Biuro

Ricky Gervais – David Brent | Martin Freeman – Tim Canterbury | Mackenzie Crook – Gareth Keenan | Lucy Davis – Dawn Tinsley | Patrick Baladi – Neil Godwin | Ralph Ineson – Chris Finch | Stirling Gallacher – Jennifer Taylor-Clark

biurobiuro 2


Biuro (ang. The Office) – brytyjski sitcom napisany i wyreżyserowany przez Rickiego Gervaisa i Stephena Merchanta. Serial został zrealizowany w konwencji filmu dokumentalnego i przedstawia wydarzenia w biurze spółki zajmującej się handlem papierem.
W Polsce serial emitowany był na antenie BBC Entertainment, wszystkie jego odcinki ukazały się także na DVD nakładem firmy Best Film.

Obsada
Ricky Gervais – David Brent, dyrektor oddziału

Brent jest umysłowi średniego office manager i główny bohater serii BBC. On jest dyrektor generalny Slough gałęzi Wernham-Hogg sklepów papierniczych, a kierownikiem do większości innych postaci występujących w serii. Większość komedii i centrów serii na idiosynkrazji wielu Brent, obłudę samorządów urojenia a autopromocją patosu (w tym gra się do “dokumentów” kamer znajdujących się w miejscu pracy).
David Brent jest typem szefa, który chce być przyjacielem i mentorem dla tych, którzy pracują dla niego. Wyobraża sobie, jego pracownicy znaleźć go bardzo zabawne i cieszyć się jego firma, przy jednoczesnym poszanowaniu go i patrząc na niego jako szefa, nawet ojca. Jednak jego pracownicy na ogół go znaleźć irytujące, frustrujące i obraźliwe.

Kluczowym aspektem charakteru Brent jest jego nieświadomości, jak inni ludzie rzeczywiście zobaczyć go, zmuszając go do chłostać się, gdy zasłona ignorancji i próżności utrzymuje on jest przebite. Brent często prosi innych znaków ile mają lat, że on jest, tylko się skonsternowany i urażony, gdy ich przypuszczenia – nawet jeśli dokładne (39 w serii One) – są starsze niż chce usłyszeć. Ma stałą potrzebę być uznany za człowieka renesansu i być uznane za wyjątkowo wykwalifikowanych w jego wielu osiągnięć pożądane. Należą do pisania poezji i tekstów piosenek, komponowanie i odtwarzanie muzyki, jest rock, star, zarządzanie jego zespół adorował, taniec , a nawet przyjaźń i małżeństwo . On szczególnie uważa siebie za wybitnie utalentowany komik i rzadko traci okazję do odegrania się do kamer. Jego “materiał”, jednak jest niezmiennie banalny i źle wykonana, składa się prawie wyłącznie z biednych wrażeń i procedur banalnych recyklingowi z brytyjskiej komedii pokazuje, jak Fawlty Towers i The Two Ronnies . On również posiada często o ilości alkoholu on konsumuje, wierząc tym zyska mu szacunek. Wyjawił również, że był w zespole rockowym o nazwie przesądzone, i twierdzili, że kiedyś były wspierane przez Texas . On jest zwolennikiem Reading FC .

Brent ma tendencję do promowania siebie jako dobrze wykształconych i politycznie poprawne człowieka z klasy średniej, ale często demonstruje nieświadomie ofensywną postawę wobec mniejszości etnicznych, osób niepełnosprawnych i kobiet. Jednak jego różne postawy i faux-pas – cringeworthy i obraźliwe chociaż mogą one pojawić – rzadko złośliwie przeznaczone, są często wynikiem skrajnej ignorancji i złudzenia, w połączeniu z tendencją do powiedzenia coś złego w niewłaściwym czasie . Zazwyczaj jest to spotęgowane przez niezdarnych prób cofnięć po realizacji obraźliwych interpretacje jego uwagi.

Podobnie, choć chce być uważany przez jego pracowników, jako “przyjaciel pierwszy i drugi boss, prawdopodobnie artysta trzeciego”, to wyświetla na chroniczny brak świadomości i szacunku dla uczuć innych. W pierwszym odcinku serii, on przynosi Świtu do łez żartuje, że ma zostać zwolniony za kradzież Post-It notatki. Pod koniec serii One-nie nieoczekiwany restrukturyzacja Wernham-Hogg widzi szef Brent stanowią Brent nieatrakcyjny wybór: może przyjąć awans do Corporate pokładzie, który może doprowadzić do Slough biura zostały połączone w Swindon , a większość jego pracowników kończąc pracę, lub może on utrzymać swoje stanowisko w Slough i Swindon biurze by następnie zostać połączone w Slough , a jego pracownicy pozostając na liście płac. Brent, nie dostrzegając żadnego dylematu lub konfliktu lojalności, natychmiast i radośnie przyjmuje pracę i później jest oszołomiony faktem, tych, którzy zostaną zwolnieni do zadowolenia dla niego. Jednak później nie przejdzie testu medycznego i plan połączenia oddział jest przerobione, z odpowiednikiem Brent Swindon przeprowadzce do Slough jak Dawida superior i wprowadzenie kilku swoich pracowników naprawdę lojalnych z nim. Obłudny starszy pracownik nazwie Malcolm, próbuje skonfrontować jego (w widoku Malcolma) fałszywie szlachetną historię “przykręcanie” korporacyjną pracę w Medical News, imitując wysokie ciśnienie krwi, Brent odmawia się przyznać do Malcolma.

W drugiej serii, Brent ma więc do czynienia z pojawieniem się Neil Godwin w roli bezpośrednio nad własną. W odróżnieniu od Brent, Neil jest naprawdę zabawny, przyjazny, pracowity, i pewni siebie. Opierając się na tym, Brent szybko rośnie gardzić Neil, i spędza większość serii dwa próbuje się go jednym w każdym punkcie, pamiętnie z rutynowych tańca w odcinku pięć, którą opisuje z typowym fałszywej skromności i nieścisłości, mówiąc: “Ja” ve rodzaju skondensowanego Flashdance i MC Hammer gówno “.

Brent twierdził, że załoga dokumentalny “szyte go” i przedstawiał go jako “szefa z piekła rodem”. [1] Chociaż przedstawiony na ekranie jako niekompetentni, sugeruje się, że udało się w przeszłości. W pierwszym odcinku wymienia on osiągnięcia (np. podnoszenie rentowności bez utraty pracowników), w drugiej serii, jest on zarówno wywiad dla magazynu towarowego, a zaproszony do mówca motywacyjny, co sugeruje, że jego reputacja nie jest tak źle, jak widzowie się oczekiwać. Wiele niepewności Brent może wynikać z faktu, że nie jest już w stanie obsługiwać swojego zadania, a jego desperacja się podobać nie może być wysiłek, aby ukryć ten fakt. W promocji świątecznych , to słychać narzekania, że “dokument” (co podobno jest Urząd) sprawiały, że wyglądał głupi – spostrzeżenie, które pokazuje również pewną rzadką samoświadomość. Co ciekawe, Gervais powiedział kiedyś, że w serialu wszechświata, Brent miał wiele momentów, kiedy nie jego zadanie dobrze, a nawet pokazał skuteczną poczucie humoru – chwile, które nie zostały celowo ujęte w dokumentacji, ale prawdopodobnie pomogły percepcja widza, kształt, że Brent wasn ‘t tylko bezwartościowe pusty garnitur i idiotą.

