do domu. Kevin zwierzył Kitty, że nie chcą, aby wnieść na świat dziecka, ponieważ bał się, dziecko będzie uznane za posiadające różne gejów wuja i biologicznego ojca i twarz rodzaj cierpienia miał zmierzyć. Kitty zapewnił mu Walkers nie pozwoliłbym nikomu skrzywdzić dziecko, a Kevin (wraz z ich drugi brat, Justin) zgodził się być dawcą spermy dla Tommy’ego i Julii. Gdy Kevin dostał z powrotem do miasta, Scotty nie będzie już powrotu swoich połączeń. Scotty spadła urzędu przyjąć czek na osiedlenie się, żartowali, że Kevin i Scotty mógł go na kolację, ponieważ był już na poziomie finansowym Kevina. Boli Scotty powiedział, że zajęło mu dużo czasu, aby zaakceptować siebie, a tylko w dwóch miesiącach, Kevin kazał mu czuć bezwartościowe. Następnie powiedział Kevin, aby zgrać się sprawdzanie. Wkrótce po tym, Kevin nazwie Scotty i wreszcie umieścić swoje serce na linii. Scotty poprosił go o kontroli, i podziękował mu za czas spędzili razem, ale powiedział, że związek się skończył. Kevin ledwo trzymał na dystans, jak łzy skończył rozmowę.

Późniejsze wydarzenia musiałyby je ponownie (patrz poniżej). Dostali zaangażowani i Scotty rodzice nie chciał iść na wesele. Scotty mówi, że było ok, z tym, ale Kevin czuł się źle, więc bracia namówił go na wyjazd na 5-godziny podróż do rozmowy rodziców Scotty i przekonać ich do pracy.
Falling Out ​​z Kitty

Po Kevin dołączył Tommy i Sarę na podróż wyśledzić brakujące funduszu emerytalnego, ich samochód się zepsuł i były pozostawienia w wojskowej barze. Żołnierz, który flirtował z Kevinem w barze zgodziła się pozwolić im pozostać na swoim miejscu, i miał jedną noc z Kevinem w procesie. Wkrótce okazało się, że pieniądze ich ojciec ukryty, a rodzinna firma została zapisana. Harmonia rodzina była napięta, gdy okazało się, że Kevin Kitty zamierza pracować dla senatora ( Rob Lowe ), który opowiedział się za zmianę konstytucji zakazującej małżeństw homoseksualnych. W procesie, Kevin zrealizowane Kitty sama sprzeciwia się małżeństwom gejów, chociaż wspierane związki cywilne. Ukąszony Kevin niechętnie zaakceptowała jej decyzję, ale był w szoku, gdy Kitty zaczęła widząc senatora społecznie. W rezultacie, Kevin Kitty się nieco w czasie separacji.
Kevin i Chad

Chad Barry ( Jason Lewis ), przystojnego gwiazdki mydło, wykonane ruchy na Kevina. Nawet Chad był zamknął i miał dziewczynę, starstruck Kevin rozpoczął romans z Czadu. Pomimo jego rozsądkowi, Kevin rozwinięte uczucia do Czadu, mówi Chad był to pierwszy raz, że był tym, który chciał relacja więcej. Kiedy Kevin zrealizowane ich związek nigdy nie będzie więcej niż romans, próbował do końca rzeczy, ale Chad dał mu drogi zegarek i przekonał Kevin miał uczucia do niego. Dziewczyna Chada, Michelle, ustala się na Kevina randce w ciemno. Data okazała Scotty, ku zaskoczeniu obu mężczyzn. Ze względu na bycie zazdrosnym Czadu i Michelle, a także wciąż mają silne uczucia na Scotty, Kevin miał seks z Scotty. Rano po, Chad nazywa Kevin i zapytał, czy on miał seks z Scotty. Kiedy Kevin domniemanych miał, Chad twierdził byłby podzielony z Michelle, ale już nie miał powodów, aby to zrobić. Scotty, który podsłuchał rozmowę, spytał Kevin jakby spała z nim, aby Chad zazdrosny. Kevin odpowiedział: “Nie wiem.” Boli Scotty powiedział Kevin był teraz w miejscu, był w miłości z Kevinem – kogoś, kto nie kocha siebie. Powiedział Kevin czuł się go żal, i niestety życzył mu powodzenia.

Choć Chad był zdenerwowany z Kevinem, Chad wkrótce zaczęli nazywać go ponownie i prosząc go o kolejną szansę. Kevin był niezainteresowany aż Chad powiedział mu, że rozbite z Michelle. Kevin i Chad poszedł na obiad. Po kolacji, Michelle nazywa Kevin go ostrzec, że Chad został spinając go wzdłuż i boli go tak że on skrzywdził innych mężczyzn i kobiet. Kevin nadal uważać Czadzie, ale Chad przekonały go o pragnieniu prawdziwej relacji.

Blogger, Dan Silk, zaczął biegać historie na jego miejscu, które narażone homoseksualizm Czadu (jedna jest Kevin i zakupy Chad dla światła). Wbrew woli Czadzie, Kevin nazywa jedwab i groził mu proces sądowy. Silk odpowiedział poprzez zwiększenie jego ataki przeciwko Czadzie. Chad powiedział Kevin oni teraz muszą być jeszcze bardziej dyskretne i ukryte niż wcześniej. Tymczasem Kevin, Sarah, Tommy, i Saul postanowił nie powiedzieć Nora (matka Kevina), że William (ojciec Kevina) miał dawno zaginionego córkę Rebeccę, przez inną kobietę, i że córka była już z powrotem w mieście. Poczucie winy, Saul powiedział Nora prawdę, i walczył z Walkers, jak radzić sobie z ich nowego dodatku.

Na rodzinny obiad dla Rebecca Volke, Kevin, sceptyczny co do tego, czy rzeczywiście była ich siostra szarpnął włos z głowy przy stole, powodując jej do ucieczki z domu. W swojej relacji z Czadu, prawie przekonany Chada wyjdzie, ale kierownik powiedział mu Czadu jeśli Chad wyszedł, Chad będzie całkowicie na nim polegać i stale przylgnąć do Niego i kariera Chada będzie zrujnowany. Kevin, ostrożny jest zbyt przywiązany do Czadu, przekonał go, aby nie wyjść. Niedługo później, Chad wyszło, ale już nie chciałem być w związku z Kevinem.
Kevin i McCallisters

Podczas Kitty pracował nad kampanią prezydencką chłopakiem senator Robert McCallister jest, Kitty spotkał swego brata, Jasona ( Eric Winter ). Kitty myślał, że jest atrakcyjna, inteligentna i dowcipna i pasuje do Kevina, i ustawić je na randkę. Ze względu na niechęć wobec senatora Kevin McCallister (ze względu na jego status partii i stanowisko wobec małżeństw homoseksualnych), Kitty zdecydowała się nie mówić, że Jason Kevin był bratem Roberta. Dwaj mężczyźni bawili się na ich daty, aż Kevin zaczął obraźliwe Robert. Jason szybko stał się obraził i stanowiły pretekst do opuszczenia wcześnie. Kiedy dowiedziała się, co Kevin Kitty uczynił, był wściekły, ale gdy zapytałem go o pomoc, on wykorzystał swoją wiedzę prawną, aby zatrzymać człowieka, który powiedział jej, że planuje się szantażować Roberta nad czymś zrobił podczas służby w Zatoce Perskiej War .

Pod koniec sezonu, Kevin spotkał się z Jasonem ponownie kiedy musieli zaplanować Kitty i partii Roberta zaręczynowy. Po kilku drinkach i trochę przekomarzania, zrobili w spiżarni. Do wstrząsu Kevina, nie długo po pocałunku dowiedział Jason był wyświęcony Methodist minister. Jako strona zlikwidowana, Jason powiedział Kevin był tradycyjny osoba. Choć Kevin nie był do końca pewien, jak się czuł o Jasonie lub sytuację, odparł, że może korzystać z niektórych tradycji w jego życiu.

Na początku drugiej serii, wskazano, że Kevin Jason uczestniczyli w związku. Zapowiedziano również, że Jason będzie wyjazdem do Malezji , by służyć jako “misjonarz” ​​dla biednych ludzi. Chociaż zarówno Kevin i Jason powiedział i wspólne ich miłości i uczucia dla siebie, to było do zrozumienia, że ​​ich związek ulegnie emocjonalne napięcie. To wyznacza znaczenie w Kevina Walkera, ponieważ jest to pierwszy chłopak, że on wyznaje miłość do, choć to nie była jego pierwsza deklaracja miłości: jego były chłopak Scotty wyznawali miłość do niego na początku jak jego ex-chłopaka Czadzie Barry.
Powrót Scotty

Choć Kevin czekał Jason powrócić, on spędzał czas pomagając Sarah z jej niechlujny rozwód i Justina z jego bolesnego wychodzenia z ran wojennych. Był zaskoczony, kiedy stary płomień Scotty pojawił się w swoim biurze pomocy prawnej. Scotty została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu , a czuł, że tylko za bo oficer aresztując miał problemu z jego homoseksualizmu. Kevin udało się mieć sprawa oddalona. (I uzyskać oficera, który napisał, że bilet reprymendę za dyskryminację.) Jak dziękuję Obecnie Scotty traktowane Kevina do prywatnej kolacji w eleganckiej restauracji, gdzie pracował jako kucharz. Po posiłku, Scotty prawie pocałowała Kevina zanim zatrzymał się. Kevin nieco nerwowo powiedział, że miała chłopaka teraz. Scotty trwało to oznacza, że ​​Kevin naprawdę się zmienił. Kevin wyszedł, ale później wrócił do mówcie, że nigdy nie miała szansę być znajomi, a on bardzo chciał być przyjacielem Scotty. Scotty był w środku ruchliwej usługi, ale powiedział Kevin to było w porządku z nim. Kiedy jego czesne było spowodowane, Scotty nie mógł już sobie pozwolić na jego mieszkaniu, telefon komórkowy i ubezpieczenie. Kevin zaprosił Scotty się żyć z nim. W międzyczasie, Kevin nie rozmawiał z Jasonem na dłuższą chwilę, bo Jason nie odpowiedział na wezwania Kevina. Kevin czuł emocjonalnie samotny i też sobie sprawę, że nadal kocha Scotty. Pewnej nocy, po posiłku i szampana, on i Scotty spaliśmy razem. Kilka dni później, w końcu dostałem telefon od Jasona. Powiedział Jason spał z Scotty a następnie zerwała z Jasonem.

Kiedy Jason wrócił do miasta, powiedział Kevin że on przeszedł kryzys duchowy i nie mógł zmusić się, aby zadzwonić. Scotty ułożone posiłek między trzech z nich, który okazał napięta. Po kłótni, Jason w lewo, a Scotty przeniesiony do jego samochodu, bo uznał, Kevin nie chciał już go dookoła. Następnego dnia rano, Kevin przekonał go, że chce kontynuować związek.
Wniosek

Kiedy Scotty skaleczył się źle, a poniesione wydatki duże, ponieważ nie miał ubezpieczenia zdrowotnego, Kevin zaproponował wprowadzenie krajowego partnerstwa tak Scotty może dzielić jego zasięg. Scotty, ukąszony, że Kevin tylko dbał o praktyczności, odrzucił ten pomysł.

Kevin miał pomóc jego różnych krewnych poprzez ich skomplikowanych kryzysów osobistych i zawodowych. Jego wujek Saul wezwał go o pomoc, po tym jak pijany jechał swoim samochodem w drzewo. Kevin Saul wypadł na kilka miesięcy wcześniej, ponieważ Kevin podejrzewa Saul był gejem (Scotty widział go w gejowskim kolacji że on pokrywane), ale Saul stanowczo zaprzeczył. Po Kevin podniósł go, Saul przygnębieniu zapytał Kevin, jak człowiek w wieku Saula mogła poradzić sobie z bycia gejem. Kevin powiedział, że to trudne, nawet w jego wieku.

Samotność życia Saula doprowadził Kevin zdawać sobie sprawę, jak szczególne jego związek z Scotty był. Kiedy wrócił do domu, zaproponował małżeństwo (krajowego partnerstwa) do Scotty, nawet uzyskanie w dół na jednym kolanie. Scotty, poruszony słowami Kevina, chętnie się zgodziłem. Od drugiego finału sezonu są małżeństwem. Kevin i Scotty małżeństwo jest prawie zniszczony kiedy Kevin odkrywa, że ​​Scotty oszukany na niego. Scotty i Kevin ostatecznie przyjąć dziewczynkę imieniem Olivia i mają własne syna imieniem Daniel.
Znaczenie jako znak

Choć amerykańska sieć telewizyjna miała homoseksualnych bohaterów w czasie zarówno w ciągu dnia, a premier, wiele z tych znaków tylko występował gościnnie, były niewielkie znaczenie, lub otrzymał trochę fabułę poza wychodzi lub inne zmagania związane z ich seksualnością. Kevin był rzadko gejem charakter, który był już zarówno jego rodzinie iw miejscu pracy. Statutowym celem pokazu do leczenia Kevina jak równy, nie lepsze ani gorsze niż prostych znaków [3] otrzymał pochwały od krytyków, takich jak Robert Bianco. [4]

Pocałunki między mężczyznami było szczególnie rzadkie w telewizji sieciowej; Melrose Place wycięte gejowskiego pocałunku, Dawson Creek miał kilka drobne pocałunki co kilka sezonów, Will & Grace (pokaż dwóch gejów znaków w głównych ról) był rzadkim wyjątkiem i biorące zarówno gejów całuje i relacje na całym swym przebiegu ośmiu lat i thirtysomething obliczu utraty przychodów z reklam ze względu na wietrzenie scenę dwóch mężczyzn leżących razem w łóżku. [5] Gotowe na wszystko , co poprzedza Brothers & Sisters na ABC , wcześniej biorące buziaki i Sceny z udziałem gejów sypialnia syna Bree Andrew. W pierwszym sezonie Bracia i siostry, Kevin miał kilka pocałunków z jego zainteresowaniami miłości, nawet całować Scotty dwukrotnie w tym samym odcinku (“Date Night”) oraz wspólne kilka scen sypialnia z Czadu, które wyraźnie miały miejsce zaraz po seksie. Brak zauważalnego luzu od widzów i reklamodawców, został okrzyknięty jako pozytywny krok w społecznej akceptacji gejów znaków. [ potrzebne źródło ]

