Bez skazy

Sean McNamara – Dylan Walsh | Christian Troy – Julian McMahon | Julia McNamara – Joely Richardson | Matt McNamara – John Hensley | Liz Cruz – Roma Maffia | Gina Russo – Jessalyn Gilsig | Grace Santiago – Valerie Cruz

bez-skazy


Bez skazy (org. Nip/Tuck) – amerykański serial telewizyjny stacji FX, opowiadający o dwóch chirurgach plastycznych. Główni bohaterowie, doktor Christian Troy i jego przyjaciel doktor Sean McNamara, pracują w jednej z prywatnych klinik położonych w Miami. Bohaterowie to przyjaciele ze studiów.

Opis fabuły

Pierwszy sezon to budowanie prywatnej praktyki, walka z nieetyczną konkurencją i poznanie bohaterów serialu.
Sezon drugi to głównie rozterki bohaterów. Małżeństwo Seana i Julii rozpada się. Pojawiają się romanse. Istotne znaczenie ma “trenerka życiowa”, którą Julia zatrudnia, by pomóc synowi Mattowi w jego codziennych problemach. Sezon drugi kończy się pojawieniem się dramatycznego “Rzeźnika” (The Carver), który atakuje ludzi pięknych: modelki i osoby poddające się operacjom plastycznym.
Trzeci sezon, to głównie rozwiązywanie zagadki “Kim jest Rzeźnik?”. Aby ją rozwiązać, z Wielkiej Brytanii przybywa piękna pani Detektyw Kit McGraw. Nową postacią jest także poznany w ostatnim odcinku drugiego sezonu Dr. Costa, który zostaje współpracownikiem spółki McNamara/Troy.
Czwarty sezon to dylematy bohaterów i próba odpowiedzenia sobie na pytanie kim są, czego oczekują od siebie i od życia.

Obsada

Sean McNamara – Dylan Walsh

Jego bohater otwiera pokaz z chwytliwy slogan znaków towarowych: “Powiedz mi, co ci się nie podoba w sobie.” Jego partner, Christian Troy , był jego najlepszym przyjacielem, ponieważ uczestniczy w kolegium razem na Uniwersytecie w Miami , która jest częściowo, dlaczego zajął się razem. Sean jest przedstawiana jako bardziej wykwalifikowanych, chirurga jeszcze bardziej niespokojnym, który najwyraźniej specjalizuje się w chirurgii twarzoczaszki . On jest często nękane przez utrapienia rodzinnych obejmujących swoją żonę (ex-żona, a następnie wyszła ponownie za mąż i żona po raz kolejny), Julia i “syn”, Matt . Dwa też córkę, Annie i noworodka syna Conor.

Sean dawniej prowadził McNamara / Troy Klinika Chirurgii Plastycznej w Miami ze swoim najlepszym przyjacielem, Christian Troy. On zbliża się do wieku średniego i próbuje pogodzić się z wyborów, dokonywanych w jego życiu, bo uważa, że ​​udał się do operacji plastycznej, aby pomóc naprawy ciała zdeformowane i okaleczone, ale stał sidetracked w realizacji procedur próżności. Kiedy show zaczyna się, że rozważa wchodząc pro bono pracy. [2]

Sean i Julia miał wiele wzlotów i upadków w swoim małżeństwie, a ich związek powoli się rozpada. W jednym punkcie, Sean ma romans z jednym ze swoich pacjentów – Megan O’Hara, rak piersi , który przeżył jest oddzielona od jej męża. Romans trwa do Sean wyznaje go Matt i próbuje zerwać, ale czuje zobowiązany do Megan, kiedy jej wraca raka. Postanawia wolała popełnić samobójstwo niż przejść przez chemioterapię i prosi Seana pomóc jej przejść spokojnie. Julia towarzyszy Sean na pogrzeb Megan, gdzie uświadamia sobie, dlaczego jest on tak zdenerwowany, o jej śmierci.

Sean i Julia ciężko pracować, aby spróbować uratować swoje małżeństwo. W połowie drugiego sezonu, Julia dowiaduje się, że Matt jest w rzeczywistości, biologicznym synem chrześcijanina (wynikiem jedną noc tuż przed Julią i wesele Seana). Choć Sean ostatecznie odpuszcza chrześcijanin, uzna to trudno to zrobić dla Julii, a dwa oddzielne.

W tym czasie, zamaskowany seryjny gwałciciel zaczyna terroryzować Miami, gwałt i okaleczenie modelki . Określane jako ” rzeźbiarz “przez media, zostawia głębokie cięcia po obu stronach usta swoich ofiar, przypominający uśmiech. Kiedy McNamara / Troy zaczęła działać pro bono operacji na swoich ofiarach, rozwścieczony zabójca skierowany Sean. Sean jest ostatecznie zaatakowana przez Carver w swoim domu, ale jest więcej szczęścia niż większość jego ofiar; otrzymuje on tylko jedną cięcia na jego prawym policzku i nie jest zgwałcona. Quentin Costa , chirurg z Atlanty , jest wezwany do pomocy Christian naprawić twarz Seana.

Po chrześcijanin staje się ofiarą Carver siebie, trudno jest kontynuować pracę. Aby podnieść luzu, Sean oferuje Quentin komandytowej, którą przyjmuje. Christian jest początkowo przeciwko spółce, ale w końcu zgadza się na współpracę z Quentin.

W tym czasie życie Seana staje się jeszcze bardziej chaotyczna. Julia złoży rozwodowe papiery i zaczyna własne spa , a Christian jest aresztowany w związku z Carver gwałtów (i jedno morderstwo). Carver atakuje gdy chrześcijanin jest w więzieniu, a Christian jest bezpłatne. Incydent bardzo boli firmę w McNamara / Troy, i Sean zaczyna kwestionować chirurgii kosmetycznej firmy ponownie. Po wypadku, w którym lekarze próbował wykonać operację plastyczną na starszej kobiety w trudnych warunkach dla takiej procedury, Sean kończy praktykę i przyłącza się do programu ochrony świadków . On tylko wykonać jedną operację na syna i matki, z którą następnie zaczął mieć związek. Ostatecznie wybór między pozostawiając jego stare życie za sobą i zaczyna zupełnie nowego, wraca do praktyki i zapala gorzką rywalizację z Quentin, który od rozpoczętego randki swoją byłą żonę.

Rywalizacja kończy Quentin wykupienie resztę swojego kontraktu i zamierza pracować w spa Julii. Julia w końcu strzela Quentin i odkrywa wkrótce, że jest w ciąży . Sean i Christian początkowo przyjąć dziecko Quentina. Jednak Quentin, nie wiedząc, że Julia jest w ciąży, przyznaje się do chrześcijanina, że ​​nigdy dwa uprawiali seks. Dziecko jest teraz traktowane jako Seana, wynik nocy dwa spędzone razem po ich rozwodzie.

Związek Seana z Mattem może być uratować, gdyż Matt poprosił go, aby zrobić pro bono na Cherry Peck, transpłciowych osoba pobił. Krótko po Czyniąc tak, Carver uruchomiła dwa więcej ataków, tym razem na bractwa domu i na rywala Seana, Quentin Costa. Sean zgodził się naprawić Quentin po serce złamanie słowa, ale on i Christian słono zapłacić za to, bo Carver zakrada się i narkotyki Seana, a następnie zdejmuje maskę, ujawniając się jako kto inny jak Quentin Costa. Potem ramiączkami zarówno Sean i Christian do stołów operacyjnych, gra w gry umysłu z nich, a następnie odcina jeden z palców Seana. Christian postanawia poświęcić się, lub bardziej szczegółowo, lewą rękę, aby zapisać się Sean. Zanim to się stanie, Quentin zostaje postrzelony od tyłu przez Kit McGraw , oficera policji, który miał krótkie relacje z chrześcijanina. Jednakże, jest ona także siostra Quentina i zostały pomagając mu popełnienia ataków.

Microsurgeon oszczędza palec Seana. Po rezygnacji z aktu własności do swojego domu do Julii, postanawia dodać swoje nazwisko do niej, mówiąc, że ona tylko cofnąć się, jeśli on nadal tam mieszka. Zgadza się i poruszają się razem ponownie, ale ich związek zostaje wystawiony na szczep, po tym jak dowiaduje się, że jego syn ma być urodzony niepełnosprawnym z ectrodactyly , powszechnie znany jako syndrom szpon homara. Ponadto później ma seks z potencjalnym niania imieniem Monica Wilder, ale później postanowił nie zatrudniać ją po poczucie winy z zdradza Julia po raz kolejny. Mimo, że nie ma uczucia do Moniki i złamał, co mieli się po powrocie do niego, nie ma intencji zostawiając Seana i okaże się zagrożeniem dla Seana i Reunion Julii słabsze.

Pomimo, że nie zatrudniania Monikę, ona nadal wymaga się w życiu Seana wypełniając jako niania Conor, kiedy jego regularne niania jest hospitalizowany z zatruciem pokarmowym. Po wielokrotnie opowiadała jej opuścić, Monica spotyka Seana w pracy i prosi go, by spojrzeć na ewentualnej infekcji do jej sutek wynikające z ciągle próbuje karmić Conor. Sean rozważa zabicie Monikę uniemożliwić jej mówi Julia ich romans, ale ostatecznie jest w stanie i każe jej opuścić i że powinna zobaczyć psychologa. Rozwścieczony, Monica mówi Seanowi, że powie policji, że ją zgwałcił, a tym samym zniszczyć ich małżeństwo. Spieszy Sean po Monica, próbują przemówić jej do rozsądku, kiedy zginął w dziwnym wypadku, gdy autobus uderza ją podczas przechodzenia przez jezdnię.

Kiedy zbliżył się do dnia w chirurgii ręki Conor, Sean stoi kilka przeszkód. Najpierw Julia stała się bardziej niezdecydowany w nawet z chirurgii zrobić i z (pielęgniarka Conor Europejskiej) zachęty Marlowe’a, odmówiła podpisania formularze zgody. Dodatkowo, Sean stał się bardziej świadomi rąk Conor jako młody chłopak wyśmiewa jego stanu, co skłoniło go do obrażania dziecka własny wygląd i wykrawania ojciec chłopca. Ostatecznie, Sean rozliczane wszystko z ojcem i uświadomił sobie, że był jedynie projekcję jego stłumioną złość z własnego dzieciństwa, odsłaniając do Julii, że urodził się z rozszczepem wargi , która uczyniła go przedmiotem kpin (należy również zauważyć, że jego decyzja matki go naprawić potajemnie z funduszu uczelni Seana ostatecznie doprowadziło do jego ojca, pozostawiając rodzinę). Po odkryciu tego, Julia zgodziła się na operację i Sean był teraz bardziej swobodnie z szansy Conor z dnia normalne życie. Jednakże, dzieciństwa Conor oznaczało, że obie ręce nie mogą być obsługiwane w tym samym czasie. Sean pracuje tylko dla jednej z rąk, zanim Conor Julia postanowiła anulować sekund operację i wziąć Annie i Conor z nią do Nowego Jorku, zostawiając Seana tyłu.

Sean ma sesje z psychologiem Wolper Wiara bez Christian wiedząc. Mówi mu, że Christian miał sny o nim. Sean mówi Christian, a ich związek wraca do normy. [3] Sean sprzedał akcje swojej spółki Christian i Michelle, twierdząc, że musi dowiedzieć się, czy może żyć bez chrześcijanina. Przenosi się do Los Angeles i dostaje nową pracę. Jednak Christian wkrótce dołącza do niego. [4]

Jednak życie nie jest łatwe w LA i spędzają swoje pierwsze 2 miesiące bez żadnych klientów. Desperate przystąpieniem pokaz także konsultuje i gości-gwiazd. Chociaż chrześcijanin jest wyciąć z powodu złej aktorstwa, wygląd Seana pozwala mu się rozpoznać na ulicy i mają niektórzy klienci przychodzą. [5] , jutro z show zaczyna związek z kolegą aktorki, ale mają pewne problemy, kiedy ujawnia być byłym tłuszczu dziewczyna i pyta go o brzucha, czyniąc ją uciekać w ramiona chrześcijanina choć później uzupełnić. [6] Potem spełnia i staje się obsesją Eden córki Olivii. [7] Potem proponuje swoją nową dziewczyną Kate [8] , ale gdy próbują urozmaicić swój seks mieszka zdają sobie sprawę, że nie są dla siebie stworzeni. [9] Kiedy Eden wraca z odwyku, on całuje ją. [10] W ich związek idzie dalej, Eden przyznaje, że to tylko “dostać ją z śrubą systemu.” znalezienie go zbyt stary. On dostaje rady, jak zatrzymać młodych bez operacji od Aidana Stone’a, a następnie udaje się do swojej partii, gdzie ignoruje Eden by ją chciał go. Ponieważ seks ma on niepożądanych reakcji na MDMA (ecstasy), który ląduje go w szpitalu, w którym chrześcijańska i Julia dowiedzieć się o romansie, Julia obrzydliwe. [11]

Życie Seana komplikuje jego agent Colleen, która odchodzi jak najbardziej przywiązani Seana. Gdy rywal środek wykazuje zainteresowanie w reprezentowaniu Seana, Colleen namawia go do swojego mieszkania i zabija go na siłę karmić go farszem z niedźwiedziami teddy co ona robi. Sean w końcu dowiaduje się, że Colleen nie jest licencjonowanym agentem i zrywa więzi z nią mimo licznych prób skontaktowania się z nim. On, zakaz zbliżania się z nią, ale ona nadal nalega na przebywanie z nim. Szukam zemsty na Seana, ona kładzie ciało martwego agenta w swoim pokoju i najwyraźniej ucieka z kraju. Później, kiedy Sean jest w urzędzie pracy na Annie, która została niedawno udział w wypadku samochodowym, Colleen zakrada się do biura i wielokrotnie ukłuciami Sean w plecy pozostawiając go na plecach kaszlu w kałuży własnej krwi z Colleen patrząc na go.

Colleen najwyraźniej zostawia go na pewną śmierć. Nie jest w stanie poruszać się znacznie, on manipuluje sprzętu medycznego, że Annie jest podłączona do w nadziei na ustawienie alarm aby uzyskać pomoc. Czyni to jednak Colleen zwróci i ciągnie go i zamyka go w pokoju z nią. Liz słyszy Annie maszyny schodzili i po poślizgu w kałuży krwi, krzyczy na chrześcijanina, który pomaga jej z Annie, a następnie wyrusza znaleźć Seana. Podczas rozmowy Colleen do Seana, chwyta nóż Upadła na ziemię i wbija jej z nim, zabijając ją. Christian następnie rozbija drzwi w dół i znajduje Sean wykrwawia i próbuje wybrać numer 911, ale telefon nie działa, a on krzyczy do Liz.

Cztery miesiące później Sean jest żywy i dobrze, aczkolwiek przy użyciu wózka inwalidzkiego i niezdolny do wykonywania operacji z powodu zapalenia nerwów. Wykłada na prestiżowej uczelni chirurga plastycznego jako sposób na koniec z końcem, podczas gdy Matt pomaga mu w jego schematów rehabilitacji. Pod koniec odcinka okazuje się, że Sean może chodzić dobrze, a został udaje mu paraliż, chcąc być jeden pod opieką, zamiast być tym, który musi dbać o każdy inny. Po Liz opuszcza po jej rozstaniu z Christianem, Sean zostaje wciągnięty z wymianą Liz; przygód motocyklistów o nazwie Teddy. Ona próbuje się rozluźnić Sean się, biorąc go do restauracji, która jest zupełnie ciemno, włamując się do domu na niesprzedanych na seks i eksperymenty z narkotykami umysłu zmieniających.

Sean i Teddy później ślub, bez wiedzy, że Sean Teddy jest naprawdę “czarna wdowa” i żerował na kilku innych lekarzy. Jednak polityka Seana ubezpieczenie na życie pokazuje tylko Annie i Connora jako beneficjentów. Aby zdobyć pieniądze, Teddy próbuje zabić wszystkie trzy z nich na wyprawy przez narkotyzowanie im środki nasenne i powodzie przyczepę z tlenkiem węgla. Annie budzi się, po nie zjadł skażone s’mores i budzi ojca up, który zarządza ich wydostać. Później policja Sean zadzwonić i powiedzieć mu, że serce było znaleźć w pobliżu przyczepy i że DNA pasuje próbek pobranych z sierści Teddy’ego. Sean dowiaduje się, że Teddy planuje go zabić i jego dzieci za pieniądze, a przekupieni napastnika z pieniędzmi. W pierwszej chwili nie wierzy, jest tylko później policja pokazać mu 4 inne ofiary Teddy, że pochodzi to zaakceptować. On zrzuca Teddy’ego kremacji pozostaje w kosza, jak również jego obrączkę przed próbą popełnienia samobójstwa przez utonięcie. Sean ma przemiany serca i zostaje uratowany przez Coast Guard i przechodzi terapię z matki Julii, który usiłuje wykorzystać to wydarzenie do podjęcia opieki nad Annie i Connor, aby mieć rodzinę z jej młodego chłopaka. Jednakże, odkrywa go masturbacji do pary majtek Annie i kopie go, i odrzuca pozew przeciwko Sean i Julia.

Samoocena Seana jest uszkodzony dalej, gdy spotyka dawnego przyjaciela studentów med, który teraz zaangażowany w “Lekarze bez Granic”, który Sean zazdrości na konferencji, w której on i Christian są honorowane. Kiedy dowiaduje się, że nagroda ich otrzymania, ponieważ Christian miały ogromny wpłaty do szkoły, postanawia dołączyć do programu swojego przyjaciela po dość egocentricism chrześcijanina. Podczas gdy jego przyjaciel jest z kraju, Sean zostaje przyjacielem żony, która próbuje go uwieść powodu jej mąż jest już przez większość czasu i konieczności tendencję do jej potrzeb. Sean odmawia, ale zostaje wyrzucony z programu, gdy jego przyjaciel konfrontuje go mówiąc, że żona powiedziała im, że miała seks i że “Ty i Christian siebie warci”. To wydaje się być ostatnia kropla dla Seana, który zaczyna się wyrwać i zdystansować się od chrześcijanina, który rozpoczął on winę za sposób jego życie okazało.

Pod koniec szóstego sezonu, powrót Christian i Sean do bycia jak opisują “Brothers”. Wkrótce Sean jest wstrząśnięty wizyty Julii do Los Angeles, gdzie ogłasza, że ​​przenosi się do Anglii ze swoją narzeczoną, Edmunda i wnioski zaczęły Annie i Conor z nią. Później na ślubie Matta i Ramona (gdzie jest Matt opuszcza Ramona na ołtarzu Ava), Sean zgadza się podpisać papiery do zadowolenia Julii. W ostatnim odcinku, Christian siedzi Sean dół na zasięgnięciu biurku, prosząc Sean co nie lubił o sobie. Sean jest zaskoczony, chrześcijanin będzie zadać mu takie pytanie, a odpowiedzi, że jest całkowicie zadowolony z jego nowego życia. Christian jednak wie lepiej i mówi Sean on rozpuszczenie partnerstwa (po śnie, w którym pojawia się w Kimber jego sypialni i wyśmiewa go za swoje czyny, a ujawnia się zabiła go do ucieczki, i uważa, że ​​Sean może zrobić to samo, jeśli pozostaje w McNamara / Troy od życia chrześcijanina niszczy wszystkich wokół niego)

Christian prezenty Sean z dwóch biletów lotniczych w jedną stronę do opuszczenia kraju z Raphael (AVA opuszczony sierota, którego Sean i Christian operowany), gdzie Sean może wykonywać pro bono na ludzi w mniejszych krajach, jak marzył. Sean przyjmuje dar, i opuszcza biuro, aby zobaczyć nowy znak na foyer, “Troja / Cruz”. Christian spadnie Seana na lotnisko z Rafaela i przez bezpieczeństwo, TSA pyta Raphael jest syn Seana. Bez rozważania, mówi tak. Wygląd Seana kończy go patrząc na chrześcijanina.
Future (sen Seana)

W przód flash ‘Conor McNamara, 2026 “odcinku, gdy Julia widzi Sean pyta jak jego druga żona robi wskazując Sean ostatecznie powtórnego zamążpójścia. Sean jednak mówi jej, aby nie zapytać go o jego życie osobiste podając żadnych dalszych szczegółów. Conor, lat 20, zdecyduje się przejść z chirurgii na drugiej ręce z Mattem jako swojego głównego chirurga i Sean w sali operacyjnej towarzyszącą. W sezonie 5: Part Two premierze Ronny Chase, Sean odkrywa, że wydarzenia Conor McNamara, 2026 był sen miał podczas jego rozpadzie z Julią.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Christian Troy – Julian McMahon

Christian Troy jest wstępnie scharakteryzować jako pochłonięty kobieciarza bez skrupułów za pomocą ludzi na to, co on chce. Jeździ krzykliwe samochody, nosi Gucci garnitury i uczęszcza Miami najlepsze kluby.

Jednak bohater ostatecznie wykazano dziurawą stronę spod nieczułą zewnątrz. W jednym z odcinków, wyznaje, że był molestowany w dzieciństwie przez swojego przybranego ojca. Ta wczesna trauma zniszczyła jego wiarę w sprawiedliwy bóg . W innym łuku historia spotyka swoją biologiczną matkę, która mówi mu, że jest produktem gwałtu , ona następnie odcina żadnego kontaktu z nim, bo on jest wykapany ojciec, jej gwałciciela, a ponieważ ona nie chce jej “prawdziwą rodziną” wiedzieć o tej części swojego życia.

Miał romanse z większości z serii “kobiecych postaci, w tym żona Seana, Julia , początkowo bez wiedzy Seana, jego syn Matt jest w rzeczywistości, biologiczne dziecko chrześcijanina, z którym jest bardzo blisko i opiekuńczy. Pokazie dwóch pierwszych sezonów to wiele odcinków skupionych wokół dysfunkcyjnych relacji chrześcijanina z Kimber Henry , były pacjent któremu często manipulowane i oszukiwał.

W pierwszym sezonie, miał jedną noc z Gina Russo , odzyskiwanie seksoholikiem . Gina, rozgniewał się, że złamała śluby celibatu , zamierzał uczynić życie chrześcijanina nieszczęśliwy, a dwa zainicjowane gorzki, miłości / nienawiści stosunki seksualne, które nie zostały rozwiązane dopiero w czwartym sezonie. Po jedną noc, Gina zaszła w ciążę i przez cały okres ciąży, Christian wierzył, że jest ojcem. Po urodzeniu, Christian zorientował się oczywiście nie był ojcem, ponieważ dziecko było pół czarny. Jednak Christian zajmuje i staje się zastępczym ojcem dla jej syna, Wilber. Po zostaniu ojcem bardziej miękkie stronie chrześcijańskiej pojawiły. Najlepszym przykładem tego przyszedł w czasie jego 40-te urodziny. Po próbie zatrudnić nianię oglądać syna, zaczął sypiać z nią, i podczas seksu z nią jedną noc, dowiedział się, że została ona daje lekarstwo na kaszel Wilber, aby utrzymać dziecko cicho. On natychmiast wystrzelił ją i spędziła noc w jego urodziny z synem, jego urodziny chce być modlitwa do Boga, aby uczynić go dobrym ojcem. On później stracić Wilbera do biologicznego ojca Wilbera, który zdecyduje się pozwać Gina do samodzielnego areszcie.