Dla wszystkich jego wielu cech nielubianych i pogardę, Brent nie jest bez odkupieńczej zasług i jest w dużej mierze przedstawiany jako tragiczną postać, coraz bardziej, tak pokaż postępuje: samotny i nieco samotny człowiek, który zbyt wielką wartość w jego niewdzięczne zadanie. W kilku punktach, publiczność jest monit czuć współczucia wobec Brent. Jest to szczególnie prawdziwe w ostatnim odcinku drugiej serii – jak Brent stoi redundancji – w częściach Christmas Special, gdzie jest postrzegany zmaga się z życia po utracie pracy i jego piętnaście minut sławy (a więc uznanie, że niby “dokumentalny “nakręcony w Wernham-Hogg wykazano w telewizji). Są kilka razy Brent jest postrzegany stara się trzymać w obliczu sytuacji nieco ponury. Przyszłość wydaje się szczęśliwszy Brent na koniec Christmas Special, gdy jego żywy i atrakcyjny randka wydaje się naprawdę cieszyć się swoją firmę. W końcowej scenie, Brent również uda się osiągnąć to, co udało mu się zrobić dla całej serii do tej pory: On sprawia, że ​​śmiech personelu. Christmas special ujawnia również, że Brent posiada zwierzę Labrador nazwie Nelson (którego nazwa pochodzi od Nelsona Mandeli , a nie po Admirał Nelson jak początkowo myślałem).

Zostało potwierdzone, że charakter Brent celowo bardziej sympatyczny jak pokazują postępy. W komentarzu DVD z pilotażowego odcinka amerykańskiego The Office , pisarz BJ Novak wspomina Gervais i Merchant mówiąc, że celowo zmieniony Brent stać się bardziej “bufon” w drugiej serii, a tym samym bardziej sympatyczni. To mieszanka komedii i patosu w postaci pozornie groteskowy jest cechą niektórych klasyków brytyjskiej komedii, takich jak Hancock i Steptoe and Son .

Mówi się, że duet poinformowani, że odpowiednik Brent USA, Michael Scott , jest taka sama od początku. Postać Scotta traci wiele cech bardziej obrzydliwe Brent, a koncentruje się na nieudanych i często rozpaczliwe próby humoru. Ponadto, bardziej oczywisty nacisk kładziony jest na samotność Scotta. Ponadto, podczas Brent nigdy nie jest wyświetlany posiadać żadnych umiejętności biznesowych na wszystkich, Scott jest przedstawiana jako wielki sprzedawca, który nierozważnie promowanego i stał beznadziejny manager.

Ze względu na popularność serialu, persona Brent wszedł brytyjski urząd życiem kulturę jako uosobieniem “boss złego”. On jest często w rankingu obok wielu klasycznych bohaterów brytyjskiej komedii, w tym Basil Fawlty , kapitan George Mainwaring i Alan Partridge . On prawdopodobnie ma bardziej aktualne prekursora w Gordon Brittas i The Fast Show ‘s Colin Hunt.
Występy poza biurem

Microsoft Polska, Ricky Gervais i Stephen Merchant połączyć dwa filmy pt wartości pakietu Office, gdzie David Brent doprowadza się jako mówca motywacyjny. Te zostały przeciekły online w sierpniu 2006 roku. Podobno te w Microsoft był nieszczęśliwy o przecieku, a Gervais nie chciał ich publicznie udostępnione, ponieważ sugerowałoby to był przywracając postać na zasadzie długoterminowej.

W Capcom wideo ‘s gry Resident Evil 4 , postać wymieniona w kredyty w grze jak “Manic Brent” pojawi się w dwóch scenach jazdy samochodem ciężarowym. Śmiech Ricky Gervais ‘została nagrana do wykorzystania w tych scenach.

Na stadionie Wembley w dniu 1 lipca 2007 roku, Ricky Gervais jako David Brent wykonywane na Koncert dla Diany . Obok Mackenzie Crook jako Gareth, Gervais wykonał interpretację utworu ” Freeway Freelove “z Urzędu.

W 2009 roku Ricky Gervais pojawił się na Inside Actors Studio , w którym James Lipton zapytał Gervais czy mógłby przesłuchać Gervais charakter jako David Brent przez krótki okres w show. Udał się do wykonywania skróconej wersji piosenki ” Freeway Freelove “.

Brent osiągnęła dwa krótkie występy w amerykańskiej wersji pakietu Office . W sezonie 7 odcinek ” Seminarium “, spotyka swojego amerykańskiego odpowiednika Michael Scott ( Steve Carell ), podczas gdy wysiadając windy jest on czekał. Nic więc dziwnego, że dwa są postrzegane rozwijać natychmiastowy kontakt. David dowiaduje się, że Michael zarządza Scranton oddział Dunder Mifflin (spółka papieru, który jest odpowiednikiem Wernham Hogg w Wielkiej Brytanii serii) i pyta, czy są jakieś oferty pracy dostępne tam, powiedział nam tylko nie ma żadnych otworów w tej chwili. [ 2] W ostatnim odcinku tego samego sezonu, ” Search Komitet “, David pojawia się (za pośrednictwem wideo nagranego wznowić) jako rozmówcy dla kierownika Scranton w pracy, w następstwie Michaela postaci Scotta wyjazdu z hotelu kilka odcinków wcześniej. [3 ] Oprócz pojawiających się w ostatnim odcinku, Gervais przyczyniły się do skryptu. [4]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Martin Freeman – Tim Canterbury, handlowiec

On jest 30-letni przedstawiciel handlowy papieru kupców Wernham Hogg. Ma dość self-deprecjację i ironiczne poczucie humoru. [1]

Flirtuje z Tim i czuje wielki pociąg do, recepcjonistka Świt Tinsley . [2] Jego nemezis biuro jest Gareth Keenan , z którym regularnie wymienia kolczastego przekomarzania i na kogo on często gra kawały . Jego związek z jego szef David Brent jest mieszana, czasem Tim wydaje się dogadać z Dawidem, a często dobrodusznie humory Brent próby komedii i interakcji społecznych. Jednak, podobnie jak innych pracowników, jest on często rozdrażniony i poirytowany wad bardziej ekstremalnych Brent osobowości.

Pod wieloma względami jest on całkowitym przeciwieństwem Brent. Podczas Brent tendencję do denerwowania ludzi z jego ciągłymi wyświetlaczach próżności i dziecięcą potrzebę bycia kochanym, Tim lubi prawie każdy, głównie ze względu na jego pokorę, jego poczucie humoru i jego ogólnej dobrodusznej postawy. Jednak żyje się niesatysfakcjonujące życie – na 30, wciąż mieszka z rodzicami i pracuje zadanie, za które nie ma pasji ani nawet zainteresowania. Po wypadł z uczelni po roku, ma nadzieję powrócić tam i uzyskać dyplom psychologii, ale jego ukryty niepewność powstrzymuje go od tego. Jego regularne figle na Gareth jest jednym z jego sposobów podtrzymania jego poczytalności.

