90210

Shenae Grimes – Annie Wilson | Tristan Wilds – Dixon Wilson | AnnaLynne McCord – Naomi Clark | Jessica Stroup – Erin Silver | Michael Steger – Navid Shirazi | Jessica Lowndes – Adrianna Tate-Duncan | Matt Lanter – Liam Court | Trevor Donovan – Teddy Montgomery | Lori Loughlin – Debbie Wilson

9021090210 b


90210 – trzeci spin-off popularnego w latach 90. młodzieżowego serialu Beverly Hills, 90210. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 2 września 2008 roku, drugiego 8 września 2009 roku, a 13 września 2010 roku trzeciego. Od 13 września 2011 roku emitowane były premierowe odcinki czwartej serii.

Pilotażowy odcinek, wyemitowany 2 września 2008 roku, którego obejrzało około pięć milionów widzów. Był to jeden z najwyższych wyników oglądalności, jaki zanotowała stacja CW[potrzebne źródło]. Liczba była o tyle imponująca, iż wyemitowano go w tym samym czasie co America’s Got Talent i Dr House. 26 kwietnia 2011 amerykańska stacja The CW zapowiedziała produkcję 4 serii serialu, która swoją premierę miała 13 września 2011. 3 maja 2012 zapowiedziano 5 sezon serialu. Emisja rozpocznie się w drugiej połowie 2012 roku.[1]

W Polsce serial emitowany był przez stację FoxLife od 13 kwietnia 2009 roku w każdy poniedziałek po dwa odcinki. 23 kwietnia 2010 rozpoczęła emisję drugiej serii tym razem w każdy piątek również po dwa odcinki. Od 9 stycznia 2012 roku w każdy poniedziałek emitowane były premierowe podwójne odcinki trzeciej serii[2]. Telewizja Polsat i Polsat HD zaczęła emitować pierwszą serię 13 września 2009 roku, natomiast drugą 4 czerwca 2011 roku. Od 25 czerwca 2012 roku, Polsat ponownie emituje serial od pierwszego odcinka. W Polsce odcinki czwartej serii będą emitowane w każdy poniedziałek począwszy od 30 lipca 2012 roku po 2 odcinki na kanale FoxLife.[3]

Fabuła

Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.

Młodzi bohaterowie początkowo mają problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, jednakże szybko poznają nowych przyjaciół, przeżyją miłosne wzloty i upadki, dadzą się wciągnąć w knute przez niektórych uczniów intrygi itp. Także Harry i Debbie, rodzice Annie i Dixona, zmagać będą musieli się ze swoimi problemami, które doprowadzą do rozwodu.

W serialu powraca kilka postaci znanych z Beverly Hills, 90210, m.in. Kelly Taylor, Brenda Walsh, Jackie Taylor, Donna Martin i Nat Bussichio, jak również część miejsc znanych z oryginalnej wersji serialu.
Obsada
Baner promujący serial na 50th Street/Stacji metra Broadway w Nowym Jorku.
Logo serialu 90210.
Główna obsada
Bohaterowie Aktorzy Lata Uwagi
Annie Wilson Shenae Grimes 2008 – nadal

Mieszka z rodzicami, Harry i Debbie, jej brat Dixon (przyjęte, których uzna za jej najlepszy przyjaciel) i jej babcia Tabitha. Ona staje się dobrymi przyjaciółmi ze srebrem ponad naklejki Dzień Division w odcinku “Nie jesteśmy już w Kansas”. Ona stara się znaleźć swoje miejsce w Kalifornii i utrzymania jej słodki charakter. Ona i Ethan dnia po tym, jak zerwał z Naomi, ale zachowali to w tajemnicy tak, że Naomi nie dowiem, dopóki nie były gotowe do jej powiedzieć. Ona jednak, dowiedzieć się, kiedy widzi ich sporządzania w pustej klasie. Zazdrosny Naomi wykorzystuje to na korzyść, aby wrócić na nią przez sporządzający z jej byłym chłopakiem z Kansas w XVI partii Annie urodziny. Ona też uważa, że ​​ona podziela przyrodniego brata z Noemi z poprzedniego związku liceum między jej ojciec Harry i matka Noemi. Ona i Ethan później rozbić i wróci w dobrej rzecz Noemi. W finale sezonu po balu, Annie jest ustawiony, gdy Naomi siostra Jen śpi z Liamem, Jen miało oblewanie Annie wcześniej, kiedy wyszła na zewnątrz, Naomi znajduje oblewanie i pół nagą Liam w jej pokoju i automatycznie myśli Annie spała z Liamem tak ona stawia ją przed całą klasą, która prowadzi do wszystkich włączeniu Annie i krzycząc nadużycia na nią i jeden kolega nawet rzuca swojego drinka w twarz jej wyniku Annie rykiem i wzywając policję na Naomi, a następnie biorąc butelkę wódki kiedy odjeżdża. Rano Annie jest postrzegane jazdy z pustym obecnie pół butelki wódki. Ona ma oczy od drogi i kończy bieg kogoś i jazdy z dala od strachu.

W drugim sezonie, Annie odrywa się od grupy i staje się w pewnym sensie samotnikiem z powodu tajemnicy, że ukrywa i uraza Naomi ma dla niej. Na początku sezonu 2 wszystkie są na imprezie na plaży, kiedy spotyka się z Markiem, który jest starszy. Dostaje ją pijany i znajdzie sposób, aby uzyskać Cabana. Annie nie jest świadomy, że wziął nagą jej zdjęcie topless. Kiedy to zdjęcie jest wysyłane przez jej szkole przez Naomi, Annie ma urazę przeciwko Mark ale wybacza mu. Później idzie na randkę z nim, gdy istnieje spór między nią a Markiem. Tak jak Mark miał jej gwałtu, Jasper spadały, by uratować ją od niego, którego ona wcześniej odrzucił spędzać z wcześniej. Ona zakochuje się w Jasper, dealera narkotyków i siostrzeniec mężczyzny, którego zabił. Po jej opuszczone przyjaciele skonfrontować ją z wiadomością, że jej chłopak jest dilerem narkotyków, ona stawia go o to. Informuje ją, że wie, że zabił swojego wuja, a następnie szantażuje ją, dzięki czemu mogą one kontynuować randki. Annie później decyduje, że nie dba o Jasper szantażuje ją i rozbija go z nim. Nadal grożą jej zdjęciami z uszkodzonych pojazdów, ale ona informuje go, że jeśli nadal chce szansę być z nią, że nie pójdzie na policję. W Annie zaczyna poruszać się, Jasper zegarków z daleka. Jasper wywołuje Annie jej powiedzieć, że jeśli nie może być z nią nie ma powodu, by żyć. Annie gorączkowo idzie do domu Jaspera próbuje go odnaleźć. Ona domyśla się, że jest na znaku Hollywood i udaje się go powstrzymać. Obie mają krótkie spotkanie przed Jasper skacze znak. Annie odwiedza Jaspera w szpitalu, gdzie mówi mu, że ich związek opiera się tylko na kłamstwach. Mówi jej, że zawsze będzie ją kochał, i dlatego nikomu nie powiem jej tajemnicę, która pobiegła na jego wuja. Annie opuszcza szpital uśmiecha, jak czuje ogromny ciężar został właśnie unieść ramiona, a ona nie musi się martwić o Jasper więcej. Annie rodzice zaczynają problemy małżeńskie i Annie nie ma z kim porozmawiać, bo Dixon nie słuchaj jej. Ona idzie do Liama ​​o poradę. Annie i Liam są bliskie, sugerując związek. Jasper pokazuje się w szkole i wybacza Annie i Annie mówi, że wybacza mu też, ale nie mogą być przyjaciółmi, bo z tego, co działo się w przeszłości. Annie staje bliżej Liam i dzielić się swoimi problemami rodzinnymi. Liam zabiera Annie na swojej łodzi, a ona opowiada mu o hit and run. On zachęca ją, by wyznać, że przytulić, a on bierze ją do domu. Nieświadomi, że Jasper patrzył, Jasper mści się na Liama ​​przez podpalenie jego łodzi, który spędził rok w pracy. W finale sezonu, Annie mówi rodzicom, że musi im coś powiedzieć, wyraźnie o hit and run, choć nie zostało to pokazane. Annie odwróciła się w po przyznaniu się do swoich rodziców.

W trzecim sezonie, okazuje się, że został skazany na 2-3 miesiące aresztu domowego, miała pozwolenie zawieszone i jest w zawieszeniu, dopóki nie ma 25. Zaproponowano jej wywiadu dla stażu przez jej główny radca Pan Matthews. Doradza jej umieścić wypadek za nią, bo już zapłacił jej należności. Jednak ona decyduje, że nie może kłamać i wyznaje ankietera, że ​​była na areszcie domowym w okresie letnim, ponieważ ona nie chce kłamać. Ona myśli, że ona nie dostanie staż ale jest w szoku, gdy ankieter nazywa ją i zapewnia jej miejsce. To wtedy ujawnił, że ma ukryty motyw, i uważa, że ​​Annie jest tyle zdesperowani, aby to zrobić. Po tym, jak przyznał się do ankietera, Liam i ją w końcu pocałować, ale ona nie chce kontynuować związek z powodu Naomi i kończy się ich przyjaźń. Ona i Liam zacznie na bieżąco z zatwierdzenia Noemi ale szybko zerwać po Liam prawie dostaje jej aresztowany po złowieniu na łodzi, że Liam twierdził był łodzi siedzi na. Potem prowadzi relacje z Charliem przyrodni brat Liama, którego poznała w kawiarni. Ona nie jest świadomy w momencie, że jest Liam przyrodnim bratem. Liam następnie przenosi się do Domu Wilson zbliżyć się do Annie. Mimo, że nie lubi go, dowiaduje się, że Charlie i Liam są związane po ona wprowadza dwie. Ponadto, gdy Annie Liam mówi, że ma zamiar zerwać z Charlie i wziąć jego stronę, odrzuca ją i mówi jej, że miała rację. Liam następnie odchodzi z dziewczyną, która zapłaciła w aukcji kawalerski. Annie zostaje z Charliem, ale gdy Liam jest kontuzjowany i porusza się wraz z rodziną, Annie przyznaje, że nadal ma uczucia dla Liama ​​i śpią razem. Następnego dnia Annie czuje się winny i prosi Liama ​​pozwolić jej myśleć. Po rozmowie z kuzynką Emily o trójkącie, mówi Liam, że chce z nim być, ale zamienia ją w dół, ponieważ on i Charlie mówił to. On także mówi jej zostać z Charliem. Później, po Charlie odkrywa, że ​​coś się dzieje między Annie i Liam, teksty Charlie Annie przez telefon Liama ​​mówiąc: “Przyjdź do mnie jutro. We Belong Together”. Annie udaje się do domu Liama ​​gdy zdają sobie sprawę, że to Charlie, który wysłał tekst i wreszcie stać się para. Jednak dramat się nie skończył z Annie, ponieważ jej kuzyn, Emily, powoduje spustoszenie dla niej. Następnie, Annie i Liam wspólnie wystawiać Emily za to kim naprawdę jest i wychodzi z miasta. Annie później zaczyna pracować jako asystentka Marla, pozmywany stara aktorka, która cierpi na wczesnym etapie choroby Alzheimera. Annie szybko obligacje z Marla, a dwie formy bliskiej przyjaźni, które nie trwa długo, jak Marla popełnia samobójstwo, pozostawiając cały jej majątek Annie. Annie szczęście nie trwało długo, kiedy dowiaduje się, że Liam nie chce iść na studia i żyć blisko niej. Liam mówi jej, że chce pracować na łodzi na lato, aby oczyścić swój umysł. Annie, który pierwszy sprzeciwia się decyzji Liama, później robi się z nim i mówi, żeby przyszedł do niej po odnajduje co on szuka.

Sezon 4, gdy Liam wraca, on podchodzi do niej i kładzie pierścionek zaręczynowy na maskę jej samochodu. Ona mówi, że nie, ale Liam jest uporczywi. Proponuje on znów w tradycyjny sposób. Dostał się na jedno kolano i zapytał ponownie, ale wciąż nie powiedział. Ona mu powód, że nie, to dlatego, że coś musiało się stać, gdy był daleko, aby go podjąć decyzję, aby to zrobić. Później dowiaduje się, że Liam miał jeden nocy stoisko z owdowiałą kobietę o imieniu Jane. W tym czasie również Annie odkrywa, że ​​powiedział do człowieka, który okazuje się być wnukiem Marli, o tym, jak Annie wiedziała o samobójstwie przed incydent, który tworzy problemy dla niej w tym procesie, aby uzyskać spadek. Annie również spotyka Escort nazwie Bree kto sztuczki ją do pomaga jej eskortę kilka obcych mężczyzn. Kiedy Annie odkrywa, że ​​może dostać dużo pieniędzy z bycia escort, ona nadal na co ostatecznie prowadzi do jej związku ze słynnym działalności człowieka o imieniu Patrick. Kiedy dowiaduje się, że jest addictted Dixion do ADD leki, postanawia przespać się z Patrick, aby uzyskać pieniądze na Dixion na odwyk.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Dixon Wilson Tristan Wilds 2008 – nadal

Szybko rozwija romantyczną zainteresowanie z jego siostry Srebro znajomego, i staje się jej chłopak, po pomaga ją szkolnej sztuce. Oni rosną blisko po spędzeniu dużo czasu razem. W “przez przypadek”, że zrywa z Silver ale godzi się z nią w “Help Me, Rhonda”, kiedy Srebrny wskazuje, że jest w nim zakochana. Srebro traci dziewictwo z nim w Walentynki po romantycznej kolacji, w której daje jej bransoletkę. Po stwierdzeniu, że Srebrny ma tatuaż z jego imieniem, jest niespokojny i ma drugi myśli o niej. Ich relacja stale się pogarsza, kiedy wykazuje dziwne i nietypowe zachowanie, powiedział zachowanie osiągając apogeum, kiedy im o seks filmy bez jego wiedzy, a następnie pokazuje taśmę do całego teatru, jak jej angielski projektu. Choć Dixon zrywa z Silver po tym, że nadal działa obecnie w sposób niekonsekwentny i Dixon w końcu uświadamia sobie, że cierpi z powodu choroby afektywnej dwubiegunowej, warunek, że jego matką też cierpiał. Dixon uspokaja Srebro w dół i zabrać ją do szpitala. Wkrótce Srebrny uzna za nie do zniesienia, aby wrócić do West Beverly High i decyduje się iść do szkoły St Claire lepszego semestrze. Potem pomaga jej re-regulacji i wrócić do swojego dawnego życia. Oni decydują się na bal razem. Dixon jest za “Prom króla”, a po jego takielunek wyniki, Silver otrzymał West Bev “Prom Queen”. Podczas swojego przemówienia, przyznaje, że nie jest materiał na studniówkę, która tworzy dystans pomiędzy nią a Dixon. Na after party on otwiera się na Ethana, że ​​choć hasen’t było łatwo między nim i Silver, on ją kocha. Kiedy Dixon realizuje Ethan ma zakochanej w Silver, konfrontuje go o to, który zmusza ją do ujawnienia Ethan przed nim i srebro, i to szczepy ich przyjaźni.

W sezonie dwa premierze okazuje się, że i Silver nie są razem, ale o do pogodzenia. Ale uczy się od Teddy’ego, że została texting Ethana w tajemnicy i dzielili buziaka, zmuszając go, aby powiedzieć jej, że się robi. On decyzje “do przyłączenia do West Bev surfingu zespół wraz z Teddy, Liam, a później Ivy. Gdy Srebrny próbuje wywołać go spróbować wrócić razem z nim, zamienia ją w dół. Podnoszą oni, gdy Srebrny postanawia dać mu swoje rzeczy z powrotem. Potem zaczyna się na bieżąco Sasha, starszy DJ spotyka. Dixon zaczyna się jej powiedzieć, że jest starszy i didżejów na życie. Kiedy dowiaduje się, że udawał, że zrzuca go, ale potem wrócić razem. Potem udaje ciążę, aby utrzymać go do opuszczenia jej. On w końcu dowie. Kiedy matka umiera Silvera, uświadamia sobie, że tęskni do niej i chce wrócić razem z nią, ale ona ma uczucia do Teddy’ego. Gdy Srebrny pyta o dziewczynie Teddy był z (który był jego siostra), Dixon mówi jej, że nie wie, a ona postanawia zrobić z Teddy. Potem Srebrny pocałunki, sugerując możliwe pojednanie. Po obejrzeniu Teddy tańczyć i całuje inną dziewczynę, całują się ponownie, i oświadcza, że ​​chce wrócić razem, ale Srebrny mówi mu, że po prostu chce się być przyjaciółmi, propozycję, do której Dixon zgadza się. On zdaje się przypominać Brandona Walsha z oryginalnej serii, jak jest on również zatrudniony w Peach Pit. Jego najlepszymi przyjaciółmi są Navid, Liam, Teddy’ego i Ivy. Obecnie jest 17 lat. On i Ivy decydują się podrobionego bycia prawdziwym para, ponieważ czują, jak z zewnątrz. Po Naomi i Liam zerwać, to fake “zerwać” tak, że Ivy może spróbować odzyskać Liam, który sprawia, że ​​Dixon trochę zazdrosny, jak rozwinął prawdziwe uczucia do niej. Po Liam okazuje Ivy dół, Dixon pyta ją, a oni decydują się na prawdziwą randkę realizującego mają uczucia dla siebie. Akcji Dixon z Ivy jego problemów rodzinnych, a one zaczynają rosnąć bliżej. Pod koniec sezonu 2 zamierzają udać się do Australii, ale Harry mówi mu, że nie może, bo włamali się do szkoły i Harry obejmował jego uzależnienie od hazardu, który Debbie nie wie na temat, ale jak się później dowie. On i Ivy następnie dostać się do walki, gdy dowiedziała Dixon próbował zapłacić za swój sposób do Australii, gdy powiedziała ona może za to zapłacić. Dixon następnie zawiesza się z Silver i później się upijają i skończyć całując w szafie. Później i Ivy następnie uzupełnić. Kiedy Dixon powiedział Ivy o pocałunku z Silver, ich związek został na krótko zawieszone, ale później pogodzić. Kiedy Debbie mówi Dixon, że nie może udać się do Australii, on wymyka się z domu, podczas gdy Harry i Debbie są kłótnie.

Na początku sezonu 3, okazuje się, że Dixon opuścił Australię wcześnie z powodu jego rodziny problemów. Kiedy Dixon spotyka Oskara i starym przyjacielem Ivy, jest on natychmiast o niego zazdrosny, szczególnie gdy stale przerywa swego czasu z Ivy. Dostaje się w bójkę z Ivy po widzi obraz na Facebook Dixon filmowania off innego ciała dziewczyny. One później uzupełnić. Dixon następnie zaczyna się zastanawiać, dlaczego nigdy Ivy otwiera mu o swojej przeszłości, ale ona zabija go za każdym razem pyta. Postanawia mu zaufać, a on dowiaduje się o jej trudnym przeszłości z jej wyalienowanej ojca. On także dowiaduje się, że Ivy jest dziewicą, a po dniu, decydują się spać razem. Ich plany są zawieszone po powrocie Sasha i niespodzianek Dixon, mówiąc mu, że jest nosicielem wirusa HIV. Ostrzega go, aby zrobić test. Okazuje się, że jest HIV-negatywnych. On zrywa z Ivy zanim jego wyniki testów przyjechać, prowadząc ją w ręce Oscara. Kiedy mówi Ivy dobrą nowinę, że jest oszołomiony. Później mówi Dixon o niej i Oscar i Dixon zrywa z nią. Dixon jest pierwszy dowiedzieć się, że Teddy jest gejem po łapie go całować Iana. Kiedy pyta o to Teddy, Teddy mówi mu, aby utrzymać to w tajemnicy. Dixon ratuje życie Ivy po wypadku podczas surfowania. Ona pyta go kilka odcinków później, ale zamienia ją w dół, mówiąc, że nie może być nic więcej niż przyjaciółmi w tej chwili. Dixon i Navid aktualnie są uruchomione Shirazi Studios natomiast tata Navid to stoi swoje prawne problemy. Podczas ich staraniach biznesowych Dixon poznaliśmy Nelly i Snoop Dogg. Na gangu podróży spręyny do Meksyku, Dixon dowiaduje palenia marihuany Ivy i mają serca do serca o ich przeszłości i stać się znowu przyjaciółmi. On również zachęca Laurel, mama Ivy, uczestniczyć w ślubie Ivy w Raj, a Laurel pokazuje się na ślubie później.

W sezonie 4, Okazuje się, że w okresie letnim Dixon był na hip-hop wycieczkę z jednym z jego ulubionych DJ’ów. Postanawia uczestniczyć w kolegium, ale po jego ruinach Navid szanse na uzyskanie akademiku na kampusie przez kucie swoje papiery dorm i zmuszenie go sprawdzić w akademiku dziewczyny, odnajduje się bez miejsca na pobyt. Navid następnie daje mu oferty reklamy na 2 bedroom condo. Dixon następnie przenosi się na nowy współlokator, Austin. Na przyjęciu u Noemi, mówi Annie, że postanowiła nie iść na studia i chce dostać się do branży muzycznej, którą nie zgadza się. Później, po świadkami Srebrny surowo przykręcanie przeprosin Adrianna, on podchodzi i pociesza Ade. Następnego dnia rano, podczas gdy na balkonie swojego nowego mieszkania, Adrianna wychodzi z Austin t-shirt na i mówi Dixon podeszła bo musiała z kimś porozmawiać, ale pobiegł do Austin. Wspomina się, że ona i Austin spaliśmy razem, ale później mówi Austin Dixon tylko wykonane z mało i to jest to. Potem mówi do Adrianny, a ona mówi mu, że postanowił wrócić do domu, a to tylko dlatego, że została kręcących z Dixonem to dlatego, że jest jedynym, który nie patrzy na nią jak ona jest czystym złem. Mówi także, że Dixon, że ona słuchała i kocha nową muzykę Pracował na i zachęca go do dalszego w nim. On również stara się pomóc Liam dostać swoje pieniądze z powrotem, po tym jak pijany kupuje bar na plaży, ale Liam zmieni zdanie i zdecyduje się go zatrzymać. Dixon następnie pomaga Adrianna dostać pracę w nowym barze Liama. Gdy czuje ciśnienie próbuje zrobić dobre utwory zaimponować słynny producent muzyczny, Austin, oferuje swoje leki ADHD, aby utrzymać go skupić i pobudzony. Choć odrzuca na początku, Dixon daje i bierze pigułki. Adrianna dowiaduje się, że Dixon jest za pomocą leków i nalega, on idzie na odwyk, ale zbliżyć się i kończy się na randki. Annie nie podoba się fakt, są randki, ale nadal dostaje pieniądze na odwyk Dixons przez “znajomości” Patrick.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Naomi Clark AnnaLynne McCord 2008 – nadal

Podczas wczesnych etapów produkcji, Naomi była w dużej mierze opisane jako nastolatek uprzywilejowanej i popularne. Przed serii “premierze, Sachs i Juda będzie rozwijać Naomi do wiadomości antiheroine z szeregiem wad, cnót i problemów rodzinnych. W drugim sezonie, Sinclair, nowy show-runner, utrzymane dotychczasowe osiągnięcia, ale przedstawione bardziej komediowe spojrzenie na postać. McCord wyraził sentyment do wieloaspektowego charakteru roli, powołując go jako czynnik jej decyzji do przyjęcia tej roli. [1]

Często postrzegane jako pokazu centralnej postaci, [2] [3] [4] [5] Naomi otrzymała uznanie krytyków z Los Angeles Times , Entertainment Weekly , People magazynu i innych mediów. Opinie ogólnie pochwalił odlewanie aktorki i złożoność roli. Odwrotnie, Naomi była również odbiorcą krytyki, zwłaszcza w drugim sezonie. Za pracę w roli, McCord została nominowana do Teen Choice Award w 2009 roku, a wygrał przełom the Year w 2010 roku.

Sezon 1
Stworzenie

Naomi Clark został pierwotnie opracowany przez serii “oryginalnego show-biegacz, Rob Thomas, który został zastąpiony przez Gabe Sachs i Jeff Judy przed premierą. Wczesne informacje prasowe opisał charakter uprzywilejowany, nastolatka atrakcyjne i popularne, [6], co skłoniło media do porównań z Kelly Taylor z Beverly Hills, 90210 , [7] [8] Pierwsza seria serii , która rozpoczęła 90210. Ponieważ produkcja wydzielenia zaczął część stałaby się bardziej zdefiniowane, AnnaLynne McCord z aktorką, która otrzymała tę rolę, etykietowanie Naomi inteligentna dziewczyna, która posiadała zarówno manipulacji i wrażliwe strony. Ona dalej opisał postać jako “rodzaju kameleon”, stwierdzając, że “ona będzie ktoś z głównego, a następnie ktoś inny z matką, a potem ktoś inny z jej przyjacielem”. [9]

Sachs również opisane Naomi jako warstwową znaku, którego natura jest badane jako seria postępy. [10] W odniesieniu do grania w takie role, McCord stwierdził: “staram się dotrzeć do ludzi takich jak Clark, bo widzę, że jesteśmy na wprowadzanie fasady i nie są tak złe, jak się wydaje. będą ostatecznie niech ich czujności i stać mili ludzie “. [1] aktorka opowiedziała nie recenzję oryginalnej serii przed rozpoczęciem jej rolę w spin-off, wyrażając pragnienie Naomi mieć własną tożsamość. [9]

Zanim został odlany w 90210, McCord zaczęła budowę reputację grając Vixens i antiheroines , [11], w szczególności za pośrednictwem roli Eden Pana w FX serii Nip / Tuck . Po spadku dwie oferty zagrać Naomi, ona ostatecznie przyjęta w kwietniu 2008 roku, wierząc, że jej ekspozycja na wystawie pomogłoby skorzystają charytatywnych zajmowała w. [9] McCord był w stanie zaoferować twórcom jej wejścia na charakter po jej odlewania. [12] Dodatkowo, była sekunda wykonawca i pierwszą aktorką zostać rzucone. [7]
Wstęp

Naomi jest wprowadzony jako bogatej dziewczyny, która uczęszcza Beverly West Hills High. Jej pierwszy na ekranie urodziny zbiega się z narodzinami serii , podczas których kilka aspektów osobowości bohatera są ujawniane. Samoocena okazuje się być jednym z największych cnót i przywar Noemi wcześnie. Kiedy ona jest przydzielony do pracy z nowym studenckim Annie Wilson ( Shenae Grimes ), ona początkowo wydaje snobistyczne i wycofane. [13] Później, ona odsłania bardziej przyjemny postawę jako dwa wspólne spędzanie czasu, ale także wykazuje oportunistyczne obok próby popełnić plagiat jednego z referatów Annie. Po złowieniu, jednak ona staje się urażony, gdy inni wyrażają wątpliwości co do jej umiejętności i stara się udowodnić, że może zakończyć pracę się. [14]

Naomi jest stopniowo potwierdzenie ich przyjazny charakter podczas jej wprowadzenia, zapraszając Annie na jej urodziny, gdy poproszony o, [15] natomiast wierność okazuje się być istotne dla niej, jak również. Kiedy jej życie osobiste jest zbadać, ona jest pokazany cenić jej wieloletni chłopak Ethan Ward ( Dustin Milligan ). Jednak jej urodziny jest zakłócona przez wiadomość, że Ethan został unfaithful do niej. [14]

Social moc jest również, aby być jednym z priorytetów Noemi w początkowych odcinkach, wraz z społecznego znaczenia. Według Erin Srebro ( Jessica Stroup ), który jest powszechnie nazywany przez swojego nazwiska, dwaj najlepsi przyjaciele, aż ambitny Naomi ujawniła tajemnicę dostarczonej zranić Silver i jej rodziny. [16]
Progression

Kilka fundamentach położonych w epizodach otwarcia są zbudowane na jak postępuje serii. W trzecim odcinku, Naomi jest traumatycznym odkrycia, że jej ojciec ma romans. [17] W odcinku czwartym, ona pojawi, aby utrzymać bliskie stosunki z Ethanem, pomimo ich rozpadzie, odwracając się do niego dla wygody. Ona znowu pokazuje przyjazną stronę, kiedy uspokaja autystycznego brata Ethana. [18] Później prezentowana jest okazją do konfrontacji ojca kochankę, i śmiało robi. [19] Ona i Srebrny Erin także podjąć kroki w kierunku pojednania. Potem systemy Naomi uratować małżeństwo jej rodziców, ale jej wysiłki są ostatecznie na próżno. [20] Kiedy jej przyjaciel Adrianna ( Jessica Lowndes ) napotyka problemy związane z jej uzależnieniem od narkotyków, dobra wola Naomi pojawia się ponownie, jak ona w końcu wkracza i próbuje interweniować. [21] W ósmym odcinku, jej inteligencja jest jeszcze napomknąć, gdy okazuje się, że Naomi mówi hiszpański . [22]

Choć ich osobowości różnią się w czasach, kilka kwestii Naomi równoległe tych Kelly Taylor ( Jennie Garth ) z oryginalnej serii . [7] [8] Na początku w serialu, ceni sobie “in-tłumu” status i doświadczenia powtórzyć tarcie z przyjacielem nad chłopcem (jak Kelly zrobił). [23] Kiedy Annie rozpoczyna wiązanie z Ethanem, Naomi odkrywa, że sytuacja jest może kolidować z ich przyjaźni. Ewentualne zwolnienie Annie tego oświadczenia prowadzi do przejściowego rozłamu między dziewczynami. [24] Również podobnie jak Kelly, [23] Naomi trwa doświadczenie rodzinie rozdartej przez cudzołóstwo i jest później w obliczu sprawy nieobecnego rodzica, jak jej matka opuszcza miasto niespodziewanie. Po jej rodzice rozstali się oficjalnie, Naomi ma tymczasowe schronienie w hotelu. [25]

Później Naomi pochodzi student Beverly Zachodni nazwie Liam Court ( Matt Lanter ). Na imprezie po-balu Naomi, Jen ( Sara Foster ), jej siostra, uwodzi Liama ​​wrócić na Naomi dla przeciwstawiając ją i trzymając wydarzenie w ich domu. Naomi łapie Aftermath (sans Jen) i znajduje oblewanie Annie z Liamem, powodując jej publicznie oskarżać Annie spania z nim. Ona ostatnio pokazania pociesza Jen natomiast słychać syreny policyjne dzięki Annie zgłoszenie picia alkoholu przez nieletnich. [26]
Sezon 2
Wpływ
McCord pojawiające się na The Tonight Show.