W trzecim sezonie, Christian sam jest seksualnie przez The Carver , zamaskowany seryjnego gwałciciela żerujących na McNamara / Troy ‘s pacjentów. Jest on podejrzany o krótko, a raz aresztowany, zbrodnie na Carvera. Zrozpaczony Christian tymczasowo wycofuje się z pracy, skłaniając Sean przynieść innym chirurga Quentin Costa . Costa wiąże się w stosunku chrześcijanina z Kimber Henry , a dwa stały się rywalami. Christian prawie żonaty Kimber ale została porwana przez Carver [1] , po tym jak został uratowany, nie chciała na początku, niech Christian co Carver nie do twarzy i ciała. Urwała swój związek, żeby mogła zrobić kilka rachunku sumienia. Ostatecznie Kimber wrócił jako scjentolog [2] . Kiedy Kimber ciążę, Christian ukradł DNA na test ojcostwa, przekonany, że był prawdziwym ojcem.

Distressed przez jego pozorną niezdolność do tworzenia intymnej relacji dorosłych, Christian wszedł psychoterapię z dr Faith Wolper – i ostatecznie miał seks z jej [3] . Dr Wolper zasugerował również, że blok chrześcijanina związek istniał, bo był naprawdę w miłości z Seanem. W tym czasie Christian zaczął marzyć o seks z Seanem. Później powiedziała mu, że był uzależniony od seksu odzyskiwania i zrozumiał, po ich schadzki, że wciąż miał problem. Potem poprosił go, aby usunąć tatuaż ex-kochanek zmusił ją, aby jako sposób poniżający ją [4] . Christian ostatecznie zrealizowane sny były wynikiem jego własny kryzys tożsamości osobowej, i ustępowały w jego problemy z Seanem [5] . Zaczął również romans z Michelle Landau , żony McNamara / Troy ‘s nowego właściciela. Wkrótce po spotkaniu, Christian podejrzewa ją o o związek z kobietą o imieniu James , który był narządy przemyt z kliniki. Christian stwierdził, że James był były Michelle pimp i wypłacane James off ją zostawić i McNamara / Troy sam.

Mąż Michelle, Burt , dowiedziała się o romansie z wiary Wolper, terapeuta chrześcijanina, i próbował zmusić do seksu dwa przed nim. Kiedy Burt później próbował uprawiać seks z Michelle, miał wylew i zmarł po tym, jak odmówiono mu lekarstwo. Po śmierci Burta, Christian i Michelle zaręczył i Michelle zgodził się być przybrana matka Wilbera. Jakub nie zachować jej części umowy, jednak, użyła McNamara / Troy jako podstawa działalności. Christian potem okazało się, że James pracował dla pana narkotyków Escobar Gallardo (jeden z serii “głównych złoczyńców). James w końcu popełnił samobójstwo [6] . On i Michelle kupili udziały w Seana McNamara / Troy po Sean przeniósł się do Kalifornii . Tak jak wydawało się, że żyją długo i szczęśliwie, Christian dowiedział, że była wspólniczką Jakuba w ringu przemytu narządów. Zdegustowany, opuścił ją i poszedł Seana do Kalifornii [7] .

Jednak życie nie było łatwe w Los Angeles i spędzili swoje pierwsze 2 miesiące bez żadnych klientów. Zdesperowany, oni dołączyć do pokazu jak konsultuje i gości-gwiazd. Ze względu na implanty włosów popsuło mu wyciąć a Sean cieszył się pierwszy dzień sławy. Złość złamał umowę o poufności i ujawnił zrobił jakąś operację na aktorkę, aby uzyskać uznanie samego [8] . Ten upada jak jest on dwukrotnie przeszedł przez magazyn, który nie publikuje swoją historię i mówi jego agent. Potem robi zdjęciową porno, przyciąga gejów do jego biura. On także bierze udział w Marylin Monroe konfliktu odtwórca ale pogodzić i kończy się o trójdrożny gdzie chrześcijanin chce być jak gwiazda [9] . Potem ma seks z Julią tylko dla niej, aby odsłonić to, żeby go z jej systemu. Chrześcijańskie dabbles w męskiej prostytucji po kobieta wziął go do rzeczywistego prostytutka imieniem Campbell [10] . Następnie klient mówi do przyjaciela, jej przyjaciel fantasy kończy źle, co Christian porzucić pracę nocną jako prostytutka, a Christian postanawia nadania religii spróbować po spotkaniu z zakonnicą [11] . Potem ma kłopoty z Edenu, kiedy grozi powiedzieć Sean o swojej nocy z Julią, on rozwiązuje ten problem przez ustawienie jej się wyglądać jak narkoman i przyznając ją na odwyk [12] . Wraca podczas ich kręcenia reality show i ujawnia prawdę, ale Sean nie wierzy jej, a ona potem mówi mu, że kłamał. On również stara się Julia i Olivia zerwać [13] .

Julia i chrześcijańskiej zaczynają mieć związek za plecami Olivii. Sean w końcu odkrywa ich związek i jak się do niego przyznać, że są one w miłości. Jednak chrześcijanin jest skłonny oszukiwać Julia znowu z Giną, który został zatrudniony czasowo jako recepcjonistka. Co dziwne, Sean wybrał Gina na to stanowisko, ponieważ Christian był najmniej prawdopodobne, aby oszukiwać się z nią, ale dwa znaleźć zakaz coital znaczy mieć romans. Gdy Gina przyznaje romans Julii i Christian spotyka ją na dachu swojego biurowca służyć jej zakaz zbliżania się, jest on oferowany prezerwatywy przez Gina. Zaczyna mieć stosunek z nią na gzymsie dachu, gdy Gina zostaje oporową budynku, objętego jej natychmiastową śmierć.

Matt spał z pacjenta o nazwie Emme chrześcijanina po Christian próbował ustawić je razem po rozpadzie Matt ze swoją dziewczyną Rachel izraelskiego. Po mieli Emme sex wspomina do Matta, że ​​chrześcijanin jest jej ojcem. Ona już wcześniej powiedział Christian, że była z Cleveland, Gruzji i że został poczęty przez jedną noc. Matt i Emme omówione pobyt kilka pomimo tego samego ojca. Emme matka Darlene Lowell, kobieta, która straciła nogi do cukrzycy, przybył do Los Angeles, by spotkać się z chrześcijan, których ona mówi, zabrał jej dziewictwo podczas przerwy wiosennej w Fort Lauderdale , w wyniku których koncepcji Emme. Poinformowała, że ​​Christian Emme była jego córką i że Emme spał z jego synem. Dwa natychmiast dostał test na ojcostwo, aby Emme była córka chrześcijanina i test udowodnił pozytywny, potem poinformowano dwa rodzeństwa, że ​​powinni zatrzymać ich stosunki seksualne być zastąpione przez bardziej relacji platonicznej. Emme i Matt konfrontowane ze sobą przed Emme wyjechał do Gruzji i starała się mu przyjść z nią, ale w końcu zerwała z nią.

W “Sezonie 5 Część II” premiera, okaże się, że Christian opracował sekund stadium raka piersi po ujawnieniu znalazł guzek na piersi, podczas gdy towarzyszące Liz, która właśnie miała mammografię. Na końcu odcinka przeszedł do mastektomii z Sean obiecujące wykonać rekonstrukcji. Po przejściu operacji i chemioterapii, chrześcijanin staje się bardzo źle i Liz decyduje się zostać z nim, podczas gdy on odzyskuje. Ostatecznie dwa kończy się seks, co prowadzi do ich coraz krótko para aż Christian odzyskuje wystarczy wznowić swoje sposoby kobieciarza. Boli Liz kończy swoją pracę w McNamara / Troy i wraca do Miami. Mimo swej pozornej dobrego zdrowia, Christian dowiaduje się, że nowotwór rozprzestrzenił się i ma sześć miesięcy do roku opuścił żyć. Zdając sobie sprawę, że nie chce, aby spędzić czas, co on sam, jedzie z powrotem do Miami i prosi Liz wrócić proponując do niej. Liz wraca i odkrywa, że ​​duża ilość leku brakuje na magazynie. Christian przyznaje się do Liz, że ukradł, bo dowiedział się, jego nowotwór powrócił i ma zamiar użyć leków się zabić, ale zmienił zdanie. Liz jest obrażony, że Christian poprosił ją o rękę, tak, że “może pomóc mu umrzeć” i rzuca pierścień na niego. Później, Liz zmienia zdanie i zgadza się na ślub Christian po wykonaniu jest szczery w swej woli spędzić co czas opuścił z nią.

Jednak wkrótce po ślubie z Liz, otrzymuje telefon od swojego lekarza mówiąc mu, że jego nowotwór jest w pełni w remisji. Jego wyniki przełączony innego pacjenta z powodu usterki komputera. Lekarz chce go i jego nowa żona długo, szczęśliwe życie razem.

Na początku sezonu 6 Christian i Liz są podzielone ze względu na chrześcijańskie dowiedzieć się o jego umorzenie raka. Rozgoryczony Liz pozywa Christian za złamanie jej serca i grozi wziąć wszystko jest właścicielem. Tymczasem Matt podjął Mime lekcje, ale po niej czołgi Matt używa jego teatralny wygląd trzymać ludzi w (fake) muszce. Po obejrzeniu pacjenta ciemność zabić własną rodzinę, Liz postanawia upuszczać jej sprawy i ustawić chrześcijańską bezpłatnie, chcąc nic wspólnego z nim.

Christian i Kimber poślubić w sezonie 6, ale małżeństwo jest chory skazany od samego początku. Kimber ma romans z Seanem, co sprawia, że ​​czuje się winny i bardzo wpływa na jej życie seksualne z Christianem. W celu uatrakcyjnić, Christian próbuje ją udusić podczas seksu, (na sugestię jednego z jego pacjentów chirurgii), ale ponieważ ona nie chce zrobić do niego, próbuje udusić się pod prysznicem i mdleje. Kimber odkrywa go leżącego na podłodze i przychodzi mu z pomocą. Potem wyznaje, że Kimber zasługuje, i że nigdy nie będzie w stanie kochać ją jak ona chce być kochany. Choć Kimber robi last by bronić małżeństwa, Christian już dał się na to, co napędza Kimber utopić się, skacząc z łodzi.

Christian czuje winę jeździł o śmierci Kimber i obwinia się, chociaż gdy matka Kimber przychodzi do miasta, nie ma żadnych wątpliwości, co do spania z nią. Duch Kimber jest następnie pojawia się i wyśmiewa go za swoje czyny. Jej duch pojawia się również po raz ostatni, i ujawnia się zabiła go do ucieczki, i uważa, że ​​Sean może zrobić to samo, jeśli pozostaje w McNamara / Troy od życia chrześcijanina niszczy wszystkich wokół niego.

Julia wraca do miasta na ślub Matta do Ramona, i odkrywa, że ​​jest zajęty, ale to nie powstrzymuje od podejmowania Christian ruchy na nią, mówiąc jej, że nadal ją kocha. Julia go odrzuca i liści, kruszenie ego chrześcijanina.

Po dużo myśli o tym, jak jego styl życia ma wpływ na Seana, Christian podejmuje decyzję o rozwiązaniu współpracy pomiędzy nimi. Sean mówi, że wie, że jest nieszczęśliwy w McNamara / Troy, i że nie ma powodu, żeby się zatrzymać, ponieważ Julia wzięła dzieci do Anglii. Sean stał przymocowany do Rafaela, sierocy, że Ava Moore w lewo w praktyce, i wiedząc, że Sean nie chce dać dziecka do Christian dostaje mu bilet na samolot do opuszczenia kraju z Raphael. Sean niechętnie zgadza się i wychodzi z biura, aby zobaczyć nowy znak w foyer … “Troy / Cruz”.

Po ich ostatnie pożegnanie na lotnisku, ex-partnerzy z kilku słów, mówią ich pożegnań i osobny na terminalu. Choć Sean patrzy, Christian idzie dalej, aż osiągnie on bar gdzie spotyka atrakcyjną młodą blondynką. Ujawnienie faktu, że on nigdy się nie zmieni, próbuje wykonać ruch na dziewczynę, która odrzuca go, aż on mówi, że nie może się napić, bo ma wykonać operację na następny dzień. Ona odpowiada: “Ty jesteś lekarzem?”, Aluzja do sposobu Christian pierwszy spotkała jego zmarłej żony, Kimber Henry. Christian uśmiecha się i mówi: “chirurg”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Julia McNamara – Joely Richardson

Julia była Sean McNamara żony 17 lat, z para rozwieść się po raz ostatni w sezonie czwartym. Ma troje dzieci: Matt , Annie i Connor.
Sezon One

Życie gospodyni Julii McNamara jest już w spadania, niezadowolony z jej małżeństwo chirurga plastycznego Sean McNamara , w miłości z jego partnerem Christian Troy , z którym miała jedną noc w college’u. Ze względu na jej nieszczęście, wypróżnia Julia córka Annie gerbil jest w toalecie, i stara się prowokować romans z chrześcijanina. Julia wraca do college’u, starając się skończyć doktorat i spotyka kolegów uczeń imieniem Jude. Julia odkrywa jego pociąg do niej, i używa go do Sean zazdrosny. Ich przyjaźń kończy się, gdy Julia odkrywa, że ​​Jude jest profesjonalnym gigolo, który skierowany jest w średnim wieku gospodynie. Julia spada z college’u, a później wiece pod koleżankami gospodyni, kiedy próbując zagrodzić Sofia Lopez, trans kobieta, z ich siłowni tylko dla kobiet. Pod koniec sezonu, Julia decyduje się zrobić test na ojcostwo na syna Matta , zdecydowany odnaleźć odpowiedź, że została poszukującą odkąd po raz pierwszy spałem z Christianem w college’u. Czy ona wyobrazić Matta podczas ich wspólnej nocy? Julia odkrywa, wyniki, ale postanawia milczeć teraz.
Sezon Two

Matka Julii, Erica Noughton, przychodzi do Miami i przechodzi do degradacji ją i sprawić by poczuła się bezwartościowa dla nie zostaniu lekarzem. Ich już kruchy związek jest jeszcze gorzej, kiedy Erica śpi z chrześcijanina. Tymczasem Julia stwierdza ona może tylko orgazm z Seanem, kiedy myśli o chrześcijanina. Po Christian traci dziecko Wilbera w bitwie areszcie, Julia objawia mu się, że ma już syna: Matt. Sean wkrótce odkrywa prawdę, jak również, popychanie Julia przeciwko zamrażarce i rzucając ją z domu. Przeprowadzka do małego mieszkania, które Erica dziwi kpi, Julia self-niszczy, dostaje pracę boob i zaczął dużo pić. Jeden binge drinking w wyniki wypadku gdzie pada przez szklane drzwi. Podczas gdy w trakcie operacji, aby naprawić jej twarz i usunąć jej implanty, Julia jest prowadzony przez alternatywnego wszechświata przez życie trenera Ava Moore , gdzie widzi, co jej życie byłoby, gdyby poślubiła Christian. Podczas gdy ona jest bogaty i udany chirurg plastyczny, jest ona także koks addict, nie mogą mieć dzieci, a niespełnione przez chrześcijanina. Próba uwieść Sean również idzie krzywo. Wychodząc z jej snu, Julia zdaje sobie sprawę, że nigdy nie jest zadowolony z tego, co ma, zawsze się zastanawiam, jak życie będzie na drugiej stronie. Pomimo problemów pozostających między nią i Sean, to ponownie, gdy Julia wymaga zapisywania po ataku przez perwersyjne dzień ciemno, a później współpracować w dążeniu do ochrony Matta z jego potencjalnie niebezpiecznego kochanka, Ava.
Sezon Trzy

Jeszcze jedno, Julia postanowiła uciec się do spania z Jude. Ona też prosi Seana o rozwód. W celu doprowadzenia do jakiś cel jej życia, zespoły Julia się z Gina Russo do tworzenia i rozwijania de la Mer, luksusowe spa. Ona również poaches Liz z McNamara / Troy, a trzy z nich utworzyć Face Cream podpis wykonany z nasienia , które w rynku do Joan Rivers . Podczas pracy w spa, Julia jest romansował przez Seana i nowego kolegi chrześcijanina, biseksualne lekarz Quentin Costa , który idzie do pracy dla niej. Po odkryciu jego romans z mężczyzną żołnierza, zrzuca Julia i odpala go. Po burzliwej kłótni z matką, Julia jest zszokowana odkryciem, że samolot Erica miała pokładzie rozbił się tuż po starcie. Julia dołącza Sean i Christian w pomoc wielu poszkodowanym, i stwierdza, piekielnie spalona kobieta, która wierzy, jest jej matka. Umieszczenie ją z nędzy, Julia dusi kobietę, później wyznając do Seana, że ​​czuje się wolny. Wracając do domu, Julia jest zszokowana, aby odkryć jej matka czeka na nią, twierdząc, że jej lot opóźniony ze względu na ich argument. Wkrótce po tym, Julia odkrywa, że ​​jest w ciąży z dzieckiem Seana, wynik krótkiego spotkania seksualnego wcześniej w tym roku. Przerażający koszmar prowokuje Julię na uzyskanie jej nienarodzone dziecko kontrolowane na deformacje.
Sezon Four

Julia odkrywa, że ich do Seana nienarodzone dziecko cierpi ectrodactyly , wrodzoną wadą rąk. Baby, nazwany Conor, rodzi, ale decyzja o tym, czy powinien poddać się operacji plastycznej powoduje tarcie między nimi. Znalazłszy się raz jeszcze niezadowolony z jej życia, mimo przedłużenia jej ślub śluby z Seanem, Julia zaczyna romans z karłowatej Conor niania Marlowe Sawyer. Kiedy ona spada głębiej w miłości z Marlowe’a, planuje wyjazd do Florencji z nim, Annie i Conora. Jednak Julia w końcu decyduje się przed tym, zamiast pozostawienia Marlowe mieszkać z matką w Nowym Jorku , przy Annie i Connor.
Sezon Five

Julia odwiedza Los Angeles i ukazuje Sean i Christian to, że jest w związku z kobietą, Olivia Pana. Olivia zachęca Julia spać z Christian po raz ostatni, aby “go z jej systemu”, co robi. Po obligacji Annie z nastoletnia córka Olivia Eden Pana i wyraża pragnienie, by pójść do szkoły z nią Julia stałe przenosi się do miasta. Annie i Edena wyniki przyjaźń w Sean i Julia ścierają ponad niebezpiecznym wpływem Edena, co powoduje, Annie wykonywania aktów seksualnych na koleżanki i martwiąc się o jej wizerunek ciała. Julia początkowo ignoruje martwić Seana, po Olivia obwinia zawodu Seana do wykonywania czynności z Annie. Po brutalnym spotkaniu z carjacker, Julia kupuje broń i rozpoczyna romans z chrześcijanina. Ona również grozi Eden po odkryciu jej związek z Seanem. Rozwścieczony, Eden zaczyna otrucia Julia z fruitcake rtęci splecione. Julia łzy choroby tajemnica poza jej romans z Christianem, a Julia w końcu uświadamia sobie, że nie była w nim zakochana, ale zamiast w miłości z fantazją nim. Olivia zwraca się do Los Angeles, a także pomaga Julia odkrywa, że ​​ma zatrucie rtęcią. Julia pracuje obecnie, że został otruty przez jedzenie keks i konfrontuje Eden. W desperacji Eden używa pistolet Julii strzelać w głowę. Julia rzucili się do szpitala, gdzie zdiagnozowano o amnezji wstecznej . Zwiedzając jej łóżku, Sean mówi jej, że jest jej mężem, i że ich rodzina nigdy nie była szczęśliwsza. Cztery miesiące później, Julia ma świadomość kłamstwa Seana i powoli odzyskuje swoją pamięć jeszcze nie pamiętam noc jej fotografowania. Związek Julii z Olivia jest zakończony, kiedy Olivia umiera na stole operacyjnym, po nie powiedzieć Sean i Christian, że potajemnie pomocą leków na receptę. Olivia jest kremacji. Eden mówi Julii, że Olivia brała antydepresyjne z powodu Julii przypadkowego fotografowania w pijackiej furii, uważając ją za intruza. Julia uważa historię Edenu, choć Eden rzuca Olivia prochy w twarz. Pomimo śmierci Olivii, Julia nadal mieszka w Nowym Jorku z Annie i Conora.
Sezon Six

Julia wraca do Los Angeles, kiedy Matt zostaje aresztowany za serię kradzieży. Wkrótce potem, matka Julii, Erica, przyjeżdża i oznajmia, że ​​jest wnosząc o areszcie Annie i Conora, wierząc, Sean i Julia nie są zdolne do rodziców. W tym czasie Julia i Sean spać razem, ale ich romantyczne spotkanie jest krótkotrwałe. W tym samym czasie, Sean proponuje plan klatki nowego męża Eriki Renaldo za posiadanie kokainy. Weta Julia pomysł. Później, Erica daje na jej decyzji ubiegania się opieki nad swoimi wnukami po przypadkowo narażania dobrobytu Annie. Jak Erica przygotowuje się do wyjścia, rośliny Julia kokaina pierwotnie przeznaczony Renaldo na jej matce, a Erica zostaje aresztowany przez policję podczas wsiadania do samolotu do opuszczenia Los Angeles. Po aresztowaniu matki, Julia wraca do Nowego Jorku z Annie i Conora.

