24 godziny

Kiefer Sutherland – Jack Bauer | Carlos Bernard – Tony Almeida | Mary Lynn Rajskub – Chloe O’Brian | Dennis Haysbert – David Palmer | Elisha Cuthbert – Kim Bauer | James Morrison – Bill Buchanan | Reiko Aylesworth – Michelle Dessler | Kim Raver – Audrey Raines | D.B. Woodside – Wayne Palmer

24-godziny24-godziny 224-godziny-tony-michelle


24 godziny (w oryginale 24; znany także jako Przez 24 godziny) to amerykański serial sensacyjny z domieszką dramatu, emitowany w latach 6 listopada 2001 do 24 maja 2010 przez telewizję Fox.
Wyemitowano 192 odcinki w ośmiu seriach (każda liczy 24 epizody).
W Polsce serial emitowany był przez trzy stacje telewizyjne: Canal+ (premiera 05.09.2002), w którym wyemitowano sezony 1-7, Polsat (premiara 07.09.2003), w którym widzowie mogli obejrzeć sezony 1-3 i 5, oraz TV 4, która na początku 2008 roku wyemitowała sezon 2., zaś 14 marca 2008 rozpoczęła emisję sezonu 3. Latem 2008 TV 4 wyemitowała czwarty sezon. Na DVD wydano w Polsce wszystkie osiem sezonów.

O serialu
Akcja serialu rozgrywa się w czasie rzeczywistym, tzn. każdy godzinny odcinek to jedna godzina z życia bohaterów. Po odjęciu przerw na reklamy oraz przerw zamierzonych przez twórców (kilkuminutowe przeskoki) na jeden odcinek przypada około czterdziestu dwóch minut. Wydarzenia każdego sezonu toczą się wokół jednego głównego wątku, a każdy odcinek w różnym stopniu przybliża do jego rozwiązania. Oprócz głównego wątku równie ważne są dramaty i historie poszczególnych bohaterów, jak np. ich problemy rodzinne czy problemy z prawem. Serial uhonorowany został kilkoma prestiżowymi nagrodami, m.in. Złotymi Globami oraz nagrodami Emmy. Na podstawie serialu powstała gra 24: The Game przeznaczona na Playstation 2, planuje się również zrealizowanie filmu kinowego.
Sezon Początek/Koniec Prezydent Wiceprezydent Szef CTU LA
1 12:00 a.m. Harold Barnes nieznany Jack Bauer/Alberta Green
2 8:00 a.m. David Palmer Jim Prescott George Mason/Tony Almeida
3 1:00 p.m. David Palmer Jim Prescott Tony Almeida/Michelle Dessler/Jack Bauer
4 7:00 a.m. John Keeler Charles Logan Erin Driscoll/Tony Almeida/Michelle Dessler
5 7:00 a.m. Charles Logan Hal Gardner Bill Buchanan
6 6:00 a.m. Wayne Palmer Noah Daniels Bill Buchanan/Nadia Yassir
7 8:00 a.m. Allison Taylor Mitchell Hayworth Larry Moss/Renee Walker[2]
8 4:00 p.m. Allison Taylor Mitchell Hayworth Brian Hastings/Chloe O’Brian[3]
Opis

Sezon 1.
Akcja 1. sezonu toczy się w czasie prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Rozpoczyna i kończy się o godzinie dwunastej w nocy. Jack Bauer, były agent CIA, obecnie szef wydziału CTU w Los Angeles, krótko po północy zostaje wezwany do Agencji, gdzie dowiaduje się o planowanym zamachu na życie senatora Davida Palmera, pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta z realnymi szansami na wygraną. Jackowi przyjdzie rozwikłać zagadkę zamachu: dowiedzieć się, kto spiskuje, a następnie znaleźć i unieszkodliwić zamachowców. Zamach na Palmera nie jest jednak jego jedynym zmartwieniem – jego córka Kim i żona zostały porwane przez zamachowców i w każdej chwili mogą zginąć, a w Agencji jest szpieg donoszący spiskowcom, przez co Jack nie może nikomu zaufać. W przeciągu następnych kilkunastu godzin niektóre problemy się rozwiążą, pojawią się także nowe. Jack oraz inni bohaterowie prowadzą dramatyczną walkę z czasem.

Sezon 2.
Akcja sezonu rozpoczyna się i kończy o godzinie ósmej rano. Do Davida Palmera, wybranego na prezydenta Stanów Zjednoczonych, dociera informacja o planowanym zamachu terrorystycznym na ogromną skalę – w ciągu najbliższej doby terroryści mają zamiar zdetonować w Los Angeles bombę atomową, co może spowodować katastrofę nuklearną na globalną skalę oraz konflikt zbrojny pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a krajami Bliskiego Wschodu i ich sojusznikami. W stan gotowości postawione zostają wszystkie agencje rządowe. Osobą zdolną do odnalezienia i rozbrojenia bomby wydaje się być Jack Bauer, który po śmierci żony porzucił pracę dla rządu i stara się uporządkować swoje życie. Bauer zostaje ściągnięty do CTU, gdzie – bardzo niechętnie – przyjmuje zadanie.

Sezon 3.
3 lata później. Fabuła koncentruje wokół śmiertelnego wirusa, który może zostać rozprzestrzeniony w Los Angeles, jeśli rząd nie zgodzi się na żądania terrorystów. Jack został dyrektorem operacyjnym CTU i pracuje z nowym partnerem Chasem Edmundsem nad sprawą Ramona Salazara. Tymczasem prezydent Palmer stara się o reelekcję i przygotowuje się do starcia ze swoim konkurentem w wyborach – senatorem Keelerem , który w odcinku 19 zaczyna go szantażować i spiskować z jego żoną , Sherry Palmer.

Sezon 4.
Akcja sezonu rozpoczyna się o siódmej rano. Wszystko rozpoczyna się 18 miesięcy po dramatycznych wydarzeniach z sezonu 3. Na czele CTU stoi teraz Erin Driscoll, twarda i nieustępliwa agentka rządowa, której jednym z pierwszych priorytetów było pozbycie się Jacka, zanim przejmie swoje nowe obowiązki. Tymczasem po ataku bombowym na podmiejski pociąg, Jack, który obecnie pracuje dla sekretarza obrony Jamesa Hellera i związany jest uczuciowo z jego zamężną córką Audrey Raines, zmuszony jest nagle wrócić do CTU na spotkanie z Driscoll…

Sezon 5.
18 miesięcy później. Jack zmienił nazwisko i postanowił rozpocząć nowe życie. Zaszył się na pustyni Mojave, gdzie pracuje na platformie wiertniczej. Wkrótce wydarzy się coś, co wywabi go z ukrycia… Tymczasem prezydent USA Charles Logan oczekuje na wizytę rosyjskiego prezydenta…

Sezon 6.
Po 20 miesiącach spędzonych w chińskim więzieniu Jack zostaje wykupiony przez Wayne’a Palmera, który sprawuje urząd prezydenta USA. Bauer zostaje wysłany do terrorysty Abu Fayeda, który żądał go w zamian za przerwanie nieustających ataków na terenie Stanów. Jack wraz z dawnymi współpracownikami z CTU oraz Białego Domu musi powstrzymać Fayeda przed użyciem pięciu sowieckich miniaturowych walizkowych bomb atomowych.

Redemption.
3 i pół roku po wydarzeniach sezonu 6 Jack Bauer przebywa w Sangali w Afryce. Uciekł od dawnego życia ale pracownik ambasady USA dostarcza mu wezwanie do stawienia się w Ameryce na przesłuchanie. Do tego Jack miesza się w walkę z ludźmi generała Benjamina Jumy, ktorzy chcą porwać chłopców ze szkoły jego przyjaciela Carla Bentona i wyszkolić ich na żołnierzy…

Sezon 7.
Kilka miesięcy po wydarzeniach pokazanych w “24: Redemption”, CTU jest rozwiązane, zaś Jack Bauer staje przed senacką komisją pod zarzutem torturowania podejrzanych. W tym samym czasie grupa terrorystów zdobywa urządzenie pozwalające na ominięcie rządowych firewalli i przejęcie kontroli nad wszystkimi ważniejszymi systemami Stanów Zjednoczonych – od kontroli lotów po sieć energetyczną. Prezydent Taylor musi zaś podjąć decyzję, która zaważy na jej politycznej karierze: czy interweniować w Sangali, afrykańskim kraju, w którym od kilku miesięcy dochodzi do ludobójstwa.

Sezon 8.
Półtora roku po wydarzeniach z sezonu 7., Jack mieszka w Nowym Jorku i szykuje się do powrotu z córką Kim, jej mężem i ich córeczką do Los Angeles. Jednak dowiaduje się od jednego ze swych dawnych kontaktów, że ktoś planuje zamach na prezydenta Kamistanu Omara Hassana, który ma podpisać traktat pokojowy z prezydent Taylor. Na prośbę Chloe O’Brian pracującej w CTU NY pomaga w śledztwie, ale sam zamach to dopiero początek, bowiem terroryści są w posiadaniu nuklearnych prętów paliwowych, z których mogą zbudować brudną bombę i zniszczyć Manhattan…

Odcinki specjalne
Prequel sezonu 4
3 miesiące po wydarzeniach sezonu 3 nowa szefowa CTU Erin Driscoll zwalnia Jacka. Rok później do USA przedostaje się groźny terrorysta Thomas Sherek.

Prequel sezonu 5
Rok po wydarzeniach sezonu 4 Chloe spotyka się z Jackiem i informuje go, że ktoś odkrył, iż sfałszował on swoją śmierć. Chwilę po tym spotkaniu Jack zostaje zaatakowany.

Prequel sezonu 6
7 miesięcy po wydarzeniach sezonu 5 Chińczycy wykorzystują torturowanego Jacka by wykryć zdrajcę, który pracuje dla rządu USA.

Debrief (przesłuchanie)
5 krótkich odcinków rozgrywających się 15 godzin po wydarzeniach sezonu 6, w których Jack trafia na przesłuchanie do Wydziału Okręgowego w sprawie jego pobytu w Chinach.

Day Zero (Dzień Zero)
8 internetowych odcinków animowanych. Jack, Nina i agent Devin prowadzą śledztwo w sprawie zdrajcy w CTU, który handluje tajnymi informacjami.

Spin offy
Conspiration (Spisek)
W CTU w Waszyngtonie agent Martin Kail i Susan Walker starają się nie dopuścić, by terroryści zdobyli odciski dłoni agentów Departamentu Obrony, które pozwolą im odpalić pocisk nuklearny.

The Rookie (Nowy)
Dzień 1: Coffee Run (Pójście po kawę) – Nowy agent Jason Blane zostaje wysłany po kawę dla pracowników, a po drodze musi stawić czoło przypadkowo spotkanym bandytom.
Dzień 2: Mistaken Indentity (Pomylona tożsamość) – Jason wzięty przypadkowo za swojego szefa musi zmierzyć się z terrorystami.
Dzień 3: Extraction (Wyciągnięcie) – Jason musi ratować swego szefa uprowadzonego przez trzeciego z braci Salazar.

Obsada
Główne postacie
Aktor Bohater Główna rola Rola drugoplanowa Status
Kiefer Sutherland Jack Bauer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – żyje

Jego bohater pracował na różnych stanowiskach w serialu, często jako członek fikcyjnej jednostki Counter Terrorist (CTU) z siedzibą w Los Angeles , i pracy z FBI w Waszyngtonie, w sezonie 7. W 24 fabuły, Bauer jest kluczowym członkiem CTU i jest często przedstawiany jako ich agenta najbardziej zdolnych. Praca Bauera obejmuje zazwyczaj pomaga zapobiec poważnym atakom terrorystycznym na Stany Zjednoczone, oszczędzając zarówno ludności cywilnej i administracji rządowych. Przy wielu okazjach Jack robi to na wielkim osobistym kosztem, jak udaremnia on następnie kierować jego i jego bliskich. On nie krzywy agent jest jednak częste stosowanie Bauera z tortur w celu zebrania informacji jest generowane wiele kontrowersji i dyskusji .

Aktor Kiefer Sutherland wciela się Jack Bauer w serialu [1] i gry wideo. Serial zakończył się 24 maja 2010 roku, po 8 udanych sezonów. Film fabularny jest obecnie w toku. TV Guide rankingu mu # 49 na ich liście “Top telewizora 50 Heroes” i Sky 1 wymienionych Jacka jako # 1 na liście swoich “ludzi najtrudniejszych telewizora”. Entertainment Weekly nazwie Jack Bauer jednym z 20 All Time Coolest Heroes w popkulturze. [2] W czerwcu 2010 roku, Entertainment Weekly, które nazwał go jeden z 100 znaków największym z ostatnich 20 lat. [3]

Koncepcja i kreacja

24 współtwórca Joel Surnow komentowali, że nie miał żadnych aktorów w pamięci na części, “Tak naprawdę nie wiemy, kto to był Byliśmy rzucając dużo ludzi, a potem usłyszeliśmy nazwę Kiefera Sutherlanda i myśli, to jest Jack. Bauer “. [4] W 2000 r., Sutherland skontaktował się jego przyjaciel, reżyser Stephen Hopkins , który pracował na pilota doświadczalnego dla real-time TV show i zaproponował mu prowadzenie. [5] Początkowo Sutherland miał zastrzeżenia co do gry Bauer , stwierdzając, “pomyślałem:” To jest naprawdę mądry i inna, więc nie ma mowy, że będą go podnieść. Ale mogę korzystać z pieniędzy, a nikt nie będzie go zobaczyć ‘”. [6]

Sutherland musi wytwarzać około 24 godzin filmu w każdym sezonie “, który jest jak 12 filmów, więc nie będą błędy po drodze, ale jestem bardzo zaskoczony tym, jak wiele rzeczy dobrze w wyniku pracy w tym tempie. ” [6] W 2006 r., Sutherland podpisał kontrakt do odegrania roli Bauera przez trzy sezony po sezonie piątym . Zamówienie zostało zgłoszone być wart 40 milionów dolarów. [4] Sutherland jest także producentem wykonawczym z 24. [7]
Charakterystyka

Jack Bauer urodził się w Santa Monica , w Kalifornii , [8], w dniu 18 lutego 1966 r. [9] , aby Phillip Bauer , który umieścił jego utrzymania w jego towarzystwie, BXJ technologii. Nazwisko matki Jacka jest nieznany. Jack miał jednego brata, Graem Bauer . Philip pierwotnie planowano dać firmę do Jacka, [10] , ale jak powiedział Jack Dzień 6: “Ja po prostu musiałem iść swoją drogą”. [11] Później po opuszczeniu armii amerykańskiej , ożenił Teri Bauer, i miał jedno dziecko, Kim Bauer.

Jack ma licencjat stopnia w literatury angielskiej z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles oraz Master of Science stopnia w Kryminologii i Prawa z University of California, Berkeley . [12] On zaciągnął w armii amerykańskiej, a później ukończył urzędnika Szkoła kandydat . Był członkiem Delta Force i specjalizuje się w piechoty operacji. Wśród jego nagród i odznaczeń są Silver Star , Purple Heart , i Legion of Merit . Otrzymał Airborne , Air Assault i Ranger szkolenia. Opuścił armię w randze kapitana po piętnastu latach pracy. Po karierę wojskową, Jack pracował zarówno dla Los Angeles Police Department ‘s Special Weapons and Tactics jednostki i dla Centralnej Agencji Wywiadowczej jako oficera w tajnej służbie . Był zatrudniony w jednostce Counter Terrorist przez Christopher Henderson . [13]

Udowodnił, że posiada wysoką sprawność posługiwania się bronią palną (zazwyczaj SIG P229 lub USP Compact ), materiałów wybuchowych, wyrobów elektronicznych, odporność na tortury (po uprowadzony przez chińskich agentów i torturowany przez prawie dwa lata, okazuje się, nie mówił jednego słowa przez cały czas). Biegle włada językiem niemieckim (Sezon 8) i wykazał pewne możliwości albo mówi lub rozumie hiszpański (Sezony 1 i 3), rosyjskim (Sezon 6), Arabski (Sezon 8), i serbski (Sezon 1). On również okazał się zdolny do latających samolotów (sezon 2) i śmigłowców (Seasons 3, 5 i 8).

Końcowy dialog Jacka z Renee Walker w Sezon 7 [14] oferuje wgląd w jego perspektywy na tortury i jej konsekwencje:
”     Widzę piętnaście osób zakładnikami w autobusie, a wszystko inne idzie w okno. Zrobię wszystko, aby je zapisać, i to wszystko co trzeba . … Przepisy zostały napisane przez ludzi, o wiele mądrzejszy ode mnie. I w końcu, prawa te muszą być ważniejsze niż 15 osób w autobusie. Wiem, że ma rację. W mojej głowie, wiem, że ma rację. Po prostu nie sądzę, moje serce mogłoby kiedykolwiek mieszkał z nim.     ”
Występy

Jako bohater i centralna postać 24, Jack Bauer jest jedyną postacią, jakie pojawiły się we wszystkich odcinkach serii.
24 Season 1

W sezonie 1, Bauera żona Teri i jego córka Kim są porwany przez Victora Drazen , człowieka Bauer uważa, że zabił w tajnej misji o nazwie Nightfall operacji w Kosowie dwa lata wcześniej. Jack musi próbować ich uratować, a jednocześnie uniemożliwiając zamach na kandydata na prezydenta, senatora Davida Palmera . Błędnie sądzić, że Kim jest zamordowany przez Drazen, Jack samodzielnie zabija Drazen i jego współpracownicy w przypływie wściekłości. Jak Bauer wraca do CTU, Nina Myers , którego zna się zdrajcą, próbuje uciec, ale zostaje szybko schwytany i aresztowany. Teri, który został zastrzelony przez Ninę Myers po podsłuchanie jest obciążające rozmowę telefoniczną, zostaje znaleziony martwy przez Bauera. Pierwszy sezon kończy się dramatycznie z Bauer gospodarstwa żony martwe ciało w jego ramionach.
24 Season 2

18 miesięcy po wydarzeniach z dnia 1 i utraty jego żony Teri, Jack jest proszony, by powrócić do działania przez George Mason (szef CTU w czasie) i CTU na wniosek NSA. Jack, który wciąż pozornie przytłoczeni śmierci żony oraz fakt, że jego córka Kim disowns go, odmawia jak trzyma CTU odpowiedzialny za to co się stało z Teri. Jednakże, na wniosek teraz-prezydent Palmer (bliski przyjaciel Jacka), idzie do CTU, gdzie dowiaduje się, że terroryści są w Los Angeles, którzy planują zdetonować bombę atomową w mieście gdzieś w trakcie tego dnia. Dzięki pracy Jacka, Bomba zdetonowana w pustyni Mojave tylko z życia George’a Masona, który obecnie umiera z napromieniowania, zakończył. Jack następnie spędza resztę dnia pracy z CTU, aby dowiedzieć się, kto naprawdę stoi za bomby jądrowej w celu uniknięcia wojny na Bliskim Wschodzie.
24 Season 3

Trzy lata później, Jack wraca z tajnej operacji żądło Ramon Salazar , Meksykańska pana narkotyków. Chociaż operacja jest sukces i wyniki w aresztowaniu Salazara, to przychodzi na wysoką cenę. Bauer kończy z uzależnienia od heroiny, w celu utrzymania jego pokrywę z Salazars i próbuje z nim walczyć, przechodząc ” Cold Turkey “. Brat Ramon, Hector, podkreśla, że ​​Bauer będzie utrzymywane przy życiu, aby kupić Cordilla wirusa i odsprzedawać je do podziemnych organizacji na całym świecie za miliard zysku dolara. Ostatecznie Bauer zdobywa zaufanie Ramona Salazara, ale dowiaduje się, że inny kupujący jest w grze, pod przewodnictwem Niny Myers. Nina zdobyła wirusa i Jack musi udowodnić jej, że nienawidzi CTU. Nina sprawia, że ​​nawet Jack ją pocałować. Sprzedaż wirusa idzie źle, ale Nina Myers jest w areszcie i ostatecznie stracony przez Bauera po uzna jej bezużyteczne. Kim był o strzelać Ninę kiedy Jack strzela jej w zamian. Potem dowiaduje się, że człowiek za dystrybucję wirusów i ataki jest Stephen Saunders , jeden z byłych członków zespołu Jacka zmarłego z Operation: Nightfall w Kosowie. W jednym punkcie Saunders grozi używać wirusa, jeżeli przewodniczący nie ma dyrektora CTU Regionalnego, Ryan Chappelle zabity. Chappelle zbliża do odkrywania Saunders ma córkę. Prezydent niechętnie stawia to na Jacka. Jack wypowiada słowa: “Boże wybacz mi” i prowadzi egzekucję za prezydenta zamówień. W końcu Jack i Chase Edmunds uchwycić Saunders i pobrać fiolek wirusa. Na ich ostatniego pobrania, Jack jest zmuszony do podjęcia decyzji, aby odciąć rękę Chase’a pomocą siekiery, aby uzyskać dostęp do ostatecznego fiolki Chase miał przymocowane urządzenie do ręki z zaciskiem tytanu uniemożliwienia ucieczki podejrzanego cielesne. Po wyjściu ze szpitala w następstwie decyzji Chase’a, Jack zabiera chwilę w jego zaparkowanym SUV. Przez ostatnie minuty pozostałe w 24 godzin od dzień zaczął, Jack siedzi sam w swoim samochodzie i krzyczy na wszystkich wydarzeniach Miał znieść, takich jak zabijanie Chappelle.
24 Season 4

Osiemnaście miesięcy później, Jack zostaje zwolniony przez Erin Driscoll z powodu jego uzależnienia od heroiny nabyte przed Sezon 3 . Odnajduje zatrudnienia w Departamencie Obrony i angażuje się w związek z Audrey Raines , córka sekretarza obrony Jamesa Hellera . Osiemnaście miesięcy po Dniu 3 Jack nazywany jest z powrotem w CTU, aby pomóc im zatrzymać terrorystów Mastermind nazwie Habib Marwan . Audrey świadkowie Jack przesłuchać jej zniechęconą mąż Paul Raines , która sprawia, że jej pytanie, czy ona może być w związku z nim. Jack nie jest w stanie zatrzymać Air Force One z postrzelony z nieba ze skradzionym myśliwiec Stealth, prowadząc wiceprezydent Charles Logan założyć biuro. Później w ciągu dnia, Jack jest opowiedziana przez byłego prezydenta Davida Palmera, którego Logan wniesionego jako doradca, do inwazji na chiński konsulat i wyodrębnić niejakiego Lee Jong, który ma kluczowe informacje. Jednak chiński konsul został przypadkowo zabity przez chińskich strażników strzelających na Bauera. Lee Jong został również ranny podczas ataku, co Jack zmusić lekarzy w CTU, który działa na Paul Raines poświęcić go w celu ratowania Lee, ku przerażeniu Audrey. Jack i CTU niebawem stanie pokonać zegar i przechwycić głowicę nuklearną, że Marwan był ukierunkowany Los Angeles. Ale Chińczycy wkrótce dowiedzieć się, że Jack był za atakiem, zmuszając Jack wymyślasz swoją śmierć i się ukrywać, aby uniknąć brane pod chińskim areszcie. [15]
24 Season 5

Po Michelle Dessler i David Palmer są zabijane, a Tony Almeida jest uznany za zmarłego przez zabójców, Jack zmuszony jest z ukrycia. Odkrywa, że zabójca jest działka była wrabia morderstw. Chloe O’Brian jest zapisywany przez Jacka jako próbę zabójców, by ją zabić, jak również. Jack przesłuchuje zabójcę i pobiera informacje, że zostały one ustawienie go. Terroryści przejmują terminalu lotniska, ale dowiaduje się, że CTU sytuacja zakładników był maniak do uzyskania klasy wojskowej gazu nerwowego Sentox. Jack podąża szereg przewodami, które zabiera go do Christopher Henderson, Jack człowieka używane do pracy w ramach w CTU. Jack idzie przykrywką gdy terroryści spróbuj zwolnić pojemnik w centrum handlowym Hills Sunrise zakupy, a on zatrzymuje zamachu rozkaz prezydenta. Jack i CTU wtedy są w stanie udaremnić kolejny atak terrorystów przez wysadzenie placówki przyrody gazu terroryści użył do obiegu gazu nerwowego na terenie miasta. Jack dowiaduje się, że w końcu to prezes Charles Logan , kto stoi za dzień wydarzenia. Jack pracuje i dokłada wszelkich starań, aby odzyskać nagranie implicating przewodniczącego, posuwając się porwać samolot, który niósł kogo osoby nagranie zostało przekazane od do. Ostatecznie Jack jest w stanie bezpośrednio stawić czoła prezydentowi. Choć nie jest w stanie dostać Logan wyznać swoje zbrodnie, umieszcza mikro nadajnika w pióra prezydenta, co prowadzi do jego upadku. Pod koniec sezonu, Jack zostaje schwytany i uwięziony przez Chińczyków za swoje czyny z dnia 4. Przypuszcza się, że dowiedziałem się, że chiński Jack żył jeszcze przez prezydenta Logana, patrząc na pokrycie jego utworów i stara się zapobiec Jacka z narażając go.
24 Season 6

W ciągu ostatnich 11 tygodni, Stany Zjednoczone są celem non-stop ataków terrorystycznych i zamachów bombowych, w budynkach użyteczności publicznej i transportu. Gniazdo jest zwolniony z Chin 20 miesięcy po jego wychwytywania na koniec 5 dnia . Okazuje się, że jest on wydany tylko być przekazany do Abu Fayed , który chce zemścić się na Jacka, który zabił jego lata brat wcześniej. [16] Jednakże, Jack udaje się uciec przez gryzienie się człowiekowi żyłę szyjną i próbuje ostrzec prezydenta Wayne Palmer z Hamri Al-Assad niewinności ‘s, człowiek, którego Fayed przekonany US stał za atakami. Jack ratuje Assad z nalotu, a dwie są w stanie udaremnić próbę zamachu w metrze i ocalić rodzinę zakładnikiem cywilną. Jak wydarzenia rozwijają się, bolesne wspomnienia jego zamordowanej armii USA Zielone Berety zespołu prowadzi Curtis Manning zamordować Assad, pozostawiając Jack nie ma wyboru, ale strzelać Curtisa, aby uzyskać więcej informacji, których potrzebują z Asada, wysłanie Jackowi do emocjonalnego stan przytłaczającej smutek. Jack próbuje wyjść z CTU, ale bomba atomowa wybucha, niszcząc Walencji, w ​​Kalifornii . Uświadamia sobie, że nie może przestać, co robi, dopóki nie przestanie Fayed, raz na zawsze. Nowy punkt prowadzi do zaangażowania z firmą prowadzoną przez jego ojca Phillip Bauer i bratem Graem. Jack przesłuchuje Graem do wiadomości, ale zanim będzie mógł uzyskać przewagę Phillip Bauer widzi syna, jako zbyt duże ryzyko, aby odsłonić jego zaangażowania i zabija Graem siebie (dając Graem wrażenie miał atak serca od narkotyków). Jack odkrywa ojca zaangażowania i szlaki go do hotelu, gdzie trzyma swojego wnuka (bratanek Jacka) Josh Bauer zakładnika. Phillip zgadza się na handel życiem Josha dla Jacka. Jako Phillip ma się wykonać jego syna, Jack podejmuje ostatnią nastroje, twierdząc, że stał się to, co zrobił dla swoich własnych powodów, a nie na złość, jego ojciec. Phillip liści przed rozpoczęciem zdjęć Jacka i pozostawia mu PDA z instrukcjami, aby wybrać numer telefonu należącej do Charlesa Logana. To jest w końcu ujawnił, że generał rosyjski jest związane z działki Fayed, a Jack zabiera oficjalnych rosyjskich zakładników wewnątrz rosyjskiego konsulatu, ryzykując więzienie dla tego samego działania popełnione w chińskich roku konsulat wcześniej. Urzędnik jest dowiedziałem się być w zmowie z terrorystami, a Jack nie jest karany za swoje czyny przez Rosję. Ostatecznie Jack udaje się pokrzyżować plany nuklearne Fayed, zabijając go, zanim jeszcze jakieś bomby mogli zdetonować.

Jack dowiaduje się, że Audrey Raines zmarł patrząc na niego w Chinach, ale później odkrywa, że ​​rzeczywiście został porwany przez Chińczyków. Kończy wymianę z chińskim i zdoła uratować Audrey, jak również jego bratanek, który zostaje zamieszany w wydarzenia, gdy Phillip Bauer wraca. Audrey straciła pamięć i nie pamięta Jacka. Jack płaczliwie licytuje pożegnanie Audrey po nam przez jej ojca, James Heller, że nie może dać jej wystarczająco dobrej opieki. Sezon kończy się Jack patrzył na horyzoncie, niepewna swojej przyszłości. [17]
24: Redemption

Szukasz miejsca, gdzie może “być w pokoju”, Jack odkrywa, że ​​podróżując po świecie i ostatecznie nakręca w fikcyjnym kraju Afryce Sangali. Tu przebywa ze swoim starym przyjacielem i byłym kolegą sił specjalnych Carl Benton, który prowadzi szkołę dla uratowanych sierot wojennych . Podczas jego pobytu w Sangali Bauer znajduje, a następnie subpoenaed przez urzędnika Departamentu Stanu do stawienia się przed przesłuchania Senatu do odpowiedzi na pytania dotyczące jego działalności z CTU, dla których został on stara się uniknąć przez ponad rok.

Kiedy nagły przewrót wojskowy odbywa się w kraju, Jack pomaga Benton przynieść sieroty do ambasady USA, tak aby mogły opuścić kraj i buntuje ewakuacyjnych, którzy planują włączyć je do dzieci-żołnierzy . Po Benton ginie, Jack odwraca się w do wezwania realizowanego przez US Marines i pozwala się aresztować w ambasadzie, aby pozwolić dzieciom być usuwane ze strefy wojennej.
24 Season 7

8 rano, Jack zaczyna się jego dni na rozprawie podkomisji Senatu; Senator Blaine Meyer prowadzi dochodzenie w sprawie działań CTU, i to jest oczywiste, że zamierza dać przykład Jacka. Bauer zostaje uratowany przez FBI agenta Renee Walker , która potrzebuje jego pomocy, aby zapobiec rozwijający terroryzmu: grupa ekstremistów próbuje przejąć amerykańskiej infrastruktury, w tym energii, wody i kontroli ruchu lotniczego. Jack jest potrzebna, ponieważ Tony Almeida (przypuszczalnie martwy od sezonu 5) jest w rzeczywistości żyje i jest wspieranie tej grupy. Jack i Renee sukces w zatrzymaniu Tony, który ujawnia, że on pomaga Bill Buchanan i Chloe O’Brian ujawnić spisek osadzony głęboko w amerykańskim rządzie. To spisek jest kontrolowany przez dyktatora gen. Benjamin Sangali Juma, który najpierw wysyła podwładnego, płk Ike Dubaku, aby uchwycić byłego premiera Sengalan minister Ule Matobo, którego Juma obalony, a następnie inscenizuje ataku na Biały Dom w Nadzieje poniżające i wyeliminowanie prezydenta Stanów Zjednoczonych Allison Taylor . Jack, Tony, Bill i Renee, przy wsparciu Chloe i agentów FBI Larry Moss i Janis Gold, są w stanie pokrzyżować te wysiłki.

Jednak okazuje się, że Juma nie działał sam: miał wsparcie od wewnątrz Ameryce, w formie prywatnej firmy wojskowej zwanej Starkwood. Juma i Starkwood CEO Jonas Hodges współpracował rozwijać bioweapon, szybko działające szczepu choroby Creutzfeldta-Jakoba , która Hodges próbuje użyć do siły prezydenta Taylora obejmują go i Starkwood w najwyższych kręgach amerykańskiego rządu. Na szczęście, jest zniszczone bioagent przed wdrożeniem przez wysiłków Tony’ego, z jednym tylko znanym ofierze: Jack sam, który został wystawiony na działanie prionów podczas próby ucieczki z niego. Lekarze FBI przewidzieć śmierć w ciągu dwóch dni, podczas gdy eksperymentalne leczenie z udziałem komórek macierzystych członka rodziny nie istnieje, to ma małe prawdopodobieństwo sukcesu. Jak Hodges jest aresztowany, to staje się jasne, że jest tylko jednym ogniwem w większej łańcucha: przywódcy wielu amerykańskich PMC zostały pomagając jego wysiłki, a planował wykorzystać swój bioweapon do podobnych celów. Tony okazuje się być agentem tego kręgu, kiedy ucieka z jedyną pozostałą z bioweapon kanistrze. Choć jego próby jego wykorzystania są foliowane, udaje mu się uciec, gdy opiekę nad jego sojusznicy uchwycić Kim Bauer, który poleciał do Waszyngtonu, aby obejrzeć przesłuchania Senatu, i grożą jej śmiercią, chyba Jack przerywa Tony z opieką FBI. Tony następnie odkrywa, że jego działania od czasu zmartwychwstania nie obracał się wokół Alan Wilson, przywódca spiskowców PMC i człowiek, który nakazał zabójstwa (jak widać w momentach otwarcia sezonu 5 ) byłego prezydenta Davida Palmera, Chloe O’Brian, Tony Sam i jego żona Michelle Dessler, który Tony ujawnia, wiózł ich nienarodzone dziecko. Tony i Wilson są zarówno odesłany do federalnego aresztu, podczas gdy Jack zawiera pokój z jego zbliżającej się śmierci, nie wiedząc, że Kim zadeklarowała dostarczenie komórek macierzystych do eksperymentalnego leczenia.

Stan emocjonalny Jacka jest bardziej centralne do historii, niż miało to miejsce w poprzednich sezonach. Choć i senator Mayer rozpocząć dzień postawy wzajemnego antagonizmu, Jack później odwiedza go w jego domu o informacje na temat Starkwood (Mayer zostały badania Starkwood jak CTU), a dwa dojść do porozumienia: zarówno z nich chce żyć w świecie, w którym Jack metody są zbędne, choć mają nieco różne sposoby wprowadzenia tego świata do skutku. Zdobywa szacunek do muzułmańskiego imama , Muhtadi GOHAR, podczas próby zatrzymania podejrzanego Terror (których Tony ramce), w rzeczywistości okazuje się Gohar duchowego przewodnictwa pod koniec jego życia. On jest w stanie pogodzić się z Kim, mimo wielu lat i bóle między nimi. Jednak jego najbardziej zauważalną jest emocjonalny związek z Renee Walker, który szybko ustala swoją gotowość do przestrzegania prawa, kiedy pozwala Jack torturować podejrzanego, który może być zabezpieczającą Almeida. Renee jest w posiadaniu tej samej nienawiści, niesprawiedliwości, jak Jack, ale jest bardzo niechętna do zatrudniania metody on używa, dwa znaki uosabiać debatę, która szalała show (i o tym) przez wiele lat: czy cel uświęca środki . Ostatnim istotnym objawieniem oferowane w tym sezonie było to, że Jack w żaden sposób nie uważa prawo za niepotrzebne lub słabe, stwierdzając, że “wie [s], że prawa te muszą być ważniejsze” niż często kilka osób stara się zapisać ( Należy przyjąć, że 24 tylko ujawnia rzadkie wyjątki, i że w “zwykłej / dzień roboczy” życia CTU, cele są znacznie mniejsze), jednak mimo tego przekonania, on twierdzi, że “jego serce nie mogło żyć” niewinny poświęcania osób, jednak niewiele (przykład przytacza on jest “piętnaście osób w autobusie”), w trosce o zachowanie pewnego abstrakcyjnego prawa lub fikcji prawnej .
24 Season 8
Główny artykuł: 24 (sezon 8)

Ponieważ sezon 8 zaczął Jack Bauer siedział z wnuczką i oglądania telewizji. Jego córka Kim zapytała, czy chce wrócić do Los Angeles z nią, powiedziała, że ​​tak.

Na wieść o zamachu na prezydenta Omara Hassana Kamistani przed rozmowach pokojowych z Rosją, Jack kontakty Chloe O’Brian w CTU. Uczą się, że ktoś bardzo blisko Hassan jest podejrzany zabójca. Kiedy Chloe prosi o pomoc Jacka, mówi, że jest zrobione, ale jego córka przekonuje go do pomocy CTU udaremnić zamachu. Bombowiec został zidentyfikowany jako jeden z bezpieczeństwem personelu i Jack ratuje Hassan zabijając bombowiec.

