Bajer z Bel-Air

Will Smith – Will “The Fresh Prince” Smith | Alfonso Ribeiro – Carlton Banks | James Avery – Philip Banks | Karyn Parsons – Hillary Banks | Janet Hubert-Whitten – Vivian Banks | Daphne Maxwell Reid – Vivian Banks | Tatyana M. Ali – Ashley Banks | Joseph Marcell – Geoffrey, the Butler | Ross Bagley – Nicholas “Nicky” Banks | DJ Jazzy Jeff – Jazz

bajer-z-bel-airbajer-z-bel-air 2


Bajer w Bel-Air (tytuł oryg. The Fresh Prince of Bel-Air) – amerykański serial telewizyjny (sitcom), wyświetlany na kanale NBC w latach 1990-1996. Powstało 148 odcinków podzielonych na 6 sezonów.

Serial przedstawia losy nastolatka Willa Smitha z zachodniej Filadelfii, który zostaje wysłany do rodziny w Bel Air. Jego styl życia często powoduje kłótnie i nieporozumienia z rodziną, co powoduje wiele zabawnych sytuacji.

Obsada
Will Smith – Will “The Fresh Prince” Smith

Koncepcja i charakterystyka

Charakter Will Smith jest oparta na życiu aktor Will Smith . Smitha uroczy i psotny osobowość przyniosły mu przydomek “księcia”, który ostatecznie stał się “Fresh Prince”. Smith stał się sukces raper, ale stracił większość swoich pieniędzy z powodu złego planowania wydatków. Kiedy NBC podpisała Smith się na serialu, był prawie bankrutem, i to natychmiast rozpoczęła karierę aktorską. [1]
The Fresh Prince of Bel-Air
Tło

Kiedy Will miał pięć lat, został porzucony przez ojca, a dorastał w ubóstwie przez jego Viola matki w West Philadelphia . Kiedy miał 15 lat, zaangażował się w fizycznej konfrontacji przy boisku z lokalnym bully nazwie Omar (Will wyjaśnia Omara jako “faceta, który mi się przędzenia nad głową w napisów początkowych”). Z tego powodu i innych niebezpieczeństwach życia w getcie, mama ma bać się o swoje życie i postanowił jak piosenka wyjaśnia, że ​​Will będzie “Movin ‘z [Jego] cioci i wujka w Bel-Air”. Charakter urodził 03 lipca 1973, 17 lat Seria rozpoczęła. [2]
historie

Po Willa przyjazdu w Bel-Air, był duża odległość od domu i został uznany za kogoś z zewnątrz przez wielu ludzi w jego dzielnicy Bel-Air. Wcześnie, miał obraz Malcolma X na jego ścianie. On często nie zgadza się ze swoim kuzynem Carlton, którego postrzega jako nie dość “czarny”, tyle, bo nie mówi się w sposób jak w przypadku innych Murzynów z jego perspektywy. Pomimo różnic, Will rośnie bardzo blisko do rodziny Banks. Will był często przedstawiany jako niedojrzały, egostitical i hedonistyczny. Był częstym kobieciarz, który wykaże większe zainteresowanie własnymi przyjemnościami osobistych niż jego badań akademickich, choć chwilami wykazały zaskakujące momenty sukcesu wywiadu i akademickich, w rzeczywistości dostał najwyższą ocenę na jego sob partytur i zaoferowano stypendium do Princeton, ale ją odrzucił. Czy jest to jednak dobre serce i nigdy nie oznacza złośliwości. Miał więcej negatywnych działań ze względu na swoją niedojrzałość i brak przezorności, a nie nieżyczliwości. W serialu, Will zmiany wieku bardzo powoli w całej serii, w pierwszych trzech sezonach mówi się, że 17 i nie włącza 18 aż do czwartego sezonu, a było 19 o sezonie piątym, jednak to ostatecznie zaprzeczają Season One odcinek “Lucky Charm”, w którym Will mówi, że jego urodziny 03 lipiec 1973 (zważywszy, że Will nie włącza 20 aż do szóstego i ostatniego sezonu, który w okresie 1995/96 emitowanym sezonie telewizyjnego). Choć często dokucza banków, zwłaszcza Carlton i Filip, on troszczy się o nich, głęboko i zawsze stara się nadrobić to, co robi źle. On jest najbliżej Ashley, (który powiedział sobie w “Will dostaje pracę, że gdyby miał do wyboru, w którym dzieci wujka Phila, że ​​będzie podobnie jak byłoby Ashley), która podziwia Will i jest więcej zrozumienia różnych stylów życia mają.

Chociaż Smith niekiedy postrzega Phila jako nadopiekuńcza z Ashley, sam też może być, kiedy Ashley prosi go o seksie, Will stał wstrząśnięty śledczej Ashleya, który doprowadził go i Carlton iść do kliniki, aby porozmawiać z lekarzem o tym, w jaki sposób, aby omówić sex z Ashley i otrzymać ulotki na ten temat. W tym samym odcinku, Phil i Vivian postępować kwestionować pamflety, że Will i Carlton dostał kształcić się w jaki sposób dostać Ashley nie uprawiać seksu, ale skończyło się przyznając, że były dla Ashley. Jego ojciec, Lou, która porzuciła go w dzieciństwie, powraca w jednym odcinku. Jego tata obiecuje zabrać go na drodze z nim, ale później spadnie Will, co czyni go zdenerwował. To było wtedy uświadomił sobie, Filip był najbliżej ojciec kiedykolwiek miałem.

Choć często dokucza swojego wujka Filipa ze względu na jego wagę i wiek, on naprawdę szanuje Phillip jak ojca i zaciekle broni go, gdy jego obraz lub integralność są zaatakowane przez obcych. W odcinku, Will zostaje postrzelony w banku zabezpieczającej Carlton z rabusiów. Carlton wtedy czuje, że będzie mógł zmarło z jego powodu. Podczas jednej z wizyt będzie z powrotem do swojej starej dzielnicy, konfrontuje starego faceta, park, Omar, aby przywrócić jego zniszczoną reputację. Kiedy Will kwestionuje go, on jest zaskoczony, kiedy zreformowany Omar odmawia walczyć. Omar strzela Will, i przez niego będą stopniowo uświadamia sobie, że jego reputacja nie jest ważne. Na zakończenie pokazu metę rodzina Banks postanowili osiedlić się w Nowym Jorku, podczas gdy Will pozostał w Los Angeles, aby zakończyć jego ostatni rok studiów. Ostatecznie stał za blisko członkiem rodziny bankach i lepszym człowiekiem w całej koniec serii.
Recepcja

UGO redaktorem Bryan Enk pochwalił roli Will Smith jako znak, mówiąc “Rzadko ich był serial tak doskonale dostosowane do swojej gwiazdy niż The Fresh Prince of Bel-Air […] Fresh Prince Will Smith pasuje jak ulał , to było oczywiście wizytówką dla niego, ale jego współpracownicy gwiazdy były tak samo dobre, a Smith nigdy hogged reflektora (lub kamery), dzięki czemu każdy członek obsady, aby błyszczeć w każdym odcinku “. [3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Alfonso Ribeiro – Carlton Banks

urodzony 1974, jest Vivian i Filipa najstarszy syn i Will pedantyczny kuzyn i matki

Carlton jest kwintesencją preppy. Choć bardzo inteligentny, jest on powszechnie irytujący i arogancki. Podobnie jak wielu z jego klasy społecznej, Carlton aspiruje do udziału w Ivy League University, w poprzednich sezonach, stwierdza on, że ma się dostać do Yale University, ale później ustala określony nacisk na Princeton University, mater, ojca Filipa alma. Carlton jest następcą tronu do banków aktywów i prawdopodobnie tereny mieszkaniach sobie.

Podobnie jak jego ojciec Filipa, Carlton jest mocno konserwatywny republikanin i to często stawia go w sprzeczności z Woli. Chociaż Carlton i często wymieniać obelgi i zwykle odnosi się do Carlton w niesławie, Carlton oczywiście dba o Woli, odnosząc się do niego w sezonie dwa odcinek “walczących o uwagę” jako “brat zawsze chciałem”. Na początku wydaje się, że jest związek między antagonistyczne Woli i Carlton, ale w późniejszych sezonach znacznie rozgrzewa do Carlton, ostatecznie przyjmując Carlton i inne kuzynów jak rodzeństwa nigdy nie mieliśmy. W jednym przypadku, w trzecim sezonie odcinek “Just Say Yo”, Carlton jest taktowny wystarczy na pokrycie dla Willa, kiedy jest przyjęta do szpitala po podjęciu tabletek prędkości od wewnątrz Willa szafce, ale umożliwia jego rodzice, aby myśleć, że Will go zbawił. On przypisuje to “nadal jest wysoki w momencie”, gdy zapytał Will, dlaczego on pokryty dla niego. Te ostrogi Czy przyznać odpowiedzialność wujka Phila, choć Carlton nie łykać prędkości, poniósł odpowiedzialność jako że przyjął tabletki z szkolny, przechowywanie ich w swojej szafki, a potem powiedział z roztargnieniem Carlton miał butelkę witaminy E w jego szafce .

Carlton jeździ srebrny Mercedes-Benz Klasy E od początku lat 1990, który jest postrzegany w kilku odcinkach. Carlton także była nieco sługi do siostry Ashley, kiedy to wielki hit na listach śpiewu. Trzymał otwarte drzwi dla niej, a ona podsycana Ashley opalona. Jego wzorem jest talk show gospodarz Bryant Gumbel a jego ulubioną piosenkarką jest Tom Jones. Jego ulubionym aktorem jest William Shatner, któremu dokucza poprzez lame odniesień Star Trek. Carlton także ubóstwia Macaulay Culkin, którego kiedyś przebrany na Halloween. Jest także wielkim fanem The Jeffersons i Beverly Hills, 90210, z czego ten ostatni jest na tyle pewny siebie, aby przyznać się do innych, to w przeciwieństwie do Will, który drwi z pokazu przed przyjaciółmi, ale przyznaje się do Carlton, że jest secret 90210 wentylator, jak również.

Carlton jest podobny do znaku Family Ties Alex P. Keaton w wielu aspektach: on ubiera w preppy stylu, ma konserwatywne poglądy polityczne, ma obsesję na punkcie studiów i jego przyszłą karierę, jest dość krótki, a nie cieszyć się muzyki popularnej większości ludzi jego wieku. Carlton często wezwany zrobić komiks, zwykle improwizowaną rutynowych tańca do Tom Jones “” nie jest niczym niezwykłym “(który został zainspirowany tańcem w wykonaniu Courteney Cox w teledysku do” Dancing in the Dark “Bruce’a Springsteena). W poprzednich sezonach, czyni częste odniesienia do swojego dziewictwa (dwukrotnie odwołującego, że planuje na jej utraty w pewnym momencie), a także planuje uczestniczyć w Princeton University. W późniejszych sezonach, te łuki są oba rozwiązania: Carlton rzeczywiście stracić dziewictwo z kobietą, która jest w związku małżeńskim z profesorem ULA, ale początkowo nie przyznał się do Princeton, zamiast po raz pierwszy bierze udział w University of Los Angeles, gdzie na krótko zarządza Ula sklep student, Przystanek Peacock.

Jak widać w odcinkach “You Bet Your Life” i “Viva utracone zarobki”, Carlton, również wydaje się mieć problem z hazardem i traci wszystkie swoje pieniądze w każdej sytuacji, gdzie hazard jest zaangażowana i wciąż wyobraża sobie tabele hazardu i automatach rozmawia go, ale zdaje sobie sprawę, że podlega on hazardem, a to ogranicza swoją ekspozycję na grach. On zazwyczaj deklaruje, że hazard jest “zła” w prawo, zanim pójdzie wszystko i traci i pieniądze innych. Wyjątkiem było to, gdzie uczestniczył w nocy w kasynie w sezonie dwa odcinek “coś za nic”, ale to było zrobione w celach charytatywnych, a nie za pieniądze. W sezonie Five “Strzały na Bel-Air”, Will stara się chronić Carlton kiedy się okradziony po użyciu bankomat, Will dostaje strzał, biorąc kulę dla Carlton i wysłana do szpitala (ostatecznie wychodzi z jego rany); Carlton nabywa broń później w epizodzie, jako wydarzenie potęguje jego świadomość konieczności obrony, ale później zbywa pistoletu na nalegania Willa.

Jeden pracuje gag w show wiąże Carlton wielokrotnie zostały uderzył w tył głowy przez różne znaki, zwykle w odpowiedzi na komentarze, które są śmiesznie egocentryczne (w późniejszych porach roku, na przykład, to on często humorystyczne komentarze o zdobycie jego ojca dziedziczenia) lub ze względu na portretowaniu nieznajomość życia innych niż jego własne. Często pytali trzymać co Carlton trzyma i raz otrzymania chciał spoliczkować Carlton całej głowie z obiektu (np. folder zawierający Will testament napisany przez Carlton, w “złej woli”). Wysokość Carlton często wyśmiewali, zwłaszcza Woli, który w odcinku “Grumpy Young Men”, żartuje, że Carlton jest średnia wysokość dla kobiety.

On jest czasami przedstawiana jako niezwykle naiwny. Przykładem jest, gdy w odcinku błędną tożsamością, on i Will zostają aresztowani po policjantów fałszywie wierzą, że ukradł Mercedesa należącej do partnera kancelarii Filipa, który zażądał Will i Carlton kierowania pojazdem do Palm Springs, jako korzyść. Na koniec, Carlton nalega policjanci tylko wykonują swoją pracę, nie bardzo akceptując fakt, że on i Will byli ofiarami profilowania rasowego. Jednakże, wydaje się zastanawiać, czy nie mieli racji, a kiedy pyta ojca, czy on (Phil) były policjant, czy on wyciągnąć na kogoś, kto jechał zbyt wolno, za co Phil odpowiada: “Zadawałem sobie to samo Pierwszy raz została zatrzymana “, po tym, Carlton wydaje w głębokiej myśli nad sytuacją. Choć na początku był przedstawiany jako snobistyczny bogatego dzieciaka, Carlton ewoluowały po tym, gdy jego poglądy zakwestionował aresztowany za “kradzież samochodu” i kiedy został postrzelony, Carlton jest rozgniewany, że strzelec nie będzie prawdopodobnie twarz sprawiedliwości szkodząc Will.

W sezonie szóstego i ostatniego, Carlton w końcu zyskuje przyjęcie transferu na Uniwersytecie Princeton (mało prawdopodobne, sytuacja w rzeczywistości, gdyż Princeton ogólnie nie akceptuje studentom transfer [1]) i pozostawia na wschodnim wybrzeżu w finale serii. Carlton jest tylko inny znak serii oprócz Will pojawiać we wszystkich odcinków serialu.

James Avery – Philip Banks

Urodził się 30 stycznia 1945 roku w Północnej Karolinie. Philip wychował się na farmie w Yamacraw, North Carolina, gdzie mowa o rodzicach, Hattie i Joe banków, jak “Zeke”. W wieku 16 lat przeniósł się do Baltimore.