Julia przyjeżdża do Los Angeles, w ramach przygotowania do ślubu Matta i natychmiast ujawnia Sean i Christian, że jest zaręczona z bogatego starszego człowieka imieniem Edmond, który mieszka w Londynie . Dlatego ona planuje przeniesienie się do kraju z Annie i Conor rozgniewał Sean. Później, Christian wykonuje ruch na Julię, kiedy są w barze, ale Julia zatrzymuje go od pójścia dalej. Wyjaśnia, że ​​podczas gdy ona marzył o nim wielokrotnie, gdy była z Seanem, nie ma już żadnej energii między nimi. Wkrótce po tym, Julia odrzuca podobną zaliczkę z Seanem, nawet po tym, sugeruje, że zarówno ruch do Nowego Jorku i rozpocząć na nowo, jako rodzina po raz kolejny. Ostatecznie, Sean daje jego prawną zgodę na Julię do opuszczenia kraju z dziećmi. Przed wyjazdem, Julia zwierza się chrześcijanina, że ​​jest zaniepokojony Sean, zwłaszcza, kiedy wie, że nie jest szczęśliwy pracy w McNamara / Troy i jest w zaprzeczeniu o swoich prawdziwych uczuć. Julia mówi Sean i Christian, że będzie czuć się jak dzień nie minął, gdy wszyscy spotykają się znowu, i wyjeżdża do Londynu z dziećmi.
Redukcja w występach

Do roku 2010, rolą Julii w serialu była znacznie zmniejszona w porównaniu do wagi jej charakteru, gdy pokaz pierwszy rozpoczął, w wyniku umów aktorka Joely Richardson jest z tej serii. W 2006 roku, w połowie trwania kręcenia serii “czwartego sezonu, Richardson ogłosił, że chce opuścić serię na nieokreślony okres czasu, aby zadbać o jej córkę, a następnie chorego. FX zgodził się przyjąć wniosek, a Julia została wypisana, twórcę serii Ryan Murphy stwierdzając, że “nie chcę zrobić show bez jej” [1] . W 2007 roku, a wraz z jej córki do zdrowia, Richardson renegocjacji jej kontrakt z serii, zgadzając się pojawić w 13 z 22-odcinków sezonu piątą. Jesienią 2008, dalsze negocjacje kontraktowe wystąpił [2] , z Richardson zgadzając się pojawić w 5 z 19 odcinków sezonu szóstego, wypełniając filmowanie w czerwcu 2009.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Matt McNamara – John Hensley

Matthew “Matt” McNamara, została podniesiona jako syn Julii i Sean McNamara , choć jego biologicznym ojcem jest Christian Troy , człowiek uważa za wujka. Matt ma dwie pół-siostry, Annie (którego ojciec jest Sean i matki jest Julia) i Emme Lowell (córka chrześcijanina z kobietą o imieniu Darlene Lowell) i młodszy brat, Conor (syn Seana i Julii). Jest on około 16 lat, na początku pokazu pierwszego sezonu. Mimo, że nie jest tak dużo ruffian na początku, to zakłada się, że był przestępcą w jego wczesnych latach, jak Sean mówi Christian, “Spędziłem zbyt wiele lat próbuje zagrody swoje złe geny”.
Sezon One

Matt martwi o seksie ze swoją dziewczyną, Vanessą i jej ewentualnej reakcji na jego napletka . On mówi rodzicom, że chce mieć obrzezania ; Sean odmawia wykonania procedury, informując Matta nie ma nic złego nie jest obrzezany. Jednak, gdy Vanessa jest wyłączony, Matt postanawia obrzezać się po przeczytaniu “Poradnik” w Internecie. Nic dziwnego, że jego próba się nie uda, a Sean i Christian są zmuszeni, aby wykonać operację prawidłowo. Po operacji, Matt odkrywa, że ​​Vanessa nie została wyłączona przez jego napletka, ale w rzeczywistości jest lesbijek i romans z popularną cheerleaderką, Ridley. Kiedy Ridley oznaki chcąc zakończyć romans, Vanessa pyta Matta mieć trójkę z nich, aby utrzymać Ridley zainteresowany. Trójkąty kontynuować, aż Sean i Julia znaleźć i mieć interwencję Rodzice Ridley i Vanessy. Kilka tygodni później, Matt i jego przyjaciel Henry popełnienia hit and run , podczas gdy pod wpływem marihuany . Zarówno zatuszować ich zaangażowanie, ale oba rosną przymocowane do ofiary, outsidera, którego ścisłe Christian Scientist matka nie pozwoli, żeby posiadać niezbędną operację, aby naprawić jej obrażenia.
Sezon Two

Henry został aresztowany i oskarżony o hit and run, a Matt świadczy przeciwko niemu w sądzie, twierdząc, że nie był w samochodzie w momencie wypadku. Tymczasem Sean i Julia martwić o jego postawie i poprosić go, aby odwiedzić życia trener Ava Moore . W ramach wykonywania zaufania, Ava pyta Matta podjąć nagie zdjecia z nią, a potem oferuje mu seksualne w zamian za dobre oceny. Matt i Ava spać razem, Matt odkrywa, że ma nastoletniego syna, Adrian . Tymczasem Sean, Julia i Christian wszystkie dwulicowy, Discover AVA niebezpieczny charakter, a Christian bierze to na siebie (z powodu niedawno odkrywa, że jest biologicznym ojcem Matta), aby spróbować utrzymać Matta od niej po tym, jak został aresztowany za masturbating poza jej oknem . Matt w końcu odkrywa prawdę o jego ojcostwa, niszcząc jego związek z Seanem. Adrian zaczyna wyświetlać niepokojące zachowanie (wynikające z jego kazirodczego związku z Ava) i ucieka z domu, podczas gdy Matt chce uciec z Ava w Paryżu, Francja . Sean, Julia i Ava odkrywają, że chrześcijanin jest transseksualistą MTF , w zamian za zwiększenie pochwy chirurgii, Ava obiecuje zostawić Matta. Jak ona pakuje, Adrian pojawia się i zabija się przed Ava, który opuszcza swoje ciało i ucieka do Paryża.
Sezon Trzy

Matt odkrywa ciało Adriana i odkrywa, że ​​Ava kiedyś człowiek, popychając go do krawędzi. Odwiedza transseksualistą bar i zabiera kobietę o imieniu Cherry Peck . Gdy odkrywa, że ​​jest w pre-op transseksualistą, on fizycznie atakuje ją. W odwecie, Cherry i jej przyjaciele Matt i gonić po bili go, oni oddają mocz na niego. Przed wypadkiem, Matt golą głowę i szydzi Sean. Sean stemple Matt, więc on, zakaz zbliżania przeciwko ojcu. Postanowienie sądu jest później spadł, ale Sean i Matt nadal na złych warunkach. Matt zaczyna spotykać Alderman Ariel , który wraz z resztą rodziny, są neonaziści . Matt zegarki jako Ariel wybielacze jej skórę i słucha swoich rasistowskich przekonań. Tymczasem Cherry przychodzi McNamara / Troy i prosi, aby naprawić jej nieudanego operację plastyczną za darmo, jak Matt ją pobił. Sean jest przeciwko niej, jak i jej przyjaciele Cherry zaatakowali go zbyt. Mając epifanii, Matt zachęca Sean działać na wiśni i zaprzyjaźnia się jej. Rzeczy wymknąć się spod kontroli, gdy na miejsce radnego Matt i Cherry razem i porywają je. Radny Pan zmusza Matt do albo odciąć penisa lub Cherry. Matt Cherry mówi, że jest w porządku, i Matt prawdopodobnie tnie ją. Radny Pan następnie napędza Matt i Cherry pustkowie poza Miami i zmusza Matt Cherry pogrzebać żywcem. Ale Matt stoi do Alderman pana na muszce i Cherry trafienia radnego pana od tyłu z łopatą, a następnie zabija go.
Sezon Four

Po traumatycznych wydarzeniach z ostatniego sezonu, Matt jest o trudności radzenia sobie i odwraca się wykonywać jak gniazdka. Matt wpada Kimber Henry na siłowni, i dowiaduje się o swojej religii scjentologii . Mając nadzieję, że religia będzie pomóc mu radzić sobie z jego winy, wstępuje – ale wkrótce staje się bardziej pretekst, aby zobaczyć Kimber. Kimber zachęca Matt się wyprowadzić z domu McNamara z powodu, że był “toksyczny”, a kończy się czyszczeniem poboczach jako część jego formacji religijnej. Po odrzuceniu przez chrześcijanina, Kimber próbuje dostać się na niego przez spanie z Mattem. Kilka tygodni później, Matt i Kimber powiedzieć Sean i Christian, że są małżeństwem i spodziewa się dziecka. Move para razem i folie matowe film porno z nią w dążeniu do urozmaicić swoje życie seksualne. Matt wyznaje Seanowi, że wie Kimber tylko mąż, żeby odegrać się na chrześcijanina, ale tak naprawdę nie kocha jej.
Sezon Five

Matt pojawia się w Los Angeles z noworodka Jenna niemowlęcym. Twierdzi, że jest on teraz biedny jak Kimber wydał wszystkie swoje pieniądze do scjentologii i że on ją zostawił. W rzeczywistości jest to tylko podstęp, aby zdobyć pieniądze na opłacenie jego i spirali uzależnienia Kimber do metamfetaminy. Kimber próbuje powrócić do branży porno, ale zostaje zestrzelony przez producenta Ram Peters ze względu na jej przyzwyczajenia. On jednak, chcą Matta w gejowskim filmie porno widząc rozmiar penisa w domowym film porno zrobili w zeszłym roku. Matt jest gotów zrobić ten film, dopóki Kimber zatrzymuje go. Po rzuceniu narkotyków przez scjentologów, Kimber zgadza zrzucić Matta w zamian za operację na jej met zniszczonej twarzy i zębów. Kimber mówi Mattowi, że nigdy nie kochała go i przenosi się z Ram, biorąc Jennę z nią. Zdewastowany, Matt zamienia się meth i przypadkowo wysadza motel on przebywa, zadając poważne oparzenia na ciele. Podczas odpoczynku w szpitalu, obligacji Matt z jego oparzenia doradcy, Rachel Ben Natan, który opuścił horrifically bliznami kiedy terrorysta w rodzinnym Izraelu wybuchł tuż obok niej. Matt i Rachel początek randki, dopóki Rachel kończy się rzeczy, jak nie widzi przyszłości z nim. Matt krzyczy na nią śmiejąc się “wybredny”, i że ona powinna rozważyć sama szczęście być z nim. Matt spotyka jeden z pacjentów chrześcijanina, Southern dziewczyna Emme Lowell i śpi z nią. Matt i Emme czuć połączenie jak nikt kiedykolwiek przedtem. Jest to wyjaśnione przy Emme ujawnia, że ​​przyjechała do Los Angeles, aby odnaleźć jej biologicznego ojca: Christian Troy. Matt i Emme są czyste do rodziców o ich miłości, i powiedział do końca rzeczy natychmiast. Emme planuje wrócić do domu, ale pomimo swoich uczuć Matt sprawia właściwą decyzję i pozwala jej odejść. Pomagając Seana z jego terapii fizycznej, Matt ujawnił, że chce iść do leku, i że był przy pre-MED kursy w lokalnym community college. Kilka odcinków później, Matt uświadamia sobie, że tylko chce grać lekarza w telewizji, i przechodzi do działania.
Sezon Six

W sezonie sześć premierze, Matt mówi Sean i Christian, że został przy mimów zajęcia i plany, aby wykonywać jako mima, jak żyć. Christian otwarcie kpi Matta za to i mówi mu, aby uzyskać prawdziwą pracę. Po przerażającej dzień, w którym jest zarówno pozbawione niewielkie pieniądze zarobione on i jego stereo-Matt osiąga punktu kulminacyjnego, gdy próbuje kupić kawę z pracownikiem kawiarni i wyciąga fałszywe broń która przeraża pracownika, a ona ręce nad wszystkimi pieniędzmi w rejestrze. Matt decyduje się korzystać z tego przebrania okraść inne miejsca, bo jest w końcu znany jako “Pantomimy” po okradanie kilka sklepów.

Po zwolnieniu z line-up przez policję (świadek nie udało się zidentyfikować Matt) i przesłuchiwany przez swoich ojców, którzy stali się podejrzliwi z jego newfound bogactwa, Matt jest poważnie ranny próbując trzymać się sklep spożywczy, kiedy urzędnik wyciąga shotgun i strzela do niego. On sprawia, że ​​do miejsca, chrześcijanina i upada na podłogę, zdejmuje kurtkę i pokazuje, że jest ciężko ranny. Po leczeniu Matta rany, Julia, Sean i Christian przyszedł do wniosku, że mimo wszystkich prób, Matt jest po prostu zły człowiek (z Christian jakby wziąć to najgorsze, obwiniając jego gwałcicielem ojca za przekazaniem tych genów) i że powinien być włączone w policji.

Matt, który słyszał talking Julia i chrześcijańskiej, pozostawia wkrótce i przerw do domu Kimber do zobaczyć swoją córkę. Kimber łapie go, a dowiedziawszy się, że on wyjeżdża do Meksyku, błaga, aby przejść wraz z nim. Jednakże, na przystanku ciężarówki, Matt spotkania chrześcijanin, który mówi mu, że Kimber pomogło spowolnić go na tyle długo Christan go znaleźć i błaga go, aby włączyć się w. Matt wyciąga pistolet i strzela w chrześcijanina, aby go wyprowadzić ( runda rozbija okno po stronie kierowcy). Matt pozostawia jednak pęka mu szwy i wywołuje Sean, który przychodzi, aby mu pomóc. Po szwy syna up, Matt wychodzi i stwierdza, policji i chrześcijańską poza oczekiwania. Matt jest skuty i odczytać jego praw Mirandy jak jest on doprowadził do radiowozu.

Za namową babci Erica, Matt postanawia być świadkiem w odniesieniu do Seana i Julii niezdatne rodzice po Erica postanawia petycji do aresztu Annie i Connor po próbie samobójczej Seana. Apeluje również do Matta się “suka prison”, aby przetrwać w środku, bo wierzy, że on nie przeżyje inaczej. Kiedy Christian idzie do więzienia, aby odwiedzić Matt, jest witany przez celi zamiast Matta, który planuje na wyłączenie Matta w jego “dziwki”, w zamian za ochronę i mówi Christian że Matt zgodził się dostać implantów piersi. Szoku chrześcijańskie liście, i sprawia, że ​​umowę z naczelnikiem mieć Matt przeniesione do innej komórki (sprzedaż ukochaną łódź podnieść wystarczająco dużo gotówki), jednak były celi Matta zostaje przeniesiony, jak również i brutalnie bije Matta. Wakacje Matt w szpitalu więziennym, Christian odmawia wykonania zabiegu, na matowym lecz oferuje mu inną opcję; drugging jego celi w żywność, leki stosowane do kastracji chemicznej (a więc uniemożliwiając mu gwałcić Matt). To działa do czasu, aż Matt przypadkowo upuszcza butelkę (który był ukryty w książce wydrążonego) i jego celi uświadamia sobie, co się dzieje z nim. Próbuje zgwałcić Matta z tłokiem, który jest w komórce, a Matt walczy, kopiąc go w jądra, a potem dusi go z jego celi bielizny kupił dla niego.

W zamian za wykonanie liposukcji na nadwagę współwięźnia z celi śmierci, Wesley Clovis (w celu zapewnienia, że ​​wykonanie to uda), Sean i Christian zawrzeć umowę, że Matt ma być zwolniony z więzienia na początku. Ponieważ zbliża się egzekucja, inny więzień spotyka Matta i mówi mu, że jest w rzeczywistości Clovis niewinny. Jak Matt jest wydany w ramach przygotowań do realizacji, zaczyna mówić Sean i Christian o niewinności Clovis “. Jednak zdając sobie sprawę, że to objawienie będzie kosztować mu wolność, Matt szybko zmienia zdanie, zamiast powiedzieć, że on myśli, Clovis jest chory, disturbed, nie ma szans na rehabilitację, a wykonujący go, jest słuszne.

Matt idzie do pracy w sklepie z dywanów po zwolnieniu z więzienia, gdzie zakochuje się w menedżera, Ramona. Podczas sesji terapeutycznej z Christian i Sean, Matt i Ramona powiedz im, że wkrótce będą małżeństwem, i że Matt nie chce widzieć ich więcej.

Wszystko wydaje się w porządku między Mattem i Ramona aż Ava wraca do życia Matta w serii “przedostatniego odcinka. On małżonków ślubu, Matt dostaje wiadomość tekstową i idzie na zewnątrz, gdzie Ava czeka na niego w limuzynie. Oni jazdy jako Sean zegarków.

W ostatnim odcinku serii, Matt mówi Sean i Christian że Ava i plan na wyjazd do Brazylii w celu znalezienia odpowiedniego lekarza do działania na Rafała, syna AVA przyjęty. Christian później spotyka Ava i mówi jej, że on będzie wykonania zabiegu, pod warunkiem, że kończy się jej związek z Mattem i liśćmi. Ava mówi, że kocha Matta, ale Christian uważa, że ​​jest tylko za pomocą niego.

Później, podczas gdy Christian i Sean wykonania zabiegu, Ava mówi Matt, że nie chce nic z nim i że nigdy nie kochała. To niszczy Matt. Po zakończeniu operacji, Ava porzuca Rafała, kiedy dowiaduje się, że będzie miał trwałych blizn z procedury.

Tej nocy, Matt trafia do mieszkania chrześcijanina odebrać córkę, gdzie ma dyskusji z chrześcijanina o tym, co to znaczy być ojcem. Christian mówi mu, że oznacza to, poświęcając wszystko dla swoich dzieci, i że nie sądzi, Matt jest w stanie to robić. Matt mówi, że wie, że może być dobrym ojcem, a on chce, aby Christian z niego dumna. Sztuczki Matt chrześcijańskie do pozwalając mu odejść z jego córką, Jenna leżąc mówiąc, on i jego ex-narzeczonego, Ramona zamiar wyjść za mąż i mieć rodzinę. W prawdzie (jak widać przez publiczność podczas swojej historii chrześcijańskiej), Ramona berated matowy jilting ją, plując na niego.

Wreszcie, jak Ava przygotowuje się do opuszczenia Matt podchodzi na lotnisku. On mówi, że kupił bilety i że chce iść z nią. Ava nadal mówi, że ona go nie kocha, ale Matt mówi, że widzi “dym” w oczach. Mówi jej, że nawet jeśli on zawiedli, Jenna jest bardzo dobrą córką, a ona potrzebuje dobrego matce, że ona może patrzeć do. On także mówi dalej, że zawsze ją kochał i zawsze będzie kochał. Ava zgadza się z Mattem. Trzy z nich zostały później widziałem dzieje się ruchomymi schodami, przygotowanie do rozpoczęcia ich wspólne życie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Liz Cruz – Roma Maffia

Liz Cruz jest głową anestezjolog w McNamara / Troy. Ona jest często głosem rozsądku w biurze i silnej woli, empatyczne kobieta. Poza tym, że jest się lesbijką . Podczas wielu gabinetach ona krytykuje pomysł, jaki rodzaj zabiegu robią, i do kogo. W pewnym momencie nawet przesłuchany przez detektywa Kit McGraw , co to jest jak dla niej jest osoba o takich obyczajów w biznesie, że jest w.
Sezon One

Obligacje Liz z jednym z McNamara / Troy ‘s klientów, pre-op transseksualnej nazwie Lopez Sofia. Sofia znajduje się zakochać się w niej, ale Liz postanawia nie popieranie ich związek. Podczas stand-off z udziałem przemocy przestępczej Escobar Gallardo , ona jest strzał i posłał na Bermudy odzyskać.
Sezon Two

Zegar biologiczny Liz zaczyna zaznaczyć i ona decyduje, że chce mieć dziecko, zanim będzie za późno. Po odrzuceniu przez potencjalnych dawców z powodu jej wieku, Liz jest w szoku, gdy Christian oferuje swoją spermę do niej. Pomimo ich miłość / nienawiść, Liz w końcu akceptuje swoją ofertę i zajdzie w ciążę. Jednak Liz później przerywa dziecko po dowiaduje się, że jej dziecko będzie miało poważne wady wrodzone, jeśli urodził.
Sezon Trzy

Z powodu kryzysu finansowego w McNamara / Troy, Liz rezygnuje i zajmuje na Julii oferty pracy z nią w żeński-biznesu Spa De La Mer, gdzie staje się ich rezydentem General Practitioner . Pod koniec sezonu, Liz znalazła się głównym podejrzanym w Carver tajemnicy, jak ona miała dostęp do spermy chrześcijanina i mogło być tym, który zasadził je na jednym z miejsc zbrodni. Ona jest przesłuchiwany przez detektywów Kit McGraw , ale ostatecznie zwolniony.
Sezon Four

Obecnie pracuje na McNamara / Troy znowu świadkami Liz jej nowy szef Michelle Landau w kompromitującej sytuacji z kobietą tajemnicy. Po ofiarowaniu Michelle wsparcie emocjonalne, Liz znalazła się oskarżony o molestowanie seksualne i prawie strzelił. Jej ścieżki ponownie krzyżować z Michelle, gdy pada ofiarą skomplikowanej kradzieży nerek zorganizowanym przez starego znajomego Michelle James , zmuszając ją do odzyskania w szpitalu przez tydzień. Później wyrusza w związku z młodym Poppy anestezjolog, maniakiem ćwiczeń, który zachęca Liz iść pod nóż. Liz w końcu przychodzi do jej zmysły i kończy ich związek. Kiedy Escobar Gallardo powraca, Liz ma na niego broń i grozi, aby strzelać, ale w końcu rozmawiałem z nim. Po Gallardo został zastrzelony przez żonę, Liz pomaga Sean i Christian pozbyć się ciała.
Sezon Five

Mieszkają teraz w Los Angeles, lesbian relacjami Liz pytania Julii z Olivia Pana , wierząc, że jest ona po prostu eksperymentować. Dowiaduje się przyciągać Olivia, i całuje ją w biurze, które Angers Julia. Kiedy chrześcijanin jest zdiagnozowano raka piersi, Liz zaczyna pomagając po mieszkaniu i opiekę nad nim. Spanie w łóżku chrześcijanina, koniec dwa w górę seks i Liz ma swój pierwszy orgazm z mężczyzną. Liz zaczyna kwestionować swoją seksualność, ale uświadamia sobie, że jest tylko w miłości z chrześcijanina. Zaczynają krótki romans, ale po Christian przechodzi przebudowę piersiowego i wraca do spania z wieloma partnerami, Liz jest zniszczona. Ona kończy McNamara / Troy i informuje Sean ona przeniósł się do Miami. Christian wraca raka i on jest termin sześciu miesięcy do jednego roku życia. Wraca do Miami, aby zapytać Liz go poślubić. Po zaakceptowaniu ona później spada przed ponowne rozważenie oraz zgadzając się poślubić chrześcijanina i spędzić pozostałe miesiące swojego życia za żonę. Potem ślub i prosi Liz Wilber czy może zadzwonić do jej mamy, do której uradowany Liz zgadza się, nie wiedząc, że Christian właśnie otrzymał wiadomość o jego umorzenie, Christian nie ma raka.

Sezon 5 DVD zawiera usuniętą scenę z odcinka Duke Collins, gdzie Liz i Olivia są postrzegane spanie razem. Prawdopodobnie to nie może być uważana za kanon.

Sezon Six

Liz Cruz chce być partnerem w McNamara / Troy, ponieważ wszystkie dramatu i zbrodnie ich przeciągania jej przez ostatnich latach. Jednakże, ponieważ ona jest anestezjologiem, a nie chirurga plastycznego, nie będzie partnerem w swojej praktyce. Cruz ma randkę z przedstawiciela medycznego sprzedaży. Cruz przynosi jej termin do orgazmu, ale data jest “squirter”. Włącza Cruz off, ale Christian Troy mówi ją na pobyt z kobietą. Jednak, gdy Liz idzie jej powiedzieć, że chce związek, kobieta odkrywa, że chce zostać z mężem, a nie żyć gejów życie. Sean McNamara sztucznie inseminates Liz i oznajmia, że jest w ciąży.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Gina Russo – Jessalyn Gilsig

Była gorzka, zmartwiony seksoholikiem , a często była folia do Christian Troy . Ona i Christian miał miłość / nienawiść stosunki seksualne, zainicjowanej przez chrześcijanina, kiedy wybuchła Giny 8 miesięcy długi ślub celibatu na jedną noc , zaciągnięcie gniewu Gina przeciwko nim przez miesiąc.

Gina miała pogranicznym zaburzeniem osobowości . Ona przemian adorując chrześcijaninem i nazywając go nazwiska. Cierpiała także bulimia , uzależnienia seksualne , nienawiść do siebie , self-destrukcyjny , sarkazm , wściekłość , gorycz i skłonność do wulgaryzmów w drobnych niepowodzeń.
Sezon One

Ona i Christian spotkali się na anonimowego Sexaholics spotkaniu, gdzie rozpoczął Love / Hate stosunki seksualne, zainicjowanej przez chrześcijanina, kiedy wybuchła Giny miesiąc długi ślub celibatu na jedną noc , zaciągnięcie gniewu Gina przeciwko nim przez miesiąc. Wraz z innymi warunkami, będzie miała seks z różnymi partnerami i zapomnieć ich tożsamości. Jej Sexaholics Anonymous grupa nazywa to “Sex Blackout”.

Gina wierzył niosła dziecko chrześcijanina, poczętego z ich jedną noc. To wydawało się iskra ogromną zmianę w chrześcijanina, który zdecydował, że chce się być najlepszym ojcem mógł do dziecka. Para tylko znalazłem się w sali porodowej, że dziecko nie było jego, ponieważ dziecko było pół Wilber czarny.
Sezon Two

Pomimo objawienia chrześcijańskiego obiecał podnieść Wilbera jak jego własne, ale nieodpowiedzialne zachowanie Giny kontynuowane. Obsesję macierzyństwa, starała się mieć drugie dziecko, zapraszając grupę mężczyzn nad dla “partii koncepcji”, w którym mają seks grupowy – idea jest, że duża ilość nasienia z wieloma partnerami zapewnia koncepcję. Kiedy Christian dowiedział się o tym, groził wziąć wyłączną opiekę Wilber z Giną. Ona odpowiedziała, tropienie biologicznego ojca Wilbera, James Sutherland , starszy żonaty mężczyzna z Arizony. James początkowo wziął stronę chrześcijanina i zgodził się oddać prawa do opieki do dziecka, tak chrześcijańskiego podnieść dziecko, ale potem odwołał i wygrał opiekę Wilber, zabierając jedną rzecz, która wprowadziła chrześcijaninem i Gina razem.

