Beverly Hills, 90210

Jason Priestley – Brandon Walsh | Shannen Doherty – Brenda Walsh | Jennie Garth – Kelly Taylor | Ian Ziering – Steve Sanders | Gabrielle Carteris – Andrea Zuckerman | Luke Perry – Dylan McKay | Brian Austin Green – David Silver | Tori Spelling – Donna Martin | Tiffani-Amber Thiessen – Valerie Malone

beverly-hills-90210 bbeverly-hills-90210


Beverly Hills, 90210 – amerykański serial telewizyjny dla młodzieży; jeden z telewizyjnych hitów dla nastolatków. Producentem serialu był Aaron Spelling.

Serial przedstawiał szkolne, a następnie uniwersyteckie i domowe perypetie bliźniąt Brendy i Brandona Walshów, którzy pewnego dnia musieli opuścić rodzinną Minnesotę i przeprowadzić się do Kalifornii, gdzie w Beverly Hills ojciec otrzymał nową pracę.

2 września 2008 w USA miał swoją premierę spin-off serialu, pt. 90210 (90210: The New Generation).

Emisja w Polsce

W Polsce serial na początku lat 90. emitowała TVP.Jednak po czterech sezonach emisja została przerwana. Pod koniec lat 90. emisją zajęła się stacja TVN, która pokazywała serial od poniedziałku do piątku po godzinie 17., ponownie od 1. sezonu. Po zakończeniu 4. sezonu, stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji serialu w paśmie wieczornym. Premierowe odcinki można było oglądać w środowe wieczory. W trakcie emisji Beverly Hills 90210, godziny i dni były kilkukrotnie zmieniane. Ostatnie sezony można było oglądać w środy po godzinie 21.30. Po zakończeniu emisji dziesięciu serii i wyświetleniu ostatniego odcinka serial powrócił na antenę w godzinach popołudniowych.Polscy widzowie mogli śledzić losy paczki przyjaciół z Beverly Hills ponownie pięć razy w tygodniu, o godzinie 14.15

Krótkotrwale serial pojawił się na antenie TV4. Stacja wyemitowała zaledwie dwa sezony serialu. W Lutym 2008 roku serial powrócił na antenie Polsatu,który postawił na kampanię reklamową zachęcając wszystkich do powrotu do Beverly Hills. Początek serialu o 16:50 jednak nie przyciągnął tylu fanów na ilu liczył Polsat. Serial przesunął się w ramówce na godzinę 10:30 i 31 sierpnia został zdjęty z anteny.

Od 20 października 2008 roku serial ponownie był emitowany na antenie TV4, od trzeciego sezonu. Od 4 marca 2009, po wyemitowaniu ostatniego odcinka 5. sezonu serialu, stacja TV4 zaprzestała nadawania Beverly Hills 90210.
Występ głównych bohaterów
Aktor Rola Występ gościnny Występ w czołówce
Jason Priestley Brandon Walsh sezon 10 sezon 1 – 9

(ur. w listopadzie 1975, w Minnesota) Brandon to typ nastolatka patrzącego poważnie na świat. Jego nauka w Beverly Hills przebiegała bez żadnych zastrzeżeń.

W 1 sezonie prowadzi samochód pod wpływem alkoholu, za co na jedną dobę trafia do więzienia. W 2 sezonie Brandon kupuje swój wymarzony samochód mustang cabriolet, który na początku był w złym stanie, nawiązuje też krótkotrwały romans z Emilly Valentine. Rozstają się, ponieważ Valentine wsypuje mu narkotyk do drinka, przez co Walsh traci do niej zaufanie.

W 4 sezonie, ryzykując swą przyjaźń z Dylanem, nawiązuje płomienny romans z Kelly Taylor, najlepszą przyjaciółką Brendy. Ich związek okazuje się burzliwy i pełen nieporozumień. Mimo to, w sezonie 8 para staje na ślubnym kobiercu. Ostatecznie ślub zostaje odwołany za zgodą obu stron. Brandon twierdzi, że nie jest jeszcze gotowy na małżeństwo, następnie zapisuje się do wojska w armii U.S.A. Pojawia się jeszcze w ostatnim odcinku 10 sezonu na ślubie Davida i Donny.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Shannen Doherty Brenda Walsh sezon – sezon 1 – 4

(ur. w listopadzie 1975, w Minnesota) – Brenda ma brata bliźniaka o imieniu Brandon. Po pewnym czasie w nowej szkole poznają oni nowych przyjaciół: Kelly, Donne, Davida, Steve i Andre. Także na plaży Brandon poznaje, syna pijaka Dylana, który w krótkim czasie staje się wielką miłością Brendy. Bohaterka w Paryżu, gdzie spędziła wakacje ze swoją przyjaciółką Donną, poznaje miłego chłopca, który wpada jej w oko. Po powrocie z wypoczynku zrywa z Dylanem, a on związuje się z Kelly. Brenda wchodzi w związek z przystojnym chłopakiem z Paryża. Po kilku nie udanych związkach, a nawet zaręczynach bohaterka uświadamia sobie, że dalej kocha Dylana, wyznaje mu swoją miłość przed wyjazdem na studia aktorskie do Londynu. Po wyjeździe Brenda znika z serialu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Luke Perry Dylan McKay sezon – sezon 1 – 6, 9 – 10

Dylan urodził się w październiku 1974 roku w Kalifornii. Dylan początkowo był samotnikiem, o którym mówiono, że sprawia problemy i “wykręca różne numery”. Wszyscy w szkole go znali, chodziły plotki, że ma dziecko w Paryżu. Ludzie często oceniali go bardzo pochopnie i powierzchownie, dlatego, że miał drogi samochód (czarne Porsche), a jego ojciec (Jack) dopuszczał się przestępstw finansowych. Dylan wychowywał się bez matki (Irys), która zostawiła go gdy miał pięć lat.

Poznajemy Dylana gdy w pracowni komputerowej staje po stronie pierwszoklasisty, Scotta, któremu dokuczają dwaj starsi chłopcy. Dylan robi wtedy wielkie wrażenie na Brandonie, ten postanawia się z nim zaprzyjaźnić i zagaduje do niego na przerwie. Dylan zabiera Brandona na przejażdżkę, na plażę i tam razem ze znajomymi uczą go surfować. Z czasem dowiadujemy się o licznych problemach Dylana, o jego samotności, braku zainteresowania ze strony rodziców, pociągu do alkoholu.

Dylan spotykał się z siostrą Brandona, Brendą. Nie był to łatwy związek, na początku główną przeszkodą był ojciec dziewczyny, który zabraniał jej jakichkolwiek kontaktów z chłopakiem (jego uprzedzenia wynikały z problemów prawnych ojca Dylana). Brenda pomagała mu w wielu trudnych chwilach (np. pójście do więzienia jego ojca), a także w walce z alkoholizmem.

Podczas letnich wakacji, kiedy Jim (ojciec Brendy) zmusił Dylana by ten namówił Brendę na wyjazd do Paryża, chłopak zaczął spotykać się z przyjaciółką Brendy, Kelly. Ta podobała mu się już wcześniej, zanim zaczął związek z Brendą. Kelly już w szkole często z nim flirtowała, a później gdy Dylan umawiał się z Brendą próbowała namówić go na randkę.

Po wakacjach Dylan jednak wrócił do Brendy czym zasmucił i zranił Kelly. W końcu jednak po długiej i zaciętej rywalizacji Kelly z Brendą, wybrał blondynkę.

Relacje Dylana z ojcem przez cały czas trwania serialu były bardzo trudne, na początku Jack z synem w ogóle nie mogli się porozumieć, później podczas pobytu w więzieniu trochę się do siebie zbliżyli, by po wcześniejszym wyjściu Jacka pogodzić się i zacząć wszystko od nowa. Niestety nie na długo, gdyż Jack zginął w samochodzie, w którym podłożona była bomba. Cała sytuacja była jeszcze bardziej tragiczna dla chłopaka, ponieważ to on miał wsiąść do auta, gdy zadzwoniła Kelly i jego ojciec postanowił przeparkować samochód zamiast niego.

Kolejnym problemem chłopaka była “przyszywana rodzina” Suzanne, Erica i Kevin, którzy oszukali go i wyłudzili 8 milinów dolarów. Dylan stracił wtedy pieniądze, a także dziewczynę, którą kochał, Kelly. Ta zaczęła spotykać się z jego najlepszym przyjacielem, Brandonem. Niepowodzenia te sprawiły, że najprzystojniejszy z bohaterów zaczął sięgać po narkotyki. Spowodowało to poważny wypadek drogowy z jego udziałem w wyniku którego Dylan znalazł się w śpiączce. Po wyjściu ze szpitala rozpoczął leczenie od uzależnień. W tym czasie spotykał się z bohaterką, która doszła do serialu za Brendę, Valerie Malone.

Później Dylan przeprowadził się do Brendy w Londynie i zniknął z serialu, by po pewnym czasie wrócić nadal kochając Kelly.

Dylan to postać, która miała najwięcej niepowodzeń, rozczarowań i problemów w życiu, mimo tego na koniec wyszedł na prostą. Ostatni odcinek wskazywał na to, że Dylan znów zejdzie się z Kelly i wreszcie będzie szczęśliwy.

W 90210, spin off-ie serialu, dowiadujemy się, że Dylan ma z Kelly 4 letniego (w 2008 roku) synka, Sammy’ego.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Carol Potter Cindy Walsh sezon 1 – 5 sezon 6 – 8
Lindsay Price Janet Sosna sezon – sezon 9 – 10
Gabrielle Carteris Andrea Zuckerman sezon 6, 10 sezon 1 – 5

Andrea jest redaktorką naczelną szkolnej gazetki “Blaze” w szkole West Beverly Hight. Jej cechami charakterystycznymi są okulary i rude kręcone włosy. Jest osobą o nieprzeciętnym intelekcie. Wywodzi się z żydowskiej rodziny. Poznajemy ją kiedy ona sama spotyka pierwszy raz Brandona Walsha, któremu daje posadę w dziale sportowym.

Chociaż Andrea chodzi do elitarnej szkoły dla młodzieży w dzielnicy Beverly Hills, to mieszka w uboższej dzielnicy Los Angeles. Ukrywa to przed dyrekcją i przyjaciółmi. Wkrótce dowiaduje się o tym Brandon ,który stara się to utrzymywać w tajemnicy.

Postać Andrei pozostaje w serialu przez 5 sezonów.

Po liceum stara się dostać na prestiżowy Uniwersytet w Yale. Jednak po zastanowieniu się wybiera także Uniwersytet Kalifornijski, z powodu choroby swojej babci i stypendium. Na Uniwersytecie poznaje wykładowcę Dana, z którym po głębszym poznaniu traci dziewictwo, ich związek nie trwa długo. Nieco później Andrea spotyka młodego barmana Jesse Vasqueza. W niedługim czasie Andrea zachodzi z Jessiem w ciążę.

Ich dzieckiem zostaje Hanna, która rodzi się miesiąc przed terminem. W związku z tym że dziecko potrzebowało dłuższej opieki Andrea spędziła sporo czasu w szpitalu. Ojcem chrzestnym Hanny zostaje Brandon. Andrea i Jessie wkrótce po tym wszystkim biorą ślub. Andrea i Jessie nie są małżeństwem doskonałym co okazuje się na tym że oboje w pierwszej fazie swojego małżeństwa mają romanse.

Andrea spotyka się z Peterem którego poznała w pralni. Szybko nawiązują głębszy romans bo okazuje się że Peter jest lekarzem w tym szpitalu gdzie Andrea ma praktykę.

Jej romans odkrywa Dylan kiedy widzi ją wychodzącą z motelu. W końcu przerywają romans i do Andrei dochodzi że nie może porzucać rodziny.

Kiedy Jessie dostaje awans razem z Andreą wyjeżdżają na Uniwersytet Yale. Przyjaciele organizują Andrei pożegnanie w Pitch Pit. Wtedy po raz ostatni wszyscy się z nią żegnają. Andrea pojawia się jeszcze w serialu w ostatnim odcinku na ślubie Donny i Davida.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ian Ziering Steve Sanders sezon – sezon 1 – 10

Steve jest wesoły, zuchwały, bogaty dzieciak. Pojechał Corvette, miał pieniądze, dziewczyny i popularności. Zaczął powoli ukazują bardziej dojrzałą stronę jego osobowości poprzez jego przyjaźni z Brandon Walsh. W całej serii, był zaangażowany w wiele oszustw i działań dzikich, od uzyskania w szkole “klucz starszych”, aby strony w wynajętych domach, do stworzenia After Dark klubu w sezonie 5, liczne akrobacje braterstwa. Dzięki pomocy ojca, w końcu zakupiony i prowadził własną gazetę, najpierw z Brandon, to z kobietą o imieniu Janet Sosna. W sezonie 10, ożenił się z Janet i mieli dziecko. Następnie sprzedali the Beat Beverly i postanowił rozpocząć nową firmę gazety.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
James Eckhouse Jim Walsh sezon 6 – 7 sezon 1 – 5
Douglas Emerson Scott Scnalon sezon 2 sezon 1

(Seasons 1-2), znak, który zagrał w sezonie jeden jako nerdy Dawida najlepszego przyjaciela. Początkowo obie są niepopularne wśród gangu, ale począwszy od sezonu 2, jak David staje się częścią gangu, niedojrzały Scott staje się stopniowo bardziej obcy do niego David spędza coraz mniej czasu ze Scottem, który staje się powracającym charakter następnie prawidłowe.Tylko raz David spędza czas z Scottem w Sezon 2 jest Dawid pozostawia Halloween spotkać się ze Scottem, aby porozmawiać o swoich “starych dobrych czasów”. W sezonie 2, Scott rozwija dziwny fascynacji bronią i muzyki country po spędzeniu lata pomiędzy Seasons 1 i 2, odwiedzając swoich dziadków w Oklahomie. Jego mocowanie broni kończy się przypadkowo zabija go, gdy obraca się podczas urodzin jednego z przodu Dawida. Jego ostatnie słowa brzmiały: “Check this out”.Gang grzebie kapsułę czasu w pamięci Scotta. Jakiś czas później w sezonie 3, David i Donna pomóc jego młodsza siostra, Sue, wypowiedzieć ją seksualnie obraźliwy wujka. Chociaż nigdy nie został ogłoszony w sposób dorozumiany, Sue Scott sugeruje, że mogły być molestowane siebie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Mark Damon Espinoza Jesse Vasquez sezon 4 sezon 5
Jennie Garth Kelly Taylor sezon – sezon 1 – 10

W trakcie dziesięcioletniej emisji serialu, Kelly stała się – razem z granym przez Iana Zieringa Steve’em Sandersem i graną przez Kathleen Robertson, Clare Arnold – jedną z najbardziej rozwiniętych postaci w serialu. Bohaterka Kelly Taylor wystąpiła również w trzech odcinkach Melrose Place i odcinku Nyhetsmorgon. W 2005 głos Taylor pojawił się w pełnometrażowym filmie animowanym Głowa rodziny (Stewie Griffin: The Untold Story).
Na początku serialu Kelly to typowa, rozpieszczona nastolatka mieszkająca w Beverly Hills. Uczęszcza do szkoły West Beverly High. Jest wysoką blondynką o niebieskich oczach i długich włosach. Prowadzi czerwone BMW. Jej najbliższymi przyjaciółkami są Donna Martin i Brenda Walsh. W kolejnych odcinkach ujawnia się głębsza osobowość Kelly. Wychodzi na jaw, że jest bardzo samotna, dorastała w atmosferze rozczarowania (z powodu problematycznej matki) i odrzucenia (z powodu braku ojca) i ocenia się ją powierzchownie, na podstawie wyglądu zewnętrznego.
Aktorka Jennie Garth, która wcieliła się w postać Kelly Taylor

W 3 sezonie zaangażowana w trójkąt miłosny Kelly-Brenda-Dylan i uzależniona od pigułek dietetycznych.

W sezonie 5 uwięziona w piwnicy Steve’a podczas wybuchu pożaru. Członkini kultu profesora Finley’a.

W sezonie 6 uzależniona od kokainy.

W sezonie 7 zaszła w ciążę z Brandonem Walshem, która kończy się poronieniem, spowodowanym endometriozą.
Okazuje się, że Taylor może nigdy nie mieć dzieci.

W sezonie 8 niemalże wstępuje w związek małżeński z Brandonem.

W pilocie 90210 dowiadujemy się, że Kelly ma 4-letniego synka, Sammy’ego, którego ojcem jest Dylan McKay, a także że jest ona psychologiem szkolnym. W czasie trwania pierwszego sezonu, do domu Kelly wprowadza się Silver, jej przyrodnia siostra.

W 2 sezonie 90210 umiera jej matka, Jackie, na raka sutka.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Brian Austin Green David Silver sezon – sezon 1 – 10

David zawsze chciał być częścią popularnej tłum. Podczas Sezon 1, David i jego najlepszy przyjaciel, Scott Scanlon, spędziłem wiele godzin starając się być wystarczająco cool, a dla Dawida to działało przez Season 2, ale Scott został z tyłu. Wydawał się być na szczycie swego życia poprzez podwójne obciążenie klas absolwentów gangu, jako chłopak do Donny, jest szkoła DJ, i stara się mieć życie towarzyskie, podczas gdy on i społecznie upośledzonych Scott rosły obok . Kiedy Scott przypadkowo postrzelił się, że to ogromny cios dla Dawida i źródłem wielkiej winy w stanie przyjaźń zakończyła w. Po jego ojciec Mel i Jackie Kelly mama wyszła za mąż i przywitał ich córkę Erin, Dawid był w pełni częścią gangu. On i związek Donny przeszedł kilka breakups i powroty i miał aktywną romantyczny życie podczas swoich lat studenckich, które zawiera każdy z Claire Arnold do Valerie Malone i wiele innych characters.He gość zdradził Donna więcej niż raz, a ona straciła dziewictwo do niego w sezonie 7 finałem gdzie absolwenci gangu z uczelni. Kopnął jego narkomania, udało się uniknąć przekształcenia alkoholikiem, ale klub zrobił źle pod jego kierownictwem, on odkrył, że ma łagodny, ale niebezpieczne formy depresji, że jego matka cierpiała, którą z powodzeniem analizowaliśmy przez leczenia i ograniczając jego pitnej. W późniejszych sezonach, po krótkim kariery muzycznej, gdzie miał przebój, ale wyjść z obrzydzeniem, gdy dowiedział się, że tylko się stało z powodu recored wypłat spółki, on był gospodarzem audycji nadawane z Peach Pit. Spotykał się z Sofie, potem Gina, to Camille, a na końcu połączył się z Donna, z którą ożenił się w finale serii. W nowej serii 90210 odcinku “Okaeri, Donna!” Donna ujawnia, że ​​ona i David separacji wkrótce po urodzeniu córki, podczas gdy żyli w Japonii.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Vanessa Marcil Gina Kincaid sezon – sezon 9 – 10
Tori Spelling Donna Martin sezon – sezon 1 – 10

Zaczęła spotykać David Silver w liceum. David respektowane jej decyzję do powstrzymania się od seksu przedmałżeńskiego, aż wreszcie romans z Ariel. Dowiedziała się, że miała upośledzenie zdolności uczenia się, który, nierozpoznana, spowodował ją miał trudny czas w szkole. Po ukończeniu szkoły średniej, była w toksycznym związku z Rayem Pruit, który był średni i manipulacji od prawie samego początku. Później z dnia Joe Bradley, rozgrywający w CU. Była bita i gwałcona przez prawie Garrett Slan i został zakładnikiem w CU studio telewizyjnym przez obłąkanego stalkera. Ona straciła dziewictwo do Dawida do końca jej starszego roku studiów. Ona miała ciągłe kłopoty z jej dominuja matki, Felice, choć była blisko swojego ojca, Jana. Po ukończeniu college’u, gdzie studiowała projektowanie mody, otworzyła butik z Kelly Taylor. Była w długoterminowej relacji z Noah Hunter, choć udała się na południe z powodu swojego picia i jej romans z Wayne. Zaczęła przy roznych tabletki dziennie po tym, jak rani ją z powrotem w wypadku samochodowym z Dawidem; Noego brat Josh dał jej tabletki. W następnym odcinku, Prawo i zaburzenia, Noe znajduje ją przeszły na jej podłodze gościnnego pokoju. Kontynuowała prowadzenia butiku, już nosić to, sam po Kelly lewej do prowadzenia public relations i ostatecznie poślubił Dawid w finale serii. Urodziny Donny jest Boże Narodzenie. Jest uczulony na czekoladę. W spin-off 90210 okazuje się, że Donna nadal jako projektant mody, działa na arenie międzynarodowej po zamknięciu butiku w Los Angeles. Ponadto okazuje się, że Donna i David są coraz oddzielone, ale on wysyła jej kartkę z napisem “Myślę o tobie”. Nie wiadomo, co się dzieje po tym jak wychodzi.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Hilary Swank Carly Reynolds sezon – sezon 8
Joe E. Tata Nat Bussichio sezon 1 – 5 sezon 6 – 10
Daniel Cosgrove Matt Durning sezon – sezon 9 – 10
Jamie Walters Ray Pruit sezon 5 sezon 6
Vincent Young Noah Hunter sezon – sezon 8 – 10
Kathleen Robertson Claire Arnold sezon 4 – 5 sezon 6 – 7
Tiffani Thiessen Valerie Malone sezon 10 sezon 5 – 9

(Seasons 5-9) niezdrowe i emocjonalnie zaniepokojony przyjaciel rodziny z Walshes z powrotem w Minnesocie. Brenda, Brandon, i Valerie dorastali razem w Minnesocie, aż ona i jej rodzice przenieśli się do Buffalo, Nowym Jorku, gdy miała około 10 lat i mieszkała tam przez większą część swych młodzieńczych lat. Problemy w rodzinie Malone był eskalacji od wielu lat, głównie w tajemnicy, ale nie było aż ojciec Valerie został znaleziony martwy w łazience swojego domu, oczywiste samobójstwo poprzez strzał rany na głowie, że rodzina w kwestii wydawał się wyjdą na jaw. To był katalizator, który doprowadził do ruchu Valerie do Beverly Hills, gdzie ona mieszka z Walshes. Valerie zjechał do gangu jako naiwnej młodej kobiety, jednak pierwszy odcinek ukazał się w końcu z nią toczenia staw w dawnej sypialni Brendy i rozmawia z przyjacielem, później okazuje się być Ginger) nad grzbietem telefonu w Buffalo, o możliwości angażowania się Steve Sanders do swoich pieniędzy, a także obraźliwe gang i chluby jej naturalny urodzonego możliwości leżą i działać bardziej niewinny niż ona rzeczywiście jest. Romantyczne zainteresowanie Valerie przyszedł szybko, często i zazwyczaj wszystkie na raz, co prowadzi do wielu sytuacji, w których męscy członkowie tej serii stały się sporne nad ich podobnych uczuć do niej. Valerie związał się z Dylanem, to Steve, to Ray, Brandon, Dawid, Noe i wielu innych w trakcie pokazu, najbardziej znaczącym z nich jest jej romans z Davidem Silver. Przez Sezon 6, Valerie wsiedli do firmy z Dawidem, że stają się współwłaścicielami w Peach Pit After Dark. Wśród tej grupy, tylko Kelly miała natychmiastową niechęć do Valerie, kiedy pierwszy raz spotkałem ponieważ Kelly szybko uświadomił sobie, że Valerie nie jest, kim wydaje się być. Natomiast Brandon i reszta jego przyjaciół dał Valerie przywilej wątpliwości (większość czasu) i ostatecznie pozostał przyjazny z nią (o ile ona albo zatrzymał ją złe działania lub je stworzył prawo raz zostały odkryte), ona i Kelly pozostawała stała wrogów w całej serii, z wyjątkiem kilku przypadków, gdy obie kobiety były w stanie być miły w tym samym czasie. Został on później ujawnił, że przed przyjazdem do Beverly Hills, ojciec Valerie była seksualnie ją i musiała go zabić w obronie własnej, a mama Valerie zamierzał zamienić ją na policję zanim w końcu mówi Valerie była bez winy i błagał ją do “odpuść sobie”. Valerie wraca jako gość na wesele prysznicem Donny w ostatnim odcinku i pojawia się na dobrej stopie ze wszystkimi tam, w tym Kelly. Ona odkrywa, że ​​jest w szczere tyłu relacjami w Buffalo i że ona i jej matka zostały pogodzone po przejściu terapii razem. Gina Kincaid zastąpić ją po jej wyjeździe.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Matthew Laurance Mel Silver sezon 1 – 10 sezon –
Ann Gillespie Jackie Taylor sezon 1 – 10 sezon –
Caroline McWilliams Lu Ann Pruit sezon 5 – 6 sezon –
Christine Elise Emily Valentine sezon 2 – 4 sezon –
Nicholas Pryor Milton Arnold sezon 4 – 7 sezon –
Denise Dowse Yvonne Teasley sezon 1 – 6, 10 sezon –
Michael Durrell John Martin sezon 3 – 10 sezon –
Randy Spelling Ryan Sanders sezon 3 – 10 sezon –
Josh Taylor Jack McKay sezon 2 – 8, 10 sezon –
Greg Vaughan Cliff Yeager sezon 6 – 7 sezon –
Casper Van Dien Griffin Stone sezon 4 – 5 sezon –
Jed Allan Rush Sanders sezon 4 – 9 sezon –
Stephanie Beacham Iris McKay sezon 2 – 8 sezon –
Christine Belford Samantha Sanders sezon 2 – 8 sezon –
Katherine Cannon Felice Martin sezon 1 – 10 sezon –

Nagrody i Nominacje
Rok Aktor(ka) Nagroda Za co
1992 Beverly Hills 90210 Złoty Glob (nominacja) Najlepszy serial obyczajowy
1992 Luke Perry Emmy (nominacja) najlepszy aktor w serialu lub filmie telewizyjnym
1993 Jason Priestley Złoty Glob Najlepszy aktor w serialu obyczajowym
1995 Jason Priestley Złoty Glob (nominacja) Najlepszy aktor w serialu obyczajowym
1997 Jennie Garth MTV Najbardziej pożądana kobieta
1998 Beverly Hills 90210 Emmy Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej
2000 Jennie Garth Emmy najlepsza aktorka w serialu lub filmie telewizyjnym

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Seria 1: 1990-1991

№     #     Tytuł     Reżyseria     Scenariusz     Premiera
1

1
“Class of Beverly Hills”
Tim Hunter

Darren Star

4 października 1990
Po przeprowadzce z Minnesoty bliźnięta Brandon i Brenda rozpoczynają naukę w ekskluzywnym liceum West Beverly High. Brandon dołącza do zespołu szkolnej gazety. Tam poznaje inteligentną redaktorkę, Andreę Zuckerman. Brenda nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się ze snobistyczną Kelly. Wydarzeniem towarzyskim sezonu jest impreza u Marianne. Davidowi i Scottowi udaje się podstępem wejść na przyjęcie. Na przyjęciu Brandon poznaje Marianne, która jak się okazuje jest gospodynią tej imprezy. Pijanego Stevena odwozi jego samochodem nie posiadający jeszcze prawa jazdy David, który po dojechaniu do domu zostawia samochód na luzie. Auto stacza się do tyłu…

Brandon po spotkaniu z Marianne daje do zrozumienia kolegom, że się z nią kochał. Plotka rozchodzi się błyskawicznie. Andrea jest rozczarowana. Chłopak w końcu przyznaje na antenie szkolnej radiostacji, że nie spał z Marianne. Chcąc wyjaśnić wszystko Andrei, jedzie za nią do jej domu i odkrywa, że przyjaciółka mieszka poza rejonem, z którego mogą rekrutować się uczniowie West Beverly High. Znajomość Brendy z młodym prawnikiem, poznanym podczas wypadu do klubu nocnego, zaczyna odbijać się na jej wynikach w nauce i relacjach z rodziną. Brenda wyznaje mu, że kłamała go, czym ten zdenerwowany odwozi ją do domu i kończą swoją znajomość.
2

2
“The Green Room”
Michael Uno

David Stenn

11 października 1990
Brandon poznaje Dylana McKaya, tajemniczego samotnika, który obronił Scotta przed dokuczającymi mu kolegami ze szkoły. Dylan zabiera Brandona na surfing i przedstawia go przyjaciołom. Wśród nich jest młoda kobieta, Sarah, której koledzy Dylana nie traktują zbyt dobrze. Gdy Dylan włamuje się do pokoju hotelowego, cierpliwość Brandona się kończy. Chłopak przyznaje się, że mieszka w hotelu i tylko udawał przed znajomymi, że się do niego włamuje. Sarah omal nie tonie, gdy surfuje, będąc pod wpływem alkoholu, jednak Brandon i Brenda ratują dziewczynę i zostają bohaterami.

Notatka: Pierwszy odcinek z udziałem Luke’a Perry jako Dylan McKay.

3

3
“Every Dream Has Its Price (Tag)”
Gross Adams

Amy Spies

18 października 1990
Kelly i jej najlepsza przyjaciółka z gimnazjum, Tiffany, zabierają Brendę na zakupy. Brenda marzy o dorównaniu wyglądem koleżankom, ale nie stać jej na rzeczy z najdroższych butików. Zaczyna myśleć o kradzieży. Nie wie, że Tiffany ma zwyczaj podkradania rzeczy w sklepach i że ukryła ostatnie łupy w jej pokoju. Obie dziewczyny zostają aresztowane. Tiffany przyznaje się do winy, oczyszczając Brendę z zarzutów. Brandon zatrudnia się w modnej restauracji. Gdy dowiaduje się, że szef gorzej opłaca pracowników o innym kolorze skóry, zwalnia się.
4

4
“The First Time”
Bethany Rooney Hillshafer

Darren Star

25 października 1990
Jim namawia Brandona, by dołączył do szkolnej drużyny koszykówki. Steve, który nie został przyjęty do zespołu, jest bardzo rozgoryczony. Opowiada Brandonowi, że kilku graczy wywodzi się spoza rejonu tej szkoły. Zostali jednak przyjęci tylko dlatego, żeby wzmocnić drużynę. Brendan prosi Andreę o przeprowadzenie śledztwa w tej sprawie. Dziewczyna odkrywa, że kandydat, z którym Brandon konkuruje o ostatni wakat w drużynie, rzeczywiście nie jest uczniem ich szkoły. Brenda zapisuje się na naukę jazdy, niezrażona tym, że w Minneapolis trzykrotnie oblała egzamin. Kelly nie ma możliwości powrotu do domu po koncercie i prosi Brendę o pomoc. Ta bez pytania pożycza samochód brata.
5

5
“One on One”
Artie Mandelberg

Charles Rosin

1 listopada 1990
Z Minneapolis przyjeżdża była dziewczyna Brandona, Sheryl, i zatrzymuje się u Walshów na weekend. Zaniepokojona Cindy prosi Jima, aby odbył z synem męską rozmowę. Jednak Sheryl udaje się spędzić noc w pokoju Brandona, zanim Jim zdąży z nim porozmawiać. Okazuje się, że dziewczyna ma obsesję na punkcie bogactwa i bardzo podoba jej się Dylan, ponieważ posiada porsche. Brandon dowiaduje się od Dylana, że nie jest jedynym chłopakiem, z którym sypia Sheryl. Brenda dorabia do kieszonkowego jako opiekunka do dzieci przystojnego nauczyciela matematyki.
6

6
“Higher Education”
Artie Mandelberg

Jordan Budde

15 listopada 1990
Brandon dostaje niską ocenę z historii. Okazuje się, że nauczyciel wystawia złe oceny większości uczniów niezależnie od ich wyników w nauce. Steve z każdego testu ma najwyższe noty, ponieważ przed egzaminami dostaje ich kopie. Czując presję ze strony ojca, Brandon ściąga na teście. Andrea jest tym oburzona. Steve proponuje Brandonowi kopię testu semestralnego. Brenda chce przefarbować włosy na blond, aby zrobić wrażenie na Dylanie. Efekt jest jednak odwrotny. Dylan zabiera zrozpaczoną Brendę do stylisty, który ratuje jej fryzurę.
7

7
“Perfect Mom”
Bethany Rooney Hillshafer

Darren Star

22 listopada 1990
Brenda jest oczarowana nowoczesną i szykowną mamą Kelly, Jackie – byłą modelką. Kelly mówi, że jej matka nie jest tak wspaniała, jak Brendzie się wydaje. Jackie niedawno wyszła z nałogu alkoholowego, a znów zaczyna sięgać po alkohol po rozstaniu z ostatnim chłopakiem. Cindy czuje się dotknięta, gdy Brenda nie zaprasza jej od razu na pokaz mody matek i córek. Ostatecznie idą razem z Andreą. Jackie prowadzi pokaz po zażyciu kokainy. Kelly jest zażenowana. Uświadamia matce, że musi się zgłosić na terapię. David oddaje Kelly film z pokazu.
8

8
“The 17 Year Itch”
Jefferson Kibbee

Amy Spies

29 listopada 1990
Cindy spotyka swojego dawnego chłopaka z college’u Glena, który prowadzi artystyczny styl życia w Venice Beach. Nieoczekiwane spotkanie na chwilę zachwieje jej relacje z Jimem. Tymczasem Brandon i Brenda biorą udział w badaniach nad bliźniakami, przeprowadzonymi na UCLA. Badania koncentrują się na różnicach między bliźniakami, co powoduje, że brat i siostra uświadamiają sobie, jak wiele ich różni oraz doprowadza do ciągłych sprzeczek. David Silver zostaje DJ szkolnego radia- nigdy wcześniej żaden pierwszoklasista z West Beverly Hight nie dostąpił takiego zaszczytu.
9

9
“The Gentle Art of Listening”
Daniel Attias

Charles Rosin

6 grudnia 1990
Brenda zgłasza się na szkolenie dla pracowników młodzieżowego telefonu zaufania, chociaż Andrea kwestionuje jej zaangażowanie. Brenda łamie zasady, odbierając telefon po godzinach. Okazuje się, że dzwoni dziewczyna, która parokrotnie została zgwałcona na randce. Brenda próbuje ustalić jej tożsamość. Brandon jest przekonany, że interesuje się nim masażystka. Jednocześnie chłopak stara się unikać zakochanej w nim pierwszoklasistki. Dziewczyna podoba się Scottowi.
10

10
“Isn’t It Romantic?”
Nancy Malone

Karen Rosin

3 stycznia 1991
Uczucie między Brendą i Dylanem rozwija się. Dziewczyna przypadkowo wpada na niego, gdy wychodzi on spod prysznica. Ponieważ Brandon jest chory i musi zostać w domu, Brenda i Dylan wychodzą tylko we dwoje. Dziewczyna jest świadkiem kłótni chłopaka z ojcem. Gdy próbuje go pocieszyć, ten zaczyna ją całować. Jim jest przeciwny związkowi Brendy z Dylanem, ale ona angażuje się w uczucie coraz bardziej. Na wykładzie poświęconym edukacji seksualnej prowadząca wyznaje, że jest chora na AIDS. Brenda postanawia zwolnić tempo w kontaktach z Dylanem.
11

11
“B.Y.O.B.”
Miles Watkins

Jordan Budde

10 stycznia 1991
Brenda namawia brata, by razem poszli na imprezę do Donny. Brandon wzbrania się przed alkoholem, ale kiedy Steve przygotowuje drinka, nie protestuje, nie chcąc odstawać od towarzystwa. Jim i Cindy wyjeżdżają na romantyczny weekend do Palm Springs. Podczas ich nieobecności bliźniaki postanawiają urządzić imprezę i obiecują sobie, że będą uważali z alkoholem. Wieść o zabawie błyskawicznie się rozchodzi i wkrótce impreza wymyka się spod kontroli. Brandon upija się i rozbija samochód. Zostaje aresztowany za jazdę po pijanemu.
12

12
“One Man and a Baby”
Burt Brinckerhoff

Amy Spies & Darren Star

24 stycznia 1991
Brandon poznaje w przerwie na lunch Melissę Collidge. Dziewczyna jest w ostatniej klasie. Chłopak dowiaduje się, że Melissa ma małego synka, Joeya. Brandon godzi się zająć dzieckiem, gdy dziewczyna będzie miała rozmowę kwalifikacyjną na Harvardzie. Melissa wraca i mówi, że nie wypadła dobrze. Dziewczyna zaczyna martwić się, że nie pogodzi opieki nad dzieckiem ze studiami. Rozmowa z Cindy dodaje jej otuchy. Brenda i Kelly wygrywają w konkursie radiowym lekcje skoków na spadochronie.
13

13
“Slumber Party”
Charles Braverman

Story: Darren Star

31 stycznia 1991
Brenda urządza przyjęcie dla koleżanek. Pojawienie się znajomej Kelly, Amandy, i jej zachowanie omal nie doprowadza do popsucia się relacji między przyjaciółkami. Brandon i Steve wyruszają samochodem tego drugiego na noc pełną przygód. Spotykają dwie atrakcyjne dziewczyny, które obiecują im spełnienie fantazji. Zamiast tego kradną samochód Steve’a i zostawiają chłopaków w niebezpiecznej dzielnicy.
14

14
“East Side Story”
Daniel Attias

Carmen Sternwood

14 lutego 1991
Walshowie zgadzają się, aby “siostrzenica” ich gosposi, Carla, podała ich adres, składając podanie do West Beverly High. Brandon zakochuje się w dziewczynie, ale nie rozumie, dlaczego wszyscy są temu niechętni. Carla zdradza mu, że jest świadkiem strzelaniny, w której zginęło 4-letnie dziecko. Musiała zmienić miejsce zamieszkania w oczekiwaniu na proces, w którym ma zeznawać. Carla wraca do własnej rodziny, gdy jeden z zabójców przyznaje się do winy. Cindy organizuje przyjęcie dla nowego klienta Jima, projektanta odzieży sportowej.
15

15
“Palm Springs Weekend”
Jefferson Kibbee

Jordan Budde

21 lutego 1991
David zaprasza Steve’a, Kelly i Donnę do luksusowego domu w Palm Springs należącego do jego dziadków. Okazuje się, że starsze małżeństwo zamiast wybrać się w rejs, zostało w domu. Brenda postanawia spędzić weekend z Dylanem. Nie pamięta jednak nazwy hotelu, w którym chłopak mieszka. Gubi również portfel i zmuszona jest do nocowania w schowku na prześcieradła. Gdy udaje jej się dotrzeć do Dylana, zastaje go z inną dziewczyną. Brandon zaprzyjaźnia się z chłopakiem, który przychodzi do Peach Pit. Okazuje się, że jego rodzina jest bezdomna.
16

16
“Fame is Where You Find It”
Paul Schneider

Charles Rosin & Karen Rosin

28 lutego 1991
Brandon jeździ na rolkach w parku, w którym kręcony jest odcinek serialu “Keep It Together”. Producenci szukają zastępstwa dla jednego ze statystów, ale aktorka, Lydia Leeds, przekonuje ich, aby Brandon dostał większą rolę. Niebawem okazuje się, że Lydia tylko posłużyła się chłopakiem, aby zmusić odtwórcę głównej roli do powrotu do serialu. Brenda zastępuje Brandona w Peach Pit, ale nie idzie jej zbyt dobrze. Postanawia przeobrazić się w Laverne, zabawną i bezpośrednią kelnerkę, czym oczarowuje klientów.
17

17
“Stand (Up) and Deliver”
Burt Brinckerhoff

Amy Spies

7 marca 1991
Brenda tęskni za dorosłym życiem. Postanawia ukończyć szkołę eksternistycznie i wyprowadza się z domu. Gdy jednak przekonuje się, jak wygląda prawdziwe życie na własną rękę, wraca do rodziców i do szkoły. Brandon decyduje się kandydować na przewodniczącego klasy. Kampania wyborcza powoduje, że chłopak, zabiegając o kolejne głosy, traci z oczu prawdziwe cele. Dopiero Andrea pomaga mu uświadomić sobie, co jest najważniejsze.
18

18
“It’s Only a Test”
Charles Braverman

Darren Star

28 marca 1991
Wszyscy przygotowują się do testów, których wyniki w dużym stopniu decydują o szansach dostania się na studia. Przestraszona Andrea szuka pomocy u Steve’a, który chodził na kosztowny kurs przygotowawczy. Wieczór wspólnej nauki kończy się pocałunkami. W efekcie unikają siebie nawzajem przez wiele dni. Aby oderwać się od nauki, Kelly sięga po czasopismo, w którym jest artykuł o badaniu piersi. Brenda wyczuwa u siebie guzek, a wie, że Sheila, siostra Cindy, zmarła na raka piersi. Brenda zapisuje się na badania.
19

19
“April is the Cruelest Month”
Daniel Attias

Steve Wasserman & Jessica Klein

11 kwietnia 1991
Brandon ma przeprowadzić wywiad z Rogerem Azarianem do cyklu “Blaze”, w którym prezentowane są sylwetki uczniów ostatniej klasy. Uzdolniony Roger jest sportowcem, ale przytłaczają go dokonania ojca. Chłopak prosi Brandona, aby przeczytał scenariusz, który sam napisał. Brandon nie może otrząsnąć się po jego lekturze. Tekst zawiera wiele autobiograficznych wątków i kończy się morderstwem bohatera na własnym ojcu. Z powodu złych wyników na teście Donna postanawia przestać być grzeczna i układna.
20

20
“Spring Training”
Burt Brinckerhoff

Charles Rosin

25 kwietnia 1991
Brenda wraca z joggingu z psem, który nie chce jej opuścić. Ojciec nie zgadza się na to, aby dziewczyna go zatrzymała. Brenda postanawia znaleźć psu dom, aby nie oddawać go do schroniska. Brandon i Steve przejmują treningi małej ligi, gdy prowadzący je Jim doznaje kontuzji na boisku. Brandonowi nie podobają się stosunki panujące w drużynie oraz wpływy prezesa ligi. Chłopak organizuje mecz towarzyski z drużyną dzieci z biednej dzielnicy. Gdy jeden z graczy ubliża przeciwnikowi, a Steve odmawia usunięcia go z boiska, Brandon sprzeciwia się temu.
21