Podczas początkowego rozwoju 90210, postać Annie Wilson został pomyślany jako głównej roli w serii. [27] W pierwszym sezonie postępy, jednak, AnnaLynne McCord zyskał uznanie jako pokazu wykonawcy breakout w roli Naomi. [28] media zaczęły myśli McCord jako serii ‘ołów całej Seasons 1 i 2; [3] [29] . aktorka została również nominowana do Teen Choice Award w kategorii “Female Breakout Star” w roku 2009 [30] Rebecca Sinclair , serii “show-runner, że stać wrażeniem wizerunku Noemi. [4] Choć McCord w cast billing pozostaną same w drugim sezonie, Naomi Clark został umieszczony “na środku iz przodu”, w dużej mierze staje serialu główny bohater. [ 4] [2]

Kilka z serii “fabułę w sezonie 2, wykazano różne więzi Naomi, w tym pogłębienie dwulicowości Jen Clark, wstrząśnięte państwowej Annie Wilson, a rozwój wrażliwego boku w charakterze Liam Court. [31 ] [32] Ponadto, Silver i Adrianna, którzy nie kojarzą często w pierwszym sezonie, są pokazywane rosły bliżej drugiego do ich wzajemnych więzi z Naomi. [33] Krótko po drugi sezon miał swoją premierę, artykułów z Entertainment Tygodniowy i MSN oklaskiwany zwiększony nacisk na charakter McCord jest. [4] [5] Aktorka promuje serii na Live with Regis and Kelly i Tonight Show with Conan O’Brien . [34] [35]
Kierunek

Na początku sezonu 2, McCord poinformował, że producenci wezmą jej postać w “bardziej komediowy” terytorium. “I naprawdę nie uważam się śmieszne, ale nie chcieli jej iść wzdłuż tej trasy, więc uczę się obok Naomi jak być zabawne”. [36] stwierdził, że również aktorka Naomi nadal wyświetla “coraz pojawiających się serce “, i że” na koniec dnia, ona jest najbardziej lojalnym przyjacielem będziesz mieć-tak długo, jak nie wkręcić ją “. [37] W odniesieniu do postaci wyglądu, McCord Naomi opisane jako ” piękna “, ale wniosek, że jej makijaż być ograniczone w sezonie 2, stwierdzając, że” dziewczyny, które oglądają show nie trzeba zobaczyć dziewczyna portretowaniu siedemnaście caked w całym tym makijażu “. [38]
Linie Story

Drugi sezon otwiera na Naomi ukończeniu ostatni dzień szkoły letniej, która, że ​​została zmuszona do udziału z powodu picia alkoholu przez nieletnich w jej stronę. Okazuje się, że ona, Silver i Adrianna stworzyli przyjazną trio latem. [33] Naomi krótko sięga starszego mężczyznę, który jak się później odkrywa jest żonaty, prowadząc ją do zerwania z nim. [39] Ona jest wciąż zdenerwowany na Annie i uważa, zemsty po uzyskaniu nagie zdjęcia z nią. Waha się do działania na początku, ale później jest zachęcane do przez Jen, pogłębiając przepaść między nią i Annie. [31] Później, gdy ucieka część wpływów Jen, Naomi odwiedza California University, i rośnie blisko syna dziekana, Richard , wraz z chłopcem o imieniu Jamie. [40]

Po śmierci matki, Silver, Jackie, Naomi zapewnia Erin z komfortem. Wkrótce potem, Naomi poznaje prawdę o działaniach Jen w noc balu, tworząc szczelinę między nimi. [41] Naomi następnie oferuje Annie jej przeprosiny. Annie początkowo trzyma ją na dystans, podczas gdy Liam, po wielu staraniach, w końcu dostaje drugą szansę z Naomi. [42] [43] Później zaczyna się spotkać niezręczność z Liamem. [44] Po rozsypie z panem Cannona ( Hal Ozsan ), członkiem wydziału, Naomi fałszywie oskarża go o molestowanie seksualne podczas rozmowy z jej przyjaciół, którzy niespodziewanie wzywamy ją do wystąpienia z tego doświadczenia. Zgodnie z jej ataku na Annie, ona początkowo odmawia działania. Niemniej jednak, że w końcu nie tak, gdy Liam twarze wydalenie za napaść Cannona. [45] Ona później wezwani do złożenia zeznań przed kuratorium, co skłania ją do ujawnienia prawdy. [46] Później, Naomi stoi w obliczu nowych konfliktów z siostrą Jen, [47] , podczas gdy Liam ostatecznie pozostawia Naomi przy podejmowaniu decyzji, że ich związek nie jest już pracy. [48] Podczas gdy występują problemy ze swoim samochodem jeden wieczór, ona szuka pomocy w szkole i natrafia na pana Cannona. Całuje Naomi wielokrotnie jak ona odmawia i odpycha go, ale on trwa i ostatecznie ją gwałci. [49]
Sezon 3
Kierunek

W rozmowie z E! , McCord ujawnił czego oczekuje się po Naomi została zaatakowana na koniec sezonu 2. “Trochę czuję się jak będzie trochę spirala w sposób o charakterze Naomi, ale jest dobry na pokrycie tak, że ona jeszcze, że fasada”. [50] W późniejszym wywiadzie z HollywoodLife.com, ona dodała, “Dla mnie to jest ważne, aby wszystkie nastolatki wiedzą, a wszystkie kobiety wiedzą, jeśli naruszone trzeba mówić.” Aktorka wyraziła również osobiste inwestycji w historii, pracował z ofiarami nadużyć w prawdziwym życiu organizacji zwalczania handlu ludźmi. [51]
Linie Story

W sezonie 3 premiery, okazuje się, że Naomi spędził lato w motelu. Później postanawia oskarżenia przeciwko Cannona, ale staje się zniechęcony do przechodzenia przez proces. [52] W drugim odcinku, ona zyskuje dostęp do jej funduszu powierniczego po ukończeniu 18 lat. [53] Później, jej przyjaciele próbują pomóc udowodnić, że Cannon ją zgwałcił. [54] Ona i Jen pogodzić w procesie. Ostatecznie, Naomi i policja uzyskać nowe dowody przeciwko Cannona. Jednak Cannon znika, zanim będzie mógł zostać aresztowany. [55] Potem zaczyna się poruszać do przodu w jej życiu osobistym. [56] Kiedy wraca do swojego pokoju hotelowego po wigilii Adrianna, pan Cannon jest pokazany na nią czeka niezauważona. Później posiada zarówno Naomi i Captive Srebrny, choć ostatecznie udało się poskromić go i wezwać policję. [57] Podczas gdy wychodzi z jej ostatniego spotkania z panem Cannona, bierze się medytacji, prowadząc ją w drogę z guru, który cons ją z dużą sumą pieniędzy. Naomi później pobiera pieniądze z pomocą swojego partnera nauki, Max. Naomi jest wstrząśnięty, aby znaleźć się zaczyna jak Max i wkrótce rozpocząć związek. Pod koniec trzeciego sezonu Naomi Max mówi, że jest w ciąży.
Sezon 4
Ta sekcja wymaga dodatkowych cytatów o weryfikację . Proszę pomóc poprawić w tym artykule , dodając cytaty do wiarygodnych źródeł . Informacje nieweryfikowalne mogą zostać zakwestionowane i usunięte . (październik 2011)

Czwarty sezon rozpoczyna się Naomi zerwania z Max, po co ona czuje to jego nadmierne ulga na odkryciu, że jej ciąża była fałszywie dodatni. Próbując zrobić duże wrażenie na Uniwersytecie Kalifornijskim, Naomi kupuje duży dom, wchodząc w konflikt z synem właściciela Austin Tallridge (Justin Deeley), który był coraz marihuany na posesji. Naomi rzuca duży wyszukany początek strony szkolnej CU studentów ale panewce, gdy strona jest nalot policji i Naomi zbywa zakładach Austina marihuany rzucając je na ognisku, powodując gwiazdki CU rozgrywający później pozytywny test na używanie narkotyków. Katastrofalne party powoduje Naomi wejść CU jako najbardziej niepopularnej dziewczyny w szkole, w sytuacji, że próbuje naprawić przez zastawiania popularny Kambodży. Początkowo wszystko wydaje się iść jak Naomi jest brane pod skrzydła prezesa bractwa, (Megalyn Echikunwoke) Holly. Jednak po przeprowadzeniu serii upokarzających rytuałów Poniżanie, Naomi odkrywa, że ​​nigdy nie Holly przeznaczone do wynajęcia ją do bractwie i że to wszystko było zrobione upokorzyć Naomi. Przysięgając zemstę, Naomi kupuje jej drogę do jedynego bractwie, które będą miały ją: jeden złożony z frajerów i społeczna odrzuca, a staje się ich prezydentem. Naomi ma seks z Austin po tym, zgadza się pomóc jej nowy sorority upokorzyć Holly. Jednak, jak się później dowiaduje się, że był przy niej Austin zerwać z Holly, którą została randek. Gdy Holly zaprasza Max do zdarzenia kampusie zachwiać Naomi, ona ożywia jej romansu z nim, ale nadal znajduje się przyciągać Austin. Podczas pokazu talentów fundraiser dla Raja, Naomi staje się obsesją wyprzedzając nowy Austina ‘grlfriend “, który jest naprawdę jego kuzyn, który mieszka u niego przez tydzień. Po zaskakując się Clueless Max w czasie ich wykonywania, Max łamie się rzeczy z Naomi, mówiąc, że nie może być człowiek, który jest w porządku z jego dziewczyną o uczucia do kogoś innego. Choć obecnie konno w górach w pobliżu słyszą dom z Austin, dostać się do argumentu, gdy Naomi udaje nie wiem jak jeździć na koniu. Picking up na jej umiejętności, Austin denerwuje. Austin następnie odchodzi z koniem. Noga Naomi staje między młotem a skałami. Naomi udaje się dostać woda, telefon komórkowy, lżejsze i nielegalnych narkotyków z worka na koniu przed ucieka od niej. Przypadkowo, Naomi zaczyna ogień w krzewach zjazd ze skał z zapalniczki. Poważnie wierząc umrze w skałach, zaczyna videoing / nagrywania jej woli. Ona “opuszcza” gang w domu Naomi – które składają się z Ivy, Dixon, Annie, Silver, Silver zaproszonych Greg, Liam i Liama ​​matki Coleen – proszone są do ewakuacji. Austin ostatecznie ratuje Naomi, kiedy uświadamia sobie, że nadal jest tam. W Project Runway, Naomi jest zachwycony rywalizować w konkursie Fashion Design CU, ale jej emocje szybko zamiera kiedy dowiaduje się ona rywalizację nemesis Holly. Dwa nie marnować czasu, próbując jednym się sobą, z Naomi przekazując dużą sumę pieniędzy do konkursu pokazie mody tak, że jej może być prezentowane w sposób najbardziej pochlebne. Kiedy odkrywa, że ​​ona ma AB-człowiek sam, Liam, modelowania jej projekty, Holly idzie za jej plecami i książek niego poprzez jego agencji modelek. Ale to nie wszystko kradnie; nocy pokaz mody, Naomi odkrywa, że ​​zgrywanie Holly zdjęła wzorów i dwóch w końcu w walce pełnowymiarową sceną. Choć ani gal wygrywa konkurencję, Naomi dostaje ofertę stażu od planowania imprezy Hollywood, a dwie divy pojedynku zdecydują się zawrzeć rozejm. Holly również chciał staż z wpływowego projektanta, który okazuje się być jej matką. W O Holly Night, Naomi próbuje zdobyć jej paski jako stażysta, kosztem jej przyjaźni z Holly i relacji z Austin, ostatecznie. Naomi próbuje wyciągnąć podwójną zarówno pracować i bawić się w bash urodziny Holly, choć jest ona dość szybko outed jako osobę, która “ukradła” stażu na nią mama firmy planowania partii.

W przypadku starego znajomego Be Forgot?, Naomi wciąż kołysanie jej party-planowania staż pod kierunkiem Racheli. Jej związek z Austin zakończył po Austin rzekomo zdradził ją z Holly. Austin mówi Holly zakradł się i zaatakował go tuż po tym, jak wyszedł z prysznicem, ale Naomi odmawia go słuchać. Naomi nie było tak ciężko pracuje, że jej szef, matka Holly, daje Naomi odpowiedzialność hosting jej własny wydarzenie. Naomi jest teraz zajęty planowaniem debiutant piłkę i gdy wszystko idzie świetnie jej emocje nie są w ryzach. W celu uzyskania przez Austin postanawia uprawiać seks odbicia. W między upewniając jedzenie jest smaczne i że wszyscy dobrze się bawili, że decyduje się na jej płeć odbicia, podczas gdy ona pracuje. Ale ona jest złowionych seks na scenie przed całą imprezę. Rachel strzela ją. Jednak Naomi mówi jej, że córka Rachel oszukany ze swoim chłopakiem. Rachel ma sympatię i pozwala jej slajd ale przypomina Naomi, że ma się silną kobietą i radzić sobie ze swoimi problemami. W Mama Can You Hear Me?, Naomi decyduje się ‘New Naomi “i spróbować załatać rzeczy między Holly i jej matkę. Rachel Naomi figi o zbliżającym się sezonie nagród. Ona powierza Naomi z cesją bardzo ważne. Naomi proponuje jej szefa, że ​​może Holly może pomóc zbyt. Choć Rachel jest niechętny, ona zgadza się pójść z sugestią Noemi, i powołuje Holly jako nowego asystenta Naomi; szokujące zarówno Naomi i Holly. Naomi próbuje zadośćuczynić z Holly, powierzając ją bardzo ważne zadania uzyskania Mitchell Nash z hotelu do zdarzenia. Na razie, Rachel jest bardzo zadowolony ze sposobu, Naomi jest organizatorem rzeczy, a ona czeka na skupieniu Holly przybyć z Mitchell Nash. Holly przybywa na scenie i mówi im, że Mitchell Nash nie był pobyt w hotelu pojechała do. Boss blastów Naomi za powierzenie tak ważną odpowiedzialność Holly, który według niej był zawsze nieodpowiedzialny. Holly i Naomi, zaciąg w Nash kompletnie pijany do zdarzenia. On pukes na czerwonym dywanie, z reporterzy o dzień pole. Później Holly i jej matka są na to, z Holly próbuje bronić swojego stanowiska w tym wszystkim, na jaw. Naomi ponownie próbuje bronić Holly przed matką. Cała sprawa dowodzi odwrotne, z Naomi zwolniony kupujemy. Później, dzięki Holly Naomi za to wszystko, zrobiła dla niej i oboje decydują się zostać przyjaciółmi.

W zaufaniu, Prawdy i handlu, Naomi rozpoczęła karierę jako wolnego planowania lancy zdarzeń, a ona nawet udało się dostrzec jej prawdopodobnego nowego klienta. Naomi próbuje jej najlepiej przekonać jej ewentualnego nowego klienta. Ona również do czynienia z problemem, gdy TA, partner Naomi klasa fizyka, informuje ją, że musi przejść swoją klasę fizyki, jeśli chce przekazać drugim roku. Okazuje się, TA jest ranny, jak Naomi nigdy nie zaprosił go do którejkolwiek ze stron ona rzucony w ubiegłym roku. Później, Naomi postanawia pomóc Liam zrobić party Vanessy sukces, więc może ona zwrócić się do TA na imprezę, i zdobyć kilka punktów Brownie. Na imprezie, Naomi mówi TA, że ona raczej ciężko pracować, aby uzyskać dobre oceny na jej projektu, niż mu sprzyjanie jej w jakikolwiek sposób. W Żaden dobry uczynek, Naomi postanawia zaplanować Mitchell Nash córki Sweet Sixteen urodziny, po poprzedni klient powiedział jej, że nie będzie ją zatrudnić bez niej mając żadnych doświadczeń zawodowych.
Recepcja
Acclaim

W swojej biografii strony na McCord, Yahoo! twierdzi, że za pośrednictwem roli Naomi, aktorka “stała się jedną z najlepszych hollywoodzkich młodych gwiazd do oglądania po serii premierę ponad 5 milionów widzów na całym świecie”. [58] W recenzji z premierą serii, Tom Gliatto of People magazyn stwierdził, że “standout jest AnnaLynne McCord jako złą-girl Naomi Clark: Ona jest bardzo uderzające fizycznie prawie wstrząsające, gdzieś między Charlize Theron i Courtney Love, a ona oddaje mieszankę wysokiej dramatu , podłość i mało dziewczyna użalanie się nad sobą, że to świetna zabawa “. [59] Pracownicy w Worth Star-Telegram Fort znaleziono wyników McCord jest “zaskakująco bardziej zróżnicowane” niż jej poprzedniej pracy jako Eden Pana. Artykuł oświadczył również, że Naomi wydaje się być najbardziej złożonych z młodszych bohaterów na początku, etykietowanie ją “popularne, ale podatny ale zasmarkany ale niezrozumiany ale mściwy liceum królowa”. [60] Seventeen magazine nazywa charakter “ostateczny królową bee “w 2009 roku. [61] Po zakończeniu sezonu 1, McCord pojawiła się na okładce magazynu premierowym Entertainment Beauty, odwołującym się do Naomi “Good Girl, Bad Girl” stanu. [62]

Wkrótce po premierze Sezon 2, Tanner Stransky z Entertainment Weekly stwierdził, że seria “jest coraz lepiej i lepiej w tym sezonie, jak to cudownie morphs do show McCord AnnaLynne”. [2] W późniejszym przeglądu EW, Jennifer Armstrong oznakowane Naomi ” awesome “, i oświadczył, McCord” skarb “w tej roli. [63] W podsumowaniu telewizyjnego jesiennej magazyn ogłosił serii “drugi sezon poprawy na pierwszym, i zauważył, że” Moving AnnaLynne McCord jest niezmiernie zabawny anty-bohaterka , Naomi, przód i środek na pewno nie zaszkodzi “. [4] Odnotowano 90210 ‘s stałego ukierunkowania na jego młodszego oddanych w 2010 r., E! Online stwierdził: “AnnaLynne McCord, patrzymy na Ciebie”. [64] Dyskutując Jennie Garth oryginalnej serii, HollywoodLife.com ogłosił McCord “współczesna wiodącym lady”. [29] W środku sezonu 2, aktorka została oznaczona jako “gwiazdę 90210” przez Shape magazynu, również pojawia się na okładka. [65]

W odniesieniu do humorystycznych aspektów charakteru, Emily Exton z Entertainment Weekly stwierdził, że McCord miał “doskonalił swój komediowy rozrządu” w drugim sezonie. [66] Jethro Nededog wyraził podobną sławę w recenzji dla Los Angeles Times , w którym Skomentował komicznie napędzany Noemi, i zapytał: “Czy jest coś lepszego niż Naomi, kiedy wie, czego chce?” [67] Nededog również chwalony materiał Naomi w drugim finale sezonu, powołując się na bohatera “ruch, aktywność i głębię.” [68]

Podczas przeglądania trzeci sezon, Andy Swift z HollywoodLife.com porównaniu McCord do Joan Collins , stwierdzając, że “daje każdej scenie 110 procent”. [69] Entertainment Weekly ‘s Archana Ram napisał: “Mówiłem o tym wcześniej, a ja ‘ll powiedzieć to jeszcze raz: AnnaLynne McCord jest najlepsza część 90210 A ostatniej nocy, okazała się ponownie, dając nam wgląd w wszystkich kolorach tęczy Naomi więcej bitchy, przestraszony, pewny siebie, z ulgą, i “.. [ 70]
Krytyka

“Ale ja naprawdę nie oceniaj moich postaci-robię punkt nie. To coś, co jest naprawdę ważne, jak sądzę, w biorąc na znak, który jest oczywiście tak różne, jak Naomi jest dla mnie w moim życiu osobistym. Więc to naprawdę nie jest oceniając charakter, wiek, pochodzenie, itp. i właśnie zbliża go jako swojego życia. Wszystko robi to, co uważa ona musi zrobić, aby przetrwać w środowisku, że jest w. ”
– McCord o Naomi [71]

Ponadto do jej popularności, Naomi była przedmiotem krytyki. W recenzji premiery serialu, Ray Richmond z The Hollywood Reporter “oznakowane Naomi jałowa” i “Prissy”. [72] Ponadto krytyka powstały w późniejszych odcinków Sezon 2, z recenzentów powołując jej nieuczciwość i brak wrażliwości w tym okresie. Omawiając historię, w której Naomi fałszywe oskarżenia o molestowanie seksualne, Entertainment Weekly ‘s Archana Ram porównał charakter jej nikczemnego siostra Jen. [73] Jethro Nededog z LA Times potępiła również Naomi działań, ale pochwalił ją za ostatecznie ujawniając prawda. [46]

Na późniejszym etapie sezonu, Lisa Todorovich z Zap2it skarcił Naomi za “o sobie”, jeżeli nie obsługuje Liam podczas serii kłopotów. [74] Uznając Naomi usterki, która ostatecznie doprowadzi do rozpadu z Liamem , Krista Navin z MassLive.com stwierdził, że “jest to całkowicie zgodne z jej charakteru, że będzie spróbować być dla Liama, ale po prostu zbyt do własnego dramatu, aby naprawdę być w stanie być. Także myślę, że to sprawia, że poczucie, że ktoś taki jak Liam pomyśli będzie chciał być z kimś takim, jak Naomi, a następnie być dość rozczarowany przez rzeczywistość “. [75]
Uznanie Award

Do roli Naomi Clark, McCord została nominowana do 2009 Teen Choice Award w kategorii “Breakout Star żeński”. [30] W 2010 roku zdobyła Breakthrough of the Year Award w kategorii “Wydajność standout Breakthrough”. [76]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ryan Matthews Ryan Eggold 2008 – 2011 Seria 1-3

Został zawieszony na krótki czas, kiedy odkryto, że miała romans z jednym ze swoich uczniów, który był faktycznie tajniakiem próbuje obalić handlarza narkotyków, który zajmował się w West Beverly. Gdy wrócił z jego zawieszenia, jego postawa zmienia się z pozytywnym wpływem ścisłej egzekutor, posuwając się kopać srebro z jego klasy w zemście za to, co powiedziała o nim na swoim blogu. Jednak wkrótce ma ją w swojej klasie i wraca do swoich dróg bardziej wspomagających. Służył jako ukochanej Kelly Taylor, Kimberly MacIntyre, Jen Clark i Laurel Cooper. Miał też jedną noc z Brenda natomiast Kelly od wizyty Dylana. Jednak on i Kelly później podłączyć w noc otwarcia sklepu Jej przyjaciółka Donny Martin. Pod koniec sezonu 1, zaczyna randki Naomi siostra Jen Clark ale rozbija go, gdy dowiaduje się, że uprawiała seks z jednym z jego uczniów i że jest żonaty. On rozwija problem z alkoholem po tym. Pod koniec sezonu 2 Jen wraca ujawniając, że jest w ciąży z jej siostrą Naomi. Naomi znajdzie test na ojcostwo w ​​torbie Jen, najpierw nic nie widać, ale potem okazuje się, że Ryan jest ojcem, kiedy Naomi wysłał balony, gdzie mówi: “Gratulacje Daddy”, a test jest. On idzie do Jen i mówi jej, że chce pomóc, ale ona mówi, że nie chce, nauczyciel zająć dzieckiem. Dostaje tak zdenerwowany, że pije i dysków przez szkołę gdzie widzi Naomi i nauczyciel w szkole (nie jest to później okazuje się, że nauczyciel gwałty Naomi) i uderza duży znak przez szkołę. Ryan i Jen syn Jacque / Jack urodził się w odcinku 5. Wisiał z West Beverly High w odcinku 7. Kiedy Jen pozostawia Ryan dbać o Jacque sam, on zwraca się do Debbie o pomoc, a dwa kończą podpinania się.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Erin Silver Jessica Stroup 2008 – nadal

Sezon 1
Oryginalny wygląd Silvera w pierwszym sezonie.

Srebro jest wprowadzona w Pilocie i szybko staje się dobrymi przyjaciółmi z Annie Wilson i rozwija romantyczne zainteresowanie przyjętym Annie brat Dixon Wilson , który szybko kwitnie w związku. Przed pierwszym sezonie, Silver ostrzega Annie nie ufać Naomi Clark , informując ją, że oni kiedyś byli najlepszymi przyjaciółmi. Srebro mówi Annie, że w czasie ich przyjaźni, Silver zwierzył Naomi o ojca romansie ale Naomi spowodował, że stały się znane opinii publicznej, co spowodowało matki Silver zwrotnym do picia. Podczas serii, Silver obchodzi jej pół-urodziny, ponieważ jej matka zawsze wydaje się bałagan jej prawdziwe urodziny. In “przez przypadek”, zrzuca Dixon Srebrny po zasięgnięciu opinii od matki Debbie Wilson, ale później w “Help Me, Rhonda” wrócą razem po srebro w końcu przyznaje, że jest w nim zakochana. Na Walentynki, Dixon i Silver stracić dziewictwo do siebie. To było jasne od początku sezonu, że srebro ma nieco maniakalna osobowość, ale w “Życie jest Drag” ona staje się coraz bardziej niezrównoważona. Odwiedza Dixon w Peach Pit, gdzie kończy się seks. Srebrne potajemnie taśmy go, a następnie pokazuje taśmę do całego teatru, powodując Dixon zerwać z nią. Ona kończy się włamania do Ryan Matthews domu, twierdząc, że zniszczył jej związek z Dixon, i grożąc mu butelkę wina, jeśli nie rozwiązuje wszystkiego. Srebrny próbuje uciec do Kansas, stwierdzając wielokrotnie, że tam jej pomoże rozwiązać jej problemy z Dixonem. Na stacji, obcy zauważy jej nieprawidłowe działanie, a po zasypia pożycza jej telefon i dzwoni ktoś przyszedł po nią. Dixon i jego matka i ojciec ją znaleźć na torach kolejowych. Dixon pamięta o jego biologiczna matka ma chorobę dwubiegunową i wykazujące podobne objawy, i uświadamia sobie, że cierpi na nią Srebrny również. Dixon uspokaja Srebro w dół i zabrać ją do szpitala. Wkrótce, Silver uzna za nie do zniesienia, aby wrócić do West Beverly wysokie ze względu na plotki wokół jej niedawne zachowanie i postanawia przenieść się do szkoły St Claire. Po platformach Dixon wyniki, Silver przyznawany jest na West Bev “Prom Queen” W tym roku bal, ale przyznaje, że nie jest to materiał na studniówkę, co stwarza dystans między nią a Dixon. Później na bal, podczas pływania, Dixon i koniec Ethan się konfrontacji ze sobą, co prowadzi do Ethan Ward przyznaje, że on ją lubi. Srebrny później wpada na Ethana i pyta go o jego oświadczeniu, ona mówi mu, że są tylko przyjaciółmi, do których Ethan reaguje całując ją i mówi jej, że nie sądzi, że są tylko przyjaciółmi i że on nie chce im być tylko przyjaciółmi. [2]
Sezon 2
Nowy wygląd Silvera w sezonie drugim.

W sezonie 2, Silver widać dobrą zabawę na wakacjach z Adrianna i Naomi w ośrodku. Ona odbiera tekst z Ethanem, który obecnie mieszka w Montanie. Silver i Naomi decyduje się grać w tenisa, więc Naomi może spotkać faceta o imieniu Teddy. Trzy wreszcie spotkać, gdy Naomi “przypadkowo” uderza Teddy’ego z jej piłki tenisowej. Teddy próbuje flirtować z obu srebra i Naomi, na które reaguje Srebrny bezinteresownie, intrygująca Teddy. Adrianna dogania Naomi i Silver, a wynika, że Teddy Teddy Montgomery , ex chłopakiem Adrianny. Srebrny następnie zajmuje spacer po plaży z Dixonem i się pocałować. Jednakże, Silver nieświadomie upuszcza komórkę, która później znaleziony przez Teddy. Teddy zwraca komórkę do srebra, ale nie przed zapoznaniem się z wiadomości tekstowych z Ethanem. Teddy później podziela wiadomość od Ethana z Dixonem. Tekstu oświadcza, że ​​Ethan nie żałuje pocałunek, że podziela z Silver. Powoduje to, że Dixon zerwać z Silver, bo jest ranny, po stwierdzeniu, że pocałowała Ethana i texted go za plecami. [3] Jeszcze w tym sezonie, Silver dowiaduje się, że jej matka, Jackie, ma raka, a ona wraca do domu pomocy opieki dla niej. Srebrny zaczyna odczuwać rosnącą presję studiów, życie prywatne, a dbanie o jej matce. Teddy później próbuje z nią porozmawiać i pocieszyć ją o mamę ponieważ miał takie samo doświadczenie sam. Dwa zbliżyć i stać się dobrymi przyjaciółmi. Tak jak Silver i jej matka w końcu dogania siebie, Jackie doznaje zatrzymania akcji serca i kończy się ograniczać się do szpitala. Srebrny próbuje rozmawiać z siostrą, Kelly i spróbować przekonać ją wybaczyć matce umiera, ale bezskutecznie. W następnym odcinku, jednak Srebrny końcu przekonuje Kelly porozmawiać z matką i trzy w końcu pogodzić. Niestety, zaraz potem Jackie umiera, staje się przygnębiony i Silver po jej mama pogrzebu. Teddy wysyła jej kwiaty jako prezent kondolencyjnej, bo nie wziął udziału w pogrzebie. Srebrny później podchodzi Teddy’ego na dachu i widzi go uprawiasz Tenis sama, pyta go, czy jest w porządku, a on odpowiada, mówiąc, że był tchórzem. On przeprasza, nie jest dla niej, na co reaguje Srebrny tulenie go i uspokaja go, że nie jest to prawdą. Dwa akcja pocałować ale przystawki z niego, zgadzając się traktować to jako nic, ale ruch nieostrożny. Po pocałunku, Teddy zdaje się jego zainteresowanie Srebro na nowy poziom, On stara się jej iść z nim do Winter Wonderland Tańca ale jest wyłączony. W drugiej próbie zdobycia nad nią, Teddy robi film o sobie mówiąc, że kończy swoje dni Playboy i tylko chce na bieżąco srebrny; wideo nadawane dla całej szkoły. Teddy pyta Srebrny iść z nim, ale jest wyłączony. Jednak Teddy ostatecznie dostaje ją do tańca z nim, jako przyjaciół, ale nagle zaskakuje ją pocałunkiem. Srebro jest zszokowany tym nagłym góry i wraca do Naomi. Naomi daje Srebrny porady i mówi jej się zaryzykować z Teddy, gdy wydaje się, że tak naprawdę do niej. Srebrny słucha jej przyjaciela i postanawia spróbować, ale później widzi Teddy’ego z inną dziewczyną, nie wiedząc, że to jego siostra, Silver myśli Teddy wrócił do swoich dróg Playboy. Dixon później podchodzi Silver i pyta go o dziewczynę, bo Dixon był z Teddy wcześniej, że noc. Dixon świadomie kłamie, pozostawiając srebro wierzyć, że Teddy nadal zachowuje się jak playboy. Srebrny czuje wrażliwe i pozwala Dixon ją pocałować, ale to świadczy Teddy. Po krótkim wypoczynku, Dixon zbliża Silver i pyta, czy ona będzie wrócić razem z nim. Jednakże, Silver odrzuca go delikatnie i mówi mu, że ona po prostu nie czuje się w ten sposób o nim więcej, ale że chce go zatrzymać w swoim życiu jako przyjaciele. Dixon zgadza i hangout razem, jako że obiad siostra Teddy podchodzi do nich i mówi, że zrobiła Srebrny złą decyzję, nie dając Teddy szansę. Zbliżając się Silver, siostra Teddy następnie ujawnia, że ​​Dixon wiedział cały kim była. Powoduje to, że szczep w przyjaźni Silver i Dixona. Wreszcie, po długich perswazji i nieporozumienia, Teddy i Silver wreszcie razem jako para. Niestety, ojciec Teddy idzie do Silver i łapówki, żeby zerwać z nim, bo on czuje kariera Teddy tenis cierpi ze względu na ich związek. Srebrny odmawia podjęcia łapówkę, ale zaczyna myśleć o tym, co powiedział jego ojciec. Po przemyśleniu to poprzez dokładnie, Silver zdecyduje, że jest to w najlepszym interesie Teddy’ego im zerwać. W finale sezonu, Silver mówi mu, że jest przykro i że ona go kocha, w wyniku czego ich pojednania. [4]
Sezon 3

W sezonie 3 Teddy i Silver zerwać ze względu na jego nawyki picia, ten srebrny odsłon szczególnie trudne z powodu zmarłej matce historii alkoholizmu. Po ich rozpadzie, Silver zaczyna koncentrować się na Blaze Beverly West, który rozpoczyna się zainteresowanie pana Cannona w kolorze srebrnym. [5] Srebro jest niemal odurzony przez Cannona, kiedy zatrzymuje jego domu, aby obejrzeć film dokumentalny, ale pozostawia po stwierdzeniu, że Naomi powiedziała dokładnie to samo zdanie, które zostało powiedziane przez Cannona w filmie. [6] Ze względu na jej pracę w Blaze, Silver rozwija więzi z Navid Shirazi i pomaga mu w jego problemach dotyczących jego ojca. Srebrny idzie nawet pod przykrywką jako gwiazda porno w celu pomocy Navid zbadać. Kiedy dowiaduje się Navid, zdaje sobie sprawę, co jest świetnym facetem i powoli zaczyna się rozwijać bardziej romantyczne uczucia do niego, to jest szczególnie promowana przez jego niedawnych problemów w związku z Adrianną. Silver i Navid prawie całować i zaczynają akceptować, że jest coś więcej między nimi. W “najlepszym L’Planów Eid”, staje się oczywiste, że srebro uczucia dla Navid wzrosła silniejszy, gdy spędzić noc w jej pokoju, mówi o jego ojcu. Gdy Navid i jego obecna dziewczyna, Adrianna, mieć argument, Silver wydaje ulgą go usłyszeć i waha się, ale zgadza się, gdy Adrianna prosi ją o pomoc, aby naprawić Adrianny i relacje Navid, pomagając jej coś specjalnego planu. Jako Srebrny trwa Navida od partii, wyznaje, że ma uczucia do niej, ale chwila przerywa Adrianny i srebro pozostaje rozczarowany. W Madness wakacyjny epizod, kiedy Navid konfrontuje ją w szkole, zanim będzie miał szansę wyjaśnić, co czuje i jak on nie ma uczucia Adrianny już, że nie pozwala mu powiedzieć zbyt wiele i mówi mu, że to dlatego, że były one spędzać zbyt dużo czasu razem i dlatego powinny zachować dystans. Wszystko wydaje się iść dobrze, dopóki Srebrny uczęszcza Sleepover w nowym domu Adrianny ale tylko Silver i Navid są w stanie uczestniczyć. Napięcie staje się oczywiste, gdy Silver, Navid i Adrianna muszą spędzić razem noc. Jak śpi Adrianna, Silver i Navid są w stanie i tak biegną do siebie w korytarzu. Tam, Navid wywołuje uczucia ma on do srebra ponownie i pyta ją, czy to, co czuje, to wszystko w głowie. Srebro mówi “tak”, ale nie patrzeć mu w oczy, co jest oczywiste, że nie wierzę. Jak Navid kroków bliżej do niej i pyta ją, czy ona nie czuje nic dla niego chwila przerywa Adrianny, znowu. Później na wigilii Adrianny, Silver stwierdza Navida sam i jak on przeprasza za zrujnowanie ich przyjaźń na uczucia, że “myśli”, że ma dla niej, Silver w końcu przyznaje, że ma uczucia do niego i całuje ją. [7] Srebro dostaje wiadomość tekstową z Naomi i postanowił ją uratować w jej własnym mieszkaniu. Pan Cannon następnie trzyma zakładnika w Silver i Naomi, ale ostatecznie go przywiązać do krzesła. Naomi klepie Pan Cannon i prawie zabija go nożem, który zagroził, że zabije ją. Ale Naomi rozbija srebrem. Wzywają policję i pan Cannon jest aresztowany. Później, Adrianna dowiaduje się o Silver i Navid. Kiedy Adrianna udaje, że to był jeden z byłych koleżanek Navid, ona mówi Silver, ma zamiar wysłać jej zdjęcie nago dla całej szkoły. Srebrny zatrzymuje ją i jest czyste, że jest jeden Navid zdradza się i że są w związku. Adrianna następnie mówi jej, że wie, a ona teksty nagą obraz srebra do całej szkoły. Silver i Adrianna tam iz powrotem gra średnie figle, zanim pojawią się pogodzić, ale leki Adrianna Przełączniki Silvera na chorobę afektywną dwubiegunową. Potem zaczyna się dziwnie zachowywać: ona barwniki jej włosy w kolorze czerwonym, nazywa kilka razy Christopher, człowiek, który miała przeprowadzić wywiad z na NYU w godzinach popołudniowych, itd. Po otrzymaniu pewne niepokojące wieści o NYU, Silver ma emocjonalny podział, powodując Navid i Dixon dokonała interwencji, aby jej pójść do szpitala psychiatrycznego. Chociaż Silver jest w szpitalu, Adrianna ma okazję zbliżyć się do Navida zachęcając go pijany i mówi mu, że pocałował. Kiedy Navid nadal odrzucają ją, Adrianna mówi Silver, że Navid pocałował ją, skutecznie łamiąc je. Na szczęście, Silver wreszcie odkrywa prawdę podczas wieczór panieński Ivy kiedy jej lek wypada z torebki Adrianny. Adrianna jest odrzucane przez grupę i Navid i Silver pogodzenia.
Sezon 4

W sezonie czwartym otwieracz, Silver jest wciąż wściekły z Adrianną i zabiera go na Navid i jego siostra, Leila. Chociaż na imprezie Noemi, Adrianna pojawia się z Leila i próbuje przeprosić Silver, ale ona powiedziała, że ​​nigdy by jej wybaczyć. Srebrny ujawniła ona niemal zamiar się zabić, z powodu Adrianny aprowizacji z jej leki. Później, Silver znaleźć Teddy’ego na imprezie i daje mu rady, jak powiedzieć rodzinie, że jest gejem.

W godzinach szczytu, gdy siostra Navid był brakuje, Silver powiedział Navida zachować spokój, że w końcu wróci. Użyła do tego, kiedy mieszkała ze swoją matką Jackie alkoholu. Srebrny mad kiedy Navid mówi do Adrianny o pomoc, ale ona kończy się prosząc o pomoc również po Leila nazywa ujawniając, że została porwana i trzeba zapłacić 15.000 dolarów, jeśli chcieli ją odzyskać. Na koniec Leila zostanie znaleziony i porwana historia była fałszywa przez nią i tatuaż facet poznała. W Niech rozpocznie się gra, Silver chciał zdobyć doświadczenie dla jej kariery filmowej i postanowił zastrzelić handlowych na barze Liama, co zaowocowało wielkim hitem, kiedy wiele osób wykazało się uczestniczyć w otwarciu bar. W politykę, Silver ma możliwość tworzenia kampanii filmy politycznej kandydata Marissa Harris-Young, który jest uruchomiony na urząd publiczny, wobec Karola wujka Teddy’ego. Navid zwierza się Silver o stryj szantażuje go i nie chce niech mu pomóc. Później tej nocy, ona mówi mu, że potrzebuje trochę miejsca i pozostaje z Naomi.