Farhad Hassan (brat i szef sztabu Omara Hassana), jest ściśle zaangażowany w zabójstwie, jak również z przemytu jądrowych prętów paliwowych. Ta ostatnia polega na poletko Jack i Renee Walker dzieje pod przykrywką, aby spróbować zidentyfikować lokalizację prętów. Samir Mehran ma prętów i chce ich użyć jako dźwigni (jak brudnych bomb), aby uchwycić prezydenta Hassana. Prezydent Taylor zapytał Jacka do ochrony prezydenta Hassana, ale Hassan oddaje się do Mehran chronić życie niewinnych ludzi przepada. Hassan jest wykonywane pozostawiając Jack przeprosić prezydenta Taylora za jego porażkę.

Jack Walker wrócić do swojego mieszkania, a po chwili razem namiętną znajdzie dwa patrząc na ich przyszłość, ona zostaje postrzelony przez snajpera (zatrudniony przez rosyjskiego ministra spraw zagranicznych, Michaił Novakovich). Renee umiera wkrótce po w szpitalu z zrozpaczona patrząc na Jacka. Z zemsty jego dotyczą jedynie Bauer próbuje przesłuchać Dana Walsh (mola CTU), ale prezydent Taylor wstawia i nakazy, że Jack być przeniesione do McGuire Air Force Base. W tranzycie, on hijacks helikopter i natychmiast tropi starego przyjaciela, Jim Ricker, dostarczenia go broni.

Gdy śledzi Walsh, Jack przecina Chloe, jednak dowiaduje Walsh i odkrywa rosyjskiego zaangażowania w spisek za śmierć prezydenta Hassana. Jack Walsh zabija z zimną krwią po jej nieudanej próbie ucieczki z informacjami. To również prowadzi go do Pavel Tokarev, snajper, który zabił Renee. Po brutalnie torturuje Tokariew, Jack zdaje sobie sprawę, że informacje, że musi odkryć pełen zakres spisku jest na telefonie karty SIM, połknięte przez Tokarev. Tokarev umiera Jack evicerates go i pobiera kartę z jego żołądka. Ostatni kontakt Tokariew był z byłego prezydenta Charlesa Logana. Jack przechwytuje Logan, który prowadzi go do Novakovitch, ale nieznane Logan, Jack umieścił błąd na niego. Po tropienie i eliminowanie Novakovich i jego ochroniarze, Jack następnie, za pośrednictwem błędu, odkrywa, że ​​Logan jest spiskowanie bezpośrednio z prezydentem Rosji Jurija Suvarov.

W końcowej godziny serii, Jack ustawia operację podjęcia dół Suvarov poprzez Logan ask Suvarov przyjść do jego rezydencji. Jack siedzi w poprzek w budynku obok z karabinem wyborowym zmierzających prosto w pokoju Logana. Jednak, zanim ma szansę pociągnąć za spust, Chloe interweniuje, mówiąc, że mogą korzystać z nagrywania Jack wykonane rozmowy Logan i Suvarov jako dowód. Jack zgadza się i daje jej nagrywanie. Potem zmusza ją zastrzelić go, aby uniknąć podejrzeń. Jako Jack jest transportowany do CTU, Logan (w ramach pośredniego pozwolenia prezydenta Taylora) organizuje jego pogotowia do zasadzkę. W końcowej scenie spektaklu, Jack jest prawdopodobnie na plac budowy zostanie zabity. Jednak agent oskarżony o zabicie Jacka odbiera telefon od prezydenta Taylora, który znalazł je poprzez CTU warkotem przez Chloe, Arlo, i pomóc Cole’a. Zlecenia Taylor agentów do ustąpienia oraz uwolnienia Jacka.

W ostatnich chwilach, Jack kontakty Chloe w CTU. Wciąż obserwujemy go na trutnia, Chloe mówi Jackowi, że ona i Taylor kupuje czas go do ucieczki z kraju, jak będzie teraz być realizowane zarówno przez agentów rosyjskich i amerykańskich w wydarzeniach ostatnich godzin i odsłonięcie rosyjskiego spisku . Jack spogląda w kierunku Chloe (w trutnia), i mówi jej, aby chronić Kim i jej rodziny, ponieważ każdy, kto przychodzi po Nim będzie próbował użyć jej, aby wywabić go z ukrycia. Chloe obiecuje zapewnić im bezpieczeństwo i przed zjechania, Jack mówi Chloe, że kiedy po raz pierwszy przyszedł do CTU, nigdy nie myślałem, że kiedyś to będzie ją kto miał plecy te wszystkie lata. On dziękuje jej, a następnie zaczyna uciekać (co pozostawia historia otworzyć na filmie), a Chloe mówi Arlo zamknąć drona. Aparat ustawia ostrość i zanika na twarzy Jacka po raz ostatni przed ostatecznym zegara, tylko zegar we wszystkich 8 sezonów odliczać od 3 sekund do 0.
Inne występy

Jako głównego znaku w 24, Jack odgrywa znaczącą rolę w serialu telewizyjnym, a także gry wideo. Jack jest głównym bohaterem 24 serii i książek, i pojawił się w każdym odcinku do tej pory. Kiefer Sutherland jest przedstawiana Jacka Bauera w tych odcinkach, w tym prequeli i webisodes. Ponadto wyraził on taką samą postać w 24: The Game, 24: Dzień zero i 24: gra planszowa DVD.
24 PREQUELE

Jack Bauer jest także opisywany w czterech prequeli, które można znaleźć na 24 wydań DVD i stron różnych. Te prequele są przeznaczone do wypełnienia luki między porami roku. Zapewniają fabuła do łuków historia dla nadchodzących pór roku, czyli wgląd w Jack działania zostały prowadzące do następnego sezonu. Prequele zostały dokonane dla Seasons 4, 5, 6 i 7.
24 webisodes

24: Dzień 6 cenną pamiątką odbywa 35 godzin po jądrowymi wybuchła w Walencji, w ​​Kalifornii . Seria składa się z 5 segmentów, nie dłużej niż trzy minuty długości każdy. Dwóch agentów, agent Ramirez i Agent Moss, utwór Jacka w dół do pokoju w hotelu i poprosić go, aby dojść do dzielnicy dla odprawę o odzyskiwanie taktycznej broni nuklearnej. Podsumowujące składa pełnomocnik Ramireza i innych czynników próbujących dowiedzieć się więcej o niby-śmierci tajnego agenta, Marcus Holt, który zniknął wkrótce po uwięzieniu Jacka w Chinach z rąk Cheng Zhi . Od Holt był związany z rządem chińskim, uważa się, że Jack wyciekły informacje, które doprowadziły do ​​jego tożsamości zostały odkryte i wykonania. Pod koniec serii, agenci ogłosić, że nie mają jednoznacznych dowodów na temat jego zaangażowania, ale Ramirez obiecuje bacznie na niego, dopóki nie jest pewne. Jack mówi Ramirez, że jeśli kiedykolwiek zobaczy go jeszcze raz, że lepiej powiedzieć ” Modlitwa Pańska “, ponieważ będzie to oznaczać, że jest się go zabić.

Z tym, Bauer zostaje zwolniony z aresztu i przesłuchania kończy.
24: The Game
Bauer w 24: The Game , który odbywa się po sześciu miesiącach od dnia 2.

24: The Game ma miejsce między dniem 2 i 3. Jack zaczyna czeka na zewnątrz statku, gdzie terroryści zamiar wydać rycyny bomby w sieci wodociągowej. Zespół CTU wyzwala alarm powoduje Jack i jego zespół do ataku na statek. Jack i jego zespół znajdzie całego załoga martwa w ładowni. Wpada Peter Madsen, wroga z jego przeszłości. Nie jest jasne, co historia jest między nimi, ale stwierdzono, że w ramie rodzinę Jacka dla podłej zbrodni, to jest do zrozumienia, ze Jack mówi do niego: “Osiem lat temu, moja rodzina nie była zaangażowana”. Madsen stwierdza również, że już nie przyjmuje rozkazów od Jacka. Jest to do zrozumienia, że ​​Madsen był pod dowództwem Jacka albo w wojsku lub w SWAT, a Madsen zdradził Jacka. Madsen porywa Jacka córka Kim, a później Kate Warner. Jack w końcu zabija Madsen pod koniec gry, gdy próbuje uciec, strzelając swoją motorówkę z M80 Zastava karabinu, powodując eksplozję. On również zabija Max, który trzymał zakładnika Kate, ratując jej życie. Jednak Max zdołał zastrzelić Jacka raz przed śmiercią, drugi dwa razy był strzał w ostatniej godzinie gry, po raz pierwszy przez Madsen. W rezultacie, Jack Chase Edmunds trwa do szpitala przez helikopter.

Krytyczny odbiór
Po zdobył nagrodę Emmy (z 5 innych nominacji), Złoty Glob (wraz z 4 innych nominacji), dwie nagrody SAG (z 3 innych nominacji) i dwa Satellite Awards, performance Kiefer Sutherland ‘s jako Jack Bauer został (nagroda-wise)sekund najgłośniejszy Male Lead Dramatyczny wydajność TV z 2000 roku, za tylko James Gandolfini (z 3 nagród Emmy, Złotego Globu i 1 SAG Awards 3). Jest też tylko Male Lead Actor TV Dramat w historii wygrali wszystkie 4 nagrody.

Entertainment Weekly umieścić go na swoim end-of-the-dekady, “best-of” listy, mówiąc: “Kiedy w 24 Kiefer Sutherland szczeka superagent” Dammit, Chloe, ale jesteśmy coraz mniej czasu! “Ass Ameryki ma być zapisane w jakiejś nowej, heart-stopping sposób. “[18]

Amerykańscy politycy i prawnicy celu korzystania Jack Bauer i jego działania do ramy debaty na temat amerykańskich technik przesłuchań (w tym przypadku, “tortury”), które stały się obiektem intensywnych kontrowersji. [19] [20]

Na przykład, na konferencji w prawnej Ottawa, Kanada, sędzia Sądu Najwyższego Antonin Scalia powątpiewali o kanadyjskiego sędziego uwagą, że Kanada nie uważa co Jack Bauer zrobi przy ustalaniu polityki. Scalia odpalił: “Jack Bauer uratował Los Angeles …. Uratował setki tysięcy ludzi … Idziesz do skazania Jacka Bauera Powiedz, że prawo karne jest przeciwko nim” Masz prawo do procesu sądowego?? “Czy każdy jury będzie skazać Jacka Bauera? Nie wydaje mi się. “[21]

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Carlos Bernard Tony Almeida 2, 3,5 ,7 1, 4, żyje

Almeida pojawił się w sumie 115 odcinków. Jest to trzeci najwyższy liczba epizodów każdej postaci w serii za Chloe O’Brian (125) i główny bohater Jack Bauer (192), którzy są przedstawiani przez Mary Lynn Rajskub i Kiefer Sutherland , odpowiednio.

Charakterystyka

Tony Almeida urodził się w Chicago , Illinois , w 1973 roku. [1] Ma licencjat z informatyki stopnia w informatyki i inżynierii z San Diego State University i Master of Science stopnia w dziedzinie informatyki z Uniwersytetu Stanforda . Służył w United States Marine Corps i uczęszczał Sniper Scout oraz nadzoru i akwizycji docelowa szkolenia. Był honorowo zwolniony jako porucznika i pracował jako analityk systemów przed wynajęty przez CTU. Wcześniej był na więcej odcinków, niż jakikolwiek inny znak, sekund do Jacka Bauera, ale został pobity przez Chloe O’Brian.
Występy
24: Sezon 1

Tony Almeida jest trzeci-w-komendy na Jednostki antyterrorystyczne ‘s Los Angeles centrali, i romans z kolegą agencji Nina Myers . Tony następnie ma niechęci do serii “bohater, Jack Bauer , który był wcześniej w związku z Niną.

Tuż po północy, słowo przychodzi z bezpośredniego zamachu na kandydata na prezydenta Demokratycznej Davida Palmera . Kiedy Jack zostaje zmuszony do zaprzestania kontaktu z CTU, Tony i dzielenie się podejrzliwi i miejsce CTU pod kratami , podczas gdy George Mason przesłuchuje kluczowych pracowników. [2] Tony’ego podejrzenia są kontynuowane, gdy Jack wraca i zakrada Ninę z siedzibą na muszce. [3] Wkrótce potem, Tony i Nina przesłuchać Jamey Farrell , prowadząc ją do przyznania się do jej zaangażowania w Ira Gaines , terroryzmu za porwanie żony Jacka i córki. [4] Jamey umiera w pozornej samobójstwo wkrótce po tym. [4]

Po tym jak Jack zdoła ratowania Kim i Teri Bauer , zarówno Alberta Green i Ryan Chappelle zachęcić Tony zgłosić go do niepotrzebnego narażania Senator Palmer. Jednak Tony odmawia. [5] Kim i Teri uciekać z CTU bezpiecznego domu , gdy jest atakowany przez Hitmen pracy dla pracodawców Gainesa, Andre i Alexis Drazen . Po konfrontacji Nina, Tony odwiedza domu Jacka i oszczędza Teri i Phil Parslow z zabiciem przez Jovan Myovic .

Przed końcem dnia, Palmer jest zapisywany i Drazens są zabijane. Jednak Nina okazuje się być sekundy mola pracując dla Drazens, zabiwszy Jamey i wystawił jej samobójstwo, kiedy narażeni siebie. Jack zdaje sobie sprawę, oglądając taśmy bezpieczeństwa, które pokazują, w morderstwo Jamey. Nina jest opanowana, choć nie, zanim ona zabije kilka osób podczas próby ucieczki, w tym Teri. Kiedy Jack przypomina broń w Ninę za jej zdradę, Tony i George zniechęcić Jacka z pociągnięciem za spust. Tony może jedynie oglądać z niesmakiem i niedowierzaniem jak kobieta pomyślał kochał jest odprowadzany.
24: Sezon 2

Tony staje murarska sekund-dowódca w CTU i jest obecny, gdy Jack wraca do agencji, aby pomóc w polowaniu na drugą falę , Niemiecka organizacja terrorystyczna, że działki do detonacji broni nuklearnej w Los Angeles. Kiedy Kate Warner donosi Reza Nayieer do CTU, Tony pytania Reza i rodziny Warner. Choć dane finansowe połączyć Reza do przywódcy Drugiej Fali, Syed Ali Reza zaprzecza zaangażowanie z terrorystami. Jest później ujawniły, że rzeczywiście jest niewinny Reza i że jego narzeczona, Marie Warner , był jeden współpracuje z Alim.

Do początku drugiego sezonu, Mason był narażony na śmiertelne dawki plutonu , pozostawiając go choroby popromiennej . Mason w końcu przechodzi wzdłuż przewodnictwem CTU i opuszcza biuro. Godzinę później, w szlachetnym celu usunięcia bomby atomowej z zaludnionym obszarze, Mason wywala samolotu niosącego bombę w Nevada pustyni, poświęcając swoje własne życie, jak to detonuje. Pod wodzą Tony’ego, CTU odbiera nagrania spotkania Ali i przedstawicieli z trzech krajów Bliskiego Wschodu, na Cyprze .

Po tym jak Jack dowiaduje się od Jonathan Wallace że nagrania Cypr były fałszywe. Po poznaniu prawdy sam, Tony wraz z Michelle Dessler , zaczyna potajemnie pomoc Jacka, i są w końcu zmuszony do fizycznie obezwładniania Chappelle. Po Chappelle został znaleziony przez Carrie, każe ich aresztowania. Jednak, gdy Mike Novick nakazał Chappelle pomóc Jackowi, Tony i Michelle są podane odporność i zostaną ponownie przywrócone. Dzięki pomocy Tony i Michelle, Jack i Sherry Palmer , prezydenta ex-żona, są w stanie uzyskać nagranie implicating Peter Kingsley , prawda manipulator wydarzeń dnia i zapobiec wojnie z Bliskiego Wschodu.

Przez cały dzień, Tony i Michelle shared wzajemnego przyciągania. Początkowo, Tony utrzymuje dystans z hestiancy po tym co stało się z Niną. Po otrzymaniu porady rozstanie z Mason, jednak Michelle wyraża zainteresowanie. Dwa staną się romans, a potem poślubić.
24: The Game

Podczas gdy Jack Bauer jest często pre-zajęte z innych zadań, takich jak przewody, aby zapisać swoją córkę lub znaleźć więcej informacji na temat zagrożeń terrorystycznych, Tony był w polu, jak intensywnie, jak Jack i Chase Edmunds . Przez cały dzień, Tony zatrzymano Józefa Sin-Chung, który był pozowanie jako członka załogi zatrzymanego statku towarowego o nazwie Lee Jin-Yu. On zapobiec zagrożenia terrorystycznego na stacji metra wcześniej do zdobycia CTU. Podczas godzin, które odbyło się zakładnikiem CTU Tony przewodnicy Kim Bauer do szyfrowania dysku twardego zawierającego dane tajnych agentów CTU, znacznie spowalnia postęp terrorystów w uzyskaniu informacji.

Wkrótce po powrocie do CTU Kim, Tony prowadzi jedną z drużyn taktycznych rozbrajanie jedną z bomb na budowie znajdującej się wzdłuż linii uskoku. Godziny po zagrożeniu, Tony miał biec do miejscu zbrodni, która zapewniała sytuacji zakładników z gubernatorem James Radford. Po tak wielu zdezorientowanych powstrzymując napastników, jak mógł, miał negocjować z przywódcą, który był po prostu zdesperowany człowiek próbuje ratować chorego syna. Tony udaje uspokojenia bandyta, ale bandyta zostaje znaleziony martwy w momencie popiersia Tony otworzyć zamknięte drzwi. Zaczął coraz podejrzliwy Radford jak on sprawdza bandyta ciało. Tony Podejrzenia ziściły gdy asystent gubernatora Radford zwraca mówiąc mu się z nią spotkać w Fisher Pier, który dzieje się w przybliżeniu w tym samym czasie, powrót Chase Edmunds do CTU

Tony spotkał się z asystentem i otrzymał keycard do biura Radforda się z asystentem podejrzewać, że był zaangażowany w Radford działalności terrorystycznej. Podejrzenia sprawdziły się, jak helikopter zasadzkę parę, zabijając asystenta. Tony ledwo uchodzi z życiem i odjeżdża do gubernatora biurowca. Po uporaniu się z różnymi strzelców pod płac Radforda i ratowania resztki cywilów, Tony znalazł dowody, które wykazały zaangażowanie Radford jest z terrorystami. Okazało się, że był widziany Radford rozmowie z Peter Madsen, Józefa Sin-Chung, nieznanym człowiekiem trzeciej. Tony próbuje śledzić Radford i udaje się podsłuchiwać rozmowy Radforda się z nieznanym mężczyzną. Radford próbował chodzić, ale zabójca Mandy już zabija Radford przed Tony mógł nic zrobić. Dowody Tony’ego okazała się nieoceniona, ponieważ CTU później stanie zidentyfikować trzeci człowieka jako Max.

Podczas gdy Jack i Chase byli zajęci w Fort Lesker, Tony, Michelle, i informacje, które mają Chappelle Kate Warner nadal żyje, ale Chappelle ograniczony Tony z powiadamiania Jacka pod pretekstem wypełniania siedzibę misji. Kilka godzin później, był kompletny ślad jest położony na Maxa jachcie ‘s. Po berating Chappelle z obrzydzeniem, Tony wraca na pole jeszcze raz do pomocy Jacka i Chase w La Docks w helikopterze CTU. Tony zabiera Chase pierwszy, a piloci chopper mieć Chase zapewniają ogień wsparcia dla Jacka przed odebraniem go.

Manewry Tony śmigłowca wokół jachtu pozwalającego Chase do skosić bandytów strzelających do nich, podczas gdy Jack zjazdach na pokład jachtu. Jak dzień się kończy, Tony zostaje na jachcie z Kate do posprzątać bałagan podczas Chase piloci śmigłowców z rannym Jacka do pobliskiego szpitala.
24: Sezon 3

Tony pola promocyjne oferty z kilku oddziałów regionalnych CTU. Mimo tego, że Jack Bauer i Gael Ortega zorganizować tajnej operacji żądło celu utrzymywać śmiertelny Cordilla wirusa z rąk Salazars, Meksykańska rodzinnych przestępczość . Podczas operacji, Tony zostaje postrzelony w szyję w centrum handlowym i ubezwłasnowolniony, pozostawiając go w stanie śpiączki. Po przebudzeniu, Tony wraca do swojego postu CTU, aby wznowić działanie. Wierzchowce napięcie między Tony i Michelle ponad jego zdrowia i jego tajemnicy w jej kierunku. Po Michelle jest uwięziony w hotelu, ponieważ to staje się zarażony wirusem, Tony zostaje zmuszony do zgody na wykorzystanie kapsuł samobójców do zainfekowanych klientów.

Wbrew woli wyraźnych Jacka, Tony wykorzystuje Kim w eksploatacji polowej jako zamiennik Jane Saunders, córka zbójeckich MI6 agenta Stephena Saundersa , w próbie zabezpieczenia zabezpieczenia przeciwko niemu. Podobnie jak FBI przygotowuje Saunders narożnych wyjawia, że ma zrobione Michelle i jej zabić chyba Tony pomocy ucieczki. Acquiesces Tony, pozwalając Saunders uniknąć FBI i bezpłatny Jane z aresztu CTU. Jack uświadamia sobie, Tony motywy, i przekonuje go do pracy z CTU na użądlenia. Na uzgodnienia spotkania interweniuje CTU i oddaje Saunders. Jednakże, Tony zostaje aresztowany za zdradę .
24: Season 4

Okazuje się, że Almeida został wysłany do więzienia za zdradę, ale został zwolniony na początku, gdy Jack zabezpieczone ułaskawienie od prezydenta Palmera. Michelle opuścił Tony powodu jego alkoholizmu i depresji , co doprowadziło go do poruszania się z kobietą o imieniu Jen Slater. Tam, Jack i Tony porty Audrey Raines .

Podczas rozmowy telefonicznej w budynku bezpieczeństwa, Jack powiedział Audrey że wzywał “jedyną osobę może zaufać.” Ale Tony za ratowanie spłatę długu należnego mu Jacka uzyskanie go z więzienia i początkowo nie chcą uczestniczyć w przypadku dalej. Jack przestrzegane Tony życzenia, aby nie przeciągać dalej do wydarzeń dnia, ale przy ustalaniu do zatrzymania podejrzanego na własną rękę, Tony uznał, że byłoby głupio dać jego przyjaciel wrócić na sam po prostu uratowanie życia i zaoferował swoją pomoc .

Jak Tony i Jack przeszedł badania, Jack zobaczył swoją przyjaciółkę “wrócić do życia”, pokazując niektóre z jego starego szlachetności, odwagi i zaradności, jak stał się coraz bardziej zaangażowane w sprawy pomagając Jack ratunkowego Behrooz z Navi Araz i pomógł mu ujmujemy Henry’ego Powella przed snajperem Marwan zabił Powell. Ostatecznie Jack był w stanie przekonać do powrotu do Tony’ego CTU na zasadzie tymczasowej, gdzie miał pracować Tactical dla Jacka. Napięcia wzrosły gdy Associate agent specjalny w Pion Bill Buchanan i żona byłego Almeida, Michelle Dessler, brał czynny dowództwo CTU Los Angeles, kiedy spoczywa specjalna agentem Erin Driscoll opuścił z powodów osobistych.

Tony i Michelle ścierali na początku, ale stopniowo, dwaj zaczęli do ogrzania się do siebie ponownie, a pod koniec dnia, że ​​zgodził się opuścić CTU razem i rozpocząć nowe życie. Jednak, gdy Bill Buchanan nazywa Tony’ego w polu, Tony został pojmany, związany i zakneblowany przez zamachowca. Zabójca, kobieta o imieniu Mandy , który dokonał zamachu na Prezydent David Palmer Życie w sezonie drugim, groził, że zabije, jeżeli Tony Michelle nie ruszał jednostki LAPD z obszaru i oczyścić drogę ucieczki. Michelle miał do wykonania, ale powiedział Bill zamiast. Kiedy bomba samochód zjechał z dwóch osób uważa się Tony i Mandy wewnątrz, Michelle kazano iść do domu. Jednakże, ze względu na szybkich działań Jacka Bauera i jego zespołów taktycznych, Tony został uratowany i powrócił do Michelle.

Pod koniec dnia 4, kiedy Walt Cummings , nadgorliwy członkiem nowej Logan administracji, zdecydowała, że Jack Bauer potrzebne umrzeć ze względu na jego udział w nielegalnym nalocie na chińskiego konsulatu w Los Angeles, Tony grał skomplikowaną rolę w udawanie Jacka śmierć. Po przemytu go z CTU, Tony pozwolił sobie mieć emocjonalne pożegnanie z jego przyjacielem. [6]
24: Sezon 5

By Day 5, Tony i Michelle nie zostawili CTU i żyć razem jako cywile. Po otrzymaniu wiadomości, że Palmer został zamordowany, Tony stara się odwieść Michelle od pójścia do CTU, aby pomóc w dochodzeniu. Waha się, ale gdy zdecyduje się na zewnątrz Michelle, Michelle wybucha samochód. Jak on chwyta jej ciało, samochód wybuchnie zbiornik paliwa, krytycznie raniąc go. Jest później potwierdzone poprzez rozmowy CTU, że Michelle jest martwy. [7]

Tony jest transportowany do CTU Medical, gdzie on idzie do chirurgii. W Białym Domu, wywołuje Cummings zamachowca zabić Jacka. Assassin bezskutecznie próbuje zabić Jacka, kiedy odwiedza Tony’ego w CTU Medical. Po przebudzeniu się kilka godzin później, Tony powiedział Buchanan warunek Michelle jest nadal nieznany. Jednak Tony podejrzewa inaczej i ucieka CTU Medical uzyskać dostęp do komputera, gdzie uczy się jego żony los.

Tony jest uszczelniony wewnątrz CTU Medical wraz z Christopher Henderson kiedy terroryści uwalniają Sentox gazu nerwowego w budynku, zabijając wielu członków personelu. Wściekły i uczucie, że nie ma już nic żyć, Tony postanawia zabić Henderson. On odwiódł od tego przez Jacka. Jednak Henderson budzi się ze śpiączki i ukłuciami Tony z przedawkowaniem hioscyny-Pentothal przed ucieczką. Jack wpada i kołyski Tony jak najwyraźniej umiera.
24: Sezon 7

Tony odkrywa żyje i okaże się, że obecnie pracuje z grupą terrorystyczną zakłócania prezydent Allison Taylor inwazję ‘s z Sangali przez szantażował ją ataków terrorystycznych. Jest ostatecznie wykazały, że Christopher Henderson celowo pominięte serca Tony’ego, gdy dźgnął go, a planowane na obrócenie go. Miał swoich ludzi zabrać ciało Tony’ego, i byli w stanie ożywić go w ciągu 10 minut od jego śmierci. Jack Bauer i FBI ujęcia Tony. Wywołań Jack przesłuchać Tony’ego, ale Tony odmawia z nim porozmawiać. Tony kończy się rozgniewał Jack, który łapie go za szyję i uderza o ścianę, kiedy on mówi Jackowi, że za każdym razem, on pomaga rządowi, to jest jak plucie na grobie Teri jest. Jak dławików Tony Jack, Jack ostrzega go do współpracy lub on ci on na pewno przebywa martwy ten czas. Tony daje Jackowi słowo kodu który rozpoznaje i zwraca liczbę. Liczba prowadzi go do Bill Buchanan i Chloe O’Brian , który ujawni, że Tony pracuje pod przykrywką, aby odkryć skorumpowanych urzędników amerykańskich pracy z General Benjamin Juma, dyktator Sangali i sprawcą masowym ludobójstwie i że Tony musi być z aresztu. Jack i Tony uciec i powrócić do niezależnego działania, zakończone w eliminacji grupy terrorystycznej, zdemaskowanie sojuszników Jumy w rządzie USA, i śmierć generała Juma i jego oddział żołnierzy, że szturm na Biały Dom. Po operacji, Jack i Tony wspiąć przechwycić, a następnie odzyskać ładunek broni biologicznej inżynierii Jonas Hodges, prezes korporacji Starkwood najemnika, który zamierza szantażować prezydenta i uchwalić prawodawstwo Wykonawczego korzystający siebie. Wspomagani przez FBI, Jack i Tony powodzeniem zniszczyć broń chemiczną, chociaż Jack jest zainfekowany przez bio-broni.

Po zniszczeniu broni, okazuje się, że Tony jest faktycznie pracuje z terrorystami i morderstw Agent FBI Larry Moss i odzyskuje pojemnik z broni chemicznej, który daje do Cara Bowden, przedstawiciel konspiratorów, z których wszyscy Planowane wydarzenia dnia i komu Hodges był wcześniej członkiem. Spiskowcy inicjować ich działanie i próba detonacji pojemnik wewnątrz DC tuneli metra, ale są zatrzymywane przez Jacka i FBI, który ujmujemy Tony i odzyskać kanister zanim wybuchnie. Jak oni transportować Tony’ego do FBI, Cara informuje Jacka, że ​​jego córka umrze, chyba że pomaga Tony FBI opiekę ucieczki. Bez opcji, Jack uwalnia Tony, który bierze zakładnika Jack i znika z Cara ocalić resztki wirusa z zakażonej krwi Jacka, tkanek i narządów. Wreszcie sam z Tony, Jack próbuje powodu z Tonym, który ujawnia, że ​​jego prawdziwym celem jest zabicie Alan Wilson, konspirator głowa Za dni jego ataki i człowiek odpowiedzialny za zamordowanie Davida Palmera i Michelle Dessler.

Wilson przyjeżdża rozmawiać z Tonym, ale grupa jest zaatakowany przez FBI, który RAID obszar. Wycofując się do magazynu, Tony zabija Cara i bije Wilson na ziemię. Trzymając pistolet do głowy Wilsona, Tony, szalonej przez wściekłość objawia Wilsonem, że nie tylko Wilson kill Michelle, ale także zabić ich nienarodzonego syna, którego Michelle była w ciąży z. Jak przygotowuje się do zabicia Wilson, Tony zostaje postrzelony przez Jack i Renee w ramię. Jak FBI przetrzymuje go, curses Tony Jack jako tchórza i zdrajcę jak jest on odprowadzony w areszcie FBI.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Mary Lynn Rajskub Chloe O’Brian 5, 6, 7, 8 3, 4 żyje

Analityk CTU w Los Angeles (a później New York), ona jest Jack Bauer najbardziej zaufany kolega, często robi niekonwencjonalne i nieautoryzowane łaski dla niego, nawet na osobiste zagrożenie dla siebie. Jak O’Brian, pojawił się w 125 Rajskub odcinków 24, więcej niż jakikolwiek inny podmiot, z wyjątkiem serii gwiazdy Kiefera Sutherlanda , który pojawił się we wszystkich 192 odcinków serialu. UGO.com nazwała jedną z najlepszych frajerów telewizyjnych. [1] AOL jej na imię jednego z 100 najbardziej pamiętnych bohaterek telewizyjnych. [2]

Charakterystyka

Ona jest wyjątkowo inteligentny, w szczególności, że wyświetla niezwykłe opanowanie informatyki. Spędzając większość czasu za terminala komputerowego, jest ona rzadko wysłany zadań terenowych, jednak ona wykazał sprawność posługiwania się bronią w dniu 4, 5 i 8. Pracuje bardzo dobrze pod presją, ale jest oczywiste, kiedy jest pod presją, a ona zawsze wykazać stopień społecznej niezręczności. Pomimo braku społecznych łask, Chloe zyskał kilku znajomych w CTU i wykazał się mieć dużo lojalności wobec nich. Pomogła agenta CTU Chase Edmunds opiekować córką z poprzedniego związku, po matka dziecka porzucone Chase i ich dziecka. Próbowała nawet przekazać dziecko się jako jej własne, tak aby utrzymać Chase’a ówczesną dziewczyną, Kim Bauer , od poznania. (Chase Kim nie chciał wiedzieć o istnieniu córki, z obawy, że będzie go opuścić.)

Ona również ma skomplikowaną przyjaźń z CTU agenta Jacka Bauera. Na początku, Jack pomyślał Chloe jako kłopot, jednak, że nie trzymać go z pomocą Chloe do prowadzenia nielegalnego wykorzystywania zasobów komputerowych bez zgody CTU ich przełożonego. Związek był jednostronny początkowo w kategoriach Jack korzystających Chloe i wymagający, że Chloe zagrożenia, karierę na jej ślepą wiarę, że Jack miał rację. Chloe by niechętnie śledzić Jacka wymagania i jeździć na problemy oni czynią dla niej z jej szefem, aż Jack żąda od niej uzyskane wyniki, które obiecał, że tak.

Na początku czwartego sezonu, a jej związek z Jackiem drastycznej zmianie w zakresie jej gotowość do pomocy. Kiedy przyjaciółka Chloe została porwana przez terrorystów po przypadkowym odkryciu istotnych informacji na temat swoich programów, Chloe zwrócił się do Jacka o pomoc. Jednak Jack Chloe zszokowany, kiedy powiedział jej, że był gotów pozwolić jej przyjaciel raczej umrzeć, niż ryzyko najmu terroryści wiedzą, że był na nich. Po kilku minutach błagał i błagał, Jack ustąpił i uratował jej przyjaciela. Akcja ta doprowadziła do Chloe staje całkowicie lojalny wobec Jacka, do tego stopnia, że ​​chce zostać zwolniony z pracy w CTU, kiedy odmówił zaprzestania pomocnictwo Jack (który w tym czasie nie był już członkiem CTU).

Do 8 dni, sezon serialu finału, była tylko CTU regularny z wcześniej w serii wciąż żywy i wolny. W ostatniej scenie w finale serii, Jack mówi Chloe, że kiedy po raz pierwszy przyszedł do pracy w CTU, że nigdy nie spodziewał się, że ona być tym na pokrycie jego plecy przez te wszystkie lata, zanim zrobi mu ostatnią przysługę obracając off aerial drone materiału wideo jest ona obserwuje go, by dać mu czas na ucieczkę z kraju.

Mary Lynn Rajskub, aktorka wciela się Chloe, stwierdził, że jest przekonany, że Chloe kocha Jacka, ale nigdy nie przyznać. “Ona chce jego zgody”, aktorka powiedziała.

W czasie, że pracował z Edgar Stiles , dwa miał raczej antagonistyczne stosunki. Jednakże, było kilka momentów, kiedy wyrażone prawdziwą troskę wobec siebie, takie jak w sezonie czwartym, kiedy Chloe został przypisany do potencjalnie niebezpiecznego zadania pola i Edgar próbował zająć jej miejsce, lub gdy Chloe odnosi się do Edgara jako “maniakiem , ale to dobry chłopak “. Ona również wyświetlane głęboką emocjonalną reakcję, kiedy ogląda mu umrzeć po ekspozycji na śmiercionośnego gazu nerwowego.

Chloe ma również byłego męża o imieniu Morris O’Brian – pracownik CTU, jak siebie. Chloe i Morris byli małżeństwem i rozwód przed sezonem 3. W sezonie 5 uczymy się, że Chloe był pojedynczy, jednak jej imię było już “O’Brian”. Kiedy Chloe próbuje go odnaleźć i sprowadzić go do CTU pomóc, on jest odkryte się sprzedażą obuwia damskiego w Beverly Hills . Morris jest bardzo rozmowny, uroczy i zalotny. Ale gdy przybywa w CTU, Chloe jest pełen urazy, i to jest do zrozumienia, że ​​on zboczył w trakcie małżeństwa. Niemniej jednak, w godzinie zamknięcia Chloe odwraca się do niego emocjonalnego ukojenia, którą chętnie udostępnia opuszczają one CTU razem na koniec sezonu. W dniu 6, Chloe i Morris byli znowu razem, choć nie wyszła ponownie za mąż. Stwierdzono również, że Morris jest alkoholikiem odzyskiwania i że wydaje się to być jedną z przyczyn ich rozstania.

Przed rozpoczęciem Dnia 6, ona i Milo Pressman krótko datowane. To było źródłem wrogości między Milo i Morris.