W 1960 roku, stał się działaczem ruchu praw obywatelskich. Był obecny na zamieszkach w Selma w 1965 i zamieszki Watts, a w odcinku pilotażowym, on wspomina również usłyszał Malcolm X mówi, i że czytał każde słowo, które napisał. W 1963 roku otrzymał stypendium na studia na Uniwersytecie Princeton, po czym udał się do Harvard Law School. W 1975 roku Philip został wprowadzony na pokład NAACP, a później został nagrodzony Urban Spirit Award za pracę w promowaniu praw obywatelskich. On jest konserwatywny, ale działa jako demokrata przeciwko swoim dawnym mentorem Carl Robertson w wyborach. Na pierwszy rzut oka, Will przyjechał do Bel Air z postawą tego, bo pochodził z zachodniej Filadelfii, który został utwardzony na nic i był lekceważąco Phil i jego rodziny, jak zbyt miękki, aż zostanie surowo skarcony przez Phila, który objawia swoją przeszłość widząc zawirowania, co wydarzyło się zanim się urodził i że został jego ciężkiej pracy, która przyniosła mu dwór w Bel-Air. Philip Wykazano również podziwiali Ronalda Reagana, a mianowicie dlatego, że podczas serii run Reagan wycofał z prezydentury i przeniósł się w tym samym mieście, jak Filipa. Reagan powiedział, że spadł Zaproszenia, aż pojawi się w tradycyjnej wigilii Banków; ironię okazuje się przyjacielem Hilarego.

Na początku serii, Filip jest starszy partner z firmą Firth, Wynn i Meyer (które żartobliwie porównuje do Earth, Wind & Fire in odcinku pilotażowym). W trzecim sezonie, że jest powołany do sądownictwa; staje sędzia po swoim byłym mentorem, sędzia Carl Robertson, który pokonał Filipa przez osuwisko w wyborach, nagle umiera, a prezydent powołuje Filipa do pozycji. Philip później uważa, dokonując głębszej wypad do polityki, ale decyduje przeciw niej, kiedy jego żona nie pochwala. W odcinku “Do twego Własna Be Blue … And Gold”, okazuje się, że Phil jest członkiem bractwa Pi fikcyjnej Nu. Po spotkaniu i randki swoją przyszłą żonę Vivian, zaproponował jej chwilę na żywo telewizji, podczas epizodu Soul Train. Twierdzi, że przez całe życie był fanem muzyki klasycznej w odcinku “Bang the Drum, Ashley”, choć odrzuca Vivian, że “Kiedy spotkaliśmy się, byłeś do Jamesa Browna”, który Philip odrzuci podając możliwe jest zarówno jak muzyka klasyczna i muzyka Jamesa Browna.

Philip jest nieco człowieka ścisłe i gburowaty, ale ma łagodniejszą stronę, i jest uczciwym obywatelem. Niemniej jednak, jego gniew może dostać go w kłopoty czasami, szczególnie gdy czuje jego wizerunek jest besmirched. Dodatkowo, Philip mogą być finansowo chciwy; płaci jego lokaja Geoffrey wynagrodzenie tak niskie, że Geoffrey zamykany po Filipa daje mu przeciętne dodatkowego rocznego podwyżkę, i zwraca tylko kiedy Filip przeprasza biorąc go za pewnik, i zgadza się na zwiększenie jego wynagrodzenia, korzyści i zatrudnić więcej pomocy podczas oficjalnych funkcji. W finale serii, kiedy Geoffrey emeryturę, Phil nagradza go zarówno z premii dużej gotówki i drogiego biletu lotniczego klasy 1-sza w Londynie, w Anglii. Podobnie, choć on zawsze psuje Hilary, Philip odmawia zwiększenia wysokości świadczeń dla swoich dzieci, choć w późniejszych sezonach zaczyna męczyć spędzać ciężko zarobione pieniądze na psucie Hilary i staje się bardziej szorstki z Hilary zapłacić swojemu w świecie . Powtarzające gag jest o Filipa dzieci bać jego kary, ponieważ podczas jego gniew jest zrozumiały, może być niezwykle sadystyczny i socjopatyczny w jego kary. Na przykład, w trzecim sezonie “The Best Laid Plans”, w którym Will próbuje oszukać dziewczynę, którą spotyka (kto nie wierzy w seks przedmałżeński) do poślubienia go, aby przejść całą drogę z nią, Philip został poważnie rozczarowany i zdenerwowany, i obiecuje nałożyć najokrutniejszą karę, mógł znaleźć (co udaje mu się zrobić w trzy lata po zdarzeniu, kiedy przeczytał o średniowieczne tortury i ze złośliwym uśmiechem na twarzy).

Jednak, mimo że skąpiec, Philip jest bardzo opiekuńczy i kochający mąż i ojciec. On zapewnia, że ​​robi to, co jest najlepsze dla wszystkich swoich dzieci, w tym Woli. Mimo pokrewieństwa z tylko przez małżeństwo (i choć czasem narzeka Czy jest głupi-off), że bardzo dba o niego, jak własnego syna. W całej serii, Philip został tam dla swoich dzieci w czasie potrzeby, która ściera na bratanka jako Will przychodzi do Filipa, jako prawdziwą postać ojca (w przeciwieństwie do jego prawdziwego ojca, który zostawił go i jego matkę, kiedy Will był małym dzieckiem). Kiedy Will pragnie więzi ze swoim biologicznym ojcem Lou po nagle ponownie wejdzie w życie będzie, Philip ostrzega będzie uważać na Lou i pociesza go, kiedy Lou okazuje się niezainteresowani nowo rozpalić ich związek.

Philip wychodzi z jego sposób, aby upewnić się wszystkie jego dzieci, w tym Woli, zrobić coś ze sobą. On również walczy zaciekle, aby chronić swoją rodzinę: Kiedy Will i Carlton są aresztowani za “kradzież samochodu” jak są jazdy to dla swojego partnera kancelarii, Philip grozi związać posterunek policji w “sporze tak dużo, że [ich] wnuki Będziesz potrzebować prawników “. Jest nadopiekuńcza z Ashley i ma kłopoty z jej dorastanie do młodej kobiety. Wspólna okazja do humoru w serialu jest postawny kształt Filipa i duży apetyt. Będzie powszechnie czyni pęknięć o swoim obwodzie, tak jak Geoffrey czasami. Niestety, apetyt Filipa dał mu kłopotów, a nawet spowodował, że cierpi na atak serca w sezonie cztery to “dom jest tam gdzie zawału serca”. Philip również objawia się niezwykle biegły gracz basen w odcinku “Strzał banków”, pokazując swoje umiejętności przez out-hustling rekina basen, który wpędził Will w hali basenowej. Ma prywatnego kija, że ​​on nazwał “Lucille”.

W odcinku “Charm szczęście” mówi Vivian, że urodziny Filipa jest w styczniu. Ale to powoduje błąd ciągłości, bo w pierwszej części dwuczęściowego finału serii, urodziny Filipa obchodzony jest, ale wszystko kończy się pod koniec maja. Philip wystąpił w 147 odcinkach serialu.
Karyn Parsons – Hillary Banks

urodzony 18 sierpnia 1969, jest Will jest atrakcyjna, ale tępi, najstarsza kuzynka, znana znaczącym brakiem inteligencji, jej postawy pretensjonalne, za to, że zepsute, i jej zależność od Geoffreya.

W poprzednich sezonach, snobbishness Hilary podkreśla, jak również jej płytkiej modnej aktywizmu środowiska. W tym czasie, często twierdził, kumać się z gwiazdami i jest kochany przez ludzi mylone Whitney Houston. Później, Hilary jest napisany jako trzpiotka egocentrycznym, ona patrzy na wychowanie Willa i ma obsesję na punkcie zakupów i pieniądze (jest to pokazane na początku serii, jej pierwsza linia pokazu jest “Tato, potrzebuję 300 dolarów! “, która zamierzała wydać na kapelusz). Jednak pomimo jej pozornej płytkiej osobowości, ma silne poczucie uczciwości i pokazuje oczywisty przywiązanie do członków jej rodziny, będzie z nią dogaduje lepiej niż Carlton robi, choć będzie to czasami oszołomieni wygasa Hilary inteligencji. Hilary jest przedstawiana jako stereotypowy dolinie dziewczyna i mówi z niektórych silnych nawyków valspeak, mimo jej pogarda dla San Fernando Valley (potwierdzoną w dwóch sezonów trzech odcinków: w “Asses do popiołów”, jeśli mówimy o tym, co może niebo i piekło Bądź jak ona opisuje piekło jako “jak, Doliny”, w “okradanie banków”, kiedy Will pozwala mu wymknąć się Hilary, Carlton i Ashley, że Luter, którego namówił do Philip został wynajęcie do pomocy w domu, podczas gdy Vivian i Geoffrey były każdego na wakacjach, spędził czas “w zagrodzie”, Hilary odpowiada “pióra, proszę mi powiedzieć, że to slang dla Doliny”).

Podczas serii, Hilary uczęszcza i spada z UCLA, po którym zaczyna długą smugę różnym szczęście, że w końcu ląduje jej narodowo-konsorcjalnych daytime talk show zatytułowane Hilary. Zaczyna się, gdy staje się reporter pogody w lokalnej stacji telewizyjnej, gdzie spotyka i zakochuje się w stacji głównej News Anchor Trevor Collins po dzieląc miłość smażonego kurczaka zamoczonym w whisky (Brian Stokes Mitchell). Jednak Trevor umiera w bungee wypadku skoków podczas proponując małżeństwo w odcinku “Gdzie Jest Will, jest sposób”, część nieprzemyślany koncercie transmitowanym przez telewizję, że Hilary i reszta rodziny Banks zegarek w domu na żywych telewizja room. Po zakończeniu serii, show Hilary Dyskusja przenosi się do Nowego Jorku, tak jak większość z resztą rodziny Banks.

Hilary fryzury zmieniły się seria postępy; wcześnie w serii to był brązowy i krzaczaste, następnie stał się dłuższy i kręcone z blond pasemkami, ale później było czarne, proste i ramion. Hilary wystąpił w 145 odcinkach serialu.
Janet Hubert-Whitten – Vivian Banks (Seasons 1–3)
Daphne Maxwell Reid – Vivian Banks (Seasons 4–6)

Prof Banki Vivian (z domu Smith), PhD, urodził się 21 października 1951 roku, był przedstawiany przez Janet Hubert-Whitten ciągu pierwszych trzech sezonów i według Daphne Maxwell Reida w ostatnich trzech. Była emerytowaną Doctor następnie zdobył doktorat w UCLA od 1971 r., oraz w jednym początku odcinka zajmuje tymczasową pracę jako nauczyciel za jednostkę w Czarnej Historii Bel-Air Academy, ekskluzywnej przygotowawcze liceum uczestniczyli Will i Carlton. Ona ma jedną starszą siostrę, Vy (matka), oraz dwie młodsze siostry, Helen i Janice.

Osobowość Vivian i rola w serialu zmienia się w biegu z serii. Podczas Janet Hubert-Whitten roku, jest no-nonsense, wokalnie utalentowany, szczery i kariera-minded kobieta, która odgrywa rolę w serialu równej jej męża Filipa. Okazuje się, w sezonie jeden odcinek “Love At First Fight”, że Vivian spadła z liceum jako nastolatek pracował prac służebnych, przed chodzeniem do szkoły noc w celu uzyskania jej maturę i wprowadzić uczelni do pracy w kierunku jej doktorat .

Po Reid wziął udział w 1993 i dziecko Nicky został dodany do obsady, była reimagined jako gospodyni domowa, która pokazała niechęć wobec ambitnych posunięć zawodowych, takich jak aspiracji politycznych Filipa. Reid granym Vivian pojawił się w mniejszych odcinków niż Whitten (pomimo ich oboje będąc na wystawie w równej liczbie sezonów) i mniej niż postawa ognistym jak Whitten przedstawiał rolę. Ona również obsługiwane swoje dzieci w co chcieli, nawet jeśli to nie w porządku. Przykładem tego pobłażliwego zachowania tym, że Hilary Filipa powinna podjąć decyzję dla siebie pozować nago w Playboy obrazowym w sezonie czwartym odcinku “Fresh Prince After Dark”, pozwalając Hilary dostać niespodziewanie poślubił jej Trevor kotwica wiadomości chłopaka w “Gdzie Jest wola, tam droga “i mieć seans dla Trevora w odcinku” Hex i jeden facet “, a wydaje się, że Janet Hubert-Whitten w Vivian byłaby odrzucona takie postawy, jednak w odcinku To wspaniałe Lie, ona jest po stronie Filipa, kiedy surowo napomina Ashley dla poszedł na imprezę po domu bez pozwolenia.

W okolicznościowym gag uruchomiony w serii, gdy członek rodziny przechodzi starych zdjęć rodzinnych, od czasu do czasu komentować którzy męski przystojny człowiek jest na zdjęciu, do którego jest następnie ujawniło, że dana osoba jest Vivian. W późniejszym wywiadzie, projektantka kostiumów Carlo Tang powiedział, że Smith i inni członkowie obsady to żartobliwie odnosi się do Vivian Hubert-Whitten jako Marcus, kulturysta fikcyjne. Różnica między nimi jest obiekt z dwóch zabawnych cytatów z Jazz. Jednym z nich jest w czwartym sezonie premierze, kiedy zauważa: “Wie pan, pani Banks, odkąd miał to dziecko, jest coś innego o tobie”, po to, będzie niespokojnie patrzy w kamerę. Drugi jest w odcinku, kiedy widzi nagle uprawiane Nicky i pyta: “Tak więc, kto gra matkę w tym roku?”.
Tatyana M. Ali – Ashley Banks

jest wola młodszy kuzyn, urodzony 29 kwietnia 1979 roku. Ashley była dziewczyna Vivian baby, i zawsze mi się podobało bycie z mamą. Phillip zawsze stara się kontrolować życie Ashley więc nie stać coś jak zwykłe nastolatek. Will devil-may-care podejście do życia okazała się ekscytująca alternatywa, która czyni ją ogólnie bardziej sympatyczny i zrozumienia wobec niego niż innych członków rodziny, banki; Z tym, Ashley spojrzał na Woli, jak starszy brat i spędził wiele czas za nim w jej młodości. W rzeczywistości, stwierdza w odcinku “Will dostaje pracę”, że gdyby miał do wyboru być każdy z dzieciaków Phillipa byłoby Ashley.

Prawdopodobnie z powodu wpływ będzie wobec Ashley, ona działa często buntowniczo jak ona się starzeje, za co jej ojciec staje się bardzo zły na Woli. Jednym z takich momentów jest w odcinku Father Knows Best, która ukazuje, że spadł z jej prywatnej szkoły i zapisał się w tajemnicy w publicznym liceum i planował ukryć to przed rodzicami jak najdłużej, choć po nieudanym spisku w którym będzie udawał ojca Ashleya, kiedy jest wezwany na rodzic-nauczyciel konferencji, ostatecznie przekonuje Ashley przyjść czyste. Ona również spędza mniej czasu z Willem i czasami denerwuje się z nim, kiedy staje się nadopiekuńczy jak Filipa do punktu pokazano wiele irytacji i pogardy. Wierzyła, że ​​jest na tyle stary, aby podejmować własne decyzje, jeśli chodzi o chłopców, których ani woli, ani wujek Phil korzystają przesłuchanie albo uwierzyli. Phillip nie podobała mi się Ashley dorosnąć.