Srebrny prosi Annie do opiekować Lelia więc ona może mieć czas sam na sam z Navid. Silver ma możliwość tworzenia filmów kampanii politycznej kandydata Marissa Harris-Young, który jest uruchomiony na urząd publiczny przeciwko Charles wujka Teddy’ego. Navid zwierza się Silver o stryj szantażuje go i nie chce niech mu pomóc. Podczas swojej pracy z Marissa, Navid wysyła jej tekst prosząc, aby być na urodzinach Leili, Marissa zaczyna Srebrny zauważyć jest rozproszony i stara się jej pomóc. Kiedy Naomi sprawia pozyskiwania funduszy imprezy dla Raj, Silver pomaga będąc gospodarzem i pokazuje Navid znowu mówi jej, że jest zrobione z wujem i Silver popiera go aż Navid liści bez mówienia jej. Zaczyna czuć, że nie może mu zaufać ponownie. Podczas pracy nad kampanią Marissa rozmawia do kobiet, które pojawia się w jednym z wideo Marissa gdzie ona pomóc ludziom i kobiety mówi jej, że jest aktorką i została wypłacona powiedzieć.

Kilka tygodni później Naomi zaprasza do Vegas , ale Silver ma pewne problemy z powodu swojej pracy z Marissy. Później Apostolskiej Navida całuje inną kobiety. Silver Wedding Films Teddy ze swoim aparatem, a następnego dnia, gdy wyjeżdżaliśmy Marissę nazywa Srebrny prosząc ją o jakieś filmy ona potrzebuje, ale Srebrny wysyła ją Teddy ślub przez pomyłkę razem z filmów pracy. Srebrny później dowiaduje się, że film został natychmiast przeciekły i Teddy wini Shane. Srebrny realizuje ona przypadkowo wysłał film do Marrissa i Marrissa jest tym, który wyciekł film, aby zyskać głosy.

W “Smoked Turkey” Srebro jest z Naomi i Annie, są kupić drinka z powodu upałów. Srebro mówi, że nie mają żadnego interesu w powrocie wraz z Navid. Srebrny spotkać człowieka imię Greg Davis, gdy pyta ją o ulotki na jazdę żywnościowego w college’u. Greg jest nauczycielem w CU. W domu Naomi, Silver jest w kuchni z Annie, ona słyszy dzwonek ogłoszenie Annie wcześniej ustaloną dla Patricka. Srebrny prosi Annie “jest to, że dzwonek Patryka?” Annie zaprzecza. Annie mówi Srebrny przestać martwić się o nią, ponieważ ona i Patrick nie są już razem. Srebrny następnie pozostawia, aby przejść do jazdy żywności. W Student Union, Greg zbliża srebro ponownie, rozmawiają ze sobą o napędzie żywności. Srebrny pyta Grega czy chciałby iść z koleżanką na dzień Annie w domu Noemi. Greg przyjmuje zaproszenie Silvera rodzaju. W domu Naomi, Silver wprowadza Annie i Greg, chcąc je ustawić, gdy Annie staje się niechętnie. Srebrny przeprasza i ma nadzieję, że nie jest przekroczenie ale ona chce Annie, aby mieć ładny mężczyzna w jej życiu, bo na to zasługuje. Annie mówi dzięki ale Greg jest wyraźnie tutaj Silver. Ivy zakłada Greg jest data Silvera. Kiedy policja ewakuować z domu z powodu pożaru pędzla przypadkowo uruchomiony przez Naomi. Srebrne całuje Greg kiedy mówi, że będzie się do domu i że będzie do niej zadzwonić na następnym terminie.

W “Project Runaway” Srebro jest w domu Naomi z Ivy i Annie, są one oglądania filmu, kiedy Naomi przychodzi powiedzieć Srebro że Teddy będzie jej wybaczyć. Kiedy przybywa Srebrny Pasek Liama, słyszała faceci powiedzieć coś wybrać na Teddy o homoseksualnych. Ona przychodzi do Teddy’ego i mówi mu, że jest bardzo przykro. Teddy mówi jej, że dostanie pracę w Londynie, który Srebrny niespodzianek. Kiedy Navid dostał okno zatrzymany, pyta Srebrny, aby zamknąć okno, bo mieszkali tam przed. Gdy Srebrny przybywa tam, ona próbuje zamknąć okno, ale nadal tkwi i Navid stara się pomóc. To zamyka się, co powoduje Siver spadła na łóżku Navid. denerwuje się Navid i mówi mu, że ona porusza się i randki kogoś innego. Na pokazie mody , Silver jest tam z Shane, pokazując swoje poparcie dla Noemi, a ona zauważa przyjaciela o imieniu Ronnie. Kiedy Navid widzi Srebro i Ronnie, myśli Srebrny spotyka go, ale później dowiaduje się Ronnie jest gejem. Srebrny widzi Navid rozmowę z Ronnie potem przechodzi następnie krzyczeć na Navid za nie przejściem. Przeprasza Teddy na srebro w celu uniknięcia jej i dając jej milczenia z kwiatem. Srebrny typów Teddy tak, może opuścić Waszyngton być z Shane. Silver i Teddy pożegnać się nawzajem i gdy Teddy odchodzi, Silver stoi i fale im pożegnanie.

W O Holly Night, dowiaduje się, że Srebrny Greg ma żonę, ale jest obecnie rozwodzi ją. Późno w epizodzie, Silver idzie odwiedzić Navida w szpitalu po tym jak dostałem pobili. Tak jak się o to, aby iść, słyszy Navida wyznając swoje uczucia do Kat. Srebro zostawia od razu, i kończy się w ramionach jej Grega. Jednakże, Silver nie zatrzymać na tyle długo, aby usłyszeć Navid powiedzieć, że dba o Srebrny ponad Kat. W przypadku starego znajomego Be Forgot?, Greg wprowadza Srebrny jego Maisey córką ponieważ zaczynają się serious.But, Silver jest w szoku, gdy dowiaduje się, Maisey jest biologiczna córka Adrianny. W Mama Can You Hear Me?, Greg jest oferowana koncert nauczania na Uniwersytecie Columbia i chce Srebrny poruszać się z nim. Navid zwierza się mu, że Adrianna i Silver nigdy nie będą razem, a Adrianna zachęca go, aby przynajmniej spróbować i uratować ich przyjaźń. Powyżej na Silver i Grega, Navid podsłuchuje Greg przez telefon córki i uświadamia sobie, że przyjęte dziecko Adrianny. On zachęca Srebrny powiedzieć Adrianna, ale ona odmawia. In, Trust, Prawda i Traffic, Adrianna nie jest zadowolony z Silver, Greg, i związek Maisy jest więc ona porywa Maisey z centrum opieki dziennej. Silver i Navid zespół razem i spróbować ją odnaleźć. Później ją znaleźć w parku z Maisey. Greg przychodzi i mówi, że srebro nie miała prawo do wprowadzenia Maisey matce urodzenia i zrywa z nią na miejscu. In, No Good Deed, Navid postanawia uczestniczyć Princeton University i każdy ma przyjęcie dla niego. Srebro w końcu uświadamia sobie, że kocha Navid ale nie mów mu.

W Babes In Toyland, Silver zostaje przyjęty do New York University i ma nadzieję, że będzie blisko Navida w pobliskim Princeton, ale później ma wątpliwości. Krwi jest grubszy niż błoto, Silver, pracuje jako asystent produkcji na planie najnowszego filmu Liama, zwierza się mu o swoich obawach z posiadania odziedziczony gen raka. W Heart Will Go On, Liam odkrywa, że ​​towarzyszący srebro do kliniki w szpitalu wspierać ją podczas badania w celu wykrycia, czy ma gen raka piersi, a staje się coraz bardziej zazdrosny Vanessa upływem czasu Liam spędza z Silver i jego odmowie wyjaśnić, dlaczego. W Blue Ivy, Silver i Liam seks po zna jej wyniki badań są pozytywne dla genu raka. Bride and Prejudice, Silver budzi się w łóżku Liama ​​od kiedy wpadła na ramionach po jej diagnozie raka piersi genowej. Liam przyznaje swoje uczucia Silver, ale chce zapomnieć całą noc stało. Następnie, w ciąg dziwnych interakcji, Silver nagle zdecyduje, że chce ożywić rzeczy Navid i wydaje się iść w jej mocy, aby wyrazić swoje uczucia do Navida tuż przed Liamem. To jasne, że ma uczucia do Liama. Ale w końcu, Navid stara się pobyt z Silver natomiast Liam nie pozwolę Srebrny uciec że łatwo całuje ją, znowu. Tis Pity w, Silver jest nadal zdecydowany związek z pracą Navid się. Navid jest teraz zdziecinniały chłopak Silvera i system wsparcia ponownie, więc idzie z Silver do swojej pierwszej mammografii po naukę, że ma gen raka piersi. Na tej nominacji, Silver realizuje ona może być w ciąży. Od Navid wie to możliwe dziecko nie może być jego, mądrze nazywa się “najprawdopodobniej podnieść obcym dziecko” Biorąc pod uwagę jego doświadczenie z Ade w liceum i teraz tę sytuację. Navid także umożliwia poślizg możliwość Liamem, ponieważ są bros i Navid ma pojęcia Liam jest potencjał baby-tata. Oczywiście zamieszanie i spirala emocje spod kontroli bardzo szybko na premierze filmu Liama. Z kamerami migające, chłopcy przychodzą do rękoczynów, kiedy Navid stawia dwa do dwóch. Nawet Srebrny uczy, że nie jest w ciąży, fakt, szydło z worka. W opowieść o dwóch Stron, Silver idzie do swojego lekarza na wizytę, a lekarz mówi jej, że ma wiele opcji do wyboru. Jednym z nich jest decydując się na jej jajniki usunięto po ona ma dzieci, zwiększając ryzyko dla niej raka jajnika. Później, Silver myśli o chce mieć dziecko. Podczas gdy na przyjęciu przez narzeczonych Maxa panieński, Silver pyta Adrianna jak to jest w ciąży. Ade mówi jej, że był to najbardziej niesamowite doświadczenie w jej życiu. Srebrny opowiada jej o uczucia brakującej miała po odkryła jej ciąża była fałszywy alarm. Srebrny zdecyduje, że chce dziecka i prosi Liama ​​& Navid, jeżeli jeden z nich chce podnieść jedną z nią. W finale sezonu, Forever Hold Your Peace, Silver stanowczo zdecydował, że chce zajść w ciążę, raczej wcześniej niż później, aby upewnić się, że może ona mieć dziecko przed prewencyjnych metod leczenia raka. Ona chce przyjaciela, który może zawsze liczyć się w jej życiu i być ojcem jej dziecka. Bierze jej najlepszy przyjaciel Teddy’ego.
Rozwój

Charakter Srebro zostało wprowadzone w drugim sezonie Beverly Hills, 90210 jako nowonarodzonego córka Mela Silvera i Jackie Taylor , i przyrodnią siostrą Kelly Taylor i Davida Silvera. Ona ponownie wprowadzony jako stary 15-lat w spin-off. Ona wyświetlane niektóre klasyczne objawy choroby afektywnej dwubiegunowej, w tym niekonsekwentny, lekkomyślne zachowanie, mowę wyścigów, wspaniałych pomysłów, Hyper-seksualności, brak snu, euforii i zamieszania. Jak to często bywa w czasie faz maniakalnych, Silver zakończył się podejmowania decyzji, destrukcyjną, która zakończyła się z nią na dworcu, chaotycznego i zdezorientowani, działa w kierunku pędzącego pociągu. [8] To zostało potwierdzone w następnym odcinku, jak zdiagnozowano u niej zaburzenia . [9] Silvera dwubiegunowego zaburzenia została zrewidowana po sabotażu Adrianna z jej lekarstw przy wdrażaniu jej fabułę zemsty. [10]
Wygląd i styl

W sezonie 1, Silver jest pokazany mieć długie czarne włosy i olśniewające niebieskie oczy. Ma schłodzone, niefrasobliwe osobowość i wydaje się pokazać pogardę wobec studniówki i tańców szkolnych. Ona wydawała się mieć własne wyczucie stylu, jak ona jest zazwyczaj postrzegane noszenie ubrań prawdopodobnie nie być noszone przez typowe dziewczyny w Beverly Hills. W sezonie 2, jej włosy były krótko obcięte i jej wyczucie mody stał się bardziej dziewczęco skutek oddziaływań Naomi i Adrianny, ale wciąż pozostaje jej oryginalny styl. Ponadto, jej zainteresowanie tańców szkolnych wydawało wzrosła ponieważ była postrzegana będzie do tańca Snowflake w “Winter Wonderland i Przełęczą Torch Tańca w” Wyznaniach “. W sezonie 3, srebrne włosy był stylizowany chłopczycą w kroju i czekolady barwionej brązowe. Przez krótki czas w sezonie 3, a ona miała inny epizod z jej chorobą dwubiegunową, ona farbowane włosy intensywny pomarańczowy kolor, aby nadać jej bardziej “pizazz”. [11] W końcu, ona recolored to brązowe po powrocie z oddziału psychiatrycznego . [12] W sezonie 4, włosy Silvera wyrosła na stylu, takie jak jej byłego jednego w sezonie 2, ale z blond pasemkami.
Recepcja
Uznanie Award

W 2010 roku, Stroup wygrał młody nagrodę Hollywood w kategorii “musujące Performance” za rolę Silver. [13] W 2012 roku, Stroup został nominowany do dwóch PRISM Award znajduje Psychicznego fabuły Silver zdrowia i wydajność kobiet w serialu dramatycznym Multi- Fabuła odcinka. [14]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Navid Shirazi Michael Steger 2008 –nadal

On jest często porównywany do Davida Silvera z oryginalnej serii. Miał uczucia Adrianny od gimnazjum i potajemnie płaci za jej odwyku. Po prawdę objawił, Navid i Adrianna się para. On zrywa z niej jednak, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży, twierdząc, że nie wie, jak radzić sobie w tej sytuacji. Potem zaczyna randki irańskiego dziewczynę o imieniu Nika, którą spotyka na przyjęciu u Anety. Kiedy Adrianna prosi go nadawać jej przyjmowania ciążę dla całej szkoły, nie może pomóc, ale podziwiam jej niesamowitą siłę. Pomimo podejmowania Nika do tańca Walentynki, zostawia ją i idzie do domu Adrianny gdzie prosi ją, aby być jego Valentine, jak zdaje sobie sprawę, że nie obchodzi mnie, co bałagan ona jest, on po prostu chce ją w swoim życiu. Pyta Adrianna go poślubić. Oboje uświadamiają sobie, że nie może wyjść za mąż lub utrzymać dziecko. Na balu Navid dostaje wściekły Ty, bo nie pomagają Adrianna w czasie ciąży. Natomiast Navid i Ty walczysz, Adrianna mówi Navida ona jest w pracy. Pędzą do szpitala. Adrianna rodzi córeczkę, których adopcyjni rodzice imię Maisie. Adrianna zrywa z Navid po ona zaczyna mieć uczucia do Teddy Montgomery i chce kontynuować współpracę z nim. Po Adrianny Teddy odkrywa, że ​​nie chcą związku, ale tylko romans, Adrianna realizuje co zrobiła i próbuje Navida powrotem. Jednak Navid nie chce nic z nią.

Navid świadkowie Adrianna kupowania leków z chłopakiem Annie, Jasper. Navid mówi Annie, który mówi Jaspera. Jasper nie jest zadowolony i konfrontuje Navid, którzy nie mają z powrotem swoją historię. Później, gdy związek Jaspera z rodzicami Annie zaczyna cierpieć z powodu plotek, pcha Navida w dół po schodach. Navid pyta Adrianna powiedzieć, że kupił narkotyki od Jaspera. Początkowo odmawia, ale potem mówi gang, że będzie ona, bo to, co trzeba zrobić. To zdaje się przynosić Navid i Adrianna bliżej ponownie. Potem zaczyna widzieć Lila ale zrywa z nią, ponieważ zdaje sobie sprawę, że nadal ma uczucia Adrianny. On stara się jej powiedzieć, że wciąż kocha ją, gdy ma swój pierwszy pokaz. Navid widzi Adrianna sobie bransoletkę włożył w jej garderobie i pyta, skąd wzięła, ona mówi mu Javier, jej nowy chłopak dał jej. Mówi jej, że nie może ewentualnie znane znaczenie uroków bransoletę i podał jej. Navid mówi jej, że ją kocha, a dwa wrócić razem.

W sezonie 3, Navid zbliża się do Silver. Navid spędził noc w Silvera i wkrótce okaże się, że Silver i Navid podzielają romantyczne uczucia do siebie. Po Navid i Adrianna mają intensywny argumentu, jak ignorant, kiedy była na swoich przyjaciół, Adrianna werbuje Srebrny pomóc jej makijaż dla argumentu, pomagając jej zrobić coś miłego dla Navid. Jak kradnie srebrne Navida od strony, aby pomóc Adrianna z jej planem, Navid wyznaje, że został o uczucia do niej. Adrianna przerywa na chwilę i tak srebro jest zabraknie. W następnym odcinku, “Holiday Madness”, Navid wyjawia, że ​​nie czuje się tak samo czuł przed dla Adrianny, a teraz ma Silver. Silver, boi rujnuje jej przyjaźń z Adrianną, opowiada Navida że potrzebuje przestrzeni, więc starają się zachować dystans między sobą. Wszystko idzie dobrze, dopóki Adrianna zaprasza Navid i Silver jej parapetówkę sleepover, co inni w ich grupie nie byli w stanie uczestniczyć. Rzeczy stają się niewygodne jak Adrianna, Navid i Silver są pozostawione, aby spędzić czas sam na sam, a po chwili pojawia się między Silver i Navid, gdy obie są w stanie spać i tak biegną do siebie w korytarzu. Navid mówi Srebrny, że nie może przestać o niej myśleć i pyta ją, czy to, co czuje do niej jest po prostu wszystko w głowie. Ona mówi “tak”, ale jest oczywiste, że nie oznacza to, jak ona nie jest w stanie spojrzeć mu w oczy. Kiedy kroki do przodu i pyta ją, czy ona czuje to samo, przerywa Adrianna chwili. W Hollywood Adrianny Christmas party, Navid dostaje dość postawy diva Adrianny i postanawia odejść z partii, aby być sam. Srebro znajduje go i jak on przeprasza za dokonywanie rzeczy niewygodne z ich przyjaźni, bo ma uczucia, a ona nie, wyznaje, że ona czuje to samo i się pocałować.

W drugiej części sezonu, Silver i Navid stać się para, ukrywając ich związek. Na Yoga Retreat mają seks w namiocie. Rzeczy zaczynają się rozpadać, jednak, gdy Adrianna ujawnia, że ​​ona wie, Navid widział inną dziewczynę, i że pragnie zemścić się na dziewczynie. W trzecim sezonie, Navid odkrywa, że ​​jego ojciec został świadomie wykorzystany nieletnich dziewczynek w jego filmach, czyniąc go pornografii dziecko. W wybuchu w jego biurze radny Orientacji Navid blurts to uwagę, a jego rady określa zdarzenia w ruchu, co prowadzi do jego ojca Navid przekonania. Po tym Navid hitów na pomysł wykorzystania starego ojca studia produkcyjnego w przedsiębiorstwie, aby odkupić swoje nazwisko i zarobić trochę pieniędzy. Praca z Dixon wynajmuje go do teledysków, a jego pierwsza z Nelly można nazwać za sukces.

W sezonie cztery rzeczy idą dobrze Navid i on jest szczęśliwy z Silver. Jego młodsza siostra przychodzi do pozostania z nimi czyni je mają działać jak rodziców przed ucieka żyć z tatooist. Sprawy zaczynają iść źle dla Navid jak jego wuj przejmuje jeden z jego studiach i, aby Navid powiedzieć policji musi strzelać Srebrny chronić jej jeszcze, że nie może powiedzieć jej to i ostatecznie zerwać ponieważ srebro myśli, że on kłamie ponownie . Idzie i mieszka z Dixonem i Austin i ostatecznie go i srebra stać się dobrymi przyjaciółmi ponownie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Adrianna Tate-Duncan Jessica Lowndes 2008 – nadal Drugoplanowo: seria 1 (odcinki 1-13)

Sezon 1

Podczas otwarcia serii, Adrianna jest aspiring aktorka i Naomi Clark jest najlepszym przyjacielem. Cierpi na poważną narkomanii i jest zmuszony przez matkę, Constance wspierać finansowo rodzinę z jej kariery aktorskiej. , W celu zapewnienia jej narkomanii, Adrianna kradnie pieniądze z jej bogatej najlepszego przyjaciela, Naomi. Ona rozwija przyjazną rywalizację z Annie ze względu na jej równego śpiewu i talentów aktorskich, lecz rozpada się, gdy Annie przejmuje roli w szkolnej sztuce o premierze. Kiedy szkoła przechodzi poszukiwania narkotyków, Naomi próbuje chronić Adrianna poprzez spłukiwanie jej narkotyki w toalecie, ale zostaje złapany i aresztowany. Mimo, że zapowiada ona włączyć się w w celu oczyszczenia z zarzutów Naomi, Adrianna przedawkowania zanim ona może. Jej matka sprawdza ją w klinice rehabilitacji narkotyków, opłacana przez kolega Navid Shirazi . W rezultacie, Navid i Adrianna zbliżyć. Podczas jednej z jego wizyt w klinice, Navid pomaga jej ponownie z Naomi jadąc do tańca Homecoming, gdzie dwaj przyjaciele pogodzenia. Jak wynika z jego dobroci, Adrianna odkrywa, że ​​był w niej zakochany od dzieciństwa i zaczynają związek.

Po odkryciu jednego z jej byłym chłopakiem, Hank, jest nawrót po ustaleniu, że był nosicielem wirusa HIV, Adrianna bierze HIV-test. Podczas gdy ona jest ujemny na HIV, wyniki nie ujawniają, że jest w ciąży, ale ojcostwo jest nadal nieznany. Adrianna jest pewny ojcostwa, jak jej wspomnienia z ostatnich doświadczeń seksualnych zostały przesłonięte przez jej uzależnienia od narkotyków. Ona jednak, że dziecko nie jest Navida-tych, jako że jeszcze nie uprawiali seks. Ona i Navid zerwać jak ona odkrywa, że ​​jest w ciąży, bo nie wierzę, że może sobie z nią będąc w ciąży z cudzego dziecka. W końcu okazuje się, że ojciec dziecka nie jest Hank (którego ona spała z kilka razy, kiedy była na leki), ale Ty Collins, jej współpracy-star w produkcji szkolnym Spring Awakening . Noemi jest opinia, że ona powinna się aborcji, a Kelly Taylor uważa, że powinna ona podnieść ją lub dać go do adopcji. Jeździ przez całą noc i kończy się w klinice, gdzie powiedzieć jej, że jest zbyt daleko wzdłuż na aborcję. Naomi przekonuje Adrianna powiedzieć TY, i mówi rodzicom. TY rodzice mówią Adrianna że będą płacić za lekarza i cokolwiek innego ona potrzebuje. Mówią także, że kiedy zaczyna się pokazywać, wyśle ​​ją do odwrotu w Nowym Meksyku, tak, że nikt nie dowie, do którego chętnie się zgadza. Uzbrojeni wsparciu Collinsa, Adrianna staje się bardziej pewny siebie w jej zdolność do radzenia sobie z jej sytuacji. Później Ty daje Adrianna umowę, która stwierdza, że ​​Adrianna muszą przechowywać całą ciążę w tajemnicy i zdaje sobie sprawę, że ich wsparcie ukrywa rzeczywistość wstydzą się jej i jej nienarodzonego dziecka. Adrianna nie chce powiedzieć matce o swojej ciąży, a ona myśli, że Constance rzuci ją. Naomi przekonuje Adrianna zadzwonić TY, jak ona myśli, że umowa jest nieuczciwe. Adrianna to robi, a Ty jego matka podchodzi do domu Adrianny przedyskutowania dziecko z matki Adrianny. Matka TY i Adrianna usiąść do rozmów i Constance, mama Adrianny, dowiaduje się o ciąży. Matka TY to zostaje wyrzucony z domu ze względu na jej arogancję i mówi Constance do Adrianny i przeprasza za wprowadzenie tak dużego nacisku na nią i ich pogodzenia.

Adrianna idzie do szkoły i postanawia powiedzieć wszystkim jej “sekret”, więc ona dostaje pomoc od Navid ogłosić przez szkolnego systemu monitoringu, że ona jest w ciąży i że nie ma ojca. Porzucając swoją datę na tańcu Walentynki, Navid pojawia się w domu Adrianny i prosi ją, aby być jego Valentine, a ona przyjmuje. Chwilę później Navid proponuje i mówi tak. Po matka Navid zbliża Adrianna i mówi jej, że ona myśli, że ona powinna dać dziecku się, Adrianna bierze leków na receptę w celu zwalczania stresu. Po tym, mówi Navid, że wie, że ma dać dziecko dalej. Później, na starcia prom, Navid i Ty kiedy Navid staje irate o Ty i ignorując Adrianna Adrianna następnie idzie do pracy. Ma córkę którego ona daje do adopcji i rodzice zastępczy nazwać jej Maisie.

Sezon 2

Okazuje się, że dzieciństwo przyjaciele Adrianna i Erin Srebrny wzrosła blisko znów latem przez ich wzajemnych przyjaźni z Naomi. Naomi i Silver zostały w letniej szkole z powodu Annie Wilson krach Naomi post-Prom imprezę. Relacja Navid i Adrianna to postępuje powoli, a gdy jest on gotowy wziąć go do następnego poziomu, nawet do tego stopnia, aby wypożyczyć Cabana, ona nie jest, i nadal chce czekać. Tymczasem Adrianna biegnie do swojego chłopaka z dzieciństwa, Teddy Montgomery , powodując zazdrość w Navid, ze względu na bliskie związki i Naomi, który polubił do Teddy’ego. Koniec pierwszego odcinka pokazuje Adrianna i Naomi pocieszające srebro nad jej problemów z Dixonem i początek ich pierwszy dzień w szkole, z Naomi, głosząc, że to miało być “ich” lata. Adrianna i Teddy całować na ojca jachtu. Adrianna czułem się źle i udał się z powrotem i spał z Navid. Później znowu pocałować. Adrianna mówi mu, że nie powinien tego robić i odchodzi. Adrianna odbiera jej 6 miesięcy chip do trzeźwości na spotkaniu, a także w kontakcie z mamą Silver. W “Wild Alaskan Salmon” ona zrywa z Navid dla Teddy’ego i rzekła do Teddy’ego lubiła ich związek, ale on mówi, że nie chce relacji i ona odchodzi zdezorientowany. Potem idzie do Navid mówi mu, że chce wrócić do siebie, ale nie mówi, a on mówi, że on wiedział o niej i Teddy, a potem mówi, że to nie był Srebrny że powiedział mu, że Teddy że powiedziałem. Później w “Unmasked” zaczyna unikać Teddy’ego powodu tego, co zrobił dla niej. W “Intution Kobiet” Adrianna nie na wygranie Navid plecy, a tym samym rozpoczyna kolejną spiralę kiedy ona świadków Navid flirtuje z innymi dziewczynami, a Teddy flirtuje z Silver. Ona kupuje narkotyki od Jaspera, chłopakiem jej stary przyjaciel Annie. Navid później widzi Adrianna kupowania leków z Jasper w szkole. Konfrontuje ją o to, ale ona ze złością zaprzecza. Naomi później znajdzie swoje leki w jej domu i zostawia na nią zły za kłamstwo.

Kiedy Adrianna dowiaduje się o śmierci matki, Silver i szkody Navid, ona decyduje się na zmianę na lepsze. Ona pozbywa się wszystkich swoich leków i mówi, że ona planuje Navida na pracy nad sobą, bo zdała sobie sprawę, że nawet jeśli w poprzednim roku, gdy była od narkotyków została ona działające jak narkoman, jak w, bardzo zależy na nim. Następnie, na Winter Wonderland tańca, widzi Jaspera z Annie. Podczas interwencji w Annie, Adrianna jest czysty i mówi jej, że zakupione leki od niego i że jest gotów do przedstawienia, jeśli ma zbyt. Navid mówi jej, że nie powinna, bo ona się wydalony. Wytrzymałość Adrianny i bezinteresowność pomaga jej zacząć naprawiać przyjaźnie z Silver i Naomi. Trzy również zaprzyjaźnić Annie po ich poznać prawdę o Jen. Adrianna uważa również towarzystwa w Gia, fellow Blazer Bev Zachód i były narkoman. Stają się one w pobliżu, pomagając sobie wzajemnie w trudnych czasach. Adrianna Gia pomaga przejść od jej ex. Gia przekonuje Ade na przesłuchanie się na all-girl zespołu, a kiedy Gia wyznaje Adrianny, że ma uczucia do niej, Adrianna sama zaczyna kwestionować, czy ich przyjaźń może przekształcić się w coś więcej. Po serca do serca z Gia, Adrianna przychodzi do wniosku, że ona odwzajemnia uczucia GIA i dwóch następnie wybrać się na związek. Podczas wczesnych etapów związku, Adrianna niechętnie być publiczne w ich związku wiele do konsternacji Gia, lecz po Adrianna koncertuje z “Steinems Glorious” Podchodzi do Gia ją pocałować się przed publicznością, po realizacji, że nie powinna znaczenia, co myślą inni.

Adrianna jest następnie podeszła matka Ivy, Laurel, który ma nadzieję podpisać ją jako solistę. Umieść w niezręcznej sytuacji konieczności dokonania wyboru pomiędzy pozostaniem w zespole lub solo Rozmawia Navid i dochodzi do wniosku, że powinna iść z nim. Adrianna ma wtedy podgrzewany argument z Gia ze względu na fakt, że Adrianna zechciał mówić o swoich wątpliwościach Navid zamiast Gia i przyczyny Gia wyjść. Podczas gdy na imprezie, Adrianna i Laurel porozmawiać i Laurel mówi Adrianna śledzić jej serce i zostawić partii znaleźć Gia . Adrianna ma rady i przybywa miejscu Gia jedynym chodzić na Gia z jej ex, powodując Adrianna opuścić.

Jak kariera Adrianny muzyka zaczyna do startu, Laurel ma ją napisać piosenkę, która zamienia się w duecie między nią a słynnym Javier piosenkarką. Dwa czuć natychmiastowe połączenie i rzeczy nagrzewa szybko, podczas gdy Navid uświadamia sobie, że nadal ma uczucia do niej i postanawia, że ​​zrobi, co może, aby ją odzyskać. Adrianna rezygnuje Navid, bo myśli, że jej nie lubi już. Navid pozostawia bransoletkę dla Adrianny i uwaga mówiąc: “Spotkajmy się na dachu.” Po Adrianna wykonuje, jest ona oferowana w podróż do Nowego Jorku, żeby śpiewać z Javier, zanim będzie mogła zobaczyć bransoletkę. Navid widzi je zostawić i myśli, że Adrianna wybrała Javier. Wtedy Javier udaje bransoletka jest od niego. Jednakże przy fotografowaniu żywo segmentów za Blaze, Navid widzi bransoletkę i prosi o rozmowę z Adrianna sam. Walczą o bransoletę i Adrianna uświadamia sobie, że to właśnie z Navid, ponieważ wszystkie jej ulubione rzeczy są tam, łącznie z datą po raz pierwszy pocałował. Adrianna i Navid wrócić razem, ale Javier oferuje Adrianna szansę otwartego na tour Javiera, który jest przez cały rok.

Sezon 3

Adrianna i Javier są zaangażowane w wypadku samochodowym, który zabija Javier. Przed Crash się, Javier objawił Adrianny, że jej kariera muzyka się skończyła, ponieważ Javier jest zazdrosna o relacje Adrianna i Navid jest. Adrianna otrzyma torbę z jej rzeczy i książki pełne oryginalnych piosenek Javier, który trzyma używać jako własnego materiału.

Ona śpiewa jedną z piosenek Javiera pod pomnikiem, który jest udziałem wujka Javiera i kiedy uświadamia sobie, że piosenka Javiera mu grozi ruina karierę. Jednakże, zawrzeć umowę, że jeśli on (Victor), staje się jej manager, nie powie jej sekret. Ona zgadza się i postanawia nagrać resztę piosenek Javiera. Wkrótce, Adrianna znalazła się stając się jednym z najbardziej znanych w Hollywood gwiazdkami nadchodzących i zaczyna się dostać na jej głowie. Ona staje się nudny i próżny i nieświadoma jej przyjaciół i zaczyna uwypukleń Victor wokół. Ostatecznie Victor staje dość i ujawnia sekret Adrianny do świata tak jak jej kariera zaczyna się naprawdę do startu, i jak Navid zaczyna zakochać się w Silver, jej najlepszej przyjaciółki, nie wiemy o niej.

Natomiast Navid i Silver rozpoczyna romans za plecami, szyfruje Adrianna odzyskać jej sławę i jest teraz w długach. Z rozpaczy, ona zgadza się sprzedać historię tabloid dotyczących dziecka dała do adopcji. Navid, zdenerwowany jak Adrianna wykorzystane dziecko, aby zarabiać pieniądze, zrywa z nią. Adrianna stara się wrócić wraz ze Navid i znajdzie kolczyk w swojej sypialni, po tym jak odrzucił ją. Ona pochyla się do wsparcia na srebrze, wierząc, że prawdziwym powodem, Navid zerwał z nią dlatego, że został zdradza. Wkrótce producenci rzeczywistość zaczyna po niej i jej przyjaciół wokół, próbując nakręcić pilota. Adrianna i Navid dostać się do argumentu, a on w końcu przyznaje, że zdradził ją. Po raz kolejny, Adrianna biegnie srebrny za wsparcie, twierdząc, że chce dowiedzieć się, kto zdradził z dziewczyna jest tak, że może ją zniszczyć. Bez wiedzy z nią, to Silver, który wyraźnie zaczyna delikatnie pękać pod naporem jej wyrzuty sumienia.

