Bestia

Charles Barker – Patrick Swayze | Ellis Dove – Travis Fimmel | Harry Conrad – Kevin J O’Connor | Rose Lawrence – Lindsay Pulsipher | Larry Gilliard Jr. – Nick | Sarah Danielle Madison – Jennifer | Lindsay Pulsipher – Rose Lawrence

bestiabestia 2bestia 3


Bestia (ang. The Beast) – serial telewizyjny z premierą w telewizji A&E Network. 13-odcinkowy serial amerykański opowiadający o doświadczonym agencie FBI, szkolącym nowego pracownika.

Opis fabuły

Weteran FBI – tajny agent Barker (Patrick Swayze), który z bezwzględnością prawdziwego drapieżcy rozpracowuje świat przestępczy Chicago, dostaje nowego partnera. Dove (Travis Fimmel) wydaje się całkowicie niedoświadczony. Główny bohater nie zdaje sobie sprawy, że nowicjusz jest werbowany, by jako podwójny agent przeprowadził śledztwo w sprawie jego działalności, która wydaje się podejrzanie skuteczna. Który z nich okaże się bardziej przebiegły? Mentor, który od ćwierćwiecza pod przykryciem zwalcza najniebezpieczniejszych kryminalistów w mieście, czy uczeń, który ryzykuje wszystko, by odkryć jego ponury sekret z przeszłości?
Emisja

Serial nadawany w A&E Network od 15 stycznia 2009 do 23 kwietnia 2009. W Polsce nadawany jest od 6 grudnia 2009 w telewizji Polsat.
Miejsce kręcenia zdjęć

Serial nakręcono w Chicago (stan Illinois) USA.

Obsada

Patrick Swayze: Charles Barker

jest weteranem agent FBI i ekspert będzie tajny, zyskując zaufanie przestępców i ustawiając je na długi upadku twardego w więzieniu. W kwalifikacjach aktora jak on jest policjantem, Barker ma agenta rekrut pod swoje skrzydła, Ellis Dove i Barker działa jak aktorstwa Ellisa, szkoleniowiec i mentora. Jednak on również wyświetla ograniczoną cierpliwości do tych ról, a jego związek z Ellis jest jednym bludgeoning. Najwyraźniej patriota którego lojalność powinna się bez kwestionowania, a jego przełożeni, że on został uwiedziony przez ciemną stronę. W odcinku pilotażowym, okazuje się, że jest biegły w języku niemieckim, i że jest on badany przez FBI.
Larry Gilliard Jr.: Nick
Sarah Danielle Madison: Jennifer
Travis Fimmel: Ellis Dove

jest debiutantem agent FBI Charles Barker i stażysta w tajnych handlu. Pod presją ze Barker stania kameleon, nigdy nie wie, kiedy Ellis Barker wyśle ​​go na jakiejś niemożliwej testu niewiele, niektóre na miejscu improv, które mogą lub nie mogą kosztować go życie. Podkreślił, spięty pod presją wydajności niemożliwej, Ellis potrzebuje przerwy. Jednak to nie jest najgorsze.Wewnętrzny zespół ds. próbuje rekrutować Ellis szpiegować swego mentora Barker kogo czują poszła nieuczciwych.
Lindsay Pulsipher: Rose Lawrence
Giota Trakas: Pasazerka EL
Debbi Burns: Patronka hotelu
Brette Taylor: Karen Maguire
Brandon Tyler Russell: Michael Barker

Harry Conrad (Kevin J O’Connor)

wydaje się być agentem Barkera kontrola w FBI, a on nadzorowanie Ellis również. Jako doświadczony zawodowego, wie Barker tyle dobrze, aby porozmawiać z nim w zwięzły kod osobisty, ale dla początkujących Ellis, musi oznaczać rzeczy, w tym swój głęboki szacunek dla pracy Barkera.

Rose Lawrence (Lindsay Pulsipher)

jest sąsiadem Ellisa, z którą akcje romantyczny związek.Student prawa, jest ona na tyle ostry, aby dostrzec coś dziwnego Ellis (który utrzymuje jego praca w ścisłej tajemnicy) i ma związek powoli.