Ceremonia Kevina zobowiązanie z Scotty, podobnie, tylko dziewiąte tej samej płci ślub kiedykolwiek prezentowane na amerykańskim serialu telewizyjnym sieci, a pierwszy z nich kiedykolwiek pomiędzy bywalcami serii. [6] Wszystkie wcześniejsze homoseksualne śluby w telewizji amerykańskiej sieci, w tym na Roseanne , Roc , The Drew Carey Show , Spin City , Friends , The Simpsons , Family Guy , i Northern Exposure , które drobne nawracające lub gość znaków. [7]

David Marshall Grant , jeden z aktorów w kontrowersyjnej scenie thirtysomething, jest pisarzem dla Bracia i siostry.
Ewolucja

W pierwszym pilotem, Kevin został nazwany Bryan, prokurator grany przez Jonathana LaPaglia , i przygotowuje się do bitwy z aresztu byłej żony wyjechał po wyjściu z szafy. [8] Z drugiego pilota, charakter został retooled na znak, który był już z szafy i życia jako otwarcie geja na lata, a przekształcenie z Matthew Rhys.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Balthazar Getty Thomas “Tommy” Walker

Tommy jest trzecim dzieckiem i syn pierworodny Nora Holden Walker i nieżyjącego William Walker. Podobnie jak jego ojciec, Tommy jest konserwatywny republikanin , choć jest to rzadko dotknął z wyjątkiem tego, kiedy fabuła jego młodszy brat Kevin wyszedł z ukrycia, był tym, który był najmniej akceptują wiadomości. Tommy był żonaty z Julią Walker . Tommy spędził lata pracując pod jego ojca i stryja, Saul Holden , w Ojai Foods, mając nadzieję, że będzie w stanie przejąć biznes kiedyś. Po jego siostra Sarah postanowiła opuścić własne wysokie stawki korporacyjnej kariery za sobą i pracować dla jej ojca firmie, aby spędzić więcej czasu z mężem i dziećmi, William dał jej więcej i więcej władzy w spółce, co Tommy czuć mniej ważne.
Business Struggles

Po śmierci ojca, Tommy zakłada, że ​​będzie prezesem spółki. Kiedy wola została przeczytana, Tommy dowiedziałem Sarah dostał pracę w zamian. To rozgniewało go i oba z nich starała się dogadać i utrzymać firmę od bankructwa. W końcu dowiedziałem się, gdzie William ukrył funduszu emerytalnego że on sprzeniewierzył od spółki; Tommy, Sarah, a Kevin też dowiedział William miał dorosła córka z jego kochanką, Holly Harper, a oni zdecydowali się zachować to w tajemnicy.
Dzieci i Bracia

Tommy i Julia próbowała mieć dziecko, ale okazało się, że był bezpłodny. Poszli do kliniki, aby wybrać dawcę ale Tommy lubił pomysł wykorzystania obcym spermy. Zapytał Kevin oddać spermę więc dziecko nadal będzie częścią rodziny, ale Kevin powstrzymuje. Później jest krytykowany przez Kitty i Sary, że nie chce pomóc. Na obiad dla rodziny, gdzie każdy dowiaduje się o Tommym i problemu Julii, Justin oferuje swoją pomoc, ale Tommy jest pewny o tym, z powodu używania narkotyków Justina i brak napędu. Po dyskusji, zarówno Kevin i Justin decydują się oddać spermę i nigdy nie dowiedzieć się, kto jest biologicznym ojcem. Około miesiąca po darowizny, Julia dowiaduje się, że jest w ciąży, a potem okazało się, że były o bliźniaki. Dwa lata później, kiedy wątroba Elizabeth zaczyna się niepowodzeniem, Tommy pyta Kevin i Justin zdać test na ojcostwo tak biologiczny ojciec może przekazać część swojej wątroby. Badanie pokazuje, że Kevin jest biologicznym ojcem i po zabiegu, Elizabeth jest zapisywany.
Jego własnością Man

Chociaż Tommy był szczęśliwy w domu, czuł się coraz bardziej rozczarowani w pracy. Holly, którego akcje w Ojai dał jej znaczący głos w firmie, powiedział mu, że powodem, William nie chce mu się prezes firmy było to, że planuje się rozpocząć kolejną spółkę z Tommym na prezydenta, pozostawiając Ojai dla Sary do uruchomić. Z pomocą Holly, Tommy postanowił rozpocząć kolejną firmę. Sara była wściekła, że ​​jej brat będzie współpracować z ich ojca kochanki, ale niechętnie dał jej błogosławieństwo. Tymczasem Tommy był pierwszą Walker zobaczyć inne córkę Williama, Rebecca (on był w domu Holly kiedy Rebecca spadła na wizytę). Wkrótce, Nora, Justin, i Kitty dowiedziała się, co trzymane były od nich, a po początkowym okresie zdrady na trzymane w ciemności, dostali na swoje rozczarowanie w Tommy, Sara, i Kevin, i starał się zaakceptować Rebecca.
Utrata Wilhelma II

Julia zaczęła rodzić dziesięć tygodni wcześnie z bliźniaków William Walker II i Elizabeth Walker. Elizabeth urodziła się zdrowa, ale Wilhelma nerki niepowodzeniem. Jego jedyną szansą na przetrwanie był przeszczep z Elizabeth, która byłaby prowadzona wysokie ryzyko dla niej i nie miał gwarancję sukcesu dla niego. Tommy i Julia nie zdecydowała się na przeszczep, a William zmarł wkrótce potem. Julia pogrążyła się w depresji, która pogorszyła Mijały miesiące, a ona stwierdziła nieprawidłowości w każdej decyzji Tommy wykonany jako rodzica. Wreszcie rodzice przybyli z wizytą. Po dniu tańczyć wokół obiektu, jej ojciec powiedział Tommy, że Julia nazwał je noc po nocy płaczu. Chcieli wziąć Julia i plecy Elizabeth domu na chwilę. Tommy był oszołomiony, ale jeszcze bardziej, kiedy Julia powiedziała mu, że to dobry pomysł, bo obwiniał go za śmierć młodej Williama i potrzebowała trochę czasu z dala od niego. Tommy niechętnie zgodził, mówiąc jej, że jest miłością jego życia. Po Julii i Elizabeth lewicą, Tommy zaczął coraz bliżej Lena, nowy kierownik biura w jego firmie. Są zaangażowani w krótki romans, ale Tommy zerwała, jak myśli o nim staje się tak jak jego ojciec odtrącił go.
Objawienie i Pojednania

Kiedy Julia i Elżbieta wrócili do domu, Tommy chce zapomnieć o przeszłości, ale on był w szoku, kiedy Julia powiedziała mu, że spała z innym mężczyzną. Julia była w szoku, kiedy powiedział jej, że miał romans z trwającego Lena, i nie było jakieś napięcie, jak czuła to, co zrobił, było gorsze niż jedną noc. Lena szybko opuścił miasto, a Tommy i Julia pogodzić.
Zapisywanie Ojai Foods

Tommy i Holly Harper wymyślił sposób, aby zapisać Foods Ojai przystępując Ojai i lądowania Walker wspólnie, co sprawiło, Tommy i Sarę współprzewodniczących z Ojai / Walker fuzji Landing, który również sprawia, że ​​Holly prezesa i prawo głosu podzielone między nimi. W ramach fuzji, Ojai Foods staje się dominującą i Landing Walker staje się jednym z jej podgrup przedsiębiorstw.
promocji i hańby

Po lewej Sarah Ojai, ze względu na jej frustrację utraty rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa i poczucie winę za złą umowę, która wymagała Ojai / Walker fuzję Landing, również Tommy stopniowo stał się sfrustrowany brzemienia Holly nad spółką. Szukał pomocy od Saula, który zaoferował pomoc w uzyskaniu Holly, ale Saul odrzucił plan, Tommy’ego manipulowania umowę między Ojai i powłoki firmy do sprzedaży grunty Ojai w zamian za akcje Ojai. Tommy przebiegała tak, mimo ostrzeżeń wuja, i zajmują prawie przeszedł, aż oszustwo Tommy’ego została odkryta w ostatniej chwili, a on został aresztowany.
Następstwa

Chociaż oskarżenia zrezygnowano, Tommy już uciekli podczas weekendowy wypad z Kevin i Justin. W końcu skontaktował się z Julią, który powiedział mu o zarzutach zostały zwolnionych, ale on nalegał, że nie wróci, jak musiał się dowiedzieć, kto był w wyniku koniec jego małżeństwa. Po Julia przeniosła się do Seattle, Tommy później postanawia ją śledzić, aby być bliżej Elizabeth. Tommy w końcu wraca do rodziny z nową narzeczoną o imieniu Rose, a później przenieść się ponownie poza Kalifornii.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Sarah Jane Morris Julia Walker

Wprowadzony jako żona Tommy Walker ( Balthazar Getty ), Julia i Tommy ożenił dwa lata przed rozpoczęciem serii. Julia pomaga Tommy poradzić sobie z nagłą śmiercią ojca, William ( Tom Skerritt ). Tymczasem, starają się o dziecko, ale dowiaduje się, że Tommy jest bezpłodne. Tommy pyta jego brat Kevin ( Matthew Rhys ), aby oddać spermę, ale Kevin odmawia. Tommy młodszy brat, Justin ( Dave Annable ), oferuje, ale Tommy jest ostrożny z powodu nadużywania narkotyków Justina. Wreszcie, zarówno Kevin i Justin donate sperma i wszyscy zgadzają się, że nigdy nie dowiedzieć się, kto jest biologicznym ojcem. Julia i Tommy dowiedzieć się, że jest w ciąży z bliźniakami, ale kiedy Julia zaczyna rodzić wcześnie, ona rodzi córkę, Elizabeth i syna, Williama. William, jest słaby, mógł tylko przeżył, jeśli przeszczep został zaczerpnięty z Elizabeth. To może zabić zarówno dzieci, więc Julia i Tommy niechętnie zdecydował się nie mieć przeszczep prowadzącą do śmierci Williama. Na początku sezonu 2, Julia zatonął w poporodowej depresji i obwiniać za śmierć Tommy Williama. Jej rodzice odwiedził i przekonał ją do podjęcia Elżbietę i zostać z nimi. Podczas gdy jej nie było, Tommy miał romans z sekretarką w Walker Landing, Lena ( Emily Rose ). Julia sama miała jedna noc spotkanie z człowiekiem, a dwa objawienia doprowadził do pewnego napięcia między mężem i żoną, kiedy Julia zwrócone. Lena zostawiła pracę, a Julia i Tommy zobowiązał się upewnić, ich praca małżeństwo.

W sezonie 3, Tommy angażuje się w nielegalne systemu na ogień Holly Harper ( Patricia Wettig ) z Ojai Foods (z Landing Walker połączyła ich do Ojai). Dwa lata później, kiedy wątroba Elizabeth zaczyna się niepowodzeniem, Tommy pyta Kevin i Justin zdać test na ojcostwo tak biologiczny ojciec może przekazać część swojej wątroby. Badanie pokazuje, że Kevin jest biologicznym ojcem i po zabiegu, Elizabeth jest zapisywany. Holly dowiaduje się o nielegalnym systemie, i stawia zarzuty przeciwko niemu. Kiedy Julia dowiaduje się o tym, a następnie dowiaduje się, co zrobił, było niezgodne z prawem, że nie pozwala mu z powrotem do domu, więc Tommy ucieka do Meksyku, by uniknąć więzienia. Następnego dnia, Holly spadnie zarzutami Tommy’ego, więc raz Tommy’ego mama Nora ( Sally Field ) mówi o tym Julia, Julia zaprasza Tommy’ego z powrotem do życia z nią. Jednak Tommy postanawia pozostać w Meksyku , który Angers Kevina. Kevin, jest ojciec Elżbiety, Julia daje pieniądze, aby uniknąć jej dom jest sprzedawany jako Tommy, który obsługiwany wszystkie rachunki, nie spłacić hipoteki. Nora oferuje Julii pracę, ale Julia postanawia przenieść się do Seattle i podejmuje pracę nauczyciela wydane przez jej przyjaciela. Nora i Kevin są przeciwko temu, jednak po rozmowach Nora do brata Saul Holden ( Ron Rifkin ) przychodzi pogodzić się z tym, wiedząc, że Julia ma przejść ze swojego życia. Po emocjonalnej dzięki rodzinie Walker, wychodzi, biorąc Elżbietę. W sezonie 4, Tommy przenosi się do Seattle, aby być z Eizabeth on i Julia oficjalnie rozwodu. Julia ponownie pojawia się w odcinku “Nearlyweds” po Tommy zabiera Elżbietę na ślub Justin i Rebecca Harper ( Emily VanCamp ) bez pytania jej. Po Tommy zabiera Elżbietę, Julia próbuje się z powrotem Lizzie, ale po rozmowie z Kevinem i jego partner Scotty Wandell ( Luke Macfarlane ) wyrazi zgodę, aby pozwolił jej zostać na weselu. Po ślubie kończy, ona i Elizabeth wrócić do Seattle.
Rozwój

Kiedy Morris dowiedział się o jej odejściu znaków z powodu decyzji ABC do nie przedłużenia umowy Getty, ona stwierdziła, że ​​był “zaskoczony” i “smutny”, ale dodał, że “producenci byli super”, i że czuje się “szczęście”, że Julia . nie została zabita [1] Z jej reakcji, kiedy zobaczyła scenariusz do “Julia”, dodała, “Byłem nieco zdenerwowany, gdy dostałem scenariusz i był zatytułowany” Julia “, bo myślałem, mam zamiar być w każdej sekundzie tego odcinka? Fajnie było dostać epizod poświęcony mojej postaci, a nie zrobili tego, co się spodziewałem. Julia opuszcza Tommy i dokonuje wyboru dla siebie. Lubię oglądać, że od niej, bo hasn ‘ t było “zrobić coś dla siebie” typ charakteru do tej chwili “. [1] Z wyjazdu znaków fabuły zauważyła, że jest “bardzo zadowolony”. “To było miłe pożegnanie, ale to było bardzo smutne. Jeden szczególny dzień, kiedy musiałem strzelać kolację i toast za rodzinę, płakałam cały dzień”. [1] Jednak Morris powiedział, że nie czujesz, że niektóre aspekty charakteru były “zamiatane pod dywan”, dodając, że to było “niefortunne”. “Kiedy okazało się, że oboje mieli sprawy, była scena, kiedy Julia mówi, że potrzebują pomocy z ich małżeństwa. Pokaz zrobił już fabułę terapia Joe ( John Pyper-Ferguson ) i Sarę, więc rozumiem to nie chcą się tam ponownie. Ale nigdy nie udało nam się zobaczyć ich pracy poprzez ich problemów. Również będąc nowi rodzice i cała historia, ale w pośpiechu i płodność stłoczonych w jednym odcinku “. [1] Ona jednak nie chwalą ekspansji jej postać z jej romansie, dodając, że jest to “zawsze bardziej interesujące grać kogoś wadliwego niż kogoś doskonałego”. “Kiedy pierwszy raz ją przeczytać, myślałem, że to łatwy sposób, aby utrzymać ich razem, ale w tym samym czasie, to było realne, że dwoje ludzi może przejść przez coś takiego. Ludzie nie mówią o tym, co dzieje się, gdy zarówno oszustwo “. [1] W końcu, Morris dodał, że postać Julii coud zamian, ale potrzebny znak “nowo [ing]”. [1] Jednak Julia nigdy nie wrócił, jak Bracia i siostry zakończony w 2011 roku.
Recepcja