Podczas kręcenia więcej scen do serialu, Adrianna dokonuje wstrząsającego odkrycia. Po wielu badaniach, kiedy zdaje sobie sprawę, że to srebrny którzy Navid został oszukuje z. Załamany, Adrianna woła do siebie, ale później ją boli maski z działką zemsty. Zamiast konfrontując je, postanawia bałagan z nieczystego sumienia Silver działając nieświadomy. Ona gra na sumieniu Silver, informując ją i Naomi, że wierzy, że Lila, Navid ex-dziewczyna, była dziewczyna Navid został oszukuje się i że planuje wysłać nagą obraz Lila do całej szkoły na jej zemstę. Wiedząc, że ma przestać Adrianna, Silver zdecyduje się oczyścić i przyznać, że był tym, który Navid oszukał na nią. Adrianna przyznaje, że wiedziała, że ​​to ona przez cały czas i ostatecznie wysyła nagie zdjęcie srebra do całej szkoły. Grupa zajmuje się na wycieczkę do Meksyku dla przerwy wiosennej, gdzie feud Adrianna i Silver nadal. Po ich powrocie do domu, Adrianna prosi Srebrny umieścić go za sobą, a ona chętnie i radośnie zgadza. Jednak następna scena pokazuje, że chęć Adrianny nadrobić jest nieszczery, jak ona giełdach Silver leków dwubiegunowej dla nieznanych tabletek. Efektem tego jest ogromna na srebrnym który przechodzi przez długi epizodów maniakalnych następnie nagle stanie depresji. Mściwy prank Adrianny powoduje Srebrny stracić szansę na udział jej szkoła marzeń, NYU i srebro ląduje w oddziale psychiatrycznym w miejscowym szpitalu. Adrianna odwiedza szpital, udając opiekuńczy przyjaciel, i bierze Navid domu, dając mu alkohol i zasypiania obok niego na łóżku. Kiedy zdaje sobie sprawę, że był pijany i zapomniał, co się stało ostatniej nocy, ona wymyśla całowali. Odrzucane później idzie do srebra i mówi jej Navid pocałował. Na przyjęciu dla Ivy i Raj, Silvera skradziony lek wypada z torebki i wszyscy jej znajomi odwracają się od niej, co sprawia, że ​​jej myśli samobójcze. Ona nie decyduje się i postanawia stać się lepszą osobą.

Sezon 4

Adrianna wraca z Afryki i odwiedza Silver, w jej mieszkaniu, aby spróbować się pogodzić, ale został odrzucony. Potem pojawia się w stronę Naomi przeprosić jeszcze raz, ale znowu odrzuca ją Srebrny mówiąc, że nie, że może ona kiedykolwiek zaufać Adrianna ponownie. Dixon Wilson potem podchodzi i pociesza ją. Choć Dixon stoi na balkonie swojego nowego mieszkania, Ade wychodzi tylko w t-shirt i mówi mu, że przyszedł do niego, bo potrzebuje kogoś do rozmowy, ale wpadł Austin, jego nowy współlokator i jego zrozumienia, że mogą spaliśmy razem, ale później mówi Dixon Austin po prostu wykonane z trochę i nic więcej. Adrianna zaczyna kręcących mieszkaniu Dixona i chłopcy wydają się nieco zirytowany jej obecnością, zwłaszcza Austin. Po to jest postanowione, że Dixon powiedzieć jej odejść, ona mówi mu, że ona idzie do domu, a to tylko dlatego, że przyszedł do niego i już kręci się tak, ponieważ Dixon został miły i słodki i jest jedynym, który nie robi ‘t zobaczyć ją jako czyste zło. Dixon następnie pomaga jej dostać pracę jako kelnerka w Liam Court nowego baru. Adrianna nadal spróbować odzyskać zaufanie swoich przyjaciół, ale wkrótce udaje jej cel w Liam i Dixon, inni członkowie ich grupy nadal odmawiają jej ufać. Adrianna następnie szybko podejrzewa, że ​​Dixon ma problem z narkotykami. Ona później rację, gdy w Las Vegas podąża gang tam zapewnić Dixon nie poddają się jego nowego znalazł narkomanii lub poprzedniego nałogu hazardu. Ade spotyka go, bo przygotowuje się do snort niektóre leki, i po emocjonalnej konfrontacji dwa całować i uprawiać seks.

Kiedy Annie odkrywa je, ona oskarża Adrianna o uwiedzenie Dixon i wprowadzenie leków. Fed z każdego leczącego ją strasznie, Adrianna bije na Annie, i oświadcza, że ​​jest tam, aby pomóc Dixon, który również pochodzi w jej obronie. Dixon próbuje rozpocząć związek z Adrianną, ale ona odmawia go, obawiając się, że może stać się zależne od niej tylko dlatego, że może on uniknąć czynienia z własnymi problemami. Po Dixon przechodzi odwyk Adrianna postanawia dać mu szansę i rozpocząć związek. Ona staje się zaniepokojony, kiedy szybko nastąpi ponowne przemysłu muzycznego, aby mógł rozpocząć używanie narkotyków. Dixon postanawia wykorzystać utwór Adrianna śpiewał na korzyści dla Raj, ich przyjaciółka Ivy Sullivan męża, a remix to zawierać swoje własne teksty. Kiedy pokazuje jej swoją wersję piosenki i mówi jej, że zamierza przedstawić go do wytwórni, ona staje się oburzeni, wierząc, że używa jej piosenkę po prostu iść do przodu w branży muzycznej. Kiedy Dixon postanawia nie wykonał piosenkę na imprezie i zamiast śpiewa piosenkę o tym, jak mu jest przykro, ona wybacza mu. Adrianna później objawia Dixon, że piosenka jest rzeczywiście o Maisie, córka dała dala aby rozpocząć karierę w przemyśle rozrywkowym jako aktorka / piosenkarka. To ustawia fabułę dla drugiej połowie drugiego sezonu, który rozpocznie się w 2012 roku, gdzie Adrianna będzie zajmować się represjonowanych reperkusji dając dziecko do adopcji, jak ona próbuje nawiązać połączenie z jej dzieckiem. Adrianna ujawnia również z Dixonem, że chce z nim współpracować, gdyż muzycznie zarówno akcje silną pasję do muzyki jako formy sztuki słowa.

Adrianna dowiaduje się od Navid, że srebro jest celownik przybranego ojca jej dziecka i Maisie, że planujesz przeniósł się do Nowego Jorku. Zdenerwowany na możliwość, że Srebrny może podnieść córkę, Adrianna wizytą niespodziankę Maisie zbierając ją z przedszkola udając dziewczyna Grega. Srebrny wkrótce znajdzie Adrianna i Maisie i dwa mają emocjonalny zjazd, ale związek Silvera z Gregiem dobiega końca, kiedy dowiaduje się, że Adrianna spotkał Maisie pod wrażeniem, że Srebrny przedstawił dwa z nich do siebie. Dixon i Adrianna nadal współpracować muzycznie i prosi ją, aby przenieść się do niego raz mówią sobie, że są one w miłości ze sobą, a wkrótce po ziemi spotkanie z dużego producenta filmowego do omówienia muzyki na swoim następnym filmie, ale są sabotowane przez Vanessa, dziewczyna Liama, który stara się działać za kulisami aby Liam gwiazdą filmową. Ostatecznie Adrianna i Dixon wylądować miejsce w muzycznym festiwalu obok pociągu zespołu. Dixon jest oferowany kontrakt płytowy przez wykonawczej rekord, ale nie Adrianna. Adrianna mówi Liam o swoich podejrzeniach, że Vanessa może wystawił prawie utonięcia incydent, który przyniósł mu sławę spotlight. Ale Vanessa szybko dowiaduje się o podejrzeniach Adrianny i ona pomyślnie ramek Adrianna za napaść ją. Jednakże, podczas gdy Dixon uważa Adrianna Liam uważa, że ​​został zaatakowany przez Vanessa Adrianny. Aby pomóc uzyskać nad przeprawą z Vanessą, Dixon i Adrianna nadal pracować nad muzyką.

Dixon zapada podczas argumentując w studiu nagraniowym z Adrianna, a on zabrany do szpitala na obserwację, gdzie on i Ade dowiedzieć się, że ma wadę serca i congential tylko on ma 5 lat, które pozostały do ​​życia. Adrianna postanawia zakończyć tworzenie muzyki z nim jak czuje się winny za wprowadzenie zbyt dużego nacisku na niego, gdy w rzeczywistości ma do czynienia z Dixon własnej winy o okłamywanie Adrianny jak potajemnie podpisał solowy kontrakt płytowy za jej plecami. Navid wraca do miasta na wizytę, gdzie Dixon wyznaje mu prawdę, ale przyznaje, że nie powiedziała Adrianna ponieważ wytwórnia nie chciała podpisać ją. Dixon akceptuje również koncert pójść na wycieczkę do odtwarzania kopii zapasowych dla Haley Reinhart, ale nie mówi Adrianna, ale później i tak się dowie i zmusza go, by wybrać albo ją albo jego karierę. On wybiera karierę nad nią. Wkrótce po Austin wraca do Los Angeles i oferuje się nowy menedżer Adrianny, co sugeruje, że zacznie śpiewać muzykę country jako zmiana wysokości do kariery po Dixon opuszcza miasto bez pożegnania. Austin wstępuje jego ojciec, Judd Ridge, aby pomóc nowy country-western uruchomić Adrianny karierę jako aktu bocznej. Adrianna zajmuje Dixon pozostawiając ją pisać piosenki, z których dwa śpiewa na żywo w różnych wydarzeniach. Ostatecznie Dixon decyduje zysków z koncertowania z zespołem, w którym wzywa Adrianna dać ich związek drugą szansę. Adrianna zgadza, ale szybko żałuje, gdy Dixon nie stawi się na ich miejscu spotkania, a ona myśli, że on wyskoczył na nią ponownie, ale w rzeczywistości dostaje do śmiertelnego wypadku samochodowego jego koledzy z zespołu. Podczas ostatniej chwili sezonu Adrianna opuszcza miasto z Austin jechać w trasę koncertową jako ostatni kraj-zachodniej gwiazdy, i to, jak jej kierownika.

Rozwój

Postać Adrianny był pierwotnie napisany jako gość miejscu w serii “pilota. Kiedy Lowndes zapadła, tylko ona wiedziała, że ​​jej postać była piosenkarką w szkole muzycznej, i jak sama piosenkarka, była podekscytowana śpiewać w telewizji. Jednak Lowndes był zaskoczony, gdy “oni posiekane moje włosy, i napisał ten niesamowity materiał dla mnie, w którym miał narkomanii i umiera. I szczerze nie wiem, gdzie to się dzieje.” Dzień po tym, jak sfilmowane sceny przedawkowania narkotyków, Lowndes zaproponowano serialu status. [1] Michael Ausiello z Entertainment Weekly donosi, że znak został uaktualniony, bo stworzył więcej fabułę. [2]

Kiedy Lowndes zrealizowane jej charakter był narkomanem, zrobiła wiele badań i rozmawiałem z prawdziwymi odbudowujących uzależnionych w Vancouver i przez telefon. Ona nie “chcesz, aby światło to od nie mam tych doświadczeń sam”. Po objawieniu ciąży Adrianny w serii, Lowndes powiedział, że los dziecka wciąż niezdecydowany. Aktorka wyjaśniła również, że Ty i Adrianna byli razem przed tą noc w hotelu, jak pokazano w odcinku “Wide Awake and Dreaming”. [1] Aby utworzyć Adrianny “szorstki” wygląd podczas jej narkomanii, Lowndes musiał siedzieć przez ” godzin intensywnych białym makijażem na twarzy i czerwone i szare pod oczami stworzyć popękanych naczynek “. Dla niej postaci ciąży Lowndes powiedziała, że ​​nie może się doczekać, aby nosić ciężki brzuch ciążowy. Aktorka mówi, że “do końca dnia, moje plecy i nogi bolą, więc czuję się jak prawdziwa dama w ciąży”. [1]

Mówiąc o lesbijskim związku Adrianny z Gia, Lowndes powiedział, że to ważne, że bohaterowie zachowują się jak każda inna para w serialu. Lowndes powiedział, że “nie było odpowiedzi od ludzi, którzy przychodzą do mnie, którzy zostali dotknięci. Jest to naprawdę dzieje się w szkole średniej, a ludzie są zdezorientowani i kocham, że mamy kogoś takiego jak pokazano mojego charakteru, który jest zdezorientowany “. [3] Lowndes był zadowolony z kierunku fabuły Adrianny gdy jej postać rozpoczął karierę muzyczną. Lowndes, która jest sama piosenkarka, była w stanie śpiewać w większości odcinków ostatnich sezonu. Aktorka powiedziała: “to jest tak ekscytujące, a wszystkie różne style muzyczne, jak również. To niesamowite, że mamy trzeciego sezonu pickup i tam będzie dużo więcej muzyki w trzecim sezonie, jak również. To, co robię kiedy nie pracuję na 90210, pracuję na moim albumie. Więc kocham to, że jest to spełnienie marzeń “. [4]

Recepcja

Aktorka przyznała, że ​​Lowndes Pierwsza reakcja na jej charakter był “mało ujemne – ludzie kochali mnie nienawidzić, a moja fryzura”. Jednak czuła, że ​​coraz bardziej pozytywny odbiór później, a narkomani odzyskiwanie powiedział jej, że przedstawiono go w realny sposób. Lowndes pomyślał, że ludzie mogą odnosić się do tego, co ona przechodzi, i że ludzie są “polubi ją jeszcze bardziej jak idziemy na”. Lowndes bronił bohatera wcześniejsze zachowanie, mówiąc: “Nigdy nie wiem, co zamierzają napisać, ale myślę, że leki się jej, kto widział na początku. Myślę, że jest dobrym człowiekiem, który ma dobre serce”. [1]

Po przedawkowaniu Adrianny w siódmym odcinku “Hollywood Forever”, wielu krytyków uważa, że umarła. [5] Tanya Lane z Poptimal był niezadowolony z pisania fabuły, powołując niespójności jak rozumu. Lane czułem, że pisarze nie odniósł się do sytuacji, dobrze, i nie podobało, że fabuła zabierani z Adrianna “cieszy luksusowe warunki pobytu gwiazdorskim odwyku”, podczas gdy poprzedni odcinek skończył z jej przedawkowania. Lane był także krytyczny stosunek Adrianny z Navid, “najwyraźniej Navida zawsze był w niej zakochany, ale nie mogę sobie przypomnieć dwie z nich ma jeden rozmowę w jednym z poprzednich odcinków […] Jej charakter jest bardzo niechlujny, więc uważam, że to dość dziwne, że pisarze są wiązania luźne kończy się w zgrabny łuk mało “. [6]

ML Dom tv.com chwalił pisarzy dla powoli budować lesbijek romans między Adrianny i Gia. Dom powiedział, “podczas gdy większość pokazuje jasno iść na wyczyn ocenie każdym razem Girls Make się, te dwa są naprawdę objętego dla siebie. Wydaje się nawet naturalne, zważywszy shady przeszłości Adrianny z ludźmi […] Bravo!” [7 ]

Adrianna jest często uważany przez fanów i krytyków jako główny bohater pierwszego sezonu jak miała najbardziej rozwiniętą łuk historia, która trwała przez cały sezon.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Liam Court Matt Lanter 2008 – nadal Drugoplanowo: seria 1

Liam jest zbuntowany chłopiec, który spotyka Naomi pierwotnie kiedy był barman z hotelu, w którym się zatrzymała, jest on w końcu okazuje się być uczniem szkoły po Naomi wysyła butelkę szampana do jego domu i jego matka dowiaduje się, że nie byłam ” t zapisał w West Beverley. Niedługo potem, Liam zabiera Naomi do wyścigu drag gdzie pokazuje szybki temperament, gdy inny człowiek zaczyna uderzając na Naomi i rozwala mu przednią szybę samochodu. Mają pierwszy pocałunek na końcu dnia w samochodzie. Po skargach o swoich klasach i ustaleniach dotyczących szkoły wojskowej, doradca Liama ​​wytyczne sugerują, że oprócz wychowywania swoje oceny wstępuje pewne działania szkoły. To skłania go zaprosić Naomi na bal. Kiedy Doradca mówi Liam, jak miło jest zobaczyć go na bal, Naomi zaczyna kwestionować swoje powody zapraszając ją, czy on ją lubi. Przy stałym nacisku Noemi, on wyjawia, że ​​faktycznie, jak Naomi. Jednak kończy się spanie z siostrą Jen po uzyskaniu na nią zły ponad mówi swoje tajemnice, kto myśli, że to tylko random girl (ale jest naprawdę siostra Noemi). Pod koniec sezonu, jest wykazanie manhandled i przypuszczalnie zdjąć do szkoły wojskowej. Liam jest w pewnym sensie trudniejsza wersja Dylan McKay z oryginalnej serii.

Na początku sezonu 2, jest on widział stojący za Naomi wymagającym słyszała go, bo on musi z nią porozmawiać. Ona ucieka, a on nigdy nie płacze dostaje szansę porozmawiać z nią. W drugim sezonie jest zdeterminowany, aby otworzyć oczy Naomi, aby zobaczyć jak jej siostra jest zła. Z pomocą Dixona, Teddy’ego i jego przyjaciel nowego ze świadczeniami, Ivy udowodnić Annie jest niewinny. Po tym, jak dowiaduje się, że idzie porozmawiać z Liamem, ale widzi Ivy całuje Liama. Liam i Naomi Dyskusja po Ivy teksty Naomi. Liam pokazuje Naomi łódź że jest budynek. Mówi jej, że w każdym przypadku, że jest zły, on pracuje na łodzi. Następnie, Naomi decyduje się dać kolejną szansę Liam dzieląc buziaka. Liam później łapie ojczyma całuje inną kobietę i przeciwstawia mu przez wbicie go. Wtedy opuszcza dom i przenosi się z Naomi. Liam uważa, że ​​Naomi została seksualnie przez pana Cannona i konfrontuje go, nazywając go kawałek śmieci. Liam jest wysyłana do biura pana Wilsona i jest około kopać Liama ​​ze szkoły, chyba że powie mu, dlaczego konfrontacji pana Cannon. Liam nie chce rozmawiać, wierząc, że będzie zdradzał Naomi. Naomi wchodzi i daje powód, że pan Cannon seksualnie jej. Na rozprawie, Naomi czuje się winna i mówi prawdę i Liam wraca z matką i ojczymem, wolą być tam niż z Naomi. Potem widzi jego ojcem dziecka, który właśnie wyszedł z więzienia, chcąc ponownie się z nim. Jego ojciec chciał Liam poruszać się wraz z nim i uruchomić Bait Shop razem, więc Liam kradnie kilka monet od swego ojczyma kolekcji monet tak, że mają pieniądze. Ale jego ojciec później porzuca go. Potem idzie do domu Annie, aby wykonywać swoją pracę domową, ale widzi, jak zawiedli Annie rodzice są naprawdę. Więc oni wyjść na świeże powietrze, Annie i Liam mają chwilę i zdaje się, że miały się pocałować, ale. Mówi mu, powinien iść z Naomi. Liam ma jej rady i wraca wraz z Naomi. W Poznajcie Parent, Naomi i Liam obie zaczynają się rozprasza, jak rzeczy się zaświecić, co Liam próbuje mówi Naomi, ale zachowuje przerywanych przez nią Naomi powtarza jej stronie historia nie zwracając uwagi na to, co Liam próbuje jej powiedzieć.

Wtedy Liam mówi Naomi, że ona nie ma pojęcia, co się dzieje w jego życiu, a ona mówi, że będzie ona zwrócić większą uwagę i nigdy nie będzie ignorować go ponownie. Naomi i Liam nazywa odkłada się na niego, twierdząc, że jest chory. Zmęczony jego problemów ignorowanych przez Naomi, Liam nazywa Annie porozmawiać. Po pewnym czasie stają się przyjaciółmi i zaczną się rozwijać uczucia dla każdego other.Liam likes Annie, ponieważ, przeciwnie do Naomi, ona słucha, co ma do powiedzenia. I Annie zaczyna rozwijać uczucia Liam też. Później, Liam jest obiad z matką i dowiaduje się, że próbuje zatrudnić innego gospodynię, i że został oskarżony o kradzież monety że Liam trwało. W potrzebie, on zwraca się do Annie o radę, i Naomi, a on stale rozwijać siebie. W sezonie 2 finał Liam zrywa z Naomi, a następnie zabiera Annie na jego nowo wykończone łodzi. Po Annie wyznaje Liam o wuja zabijania Jaspera decyduje się powiedzieć rodzicom. Jak ona to Liam widzi, że jego łódź jest w ogniu i spoty Jasper, który jest na kulach, próbując uciec. Widząc to, że zdejmuje Jaspera i zaczyna brutalnie uderzył go kilkakrotnie w policji przybywa.

W pierwszym odcinku trzeciego sezonu, Liam rozwija uczucia dla Annie, i całuje ją. Ale Annie odrzuca go po prawie się ją w kłopoty z policją. Okazuje się, że ma przyrodniego brata, Charlie, który Annie zaczyna się spotykać. Liam nie lubi Charliego ale po serca do serca, rozmowy o tym, jak były maltretowane w dzieciństwie, to pogodzić. Później, gdy Liam jest kontuzjowany i Annie pozostaje się nim opiekować, całują po Liam przyznał, że ją kocha. Chociaż Annie nadal w związku, ona mówi, że nie może żyć bez niego i spać razem. Po Charlie odkrywa, że ​​Annie ma prawdziwe uczucia dla Liama, wyjeżdża na studia za granicą we Francji. Annie i Liam rozpocząć randki. Potem Annie kuzynka Emily porusza się na chwilę przy Wilson’a “, ale Annie nie naprawdę to doceniam, dlatego Emily postanawia przejąć rzeczy w życiu Annie i próbuje uwieść Liama. Zdaje sobie sprawę, że próbuje skrzywdzić Annie i pracuje na planie, aby odsłonić jej. W finale sezonu, Liam mówi Annie, że tuż przed ukończeniem studiów postanowił nie uczestniczyć w kolegium. Annie, który nie rozumie jego wybór zrywa z nim. Na panieński Ivy party Liama ​​mówi Annie, że dostał pracę na łodzi rybackiej i że wyjeżdża następnego dnia przez całe lato. Na koniec, podczas tańców wszyscy na weselu, kiedy zdaje sobie sprawę, że jest kompletnym idiotą i biegnie za nim. Dwa pogodzić, całować, a potem odchodzi.

Na początku sezonu 4, Liam wraca z pracy rybackiej i niespodziewanie prosi Annie o rękę, ale ona odmawia. Po drugie, wniosek bardziej rozrzutny, który Annie mówi no to jeszcze raz, Liam upija się i kończy się na zakup bar na plaży. Szczegóły jego latem na łodzi są objawione jako kobieta o imieniu Jane przybywa, której mąż zmarł podczas gdy na łodzi z Liamem. Liam zaczyna rozwijać uczucia do Jane. Później ujawniono, że Jane jest w ciąży z dzieckiem męża. A także, jej mąż okazuje się być żywe. Gdy Jane dowiaduje się, że kończy się jej związek z Liamem.

Z bar kłopoty przebywających na powierzchni, Liam podejmuje pracę modelki. Zapłaciła tysiące dolarów więc podpisuje z agencją, a on dostaje kolejną robotę. Jako znak buntu skakał rozpoczyna wyścigowy, a gdy próbuje uciec on spada płot i łamie nogę.

W finale w połowie sezonu, Liam jest potrącony przez samochód podczas jazdy w swoim motocyklu. Kobieta, która uderzyła go postanawia powiedzieć, że to hit and run, ona następnie pozostaje z Liamem i kończy się na randki. Annie szybko działa, co się stało i mówi Liam, on nie ma nic przeciwko, choć i one prowadzą randek. Ona następnie przekształca pasek całkowicie. Na pierwszy Liam nie jest zadowolony z tej ingerencji w jego przestrzeni, ale osobist potem widzi, jak wielkie wszystko wygląda i dziękuje jej za poświęcenie w nią rękę. Wtedy Liam dowiaduje się od Annie, że jego dziewczyna zapłaciła dziewczyna udawać utopić więc Liam mogą być zauważone w branży telewizyjnej i dostaje naprawdę pijany i całuje Annie.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ivy Sullivan Gillian Zinser 2009 – nadal Drugoplanowo: seria 2

Ivy Sullivan blondynka chłopczycą surfer laska, student w West Beverly Hills High School, mieszka w wielkim domu w Topanga Canyon. Ona jest bardzo wrażliwa i nienawidzi ich lekceważyć. Kiedy po raz pierwszy spotkał się Liam, dwa dostał w walce, kiedy mają wypadek samochodowy. Później pogodzić na Halloween Party i zacząć być przyjaciółmi. Zaczyna rozwijać uczucia do niego, ale ona jest zdesperowany, kiedy tylko widzi dobrego przyjaciela w niej i próbuje złapać jego uwagę. Teddy widzi, że ona ma się podobasz Liam ale nie chce tego przyznać. Po partii, w piwnicy Liama, dwa całować i rozpocząć dyskretną historię miłosną, Ivy pomaga mu przezwyciężyć jego nemezis, Jen Clark. Liam wreszcie prosi ją do tańca, ale szybko okazuje się, że ma oczy ustawione na kolegi Naomi Clark. Ivy decyduje to jest najlepsze dla niej i Liama ​​aby tylko być przyjaciółmi, pomagając mu w jego dążeniu do Naomi, wysyłając SMS, żeby pójść i zobaczyć Liama. Ona jest zdruzgotana po stracie człowieka, którego kochała. Później, Naomi i Ivy spróbować stworzyć przyjazne stosunki własnych, które okaże się trudne, gdy nie mają takie same interesy w ogóle. Dwie dziewczyny się w walce na plaży i zacząć nienawidzić siebie. Po przegranej Liama ​​na dobre, Ivy pociesza jej mama Laurel Cooper, producent muzyczny. Później zaczyna fałszywe randki z Dixonem, jako dwa czuć pominięty, całują się, aby udowodnić, że są Naomi naprawdę randki. Dixon rozwija niektóre uczucia Ivy ale chce zerwać, jak ona myśli, że ona wciąż ma szansę z Liamem. Później Liam mówi jej, że on i ona nigdy nie będzie razem. Później w odcinku Ivy postanawia dać Dixon strzał i pójść na prawdziwą randkę z nim. Teraz, że wie, że Ivy i Liam nigdy nie będzie, że jest w stanie przejść. Kwestii Dixona hazardowych ich pierwsza randka jest katastrofalna i Ivy zaczyna zadawać sobie jeśli Dixon jest naprawdę facet dla niej. Ich związek odzyskuje gdy Dixon jest zaproszony do Australii w odcinku przed finałem sezonu.

W sezonie 3, Ivy wraca z Australii ze starym znajomym, który Oscar Dixon staje się natychmiast zazdrosny. Dixon pyta Ivy dlaczego nigdy nie otwiera się do niego, kiedy on mówi jej o swoich problemach rodzinnych i jego przeszłości. Postanawia mu zaufać i opowiada mu o swoim wyalienowanej ojca. Ona również mówi mu, że jest dziewicą. Po romantycznych daty, postanawia stracić dziewictwo do niego, ale ich plany zostały zawieszone, gdy Sasha powraca ze złą wiadomością dla Dixona. Dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV i może on mieć. Postanawia pchać Ivy dala i on zrywa z nią. Po cenach dumpingowych przez Dixon w odcinku 5, poczucie krzywdy i zdezorientowany, ona traci dziewictwo do Oscara. Dowiedzieć się, że nie ma HIV, Dixon mówi Ivy wiadomości, a ona jest w szoku. Ona odbiera bardziej szokujące wieści kiedy dowiaduje się Oscar również śpi z matką Laurel, i że to wszystko było planu, aby wrócić do nich za zrujnowanie jego rodzinę. Dixon odkrywa, że ​​Ivy spała z Oscarem więc zrzuca ją ponownie. Następnie, Oscar próbuje wyjść z Naomi, ale Naomi i Ivy zrobić plan aby umieścić Oscar na całkowitym zażenowaniem na oczach wszystkich na imprezie, kradnąc jego ubrania, kiedy poszedł chuda zanurzenie. Naomi (wraz z resztą dziewczyn) i Ivy stać się naprawdę dobrymi przyjaciółmi od tego momentu. Ivy następnie dostaje się do wypadku podczas surfowania i Dixon ratuje jej życie. Prosi go, ale zamienia ją w dół, mówiąc, że jest wciąż boli po znalezieniu się o niej i Oscara. Ona zaczyna palić marihuanę, ponieważ pomaga jej się uspokoić. Ona potem zaprzyjaźnia się z chłopcem o imieniu Raj, którego poznała w sklepie. Oni spędzać czas, ponieważ mają one wiele podobieństw (jak w garnku palenia i deskorolce). Kiedy dowiaduje się, że Raj Ivy został wystrzelenia szkoły do ​​spędzania czasu z nim, on mówi jej, że nie chce być zły wpływ na nią i akcji, że ma raka i ma cztery lata na najbardziej żyć. On także mówi, że pali pulę, aby pomóc mu w bólu z jego chemioterapii. Aktualności wstrząsy Ivy i staje otwieracz oczu dla niej. Pod koniec trzeciego sezonu, Ivy poślubia Raj wkrótce po jej ukończeniu liceum. Sezon 4: Raj dowiaduje się, że leczenie nie działa i postanawia zakończyć rzeczy. Mówi Ivy jedyny powód dostali maried było dlatego, że umiera, i że nie może być już razem. Nie mów jej, że rak i lukemia nadal tam jednak.

Po przezwyciężeniu Raj dumpingu ją Ivy wpada na chłopca o imieniu Diego kiedy ona rozdawać ulotki na jej pokaz sztuki. Kiedy mówi Diego o wystawie sztuki, jak się później dowiaduje się, że vandalizes studio, gdzie jest jej sztuka była. Dostaje na niego zła, ale w końcu Diego pokazuje jej niesprawiedliwość w sztuce i dostaje jej zainteresowanych. Diego i Ivy iść i pisać jakieś sztuki ulicy iw końcu stają się parą. Jakiś czas później, gdy Dixon opuszcza szpital w “Heart Will Go On”, Dixon odkrywa, że ​​Raj został przewieziony do Emergency Room powodu jego rak i był pod etykietą DNR. Dixon mówi Ivy, a ona odwiedza go w szpitalu. Ivy początkowo wścieka na Raj, ale w końcu działają jak małżeństwo. Kiedy Ivy wychodzi z pokoju szpitalnego Raj jest, aby mu szklankę wody, powraca, aby odkryć, że już minął. Następny odcinek “Blue Ivy”, Ivy idzie na pogrzebie Raj. Navid wraca z Princeton iść na pogrzeb, jak również. Matka Raja oferuje Ivy Raj prochy i początkowo nie akceptuje je. Ivy mówi do Kaleba i mówi jej o wypadku żałoby doświadczył w Irlandii, a ona decyduje się jeden na plaży. Gdy wszyscy wokół ogniska mówi wszystkich wspaniałych rzeczy o Raj, Ivy rozbija płacz o negatywnych rzeczach Raj jej zrobił i że zasługuje bardziej. Jej przyjaciele ją pocieszyć, a na koniec odcinka, Bluszcz staje samobójcze i jest ona postrzegana będzie do niebezpiecznego oceanu późno w nocy. Ostatnie słowa Ivy przed wyjazdem w to, “nic nie trwa wiecznie”

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Teddy Montgomery Trevor Donovan 2009 – 2011 Drugoplanowo: seria 1 & 4

został wprowadzony na drugiej premierze sezonu jako powtarzające charakter. Gdzie w trzecim sezonie został uaktualniony do serialu [1] , jednak według czwartego sezonu został zdegradowany do cyklicznego członkiem obsady raz. W sezonie 5, on znowu wrócić w powracającej roli. [2]

Charakter został po raz pierwszy wprowadzony w drugim sezonie serialu. W drugim sezonie, Teddy był znany jako “gracz”, który miał problemy z zobowiązania z wieloma kobietami, w tym z Adrianną i srebrnym . Podczas przerwy między drugim i trzecim sezonie, okazało się, że postać z serialu wyjdzie jako gej . [3] To było później okazuje się Teddy. W trzecim sezonie, okazje Teddy z wielu powikłań i walk bycia gejem, który obejmuje nękania, akceptację i relacje. W przeciwieństwie do drugiego sezonu, w którym bohater otrzymał wiele negatywnych opinii zarówno od krytyków i fanów, stał się niezwykle popularny i lubiany w trzecim sezonie. [4]
”     Nigdy nie przepraszam za to, kim jestem.     ”

Sezon 2

Na początku sezonu, Teddy przybywa do miasta, jak Adrianna ex ‘s i przyjaciel z dzieciństwa. Adrianna kończy pozostawiając jej chłopaka, Navid , aby być z Teddy. Ale później mówi Teddy Adrianna, że ​​nie jest to typ relacji, pozostawiając Adrianna zdewastowany. Teraz uczestniczy West Bev, Teddy rośnie w pobliżu jednego z najbliższych przyjaciół Adrianny, Srebro , który usiłuje zająć jej matki, która ma raka . Teddy dotyczy srebra, kiedy mówi, że jego matka zmarła na raka piersi, gdy był młodszy. Wraz z upływem czasu, Teddy rozwija uczucia dla srebra i prosi ją do West Bev Winter Wonderland Tańca. Srebrny odrzuca ofertę Teddy’ego powodu go grającego Adrianna. Teddy później uświadamia sobie, że Silver jest jeden chce być, tak, że robi film i pokazuje go całej szkole podczas Anonse porannych i ujawnia, że ​​Silver jest tylko dziewczyna chciał bieżąco. Niestety, Silver zamienia go ponownie. Choć później na taneczną Teddy prosi do tańca Srebrny lecz przyjaciółmi. Tańcząc Buziaki Teddy szoku Silver, a ona odchodzi. Później widzi Srebrny Teddy przytulając inną dziewczynę w obecności Dixon , który jest jej były chłopak. Dixon pyta Teddy mu powiedzieć kto dziewczyna była, a Teddy odkrywa, że ​​w rzeczywistości jego siostra, Savanna Montgomery. Dixon biegnie z powrotem do Silvera jej powiedzieć, że osoba, Teddy został tulenie był tylko kolejny romans w jego życiu. Zasmucony Srebro jest wtedy zaskoczeni, gdy Dixon całuje ją, a Teddy udaje się dostrzec dwa i pozostawia złamane serce. Srebrny następnie mówi Dixon pocałunek był błędem i pozostanie zainteresowany tylko Teddy. Srebrny Teddy próbuje rozmawiać, ale on mówi jej, że ma rację, i że nigdy nie pracował ze względu na niego jest graczem. Kilka tygodni później, siostra Teddy, Savanna podchodzi do Silver i Dixona obiad, i mówi jej, jak ona ominęło wielka szansa na przyjaźń jej brata. Angry Srebrny następnie uczy Dixon okłamał ją. Srebrny pozostawia Dixon i wraca do Teddy’ego wyznać swoje uczucia do niego. Ona pokazuje, że ona naprawdę go lubi, ale nie jest pewna, czy może mu zaufać.