Pod koniec dnia 6, okazuje się, że Chloe jest w ciąży z dzieckiem Morrisa.
Występy
24: Sezon 3

Wprowadzona w trzecim sezonie serialu, Chloe O’Brian jest starszy analityk CTU . Jej inne doświadczenie w CTU obejmuje agent wywiadu i Menedżer protokołu internetowego. Ukończyła naukę w University of California w Davis , który otrzymał swój licencjat w dziedzinie informatyki. W 24: The Game , okazuje się, że przed przyjazdem do CTU Los Angeles, pracowała w CTU: Waszyngton z Edmunds Chase.
24: Season 4

Chloe kontynuuje pracę w CTU jako analityk. Ona pomaga nadal Jack (w tym czasie, nie jest członkiem CTU) śledzenie terrorystów podczas ryzykując karierę. Ona jest zatrzymany i zwolniony, kiedy dyrektor CTU w Los Angeles Erin Driscoll (osoba zwolniona Jack) odkrył Chloe pomaga Jackowi za jej plecami.

Gdy Driscoll rezygnuje i Michelle Dessler kroki, ona zostanie przywrócone, ponieważ żaden z pozostałych pracowników CTU były specjalistom jako Chloe było. Kiedy kryzys się kończy później w dzień, ona, wraz z Michelle Dessler, Tony Almeida i byłego prezydenta David Palmer , pomaga Jack udawać jego śmierć.
24: Sezon 5

Chloe nadal rozwijać jako osoby z wprowadzeniem interesu miłości, podrzędnego nazwie Spenser Wolff . Dowiaduje się później, że Spenser jest kret (choć nieświadomie) i zamienia go natychmiast. Później stwierdza, że nie jest kret, ale w CTU jako wewnętrznego badacza spraw. [3]

Chloe jest jedyną osobą, która miała ciągły kontakt z Jackiem bo sfałszował jego śmierci. Chloe jest tylko jeden udział w spisku na fałszywej śmierci do przetrwania z prób morderstwa popełnione przez nieznanych stron (później okazało się być prezydent Charles Logan i brat Jacka, Graem Bauer ), wąsko uciekających bombę samochód i następnie atak terroryści, którzy podłożyli bombę. [3]

Ona jest na krótko aresztowany za pomocnictwo Jackowi, choć jej umiejętności z komputerami pozwoli jej uniknąć konsekwencji swoich działań i powraca do pracy w CTU. Niestety, Edgar Stiles nie przeżywa wydarzenia z dnia 5 i zegarki Chloe mu umrzeć przez szklane drzwi. Chloe jest wyraźnie wstrząśnięty śmiercią jednego z jej kilku najlepszych przyjaciół i ubolewa będąc krótko z nim wcześniej tego dnia.

Chloe jest później zmuszony do pracy bezpośrednio przed jej przełożonych w Homeland Security, aby pomóc Audrey i Jack. Ona włamał się do serwera CTU i interferuje z satelity śledzenia samochodu Audrey. Ona jest w stanie wsunąć do łazienki tuż przed złapani na gorącym uczynku, ale Ojczyzna biurokrata Bezpieczeństwo Miles Papazian jest bardzo podejrzane, że ona jest celowo zakłóca ich zleceń próbować schwytać Jacka, w tym czasie z nakazu przez prezydenta Logana .

Ojczyzna sztuczki zabezpieczeń Chloe do zwołania budki telefonicznej, gdzie aktualnie znajduje Audrey. Śledzą połączenie do lotniska Van Nuys prezydent Logan i ostrzec, że nie znajduje się Bauer. Chloe jest następnie umieszczana w areszcie przez Milesa. Jednak Chloe kradnie jego keycard i ucieka z aresztu. Chwyta jej laptopa i pozostawia CTU. Przy wyjeździe spotyka Sherry ale Chloe przekonuje ją cicho. Chloe współpracuje z Buchanana od jego domu, ale Papazian jest w stanie śledzić ją. Karen Hayes Bill asystent ostrzega ich, że Papazian wysłał drużynę aresztować Chloe i że ona ma zaledwie kilka minut na opuszczenie domu.

Chloe jest w stanie uciec i nadal do pomocy Jacka z pobliskiego hotelu. W połączeniu z Hayes, pracuje, aby pomóc Jack zlokalizować pasażera na prywatnym samolotem w posiadaniu taśmy audio implicating Logan śmierć Palmera. W końcu, że potwierdza to pilot który ma taśmę. Hayes i Buchanan przynieść Chloe do CTU wkrótce pomóc Jack awaryjnego lądowania, bo Logan zlecił F18 zestrzelić samolot. Bill Buchanan jest w stanie zlokalizować 4000 ft. pasek na autostradzie w Los Angeles, do wykorzystania do lądowania. Jack w końcu ląduje bezpiecznie i ucieka z morskiego życie Logana z pomocą Curtis Manning . Gdy Jack dostaje taśmy audio do CTU, Chloe zestawy do pracy przygotowanie taśmy audio do Prokuratora Generalnego Stanów Zjednoczonych . Niestety, nie wiemy o Chloe, Miles niszczy cyfrowy zapis podczas gdy ona jest rozkojarzona.

W ostatnich godzinach dnia 5, Chloe pomoc Jacka w zapobieganiu Bierko wypalania rakiety z rosyjskiej łodzi podwodnej. Po pomyślnym zakończeniu misji, Jack mówi jej, że będzie próbował uzyskać spowiedzi od Logana i trzeba jej pomoc. Z pomocą Mike Novick, Chloe jest w stanie uzyskać Jack wymaganych dokumentów na pokład prezydenckiego helikoptera jako pilota. Po tym jak Jack kładzie urządzenie podsłuchowe na Logana, który rejestruje jego spowiedzi do Marty, Chloe transmituje nagrania do Prokuratora Generalnego. [4]

Kiedy kryzys się kończy, Bill przynosi jej coś z szafki Edgara, zdjęcie Chloe i Edgar razem. Emocjonalnie spędził Chloe pozostawia CTU na dzień z jej byłym mężem Morris O’Brian, którego miała zaciągnął jej pomóc w CTU. [4]
24: Sezon 6

Po nieudanym zamachu na Assada pośrednictwem helikoptera wojskowego, Chloe znaleziono obrazu Jacka ratowanie terrorystą. Dzieliła informacje z Bill Buchanan, który przyznał, że z perspektywy Jacka, ratownicza była właściwa akcja. Chloe proponuje jeśli Jack ma rację, to Fayed powinny być monitorowane. Buchanan zgadza, a następnie CTU otrzymuje informacje, że Fayed był rzeczywiście za najnowszymi fali zamachów bombowych.

Chloe jest później w stanie odzyskać dane z dysku jednego z mężczyzn Fayed, że był szczególnie zainteresowany określonego zestawu terrorystów Fayed domagał się uwolnienia. Później, po zachowaniu Jacka Anonse Curtisa Manninga wokół Assada, prosi ją, by dowiedzieć się, czy istnieje związek między przeszłością dwóch mężczyzn. Ona później potwierdza, że ​​jednostka wojskowa Manninga wziął ciężkie straty w rękach Asada, a Assad ściął dwóch członków zespołu Manninga w telewizji. Jack używa tych informacji w celu zapobiegania Manning od zabijania Asada, choć cena jest życie Manninga.

Kiedy paplanina jest przechwytywane między Fayed i Darren McCarthy , profil człowieka mógł uzbroić czterech pozostałych atomówki walizka została wysłana, ale wiadomość jest mocno zdegradowany. Morris pracuje nad rekonstrukcją obrazu, natomiast Milo wyszukuje informacje, że brat Zjednoczone Morris został wystawiony na działanie promieniowania bomby Walencji i jest w szpitalu. Chloe informuje go, ale gdy Morris chce iść do brata strony na raz, Chloe nalega on pobrać dane. Po Morris pobiera nielegalny program, który przyspieszy odbudowę danych, zostawia i Chloe całuje go na pożegnanie. Chloe następnie monitoruje pobieranie do stwierdzenia, że ​​inżynier był w rzeczywistości, Morris. Bill ma jej połączenia Morris przez telefon komórkowy z Jackiem na linii, i skacze Chloe nerwowo po wysłuchaniu strzały wybuchają jak McCarthy rogach i porywa Morrisa z jego samochodu i umieścić w jego pomocą dziewczyną McCarthy, Rita.

Chloe stara się pomóc w odnalezieniu Morris, który był torturowany przez Fayed do programowania urządzenia, które pozwala detonacji broni nuklearnej walizki. Chloe daje Jackowi potrzebne informacje w jaki sposób wyłączyć walizka Nuke Fayed pozostawił po CTU zaatakował jego kryjówki. Następnie Jack i Chloe mają zjazd w CTU, gdzie dziękuje mu za uratowanie życia Morrisa, a ona mówi mu, że jest zadowolony, Fayed nie zabił go. Jack dziękuje jej za wszystko. Później odwiedza Morris w szpitalu, ale jej próby współczucia są odrzucane przez roszczenia Morrisa, że ​​jest odpowiedzialny za Fayed zdolności uzbroić pozostałych atomówki walizkę. On mówi jej odejść. Później wraca do powiedzieć, że mają przewagę, i prosi go, aby powrócić do służby. Odrzuca go jako fortel, aby dostać go z powrotem do pracy, i przyznaje, że jest tchórzem. Chloe ripostuje on pissing ją, i Morris mówi ona może go dodać do listy swoich uchybień. Chloe uderza go, a on mówi jej, jeśli chce uratować kogoś, chyba kogoś, kto jest wart oszczędności. Ona próbuje uderzyć go ponownie, ale on blokuje go. Ona mówi Morris przestać użalać się nad sobą i wrócić do pracy.

Później, znajduje Morris nie na jego stanowisko pracy. Ona bada swojego palmtopa i nazywa swojego sponsora, który mówi, że nie jest w kontakcie z Morris od lat. Chloe konfrontuje Morris w męskiej toalecie. Mówi jej, że ma inną sponsora teraz – kto to powiedział przez telefon – i za to, że Chloe berates “obsesyjne” o swoich kontaktach. Jednak, gdy Chloe pozostawia on kanalizacji, co zostało z butelką whisky do zlewu.

Kiedy Milo podejrzewa, że ​​Morris został znowu pić, prosi Chloe, by sprawdzić Morris wszelkie objawy alkoholu. Niechętnie zgadza się i podchodzi do niego i pocałował go, kiedy zapytał: “Co to było?” ona odpowiedziała mówiąc: “Tylko sprawdzam oddech.”

Później Jack pomaga ukraść bomby schematy. Jednak Morris odkrywa jej czynu i zmusza ją, aby powiedzieć Bill. Kiedy Bill zlecenia wszyscy do pomocy Jacka Bauera w ramach prezydenckich porządku, on obejmuje ją mówiąc, że “Nie ufam ci”, ale zmienia zdanie w następnym odcinku, kiedy on mówi jej, że potrzebuje swoich najlepszych ludzi nad tym pracuje.

Chloe jest najwyraźniej zdenerwowany i zły na Morrisa za zmuszanie jej do powiedzieć Bill prawdę, a para twierdzą, aż gniew Chloe bierze nad nią, a ona rzuca fakt, że on uzbrojony broni nuklearnej przez terrorystów, z powrotem w twarz. Chloe podkreśla, że ​​nie oznacza to, ale Morris stawia w przypadku przeniesienia z Com i nie będą pracować na bok Chloe. Ona jest wyraźnie zdenerwowany i beszta się do pchania problem zbyt daleko. Później próbuje przeprosić, ale Morris mówi jej, że ich związek się skończył. Jak Morris powraca do pracy, Chloe wybucha płaczem. Kilka minut później, Nadia zauważa, że ​​Chloe nie jest na jej stacji i Morris twierdzi, że nie wie, gdzie ona jest.

Później, Chloe konfrontuje Morris nad jego decyzji zerwać. Morris mówi Chloe, że zakończyła ich związek, ponieważ czuł, że żadna z nich nie będzie w stanie przejść obok faktu, że był uzbrojony w broń nuklearną. Wkrótce CTU zaatakowany i personel cały, w tym Chloe, został wzięty jako zakładnik. Ostatecznie Nadia, Jack, i Morris zaatakowany mężczyźni trzymając je jako zakładników i Chloe pochwalił Nadia na jej odwagę.

Podczas pracy, mdleje Chloe i jest przenoszona do CTU wydział lekarski. Okazało się, w pobliżu końca odcinka końcowego, że jest w ciąży. Morris, prawdopodobnie ojciec, pojawia zadowoleni na wieść, a dwa wznowić ich związek po raz kolejny (w sposób typowy dla Morris, odrzuca ich zerwanie z “Sod, że” komentarz). [5]
24: Sezon 7

Chloe nie pojawi się w 24: Redemption , dwugodzinny prequel TV, który wyemitowany w niedzielę, 23 listopada, 2008, [6], ona i Bill Buchanan pojawić w trzecim odcinku sezonu.

Aktorka Mary Lynn Rajskub ujawnił swoją rolę w nadchodzącym sezonie siódme: “I pokaże, czas minął, a ja mam 4-letniego i obrączka, [a ja] calling Morris ( Carlo Rota ), podczas gdy I ‘ m zajęty. Do tej pory on opiekę nad dzieckiem, ale on będzie wokół “. [7] [8] “Jesteśmy nieuczciwych operacji – pracujemy poza rządem, aby odkryć spisek w rządzie”. [9 ] Pytany przez Matobo jeśli ona jest agentem federalnym, ona odpowiada: “Nie, jestem stay-at-home-mom”. Ona i Morris nazwali ich syn Prescotta.

Kiefer Sutherland powiedział: “Chloe jest crankier niż kiedykolwiek. dammit liczba jest dość wysoka” [10]

Chloe była praca z Billem Buchanan i Tony Almeida, który był przykrywką z gangiem Emersona, aby odkryć spisek wewnątrz rządu USA, który wspiera ogólne Juma i jego reżim w Sangali, Afryka. Chloe koordynuje liczne operacje dla zespołu, dopiero później stają się zagrożone przez ich działaniach zmierzających do zapewnienia urządzenia CIP używany przez poplecznika Jumy, Dubaku do ataków na USA. Po tym Chloe współpracuje z FBI, pracujący od ich siedziby w Waszyngtonie.

Później, po Dubaku jest opanowana i zagrożenie pozornie zakończony, Jack zostaje poinformowany przez Tony innego nadchodzącym ataku. Jack werbuje Chloe pomaga kiedy następuje trop Ryan Burnett – amerykańskiego spiskowca nazwany zdrajcą w plikach pobieranych z Dubaku. Jack prosi Chloe, aby usunąć nazwę Burnett na podstawie plików kupić mu czas, aby Burnett i przesłuchać go. Janis Gold, jeden z analityków FBI, staje się podejrzliwy Chloe i dowiaduje się, co zrobiła. Janis zgłasza ją do agenta Larry Moss, który Chloe aresztowany i zatrzymany. Chloe jest później zwalniana, gdy jej mąż Morris tnie się dużo odporności na nią, a dwa do domu się przespać. Ten rozwój Działka była częściowo obejść Rajskub w ciąży . W poprzednich odcinkach “Siedzę za mojego komputera i za każdym razem mam wstać, krzyczą wyciąć, i doprowadzić w organizmie podwójnie”. [11] aresztowania Chloe pozwolił jej zostać tymczasowo zapisywane z show, aby Rajskub może iść dalej Urlop macierzyński, a tymczasem, Morris przejmuje jej rolę w historii. [12]

Chloe zostaje wezwany do akcji przez Jacka na około 03:30, kiedy CTU serwery są wykopywane z przechowywania i udostępnione dla FBI użytkowania; Chloe jest (oczywiście) człowiek najlepiej nadaje się do ich integracji i zachęcając uruchomiony. Jack mówi jej, że Tony zdradził ich, ale (od 4 rano) nie poinformował jej o swoim stanie. Jack ostatecznie poinformował ją o swoim stanie, ale poprosił ją zachować koncentrację i pomaga im znaleźć Tony’ego i patogenu. Dzięki pomocy Chloe, Jack jest w stanie znaleźć i przechwycić Tony. Jednak tabele są odwrócił się i Jack zostaje porwany przez Tony’ego. Kiedy Kim odzyskuje laptopa z jednego z lokajów Tony’ego, Chloe jest w stanie śledzić położenie Jacka i go uratować.

Na 07:30 znaku, Chloe postanowiła zostać i być dla Jacka w jego ostatnich godzin.
24: Sezon 8

W sezonie 8, Chloe zostaje ponownie zatrudniony przez odrodzonego CTU, ale jest czasami walczą z nowym sprzętem, oprogramowaniem i interfejsy; dialog między nią a szefem CTU Brian Hastings ( Mykelti Williamson ) wskazuje, że Morris stracił pracę i Chloe jest utrzymanie rodziny na powierzchni. Ona również jest podporządkowana Dana Walsh ( Katee Sackhoff ), który posiada zwykłe miejsce Chloe Analityk Head, powodując niebezpieczny Chloe dodatkowy stres.

Chloe szybko idzie łeb w łeb z jej współpracowników, gdy dowód jest odkryte, że implikuje dziennikarka Meredith Reed ( Jennifer Westfeldt ) w zamachu przeciwko prezydentowi Omara Hassana ( Anil Kapoor ). Chloe jest podejrzana o łatwości, z jaką CTU pobrane te dowody, czując, że Reed może zostać wrobiony przez rzeczywistych konspiratorów. Hastings odmawia śledzi swoich podejrzeniach, nawet grożąc jej pracę, czy ona wymaga czasu, aby zbadać, więc rekrutuje Jack to zrobić zamiast. Jak się okazuje, Chloe instynkty są sprawdziły, prowadząc CTU do faktycznego zabójcę, a Hastings oficjalnie przeprasza i wyraża jej działania w oficjalnych dziennikach. Później, po zachowanie Dany w stosunku do byłego współpracownika Kevin Wade ( Clayne Crawford ) wpływa na jej wydajność w pracy, Chloe zostaje przywrócony do Analityk głowy, Dana teraz raportowanie do niej.

W 183-ci odcinku show (Sezon 8, 6:00 am – 7:00 pm), Chloe przekroczyła Tony Almeida ( Carlos Bernard ) ‘s Ilość odcinek 115, staje się postacią, która pojawiła się w większości odcinków serialu inne niż Jacka Bauera. Być może odpowiednio, tuż po 8 rano, że dzień, Chloe jest promowany do (po) dyrektora CTU, zastępując Hastings. Stawia to Chloe w nienormalnym położeniu w odniesieniu do Jacka: normalnie ona pomaga mu przeprowadzać tajne operacje wbrew ich wzajemnej szefa, ale teraz jest szefem on przeciwstawia. Ten nowy dynamiczny jest wystawiona na próbę w ciągu dwóch godzin od jej promocji, gdy Jack kradnie helikopter prowadzenia sprawiedliwości w bezpośredniej wbrew rozkazu prezydenta Allison Taylor ( Cherry Jones ). Chloe laski z obowiązków jej pozycji, nakazując prowadzenie zamiast wspierać Jacka, jest to pierwszy raz od kilku lat te dwa wykonywali cele rozsypie.

Pod koniec 8 sezonu (15:00 do 4:00 PM), Chloe udaje się porozmawiać z Jackiem zabójstwie rosyjskiego prezydenta w zemście zabójstwa kolegi wcześniej, że dzień i dostaje mu się zgodzić, aby odsłonić jej drogę spisku . Jack nakazuje Chloe go zastrzelić, aby uwolnić się od podejrzeń i narazić pokrywę do morderstwa Hassana. Chloe nie chce przejść z nim, aż Jack przypomina broń w jego głowę, zmuszając ją do albo go zastrzelić lub mające go zabić. Ona strzela mu w ramię. Koordynacji z Cole Ortiz, stara się uzyskać dowody zebrane przez Jack wirusowe aby odsłonić pokrywę do góry, ale zostaje zatrzymany przez Filara Jason i CTU. Po tym jak Jack zostaje uratowany od śmierci przez postanowienia prezydenta Alison Taylor, nazywa Chloe i sprawia, że ​​jej obietnicę ochrony rodziny Jacka, a wraz z prezydentem Taylor, planuje kupić mu tyle czasu, ile ona może mu uciekać z kraju przed Amerykanami i Rosjanie przyjdą po niego za swoje czyny. Jack dziękuje jej za wszystko co zrobiła dla niego, od kiedy dołączył do CTU i wybacza jej za jej działania w ciągu dnia. Chloe ma rozróżnienie mówiąc ostatniej linii w serii, mówiąc “go zamknąć” w odniesieniu do samolotów bezzałogowych CTU. Jako Jack wygląda ostatni raz w kierunku monitorowania CTU, Chloe daje ostatnią zapłakaną wygląd Jacka w monitorze CTU, zanim zegar odlicza czas do zera.

W sezonie 8 bonusów DVD, okazuje się, że został aresztowany wkrótce Chloe po wydarzeniach z dnia 8 przez FBI do przykrywania ucieczki Jacka. Jej losy po aresztowaniu pozostaje nieznany.
Projekt CHLOE

Projekt CHLOE , Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego nadzoru programu rozwoju technologii mających na celu ochronę samoloty z rakietami terrorystów, został nazwany po Chloe O’Brian, ponieważ 24 jest były Sekretarz Bezpieczeństwa Wewnętrznego Michael Chertoff ulubionym show. [13] [14]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Dennis Haysbert David Palmer 1, 2, 3 4, 5 nie żyje

Palmer był bohaterem serialu drugi najwybitniejszy, po Jacka Bauera . W całej serii, Palmer żona Sherry i brat Wayne są zarówno kluczowych postaci w jego administracji. Ma dwoje dzieci: syna, Keith , i córka, Nicole . Palmer był członkiem Partii Demokratycznej . On jest w czwartym względem liczby epizodów dowolny znak w serii za Tony Almeida (115), Chloe O’Brian (125) i główny bohater Jack Bauer (192), którego zagrał Carlos Bernard , Mary Lynn Rajskub i Kiefer Sutherland , odpowiednio.

Charakterystyka

David Palmer ma Juris Doctor z University of Maryland School of Law i Bachelor of Arts w Ekonomii Politycznej na Uniwersytecie Georgetown. [1] Przed jego prezydentury, służył jako kongresman i senator z Maryland . [2] Season One zawiera również odniesienie do Palmer bycia gwiazdą koszykówki College, uderzanie gry nagradzaną strzał przeciwko DePaul w Final Four. W 1979 DePaul stracił Indiana St w Final Four przez wynik 76 – 74.
Występy

David Palmer był Stany Zjednoczone senator z Maryland , który prowadził na prezydenta . Został wybrany po zamachu próbuje przeciwko niemu w dniu California prawyborach zostały udaremnione przez CTU agenta Jacka Bauera . Choć początkowo szukał drugą kadencję, ukłonił się z wyścigu po kandydata przeciwnej dowiedziałem się, że David skłamał na szefa policji w celu ochrony jego byłą żonę, Sherry Palmer , który był podejrzany o udział w śmierci człowieka .

W całej serii, rola Palmer jako Prezydent jest często kluczem do sukcesy foliowanie terrorystycznych spisków. Palmer jest postrzegana jako dobrego lidera, który sprawia, że ​​trudne decyzje, bez większego wahania. Kilkakrotnie, jego interwencja jako przewodniczący oraz wykonanie jego uprawnień prezydenckich pomógł jednostki antyterrorystyczne .
24: Sezon 1

David Palmer miał wiele trudności ze względu na jego życiu politycznym. W pierwszym sezonie , Palmer był faworytem w wyścigu do nominacji na kandydata Demokratycznej na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego życie zagrożone ciągu 1 dnia. Jego polityczne życie było zagrożone na innych frontach. Jego syn, Keith, okazało się opłacalne podejrzanym w sprawie morderstwa mężczyzny, który zgwałcił jego córkę. Palmer zbadane, ale stwierdził, że mówi prawdę było lepiej pokrywając je kłamstwami i stanął za jego syna. Jednak okazało się, jego żona, Sherry, próbował manipulować nim, zarówno w tym potencjalnego skandalu, a jeden Sherry próbował stworzyć. David był wściekły z Sherry i rozwiódł się z nią.

David Palmer napotyka również Jack Bauer osobiście na wydarzenia pierwszych 10 godzin od dnia 1. Był no-nonsense, domagając prywatny, nieoficjalnego wywiad z Bauera. Palmer, wierząc, że Bauer chciał zwrot za śmierć jego tajnej zespołu operacji rozpoczętej przez wymagających Jack mu powiedzieć innych osób biorących udział w zamachu na jego życie. Jack powiedział, że stara się chronić życie Palmera, które ostatecznie doprowadziły Palmer zrealizować mylił o Jacku i jego motywów. Jack poprowadził tajnej operacji, które ostatecznie kosztowało go jego zespół, ale Jack nie znał zezwolenia senatora Palmera misji. Jack w rzeczywistości nosił winę po stracie swojego zespołu w swoim życiu osobistym, co prowadzi do oddzielenia od żony i romans z Niną Myers (który wprawdzie miał niedawno zakończone). Senator Palmer realizowany przez to, że Jack był przez zły dzień. On uprawniony przywrócenie Jacka w dniu 1. Palmer idzie, aby pokonać przeciwnika podstawową Demokratycznej gubernator Hodges, University of Toledo kolegium Absolwentów prawa, a obecny prezydent Harold Barnes w wyborach powszechnych.
24: Sezon 2

Ponad rok później, David Palmer jest teraz prezydentem. On jest ostrzegany z zagrożeniem nuklearnym lontów bomby w USA też jest informowany, że Bauer, obecnie nieaktywne agent, ma kontakty z osobami, które mogłyby doprowadzić ich do bomby. Jack zignorował połączeń z CTU, ale odpowiedzieli na zaproszenie od prezydenta Palmera. Jack stał się czynnym ponownie, w końcu znalezienie bomby i zdetonowania go w ustroniu. Zlecenia Palmer atakuje na trzech narodów odpowiedzialnych, jak wykazały gniazda audio znany jako nagrywania Cypr. Palmer następnie odwraca bieg, stwierdzając, że on wierzy nagrania się fałszywe, a zalecane przez Jacka, ale Mike Novick , jego szef sztabu , a wiceprezes Jim Prescott uznają tę nagłą niechęć do ataku jako niezdolność do zajmowania. Wcześniej tego dnia jednak, Sherry ostrzegł go, że istnieją ludzie w jego administracji planuje obalić jego prezydentury. Prescott gromadzi członków gabinetu, a przez jednego głosu, David Palmer jest usuwany z urzędu na podstawie przepisów 25-sza Poprawka . On siedzi w pokoju jako więźnia przez resztę dnia, aż Jack zapewnia CTU z dowodami, że Cypr jest Recording fałszerstwo, a ataki nazywane są wyłączone Prescott. [3]

Palmer jest uwzględniona jako prezes i choć Prescott i członkowie gabinetu, którzy głosowali przeciwko Palmer oferuje do dymisji, on nie przyjmuje rezygnację. Palmer jednak, natychmiast zwalnia Mike Novick jego postu jako Szefa Sztabu. [3] Palmer następnie gaśnie złożyć oświadczenie do prasy, uznając, że zagrożenie jest skończona. On podaje rękę z wielu gapiów, z których jeden akurat jest Mandy , kobieta zatrudniona w dniu 1 zamordować Palmer. Wkłada śmiertelnego wirusa w jego ręce, a on pada na ziemię, dysząc. [3]

(Extended zakończenie zaprezentowane w 24 Season 2 Boxset ma mu wstać i powiedzieć, że wszystko w porządku, to zostało sfilmowane, aby zatrzymać na miejscu dodatkowe wyciekowi prawdziwe zakończenie.)
24: The Game

Sześć miesięcy po Dniu 2, Palmer wychodzi z jego zamachu. Choć sprawia telewizyjnych występów, by ukazać, jak on jest silny, zdrowy i działa do narodu, w rzeczywistości, wiceprezes Jim Prescott działa prezydenta. W rzeczywistości jest to, że Palmer jest mocno leczniczych i na wózku inwalidzkim. Jednak terroryści próbują zamordować Prescott, pozostawiając wiceprzewodniczącego w stanie krytycznym. Palmer decyduje w tym momencie, że jest on wystarczająco silny, aby przejąć obowiązki jako prezydent Stanów Zjednoczonych po raz kolejny.

Kilka miesięcy później (w komiksie, 24: Midnight Sun), po wydarzeniach z dnia 2 i 24: The Game, Prezydent Palmer pozwala otwarcia do Krajowego Arctic Wildlife Refuge w pobliżu Fairbanks, Alaska. Jego uzasadnienie tej kontrowersyjnej decyzji było tak, że naród nie będzie już manipulowany przez ludzi stojących za spółek naftowych (odniesienie do Max i Peter Kingsley).
24: Sezon 3

W dniu 3 , Palmer ma do czynienia z ponownym wyborem, jednak wciąż jest prezydent, a stoi w obliczu wielu problemów w ciągu dnia. Jego kochanek Anne jest zamieszany w skandal, i mimo, że jest niewinny, że opuszcza go. Brat Palmer przyznaje się do romansu z żoną jednego z jego największych zwolenników i Palmer jest zmuszony do wyboru życie lub śmierć dla Jacka. Palmer wybiera śmierć, ale w końcu jest informowany ogromnego zagrożenia terrorystycznego, gdzie Jack się na tajną misję. Nie lubi go, ale jego wiara w Jacka przeważa. Jednakże, Palmer słabnie w końcu. Przyniósł Sherry Palmer z powrotem do życia, aby pomóc. Robi, ale w końcu David nie może się zgodzić na jej warunkach (tj. ponowne małżeństwo jej). Po tym, jak został zabity w wyniku politycznego skandalu, on ostatecznie decyduje się nie uruchomić na reelekcję, ponownie preferując swoje zasady ponad wszystko inne.

Pod koniec 3 sezonu, po debacie prezydenta , postanowił zrezygnować z jego reelekcji kampanię. Jego przeciwnik w wyborach, senator John Keeler z Minnesoty , został prezydentem w Sezonie 4.
24: Season 4

W dniu 4 , Prezydent Keeler został ubezwłasnowolniony, gdy Air Force One (zmuszony do pozostania w locie podczas obecnych ataków, mimo że właśnie wraca z Meksyku) został zestrzelony przez terrorystów.

Pomimo jego początkowym wahaniu, wiceprezydent Charles Logan , pod 25. Poprawka stała po Prezesa , ze względu na jego stan prezydenta Keeler (był w śpiączce.) Od samego początku, Logan pokazał słabe zdolności wyroku. Domagał aresztowanie Jacka Bauera, który zniszczony każdą okazję aresztowania Habib Marwana. Kiedy ten rajd nie, Logan końcu zrozumiał, że nie był do tego zadania, i starał Mike Novick o radę.

Mike Novick, były szef Sztabu Palmera, zaleca się, aby były Prezydent David Palmer zostać wprowadzone w celu wspieranie prezesa aktorską. Palmer skutecznie doprowadziły wydarzenia w drugiej części dnia 4, ale zorientował się, że Logan był słabej woli głównodowodzącym stanie wykazać prezydenckiego przywództwa. Logan obwinia Palmer kiedy wszystko poszło nie tak, ale wziął pełny kredyt, gdy wszystko szło po jego myśli. Po terroryści ostatecznie sprowadza, Logan haniebnie powiedział Palmer, że “odegrał rolę” w finale sezonu.

David Palmer był jedną z czterech osób, które znały Jack Bauer był żywy. On zapłacił swój dług do Jacka, ostrzegając go o agent Secret Service, który był wysłany, aby go zabić, aby uniknąć międzynarodowego incydentu z Chińczykami (którzy domagali człowieka odpowiedzialnego za śmierć ich konsula). [4]
24: Sezon 5

W momentach otwarcia Dzień 5 , David Palmer omawiał swoje wspomnienia z bratem Wayne w jego mieszkaniu na ostatnim piętrze . Wayne zauważył David wydawał się roztargniony i martwi się o sprawy, które szybko naruszona. Na 07:02, snajper z sąsiedniego budynku strzał przez okno, trafiając Palmer w szyję, zabijając go na miejscu. Później stwierdzono, że morderca, niejaki Haas , otrzymał rozkazy od Christophera Hendersona , który w potajemnie pracuje dla prezydenta Charlesa Logana i Graem Bauera , zamawiali również śmierć Michelle Dessler , Tony Almeida i Chloe O’Brian , chociaż planowane zamachy z Chloe i Tony były bezskuteczne (Tony został pchnięty nożem przez Henderson później i został uznany za zmarłego). Zarówno Haas i Henderson zostali zabici przez Jacka Bauera w odwecie za swoją rolę w śmierci jego przyjaciół. David Palmer była początkowo głównym celem odkrywanie informacji o kimś w Logan administracji, który pracował z terrorystami.

Na zakończenie dnia, David Palmer otrzymał procesji państwa, jako jego ciało został przewieziony z powrotem do Waszyngtonu, obserwował przez wielu znamienitych gości, jak np. prezydenta, Pierwszej Damy i wielu innych. Po przemówieniu prezydenta Logana chwaląc Palmer, prezes został zatrzymany na polecenie Prokuratora Generalnego , który właśnie usłyszał nagranie obciążające Logana w zabójstwie Palmera.
Recepcja

Ankiet przez Blockbuster nazwie Palmer jako ulubione respondentów ekranowego prezydenta. [5] TV.com zwiedzających mu imię prezydenta TV będą najbardziej chciałbyś zobaczyć w Gabinecie Owalnym. [6] Haysbert został również nominowany do Złotego Globe , Satellite Award i trzy nagrody NAACP Image za rolę Palmer. [7]

W jednym z odcinków The Daily Show , że wyemitowany w dniu 4 czerwca 2008 roku, gospodarz Jon Stewart zauważył (w wyraźnym odniesieniem do Davida Palmera), że nowo ochrzczony przypuszczalny demokratyczny kandydat Barack Obama będzie pierwszym African American kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych “od pierwszego sezonu 24”.

Eksperci, a nawet Dennis Haysbert sam, twierdzą, że wizerunek Haysbert jest David Palmer pozwoliło widzom się bardziej komfortowo z ideą afrykańskiego amerykańskiego prezydenta, a tym samym być może pomógł polityczną kampanię Obamy, [8] , który został wybrany 44. prezydentem 4 listopada 2008 roku. Komentatorzy nazwał wpływ “efekt Palmer”, w przeciwieństwie do efektu Bradley . [9]

Dennis Haysbert był zawiedziony, że jego postać została zabita w piątym sezonie, komentując, że nadal amerykańskie dziedzictwo zabijając swoje popularne i charyzmatycznych przywódców. Zrobił nadal oglądać show i pozostał wentylator. [10]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Elisha Cuthbert Kim Bauer 1, 2, 3 5, 7, 8 żyje

Ona jest przedstawiana jako jedyna córka serialu główny bohater, Jack Bauer i jego żony Teri . Była głównym członkiem obsady na koncert w pierwszych trzech sezonach i występował gościnnie w innych porach roku.

W 24 fabuły, Kim Bauer jest wielokrotnie wprowadzanych do niebezpiecznych sytuacji, powodując Jack Bauer motywy przejścia od specjalisty do osobistego. Pracowała również pod jej ojca jako agent w Los Angeles kontrpropozycję terrorystów . Ona ma rozróżnienie jest tylko znak inny niż Jack się pojawić zarówno w sezonie 24 pierwsza i ostatnia i na 79, wydaje się w piątym względem liczby epizodów wszystkich postaci poprzez wszystkie osiem sezonów.

Charakterystyka

Kim Bauer urodził się w Santa Monica, w Kalifornii , w 1987 roku, [1] , aby Jack i Teri Bauer . Rzuciła Santa Monica Wysokiego Szkole ale uzyskał kojarzy stopnia w Computer Programming w Santa Monica College . Potem prowadzi karierę w Counter Terrorist jednostki w Los Angeles . [2]
Występy
24: Sezon 1

Kim i jej przyjaciel, Janet York, wymknąć z domu na spotkanie kolegium Men Dan i Rick, który ostatecznie porwania dziewczynki. Chociaż obie dziewczyny escape, Kim zostaje ponownie złapany i przewieziony do Ira Gaines, który posiada ją w celu osiągnięcia kontroli ojca. Wkrótce Teri Bauer jest również przechwytywane. Jednak Rick i Jack Bauer pomóc im w ucieczce.