Gina ostatecznie objawił chrześcijanina była HIV -dodatnie, które zmusiły Christian przemyśleć swoje życie, jak nazywał się każdą dziewczynę miał seks od jego relacji z Giną, aby ostrzec ich, a następnie odnalazł Jakuba i Wilber więc mogą być testowane – wszystkie trzy były HIV-negatywne. James przekonany Christian zobaczyć dobro w Gina, a on w końcu wybaczył jej. Christian skończyło się na leki HIV Giny (po stwierdzeniu, że była bez opieki zdrowotnej, ubezpieczenia i nie było na każdym leczenia HIV), a czynsz za jej mieszkaniu.
Sezon Trzy

Z powodu kłopotów pieniężnych, Christian był zmuszony zatrzymać wspieranie leczenia Giny HIV, ale wkrótce znalazł sposób na swoje utrzymanie przez rozpoczęciem ambitnego przedsięwzięcia z Julii McNamara : chirurgiczne spa odzyskiwania nazwie “De La Mer”. Gina znaleziono twórczy sposób, aby utrzymać koszty w dół na “De La Mer” i zaczął oferować seks oralny do kontrahentów i pracowników budowlanych (mężczyzn i kobiet), w zamian za zmniejszenie opłat. Julia była przerażona, a być może po raz pierwszy zaoferował jej zatwierdzenia, i powiedział jej, że jest zbyt dobry, aby robić takie rzeczy do siebie.

Później, Gina stała ostateczna ofiara rzeźbiarz , zamaskowany seryjny gwałciciel , w Miami. Później wyjaśnił Sean i Christian, że zjawił się w McNamara / Troy zapytać Christian być jej datę. Christian odmówił, mówiąc, że nie chce zrujnować ich przyjaźń.
Sezon Four

Christian otrzymał opieką prawną Wilber po James Sutherland i jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Gina wróciła do walki o własne prawa do dziecka, mimo że dorosły syn James wyjaśnił, że jego ojciec będzie wyraźnie stwierdził, że Gina było mieć nic do czynienia z chłopcem. Gina uważa, że ​​ponieważ wróciła do sukcesu z nieruchomości, a sprzedał SPA de la Mer dla dużego zysku, mogłaby również zwiększyć Wilbera. Kiedy Christian zakwestionował jej HIV, ona odpowiedziała, że ​​”HIV jest nowy cukrzyca”. Podczas kolacji z chrześcijanina, Michelle, i Wilber, Gina wrócił i próbował odwiedzić syna. Kiedy odkryła, Michelle miała być jego nowy przyjęła matka, stała się wściekły i przysiągł, że będzie musiała Wilbera. Później w odcinku, Gina porwał syna, ale później wrócił go chrześcijanina, mówiąc mu, że nie chce, aby podnieść chłopca gdyż wymaga zbyt wiele wysiłku, aby go właściwą młodym człowiekiem. Skarżyła się, że on ma ” Potty Mouth “na które Christian odpowiedział, że musi to być genetyczne. Gina sobie sprawę, że nie jest to, że jest Wilber brakuje życia. Zostawiła go z Christianem po udzieleniu mu firetruck zabawki.
Sezon Five

W odwet za odkrycie Christian i Julia mieli romans, Sean zatrudniony Gina McNamara / Troy ‘s nowa recepcjonistka. Mimo ponownie twierdząc, że zreformowany charakter, Gina starał się jej pazury w chrześcijanina i zaczął oglądać go uprawiać seks z innymi kobietami, przed okrutnie drwi Julię nad jego niewierności. Zapraszając chrześcijanina do McNamara / Troy dachu na kolację przy świecach, Gina proponowany wrócą razem. Christian był początkowo nieufny, ale w końcu zaczęli się kochać, z Gina wspinaczka na półkę, kiedy miał orgazm . W chrześcijańskiej wepchnął jej Gina została wysłana latające do tyłu poza półkę do jej śmierci.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Grace Santiago – Valerie Cruz

Dr Grace Santiago jest pierwszy wprowadzony do show spełniając Seana o radę dla dwóch jego potencjalnych pacjentów, identycznych bliźniaków , którzy chcą wyglądać inaczej wyrazić swoją indywidualność. Ona daje Sean jej porad ekspertów jako psycholog, że bliźniaki muszą operację plastyczną . Po krótkim nieporozumieniu między Seanem i Grace, on wynajmuje Grace jako psycholog personelu, aby pomóc w podejmowaniu lepszych wyroki dotyczące potencjalnych pacjentów.

Pierwszy pacjent Grace pracować w McNamara / Troy jest maniakalno depresyjna , do którego ona zaprzecza operacji; Grace twierdzi, że pacjent jest odporny na farmakoterapię i jest dobrym kandydatem do zabiegu. Po lekarze zaprzeczają operacji, pacjent popełnia samobójstwo. To daje łaskę słabą start z lekarzy.

Później, po zauważeniu chrześcijańskiej rozwiązłość ‘s, ona odsyła go do Sexaholics Anonymous . Jak na ironię, później w tym samym odcinku ma seks z chrześcijanina.

W pewnym momencie podczas konsultacji z Seanem i pacjenta potencjalnego, Grace wyraża podejrzenie, że Sean ma romans z pacjentem, Megan O’Hara. Choć jej zarzuty są prawdziwe, Sean neguje je, a one nigdy nie zostały potwierdzone z Grace. Jej oskarżenie powoduje skrajne tarcie w McNamara / Troy biurze między Grace i lekarzy.

Pod koniec pobytu w Grace w McNamara / Troy, radzi lekarzom, by nie działać na pacjenta z wielu zaburzeń osobowości . Po raz kolejny Grace robi złe diagnozy i jest zły wynik dla lekarzy. [ niejasne ] Potem, Sean sprzeczne rady Grace i daje pracę.
Wyjazd

Ofiarą syndromu Cunningham Chuck , Grace znika z serii bez wyjaśnienia. Cztery lata po bohatera wyjścia, twórca serii Ryan Murphy wyjaśnił, że znak został usunięty, ponieważ twórcy serialu czułem, że to nierozsądne, aby psychiatra w Klinice Chirurgii Plastycznej. On powiedział: “Jaki rodzaj psychiatry polecam każdy pacjent lifting twarzy zamiast obliczu prawdziwego problemu?” [1]

Na początku drugiego sezonu, Liz Winters zostaje przemianowana Liz Cruz , nazwisko ona zachowuje do końca serii, jako hołd dla Valerie Cruz.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Quentin Costa – Bruno Campos

Quentin Costa wprowadza w odcinku “Sean McNamara” jako chirurg plastyczny z Atlanty w stanie Georgia. On przyniósł do pomocy Christian Troy w ustalaniu Sean McNamara twarz ‘s (slash po prawej stronie twarzy) po ataku The Carver , zamaskowany seryjnego gwałciciela polują na kobiety, które ostatecznie stały się Sean i Christian pacjentów.

W trzecim sezonie, Sean oferuje Quentin komandytowej po zaniedbań chrześcijańskich, aby powrócić do pracy po ataku przez Carver. Początkowo Christian odmawia przyjęcia konieczności Quentin jako współpracownik, ale później zmienia zdanie i popiera decyzję. Kilka odcinków później, i Sean iść na imprezę bractwa razem. One skończyć otrzymaniu fellatio z dwóch uczelni dziewczyn, podczas którego Winks Costa na Seana. To denerwuje Seana, a on wychodzi z pokoju. W tym samym odcinku Christian pyta Costa pomóc podjąć Kit McGraw off ręce, bo jest zmęczony trójstronnej relacji z nią i Kimber Henry . Podczas gdy w łóżku z zestawu na jednej stronie i chrześcijańskiej i Kimber z drugiej dociera nad i dotyka chrześcijanina pośladki. Costa później wyjaśnia, że ​​jest biseksualna, i objął Christian był również. Po Sean krótko opuszcza praktyk, Costa pozostaje pomóc Christian z zabiegów. Później Christian uważa, że Costa jest na leki i wzywa Sean wspierającymi przeszczepu twarzy chirurgii oni pracują. Sean powraca później w praktyce.

Po powrocie Seana do praktyki, zarówno Costa i Sean przyjęcia ich nienawiść do siebie po byłym wchodzi w relację z byłą żoną Seana Julia . Po złapaniu Costa seks z żonatym pacjenta mężczyzna (kapral), Sean szantażuje go, próbując zmusić go, aby wyjść z praktyki i / lub stracić licencję. Costa pozwala McNamara / Troy wykupić resztę zamówienia za pół ceny, tylko wtedy ujawniają, że przebywa w Miami, aby stać się rezydentem chirurg plastyczny w De La Mer, w ramach zatrudnienia Julii McNamara. On później zwolniony po kłótni z Julią.

Kiedy Julia odkrywa, że ​​jest w ciąży, Sean i Christian Podejrzewam, że Costa jest ojcem. To było później fałszywe, jak Costa (nie wiedząc, Julia była w ciąży) przyznaje się do chrześcijanina, że ​​nigdy nie miał seksu. Dziecko jest teraz zakłada się Seana.

Na koniec odcinka 3.14 (“Cherry Peck”), stwierdzono, że jest on nie Costa penisa. Na początku następnego odcinka, że przypisuje to zaburzenie genetyczne znane jako 5-alfa-reduktazy niedoboru że cierpi jako produktu kazirodztwa.

Trzeci sezon finał (Episode 3,15 “, Quentin Costa”) ujawnia Quentin Costa być Carver, z pomocą Kit McGraw, który jest w rzeczywistości jego siostra. Epizod ten wyjaśnia również, że kit i Quentin rodzice byli rodzeństwem i wskazuje na to jako możliwe wyjaśnienie ich wad wrodzonych. W kulminacyjnym odcinka, Kit podobno zabija Quentin, ale ostatecznie stwierdzono, że upozorował swoją śmierć, aby mogli uciec. Są one ostatnio widziany na plaży w Maladze, Hiszpania , trolling ich następnej ofiary.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kimber Henry – Kelly Carlson

Kimber jest jednorazowy model, aktorka, reżyser i producent pornografii. Ona jest jedną z sześciu serii regularnych, [1], zazwyczaj w centrum serialu czasami granica-pchania i wątków kontrowersyjnych. Pierwotnie gościnnie w odcinku pilotażowym, Kimber awansował do cyklicznego charakteru dla pokazu pierwszych dwóch sezonów zanim ostatecznie stając serialu w trzecim sezonie, po części ze względu na ogromne znaczenie i uznanie publiczności za wykonanie aktorki Kelly Carlson. [2] zmartwiony blondynka bomba, [3] z anachronicznym fryzurę inspirowaną Marilyn Monroe , [4], Kimber był początkowo przewidziany jako blond, “tarty” modelu z South Beach aż Carlson zaszczepił luki do jej wykonywania, co ostatecznie czyni empatyczny Kimber. [5 ]

Carlson jest również odpowiedzialny za niektóre z dziwactw Kimber i poznanie samego siebie, i powiedziała, że lubi grać postać, która próbuje odnaleźć siebie. [6], twórca serii Ryan Murphy zauważył wiele Kimber jest “wcieleń” przez każdego dodatkowego sezonu, jej stały reinvention odzwierciedla samej serii. [7]

W wywiadzie dla Entertainment Weekly opublikowanym dzień po wietrzenia epizodu samobójczego Kimber jest aktorka Kelly Carlson potwierdził śmierć Kimber, ale obiecał, że pojawia się w wizji, jak i sumienia chrześcijanina. [8]
Sezon One

Aspiring Model Kimber spotyka Christian Troy w barze. Ona początkowo niezainteresowana w nim, zanim mi powiedziano, że jest chirurgiem plastycznym . [9], dwa z nich mają dziki seks, ale następnego dnia rano Christian mówi jej, że jest “8 z 10” i może dokonać jej “10” przez działające na nią. [10] Po przejściu bolesnej operacji i ignorowane przez chrześcijanina [11] ona vandalizes zarówno jego luksusowego samochodu sportowego i jego łódź. [12] Podczas badania winowajcę, Christian ożywia ich związek i zaczynają randki. Jednak Kimber nie można dopasować styl życia chrześcijanina playboya, więc Christian uderza kontrakt z Merrill Bobolit do pchania Kimber w ramiona jak “handlu” przez cenionego Bobolit w Lamborghini Diablo . Handel działa, ale kiedy Kimber odkrywa prawdę ona atakuje Christian, wiążąc go na jego łóżku i krojenie go nożem. [13] Kimber ma samochód, a później staje się zaangażowany do Bobolit. [14] Niemniej jednak, że zrywa ich zaangażowanie podczas Bobolit traci licencję lekarza i praktyki.
Sezon Two

Christian spotyka się z Kimber, gdy odkrywa, że była w kontakcie z Gina Russo i będzie zeznawać przeciwko niemu w walce areszcie niemowlęcym Wilbera. Christian początkowo gra na pozostałej Kimber przyciągania do niego, ale zostaje odparty, gdy jej kokaina uzależnienie jest objawione. Christian odkrywa, że jej przegroda nosowa została zniszczona, a on oferuje to naprawić za darmo pod warunkiem, że zachowuje spokój podczas osadzania. Mimo marzeń o zostaniu aktorką, Kimber angażuje z porno i szybko staje się gorący towar w branży. [15] Później wraca do McNamara / Troy zainteresowanie operację pochwy o naturalnej wielkości lalki sex wzorowaną na jej wizerunek. [ 16] Christian Kimber chce wykonać operację, ale on odmawia. Choć Sean tworzy formy z jej pochwy, Kimber wyjaśnia, że ​​może ona być masochistą, jak kocha Christian mimo bólu on stawia ją. Sean mówi jej, że jest po prostu zbyt ufna i że podziwia jej ducha. Kimber wkrótce odkrywa, że ​​Sean miał seks z jej lalki, i dostaje do wypróbowania prawdziwych gdy dwóch z nich angażują się w krótki romans. Podczas kolacji z Seanem, Kimber wyjaśnia, że ​​Alma, jej psychiki, powiedział jej, że linia serce w dłoni jest podzielony na dwie części, sugerując tragedii miłosnej. Chce jej linie operacyjnie połączone i rozszerzone, aby zmienić los. Pomimo początkowo nazywając wniosek śmieszne, Sean zostaje uwiedziony do wykonania zabiegu. [17] romans Kimber jest z Seanem rozpada, a ona znowu wpada w ramiona chrześcijanina. Przeprowadzka za kamerą i kierowanie jej własnych filmów erotycznych, Kimber mówi Christian, że go kocha i zawsze będzie przy nim. [18]
Sezon Trzy

W celu pomóc Christian wrócić do swojego dawnego siebie po jego seksualnego ataku z rąk The Carver , gwałciciela seryjny , Kimber zgadza zaprosić biseksualnego detektywa Kit McGraw w ich relacji do uatrakcyjnić. [19] Jednakże, gdy Chrześcijanin wie, że kocha i wraca, ona kładzie kres ich zgody. Christian proponuje Kimber, ale tragedia, gdy zostaje porwana Kimber z ich ślubu przez The Carver. [20] zakłada, że Kimber Christian opuścił go, a on później ma to potwierdzone poprzez Szanowny listu Jana , napisany przez nią (ale tylko pod zamówienie od Carver). [21] [22] Kilka tygodni później, oszołomiony Kimber znajduje wędrówki wzdłuż szosy Miami. Okazuje się, że Carver ma cofnąć wszystkich operacjach poprzednich Kimber jest bez znieczulenia , jak również rzeźba jego uśmiech podpisu w jej twarz. Christian rozwiązuje jej zniszczone ciało, ale Kimber kończy ich związek szybko po, wyświetlanie objawy syndromu sztokholmskiego i uczucie sympatii dla swojego porywacza i jego przesłanie, że “piękno jest przekleństwem świata”. [23] [24]
Sezon Four

Po jej tortur z rąk The Carver, Kimber konwertuje do scjentologii . Podbiega do Matt McNamara na siłowni i wprowadza go do religii przez E-metrowym badania. [25] Matt początkowo bada wiarę w wysiłku, aby spędzić z nią czas, ale Kimber mówi mu, że jest ona nie interesuje się o związek z nim. Kimber rozwściecza Julia McNamara kiedy zachęca Matt się wyprowadzić z domu McNamara ze względu na jego “toksycznym środowisku”. [26] Rozmowy chrześcijańskie Kimber do podjęcia go i śpią razem. Następnego ranka odkrywa, że Christian był po prostu używając jej do seksu, która niszczy Kimber. [27] W odwecie, Kimber śpi z Mattem. [28] Kilka tygodni później, Kimber i Matt pojawi się w McNamara / Troy i ujawniają, że są małżeństwem i spodziewa się dziecka ze sobą. Chrześcijanin wierzy, że dziecko jest w tajemnicy jego, ale DNA testy wykażą inaczej. [29] move Kimber i Matt razem, a filmy Matt film porno z nią w dążeniu do urozmaicić swoje życie seksualne. [30] omamy z Xenu siły Kimber pogodzić się z tym, co zrobiła w ostatnim roku, [31] , podczas gdy Matt wyznaje Seanowi, że wiedział cały czas, że Kimber tylko wyszła za niego wrócić na chrześcijanina, ale ją kocha i tak. Sean mówi Kimber o uczuciach prawdziwych Matta dla niej, a ona odpowiada, że ona stara się go kochać. [32]
Sezon Five

Kimber i Matt podróży do Los Angeles ze swoją nową Jenna dziewczynka w holowania. Matt mówi Sean i Christian, że podjął Jennę i lewy Kimber, ale jest to w rzeczywistości podstęp, aby zdobyć pieniądze na opłacenie jego i spirali uzależnienia Kimber do krystalicznej metamfetaminy . [33] Kimber próbuje powrócić do branży porno, ale jest zestrzelony przez producenta Ram Peters ze względu na jej przyzwyczajenia. [34] Po wyjściu narkotyków przez scjentologów, Kimber zgadza zrzucić Matta w zamian za operację na jej met zniszczonej twarzy i zębów. Kimber mówi Mattowi, że nigdy nie kochała go, a porusza się z Ram. [35] one ogłosić swoje plany małżeńskie, z Ram prawnie przyjęcie Jenna. [36] Pomysł Kimber jest z rodziny obraz-doskonały kwaśnieje jednak, gdy Ram zachęca Eden Lord w ich związku, formowanie jej do protegowanego porno Kimber się. [37] [38] Cztery miesiące później, Kimber pojawił się pogodzić z Mattem i dał mu prawo do odwiedzin. Po zostawieniu Jenna, Kimber całuje chrześcijaninem, ale śmieje się i odbija się na widok jego blizny po operacji raka piersi. Mówi mu, że jego nowotwór jest karma za sposób leczył kobiety w ciągu roku, i jest zaskoczony, że coś podobnego nie zdarzyło się wcześniej. [39] Później, Jenna zostaje dostrzeżony przez baby-modelowych harcerzy, którzy chcą ją reprezentować , ale tylko jeśli ma kolagen wtryskiwanego do jej “cienkich wargach nikczemną”. Kimber administruje kolagenu nieprawidłowo, co prowadzi Christian zrobić czynu i odrzuca decyzję Kimber do zdobycia Jenna karierę modelki. [40] Po Ram rzuca ją, by być z Edenu, Kimber trwa Jenna żyć z Mattem, a ona wyszukiwania mieszkania i uczy chrześcijanina. Odkrycie, że Christian ma zamiar poślubić Liz i umiera na raka, Kimber konfrontuje Liz i mówi jej, że jest tym, który powinien być z Christianem w jego ostatnich dni. Liz odrzuca pomysł, wierząc, że Kimber jest tylko po portfelu chrześcijanina. Kimber pojawia się na ceremonii ślubnej nieproszony. Kiedy ksiądz pyta, czy ktoś nie zgadza się z unii, Kimber wstaje ze łzami w oczach. Niemniej jednak, że po cichu opuszcza Kościół zamiast mówić się. [41] [42]
Sezon Six

Po studiach przez klas nocnych, Kimber staje Electrology specjalista, [43] wypracowanie zapleczu na salon paznokci w centrum Los Angeles. Brak gotówki, ona wchodzi w przedsięwzięcia z Christian podejmowania zabawki erotyczne, za pomocą anatomii chrześcijanina jako formy. [44] W tym samym czasie, Kimber zaręcza się chirurga plastycznego dr Mike Hamoui, i karykaturę twarzy tatuażem na jej ramieniu. Chrześcijańskie apele do Kimber zostawić Mike’a i poślubić go zamiast tego, ale wierzy, że Kimber jest jedynie działających obecnie w wyniku widząc ją z innym mężczyzną. Pomimo jej ambiwalencji, twarz Kimber zdjęcia Raport chrześcijanina a jednocześnie miłość do Mike’a, kończy ich zaangażowanie, a potem prosi o chrześcijanina, aby usunąć jej nowy tatuaż. [45] Wracając razem z Christianem, Kimber jest napędzany na bulimię po aferze chrześcijanina z nadwagą kobieta i jej własny krótki nawrót niepohamowany apetyt, a później mówi Christian, że nienawidzi siebie, i że ciągle wraca do niego, bo “nienawidzi [jej] best”. Mimo, twierdząc, że chrześcijanin jest z nią tylko dlatego, że nienawidzi siebie i uważa, że Kimber jest wszystko to zasługuje, to nadal ich związek. [46] Wkrótce Kimber objawia chrześcijanina, że ona jest w ciąży. Ze względu na jego własne pragnienie, aby nie mieć więcej dzieci i ze względu na jego opiniach na temat aktualnej rodzicielstwa Kimber jest Jenna, Christian mówi jej na aborcję lub go stracić. Ultimatum nadal kiedy Christian obiecuje ją poślubić, jeśli ona przechodzi z tego, co on chce. Kimber w rozpaczliwej próby uwieść Mike’a kończy się mści na nią, a ona później wyznaje, że nie może podnieść kolejne dziecko sama. Zwiedzając klinice aborcyjnej, Kimber włącza do Liz o pomoc, otwarcie o własnej miłości do chrześcijanina i jak ona nie może żyć bez niego. Kimber ma aborcji, ale w wyniku powikłań chirurgii w niej nie jest w stanie mieć dzieci ponownie. Liz mówi Christian, że jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na opuszczenie Kimber, jej niezdolność do posiadania dzieci będą przypominać mu o to, co ona poświęciła, aby być z nim. [47]

W drugiej połowie szóstego sezonu, Kimber teraz pracuje jako dekorator wnętrz, nadzór nad przebudową McNamara / Troy praktyce. Ona również jest żonaty chrześcijanina, ale podejrzewa, że ​​sypia z innym autora pracy nad projektem. Sean pokrowce na chrześcijanina, leżącego na Kimber o wierność chrześcijanina. [48] Później, Kimber rośnie rozczarowany ze zmianami w wyglądzie fizycznym chrześcijanina, jak i jego negatywnego traktowania jej nowej kariery. Christian dostaje Sean zatrudnić Kimber ozdobić swoje nowe mieszkanie, a prysznice Sean ją komplementami po wyjawia jej pracę. Prowadzi to w gorący romans tajnym między nimi. Każdy znak osobistej winy z Kimber jest złagodzony, kiedy odkrywa, Christian został spędzanie czasu z jednym z jego pacjentów, supermodelki. [49] Jej sekretny romans z Seanem tłumi swoje życie seksualne z Christianem, który na pacjenta, doświadczeń wzywając z autoerotic uduszenie . Kiedy niemal zabija się podczas wykonywania czynności, Christian ma moment jasności, w którym uświadamia sobie, że nigdy nie może kochać Kimber jak ona potrzebuje być kochanym i że miał być sam. On kopie ją z jego mieszkania, a ona, po rozmowie z Seanem, wraca się z Mike na swojej łodzi. Ona próbuje ożywić swój związek, ale Mike nie jest zainteresowany. Na dno, Kimber idzie na dziobie statku i skacze. Christian uczy się tego 12 godzin później, a jednak Coast Guard jest wciąż szukają jej, że jest uznany za zmarłego. [50] Kimber ponownie, najpierw berating mu za spanie z nią w separacji matki, [51] , a później ponownie spotkają się z nim na plaża przy chrześcijanin jest w znieczuleniu. Kimber mówi chrześcijanin nie poczucie winy za to, co się z nią stało. W jego mieszkaniu, Christian mówi jej, że on jest jej brakowało. Całują się i Kimber (obecnie zamieszkujących ciało Joan Rivers ) mówi Christian że nikt nie mógł ją uratować, zanim pożegnania z nim. Kimber, z powrotem we własnym ciele, a następnie dosłownie znika. [52] Kimber pojawia się po raz ostatni w innym śnie chrześcijanina, w którym ona mówi mu, że się zabiła, aby uzyskać od niego, że Sean też skończy się w ten sam sposób, jeśli chrześcijanin nie kończy ich związek. Później, Christian, w powrotem do jego i pierwszego spotkania w Kimber, poznaje blond model w barze i przedstawia się jako “chirurga plastycznego”. [53]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ava – Famke Janssen

Ava Moore był pierwotnie Avery Tanner, gej mężczyzna, który pracował jako profesjonalny eskortą do bogatych starszych kobiet. Avery był w miłości z dr Barrett Moore ( Alec Baldwin ) i wykorzystał swoją charyzmę przekonać bogatych kobiet dat badań medycznych finansów Moore’a.