21
“Spring Dance”
Darren Star

Darren Star

2 maja 1991
Brenda namawia Andreę, żeby zaprosiła Brandona na szkolny bal, ale ubiega ją Kelly. Steve zaprasza Donnę, wystrojoną w wyszukaną suknię, która uniemożliwia jej siadanie i tańczenie. Chłopak ignoruje dziewczynę, upija się i złości się, widząc Kelly z Brandonem. Ta wyznaje Brandonowi, że jest w nim zakochana. Steve wyjawia, że dziś są jego urodziny i niedawno dowiedział się, że jest adoptowany. Liczył na to, że Kelly będzie pamiętała, że to dla niego szczególny dzień, ale dziewczyna była zbyt pochłonięta walką o tytuł królowej balu.
22

22
“Home Again”
Charles Braverman

Amy Spies

9 maja 1991
Jim otrzymuje propozycję awansu, która wiąże się z powrotem do Minneapolis. Początkowo mężczyzna ją odrzuca, mając na względzie oczekiwania rodziny. Zmienia jednak zdanie, gdy szef podwaja ofertę finansową. Brandonowi wydaje się, że Steve go unika. Brenda również czuje, że Kelly i Donna ją ignorują. Dylan chce kontynuować związek z Brendą, ale dziewczyna z nim zrywa. Kelly organizuje przyjęcie pożegnalne. Jim wzrusza się, widząc, jak silne uczucia wywołuje rozstanie u jego dzieci i ich przyjaciół. Podejmuje decyzję o odrzuceniu awansu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 2: 1991-1992

№     #     Tytuł     Reżyseria     Scenariusz     Premiera
23

1
“Beach Blanket Brandon”
Charles Braverman

Darren Star

11 lipca 1991
Wynik testu ciążowego Brendy jest niejednoznaczny. Dylan i Kelly udają się z dziewczyną do ginekologa. Okazuje się, że Brenda nie jest jednak w ciąży. Cindy i Jim zauważają opakowanie po teście w koszu na śmieci i przeprowadzają z córką poważną rozmowę. Przytłoczona możliwymi konsekwencjami związku z Dylanem, Brenda zrywa z chłopakiem. Brandon, chcąc dorobić w czasie wakacyjnego zastoju w Peach Pit, ubiega się o posadę ratownika w Beverly Hills Beach Club. Kierownik klubu proponuje mu pracę boya przy basenie.
24

2
“The Party Fish”
Daniel Attias

Charles Rosin

18 lipca 1991
Brandon zaprzyjaźnia się z Jerrym Rattingerem, członkiem klubu plażowego i wpływowym promotorem sportu. Angażuje się również w znajomość z Sandy, starszą koleżanką z nowej pracy. Dylan mówi mu, że Sandy nie jest dla niego odpowiednią kobietą. Jerry chce zatrudnić Brandona jako gońca i pożycza mu pieniądze na nowy samochód. Chłopak nie rozumie, dlaczego jego ojciec tego nie aprobuje. Gdy Jerry prosi Brandona, aby odwiózł jego żonę do domu, pani Rattinger wyznaje mu, że mąż chciał się jej pozbyć, aby móc spędzić czas z kochanką, Sandy.
25

3
“Summer Storm”
Charles Braverman

Steve Wasserman & Jessica Klein

25 lipca 1991
Ojciec Dylana zostaje aresztowany. Dylan nie zgadza się spędzić wakacji na Hawajach u ekscentrycznej matki. W czasie surfowania odnosi obrażenia. Cindy zgadza się wziąć go pod opiekę, dopóki nie wyzdrowieje. Jim przyłapuje Dylana całującego się z Brendą i nakazuje mu wyprowadzić się w ciągu dwóch dni. Chłopak wymyka się w środku nocy i nocuje w kabinie klubu plażowego. Brandon przekonuje go, aby wrócił do domu Walshów. Na kursie aktorskim Donna i David muszą wystąpić razem w scenie z “Romea i Julii”.
26

4
“Anaconda”
Daniel Attias

Jonathan Roberts

1 sierpnia 1991
Jim namawia Dylana, aby skontaktował się z matką, ale chłopak jest zbyt dumny, żeby prosić ją o pomoc finansową. Brandon, David i Steve grają po godzinach w pokera w klubie plażowym. Dylan przyłącza się do nich i przegrywa dużą sumę. W tym czasie w klubie dochodzi do włamania. Podejrzenia padają na Henry’ego, przełożonego Brandona. Chłopak przyznaje, że tego wieczoru grali w klubie w pokera, dzięki czemu uwalnia Henry’ego od podejrzeń. Głównym podejrzanym staje się Dylan, gdy w jego samochodzie znaleziony zostaje sprzęt elektroniczny.
27

5
“Play it Again, David”
Charles Braverman

Sherri Ziff

8 sierpnia 1991
Mama Kelly, Jackie, łamie ząb w czasie lunchu w klubie plażowym. Na pomoc spieszy będący w pobliżu dentysta, Mel. Mężczyzna umawia się z nią i wyjawia, że jest ojcem Davida. Gdy okazuje się, że Mel i Jackie przypadli sobie do gustu, Kelly jest przerażona i postanawia doprowadzić do zerwania ich znajomości. W czasie wspólnej kolacji źle się zachowuje. Andrea namawia Brandona, aby spędził trochę czasu z chłopcem z centrum dla młodzieży. Brandon zaprzyjaźnia się z nim i odkrywa, że chłopiec jest bity przez samotnie wychowującą go matkę.
28

6
“Pass, Not Pass”
Jefferson Kibbee

Allison Adler

15 sierpnia 1991
Nauczyciel aktorstwa prosi Brendę, aby pracowała nad wspólną sceną z Andreą. Brenda wyznaje koleżance, że Chris jej się podoba. Andrea też zaczyna się nim interesować. Obie zabierają Chrisa na wycieczkę po mieście. Brendzie wydaje się, że chłopak jest zainteresowany Andreą. W czasie odgrywania wspólnej sceny zazdrosna Brenda wymierza Andrei silniejszy niż powinna, policzek. Brandon odrzuca propozycję Jima, chcącego mu pomóc przy zakupie wymarzonego samochodu. W efekcie wydaje całe wakacyjne zarobki na efektowny, ale zepsuty samochód.
29

7
“Camping Trip”
Jeff Melman

Karen Rosin

29 sierpnia 1991
Przyjaciele wybierają się na weekend na camping do parku Yosemite. Niespodziewany monsun zmusza ich do schronienia się w małej chatce. Steve i David decydują się iść na piwo, ale ludzie poproszeni przez nich o kupienie im alkoholu ulatniają się, zabrawszy ich pieniądze. Przyjaciele otrzymują jedzenie i drewno na opał od pary mieszkającej w sąsiedniej chatce. Atmosfera psuje się, gdy dochodzi między nimi do sprzeczki. Brenda kłóci się z Dylanem, który ze złości sięga po drinka. Brandon omal nie spada z urwiska, ale Dylan ratuje mu życie.
30

8
“Wild Fire”
Daniel Attias

Steve Wasserman & Jessica Klein

12 września 1991
Pierwszego dnia po wakacjach Dylan umawia się na randkę z Emily Valentine, nową uczennicą w szkole. Dziewczyna podoba się także Brandonowi. Emily imponuje chłopcom, ponieważ gra na gitarze i jeździ na motocyklu. Dylan zabiera ją na randkę nad urwiskiem. Następnego wieczoru Brandon przywozi Emily w to samo miejsce. Dowiedziawszy się o spotkaniu Dylana z Emily, Brenda staje się zazdrosna. Uświadamia sobie, że wciąż kocha Dylana. Scott wraca z wakacji w Oklahomie. Jest zafascynowany muzyką country, pirotechniką i bronią.
31

9
“Ashes to Ashes”
Charles Braverman

Charles Rosin & Judi Ann Mason

19 września 1991
Walshowie zapisują się do sąsiedzkiego patrolu bezpieczeństwa. Mają jednak problemy z własnym systemem alarmowym. Do jednego z okolicznych domów wprowadza się zamożna rodzina. Brandon zaprzyjaźnia się z chodzącym do pierwszej klasy Robbiem, który chce zostać fotoreporterem w “Blaze”. Siostra Robbiego, Charise, dojeżdża do starej szkoły, ponieważ uważa, że w West Beverly High pełno jest snobów. Gdy Charise je obiad z Brandonem, jej chłopak Devo przychodzi do jej domu z kwiatami. Zostaje zatrzymany i pobity przez patrol.
32

10
“Necessity is a Mother”
Jefferson Kibbee

Steve Wasserman & Jessica Klein

26 września 1991
Iris, matka Dylana, wprowadza się do syna. Dylan zaczyna pić, wagarować i spędzać całe dnie, grając w bilard. Brenda nie lubi Iris za to, że kobieta porzuciła Dylana, gdy był dzieckiem, a teraz wkracza w jego życie i próbuje je kontrolować. Natomiast Cindy, matka Brendy, i Iris przypadają sobie do gustu. Brandon stara się zająć Dylanem, który przegrał w bilard dużą sumę pieniędzy i został pobity za niewywiązanie się z długów. Iris zdaje sobie sprawę, że mimo najlepszych intencji jej obecność rani Dylana. Postanawia wrócić na Hawaje.
33

11
“Leading from the Heart”
Daniel Attias

Darren Star

10 października 1991
Kuzyn Brendy i Brandona z Minnesoty, Bobby, odwiedza Walshów, ponieważ chce się przenieść na UCLA. Chłopak ma sparaliżowane nogi na skutek wypadku na nartach przed trzema laty. Między Bobbym i Kelly rodzi się uczucie, co martwi Brendę, która obawia się, że dziewczyna złamie mu serce. Chociaż Bobby świetnie sobie radzi w codziennym życiu, czuje się nieswojo na imprezie z całą paczką. Przykro mu, gdy widzi Kelly tańczącą z innym, i postanawia wyjść. Bobby obawia się, że dziewczyna szybko się nim znudzi. Brandon wyznaje Bobby’emu, że czuje się winnym jego wypadku, gdyż to on sprowokował go do tamtego feralnego skoku. Brenda zdaje egzamin na prawo jazdy, ale boi się zasiąść za kierownicą. Emily dołącza do zespołu szkolnej gazety. David zaprasza Donnę na randkę.
34

12
“Down and Out (of District) in Beverly Hills”
Charles Braverman

Karen Rosin & Allison Adler

17 października 1991
Brandon zgłasza jeden z artykułów Andrei na międzyszkolny konkurs dziennikarski. Dziewczyna wygrywa, ale wpada w panikę, gdy przedstawiciel okręgu szkolnego chce przeprowadzić z nią wywiad w jej domu. Andrea prosi babcię, Rose, aby skłamała, że mieszka u niej. Kobieta odmawia. Władze okręgu rozpoczynają dochodzenie, podejrzewając, że Andrea mieszka poza rejonem szkolnym West Beverly. Kelly podejrzewa, że nowa dziewczyna Steve’a interesuje się nim ze względu na pieniądze, które chłopak posiada.
35

13
“Halloween”
Michael Katleman

Jonathan Roberts

31 października 1991
Uwodzicielska kreacja Kelly przyciąga uwagę pewnego studenta college’u. Chłopak twierdzi, że Kelly go prowokuje i usiłuje ją zgwałcić. Brandon spędza Halloween w domu, rozdaje słodycze dzieciom z sąsiedztwa. Do drzwi puka Emily ze swoją siostrzenicą i siostrzeńcem. Brandon i Emily nie zauważają zniknięcia jej siostrzeńców. David i Scott wspominają dawne czasy.
36

14
“The Next 50 Years”
Daniel Attias

Karen Rosin & Charles Rosin

7 listopada 1991
Uczniowie West Beverly odkrywają kapsułę czasu z 1941 roku. Pani Scanlon organizuje przyjęcie z okazji urodzin Scotta. Kelly, Steve, Brenda, Brandon i Emily przychodzą na przyjęcie, ale nie włączają się we wspólną zabawę. David próbuje ratować sytuację, namawiając wszystkich do tańca. Brandon i Emily wykradają się na górę. Scanlon widzi, że się obejmują i wyrzuca ich z domu. Scott znajduje pistolet. Demonstruje Davidowi sztuczkę, podczas której śmiertelnie się rani.

Notatka: Ostatni odcinek z udziałem Scotta.

37

15
“U4EA”
Charles Braverman

Allison Adler

14 listopada 1991
Emily zaprasza wszystkich do klubu. Steve i Andrea jadą trochę później niż reszta i trafiają pod niewłaściwy adres, co kończy się niezręczną sytuacją. Kelly jest przerażona, kiedy David wypija całą butelkę whiskey, ale Donna tańczy z nim i świetnie się bawi. Emily chce, by Brandon się rozluźnił i wrzuca ukradkiem do jego szklanki narkotyk. W efekcie Brandon nie jest w stanie prowadzić i zostawia samochód na noc pod klubem. Pojazd zostaje zniszczony przez wandali.
38

16
“My Desperate Valentine”
Jeff Melman

Michael Swerdlick

21 listopada 1991
Emily nie umie się pogodzić z tym, że ona i Brandon nie są razem. Podstępem zostaje u niego na noc i zakrada się do sypialni, ale Brandon jest nieugięty. Emily zamęcza go dziwnymi telefonami. Chce podpalić dom Brandona. Brenda i Dylan znajdują ją w porę. Emily zgadza się poszukać specjalistycznej pomocy. Brenda uważa, że spędzają z Dylanem za dużo czasu sam na sam, więc postanawiają częściej wychodzić na różne imprezy kulturalne.
39

17
“Chuckie’s Back”
Bradley Gross

Steve Wasserman & Jessica Klein

12 grudnia 1991
Do West Beverly przenosi się Chuck Wilson, chłopak, który kiedyś grał w serialu z Samanthą, matką Steve’a. Samantha nakazuje synowi, aby był miły dla chłopaka, którego chce namówić do wzięcia udziału w kontynuacji serialu. Steve jest przygnębiony, ponieważ matka po raz kolejny stawia karierę ponad niego. Gdy Chuck prowokuje Steve’a, mówiąc, że wiedział o jego adopcji wcześniej niż on, ten rzuca się na niego. Steve bierze winę za bójkę na siebie i zostaje zawieszony. Postanawia odnaleźć biologicznych rodziców.
40

18
“Walsh Family Christmas”
Darren Star

Darren Star

19 grudnia 1991
W Albuquerque Steve’owi udaje się odnaleźć dziadka. Dowiaduje się od niego, że Karen oddała syna do adopcji, ponieważ była bardzo młoda i chciała, aby Steve miał prawdziwy dom. Niestety, kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Steve składa kwiaty na jej grobie i postanawia wrócić do domu. Cindy jest przygnębiona pierwszymi świętami Bożego Narodzenia w Beverly Hills. Postanawia zaprosić na Wigilię przyjaciół Brandona i Brendy oraz ich rodziców. Wszystko wskazuje na to, że każdy ma inne plany.
41

19
“Fire and Ice”
Jeff Melman

Carl Sautter

9 stycznia 1992
Brandon poznaje łyżwiarkę Trishę Kinney. Oboje przypadają sobie do gustu. Chłopak wstaje codziennie o piątej rano, aby przychodzić na treningi Trishy. Gdy jej występ na mityngu wypada słabo, dziewczyna jest bliska zrezygnowania z kariery sportowej. Szefowa Brendy, Deidre, zachęca ją, aby namawiała klientów na drogie zakupy. Brenda przekonuje Davida, aby kupił Donnie perfumy za 190 dolarów. Wówczas Deidre zabiera dla siebie prowizję dziewczyny. Cindy pomaga córce zemścić się na szefowej.
42

20
“A Competitive Edge”
David Carson

Douglas Brooks West

23 stycznia 1992
Brandon dostaje się do drużyny lekkoatletycznej. Wielu sportowców nie lubi chłopaka za krytyczne artykuły, które napisał o zespole futbolowym. Brandon, mając dość podziałów, które są wywoływane przez jego publikacje, rozważa odejście z gazety. Okazuje się, że wielu członków drużyny zażywa sterydy. Brandon i Andrea postanawiają przeprowadzić śledztwo. Brenda pożycza samochód od brata i ulega wypadkowi. Kobieta, która się z nią zderzyła, domaga się odszkodowania, twierdząc, że doznała uszkodzenia kręgów szyjnych.
43

21
“Everybody’s Talkin’ ‘Bout It”
Daniel Attias

Karen Rosin & Charles Rosin

6 lutego 1992
Andrea jest oburzona, gdy szkoła nie pozwala uczniom wziąć udziału w sondażu obejmującym pytania dotyczące seksu. Występuje przed radą szkoły z wnioskiem o rozprowadzanie prezerwatyw w West Beverly High. Między nią i Brandonem dochodzi do spięcia, gdy chłopak sugeruje jej, że nie powinna pouczać innych o bezpiecznym seksie, skoro sama jest dziewicą. Dylan zabrania Brendzie pisania artykułu o tym, co przeżyła, obawiając się, że jest w ciąży. Uważa, że publikowanie tych wyznań narusza jego prywatność.
44

22
“And Baby Makes Five”
Bill D’Elia

Steve Wasserman & Jessica Klein

13 lutego 1992
Kelly zwierza się Brendzie i Donnie, że jej matka jest w ciąży. Jednak dziewczyny nie potrafią dochować tajemnicy. Gdy David zdradza Donnie, że Mel planuje się oświadczyć Jackie, dziewczyna mówi mu o ciąży. Ojciec chłopaka nie ma pojęcia o stanie Jackie. Ta, zakładając, że Mel chce się z nią ożenić z poczucia obowiązku, odchodzi od niego. Na szczęście Davidowi udaje się wyjaśnić nieporozumienie. Dylan szykuje niespodziankę dla Brendy na walentynki.
45

23
“Cardio – Funk”
Daniel Attias

Steve Wasserman & Jessica Klein

27 lutego 1992
Na spotkanie AA przychodzi Sarah, przyjaciółka Dylana. Chłopak zapewnia ją, że może liczyć na jego wsparcie. Sarah prosi go, aby pomógł jej pozbyć się z mieszkania jej agresywnego chłopaka. Dziewczyna całuje Dylana, ale on oznajmia jej, że romanse pomiędzy alkoholikami mogą być niebezpieczne i odrzuca ją. Brenda flirtuje z Timem, chłopakiem, którego poznała na zajęciach aerobiku. Nat instaluje w Peach Pit sprzęt do karaoke, mając nadzieję, że zwiększy to obroty firmy. Młodzież i Jim są zachwyceni, ale nowa rozrywka szybko im się nudzi.
46

24
“The Pit and the Pendulum”
Daniel Attias

Larry Barber & Paul Barber

19 marca 1992
Brandon spotyka się z Marcie St. Claire, której ojciec Dixon jest przedsiębiorcą i ma w planie zburzenie Peach Pit; projekt dotyczy wybudowania dużego centrum High Point. Podczas gdy Brandon ze wszystkich sił próbuje temu przeszkodzić, Nat zgadza się przyjąć ofertę ale w ostatniej chwili nie ma pozwolenia na budowę i Peach Pit jest uratowane; Dylan, Steve, Kelly, Donna, Brenda i Brandon idą na przyjęcie ‘Jestem niebieski’ u Marcie na uczelni, ale Brandon zapomina, że miał przyjść w czymś niebieskim.
47

25
“Meeting Mr. Pony”
Bradley Gross

Jonathan Lemkin

2 kwietnia 1992
Przyjaciele spotykają się w Peach Pit, by uczyć się do testów semestralnych. Po zamnknięciu restauracji, gdy Brenda zostaje na chwilę sama w, uzbrojony włamywacz terroryzuje ją pistoletem i zmusza do oddania mu zawartości kasy. Od tego czasu dziewczynę prześladują nocne koszmary i zaczyna się dziwnie zachowywać. Nagłe wspomnienie tamtego wydarzenia w czasie testu sprawia, że Brenda z krzykiem wybiega z klasy. Psychiatra pomaga jej uporać się z lękami. Dziewczyna stawia się na identyfikację podejrzanego, dzięki czemu 17-letni sprawca zostaje rozpoznany i aresztowany.
48

26
“Things to Do on a Rainy Day”
Bethany Rooney

Jonathan Roberts & Maria Semple

23 kwietnia 1992
Donna, David, Brenda i Kelly próbują dostać bilety na koncert ulubionego zespołu Donny “Color Me Bad” w radiu, ale nie udaje im się to, więc David wynajmuje pokój w hotelu, gdzie próbują spotkać zespół. Donna widzi w hotelu swoją matkę, całującą jakiegoś mężczyznę. Cindy pociesza zdruzgotaną romansem matki dziewczynę. Kelly udaje się zaprzyjaźnić z członkami grupy “Color Me Bad” i zaprasza ich do Peach Pit, żeby zagrali dla Donny. Andrea wpada do Brandona, Dylana i Steve’a i chce im zrobić burzę mózgów, ale oni czekają na striptizerkę Brendy. Dziewczyna okazuje się ujmującą studentką, która zarabia w ten sposób, by skończyć studia i utrzymać siebie i dziecko. Brandon i Dylan, przejęci jej losem, rezygnują z oglądania jej występu.
49

27
“Mexican Standoff”
Bradley Gross

Steve Wasserman & Jessica Klein

30 kwietnia 1992
Po tym jak Brenda spóźnia się do domu, zasypiając u Dylana, Jim zabrania jej jechać z chłopakiem do Baja w Meksyku, ale ona i tak jedzie, okłamując rodziców, że będzie nocować u Kelly. Wyśniony weekend zamienia się w koszmar, gdy podczas powrotu Brendę zatrzymują na granicy z powodu braku dokumentów i powiadamiają rozwścieczonego Jima Walsha. W domu Kelly trwają przygotowania do przyjęcia weselnego jej matki. Kelly i przystojny znajomy Dylana, Jake Hudson, który wykonuje drobne roboty budowlane u dziewczyny w domu, wpadają sobie w oko.
50

28
“Wedding Bell Blues”
Charles Braverman

Darren Star

7 maja 1992
Wezwany na granicę meksykańską Jim zakazuje Dylanowi kontaktów z Brendą. Brandonowi i Kelly też się obrywa za to, że kłamali w sprawie Brendy. W domu Taylorów pęka rura zalewając salon, ale Walshowie ratują sytuację wyprawiając ślub Jackie i Mela u siebie. Mimo usilnych starań Dylana, by odzyskać zaufanie ojca Brendy, na weselu dochodzi między nimi do gwałtownej kłótni. Wzburzony Dylan opuszcza przyjęcie, zostawiając załamaną Brendę. Tymczasem Kelly próbuje przekonać Jake’a, że różnica wieku nie jest istotna, skoro łączy ich szczere uczucie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 3: 1992-1993

№     #     Tytuł     Reżyseria     Scenariusz     Premiera
51

1
“Misery Loves Company”
Jeffrey Melman

Jessica Klein

15 lipca 1992
Jim i Cindy w końcu stają się członkami klubu i zajmują domek 33. Steve zostaje wylany z Peach Pit po, tym jak zostaje zatrzymany w szkole. Brenda zaczyna wymykać się do Dylana, ale zostaje przyłapana, co doprowadza jej rodziców do furii; W końcu decyduje się opuścić dom i przeprowadzić do Dylana…Kelly i Donna omawiają swój wyjazd do Paryża; Rodzice Donny odwołują swój rozwód, a David przyłapuje ich jak się kochają; Jackie Taylor idzie do szpitala rodzić.
52

2
“The Twins, the Trustee, and the Very Big Trip”
David Carson

Charles Rosin

22 lipca 1992
Andrea kontynuuje znajomość z Jayem i nadal pracuje w Klubie Plażowym; Kelly decyduje się nie jechać do Paryża, żeby zajmować się Erin…Jim szantażuje Dylana, żeby przekonał Brende, aby pojechała do Paryża; Donna chce, żeby David z nią pojechał, ale on ma zajęcia letnie w szkole, gdyż chce wcześniej zdawać maturę; Brandon i Steve umawiają się z bliźniaczkami, Clare i Rory, ale Steve’owi się one mylą. Brenda widzi Kelly i Dylana razem, kiedy ona i Donna odlatują do Paryża…
53

3
“Too Little, Too Late/Paris 75001”
Daniel Attias

Karen Rosin

29 lipca 1992
Brenda i Donna są w Paryżu, gdzie spotykają Maggie, Lynette, Anne i Marie – obie mają problem ze zrozumienie menu i kończą jedząc krowie móżdżki, odwiedzają także Dom Balzaca; David myśli o Donnie komponując swoją muzykę; Steve zachęca Brandona, żeby pierwszy zrobił ruch z Andreą…jego zazdrość o Jaya powoduje, że zaczyna ją całować – ale ona ciągle kocha Jaya, przez co nie może uczestniczyć w zjeździe republikanów; Andrea poznaje głuchego chłopca Camerona Shawa; Dylan pisze list do swojego ojca do więzienia. Kelly rozstaje się z Jake’em. I zbliża się do Dylana…
54

4
“Sex, Lies and Volleyball/Photo Fini”
Jeffrey Melman

Kenneth Biller

5 sierpnia 1992
Brooke Alexander z Paols Verdes woli się umówić się z Brandonem niż ze Steve’em. Steve i Brooke wygrywają z Dylanem i Kelly w siatkówkę plażową i zdobywają później pierwsze miejsce. Kelly i Dylan spędzają noc w domku w Klubie po randce w kinie. David poznaje Nikki Witt z San Francisco – całują się, ale Kelly przyłapuje ich i przypomina Davidowi o Donnie. Donna dostaje propozycje zostania modelką na 3 lata w Paryżu, ale odmawia po, tym jak Pierre jeden z pracowników dobiera się do niej; Brenda zaczyna palić; Andrea nadal pracuje z dziećmi w Klubie.
55

5
“Shooting Star/American in Paris”
Daniel Attias

Jessica Klein

12 sierpnia 1992
Kelly i Dylan idą na skoki z deską, całują się i spędzają ze sobą noc w Parasdise Cove, ryzykując swoją przyjaźń z Brendą; Brenda poznaje Ricka młodego studenta z Ameryki w Paryżu i udaje Francuzkę, żeby zrobić na nim wrażenie; Steve chce być menadżerem Davida za 10% z dochodów, po wysłuchaniu jego muzyki; Brandon chce pomóc Jackowi Cannerowi, bezdomnemu weteranowi z Wojny w Zatoce, ale mu się nie udaje; Andrea martwi się o Camerona, kiedy ten znika.
56

6
“Castles in the Sand”
Paul Lazarus

Ann Donahue

19 sierpnia 1992
Kiedy Brandon odbiera Brende i Donne z lotniska, w domu Walshów szykowane jest przyjęcie. Na nim Brenda zauważa, że coś się zmieniło jeśli chodzi o Dylana; Grupa Andreii wygrywa w budowaniu zamków z piasku, swoją wersją Batmobilu; Rasistowskie komentarze Brooke prowadzą do zerwania z Brandonem; Brenda wspomina Dylanowi o jej znajomości z Rickiem w Paryżu; Po tym jak Kelly dowiaduje się, że Brenda pali, ona i Dylan dochodzą do wniosku, że powinni zakończyć swój związek.
57

7
“Song of Myself”
Jeffrey Melman

Kenneth Biller

9 września 1992
Rozpoczyna się ostatni rok szkolny dla paczki z Beverly Hills. David z niepokojem odkrywa, że ‘młodszą’ koleżanką Donny jest Nikki z którą połączył go mały flirt. Brendzie zostaje przydzielona siostra Scotta, Sue Scanlon, która przeżywa problemy w związku z nieumyślnym samobójstwem swojego brata. Stevo’vi trafia się wyśmiewany przez innych intelektualista Herbert. Andrea nie jest zadowolona z nowego nauczyciela literatury i doradcy gazety Gila Meyersa, po tym jak oferuje on Brandonowi stanowisko redaktora naczelnego magazynu. Kelly jest zazdrosna o związek Brendy i Dylana, tym samym decyduje się zminić rozkład zajęć szkolnych aby jak najmniej czasu spędzać w ich towarzystwie.
58

8
“The Back Story”
Bradley M. Gross

Karen Rosin

16 września 1992
Brenda udziela reporterce Beth Nielson wywiadu o życiu w Beverly Hills. Zostaje jednak oszukana i w rzeczywistości powstaje zmontowany film ośmieszający jej przyjaciół. Na jaw wychodzi również nałóg dziewczyny. Podczas gdy Walshowie szykują się do wyjścia na kolację z jej kieszeni wypada paczka papierosów. Absolwent B.J. Harrison przekazuje Stevovi jako dziedzicowi uniwersalny klucz, który otwiera wszystkie zamki w szkole. Aby być bliżej Brandona, Nikki przyłącza się do redakcji gazety co budzi zaskoczenie w chłopaku. Dylan zamiast pojawić się na teście postanawia odwiedzić ojca w więzieniu.
59

9
“Highwire”
Bethany Rooney

Star Frohman

1 października 1992
David niechcący przyłapuje Kelly pod prysznicem i nie może zapomnieć o tym, że widział ją nago. W szkole każdy z uczniów spotyka się z doradcą w sprawie wyboru przyszłej uczelni. Dla Kelly i Dylana nie jest to prioretytowa sprawa. Andree, która chciałaby dostać się na Yale dręczą koszmary, że nie jest dość dobra aby tam studiować. Donna ze względu na niepełnosprawność intelektualną nie jest pewna czy nadaje się do jakiejkolwiek uczelni. Nadzieję daje jej nauczycielka plastyki. Steve zgodnie z tradycją rodzinną postanawia wybrać Uniwersytet Kalifornijski. Ze względu na kiepskie oceny próbuje je poprawić włamując się do szkoły. Jim i Cindy ogłaszają Brendzie i Brandonowi, że ze względu na kłopoty finansowe tylko jedno z nich może wyjechać na studia.
60

10
“Home and Away”
Jack Bender

Chip Johannessen

7 października 1992
Po tym jak mecz futbolowy został odwołany z powodu przemocy związanej z gangami w przeciwnej szkole, Brandon z Jordanem Bonnerem spotykają się z ‘prezydentem klasy’ ze szkoly South Central i decydują się zaprosić niektórych uczniów z tejże szkoły na imprezę organizowaną przez West Beverly High School, której inicjatorką jest Brenda, a sponsorem Gil Meyers. Kelly z niecierpliwością wyczekuje spotkania z długo nieobecnym ojcem. Szybko popada w przygnębienie gdy okazuje się, że Bill Taylor odwołuje swój przylot. David zostaje Dj’em na szkolnym balu i zyskuje nową fankę Sue, która wzbudza zazdrość u Donny.
61

11
“A Presumption of Innocence”
Bethany Rooney

Karen Rosin

21 października 1992
Dylan obchodzi swoje osiemnaste urodziny w Peach Pit. Podczas imprezy daje się zauważyć pogorszony stan zdrowotny chłopaka. Winowajcą są zanieczyszczone wody oceanu, w których chłopak surfował. Sue chcąc poprawić oceny próbuje uwieść nauczyciela literatury Gila. Gdy ten jej odmawia, dziewczyna rozsiewa plotki o rzekomym molestowaniu seksualnym co prowadzi do jego zawieszenia. Okazuje się, że sprawcą jej zachowania był w młodości wuj Henry. Brandon z tego powodu, że nie umie tańczyć, niechętnie zgadza się wyjść z przyjaciółmi do klubu. Widząc jak jego dziewczyna Nikki dobrze się bawi pozwala jej podszlifować go w tańcu.
62

12
“Destiny Rides Again”
Christopher Hibler

Jessica Klein

4 listopada 1992
Podczas wypadu do wypożyczalni kaset video Brenda spotyka Ricka poznanego w Paryżu. Początkowo dalej odgrywa przed nim rolę Francuzki. Jednak gdy ten oferuje jej wyjście do Peach Pit, dziewczyna nie wytrzymuje i przyznaje się, że kłamała. W konsekwencji prowadzi to do zerwania z Dylanem, który próbuje wrócić do Kelly. Steve przy pomocy Herberta włamuje się do szkolnego systemu komputerowego aby poprawić swoje oceny, lecz nie wszystko idzie po jego mysli. Andrea zostaje potrącona przez samochód, co kończy się jej rehabilitacją w szpitalu. Aby nie zmarnować swoich biletów Nikki zaprasza Brandona, Donnę i Davida na debatę Rose O’Donnell dotyczącą bezpiecznego seksu. David nalega aby Donna w końcu przełamała się w tej kwestii. Ta dręczona różnymi myślami, udaje się po poradę do ojca Chrisa.
63

13
“Rebel with a Cause”
Daniel Attias

Star Frohman

11 listopada 1992
Na jaw wychodzi sprawa włamania dokonanego w szkolnym systemie komputerowym. Andrea, która wróciła do szkoły na wózku inwalidzkim angażuje się w dochodzenie. Steve jest zaniepokojony całą sprawą, kiedy woźny Hutchins szantażuje go, twierdząc, że w zamian za pieniądze nie piśnie pary z ust na temat jego włamania. Brenda zaczyna randkować z Rickiem. Wpada w panikę kiedy widzi Dylana i Kelly wychodzących z tej smej restauracji co ona. Dodatkowo na Dylana spada problem z zaakceptowaniem jego testu przez komisję szkolną, która zarzuca mu oszustwo. Cała sprawa sprawia, że chłopak myśli o wyjechaniu z miasta, żeby sobie wszystko poukładać. Dotąd nude życie Jima w pracy nabiera kolorów za sprawą nowej sekretarki Dottie, co nie uchodzi uwadze jego żonie Cindy.
64

14
“Wild Horses”
Bobby Roth

Kenneth Biller

18 listopada 1992
Podczas wyjazdu z miasta Dylan poznaje bogatą i starszą od siebie Anne Berrisford. Ze względu na zepsuty samochód decyduje się zatrzymać na jej ranczu w Północnej Kalifornii. Po tym jak David wraz z zespółem Commotions grają fatalny koncert, chłopak postanawia zwolnić Steve’a z funkcji menadżera. Rehabilitując się Steve załatwia mu przesłuchanie u innych znanych osobistości w branży muzycznej jak i przyznaje się do włamania co w rezultacie prowadzi do wyrzucenia go ze szkoły. Nikki spotyka na koncercie swojego byłego chłopaka, Dennis’a ‘Diesel’a’ Stone’a z kapeli rockowej, co wywołuje spięcia pomiędzy nią a Brandonem. Donna bezskutecznie próbuje naprawić stosunki między Brendą a Kelly. W końcu dziewczyny dochodzą po rozum do głowy i godzą się.
65

15
“The Kindness of Strangers”
Richard Lang

Jessica Klein

25 listopada 1992
Jest święto Dziękczynienia; Andrea chodzi już o kulach; David i Donna planują wyjazd na narty, ale drogi są zasypane, więc idą do Casa Walsh; Brandon znowu pomaga Jackowi Cannerowi, który zdenerwował Jima tym, że walczył za kraj…później pomaga zreperować cieknący dach i wszystko idzie w zapomnienie. Ojciec Dylana jest zwolniony z więzienia na 48 godzin, które spędza ze swoją dziewczyną Christine; Steve mówi matce o wydaleniu ze szkoły podczas zdjęć – ona strasznie się denerwuje, ale pomaga synowi w powrocie do szkoły, jeżeli będzie zostawał w szkole po lekcjach; Steve kocha się z Alyssą Gardner, asystentką producenta podczas zdjęć; Mel i Jackie są w Palm Springs, więc Kelly idzie na święto do Walshów, gdzie są Brenda, Brandon, Jack, Donna, David i Andrea.
66

16
“It’s a Totally Happening Life”
Richard Lang

Charles Rosin

16 grudnia 1992
Andrea przestaje chodzić o kulach i dostaje potwierdzenie przyjęcia na Yale, ale Jay zrywa z nią listownie; Cindy wchodzi do pokoju, kiedy Brandon i Nikki są w łóżku; On zrywa z Brandonem z powodu powrotu do San Francisco; Andrea i Brandon całują się, co prowadzi do kłótni o stare miłości; Dwa anioły ratują paczkę przed wypadkiem z autobusem przy szkole na Alvarado, gdzie Donna organizuje rozdawanie prezentów dzieciom…Steve dostaje zgodę na wzięcie udziału w imprezie; David decyduje się na zdawanie wcześniej matury po tym jak jego matka przeprowadza się do Portland; Dylan musi wybrać między Brendą a Kelly przed Nowym rokiem; Gil przegrywa zakład i goli brodę.
67

17
“The Game Is Chicken”
Jack Bender

Darren Star

6 stycznia 1993
Andrea znowu jest w pełni sił i poddaje się hipnozie, żeby dowiedzieć się kto spowodował wypadek. Determinacja Davida, żeby zdawać wcześniej maturę oznacza podwojenie pracy w szkole…to pozostawia mu mało czasu na bycie DJ-em w szkole, więc Donna pomaga mu…i okazuje się być wyśmienitą zmienniczką. Brandon odkrywa, że Frank Padilla jest odpowiedzialny za wypadek Andreii podczas wyścigu o pieniądze pomiędzy Steve’em a Joe Wardlowem; Frank zostaje aresztowany. Podwójna randka Kelly i Brendy okazuje się być totalną klapą…decyzja Dylana na temat Kelly i Brendy, prowadzi obie do zazdrości.
68

18
“Midlife… Now What?”
Robert Becker

Lana Freistat Melman

13 stycznia 1993
Po przeczytaniu książki ‘Średni wiek – i co dalej?’, Cindy podejrzewa, że Jim ma romans i nie może mieć racje…Jim w fantazjach całuje Dottie – swoją sekretarkę; Jackie dowiaduje się, że Mel ma romans; Kelly, Brenda, Cindy, Jackie, Andrea i Donna odwiedzają Centrum Rekreacyjne…Tam Jackie dostaje propozycje wzięcia kokainy od Babette Lewis, ale ją odrzuca; Brandon zakłada się o mecz kosza ze Steve’em, który chce imprezować cały weekend; Dylan marzy o poślubieniu Brendy i ich pięciorgu dzieci, ale także marzy o poślubieniu Kelly i staniu się bogatym…Dowiaduje się także z wiadomości kanału 6, że jego ojciec został zwolniony z więzienia po 2 latach i 10 miesiącach.
69

19
“Back in the High Life Again”
Bill D’Elia

Jessica Klein

27 stycznia 1993
Jim zabrania Brendzie iść na przyjęcie do hotelu Belage, żeby uczcić zwolnienie Jacka McKeya; Na przyjęciu Dylan i Kelly idą popływać w basenie i całują się…Brandon ma coraz większe problemy z hazardem, Andrea postanawia ufarbować włosy na blond, a David martwi się o przeszłość ojca i Jackie, po tym jak Mel mówi, że ma problemy z monogamią, a Jackie chce rozwodu – w końcu Mel postanawia się wyprowadzić, co przygnębia Davida. Jack chce, aby Dylan zainwestował swoje pieniądze, ale Jim się nie zgadza. Brenda dowiaduje się o letnich uczuciach Dylana i Kelly i postanawia się do nich nie odzywać. Steve idzie na mecz Lakersów i siedzi obok Jacka Nicholsona.
70

20
“Parental Guidance Recommended”
Gwen Arner

Darren Star

3 lutego 1993
Iris McKey przyjeżdża do miasta i przyłapuje Dylana i Kelly…Po tym jak Dylan zabiera ją do Ojai, ona mówi mu, że nie jest pewna jego funduszu…Jack, jednak, planuje ukraść pieniądze Dylanowi; Brandon wygrywa trochę pieniędzy, więc robi wypad na narty i kupuje sobie stereo do samochodu; Donna wstawia się za Davida i idzie z nim do Icon Records, gdzie Curtis Bray mówi mu, żeby zwolnił swojego menadżera Steve’a…co robi; Andrea jedzie na herbatkę do Yale w San Marino i spotyka tam kolegę Brandona Jordana Bonnera z Shaw; Brenda jest przygnębiona z powodu Dylana i Kelly, ale Iris daje jej kryształowy naszyjnik i mówi, że wszystko będzie dobrze, co powoduje niewielką poprawę samopoczucia.
71

21
“Dead End”
Jeffrey Melman

Star Frohman

10 lutego 1993
Jim ustala fundusz Dylana na $10’000’000, które Jack bardzo chce – jego życie nabiera rozpędu i zaręcza się z Christine; Steve wybacza Davidowi, że go zwolnił…W Icon Records, Serge Menkin namawia Davida do nagrania kilku kawałków; Jackie postanawia sprzedać dom, ale Kelly jest przez to strasznie przygnębiona i w końcu przekonuje mamę do nie sprzedawania; Andrea i Jordan idą na Hoffę podczas ich randki; Brenda, Cindy i Donna biorą kurs samoobrony, kiedy dowiadują się, że w okolicy był napad; Brandon przegrywa 500 dolarów co denerwuje Duke’a; Po spędzeniu czasu z Dylanem i Christine na swoim nowym jachcie, Jack zostaje zabity przez podłożenie bomby w samochodzie na oczach Dylana.
72

22
“The Child Is Father to the Man”
James Whitmore Jr.