Enid Portuguez z Los Angeles Times recenzja ostatnią główną Julii pojawił się w odcinku “Julia”;
”     Cieszę się, że Julia – na trzy sezony serialu postaci najbardziej niedostatecznie wykorzystywane – stanął jej ziemię i tworzył swoje własne silne wyborów. Tommy i Julia miała soczyste linie fabularne z udziałem niepłodności, niewierności i utracie dziecka, ale ich historia często miały na tylnym siedzeniu do Kitty ( Calista Flockhart ), Sarah ( Rachel Griffiths ) i Kevina. Julia wypełnione krzesło przy stole Walker kolacji, ale w przeciwieństwie do Scotty i Robert ( Rob Lowe ), nigdy tak naprawdę ma spojrzenie, kim była poza żoną Tommy’ego i matki Elżbiety. Zupełnie zapomniałem, że był nauczycielem, dopóki nie wspomniałem wczoraj. Wiedzieliśmy, że był tak samo błędne jak jej mąż (ona zdradziła Tommy’ego podczas ich separacji w zeszłym sezonie), ale ta historia mnie zamiatane pod dywan wraz z jej osobowości. Miło było zobaczyć Julia wreszcie wywierać pewną niezależność i wstawania z Walkers, niestety, było już za późno.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Emily VanCamp Rebecca Harper

Rebecca była uważana była córką Williama Walkera, późno patriarcha rodziny Walker i jego długoletniego kochanka Holly Harper, chociaż później ujawniła, że ​​ona nie była córką Williama Walkera. Kiedy Rebecca było 16, jeden z jej nauczycieli wszczęła z nią romans, który trwał aż do jego żona się dowiedziała. Wiele osób mówiło Harfiarzy do oskarżenia, ale Rebecca błagała matka nie. Człowiek i jego rodzina przeniosła się do Chicago. Kiedy zadzwonił Rebecca przeprosić, romans zaczął ponownie i przeniosła się tam, aby być z nim. Gdy jego żona dowiedziała znów zabił. Powiedziała wszystkim, że studiowała teatr na Uniwersytecie Northwestern , i porzucił szkołę i wrócił do domu.
Sezon 1

Rodzina Walker pierwszy dowiedziałem się o istnieniu Rebeki podczas próby złamania hasła do zablokowanego konta, które zawierały środki, które William Walker zdefraudował z Ojai Foods. Holly początkowo zaprzeczył, że Rebecca była córką Wilhelma, odsłaniając prawdę tylko po konto zostało odblokowane, z hasłem “SKTKJR” (inicjały pięciu dzieci Walker, plus R Rebecca.) Sarah, Tommy i Kevin, trzy rodzeństwa Walker zaangażowane w rodzinnym biznesie, początkowo zgodzili się utrzymać istnienie Rebeki tajemnicy przed resztą rodziny Walker, chociaż Saul ostatecznie powiedziała Nora o Rebecce.

Rebecca wiedziała William Walker tylko jako matki chłopaka, nie jako ojciec. Holly podkreślał, że ojciec Rebeki nie był William, ale walczy reżyser miała dnia przed wiedziała Williama. Jednak po Sarah poinformowała Rebecca jej rodzicielstwa i konfrontowane Holly z faktem, że nie było extra R w hasło komputera, Holly próbowała dotrzeć Rebekę za pośrednictwem telefonu hook-up.

Justin był pierwszym rodzeństwem Walker dotrzeć do Rebeki, po spotkaniu z nią i odkrywają, że mają wysoki szkolnych znajomych wspólnego. Rebecca i Justin spotkali się na imprezę razem, na którym Rebecca stosowane leki i Justin wdał się w walce na pięści, próbując ją chronić. W innej rozmowie, Rebecca powiedział Justin, że “nie jest nowa czarna owca w mieście, do tego przyzwyczaić i jestem gotowy, aby przejść do nowego miasta”.

Reszta Walkers były niechętnie się z nią spotkać, choć powoli się szczere próby dotarcia do niej. Nora zaproszone Rebekę do rodzinnego obiadu, w którym Kevin wyciągnął kosmyk jej włosów do badania jej DNA. Przerażona, Rebecca opuścił dom szybko, choć później wyznał matce, że choć Walkers uderzył ją jak szalony, ona zawsze potajemnie chciałem być częścią dużego, rodzinnego, który opiekował się jej szalony, dysfunkcyjne, ale kochający.

Sarah, Tommy i Kevin przedłużony społecznych zaproszenia do Rebeki, która zgodziła się spełnić je wszystkie w domu Walkera. Kitty, który był najbardziej niechętnie z rodzeństwa spotkać Rebekę, wrócił do domu nie wiedząc, że Rebecca jest w domu i stał się rozdrażniony.

Rebecca została zaproszona do rodziny Game Night Walker, gdzie ogólnie czuł się jak outsider. Jednak ona związana z mężem Sary, Joe na wspólnej miłości do muzyki i zaakceptował jego ofertę lekcji gitarowych. W końcowej kwestii ciekawostki, Rebecca dał złą odpowiedź, mówiąc że nazwisko Juliet od Szekspira Romeo i Julia był Montague ale to było naprawdę Kapulet i stracił rodzinę Walker gra. Później, Rebecca i obligacji Kitty na chwilę, gdy Kitty uspokaja ją, że się złą odpowiedź podczas ciekawostki nie był koniec świata, od kiedy po raz zrobił to samo.

W jej pierwszej lekcji gitary, Rebecca i Joe pocałował. Kiedy później powiedział Justin, Rebecca poinformował, że Joe wszczęła pocałunek, ale nie ujawnił, że była całkiem otwarcie flirtuje z nim i próbował przedłużyć pocałunek po Joe cofnął się. Holly używane zdarzenie jako okazję zemścić się na Sarę za ujawnienie ojcostwa Rebeki, dopiero później ujawniając, że nie, w rzeczywistości, że Rebecca była całkowicie niewinna impreza. Rebecca i Holly wdał się w bójkę, a Rebecca przeniesiony do domu Nory z jej posiadłości własnych, samochód i pracę z niektórych dodatkowych świadczeń.
Sezon 2

W pierwszej części sezonu 2, Rebecca była jeszcze w trakcie pracy się jej miejsce w rodzinie Walker. Czasem unikać wyrażania własnych opinii na temat rzeczy z obawy alienacji jej nowe rodzeństwo, ale jak zaczęła czuć się bardziej akceptowane przez Walkers poczuła się pewniej, w końcu mówi się podczas zakupów z siostrami dla druzby na ślub Kitty. Ona również zorganizował pracę dla swojego przyjaciela Lena jako Office Manager Walker Landing, biznesu winnicy że Holly pracuje we współpracy z Tommy Walker, ale to w końcu doprowadziło Lena śpi zarówno z Tommym i Justina.

Jednak sytuacja zaczęła się zmieniać, kiedy były chłopak Holly, reżyser i fotograf David Caplan nazwie, niespodziewanie przyjechał w odwiedziny. Z niektórych wskazówek od Dawida, Rebecca zaczęła odkrywać własne zainteresowanie fotografią, jak również. Po serii wydarzeń spowodował Rebecca zacząć wątpić w to, co wie na temat jej ojcostwa, wzięła test DNA, które wykazało, że David Caplan był jej ojciec, a nie William Walker. Ona konfrontacji Dawida, który powiedział jej, że wcześniej nie wiedziałem, że jest jego córką, a nie byłby stabilny i niezawodny ojciec gdyby wiedział. Ona nie od razu powiedzieć Walkers, że nie była z nimi związane, ale nie wprowadził wyników do siebie dopiero po Justin ujawnił, że miał jakieś romantyczne uczucia dla niej. Ona następnie konfrontowane Holly, który powołał Rebecca niewdzięczny za wszystkie ofiary Holly wykonanych dla niej i rzucił ją z domu. The Walkers dowiedziałem się, że “R” w hasło komputera nigdy nie stanął na Rebecca w ogóle, ale dla Ryana, dziecko William miał z kolejną kochanką.

W ostatnim odcinku sezonu, Justin i Rebecca przyznała, że ​​mieli uczucia do siebie i zaczął omówić możliwość rozpoczęcia relacji.
Sezon 3

W premierze sezonu, Rebecca i Justin utrzymać swój związek z dala od reszty rodziny, ale później mówi wszystkim. W pozostałych odcinkach, Justin i Rebbeca być bliższe. W odcinku Troubled Waters, ma podejrzenia co do nowej umowy Tommy’ego biznesu. Później, Ryan Lafferty, nowo odkryta brat na Walkers dostaje nieco zbyt blisko Rebecca komfort Justina. Rebecca i Justin są teraz zaangażowani na koniec sezonu 3 Meksyku.
Sezon 4

Ten sezon widzi Rebecca wciąż pracuje w Ojai Foods, jak ona chce jej ślub z Justinem. W odcinku 7, odkrywa, że ​​jest w ciąży, ale ma jeszcze powiedzieć Justin. W odcinku “Zatrzymaj Pregnant”, mówi Kitty o jej ciąży. Justin słucha wiadomości pocztą pantoflową i Rebecca to potwierdza. Justin mówi jej, że jest szczęśliwa, a faktycznie zaczyna mieć wątpliwości o wszystko. Kiedy ich próbny obiad przybywa, Rebecca i Justin mają ogromny argument, że kulminacją niego mówi jej, że nie jest pewny wszystkiego. Potem strzela ich próbny obiad, ponieważ dziecko jest ranne w wypadku, a on przychodzi do chłopca pomocy. Po zdaje sobie sprawę, jak bardzo chce być mężem i ojcem, on idzie do rozstroju Rebecca i mówi jej o wypadku, wyznając swoją miłość i mówi jej, że nadal chce się ożenić. Ich ślubu przybywa, gdy zdecydują się mieć ślub na plaży. Uroczystość zostaje przerwana, gdy Kitty wali i nikt nie może znaleźć jej puls. Kitty jest w porządku, po dostaniu się do przeszczepu szpiku kostnego od Ryana, ale Rebecca miscarries dziecko. W części 2 “Time After Time”, oni uciekać i spędzić swój miesiąc miodowy w starym Ranch Ojai. Jednak jest ona przerwana przez Nora i Holly, którzy szukają Narrow Lake. Później reszta Walkers, którzy przychodzą, aby znaleźć Norę i świętować Justin i małżeństwo Rebeki.
Sezon 5

Minął rok od sezonu 4 finału, a okazuje się, Rebecca wyprowadził się z domu, który dzieliła z Justinem. Justin ujawnia również jego rodzinie, że gdy był w Afganistanie rozwiedli, jednak wciąż mają do siebie czujemy. Gdy Holly po raz kolejny zapomina, że ​​Rebecca jest córką odwraca do Justina dla wygody. To pozostawia Rebecca mylić o przyszłości, bo zaoferowano jej wymarzoną pracę Fotografii w Nowym Jorku. Kończą rzeczy dobre, i wszystko jest ostateczna. Rebecca pozostawia się do Nowego Jorku i liście Justin zdewastowany.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Patricia Wettig Holly Harper

Holly była kochanką Williama Walkera od ponad 20 lat, którzy mieszkali w domu zakupionym przez Williama Walkera 15 minut od Domu Walker.
Sezon 1

Holly po raz pierwszy wprowadzony jako przyjaciel William Walker. Po jego śmierci okazało się, że mieli romans na kilka lat, który wywołał Holly córka Rebecca. Ona w końcu kupuje duży udział w Ojai Food Co, dzięki dużej ilości pieniędzy William zostawia ją i Rebecca. Jednak to ona proponuje, że firma kupuje winnicę i jest za dół, do radości Sarah. Jednak, gdy Tommy słyszy idei, on i Holly przejść do biznesu razem kupując i otwarcie winnicy Landing Walker.
Sezon 2
David Caplan

Kiedy Rebeka i Holly ma walki, Holly odkrywa, że ​​David Caplan jest ojcem Rebeki. Holly i jej córka mają walkę i Holly mówi córce, że ma już dość Rebecca traktując ją jak sekunda obywatela klasy. Holly następnie wyrzucił ją z domu. Holly i Tommy pomógł uratować Ojai Foods zejść niżej, gdy połączyła działalność razem czyniąc Holly prezes spółki.
Sezon 5

Minął rok od sezon 4 finał i Holly ma problem z pamięcią. Ona jest w stanie zapamiętać jej córkę Rebeccę i uważa, że ​​ona wciąż jest z William. Justin próbuje pomóc Holly pamiętać Rebecca i jej wspomnienia, ale gdy robi ona ma 10 kroków do tyłu do zapominania.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Luke MacFarlane Scotty Wandell

Scotty Wandell jest gejem, który dorastał w Oxford w stanie Missisipi , aż wyjechał do Nowego Jorku, a potem do Kalifornii , aby rozpocząć samodzielne życie, ponieważ jego rodzice, Wally i Bertha Wandell, [2], nie akceptowali jego homoseksualizmu , kiedy przyszedł obecnie . Jak stwierdzono w odcinku 2,16 wcześniejsze zobowiązania, jego rodzice nigdy nie używa słowa “gej”, dopóki nie powiedział im, że był. Scotty pracował wiele tymczasowych miejsc pracy w tym zaspokoić-waitering. Scotty był również szef kuchni w San Estephe, pięciogwiazdkowych restauracji gdzie internowany jako asystent szefa kuchni sous podczas uczęszczania do szkoły kulinarnej w Pasadenie . Obecnie prowadzi własną restaurację z Saulem, wuja Kevina.
Sezon 1

Scotty poznaliśmy Kevin Walker w kancelarii Kevina. Był kluczowym świadkiem oszustw ubezpieczeniowych w firmie został czasowo pracującego jako recepcjonistka . Scotty (który w tym czasie był bardziej ekstrawagancki niż Kevin) szybko wyprowadzona homoseksualizm Kevina i żartobliwie oskarżył go wstydzić i stara się “przejść” na heteroseksualne. Kevin trzymał urazę przez Scotty do tych zarzutów, ale po Sara zaprosiła go do rodziny imprezy przy basenie, Kevin zaczął cieszyć obecność Scotty’ego. Po wprowadzeniu daty, Kevin musiał odwołać z powodu poczucia winy, że jego matka Nora nałożonych na niego, aby mu iść z nią do turnieju golfowego. Kiedy zmieniła zdanie i chciała iść do kina, a nie, że wpadł Scotty i mężczyzny, trzymając obie ręce ze sobą.