Wiek Ashley jest niespójny w pierwszym sezonie. Że mówi się dziewięć kilka odcinków początku sezonu. W odcinku “Deck the Halls” Czy mówi, że jest 10. Ale w odcinku “Just Zauroczenie” Ashley obchodzi swoje dwunaste urodziny. W drugim sezonie, że jest 13, 14, że obraca się w środku trzeciej serii, na końcu 15 czwartego sezonu, że jest 16 do końca sezonu pięć i 17 do końca sezonu sześć.

Ashley dojrzewa bardzo w serii, “Co będzie Got To Do With It”, staje się ona jednym hitem dziwnego z przeboju o nazwie “Make Up Your Mind” w sezonie pięć premiery / “Klient”, jednak jej kariera szybko fizzles kiedy jej album nie sprzedaje, bo jako agent Philip wynajął zastąpić Czy wspomniane “dzieci zachorował z jej [piosenki]”, gdy robi się zbyt wiele ekspozycji. [2] Początek w odcinku “Breaking Up jest twarda uwagi “, ona również stara się modelka po odkryciu przez prezesa agencji modelek w swojej pracy przy żywności mall sądu stoisku hot dog.

W finale serii, Ashley postanawia uczestniczyć wykonującego szkołę Arts w Nowym Jorku. Jak Hilary również przeniósł się do Nowego Jorku, gdy jest on ogłosił, że jej talk show jest przeniesienie tam dwie siostry decydują się zamieszkać razem, stają się bardzo podekscytowany całą ideą, ku niezadowoleniu Phillip, który nie chce stracić jego córki. W odcinku “The Baby Comes Out”, gdzie jej brat Nicky rodzi, Ashley wspomina umiała jeździć odkąd skończyła 12 lat. Ona jest bardzo utalentowana muzycznie, jak pokazano, że gra na skrzypcach i perkusji, a ona może śpiewać. Ashley pojawiła się w 144 odcinkach serialu.
Joseph Marcell – Geoffrey, the Butler
urodził się w mieście w Londynie 5 listopada 1947 roku, służy jako rodzina Banks jest cynicznym lokaja. Geoffrey jest pierwszy znak, który pojawia się na ekranie w odcinku pilotażowym projektu Fresh Prince. On jest postrzegany zamiar otworzyć drzwi do Willa, który pomyłki go dla Filipa.

Oprócz czterech lat w University of Oxford i długą karierę dla brytyjskich arystokratów, Geoffrey był biegacz olimpijskiego kilka lat wcześniej zatrudniony przez rodzinę banków (jak ujawniła w odcinku “Lepiej kochać i stracił .. . “z czwartego sezonu, kiedy Geoffrey pokazuje rodzinie banków kasetę wideo z filmem dokumentalnym o nazwie Shame of a Nation), ale uciekł z ojczyzny ze wstydu po narażeniu na oszukiwaniu podczas uczestnictwa w maratonie mężczyzn w 1976 Letnie Igrzyska Olimpijskie w Montrealu , zdobywając złoty medal w maratonie tylko dlatego, że wziął na przejażdżkę taksówką do parkingu stadionu; Wkrótce po otrzymaniu medalu, królowa Elżbieta II, która najwyraźniej przedstawił medale, ale słowo oszukiwania Geoffreya, spychając na bok brązowy medalista z Geoffrey uderzył z jej torebki i zgrać medal off szyi; Geoffrey pobiegł od stadionu w wstydu. W 1970 roku, był lokajem dla zespołu Led Zeppelin. W 1980 roku, Geoffrey był sparing lokaja Chuck Norris. W odcinku Bożej Nicei, ukazuje po praktykowane zapasach w stylu klasycznym w młodości.

Geoffrey zmienia się charakter ponad serii: w początkowych odcinkach, jest bardzo posłuszna i kulturalny, a on staje się bardzo cyniczny w późniejszych odcinkach. Joseph Marcell tłumaczy, że zaczął grając Geoffrey jak stereotypowo Polski, ale potem uznał, że amerykańska publiczność nie był przyzwyczajony do Czarnego Anglikom. [3] ulubiony program Geoffreya telewizji (objawionej w odcinku pilotażowym) jest Masterpiece Theater, który rutynowo zegarki kiedy zgaśnie cło na 9 pm

Geoffrey zawsze odnosi się do woli, jak “Master William” (tylko raz, w drugiej części finału serii “I Done”, na życzenie Willa) oraz innych banków dzieci jako “Mistrza Carlton”, “Miss Hilary”, “Panna Ashley” i “Master Nicky”. Znany z sarkazmu, jest głos kaustycznej humoru w serialu, często komentując masy Filipa, własnej niskich zarobkach, jego brak w życiu społecznym lub romantyczna, ogólnego lenistwa z rodziny, albo znajduje goofiness. Jednak Geoffrey zdawał zaimponować kobietom poprzez zaufanie być sam, jak, kiedy została powołana na randkę w ciemno z czarną kobietą Polski (grana przez Naomi Campbell).

W pierwszych odcinkach, ma interes w muzyce klasycznej i często sugerował jako prowadzące dynamicznego życia prywatnego. Jak na ironię, choć pedant dla tradycji, on nieprawidłowo mówi Will jest właściwe odniesienie się do lokaja po imieniu, choć jest to prawdopodobnie dlatego, że jego nazwisko i tytuł pracy są takie same. [4] On sam uważa się za część Polski klasy robotniczej, pomimo mówienia Królowej Polski i, w jednym odcinku, jest nieufny wobec relacji z bogatą kobietą.

On staje się ojcem chrzestnym Banków Nicky w czwartym odcinku sezonu “Twas noc przed Chrzest”, po oponach Vivian na kłótnie wśród sióstr VY i Helen i zauważył, że nikt nie został jeszcze oddany do jej najmłodszego syna niż Geoffrey ma. Midway w szóstym sezonie, Geoffrey odkrywa, że ​​ma syna, że ​​nigdy nie wiedział o, o nazwie Frederick, zrodzonego do byłego kochanka. Podczas tego samego odcinka, jest on również, że jego drugie imię to “Barbara”, który wyjaśnia to “nazwisko”. W finale serii “Ja, Done”, Geoffrey pozostawia się z synem w Londynie, jednak w czwartym odcinku sezonu “‘Twas noc przed Chrzest”, po kolei w roku 1998 (dwa lata po zakończeniu serii ) przedstawia go jako nadal jest w rodzinie Banks jest lokaj.

Istnieją dwa running gags koncentrowały się Geoffrey. Jednym jest to, że jest często porównywany do lub mylone z Benson, z serii o tej samej nazwie. Inne, które jest bardziej powszechne jest to, że gdy zadzwoni dzwonek do drzwi, wszyscy nadal z czego zostały wcześniej robić, lub spojrzeć na Geoffreya, skłaniając Geoffrey powiedzieć “Och, proszę, to niech mi to w ten czas?” lub niektóre zmiany w sarkastycznym tonie. Niles, od niani jest bardzo podobny do niego, tak jak są one zarówno brytyjscy lokaje, chodzili do Oxfordu, i oba mają taką samą sarkastyczną osobowość. Geoffrey wystąpił w 144 odcinkach serialu.

Ross Bagley – Nicholas “Nicky” Banks

rodzi się do Filipa i Vivian w dniu 22 lutego 1993 r., pod koniec trzeciego sezonu. Poza jednym epizodem, kiedy Carlton profesjonalnie nazywa go “Nicholas”, każdy członek rodziny nazywa go jego nick, Nicky.

Charakter był używany głównie jako urządzenia działki, często dodając motywacji dla innych znaków, zwolnienia komiksu lub emocjonalny cios serialu fabuły. W piątym sezonie, Nicky rośnie od noworodka do przedszkolaka, co jest powszechne w serialach i operach mydlanych. W piątym sezonie premiera “Co to ​​musi z tym zrobić”, pierwszy odcinek do funkcji tej zmiany, Jazz wyraża zdumienie, gdy po prostu patrzy niespokojnie do aparatu.

Cztery z jego imion pochodzą od imion członków R & B grupy Boyz II Men, był w średnim nazwał ten sposób po zagrali na jego chrztu w sezonie czwartym epizodzie “‘Twas noc przed Chrztu”, jednak wsezon trzy odcinek “The Baby Comes Out”, Philip rozwiązuje pełną nazwę Nicky’ego, z drugiego imienia już dany, jako “Nicholas Andrew Banks”.
DJ Jazzy Jeff – Jazz

Jazz urodził się w dniu 20 maja 1971 r., jest Will źle wychowany i tępy najlepszy przyjaciel, który mieszka w miejskim wspólnoty Compton w Kalifornii. Miał dawna podkochuje się w Hilary Banks, i prawie za każdym razem jego zaloty zostały odrzucone. Jazz w końcu poślubia więzień nazwie Jewel, który pojawił się na jednym z odcinków, w których COPS gryzie ramię policjanta (nie jest to pokazane, chociaż oficer słychać wzywając do tworzenia kopii zapasowych policji z tego powodu). W sezonie czwartym odcinku “Dzień Matki”, Jewel odkrywa, że ​​ona i Jazz spodziewa się dziecka, ale żadna inna wzmianka o ich dziecko jest w historii po tym punkcie. On oddala ją wkrótce potem, zdając sobie sprawę, że nic nie wie o niej dowiedzieć, że zdradził jazz z kilku mężczyzn, a jej prawdziwe imię nie jest nawet Jewel (jest Hortense). Jazz jest prawie całkowicie nietaktowny, i udaje Filipa znieważenie lub drażniącymi prawie zawsze są razem. On wie, jak grać na perkusji bardzo dobrze, a raz dał Ashley lekcję w odcinku jego postać zostanie wprowadzony “Bang the Drum, Ashley”. Jazz nosi okulary w prawie każdym odcinku jest on widział. W początkowym odcinku pierwszego sezonu, Jazz nosi regularnie okulary dla całego odcinka, a nie z jego okulary znaków towarowych. W odcinku “Cased Up” w następnym sezonie, Hilary prosi swojego chłopaka (Malcolm-Jamal Warner) zdjąć okulary, myśląc, że mówił do niego, Jazz uroczo zdejmuje okulary, odsłaniając oczy.

W cyklicznego gag całej serii, Philip zazwyczaj kończy się dosłownie rzucanie lub, jak zostało to określone po raz pierwszy, dropkicking Jazz z domu, choć czasem Hilary, Geoffrey, Vivian, a nawet będzie (tylko znak inny niż Filipa zrobić więcej niż raz) go wyrzucić. Ilekroć Jazz zostaje wyrzucony z domu, jest on zazwyczaj na sobie te same ubrania, zdecydowano się użyć tego samego klipu Jazz wypadnięcia drzwi przednie tak często, jak to możliwe, niż powrót do lokalizacji zewnętrznych za każdym razem (ponowne wykorzystanie clip świadczy nagły hałas zraszaczem ilekroć Jazz wyrzucony). Czy był kiedyś w miejscu docelowym tej kary po dokonaniu radykalne zmiany polityczne taśmy Filipa kampanii w “A Night at the Oprah”, w podobny żart został wyrzucony z klubu nocnego, próbując tańczyć z randki w ciemno Geoffreya w “Kiss Mój Butler “. Podczas 1993 odcinka Halloween “Hex i jeden facet”, Jazz dostał zemsty rzucając Filipa zamiast tego, jako główny wątek tej historii było to, że nieszczęście nękane rodzinę banków po tak zwanym “Hex” od con komunikatora psychicznej. To było później okazały się być w śnie Czy był uwzględniając, choć kiedy się obudził, sen wydawał się przeczucie, i to oznaczało, że całe doświadczenie może naprawdę się stało naprawdę. Nie było również sytuacja, w której Jazz stał na zewnątrz budynku, Philip taunting bo stał już na zewnątrz, w wyniku, Philip rzuca go do domu. W innym odcinku, Jazz został wyrzucony na podwórku razem z tekturowym wycięciem Billa Cosby, że był dźwiganie. Była też scena, na Jazz mieszkania w odcinku “Jak spędziłem lato wakacje”, gdzie Jazz rzuca Will z jego mieszkania. W tym samym odcinku, to jest krótko wspomniany przez Geoffreya, że ​​Filip nie również rzucać Will z domu na trawniku wtedy, gdy opuszczał dom, ale nigdy nie został pokazany. Był czas, gdy Vivian rzuciła Jazz z tylnymi drzwiami za to, że chciał przynieść striptizerkę na urodziny Willa. W innym odcinku Jazz dostaje poduszkę dla nowych banków, urodzenia dziecka, aż Will odnajdzie znacznik mówiący “Wendy Beth” na rozumieniu tylnym że Jazz ukradli poduszkę. Jazz potem myśli “, to myśl, że liczy się” tylko kończąc Czy rzucanie Jazz z tylnymi drzwiami z poduszką. Na początku odcinka “puszkowe się” nocy wersja strzału jest używany, jako z świerszcze dźwiękiem (choć rzeczywisty film Jazzu coraz wyrzucony po prostu zaciemnione dla efektu).

Jazz to ostatni występ był w pierwszej części finału serii “I Done”, w którym dał Philip babka zębów jako prezent na 50 urodziny Filipa, ponieważ Jazz pomyślał Filip starzeje. Tak więc, po raz kolejny Philip wściekły i rzucił Jazz z domu (jest faktycznie wspomniano, że Filip złamał poprzedni rekord w podrzucając go). Po dom został sprzedany w drugiej części odcinka i Will znalazł mieszkanie, Filip był jedyną osobą, wspominając Jazz pytając kiedy przyjeżdżasz do pomocy będzie spakować, do których będą odpowiedział, “tak szybko, jak odejść “. Philip nie był zaskoczony, ale nie życzę szczęścia Jazz w przyszłości.
Nia Long – Lisa Wilkes, Will’s girlfriend and later fiancée

wprowadzona została w piątym odcinku sezonu, “Misery Will”, jak dziewczyna, która oswaja Woli do porzucając swoje sposoby kobieciarza.

Para zakochuje się głęboko w miłości i są narzeczonymi, posuwając się uroczystości dwa razy, ale nigdy nie ślub.Pierwszy raz, oni uciekać się do Las Vegas i spróbować Shaft-tematyczne ślub, ale wyjść na ceremonii po przerwaniu tak wiele razy i realizacji nie były gotowe. Za drugim razem starają się ożenić, Will zaczyna odczuwać pewne wątpliwości, zwłaszcza, kiedy zauważa, że podobnie jak Jazz, też niewiele wie o Lisa, z kulminacją w nim pytanie, czy Lisa jest jej prawdziwe imię, na którym wyjawia to rzeczywiście Beulah. Czy uda się pokonać te wątpliwości, ale Lisa odkrywa, że ma także wątpliwości i dwóch zdecydować się żenić. Ona nigdy nie widział.