Raz uwolnione, Kim i Teri są wysyłane do bezpiecznego domu. Uciekają, kiedy jest atakowany przez jednego z Victor Drazen ‘s bandytów, ale rozstali się po wypadku samochodowym, więc Kim idzie odwiedzić Rick znaleźć pomoc. Kiedy opuszcza dom Ricka, Kim jest utrzymywany przez dealerów narkotyków Franka, który brat Dana. Jak inni dilerzy przyjechać, Frank wyciąga broń. Dealerzy okazać tajnych policji i każdy, w tym Kim, zostaje aresztowany. Kim mówi policjantom, że nie ma nic wspólnego z transakcji narkotykowej i że ona jest córką Jacka Bauera. Policjanci to potwierdzić i uwalnianie Kim. Jak Kim jest napędzany do CTU w samochodzie policyjnym, samochód zostaje zaatakowany, a Kim jest zdobyty. Ona zabrana do Victora Drazen gdzie jej ojciec jest przetrzymywany. Jack może odejść, ale Kim pozostaje u Drazens. Jack później sprawia, że ​​zajmują się Drazens do handlu się za Kim, do których się zgadzają. Kim i ucieczki, zwraca do bezpiecznych, i obejmuje, CTU ojca na końcu dnia. Chwilę po spotkaniu, Jack odnajduje matkę Kima, Teri Bauer , martwy.
24: Sezon 2

Kim nie dotyczy śmierci matki dobrze i spadnie ze szkoły, stając au pair u rodzin w Los Angeles . Gdy Jack odkrywa spisek zdetonować bombę nuklearną , próbuje dostać się Kim z Los Angeles , prosząc, że należy opróżnić, jeśli wraca do CTU.

Kim, ze swojej strony, nie odpowiada na prośbę Jacka, ale znajdzie się w poważnych tarapatach, kiedy odkrywa, Megan, jej naładowania, jest nadużywany przez jej ojca. Kim instynktownie próbuje chronić Megan, Megan i bierze z nią uciec i zostawić ojca w Los Angeles. To komplikuje prowadzenie ojca Megan i medyczne problemy z Megan, która ma komplikacje z jej ojca wpakować. Ostatecznie Kim, jej chłopaka Miguel, a Megan opuścić szpital kradnąc ojca Megan jest samochód, ale kiedy są naciągnięta za przekroczenie prędkości, oficer patrolu autostrady odkrywa krew kapie od tułowia. Wewnątrz jest matka Megan, Carla. Kim i Miguel zostają aresztowani pod zarzutem morderstwa i przewieziony z powrotem do Los Angeles.

Podczas Miguel i Kim są przenoszone do innej stacji, Miguel rozpoczyna ogień, który powoduje awarię pojazdu transportowego. On jest zbyt ranny do ucieczki, ale Kim nie jest. Ona kończy się gubię się w pustyni w Angeles National Forest i wpada w pułapkę cougar. Ona jest uratowany przez Survivalist. Jednak on mówi jej, że bomba została zdetonowana i zabiera ją do swego schronu . Chociaż nie, Kim odkrył, że skłamał, jak telewizja przeprowadza lokalnych audycji i gry w baseball. Konfrontuje jej captor, a on pozwala jej odejść.

Kim zabrać autostopem, i pożycza komórkę skontaktować CTU. Tam jest umieścić w kontakcie z Jackiem, który jest latające bomby na pustyni więc kiedy detonuje, nikt nie jest ranny. Kim zepsuje, kiedy zdaje sobie sprawę, jej ojciec nie wróci, i obficie przeprasza za swoje zachowanie. Jack mówi jej, że ją kocha, i nic nie była jej wina. Tony Almeida później mówi jej, Jack nie był w samolocie, kiedy bomba wybuchła, że George Mason przejął.

Kim ma także kilka istotnych problemów całej reszty dnia, np. będąc w sklepie spożywczym, gdy jest okradziony, a kiedy idzie się spakować swoje rzeczy, ojciec Megan wydaje, po strzelił jej eskortę policji. Kiedy okazuje się gotowy, by ją zabić, Jack mówi jej, aby go zastrzelić, co ona robi. Ona kończy sezon w ramiona ojca, który będzie w szpitalu na leczeniu ran zadanych na niego w ciągu dnia.
24: The Game

Kim zaczyna staż dla CTU w czasie zamachu na wiceprezydenta Prescotta. Jednak Tony Almeida i Michelle Dessler niechętnie podejmują ją z powodu wydarzeń dnia. Zamiast tego, analityk CTU Sean Walker wita jej z otwartymi ramionami, o jej pracy w technologii skrzydła. Złe uczucia Tony i Michelle jednak się spełniają gdy Peter Madsen i duża liczba bandytów przejąć CTU natomiast pozostałe środki pól są pre-zajęty fałszywych ataków gazowych nerwowych. Michelle eskortuje Kim do pokoju M3, która służy jako pokój paniki podczas przypadku wrogiego przejęcia. Michelle udaje przynosząc Kim do wyznaczonego obszaru, ale zostaje schwytany siebie. Po tym jak Jack i Tony wrócili obwodzie w CTU, Tony mówi Kim do szyfrowania plików danych na temat tajnych agentów CTU, choć obiekty Jack. Tony przewodnicy Kim poprzez unikanie strażników i jak szyfrować pliki.

Jej wysiłki są jednak na marne, gdyż powoduje Sean zabity. W celu zapobieżenia Michelle z umierającymi, Kim zamienia się w, sadzenie śledzenia urządzenia na dysku twardym i innego urządzenia lokacyjnego na siebie. Madsen i Sin-Chung wziąć zakładnika Kim kiedy burza CTU taktyczne drużyny budynek odzyskać bazę. Po Jacka niszczy Madsen i helikoptera Sin-Chung, Madsen wykorzystuje Kim jako jego ludzkiej tarczy, uniemożliwiające agentowi wykonuje swoją pracę. B Sin-Chung plan zostanie wezwany, a kierowca wydobywania ich jest nie kto inny jak tajnych operacyjnych CTU Chase Edmunds . Kim jest ostatecznie przewieziony do opuszczonej placówki wody w Burbank używanego jako karta przetargowa w Madsen. W czasie jej przechwytywania, Madsen daje subtelne wskazówki do Jacka, że ​​Chase lubi ją. Podczas gdy Jack skupia się na znalezieniu Kim, Chase w pewnym momencie łamie pokrywę i mówi Kim ostrzec CTU. Kim ma trudności w ufając Chase, ale dotyczą Chase’a jest prawdziwy mówiąc jej modelu technologicznego punktu skradzione z laboratorium. Pod pozorem “konieczności korzystania z toalety” z Chase obejmującą dla niej, Kim zakrada się i wysyła wezwanie do CTU zatem wystawienie planu Madsen do tworzenia sztucznych trzęsień ziemi.

Godzin po zakończeniu rozmowy, Jack ratuje Kim i mówi Chase pozostać tajny odzyskać twardym dysku. Jack i Kim wysadzenia ich wyjście z bazy Madsen i ostatecznie prowadzić do CTU. Podczas konfrontacji Jacka z Ryan Chappelle , Kim znika podczas reszty dnia przebywają w biurze Jacka, aby ją chronić przed dalszym uszkodzeniem.
24: Sezon 3

Kim uzyskał GED i AA w informatyce, i pracuje dla CTU. Bez wiedzy Jacka, ona jest randkowym Chase Edmunds , innego agenta CTU, który współpracuje z Jackiem. Mimo obaw z jednego z kolegów, że została przyznana tylko pracy z powodu ojca stanowisko dyrektora, Kim udowadnia swoje umiejętności i wartości. Podczas dni 3, Kim mówi Jackowi o jej związku z Chase, a później odkrywa, że ​​ma córkę, Angela. Kiedy jej matka killer, Nina Myers ucieka i rozpoczyna opiekę killing spree wyrwać się z CTU, Kim i realizuje ją z rogi pistolet, grożąc, że zabije ją, jeśli nie podda. Nina próbuje strzelać Kim ale Jack zabija ją, zanim ona może. Kim jest w końcu przyniósł do pola, jak podwójne Jane Saunder jest. Kiedy jego tożsamość zostaje odkryta, a ona zostaje zaatakowany, ona jest zmuszony strzelać i zabijać napastnika. Chase kończy serię jest kołowy na operację do operacji ponownie podłączyć jego odcięta ręka, Kim wybiera życie z nim i jest wymienione się żyć z nim w Walencji, w ​​Kalifornii, a pomagając podnieść córkę podczas wydarzeń dnia 4 .
24: Sezon 5

Po “śmierci” Jacka, Chase pozostawia Kim. Ona spotyka się z Jackiem po przybyciu CTU z Barry Landes , psycholog kliniczny. Ona zakochuje się w Landes, którego Jack natychmiast nie lubi, wierząc, że, będąc znacznie starszy, jest korzystanie z Kim w jej niespokojnym stanie psychicznym. Ona przeżywa Sentox atak gazowy nerwów w CTU i jest zamknięty w pomieszczeniu sytuacji. Ona początkowo nie znosi jej ojca “nie ufając jej wystarczy” dać jej znać, że jeszcze żyje, ale Chloe O’Brian mówi Kim, że z czterech ludzi, którzy znali Jack upozorował swoją śmierć, wszystkie zostały skierowane do zamachu, że bardzo rano, dwa były już martwe i jeden ciężko ranny.

Po groźba gazu nerwowego jest wyeliminowane Kim liści CTU, mówi ojcu, że choć nadal go kocha, ona nie może sobie poradzić z tym, że za każdym razem, że jest blisko niego, że jest otoczony przez śmierć i nieszczęście. Barry, po podziękować Jackowi za uratowanie ich życia, jest po prostu powiedział Jack dostać Kim z Los Angeles i nie zatrzymać się na niczym. Kim i gniazdo nie dalszy kontakt podczas 5 dnia, choć Chiński fałszywe Kim jako połączenie z porwać podstęp gniazda w koniec dnia.
24: Sezon 7

Kim się pod koniec siódmego sezonu. Ona sprawia, że ​​jej pierwsze pojawienie się z Jackiem w FBI w odcinku 18 sezonu. Kim została wniesiona tam przez Renee Walker i okazało się, że została ona próbuje dotrzeć do Jacka przez cały dzień i go namierzyć przez jakiś czas, ale jego stałym ruchu uniemożliwiło. Jack przeprasza ją za spowodowanie jej tyle bólu, a Kim przeprasza ojca za popychanie go, i przyznał, że to, co powiedział do niego ostatni raz rozmawiali był “głupi i niedojrzały” o niej. Kim chce ofiarować komórki macierzyste, próbując uratować życie Jacka z efektów swojej ekspozycji na bio-broń, ale Jack odmawia umieścić ją na ryzyko własne życie, i prosi ją opuścić. [3]

Po wyjściu z FBI, że jest postrzegany rozmawia z mężem Stephenem, który pyta ją, czy ona powiedziała Jackowi o jego wnuczki, Stephen i córką Kim, Teri. Ona odpowiada negatywnie, tłumacząc, że nie chce, aby spowodować Jack dłużej niepotrzebny ból. Podczas oczekiwania na opóźniony lot, Kim zauważa mężczyznę, którego myśli obserwuje ją. Ona pyta parę, by sprawdzić, czy człowiek jest rzeczywiście ją obserwuje, i powiedzieć jej, że nie jest. Okazuje się, patrząc na nią człowiek jest agent FBI wysłany przez Jacka Bauera upewnić Kim opuszcza DC bezpiecznie. Człowiek z rodziną Kim siedzi z zabija agenta FBI w łazience lotnisku i zabiera mu broń. Potem używa swojego komputera, aby zobaczyć transmisję na żywo wideo z Kimem który jest następnie wykorzystywany jako dźwigni w celu dokonania Jacka przerwy Tony z opieką FBI.

Kim następnie odbiera telefon od agenta Walker informujący ją terrorystów siedzących obok niej. Kiedy terroryści zobaczyć ochrony lotniska tak, biorą zakładników Kim i rozpocząć ostrzał bezpieczeństwa i cywilów podobnie. Kim wbija osoba posiadająca ją w nogę, z piórem i jej porywacz zostaje postrzelony. Kim potem następuje inne terrorystę w dół po schodach. Jak ona podąża za nim, spotyka się z dwoma lotniskowych policję, a oni nagle zasadzkę. Jednym z Policji został postrzelony, ale z drugiej, choć ranny, jest w stanie strzelać terrorysta w gardle, a jego awarie samochodu w kabinie opłat. Kim próbuje wziąć komputer z samochodu, ale terrorysta wykorzystuje swoje ostatnie rezerwy sił, aby wyciągnąć rękę do ognia. Ona ucieka z komputerem, ale z dużym oparzeniu na prawym ramieniu.

Połączył się z FBI, Kim daje laptopa do Renee i mówi jej, aby śledzić sygnał gdzie Tony ukrywa. Są one w stanie pojąć chwile Tony przed najmu wyłączyć bombę umieszczoną na własne Bauer w próbie zabicia Alan Wilson, jego ciężarna żona jest mordercą.

Jako Jack powoli popada w morfiny wywołanej śpiączki , Kim przybywa do szpitala i mówi lekarzom, że chce ofiarować komórki macierzyste, aby spróbować uratować jej umierającego ojca. Sezon 7 kończy się z nią opowiadanie Jacka, “Przykro mi, tato, ale nie jestem gotowy, aby pozwolić ci odejść.”
24: Sezon 8

Na początku sezonu 8, Kim jest pobyt w Nowym Jorku. Jack przychodzi często i wizyt z wnuczką Teri. Jack ma zamiar przenieść z Kim do LA Po wydarzenia dnia rozpoczęcia, Kim zachęca go, aby pomóc CTU. Jack jest niechętny, aby wrócić do swojego starego sposobu życia, ale Kim mówi mu, że jeśli coś złego się stało, że mógł zatrzymany, nie byłby w stanie żyć ze sobą. Kim mówi Jack uważać kiedy wraca wewnątrz CTU.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
James Morrison Bill Buchanan 5, 6, 7 4 nie żyje

bohaterem jest szef jednostki Los Angeles Counter Terrorist (CTU) z czwartego sezonu szóstego sezonu, kiedy jest on zmuszony do ustąpienia. W między Sezon 5 i 6, poślubił Karen Hayes . [1] Wraca w Sezon 7 , pracując poza oficjalne agencje, aby odkryć spisek terrorystyczny, że idzie do najwyższych szczeblach rządowych.

Koncepcja i kreacja

Według New York Times przeglądu przez Waltera Dawkins, Bill Buchanan funkcje jak stoickim rysunku ośrodkiem serialu kontrpropozycję Terroryzmu. Producent wykonawczy Howard Gordon opisuje równowagę Buchanan stanowi:. “Czujemy się jak nie chce wziąć za rękę od kierownicy, bo to tak stały On jakby dorosła w pokoju, prosty człowiek dla innych ludzi, którzy na pewno sprawiają, że bardziej kolorowe miejsce do oglądania “. [2]

W sytuacjach, kiedy temperament Buchanana nie flare nosić dramatyczny wagi ze względu na ich rzadkość. Dawkins zauważa krótki wybuch kiedy terrorysta ucieka w sezonie szóstym, odcinka cztery za bycie “jako materiał wybuchowy, jak nic innego, że godzina”. Aktor James Morrison opisuje znaczenie takich scen. “Jeśli wybierzesz te momenty gdzie ma tego szybki wybuch, a potem wszyscy będą zwracać uwagę”. [2]
Charakterystyka

Buchanan ma Bachelor of Arts w języku angielskim z Brown University . [3] Przed objęciem Special Agent in Charge w urzędzie CTU LA, był nadzwyczajny Special Agent in Charge w biurze w Los Angeles Division. Buchanan rozpoczął karierę jako agent z Nowego Jorku wewnętrzna jednostki. [3]
Występy
24: Season 4
Dalsze informacje: 24 (sezon 4)

Bill Buchanan jest wysyłany do CTU pomaga nadzorować działalność w dniu 4, szczególnie Jack Bauer-Behrooz Araz kompromis, pomysł, że Buchanan początkowo nie zgodził się. [4] Kiedy uświadamia sobie, że nie istnieją realne alternatywy, Buchanan postanawia kontynuować wymiany. [4]

Po zniszczeniu trackerów na Behrooz, Jack informuje Buchanana, że ​​był w stanie zwarcia niektóre przewody, gdzie został zatrzymany. Jack prowadzi zespół strajk do lokalizacji, to jak burza, tylko mieć miejsce zniszczonego przez Marwan. [5]

Kiedy Jack Bauer wprowadza Joe Prado, Buchanan wygląda do Departamentu Sprawiedliwości o zezwolenie na tortury Prado, jednak nie jest w stanie tego zrobić. [6] Buchanan nazywa prezydenta Charlesa Logana do autoryzacji, jednak prezydent odmawia. [6] Nie widząc alternatywy Bauer rezygnuje i przesłuchuje Prado jako prywatny obywatel, a przejmuje informacje. [6] Audrey Raines i Mike Novick są źli z Buchanan pozwolił, to kto sugeruje Mike mieć Prezydent Logan podpisze się na tortury Prado a następnie po prostu produkować Timeline. [7] Mike jest w stanie to zrobić, ale Bill później dowiaduje się, że prezydent Logan chce Bauer zatrzymany. [7]

Buchanan staje wyraźnie zły, gdy dowiaduje się, że nalot miał miejsce na chińskim konsulacie bez jego wiedzy. [8] Kiedy Cheng Zhi przychodzi do CTU odpowiedzi, Buchanan pomoc w pokrywie aż Howard Bern może uciec z CTU. [9]

Buchanan jest informowany przez Michelle Dessler że terrorysta nazwie Mandy została nazywając ją [10] Radzi, żeby działać tak, jakby ona będzie postępować zgodnie z planem, w celu przechwytywania Mandy jednak Mandy inscenizuje własną śmierć, podobno zabija Tony’ego Almeida , a także, co pozostawia Michelle zdewastowany. Buchanan sugeruje, że pójdzie do domu. Później Jack wzywa Bill informując go, że Tony żyje. [10]

Kiedy odkrywa, że Buchanan Bauer jest przekazywana do chińskiego aresztu opowiada agent Secret Service, że Bauer jest bohaterem. [11] Bauer próbuje uciec, i po strzelaninę, jest podobno zastrzelony. Buchanan informuje Audrey Raines , co się stało, a ona się rozpada. [11]

Na koniec dnia, Michelle i Tony emeryturę i Buchanan staje dyrektor CTU. [3]
24: Sezon 5
Dalsze informacje: 24 (sezon 5)

Na początku dnia , CTU działa znaleźć powiązanie śmierci David Palmer i Michelle Dessler . Buchanan majtki prezydent Logan na Palmer dochodzenia, sugerując, że odłożyć podpisanie traktatu, ale Logan odmawia. [12] Edgar Stiles pokazuje Buchanan materiał filmowy Jack Bauer jako pozornej zabójca Palmer oraz kwestie Buchanan nakaz aresztowania Jacka. [13 ] Sytuacja zakładników na lotnisku Ontario [14] prosi Lynn McGill należy przesłać do CTU w celu nadzorowania sytuacji, choć krytykowana za stosowanie się do protokołu. [15]

Buchanan przesłuchuje podejrzanego Mole, Spenser Wolff , i dowiaduje się, że pracuje dla Walt Cummings w ramach dochodzenia wewnętrznego. [16] Programmer Jacob Rossler, jest wychwytywany za pomaganie terrorystom i Buchanan i McGill postanawiają przyznać mu nietykalność w zamian za informacje, ale Rossler ginie, zanim będzie mógł przedstawić wyniki. [17]

Kiedy Bauer ucieka opiekę przy pomocy Buchanan i Audrey, McGill staje się podejrzliwy, że może on mieć pomoc z CTU i Buchanan został zatrzymany za niesubordynację, [18] , ale później, kiedy przywrócono McGill został zwolniony ze służby. [19] Homeland Security zarządza się wchłonąć CTU;. kiedy Raines dyskredytuje Buchanan przywrócenie O’Brian, Buchanan jest zwolniony z obowiązku [20]

O’Brian jest odkryta pracy z Jackiem w domu Billa Buchanana przez CTU, ale, tipoff z Karen Hayes umożliwia Chloe uciec, i Buchanan zostaje aresztowany bez incydentów. Buchanan wie, że będzie miał ochronę przed Hayes po przybyciu na CTU. [21] w CTU, Buchanan i sytuacji Hayes dyskutować Jacka prądu. Pracując razem z Chloe, ale pomoc Jacka w uzyskaniu dowodów implicating prezydenta Logana , ale dowody są później zniszczone. Vladimir Bierko ucieka areszcie, a przejmuje kontrolę okrętu podwodnego i jego pocisków. Bill i Karen mają myśliwce wysłane zniszczyć okręt i wysłać Jacka z zespołem, aby opanować sytuację. Terroryści są zabijane, a ich plan jest udaremniona.

Nieznany do Billa i Karen, Jack, Chloe, Mike , Martha i Aaron działka narazić prezydenta Logana, aż Chloe informuje ich, że ma dowody obciążające prezydenta. Dzień kończy Logan aresztowany i zapowiedź relacji między Billa i Karen są ujawniane.
24: Sezon 6
Dalsze informacje: 24 (sezon 6)
Crystal Clear app kedit.svg
Ta sekcja może trzeba przepisać w całości zgodne z Wikipedii standardów jakości , jak działka jest zbyt szczegółowy. Możesz pomóc . Strona dyskusji może zawierać propozycje. (maj 2009)

Postacie Bill Buchanan i Karen Hayes są małżeństwem od pięciu do sześciu sezonów. [22] otwiera sezon z Billem i Curtis Manning w Airfield Ellis jako Hercules C-130 ziemiach transportu wojskowego. Buchanan finalizuje uwolnienie Jacka Bauera z chińskim i są zszokowani jego stan. Bill przynosi Jackowi do punktu drop-off i przepraszająco kajdanki Bauer do pobliskiej poręczy. [23] Bill wraca do CTU, aby znaleźć, że Morris O’Brian i Chloe O’Brian przekierowany prywatnego satelitę, aby zobaczyć Jacka, łamiąc obietnicę z Fayed . [23] Chloe informuje Bill satelitarnej nagrania widać Jack pomaga Hamri Al-Assada ucieczki przed rakietami trafić. Zlecenia Bill ją do monitorowania przepływu informacji i odkrywa, że ​​jest terrorystą Fayed winowajcą. Bill i Chloe postanawiają zachować tajemnicę informacji. [24]

Zhańbiony Charles Logan jest doprowadzone do CTU, a Logan przekonuje Buchanana, że jego żona może być w stanie przekonać Anya Suvarov pomóc rozwiązać sytuację z rosyjskim konsulacie. Buchanan zgadza i zapewnia Loganowi z tasakiem do Logan zamieszkania ‘s. Kiedy Jack zostaje schwytany przez rosyjskiego konsulatu i Markov odmawia ujawnienia informacji, zamówień Buchanan atak na konsulat bez Wiceprezes Noah Daniels zatwierdzenia ‘s. Ostatecznie otrzymuje pozwolenie zarówno Danielsem i prezydenta Rosji Jurija Suvarov i prowadzi udanego ataku wraz z Mike Doyle .

Doyle odkrywa kreta w CTU i podejrzewa, że Nadia Yassir , tworząc napięcie między Milo i Doyle, dlatego Bill jest zmuszony przerwać walkę w sali sytuacji. Jack odkrywa, że ​​Bill utrzymywane w tajemnicy fakt, że Audrey Raines zmarł w Chinach. Bill powiedział, że on nie powiedział Jackowi, ponieważ Jack miał zamiar poświęcić się dla kraju. Nadia Yassir usunięciu opłat, oraz zgadza się powrócić na życzenie Buchanana. Później, gdy Bill dostaje telefon od jego żony Karen Hayes, a ona mówi, że boi się, że ona jest powodem, że wiceprezydent Daniels będzie nadal działając jako prezydenta. Bill pociesza ją, mówiąc, że Daniels nie ma sprawy i że najwyższy sąd zgodzi się i niech wie, kiedy podjął decyzję. Karen dziękuje mężowi za to, że tam. Bill mówi: “Nie musisz mi dziękować. To moja praca.”

Po zdobyciu głównej terrorystycznej Abu Fayed , CTU inscenizuje fałszywy ratowania Fayed nadzieję, że poprowadzi ich do pozostałych broni nuklearnej walizki . Okazuje się, przez ambasadora, że ​​jego kraj zdobył generała, który można było pomóc Fayed. Buchanan przekonuje prezydent Palmer zamówić ambasadora mieć zrobione ogólne Fayed kontakt. Nadia Yassir ostrzega Buchanan, że może być to sygnał niepokoju zakodowane w rozmowie telefonicznej. Fayed jest później zabity przez Jacka Bauera.

Figi Buchanan personel CTU o śmierci Abu Fayed i koniec zagrożenia terrorystycznego, oraz dziękuje wszystkim pracownikom za ich wysiłki. Podczas briefingu Chloe odbiera telefon od Jacka i przyznaje, że Jack chciał handlować rosyjskiej bomby obwodu do Chin w zamian za Audrey Raines . Buchanan zamówienia Mike Doyle zabezpieczyć Jack, pozwalając jednocześnie Jack kontakt President Wayne Palmer. Wayne daje CTU zielone światło do wymiany po Jack zapewnia, że ​​nie pozwoli, aby dostać się do zarządu chińskich rękach. Karen informuje Buchanana, że ​​wiceprezydent Daniels jest prezesem działającego, i chce, Jack Bauer i cała operacja zatrzymana. Buchanan nazywa Doyle, i mówi mu, że musi rozbroić Jacka i przynieść go do środka sił Jack Doyle z samochodu po rozmowie telefonicznej i kontynuowała misję. Pozwala to na ratunek Audrey Raines bez Buchanan bezpośrednio nieposłuszeństwo lepsze zlecenia. Mike Doyle informuje Buchanana że Jack uciekł próbuje dostać płytkę do Cheng. Buchanan ogłasza pracowników CTU Jack Bauer, który odszedł łotrzyk.

Buchanan nazywa Karen, a ona informuje go, że jest zmuszony go zwolnić z CTU aby chronić siebie i prezydenta. Departament Sprawiedliwości chciał kozła ofiarnego dla Fayed ucieczki, zanim był znany zagrożenie. Buchanan kontakty podział i informuje Nadia Yassir że wzmaga się i że będzie tymczasowo za CTU dopóki podział wysyła wymiany.

Podczas 4:00 am poszukiwaniu jego domu, Buchanan odmawia połączenia i Karen zostawia wiadomość na jego automatycznej sekretarce. Ona informuje go, że wiceprezydent Daniels ma zamiar przejść z wymiany między Josh Bauer i sub-circuitboard. Ona wierzy, że jest to zły pomysł i prosi Billa do interwencji. Wkrótce potem Buchanan rozbija swój samochód z CTU SUV, który został przewożącą Jacka do CTU powodując ich do drogi. Kiedy Buchanan rozmawia z agentami Jack jest za pełnomocnika Turner i powoduje go upuścić broń. Po kajdanki dwóch agentów do ich samochodu, Jack i Bill jazdy w kierunku plaży. Podczas jazdy Buchanan dostaje telefon od Karen, która mówi mu, że Secret Service dowiedziałam się o niej, że będą zatrzymania jej w każdej chwili. Wiedząc, że będą prawdopodobnie nie wolno rozmawiać ze sobą przez jakiś czas, Karen Bill dziękuje za pomoc i również mówi mu, że go kocha, który Bill odwzajemnia.

Po wezwaniu pomocy medycznej dla kontuzjowanego Mike Doyle Jack i Buchanan zarekwirować śmigłowca CTU uratować Josha przeciw rozkazom Białego Domu i CTU. Buchanan pyta Nadię do termicznego Intel na platformie wiertniczej tak będą znać lokalizację wrogami. Buchanan eskortuje Cheng powrotem do helikoptera i czeka na Jacka. Josh przybiega i mówi mu, że Jack jest jeszcze z ojcem. Kiedy Buchanan komunikuje się z Jackiem przez komunikator., Jack mówi mu lecieć wzdłuż brzegu platformy tak, że Jack może być odebrany. Jack skacze na sekundy przed drabiny pociski uderzył rig. [25]

Buchanan prostej plecy Josh i Cheng do CTU, gdzie gratuluje Nadia Yassir na jej dobrą pracę. Na zakończenie dnia, Buchanan rezygnacji w zamian za ułaskawienie. [25]
24: Sezon 7
Dalsze informacje: 24 (sezon 7)

Chociaż aktor pierwotnie napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej, że nie będzie powrotu do serii do siódmego sezonu, powiedział w sierpniu 2008 r., że będzie powrót do serialu po wszystkim. [26] Bill jest na krótko pojawia się w pierwszej urzędnika 24 sezon 7 trailer z białymi włosami, pojawiając się działać obok Chloe O’Brian . Ani Bill ani Chloe pojawiają się w pierwszym lub drugim odcinków siódmego sezonu, [27] , ale wydaje począwszy od trzeciego odcinka, pracuje na własną rękę, poza oficjalnymi agencjami, aby ujawnić spisek na najwyższych szczeblach obecnej administracji. Powaga tego zagrożenia doprowadziło go za gotów pozwolić swoim ludziom umrzeć, aby osiągnąć swoje cele.

Po Dubaku jest zatrzymany i duża liczba spiskowców siedzibą w USA wykazały, że zwróci się do przewodniczącego o rozmowę senatora Mayera o przesłuchań senackich, gdzie Jack Bauer jest oskarżony o tortury, przypominając jej wkładu Jack dokonał w zatrzymaniu Dubaku. Później, gdy generał Juma atakuje Biały Dom, Bill i Jack sobie sprawę, że Juma używa prezydenta bransoletkę tracker zlokalizować ją. Bill usuwa trackera i używa go do prowadzić Jumy ludzi od przewodniczącego, działającego jako przynęty, aby kupić czas Jack dostać się do przewodniczącego o pokoju zablokowanym. Udaje mu się, ale zostaje schwytany przez ludzi Juma i wzięty jako zakładnik. W godzinę 13, 8:00 – 9:00 pm po Jack i prezydent Taylor są zmuszeni z pokoju blokowania, Jack informuje, że przed Bill otworzył drzwi udało mu się zwolnić znaczną ilość gazu w pomieszczeniu blokowania, oraz że pojedynczy wystrzał byłby wyruszył wybuch. Bill mówi Jackowi, że widział Juma na telefon satelitarny do współpracy spiskowca i chce Jack się dowiedzieć, kto był przez Burnetta, innego amerykańskiego spiskowca, który był w areszcie. Bill następnie ładuje w jednej z osłon Jumy przez pokój blokowania, powalając go na ziemię i zabezpieczenie strażnika pistolet i udaje się wystrzelić strzał, więc wyruszając eksplozję. To zabija znaczną liczbę wojsk Jumy oraz Buchanan sam, w następstwie, Jack jest pokazany wyraźnie żałobie nad ciałem Billa, jak on ma być tym, który wyruszył do eksplozji i poświęcić swoje życie. Ofiara Billa jest honorowane w cichy zegar na 20:11:52
W innych mediach

W komiksie 24: Warriors Zimne , okazuje się, że Buchanan miał krewnego, prawdopodobnie brat, który służył z Jacka Bauera w Delta Force i był torturowany i zabity w Afganistanie przez rosyjskiego agenta imieniem Malenov (który jest z kolei roku zabity później przez Bauer). [28] w powieści Brama Piekła operacji , Buchanan sprawia krótki wygląd na konferencji z Nina Myers . [29]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Reiko Aylesworth Michelle Dessler 3 2, 4, 5 nie żyje

Była jednym z najbliższych sojuszników i najbardziej zaufanych Jacka w CTU, jak również jeden z jego najbliższych przyjaciół poza pracą. Znak pojawił się w drugim sezonie z 24 za zarządcę Internet Protocol w Los Angeles Oddziału CTU i miłości interesie Tony Almeida . W kolejnych wątków, że jest postrzegany aby zajmował stanowiska jako szef sztabu i działania Specjalnego agentem w CTU Los Angeles i skojarzyć Special agentem w Dywizji.

Charakterystyka

Michelle uzyskała tytuł Bachelor of Science w dziedzinie informatyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis i rozpoczął karierę w Narodowym Instytucie Standardów i Technologii “Computer s Security Division, a DARPA ‘s Maks. Systems ufności Grupa robocza, przed zatrudniony przez Counter Terrorist Unit, oddział w Los Angeles. [1]
Występy
24: Sezon 2

Michelle sprawia, że jej pierwszy występ w drugim sezonie (Dzień 2) jako Manager Internet Protocol w CTU Los Angeles w pracy z szefem Sztabu Tony Almeida , zgromadzić strategię zagrożenia terrorystycznego. Choć uznany cyklicznego charakteru, a nie jest częścią głównej obsady, Michelle jednak pojawia się w każdym z odcinków drugiego sezonu. Po Jack Bauer zostaje zatrudniony, aby pomóc bliskim zagrożenia nuklearnego terroryzmu, jej zadaniem jest przygotowanie go do tajnej operacji odnalezienia bomby jądrowej. Później, gdy Jack ostrzega bezpośredniego bombardowania CTU, ona i Tony prowadzić ewakuację budynku kiedy bomba detonuje.

Michelle i Tony odbudować CTU do kontynuowania działalności. Po powrocie Jacka, Michelle słucha CTU Dyrektor George Mason ‘s bezpośrednich rozkazów i pozwala Jack opuścić i wspomaga jego misję Nina Myers i skutecznie odkrywa ludzi, którzy posiadają bomby jądrowej. Po Michelle uświadamia sobie, że Mason umiera z napromieniowania , Mason otwiera się na Michelle o jego żalu, która zachęca ją, by przyznać się do Tony’ego, że chciałaby, aby rozpocząć współpracę z nim. Tony odwzajemnia i postanawiają wyjść, jeśli się przez dzień żyje.

Po Michelle udaje się pomóc Jack zlokalizować bomby atomowej w Norton Airfield , nowej nazwie programatora Carrie Turner dociera CTU zastąpić Paula Schaeffera. Niespokojny związek Michelle i Carrie, wynikające z zarówno Carrie poprzedniego stanowiska szefa Michelle i jej osobista relacja z bratem Michelle, powoduje częste argumenty. Michelle odkrywa nagranie rozmowy na zaszyfrowanym Syeda Ali dysku twardego, który służy jako dowód, że terrorysta Plan Ali wnieść broń jądrową do Ameryki został dofinansowany przez trzech krajów Bliskiego Wschodu. Mimo, że jego autentyczność jest sprawdzony przez techników w CTU, Michelle staje nieprzekonany zaangażowania tych krajów po jej przesłuchaniu z Syed Ali. Mimo zalecenia Michelle do dalszych badań, Tony przechodzi nagrywanie i jej sprawozdanie uwierzytelnienia do prezydenta. Z nigdzie pójść, ona szuka pomocy Jacka jako Prezydent inicjuje plany ataku trzy potencjalnie niewinnych krajów.

Przeciw rozkazom przełożonych, Tony Almeida i Ryan Chappelle , ona pomaga Jack uzyskania dowodów przeciwko nagraniu. Carrie zgłasza swoje podejrzenia Michelle z Tonym i jest przypisany do monitorowania Michelle. Michelle jest później zmuszona pozwolić Tony mówić do Jacka, gdy dowiaduje się o strzelaninie w magazynie Jack był w. Ona jest zadowolona, ​​gdy Tony ostrzega prezydenta o dowodach Jacka. Michelle brat Danny przybywa w CTU i pomimo szczerych chęci, aby go opuścić, atakuje Carrie i ściągnął przez ochronę, pozostawiając Michelle przerażony i zdenerwowany. Tony pociesza ją i akcji namiętny pocałunek.

Michelle i Tony nadal pomagać Jackowi mimo zleceń Ryan Chappelle i znajdzie haker sfabrykowane dźwięku na nagraniu Cypr. Oba są w końcu aresztowany i osadzony w pomieszczeniu gospodarstwa. Jednak po Chappelle zostaje obciążona pomóc Jackowi, że są w pełni uwolniony w zamian za ich pomoc. Poprzez dźwięku nadzoru, są w stanie udowodnić, że nagranie było fałszywe, które odwraca wojnę i vindicates prezydent Palmer. Na końcu dnia, Michelle i Tony obiecują zobaczymy przyszłości.
24: The Game

Michelle Dessler pojawia się także w 24: The Game , gra wideo opisujące wydarzenia, które odbywają się 6 miesięcy po wydarzeniach z drugiego sezonu i 30 miesięcy przed tymi w trzecim sezonie. Znak jest wyrażona przez Reiko Aylesworth, sama aktorka, która gra ją w serialu. W trakcie gry, Michelle pracuje w CTU Los Angeles jako szefa sztabu, gdzie wspiera Jacka Bauera , Tony Almeida i Chase Edmunds logistycznego poprzez dostarczanie im informacji.