Scotty a następnie spadła o gabinecie Kevina mu powiedzieć, że mężczyzna towarzysz był tylko przyjacielem. Założyli inny termin, i połączone przez mówienie o ich pochodzeniu. Scotty impulsywnie pocałowała Kevina był odłożyć, a pozostają daleko w czasie po. Data zakończenia źle się, ale następny dzień, Scotty spadła mieszkania Kevina przeprosić osądzania i powiedzieć Kevin ile dostał się do Scotty. Kevin wyraził ulgę, że Scotty nie była doskonała i pocałowała go przed sąsiadem. Po żartobliwie trzaskając drzwiami w twarz, Kevin wyciągnął Scotty w mieszkaniu w celu ich dalszej współpracy.

Kiedy Scotty był w stanie dostać się z pracy do udziału w charytatywnej korzyści z Kevinem, Kevin zaproponował płacić pensję Scotty na czas chciał przegapić. Scotty zjeżył na myśl jest “kupiony” przez Kevin, i czułem, że został się czuć gorszy ze względu na jego status społeczny. Przypadkowo, Scotty okazało się kelner w korzyści. Kiedy pijany Kevin przeprosił nim, pocałował i wykonane, ale boss Scotty wyrzucił go na oddanie swojego życia prywatnego przed pracą. Kevin zagroził szefowi o pozwie antydyskryminacyjnego chyba zgodził rehire Scotty, z większą pensją. Kevin i Scotty wykonane.

Kiedy Kevin dowiedział ranczo dom rodzinny miał być sprzedany, on i Scotty postanowił udać się na wizytę weekendu, nie zdając sobie resztę jego rodziny miał ten sam pomysł. Podczas weekendu, Kevina brat Tommy, który niedawno odkrył jego sterylności, zapytał Kevin jego nasienia w celu spłodzenia dziecka z Julią Tommy’ego żona. Kevin odwrócił go. Kiedy Sara dowiedziała się gniewnie konfrontacji Kevina przy stole i zapytał Scotty o jego opinię. Kevin bezmyślnie rzucił, że Scotty nie była rodzina i on powinien “shut up”. Szybko przeprosił, ale boli Scotty poszedł do domu. Kevin zwierzył Kitty, że nie chcą, aby wnieść na świat dziecka, ponieważ bał się, że dziecko, będą uważane za różne dla gejów o wujka jako biologicznego ojca i zmierzyć się z rodzaju cierpienia miał zmierzyć. Kitty zapewnił mu Walkers nie pozwoliłbym nikomu skrzywdzić dziecko, a Kevin (wraz z ich drugi brat, Justin) zgodził się być dawcą spermy dla Tommy’ego i Julii. Gdy Kevin dostał z powrotem do miasta, Scotty nie będzie już powrotu swoich połączeń. Scotty spadła urzędu przyjąć czek na osiedlenie się, żartowali, że Kevin i Scotty mógł go na kolację, ponieważ był już na poziomie finansowym Kevina. Boli Scotty powiedział, że zajęło mu dużo czasu, aby zaakceptować siebie, a tylko w dwóch miesiącach, Kevin kazał mu czuć bezwartościowe. Następnie powiedział Kevin, aby zgrać się sprawdzanie. Wkrótce po tym, Kevin nazwie Scotty i wreszcie umieścić swoje serce na linii. Scotty poprosił go o kontroli, i podziękował mu za czas spędzili razem, ale powiedział, że związek się skończył. Kevin ledwo trzymał na dystans, jak łzy skończył rozmowę.

W Walentynki, wspólny przyjaciel (Michelle), ustanowiony Kevin i Scotty na randce w ciemno, nie wiedząc, że Kevin ma romans z chłopakiem Michelle, Czad. Z zazdrośnie gry i silne uczucia do Scotty, Kevin spał z Scotty, że noc. Następnego ranka, kiedy Chad nazywa Kevin i zapytał, czy spał z Scotty, Chad rozłączyła się zanim Kevin mógł wziąć rozmowę dalej. Scotty, podsłuchanie tego, że Kevin tylko spał z nim wrócić na Czadzie, co nie było prawdą. Scotty chciał Kevin szczęście potem w lewo.
Sezon 2

Kilka miesięcy później, Scotty został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu . Poszedł do biura Kevina pomocy prawnej z aresztu, bo stwierdza oficer tylko aresztowany, bo miał problem z jego homoseksualizmu. Kevin udało się mieć sprawa oddalona. Jako dziękuję Obecnie Scotty traktowane Kevina do prywatnej kolacji w eleganckiej restauracji, gdzie pracował jako kucharz. Po posiłku, Scotty prawie pocałowała Kevina zanim zatrzymał się. Kevin nieco nerwowo powiedział, że miała chłopaka teraz – Jason – który mieszkał z, i który był już daleko w Malezji (jako misjonarz). Scotty trwało to oznacza, że ​​Kevin naprawdę się zmienił. Kevin wyszedł, ale później wrócił do mówcie, że nigdy nie miała szansę być znajomi, a on bardzo chciał być przyjacielem Scotty. Scotty był w środku ruchliwej usługi, ale powiedział Kevin to było w porządku z nim. Czesne Scotty potem było spowodowane, i nie mógł już sobie pozwolić na jego mieszkaniu, telefon komórkowy i ubezpieczenie. Kevin zaprosił Scotty się żyć z nim. W międzyczasie, Kevin nie rozmawiał z Jasonem na dłuższą chwilę, bo Jason nie odpowiedział na wezwania Kevina. Kevin czuł emocjonalnie samotny i też sobie sprawę, że nadal kocha Scotty. Pewnej nocy, po posiłku i szampana, on i Scotty spaliśmy razem. Kilka dni później, w końcu dostałem telefon od Jasona. Powiedział Jason spał z Scotty a następnie zerwała z Jasonem. Kiedy Jason wrócił do miasta, powiedział Kevin że on przeszedł kryzys duchowy i nie mógł zmusić się, aby zadzwonić. Scotty ułożone posiłek między trzech z nich, który okazał napięta. Po kłótni, Jason w lewo, a Scotty przeniesiony do jego samochodu, bo uznał, Kevin nie chciał już go dookoła. Następnego dnia rano, Kevin przekonał go, że chce kontynuować związek, a dwa przeniósł się razem.

Wkrótce po tym, Scotty skaleczył się źle, a poniesione wydatki duże, ponieważ nie miał ubezpieczenia zdrowotnego. Kevin zaproponował wprowadzenie krajowego partnerstwa tak Scotty może dzielić jego zasięg. Scotty, ukąszony, że Kevin tylko dbał o praktyczności, odrzucił ten pomysł. Wujek Kevina, Saul, nazwał go po przejechaniu swój samochód na drzewie, podczas gdy pijany. Kevin Saul wypadł na kilka miesięcy wcześniej, ponieważ Kevin podejrzewa Saul był gejem (Scotty widział go w gejowskim kolacji że on pokrywane), ale Saul stanowczo zaprzeczył. Po Kevin podniósł go, Saul przygnębieniu zapytał Kevin, jak człowiek w wieku Saula mogła poradzić sobie z bycia gejem. Samotność życia Saula doprowadził Kevin zdawać sobie sprawę, jak szczególne jego związek z Scotty był. Kiedy wrócił do domu, zaproponował małżeństwo Scotty, nawet uzyskanie w dół na jednym kolanie. Scotty, poruszony słowami Kevina, chętnie się zgodziłem. Przed ślubem, Scotty powiedział Kevin, że rodzice chcieli uczestniczyć w ślubie. Kevin, oburzona (choć Scotty powiedział, że był z tym w porządku), udał się ze swymi braćmi do Arizony, aby spróbować i mówić do swoich rodziców na wyjazd, co nie powiodło się. Scotty ojciec dał Kevin małe pudełko jednak, co zostało dokonane przez Scotty, gdy był mały i zawierał Spinki do mankietów , że pan Wandell nosił na swoim weselu. [2] Scotty został przeniesiony przez to. Pod koniec drugiego finału sezonu, byli małżeństwem.
Sezon 3

Scotty i Kevin musi rozstrzygnąć w życiu małżeńskim, które jest utrudnione z Kevin spędzając większość czasu w pracy, starając się zapewnić sobie awans jako partnera. Podczas gdy na kolacji biznesowej jest dorozumiany do Kevina przez swojego szefa, że ​​byłby bardziej udany powinien zachować jego seksualność tajemnicy. Chociaż jest on niewygodny początkowo ochotę iść z tym, który denerwuje Scotty. Choć w końcu zdecyduje przed nim i bierze nową pracę w pracy z Robertem. Tymczasem Scotty ma się dobrze w swojej karierze i ostatecznie awansował na szefa kuchni. Choć dla niego szczęśliwy, Kevin zmaga się z tym, że Scotty teraz przynosi do domu więcej pieniędzy.

Scotty również spędza trochę czasu na dbanie o Kevinie po jego przeszczepieniu wątroby pomóc Elżbiecie, która prowadzi go do starcia z Norą na najlepszej drodze, aby pomóc go uzdrowić. Kiedy Kevin były chłopak Chad Berry wraca on intryguje para z sugestią, że uczestniczą w trójkę. Chociaż są one najpierw kusi zdecydują może zrujnować ich związek.
Sezon 4

Scotty i Kevin decydują się założyć rodzinę i zajrzeć do macierzyństwa zastępczego. Ciągle nie zgadzam się, jak podejść do tego, zwłaszcza po dobrym przyjacielem Scotty Michelle oferuje się ich surogat, który zgadza się na Scotty jak miałoby to ciąża bardziej osobisty do nich. On jest rozdrażniony działalności Kevina podobny sposób w stosunku do jego przyjaciela. Są szczęśliwi, aby dowiedzieć się pod koniec sezonu, że Michelle jest w ciąży.

Z powodu trudnych ekonomicznie Scotty razy jest zdewastowany, aby dowiedzieć się, że jego restauracja jest zamknięta zmuszając go z pracy. Kiedy Kevin staje się również bezrobotni z powodu Robert anulowaniu jego kampanię, Scotty postanawia podjąć jakieś prace wyżywieniem ale Kevin mówi mu, że to czas, aby śledzić swoje marzenia. Wraz z Saulem, Scotty zaczyna planuje otworzyć własną restaurację.

Scotty jest nietknięty w wypadku w finale sezonu.
Sezon 5

W roku, który jest przekazywany od wypadek Scotty i Kevin stają się odległe. Ze względu na swoje uczucia na temat Roberta będącego w śpiączce Kevin został zaniedbując Scotty, który został zajęty z otwarciem swojej nowej restauracji. Później odkrywa, że ​​miał jedną noc, który powoduje obciążenie ich małżeństwa. Kevin w końcu decyduje się mu wybaczyć, bo wiem, że on był winien ich problemów. Para również zdecydować zajrzeć do przyjęcia ponownie ich surogat Michelle poroniła. Ostatecznie przyjąć młodą dziewczynę o imieniu Olivia. Mimo, że początkowo jest nerwowy w jej nowej rodziny staje się ona do życia z utrwalonym Scotty i Kevina.

Choć się z Olivia wstrząsami Scotty do Michelle, którzy nie mieli z nim kontaktu, ponieważ jej poronienie. Wyjaśnia, że ​​jest w mieście tylko na kilka dni odwiedzają matkę i nie miał czasu, aby go zobaczyć. On staje się o nią, bo są najlepszymi przyjaciółmi przez całe życie, a on przekonuje Kevin mu pomóc spojrzeć na nią. Idą do portu, w którym wiedzą, ona będzie przy jej lot i zobaczyć ją z dzieckiem, ale na ich widok ona biegnie do bramy.

Po pewnym czasie i współdziałania z policją i adwokatów, Scotty i Kevin są zaniepokojeni, że widząc Michelle spowodowała jej uciec i nigdy nie będą mieli szansę zobaczyć dziecko (który urodził się dokładnie w czasie, że ich surogat dziecko byłoby urodzony w), nazwana Daniel. Michelle nazywa Scotty i ustawia się na spotkanie w kawiarni, ale Scotty nie mówi Kevin posiedzenia w przypadku jego twardy w głowie lub wściekłość spowodowałoby Michelle uciekać ponownie i tracą nadzieję na coraz ich dziecko. Scotty jest zły z Michelle i twierdzi, że wybaczył jej, decydując powinny one znaleźć sposób, aby to wszystko działa. Michelle telefonować Scotty ale Kevin podnosi iw końcu krzyczy na nią, że dziecko nie jest genetycznie związany z nią, gdy Scotty przychodzi i Michelle zawiesza. Scotty obwinia Kevina możliwość, że nigdy nie może zobaczyć Daniela ponownie. Dni później, Kevin i Scotty stawiają Olivię do łóżka, kiedy Kevin odbiera telefon od Justina, który twierdzi, że jest w ich najbliższym otoczeniu. Kevin i Scotty otworzyć drzwi do Justina, który trzyma dziecko, a on twierdzi, “Ona po prostu zostawili go.” Kevin i Scotty są w szoku, jak Olivia wchodzi do pokoju i pyta: “Czyj to dziecko to jest?”
Markus

(Sezon 5, odcinek: Idealny mąż) – Scotty jest czyste z Kevin, tłumacząc, że miał romans z mężczyzną, choć ostrożnie, aby nie wspomnieć o jego nazwę lub zawód. Po krótkim okresie nie rozmawia i Kevin śpi na kanapie, ich małżeństwo wydaje się być na skraju awarii, mimo Kevina mama Nora Walker i siostra Kitty Walker próbuje przekonać go inaczej. W nocy z imprezy charytatywnej Nory, przezwiska Kevin Kelner “rob” i odchodzi, zanim jego brat Justin Walker , który pracuje pasek, wiedza zyski z kelnera, by twierdził, że uprawiał seks z szefem kuchni w restauracji i miał nadzieję, że uda ponownie. Justin mówi, Scotty, który dowiaduje się, że brat Nory Saul Holden , zatrudnił go do pracy jako kelner w nocy, chociaż zupełnie nieświadomi jego udział w aferze Scotty’ego. Scotty pyta Justina, aby się go pozbyć, ale wiedza bez Kevin wiedząc jednak zyski Kevin faktu i atakuje kelner losowo, myśląc, że to człowiek spał z Scotty. Kiedy Justin atakuje prawdziwą Markus, całe zdarzenie obserwuje go opuścić w pośpiechu i Justin próbuje uspokoić Kevina dół.

