Bananowy doktor

Paulo Costanzo – Evan Lawson | Reshma Shetty – Divya | Campbell Scott – Borys | Mark Feuerstein – Hank Lawson | Jessica O’Donohue – Isabelle | Meredith Hagner – Libby

bananowy-doktor


Bananowy doktor (ang. Royal Pains, 2009) – amerykański serial komediowy nadawany przez stację USA Network od 4 czerwca 2009. W Polsce nadawany przez stację TVP1 od 6 stycznia 2010; druga seria od 3 stycznia 2011. Serial wyprodukowany przez amerykańską firmę Universal Cable Productions.

Opis fabuły
Lekarz Hank Lawson (Mark Feuerstein), kiedy zostaje niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z wpływowych dobroczyńców szpitala, zostaje zwolniony z nowojorskiego szpitala. Życie, codzienne czynności nie miały już dla niego najmniejszego sensu. Jednak jego młodszy brat Evan (Paulo Costanzo) zabiera go na weekend do Hamptons, miejsca zamieszkania najbogatszych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu ratuje kobietę i szybko zostaje tam bardzo popularny. Dzięki przychylności Borysa (Campbell Scott) oraz zaradności brata staje się lekarzem na telefon dla mieszkańców Hamptons.

Obsada
Paulo Costanzo jako Evan Lawson

Jest księgowym (CPA), staje się CFO Hanka po tym, ustanawia “HankMed”, jak również na nieoficjalnej Menedżera Public Relations. On postrzega Hamptons jako miejsca do prowadzenia atrakcyjne kobiety, zwłaszcza Divya, którzy nieustannie odrzuca go. On jest materialistyczny, szczególnie w porównaniu do Hanka i kiedy obiecał pieniądze i zabawy, to jest do niczego. Stara się promować HankMed wbrew woli Hanka, a wiele z jego subplots krążą wokół niego zaangażowania w jakimś programie wbrew woli Hanka, który kończy się nie tak. Kiedy Hank otrzymuje Tesla całkowicie elektryczny roadster przez “nowe części” Newberg i jej pies Koufax, Hankiem z kolei daje ją do Evana. W odcinku 12, “Wonderland”, Evan inwestuje cały kapitał HankMed do con inwestycji spółka akcyjna z brokerem, który okazuje się być jego i ojca Hanka, tylko zostawić i informuje brata, że ma zamiar spróbować i dostać z powrotem. On jest kobieciarzem, ale często jest to do zrozumienia, że jest pociąg do Divya, bo nadal się przechodzi na nią mimo jej odrzuca raczej trudnych. Całuje go namiętnie w odcinku 10, “Am I Blue?”, By powstrzymać go przed coraz pobity przez wściekły chłopak z dziewczyną Evan próbował być “tylko przyjaciółmi”, z. W drugim finale sezonu, ma wreszcie w poważny związek z Paige Collins i na namową Hanka opuścił z nią na wycieczkę do Europy. W trzecim sezonie, proponuje on Paige i są obecnie zaangażowana, ale jego ambicje i plany rozbudowy HankMed spowodować poważne tarcia między nim a Hank.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Reshma Shetty jako Divya

Hank’a asystent lekarza. Później ma jej formalny tytuł zmieniony na Zastępca lekarz, na podstawie tego, że ludzie nie tylko wyglądają na “asystent” części tytułu. Ona wywiady aby być asystent Hanka lekarz po podróżach słownych błyskawicznych reputacji Hanka jako lekarz concierge. Początkowo zbyty przez Hanka (pomimo jej ładunek sprzętu medycznego), zdobyła pracę w drugim odcinku. Ona i jej rodzina Indian spędza lato w Hamptons. Divya przyznaje, że praktykuje medycynę bez wiedzy rodziców, twierdząc, że jest niezadowolony ze stopnia kontroli starają się wywierać na nią, najbardziej znanym przykładem jest zmuszając ją poślubić swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Indian człowiek imieniem Raj. W odcinku 5, “No Man Is An Island”, Divya objawia Jill że próbował uruchomić usługę concierge lekarz dwa razy, ale nie za każdym razem. Później zmuszony jest powiedzieć rodzicom o swojej karierze po Evan powiedział im praktycznie wszystko (pod przekonaniu, że już wiedział). Przyjmują nowości, ale nadal oczekujemy jej poślubić Raja i pozostawić Hamptons, pozwalając jej ujawnić, że nienawidzi faktu, że nigdy jej rodzice uznają za jeden z jej pomysłów. Okazało się, że po raz pierwszy chciałem dostać się do medycyny, gdy była małą dziewczynką i pomógł zająć przecięcie na jej znajomego. Kiedy powiedziała rodzicom, oni nie słuchali i powiedział jej, że będzie ona uzyskać MBA, poślubić Raj, i pracy w jego działalności. W ostatnim odcinku pierwszego sezonu, ona postanawia zerwać zaręczyny w ostatniej chwili. Ona zmienia zdanie i zostaje zaangażowany do Raj. W drugim sezonie, ona staje się coraz bardziej obawia się jej ślub, zakończone jej staje zauroczony Adama, jednego z pacjentów HankMed się. W finale sezonu, po tym jak i Raj są narażone na dżumy płucnej, Divya postanawia odwołać jej ślubie raz na zawsze, jak czuła się wszechświat zesłał jej “znak o jeden za dużo”, że nie może ignorować.