W noc przed ślubem Lisa i wyśle ​​VY i ojca Lisy do restauracji na poznanie siebie i wchodzą one spanie razem. Kiedy Lisa i odetnie ich drugi ślub krótkie, on i Will matka zdecydować, aby nie pozwolić ceremonia zmarnować, oni ślub dokładnie wtedy i tam, Lisa i będzie step-rodzeństwo.

Długo grał Claudia w odcinku “Ona nie jest ciężkie”, gdzie zagrała rolę głupiego data będzie trwało do tańca, kiedy Dee Dee (Queen Latifah), nie odpowiadać na jego telefony.
Tyra Banks – Jackie Ames, Will’s ex-girlfriend

został wprowadzony w “Gdzie Jest Will, istnieje sposób (Part 1)” w sezonie cztery. Początkowo uważał, że Carlton Jackie była “Dziewczyna z jego snów” po opowiedziała się kilka osób, które były drwi z jego strój pawia (Carlton uczestniczył w grach piłkarskich, jak maskotki Ula, pawie). Później, w nocy, na imprezie, Will odkryje, że ta dziewczyna Carlton mówił o Jackie, dziewczynę, którą znał, ale nie być w kontakcie z tyłu w Philly. Ona początkowo zdenerwowany, że nie próbował się z nią skontaktować, ale w końcu wybacza mu.

Jako kierownik przystanku Peacock, Jackie jest obiektem uczuć Willa i częste przychodzą dodatki, ale stale pogardza ​​jego zaloty, uznając go zbyt niedojrzały.Dwaj starzy przyjaciele z dzieciństwa z Filadelfii, ale czuje Czy nie rozwinęła się od tamtych czasów. Istnieją pewne innuendos wskazujące nadal ma uczucia dla Woli. Jackie wydaje ogrzania więcej Carlton, zapewne dlatego, że widzi go jako bardziej dojrzały i stabilny niż Woli, mimo że nie jest tak chętnie tańczy Bobby Vinton jak Carlton. Jednak Jackie porusza się z Woli na dobre, kiedy Will kwestionuje jock do gry pitnej przy stag party. Po odrzucony przez obie będą i piłkarz kiedy próbuje ich powstrzymać, ona ma Carlton jechać do domu i nigdy nie słyszałem od ponownie.
Vernee Watson-Johnson – Vy Smith, Will’s mother