Jednakże, do rosnącego rozczarowania Avery’ego, Barrett Moore potwierdził heteroseksualny i odmówił awansować swoją przyjaźń z Avery do romantycznego związku. Avery popadł w głęboką depresję, a określa się ją jako miłość Moore’a za wszelką cenę, poprosiła lekarza, aby wykonać operację zmiany płci na niego. Zaintrygowany Moore zgodził i osobiście podjął misję przekształcenia Avery’ego do Ava. Skill Moore’a jako chirurg pozwolił mu skręcić Avery’ego na co Christian Troy później opisać jako ” Diament Nadziei z transseksualistów ; całkowicie bez zarzutu pod każdym względem. ” Ava był zadowolony z jej nowej formie i dwa żonaty. Ale problemy szybko pojawiło się, jak Moore nigdy nie mógłby prawdziwie zaakceptować Ava jako kobieta i zamiast traktował ją jak jego cenionych kreacji. Ava zatonęła dalej i dalej w depresji. Moore zorganizował dla jednej ze swoich pracownic w ciąży z jego dzieckiem więc Ava może stać się matką i mam nadzieję wyciągnąć trzy razem jako rodzina.

Stawały się coraz bardziej odległe Ava od męża i ostatecznie wziął swoje dziecko i zostawił w środku nocy – tuż przed finałem operacji miało być wykonane, aby jej sztuczną pochwę na tyle głęboko, aby uchodzić za biologicznie naturalny. Potem zaczął brać młodych kochanków, gdyż uważa się, że Ava młodszych, niedoświadczonych seksualnie chłopców nie będzie w stanie powiedzieć, że jej genitalia są różne od tych z większości kobiet.
Historia postaci
Sezon 2

Ava Moore została wprowadzona na początku drugiego sezonu jako trenera , który zostaje wynajęty przez chirurga plastycznego Sean McNamara z “motywować” swojego emocjonalnie odległego żonę Julię na coraz lepszą żoną dla niego. Atrakcją Seana do rolet Ava go do tego, kto rzeczywiście jest: przebiegły, obliczania seksualny drapieżnik , który skierowany, manipuluje i wykorzystuje emocjonalnie słaby dla własnej rozrywki. Po spotkaniu Julia, ona stwierdzi, że odległość Julii pochodzi z jej atrakcji do najlepszego przyjaciela Seana i partnera biznesowego Christian Troy , a także niedawnego objawienia, że Christian jest ojcem swego pierworodnego syna, Matta . Stamtąd, Ava przesuwa na Matta i uwodzi nastolatek do stosunku płciowego. Związek spotyka się z pogardą od własnej AVA nastoletniego syna, Adrian. Jest ostatecznie wykazały, że drapieżnictwo seksualne Ava rozciąga się do swojego syna, który jest zazdrosny o uwagę jego matka daje do Matta.

Kiedy związek Matta z Ava jest narażona, Ava używa prawdę o ojcostwie Matta, aby spróbować uciszyć Julię, ale prawda w końcu wyjdzie. Matt porusza się z Ava i nadal działać na jego gniew na rodziców. Jego zaległości ma wpływ również jego przyjaźń z Adrianem, który był formowany dawno temu w socjopatę przez matki seksualnego . Kiedy Adrian próbuje odsłonić Ava, ona ujawnia, że ona nie jest biologiczną matką Adriana; powiedziała Mattowi, że ona i jej “syn”, zgłaszali w rozmowę na temat nadużywania kończący się seksem (z Ava wyraźnie winni o kazirodztwie i błagając o Adrian jego “matka”, aby “kochać się” do niego). Szok tych objawień powoduje Adrian uciec, Ava i staje się coraz bardziej przygnębiony i wycofane z Mattem.

Pod koniec drugiego sezonu, Ava ma konfrontacji z Christian Troy nad jej związek z Mattem. Podczas konfrontacji, Ava zaczyna taunting chrześcijaninem seksualnie, do tego stopnia, że ​​chrześcijańska zaskoczy i zaczyna mieć silny seks Ava. Podczas stosunku, chrześcijanin rozumie, że Ava ma bardzo płytkie pochwy i musiał być transseksualistą. Badanie historii AVA potwierdzić objawienie, Christian i Sean odkryć swoją przeszłość mówiąc do Barrett Moore.

W konfrontacji z prawdą, Ava oczekuje prawdy o niej być narażeni bardziej. Ale trzy są sympatyczny do niej i razem wypracować ofertę, w której będą one pomóc zorganizować Moore do ostatecznego zakończenia operacji na genitaliach AVA w zamian za Ava zerwania jej związek z Mattem, ponieważ obawiają się jego reakcji na jej prawdziwej tożsamości .

Operacja się powiedzie, i Ava zrywa z Mattem. Początkowo Ava stara się być okrutna w celu stworzenia czystej przerwy, ale Matt nie chce ustąpić. Ava następnie wyjaśnia Matt, że nie może z nim zostać, ponieważ ich związek obudził osobiste demony, że musi stawić czoła na własną rękę.

Kilka godzin później, jak Ava przygotowuje do opuszczenia kraju, Adrian konfrontuje matkę z nożem. Po intensywnej wymianie, Adrian zamienia nóż na siebie i popełnia samobójstwo . Ostatnia scena z Adrianem na piętrze AVA, gdzie pozostawia się założyć przez widza, że ​​Ava opuszcza adoptowany syn ciało gnić. Wsiada do samolotu do Paryża, wkrótce po.
Sezon 3

Na koniec trzeciego sezonu, Ava Moore pozostaje Francji i jeszcze powrócić do USA . Charakter ma jednak na krótkie pojawienie się w trzecim sezonie, poprzez wykorzystanie usuniętych scen Ava i Matt kochać (które były edytowane pojawiać jako sekwencja snu) oraz scena, w której Matt, poznawszy prawdę, imagines Ava zamieszczonej przed nim we śnie, ona przeklina go za nienawidząc jej, i każe mu się pogodzić z faktem, że nadal ją kocha, nawet jeśli urodziła mężczyznę.
Sezon 6

Ava pojawił się w Los Angeles, aby szukać pomocy Sean i Christian. Chce im wykonywanie operacji na jej dziecko, Raphael, że rzekomo przyjęta. Lekarze odmawiają i mówią oni wysłać jej listę skierowań. Kiedy został zapytany o Barrett Moore, Ava twierdzi, że seria uderzeń ostatecznie doprowadziło do jego śmierci. Udaje się do domu Seana jednej nocy i mówi do niego o jak on nie potrzebuje zgody chrześcijanina do zabiegu. Początkowo wydaje się, Sean ponownie rozpatrzona. Pyta Ava dla wszystkich dokumentacji medycznej Rafaela. Jednak okazuje się, że Ava ukradł dziecko, bo nie chciała mieć dziecko z jej przeszłości i poczuła straszny warunki, które Rafał żyjących poniżej. Sean następnie odmawia wykonania zabiegu, i rzuca ją.

Następnie śledzi Matta po obejrzeniu jego zaproszenie na ślub w mieszkaniu Seana. Ona daje mu i Ramona wyboru dla dosyć dużą ale nieokreślona ilość pieniędzy w prezencie ślubnym i mówi, że stara się nadrobić wszystkie złe rzeczy, które zrobił. Ona także spotyka córkę Matta, Jenna, po raz pierwszy. Matt spotyka Ava później i oddaje kontrolę, mówiąc, że on i Ramona zakłopotanie jej przyjęcie. Ava zaprasza Matta na drinka i dwóch spać razem. Ava następnie mówi Mattowi, że powinien zapomnieć, że wróciła do swojego życia. Potem idzie do Seana i Christiana i prosi je ponownie, aby wykonać operację na Rafaela.

Na dzień ślubu Matta, dostaje tekst od kogoś, prawdopodobnie Ava. On idzie na zewnątrz domu, gdzie Ramona Ava spotka go z limuzyny. Dostaje się i Ava zwija okno jak Sean ogląda dysk limo off.

W kolejnym i ostatnim odcinku tej serii, to widać, że Ava i Matt opuścił razem. Matt mówi Sean i Christian, że planują na wyjściu do Brazylii, aby znaleźć odpowiedniego chirurga, aby wykonać operację na Rafaela. Christian później dowiaduje Ava i mówi jej, że będzie wykonywać operację pod warunkiem, że ona kończy swój związek z Mattem i liśćmi. Ava wyraża, że ​​ona naprawdę kocha Matta, ale Christian nadal wierzy, że jest ona tylko używając go.

Chociaż Christian i Sean wykonują operację, Ava mówi Matt, że ona nie chce mieć nic wspólnego z nim i że nigdy nie kochała. To niszczy Matt. Gdy operacja zostanie zakończona, Ava zauważa, że ​​Rafał wciąż ma ślady na twarzy. Sean mówi jej, że nie będzie musiał być więcej procedur ciągu najbliższych kilku lat, i będzie kilka trwałych blizn. Ava mówi mu, że chce Raphael być doskonały, ale Sean mówi, że nic nie jest idealne. Później mówi mu, że jej ojciec powiedział jej, że będzie inaczej jest prowadzić życie w bólu i prześladowań. Nie chciała, aby zobaczyć Raphael przeżyć to samo, co przeszła. Opuszcza szpital w łzy, zostawiając Rafała w pokoju.

Później, że szykuje się do urlopu i Matt podchodzi z Jenną na lotnisku. On mówi, że kupił bilet i chce iść z nią, gdziekolwiek ona będzie. Ava nadal mówi, że ona go nie kocha, ale Matt mówi, że widzi “dym” w oczach. Mówi jej, że nawet jeśli on zawiedli, Jenna jest bardzo dobrą córką, a ona potrzebuje dobrego matce, że ona może patrzeć do. On także mówi dalej, że zawsze ją kochał i zawsze będzie kochał. Ava zgadza się z Mattem. Trzy z nich zostały później widziałem dzieje się ruchomymi schodami szykując zacząć wspólne życie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Detektyw Kit McGraw – Rhona Mitra

Sezony

Premiera w USA

Sezon 1 – 23 lipca 2003
Sezon 2 – 22 czerwca 2004
Sezon 3 – 20 września 2005
Sezon 4 – 5 września 2006
Sezon 5 cz.1 – 30 października 2007
Sezon 5 cz.2 – 6 stycznia 2008
Sezon 6 (ostatni) – 14 października 2009

Premiera w Polsce (TVN)

Sezon 1 – 13 kwietnia 2005
Sezon 2 – Lipiec 2005
Sezon 3 – 6 marca 2007
Sezon 4 – 11 lutego 2008
Sezon 5 –

Powtórna emisja w Polsce (TVN 7)

Sezon 1 – 18 kwietnia 2008
Sezon 2 – 5 września 2008
Sezon 3 – 3 kwietnia 2009
Sezon 4 – 16 października 2009

Oglądalność w USA

Pierwszy sezon oglądało średnio 3,25 mln widzów, drugi – 3,8 mln, a trzeci 3,9 mln.

Odcinek “Bez skazy”, który zgromadził największą oglądalność w historii to ostatni odcinek trzeciego sezonu, który w USA przed telewizory przyciągnął 5,7 mln widzów, z czego 3 miliony stanowiły osoby w wieku 18-49 lat. Dzięki temu wynikowi “Bez skazy” stał się najchętniej oglądanym przez dorosłych serialem w historii telewizji kablowej. Premierowy odcinek trzeciego sezonu oglądało 3,7 miliona telewidzów.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1: 2003

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
1     1     “Pilot – McNamara / Troy”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Geoffrey Rivas     22 lipca 2003     475194
Najlepsi przyjaciele od czasów studiów, Sean McNamara i Christian Troy pomyślnie przeprowadzić plastikową praktykę chirurgiczną w Miami, ale nieetyczne akceptacji chrześcijanina z 300.000 dolarów od gangstera rozpaczliwej dla nowej twarzy zagraża zarówno ich przyjaźni i ich działalności. Seana żona Julia walczy w domu z jej uczuć zalegających dla chrześcijanina, wynikającego z jedną noc mieli razem, podczas gdy w college’u. Seana syn Matt trafia do chrześcijanina, gdy żąda obrzezania. Aspiring Model Kimber (gościnnie Kelly Carlson ), ostatni w długim szeregu podbojów chrześcijanina, odkrywa prawdę o jego brzydki kobieciarza. Gościnnie Ruth Williamson i Roma Maffia .
2     2     “Mandi / Randi”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Caitlin i Melinda Dahl     29 lipca 2003     176451
McNamara / Troy “nowego na miejscu psychologa (gościnnie Kevin Chamberlin ) tworzy konflikt pomiędzy Sean i Christian, podczas gdy w tym samym czasie Sean rośnie zainteresowany niezależnego psychiatry, dr Grace Santiago, zarówno zawodowo i osobiście. Christian uczucia do Julii zaczyna wpływać na jego życie seksualne. Julia próbuje utworzyć kierunek w życiu, i dochodzi do porozumienia z jej ostatnich działań. Matt martwi o seksie ze swoją dziewczyną Vanessa (gościnnie Kate Mara ) i jej ewentualnej reakcji na jego napletka, co prowadzi go do siebie obrzezanie. Sean próbuje zachęcić Liz (Roma Maffia), aby powrócić do pracy. Sean i Christian funkcjonują na identycznych bliźniaczek, którzy wystąpili z wnioskiem o operację się różnić od siebie.
3     3     “Nanette Babcock”     Lawrence Trilling     Ryan Murphy     Lindsay Hollister     05 sierpnia 2003     176452
Sean pracuje w nieudanej Matta samodzielnego obrzezania, podczas gdy Matt odkrywa prawdę o Vanessie (Kate Mara). Christian jest zmuszony grać twardo ze starzeniem, owdowiała pani towarzystwa Grubman (gościnnie Ruth Williamson), który grozi McNamara / Troy z garnitur nadużyć po wypadku podczas jej operacji. Julia przychodzi pogodzić się z jej rodzicielstwa po obliczu zarzutów do płukania Mruczek na myszoskoczka w toalecie. Otyła kobieta żąda drastycznego zabiegu w czasie jej nadchodzącego reunion liceum, prowadzące chrześcijaninem i łaskę wtrącać głowy nad jej stanu psychicznego. Gościnnie Sophia Bush i Roma Maffia.
4     4     “Sofia Lopez”     Michael M. Robin     Sean Jablonski     Jonathan Del Arco     12 sierpnia 2003     176453
Sean rozwiązuje nieudanego operacji na transpłciowe kobiety i odkrywa, że ​​ma osobisty link do chirurga siekać odpowiedzialny. Plan chrześcijanina szukać gwiazdy porno jako klientów panewce. Julia wraca do szkoły medycznej, i uderza się przyjaźń z jednym ze swoich kolegów (gościnnie Phillip Rhys ). Matta jedną noc stać z pornograficznym “Fluffer” (gościnnie Marnette Patterson ) prowadzi do ewentualnego STD. Sean i chirurg plastyczny chrześcijanina rywal dr Merrill Bobolit (gościnnie Joey Slotnick ) oferuje pracę w chrześcijańskiej swojej praktyce. Gościnnie wystąpili Patti D’Arbanville i Brenda Strong .
5     5     “Kurt Dempsey”     Elodie Keene     Lyn Greene & Richard Levine     Vincent Angell     19 sierpnia 2003     176454
Małżeństwo Seana i Julii jest testowana podczas Julia odkrywa, że ​​jest w ciąży, zaskoczeniem, że potencjalnie może zniweczyć jej plany, aby zostać lekarzem. Po odkryciu go seks z pacjentem w jego biurze, Grace sugeruje Christian uczestniczyć Sexaholics Anonymous sesji. W grupie, Christian spotyka sex addict Gina Russo (gościnnie Jessalyn Gilsig ), którą uwodzi do łóżka. Biały człowiek żąda operacji plastycznej na jego oczy, aby zadowolić konserwatywnych rodziców swojej japońskiej narzeczonej. Kobieta w średnim wieku (gościnnie Gabrielle Carteris ) żąda nosa po złym wypadku samochodowym, ale chrześcijański i Grace mają podejrzeń jej historii. Gościnnie Don McManus , Phillip Rhys, Brenda Strong i Roma Maffia.
6     6     “Megan O’Hara”     Craig Zisk     Jennifer Salt     Julie Warner     02 września 2003     176455
Sean, zasmucony ponad Julii poronienia, łączy się z cierpiącego raka piersi, która wnioskuje boob pracy. Samochód chrześcijanina i łodzi, zniszczonych przez tajemniczego prześladowcy, co doprowadziło do konfrontacji wielu z jego byłymi oraz Kimber (Kelly Carlson). Vanessa (Kate Mara) martwi się o dziewczynę Ridley’S (Sophia Bush) nagły brak zainteresowania nią, więc pyta Matta do udziału w trójkę z dwoma z nich, aby urozmaicić ich związek. Bliss Berger (gościnnie Leslie Grossman ), stracił znaczną ilość masy poprzez ćwiczenia, wnioski chirurgiczne usunięcie nadmiaru tłuszczu z jej ramion, zanim pójdzie na randkę w ciemno z lekarzem fizycznie doskonały. Gościnnie Jessalyn Gilsig.
7     7     “Cliff Mantegna”     Scott Brazil     Brad Falchuk     Alex Carter     09 września 2003     176456
Chrześcijanin, przez pacjenta płci męskiej, która wnioskuje o liposukcji na jego klatce piersiowej, tajne ekskluzywny klub swingers. Zarządzanie dostać zaproszenie, on przynosi dziewczynie Kimber (Kelly Carlson) do zgromadzenia. Julii przyjacielem Jude (Phillip Rhys) rozpoczyna pracę jako stażysta w McNamara / Troy, a Sean martwi ich kwitnącą przyjaźń. Matta trójdrożny związek z Vanessą (Kate Mara) i Ridley (Sophia Bush) jest narażona, prowadząc do interwencji trzy rodziny. Sean problemy szyi doprowadzić go do zjednoczenia z Megan O’Hara (gościnnie Julie Warner ), który pracuje jako kręgarz.
8     8     “Cara Fitzgerald”     Jamie Babbit     Ryan Murphy     Keri Lynn Pratt     16 września 2003     176457
Matt i jego przyjaciel Henry (gościnnie Andrew Leeds) krytycznie ranić jednego z ich kolegów młodszych wysokie w hit-and-run wypadku samochodowego pod wpływem marihuany i Matt później odkrywa, że dziewczyny ścisłe Christian matka Naukowiec (gościnnie Alyson Reed ) nie pozwala operacja ma być wykonywana na córki teraz-oszpecona. Christian połączy z innym ofiary nadużyć seksualnych wobec dzieci (gościnnie Katy Selverstone ). Grace odkrywa romans z Megan Seana (Julie Warner). Ksiądz (gościnnie Jamie McShane) ukrywa swoją tożsamość poprzez Christian usunąć znamię obciążające.
9     9     “Sofia Lopez Part II”     Nelson McCormick     Sean Jablonski     Jonathan Del Arco     23 września 2003     176458
Matt odkrywa romans z Megan Seana (Julie Warner). Christian, zmęczony randki Kimber (Kelly Carlson), sugeruje, kontrakt z Merrill Bobolit (Joey Slotnick) w handlu ją za cenionego Lamborghini. Julia odkrywa, Jude (Phillip Rhys) sekretne podwójne życie. Sofia zeznaniu Lopez, ale kwestie Jej plany transseksualnej zabiegu, kiedy zakochuje się w Liz (Roma Maffia).
10     10     “Trumna Adelle”     Michael M. Robin     Dell Chandler i Ryan Murphy     Nan Martin     30 września 2003     176459
Sean i Christian przygotowują się do nadchodzącego testu recertyfikacji, ale Sean jest rozproszony, gdy Megan (Julie Warner), zostaje poproszony przez lekarzy, że jej rak jest terminal. Pani Grubman (gościnnie Ruth Williamson) i jej nowy mąż Sumner (gościnnie Jerry Hardin ), zarówno kupna narządów chirurgii odmłodzenie. Gościnnie Joey Slotnick i Roma Maffia.
11     11     “Montana / Sassy / Justice”     Michael M. Robin     Lyn Greene & Richard Levine     Cheryl Biały     07 października 2003     176460
Chrześcijanina ex-lover Gina (Jessalyn Gilsig) ujawnia, że ​​jego ciężarna, i że ma tydzień na podjęcie decyzji, czy chce być częścią jego nienarodzonego życia dziecka. Julia pytania Matta ojcostwo. Matt odkrywa, że Henry (Andrew Leeds) jest romantycznie zainteresowany Cara (gościnnie Keri Lynn Pratt ), dziewczyna nie pobiegł. Sean i Liz (Roma Maffia) odkrywają, że McNamara / Troy ‘s ostatni pacjent cierpi na zaburzenia osobowości, split, i że każda osobowość żąda różne operacje plastyczne.
12     12     “Antonia Ramos”     Elodie Keene     Jennifer Salt & Brad Falchuk     Marisol Nichols     14 października 2003     176461
Drug lord Escobar Gallardo (gościnnie Robert LaSardo ) szantażuje Sean i Christian usunąć ciecz-heroiny implantów w jednej z jego wielu kurierów narkotykowych nielegalnie wwożonych do kraju. Christian próbuje być człowiekiem rodzinnym w przygotowaniach do narodzin jego dziecka. Julia zaprzyjaźnia Sofia Lopez (gościnnie Jonathan Del Arco ), po tym łączy ją siłowni, ale koledzy kumple Julia gimnastyczne mają problem z transseksualistą istoty w swojej klasie pilates. Gościnnie Jessalyn Gilsig i Roma Maffia.
13     13     “Escobar Gallardo”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Robert LaSardo     21 października 2003     176462
Escobar Gallardo nadal szantażować Sean i Christian, prowadząc do potencjalnego Sean zabójstwo, aby chronić swoją rodzinę. Gina (Jessalyn Gilsig) idzie do pracy, ujawniając tajne prawdy, która niszczy chrześcijaninem. Julia odkrywa prawdę o ojcostwie Matta. Christian odkrywa, że ​​Bobolit (Joey Slotnick) i Kimber (Kelly Carlson) są zaręczeni. Zamożny ekonomista (gościnnie Ian Abercrombie ) oferuje McNamara / Troy 150.000 dolarów do wykonywania operacji na jego nagrodzonej pies wystawowy. Gościnnie romskiej mafii.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2: 2004