W 2011 premierę sezonu, Divya złamał wiadomości do rodziców, że ona i Raj zerwał zaręczyny. Matka Divya to stara się przekonać ją, by błagać Raj zabrać ją z powrotem. Mówi rodzicom, że ona nie chce iść z własnej woli i chce poślubić miłości zamiast, który denerwuje ojca. W odcinku “Ale jest Catch”, wszystkie znaki wskazują na to, że Divya została finansowo odcięte przez rodziców po odmowie przejść z małżeństwa, jak jej kredytu (który był jeszcze w jej ojca, imię) został odrzucony, gdy zakup materiałów eksploatacyjnych dla HankMed, jej samochód był odzyskane, i Evan dowiaduje się, że ona nie zrealizowane którejkolwiek kontroli wypłacanych jej przez praktykę. Hank i Evan pozwalają Divya aby zostać z nimi, dopóki nie wróci na nogi, idąc nawet tak daleko, aby kupić jej samochód. Divya ostatecznie przenosi się do miejsca swego, tylko odkryć, że Raja rodzice oczekują ją osobiście spłacić koszty włożyli do zaangażowania i wesele. Zamiast sprzedawać swoje akcje HankMed do nich, tak jak zamierzała, Divya wykonuje w niepełnym wymiarze czasu zmianę w Hamptons Heritage na spłatę długu, ale montażowe Zapotrzebowanie na jej czas żonglerka zarówno praca jak ma poważne konsekwencje, które powodują jej rezygnacja z własnej woli. Pod koniec trzeciego sezonu Evan wyjdzie z rozwiązania problemu zadłużenia jej.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Campbell Scott jako Borys

Tajemniczy niemiecki szlachcic z dużej posiadłości w Hamptons (sfilmowana w Long Island w Oheka Castle). W serii “pilota, Hank ratuje życie kwietniu, gość na przyjęciu u Borysa i nagród Boris Hanka z barem z litego złota, pracy jako lekarz concierge oraz korzystania z jego pensjonatu. On najwyraźniej dalej kilku pacjentów Hanka do niego, i przyznaje, że “o planach” na Hanka. Boris jest bardzo skryty, które przeniesiono do Hamptons konkretnie pobyt na oczach opinii publicznej. Boris czasami wykorzystuje swoje pieniądze naginać i łamać zasady. Jest właścicielem rekina, który był stosowany w eksperymencie medycznym i rani jednego z naukowców w jednym odcinku. Hank stwierdza po badaniu fizykalnym, że Boris jest w niemal idealnym stanie zdrowia fizycznego, ale Hank wie, że coś jest nie tak. Jest później odkrył, że Borys ma chorób genetycznych, które dotknęło co najmniej ostatnich trzech pokoleń jego rodziny. Stan powoduje brak kontroli mięśni, funkcji mózgu degeneruje i śmierć w wieku około 44. Boris jest nieco nonszalancko eksperymentowania leczyć swoje choroby; doprowadziło to do niezamierzonych skutków ubocznych, takich jak skurcze mięśni i ślepota czasowego od nie zważając porady Hanka.

W drugim sezonie, Boris zgadza niech Hank “rozgrywający” wysiłek współpracy między wszystkimi lekarzami byłych Borysa i badaczy. Pierwszy punkt Hanka kontaktu jest dla dr Marisa Casseras na Kubie, która jest szczęściem dla Borysa jak oni byli kochankami. W “Medusa” lecą na Kubę, aby konsultować ją, które rozpoznano stan, ona pozwala na Boris wprowadzić badania klinicznego na stanie. Podczas Hank sugeruje dalsze badania, aby potwierdzić swój sukces i ważności, Boris zaczyna leczenie następnego dnia. Podczas Code Blue, gdy Boris rozbija i wymaga restartu, która traci dane na rozprawie, ale trzyma go przy życiu. Później zdecyduje się na pobyt na dłuższy okres ponownie połączyć się Marisa, i zapowiada jego wiadomości, że Marisa będzie defecting po powrocie w “Whole Miłości Lotto”. Jednakże, na odcinku końcowym wydaje się, że został aresztowany i zatrzymany, pozostawiając w trudnej sytuacji, bezradny Borys.

W jednym punkcie, Jill spadnie nazwę Borysa w próbie pobierać jej drogę z czynienia z zarządu szpitala. Fortel działa, ale kosztem utraty Boris jako dawca, jak jego prywatności, anonimowy darczyńca zostało naruszone. On jest postrzegany w pół finale sezonem latające w helikopterze, pomimo jego słabości i pobieranie Marisa z aresztu przez nieznanych środków. Również jako środek ostrożności przeciwko Eddie, zaczyna dochodzenie w sprawie Lawsons określenia ich implicitness w roli Eddiego jako poufnych informatora, używając jego aide Catherine (Rena Sofer) posing jako pacjent. Jego odkrycia zostały ujawnione do rodziny, co spowodowało atak serca Eddiego. Kiedy wydaje się, że Eddie będzie uznany winnym i skazany na karę więzienia, oferuje mieć Eddie Spirited z kraju i poza ekstradycji, ale on wyraźnie do Eddiego, że robi to dla dobra Hank i Evan, ponieważ wierzy, że bracia będzie lepiej bez Eddiego w ich życiu. Kiedy dowiaduje się, że Marisa jest w ciąży z jego dzieckiem i że Hank wiedział ale nie powiedział mu, evicts Hank i Evan z domu letniego. Jednak realizując swoją nieroztropność i przyjmując siłę etyki Hanka, prosi Hanka wrócić w trzecim sezonie i porusza HankMed powrotem do domu letniego.

Hank odkrywa, że ​​Borys został otruty talem, co spowodowało między innymi, skurcze mięśni. Diagnoza została dokonana na podstawie krwi Borysa powodując bare hand Hanka swędzieć. Trucizna została znaleziona w basenie, i Dieter było nigdzie znaleźć. Omawiają możliwości, że dziedziczenie Borysa choroby w rodzinie mogło mieć wynik “polityki rodzinnej”. Rzeczy stają się bardziej skomplikowana, gdy członkiem rodziny Borysa przychodzi z wizytą, przynosząc nadzieje pojednania.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Mark Feuerstein jako Hank Lawson