Gdy CTU jest atakowany przez Peter Madsen i jego ludzi, Michelle i Kim Bauer są Tech 1. Są to dwie z kilku pełnomocników CTU nie schwytanych lub zabitych podczas ataków. Michelle pomaga uzyskać Kim Bauer bezpiecznego M3 pokoju choć ona sama jest opanowana. Sean Walker został zabity podczas ataku, agenta Michelle trenował i pracował z bliska. Podobnie jak Madsen jest o wykonanie Michelle, Kim okaże się w zapobieganiu wykonanie. Michelle później ponownie buty CTU główny komputer, aby wznowić pracę w CTU.
24: Sezon 3

Trzeci sezon (dzień 3), należy ustawić trzy lata po drugim sezonie, widzi aktorka Reiko Aylesworth coraz regularny członek obsady i charakter, Michelle Dessler, przejmując Tony Almeida ‘s poprzedniego tytułu, jako szef sztabu w CTU Los Angeles, po Jego wniebowstąpienie na stanowisko dyrektora w drugiej połowie drugiego sezonu. Pierwszy odcinek stanowi, że Michelle i Tony są małżeństwem, które staje się często odwiedzanym problem w ciągu sezonu. Na początku dnia, Michelle i Tony omawia jego propozycję pracy z Langley, który odmówi chyba Michelle ma pracę w Langley też.

CTU zostanie powiadomiony o zagrożeniu bioterrorystycznego gdy anonimowy rozmówca grozi uwolnienia wirusa, jeśli niejaki Ramon Salazar nie jest zwolniony z więzienia. Uczą się, że wirus ten przypomina sproszkowana substancja przypominająca kokainę lub heroinę. Michelle nadzoruje jej pracowników, w tym Kim Bauer i Adam Kaufman , jak wytropić nastoletniego chłopca, który podejrzany jest ich dostarczanie wirusa. W procesie pojmowania chłopca, Tony zostaje postrzelony, która kładzie znaczący nacisk na Michelle, jak ona jest rozdarta pomiędzy przejęcie w CTU Dyrektora Działając i bycia z nim w szpitalu.

Po Jack Bauer postanawia złamać Ramon Salazar z więzienia, zleceń Michelle Chloe O’Brian szukać biura Jacka, gdzie Chloe znajdzie narkotyków i akcesoriów heroiny w koszu na śmieci. Gdy CTU skutecznie wychwytuje Kyle Singer, Michelle niezwłocznie wzywa Chase Edmunds powstrzymać Jacka od popełnienia zdrady. Nieświadomi wychwytywania Singera, Jack ucieka z Salazara. Ryan Chappelle przejmuje dowodzenie CTU z Michelle, ale ona nie jest w stanie opuścić aby Tony, który jest po operacji i ma do pełnego powrotu do zdrowia. Po Gael Ortega jest odkryte się mola Salazara w CTU, zostaje aresztowany i torturowany w śledztwie, podczas gdy Michelle spieszy zobaczyć Tony.

Na nalegania Tony’ego, Michelle przywraca go do CTU, gdzie odkrywa, że ​​Gael podjęła współpracę z nim, aby uzyskać z powrotem Jack przykrywką z Salazars, który oni próbują ustawić kupić wirusa. Michelle jest zdenerwowany, że nie był w stanie rozpoznać, że Tony trzymał coś z nią przez ponad miesiąc. Michelle i Tony związek staje się coraz bardziej napięta, gdy zgłasza swoje podejrzenia jego kompetencji do Ryan Chappelle i później, kiedy Tony publicznie krytykuje jej nieważność w zakresie badań w czasie jej kadencji jako po dyrektora. Kiedy uświadamia sobie, że CTU wirus ‘sprzedawca Michael Amador nie planował sprzedać wirusa, a jedynie do kradzieży pieniędzy, wyśledzić jego współpracownika Marcus Alvers , który Nina Myers jest także powiązana.

Kiedy Jack i Chase informuje ich o celu Alvers ‘, Chappelle przypisuje Michelle prowadzić zespół na miejscu, gdzie wirus może być uwolniona. Wbrew rozkazom Tony’ego, Michelle kieruje się do hotelu, aby zatrzymać Alvers ale wirus zostanie zwolniony przed ona i jej zespół mógł go zatrzymać. Z jej przesłuchania z Alvers, Michelle odkrywa, że ​​istnieje jedenaście innych fiolek z wirusem. Ona prowadzi swój zespół, aby szybko przejąć kontrolę nad hotelem. Poprzez Alvers odkrywają człowieka, który zaplanował atak terrorystyczny się Stephen Saunders . Michelle idzie do Gael, który został w izolacji, ponieważ zaczął objawami i oferuje mu swoją broń do wprowadzenia się z jego nieszczęścia. Michelle jest smutny, gdy Gael mija i błaga Tony wysłać na kapsułki samobójcze dla ludzi zakażonych wirusem.

Michelle pomaga CTU namierzyć jednego z hotelowych gości, którzy uciekli przed obwód bezpieczeństwa został ustawiony. Później dowiaduje się, że jest odporny na wirusa, ale jest zakładnikiem na jej drodze przez mężczyzn Saunders ‘pozwalających Saunders zmusić Tony mu pomóc uciec. Michelle ucieka z Saunders, powiedział nam tylko przez Jacka, aby powrócić do Saundersa, aby mogli go złapać. Michelle bezpiecznie ponownie spotyka się z mężem, ale jest zaniepokojony, że popełnił zdradę dla niej. Po wszystkie fiolki zawierające wirusa są rozliczane, Michelle jest zasmucony pożegnać z Tonym, który jest wysyłany do więzienia federalnego.
24: Season 4

Oprócz Jacka Bauera i Chloe O’Brian , Michelle Dessler był jednym z wielu bohaterów, którzy nie zwrócili na początku czwartego sezonu . W celu narastającymi show, autorzy postanowili wprowadzić nową obsadę, tak aby nie stać się “tylko pokazać wzór”. [2] Michelle pojawia się w czwartym sezonie (dzień 4) w XII epizodzie, kiedy przybywa do Los CTU Angeles zastąpić Erin Driscoll jako Dyrektor (lub Agent specjalny-in-Charge). Szczegóły jej życia stopniowo objawione, które obejmują pracę w Seattle, Washington, gdzie poznała Billa Buchanana , wysokiej rangi urzędnik, podczas gdy Tony był w więzieniu. Po prezydenckich ułaskawienie Tony’ego od ustępującego prezydenta Davida Palmera , on i Michelle wrócił do Los Angeles, gdzie stała Associate Agent specjalny-in-Charge w Dywizji. Później opuszcza Tony’ego z powodu jego zmiany osobowości i rosnącego alkoholizmu .

Po przybyciu w CTU, Michelle strzela Sarah Gavin za bycie nierzetelne i demotes Tony do niskiego poziomu zatrudnienia analityka z powodu jego przeszłości picia. Do końca dnia, Michelle kieruje CTU zespół zlokalizować terrorystów Habib Marwana , kto wejdzie w posiadanie głowicy jądrowej za pośrednictwem Nuclear Football wziął po Air Force One został zestrzelony przez jednego z jego współpracowników. Kiedy Jack pomaga wyśledzić Marwan, wyrok Tony’ego okaże się bardziej wartościowe. Oprócz lokalizacji Marwana, Michelle jest zmuszony do współpracy z urzędnikiem z chińskiego konsulatu kiedy praca Jacka zatrzymywanie obywatelem chińskim z chińskiego konsulatu nie pójdzie gładko.

Jak oni świadkami szczep dni na relacji Jack i Audrey, Tony i Michelle omówić swoją przyszłość. Michelle zgadza gdy Tony prosi ją, aby zamknąć CTU utrzymać ich związek. Kiedy Tony zostaje schwytany w terenie przez Mandy , Michelle obawia się o swoje życie. Mandy wymaga Michelle pozwolić jej uciec, w zamian za życie Tony’ego. Robi przeciwieństwo tego, co spowodowane Tony być wysłany do więzienia, Michelle natychmiast mówi Buchanan i Jack. Obawia się, że ona może zabić Tony’ego kiedy Mandy dowiedziała się, że został oszukany. Jednak Jack domyśla się fortel Mandy i zapisuje Tony. Jack jest w stanie wytropić Marwana przez Mandy.

Michelle obejmuje Tony, kiedy powróci, ale czuje wstyd za nie oddanie swego życia przed misją, tak jak to zrobił dla niej. Tony assuages ​​jej winę i umieszcza go za sobą. Kiedy Jack jest celem tajnej misji, Michelle i Chloe pomaga śmierć Tony’ego fake Jacka. Michelle i Tony jazdy Jack off CTU terenu przed dając mu środki, aby ukryć się z nową tożsamością. Niechętnie część z Jackiem. [3]
24: Sezon 5

Tony i Michelle były przygotowania do oczekiwanego spotkania, gdy dowiedzieli się, że David Palmer został zamordowany w mieszkaniu brata, Wayne Palmer . Ponieważ zabójstwo miało miejsce w Los Angeles , Michelle wiedziała, że CTU doprowadzi śledztwo. Chciała wrócić do CTU i pomocy. Tony nalegał CTU mógł poradzić, ale Michelle nalegał, mówiąc, że miał więcej doświadczenia. Michelle w lewo, aby przejść do jej samochodu, jak Tony wykonał telefon. Tony postanowił wrócić do CTU z Michelle, ale zanim zdążył opuścić, usłyszał wybuch. Wybiegł na zewnątrz i odkrył, że samochód miał Michelle wysadzony. Chwycił jej ciało, sprawdzając jej szyi na pulsie, ale kolejny wybuch poszedł. Choć Tony udało się przeżyć wybuch i została przewieziona do CTU medycznego dla chirurgii, Michelle zmarła jej urazów. Miała ogromne stłuczenia do klatki piersiowej i twarzy, z państwami stopień oparzenia ponad 93 procent jej ciała.

Po Tony obudził, Bill Buchanan powiedział Tony, że Michelle nie umarł, jak Doctor Besson czułem, że każdy emocjonalny uraz zagraża zdrowiu Tony’ego serca. Ostatecznie Tony dowiedział się prawdy i że Christopher Henderson nakazał jej morderstwa. To doprowadziło do pozornej śmierci Tony’ego jak Tony zaczął zabijać Henderson poprzez śmiertelny zastrzyk, ustąpił, ale sam został zaatakowany przez Hendersona i wstrzykiwać. Graem Bauer odegrała kluczową rolę w zamachach, zapłaciwszy zabójców i ustawić harmonogram zwabić Jacka z ukrywa. prezydent Charles Logan był współudział w morderstwie, a także Michelle Palmer i próby na Almeida i O’Brian.
24: Sezon 7

Tony odkrywa w ostatnim odcinku sezonu 7, że Michelle była w ciąży w chwili jej zabójstwa.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kim Raver Audrey Raines 4, 5 6 żyje

Charakterystyka

Audrey (ur. Audrey Louise Hellera) urodził się w obu Albany, Nowy Jork lub Providence, Rhode Island (jej plik stwierdza Providence, jednak w dniu 6, Jack Bauer stwierdza, że urodziła się w Albany). Jej matka zmarła, gdy miała dziewięć lat. Ona zdobył tytuł Bachelor of Arts w języku angielskim z Yale University oraz Master of Arts w Polityki Publicznej z Brown University . Była zatrudniona jako Inter-Agency Liaison dla amerykańskiego Departamentu Obrony , gdzie ostatnio przypisany do Los Angeles CTU podziału. Jej zestaw umiejętności i doświadczenie zaangażowanych koordynacji między agencjami rządowymi. Audrey poprzednio służył w Departamencie Obrony jako Starszy Analityk Polityki ojcem sekretarza obrony Jamesa Hellera .

Raines pracował także jako konsultant dla zamówień rządowych dla Anderson Aerospace Corporation oraz łącznikowej państwa dla Ballard Technologii , jak również zarejestrowany lobbysta . Jej pierwsza praca w rządzie był asystentem legislacyjna (ewentualnie dla jej ojca) do czynienia z Domu Komisją Sił Zbrojnych .
Występy
24: Season 4

Podczas wydarzeń Dnia 4, Audrey chciała, aby rozwód jej i Pawła ostateczna. Jack planuje powiedzieć Hellera o nim i Audrey. Jednak, gdy się dowiedział, że James Heller był skierowany przez grupę terrorystów, pod kontrolą Habib Marwan, zarówno Heller i Audrey zostali porwani. Przez następne cztery godziny, Jack został przywrócony w CTU, aby znaleźć i uratować Heller i Audrey. Ostatecznie, byli, ale Heller został od uświadomić uwikłań Jack i Audrey.

Później dowiedziałem się, że Paweł przybył do Los Angeles, aby ją zobaczyć, ale powiedziano mi przez Jacka, że ​​Paul może mieć powiązania z terrorystami. Była świadkiem Jack tortur Pawła, a ostatecznie został rozdarty między dwoma, ponieważ Paul próbował wygrać Audrey powrotem. Jednak po Paul pomógł Jack, Paul został zastrzelony, a dowiedziawszy się, że Paul potrzebne wsparcie, zdecydowała się pozostać u boku Pawła.

Jednak ten plan poszedł na opak, kiedy Jack zarządził wszystkich CTU personelu medycznego, który został działających na Pawła, zostawić go i traktować poważnie ranny podejrzany Lee Jong zamiast. Paweł zmarł, co rozwścieczyło Audrey do punktu wyjścia z Jacka, mimo nadal ma uczucia do niego. Ona była zdruzgotana, gdy dowiedziała się Jack został zabity, nie wiedząc, że jego śmierć była podstępem, który pozostanie otwarty na kolejne osiemnaście miesięcy.
24: Sezon 5

Osiemnaście miesięcy później, w sezonie 5 , Audrey nadal pracuje w Departamencie Obrony. Wysłano ją do CTU jako łącznik DOD do pomocy w śledztwie w sprawie zabójstwa byłego prezydenta USA Davida Palmera . Kiedy dowiaduje się, że Audrey Jack wciąż żyje, jest oczywiste, że nadal ma uczucia dla niego. Walka o władzę wynika między nią a nowym szefem CTU, Lynn McGill , aż ostatni jest przymusowo zwolniony z dowodzenia.

Później, była zamieszana w trwających ataków terrorystycznych przez Collette Stengerem, terrorysta współpracownika, który powiedział, że Audrey dostarczane ją budowania schematów sprzedać Vladimira Bierko . Karen sugeruje, że używają oni tortur . Była związana i torturowany na chwilę do prawidłowego znaleziono dowody, że udowodnił, że jest niewinny. Jack szybko wyczyszczone jej o wykroczenia – Christopher Henderson kazał to nazwisko Audrey celowo wyciekły do CTU, aby wyrzucić Jacka Bauera poza szlakiem – ale nie przed poddaniem medycznego przesłuchania z udziałem sodu Pentothal , ten sam lek stosowany torturom Hendersona “morderstwo” Tony Almeida . Bauer pomógł usunąć Audrey wszelkich podejrzeń. Ona nie była natychmiast umieścić z powrotem do pracy, w celu odzyskania od skutków chemicznego torturowania.

Gdy Audrey została przywrócona, Homeland Security agenci Karen Hayes i Miles Papazian działał na ich zleceń wchłonąć CTU. Z powodu jej powiązań DOD, Audrey była nienaruszona. Jednak Miles próbował zmusić ją do podpisania zeznania obwinianie Bill Buchanan do uchybień w CTU. Audrey początkowo odmówił, ale Jack powiedział jej, z Białym Domem w połączeniu Henderson, i że ona i Chloe O’Brian były jedynymi mógł ufać. W celu utrzymania swojej pozycji na Chloe, zgodziła się podpisać zeznanie. Audrey następnie w lewo CTU, ale Homeland Security próbował śledzić ją, by mogła prowadzić ich do Jacka, którego prezydent Logan miał teraz rozkaz być aresztowany za David Palmer morderstwa ‘s. Z pomocą Chloe, Audrey usunięte urządzenie śledzenia z jej samochodu i uciekł satelitarnej detekcji. Zadzwoniła do swojego ojca w jego prywatnym odrzutowcem i powiedział mu, że to pilne, że mówił do niego osobiście. Jack skontaktował się z nią wkrótce po odzyskaniu dowodów implicating Logan, i powiedziała mu, żeby spotkać Hellera na lotnisku Van Nuys przekazać off dowody do niego.

Po udzieleniu taśmę do jednego z jego strażników, Sekretarz Heller miał Jack i Audrey zatrzymany przez strażników, podczas gdy on poszedł do konfrontacji Logan. Jack uciekł i zdołał odzyskać taśmę, ale Henderson i jego ludzie przybyli na lotnisko, biorąc zakładników Audrey. Starając się dostać do ręki Jacka nad nagraniem, Henderson przeciąć tętnicy ramiennej w lewym ramieniu, Audrey, które doprowadziły do jej śmierci w ciągu trzech minut. Zanim ona wykrwawiła się na śmierć, Jack przekazał taśmę. Po ucieczce Henderson, Jack umieścić opaski na ramieniu, ratując jej życie. Kiedy Jack później zatrzymano Henderson (z Audrey na jego stronie), Henderson, mówi, że ma swoich ludzi w pogotowiu rozkaz zabicia Jamesa Hellera jeśli nie skontaktować się z nimi co piętnaście minut. Jack informuje Hellera o sytuacji, ale Heller prosi Jacka, aby powiedzieć córce, że ją kocha, unosząc czerwoną flagę. Kiedy Jack prosi przez telefon z Chloe O’Brian czy Heller jechał swoim samochodem z drogi od jej satelity wizualnej, potwierdza się, że to zrobił. Audrey poszła do załamania żalu, upierając się, że Jack powinien strzelać Hendersona, gdyby nie dał Jackowi nagranie obciążające. Jest później dowiedziałem się, że Henderson dał nagranie innej osobie. Jack twierdził, że ma się zatrzymać i czekać aż Curtis Manning i jego zespół mógł zbierać Hendersona, ale Audrey ripostuje, że jeżeli zapis nie jest odzyskiwana, to jej ojciec nie umarł na darmo.

Jack opuścił Audrey sam z nagrania, a Henderson ludzie ostatecznie wskazać ich szef “lokalizację, naciska Audrey do opuszczenia sceny. Próbowała zamordować Henderson przed jego ludzie przybyli, ale jej poczucie moralne okazały się zbyt silne. Audrey została uratowana przez Curtis Manning i jego zespołu taktycznego najszybciej jak Henderson wydał rozkaz, aby zamknąć w niej. Audrey później odkrywa w CTU z Curtis, że jej ojciec przeżył idzie w przepaść, ale pozostaje w stanie krytycznym.

Audrey pozostaje na CTU do pomocy Jacka, podczas gdy on próbuje zatrzymać Bierko wypalania rakiety z rosyjskiej łodzi podwodnej.

Pod koniec dnia, wraz z kryzysem nad pozornie, ona spotyka się z Jackiem i dwa akcja namiętnym pocałunku. Jack jest powiadomiona przez agenta federalnego, że jego córka Kim woła go. Jack opuszcza Audrey, aby odebrać połączenie. Kilka minut później, Audrey idzie sprawdzić na Jacka i jest przerażona, aby go odnaleźć zaginionych. Ona nie wie, że został porwany przez chińskich urzędników, którzy w jakiś sposób dowiedział się, że jeszcze żyje.
24: Sezon 6

Kiedy Jack zapytał o Audrey po powrocie do Los Angeles, Bill Buchanan odpowiedziała, że nie wiedziałem, że już wrócił. Jack zwrócił się on zachować w ten sposób. [1] Później dowiaduje się od Marilyn Bauer że Audrey zginęła w wypadku samochodowym w Chinach kilka miesięcy przed jego wydaniem. Chloe O’Brian mówi mu, że to Audrey, który odkrył, że chiński rząd porwał go i pracował za pośrednictwem kanałów dyplomatycznych powrotem zabezpieczyć uwolnienie Jacka, choć było jasne, w czasie, czy chiński rząd był zamieszany w jej śmierć.

Później w ciągu dnia, po Jacka zabezpiecza ostatnie dwie walizki jądrowe, Doyle daje Jack Bauer połączenia, które mówi, jest tak przez centralę CTU, ale w rzeczywistości jest Audrey Raines. Jack jest zaskoczony, aby usłyszeć głos Audrey na telefon, ale ona jest odcięte przez Cheng Zhi , Dyrektor Bezpieczeństwa dla Konsulatu Generalnego Republiki Ludowej w Los Angeles. Cheng informuje Jacka, że Audrey jest wciąż żywa, ale jeżeli chce utrzymać ją przy życiu Jack musi wezwać go na dany numer (niesławny 24 phone wentylator ), kiedy jest sam.

Jack, nie mówiąc nikomu, że był kontaktowy przez Chińczyków i Audrey, wzywa Cheng z powrotem i mówi się, że składnik z broni nuklearnej będzie musiał być wymieniony na wydaniu Audrey. Bauer zgadza i żąda pomocy od Chloe O’Brian dostać plany chip. Morris O’Brian łapie Chloe dostęp do jego plików i namawia ją, by powiedzieć Buchanana. Buchanan ma Jack aresztowany, ale przyznaje, że chciałby, aby skontaktować się z prezydentem Wayne Palmer . Palmer zgadza się na misję ratunkową, gwarantowane przez Jacka, że ​​”ma swoje słowo”. Później w odcinku, Palmer upada z jego poprzedniego urazu głowy i wiceprezes Noah Daniels ma władzę. Jego pierwszym aktem jest zamknięcie misji Bauera. Jack zdaje sobie sprawę, co się dzieje, i posiada Mike Doyle na muszce, zmuszając go, aby opuścić pojazd wiozą do przeznaczenia Audrey. Kiedy Jack siły Cheng zmienić pozycję spotkania, aby uniknąć schwytania, on jest po Doyle, który kradnie pojazd z lokalnego cywilnej. Po gonił go do opuszczonego motelu, przystąpi do rozpoczęcia strzelaniny po wywołaniu więcej agentów i helikopterów. Cheng wąsko ucieka Hummera i ma swoich ludzi zestrzelić helikopter, ze składnikiem jeszcze w jego posiadaniu, w przechowanie CTU na Audrey. Kiedy Jack zostaje aresztowany za swoje czyny, on odwraca się i widzi Audrey być zabrane przez agentów kolegów Doyle’a CTU i odkrywa, ku swojemu przerażeniu, że Audrey została poważnie traumatycznym jej pobytu w niewoli. Mruczy Audrey “Pomóż mi, Jack. Proszę nie pozwól im na to do mnie “. Kółko każdemu, zanim zaciągnie katatonicznym stanie.

Audrey i Jack są brane do CTU oddzielnie z Audrey wysłany do Medlab w CTU. Lekarza specjalisty jest wywoływana w celu zbadania katatonii Audrey, stwierdzając, że Audrey była systematycznie torturowani i wstrzyknięto umysłu szkodliwych chemikaliów przez Chińczyków podczas uwięziony. Aby spróbować obudzić Audrey z jej śpiączkę, psycholog wniesiona do diagnozowania i leczenia jej stan przygotowuje potencjalnie śmiertelną leczenia, które zaangażowane wstrzykiwanie Audrey z więcej chemikaliów “szok” Audrey jawie. Tymczasem Jack błagał Doyle’a niech mówi z Audrey, czując, że mógł dotrzeć Audrey powodu miłości kiedyś dzielili. Doyle mówi do psychologa w klinice około życzenie Jacka, który nie chce pozwolić Jackowi pobliżu Audrey. Nadia Yassir , po dyrektora CTU, cofa psycholog decyzję, w części ze względu na psychologa ciągnięcie pozycję na jej dotyczące mając pełną kontrolę nad Audrey .

Doyle wrócił do gospodarstwa i organizuje Jack uciec opieki. Jack poszedł do kliniki i zatrzymał się z lekarzem, tak jak on miał się rozpocząć wstrzykiwanie Audrey. Biorąc Audrey do piwnicy CTU jest w szalonej próbie ucieczki, Jack próbował dostać Audrey obudzić się i pamiętać, gdzie odbyła się przez Chińczyków, kiedy wrócił do Stanów. Nadia, lekarz, Doyle i dwa zabezpieczające personel przybył, ale tylko, gdy mieli podjąć Jacka w areszcie, Audrey wypowiedziane słowo “Bloomfield”. Bloomfield okazało nazwę firmy miedzi, i po utlenianiu Forensics CTU znaleziono cząstek miedzi na odzież Audrey, uważa się, że w tym miejscu był trzymając ją Cheng i położenie może być podstawa Cheng operacji. Jack i Audrey były zabierane z powrotem do gospodarstwa i klinice, odpowiednio, tuż po Nadia Jack obiecał, że nie pozwoli lekarz zbliżać Audrey. Minut później James Heller przybył do domu Audrey z nim tak, aby mogła odzyskać, a następnie ostrzegł Jack nigdy nie zbliżać ją ponownie. Nadia Yassir później powiedział Jackowi, że Heller przeniósł Audrey do cywilnego szpitala, poza CTU.

Podczas finału sezonu sezonu 6, Jack niespodziewanie odwiedza Jamesa Hellera w domu. Jack grozi, że zabije Heller, jeśli nie jest dozwolone, aby zobaczyć Audrey i uciec z nią. Kiedy Jack zostaje przyznany dostęp, zmienia zdanie na temat biorąc ją z nim, podczas oglądania jej odpocząć, Jack przyznaje, że nie mogą już być razem. Obiecuje mu wieczną miłość, a potem wychodzi z domu, a sezon kończy się cichym zegara cześć ofiarę Jacka.
Post Season 6

W 2010 wywiadzie promującej sezon osiem, Howard Gordon powiedział, że “Audrey nie jest tak martwe. Ona nawet nie jest w stanie śpiączki. Moim zdaniem, ona jest na najgorszym w psychiatrycznej obiektu, ale może ona być w związku małżeńskim z wykonawcą w Wirginii, który ma dziecko “. [2]
Audrey jest jednym z bohaterów rozważane do roli w nadchodzącym filmie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
D.B. Woodside Wayne Palmer 6 3, 5 nieznany

Charakterystyka

Brat byłego prezydenta Davida Palmera , Wayne przyszedł zastąpić Mike Novick jako prezydenta szefa sztabu , po Palmer miał ulgę Novick swoich obowiązków pod koniec drugiego sezonu. On jest weteranem Marine . Ma też siostrę Sandra Palmer . Po ukończeniu szkoły otrzymał stypendium baseball do Stanford University , gdzie był dzbanek i ukończył Bachelor of Arts w politologii . Udał się do przyjęcia jego Juris Doctor z Yale Law School. Przypuszcza się, że, podobnie jak jego brat, Wayne Palmer jest demokrata .

Przed zatrudniony przez przewodniczącego, Palmer był członkiem Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych , choć nie widział walki. W pewnym momencie po rozładowaniu, Palmer pracował jako radca prawny w Anderson & Siebertz. Następnie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego dla Milliken przedsiębiorstw, biznesu własnością Alan Milliken , wysokiej mocy Backer biznesmen z bratem. Podczas Milliken został hospitalizowany z udarem , Wayne rozpoczął romans z żoną w Milliken, Julia.

Wayne Palmer jest obecnie żonaty, choć jego małżonka nie wspomniano ani zobaczyć na ekranie. [1]

Choć Wayne doświadczył trudności rozwiązywania kryzysów, gdy był szefem sztabu dla jego brata, pokazuje słabość i niepewność przy podejmowaniu trudnych decyzji. On często werbuje rady Karen Hayes i Tom Lennox , czego przykładem jest, gdy jest niezdecydowany, czy Hamri Al-Assad jest człowiek wzniecanie wielu terrorystycznych ataków w kraju, a nie Abu Fayed . Jest później ujawniła, że ​​w rzeczywistości Fayed, a jego decyzja, aby zabić Assad (która zakończyła się niepowodzeniem głównie z powodu działań Jacka Bauera) powoduje Wayne realizować swoją niezdolność do podejmowania trudnych decyzji szybko.
Występy
24: Sezon 3

W pierwszych wydarzeń sezonu, Wayne Palmer potajemnie znajdzie sposób zaprezentowania prezydenta z jego przeciwnika playbook w tym wszystkim, co powie w debacie między David Palmer i John Keeler .

Po David daje jego instrukcji brata do dysponowania playbook, Wayne relents mówiąc, że informacje w tej książce jest niezbędna do prezydenckiej kampanii. On mówi, że jest materiał, który implikuje go w skandal z Anne Packard, jego kochanka. Jeśli ta historia jest wyciek, to może uniemożliwić mu uzyskanie ankiety.

Milliken dowiaduje się o romansie Wayne’a z żoną Julią, i przedstawia informacje do prezydenta Palmera, że ​​ogień wymagających brata jako szefa sztabu.

Zamiast pozwolić Wayne do dymisji, David wezwał byłą żoną, Sherry , wykopać brudu Milliken. Kiedy udało jej próba przeciwdziałania szantażu Milliken, Sherry skorzystał z okazji, aby zapobiec Milliken dotarcie lekarstwa podczas ataku serca i przekonał Julia nie aby mu pomóc. Milliken zmarł na atak serca przed Julią i sherry. Prezydent Palmer przedstawił alibi Sherry na policję. Potem próbował odsłonić prawdę. Wayne przywiózł z fachowcem w celu uzyskania dowodu na śmierć Sherry łączącą Milliken jest. Jak oni tak i uzyskano dowodów, żona Milliken to, Julia, naprzeciwko więzienia, przybył do domu Sherry z zamiarem zabicia jej. Pomimo jego starań, aby zatrzymać Julia, Wayne musi oglądać w przerażeniu, jak ona morderstw sherry i zabija się. Ponieważ jego zasilania do śmierci Milliken, Julia i sherry, David Palmer postanawia nie szukać drugą kadencję jako przewodniczącego.
24: Sezon 5

Na początku sezonu pięć, Wayne pomaga jego brat pisać swoje wspomnienia w mieszkaniu Wayne’a. Jest to, że David Palmer zostaje postrzelony w szyję i zabity przez snajpera. Później, jako grzebienia FBI zbrodni, Jack Bauer cicho infiltruje mieszkanie, ale jest zaskoczony Wayne, który jest przy założeniu, że Bauer był odpowiedzialny za przeprowadzenie zamachu. Po Bauer udaje się go przekonać, w przeciwnym razie, Wayne pomaga w ujawnianiu informacji o śmierci brata i działki w obrębie administracji.

Krótko po stan wojenny jest zadeklarowana przez prezydenta Charlesa Logana , Wayne kontakty agenta Secret Service Aaron Pierce omówić nowe informacje na temat David Palmer i wydarzeń dnia. Gdy zbliża się rekolekcje Logana van uzbrojonych komandosów pracuje Christopher Henderson zaatakować jego samochód. Przeżyje i zarządza ucieczki napastników. Wayne ucieka jednak rannych, z pomocą Pierce.

Wayne i Aaron chodzić do prezydenckiego odwrotu i skonfrontować asystentkę Marthy Logana, Evelyn Martin, następnie porozmawiać z jej dotyczące e-maili, że wymieniane z bratem, David Palmer. Evelyn ujawnia, że Dawidowi, który był za działki w rządzie i że porywacz (później okazuje się być Henderson ) ma swoją ośmioletnią córkę. Wayne nazywa Jack Bauer mu pomóc, i spotkanie poza odwrotu. Jack pozwala Wayne przyjść do centrali, gdzie oboje ratować córkę Evelyn i zabić Hendersona bandytów, ale nie uda się uchwycić Henderson siebie.

Wayne później pomaga Jack włamać się do banku w celu odebrania dowodu, który demonstruje zaangażowanie prezydenta Logana w śmierci brata. Po odzyskaniu dowodów, Jack zabiera Wayne spotkać się z Billem Buchanan , który prowadzi go do bezpiecznego domu, jak za radą Jacka. Wayne nie jest postrzegana przez resztę sezonu, później, według prezydenta Logan, jego losy są nadal nieznane. Wayne nie jest również widoczne na brata ceremonii, która odbywa się w ostatnim odcinku sezonu, “06:00 – 7:00 AM”, ale jest prawdopodobne, że wziął udział w pogrzebie w Waszyngtonie .
24: 6 Sezon i śmierć
Crystal Clear app kedit.svg
Ta sekcja może trzeba przepisać w całości zgodne z Wikipedii standardów jakości . Możesz pomóc . Strona dyskusji może zawierać propozycje. (maj 2009)

Wayne zostaje wybrany na Przewodniczącego i otwarty na trzy miesiące przed Sezon 6. W jednym z jego pierwszych decyzji jako prezydenta, on negocjuje uwolnienie Jacka Bauera z chińskim rządem . On płaci wysoką cenę za jego chińskim wydaniu, tylko w handlu Jacka do Abu Fayed oraz 25.000.000 dolarów dla lokalizacji Hamri Al-Assada. Kosztuje mu wysoką emocjonalną cenę, jak również, że jest zmuszony do sprzedaży obecnie agenta, który był bardzo lojalny wobec swojego brata. Płaci ją, prosząc Jack to zrobić dla dobra kraju. [2]

Jack jest w stanie uwolnić się od gryzienia off kawałkiem terrorystą szyi. Gdy CTU nie działa na informacji Jack je, organizuje plan ucieczki dla Assada, człowieka władze zdaniem jest odpowiedzialny za wydarzenia, które doprowadziły do ​​sezonu 6.

Wayne w końcu ufa Jackowi jako dowody potwierdzające przedstawia się. On zaprasza Asada do Waszyngtonu na maklera transakcji do rozwiązania obecnego kryzysu, jak również w celu wypełnienia luki między muzułmanów na świecie a rządem USA . W ramach umowy, przebacza Wayne Asad wszystkie zbrodnie.

Wewnętrznie, Wayne widzi kłótnie między Karen Hayes i Tom Lennox, z Hayes podkreślając znaczenie, że społeczność muzułmańska-American grał w zwrotnym w terrorystów, a Lennox sporządza plany etnicznych zakładów karnych. Wayne początkowo odrzuca plan, Lennox, ale zrewidowanie po walizkę Nuke zdetonowana w Walencji, w ​​Kalifornii, na północ od Los Angeles. Jednak on ostatecznie decyduje, że zasady amerykańskiej wolności są ważniejsze niż rzekomych obozach bezpieczeństwa zapewniłyby i odrzuca propozycję po raz kolejny.

Kiedy przybywa do Waszyngtonu Assad, wnioski Wayne że Assad uczynić swój sojusz z publicznością prezydenta. Ta seria wydarzeń sprawia bardzo niepopularny prezydent z jego własnej administracji, do punktu, że niektórzy członkowie przyczyniają się do zabicia go. Jak dotąd, jedynym znanym spiskowcy są Reed Pollack i człowiek Pollack dalej “Carson”. Lennox prawie dołącza do konspiracji, ale nie chce uczestniczyć w zabójstwo prezydenta. Jak 17:00 w Dniu 6 podejść, Reed umieszcza bombę w stopach PressRoom z Palmerem i ustawia go po wyjściu. Assad obejmuje Wayne własnym ciałem, pozwalając Palmer przeżyć eksplozję, ale Wayne jest poważnie rannych. Począwszy od 6:00 wieczorem, Palmer jest w stabilnym stanie, ale nie wiadomo, czy będzie on ostatecznie przetrwać. Karen Hayes planuje przekonać Sandra Palmer aby Wayne by się obudzić. Chociaż jest to poważne zagrożenie dla jego życia, to pozwoli mu przestać Noah Daniels od rozpoczęcia ataku nuklearnego na państwa Asada. Hayes otrzymał pozwolenie Sandry swobodnego Wayne ze śpiączki, ale wkrótce potem, wydawało się, że już pojawiły się komplikacje. Jednak minut później chowa Wayne postanowienie wydane przez Daniels żądając uderzenia jądrowego i wznawia się w rolę prezydenta – ku rozgoryczeniu Daniels, który grozi mieć Palmer usunięty z urzędu, powołując się na to, co postrzega jako Daniels niemożności uniemożliwiający Palmer z prawidłowo wykonujący swoje obowiązki jako prezesa.