Odpowiednik Tima w amerykańskiej wersji The Office jest Jim Halpert . Jego francuskie ekwiwalenty Paul Delorme (grany przez Jeremie Elkaim ) i Louis Tremblay.
Związek z Jutrzenki Tinsley

Oprócz bycia jej współpracownik i bliski przyjaciel, Tim żywi silne uczucia do Świtu. Ich związek jest postrzegany jako bardzo zalotny czasami. Jednak zaangażowanie Dawn do Lee zapobiega ich coraz więcej niż przyjaciółmi od dłuższego czasu. Ich przyjaźń wydaje się cierpieć po Dzień próby odcinek, w którym Dawn i Lee są problemy. [3] Tim pociesza ją na całym odcinku, ale błędnie doszła do wniosku, że Lee i Dawn są podzielone. On pyta, Świt na randkę w oczach wszystkich, gdy ona mówi mu, że ona i Lee są nadal razem. Zakłopotany, Tim twierdzi, że po prostu pytając ją jak przyjaciela. [4]

Podczas drugiej serii Dawn i Tim pozostają przyjaciółmi, ale nie wydają się być tak blisko, już. Tim zaczyna brać swoją pracę poważnie po awans i staje się nieco odległe w kierunku Ostrej na początku. Tim zaczyna również aktualne Rachel, jeden z byłych pracowników Swindon i Dawn rośnie zazdrosny (wraz z Gareth, który twierdzi, że miał uczucia do Rachel przed Timem). W piątym odcinku drugiego sezonu, Dawn sprzedaje pocałunki na Red Nose Day . Po Tim przyczynia, dzielą pocałunek. Tim jest prowadzony do wyboru między Rachel i Świtu, nieświadoma Dawn i Lee planuje przeprowadzić się do Ameryki. W następnym odcinku czyni jego decyzję zerwania z Rachel. Tim szybko odkrywa, że Dawn wyjeżdża na Florydę z Lee. Początkowo Tim wydaje się niechętnie mówi nic, ale zmienia zdanie w rozmowie z ekipą filmową i biegnie powiedzieć Dawn, jak się czuje. Ich rozmowa jest poufna jak Tim zdejmuje mikrofon, ale wyłania się niepowodzeniem i przyznaje, Świt nie powiedział. Druga seria kończy się zarówno z Dawn i Tim depresji. [5] [6]

Prawie trzy lata mijają, a Tim pozostały zadowolone w swojej pracy na Wernham-Hogg i Dawn istniejących nieszczęśliwie z Lee na Florydzie. Dawn i Lee są przyleciał na zjazd, a ona wznawia swoją przyjaźń z krótko Tim. Kiedy świt otrzyma świąteczny prezent od Tima zachęcając ją, by trzymać się jej marzenie o zostaniu ilustrator, wraca do Christmas party bez Lee, gdzie ona i Tim pocałunek i wreszcie stać się para. [7] [8]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Mackenzie Crook – Gareth Keenan, asystent dyrektora

On jest przedstawiana w serii przez Mackenzie Crook jako wychudzony, self-ważnego lidera zespołu dumnego jego domniemanej porucznika statusu w Armii Terytorialnej . On spędza dzień irytujące swoich współpracowników na Wernham Hogg z jego niezachwianą egzekwowania przepisów i ssące do szefa David Brent , którego postrzega jako partnera. Mimo to, Brent często działa inaczej i koryguje Keenan, kiedy pomija “to” w jego stanowisko: “Asystent do Regionalnego Kierownika”. Jego odpowiednik w serii amerykańskich jest Dwight Schrute .

Charakterystyka

Gareth pyszni swoją “Team Leader” status pomimo deskmate Tim Canterbury , wskazując, że jest to bez znaczenia stanowisko pociąga za sobą większą odpowiedzialność za samego wynagrodzenia. Niemniej, Gareth wykonuje pracę bardzo poważnie. Jego próby rzucić zawyżone poczucie władzy w biurze rzadko działa, i to jest oczywiste, że nikt nie zwraca na niego uwagi. Tim gra niekończące figle na Gareth, takie jak ukrywanie swojego komputera, kładąc zszywacz w galarecie (żart, który został ponownie wcieliła się w kilku innych wersjach pakietu Office, w tym w wersji amerykańskiej), klejenia jego telefon tak, że odbiornik nie może być odebrany (a następnie go telefonicznie) i gra na naiwności Gareth jest zachęcanie go omówić walkę z językiem, które mogą być interpretowane jako homoseksualista w naturze (np. “wróg odkrył swój obóz … i oni wszyscy wprowadzeniu dziurę” , “biorąc mężczyznę od tyłu” lub “można dać człowiekowi śmiertelny cios?” można interpretować na różne sposoby), jak również rozpraszać Garetha podczas kradzieży jego klucze, a następnie blokowanie go w jego biurze. Gareth mówi: “On zrobił to jeszcze raz!”, Pokazując, że Tim robi to psikus wielokrotnie.

Gareth wspomniał w jednym z pierwszych odcinków, że jego kolekcja płyt kompaktowych zawiera George Michael , królową i Pet Shop Boys (wszystkie wymienione obalić oskarżenia o homofobię , wskazując, “że wszyscy jesteśmy bummers”). W funkcji bonus w serii dwa DVD, Tim stwierdza, że Gareth jest ulubiony zespół wszechczasów jest Mike + The Mechanics .

Gdziekolwiek jest to możliwe, Gareth wskazuje, jak jego umiejętności wojskowe mogą się przydać w środowisku biurowym, np. jak zabić człowieka jednym uderzeniem. Mimo swojego doświadczenia w Armii Terytorialnej , jednak on wykazuje Petty, egoistyczny charakter i wydaje się być słaby fizycznie. Jest całkiem prawdopodobne, Gareth odziedziczył miłość do wojskowego życia od swojego ojca, który był również zaangażowany w armii kilka lat temu. Keenan również cieszy filmów kung-fu, a on jeździ Triumph TR3 który kupił za £ 1200 i odrestaurowany. Pojazd jest teraz uwierzył (Gareth) jest wart około £ 3000.

Pomimo trudnej osobowości on wyświetla, Gareth również wydaje się być rzeczywiście bardzo wrażliwe i niespokojny. Na przykład, kiedy David ogłasza będzie musiał opuści Wernham Hogg, Gareth wkrótce wchodzi do swojego biura i rozbija się łzami. Widocznie, Gareth podziwia Brent i jest chętny do pójść w jego ślady. Jednak w dwóch odcinków składających się na Christmas Special wyraża silną dezaprobatę jego byłego szefa miłej, żartobliwym podejściu do zarządzania. Często porównując prozaicznych zdarzeń, które mają miejsce w Wernham Hogg równoważnych sytuacjach, które mogą wystąpić na polu bitwy, Gareth podkreśla, sprytny, styl surowy przywództwa. Kiedy kwestionuję zastrzyk Brenta komedii do pracy on śmiesznie próbuje uzasadnić swoją argumentację, sugerując, że “w walce sytuacji” żołnierzy byłoby bardziej prawdopodobne, być inspirowane przez zdecydowane, lidera bezkompromisowo niż jednego, który zaproponował im żartuje przed ich góry w kierunku wroga. Po odejściu Brent, Gareth jest regionalny dyrektor oddziału, choć wciąż wydaje się dowodzić trochę szacunku – Tima ostatni wybryk jest aby zablokować swojego szefa w jego gabinecie, wymagające rozpaczliwy telefon do recepcji biurku do uwolnienia go.