Sukces New York lekarz ER wkrótce poślubił swoją narzeczoną piękny, został zwolniony z pracy, bo przyporządkowani nastolatka umiera przed dobroczyńcy szpitala miliardera.Dobroczyńca umiera, po czym ustabilizowała się początkowo po cewnikowaniu tętnicy udowej, z przyczyn przypisywanych tamponady osierdzia. Hank wstaje sobie stwierdzając uratował dzieciaka. Spędza w przyszłym miesiącu w korkociąg złamanych zobowiązań i rachunków niezapłaconych przed jego brat namawia go do wzięcia udziału w szykowny przyjęcie w Hamptons. Na imprezie, ratuje supermodelki kwietnia, i wygrywa przychylność niemieckiego arystokraty, Borysa. Prowadzi to do odesłania do innych bogatych klientów. Pomimo niechęci Hanka z klasy wyższej, potencjalne zainteresowanie miłość w lokalnym szpitalu administratora Jill Casey przekonuje go, aby zostać lekarzem concierge. Jeździ dobrze wieku Saab 900 Turbo cabrio. On pochodzi z New Jersey i czasami rzuca Jerseyism w swoim przemówieniu. W odcinku “Zakazany owoc”, on mówi, że jest Żydem. W czwartym odcinku Sezon “Business and Pleasure”, Hank mówi, że ukończył Northwestern University i Mount Sinai School of Medicine.

W trzecim finale sezonu, Hank i Evan nie rozdzielić, Hank pozostawiając HankMed i Evan zatrudnienie dr Van Dyke do zastąpienia go. Hank powraca HankMed pośrodku czwartego sezonu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jessica O’Donohue jako Isabelle
Meredith Hagner jako Libby

Hank drugi i trzeci Hamptons pacjentów. Tucker Bryant jest nastoletni prawnuk twórcy (David Marshall Bryant II) do miksera (w rzeczywistości, blender został wynaleziony przez Stephen J. Popławskiego) i Libby jest jego dziewczyną. Tucker i Libby zostało rannych, gdy Tucker rozbił ojca Ferrari F430. Libby obrażenia są łagodne, ale okazuje się cyberchondriac i podziękowania do Internetu jest narażony na ataki medycznej gaworzenia. Ona również jest nakrętka zdrowia, zachęcając do Tuckera stanu “, że ma jedzenia, więc można skosztować świeżych brud”, Tucker opisuje Libby jako “garść”, ale szybko dodaje, “ale zazwyczaj są najlepsze.” Hank odkrywa, że ​​Tucker, który był bardziej ranny jest hemofilik, co komplikuje jego obrażenia. Hank wykonuje MacGyver procedurę podobną do ustabilizowania go (takie procedury są dość powszechne w serii). Hank później zaprzyjaźnia się parę, mimo surowej nagany z bogatego ojca Tuckera, Marshall David Bryant IV.Starszy Bryant, jednak jest rzadko w domu, co powoduje, Hanka się zastępczym ojcem Tucker.Para jest niemal rozbita przez złych rad Evana do Tuckera na zaufaniu w relacjach mężczyzn / kobiet, ale ostatecznie pozostaną razem. Później w drugim sezonie, okazuje się, że ojciec Tuckera jest sprawca substancja (po ciężkim wycofanie nadzorowane przez Hanka, Tucker zajmuje jego ojca do kliniki odwykowej w New Canaan) i że dziadek Tuckera został “odcięty” ojca Tuckera. Tucker jest teraz za ojca finansów. W trzecim sezonie, Hank musi traktować lesbijek matka Libby Elyse (Julie Benz), kto ma kłopoty leczącego z powodu urazu z powodu szkorbutu.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Spis odcinków
Premiera odcinka (TVP) N/o (oryg.) Nr (TVP) Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
06.01.2010 01 01 Pilot Pilot
13.01.2010 02
20.01.2010 02 03 Wyżerka There Will Be Food
27.01.2010 03 04 Planowanie strategiczne Strategic Planning
03.02.2010 04 05 Być, albo nie być TB or Not TB
10.02.2010 05 06 Człowiek nie jest wyspą No Man is an Island
17.02.2010 06 07 Gdybym był chory If I Were A Sick Man
24.02.2010 07 08 Szalona Miłość Crazy Love
10.03.2010 08 09 Miesiąc miodowy się kończy The Honeymoon’s Over
17.03.2010 09 10 Wieczne jamais vu It’s Like Jamais Vu All Over Again
24.03.2010 10 11 Jestem Niebieska? Am I Blue?
31.03.2010 11 12 Nikt nie jest idealny Nobody’s Perfect
07.04.2010 12 13 Kraina czarów Wonderland
SERIA DRUGA (w TVP jako Bananowy doktor II)
03.01.2011 13 01 Spastyczność Spasticity
05.01.2011 14 02 Chory z miłości Lovesick
10.01.2011 15 03 Zakazany owoc Keeping the Faith
12.01.2011 16 04 Meduza Medusa
17.01.2011 17 05 ? Mano a Mano
19.01.2011 18 06 W winie prawda In Vino Veritas
24.01.2011 19 07 Przereklamowany Komfort Comfort’s Overrated
26.01.2011 20 08 Na kacu The Hankover
02.02.2011 21 09 Nieprzyjaciele Frenemies
08.02.2011 22 10 Miłosna Loteria Whole Lotto Love
16.02.2011 23 11 Duży okrzyk radości Big Whoop
23.02.2011 24 12 Otwórz usta i powiedz Ach Open Up Your Yenta Mouth and Say Ah
brak w TVP 25 – Druga szansa Mulligan
brak w TVP 26 – Postój Pit Stop
brak w TVP 27 – Historia Skrzypiec A History of Violins
brak w TVP 28 – ? Astraphobia
brak w TVP 29 – Walka lub ucieczka Fight or Flight
brak w TVP 30 – Słuchać muzyki Listen to the Music
SERIA TRZECIA
– 31 – Korek Traffic
– 32 – Ale jest połów But There’s a Catch
– 33 – Porozmawiaj o wysypce Rash Talk
– 34 – Wykup Hanka The Shaw/Hank Redemption
– 35 – Show Emmy The Emmy Show
– 36 – Dzien jabłka An Apple a Day
– 37 – ? Ta Da For
– 38 – Biegnij Hank Run, Hank, Run
– 39 – Ja pierwszy Me First
– 40 – Mały artysta,mały naukowiec A Little Art, a Little Science
– 41 – Pożegnanie z Barnes Farewell to Barnes
– 42 – ? Some Pig
– 43 – Mój powrót do przyszłości My back to the future
– 44 – Tyłki do góry Bottoms up
– 45 – Hank i głębokie niebieskie morze Hank and the deep blue sea
– 46 – Ten jest dla Jack’a This one’s for Jack
SERIA CZWARTA
– 47 – ? After the Fireworks
– 48 – ? Imperfect Storm
– 49 – ? A Guesthouse Divided
– 50 – ? Dawn of the Med
– 51 – ? You Give Love a Bad Name
– 52 – ? About Face
– 53 – ? Fools Russian
– 54 – ? Manimal
– 55 – ? Business and Pleasure
– 56 – ? Who’s Your Daddy
– 57 – ? Dancing With the Devil
– 58 – ? ?
– 59 – ? ?
– 60 – ? ?
– 61 – ? ?
– 62 – ? ?