Później, Dixon ujawnia Teddy co zrobił i gniewnym Teddy stemplami Dixon. Kwestie zaufania jeszcze przypadek, gdy Srebrny końcu decyduje się dać Teddy szansę. Podczas randki, Silver staje się podejrzliwy Teddy, i prosi o radę od drugiego z jej najbliższych przyjaciół, Naomi . Srebrna wynajmuje kogoś do szpiegowania Teddy i dowiaduje się, Teddy mówi innym ludziom, jak bardzo troszczy się o srebro i to poważne. Srebrny potem żałuje nie ufając Teddy’ego i objawia mu, że miała szpiega ktoś na niego. Teddy jest zadowolony, że srebro może mu zaufać, ale nie jest pewien, czy można jej zaufać. One później skończyć coraz bliżej i ożywić ich zaufanie do siebie. Dwa spadła całkowicie w miłości w tym momencie, ale ojciec Teddy, Spence, jest niechętny Teddy o związek, mówiąc będzie rozpraszać go od tenisa. Spence posuwa się przekupić Silver, z pieniędzy, aby zerwać z Teddy. Spadki srebra, ale zrywa z Teddy w każdym razie, mówiąc, że troszczy się o nim zbyt wiele, i nie chce, żeby przestał robić coś kocha z jej powodu. W finale sezonu, Silver pozwala Teddy do podjęcia decyzji o tym, czy powinny one zostać razem. Dwa później wrócić razem.
Sezon 3

Trevor Donovan zaczął regularnie w sezonie 3, a fabuła Teddy stał się większy nacisk serii.

Podczas premiery sezonu, an trzęsienie skały Beverly Hills, która powoduje ciężki regał spaść na jedną z nóg Teddy’ego starając się kryć. Teddy wydaje się być w porządku na początku, ale podczas gdy w praktyce tenisowy otrzymuje ostry ból w nodze i jest transportowany do szpitala, gdzie później dowiaduje się, że nie mogą grać w tenisa już. Zły i sfrustrowany Teddy pokazuje się na imprezie Naomi i Silver znęca. Angry Srebrny odchodzi, jak Teddy upija. Później wchodzi na pijana Naomi daje striptiz do dwóch innych facetów i zmusza je, żeby uniemożliwić Naomi od podejmowania głupie decyzje. Naomi jest następnie przyciągane przez wybryki Teddy’ego i zbliża go w sposób jak uwodzicielski Srebro wchodzi na nich. Srebrny następnie pozostawia w łez jako Teddy omija ją ze względu na jego rannych nogę. Następnego dnia, ale szybko pogodzić dostać się do innej walki po srebro znajdzie Teddy pijany i leży z nią o tym. To sprowadza Srebrne wspomnienia niej i jej matki do czynienia ze swoim alkoholizmem . Srebrny następnie pozostawia Teddy’ego robić to, co chce. Następnego dnia rano, Teddy budzi się nago w łóżku i zaczyna wymiotów. Potem odnajduje list od kogoś, informując go, jak bardzo podobał mi się zaczep do góry. Teddy później dowiaduje się, że spała z mężczyzną studenta z West Bev nazwie Ian . Teddy spotyka Iana, a on zapewnia Teddy że ma się czym martwić i że nikomu nie powiem, że podłączona. To tylko agitates Teddy, który następnie wywołuje Ian “pedał”, kiedy Ian komentuje ruchów złych Teddy’ego tanecznych podczas rzecz raka piersi Silver. Burze Ian off następuje wściekły Silver. W nocy z zasiłku, próbuje przeprosić Silver, który w zamian mówi mu, że to koniec między nimi. Następnego dnia, Teddy biegnie do Iana, i nakazuje mu trzymać się z dala od niego. Ian mówi Teddy, że nie chcę być wokół niego albo i to tylko dlatego, że nie może zgodzić się, że nie powinien być biorąc go na nim. To z kolei powoduje, że Teddy atakować Ian i walka powstaje między nimi. Walka jest wtedy przerwana przez pana Matthews i oba są podane aresztu za niestosowanie się do wyjaśnienia przyczyn walki.

Podczas zatrzymania, główny informuje Teddy o Iana, że ​​szkoła jest mało woźnych. Więc ona oferuje im pracę fizyczną co skróci ich aresztowanie. Obaj następnie zgodzić. Podczas czyszczenia rynien, Ian mówi Teddy będzie łatwiej, jeśli pracują z dachu. Potem spacer na dach i zaczyna czyścić. Choć na dachu, część krawędzi zrywa, co powoduje, Ian prawie spaść tylko do zbawienia przez Teddy. Dwa pogodzić i Teddy Ian przeprasza za wszystko. Ian przebacza Teddy ze względu na niego, wiedząc, co on przechodzi. Ian mówi Teddy będzie tam dla niego jeśli kiedykolwiek potrzebuje porozmawiać, ale Teddy informuje Iana nie ma nic do powiedzenia. Teddy wkrótce zdaje sobie sprawę, mógłby być gejem, gdy ma się mieć seks z kobietą studenta. Kwestionuje ona Teddy’ego, dlaczego on nie jest wyprostowany, a Teddy usprawiedliwia i burz off. W miarę upływu czasu, Teddy powoli zaczyna akceptować swoją seksualność, kiedy odwiedza bar gejowski sam. Choć zapomina jego portfel w domu, i pozostaje zadać Iana o pomoc. Teddy następnie zaczyna ufać Iana więcej i widzi go jako inspirację. Teddy odkrywa, że ​​Ian został kwestionując swojej seksualności od wielu lat, ale to, że zawsze stara się ignorować te uczucia. I to jego pierwszy pociąg do tej samej płci był na jego współlokatora, Tripp Wellington, natomiast obsługa Exeter Prep School. Wtedy ujawnia porzucił Exeter po opracowaniu uczucia dla niego. Ta rozmowa daje następnie Teddy i Ian bliżej jako przyjaciół powodu Ian jest tylko jeden Teddy może zwierzyć o jego homoseksualizmie. Kilka dni później podczas plaży luau , Teddy widzi Iana z innym facetem i staje się zazdrosna. Teddy potem idzie porozmawiać z Silver, który jest zdenerwowany o swoich romantycznych uczuć do Navid, podczas gdy on jest z Adrianną. Srebrny następnie całuje Teddy, ale Teddy mówi Srebro jest ktoś inny. Na koniec w nocy, w celu Teddy oferuje Ian umieszczając co dalej. Podczas gdy w szopie, Teddy wyciąga Iana w do pocałunku, który zapali początek ich związku.

Teraz, Teddy i Ian są oficjalna para, Teddy mówi Ian nie chce, żeby ktokolwiek wiedział, i że ich związek musi pozostać tajemnicą. Ian mówi Teddy, że nie będzie przez to przechodzić jeszcze raz więc zrywa z nim. Później na imprezie Adrianny, Teddy odkrywa, że ​​Ian nauczył się akceptować fakt, że jest gejem, ale to po prostu nie jest gotowy do wyjścia jeszcze. Teddy wyznaje swoje uczucia do Iana, a łączy ich namiętny pocałunek na schodach, choć nie wiedzą, że Dixon widział ich. Po Świątecznej przerwie Teddy wraca do szkoły, aby znaleźć notatkę w jego szafce wymagających 50.000 dolarów lub będą one ujawnić swoją tajemnicę, a także zdjęcia z niego i całując Iana. Po wyjściu do srebra i uzyskanie poparcia, Teddy ostatecznie zyskuje tyle odwagi by wyjść do reszty jego przyjaciół. Chociaż niektóre są nieco niewygodne wiadomością, wciąż go zaakceptować. Wracając do domu, Teddy’ego, Ian mówi Teddy, jak z niego dumna, że ​​jest po wszystkich walkach w tym szantażu. Teddy szybko zauważa, że ​​nigdy nie powiedział niczego Ian o notatki w jego szafce, i zdaje sobie sprawę, że to Ian cały czas. Teddy następnie zrywa z Ianem i mówi mu, aby nigdy nie mówić do niego, mówiąc, że nie jest osobą, którą myślałem, że był. Teraz, Ian zniknął, Teddy stoi przejść przez wychodzącego procesu sam. Grozi mu pewne środki wrogości, ale ma wsparcie ze srebra. Srebrny następnie bierze Teddy’ego na dach trafić kilka piłek tenisowych do disract go z kłopotów, jak Teddy czynili z Silver natomiast do czynienia z matki raka. Choć Teddy kończy się uderzenie kogoś, kiedy słyszy krzyk z ziemi. Teddy schodzi przeprosić i spotyka faceta o imieniu Marco , który jest piłkarzem na Bev West. Marco komplementy służyć Teddy, i mówi mu, że ktoś musi zdobyć go naprawdę zły, aby uderzyć piłkę, że ciężko. Teddy przypadkowo outs się do Marka, mówiąc: “Tak, to zrobił”. Marco mówi Teddy, że on tam był, ukazując zarówno Teddy i Silver, że Marco mógłby być gejem, jak również. Marco następnie zapisuje jego numer telefonu na piłki uderzył go, więc Teddy mógłby nazwać go i dać mu kilka lekcji tenisa. Srebrny następnie rozmawia z Liam , Navid i Dixon podjąć Teddy’ego do baru dla gejów jako znak poparcia po uczucie odległe od facetów w grupie. Tak szybko, jak się tam dostać, od razu jak Teddy i Liam czuć bardzo nieswojo i niezręcznie. Liam i Teddy wkrótce opuścić poprzeczkę jako Dixon i Navid pozostaje się cieszyć. Następnie po serca do serca, z Liamem, zarówno czuć się znacznie lepiej. Przed przerwą wiosną, Teddy biegnie do Marka i zaprasza go na noc. Teddy odkrywa Marco ojciec jest daleko i że mają miejsce dla siebie. Rozczarowany Marco mówi Teddy nie jest on po prostu patrząc na haku i odchodzi. Podczas wakacji w Meksyku , Teddy biegnie do Trippa , jego współlokator, kiedy chodziłem Exeter. Teddy jest zadowolony, do przedostania się do Trippa, ale przyznaje, że srebro nie był doczekać nocy działając prosto. Tripp następnie zaprasza Teddy dla piw później w nocy i Teddy zgadza. Teddy też przyznaje się do Silvera, że ​​był pierwszym facetem, on kiedykolwiek miał uczucia. Tej nocy nad piw dwa są rozmowy, przede wszystkim o reputację Teddy’ego jako gracz. Teddy następnie objawia Tripp, że jest gejem. Jako Teddy zaczyna wyjaśniać, że jest odcięta przez pocałunek z Tripp, ujawniając, że jest gejem, jak również. Kisses Teddy Tripp ponownie i dwa podłączyć z powrotem w pokoju hotelowym Teddy’ego. Następny dzień na basenie, Teddy spotyka Woli, który jest chłopakiem Tripp to, z którym dzieli otwarty związek. Tripp następnie mówi Teddy, że faceci tacy jak oni nie są typu relacji. Rozczarowany widząc, jak Tripp był jeszcze graczem, Teddy przyznaje Srebro nie szuka tylko podłączyć więcej. Po Teddy powraca do Beverly Hills, postanawia zadzwonić Marco.

Teddy i Marco wkrótce rozpocząć randki i Teddy zajmuje nawet Marco do ślubu Ivy i Raja. Jednak ich związek szybko kończy się później, że lato.
Sezon 4

W premierze sezonu, Teddy odkrywa miał podzielić się ze swoim chłopakiem, Marco Salazar w lecie z nieznanych powodów. Postanawia spędzić swoje ostatnie dni lata z Silver, Naomi, Annie, Navid i Dixon. Jako uczelnia zaczyna przez większość grupy, Teddy postanawia zająć jego wycieczka do następnego poziomu, wychodzi do swojego ojca. Teddy opuszcza Beverly Hills do Barcelony i zostawia wiadomość głosową dla ojca ukazując jest gejem. On szybko odkłada słuchawkę, gdy samolot schodzi. Kilka tygodni później, Teddy wraca do Beverly Hills. Mówi, że nigdy Srebrny jego ojciec wrócił na jego wezwanie, ani kilka po. Jednakże, jego ciotka i wuj są objawione być bardziej akceptują Teddy niż jego ojciec. Teddy też wzmianki o romans z innym mężczyzną, podczas gdy w Barcelonie. Ich związek zostaje przerwana po tym jak wrócić do domu. Podczas uczęszczania CU, stłuczki Teddy do tego samego człowieka z Barcelony, którego nazwa została później okazuje się być Shane ( Ryan Rottman ). Shane ujawnia pracuje dla Kongresu kandydata; Marissa ( Brandy Norwood ), który okazuje się być uruchomiony przed wujem Teddy’ego w wyborach. Shane wyklucza wujka Teddy’ego jako homofoba , i mówi mu, że nigdy nie mogą być razem, jeśli obsługa jest jego wujek Teddy w kampanii. Jednak Teddy mówi Shane on nie przestał wspierać stryja, bo jest tylko jeden z jego rodziny, która przyjęła go. Shane i Teddy później pogodzić i postanowili połączyć Naomi i reszta bandy na wycieczkę do Las Vegas . Podczas pobytu w Vegas, Teddy uświadamia, jak różne jego życie stało się i jak nigdy nie będzie spełniać oczekiwań społecznych, co czyni go w depresję. Po nocy picia, Silver potrafi przekonać Teddy poślubić Shane. Teddy zgadza a dwa są małżeństwem, jednak nie ma oficjalnej licencji małżeństwo. Srebro również uda się uchwycić całą ich ślub na video i przypadkowo wysyła go do swojego kandydata; Marissa Harris-Young, który następnie zwalnia taśmę do mediów, aby powodować problemy dla jej przeciwnika w wyborach. Od tego czasu przeniósł się do Waszyngtonu z Shane. Miesięcy później Teddy wraca do Beverly Hills i jest w zachwycie po usłyszeniu o tym wszystkim, co wydarzyło się odkąd odszedł. Srebrny następnie mówi Teddy o jej genu raka, i że szuka dawcy spermy w ciążę i obniżyć jej szanse na uzyskanie raka szyjki macicy . Pyta Teddy’ego być ojcem jej dziecka, szanowany Teddy chętnie przyjmuje.
Rozwój

Charakter Teddy został wprowadzony w drugim sezonie serialu. Był pierwotnie miała pozostać jako powtarzające się ukochanej na srebro, ale później został uaktualniony do serii regularnie do nadchodzącego sezonu trzeciego. Po pierwszym przyjeździe do hotelu, Donovan objawione “Teddy jest nowy dzieciak w West Beverly High. Był na wschodnim wybrzeżu w prywatnej szkole i etażerka. On jest kwintesencją wszystkich amerykańskich złoty chłopiec. On jest synem dwóch Oscara wygrania aktor. Oczywiście, że pochodzi z bardzo bogatej rodziny, ale nie jest pretensjonalne w ogóle. On nie ma thatpoopoo potencjalne bogate postawę dzieciak. On jest bardzo miły, bardzo gościnni. On jest bardziej dojrzały ponad swój wiek, bo wychowałem się w dorosłego środowiska, dorastał wokół branży rozrywkowej z ojcem jest aktor i to wszystko. Więc przychodzi do szkoły i tam jest trochę napięcie i mały dramat stworzony przez jego obecności na scenie. Więc zobaczymy. ” w wywiadzie. Donovan ujawniło również był zastraszony przez resztę obsady po ich pracy na togther pokazać przez ponad rok, ale później powiedział, każdy był przyjazny “. [5]

Do trzeciego sezonu, Teddy został zamieniony na serię regularnych. Gdzie miał mieć nowy storline że wiązałoby Teddy wychodzi jak gej. Donovan zawołał, że on nie chciał tej historii “za to in-your-face moment dla szybkiego doładowania ocenie.” Jako 31-letni aktor, zaczął mówić do pisarzy, zaczął rozumieć łuk jego Teddy znaków. “To prawda, do prawdziwego życia, to się dzieje w tempie, myślę, że to rzeczywiście się stało i to będzie się rozwijać bardzo realistycznie, [i być] bardzo szczere,” mówi. Donovan mówi TVGuide.com że oczekuje więcej wybuchów jak jock tenis walczy ze zrozumieniem kim jest. “Wszystko jest tak wewnętrznych. On walczy sam ze sobą,” mówi Donovan. “On tworząc swoje własne problemy i … nie będzie dużo zewnętrznych walk z innymi ludźmi w większości spowodowane przez jego frustrację, gniew, jego zaprzeczenie i pomieszania”. [6]

Z fabuła Teddy zbiegło się z niedawnym naciskiem na zastraszanie i samobójstwa nastolatków, Donovan dołączył do innych gwiazd w Dana Savage’a “It Gets Better” projektu z jego PSA. “To nie jest tak, jak nastolatek samobójstwo lub zastraszania jest nowy problem, ale to nie należy do światowej czołówki i to zostało opublikowane w kraju i … to była niesamowita okazja, aby edukować ludzi,” mówi. “Jest więcej warstw [w tym sezonie],” mówi. “Na wystawie, która może wydają się być powierzchowna naprawdę wykopał dół do więcej treści i więcej problemów kluczowych”. [7]

Donovan ujawniło również, że został uhonorowany i zaszczycony, że pisarze myślał, że może podjąć taką historię i obsługiwać go w sposób, to jest napisane. [8]
Recepcja

Na początku, kiedy Teddy został wprowadzony, jego postać spotkała się z negatywnych opinii od krytyków, jak i fanów. Czuli się tak, jak gdyby Teddy nie ma osobowości i że naprawdę nie było powodu, żeby być na pokaz. Jednak ta zmieniła się radykalnie po raz trzeci sezon zaczął wietrzenie. Jak ludzie zaczęli widzieć wrażliwy i opiekuńczy strony Teddy jako znak wzrosła bardzo popularne i był bardzo lubiany przez krytyków i fanów. Wielu fanów pochwalił pisarzy wyboru Teddy’ego jako znak do wyjścia jako gej.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Debbie Wilson Lori Loughlin 2008 – 2011 Seria 1-3

Ma dobre relacje z jej dzieci, ale starcia z jej ex-mother-in-law Tabitha. Czuje ją i Harry’ego pozycje jak rodzice są zagrożone przez fakt, że żyją w domu Tabithy, uczucie które jest zirytowany, kiedy Tabitha przeczy Debbie życzenia w wychowywaniem dzieci. Debbie antypatie Tracy Clark, który miał syna z Harrym 25 lat przed czasem z serii ‘premiery, i który ostatnio, pocałował Harry’ego. Ona rzuca się do szpitala z powodu Harry’ego i Kelly Adrianna jest w pracy. Harry zakrada jakieś ciasteczka z partii balu i dzielić się nimi. Następnie znane jest, że są one pot ciasteczka, i są zarówno wysokie. Ona widzi połączenia między Kelly i Harry i nagle zaniepokojony, gdy mówi Harry. Mówi jej, że to nic takiego i to tylko ze względu na pot sprawia, że ​​ciasteczka jej paranoję. Ona mówi Kelly ze śmiechem na temat myśli Kelly ma zakochanej w Harrym, ale Kelly próbuje powiedzieć jej inny opór. Po wielu napięć między nią i Kelly przez drugi sezon, to zadośćuczynić i uczestniczyć w zajęciach jogi razem w przetargu na Debbie ustalania Kelly się, ale wydaje się, że jest bardziej zainteresowany Debbie, scena zakończyła się niezręcznej ciszy między Debbie i Kelly. Dzieli pocałunek ze swoim instruktorem jogi i zaczyna więcej problemów między jej i Harry’ego. Później dowiaduje się, że Dixon włamali się do szkoły i Harry obejmował dla niego. W finale sezonu 2, Harry zostaje zwolniony za tuszowanie dla Dixon i Debbie Harry pyta czy nadal ją kocha potem jest niezręczna cisza między nimi, Harry nie odpowiedział. Debbie walczy finansowo przez pierwsze odcinki sezonu 3 ze względu na jej rozwodu. Jej mąż Harry przeniósł się z domu, a ona jest w lewo, aby żyć z Annie i Dixon. Debbie nie jest w stanie znaleźć żadnych dobrych miejsc pracy, więc w ostateczności ona staje asystent Jen Clark, starsza siostra Naomi. Debbie wydaje się być jedynym, który jest w stanie kontrolować Jen i uniemożliwić jej jest jej własny zwykle średnia. Z powodu jej nowej pracy, staje się bliższa Ryan Mathews, a dwa mają doświadczenia seksualne. Debbie przyznaje, że byłoby dziwne, im być razem, a ona decyduje się iść na randkę z mężczyzną, którego poznała na Internecie dzięki Annie i Dixona. Data nie idzie dobrze, a ona sama do wymówek iść do łazienki po obejrzeniu, że Ryan jest tam. Dwa zacząć mówić i seks w łazience. Zaczynają do tej pory w tajemnicy, ale na jedną noc, Annie kuzynka Emily widzi je całować, a ona mówi mu Annie przed przesłuchanie. W finale sezonu, Ryan pyta Debbie przenieść się do Paryża z nim być blisko do Jen i ich dziecka.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Harry Wilson Rob Estes 2008 – 2010 Seria 1-2

Postanawia przenieść się do Beverly Hills, przyjmując posadę dyrektora w swoim starym liceum. Spotykał matka Naomi Clark, Tracy Clark, w szkole średniej, a także ojcem nieślubnego syna z nią, który został położony do adopcji wiele lat temu. Kiedy jego małżeństwo z Deb jest napięte, zostawia po sezonie 2. W sezonie 3, oni złożyć wniosek o rozwód. Kiedy Dixon i Annie iść go odwiedzić, są zaskoczeni, aby spełniać swoją nową dziewczynę.

Estes opuściły cykl na końcu sezonu 2. Powiedział w oświadczeniu dotyczącym jego wyjście, “To jest mój ostatni sezon na 90210 i życzę nic show, obsady i ekipy, ale najlepsze. Czekam na spędzanie czasu z moimi dziećmi i zbadania innych możliwości”. [15]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Ethan Ward Dustin Milligan 2008 – 2009 Seria 1

Ma brata, który jest autystyczny. Że pochodzi Naomi na początku sezonu 1, chociaż pary zerwać kilka razy ich zakończenia stałe stosunki. On i Dixon są rywale na początku, ale w końcu stają się przyjaciółmi. Chociaż Ethan jest przyciągany do Annie i pocałował ją w dwa letnie miesiące przed rozpoczęciem show, że nie stać jej chłopak do “There Is No Place Like Homecoming”. Ethan zdaje się nosić znamiona Dylan McKay z oryginalnej serii bo datowane zarówno Annie i Naomi, tak jak Dylan dnia zarówno Kelly i Brenda. W “przez przypadek” jest zaangażowany w wypadku samochodowym. Ethana self-absorpcja objawia, kiedy nie uznają Rhonda, dziewczyna w drugim samochodzie, mimo, że są w tej samej klasie francuskiej. Zaprzyjaźnia Rhonda w próbie reformy. Kiedy słyszy bolesną historię Annie prezentując Rhonda jako jej własne, staje się zły i spędza tańczyć Walentynki z Rhonda. Jednak, kiedy Rhonda próbuje pocałować Ethana, odmawia jej, i wyjaśnia, że ​​jest on nadal chodzić z Annie. Ethan i Annie wreszcie zerwać po uzgodnieniu, że wszystkie ich relacja stała jest stałą walką. Nawet Ethan potwierdza się Annie, że wierzy, że on i Rhonda miał połączenie, on również mówi, że nie będzie się z nią umówić, a nie biorąc czas dla siebie. W ciągu ostatnich kilku odcinków, Ethan rozwija przyjaźń z Liamem, co miało negatywny wpływ na jego dobry wizerunek chłopca. Pod koniec odcinka “dionizyjski Debacle”, Naomi starsza siostra Jen odkrywa, że ​​Ethan stracił dziewictwo do niej, a nie do Naomi lub sugerowały, że on ją przed datą randki Noemi, ale obiecuje trzymać to w tajemnicy. W “Zero Tolerancji” jest on do zrozumienia, że ​​Ethan może mieć uczucia do Silver. W finale sezonu Dixon siły Ethan ujawnić, że robi też, tak jak Silver. Całują się i wskazuje Ethan się, że srebro pobiegł za nim i nie Dixon. W sezonie 2 on Srebrny teksty z Montany i powiedział, że nie żałuje, że pocałunek. Dixon powiedziano to przez nową postać “Teddy Montgomery ‘i Dixon zakończył rzeczy z Silver. W sezon 2 odcinek “do nowych początków” on wysyła tekst do srebra mówiący jej, że zdecydowaliśmy się na pobyt w Montanie z ojcem.

Milligan został napisany z serii na końcu jednej części sezon zmian zachodzących w nowym producenta.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Tabitha Wilson Jessica Walter 2008 – 2009 Seria 1 (odcinki 1-13)

jest matriarch z rodziny i matka Harry’ego Wilsona, jest 60ish aktorka (alkoholowe i bezalkoholowe), który był bardzo znany w 1970 roku. Ona jest przyczyną rodzinnej Wilson wyjeździe z Kansas. Ona nie dogadujemy się zbyt dobrze z Debbie, często rozsypie o zasadach domowych. Tabitha została odpisana show jako powrót do telewizji i pracy zrobić film, który zabrał ją z Beverly Hills. W sezonie 2 odcinek 1 “To New Beginnings” wyjaśniono, że ona pracuje w Las Vegas. W dalszej części sezonu, Annie i Dixon go do odwiedzenia jej w ciągu przerwy zimowej, choć to nie jest wyświetlany na ekranie.

Krytycy podobał dialog Jessica Walter jest z jednym powołując go jako jeden z głównych powodów, aby oglądać serię. [16]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Drugoplanowa obsada
Bohaterowie Aktorzy Lata Uwagi
Tracy Clark Christina Moore 2008 – 2009
Charles Clark James Patrick Stuart 2008 – 2009
Ty Collins Adam Gregory 2008 – 2009 Odcinki: 2-6, 14-15, 23-24
Georg Evans Kellan Lutz 2008 – 2009 Odcinki: 1, 2, 7, 9, 10, 13
Constance Tate-Duncan Maeve Quinlan 2008 –
Jen Clark Sara Foster 2009 –
Gia Rumer Willis 2009 –
Jasper Herman Zachary Ray Sherman 2009 –
Mama Liama Sarah Danielle Madison 2009 –
Ojczym Liama John Scheinder 2009 –
Mark Driscoll Blake Hood 2009 –
Laurel Cooper Kelly Lynch 2010 –
Javier Luna Diego Gonzalez Boneta 2010 – 2011 Odcinki 45-47
W pozostałych rolach

Specjalne występy gwiazd z Beverly Hills, 90210
Bohaterowie Aktorzy Lata W odcinkach Ilość odc.
Kelly Taylor Jennie Garth 2008 – 2010 Seria 1: 1-6, 10-12, 14, 18-20, 23-24
Seria 2: 3, 6-7, 10, 13 20 odc.
Brenda Walsh Shannen Doherty 2008 – 2009 Seria 1: 2, 4-6, 11-12, 24 7 odc.
Donna Martin Tori Spelling 2009 Seria 1: 19-20 2 odc.
Nat Bussichio Joe E. Tata 2008 Seria 1: 2, 4 2 odc.

Gościnnie
Bohaterowie Aktorzy Lata Uwagi
Ozzie Cardoza Michael Trevino 2008
Sean Cavanaugh Josh Henderson 2008 – 2009
Kimberly McIntyre Jessica Lucas 2008 – 2009
Nina Chantelle Barry 2009 1 odcinek
Christina Worthy Lauren London 2008 – 2009
Rhonda Kimble Aimee Teegarden 2009
Diablo Cody Diablo Cody 2009 Jako ona sama (odcinek 19)
Phoebe Lily Collins 2009 2 odcinki
Joe Jonas Joe Jonas 2010 Jako on sam (odcinek 54)
Sasha Mekia Cox 2009 – 2010 Odcinki 26-32, 51
Snoop Dogg Snoop Dogg 2011 Jako on sam (odcinek 63)
Marla Sally Kellerman 2011 odcinki 65-66
Wersja Polska

Wersja Polska: SDI Media Polska
Tekst: Joanna Grzechnik (seria 2); Zofia Jaworowska (seria 3 – odcinki 47-63); Jan Kielan (seria 3 – odcinki 64-68)
Czytał: Andrzej Leszczyński

Seria Odcinki Premiera Stany Zjednoczone Finał Stany Zjednoczone Premiera Polska Finał Polska Wydania DVD
Region 1 Region 2 Region 4
1 24 2 września 2008 19 maja 2009 13 kwietnia 2009 29 czerwca 2009 11 sierpnia 2009 17 sierpnia 2009 7 kwietnia 2011
2 22 8 września 2009 18 maja 2010 23 kwietnia 2010 2 lipca 2010 24 sierpnia 2010 6 sierpnia 2010 21 lipca 2011
3 22 13 września 2010 16 maja 2011 9 stycznia 2012 19 marca 2012 30 sierpnia 2011 15 sierpnia 2011 N/a
4 24 13 września 2011 15 maja 2012 30 lipca 2012 TBA N/a N/a N/a
5 TBA TBA TBA TBA TBA TBA TBA TBA

Premiera Nr odcinka Polski tytuł Angielski tytuł
USA Polska[4]
SERIA PIERWSZA[5]
02.09.2008 13.04.2009 01 To nie jest Kansas We’re Not in Kansas Anymore
02.09.2008 13.04.2009 02 Randka marzeń The Jet Set
09.09.2008 20.04.2009 03 Rodzinne wyjście Lucky Strike
16.09.2008 20.04.2009 04 Zamknięty krąg The Bubble
23.09.2008 27.04.2009 05 Marzenie i przebudzenie Wide Awake and Dreaming
30.09.2008 27.04.2009 06 Wzorowe zachowanie Model Behavior
07.10.2008 04.05.2009 07 Hollywood Forever Hollywood Forever
28.10.2008 04.05.2009 08 Powrót do domu There’s No Place Like Homecoming
04.11.2008 11.05.2009 09 Sekrety i kłamstwa Secrets and Lies
11.11.2008 11.05.2009 10 Świat intryg Games People Play
18.11.2008 18.05.2009 11 Zerwane więzi That Which We Destroy
06.01.2009 18.05.2009 12 Odkrycia i zwierzenia Hello, Goodbye, Amen
13.01.2009 25.05.2009 13 Kochaj albo rzuć Love Me or Leave Me
20.01.2009 25.05.2009 14 Pierwsze niepowodzenia By Accident
03.02.2009 01.06.2009 15 Rhonda Help Me, Rhonda
10.02.2009 01.06.2009 16 Złamane serca i hotele Of Heartbreaks and Hotels
31.03.2009 08.06.2009 17 Brzemię życia Life’s a Drag
07.04.2009 08.06.2009 18 Utrata kontroli Off The Rails
14.04.2009 15.06.2009 19 Powrót Donny Okaeri, Donna !
21.04.2009 15.06.2009 20 Bolesny dylemat Between a Sign and a Hard Place
28.04.2009 22.06.2009 21 Trudne wyznania The Dionysian Debacle
05.05.2009 22.06.2009 22 Koniec zabawy The Party’s Over
12.05.2009 29.06.2009 23 Rewanż Zero Tolerance
19.05.2009 29.06.2009 24 Burzliwy początek lata One Party Can Ruin Your Summer
SERIA DRUGA[6]
08.09.2009 23.04.2010 25 Nowe początki To New Beginnings
15.09.2009 23.04.2010 26 Nagie zdjęcie To Sext or not to Sext
22.09.2009 30.04.2010 27 Impreza na jachcie Sit Down, You’re Rocking the Boat
29.09.2009 30.04.2010 28 Król porno The Porn King
06.10.2009 07.05.2010 29 Podwójna randka Environmental Hazards
13.10.2009 07.05.2010 30 Niebezpieczne związki Wild Alaskan Salmon
20.10.2009 14.05.2010 31 Zaskakujące zwierzenia Unmasked
03.11.2009 14.05.2010 32 Kobieca intuicja Women’s Intuition
10.11.2009 21.05.2010 33 Aż do gwiazd A Trip to the Moon
17.11.2009 21.05.2010 34 Niepohamowany gniew To Thine Own Self Be True
01.12.2009 28.05.2010 35 Wielki wyścig And Away They Go
08.12.2009 28.05.2010 36 Zimowy taniec Winter Wonderland
09.03.2010 04.06.2010 37 Szczury i bohaterowie Rats and heroes
16.03.2010 04.06.2010 38 Walki kobiet Girl fight
23.03.2010 11.06.2010 39 Przeszłość i przyszłość What’s Past in Prologue
30.03.2010 11.06.2010 40 Poza kontrolą Clark Raving Mad
06.04.2010 18.06.2010 41 Podwójna randka Sweaty Palms and Weak Knees
13.04.2010 18.06.2010 42 Jeszcze jedna szansa Another Another Chance
27.04.2010 25.06.2010 43 Życiowe wybory Multiple Choices
04.05.2010 25.06.2010 44 Spotkanie z rodzicami Meet The Parent
11.05.2010 02.07.2010 45 Javianna Javianna
18.05.2010 02.07.2010 46 Wyznania Confessions
SERIA TRZECIA[7]
13.09.2010 09.01.2012 47 Ten ostatni rok Senior Year, Baby
20.09.2010 09.01.2012 48 Imprezowa noc Age of Inheritance
27.09.2010 16.01.2012 49 Wizja przyszłości 2021 Vision
04.10.2010 16.01.2012 50 Aukcja The Bachelors
11.10.2010 23.01.2012 51 Plan działania Catch Me If You Cannon
25.10.2010 23.01.2012 52 Model w oknie How Much Is That Liam In The Window?
01.11.2010 30.01.2012 53 Bolesna prawda I See London, I See France…
08.11.2010 30.01.2012 54 Najdroższa mamusia Mother Dearest
15.11.2010 06.02.2012 55 Ulubiona piosenka They’re Playing Her Song
29.11.2010 06.02.2012 56 Randka idealna Best Lei’d Plans
06.12.2010 13.02.2012 57 Świąteczne szaleństwo Holiday Madness
24.01.2011 13.02.2012 58 Kłamcy Liars
31.01.2011 20.02.2012 59 Coraz goręcej… It’s Getting Hot in Here
07.02.2011 20.02.2012 60 Wszystko o nim All About a Boy
14.02.2011 27.02.2012 61 Plan zemsty Revenge with the Nerd
21.02.2011 27.02.2012 62 Najwyższy czas It’s High Time
28.02.2011 05.03.2012 63 Niebieska Naomi Blue Naomi
18.04.2011 05.03.2012 64 W Meksyku The Enchanted Donkey
25.04.2011 12.03.2012 65 Małe sekrety Nerdy Little Secrets
02.05.2011 12.03.2012 66 Kobieta na krawędzi Women on the Verge
09.05.2011 19.03.2012 67 Bal przed burzą The Prom Before the Storm
16.05.2011 19.03.2012 68 Za przyszłość! To the Future!
SERIA CZWARTA
13.09.2011 30.07.2012 69 Poszło z dymem Up in the Smoke
20.09.2011 30.07.2012 70 Godziny szczytu Rush Hour
27.09.2011 06.08.2012 71 Grecka tragedia Greek Tragedy
04.10.2011 06.08.2012 72 Początek gry Let The Games Begin
11.10.2011 13.08.2012 73 Polityka partii Party Politics
18.10.2011 13.08.2012 74 Korzyści z wątpliwości Benefit of the Doubt
01.11.2011 20.08.2012 75 Maskarada It’s the Great Masquerade, Naomi Clark
08.11.2011 20.08.2012 76 Może Vegas? Vegas, Maybe?
15.11.2011 77 A Thousand Words
22.11.2011 78 Smoked Turkey
29.11.2011 79 Project Runaway
06.12.2011 80 O Holly Night
17.01.2012 81 Should Old Acquaintance Be Forgot?
24.01.2012 82 Mama Can You Hear Me?
31.01.2012 83 Trust, Truth and Traffic
07.02.2012 84 No Good Deed
06.03.2012 85 Babes in Toyland
13.03.2012 86 Blood Is Thicker Than Mud
20.03.2012 87 The Heart Will Go On
27.03.2012 88 Blue Ivy
24.04.2012 89 Bride and Prejudice
01.05.2012 90 ‘Tis Pity
08.05.2012 91 A Tale of Two Parties
15.05.2012 92 Forever Hold Your Peace
Sekwencja czołówki