Na społecznej stronie, Gareth cieszy pewne sukcesy z kobietami, często w nocnym klubie “Chasers lokalnych”, ale w przeciwieństwie do odsetek Tima w Dawn, Gareth’S “sukces” z kobietami jest natury seksualnej, a nie romantyczny. Jego próby woo kobiet współpracowników nigdy nie są udane. Generalnie, jest nielubiana w większości dzielnic, głównie z powodu jego zachowania pedantycznym i irytujące, a także jego egoizmu. On jednak ma kilka bliskich przyjaciół, z których część to “Jimmy zboczeńca” (która zasługuje na swoją nazwę, wielokrotnie zwracając Świt Tinsley za buziaki dla Comic Relief, z rozpustę rosnącej za każdym razem), ‘Oggmonster’ (bardzo wysoki postać z astygmatyzmem , grany przez The Office współtwórca Stephen Merchant ) i niewidzialne postacie znane tylko przez przezwiska “paluszki rybne” i “Gobbler”.
Pamiętne cytaty

“Wiesz zdanie cicho cicho catchee małpa … nie mogłem złapać małpę -. Jeśli byłem głodny mogłem zrobiłbym rzutki trucizna z trucizny off zabójczych żab Jeden miligram tego jadu może zabić małpę Or.. człowiek. Prick siebie, będziesz martwy w ciągu dnia. lub dłużej. Różne żaby, różne czasy. ”
“Czy będzie kiedykolwiek urodziła chłopca, który może pływać szybciej niż rekin?”
“Nie robię niechlujstwa sekund.”
“Nie jestem homofobem, spójrz na mojej kolekcji płyt CD. Znajdziesz Queen, George Michael, Pet Shop Boys … Oni wszyscy bummers”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Lucy Davis – Dawn Tinsley, recepcjonistka

Ona jest recepcjonistka do papieru kupców Wernham Hogg i został zaangażowany do hurtowni pracowników Lee. Jej amerykański Urząd odpowiednikiem jest Pam Beesly . Jest także inspiracją dla Laetitia Kadiri w francuskiej wersji serialu, Le Bureau i Viens Anne w québéckiego wersji, Job La .

Pomimo jej zaangażowania, jest oczywiste, że akcja wzajemny pociąg do starszy przedstawiciel handlowy Tima Canterbury .

Rezygnacji pod koniec drugiej serii, aby przenieść się z narzeczonym Lee na Florydę na pobyt z siostrą Lee rodziny.

Jej historia trwa w specjały świąteczne, kiedy producenci dokumentalne zapłacić za nią i Lee na lot z powrotem do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w Christmas Party i Reunion, ustawić trzy lata po zakończeniu serii drugiej. Ona w końcu opuszcza Lee dla Tima cierpliwość, po tym zachęca ją, aby trzymać swoje marzenie bycia ilustrator książek dla dzieci, których ambicją Lee stara się położyć przy każdej okazji.
Powiązania z Lee

Lee ( Joel Beckett ) jest chłopakiem Dawn od szkoły, a od pierwszej serii, jej narzeczonego od trzech lat. Lee proponowany przez ogłoszenie w gazecie, a nie osobiście. Komentarzy świt, że wierzy, że on musiał zapłacić literą, jako reklama tylko czyta “Lee miłość świcie. Ślub?” Ona rzuca pozytywnego światła na to, komentując, że rzadko zdarza się znaleźć coś romantycznego i oszczędny.

Związek Lee z Dawn stale problematyczne, mimo że pozostaje z nim aż do końca serii. Lee jest zasadniczo przedstawiane jako partnera solidnego i niezawodnego. Jednak on jest postrzegany jako seksistowskie i poniżające w kierunku świtu; podczas jednego odcinka, opowiada jego współpracowników w fabryce, że będzie ona “zabrać ją Dojarze obecnie na dychę”, przykre zarówno Dawn i Tim. Jest także często odległe i nieprzychylne, a nie doceniają ambicję Dawn. W quizie, Lee omówiono plany na przyszłość, powołując się, że będą one ślub w urzędzie stanu cywilnego , aby zaoszczędzić pieniądze i przenieść się z rodzicami, aby zaoszczędzić na czynszu. Jego plany Świtu obejmują ją coraz najpierw matka, potem prawdopodobnie czystsze. On też najwyraźniej nie ma poczucia humoru, nawet na żart trumping popełnianych przez Tima na Gareth.

Okazuje się, że Lee jest także za Świtu porzucając swoje marzenie, aby stać ilustrator. W drugiej serii, że pokazuje, że pchnął ją uzyskać pełny etat, co oznaczało, że nie był w stanie pracować jako ilustrator anymore.

Świt wydaje się zatrzymać z Lee z przyzwyczajenia i lojalności, a strach przed byciem samotnym. Jednak w ostatnim odcinku serialu, Dawn zrywa swoje zaręczyny z Lee i rozpoczyna współpracę z Timem Canterbury.
Powiązania z Timem Canterbury

Tim i Dawn są bliskimi przyjaciółmi, ale oczywiście mają głębsze uczucia do siebie. Relacja Tim i Dawn jest również postrzegane jest bardzo zalotny czasami. Jednak zaangażowanie Dawn do Lee zapobiega ich coraz więcej niż przyjaciółmi od dłuższego czasu.

Ich przyjaźń wydaje się cierpieć po szkoleniu odcinka, w którym Dawn i Lee są problemy. Tim pociesza ją na całym odcinku, ale błędnie doszła do wniosku, że Lee i Dawn są podzielone. On pyta, Świt na randkę w oczach wszystkich, gdy ona mówi mu, że ona i Lee są nadal razem. Zakłopotany, Tim twierdzi, że po prostu pytając ją jak przyjaciela.

Podczas drugiej serii Dawn i Tim pozostają przyjaciółmi, ale nie wydają się być tak blisko, już. Tim zaczyna brać swoją pracę poważnie po awans i staje się nieco odległe wobec Świtu na początku. Tim zaczyna również aktualne Rachel, jeden z byłych pracowników Swindon i Dawn rośnie zazdrosny (wraz z Gareth, który twierdzi, że miał uczucia do Rachel przed Timem).

W piątym odcinku drugiej serii, Dawn sprzedaje pocałunki na Red Nose Day . Po Tim przyczynia, dzielą pocałunek. Tim jest prowadzony do wyboru między Rachel i Świtu, nieświadoma Dawn i Lee planuje przeprowadzić się do Ameryki.

W następnym odcinku czyni jego decyzję zerwania z Rachel. Tim szybko odkrywa, że ​​Dawn wyjeżdża na Florydę z Lee. Początkowo Tim wydaje się niechętnie mówi nic, ale zmienia zdanie w rozmowie z ekipą filmową i biegnie powiedzieć Dawn, jak się czuje. Ich rozmowa jest poufna jak Tim zdejmuje mikrofon, ale wyłania się niepowodzeniem i przyznaje, Świt nie powiedział. Druga seria kończy Dawn i Tim depresję.