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
14     1     “Erica Noughton”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Vanessa Redgrave     22 czerwca 2004     177601
Sean zamienia 40 i zaczęła doświadczać skurcze w ręku, które wpływają na jego umiejętności chirurgiczne. Gina (gościnnie Jessalyn Gilsig ) stara się trzymać z dala od dziecka Wilbera chrześcijanina, który później odkrywa, że niania Wilbera (gościnnie Portia Dawson ) został drugging żeby utrzymać go w sen. Matka Julii, Erica, przychodzi do Miami chcąc podnieść twarz tuż przed zaczyna promuje swoją nową książkę. Erica i Christian mają historię: spali razem na ślubie Sean i Julii. Kobieta w średnim wieku (gościnnie Romy Rosemont ) i jej najlepszy przyjaciel gej (gościnnie Chris Diamantopoulos ) pochodzą McNamara / Troy, kobieta poszukuje operacji naprawczych po postrzelony w twarz dziewięć miesięcy temu. Ale ich przyjaźń skrywa mroczną tajemnicę …
15     2     “Christian Troy”     Jamie Babbit     Sean Jablonski     Julian McMahon     29 czerwca 2004     177602
Christian łamie nos na kobiecej pochwy po ona kicha podczas seksu oralnego, ale martwi się o Sean korygując je ze względu na jego skurcze rąk. Matt odkrywa, że Henry (gościnnie Andrew Leeds) został aresztowany za gwałt Cara Fitzgerald, i poinformowała władze o hit-and-run Matt był zaangażowany w. Gościnnie Vanessy Redgrave , Orla Brady i Jessalyn Gilsig.
16     3     “Manya Mabika”     Elodie Keene     Lyn Greene & Richard Levine     Aisha Tyler     06 lipca 2004     177603
Sean odkrywa, że ​​Julia została udaje jej orgazm, i prosi o radę Christian seksualnego. On również napotyka Ava Moore (gościnnie Famke Janssen ), życie trenera, i zaleca rozmawiała Julia o swoim niedawnym stresu. Ava sugeruje, że Erica (Vanessa Redgrave) jest źródłem problemów, Julii i powinny być wycięte z jej życia. Gina (Jessalyn Gilsig) mówi Christian chce kolejne dziecko, i chce mu być ojcem dziecka. Somalian kobieta chce rekonstrukcji łechtaczki po przejściu narządów płciowych. Operacja jest sukcesem, a Christian postanawia on jest najlepszą osobą, aby dać jej orgazm. Młody człowiek, Elias (gościnnie Michael Robert Brandon), który nie może produkować mieszki włosowe na jego ciele, wnioski implanty włosów. Gościnnie Georg Stanford Brown .
17     4     “Pani Grubman”     Jamie Babbit     Jennifer Salt     Ruth Williamson     13 lipca 2004     177604
Sean i Julia są w szoku, gdy Annie (gościnnie Kelsey Lynn Batelaan) wchodzi wczesnego dojrzewania. Christian odkrywa, że Gina (Jessalyn Gilsig) rekrutuje świadków znaków na rozprawie areszcie, w tym Kimber (gościnnie Kelly Carlson ). Christian zabiera ją na obiad, aby spróbować i powstrzymać ją od zeznań przeciwko niemu i odkrywa, że ​​stał się uzależniony od kokainy. Pani Grubman powraca zainteresowanie windy kolanowego. Gościnnie Georg Stanford Brown.
18     5     “Joel Gideon”     Nelson McCormick     Brad Falchuk     Doug Savant     20 lipca 2004     177605
Wypadek samochodowy prowokuje Seana do narażeniem życia w niebezpiecznych działaniach. Próby opieki zaczyna, z Jamesem Sutherland (gościnnie Georg Stanford Brown ), którzy chcą pełną opiekę Wilbera. Julia odkrywa tożsamość prawdziwego ojca Matta. Wywołań górski wspinacz chirurgia naprawić jego twarz, po tym jak jego ostatni wyprawa spowodował go stracić skórę przed nosem. Gościnnie Jessalyn Gilsig.
19     6     “Bobbi Broderick”     Michael M. Robin     Lyn Greene & Richard Levine     Jill Clayburgh     27 lipca 2004     177606
Ava (Famke Janssen) jest zatrudniony w leczeniu Matt, i proponuje mu seks w zamian za dobre oceny. Matt staje się obsesją Ava i zostaje aresztowany za masturbację za oknem. Chrześcijanin AVA grami i grozi jej, dopóki ona szantażuje go prawdy o ojcostwie Matta. Liz pokazuje, że chce mieć dziecko, a Christian oferuje jej swoją spermę. W średnim wieku, kobieta żąda liposukcji w celu dostać pracę jako ekspedientka w Saks Fifth Avenue, ale jest zadowolony z wyników, stalking Sean frustracji. Kobieta, Allegra Calderello (gościnnie Elaine Hausman), wymaga operacji, aby naprawić jej usta, które były wypalane w wypadku kuchni. Sean i Christian sugerują zastąpienie wargi skóry z jej wargi sromowe. Gościnnie Seth Gabel i Richard Portnow .
20     7     “Naomi Gaines”     Craig Zisk     Sean Jablonski     Leslie Bibb     03 sierpnia 2004     177607
Sean jest prowokowany do wykonywania pro-bono operację na pięknej modelki, która została zgwałcona i piekielnie blizny na jej twarzy przez seryjnego napastnika nazwany Carver. Julia zaprasza AVA (Famke Janssen) i jej syn Adrian (Seth Gabel) na obiad, gdzie relacja AVA z Mattem objawia, tworząc konflikt między dwoma kobietami. Bobbi Broderick (gościnnie Jill Clayburgh ) nadal próbować i zniszczyć reputację Seana.
21     8     “Agatha Ripp”     Michael M. Robin     Ryan Murphy     Sarah Paulson     10 sierpnia 2004     177608
Julia przeżywa ataki paniki i półpasiec, oznaką stresu i poczucia winy. Ona w końcu wyznaje Seanowi, że nie jest ojcem Matta. Liz odkrywa, że ​​jest w ciąży, ale jest zaniepokojony o zdrowie dziecka. Sean i Christian traktować kobietę, która twierdzi, że jest ofiarą stygmaty. Gościnnie Fionnula Flanagan .
22     9     “Rose i Raven Rosenberg”     Elodie Keene     Ryan Murphy i Brad Falchuk     Lori i Reba Schappell     17 sierpnia 2004     177609
Sean i Christian przygotowania do rozdzielenia jako partnerów po rewelacje dotyczące ojcostwa Matta. Są tymczasowo zmuszony do współpracy na specjalnej zabiegu polegającego na separacji dwóch dorosłych bliźniąt syjamskich (gość stars Lori i George Schappell , zaksięgowane jako Lori i Reba Schappell). W swoim pokoju w akademiku, Sean i Christian mają Trójkąt z dziwką (gościnnie Jennifer O’Dell ), który nosi niesamowite podobieństwo do Julii. Gościnnie Jack Coleman .
23     10     “Kimber Henry”     Nelson McCormick     Jennifer Salt     Kelly Carlson     24 sierpnia 2004     177610
Powraca Kimber, ujawniając, że jest teraz udany gwiazdą porno. Tak popularne, że lalka sex jest produkowany w jej wizerunku, ale Kimber jest niezadowolony z lalki pochwy i chce McNamara / Troy do chirurgicznie zmienić go przed lalka zaczyna produkcję. Mieszkają w domu sam, Sean ma seks z lalką. Julia poznaje przystojnego mężczyznę (gościnnie Jeffrey Nordling ) w barze samotnego, ale jest zakłócony przez jego niezwykły fetysz. Mężczyzna pisarz (gościnnie JK Simmons ) wnioski implantów piersi, aby zrozumieć jego żony (gościnnie Jessica Steen ) ból po jej walce z rakiem piersi.
24     11     “Natasha Charles”     Greer Shephard     Lyn Greene & Richard Levine     Rebecca Gayheart     31 sierpnia 2004     177611
Christian stwierdza sam przyciąga intrygujący niewidoma kobieta, która wnioskuje o nowe oczy. Po obejrzeniu Seana ze swoim nowym kochankiem Kimber (Kelly Carlson), Julia ma implanty piersi. Erica (Vanessa Redgrave) dowiaduje się, że Julia żyje w małym mieszkaniu, ponieważ rozdzielenie, i próbuje zrozumieć, Sean córki ból.
25     12     “Julia McNamara”     Michael M. Robin     Ryan Murphy i Brad Falchuk     Joely Richardson     7 września 2004     177612
Po upadku przez szklane drzwi, Julia przechodzi operację naprawić jej bliznami twarz i prosi o jej implantów piersi, aby je usunąć w tym samym czasie. Podczas gdy w znieczuleniu, Julia jest prowadzony przez alternatywnego wszechświata by Ava (Famke Janssen) i jest pokazane, jak jej życie będzie jeśli poślubiła Christian po studiach zamiast Seana. Znalezienie się przyciągać zastępcy Seana jak ona jest dla chrześcijanina w świecie rzeczywistym, Julia w końcu godzi się z tym, co ona naprawdę chce od życia. Gościnnie Vanessa Redgrave, Kelly Carlson, Phillip Rhys , Julie Warner i Ruth Williamson.
26     13     “Oona Wentworth”     Scott Brazil     Sean Jablonski & Jennifer Salt     Brooks Almy     14 września 2004     177613
Christian odkrywa, że jego dawny rywal dr Merrill Bobolit (gościnnie Joey Slotnick ), pracuje jako taniego chirurga plastycznego i wykonywania niebezpiecznych czynności na zdesperowanych klientów z kilku środków ostrożności, ze na zapleczu z salon paznokci jako jego bazy operacyjnej. Matt i Adrian (Seth Gabel) ścierają się w szkole, a zarówno kara twarz po zapas Adriana leków znajdują się na terenie szkoły. Ava (Famke Janssen) sugeruje, że chrześcijańska przekupienia dyrektora szkoły z bezpłatnym chirurgii plastycznej.
27     14     “Trudy Nye”     Elodie Keene     Hank Chilton     Lisa Waltz     21 września 2004     177614
Christian postanawia zakończyć swój związek z Nataszą (gościnnie Rebecca Gayheart ). Podobnie, związek między Sean i Kimber (Kelly Carlson) kruszy po jej żąda operacji, aby zmienić “linie miłosne” na ręku. Julia i Sean umieścić ich różnice na bok, aby oddzielić Matta i AVA (Famke Janssen). Adrian (Seth Gabel) zaczyna się rozwikłać jak jego zazdrości związek Matta i Ava osiąga granic wytrzymałości. Sean i Christian naprawić nos wykorzystywanym gospodyni, której mąż (gościnnie Andrew Borba ) jest w więzieniu za zabicie swojego dziecka. Gościnnie DW Moffett .
28     15     “Sean McNamara”     Michael M. Robin     Brad Falchuk     Dylan Walsh     28 września 2004     177615
Sean nadal działa na ofiary Carver i jest atakowany przez zamaskowanego gwałciciela samego. Gina (Jessalyn Gilsig) ujawnia, że jest HIV +, zmuszając Christian wyśledzić Wilbera i jego ojca (gościnnie Georg Stanford Brown ) i własne byłych kochanków. Kimber (Kelly Carlson) rozpoczyna kierowanie filmy porno, i mówi Christian że ona zawsze będzie tam dla niego. Gościnnie Bruno Campos , DW Moffett i Conor O’Farrell .
29     16     “Joan Rivers”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Joan Rivers     05 października 2004     177616
Ava (Famke Janssen) i działki Matt uciec do Paryża razem, ale nie przed Matt łapie pigułki dla niej z biurze ojca. Chrześcijanin para plany, a następnie wszystko razem bardziej szokujący sekret Ava. Badanie jej przeszłości, Sean, chrześcijaninem i Julią zespół nawet do pchania Ava z życia Matta, raz na zawsze. Wizja Escobar Gallardo (gościnnie Robert LaSardo ) prowokuje Seana do zdejmując rzeźbiarz sam. Komik Joan Rivers (w siebie) przychodzi do McNamara / Troy wzywający wszystkie jej poprzednie operacje cofnąć. Gościnnie Alec Baldwin , Seth Gabel i Conor O’Farrell .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3: 2005

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
30     1     “Momma Boone”     Elodie Keene     Ryan Murphy     Kathy Lamkin     20 września 2005     2T5951
Sean walczy w czasie operacji po zamachu chrześcijanina, zdarzeń, które pozostawił w wielkim Christian urazu fizycznego i emocjonalnego. Tymczasem chrześcijańska wyznaje, że została zgwałcona przez The Carver, a spotyka uwodzicielską Kit McGraw (gościnnie Rhona Mitra ), Vampy Brytyjska detektywa pozycją dochodzenie w sprawie zbrodni na Carvera. Julia zdaje sobie sprawę, że musi podjąć decyzję nad małżeństwem i plików papiery rozwodowe. Kimber odrzuca propozycję chrześcijanina małżeństwo. Sean pracuje na chorobliwie otyłych kobiety, której skóra jest formowane się na jej kanapie. Gościnnie wystąpili Vanessa Redgrave , Conor O’Farrell i Phillip Rhys .
31     2     “Kiki”     Elodie Keene     Lyn Greene & Richard Levine     Kiki (goryl)     27 września 2005     2T5952
Ze względu na dalszą rekonwalescencję chrześcijanina, Sean jest zmuszony zatrudnić nowego lekarza McNamara / Troy, chirurg plastyczny Quentin Costa ( Bruno Campos ). Matt odkrywa zwłoki Adriana, a później marzenia Ava (gościnnie Famke Janssen ), a jego spotkanie z transseksualną (gościnnie Willam Belli ) zachęca Julia szukać pomocy u Erica (gościnnie Vanessa Redgrave ), w coraz Matt do otwarcia. Christian i Liz działają na kobiety goryla, którego twarzy blizny straszenie potencjalnych partnerek. Sean wykonuje operację byłego banger gangu (gościnnie Jose Pablo Cantillo ), który chce gang-inicjowane tatuaże usunięte z jego twarzy.
32     3     “Derek, Alex, i Gary”     Craig Zisk     Brad Falchuk     Adam Henderson , Aaron Moody i Graham Miller     04 października 2005     2T5953
Po Matt zostaje zaatakowany przez gang transseksualistów, z których jeden miał seksualne spotkanie z, a następnie zaatakowali w nocy, Sean i Julia są zmuszeni do podjęcia działań, grożąc, aby wysłać go do edukacyjnym obozie, sugestia Christian zgadza się z . Chrześcijanina Ménage-a-trois związek z Kimber i Kit (Rhona Mitra) zaczyna tracić swój urok, zwłaszcza gdy Quentin jest zaproszony do umowy, jaką jest biseksualizm w procesie. Christian i Quentin działać na trzech bractwa chłopców, z których dwa miały twarze przyklejone do tyłek innego. Gościnnie Kyle Howard .
33     4     “Rhea Reynolds”     Greer Shephard     Jennifer Salt     Tara Buck     11 października 2005     2T5954
Matt dostaje zakaz zbliżania przed Seanem, który prowadzi do Child Protective Services badających dobrostanu Annie (gościnnie Kelsey Lynn Batelaan). Christian i Quentin działają na ostatniej ofiary Carver, ale chrześcijanin ma wątpliwości co do ważności jej roszczeń. Zredukowana do harcerstwa domy opieki dla potencjalnych prac, Sean spotyka Ellie Harkness (gościnnie K. Callan), starsza pani, która chce wyglądać znowu jak jej młodszy siebie, aby być uznane przez jej chorobie Alzheimera cierpiącego męża (gościnnie Robin Gammell ).
34     5     “Granville Trapp”     Jeremy Podeswa     Sean Jablonski     Erik Passoja     18 października 2005     2T5955
Christian zostaje aresztowany pod zarzutem zamordowania Rhea Reynolds i będąc za liczne ataki Carver. Choć Sean i Liz zarówno pytanie, czy on może być zdolny do gwałtu i morderstwa, Kit (Rhona Mitra) tło unearths chrześcijanina i jednoczy go z jego urodzenia matki Gail (gościnnie Kathy Baker ). Sean działa na chorego na AIDS, który nie chce, aby jego twarz oznaki jego choroby. Gościnnie Conor O’Farrell .
35     6     “Frankenlaura”     Michael M. Robin     Hank Chilton     Valentin Siroon     25 października 2005     2T5956
Po aresztowania chrześcijanina, McNamara / Troy walki, aby znaleźć klientów, zmniejszając Sean scout domy opieki dla potencjalnej pracy i pomagając w Miami policji przez rozebranie trup-jak kobiety wykonany z rozczłonkowane części ofiar morderstw. Gina ( Jessalyn Gilsig ) przychodów, wychodzące z jej HIV i sprzymierza się z Julią do stworzenia ekskluzywnego kompleksu spa, prosząc o pomoc McNamara / Troy ‘s w uzyskaniu odpowiednich klientów w procesie. Jednak początkowy entuzjazm Julii jest zmniejszana, kiedy odkrywa, Giny metody dostajesz to, czego chce. Gościnnie Raphael Sbarge i John Prosky.
36     7     “Ben White”     Jeremy Podeswa     Lyn Greene & Richard Levine     John Billingsley     01 listopada 2005     2T5957
Sean opuszcza McNamara / Troy dla FBI, wykonując operację plastyczną na tych, o wprowadzenie programu ochrony świadków. Jego pierwszym pacjentem jest Nicole Morretti (gościnnie Anne Heche ) i jej syn (gościnnie Tanner Richie ), w biegu z tłumu. Tymczasem Christian i Quentin twarz to kwestia etyki, gdy pacjent żąda amputacji nogi. Julia i plan Gina na rynek krem na twarz wykonana z nasieniem, i odkryć, że Joan Rivers chce zainwestować w swój produkt. Gościnnie Bob Gunton i Thomas Calabro .
37     8     “Tommy Bolton”     Guy Ferland     Brad Falchuk     Blair Williamson     08 listopada 2005     2T5958
Sean rozwija uczucia dla Nicole (gościnnie Anne Heche ), podczas gdy Matt jest wstrząśnięty, aby odkryć jego ojciec przeniósł się Nicole i jej syna (gościnnie Tanner Richie ) do domu McNamara. Christian próbuje więzi z matką urodzeniową (Kathy Baker) i jej rodziny nowego. Julia i Quentin rozpocząć związek. Christian i Quentin działają na młodego człowieka, który ma zespół Downa i chce operacji plastycznej, aby wyglądać bardziej jak jego rodziny. Gościnnie John Patrick Amedori , Darby Stanchfield i Bob Gunton .
38     9     “Hannah Tedesco”     Michael M. Robin     Sean Jablonski     Niewymieniony w czołówce     15 listopada 2005     2T5959
Sean uważa, porzucając swoje obecne życie i rozpoczęcie od nowa z Nicole (gościnnie Anne Heche ). Christian i Kimber zebrała umowy małżeńskiej, z Christian obiecuje dochować wierności tylko jeśli wyrazi zgodę na wyjście z branży porno. Christian i Quentin szansę wykonać przełomowy twarzy transplantacji, coś, co mogłoby im legendy w swojej dziedzinie, jeśli się uda. Gospodyni (gościnnie Melinda Page Hamilton ) żąda makeover wyglądać Kimber po jej mąż zakochuje się w lalce replik płeć Kimber jest. Gościnnie Tanner Richie i Bob Gunton .
39     10     “Madison Berg”     Greg Yaitanes     Jennifer Salt     Hallee Hirsh     22 listopada 2005     2T5960
Z ich ślubu zbliża się wielkimi krokami, chrześcijanie i Kimber dostać zimne stopy, z Kimber zaniepokojona wierności chrześcijańskim i jego niewątpliwych atrakcji do Julii. Matt zaczyna Alderman Ariel randki (gościnnie Brittany Snow ), który oskarża McNamara / Troy z Usprawiedliwianie Ameryki. Spotkanie jej rodzinę, Matt odkrywa, że ​​mają podobne poglądy białych rasistów. Gościnnie Hallee Hirsh , Nancy Lenehan i Brian Kerwin .
40     11     “Abby Mays”     Michael M. Robin     Hank Chilton     Rebecca Metz     29 listopada 2005     2T5961
Starcia Sean z Quentinem po odkryciu jego związku z Julią, jak również jego romans z żonatym kaprala armii (gościnnie Bryce Johnson ) wyzdrowieniu w McNamara / Troy. Christian, emocjonalnie uszkodzony po lewej jest przy ołtarzu, korzysta z młodej kobiety z poważnym brakiem zaufania o jej wygląd i waga, śpi z nią, ale tylko po nosi papierową torbę na głowę. Tymczasem Sean rośnie zaniepokojenie związku Matta z Ariel (Brittany Snow). Gościnnie Conor O’Farrell .
41     12     “Sal Perri”     David Nutter     Lyn Greene & Richard Levine     Louis Mustillo     06 grudnia 2005     2T5962
Samolot rozbija się w Miami, a Sean i Christian działają na ocalałych. Tymczasem Julia pożycza rękę, wierząc, że jej matka (gościnnie Vanessa Redgrave ) był na pokładzie. Christian ma halucynacje z Kimber podczas pracy na ofiar poparzeń. Gościnnie Mitch Pileggi .
42     13     “Joy Kringle”     Greer Shephard     Sean Jablonski & Jennifer Salt     Elizabeth Ruscio     13 grudnia 2005     2T5963
Julia odkrywa, że ​​jest w ciąży z dzieckiem Seana i uważa aborcję. Po odkryciu, że ma czarny przodków, Ariel (Brittany Snow) próbuje wybielacza jej skóry, z katastrofalnymi skutkami. Podczas wykonywania zabiegu liposukcji na kobietę, która gra panią Clause w centrach handlowych, Sean i Christian odkryj siedemnastoletnia letnia płód wewnątrz jej łona. Gościnnie GW Bailey i Brian Kerwin .
43     14     “Cherry Peck”     Craig Zisk     Brad Falchuk & Hank Chilton     Willam Belli     20 grudnia 2005     2T5964
Kiedy Kimber zostanie znaleziony, opuszczony przez Carvera i po miał wszystkie jej operacje plastyczne cofnąć, Christian próbuje naprawić zarówno jej i ich związku. Sean jest szantażowany do wykonywania operacji na transseksualistów, że Matt raz zaatakowany. Julia jest nękane przez grafików koszmary o jej nienarodzonego dziecka. Quentin jest aresztowany przez Kit (Rhona Mitra), podejrzanego o bycie Carver. Gościnnie Brittany Snow i Brian Kerwin .
44     15     “Quentin Costa”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Bruno Campos     20 grudnia 2005     2T5965
Gwałtami Carver i okalecza cały dom bractwa, a Quentin też łupem maskowanego napastnika. Matt i Cherry (Willam Belli) jest przetrzymywana przez Ariel (Brittany Snow) i jej ojciec Eugene (guest star Brian Kerwin ) i Matt zmuszony jest “odcięty” pochwę Cherry. Julia odkrywa szokującą prawdę o jej nienarodzonego dziecka, a Carver zostaje zdemaskowane, raz na zawsze. Gościnnie Rhona Mitra i Veronica Cartwright .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 4: 2006