Serial posiada kilka wersji czołówek. Pierwsza z nich występuje w odcinkach 1-13 pierwszej serii. Ukazuje ona sylwetki postaci występujących w serialu. W 13 odcinku z serialu odchodzi Jessica Walter grającą Tabithe Wilson, dlatego w czołówce w odcinkach 14-24 jej miejsce zajmuje Jessica Lowndes kreującą postać Adrianny Tate-Duncan, która w odcinkach 1-13 była w drugoplanowej obsadzie. Wizualnie czołówka jest w odcieniach czerwonych. Muzyka jest coverem tytułowej piosenki Beverly Hills, 90210. W seriach 2-4 czołówka bardzo zmieniła się. Pokazuje znane miejsca w Beverly Hills (Kalifornia) oraz nazwę serialu, ale nie sylwetki bohaterów. Muzyka jest podobna do tej z pierwszej serii, jednak trochę inna. Dodatkowo w czołówce z czwartej serii niektóre sceny zostały zmienione.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Lista odcinków serialu

Seria 1: 2008-2009

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
1     We’re Not in Kansas Anymore
To nie jest Kansas

2 września 2008

13 kwietnia 2009

Mark Piznarski

Rob Thomas, Gabe Sachs, Jeff Juda
Harry Wilson, nowy dyrektor West Beverly High, powraca z Witchita w Kansas do swojego rodzinnego domu wraz ze swoją żoną Debbie, ich córką Annie i adoptowanym synem Dixon’em, aby zająć się matką, byłą gwiazdą telewizyjną Tabithą Wilson. Pierwszego dnia w West Beverly Annie i Dixon spotykają Ethan Ward’a, gwiazdę lacrosse’a, w którym Annie podkochiwała się kilka lat temu, a który obecnie zdradza swoją dziewczynę Naomi Clark, bogatą i rozpuszczoną pannę, która wierzy że za pieniądze można wszystko. Dixon zaprzyjaźnia się z Navidem Shirazi, redaktorem ‘Blaze News’ i stara się dostać do drużyny lacrosse’a, żeby podtrzymać więź ze swoim ojcem, ale wszystko się rozpada kiedy wdaje się w bójkę z George’em, zawodnikiem z drużyny, tracąc szanse na dostanie się do zespołu. Zły na Ethan’a i George’a Dixon stara się odegrać na nich wysyłając Naomi wiadomość o romansie Ethan’a, tylko po to by dowiedzieć się, że Ethan przyjął go z powrotem do drużyny. Erin Silver, dziewczyna o wolnym duchu plotkuje o Annie na swoim blogu i poniża ją za zaprzyjaźnienie się z Naomi – jej byłą przyjaciółką, ale wynagradza jej to załatwiając jej rolę w szkolnym musicalu, do którego przesłuchania przegapiła Annie. Denerwuje to z kolei Adriannę Tate-Duncan, boginię teatru, jak również niekontrolowaną narkomankę, która kradnie torebkę swojej przyjaciółce Naomi, żeby kupić narkotyki. W torebce jest telefon z wiadomością od Dixon’a. Annie, Dixon, Navid i Silver wbijają się na przyjęcie Naomi, żeby ta nie przeczytała wiadomości, ale tak czy inaczej Naomi dowiaduje się prawdy. Kiedy Naomi oblewa zadanie z angielskiego, nauczyciel Ryan Matthews i doradca, siostra Silver, Kelly Taylor, idą z problemem do Harry’ego, który szybko dochodzi do wniosku, że ukrywanie prawdy o swojej przeszłości z matką Naomi, Tracy Clark będzie trudne, po tym jak dowiedział się że gdzieś tam jest ich syn.
2     The Jet Set
Randka marzeń

2 września 2008

13 kwietnia 2009

Wendey Stanzler

Gabe Sachs, Jeff Judah
Dixon robi wrażenie na rówieśnikach, gdy próbuje się dostać do drużyny hokeja. Musi jednak poradzić sobie z zazdrosnymi zawodnikami, którzy będą mu utrudniać to zadanie. Annie przegapiła przesłuchania do musicalu, ale niespodziewanie spotyka odtwórcę głównej roli, Ty, który jest jednym z najbardziej znanych studentów na campusie. Chłopak, chcąc zaimponować Annie, zabiera ją prywatnym odrzutowcem na kolację. Problem polega na tym, że dziewczyna nie powiedziała o planach rodzicom.
3     Lucky Strike
Rodzinne wyjście

9 września 2008

20 kwietnia 2009

Mark Piznarski

Jill Gordon
Annie i Dixon dowiadują się, że Harry i Debbie zaplanowali rodzinny wieczór na kręgielni. Na spotkaniu pojawiają się Ethan, David i Silver. Wtedy Harry i Debbie zdają sobie sprawę, że stracili kontrolę nad rodzinnym wypadem, ale zachęcają dzieci do spędzenia czasu z przyjaciółmi. Ty również pojawia się na kręgielni. Zmusza Annie do wyboru, czy chce spędzić czas z nim, czy z Ethanem. Naomi jest rozczarowana wieczorem spędzonym z ojcem. W złości niszczy otrzymany od niego podarunek.
4     The Bubble
Zamknięty krąg

16 września 2008

20 kwietnia 2009

Sarah Pia Anderson

Dailyn Rodriguez
Annie, Harry i Debbie są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że zwolniła się posada reżysera musicalu wystawianego w West Beverly Hills i że Tabitha zgłosiła swoją kandydaturę na to stanowisko. Kelly przekonuje Brendę, by to ona podjęła się reżyserowania sztuki. Tymczasem Kelly zastanawia się nad związkiem z Ryanem. Mimo iż jest inteligentny, elegancki i dowcipny, mógłby nie być dobrym ojcem dla jej synka, Sammy’ego. Dixon dowiaduje się, że rodzinne finanse są w fatalnym stanie. Prosi Nate’a o pracę w “Peach Pit”.
5     Wide Awake and Dreaming
Marzenie i przebudzenie

23 września 2008

27 kwietnia 2009

Paul Lazarus

Sean Reycraft
Zbliża się premiera szkolnego musicalu, w którym Annie Wilson i Ty zagrają razem scenę erotyczną. Na próbie zachowują się realistycznie, co wzbudza mieszane uczucia. Szczególnie u ojca Annie. Silver nigdy nie czuła się tak onieśmielona, jak teraz, gdy pomaga Brendzie przy reżyserowaniu przedstawienia. Nadchodzi wieczór premiery. Okazuje się, że Adrianna, która miała zagrać rolę pierwszoplanową, jest uzależniona od narkotyków. Annie otrzymuje szansę zajęcia jej miejsca.
6     Model Behavior
Wzorowe zachowanie

30 września 2008

27 kwietnia 2009

J. Miller Tobin

Jason Ning
Adrianna i jej matka, Constance, sugerują dyrektorowi West Beverly Hills, że zawiązano spisek, aby odsunąć Adriannę od występu w szkolnym przedstawieniu. Szef Debbie, Antonio, proponuje jej pracę fotografa podczas Tygodnia Mody w Los Angeles. Naomi dochodzi do wniosku, że pokaz będzie idealnym miejscem, by na nowo połączyć rodziców. Charles zjawia się w towarzystwie kochanki. Erin Silver otrzymuje propozycję pracy jako modelka. Kelly będzie musiała zdecydować, czy wybiera związek z Ryanem, czy ojca jej synka, Sammy’ego – Dylana.
7     Hollywood Forever
Hollywood Forever

7 października 2008

4 maja 2009

Norman Buckley

Caprice Crane
Annie i Ethan biorą udział w szkolnym przedsięwzięciu, które ma polegać na wspólnym opiekowaniu się dzieckiem. Doświadczenie sprawia, że widzą siebie w innym świetle. Silver i Dixon spędzają wieczór. Tracy oznajmia Harry’emu, że wynajęła prywatnego detektywa, by odszukał ich syna, którego oddali kilka lat wcześniej do adopcji. Naomi przyłapuje Adriannę z fiolką kokainy. Tymczasem w budynku pojawiają się policjanci, którzy szukają narkotyków. Gdy Naomi próbuje pozbyć się używki w toalecie, zostaje zatrzymana przez funkcjonariuszkę.
8     There’s No Place Like Homecoming
Powrót do domu

28 października 2008

4 maja 2009

Tony Wharmby

Darlene Hunt
Adrianna nieomal umarła z powodu przedawkowania, ale powoli wraca do zdrowia. Jest uzależniona od narkotyków; czeka ją długa kuracja odwykowa. Adrianna prosi Navida, by pomógł jej skontaktować się z Naomi. Ta jednak czuje się zdradzona i nie zamierza z nią rozmawiać. Naomi poznaje punka, imieniem Ozzy. Trwają przygotowania do szkolnego balu. Gdy impreza rozpoczyna się, Ethan prosi Annie do tańca. Naomi, by ukryć rozczarowanie, przyjmuje zaproszenie Ozzy’ego. Debbie krytykuje Tracy za jej niestosowne zachowanie wobec Harry’ego.
9     Secrets and Lies
Sekrety i kłamstwa

4 listopada 2008

11 maja 2009

Nick Marck

Dailyn Rodriguez
Harry wyznaje dzieciom, że kiedy był w ich wieku, spotykał się z Tracy Clark, która zaszła w ciążę. Nie wiedział, że urodziła syna i oddała go do adopcji. Annie i Dixon są zdruzgotani. Annie wybiera się na imprezę – ma się tam spotkać z Ethanem. Chłopak prosi ją, aby utrzymywali związek w tajemnicy. Adrianna wraca po odwyku do szkoły. W tych trudnych chwilach wspiera ją Navid. Ozzy znów próbuje przełamać niechęć Naomi. Ryan musi ukrywać związek z Kimberly – policjantką prowadzącą dochodzenie na terenie West Beverly Hills High School.
10     Games People Play
Świat intryg

11 listopada 2008

11 maja 2009

Wendey Stanzler

Kristin Long
Naomi przypadkowo zobaczyła, że Annie i Ethan całują się. Kelly jest wstrząśnięta informacjami o zachowaniu Ryana. Nie może uwierzyć, że nawiązałby romans z uczennicą. Adrianna postanawia odwiedzić Navida i odkrywa, że jej przyjaciel mieszka w rezydencji. Dziewczyna jest zauroczona rodziną Navida. Zostaje zaproszona na kolację, podczas której wszyscy odnoszą się do niej z wielką sympatią. Naomi sprowadza do Kalifornii byłego chłopaka Annie, Jasona – jako jej prezent urodzinowy. Pojawia się nieślubny syn Harry’ego Wilsona i Tracy Clark – Sean.
11     That Which We Destroy
Zerwane więzi

18 listopada 2008

18 maja 2009

Melanie Mayron

Allison Schroeder, Caprice Crane
Niespodziewane pojawienie się nieślubnego syna Harry’ego i Tracy – Seana – było dla wszystkich szokiem. Wilsonowie postanowili przyjąć go serdecznie w swoim domu. Harry martwi się, że nie uczestniczył w wychowaniu syna, bo przez 25 lat nie wiedział o jego istnieniu. Kelly usiłuje pogodzić Annie i Naomi. Ta druga czuje się wykluczona z kręgu dotychczasowych przyjaciół i przyłącza się do grupy starszych szkolnych koleżanek. Kelly odwiedza w teatrze Brendę, by odbudować ich relacje. Zostaje jednak potraktowana chłodno.
12     Hello, Goodbye, Amen
Odkrycia i zwierzenia

6 stycznia 2009

18 maja 2009

Stuart Gillard

Jennifer Cecil
Adrianna niepokoi się o przyjaciela z grupy odwykowej, który nie odpowiada na jej wiadomości. Christina, której ojciec jest właścicielem wytwórni płytowej promującej muzykę Afroamerykanów, zaprasza Dixona na przyjęcie, gdzie będzie on miał okazję poznać prawdziwe gwiazdy. Sean prosi Harry’ego o sporą ilość pieniędzy. Tymczasem Annie przypadkowo podsłuchuje rozmowę telefoniczną Seana. Podejrzewa, że coś kryje się za niespodziewanym pojawieniem się brata. Adrianna dowiaduje się, że jej były partner jest nosicielem wirusa HIV.
13     Love Me or Leave Me
Kochaj albo rzuć

13 stycznia 2009

25 maja 2009

Wendey Stanzler

Paul Sciarrotta
W kwestii sprawowania opieki rodzicielskiej Debbie i Tabitha nie zgadzają się ze sobą. Dochodzi do kolejnego konfliktu, gdy Tabitha robi niespodziankę Annie i Dixonowi nowym samochodem. Ethan i Annie wymykają się do domu Tabithy w Palm Springs, by mieć czas dla siebie. W pełni wykorzystują sytuację. Adrianna wyjawia Naomi swoją tajemnicę, w wyniku czego obie znów stają się przyjaciółkami.
14     By Accident
Pierwsze niepowodzenia

20 stycznia 2009

25 maja 2009

Michael Grossman

Michael Sonnenschein
Adrianna jest pogodzona z decyzją o dziecku, liczy na pomoc Naomi i Kelly, również w wykryciu ojca. Ethan pomaga Annie w powtarzaniu tekstu, by przygotowała się do przesłuchania do nowej szkolnej sztuki. Oboje są zdziwieni, gdy dowiadują się, że Ty również bierze udział w przesłuchaniu. Ryan powraca do West Bev z nowymi poglądami.
15     Help Me, Rhonda
Rhonda

3 lutego 2009

1 czerwca 2009

Liz Friedlander

Jason Ning
W trakcie rozmowy telefonicznej z Ethanem Annie usłyszała, że doszło do wypadku samochodowego. Wraz z rodzicami przybiegają na ostry dyżur, gdzie okazuje się, że jej chłopak doznał jedynie niegroźnych urazów. W gorszym stanie jest dziewczyna z drugiego samochodu. Ethan pragnie ją przeprosić i wtedy okazuje się, że Rhonda też jest uczennicą West Beverly. Ethan coraz więcej czasu spędza z Rhondą w szpitalu, zamiast brać udział w próbach teatralnych. Dixon jest smutny, bo rozstał się z Silver z powodu nieodwzajemnionej przez nią miłości.
16     Of Heartbreaks and Hotels
Złamane serca i hotele

10 lutego 2009

1 czerwca 2009

Miller Tobin

Sean Reycraft
Ciąża Adrianny jest tematem numer jeden w środowisku jej przyjaciół i znajomych. Navid wciąż ją ignoruje. Silver jest zła, gdyż planowana kolacja z Dixonem nie dochodzi do skutku. Annie jest zazdrosna o Ethana, który bardzo zbliżył się do Rhondy.
17     Life’s a Drag
Brzemię życia

31 marca 2009

8 czerwca 2009

Wendey Stanzler

Caprice Crane
Liam pokazuje Naomi swoją ciemną stronę. Ona jest zszokowana, lecz fascynuje ją przystojny chłopak. Tymczasem Annie i Ethan muszą stawić czoła kolejnemu wstrząsowi w ich związku, gdy Adrianna ujawnia informację o pocałunku Ethana i Rhondy. Silver i Dixon robią film, który wzbudza sporo kontrowersji.
18     Off The Rails
Utrata kontroli

7 kwietnia 2009

8 czerwca 2009

Jason Priestley

Steve Hanna
Silver znika, zmartwiona wzburzeniem, które wywołał film i brakiem właściwej reakcji Dixona. Kelly pozyskuje pomoc Ryana w znalezieniu siostry, ale nie dowiaduje się, dlaczego jej postępowanie jest tak chaotyczne. Tymczasem Navid i Adrianna uzyskują przedsmak rodzicielstwa.
19     Okaeri, Donna !
Powrót Donny

14 kwietnia 2009

15 czerwca 2009

Stuart Gillard

Jennie Snyder Urman, Rebecca Rand Kirshner Sinclair
Donna składa niezapowiedzianą wizytę Silver i Kelly. Dixon odnalazł biologiczną matkę. Nalega, by Annie pomogła mu spotkać się z nią. Naomi jest coraz bardziej zakochana w Liamie.
20     Between a Sign and a Hard Place
Bolesny dylemat

21 kwietnia 2009

15 czerwca 2009

Rob Estes

Jennie Snyder Urman, Rebecca Rand Kirshner Sinclair
Donna ma dylemat – wybrać życie u boku Davida w Japonii czy przeprowadzić się do Beverly Hills, by być blisko córki. Annie i Naomi postanawiają poprawić wzajemne relacje. Adrianna i Navid spotykają się z małżeństwem, które być może adoptuje ich dziecko.
21     The Dionysian Debacle
Trudne wyznania

28 kwietnia 2009

22 czerwca 2009

Jamie Babbit

Jennie Snyder Urman
Starsza siostra Naomi, Jen, nieoczekiwanie wraca do Beverly Hills. Tymczasem Naomi nakłania Annie na udanie się na podwójną randkę. Adrianna i Navid ujawniają rodzicom swoją decyzję.
22     The Party’s Over
Koniec zabawy

5 maja 2009

22 czerwca 2009

Melanie Mayron

Jennifer Cecil
Starsza siostra Naomi, Jen, nieoczekiwanie wraca do Beverly Hills. Tymczasem Naomi nakłania Annie do udania się na podwójną randkę. Adrianna i Navid ujawniają rodzicom swoją decyzję.
23     Zero Tolerance
Rewanż

12 maja 2009

29 czerwca 2009

Nick Marck

Gayle Abrams & Jennie Snyder
W związku ze zbliżającą się imprezą Annie, Adrianna, Naomi i Silver zostają przygotowani przez słynnego stylistę. Annie zgadza się udać na bal z Charliem, który jest w niej zakochany. Jednak gdy ten zdaje sobie sprawę, że zainteresowanie dziewczyny jest czysto platoniczne, rozzłoszczony, planuje zemstę.
24     One Party Can Ruin Your Summer
Burzliwy początek lata

19 maja 2009

29 czerwca 2009

Wendey Stanzler

Rebecca Rand Kirshner Sinclair
Adrianna i Navid są zmuszeni do nieplanowanego opuszczenia imprezy, gdy Adrianna zaczyna rodzić. Dixon stawia czoło Ethanowi w związku z Silver, gdy zauważa, że wzmacnia się jego uczucie wobec dziewczyny.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 2: 2009–10

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
1     We’re Not in Kansas Anymore
To nie jest Kansas

2 września 2008

13 kwietnia 2009

Mark Piznarski

Rob Thomas, Gabe Sachs, Jeff Juda
2     The Jet Set
Randka marzeń

2 września 2008

13 kwietnia 2009

Wendey Stanzler

Gabe Sachs, Jeff Judah
3     Lucky Strike
Rodzinne wyjście

9 września 2008

20 kwietnia 2009

Mark Piznarski

Jill Gordon
4     The Bubble
Zamknięty krąg

16 września 2008

20 kwietnia 2009

Sarah Pia Anderson

Dailyn Rodriguez
5     Wide Awake and Dreaming
Marzenie i przebudzenie

23 września 2008

27 kwietnia 2009

Paul Lazarus

Sean Reycraft
6     Model Behavior
Wzorowe zachowanie

30 września 2008

27 kwietnia 2009

J. Miller Tobin

Jason Ning
7     Hollywood Forever
Hollywood Forever

7 października 2008

4 maja 2009

Norman Buckley

Caprice Crane
8     There’s No Place Like Homecoming
Powrót do domu

28 października 2008

4 maja 2009

Tony Wharmby

Darlene Hunt
9     Secrets and Lies
Sekrety i kłamstwa

4 listopada 2008

11 maja 2009

Nick Marck

Dailyn Rodriguez
10     Games People Play
Świat intryg

11 listopada 2008

11 maja 2009

Wendey Stanzler

Kristin Long
11     That Which We Destroy
Zerwane więzi

18 listopada 2008

18 maja 2009

Melanie Mayron

Allison Schroeder, Caprice Crane
12     Hello, Goodbye, Amen
Odkrycia i zwierzenia

6 stycznia 2009

18 maja 2009

Stuart Gillard

Jennifer Cecil
13     Love Me or Leave Me
Kochaj albo rzuć

13 stycznia 2009

25 maja 2009

Wendey Stanzler

Paul Sciarrotta
14     By Accident
Pierwsze niepowodzenia

20 stycznia 2009

25 maja 2009

Michael Grossman

Michael Sonnenschein
15     Help Me, Rhonda
Rhonda

3 lutego 2009

1 czerwca 2009

Liz Friedlander

Jason Ning
16     Of Heartbreaks and Hotels
Złamane serca i hotele

10 lutego 2009

1 czerwca 2009

Miller Tobin

Sean Reycraft
17     Life’s a Drag
Brzemię życia

31 marca 2009

8 czerwca 2009

Wendey Stanzler

Caprice Crane
18     Off The Rails
Utrata kontroli

7 kwietnia 2009

8 czerwca 2009

Jason Priestley

Steve Hanna
19     Okaeri, Donna !
Powrót Donny

14 kwietnia 2009

15 czerwca 2009

Stuart Gillard

Jennie Snyder Urman, Rebecca Rand Kirshner Sinclair
20     Between a Sign and a Hard Place
Bolesny dylemat

21 kwietnia 2009

15 czerwca 2009

Rob Estes

Jennie Snyder Urman, Rebecca Rand Kirshner Sinclair
21     The Dionysian Debacle
Trudne wyznania

28 kwietnia 2009

22 czerwca 2009

Jamie Babbit

Jennie Snyder Urman
22     The Party’s Over
Koniec zabawy

5 maja 2009

22 czerwca 2009

Melanie Mayron

Jennifer Cecil
23     Zero Tolerance
Rewanż

12 maja 2009

29 czerwca 2009

Nick Marck

Gayle Abrams & Jennie Snyder
24     One Party Can Ruin Your Summer
Burzliwy początek lata

19 maja 2009

29 czerwca 2009

Wendey Stanzler

Rebecca Rand Kirshner Sinclair
Seria 2: 2009-2010

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
1     To New Beginnings
Nowe początki

9 września 2009

23 kwietnia 2010

Stuart Gillard

Rebecca Sinclair
Grupa przyjaciół z West Beverly została zmuszona do uczęszczania do letniej szkoły, po tym jak Annie wezwała policję na przyjęcie po balu maturalnym u Naomi. Naomi, Silver i Adrianna bardzo zaprzyjaźniły się tego lata, podczas gdy Annie odsunęła się od przyjaciół i rodziny. Przez resztę wakacji całe towarzystwo spędza czas w Beverly Hills Beach Club.
2     To Sext or not to Sext
Nagie zdjęcie

15 września 2009

23 kwietnia 2010

Tony Wharmby

Jennie Snyder Urman
Naomi jest nadal wściekła za to co Annie zrobiła w noc po balu maturalnym i chce się na niej odegrać. Silver jest przekonana, że może naprawić swoje złamane relacje z Dixonem, ale Adrianna skłania ją do dania mu więcej czasu. Liam próbuje przeprosić Naomi za to co stało się podczas nocy balu maturalnego i zaprzecza, że przespał się z Annie.
3     Sit Down, You’re Rocking the Boat
Impreza na jachcie

22 września 2009

30 kwietnia 2010

Janice Cooke

Mark Driscoll
Annie czuje się poniżona, po tym jak cała szkoła otrzymała seksualną wiadomość na jej temat i stara się wyjawić Naomi jako jej autorkę. Harry i Debbie próbują dyskutować z Annie na temat całej sytuacji, lecz to powoduje jeszcze więcej napięć w rodzinie. Harry zwraca się do Kelly o poradę.
4     The Porn King
Król porno

29 września 2009

30 kwietnia 2010

James L. Conway

Maria Maggenti & Jordan Budde
Dixon i Sasha kontynuują swój szalony romans jadąc do doliny Napa na weekend. Podczas powrotu łapią gumę co prowadzi do odkrycia bagażnika pełnego porno i steku kłamstw. Poczucie pewności siebie Annie szybko znika gdy zdaje sobie sprawę, że chłopak, który jest uczniem West Beverly jest krewnym człowieka, którego potrąciła w noc balu maturalnego.
5     Environmental Hazards
Podwójna randka

6 października 2009

7 maja 2010

Jamie Babbitt

Padma L. Atluri & Jennie Snyder Urman
Naomi dowiaduje się, że wyniki jej testów mogą nie wystarczyć by dostać się do Uniwersytetu Kalifornijskiego. Zrozpaczona układa plan, według którego korepetycji ma jej udzielać Richard, syna dziekana odpowiedzialnego za przyjmowanie studentów. Szybko jednak zdaje sprawę, że woli studiować Jamiego, studenta tej uczelni.
6     Wild Alaskan Salmon
Niebezpieczne związki

13 października 2009

7 maja 2010

Liz Friedlander

Mark Driscoll
Kelly i Silver zmagają się z szokującą informacją, że ich matka, Jackie, umiera na raka piersi. Kelly nie chce zostać wciągnięta w dawne, złe zachowania matki, lecz Silver myśli inaczej. Świat Navida zostaje wywrócony do góry nogami, gdy dowiaduje się, że Adrianna potrzebuje czasu dla siebie, ale zabiega jednocześnie o uwagę Teddy’ego.
7     Unmasked
Zaskakujące zwierzenia

20 października 2009

14 maja 2010

Miller Tobin

Jennie Snyder Urman
W Beverly Hills Beach Club odbywa się przyjęcie z okazji Halloween. Adrianna channelinguje Marilyn Monroe, by pomogła jej w zerwaniu z Navidem. Silver i Kelly nadal nie zgadzają się w kwestii opieki nad Jackie. Naomi nadal spotyka się z Richardem, ale po intymnej rozmowie z Jamiem jej plany nagle zostają przystopowane.
8     Women’s Intuition
Kobieca intuicja

3 listopada 2009

14 maja 2010

Stuart Gillard

Rebecca Sinclair
Navid i Gia przeprowadzają śledztwo na temat używania narkotyków w szkole West Beverly, które doprowadza ich do chłopaka Annie – Jaspera. Annie nie wie komu ma wierzyć. Po zerwaniu z Adrianną, Navid korzysta z randkowych porad Samanthy Ronson.
9     A Trip to the Moon
Aż do gwiazd

10 listopada 2009

21 maja 2010

Rick Rosenthal

Paul Sciarotta & Jennie Snyder Urman
Z pomocą Teddy’ego, Jackie zaskakuje Silver prawie urodzinowym przyjęciem, które przypomina dziecięce zabawy z czasów gdy Silver była dzieckiem. Navid jest świadkiem jak Adrianna kupuje narkotyki od Jaspera. W wyniku tego dochodzi do konfrontacji. Dixon zdecydowany jest skonfrontować Sashę w kwestii poronienia, co doprowadza do sytuacji, w której Debbie i Harry ujawniają, że Sasha kłamała na temat bycia w ciąży.
10     To Thine Own Self Be True
Niepohamowany gniew

17 listopada 2009

21 maja 2010

Mike Listo

Ben Dougan
Chociaż targają nią wątpliwości czy jest w stanie wybaczyć matce za cały ból, którego była powodem, Kelly wspiera Silver, która stara się sobie radzić z pogarszającym się stanem zdrowia Jackie. Navid konfrontuje Adriannę w kwestii używania przez nią narkotyków. Harry i Debbie są zaskoczeni, gdy Annie proponuje zaproszenie Jaspera na kolację.
11     And Away They Go
Wielki wyścig

1 grudnia 2009

28 maja 2010

Harry Sinclair

Rebecca Sinclair & Natalie Krinsky
Navid budzi się w szpitalu, ale nie pamięta co spowodowało, że spadł ze schodów. Adrianna odwiedza go w szpitalu i podejmuje życiową decyzję o zerwaniu z narkotykami. Silver i Teddy zbliżają się do siebie w związku z utratą swoich matek. Liam, Dixon i Ivy dowiadują się, że Naomi i Jen wybierają się na wyścigi konne i układają plan mający na celu ujawnienie Naomi prawdy na temat jej złej siostry.
12     Winter Wonderland
Zimowy taniec

8 grudnia 2009

28 maja 2010

David Warren

Jennie Snyder Urman
Navid przypomina sobie, że to Jasper zepchnął go ze schodów i zwraca się o pomoc do Adrianny w ujawnieniu tej informacji. Annie zostaje skonfrontowana przez swoich przyjaciół w kwestii handlu narkotykami przez Jaspera. Gdy Annie konfrontuje Jaspera ten ujawnia swoje podejrzenia w jej udziale w wypadku i ucieczce z miejsca zdarzenia. Naomi i Silver decydują się spędzić święta Bożego Narodzenia w St. Barts.
13     Rats and heroes
Szczury i bohaterowie

9 marca 2010

4 czerwca 2010

Stuart Gillard

Mark Driscoll & Padma L. Atluri
Naomi wraca z wakacji podekscytowana myślą, że spędzi czas z Liamem. Wspólne spotkania w klubie AA zbliżają do siebie Adriannę i Gię. Jasper szantażuje Annie. Navid i Dixon obmyślają plan pozbycia się chłopaka. Dixon próbuje naprawić relacje z Silver. Dziewczyna skrywa swe prawdziwe uczucia do Teddy’ego.
14     Girl fight
Walki kobiet

16 marca 2010

4 czerwca 2010

Fred Gerber

Rebecca Sinclair & Jennie Snyder Urman
Naomi, Silver i Adrianna wybierają się na zakupy do Palisades Mall, gdzie spotykają Annie i Jaspera. Annie tłumaczy koleżankom, dlaczego wciąż jest z Jasperem. Naomi próbuje zaprzyjaźnić się z Ivy. Dziewczyny wybierają się na spacer po plaży. Przyjaźń Adrianny i Gia rozwija się. Niestety, powrót byłej dziewczyny tej drugiej komplikuje sprawę. W barze Ryan poznaje Laurel. Wkrótce okazuje się, że kobieta jest matką Ivy. Niespodziewany gość odwiedza Wilsonów.
15     What’s Past in Prologue
Przeszłość i przyszłość

23 marca 2010

11 czerwca 2010

Norman Buckley

Daniel Arkin
Dana, biologiczna matka Dixona, która odwiedziła Wilsonów, chciałaby poprawić relacje z synem. Silver i Teddy wybierają się na randkę. Annie chce odnowić kontakty z przyjaciółmi. Odkrywa, że Jasper ją śledzi. Dziewczyna jest sfrustrowana faktem, ze nie może nikomu zwierzyć się z tajemnicy. Navid zaprasza Lilę na randkę. Debbie opowiada instruktorowi jogi o przyjeździe matki Dixona.
16     Clark Raving Mad
Poza kontrolą

30 marca 2010

11 czerwca 2010

Stuart Gillard

Tod Himmel
Adrianna została wokalistką zespołu. Dziewczyna opowiada Silver i Naomi o związku z Gią. Teddy postanowił sprawdzić, jak silne są uczucia Silver do niego, flirtując z przypadkowo poznanymi dziewczynami. Liam przyłapał ojczyma z inną kobietą. Dochodzi do konfrontacji, po której chłopak jest zmuszony opuścić dom. Jasper próbuje odzyskać Annie. Mówi jej, że popełni samobójstwo, jeśli ona nie wróci do niego.
17     Sweaty Palms and Weak Knees
Podwójna randka

6 kwietnia 2010

18 czerwca 2010

Krishna Rao

Ben Dougan
Annie stara się zmierzyć z decyzją Jaspera. Motywowani zazdrością Dixon i Ivy decydują się na fałszywą randkę. Adrianna i Gia ujawniają swój związek. Liam namawia Naomi by ujawniła swoją historię molestowania seksualnego, co sprawia, że ciągle musi kłamać.
18     Another Another Chance
Jeszcze jedna szansa

13 kwietnia 2010

18 czerwca 2010

Millicent Shelton

Scott Weinger
W szkole mówi się o kłamstwie Naomi. Jest ona zmuszona do złożenia zeznań. Annie jest wreszcie w stanie pozostawić za sobą związek z Jasperem, ale znów zaczyna ją prześladować poczucie winy. Dixon i Ivy kontynuują sfingowane randki. Podejmują decyzję, której żadne z nich nie przewidziało. Liama niespodziewanie odwiedza ojciec, Finn, zwolniony z więzienia.
19     Multiple Choices
Życiowe wybory

27 kwietnia 2010

25 czerwca 2010

Liz Friedlander

Paul Sciarrotta
Naomi musi przeprosić za fałszywe oskarżenie o molestowanie seksualne, ponadto czeka ją odrobienie kary w postaci pracy społecznej. Silver nie zgadza się z decyzją Teddy’ego o zrezygnowaniu ze studiów na rzecz zawodowej kariery tenisisty. Navid i Dixon urządzają nielegalną imprezę hazardową, w wyniku której Dixon popada w długi.
20     Meet The Parent
Spotkanie z rodzicami

4 maja 2010

25 czerwca 2010

Stuart Gillard

Jessica Chaffin
Naomi i Jen znowu ze sobą walczą. Teddy zaprasza zdenerwowaną Silver na spotkanie ze swoim ojcem, po raz drugi spotkanie nie odbywa się zgodnie z planem. Adrianna zmaga się z napisaniem nowej piosenki dla Laurel i zwraca się do Navida z prośbą o pomoc. Adrianna nagrywa piosenkę w duecie z Javierem Luną – sławnym piosenkarzem pop, który szybko ją oczarowuje.
21     Javianna
Javianna