Charles Rosin

17 lutego 1993
Dylan zgadza się na propozycję Brendy, aby zamieszkał u Walshów, co powoduje zazdrość Kelly…; Andrea i paczka idą rano na pogrzeb Jacka, który zginął w Venice; Podczas stypy u Walshów Dylan boryka się z problemem picia, ale w końcu udaje mu się powstrzymać; Steve odmawia Davidowi pomocy przy nagrywaniu…Donna złości się na Davida, kiedy on woli nagrywać niż spotkać się z Dylanem, więc on przekłada dzień nagrania; Brandon przegrywa kolejne zakłady; Dylan bierze samochód Brandona i jedzie na spotkanie z agentką FBI Christine…tam dowiaduje się, że Jack wyszedł wcześniej, aby pomóc w ujęciu groźnych bandytów.
73

23
“Duke’s Bad Boy”
Robert Becker

Jessica Klein

3 marca 1993
Brandon jest winny Duke’owi i Tony’emu $1500, więc postanawia sprzedać swoje karty z koszykarzami…jednakże wygrywa $1500 na meczu Celtics u Jeffa Stellara, który na razie nie ma pieniędzy, aby mu wypłacić, więc Brandon zaczyna go straszyć; Donna bierze Steve’a do pomocy przy nagrywaniu ‘Precious’ Davida, ale on zostaje wylany przez Icon i znowu zatrudnia Steve’a; Po przyjęciu u Brendy, Kelly chce być z Dylanem, ale jest odrzucona, więc zaczyna brać pigułki odchudzające; Andrea chce mieć wywiad z Dylanem do Blaze, ale on sam napisał historie o swoim ojcu Jacku i teraz chodzi na dodatkowe zajęcia z angielskiego.
74

24
“Perfectly Perfect”
Bethany Rooney

Gillian Horvath

24 marca 1993
Możliwa sprzedaż domu wprawia Kelly w furie…Jest niegrzeczna dla przyszłych nabywców i mówi, że rzuci szkołę; Donna, David i Brenda szykują niespodziankowe przyjęcie na 18 urodziny Kelly w Peach Pit – Steve to przegapia, Tony Miller decyduje się napisać artykuł o ojcu Dylana, spędzając czas z nim i z Brendą…Na przyjęcie, Andrea przyjeżdża z Jordanem Bonnerem, a Kelly z Dylanem…wkrótce po rozpoczęciu imprezy, Kelly traci przytomność w łazience po zażyciu tabletek odchudzających i trafia do szpitala; Brandon i Steve biorą udział w programie telewizyjnym ‘Miłość od Pierwszego spojrzenia’ – Steve wygrywa i zabiera na randkę Celeste Lundy, do hotelu Oasis w Santa Monica.
75

25
“Senior Poll”
Christopher Hibler

Darren Star

7 kwietnia 1993
Jest dzień przyznawania nagród dla najstarszych uczniów…Kelly wygrywa jako najpiękniejsza, Donna jako najlepiej ubrana, najbardziej przyjacielska, z najlepszym śmiechem i jako najbardziej naiwna, Brandon i Andrea wygrywają jako ci, którzy odnieśli największe sukcesy, David jako najbardziej utalentowany, a Tony Miller jako najlepszy sportowiec; Kelly jest zła na Dylana, że pierwszą część artykułu ojcu pokazuje najpierw Andreii; Brenda ubiega się o miejsce na uniwersytecie w Minnesocie; Brandon i Steve idą w piątkowy wieczór do Forum na mecz Lakersów…Steve siedzi na miejscu, które wygrywa rzut za $10’000 i przeznacza te pieniądze dla dzieci z Alvarado, gdzie pracuje Andrea.
76

26
“She Came in Through the Bathroom Window”
Jason Priestley

Ken Stringer

21 kwietnia 1993
Ginger, przewodnicząca Fan klubu Burt’a Reynolds’a przyjeżdża do Peach Pit i jest witana przez Steve’a i Brandon’a. Oni dowiadują się, że została okradziona przez swojego szefa Parnell’a i nie ma pieniędzy…co prowokuje ją do kradzieży samochodu Brandon’a; Steve i Dylan łapią ją i samochodem Brandon’a jadą szukać Burt’a Reynolds’a…podczas wycieczki biorą udział w reklamie pasty do zębów, a później zostają aresztowani co powoduje zarekwirowanie kradzionego samochodu…Dziewczyny idą do Amusment Park; Andrea boi się kolejki górskiej. Kelly kradną portfel, a Donna jest napadnięta, ale napastnik zostaje złapany.
77

27
“A Night to Remember”
Richard Lang

Jessica Klein

28 kwietnia 1993
Zbliża się bal na zakończenie roku szkolnego. Brandon i Brenda nie wybierają się na imprezę, gdyż nie maja partnerów. Niespodziewanie Brendę zaprasza szkolny gwiazdor drużyny futbolowej, Tony Miller. Także Andrea zostaje bez chłopaka. Z powodu problemów rodzinnych David i Kelly również nie są w nastrojach do zabawy. Z kolei Donna nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy rodzice pozwalają jej spędzić noc poza domem. Przed wyjściem na bal wszyscy w odświętnych kreacjach spotykają się u Mela, który częstuje ich szampanem.
78

28
“Something in the Air”
James Whitmore Jr.

Jessica Klein

12 maja 1993
Z powodu alkoholowego incydentu podczas balu Donna zostaje zawieszona i za karę nie otrzyma dyplomu absolwentki szkoły, dopóki nie zaliczy dodatkowych letnich kursów. Dziewczyna jest załamana, gdyż chciałaby ten szczególny dzień przeżyć razem z przyjaciółmi. Dodatkowym upokorzeniem staje się dla niej zachowanie rodziców, którzy wkrótce zostają wezwani do szkoły. Sytuacja wydaje się beznadziejna i nawet David nie może jej pomóc. Natomiast Brandon jest wstrząśnięty apatią panującą wśród uczniów i podrywa wszystkich do protestu w jej obronie.
79

29
“Commencement: Część 1”
Daniel Attias

Charles Rosin

19 maja 1993
Nauka w Liceum kończy się, więc gang West Beverly ostatecznie podejmuje decyzję o przyszłości, wspominając 3 lata przeżyte wspólnie. Brandon jest smutny, kiedy dowiaduje się, że Brenda wyjeżdża do Uniwersytetu w Minnesocie. Andrea martwi się, że będzie musiała odrzucić Yale. Tymczasem pani Teasley dowiaduje się o anonimowej wpłacie Steve’a.
80

30
“Commencement: Część 2”
Daniel Attias

Charles Rosin

19 maja 1993
Gang West Beverly przypomina sobie wszystkie lata przeżyte w liceum. Są podekscytowani przyszłością. Razem spędzają wieczór w Hollywood Hills, gdzie zrobili sobie camping pod gwiazdami i na zawsze upamiętniają rocznik 1993.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 4: 1993-1994

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
81 1 “So Long, Farewell, Auf Wiedersehen, Goodbye” Bill D’Elia Charles Rosin 08 września 1993 2193079
Po przerwie wakacyjnej, każdy przygotowuje się do życia uniwersyteckiego. Brenda jest nieszczęśliwy w college’u i chce rozmowy przerywa. Brandon zyskuje nową adoratora, który ma wielbicielem sama. Andrea jest zmuszony do trudnej decyzji i jest kruszony kiedy dowiaduje się prawdy o Gil. Kelly wraca z Europy bez Dylana.
82 2 “Dziewczyna z New York City” Jeffrey Melman Jessica Klein 15 września 1993 2193080
Konkurs na miłość Jill osiąga nowe poziomy natężenia pomiędzy Brandon i Steve, pozostawiając uczucie Celeste zdradzony i złamane serce. Brenda jest znalezienie tego kolegium w Minnesocie nie może być dobrym wyborem dla niej, po wszystkim. Tymczasem Kelly i Dylan zdecydujesz się podać swój związek innego spróbować, a David znajdzie rozwiązanie swoich problemów mieszkaniowych.
83 3 “Little Fish” Gilbert M. Shilton Larry Mollin 22 września 1993 2193081
Powrót Brendy do Beverly Hills zarówno zaskakuje swoich rodziców i denerwuje Brandona plany jej sypialni. Brenda i Dylan spędzić relaksujący dzień razem z dala od presji szkoły i Kelly. Tymczasem reszta bandy zaczyna ich tydzień na Uniwersytecie Kalifornijskim. Steve postanawia się spieszyć na braterstwo, Andrea spotyka się jej cute doradcy rezydenta, Dylan decyduje się zrezygnować z kolegium, a Brandon zostaje wciągnięty w politykę uczelni.
84 4 “Greek to Me” Bethany Rooney Chip Johannessen 29 września 1993 2193082
To tydzień szczytu na Uniwersytecie Kalifornijskim i grupa decyduje, czy do zastawu domem greckiej. Andrea jest skonsternowany kiedy Alfa Omegi patrzeć na nią przez jej żydowskiego pochodzenia, a Steve borsuki Brandon do zastawu Kappa Epsilon Gamma, znanym również jako KEG House. Brandon także angażuje się w szkolnej stopniowego partii, stając Przedstawiciel Freshman dla studenta Senatu. Tymczasem Kelly wpada na Jana Sears, obok miłości, którego bym jej raczej zapomnieć.
85 5 “Radio Daze” Richard Lang Richard Gollance 06 października 1993 2193083
Aby inauguracją rozpoczęcia zajęć, uczelnia rzuca Pool Party dla przyszłej studiów. Cały gang uczęszcza i ma wybuch, ale nieustanne flirty Steve’a Celeste irytuje. Brenda dostaje pracę w biurze ojca, Andrea i Dan zaplanować datę i starć Dylan z Johnem Sears ponad Kelly.
86 6 “Strangers in the Night” James Eckhouse Jennifer Flackett 13 października 1993 2193084
Late Show Davida radiowa noc prowadzi go do rozpocząć przyjmowanie kofeiny pigułki i bałagan On sprawia, że ​​po mieszkaniu denerwuje Kelly i Donna. Brenda idzie na randkę w ciemno z synem jednego z klientów ojca i okazuje się być niespodziewany sukces. Tymczasem Kelly chłodzi jej związku z Dylanem, a związek Andrea z Danem ma zaskakujący obrót.
87 7 “Moving Targets” Paul Schneider Larry Mollin Październik 20, 1993 2193085
Po jego pędzla z brutalnych przestępstw, Dylan staje się obsesją samoobrony. On kupuje nielegalną broń i sprawia, że ​​kilka podróży do strzelnicy. Tymczasem Brenda i Stuart wprowadzić swoich rodziców do siebie w trakcie obiadu w Bel-Air.
88 8 “Twenty Years Ago Today” James Whitmore, Jr Jessica Klein 27 października 1993 2193086

W Walshes obchodzi swoje 20-lecie, a przed wieczorem jest w ciągu jednego życia Walsh łóżkami pojedynczymi zmieni się na zawsze. Stuart ma zaskakującą sugestię Brenda i Brandon zaskakuje pistolet-wielding Dylana. Tymczasem Andrea spotyka młodego barmana, Jesse Vasquez …
UWAGA: Pierwsze pojawienie Mark Damon Espinoza, jak Jesse Vasquez
89 9 “W przeciwnym razie Engaged” Daniel Attias & Chip Chalmers Jennifer Flackett 3 listopada 1993 2193087
Brenda jest wściekła, kiedy znajdzie przedgodowych porozumienia w teczce Stuarta, ale ona rośnie nawet wściekły, kiedy odkrywa spisek, by zerwać swoje zaręczyny z Stuartem. Brandon kontynuuje widząc Lucinda i jest zaszokowany odkryciem, że ona jest mężatką. Steve idzie na podwójnej daty z jednym z jego Frat braci … ale data nie obejmuje Celeste. Tymczasem Jackie pozywa Mela do pełnej opieki nad Erin, który powoduje napięcie w mieszkaniu na plaży.
90 10 “I Did It My Way …” Jason Priestley Richard Gollance 10 listopada 1993 2193088
Brenda i opon Stuart słuchać ich sprzeczki rodziców nad przygotowaniami do ślubu więc udać się do Las Vegas ucieczka staromodnym. W pokazie domniemanej solidarności ich przyjaciele naśladowania, ale mogą one mieć więcej w rękawie niż uroczystym butelką szampana. Steve porzucona data, Laura, nie zatrzyma nazywając go. Tymczasem profesor Randall zaprasza Brandona na obiad, którego gospodarzem jest żoną … Lucinda Nicholson.
91 11 “Take Back the Night James Whitmore, Jr Chip Johannessen 17 listopada 1993 2193089
Kampus jest złapany w “Take Back the Night ruchu, a Steve czuje się palcami jako gwałciciela. Steve musi znaleźć sposób, by udowodnić swoją niewinność do tych, których kocha, jak kampus ma boki. Tymczasem D’Shawn próbuje szantażować Brandona, a John Sears pokazuje swoje prawdziwe kolory do Kelly.
92 12 “Miłość Radar” Paul Schneider Jessica Klein 24 listopada 1993 +2193090
Wycieczka Brandona droga, by znaleźć się prowadzi go do dawnej miłości Emily Valentine, którego skręcona obsesja raz rozdarł swoją miłość siebie. Teraz emocjonalnie zdrowe Emily jest zachwycona do niego i dwóch spędzić romantyczny tydzień w San Francisco. Andrea jest również objęte trudne dla kogoś. Niestety, ktoś nie jej chłopak jest. Tymczasem Dylan spędzają Święto Dziękczynienia z Walshes, wysyłając ex-narzeczoną Kelly w przypływie zazdrości.
93 13 “Emily” Richard Lang Jessica Klein 01 grudnia 1993 2193091
Wycieczka Brandona droga, by znaleźć się prowadzi go do dawnej miłości Emily Valentine, którego skręcona obsesja raz rozdarł swoją miłość siebie. Teraz emocjonalnie zdrowe Emily jest zachwycona do niego i dwóch spędzić romantyczny tydzień w San Francisco. Andrea jest również objęte trudne dla kogoś. Niestety, ktoś nie jej chłopak jest. Tymczasem Dylan spędzają Święto Dziękczynienia z Walshes, wysyłając ex-narzeczoną Kelly w przypływie zazdrości.
94 14 “Windstruck” Gilbert M. Shilton Richard Gollance 15 grudnia 1993 2193092
David i Donna głowa do Chinatown na ich rocznicy i Donna w końcu decyduje się spać z Dawidem. Profesor Randall postanawia oskarżenia przeciwko Steve za kradzież jego autografem baseball. Tymczasem Dan jest gorzka o relacji Andrea z Jessego.
95 15 “gdzieś na świecie jest Boże Narodzenie” Bradley M. Gross Charles Rosin 22 grudnia 1993 2193093
W ferie zimowe przybył ale niczyje plany idą zgodnie z planem. Jak Dylan przygotowuje, aby przejść do Baja na Boże Narodzenie, tajemnicza kobieta i jej córka pojawić się na jego progu, twierdząc, że ma połączenie z rodu McKay. Tymczasem rodzina Walsh planuje hawajskie wakacje, sukienki Steve się jako Mikołaj dla dzieci upośledzonych, a Dawid podejmuje decyzję o jego związku z Donna.
96 16 “Time Crunch” Les Landau Richard Gollance 05 stycznia 1994 2193094
Po wybryk Poniżanie poszło nie tak, KEG dom ma nadzieję uniknąć opłat za nieuczciwie odcina się od Steve’a. Kiedy Steve dowiaduje się, że został powołany, musi to udowodnić jego “bracia” lub wykluczenia twarzy ze wspólnoty. Tymczasem Dylan obraża Suzanne decyduje się zrobić sprawdzenie danych na niej.
97 17 “Thicker Than Water” Michael Lange Lana Freistat Melman Styczeń 12, 1994 2193095
Uzależnienie od Dawida na stymulanty spirali poza kontrolą i wynik może kosztować go życie Erin. Tymczasem gang zajmuje narciarski wyjazd gdzie Donna spełnia cute bum narciarski o nazwie Czad, ale jej pociąg do niego jest utrudnione przez jej nadal silne uczucia do Dawida. Andrea dostaje życiową zmieniających prądem, a Dylan dowiaduje się, że Suzanne jest utrzymywanie sekretów.
98 18 “Heartbreaker” Paul Schneider Chip Johannessen 26 stycznia 1994 2193096
Brandon został wybrany jako przedstawiciel studiów elitarnej życie krajowego zadań, co pomoże w podejmowaniu decyzji w Waszyngtonie dotyczące amerykańskie kampusach uniwersyteckich. Andrea zmaga się z ciąży i jej decyzji, aby powiedzieć Jessego. Tymczasem, Nat doznaje ataku serca i przyszłość Peach Pit jest w niebezpieczeństwie.
99 19 “W pracy z Love” Jefferson Kibbee Christine Pettit 02 lutego 1994 2193097
Uzależnienie od narkotyków Dawida stała się oczywista dla każdego wokół niego i Kelly jest mniej niż pod wrażeniem. Jej trudne podejście miłość jest zbyt dużo dla sympatycznego Donny, który ma trudny czas, mówiąc “nie” swoim ex. Tymczasem Andrea podejmuje decyzję o jej ciąży, a Dylan znajdzie sposób, aby pomóc Nat zachować w Peach Pit.
100 20 “Scared Straight” Bardzo Chip Chalmers Gary Rosen 9 lutego 1994 2193098
Andrea i spontaniczne zaangażowanie Jessego prowadzi do napięć w domu Zuckerman, który zakłóca ciąży studiów. Jak ona może poślubić bez wsparcia rodziców? Tymczasem sprzedawca Dawida stashes dużej ilości narkotyków w mieszkaniu na plaży, która mogłaby wylądować Dawida w poważnych tarapatach. Interwencja z zaskakującym źródłem może być tylko to, czego potrzebuje, aby utrzymać go z więzienia … i trumna.
101 21 “Addicted to Love” Landau Les Richard Gollance 16 lutego 1994 2193099
Reporter gazety próbuje wykopać brud Brandon i nie temat jest zbyt święte, … nawet jego życie seksualne. Obawiając ekspozycji, on i Lucinda wymyślać się “idiotoodporny” plan rzucić reportera od ich zapachu. Tymczasem podróż do Palm Springs wysiada na skalistym start dla nowo połączeni Brenda i Stuarta.
102 22 “Partnerzy” Bethany Rooney Zmień Chip Johannessen Luty 23, 1994 2.193.100

Brenda i Donna przyjąć bezpański pies, skaliste, którzy boją został źle traktowany. Kiedy Brenda dowiaduje się, że jest ocalałym z medycznych testów, ona angażuje się z grupą ekstremistów kampusu. Tymczasem fałszywy związek Brandona i Kelly s ma bardzo prawdziwy zakręt podczas rekolekcji grupy zadaniowej, która rozstrój i myli Kelly, która najwyraźniej kryje w sobie nadal uczucia Dylana. Także Brandon spotyka kanclerza dzikiego dziecka córkę, Clare Arnold, który nie ukrywa w sobie pociąg do niego.
UWAGA: Pierwsze pojawienie z Kathleen Robertson, jako Clare Arnold
103 23 “Świnia jest Boy Dog” Daniel Attias Richard Gollance 02 marca 1994 2193101
Po Skalistych matryc zaangażowania na raka Brendy z ekstremistów praw zwierząt osiąga wybuchowe nowe szczyty. Tymczasem Brandon i Kelly przyjść czyste do Lucinda i Dylan o ich pocałunku na odwrotu.
104 24 “mankiety i linki” Gilbert M. Shilton Jessica Klein March 16, 1994 2193102

Zaangażowanie Brendy ze zniszczeniem Dyer Lab wylądował ją w więzieniu wychodzi kilka za przestępstwo. Dylan Bails ją, ale nawet jego pieniądze nie można kupić ją za przestępstwo. Tymczasem, wścibski reporter w końcu zdobyć towar na Brandon i grozi narazić jego płeć i Lucinda jest jak chyba że popiera go na prezydenta studentów. Tymczasem Andrea prezentuje Donna z nowym, wriggly Puppy: Rocky 2.
UWAGA: wygląd Firs z Jed Allan jako szczytu Sanders, ojca Steve’a.
105 25 “Time Has Come Today” Jason Priestley Mick Gallinson 23 marca 1994 2193103
Brenda odkrywa pamiętnik ukryty w jej miejsce przy oknie, które najwyraźniej należał do poprzedniego rezydenta. Brenda staje pochłonięci dziewczyny rachunków politycznych walk i własnych kryzysów osobistych w latach 1968 i ’69.
106 26 “Blind Spot” Michael Lange Ken Stringer 06 kwiecień 1994 2193104
Kiedy Steve przypadkowo odkrywa, że ​​dom KEG prezydent jest ukrywającym się homoseksualistą, że stoi w obliczu kryzysu sumienia: powiedzieć czy nie powiedzieć? Tymczasem podziw Dawida dla niewidomej fortepianu uczonego pozostawia Donna dziewczyna czuje się trochę opuszczone.
107 27 “Divas” David Semel Larry Mollin 20 kwiecień 1994 2193105
Brenda jest zachwycony kiedy uznanego reżysera przybywa na uniwersytet do kierowania produkcją kampusu. Ale rzeczy tak południe, kiedy znajdzie się konkurować z jej najlepszą przyjaciółką na czele. Tymczasem, Clare Arnold przyjeżdża do kampusu i zajmuje ekstremalnych środków w jej dążeniu do Brandon.
108 28 “Acting Out” Jeffrey Melman Chip Johannessen 27 kwiecień 1994 2193106
Brenda czuje się zdradzony przez decyzję Kelly’ego na przesłuchanie przed nią w głównej roli w sztuce i nie chce mówić do swojego byłego najlepszego przyjaciela. Ale Kelly nie tylko jeden konkurować z Brendą dla ołowiu. Tymczasem Dylana pogłębienie relacji z Suzanne obciąża jego romans z Kelly.
109 29 “Prawda i Konsekwencje” James Eckhouse Richard Gollance 04 maja 1994 2193107
Laura jest wściekły, gdy Brenda otrzymuje przewagę w grze. Popchnięta do punktu kulminacyjnego, używa Steve zemścić się przed dziewczyną wierzy trwało wszystko od niej. Tymczasem Fed-up dane Brandon wskazuje sposób, aby zatrzymać agresywnych postępy Klary.
110 30 “Vital Signs” Daniel Attias Larry Mollin Maj 11, 1994 2193108
Zainteresowanie Klary w Brandon rośnie męczące i obawia się, że mogła kosztować go okazję poznać prezydenta z resztą grupy zadaniowej. Tymczasem wydajność Brendy w sztuce zarabia jej entuzjastyczne recenzje od wszystkich … w tym Dylan.
111 31 “Pan Walsh jedzie do Waszyngtonu (1)” Michael Lange Jessica Klein 25 maja 1994 2193109A
Brandon jedzie do Waszyngtonu z grupy zadaniowej, gdzie trzy kobiety chwytak (dosłownie!) za jego uwagi. Tymczasem Brenda jest oferowana możliwość życia: Szansa spędzić lato studiuje teatr w Royal Academy w Londynie.
112 32 “Pan Walsh jedzie do Waszyngtonu (2)” Michael Lange Jessica Klein 25 maja 1994 2193109B

W drugiej części finału sezonu, Kelly i Brandon spędzają romantyczny dzień razem, gdy Brenda i Dylan spędzają ją ostatniej nocy w Kalifornii w swoim łóżku. Tymczasem Donna łapie Dawida w kompromitującej sytuacji, a Steve boli znaleźć Celeste na randkę z Johnem Sears.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 5: 1994-1995

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
113 1 “What I Did on My Summer Vacation i inne opowiadania” Michael Lange Charles kalafonii & Larry Mollin 07 września 1994 2194110

Po pysznym udane lata w Londynie, Brenda postanawia pozostać w Anglii i kontynuować karierę sceniczną. Z jej pokój wolny, rodzina Walsh zgadza się wziąć w Valerie Malone, w wieku studenckim córki przyjaciela rodziny. Tymczasem Dylan Bryza z powrotem do miasta po binge-strzykawki latem w Meksyku, a Kelly i Brandon się ich publicznie relacji.
UWAGA: Jest to pierwszy występ z Tiffani Thiessen, jako Valerie Malone. Howie Niech robi gościnnie
114 2 “pod wpływem” Scott Paulin Chip Johannessen 14 września 1994 2194111
Brandon i Kelly nadal ukrywać swój związek z Dylanem, ale prawda jest zawsze zobowiązany do wyjść jakoś. Tymczasem Donna planuje podjąć semestru się do udziału w balu Debutante, ale rewiduje swoją decyzję, gdy zdaje sobie sprawę, jak rasistowskie sprawa jest naprawdę.
115 3 “czystym kontem” Bethany Rooney Richard Gollance 21 września 1994 2194112
Decyzja Brandona, aby uruchomić dla samorządu studenckiego okazuje się być śmiertelne dla jednego student drugiego roku Uniwersytetu Kalifornii. Tymczasem Valerie wykopuje jej pazury w Dylanem, który jest zszokowany ona jest najnowszym członkiem Casa Walsh.
116 4 “Life After Death” James Whitmore, Jr Jessica Klein & Steve Wasserman 28 września 1994 2194113
Brandon wygrywa wybory, ale śmierć Josha wisi ciężki na nim. Alex mówi Brandon on kwestionowania wyboru, wykorzystując śmierć Josha jako dźwigni do wysunięcia Brandona. Tymczasem Donna w końcu spotyka mężczyznę, który czyni ją zapomnieć Dawida.
117 5 “Rave On” David Semel Larry Mollin 5 października 1994 2194114

Tam, gdzie jest dym, tam ogień, zdaniem Kelly’ego … przynajmniej wtedy, gdy Valerie jest zaniepokojony. Steve organizuje dwa-Night Party w Peach Pit, a Dylan zostaje dostrzeżony kieszeni trochę pieniędzy, że nie powinien mieć. Andrea wyruszeniem na noc w mieście i szpiegów Jesse flirtuje w pracy.
UWAGA: Jest to pierwszy występ Jamie Walters, jak Ray Pruit
118 6 “Homecoming” Gilbert M. Shilton Meredith Stiehm 12 października 1994 2194115
Prezes Selanesia odwiedza Uniwersytecie Kalifornijskim na leczenie raka, ale jego obecność wyrusza zażartą dyskusję wśród studentów, kiedy okazuje się, że kazał tortur i egzekucji tysięcy swoich ludzi. Tymczasem, KEG chłopcy i dziewczęta Alpha działka ukraść maskotka rywala szkoły przed nadchodzącej gry Homecoming.
119 7 “Kto Zoomin” Kto? ” Gabrielle Beaumont Karen Rosin 19 października 1994 2194116
Kiedy marszałek ogień wyłącza After Dark za naruszenie zdolności, Steve sugeruje zakup przestrzeni obok. Niestety, Dylan jest bankrutem i tylko jeden, kto wie, że jest Valerie. Tymczasem Dawid i Clare znajdują się w sytuacji wiążącej, a Donna ciągle żonglować pochodzący zarówno Griffin i Raya.
120 8 “Things That Go Bang in the Night” Jason Priestley Chip Johannessen października 26, 1994 2194117
Desperacja Dylana staje się oczywiste dla wszystkich, kiedy wyjmuje broń i strzela do swojego salonu. Co gorsza, aquaintance hali basenowej wprowadza go do narkotyków. Tymczasem Andrea nie obrusza gdy ciotka Jessego prezentuje dziecka Hannah z krucyfiksem.
121 9 “Interwencja” Daniel Attias Jessica Klein & Steve Wasserman 02 listopad 1994 2194118
Dylana najbliżsi przyjaciele dokonała interwencji w Casa Walsh, gdzie żebrać mu wejść na odwyk. Tymczasem kariera Kelly modelowanie bierze górę obrót, gdy jest ona oferowana jest miliony przypadkowych dziewczyn tylko pomarzyć: szansę na zaistnienie na okładce krajowego magazynu mody.
122 10 “The Dreams of Dylan McKay” Scott Paulin Charles Rosin 09 listopada 1994 2194119
Jak Dylan leży w walkach śpiączce jego życia, doświadcza wiele dziwacznych snów z udziałem Erica, jego dilerem narkotyków, a jego zmarłego ojca. Tymczasem Steve jest zirytowany, kiedy jego ojciec insinuates się do domu KEG flag-piłkarskiego meczu.
123 11 “Nienawiść jest tylko Four Letter Word” Les Landau Scenariusz: Charles Rosin
Story: Richard Gollance 16 listopada 1994 2.194.120
Kampus wybuchają kontrowersje, gdy oskarżony antysemitą jest poproszony do wygłoszenia mowy, w szkole. Brandon odkrywa, że ​​złapany w środku chaosu, kiedy jego polityczne wybory wchodzą w bezpośredni konflikt z jego osobistych etyki. Tymczasem Donna planuje niespodziankę urodzinową dla Ray.
124 12 “Rock of Ages” David Semel Larry Mollin listopada 23, 1994 2194121
JBrandon zmuszony jest bronić swojej prezydentury, gdy jego dawny przeciwnik, Alex, wzywa do rozprawy w celu ustalenia zasadności swojego stanowiska. Tymczasem cały gang udaje się do Rolling Stones koncert, a Dylan zabiera jeden krok do przodu w jego rehabilitacji.
125 13 “Up in Flames” Gilbert M. Shilton Meredith Stiehm 30 listopada 1994 2194122
Emily Valentine wraca do Beverly Hills chcąc pogodzić się z Brandon, a nawet jego oddanie do Kelly nie może tłumić iskry, które wciąż palą się między nimi. Tymczasem nielegalne rave w opuszczonym domu prowadzi do ognistej pożogi, która może zniszczyć więcej niż jedno życie na Uniwersytecie Kalifornijskim.
126 14 “Niesprawiedliwość dla Wszystkich” Michael Lange Karen Kalafonia 14 grudnia 1994 2194123
Sądy decydują o karę za Steve’a, którego nielegalne spowodowała pożaru, który miał prawie dwa życia rave. A mówiąc o ogniu … Kelly uciekła z jej życia, ale jej obrażenia mogły trwale okaleczone twarz. Tymczasem Dylan powraca z odwyku znaleźć niepokojący list od Erica …
127 15 “Christmas Comes To czasie w każdym roku” Richard Lang Scenariusz: Max Eisenberg
Story: Steve Wasserman & Jessica Klein 21 grudnia 1994 2194124
Po przeczytaniu zarzutu Eriki o pomoc, Dylan skacze do działania i wynajmuje prywatnego detektywa, aby pomóc mu wytropić porywacze. Tymczasem Felice ingeruje w relacje Donna i Raya, a Kelly obawia się, że jej blizny obrzydzenie Brandon.
128 16 “skazany na dożywocie” Jack Bender Scenariusz: Jessica Klein & Steve Wasserman
Story: Ian Ziering, Jessica Klein & Steve Wasserman 04 stycznia 1995 2194125
Pracując poza jego wspólnota serwis Steve spotyka się ofiarą choroby Alzheimera, której życie historia inspiruje Steve aby większość jego własne. Tymczasem Ray oferowana jest możliwość wykonywania na scenie.
129 17 “Pocenie it Out” Jason Priestley Chip Johannessen stycznia 11, 1995 2194126
Road Trip motocykl wybiorą prowadzi Brandona i Dylana do starożytnego Native American uroczystości gdzie dwaj przyjaciele dowiedzieć się cennych doświadczeń. Tymczasem Valerie zaczyna interesować się Ray.
130 18 “niebezpieczne dla zdrowia” James Whitmore, Jr Larry Mollin 18 stycznia 1995 2194127
Dylan i Valerie latać do Meksyku, gdzie mają nadzieję na ratunek Erica i odzyskać dziedzictwo Dylana. Tymczasem Kelly staje się bardziej głęboko zaangażowany w organizację profesora Finley firmy, co doprowadziło do rozłamu w jej związku z Brandon.
131 19 “Małe potwory” James Eckhouse Meredith Stiehm luty 1, 1995 2194128
Odległości Kelly się od wszystkich, że liczy się do niej jako Finley tych trzymaj się jej wzrasta. Tymczasem w domu rozbiórka plecy Ariela sashay jest w życiu Donny, kiedy oferuje Ray kontrakt płytowy.
132 20 “You Gotta Have Heart” Gilbert M. Shilton Max Eisenberg 08 lutego 1995 2194129

Brandon i Kelly kłopoty związek przyjść do głowy w nowej siedzibie Finley, i ze złamanym sercem Brandon zamienia się w nieprawdopodobnym źródła o pomoc. Tymczasem, kiedy Donna nie chce spać z Raya, jego stłumiony frustracja wybiorą prowadzi go do pokoju hotelowego Valerie.
UWAGA: Amerykańska piosenkarka R & B Jade grupa zrobić gościnnie wystąpił w tym odcinku.
133 21 “Stormy Weather” Bethany Rooney Scenariusz: Lana Freistat Melman
Historia: Larry Mollin 15 lutego 1995 2194130
Brandon szuka pomocy Dylana z obu zdejmując kult podobnej organizacji profesora Finley i dołączeniu do swojej dziewczyny, ale jeśli chodzi o Kelly wszystkie zakłady są wyłączone. Również Ray próbuje wyciąć więzi z Valerie.
134 22 “Alone na górze” Victor Löbla Steve Wasserman & Jessica Klein 22 lutego 1995 2194131
Jako nowy właściciel po zmroku, Valerie używa jej newfound dźwigni zmusić Ray kontynuować romans. Ale Ray nigdy nie był jeden z rozkazów … Tymczasem gwałt kampus powoduje panikę masowej na terenie kampusu.
135 23 “Love Hurts” M. Gilbert Shilton Scenariusz: Ken Stringer
Historia: Larry Mollin 1 marca 1995 2194132
Kampus jest w zgiełku, gdy domniemany gwałciciel jest zwolniony z aresztu. Pomimo swojego alibi, studenci są pewni, że Lenny jest odpowiedzialny za ciąg przestępstw na terenie kampusu. I choć każdy jest głodna Lenny, prawdziwy gwałciciel jest w doskonałej pozycji do strajku ponownie.
136 24 “Świat Unreal” David Semel Scenariusz: Meredith Stiehm
Historia: Larry Mollin 15 marca 1995 2194133
Dokumentalny o projekcie klasy ujawnia intymne sekrety gangu i grozi rozerwać jakieś zadawnione pary. Tymczasem Jesse sprawia, że ​​spowiedź Andrea.
137 25 “Double Jeopardy” Richard Lang Christine Elise McCarthy & Sam Sarkar 29 marca 1995 2194134
Brandon, Klara, i Andrea vie na miejscu na Jeopardy College! ale tylko jeden może wygrać. Tymczasem Jesse wyprowadza się z mieszkania jego i Andrea.
138 26 “Song for My Mother” Chip Chalmers Max Eisenberg 5 kwietnia +1995 2194135

Ray jest niezadowolony, że Dawid przybył do Portland. David wpada w panikę, gdy odkrywa, że ​​jego matka została zwolniona, nie żyje już na jej ostatni znany adres, a nie zrealizowane jej kontroli Alimenty miesięcy. Odwraca się do Donny o pomoc, a Ray zachowuje się jak łącznej szarpać. David i Donna nie może znaleźć Sheili w jednej z jej ulubionych hangouts i dowiedzieć się, że został niedawno aresztowany. Donna mija koncert Raya, on wybucha i rzuca nią o ścianę w swoim pokoju hotelowym. Później czuje się winny i pożyczki David jego ciężarówka. Mel leci z Los Angeles i opowiada Dawidowi, że Sheila ma długą historię choroby psychicznej. Otrzymują końcówkę, że żyje na ulicach i zabrać ją do szpitala. David zdaje sobie sprawę, że Donna jest zadowolony z Ray i postanawia się wycofać. Dylan bada hipnoterapię w nadziei na zrozumienie głównego bohatera w skrypcie Charley firmy. Valerie ma tatuaż.
UWAGA: Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Mark Damon Espinoza i Kathleen Robertson nie pojawiają się w tym odcinku.
139 27 “Squash to” Les Landau Scenariusz: Phil Savath
Historia: Larry Mollin 12 kwiecień 1995 2194136
Steve i David zorganizować hip-hop noc w klubie, aby zwiększyć wpływy z opadające bramy. David prosi Juwan Williego bratanka, utalentowany DJ, aby dołączyli do niego na scenie. Steve wycofuje się z przypadku, bo jest zdenerwowany niekaralności Juwan jego ust, jak gdyby on powinien być jeden, by osądzać). Valerie próbuje ograć w brudnym Australian metalowego zespołu, który twierdzi, że zostały zarezerwowane. Choć jego trasa się kończy, Ray nie jest pewny o powrocie do Los Angeles. Valerie jedzie do Reno ponownie zatrudnić go, i twierdzi, że zmienił swoje postępowanie. Podczas Val nie ma, że ​​Australijczycy awarię hip-hop noc i kosza After Dark. Juwan i jego przyjaciele są gotowi walczyć z nimi, ale decydują się zachować zimną krew. David i Clare wrócić razem. Dylan pozwala Molly zahipnotyzować go i cofa się do poprzedniego życia jako Hobo. Kanclerz Arnold prosi Brandona, aby mieć oko na bratty 12-letniego geniusza, który może mieć zastosowanie do CU
140 28 “Girls on the Side” Victor Löbla Meredith Stiehm maja 3, 1995 2194137
Kelly staje się przygnębiony po dokonaniu pokrywę Seventeen, bo obawia się, że nigdy nie odzyska swoje dawne wygląd. Steve i Jackie próbuje przekonać ją, aby kontynuować karierę modelki. Kelly ma przypadkowe spotkanie z Dana Allison dziewczyną, która daje jej pędzla-off. Kelly próbuje odwiedzić Allison w centrum oparzeń, ale ona odmawia ją zobaczyć. Mówi Kelly na nową dziewczyną Dana, który ujawnia, że ​​Allison dumpingowych Dana bo jest zakochany w Kelly. Allison nazywa Kelly i prosi ją zobaczyć po tym jak został zwolniony ze szpitala. Ray wraca do miasta, a Luann upija się przed swoim pierwszym występem. David i Clare zabrać ją do domu, a ona gaworzy o romansie Raya z Valerie. David i Clare skonfrontować je, ale zadecydować o nie powiedzieć Donna. Charley rośnie zmęczony skoro Dylan księżyc nad Kelly, on zachęca go do ruchu. Jesse jest oferowany clerkship w Boise. Andrea oferuje swoje poparcie, choć ona jest mniej niż zachwycony ruchu. Jesse odrzuca ofertę, bo nie chce zmuszać Andrea porzucić swoje marzenia o szkole medycznej.
141 29 “Real McCoy” Jason Priestley Scenariusz: Charles Rosin
Historia: Larry Mollin & Charles Rosin 10 maja 1995 2194138
Choć pod hyponsis, Dylan wspomina swoje poprzednie życie jako rewolwerowiec na Dzikim Zachodzie. Przyznaje, Kelly jako kobiety, która przekonała go, by zmienił swoje poczynania i stać się człowiekiem rodzinnym. Później pomógł uratować przeszłość miłości od zawieszania i został zastrzelony przez syna jednego ze swoich ofiar. Dylan stwierdza, że ​​Kelly jest jego bratnią duszą. On pojawia się na jej progu, kiedy wraca z podróży do Nowego Jorku, i mają one namiętny pocałunek. Brandon stara się o reelekcję i jest praktycznie bez sprzeciwu. Kiedy płyta mandatów edukacji pieszych czesne, Brandon jest krytykowany za brak zwrócić uwagę interesów uczniów. Alex Diaz pracuje dla prezydenta za zapisem w kandydata i wygrywa łatwo. Valerie stwierdza, że ​​Brandon jest jej idealny facet. Jim obawia się, że jego praca jest w niebezpieczeństwie, gdy jego szefowie spotka się za jego plecami. Jesse jest oferowany pracę pedagogiczną w Szkole Yale Law, ale akceptuje tylko w przypadku stypendium Andrea zostanie przywrócone. Szkoła zobowiązuje się całym sercem.
142 30 “Witaj Życie, Goodbye Beverly Hills” James Whitmore, Jr Jessica Klein & Steve Wasserman 17 maja 1995 2194139

Dylan pyta Kelly dołączył do niego w podróż dookoła świata. Valerie widzi bilety w pokoju Kelly i mówi Brandon. Brandon liczniki z propozycją małżeństwa, a Kelly prosi o czas do namysłu nad rzeczy. W końcu odrzuca zarówno mężczyzn jak i głosi: “Wybieram mnie”. Andrea i Jesse przygotowują się do przeprowadzki do Connecticut. Niespodzianki gangu ją organizuje piknik w West Beverly wysokiego (chociaż Brandon i Dylan, wciąż czeka na decyzję Kelly’ego, rezygnacją z udziału). Każdy spotyka Andrea i Jesse w Peach Pit po raz ostatni pożegnać. Ray bije na Donna za poświęcenie czasu na jej przyjaciół i studiuje finału. On ciągnie ją z dala od piknik Andrea i ustnie berates ją. Jim uważa ewentualne przejście do Hong Kongu, jak jego firma oferuje promocję i znaczne podbicie. On i Cindy decydują się przejść z ruchu.
UWAGA: Jest to ostateczny wygląd Gabrielle Carteris, jak Andrea Zuckerman jako regualar serii. Jest to ostateczny wygląd Mark Damon Espinoza, jak Jesse Vasquez
143 31 “PS Kocham cię: Part 1” Victor Löbla Larry Mollin & Chip Johannessen 24 maja 1995 2194140A
Jim i Cindy wyjechać do Hong Kongu. Kelly chce kontynuować swój związek z Brandonem, ale nie może przeboleć odrzuconej propozycji małżeństwa. Steve i Donna głowa do Palm Springs w Alpha / KEG konwencji. Skruszony Ray zgadza się towarzyszyć Donna, który czyni przemówienie na imprezie. Szybko staje się wściekły i zaborczy. Rush próbuje skonfigurować Steve’a z Partner Biznesowy córki. Steve jest bardziej zainteresowany Cadillac-jazdy “bogini” on trzyma napotykają. Brandon i Valerie zdecydować udać się do Palm Springs, aby uniknąć karawanę potencjalnych nabywców, którzy przekroczyli domu. Brandon idzie na libacjach pitnej i znajduje się skusić Valerie. Ma halucynacje, w których rodzice się oraz wyrazić swoje rozczarowanie. Kelly opóźni jej podróż do konwencji spędzić dzień z Allison, ale jest bardzo skryty. David i Clare zobaczyć ich razem i dostać zły pomysł. Allison przyznaje jej miłość do Kelly, który nie jest zainteresowany. Dylana planuje odwiedzić swoją matkę i siostrę są nixed gdy Charley znajdzie inwestora dla tego filmu. Dylan jest ostrożny, gdy dowiedział się, że człowiek jest gangster.
144 32 “PS Kocham cię: Part 2” Victor Löbla Larry Mollin & Chip Johannessen 24 maja 1995 2194140B