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1: 2009
Nr w
Nr w serii
Tytuł sezon Reżyseria Scenariusz Data premiery gr.
Widzowie kod
(W mln)
1 1 “Pilot” Jace Alexander Scenariusz: Andrew Lenchewski
Story: John P. Rogers & Andrew Lenchewski 04 czerwca 2009 RP Nr 100 5,57 [6]
Zmuszony do wyboru między zapisywania dobroczyńcy szpitala i nastoletniego koszykarz, dr Hank Lawson postanawia uratować oba. Kiedy dobroczyńca umiera nieprzewidzianych komplikacji, Hank zostaje zwolniony. Hank szybko wpada w korkociąg, z kulminacją w niego rzucił przez narzeczoną (Pascale Hutton). Po tym jak jego brat, Evan, zabiera go na wycieczkę do Hamptons, Hank uczęszcza na imprezę, gdzie ratuje życie supermodelką (Tamara Feldman). Później, gospodarz strony, tajemniczy niemiecki szlachcic nazwie Boris (Campbell Scott), oferuje Hank jego domku dla gości. Hank jest szybko zbliżył przez różnych klientów, w tym starsza kobieta z “płaskim” opony (Christine Ebersole) oraz nastoletnim hemofilię (Ezra Miller) i jego dziewczyna (Meredith cyberchondriac Hagner). Hank, z pomocą swojego nowego asystenta lekarza, Divya i jego nową dziewczyną, Jill, w końcu decyduje się pozostać w Hamptons na lato jako lekarz concierge.
2 2 “There Will Be Food” Don Michael Scardino Rauch 11 czerwca 2009 RP 103 5.6 [7]
27-letnia baletnica (Gillian Jacobs) odchodzi na emeryturę, a HankMed jest proszona o jej przyjęciu. Po przywrócenia śmieciowego jedzenia do jej diety, zaczyna tracić przytomność. Tymczasem Hank bierze przypadek rybaka (Michael Mulheren) z zapaleniem wątroby typu C. tras HankMed w kłopoty po Hank spotyka Tuckera (Ezra Miller) ojca (Andrew McCarthy).
3 3 “Strategic Planning” Jace Alexander Andrew Lenchewski 18 czerwca 2009 RP 102 6,50 [8]
HankMed traktuje syna (Aaron Dean Eisenberg) zamożnego senatora, którego matka (Margaret Colin) ma swoje życie, planowane dla niego. Tymczasem Evan próbuje zdobyć klientów dla HankMed, w tym pani Newberg (Christine Ebersole).
4 4 “TB or Not TB” Constantine Makris Constance M. Burge 25 czerwca 2009 RP 104 5,94
Szef kuchni (Callie Thorne) wybitnego restauracji Hamptons zaczyna konieczności pociągnięcia. Tymczasem Hank i Jill mają datę na jaki byłby dzień Hanka ślub.
5 5 “Żaden człowiek nie jest wyspą” Don Scardino Carol Flint 09 lipca 2009 RP 105 5,73
Hank jest przeniesiony na prywatnej wyspie, kiedy kobieta (Susan Misner) chce rodzić tam. Tymczasem wyspy dozorcy (James Rebhorn) ma wypadek samochodowy.
6 6 “If I Were A chory człowiek” Dennie Gordon Jon Sherman 16 lipca 2009 RP 106 6,23
Kiedy Pani Newberg (Christine Ebersole) rzuca “kora micwy”, wielu gości odzwierciedlane podobne objawy. Tymczasem Evan robi zaskakującego odkrycia na temat życia osobistego Divya, i Tucker (Ezra Miller) obawia się, że Libby (Meredith Hagner) można go zdradza.
7 7 “Crazy Love” Bronwen Hughes Jessica Ball 23 lipca 2009 RP 107 6,21
Hank i Divya traktować kobietę (Roselyn Sanchez) udział w wypadku samochodowym, którego obrażenia są o wiele gorsze, niż początkowo sądzono. Tymczasem Raj (Rupak Ginn) odwiedza Hamptons i Hank odkrywa, że ​​Boris (Campbell Scott) ukrywa mroczną tajemnicę.
8 8 “Honeymoon znajduje Over” Eric Laneuville Jason Gavin 30 lipca 2009 RP 108 6,38
Divya traktuje newlywed (Peter Jacobson), który próbuje ukryć swoją chorobę przed żoną (Brooklyn Decker). Tymczasem Hank traktuje artystę (Lee Tergesen) która nie jest przy jego choroby poważnie.
9 9 “To jak Jamais Vu All Over Again” Michael W. Watkins Michael Rauch & Constance M. Burge 06 sierpnia 2009 RP 109 6,69 [9]
Podczas gdy uczestniczyłem w Horse Show, Hank traktuje dziewczynę, która spadła z konia. Tymczasem ojciec jest Divya (Ajay Mehta) potrzebuje pomocy medycznej, podczas gdy on i matka jego Divya (Anna George) są wizyty i Jill Estranged mąż (Bruno Campos) powraca do Hamptons.
10 10 “Am I Blue?” Jay Chandrasekhar Jon Sherman & Carol Flint 13 sierpnia 2009 RP 110 5,56 [10]