Trzy lata mijają, ze Tim pozostały zadowolone w swojej pracy na Wernham-Hogg i Dawn istniejących nieszczęśliwie z Lee w Florydzie . Pytany, czy będą lecieć do Slough na Boże Narodzenie reunion, Dawn waha i wyjaśnia, że to będzie kosztować “trzy miesiące płac”, więc ekipa filmowa przeszkadza oferując zapłacić za lot i kwater. Dawn i Lee są przyleciał na zjazd, a ona wznawia swoją przyjaźń z krótko Tim. Kiedy świt otrzyma świąteczny prezent od Tim (niektóre farby z dopiskiem “nie poddawaj się” napisany na szkicu, że Dawn zwracała na niego wcześniej, że dzień) zachęcając ją trzymać się jej ambicji zostania ilustratorem, wychodzi Lee i powraca na Christmas party, gdzie i Tim pocałunek i wreszcie stać się para.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Patrick Baladi – Neil Godwin, księgowy

Neil pierwszy pojawił się w pierwszym odcinku drugiej serii serialu jako menedżer brytyjskiego Wernham Hogg, nowo promowanym od kierownika Swindon oddziału, czyniąc go David Brent “nowego szefa. Został wymieniony z nazwy w niektórych odcinków pierwszej serii, ale nie zrób wygląd.

Od razu, to jest jasne, że podczas gdy Neil jest bardzo kompetentny, nie jest miłą osobą. Jest drobny, dziecinny, zadowolony z siebie i arogancki, a trochę tyrana jak Chris Finch . Na końcu pierwszego cyklu, były 2 brytyjskich Wernham biura, Slough i Hogg Swindon. Dawid był menadżerem Slough i Neil był kierownikiem Swindon. Jennifer Taylor-Clarke był kierownikiem UK, ponad Neil i Dawida. Gdy Jennifer powstał partnera w firmie, podjęto decyzję o zamknięciu 1 z gałęzi, a większość z jej pracowników jest zwalnianych. Jego kierownik stanie Nowy menedżer UK i jej pozostali pracownicy będą przenieść się do innego oddziału. Początkowo dyrekcja głosowali oddziału Slough być zmniejszane i David się nowy menedżer UK. Jednakże, podczas badań lekarskich David stwierdzono, że wysokie ciśnienie krwi, więc odmówiono awansu. Zamiast tego, domyślnie Swindon został zmniejszane, jego pozostali pracownicy zostali przeniesieni do Slough i Neil został nowym menadżerem UK, co oznacza, że ​​był teraz szefem Dawida, będąc uprzednio równa. Upaja Neil w pliku. Chociaż jasne jest, do publiczności, że jest bardzo dobry w swojej pracy, jest również jasne, że lubi panowania nad Dawida w sposób bardzo drobnej i dziecinne. Neil nawet nie starał się ukryć fakt, że posiada on Davida w wielkiej pogardzie. Jest dużo tarcia pomiędzy ich obu, ponieważ mają bardzo różne style zarządzania. Tarcie to powoduje wiele nieporozumień, dając Neil pretekst do traktowania Davida bardzo źle. Neil również zasysa do Jennifer i przedstawia Dawida w bardzo złym świetle do niej. Skacze na szansę worek Dawida, i jest wyraźnie bardzo zadowolony, kiedy David jest zbędny. Nawet po tym jak David zostało zwolnionych, Neil nadal mówi do niego bardzo źle, choć David nie pracuje już dla niego. Podczas gdy David pojawi się kochać i dbać o firmie bardzo dużo, to łatwo zauważyć, że Neil nie, i postrzega swoją pracę jako po prostu bezsensowne usprawiedliwienie własnej gloryfikacji. Neil jest dorozumiany mieć socjopatycznych narcyzm, co sprawia, że ​​myślał, że powinien on być odpowiedzialny za siebie.

W rozmowie z The Onion AV Club: w styczniu 2007 r., Ricky Gervais (który stworzył show i grał Brent) powiedział, że znalazł się Neil unsympathetic postać.

Są tylko dwie osoby, nie należy zainteresować, a to jest Neil i Chris Finch . Finch jest tyranem, on jest jednym z tych ludzi, którzy przychodzi do pokoju i zajmuje sikanie z kimś innym, i śmiać się, ale tak naprawdę wiesz, że to jest twoja kolej. I Neil nie należy się podoba, bo nie obchodzi. Był lepszy niż David Brent w jego pracy, ale oznaczało to dla niego mniej niż to zrobił David Brent. [1]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ralph Ineson – Chris Finch, najlepszy przyjaciel Davida

Finch jest poza przedstawiciel ds. sprzedaży w sklepie papierniczym Wernham Hogg , w którego Slough biurowych show jest ustawione, i jako takie jest często na drodze. Czasami zdarza się, że pojawia się w biurze, a kiedy to zrobi, szef David Brent jest zachwycony, ponieważ, jego zdaniem, “Finchy” jest cudownie charyzmatyczny dowcipniś, który jest stale wymyślanie strasznie dowcipnych uwag i huraganowym riposty. Kiedy twarz Brent jest wklejany na pornografii, jest zdenerwowany z żart, dopóki nie dowiaduje się, że to dzieło Chrisa Fincha, przy której Brent szybko zmienia kurs i roszczeń, aby znaleźć żart śmieszne, nawet odmawiając przeprosić reprimanding innych pracowników który śmiał się z dowcipu.

Dla większości innych osób w biurze, jednak Chris Finch jest tylko dość nieprzyjemny, arogancki i seksistowskie loudmouth którego żarty są surowe i obraźliwe (np. “Jaka jest różnica między lisem a psem? Około ośmiu litrów piwa!”). Jest również bardzo bully, a wiele z jego żartów są skierowane bezpośrednio Brent umieścić go w najokrutniejszego sposób sobie wyobrazić. Tylko Gareth Keenan akcji podziw Brenta dla Chris Finch. Finchy twierdzi, że jest człowiekiem bardzo udany damskie, a on jest niezaprzeczalny sukces w co najmniej jednym z jego prób z pań (miał jedną noc z pracownikiem, seks na środku parkingu firmy).

Finch twierdzi czytać książkę tydzień, aby rzucili się czajnik na dachu pubu w Chichester i według David Brent, ma IQ 142. On pochodzi z Yorkshire i wspiera Leeds United FC

Chris Finch jest bardzo konkurencyjny i bardzo źle przegrany. On jest pełen oburzenia wściekłości, kiedy on i David Brent się na drugim miejscu na Tima i Ricky na dorocznej Nocy Quiz firmy. Po quiz kończy i wszyscy zebrali się wokół baru, Finch mówi, że może pokonać Tima i Ricky at ‘mnóstwo rzeczy “. Sugeruje on rzuca konkurs, w którym zwycięska drużyna musi wybrać coś dla Finch rzucać nad budynkiem Hogg Wernham. Jeśli Finch nie tak skutecznie, Finch i Brent zostanie ogłoszony “prawdziwych zwycięzców” z quizu. Tim i Ricky nie zgadzają się na wyzwanie, to jednak nie wydaje się znaczenia Finch jak skutecznie rzuca Tim buty na budynku, w którym momencie on i Brent rozkoszować się ich zwycięstwa obrzydliwie i weź butelkę szampana, że ​​Tim i Ricky otrzymali za zwycięstwo w quizie. Finch mówi Tim i jego test partnera Ricky “szacunku [ich] starsi” i “Nie zadzieraj z dużymi chłopcami.”