Vivian jest najstarsza siostra i Will kochająca matka. Niemniej jednak, że jest dość niegrzeczny i brutalne wielu wokół niej. To był jej pomysł, który powinien iść do Bel Air, aby uzyskać dobre wykształcenie i uniknąć życia przemocy w ich dzielnicy Filadelfii West. Vy pracuje jako kierownik w urzędzie pocztowym. To ze względu na to, że sprzeciwił się decyzji, gdy Janice postanawia poślubić Franka, biały człowiek. Choć ich następnego spotkania, że jest bardziej akceptowalne. Vy ostatecznie poślubia Lisa Wilkes ‘ojciec po Will i Lisa odwołać swoją drugą próbę ślubu. Jednakże, nie wiadomo, czy połączenie trwa, od pojawienia się w następnym vy, pan Wilkes nie widać lub wymienione. Jej nazwisko panieńskie i mężu były wcześniej sam, jak jego ojciec został mianowany Lou Smith.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Sezon 1 (1990–1991)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
1     1     “Pilot (Fresh Projekt Prince)”     Debbie Allen     Andy Borowitz & Susan Borowitz     10 września 1990     446801
Odcinek pilotażowy serii. Will spotyka rodzinę banków i starć z prawie wszystkich z nich. On nie ma wraz z wujem Filipa, jego ciotka Vivian broni go, jego starszy kuzyn Hilary spogląda na niego, jego kuzyn Carlton chce więzi z nim, i jego młodszy kuzyn, Ashley wygląda do niego, który nie jest Philip zadowolony, kiedy Will uczy Ashley jak rap i ona rapuje przy stole.
2     2     “Bang the Drum, Ashley”     Debbie Allen     Shannon Gaughan     17 września 1990     446802
Po Ashley ujawnia wolę, że nie lubię grać na skrzypcach, zabiera ją do lombardu w East LA i handluje na skrzypcach w na perkusji. On próbuje złagodzić cios dla Filipa i Vivian również poprzez coraz im darów przed ujawniając nowego nauczyciela Ashley, jazzu. Jednak stałe bębny wszyscy Angers. Pierwsze pojawienie się Jazz.
3     3     “Clubba Hubba”     Jeff Melman     Rob Edwards     24 września 1990     446805
Will próbuje zaimponować dziewczynie ojca tak, że może on z nią umówić, więc Filip, Carlton i Geoffrey spróbować nauczyć go, jak być dżentelmenem w My Fair Lady . Podczas gdy on zachwyca ojciec dziewczyny jako “Smithers Kipp”, Will dowiaduje się, że Mimi lubi złych chłopców “z kapturem”. Czy spędza noc na przemian między jego zdjęć przed realizacją bycia sobą jest ważniejsze niż imponuje innym.
4     4     “Nie z moją świnię, nie”     Jeff Melman     Lisa Rosenthal     01 października 1990     446806
Filipa rodzice się odwiedzić w weekend, kiedy wygrywa prestiżową nagrodę, która nieopatrznie ujawnić swoje żenujące korzenie kraju. Reporter ( Kathy Griffin ) przychodzi do domu z banków na wywiad Filipa o swoim życiu, ale planuje zabić tę historię, bo znajduje go nudne. Will, podsłuchanie, opowiada jej żenujące historie o przeszłości Filipa “życia Barnyard” usłyszał od rodziców Filipa. To idzie w dół dobrze z redaktorów gazet i Filipa rodziców, ale Philip wydaje wstydzić aż sprawia, że ​​jego mowę dziękczynną, gdzie pokazuje odnowione dumę w jego korzeni. Pojawienie Hattie Banków, matka Filipa.
5     5     “Homeboy, Sweet Homeboy”     Jeff Melman     Samm-Art Williams     08 października 1990     446804
Will dostaje wizytę od starego kumpla nazwie Ice Tray ( Don Cheadle ), który do Vivian i przerażeniu Filipa, rozgrzewają się do Hilary. Filip i Vivian spróbować zniechęcić Hilary od zakochania się w nim, znajdując wielkie ciepło do myśli, aż ona żartobliwie mówi, że ma zamiar go poślubić, aby ocenić ich reakcji, co jest oburzające. Will zwierza się Vivian, jak dobry przyjaciel Ice Tray było do niego, gdy był tylko intelektualny dzieciak z klasą opuszczeń w Filadelfii.
6     6     “Mistaken Identity”     Jeff Melman     Susan Borowitz & Andy Borowitz     15 października 1990     446807
Choć Filip i Vivian pójść na wycieczkę do Palm Springs w helikopterze pana Fürth, Will i samochód Carlton napędu Fürth również tam. Oni się naciągnięta na “kradzież” samochodu. Na szczęście Will był w stanie zdobyć uwagę Filipa mówiąc fałszywej spowiedzi w telewizji, a on i Carlton są zwalniane. To było pierwsze doświadczenie uprzywilejowanego Carlton z profilowania rasowego, jego ojciec i cwana kuzyn zostawił mu dużo się zastanawiać, kiedy wskazówka go na realiach systemu. Tymczasem Hilary babysits Ashley i okazuje się unealthy wpływ na dziewczynki, kiedy daje jej za dużo kawy.
7     7     “Społeczeństwo Def Poety”     Jeff Melman     John Bowman     22 października 1990     446808
Presja rodziny będzie, aby wprowadzić po program szkoły. Po dziewczyny w klasie poezji, staje się wiersz na miejscu, aby przekonać ich i twierdzi, że został napisany przez poetę nazwie Raphael de la Ghetto, nazwa spontanicznie wpadli na miejscu. Wrażeniem, Christina prosi go przywieźć do Nocy Poezji i po Jazz nie trafi z oszustem, Will zwraca się do Geoffreya do maskarady.
8     8     “Pewnego dnia Twój książę będzie obowiązywać” (część 1)     Jeff Melman     Story: Bennie Richburg, Jr
Scenariusz: Cheryl Gard & Shannon Gaughan     29 października 1990     446810A
Rodzina udaje się do centrum handlowego, aby podnieść kostiumy Halloween dla Hilary, natomiast Will i miejsce Carlton euro, aby zobaczyć, kto może znaleźć datę partii. Philip zostaje wstrzymane w sklepie gadżetu. Vivian śpiewa w Record-Song stoisku. Kiedy Hilary zapomina wziąć kapelusz Ashley i wychodzi ze sklepu z nim, to się oskarżony o kradzież w sklepie.
9     9     “Pewnego dnia Twój książę będzie obowiązywać” (część 2)     Jeff Melman     Story: Bennie Richburg, Jr
Scenariusz: Cheryl Gard & Shannon Gaughan     29 października 1990     446810B
Will i Carlton zarówno spróbować wygrać Melinda przejęte przez tworzących historie o sobie. Specjalne gościnne: Quincy Jones, Malcolm-Jamal Warner, Kadeem Hardison, Bo Jackson, Heavy D. i Al B. Sure!
10     10     “Kiss My Butler”     Rita Rogers Blye     Sandy Frank     05 listopada 1990     446809
To urodziny Geoffreya i Will postanawia utworzyć go na randkę w ciemno z kobietą o imieniu Helen ( Naomi Campbell ), jako dar. Jednakże, wiatry, myśląc, że jest idealny dla niego i zrywa dwa. Później, kiedy Geoffrey wraca, daje Will Helen numer telefonu, stwierdzając, że będzie bardziej odpowiednie dla Woli. Special Star Guest: Naomi Campbell jako Helen.
11     11     “Zaloty Disaster”     Jeff Melman     Sandy Frank & Lisa Rosenthal     12 listopada 1990     446811
Czy dołączy do drużyny koszykówki w szkole, który jest już na Carlton. Czy stanie się gwiazdą zespołu, powodując Carlton się zazdrosny i dwa stać się konkurencyjna z innym. W szczytowym zazdrości, Carlton postanawia ukraść piłkę z Woli i podjąć w grze zwycięski strzał. Pierwsze pojawienie się Kellogg Lieberbaum.
12     12     “Turcja Talking”     Jeff Melman     Cheryl Gard     19 listopada 1990     446812
Will mama, Vy, przychodzi do banków na Święto Dziękczynienia. Ona jest zła, że ​​dzieci zostawić wszystkie prace do Geoffreya i krytykuje jej siostry za to, że zbyt łatwo na dzieci. Vivian, a następnie zdecyduje się na dzieci obiad ugotować Dziękczynienia. Carlton zaprasza również jego nauczycielka angielskiego na kolację. Pierwsze pojawienie się Viola “Vy” Smith, matka Willa.
13     13     “Wiedza to potęga”     Jeff Melman     Rob Edwards     26 listopada 1990     446813
W celu uzyskania rodzinny samochód zamiast Woli, szczury Hilary go na kilka rzeczy, w tym uzyskanie w o 3 rano dnia poprzedniego. Czy zemsta plany, podczas gdy dowie się, gdzie Hilary robi zakupy, dowiaduje się, że spadł z uczelni trzy miesiące temu. Czy wykorzystuje to w celu uzyskania Hilary do niewolniczej dla niego, podczas gdy on jest karane. Hilary próbuje uzyskać Carlton iść wbrew woli, ale również używa go przeciwko niej.
14     14     “Dzień Cholera One”     Jeff Melman     Cheryl Gard     03 grudnia 1990     446803
Ashley i jej przyjaciele pytają Czy opowiedzieć straszną historię na ich pidżama party zanim pójdą spać. Will opowiada o swoim pierwszym dniu w Bel-Air Academy.
15     15     “Deck the Halls”     Jeff Melman     Shannon Gaughan     10 grudnia 1990     446814
Czy zdaje sobie sprawę, że Ashley nigdy nie zaznała prawdziwego Bożego Narodzenia przed i wychodzi z jego sposób, aby pozwolił jej mieć. On dekoruje wnętrza rezydencji, a także na zewnątrz w pełni, denerwujące niektórych sąsiadów.
16     16     “Lucky Charm”     Jeff Melman     Samm-Art Williams     07 stycznia 1991     446816
Ze względu na kilka zbiegów okoliczności, jeden z klientów, Filipa, bardzo przesądni biznesmen, myśli, że to jego dobry czar szczęścia. Zaprzyjaźnia woli, kto ma prawo decydować o niektórych z jego najważniejszych decyzji.
17     17     “Ethnic Tip”     Jeff Melman     Benny Medina & Jeff Pollack     14 stycznia 1991     446815
Will proponuje czarny klasa historia być wszczęte w Bel-Air Academy, i dostaje niespodziankę gdy Vivian przybywa do nauczać.
18     18     “Young and the Restless”     Jeff Melman     Lisa Roseenthal     21 stycznia 1991     446817
Matka Filipa dołącza do rodziny na weekend po wyleczeniu przeziębienia. Filip chce, żeby odpocząć na weekend, ale ona ma inne pomysły.
19     19     “It Had to Be You”     Jeff Melman     Cheryl Gard     04 luty 1991     446818
Jazz pyta Czy rzecz biorąc jego siostra ( Vivica A. Fox ), na randkę po roku przenosi się do miasta, będzie zamienia ją w dół, aż Jazz wprowadza dwa. Will zabiera ją na randkę i dowiaduje się, że ma całe życie zaplanowane na dwa już.
20     20     “Nice Lady”     Jeff Melman     Sandy Frank     11 lutego 1991     446819
Stary pracodawca Geoffreya Pan Fowler i jego córka przyjdzie do domu banków na weekend. Czy chce się korzystać z samochodu, aby przejść do Ziggy Marley koncercie w Nevadzie, ale Filip i Viv nie pozwoli mu, więc zapowiada się Lady Penelope do opery, ale nakręca nie jest, co będzie myślała, że ​​będzie.
21     21     “Love at First Fight”     Jeff Melman     Lisa Rosenthal & Samm-Art Williams     18 lutego 1991     446820
Jeden z uczniów Vivian, Kayla Samuels ( Jasmine Guy ) przychodzi na obiad i Will stara się jej zaimponować, ale nie. Ostatecznie, wygrywa ją i mimowolnie zaczyna robić od czasu studiów tak Vivian mówi mu cofać się na ich związku tak Kayla może mieć dobrą przyszłość. Vivian wiatry aż wykładowcy Kayla i odkrywcze rzeczy o jej właścicielem stara się odnieść sukces.
22     22     “Banki Shot”     Jeff Melman     Bennie Richburg Jr     25 lutego 1991     446821
Vivian odejdzie do Berkeley na weekend, pozostawiając Hilary dowodzi. Kiedy Will kradnie kluczyki, aby przejść do hali basenowej, a wiatry tracąc swoje pieniądze i samochód do hustler, Philip musi iść w dół, aby go uwolnić. Hilary działa jako tyrana w Carlton i Ashley, kiedy jest w lewo za.
23     23     “72 Hours”     Rea Kraus     Rob Edwards     11 marca 1991     446822
Czy sprawia, że zakład, który Carlton nie potrwa weekend jazz sąsiedztwie, Compton . Carlton wykonuje zakład za daleko i Will musi znaleźć sposób, aby go powstrzymać od pójścia do MacArthur Park w nocy.
24     24     “Just Zauroczenie”     Jeff Melman     Jeff Pollack & Benny Medina     29 kwietnia 1991     446824
Urodziny Ashley jest bliski i gdy rodzina pyta ją, co chciałaby na urodziny, ona pokazuje im zdjęcia Little T ( Tevin Campbell ), popularny piosenkarz teen. Hilary wie agenta T. tak ma mu przyjść na urodziny Ashley wykonać piosenkę dla niej. Bili go i ustawić datę na następny dzień. Will i Carlton zgadzam się z datą, więc decydują się do nich na ich daty.
25     25     “Working It Out”     Rita Rogers Blye     Shannon Gaughan     06 maja 1991     446823
Hilary wyląduje nowa praca jako asystent aktorka, Marissa Redman ( Queen Latifah ), który okazuje się być całkowicie apodyktyczny. Będzie niespodzianek Hilary z jazzem w biurze i Marissa ma upodobanie do woli, chcąc doprowadzić go do otwarcia restauracji i zagraża Hilary z jej pracy, aby skonfigurować datę. Czy zgadza się, ale tylko wtedy, gdy Hilary idzie na randkę z Jazz.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2 (1991–1992)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
26     1     “Czy Ziemia Move dla ciebie?”     Ellen Falcon     Winifred Hervey     09 września 1991     446901
Podczas trzęsienia ziemi Will dowiaduje się więcej o swojej nowej miłości znaleźć niż chciał. Ten odcinek jest wymieniony w M jest dla wielu rzeczy, dała mi w Sezonie 4.
27     2     “Matka wszystkich bitew”     Ellen Falcon     Bryan Winter     16 września 1991     446902
Ashley jest prześladowane przez dziewczyny w jej szkole i odwraca się do woli i Carlton o pomoc. Will próbuje nauczyć ją, jak walczyć podczas Carlton próbuje nauczyć ją, jak przekupić. Po rozum rodzice odwiedzić Filipa i Vivian i dwa zestawy rodziców również nietrafione. Po yo żart Momma skierowane na Filipa, który ma rzeczy zbyt daleko, Philip uderza Po rozum ojca.
28     3     “Will dostaje pracę”     Ellen Falcon     Efrem Seeger     23 września 1991     446903
Wzywa Philip będzie “Carlton” przypadkowo i oferuje płacić za koszty Homecoming Will tańca, powodując Czy stać paranoikiem, że staje się zupełnie jak Carlton i całkowicie żyjącego Filipa. Will postanawia potajemnie dostać pracę w restauracji pirate-tematyczne. Ashley przyjaciel Tina rozwija zakochanej w Carlton.
29     4     “PSAT Pstory”     Ellen Falcon     Marcus Jamal Gaines     30 września 1991     446904
Will jest obraz zaufania, a Carlton jest frazzled kłębkiem nerwów w przygotowaniu do sprawdzianów uzdolnień uczelni. Czy bije Carlton, strzelając w 91%, podczas gdy wyniki tier Carlton w 90% poziomu. Geoffrey zamykany po Philip odmawia mu podwyżkę.
30     5     “Granny Gets Busy”     Ellen Falcon     Cheryl Gard     07 października 1991     446906
Filip nie może znieść myśli, że mając nowy mężczyzna w życiu matki i jest w szoku, gdy dociera on na nią i odnajduje ją całuje złota rączka.
31     6     “Zgadnij, kto przyjdzie na ślub?”     Ellen Falcon     Samm-Art Williams     14 października 1991     446905
Napięcia rozlewać się tuż przed ślubem Janice cioci Willa kiedy Will mama spotyka narzeczoną Janice, który jest biały. Vy odmawia udziału w międzyrasowy ślub i zabrania Wolę pójść także. Pierwsze występy z Helen Smith i Janice Smith.
32     7     “The Big Four-Oh”     Ellen Falcon     Lisa Rosenthal     21 października 1991     446907
Vivian jest przerażony, aby włączyć 40 lat. Ona rethinks swoją przeszłość i to, co niektórzy z jej celów było. Pamięta, z czasów, gdy jej dusza i głównym celem było zostać tancerką. Ona rededicates się tańczyć i udaje się zdjąć wydajności gwiazda na przesłuchanie, choć zwraca się do bycia profesorem. Nieobecna: Joseph Marcell jak Geoffrey.
33     8     “Ona nie jest ciężki”     Ellen Falcon     Lisa Rosenthal     04 listopada 1991     446908
Czy uderzy ją z pełnym figured przyjaciela imieniem Dee Dee ( Queen Latifah ), ale jej rozmiar utrzymuje będzie od prosząc ją do tańca. Choć będą ją lubi, bierze płytki sposób, jak tylko jego przyjaciele zaczynają dokuczać mu. Philip kontuzję pleców. Pojawienie Tyriq.
34     9     “Cased Up”     Ellen Falcon     Bennie R. Richburg, Jr     11 listopada 1991     446909
Hilary wprowadza jej nowy chłopak, Eric, początkujący prawnik, który jest prowadzony przez Filipa. Wszystko idzie dobrze, dopóki jest tam mały wypadek samochodowy spowodowany przez nowego samochodu Willa. Ponieważ będzie to nieletni i nieubezpieczonych, Eric pozywa banki zamiast.
35     10     “Hi-Ho Silver”     Ellen Falcon     Ed Burnham & Elaine Newman     18 listopada 1991     446910
Kiedy Vivian ma gościa nad i UPS sreber skrętu brakujące, Will i Carlton zakładać srebro zostało skradzione przez gościa. Will i Carlton zrobić trochę dochodzenie z własnej znaleźć winowajcę.
36     11     “Butler Did It”     Ellen Falcon     Bryan Winter     25 listopada 1991     446911
Ricky Bell , Michael Bivins i Ronnie DeVoe wszystko jako siebie, nakręcić film, w bankach “, dzięki uprzejmości Carlton, który wynajmuje dom, podczas gdy jego rodzice są poza domem. Jednak Filip i Vivian decydują się na powrót wcześnie i chłopcy wspiąć postawić dom z powrotem w porządku.
37     12     “Coś za nic”     Ellen Falcon     Bill Streib     09 grudzień 1991     446912
Po wygranej w nocy duży Monte Carlo hodowca funduszu w klubie, Will dowiaduje istnieją pewne rzeczy, których oczekuje się od niego i jego wygranych. Ashley jest zmęczony traktowani jak małe dziecko więc Geoffrey gra w prawdziwej grze w pokera z nią i jest zdenerwowany, kiedy wygrywa i traci ponad 90 $.
38     13     “Pokaż Christmas”     Ellen Falcon     Winifred Hervey     16 grudnia 1991     446913
Na wycieczce narciarskiej rodziny, Banki uważają, że muszą one pochodzić z prezenty od serca po swoje rzeczy zostały skradzione. Nieobecna: Joseph Marcell jak Geoffrey.
39     14     “Hilary Pobiera Life”     Shelley Jensen     Eunetta T. Boone & P. Karen Raper     06 stycznia 1992     446914
Po obejrzeniu rachunku karty kredytowej, Philip zaskoczy Hilary karty kredytowej w pół uniemożliwić jej do wydatków już na buty. Nie wiedząc, co robić i jak szukać pracy, Hillary prosi Will i jego przyjaciel Tyriq jej pomóc.
40     15     “Stróżem brata mego”     Ellen Falcon     Bennie R. Jr Richburg     13 stycznia 1992     446915
Na boisku, wygrywając wszystko do woli, jak to jest przeciwnik z Malibu prep, którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę ze względu na zapotrzebowanie na stypendium. Czy jest rozdarta między pragnieniem chwały wygrywając dla siebie i pozwolić inny gracz ma swoją szansę na sukces.
41     16     “Geoffrey czyści”     Ellen Falcon     Lisa Rosenthal     20 stycznia 1992     446916
Geoffrey spada ciężko sąsiada wierzy jest gospodyni, ale który okazuje się być bardzo bogaty.
42     17     “Działanie Wspólnoty”     Ellen Falcon     Cheryl Gard     03 lutego 1992     446917
Kiedy Hilary zostaje obciążona zrobić serwis społecznościowy na wolnym klinice, lekarz prowadzący staje się antidotum na jej małżeństwo umysłu. Nadużycia Jazz Banku hojność przez spanie w domu basen z rzekomą dziewczyną Carlton, kradzież szlafrok Filipa i odtwarzacz CD. Ashley
43     18     “Ill Will”     Ellen Falcon     Leslie Ray & David Steven Simon     10 lutego 1992     446918
Rodzina obawia się ekscytujący exposé, kiedy Geoffrey zaczyna pisać swoje wspomnienia, a Will boi skalpela, kiedy wchodzi do szpitala na wycięcie migdałków.
44     19     “Oczy na nagrody”     Ellen Falcon     Bryan Winter     17 lutego 1992     446919
Potrzeby partnera teleturnieju, Will musi wybrać pomiędzy przyjaciółmi kłótnie. Ostatni występ Tyriq.
45     20     “To były czasy”     Rita Rogers     Samm-Art Williams     24 lutego 1992     446920
Filip i Vivian powitać 60. radykalnych, którzy wzbudza zainteresowanie FBI i czynniki będą i Carlton do podejmowania działań na wypaleniu z nonkonformistycznej nauczyciela.
46     21     “Walczących o uwagę”     Malcolm-Jamal Warner     Efrem Seeger     02 marzec 1992     446921
Will nie lubi matki nowy chłopak, choć Robert robi wszystko, aby dostać się Will go zaakceptować. Jak się okazuje, Will boi dzielenia matkę z kimś innym. Special Star Guest: Raven-Symone jako córka Roberta, Claudia.
47     22     “Ciocia Who Came to Dinner”     Rae Kraus     Jerry Ross     23 marca 1992     446922
Ciotka Helen przyjeżdża niespodziewanie i denerwuje Will i Carlton plany na spotkanie z dwiema wspaniałymi kobietami francuskich.
48     23     “Be My Baby Tonight”     Shelley Jensen     Lisa Rosenthal     27 kwietnia 1992     446923
Ashley Will prosi o seksie, więc on i Carlton odwiedzić centrum doradztwa ciążowy, aby dowiedzieć się, jak nadać odpowiedni Dyskusja płciowy.
49     24     “Striptease dla dwojga”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     04 maja 1992     446924