Tuckera (Ezra Miller) ojciec (Andrew McCarthy) wynajmuje Hanka w celu “szybkiej detoksykacji”, ale jest rozgniewany, kiedy Hank odmawia. Tymczasem Charlie (Bruno Campos) nadal drażnić Jill, i odkrywa, że ​​Boris HankMed (Campbell Scott) uciekła do Nowego Jorku.
11 11 “Nikt nie jest doskonały” Ken Girotti Jessica Ball & Michael Rauch 20 sierpnia 2009 RP 111 5,32 [11]
Hank odkrywa, że ​​rodzina Gardner próbuje zająć jego medyczną licencję. Tymczasem Divya i Evan są wezwani do jachtu anonimowego milionera, i Jill próbuje przekonać Charlie (Bruno Campos) podpisać papiery rozwodowe.
12 12 “Wonderland” Jace Alexander Andrew Lenchewski 27 sierpnia 2009 RP 112 5,90 [12]
Właściciel (Samantha Mathis) z (Rupak Ginn) miejsce Divya i Raj na przyjęciu zaręczynowym zaczyna halucynacje podczas Divya zaczyna marzyć o innym życiu. Tymczasem Charlie (Bruno Campos) cofa się z Jill i Evan sprawia ogromną finansową błąd.
Sezon 2: 2010-11
Nr w
Nr w serii
Tytuł sezon Reżyseria Scenariusz Data premiery gr.
Widzowie kod
(W mln)
13 1 “spastyczność” Constantine Makris Andrew Lenchewski 03 czerwca 2010 RP 201 5,84 [13]
Dr Blair (Marcia Gay Harden), który prowadzony Jill, stara się mieć ją wystrzelił. Syn próbuje uwolnić się od swego ojca wynalazcy, ale jego sposób robienia rzeczy okazuje się niebezpieczne. Tymczasem Hank i Evan twarzą w twarz ze swoim ojcem (Henry Winkler), po raz pierwszy od lat.
14 2 “Lovesick” Allison Liddi-Brown Michael Rauch 10 czerwca 2010 RP 202 5,60 [14]
Pani Newberg w (Christine Ebersole) załamany pasierbica (Mary Lynn Rajskub) jest hospitalizowany. Divya próbuje dodać trochę emocji do jej relacji z Raj (Rupak Ginn).
15 3 “Zakazany owoc” Dennis Smith Jack Bernstein & Michael Rauch 17 czerwca 2010 RP # 203 5,51 [15]
Hank i Evan dowiedzieć się, że ich ojciec, Eddie (Henry Winkler), obecnie mieszka w Hamptons. HankMed najnowszy przypadek jest gwiazda filmowa (The Big Show), który upada.
16 4 “Medusa” Matthew Penn Andrew Lenchewski Constance M. Burge i 24 czerwca 2010 RP 204 5,30 [16]
Hank towarzyszy Boris (Campbell Scott) z kraju na jakiś badań terapii genowej, gdzie spotyka tajnego dziewczynę Borysa (Paola Turbay). Tymczasem Divya jest zirytowany czasowego zastępstwa Hanka (Anastasia Griffith).
17 5 “Mano Mano” Matthew Penn Carol Flint & Jon Sherman 01 lipca 2010 RP 205 5,32 [17]
Borysa (Campbell Scott) eksperymentalne zabiegi zostawić Hank starają się uratować mu życie. Tymczasem Divya i dr Peck (Anastasia Griffith) nie znajdują łatwo współpracować.
18 6 “In Vino Veritas” Michael W. Watkins Jessica Ball 15 lipca 2010 RP 206 5,20 [18]
Tucker (Ezra Miller) podejrzewa, że ​​jego najlepszy przyjaciel ma problem z narkotykami i alkoholem, ale Hank jest w stanie zdiagnozować stan zdrowia powodując jego problemy. Divya spotyka kobietę, która pracuje w winnicy, gdzie epizod ma miejsce i określa przyczyny jej brak smaku.
19 7 “Komfort w Overrated” Ed Constance M. Burge Fraiman 22 lipca 2010 RP 207 5,28 [19]
Hank idzie łeb w łeb z Emily Peck (Anastasia Griffith) leczenia pacjenta (Peter Strauss), który mimo urazu łydki, zaczyna tracić swoją wizję. Evan, tymczasem, podszedł do pacjenta dziewczyną (Brooke D’Orsay), o dziwacznej tezy, natomiast Divya traktuje pary, której małżeństwo spontanicznie upadł, prowadząc do nieparzystej medycznej odpowiedzi na ich problemy.
20 8 “Hankover” Jay Chandrasekhar Carol Flint & Jon Sherman 29 lipca 2010 RP 208 5,01 [20]
Hank traktuje starą Bully (Michael B. Silver) z jego, którzy nie wydają się go pamiętam. Divya i Jill mają kurzego noc, podczas gdy Evan rzuca wieczór kawalerski do ustalenia, Raja (Rupak Ginn) lojalności do Divya.
21 9 “Frenemies” Jack Bernstein Wendey Stanzler 05 sierpnia 2010 RP 209 5,53 [21]
Walka Jill za darmo przeciwko klinice Dr Blair (Marcia Gay Harden), nadal, ale sytuacja staje się skomplikowana, gdy jej mąż w separacji wywołuje Hank traktować ich syna. Evan próbuje dopasować się do rodziny (Brooke D’Orsay) Paige (Bob Gunton i Lisa Banes), a Hank i dr Peck Jeszcze (Anastasia Griffith) związek rozwija.