Daniels próbuje wywołać 25-sze poprawkę , kontaktując się z gabinetu. Kolejny głos do usuwania Palmera jest remis, który pozwala mu pozostać w biurze, bo liczba głosów za jego usunięcie nie stanowić większość. Daniels, jednak kwestionuje legalność głosowania Hayes ‘- jak to już wcześniej zrezygnował. Liczniki Hayes że wycofał rezygnację, zanim mogła zostać przetworzone. Daniels twierdzi, że nigdy nie uznały jej jako doradca ds. bezpieczeństwa narodowego i na prokuratora generalnego sugestia ‘s, sprawa ma zostać wniesiona do Sądu Najwyższego , jednak Daniels jest zmuszony upuścić ładunek pod groźbami Lennox. Palmer oficjalnie wraca do służby, natychmiast kontynuowaniem jądrowej premiery, on stwierdza, że ​​jest on świadomy krytyków, Daniels i Lennox konkretnie, odnosząc się do niego jako słabego prezydenta.

Mimo protestów Lennox, pocisku jądrowego jest uruchamiana z łodzi podwodnej. Ambasador tego kraju, obawiając się wojny z USA, stawia pilne wezwanie do Palmer, i wyjaśnia, że ​​jego rząd “odkrył nowe informacje”, ujawniając, że jeden z ich generałów był znany zostały wspieranie Fayed i jest teraz w śledztwie. Wayne oskarża go o wstrzymanie tych informacji do tej pory, i mówi ambasadorowi, że atak zostanie przerwana, a następnie prywatnie mówi Lennox, że pocisk był faktycznie niewypał, i że, w przeciwieństwie do Danielsa, nie miał zamiaru ryzykować niewinny życie. Pocisk był uzbrojony i używane przestraszyć ambasadora kraju, do udzielania informacji.

Gdy Lennox przychodzi go przeprosić, Palmer pyta Lennox czy posiada jakieś informacje przez Daniels, które mogły spowodować nagłego wycofania jego oświadczenie. Lennox mówi Palmer, że jego zadaniem jest informowanie i chronić go, że te cele nie zawsze idą w parze.

Pomimo odzyskania swojego biura, jednak jego stan zdrowia stale się pogarsza z połączonych skutków zamachu, jego wczesnym usunięciu ze śpiączki, i nadmiernego stosowania adrenaliny.

Podczas spotkania z ambasadorem, Palmer sugeruje, że strzelać jednego generała renegatów synów przed nim, aby zmusić jego współpracy. Ambasador twierdzi, że jego naród nie mógłby sankcję, rodzaj zachowania, ale Palmer liczniki, że jego kraj nie wiele gorzej opozycji politycznej. Ambasador niechętnie się zgadza. Wayne wkrótce nieoczekiwanie odwołuje ambasadora i Lennox zamówień zamknąć drzwi, a on wzdycha do oddechu. “Nikt nie może wiedzieć,” jak on wheezes upada na podłogę. Biały Dom szybko przybywa lekarz i odmawia Wayne już więcej adrenaliny. Wayne odmawia powrotu do usług medycznych, i wraca do pracy. Lennox ponownie spotyka go i namawia go do lekarza, ale Palmer odmawia, wie Daniels tylko zobaczyć go jako kolejną szansę kradzieży prezydencję. Lennox wyjaśnia, że ​​to się nie powtórzy, z powodu, że ma dowody na Danielsa.

Kiedy dowiaduje się, że Palmer bomby zostało zatrzymanych, każe preparaty, które należy wprowadzić do konferencji prasowej i usunięciu operacji z bunkra i powrót do West Wing. On nawet nie chce czekać na ocenę sytuacji przez Secret Service . W Gabinecie Owalnym, Palmer zlecenia Daniels do dymisji, bo nie może rządzić krajem z Daniels podważając jego autorytet. Daniels początkowo odmawia, powołując się, że wiceprezes jest wybierany urzędnik i nie może być odwołany przez widzimisię prezesa. Palmer przypomina mu nagrania taśm Lennox nabyte. Palmer pozwala mu tydzień do przetargu jego pismo z rezygnacją. W tym czasie, Palmer upoważnia również misję Bauera ratowania Audrey, pomimo konsekwencji potencjalnie niszczące, powinien misja udać.

Palmer ogłasza w prasie, że Fayed jest martwy i że bomby walizkowe zostały odzyskane. Dziękuje ścigania i służb zbrojnych, ale zaczyna zmagać się z jego pamięci podczas pytań prasowych i jąka. Nagle mdleje. Lekarze podejrzewają krwotok mózgowy , i nie sądzę, żeby odzyskać świadomość w najbliższym czasie. Daniels zakłada uprawnienia prezydenta i Palmer nie pojawi się w dalszej części sezonu, przypuszczalnie jeszcze w śpiączki. Yuri Suvarov rosyjski prezydent, mówi, że chce jak najlepiej dla Palmer.

Niektóre materiały wydany promocji 24 (Sezon 7) ujawnił, że Wayne Palmer zmarł z powodu odniesionych ran wkrótce po zakończeniu sezonu 6. Noah Daniels stwierdził termin Palmera, ale ostatecznie nie udało się wygrać Demokratów prawyborach przed Allison Taylor . [3] On Dlatego jest drugi prezydent być zabijane w pokazie w okresie jego kadencji, pierwszy z nich to John Keeler podczas Dnia 4 .
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
W pozostałych rolach
Sezon 1
Leslie Hope Teri Bauer

Charakterystyka

Teri Bauer urodził się w 1969 roku. [1] Była żona Jacka Bauera i matka Kim Bauer . Posiada tytuł Master of Fine Arts i praktyka sztuki na University of California , i pracował jako projektant wnętrz freelancer. [1]
Występy
24: Sezon 1

Na początku dnia 1, Jack właśnie wróciła do domu z żoną i córką, na wniosek Teri jest – choć Kim nadal traktuje matkę z brakiem szacunku, jak ona ma obok Jacka w separacji. To pokazuje unappreciation Kim dla rodziców. Kiedy okazuje się, że Kim opuścił dom, Teri idzie jej szukać, wraz z mężczyzny twierdzącego, że Alan York, ojciec dziewczyny Kim jest z. Kiedy Kim uświadamia sobie, że nie ma wpływu na sytuację, nazywa Teri powiedzieć, wbrew jej woli, że wszystko jest w porządku. Teri zaczyna podejrzewać, że coś jest, gdy Kim mówi jej, że ją kocha, coś, że nigdy nie mówi. Teri zostaje z człowieka twierdząc, że Alan York i ostatecznie okazuje się, że jedna z dziewcząt została zabrana do szpitala po uruchamianiu się.

Teri i Alan York udać się do szpitala, gdzie okazuje się, że Janet jest tym, który został przejechany. Teri jest później ponownie zjednoczona z Jackiem do szpitala, gdzie okazuje się, że zniknięcie Kim mógł być połączony z terrorystami. Po Gaines kontakty Jack i zmusza go do opuszczenia szpitala, nie mówiąc nic Teri, Teri znów pozostawia Alan York, który (nieznane Teri) ma ponieważ zginął Janet, aby znaleźć Kim.

Teri w końcu odkrywa, że mężczyzna podający się za Alan York jest oszustem, kiedy Nina Myers telefony żeby jej powiedzieć, że ciało znaleziono Jack to prawdziwy Alan York. Mężczyzna podający się za niego faktycznie Kevin Carroll. Ona udaje bycie chorobę lokomocyjną, aby go wyciągnąć samochód na i wykorzystuje tę okazję do ucieczki. Jednak Kevin słucha głosowej pozostawione przez Gaines mówiąc mu, że właśnie dowiedział się Teri, że nie jest Alan York. Idzie ją znaleźć, ale jest znokautowany przez Teri kamieniem. Ona przywiązuje go do drzewa wraz z przewodami i CTU wzywa pomocy. Agenci przyjść ją odebrać, ale w rzeczywistości są one Gaines ludzie i zamiast zabrać ją do związku, w którym Kim jest. Obie współpracują uciec z pomocą Ricka. Jeden z mężczyzn w Gaines, Eli próbuje zgwałcić Kim, ale Teri oferuje siebie w zamian, mówiąc, że nie będzie z nim walczyć off. Eli akceptuje i przyjmuje Teri do innego pokoju. Kiedy wracają, Teri ujawnia, że ​​był w stanie ukraść telefon komórkowy i Eliego wykorzystywał do wywoływania Jacka, ale on nie jest w stanie je znaleźć, gdy bateria umiera podczas pracy ślad w telefonie. Kiedy Gaines zlecenia Eli ją zabić i Kim, Teri strzela mu z pistoletu, który został dany im przez Ricka, zabijając go. Ukrywają swoje ciało i są szybko uratowany po Jack ma Kevin doprowadzić go do związku. Rick kradnie jeden z vanów z Gaines i wszyscy starają się uciec, ale van jest strzał z komisji. Podczas strzelaniny, Jack nakazuje Teri i Kim do podjęcia jego GPS i uruchomić gdzie chopper CTU przybędzie. Chopper szybko przybywa i są one samolotem do bezpieczeństwa.

Teri i Kim są badane w szpitalu i dr Rose Kent podejrzewa bóle brzucha Teri się zaczęła po związana jest pęknięcie torbieli jajnika. Jako lekarz zaczyna wyjaśniając, że powiększenie macicy może być przyczyną, przerywa i mówi Nina muszą iść do bezpiecznego domu natychmiast. Dr Kent daje Teri test ciążowy, aby sprawdzić się później. Dwa są następnie do bezpiecznego domu, w którym Teri wykonuje test ciążowy i okazało się, że jest w ciąży. Bezpieczny dom jest później zaatakowany przez minions Drazens , mieli uciec samochodem. Samochód zjeżdża w dół wzgórza z Kim wewnątrz i wybucha, co Teri wierzyć Kim został zabity i powodując jej cierpieć amnezję. Teri jest wspomagany przez człowieka, została ona widząc jednocześnie oddzielony od Jacka, aw końcu wraca do CTU przez Tony Almeida , gdzie będzie “bezpieczna”, a on mówi jej, że Kim uciekł z samochodu, zanim eksplodował i że żyje . Później dowiaduje się od Niny, że Kim został porwany ponownie przez mężczyzn, podczas gdy Drazen pozycji do CTU z komisariatu, a Jack pracuje na zapisanie jej. Kiedy Jack rozmawia z nią przez telefon, Teri mówi mu, że jest w ciąży. Jack zaczyna płakać i mówi jej, że jest szczęśliwy z tego powodu i że ją kocha. Kiedy Jack i Kim są zarówno bezpieczne jak i na ich drodze do CTU, Teri idzie porozmawiać z Niną i przypadkowo odkrywa, że ​​jest pieprzyk na Drazens. Ona próbuje wyjść, ale Nina zatrzymuje ją na muszce.

Nina łączy Teri do krzesła i kończy się wycierając wszystkie dowody z jej istoty mola. Podczas gdy na telefon z jej pracodawcy, Nina zostaje obciążona upewnić nic nie może podłączyć ją do Niemiec, czyli tam, gdzie ona będzie uciekał do. Nina następnie mówi Teri, że odchodzi i ktoś ją znaleźć szybko i podnosi jej pistolet. Kiedy Jack przychodzi szuka Teri, odnajduje ją bezwładnie na krześle, krwawienie z wystrzał do żołądka. Jack zabiera Teri z krzesła i trzyma ją w ramionach, gdy uświadamia sobie, że ona nie żyje i wielokrotnie mówi jej, że jest mi przykro. Teri jest zatem dany pierwszy cichy zegar jak sezon się kończy.

Teri jest śmierć dotyka Jack tak bardzo, że zrezygnował z CTU (powrót na wniosek Prezydenta Davida Palmera podczas Dnia 2) i był obcy Kim przez osiemnaście miesięcy, jak ona obwinia go o śmierć Teri jest. Jest również zasugerował, że jednym z powodów, Jack był uzależniony od heroiny podczas Dnia 3 było uporać się ze śmiercią Teri i później w sezonie, kiedy Michelle zostaje porwana, Tony mówi mu, że nie będzie poświęcić żonę do swojej pracy jak Jack, który angers Jack i pcha go, mówiąc mu, żeby się zamknął. W dniu 4, że doprowadza się przez Audrey, w trakcie ich związku i jak postępuje. Dzień 5, ona jest wymieniona, gdy Jack mówi Kim jak przykro on jest za opuszczenie jej, mówiąc, że to gorsze niż stracić matkę i kiedy Jack uspokaja Tony zanim zabije Christopher Henderson, człowiek, który zabił Michelle, mówiąc, że nie wie, co on przechodzi. Dzień 6, ona jest wymieniona przez Graem brata Jacka, od czasu ostatniego widzieli siebie lub mówił był na jej pogrzebie. Ona później wychowywany kiedy Jack idzie po z Audrey Heller Heller, kiedy mówi, że nie pozwoli Audrey zapłacić taką samą cenę jego żona. Najnowsze przykłady są gdy Jack przesłuchuje Tony’ego w Sezon 7, kiedy powiedział, że rząd zabił Teri jak zabili Michelle i każda sekunda, że ​​pomaga im on jest plucie na jej grobie, który rozwściecza Jacka do punktu, w którym omal nie zabija Tony’ego . Renee również zapytał go, czy czuł śmierć Teri jest albo po prostu, że to było konieczne, zbyt. Larry też mówi, że nie pozwoli Renee skończyć jak Bauer lub ludzi mu zależy, a także gdy mówi Chloe, że był zaskoczony, że przetrwał tak długo, jako przyjaciel Jacka, bo Teri, żona Jacka, nie. Jest również ujawnione w Sezon 7, że Kim Bauer ma córeczkę którą nazwała Teri, po matce.
Alternatywne zakończenia

Trzy różne zakończenia rozstrzelano na ostatnim odcinku pierwszego sezonu:

Jeden koniec jest jeden używany w serialu: Nina strzela i zabija Teri (rzeczywiste zakończenie, canon ).
W innym, Nina pędy Teri ale tylko rani ją i Teri przetrwa (nigdy nadawane).
W trzecim, Nina nie strzela Teri, zamiast pukania ją nieprzytomną z jej pistolet. Zakończenie to zostało włączone jako usunięta scena na pierwszym DVD sezonu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Sarah Clarke Nina Myers

Nina była sekunda-dowódca z Los Angeles kontrpropozycję Terroryzmu (CTU) w trakcie pierwszego sezonu serialu.

Charakterystyka

Nina Myers urodził się w Bostonie, w stanie Massachusetts, w 1968 roku. [1] Ma licencjat stopnia w średniowieczu Studiów Wschodnich i historia z Harvard University , Master of Arts w ustawie i Dyplomacji z Tufts University i Master of Arts w Criminal Investigative Psychology z John Jay College of Criminal Justice . Służyła jako analityk politycznej dla Rady Bezpieczeństwa ONZ przed przystąpieniem do CTU. [1]
Ujawnia, że ​​w środek CTU podwójnego na końcu sezonu 1, i utrzymywany jako powtarzające antagonisty w sezonie 2 i 3.
Dopiero dni 2 i 3, które odkrywają, że Nina sprzedał inteligencji przed Dniu 1 i nie wiadomo, czy Nina przekształcono podwójnego agenta od agenta, lub jeśli wstąpiła rząd przykrywką.
Występy
24: Sezon 1

Przed rozpoczęciem dnia 1 , Nina miała romans z Jackiem podczas rozłąki z żoną Teri Bauer , który zakończył się z Jackiem i pojednania jest Teri. Na początku dnia 1, Nina ma romans z kolegą Tony Almeida .

Nina początkowo działa jak najwierniejszy sojusznik Jack Bauer jako wyrusza udaremnić spisek zamachu na senatora Davida Palmera , nawet gdy działa on poza oficjalnymi kanałami. Kiedy uświadomimy sobie, że kret pracuje w CTU, Nina jest pod kontrolą. Niemniej jednak, że wkrótce usunięte. Gdy CTU analityk Jamey Farrell objawia się jako kret, Tony i Nina przesłuchać ją. Jamey zostaje znaleziony martwy w kilka minut później, prawdopodobnie poprzez samobójstwo.

Teri i Kim Bauer , córka Jacka, zostają porwane przez terrorystów Ira Gaines w jego próba szantażu Jacka do zabicia Palmer. Nina, nieświadomy sytuacji, wyraża zaniepokojenie podejrzanym zachowaniu Jacka, monitowania Gaines zamówić Jack ją zabić. Jack przymusowo zabiera ją do opuszczonej dziedzinie za instrukcjami Gainesa, ale wymyka się Flak Jacket nad nią przed wykonaniem jej potajemnie informując Ninę jego porwanej rodziny. Nina wraca do CTU i ponownie nawiązuje kontakt z Jackiem.

Kim i Teri są odzyskiwane po Gaines jest zabity. Nina porusza się zarówno do kryjówki i debriefs Teri, którzy poprawnie domysły, Nina i romans Jacka. Nina niewygodnie pozostawia wiele strażników bezpiecznego domu przed powrotem do CTU. Niedługo później, dom jest atakowany. Kim i ucieczka Teri ale są oddzielone, z Teri przeżywa szok indukowaną tymczasowy dysocjacyjne amnezję . Nina nadal towarzyszyć działalności CTU, ale nie jest w stanie skontaktować się z Jackiem, aby poinformować go, że Kim i Teri brakuje.

W tym momencie okazuje się, że dla widzów Nina jest inny kret CTU. Ona kontakty Andre Drazen , syn Wiktora Drazen , aby ujawnić, że kolejny zamach na Palmera nie powiodło się. W Drazens, którzy mają zdobyty Kim, aby Nina fałszywie powiedzieć Jackowi, że został zabity, mając nadzieję, że nowości będą prowokować do Jacka zwabił ich w pułapkę. Jednak plan ten dramatycznie panewce, gdy Jack, w morderczy szał, samodzielnie zabija zarówno Drazens w odwecie.

Kiedy Jack dowiaduje się, że Kim nie żyje, uświadamia sobie zdradę Niny. Potwierdza to zmuszając CTU reżyser George Mason nagranie monitoringu pokazujący Nina zabijania Farrella i inscenizację śmierć jako samobójstwo. Unmasked, Nina zaczyna się zorganizować ucieczkę z CTU, omawiając swoje plany z zewnętrznym kontaktu. Gdy Nina zostaje przerwana przez technika CTU, Nina zabija ją. Teri dzieje się na scenie, powodując Nina do gag, bind, i ostatecznie ją zabije.

Jack udaje się aresztować Ninę zanim ona może dokonać jej ucieczka po jej wypadkach samochodowych. Na muszce, Jack ciągnie Ninę z samochodu i hurtfully i ze złością mówi jej, że ufał jej. Nina mówi, że po prostu wykonuje swoją pracę, która oburzyła Jacka jak krzyczy o niebezpieczeństwie Położyła swoją rodzinę w jak również jest odpowiedzialny za Walsh, Ellis i Jamey Zgony. Nina odzywki Jack, pytając, ile osób zmarło z jego powodu i Jack dostaje gotowy ją zastrzelić, ale Mason i Tony przyjechać. Mason mówi Jackowi, że Kim właśnie przybył w CTU i powinien być z rodziną. Tony mówi Jack nie robić i Jack cofa się jako Mason eskortuje go z powrotem do CTU Tony zegarki jako Nina aresztowaniem. Jack spotyka się z Kim, ale wkrótce potem odkrywa ciało Teri jest.
24: Sezon 2

CTU jest trafiony bombą i Nina objawia się jako osobę, która sprzedał plany / schematy budynku CTU do załogi, który dokonał zamachu. Oznacza to, że był podwójnym agentem przed Dzień 1 zaczyna, jak ona jest w areszcie od dni 1 i 2. Jack dowiaduje się o jej zaangażowaniu przez lidera załogi bombowej i przynosi ją, a ona wymaga prezydenckie ułaskawienie , ale kiedy je odbiera, ma dodatkowych zapisów. Jack nie chce poradzić sobie z nią, i przeraża ją do ujawnienia lokalizacji Mahmuda Fahin się. Przejmuje Fahin po jej lokalizuje go, ale jakoś ostrzega go o obecności agentów CTU, zmuszając je do raid lokalizację Fahin się. Myers ucieka ale odbija Jack ją.

Nina przesłuchuje Fahin imieniu Jacka i po naukę lokalizację Alego, zabija Fahin, zapewniając tym samym, że Jack i CTU będą zależne od niej za informacje. Jak ona wymaga dalszych warunków dla jej umowy, samolot uderzył powierzchnia-powietrze pocisków. Awarie samolotów, pozostawiając Jack i Nina mają być realizowane przez jednostki Coral Snake. Jack trzyma Nina w przymusu ale pozostawia ją z amunicją i spotter obowiązków podczas gdy Jack strzela na żołnierzy posuwających korzystających Niny uwag. Nieznany do Jacka, Nina trzyma jedno czasopismo dla siebie i po oszukiwanie go rzucając na bok pusty karabin, podnosi go, ładuje go i trzyma go jako zakładnika. Agenci CTU przyjechać i Nina domaga się porozmawiać z prezydentem Palmerem dotycząca prezydenckie ułaskawienie jej zbrodnie, a drugi dla przyszłej morderstwa Jacka Bauera. Palmer zgadza się, ale CTU snajper rany Myers i jest zdobyty. Palmer żyje do jego końca umowy, choć zgadza się umieścić ją w areszcie w Los Angeles , cel z bomby atomowej , aby dzielić się losem wszyscy. Jako Nina jest zabrane, szepcze Jack jej coś do ucha, które nie jest słyszalny dla widowni.
24: Sezon 3

Bauer napotyka Myers ponownie w Meksyku , gdy obaj próbują kupić śmiertelnej broni biologicznej . Podczas gdy ona próbuje się wycofać, gdy okazuje się, że Jack jest zaangażowany, sprzedawca Michael Amador zmusza ją zatrzymać, przypominając jej, że jej nabywca będzie ją zabić, jeśli nie dostarczą. Ona wygrywa aukcję, ale następuje i niemal zdobyty przez Jacka w nadziei na realizację transakcji. Puka Jack nieprzytomności, a kiedy budzi ona wątpliwość jego motywy, a jednocześnie stara się jej powiedzieć, że pracuje oddzielnie z CTU, nie wierzy mu. Prosi go, aby “przekonać mnie,” w wyniku pocałunku. Uświadamia sobie, że kłamie, jednak, i ciągnie dalej, tylko do niewoli przez niego i zmuszony spełnić swoich marzeń. Ona pobiera wirusa z Amador, tylko do niego dowiedzieć, jak bomba zaprojektowany ją zabić.

Nina wkrótce schwytany po krótko biorąc Chase Edmunds zakładnika. Ona podjęte na lot z powrotem do Los Angeles, w celu przesłuchania w siedzibie CTU. W samolocie, ona manipuluje Bauer w rozpętanie wirusa komputerowego do systemu w CTU pod pozorem, dając mu numer telefonu. W zamian za zabicie wirusa, ona domaga się z powrotem do Meksyku i uwolniony. Bauer odmawia, nawet łamiąc rozkazy Tony’ego, że grożąc wyładowywać pilotów z pistoletu. Chloe O’Brian jest w stanie powstrzymać wirusa w czasie.

W CTU, Myers jest przesłuchiwany przez Tony Almeida . Ona ujawnia żadnych informacji, starając się go skusić, wnosząc swoje dotychczasowe relacje. W końcu ustępuje i próbuje wydobyć informacje od niej. Jak ona jest torturowany, Nina odpycha i powoduje Śledczy w igłę do przekłuwania jej tętnicy szyjnej . Ona jest przewieziony do kliniki w CTU, gdzie lekarze są w stanie dostać się prowizoryczny bandaż w miejscu. Bauer jest niewygodne z ideą jej pozostania niestrzeżony, ale ledwo ma czas, aby wyrazić jego wahanie przed alarm, sygnalizując jej w ucieczce. Nina uniemożliwił się od tranquilized zostały i po bandaż jest na miejscu zabija kilku lekarzy i pracowników ochrony przed ucieczką.

Kim kończy się konfrontacji Ninę na muszce i wymaga ona zrzeknie. Nina mówi Kim umieścić broń i opuścić, twierdząc, że nie chce jej skrzywdzić i że wie, Kim nie będzie strzelać do niej. Kim nie z powrotem w dół i Nina zaczyna się podnieść jej broń. Podobnie jak ona jest o strzelać Kim, Jack ratuje ją strzelając Ninę w ramię. Jako Nina oferuje zrobić kolejny kontrakt (gdy sięgając po broń), Jack postanawia, że nie ma więcej przydatnych informacji i strzela nią żyje, poetycko w tym samym pokoju, w którym zginęło Teri cztery lata wcześniej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Penny Johnson Jerald Sherry Palmer
Richard Burgi Kevin Carroll
Lou Diamond Phillips Mark DeSalvo
Dennis Hopper Victor Drazen
Mia Kirshner Mandy
Michael O’Neill Richard Walsh
Xander Berkeley George Mason
Daniel Bess Rick Allen
Jacqui Maxwell Janet York
Karina Arroyave Jamey Farrell
Michael Massee Ira Gaines
Glenn Morshower Aaron Pierce
Jude Ciccolella Mike Novick
Eric Balfour Milo Pressman
Željko Ivanek Andre Drazen
Misha Collins Alexis Drazen
Paul Schulze Ryan Chappelle
Sezon 2
Sarah Wynter Kate Warner

Tło

Kate dorastała ze swoim ojcem i młodszą siostrą Marie . Po śmierci matki, położyła znaczne ilości wysiłku w opiekę nad siostrą, argument, że ona używa, kiedy postrzega niewdzięczność na część Marii. Ona mieszkała w różnych krajach podczas jej dzieciństwa i wczesnej dorosłości, w tym Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej i Egiptu.
Występy
24: Sezon 2

Kate Warner przygotowuje się do swojej siostry, Marie Warner ślubu ‘s, tylko szybko zdają sobie sprawę, że jej siostra może być małżeństwo terrorystą. Kate bada dalej, aby dowiedzieć się prawdy, i słyszy od możliwego związku Rezy z Drugiej Fali. Reza próbuje przekonać ją, że nie ma nic do ukrycia, ale ona wciąż jest podejrzana, często w nieodpowiednim czasie (np. gdy Reza próbuje wprowadzić ją do swego kuzyna), czasami iskrzącego konfliktu między nią i jej siostrą. Zarówno jej siostra i jej ojciec bronić Reza.

Reza jest kwestionowana przez CTU, a kiedy w końcu odkrywa, że ​​Bob Warner dokonane transakcje, Kate uważa, że ​​on kłamie, aby ukryć swoją winę. Kate bada transakcję z prywatnego detektywa, i dowiaduje się, że jej ojciec pracuje dla CIA. Przed opuścić swojego domu, jednak, że jest porwany i przewieziony do Syed Ali sam. Ali ma jej i jej prywatny detektyw torturowany tuż przed nią, gdy jest jasne, że nic nie wie o nim, on zabija prywatnego detektywa i pozostawia ją z członkiem Drugiej Fali. W tym czasie, Jack Bauer , z dowodów uzyskanych przez Nina Myers , rajdy dom z zespołem komandosów; oszczędzają Kate, ale terrorysta popełnia samobójstwo z ukrytą kapsułkę cyjanku.

Teraz wiedząc, że Kate jest jedyną osobą, która widziała dostępny Syed Ali, Jack zabiera ją do meczetu na podstawie końcówki Kate że Ali powiedział, “modlitwa” w języku arabskim. Kate nosi nikab (błędnie nazywany hidżab ) na ukrycie jej twarz, i wchodzi do meczetu, aby określić, czy Ali jest w środku. Widzi Ali, ale widzi ją, jak również. Kate następnie zajmuje stanowisko na zewnątrz meczetu z Jackiem w celu przechwycenia Ali na jego drodze. W tym czasie, Jack dowiaduje się, że Marie Warner był odpowiedzialny za transfer środków, i zabił Reza do odkrycia jej tajemnicy, ale nie mówi Kate. Ali nie opuścił meczet, więc Jack i raid to inni, a okaże się, że Ali miał ciało dwukrotnie podpalił się, podczas gdy on ucieka poprzez podziemne przejście odwołanie do Marie jako Jack oferuje jej jakieś leki przeciwbólowe, ale ulega Marie i Jack poznaje lokalizację bomby. Kate wydaje się w szoku, gdy Jack odlatuje na przypuszczalnej samobójczą misję z bombą, i ulgę, gdy wróci.

Po Syed Ali potwierdza, że ​​zapis spotkania z głowami państw na Cyprze zostało sfabrykowane, zostaje zastrzelony przez Jonathan Wallace. Wallace zgadza zeznań Jacka z tego, o ile Kate organizuje lot z kraju dla niego i towarzyszy mu na płaszczyźnie jednej procedury. Wallace sugeruje, że będzie musiał zabić Kate, aby uniemożliwić jej opowiadać komukolwiek o nim, ale Jack zapewnia ją, że nie szkodzi, przyjdzie do niej, czy ona wynika jego plan. Jednak niektórzy komandosi atak Jack, Kate, Wallace i Yusuf i Wallace zostaje postrzelony, jego słowa umierających “To jest w środku …” przekonać Jacka, że ​​chip jest w jego ciele. To sugeruje, że nigdy Wallace przeznaczone naprawdę szanować swoją obietnicę-przez czas warunki umowy zostały spełnione, chip byłby poza zasięgiem Jacka.

Yusuf zauważa śledzenia urządzenie na chipie i usuwa go. On i Kate przejdź do miejsca, gdzie będą czekać na Jacka kiedy odprowadza swoich prześladowców. Jednakże trzy rasistowski atak przestępcy Yusuf i kradną chip. Kate proponuje dać im pieniądze na chipie, ale po zdobyciu pieniędzy, zamierzają na zabicie jej. Zanim zrobić, Jack powiedział lokalizacji Kate przez umierającego Yusuf, ratuje ją i pobiera żeton.

Kate pozostaje w jej domu dopóki Jack pyta ją odebrać Kim Bauer , gdy ona jest w szoku po zabiciu Gary Matheson . Ona mówi, że podczas gdy Kim Jack ufa kilka osób, zdaje się jej ufać, wskazując początek ich związku. Kate widzi Marie po raz ostatni przed ona zabrana do więzienia, mówi ojcu, że nie ma wyjaśnienia dla swoich działań, które mógłby zaakceptować. Marie ostrzega Kate, że ona nie będzie bezpiecznie na zewnątrz. Co ma na myśli Marie jest jasne, choć Kate stoi niebezpieczeństwo w ​​24: The Game . Na koniec dnia, Kate spotyka Jacka z Kim na scenie Coliseum zbrodni.

Przez otwarcie trzeciego sezonu, okazuje się, że podczas gdy ona i Jack miał związek w okresie trzech lat, między sezonów 2 i 3, to się skończyło. Przyczyny tego nie są jasne, ale dowolną liczbę czynników (prawdopodobnie odnoszące się do pracy Jacka, zwłaszcza śledzenia Salazar przykryciem przez rok) mogły przyczynić.
24: The Game

Kate odegrał znaczącą rolę w nieco 24: The Game , głównie jako damę pogrążoną w rozpaczy . Woła Jacka, mówiąc mu, że ten sam samochód, wciąż mijając jej dom. Później jest uwięziony w wagonie metra, dzięki do trzęsienia ziemi. Ona jest zapisane, ale Peter Madsen, który bierze ją jako zakładniczkę, aby zatrzymać Jacka od strzelania go. Później kontakty CTU jej miejscu, ona jest na jachcie Maxa. Po Max wykorzystuje ją jako ludzkie tarcze , Jack strzela Max i ratuje Kate. (Ona była zakładnikiem zmusić jej ojca, Bob Warner, do najmu Max wziąć skradzione broni jądrowej z kraju.)
24: Sezon 3

Kate nazywa Jack powiedzieć mu, że opuścił swój płaszcz w jej domu. Jack przeprasza kończąc swoje stosunki na niewygodnych warunkach. Jack ostrzega Chase Edmunds , że relacje są niemożliwe dla agentów terenowych, zauważając jego rozstania z Kate.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Penny Johnson Jerald Sherry Palmer
Xander Berkeley George Mason
Michelle Forbes Lynne Kresge
Jude Ciccolella Mike Novick
Lourdes Benedicto Carrie Turner
John Terry Bob Warner
Francesco Quinn Syed Ali
Laura Harris Marie Warner
Phillip Rhys Reza Naiyeer
Billy Burke Gary Matheson
Daniel Dae Kim Tom Baker
Paul Schulze Ryan Chappelle
Harris Yulin Roger Stanton
Donnie Keshawarz Yusuf Auda
Randle Mell Brad Hammond
Tobin Bell Peter Kingsley
Mia Kirshner Mandy
Glenn Morshower Aaron Pierce
Sarah Clarke Nina Myers
Kevin Dillon Lonnie McRae
Sezon 3
James Badge Dale Chase Edmunds

Koncepcja i kreacja

James Badge Dale , aktor, który został wrzucony do roli Chase powiedział, że nie sądzi, że “była dla [rola]”. [2] On nadal powiedzieć o tej postaci, że “On nie boi się robić to, co on chce, on uwielbia Jacka, a on próbuje udowodnić sobie. Ma lęk nie jest wystarczająco dobre “. [3]
Charakterystyka

Edmunds był policjantem z Zespołu Emergency Response The Metro Police Department, przed wstąpieniem do CTU Washington / Baltimore domowe Unit. Zdobył wyróżnienie w MPDC SWAT konkursowych imprez Tactical Shooting i wyróżnień w dziedzinie wiedzy broni i rozpoznania pola. Jest również absolwentem Szkolenia Sił Specjalnych Operacji Course. [1] Po pracy w CTU Waszyngtonu / Baltimore na pewien czas, Chase pracował pod przykrywką dla DC Chase przed ich przypisać do Los Angeles CTU wewnętrzna jednostki pracował jako agent prac polowych Pole pod CTU Ops dyrektora Jacka Bauera . [1]
Występy
24: The Game

Chase Edmunds jest grywalną postacią w 24: The Game . Chase Edmunds jest tajnym agentem, który pracuje z Jacka Bauera przeciwko Józefowi Sin-Chung i Peter Madsen. Agenci CTU pracować razem, aby pobrać dane o tajnych agentów CTU i ratowanie zakładników, Kim Bauer. [4]

Chase staje się poważnie rannych po Sin-Chung goni go. Michelle Dessler każe mu iść do starego tartaku do udzielania pierwszej pomocy. On wkrótce zakłada innej tajnych rolę jako kierowca ciężarówki. W innym miejscu, Chase aktywuje alarm przy próbie uzyskania informacji, a on i Jack musi uciekać. Docierają z Fort Lesker oni ewakuować na helikopterem do stoczni w LA. Dzięki wsparciu CTU SWAT zespołów, Jack i Chase zamiatać doków znaleźć przesyłek cargo i Madsen. Jack mówi, że będzie ścigać Madsen na własną rękę. Chociaż rannych Jack ściga Madsen, Chase zakończy zadanie i idzie na Tony Almeida chopper ‘s. Tony debriefs Chase na ostatnich informacji o Max. [4]

Po Jack zabija Madsen, że poplecznicy Pozostali próbują zabić Jacka. Chopper CTU przychodzi z Chase rozstrzelanie bandytów. Trzej agenci CTU udać się do Maxa Yacht ‘s z Tonym i Chase podsumowujące Jackowi o Max. Po Chase pomaga mu zabić strażników na statku, Jack pędy Maxowi trzykrotnie kosztem biorąc sekundy strzał. Chase pomaga Jackowi do śmigłowca i leci go do pobliskiego szpitala. [4]
Between The Game & Day 3

Przed spotkaniem z Kim Chase był związany z inną kobietą, która zaszła w ciążę ze swoim dzieckiem, ale nie mów mu. Około miesiąc przed wydarzeniami z dnia 2-3, Chase dowiedziała się o jego córki, Angeli. Po ich córka urodziła się, dziewczyna Chase’a lewo Angelę w jego areszcie podnieść. Ze względu na jego badań terenowych, Chase zwerbował kolegów agenta CTU i przyjaciel Chloe O’Brian , by pomógł mu zająć się jego córką. [5]
24: Sezon 3

Podczas Dnia 3, zarówno Kim Chase i Jack Bauer wyjawił, że były one w poważny związek. [6] Chociaż początkowo niezadowolony, Bauer ostatecznie zatwierdzony relacji między nimi. Jednak ostrzegł Edmunds, że wymagania swojej pracy jako środka pola zawsze będzie kolidować z jakimkolwiek związku musiałby. [6] związek wszedł w burzliwych wodach, gdy Kim odkrył, Angela, a także zaangażowanie Chloe. Kim była zszokowana i założyć najgorszy o Chloe i Chase, ale Chloe zapewnił Kim, że miała zerowy romantyczne zainteresowanie Chase i po prostu pomaga jej ofertę do znajomego o pojedynczym ojcostwa przez opiekę nad dzieckiem. [5]

W swoim ostatnim występie w show, Chase był kołowy na operację z nadzieją mieć rękę chirurgicznie ponownie nałożona. [7]
Post-CTU i śmierć

W czwartym sezonie premiery, Jack Bauer wspomina, że Chase opuścił CTU i dołączył prywatną agencję ochrony w Walencji, w ​​Kalifornii . [8] Kim Chase i żyli razem i podniesienie córkę Chase’a, dopóki Jack Bauer upozorował własną śmierć. Chase nie był w stanie poradzić sobie z cierpieniem Kima i odszedł, pozostawiając jego nieznane miejsca pobytu. [9]

Okazuje się, w Dzień 6 bonusów DVD że Chase wciąż żyjących w Walencji, kiedy wybuchła bomba jądrowa, sugerując, że on i jego córka byli częścią ofiar Abu Fayed S “machinacje.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Penny Johnson Jerald Sherry Palmer
Jesse Borrego Gael Ortega
Zachary Quinto Adam Kaufman
Paul Schulze Ryan Chappelle
Paul Blackthorne Stephen Saunders
Vanessa Ferlito Claudia Hernandez
Daniel Dae Kim Tom Baker
Greg Ellis Michael Amador
Joaquim de Almeida Ramon Salazar
Vincent Laresca Hector Salazar
Randle Mell Brad Hammond
Andrea Thompson Dr. Nicole Duncan
Christina Chang Dr. Sunny Macer
Riley Smith Kyle Singer
Glenn Morshower Aaron Pierce
Sarah Clarke Nina Myers
Sezon 4
Chris Pratt Che
Alberta Watson Erin Driscoll

Jest nowy dyrektor CTU Los Angeles na początku dnia 4. Po raz pierwszy pojawia się w prequel Sezon 4, kiedy przejmuje CTU dyrektora i pożary Jack Bauer ze stanowiska dyrektora Field Operations, z powodu jego uzależnienia od heroiny. Ona oferuje pomoc Jack znaleźć inną pracę, ale zamienia ją w dół. Ona przywraca Jacka tymczasowo podczas Dnia 4 po nowy szef Field Ops zostanie zabity przez terrorystów. Ma chory psychicznie córkę Maya, który cierpi na schizofrenię. Driscoll przynosi Maya w do kliniki CTU być traktowani po incydencie z udziałem jej sąsiada. Podczas Driscoll jest zarządzanie kryzysem z reaktorów jądrowych, Maya popełnia samobójstwo poprzez cięcia jej nadgarstki. Po śmierci Maya, Driscoll próbuje kontynuować pracę, ale jest rozproszony, prawie omdlenia w jednym punkcie. Sekretarz Heller namawia ją, aby wrócić do domu i odpocząć, co robi, po przekazaniu przez dowództwo CTU Tony Almeida.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Lana Parrilla Sarah Gavin
Roger Cross Curtis Manning
William Devane James Hellert
Arnold Vosloo Habib Marwan
Mia Kirshner Mandy
Jonathan Ahdout Behrooz Araz
Jude Ciccolella Mike Novick
James Frain Paul Raines
Gregory Itzin Charles Logan
Louis Lombardi Edgar Stiles
Tzi Ma Cheng Zhi
Geoff Pierson John Keeler
Nestor Serrano Navi Araz
Aisha Tyler Marianne Taylor
Glenn Morshower Aaron Pierce
Shohreh Aghdashloo Dina Araz
Sezon 5
Gregory Itzin Charles Logan

Podczas pokazu czwartego sezonu, Logan jest wiceprezydent Stanów Zjednoczonych , który zaprzysiężony jako prezydent Stanów Zjednoczonych , gdy były prezydent John Keeler jest krytycznie ranny w zamachu terrorystycznym .