Will i Carlton tracą koszulki inwestujących na końcówce insider trading i podjąć pracę jako striptizerki odzyskać swoje straty i dostać bransoletkę Vivian powrotem.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3 (1992–1993)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
50     1     “Jak spędziłem lato wakacje”     Shelley Jensen     Winifred Hervey     14 września 1992     446951
Czy wraca do domu z spędzeniu lata w Filadelfii z nowym wyglądem, który nie współgra z Filipem. To złości Phillip jeszcze bardziej, gdy Ashley zaczyna zbierać będzie nawyków.
51     2     “Will Gets Committed”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     21 września 1992     446952
Filip i Vivian zorganizować wysiłek oczyszczania w riot-podartych szczątków ich starej dzielnicy LA. Vivian, informuje, że jest w ciąży.
52     3     “To nie pani, to mój kuzyn”     Shelley Jensen     Bryan Winter     28 września 1992     446953
Zapisał się na nowo koedukacyjnej Bel-Air Prep, Ashley zaczyna ubieranie zwabić facetów, używając woli preferencje u kobiet, jak jej przykładów.
53     4     “Hilary dostaje pracę”     Shelley Jensen     Efrem Seeger     05 października 1992     446954
Hilary dostaje pracę w telewizji. Will, Philip, Vivian, Carlton, Hilary, Ashley, i Geoffrey iść do wieży 80 Apartament w Akron, Ohio , Summit County, Highland Square.
54     5     “Baby Mama jest, Carlton znajduje Maybe”     Shelley Jensen     Michael Fry     12 października 1992     446956
Carlton przygotowuje kolację daty z jego byłą dziewczyną, Cindy ( Lark Voorhees ), wybaczając jej odrzucenia go kilka miesięcy wcześniej, ale kiedy pojawia się z noworodka nazwie Carlton Jr, cała rodzina Banks jest oszołomiony.
55     6     “PS Kocham cię”     Shelley Jensen     Linda M. Yearwood     19 października 1992     446955
Philip zamierza kolei efektywnych sędziego Robertsona z ławki, a Will staje się “niewolnikiem miłości” z ekstrawagancko hojny studenta zwykłego. Czy akceptuje wiele drogich prezentów od niej, w tym bilety do Los Angeles Lakers gra, Harley Davidson i płaszcz zdobi motywem swego bohatera, Malcolma X. W końcu wyjawia rzeczywiście Ona nawet nie tak jak on, a ona robi to dla jego uwaga dla własnych zysków dotyczących obrazu, ponieważ był kapitan koszykówki i dużo innych dziewcząt zrobić tak jak on.
56     7     “Here Comes Judge”     Shelley Jensen     Samm-Art Williams     26 października 1992     446958
Will zostaje aresztowany za liczne biletów parkingowych Twierdzi, że nie dostał jak Philip pracuje przez sędziego wobec urzędującego sędziego Robertsona.
57     8     “Boyz in the Woods”     Chuck Vinson     Samm-Art Williams     02 listopada 1992     446957
Philip ma wolę i Carlton na wyprawy, które okazuje się być katastrofą, gdy pułapki śnieg nieszczęśliwi obozowicze. Nieobecna: Janet Hubert-Whitten jako Vivian Banks oraz M. Tatyana Ali jako banki Ashley.
58     9     “A Night at the Oprah”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     09 listopad 1992     446959
Banki są zaproszeni na The Oprah Winfrey Show w rodzinie zastępczej, ale co nie wiem, to to, że nie ma miejsca dla niego, aby iść dalej. On zakłóca pokazu i prowadzi do publicznych wuja Phila ocenie zejść. Nieobecna: Joseph Marcell jak Geoffrey.
59     10     “Asses to Ashes”     Shelley Jensen     Bryan Winter     16 listopada 1992     446960
Wyniki wyborów są i Filip walczy pozostają chłodne pośród kłamstw przez sędziego Robertsona, który znak zachęty do konfrontacji niepokornego operatora zasiedziałego.
60     11     “Funny Thing Happened na drodze do Forum”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     23 listopada 1992     446961
W klasie rodzenia Vivian, Will cozies do ciężarnej sportswriter ( Vanessa L. Williams ), który zabiera go do gry, i dostarcza więcej niż tylko zabawa.
61     12     “Zimnej wojny”     Michael Peters     David Steven Simon     07 grudnia 1992     446962
Carlton jest bardzo przygnębiony po odrzuceniu przez Paula, nie wiedząc, że ona zostawiła go dla Woli. Tymczasem Filip i Vivian otrzymać kopertę z lekarzem zawierającego obraz USG ujawniając płeć płodu Vivian. Nie chcąc psuć ich zaskoczenie na sali porodowej, ale powierzyć zapieczętowaną kopertę do ich lokaja, Geoffrey … potem ciekawość bierze nad nimi.
62     13     “Mamo Najbliższe”     Shelley Jensen     Efrem Seeger     14 grudnia 1992     446963
Matka opowiada Will że ona złamała zaangażowanie do Roberta i niecierpliwie oczekuje syna stopniowania, aby mogli powrócić do Filadelfii razem. Shocked Will boi się jej powiedzieć, że chce uczestniczyć w kolegium w Kalifornii i pozostają ze swoim Bel-Air rodziny i przyjaciół, i cierpi koszmarny fantazję, co to będzie jak nadal mieszka z matką, kiedy jest 72 lat.
63     14     “Winner Takes Off”     Shelley Jensen & Werner Walian     Casey Maxwell Clair     04 stycznia 1993     446964
Will i Carlton zdecydujesz się grać trick na Geoffreya zemsty za wcześniejszą prank i przekonać go, że wygrał loterię wielomilionowe dolara … jednak to panewce kiedy Geoffrey natychmiast rezygnuje z pracy po obrazę całej rodziny. Powiem mu prawdę, Geoffrey pozostało tak zażenowana postanawia zostawić tak.
64     15     “Okradanie banków”     Shelley Jensen     Winifred Hervey     18 stycznia 1993     446966
Philip jest szybkie ocenić ex-con będzie namawiał go zatrudnić jako złota rączka i asystent tymczasowego po dom okradziony.
65     16     “Bundle of Joy”     Shelley Jensen     Myles Avery Mapp & K. Snyder     25 stycznia 1993     446974
Gdy zbliża się data dostawy Vivian, rodzina fantazjuje o tym, co dziecko będzie oznaczać dla każdego z nich: Ashley czuje się niemal niewidoczne, Geoffrey czuje się przytłoczony przez rodzinę żądań więc sztuczki Vivian do myślenia, że ​​jest o trojaczki.
66     17     “Best Laid Plans”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     01 lutego 1993     446965
Will próbuje oszukać dziewczynę do intymności. Jego dziewczyna nie będzie się z nim kochać, jeśli nie są małżeństwem, więc organizuje Jazz udawać księdza i wykonuje fałszywy ceremonii zaślubin. W końcu to ma atak sumienia i wycofuje się.
67     18     “Alma Mater”     Shelley Jensen     Bryan Winter     08 luty 1993     446968
Przedstawiciel z Princeton University rozpoczyna rozmowy uczniów w Bel-Air prep. Kiedy skończy się robi dobre wrażenie w wywiadzie i dostaje warunkową akceptację działając naturalnie, Carlton postanawia działać jak on … tylko do tego, aby rykoszetem źle i zarobić mu odrzucenia w całości. Po początkowo leżący do rodziny dostał się na stypendium, szybko mówi prawdę jego wściekłej rodziny. Uczucie całkowicie przygnębiony, Carlton szybko zaczyna wizytę od swojego anioła stróża … Tom Jones , który pomaga mu zobaczyć światło.
68     19     “Just Say Yo”     Shelley Jensen     Efrem Seeger     15 lutego 1993     446969
Czy uczy się trzeźwiącą lekcję po Carlton wyskakuje złe pigułki z Willa szafki , myląc amfetamin na witaminy i wije się w szpitalu.
69     20     “The Baby Comes Out”     Shelley Jensen     Winifred Hervey     22 lutego 1993     446967
Dziecko Vivian jest tydzień późno, ale członkowie rodziny i jej siostry odwiedzające to nigdzie nie można znaleźć, kiedy nadszedł czas, aby spieszyć do szpitala. Jedynymi osobami, które pozostały w domu jest Ashley, który jest zbyt młody, by prowadzić. Ten odcinek jest ostateczny wygląd ciotki Janice.
70     21     “You Bet Your Life”     Chuck Vinson     Samm-Art Williams     01 marca 1993     446970
Heavyweight boxing champ Riddick Bowe sieje spustoszenie w umyśle Carlton i Will Twarz na funky cafe-kasyna w Nevadzie, gdzie kuzyni przestali na ich drodze, aby sprawdzić szkołę dla Woli. Nieobecna: Janet Hubert-Whitten jak banki Vivian.
71     22     “Nie Nie firm jak Show Business Is”     Shelley Jensen     Story: Will Smith & Jeff Pollack
Scenariusz: Jeff Pollack     12 kwietnia 1993     446971
Will ląduje miejscu w gablocie komedii po towarzyszy komiks przyjaciela ( DL Hughley ) na przesłuchanie. Nieobecna: Janet Hubert-Whitten jak banki Vivian.
72     23     “The Way We Were”     Maynard C. Virgil I     Michael Fry     03 maj 1993     446973
Klipy z serii przedstawiają wspomnienia rodzinnych jak dzieci ułożyła notatniku dla Vivian i Filipa, którzy chcą odnowić swoje śluby na ich rocznicę. To była Janet Hubert-Whitten ‘s ostatni odcinek jak banki Vivian.
73     24     “Six Degrees of Graduation”     Shelley Jensen     Bryan Winter & Efrem Seeger     10 maja 1993     446972
Vy przewiduje klasyfikacji powinien się z entuzjazmem, ale nie może być niezgoda, kiedy dowiaduje się Will nie muzykę. Aby przekazać swoją klasę muzyczną, Will musi śpiewać na uroczystości ukończenia szkoły z klasy osiem-latków. Nieobecna: Janet Hubert-Whitten jak banki Vivian.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 4 (1993–1994)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
74     1     “Gdzie Jest Will, Jest Way” (Część 1)     Shelley Jensen     Gary H. Miller     20 września 1993     60031
Will i Carlton zaczynają swój pierwszy rok studiów, przenosząc do własnego mieszkania, podczas gdy Filip i Vivian cieszyć się ich nowo narodzonego syna. Trevor zamierza zaproponować małżeństwo z Hilary podczas rozbudowanego chwyt na jego show TV News. To jest pierwszy odcinek z udziałem Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks po odejściu Janet Hubert-Whitten. Odniesienia się do tego poprzez Jazz, kiedy mówi “Pani Banki, odkąd miał to dziecko, jest coś innego o tobie. To sprawia, że ​​Will widocznie warować dla publiczności.
75     2     “Gdzie Jest Will, Jest Way” (część 2)     Shelley Jensen     Gary H. Miller     20 września 1993     60032
Czy oskarża Jazz wysyłania raperów do jego partii, który dostał go i Carlton wyrzucony z ich pokoi przez marudnego i niedbały złego starego właściciela . Później Hilary płacze że Trevor zmarły skoki bungey.
76     3     “All Guts, No Glory”     Shelley Jensen     Maiya Williams     27 września 1993     60033
Will wycofuje się z trudnej klasy filozofii uczelni potem żałuje swojej decyzji, gdy odkrywa, że profesor jest najbardziej stymulujący nauczyciel on nigdy nie wiadomo. On zdecyduje się na powrót do tej klasy, nawet jeśli konieczności przepada kredyty to powinna dać mu.
77     4     “Ojcem Roku”     Shelley Jensen     Leslie Ray & David Steven Simon     04 października 1993     60034
Kiedy Will stara się zaimponować pięknej dziewczyny college udając samotnym ojcem i za pomocą swojego nowego kuzyna niemowląt jak syna, on zmuszony do przyjęcia zaszczytu “Ojca Campus of the Year”. On składa się wstydzić przez Jackie ( Tyra Banks ) i wyznaje kiedy zaoferowano nagrodę biletów lotniczych na Hawaje, więc podaje je do innych student-ojciec, który potem zwierza się Will, że on też kłamie.
78     5     “Lepiej kochać i stracił …”     Shelley Jensen     David Zuckerman     11 października 1993     60036
Carlton spotyka Jo Ann, piękna kobieta na uczelni kampusu . Kończy się spędzać razem noc i Carlton w końcu traci dziewictwo . Jednak strzał Carlton na szczęście jest krótkotrwałe, jako Jo Ann okazuje się żonaty i objawia Carlton, że była po prostu przy nim na noc przyjemności.
79     6     “Will Goes Courtin”     Shelley Jensen     Bill Boulware     18 października 1993     60037
Kiedy Will DEFYS wuja zlecenia poprzez jego przyjaciele nad na basenie po tym odmawia zapłaty czynszu do Filipa chyba napraw Philip klimatyzator w pensjonacie Willa, Philip pozywa dwóch upartych ludzi powoływać ich sprawy w sądzie, zanim sędzia Reynolds. Filip i Will i Carlton odpowiednio malować bardzo różne zdjęcia przed sędzią. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks oraz M. Tatyana Ali jako banki Ashley.
80     7     “Hex Pojedyncze Guy”     Shelley Jensen     Barry Gurstein & David Pitlik     25 października 1993     60038
Kiedy rodzina Banks uczęszcza seans więc Hilary może skontaktować jej zmarłego ex-narzeczonego, spirytualista pobiera tak zły ze sceptycyzmem Willa że przeklina rodziny z hex, który przynosi im wszystkim pecha.
81     8     “Krew jest gęstsza niż błoto”     Chuck Vinson     Devon Shepard     01 listopada 1993     60039
Will i Carlton podano upokarzających zadań w ramach ich inicjacji w bractwa z college’u, ale prezydent braterstwo ma osobiste uprzedzenia wobec Carlton i jego bogatej rodziny, który jest pokazany utożsamia jest czarny z pracy zostały klasę z “maską.
82     9     “Fresh Prince After Dark”     Shelley Jensen     Eddie Gorodetsky     08 listopada 1993     60035
Kiedy Hilary jest zaproszony do pozowania do Playboya magazyn, będzie i Carlton się spotkać Hugh Hefner i piękne bikini “króliczki” w rezydencji Playboya. Philip jest wściekły i rekolekcje do jego pustelni samozwańczą. Kiedy w końcu widzi, że publikacja na początku wydaje się mile zaskoczony, że zdjęcia są gustowne, jak obiecał Hugh, aż widzi fałdy center, które są bardziej owocna.
83     10     “Dom jest tam gdzie zawału serca”     Shelley Jensen     Eddie Gorodetsky     15 listopada 1993     60040
Po stara się schudnąć, Philip ma poważny atak serca podczas jedzenia cheeseburgera że on łapówki Czy kupić dla niego. Cała rodzina przybywa do szpitala, by pomóc Philip przez to przejść z wyjątkiem Carlton. W końcu odnajduje go i próbuje Carlton przyjść ale odmawia, aby zobaczyć jego ojca w takiej sytuacji trudnej. Zmusza to będzie opowiadać historię swojego ojca żyje-beat i mówi Carlton, że jest po prostu samolubny bachor. Carlton w końcu przychodzi pocieszyć ojca i objawia mu się, że jest tak jak Superman do niego i bał się oglądać jego ojciec cierpi.
84     11     “Weź mój kuzyn – Proszę”     Shelley Jensen     David Zuckerman     22 listopada 1993     60041
Gdy jeden z profesorów uczelni Will dostaje przygnębiony swoim ostatnim rozwodzie, Will pragnie poprawić swoją uszkodzoną klasy I, wprowadzając go do Hilary, nie dostał się utraty Trevora.
85     12     “Masz być bohaterem Football”     Shelley Jensen     Bill Boulware     29 listopada 1993     60042
Kiedy Will zostaje wyzwany na konkurs picia przez chłopaka Jackie, popularny piłkarz college, upija, zapada na cmentarzu w drodze do domu, i jest uwięziony w mauzoleum z czterema filozoficznych duchy. Dowiaduje się, jak głupio to może być, aby tak bardzo pijany, gdy spotyka ducha dziecka zabitego przez drunk-driving. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Banków Vivian.
86     13     “Twas noc przed chrzciny”     Shelley Jensen     Maiya Williams & Eddie Gorodetsky     20 grudnia 1993     60043
Zaskoczony drogich prezentów, które rodzina Banks zakupionych chrzciny młodej Nicky’ego w Wigilię, Will głupio obiecuje udzielić występ na żywo przez R & B Music Group Boyz II Men . Geoffrey jest wybrany jako dziecka ojca chrzestnego.
87     14     “Bezsenność w Bel-Air”     Shelley Jensen     Maiya Williams     03 stycznia 1994     60054
Will i Carlton spróbuj skoncentrować się na ich szkolnych w otoczeniu hałaśliwych nocnych rozrywek rodzinie Banks. Carlton kończy się denerwującego noc, ujawniając, że przypisanie pracował nad czysto opcjonalne podczas testów będą się będzie obowiązkowe.
88     15     “Kto jest Boss”     Shelley Jensen     Barry Gurstein & David Pitlik     17 stycznia 1994     60044
Kiedy Carlton staje się nowym menadżerem restauracji kampusu, Will odmawia pracy jako swego pracownika. Czyni to jednak i to nie wyszło. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Banków Vivian.
89     16     “I Know Why Caged Bird krzyczy”     Shelley Jensen     David Zuckerman     31 stycznia 1994     60045
Kiedy Carlton, maskotka drużyny uniwersyteckiej, zostaje porwany przez uczniów college’u rywala, Will nosi Carlton paw kostium inspirować zespół podczas meczu mistrzostw. To nie działa, ponieważ są tak przywiązani do Carlton już. Nieobecna: James Avery jako Philip Banks, Daphne Reid jako Maxwell Banków Vivian, Karyn Parsons jako Banków Hilary, Tatyana Ali M. Ashley, jak banki i Joseph Marcell jak Geoffrey.
90     17     “Gdy trafisz Upon a Star”     Shelley Jensen     Michael Soccio     07 lutego 1994     60046
Will miłość romans z gwiazdą, piosenkarka Michelle Michaels ( Stacy Dash ), jest zagrożona, gdy poznaje przystojnego jej byłego kochanka. Will dowiaduje się, że efektowne rzuca nie są tak znaczące jak spełnienie relacji.
91     18     “STOP! W imię miłości”     Maynard C. Virgil I     Gayle Abrams & Jenji Kohan     14 lutego 1994     60048
Kiedy Will chaperony Ashley na randkę, jest tak nadopiekuńczy, że rebelianci Ashley. Data Will, którego on nigdy nie pamięta, jak to nazwać, pozostawia go na rachunek, co nazywa jego podwójne standardy.
92     19     “Lepiej Shop Around”     Shelley Jensen     Devon Shepard & K. Snyder     21 lutego 1994     60047
Czy wycofa ze swoich zajęć uniwersyteckich, aby odnieść sukces sprzedawca samochodów przez właściciela miejsca ( Robert Guillaume ). Jego matka staje się wściekły, kiedy dowiaduje się, i dochodzi do LA, i dostaje go ro ponownie zarejestrować w college’u, grożąc, aby zapisać się!
93     20     “Ol ‘Ball and Chain”     Shelley Jensen     Rich Hosek & Arnold Rudnick     28 lutego 1994     60049
W dniu Jazzowych ślubie, jego narzeczona będzie czyni zaloty wobec Woli.
94     21     “The Harder They Fall”     Shelley Jensen     Devon Shepard     14 marca 1994     60050
Czy czuje się linka w lesie górskim ze swoją nową dziewczyną ( Cree Summer ) Ojciec nieprzyjemne ( John Witherspoon ), Augusta. Po awarii wylądował. Ucieka stamtąd i opuszcza go do niego, bo jest nieco zakłócony przez jego apodyktycznym osobowości i opiekuńczość z Lisą.
95     22     “M jak wielu rzeczy, dała mi”     Shelley Jensen     Gary H. Miller     25 kwietnia 1994     60060
Kiedy były dziewczyna Filipa college, Janice Robertson ( Pam Grier ), odwiedza rodzinę banków, ona próbuje uwieść się niechętnie Woli, który ma być poznanie córkę Wendy ( Elise Neal . Viv jest otwarcie zazdrosny prescence Janice, ale kiedy Philip wyraźnie, że ceni jego małżeństwo bardziej niż cokolwiek Janice kusi go, ona przeprasza (ale jeszcze mu spać na kanapie za jego zalotne zachowania). Ten jest podobny do filmu Absolwent. Do Janice Robertson uwieść Will Smith Will jest w miłości z córką, Wendy
96     23     “Dzień Matki”     Madeline Cripe     Leslie Ray & David Steven Simon     02 maja 1994     60051
Kiedy Jazz i jego żona, Jewel ( Karen Malina Biały ), spróbuj bezskutecznie począć dziecka, pytają wolę “ojca” dziecka.
97     24     “Papa s Got a Brand New Excuse”     Shelley Jensen     David Zuckerman & Bill Boulware     09 maja 1994     60053
Czy spotyka się z ojcem, Lou Smith ( Ben Vereen ), ale Filip i Vivian nie przebaczy Lou za porzucenie Woli i matkę 14 lat temu. Lou pozwala Will dół i końcowego czasu.
98     25     “For Sale by Owner”     Shelley Jensen     Boyd Harrison     16 maja 1994     60061
Banki rodzina jest wystawiona 1 milion dolarów zysku przez nieznanego klienta zamożnego, który chce się kupić dom rodzinny. Klipy są pokazane poprzednich pamiętnych okazjach. Jedyną osobą, która tak naprawdę nie chce się przenieść nawet do ceny jest Ashley, który pokazuje najbardziej sentymentem, przeciwieństwem brata Carlton, kto chciałby wziąć pieniądze i odejść.
99     26     “The Philadelphia Story”     Shelley Jensen     Eddie Gorodetsky & Maiya Williams     23 maja 1994     60052
Will i cała rodzina Banks wakacje w rodzinnym mieście Willa, Filadelfii i dowiedz zaskakujący sekret reputacja jest w sąsiedztwie. Will opowiada o niebezpiecznej Carlton lidera gangu o nazwie Omar, kto jest zdeterminowany walczyć. Jednak Will dowiaduje się, że Omar wzrosło i tak należy on. Czy pozostaje w tyle ze swoją matką na sezon finałem .