22 10 “Whole Lotto Love” Michael Rauch Tawnia McKiernan & Jessica Ball 12 sierpnia 2010 RP 210 5,39 [22]
Zespół leczenia loteria nagradzaną parę, która wydaje się, że uderzył z “przekleństwa loterii”. Divya traktuje nerki przeszczepionej gospodynię, starając się ignorować jej początkujący pociąg do swojego pacjenta pracodawcy (Patrick Heusinger).
23 11 “Big Whoop” Michael W. Watkins Michael Rauch & M. Burge Contance 19 sierpnia 2010 RP 211 5,27 [23]
Napięcia rosną między Hanka i Emily (Anastasia Griffith), kiedy opiekę pacjentowi razem, ale nie zgadzają się na przebieg leczenia. Evan concocts plan odwetu cyber przed Emily, któremu udało się skierować ruch internetowy na swojej stronie.
24 12 “Open Up Your Mouth Yenta oraz Say Ah” whittingham Ken Andrew Lenchewski 26 sierpnia 2010 RP # 212 6,08 [24]
Hank próbuje radzić sobie z gadatliwej sfer, której stan pozostawia niewyraźna mylić cały zespół. Adam (Patrick Heusinger) wywołuje Divya ponownie z problemami własnego. Evan próbuje rozwikłać tajemnicę (Henry Winkler) Eddie spotkaniach tajnych.
25 13 “Mulligan” Michael Rauch Michael Rauch & Jon Sherman 20 stycznia 2011 RP 213 4,43 [25]
Na zielono w szpitalu jazdy charytatywnej golfowego, Hank próbuje pomóc golfa (Tom Cavanagh) z haczykowatym strony, podczas gdy Jill zaczyna poddawać się wyczerpującym stanie. Boris (Campbell Scott) stara się zdecydować, jak postępować z Eddiem (Henry Winkler), a szczepy Divya jej życie zawodowe i osobiste z powodu Adama (Patrick Heusinger)
26 14 “Pit Stop” Matthew Penn Scenariusz: Jack Bernstein & Jessica Ball
Story: Simran Baidwan, Jack Bernstein & Jessica Ball 27 stycznia 2011 RP 214 4,34 [26]
Backyard Jill zostaje obezwładniona przez gwiazdy telewizji jetsetting reality show, których różne problemy zdrowotne są skomplikowane przez kamery 24-godzin. Dr Peck (Anastasia Griffith) powraca z nowym kontraktem, a Marissa (Paola Turbay) stara się utrzymać ciążę i karierę pod kontrolą.
27 15 “Historia skrzypiec” Dennie Gordon Scenariusz: Jon Sherman & Carol Flint
Story: Alex Douglas, Jon Sherman & Carol Flint 03 lutego 2011 RP 215 3,87 [27]
HankMed traktuje początkującego piosenkarza. Tymczasem Evan podsłuchuje General Collinsa (Bob Gunton) planuje na jego kampanii senackiej i Divya nadal się martwić o jej emocjonalnej inwestycji w Adama (Patrick Heusinger). Tymczasem dr Peck (Anastasia Griffith) staje się Eddie (Henry Winkler) lekarz, który denerwuje Hanka.
28 16 “Astraphobia” Ed Fraiman Andrew Lenchewski & Stuart Feldman 10 lutego 2011 RP 216 3,86 [28]
Z burzy roku nosząca w dół na Hamptons, HankMed nadal szukać wymiany Divya, podczas gdy traktowanie Park Ranger (Jim Gaffigan), który został uderzony przez piorun. Divya traktuje Storm Chaser (Jaime Ray Newman) wysokiego ryzyka, których styl życia jest sprzeczne z jej stanu.
29 17 “Fight or Flight” Michael Rauch Scenariusz: Michael Rauch & Constance M. Burge
Story: Aubrey Villalobos, Michael Rauch & Constance M. Burge 17 lutego 2011 RP 217 3,89 [29]
Rok po jego Stock Trader (Julianne Nicholson) przyjaciel umiera w izbie, zaczyna czuć się podobne objawy-co jest związane jej dosłownym życia ambitnych. Raja (Rupak Ginn) spóźnienia na jego wesele dla swoich amerykańskich przyjaciół zmusza go do ujawnienia problemu z firmy, a Evan odgryza więcej, niż może żuć, próbując radzić sobie z chrapaniem (Brooke D’Orsay) Paige.
30 18 “Słuchaj muzyki” Constantine Makris Andrew Lenchewski 24 lutego 2011 RP 218 4,05 [30]
Hank obawia się, że jego pacjent był błędnie dwadzieścia lat temu, i chce dotrzeć do sedna sprawy. Tymczasem Divya i Raj (Rupak Ginn) biorą lekcje tańca w ramach przygotowania do ślubu, ale skończy się jak u siebie. Eddie (Henry Winkler) stara się wybierać między życiem w biegu bez swoich chłopców, czy życie w małym więzieniu bezpieczeństwa z szansą na jeszcze zobaczyć je sporadycznie. Jill staje przed szansą podjęcia pracy z kraju, czy zostać w swoim obecnym miejscu pracy i utrzymać klinikę. John Legend gości gwiazdek.