Dawid mówi Brandon temat Kelly i Allison, oraz Brandon poniża Kelly z jego pijackie wywody. Brandon planuje poddać się Valerie. Policja zatrzymaj się Brandon i aresztować go, kiedy wspólna znajduje się w samochodzie Val firmy. On jest zwolniony, ale odrzuca Valerie. On oczyszcza powietrze Kelly przed wyruszeniem do domu, i odmawia kolejną próbę pojednania. Po nauczeniu się, że Tom Rose znał swojego ojca, Dylan próbuje skontaktować się z Christine. Rose śledzi rozmowę i bierze Dylana w samochodzie tramwajowej, gdzie jego bandziory go trzymać na krawędzi. Mówi, że zna tożsamość zabójcy Jacka, ale informacja będzie kosztować Dylan swoje życie. Dylan i Brandon skończyć dzielenie do domu autobusem. Działki Dylan, aby wytropić i zabić ojca mordercę. Brandon dowiaduje się, że dom został sprzedany, a on musi poruszać się w dwa tygodnie. On i Valerie skończyć sporządzania. Ray staje fizyczny z Donna podczas kłótni i puka ją w dół schodów. Cierpi kontuzji ramienia i jest wytrącony z równowagi, kiedy jej matka nagle daje Ray jej zatwierdzenie. Valerie mówi Donna, że ​​widzi Ray pchać, ale Donna zaprzecza i bije na Val. Steve odkrywa, że ​​jego bogini jest człowiekiem.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 6: 1995-1996

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
145 1 “Home Is Where The Tart Czy” Michael Lange Jessica Klein 13 września 1995 2195141
Kelly wraca z wyścigu modelowania w Nowym Jorku. Ona przynosi do domu na chłopaka artysty o nazwie Colin, który wynajmuje Loft w Los Angeles. Brandon wraca z wakacyjnej pracy w Boston Herald, by odkryć, że nieznośny Ginger Val przyjaciel przebywa w domu. Val i Brandon zgodzić, że nie powinni angażować, więc Ginger przychodzi do niego. Steve, Brandon i David rozważyć wynajęcie mieszkania penthouse razem. David odkrywa, że ​​on i Clare nie rozpadł. Agent nieruchomości mówi Brandon, że kupujący planują porwać jego dom w dół, więc gang rzuca partię i trashes miejsce. Potem informuje Brandona, że ​​dom spadł z escrow, co oznacza, że ​​rodzice nadal ich właścicielem. Donna cieszy się lato z Ray, który starał się nadrobić swoich błędach. Kobiecy cenny pierścień znika podczas imprezy na statku na Martins ‘, a Felice uważa, że ​​Ray go ukradł. Dylan mówi Kelly o swojej obsesji tropienia ojca zabójcy. Ona pomaga mu uporządkować rzeczy Jacka, ale nie zatwierdzi. Dylan odwiedza ojca celi i poznaje tożsamość mordercy Jacka.
146 2 “Buffalo Gals” James Whitmore, Jr Michael Lyons 13 września 1995 2195142
Dom jest ustalana w górę, a Steve postanawia przenieść się z Brandonem. Donna znajduje pierścień pani Korman jest w kieszeni marynarki Raya. Wszyscy wierzą, że ukradł je (choć zaznacza, że ​​musiałby być idiotą, aby opuścić ring w kieszeni dni, pozwól Donna odkryć go). Domu w drobnej gotówki i zegarek Steve’a złoto podkręcić brakuje, a Steve obwinia Ray. Steve i Ray prawie dostać się do walki, a Donna postanawia zrezygnować Ray. Valerie naraża Ginger jako faktycznego złodzieja i nakazuje jej opuścić miasto. Val opłaca Ginger na lotnisku; faktycznie wystawił cały incydent, aby Valerie może okazać się dla reszty gangu. Brandon stara się przynieść kwiaty Kelly na urodziny, tylko znaleźć Colina w jej sypialni. Colin Angers Kelly odmawiając pokazać na jej przyjęcie urodzinowe, bo później okaże się, że spędził czas tworzenia specjalnego obrazu dla niej. Donna upija się na imprezie i stara się rzucić na Ray. Brandon podaje informacje na temat biznesmena Tony’ego Dylana Marchette i ojca zabójcy. Dylan następująco Marchette do windy po prostu zobaczyć, jak blisko może się do niego dostać.
147 3 “musi być Guy Thing” Jason Priestley John Eisendrath 20 września 1995 2195143

Dylan kieruje do C.U. kampusu w nadziei na zacieśnianie przyjaźni z synem Marchette firmy. Marchette rzeczywiście ma piękną córkę, Toni, a ona zgadza się wyjść z Dylanem. Brandon zauważy, że Toni naprawdę lubi Dylana, a nie pochwala jego przyjaciela działań. Brandon wyraża zainteresowanie ofertą felietonisty z gazetki szkolnej. Edytor Susan Keats zamienia go w dół i wydaje się nienawidzić go. Brandon pisze seksistowski kolumnę o kobietach jako kontrapunkt do podobnej kolumnie Susan na temat mężczyzn. Idą do After Dark do “badania” zachowań płci przeciwnej, a Susan postanawia go zatrudnić. Doradca Steve’a w końcu uświadamia sobie, że zdradził jego testu kwalifikacyjnego matematyki jako student pierwszego roku. On intratny harmonogram ruiny Steve’a, zmuszając go, aby zapisać się matematyki naprawczych. Steve nie może znaleźć odpowiedniego opiekuna, więc niechętnie przyjmuje ofertę od Klary. Kelly czuje się nieswojo, kiedy dowiaduje się, że Colin i Valerie raz tournee po Europie razem jako część grupy nastolatków. Valerie wynajmuje Colina namalować mural w klubie. Val wyznaje Colin, że miała w nim zakochana, a on wypełnia swoje długoletnie marzenie całując ją. Valerie bije na Dawida dla przybywających do pracy późno, nie wiedząc, że pomagał on swój ruch matkę w jej własnym mieszkaniu. Przeprasza i oferuje jej pomoc. Przyjaciel Martins, który jest prezesem wytwórni, zgadza się na zwiad Ray. Ray dowiaduje się, że nie może on wylądować umowę, chyba że imponuje mężczyzny młodą córkę.
UWAGA: Jest to pierwszy występ Emma Caulfield, jak Keats Susan
148 4 “Wszystko jest Coming Up Roses” Victor Löbla Dinah Kirgo 27 września 1995 2195144
Donna, Kelly, Clare i Valerie wypróbować na Turnieju Trybunału Roses. Inne dziewczyny tylko chcą zabezpieczyć zaproszenia na bal, ale Donna zdecyduje się przejść z tryouts. Felice nie aprobuje tej decyzji, pozostawiając Donna mylić. Colin rezygnuje z partii do pracy na swoim fresku, ale później pokazuje się z Valerie. Kelly rzuca hissy dopasowanie przed Colin wyjaśnia, że ​​nic się nie dzieje. Brandon i Susan pokrycie tryouts Rose Court w gazecie, a udział w partii razem. Po powrocie do redakcji, Susan zabiera Brandona i całuje go. Steve udaje się czuły jak on woos kobietę na czacie. Klara prosi Steve’a eskortować ją do piłki. Tnie datę krótkie spotkanie z ukochaną on-line, tylko aby dowiedzieć się, że to Clare! Donna i Ray przegap piłkę, bo ma do wykonania na urodziny Jessiki. Niespodzianki Toni Dylana, kiedy pojeździć motocykl. Dylan przyznaje, że Brandon, że spada dla niej. David rośnie zmęczony patrzeniem jak po jego samotnej matki. On i Val zatrzymać mieszkania Sheili i znaleźć karetkę; Sheila próbowała popełnić samobójstwo.
149 5 “Lover s Leap” Bethany Rooney Ken Stringer 04 października 1995 2195145
Valerie jest nawiedzany przez koszmary o jej ojca samobójstwa. David dowiaduje się, że jego matka wymaga terapii szokowej poprawić swoje szanse na wyleczenie. On nie obsługuje tego kierunku działań, a zapada w głęboki funku. Valerie mówi mu o ojcu i oferuje mu pomóc. Bierze Dawida na klifie z widokiem na miasto i testuje jego chęć do życia. David przekonuje swoją matkę na leczenie, a Valerie pokonuje ją koszmary. Toni rzuca kolacji, podczas gdy jej ojciec jest z miasta. Bruno łapie snooping Dylan dookoła w badaniu Marchette firmy. Mówi Dylana że Marchette jest świadomy, że jest synem Jacka. Steve i Clare zdecydują się wziąć udział w partii razem i dzielić dobranoc pocałunek. Brandon przekonuje Susan iść z nim.
150 6 “Speechless” David Semel Larry Mollin 18 października 1995 2195146
Valerie dostaje się zaproszenie na wycieczkę z Kelly, Donna i Klary. David dzięki Val dla pomagając mu przez jego trudnych chwilach, i daje jej buziaka. Podczas rejsu, Donna popędza Val do przyznania, że ​​spała z Ray. W współlokatorów rozwiązać przestać mówić do Valerie. Samochód się zepsuje, a dziewczęta spędzają noc w klasztorze w oczekiwaniu napraw. Oni nie mogą mówić po zachodzie słońca. Donna przebacza Valerie, który nakłania ją, by nie zapomnieć o nadużywaniu pozycji dominującej Raya. Zrzuty Donna Ray. Steve przekonuje Brandon by pozwolić na reżysera filmu na Walsh domu, bez ujawniania, że ​​to porno. Susan zostaje obrażony przez fiaskiem, ale śpi z Brandon tak. Marchette nie pokazuje za zaangażowanie obiad z Toni i Dylan. Przybywa po Toni opuści stół i ostrzega Dylana z dala. Ochroniarz Dylanem i Marchette jest wyciągnąć broń na siebie. Marchette mówi Toni że Dylan wykorzystuje ją. Ona nie wierzy roszczenia Dylana, że ​​jej ojciec zabił Jacka. Kelly spotyka się ze sprzedawcą Collina sztuki, którzy wydają się mieć więcej niż firmy na jej głowie.
151 7 “gwałcone” Christophera Hibler Larry Mollin 25 października 1995 2195147
Valerie akceptuje jej profesor marketingu na zaproszenie na seminarium. Mają wypić, a człowiek próbuje się na niej. On daje jej D na śródokresowym eseju, że zdawało się lubić wcześniej, a Val podejrzewa, że ​​jest karanie jej. David i Susan zachęcania Valerie złożyć skargę. Val kopie dół, bo obawia się, że śledztwo ujawni żenujące informacje o jej życiu osobistym. Tymczasem Susan pracuje dokonane na targach dla Condor. Niektóre z ofiar ostatnich profesora Haywooda na przedstawienie, a on jest zmuszony do dymisji. Bruno dostarcza list od Dylana do Toniego, a para ostatecznie spotyka. Marchette widzi Toni i Dylan na kampusie razem i staje się wściekły. Toni ignoruje ojca ultimatum i decyduje się zamieszkać z Dylanem. Kelly tnie Colin stracić, gdy dowiedział się, że działa jako konkubiny Claudia w zamian za finansowe wsparcie. Steve i Clare kłócić po rezerwacji pokoju w motelu, bo błędnie zakłada, że ​​jest odpowiedzialny za zestaw kajdanki. Donna odporny na nieustające próby Ray’a na pojednanie.
152 8 “Cyganów, Skurcze i pchły” Burt Brinckerhoff Christine McCarthy 01 listopada 1995 2195148
Colin łagodzi Kelly przez kończąc swą przynależność Claudia i podjęcia pracy nauczyciela. Wróżbita ustawia zakupy w Peach Pit na Halloween. Pomimo swojej wątpliwej wiarygodności, jej obecność ma wpływ na wielu par. Ona zmusza Susan przyjść czystą Brandon o przeszłości stosunków. David kupuje napój miłosny do wykorzystania na Valerie, a dwóch się bliżej. Steve i Clare przypadkowo wypić eliksir i mają na spotkanie w klubie w szatni. Donna spędza czas na imprezie Halloween z Joe Bradley, uniwersytetu rozgrywający gwiazdą. Zazdrosny Ray zaczepia ją, co skłoniło Joe się wycofać. Ray czai się w mieszkaniu Donny i staje się fizyczna, kiedy odmawia z nim porozmawiać. Joe wraca i przychodzi do obrony Donny, miał ponownie swoją decyzję i chce na bieżąco ją. Dylan i Toni wziąć w bezpańskich kotek. Toni znajduje pistolet Dylana w apteczki i nalega, że ​​się go pozbyć. Ojciec Toni spotyka ją w Peach Pit, w nadziei na zakończenie ich przepaść. On odmawia Dylan szansę, a Toni dostaje mu przyznać, że miał Jack zabity. Dylan dysponuje karabinem i śluby puścić swojego gniewu. On i Toni planuje przenieść się na Hawaje.
153 9 “Pogoda Trzęsienie ziemi”, Gilbert M. Shilton Michael Lyons 06 listopada 1995 2195149
Dylan pyta Toni go poślubić. Kelly jest wstrząśnięty wiadomością, a Angers Dylan ze swoim egoistycznym reakcji. Ona również oburza się na nowy związek Dawida z Valerie. Klara przychodzi na silny do Steve’a. Trzęsienie ziemi skały główną okolicach Los Angeles, spooking Colina. Brandon i Susan, w Palm Springs do konferencji prasowych, zostają uwięzione w windzie z kobietą ciężarną. Muszą one dostarczać swoje dziecko. Zaliczki Donna do finałów wyborów Rose Court. Widzi matkę na fotografii z 1969 zawodników, ale Felice odmawia wytłumaczyć się. Ray zaczyna zobaczyć terapeuta i przekonuje Donna przyjść do jednej z jego sesji. Lekarz ostrzega Donna z dala od Ray. Marchette udaje dać Dylan i Toni błogosławieństwo, a następnie wyjmuje się przebojem Dylana.
154 10 “Jeden ślub i pogrzeb”, James Whitmore, Jr Steve Wasserman 08 listopada 1995 2195150

Chłopaki porwać Dylana na jego wieczorze kawalerskim, wytaczania go na śmierć … jeszcze uratowanie życia. Tymczasem dziewczyny rzucać dużo czasu Wilder dla oblubienicy-to-be Toni. Ojciec Toniego odmawia chodzenia ją do ołtarza, więc Bruno ma zaszczyt.
UWAGA: Jest to ostatni występ Luke Perry jako Dylan McKay do sezonu 9.
155 11 “Ofensywa Interference” Scott Paulin Larry Mollin 15 listopada 1995 2195151
Joe jest zawieszony nad opłat szturmowych, że pliki Ray ponad Donna, zamieniając całą drużynę piłkarską przeciwko niej. Donna sprawia, że ​​Trybunał Rose, matka ujawnia swoje powody, dla których nie wspiera ją w konkursie.
156 12 “z boku piersi Up” David Semel Jessica Klein listopada 22, 1995 2195152
Colin i Susan wyjechać do Nowego Jorku, by spędzić Święto Dziękczynienia z ich rodzinami. Gang postanawia spędzić święta razem, a David zaprasza matkę do nich dołączyć. Ona denerwuje Valerie ze swoim stałym porad dotyczących przygotowywania posiłków, ale ratuje dzień, kiedy Val przypadkowo śpi w Clare bierze Steve’a do miksera wydziału, gdzie okazuje się być wielkim hitem z powodu jego “umiejętności pracowników.” Donna daje odkładanie że nie odzwierciedla pozytywnie na Joe. Jako niespodziankę urodzinową, ona organizuje wizytę Steve Young. Ona też chce spać z Joe, ale wyjawia, że ​​jest dziewicą i nie wierzy w seks pozamałżeński. Kelly wiesza się w domu Brandona na oglądanie filmów i spędza noc w pustym pokoju Steve’a. Valerie przeskakuje do konkluzji, kiedy wraca do domu następnego dnia rano i widzi, Brandona i Kelly w uścisku.
157 13 “Courting” Gilbert M. Shilton John Eisendrath 29 listopada 1995 2195153

Joe odrzuca się targować zarzut i decyduje się pójść do sądu. Donna świadczy, że Ray został fizycznie szkodzenia jej, i Valerie potwierdza to jej naocznego świadka zdarzenia Palm Springs. Associated Press bierze historię Brandona o procesie o ogólnopolskim konsorcjum. Brandon stara się przekonać Ray, aby zatrzymać ból Donna i ujawnić prawdę o swojej walce z Joe. Prokurator przedstawia Donna jako kłamcy, bo pod przykryciem przez Raya na jej raportu medycznego. Ray czuje się winny, że posiada do nadużyć i oczyszcza Joe podczas jego zeznań. Donna zgadza się nie wnosić oskarżenia Ray jeżeli pozostaje w terapii. Ray dzięki Brandona do ustawiania go prosto i decyduje się wyjść na trasę. Donny przyjaciółka Lisa została wybrana jako Rose Queen. Colin babysits dla Erin natomiast Kelly i David są na rozprawie, jak Mel i Jackie zniknęły na weekend. Valerie mówi Colin że Kelly spędził noc z Brandonem. Colin nie wierzy zaprzeczenie Kelly, ale ich argumentem jest przerwana, gdy Erin wpada do wanny. Colin ożywia ją przez CPR. Susan staje się zły po Brandon odkrywa, że ​​czuje się kuszony przez Kelly.
UWAGA: Jest to ostatni występ Jamie Walters, jak Pruit ray serialu.
158 14 “Fortunate Son” James Fargo John Eisendrath 13 grudnia 1995 2195154
Donna wypełnia Lisa w sklepie. Młody chłopak zostaje złapany kradzież misia na urodziny brata, ale Donna obejmuje dla niego. Donna i Joe zgubić i zabrakło gazu. Izajasz, chłopiec Donna pomogło, pobiera je z możliwie niebezpiecznej konfrontacji, zapraszając ich do swojego mieszkania, aby zadzwonić do holowania samochodu ciężarowego. Donna dowiaduje się, że jedenaście lat życia i jego młodsze rodzeństwo są pozostawieni samym sobie, podczas gdy ich mama jest w pracy. Ona wyraża zaniepokojenie, ale ich matka wraca do domu i mówi jej, aby wtrącać się. Donna znajdzie miejsca dla dzieci w ośrodku opieki dziennej, które współpracuje z jej bractwie. Brandon alienuje Nat i Susan jako dostaje porwała podczas Po nocy charytatywnej w kasynie Mrocznego firmy. Valerie irytuje Kelly i Dawidowi, przy ubieganiu Kelly do portretu siedzi z Colinem. Wyjaśnia, że ​​portret to prezent świąteczny dla Dawida. Ojciec Steve’a dostaje mu pracę w agencji talentów. Po szef Steve’a zostaje zwolniony, prosi go, by wykorzystać swoje związki z Prezesem Agencji, aby umówić się na przywrócenie.
159 15 “Anioły Słyszeliśmy wysoka” Jason Priestley Larry Mollin 20 grudnia 1995 2195155

Niespodzianki Cindy Brandona przychodząc do odwiedzenia na Boże Narodzenie. Jej związek z Jimem jest na skałach, a ona nie ma pewności o powrocie do Hong Kongu. Brandon czuje się zdewastowana, bo obawia się, że jego rodzina się rozpada. Specjalny prezent świąteczny od wątpliwości Jima kabaczki Cindy o swojej miłości, więc wraca do domu. Colin zaczyna używania kokainy. Kelly jest siny, jak obiecał zrezygnować z nałogu na dobre. Steve dostarcza prezenty świąteczne do swojego szefa kochanki i siostrzenica młodej. Zostaje zwolniony po otrzymaniu złych prezentów (Mała dziewczynka dostaje negliż), co jego żona świadom swojej sprawy. Wprawdzie ktoś inny włącza etykiety adresowe, Rush obwinia Steve’a i światła do niego. Steve gniewnie odpowiada, że ​​szczytu nie należy martwić się o niego, ponieważ nie są one naprawdę ojciec i syn. Kiedy Steve spotyka pędu do przeprosić, ojciec robi wstrząsające objawienie: on jest biologicznym ojcem Steve’a. Miał romans z kelnerką, i postanowiłem kupić jego dziecko do podnoszenia jako własne. Steve jest początkowo wściekły, ale później wyraża radość i ulgę na rozwiązania zagadki jego pochodzenia. Joe próbuje utrzymać się antsy Donna w niepewności o jej Boże Narodzenie / prezent urodzinowy.
UWAGA: Carol Potter sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku, jak Cindy Walsh.
160 16 “Turn Back the Clock” Lyncha Graeme Larry Mollin stycznia 3, 1996 2195156
Claire wraca do miasta i jest spełnione przez gang, który wypełni ją na co poszedł w dół. Brandon traci kontrolę, kiedy widzi gorące chwile między Susan i Jonathon i Donny świątecznym prezencie od Joe, dosłownie leci coop! Steve jest na ‘nastolatków patrolu’ dla ojca, wolontariat oglądać braci zwierząt firm pół pod jego nieobecność. Steve institues własną odmianę sprawiedliwości, kiedy chłopcy szaleją.
161 17 “Fade In, Fade Out” Jason Priestley Jessica Klein 10 stycznia 1996 2195157
Kelly ojciec podlatuje do miasta, i znowu ogarnia ją wyłączyć z jej stóp obietnicami związku. Chociaż jej przyjaciele ostrzegali ją, by nie dostać zbyt podekscytowany … ona kute do przodu z ślepego zaufania. Niestety, porzuca ją i ich plany, aby przenieść się razem, a Kelly sprawia, że ​​niektóre szkodliwe wyborów. Tymczasem kłopoty z sercem Joe ma Donna dymiący na sekunda-Opinia otrzymał. Nat spotyka się ze starym-płomienia.
162 18 “Snowbound” Chip Chalmers John Whelpley 17 stycznia 1996 2195158
Kelly zabiera schronienie u Colina, a kończy się na bender. Val spędza cały jej czas, starając się przekonać do gangu, którzy nie słyszą go. Susan odsłania część swojej przeszłości, która nawiedza ją i Joe pogarsza.
163 19 “Wybór Nancy” James Whitmore, Jr John Eisendrath 31 stycznia 1996 2195159
Susan zostaje nominowany do nagrody dziennikarskiej kolegium za jej historię dziewczyny o decyzji o aborcji. Brandon nie rozumie, dlaczego Jonathan nalega na latanie w na ceremonii wręczenia nagród. Susan tłumaczy, że ona i Jonathan rozpadł się na różnicy zdań co do historii, co dodatkowo myli Brandona. Susan wygrywa nagrodę i wybucha płaczem podczas swojego wystąpienia. Ona wyznaje Brandon, że historia była o sobie; zdewastowany przez jej siostrę śmierć miała pijanego spotkanie z Jonathanem i likwidacji ciąży. Jonathan zaproponowane do niej i został zmiażdżony, kiedy zdecydował się na przerwanie ciąży. Jonathan oferuje Susan Go o przebaczenie, choć jeszcze ma wątpliwości co do jej decyzji. Valerie organizuje spotkanie Colin i znającego kupującym sztuki w nadziei, że zachęcanie Colin aby uzyskać czysty i skupić się na swojej karierze. Niestety, człowiek kupuje dwa dzieła, które Colin namalował natomiast wysokie. Kelly przysięga od kokainy, ale nie może oprzeć się pokusie na długo. Steve pracuje w Elle, transwestyty poznał w Palm Springs, podczas wyprawy handlowej z Clare. Klara nie wierzy, że Elle jest człowiekiem. Elle bierze udział w konferencji dziennikarstwo i kończy się na randkę z ojca Klary. Steve błaga Elle, aby ukryć prawdę przed kanclerzem, jako że nie z dnia na jakiś czas i jest bardzo kruche.
164 20 “Flying” Chip Chalmers Phil Savath 7 lutego 1996 2.195.160
Valerie naprawdę denerwujące Ginger przyjaciel wraca do miasta. Ona zmusza Val umieścić ją w hotelu i zapłacić za usługę pokojowej i sukienki nowych. Ginger szantażuje Valerie, grożąc powiedzieć wszystkim o Poprzedniej jesieni na oszustwa, chyba że kaszel Val aż 50.000 dolarów. Później zmienia zdanie i żąda nocy z Dawidem zamiast. Clare i Donna konfrontacji Kelly po znalezieniu narkotyków w mieszkaniu. Szuka schronienia u Colina, i nie pokazuje na sprzedaż dziewcząt rumple. Brandon zabiera Kelly na przejażdżkę i nie chce jechać do domu, dopóki nie doszła do zmysłami. Ona kradnie jego samochód, gdy ściąga się, aby zadzwonić do Susan, a następnie wraca do mieszkania i mówi Donna, że ​​porusza się na zewnątrz. Brandon, Steve i Joe przyjąć zaproszenie Jonathana, aby przejść latania w biplanes. Joe traci przytomność po ucieczce, co skłoniło więcej zaniepokojenie jego sercu. Zgadza się on do innego powołania z dr Martin.
165 21 “Hearts Bleeding” Jason Priestley Lana Freistat Melman Luty 14, 1996 2195161
Kelly i Colin argumentować, bo używany całe zapas koksu. Ona idzie do swojego dealera sam, a drugi mężczyzna prawie gwałci ją. Ona uderza go w głowę butelką wina i odjeżdża. Kelly nazywa Brandona o pomoc, on odnajduje ją drżenie w jej samochodzie. Brandon i Jackie Kelly dostać do centrum rehabilitacji. Wyznaje jej miłość do Brandona, który nie odpowiada. Dawid pisze Val specjalny wiersz na Walentynki. Valerie próbuje Ginger pacifiy (i pomóc Susan) ustawiając ją z Jonathanem. Udają się para w nadziei osiągnięcia Susan zazdrosna. Kiedy Jonathan próbuje oszukać Susan na uczestnictwo w konkursie tańca z nim, ona uderza go w twarz. Valerie opowiada David o jej przekręt z imbirem, i prosi go, aby ją ocalić od upokorzenia, spędzając noc z Ginger. Nic nie dzieje się pomiędzy Dawidem i imbir, ale on zrzuca Valerie ponieważ czuje zdradzony przez jej prośbę. Trener piłki nożnej rozpoczyna Joe poza zespołem i rekrutuje nową rozgrywający. Donna zatrzymuje Joe od rzucenia szkoły i przypomina mu, że jego stan nie został jeszcze oceniony. Sorority Donny prosi uczniów, aby przejść bez seksu przez 24 godziny w celu promowania abstynencji jako środka zapobiegania choroby weneryczne. Zakłady Clare, że Steve nie może zaradzić na jego obietnicy, i robi z siebie wszystko żeby go torturować r.
166 22 “All This and Mary Too” James Fargo Sam Sarkar 21 lutego 1996 2195162
Colin odwiedzi Kelly i oznajmia, że ​​on kopnął jego nawyk kokainy. Kelly twierdzi, że są one złe dla siebie i zrywa z nim. Kelly dostaje współlokator, kłopotliwą nastolatką o imieniu Tara ucieczki. Valerie ma dom dla siebie jak Steve i Brandon zostawić na weekend narciarski z Clare, Susan i Dawida. Ona haki z Colinem. Susan wyzwania Brandona do wyścigu narciarskiego i opuszczają wyznaczonych przebiegów. Susan godzi w kostkę na skoku, a duet musi walczyć elementy w oczekiwaniu na ratowników. Przygnębiony jego podziału z Valerie, David chandra wokół leśniczówki. Każdy trzyma wprowadzenie go do blond dziewczyny o imieniu Mary. Donna słyszy wieści o medycznego przełomu, który może ocalić karierę Joe. Musi przekonać Joe kontynuować leczenia (nie chce dostać swoje nadzieje w górę) i popędzania ludzi jej ojca do używania swoich połączeń do zasiłku dla Joe.
167 23 “Leap of Faith” Christopher Hibler Ken Stringer 28 lutego 1996 2195163
Brandon i Susan spędzić weekend w domu swoich rodziców. Matka Susan pyta Brandon bardzo natrętnych pytań podczas obiadu. Pani Keats oczekuje Brandon spać w pokoju gościnnym, ale Susan zakrada go do jej pokoju w nocy. Pani Keats łapie Brandona w łóżku z Susan następnego dnia rano. Ona wyraża swoje rozczarowanie, a akcja Susan swoją frustrację oczekiwań pokładanych w niej od swojej siostry śmierci. Kelly zaprzyjaźnia Tara. Nowy związek Colin i Valerie przygnębia Davida i Kelly. Val David zamówienia na myśl własną działalność gospodarczą. Stary sprzedawca Colina, Danny, kusi go z jakimś kokainy. Colin zgadza zawiózł go do domu narkotyków w Torrance. Gdy przyjeżdża policja, spanikowany Colin odjeżdża i prowadzi ich w pościg z dużą prędkością. Gang obserwuje pościg rozwijać się w telewizji, i jest w szoku, widząc, że Colin jest kierowcą. Joe starszy brat Hanka przychodzi do miasta i próbuje zniechęcić go do przeprowadzania operacji. Donna podejrzewa, że ​​Hank jest zazdrosny o potencjale Joe dokonania plusy, jak jego własna kariera piłka nożna skończyła już z powodu kontuzji. Steve próbuje Clare do ogrzania się do swojego nowego motocykla.
168 24 “Coming Out, Getting Out, Going Out” Gilbert M. Shilton John Whelpley 13 marca 1996 2195164
Valerie stawia klub w celu zabezpieczenia się kaucją Colina z więzienia. Ona również oferuje do wiosny dla adwokata drogiej, jak publiczny obrońca chce zarzut okazje. Colin jest przerażony na myśl o spędzeniu czasu w więzieniu. Kelly wraca z odwyku i odbiera połączenia Niespodzianka od Colina. Donna odstraszają częste telefony od samotnej Tara. Tara ucieka od centrum. Kelly i Donna ją odebrać i dać jej schronienie na noc. Student medycyny pyta Kelly na randkę. Clare i Susan rozwiązać, aby pogodzić się NAT i Joan, którzy rozstali się, ponieważ ich związek nie ma się swojego magii. Clare, Susan, Brandon i Steve zorganizować romantyczny wieczór dla par. Biorą je do wielu miejsc, które były dla nich specjalny w 1971 roku i pomóc im odzyskać swoją pasję. Joe przechodzi udaną operację i planuje wrócić do futbolu.
169 25 “Smashed” Charles Correll Meredith Stiehm 20 marca 1996 2195165
Spieszyć zrzuca Ryan i Austin off na Steve’a tego samego dnia, że ​​jest zorganizować imprezę braterstwa. Nie uważnie śledzić na chłopców i piją wszystko w zasięgu wzroku. Ryan staje się bardzo źle i Greg (data Kelly studentka med) diagnozuje go ze zatrucie alkoholowe. Ma być przewieziony do szpitala, a jego ojciec obwinia Steve. Kelly zaprasza Tara pozostać z nią po jej zakończeniu jej pobytem w odwyku. Tara staje się wściekły, kiedy Kelly pochodzi Grega, jak ona chce wszystkie uwagi Kelly’ego. Prawnik Colin zaleca on przyznać się do winy w zamian za krótkim zdaniu w minimalnej zakładu ubezpieczeń. Valerie przekonuje go do transakcji. Val popędza Colin do uczestnictwa partii Steve’a, ale szczecina gdy dzieli przetarg chwilę z Kelly. Donna i David kaseta strona o późnej nocy programie kampusu nazwie CU Później.
170 26 “Flirting with Disaster” David Semel John Eisendrath kwietnia 3, 1996 2195166
Brandon, Steve i Joe udać się na wyprawy z Susan, Clare i Donna. Dziewczyny stają się zazdrośni kiedy faceci wielokrotnie je ignorować, aby pomóc niektóre dziewczęta w niebezpieczeństwie. Clare, Donna i Susan oferuje schronienie dla tentless dziewcząt, i uczynić ich chłopaków spać w samochodzie. Kelly czuje się winny zostawiając Tara mówiąc o kręgle z Gregiem; przekonuje Dawida, aby go dwukrotnie data. Tara sabotaży Kelly relacja z Gregiem. Valerie próbuje umówić się na rozejm pomiędzy Colin i jego wyalienowanej ojca, artysty, który stracił wzrok w Wietnamie. Colin boi się ujawnić swoje problemy prawne, ale pan Robbins już zna prawdę i doszła do zaoferowania swoje poparcie.
171 27 “Uderz w mecz” Darren James Steve Wasserman 10 kwietnia 1996 2195167
Kelly próbuje namówić Tara w wyprowadzce, a szpital znalazł jej miejsce do życia. Tara pobiera kilka rzeczy, w tym jej sprzęt fotograficzny, od znajomego. Kelly nie zdaje sobie sprawy, że Tara ma pistolet w swojej walizce. Po Kelly mówi o swojej nienawiści do Valerie, Tara wymyka się w nocy i klawisze “Die Val” na boku samochodu Valerie. Val uważa, że ​​Kelly jest odpowiedzialny, a Colin dostaje się do walki z Dawidem (który wcześniej dał mu dużo postawy). Wielbiciele Tara wszystkich ze poprzez kopiowanie stylu Kelly włosów i kolor. Donna i David filmu teledysk za uruchomienie i zespół nadchodzący. Donna musi pojawić się w filmie po kobieta gwiazda nie wykazuje. Joe jest nieszczęśliwy, aby zobaczyć jej taniec wokół w odkrywczą stroju. Boston Globe oferuje Brandon staż letni szansa na wielki post-college’u pracy. Odrzuca ofertę, bo i Susan już zaplanował cross-country wycieczkę na lato. Klara pozostaje ze Stevem podczas wkuwania na studiach testu wpisu szkoły z Brandon, Susan i Joe. Steve przypadkowo ruiny ukochanego szal – pamiątka z jej mother’s – w praniu.
172 28 “The Big Hurt” Frank Thackery Larry Mollin 01 maj 1996 2195168
Tara czyni przepustkę na Brandon i celowo przekarmia ryby Kelly. Zamówienia Kelly jej się wyprowadzić. Kelly Snoops w walizce Tary i odkrywa, że ​​skłamał, kiedy twierdził, że nie wiem pobytu rodziców. Kelly rozwściecza Tara, wywołując jej rodziców. Tara trzyma na muszce i Kelly zmusza ją, by poszła na przejażdżkę wzdłuż wybrzeża. Kelly próbuje uciec, kiedy zjechać na pobocze, ale Tara puka ją. Ona wiąże się Kelly, haki wąż do samochodu, i planuje zabić Kelly i siebie poprzez zatrucia tlenkiem węgla. Kelly sztuczki Tara do uwolnienia ją, potem dostaje broń. Tara zostaje przyjęty do szpitala psychiatrycznego, a jej matka Kelly dzięki za uratowanie życia. Sędzia nixów umowę pomiędzy prawnika Colina i prokuratora okręgowego. Powołując się na fakt, że zagrożone życie ze swoją niebezpieczną jazdę, on zdania Colin do dwóch lat więzienia. Carl, przyjaciel księcia i długoletni rodziny Klary, przychodzi w odwiedziny. On zaprzyjaźnia się z Steve i próbuje udowodnić, że nie jest bachor że Klara wspomina. Joe próbuje przekonać Donna by stonować wyścigowy treści teledysku. Łuki Dawida do życzenia Donny i sprawia, że ​​cięcia, ale powróci do pierwotnej wersji i uzyskać kontrakt do kierowania trzy więcej filmików. Joe przeprasza Donna i przyznaje, że jest zazdrosny o jej związek z Dawidem.
173 29 “Ticket to Ride” Williams Anson Meredith Stiehm maja 8, 1996 2195169
Colin stara się pozostać silna, jak przygotowuje się, aby włączyć się i rozpocząć jego więzienia. On wpada w panikę po złapanie kilku współwięźniów, i odjeżdża w samochodzie Val będzie to. Valerie musi go namierzyć lub przepadek jej $ 100.000 wiązanie, które nabyła przez zarabiają klubu kapitale własnym. Colin zatrzymuje mieszkaniu Kelly’ego w poszukiwaniu pomocy, ale odwraca go. Kiedy Valerie prosi Kelly informacje na temat Colina, Kelly działa naprawdę bitchy i zaprzecza widząc go. Brandon i Susan stracić pięć tysięcy dolarów bilet loterii, co prowadzi do poważnego argumentu. Znajdują bilet, ale dać pieniądze na cele charytatywne, ponieważ czują się winni walczyć o pieniądze. Joe wyraża rozczarowanie w jego powolnego postępu jak wraca do treningów. Uświadamia sobie, że stracił pasję do futbolu. Klara czuje się nieswojo o przyjaźni Steve’a z Carlem. Steve spada ze schodów i cierpi złamaną szczękę. Clare jest poruszony, kiedy Carl oferuje pomoc opiekę nad nim.
174 30 “Ray of Hope” Gilbert M. Shilton Jessica Klein 15 maja 1996 2.195.170
Kelly zgadza się pomóc w poszukiwaniu Colin kiedy Brandon odkrywa, że ​​Nat mógł paść ofiarą niewolnik kaucji przez jego powiązań biznesowych dla Valerie. Kelly dostaje w kontakcie z Colinem po uzyskaniu jego numer brzęczykiem z Danny. Ona organizuje spotkania i kontakty policji, ale Colin zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak i wysyła Danny’ego na randkę. Donna bali gdy ona i David są poproszeni o teledysk dla Ray. Ray prosi o szansę udowodnić, że się zmieniła. Donna akceptuje projekt po spotkaniu narzeczonego Raya, Wendy. Joe postanawia rzucić piłkę nożną i przejąć jako trener w swoim liceum w Pensylwanii. Prosi Donna go poślubić. Odwraca się go, bo obawia się, że będzie żałować utraty swoich marzeń. Clare jest sporządzony w kierunku Carl jak dzielą wspomnienia jej matki. Pani Arnold uważał, że Carl będzie jeden dzień zawarcia małżeństwa Clare i uczynić ją księżniczką. Choć Steve odzyskuje siły z kontuzji, on i Brandon siedzieć oglądania Vega $, The Love Boat i inne pokazy Productions pisowni.
175 31 “Mówisz, że to są Twoje urodziny: Part 1” Michael Lange Larry Mollin 22 maja 1996 2195171A
VColin planuje wejść na statek i wymknąć się z kraju. Przekonuje Claudia, jego były handlarz dziełami sztuki, aby podłączać mu 10.000 dolarów opłaty za przejście. Valerie szuka pomocy Jonesy do wytropić Colin, a on wysyła jej przystojny agent FBI. Carl rzuca Steve ogromny 21. urodzinową imprezę na pokładzie Queen Mary i zaprasza wszystkich jego przyjaciół. Niespodzianki Andrea Steve lecąc w dla partii. David i Donna złożyć życzenia urodzinowe wideo z przyjaciółmi i krewnymi, którzy nie mogli partii. Oni wysłać zapytanie na adres Brendy (ona jest rzeczywiście na tournee w Szkocji), ale otrzymał odpowiedź od Dylana. David pomaga Donna odeprzeć zaloty ich rozpustny szefa. Ona chłodzi go, ujawniając, że jest dziewicą, a on postanawia uderzyć na Kelly zamiast. Susan otrzymuje możliwość pracy w kampanii prezydenckiej. Brandon nie chcę, żeby iść i przypomina jej, że odrzucił jego pracę gazety za ich podróży letnim. Joan czuje się na pogodę, jak ona i Nat udziału strony Steve’a. Carl mówi Steve, że jest zakochany w Clare, prosi go, aby dać Clare możliwość wyboru pomiędzy nimi.
176 32 “, mówisz to twoje urodziny: Part 2” Michael Lange Larry Mollin 22 maja 1996 2195171B

Rock band Goo Goo Dolls wykonuje na imprezie Steve’a. Carl wyznaje swą miłość do Klary, który jest wściekły, że Steve wydaje się skłonny pozwolić jej odejść. On próbuje udowodnić sobie przez wbicie Carl, ale tylko gniewa jej dalej. Susan przyjmuje pracę w Waszyngtonie, skutecznie kończąc swój związek z Brandonem. Brandon i Steve decydują się opuścić statek i upić. Steve twierdzi z dziwakiem w barze, dotykając się bójki. Podczas awantury, Brandon i Steve zobaczyć Colin kończy się w barze. Steve i Brandon są aresztowani, ale właściciel baru nie oskarżenia. Colin panikuje po rozpoznany i nie wsiąść na statek. Brandon, Steve, Valerie i Kelly zobaczyć Colina na ulicy; chłopaki ścigać go i trzymać go na dystans, aż policjanci przyjechać. Valerie ma datę z agenta FBI, który uważa transfer do Los Angeles. Klara odrzuca Carla gesty, bo jest zakochany w Steve’a. Joan i Nat są w szoku dowiadując się, że jest w ciąży. Kiedy starają się dzielić wiadomości z Brandon, Nat zamiast ogłasza swoje zaręczyny. David i Donna dać się ponieść podczas picia na statku, bo dowodzi, że wciąż nie radzi sobie z jej szampana. Oni później decydują się dać ich związek kolejny spróbować. Zainspirowany wiadomością, że Brenda i Dylan żyją razem, Kelly prosi Brandona na kolejną szansę. Sugeruje on, że czekają chwilę, aby zapewnić, że nie są na odbicie.
UWAGA: Goo Goo Dolls zrobić gościnnie w tym odcinku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 7: 1996-1997