Scotty i Kevin pozostają oddzielone, aż siostra Kevina w ( Sarah Walker ) córka Paige Whedon , prosi ich o pomoc w jej projekcie debaty. Kevin, po nieudanej próbie pozbycia Scotty z prescence z siebie, Paige i Nora, pomaga Paige. Później, Scotty pojawia się w domu Sary i stwierdza Kevin tam. Dwa zostały oszukane przez Paige, który starał się naprawić swoje małżeństwo. Po długiej rozmowie, w której pogodzenia ich małżeństwo, Kevin i Scotty pojawi się w sesji debaty Paige i zacząć z czystym kontem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Rob Lowe Robert McCallister

Historia postaci
Sezon 1

Robert McCallister pierwszy spotkał Katherine ‘Kitty’ Walker, kiedy z nim wywiad na jej talk show. Ostatnia rozwódka z dwojgiem małych dzieci, był zaangażowany w skandal w sprawie zarzutów o niewierność. Kitty była bardziej zainteresowana prosząc go o pomoc, aby uzyskać jej brata Justina z wysłaniem do Iraku , ale Robert nie mógł nic zrobić. Z wykładu Kitty wykazują złożone, Robert poprosił ją, aby stać dyrektor ds. komunikacji w kampanii prezydenckiej. Wkrótce rozpoczął się romans, w ciągu gwałtownych sprzeciwów swojego gejowskiego brata Kevina, którzy sprzeciwiali się rekordu Roberta na małżeństwa homoseksualne . Dzięki Kitty, Kevin miał krótkie relacje z gejowskiego Roberta brata Jasona, który zakończył się źle, nie robi wiele, aby przypodobać Robert lub Kevina do siebie, ale doszli do porozumienia.
Sezon 2

Robert i Kitty zaręczyła i miał swoją imprezę w domu rodzinnym Kitty. Własna rodzina Roberta, jednak ukradł reflektor. Robert wszedł w centrum uwagi, gdy główny republikański na prezydenta rozpoczął się na wyższy bieg. Podczas wojny w Zatoce Perskiej , Robert został okrzyknięty bohaterem za coś, czego tak naprawdę nie wykonują. Ten sekret został ujawniony podczas podstawowej , powodując jego przeciwnik kwestionować jego patriotyzmu. Robert był zmuszony wynająć bardzo wykwalifikowanego konsultanta nazwie Isaac ( Danny Glover ), którego nie lubił ze względu na Jasona Isaaca wycieczka podczas pracy dla jednego z głównych przeciwników Roberta podczas senatu państwowej kampanii. Kiedy Jason dowiedział Isaac był odpowiedzialny, a teraz pracuje dla Roberta, był wściekły, ale szybko przebaczył bratu.

Kitty odkryła, że ​​jest w ciąży. Ona miała poronienie , ale chciał spróbować ponownie. Doprowadziło to do pewnego napięcia z Robert, który nie chciał już więcej dzieci, chociaż powiedział jej inaczej. Pracowali się konflikt i ożenił.
Sezon 3

Robert soldiered w jego podstawowej kampanii, ale w końcu przyznał się do porażki faworytem, ​​głęboko konserwatywnego, który zaangażowany w to, co Robert i Kitty widział jako brudnych sztuczek . Zapytał Robert być jego kolega pracuje , dużo do obrzydzenia Kitty. Robert uważa ten pomysł, ale ostatecznie go odrzucił. W późniejszym odcinku, Kitty ogląda dziennik o inauguracji Baracka Obamy , sygnalizując, że pokaz odbywa się w czasie rzeczywistym z faktycznym zwycięzcą wyścigu, mimo fikcyjnych kandydatów w tym show.

Robert ogłasza swoją kandydaturę na gubernatora Kalifornii krótko przed zawału serca na drodze, aby zobaczyć jego nowy przyjęte dziecko w szpitalu. Jego uzyskanie jest źródłem napięć na jego małżeństwo.
Sezon 4

Robert schodzi jako senatora i jego wkrótce zwolniło siedzenia rywalizowały o jego żona Kitty, którzy w pierwszej połowie z bitew sezon (i wchodzi remisji) Etap 3 chłoniaka. Chociaż jego małżeństwo z Kitty napotyka wiele wybojów, spędza ten sezon rozwijał swoje umiejętności jako wspomagające męża. Robert i Kitty odnowić swoje śluby przed jej przeszczep szpiku kostnego. W sezonie 4 finału, okazuje się, że serce Roberta został działając ponownie, a on zabrany do szpitala po bóle w klatce piersiowej na kolację. Następnej nocy jego samochód uderza ciężarówka jak wracają do domu. Był ostatnio pokazany z otwartą raną głowy, nie mogąc porozumieć się z Kitty i zasadniczo umiera.
Sezon 5

Lat później, Robert nadal jest w śpiączce z Kitty przyszła do niego, nie chcąc go wypuścić. Cała rodzina jest wątpliwe w swoje możliwości odzysku i Justin w końcu mówi Kitty, że Robert nie chce tego, używanie jego ostatnie słowa, aby pomóc Holly jako dowód. Kitty uświadamia sobie, że ma rację, a wyłącza wsparcie Roberta życia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Eric Winter Jason McCallister
Ron Rifkin Saul Holden

Saul jest Nora Walker starszy brat, a pracuje w Ojai Foods, rodzinna firma Walker. On nigdy nie był żonaty. Urodził się 11 sierpnia 1938 roku, co czyni go 72 lat.
Życie osobiste

Saul raz dnia Holly Harper (grana przez Patricię Wettig ) dopóki nie przedstawił się jako homoseksualista . Saul miał związek w sezonie 5 z mężczyzną o imieniu Jonathan (grana przez Richard Chamberlain ), który rzekł Saul kochał mimo mógł być tym, który go zakażone HIV . Saul i Jonatan rozpoczął do tej pory w sezonie 5.
Sezon 1

Saul i Nora są bardzo blisko. On pomógł jej, gdy jej mąż zmarł i obronił ją przed krytyką matki na jej przyjęcie urodzinowe.

Saul miał krótkie relacje z Holly Harper , kochanka Williama Walkera były, po śmierci Williama. Mimo to krótko spowodowane tarciem między Saula i Nora, Saula uczucia wobec Holly były w istocie dwuznacznym, ale nigdy nie był w pełni jasne, czy jego intencje były romantyczne, platonicznej lub firmy powiązane.

W finale sezonu, okazało się, że Saul raz spędził romantyczny weekend w Key West z innym mężczyzną, starego przyjaciela o imieniu Milo, który pojawia się na Kitty i Robert przyjęciu zaręczynowym ‘s po nieobecności trwającej 20 lat. On mówi Saulowi, że w końcu wyjdzie jak gej . Dokładna natura Saula seksualność pozostaje niejednoznaczna, choć fabuła była dalej rozwijana w sezonie drugim.
Sezon 2

W odcinku “36 Hours”, Saul przyznał do siostry Nory, że wiele lat temu był w miłości z mężczyzną.

Saul często wyraża ubolewanie z powodu nie rozpoczęcia własnej rodziny i że jest już za stary, aby to zrobić.

Kolejną ważną wskazówką dotyczącą orientacji seksualnej Saula pojawił się w epizodzie z Kitty i ślub Roberta. Na weselu, Holly i Saul mieć rozmowę w barze na temat ich dotychczasowych relacji intymnej. Holly zauważa, jak Saul zachowuje lamentować, że zawsze chciał mieć własnej rodziny, i jak ona chce to się stało dla niego. Saul sugeruje, że być może ich przeszłość związek mógł dalej rozwijać, ale Holly mówi, że mogła powiedzieć, że Saul po prostu nie było, że się w nią, a gdy się już przez ruchy, najwyraźniej nigdy nie było “to uczucie”. Holly przebiega mu powiedzieć: “Znam ludzi,” i że wie, że nie był nią zainteresowany. Ona mówi mu, że każdy powinien być w stanie być z kim kochać, unikając stosowania zarówno zaimków męskie lub żeńskie.

W odcinku 2,15, Saul ostatecznie wychodzi na jego otwarcie gejowskiej siostrzeńca, Kevin Walker , po aresztowany za jazdę po pijanemu . On mówi, że Kevina przegapił całe jego życie, a on chce być szczęśliwy jako gej, jak Kevin.
Sezon 4

Pomimo uprzednim romantycznie związana z mężczyzną o imieniu Henry, Saul określa jako single w trakcie sezonu.

W finale, Saul staje zirytowany faktem, Kevin i Scotty podjęcia testów na HIV tak lekko, a jego dokuczliwość jest problemem dla młodej pary. Uwzględniając nigdy nie został przetestowany i zdenerwowany po odkryciu były kochanek jest pozytywny, Saul potajemnie udaje się do miejscowego szpitala, aby dowiedzieć się tylko, że ludzie mogą żyć z HIV / AIDS asyptomatically. On jest testowany, a po Nora popycha go następnego dnia rano, wzywa do jego wyników. On zapewnia jej “Jestem w porządku.” W końcowej scenie, Walkers są zaangażowane w ogromnym wypadku samochodowym, w którym prawie każdy członek rodziny jest rannych. Kiedy Kevin, krwawienia z otwartą ranę na jego ręce, biegnie do Saula, krwawienia z otwartą raną na głowie i pokryte krwią, Saul woła: “Nie dotykaj mnie! Nie można”, wskazując, że Saul, najbardziej prawdopodobne, to jest HIV-pozytywne.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kerris Lilla Dorsey Paige Whedon
Maxwell Perry Cotton Cooper Whedon
John Pyper-Ferguson Joe Whedon
Josh Hopkins Warren Salter
Tyler Posey Gabriel Whedon
Keri Lynn Pratt Amber Trachtenberg
Peter Coyote Mark August
Marika Dominczyk Tyler Altamirano
Jason Lewis Chad Barry
Margot Kidder Emily Craft
Tom Skerritt William Walker
Historia powstania serialu

Pomysł nakręcenia sagi o irlandzko-żydowskiej rodzinie narodził się w głowie Jona Robina Baitza. Ten otwarcie przyznający się do homoseksualizmu broadwayowski dramaturg i telewizyjny producent (m.in. “Agentka o dwóch twarzach”) zaproponował współpracę swojemu eks-scenarzyście Davidowi Marshallowi Grantowi. Z gotowym skryptem odcinka pilotowego i ogólnym zarysem historii rodziny March (później zmieniono nazwisko na Walker) Baitz zjawił się u Kena Olina, z którym wielokrotnie wcześniej pracował. Rolę Holly Harper zaproponował żonie Olina – Patricii Wettig. Obaj szybko doszli do porozumienia i, połączywszy siły, przekonali szefów Touchstone Television do sfinansowania serialu. Zgodnie z umową obowiązki producenta wykonawczego powierzono Marti Noxon (Buffy postrach wampirów, Anioł ciemności). W sierpniu 2006 r., dwa miesiące po pierwszym klapsie na planie, Noxon odeszła. Nie podobało mi się, że tak forowano związek homoseksualny – powiedziała dziennikarzowi “Los Angeles Times”. Na jej miejsce Baitz przyjął Grega Barlanti – współproducenta Jeziora marzeń i geja.

Na liście osób pracujących na sukces serialu nazwisko Olin powtarza się aż trzy razy. Oprócz Kena (reżysera i producenta) są jeszcze Clifford Olin (współscenarzysta) i Roxanne Olin (aktorka). Nie jest to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk. 25-letni Cliff i młodsza o dwa lata Roxy są dziećmi Kena i Patricii Wettig. Była jeszcze panna Olin, która stanęła do walki o rolę Rebeki Harper, ale przegrała z Emily VanCamp; w serialu ostatecznie wystąpiła w roli przyjaciółki Chada Barry’ego – Michelle. Tymczasem Wettig, pytana o nepotyzm, odpowiedziała: To zjawisko wszechobecne w show-biznesie. Jeśli możemy z Kenem pomóc dzieciom w karierze, to im pomagamy.

Dwa miesiące przed oficjalną datą premiery (24 września 2006 r.) szefowie ABC zobaczyli odcinek pilotażowy i zażądali zmian. Nie spodobała się Betty Buckley, więc zaangażowano Sally Field i zmieniono imię bohaterki z Idy na Norę. Podobny los spotkał Jonathana LaPaglię, którego zastąpił Matthew Rhys. Również w tym przypadku zmieniono imię bohatera (z Bryana na Kevina) oraz zrezygnowano z wątku jego małżeństwa.