Podczas napisów końcowych z The Party Finch pojawia się seks z Trudy.

Pod koniec drugiej części Urzędu Christmas Special, Brent końcu pojawi stracić błyszczących oczach uznanie dla humoru Finch i jego tolerancja na leczenie zastraszanie Finch z nim po zwykle obłudny i gruba uwagą od Finch dotyczącym jego randkę w ciemno, wywołując jej “pies”, Brent mówi Finch do “fuck off”. Wyraźnie pokonany, Finch wydaje się być stracone dla jakiegokolwiek powrotu po jego cel rzeczywiście stoi do niego.

Odpowiednik Fincha w amerykańskiej wersji programu jest Todd Packer .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Stirling Gallacher – Jennifer Taylor-Clark, przełożona Davida

Ona jest corporate manager nadzoruje przynajmniej Slough i Swindon gałęzie fikcyjnym sklepie papierniczym, Wernham-Hogg. Ona jest przedstawiana przez Stirling Gallacher .

Jennifer, jak Neil Godwin , jest postrzegany jako odróżnieniu do głównego bohatera serii, David Brent . Ona jest właściwy wykonawczy, który jest często zdezorientowani przez niedorozwinięty wybryki Brent, w odróżnieniu jej podwładnego, wydaje się być szanowany przez większość personelu w Wernham-Hogg (z wyjątkiem załogi hurtowni, którzy są postrzegane podejmowania seksistowskich uwag do niej w jednym odcinku). W serii jeden finał, Jennifer jest promowany z regionalnej dyrekcji do firmowej pozycji i informuje Davida, że ​​został wybrany przez radę dyrektorów, która zastąpi ją (jednak traci okazji, gdy nie powiedzie się egzamin zdrowia). Po tym, Jennifer pozostaje w roli nadzorcy nad oddziału Slough.

Jennifer nie bezpośrednio komiczny charakter jest, jej humor, a raczej jest rysowany od jej reakcji na niewygodnych i przebiera Dawida uwag. W serii dwa finale, ona zgadza się z sugestią, że David Neila być zwolniony, docierając aż do zaoferowania mu hojny pakiet odpraw, aby się go pozbyć.

Jennifer pojawiła się regularnie w pierwszej serii serialu, jak również utrzymywanie regularnych wizyt w oddziale Slough w drugiej serii. Jennifer nie pojawi się w ostatnim odcinku serialu, lecz jedynie w braku zdolności tle językowym. W jej przelotnej wyglądu, pokazał jej się wsiadając z Davidem Brent ponownie po jej decyzji do worek go w drugiej serii. Na marginesie, aktorka Stirling Gallacher prawdziwa ciąża życie ukryte.

Postać Jana Levenson (na początku serii, Jan Levenson-Gould) na amerykańskiej wersji pakietu Office jest oparty na Jennifer Taylor-Clarke’a.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Nagrody
Złote Globy:
2004: najlepszy serial komediowy lub musical
2004: najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu: Ricky Gervais
BAFTA TV Awards:
2002: najlepsza komedia sytuacyjna
2002: najlepszy występ w komedii: Ricky Gervais
2003: najlepsza komedia sytuacyjna
2003: najlepszy występ w komedii: Ricky Gervais
2004: najlepsza komedia sytuacyjna
2004: najlepsza występ w komedii: Ricky Gervais

Wersje zagraniczne
“Biuro” spotkało się z pozytywnym przyjęciem na wielu rynkach zagranicznych, zwłaszcza w USA, gdzie było pokazywane na antenie BBC America. Z tego względu dość szybko BBC Worldwide zaczęło rozmowy w sprawie sprzedaży praw do realizacji lokalnych wersji serialu. Jako pierwsza powstała wersja francuska, Le Bureau, emitowana na antenie francuskiego Canal+, gdzie oryginalne brytyjskie scenariusze poddano jedynie niewielkim zmianom. Znacznie luźniej pierwowzór potraktowali autorzy wersji niemieckiej (Stromberg, ProSieben) i amerykańskiej (The Office, NBC), gdzie skopiowano modele postaci i niektóre wątki fabularne, jednak zasadnicza część scenariusza pisana była od początku.

Kolejną z nakręconych dotąd wersji zagranicznych jest Le Job, zrealizowana w języku francuskim w Kanadzie. Co ciekawe, w tej wersji główny bohater nazywa się David Gervais, co jest skrzyżowaniem jego imienia z wersji brytyjskiej z nazwiskiem grającego go w oryginale aktora (który sam ma kanadyjskie korzenie).

Ostatnia dotychczasowa adaptacja powstała w Chile pod tytułem La Ofis.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