11 maja 2010

2 lipca 2010

James L. Conway

Jennie Snyder Urman
Nowy romans Adrianny z gwiazdą popu, Javierem, wciąż kwitnie, podczas gdy Navid stara się zdobyć na odwagę i wyznać jej co do niej czuje. Jen przejmuje kontrolę nad finansami Naomi doprowadzając ją do kryzysu, prowadzi to do załamania się Naomi. Bez swoich kart kredytowych Naomi jest zbyt roztargniona, aby wesprzeć Liama po odejściu jego ojca, więc zwraca się on do Annie. Mimo sugestii Spence’a, aby Teddy zakończył związek z Silver, ten decyduje się na spędzenie z nią wspólnie nocy. Ivy zaprasza Dixona do spędzenie lata w Australii z nią i Laurel, jednak pomysł nie podoba się jego rodzicom. Problemy Harry’ego i Debbie nasilają się, kiedy ona dowiaduje się, że Harry ukrywał przed nią problemy hazardowe Dixona. Jasper powraca, aby zakończyć sprawy z Annie.
22     Confessions
Wyznania

18 maja 2010

2 lipca 2010

Rebecca Sinclair

Rebecca Sinclair
Annie i Liam testują wody jego nową łodzią, gdzie zdradzają sobie największe sekrety. Nie wiedzą jednak, że ktoś jest w pobliżu i chce spowodować wybuch benzyny z łodzi. Liam wreszcie mówi Naomi, że ich związek nie działa tak jak powinien, zostawiając ją samą bardziej niż zwykle. Po nocnej dyskotece, Naomi zwraca się do kogoś o pomoc, ale ostatecznie to on pomaga sobie nią. Adrianna dostaje ofertę życia, jednak kiedy Navid wyznaje jej swoje uczucia, jest rozdarta co do kierunku, który powinna wybrać. Teddy odkrywa, że Spence próbował przekupić Silver, postanawia się zemścić w bardziej konfrontacyjny sposób. Ryan wyjawia niesamowite wiadomości na temat jego przeszłości z Jen, kiedy na jego wycieraczce pojawia się tajemnicza paczka, która ma dla niego fatalne skutki. Plany wakacji w Australii Dixona i Ivy nagle zostają przerwane, kiedy wyznaje on, że całował się z Silver. Harry i Debbie odkrywają największą przeszkodę w swoim małżeństwie, kiedy Debbie dowiaduje się, że krył on Dixona.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Sezon 3: 2010–11

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
25     To New Beginnings
Nowe początki

9 września 2009

23 kwietnia 2010

Stuart Gillard

Rebecca Sinclair
26     To Sext or not to Sext
Nagie zdjęcie

15 września 2009

23 kwietnia 2010

Tony Wharmby

Jennie Snyder Urman
27     Sit Down, You’re Rocking the Boat
Impreza na jachcie

22 września 2009

30 kwietnia 2010

Janice Cooke

Mark Driscoll
28     The Porn King
Król porno

29 września 2009

30 kwietnia 2010

James L. Conway

Maria Maggenti & Jordan Budde
29     Environmental Hazards
Podwójna randka

6 października 2009

7 maja 2010

Jamie Babbitt

Padma L. Atluri & Jennie Snyder Urman
30     Wild Alaskan Salmon
Niebezpieczne związki

13 października 2009

7 maja 2010

Liz Friedlander

Mark Driscoll
31     Unmasked
Zaskakujące zwierzenia

20 października 2009

14 maja 2010

Miller Tobin

Jennie Snyder Urman
32     Women’s Intuition
Kobieca intuicja

3 listopada 2009

14 maja 2010

Stuart Gillard

Rebecca Sinclair
33     A Trip to the Moon
Aż do gwiazd

10 listopada 2009

21 maja 2010

Rick Rosenthal

Paul Sciarotta & Jennie Snyder Urman
34     To Thine Own Self Be True
Niepohamowany gniew

17 listopada 2009

21 maja 2010

Mike Listo

Ben Dougan
35     And Away They Go
Wielki wyścig

1 grudnia 2009

28 maja 2010

Harry Sinclair

Rebecca Sinclair & Natalie Krinsky
36     Winter Wonderland
Zimowy taniec

8 grudnia 2009

28 maja 2010

David Warren

Jennie Snyder Urman
37     Rats and heroes
Szczury i bohaterowie

9 marca 2010

4 czerwca 2010

Stuart Gillard

Mark Driscoll & Padma L. Atluri
38     Girl fight
Walki kobiet

16 marca 2010

4 czerwca 2010

Fred Gerber

Rebecca Sinclair & Jennie Snyder Urman
39     What’s Past in Prologue
Przeszłość i przyszłość

23 marca 2010

11 czerwca 2010

Norman Buckley

Daniel Arkin
40     Clark Raving Mad
Poza kontrolą

30 marca 2010

11 czerwca 2010

Stuart Gillard

Tod Himmel
41     Sweaty Palms and Weak Knees
Podwójna randka

6 kwietnia 2010

18 czerwca 2010

Krishna Rao

Ben Dougan
42     Another Another Chance
Jeszcze jedna szansa

13 kwietnia 2010

18 czerwca 2010

Millicent Shelton

Scott Weinger
43     Multiple Choices
Życiowe wybory

27 kwietnia 2010

25 czerwca 2010

Liz Friedlander

Paul Sciarrotta
44     Meet The Parent
Spotkanie z rodzicami

4 maja 2010

25 czerwca 2010

Stuart Gillard

Jessica Chaffin
45     Javianna
Javianna

11 maja 2010

2 lipca 2010

James L. Conway

Jennie Snyder Urman
46     Confessions
Wyznania

18 maja 2010

2 lipca 2010

Rebecca Sinclair

Rebecca Sinclair
Seria 3: 2010-2011

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
47     Senior Year, Baby
Ten ostatni rok

13 września 2010

9 stycznia 2012

Stuart Gillard

Jennie Snyder Urman
To ostatni rok szkoły dla Annie, Dixona i reszty. West Beverly nawiedza trzęsienie ziemi. Ryan martwi się o Jen. Liam jest zły na Annie, że całe lato nie odzywała się do niego, ojczym wyrzucił go z domu po tym jak przyznał się, że to on ukradł monety. Javier odbiera możliwość uczestniczenia Ade w jego trasie, po tym jak nie udaje mu się do niej zbliżyć. Następnie w ich limuzynę trafia samochód. Annie odsiadywała areszt domowy za potrącenie Joe Hermana. Dixon jest zazdrosny o przyjaciela Ivy – Oscara, który przyjechał z nią z Australii. Pan Cannon wciąż pracuje jako nauczyciel w West Beverly, co wzbudza przerażenie w oczach Naomi. Zdesperowana zgasza na policje, że została zgwałcona. Annie wybiera się na rozmowę o staż podczas której otwarcie wyznaję dlaczego całe lato przesiedziała w domu. Ivy zaczyna marzyć o Oscarze. Teddy uszkadza kolano, przez co jego kariera sportowa musi zejść na dalszy plan. Liam otwarcie przyznaje, że chce czegoś więcej niż tylko przyjaźni z Annie. Lauren wyznaje, że Ade nie wzbudza już takiego zainteresowania, dziewczyna postanawia wykorzystać teksty piosenek Javiera. Naomi chcąc udowodnić, że się nie zmieniła zaprasza trzech przypadkowych chłopaków na prywatny striptiz. Annie otrzymuje staż. Teddy i Naomi zostają przyłapani w dwuznacznej sytuacji przez Silver. Okazuje się że Oscara i matkę Ivy łączy coś więcej. Erin dostaje staż u Cannona.
48     Age of Inheritance
Imprezowa noc

20 września 2010

9 stycznia 2012

Liz Friedlander

Padma L. Atluri
Naomi otrzymuje swój fundusz powierniczy mimo sprzeciwu Jen. Oscar nie chce zaprzestać romansowania z Laurel. Annie poznaje w kawiarni Charliego – dramaturga. Silver wybacza Teddy’emu. Na stażu z Cannonem dowiaduję się że opuściła go żona. Cannon zatrzymuje jej szalik. Naomi urządza imprezę urodzinową. Clark przeprasza Erin tłumacząc się że ktoś musiał dodać jej coś do drinka, bo nic nie pamięta. Cannon próbuje nastawić Silver przeciw Naom. Liam informuje Naomi że chce spotykać się z Annie, blondynce nie przeszkadza to. Dixon zapoznaje Oscara z Navidem i Teddym. Ten ostatni zaczyna mieć problemy z alkoholem. Ade przejmuje się że piosenka nie spodoba się Laurel. Kiedy Naomi zauważa Cannona oglądającego się na ulicy za młodszymi chce go potrącić samochodem. Ivy jest wkurzona na Dixona że bawił się w klubie z innymi dziewczynami. Po tym jak okazuje się że Liam i Annie włamali się na czyjąś łódź, dziewczyna nie chce się spotykać z chłopakiem. Kłamstwo Naomi znów wychodzi na jaw. Annie zaprasza Charliego na imprezę. Silver postanawia pomóc Cannowi przy edycji filmu. Ade i Annie starają się dowiedzieć czemu Naomi skłamała, ale ta zraża do siebie przyjaciółki. Jen leży w szpitalu aby nie urodzić przedwcześnie. Laurel jest zachwycona piosenką Ade. Naomi próbuje ostrzec Silver, ale bez skutku.
49     2021 Vision
Wizja przyszłości

27 września 2010

16 stycznia 2012

Millicent Shelton

Tod Himmel
Naomi wciąż ma problemy ze snem – nie może zapomnieć o gwałcie. Cannon chce spędzać coraz więcej czasu z Erin. Teddy coraz częściej pije, przez co wylądował w łóżku z innym chłopakiem. Ade została poproszona o wykonanie swojego utworu (a w zasadzie Javiera) na pogrzebie gwiazdora. Silver zaczyna domyślać się, że Cannon kłamie, przychodzi wieczorem do Naomi aby ją przeprosić, ale ta jest nieprzytomna z powodu środków nasennych, które zmieszała z alkoholem. Nowa szefowa Annie nie może mieć dzieci – oferuje jej 20 tysięcy za komórkę jajową. Wujek Javiera chce zdemaskować Ade, grożąc że umieści oryginał piosenki w wykonaniu Javiera.
50     The Bachelors
Aukcja

4 października 2010

16 stycznia 2012

David Warren

David S. Rosenthal
Naomi trafi do szpitala na płukanie żołądka, razem z Silver wszystko sobie wyjaśniają. Ivy oświadcza Dixonowi że jest gotowa na seks, ale niespodziewanie w szkole zjawia się Sasha. Związek Annie i Charliego rozwija się. Liam wprowadza się na parę dni do Dixona, przez co jego siostra czuje się trochę zażenowana. Victor mianuje się menagerem Ade, zabierając jej połowę zarobku w zamian za to nie ujawni tego, że przywłaszczyła sobie piosenkę Javiera. Dziewczyna musi odwołać swój występ na gali dobroczynnej poświęconej rakowi piersi – Silver jest wściekła. Liam jest zazdrosny o Annie, chociaż nie spotykają się już. Chłopcy z Wes Bev przygotowują się do występu tanecznego, który ma otwierać licytację kawalerów. Niestety choreografem jest Ian – chłopak który spał z Teddym. Annie wciąż żywi urazę do Naomi za to co powiedziała w czasie swojej imprezy urodzinowej, ponad to dowiaduje się, że Charlie jest przyrodnim bratem Liam’a. Charile opowiada Annie całą historię z dzieciństwa. Adrianna zostaje oszukana przez Vitora, wraca na bal charytatywny wygrywając Navida. Tymczasem na balu zjawia się Sasha próbując wylicytować Dixona. Pomiędzy Ianem a Teddym dochodzi do bójki za co dostają 2 tygodnie kary. Annie chce zaprzestać dla Liama widywać się z Charilem, ale ten olewa ją i wychodzi z balu z dziewczyną która go wylicytowała. Erin mówi Ade i Annie o tym co spotkało Naomi. Rodzina Wilsonów zmaga się z trudną sytuacją finansową, Annie jest zdecydowana sprzedać swoje jajeczka. Kidy Sasha ma w końcu okazję porozmawiać z Dixonem wyznaje mu że ma HIV i prosi aby wykonał badania.
51     Catch Me If You Cannon
Plan działania

11 października 2010

23 stycznia 2012

Jim Conway

Terrence Coli
Dixon robi test na obecność HIV. Dziewczęta obmyślają plan zdemaskowania Cannona. Debbie zaczyna desperacko szukać pracy, dlatego zatrudnia się u Jen. Liam mieszka w samochodzie. Charlie chce poprawić stosunki z bratem. Chłopak daje bratu karte do opłaconego pokoju aby nie musiał spać w aucie. Debbie znajduje zastrzyki, Annie zmuszona jest powiedzieć matce prawdę. Oscar mówi Ivy, że widział Dixona z Sashą. Silver udaję się namówić Cannona do spotkania w hotelu. Jen rodzi chłopca. Widok noworodka sprawia że Annie postanawia nie oddawać swoich komórek jajowych. Ivy chce wiedzieć co jest z Dixonem. Ten zamiast powiedzieć jej prawdę o ewentualnej chorobie mówi że wciąż pociąga go Sasha. Ivy spędza noc z Oscarem. Plan Silver niewypał. Cannon zjawia się w hotelu wraz z dyrektorką i psychologiem. Dixon nie jest nosicielem HIV, chce naprawić to że rozstał się z Ivy.
52     How Much Is That Liam in the Window
Model w oknie

25 października 2010

23 stycznia 2012

Stuart Gillard

David S. Rosenthal & Jennie Snyder Urman
Dixon mówi prawdę Ivy na temat poprzedniego wieczoru. Dziewczyna ma wyzuty sumienia, że straciła dziewictwo z Oscarem. Ryan chce przekonać Naomi do odwiedzenia siostry i siostrzeńca. Liam użera się z dziewczyną z aukcji, ale gdy tylko na horyzoncie pojawia się Annie, chłopak udaje, że świetnie się bawi. Adrianna jest wystawiana przez Victora na ciężkie próby, Silver i Navid nie mogą uwierzyć, że dziewczyna daje się tak traktować. Liam zatrudnia się jako ekspedient w sklepie. Gdy Naomi odwiedza Jaquesa, Jen przez przypadek dowiaduje się o gwałcie. Liam poznaje w sklepie kobietę, która oferuje mu pracę i mieszkanie. Navid i Silver odkrywają że Victor szantażuje Ade. Oscar ujawnia przed Ivy, że sypiał z jej matką całe lato. Mści się na Laurel za śmierć matki. Okazuje się, że Liam będzie pracować dla matki Laury, która wylicytowała go na loterii.
53     I See London, I See France…
Bolesna prawda

1 listopada 2010

30 stycznia 2012

Krishna Rao

Scott Weinger
Po szkole chodzi plotka, że Teddy’ego nie podniecają dziewczyny. Ryan obiecuje, że stanie po stronie Naomi jako świadek w procesie przeciw Cannonowi. W szkole zjawia się nowa dziewczyna, Navid jest pewien, że skądś ją zna. Matthews i Cannon zostają zawieszeni przez toczący się proces o gwałt. Dixon i Ivy znów się schodzą. Teddy stara się wrócić do Silver, ale bez skutku. W szkole odbywa się uroczystość wręczenia nagród za osiągnięcia, a także nagród za nieosiągnięcia – organizowany przez uczniów. Harper zdobywa Nagrodę Dla Przywódcy. Oscar pomaga Naomi odkryć przeszłość Cannona. Okazuje się, że nowa dziewczyna grała w filmach porno ojca Navida. Liam dowiaduje się, że Laura sprzedaje narkotyki. Ivy mówi Dixonowi, że spała z Oscarem. Gdy policja ma zaaresztować Cannona, okazuje się, że nauczyciel uciekł.
54     Mother Dearest
Najdroższa mamusia

8 listopada 2010

30 stycznia 2012

Oz Scott

Paul Sciarrotta
Dixon uderza Oscara za to, że przespał się z Ivy. Ade próbuje wybrać idealną sukienkę na czerwony dywan. Victor oświadcza, że na imprezę pójdzie w towarzystwie Joe Jonasa. Navid mówi ojcu o niepełnoletniej dziewczynie pracującej w jego wytwórni. Ivy próbuje przeprosić Dixona. Oscar umawia się z Naomi na kolację. Navid znów złości się na Ade za Victora. Annie i Dixon znajdują papiery rozwodowe, chcą odwiedzić ojca, ale drzwi otwiera im pewna brunetka. Jen obwinia się, że jest fatalną matką po tym, jak Jack upadł na ziemię. Shirazi namawia Silver, aby poszła na przesłuchanie do jednego z filmów porno i przekonała się, czy firma jego ojca rzeczywiście zatrudnia nieletnie. Adrianna poznaje Joe. Navid kłóci się z ojcem. Naomi i Ivy upokarzają Oscara. Silver zaczyna coś czuć do Navida. Ten przypadkowo wyjawia szkolnej doradczyni zawodowej, że jego ojciec zatrudnia nieletnie dziewczęta do filmów porno. Ade sprzeciwia się Victorowi – na czerwonym dywanie przedstawia swojego prawdziwego chłopaka i ustanawia nowe zasady między nią a managerem. Jen opuszcza Jacka i Ryana. Stosunki między Naomi a Ivy zaczynają się ocieplać.
55     They’re Playing Her Song
Ulubiona piosenka

15 listopada 2008

6 lutego 2012

Rob Hardy

Jennie Snyder Urman & Jenny Lamia
Naomi zaprasza Ivy na wypad z innymi dziewczynami. Teddy wraca do szkoły po tym jak odwiedził ojca na planie filmowym, Dixon i Navid nadal są na niego źli za jazdę po narkotykach. Debbie pomaga Ryanowi znaleźć nianię dla Jacka. Sprawa nieletnich w wytwórni filmowej Shirazich nabiera tępa. Kariera Ade rozwija się w dobry kierunku, przez co ma coraz mniej czasu dla swojego chłopaka. Annie poznaje przyjaciół i byłą dziewczynę Charliego. Naomi chce, aby dziewczyna rozbudziła jego zmysły. Wspólna opieka nad dzieckiem sprawia, że Debbie i Ryan zbliżają się do siebie. Ade wykorzystuje swoją pozycję w show biznesie. Teddy idzie do klubu dla gejów, zapomina portfela i nie ma jak zapłacić za drinki, więc o przysługę prosi Iana. Anni całkowicie się kompromituje przed przyjaciółmi Charliego. Ojciec Navida ucieka do Iranu. Charlie wyjaśnia Annie, skąd ma bliznę. Teddy zwierza się Ianowi, że już wcześniej czuł coś do innego mężczyzny. Navid przychodzi wieczorem do Erin.
56     Best Lei’d Plans
Randka idealna

29 listopada 2010

6 lutego 2012

David Warren

David Rosenthal & Deborah Schoeneman
Navid spędził całą noc na zwierzaniu się Silver. Naomi umawia się z przystojnym surferem (kolegą Ivy), udając, że też jest surferką. Płyta Ade świetnie się sprzedaje. Liam wciąż pracuje dla rodziców Laury. Wszyscy dookoła zauważają, że Ade zmieniła się w divę. Oscar przychodzi przeprosić Ivy. Dzieciaki namawiają Debbie na randkowanie. Ivy wygrywa konkurs dla surferów West Bev Surf, a matka kibicuje córce z ukrycia. Randka Naomi kończy się niefortunnie. Także internetowe randki Debbie nie idą najlepiej. Podczas jednej z nich kobieta wpada na Ryana. Po tym jak Laura mówi, że wciąż jest zakochana w Dax’sie, Liam stara się być miły i pomocny. Na imprezie na plaży całuje i przytula Laurę, aby Dax czuł się zazdrosny. Navid wyjawia Silver, że coś do niej czuje. Gdy przerywa im Ade, Silver rzuca się w ramiona Teddego, ale ten czuje się zakłopotany. Zaczyna sobie zdawać sprawę że czuje coś do Iana. Ivy dzwoni do ojca. Oscar umila Naomi wieczór. Teddy pomaga Ianowi posprzątać po imprezie, następnie go całuje. Dax i jego kumpel atakują Liama.
57     Holiday Madness
Świąteczne szaleństwo

6 grudnia 2010

13 lutego 2012

Dennis Smith

Rebecca Sinclair
Ade trwoni swoje pieniadze, wynajmując ogromną posiadłość. Planuje urządzić imprezę. Ivy umawia się na wieczór ze swoim ojcem. Teddy wyznaje, że chce spotykać się z Ianem, ale nie jest gotowy, aby wszyscy wiedzieli o jego orientacji. Ian nie chce związku w ukryciu. Annie i Dixon jadą do szpitala, aby upewnić się, czy z Liamem jest wszystko w porządku. Ivy niepokoi się, że Naomi spotyka się z Oscarem. Ojciec Ivy zaprasza ją na święta do siebie, choć tak naprawdę chce uniknąć płacenia za college córki. Victor znowu zaczyna pogrywać z Ade i ujawnia jej sekret. Ivy mówi Naomi, że może spotykać się Oscarem i zawsze na nią liczyć, godzi się z matką. Liam mówi Annie o swojej miłości. Dixon po kryjomu widzi jak Teddy i Ian się całują. Naomi mówi Oscarowi, że przyjaźń jest dla niej ważniejsza od chłopców, w jej pokoju hotelowym czeka na nią Cannon.
58     Liars
Kłamcy

24 stycznia 2011

13 lutego 2012

Stuart Gillard

Tod Himmel
Naomi spotyka w swoim mieszkaniu Pana Cannona, który wraca po to, aby się na niej zemścić. Teddy nie jest gotów do tego, aby się ujawnić. Navid decyduje się rozstać z Ade, jednak wszystko zmienia się w momencie, kiedy dowiaduje się, że jej agent ujawnił informacje o skradzionym zeszycie Javiera. Liam i Annie spędzają ze sobą noc. Niespodziewanie w mieszkaniu Naomi pojawia się Silver. Cannon postanawia nagrać film, w którym dziewczyny przyznają się do błędu i odwołują swoje wcześniejsze zeznania, chce ukryć się aż do czasu oczyszczenia go z zarzutów, więc żąda od Naomi pieniędzy. Ivy ulega wypadkowi podczas surfowania. W życiu przyjaciół pojawia się nowa postać Emily, kuzynka Annie i Dixona.
59     It’s Getting Hot in Here
Coraz goręcej…

31 stycznia 2011

20 lutego 2012

Liz Friedlander

David S. Rosenthal
Dziewczyny wyjeżdżają na weekend do miejsca, w którym mają odnaleźć siebie i się zrelaksować. Podczas jednej z atrakcji dochodzi do sprzeczki. Silver, Naomi oraz Annie mówią Ade, co o niej myślą. Emily oburzona tym, co wcześniej usłyszała na swój temat z ust kuzynki, postanawia zniszczyć jej życie, odbierając jej wszystko to co dla niej najważniejsze, czyli przyjaciółki oraz chłopaka. Brat Liama, Charlie, dowiaduje się o tym, co łączy Annie i Liama. Postanawia, że nie stanie na drodze ich szczęściu i wyjeżdża do Paryża.
60     All About a Boy
Wszystko o nim

7 lutego 2011

20 lutego 2012

Harry Sinclair

Paul Sciarrotta
Naomi wraca z obozu jogi, gdzie poznała guru Son. Annie dostaje propozycję wzięcia udziału w castingu. Ade nie ma zamiaru odzyskać swojego dziecka, jednak uważa, że pomoże jej to w odzyskaniu straconej pozycji, dlatego też zgadza się na kręcenie reality show, którego będzie gwiazdą. Navid dowiadując się o tym, rozstaje się z nią. Silver przez przypadek domyśla się z kim spotyka się Teddy. Naomi urządza imprezę dla guru Sona, na której Teddy postanawia się ujawnić.
61     Revenge with the Ner
Plan zemsty

14 lutego 2011

27 lutego 2012

Millicent Shelton

Paul Terrence Coli
Naomi chce odzyskać swoje pieniądze, jednak okazuje się, że nie jest to możliwe, ponieważ podpisała akt darowizny. Postanawia zepsuć guru otwarcie nowego miejsca, w którym powstać ma kolejny obóz jogi. Ade zaczyna kręcić reality show. Emily odbiera rolę Annie w przedstawieniu. Ade postanawia dowiedzieć się, z kim zdradził ją Navid. Silver uspokaja ją mówiąc, że kolczyk, który znalazła może należeć do siostry Navida. Navid i Dixon postanawiają otworzyć studio, w którym będą kręcić teledyski. Dzięki Dixonowi pierwszy teledysk, jaki powstaje w ich studio, to teledysk Nell-iego. Navid przyznaje się do zdrady. Naomi dzięki Maxowi odnajduje sposób odzyskania swoich pieniędzy.
62     It’s High Time
Najwyższy czas

21 lutego 2011

27 lutego 2012

Krishna Rao

Padma Alturi
Emily zaczyna zbyt mocno interesować się Liamem. Ivy proponuje randkę Dixonowi, jednak ten, mając na uwadze to, co się między nimi wydarzyło, nie zgadza się. Annie dowiaduje się, że Emily rozpuszcza plotki na jej temat. Silver mówi chłopakom o tym, że Teddy dziwnie czuje się w ich towarzystwie po ujawnieniu się i potrzebuje ich pomocy. Emily źle traktuje Annie w pracy. Dziewczyna wybucha i mówi, że nie jest jej służącą. Po pewnym czasie zostaje wezwana przez szefową, która pokazuje jej zdewastowaną garderobę Emily i zwalnia ją za to z pracy. Dziewczyna nie wytrzymuje i atakuje Emily.
63     Blue Naomi
Niebieska Naomi

28 lutego 2011

5 marca 2012

Elizabeth Allen

David S. Rosenthal
Adrianna szykuje odwet na Silver za to, że przespała się z jej chłopakiem. Po spektaklu dziewczyny zauważają, że Emily zachowuje się dość dziwnie. Annie wraca do szkoły. Ivy spotyka się z nowo poznanym chłopakiem Rayem. Ade mówi Silver, że podejrzewa, iż Navid zdradził ją z Leylą. Liam postanawia zrobić sobie przerwę w związku z Annie. Ich rozmowę podsłuchuje Emily i umawia się z Liamem na kolację. Naomi chce pokazać Maxowi, że bardzo mu na nim zależy, dlatego też przebiera się za jedną z postaci Avatara i idzie na seans. Tam jednak okazuje się, że nikt nie jest przebrany oprócz niej. Kolacja Liama i Emily kończy się dla dziewczyny dość pechowo.
64     The Enchanted Donkey
W Meksyku

18 kwietnia 2011

5 marca 2012

David Paymer

Rebecca Sinclair & Rebecca Sinclair & Paul Sciarrotta
Cała paczka z West Bev udaje się na przerwę wiosenną do Meksyku. W samolocie okazuje się, że Annie i Naomi zaprosiły również Ade. Teddy spotyka swoją pierwszą miłość – współlokatora z poprzedniej szkoły. Okazuje się, że chłopak również jest gejem. Ade i Silver zaczynają robić sobie na złość. Max pomaga Naomi w nauce. Annie, która najbardziej cieszyła się z wyjazdu, zostaje ugryziona przez małpę i musi spędzić przerwę wiosenną w pokoju. Po wielkiej kłótni Ade i Silver dochodzą do porozumienia, jednak okazuje się, że Ade nie ma zamiaru odpuścić i podmienia Silver tabletki.
65     Nerdy Little Secrets
Małe sekrety

25 kwietnia 2011

12 marca 2012

Harry Sinclair

David Rosenberg
Max wyjeżdża na konkurs. Naomi jedzie za nim po tym, jak dowiaduje się, że po konkursie odbywa się wielka impreza. Napada na koleżankę Maxa, przez co zespół traci uczestniczkę. Ivy zaczyna na poważnie spotykać się z Rayem. Annie otrzymuje pracę u znanej niegdyś gwiazdy filmowej. Naomi przez to, co zrobiła musi wziąć udział w konkursie. Silver udaje się na rozmowę z osobą z NYU. Rozmowa przebiega znakomiecie, jednak później dziewczyna zaczyna nękać telefonami mężczyznę, który przeprowadzał z nią rozmowę.
66     Women on the Verge
Kobieta na krawędzi

2 maja 2011

12 marca 2012

Stuart Gillard

Scott Weinger & Jenna Lamia
Teddy zaczyna spotykać się z nowym chłopakiem. Wie, że jest gotowy na prawdziwy związek. Silver przez swoje telefony nie dostaje się na NYU. Pracodawczyni Annie mówi jej o tym, że jest chora i że nie chce już dalej żyć. Podarowuje jej piękny wisiorek. Navid i Dixon odwożą Silver do szpitala. Ade wykorzystuje swoją szansę, upijając Navida. Silver podejrzewa, że to Adrianna podmieniła jej pigułki.
67     The Prom Before the Storm
Bal przed burzą

9 maja 2011

19 marca 2012

Mike Listo

David Rosenthal & Terrence Coli
Annie i Dixon z powodu braku pieniędzy nie mogą iść na swoje wymarzone uczelnie. Ray postanawia się leczyć, dzięki czemu ma szansę przeżyć kilka lat więcej. Wszyscy udają się na bal kończący ich naukę w West Bev. Max zmienia esej Naomi, przez co dziewczyna nie dostaje się na wymarzoną uczelnię. Ade opowiada Silver o tym, jak rzekomo Navid ją pocałował. Silver rozstaje się z Navidem. Ray i Ivy postanawiają wziąć ślub.
68     To the Future!
Za przyszłość!

16 maja 2011

19 marca 2012

Rebecca Sinclair

Rebecca Sinclair & Paul Sciarotta
Ivy i Ray biorą ślub w stylu indyjskim. Na początku matka Ivy się na to nie zgadza, tłumacząc, że córka jest za młoda. Rodzice Raya zgadzają się i cieszą z tego. Ostatecznie matka Ivy przychodzi na ślub.

Max podczas przemówienia na koniec roku przyznaje się, że to on oszukiwał. Zostaje wyrzucony ze szkoły. Rodzice chcą, żeby wyjechał na studia do innego stanu, na drugi dzień. Naomi przychodzi wieczorem do jego domu i oznajmia, że jest w ciąży.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
47     Senior Year, Baby
Ten ostatni rok

13 września 2010

9 stycznia 2012

Stuart Gillard

Jennie Snyder Urman
48     Age of Inheritance
Imprezowa noc

20 września 2010

9 stycznia 2012

Liz Friedlander

Padma L. Atluri
49     2021 Vision
Wizja przyszłości

27 września 2010

16 stycznia 2012

Millicent Shelton

Tod Himmel
50     The Bachelors
Aukcja

4 października 2010

16 stycznia 2012

David Warren

David S. Rosenthal
51     Catch Me If You Cannon
Plan działania

11 października 2010

23 stycznia 2012

Jim Conway

Terrence Coli
52     How Much Is That Liam in the Window
Model w oknie

25 października 2010

23 stycznia 2012

Stuart Gillard

David S. Rosenthal & Jennie Snyder Urman
53     I See London, I See France…
Bolesna prawda

1 listopada 2010

30 stycznia 2012

Krishna Rao

Scott Weinger
54     Mother Dearest
Najdroższa mamusia

8 listopada 2010

30 stycznia 2012

Oz Scott

Paul Sciarrotta
55     They’re Playing Her Song
Ulubiona piosenka

15 listopada 2008

6 lutego 2012

Rob Hardy

Jennie Snyder Urman & Jenny Lamia
56     Best Lei’d Plans
Randka idealna

29 listopada 2010

6 lutego 2012

David Warren

David Rosenthal & Deborah Schoeneman
57     Holiday Madness
Świąteczne szaleństwo

6 grudnia 2010

13 lutego 2012

Dennis Smith

Rebecca Sinclair
58     Liars
Kłamcy

24 stycznia 2011

13 lutego 2012

Stuart Gillard

Tod Himmel
59     It’s Getting Hot in Here
Coraz goręcej…

31 stycznia 2011

20 lutego 2012

Liz Friedlander

David S. Rosenthal
60     All About a Boy
Wszystko o nim

7 lutego 2011

20 lutego 2012

Harry Sinclair

Paul Sciarrotta
61     Revenge with the Ner
Plan zemsty

14 lutego 2011

27 lutego 2012

Millicent Shelton

Paul Terrence Coli
62     It’s High Time
Najwyższy czas

21 lutego 2011

27 lutego 2012

Krishna Rao

Padma Alturi
63     Blue Naomi
Niebieska Naomi

28 lutego 2011

5 marca 2012

Elizabeth Allen

David S. Rosenthal
64     The Enchanted Donkey
W Meksyku

18 kwietnia 2011

5 marca 2012

David Paymer

Rebecca Sinclair & Paul Sciarrotta
65     Nerdy Little Secrets
Małe sekrety

25 kwietnia 2011

12 marca 2012

Harry Sinclair

David Rosenberg
66     Women on the Verge
Kobieta na krawędzi

2 maja 2011

12 marca 2012

Stuart Gillard

Scott Weinger & Jenna Lamia
67     The Prom Before the Storm
Bal przed burzą

9 maja 2011

19 marca 2012

Mike Listo

David Rosenthal & Terrence Coli
68     To the Future!
Za przyszłość!