Spis odcinków serialu
Sezon 1. (2006)
# # w serii Tytuł odcinka Data premiery w USA Data premiery w Polsce
(TVP 1) Opis
1 1.01 Patriarchat (Patriarchy) 24.09.2006 07.01.2008 Kitty Walker, pomimo iż nigdy nie żyła w dobrych stosunkach ze swoją matką, po trzech latach rozłąki powraca do Kalifornii, na skutek propozycji poprowadzenia programu telewizyjnego. W tym samym czasie głowa rodziny William Walker zatrudnia w swojej firmie Sarah, która już na początku odkrywa niezgodności w księgach liczone w milionach. W dramatycznym finale odcinka, William umiera na atak serca.
2 1.02 Testament (An Act of Will) 01.10.2006 14.01.2008 Po śmierci Williama, jego testament wprowadza sporo zamieszania do domu Walkerów. Thomas, który długo zajmował stanowisko kierownicze w firmie ojca, odstąpuje je teraz siostrze Sarze. Justin nie jest zadowolony z ostatniej woli ojca, ponieważ przyznał mu tylko comiesięczną, skromną pensję. Zawiedziony Justin pocieszenia szuka w narkotykach.
3 1.03 Sprawy najwyższej wagi (Affairs of State) 08.10.2006 21.01.2008 Nora dowiaduje się, że jej mąż posiadał drugi dom. W trakcie jego ogłądania poznaje lokatorke Holly i zaprosza ją na rodzinną imprezę. Na miejscu okazuje się, że Holly była kochanką Williama.
4 1.04 Portret rodzinny (Family Portrait) 15.10.2006 28.01.2008 Sarah i Joe stają przed wielkim wyzwaniem, kiedy dowiadują się, że z ich córką dzieje się coś złego. Kitty jest rozdarta między dwoma mężczyznami. Justin rozpoczyna nową pracę. Kevin staje się zazdrosny, widząc Scotty’ego z innym mężczyzną. Nora podejrzewa, że Saul podkochuje się w Holly.
5 1.05 Noc randek’ (Date Night) 22.10.2006 04.02.2008 By otrząsnąć się po śmierci męża, Nora umawia się z Davidem Mortonem. Sytuacja jednak się komplikuje, gdy wpadają na Saula i Holly. Kitty postanawia iść na podwójną randkę z Jonathanem, Warrenem i stażystką Amber. Kevin spotyka się ze Scotty’m. Sarah z trudem radzi sobie z tym, że będzie musiała robić zastrzyki chorej na cukrzycę Paige, ale Justin pomaga jej rozwiać obawy.
6 1.06 Perfekcyjna rodzina (For the Children) 29.10.2006 15.02.2008 Walkerowie, jak co roku, mają uczestniczyć w balu dobroczynnym na rzecz szpitali dziecięcych. Sarah i jej rodzina odmawiają jednak uczestnictwa, ponieważ sytuacja finansowa ich firmy nie zezwala na zapłacenie 25 000 dolarów od stolika. Nora, która nie ma pojęcia o możliwym bankructwie firmy, namawia rodzinę do uczestnictwa. W trakcie balu problemy prywatne i finasowe rodziny wychodzą na jaw.
7 1.07 Rodzinne ranczo (Northern Exposure) 05.11.2006 29.02.2008 Weekend. Warren i Kitty wybierają się na piknik. Julia i Tommy podejmują bardzo ważną decyzję w sprawie dziecka.
8 1.08 Popełnione błędy (1) (Mistakes Were Made, Part 1) 12.11.2006 13.03.2008 Justin zostaje poinformowany listem, że musi wstawić się do wojska za dwa tygodnie. Przerażony perspektywą wracania do wojska i narażania życia w Iraku, zażywa narkotyki i zastanawia się nad kupnem podrabianego paszportu, aby uciec do Meksyku. Scotty rozchodzi się z Kevinem po tym jak zaproponował mu kupno jego czasu. Po rozmowie obracającej się wokół pieniędzy Scotty ma poczucie niższości.
9 1.09 Popełnione błędy (2) (Mistakes Were Made, Part 2) 19.11.2006 27.03.2008 Kitty prowadzi wywiad z senatorem, wokół którego rozpętał się skandal dotyczący jego niedawnego rozwodu. Po tym jak senator pyta, co może zrobić, aby uniknąć pytań o jego osobiste życie, Kitty próbuje przekupić go, aby zrobił coś, by Justin nie musiał wracać do wojska. Gdy członkowie rodziny dostają się do konta ojca, Sarah i Kevin odkrywają, że ich ojciec posiadał ziemię w Nevadzie.
10 1.10 Świąteczne rozterki (Light the Lights) 10.12.2006 03.04.2008 Kitty dostaje ofertę samodzielnej pracy w telewizji. Kevin i Justin wybierają się do wojska, by poinformować służby, że kontakt podpisany z nimi przez Justina, został anulowany. Rodzina Paige obchodzi jednocześnie Boże Narodzenie i Chanukę.
11 1.11 Rodzinny dzień (Family Day) 07.01.2007 04.04.2008 Sarah wdaje się w bójkę z Joem, kiedy ten decyduje się zignorować problem Gabe’a z alkoholem. Nora zamierza zatrudnić się w Ojai Foods, lecz zauważa, że Holly też tam pracuje.
12 1.12 Polityka i seks (Sexual Politics) 14.01.2007 17.04.2008 Kevin angażuje się w związek z aktorem opery mydlanej, który jest zagubiony w relacjach damsko-męskich. Julia, która jest w ciąży, ma problemy z napięciem seksualnym.
13 1.13 Niepożądana wizyta (Something Ida this Way Comes) 21.01.2007 24.04.2008 Rodzeństwo planuje przyjęcie-niespodziankę z okazji sześćdziesiątych urodzin Nory. Saul i matka Nory, Ida, psują zabawę.
14 1.14 Walentynkowa porażka (Valentine’s Day Massacre) 11.02.2007 08.05.2008 W Walentynki schodzą się pary: Kevin i Scotty oraz Justin i Tyler, a Kitty w końcu wpada w oko Senatorowi McCallisterowi. Tego wieczoru Nora wychodzi z domu ze swoją najlepszą przyjaciółką i obie kończą aresztowane za palenie marihuany.
15 1.15 Trudy miłości (Life is Difficult) 18.02.2007 15.05.2008 Tommy poznaje córkę Holly, Rebeckę. Kevin dowiaduje się, że Chad zerwał z Michelle, i że ma doświadczenie w romansowaniu z przedstawicielami obydwu płci. Nora zaczyna zajmować się pisarstwem.
16 1.16 Nowy członek rodziny (The Other Walker) 04.03.2007 22.05.2008 Saul wyjaśnia Norze, że Rebecca jest córką Williama i Holly. Dodaje też, że uzgodnił z Kevinem, Sarah i Tommym, że niczego jej nie powie. W efekcie Nora wścieka się na Sarah, a Kevin na Saula. Tyler i Justin decydują się ze sobą zerwać.
17 1.17 Wszystko w rodzinie (All in the Family) 01.04.2007 29.05.2008 Nora zaprasza Holly i córkę Williama, Rebeckę, na uroczysty obiad, by powitać nowego członka rodziny. Niestety, kończy się jedynie na uprzejmości Nory: Kitty nie zjawia się na obiedzie, a Kevin stara się zdobyć kosmyk włosów Rebecki, by po badaniach DNA przekonać się, czy jest ona rzeczywistą córką Williama. Kitty, poznaje dzieci Roberta, a Kevin Donalda – menedżera Chada.
18 1.18 Przyjęcia z niespodzianką (Three Parties) 08.04.2007 05.06.2008 Chad decyduje się na coming out, co w efekcie negatywnie wpływa na jego relacje z Kevinem.
19 1.19 Wieczór gier (Game Night) 15.04.2007 12.06.2008 Nora i Kitty aranżują grę, w której udział biorą one i inna rodzina, z którą Walkerowie utrzymują kontakt od najmłodszych lat rodzeństwa. Niewinna zabawa rujnuje spokojnie się zapowiadający wieczór i doprowadza do spięć pomiędzy jej uczestnikami.
20 1.20 Złe wiadomości (Bad News) 29.04.2007 19.06.2008 Holly dowiaduje się o nieszczęśliwym małżeństwie Sarah.
21 1.21 Owoce gniewu (Grapes of Wrath) 06.05.2007 26.06.2008 Tommy i Holly organizują imprezę dla przyjaciół i rodziny z okazji otwarcia swojej winnicy. Podczas przyjęcia Julię zaczynają łapać skurcze porodowe.
22 1.22 Odwaga wyboru (Favorite Son) 13.05.2007 01.07.2008 Julia rodzi bliźniaki. Kevin niechętnie pomaga Kitty w rozwiązaniu problemu szantażysty, który grozi wyciekiem informacji o Senatorze McCallisterze do prasy. Sarah i Joe powiadamiają swoje dzieci o wyprowadzce Joego. Kitty i McCallister zaręczają się.
23 1.23 Matriarchat (Matriarchy) 20.05.2007 08.07.2008 Nora szykuje przyjęcie zaręczynowe Kitty. Justin planuje indywidualne pożegnanie z każdym z bliskich. Po imprezie brat Roberta, Jason, całuje Kevina. Późnym wieczorem Justin jedzie na wojnę na Bliskim Wschodzie.
Sezon 2. (2007-2008)
# # w serii Tytuł odcinka Data premiery w USA Data premiery w Polsce
(Fox Life) Opis
1 2.01 Home Front” (“Domowy front”) 30.09.2007 21.02.2008 Rok po pozbyciu się ich patriarchy i trzy tygodnie od czasu dostania wiadomości od Justina z Bliskiego Wschodu, rodzina Walkerów starała się dodać otuchy Kitty na jej urodzinach. Sarah walczy by wyprowadzić na prostą jej pogarszające się małżeństwo. Kevin uczy się trudnej drogi o poświęceniach, które powoduje prawdziwa miłość. Najnowszy członek rodu, Rebecca, próbuje rozpaczliwie odnaleźć się w rodzinie.
2 2.02 An American Family” (“Amerykańska rodzina”) 07.10.2007 28.02.2008 Kiedy Kevin, Kitty i Nora wyruszyli w drogę pick up’em po Justina do szpitala, Kitty rozważa i omawia polityczne wydania o swoim przyszłościowym mężu. Sarah dowiaduje się od Joego, że związał się z byłą żoną i chce rozwodu. Tommy zatrudnia nową kierowniczkę Amber, przyjaciółkę Rebeki. Po powrocie Justina do domu wszyscy troszcząc się o niego wywołuje bunt temu wszystkiemu.
3 2.03 History Repeating” (“Powtórka z historii”) 14.10.2007 06.03.2008 Nora i Rebecca przygotowują plan pomocy Justinowi w znoszeniu bólu. W międzyczasie, Kevin i Scotty Wandell urządzają improwizowany obiad, a Kitty staje twarzą w twarz z byłą żoną Roberta. Rebecca martwi się o Justina. Małżeństwo Tommy’ego przeżywa kryzys ponieważ Julia cierpi na depresję. Kevin spotyka starą miłość, a Kitty nie chce dopuścić do skandalu.
4 2.04 States Of Union” (“Fazy związku”) 21.10.2007 13.03.2008 Nora zabiera swoje córki do salonu kosmetycznego. Kitty i Sarah próbują uciec szybko z uzdrowiska. Przez ten czas, Tommy przekracza niebezpieczną linię w poszukiwaniu towarzystwa. Dzięki towarzystwie Rebeki Justin w bardzo szybkim tempie wraca do zdrowia. Kevin obciąża Saula do przyznania się do jego przeszłości.
5 2.05 Domestic Issues” (“Ważne kwestie”) 28.10.2007 20.03.2008 Sarah staje przed najtrudniejszą przeszkodą swojego życia kiedy Joe będzie próbował odebrać jej dzieci. Przez ten czas, Kitty upuszcza sensacyjną wigilię Wszystkich Świętych, która zmieni przyszłość rodziny Walkerów. Sarah zostaje wplątana w trudną bitwę z Joe, która dotyczy opieki nad ich dziećmi. W Halloween Kitty ogłasza, że cała rodzina Walkerów poniesie konsekwencje.
6 2.06 Two Places” (“Dwa miejsca”) 04.11.2007 27.03.2008
7 2.07 36 Hours” (“36 godzin”) 11.11.2007 03.04.2008
8 2.08 Something New” (“Coś nowego”) 25.11.2007 10.04.2008
9 2.09 Holy Matrimony” (“Święty związek”) 02.12.2007 17.04.2008
10 2.10 The Feast Of The Epiphany” (“Ciężar prawdy”) 13.01.2008 24.04.2008
11 2.11 The Missionary Imposition” (“Komplikacje”) 10.02.2008 01.05.2008
12 2.12 Compromises” (“Kompromisy”) 17.02.2008 08.05.2008
13 2.13 Separation Anxiety” (“Obawa przed rozłąką”) 20.04.2008 24.06.2008
14 2.14 Double Negative” (“Podwójnie negatywny”) 27.04.2008 31.06.2008
15 2.15 Moral Hazard” (“Ryzyko moralne”) 03.05.2008 07.08.2008
16 2.16 Prior Commitments” (“Ważne zobowiązania”) 11.05.2008 07.08.2008
Sezon 3. (2008-2009)
# # w serii Tytuł odcinka Data premiery w USA Data premiery w Polsce
(Fox Life) Opis
1 3.01 Glass Houses (Szklane domy) 28.09.2008 19.02.2009 Rebecca i Justin nie potrafią ukryć uczucia, które do siebie żywią. Walkerowie postanawiają wyjść naprzeciw bratu, Ryanowi. Kitty i Robert proszą rodzinę o pomoc w adopcji dziecka. Kevin i Scotty rozpoczynają wspólne życie. Wkrótce okazuje się, że kariera Kevina jest poważnie zagrożona za sprawą jednego z krewnych.
2 3.02 Book Burning (Sekretna książka) 05.10.2008 26.02.2009 Kitty decyduje się opublikować książkę ujawniającą rodzinne sekrety. Chce napisać o Robercie i jego zakończonym porażką kandydowaniu na prezydenta oraz o procesach sądowych i problemach Walkerów. Zaangażowanie Justina w związek z Rebeką słabnie.
3 3.03 Tug Of War (Przeciąganie liny) 12.10.2008 05.03.2009 Holly za bardzo wykorzystuje swoją władzę w Ojai Foods, doprowadzając Saula i Sarah do kresu wytrzymałości. Tymczasem Kevin po raz pierwszy spotyka się w miejscu pracy z homofobią.
4 3.04 Everything Must Go (Kapsuła wspomnień) 19.10.2008 12.03.2009 Nora przygotowuje się do nowego przedsięwzięcia charytatywnego poprzez pozbycie się wszystkich rzeczy Williama. Robert przeprowadza wywiad wśród kandydatów na stanowisko Kitty. Holly rozpoczyna dochodzenie w sprawie miejsca pobytu zaginionego syna Williama.
5 3.05 You Get What You Need (Wielki skok) 26.10.2008 19.03.2009 Zaufanie Rebeki do matki zostaje poddane próbie, gdy akta Ryana Lafferty’ego okazują się być w posiadaniu Holly. Tymczasem Kevin ma nieprzyjemny wypad z konserwatywnymi i wyrażającymi swą dezaprobatę rodzicami Scotty’ego.
6 3.06 Bakersfield (Bakersfield) 02.11.2008 26.03.2009 Nora kontynuuje poszukiwania mające na celu dowiedzenie się czegoś więcej o synu Williama i wyprzedzenie Holly.
7 3.07 Do You Believe in Magic (Magia i prawda) 09.11.2008 02.04.2009 Kitty i Warren wyjeżdżają na weekend do letniego domku Walkerów. Jak się później okazuje nie tylko oni wpadli na ten pomysł. Tommy i Julia podejmują decyzje w sprawie dziecka.
8 3.08 Going Once…Going Twice (Dobre intencje) 16.11.2008 09.04.2009 Kevin z nawiązką rekompensuje sobie ostatnie obniżenie płacy i, chcąc sprawić przyjemność Scotty’emu, niweczy szanse Nory na jej wymarzony dom. Tymczasem Justin przygotowuje plan, by zorganizować randkę Saula z nieoczekiwanym kandydatem.
9 3.09 Unfinished Business (‘”Niezamknięte kwestie) 30.11.2008 16.04.2009 Nora werbuje rodzinę do odbudowy brakujących funduszy na cele dobroczynne. Kitty i Robert robią ogromny krok naprzód w procesie adopcyjnym. Holly doprowadza Tommy’ego do ostateczności, gdy bez konsultacji z nim proponuje Rebece wysokie stanowisko w winnicy.