Ray Beaumont (Larry Gilliard)

Jest członkiem Agent FBI, który prowadzi śledztwo Charles Barker. Przebiegły i podstępny jego drogami, próbuje wykorzystać Ellis, aby uzyskać informacje, aby pomóc jego sprawę, że Barker jest brudna.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Odcinek # Tytuł Reżyseria Scenariusz Original Widzowie Data premiery (w mln)
1 “Pilot” Michael Dinner Vincent Angell, William Rotko 15 stycznia 2009 2.45
Figlarnym mgieł Barker Dove, jak pod przykrywką przy pierwszym przypadku do infiltracji przemyt broni pierścień.
2 “Dwa wybory” Michael Dinner William L. Rotko 22 stycznia 2009 1.55
Barker i Ellis są przypisane do zdjąć duży pierścień handlu narkotykami.
3 “Nadia” Christine Moore Vincent Angell 29 stycznia 2009 1.35
Barker i Ellis podjąć na jednym z najgorszych i sleaziest rakiety na świecie – handel ludźmi.
4 “Infected” John Badham Ray Hartung 05 luty 2009 N /
Stary kumpel Barkera, Marcus, strażnik w ritzy sklepie jubilerskim, dostaje Barker i Ellis zaangażowany w denerwujący przypadku obejmującym miliony dolarów i śmiertelnego wirusa.
5 “Bitsy Big-Boy” Michael W. Watkins Vincent Angell 12 luty 2009 N /
Maj Nan Nhung, top fizyk jądrowy, został jakiejś niebezpiecznej badania, a teraz ktoś próbuje ją zabić.
6 “Hothead” Sanford Bookstaver John Romano 19 lutego 2009 N /
Nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż agent FBI, który odszedł rogue, i Frank Oland może być jednym z nich.
7 “Capone” Ken Girotti Wendy Zachodnia 26 luty 2009 N /
Fellow środek znika, wysyłając Barker przykrywką infiltrować grupę latynoskich handlarzy narkotyków, którzy mogą mieć coś wspólnego ze zniknięciem mężczyzny. Lou Diamond Phillips gości gwiazdek.
8 “Mercy” Tom Verica Mark Goffman & William L. Rotko 05 marca 2009 N /
Bezdomnych weteranów są mordowani, wysyłając Barker przykrywką bezdomnego do zbadania. Ellis, weteran sam, bierze sprawy bardzo osobiście.
9 “Walk In” Jeremiah S. Chechik Mark Goffmana 19 marca 2009 N / A
Barker i Ellis zbadania chińskiego szpiega pozowanie jako profesora uniwersytetu. Dodawanie trudności sondy jest kolega agent, który wątpi Ellisa umiejętności i próby sabotowania jego pracę.
10 “Tilt” Charles Haid William L. Rotko, Keith Schreier 26 marca 2009 N /
Barker i Ellis infiltracji wysokie stawki pokera do wykrycia zabójcy, kto jest po informatora, który znajduje się przed wejściem do programu ochrony świadków. Funkcje piosenkę “Rush maliny” przez pierścień obietnicy.
11 “stróżem brata mego” Lisa Niemi Vincent Angell & Wendy Zachodnia 09 kwiecień 2009 N /
Barker idzie po irlandzkiej rodzinie przestępczości stara się rozwijać swoją działalność z Chicago do Wall Street. Reżyseria żony serii gwiazdy Patricka Swayze, Lisa Niemi.
12 “Fałszywe” Chris Leitch Mark Goffman & Ray Hartung 16 kwietnia 2009 N /
Zostało utworzone jako morderca, Barker znajdzie się w ukryciu, a Biuro ma nieustające agentem Polowanie go.
13 “No Turning Back” Steve Shill Vincent Angell, William Rotko 23 kwietnia 2009 N /
Barker dostaje listę sześciu nazwisk osób, które były zaangażowane w działania Czerwonego Gauntlet, a on i Ellis, z pomocą Todd i Conrada, należy śledzić je, zanim będą mogli dostać się do Barkera.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 63 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...