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
177 1 “Pamiętajcie o Alamo” James Whitmore, Jr Larry Mollin August 21, 1996 2196172
Brandon i Steve napotkasz trochę kłopotów, gdy ich samochód psuje się w małym miasteczku o nazwie rasistowskich Hadley. Steve postanawia udać się przez linie lotnicze, i pozostawia Brandona, aby radzić sobie w środowisku nie-tak-friendly. Donna pracuje z Dawidem na sesję wideo, a wokalista nie jest jedynym, który jest trudny do pokonania.
178 2 “Here We Go Again” Anson Williams Steve Wasserman 28 sierpnia 1996 2196173
Beverly Hills Beach Club posiada swój doroczny zjazd. Steve wspomina o swojej relacji z Kelly, jak stracił dziewictwo z nią na plaży w 9 klasie r. Clare jest zakłócony, aby dowiedzieć się z małżonków historii i komentarze na temat “kazirodczego” charakter grupy. Steve wyznaje, że szerzyć pogłoski o Kelly po ich rozpadzie, powodując jej zdobyć reputację jako dziwka. Kelly jest zraniony, ale w końcu decyduje się mu wybaczyć. Ryan wieje szansę na daty Austin przekonuje go do szpiegowania dziewczyny jak ona się rozbiera. Steve daje chłopcom wykład o leczeniu kobiet z szacunkiem. David nadal zrzucić wszystko nad Donna za odejście z firmy teledysku. On molestuje ją, kiedy rozmowy i tańce z innym facetem, a oni decydują się zerwać. Kelly idzie do pracy na hospicjum AIDS, aby zakończyć swoje kredyty szkoły letniej. Mark Reese, dyrektor generalny stacji telewizyjnej kampusu, rekrutuje Brandona i flirtuje z Kelly. Valerie znajdzie romans z Kenny, który jest żonaty, ale podobno rozdzielone.
179 3 “Mate for Life” Burt Brinckerhoff John Whelpley 04 wrzesień 1996 2196174
Joanny córka Lily przybywa do miasta, aby służyć jako druhna i uwodzi najlepszego człowieka Brandona. Nat, Brandon i Steve odkrywa, że ​​Lily jest egzotyczna tancerka. Ślub NAT i Joanny zatrzymuje się, kiedy idzie do pracy. Nie chce mieć dziecka, dopóki nie jest mężatką, więc wziąć ślub na korytarzu szpitalnym. Joan rodzi syna, Frankie. Klara twierdzi, że ona nigdy nie wyjść za mąż, bo nie mogła znieść iść do ołtarza bez matki. Dotyk romansu Joanny i NAT, ona decyduje się być bardziej otwarci na ideę małżeństwa. Kelly zaprzyjaźnia się Jimmy, mieszkaniec hospicjum z optymistycznym nastawieniem. David przenosi się do luksusowego domu Marka. Próbuje dostać kolejną umowę wideo po upadku przez MZA, i odmawia pomocy filmu Donna ślub. Valerie widzi Kenny obiadu z rodziną i podejrzewa, że ​​podał nieprawdziwe stanu cywilnego.
180 4 “znikanie” David Semel John Eisendrath 11 września 1996 2196175
Kelly pomaga Jimmy traktować obniżkę krwawienia i panikę po tym jak trochę krwi na dłoni. Lekarz zapewnia ją, że nie może zawrzeć wirusem HIV w ten sposób, ale ona decyduje się wziąć test na AIDS, ponieważ jej historii seksu bez zabezpieczenia. Test jest ujemny, a Kelly przeprasza za unikanie Jimmy. Gang ogląda Jimmy wykonać magiczny pokaz, później tego wieczoru, mówi Kelly, że ma zaledwie kilka dni życia. David nie chce powiedzieć ojcu, że on rzucił szkołę, więc Donna łamie nowinę Mel. Mel kwestie David ultimatum: musi on ukończyć szkołę lub stracić wszystkie wsparcia finansowego. Brandon i Mark wynająć umiejętne młodą kobietę jako swoją kotwicę wiadomości. Cierpi atak paniki tuż przed pierwszym audycji. Mark i Brandon spróbować uspokoić się przy drinku, a ona kończy się coraz otynkowany. Kenny deklaruje swoją miłość do Valerie.
181 5 “zastawienia My Love” James Darren Phil Savath 18 września 1996 2196176
Kelly i David wziąć Jimmy do synagogi z okazji żydowskiego Nowego Roku. Jimmy staje się bardzo źle następny dzień i dziękuje Kelly na jej przyjaźni przed śmiercią. Donna daje nieśmiałym koszykarz makeover, aby pomóc jej dostać się do domu Alpha. Ona jest akceptowane, ale decyduje się zastawu w Kambodży, który nie jest tak elitarna. Donna rezygnuje pośpiech przewodniczący protestować zachowanie Alpha prezydent Ellen. Steve prowadzi grupę zastawów beczek w prank Dzień Spirit, biegną za wypowiedzi kanclerz Arnolda sobie tylko krem ​​do golenia, tylko do tryskacze spokój. Dean staje się wściekły, gdy zdarzenie jest odtwarzany na CU News, jak ona uważa za molestowanie seksualne. Kanclerz Arnold, przy współpracy Marka, każe się obrócić taśmę, tak aby mógł identyfikować sprawców Brandon. Niechętnie daje kanclerz taśmę, która jest tajemniczy pusty. Tracy pokazuje, że ona skasowana film z magnesu z lojalności wobec Steve i Brandon. Kenny wynajmuje gniazdo miłości dla swoich powiązań z Valerie, a potem stoi ją na wycieczkę rodzinną. Brandon staje się podejrzliwy duetu związku.
182 6 “Parapetówka” Chip Chalmers Jessica Klein 25 września 1996 2196177
David i Mark rzucać wielkie przyjęcie w swoim domu. Clare łapie Steve całować inną dziewczynę i zwala na usypisko mu, że jest zmęczony ciągle walczy i słuchać przeprosin Steve’a. Ogień ogarnia po wzgórzach i grozi domu. Kelly przeżywa retrospekcje dotyczące spalenia, ale decyduje się zostać i pomóc wszystkim chronić dom. Dom jest oszczędził z powodu zmiany w wiatr. David pije za dużo i spędza cały dzień wymiotować. Donna potyka się i rani sobie kolano podczas próby zapisania jelenia dziecka. Do strażaków – w tym kromka Cliff Yeager – Rescue Donna i jelenia. Kelly akceptuje datę z przetrwałym Marka. Valerie jest czystą Brandon o jej romansie z Kenny; ostrzega ją, aby przełamać wszystko wyłączyć. Kenny i jego żona w końcu zgadza się starać o rozwód. Kenny mówi Val, że nie może zobaczyć ją na razie, bo nie chce dać amunicję do żony adwokata. Burze Valerie do biura Kenny’ego i zapowiada, że ​​jest w ciąży.
183 7 “Fearless” Harvey Frost Larry Mollin 30 października 1996 2196178

Zlecenia Kenny Valerie do zakończenia ciąży. On zgadza się zapłacić jej 100 tysięcy dolarów do aborcji. Kiedy przeskakuje na spotkanie, gdzie był dokonać płatności, ona dostarcza pieluchy do jego befuddled żony. Kenny gniewnie pisze Valerie czek. Strażak Cliff pomaga z domu nawiedzonym przez Przywódców ‘, gdzie on zachęca chłopca do pokonania swoich lęków. Cliff później ma datę z Donna w After Dark. Steve miffed kiedy Klara decyduje się pójść na koncert Halloween z egoistycznego Dick Harrison, Phi Beta Kappa. On korzysta z agencji towarzyskiej w nadziei osiągnięcia Clare zazdrosny, ale dowiaduje się, że Steve zapłacił kobietę i błędnie zakłada, że ​​jest prostytutką. Steve odrzuca propozycję Klary w wolnym związku. Brandon i Tracy wspólnie spędzać czas w klubie, mimo że nie chce realizować kolejne romans w miejscu pracy. On daje jej do domu i całuje ją. David nie chce spędzić weekend w domu swoich dziadków w Palm Springs. Jego ojciec nazywa go dostarczyć wiadomość, że jego dziadek zmarł na atak serca.
UWAGA: Tony Rich sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku
184 8 “rzeczy możemy zrobić dla miłości” Gilbert M. Shilton Laurie McCarthy listopad 6, 1996 2.196.179
Steve podsłuchuje Val dyskusji ciążę przez telefon. Prosi go, aby utrzymać jej w tajemnicy, ale dzieli wieści z Kelly. Kelly daje Valerie jej pełne wsparcie i oferuje prowadzić ją do kliniki. Val zamienia ją w dół, twierdząc, że Kenny będzie przy jej boku. Kelly wpada na Kenny w restauracji, i sprzeczne historie Valerie monit Kelly, Steve, aby podejrzewać, że ona nigdy nie była w ciąży. Dziadek Dawida pozostawia mu 250.000 dolarów i 1961 roku Thunderbirda. Mel wierzy, że David powinien trzymać pieniądze w zaufaniu, i grozi kwestionować wolę. Później cofa się, choć on i jego matka wyrazić zaniepokojenie piciem Dawida. Steve dowiaduje się, że Klara i Dick uczestniczą w załodze. Zaczyna wiosłowanie z grupą braci Frat, i odpowiada na zaczepki Dicka poprzez kwestionowanie jego drużynę na wyścigu. Donna i Cliff staje się bliższy. Podczas dnia wędrówki, odsłania, że ​​wyjeżdża na out-of-state pracy. Niewygodne Tracy postanawia wyjść jej praca TV po Brandon nixów związek. Ona zmienia zdanie, bo jest dobrą zabawę na stacji.
185 9 “Loser bierze wszystko” Hibler Christopher John Eisendrath 13 listopada 1996 2196180
Kelly ma wielką przyjemność w mówieniu Brandona o ciąży Valerie i aborcji, a także dzieli się swoją wątpliwość opowieści Val firmy. Brandon idzie do Kenny, który gra samego siebie jako niewinnej ofiary złowionych w sieci złego lisica. Mówi Brandona że zapłacił Valerie 100.000 dolarów z dala. Brandon grozi rzucać Val z domu, jeśli nie daje pieniędzy. Valerie zamierza się wyprowadzić, ale zwraca pieniądze po rozmowie z Tracy. Ona wyznaje Brandon, że nigdy nie była w ciąży, i podkreśla, że ​​nie może żyć do jego moralnych oczekiwań. Mel, niepokoi newfound bogactwa Dawida, pyta Donna, aby mieć oko na niego. Dawid idzie na dzikim spree wydatków, a później pojawia się w mieszkaniu Donny w środku nocy, po kąpieli w oceanie. David oferuje pomóc finansowo przywiązany Valerie kupując połowę klubu. Oni świętują ofertę poprzez zewnątrz. Steve zachwyca Clare z jego poświęcenie jak trenuje do wyścigu załogi. Jego zespół ledwo przegrywa, ale Klara postanawia, że ​​chce go z powrotem. Kelly jest czyste z Markiem na temat swojej przeszłości problemu narkotykowego.
186 10 “Lost in Las Vegas” Michael Lange Steve Wasserman 20 listopada 1996 2196181
David ma Valerie Steve i Klary do Las Vegas na weekend. On przeraża je ze swoją lekkomyślną jazdę. Widzą Ray wystąpi w koncercie, a on komentuje szalonego zachowania Dawida. David upija się i cierpi ciężkie straty hazardu. Zaprasza kilka dziewczyn na ulicy do niego dołączyć w innym kasynie. Kobiety wziąć Dawida do swojego motelu, gdzie lek go i ukraść mu pieniądze, karty kredytowe, biżuterię i ubrania. Ray nazywa Donna i doradza, żeby latać z Los Angeles. Ona krzyczy na swoich przyjaciół, że nie opiekunka Dawida, to pociesza go. Brandon spotyka się z problemami kobiecie przy Peach Pit, była okradziony tuż po przyjeździe do miasta, i nie może skontaktować się z jej narzeczony. Brandon zapewnia ją schronienia, a pomaga jej pozbierać kawałki, kiedy dowiaduje się, że jej narzeczony spotkał kogoś innego. Steve kradnie praca semestralna z Brandon i zamienia ją w jako niezależnego projektu badawczego. Mark zgadza się pacjent z Kelly, który nie jest gotowy do intymnej relacji.
187 11 “If I Had a Hammer” Jason Priestley John Whelpley 27 listopada 1996 2196182
Podczas kłótni z Donna w unii studenckiej, David rzuca w złość i odcina rękę na szklance. Musi wizytę u psychiatry po wyświetleniu wrogie zachowanie wobec pracowników ER. Mel zgadza się z zaleceniem lekarza, że ​​David odbędzie się 72 godziny na obserwacji. David jest z rozpoznaniem łagodnej formy depresji maniakalnej. Jego matka przychodzi do niego i przypomina go do umiarkowanego jego zachowanie, bo nie wymaga lekarstw, jeśli szuka terapii i przestanie pić. David dzięki Donna za jej wsparcie, a oni decydują się wrócić razem. Steve stoi opłaty plagiat; Profesor Randall, który przejął kontrolę niezależnego toku studiów po powrocie do CU, uznane pisania Brandona. Randall nadal trzyma zemsty przeciwko Brandon, i wnosi zmowy przeciw niemu. Kelly i Marka plany na romantyczny weekendowy wypad są foliowane przez zaginionego rezerwacji. W końcu zabezpieczyć motelu, tylko zejść z zatruciem pokarmowym. Gang pomaga Willie zbudować dom, który jego rodzina otrzyma od Habitat for Humanity. Val wyświetla umiejętności budowlanych w wyniku pracy z ojcem wykonawcy, ale aluzja do Clare, że ma kilka szczęśliwych wspomnień z jej tatą. Wszyscy jedzą obiad Dziękczynienia w środku niewykończonego domu.
188 12 “Judgement Day” David Semel Phil Savath 11 grudnia 1996 2196183
Steve wybiera się do winy, zostawiając mu karę do łagodniejszym kanclerz Arnold. Brandon odmawia przyznania się do zbrodni, której nie popełnił, i wychodzi na przesłuchanie i ewentualne wydalenie. Randall stara się udowodnić, że Brandon znał zawartość papieru Steve’a, wskazując, że podał ją do Muntz dostawy. Twierdzi też, że Brandon niech Steve oszukiwać poza jego quizy w socjologii studiów. Steve kopie w plikach braterstwa i udowodni, że flunked każdego quizu socjologii. Brandon jest wyczyszczone, a profesor Randall twarze opłat za fałszowanie swojej grupie zaszeregowania księgi i leżące na rozprawie. Kelly rzuca przyjęcie urodzinowe niespodziankę dla Marka, chociaż wolałby być sam. Nienawidzi partię jeszcze bardziej, gdy wszyscy go ignoruje i stad Brandon. Obiekty Felice do odnowienia relacji Donny z Dawidem, którą uważa za niezdrowe. Dr Martin przypomina Donna śledzić jej serce. Donna próbuje zatrzymać Dawida od zakupu do Peach Pit After Dark.
189 13 “Gift Wrapped” Kevin Inch Christine McCarthy 18 grudnia 1996 2196184
Dawid szuka swego ojca o pomoc w wygraniu przez Felice. Mel i Jackie zaprosić Dawida, Donna i jej rodziców na kolację. Felice sprawia snide uwagi na temat pre-prom incydentu z cztery lata wcześniej, fakt, że Jackie i Mel nie są małżeństwem, a także problemy psychiczne Dawida. Wściekły Donna nie chce przyjść do domu swoich rodziców na Boże Narodzenie. Felice przeprasza Dawida i prosi go, by umówić się na rozejm. Ojciec Kelly nie stawi się na kolację, ale młoda kobieta przybywa na swoim miejscu. Ona ogłusza Kelly ujawniając, że jest jej przyrodnia siostra, Joy Taylor. Kelly jest zły, aby dowiedzieć się, że jej matka ukrywała prawdę, a ona i radość stają się przyjaciółmi, jak porównać uwag o ich bumelant ojca. Kanclerz Arnold natychmiast uderza go z Samanthy w jego partii Bożego Narodzenia, co Steve i Clare niewygodne. Gang wybiera nazwiska z czapką do decydowania, kto będzie wymieniał prezenty. Brandon i walka Tracy z ich wyboru prezent, a nie chce wysłać złą wiadomość. Podczas gdy zakupy do teraźniejszości Kelly’ego, Valerie otrzymuje jakąś pomoc z łagodnym kobiety zbierającej datki w centrum handlowym. Val i Kelly skończyć wymianę same dzienniki.
190 14 “Jobbed” Jason Priestley Larry Mollin 8 stycznia 1997 2196185
Brandon i Mark rywalizują o prestiżowe stypendium suszarką. Mark łagodzi Kelly poprzez zapewnienie Brandona z poradami, choć uważa, że ​​jest on shoo-in z powodu jego bogactwa i połączeń. Brandon wygrywa jeden z dwóch stypendiów, a Mark dostaje nic. Mark nie obsługuje wiadomości dobrze. On pomija przyjęcie dla Brandon, a następnie konfrontuje Kelly w Peach Pit parkingu. Każe jej trzymać się z daleka, aż ona chce z nim spać, więc ona zrzuca go. Klara dostaje Steve wywiad na C.U. targi pracy, ale jego propozycje dla prowadzących go. Clare podejrzewa, że ​​Steve wymyślił tę historię, aby ukryć fakt, że Dmuchnął wywiad. Kobieta znowu przychodzi do Steve, nieświadomy, że jej szef i Clare słuchasz w pobliżu. Donna wypełnia dla ojca chorego recepcjonistki. Dr Martin krytykuje Donna za humoring rozmownych pacjentów, ale jej umiejętności słuchania później udać się potencjalną katastrofę. Tom Miller, stary chłopak Valerie z Buffalo, przybywa do miasta. Valerie oferuje mu pracę zarządzającego klubu, mimo zastrzeżeń Dawida. Podczas oglądania swojego filmu prom, Val staje się wytrącony z równowagi przez filmowego ojca.
191 15 “Upiór C.U.” Les Landau Steve Wasserman 15 stycznia 1997 2196186

Donna łączy C.U. Nowości jako wróżka pogody, włączając wskazówki mody w swoich raportach. Zaczyna otrzymaniu anonimowych, groźne połączeń telefonicznych. Clare ustawia Kelly na randce w ciemno z facetem, który okazuje się być pompatyczny gaduła. Donna próbuje przekonać Kelly wychodzić z Evan Pottera, miły facet, który pracuje aparat dla CU News. Kelly niechętnie zgadza się na podwójną datą. Evan pociesza Donna, kiedy jej prześladowca zostawia pogróżkami wiadomość na taśmie wideo. Podczas pracy późno w nocy szczegół bezpieczeństwa jako część jego próby, Steve run-in z “Upiora w CU,” bezdomny, który mieszka na terenie kampusu i gra figle na ochroniarzy. Steve łapie faceta na gorącym uczynku i dowiaduje się, że jest on CU starszy Larry Lincoln. Larry mieszka w piwnicy budynku szkoły i je ze śmietnika, bo nie stać żywność lub mieszkania. Steve nie włącza go i daje mu pieniądze, aby dostać mieszkanie do końca tego roku. Val każe Tomkowi, że jest tylko zainteresowany w swobodnej relacji. David nie wierzy, że Tom może zabezpieczyć piosenkarka Donna Lewis (stary znajomy) na koncert. Gdy zdarzenie okazuje się być sukcesem, David dzięki Tomkowi, zapraszając go do pozostania w starym domu Marka. (Mark był tak zdewastowany przez jego braku otrzymania suszarki i break-up z Kelly że opuścił szkołę zaledwie kilka miesięcy przed ukończeniem studiów – prawdopodobne)
UWAGA: Donna Lewis sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
192 16 “Niepotrzebne Chropowatość” Gilbert M. Shilton John Whelpley 22 stycznia 1997 2196187
Donna wierzy, że rozwiązał zagadkę swojej tożsamości Stalker, gdy widzi Garrett Slan, człowieka, który próbował ją zgwałcić, na uniwersytecie. Donna przyjaciele twierdzą, że jest błędne, ponieważ Slan jest w więzieniu. Donna dopingowali przez “nocy dziewcząt out” z Kelly i Klary, aż ktoś próbuje uruchomić się nad nią poza After Dark. Podczas sortowania przez nieotwartej rodziców mail, Donna znajdzie informację, że Slan został zwolniony z więzienia. Brandon i Tracy spędzić ten weekend w jej rodzinnym ranczu. Tracy jest rozpraszany przez konia, który zachorował; i obecność Sam, ex-chłopaka, który kiedyś poprosił ją o rękę. Tracy odrzuca Sama postępy i ma seks z Brandon w stodole. Steve i Dick zespół do rynku koszulki na sprzedaż w Po stronie Mrocznego Super misy. Steve stawia swoje umiejętności szycia używać po tym błędnie zamówienia koszulki ozdobiony wizerunkiem piłki nożnej.
193 17 “Face-Off” Chip Chalmers Laurie McCarthy 29 stycznia 1997 2196188
Żądanie Donny do stałego zlecenia powstrzymujące przed Slan jest zabroniony. On pojawia się w klasie i próbuje powiedzieć jej coś, ale ona się skończy. David i Tom konfrontacji Slan, który twierdzi, że próbował ostrzec Donna o jej stalkera. Donna dowiaduje się, że ktoś zostawił martwego szczura w swojej sypialni. Slan ostatecznie wybiera walkę z Dawidem w Peach Pit After Dark tak, że celem ograniczania zostanie przyznana. On wyjeżdża z miasta, ale Donna otrzymuje groźniejsze połączeń telefonicznych. Kelly wyznacza sobie cel Toma. Valerie uważa, że ​​Kelly jest datowanie Tom jej skrzywdzić. Tracy przypadkowo mówi Brandon, że go kocha, on nie odwzajemnia. Brandon i Tom udział w grze Hokeja z NHL zawodników. Brandon ma tani szansę na Toma po obejrzeniu Kelly go pocałować przed meczem. Steve i Clare rozważyć życia, tak jak oni spędzają housesitting weekendu. David bierze zainteresowanie młodego piosenkarza.
194 18 “Przerywamy ten program” Kevin Inch John Eisendrath 5 lutego 1997 2196189
Rusty, technik na stacji TV, zamknięty w gniewie po tym jak policja pytanie go o Donna. Evan przyznaje swoje uczucia do Donny i wyznaje, że jest stalker. Kiedy mówi Brandon i Tracy, wyciąga pistolet i trzyma cały zakładników personel. On trzyma na muszce i Donna siły Brandon i Tracy umieścić go w powietrze. W końcu pozwala inni odeszli, ale Brandon odmawia opuszczenia Donna. Donna sztuczki Evan na umieszczenie jego broń udając zainteresowanie nim. Całuje go, a następnie kopie broń jak SWAT przemieszcza się, by go aresztować. Val grozi ogień Toma, chyba że przestanie widzieć Kelly. Przeprasza, ale on kończy tak. Kelly twierdzi, że nie działa na złość. Steve i Clare starać się utrzymać swoich rodziców z randki, jak boją się pozostania w tyle. W końcu przeprosić po sobie sprawy, jak egoistycznie one działały.
195 19 “My Funny Valentine” David Semel Jessica Klein 12 lutego 1997 2196190
Donna jest wciąż wstrząśnięty po odbywają się na zakładnika, a Clare i David starają się przynieść ją z jej funk. Ona natychmiast profity się, gdy Cliff czyni wizytę niespodziankę. Ona mówi mu, że ona ma chłopaka, ale David nadal czuje się zdradzony. Luther Vandross wykonuje na After Dark na Walentynki. David reaguje złością, gdy Donna postanawia opuścić po koncercie, zamiast wychodzić z Lutra, Chloe a nim. Donna biegnie na klifie w Peach Pit i zgadza się na randkę. Matka Valerie przybywa do miasta i prosi ją do zatwierdzenia drugiego kredytu hipotecznego dla domu rodzinnym, jak Val jest współwłaścicielem. Valerie chce mieć nic wspólnego z domem i nakazuje jej matka go sprzedać, pozostawiając Abby mylić. Val jest zraniony, aby zobaczyć Toma z Kelly. Kelly znajdzie płacze w łazience. Val przyznaje, że potrzebuje Tom i błaga o Kelly aby go uwolnić, jeśli ona nie obchodzi go. Poczuciem winy Kelly zrywa z Tomem, który później dzieli romantyczną powolny taniec z Valerie. Tracy znajdzie pierścionek zaręczynowy, że Brandon raz oferowane Kelly i błędnie zakłada, że ​​jest dla niej. Steve irytuje Clare przez puli palenia z Dickiem.
196 20 “Z tego pierścienia” Jason Priestley Phil Savath Luty 19, 1997 2196191
Tracy jest w snit nad faktem, że Brandon prowadzonego pierścionek zaręczynowy. Ona zrywa z nim. Brandon i Kelly każdy wyznać swoje uczucia do znajomych, ale spodziewać się drugiej osobie, aby wykonać ruch. Tracy konfrontuje Kelly, która przyznaje, że wciąż kocha Brandona. Kelly próbuje zatrzymać Brandona powrotu na ring. Nie może zmusić się go sprzedać, i biegnie do Kelly na ulicy. Wierzy, że już sprzedał go i udaje wspierać tę decyzję. Wymiana Brandon pierścienia, aby dostać bransoletkę dla Tracy, a Kelly kupuje pierścionek i fochy r. Valerie opowiada matce, że ojciec wielokrotnie molestował ją. Abby nie chce tego zaakceptować i uderza Val. Abby przychodzi zmierzyć się z prawdą i przeprasza za nie chroni Valerie. Val prosi Toma, aby opuścić miasto, a jego obecność jest bolesnym przypomnieniem o nadużycia. Donna jest rozdarta pomiędzy Dawidem i Cliff. Chloe sprawia przepustkę na Dawida i denerwuje go jej niegrzecznych uwag o Donna. Donna stara się pogodzić z Dawidem, ale burze, kiedy Chloe wyłania się tylko stanik. Steve i Clare double data z Ryan i jego dziewczyny. Clare naciski Steve porozmawiać z bratem o seksie, ale Ryan ostatecznie zdecyduje się pozostać dziewicą w chwili obecnej.
197 21 “Straight Shooter” Chip Chalmers Larry Mollin 26 lutego 1997 2196192
Brandon, Steve i Dick grać w 3-na-3 turnieju koszykówki. Palenie Dicka pula dotyczy Brandona. Zmarnowane Dick kupuje trochę heroiny na po zmroku, a Steve postanawia do niego dołączyć. Steve uważa Dick upadł w łazience; umiera z przedawkowania. Steve robi zły antynarkotykowej mowę po ktoś zostawi bong w sanktuarium do Dicka. Pretensjonalny profile redaktor magazynu Valerie, ale artykuł jest zniszczony gdy policja podejmuje Dawida i Val na przesłuchanie. David naciski Donna do końca sprawy z Cliff, podczas gdy jej matka zaprasza Cliffa do rodzinny brunch. Donna postanawia zostać z Dawidem, i zachęca Cliffa do podjęcia pracy jako szef ochrony w Disneyworld. Kelly i Clare udawać ukraińskich tancerzy ludowych podczas weekendowych spotkań.
198 22 “Dojrzałe Młody wiek” Scott Paulin Steve Wasserman 05 marca 1997 2196193
Donna i David odwiedzić swoją babcię w San Luis Obispo. Zwracając uwagę na uderzające podobieństwo między Dawida i jej mąż późno, pani Martin opowiada o swoim romansie kilka z dziadkiem Donny, którego znała na kilka miesięcy przed śmiercią w II wojnie światowej. Donna i David są dotykane, jak wyglądają przez kapitana i stare zdjęcia pani Martina i liter. Oni decydują się na wiarę w ich związku, mimo przeszkód, takich jak sprzeciw Felice firmy. Kelly odnajduje chłopca śpiącego na jej ganku. Ona niechętnie łamie obietnicę runaway obracając go do usług społecznych, a jest zniszczona winy, kiedy znika z zadaszeniem. Valerie zaczyna romans z gorącą gwiazdą nowego filmu, który wygląda do niej o wsparcie, bo jest niewygodny z branży. Steve Zaciąga o pomoc Clare, Brandon i Tracy sfilmować infomercial dla swojej klasy marketingowej.
199 23 “Storm Warning” Bethany Rooney John Whelpley 19 marca 1997 2196194
Joey wraca do mieszkania na plaży. On mówi Kelly, że uciekł, ponieważ wierzy, że jego matka już nie potrzebuje go, jak ona wyszła ponownie za mąż i spodziewa się dziecka. Brandon, Tracy, Clare, Kelly i Joey pomoc Steve leżały worki z piaskiem przed domu ojca Malibu w oczekiwaniu na ewentualne burzy. Matka Kelly kontaktów Joey’a i Joey ma szczęśliwe spotkanie z matką i ojczymem. David odwiedza biuro dr Martin i prosi go o pomoc w radzeniu sobie z Felice. Dr Martin upada z powodu udaru, a Donna początkowo oskarża Dawida. Rob irytuje jego menedżera szukając porady na temat tego, czy Val do podpisania w nowej filmie. Kierownik Roba płaci Valerie 10.000 dolarów, aby przekonać Rob zrobić film. Jim i Cindy zapraszają Brandona spedzic wakacje sprężyny w Hong Kongu. Brandon waha się podać swój drugi bilet do Tracy, ale skomlenie aż zaprasza ją wzdłuż. Clare odgrywa praktyczny żart na Steve’a aby dać mu nauczkę o jego niewrażliwą zachowania.
200 24 “Spring Breakdown” Charlie Correll Scenariusz: John Eisendrath
Story: Greg Plageman 02 kwiecień 1997 2196195

Brandon i Tracy wizyta Jim w Hongkongu; Cindy jest w Londynie, pomagając Brenda poradzić sobie z mononukleozy. Jim zdaje sobie sprawę, że Brandon ma jeszcze uczucia dla Kelly, ale Brandon twierdzi, że nie jest on sznurka Tracy razem. Clare i Steve zachęcania Kelly wychodzić zamiast nieszczęśliwa po mieszkaniu. Dostaje pijany, flirtuje z nieznajomym i Freaks out, kiedy na chwilę traci pierścień. Steve przekonuje Kelly umieścić pierścień z dala. Felice i Donna spierają się o właściwym podejściu do leczenia dra Marcina; Felice chce umieścić go w ośrodku rehabilitacyjnym, a Donna twierdzi, że będzie lepiej w domu. Valerie łamie umowę z Alanem po tym jak Rob eskortą nową aktorkę do strony w After Dark. Rob jest zła na Val za przyjęcie pieniędzy od Alana, ale później prosi ją, aby zostać jego menadżerem.
UWAGA: Barenaked Ladies zrobić gościnnie w tym odcinku.
201 25 “Heaven Sent” Anson Williams Scenariusz: John Whelpley
Story: Phil & Larry Mollin Savath 09 kwiecień 1997 2196196
Mariah, która ma zdobyć jej książka opublikowana, przybywa do miasta, aby wygłosić wykład na nowego festiwalu uniwersytetu wiekowej. Ona rozwija natychmiastowe połączenie z Kelly, co skłoniło Tracy do Szczecina. Tracy krytykuje Mariah teorie w segmencie wiadomości, co prowadzi do kłótni z Brandon. Tracy odmawia wzięcia udziału w koncercie na harfie z Brandon. Siada z Kelly, a oni się pocałować potem. Ruiny Clare jej komputer (i traci termin papier) przez pukanie kawę na dysk twardy podczas gdy rozmawia przez telefon ze Stevem. Ona obwinia Steve, który omija ją po pomagając jej odzyskać plik. Clare wysyła kwiaty do Steve’a podczas koncertu i przeprasza. Chociaż Rob otrzymuje entuzjastyczne recenzje za swoją kreację, naciśnij trashes swój film. On jest zraniony, aby dowiedzieć się, że nie otrzyma ogólnopolską uwolnienia, postanawia rzucić aktorstwo i wrócić do Indiany. David próbuje zaplanować specjalny wieczór dla Donny, ale jego szalone zachowanie powoduje, że jej się obawiać, że przeżywa więcej problemy psychiczne.
202 26 “The Long Goodbye” Les Sheldon Ken Stringer 16 kwiecień 1997 2196197
Brandon zrywa z Tracy, a on i Kelly zdecydować się na zewnątrz. Valerie śluby pomóc Tracy odzyskać Brandona. Ona wysyła Kelly fałszywe telegram z Dylanem prosząc ją o spotkanie na lotnisku. Brandon następująco Kelly na lotnisko i obaw, że jest ona wciąż kocha Dylana. Kelly wyjaśnia, że ​​dba tylko o Dylana jako przyjaciela, a że chce mu powiedzieć, że kocha Brandona. Kelly i Brandon wrócić razem. Steve i Donna wykonać skecz komediowy w pokazie talentów. Donna przekonuje swoją matkę, która prowadzi sama obdarty opiekę doktora Martina, aby wydostać się z domu i przyjść na koncert. Donna obawia się najgorszego, gdy widzi Felice z człowiekiem, z którym kiedyś miała romans. Felice wyjaśnia, że ​​człowiek jest lekarzem, starała się zorganizować okazję wykład dla dr Martin, jak nie może już wykonać operacje. Steve zachęca Clare wykonać w pokazie talentów, ale dochodzi do tego żałować po wysłuchaniu jej śpiewać. Używa jej matki inspiracji dostarczyć doskonałą wydajność.
203 27 “I Only Have Eyes For You” Christopher Hibler Laurie McCarthy kwi 23, 1997 2196198
Clare i Donna czuje się zlekceważony jako Kelly spędza cały swój czas z Brandon. Val ma swoje miejsce na imprezie dziewcząt oglądania gimnastyka. Spędza noc w pokoju Kelly’ego, ponieważ są one zbyt pijany, by prowadzić i czyta jej pamiętnik. Valerie tworzy przepaść między współlokatorami, opowiadając Donna i Klary, że Kelly powiedział złe rzeczy o nich. Brandon stara się zabezpieczyć magiczną różdżkę z hosta Puppet Show, które Kelly lubił jako dziecko; prosiła ojca, aby wysłać list do męża, kiedy była małą dziewczynką, ale nie myślę, że po drodze. Brandon, Steve i David aresztowany za kradzież auto, gdy niezadowolony pracownik Auto Show pozwala im podjąć elektryczny samochód na przejażdżkę. Brandon dostaje Kelly różdżkę, a gospodarz też znajdzie ojca list. Każdy snubs Valerie, więc postanawia stworzyć tarcia między Kelly i jej tata, inwestując pieniądze w swojej firmie.
204 28 “All That Jazz” Kevin Inch Scenariusz: Phil Savath
Historia: Larry Mollin & Phil Savath 30 kwiecień 1997 2196199
Brandon ma dbać o Kelly i Valerie, które są zarówno odłożonej na grypę. Dziewczyny przedyskutować powody ich feud, który rzekomo pochodzi z czasów, kiedy Kelly przerwał make-out sesji między Valerie i Brandon. Val obwinia Kelly do kosztów jej miłość swojego życia, natomiast Kelly twierdzi, że dała Brandon jej błogosławieństwo na bieżąco Valerie. Valerie kontaktuje się przez Derek Driscoll, przedstawiciel firmy pana Taylora. Val mówi Brandon Kelly ukrywa fakt, że został przyjęty do szkoły absolwent Columbia. Kelly deklaruje, że nie opuszcza miasto, i decyduje, że Brandon powinien rzucać Val z domu. David przekonuje Donna dołączył do niego w jego spotkania biznesowego w Nowym Orleanie, mimo że posiada prezentację klasy następny dzień. David uważa, że ​​będzie on strzelić, ale staje się nie dalej niż zwykle. Oni zaspać, powodując Donna przegapić swoją prezentację. Samantha ignoruje kanclerz Arnold podczas wieczoru ku czci jej sitcom i ostatecznie zrzuca go. Steve nie zgadza się z mamą zachowania, ale Klara wciąż obwinia go o wszystko.
205 29 “Dzień Matki” Chip Chalmers Jessica Klein 07 maja 1997 2.196.200

Kelly dowiaduje się, że jest w ciąży i ma problemy łamanie wiadomości do matki. Brandon jest wstrząśnięty, ale Kelly nie jest pewien, że chce dziecka. Driscoll sugeruje, że Valerie sprzedać swoje udziały w klubie tak, że ma więcej pieniędzy na inwestycje. Val sprawia przepustkę na Dawida, co skłoniło Donna zamówić go zakończyć stosunek pracy. Valerie chętnie przyjmuje Dawida buy-out ofertę. Clare jest zasmucony Dzień Matki, więc Steve próbuje odebrać jej myśli od rzeczy, przechodząc na dysku. Klara uważa, że ​​jej ojciec nie radzi sobie dyskusję na temat swojej matki, ale Steve odkrywa, że ​​starał się oszczędzić Klary uczucia. On łączy je wspominać.
UWAGA: Monica sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
206 30 “Senior Week” Jefferson Kibbee John Eisendrath 14 maja 1997 2196201
Kelly cierpi poronienia, i dowiaduje się, że może nie mieć dzieci. Donna martwi się o jej finale, David dodaje do swojego stresu przez wywieranie presji na nią pozwolić mu przejść w Donna panikę podczas finału i wybiega z sali, co kosztowało jej szansę absolwenta. Profesor Langely daje jej drugą szansę, oferując ustnego egzaminu końcowego. Donna przechodzi łatwo, a profesor Langely mówi jej, że ma przyszłość w branży mody. Gorączka odmawia Steve post-dyplomową pracę w jednej ze swoich spółek. Kanclerz Arnold przyjmuje pracę nauczyciela we Francji, i obawia się, że Steve Clare pójdzie z nim. Ona decyduje się pozostać w Los Angeles i szukać przyszłości ze Stevem. Valerie Angers Kelly poprzez bezpośrednie spotkanie ze swoim ojcem. Bill dostarcza szokującą wiadomość, że Driscoll nie jest już jego pracownik, on ukradł wszystkie pieniądze Val firmy. Kelly znowu presja Brandon eksmitować Val, jak ona i plan Brandon żyć razem.
207 31 “Graduation Day: Part 1” Jason Priestley Larry Mollin & Phil Savath 21 maja 1997 2196202A
Valerie staje się przygnębiony, kiedy jej mama, Jim i Cindy wszystko nie przyjdzie do ukończenia studiów. Ona próbuje zadośćuczynić z Kelly po podsłuchanie jej Push Brandona eksmitować ją. Val błaga Steve lobbować Brandona w jej imieniu, ale wciąż kopie ją na zewnątrz. Ona sprawdza się w motelu po drugiej stronie ulicy od urwiska, gdzie kiedyś rozważany samobójstwo. Brandon odnajduje list samobójczy i uczy prawdopodobną lokalizację Val s od Dawida. Donna rozważa podjęcie jej związek z Dawidem do następnego poziomu. David pomaga Steve i Muntz z wyższym żart. Kelly jest wściekły, kiedy jej ojciec nalega na udział ukończeniu studiów. Gang otrzymuje zaproszenia na specjalną stronę grad z “ryczący lat 20.” tematu. Joy Kelly siostra wyznaje, że Bill jest odpowiedzialny za zdarzenie.
208 32 “Graduation Day: Part 2” Jason Priestley Larry Mollin & Phil Savath 21 maja 1997 2196202B

Brandon zatrzymuje Valerie od zabijania siebie i zgadza się, aby pozwolił jej zostać w domu. Przybywają na uroczystości ukończenia szkoły w czasie Brandon aby otrzymać nagrodę. Kelly uważa, że ​​Val była udaje jej próbę samobójczą, a daje Brandon ciężko na chodzenie po niej. Klara postanawia przenieść się do Paryża z ojcem, bo nie wyobrażam sobie życia kontynent od jej tylko rodziny. Pyta Steve przyjść z nią, ale zamienia ją w dół. Na grad partii, Brandon ciągle kłopotów Kelly dać jej ojciec jeszcze jedną szansę. Ona w końcu oferuje swoje przebaczenie, by dowiedzieć się, że idzie do więzienia za malwersacje. Kelly postanawia uczynić nowy początek z Val. Steve i Valerie mieć pijanego romans w trakcie imprezy. Ryan rozwija zakochała się w Radości. Donna traci dziewictwo do Dawida.
UWAGA: Ostateczny wygląd Kathleen Robertson, jako Clare Arnold. Cardigans zrobić gościnnie w tym odcinku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 8: 1997-1998

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Data premiery produkcji kodu
209 1 “‘Aloha Beverly Hills: Part 1” Bethany Rooney Michael Braverman 10 września 1997 2196203A

Gang ma problemy ze znalezieniem pracy po ukończeniu studiów. Steve akceptuje stanowisko przedstawiciela absolwentów na jego braterstwa (za dolara rocznie). Valerie prowadzi przez serię dziwnych zadań. Próbuje przekonać Davida, by pozwolił jej zarządzać klubem, chociaż After Dark jest w poważnych tarapatach, odwraca ją. David odmawia przeniesienia się z Donną, aż ona ujawnia prawdziwą naturę ich związku z matką. Steve alienuje Carly Reynolds samotna matka jednego z kolegów Erin piłkarskich. Zostaje zwolniony z pracy po kelnerka run-in z Steve i jego datę. Brandon i Kelly zmagają się dostosować do ich nowej aranżacji dziennym. Decydują się zrelaksować biorąc na Mazurach, choć Kelly nie chce przełożyć swoją nową pracę. Donna ma pracę jako drugi asystent projektanta i nakręca jak kobiety tylko asystenta. Ona jest proszony o pomoc w sesji zdjęciowej na Hawajach, więc każdy decyduje się wziąć urlop. Kelly wycofuje się z podróży po złapaniu Brandona wielokrotnie patrząc na stare zdjęcia Tracy.
UWAGA: Pierwsze pojawienie się Hilary Swank, jak Carly Reynolds
210 2 “Aloha Beverly Hills: Part 2” Bethany Rooney Michael Braverman 10 września 1997 2196203B