Sezon 3: 2011-12

Royal Pains odnowiono trzeciego sezonu od 16 do 18 odcinków na 27 września 2010 roku. [31] sezon obejmował dwa gościnne występy Ed Asner, który grał dziadka braci Lawson, Ted Roth [32]. Sezon również zobaczył powrót Libby (Meredith Hagner). [33] Dodatkowe gwiazdki gości wliczone Shiri Appleby, [34], Julie Benz, [33] Joanna Gleason, [34] Tony Hale, Greg Jennings, David Rasche i Molly Sims. [34 ] [35] W pierwszej połowie sezonu, składającego się z 10 odcinków, zawartej w dniu 31 sierpnia 2011 roku, a pozostałe sześć epizodów rozpoczął nadawanie w dniu 18 stycznia 2012 roku.
Nr w
Nr w serii
Tytuł sezon Reżyseria Scenariusz Data premiery gr.
Widzowie kod
(W mln)
31 1 “Traffic” Constantine Makris Andrew Lenchewski 29 czerwca 2011 RP 301 5,00 [36]
Z początkiem lata przychodzi nowa grupa potencjalnych pacjentów, a HankMed nie traci czasu uzyskania większej liczby klientów, począwszy autobusie pełnym rannych pasażerów. Tymczasem Divya Linki z następstwami jej rozstaniu z Raj, Marissa (Paola Turbay) prawie idzie do pracy, a Jill i Paige (Brooke D’Orsay) powrót z zagranicy, każdy przynosi zaskakujące wieści.
32 2 “Ale nie złapać” Michael Watkins Michael Rauch 06 lipca 2011 RP 302 5,02 [37]
Hank jest zaproszony do turnieju piłkarskiego charytatywnej prowadzonej przez Kena “Killer” Keller (Michael B. Silver). Podczas turnieju, napięcia pochodni i Hank muszą umieścić swoje uczucia na bok w leczeniu rannego Kellera.
33 3 “Talk Rash” Michael Rauch Constance M. Burge 13 lipca 2011 RP 303 4,92 [38]
Hank musi traktować kobietę (Shiri Appleby), który obwinia jej chorobę na jej nowej linii dom-czyszczących.
34 4 “Shaw / Hank Redemption” Matthew Penn Jon Sherman & Carol Flint 20 lipca 2011 RP 304 5,03 [39]
Podczas podróży na Florydę do uczestnictwa w ich ojca (Henry Winkler) przesłuchanie parole, Hank traktuje byłego hakera (Jonathan Tucker). Tymczasem Lawson bracia spotkać dziadka (Ed Asner). Powrót w Hamptons, Jill i Divya musi dostarczyć Marissa (Paola Turbay) i Borysa (Campbell Scott) dziecka. Później, podczas transportu komórek macierzystych, Jill jest zaangażowany w poważnym wypadku samochodowym.
35 5 “A Man Called Grandpa” Matthew Penn Andrew Lenchewski & Jessica Ball 27 lipca 2011 RP 305 4,85 [40]
Nadal na Florydzie, Hank i Evan staraj się ich ojciec (Henry Winkler) z więzienia, a jednocześnie stara się leczyć pacjenta (Jonathan Tucker). Tymczasem Evan próbuje zbliżyć się do dziadka przez Lawsons “(Ed Asner) i Jill próbuje radzić sobie z następstwami jej wypadku samochodowym.
36 6 “Apple Day” Don Jack Bernstein Scardino 03 sierpień 2011 RP 306 5,46 [41]
Hank traktuje Libby (Meredith Hagner) rannych matka (Julie Benz). Tymczasem Evan proponuje Paige (Brooke D’Orsay), Jill nadal szukać prawdy za jej katastrofie, i Divya jest spełniony jakiś niepożądany wieści z Raj (Rupak Ginn).
37 7 “Ta Da Na” Ed Fraiman Jon Sherman 10 sierpnia 2011 RP # 307 5,16 [42]
HankMed traktuje magika (Tony Hale), podczas gdy Evan książek Hank The Today Show z Matt Lauer. Tymczasem Divya jest zaskoczony, kiedy spotyka się z wrogością po leczeniu pacjenta na Dziedzictwa Hamptons.
38 8 “Run, Hank, Run” Levisetti Emile Carol Flint 17 sierpnia 2011 RP 308 5,44 [43]
Po mistrz maratończyk (Autumn Reeser) wykonuje źle podczas treningu, ona odwraca się do HankMed o pomoc. Tymczasem stan Borysa wydaje się pogarsza, jak jego rodzina próbuje go otruć.
39 9 “Me First” Allison Liddi-Brown Michael Rauch & Constance M. Burge 24 sierpnia 2011 RP 309 5,53 [44]
Hanka ostatni przypadek dotyczy chłopca z astmą. Evan i Paige rozbić na tajemnicy. Tajemnica Paige przychodzi do światła i Divya idzie na randkę z lekarzem jej pierwszą randkę od Raj, kim był obiecał, ponieważ była 11.
40 10 “A Little Art, A Little Science” Matthew Penn Andrew Lenchewski 31 sierpnia 2011 RP 310 5,40 [45]
Hank traktuje Eric Kassabian (Wilmer Valderrama) w jego kryzysu z omdlenia z powodu niezliczonych spotkaniach z jego malarstwa marzeń. HankMed jednocześnie próbuje znaleźć leczenie matki Paige, ku wielkiemu rozczarowaniu ogólnego, w końcu znaleźć rozwiązanie z jednym z kolegów, byłych Hanka (Constance Zimmer). Tymczasem Divya pracuje niestrudzenie, aby chronić jej sekret podczas leczenia trudnego pacjenta. Jill próbuje znaleźć jej zamiennik.
41 11 “A Farewell to Barnes” Michael Rauch Jon Sherman & Michael Rauch 18 stycznia 2012 RP 311 3,26 [46]
HankMed zespół uczestniczy strona rozwód traktować strona planner, a Hank obwinia Dr Paul Van Dyke (Kyle Howard) na receptę błędu, który może kosztować Eric Kassabian jego życie. Paige robi Evan ofertę nie do odrzucenia.
42 12 “Some Pig” Michael Watkins Jessica Ball 25 stycznia 2012 RP 312 3,37 [47]
Hank ma kłopoty wierzy słowom Divya podczas HankMed zespół traktuje zespół rockowy.
43 13 “Mój Powrót do przyszłości” Mark Feuerstein Constance M. Burge & Jack Bernstein 01 lutego 2012 RP 313 4,09 [48]
Hank zaczyna problemy mające plecami, powodując Evan zapytać dr Van Dyke wypełnić dla niego. Divya i Jill traktować złodzieja.
44 14 “Bottoms Up” Tricia Brock Carol Flint & Simran Baidwan 08 luty 2012 RP # 314 3,21 [49]
Była gwiazda (Jake Weber) odwiedza Hamptons, aby ożywić swoją karierę. Jack (Tom Cavanagh) próbuje opóźnić jego leczenie. Divya odkrywa, że ​​Raj nie ruszyli.
45 15 “Hank and the Deep Blue Sea” Jay Chandrasekhar Michael Rauch & Jessica Ball 15 lutego 2012 RP 315 3,17 [50]
Boris “kuzynka Claudette Von Jurgens (Judith Godrèche) odwiedza załatać ich związek. Evan oferuje pomoc Divya i Jack skręca na gorsze.
46 16 “To dla Jack” Emile Levisetti Andrew Lenchewski 22 lutego 2012 RP 316 3,16 [51]
Hank stara się poradzić sobie ze śmiercią Jacka. Evan pracuje z kuzynem Borysa “.
Sezon 4: 2012