16 maja 2011

19 marca 2012

Rebecca Sinclair

Rebecca Sinclair & Paul Sciarotta
Seria 4: 2011-2012

№ # Tytuł Reżyseria Scenariusz Original lotniczych widzów amerykańskich data
(W mln)
69 1 “Up In Smoke” Elizabeth Allen Carr & Patti Lara Olsen 13 września 2011 1.61 [6]
Gang próbuje przystosować się do życia, po ukończeniu szkoły średniej. Naomi spędziła lato czynienia z jej rozpadzie z Maxem po znalezieniu się, że nie jest w ciąży. Po tym, jak szybko odkrywa, że ​​nie ma statusu na uczelni, że zrobiła w liceum, postanawia wydać przyjęcie w swoim nowym pałacu. Annie odkrywa, że ​​Debbie poszedł mieszkać w Paryżu z Ryanem i odbiera jakąś nieoczekiwaną wiadomość, że trzyma ją w mieście, podczas gdy Liam wraca z jego latem oddalony gotowe zobowiązać się do Annie. Tymczasem, Dixon trafia bez współlokatora lub miejsce do życia po Navid ruinach swoją szansę na znalezienie akademiku na terenie kampusu, i sprawia, że ​​ważną decyzję o swojej przyszłości, aby skoncentrować się na swojej karierze muzycznej. Sprawy się komplikują, gdy do Navid jego młodsza siostra kłopot co Leila (gościnnie Lato Bishil) porusza się z nim i Silver. Adrianna powraca do miasta, patrząc naprawić swoje przyjaźnie, który dowiaduje się, trudno będzie zdobyć z powrotem, ale kończy się w łóżku ze współlokatorem Dixona, zuchwały teksańskim Austin, który ma nazwę wrogiego spotkanie z Naomi. Elsewhere, Ivy i walka Raj radzić sobie z problemami zdrowia Raja, a Teddy (gościnnie Trevor Donovan) walczy z wychodzi do swojej rodziny.
70 2 “Rush Hour” Elizabeth Allen Terence Coli 20 września 2011 1.47 [7]
Liam postanawia zachować Beachside Bar kupił i szczegóły tego, co wydarzyło się podczas jego tajemniczej pracy rybackiej są objawione jako niespodziewany kobieta, imieniem Jane, z jego latem przybywa. Tymczasem Naomi wymusza Annie do zastawiania na bractwie z nią. Leila, jego siostra Navid, zostaje porwana, co zmusza go i Silver zaciągnąć się pomoc Adrianny. Dixon, na napięty harmonogram, stara się przygotować płytę demo dla producenta, że ​​spotkania. Walka Annie jej spadku z końca Marla Templeton napotyka na trudności, kiedy okazuje się, że jej nowy chłopak, Jeremy, w rzeczywistości jest prawnikiem i Marli Estranged wnuk, i jest w mieście, aby kwestionować jej woli, jak również sue Annie. Dixon kończy się przyjmowanie leków jego współlokator Austin ADHD na jego sugestię, aby zakończyć płytę … zapowiedź przyszłej narkomanii. Leila znajduje żywe i dobrze ze swoim chłopakiem, którego zacienionym że zrobiła fałszywy film z okupu, aby zdobyć pieniądze dla nich uciec razem i otwarcie salonu tatuażu. Leila nie wierzy Navid lub srebrny, że jej chłopak jest przy użyciu jej i później zagraża Navida, że ​​on i Leila ucieknie razem chyba że widły na łapówkę w wysokości 75.000 dolarów. Navid zmienia się jego zła i wujem krzywym dla “nie-strings-zespolonego” pożyczki, aby dostać chłopaka Leili z obrazu. Po serii trudnych testów, Naomi nie ma go w bractwie, jak okazuje się, że miała przebitym w Kambodży do domu ona niedawno kupił i że ich prezydent Holly chciał zemścić. Annie, jednak sprawia, że ​​go i ma się zakończyć, gdy Naomi wymaga ona pozostać w bractwie, aby pomóc jej zabrać go w dół.
71 3 “Greek Tragedy” Rob Hardy Paul Sciarrotta 27 września 2011 1.58 [8]
Naomi jest zdeterminowana, aby zemścić się na Holly do upokarzającej niej i zaczyna własne sorority “Geek”. Tymczasem Annie musi dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze szybko, aby zapłacić za sorority związane należności, jak również jej problemów prawnych, w których spotyka kolegi CU, o nazwie Bree, która bierze Annie obecnie i później objawia się jako profesjonalny eskortą. Jak Liam przygotowuje jego poprzeczkę wielkim ponownego otwarcia, on i Jane zbliżyć jak Annie dowiaduje się o nich. Ivy jest zły na nią przyjaciół brak współczucia dla jego umierającego męża Raj i zaczyna werbalnie chłostać się w przypadkowych ludzi. Adrianna ujawnia sekret, który powoduje Liam ją zobaczyć inaczej. Również Navid odkrywa, że ​​jego wuj pracuje pierścień kradzieży samochodów na Shirazi studia i próbuje zatrzymać jego wujka, raz na zawsze, dając go 75.000 dolarów, które Navid zabiera z konta studio zamiast podawać do Dixon wynająć DJ party Liama. Wujek Navid to bierze pieniądze, ale wychodzi z powrotem na jego słowa umieścić Shirazi Studios i grozi wplątać Navid z nim powinien być złapany przez władze.
72 4 “Niech rozpocznie się gra” Millicent Shelton Jenna Lamia 04 października 2011 1.29 [9]
Naomi próbuje zemścić się na Holly poprzez maniakiem sorority Noemi rywalizować bractwie Holly w rocznych Gry greckich, choć nie idzie z planem, gdy Max pojawia się w greckich gier po otrzymaniu zaproszenia od Holly. Naomi ciągnie Ivy do przyłączenia jej Kambodży, aby pomóc w konkursie jako Ivy nadal się martwić o zdrowie Raja. Austin również kroki, aby zaoferować pomoc Naomi obniżyć Holly, mimo irytacji ustawicznego Naomi nim. Annie znalazła się rozdarta pomiędzy jej lojalności zarówno Naomi i Holly decydując się przyjąć ofertę Bree praca jako płatny eskortą. Tymczasem Navid pozwala Dixon wynająć studio nagraniowe, które w dalszym ciągu zmaga się z podjęciem termin muzyczny. Srebrny postanawia nakręcić reklamę dla barze Liama, ale praca nie idzie zgodnie z planem. Chociaż Liam kontynuuje związek z rosnącą Jane, Adrianna uważa, że ​​ma prześladowcę, gdy obcy człowiek zaczyna po niej, a ona okazuje się być mąż Jane, Jim, który mówi Adrianna nie mów nikomu, że żyje.
73 5 “polityki partyjnej” Cherie Nowlan Marjorie David 11 października 2011 1.54 [10]
Silver ma możliwość tworzenia filmów kampanii politycznej kandydata Marissa Harris-Young (special guest star Brandy Norwood), który działa na urząd publiczny przeciwko Charles wujka Teddy’ego. Teddy prowadzi do starego płomienia (gościnnie Ryan Rottman), który jest pracownikiem politycznego rywala Karola. Annie utknie opiekunka chwilę Leila na ważnej dacie z innego klienta o wysokiej płatnicze. Leila szybko domyśla się, co Annie robi na bokach i zmusza ją do niech ją w jej nowej pracy. Navid zwierza się Silver o stryj szantażował go, i odmawia niech mu pomóc. Mąż Jane, Jim, w końcu sprawia, że ​​jego obecność znane i grozi boli związek Liam i Jane. Dixon wschodzących kariera muzyczna wciąż rośnie. Elsewhere, Naomi stara się kontrolować swoje rosnące uczucia do Austin podczas imprezy w celu zachęcenia studentów do głosowania.
74 6 “z wątpliwości” James L. Conway Liz Phang 18 października 2011 1.41 [11]
Liam jest oferowana modelowania pracy po agenta widzi swoją reklamę. Annie zaczyna zakochiwać się w nieprawdopodobnym faceta, imieniem Patrick, na jednym z jej eskortowe terminach. Tymczasem Ivy postanawia na pokaz talentów charytatywnych Raj, aby zdobyć pieniądze, czego potrzebuje do eksperymentalnego leczenia raka. Naomi zespoły z Max i jest zdeterminowana, aby wygrać konkurs na wyjście w głąb sceny Austin miasta odwiedzając znajomego Sally (gościnnie Kellie Pickler). Navid kończy rzeczy z jego krzywym wuja, ale dowiaduje się, że to jeszcze daleko jak Amal sprawia dorozumianej zagrożenie zranienia srebro jeśli Navid nie będzie kontynuować swoją działalność. Dixon zaczyna pchać swoje granice i zaczyna wymyka się spod kontroli z jego muzyką i pigułki popping prędkości, co zmusza go do konfrontacji Adrianna o swoich problemach.
75 7 “To the Great Masquerade, Naomi Clark” David Warren Brian Dawson 01 listopada 2011 1.48 [12]
Naomi jest zmuszony pracować z jej arch-nemesis Holly rzucić Campus Party Halloween kostium, co prowadzi do nieszczęśliwych konsekwencji z Holly przewidywalny jest obecnie do wszystkich zarówno zawstydzić Naomi i sabotować imprezę. Plan Navida do obniżenia Amal jest zagrożone, kiedy zmuszony jest przykrywką dla policji i nie może nikomu (nawet Silver) o tym, co robi. Srebrny odkrywa, że ​​jej szef i politycznym kandydat Marissa Harris-Young nie jest, kim wydaje się być. Tymczasem kajdanki Adrianna sobie na Dixon na 24 godzin w celu wydobycia go zachować trzeźwość. Również Annie musi zdecydować, czy chce dać Patrick kolejną szansę. Elsewhere, Ivy łączy się z kolegą fotografem, imieniem Nick, który daje jej zaufanie, a spotlight-nienawidząc Liam robi wszystko, aby omijać pełną ofertą kontraktu modelki.
76 8 “Vegas, Maybe?” Stuart Gillard Scott Weinger 08 listopada 2011 1.55 [13]
Grupa zajmuje podróż do Las Vegas, więc Naomi może zaskoczyć Austin na urodziny, gdzie Naomi dostaje spotkać ojca Austina, którego dzieje się sławny gwiazda muzyki country nazwie Judd Ridge. Chłopcy napotkasz sławna na basenie, gdzie Liam otrzymuje zaproszenie do gry w turnieju gwiazd. Teddy i Shane postanawiają się pobrać, a związek Dixona i Adrianny rośnie bliżej po tym jak nazywa ją, by mu pomóc, po tym jak ma nawrót narkotyków. Tymczasem Navid widzi możliwość podjęcia dół jego Amal wujka po jego poucza Navid do dostarczenia paczki do kontaktu w Vegas. Srebrna stara się pogodzić pracę z przyjemnością i wpada Navid z jego obsługi, Kat, zmuszając Kat udawać, że ona i Navid są parą. Również Annie postanawia spotkać Patricka w Vegas, ale wycofuje się, kiedy widzi go innym eskortą.
77 9 “A Thousand Words” Millicent Shelton Chris Atwood 15 listopada 2011 1.59 [14]
Wideo Silvera fałszywych ślub Teddy’ego Vegas Shane przypadkowo przeciekły do ​​prasy, która niszczy wujka Teddy’ego kampanię, pozostawiając go bardziej samotny i wyobcowany z ludźmi i życie bardziej niż kiedykolwiek. Srebrny odkrywa ona przypadkowo wysłał film do Marissy Harris-Young przez przypadek, który umyślnie wyciekły do ​​wygrania wyborów, pozostawiając Srebrny bardziej wyobcowany, który kończy jej umowy handlowe z Marissy. Tymczasem umowa Liama ​​modelowanie rozwija kiedy jest oferowana przez rok $ 200.000 ofertę modelowania, ale z połowu, że nie może działać w dowolnym niebezpiecznych działań, w tym surfing i jazdę samochodu wyścigowego. Liam i Teddy obaj kończą nielegalnie jazdy na tor wyścigowy, przed złapani przez policję. Annie stara się pomóc Dixon zapisać w programie rehabilitacji, ale nie może sobie pozwolić na 10.000 dolarów opłaty co zmusza ją zapytać Patricka dla pieniędzy, a Dixon staje się bardziej przywiązani do Adrianny, aby pomóc mu odzyskać. Ponadto, Ivy i Raj zacząć planować przyszłość nad jego oczekującej odzysku raka jak ona rejestruje w konkursie fotografii na poradę z jej fotografii profesora Nicka. Elsewhere, Naomi ma jedną z jej sióstr geek Sorority, Alana, na wieczór, gdzie udziela porad na temat Alana podnieść kolegę, ale facet ma tylko oczy dla Naomi.
78 10 “Smoked Turkey” Jerry Levine Miriam Trogdon 22 listopada 2011 1,26 [15]
Pomimo swojej niechęci, Dixon stara się kontynuować związek z Adrianną kiedy dostaje urlop z odwyku. Ivy i Raja argumentując zaczyna mieć katastrofalny wpływ na ich małżeństwa, kiedy Raj chce zapisać się w szkole w Baltimore, a Ivy niechętnie opuścić Kalifornię, gdzie dorastał. Liam planuje Dziękczynienia dla grupy, mimo że nie wie, jak gotować, a gościem niespodzianką pokazuje się kto jest jego matką w separacji, ale ona ma plan i to bardziej niż więzi rodzinne. Tymczasem Naomi ma jakieś nadzwyczajne środki, aby udowodnić swoją miłość do Austin przez konno z nim, co prowadzi do bardziej zdarzeń losowych na nią, kiedy zostanie wyrzucona na półce w górach. Srebro spotyka uroczą profesor, nazwie Greg, jak ona stara się odejść od Navid zmarłych. Elsewhere, Annie staje się nerwowy wrak w obawie, że jej sekret zawód escort będzie dowiedziałem. Choć Dixon postanawia przyjść czyste ze wszystkimi o jego uzależnienie od narkotyków, Annie tylko snuje więcej kłamstw wszystkim o tym, gdzie dostaje jej pieniądze na odwyk Dixona.
79 11 “Project Runaway” Harry Sinclair Allen Clary 29 listopada 2011 1.52 [16]
Naomi decyduje się na udział w konkursie Fashion Design zaimponować projektant Janice Dickinson, niestety, pojawia się Holly zdecydowany wygrać, ale obaj kończą co głupców siebie. Liam, uwięziony w jego umowie z modelowania Shelia, czuje się złapany w środku feud Naomi i Holly. Tymczasem, Dixon zmaga się z pokusami, jak stara, aby jego sposób z powrotem do świata muzyki, dużo obaw Adrianny. Annie konfrontuje Jeremy, który stoi na drodze do jej spadku, aby spróbować zorganizować kompromisu. Niecierpliwy Navid osiąga punkt zerwania z jego tajnych pracy policji, do nab wuja. Elsewhere, Teddy robi wielką decyzję o opuszczeniu miasta na pracę w Anglii, która szkodzi Silver, natomiast Shane zamiast pyta Teddy’ego, aby przenieść się z nim do Waszyngtonu.
80 12 “O Noc Holly” Stuart Gillard Paul Sciarrotta 06 grudzień 2011 1.46 [17]
Ponieważ zbliża się Boże Narodzenie, nowy szef Noemi, Rachel, prosi ją zaplanować córki (Holly) Birthday Party, co prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji. Zdesperowany Annie Staje się w niebezpieczeństwie, kiedy zrywa się do mieszkania Jeremy’ego, próbując znaleźć naszyjnik Marli. Navid idzie przykrywką z wujem do odwiedzenia kupca, ale nie dobrze. Tymczasem, Dixon musi wybierać między ponownym rozpoczęciem kariery muzycznej, lub możliwą przyszłość z Adrianną. Silvera nowy beau, Greg, zwierza się jej o rozwiedzionej domowego życia i mówi jej, aby zdecydować, czy ona jest poważnie o rozpoczęciu relacji z nim, czy nie. Po podpinania się z Annie, Liam przypadkowo odkrywa swoje tajemnice. Epizod kończy Annie zostawia wiadomość głosową do Liam mówi mu, że ona rozwiązać jej problemy i wyrażania jej zainteresowanie wraca razem z nim po tym, jak wraca z Paryża wraz z Dixon, który dostaje Adrianna z nim współpracować, a Liam dostaje się do wypadek motocyklowy, w którym jest potrącony przez kobietę, która nawołuje do karetki, ale twierdzi, że nie jest odpowiedzialny za wypadek. Naomi łapie Austina z Holly.
81 13 “Czy pamiętasz stary znajomy Be?” Cherie Nowlan Jenna Lamia 17 stycznia 2012 1.25 [18]
Naomi zawstydza się przed swoim szefem Rachel (gościnnie Michelle Hurd) podczas planuje przyjęcie podchorążych, próbując dostać się na jej rozpadzie z Austin (gościnnie Justin Deeley). Dixon i Adrianna są zarezerwowane do wykonania w klubie, w którym zdają sobie sprawę, że współpraca może być zły pomysł ze względu na zazdrość Dixona, gdy menedżer klubu sprawia przepustkę na Adrianny. Tymczasem, Silver ma swój związek z Gregiem (gościnnie Niall Matter) do następnego poziomu. Nowego roku partia Annie rzuca kończy się katastrofą, bo jest zbyt rozproszony przez nowy związek Liama ​​z tajemniczym Vanessa, którego Annie podejrzewa więcej niż na pierwszy rzut oka. Navid staje się obsesją wniesienia swego wuja w dół, co prowadzi do jego obsługi, policja, Kat ufający srebro O tym co dzieje się z nim, który potem kontakty Navid ojciec pomóc. Gdzie indziej, Ivy wraca z nowego wycieczce Gwinei z Nickiem i staje się konflikt o to, czy do rozpoczęcia relacji z Nim.
82 14 “Mama Can You Hear Me?” Stuart Gillard Scott Weinger 24 stycznia 2012 1.24 [19]
Naomi jest zdeterminowana, aby naprawić relacje między jej szef Rachel i jej córki Holly, aby zachować swoje życie i karierę na torze, co zmusza Holly i Naomi do współpracy w przypadku społecznego mimo oboje nadal niechęć i nieufność siebie . Tymczasem Greg prosi Srebrny przenieść się do Nowego Jorku, z nim i Navid dowie Szokujące informacje na temat córki Grega których dzieje się biologiczna córka Adrianny, że dała do adopcji trzy lata wcześniej. Dixon spędza czas z zrozpaczony Austin walczy na jego rozpad z Naomi, i skończyć się na noc w mieście i dewastować dom Holly Sorority. Elsewhere, Annie zaczyna badać Liama ​​zacieniony i wychodzących dziewczyna, Vanessa i jej tajemniczej przeszłości po zastanawianie się, że ona może być związany z jego wypadku motocyklowym. Również Ivy martwi się, że ona nigdy nie będzie zobaczyć Nicka ponownie po mówi jej, że chce wyjechać z miasta do innej pracy photography w Afganistanie wojną.
83 15 “Trust, Truth i Traffic” Bethany Rooney Marjorie David 31 stycznia 2012 1.38 [20]
Dixon zostaje aresztowany pod zarzutem wandalizmu i podpalenie budynku bractwa, a Annie martwi się, że jej sekret bycia byłym escort / prostytutka zostanie ujawniona po tym jak dowiaduje się, że podczas gdy Dixon i Austin rzeczywiście zdewastowany dom Sorority, Bree podłożył ogień przypadkowo zatuszować własne zaangażowanie w jej Escort Service. Tymczasem Adrianna i stare wznawia Silvera feud po Navid mówi Adrianna o beau nowym Silver, Greg, którego przyjęła córka Maisey jest biologiczna córka Adrianny, która prowadzi Ade porwać Maisey z opieki dziennej. Vanessa oferuje pomoc Liam ożywić firmę za barem przez imprezę. Liam prosi Naomi o pomoc planuje imprezę, a ona zgadza się, w celu uniknięcia podejmowania fizykę ostateczną. Również Ivy próbuje wrócić do świata sztuki z jej reprodukcji fotografii, ale stwierdza, że ​​jej przeszłość z Nickiem utrudnia jej plany, ponieważ zwykł dotąd właścicieli galerii, którego Ivy prezentuje swoje fotografie do.
84 16 “No Good Deed” Stuart Gillard Chris Atwood 07 lutego 2012 1.34 [21]
Srebrny uświadamia sobie, że nadal ma uczucia Navid po zapowiada, że ​​ma zamiar wyjechać z miasta, aby uczestniczyć w kolegium na Uniwersytecie Princeton. Adrianna zaczyna myśleć, że Dixon traci zainteresowanie nią na jego oddanie muzyce. Tymczasem Vanessa obiecuje Liama ​​aby go sławny po tym jak zostanie utracony przez jego agenta. Annie organizuje zbiórkę pieniędzy w nadziei, aby nazwę dla siebie w wysokiej społeczeństwa, ale znajdzie komplikacje z no-show sponsora Patrick James “PJ” Breckenridge. Gdzie indziej, wielki plan Noemi impreza na słodki urodziny szesnastu do rozpieszczonego córką znanego aktora, nazwanej Mitchell Nash, panewce. Również otwarcie Ivy galeria sztuki jest przerywana po spotkaniu z skater ulicy i artysta graffiti (gościnnie Yani Gellman). Na koniec, Naomi ma nieprzyjemnego zaskoczenia, gdy jej przebiegłe i zmanipulowana starsza siostra, Jen Clark, pojawia się w jej domu niezapowiedzianych jej jeden-letniego syna Jakuba, i pyta o miejsce pobytu.
85 17 “Babes in Toyland” Michael Zinberg Liz Phang 6 marca 2012 1.26 [22]
Noemi siostra Jen (gościnnie Sara Foster) przybywa z synem niemowląt na wizytę zaskoczenia i kogo ma plan spotkać i poślubić jakość. Naomi doświadcza więcej pecha kiedy próbuje wylądować nowego klienta przez zestaw przebieralni sex-shopu, jak jej “urząd”. Tymczasem Adrianna i Dixon wylądować spotkanie z głównych producentów filmu do omówienia muzyki na swoim następnym filmie, ale są sabotowane przez Vanessę, która nadal działa w tle, sprawiają Liama ​​do gwiazdy filmowej. Annie spotyka ekscentrycznego milionera PJ dla planujemy kolejną imprezę charytatywną, a on przekonuje ją, by żyć z pieniędzy na maksa. Srebrny zostaje przyjęty do New York University i ma nadzieję, że będzie blisko Navida w pobliskim Princeton, ale później ma wątpliwości. Elsewhere, Ivy przyciąga uwagę w podziemnej scenie, kiedy przełącza się na mniej konwencjonalny styl sztuki.
86 18 “Krew jest gęstsza niż błoto” Stuart Gillard Paul Sciarrotta 13 marca 2012 1.16 [23]
Naomi jest przekonany, że nowy obiekt Annie partnerem PJ (Nick Zano) jest idealnym mężczyzną dla niej, ale Naomi odkrywa, że ​​Jen jest nim zainteresowana i ma swój własny plan szkopuł go prowadzi do wojny rozum między dwiema siostrami, które dostaje coraz bardziej brutalne. Tymczasem Adrianna i Dixon wylądować miejsce w muzycznym festiwalu obok pociągu zespołu. Dixon jest oferowany kontrakt płytowy przez wykonawczej danych (Latoya Jackson), ale nie Adrianna. Adrianna mówi Liam o swoich podejrzeniach, że Vanessa może wystawił prawie utonięcia incydent, który przyniósł mu sławę spotlight. Ale Vanessa szybko dowiaduje się o podejrzeniach Adrianny i ona pomyślnie ramek Adrianna za napaść ją. Ivy i jej artysta uliczny przyjaciel Diego oferuje galerię sztuki widać ich pracy, a kiedy Ivy zgadza, to doprowadza przepaść między nią i Diego, który będąc samozwańczy anarchista, oskarża Bluszcz wyprzedany. Ponadto, Silver, pracuje jako asystent produkcji na planie najnowszego filmu Liama, zwierza się mu o swoich obawach z posiadania odziedziczony gen raka.
87 19 “The Heart Will Go On” Matthew Diamentowej Patti Carr 20 marca 2012 roku 1,25 [24]
Dixon zapada podczas argumentując w studiu nagraniowym z Adrianna, a on zabrany do szpitala na obserwację, gdzie on i Ade dowiedzieć się, że ma wadę serca i congenitial ma tylko pięć lat, które pozostały do ​​życia, ale nie chce powiedzieć Annie o nim. W tym samym czasie, Liam odkrywa, że ​​towarzyszący srebro do kliniki w szpitalu wspierać ją podczas badania w celu wykrycia, czy ma gen raka piersi, a staje się coraz bardziej zazdrosny Vanessa upływem czasu Liam spędza z Silver i jego niechęć do wyjaśnienia dlaczego. Tymczasem debaty Ivy na jej przyszłość z Diego w uczęszczania do szkoły artystycznej lub podróżując po świecie, dopóki nie dowiaduje się od Dixon że Raj nadal ma raka i jest w szpitalu, bliski śmierci, a ona nie może zrozumieć, dlaczego Raj skłamał z nią o czym rak free. Grypa w smutku Jen próbuje pogodzić z Naomi, która evicts ją z jej domu nad manipulacji ustawicznego Jen i pogonią PJ Elsewhere, Annie spotyka nowego faceta imieniem Caleb (gościnnie Robert Hoffman), podczas gdy robi cleaning-Detail na plaży i Później odkrywa, że ​​jest księdzem.
88 20 “Blue Ivy” Stuart Gillard Coli Terrence 27 marca 2012 1.27 [25]
Przygnębiony Ivy walczy ze sobą w wyniku Hindu tematyce pogrzeb Raja i kondolencje pochodzę Kaleba któremu oferuje posiadania irlandzkiego tematyce wake na plaży, więc Ivy może umieścić jej żal do reszty. PJ proponuje małżeństwo z Noemi, a Annie dowiaduje się, że musi się ożenić jego 28. urodzin w ciągu dwóch tygodni, w celu uzyskania dostępu do reszty jego miliardów dolarów funduszu powierniczego pozostawione mu przez jego późnych rodziców. Tymczasem Navid wraca do miasta na wizytę, gdzie Dixon wyznaje mu, że podpisał rekordową umowę, ale przyznaje, że nie powiedziała Adrianna ponieważ wytwórnia nie chciała podpisać ją. Dixon akceptuje również koncert pójść na wycieczkę do odtwarzania kopii zapasowych dla Haley Reinhart, ale nie mówi Adrianna, ale później i tak się dowie i zmusza go, by wybrać albo ją albo jego karierę. Dowiedziawszy się o występki Vanessy z rozpoczęciem własnej firmy produkcyjnej, jak również złamanie zaufania Liama ​​mówiąc Navida że Silver ma gen raka, Liam gniewnie mówi Vanessa się wyprowadzić, ale później odkrywa ona spokojnie opuścić miasto po oczyszczeniu się z gotówki zarejestrować i wszystkie pieniądze w firmie produkcyjnej. Srebrny potem przychodzi na miejsce Liama ​​na pocieszenie po odkryciu, że rzeczywiście posiada gen raka. Podczas obejmującego, całują się. Epizod kończy się samobójstwem Ivy będzie surfowanie w nocy z ciężkimi falami.
89 21 “Bride and Prejudice” Sanaa Hamri William H. Brown 24 kwietnia 2012 1.11 [26]
Kiedy PJ nalega do Naomi, że ślub jak najszybciej przez eloping do Las Vegas, jej przyjaciele obawiają się, że jest ona pędzi zbyt szybko się ożenić. Starając się zapoznać PJ do jej przyjaciół, Naomi postanawia rzucić małą zaręczyny w jej domu. Jednak PJ przejmuje planowaniu i zamienia się w dużej grupie na pokładzie swojego jachtu, co sprawia, Naomi rozważyć mężczyznę, którego planuje poślubić. Tymczasem Austin wraca do Los Angeles i oferuje się nowy menedżer Adrianny, co sugeruje, że zacznie śpiewać muzykę country jako zmiana wysokości do kariery po Dixon opuszcza miasto bez pożegnania. Caleb jest zaniepokojony Ivy nie może być emocjonalnie stabilna po widzi, że robi lekkomyślne i niebezpieczne działania. Annie w końcu przyznaje się do Caleba, że ​​spada na niego. Elsewhere, Silver czuje konflikt o jej uczucia do obu Navid i Liam, który decyduje się zachować jedna noc z Silver tajnym.
90 22 “‘Tis Pity” Harry Sinclair Scott Weinger 01 maja 2012 1.13 [27]
Navid zaczyna podejrzewać, że Liam i Silver podłączyli, więc postanawia skonfrontować Liama ​​na czerwonym dywanie najnowszej premierze Liama ​​filmu. Annie i Caleb nadal walczyć ich przyciąganie do siebie, ale w końcu daje na pokuszenie. Tymczasem Naomi został zatrudniony, aby zaplanować ślub spadkobierczyni, która powoduje Naomi mieć krachu nad jej zakończony zaangażowania w PJ, ale później Naomi spotyka młodego i zna go zbyt dobrze. Gdzie indziej, Austin wstępuje jego ojciec, Judd Ridge (gościnnie Billy Ray Cyrus), aby pomóc nowy country-western uruchomić Adrianny karierę jako aktu bocznej. Ponadto, Ivy jest oddany do kliniki na obserwację pod zegarek samobójstw, gdzie wizyty Diego, łamie ją, i zachęca ją do działania z jej kłopotów poprzez graffiti, ale gdy złapią, Diego potajemnie objawia Ivy, że jest nielegalnym imigrantem i były nastoletnie zbiegłych z Meksyku, i chciał w tym kraju dla różnych przestępstw.
91 23 “A Tale of Two Stronami” Rob Hardy Terrence Coli i Jenna Lamia 8 maja 2012 1.15 [28]
Niechętnie Naomi próbuje sabotować wieczór panieński ona ma gościć w Madison Maxa narzeczoną (gościnnie Caitlin Thompson) w lokalnym akwarium, gdzie tłok Madison dzieciństwo, Nick Carter, sprawia, że ​​wygląd niespodzianka. Na wieczór kawalerski Maxa w barze Liama, zarówno Liam i Navid dostać się do walki o srebro i wieczorem dochodzi do szybkiego zakończenia z kilku osób w obie strony coraz ciągnących do więzienia. Tymczasem Ivy obwinia zarówno Annie i Caleb dla Diego konieczności przechodzenia w biegu z prawem, podczas gdy w tym samym czasie, Caleb wpada w spiralę nad nauka o tajnych przeszłości Annie bycia escort call girl. Srebrny kontempluje o dziecko po świadomość, że jej życie może być krótki. Elsewhere, Austin szuka zemsty Bree do pożaru domu bractwa poprzez utworzenie żądło dla niej i sam nadzieję ona przyznać do zbrodni.
92 24 “Forever Hold Your Peace” Harry Sinclair Lara Olsen 15 maja 2012 1.09 [29]
W finale sezonu, Naomi zapowiada, że ​​nie będzie w stanie nadzorować ślub Maxa, bo przyjął pracę w Nowym Jorku i będzie jechać natychmiast. Tymczasem, Silver czuje, że musi wybrać między Navid i Liam i sprawia, że ​​zmienia życie decyzji. Annie i Caleb hide Diego z policji w kościele, gdy zdecyduje się pomóc Diego i Ivy z pozyskiwania funduszy rajd dla Diego do pozostania w kraju, ale on odmawia i postanawia włączyć się do być deportowani. Ivy postanawia udać się do Meksyku, aby być z Diego. Annie postanawia zakończyć swój romans z Kaleba widząc, że jego zaangażowanie w jego katolickiej wiary jest silniejsza od ich związku. Naomi dowiaduje się, że Max był trzeźwy, kiedy zapytałem ją, czy on popełnia błąd żeniąc Madison. Potem pędzi z powrotem na lotnisko i wywala ślub Maxa mówiąc, że ona jest prawdziwą miłością jego życia i nie Madison. Max does’t poślubić Madison i ukazuje Naomi, że ją kocha też. Konflikt Liam i Navid w ciągu Srebra prowadzi do nieoczekiwanego rezultatu, gdy Srebrny odrzuca oba z nich i postanawia mieć dziecko z Teddy. Vanessa wraca kiedy film Liama ​​wyłania się hitem i mówi mu, że jest prawnie nadal jego menedżer, zmuszając ich do dalszej pracy ze sobą (a więc może ona nadal podkradać z jego wynagrodzenia). Ponadto, zwraca Dixon Adrianna dać ich związek drugą szansę. Adrianna zgadza, ale szybko żałuje, gdy Dixon nie stawi się na ich miejscu spotkania prowadząc ją wierzyć, że wyskoczył na nią ponownie, jak ona wyrusza do Las Vegas z Austin. Podczas rozmowy telefonicznej z Navid, samochód Dixon zostaje potrącony przez ciężarówkę, pozostawiając jego nieznany stan.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

#     Tytuł     Tytuł polski     Premiera w USA     Premiera w Polsce     Reżyseria     Scenariusz
69     Up in the Smoke
Poszło z dymem [3]

13 września 2011

30 lipca 2012 [4]

Elizabeth Allen

Patti Carr & Lara Olsen
70     Rush Hour
Godziny szczytu

20 września 2011

30 lipca 2012

Elizabeth Allen

Terence Coli
71     Greek Tragedy
Grecka tragedia

27 września 2011

6 sierpnia 2012

Rob Hardy

Paul Sciarrotta
72     Let the Games Begin
Początek gry

4 października 2011

6 sierpnia 2012

Millicent Shelton

Jenna Lamia
73     Party Politics
Polityka partii

11 października 2011

13 sierpnia 2012

Cherie Nowlan

Marjorie David
74     Benefit of the Doubt
Korzyści z wątpliwości

18 października 2011

13 sierpnia 2012

James L. Conway

Liz Phang
75     It’s the Great Masquerade, Naomi Clark
Maskarada

1 listopada 2011

20 sierpnia 2012

David Warren

Brian Dawson
76     Vegas, Maybe?
Może Vegas?

8 listopada 2011

20 sierpnia 2012

Stuart Gillard

Scott Weinger
77     A Thousand Words
Tysiąc słów

15 listopada 2011

nieemitowany

Millicent Shelton

Chris Atwood
78     Smoked Turkey
Wędzony indyk

22 listopada 2011

nieemitowany

Jerry Levine

Miriam Trogdon
79     Project Runaway
?

29 listopada 2011

nieemitowany

Harry Sinclair

Allen Clary
80     O Holly Night
?

6 grudnia 2011

nieemitowany

Stuart Gillard

Paul Sciarrotta
81     Should Old Acquaintance Be Forgot?
?

17 stycznia 2012

nieemitowany

Cherie Nowlan

Jenna Lamia
82     Mama Can You Hear Me?
?

24 stycznia 2012

nieemitowany

Stuart Gillard

Scott Weinger
83     Trust, Truth and Traffic
?

31 stycznia 2012

nieemitowany

Bethany Rooney

Marjorie David
84     No Good Deed
?

7 lutego 2012

nieemitowany

Stuart Gillard

Chris Atwood
85     Babes in Toyland
?

6 marca 2012

nieemitowany

Michael Zinberg

Liz Phang
86     Blood Is Thicker Than Mud
?

13 marca 2012

nieemitowany

Stuart Gillard

Paul Sciarrotta
87     The Heart Will Go On
?

20 marca 2012

nieemitowany

Matthew Diamond

Patti Carr
88     Blue Ivy
?

27 marca 2012

nieemitowany

Stuart Gillard

Terrence Coli
89     Bride and Prejudice
?

24 kwietnia 2012

nieemitowany

Sanaa Hamri

William H. Brown
90     Tis Pity
?

1 maja 2012

nieemitowany

Harry Sinclair

Scott Weinger
91     A Tale of Two Parties
?

8 maja 2012

nieemitowany

Rob Hardy

Terrence Coli & Jenna Lamia
92     Forever Hold Your Peace
?

15 maja 2012

nieemitowany

Harry Sinclair

Lara Olsen
Seria 5: 2012-2013

3 maja 2012 roku potwierdzono produkcję 5 serii serialu. [5]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 118 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...