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
45     1     “Cindy Plumb”     Ryan Murphy     Ryan Murphy     Kathleen Turner     05 września 2006     3T5001
Sean i Christian świętować 5.000 operacji th razem. Christian odwiedza terapeutę (gościnnie Brooke Shields ), którzy po zapoznaniu się z jego strachu przed intymnością, sugeruje, że jest potajemnie zakochany w Seana. Julia bada genetyczne zaburzenie jej nienarodzone dziecko cierpi i jest zdenerwowany mówi Sean. Burt Landau (gościnnie Larry Hagman ), zamożny inwestor, zakupy McNamara / Troy, natomiast Christian znalazł się natychmiast przyciągnął jego dużo młodsza żona Michelle (gościnnie Sanaa Lathan ). Operator sex telefon żąda windy głosowe. Gościnnie Tracy Scoggins , Brianne Davis i Amanda Pays .
46     2     “Blu Mondae”     Michael M. Robin     Lyn Greene & Richard Levine     Angela Mały     12 września 2006     3T5002
Sean, nadal naruszane przez rewelacji o jego nienarodzonego dziecka, oferuje wykonanie pro-bono operacji na młodego człowieka (gościnnie Nate Mooney) z ciężkimi deformacjami twarzy. W celu udowodnienia jego męskość, Christian określa przynieść młodą “gay-for-pay” Hustler (gościnnie Thad Luckinbill ) powrót do heteroseksualizmu. Matt wpada Kimber i odkrywa, że stał się wyznawcą scjentologii od jej ataku na rękach Carver. Zainspirowany zmiany perspektyw Kimber w sprawie życia, Matt obejmuje religii sam. Liz świadkowie Michelle (Sanaa Lathan) spotkanie z tajemniczą kobietą z jej przeszłości: James (gościnnie Jacqueline Bisset ). Chrześcijańskie nadużycia pro-bono kwot chirurgii w nowych wytycznych Burt Landau Spółki poprzez przeprowadzenie redukcji piersi na tancerz okrążenie. Gościnnie Richard Chamberlain .
47     3     “Monica Wilder”     Elodie Keene     Brad Falchuk     Jennifer Hall     19 września 2006     3T5003
Sean i Julia nianie wywiadzie dla ich nienarodzonego dziecka, w tym młodej kobiety o imieniu Monica który Sean ma seks po przejechaniu jej domu. Scared of Monica mówi Julia o ich wspólnej nocy, oferuje naprawić jej skrzywioną przegrodę za darmo. Chrześcijańskie wywołań liposukcji po niepochlebny sex tape z starego płomienia wyciekły na internet i spotkanie z fizycznie doskonałego chirurga rywala (gościnnie Mario Lopez ) w prysznice siłownia pozostawia go uczucie obecnie kształt. Julia zaczyna rodzić. Michelle (Sanaa Lathan) grozi pozwać Liz za molestowanie seksualne po robi założenia o spotkaniu z Jamesem. Gościnnie Peter Dinklage .
48     4     “Shari Nobl”     Nelson McCormick     Jennifer Salt     Melissa Gilbert     26 września 2006     3T5004
Sean ma wizje zarówno Escobar Gallardo (gościnnie Robert LaSardo ) i Megan O’Hara (gościnnie Julie Warner ) po jedzeniu pot brownies przez Monica (gościnnie Jennifer Hall ), który w dalszym ciągu wypłacać zaliczki na niego. James (Jacqueline Bisset), były pani Michelle, chirurgia wnioski o jednym ze swoich “dziewczyn”. Po odkryciu jej przeszłości, Christian szantażuje Michelle (Sanaa Lathan) na seks z nim. Conor niania, Marlowe Sawyer (Peter Dinklage), obsługuje Julii jak ona walczy o karmienie piersią. Piękna młoda kobieta (gościnnie Monica Dean ) w lesbijskim barze przynęt Liz się w niebezpieczną pułapkę. Żona żołnierza o powrót z Iraku żądań natychmiastowej operacji, twierdząc, że jej nieco pies przy jednej z jej sutki. Gościnnie Larry Hagman.
49     5     “Dawn Budge”     Elodie Keene     Hank Chilton     Rosie O’Donnell     03 października 2006     3T5005
Sean proponuje Julia starając się udowodnić swoją wierność. Biały świt trash Budge i jej rodzina wygrać 381 milionów dolarów na loterii Powerball, a żądania operacji plastycznej, aby poprawić ich wygląd. Grę pieniędzy po szantażowany przez James (Jacqueline Bisset) na fotografii ukazujących jego romans z Michelle (Sanaa Lathan), wolontariuszy chrześcijańskich jego porady w zakresie poprawy życia Dawn … ale za cenę. Sean kupuje Matt Porsche w nadziei uzyskania go rzucić Scjentologię, ale Kimber widzi w ramach programu i zachęca go do opuszczenia domu McNamara.
50     6     “Wiara Wolper, Ph.D”     Sean Jablonski     Sean Jablonski     Brooke Shields     10 października 2006     3T5006
Sean martwi się, że Monica (Jennifer Hall) jest szalony, aż nadejdzie pomoc w nieoczekiwane formy. Terapeuta chrześcijanina wynika, że ​​jest ona diagnozowana seksualne kompulsywne i ich seksualnego na biurku udowodnił, że nie jest jeszcze wyleczona. Ona domaga się, by sadomasochistyczna tatuaż być usunięte chirurgicznie z jej dolnej części pleców. Romans między chrześcijaninem i Michelle (Sanaa Lathan) jest narażona. Gościnnie Peter Dinklage, Robert LaSardo i Larry Hagman.
51     7     “Burt Landau”     Charles Haid     Brad Falchuk     Larry Hagman     17 października 2006     3T5007
Christian ma dość seksu z Michelle (Sanaa Lathan) przed ubezwłasnowolnionej Burt (Larry Hagman), który później w wyniku wylewu. Desperate towarzystwa, Christian manipuluje kruchą Kimber do spania z nim. Liz dowiaduje się, że wymaga przeszczepu nerki, ale Sean ma obawy darowiznę jedną własną, mimo że mecz. Matt przychodzi do Kimber. Niedawno rozwiedziony Świt Budge (gościnnie Rosie O’Donnell ) ma uszy zerwana przez złodziei i wymaga wymiany. Gościnnie Stephen Spinella .
52     8     “Conor McNamara”     Patrick McKee     Jennifer Salt & Hank Chilton     Spencer Roberts     24 października 2006     3T5008
Sean przygotowuje się do zabiegu Conor, mając wspomnienia z własnego bolesnego dzieciństwa naznaczoną fizycznej deformacji. Julia ma last minut obawy o syna poddać się operacji, a na końcu działa na jej nieoczekiwanym atrakcyjności Marlowe (Peter Dinklage). Pani Grubman (gościnnie Ruth Williamson) umiera, i chirurgia wnioski w celu pozostawienia przystojnego trupa. Gościnnie Mo’Nique i Burt Bacharach .
53     9     “Liz Cruz”     Richard Levine     Lyn Greene & Richard Levine     Roma Maffia     31 października 2006     3T5009
Wywołań Liz liposukcja po uczucie obecnie kształt obok swojego nowego fitness-obsesję Poppy dziewczyna (gościnnie Alanis Morissette ). Julia i Marlowe (Peter Dinklage) działają na ich uczucia do siebie, a Marlowe później żąda nogi wydłużającą procedurę w celu uczynienia ich bardziej przypominają zwykłą rodziną. James (Jacqueline Bisset), jest zagrożony przez jej szefów na dotarcie do innego nerki, i ustawia jej zabytków na chrześcijanina. Gościnnie Sanaa Lathan .
54     10     “Merrill Bobolit”     Charles Haid     Sean Jablonski & Brad Falchuk     Joey Slotnick     07 listopada 2006     3T5010
Sean stara się usunąć wszelkie ślady Marlowe (Peter Dinklage), z domu McNamara po aferze ocenianie Julii. Matt i Kimber ujawniają, że są małżeństwem i spodziewa się dziecka. Chrześcijanin nie zaufanie Kimber, więc potajemnie przeprowadza test DNA, aby udowodnić, że dziecko jest jego. Merrill powraca Bobolit, żądając analny operację po wielokrotnie zgwałcona w więzieniu jego współwięźnia “mąż”: Escobar Gallardo (Robert LaSardo). Później, Escobar wywołań Sean i Christian go oddać swoją starą twarz.
55     11     “Conor McNamara, 2026”     Craig Zisk     Ryan Murphy     Stark Sands     14 listopada 2006     3T5011
Na dzień dzisiejszy, Huragan kieruje ku Miami, natomiast Julia planuje opuścić Seana za Marlowe (Peter Dinklage). W międzyczasie, w 2026, dorosły Conor McNamara relacjonuje wydarzenia prowadzące do jego rodziców separacji podczas przygotowań do zabiegu na jego dłoni, łącząc teraz zniechęconą rodziny McNamara. Gościnnie Jennifer Elise Cox .
56     12     “Diana Lubey”     Charles Haid     Sean Jablonski     Catherine Deneuve     21 listopada 2006     3T5012
Christian proponuje Michelle (Sanaa Lathan) i postanawia przenieść się z jego mieszkania, aby z nią być. Gdy pakuje swoje rzeczy, jest on nawiedzony przez duchy byłych dziewczyn, w tym Kimber, Natasha (gościnnie Rebecca Gayheart ) i Abby (gościnnie Rebecca Metz). Dr Faith Wolper (Brooke Shields) przychodów, naruszają lekarz / pacjent poufności informując Sean marzeń homoseksualnych chrześcijanina o nim. James (Jacqueline Bisset) próbuje szantażować Michelle do pozwalając jej użyć McNamara / Troy biura po godzinach pracy w celu usunięcia nerki. Francuzka chce jej męża prochy umieszczone wewnątrz jej implantów piersi. Gościnnie wystąpili Brenda Vaccaro i Mario Lopez .
57     13     “Reefer”     Lyn Greene     Lyn Greene & Richard Levine     Charles Haid     28 listopada 2006     3T5013
Christian odzyskuje opiekę Wilber po jego ojciec narodziny i przybrana matka ginie w wypadku samochodowym, ale Michelle (Sanaa Lathan) jest pewny, czy chce dziecko w jej życiu. Sean odwraca się do picia po odejściu Julii, i ośmiesza się podczas pracy jako domu towarowego Santa z Liz i Mak (Alanis Morissette). Desperate jakiegoś zbawienia, on oferuje pro-bono operację i łóżko do spania na bezdomnego. James (Jacqueline Bisset), musi wypełnić swój kontyngent nerek wakacje.
58     14     “Willy Ward”     Michael M. Robin     Jennifer Salt     Ronn Lucas     05 grudnia 2006     3T5014
Podobnie jak chrześcijanie i Michelle rozpocząć postępowanie sądowe w celu przyjęcia Wilber, Gina (gościnnie Jessalyn Gilsig ) powróci, twierdząc, że przewrócił się nowy liść. Sean pracuje na mistrza marionetek, który chce wyglądać jak jego marionetka. Matt odwraca się do byłych Kimber przyjaciół w branży porno urozmaicić swoje życie seksualne. Liz kończy swój związek z Poppy (Alanis Morissette). James (Jacqueline Bisset) celów Wilbera jak jej następnej ofiary, prowadząc do śmiertelnych konfrontacji z Michelle (Sanaa Lathan). Gościnnie Robert LaSardo.
59     15     “Gala Gallardo”     Ryan Murphy     Ryan Murphy & Hank Chilton     Idalis DeLeon     12 grudnia 2006     3T5015
Sean ogłasza swoje plany sprzedaży swojej części udziału w McNamara / Troy Christian i Michelle (Sanaa Lathan) i pozostawić na Los Angeles. Escobar Gallardo (Robert LaSardo) jest z powrotem, i chirurgia żąda za jego bliznami żony. Michelle, zagrożone przez Escobar swej strony w ringu zbiorów narządów, jest zmuszona przyjść czyste Christian, jazdy je od siebie w procesie. Kimber objawia Sean prawdę swojego związku z Mattem. Gościnnie Danny Strong .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 5: 2007–2009

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
Część 1
60     1     “Carly Summers”     Charles Haid     Ryan Murphy     Daphne Zuniga     30 października 2007     3T6401
Po przeprowadzce McNamara / Troy do Los Angeles, Sean i Christian są zmuszeni do radzenia sobie z byciem małą rybką w wielkim stawie. Z pomocą wpływowego publicysty Hollywood (gościnnie Lauren Hutton ), dwa są wynajmowane jako konsultantów medycznych dla nocnej telenoweli medycznej zwanej ‘n’ Hearts Skalpel. chrześcijanin zaangażowany z aktorką starzenia chce uratować swoją karierę podczas Sean przecina ścieżki z Hollywood Studio Executive (gościnnie Craig Bierko ) i dominacja (gościnnie Tia Carrere ), którzy zadali straszliwe rany na nim. Gościnnie Oliver Platt , Jennifer Coolidge , Bradley Cooper i Paula Marshall .
61     2     “Joyce & Sharon Monroe”     Charles Haid     Ryan Murphy     Susan Griffiths & Merilee Brasch     06 listopada 2007     3T6402
Julia odwiedza Los Angeles i wprowadza Sean i Christian do jej nowego kochanka: Olivia Pan (gościnnie Portia de Rossi ). Tymczasem Christian stwarza dla Playgirl w dążeniu do odnalezionej sławy Eclipse Seana, Sean pochodzi jego Serca ‘n’ Skalpel zagra (gościnnie Paula Marshall ), a lekarze działają na konkurencyjnych Marilyn Monroe odgrywających role. Gościnnie Bradley Cooper i Lauren Hutton.
62     3     “Everett Poe”     Richard Levine     Lyn Greene & Richard Levine     Michael Des Barres     13 listopada 2007     3T6403
Sean rośnie przeszkadzał (Portia de Rossi) promiscuous córki Olivii (gościnnie Eden AnnaLynne McCord ), w szczególności jej wpływu na Annie (gościnnie Kelsey Lynn Batelaan), po tym, jak dojdzie do McNamara / Troy żądając przywrócenia błony dziewiczej. Matt pojawia się w Los Angeles z baby Jenna w holowania, zdesperowany za gotówkę i twierdząc, że zostawił Kimber. Sean odkrywa Kate (gościnnie Paula Marshall ) tajemnicy. Christian uderza nowe minimum. Liz pytania Julia i relacji Olivii.
63     4     “Dawn Budge II”     Charles Haid     Jennifer Salt     Rosie O’Donnell     20 listopada 2007     3T6404
Christian spotyka zakonnicę (gościnnie Tamara Craig Thomas) z prośbą o zmniejszenie piersi oraz zaburzenia kobieta (gościnnie Claudia Christian ), który wnosi swoje usługi jako eskortą spełnić swoje niebezpieczne fantazje. Sean stara się Julia patrz Edena (AnnaLynne McCord), manipulacji Annie (Kelsey Lynn Batelaan). Świtać Budge zyski i wymaga zabiegu chirurgicznego po orzeł atakuje twarz podczas lotniarstwa. Sean i Christian nie chcą spełnić swoje marzenie zwiedzania Skalpele sercach ‘n ustawić aż pada ofiarą seryjnego napastnika seksualnego (gościnnie Jack Plotnick ), znany jako The Bandit Ass i martwić się o jej pozwania ich. Gościnnie Oliver Platt, Paula Marshall i Portia de Rossi.
64     5     “Chaz Darling”     Sean Jablonski     Sean Jablonski     Jai Rodriguez     27 listopada 2007     3T6405
Eden (AnnaLynne McCord) szantażuje chrześcijanina do wykonywania operacji na jej znajomego. Sean uskutecznia swoje pragnienia seksualne na Kate (gościnnie Paula Marshall ), ale nie mogą poradzić sobie z własnymi fantazjami. Kimber apeluje o pomoc z jej starego porno menedżera Ram (gościnnie John Schneider ), kiedy ona i Matt wchodzą na trudne czasy i nie może sobie pozwolić na metamfetaminy są spragnieni. Gościnnie Portia De Rossi i Boris Kodjoe .
65     6     “Damien Sands”     Charles Haid     Hank Chilton     Ian Buchanan     04 grudnia 2007     3T6406
Christian zachęca Sean sfilmować pilota reality show pt Plastic Fantastic, pozwalając kamery sfilmować każdy ich ruch. Ale zarówno szybko zdają sobie sprawę, że widzowie będą bardziej zainteresowani w ich szalone życie osobiste niż ich chirurgicznych przypadków. Tymczasem Julia i Liz zmierzyć się z sobą, gdy romantyczne zainteresowanie Liz w Olivia (Portia de Rossi) są ujawniane. Gościnnie AnnaLynne McCord, Tiffany Pollard i Leslie Grossman .
66     7     “Dr Joshua Lee”     Brad Falchuk     Brad Falchuk     George Coe     11 grudnia 2007     3T6407
Sean odkrywa młodość poprzez jego związek z AnnaLynne McCord Eden () i jego przyjaźni z skalpele hearts ‘n’ gwiazdy Aidan Stone (Bradley Cooper). Julia i Olivia (Portia de Rossi) kwestionować swój związek po ich zarówno porwana przez carjacker (gościnnie Gary Basaraba ). Kimber obiecuje zrzucić Matta w zamian za operację naprawy jej met zniszczone twarz. Starszy lekarz (gościnnie George Coe ) przychodzi do McNamara / Troy zainteresowanie operację usunięcia obcego procesor z plecami. Gościnnie John Schneider.
67     8     “Duke Collins”     Elodie Keene     Lyn Greene & Richard Levine     Joel McKinnon Miller     18 grudnia 2007     3T6408
Gdy zbliża się Boże Narodzenie, Sean wreszcie odkrywa prawdę o stosunku chrześcijanina i Julii. Obligacje Matt z jego doradcą oparzenia (gościnnie Maggie Siff ) w szpitalu po wybuchu. Kimber i Ram (John Schneider) ogłasza swoje małżeńskie plany. AnnaLynne McCord (Eden) Działki zemsty na Julii. Centrum Santa przychodzi do McNamara / Troy zainteresowanie operację na ranę po kuli w twarz. Grupa kolędników świątecznych oferować swoje usługi lekarzy w zamian za operację. Gościnnie Portia De Rossi.
68     9     “Rachel Ben Natan”     Charles Haid     Jennifer Salt     Maggie Siff     15 stycznia 2008     3T6409
Sean wynajmuje Gina (gościnnie Jessalyn Gilsig ) w McNamara / Troy ‘s nowa recepcjonistka wrócić na chrześcijanina. Christian stwierdza jego wierność testowany kiedy Julia zachoruje. Matt towarzyszy Rachel poprzez operację w celu usunięcia resztek ciała terrorystów, którzy wysadzili w pobliżu jej rok temu. Sean czuje się prześladowany przez zamachowca-samobójcę Rachel (gościnnie Dylan Ramsey ). Świtać Budge (gościnnie Rosie O’Donnell ) jest rozgniewany, gdy jej kochanek Freddy (Oliver Platt) czyni plany jazdy na pływaka w Gay Pride z obsadą Skalpele ‘n’ serca, a ona później wymaga zabiegu chirurgicznego, gdy rowerzysta jedzie lesbijką w jej twarz. Gościnnie Bradley Cooper.
69     10     “Magda & Jeff”     Craig Zisk     Hank Chilton     Selma Stern & Robert Gant     22 stycznia 2008     3T6410
Z pomocą przyjaznego mu nad nowym środkiem Colleen (gościnnie Sharon Gless ), Sean czuje się awansowany na głównego bohatera w ‘n’ Skalpele sercach po sił seksafera taśmy Aidan (Bradley Cooper), aby przejść odwyk. Christian odrzuca Giny (Jessalyn Gilsig) Zaliczki, jak ona prowadzi go przez nową formę seksu. Starsza kobieta przychodzi do McNamara / Troy zainteresowanie operację na jej tak bardzo młodego męża. Gościnnie Paula Marshall , AnnaLynne McCord i Marlee Matlin .
70     11     “Kyle Ainge”     Dirk Wallace Craft     Brad Falchuk & Hank Chilton     Jeff Hephner     29 stycznia 2008     3T6411
Chrześcijańskie kawałki razem jego i Wilbera życie po śmierci Giny, naprzeciwko poczet przedszkolanki Wilbera (gościnnie Kathleen Rose Perkins), który ma fetysz dla gryzienie dzieci pod jej opieką. Colleen (Sharon Gless) ujawnia swe prawdziwe oblicze, gdy rywal środek wykazuje zainteresowanie w reprezentowaniu Sean. Para przychodzi do McNamara / Troy na odbudowę skóry po wypadku na miesiąc miodowy, który zawiózł ich do kanibalizmu w dążeniu do przetrwania.
71     12     “Lulu Grandiron”     Brad Falchuk     Brad Falchuk     Donna Mills     05 lutego 2008     3T6412
Christian staje się związany z grupą kobiet, które wszystkie społeczeństwa chirurgii wniosek, w tym jednego, który chce wyglądać jak kot. Sean martwi (Sharon Gless) poczytalności Colleen i Bliss (gościnnie Leslie Grossman ) naraża ją za to kim jest naprawdę. Kimber i Ram (John Schneider) zaprosić inną osobę do ich małżeństwa: Eden (AnnaLynne McCord). Gościnnie Joan Van Ark , Shari Belafonte i Deborah Shelton .
72     13     “August Walden”     Sean Jablonski     Sean Jablonski     Stephen J. Oliver     12 lutego 2008     3T6413
Sean konfrontuje krytyk filmowy, który krytykował jego aktorstwo w magazynie. Olivia (Portia de Rossi) wraca z Nowego Jorku, i pomaga Julia wypracować to, co jest z nią nie tak, co prowadzi do konfrontacji Julia AnnaLynne McCord (Eden). Matt i Rachel (Maggie Siff) związek się rozpada, a Matt szuka pocieszenia u młodej kobiety (gościnnie Jeannine Kaspar) z niszczycielskim powód wizyty w Los Angeles. Gościnnie Paula Marshall .
73     14     “Candy Richards”     Richard Levine     Jennifer Salt     Jennifer Coolidge     19 lutego 2008     3T6414
Sean boi się o swoje życie, kiedy Colleen (Sharon Gless) ucieka z oddziału psychiatrycznego i grozi, aby go zabić. Christian spotyka się starego płomienia (gościnnie Lisa Darr ). Matt próbuje pogodzić się z sypialni z własną siostrą (Jeannine Kaspar). Julia rzucili się do szpitala po strzelaninie. Złudzeniom starlet (Jennifer Coolidge) przychodzi do McNamara / Troy zainteresowanie operację naprawić jej nieudanego makeover. Gościnnie Portia De Rossi i AnnaLynne McCord.
Część 2
74     15     “Ronnie Chase”     Brad Falchuk     Ryan Murphy     Michael Scheckenowitz     6 stycznia 2009     3T6415
Sean używa wózka inwalidzkiego po jego brutalnym pchnięciem nożem w ręce Colleen (Sharon Gless). Cztery miesiące przed atakiem na, jest wykładowcą w szkole medycznej, gdzie jednym z jego uczniów jest arogancki cudowne dziecko (gościnnie Adhir Kalyan ). Liz przechodzi check-up na raka piersi, tylko dla chrześcijanina skończyć odbierania życia modyfikujących wiadomości zamiast. Matt decyduje się na college premed kursy. Młody człowiek z rozciągniętych uszu przechodzi ucho rekonstrukcję kontynuowania zatrudnienia po opalane ze swoim zespołem. Gościnnie Lisa Darr i Jaime Ray Newman .
75     16     “Gene Shelly”     Richard Levine     Lyn Greene & Richard Levine     John Fleck     13 stycznia 2009     3T6416
Po odrzuceniu przez Kimber z powodu swoich blizn pooperacyjnych i jego chemioterapię czyniąc go chorym, Christian ma wsparcie od Liz, co prowadzi do zaskakującego seksualnego między nimi. Sean odkrywa jego nowa kochanka (gościnnie Jaime Ray Newman ) ma niepokojący fetysz, i zwiększa dystans Julia i Matt, kiedy dowiadują się, że został on udaje jego potrzebę wózku inwalidzkim. Raj (Adhir Kalyan) ma życia nie zmieniła stosunku seksualnego z żoną (gościnnie Beth Gargan) z McNamara / Troy ‘s najnowszej pacjenta.
76     17     “Roxy St James”     Lyn Greene     Jennifer Salt     Dina Meyer     27 stycznia 2009     3T6417
Sean odkrywa, że ​​Julia zamierza wyjechać do Nowego Jorku z Olivia (Portia de Rossi). Tymczasem wnioski Olivia chirurgia, służące do usuwania objawów starzenia się na twarzy, ale procedura idzie na opak, kiedy Sean halucynacje podczas zabiegu, co doprowadziło do wypadku śmiertelnego, który jest być może jego wina, i bałagan konfrontacji z AnnaLynne McCord (Eden). Christian uczęszcza na raka piersi grupy wsparcia, i łączy się z problemami kobiety, która chce zarówno podwójnej mastektomii jako środek ostrożności, po Choroba trwa na życie swojej matki i siostry. Liz, nadal kwestionować jej seksualności po jej nocy z Christianem, idzie na randkę z mężczyzną (gościnnie Anthony Cistaro ). Cukierki Richards (Jennifer Coolidge) powraca, tym razem nazywając siebie “Coco” w hołdzie dla swojej nowo odkrytej pochodzenia afro-amerykańskiego. Jak ona wypuszcza własną płytę rap, chce operacji, które dadzą jej autentycznym czarnej kobiety za sobą.
77     18     “Ricky Wells”     John Stuart Scott     Brad Falchuk     Brando Eaton     03 lutego 2009     3T6418
Aprecjacja Seana z Raj (Adhir Kalyan) kolejne szczepy jego związek z Mattem. Christian wraca do kobieciarza po jego rekonstrukcji piersiowego, powodując nieodwracalną przepaść z Liz, która ma długotrwałe konsekwencje dla przyszłości McNamara / Troy. Ojciec Raja, ceniony lekarz Vijay Paresh (gościnnie Iqbal Theba ), chce, by jego syn do wykonywania jego operacji powiększenia penisa, ale jest rozczarowany, aby odkryć swój brak umiejętności chirurgiczne. 18-letni Ricky wnioski chirurgia aby go wyglądać starzej po ślubie swojego byłego nauczyciel w szkole (gościnnie Suzanne Cryer ), który przebywał w więzieniu za gwałt.
78     19     “Manny Skerritt”     Dirk Wallace Craft     Ryan Murphy     Misha Collins     10 lutego 2009     3T6419
Sean zatrudnia nową anestezjolog, dziki Teddy Rowe (gościnnie Katee Sackhoff ). Wkrótce po Teddy zaczyna pracę, Sean czuje się uwagę na ciemne strony życia, flirtuje z nią, ryzykując karierę. Kimber pyta Christian podawanie zastrzyków kolagenowych w ustach córki Jenny, aby pozbyć się z jednej wada uniemożliwia ją od stania się wzorem dla dziecka. Byli “n serc” Skalpel “aktor Aidan Stone (Bradley Cooper), chcący Sean powraca do podpisania przez historię swojego życia dla proponowanej telewizyjnym filmie zatytułowanym” The Deadly Tightrope: Sean McNamara Story “, z udziałem jego i Morgan Fairchild (jako Colleen Rose ) . Instruktorem jogi przychodzi do McNamara / Troy żądając zmniejszenia penisa, jak on stał się uzależniony od seksu oralnego na siebie.
79     20     “Budi Sabri”     Hank Chilton     Ryan Murphy & Hank Chilton     Chi Muoi Lo     17 lutego 2009     3T6420
Sean nadal zwalniać z Teddy (Katee Sackhoff), seks w otwartym domu i się wysoko na herbatę wykonane z ayahuasca . Rak rozprzestrzenił chrześcijanina iz ponurą prognozą, szuka się Liz, aby zaproponować jej. Kimber żąda więcej kolagenu na usta Jenny. Człowiek cierpi z powodu rozrostu drzewa, jak na całym ciele ulega pro-bono leczenie w McNamara / Troy.
80     21     “Allegra Calderella”     Sean Jablonski     Sean Jablonski     Elaine Hausman     24 lutego 2009     3T6421
Sean spotyka się z jednym z jego byłych pacjentów z Miami, Allegra Calderello aka “wargi pussy”. Allegra jest umierający mąż (gościnnie Richard Portnow ) wnioski operację żony, by mogła przyciągnąć przystojnych zalotników po jego śmierci. Christian wygląda zatrudnić jego wymiany w McNamara / Troy i ustala jego zabytków na Taper Logan (gościnnie Richard Burgi ), stylowy lekarza, który wydaje się mieć wiele wspólnego z chrześcijanami starych, aż jego niezwykły fetysz jest odkryty. Liz matka Mariela (gościnnie Lillian Hurst ) jest w mieście w ramach przygotowań do córki ślubu, ale jej postawa i komentarzy tylko pomóc w podejmowaniu Liz czuje niewystarczające. W tym samym czasie, Liz odkrywa, że ​​nie pasują do jej matki starej sukni ślubnej i postanawia poddać się redukcji piersi. Gościnnie Katee Sackhoff.
81     22     “Giselle Blaylock & Legend Chandler”     Lyn Greene     Lyn Greene & Richard Levine     Wendy Glenn & Graham Shiels     03 marca 2009     3T6422
Christian ujawnia swoje plany na przetrwanie jego raka poprzez kriogenicznego zamrożenia. Sean martwi jego relacji z Teddy (Katee Sackhoff), jednocześnie przygotowując się do śmierci chrześcijanina. Małżeństwo Kimber do Barana (John Schneider) się rozpada, a ona znajdzie cała jej perspektywy na jej życie zmieniło się, kiedy odkrywa nadchodzące zaślubiny chrześcijanina z Liz i ich uzasadnienie. Teddy objawia się podwójne życie. Kobieta przychodzi do McNamara / Troy zainteresowanie chirurgii naprawić krwawą ranę na szyi, doznał po wampirzym ukąszeniu z chłopakiem poszliśmy krzywo. Jako chrześcijanin przygotowuje umieścić na swojej podróży poślubnej z Liz i Wilbur, jego lekarz nazywa go z szokującą wiadomością. AnnaLynne McCord Gościnnie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 6: 2009–2010