#     Tytuł     Oryginalny airdate     Prod. kod
1     “Odchudzić”     09 lipca 2001     101
A filmy dokumentalne załogi codziennej działalności z Slough oddziału fikcyjnej papieru sklepie Wernham Hogg. Regionalny kierownik oddziału jest David Brent , irytujące, mężczyzna w średnim wieku, który myśli, że jest tak sympatyczny jak on jest zabawne. Wśród pracowników Brent są Świt Tinsley , niechętnie recepcjonistka Brent; Tim Canterbury , lubiany przedstawiciel handlowy, a Gareth Keenan , sykofancki asystent kierownika regionalnego. Na początku dnia, Jennifer Taylor-Clarke odwiedza Dawida na spotkanie, aby poinformować go, że Wernham Hogg nie można uruchomić zarówno oddział Slough i oddział Swindon. Jedną z gałęzi będzie nieuchronnie połączone z drugim, w zależności od, który jest najbardziej skuteczny. David panikuje na myśl o zamknięciu Slough oddziału i jego pracowników jest zwalnianych, ale obiecuje trzymać ogłoszenie Jennifer w tajemnicy. Jednak pogłoski, szybko rozprzestrzenił się po biurze. Oprócz wynajmu nowy sterownik wózka widłowego, David pokazuje nowy pracownik tymczasowy Ricky Howard wokół biura. Podczas tournee Ricky, Tim iskry konflikt z Gareth po odkrywa jego zszywacz wewnątrz galarety . Zamiast karać Tima, David skupia się bardziej na próby wymyślić żart o sytuacji. Później, po Gareth Tim zabrania używania jego zszywacz, Tim spadnie go z okna. Po różnych pracowników konfrontacji Dawida o plotki, David posiada spotkanie i wyjaśnia sytuację dla wszystkich. Pracownicy są natychmiast martwi się o swoje miejsca pracy. Na koniec dnia, Tim zaprasza Dawn, aby wyjść z nim i kilku innych pracowników za “koniec napoju tydzień”, jednak ich rozmowa zostaje przerwana przez Lee, Dawn narzeczonym. Przed liśćmi świt, świt David figle, mówiąc, że ona jest zwolniony za kradzież Post-It notatki . Jego żart panewce, gdy świt zaczyna płakać, a on niezdarnie przychodzi czysty.
2     “Work Experience”     16 lipca 2001     102
David nadal obiecują pracownikom, że nie będzie żadnych zwolnień, podczas gdy on wprowadza nową Donnę pracowników do pracowników biurowych. David-kto jest najem Donna pozostać na swoim miejscu jako przysługę dla rodziców-rośnie niewygodne z uwagi, że Donna otrzyma od męskich pracowników. Podczas gdy David wykaże Donna, jak korzystać z pakietu Office e systemu, odkrywa pornograficzny obraz z jego twarz nałożony na ciele nagiej kobiety. David szybko odkrywa, że ​​wszyscy w biurze nie widział obraz i próbuje ukryć swoją oczywistą wstydu mówiąc o personelu, że jest zły, bo obraz “obraża kobiety”. David daje Gareth zadanie znalezienia sprawcy w żart. Gareth jest więcej niż chętnych do prowadzenia dochodzenia, podekscytowany na szansę, aby umieścić doświadczenie z jego Terytorialnych dzień Armii do testu. Jennifer Taylor-Clarke odwiedza Dawida, aby zobaczyć, czy on jeszcze żadnych zmian do swojego oddziału w wysiłku, aby go uruchomiony. Po usłyszeniu, że Neil-rival menedżer Swindon Wernham-Hogg branch-dokonał kilku zmian, David leży i mówi Jennifer, że on już puścić pracownika w magazynie o imieniu Julie Anderton. Po wizycie w magazyn i osłabiana przez pracowników magazynu, Jennifer chwyta Dawida w jego kłamstwa. Po powrocie z magazynu, Gareth David-kwaśny przerywa spotkanie Jennifer powiedzieć Davidowi, że to był Tim , który stworzył pornograficzne zdjęcia. Już sfrustrowany Dawida, Jennifer mówi mu, że jeśli on nie może obsłużyć odpowiedzialność swojej pracy, ona zwalnia go z jego obowiązków. W celu wykazania się, David upomina Tim o obrazie. Jednak Tim ujawnia Dawidowi, że był on w dobrej fakt Dawida znajomego Chris Finch , który stworzył obraz. Postawa Dawida o zmianach prank całkowicie raz uświadamia sobie Chris Finch jest odpowiedzialny, nazywając ją “krwawym zabawne”. Gdy Jennifer sugeruje, że David przeprosić Tim i ogień zamiast Finch, David wybiera telefon i etapy wypalania. Jennifer folie jego podstęp, naciskając przycisk na głośnomówiący telefon, ujawniając, że on zadzwonił do mówiący zegar zamiast Finch.
3     “Quiz”     23 lipca 2001     103
To Tim ‘s 30 urodziny. Niestety dla niego, jest także pub staff nocy quiz, który David Brent i jego “kolega” Chris Finch wygrali sześć lat z rzędu. Jednak w tym roku jest trochę inny jak Brent i Finchy jakiś uzasadniony konkurencji byłego Student Ricky, który objawia się kiedyś pojawił się na hity . Podczas quizu, Brent i krawat Finch z Timem i Ricky i osoba prowadząca kwiz Gareth ogłasza nagły scenariusz śmierci: kto odpowie poprawnie pierwsze, wygrywa. Pytanie “Która Shakespeare gra posiada charakter nazwie Caliban?” prawidłowo odpowiedział Ricky pierwszy ( Tempest ). Pomimo protestów Fincha, Gareth oświadcza Tim i Ricky zwycięzców. Brent i Finchy nie są zadowoleni z tego i wyzwanie Ricky do Zwycięzca bierze wszystko wyzwanie, gdzie jeśli Finchy może rzucić buty Tima na budynku, oryginalny wynik quizu zostanie unieważniona i Brent i Finch będzie champs do 7 roku kolejnym .
4     ” Szkolenia ”     30 lipca 2001     104
Jest to dzień szkolenia personelu w Wernham Hogg, a poza facylitator, Rowan, przyszedł w edukowanie Slough oddział o dbałości o klienta. David jest zdecydowany osłabić go przy każdej okazji, oferując pomocne sugestie i zbędnych przerw. Tymczasem, Świt i jej narzeczony Lee mają problemy w ich związku. Podczas całodziennej sesji treningowej, frustracja buduje wśród pracowników, zwłaszcza dla Rowan i Tim , który rośnie zirytowany i otumaniony w przerwach Dawida. David w końcu wybucha piosence śpiewa samodzielnie napisała takie tytuły jak: “Spaceman” i ” free Freeway Miłości “do ogólnego wyciszenia reakcji obecnych. On także pociesza Świtu z kompozycją o księżnej Diany , twierdząc, że słowa mają szczególne zastosowanie do jej obecnego TIFF z Lee. Ostatecznie, bez wiedzy Tim, Dawn i Lee pogodzić ich różnice i wydaje się powrót ich relacji do normy. Epizod w kulminacyjnym jest jak Rowan traci cierpliwość kolejnej bezsensownej przerwy od Brent, kończąc sesję treningową. Tim, równie sfrustrowany sytuacją i pozornej pointlessness jego pracy w Wernham Hogg, zamykany z przodu cały personel. Zanim pójdzie, on publicznie prosi Dawn, aby towarzyszył mu na drinka, a teraz, że jest singlem. Cicho, ona informuje go, że ma gotowe z Lee, a Tim próbuje grać całe zgłoszenie się jako przyjazny ofercie.
5     “New Girl”     13 sierpnia 2001     105
David postanawia zatrudnić sekretarza, mimo że zwolnienia obecnych Wernham pracowników Hogg nadal zagrażają morale pracy. Zatrudnia on atrakcyjną kobietę, a kończy się headbutting ją, pokazując swoje umiejętności piłkarskie. Tim postanawia rzucić pracę, postanowił wrócić do studia i zrobić coś w swoim życiu. Zmienić zdanie, Brent przekonuje Tim iść z nim, Gareth i Finchy do Chasers, gdzie ” Wonderbras dostać w wolne “. Ale z Finchy u jego lubieżne najgorsze i David daleko od zadowoleni z jego zachowania, być może to nie będzie zabawa każdy wieczór miał nadzieję, że będzie.
6     “Wyrok”     20 sierpnia 2001     106
To jest dzień sądu w Wernham Hogg: David puszcza pracownika hurtowni i jest oskarżony o dyskryminacji pozytywnej, bo wystrzelił o stanie zabudowanych pracownika zamiast ” karłem “. Jak zabiera swojego nowego sekretarza w biurze podczas próby rozjaśnienia nastroju bez skutku, jest proszony przez Malcolm, co się z gałęzi, i dlaczego on jest zatrudnianie nowych pracowników, gdy istniejące pracownicy są cięte. David daje niezadowalającą odpowiedź na oba pytania i próbuje rozgrywać sytuację z ofensywnych łysych żartów. David posiada także krótkie spotkanie z Timem , w którym wyśmiewa jego pragnienie, aby zamknąć Wernham Hogg kontynuować naukę. Jennifer przylot przynosi crescendo w pracowników do głowy. Ona informuje Dawid otwór w swojej starej pozycji, jak ona została właśnie danego partnerstwa oraz że zarząd zatwierdził go na awans głosami 5 do 2 nad Swindon menedżer Neil Godwin . Jeśli David wykonuje promocji, Slough oddział zostanie zamknięty i zostanie wchłonięty przez oddział Swindon. Brent natychmiast zdecyduje się w promocji, i spodziewałem się, że biuro jest podekscytowany na niego, łamie wiadomości do swoich “żołnierzy” z sygnałem. Ponuro, wszyscy zdają przygotowany do redundancji jako osobistej niechęci David osiągnie wszech czasów. Gareth także każe się łzami pożegnanie Dawida w jego biurze. Na imprezie tej nocy, nikt nie jest w uroczystym nastroju. Gareth emocjonalnie przenosi swoje frustracje do Tima i Ricky, sugeruje on wylądować na nogach i że ciężko pracujący ludzie tacy jak on są ofiarami politycznej poprawności . David wychodzi na scenę i ogłosił, że odrzucił promocji w korporacyjnych i Slough teraz wchłonąć Swindon, zabezpieczenie wszystkich o pracę w swojej branży. To wyraźnie rozjaśnia nastrój na uroczystości, a optymistyczne i wdzięczny pracownicy zaczynają cieszyć się uroczystości. Malcolm konfrontuje Brent z pogłoskami, że nie otrzymali promocji z powodu niepowodzenia badania lekarskiego z wysokim ciśnieniem krwi, niż faktycznie dba o swoich pracowników. Brent niezdarnie próbuje przekonać Malcolma że podniósł ciśnienie krwi, aby celowo nie test. Powrót na imprezie, Brent oferuje promocję do Tima, w zamian za pobyt, który Tim akceptuje. Jak wyjaśnia Tim promocji i jego decyzji pozostania Dawn z zapalonym użycia słowa buzz biznesu, wydaje się ona zawiedziony i rozczarowany Tim rezygnując z marzeń o uniwersytecie.
Seria dwa