Seria została przedłużona na szesnaście odcinków sezonu 4-ty przez USA Network 15 września 2011 roku. [52] Campbell Scott i Brooke D’Orsay, którzy grają Boris von Jurgens Kuester-Ratenicz i Paige Collins, odpowiednio, dołączył do obsady głównej. [53] Henry Winkler powrócił do serii jako Eddie R. Lawson, Hank i ojcem Evana. [54] Ben Shenkman pojawi się w kilku odcinkach jak dr Jeremiah Sacani, wymiana Hanka na HankMed. [55] Judith Godrèche wróci Czwarty sezon jako Claudette von Jurgens, kuzyna Boris ‘francuski i Timothée Chalamet pojawiła się w wielu epizodów jak bratanka Jill, Łukasza [56]. Donal Logue pojawił się w dwóch odcinkach, jak Ernie, brat Jill. [57] Kat Foster pojawi się w dwóch odcinkach jako Harper Cummings, lekarz Hank jest skonfigurowany przez jednego ze swoich pacjentów. [58] Pierwszy odcinek został napisany przez twórcę serii Andrew Lenchewski. [59] Alexa Vega pojawiły się w drugim odcinku sezonu. [60] [61 ] Judy Greer pojawi się w jednym odcinku jako Veronica Sullivan, swat, który jest traktowany przez Hanka. [62]
Nr w
Nr w serii
Tytuł sezon Reżyseria Scenariusz Data premiery gr.
Widzowie kod
(W mln)
47 1 “Po Fireworks” Emile Levisetti Andrew Lenchewski 06 czerwca 2012 RP 401 3,95 [63]
Po wielu konkurencyjnych zjadacze zachorują, Hank i Divya należy ich traktować. Evan realizuje nowe przedsięwzięcie, a Jill ma jej ostatni dzień w Dziedzictwa Hamptons.
48 2 “Imperfect Storm” Emile Levisetti Michael Rauch 13 czerwca 2012 RP # 402 4,14 [64]
Bratanek Jill (Timothée Chalamet) musi być traktowana przez Hank i Evan próbuje zabezpieczyć nowego klienta (Alexa Vega). Divya musi podjąć trudną decyzję.
49 3 “Divided Guesthouse” Jay Chandrasekhar Constance M. Burge & Jack Bernstein 20 czerwca 2012 RP 403 3,87 [65]
Hank i Evan przeciwstawia sobą podczas wykonywania tej samej okazji. Odejście strona jest generowany dla Jill podczas Divya próbuje pomóc Hank i Evan zadośćuczynić.
50 4 “Dawn of the Med” Michael Watkins Carol Flint & Jon Sherman 27 czerwca 2012 RP 404 4,18 [66]
Hank zostaje wynajęty przez młodą parę. Eddie (Henry Winkler) powraca do prób pogodzenia Hank i Evan. Matka jest Divya (Anna George) odwiedza ponownie połączyć się z nią.
51 5 “You Give Love A Bad Name” Michael Rauch Rauch & Jessica Michael Ball 11 lipca 2012 RP 405 4,15 [67]
Swat jest nowy pacjent Hank i Divya, podczas gdy Evan próbuje zdobyć jego zespół ponownie w kolejce. Paige przygotowuje wydać przyjęcie. Ochrona rodziny jest głównym priorytetem Borysa “.
52 6 “About Face” Matthew Penn Constance M. Burge 18 lipca 2012 RP 406 4,25 [68]
HankMed traktuje menedżera klubu. Evan wykorzystuje pomocy Paige i dostaje szansę biznesową on zawsze chciał.
53 7 “Fools Rosyjska” Allison Liddi-Brown Carol Flint 25 lipca 2012 RP 407 3,92 [69]
Tajne spotkanie w Manhattan polega Hanka. Przedsiębiorca Internet jest traktowany przez Evana i dr Sacani. Divya i jej ojciec, Devesh Katdare, rozwiązać ich różnice.
54 8 “Manimal” Mark Feuerstein Jon Sherman 01 sierpnia 2012 RP 408 2,96 [70]
Hank i Divya leczeniu dużych zwierząt z weterynarzem. Evan i Paige pocieszać przyjaciela, który doświadczył nieoczekiwane straty. Boris jest zobowiązany do zakwaterowania.
55 9 “Business and Pleasure” Constantine Makris Andrew Lenchewski & Jeff Drayer 15 sierpnia 2012 RP 409 3,95 [71]
Podczas Tyczenie w egzotycznym przypadku samochodów, Hank musi traktować tajny agent DEA, który boi ona może został otruty z met.
56 10 “Kto jest twoim tatusiem?” [5] Michael Watkins Michael Rauch & Jon Sherman 22 sierpnia 2012 RP # 410 N /
Hanka ostatni pacjent, chory właściciel zespołu polo, odmawia, aby zatrzymać odtwarzanie. Divya jest o trudnym czasie z jej wyprawy do świata randek. Evan martwi spotkania z rodziną Paige.
57 11 “Taniec z diabłem” [5] TBA TBA 29 sierpnia 2012 RP 411 N /
58 12 “Hurts jak matka” [5] TBA TBA 05 wrzesień 2012 RP 412 N /
59 13 “Something Fishy This Way Comes” [5] TBA TBA 12 września 2012 RP 413 N /
60 14 “Nogi Sand” [5] TBA TBA 19 września 2012 RP # 414 N /

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 44 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...