Itzin został nominowany do 2006 aktor drugoplanowy Emmy Award dla tej roli (przegrywając Alan Alda ).

Charakterystyka

Charles Logan ma licencjat stopnia w historii z Uniwersytetu Princeton . [1] Przed jego wiceprezydenta, pełnił funkcję prezesa Zachodniej Węgla Energy & Reserve; pełnił również stanowisko zastępcy gubernatora Kalifornii , a także w Kalifornii państwa ustawodawca.

Logan posiada kilka cech, które zmniejszają jego zdolność do służby jako prezydent. W przeciwieństwie do Palmer, Logan jest pozornie niezdolny do podejmowania trudnych decyzji samodzielnie, opierając się na zaleceniach jego doradców. Jeśli nie są one dostępne, Logan próbuje cofnąć się od sytuacji zupełnie. Dodatkowo, jego determinacja jest słaby, bo rzadko stoi za decyzjami uczyni. Ponadto chwali się swymi osiągnięciami, po kryzys się skończy, nawet jeśli jego roszczenia nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji.

Po dzień 5 wynika, że Logan był za strzałów spisku, pokaż producent wykonawczy Evan Katz mówi, że prezydent był bardziej człowiekiem ukrywa tajemnicę i została po prostu trochę mądrzejszy o tym, jak przewiduje się. Gwiazda Kiefer Sutherland również zauważyć, że ludzie tacy jak Logan, którzy są niedoceniane może stać się bardzo niebezpieczne, ponieważ daje im rodzaj ubezpieczenia. [2]

W komentarzu dla serialu piątego sezonu DVD Itzin wspomina jak on, z pomocą Jean Smart , który grał jego żona Martha, opracowany obszerny fabuła dla Logana, aby skupić jego występ. Między innymi, postanowił, że Logan był synem wybitnego przywódcy wojskowej i politycznej. Ojciec Logana maltretowana fizycznie go jak dziecko, które z dokumentów Logan dwa razy w finale, najpierw gdy mówi Jackowi, że jest dużo trudniejsze, niż się wydaje, a następnie ponownie, kiedy ostrzega Martę, że ona nie wie, co to ból.

Fabuła także syn Logana “, który zmarł w wieku dwudziestu kilku lat (co mogło być przyczyną załamania nerwowego Marty). Przez cały dzień, Logan prowadzi małą sieć w kieszeni, który został prezent od syna, choć większość zdjęć, które pokazują, łańcuch (np. gdy jego kieszenie są opróżniane, gdy Jack przesłuchuje go) pocięto na czasie. Itzin również, że David Palmer był również przyjacielem syna Logana i odwiedził go w znacznym stopniu.

Ponowne pojawienie się Logana w szóstym sezonie pokazać człowieka, który jest przykro o swoich działaniach w poprzednim sezonie. Logan ma wszystko, ale stwierdził, że jest teraz na nowo narodzić Christian i szuka odkupienia. Scena Logan w Prywatnie to potwierdza, pokazując mu chwytanie się Biblię i cytowanie fragmentu komfortu. Podczas gdy on pokazał żadnych ukrytych motywów, zarówno prezydent Wayne Palmer i Logana żona Martha zrozumiałe wykazało wątpliwości co do tego, czy Logan naprawdę zmieniło.

Itzin przyznał fizyczne podobieństwo między nim a prezydentem Richard Nixon : “Mam linię czasu, a moja postawa jest przeciętne”. [3]
Występy
Podsumowanie tego artykułu działka może być zbyt długi lub zbyt szczegółowe . Proszę poprawić to poprzez usuwanie niepotrzebnych informacji i uczynienie go bardziej zwięzły. (październik 2008)
24: Season 4

Logan jest po raz pierwszy skontaktował się z prezydentem Keeler , gdy okaże się, że Mitch Anderson zarekwirowane na myśliwiec stealth, z zamiarem zestrzelić Air Force One . Wysiłki zmierzające do neutralizacji fail myśliwiec Stealth i Air Force One zostaje zestrzelony. W rezultacie, niezdolności Keeler uznano stanie stanowić prezydenta i Logan został przewodniczący jako wyniku 25-ta Poprawka .

Po zaprzysiężeniu w, Logan został poinformowany przez jednego z jego doradców seniorów, Mike Novick , że Marwan i jego organizacji terrorystycznej udało się odzyskać kilka kodów do narodu arsenału jądrowego. Podczas Marwan ludzie zarządzać ukraść głowicę nuklearną i pomyślnie uruchomić go na pokładzie antyrakietowej CTU Los Angeles rozpaczliwie próbuje go śledzić.

Niestety, okazuje się nieprzygotowany na Logan zarówno w biurze i kryzysu. Gdy CTU aresztowania amerykański cywilne nazwie Joe Prado powodu jego zatrudnienia w ramach Marwan, Logan waha zmierzyć polityczne ryzyko zatrzymania Prado bez opłat. Logan jest powolne działanie, choć CTU i punkt Novick, że Prado jest ich jedynym sposobem znalezienia Marwana w czasie.

Nie chcąc pozwolić Logan tracić cennego czasu, agenta CTU Jack Bauer przekonuje swoich przełożonych, aby zwolnić Prado, potem tortury Prado do ujawnienia jednej z kryjówek Marwan jest. Logan, wściekły, że Bauer działał bez jego zgody, wywołuje Secret Service by go aresztować. Jednakże, Secret Service zakłóca działanie Bauera uchwycić Marwana, pozwalając mu uciec.

Logan zaczyna wątpić w jego zdolność do kierowania w czasie kryzysu. W odpowiedzi, Novick rekrutuje David Palmer jako doradca, z ​​powodu kryzysu roku napotykają na prezydenta. Choć początkowo przyjmuje rady Logan Palmera, staje się coraz bardziej odizolowane jako Palmer i Novick odgrywać bardziej aktywną rolę w prowadzeniu poszukiwań Marwan.

Ostatecznie CTU lokalizuje Marwan. Chociaż zabija sam, aby uniknąć schwytania, CTU potrafi używać sprzętu Marwan do śledzenia rakiet i go zestrzelić zanim osiągnie swój cel. Pomimo braku przywództwa w czasie kryzysu, Logan szybko akceptuje kredyt na jego domniemanego obchodzenia się z sytuacją. Jego jedynym ustępstwem na Palmer jest prywatne oświadczenie, że miał “odgrywać rolę”.

W środku polowaniu na Marwan, Palmer upoważnia tajnej operacji prowadzonej przez Bauera CTU wyodrębnić Lee Jong, współpracownik Marwan’S, z chińskiego konsulatu w Los Angeles. Podczas incydentu, chiński konsul zostaje zabity przez friendly fire. Chińscy urzędnicy ostatecznie połączyć operację Bauer i domagają się jego ekstradycji.

Walt Cummings , doradca Logana, proponuje zorganizowanie morderstwa Bauera, aby zapobiec jego wiedzę z bycia eksploatowanym przez Chińczyków. Choć Logan wokalnie odrzuca tę propozycję, Novick później podsłuchuje rozmowę telefoniczną, w której nakazuje Cummings jest agent Secret Service, by zabić Bauera, zanim zostanie przekazany do władz chińskich.

Palmer informuje Logana działań Cumming, ale prezydent nie wierzy w historię i odmawia podjęcia działania. Palmer ostrzega Bauer zagrożenia jego życia, powodując Bauer i jego kolegów CTU udawać jego śmierci. Chociaż Bauer idzie do ukrycia, Logan pozostaje nieświadoma prawdy, wierząc, że sytuacja została rozwiązana.
24: Sezon 5

Logan przygotowuje na spotkanie prezydenta Rosji Jurija Suvarov podpisać obrony antyterrorystycznej traktat , widząc zdarzenie jako punktem kulminacyjnym jego prezydentury. On jest zaskoczony wiadomością o zabójstwie Davida Palmera, który odbywa się rano traktat ma być podpisany. First Lady Martha Logan twierdzi, że Palmer wcześniej skontaktował się z nią, ostrzeżenie o możliwym ataku terrorystycznym. Logan, podczas gdy pozornie sympatyczny, jest sceptyczny podano jej historię choroby psychicznej . Tymczasem Wschodnioeuropejska separatyści biorą zakładników na lotnisku w opozycji do traktatu. Zlecenia Logan CTU zorganizować ratunek, pozwalając zostać podpisany traktat, jak zaplanowano.

Walt Cummings przychodzi do Logana i przyznaje się do współudziału w zabójstwie Palmera i incydentu z lotniska, a dalej wyznaje swój udział w zbliżającym się ataku terrorystycznego z udziałem rozproszenia gazu nerwowego . Cummings twierdzi, że atak będzie uzasadniać silniejszej obecności USA w Azji , a także promować większy zakup ropy z regionu. Mówi też, że amerykański atak środkiem monitorowania poszedł ciemny i jest teraz poza zasięgiem Cummings “. Logan jest najwyraźniej przerażony działaniami Cummings “.

Tymczasem Bauer, który wyłonił się z ukrycia do zbadania zamachu Palmer, odkrywa, że ​​Cummings wie więcej o działki, niż to, co pozwoli na Logana. Po przekonaniu Secret Service Agent Aaron Pierce pozwolić mu mówić Logan, Bauer konfrontuje Cummings i zmusza go do przyznania się. Logan szybko rozkazy Cummings aresztowany. Niestety, kiedy siły rządowe, poruszać się w sprawie lokalizacji gazu nerwowego, że produkt jest zaginionych i amerykańskim agentem żyje. Terroryści najwyraźniej odkrył planu Cummings “.

Wkrótce po przywróceniu Bauer w CTU, dowiaduje się, że Logan Cummings popełnił samobójstwo. Tymczasem terroryści planują zwolnić gazu nerwowego w Los Angeles centrum handlowego. CTU głowa Lynn McGill wzywa Logan pozwolić terrorystom uda-potencjalnie zabijając do dziewięciu-stu Amerykanów w nadziei na złapanie ich i zabezpieczenie kanistry pozostałych. Pomimo Audrey Raines nalegań “, że taka decyzja byłaby niemoralna, Logan zgadza się na planie w McGill. Jednakże, z powodu ostatniej chwili interwencji Bauera, atak tylko zabija jedenaście osób.

Bezpośrednio potem przywódcą separatystów Vladimir Bierko daje ultimatum do Logana, żądając trasy prezydenta Suvarov w konwoju albo zmierzyć uwolnienie pozostałej gazu nerwowego. Ostatecznie, jaskinie Logan do ich żądań. Bez wiedzy Logan, Martha dołącza kawalkada Suvarov się w udanej próbie posiadania trasa zmieniona. Po CTU udaremnia atak planowany, prezydenta Logana vice, Hal Gardner sugeruje, że stwierdzenie, stan wojenny , aż do końca kryzysu. Logan robi, ku zgorszeniu Marty i Novick.

Okazuje się, że Logan współpracował z byłego agenta CTU Christopher Henderson w organizowaniu na dzień ataki. Gdy CTU ostatecznie pokonał terrorystów, Logan odwraca jego pełną uwagę eliminując wszelkie dowody swoich zbrodni, zamawianie Henderson przestać Bauer i Wayne Palmer od odczytywania taśmy audio obciążających go w zabójstwie Davida Palmera. Logan ma Bauer wrobiony w morderstwo i kwestii nakazu wykonawczą do jego aresztowania. Zapytany, Logan twierdzi, że ma dowody, które oznajmi po Bauer jest w areszcie.

Gdy Jack pobiera taśmę, kieruje do Van Nuys Airport oddać go do sekretarza obrony Jamesa Hellera , z zamiarem obniżenia Logana. Po Heller jest w posiadaniu nagrania, próbuje wyciąć umowę z Logan, żądając jego ustąpienia cicho, aw zamian zapisująca nigdy nie ujrzy światła dziennego. Logan przygotowuje podpisać rezygnację z Gardner jest jego świadectwo przed Henderson ujawnia on przywrócony nagranie od mężczyzn Hellera i Jack. Logan pyta Hellera do przetargu rezygnację.

Później, Logan jest opowiedziana przez jednego z jego współpracowników spiskowców, Graem , że Marta musi być wyciszony. Logan wyznaje Marcie jego winy w śmierci Palmera i błaga ją zachować ciszę dla dobra kraju. Logan próbuje po raz ostatni, aby kontrolować sytuację, kiedy Bauer hijacks o 727 samolot jest współfinansowany pilotowany przez człowieka, który ma na nagrywanie. Podróbki Graem sygnał niepokoju od płaszczyzny, dając Logan na pretekst , aby strzelać w dół. Kiedy samolot dokonuje lądowania awaryjnego , Novick mówi Logan z fotografowania go. Jack ucieka z taśmą.

Logan i Graem zgadzają się, że prezydent musi popełnić samobójstwo, rozumowanie, że jego proces będzie zrobić nieodwracalne szkody dla kraju. Po przepraszać do Marty, Logan przygotowuje się zastrzelić. Przed potrafi, Logan odbiera telefon od Milesa Papazian , mówiąc mu, że będzie on zapobiec prokuratora generalnego od słuchania taśmy. Gdy dowiaduje się, że Papazian zatarła taśmę, to anuluje nakaz Bauera aresztowania. Logan spotyka Aaron Pierce, którego był wzięty do niewoli, zanim mógł spotkać się z Martą kilka godzin wcześniej. Pierce odrzuca jakikolwiek kontrakt z Logan i Logan rozkazy Adams zabić Pierce’a, chociaż Pierce następnie uciekł z pomocą Marty i Mike Novick.

W 05:59:03, Martha stalle prezydenta przez spanie z nim, pozwalając Bauer przemycić na pokład Marine One . Gdy on jest na pokładzie, prezydent zostaje porwany i przesłuchiwany przez Bauera. Jack nie jest w stanie wydobyć zeznania od Logana i zostaje aresztowany przez władze. Jednak nie wiemy do Logana, Jack potajemnie umieścili microtransmitter które później zapisuje go wyznając jego czyny do Marty. Logan jest konsekwentnie aresztowany przez US Marshall s ‘podczas jego pochwała Davida Palmera, i odprowadzony podczas Martha i Novick patrzeć.

Karen Hayes spekuluje, że Logan może być udzielone łaski za jego działania w zamian za jego natychmiastowego ustąpienia, aby chronić kraj przed zakłopotanie procesu. Hal Gardner został następnie ma zostać zaprzysiężony na nowego prezydenta. Stwierdzono, że podczas Dnia 6 Logan zrezygnował z urzędu po przyznał się do utrudniania sprawiedliwość , i został umieszczony pod areszt domowy . Jego rola w zabójstwie Palmera i wydarzeń Dnia 5 nie zostały opublikowane.
24: Sezon 6

Kiedy Jack Bauer pozostaje numer telefonu przez jego ojca, Filipa , jego połączenie zostanie odebrane przez Logana, który został umieszczony pod areszt domowy od 5 dnia. Logan zgadza się pomóc Bauer znaleźć Dmitri Gredenko , obywatel rosyjski, który dostarczył islamskich terrorystów z sowieckiej wykonane broni jądrowej . Logan odkrywa, że ​​jeden z jego zwolenników Gredenko, Anatoly Markov, brał udział w spisku w ciągu dnia 5, i że Logan zamierza skorzystać z tej knowledhe jako dźwigni w celu uzyskania informacji na temat Gredenko. Twierdzi, że on szuka odkupienia , ale Bauer i prezydent Wayne Palmer pozostają głęboko nieufni. Palmer niechętnie udziela Logan tymczasowe zwolnienie w celu konfrontacji Markowa.
Logan przekonuje Jack Bauer pozwolić mu mówić Anatolija Markowa sam.

Logan wchodzi do rosyjskiego konsulatu skonfrontowania Markov, grożąc wplątać go w Dzień 5 spisku, chyba że zrezygnuje Gredenko. Markow twierdzi, że nie wie nic. Logan pozostawia konsulatu przekonany, że Markow kłamie, monitowania Jack wkraść się do konsulatu jedynie do wydobywania informacji z Markowa.

Kiedy Jack jest pod ich opieką, wnioski Logan mówił do Marty, która jest obecnie zinstytucjonalizowana. Podczas wizyty, Marta jest oburzona obecnością Logana. Właśnie wtedy, gdy zostanie ustalone, że Marta będzie nawiązać połączenie, w nagłym przypływie wściekłości ona wbija go w ramię z nożem kuchennym, odcinając tętnicę. Logan jest przewieziony do szpitala, ale zaczyna flatline drodze, z jego ostatnim słowem jest “Martha” przed utratą przytomności. Nie jest słyszalny do końca sezonu.
24: Sezon 8

Charles Logan sprawia, że jego pierwszy występ w tym sezonie, kiedy oferuje swoją pomoc do prezydenta Taylora do pomocy rządu rosyjskiego, którzy chcą wycofać się z traktatu pokojowego po zabójstwie prezydenta Omara Hassana. [4] wyjaśnienie Rosjan jest to, że nie wierzę, nowy przewodniczący IRK, Dalię Hassana żona, będzie w stanie utrzymać się na porozumienie pokojowe, dlatego chcą wypaść i nie mają w nim udział. Również w tym odcinku to dowiedziałem się, że Logan otrzymał prezydenckie ułaskawienie od prezydenta Danielsa.

Później Jack Bauer uczy zaangażowania Logana w rządzie tuszowanie rosyjskiego zaangażowania w śmierci prezydenta Hassana, kiedy sprawdza ostatnie połączenia na zabójcę z Renee Walker . W kolejnych godzin, Logan próbuje zapobiec informacji o rosyjskim udziale w śmierci Hassana opublikowanej w celu chronić siebie i zapobiec jej podważenia traktatu. Jak w jego ostatnich godzin, jak prezydent, Logan jest gotów iść na wszystko, aby chronić siebie, w tym sankcji morderstwa, tortury i cenzury prasowej. Logan przekonuje Taylor mieć CTU mola Dana Walsh cicho torturowani dla lokalizacji dowodów przez ludzi wynajętych przez niego, zamiast udzielić jej przebaczenie, a aresztowanie dziennikarza Meredith Reed, aby zapobiec jej publikowanie dowody przedstawione jej przez Bauera. On także Taylor umieścić jego adiutant Filar Jason za polowanie, aby znaleźć Jacka Bauera, pozwalając Pillar do przekazywania informacji do rosyjskich agentów, którzy następnie zabijają Bauer. Liczne próby zabicia Bauer okazać nieskuteczne, jednak zwiększenie presji na Logana.

Tymczasem prywatne escort Logana jest atakowany przez Bauera, który porywa go i zabiera go do podziemia. Bauer grozi zabić Logana chyba że daje się nazwiska tych, tyle wydarzeń dnia: Logan nazwy Novakovich, rosyjski minister spraw zagranicznych. Bez wiedzy Logan, Bauer również kładzie microtransmitter na nim; Bauer słucha jak Logan incriminates się dalej w rozmowie z prezydentem Rosji Jurija Suvarov . Bauer pozostawia go tam nieprzytomna, tylko piętnaście minut przed Novakovich zostaje znaleziony martwy. Logan jest w szpitalnym łóżku, gdy odcinek się kończy. Bauer później dowiaduje Logan ponownie, chcąc użyć go, by zwabić w pułapkę Suvarov Bauer więc można go zabić, choć potem porzuca plan.

Kiedy Bauer ostatecznie schwytany, Logan sprawia ustalenia dla niego być zamordowany, biorąc milczenie prezydenta Taylora jako milczącej zgody. Jednak w ostatniej chwili odmawia podpisania traktatu pokojowego i unieważniła zamówienie na śmierć Bauera. Utraciwszy, co uważa się za jego ostatnia szansa na odkupienie siebie i w ostatecznym wysiłku, aby jego nemesis Jack Bauer zabił, morderstwa Logan jego prawa ręka Filar Jason i strzela sobie w głowę w próbie samobójczej. W EMTs pracujący na Logan powiedział, że prawdopodobieństwo przeżycia, ale prawdopodobnie cierpi znaczne uszkodzenia mózgu.
Krytyczny odbiór
Ikona []     Ta sekcja wymaga rozbudowy . (lipiec 2008)

Itzin został nominowany do 2006 aktor drugoplanowy nagrody Emmy za rolę w piątym sezonie.

Itzin został wyróżniony za rolę słabego prezydenta, z niektórych krytyków komentujących, że znak ten został częściowo inspirowane przez Richarda Nixona . [5]

Itzin została również nominowana do 2010 Najlepszy gościnny Emmy Award za jego pojawienie się w ósmym sezonie 24, odcinek “13:00 – 2:00 PM”. [6]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Roger Cross Curtis Manning
Louis Lombardi Edgar Stiles
Jean Smart Martha Logan
William Devane James Heller
Sean Astin Lynn McGill
Jude Ciccolella Mike Novick
Julian Sands Vladimir Bierko
Jayne Atkinson Karen Hayes
Connie Britton Diane Huxley
Brady Corbet Derek Huxley
Geraint Wyn Davies James Nathanson
Sandrine Holt Evelyn Martin
Jonah Lotan Spenser Wolff
Paul McCrane Graem
Glenn Morshower Aaron Pierce
John Allen Nelson Walt Cummings
Carlo Rota Morris O’Brian
Mark Sheppard Ivan Erwich
Stephen Spinella Miles Papazian
Ray Wise Hal Gardner
Peter Weller Christopher Henderson
Sezon 6
Peter MacNicol Tom Lennox

Charakterystyka

Po raz pierwszy pojawił się w pierwszym odcinku 24 ‘s 6-sze sezonu, gdzie gra White Chief Dom sztabu z prezydentem Wayne Palmer . Przekonuje Palmer na prezydenta przed Dnia 6. Przed podaniem w Białym Domu Szefa Sztabu, Lennox był Dyrektorem Polityki zarówno Wayne i Davida Palmers “kampanii prezydenckich. Lennox Thomas jest byłym członkiem prezydenckiej Wywiadu Zagranicznego Advisory Board. Jest także na deskach Georgetown Institute, James P. Williams Center for Public Affairs, a Catalyn Foundation. Wydał liczne artykuły i eseje na tematy, w tym prawa konstytucyjnego , filozofii politycznej i porządku publicznego , i ma co-Opublikował szereg książek. Ma licencjat stopnia w dziedzinie nauk politycznych z Uniwersytetu Yale i Ph.D. w rządzie z Uniwersytetu Harvarda .
Występy
24: Sezon 6

Lennox lubi Palmer, jako, że jest gotów do wyjścia poza granice Konstytucji , gdy kwestie bezpieczeństwa narodowego powstać. Jest to widoczne w 6 godzin z dnia 6 . Karen Hayes dowiaduje się, że Lennox założyła bardziej radykalnych środków ochronnych bez upoważnienia Prezydenta, i konfrontuje go. Lennox dosyć wytrwałości Hayes “i prosi, aby ją współpracownik” … odejść. ” Później w ciągu godziny, Lennox szantażuje Hayes do dymisji, twierdząc “… Potrzebuję miejsca do pracy.” W obliczu dowodów, Hayes rzeczywiście ustąpi w ciągu godziny, a Lennox jest wyświetlany w podglądzie na 7 odcinek za rezygnację jako okazję, aby przekonać prezydenta do podpisania się na środkach bardziej ekstremalnych.

Pomimo namową Lennox, Przewodniczący zwołuje szafkę i Wiceprezesa , aby powiedzieć im, że odmawia podpisania się na propozycjach Lennox. Mimo osobistego przeprosin i wyrażenia uznania od Palmer natychmiast po frustracji Lennox wybucha gniewem, gdy wraca do zaciszu swojego biura ze swoim podwładnym Reed Pollock . Oświadcza, że ​​zamierza zrezygnować, odwoływanie Palmer jako słabe, i prosi o sporządzenie Pollocka swój list z rezygnacją.

Później, Pollock podchodzi do niego i wskazówki w spisku na “Usuń” Palmer z urzędu w celu umożliwienia Wiceprezes Noah Daniels , który sprawuje przewodnictwo, jak Daniels byłby o wiele bardziej prawdopodobne, zezwolić plan przedstawiony przez Lennox. Pomimo swego sporu z decyzjami Palmera, Lennox jest przerażony skutkami Pollocka i odmawia, prosząc go, aby wyjść i zakończyć jego pismo z rezygnacją. Wkrótce po tym, jednak Biały Dom otrzymuje raport błyskowej temat Abu Fayed ucieczkę ‘s z CTU i jego nabycia urządzenia roboczego uzbrojenia dla swoich pozostałych broni nuklearnej . Wstrząśnięty, jak drastycznie sytuacja pogorszyła, Lennox apeluje Pollocka i prosi go, aby zapomnieć o rezygnację, twierdząc, że chciałby, aby “przedyskutować dalsze” ciemną sprawę, że mówił wcześniej.

Lennox i Pollock spotkać w niekontrolowanym pokoju w bunkrze, w którym Pollock pyta Lennox przynieść mu kopię trasy Palmera, szczególnie w odniesieniu Hamri Al-Assad jest nadchodzącym telewizyjnej wygląd. Lennox domaga wiedzieć, kto jest zaangażowany w ten spisek, ale Pollock odmawia powiedzenia. Lennox zobowiązuje się uzyskać trasy Palmera.

Później, Lennox próbuje ostrzec Secret Service o zamachu, ale jest znokautowany przez Pollocka. Pollock przebiega związać Toma, a on może tylko patrzeć, jak ekspres do bomb i Pollock wykonywać swoją groźbę.

Po Pollock bezskutecznie próbuje zabić prezydenta Palmera, on i ekspres bomba Lennox prasowa, na obietnicy, że będzie cicho. Lennox szybko zdradza dwa i podaje je do organów, ale nie jest w stanie przekonać wiceprezydenta Danielsa że Hamri Al-Assad jest wrobiony w zamachu na Palmera. Daniels mówi, że będzie jasne, Lennox wszystkich opłat, pod warunkiem, że zgodzą się Lennox winić Asada do ataku i przejść wraz z planem realizacji swoich oryginalnych środków bezpieczeństwa. Lennox jest wyraźnie zmartwiony na to.

Kiedy Karen Hayes powraca w odpowiedzi na zamach na Palmera, zarówno ona, jak i obawa pokaż Lennox w decyzji Daniela zainicjowania pocisku jądrowego w kraju Fayed powinna w inny atak nuklearny się na terytorium USA, wiedząc, to może rozpocząć wojnę światową Three. Lennox proponuje coś zrobić natychmiast, aby rozwiązać sytuację. Dzieje się to w ciągu godziny w San Francisco, i chociaż Jack Bauer jest w stanie zatrzymać nuke z eksplodującej, materiał radioaktywny uwalniany jest w parku przemysłowym, gdzie crash-Ziem. Daniels postanawia zarządzić strajk, mimo zarówno Hayes i Lennox zarzuty nieugięty.

Ostatecznie Palmer wychodzi ze śpiączki i odwołuje się do strajku, wznawiając swoją rolę prezesa. Daniels stara się trzymać go z urzędu przez wywołanie 25-cie poprawkę . Kiedy rekordy Lennox mu zatwierdzająca sekretarkę o krzywo przysięgać się jednak robi Daniels cofnąć odwołanie. Gdy Hayes słyszy Danielsa cofnąć, idzie do Lennox, i zgadza się z nim rozejm, zdając sobie sprawę, że on tylko chce, co jest dobre dla kraju. Po tym, jak sobie ręce, Lennox dostaje telefon dotyczący szokujące wieści: Palmer wznowiła planu Danielsa do uruchomienia rakiet atomowych w kraju Fayed jest. Lennox natychmiast pędzi do Palmer, który broni swojej decyzji, mówiąc, że wszyscy myśleli, że był słabym prezydentem. Lennox apeluje do racjonalności Palmera, ale bezskutecznie; Patrzy z przerażeniem, jak pocisk zostaje wystrzelony z atomowego okrętu podwodnego. Ambasador kraju Fayed nazywa mówić Palmer, i okazało się, że generał został aresztowany Mohmar Habib, jak pracował z Fayed. Palmer odwołali strajk i poprosił ambasadora przyjść do bunkra. Lennox jest zszokowana, że ​​rząd kraju Fayed jest wstrzymana od nich informacje. Admirał John Smith następnie ujawnia rakiety balistycznej był nieuzbrojony, to wszystko blef.

Prezydent Palmer później konfrontuje Lennox o wycofaniu Danielsa jego oświadczenie. Palmer pyta Lennox, czy ma coś na Danielsa, ale ta rozmowa jest przerywana, gdy Palmer upada. Przed Palmer upada, mówi Tomowi nie mów nikomu o jego stan zdrowia. Dr Welton przybywa biurze Palmera i jest w stanie doprowadzić go do świadomego stanu. Welton radzi mu udać się do lekarza, ale Palmer odmawia. Kiedy Palmer prosi o kolejny strzał adrenaliny, Welton mówi, że będzie złożyć rezygnację przed administruje lek. Przed Welton zostawia, prosi Toma, aby porozmawiać trochę rozumu do Palmer, ale Lennox nalega to decyzja Palmera używać adrenaliny.

Po Palmer zapada ponownie, Daniels konfrontuje Lennox na nagraniu. Obie postanawiają kontynuować współpracę; Lennox zgadza się również nie szantażować Danielsa powinny one nie zgadzają się w sprawach politycznych.

Jest później ujawnił, że Lisa Miller zdradza Działając prezydent Noah Daniels z Mark Bishop , lobbystów, którzy używali jej pozycję z Danielsem zapewnić tajemnice do Rosjan . Lennox i Daniels potem siła Miller karmić Mark Bishop dezinformacji może więc przekazywać go do Rosjan. Kiedy Lisa Miller zaczyna atakować Mark Bishop, Lennox i jego ludzie spieszyć się, aby ją uratować. Do czasu, kiedy się tam dostać, Bishop niemal udusił Miller na śmierć. Lennox zmusza biskupa do wysyłania ważnych informacji do Rosjan . Prezydent Rosji nie da się oszukać przez informacje, jednak, jak on monitorowanie własnej operative, biskup. Po powrocie do Białego Domu , Lennox odbiera telefon od Phillip Bauer . Bauer chce zawarło umowę z Białego Domu: Josh Bauer i bezpieczny przejazd do kraju, w wybranym przez siebie dla rosyjskiej części. Lennox przypomina, że ​​Daniels przyjąć ofertę – która szybko spada przez, jak Phillip sabotuje wymiany (z fałszywą płytce sfałszowane wybuchnąć) i ucieka z Joshem i tak. Po Hayes, którzy nigdy nie zatwierdził umowy, zwraca Lennox za pomoc w sprężystych Jack Bauer z aresztu, aby mógł pomóc, Lennox mówi, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, ale to będzie wyglądać inaczej, jeśli zdecyduje Hayes spróbować wszystkiego.