Nie.     #     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Portrayer pacjent     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
82     1     “Don Hoberman”     Brad Falchuk     Ryan Murphy     Mark Atteberry     14 października 2009     3T7901
Pomimo jego kwitnących relacji z Teddy (gościnnie Rose McGowan , zastępując Katee Sackhoff ), Sean jest nękany przez bezsenność. Christian i Liz angażować się w gorzkich postępowania rozwodowego po objawieniu, że chrześcijanin nie cierpi na nieuleczalnego raka, z mściwą Liz chce wziąć pół wszystkiego Christian właścicielem. Matt odkrywa, że ​​Sean i Christian pracuje jako mima, ale nie jest to na długo przed jego Newfound talentów prowadzi do przestępczości. Kimber, po naukę, jak wykonać elektrolizy terapię poprzez zajęcia wieczorowe, odwołania się McNamara / Troy ‘s na miejscu estetyk. W obliczu kryzysu gospodarczego, a Sean nawrocie chrześcijańskiej do jednorazowego rywal chirurg Mike Hamoui (gościnnie Mario Lopez ), która uderza umowę z lekarzami, w którym płaci 10% własnych pieniędzy do wykorzystania ich chirurgiczne apartamenty i pomóc zjednać biznes dla praktyki walczy, jednocześnie przynosząc nową formę klienta: kobiety szukają pochwy operacji odmłodzenia. Gościnnie Linda Hunt , Wayne Knight i Barry Bostwick .
83     2     “Enigma”     John Stuart Scott     Lyn Greene & Richard Levine     Parker Croft     21 października 2009     3T7902
Pomimo przedawkowania, uzależnienia Seana do nasenne kontynuuje ruszeniem Teddy (Rose McGowan), który kończy się zaręczyny. Stara się spać, Sean trafia do miasta i napotka samookaleczenia ćpuna (gościnnie Amy Price-Francis ), który dostaje się na urazy innych. Nadal bardzo potrzebuje pieniędzy, Christian włącza do Kimber równie brak gotówki z planem stworzenia gamy Kimber Henry potwierdzonego zabawek erotycznych formowane z jego penisa. Liz nadal próbować i brać Christian za wszystko, co ma, a później konfrontuje Kimber nad jej eskalacji atrakcyjności chrześcijańskiej. Dwa dotyczyły rodziców (gość stars Joan McMurtrey i Todd Waring ) chirurgia wniosek o ich zaburzonym syna, który został odwiedzony Szatańskie słowa i obrazy tatuażem i bliznami na głowie. Gościnnie Mario Lopez i Tom Lenk .
84     3     “Reinholt Briggitte”     Dirk Craft     Sean Jablonski     Lee Garlington     28 października 2009     3T7903
Sean i Teddy (Rose McGowan) ogłasza, że ​​mają uciekła. Annie (gościnnie Kelsey Lynn Batelaan) pojawia się w Los Angeles z kłopotliwego problemu medycznego, świeci się, gdy Sean odkrywa, gdzie duże kawałki włosy zniknęły. Mike (Mario Lopez) prosi o radę w Christian seksualnie zaspokoić Kimber, ale Christian plany na zakończenie ich związku nieoczekiwane rezultaty. Austriacki ekonomista, Briggitte Reinholt, przychodzi do McNamara / Troy dla niej bi-rocznych operacji plastycznych i próśb że pijawki są wykorzystywane na jej twarzy, aby przyspieszyć proces odzyskiwania. Teddy znajdzie jej ostatni tożsamość naruszona, gdy Briggitte uznaje ją od czasu w Las Vegas pod płaszczykiem “Dixie”. Heteroseksualny transwestyta (gościnnie Scott Atkinson) wnioski McNamara / Troy jest pomoc w tworzeniu specjalnego maskę, że może nosić publicznie, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość.
85     4     “Jenny Juggs”     Jesse Bochco     Jennifer Salt     Kiersten Warren     04 listopada 2009     3T7904
Sean i Christian pytanie kwota pieniędzy Matt robi przez mim, zwłaszcza, gdy przestępca znany jako “The Mime Bandit” trafia na pierwsze strony gazet. Teddy (Rose McGowan) Działki do morderstwa Sean, Annie (Kelsey Lynn Batelaan) i Conor podczas wyprawy. Christian próbuje pomóc kobiecie z bardzo dużych naturalnych piersi, ale jej problemy Anger Management stworzyć problemy.
86     5     “Abigail Sullivan”     John Stuart Scott     Brad Falchuk     Amy Farrington     11 listopada 2009     3T7905
Po zabiegu na ranę po kuli, Matt idzie w ukryciu, aby uniknąć policjanci, którzy próbują go namierzyć. Julia wraca z Nowego Jorku, gdzie ona i Sean pogodzić się z ich wychowania na przestrzeni lat. Teddy (Rose McGowan), zostaje znaleziona martwa, prowadząc Seana do konfrontacji z jej zabójcy (gościnnie Matthew Glave ) i odkrycie prawdziwej agendy Teddy’ego. Utalentowany pianista chce jej pasożytniczego bliźniaka o imieniu Moira, usunięto z jej ramienia w czasie do jej nadchodzącego debiutu koncertowego. Ale usunięcie “Moira” tworzy kilka głębokich niepokojów separacji.
87     6     “Alexis Stone”     Tim Hunter     Hank Chilton     Candis Cayne     18 listopada 2009     3T7906
Julii matka Erica (gościnnie Vanessa Redgrave ), pojawia się w Los Angeles ze swoim nowym mężem Europejskiej Renaldo Panettiere (gościnnie Gilles Marini ) w holowania. Wkrótce po jej przybyciu, Erica ogłasza ją planuje podjąć zarówno Annie (Kelsey Lynn Batelaan) i Conor do jej wyłącznej pieczy, manipulowanie jest uwięziony Matt zeznawać przeciwko jego rodziców w procesie. Mike (Mario Lopez) ogłasza swoje zaręczyny z Kimber, zdarzeń, które zmusza chrześcijan i Kimber ponownie rozważyć swoją skomplikowaną relację. Liz próbuje naprawić sytuację między nią i chrześcijańskiej. Christian śpi z kobietą, którą odbiera w barze, który wkrótce odkrywa, że ​​jest męski-żeński transseksualnej, która chce poddać się operacji, aby stać się człowiekiem po raz kolejny.
88     7     “Alexis Kamień II”     John Stuart Scott     Ryan Murphy     Candis Cayne     25 listopada 2009     3T7907
Erica (Vanessa Redgrave) jest nadal w jej próbach przyjętych Annie (Kelsey Lynn Batelaan) i Conor, aż odkrywa niepokojące prawdy o swoim nowym mężem (Gilles Marini). Więzień psychotyczne (gościnnie Patrick Kilpatrick ) wnioski piersi implanty do Matta, jego współwięźnia, zmuszając Christian zrobić potencjalnie zagrażające życiu decyzję, czy działać na jego syna. Działki Julia zemsty na matce po latach emocjonalnego nadużycia. Alexis, obecnie mieszka jako Alex, uświadamia sobie, że jest tylko przyciągnął do prostych ludzi i chirurgii piersi zażąda.
89     8     “Lola Wlodkowski”     Eric Stoltz     Lyn Greene & Richard Levine     Danica Sheridan     02 grudnia 2009     3T7908
Christian poglądy na piękno są kwestionowane po świadkami Kimber’S wstrętu do siebie, a później o seksualne spotkanie z jednym z przyjaciół Liz, nudystów nadwagą i pewny siebie. Sean, w środku emocjonalnego kryzysu, zachęca pacjenta, Tracy (gościnnie Jessica Collins ), aby odkryć własną seksualność po ona i jej mąż Skip (gościnnie Mark Deklin ) Korekcja Żądanie usunięcia Tracy sutki, w ich dążeniu do ciągłego stania dokładny Barbie i Ken repliki.
90     9     “Benny Nilsson”     John Stuart Scott     Sean Jablonski     Luke McClure     09 grudnia 2009     3T7909
Sean jest zaskoczony nagłym ponowne pojawienie się jego dawno zaginionego brata, Brendan (gościnnie Neil Hopkins ), narkomanem i oszustem, który uważa się za zmarłych. Brendan prosi o zabiegu, aby naprawić swój met spustoszoną twarz w celu rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, ale chrześcijanin nie ufać jego odezwy jest czysty. Szwedzki bankier (gościnnie Hans Tester) chirurgia wnioski na jego adoptowany syn twarz, aby go wyglądają bardziej jak on. Christian tworzy natychmiastowy przyjaźń z chłopcem, ale szybko odkrywa szokującą prawdę o chłopca relacji z ojcem. Christian twarze bankructwa po tym pozostało setki tysięcy dolarów długu.
91     10     “Wesley Clovis”     Tate Donovan     Jennifer Salt     Eric Stonestreet     16 grudnia 2009     3T7960
Sean cierpi etyczny i moralny dylemat gdy oferowane jest kontrakt, który w zamian za wykonywanie liposukcji na otyłego więźnia o do wykonania, skutkowałoby Matt zostaje zwolniona z więzienia. Christian, po odkryciu, że Kimber jest w ciąży, jej rozkazy do aborcji lub stracić go w procesie. Jego ultimatum rośnie, gdy obiecuje ją poślubić, jeśli ona przechodzi z tego, co on chce. Zdesperowany Kimber okazuje zarówno Liz i Mike (Mario Lopez) przy podejmowaniu decyzji, jak daleko ona jest gotowa iść do mężczyzny, którego kocha. Matt odkrywa informacji, które mogłyby zagrozić jego ewentualnego uwolnienia.
92     11     “Dan Daly”     Elodie Keene     Ryan Murphy     Wayne Pére     06 stycznia 2010     3T7961
Jak przygotować się do przyjęcia prestiżową nagrodę od swojej alma mater, Sean staje się coraz bardziej zmęczony ukrywanie licznych niedyskrecji chrześcijanina, wzór, wracając do pierwszego pierwszego spotkania w college’u. Kimber, teraz ożenił się chrześcijanina i pracuje jako dekorator wnętrz, kieruje się na remodeling w McNamara / Troy praktyce, ale nadal się martwić o wierność chrześcijanina. Nowy pacjent, cierpiący z samo-okaleczenia zaburzeń Lesch-Nyhana , przychodzi do McNamara / Troy w chirurgii rekonstrukcyjnej. Gościnnie George Newbern .
93     12     “Banki” Willow     Tim Hunter     Brad Falchuk     Mini Anden     13 stycznia 2010     3T7962
Kimber rośnie sfrustrowany przez zmiany w wyglądzie fizycznym chrześcijanina i jego brak szacunku dla jej nowej kariery, popychając ją w ramiona swojego najnowszego klienta Projektowanie wnętrz: Sean. Christian nie chce działać na byłej supermodelki który chce chirurgicznie zmienić twarz, starając się wyglądać zwyczajnie. Sean pracuje w Rupert Kenney (gościnnie Andy Comeau ), przeżył osiemnaście lat śpiączki, którzy chcą zarówno wygląd, jak jego młodszy siebie.
94     13     “Joel Seabrook”     Tate Donovan     Hank Chilton     Tim Guinee     20 stycznia 2010     3T7963
Kimber osiągnie emocjonalnym rozdrożu w odniesieniu do obu jej rozpadającym się małżeństwie z chrześcijańskiej i jej romans z Seanem. Tymczasem Christian dochodzi do punktu przejrzystości w małżeństwie podczas eksperymentowania z niebezpieczną akcie seksualnym uduszenie auto-erotycznej . Sean ponownie spotyka się z jego kolegą ze studiów humanitarnej, dr Curtis Ryerson (gościnnie George Newbern ), i staje się zainteresowany wykonywaniem pro-bono więcej operacji. McNamara / Troy naprawić twarz człowieka, który przeżył próbę samobójczą skacząc z mostu Golden Gate. Gościnnie Mario Lopez.
95     14     “Sheila Carlton”     Craig Zisk     Lyn Greene & Richard Levine     Christine Estabrook     27 stycznia 2010     3T7964
Kimber samobójstwo niszczy Christian, który poszukuje emocjonalnego komfortu z jej wyalienowanej Brandy ojczystym (gościnnie Melanie Griffith ). Sean opóźni jego podróży do Afryki z szacunku dla bólu chrześcijanina. Podczas Curtis (gościnnie George Newbern ) jest z kraju, Sean ma intymne spotkanie z żoną lekarza (gościnnie Christine Adams ). McNamara / Troy działają na kobiety, której twarzą był piekielnie naznaczoną pet szympansa własnością jej najlepsza przyjaciółka Jane (gościnnie Frances Conroy ), która sama jest sparaliżowana z winy za zabicie zwierzęcia, aby uratować jej przyjaciela życie.
96     15     “Virginia Hayes”     Hank Chilton     Hank Chilton     Kate Norby     03 luty 2010     3T7965
Sean i Christian są zmuszeni do ponownego odwiedzenia stare akcje, gdy Aurelia Gallardo (gościnnie Sandra Vergara ), córka zmarłego lorda przestępczości Escobar Gallardo (gościnnie Robert LaSardo ), pojawia się w McNamara / Troy poszukiwanie odpowiedzi na temat jej ojca, mieszając ogromny winy w ciągu Seana. Decyzja chrześcijanina do pracy na małomiasteczkowej dziewczyny poszukuje operacji do jej Hollywood “10” panewce, odsłaniając skomplikowaną kon w procesie.
97     16     “Dr Griffin”     Diana Valentine     Sean Jablonski     Daniel Benzali     10 lutego 2010     3T7967
Sean i Christian rozpocząć psychoterapię, próbując rozwiązać ich eskalacji problemów, zarówno długo-ujawniających posiadanych tajemnic i ich perspektyw na prawdziwych siebie. Liz łączy w terapii zbyt, ujawniając swoje własne poglądy na temat Sean / Christian relacji, jak również tajemnica została ona utrzymanie od chrześcijanina. Matt ogłasza plany na resztę życia, a także wprowadza Sean i Christian do narzeczonej Ramona (gościnnie Melonie Diaz ).
98     17     “Christian Troy II”     Tim Hunter     Jennifer Salt     Julian McMahon     17 lutego 2010     3T7966
McNamara / Troy czoła niepokojący przyszłości gdy odkrywają coraz rynku “wstrzykiwania” procedur, które wiele osób uważa, sygnalizuje śmierć chirurgii plastycznej. Choć pod narkozą podczas zabiegu liftingu twarzy, Christian wchodzi w świat marzeń, gdzie spotyka dawnych pacjentów (gościnnie Joan Rivers , Joan Van Ark i Donna Mills ), doświadcza Seana rozczarowań, godzi się ze śmiercią Kimber, i spotyka swojego biologicznego ojca (gość gwiazda Robert Davi ). Liz pochodzi farmaceutyczną rep (gościnnie Lesley Fera ) oddzielone od męża. Gościnnie George Newbern .
99     18     “Walter & Edith Krieger”     Dirk Craft     Brad Falchuk     Harold Gould i Hildy Brooks     24 lutego 2010     3T7968
Ava Moore (gościnnie Famke Janssen ) przychodów, żądające operację naprawić twarz swego adoptowanego syna, który cierpi na post kala-Azar leiszmaniozy skórnej . Tymczasem odkrywa Matta zaślubin zbliża, i po raz kolejny manipuluje jej drogę do życia. W tym samym czasie, Julia ląduje w Los Angeles z zaskakującą wiadomością o jej życiu osobistym, objawienia, które prowokuje zarówno Sean i Christian dokonać oddzielnych zaliczek na nią. Liz dowiaduje się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Żonaty para starszych, którzy przeżyli Holocaust przyjść do McNamara / Troy na chirurgicznym usunięciu ich indywidualnych tatuaże ponumerowane, zadane im przez nazistów. Jednak usunięcie prowokuje głęboki winy w jednym z pary. Gościnnie Melonie Diaz.
100     19     “Hiro Yoshimura”     John Stuart Scott     Ryan Murphy     Koji Kataoka     03 marca 2010     3T7969
W finale serii, Christian uderza kontrakt z AVA (Famke Janssen), w której ma on działać na dziecko Rafaela jak długo przebywa z dala od Matta. Przygotowując się do wyjazdu do Londynu, Julia martwi się o stan Seana umysłu. Liz jest przytłoczony podniecenia Seana nad jej ciąży. Zarówno Julia zmartwienia i wizja Kimber życie chrześcijanina o rozpatrzenie jego wieloletnią współpracę z Seanem. Starszych Japońska gwiazda porno przychodzi McNamara / Troy zainteresowanie operację usunięcia blizn chirurgicznych przed jego wielki debiut w amerykańskim filmie porno. Gościnnie Melonie Diaz.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 92 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...