10 3.10 Just A Slice (Dawca) 07.12.2008 23.04.2009 Walkerowie napotykają na konflikty w planowaniu dnia Dziękczynienia. Wygląda na to, że Nora i Sarah będą same obchodzić święto. Elizabeth ulega nagłemu wypadkowi, co łączy rodzinę.
11 3.11 A Father Dreams (Marzenia ojca) 04.01.2009 23.04.2009 Choroba Elizabeth i poświęcenie jej wuja powodują konfrontację między Kevinem i Tommym, mogącą zniszczyć ich braterskie relacje. Justin ostatecznie postanawia opuścić swoją siedzibę.
12 3.12 Sibling Rivalry (Siostrzana rywalizacja) 11.01.2009 07.05.2009 Kitty zjawia się u Regisa i Kelly, by promować książkę. Podejrzewa, że Robert skrywa przed nią tajemnicę. Sarah ma poważne problemy finansowe. Tommy i Saul chcą usunąć Holly z rodzinnego interesu.
13 3.13 It’s Not Easy Being Green (Zielone światło) 18.01.2009 14.05.2009 Gdy Greenotopia otrzymuje zgodę na działanie, partner biznesowy Sary przekazuje zdumiewającą wiadomość. Nora roznieca na nowo uczucia w swoim romansie.
14 3.14 Owning It (‘Niespodzianka dla Kitty) 08.02.2009 21.04.2009 Rebecca zwraca się o pomoc do swojego ojca w związku z szokującym odkryciem na temat przeszłości Walkerów. Jej lojalność zostaje poddana próbie, gdy odkrywa plan Tommmy’ego mający na celu wykluczenie jej matki z rodzinnego biznesu. Nora zostaje zaskoczona telefonem od ważnej osoby z przeszłości Williama.
15 3.15 Lost and Found (Zagubione i znalezione) 15.02.2009 28.05.2009 Kitty dowiaduje się, że ktoś zablokował jej wywiad z Times Magazine. Nora zaprasza Ryana do domu. Holly odkrywa, czym zajmował się Tommy i jakie miał związki z Ojai Foods.
16 3.16 Troubled Waters Part 1 (Wzburzone wody cz. 1) 01.03.2009 04.06.2009 Gdy Rebecca odkrywa, że ujawnienie pewnych informacji mogłoby zaszkodzić biznesowi Walkerów, a jeden z członków rodziny może za to trafić do więzienia, zwraca się o pomoc do ojca.
17 3.17 Troubled Waters Part 2 (/Wzburzone wody cz. 2) 01.03.2009 04.06.2009 Kontynuacja wątku z poprzedniego odcinka. Ujawnienie pewnych informacji mogłoby zrujnować biznes Walkerów, a jeden z członków rodziny może za to trafić do więzienia.
18 3.18 Taking Sides (Po przeciwnych stronach) 08.03.2009 11.06.2009 Nawet w obliczu nadciągającego medycznego kryzysu i zdenerwowania związanego z narodzinami syna, Robert pozostaje niewzruszony w chęci zostania gubernatorem. Saul i Sarah robią, co mogą, aby ukryć przed Norą kłopoty Tommy’ego z prawem.
19 3.19 Spring Broken (Ucieczka od rzeczywistości) 15.03.2009 18.06.2009 Kevin i Justin zabierają Tommy’ego na krótkie wakacje do Meksyku, aby w spokoju przemyślał swoją sytuację i podjął decyzję odnośnie przyszłości. Kitty i Evan odsuwają się od Nory, by ta mogła bliżej zapoznać się z przyrodnim bratem. Ryan zdradza Rebece swoją tajemnicę.
20 3.20 Missing (20/Zniknięcie) 22.03.2009 25.06.2009 Nora, zdecydowana porozumieć się z Tommym zanim jego sytuacja prawna się pogorszy, prosi o pomoc osobę, którą Tommy głęboko zranił. W międzyczasie Ryan Lafferty staje się nazbyt bliski Rebece.
21 3.21 S3X (/S3X) 19.04.2009 02.07.2009 Walkerowie nadal mają nadzieję, że Tommy wróci do domu. Holly zastanawia się nad obniżeniem opłat. Tymczasem Sarah dokonuje kolejnej ważnej zmiany w karierze. Kitty zastanawia się, czy jej małżeństwo przetrwa. Kevin i Scotty rozważają zaskakującą propozycję.
22 3.22 Julia (Julia) 26.04.2009 09.07.2009 Czekając niecierpliwie na powrót Tommy’ego do domu, Julia podejmuje ważną życiową decyzję. Robert dowiaduje się, co Kitty ukrywała przed nim. Holly i Sarah dochodzą w końcu do porozumienia.
23 3.23 Let’s Call the Whole Thing Off (Zaskakujące propozycje) 03.05.2009 23.07.2009 Gdy małżeństwo Kitty i Roberta przeżywa kryzys, kobieta jest zmuszona do zastanowienia się nad nierozważnym postępowaniem swojego ojca. Musi też zdecydować, co jest w życiu najważniejsze. Tymczasem Ryan odkrywa pewne fakty dotyczące śmierci matki. Robi też krok w złym kierunku, rywalizując o uczucia Rebeki.
24 3.24 Mexico (Meksyk) 10.05.2009 23.07.2009 Gdy rodzina Walkerów dociera do Tommy’ego, jest zdruzgotana tym, że może on nie chcieć przyjąć ich pomocy. Robert i Kitty osiągają w swoim małżeństwie taki punkt, którego mogą nie być w stanie skutecznie przebrnąć. Justin robi plany na przyszłość, z Rebeką lub bez niej. Saul czyni szokujące wyznanie o matce Ryana Lafferty’ego.
Sezon 4. (2009-2010)
# # w serii Tytuł odcinka Data premiery w USA Data premiery w Polsce
(Fox Life) Opis
1 4.01 The Road Ahead” (Przyjęcie zaręczynowe) 27.09.2009 09.02.2010 Kitty skrywa tajemnicę, która może zrujnować rodzinę. Nora i Holly planują przyjęcie zaręczynowe dla Justina i Rebeki. Tommy jest w Meksyku. Sarah poszukuje nowych możliwości biznesowych we Francji.
2 4.02 ‘Breaking the News”(“Druzgocąca wiadomość) 04.10.2009 16.02.2010 Robert martwi się, że informacja o jego niedawnym zawale serca może przeciec do prasy. Kitty zmaga się z utrzymywaniem tajemnicy, która głęboko zaważy na jej małżeństwie i sprawi, że rodzina Walkerów sprzymierzy się jak nigdy dotąd. Kevin i Scotty rozważają wynajęcie zastępczej matki.
3 4.03 ‘Almost Normal”(“Trudne decyzje) 11.10.2009 16.02.2010 Kitty, Robert i Nora mają trudności z zaakceptowaniem raka Kitty oraz z dojściem do porozumienia w kwestii najlepszej dla niej terapii. Gdy zastanawiają się jak przekazać wiadomość reszcie rodziny, pojawia się niezapowiedziany gość z daleka, dzięki któremu zniesienie tego ciężaru okaże się łatwiejsze.
4 4.04 ‘From France With Love”(“Francuski kochanek) 18.10.2009 23.02.2010 Sarah wróciła właśnie z Francji i stara się odwrócić uwagę Kitty podczas chemioterapii, dzieląc się z nią opowieściami o swoim namiętnym romansie z francuskim artystą. Justin zmaga się ze swoimi pierwszymi zajęciami z anatomii i szuka rady, jak przetrwać semestr, u swojego profesora.
5 4.05 ‘Last Tango in Pasadena”(“Ostatnie tango w Pasadenie) 25.10.2009 23.02.2010 Cała rodzina Walkerów, z wyjątkiem Nory, jest oczarowana nowym kochankiem Sarah, Lukiem Laurentem, i jego lekcjami tanga. Wkrótce jednak Nora przekonuje się, że jej nowy francuski gość jest wielkim pocieszenie w tym trudnym czasie. Robert wyzwala w sobie najgłębsze pokłady romantyzmu, by odwrócić uwagę Kitty od raka. Kevin i Scotty przypadkowo trafiają na kandydatkę na zastępczą matkę.
6 4.06 Zen & the Art of Making Mole'”(“/Zen i wyznanie) 01.11.2009 02.03.2010 Kitty, która nadal przechodzi chemioterapię, jest zachwycona niespodziewaną wizytą. Sarah ostatecznie zdaje sobie sprawę, że musi powiedzieć swoim dzieciom o Lucu. Dzięki pomocy Ryana i Rebeki, Holly znajduje sposób na swoje kłopoty finansowe. Kevin i Scott podejmują decyzję odnośnie zastępczej matki.
7 4.07 The Wig Party”(“Perukowa impreza 08.11.2009 02.03.2010 Kitty jest zrozpaczona, gdy dowiaduje się jakie mogą być skutki chemioterapii. Nora zawiera nową, korzystną przyjaźń, a Scotty robi bilans po tym jak jego ojciec wyznaje mu szokujące informacje na temat swojego małżeństwa.
8 4.08 ‘The Wine Festival”(“Festiwal win) 15.11.2009 09.03.2010 Gdy najnowsze wino Ojai trafia na lokalny festiwal, rodzina wstrzymuje oddech, żeby zobaczyć czy uda się uratować firmę. Justin i Rebeka ukrywają przed sobą tajemnice, które mogą odmienić ich życie. Nora potajemnie podkochuje się w młodszym od siebie mężczyźnie. Sarah i Luc odkrywają, że nie są tak zgrani jak im się wydawało.
9 4.09 ‘ Pregnant Pause”(“Śmiertelna cisza) 29.11.2009 09.03.2010 W miarę jak zbliża się data ślubu, postanowienie Justina o życiu w trzeźwości się załamuje. Sekrety, które oboje z Rebeką mają przed sobą, mogą doprowadzić do zerwania ich związku na dobre. Finansowy kryzys Holly coraz bardziej się pogłębia, a Sarah, starając się pozbierać po rozstaniu z Lukiem, martwi się i jest zazdrosna o nowy romans Nory.
10 4.10 ‘ Nearlyweds”(“Zmiana planów) 06.12.2009 16.03.2010 W typowy dla Walkerów sposób, weselne plany Justina i Rebeki biorą w łeb, gdy okazuje się, że Tommy podejmuje ryzyko mające na celu zapewnienie sobie obecności córki u jego boku.
11 4.11 ‘A Bone to Pick”(“Listy miłosne) 03.01.2010 16.03.2010 Rak węzłów chłonnych Kitty osiąga punkt krytyczny i Walkerowie rozpaczliwie poszukują dawcy szpiku. Ich wysiłki mogą doprowadzić do nieprawdopodobnego źródła.
12 4.12 ‘The Science Fair”(“Sposób na naukę) 10.01.2010 23.03.2010 Zainteresowanie Sarah wzbudza rozwiedziony ojciec w szkole Paige. Justin odkrywa klucz do swoich wyzwań w nauce, a Nora powraca na łono rodziny z szeroko otwartymi oczyma.
13 4.13 ‘ Run Baby Run'”(“Surogatka) 17.01.2010 23.03.2010 ‘Po raz pierwszy od rozwodu Sarah poznaje kogoś, kto ją dobrze rozumie. Kevin i Scotty czekają na wynik ich pierwszej próby związanej z zastępczym rodzicielstwem. Kitty i Robert ponownie znajdują się w impasie dotyczącym polityki, gdy przyjaciółka Kitty – Buffy, wtrąca się w nie swoje sprawy.
14 4.14 ‘ The Pasadena Primary”(“Polityczna decyzja) 31.01.2010 30.03.2010 ‘Robert i Nora pracują jako kucharze w restauracji Scotty’ego, która walczy o klientów. Kitty poddaje rodzinnemu głosowaniu Walkerów pomysł, by ubiegać się o fotel senatora po Robercie. Sarah osiąga szczyt frustracji z powodu Roya, ale po tym jak mówi o tym głośno, zostaje szybko nagrodzona.
15 4.15 ‘A Valued Family”(“Szanowana rodzina) 21.02.2010 30.03.2010 Rodzina Walkerów przeżywa raz piękne, a raz smutne chwile w dzień Walentynek. Sarah ponownie odkrywa miłość swojego życia. Kitty wkracza w świat polityki razem ze swoją rodziną i nowym managerem jej kampanii wyborczej. Justin i Rebecca przeżywają rozterki związane ze swoim, niebawem mającym przyjść na świat, dzieckiem. Holly podejmuje trudną decyzję dotyczącą swoich udziałów w Ojai.
16 4.16 ‘Leap of Faith “(“Skok wiary) 28.02.2010 06.04.2010 Problemy Luca z wizą powodują olbrzymie kłopoty dla Sarah, która nie tylko zmaga się z uczuciami do niego, ale również martwi się, że może go stracić ponownie, tym razem przez inną kobietę. Rebecca walczy ze sobą i Justinem, by pozbierać się po ogromnej stracie. Kevin odkrywa, że odejście od Roberta nie jest proste. Holly wydaje się, że odnalazła ukrytą wartość Ojai Foods.
17 4.17 ‘Freeluc.com”(“Freeluc.com) 14.03.2010 13.04.2010 Popularność Kitty stwarza zamieszanie w życiu Luca i Sarah, ponieważ Lucowi grozi deportacja. Nora chowa swoją dumę do kieszeni i kontaktuje się z Tommym, żeby pomógł jej uratować firmę Walkerów, której zagraża wieloletni wróg Dennis York.
18 4.18 ‘ A Bone to Pick Part 1″(“Raz za razem cz. 1) 11.04.2010 04.05.2010 Czyniąc wysiłki by dotrzeć do źródła tajemnicy, którą wróg Williama – Dennis York, szantażuje Walkerów, rodzina powraca do wspomnień, zarówno tych dobrych jak i przerażających z czasów Ojai Foods z roku 1986.
19 4.19 ‘A Bone to Pick Part 2 “(“Raz za razem cz. 2) 11.04.2010 11.05.2010 W miarę jak Walkerowie przypominają sobie młode lata w końcu odkrywają szokującą tajemnicę oraz wstydliwą próbę zatuszowania faktów, które doprowadziły do starcia z Yorkiem i zmuszeni są do poradzenia sobie z wyrzutami sumienia z powodu tragicznego wydarzenia. Nora i Holly wybierają się w nietypową podróż a la Thelma i Louise, w poszukiwaniu odpowiedzi na temat ukrytej wartości Ojai, a Justin i Rebecca ostatecznie dochodzą do porozumienia.
20 4.20 ‘If You Bake It, He Will Come “(“Konfrontacja) 18.04.2010 19.05.2010 Nie mogąc się pozbierać na skutek odkrycia ukrytych sekretów Nory na temat jego dzieciństwa, Kevin odmawia uczestniczenia we własnym przyjęciu urodzinowym. Justin, Tommy i Kevin doprowadzają do konfrontacji z Dennisem Yorkiem.
21 4.21 Where There’s Smoke…(“Nie ma dymu bez ognia) 25.04.2010 Więcej niż jedna z członkiń rodziny Walkerów podejrzewa, że jest w ciąży. Nora oferuje zaopiekowanie się swoją starzejącą się matką, gdy okazuje się, że cierpi na demencję. Luc otrzymuje podniecającą przesyłkę.
22 4.22 Love All(“W poszukiwaniu stabilizacji) 02.05.2010 Walkerowie wydają się wszyscy przechodzić przez okres przystosowania się, kiedy Cooper działa przeciwko Sarze, gdy Luc zostaje członkiem rodziny. Justin ma problem ze znalezieniem tej samej pasji dla medycyny jaką miał służąc w Iraku. Kevin zmaga się z nowo odkrytym statusem człowieka bez pracy.
23 4.23 ‘Love All”(“Nowe możliwości) 09.05.2010 Walkerowie są zrozpaczeni, w miarę jak przygotowują się do zamknięcia drzwi Ojai Foods na dobre. Wy wyniku rodzinnej straty pojawiają się jednak nowe okoliczności i tajemne alianse.
24 4.24 On The Road Again”(“Na rozdrożu) 16.05.2010 W miarę jak Walkerowie próbują poradzić sobie ze smutkiem i finansową ruiną, związaną z zamknięciem Ojai Foods, pojawia się promyk nadziei w postaci jednej z wielu sekretnych inwestycji Williama Walkera. Zdrowie Roberta i bezpieczeństwo jego rodziny zostają narażone na szwank, gdy ten zostaje zamieszany w wywrotowy interes. Justin i Rebecca rozważają próbną separację.