Boss Donny zachoruje i prosi ją, aby koordynować sesję zdjęciową. Wydarzenie okaże się prawdziwą katastrofą, a fotograf berates Donna. Noah Hunter, męski model uczestniczy w sesji, broni Donnę, on również odpowiedzią na obrazę przez wbicie fotografa. Boss Donny bierze winę za zmuszając ją do ponoszenia zbyt dużo odpowiedzialności. Valerie spędza całą podróż próbując zbliżyć się do Noego, chociaż ona jest zniechęconych faktem, że on wykonuje konserwacja łodzi na życie. Brandon biegnie do Tracy i jej nowy narzeczony, student grad na Uniwersytecie Hawajów. Donna staje unnerved kiedy Brandon i Tracy igraszki i zabawy w wodzie. Kładzie się z numerem alarmowym do Kelly, który natychmiast lecącego z Los Angeles Kelly jest zażenowana po naukę, że Tracy jest włączony. Podczas wędrówki, David zsuwa jakieś skały i awarii do wody. Dive Noe i Brandon, by go ratować, i David otrzymuje leczenie obrażeń. Noah postanawia wrócić do Los Angeles z gangu, bo ma propozycję pracy na łodzi. Donna sugeruje, że pobyt na łodzi rodziców. Gang przybywa na lotnisko LA późno w nocy, i Brandon stwierdził, że jego samochód ma gumę. On nalega na zmianę go natychmiast, a nie uzyskanie jazdy od innych. Brandon spotyka dwóch mężczyzn, którzy kradną samochód w pobliżu. Jeżdżą z dala, ale wrócić do partii i rozpocząć fotografowanie. Kelly łapie kulę w brzuch.
UWAGA: Pierwsze pojawienie się Vincent Young, jak Noah Hunter. Jill Novick sprawia gościnnie w tym odcinku, jak Tracy Gaylian.
211 3 “Przebacz i zapomnij” Semel David John Eisendrath 17 września 1997 2196204
Kelly ulega udaną operację i zaczyna odzyskiwać od swoich obrażeń. Brandon wybiera shooter z lineup policji. Kelly cierpi komplikacje i musi poddać się operacji na zakrzep krwi w płucach. Budzi się z amnezji. Donna dostaje pracę jako personal shopper dla projektanta. Mówi matce, że David ma zamiar przenieść się do niej. Naturalnie, nie jest zachwycony, Felice wiadomością. Noe i Valerie spać razem, ale on ma namysł następnego ranka. Carly rewiduje swoją opinię Steve’a po dostaje jej pracę w Peach Pit. Oświadcza się być agentem sport i próbuje uwieść gwiazdę CU Zespół kobiet koszykówki. Carly widzi Steve’a ze swoim klientem i dostaje zły pomysł.
212 4 “The Way We Were nie” Frank Michael Thackery Cassutt 24 września 1997 2196205
Brandon jest załamany, gdy Kelly jest w stanie zapamiętać ich związek. Kelly rozwija się podobasz Noego, którego krew darowizna uratował jej życie. Noah ma Kelly na spacer na plaży, a ona odzyskuje niektóre z jej wspomnień. Brandon spotyka Noego i ostrzega go, by z dala od Kelly. Tożsamość strzelca Kelly’ego objęta kontrolą, ponieważ człowiek Brandon wybrał nie ma pozostałości broni na rękach. Brandon uważa ofertę pracy od Seattle Times. Kariera Steve’a jako agent sportowy dobiega końca po tym niemal stawia karierę Charlotty w niebezpieczeństwie z nielegalnego dar. Rush daje Steve’owi własną firmę, Nieistniejący prasa. Steve chce być jego Brandon edytor, ale początkowo włącza go. Brandon akceptuje ofertę Steve’a, aby mógł napisać, ale zbliżone do Kelly. Donna panikuje kiedy traci szefa ukochanego psa w drodze do weterynarza. Valerie pomaga organizować Donna, kiedy ma kłopoty śledzenie jej klientów. Donna postanawia Val jej partner.
213 5 “Coming Home” Georg Fenady Laurie McCarthy 1 października 1997 2196206
Kelly wraca do mieszkania na plaży. Noah doradza jej skoncentrować się na jej związek z Brandon. Podąża za jego radą, ale staje się sfrustrowany, gdy wciąż nie pamiętam swoje życie z Brandon. Jej wspomnienia wreszcie wrócić jak ona czyta pierwszą kwestię Brandon i gazety Steve’a, Beat, Beverly. Projektant oferuje do zakupu prac Donny. Jak ona wychodzi z wywiadu, że potyka się na Sweatshop; dziewczyna spalił rękę podczas pracy prasy parowej. Donna i Brandon decyduje zbadać historię. David prowadzi zespół rockowy i pozwala wokalista awarię w apartamencie. Donna zniechęcaj mężczyzny niegrzeczne zachowanie i podsłuchuje go podejmowania antysemicką uwagę. Noah popycha Val dala i przyznaje, że jest zużywany przez myśli inną kobietą. Valerie podąża za nim do miejsca z widokiem na miasto, bo akcja, że ​​jego dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym w tym miejscu po Noah stracił kontrolę nad pojazdem. Zamożni klient Cooper Hargrove pokazuje zainteresowanie Valerie. Steve próbuje udowodnić, że to on jest odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi podczas Carly ma Zacha datę.
214 6 “The Right Thing” Chip Chalmers Ken Stringer 15 października 1997 2196207
Brandon i Donna odkrywają, że szczytu jest właścicielem budynku w którym mieści się wyzysk. Mimo szczytu zaprzecza wiedzę o nielegalnej działalności, Brandon odkrywa dowód, że jest właścicielem fabryki odzieży. Steve oskarża Brandona z sprzedanie swojego ojca do ustanowienia reputację śledczej reportera. Kobieta, która rozmawiała z Donna jest zwolniony, choć nie ujawnił niczego. Postanawia wystawiać mizerne warunki pracy, skłaniając Steve skonfrontować jego ojca. Rush przyznaje, że może on wiedzieć, co się dzieje, i obiecuje, aby oczyścić swój czyn. Podczas prowadzenia śledztwa, Steve zapomina obietnicę podjęcia Zacha do Magic Mountain. David i Donna są rozdzielone przez ich napiętych harmonogramów. Zespół Dawida, Kain mógł, nadal zachowuje się nieprofesjonalnie i uczynić szkodę uwag. Dawida problemy kredytowe eskalować. Kelly nie rozpozna shooter z lineup policji. To irytuje Brandon, który jest pewien, że wybrał właściwego faceta. Valerie wypełnia dla Donny, a ona patrzy na sweatshopach i mówi źle o niej do klientów. Cooper nadal zabiegać Valerie, który działa na jej rozsądkowi i przekonuje Noe przepuścić pracę, która weźmie go z powrotem na Hawaje.
215 7 “Duma i uprzedzenie” Harvey Frost Rich Cooper 22 października 1997 2196208
Brandon staje zbyt opiekuńcza Kelly i wyświetla zachowanie, które graniczy z socjopatycznych. Kiedy mężczyzna przypadkowo wpada na Kelly w kinie, Brandon strzały wyobraża gun i atakuje go. Detektyw mówi Woods Brandona, że ​​facet, który zastrzelił Kelly jest w szpitalu. Brandon przybywa i dowiaduje się, że strzelec jest człowiek, który Kelly opisane; facet Brandon zidentyfikowany kierowca, który został aresztowany. Brandon sprawia groźne Uwagi do strzelca trupie. David negocjuje rekordową ofertę dla Caina był w stanie. Donna pokazuje mu nową piosenkę zespołu, który zawiera rasistowskie obelgi i zachęca supremacji białych. Executive wytwórnia mówi Dawidowi odpuścić, ale nie pozwala zespół wykonać wizytówkę w After Dark. David walczy z zespołem, gdy próbuje się na scenie tak. Donna dowiaduje się, że Valerie ukradł wszystkie jej klientów. Próbuje zemścić prosząc Noego do pracy na imprezie w nadziei, że będzie on z połowów Val Cooper. Valerie udaje się skręcać z sytuacji. Donna klepie Val podczas kłótni w klubie. Niespodzianek Steve Carly wykonując wszystkie jej pracach domowych, a następnie zabiera ją na wieczór. Ona dotknęła jego gest i daje mu całusa.
216 8 “Trud i Trouble” Richard Denault Elle Triedman 29 października 1997 2196209
Unenthusiastic Noah omawia jego portfela inwestycyjnego z menedżerem biznesu. On obejmuje mówiąc Valerie że mężczyzna był właścicielem łodzi. Val przyjmuje zaproszenie na bal z Cooperem i stara się utrzymać Noego dalej. On pokazuje do jej niespodziankę; obaj wściec i zrzucić Valerie. Właściciel budynku evicts Dawidowi za nie zapłacić klubu czynsz. Kradnie czek od Donna i kuźnie jej imię. Donna podejmuje pracę dla kobiety, która wierzy, że jest wdową poważnej projektanta mody. Kobieta szuka jej pomoc w zatrzymywaniu psychic zadać jej zmarłego męża o jakieś ukryte klejnoty. David angers Donna omijając piłkę. Steve eskortuje Carly do zdarzenia, chociaż mają opuścić wcześnie zazwyczaj chorą Zach. Kelly obawia się, że ona i Brandon są w rutynę, więc robią to na każdym możliwym okazji.
217 9 “Przyjaciele, Lovers i dzieci” Michael Ray Rhodes John Whelpley 5 listopada 1997 2196210
Brandon i Kelly rozpoznać dziwkę na ulicy miasta jako Erica siostry Dylana. Nazywają się, że Brenda i Erica zniknął po wykonaniu chłopaka z Hawajów do Los Angeles. Brandon płaci męskiej prostytutki prowadzić ich do Erica, a on i Kelly przenieść ją do domu. Po przekonaniu Valerie że może być zaufany sam, Erica znika z wszystkich gangu kosztowności. David skręca lichwiarza o pomoc z jego problemów finansowych. Donna dowiaduje się, że David kute swoje nazwisko na czeku. Rozdarta przez działania zwodniczych Dawida, ona wysypisk go i rzuca go z mieszkania. Steve czuje się nieswojo, gdy sztuczki Zach go do udziału w ojciec-syn piłki nożnej. Steve przeprasza Carly do przesadzasz, i spędzić razem noc. Kobieta, którą Steve dnia w okresie letnim pojawia się i twierdzi, że jest w ciąży z jego dzieckiem. Noah odmawia przyjęcia przeprosin Vala i wznowić ich związek. Dostaje bardzo pijany i został zatrzymany w walce bar. Brandon bails go, i Noe wyjaśnia, że ​​jest rocznica śmierci jego narzeczonej, Beth. Mówi też, że jest absolwentem Harvardu, a jego rodzina prowadzi Fortune 500 oleju. Ma miliony w jego funduszu powierniczego, ale nie chce mieć nic z pieniędzmi.
218 10 “Child of the Night” Les Sheldon John Eisendrath 12 listopada 1997 2196211
Erica zostaje aresztowany za prostytucję i uwalniane do Kelly i opiece Brandona. Brandon pisze historię o niej, ale obiecuje umieścić jej nazwisko z niego. Asystent prokuratora okręgowego musi nazwę źródła Brandona zbudować sprawę przeciwko nadużycie alfonsa Eriki. Pomimo zarzutów Kelly, Brandon nalega na ochronę przed ewentualnym Erica zemsty. Erica wstaje do Riggsa i pomaga przyjaciel wysiąść ulice. Asystent prokuratora okręgowego grozi wysłać do więzienia, chyba że Brandon współpracuje. Jodi wnosi Steve jest jedynym człowiekiem, który mógłby ewentualnie ojcem jej dziecka. Próbuje ją przekonać, dać dziecko do adopcji. Carly przekonuje Steve podjąć test na ojcostwo. Mel pomaga plik David o upadłość i spłacić Donnę, ale wciąż zawdzięcza dużą długu do lichwiarza. Donna spędza dzień na łodzi rodziców z Noem, a David wychodzi z mieszkania. Valerie łapie Donna i Noah całując i akcje wiadomości z Dawidem. Thug Sands “bije Dawidowi za nie spłacać swoich pożyczek, ale Noah chroni go przed dalszym uszkodzeniem. Noah potajemnie opłaca długu Dawida.
219 11 “Deadline” Jon Paré Michael Cassutt 19 listopada 1997 2196212
Brandon zostaje aresztowany za utrudnianie sprawiedliwości. Erica zgadza się uczestniczyć w operacji żądło tak że Riggs może być aresztowany na innym za bez jej zeznań. Riggs pobiera odpadł na zakup leków z tajnego policjanta, a policja udaje aresztować Erica tak, że nie będzie podejrzewać jej zaangażowania. Iris przenosi opiekę nad do Erica Dylana, tak że można żyć z bratem. Dedykowany lekarz imponuje Kelly, kiedy trwa jego gorączkowym Erica klinice. Kelly prosi o przeniesienie do kliniki, gdzie będzie ona pomóc w obowiązków administracyjnych. David przenosi się do urzędu, w After Dark i przypadkowo rozpoczyna pożar. Stracił ubezpieczenie i nie może zapłacić za naprawę, więc właściciel wypowie dzierżawę. Donna ma litość nad Dawida i prosi go, aby przejść z powrotem do mieszkania. Bierze ją na jej ofertę, tylko aby zobaczyć jej Noah całuje na ganku po dniu. Valerie odwiedza Sands i dowiaduje się, że Noah opłaciła długu Dawida. Ona atakuje na Noego na leżącego na niej, i zmusza go do pochodzić czyste z Donną. David już rozgniewany działań Noego, staje się jeszcze bardziej wściekły, kiedy Noe wyjawia, że ​​wykupił właściciela. David odmawia zarządzać klubem dla niego. Steve niechętnie zgadza się przejąć odpowiedzialność, jeśli on jest ojcem dziecka Jodi jest. Test na ojcostwo wraca negatywne; Steve czuje, że zdradził go Jodi ukrywając fakt, że nie było innego możliwe ojcem, ale życzy jej szczęścia.
220 12 “Przyjaciele w Deed” Richard Denault Elle Triedman 3 grudnia 1997 2196213
Zachowanie doktora Monahan jest Kelly niepokoi jak sprawdza jej kontuzjowanego ramienia. Brandon nalega Kelly po prostu czułem dziwnego zbadane przez znajomego, ale później dowiaduje powody sądzić, że Monahan bił ją. Kelly sugeruje Brandon szukać utalentowanych publicysta Emma Bennett na Beat. Kobieta natychmiast zaczyna przychodzi do niego. Valerie ostrzega Noemu, że może on być w nad głową próbuje zarządzać After Dark. On przychodzi do zgadzam się z nią i oferuje jej pracę, mimo zarzutów Donny. Wyraża swoją dezaprobatę Felice relacji Donny z Noem. Mając nadzieję na poprawne Felice w błędnych o nim, Noah kupuje łódź na Martins ‘dla 325.000 dolarów na aukcji. David podejmuje pracę w sklepie z ubraniami, ale zrezygnował po zaledwie kilku dni. Donna widzi Dawida i Valerie w centrum handlowym i staje zazdrosny. Val sugeruje, że do tej pory udawał poróżnić Donna i Noah. Steve i Carly ma trudności ze znalezieniem czasu w samotności. Matka Carly ogłusza ją ogłaszając, że opuszcza miasto ze swoim nowym chłopakiem.
221 13 “Comic Relief” Chip Chalmers John Lavachielli 10 grudnia 1997 2196214
Dr Monahan sprawia nieodpowiednich zaliczki wobec Kelly. Kiedy spotyka go, twierdzi, że nie zrobił nic złego i oskarża ją o niedojrzałości. Brandon kłamstwa o jego pobytu do Kelly i spędza dzień z Emmą. Całują po jeździ do domu. Po odkryciu relacji Brandona z Kelly, Emma próbuje dostać się do niego, pisząc kolumn o sytuacji. David rozpoczyna pracę w myjni samochodowej i zaprzyjaźnia się gejów nastolatek współpracownika. Próbuje przekonać chłopca rodzicom zabrać go, jak on śpi w myjni samochodowej. David i Valerie postępować z planem dokonania ich eks zazdrosny. Donna staje zdenerwowany i rzuca Dawida z mieszkania, zmuszając go, aby przejść do sypialni Valerie. Steve wykonuje na Po Comedy Showcase ciemny jest. Początkowo bomby, ale szybko wraca do zdrowia. Przyznaje się do Carly, że ukradł wszystkie dobrze przyjęte materiale Richard BELZER i akcje jego historię głupiej zachowania.
222 14 “Santa Knows” Correll Charles McCarthy Laurie 17 grudnia 1997 2196215
Kelly uważa złożenie molestowania seksualnego wobec Monahan, ale nie chce ingerować fundraiser dla kliniki. Monahan sprawia przepustkę na nią podczas imprezy; rozmowy Kelly z opiekunem, który ostrzega, że ​​może go powodować zgłaszanie przyszli pracodawcy do oznaczania jej kłopoty. Brandon idzie do mieszkania Emmy podnieść kolumnę, i ma seks z nią. Wracked z winy, idzie za burtę próbując udowodnić się do Kelly. Po Bena rodzice odrzucają ofiarę pokoju Bożego Narodzenia, mówi David, że planuje zamieszkać z ciotką i wujem. David uświadamia sobie, że leży i zwraca go powstrzymać od tnąc nadgarstki. Bierze Bena powrotem do domu, w którym Walsha Valerie przekonuje go, by nie rezygnować z życia. Ben rodzice poproś go do domu, a ojciec śluby spróbować jego najlepszy go zaakceptować. Val i David sprawę, jak wiele one znaczą siebie. Noah denerwuje Donna popychając ją w czasie wakacji. Steve i Santa-suit platerowane Nat pomóc przywrócić ducha Świąt Zach po znajomego mówi mu, że nie ma Świętego Mikołaja.
223 15 “Ready or Not” John McPherson Story: Michael Cassutt, Rich Cooper & Laurie McCarthy
Scenariusz: Michael McCarthy Laurie & Cassutt 07 stycznia 1998 2196216

Carly i Zack tymczasowo przenieść się z Donną w mieszkaniu przy plaży po ich eksmisji z ich domu do naprawy gdzie udziela porad miłość Donna życie kto decydując, czy przejść do następnego etapu z Noem. Tymczasem dr Monahan gniewnie konfrontuje Kelly o jej seksualne molestowanie za przeciwko niemu. David w końcu przyznaje się do Donny o jego związek z Valerie jest farsą, ale wkrótce zmienia kiedy Valerie przyznaje uczucia dla niego coraz ponownie. Po Emma kończy swoją pracę w agencji gazety Brandona, ona naciska na niego, który jest stosowany w celu ukrycia swojej romans świąteczny za wszelką cenę, a Brandon zatrudnia nową nagrywarkę o nazwie Janet Sosna, jako zamiennik Emmy. Również jako Valerie run-in z Duke, były bukmachera Brandona, którego mówi się trzymać z dala od Peach Pit After Dark, aż oferuje jej cięcie jego wygranej. Elsewhere, Steve i Brandon David ratownicza z pracy myjni oferując mu inny jako krytyk muzyczny w swoim artykule, a mały Zack przypadkowo zwraca na szkicach Donny konstrukcyjnymi tuż przed spotkaniem z nowym pracodawcą potencjalnego.
UWAGA: Pierwsze pojawienie Cena Lindsay jako Janet Sosna. Brian McKnight gości gwiazdek w tym odcinku.
224 16 “Illegal Tender” Anson Williams Ken Stringer 14 stycznia 1998 2196217
Brandon przyznaje się do romansu Steve’a. Steve sugeruje, że ocenić reakcję Kelly dzięki podejmowaniu jej felietonista advice io jej reakcji na list o podobnej sytuacji. Steve przechwytuje połączenia z Emmą; Kelly podsłuchuje i zakłada, że ​​jest on oszukuje Carly. Prowadzi wykłady i doradza mu Steve’a emulować Brandona. Kelly konfrontuje Emma, ​​która ogłusza ją odtwarzanie kasety spowiedzi Brandona. Zdewastowany Kelly zrywa z Brandon i nakazuje mu zostawić ją w spokoju. Młoda piosenkarka zaczepia David jego zjadliwą recenzję, co spowodowało jej wypalania. David uświadamia sobie, że źle ocenił ją i pomaga jej dostać koncert w After Dark. Val kupuje Dawida nową klawiaturę po wyraża chęć powrotu do muzyki. Noah próbuje bezskutecznie zamknąć operację Vala bukmacherską. Duke ustawia ją z tajnego policjanta, i Valerie i Noah aresztowany. Carly doświadcza koszmarny dzień jak traci Zacha w centrum handlowym. Uprzejmie nieznajomy spada chłopca w urzędach bezpieczeństwa.
225 17 “Słoń Ojciec” Michael Ray Rhodes Story: Elle Triedman & John Whelpley
Scenariusz: Elle Triedman 21 stycznia 1998 2196218

Kelly porusza się z Donną i Carly. Brandon Kelly oczekuje natychmiast zabrać go z powrotem i nie dać jej żadnego miejsca. Dostaje otynkowany, zatacza się do mieszkania, i wrzeszczy na Kelly. On odmawia opuszczenia aż grozi wezwać policję. Donna denerwuje z Noem, gdy broni Brandona i twierdzi, że Kelly powinna “Get Over It”. Brandon goni minivana że wyłączę go i próbuje zaatakować kierowcę, kobietę, która ma dwoje dzieci w samochodzie. Noah uświadamia sobie, że Brandon stracił ją i przeprasza Donnę. Valerie musi wykonać prace społeczne w klinice jako kara za jej aresztowania bukmacherską. Kelly zlecenia zadowoleniem ją wokół, więc Val próbuje zemścić poprzez zakłócanie jej związku z Brandon. Ona niszczy wiadomości Brandona i swat gra dla Kelly i stażystką. Brandon pokazuje się w mieszkaniu późno w nocy, ale Kelly nie jest przygotowany, by dać mu jeszcze jedną szansę. Ojciec Carly cierpi na atak serca i ulega poczwórny aortalno. Postanawia przenieść się do Montany w celu wsparcia jego odzyskanie. Pomimo zarzutów Steve’a, ona decyduje, że musi przenieść na stałe w celu nadania Zach pewną stabilność. David pracuje na filmie fabularnym o górę iw paśmie nadchodzący, Prawo Jaspera. Grupa kupuje jedną z jego kompozycji, piosenka o miłości kiedyś napisany dla Donny. Kelly zachęca krajowy ofiarą nadużyć uciec od męża.
UWAGA: Ostatni wygląd Hilary Swank, jak Carly Reynolds.
226 18 “Rebound” Charles Pratt Jr Michael Cassutt 28 stycznia 1998 2196219
Valerie zakończy swoją pracę społecznie użyteczną, ale nie przed organizowanie Brandon do przedostania się do Kelly i Jeff ciągu dnia. Kobieta uważa, nazywając się jej ślub z jednym z braci starych Steve’a Frat i szuka schronienia na Walsh domu. Ona obligacje z Brandon nad ich złamanych relacjach i postanawia wyjść za mąż po wszystkim. Steve obserwuje zaangażowanie małżonków do siebie i zdaje sobie sprawę, że musi on uzyskać ponad Carly; byłby poszedł za nią do Montany, gdyby naprawdę ją kochał. Klawiszowiec dla Prawa Jaspera dostaje w wypadku samochodowym podczas jazdy pijany. Twierdzi, że Noah jest zaniedbanie do służenia mu zbyt wielu drinków. David zdaje sobie sprawę, że znak został palenie marihuany przed katastrofą, ale zachowuje spokój po Mark grozi squasha Jego umowa Songwriting. W końcu dzieli prawdy z liderem grupy, który pożary Marka i zastępuje go z Dawidem. Donna traci pracę, kiedy wstaje do modelu temperamentu dziecka, ale dostaje je z powrotem, ubierając się jak klaun. Brandon znów pokazuje się na progu Kelly’ego w nocy. Wyjaśnia, że ​​romans, bo był przerażony perspektywą zaangażowania, i nalega, że ​​”zawdzięcza” mu jeszcze jedną szansę. Ona trzaska drzwiami w twarz.
227 19 “Zbrodnie i wykroczenia” Charles Correll Laurie McCarthy 04 lutego 1998 2.196.220
David Angers Valerie, przesuwając się z jej pokoju i do starego domu Carly firmy. Przeprasza za swoje zachowanie i organizuje dla zarządu wytwórni do oglądania Prawo Jaspera wykonać w klubie. Grupa otrzyma nowy kontrakt płytowy, dzięki w dużej części utworu Dawida. Valerie uważa, że ​​piosenka jest o niej i jest zaszkodzi dowiedzieć się, że Dawid napisał go dla Donny. Babcia Donny musi przejść operację tętniaka. Donna wprowadza Noego pani Martin, ale nadal uważa, że ​​David jest bratnia dusza Donny. Ona prosi o wizytę Dawida i prosi go, aby zwrócić uwagę Donna. Pani Martin cierpi problemy z sercem po operacji i wkrótce umiera. Val zniechęca Dawida uczestniczyć w pogrzebie, a Noe prosi go, aby spędzać czas z Donna z powodu swojej historii. Donna i David się pocałować, ale decydują się pozostać przyjaciółmi. Kelly spotyka byłego skazańca, który został skazany na karę więzienia w wieku siedemnastu lat za zamordowanie matki obraźliwy chłopaka. Ona prosi Brandona, aby napisać historię o człowieku, aby pomóc mu znaleźć zatrudnienie. Steve wierzy, że zabezpieczone podwójną datę Brandon a nim. On nie zdaje sobie sprawy, że kobiety są lesbijkami para, która wierzy, że faceci są również gejem.
228 20 “Arrow Amora” Kevin Inch Melissa Gould 11 lutego 1998 2196221
Valerie i Noe nie są zachwyceni, gdy pieśń Dawida odbiera rozgłośnie radiowe. Wyrażają swoje niezadowolenie na czas David i Donna spędzają razem. David i Donna kłamać na temat ich pobytu przed wyruszeniem na wyprawę na zakupy. Dostają w wypadku samochodowym; Donna rani ją z powrotem i zaczyna środki przeciwbólowe trzaski. Val zachęca Noe, aby dotrzeć do jego wyalienowanej przyrodniego brata, Josh. Valerie i Noah wierzą, że ich koledzy są oszustwa na nich i stać się przygnębiony. Noah dostaje bardzo pijany, a Josh ukradkiem wymyka coś do drinka Valerie. Po Josh jest rozpraszany przez telefon, Noe zabiera Valerie do biura i ma seks z nią. Val budzi się w oszołomieniu i czuje się bardzo źle, mimo że miała tylko jednego drinka. David zabiera ją do lekarza, gdzie wyniki badań znaleźć Rohypnol (data-gwałt narkotyków) w swoim systemie. David i Valerie ścigać się do łodzi i oskarżać Noego gwałtu. Kelly spędza dzień romantyczny Walentynki z Jeffem. Wyraża gotowość do przejścia ofertę pracy i pobytu w Los Angeles razem z nią, ale ona zrzuca go i wraca do Brandon. Steve odkrywa, że ​​żonglerka trzy dat, dzięki namową swoich przyjaciół na ustalenie go. Staje się zniewolony przez tajemniczego nieznajomego, ale traci utwór z niej. Dostaje naciągnięta przez policję następnego dnia i jest wstrząśnięty, aby znaleźć, że policjant jest jego kobieta tajemnicą.
229 21 “The Girl Who Cried Wilk” Richard Denault Ken Stringer 25 lutego 1998 2196222
Prasy Valerie zgwałcić oskarżenia przeciwko Noego. Kelly i Steve, powołując się na fałszywej ciąży Val firmy i aborcji, załóżmy, że ona kłamie, próbując wyłudzić pieniądze od Noego. Dawid walczy ze Stevem nad jego stałym wypowiedzi sarkastycznych, i decyduje się przenieść Val do jego domu. Donna uważa, że ​​Noah jest niewinny, ale odpycha go, gdy dowiedział się, że spałem z Valerie. Prokurator okręgowy odmawia złożenia oskarżenia z powodu braku dowodów, Val złoży dolarów dziesięć milionów cywilnego pozew w nadziei windykacji. Josh proponuje 200.000 dolarów ugody bez konsultacji z Noem, który gniewnie wycofuje ofertę. Donna ma problemy z utrzymaniem się z jej prac wykonywanych z powodu jej bólu pleców i skutki tych środków przeciwbólowych. Josh dostarcza ją amfetaminy, a ona później kradnie leki z ojca klinice. Brandon i Steve iść do jazdy wraz z Tammy przyjaciela Steve’a i jej partnera. Brandon uważa, że ​​partnerem Tammy jest używane nadmiernej siły na podejrzanego, ale decyduje się nie pisać o tym po człowiek zgadza się na doradztwie. Wytwórnia grozi spadek Dawida, gdy przebywa z dala od studia, aby spędzić czas z Valerie.
230 22 “Prawo i Disorder” Kevin Inch Doug Steinberg 04 marca 1998 2196223
Cywilny proces Noego zaczyna. Jego adwokat przedstawia Valerie jako golddigging wycieczki i używa gangu zeznania umieszczenia Noego w pozytywnym świetle. Świadectwo Josha odzwierciedla bardzo źle na Noego i Val wygrywa sprawę. Każdy przeprasza Valerie i obraca się przeciwko Noego. Podczas grzebać rzeczy Josha w poszukiwaniu bardziej pigułki, Donna odkrywa receptę na Rohypnol. Josh przyznaje, że odurzony Valerie i Noah oferuje pomoc Val budować sprawę przeciwko niemu. Firma Dawida rekord doświadcza przetasowania. Nowe reprensentative siły Jasper z zespołu i odwraca się nad całą twórczą kontrolę nad parametrami dla Dawida. Jasper zarzuca Dawidowi zdrady. W stanie sprostać jej terminu, zdezorientowany Donna kradnie projekty z współpracownika. Noe znajdzie Donna przytomność na jej podłodze w salonie.
231 23 “zadośćuczynienia” Joel J. Feigenbaum Elle Triedman 11 marca 1998 2196224
Do pogotowia ożywić Donna, ona wraca do domu ze szpitala szybko, ale cierpi z powodu odstąpienia od umowy. Donna jest zwolniony po wyznając, że plagiat swojego współpracownika wzorów. Noah pomaga jej walka z uzależnieniem, a ona wybacza mu za spanie z Valerie. Nastolatek porzuca swoje dziecko poza klinice. Kelly dba o dziecko i stara się przekonać matkę, aby zabrać go z powrotem. Gdy to zawiedzie, odwraca dziecko przez do usług socjalnych. Kelly postanawia ubiegać się o chłopca przybrana matka. Brandon odkrywa, że ​​wytwórnia zapłaciła stację radiową umieścić piosenkę Dawida do obrotu. Dziewczyna zostaje ranny podczas koncertu fani spieszyć ze sceny. David zamknięty zespół i wycofuje się z jego kontrakt płytowy. Josh zostaje skazany na rok więzienia za nielegalne posiadanie narkotyków. Valerie stara się przezwyciężyć wspomnienia gwałtu i przenieść się ze swojego życia. Ona stwierdza, że ​​ani ona, ani Noe ponosi winę za zbrodnię. Steve znajduje listy miłosne, które są przeznaczone dla innego mężczyzny. Spotyka się z nadawcą, ale kłamstwa o jego tożsamości.
232 24 “Charakter wychowania” Michael Ray Rhodes Michael Cassutt 18 marca, 1998 2196225
Kelly jest zdenerwowany, gdy para gejów otrzymuje opiekę nad dzieckiem. Nastoletnia matka zdecyduje, że chce, aby jej syna, ale tylko dlatego, że nie chce mu podniesiony przez gejów. Kyle i Gene dać dziecku bez walki, ponieważ uważasz, że to w jego interesie. Kelly zaczyna wierzyć, że oni lepszymi rodzicami niż ona lub Leann i lobbuje dziewczynę do rezygnacji z opieki. W końcu zgadza się po wiedząc, że nie może opiekować się dzieckiem prawidłowo. Z gazety walczą utrzymać się na powierzchni, Steve akceptuje reklamy od producenta papierosów. Brandon staje się oburzony i grozi zamknięcie, Steve zmieni zdanie, wskazując na wszystkich ludzi, pomógł poprzez jego twórczości. Po kilku dniach, Steve w końcu mówi Jill, że nie jest Ted (człowiek, któremu została ona pisanie). Nie chce kontynuować widząc go, a on przysięga jej szczęścia, znajdując Teda. David odnajduje swoją miłość do muzyki zacina ze swoim sąsiadem, pozmywany gitarzystą, który raz wygrał Grammy. Mama Val przychodzi do odwiedzenia i trwa do gustu Bill Taylor, który został właśnie zwolniony z więzienia. Potencjał romans przeraża Kelly i Valerie. Noah pomaga produkcji finansów Donna ze swoich projektów, a ktoś łapówki do zakupu strojów.
233 25 “cioci BEA Pickles” Christopher Hibler Laurie McCarthy Marzec 25, 1998 2196226
Podczas przyjęcia urodzinowego niespodzianka Valerie, Abby ogłasza, że ​​ona i Bill są zaręczeni. Val i Kelly łączą siły w nadziei na uzyskanie ich rodziców odwołać ślub. W końcu uświadomić sobie, że Bill i Abby są szczęśliwi i zdecydować o ich wspierać. Bill brzydzi Kelly przez wycofania się z wesela i pozostawiając ją rozgłosić nowinę do Abby. Valerie daje David głębszy wgląd w jej traumatycznym wywiadem rodzinnym, jak ona mówi mu, że ojciec ją seksualnie. Brandon otrzymuje ofertę pracy od poważnej gazecie, ale stoi przed dylematem, kiedy dowiaduje się, że jest on tylko jest zatrudniony w zastępstwie strajkujących reporterów. Wraca do rytmu i proponuje realizację planu zdrowotnego za przepracowany i zaległy Janet. Steve waha się wprowadzać Jill aby Ted, ona decyduje, że naprawdę lubi Steve’a i wraca do niego. Kiedy Donny sukienki nie sprzedawać, Noah próbuje dać jej zastrzyk pewności siebie kupując całości zapasów magazynowych siebie. Ona jest zły, kiedy odkrywa prawdę.
234 26 “All That Glitters” Michael Lange Tyler Bensinger 01 kwiecień, 1998 2196227
Brandon pracuje nad historią o nadętym reporterem Pulitzera-Nagrodą. Kelly dostaje rozwojowo wyłączone młodego człowieka pozycję w klinice, gdzie maniacy się po dokonaniu niewielkiej pomyłki. Kelly przekonuje Brandon pozwolić Chris dołączyć do reportera, i to na lodzie w Los Angeles praktyce królami, ale Raitt wyjeżdża z miasta do pracy w innej historii. Brandon pomaga Chris dostać wymarzoną pracę u znajomego w lodowisko. Aby zapłacić swoje podatki, David podejmuje pracę jako jingle pisarza. Ballada napisał dla Valerie kończy się w reklamie dezodorantu. Steve zdaje sobie sprawę, że on i Jill nie mają nic wspólnego. Ona rzuca go, zanim ma szansę na przełamanie rzeczy z wrażenia. Janet ma podobasz Steve’a, ale on nie wydaje się do niego dostać. Donna dowiaduje się, że diament biżuteria że Noe dał jej to fake.
235 27 “Reunion” Chip Chalmers Doug Steinberg 15 kwiecień 1998 2196228

Gang przygotowuje się do swojego pięcioletniego łączenia liceum. Andrea wraca do przypadku, po początkowo udając, że jej życie jest doskonałe, objawia, że ​​jest się rozwodzi Jesse. Brandon stara się przekonać ją do pracy rzeczy, ale ona już próbował wszystkich możliwych rozwiązań, a nawet wychodzenie z szkoły medycznej, aby spędzać więcej czasu z rodziną. Andrea nie chce mówić na zjeździe, więc Brandon ma swoje miejsce i wygłasza przemówienie z tematem “To dobrze, aby być sobą.” Kelly staje się zniesmaczony gdy Ross Webber, facet, który upokorzył ją po tym jak straciła dziewictwo do niego, stara się wymieniać uprzejmości. Valerie daje Ross zbesztanie i pomaga Kelly wyeliminować jakąś starą grafitti o niej. Steve jest zdenerwowany, że koledzy oczekują mu przynieść Bimbo do zjazdu. Janet wolontariusze być jego datę, aby pomóc mu zmienić swój wizerunek. On całkowicie ignoruje ją gonić po pięknej koleżanki. Kobieta jest faktycznie spiskuje zemstę Steve dla złego traktowania jej w szkole (kiedy była maniakiem); ona organizuje intrygę, w której pojawia się nago przed całym spotkaniu. Steve pojawia się w domu Janet późno w nocy, żeby przepraszać, ale ona decyduje się nie na bieżąco go. Valerie uczęszcza na spotkanie z Dawidem i savours szansę zachować anonimowość. Twierdzi, że pracuje z ubogimi i że David jest międzynarodową gwiazdą rocka. Donna staje się zły, gdy magazyn nazwy Noah jeden z kawalerów LA najbardziej kwalifikowalnych.
UWAGA: Gabrielle Carteris sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku, jak Andrea Zuckerman.
236 28 “Skin Deep” Kim Friedman Elle Triedman 29 kwiecień 1998 2196229
“Sex shop” otwiera się w Beverly Hills. Brandon, Steve i David patronować do sklepu, pod pozorem obejmujących kontrowersje w gazecie. Brandon irytuje Kelly broniąc się ze sklepem i jego klientelę, a udział dziki wieczór kawalerski dla Muntz. Nieporozumienie powoduje David i Val obawiać się, że są problemy z ich życia seksualnego. Steve postanawia, że ​​on jest zainteresowany Janet po tym wyraża swoją filozofię na wolnej miłości. Donna odkrywa, że ​​jej asystent, który ma bardzo niską samoocenę, uspokaja się przez cięcie ramiona z brzytwą. Próbuje przekonać ją do szukania pomocy. Donna prosi kobiety o normalnych pomiarów do stawienia się w swoim katalogu, bo uważa, że ​​za pomocą modeli wyśle ​​złą wiadomość. Kelly zbuntowali gdy Jackie decyduje się dostać lifting twarzy i progach Erin o kalorie.
237 29 “Ricochet” Anson Williams Laurie McCarthy 06 maja 1998 2196230
Kelly uważa za niemożliwe do zaufania Brandona jak pracuje późno każdej nocy przez kilka tygodni. Brandon Kelly zapewnia, że ​​nigdy nie opuści ją i nagle prosi ją o rękę. Doświadczają wątpliwości, ale decyduje, że są gotowi do zaangażowania twórczości. Noah bawi Gwyneth, długoletni przyjaciel. Ona potajemnie ma w nim zakochana, i całuje go na koło. Noah twierdzi, że nie jest nią zainteresowany. David staje się bardzo nerwowy po obrabowany w bankomacie. Dostaje pijany, kradnie pistolet Po kasy Ciemności, i zatacza w alejce za klubem. Kiedy Noe i Gwyneth próby zatrzymania go, strzela na śmietniku, A odbijania się karmy kulach i przeboje Gwyneth w ramię. Donna pyta Gwyneth pozostać w jej mieszkaniu, bo nie ufa jej okolice Noego. Valerie dowiaduje się, że jest mecz na białaczkę pacjenta potrzebującego przeszczepu szpiku kostnego. Ten człowiek, syn nakłania ją, by nie przejść z operacji, jak jego ojciec molestował zarówno z jego córek i może zrobić to samo dla swoich wnuków. Valerie nie chce oddać szpik, ale inny mecz zostanie wkrótce. David wykłady Val o swojej decyzji. Steve odkrywa, że ​​przyciąga do jednego z kandydatów na asystenta pozycji w rytm muzyki.
238 30 “podstawową Co Zastosuj” Harvey Frost Michael Cassutt & Melissa Gould 13 maja 1998 2196231
David zrzuca Valerie i mówi jej, że break-up jest jej wina. Gwyneth przyznaje, że jest zakochana z Noem i szuka pomocy Valerie dostać go od Donny. Val sugeruje, że ona sabotować pokaz Donny mody, więc Gwyneth wina zabrudzenia na większość sukienek. Noah zamówienia Gwyneth odejść, ale Donna bije na niego nie kończąc przyjaźni. Val ma jedną noc stoiska z fotografem pokaz mody. Wkrótce odkrywa, że ​​jest dożylnie użytkownik narkotyków. Brandon i Kelly zostają przytłoczeni przygotowań weselnych. Starają się zjednoczyć za uchodźcę z żoną, którą stracił, gdy był oblatany z Sarajewa do leczenia. Sarah mówi Steve, że jest żonaty, ale oddzielona od męża. Postanawia szukać poradnictwa małżeńskiego, nadal aktualne Steve. David rzuca dopasowanie gdy sklep odzieżowy nie zapłaci mu za jingle.
239 31 “Wedding: Part 1” Harry Harris John Eisendrath, Laurie McCarthy,
Doug Steinberg & Elle Triedman 20 maja 1998 2196232A
Valerie konfrontuje Johnny’ego, który podkreśla, iż nie podziela igieł i jest zdrowa. David popycha Valerie aby zrobić test na HIV, ale ona boi się poznać prawdę. Spędza cały jej imprezowanie czas, bo nie chce konfrontacji z rzeczywistością. Podczas Val jest obecnie w klubie z Noem, wspinają się na dach, ryzykuje swoje życie podczas spacerów po półce. Noah pomaga jej w dół, kiedy wymyka, a ona napędza go z dala po odkryciu cięcia krwawienia. Nawleczone-out Johnny odwiedza Val w klubie i objawia, że ​​jest nosicielem wirusa HIV. Brandon i Kelly spierać tabakiery. Nie mogą oni wybierać pierścionek, odnoszą pamiętną opowieść o wideo ślub Dawida, czy zgadzają się na śluby. Obawiają się, że ich spory są czymś więcej niż tylko wynikiem nerwów. Noah denerwuje Donna wyrażając swój brak wiary w instytucję małżeństwa. Żywieniowiec ślub ratuje życie Donny przesuwając ją z drogi uciekający pickupa. Sarah łamie serce Steve’a i wraca do męża.
240 32 “Wedding: Part 2” Harry Harris John Eisendrath, Laurie McCarthy,
Doug Steinberg & Elle Triedman 20 maja 1998 2196232B
Jako dzień ślubu przybywa, Brandon i Kelly w końcu wydaje się, że pokonanie ich wątpliwości. Jednak podczas przygotowań do ceremonii, Kelly wyznaje matce, że nie jest pewien, czy chce przejść z małżeństwa. Brandon wyraża podobne uczucia do Steve’a, który wierzy, że on po prostu ma zimne stopy. Brandon i Kelly wzajemnie uzgodnić odwołać ceremonię. Oni ogłosić swoją decyzję gości i zapraszamy do recepcji, gdyż twierdzą, że są szczęśliwi. Valerie poddaje się testowi na HIV i niecierpliwie czeka na wyniki. Przed podjęciem Valerie do kliniki, David czuje, że musi jej przypominać, że nie są parą. Valerie przechodzi w gabinecie lekarskim, aby dowiedzieć się wynik jej testu. Donna akceptuje datę z Jakubem podziękować mu za uratowanie życia. Zauważając jej niepewną przyszłość z Noem, czyni sztukę dla niej. Odwraca się go i postanawia wolałaby raczej zostać z Noem. Steve próbuje zdobyć Sarę z powrotem od męża. Ona pojawia się w recepcji i wyraża swoje uczucia, ale Steve nie jest pewien, że powinien jej wierzyć.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 9: 1998-1999