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 5 (1994–1995)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
100     1     “Klient” (Część 1)     Shelley Jensen     Barry Gurstein & David Pitlik     19 września 1994     60064
Kiedy wujek Phil otwiera sklep muzyczny, Will uważa, że ​​jego szansa na karierę m.in. muzykę. Jednak, kiedy Philip odmawia mu pracę, Will odkryje, że Ashley ma talent muzyczny. Postanawia stworzyć demo taśmę Ashley, i zabrać go do wielkiego wykonawczej nagrywania – który po zobaczeniu jej na żywo, daje jej 30.000 dolarów kontrakt. To oznacza 100-odcinek w sezonie 5 otwieracz.
101     2     “Co będzie Got to z nim zrobić?” (Part 2)     Shelley Jensen     David Zuckerman & John Ridley     19 września 1994     60065
Revelling w sukcesie pierwszego singla Ashley, Will realizuje wybór działań nadzieję uczynić Ashley Ameryce Północnej największy akt. Jednak zapis potajemnie wykonawczy zdecyduje się nie jest w stanie obsłużyć karierę Ashley i Will zostaje zwolniony.
102     3     “Reality Bites”     Shelley Jensen     David Zuckerman     26 września 1994     60063
Czy niechętnie zgadza się na podjęcie Nicky zobaczyć swojego bohatera z dzieciństwa, Dougie Whale, kiedy sprawia wrażenie w lokalnym centrum handlowym. Kiedy występują problemy na scenie, aktor, który gra Dougie denerwuje i krzyczy przekleństwa w załodze za zasłoną. Jednakże, uważa, że ​​to nie do przyjęcia, i decyduje się zamienić słowo z Dougie. Wynika to w parze o walce i Nicky nie rozmawia Woli. Tymczasem Hilary cierpi konsekwencje, gdy parki w miejscu współ-talk show, Leeza Gibbons .
103     4     “Grumpy Young Men”     Shelley Jensen     Michael Soccio     03 października 1994     60066
Will próbuje zaprosić jego sympatii, Valerie do jego domu na randkę, ale ona ma kuzyna przyjeżdżają więc nie ma czasu. Będzie jednak ustawia Carlton się na podwójną randkę i tak Valerie zgadza się przyjść z kuzynką, która faktycznie ma złe nastawienie. Termin kończy się z Carlton i całując Valerie, rozgniewał Wolę. Tymczasem Ashley dostaje pozwolenie kierowcy, ale po usłyszeniu o ojca uczeniu umiejętności, próbuje nauczyć się jeździć w inny sposób. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Banków Vivian.
104     5     “Fresh Prince, Movie”     Shelley Jensen     Gary H. Miller     10 października 1994     60062
Kiedy Will i Carlton zaprosić Jazz nad grać w pokera, decydują, że nadszedł czas na trochę zemsty, która jest od dawna spóźnione. Próbują odciągnąć go od gry, mówiąc mu fałszywy historię, jak Will był głównym świadkiem morderstwa, a jak wynikało to w sobie i całej rodzinie Banks zmuszane do programu ochrony świadków w Alabamie . Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
105     6     “Misery Will”     Shelley Jensen     Eddie Gorodetsky     17 października 1994     60067
Kiedy Will wygrywa randkę z Lisą, dostaje więcej, niż spodziewali. Odkrywa, że ​​jest częścią społeczeństwa, którzy uważają, że ludzie są gorsi płci i są lekceważący i podłe. Kiedy skończy się okazuje pasuje do tego opisu, Lisa przygotowuje w swoich kolegów społeczeństwa, którzy decydują się zagrać kilka figle na Woli, że nigdy nie zapomnę. To był niezapomniany dla sceny, w której Will dowiaduje się, że żart był pomysł Carlton, a staje się jeszcze z nim poprzez Carlton że zabił Lisę kamieniem. Skłania Carlton biegać całego zestawu krzykiem.
106     7     “Father Knows Best”     Shelley Jensen     Andrea Wiley     24 października 1994     60068
Ashley odkrywa, że ​​będzie spadła z Bel-Air Academy, a zamiast uczestniczyć szkoły publicznej. Kiedy wieczorem przyjeżdża rodziców, Ashley uważa, że ​​nie ma wyboru i musi przyznać się do wujka Phila, że ​​został przełączony do szkoły. Jednak, kiedy Will postanawia udawać Philip uratować skórę Ashley, dostaje więcej, niż spodziewali kiedy próbuje umówić się na randkę ze swoim nauczycielem. Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
107     8     “Sooooooooul Train”     Shelley Jensen     John Ridley     07 listopada 1994     60069
Filip i Viv są zaproszeni do 25. rocznicy Soul Train , teleturniej muzyczny, na którym Phil zaproponował Viv prawie dwadzieścia lat temu. Ale Filip nie ma na pokładzie, bo się boi, że nie ma już ‘groove’, ale ukrywa ten strach, mówiąc, że ma ważne spotkanie. Dusza Pociągi gospodarza Don Cornelius gwiazd gościnnych, jak siebie samego. Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
108     9     “Love Hurts”     Shelley Jensen     Barry Gurstein & David Pitlik     14 listopada 1994     60070
Czy czuje się zakłopotany po jego dziewczyna, Lisa, broni go, gdy jest zagrożone przez człowieka w miejscu kręgielni. W związku z tym, Will czuje się spięty, gdy jest wokół Lisa więc próbuje nauczyć tae kwon do. On nie tak, to on decyduje się szukać pomocy od jazzu, który organizuje fałszywy napad na Peacock. Jednak sytuacja idzie na opak, a kończy się z Will bije prawdziwe rabusia. Gościnnie: Pat Morita.
109     10     “Czy to się Dirt Road”     Shelley Jensen     Bennie R. Richburg, Jr     21 listopada 1994     60071
Will postanawia, że ​​nadszedł czas, aby znaleźć pracę. Kiedy zaczyna interesować się dziennikarstwem, postanawia zaproponować pomysł na książkę – zatytułowany “Gwiazdy domy … At Night “. Starając się przekonać wydawców, że wykonuje serię zdjęć – z których jeden przedstawia Jay Leno dumpingu kawę. Jednak śruby wydawca górę obrazu i sprawia, że wygląda tak, jakby Jay dumping olej w wodzie i liście będą odpowiedzialni za historię. Jay postanawia pozwać Will o zniesławienie. Special Star Guest: Jay Leno. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Banków Vivian.
110     11     “Will wychodzi”     Shelley Jensen     Maiya Williams     28 listopada 1994     60072
W końcu uświadamia sobie, że jest szaleńczo zakochany w Lisa – ale dopiero po roku jest na randce z inną kobietą. Starając się ukryć prawdę, łapówki dziewczyna zachować shtum. Tymczasem, fitness guru Susan Powter usiłują pomóc Philip schudnąć – ale po Will łamie tylko jeden za dużo tłuszczu dowcipy, Powter siły będą nosić gruby kombinezon doświadczyć jak Filip czuje. Nieobecni: Ross Bagleyas Nicholas “Nicky” Banki.
111     12     “Same gry, Next Season”     Shelley Jensen     David Zuckerman     12 grudnia 1994     60073
Kiedy Lisa zaprasza ojca dół na weekend, bierze natychmiastową niechęć do woli, ponieważ nie ma on do innego mężczyzny Lisa nigdy nie został zaangażowany. Jednak wkrótce para przyjaciół – bardzo dobrymi przyjaciółmi. Pozostawia uczucie Lisa zaniedbane, jak jej ojciec wolałby spędzić czas z Will od niej. Will i Lisa końcu decydują się wykluje plan zdobycia jej ojca lecieć do Cleveland . Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
112     13     “Three to Crowd”     Shelley Jensen     Josh Goldstein     9 stycznia 1995     60074
Carlton zaczyna się martwić, że jego relacje z Lisa ma wpływ jego i będzie to przyjaźń. W dążeniu do wygrania będzie z powrotem, włazy Carlton plan, który ma nadzieję pozbyć się Lisa na dobre. Tymczasem rodzina świętować kiedy Hilary zapowiada ona wyprowadza.
113     14     “To wspaniałe Lie”     Chuck Vinson     Gayle Abrams     23 stycznia 1995     60075
Kiedy wujek rozkłady Phil data Lisa i woli, parę z nich tworzą wymówki, dlaczego nie mogą iść. Kiedy para kończy się w tym samym klubie, oboje mają dużo do wyjaśnienia – jednak są one szybko rozproszony gdy znajdą Ashley canoodling w szatni w klubie, z odtwarzaczem futbolowe. Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
114     15     “Strzały na Bel-Air”     Shelley Jensen     Maiya Williams & Eddie Gorodetsky     06 lutego 1995     60076
Podczas wciągania pieniądze z bankomatu na noc, Will i Carlton zostają zaatakowani przez rabusia – który kończy się fotografowanie. Cała rodzina pozostaną szoku – zwłaszcza Carlton.
115     16     “A Decent Wniosek”     Shelley Jensen     David Pitlik & Barry Gurstein     13 lutego 1995     60077
Podczas rekonwalescencji, wizyty Lisa będzie w szpitalu. Will postanawia zaproponować do Lisy, która po długich obradach i myśli, zgadza się. Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
116     17     “Czy jest z Marsa”     Shelley Jensen     Michael Soccio & Andrea Wiley     20 lutego 1995     60078
Gdy Filip zauważa, że ​​Will i Lisa mają regularne argumenty, decyduje się je ustawić na kurs poradnictwa pre-małżeńskiej. Jednak zrozumieć, że pary, tylko ich problemy są małe, w porównaniu do innych części, które są również pary uczestniczących. Gościnnie: Sherman Hemsley i Isabel Sanford. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
117     18     “Pokaż Wedding (Psyche!)”     Shelley Jensen     Maiya Williams & David Zuckerman     27 lutego 1995     60079
Gdy Filip proponuje plany na Woli i ślub Lisy, to zarzut do jego lepszej strony, aby umożliwić im mieć małą ceremonię. Kiedy tego nie słuchać, Lisa przygotowuje w swoim ojcu z Cleveland, w nadziei, że będzie miał więcej uzasadnione aspiracje. Jednak okazuje się, że nie lepiej, więc i Lisa decydują się uciekać z Bel-Air i poślubić potajemnie w Las Vegas. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
118     19     “Slum jak nie …!”     Shelley Jensen     Bennie R. Richburg, Jr     13 marca 1995     60080
Pilnie potrzebuje pieniędzy, aby finansować swoje wesele, Will namawia Filipa, aby zakupić Jazz w budynku mieszkalnym. Para zobaczyć inwestycji jako bardzo dobry pomysł – jednak rzeczy niedługo się krzywo, kiedy Filip otrzymuje list informujący go, że budynek jest w bardzo złym stanie, i że może on sprostać więzienia pod zarzutem bycia slumlord. Will próbuje oczyścić swoje imię, zanim będzie za późno. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
119     20     “Jako Will Turns”     Shelley Jensen     Barry Gurstein & David Pitlik     10 kwietnia 1995     60081
Will jest podekscytowany kiedy ląduje rolę w największej opery LA mydła. Przygotowuje się do roli przez zakup nowych strojów i pisania scenariuszy jego własne – jednak jest on szybko sprowadzić na ziemię, gdy zostanie on powiadomiony, co dokładnie jego rola polega. Tymczasem Philip podejrzewa, że ​​Viv zdradza go z młodszym kolegą. Nieobecna: Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
120     21     “Save the Last Trance for Me”     Shelley Jensen     Maiya Williams & Eddie Gorodetsky     17 kwietnia 1995     60082
Kiedy szkoła Nicky’ego oficer przyjęć odwiedza dom, Philip informuje rodzinę, że muszą być na najlepsze zachowanie. Jednak Will jest zahipnotyzowany i działa jak 4-letnim, a oficer przyjęć szybko spada faul najnowszej Willa przedsięwzięciu.
121     22     “To twoje własne samodzielne Be Blue … i Gold”     Shelley Jensen     Story: Ernest Anderson
Scenariusz: Roger Garrett     24 kwietnia 1995     60083
Całe życie przyjaciel Filipa postanawia odwiedzić rodzinę i próbuje przekonać Wolę zrobić coś nielegalnego na niego. Carlton i Hilary są dopasowane razem przez internetowych randek. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
122     23     “Cold Feet, Hot Body”     Shelley Jensen     Ron Burla     01 maja 1995     60084
Kiedy Will postanawia odwiedzić Lisę na swoim kampusie uniwersyteckim spotyka jedną z uczelni studentów najbardziej popularnych – kto próbuje uwieść Will i go zapomnieć o Lisa. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks i Nicholas “Nicky” banków. Gościnnie: Robin Givens jako Denise.
123     24     “Love In An Elevator”     Maynard Virgil     David Hoge & Dan Krzyż     08 maja 1995     60085
Kiedy Will, Jazz i Carlton się uwięziony w windzie , trio decydują się osiedlić ich różnice. Zacznijmy od tego, że powspominać swoich ostatnich przygodach razem. Nieobecna: Daphne Maxwell Reid jako Vivian Banks, Karyn Parsons jako Banków Hilary, Tatyana Ali jako M. Ashley Banks, a Ross Bagley jako Nicholas “Nicky” Banks.
124     25     “For Whom Bells Toll Wedding”     Shelley Jensen     Leilani Downer     15 maja 1995     60086
Will i Lisy ślub dzień unosi ze obie rodziny przygotowują się do wielkiego ich dzieci dni. Jednak wkrótce miłość kwitnie między pozostałych członków każdej rodziny – w tym Vy (matka Will) i Fred (ojciec Lisy). Kiedy Vy ogłasza, że ​​jest się ożenić Fred, zapowiedź powoduje podział Woli i Lisa, i zakłada się, że Vy i Fred ożenić, choć nie jest pokazany. Will i Lisa postanawiają nie wychodzić za mąż, a liczba dziewcząt rozpowiadać, że “wola jest z powrotem na rynek.” Gościnnie: John Amos, Garcelle Beauvais, Fields Kim i Tempestt Bledsoe.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 6 (1995–1996)