Po Karen Hayes zostaje złapany i uwięziony, Lennox prosi Daniels przebaczyć jej. Po pewnym obrad Daniels zgadza. Lennox również odwraca Danielsa nagranie, które uczynił z rozmowy z Lisa Miller.
24: Redemption

Tom Lennox złożył krótkie pojawienie się w 24: Redemption , ustawiony na ostatni dzień prezydenta Danielsa w biurze.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Jayne Atkinson Karen Hayes
Carlo Rota Morris O’Brian
Eric Balfour Milo Pressman
Marisol Nichols Nadia Yassir
Regina King Sandra Palmer
William Devane James Heller
Jean Smart Martha Logan
Powers Boothe Noah Daniels
Gregory Itzin Charles Logan
James Cromwell Philip Bauer
Roger Cross Curtis Manning
Rena Sofer Marilyn Bauer
Evan Ellingson Josh Bauer
Nick Jameson Yuri Suvarov
Paul McCrane Graem Bauer
Kari Matchett Lisa Miller
Tzi Ma Cheng Zhi
Rade Šerbedžija Dmitri Gredenko
Adoni Maropis Abu Fayed
Glenn Morshower Aaron Pierce
Kathleen Gati Anya Suvarov
Chad Lowe Reed Pollock
Alexander Siddig Hamri Al-Assad
Michael Shanks Mark Bishop
Harry Lennix Walid Al-Rezani
Kal Penn Ahmed Amar
David Hunt Darren McCarthy
Ricky Schroder Mike Doyle
Sezon 7
Cherry Jones Allison Taylor

Koncepcja i kreacja

Cherry Jones był pierwszym dużym dodatkiem rzucania do siódmego sezonu. [1] Jones została obsadzona w roli Taylora, gdy w programie producenci skontaktowała się ze swoim agentem, nie miała wcześniej doświadczenia w 24, jak powiedziała w jednym z wywiadów: “To była ostatnia rzecz, na świecie [ona] widział przyjście “. [2]

“Nadszedł czas, aby wrócić do wyidealizowanej prezydent-prezydent dobrze sformułowana i wyidealizowany”, powiedział Howard Gordon . [3] “[jej] Największą wadą jest jej idealizm . I myślę, że to część zabawy do gry. Co się dzieje, gdy czyjeś tyłki idealizm up przeciwko realpolitik świata? Ale ona jest bardzo ludzki charakter i myślę, że bardzo silny prezydent i aspiracje w rodzaju sposób Davida Palmera było “. [4] “To jest heroiczny administracji. Cherry Jones plays prezydent znakomicie, “kontynuował. [4]

Cherry Jones opisała charakter niczym jak Hillary Clinton , a zamiast opisał ją jako połączenie Lyndona Johnsona , [5], Eleanor Roosevelt , Golda Meir , a John Wayne , jednak będzie miała podobne opinie do Baracka Obamy . [6] powiedział Jones jej portret Taylor jako czyniąc ją wyglądać wyczerpany, komentując, że praca prezydenta ma sposób ssania życie z ludźmi. [5] Ma nadzieję, że jej wizerunek Taylor mógłby przekonać amerykańską opinię publiczną, że kobieta może być prezydentem, [7], w podobny sposób, że wizerunek firmy Dennis Haysbert David Palmer najwyraźniej pomógł wyboru Obamy. [8]

Jones powiedział, że Taylor jest “honorowy, odważny, pionowo rodzaju gal [i] bardzo jej własna osoba. […] Prezydenta sprawia, że ​​bardzo odważne posunięcie, które następnie wyrusza się kataklizmu”, że USA jeszcze doświadczenia. [9]
Charakterystyka

Przed jej wyborem na prezydenta, Taylor był senator i pokonał urzędującego prezydenta Noah Daniels w wyborach.
Występy
Redemption

Taylor jest pokazany przygotowuje się do inauguracji jako prezydenta i przygotowanie do podjęcia urząd po Noah Daniels .
24 Season 7

Wkrótce po inauguracji Taylora, jej syn, Roger, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Dokładne badania stwierdził, że Roger, który pracował w prywatnym sektorze finansowym, popełnił samobójstwo. Była później poinformowała, że ​​Roger został fingered przez rząd federalny za insider trading i zabił się na krótko przed oskarżone zostały. Według jej szefa sztabu, polityczny sojusznik prezydenta objęte go. Choć Taylor był w stanie poradzić sobie ze śmiercią Rogera i skutecznie kontynuowała obowiązków kierowniczych, First Gentleman, Henry Taylor, nie wzięła śmierci Rogera bardzo dobrze, i walczył potężnie z jego następstwami.

W dniu 7, Taylor przygotowuje się do wysłania wojsk amerykańskich do Sangali zatrzymać ludobójczej kampanii przez reżim gen. Benjamin Juma. Podczas Dnia 7 w USA jest zagrożona przez IKE Dubaku, jeden z pułkowników Jumy, stoi jej teren całej i odmawia wycofania sił amerykańskich z Sangali mimo nacisków ze swoich doradców, a nawet po Dubaku używa urządzenia CIP do katastrofy dwóch samolotów na siebie , zadając setki ofiar. Ponadto nadal po jej mąż Henry Taylor został porwany i grozi wykonania przez mężczyzn Dubaku się, Taylor chciał zamówić siły amerykańskie do wycofania się z Sangali.

Później po zagrożenie ze Dubaku opadła, generał Benjamin Juma prowadzić zespół komandosów do ataku na Biały Dom, z Taylor i wielu innych zakładników personel Białego Domu. Taylor jest zmuszony pod przymusem dostarczyć żywej mowy poprzez przepraszając internetowego dla amerykańskiej inwazji na Sangali, podczas których Bill Buchanan poświęca swoje życie, w ramach akcji ratunkowej, która ostatecznie kończy sytuacji zakładników przed Taylora i Biały Dom.

Taylor później oferuje jej wcześniej zniechęconą córka, Olivia, na jej stanowisko administracji jako doradca dużo do konsternacji Ethan Kanin, szef Taylora sztabu. Jak wydarzeń dnia rozwiń, Ethan Kanin jest zmuszony do rezygnacji po Jack Bauer jest tworzona za zamordowanie senatora Mayera i Ryan Burnett, jednej z siedzibą w USA, jak współ-spiskowców Kanin zezwoliła Bauer być zwolniona z aresztu, aby kontynuować dochodzenie. W rezultacie prezydent Taylor sprawia Olivia Taylor aktorską Szefa Sztabu.

Włada się nalotu na Starkwood związku po Tony Almeida lokalizuje kanistry bioweapon, ale jest zmuszony przerwać kiedy Hodges odkrywa strajk i grozi rozmieścić pociski. Ona pośrednio upoważnia do zakwestionowania tajnej operacji jednak, pozwalając Tony zniszczyć kanistry zanim pociski mogłyby powstać.

Po zagrożenie Starkwood jest zażegnany i Jonas Hodges został aresztowany, postanawia ofiarować Hodges immunitetu i traktowania ochrony świadków, w zamian za informacje o innych współ-konspiratorzy. Prowadzi to do jej córki, pełniący obowiązki szefa sztabu, Olivia zamówić zabójstwo Hodgesa zemsty za śmierć Rogera. Jest to później odkrył i prezydent Taylor staje przed dylematem, albo obejmujące przestępstwa Olivii górę lub obracając ją do władz, postanawia się z nimi, twierdząc, że ona przysięgę, kiedy został prezydentem Stanów Zjednoczonych, aby podtrzymać konstytucję. To prowadzi do jej złożenia męża o rozwód, w sezonie 8, że nie jest już żonaty.
Sezon 8

Prezydent Taylor w Nowym Jorku w ONZ do podpisania traktatu pokojowego z prezydenta Omara Hassana Islamskiej Republiki Kamistan. Podczas zamieszania, które odwiedzić dzień, ona zbudowali wielkie relacji i głębokie zaufanie i przyjaźń z prezydentem Omara Hassana i jego rodziny. Po zabójstwie Hassana przez ekstremistów irk którzy zagrażali New York z brudną bombę i zamachu na prezydenta Omara Hassana, prezydent Taylor wezwał byłego prezydenta Charlesa Logana , aby pomóc w utrzymaniu negocjacje na torze. Ona jest przekonana przez Logana do zatuszowania rosyjskiego zaangażowania w wydarzenia dnia, i do zablokowania rozwijanej Jacka Bauera , aby zatrzymać go ujawniając go, kiedy Bauer ucieka wszystkie organy ścigania są podane “strzelać, aby zabić” zamówień w imieniu Taylor za pośrednictwem Prezesa Charles Logan. Również na zlecenie Logana, ona pozwala CTU mola Dana Walsh być potajemnie torturowany do lokalizacji pliku obciążających danych ona wykonana i aresztowania dziennikarza Meredith Reed, aby zatrzymać jej publikowanie historię. Kiedy nowy prezydent Dalia IRK Hassan dowiaduje tuszowanie ona grozi wycofać się z negocjacji. Taylor odpowiada grożąc wojnę i pełnego wykorzystania potęgi amerykańskiej armii w kraju, jeśli umowa nie zostanie podpisana.

Podczas finału sezonu, Taylor ma moralny epifanii i odmawia podpisania traktatu pokojowego, w ostatniej chwili, co ostatnio signee. Ona ujawnia tuszowanie i długości wielu już do utrzymania go w tym dniu. Uświadamia sobie, że zdradził własne moralne i światło przewodnie. Ponieważ sezon postępowała ona izolowana się od innych – tak jak widać z Charles Logan przed upadku z Prezydencją. Co ciekawe, jest on również “trucizna”, który fatalnie sickens administrację Taylor. Powołując się jej rolę w cover-up, Taylor planuje również rezygnację z urzędu, składa się do Prokuratora Generalnego i twarzy, co istnieją konsekwencje za swoje czyny. Ona również anuluje zamówienie Logana dla Bauera zostać zamordowany, ale doradza mu do ucieczki z kraju, jak obaj Amerykanie i Rosjanie będą po nim za swoje czyny. Taylor i Chloe zarówno obietnica kupić mu tyle czasu, ile się da, ale nie jesteś pewien, jak długo będzie musiał.

Uważa się, że Taylor Wiceprezes Mitchell Hayworth zawarta jej kadencji po jej rezygnacji.
Krytyczny odbiór

Ken Tucker opisuje postać grana przez Cherry Jones jako ” Hillary Clinton , jeśli nie było Obama “i dodaje, że to” świeży charakter … zbiegają ładnie znajome twarze “. [10] za rolę Allison Taylor, Cherry Jones wygrał 61-cie Primetime Emmy Award dla najlepszego aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym , w serii tylko nagroda wygrać roku. [11]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Annie Wersching Renee Walker
Colm Feore Henry Taylor
Bob Gunton Ethan Kanin
Jeffrey Nordling Larry Moss
Rhys Coiro Sean Hillinger
Janeane Garofalo Janis Gold
Kurtwood Smith Blaine Mayer
Jon Voight Jonas Hodges
Omid Abtahi Jibraan Al-Zarian
Philip Anthony-Rodriguez Tom Chapman
Ever Carradine Erika
Christina Chang Dr. Sunny Macer
Rory Cochrane Greg Seaton
Ryan Cutrona John Smith
Mark Derwin Joe Stevens
Cameron Daddo Mitchell Hayworth
Isaach De Bankolé Ule Matobo
Roshawn Franklin Abozi
Sprague Grayden Olivia Taylor
Frank John Hughes Tim Woods
Lovensky Jean-Baptiste Udo
Hakeem Kae-Kazim Ike Dubaku
Johnathan McClain Derek Watts
Glenn Morshower Aaron Pierce
William O’Leary Sid Paulson
Leland Orser Martin Collier
Will Patton Alan Wilson
Tonya Pinkins Alama Matobo
Eyal Podell Ryan Burnett
Carly Pope Samantha Roth
Amy Price-Francis Cara Bowden
Sebastian Roché John Quinn
Carlo Rota Morris O’Brian
Tony Todd Benjamin Juma
Peter Wingfield David Emerson
Sezon 8
Cherry Jones Allison Taylor
Annie Wersching Renee Walker

Koncepcja i kreacja

Wersching wcześniej pracował razem z 24 członkami załogi na nieudanej pilota telewizyjnego Man uprawnionej firmie. [1]

Zagrała dla części Renee Walker tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć, mówiąc, że “przez długi czas próbuje tę rolę obecnie. Są bawił się z chłodem niej i wrócił i przekazuje wiele”. [2]

“Ta historia jest opowiadana z jej punktu widzenia,” ujawnia serialu Producent wykonawczy Howard Gordon . “Jest ktoś, kto prawdopodobnie dociśnięciu do ograniczeń, co zostało dozwolone [zgodnie z prawem]. Jej dusza jest w równowadze w pytaniu. Czy warto robić wszystko co konieczne, na osobistą cenę, to wydobywa?” [3]
Charakterystyka

Renee jest trudne i silnej woli, a okazał się nieposłuszny zamówienia lub przesunąć granicę prawa, gdy wierzy, takie działania są konieczne. Przez cały dzień 7, bierze w tym, co robi Jack Bauer i stopniowo staje się bardziej nieuczciwych i stawia sprawiedliwość przed pracą. Po pierwszym spotkaniu Jack, Renee niechętnie robić rzeczy, które Jack Bauer będzie zrobić, aby dostać to, co potrzebne, takie jak tortury, ale na koniec dnia 7, kurortów Renee torturom w celu uzyskania odpowiedzi, że ona potrzebuje.
Występy
Sezon 7

Renee jest wprowadzony, kiedy wyciąga Jacka Bauera z przesłuchania Senatu więc może doradzić i pomóc FBI w tropieniu Tony Almeida , który był zaangażowany w działalność terrorystyczną. [4] Z biegiem czasu, daje mu więcej mocy, pozwalając mu przesłuchać Almeida. [5] Po tym jak Jack pokona ją i ucieka z Almeida, jej gniew i poczucie winy z powodu jego zdrady prowadzić ją torturować więźnia informacji i próba śledzenia Jack i Tony dół osobiście. [6] Obserwując ich pomoc w Emerson porwanie Ule Matobo, ona jest opanowana. Jack przekonuje Emerson, aby utrzymać ją przy życiu czasowo, ale później jest zamawiany ją zastrzelić. Jack celowo strzela poza centrum tylko wypas szyję, ale jest zmuszony zakopać ją żywcem, jak ona gra żyje. [7]

Ona tymczasowo umiera, tylko się reanimować przez Billa i Chloe, który wyjaśni sytuację i potrzebę jej pozostać “ciemny” z FBI i przynieść ją do ich pracy. [8] [9]

Ona wspomaga ich pracę za pomocą swoich poświadczeń FBI ominąć zabezpieczenia na budynku, w którym Dubaku pracuje, a także uczestniczy w ataku na centrum sterowania Dubaku się, w wyniku zniszczenia urządzenia CIP i ratowania Matobos. [10]

Spotkanie pomiędzy Matobos i Prezydentowi jest umieszczony, gdzie wyjaśnić sytuację do niej i Ethan Kanin . Renee przekonuje Jacka zaufać Larry Moss pomoc śledzenia Edward Vossler . , Aby zmusić go do mówienia, Renee jedzie do domu i zabiera Vossler żonę i zakładnika dzieci. Z rodziną w niebezpieczeństwie, Vossler daje Jackowi lokalizację kryjówki Dubaku, gdzie Henry Taylor jest przetrzymywany w niewoli, ale spróbuje pokonać Jacka i zostaje zabity. Renee jest wstrząśnięty, gdy Jack informuje ją o śmierci Vossler, ale postanawia kontynuować. Renee i Jack spotykają się kryjówki Dubaku, ale nie są w stanie zapobiec Taylor z postrzelony i ciężko ranny podczas próby ratowania. [11]

Larry Moss upomina Renee dla jej działań dotyczących rodziny Vossler, ale Renee broni jej działania, jak to konieczne, nawet jeśli ona nie może być wygodne z nich. Jack i Renee następnie do zamieszkania Mariki Donoso, którego Dubaku rozwinęła stosunki z pod przybranym tożsamości, który przygotowuje się do opuszczenia kraju z Dubaku, wraz ze swoją siostrą Różą. Po poznaniu jego prawdziwą tożsamość Dubaku, Marika zgadza się im pomóc utrzymać jej spotkanie z Dubaku i pozwalając Jack i Renee ich śledzenie. Obiekty Rosa, ale Renee obiecuje zachować Marika bezpieczne. Podczas spływu Dubaku i Marika, Jack i Renee uruchomić na blokadzie policyjnej i są aresztowani. [12]

Z ich aresztowanie załatwione i przewrócił, Jack i Renee resume śledzenia Dubaku, goni go, dopóki Marika powoduje samochód Dubaku do katastrofy, zabijając ją i poważnie raniąc Dubaku. Renee jest wyraźnie wstrząśnięty i po konfrontacji przez Rosa, dostaje się w kłótnię z Jackiem, gdzie uderza go. [13] Pocałunek był pierwotnie napisany do sceny, ale został wypisany. Wersching skomentował, że pocałunek w tym momencie byłoby zbyt banalne . [14]

W szpitalu, Dubaku zostaje zabity przez zamachowca wysłanego przez Juma. Renee śledzi mordercę, który prowadzi ją do Potomaku gdzie Juma jest montaż swoje siły. Kiedy Juma i jego ludzie zostawić, Renee skacze do ich łodzi, gdzie odkrywa, ich celem jest Biały Dom . [15]

Podczas oblężenia Jumy w Białym Domu , Renee i Larry pomóc w koordynacji działań ratowniczych i kontratakować. Później Jack przekaźniki wywiadu z Billem na innym zagrożeniu czasu, ale kiedy i Renee przynieść te informacje Larry, Larry ma Jack aresztowany, stwierdzając że on “na nią patrzeć”. Renee zbliża Ethan Kanin , który nakazuje, aby umożliwić Larry Jack kontynuowania dochodzenia. Larry zawiesza Renee nieskończoność, mówiąc, już nie może jej ufać. [16]

Podczas jej zawieszenia, Jack zostaje oskarżony o zamordowanie Ryana Burnetta i senatora Mayera. Jack kontakty Renee potajemnie, więc ona mu pomaga identyfikować i śledzić mordercę. Ona odkryła jednak, gdy wiadomość jest przechwytywany i zostaje aresztowany. Ona wraca do czynnej służby Jack raz usunięciu morderstw. Ona jest wyraźnie zdenerwowany, kiedy odkrywa, że ​​Jack został śmiertelnie narażone na bio-broni podczas jego próby, aby go zabezpieczyć. Potem ona debriefs Jacka z powrotem w centrali FBI i jak z nich pomaga skoordynować kolejny nalot na Starkwood związku i poszukiwanie Almeidy dla bio-broni, w końcu w wyniku udanej zniszczenia.

Renee zachęca również Jack spróbować procedury doświadczalnej sugerowane przez jego lekarzy, na podstawie próbek zgodnych genetycznie komórek macierzystych bliskiej może go wyleczyć patogenu na efekty i uratować mu życie. Jack odmawia leczenia i Renee patrzy w jego aktach. Kiedy Kim zwraca szuka ojca, Renee wyjaśnia sytuację do niej bez wiedzy Jacka, denerwujące go i powodując emocjonalne starcie. [17]

Po Larry Moss zostaje zabity przez Almeida i Galvez w ich udanej kradzieży ostatniego kanister z bronią biologiczną, ona jest wyraźnie zdenerwowany i osobiście prowadzi poszukiwania Galvez nie Almeida został jeszcze odkryte. Renee jest wewnątrz opuszczonego budynku przewodowej z materiałów wybuchowych Galvez kiedy wybucha, ale ostrzeżenie od Jacka ratuje ją. Po tym jak Jack mówi jej prawdę o Almeida, ona stawia na wpisu APB uchwycenia go, choć udaje mu się uciec. Renee i Jack później śledzić namiar na Jibraan Al-Zarian którzy ich zdaniem mogą być zaangażowane z terrorystami. W końcu zlokalizować i najechać dom Jibraan się, uwalniając jego brata, ale są o jeden krok za Almeida i jego zespołu, który już odszedł, które udało się zmusić Jibraan się im pomóc, i przygotowują się do rozpoczęcia ataku.

Renee i Jack udaje się odzyskać Almeida, tylko do Jack przejąć pojazd i pomaga uciec Tony. Jak on robi tak, Jack wyjaśnia, że ​​wspólnicy mają Tony’ego agentów w miejscu, kładąc jego córki życie na niebezpieczeństwo i prosi Renee by ją uratować. Renee wzywa Kim na lotnisku i ostrzega ją o agentów, ale numer jest obcięty. Jako zabezpieczenie zamyka, strzelanina wybucha. Renee przybywa, aby znaleźć bezpieczne Kim po goni operative ocalałą do garażu. Z pomocą Kim ona jest w stanie zlokalizować Jacka i idzie z zespołem, aby go uwolnić. Renee jest w stanie rozbroić ładunek wybuchowy, że Tony przywiązywała do Jacka, a dwie są w stanie pojąć Tony’ego, tak jak on ma się zemsty na śmierci żony na Alan Wilson, szef spisku. Wilson spokojnie zaprzecza wszystkie zaangażowania i odmawia współpracy, więc Renee szuka Jacka o radę. Ona mówi mu, że wie, że nie ma sprawy przeciwko Wilson, więc nie ma powodu do współpracy. Wie także, że jeśli reszta jego organizacji nie osądzeni będą uderzy ponownie, a ona nie wie, czy będzie ona w stanie żyć z siebie wiedząc, że mógł zapobiec. Mówi jej, że nie może jej powiedzieć, co zrobić, jak został on walczył z tych rodzaju problemy przez całe życie. Dla niego, kiedy widzi życie niewinnych ludzi w niebezpieczeństwie, wszystko inne staje się mniej ważne, i zrobi wszystko, by uratować te życie. Zaprzecza żałując niczego, co zrobił dzisiaj, ale przypomina jej, że pracuje dla FBI. Jako takie, że musi stać na straży prawa, prawo, że Jack wie (w myślach) musi być ważniejsza niż niewinnych ludzi, ale nie, że jego serce może znieść mieszka utracone. Mówi jej, jedyna rada może dać to, że spróbować i decyzje może ona żyć. Emocjonalny Renee mówi mu, że nie wie, co powiedzieć, i Jack delikatnie pieści jej twarz i mówi jej, żeby nie powiedzieć nic. Jack zostaje zabrany do szpitala, a Renee Wilson trwa do centrali FBI. Renee wchodzi do pokoju trzymając Wilsona i wyłącza wszystkie urządzenia monitorujące. Kiedy przerywa Janis z formularza Renee do podpisania, i odmawia opuszczenia, kiedy uświadamia sobie, co zamierza zrobić Renee Renee pokona ją, zmuszając ją do kajdanki sama. Pomimo zarzutów Janis, ona kładzie jej odznakę FBI, wchodzi do pokoju trzyma i zamyka drzwi.
Sezon 8

Renee Walker powraca w odcinku 4 z 8. sezonem i jest teraz Były agent specjalny FBI, po incydencie z Alan Wilson w sezonie 7 (zakłada się, że torturowano go blisko śmierci). Ona jest wezwany do CTU z powodu jej wyjątkowej znajomości rosyjskiego syndykatu w Nowym Jorku po pracował jako tajny agent w swoich szeregach sześć lat przed. Brian Hastings, obecny dyrektor CTU, wnioski, że wznowić jej tajnych tożsamości założyć zakup konkurencyjnych dla jądrowych prętów paliwowych brat prezydenta Hassana próbuje pozyskać. Niezadowolony z jej decyzji, aby powrócić pod przykrywką, Jack próbuje przekonać ją, że jest zbyt krucha psychicznie do obsługi operacji.

Pomimo jej niezdolność do powrotu do normalnego życia, a ostatnie próby samobójcze, Renee postanawia, że ​​będzie ona rzeczywiście postanawiają wrócić przykrywką. Po tym jak Jack nie zniechęcić Brian Hastings zezwoliło Renee wrócić przykrywką, on wolontariusze Jego doświadczenie dziedzinie, jak jej partner w operacji. Początkowy etap działania polega na zlokalizowaniu szef rosyjskiego syndykatu w Nowym Jorku, niejaki Vladimir Laitanin. Renee odwiedza starego wspólnika w tłum, który jest obecnie na zwolnieniu warunkowym, aby przekonać go, by zabrał ją i Jacka do Włodzimierza.

Po krótkiej rozmowie z nią kontaktu, on odmawia jej pomóc, ponieważ z urządzenia monitorującego przymocowanej do jego ramienia, które jest częścią warunków jego zwolnienia. Przekonuje, że kontakt jest w stanie usunąć z urządzenia bez powiadamiania władz. Potem przechodzi do umieszczenia jej kontaktu ramię w imadle i bez ostrzeżenia usuwa kciukiem i urządzenie z pobliskim piły. Słysząc krzyki o kontakcie, Jack wpada do sklepu kontaktów, aby zobaczyć co Renee zrobił i mówi, że poszedł za daleko.

Jack przekonuje Renee kontynuować misję i kontakt napędza Renee do Włodzimierza jako Jack następująco. Renee jest poddane “testu” w rodzaju Vladimira, aby upewnić się, że jest legit. Wierzy jej pokrywę, a ona jest w. Opowiada Vladimir że ma kupca na niego (Ernst Meier, który Jack przykrywką), ktoś, kto interesuje się prętów paliwowych. On ma połączenia, a ona chce go do nich zadzwonić. Laitanin zgadza się ze stromym cenie pięciu milionów do połączeń sam.

Ona sama wymówki do korzystania z prysznica. Ona mówi Jackowi nad comm że zamierza ciemno. Śpi z Laitanin aby zachować jej pokrywę. Laitanin wyjawia jej, że jego plan ma mieć pięć milionów “Meier jest skłonny zapłacić za połączenia telefoniczne w Laitanin i zabić Meier w procesie. Renee próbuje ostrzec Jacka, ale dławiki Vladimir ją, biorąc telefon z dala od niej. Mówi jej, aby nie iść na niego nigdy. Tymczasem Jack spotyka się z mężczyznami Laitanin w parkingu. Jack ma agenta Ortiza i jego ludzi ustawiony, więc mogą brać ludzi, jeśli będzie trzeba. Laitanin ludzie zrobić próbę wyeliminowania Jack jednak Ortiz ratuje go przez wyeliminowanie trzech mężczyzn ze wsparciem snajpera na szczycie odległego budynku. Jack pokona czwarty i ostatni człowiek, a siły Laitanin się z nim spotkać.

Po rozmowie z Laitanin i prosząc, aby porozmawiać z Renee i odmawia, Jack przenosi pieniądze. Laitanin ludzie mają rozkaz zabić Jacka, ale zanim ich przypadek, są zabijane przez Ortiza. Jack jest wściekły na Lugov (człowiek Laitanin Europejskiej) i nakazuje mu, aby zabrać go do Włodzimierza, aby zakończyć swoją ofertę. W następnej godziny, Jack i Lugov przybyć bezpiecznego domu Laitanin się. Jack prosi o rozmowę z Renee prywatnie, ona zapewnia Vladimir że jest w porządku.

Poza zasięgiem słuchu, Jack mówi Renee, że planuje zabrać ją z gry, tak że może on pod przykrywką w jej miejsce. Ona odmawia, mówiąc, że jest to jedyny powód Laitanin trwa nadal, wraz z umowy, i że ciągnie ją teraz będzie co zrobiła nic. Przerywa Laitanin ich, mówiąc, że muszą rozpocząć wykonywanie połączeń przed transakcja odbywa. Renee, Jack, i Laitanin wrócić do swojego biura i zaczyna wykonywanie połączeń. Gdy wisi z innego kontaktu, który nic nie wie, prosi Renee wyciąć mu trochę chleba.

On oferuje wódkę do Jacka, który bierze niechętnie. Wraca do Renee i sugestywnie pomaga jej pokroić chleb, dziękuje “Meier” za złamanie w Renee w ciągu sześciu lat, odkąd ją widział. Jack każe mu przestać marnować czas i więcej telefonów. Laitanin denerwuje i wysyła Jacka czekać z Lugov, a jego drugi mężczyzna się zdobyć więcej wódki. Laitanin przeprasza za późną godzinę, a następnie ogłasza, że ​​ma propozycję firmy dotyczącą nuklearnych prętów niedawno na rynku.

Wiedząc, że Bazhaev jest jedyną osobą, z organizacją, która może ciągnąć się taką ofertę, oferuje on umieścić go na telefon z nabywcą, ale Bazhaev wściekle zaprzecza żadnej wiedzy, mówiąc, że nikt w cenach materiałów jądrowych i rozłącza się. Laitanin mówi Renee, że nikt nic nie wie o jej rzekomej transakcji, i grozi, aby zrezygnować. Udaje jej się przekonać go by próbować.

Jack wstaje i porusza się w kierunku biura, starając się usłyszeć, co dzieje się w środku. Laitanin rozłącza się z Romanem, którzy nie mieli wiedzy o pręty i mówi Renee, że wezwał wszystkie swoje kontakty i żaden z nich nie pojawił się coś użytecznego. Ignoruje jej zarzuty, że utrzymują prowadzenie rozmów, mówiąc, że mają pięć milionów dolarów, a każdy inny, który nie jest tak źle. On jest rozgniewany, kiedy odkrywa, że ​​tylko przyszedł do czynienia, nie on, i uderza ją w twarz. Utraty kontroli, ona chwyta nóż i Laitanin ukłuciami w oku, przechodzące dźgnąć go kilka razy w gardle i klatce piersiowej. Ona kończy się impaling mu 17 razy. Rasy Jack do biura i próbuje wyciągnąć ją od niego, tylko dla Renee kręcić dookoła i Jack stab.

Przerażony, patrzy jak wali Jack, natomiast Lugov wchodzi i przygotowuje ją zastrzelić. Zanim będzie mógł zrobić, Jack wyciąga nóż i rzuca go po pokoju, grzebiąc go w gardle Lugov się. Następnie przygotowuje swoją broń i strzela przez ścianę do sąsiedniego garażu, zabijając inne zewnątrz wartownika. Jack idzie do Renee i przytula ją, widząc stan ciała Laitanin, podczas gdy ona zaczyna płakać.

Ona mówi Jackowi, że ona nie ma nic, ani nikogo. Wraca, że ​​ma go. Jack i Renee porozmawiać o tym, co stało się z Vladimir, i Renee zdaje się trzeba przekonująco, że to w rzeczywistości, samoobrona. Nie sądziła, że ​​to się uda, ponieważ ona nożem Valdimir tak wiele razy. Jack powiedział jej, że to było właśnie to, nic więcej. To była samoobrona. Tymczasem Jack wzywa Cole i mówi mu, i jego zespół, aby przyjść i je odebrać. Powiedział mu, co się stało z Laitanin i jego ludzi. Było jasne, że ktoś do Jacka Vladimir nazywa musiał coś wiedzieć, to oni rozpocząć tam. Cole mówi Jackowi, że on i jego zespół są 10 minut na zewnątrz. Jack i Renee usłyszeć zespół wpływaniu i komentarzy Jack, że oni naprawdę nie spieszyć do nich. Okazuje się, że jest to Bazhaev ludzie. On pozwala się schwytany po zapewnieniu bezpieczeństwa Renee w szafie podgrzewacz wody w łazience.

Kiedy zespół Cole’a ma tam wysłać film z kryjówki. Renee wychodzi z ukrycia i zaraz chce wiedzieć, gdzie wzięła Jacka i Cole powiedział, że nie miał pojęcia, co ona mówi. Ona mówi mu, że mówi o Rosjan, ona pyta go o drony mają, Cole mówi jej, nie został wykryty ruch na zewnątrz magazynu.

Tymczasem Jack jest postrzegana w podziemnym systemem tuneli z mężczyznami Bazhaev się. Jack jest torturowany, ale ostatecznie staje się wolny i dostaje Bazhaev osobiście. On sprawia, że ​​kontrakt z nim, dając mu i jego syn, odporność Josef. Mówi im, gdzie pręty są, wysłać zespół się i pręty paliwowe są już nie ma. Jack w końcu odnajduje drogę do CTU.

Renee jest brane do CTU, chcą od niej oświadczenia i chcą psychiatrycznej wykonanej na Renee w medycynie. Chloe ma jej oświadczenie. Hastings dostaje telefon od DoD i mówią mu, że CTU i Hastings nie weźmie za to spadek (śmierć Laitanin i niby ślepy zaułek w znalezieniu pręty paliwowe). DoD sugeruje, że Renee się upadek, a on mówi, że Hastings wysyłasz kogoś z biura, aby przeprowadzić wywiad z Renee.

Jack zwraca CTU i dostaje Chloe, po rozmowie z nią, prosi ją załatać go przez do Renee. Renee, a ona prosi go, co miał na myśli, że miała go, on mówi jej, że miał na myśli to, tak jak to brzmiało. Pyta go, co robić dalej, a on mówi, że będą one zrozumieć.

Jack domyśla się, że są one do ustawiania Renee ma ją podjąć upadek, a on popiersia do przesłuchania i dławików kobieta DoD, rzucając ją na ścianę. Mówiąc jej, że po tym wszystkim Renee zrobił dla tego kraju, jest to, jak traktują ją. Potem odchodzi z Renee, tylko się zatrzymał w drzwi przez strażnika. On mówi, że straż lepiej umieścić broń daleko, ponieważ on tylko będzie się krzywda. Jack i próba Renee wyjść z pokoju, tylko Jack ląduje na podłodze, po wstrząśnięty z paralizatorem. Jack jest w areszcie i do Hastings biurze, Renee zostanie podjęta medycznych. Później, Hastings zgadza upuść zarzuty Walker tylko jeśli Jack pomoże CTU aż cała zagrożenie jest skończona.

Po CTU jest podejmowana przez bombę EMP, Chloe nazywa Renee powiedzieć Jack brakuje. Opowiada Chloe “robić to, co trzeba”, aby uzyskać CTU powrotem on-line. Wychodzi znaleźć Jacka na terenie doków. Podobnie jak jeden z snajperów instalacji o zabić Jacka, bierze go strzałem w głowę. Kilka sekund później, zabija pozostałych snajpera, oszczędzając Jacka i agenta Ortiz.

Po nieudanej próbie ratowania Hassan, Renee jedzie do mieszkania Jacka z nim, a dwa mają seks. Wkrótce po rozmowie z Chloe i jest poinformowany, że Samir (który wykonywany Hassan) zmarł, Renee mówi, że poznała jednego z EMT-tych jako ewentualnie będąc częścią rosyjskiego pierścienia przestępczości ona faszerowano lat temu. Po tym, że został postrzelony przez snajpera. Jack rzuca ją do szpitala, ale w końcu umiera. Śmierć Renee jest zaszczycony z końcowym zegara cichy serii.

Jej śmierć pyta Jack szukać brutalnego odwetu wobec osób odpowiedzialnych. Między innymi brutalnie torturuje i zabija snajpera Pavel Tokariew, a także zabija mole CTU Dana Walsh , rosyjski minister spraw zagranicznych Michaił Novakovich (wraz z siedmiu swoich ochroniarzy) i planuje zabić prezydenta Jurija Suvarov przed czym rozmawiał z nią przez Chloe O ‘ Brian , który powiedział mu, że Renee nie chce mu zrobić to w jej imieniu.
Krytyczny odbiór

Ken Tucker opisywał postać jako “dishy” i dodaje, że to “świeży charakter … zbiegają ładnie znajome twarze”. [18] NY postu dziennikarz Jarret Wieselman powiedział Walker ubrań nigdy “wyglądał ostrzej lub bardziej sexy” na każdy inny znak. [ 19]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Katee Sackhoff Dana Walsh
John Boyd Arlo Glass
Freddie Prinze Jr. Cole Ortiz
Mykelti Williamson Brian Hastings
Nazneen Contractor Kayla Hassan
Bob Gunton Ethan Kanin
Chris Diamantopoulos Rob Weiss
Anil Kapoor Omar Hassan
Doug Hutchison Davros
Paul Wesley Stephen
Jennifer Westfeldt Meredith Reed
Gregory Itzin Charles Logan
Necar Zadegan Dalia Hassan
T.J. Ramini Tarin Faroush
Mido Hamada Samir Mehran
Clayne Crawford Kevin Wade
Frank John Hughes Tim Woods
Reed Diamond Jason Pillar
Akbar Kurtha Farhad Hassan
Navid Negahban Jamot
Graham McTavish Mikhail Novakovich
David Anders Josef Bazhaev
Michael Filipowich Nick Coughlin
Julian Morris Agent Owen
Hrach Titizian Nabeel
Ethan Rains Ali
Gene Farber Oleg Bazhaev
Joel Bissonnette Pavel Tokarev
Nick Jameson Yuri Suvarov
Stephen Root Bill Prady
Rami Malek Marcos Al-Zacar
Jordan Marder Dimitri
D.B. Sweeney Mark Bledsoe
Callum Keith Rennie Vladimir Laitanan
Jurgen Prochnow Sergei Bazhaev
Michael Madsen Jim Ricker
Eriq La Salle sekretarz generalny ONZ
Mare Winningham Elaine Al-Zacar

Parodie
4. odcinek 11. serii Miasteczka South Park (The Snuke) jest w całości parodią 24 godzin.
21. odcinek 18 serii Simpsonów (24 Minutes) jest parodią 24 godzin.

Nagrody
2006: Emmy – Kiefer Sutherland – najlepszy aktor w serialu dramatycznym
2006: Emmy – najlepszy serial dramatyczny
2003: ASCAP Award – Sean Callery, najlepsza muzyka w serialu telewizyjnym
2003: Emmy – najlepsza muzyka w serialu telewizyjnym
2003: Złoty Glob – najlepszy dramat
2002: Złoty Glob – Kiefer Sutherland, najlepszy aktor w serialu dramatycznym

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Visited 86 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...