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Oryginalny data produkcji powietrza
kod
241 1 “Morning After” Anson Williams John Eisendrath 16 września 1998 2198233
Brandon i Kelly spać razem w nocy z poronionych ślubu. Brandon uważa ich razem noc błąd, natomiast Kelly uświadamia sobie, że ona chce się ożenił po wszystkim. Samotny Brandon trafia do mieszkania Kelly’ego w poszukiwaniu komfortu i kończy się pobyt w nocy. Następnie odrzuca sugestię Kelly że idą na miesiąc miodowy i deklaruje, że chce iść dalej. Po jej test na HIV wraca negatywny, Valerie denerwuje każdy z jej nowej polityki brutalnej szczerości. David ma swój kij i wydaje ultimatum swojego szefa, który wycina mu luźna. David podejrzewa, że ​​Val naciska wszystkim od ukarania siebie za jakiegoś powodu. Valerie robi wspaniałe wyznanie o śmierci ojca. Nie popełnić samobójstwo, ona go zamordowali. Donna idzie wbrew woli Noego przyjmując zaproszenie na kolację z rodzicami na urodziny pana Myśliwego. Wieczorem okazuje się katastrofą, tak jak Noe przewidział. Jego ojciec później odwiedza klub i odkrywa, że ​​jego firma ogłosi upadłość i cała rodzina jest bankrutem. Oszuści nazwie Sophie Burns zaprzyjaźnia Steve, który daje jej swój pokój. Ona twierdzi, że doktorant w CU, ale w rzeczywistości ma aspiracje show biznesie. Mimo ofiarności Steve’a, postanawia zrobić ruch na Dawida.
242 2 “Cięcia budżetowe” Chip Chalmers Laurie McCarthy 23 września 1998 2198234

Po nauczeniu się, że klinika może stracić finansowanie, Kelly prosi Brandona, aby napisać historię generowania rozgłosu. Starają się współpracować w artykule, ale okaże się, że współpraca jest zbyt bolesne. Kelly organizuje aukcję, aby zebrać pieniądze dla kliniki. Ona modeluje jej suknię ślubną w części pokazu mody imprezy, a Brandon outbids wszyscy na randkę z nią. Brandon i Kelly pospacerować po plaży i zdecydować, że są one dzięki. Klinika musi jeszcze zredukować swój personel (nawet po fundraiser), więc Kelly rezygnacji. Choć David uważa, że ​​Valerie zabił ojca w samoobronie i powinni przejść, ona nalega na doprowadzeniu jej matkę do miasta, aby omówić sytuację. Kiedy Val stara się wyznać, dowiaduje się, że Abby wiedziała nadużycia sprzed śmierci męża. Ona nie podejmować żadnych działań, bo uważał, że Victor by szukać pomocy. Valerie odnajduje związek z narzeczonym Abby firmy, były policjant. Zabił znajomego, w trakcie pełnienia obowiązków, ale uświadomić sobie, że nie był winien. Noah oferuje swoje poparcie dla ojca i cieszy się popołudnie z nim. Gdy pan Hunter odrzuca jego pomoc, Noah zaskoczy, że jego ojciec nie ma nikogo, ale sam ponosi winę za jego problemów. Pan Hunter popełnia samobójstwo chwile po argumencie. Sophie cashes w jej pożyczki studenckiej i zakrada się wokół z Dawidem. Praca Dawida jako emcee na aukcji dostaje go try-out z lokalnej stacji radiowej.
UWAGA: Joe E. Tata nie pojawia się w tym odcinku.
243 3 “dealer wyboru” Jeff Melman Douglas Steinberg 30 września 1998 2198235

Abby ogłasza, że ​​ona i Carla planujesz uciekać w Las Vegas i prosi Val być jej druhną. Obligacje Valerie z obiektywem Carl podczas wieczoru w kasynie i śpi z nim w noc przed ślubem. Przygnębiony Kelly prosi Val pozwolić jej znacznik wzdłuż na wycieczkę, bo uważa, że ​​Brandon widzi kogoś innego. Ma dobry czas hazardu i spotykać się z nieznajomym, aż widok kobiety w sukni ślubnej przynosi ją z powrotem do rzeczywistości. Noah rozwija obsesję ojca pistoletem po policja zwróci mu ją. Pije mocno i powoduje żenujące sceny na 25 stron na Martins To rocznicę ślubu. Podczas pracy nad nekrologu pana Huntera, Brandon zaczyna się obawiać, że nigdy nie będzie miał żadnych znaczących osiągnięć. On spotyka się z reporterem od Nowego Jorku papieru, który ustawia się na rozmowę kwalifikacyjną. Kobieta pomaga Donna prowadzenia konta stawia jako swojego partnera biznesowego, a potem kradnie jej projekty, aby uzyskać we własnym pozycję z klientem. Steve łapie Sophie i Dawidowi, w kawiarni, ale ona leży jej wyjście z sytuacji. David ma udane przesłuchanie i otrzymuje pełny etat jako dżokej płyty.
UWAGA: Joe E. Tata nie pojawia się w tym odcinku.
244 4 “Nie pytaj, nie mów” Denault Richard Ken Stringer października 28, 1998 2198236

Carl postanawia unieważnić swoje małżeństwo z Abby, ponieważ wierzy, że ma przyszłość z Valerie. Valerie jest czyste z matką o swojej nocy z Carlem, i wyznaje zabicie ojca. Pomimo twierdzeń Val firmy samoobrony, Abby planuje włączyć ją w Kelly zatrzymuje się w kiosku się napatrzyć przystojny mężczyzna przy sąsiednim stoliku. Kelly zauważa, że ​​sklep jest na wynajem i postanawia, że ​​ona i Donna powinna otworzyć butik. Chociaż patrząc na przestrzeni spotyka prawnik Matt Durning ust facet ją sprawdzić). Noah nie może zmusić się do dostarczenia ojca pochwała. On został zatrzymany za jazdę po pijanemu w nocy, a Kelly sugeruje, że Matt reprezentowania go. Noe otrzymał grzywnę i wyrok w zawieszeniu i nakazał uczestniczyć doradztwo alkoholu. Kelly dowiaduje się, że Matt jest budowanie sprawę opieki nad dzieckiem na championa żony, którego współmałżonek kiedyś pomógł w klinice. Matt twierdzi, że każdy ma prawo do reprezentacji, ale Kelly wieje go. Steve daje Sophie kolumnę dla rytmu. Papier uruchamia stronę internetową, wraz z aparatem cyfrowym, który rejestruje każdego z nas działań. David i Sophie uprawiać seks w biurze, nieświadomi, że są one przekazywane do Internetu. Steve wysadza na Dawida i rzuca Sophie z domu. David obwinia Sophie wszystko dlatego, że ostrzegł ją, by nie zranić Steve.
UWAGA: Pierwsze pojawienie Daniel Cosgrove, jak Durning Matt. Joe E. Tata i Jason Priestley nie pojawiają się w tym odcinku.
245 5 “Brandon Liście” Christopher Hibler John Eisendrath 04 listopad 1998 2198237

Brandon informuje, że przyjął on pracę w Washington biura New York Chronicle. Kelly i Donna przygotowania do otwarcia sklepu, już nosić to. Brandon zostaje wytrącony z równowagi przez świadomość, że Kelly radzi z jej życia, i czuje się zagrożona obecnością Matta. Kelly spotyka się z Leah, który wyjaśnia, że ​​wróciła do Lenny, gdy dowiedział się, że była w ciąży, ale znowu w lewo, kiedy groził jej życie. Chociaż Kelly twierdzi, że nie potrzebujemy jego pomocy, Brandon pisze historię o przypadku opieki. Brandon decyduje, że chce pozostać w Los Angeles, ale Kelly wzywa go do podjęcia pracy i realizować swoje marzenia. Gang rzuca niespodziankę odejście przyjęcie dla Brandon. Przed odejściem, przekonuje rodziców do wynajęcia Steve, Val i Noah pobyt w domu. Donna zamienia się Matt komfort jak ona i Noah dryfować dalej od siebie. Valerie szuka porady prawnej z Mattem. Wyjaśnia, że ​​zabijanie był wypadek, ale Matt ostrzega, że ​​jury nie może zgodzić. Abby mówi Val, że ona nie chce się włączyć ją w – nie dlatego, że wybacza jej, ale dlatego, że nie radzi sobie ze wstydem posiadania każdy wie, jej rodziny straszne tajemnice. Sophie trudno jest przebić się show-biznesu. Ona przyciąga uwagę do siebie poprzez wynajem billboard z jej obrazu, numeru telefonu oraz komunikat “Dokąd Sophie?”
UWAGA: Ostateczny wygląd Jason Priestley jako Brandon Walsh jako seria prawidłowe.
246 6 “Spowiedź” Kevin Inch Tyler Bensinger 11 listopada 1998 2198238
Lenny otrzymuje wspólną opiekę nad córką. Po tym jak eksploduje w szał podczas swojej pierwszej wizyty, Kelly postanawia pomóc Leah i jej córka pominąć miasto i przyjąć nową tożsamość. Lenny w następujący sposób je realizuje co oni planują, i atakuje Leah. Matt, przeszkadza wyrzuty sumienia, pomaga Leah uzyskania niezbędnych do rozpoczęcia jej identyfikację nowego życia. Valerie zdecyduje się rzucić masywny rave w imprezie pożegnalnej przed włączeniem się w policji. Dawid nazywa Abby, aby poinformować ją o planach Val, a ona przechwytuje jej córką w komisariacie. Podnosi z Val nie wyznać i oferuje przebaczenie, twierdząc, że ponosi winę za nie występując w imieniu Valerie. Nie można komunikować się z Noem, Donna zaczyna spotykać Mat. Ona boli Matt uczuć poprzez ignorowanie go w stronę Val do tendencję do pijany Noego. Noah łamie obietnicę Donna omijając przez sąd jest obowiązkowe spotkania AA i dalej do picia. Sophie próbuje swoich sił w kelnerka po katastrofalnej sesji zdjęciowej. Bogaty, przystojny nieznajomy rozpoznaje ją od tablicy i prosi ją, aby dołączyć do niego w Paryżu. Mówi David że zdobył rolę w filmie, ale później odkrywa prawdę. Steve i Janet walczyć, aby utrzymać papier będzie w następstwie wyjazdu Brandona. Steve postanawia włączyć beat w tabloid. Podczas śledztwa w “nawiedzonym domu”, Steve i Janet dostać zamknięty w lodówce i uprawiają seks. Zaprzeczają, że spotkanie było znaczące.
247 7 “You Say Goodbye, I Say Hello” Michael Lange Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 18 listopada 1998 2198239

Jako Kelly i Valerie pack Brandona dobytku do wysyłki, Kelly odkrywa list, w którym Val poradził Brandona nie z nią ożenić. Odwraca się wszyscy przed Val i dostaje je do bojkotu jej gromadzenie Dziękczynienia. Mając nadzieję na pomoc Kelly zrozumieć zachowanie Valerie, szczegóły David jej zmartwiony dzieciństwa. Chociaż Val nie jest zainteresowany jej litość, Kelly nalega na pomoc przy kolacji Dziękczynienia. Kelly i Valerie ustalić inny rozejm, ale Valerie nagle ogłasza, że ​​ona znowu powraca do Buffalo. Przeprasza za wszystkie kłopoty ona spowodowane, i dziękuje wszystkim za przyjaźń przed wyjazdem. David ma jedną noc stoiska z pozorną groupie, nieświadomy, że jest zaledwie siedemnaście lat życia. Grozi mu ustawowe opłaty rzepaku po dziewczyna wyznaje jej rodziców. Czarni Noah zaznacza podczas jazdy pijany i rozbija jego samochód. Obawia się on, że może on być zaangażowany w hit-and-run, a zamienia się w Donny kuzyn Gina przybywa do miasta z show lodu. Ona traci pracę i agenta, ale stara się ukryć prawdę przed Donna, który zawsze miał bardziej uprzywilejowany tryb życia niż Giną. Noah idzie na bender po śmierci hit-and-run ofiary; Gina oferuje czuwać nad nim. Całuje go w budce fotograficznej w parku rozrywki. Noah jest z ulgą, że nie trafił nikogo z jego samochodu, a śluby przestać pić. Donna pyta Gina przenieść się do mieszkania na plaży. Janet zgadza się kontynuować spanie ze Stevem, ale chce widzieć innych ludzi. Później przyznaje, że nie widzi nikogo, ona obawia się, że Steve będzie ją skrzywdzić, jeśli datowane. Matt i Kelly zbliżyć i się pocałować. Dylan zaskakuje wszyscy, pokazując się w domu na noc Dziękczynienia.
UWAGA: Ostateczny wygląd Tiffani Amber Thiessen-jako Valerie Malone. Pierwsze pojawienie Vanessa Marcil, jak Gina Kincaid. Luke Perry powraca w tym odcinku, jako Dylan McKay. Joe E. Tata nie pojawia się w tym odcinku.
248 8 “Jestem z powrotem, ponieważ” Artie Mandelberg John Eisendrath 02 grudnia 1998 2198240
Dawid został zatrzymany za gwałt ustawowego i dostaje zawieszone ze swojego radiowego show. Dylan Bails go z więzienia, a następnie dowiaduje się od pani Teasley że Denise jest zmartwiony dziewczynka, która otrzymuje mało uwagi od swoich rodziców. Dylan konfrontuje Denise rodziców i – mówiąc z własnego doświadczenia jako zaniedbanego nastolatka – wyjaśnia, że ​​ich córka działania są wołaniem o pomoc. Denise spada zarzuty. David dzięki Dylana, oferując mu miejsce pobytu, jak Dylan niedawno sprzedał swój dom. Steve oburza się na wieść, że jego matka spotyka się jej wiele młodszą zagra. Steve widzi mężczyznę całuje inną kobietę w After Dark i rozpoczyna walkę. Samantha odkrywa, że ​​nie widzi człowieka, ona jest rzeczywiście gejem. Matt przeżywa zastój w jego działalności i nie może płacić czynsz. Steve oferuje niech przenieść do domu w zamian za usługi prawne dla rytmu. Dziadek Kelly’ego, który cierpi na rozedmę płuc, odmawia poddania się operacji, która może przedłużyć jego życie. Po Kelly mówi mu, że Jackie nie będzie przestrzegać warunków jego życia będzie (poprzez usunięcie go z podtrzymywania życia), on daje siłę Kelly pełnomocnictwa. Reakcja Kelly do powrotu Dylana martwi Mat. Dylan zachowuje się tajemniczo, ale w końcu wyjaśnia powody jego ponownego wystąpienia. On mówi Kelly, że po prostu brakowało rodzinnego miasta i chciał wrócić do swoich przyjaciół, zwłaszcza ją. Gina próbuje ingerować w stosunki Donny z Noem.
249 9 “Poniższe opcje” Gabrielle Beaumont Laurie McCarthy 9 grudnia 1998 2198241
Po dziadek Kelly prawie umiera na zapalenie płuc, niechętnie daje zgodę lekarzy, aby podłączyć go do respiratora. Jackie i Kelly sobie sprawę, że maszyny są odbierając godność Eda bez poprawy jego stanu. Postanawiają zabrać go do domu spędzić pozostały czas z rodziną. Kelly rośnie zły Matt, gdy podejmuje sprawę obrony firmę tytoniu. Rzuca sprawę i kończy palenie zaimponować Kelly, ale całuje Dylana. Donna zgadza się niech zmartwiony piętnaście-letni dziewczyna kupić sukienkę na layaway. Dziewczynki koledzy członkowie gangu przekonać ją pokroić w górę sukienkę i zwraca go w uszkodzonych towarów. Sonia później przeprasza i oferuje odpracować swój dług w sklepie. Dylan bierze bullet-usiane Porsche wykorzystać składowania. Imponuje Gina przychodząc do jej obronie, gdy pijany molestuje ją w klubie. Dylan łapie faceta i jego przyjaciół vandalizing Porsche; dostaje nóż od jednego z nich i grozi, że zabije go. Dylan cierpi koszmary o Toni i postanawia sprzedać samochód. On pali pieniądze, które otrzymuje od sprzedaży, a następnie kupuje heroinę w alejce. Sieć strzela Samantha z jej nowego show, po tym jak przyznaje, że jest gejem. Samantha obawia się, że Steve wstydzi się jej.
250 10 “Maratończyk” Joel J. Feigenbaum Douglas Steinberg 16 grudnia 1998 2198242
Dylan ubijarki Kelly daleko do Cabo San Lucas w Meksyku na cały dzień. Kupuje jej pustą posąg, aby mógł przemycić narkotyki z powrotem do USA Kelly odrzuca Dylana i postanawia skupić się na jej związek z Mattem. Dylan natychmiast zabiera Gina do Meksyku i ponownie przemyca heroinę w posąg. Kiedy posąg kończy się zamknięty w butiku po godzinach, Dylan uwodzi Gina ją odzyskać. Sonia i jej chłopak spędza noc w sklepie Donny. Jeden z przyjaciół Soni wyciąga nóż na nią i ostrzega ją z dala od jej mężczyzny. Sklep zostaje okradziony, a każdy uważa, że ​​Sonia popełnił zbrodnię zdobyć tyle pieniędzy, by uciec przed gangiem. Później odkrywa, że ​​ona znosiła bicie, aby utrzymać swoich przyjaciół z okradania sklepu i ochroniarz rzeczywiście popełnił przestępstwo. Sonia dzięki Donna za pomoc jej wydostać się z gangu. Steve błędnie deklaruje 1000 dolarów za godzinę na AIDS taniec-a-Thon w klubie, chciał oddać w sumie tysiąc dolarów. On stara się zachować swoje koszty poprzez sponsoring Muntz i jego żonę, okazuje się, że zostały one pracować z osobistym trenerem. Para wygrywa konkurs, ale pokonanie kończy się zarabianie pieniędzy, gdy wspaniałomyślność Steve’a przyciąga nowych reklamodawców. Noah zaczepia Gina uzyskania Donna źle tort urodzinowy. Gina wybucha gniewem i ujawnia jej gorycz o życiu w cieniu Donny.
251 11 “How to Be kobiety Jerk Love” Harvey Frost John Eisendrath 13 stycznia 1999 2198243
Gina znajdzie heroinę w kurtce Dylana. Rzuca się jego zapas udowodnić sobie, ale nadal na haju. Dylan próbuje odwiedzić grób Toniego, tylko znaleźć, że został on przeniesiony. Kupuje broń i jedzie do domu Marchette firmy w nadziei na poznanie nowej lokalizacji. Bali Kelly na spanie i Ew. Ona pomaga z audycji radiowej Dawida i doradza słuchaczy do podjęcia relacji powoli. Ona natychmiast spędza noc z Mattem. Steve stawia na technikach oferując seminarium na temat możliwości podnieść kobiety. Jego uczniowie wyrażają niezadowolenie z ich wyników, ale wyniki David linią o martwej babci. Gina wzbudza problemy między Donna i jej matkę.
252 12 “perypetie” Roy Campanella II Ken Stringer 20 stycznia 1999 2198244
Burze Dylan do dworu Marchette i posiada kilka na muszce r. Mówią mu, że kupił dom od nieruchomości Marchette s; popełnił samobójstwo kilka tygodni po śmierci Toniego. Gina popycha Dylana od kiedy w dalszym ciągu używać heroiny. Gliniarze ciągnąć go za podejrzanych o włamanie i znaleźć narkotyki i pistolet na swoim rowerze. Nazywa Gina z więzienia i prosi ją, aby przynieść mu leki, bo nie może obsłużyć wypłaty. Steve studenci żądać zwrotu i zabrać go do małej roszczeń przed sądem. Sprawa jest słyszany w telewizji sedzia Maryi. Choć Steve przegra, on uważa, że ​​rozgłos pomoże swoją działalność. Nowe zrzuty Dawida dziewczyna go po wysłuchaniu go świadczą o użyciu pick-up linię ją uwieść. Donna i Noah dom-siedzieć Martins w celu zdobycia trochę prywatności. Zapraszać swoich przyjaciół na grilla. Matt przynosi Dylana do partii i sugeruje, że przyznał się do problemu narkotyków dla każdego. Gina niechętnie daje Dylan heroinę, a następnie śledzi się, kiedy ignoruje ją. Dylan przypadkowo koliduje z Donna, który uderza głową i przewraca do basenu.
253 13 “wycofanie” Kevin Inch Tyler Bensinger & John Eisendrath 27 stycznia 1999 2198245
Donna nie jest poważnie ranny, i przebacza Dylan za wypadek. Dylana przyjaciele zachęcić go do sprawdzenia się na odwyk. Kelly działa bardzo nachalny i sugeruje, że Gina i Matt są odpowiedzialne za problemy Dylana. Dylan zakrada się przez okno łazienki i próbuje przejść przez wycofania we własnym zakresie. Kelly znajdzie go leżącego na jej progu i zabiera go do szpitala. Matt tnie kontrakt z prokuratorem okręgowym, aby utrzymać Dylana z więzienia, ale nie jest pewny, że zasługuje na kolejną szansę. Dylan przechodzi do zatrzymania akcji serca i musi być odbudowywane przez defibrylator. Kelly uświadamia sobie, że musi wycofać i nauczyć się szanować związek Giny z Dylanem. Matt otrzymuje zaskakujący telefon od kobiety w Nowym Jorku. Donna projektuje suknię dla znanej piosenkarki noszenia na krajowej telewizji pokazują nagród. Ona obawia się, że ona jest zniszczony, gdy kobieta wygląda jak wrak (z nieczesanych włosów i akcesoria krzykliwymi). Jednak nastolatków, którzy naśladować wokalistę wkrótce przybywa do sklepu Donny. Steve dostaje się do gorącej wody z Janet po tym jak przypadkowo pozwala jej czystej krwi bratniej psa z mutt.
254 14 “jestem żonaty” Anson Williams John Eisendrath 03 lutego 1999 2198246
Matt leci do Nowego Jorku, aby odwiedzić Lauren, który spędził ostatnie trzy lata w szpitalu psychiatrycznym. Wraca do Los Angeles, z Mattem, ale on nie chce wprowadzać ją do Kelly. David i Gina zobaczyć para całuje się na ulicy. Kelly ze złością zrywa z Mattem, a następnie decyduje, że będzie ona walczyć o niego. Matt Kelly informuje, że Lauren jest jego żoną. Dylan wykonuje prace społeczne na załogę ruchu drogowego. Twierdzi tyranii Foremana leczeniu jednego z pozostałych pracowników, Family Man stojący r. Dylan trafia do walki z majstrem, musiał załagodzić sytuację, aby oszczędzić swojego przyjaciela z nieuczciwą karą. Dylan Angers Gina przez ufając w jego sponsora podczas zamykania Gina zewnątrz. David poznaje kobietę, która może być jego idealne dopasowanie, ale wydaje się, że stała mu się. Steve i Donna angażować się w wojnę z figli z Noem po ich złapać oszukuje w rozbieranego pokera.
255 15 “Ścięcie św Valentine” Frank Thackery Laurie McCarthy 10 lutego 1999 2198247
Chociaż kocha Lauren i czuje zobowiązany do jej pomóc skorygować do społeczeństwa, Matt wyraża chęć pozostania z Kelly. Kelly stara się utrzymać swój związek z Mattem, ale zdaje sobie sprawę, musi wycofać po zarzutu z Lauren. Donna staje się wściekły na odkrywanie starych fotografiach Gina Noego całuje w parku rozrywki. Ona zgadza się pozować dziewczyną Dawida w funkcji biznesowych, gdzie zachować pozory całowanie na zdjęciu. Później pocałunek w ciężarówce Dawida. Donna czuje się winny i przebacza Noah; Gina wskazówki krople sugerując, że spała z nim. Steve odkrywa, nieregularny Krecik i obawy, że może on mieć raka skóry. On śluby, aby włączyć swoje życie i przeprasza za podjęcie Janet za pewnik. Śpi z nim, ale on wraca do swoich starych zwyczajów po testach wrócić negatywne. Dylan stara się utrzymać swój umysł od narkotyków poprzez seks z Giną w miejscach publicznych. Gina bije na Dylana, bo czuje, że wykorzystuje ją.
256 16 “Survival Skills” Charlie Correll Douglas Steinberg 17 lutego 1999 2198248
Lauren cierpi reakcji na jej leczenie. Dowiaduje się, że umrze, jeśli ona w dalszym ciągu podejmuje jej leki, bez pigułek, jej schizofrenia pojawi się ponownie. Lauren przygotowuje się do powrotu do instytucji, ale Matt proponuje, że nielegalnie uzyskać więcej pigułek i spędzają pozostałe tygodnie razem na drugi miesiąc miodowy. Kelly przestanie dąsać o Matt wystarczająco długo, aby kupić Dylan klasyczny samochód podnieść go na duchu. Gina staje się bardzo zazdrosna. Donna zrywa z Noem po wyznaje do spania z Giną. Gina później odkrywa, że ​​nie ma seksu. Donna obraża i nie chce jej wybaczyć Noemu. Współtworzyła gospodarze pokaz Dawida radia na dobę, wspomina o dobrych czasach. David pokazuje się na progu Donny, a łączy je namiętny pocałunek. Steve i Janet wziąć parę trudnej młodzieży na biwak. Starając się rada kłótniom dzieci Steve i koniec Janet up szuka romantyczny porady. Janet przypadkowo pozwala jej uczucia do Steve’a wypaść. Spędzają razem noc w jeepie i wreszcie zdecyduje się na związek.
257 17 “Slipping Away” Roy Campanella II John Eisendrath 3 marca 1999 2198249
Kelly i Dylan zgodzić, aby przejść do Meksyku i otrzymać lekarstwa na Laurena. Kelly ma drugi myśli o swojej misji. Śpi z Dylanem, a następnie decyduje, że nie chce kupić narkotyki. Dylan myli Kelly, kiedy zaczyna gaworzenia o ich stosunku do funkcjonariusza celnego. Dylan wyjaśnia, że ​​dostał lekarstwo, i musiał odwracać uwagę celnika, aby utrzymać go od szukania samochodu. Lauren nie zdecyduje się wziąć tabletki, a ona raczej powrotu do instytucji i nadzieję na wyleczenie. Pyta Kelly czuwać nad Matt i pomóc mu dostać się na jego życiu. Donna zgadza się na randkę z przetrwałym Dawida. Ona odrzuca Noego zarzuty dla pojednania i prosi o więcej czasu na podjęcie decyzji. Gina odkrywa, że ​​jej matka spędziła większość pieniędzy zdobyła łyżwiarstwo jako niewielkie. Donna zachęca ją, by pozwać zarządcę, który nie udało się chronić swoje interesy i jest oszołomiony, że produkt jest Felice. Janet ukrywa swój związek z Stevem od ojca, który tylko chce ją do tej pory Japończycy. Po Steve wyznaje swą miłość, Janet mówi ojciec prawdę i zostaje wyrzucony z domu.
258 18 “Bobbi Najdroższy” I. chrześcijańską Nyby II Laurie McCarthy & Tyler Bensinger 10 marca 1999 2198250
Gina postanawia pozwać Felice za 1,1 milionów dolary za pieniądze matka wydatkowanych i “ból i cierpienie”. Donna, rozszarpany przez jej rodziny kłótni, biegnie płakać do Noego. Ona nie wierzy, że David ma prawo być wściekły, ale potem przeprasza i twierdzi, że on jest po prostu samotna. Idzie jej rady i wykorzystuje swoją audycję radiową na oferty od potencjalnych pól dziewczynami. Traci utwór o kobiecie, która najbardziej interesuje go, aż w końcu odkrywa, że ​​pracuje za usługę czyszczenia, że ​​czyści klubu. Donna przekonuje matkę spłacić Gina 60.000 dolarów straciła. Gina i Bobbi faktycznie zaaranżowane oszustwo aby zdzierać Felice; świętować swój sukces. Matt dowiaduje się, że Lauren złożyła wniosek o rozwód. Kelly chce wziąć sprawy powoli, ale nie może pozostać z dala od Matta. Dylan niemal ginie w wypadku Ski Jet. On stara się wyśledzić faceta, który ożywił go. Dowiaduje się, że człowiek, zniszczony przez śmierć jego młodszego brata, planował popełnić samobójstwo. Dylan finansuje się plac zabaw dla nowych dzieci w szpitalu, i zachęca Tim, aby pomóc w budowie jako hołd dla jego brata. Steve nabywa Madam na czarną książkę i uważa publikację informacji o kobiecie słynnych klientów. Matt wykorzystuje książkę do szantażu na prokuratora okręgowego na uwolnienie swojego klienta, niewinny nastolatek oskarżony o handel narkotykami z powodu jej rasy.
259 19 “Leprechaun” Kevin Inch John Eisendrath 17 marca 1999 2198251
Noe stoi wykluczenia po nie do swoich płatności hipotecznych w Peach Pit / After Dark budynku. On akceptuje ofertę od właściciela restauracji chętnych do płacenia wyższych czynszów i postanawia rozwiązać umowę najmu NAT. Noah ignoruje ostrzeżenia z Dylana, który kupuje budynek tak, że Nat może pozostać. Claudia odkrywa, że ​​jej wiza wkrótce wygaśnie, David śluby, aby pomóc jej pobytu w kraju. Kiedy oferta pracy spada przez David zgadza się poślubić Claudia. W promocji, Steve człowiek ubierać się jak krasnoludek i obiecuje “garnek złota” do osoby, która go złapie. Rzeźnik ma ofertę poważnie i domaga się nagrody, a następnie wyciąga nóż, gdy Steve jest w stanie zapłacić. Człowiek zrywa się łzami i wyjaśnia, że ​​jego syn potrzebuje operacji serca. Papieru pozwala sfinansować operację, dzięki darowizn przekazanych przez czytelników dotkniętych przez los człowieka. Kelly i Donna zderzenie kiedy Kelly wynajmuje publicznego guru stosunków w celu przyciągnięcia większej uwagi do sklepu. Obawia się Kelly, że doświadczenie Matta z Lauren będzie wywoływać go, aby go odtworzyć bezpieczne we wszystkich przyszłych związków.
260 20 “Fortune Cookie” Luke Perry Douglas Steinberg & Ken Stringer 07 kwiecień 1999 2198252
David i Claudia postępować z planami ślubie i próbować udokumentować swój związek, aby uniknąć podejrzeń. Claudia uświadamia sobie, że Dawid mając wątpliwości, że zdecyduje się wrócić do Wenezueli i ubiegać się o inną wizę. Wiertnice Dylan loterię, aby Kelly może mieć okazję spotkać się z jej ulubioną piosenkarka. Gina idzie do mężczyzny pokoju hotelowym, podając się za Kelly. Spędza noc w hotelu do podejmowania Dylan zazdrosny, choć później twierdzi, że nic się nie stało. Kelly pomaga Matowa folia telewizji komercyjnych zabiegać o nowych klientów. Obawy Matt że Kelly go nie lubi dla siebie, a podejrzewa, że ​​jest ona powieszona na Dylana. Donna projektuje kostiumy dla produkcji w West Beverly, gdzie znajomy oskarża nauczyciela dramat o molestowanie jej w trakcie jej teen lat. Donna nie wierzy jej roszczeń, aż kobieta wyjaśnia, że ​​pojechaliśmy Donna od klasy teatralnej ją chronić. Donna i Ashley podjąć działania po odkryciu, że nauczyciel się niewłaściwe postęp w kierunku obecnego studenta. Psychiczny, gorzkie po jej wypaleniu przez The Beat, sprawia, że ​​przewidywania, które powoduje Steve rozwijać tremy.
261 21 “I Wanna dotarcie Out and Grab Ya” Garth Jennie Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 14 kwietnia 1999 2198253
Donna zajmuje się jej decyzji rodziców do rozdzielenia. Steve i Janet pomóc cudownym dzieckiem być dzieckiem, a David pomaga pozmywany DJ odzyskać swoją karierę. Grupa jest wszystko w magicznym show i Kelly ujawnia szkodliwe tajemnicy podczas hipnozy.
262 22 “Local Hero” Joel J. Feigenbaum Matt Dearborn 21 kwiecień 1999 2198254
Kelly i Dylan wpadnięciem na siebie na rynku i dzielić filiżankę kawy. Oni ujarzmić mężczyznę, który próbuje zaatakować kobietę w ciąży i jej dziecka, a pomoc kobieta dostać do szpitala, aby mieć dziecko. Kiedy prasa podchodzi Kelly, ona identyfikuje Steve’a jako bohatera, ponieważ ona i Dylan nie chce przyznać, że byli razem. Steve początkowo delektuje uwagę, ale wkrótce cierpi z powodu wyrzutów sumienia. On konfrontuje Kelly i Dylan i stwierdza, że ​​każdy może powiedzieć, że chcą się nawzajem. Kelly chce powiedzieć Matt prawdę, podczas gdy Dylan rozważa zerwanie z Giną. Gina otrzymuje ofertę, aby stać się komentator łyżwiarstwo, ale traci pracę (częściowo z powodu Hardball Matta negocjacji techniki). Matt przeprasza i oferuje pracę Gina jako jego asystent. Dylan nie może zmusić się zerwać z Giną podczas gdy ona jest w tej trudnej państwa. Kelly mówi Matt że Dylan był bohaterem, ale powstrzymuje się od ujawnienia faktu, że spała z Dylanem w Meksyku. Noah ujawnia, że ​​ma przyrodnią siostrę, który pracuje w pobliskim barze. Donna dowiaduje się, że kobieta odchodzi i uda się zorganizować spotkanie z Noem. Steve odwiedza grupę dla uzależnionych od seksu w nadziei na odkrycie brud celebrytów. David sprawia randkę z Katie, lidera grupy.
263 23 “Koniec świata jaki znamy” Michael Ray Rhodes Tyler Bensinger 28 kwiecień 1999 2198255

Kelly i Matt opiekować się dzieckiem Erin, i uprawiać seks w salonie po idzie spać. Nie zdają sobie sprawy, że Mel i Jackie utworzyły kamerę do obserwacji potencjalnych nianie z Erin. Erin przełącza taśmę z kopią “Nie na blondynkę”, a nielegalny film kończy się w rękach Dylanem i Giny. Dylan staje się wściekły, co skłoniło Gina podejrzewać, że wciąż ma uczucia Kelly. Wierzy, że Dylan próbuje zbyt wysoka organizując prywatną koncert Moniki i sztuczki go do przyznania, że ​​spał z Kelly w Meksyku. Matt zrywa z Kelly, która przypomina mu, że był żonaty w tym czasie. On odpuszcza ją po tym, jak utrzymuje, że nigdy nie wyjawiła prawdę, bo nie chciał, aby dodać do swoich nieszczęść. Donna pyta Wayne, przystojny pro siatkówka plażowa gracza, modelować swoją nową linię zużycia męskiej. Matt wniósł pozew w imieniu ofiar raka przeciwko kilku firm, które zanieczyszczone środowisko – w tym olej Huntera. Noah odmawia współpracy, i sugeruje, że i Donna żyć razem, tak że może on odejść od Matta. Donna waha się ze względu na jej przyciągania do Wayne, którego ona pocałunki w restauracji. Steve panikuje o możliwości masowej awarii komputera na Nowy Rok 2000 i staje się obsesją dostaw składowanie. Janet uważa, że ​​jest on po prostu staramy się uniknąć romantycznego urlopu mieli zaplanowane na Nowy Rok. Steve wyjaśnia, że ​​jest pistolet-nieśmiały o związkach bo Celeste, Carly i Clare wszystko po cenach dumpingowych go, Janet nie obiecuje wyjść. Katie śpi z Dawidem, a potem ma trudności do czynienia z nim i mówi, musi powstrzymać się przez co najmniej rok. David przyznaje, że nie może sobie z tym poradzić, i zrywa z nią.
UWAGA: Monica sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
264 24 “pies najlepszym przyjacielem” Christopher Hibler Laurie McCarthy 05 maja 1999 2198256
David pociesza pijanego i przygnębiony Gina poza After Dark, a ona odpowiada pocałunkiem. David i Dylan spędzają weekend w Las Vegas, gdzie Dylan ma jedną noc stoiska, ale pozwala kobieta wierzy, że chce zobaczyć ją ponownie. Dawid, zdegustowany zachowaniem Dylana, daje kobiecie swój adres, kiedy pyta o wizytę. Ona pojawia się tylko jako Dylan i Gina są na skraju powrót razem. Dylan uważa, że ​​David jest w miłości z Giną i krzyczy, że może ją mieć, nie wiedząc, że stoi na zewnątrz. Dylan przeprasza i mówi Gina, że ​​powinna znaleźć człowieka, który jest zdolny do związku. Kelly organizuje kilka zębów pracę Gina; Mel zawiadomienia rozkładu, która wskazuje, że jest bulimią, ale Gina zaprzecza jej problem. Matt pokazuje Noego raport, który dowodzi, że pan Hunter był świadomy, że nowe partnerstwo będzie szkodzić środowisku naturalnemu. Zdewastowane Noah postanawia pomóc Matt przygotować sprawę. Odkrywają notatkę, że zwalnia ojca Noego, tak jak żądał, że projekt będzie wstrzymana. Mr Hunter Associates ukrył te informacje, aby mogli przypiąć winę na niego. Donna postanawia nie ruszać się z Noem. Ona zakrada się wokół z Wayne, uzasadniając swoje zachowanie, twierdząc, że będzie ona nadal skończyć z Noem, jeśli mają być razem. Steve i Janet spróbować Randki komputera. Dylan nazywa Kelly z kawiarni i prosi ją zobaczyć, jak on rozważa haju. Podczas spaceru z jej samochodu, ona zostaje brutalnie zaatakowany przez mężczyznę z nożem, który wbija ją w alejce i gwałci ją.
265 25 “Agony” Anson Williams Douglas Steinberg 12 maja 1999 2198257
Kelly otrzymuje opiekę medyczną i plików raporcie policyjnym. Mówi Dylana co działo się i pozostaje na swojego domu przez kilka nocy. Ona także zwierza się Donna, ale nie może przynieść sobie powiedzieć Matt. Zauważa jej dziwne zachowanie i podejrzewać, że ona widzi Dylan. Kelly otrzymuje porady od centrum kryzysowego rzepaku, ale nadal czuje się bardzo wrażliwe. Dylan dostaje jej broń. Matt pomaga złodziej zdobyć jego uwolnienie przez technicyzacji. Jego klientem jest sam człowiek, który zgwałcił Kelly, a oni prawie wpadnięciem na siebie. Choć Dylan ostrzega, że ​​ona jest nadal niepewna, David prosi Gina na randkę. Wspiera ją jak stara się o miejsce w show lodu. Gina nie pojawiają się na jej przesłuchanie; ona przytomność w łazience po oczyszczenie. Wayne prosi Donna mu towarzyszyć do Acapulco na turniej siatkówki. Odwraca się go, bo nie chce wstrząsnąć jej życie. Po jednym z jego zdjęć otrzymuje uznanie, Steve próbuje zaimponować Janet stając się zawodowym fotografem.
266 26 “To Guy” Michael Lange John Eisendrath 19 maja 1999 2198258

Kelly mówi Matt o gwałt. Dylan stawia się 100.000 dolarów nagrody za informacje prowadzące do złapania gwałciciela. Niektórzy mężczyźni starają się zasadzki go i wziąć pieniądze, ale Matt pomaga odpędzić je. Joe prosi Matta, aby pomóc mu złożyć pozew ładowania brutalności policji. Idzie do teraz nosić to i znajdzie Kelly pracuje sam. Kiedy rozpoznaje go, zamyka drzwi i wymachuje nożem. Ona ciągnie swoją broń z torebki i odpala rundę zdjęć. Noah zrywa z Donna, bo nie ufa jej. Wierząc, że zachowanie Donny wynikała z troski o Kelly, on podchodzi do przeprosić. Odkrywa, że ​​spał z Wayne, i nie chce dać jej drugą szansę. Wayne wyjeżdża na lato do gry w serii turniejów. Jednak potem podejmuje pracę w Los Angeles i mówi Donna, że ​​chce być z nią. Gina zwierza się Dawid o swojej bulimii i szuka schronienia w swoim domu. David wybucha po znalezieniu Gina w łóżku z Dylanem. Steve i Janet wydać przyjęcie dla uczczenia faktu, że Beat jest wreszcie pokazujący zysk. Janet wciąż czuje się nieswojo na temat artykułów marny materiał. Steve wyraża skruchę o ich naganne traktowanie kobiet, bo pozwala na grupę wsparcia dla ofiar nadużyć seksualnych na spotkanie w biurze.
UWAGA: Collective Soul zrobić gościnnie wystąpił w tym odcinku.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Seria 10: 1999-2000