Druga seria The Office został pierwotnie nadawany w Wielkiej Brytanii w okresie od 30 września do 04 listopada 2002.
#     Tytuł     Oryginalny airdate     Prod. kod
7     “Połączenie”     30 września 2002     201
Epizod ma miejsce dwa tygodnie po ostatnim odcinku serii pierwszej. Slough oddział pozostał otwarty, a nowe Swindon pracownicy zostały tam są spowodowane widok Brent spełnia także jego nowy szef, Neil , i zaczyna go nienawidzić natychmiast. David przygotowuje z tej okazji z jednym z jego stand-up rutyny, która nie zdało egzaminu. Co gorsza dla Brent, Neil jest zarówno naturalnie zabawny i sympatyczny, i sprawia, że ​​żart kosztem Dawida. Tymczasem Tim został przekonany do pozostania z promocją i wzrost płac, a Świt staje się zły, kiedy Tim wykonuje swoją pracę poważnie i nietypowo prosi ją, aby wrócić do recepcji podczas gościnnych uroczystości. Gareth nie lubi, że Tim ma rzeczywiście władza nad nim teraz, fakt, który Tim nie waha się przywołać, gdy Gareth ucieka się do swoich licznych irytujących tendencji. Tymczasem, w desperackiej próbie dla śmieje meet-and-pozdrawiam pracowników Swindon, David opowiada dowcip z rasowych podtekstów, że nie jest zbyt popularne wśród kobiet w branży Swindon, pomimo protestu Dawida, że ​​nie obrazić Olivera. Z niedowierzaniem nad jego zdolności do obraziłem nowych pracowników w pierwszym dniu, Jennifer (który został awansowany powyżej Neil) zwołuje i nagany Dawida przed Neila. Epizod kończy Lee coraz zdenerwowany z Timem na to, co widzi, jak flirtuje z Dawn, ale w rzeczywistości to tylko kolejny z żartów dwa rutynowo akcji. Tim Lee pcha z powrotem na ścianie przed wyjazdem z Dawn. W próbie szczotkować incydent, Tim siada i śmieje się nerwowo do kamery.
8     “Wyceny”     7 października 2002     202
To dzień o ocenach pracowników, w którym dowiadujemy się, że Dawn chce być ilustrator dla dzieci i że Keith całkowicie stracił motywację do jego pracy. Wiele Swindon wskazują również, że nie, że wszystko jest w porządku w Slough, i że wolą Neila do Dawida jako menedżer. David niezwłocznie apeluje do towarzyszenia mu na drinka w porze lunchu, aby udowodnić, że jest więcej zabawy. Garstka pracowników zgadza się dołączyć do Davida i są rozpatrywane przez radosny rozmowy o pasztecików mięsnych i Aleš odwaga, browaru Slough lokalny. Powrót na Wernham Hogg, Neil wysiłku utrzymuje personel rozrywkę. Gardząc popularnością Neila, David napomina Neil dla aprowizacji, kiedy powinien pracować. Neil pozwala Brent wie, że nie będzie rozmawiał z jak dziecko ponownie. Tim Lee przeprasza za przesadzam i popychając go w poprzednim odcinku.
9     “Party”     14 października 2002     203
To urodziny Trudy, ale społeczna nieudolność Brent potrafi zepsuć imprezę. On zbliżył się do niektórych szkoleń z zarządzania przez zewnętrzną firmę doradczą Cooper & Webb, i zapytał, czy chciałby pracować jako mówca motywacyjny dla publicznością. David szczęśliwie przyjmuje lukratywną ofertę pracy i zachwyca wszystkich, którzy w informowaniu będziesz słuchać, ile on będzie wypłacane przez godzinę. Ale on jest mniej niż wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, że Neil został również poproszony przez przedstawicieli Cooper & Webba zrobić przejazd motywacyjnych mówienia. Dawid uczy się, że Neil i Finchy już poznać i są nawet dobrymi przyjaciółmi, co denerwuje go.
10     “Motywacja”     21 października 2002     204
Tim zaczął widząc Rachel, kolega pracownika, który denerwuje Dawn. Gareth próbuje zaimponować odwiedzając biuro komputerowym maniakiem , i to jest wielki dzień Brent: dzień swojej prezentacji zarządzania. Jego ultra-niekonwencjonalne podejście, chaotycznego monologu i korzystać zarówno z książki Native American mądrości i ” The Best “przez Tina Turner zapewnienia, że jest sesja nie może być zapomniane przez tych, w obecności.
11     ” Miłość ”     28 października 2002     205
To Red Nose Day w Wernham Hogg, który traktuje jak Brent święto narodowe. Gareth jest skacze wszędzie, Dawn sprzedaje pocałunki, Neil jest disco-dancing, i Tim ukrywa Gareth jego majątek na cele charytatywne. Brent z niecierpliwością oczekuje na możliwość zdjęcia z lokalnej gazety, ale chmury są kierowane w jego stronę. Neil “oferuje” David pakiet odpraw, informując go, on wkrótce zostać zwolniony. I Tim dostaje całusa.
12     ” Wywiad ”     04 listopada 2002     206
Choć nieco peeved że personel wydaje się być przy jego nadmiarowość w ich kroku, Dawida duchy pozostają wysokie, jak on planuje swoją przyszłość, a jednocześnie jest wywiad do artykułu w księdze wewnątrz. Tim ma drastycznych działań, gdy dowiaduje się, że Dawn zrezygnował, aby przenieść się do USA z chłopakiem Lee. Jednak gdy dowiaduje się, że David jego usługi jako mówca motywacyjny są już potrzebne, że opada na jego najniższym przypływy i błaga Neil do rozważenia zwolnienia.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 32 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...