Sezon 5: 2010–2011

№     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
88     1     “Homecoming”     Michael Morris     David Marshall Grant & David Babcock     26 września 2010     501
Minął rok od wypadku drogowego, a wiele się zmieniło dla spacerowiczów. Justin spędził lata w armii, pozostawiając Rebecca sama radzić sobie z matką, która ma amnezję. Robert jest w śpiączce, ale Kitty odmawia go puścić. Kevin i Scotty są odległe po ich surogat straci dziecko. Sarah rzuca się w wir pracy i Nora odmawia zaangażowania się w problemy jej dzieci. Z Justin i Nora zachęcając ją, Kitty podejmuje ostateczną decyzję na temat Roberta.
89     2     “Brief Encounter”     Jonathan Kaplan     Molly Morris     03 października 2010     502
The Walkers wziąć udział w przyjęciu dla kampanii reklamowej Luca. Sarah czuje się daleko od Paige. Kevin muszą radzić sobie z rozpędzonym nastolatka. Kitty staje się podejrzliwy wobec matki zachowanie i zaczyna myśleć, ona ma tajny związek … z kobietą.
90     3     “Udaje”     Michael Schultz     Veronica Becker & Geoffrey Nauffts     10 października 2010     503
Kitty spotyka Jacka, złota rączka, podczas pobytu w Ojai. Sarah jest zdesperowany, by ukryć fakt, że jest zwrotny 40 z Luc, któremu okłamała o jej wieku. Rebecca i Justin zjednoczyć na krótką dyskusję o tym, co Justin powiedział do matki Rebeki. Podczas Rebecca spotyka się z matką, która powoduje, że ten stracił pamięć.
91     4     “Sprawiedliwi Kiss”     Ken Olin     Cliff Olin & Stephen Tolkin     17 października 2010     504
Holly ma awarii. Justin i Rebecca zrobić duży decyzję o ich związku i życia. Saul martwi jego ostatni związek może być w tarapatach raz decyduje się powiedzieć mu, że jest nosicielem wirusa HIV. Sarah bierze za podejmowanie kostiumy do szkolnego Coopera w nadziei imponuje innymi mamami.
92     5     “Mama Call”     Michael Schultz     Veronica Becker & Brian Studler     24 października 2010     505
Przesłuchania Nora dla audycji doradztwa oferuje swoim rozmówcom i jest przeciwko dr Alex znanego autora. Kevin okazuje się oferować swoje wsparcie matki. Samotny Justin odwiedza Kitty w Ojai i odnajduje ją zbliża się do Jacka, który kończy się, dając mu informacje na jego uczucia o Rebecce.
93     6     “Idealny mąż”     Bethany Rooney     David Marshall Grant & Michael J. Cinquemani     31 października 2010     506
Kevin jest nadal motania po zdradzie Scotty, ale nie chce, aby jego rodzina wie o swoich problemach. To staje się trudne po Sarah chwyta śpiącego Kevina w jego biurze. Justin bartends na imprezie i wpada na człowieka Scotty miał swoją jedną noc z.
94     7     “Rozwiązano”     Michael Schultz     David Babcock & Gina Lucita Monreal     07 listopada 2010     507
Justin spotyka Annie, pielęgniarka, biorąc Holly do szpitala. Kevin nie chce rozmawiać z Scotty, ale dwa są zmuszeni spędzić razem czas po Paige prosi ich o pomoc w debacie szkolnej.
95     8     “Rhapsody Of The Flesh”     Matthew Rhys     Molly Newman     14 listopada 2010     508
Matka Luca przyjeżdża do miasta i chociaż Sara jest podekscytowany, Luc nie jest szczęśliwy, aby zobaczyć się z matką. Nora zaprasza dr Karl wokół na randkę.
96     9     “Get A Room”     Eli Craig     Marc Halsey & Matt Donnelly     05 grudnia 2010     509
Sarah traktuje Luc na noc w hotelu przed opuszczeniem pracy, ale Nora & Karl kończy się w tym samym hotelu na tej samej nocy. Podobnie jak Kitty i młody student o imieniu Seth, który osoba ta spełnia w kawiarni. Kevin denerwuje jak jego i mianowanie Scotty z agencji adopcyjnej zbliża.
97     10     “Cold Turkey”     Michael Morris     Stephen Tolkin & Geoffrey Nauffts     12 grudnia 2010     510
Nora postanawia odejść z Karlem na Święta Bożego Narodzenia, co prowadzi do Kitty i Kevin walczących o to, kto jest gospodarzem uroczystości rodzinnych. Stłuczki Saul do starego płomienia, który może być odpowiedzialny za danie mu HIV i Sarah zostaje wciśnięty, jak jej dzieci są daleko z Joe i Luc jest daleko w pracy.
98     11     “Zgorszył”     Bethany Rooney     Veronica Becker & Sarah Kucserka     02 stycznia 2011     511
Kevin i Scotty zdecydować się na przyjęcie. Związek Kitty i Seth staje publicznej wiadomości. Karl ma problemy z akceptacją, jak blisko Nora i jej dzieci są. Wszystkie te kwestie są do głowy na rodzinny obiad.
99     12     “Dziękuję za wspomnienia”     Michael Mayers     Cliff Olin & Brian Studler     9 stycznia 2011     512
Kitty mówi Sara, że ​​rozważa powrót do polityki. Scotty i Kevin uderzył kłopoty podczas spędzania czasu z Olivia. Nora prosi Holly poruszać się z nią przez kilka dni, a ona decyduje, czy ona jest gotowa, aby przenieść się do Nowego Jorku z Dawidem. Sarah ma problemy, kiedy odkrywa, Paige została potajemnie widząc chłopaka ze szkoły. Jonathan ma przebaczenie od Saula. Nora odkrywa, William miał ją następnie, zanim zostali małżeństwem.
100     13     “Safe At Home”     Richard Coad     Michael J. Cinquemani & John Kazlauskas     16 stycznia 2011     513
Tommy wraca z wielkim zaskoczeniem dla rodziny Walker. Sarah ogłasza datę ślubu. Justin i Annie mają problemy i decyduje się być tylko przyjaciółmi, mimo że nadal coś do siebie. Olivia staje się częścią rodziny Walker. Tommy i jego narzeczona, Rose, znaleźć jakieś dziwne informacje o Nora. Informacja może spowodować duże obciążenie dla rodziny Walker.
101     14     “The One That Got Away”     Michael Morris     Gina Lucia Monreal & David Babcock     13 lutego 2011     514
Plany Drzewców “do świętowania Walentynek koszmarne kłopoty, kiedy Tommy mówi Sarah o innym sekrecie, że Nora zachowało pochowany ponieważ były dzieci, i Saula nadzieje na romantyczny wieczór z Jonathanem (Richard Chamberlain) są przerywane przez przyjezdnego krytyk żywności wysokiej profilu .
102     15     “Brody”     Matthew Rhys     Molly Newman     20 lutego 2011     515
Chociaż Nora próbuje jej najlepiej zachować Brody (Gościnnie wystąpili Beau Bridges) w zatoce, nie może pomóc, ale czuję długą utracone połączenie pomiędzy nimi, a Justin dociera do bezdomnych weterynarza niechętnie akceptują pomóc powrót na nogach.
103     16     “Dom jest tam gdzie Fort Czy”     Bethany Rooney     Geoffrey Nauffts & Brian Studler     06 marca 2011     516
Nora i Sarah głowa do Waszyngtonu, aby odkryć dlaczego Kitty musi jeszcze wrócić do domu. Kevin i Scotty wreszcie powitać Olivia do swojej rodziny i Justin może być pchanie się do granicy, próbując pomóc Zacha.
104     17     “Wybór Olivii”     Michael Morris     Cliff Olin & Stephen Tolkin     10 kwietnia 2011     517
Olivii brat walczy o opiekę po ujawnieniu, że nie wierzy dwóch mężczyzn powinien wychować dziecko. Sędzia jednak zasady, że pobyt z Kevin i Scotty. Sarah przekonuje Kitty i Seth dać ich relacji innego spróbować. Nora panikuje kiedy traci Lily i Justin stara się, by jej przyznać się do swoich uczuć Brodów.
105     18     “Never Say Never”     Bethany Rooney     Sarah Kucserka & Veronica Becker     10 kwietnia 2011     518
Ida umiera pozostawiając Saul i Nora walczy z nierozwiązanych problemów z ich matką. Brody wraca i próbuje pomóc Nora zaakceptować, jak ona się czuje. Zderzenie Sarah i Luc ponad planowaniu ich ślubu, Justin czuje się samotny, jak jego 30 urodziny podejść i matka Scotty odwiedza więc może wreszcie spotkać Olivia.
106     19     “Nie byłoby miło”     Ken Olin     Michael J. Cinquemani & Marc Halsey     17 kwietnia 2011     519
Z pierwsza wystawa Luca sztuka pojedynkę wymyślanie Sarah uważa, że ​​to czas, aby sprzedać i kupić większy dom, ale on nie zgadza się. Nora w końcu mówi Brody, jak się czuje, ale po Justin odkrywa, że ​​kłamał o możliwości, że jest ojcem Sary Brody postanawia opuścić i przysięga Justina do zachowania tajemnicy. Stłuczki Scotty do Michelle po miesiąc bez kontaktu po jej poronienie. Wraz z Kevinem idzie się z nią zobaczyć, ale stwierdza jej opuszczeniem z dzieckiem.
107     20     “Nieznany Ojciec”     Matthew Rhys     Molly Newman & Gina Lucita Monreal     24 kwietnia 2011     520
Justin mówi Nora że Brody kłamał o jego grupę krwi, a dwa z nich przystąpił robi tajny test na ojcostwo. Tymczasem Sarah myśli matki dziwne zachowanie jest w dół do jej złamane serce i chce ją zabrać. Luc i Saul przygotować niespodziankę na ślub. Ponadto, Kevin i Scotty wezwać policję w nadziei na tropienie ich dziecko, ale Michelle mówi Scotty chce pozostać zaangażowane. Jednak po Kevin mówi jej, że nie jest jego matką, że ręce na ich syna.
108     21     “Na dobre i na złe”     Michael Morris     Stephen Tolkin & Matt Donnelly     01 maja 2011     521
Sarah uważa Brody powiedzieć mu, że jest jego córką, ale nie chce go w swoim życiu, jednak powoduje to mu wrócić i walczyć o Nora. Nora mówi mu, że musi uszanować to, co chce, ale Sarah stwierdza, że ​​trudno przebywać. Kitty wraca wspierać siostrę. Olivia walczy z dzieckiem Daniela i czuje, że nie jest już potrzebny, Kevin i Scotty. Dbając jednocześnie przyjaciół Luca, którzy przyjechali z Francji dla jego wieczoru kawalerskiego, Justin spotyka i łączy się ponownie z Tylerem.
Uwaga: Ten odcinek został przerwany na wschodnim wybrzeżu i uprzedzać na zachodnim wybrzeżu z powodu Osamy bin Ladena pokrycia śmierci i nigdy retransmitowane.
109     22     “Walker do ołtarza”     Ken Olin     David Marshall Grant & David Babcock     08 maja 2011     522
W finale serii, Kevin pędzi wokół planuje ślub Sary. Luc jest rozczarowany jego ojciec nie bierze w nim udziału i obwinia matkę. Justin martwi się, że jego związek z Tylerem jest zbyt skomplikowane, aż ona mówi mu, że chce umieścić go pierwszy. Kitty odkrywa, że ​​jest w ciąży, ale Seth martwi to może wpłynąć na jej zdrowie. Sarah staje podkreśliła o wszystkich innych problemów, dopóki nie mówi i obligacje z Brodów prowadząc ją poprosić go, aby dać ją i dać jej błogosławieństwo jego relacji z Nora. Saul i Jonatan, postanawiają się pobrać.

Ciekawostki
W 2007 roku organizja Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD, czyli Lesbijsko-Gejowskie Przymierze Przeciwko Dyskryminacji) przyznało serialowi nagrodę GLAAD Media Award w kategorii Najlepszy serial dramatyczny.
Serial jest kręcony w Los Angeles (Kalifornia, USA).
W dwunastym odcinku 1. serii, Sexual Politics, Kerris Lilla Dorsey przypisana jest do głównej obsady, mimo że we wcześniejszych odcinkach była podawana jako gość.
Numer filmowego apartametu Kevina to 507.
Nazwa dwudziestego pierwszego odcinka 1. serii, Grapes of Wrath, jest nawiązaniem do tytułu książki Johna Steinbecka.
Tom Skerritt i Sally Field grali małżeństwo także w filmie Stalowe magnolie (Steel Magnolias, 1989).

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 87 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...