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Data premiery kodzie produkcji
267 1 “Mroczne Widmo” Charles Correll John Eisendrath 08 września 1999 2199259
Joe zmarł od ran postrzałowych. Kelly zostaje aresztowany i przechowywane przez noc aż do fotografowania rządzi słuszne zabójstwa. Policja uważa ładowania ją posiadanie broni palnej bez licencji, ale Matt apeluje do poczucia departamentu przyzwoitości. David prosi Dylana się wyprowadzić. Dylan zabiera pobytu w hotelu, a Gina łączy go po butach Donna ją do rozmowy z dziennikarzami o Kelly. Wayne denerwuje Donna z jego nonszalanckie podejście, szczególnie kiedy nie wykazuje wrażliwości wobec Kelly. Zdaje sobie sprawę, że nie mają przyszłości razem. Noah ignoruje Donna i głupców wokół jednego z jego pracowników. Chaotyczne zachowanie Janet myli Steve. Ona potajemnie ubiega się o pracę w innej gazecie, i mówi Steve, że nie jest pewien, czy ich związek się uda. Janet przyznaje się do Kelly, że jest w czwartym miesiącu ciąży.
268 2 “Zróbmy jedzą ciastka” Joel J. Feigenbaum Laurie McCarthy 15 września 1999 2199260

Kelly i Donna zaprosić Janet przenieść do mieszkania. Próbuje powiedzieć Steve że jest w ciąży, ale zatrzymuje się on błędnie zakłada, że ​​ma już ona implantów piersi. Kiedy Janet wreszcie odkrywa prawdę, Steve staje się oburzona, że ​​był trzymany w ciemności przez tak długi czas. Unika Janet i skomlenie o sytuacji na innych facetów i Gina. Janet mówi Steve że może wybrać ile zaangażowanie chce z dzieckiem, bo jest pewien, co robić. Kelly i gang wydać przyjęcie urodzinowe niespodziankę dla Dawida na After Dark. Nieproszony Gina folie swoje plany przez cięcie własną opony i powołanie Dawida o pomoc. Po łatanie rzeczy z Dawidem, Gina zabiera go do klubu i krople go bez psując niespodzianki. Młoda kobieta, którego Dylan wie od swoich lat w hotelu zostaje aresztowany za posiadanie narkotyków. Płaci za jej usług prawnych i zachęca ją, aby uzyskać czysty i znaleźć jakiś kierunek swojego życia. On zgadza się powrócić do studia, czy ona również rejestruje. Matt pomaga Kelly radzić sobie ze swoim strachem fizycznego kontaktu.
UWAGA: Christina Aguilera robi gościnnie wystąpił w tym odcinku.
269 ​​3 “You Better Work” Frost Harvey Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 22 września 1999 2199261
Steve mówi Janet, że chce podnieść dziecko z nią. Później denerwuje ją, wyrażając niepewność. Kelly uważa, zmiany kariery. Matt płaci Gina pomóc w przygotowaniach do Boutique jego ponownego otwarcia. Ona próbuje spalić wybitnego krytyka mody zaproszenie, i przypadkowo zaczyna pożar. Ona nowy męskie ruiny Donny linia zużycie z gaśnicy. Chociaż Gina wini wadliwy oświetlenie, Matt łapie ją spalonego zaproszenia. On zmusza ją przynieść krytyk do ponownego otwarcia zadośćuczynić, a frytki wszystkich w celu Donna ułożyła nowe stroje. Cherise zrywa z Noem do odkładania ich weekendowy wypad i spędzać zbyt dużo czasu z Donna. Steve nagle proponuje Janet podczas pokazu mody. Ona zgadza się, ale potem zmienia zdanie, bo obawia się, że będą małżeństwo z niewłaściwych powodów. California University zaprzecza aplikacji Dylana, powołując się na jego bezczelnej esej. Nie chcą dać mu drugą szansę. David wyciąga zweryfikowaną esej z odpadkami i jest pod takim wrażeniem, że z powodzeniem lobbuje w Dziale Rekrutacji w imieniu Dylana.
270 4 “A Fine Mess” Allan Kroeker John Eisendrath 29 września 1999 2199262
Steve kupuje pierścionek zaręczynowy i praktyki propozycje, często z Noah przyjmując rolę Janet. Dylan molestuje Janet o swojej decyzji. Gangu próba zorganizowania pojednania panewce. Janet twierdzi, że kocha Steve’a, ale wierzy, że jego chaotyczny styl życia mogłyby być szkodliwe dla dziecka. Steve później wybucha płaczem i twierdzi, że jego spontaniczność nie znaczy, że nie może być odpowiedzialny mąż i ojciec. Zaskakuje Janet z wnioskiem podczas jej USG, a ona zgadza. Dylan rośnie zmęczeni życiem z Giną i sugeruje, że znalazła swoje miejsce. On daje do wiosny na hotelowym apartamencie, ale Gina zdecyduje się ustanowić swoją niezależność. Pokaz Dawida radiowy staje się popularna ze względu na jego ściernych taktyki, w tym rozmawiać o życiu osobistym Dylana i pyta kobietę w czasie, gdy na antenie. Dylan popędza David pod podaniem informacji o dacie do swoich słuchaczy i wysypisk kobieta mu. Donna zaleca nowej ustawy o klubie, nie ujawniać faktu, że piosenkarz jest kuzyn Wayne’a. Noah jest zły, ale i Donna wkrótce wrócić razem jeszcze raz. Kelly pouts o cynicznej postawy Matta do małżeństwa i zaangażowania.
271 5 “Loo-Ała” Kim Friedman Tyler Bensinger 20 października 1999 2199263
Steve i Janet ogłosić ciąży i zaangażowania do jej rodziców, którzy odpowiadają dzwoniąc Janet hańbą. Ojciec Steve’a próbuje przekonać kilka odłożyć małżeństwo na chwilę. Janet zwija i musi być przewieziony do szpitala. Ona jest z rozpoznaniem ataku paniki i powiedział, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Pan i pani Sosna Zadawać Janet opuścić Steve’a i wrócić do swojego domu. Na pary partii zaręczynowy, Steve leży rodziców Janet o tożsamości jego matki, kochanki, Karen. Prosi ojca, by grać dalej, nieświadomi, że Rush to najwyraźniej jedyną osobą w Los Angeles, który nie wiedział, że Samantha jest gejem. Steve i Janet wstać do swoich rodzin. Chociaż oni docenią pewne wsparcie, nie będą tolerować żadnych dalszych wysiłków w celu łamią je. Matt i Noah każda oferta się wyprowadzić tak, że Steve może poruszać Janet i dziecko do domu. Matt pyta Kelly dostać mieszkanie z nim, ale ona nixów ten pomysł. Donna postanawia, że ​​ona i Noah będą żyć razem. Gina i Noah potajemnie rozpocząć Po godzinach klubu ze striptizem w Peach Pit After Dark. Dylan pomaga pokojówkę hotelu i jej synów Prankster. David prosi Robyn na szansę udowodnienia, że ​​nie jest nieznośny jerk on przedstawia w radiu.
272 6 “Noc 80.” Chip Chalmers John Eisendrath 27 października 1999 2199264
Joe krosowe rodzice odwiedzić Kelly i poprosić o jej przebaczenie. Matt próbuje ratować skazanego gwałciciela i mordercę od kary śmierci. Kelly jest początkowo wspierać, ale zmienia zdanie po wysłuchaniu opisu ludzkich zbrodni. Spotkanie z klienta brata prosi Kelly zrealizować ból odczuwany przez rodziny przestępców, ona wybacza poprawki pana i pani. Ona wyraża zdecydowany sprzeciw, gdy Matt Odwołania Od sędziego orzeczenie przeciwko jego klientowi, i postanawia zatrzymać widząc go na razie. Donna wędruje do After Dark późno w nocy i odkrywa klubu ze striptizem. Gina rozpoznaje ojca Dawida, jak jeden z klientów. Ona wymyka mu się tylnymi drzwiami, gdy nalot policyjny klub. Noe i Donna są wśród aresztowanych, jak błąd Cops Donna za prostytutkę. Dylan uświadamia sobie, że Gina była zaangażowana. Obiecuje zatrzymać leżąc na nim, a następnie natychmiast szantażuje Mel. Dylan i Donna dealera Dawida na powietrzu wybryki kiedy kosztuje słuchaczowi swoją dziewczynę. David w końcu spotyka parę i postanawia zmienić swoje postępowanie. Janet przyjaciele uczelni prosić ją, by grać na basie w ich zespole, który jest co Po imprezie z okazji Halloween Mrocznego firmy. Choć Steve zostaje w domu i organizuje nawiedzony dom dla dzieci z sąsiedztwa, w końcu pojawia się w klubie do wspierania Janet.
273 7 “Układanie rur” Luke Perry Matt Dearborn 3 listopada 1999 2199265
Steve i Janet zapytać Kelly i Dylan być ich rodzicami chrzestnymi dziecka. Czwórka udaje się do Ojai na weekend spotkać się z ministrem. Minister podejrzewa, że ​​Dylan boi się zobowiązać się do kobiety z powodu poczucia winy nad śmiercią Toniego. Dylan i Kelly zamierzasz obejrzeć zachód słońca razem. Uczą się z wiadomością, że Matt zapisanego swojego klienta, więc Kelly postanawia wrócić do domu i mu pogratulować. Gina łapie tulenie Dylan i Kelly i oskarża ich o wygłupiać. Dylan jedzie do mieszkania Kelly’ego dzielić swoje uczucia, ale widzi ją z Mattem. Steve wycofuje się z planów sprzedaży Corvette w celu zapłaty za minivana. Zły Janet pozwala David sprzedać samochód kobiecie, która wydaje się nim zainteresowana. Janet ma zmianę serca, ale przyjaciel Dawida niszczy samochód w pokazie sztuki performance na temat szowinizmu (za który również nagrania na kasetę Dawida). Mel opłaca Gina. Kiedy żąda więcej pieniędzy, zatrzymuje płatności na czeku. Gina nazywa Jackie dzielić jej objawienia. Bezdomnych umiera na zewnątrz sklepu Donny. Ona desperacko stara się odkryć jego tożsamość i skontaktować się z jego rodzinę.
274 8 “Baby, You Can Drive My Car” Kevin Inch Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 10 listopada 1999 2199266
Janet zaczyna panikować o przygotowaniach ślubnych. Steve sugeruje, że organizują polowania wychwytywacz dla swoich przyjaciół, z poszlak świadczących lokalizację strony. Dylan i jego przyjaciel Andrew są atakowane przez gejów bashers. Andrew nie chce pomóc odłożyć napastników, bo jeszcze nie wyjdzie. Jego szef dowiaduje się, że jest gejem i stawia go na urlopie. Snipes Kelly na Noego podczas polowania scavenger, jak przygania swojego klubu ze striptizem dla Jackie i Mela break-up. Wielbiciele Gina, kiedy Dylan odmawia zjechać na pobocze i pomóc bezpańskich psa. David pomaga jej odnaleźć zwierzę i zabrać go do weterynarza. Gang dociera do parku, by odkryć, że Steve i Janet trzymają ślub niespodzianka. W recepcji, Dylan przegrody Kelly przez komentując jak piękne ona wyglądała w sukni ślubnej. Gina opuszcza nagle po Dylan przyznaje, że będą one prawdopodobnie nigdy nie wychodzić za mąż. Śpi z Dawidem. Kelly spotyka Dylana o jego uwagi. Wyznaje, że poleciał w do ślubu, tylko natychmiast opuścić, ponieważ nie mógł oglądać ją poślubić kogoś innego.
275 9 “Family Tree” Allison Liddi John Eisendrath 17 listopada 1999 2199267
Steve i Janet znosić różne calamaties na miesiąc miodowy. Podobnie jak oni zaczynają mieć dobry czas, Janet idzie do pracy. Choć poród ma być rutynowy, lekarze zmuszeni są do wykonywania nadzwyczajnych C-punkt. Janet i dziecko doświadczenie zagrażające życiu powikłania. Jackie ma pełną opiekę nad Erin, a Dawid i Kelly próbują zachować swoje siostry na duchu. Jackie mówi Kelly, że Gina szantażowana Mel. David nie wierzy to i Gina zaprzecza zarzutom. Dowiaduje się prawdy od swojego ojca, ale postanawia dać Gina jeszcze jedną szansę. Dylan pomaga Andrew dostać pracę wstecz i walczy z uprzedzeniami w centrum wspólnoty. Kelly narzeka monopolizacji Noego mieszkania. Donna kupuje oprogramowanie genealogiczne jako prezent ślubny dla Steve’a i Janet. Ona dostęp certyfikat Giny urodzenia i odkrywa, że ​​ojciec Donny jest wymieniony jako ojciec.
276 10 “Czym jest nazwa” Christopher Hibler Scott Fifer 17 listopad, 1999 2199268
Janet radzi sobie, ale dziecko cierpi z powodu problemów płucnych. Lekarze z powodzeniem intubacji dziecko, a ona jest w stanie oddychać samodzielnie. Steve i Janet nazwać Madeline córkę. Donna konfrontuje ojca, który przyznaje, że Gina jest jego córka. Felice zawsze znane tym, jak dr Martin miał pijany jedną noc stoiska z siostrą w 1970 roku. Donna czuje, że jej rodzice traktowani niesprawiedliwie przez Gina ukrywanie prawdy i nie wspierać ją finansowo. Ona przypomina burze podczas obiadu Dziękczynienia. Donna rozpaczliwie chce powiedzieć Gina, że ​​są siostrami. Jednak trzyma się na razie, bo nie chce zepsuć Giny wspomnienia jej zmarłego ojczyma. Dylan przekonuje Kelly i jej rodziny do pomocy przy organizacji charytatywnej kolacji Dziękczynienia on zorganizowany. Matt oskarża go o dokonanie ruch na Kelly, więc zmniejsza się Dylan w jej oczach przez ratowanie własnej imprezy. Kelly próbuje zatrzymać Jackie od koszu Mel przed Erin.
277 11 “Biesiada Rodzeństwo” Graeme Lynch John Eisendrath 15 grudnia 1999 2199269
Gina uważa opuszczeniu Los Angeles. Donna mówi Gina prawdę o jej rodzicach. Oburzony Gina bije na Donna. Podczas gdy ona wcześniej wierzyła, że ​​jej dzieciństwo było szorstki wynikiem okoliczności, za niczyjej kontroli, że teraz wie, że został odrzucony. Gina odmawia pomocy Dawida i odwraca się do Dylana dla wygody. Zazdrosny Dawid twierdzi z Dylanem i popycha go przed samochodem. On podtrzymuje tylko kilka siniaków. David zrywa z Giną, bo uważa, jej zły wpływ. On łata rzeczy z Dylanem. Donna zapewnia Gina, że ​​jej związek z ojczyma nie było kłamstwem. Gina odwiedza swój dom z dzieciństwa, który budzi dobre wspomnienia. Matt zaczyna być zazdrosna, kiedy Dylan kupuje za $ 16.000 malarstwa dla Kelly. Kelly spotyka Dylana i każe mu się w sposób zobowiązaniem na całe życie lub zostawić ją w spokoju. On odpowiada, przestraszony grunt, więc zostanie z Mattem. Twierdzi, że jej oferta była tylko próba, ale przyznaje, że Donna, że ​​nie wie jak ona zareagowali gdyby Dylan zaakceptowała. Noah wyznaje, że nigdy tak naprawdę uczestniczył Harvardzie. Jego ojciec opłacił na policję, aby utrzymać go z więzienia jest po jego śmierci dziewczyny, a on uciekł na Hawaje zamiast pobraniem danych. Donna uważa dumpingu Noego z powodu jego ciągłego kłamania. Steve staje się nadmiernie opiekuńczy z Madeline po doprowadzeniu jej do domu ze szpitala. Janet próbuje go rozluźnić.
278 12 “Dziewięć żółtka Bita Lekko” Joel J. Feigenbaum Laurie McCarthy 22 grudnia 1999 2199270
Martins zapytać Gina się do nich przyłączyć na Boże Narodzenie. Jednak oni odmówić ją w swojej partii wigilijnym, bo nie chce wyjaśnić sytuację z przyjaciółmi. Donna początkowo popiera rodziców, ale pomija strony, aby pokazać Gina swoje poparcie. Donna nieustannie kwestionuje Noego o wypadku samochodowym, który zabił swoją dziewczynę. Noah ostatecznie zrywa z nią, bo nie może znieść przeżyć tragedię. Obligacje Donna z Giną. Steve i Janet napotkasz rodzicami w wielu drzew. Janet zaprasza ich na kolację, gdzie zachowują się chłodno w kierunku Steve’a i zrobić pośpiesznie wyjścia. Steve ostrzega Sosnas z dala od Madeline, chyba że są skłonni zaakceptować ją bezwarunkowo. Ukazują się w domu na noc Bożego Narodzenia i dać Steve’owi i Janet swoje błogosławieństwo. Dylan okaże się zły wpływ na dzieci w Centrum Kultury po tym jak uderza gniewną sąsiada. Matt Kelly prosi o rękę. Dylan także wyraża pragnienie, aby zobowiązać się do niej. Kelly nie wybiera się tym razem, ona przyjmuje propozycję Matta.
279 13 “Tainted Love” Robert Weaver Jim Halterman 12 stycznia 2000 2199271
Matt dostaje się do gorącej wody po klient decyduje się na osiedlenie się; był już spędził człowieka uchwyt na pierścionek zaręczynowy Kelly’ego. Gina próbuje pomóc prosząc Dylana za 15.000 dolarów, nie mówiąc mu, kto by je otrzymać. Matt odrzuca pieniądze, i ma dzwonić pionkiem Kelly’ego. Jest on zawieszony od praktykowania prawa do 30 dni, zostawiając swoją praktykę na skraju bankructwa. Dylan działa bardzo powściągliwy wokół Kelly, i traci zainteresowanie jego obowiązków boga rodzicielskich, bo nie chce spędzić z nią czas. Gorzki Gina potępia ideę Boga rodzicielstwa, ponieważ dr Martin służył jako ojca chrzestnego jako środek złagodzenia swojej winy. Ona zmienia zdanie i mówi Dylan, że mógłby być pozytywny wpływ na Madeline. On pojawia się w momencie chrztu Madeline jest w ostatniej chwili i zachwyca wszystkich swoim wystąpieniu. Donna ma katastrofalny randkę z facetem, który prowadzi stoisko kawy obok jej sklepu. Noah spędza cały swój czas zabawa z bandą dziwnych ludzi. Gdy wyjdzie, on i Donna akt, jakby długo wrócić razem do szewskiej pasji.
280 14 “Używam You ‘Cause I Like You” Ian Ziering Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 19 stycznia 2000 2199272

Matt narusza jego zawieszenia przez negocjowanie ugody dla pracownika rannych w pracy, który straci swoje prawo złożyć skargę w ciągu dwóch dni. Matt ustawia Dawida, data oraz znajomego prawnika, który jest w komisji etyki. David blabs o sprawie, a kobieta ostrzega Matt zaprzestać jego zaangażowania lub być zgłaszane do Izby Adwokackiej. Matt po prostu śmieje się go i kontynuuje swoją pracę, więc Chrissy informuje go. Zawieszenie Matta zostanie podwojona, a David przestaje widzieć Chrissy, bo uważa ją za zdrajcę. Kelly zapowiada, że ​​jest ona wychodzić do sklepu. Donna dostaje randkę z przystojnym mężczyzną, który okazuje się być żonaty. Ona i mąż David decyduje się spędzać czas razem w swoim własnym “przegranych klubu.” Gina otrzymuje ofertę spokesmodel po ona i Dylan są na zdjęciu w gorącym klubie stron społeczeństwa. Noe i jego świta pijawka off Dylan i jego pieniądze. Obiekty Dylan gdy narkotyki w jego limuzynie. Dylan i Gina się naciągnięta za przekroczenie prędkości w limuzynie. Policja znaleźć kokainę na tylnym siedzeniu i aresztować ich. Pomimo swojej niewinności, Gina traci szansę na pracę. Dylan oczyszcza je poprzez identyfikację przyjaciela Noego (i Dylana jedną noc stoiska) Josie jako dealer narkotyków. Wypłukuje Josie jej dostaw, ale jej brat narkoman grozi Dylana. Steve i Janet wynająć dziarski młody niani. Noe zabiera ją i odkrywa, że ​​jest nimfomanką. Steve zdaje sobie sprawę, że spał z nią w trakcie studiów.
UWAGA: Nu Flavor zrobić gościnnie wystąpił w tym odcinku.
+281 15 “podatny grunt” Victor Löbla John Eisendrath 26 stycznia 2000 2199273
Brat i siostra Matta-w-prawo przyjść do miasta i odkryć, że nie mogą począć dziecka na własną rękę. Pytają Matt być ich substytutem ojca. Obiekty Kelly i zlecenia Matt, aby włączyć je w dół, a następnie staje się zły na wieść, że powiedział swojemu bratu, że musiał kłaniać się jej życzenia. Później zdaje sobie sprawę, że nie wszystko jest o niej i daje Matt jej błogosławieństwo. Gina, z pomocą Dylana, dostaje szansę na innej pracy telewizyjnej. Człowiek nie będzie ją zatrudnić, jeśli nie pomaga jego nastoletni syn schudnąć przed szkole tańca. Gina traci pracę (jak zwykle), po tym jak zachęca chłopca, aby wstać do swojego apodyktycznego ojca. Przekonuje człowieka do leczenia syna z szacunkiem przez szczegółowo sposób, że jej nachalna matka ukształtowała jej życie. Gina eskortuje Michaela do tańca, gdzie Dylan zaskakuje ją, pokazując się dać jej na bal nigdy nie miała. Donna pochodzi nabywcy ubrań dla sieci sklepów. Kupuje kilka swoich projektów, ale Donna nixów relację, ponieważ mają one nic wspólnego. Ona staje się zazdrosny, gdy David angażuje się z Camille Desmond, redaktor czasopisma o modzie. Steve wyznaje swą przeszłość romans z Darby do Janet, która wyzwala kobietę. Steve cierpi zranionego ego, ponieważ Darby nie pamięta spotkanie. Josie obawia się o swoje życie, bo miała do spłukiwania 90.000 dolarów wart towarów, ona twierdzi, że inny dealer ją zabić. Josie prosi Noego lobbować Dylana w jej imieniu. On odmawia pomocy. Josie brat Shane i inny mężczyzna porywa Noego na muszce, ponieważ zakładamy, że ktoś faktycznie zapłacić, aby uzyskać go z powrotem.
282 16 “ostateczny dowód” Brian Austin Green Matt Dearborn & Tyler Bensinger 09 lutego 2000 2199274

Shane domaga się jeden milionów dolarów okupu od Dylana. Noe wskazuje, że może to być mądrzejszy porwać kogoś, kogo Dylan rzeczywiście lubi. Dylan zgadza się zapłacić okup, ale Shane porywa go z pomocą Josie, który twierdził, że jest nieświadomy jej brata pobytu. Shane planuje zabić Dylana i Noego, ponieważ nie można go dostać w jakikolwiek więcej kłopotów, niż już jest. Oni uciec, podczas gdy porywacze wypełniają swoje Van i starcia z Shane i jego przyjaciela. Ręce Josie nad jej pistolet do Dylana, ponieważ nie chce aby ktokolwiek być zamordowany. Ona spada zapalonego papierosa, który zapala benzynę brzegi. Choć Dylan mówi mu o tym zapomnieć, Noah pobiera okup zanim eksploduje van. Porywacze aresztowany. Dr Martin zaprasza na kolację, podczas gdy Gina Felice jest poza miastem. Gina próbuje więź z nim, ale jest zły, bo nie wezwał ją od Bożego Narodzenia. Dr Martin odwiedza salę Giny hotelu i wyraża gotowość do pracy rzeczy. Obejmują one, a ona zgadza się go nazywać “Tato”. Gina trenuje ojca, starając się uzyskać go do kształtu. Jako Donna przybywa do trio zaangażowania obiad, Gina stwierdza dr Martin załamał. Donna desperacko stara się ożywić go. Kelly zachoruje tuż przed śmiercią ma pojawić się na grze pary pokazac z Mattem, więc Donna zajmuje jej miejsce. Matt zaczyna wierzyć, że Kelly dzieli zbyt wiele szczegółów ich życia prywatnego. David obawia się, że Camille wraca do jej bogatych ex-chłopaka.
UWAGA: Ryan Seacrest sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
283 17 “Doc Martin” Kevin Inch John Eisendrath & Laurie McCarthy 16 lutego 2000 2199275

Dr Martin umiera na udar. Kelly sugeruje, że Gina jest winien swojej śmierci, podobnie jak pogrążony w smutku Felice. David również wydaje się popierać tą teorię. Gina jest zdenerwowany, gdy nekrolog stwierdza, że ​​dr Martin ma tylko jedno dziecko; Felice nazywa ją błąd. Donna uważa, że ​​dr Martin nadal będzie żywy czy Gina nie odkrył, że był jej ojciec, choć Donna był jeden który dzielił te informacje. Dylan rośnie dość jęczenie Kelly i moralizowania. On i Gina decydują się opuścić miasto. Gina nie wolno siedzieć z najbliższej rodziny na pogrzebie. Jednak idzie do przodu kościoła i kończy pochwała gdy Donna jest w stanie kontynuować. Felice obejmuje ją i przyjmuje ją jako część rodziny. Dylan postanawia, że ​​nie powinien opuścić Los Angeles, bo ma niedokończone sprawy z Kelly. Gina żegna się z Donna i wyrusza w cross-country road trip. David pociesza Donna całym jej gehenny. Kelly bierze publiczną pracę relations na zmniejszenie obciążeń finansowych z zawieszenia Matta. Ona jest w szoku dowiadując się, że ona musi kampania przeciw prawu gejów uczniów do tworzenia wysokiej kluby szkolne. W następstwie porwania, Noah staje się przygnębiony i pije dużo.
UWAGA: Ostateczny wygląd Vanessa Marcil, jak Gina Kincaid. Beth Hart sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
284 18 “Eddie Waitkus” Chip Chalmers John Eisendrath 01 marca 2000 2199276
Podczas wiadomości dotyczące lądowania awaryjnego na lotnisku w Los Angeles, Dylan i Steve zauważyć, że jeden z pasażerów wygląda dokładnie jak zmarłym ojcu Dylana. Dylan, niektóre upominania spiskowej teoretyka Steve, jest przekonany, że jego ojciec wciąż żyje. On rośnie jeszcze bardziej podejrzliwy po odkryciu, że zamykany schowek z rzeczy Jacka został splądrowany. On idzie do Christine Pettit w FBI i żąda kilka odpowiedzi. Ona zgadza się zbadać, ale podkreśla, że ​​cała sprawa to tylko zbieg okoliczności. Mimo, że wzywa Dylana aby pozwolić jej odejść, Kelly uzyskuje listę pasażerów od linii lotniczych. Dylan spostrzega, że ​​jeden z pasażerów nazywa się Eddie Waitkus. On wyjaśnia Steve że Waitkus było prawdziwe życie inspiracją dla “The naturalne”, opowieść, która była ulubionym baseball fanatyków Dylana i Jack. Waitkus zniknął, tylko nagle wydobyć na powierzchnię lat kilka później. Dylan stanowczo oświadcza, że ​​Jack żyje. Donna rezygnuje szansę na randki miły facet, aby grać niańka do Noego picie alkoholu. Donna twierdzi, że jest ona tylko pomaga Noego, bo nie ma żadnych przyjaciół, podczas gdy Janet i David twierdzą, że on próbuje ją odzyskać. Noah włamuje się do mieszkania na plaży w środku nocy. Matt nie zdaje sobie sprawy, że jest Noe, on clobbers go kijem baseballowym, pozostawiając go nieprzytomnego. Kelly niechętnie pisze przemówienie na rzecz inicjatywy wyborczej zakazującej klubach gejowskich. Ma kryzys sumienia i wychodzi z p.r. firma. Camille staje się partnerem w już nosić to. Ona i mąż David ma nieporozumień na temat seksu.
285 19 “I Will Be Your Ojciec Rysunek” Tori Spelling Gretchen J. Berg & Aaron Harberts 8 marca 2000 2199277
Kelly i Matt pomóc wyszukiwanie Dylan dla ojca. Uczą się, że Eddie Waitkus mieszka w Tolleson, Arizona, a Kelly uzyska jego adres. Dylan widzi, że Jack ma szczęśliwe życie z żoną i synkiem, i zdecyduje się nie zbliżać się do Niego. Jack pokazuje się w pokoju hotelowym Dylana. Donna nalega na opiekę Noego, kiedy wyjdzie z powodu odniesionych ran. Noah próbuje ożywić swój związek, ale Donna ruszył dalej. Camille staje się zazdrosna o bliskości między David i Donna. Chociaż David i Donna spróbować ustalić jakieś granice, nie wydaje się bardzo zadowolony. Steve brat Ryan przychodzi do odwiedzenia przerwy wiosennej. On jest pre-med główną w Amherst. Ryan idzie pić w klubach ze Stevem co noc, leży wokół jak świnia przez cały dzień, a usta off Janet. Janet uznał, że Ryan stara się sprostać reputacji Steve’a. Ryan odkrywa, że ​​wylądował na akademickim próby z powodu jego stałej imprezowanie i opuścił szkołę. Kelly zaczyna własne public relations.
286 20 “Słyszałeś kiedyś o jednej Ojca Exploding?” Anson Williams John Eisendrath & Laurie McCarthy 15 marca 2000 2199278
Zlecenia Dylan ojciec odejść. On jest zły Kelly dla wbrew jego woli, kontaktując się z Jackiem. Burze Dylan przypomina o kolejnym spotkaniu z ojcem po dowiedziawszy się, że Jack powiedział wszystko swoim żonę innemu o swojej przeszłości, nie wspominając o istnieniu Dylana r. Jack postanawia opuścić programu ochrony świadków i przenieść się z rodziną do Los Angeles. Wierzą, że jego świadectwo jest dawno zapomniane i że prywatna bezpieczeństwa może je chronić. Christine ostrzega Dylana że dwóch wrogów Jacka odkryli, że żyje i planujesz zemstę. Dylan przekonuje Jacka, aby pozostać w programie, i nie może zdobyć się opuścić wraz z nim. Nowy Jork stacja radiowa oferuje Davidowi pracę. David odrzuca ofertę, bo nie chce opuścić Donna. Kelly podejrzewa, że ​​Donna jest zazdrosna o Camille. Donna zaprzecza, ale potem przyznaje się do Kelly, że ona jest nadal zakochana w Dawida. Steve staje się zaniepokojony, kiedy Noe daje Ryan pracę w After Dark. Noah ostrzega Ryan nie pójść w jego ślady przez wyrzucając swoją szansę na edukację. Ryan wybiera podróżować z Gorączki w Europie na chwilę, a następnie zapisać na Uniwersytecie Kalifornijskim. Steve i Janet walka z zadaniem coraz Maddy spać sama. Matt reprezentuje komediant, który został zwolniony za nie bycie zabawnym.
287 21 “Spring Fever” Allison Liddi Annie Brunner 22 marca 2000 2199279
Dylan i Matt iść na rowerze brud na weekend. Oni uznają, że ich campingu jest miejscem rave. Matt nieświadomie pije sok owocowy zawierający ciekły kwas. Dostaje bardzo dziki i wiatry się spać z jednym z imprezowiczów. Dylan radzi mu, aby utrzymać spotkanie tajemnicy. Samotny Donna staje się coraz bardziej zazdrosny o relacje Dawida z Camille. Ona przypadkowo wchodzi na ich uprawianie seksu na podłodze sklepu. Ona wybryki i zaczyna dezynfekcji wszystko w zasięgu wzroku. Camille podejrzewa, że ​​Donna chce Dawida z powrotem. David stara się poruszyć ten temat z Donna; oni wspominać, ale nie ujawnia swoich uczuć. Noah rozpoznaje klienta bar jako kobietę ze swojego AA grupa. Zatrzymuje ją od picia, i szybko nawiązać połączenie. Czuje się zagrożony przez Donna aż Noah pomaga jej uzyskać pełen etat. Kelly zaleca Maddy handlowy kiełbasy. Janet zaniedbuje swoją pracę i zostaje złapany w idei bycia rodzicem biz show. Zmiany w kampanii powoduje Steve zastąpić Maddy jako punktu ogniskowego plam. Szybko pozwala sukces iść do głowy.
288 22 “Easter Bunny” Charlie Correll John Eisendrath 05 kwiecień 2000 2199280

Kelly rośnie podejrzliwy odległej zachowania Matta. Szuka odpowiedzi od Dylana, który zaprzecza, że ​​coś niezwykłego się stało podczas weekendu rowerze polną. Matt przyznaje się do picia kolczastą punch. Po świadkami oburzony reakcja Kelly, postanawia nie mówić jej o swojej jedną noc stoiska. Kelly twierdzi, że Matt jest nadal coś ukrywa przed nią. Później przeprasza za brak mu zaufać. Camille próbuje przekonać Donna ją sprzedać przez internet odzieży. Mimo, że Donna nie popierają pomysł, Camille szuka Dylana jako inwestor. Nawet po Donna zgadza się na propozycję, opary Dawida Camille na dzieje za jej plecami. On również wyraża niezadowolenie z ilości czasu ona spędza z Dylanem. Donna zgadza się na randkę z projektantem strony internetowej. Steve i Janet obawiają się, że jej rodziców pies jest winien śmierci swoich Snooty sąsiadów królików domowych. Steve concocts plan, aby zachować parę z odkrywaniem prawdy. Obiekty Ellen staraniom Noego, aby pomóc jej ustalić normalne życie. Donna przypomina Noego, że nie może samodzielnie zapisać Ellen.
UWAGA: Edwin McCain sprawia, że ​​gościnnie wystąpił w tym odcinku.
289 23 “i nie zapomnij, aby Oddaj mi moje czarny T-shirt” Kroeker Allan Matt Dearborn & Tyler Bensinger 19 kwietnia 2000 2199281
Mitch denerwuje Donna próbując zaplanować całą swoją relację z wykorzystaniem elektronicznego organizatora. Sugeruje ona, że ​​przestaną się widywać zewnątrz otoczeniu biznesowym. Mitch reaguje poprzez zamrożenie swojej stronie internetowej, dopóki nie zgadza się na inny termin. Donna mówi mu się i wyjaśnia, że ​​nie zmieni zdania. Mitch otwiera witrynę, która szybko staje się wielkim sukcesem. Obiekty David gdy Camille jest proszony o modelu do witryny internetowej. Przyznaje, że Donna, że ​​jest on celowo próbuje sabotować jego romans z Camille. Dawid w końcu zrywa z Camille, mówiąc jej, że po prostu nie miały być razem. Janet nixów Steve planuje inwestycje w miejscu Donny z powodu ich ograniczonych finansów. Steve irytuje ją poprzez inwestowanie pieniędzy na niego przez jego dziadka. Janet nie wiedział konto istnieje, i uważa, że ​​Steve trzymał go jako zabezpieczenia, tak aby mógł ją opuścić. Steve tłumaczy, że obawia się, że nie będzie w stanie prawidłowo utrzymać swoją rodzinę; użył konto jako ubezpieczenie od swoich śrubowych okienek. Człowiek, który Matt spotkał podczas swojej weekendu pustyni zbliża go do usług prawnych. Kelly słyszy go wymienić Amy, więc Matt obejmuje twierdząc, że Dylan spał z kobietą. Noah Bails Ellen z więzienia po tym, jak znajduje się pić w swoim samochodzie. Przekonuje ją do powrotu do A.A. Ellen pokazuje, że ona ma sześć-letnią córkę, która mieszka z babcią bo Ellen nie mogą się nią opiekować.
290 24 “Miłość jest ślepa” Jennie Garth John Eisendrath 26 kwiecień 2000 2199282
Donna jest zdenerwowany przez matki decyzji o sprzedaży domu. David wiesza się z nią w mieszkaniu, i oboje zasypiają na kanapie. Donna ciągnie się od pocałunku, bo nie chcą ryzykować ich przyjaźń, stając się romans. Felice i gang dotacja Donny chce dla jednego ostatecznego Bożego Narodzenia w domu. Steve, Janet i Felice skonfigurować nieświadomie Donna i David na randkę. W końcu decydują się wrócić razem i dzielić namiętny pocałunek. Kelly i Matt ustawić datę ślubu sierpnia. Dylan irytuje Kelly z jego prezent ślubny, podróż dookoła świata dla dwóch osób. Matt uważa propozycję pracy w Seattle, a Kelly zgadza się pójść z nim. Chociaż nie, aby otrzymać pracę, Matt sugeruje, że poruszają się tak. Dylan bezskutecznie błaga Kelly na kolejną szansę na ich związku. Mężczyzna oferuje do zakupu The Beat za 750.000 dolarów. Janet będzie nadal pracować na papierze, natomiast Steve zostać w domu z Maddy. Postanawiają dać tym układzie serii próbnej. Steve początkowo czuje się wykastrowany, ale przychodzi cieszyć się spędzać czas ze swoją córką. Janet boi się, że brakuje na najważniejszych wydarzeń w życiu Maddy. Noah pomaga przekonać Ellen matka, która pozwoli jej spędzać czas z córką Caitlin. Ellen mówi Noemu, że ona nie ma czasu do tej pory go tak, jak powinna ona skoncentrować się na byciu dobrą matką.
291 25 “Jestem szczęśliwy dla Ciebie … Naprawdę” Roy Campanella II Laurie McCarthy 10 maja 2000 2199283
Camille powraca do miasta po długich wakacjach z nadziei pojednania z Dawidem, nieświadomy swoich uczuć powracających do Donny, który znajduje obecność Camille niewygodne. Tymczasem, zgłoszone surfowania wypadek w obszarze Dylana czyni Kelly poszukuje go myśląc, że może on być martwy. Kiedy pogłoska jest fałszywa i Dylan pojawia się żywy, Kelly rozważa swoje ukryte uczucia do niego. Janet jest oferowany lepiej edycji od Beat Beverly co sprawia, że ​​Steve obawia się takiego obrotu wydarzeń. Ponadto, Noah spotyka się z Ellen ponownie starać się wypracować swoje różnice i zacząć od nowa.
292 26 “Przedostatni” Michael Lange John Eisendrath 17 maja 2000 2199284
Dawid wyraża swoje uczucia do Donna pisząc swój gigantyczny uwaga miłość w piasku. On jest zrozumienie, o jej niechęci do zaakceptowali jego propozycję. Uważa on, że ona ma problemy pogodzenia swoich marzeń o idealnym małżeństwie z rzeczywistością. Rozmowa z Janet pyta Donna sobie sprawę, że jej oczekiwania były nieuzasadnione. Mówi Dawidowi, że go kocha i chce spędzić resztę życia z nim. Dylan absolwenci Uniwersytetu Kalifornijskiego. Matt uważa przeprowadzce do Nowego Jorku, aby pomóc jej siostra-in-law podnieść swoje dziecko (dla której był on zastępczym ojcem). On oświadcza, że ​​będzie on pobyt w Los Angeles Kelly. Kelly, niezdolny do walki swoich uczuć do Dylana, nazywa się zaręczyny. Matt zakłada, że ​​Dylan powiedział jej o swojej niedyskrecji na pustyni. Kelly bije na Dylana za niedopełnienie obowiązku ujawnienia tych informacji. Janet jest zrozpaczona, aby dowiedzieć się, że musi walczyć o redakcją Nouveau, które doprowadziły ją Yoffe wierzyć już jej. Czuje się opuszczony, jak Steve wzmacnia swoją więź z Maddy. Ellen pyta Noego na zobowiązania w celu ochrony Caitlin przed potencjalnym cierpieniem. On odmawia, ponieważ związek porusza się zbyt szybko dla niego.
293 27 “Ody do radości” Kevin Inch John Eisendrath 17 maja 2000 2199285

Koniec pewnej epoki, jak podejść 90210 gangu sprawia, że ​​ważne decyzje życiowe. Relacje dobiegła końca, odwieczne romanse kwitną, a ślub z kilku uwielbiane obchodzony jest wśród przyjaciół, rodziny i kibiców podobne. Starzy przyjaciele zrobić nowe wyglądy jak gang przygotowuje się pożegnać na koncert, który naprawdę określonego pokolenia.
UWAGA: Jason Priestley, Tiffani Thiessen i Gabrielle Carteris zrobienie specjalnych występów gościnnych w tym odcinku, jak Brandon Walsh, Valerie Malone & Andrea Zuckerman, odpowiednio. Tamia i Eric Benet również gościnne występy w tym odcinku jak oni.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Odcinki specjalne
№     #     Tytuł     Rok premiery
S1

1
“Beverly Hills, 90210: Behind the Scenes”
26 maja 1993
S2

2
“Beverly Hills, 90210: A Christmas Special”
19 grudnia 1994
S3

3
“The Best Moments of Beverly Hills, 90210”
24 stycznia 1996
S4

4
“Beverly Hills 90210: Our Favorite Moments”
14 października 1998
S5

5
“Beverly Hills 90210: The Final Goodbye”
10 maja 2000
S6

6
“Beverly Hills, 90210: 10 Year High School Reunion”
8 lipca 2003

(Visited 267 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...