Nr w
seria     Nr w
sezon     Tytuł     Reżyseria     Wpisany przez     Data premiery w ABC     Produkcja
kod
125     1     “Burnin ‘Down the House”     Madeline Cripe     Joel Madison & Adam Markowitz     18 września 1995     60101
Philip staje się nerwowy, gdy on zaprasza swojego szefa na kolację. Informuje rodzinę, że wszystko powinno być idealne, jeśli ma szansę zarabiać promocji. Jednak jego plany więc go z okna, kiedy będzie spali w kuchni, starając się gotować płomieniu. Will werbuje pomocy Geoffrey ukrycia wypadku tak, że Filip i jego szef nie dowie.
126     2     “Get a Job”     Shelley Jensen     Mort Scrivner     25 września 1995     60102
Pokaż Hillary Dyskusja szuka asystenta koordynatora talentów. Will i Carlton walczyć o to, kto dostanie pracę, ale Will kończy się pracę. Dostaje podekscytowany, kiedy słynna gwiazda, Maurice odwiedzi ich rezydencji w celu omówienia robi pokaz Hilarego. On jest bardziej podekscytowany, kiedy dowiaduje się, wykupić siostrę Maurice’a się. Jeśli siostra jest szczęśliwa, Maurice zrobi show. Czy ściera dobrą nowinę w twarz Carlton i skacze z radości. Jednak Will kończy się zły kość, kiedy widzi, co siostra Maurycego naprawdę wygląda.
127     3     “Stresem”     Shelley Jensen     Larry Wilmore     02 października 1995     60103
Hilary staje się podekscytowany, kiedy otrzymuje odsetki od nowego sponsora dla swojego prime time talk-show. Jednak na jego datą przyjazdu, Hilary jest powalony z poważnym przypadku grypy. Kiedy Will daje jej lekarstwo, Hillary ma zbyt wiele, a staje się loopy i szalony. To do Will dostać Hillary wraca do normy i powodzenia ze sponsorem. Tymczasem Carlton czeka Phonecall przez swojego szefa, jak wierzy, że stanie się zatrudnił i będzie miał wysoką rangę.
128     4     “Bourgie śpiewa bluesa”     Shelley Jensen     Tom Devanney     09 października 1995     60104
Carlton stoi przed dylematem, kiedy jego sukces ankietera Princeton spada. Starając się oczyścić umysł, Carlton ucieka do baru blues – gdzie wyznaje Will, że nie chce już uczestniczyć w Princeton, a zamiast tego chce żyć w barze. Czy jest przekonany, że mówi bzdury – tak aby zapewnić Carlton jego miejsce na Princeton, pozuje jak mu za rozmowę.
129     5     “Script dawniej znany jako …”     Shelley Jensen     Felicia D. Henderson     16 października 1995     60105
Philip trafia na pierwsze strony gazet, gdy dwóch sędziów z jego najnowszego badania są odrzucane, bez powodów podanych. Na jego poszukiwania nowych gości na wystawie Hilary, Will spotyka jednego z jurorów – i zaprasza go jako kolejny gość. Kiedy ujawnia swoje opinie o Phila i sprawa sądowa żyć powietrzem, Will i Hilary są pozostawione konsekwencje.
130     6     “Nie ja rożen”     Madeline Cripe     Matt Tarses & Kandace Yvette Williams     23 października 1995     60106
Will i Carlton wierzą, że uderzyło złota kiedy spotykają dwie piękne kobiety. Gdy kobiety zaprosić parę z powrotem do ich mieszkania, Will i Carlton dostać więcej niż się spodziewali, gdy Mad Dog – chłopak jednej z kobiet – przybywa. W próbę ratowania siebie, para ukryć się w szafie – ale szybko odkrył, gdy próbują wyjść.
131     7     “Nie z moim kuzynem nie”     Shelley Jensen     Adam Markowitz     06 listopada 1995     60107
W procesie testowania nowy domofon w ich rezydencji, Will i Carlton przypadkowo podsłuchać Ashley mówi o seks ze swoim chłopakiem. Po Ashley odkrywa, że ​​Will i Carlton usłyszał ją, staje się wściekły i burze z domu i wychodzi z chłopakiem. Will i Carlton teraz wiem, że jest już decyzja Ashley, jak ona na tyle stary, aby je.
132     8     “Viva utracone zarobki”     Shelley Jensen     Robert Bruce     13 listopada 1995     60108
Will i Carlton się podekscytowany po Phil daje im dwa bilety do Las Vegas na urodzinach Carlton. Jak najszybciej po przyjeździe, para hit Kasyna – ale szybko idzie do głowy Carlton, a on staje się uzależniony od hazardu. Kiedy Will odkrywa, że ​​Carlton wydał wszystkie pieniądze – i zastawił swój dom bilety lotnicze – wkracza parę w konkursie talentów, próbując zdobyć pieniądze na lot do domu.
133     9     “Jest Rub” (część 1)     Shelley Jensen     Joel Madison     20 listopada 1995     60109
Hilary i Carlton nauczyć się prawdziwego znaczenia Dziękczynienia i Will lekarstwo na ból pleców Phila dostaje je w duże kłopoty.
134     10     “Jest Rub” (część 2)     Shelley Jensen     Joel Madison     20 listopada 1995     60110
Hilary i Carlton nauczyć się prawdziwego znaczenia Dziękczynienia. Will utwardzenia na ból pleców Phila dostaje je w duże kłopoty. Ten odcinek był ostateczny wygląd VY Smitha.
135     11     “Ja, Ooh, Baby, Baby”     Alfonso Ribeiro     Adam Markowitz & Tom Devanney     11 grudnia 1995     60111
Podczas Bożego Narodzenia przybywa, rodzina są zachwyceni kiedy Hilary zapowiada, że ​​jej show będzie transmitowane na szczeblu krajowym. Hilary uważa, że ​​jest to wydarzenie, które w końcu się uczynić jej życie pełne – ale po osiągnięciu tego punktu kontrolnego, że nadal czuje się pusta. Potem robi błędne decyzje, by mieć dziecko – ku zaskoczeniu rodziny. Ten odcinek był ostateczny banków Hattie “wygląd.
136     12     “Boxing Helena”     Shelley Jensen     Michael Soccio     08 stycznia 1996     60112
Kiedy Phil podpisuje rodzinę aż do sesji w klubie zdrowia, Czy widzi ją jako swoją okazję do poznania nowych kobiet. Nicky wyraża zainteresowanie w boksie, co skłoniło do podpisania Will Go za bokserskie lekcji. Wkrótce spotyka instruktora – który uczy go coś o kobiecych bokserów. Tymczasem Carlton czuje się zagrożona przez jego osobistego trenera.
137     13     “Ja, Clownius”     Shelley Jensen     Story: David Wyatt
Scenariusz: George Tricker     15 stycznia 1996     60115
Kiedy przyjaciel jego rodziny jest w więzieniu, cyrkowy pajac bierze na siebie zemsty na sędziego na rozprawie – Philip. Kiedy rodzina wycieczkę do lokalnego banku, dostają więcej niż się spodziewali, gdy Carlton konfrontuje clown – który ujawnia szokujące, że ma na sobie bombę i jeśli Filip nie zwalnia jego przyjaciela z więzienia, on zdetonować go.
138     14     “Breaking Up jest trudne do zrobienia” (część 1)     Shelley Jensen     Lisa Rosenthal     12 lutego 1996     60113
Ashley ma świetną okazję, modelowanie czy Will i Carlton pozostać na uboczu. Phila rosnące kariera polityczna ma nieoczekiwany wpływ na Vivian.
139     15     “Breaking Up jest trudne do zrobienia” (część 2)     Shelley Jensen     Lisa Rosenthal     19 lutego 1996     60114
Will, Carlton, Ashley i Hilary podjąć drastyczne środki, aby Phil i Vivian do pogodzenia. Ten odcinek jest ostatni występ Helen.
140     16     “Ja, Bowl Buster”     Shelley Jensen     Michael Soccio     26 lutego 1996     60117
Carlton jest niespokojny, gdy otrzymuje list z Princeton University – ale wkrótce zaczyna obchody po okazuje się, że ma zapewnione miejsce. Jego podniecenie Wkrótce okazuje się martwić później uświadamia sobie, że nigdy nie będzie w stanie wywiązać się z tego rodzaju osiągnięć, że Filip, gdy uczęszczał do Princeton. Kiedy Will Carlton wprowadza do świata gry w kręgle, on podejmuje decyzję, która pozostawia całą rodzinę w szoku.
141     17     “The Son Butler Did It”     Madeline Cripe     Lisa Rosenthal     18 marca 1996     60116
Geoffrey jest zachwycony, kiedy jego syn jest zatrzymać się banków. Wkrótce staje się popularną postacią z Filipem i Vivian, pozostawiając Carlton i Will czuje zaniedbywane. Jednak, gdy dziwne wydarzenia zaczynają występujących wokół domu, Will odkrywa coś o nim, że nikt inny nie podejrzewał. Może poinformuje wuja, zanim będzie za późno?
142     18     “Hare Dziś …”     Shelley Jensen     Robert Bruce     08 kwietnia 1996     60119
Gdy Filip przypadkowo siada na domowych królików Nicky’ego, on zachęca rodzinę do kościoła, aby pozbyć ich z grzechów. Jednak wielebny wypacza nabożeństwo Vivian do kościoła, a po chwili z pasją, deklaruje swoje uczucia do niej. Tymczasem Carlton i Ashley znaleźć się w konkurencji, gdy pozycja pojawia się śpiewać solo na Wielkanoc usług. Ostatecznie, Nicky dowie się prawdy o swoim króliku z Filipem, ale untraumatized, przyjmując, że jest częścią życia, ale komicznie zauważa: “Co do zrobienia.”
143     19     “Ja, Ups, tam jest”     Shelley Jensen     Tanya Ward & Mary Beth Pemberton     15 kwietnia 1996     60124
Na pamiątkę swego czasu z rodziną, Will postanawia zorganizować klip-show outtakes wyposażone z ostatnich sześciu sezonów serii. On również rejestruje serię wywiadów z rodziną i wysyła materiał do Dicka Clarka , który ma nadzieję, będzie emitowany na swojej popularnej serii prime-time. Należy zauważyć, że żadnych klipów wyposażone Janet Hubbert-Whitten , która przedstawiana Vivian w pierwszych trzech sezonach, zostały opuszczone w celu usunięcia nagrania z niej.
144     20     “Ja, Stank Horse”     Shelley Jensen     Tom Devanney     22 kwietnia 1996     60120
Kiedy Ashley otrzymuje list z agencji modelek prosząc ją do stawienia się w jednym ze swoich seksownych reklam bielizny, Phil natychmiast bierze niechęć do wniosku i decyduje się skorzystać z pomocy starszego modelu, aroganckiego nauczać Ashley nauczkę. Tymczasem Carlton i Hilary zdecydują się przyjąć w wieku konia wyścigowego, który jest oferowany do sprzedaży przez miejscowego biznesmena.
145     21     “Ja, Hole Stank in One”     Werner Walian     Matt Tarses & Michael Soccio     06 maja 1996     60121
Gdy przemawia Philip za partnera do turnieju golfowego, Carlton niechętnie zgadza się mu dam pozycję – ale później żałuje swojej decyzji, po Philip daje Will stanowisko stałe. Tymczasem Hilary staje się podekscytowany, kiedy ona oferowane stanowisko zaprezentować prime-time reality show z legendą telewizji, Regis Philbin .
146     22     “Oko, ząb”     Shelley Jensen     Adam Markowitz     13 maja 1996     60118
W dążeniu do zapewnienia popularnego gościa na jej show, Hilary udaje się przekonać aktor William Shatner pojawiać. Jednakże działania spowodowane przez Will i Carlton wkrótce opuści Shatner żałując swojej decyzji. Tymczasem, twierdzi Ashley do ojca lepszej strony, gdy ogłasza, że ​​chciałaby, aby przenieść się do Nowego Jorku z Hilary, kiedy pokaz Hilary Dyskusja rozpoczyna nadawanie tam.
147     23     “Ja, Done” (Część 1)     Shelley Jensen     Jeff Pollack     20 maja 1996     60122
Jak banki, dzieci przygotowują się do opuszczenia domu, Will uświadamia sobie, że nie ma żadnych planów na przyszłość. Phil sprawia zdumiewające oświadczenie. To jazz w zeszłym wygląd.
148     24     “Ja, Done” (część 2)     Shelley Jensen     Jeff Pollack     20 maja 1996     60123
W finale serii, Banki rodzina przygotowuje się do odejścia z Kalifornii, i konfrontuje swój brak osiągnięć, ponieważ wyjechał z nimi. Hilary przenosi się do Nowego Jorku, jak jej show został przeniesiony tam, Ashley będzie mieszkać z nią i będzie uczestniczyć performing arts school. Carlton trafia do Princeton University, aby kontynuować naukę, podczas gdy Geoffrey wraca do Londynu, by być z synem. Phillip, Vivian, i Nicky wrócić East być blisko swoich dzieci. Czy pozostanie w Kalifornii, aby dokończyć studia.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 91 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...